PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş Başkan Olmalı!..

OLCAY ÇAKIR
16.01.2008, 14:41
Evet çok ciddiyim.

Bu görevi bu birleştirici görevi sadece ve sadece ona yakıştırabiliyorum.

Olcay

asimavi
16.01.2008, 14:44
al benden de o kadar....

....şenol güneş ismi altında birleşmeyecek olanın aklına şaşarım...

cemilsezgin
16.01.2008, 14:44
tebrikler bu başlıda açtınızya helal olsun

Mustafa
16.01.2008, 14:46
al benden de o kadar....

....şenol güneş ismi altında birleşmeyecek olanın aklına şaşarım...

Benim aklıma şaşabilirsin o zaman.Başkanlık öyle kolay bir iş degildir burda apartman yönetilmiyor.40 yıllık bir takımın yönetimi bu kadar kolay mı?

KUTADGU
16.01.2008, 14:48
Cyzio Hoca duymasın...
Kalp krizi geçirebilir...
Aman ha..

Bu arada Başkanlıkda önemli şartlardan bir tanesi birleştiricilik olmalı amenna...
Lakin
Şenol Güneş bunu ne kadar becerebilir?
Veyahut...
Yönetim için donanım kriteri,
Yöneticilik kriteri nerde?

Hekimoğlu
16.01.2008, 14:48
faruk özak ,özkan sümer ,atay aktuğ'dan sonra 4.futbolculuk ve kaptanlık yapmış başkanımız olur şenol güneş bu bizim için yeni birşey değil ama şuan erken benim düşüncem.

asimavi
16.01.2008, 14:50
Benim aklıma şaşabilirsin o zaman.Başkanlık öyle kolay bir iş degildir burda apartman yönetilmiyor.40 yıllık bir takımın yönetimi bu kadar kolay mı?

...şimdiye kadar gelenler süper yönetti ya takımı....beğenmiyoruz kimseyi...en azından samimiyetine iyi niyetine güvenirim ben şenol güneşin....

....herkes çıkar peşinde....hangi aday şuan çıkar düşünmüyor söylermisin...

cemilsezgin
16.01.2008, 14:53
konu kapatılsın bence

OLCAY ÇAKIR
16.01.2008, 14:57
Hani müthiş kurumsallaşmışsın,takır takır da sistemin işliyor ya,

Birtek ona yakıştıramadınız ya,pes ettim ben pes.

Acilen birleştirici bir isime ihtiyaç var.Ondan sonrası kadro,kadrolaşma.

Herkese yöneticiliği yakıştırırda bu camia,enternasyonel bir tane adam yetiştirmiş,yapmadğı pozitif iş kalmamış trabzonun gerçek ve bilge yüzü Şenol Hocama yakıştıramaz.

Böyle fikirleri okuyunca ,bu tip fikirleri ortaya atıp,eteklerdeki taşlarıda dökmektir niyetim.
Kimlerle dans ediyoruz bilmektir.
Bir kişide kalınsa mücadele devam edecek.

Bu camiaya müteahhit,babadan esnaf,göbekli bir başkan lazım.

Layık olduğumuz gibi yönetilmeye devammm.

OFLU
16.01.2008, 14:57
Bence sacma,geregide yok ayrica..Tekrar teknik direktor falan deseniz bi nebze hadi yine istemem ama Baskanlik icin adi geciyorsa Senol Hocanin ee pess yani..

cemilsezgin
16.01.2008, 14:59
Herkes başkanlık için biraz pişmesi lazım pişmeyen kafadan gelen insanları gördüş yaşıyoruz bakın ne hallerdeyiz bence şuan şenol güneş için erken diyebilirim

OLCAY ÇAKIR
16.01.2008, 15:00
Neden bu kadar sıkıntı ettin anlamadım.
Ortayada hiçbirşey koymamışsın.

Gerekçen ne?

hakikaten çok bilinmeyenli bir denklem gibi taraftar profilimiz.
ortaya konu atmazsan öğrenemiyorsun içini.

.
konu kapatılsın bence

Mustafa K. Demirbaş
16.01.2008, 15:00
2 . ozkan sumer devrı gıbı he

Murat61
16.01.2008, 15:01
hem teknik direktor hemde baskan olsun olmazsa

cemilsezgin
16.01.2008, 15:03
Neden bu kadar sıkıntı ettin anlamadım.
Ortayada hiçbirşey koymamışsın.

Gerekçen ne?

hakikaten çok bilinmeyenli bir denklem gibi taraftar profilimiz.
ortaya konu atmazsan öğrenemiyorsun içini.

.

kaldıramaz şuan trabzon spor başkanlıgını

Kaan
16.01.2008, 15:06
Teknik direktörlüğü bırakıp başkanlığa geçeceğini hiç sanmıyorum... :) Ama başkan olursa tabii iyi olur... ;)

Kaya
16.01.2008, 15:06
Herkesin belli başlı özellikleri var. Bu bakımdan Şenol Güneş başkanlığa uygun biri değil bence.

LazAnisT
16.01.2008, 15:09
Arkadaşlar konunun kapatılmasıyla ile ilgili yetkili arkadaşlar zaten mevcut..İkidebir Tekrarlamanın bir mantığı yok.

Ben Başkan olarak Şenol Hocanın doğru bir tercih olacağını düşünmüyorum en azından şu an için değil.

Bulut61-34
Şenol Güneş'i anlayacak seviyede değil camiamız henüz. İlerde bir gün, onu gibi ilkeli, akıllı ve dürüst birinin başkan olmasını isterim.
Umarım ben de onun yönetim kurulunda olurum. :)

Uğurtan
Bence hakeden biri varsa şuanki adaylar kat ve kat fazla hakeder.. Ben kulübün içerisinden birinin başkan olmasından haz alıyorum.. Faruz N. Özak, Özkan Sümer, Atay Aktuğ gibi... Neden olmasın ki? Albayrak olabildikten, Hacıosmanoğlu ve Hacı Yıldız aday olabildikten sonra.. Neden olmasın?
Oyumu düşünmeden veririm... Kötü dahi yönetse niyetinden şüphe etmem.. Zaten başarısız olunca en azından bırakma erdemine sahiptir!

zeleka
16.01.2008, 15:11
Senol Gunes korede cokmu cok rahat, ben rahatimi bozupda bu sartlarda hic bir yere gitmezdim.
Hele hele Trabzonspor taraftarida benim milli takim hocaligim zamaninda bana" bu koylunun milli takim basinda ne isi var" demesine ne demeli, evet Senol Gunes henuz baskanlik icin pismesi lazim cunki icimizdeki kin nevreti atmadan Senolun yeri degil Trabzonspor baskanligi hocaliginda yedik bitirdik Adam Gibi Adami birakin baskanliginda neler yapariz ona!!! onun icin senol hocam sen isine bak bizler icimizdeki sorunlari cozmeye gayret gosterelim sonra birlik beraberlik oldukdan sonra sana bu birlik beraberlik icinde cagrimizi yapariz.

OLCAY ÇAKIR
16.01.2008, 15:14
Sevgili Kardeşim,çok güzel yazmışsın.Teşekkürler.
**

Lazanist ve Luckdown;konunun bir zemine oturmasını sağladığınız için ayrıca teşekkür ederim.
Konuşabilmeyi başarırsak,gerisi gelecek.
Şenol Güneş'i anlayacak seviyede değil camiamız henüz. İlerde bir gün, onu gibi ilkeli, akıllı ve dürüst birinin başkan olmasını isterim.

Atalay
16.01.2008, 15:16
Daha erken oldugunu düşünüyorum!!Ama ileride yani bir 10 sene veya 15 sene sonra olabilir!!

Cengiz Çubukcu
16.01.2008, 15:19
Biz kendisini uygun görsek bile o kendini uygun görüyormu ki?

TheRapZoNe
16.01.2008, 15:19
[QUOTE=LazanisT;1090636] Arkadaşlar konunun kapatılmasıyla ile ilgili yetkili arkadaşlar zaten mevcut..Tekrarlamanın bir mantığı yok.[QUOTE]

Katiliyorum. Gorusunu ve fikrini belirtmek isteyenlerin acmis oldugu basliklara cogu uye konuyla alakali yorum yerine konunun kapatilmasi yonunde yazi yaziyor. Basligi acani kirmaktan ve sinirlendirmekten oteye gitmiyor bu hareket. Konunun kapatilip kapatilmamasi konusunda gorevli arkadaslarimiz mevcut zaten.

