PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geçmis Olsun Kazim Koyuncu...

Akin-61
25.01.2005, 12:36
Onula ilk Trabzon-gençler birligi kupa maçi finalinde sirtinda Trabzonsporumun formasi elinde bayragi... sanatçi degilde bir vatandasgibi Trabzonsporlu sevircilerin arasina dalip maça girerken tanismistim.. sonrasi Of'da senlige davet ettimizde kirmadi kalkti istanbuldan geldi Of'a senlige ve mükkemel türküleri ile bizi costurdu.. sanki 40 yillik arkadasi gibi bizim aramizagirdi çiktik of da bulvarda volta attik oturduk içik sohbet ettik muhabbet ettik.. sonradan ise kafaya koymustu Trabzonspor a bir beste yapacakti Ve yapti Her gol sonrasi çalan oo "uy Ha Ha" bestesini trabzonspor a uyarlayip verdi... ve..

Geçen o aci haberi duydumda tüylerim diken diken olmustu sanki öz abim kanser olmus gibi hisettim ve ediyorumda.. ewet Kazim abi testiskanseri olmus ve simdi cerrah pasada tedavi altinda imis ama morali çok iyi imis.. sanada bu yakisir Kazim abim Ha Konser Ha kanser Kazim hocam bunuda yener...

En azindan bizimde bir katkimiz olsun önümüzdeki hafta kayserispor maçinda Tribünleri 2-3dk ligina olsa bile Kazim Koyuncu OOOoO diye bagirsak herhalde ona vere bilecegimiz en büyük hediye olur..

TEKRAR SAGLIGINA KAVUSUP ARAMIZA DÖNECEGIMDEN SÜPHEM YOK KAZIM ABI.Edited by: Emorfo

kuzey_lee
25.01.2005, 13:03
kazim abiye çok çok geçmis olsun..kendisi su anda evde istirahat etmekte..doktorlarin soyledigine göre % 80 iyilesecek..durumu iyi.. allah acil sifalar versin

Guests
25.01.2005, 13:04
Iyi düsünmüssün arkadasim.Kazim Koyuncu'nun ne kadar iyi bir Trabzonsporlu oldugunu herkes biliyor.Zor zamanlarinda ona destek vermek lazim.

Umarim trabzondaki arkadaslar seni duyar da bahsettigin sekilde bir tezahuratla moral verirler Kazin Koyuncuya...

sargonali
25.01.2005, 13:05
Topraklarimizin yetistirdigi önemli bir sanatçi, Allah acil sifalar versin. Kalbimiz ve dualarimiz onunla.

sargonali
25.01.2005, 13:07
Mail adresini bilen varmidir acaba. Hep beraber geçmis olsun maillerimiz gönderelim.

kadirsa_2000
25.01.2005, 13:09
Allah acil sifalar versin. Kayserispor maçinda kesinlikle birseyler yapilmali bencede. Tezahürat olayi en güzel moral olur bence, kesinlikle birsey yapmaliyiz.

sargonali
25.01.2005, 13:16
www.kazimkoyuncu.com (http://www.kazimkoyuncu.com)

haydi arkadaslar ziyaretçi defterine geçmis olsun dileklerimizi gönderelim.

Akin-61
25.01.2005, 13:35
yapalim bisiler usaklar biz pankart yaptiracagiz birtyane stada geririz maçda bisiler edelim ne biliyim..

