PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ulusoy - İktidar Savaşı: Başrolde Albayrak, Figüran Trabzonspor!

Nytre
17.01.2008, 17:09
Arkadaşlar biliyorum bu aralar çok başlık açtım ancak sizler gibi ben de yerimde duramıyorum ve Trabzonsporumuzun ne günlere geldiğini ve ne için geldiğini gördükçe gördüklerimi ve ortada duran apaçık şeyleri yazmak istiyorum.

Bizim canımızdan çok sevdiğimiz - yıllarımızı verdiğimiz - aşkımızı yaşadığımız TRABZONSPOR şu anda sadece bir araç olarak fütursuzca kullanılmaktadır.

Peki bu kullanım kime ne hakla verilmiştir ve bu kişiler bu hakkı artık gasp ederek (bir dilekçenin yaptıkları!) kullanmaya devam etmektedirler.

Bu eziyetin yanı sıra TRABZONSPORU bir dakika bile düşündüklerini göremiyoruz. Bunun kanıtlarını da transferlerle olsun - takımla birlikte hiç bir yere gitmeyen başkanlarla olsun - verilen sözlerin tutulmayışları ile olsun - TRABZONSPORU ekonomik olarak rezilliğe sürüklemekle olsun görüyoruz.

Bundan kaç yıl önceydi bilemiyorum Haluk Ulusoy ile İktidar arasında bir çatışma yaşandı ve dönemin spor bakanı tff.yi genel kurula çağırdı ancak ne olduysa yasal olarak Haluk Ulusoyu devirmeyi başaramadılar. Artık onu neden devirmek istediklerini bilemiyorum şu anda bilen arkadaşlarımız varsa bilgilerini bizimle paylaşsınlar.

Sonra ne oldu ? Anladılar Haluk Ulusoy'u deviremeyeceklerini (kendisini de çok severiz ya!) ellerine kulüplerden bazılarını ele geçirerek kendi çizgilerinde veya yakın insanları başkanlığa getirmek ya da başkanlıktaki insanları daha da kendilerine yaklaştırmak (hatta kendi mahalle takımını süper lige çıkarmak bile olabilir artık...) süretiyle ulusoyun hakkından gelmek için and içtiler herhalde (!)

Şimdi büyük bir şaaşa ile başa geçen dil uçuklatan vaadlerde bulunan bilumum sözler veren başkanımız çok değerli insan ile yola çıktık. Biz saf! Biz temiz! Sadece yüreğinde TRABZONSPOR sevgisi olan bu kişiyi bağrımıza bastık kongrede . bilemedik doğacak günlerin ne kadar karanlık ve TRABZONSPORSUZ olacağını!

Diğer olanları ve bugüne kadar ayağımıza dolananları , boynumuzu bükenleri , utancımızı katlayanları anlatmaya gerek bile yok.

En son dilekçe olayından sonra "bize 1.5 ay ne kazandırır ki!" diye yalvaran gözlerle çıktılar ekranlara. Size bir şey kazandırmaz ancak TRABZONSPORA Çok şey kaybettirir ve kaybettirdi de.

Trabzonspor hangi çiviyi çakmış bugüne kadar bu şahıslar? Dertleri bir! Dertleri TRABZONSPORLA değil başka hesaplarla olan bu kişilerin niyetleri iyice su yüzüne çıktı TFF kongresi ile.

Ulusoy gidecek ! Sonra biz gideriz demelerine ramak kaldı.

Trabzonsporumuzun bu kadar da kullanıldığı bir dönemi hatırlamıyorum ve olamaz da!

Erkut Ay
17.01.2008, 17:12
yine süper yazmışsın hocam eline sağlık...kendi şahsi emelleri için Trabzonsporu oyuncak taraftarını çocuk yerine koyacak kadar pislik zorba zihniyet bunlarınki....

Trabzonspor böyle rezalet görmedi....

ÖmerFarukYılmaz
17.01.2008, 17:13
tek suçlu yönetimdir bu hallere gelmemizde onlarda pazar günü feleğini şaşıracak:)

Emorfo
17.01.2008, 17:14
Kongrenin ertelenmesine işte bu nedenle biraz sevinmiştim. Malum başkan adaylarının hepsi Haluk Ulusoy'a sıcak baktıklarını açık açık dile getiriyorlardı. Bu bakımdan Ulusoy'un gitmesini isteyen biri olarak son tablo hoşuma gitti. Şimdi gönül rahatlığı ile Albayrak'a yol verilebilir :)

FANATIK61
17.01.2008, 17:15
+ 1967 :yattara2:

Mehmet Fırat
17.01.2008, 17:18
Normal, sıradan takımlar transfer sezonunda "transfer" konuşurlar. Ama biz, yok kongre, yok Ulusoy, yok PAF takım, yok bilmem ne... :mad:

Nytre
17.01.2008, 17:20
haluk ulusoyu sevdiğimden değil . bu başkan adaylarından hacı yıldız gözaltına alınıyor ibrahim hacıosmanoğlu oftaş delegesi çıkıyor. sadri şener ise çekimser kendi iç halinde. aralarında kötünün iyisi sadri şener dedik.
trabzonsporun 2 yıldan beri kullanıldığı artık gün gibi ortada.

Mustafa Önal
17.01.2008, 17:26
ülkede iktidar her şeyi tekeline almak için her yolu deniyor. basketbol federasyonu seçimlerine nasıl müdahil olduklarını. daha önceki federasyon seçimine nasıl müdahil olduklarını biliyoruz. bu ülkede işler ne yazık ki böle başa gelen her şeyi tekeline almak istiyor bir şekilde. kendi adamlarının reklamını daha kolay yaparlar fedarasyon koltuğundan.
derdim ulusoy falan deil . zaten hiç sevmem gitmesini isteyen kişilerin başında gelirim ama kim gelirse gelsin bize yaramaz. bizimkilerde maşa olmaya devam etsinler takımı düşünen yok malesef. belkide federasyon başkanlığına aday olur başkanımız bu kadar karıştığına göre. hükümet albayraktan daha ii başkan mı bulacak

sarman61
17.01.2008, 17:27
Albayrakın yapmaya çalıştığı en güzel 2. icraat. Ulusoy denen şahsiyetten kurtulmamızı sağlayacak. İnşallah

Muhammed KOÇ
17.01.2008, 17:28
biraz daha kullanırlarsa küme düşer bu takım.kredimiz kalmadı..

BURAK DOGU
17.01.2008, 17:30
malesef kullanılıyor takımımız ve taraftar olarak bizler sadece Trabzonsporun menfaatlerine hizmet edecek ve Türk futboluna saf, temiz duygularla katkıda bulunacak başkanları istiyoruz...

Adem CAKIR
17.01.2008, 17:30
Artık bu konuları okumakta yazmakta insanın içini karartıyor.
Allah ıslah etsin bunları.
Üzdükleri bunca insanın vebali omuzlarında...

Onur
17.01.2008, 17:32
Ulusoy & Albayrak elele İSTİFA!!!

Çağatay_
17.01.2008, 17:36
Bu iktidar herşeyi yapar.Tam da düşündüğüm gibi şeyler okudum.Hiç de şaşırmadım.Oy gelsn de nası gelirse gelsin.İşin üzüldüğüm yanı bu iktidar Trabzonda hala oy alabiliyor

Erkut Ay
17.01.2008, 17:38
haluk ulusoy hakkında ne iyi ne kötü hiç bir düşüncem yok ama ulusoy gidincede ne gibi bir değişim olacak merak ediyorum:) kimin kimlerin başı göğe erecek...

şimdi albayrakın ulusoy hakkında herhangi bir planı var diye ortada uşak ve aracı konumda Trabzonsporun kullanılması ne büyük bi terbiyesizlik hainliktir...

Samet Yildirim
17.01.2008, 17:39
haluk ulusoy hakkında ne iyi ne kötü hiç bir düşüncem yok ama ulusoy gidincede ne gibi bir değişim olacak merak ediyorum:) kimin kimlerin başı göğe erecek...

şimdi albayrakın ulusoy hakkında herhangi bir planı var diye ortada uşak ve aracı konumda Trabzonsporun kullanılması ne büyük bi terbiyesizlik hainliktir...

DEVLET`in adami gelecek ve o arada bizim SAGLAM GÜCLÜ BASKANIMIZ olmasa ozaman o günleri görmek bile istemiyorum...ondan sonra millet ULUSOY`u arar durur artik..

FANATIK61
17.01.2008, 17:40
Bende Sadri Senerin yerinde olsam cekimser olurum. Kimbilir baskan olduktan sonra neler ile karsilasacaktir ????

Trabzon ve Trabzonspor eskisi gibi degil bana göre bizleri baskalari yönetiyor adi üstünde yönetim sadece kukla orda.

Kacanlardan basla: Senol Hoca'dan tutda Agaoglu'dan Fatih Tekke'ye kadar...bosuna terkettmediler Trabzon'u !

Nytre
17.01.2008, 17:41
ulusoy ile albayrakı al birine vur ötekine. bu iki insancık yüzünden olan TRABZONSPORUMUZA oluyor. kullanılan TRABZONSPORUMUZ ve MİLYONLARCA TARAFTARIMIZ!...

banane ulusoydan albayraktan ! ikisininde büyük (!) hizmetlerini görmedik mi senelerden beri!

Nytre
17.01.2008, 17:44
bu konu belki bir kaç saat sonra kilitlenebilir ancak konun sadece trabzonspor olduğunu göstermek isterim.

sarman61
17.01.2008, 17:49
Konun kitlenmesi daha iyi olur. Çünkü bazı yazılan yazılar insanı tahrik ediyor.

salihismet
17.01.2008, 17:58
Evet Trabzonspor bu konuda kullanildi, siyasetin icine cekildi, spor ve siyaset ic ice girdi, hicbir dönemde olmadigi gibi spor ve siyaset yan yana anilmaya ba$landi. Hangi siyasi görü$ iktidarda olursa olsun sporun siyasete alet edilmesini tasvip etmiyoruum.

Haluk Ulusoya gelince, bana göre kendi iktidarini sürdürmesi icin her siyasi fikire yakla$an bir ba$anlik sergiledi. Orada kalmayi sürdürmesi icin son zamanlarda tff nin parasiyla kendi reklamini yapmaya ba$ladi. Her seferinde Türk milletinin dualarini arkasinda hissettigini söyleyen Ulusoy, i$ koltuk sava$ina gelince gözünü kirpmadan Türk milletinin parasini kendi reklami icin harcayabilmektedir.

Konu$malarinda adamliktan ödün vermeyen Ulusoy, fb nin $ampiyonluk kutlamalarinda, fb ba$kanina uzattigi elin havada kalmasinin, nasil bir adamlik oldugunun aciklamasinida yapamiyacak kadar yalaka oldugunu herkese gösterdi.

Genellikle galip geldigimiz milli maclardan sonra, bu kadar sulu gözlü olmanin, bu kadar duygu sömürüsü yapmanin, milli takimin yenemeyecegi takim yoktur, sözüyle bagda$ir tarafi var mi? Sanki bu görevi ona zorla vermi$ler gibi, oynadigimiz son mactan sonra $ikayette bulunur gibi konu$malari bayagi sinir bozucu konu$malardi: Gece gündüz milli takimla yatip kalkdigim icin babamin elini öpemedim, anamin dizinde yatamadim. Karde$im sen milli takimla gece gündüz yatip kalkasin diyemi secildin oraya? Ba$kalari o i$i yapsinlar diye dünya kadar para vermiyormusun onlara, niye onlarin i$ini görevin olmadigi halde sen yapiyorsun?