Basliga gelince de ; Senol Gunes ismi olarak buyuk olsa da, yapisi olarak Trabzonspor baskanligini becerebilecegini sanmiyorum.

AyhanPe
16.01.2008, 15:21
bu dönem degil ama ilerki dönemlerde neden olmasin..daha kötü duruma sokamaz kimse takimi..
senol günes in hedefleri arasinda baskanlik neden olmasin..

Adem Erdoğan
16.01.2008, 15:22
konu kapatılmasın.güzel bir konu bence.

şenol güneş için daha erken. ama unutmamak gerekir.o göbekli, babadan esnaf başkanlar şenol güneşlerin kurduğu sistemlerin üstüne oturdular.faruk özak yaptı mali yılmaz yıktı. özkan sümer yaptı albayrak yıktı.

Uğurtan
16.01.2008, 15:27
Kronik kimseyi beğenmeme hastalığımız devam ediyor üzülüyorum.. :( Böyle böyle değerlerimizi yok ediyoruz...

Onur
16.01.2008, 15:41
Şenol Güneş, şuan bizi yönetenlerden ve yönetime aday olanlardan çok daha fazla Trabzonsporludur. Ve bu uğurda, onların cesaret edemeyeceği şeyleri bile kaybetmek pahasına olsa yapmıştır. Ve ileride de yapacağından zerre kadar şüphem yok.

Başkanlık konusuna gelince şuan için Şenol Hocanın başkanlık için uygun olduğunu düşünmüyorum. Belki ileride olaiblir. En azından şuanki ortam birazdurulması gerekiyor...

Ertan 51
16.01.2008, 15:42
valla keşke kabul etsede gelse bakarsın kötü gidişe bi dur deyip Trabzonsporumuzu özlediğimiz günlerine döndürebilir zaten hep demiyormuyuz şu çektiğimiz iyi yönetilememekten kaynaklanıyor diye.
40 türlü alavere dalavere ile iş başına gelip stad tı 3 yıldız futbolcuydu diye sallayıp takımı düşme potasına sokanlar kadar değildir Şenol Güneş.keşke kabul etsede kulubün başında görsek ama zannetmiyorum gelmez.

Harun-61
16.01.2008, 15:46

...:alkış: .....

metehan
16.01.2008, 15:56
Bence de gelecekte olabilir ama bugün için değil. Şenol Güneş hakkında zaten bölünmüşüz, şimdi bir de bu mesele ile bölünmeyelim :)

zafer6161
16.01.2008, 15:57
olursa çk iyi olur ama bu şuanda imkanız gibi bişey

oflubektas
16.01.2008, 15:57
Şenol Güneş'i.... İstemezüüüük

Faruk Özak'ı..... İstemezüüüüük

Sadri Şener'i.... İstemezüüüüük

M.Ali Yılmaz'ı....İstemezüüüüük

Nuri Albayrak.....Onu hiç istemezüüük

Yerlinin yerlisi.... İstemezüüüük

Yabancı hoca... İstemezüüüük

Peki ne isterüük?

Yeni Stad İsterüüük

ŞAMPİYONLUK İSTERÜÜÜÜK

Hadi ben yeniçeri torunuyum, peki ya diğerleri?

asimavi
16.01.2008, 15:59
...o değil de yarın yerel gazeteler kesin yazar bunu....

...adam lar bizim forumdan ..alıp transfer haberi yapıyor.....bunuda yaparlar...

Burçak
16.01.2008, 16:06
olur yada olmaz diye bişi söylemeyeceğim.
sadece neden olmasın diyeceğim.
nuri albayrakki başkanlık yaptı herkes yapabilir bunu.

Kaya
16.01.2008, 16:10
Neden olmasın tabi ama bence Şenol Hoca'dan çok fazla mucize bekliyoruz gibi. :)
Kişisel olarak çok severim ama başkanlık ayrı birşey. :)

Mehmet Fırat
16.01.2008, 16:11
Başkan değil de Sadri Şener'in yanında yöneticilik yapsın bence. Daha sonra da başkan olsun.:)

Adem Erdoğan
16.01.2008, 16:12
alsın arkasına sağlam bi yönetim fikir babası bikaç kişi kral gibi başkanlık yapar.ama mali yılmaz gibi menfaat düşkünleri yine takacak bi kulp bulurlar.

İsmail Çavuşoğlu
16.01.2008, 16:13
başlığı açan arkadaşımızı tebrik ediyorum;
camiamızın yetiştirdiği ender insanlardan bir tanesidir.kendisine özel bir ilgim ve sevgim vardır.adam gibi adamdır.(kendisi ile ne tanışmışlığımız var nede 1-2 kelam laf etmişliğimiz)
başkanlık konusuna gelince bende aynen luckdown gibi düşünüyorum..

Bence hakeden biri varsa şuanki adaylar kat ve kat fazla hakeder.. Ben kulübün içerisinden birinin başkan olmasından haz alıyorum.. Faruz N. Özak, Özkan Sümer, Atay Aktuğ gibi... Neden olmasın ki? Albayrak olabildikten, Hacıosmanoğlu ve Hacı Yıldız aday olabildikten sonra.. Neden olmasın?
Oyumu düşünmeden veririm... Kötü dahi yönetse niyetinden şüphe etmem.. Zaten başarısız olunca en azından bırakma erdemine sahiptir!

Kaya
16.01.2008, 16:17
alsın arkasına sağlam bi yönetim fikir babası bikaç kişi kral gibi başkanlık yapar.ama mali yılmaz gibi menfaat düşkünleri yine takacak bi kulp bulurlar.

Şenol Güneş, son hocalığı döneminde bence yönetimsel kararlar veremediğinden ve sağlam bir şekilde düşüncelerini dile getiremediğinden dolayı başarısız oldu. Bu bakımdan başkanlık onun adına zor olur. Trabzonspor çok karışık bir camia ve bu durum Şenol Güneş'i çok zorlar. Başarılı olabilmesi için ancak sessiz ve iyi niyetli insanların dolu olduğu bir ortam gerekli. Fakat dünyanın hiçbir yerinde böyle bir ortam yok. :)

Ahmet Kuru
16.01.2008, 16:32
Şenol Güneş i de Sevmeyenler var.Yani Başkan adayı olupda herkes tarafından sevilen bir isim bulmak bence çok zor.

Uluhan
16.01.2008, 16:36
Yonetim ve yoneticilik bir bilimdir, kulubun basina gececekler (butun yonetim kurulu dahil) maliye, ekonomi, muhasebe, sosyal bilimler, yabanci diller .. vs gibi alanlarda bilgi sahibi elit insanlar olmalidirlar. Senol hocayi cok severim ama bu demek degil ki baskanlik gorevini hakkiyla yapabilsin.Gene yipratmaya baslariz kendi degerlerimizi

okan6161
16.01.2008, 16:43
beni seçin beni, bende aday olucam albayrakdan iyi yönetirim hiç değilse

onurts61
16.01.2008, 17:07
Sevgili Konuya acan arkadas , baskan degil su an kaleye gecsin deseydin daha mantiki konusmus olurdur , antronorluk hayatinda dahi hic bir zaman kontrolu elinde tutamayan belli oyuncularin baskisina boyun egen biri nasil olurda Trabzonspora baskan olsun bu arada bencede trabzonsporlulugundan suphe edilmemeli , iyi insan , iyi trabzonsporlu , iyi kaleci ama kadar bu ozelliklerde onu yonetici yapamaz...

ilhan
16.01.2008, 17:52
Şenol Güneş'i insan ve hoca olarak çok severim. Ama Trabzonsporumuz'a başkanlık kapasitede olduğunu düşünmüyorum. Yeni gelecek yönetimde görev alabilir ama direkt başkanlık yapabileceğini düşünmüyorum.

Egemen
16.01.2008, 17:53
Cyzio Hoca duymasın...
Aman ha..

ağzımdan aldın hocam..