Çakır
25.01.2005, 13:41
Kazim abi sürekli görüstügüm çok yakin bir dostum, agabeyim. Saglik durumunu kimseyle paylasmak istemiyordu aslinda ama madem duyuldu, herkes dogru bilsin istedim. Abimizin rahatsizligilenf kanseri ve henüz baslangiç evresinde. Yanirahatsizligin tamamen ortadan kaldirilma olasiligison derece yüksek...Tedavi sürecigayet iyi gidiyor, tüm tedavi çabalarina olumlu yanit veriyor. Abimizin morali de son derece yerinde. En son bir arada oldugumuzda "Bisikletçi Lance Armstrong'un rahatsizligi da ayniydi, adam kanseri yenince karizmatik görülmeye baslandi. Sende zaten karizma var bir de kanseri yendigin zaman ne olacak" diye espri yapip gülüsmüstük. Hiçbir sekilde moralini bozmuyor, hastaligi yenecegi konusunda kendine güveni tam.O herseyi asacak güçte, süpheniz olmasin. Yapmamiz gereken tek sey pirlantamiza elimizden geldigince destek olmak, moral vermek, dua etmek. Insallah bunu da atlatacagiz.

Onun gibi altin kalpli bir insan, onun gibi iyi bir Trabzonsporlu, onun kadar mükemmel bir sanatçigörmedim bugüne kadar. Insalah en kisa zamanda yenecek bu hastaligi. Seni seviyoruz Kazim abi, yanindayiz...

Barış BAKIRTAŞ
25.01.2005, 13:45
Allah acil sifalar versin çok üzüldüm inanin.. Tribünde destek fikrine sonuna kadar katiliyorum gerekli mercilere ulastirmasi lazim diye düsünüyorum. Allah yardimcisi olsun kazim abinin..

EmrahYalçınalp
25.01.2005, 14:44
Allah yardimcisi olsun, herseyi de gönlüne göre versin insallah. Kalbimiz ve dualarimiz onla...

Harun-61
25.01.2005, 15:23
RABBIM cc sifalar ihsan etsin...amin...

BMN olarak birkac kisi eve ziyarete gitse... ?

ozcan_asanoglu
25.01.2005, 15:30
çok çok geçmis olsun, çok üzüldüm okuyunca, burda ögrendim...bmn olarak ziyarete gidilsin, çicek verilsin...statta bagrilsin...yapalim bunlari...karadeniz müzigini gerçek anlamda dünyaya tasiyabilecek, yüzyillardir ninelerimizin söyledigi türküleri herkese dinletebilecek, çok iyi trabzonsporlu ve mükemmelinsan, adi geçtiginde gurur duyarak hemsehrimiz ve trabzonsporlu dedigimizKazim Koyuncu....seni seviyoruz....

BDiler61
25.01.2005, 15:34
abimize geçmis olsun trabzon daki arkadaslara is düsüyor kayseri maçinda

saglam
25.01.2005, 16:21
Moraliyle paralel olarak, iyilesme süreci belli olur kanaatindeyim. Kazim Koyuncu bizleri daha çok costuracak. Allahacil sifalar versin.

Çagman
25.01.2005, 17:07
evet Bende bu haberi 2 3 Gun Once gordum sitesinde aLlahtan aciL sifaLar diLiyorum kazim abiye insaLlah Sagligina Kavusur smileys/smiley19.gif

mahir_kuzey
25.01.2005, 17:16
KAZIM KOYUNCUYA VERILECEK EN BÜYÜK HEDIYE SAMPIYONLUK OLSA GEREK. ÖNÜMÜZDEKI MAÇTAN SONRA FUTBOLCULAR GALIBIYETI ONA ARMAGAN EDEBILIRLER. AMA DUYULMASINI ISTEMIYORSA YAPILMASIN HIÇBIRI. BELKI FUTBOLCU ARKADASLAR ZIYARETE GITSELER DAHA IYI OLUR...

ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN. GEÇMIS OLSUN...

A.Hilal Çakıroğlu
25.01.2005, 17:25
INSALLAH EN KISA ZAMANDA IYILESIR. ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN

Burhan61
25.01.2005, 17:30
allah acil sifalar versin. dualarimiz onunla.

l-m
25.01.2005, 18:48
Allah acil sifalar versin...