Samet Yildirim
17.01.2008, 18:01
HALUK ULUSOY`un aleyhine yapilan her yorumu gülüyorum ama sunu belirtiyim SIVASSPOR maci sonrasi 55 gün uzatmasina cok sinirlenmistim ama gerekziz bi sinirlenmeydi bu....yok reklam yapmis yok yalakalik yapmis güligim mi aligim mi anlamadim gitti...ULUSOY`un ne reklama ihtiyaci var acaba veya kime yalakalik yapacakmis vs.vs.....cok ilginc gercekten..

Nurettin Yılmaz
17.01.2008, 18:09
takım çıksın sahaya topunu oynasın. bize ne ulusoyla iktidar kavgasından. sanki onlar barışık olsa bizim topçuların ayağına nur yağacak !

salihismet
17.01.2008, 18:11
HALUK ULUSOY`un aleyhine yapilan her yorumu gülüyorum ama sunu belirtiyim SIVASSPOR maci sonrasi 55 gün uzatmasina cok sinirlenmistim ama gerekziz bi sinirlenmeydi bu....yok reklam yapmis yok yalakalik yapmis güligim mi aligim mi anlamadim gitti...ULUSOY`un ne reklama ihtiyaci var acaba veya kime yalakalik yapacakmis vs.vs.....cok ilginc gercekten..

Karde$, fb liler kutlamalara gelmesin dedikleri halde oraya gitmedi mi? Aziz Yildirima elini uzattiginda eli havada kalmadi mi? Istenmedigi yerde durmak icin cirpinmiyor mu? Daha dün tv lere verdigi reklamla kendi reklamini yapmiyor mu?
Yalakalik yapmak icin illede gidip birilerinin elini ayagini yalamasimi gerekir?

ÖzGür Ayar
17.01.2008, 18:19
DEVLET`in adami gelecek ve o arada bizim SAGLAM GÜCLÜ BASKANIMIZ olmasa ozaman o günleri görmek bile istemiyorum...ondan sonra millet ULUSOY`u arar durur artik..

yaw bizim başkan zaten hükümetin yakın adamı. hükümet ulusoyla uğraşıyor. ulusoyda haliyle bizimle uğraşıyoruz. siz ne saçmalıyorsunuz. bu klübe bu kadar uzak olmayın. gündemi bu kadar uaktan takip etmeyin.

KUTADGU
17.01.2008, 18:22
Albayrakın yapmaya çalıştığı en güzel 2. icraat. Ulusoy denen şahsiyetten kurtulmamızı sağlayacak. İnşallah

Ulusoy denen şahsiyetsizi kim Federasyon Başkanlığında koşulsuz destekledi acaba..

Sonuç olarak;

İki yanlış bir doğru etmiyor, bilesin.

ilhan
17.01.2008, 18:27
Konun kitlenmesi daha iyi olur. Çünkü bazı yazılan yazılar insanı tahrik ediyor.

Senin yazdıklarında adamı tahrik ediyor ama kimse kısıtlama getirmiyor.

Nytre yine çok iyi yerlere dokundurmuşsun hocam eline sağlık konu için.. Ulusoy yönetimini bende sevmem ama Levent Bıçakçı gibi yönetimden daha iyidir. Nuri Albayrak ismini duymak ve görmek istemiyorum artık. Çünkü iyi niyetindende şüphe etmeye başladım adamın..

Birisi başımızdan gider Trabzonspor kurtulur , diğeri başkanlıktan gider Türk futbolu kurtulur..

Atalay
17.01.2008, 18:33
Bu iktidarın destekleyecegi aday haluk ulusoyu bile bize mumla aratır size şimdiden söyleyeyim!!Gelen gideni aratır derler!!İşte size bir örnek nuri albayrak!!

salihismet
17.01.2008, 18:37
Asilna bakarsaniz, Nuri Albayrak dogrulari yapti, neydi dogrulari? Trabzonspor, sivas macinda cikan olaylardan dolayi futbolun yasalarina göre 3-0 hükmen magluptur, fakat bu i$ler Türkiyede yasalarla deyilde keyfi kararlarla sonuclandirildigi icin, dogal olarak Albayrak Ulusoya; benim 3 puanimi verde ne yaparsan yap dedi. Ulusoy bu sözün kar$iliginda ne yapti? adam dedi ki: ben yasalari ancak bu kadar cigneyebiliyorum, siz bu maci tekrar oynayin, aslinda Albayrak bunuda kabullendi, ancak sivasin ba$kani haram haramdir deyip i$i tahkime kadar getirince Ulusoy daha bir $ey yapamadi. Ulusoyla Albayrak arasindaki iplerde böylece kopmu$ oldu, sonucta zararini Trabzonspor cekti, ve halada cekmaye devam ediyor. I$in kisaca özeti bundan ibarettir.

Selman
17.01.2008, 18:43
Adamlar Ulusoy'a olan kinleri yüzünden Trabzonspor'u kullandılar 1,5 ay.Burda da bazı arkadaşlar çıkmış Ulusoy'un gitmesi iyi olacak diyor.Yahu onu bizde biliyoruz da Trabzonspor kullanıldı, bu kulübün gerçek sahibi delegeler kullanıldı.Açın gözlerinizi artık.Albayrak kara bir lekedir, simsiyahdır!

karatasof
17.01.2008, 18:55
Bir takım taraftarı bilinçli şekilde TFF ve onun komutasındaki MKH tarafından bir şekilde kendilerine karşı mücadele olduğunu fark edemiyorsa yada daha korkunç olanı böyle bir mücadelede taraftarı olduğu takımın başkanı yerine TFF başkanını tercih ediyorsa artık diyecek birşey kalmamıştır zaten.

Nurettin Yılmaz
17.01.2008, 19:00
ulusoy takımımıza bir şeyler vermek istiyorsa gelsin başkan olsun. gerçi adam sıkı bir gs li.... ama bazı taraftarlarımıza göre Trabzon un gururu ! her nedense hep onun zamanında takımımız dibe vurdu hiç beğenmediğimiz bıçakcı zamanında bile takımımız bu durumlarda olmadı.. acaba suçu yada suçluyu yanlış yerlerde mi arıyoruz ?

FANATIK61
17.01.2008, 19:07
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5026/O_77e6b60d56e14758cd499bc97009b837.jpg

Vardir bir bildigi :D

erkankoc
17.01.2008, 19:32
oftac macinda trubunleri merak ediyorum...bakalim yine kendini kulandirip albayrak bizi birakma diye yalvaracaklarmi..satilmis trubunumuz...ya trabzonun elle tutulacak bi yeri kalmadi..takim rantci trubun rantci yonetim rantcii

macka61
17.01.2008, 19:36
albayrak federasyona başkan olursa hiç şaşırmam ulusoyuda hiç sevmem gitmesi çok iyi oldu ama sırf seçimler için Trabzonsporun bu hallere düşürülmesi ve bazılarının buna destek vermesi çok üzücü

sarman61
17.01.2008, 19:41
Senin yazdıklarında adamı tahrik ediyor ama kimse kısıtlama getirmiyor.

Nytre yine çok iyi yerlere dokundurmuşsun hocam eline sağlık konu için.. Ulusoy yönetimini bende sevmem ama Levent Bıçakçı gibi yönetimden daha iyidir. Nuri Albayrak ismini duymak ve görmek istemiyorum artık. Çünkü iyi niyetindende şüphe etmeye başladım adamın..

Birisi başımızdan gider Trabzonspor kurtulur , diğeri başkanlıktan gider Türk futbolu kurtulur..

Seninkilere getirilmediği gibi.

ilhan
17.01.2008, 19:46
albayrak federasyona başkan olursa hiç şaşırmam ulusoyuda hiç sevmem gitmesi çok iyi oldu ama sırf seçimler için Trabzonsporun bu hallere düşürülmesi ve bazılarının buna destek vermesi çok üzücü

Yok artık Leßron James.. Albayrak ve TFF Başkanlığı.. Hadi canım :D

Nytre
17.01.2008, 20:11
Trabzonspor o kadar büyük bir kulüptür . Bunu anlamayanlar şu anda bu kulüpte yöneticilik vasfı ile duruyorlar.

Trabzonspor o kadar büyük bir kulüptür kimsenin maşası - oyuncağı - aracı - silahı olmayı haketmemektedir ve buna rağmen bu vasıfları Trabzonspora layık gören başkan ve yöneticiler bir gün hesap verecekler.

Trabzonspor o kadar büyük bir kulüptür ki ne iktidara yakındır ne de diğerlerine. Herkes Trabzonspora yakındır.

Trabzonsporu bugünlerini yaşatan o insanlar o kadar küçüktür ki Trabzonsporsuz birer HİÇTİRLER!...

Trabzonsporumuzu 2 yıldır kendi amaçları üzerine kullanılmak için üs seçmiş olan insanlar geçmişte bu şehrin bir yönetim kademesini kaybettiler bilmem hatırlar mısınız.

Bugün olanları keşke herkes net bir şekilde görüp hazmedebilse de hesaplarımızı daha iyi yapabilsek.

Albayrak grubunun kime yakın oldugu için buralara geldiğini biliyoruz ve kimlere ne için hizmet ettiğini de.

Ne albayrakın ne de ulusoyun bir kan davası yok geçmişten gelen. bir tarafın arkasındaki o kişilere karşı sorumluluğu bitmeden kulüpten ayrılacakları yok. Bir kulübte bu kadar çirkifliklere - rantlara neden olan küçük beyinli insanlar ve onların arkasındaki güçler hiç mi utanmıyorlar yaptıklarından?

ALPTUG2001
17.01.2008, 20:13
Trabzonsporumu Vasat Bİr Orta Sira Takimi Yapan BaŞta Albayrak YÖnetİmİ Teknİk Kadro Ve Futbolculara Yaziklar Olsun..... Ve Trabzonlular BÜyÜk Trabzosporumu Sİyasete Alet Eden Albayrak'a Yerel SeÇİmlerde Akp Den Beledİye BaŞkan Adayi Olursa Ona Oy Veren TÜm Trabzolularada Yaziklar Olsun!!!!!!!!!!

ALPTUG2001
17.01.2008, 20:18
Bİr BaŞabakan DÜŞÜnÜn Hasta Fenerlİ Ve Bİr KulÜp BaŞkani DÜŞÜnÜn BaŞbakan ........... Si Neden Acaba Albayrak GeldİĞİnden Berİ Bİz Fenerİ Yenemİyoruz. Bu Takimi 2 Kez 2. Yapan Atay BaŞkan BaŞarisiz OlduĞunu DÜŞÜnerek Gİttİ Ama Bu YÜzsÜz BaŞkanin Gİtmesİ İÇİn Ne Gerklİ Acaba

OLCAY ÇAKIR
17.01.2008, 20:18
Başlığı açan arkadaşı tebrik ederim.Çok önemli bir konu,başlık herşeyi anlatıyor,bende katılıyorum..