üstad Czyio duymasın.. yakar bu gezegeni :D

Serdar A
16.01.2008, 18:31
Şenol Güneş için sadece Futbol takımından sorumlu yönetim üyesi olabilir. Futbol şube sorumusu gibi.

Özkan Sümer'de mevcut görevinden ayrılıp Yönetimin içinde Altyapı sorumlusu olabilir.

Basın ve Halkla ilişkiler görevini alacak yönetim üyesi mutlaka medya sektörünün içinden gelmesi gerek . Ulusal medya ile çok iyi bağları olması lazım.

Trabzonspor A.Ş. için yatırım olanaklarını araştıracak , projeler üretecek bir birim olmalı . Yönetim kurulunda bu birimin temsili için yeni bir görev tanımı yapılmalı.

Ayrıca teknik kadro içinde Perekli'ye şimdiye kadar yaptıkları için teşekkür edip yerine bu işi profesyonel olarak yapan deneyemli ve başarılı menajer ile anlaşılmalı. Trabzonlu olması şart değil.

Ersun Yanal'ın yanına asistan olarak Trabzon'da ikon olmuş isimlerden biri getirilmeli. Getirilecek kişinin Ersun Yanal'ın kuyusunu kazacak birisi olmamasına özen gösterilmeli.

Altyapılardan tam yetkili ve sorumlu olacak , Özkan Sümerden boşalacak koltuğa önemli bir isim getirilmeli. Bu isim yabancı bir isimde olabilir. Yıllarca Trabzon camiasına hizmet etmiş , deneyimli bir hocada olabilir. Giray Bulak aklıma gelen isimlerden biri.

Cem Balcı
16.01.2008, 18:34
tebrikler bu başlıda açtınızya helal olsun

katılmamak ne mümkün.çok ilginç bir başlık daha:cool:

karatasof
16.01.2008, 18:34
Şenol Güneş en son Atay Aktuğ yönetiminde TS'da Futbol'un Tek Sorumlusu olacak diye göreve geldiğinde nasıl ve ne için oradan kaçarak gittiğini açıklayamazken nasıl başkan olacak?

Mustafa Önal
16.01.2008, 18:49
Şenol Güneş, son hocalığı döneminde bence yönetimsel kararlar veremediğinden ve sağlam bir şekilde düşüncelerini dile getiremediğinden dolayı başarısız oldu. Bu bakımdan başkanlık onun adına zor olur. Trabzonspor çok karışık bir camia ve bu durum Şenol Güneş'i çok zorlar. Başarılı olabilmesi için ancak sessiz ve iyi niyetli insanların dolu olduğu bir ortam gerekli. Fakat dünyanın hiçbir yerinde böyle bir ortam yok. :)

kaya sana katılmıyorum bu konuda. yönetimde millet birbirinin kellesini koparmak için uğraşırken tüm bunları gören yönetim başkan tüm yükü şenol a atıp kurtulmak istiyordu. o da yetkisiz yetkileri istemedi. bizim camiamızda deil ama herhangi bir avrupa takımında başkan olsa çok başarılı olur. aslında bizde de çok rahat olur da onu ona bırakmayız ki. adamın doğrularına saygı duymayız ki. 5 . günde kellesini almaya çalışırız.

Ömer SEVİNÇ
16.01.2008, 18:59
Hadi len:)

ccd6167
16.01.2008, 19:12
abi biz buraya yazıyoruz ama senol hoca falan okuyormuki?

Cem Balcı
16.01.2008, 19:13
abi biz buraya yazıyoruz ama senol hoca falan okuyormuki?

sanmam haberi yoktur.:D

macka61
16.01.2008, 19:31
yok artık daha neler tamam iyi insan iyi teknik adam olurda başkanlık nerden çıktı

TSezgin61
16.01.2008, 19:49
baskanlik icin daha cok erken... ben senol hocanin avrupanin dev kulüplerinde teknik direktörlük yaptigini görmek istiyorum

Cyzio
16.01.2008, 20:11
Cyzio Hoca duymasın...
Aman ha..

Kalp krizi geçirmesem de, bugün hastalandım. Demek bundanmış :D.

ağzımdan aldın hocam..

üstad Czyio duymasın.. yakar bu gezegeni :D

Yakmaktan ziyade, ben kendim yandım bugün... :D

Bu arada Başkanlıkda önemli şartlardan bir tanesi birleştiricilik olmalı amenna...
Lakin
Şenol Güneş bunu ne kadar becerebilir?
Veyahut...
Yönetim için donanım kriteri,
Yöneticilik kriteri nerde?

Teknik direktörlük için donanım kriterlerine baktık mı ki? Ya da bakıyor muyuz?

Bence rahatlıkla yapabilir. Hattâ destekliyorum. Takımın başına yabancı bir teknik direktör getirecekse,

Yaşasın Başkan Güneş..:tsatkı:

Çizmeleri bir gün gene giymemesi kaydıyla.

Cafer Bulur
16.01.2008, 21:03
neden olmasin?kendisinin bu görevi basariyla yapacagina inaniyorum.ama o ortamin olusmasi icin daha cok sularin akmasi gerekecek.özellikle transferlerde maksimum isabet saglayacagina inaniyorum.eger o gün gelirde bu isi yaparsa albayraktan ve atay aktug dan daha basarili olacagina inaniyorum.birlestirici olur iddiasina katilmiyorum.bu camia nice baskanlarin etrafinda birlesmedi de senol günesin etrafinda mi birlesecek.cok zor.

Egemen
16.01.2008, 21:47
Kalp krizi geçirmesem de, bugün hastalandım. Demek bundanmış :D.

geçmiş olsun hocam.. dikkat edin kendinize.. havalar tekin değil..

Miraç Atalay Çiftçi
16.01.2008, 21:57
Hımm, konuşulacak onca konu varken, Şenol Güneş'in başkanlığı, düşüneyim...
Düşündüm,
Bilmem ki ya bırakır giderse yada konuşursam yakarım bu gezegeni derse...

Emre B.
16.01.2008, 22:32
Başkanlık zor iş.Nuri Albayrak bile bu mevkiiye geldiyse Şenol Güneş'te yapabilir.Ama birkaç yıl beklemek gerek.

Dereli
16.01.2008, 22:42
Şenol Güneş'e saygımız büyük. Lakin kendisi teknik özellikleri olan birisi, olaylara durumlara hep bilimsel yaklaşıyor. Yöneticilik birleştiricilik farklı bi durum. Babacanlık giriyor işin içine tabi maddiyatta önemli vb.....

(Not: Nuri Albayrak'tan kat kat daha iyi yapar orası ayrı.)

Ahmet Faruk
16.01.2008, 22:43
Şenol Güneş başkan olmamalı. Futbol A.Ş. nin başına gelmeli.

alone61
16.01.2008, 22:57
şu zaman için erken olur
ama futbol şube sorumluluğu gibi bi görev olur...
unutmayalım ki arkadaşlar zamanla TRABZONSPOR umuzun başına böle isimler geçecektir...
bu isimler tabiiki TRABZON başkanlığını hayal ederler...
bence fatih tekke futbolu bıraktıktan 3-4 sene sonra bu takıma TD olacaktır...

kalavara
16.01.2008, 23:20
Şenol Güneş başkan olmamalı. Futbol A.Ş. nin başına gelmeli.
daha mantıklı bir düşünce bence.sana katılıyorum arkadaş.ama bu sefer adam gibi yetkilerle olması koşuluyla tabii.göstermelik yetkiler yetkisizliğin ta kendisidir aslında.

Emirhan Makul
16.01.2008, 23:58
ben istemiyorum

Serdær
17.01.2008, 00:12
Parası olan başkan olur..

Şenol Güneşte ne arar para falan..

O zaman gelsin hami veya Dobi Hasan başkan olsun..

Oh fala ne güzel :)

beratiabi
17.01.2008, 00:15

Sana tüm kalbimle katılıyorum sevgili kardeşim bu bir.

Sevgili Konuya acan arkadas , baskan degil su an kaleye gecsin deseydin daha mantiki konusmus olurdur , antronorluk hayatinda dahi hic bir zaman kontrolu elinde tutamayan belli oyuncularin baskisina boyun egen biri nasil olurda Trabzonspora baskan olsun bu arada bencede trabzonsporlulugundan suphe edilmemeli , iyi insan , iyi trabzonsporlu , iyi kaleci ama kadar bu ozelliklerde onu yonetici yapamaz...