Kaya
25.01.2005, 18:50
Allah acil sifalar versin. Dualarimiz Kazim Koyuncu'ya...

mackolik_61
25.01.2005, 18:58
ALLAH KAZIM ABIYE ACIL SIFALAR VERSIN...

AYRICA TÜM TRABZONSPOR CAMIASINI EZIKLERE KARSI MUZAFFER EYLESIN...

AMIN DIYEN YOK MU?

Erhan|TS
25.01.2005, 19:55
Allah Acil sifalar versin..

tswonder
25.01.2005, 20:43
Gecmis olsun. Rabbim acil sifalar nasip etsin...

My
25.01.2005, 21:01
Okuyunca çok üzüldüm. Annemi kanserden yitirdiydim. Ne kadar mesakkatli bir süreç olduunubilirim. En önemli unsur moral. Allah acil sifalar versin. Dualarimiz seninle Kazim KOYUNUCU.

Guests
25.01.2005, 21:06
Topicle alakasi yok ama Gölge oyunu Allah sabir versin arkadasim sana da...

Çebi
25.01.2005, 21:39
Allah Acil sifalar versin..

#10 Fietra
25.01.2005, 21:54
Üzüldük.Allah Acil Sifalar versin.

Aniketus
25.01.2005, 22:38
Kazim Koyuncu'nun hasta olup yataklara düsmek gibi bir hakki yok ki ! Daha çok isimiz var onunla.. Bu sezonun son maçi Istanbulsporla, Istanbul'da.. Ve muhtemelen deOlimpiyat stadinda 80.000 kisinin önünde oynanacak bir sampiyonluk turu maçi olacak bu maç.. Istanbul'un tarihinde görmedigi birambians olacak belki de o gün...

O maçta Kazim Koyuncu elinde mikrofunuyla sahanin göbegine inecek, "UYY!..AHAAA!..." diyecek ve hep birliktesikesiz, saibesiz, son 20 yilin ilk gerçek sampiyonunuselamlayacagiz orada.

Daha çoook isimiz var Kazim, yok öyle kaytarmaca..Omuzlarini titret ve kendine gel!.

Acil sifalar..

olimpus
25.01.2005, 22:39
Yaradan Mevlam, Kazim KOYUNCU'ya acil sifalar versin...

of-lee
25.01.2005, 22:48
Allah acil sifalar versin

zinos_zon
25.01.2005, 23:23
kazim koyuncu kardes..

ta zugasi berepe'den beri izliyorum seni ve arkadaslarini. biliyorum ki söyleyecek seylerinin daha minicik bir bölümünü söyledin. öyle bir anda birakip gitmeye hakkin yok, ve gitmeyeceksin de..biliyoruz.

seni "yoklayan" hastaliga gerekli yaniti verecek gücün de moralin de var, olmali.

hasili; sezonun son macinda olimpiyat stadindayiz.."gel" demek haddimiz degil, biliyoruz ki orada olacaksin, elbet elinde mikrofonla..

zinos_zon
25.01.2005, 23:27
bu arada kazim koyuncu kardesin 2 subat'ta bursa'da verecegi konseri; iptal edilmeyecek ve volkan konak kardesimiz bu konseri kazim kardesimiz adina gerceklestirecek. onlara da bu yakisir..

TSlimetin08
26.01.2005, 00:26
kazim abi allah acil sifalar versin. Suan trt2 de konseri var

Guests
26.01.2005, 01:56
Kazim Koyuncu'nun hasta olup yataklara düsmek gibi bir hakki yok ki ! Daha çok isimiz var onunla.. Bu sezonun son maçi Istanbulsporla, Istanbul'da.. Ve muhtemelen deOlimpiyat stadinda 80.000 kisinin önünde oynanacak bir sampiyonluk turu maçi olacak bu maç.. Istanbul'un tarihinde görmedigi birambians olacak belki de o gün...

O maçta Kazim Koyuncu elinde mikrofunuyla sahanin göbegine inecek, "UYY!..AHAAA!..." diyecek ve hep birliktesikesiz, saibesiz, son 20 yilin ilk gerçek sampiyonunuselamlayacagiz orada.