Şimdilerde Ulusoy'u şu veya bu sebeplerle sevmeyenlerin arasına Acizliğini örtme adına Albayrak'da katılarak-son güzel icraati diye destekde bulan-işini tamam eylemektedir.

Şenol hoca ile başlayan,
Ali Kemal,Hami,Tolunay,Ünal gibi(aklıma gelenler) TS ile özdeş isimleri milli takım kadrolarında kariyer sahibi eylemiş birine ve hatta Trabzon şehrine(birtürlü tesis kazandırmayanlara inat)tesis kazandırmış(bu sebeple mahkeme vs açılmıştı)bir hemşehrimize yapılan eleştirileri hakkaniyet duygusundan uzak bulduğumu belirtmek isterim..

salihismet
17.01.2008, 20:34
Tesis kazandirmasi yaptigi yanli$lari örtüyorsa bir diyecegim yok. Mahkemeye verilmesi tesis kazandirdigi icin deyil, yolsuzlukla ilgiliydi.

sarman61
17.01.2008, 20:51
Trabzonspor o kadar büyük bir kulüptür . Bunu anlamayanlar şu anda bu kulüpte yöneticilik vasfı ile duruyorlar.

Trabzonspor o kadar büyük bir kulüptür kimsenin maşası - oyuncağı - aracı - silahı olmayı haketmemektedir ve buna rağmen bu vasıfları Trabzonspora layık gören başkan ve yöneticiler bir gün hesap verecekler.

Trabzonspor o kadar büyük bir kulüptür ki ne iktidara yakındır ne de diğerlerine. Herkes Trabzonspora yakındır.

Trabzonsporu bugünlerini yaşatan o insanlar o kadar küçüktür ki Trabzonsporsuz birer HİÇTİRLER!...

Trabzonsporumuzu 2 yıldır kendi amaçları üzerine kullanılmak için üs seçmiş olan insanlar geçmişte bu şehrin bir yönetim kademesini kaybettiler bilmem hatırlar mısınız.

Bugün olanları keşke herkes net bir şekilde görüp hazmedebilse de hesaplarımızı daha iyi yapabilsek.

Albayrak grubunun kime yakın oldugu için buralara geldiğini biliyoruz ve kimlere ne için hizmet ettiğini de.

Ne albayrakın ne de ulusoyun bir kan davası yok geçmişten gelen. bir tarafın arkasındaki o kişilere karşı sorumluluğu bitmeden kulüpten ayrılacakları yok. Bir kulübte bu kadar çirkifliklere - rantlara neden olan küçük beyinli insanlar ve onların arkasındaki güçler hiç mi utanmıyorlar yaptıklarından?

Arkadaşım yazıyorsunda biraz mantıklı yaz. Tamam anladık iktidardaki partiye düşmansın. Tamam bu senin siyasi görüşün saygı duyarım ama yazdığın yazılarda Albayrakın birileri tarafından buraya getirildiğini yazmışsın peki madem öyle diyorsun bu Albayrak iktidarın desteklemediği halde neden Ulusoya destek verdi bu senin görüşün ile çakışmıyor mu. İktidardaki parti ile düşman mı olmak lazım illa. Bu bize ne kazandıracak. Bizler diyoruz ki birlik olalım barış ortamı oluşsun. Ama sözde diyoruz bugün Albayrak iktidar ile kavgalı olsa demek bazı kişilerin gözüne hoş gelecek bu durum ve bazı kişilerin sözde birlik ve berbarelikci olduğu anlaşılacak. Albayrak Ulusoyu destekleyerek hata yaptı hemde büyük hata ama bende o zaman Ulusoyun Trabzona yapığı yakınlaşma hamlelerine kanmıştım oda çoğumuz gibi kanmış olabilir insanlık hali herkez hata yapabilir. Ama Bizim sözde Trabzonlu Ulusoyumuz hiç değişmemiş aynı kişilikteymiş. Tıpkı Özkan Sümer döneminde kendisnin Liman İhalesini almasını engellediğimiz zaman Trabzonspor u küme düşürmek için çabaladığı gibi hala Trabzonspor a olan nefreti devam ediyormuş. Bazı kişilerde hemşerimize yapılan yanlış diyor. Onlarada şunu sormak isityorum. Hangi Trabzonspor maçına gelmiş bu adam. Bu adam değilmiydi Şenol Güneşi Milli takımdan kovan alacağı olan parayı bile vermeyen. Şimdi bu adamın neresini savunuyorsunuz. Herşeyi ben yaptım diyen adamdan fayda gelmez bu ülkeye ne bu ülkeye ne Trabzona neden Trabzonspora. Çünkü u tarz adamları egoları çok büyük olur.

Önemli olan Albayrakın yaptığı hatayı düzeltmeye çalışmasıdır. Sonuçta bu hatanın izleri hep kalacaktır ama hatanın büyümesi engellenecektir.

Birde bazı arkadaşlar Levent Bıçakcı için birşeyler demişti unutmayınki Levent Bıçakcı zamanında şampiyonluğa oynuyorduk. Ulusoy geldi işler tersine döndü. Tıpkı Levent Bıçakcı döneminden önce olduğu gibi.

Ali Şahin
17.01.2008, 21:06
ulusoy gidecek kim gelecek yine eziklerin adamı levent bıçakçıyı gördük cavcavin bile karşısında esas duruşta duruyordu.biz ulusoyu kesinlikle ararız

Ahmet Kuru
17.01.2008, 21:14
Az kaldı.Aldayrak ve ulusoy Gidecek Dertler Bitecek İNŞALLAH

Keleşoğlu
17.01.2008, 21:16
az daha sabır renktaslar kurtulacagız kurtlardan

Samet Yildirim
17.01.2008, 21:22
halanda ULUSOY gidisinin olumlu düsünenler var fesuphan allahim ya....DEVLETIN adami gelip de 3 istanbul takmi hele FB icin nasil calistiklarini gördükden sonra anlicaksniz ne yapalim baska türlü anlamicak bazi arkadaslar...

salihismet
17.01.2008, 21:28
halanda ULUSOY gidisinin olumlu düsünenler var fesuphan allahim ya....DEVLETIN adami gelip de 3 istanbul takmi hele FB icin nasil calistiklarini gördükden sonra anlicaksniz ne yapalim baska türlü anlamicak bazi arkadaslar...

Ulusoyun Trabzonspora verdiklerini sayarmisin? Bir tesis yapti o da mahkemelik oldu, yolsuzluk yapildi diye.

Samet Yildirim
17.01.2008, 21:56
Ulusoyun Trabzonspora verdiklerini sayarmisin? Bir tesis yapti o da mahkemelik oldu, yolsuzluk yapildi diye.

cok var ama ön planda olamdigi icin bilmyiorsunuz zaten TFF baskaniyken ne yapacak onu da bilmyiorum ama mesela ALBAYRAK gitmesi icin ellinden geleni yapti ama gitmediler orasi baska...cok var ama hep arka kapida oldugu icin bilmyiorsunuz...dogrusunu söylemek gerekirse bende bilmyiordum ama ögrendikden sonra degesti tabi ki...

Emorfo
17.01.2008, 22:02
Kongrenin ertelenmesi ve daha bir çok şey çok yanlıştı evet ancak Haluk Ulusoy'u savunmaya kalkmayın. Bu yönetim çok iyi yönetseydi bugün Sivas maçından sonra hepiniz Ulusoy'un gitmesini isteyecektiniz. Ancak yönetim iyi yönetemedi diye Ulusoy aşığı kesildiniz başımıza. Sivasspor maçından sonra Trabzonspor bir tane kelle almak zorundaydı, Ulusoy'a destek verecek halimiz yoktu ya. ONun hesabı görüldü, camia döner dolaşır kulübü bu hale getiren Albayrak'tan da hesabını sorar. Amma kastınız yahu.

KUTADGU
17.01.2008, 22:02
cok var ama ön planda olamdigi icin bilmyiorsunuz zaten TFF baskaniyken ne yapacak onu da bilmyiorum ama mesela ALBAYRAK gitmesi icin ellinden geleni yapti ama gitmediler orasi baska...cok var ama hep arka kapida oldugu icin bilmyiorsunuz...dogrusunu söylemek gerekirse bende bilmyiordum ama ögrendikden sonra degesti tabi ki...

Bizim patron.... deme...

Nah şuraya düşer bayılırım...
Ne patron, ne şirketmiş be yahu...

Emorfo
17.01.2008, 22:03
Kongrenin ertelenmesi ve daha bir çok şey çok yanlıştı evet ancak Haluk Ulusoy'u savunmaya kalkmayın. Bu yönetim çok iyi yönetseydi bugün Sivas maçından sonra hepiniz Ulusoy'un gitmesini isteyecektiniz. Ancak yönetim iyi yönetemedi diye Ulusoy aşığı kesildiniz başımıza. Sivasspor maçından sonra Trabzonspor bir tane kelle almak zorundaydı, Ulusoy'a destek verecek halimiz yoktu ya. Onun hesabı görüldü, camia döner dolaşır kulübü bu hale getiren Albayrak'tan da hesabını sorar. Amma kastınız yahu.

winner
17.01.2008, 22:12
Malum partinin hasta Fb'li başkanı önce, sayın albayrak eliyle ve malum nedenlerle Trabzonspor'u ele geçirdi...Trabzonspor o tarihten itibaren tarihinin en kötü günlerini geçiriyor, o da malum...

Sonra,bugün itibariyle TFF'yi de ele geçirdi...

TFF'yi son ele geçirdiklerinde,Levent Bıçakçı dönemi,yapılanlar gelecek için neler planlandığını açıkça gösteriyor.

Durmak yok Fb'nin şampiyonluk serilerine devam...

Emorfo
17.01.2008, 22:20
Çok fazla entrika dolu diziler izliyorsunuz galiba :) Hayatımız komplo olmuş. Albayrak ile Ulusoy'un arasının bozulma nedenlerine iyi bakmak lazım. Komplo teorilerinizde yadığınız gibi olsaydı herşey Albayrak, ilk seçimde hükümete rağmen Ulusoy'u desteklemezdi.

Ayrıca bugünkü genel kurulda FIFA temsilcileri de vardı. İyi ki de gelmişler, Ulusoy çok fazla maketup gönderip siyaset bulaşıyor ayağı yapmıştı, FIFA'da inanmış olacak ki gözlemci gönderdi genel kurula. Genel kuruldan sonra adam görüşlerini söylüyor, çok güzel bir genel kurul oldu, biz farklı şeyler göreceğimizi düşünüyorduk. Türk hükümeti ve ve Federasyonla Türkiye'de futbolun gelişmesi için ortak çalışacağız felan fıstık. Kısaca Ulusoy tüm kozlarını oynadı, artık gücü buraya kadarmış. Anlamadığım şey 9 sene federasyon başkanlığı yapmış bir insan illada görebde kalacam diye niye bukadar kastırır. Kulüpler istemiyor seni işte bırak kahraman ol ne rezil rüsva oluyorsun. Hani bir kaç sene olur istediklerini yapamazsın içinde uhte kalır, devam edeyim dersin de 9 sene yapmışsın başarılı da olmuş ama istenmiyorsun işte bırak git ne uğraşıyon. Ne koltukmuş, Abdullah Gül bile bu kadar uğraşmamıştı devletin tepesindeki koltuğa oturmak için :)

Egemen
17.01.2008, 22:41
Çok fazla entrika dolu diziler izliyorsunuz galiba :) Hayatımız komplo olmuş. Albayrak ile Ulusoy'un arasının bozulma nedenlerine iyi bakmak lazım. Komplo teorilerinizde yadığınız gibi olsaydı herşey Albayrak, ilk seçimde hükümete rağmen Ulusoy'u desteklemezdi.