Bu düşüncelere nereden sahip oldun bilmiyorum ama tamamen yanlış düşüncelerin. Adamlığın bizim ülkemizde değer görmediğinin bir kanıtınıda sen sergilemiş oldun böylece.

konu kapatılsın bence

Neden acaba zorunuza gidiyor anlamıyorum. Tarihimizin en kötü dönemlerini yaşarken kimsenin gıkı çıkmayıp 6-7 maç hiç gol atamadığımız zaman susanlar 9 maçta atıyorum 8 mağlubiyet aldığımızda bahane uyduranlar Şenol Güneş ismini duyunca neden rahatsız oluyorlar anlamıyorum.

VE EKLİYORUM ARKADAŞLAR BENİM İÇİNDE ŞENOL GÜNEŞ'İN BAŞKANLIĞI İÇİN ERKEN AMA ONUN GİBİ ADAM GİBİ BİR ADAMIN DEĞERİNİ UMARIM ÇOK GEÇ ANLAMAYIZ.

Cem Balcı
17.01.2008, 00:19
Parası olan başkan olur..

Şenol Güneşte ne arar para falan..

O zaman gelsin hami veya Dobi Hasan başkan olsun..

Oh fala ne güzel :)

şiddetle katılıyorum.:)

başkan dediğin albayrak gibi zengin,varyemez olmuyacak,aziz gibi bonkör,eli açık olacak.:p

tamuğ yamtar
17.01.2008, 00:59
Çaresizlikten "efsane" olacak başlıklar açılmaya başlanmış.

Süper vallaha.

ince_memed
17.01.2008, 01:02
walla süper derim ama hoca iken 3 haftada ipini cektik .albayrakın yaptıklarının yüzde birini yapsa napardık adama acaba.yada baska biri olsa bu baskanın yaptıklarının yüzde birini yapsa sehire sokmazdık veya sehire giremezdi ama hala pikin pikin oturuyor orda.walla helal ne yüz varmış..

Erdem Keser
17.01.2008, 01:04
Arkadaşında dediği gibi inşallah bir gün Futbol A.Ş'nin başında kendisini görmek nasip olur..

Kubilay ŞAHİN
17.01.2008, 01:47
Bence ŞEnol Hoca Başkanlık İçin Daha erken

Great White
17.01.2008, 01:51
Evet çok ciddiyim.

Bu görevi bu birleştirici görevi sadece ve sadece ona yakıştırabiliyorum.

Olcay

Yahu hocam, nereden aklına geldi şimdi Şenol Güneş' in başkanlığı:)

Gerçi Nuri Başkan' ı gören herhangi birisi Trabzonspor başkanlığını gözüne rahatlıkla kestirebilir tabii ki ama Şenol Güneş ismi itiraf etmem gerekirse fazlasıyla fantastik geldi :o

Bana kalırsa Şenol Hoca bir işyerinde çok dürüst ve çalışkan bir personel olabilir, hatta müdür de olabilir ama en üst düzeyde yetkili ve sorumlu bir başkanlık statüsünü en azından mizac olarak kesinlikle kaldıramaz..

Zaten kendisine böyle bir teklif getirilse dahi büyük ihtimalle hiç düşünmeden red eder..

Hem sonra adamın teknik direktörlük kariyerinde de herhangi bir sorunu yok ve şu anda yurtdışında görevini layıkıyla yerine getirmekle meşgul..

Yaşı da kariyerini daha ileriye taşıyabilmesi için gayet müsait ve şu gün itibarı ile hala Türkiye' nin futboldaki en büyük başarısının da sahibi..

Her şeyi geçtim; adamın mesleğinden ne istiyorsunuz yahu:D

tuğba61
17.01.2008, 01:52
Başarılı olabilceğini sanmıyorum. Başkan yardımcısı falan olabilir ama.

ibrahim_yattara
17.01.2008, 06:18
valla herhangi trabzonsporlu sade bir vatandaşın başkan olmasına kabulüm. trabzonsporda oynamasın, takımda zamanında kaptanlık yapmamış olsun, parası olmasın ne olursa olsun. şunlardan kurtulalımda daha büyük zararı bu kulübe hiçbir ''sade trabzonsporlu vatandaş'' veremez. istesede başaramaz.

magicyattara
17.01.2008, 08:54
Katılmamak elde değil.Bende Şenol Güneşin Başkanlığını isterim.

Paramız var diyenleri gördük.May ve diğerleri bu takıma ne verdiler kocaman kaoslardan başka.
Parası yok diyip burun kıvırdığımız Özkan hoca bile onların borçlarını ödedi.

Şenol Güneş hem kariyer hemde yaş itibarıyla bu iş için biçilmiş kaftandır.

Ünyeli Murat
17.01.2008, 09:42
bazı sıkntıları dile getirip veya getiremeyip teknik direktörlükten istifa eden sayın şenol güneş başkan olarak tekrar camiaya dönermi...? ayrıca kendisinin bile aklına gelmeyen başkanlık fikirlerini insanların zihinlerine soktuğumuz bu kaçıncı isim olacak...?

Bahattin Aydın
17.01.2008, 12:11
şenol güneş ne kadar başkanlıkta başarılı olabilir tartışılır..ama albayrak ve yönetiminden daha başarılı olacağı kesin :D

Uğurtan
17.01.2008, 13:24
Bize Albrayrak ve gibileri müstehak.. Şu durumda hala burun kıvırmalar oluyor ya.. Ne diyeyim.. Biz adam olmayız.. :(

OLCAY ÇAKIR
17.01.2008, 14:13
Evet,

Ortaya attık,tepkileri bekledik.

Ve gördükkü,ağırlıklı görüş; bir kaç istisna dışında ''olamaz,yapamaz,beceremez'' görüşünün hakim görüş olduğu...

Hiçbir ek yorum yapmayacağım.

Ama iyi bir fikir edinme başlığı oldu,bu açıdan sevindim.
Kapatılmasını isteyen dostların telaşı,fikir yürüten dostların samimiyeti karşısında sükunete dönüştü.

Taraftarımızın olaya bakış açısı,vizyonu ve de beklentilerini görme açısından faydalı oldu kanaatindeyim..

Şenol hoca yada ona benzer isimlerin camiada nerelere yakıştırılıp,nerelere kadar görevlendirilebileceği hususunda herkes dersler çıkarabilir şu 1 günlük çalışmada.

Saygıyla.

Olcay

sarman61
17.01.2008, 14:16
Yok Artık Lebron James. Diyesim geldi.

Ertan 51
17.01.2008, 14:19
ne bu
esprimi acaba yoksa nba başlığına yazacaktında yanlışmı gönderdin

Uğurtan
17.01.2008, 14:20
Evet,

Ve gördükkü,ağırlıklı görüş; bir kaç istisna dışında ''olamaz,yapamaz,beceremez'' görüşünün hakim görüş olduğu...

Kapatılmasını isteyen dostların telaşı,fikir yürüten dostların samimiyeti karşısında sükunete dönüştü.

Taraftarımızın olaya bakış açısı,vizyonu ve de beklentilerini görme açısından faydalı oldu kanaatindeyim..

Şenol hoca yada ona benzer isimlerin camiada nerelere yakıştırılıp,nerelere kadar görevlendirilebileceği hususunda herkes dersler çıkarabilir şu 1 günlük çalışmada.

Saygıyla.

Olcay

Teşekkür ediyorum abi kendim ve duyarlı, bilinçli Trabzonspor taraftarları adına.. Umarım sayısı artar bu vizyondaki taraftarlarımızın.. Zira durumumuzu hakettiğimiz kanısındayım ciddi şekilde.. Gördüğüm zihniyettekilere bakarak..

Uğurtan
17.01.2008, 14:21
ne bu
esprimi acaba yoksa nba başlığına yazacaktında yanlışmı gönderdin

Abi sevgili başkanından kaptı milletle dalga geçebilmeyi ;) Boşver..

forza61ts
17.01.2008, 14:21
olur olurr t .d hami olsun demamdur bu iş

KUTADGU
17.01.2008, 14:26

Mevcut şartlarda şenol Güneş'in şu an için başkanlık yapabileceğine inanmıyordum..