Daha çoook isimiz var Kazim, yok öyle kaytarmaca..Omuzlarini titret ve kendine gel!.

Acil sifalar..

bir deger olarak görüp,henüz yeni yeni bagrimiza bastigimizKazim Koyuncu'ya,son yillarda bölgemiz insanina musallat olan bu illet hastaligi hiç yakistiramadim...

hastalik ve ölüm kimseye yakismaz ama,Kazim'a hiçmi hiçyakismaz...

acil sifalar kardesim...

Zafer Keskin
26.01.2005, 02:20
kazim abiye acil sifalar diliyorum ve kendisinin 29 ocaktaki yemege davet edilmesini ve hatta ikna edilmesini istiyorum........( çakir abi bilgilerine duyurulur...)))))))

Çakır
26.01.2005, 07:46
Yemek organizasyonuyla ilgili ilk mesaj yazildigindan beri sürpriz misafir olarak niteledigimiz kisi hep Kazim Koyuncu'ydu zaten. Kazim abi davet edildi, saglik durumu iyi olursa, o gün kendini iyi hissederse aramizda olacak. Tek dilegimiz bu...

selçukabi
26.01.2005, 08:06
yüce Allah kendisine acil sifalar versin, elimizden ne geliyorsa yapalim, destekse destek, maddi manevi...

alitemelli
26.01.2005, 11:39
Onula ilk Trabzon-gençler birligi kupa maçi finalinde sirtinda Trabzonsporumun formasi elinde bayragi... sanatçi degilde bir vatandasgibi Trabzonsporlu sevircilerin arasina dalip maça girerken tanismistim.. sonrasi Of'da senlige davet ettimizde kirmadi kalkti istanbuldan geldi Of'a senlige ve mükkemel türküleri ile bizi costurdu.. sanki 40 yillik arkadasi gibi bizim aramizagirdi çiktik of da bulvarda volta attik oturduk içik sohbet ettik muhabbet ettik.. sonradan ise kafaya koymustu Trabzonspor a bir beste yapacakti Ve yapti Her gol sonrasi çalan oo "uy Ha Ha" bestesini trabzonspor a uyarlayip verdi... ve..

Geçen o aci haberi duydumda tüylerim diken diken olmustu sanki öz abim kanser olmus gibi hisettim ve ediyorumda.. ewet Kazim abi testiskanseri olmus ve simdi cerrah pasada tedavi altinda imis ama morali çok iyi imis.. sanada bu yakisir Kazim abim Ha Konser Ha kanser Kazim hocam bunuda yener...

En azindan bizimde bir katkimiz olsun önümüzdeki hafta kayserispor maçinda Tribünleri 2-3dk ligina olsa bile Kazim Koyuncu OOOoO diye bagirsak herhalde ona vere bilecegimiz en büyük hediye olur..

TEKRAR SAGLIGINA KAVUSUP ARAMIZA DÖNECEGIMDEN SÜPHEM YOK KAZIM ABI.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ben de o maça gitmistim...hatta kuzenimde bilet yoktu.bilet ararken kazim abiye rastladik.bilet varmis.sagolsun verdi bileti.abi ne fiyati ne kadardi dedigimizde gözlerimizin içine öyle bir bakisi vardi ki.....ne yalan söyleyeyim utandim...ayrilirkende söyle dedi:bugün susmak yok,kupayi kesin alacaz...