Ayrıca bugünkü genel kurulda FIFA temsilcileri de vardı. İyi ki de gelmişler, Ulusoy çok fazla maketup gönderip siyaset bulaşıyor ayağı yapmıştı, FIFA'da inanmış olacak ki gözlemci gönderdi genel kurula. Genel kuruldan sonra adam görüşlerini söylüyor, çok güzel bir genel kurul oldu, biz farklı şeyler göreceğimizi düşünüyorduk. Türk hükümeti ve ve Federasyonla Türkiye'de futbolun gelişmesi için ortak çalışacağız felan fıstık. Kısaca Ulusoy tüm kozlarını oynadı, artık gücü buraya kadarmış. Anlamadığım şey 9 sene federasyon başkanlığı yapmış bir insan illada görebde kalacam diye niye bukadar kastırır. Kulüpler istemiyor seni işte bırak kahraman ol ne rezil rüsva oluyorsun. Hani bir kaç sene olur istediklerini yapamazsın içinde uhte kalır, devam edeyim dersin de 9 sene yapmışsın başarılı da olmuş ama istenmiyorsun işte bırak git ne uğraşıyon. Ne koltukmuş, Abdullah Gül bile bu kadar uğraşmamıştı devletin tepesindeki koltuğa oturmak için :)

prison break lost heroes dexter oz derken entrikadan başka bişey düşünemez olduk faruk abi :D:D

nytre konu yine çok güzel.. oyunun bizim üzerimizdeki parçası da bu..

futbolu istanbula tekelleştirme zihniyetinin yarattıgı kaotik senaryo..

KUTADGU
17.01.2008, 23:25
Haluk Ulusoy'un ağlamaklı konuşmalarını,
herşeyin merkezine kendini koyarak yaptığı yakışıksız savunmayı,
Ben şunları yaptım şovenizmini,
Gs'lılık rezaletini,
türlü kepazeliklerini bir kenara bırakıyorum...
Hadi Nuri Albayrak'ın onu ilk seçimde körü körüne desteklediğini de unutuyorum..

Ama
E be güzel kardeşim- anlatımı güzelleştirmek için kullanılmıştır-.
Bir TFF seçimi için Trabzonspor'u bu kadar küçük düşürmeye ne gerek vardı..
Trabzonspor'u olası bu kadar gelirden mahrum bırakmanın ne gereği vardı..
Trabzonspor'u hem saha içinde hem saha dışında yenilgilere boğmaya ne gerek vardı..

NE GEREK VARDI VE NURİBEYAMCA..

Emorfo
18.01.2008, 00:49
prison break lost heroes dexter oz derken entrikadan başka bişey düşünemez olduk faruk abi :D:D

nytre konu yine çok güzel.. oyunun bizim üzerimizdeki parçası da bu..

futbolu istanbula tekelleştirme zihniyetinin yarattıgı kaotik senaryo..

Yeni diziye başlıyım diyorum :) tudor nasıl

hasancolak
18.01.2008, 01:04
albayragı aramayacagımız kesınde inşallah ulusoyu aramayız cabuk unuttunuz galıba bıcakcının trabzonsporuma neler yaptıgını

Tunga
18.01.2008, 01:11
Bugün koşuşturmaca içindeyken bir ara LigTV'deki Genel Kurul naklen yayınına bakayım dedim. Aslında, görünen tablo çok komikti. Evet, ne acı, ne sıkıntı.. sadece komik.

Türkiye'nin hatrı sayılır (??) işadamları bir salonda toplanmış, aslı "oyun" olan bir iş üstüne "çocuk" gibi tavırlarla söylenip duruyorlardı.

Küçükken insanlar daha delikanlı oluyorlar bence. Basit: Bir oyun oynarken "birim" diye bağırınca birisi, diğerleri buna saygı gösteriyordu. Bu nedenle Sivasspor'un yaptığı gibi "Hayır ben birim" demiyor, "ikiyim", "üçüm" diyorduk veletken.

Bu piyasanın içinde "profesyonel" olarak bulunmayan bizler işi hala sahada çözmeye çalışıyoruz değil mi? "Biz" derken tüm takım taraftarları elbette.

İşte o kocaman adamlar (??) küçücük bir salonda toplanmış, güzel bir "oyun" üstüne senaryolar, entrikalar yazıp duruyorlar. Birbirine zamanında küfretmiş adamları kolkola, içtikleri ayrı gitmeyen adamları da kanlı bıçaklı görüyoruz ekranlarda. O zamanda insanın "yuh senin kalıbına" diyesi geliyor.

Emincan'ın başlığı çok manalı elbette. Albayrak artık Trabzonspor maçlarına gelecek kadar Trabzonsporlu değil; ama kişisel intikamını almak için kurul salonunda en önde oturacak kadar (ki Trabzonspor Başkanı elbette orada EN ÖNDE olacaktır) Trabzonsporlu...

Ulusoy'a destek verdiğinde çok beğenmiştim; çünkü kişisel hesaplaşmalar yoktu o tercihte. Yoksa Ulusoy'a bayıldığımızdan değil. Bir dayatma vardı ve o zaman için adaylardan çok müdahaleler sebebiyle insanlarda psikolojik olarak bir Ulusoyculuk havası oluşmuştu.

Ulusoy zamanında da şampiyonluk kaybettik biz. Hem de hakkımız yenerek. Ulusoy zamanında da hakkımız çoğu kere gaspedildi. Tahkim Kurulu onun daha önceki dönemlerinde de Fener'a karşı Trabzonspor'u doğramıştı. Özkan Sümer'in istifa dönemini hatırlatırım.

Bıçakçı federasyonunda ise çok sayıda parazit ve asalak vardı. Hatta bir tanesi bugün Divan Başkanlığı koltuğunda oturuyordu. Bıçakçı dönemiyle, Ulusoy dönemi arasındaki tek fark, biri aşikar, diğeri saman altından yürüttü işlerini.

Spor, siyaset, sanat, hikaye aslında. Sidik yarışı var ortada.

Ulusoy gerek bir Trabzonlu olarak, gerekse de bir Federasyon Başkanı olarak Trabzonspor'a hizmet etmeliydi.
Albayrak gerek bir Trabzonlu olarak, gerekse de bir kulüp başkanı olarak Trabzonspor'a hizmet etmeliydi.

Maalesef ki her ikisi de, hatta Hacıosmanoğlu da Trabzonspor onlara hizmet etsin istediler. Olmaz!

Trabzonspor kimseye hizmet etmez, kişiler Trabzonspor'a hizmet eder, etmelidir.

Bu bir oyun, ama futbol sahasında değil, koca koca adamların elinde oynanan bir strateji oyunu. Bu bile naklen yayınlanıyor ya, hayret. Geçen sene bizim yayınlanmayan maçlar güme gitti.

Egemen
18.01.2008, 01:14
Yeni diziye başlıyım diyorum :) tudor nasıl

faruk abi bi kaç kişiden daha duydum fena değil diye.. ama daha bakmadım bi fikrim yok yani..

ama bu oyunlar yanlış ( konudan kopmayalım)

Nytre
18.01.2008, 01:45
Tunga çok güzel derlemiş toparlamış olayları.

Bize bu takımı bizim gibi sevecek insanlar lazım iken biz bizimle alakalı olmayan ve başka hesaplar peşinde koşan insanların takımımızı sahipleniyor gibi görünmesinden sıkıldık.

Bir hesabınız varsa kılıflara - kıyafetlere saklanadan er meydanında hesabınızı görün. Milyonlarca insanın gönül verdiği yerleri maşa gibi kullanıp icraat peşinde koşuyormuş gibi ÇOCUKLAŞMAYIN...

sarman61
18.01.2008, 08:13
Gerçekten ilginç hala ulusoyu savunanlar var. Yahu tekrar soruyorum neden bu ulusoy birkez bile Trabzonspor maçı izlemeye gelmedi. Bu alamancı arkadaşıma sorayım. Devletin dayatmayla getireceği kişi istanbul takımlarına hizmet edecekmiş diyorsun akıl var nizam var. Git yüzünü bir yıka gözlerini iyici yakaki gerçekleri gör. Ulusoy denen kişi şu anda hangi takımlara hizmet ediyor. İstanbul takımlarından başka kime hizmet ediyor.

Hani bazı şeyler gizliden yapılır herkez anlamaz ama Ulusuyon Trabzonspor düşmanı olduğu aşikardır. Bunun aksini ispatlamak ise imkansızdır.

ALPTUG2001
18.01.2008, 08:26
BÜyÜk Trabzonsporumu Vasat Bİr Orta Sira Takimi Yapan BaŞta YÖnetİm Teknİk Kadro Ve Futbolculara Yaziklar Olsun Ve Trabzosporumu Sİyasete Alet Ederek Onun Sirtindan Akp Trabzon Beledİye BaŞkanliĞina Soyunma Nİyetİnde Olan Albayraka Oy Verİrsenİz Trabzonlular Sİzede Yaziklar Olsun Bu Takimi 2 Sene 2. Yapan Atay BaŞkan BaŞarisiz OduĞunu DÜŞÜnerek Gİttİ Bu YÜzsÜzÜn Gİtmesİ İÇİn Ne Gerkİyor... BaŞbakan Fenerlİ Ve BaŞbakanin Has Adamlarindan KÜÇÜk Albayrak BÜyÜk Trabzonsporuma BaŞkan Bİz Neden Uzun SÜredİr Fenerİ Yenemİyoruz Acaba?

Ahmet Karaman
18.01.2008, 14:50
ulusoy trabzonspora çok zarar verdi. derhal defolup gitmesi lazım. tam bir istanbul yalaması oldu ulusoy. defolsun gitsin..

Mustafa K. Demirbaş
18.01.2008, 16:13
futbola sıyaset bulastıranlar utansın

Samet Yildirim
18.01.2008, 16:22
ULUSOY`u bilmeden tanimadan...bilgi sahibi olmadan etmeden konusmak yanlisdir ve ogru degildir...HALUK ULUSOY TS sampiyolugunu mu caldi LEVENT BICAKCI CEM PAPILA gibi...fazla konusmak istemiyorum ama bilgi sahibi olmadan konusmak hic bi zaman iyi degildir..HALUK ULUSOY ne düsünüyor ne planlyior bilmeden konusmak yanlisdir...

Burçak
18.01.2008, 16:25
haluk ulusoy un çok iyi bir cinconlu olduğunu sağır sultan biliyor. çok iyi bir cinconlu olan birisinin Trabzonsporda değil başkanlık güvenlik görevlisi olarak bile adı anılmamalı.
gitsin Ğs da yapsın ne yapacaksa...

metehan
18.01.2008, 16:31
....
Spor, siyaset, sanat, hikaye aslında. Sidik yarışı var ortada.