Lakin iyi ki geldin de seni gördüm...

senin sevgili başkanının gözümün önüne getirdim de...

Hakkaten Şenol Güneş Le Bron James...
Senin basketbol potasını yüksek gerilim hattı sanan başkanının yanında....

S.F.K.
17.01.2008, 14:32
Evet,

Saygıyla.

Olcay

Abi biz teşekkür ederiz
Şenol hocamıza olumlu bakan bakmayan ama seviyeli ve saygılı bi şekilde yorumlarını paylaşan arkadaşlarada teşekkürler
zaman ola hayrola bakalım
benim her zaman için Şenol hocama güvenim sonsuz ortam uygun olursa da başarabileceğine inanıyorum.

Erkut Ay
17.01.2008, 14:35
Şenol güneş bu görevi yapacak değerli bir isimdir isterim şahsen ...

şunuda yazayım bu rezillerin elinde bitik düşen Trabzonsporun bundan daha kötü olacağını düşünmüyorum kayyum bile bunlardan iyidir...

ne yapalım basiretsizlerin elinde isim düşünür olduk....

OLCAY ÇAKIR
17.01.2008, 14:37
Hakikaten güzel insanlarla tartışmak,ortak olmak yada karşıt olmak zevkide olmasa bu sitede bir dakika durulmaz.

Bir fikri tartışırken ateşleneceğiz,durulacağız.
Bu işin gereği.!

Ama seviyeyi düşürenleri bir daha hiç dikkate almayacağız,bulaşmayacağız.!(hiç bulaşmayalım derim dostlar)

Umarım anlama erdemi gösterilir.

Olcay

sarman61
17.01.2008, 20:28
Benim ne kadar çok sevenim varmış. Duygulandırdınız beni. Demek bazı konularda insanların görüşlerini değiştirebiliyorum ne mutlu bana. Ve bazı yaptığım espiriler bazı yerlerde yazılan mesajlara ilham kaynağı oluyorsa buda beni mutlu eder.

Şenol Güneş kişiliğine hayran olduğum biridir efendidir. Adam gibi adamdır. Ben Şenol Güneşi sevdiğim için klüp başkanlığına ismi geçince şaşırdım yani harcanmasını istemem. Tepkimi espirili bir şekilde dile getirdim. Ama nedense bazı kişiler hoş karşılamamış. Ama albayraka hakaret içeren bir espiri yapsam oooo ne güzel dedin, alemsin, güldürdün beni gibi tepkiler gelirdi. Bu forumdaki birçok kişi bugün Albayraka sövdüğü gibi yarın olurda Şenol Güneş başkan olduğu zaman, olmazda hadi olursa ve başarısız olursa o zaman bu taraftar diye isimlendirdiğim grup Bugün Albayrakın kişiliğine şahsına yaptığı hakaretlerin bir benzerini hatta aynısını değer verdiğim(iz) Şenol Güneşe yapacaklar. Ben bunu istemediğim için Şenol Güneş in isminin başkanlık kelimesinin yanından geçmesini istemem. Bu benim görüşüm kimsenin yazdığı yazılardan etkilenip yazmadım.

sanatik
17.01.2008, 20:42
sarman61 bende senin gibi senol günes hayraniyim cocuklugumdan beri herzaman dikkatimi cok cekmistir senol günes.

Inschallah bir gün yeniden Teknik direktör olur ve samiyon oluruz. Bu dünyada ne istersiniz derseler ilk olarak bu gelir aklima.

KUTADGU
17.01.2008, 20:58
Benim ne kadar çok sevenim varmış. Duygulandırdınız beni. Demek bazı konularda insanların görüşlerini değiştirebiliyorum ne mutlu bana. Ve bazı yaptığım espiriler bazı yerlerde yazılan mesajlara ilham kaynağı oluyorsa buda beni mutlu eder.

Şenol Güneş kişiliğine hayran olduğum biridir efendidir. Adam gibi adamdır. Ben Şenol Güneşi sevdiğim için klüp başkanlığına ismi geçince şaşırdım yani harcanmasını istemem. Tepkimi espirili bir şekilde dile getirdim. Ama nedense bazı kişiler hoş karşılamamış. Ama albayraka hakaret içeren bir espiri yapsam oooo ne güzel dedin, alemsin, güldürdün beni gibi tepkiler gelirdi. Bu forumdaki birçok kişi bugün Albayraka sövdüğü gibi yarın olurda Şenol Güneş başkan olduğu zaman, olmazda hadi olursa ve başarısız olursa o zaman bu taraftar diye isimlendirdiğim grup Bugün Albayrakın kişiliğine şahsına yaptığı hakaretlerin bir benzerini hatta aynısını değer verdiğim(iz) Şenol Güneşe yapacaklar. Ben bunu istemediğim için Şenol Güneş in isminin başkanlık kelimesinin yanından geçmesini istemem. Bu benim görüşüm kimsenin yazdığı yazılardan etkilenip yazmadım.

Kaçak güreşiyorsun....
Kaçak yazdığın gibi...

sarman61
17.01.2008, 21:02
Kaçak güreşiyorsun....
Kaçak yazdığın gibi...

Senin görüşündür saygı duyarım.

Not: Burda kimsein yazdığı yazılara darılmadım darılmam da. Ben Ahmeti destekleri doğrunun bu olduğuna inandığım için bazılarımız Mehmeti destekler doğrunun bu olduğu için ama hepimizin desteklediği tek ortak değer Trabzonspordur. Bunu hatırlayalım.

erol-61
17.01.2008, 21:16
Senol Gunes korede cokmu cok rahat, ben rahatimi bozupda bu sartlarda hic bir yere gitmezdim.
Hele hele Trabzonspor taraftarida benim milli takim hocaligim zamaninda bana" bu koylunun milli takim basinda ne isi var" demesine ne demeli, evet Senol Gunes henuz baskanlik icin pismesi lazim cunki icimizdeki kin nevreti atmadan Senolun yeri degil Trabzonspor baskanligi hocaliginda yedik bitirdik Adam Gibi Adami birakin baskanliginda neler yapariz ona!!! onun icin senol hocam sen isine bak bizler icimizdeki sorunlari cozmeye gayret gosterelim sonra birlik beraberlik oldukdan sonra sana bu birlik beraberlik icinde cagrimizi yapariz.

ELLERİNE YÜREĞİNE SAĞLIK İÇİMİ YAZMIŞIN SAOL
bu sözlerden sonra denecek başka bişey kalmamıştır SAYGILARIMLA

oflum61
17.01.2008, 21:28
olur olurr t .d hami olsun demamdur bu iş

Iste kendi insanimiza verdigimiz deger....

Arkadaslar bir gün gelecek Senol Günes Baskan olacak.... Bir uzun reportajinda yillar önce hedefinin Trabzonspora Baskanlik yapmak oldugunu söyledi, ve cok ciddiydi...

Ama biz "Trabzonlular" bazi Trabzon düsmanlari gibi Seno Güenesin kravatina takariz, gömlegini elestiririz.
Sadri Sener, MAY, Faruk Özak, Aktug, hele hele Albayrak baskanlik yapiyorda S E N O L G Ü N E S yapamiyacak he?

hasancolak
18.01.2008, 01:41
şenol guneşe tam destek

ÇAĞDAŞ AYDIN
18.01.2008, 08:29
isterim, keşke.

OLCAY ÇAKIR
21.01.2008, 23:05
Altta kalmasın.

Seçim yaklaştı.

Paralı bekleyenler...

Koyalım masaya şu kriterleri,okuyanlarda nasiplensin.
---
---
Hatta son takıntımı burayada aktarayımda belki dikkat çeker;
Konuya ilgi duyan arkadaşlardan ricam,mümkünse son 5-10 yıllık süreçte aldığımız cezaların dökümünü sayfaya aktarmanız.

Herşeyi enine boyuna tartışalım isterim.