acil sifalarsmileys/smiley19.gif

Ferşat Balcı
26.01.2005, 11:46
daha dün trt 2 de konserini izledim geceyarisina kadar.çok iyi söylüyordu allah yardimcisi olsun ona tüm karadenizin ihtiyaci var

mahir_kuzey
26.01.2005, 11:57
<DIV>"KAZIM KOYUNCU" adini duydunuz mu? O karadenizin hirçin dalgalari gibi coskun bir delikanli</DIV>
<DIV>türkülere bir baska ses, bir baska yorum katti genç yasinda. Onu dinlerken yerinizde duramazsiniz, onunla konusurken yüzünüz asamazsiniz,</DIV>
<DIV>Ama o bizim yüzümüzü astirdi bu günlerde...</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Çocuklarimin arkadasi, oglum gibi sevdigim Kazim Koyuncu "kanser" tedavisi görüyor...</DIV>
<DIV>Çernobilin karadenize en büyük armagani "kanser"...</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>28 Ocak aksami KANSERE "VIVA" demek için çikiyor sahneye KOYUNCU Istanbul'da...</DIV>
<DIV>Doktorundan kopardigi zoraki izinle tedavi öncesi konserinde onu kisacik kesilmis saçlari ile izleyecegiz...</DIV>
<DIV>Ve cosacagiz yine onunla...</DIV>
<DIV>Içimiz kan aglarken, gülecegiz...</DIV>
<DIV>Istanbul'da...</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Asagi'da 23 Ocak Günü Koyuncu'nun Cumhuriyet Gazetesinde yayinlanan ropörtajindan bölümler aktariyorum. Tamami için linki tiklayabilirsiniz.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>sevgiyle, dostça ve saglikla kalin.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>nazmiye halvasi</DIV>
<DIV>gazeteci</DIV>

mahir_kuzey
26.01.2005, 11:58
<UL> kazim koyuncu'dan kansere viya [/list]
<UL>Denizin Çocugu, yakalandigi hastaligi müzikle daha fazla ugrasmak için bir müjde olarak görüyor

Koyuncu'dan kansere Viya

Kazim Koyuncu, 28 Ocak Cuma aksami Yeni Melek Gösteri Merkezi'ndeki dinleyicileriyle ya da kendi tanimiyla arkadaslariyla ikinci bulusmasina vücudunda yeni fark ettigi tümörlerle yani kanser hastaligiyla hazirlaniyor. Yine horonlar tepilecek, hüzünlü sarkilar söylenecek ama kesinlikle sigara içilmeyecek. Koyuncu, ''Kanser ve konser arada sadece bir harf farki var. Hiçbir sey umurumda degil. Ben Yeni Melek'te konserimi yapacagim. Arkadaslarim üzülmesin, her zamanki simarik, kendini vermis halimle çikip sarkilarimi söyleyecegim'' diyor.

Kazim Koyuncu, bir kemoterapi seansi sonrasi dostlarina gülümsüyor.
http://www.kazimkoyuncu.com/resim/kemoterapi.jpeg
Cumhuriyet 23.01.2005

HATICE TUNCER

Denize ''viya iner'' Karadenizliler... Viya dalgalarla dans etmektir, yüzme bilmeden de kayip gitmektir batmamayi basararak... 90'larin basinda Lazca rock yapan ''Denizin Çocuklari'' ndan (Zugasi Berepe) biriydi Kazim Koyuncu. Gruptan koptuktan sonra 2001'de ilk albümü ''Viya'' ve 2004'ün nisaninda ''Hayde'' yle bir rüzgâr tasidi Karadeniz'den. Çay filizi, derenin siriltisi, dalda karayemis, denizde taka, Kaçkarlar'da duman, yapraga vuran yagmur damlasiydi sesi. 28 Ocak Cuma aksami Yeni Melek Gösteri Merkezi'ndeki dinleyicileriyle ya da kendi tanimiyla arkadaslariyla ikinci bulusmasina, vücudunda yeni fark ettigi tümörlerle yani kanser hastaligiyla hazirlaniyor.
[/list]
<DIV>.............</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>DENIZIN ÇOCUGU

Koyuncu, hastaliginin ilacini ve müzigindeki gelismeyi de sevgide görüyor: ''Sevmeyi bilebilmek, sevdigini hissedebilmek, sevenlerle göz göze gelebilmek. Bu kanserde de ise yarayacak, muhtemelen müzigimi büyütecek. Bu süreç beni sadece müzige yönlendiriyor. Daha az konusmaya, daha çok müzik yapmaya, daha hizli kosmaya ve dans etmeye sevk ediyor. Bu hastalik benim için gerçekten bir müjde olabilir. Aksi takdirde bu hayat su ana kadar yaptiklarimla durur.''