Ulusoy gerek bir Trabzonlu olarak, gerekse de bir Federasyon Başkanı olarak Trabzonspor'a hizmet etmeliydi.
Albayrak gerek bir Trabzonlu olarak, gerekse de bir kulüp başkanı olarak Trabzonspor'a hizmet etmeliydi.

Maalesef ki her ikisi de, hatta Hacıosmanoğlu da Trabzonspor onlara hizmet etsin istediler. Olmaz!

Trabzonspor kimseye hizmet etmez, kişiler Trabzonspor'a hizmet eder, etmelidir.

Bu bir oyun, ama futbol sahasında değil, koca koca adamların elinde oynanan bir strateji oyunu. Bu bile naklen yayınlanıyor ya, hayret. Geçen sene bizim yayınlanmayan maçlar güme gitti.

Ağzına sağlık hocam ! Olay "spor" ekseninden çoktan çıkmış durumda. Herkes gücü ve kontrolü ele geçirme peşinde. Bu gibi ortamlarda siyasi konuları konuşmayı sevmem ama maalesef bugün futbola, haddinden fazla siyaset bulaşmış durumda. Bu kabul edilebilir bir durum değil. Bir ülkede federasyon ve hükümet kavga eder hale gelir mi? İşine geldi mi demokratik olmayı savun, işine gelmedi mi müdahale et.

Evet bence de artık Ulusoy çekilmeli ama bunu klüpler yapmalı, işi olmayan birileri değil.

ÖzGür Ayar
18.01.2008, 16:40
ULUSOY`u bilmeden tanimadan...bilgi sahibi olmadan etmeden konusmak yanlisdir ve ogru degildir...HALUK ULUSOY TS sampiyolugunu mu caldi LEVENT BICAKCI CEM PAPILA gibi...fazla konusmak istemiyorum ama bilgi sahibi olmadan konusmak hic bi zaman iyi degildir..HALUK ULUSOY ne düsünüyor ne planlyior bilmeden konusmak yanlisdir...

ya bırakın şu çok bilmiş havalarını, bırakın ulusoyu boş yere savunmayı. sırf değişik gözükmek içinmi bunları yapıyorsunuz. yok eğer gerçek düşünceleriniz bunlarsa yazık. ulusoy evet şampiyonluğumuzu çalmadı. çünkü zirve yarışına katılmamıza hiçbir zaman izin vermedi.

Uğurtan
18.01.2008, 16:55
Gerçekten ilginç hala ulusoyu savunanlar var. Yahu tekrar soruyorum neden bu ulusoy birkez bile Trabzonspor maçı izlemeye gelmedi. Bu alamancı arkadaşıma sorayım. Devletin dayatmayla getireceği kişi istanbul takımlarına hizmet edecekmiş diyorsun akıl var nizam var. Git yüzünü bir yıka gözlerini iyici yakaki gerçekleri gör. Ulusoy denen kişi şu anda hangi takımlara hizmet ediyor. İstanbul takımlarından başka kime hizmet ediyor.

Hani bazı şeyler gizliden yapılır herkez anlamaz ama Ulusuyon Trabzonspor düşmanı olduğu aşikardır. Bunun aksini ispatlamak ise imkansızdır.

Sana bir gün katılacağım aklıma gelmezdi.. Ama bugünlerde hiçbişeye şaşmamak gerekiyor.. Söylediklerine katılıyorum ama Ulusoy'u göndermenin şekli böyle olmamalı bence.. Devlet tarafından olmamalı.. Projesi olan iddialı olan aday olsun seçilsin.. Bu şekilde olmaz..

sarman61
18.01.2008, 16:56
ya bırakın şu çok bilmiş havalarını, bırakın ulusoyu boş yere savunmayı. sırf değişik gözükmek içinmi bunları yapıyorsunuz. yok eğer gerçek düşünceleriniz bunlarsa yazık. ulusoy evet şampiyonluğumuzu çalmadı. çünkü zirve yarışına katılmamıza hiçbir zaman izin vermedi.

Bu kısım Uluusoyun Trabzonspora yaptığı hizmetin özetidir.

OLCAY ÇAKIR
18.01.2008, 16:58
:alkış:Teşekkürler Metehan.
Ağzına sağlık hocam ! Olay "spor" ekseninden çoktan çıkmış durumda. Herkes gücü ve kontrolü ele geçirme peşinde. Bu gibi ortamlarda siyasi konuları konuşmayı sevmem ama maalesef bugün futbola, haddinden fazla siyaset bulaşmış durumda. Bu kabul edilebilir bir durum değil. Bir ülkede federasyon ve hükümet kavga eder hale gelir mi? İşine geldi mi demokratik olmayı savun, işine gelmedi mi müdahale et.

Evet bence de artık Ulusoy çekilmeli ama bunu klüpler yapmalı, işi olmayan birileri değil.

argentina
18.01.2008, 17:00
ulusoyu sevmem tamam ama birseye değinecem

akp+ dogan holding + koç
yukleniyor adama ben saffet ulusoy'un ogluyum diyerek hepsine meydan okuyor ulan su adam kadar direnebilen kim var su memleket topraklarinda bu heriflere?
bicakci gibi iktidar adami lazim bu ulkenin mantalitesine
bermek kaypakligiyla cok yakisir mesela o koltuga

Ali Can
18.01.2008, 17:14
nedir bizim bu tür adamlardan çektiğimiz
kurtulamıyoruz bir türlü

OLCAY ÇAKIR
18.01.2008, 17:20
:alkış:Teşekkürler.

Birde anlamadığım;sanki Ulusoy sistemli bir Trabz<onspor düşmanlığı projesi yapmış,ve bunu daçalıştırmış havası estiriliyor.
Bazıları attığı ve ettiği laflara inanıp kinleniyor.

Trabzonsporun düşmanı ve bugünlerin müsebbipleri;Trabzonsporluyum diyenlerin içerisinde aranmalı sıkça.
Doğru olan güzergah budur.
ulusoyu sevmem tamam ama birseye değinecem

akp+ dogan holding + koç
yukleniyor adama ben saffet ulusoy'un ogluyum diyerek hepsine meydan okuyor ulan su adam kadar direnebilen kim var su memleket topraklarinda bu heriflere?
bicakci gibi iktidar adami lazim bu ulkenin mantalitesine
bermek kaypakligiyla cok yakisir mesela o koltuga

Muhammed KOÇ
18.01.2008, 17:34
bu takımı böle kullanmaya devam ederlerse küme düşecek.mutlu sona ulaşacaklar harbiden..

İskender
18.01.2008, 17:41
Helal olsun oyuncak oldu güzelim takım...

sarman61
18.01.2008, 17:41
Arkadaşlar lütfen balık hafızalı olmayalım. Haluk Ulusoyun Trabzonsporla yakından ve uzaktan alakası yoktur. Trabzonla olan tek bağı Nufüs cüzdanında yazması. Bu adam değilmiydi liman ihalesi için Trabzonsporla yarışan alamadığı için Trabzonsporu az daha küme düşerecek olan.

Mustafa K. Demirbaş
18.01.2008, 17:43
futbolda sıyasete hayırrrrrr

Emorfo
18.01.2008, 17:52
Bu Ulusoy'un Trabzon'da amma seveni varmış :)
Sırf bu Haluk'un yüzünden 2 senedir Ulusoy'un otobüslerine binmiyorum.

Cem Yavuz
18.01.2008, 18:28
Ulusoy a ve İstanbul şakkakçılarına sonuna kadar hayır....
Ama Ulusoy u sırf siyasi amaçla gönderenlere daha büyük hayır...
Memeleketin 50 türlü sıkıntısı varken ranttı paylaşmak için yapılan ayak oyunhlarına ve bunun maşalığını üstlenen ALBAYRAK a lanet olsun....
Trabzonspor dan aldığın gücü siyasete peşkeş çekme Albayrak...
Bunun hesabını senden soraralar...

karatasof
18.01.2008, 18:45
GS'nin azad kabul etmeyen kölesi Haluk Ulusoy ile onu her halukarda seven Trabzonlu hemşehrileri.Ben artık bu Ulusoy sevgisinin sihhatli bir sevgi olamayacağına karar verdim.Zannederim kendilerine eziyet edilmesinden memnun olan kimseler Haluk Ulusoy'dan vazgeçemiyor.Tıpkı Sezen Aksu'nun parçasında olduğu gibi

Beni yor hasretinle sevginle yor!!
Sevgisizlik ayrılıktan daha zor!!
( Buraya Dikkat )
Dilediğin kadar acıt canımı !!
Yokluğunda varlığında yetmiyor....

forza61ts
18.01.2008, 18:48
ulusoyun trabzonspora verdiği zararları saymakla bıtıremeyız

smertkan
18.01.2008, 18:56
Haluk Ulusoy federasyonu levent bıçakçı federasyonundan daha fazlasını bize çektirmiştir.
Ama onunla hesaplaşmak için Trabzosporu kullanan bu yönetim TS ye daha büyük zararlar veriyor.

Sonra adama demezlermi dün yağ baldınız adamı siz seçtirdiniz şimdi ne diye şikayetçisiniz.

Sonuç: Sn Albayrak Sn Ulusoy ellerinizi TS üzerinden çekin.Gölge ediyorsunuz.

ÖmerFarukYılmaz
18.01.2008, 19:43
ya derin devlet polatları görevlendirse bunun içinden herifler içinden çıkmaz ya

argentina
18.01.2008, 20:42
:alkış:Teşekkürler.

Birde anlamadığım;sanki Ulusoy sistemli bir Trabz<onspor düşmanlığı projesi yapmış,ve bunu daçalıştırmış havası estiriliyor.
Bazıları attığı ve ettiği laflara inanıp kinleniyor.

Trabzonsporun düşmanı ve bugünlerin müsebbipleri;Trabzonsporluyum diyenlerin içerisinde aranmalı sıkça.
Doğru olan güzergah budur.

albayrak yapacığını yaptı takımı mahfetti biz halen başarısızlığı ulusyolarda arasak oooo

bizz şampiyon olucaktıkta ulusoymu elimizden aldı?

bkz:fenerbahçe Trabzonspor
bkz: cem papila
bkz: levent bıçakçı

ulusoy yaptı veya yapmadı umrumda değil tek bildiğim Trabzonsporun bu halde olmasının sebebi ulusoy değil içimizdekiler...

OLCAY ÇAKIR
18.01.2008, 21:05
Gözünü sevdiğim;birkaç tane yazda bende biliyim.

Ben mi en çok hemşehriciyim şu forumda.

Bendemi bir sorun var?

Oldunda olmamı dei,oldurmadımı.

96 daki travma,katılamadğın şampiyonlar ligi,yapamadığın nokta transferler,hoca istikarsızlığı,futbolcu kalitesi,şehrin yapısı,tesisler,ekonomik yapın,havuz sistemi,yayın gelirin,satmayı dahi beceremediğin futbolcular,şehri hatta ülkeyi terkedenler,şike bahis skandalları,hacizler,borçlar,sahaya atlayanlar,hersezon sürekli ceza aldıranlar........................................ .....

say bana ikna et beni.