Erdal
21.01.2008, 23:14
Şenol Güneş aşkan olsun ! demek ,benim gözümde Faruk Özak dönemine hasret duymak demektir. o takımı ,kulübün o günlerini özleyenlerdenim ben. Başka özleyenler de varmı? bilmiyorum. Ama özlüyoruz diyorsak öncelikle hasbelkader kaleye girmeyen bir toptan,yada hakem hatasıyla,rakip kalecinin ömründe bir kez olabileceği kadar iyi olmasıyla kaybedilecek bir şampiyonluktan Başkan ı hocayı takımın futbolcularını sorumlu tutmayacağız demektir. Bu anlayış Trabzonsporlularda genel e yayılabilirse Alex e de Fernandoyada ihtiyaç yok diye düşünüyorum ... ben öyle düşünüyorum...aksi yönde ikna edilmeye açığım ..

Erdal
21.01.2008, 23:16
Trabzonspor lu lar başarıyı yeniden tarif eder ve bu başarı tarifinden hemencecik ca ymazsaEvet olsun benim de adayım Şenol Güneş ve onun gibileridir.........

OLCAY ÇAKIR
21.01.2008, 23:21
.......,Şenol Güneş ve Onun gibilerdir....

Mesajın doğru yerlerde,doğru kafalarda tartışılır olması ne güzel.
Teşekkürler:alkış:
Trabzonspor lu lar başarıyı yeniden tarif eder ve bu başarı tarifinden hemencecik caymazsa Evet olsun benim de adayım Şenol Güneş ve onun gibileridir.........

Muhammet
21.01.2008, 23:23
Bizi bizden başkası bilmiyor bunu unutmayalım
ama acı ve biraz da komik olan bizimkileri gene bizden başkası bitirmiyor,indirmiyor
bu ironi çelişki bitiriyor beni zaten...

Tansu Onur Erdoğan
21.01.2008, 23:39
Arkadaşlar komik olmayın tamam sevdiğiniz sevdiğimiz bi adam ama kulüp baskanlıgı kim senol güneş kim

ha özkan sümer vs olduda o neden oolmasın demeyin özkan sümerin olması da bi aykırı zaten

bir insanın kulüp baskanı olması için futboldan olması ve adam gibi adam olmasından ziyade daha cok ticaretten anlayan kulübe gelir getiren fikirler ortaya atan ve uygulayan birinin olması gerekir

bunun olması içinde ya paralı biri gelicek yanında zeki bu işleri bilen adam olacak yada Örnek m ali yılmaz (yanında hiç iş bilen adam olmadı o ayrı mesela)

yada Kafası çalışan iyi bir işadamı olacak örnek ahmet ağaoğlu

Ha senol güneş olursa ne olur derseniz özkan sümer gibi olur

Erdal
21.01.2008, 23:46
Arkadaşlar komik olmayın tamam sevdiğiniz sevdiğimiz bi adam ama kulüp baskanlıgı kim senol güneş kim

ha özkan sümer vs olduda o neden oolmasın demeyin özkan sümerin olması da bi aykırı zaten

bir insanın kulüp baskanı olması için futboldan olması ve adam gibi adam olmasından ziyade daha cok ticaretten anlayan kulübe gelir getiren fikirler ortaya atan ve uygulayan birinin olması gerekir

bunun olması içinde ya paralı biri gelicek yanında zeki bu işleri bilen adam olacak yada Örnek m ali yılmaz (yanında hiç iş bilen adam olmadı o ayrı mesela)

başkanın ticaretten anlaması gerekiyor! doğru....ama ondan daha önce taraftarın MUHASEBE den hiç değilse "ön muhasebe" den anlaması gerekiyor. Mesela beğenmediğimiz Özkan Sümer in braktığı takımın iki yıl hem Türkiye kupasını aldığını hemde üstüste iki yıl ikinci olduğunu basit muhasebe mantığı ile bulabilmesi gerekiyor. Mesela pek de Tüccar zihniyetli olmayan hatta muhtemelen kulübe cebinden bir kuruş vermeyen Faruk Özak ın giderken Türkiyenin en iyi kadrosunu ve artıda bir bütçe braktığını hatırlaması gerekiyor... bunlar pek derin işletme ,finans,fayda maliyet analizi gerektirmeyen basitçe bakkal mantığı ile akla gelenler. Ve bu kulübün taraftarının hiç değilse bakkal muhasebesini bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum...

Tunga
22.01.2008, 00:03
Ben hamsi yemem ama çok severim HAMSİ'yi. Bir de Erdal'ı.

Ağzına sağlık üstadım. Eski futbolcular meğer ne büyük zarar vermiş, bizim haberimiz olmamış.

Tuhaflaştık.

Bu başlığı görünce Olcay hiç de iyi bir iş yapmadı dedim. Adım gibi emindim ki, Şenol Güneş'i de paçavraya çevireceğiz. Çeviriyoruz.

"Kadir Özcan da kim yahu? Büyük Trabzonspor'a yakışır mı?" diyenler vardı; ama bilmiyorlardı, belki de bugün bu takımı tutuyorsak, onun alın teri vardı. Trabzonspor'da başarılı olur olmaz ayrı konu; ama "O da kim yahu" denecek adam değil Kadir Hoca, ya da biz daha kendimizi bilmiyoruz.

Son 20 seneye bakalım. Bu 20 senede, yani mesela 1988'den bu yana Trabzonspor kaç defa artı bütçeye geçmiş, kaç defa iyi kadro kurmuş, şampiyon olamasa da kaç defa kupa almış, kaç defa ikinci olabilmiş bir bakalım. Ha, sonra da o dönemdeki başkanlara bakalım.

Trabzon'da emin olunuz ki, Trabzonspor'dan zengini yok. O şehrin en zengini Trabzonspor. Paralı ya da havalı başkana da ihtiyacı yok Trabzonspor'un. Bir eski futbolcular, bir de paralı başkanlar dönemine bakalım. Ama hikaye anlatmadan, sadece rakamları konuşarak. Sonra bakalım hangi kefe ağır basıyor.

Yıllarca, zorluklarla yarattığımız imajları, değerleri her gün tüketiyoruz. Tüketim toplumuyuz çünkü. Üretmeye hiç yanaşmıyor, tüketiyoruz. Şenol'u da tüketiriz, Serdar'ı da, Hüseyin'i de, Kadir'i de. Dozer'i de... Ama tek bir Dozer yetiştirmeden, olanı da sahiplenmeden.

Helal olsun bize. Atay Aktuğ "gönderilirken" şöyle bağırıyordu tribünler: "Parasız başkan istemiyoruz".

Buldunuz...

OLCAY ÇAKIR
22.01.2008, 00:12
Sevgili Tunga,ilgine teşekkürler..

Başlığı açma gerekçelerimi sen zaten sıralamışsın,ben bu kadar güzel dökemedim-dökemezdim de sayfaya:)

Harika anlatmışsın,hiçbirşey eklemeden susup tepkileri beklemeliyim sanırım.

Not:Amacım,çok fazla enstürümanı olan futbolun,bize özgülüklerini ön plana çıkarmaktı,sanırım senin yazınla amaçlanan şey tavan yapmıştır.
Bizi tanımıyoruz,kanaatim bu yöndedir,ve kabuğu kırmama konusunda da pek bi'inatçıyız.
Ve bu inadı meziyet sanma hatamızı,inadımızı yüzyılın gerçekleriyle örtüştürecek bir özellikten ziyade,bizi bitiren,yalnız bırakan bir hale dönüştürüyor olmamız.

Şehir bitiyor.(bunuda uzunca yazmak isterim ayrıca.)