Ulusoy değil aslolan Trabzonspordur,kaçak küçek laf atanlar Ulusoyu savunduğumu sanabilirler.

Ulusoy yaygarası koparmak; en azından Trabzonspor camiası için tam bir hedef saptırmadır.Acizliktir.
Kitleleri etkileme metodudur.

Kimse içimizden çıkanlar kadar bu camiaya zarar vermedi.

Great White
18.01.2008, 21:19
Kimse içimizden çıkanlar kadar bu camiaya zarar vermedi.

Hocam, aynı şeyi ben söyleyince kızıveriyorsun ama:p

OLCAY ÇAKIR
18.01.2008, 21:25
Soner'im yönetenleri diyorum,Hasan Hüseyinleri değil.:D
Hocam, aynı şeyi ben söyleyince kızıveriyorsun ama:p

Dereli
18.01.2008, 22:10
Lütfen okuyun, tespitler muhteşem.

http://www.ntvspor.net/Pages/19001.asp

10-61
18.01.2008, 23:05
Allah ulusoyun da albayrak'ın da belasını versin..yıllardan beri kan ağladık ama son dönemdeki gibi bir durumu hatırlamıyorum...sevgili trabzonlular da tiyatro seyretmeye devam etsinler!

cyberentalpi
19.01.2008, 01:43

say bir bakalım. Albayrak tan cok olacak mi?

cyberentalpi
19.01.2008, 01:47
birincici Takmisiz Ulusoy yada May a. Bende bayilmiyorum ama ikisi de bunlarin Ts li. Fb li denyolarla bir olup Ulusoy u bu kadar suclamak ne kadar dogru.
Birde Siyaset konusmayalım diyen arkadaslara lafim var. Ucu (az oldu koku)Ts ye dokunan siyaset neden konusulmasin. Nerde konusulacak bu siyaset.

Emirhan Makul
19.01.2008, 04:11
CEYHUN VE CELALEDDİN
Ceyhun ve Celaleddin'in gönderilmesinin çok doğru karar olduğunu düşünüyorum. Ceyhun'un alınmasına da karşıydım gönderilmesi de doğru karar ancak bir sene önce bonservisi için verilen paraya da çok yazık. Tıpkı Risp'de olduğu gibi. Kupa ve ligde bir amacı olmayan Avrupa hedefi kalmamış bir Trabzonspor'un Ersun Yanal'ın seneye kurmak istediği takımla ve genç oyuncu takviyeleriyle oynaması herhalde tüm Trabzonsporluların tercih ettiği bir durum olacak.
.userRating,.doThis{padding:6 0 6 0;background-color:#F3F3F6;border-bottom:solid 1px #A4ABC1;border-top:solid 1px #A4ABC1;width:460;} .t1{font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;} .b{font-weight:bold;} .f11{font-size:11px;} .c000{color:#000000;} .bulletRedSmall{font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;color: #CC0000;font-size: 65%} .textMedBlack{font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:70%;line-height:140%;font: normal; color: #000000} .dSp{width:135px;padding-right:10;margin-left:10px} .dIc{height:20px;vertical-align:middle}

evet nevzat aydın güzel yazı yazmışş bu bölümede ayrıca katılıyorum

Muhammet Kurt
19.01.2008, 11:41
Takimdaslar avrupada su ana kadar yasamaktan zevk almadigimi hep savunmusumdur ama size tesekkur borcum var, iiki Turkiyede yasamiyormusum. Ne kadar paranoya bir millet olmusunuz! Bilmiyorum sizi boyle yapan Turkiyenin suyumu topragimi, yoksa egitimimi? Yoksa birbirinizin kopyalarimi oldunuzda hep komplo teorileri uretip birbirinize anlatip da egonuzu tatmin ediyorsunuz? Yok iktidar gondermis, yok birileri dugmeye basmis!

O insanlarin isleri gucleri yokta 70 milyonluk turkiyede kafayi Trabzonami taksinlar? Bu ruh haliniz sadece bize ait degil Turkiyedeki her vatandasa ait! Nedense de hep tum DUNYANIN turkiyeye DUSMAN olduguna inaniriz! Ya bu yillardir bize politikayla empoze edilmis ya da macera seven bir toplum oldugumuz icin biz boyle gariban olmayi bizim uzerimize bir takim oyunlar oynandigini inanmak isteriz. Nedenini bende halen cozemedim.

Ben bugun itibariyle TRABZONSPORU neden severim?
Akliniza klasik nedenler gelmesin! Yani ben trabzonsporu anadolu ihtilali yaptigi icin degil, avrupada basarilari oldugu icin da degil ki bence Trabzonsporun avrupada pek basarisi da YOK!!! Oyle bir kere Barcelonayi, liverpooli yenmekle buyuk takim ve kulup olunmuyor cunki dunyanin her yerinden kucukler buyukleri yenebiliyor ama netice itibariyle bir kupalari, devamlilikari yoktur!!!

Ben trabzonsporumu sevmemin nedeni guzelim kentime MANEVI VE EKONOMIK katma deger olmasindan seviyorum. Bugun Trabzonspor trabzon kenti icin olmasa olmaz konumundadir!! O yuzden isi sadece sportif olarak degerlendirmiyelim, bugun belediye yonetimiyle sivil orgut kuruluslariyla ve ticari kurumlarla hep birlikte bu Trabzonsporumuza bir el atmamiz lazim. Bu takimin yok olusu kentin yok olmasina neden olacaktir bunu da herkes boyle bile!!

Sucu sadece mevcut yonetimde degil, bence mevcut yerel siyasetteki kisilerdede aramak lazim!! Onlar bugune kadar ne yapmis?? Hakkimizi koruyabilmismiler?? Biz koruyabildikmi? Igneleri baskalarina batirmak en kolay yontemdir!! Buradan bir kac hafta sonra gidecek olan yonetim hakkinda halen komplo teorileri uretmekten vazgecelim ve onumuze bakalim! Ama nedense ben hic te umitli degilim! Iyi niyetli olmalarina ragmen kapasiteleri sifir olan insanlarimiz var! Kapasiteli insanlarimizda banane Trabzonspordan ben kendi isime bakarim havasinda! Oyleyse bu kisir dongu devam edip duracak ve Turk futbolunun bu ekonomik dengelerin astronomik cikisi da hizla cikacak! Biz ise sadece alt yapimizla mutavazi kadromizla mucadeleye devam edecegiz ama o da pek care olamiyacak!! Simdiden soyliyeyim TRABZONSPOR EFSANESI kulubun ekonomigi saglikli duruma gelmedigi surece BITECEK8

Vkgz
19.01.2008, 15:26
AjansSpor.com - ÖZEL Haber

ALBAYRAK'IN ETKİSİ!

Türkiye Futbol Federasyonu'nun geride kalan genel kurulundan "Seçim" çıktı. Türk futbolu değişiklik mesajı verdi. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un bu yaşanların ardından tepkisi büyük oldu, "Artık mahkeme konuşacak" dedi. Peki Ulusoy neden bu kadar güç kaybetti?
Türkiye Futbol Federasyonu'nun 2006 yılında yaptığı seçimlerde tek başına açıklama yapan ve sonuna kadar bu tavrından vazgeçmeyerek TFF'ye destek veren Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, sezon başındaki "olaylı" Sivasspor karşılaşmasındaki haksızlıkların ardından desteğini çektiğini açıklamıştı.

-ANKARA'DA NE OLDU?-
Son genel Kurul'da FIFA Onursal Asbaşkanı David Will'in talebi üzerine gündemden çıkarılan, ancak 229 genel kurul delegesinin imzaladığı önergeyle divan tarafından yeniden gündeme alınan, seçim yapılıp yapılmamasıyla ilgili oylama sonucundan seçim kararı çıktı.

Oylamaya katılan 241 delegeden 192'si 14-15 Şubat tarihlerinde seçimli olağanüstü genel kurul toplanmasından yana oy kullandı. 48 delegenin seçime 'hayır' dediği oylamada, 1 oy de geçersiz sayıldı.

Oylama sonuçlarına göre Futbol Federasyonu delegeleri, 14-15 Şubat tarihlerinde, federasyon başkanı, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerini seçmek üzere yeniden sandık başına gidecek.

-ALBAYRAK DESTEĞİNİ ÇEKTİ, GÜÇ AZALDI-
Daha önce defalarca görevden uzaklaştırılmaya çalışılan Haluk Ulusoy döneminin sonunu getirmek mümkün olmamıştı ancak Trabzonspor'un tavrını değiştirmesinin ardından tarihi bir sonuçla Ulusoy'un koltuğu zora girdi.

Bu sürece gelinmesinde önemli gelişmeler yaşandı. Geçen sezon hakem hatalarından çok yakınan ve bu sezon yaşanan çifte standarta kızarak bayrak açan Albayrak, seçim yolunu da açarak hemşerisini göreve gelmesinde büyük katkıları olduğu gibi, görevi bırakma aşamasına gelmesinde de büyük bir payı oldu.

Bu süreçte Trabzonspor Kulübü'nün 8 oyu bulunmasına rağmen etkilediği ve yönettiği delegeler düşünülürse, seçimi direkt etkileme şansı yakalayan bir camia olması hemen göze çarpıyor.

Trabzonspor'un yanı sıra yine Albayrak'ın etkilediği Çaykur Rizespor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un da 7'şer oyu bulunuyor. Aynı zamanda Samsunspor, Orduspor, Giresunspor, Sakaryaspor ve İstanbulspor'un da 2’şer oyu var. Yine Trabzon şehrinin takımları Değirmenderspor, Akçaabat Sebatspor, Araklıspor, Arsinspor, Sürmenespor ve Ofspor'un da 1'er oyu bulunuyor.

Bütün bunların yanı sıra Trabzonlu olarak, Oftaş'tan delege olan Turgay Kalemci'nin yanısıra Ankaraspor'dan delege olan Ruhi Kurnaz'da seçimde önemli rol oynadı.

Bunların da dışında yine Trabzonlu olan 2. ve 3. Lig'deki delegeler de seçiminin yönünü tayin etti.

Bunlar da Güngören Belediyespor'dan Yahya Baş, Eyüpspor'dan Ahmet Malatyalı, Zeytinburnuspor'dan Mustafa Günaydın ve Kastamonuspor'dan Fikri Yazan oldu.

Bu oylamaya katılanların içinde bazı muhaliflerde oldu ki bunlar; İstanbulspor’dan Ömer Sarıalioğlu ile Adem Halim Sarıalioğlu’nun yanısıra Ordu delegesi Şükrü Bodur'du.

Anlaşılan, Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu'ndan "seçimli genel kurul" çıkmasında Trabzonspor Başlkanı Nuri Albayrak'ın büyük bir etkisi var.

TFF Başkanı Haluk Ulusoy'un bir dönem en büyük destekçilerinden olan Albayrak'ın özellikle sezon başındaki "olaylı" Sivasspor maçından sonra tavır değiştirmesi TFF Başkanı Haluk Ulusoy'un kan kaybetmesindeki en önemli faktörlerden biri.

denizgrsy
19.01.2008, 17:10
sana öyle nefretim ve kinim var ki kelimelere sığmaz , kulakların çınlıyordun inşallah nuri !!!

sen ilk Trabzonsporun başına geldiğinde o dönem iktidar partisinin belediye olarak Trabzonu alamamasının intikamını almak için seni Trabzonsporun başına gönderdiklerini söyledim ve senin tek amacının bu kulübü küme düşürmek yada küme hattında tutmak olduğunu söyledim ! bu sözlerim nedeniyle burada çok suçlandım , komplo teorisi dediler , siyaset yapıyorsun dediler ! benim için siyasetten önce Trabzonspor gelir , umrumda da değil partiler !

senin iktidar partisi alamadığı belediyenin intikamını almak için seni buraya gönderdi ! bu halktan intikamı bir tek Trabzonspor ile alacağını biliyordu ve sende bu role en uygun kişiydin ! ben bunları iki yıl önce söylediğimde komplo teorisi dediler ancak plan yavaş yavaş işledi ve sonuca ulaşmak üzere ! yaklaşık bir ay önce kongre vardı , nuri bırakamadı çünkü daha amacına ulaşamamıştı , amaç takımı küme düşürmek ayaklar altına almak ! zaman kazandı hedefe ulaşmak için!!!

senin Trabzonspor ve Trabzon halkı için zerre kadar iyi niyetin ve düşüncen yok ! para yok para yok diyorsun ama dalga geçer gibi tv lere 55.yıldır albayrak reklamları veriyorsun....al o fabrikalarını ''tepe tepe kullan'' gözümüz yok!!!

osman salih
19.01.2008, 18:39
allah belanı versin albayrak şu mübarek günde (aşure)

karatasof
19.01.2008, 18:45
Haluk Ulusoysuz ile TS savaşında taraf olamayan yada başka bir deyişle TS başkanı yerine TFF başkanını tutanlar bu sayfalarda neden olduklarını veye niye bulunduklarını bir kez daha sorgulasınlar.
EN BÜYÜK TRABZONSPOR!
TS DÜŞMANLARI BENİM CAN DÜŞMANLARIMDIR!

Sefaenes
19.01.2008, 18:56
Ulusoyla-Albayragi Allah belalarini vermesin 2 sinin zarari trabzonumusu yakti. Bügün Ulusoy hakemleri iyi is yapti, bu 2 ligi destekliyenlerede yaziklar olsun

Erkut Ay
24.01.2008, 22:10
takımı kişisel ihtiraslarınız uğruna karanlığa ittiniz Allahınızdan bulun...

Öztürk Adem
24.01.2008, 22:35
sadece albayrak ve ulusoymu
bunlarda kı en buyk olaya sahıp olan tek 1 ısım var ıse o da basbakanımızdır
akraba kıyagı gectı albayraga

Emre7
24.01.2008, 23:08
konu ile alakası yok ama en iyi buraya olur sanırım... resmi sitede bir haber....

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/sondaj.jpg
Başkan Yardımcımız Muzaffer Ermiş Akyazı sahilinde 660 bin metrekarelik alan üzerinde yapılacak Trabzonspor Spor, Kültür ve Turizm Tesisleri için dolgu projesine esas olmak üzere sondaj çalışmalarının başlatıldığını söyledi.
Ermiş, “Sondaj çalışmalarından alınacak numuneler üzerinde laboratuar çalışmaları yapılıp daha sonra rapor tanzim edilecek” dedi.

bla bla bla .....

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/sondaj1.jpg
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/sondaj2.jpg

bla bla bla.....

sondaj yapılacakmış fizibilite için.... imzalar atılmış anlaşılma yapılmış fizibilite için anlaşma apılmış... anlamam ama yaptığına göre bir sorun çıkabilir ve ya çıkarsa gitti mi proje, gitti!!!

ama önemli olan o değil resmi sitede bu habere puan veren kişiler, toplam puan 5,07 99 Kişi bu demekki bu habere 50 kişi 5 den çok puan vermiş....

şu durumda dahi, albayrakçılar yaşıyo... vaybee

Nytre
25.01.2008, 13:50
nerede okudum unuttum şimdi. albyrak - ulusoy ve sanırım haşimin fotoğraflarının olduğu bir film afişi yapmışlar ve ihanetin bedeli mi koymuşlardı sanırım filmin ismini.

çok da güzel olmuş.

beratiabi
26.01.2008, 14:05
Tam bu yazımı hazırladım ve cevaplama butonuna bastım ki konu kapanmış oldu. Bende en uygun diye başkanın ismi burada geçti diye bundan sonraki kısımlarımı oradan kopyala yapıştır yöntemi ile buraya ekliyorum. Sevgili requiem'in yazısından alıntı almıştım bir orası eksik.

Son paragrafa kadar katıldım sözlerine sevgili requiem ama artık bir daha gelmesin lütfen inandırıcılığını yitirdi benim gözümde hele o transfer komitesinde görevli Trabzonspor düşmanları menfaat çetesi bence hiç Trabzon şehrine bile girmesin gerçi onların niyeti zaten Trabzonsporumuzu yoketmekya neyse.

Evet bende umutluydum enazından Mehmet Ali Yılmaz gibi kendini Trabzonsporun üzerinde görmüyordu, diğerleri gibi baskılarla değil kendi çıkmıştı sahneye, bazıları gibi soru işaretlerle dolu değildi, ve bazıları gibi boş atıp dolu tutmaya kalkmıyordu;

Ama ne yaptı ne attı ne tuttu, Taraftarın karşısına çıkıp gerçekleri söylemedi ve hep kaçtı taraftardan, söz verdi sözünde durmadı, ama enson haberemi ona inanmıyorum umarım yalandır çünkü bu kadar alçak olamaz benim başkanım, eğer buda doğruysa yüce divanda yargılanmalı bence.

Transfersiz bir dönem daha geçirterek bize sonumuzu hazırlamaya daha önceden kararlıydı diye düşüneceğim sonra, umarım yanılan ben olurum.

Ama lütfen bir daha gelme sayın başkan eğer bunlara rağmen sayın diye hitap edebiliyorsak sana bu Trabzonsporumuzun ve Trabzonsporumuzun taraftarının büyüklüğündendir inan buna.......

erdinc6167
27.01.2008, 01:42
yazının başını okumadım ama başlığı bana yuetti bende bu görüşe katılıyorum, kesinlikle ve cok acı ödettiriliyor , yem edildik hemde,

mensure 61
27.01.2008, 20:34
Allahından bulsun !

oflum61
27.01.2008, 22:16
Ulusoyu kimse yikamaz!

Bizim Nöri yanlis tasa baltayi vurdu! sen ne hakla ulusoyu devirmeye calisiyorun be adam? Kimin ekmegine yag sürüyorsun???

Albayrak istifa degil - Albayrak ve yönetimi I H R A C !!!!
I H R A C !!!!
I H R A C !!!!
I H R A C !!!!
I H R A C !!!!
I H R A C !!!!

Selçuk Demircioğlu
28.01.2008, 01:50
ligin son maçı nedir? ezeli rakip fenerbahçe....şu an da ki durum nedir?..o malum takım büyük oran da şampiyon olacak..peki bizim durumumuz nedir? şu an ligin en vasat takımlarından biriyiz ve buna rağmen transfer yapılmadı..görünen o ki bu saatten sonra yapılacak transferler de takıma fazla bir fayda getirmiyecek..transfer yapıldığını farzederek konuşuyorum..yapılmama gibi olasılığı da gözönün de bulundurmak lazım...
benim anlatmak istediğim ligin son maçı olan trabzonspor -fenerbahçe maçına hangi ortam ve durum da çıkıcağımızdır...inanın dilim söylemek elim yazmak istemiyor....

sizler bunu anladınız...inşallah birileri de anlar....

Âkil Âdem
28.01.2008, 04:46
Belki iğrenç bir espri olacak ama her yerde şu resimleri karşıma çıkınca aklıma geliverdi;
Zeyyat Kafkas: "Biz stadyum yapamazsak Sivas yapsın!"

Muhammed KOÇ
28.01.2008, 09:59
eğer biraz daha kullanır biraz daha sömürürlerse bu takımı,hakkatten de küme düşmeme hesapları yaparız ben size söyleyim.bir an önce kurtulmak lazim bu sıfatsızlardan..

Hasan61
28.01.2008, 10:00
ayın 10'unda albayrak,15'inde ulusoy gidyor bu dertte bitiyor(inşallah)

Nuray
28.01.2008, 10:02
yazık ediyolrar bize bu ne vicdansızlık Allah ım kurtarsın bizi onların elinden şimdi içimiz yanıyor TrabzonSporu bu halde görmek geçmişe saygısılık gibi oyuncak olduk rezil olduk en kötüsüde bişey yapamıyoruz baştaki yüzsüslere ne desek alınmıyorlar bunun acısı çıksın onlardan bu kdr insanı bu şeklde üzüyolar Allah büyüktür!

karatasof
28.01.2008, 10:16
AKP il yönetimi çiçeklerle Sadri Şener'i karşılıyor, AKP'li Bakan Faruk Özak Sadri Şener'in listesini hazırlıyor.Peki İktidar-Ulusoy savaşında Albayrak nasıl rol alıyor?

Nytre
28.01.2008, 11:17
altyapı derneğinin yaptığı protesto çok güzel .. ellerindeki pankartlarda "siyaset değil spor kulübü" (son kelimeyi tam okuyamadım) yazıyor.

hem de albayrakın gazetesinin önünde yapılması çok güzel.

mensure 61
28.01.2008, 11:48
Peki arkadaşlar biz napıyoruz ? Neden protesto etmiyoruz, neden yürümüyoruz ?

Nytre
28.01.2008, 11:57
AKP il yönetimi çiçeklerle Sadri Şener'i karşılıyor, AKP'li Bakan Faruk Özak Sadri Şener'in listesini hazırlıyor.Peki İktidar-Ulusoy savaşında Albayrak nasıl rol alıyor?

bu davranışlara bakarsak iktidar anahtarı bir neferinden başka neferine veriyor. albayrakın yaptığı işlere baktığımızda herşeyi yüzüne gözüne bulaştırdığını gören faruk özak "dur kardeşim . tamam sen de trabzonlusun ama kusura bakma bu işi yapamıyorsun" demiştir herhalde. o yüzden işi sadri şenere havale etti. tabi bununla birlikte şu AKYAZI projesini de sadri şenere havale eder mi bilemem. Bu projeyi trabzonlulara havale etmezlerse önümüzdeki yerel seçimlerde trabzondaki rantçılar kazan kaldırır mı bilemem.

bu işleri eskiden siyasiler yapmıyordu GÖNÜLLÜ NEFERLERMİZ yapıyordu. ancak şimdi TTSO - ENSAF DERNEKLERİ - BİLMEM NE KOOPERATİFLERİ - ÖĞRETİM ÜYELERİ gibi kurumlar nerede bilemiyorum. korkuyorlar mı çekiniyorlar mı ?

macka61
28.01.2008, 12:27
inşallah 9-10 şubat albayrak 14 şubatta ulusoy gidecek ve biz ihanetten kurtulacağız

Seyit Hoca
28.01.2008, 14:13
Burada sürçi lisan ederek kırdığımız değerli kişiler olabilir...başta Gamze hanım olmak üzere herkesin hoşgörüsüne sığınıyorum....