Tekrar teşekkür ediyorum...

steelturkTS
22.01.2008, 00:19
bence başkan tarbzonsporumuzu trabzondan yönetsin.istanbul üzerinden yönetimesin.maddi ve manevi ne varsa kendi şehri ve takımına harcayan başkan kim olursa adayımdır....

asem61
22.01.2008, 00:33

hicbir kelimesine katilmiyorum.bu nedemek iyi isadami olacak muhasebeden anlayacak, ticareti bilecek. baskan dedigin önce bu isi yani futbolu iyi bilecek ve iyibir kadro kurup klübü yönetecek. ama haklisiniz bizde daha henüz hersey amatörce yönetiliyor. senol günes bu isi hepsinden iyi yapar bu kesin. 83 den beri sampiyonluga encok yaklastigimiz dönemlerde kulüp baskanlarina bakarsaniz anlarsiniz. ahmet agaogluna gelince onun bu konuda adini bile duymak istemiyorum. bu taraftarin onu bukadar istemesine ragmen baskan olmadiya, kulüp bu durumdayken ortada yok, sesi cikmiyor bizler kahrolurken onler okadar zengin insanlar seyrediyor.

senol hoca avrupada örnekleri oldugu gibi bu kulübe baskan olur vede basarili olur.bakiniz bayern münchen

OLCAY ÇAKIR
22.01.2008, 00:55
Erdal,müthiş yazmışsın yine.

başkanın ticaretten anlaması gerekiyor! doğru....ama ondan daha önce taraftarın MUHASEBE den hiç değilse "ön muhasebe" den anlaması gerekiyor. Mesela beğenmediğimiz Özkan Sümer in braktığı takımın iki yıl hem Türkiye kupasını aldığını hemde üstüste iki yıl ikinci olduğunu basit muhasebe mantığı ile bulabilmesi gerekiyor. Mesela pek de Tüccar zihniyetli olmayan hatta muhtemelen kulübe cebinden bir kuruş vermeyen Faruk Özak ın giderken Türkiyenin en iyi kadrosunu ve artıda bir bütçe braktığını hatırlaması gerekiyor... bunlar pek derin işletme ,finans,fayda maliyet analizi gerektirmeyen basitçe bakkal mantığı ile akla gelenler. Ve bu kulübün taraftarının hiç değilse bakkal muhasebesini bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum...

Egemen
22.01.2008, 01:19
Erdal ve Tunga abilerim.. şahane açıklamışsınız :)

değerlerimize sahip çıkmak çok önemli.. ve o değerleri yitirdikçe yolumuz daha da sapalaşacak..

gerenimo
22.01.2008, 01:43
şenol güneşin başkanlığı şimdi olmasa bile ilerde mutlaka gerçekleşecek, zaten bizde faruk özak, özkan sümer ve atay aktuğ gibi hoca-oyuncu gibi klübe emek vermiş kişilerin başkanlık yapma geleneği mevcut ve bence bu bizim için çıkış noktası olacaktır. artık trabzonspor çok ciddi gelirlere sahip kendi gelirleriyle, verimli kullanıldığında, rekabetçi bir kadroya kavuşacaktır. paralı başkan arayışlarının bizi getirdiği nokta ortadadır.
Ağaoğluna gelince tam bir hayal kırıklığıdır, trbazonsporun başkanlığ için gerekli cesarete sahip olmadığı ortaya çıkmıştır.

Yavuz Hasan
22.01.2008, 03:58
trabzonspor a baskan olacak kisinin trabzonspor u misyon edinmis olmasi gerekir
futboldan anlayan futbolun icinden gelmis kisilerin baskanlik yapmasi gerekir
paradan cok trabzonspor u dusunmesi gerekir
baskan olarak gelen kisinin klubu trabzondan yonetmesi gerekir
parasi olmasin ama trabzonspor sevgisi ve futbol bilgisi olsun basari yine gelir
tuccar zihniyyetli hangi baskandan yarar geldiki trabzonspor un gelecegini torpulemekten baska bisey yapmadilar
senol gunes trabzonspor a baskanlik yapabilecek bir karekterde ama bence daha erken
senol gunes icin biraz daha beklemek lazim

krdnz
22.01.2008, 08:11
şu anki adaylar arasına koyarsak ban en çok güven veren isim ŞENOL GÜNEŞ olur

Muhammed KOÇ
22.01.2008, 10:36
şenol hocaya daha zaman var biraz daha hoca olarak çaliştiktan sonra 10 numara TRABZONSPOR BAŞKANI olurr..

ÖmerFarukYılmaz
22.01.2008, 10:40
harcanır gider

Erdem Keser
22.01.2008, 11:32
harcanır gider

Arkadaşım Şenol Güneş sanırım sadece ortaya atılmış bir isim değil, bir örnek..
Anladığım kadarıyla verilmek istenen mesaj Şenol Güneş ile sınırlandırılmamış .."Şenol Güneş gibiler" ..
O ve onun gibiler olmalı..Gayette iyi olurdu..

Tansu Onur Erdoğan
22.01.2008, 11:36
Arkadaşlar siz benim tam olarak dediğimi anlamadınız yada ben anlatamadım
Ben baskanın ticari zekası olması gerektiğini söylerken olmayan yönetemez demek istemedim tabiki olur ama ilk önce trabzonsporun hedefinin ne oldugunu bilin sıradan anadolu takımı arada bi sampiyonluga oynayan dengeli bi takımsa kastettiğiniz o zaman tamam senol güneşi istemeniz normal destekliyorum

Ama istediğiniz her zamn şampiyonluga oynamıs oynayacak istediği her futbolcuyu alabilecek bir trabzonspor sa o zaman orda duracaksınız
bana fi tarihinden örnekler vermeyin o çağda yasamıyoruz faruk özak zamanından bahsederseniz yanılgıya düşersiniz o zmanlar fenerbahce sedatlarla benhurlarla oynuyodu şimdi alex le carlosla oynuyo

ve suan istanbul takımlarının her futbolcuyu alabilecek gücü war . peki bizim warmı ?bakın ne oldugu belirsiz 2 futbolcuyu bu kdr kötü durumda alıp getiremiyoruz neymiş ince eleyip sık dokuyorlarmıs ta maliyeti düşürüyolarmıs sen su rezil durumdaysan maliyeti düşünmen aptallıktır arkadas

en önemlisi baskan olmak sadece futbolcu almak futboldan anlamak değil önemli olan su kulübe ilerisi için bi çivi çakmak trabzonsporun ilerisini garanti edecek maddi fayda sağlicak yatırım yapmak
trabzonspor nerden para kazanıyo bu çark nerden dönüyo trabzonspor adam akıllı nerden gelir sağlıyo

-Yayın geliri
_Futbolcu satışı

başka hiç bir şeyden değil birazda kendimize batıralım çuvaldızı trabzonspor forma satısından para kazanıyomu?kacımız kulübe üyeyiz kacımız lisanslı ürün alıyoruz

rakiplerimize bakmamıza gerek yok fenerbahce almıs basını gidiyo tesisleşmeyi oturtmus stat yapmıs vs vs

LazAnisT
22.01.2008, 11:47
Trabzonsporun yıllık geliri giderlerinden ya fazladır yada aşağı yukarı aynıdır.Burda iş sadece yönetilemeye kalıyor.Şenol Güneşin antrenörlüğünü tartışırım ama dürüstlüğüne ve kişiliğini asla tartışmam.Uzun vadede çok mantıklı olabilir bir düşünce. Fakat mevcut şartları ve Şehirdeki muhalefet adı altında Trabzonsporumuza her zaman köstek olmuş insan müsvettelerini düşündüğümde zamanlamanın şu an için doğru olacağını düşünmüyorum.

Ustaalioğlu
22.01.2008, 11:51
Ben baskan olarak Ozkan Sumer'i gormek isterim. Ne siyasi ne de maddi bir beklentisi oldu takimdan. Hardcore hizmet icin gelmisti. Sonrasinda olanaksizliklara ragmen gelen basariyi da herkes biliyor.

LazAnisT
22.01.2008, 12:00
Ben baskan olarak Ozkan Sumer'i gormek isterim. Ne siyasi ne de maddi bir beklentisi oldu takimdan. Hardcore hizmet icin gelmisti. Sonrasinda olanaksizliklara ragmen gelen basariyi da herkes biliyor.Siyasi olayını bir ara tartışalım:)

ali sen
22.01.2008, 12:08
Evet bende başkan olarak Şenol GÜNEŞ ve hatta diğer futbol oynamış insanların trabzona daha faydalı olacağını düşünüyorum örnekleri var Atay başkan gibi

ÖmerFarukYılmaz
22.01.2008, 13:02
Arkadaşım Şenol Güneş sanırım sadece ortaya atılmış bir isim değil, bir örnek..
Anladığım kadarıyla verilmek istenen mesaj Şenol Güneş ile sınırlandırılmamış .."Şenol Güneş gibiler" ..
O ve onun gibiler olmalı..Gayette iyi olurdu..

o ve onun gibiler doru super olur

mesela bence Ahmet Agaoğlu tehdit edilemse oda (gerçi korkmasa gelirdi) super olurdu

şimdiye şampiyon olmuştuk.