kaandc
28.01.2008, 17:00
Rabbim Ulusoy ve Albayrak gibi Trabzonluların gazabından bizleri korusun!

cuneytr
29.01.2008, 11:55
cıkara hizmet etmek yada etmemek mi?,dogru düzgün iş yapmak mı?,son kale mi?,saglam bir durus tavır eda mı?,iktidar savasımı mı?,yada satın alınamamı?....ne derseniz deyin ismine bence tam bir meydan savası oldugu kesin...ben son kalelerden biri diyenlerdenim...son bi kac ayda sahip olunanaları düsününce insanın aklı maalessef baska birşey düsünemiyor...yada satın alınana oyları futboldan anlamayan insanların delege yapılmasını görünce...eh ne de olsa totaliter güc herseyi kendinde görmek isteyecektir.bu güce karsı direnen ve secimle bir yere gelmiş bir insanın hukuksuzluk kalıbı içinde indirmeye calısmak ne kadar adilane tartısmaya deger dogrusu...belediye baskanlarının sectigi içiine siyasetin gözünün girdigi futbol ne kadar futboldur ki?...son kalede direnen bir trabzonluyu bu durumda yalnız bırakmamak gerektigini düsünenlerdenim.tamam trabzonun puanlarını almıs olabilir yada sahalarını kapatmıs olabilir(haklı haksız onuda tartısırız)ama biraz da hukuk biraz da ülke sevgisi biraz da futbol sevgisi diyelim....

irfanb
29.01.2008, 15:45
Trabzonspor'un Dönüş Çilesi

Resmi büyütmek için tıklayın Turkcell Süper Ligi'nin 20. Haftasında Deplasmanda Çaykur Rizespor'u 4-0 Mağlup Ederek Tam 163 Gün Sonra Deplasmanda Galip Gelen Trabzonspor, Rize Deplasmanı Sonrası Karayolu ile Trabzon'a Dönüşünde Talihsizlik Yaşadı.

Turkcell Süper Ligi’nin 20. haftasında deplasmanda Çaykur Rizespor’u 4-0 mağlup ederek tam 163 gün sonra deplasmanda galip gelen Trabzonspor, Rize deplasmanı sonrası karayolu ile Trabzon’a dönüşünde talihsizlik yaşadı.
Trabzon’a dönüşte kendilerine taşıyan Ulusoy firmasına ait 61 S 0175 plakalı otobüs motorunda çıkan sorun nedeniyle Araklı ilçesi Konakönü mevkiinde arızalanarak yolda kalırken, soğuk ve yağışlı hava nedeniyle Bordo Mavili futbolcular ve teknik heyet zor anlar yaşadı. Otobüsten inen futbolcular ve teknik heyet arızanın giderilememesi üzerine yoldan geçen yolcu minibüsleri ve otomobilleri durdurarak Trabzon’a gittiler. Futbolcuların bu duruma rağmen neşeli olmaları ve şakalaşmaları dikkat çekerken, teknik direktör Ersun Yanal’ın hayli sinirli olduğu gözlendi. Gökdeniz Karadeniz ise teknik direktör Ersun Yanal’dan izin isteyerek kendisini korumakla görevli polislerin otomobiliyle Trabzon’a döndü.

29.01.2008 00:54 TSİ (İhlas Haber Ajansı

Ulusoy`un Trabzonspor`a hizmetleri aksamadan devam edecektir. :)

irfanb
29.01.2008, 15:47
Adam eline gecen her firsatta yolda birakiyor bizi .
Biz de kavgali gürültülü olmamiza ragmen,hatta baskanimizin savas ilan ettigi Ulusoy`dan vazgecemiyoruz.
Ne ilginc degilmi ?

ALKOL
31.01.2008, 01:17
OOOOOOOOOOOOOOOooooof Ulan! Adam bizi göz göre göre bitiriyo bizde internette sitem ediyoz. Nekadar aciz durumdayım nekadar zavallıyım.

Adem Erdoğan
31.01.2008, 01:27
Faruk Özak ın iyi niyetinden şüphe duymam.Buradaki herkesten daha sağlam Trabzonsporludur.

Ahmet Kuru
31.01.2008, 01:33
Sanki bu ihanet yıllar Öncesinden Planlanmış gibi...
İlk önce Liman elden gidiyor,daha sonra Paralı başkan diye sevindiğimiz albayrak geliyor,Üstüne hemşerimiz diye her zaman sahip çıktığımız,Yanlışlarıda olsa dürüstlüğüne,Büyük ailesine saygı duyduğumuz ulusoy oyunun bir parçası haline geliyor.Sonuç,Olan TRABZONSPOR'umuza oluyor.Sonuç, Milyonlarca taraftar hergün kahroluyor.Ya Bizim bi Trabzonspor'umuz vardı be...Onu da çok gördünüz ya HELAL olsun size.

UğuR
31.01.2008, 11:31
Albayrak oy kullanamayacak

http://www.haber61.net/images/news/2283.jpg
TFF seçimlerinde Nuri Albayrak ve ekibi oy kullanamayacak.

Futbol Federasyonu'nun 14 Şubat'ta Ankara'da yapılacak olağanüstü genel kurulu öncesi TFF den yapılan açıklamayla göre daha önce oy kullanan Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak ve 7 delege 14 Şubat ta yapılacak genel kurulda oy kullanamayacaklar.
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan genel kurul çağrısında kulüplerden delege listelerini en geç 4 Şubat'a kadar bildirmeleri istenirken, 8 Şubat'ta kongre yapacak olan Trabzonspor'da yeni bir yönetimin işbaşına gelmesi durumunda kendi delegelerini saptama hakkı bulunduğu belirtildi.

Bu da Ulusoy un intikamı

Muhammed KOÇ
31.01.2008, 11:43
Anlamadım şimdi,Albayrak kullanamıyo tamam. Yeni gelen yönetim de mi oy kullanamayacak ?

LazAnisT
31.01.2008, 12:34
Yönetimin gözü aydın!
31 Ocak 2008 / 11:54
Asbaşkanlığı döneminde Trabzonspor'a kan kusturan TFF başkanı Levent Bıcakçı'nın başkanvekili Hasan Doğan'ı ikna turları başladı.

Federasyonu'nun 14 Şubat'ta Ankara'da yapılacak olağanüstü genel kurulu öncesi başkan adayı bulmakta sıkıntı çeken muhalefet, Hasan Doğan'ı ikna etmek için kolları sıvadı.

Futbol Federasyonu seçimlerinde Haluk Ulusoy ve ekibinin gitmesi yönünde oy kullanan ve muhalefetle birlikte hareket eden Nuri Albayrak başkanlığındaki Trabzonspor yönetimi,Trabzonspor'un başını da yeni bir belaya sokmak üzere.

Genel Kurulda TFF başkanı Haluk Ulusoy'un gitmesi yönünde oy kullanan muhalefet gurubu, Levent Bıçakcı başkanlığındaki TFF yönetiminde başkanvekili olarak görev yapan ve Trabzonspor'a kan kusturan Hasan Doğan'Futbol Federasyonu başkanlığına adaylığını koyması için iknaya çalışıyor. Fenerbahçenin de yeşil ışık yaktığı Hasan Doğan 'ın TFF başkanlığına adaylığını koyması halinde Hayri Yazıcı, Ahmet Şan, Mehmet Baykan, Davut Dişli, Fikret Orman, Levent Kızıl ve Serdar Güzelaydın gibi isimlerin yönetiminde

Berat
31.01.2008, 12:36
Hasan Doğan, Levent Kızıl ve Davut Dişli gibi ciğeri 5 para etmez adam(!)ların yönetimindeki Türk Futbolu nasıl gelişim sağlayabilir, nasıl adam akıllı yönetilebilir?

Ünyeli Murat
01.02.2008, 17:58
ulusoy için şimdi tu kaka demenin anlamı yok...bir çok taraftarımızın yol kestiği yürüşler yaptığı bu zat zamanın en büyük kötülüklerini Trabzonspor umuz için yapmıştır....bıçakçı federsayonu gitsin diye çırpınanlar ,ulusoyu isteyenler şimdide ulusoy gitsin diyor..mevcut başkanımızı figüran görüyor...daha önceki başkanlarımızın ve başkan adaylarımızın kentten ve takımdan apar topar nasıl kaçtığını geçmişte defalarca kez gördük...sorunun geçek nedenini görebilmemiz için hepimizin biraz aynaya bakması gerek...

Tahir
01.02.2008, 18:01
benim en büyük korkum bu kavganın bir yansımasını da kongrede olması ve doğru yönetimi seçmemize engel olması. trabzonun boşa harcayacak zamanı yok.

Ünyeli Murat
01.02.2008, 18:21
Adama cehennemi gezdirirken "Bu kazan İngilizler'in, bu Japonlar'ın, şuradaki Almanlar'ın.." diye bilgi veriyorlarmış.. Her birinin başında bir zebani.. Kazandan çıkmaya çalışanı elindeki sırıkla içeri itiyormuş..
Derken başında kimsenin bulunmadığı bir kazanın önüne gelmişler.. "Bu da Türkler'in kazanı.." denince adam meraklanıp "Neden Türkler'in kazanında zebani yok?" diye sormuş..
Cehennem görevlisi gülümsemiş: - "Türkler'in kazanına zebani dikmeye gerek yok.. Biri yukarılara tırmanıp kazandan çıkmaya çalışırsa, diğerleri ayağından yakalayıp aşağı çeker.."

Süleyman Eruyar
01.02.2008, 18:56
Adama cehennemi gezdirirken "Bu kazan İngilizler'in, bu Japonlar'ın, şuradaki Almanlar'ın.." diye bilgi veriyorlarmış.. Her birinin başında bir zebani.. Kazandan çıkmaya çalışanı elindeki sırıkla içeri itiyormuş..
Derken başında kimsenin bulunmadığı bir kazanın önüne gelmişler.. "Bu da Türkler'in kazanı.." denince adam meraklanıp "Neden Türkler'in kazanında zebani yok?" diye sormuş..
Cehennem görevlisi gülümsemiş: - "Türkler'in kazanına zebani dikmeye gerek yok.. Biri yukarılara tırmanıp kazandan çıkmaya çalışırsa, diğerleri ayağından yakalayıp aşağı çeker.."

:alkış::alkış:

Ayaz
03.02.2008, 10:02
bizim kültürümüz, bizim insanımız, hep bir kavga hep bir sataşma.. nedir yani birlik olunsa, sana destek çıkılsa ve sen hak hukuk içerisinde adaleti sağlasan, başımızın üstünde yerin olurdu ya, açıkcası bizden bi. b.k olmaz arkadaşlar, biz ne kadar düşünsek, konuşsak, kafa yorsak da bazı denge unsurları ve para, rant, gelir, herşeyin önüne geçiyor.. yine şu mevcut süreçte tek mantıklı seçim hepside aynı kefede olmakla beraber ulusoy'dur. Bazen kararlarını kendin almalısın, danışarak ederek değil, bana görede hatayı burda yaptı. Albayrak'mı mümkünse Trabzonspor'umuzdan gitsin, ama ben işimi yarım bıraktım seneye bu takımı şampiyon yeni bir yönetim kurarak yapıcam derse kalsın. Mümkün mü? Bence mümkün.