OLCAY ÇAKIR
05.02.2008, 20:07
Başlık,Şenol hocaya geçmiş olsuna dönüştürülürse sevinirim.
Bu konuda bir başlık yok sanırım...

Zira Hocamızın aşil tendonu kopmuş.

Geçmiş olsun hocam,acil şifalar.

Erdal
05.02.2008, 23:46
Bu konuda bir başlık yok sanırım...

Zira Hocamızın aşil tendonu kopmuş.

Geçmiş olsun hocam,acil şifalar.

Sahiden Geçmiş olsun hocam . Artık genç değilsin başkan olacak yaşa geldin öyle olur olmaz her hareketi yapmayı deneme :)) Güneş i, Güneşleri ,Güneşli günleri özledik...

Mollasalihoğlu
06.02.2008, 00:08

Özkan Sümer,Nuri Albayrak yönetebiliyosa,Şenol Hoca kralını yapar..Ama harcar bu camia yine onu,tek kabahati Trabzonspor'u çok sevmesi..

Atmaca
06.02.2008, 00:52
Aksam Meltem TV deki spor programinda eski Trabzonsporlu futbolcu Engin (soyismini hatirlamiyorum) cok harika bir laf etti. Dediki; " Efsane kadro sayesinde Trabzon, bugün yillik 20 milyon dolar para kazaniyor" ve devaminda " tabiki efsane kadro Trabzonun yönetiminde her zaman sözsahibi olmalidir" gibi bir aciklamada bulundu.
Hangi baba yönetici her sene Trabzona 20 milyon veriyor veya verebilir.Efsane kadronun bence en önemli ismi olan Senol Günes konu Trabzonspor olunca her hakka sahiptir. Bu haklara baskanlikda dahildir.Diyorum.

UmutBaykan
06.02.2008, 01:00
Özkan Sümer,Nuri Albayrak yönetebiliyosa,Şenol Hoca kralını yapar..Ama harcar bu camia yine onu,tek kabahati Trabzonspor'u çok sevmesi..

özkan sümer ve nuri albayrak yönetebildiler mi?? meçhul

hasancolak
06.02.2008, 01:31
şenol hacaya bendende tam destek

Ercan DEMİR
06.02.2008, 01:34
Şenol hocayı başkan olarak benimseyecek, onun emrinde çalışacak insanların camiamızda olduğunu zannetmiyorum. Bizim insanımız biraz kibirlidir. Baştaki zengin olmadıkça pek kaale alınmaz. Ama yanılıyorsam şenol hoca bu işi gerçekten yapabilir. Yeterki destek olunsun.

Yavuz Hasan
06.02.2008, 07:14
bu takim bigun sampiyon olacaksa sampiyon yapan yonetimin basinda senol gunes yer alacak bunu her zaman soyluyorum ama senol gunes icin biraz daha zaman lazim vaktinden once gelmesi halinda hem kendisine hem trabzonspor a yazik olur

OLCAY ÇAKIR
06.02.2008, 10:36
Başlığı gündeme taşıma gerekçemiz,hocamızın ameliyat oluşu idi,

Başlık değişebilir,geçmiş olsuna dönüştürülebilir

Henüz bu konu açılmadı..

İlgililiere duyurulur.

(Hocamızın aşil tendonu kopmuş ve ameliyat olmuş)

Âkil Âdem
06.02.2008, 10:45
Kendisine acil şifa ve bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum.

Şenol YİĞİT
06.02.2008, 10:54
Geçmiş olsun Şenol Hocam,
Bir an önce sağlığına kavuşman dileklerimle...

İsmail Çavuşoğlu
06.02.2008, 11:03
Şenol hocama geçmiş olsun diyorum inşallah bir an önce sağlığına kavuşur.
sevgili hocam herzaman haklının yanında haksızlıkların karşısında olmuştur.bu adaletsiz arena ve çarpık düzende kendisini anlayanların olmadığını görünce soluğu taaa kore de almıştır.istese o da bu düzene ayak uydurur Türkiye dede istediği herhangi bir takımı çalıştırabilirdi.şenol hocamın başkan olmasını bende çok isterim.ancak şu anda kendisine yazık olur.zaten kendisininde böyle bir niyeti olduğunu zannetmiyorum.insanların fikirleri bakış açıları bir nebze olsun değişirse işte o zaman başkan olur...hemde çok iyi olur..

Cem Balcı
06.02.2008, 11:05

gerçekten bu çok daha mantıklı olur.:D

dr.muhsin
06.02.2008, 11:28
Şenol Güneş Trabzonspor için bir markadır. Trabzonun öz evladıdır, değeridir. 1970 li yılların başından futbolu bıraktığı 1987 yılına kadar saha içinde daha sonra da sahadışından Trabzonspor'a katkı sağlamıştır. Trabzonsporluluğunu hiçkimse tartışamaz. Beyefendililiği ve olaylara soğukkanlı bakış açısı herkesin takdirini kazanmıştır. Hep sağduyudan yana olmuş, Trabzonsporu başarıya götürecek yegane şeyin kendi taraftar kitlesinin birlik ve beraberliğinden geçtiğini savunmuştur. 3 defa teknik direktörlük dönemi geçirmiş malesef arzulanan şampiyonluğu kılpayı kaçırmıştır.

Bizler böyle değerleri biranda yerin dibine sokmakta 1 numarayız. Şahsen ben bir Şenol Güneş aşığıyım ama Şenol Güneş' in birdaha Trabzonspor' a teknik direktör olmasına gönlüm razı değil çünkü çok yıprattık. Onun yıpranmasına gönlüm hiç razı olmuyor. Ona hakaret edilse bana yapılmış gibi hissediyorum.

Başkanlık ayrı bir konu. Günümüz futbolunda başkan olacak insanın bazı vasıflarının olması gerekiyor. Ben şahsen Şenol Hocamın başkanlıkta da yıpranacağını düşünüyorum. Ama başka konularda ondan yardım alınabilir. Misal altyapı ya da kaleci yetiştirme gibi...

Şenol Hocama hayatında başarılar diliyor Trabzonspora olan sevgisi yüzünden bir kez daha ayaklar altına alınmamasını temenni ediyorum. O iyi yerlere layık bir insan.

kudu_61
06.02.2008, 16:55
oldu lemi yi de transfer komitesinin başına geçirelim

İskender
06.02.2008, 17:23
Hocamıza öncelikle geçmiş olsun diliyorum...
Allah acil şifa versin...

Başkanlık konusuna gelince Trabzonsporda adı ne olursa olsun Başkan olacak kişinin en azından bir dönem yönetimde görev alması gerektiğine inanıyorum diğer türlü nuri albayrak örneğinde olduğu gibi hüsrana uğrarız.
bu iş için tecrübe paradan önde gelir, diğer tarfatan Şenol güneş bu kulübün başkanlığına en çok yakışacak kişidir...

Cem Balcı
06.02.2008, 23:38
hocam geçmiş olsun...

mümkünse bu başlığı görürsen görmezlikten gel.:D

Tosun61
07.02.2008, 11:41
Senol hoca bu isi layikiyla yaparda eger kendisinde bu istek bu heyacan olmadiktan sonra bosuna kunusuyoruz.UNUTMAYIN BÜYÜK BASARILARA IMZA ATANLAR, BÜYÜK HEYACANI ARZUSU VE SEVKIYLE YANIP TUTUSANLARDIR.

Doğukan Uçan
10.01.2024, 13:30
abdullah avcı'nın bile gelip gittiği bu camiada şenol güneş'e başkanlık yakışır. teknik direktörlüğü bıraktığı zaman bize başkan olup uzun yıllar hizmet etmeli diyecem de maddi durumu bunu yapmaya elverişli mi bilemiyorum. zaten son yıllarda ahmet ağaoğlu, sadri şener, özkan sümer dışında elle tutulur bir tane başkan çıkaramamışız.