Kazimseverler, 28 Ocak aksami Yeni Melek Gösteri Merkezi'nde, henüz dökülmeden baba meslegini sürdüren agabeyinin kisacik kestirtigi saçlariyla karsilasacak. Yine horon tepecekler, hüzünlenecekler ama kesinlikle sigara içmeyecekler: ''En iyi ihtimalle haziran ayina kadar konser veremeyecegim. Kanser ve konser arada sadece bir harf farki var. Hiçbir sey umurumda degil, ben Yeni Melek'te konserimi yapacagim. Arkadaslarim üzülmesin, her zamanki simarik, kendini vermis halimle çikip sarkilarimi söyleyecegim.''

Denizin çocugu-Zugasi bere, kiyida bekleyenlerin gözlerine bakip bilmedigi bir denize ''viya'' iniyor.

Hayde! Viya Kazim Koyuncu...

'RADYASYONLU ÇAY IÇMEK ZEKÂ? SORUNU DEGIL, BIR SUÇTUR'

Koyuncu, Rusya'da 1986 yilinda meydana gelen Çernobil nükleer kazasinin etkilerine kayitsiz kaldiklari gerekçesiyle yetkililerin cezalandirilmasi istemiyle geçen nisan ayinda Istanbul Cumhuriyet Bassavciligi'na suç duyurusunda bulunan sivil toplum temsilcilerinin arasindaydi. Facia tarihinde 14 yasinda olan Koyuncu, kaza sonrasi ilk yagmurlarin üzerine yagdigini anlatti: ''Hepimizde tümörler var ve hayatimizin belirli dönemlerinde radyasyon veya baska etkiler tetikleyip kansere dönüstürüyor. Kaza sonrasi adini animsamadigim bir bakanin 'iyi gelir' diyerek radyasyonlu çay içmesi yalnizca bir zekâ sorunu degil, suçtur. Çernobil'den sonra erken teshisler için rehabilitasyon merkezleri kurulabilir, belki binlerce insan ölmezdi. Hangi sehirde, kaç insan kansere yakalanmis gibi bir istatistik bile yapilmamis. Bu ülkenin politikacilara, yalancilara ihtiyaci yok. Ben böyle duyarsiz yöneticilerin halk düsmani olduklarini düsünüyorum'' </DIV>

mahir_kuzey
26.01.2005, 12:08
istanbul da bulunan arkadaslar lütfen yalniz birakmayalim pirlantamizi. hepimizi uzaktan yada yakindan vurdu bu kanser. sadece 1. derecedeki akrabalarimin arasinda kanser tedavisi gören 3 kisi var. dayimin oglu daha 23 yasinda 80 kilodan 50 kiloya düstü. insanin içi yaniyor.aslinda söylenecek ,yapilacak çok sey var ama...

kazim'in konseri bütün sorumlulara cevap olur insallah.

volkan konak cerrahpasa'yi söylediginde medya sadece parçanin yasaklanmasi ile ilgilendi. ülkemiz maalesef böyle. konunun özü ile ilgilenen yok.

bizi bizden baska kimse savunmayacak anlasilan. sorumsuz siyasilerin suçlarini karadeniz halki caniyla ödüyor. biz buna mi layiktik. karadeniz halki türkiyenin en çaliskan ,en zeki,en namuslu,en onurlu halkidir.ödülümüz bu muydu yani ???

Oğuz
26.01.2005, 13:32
Dün gece TRT2'de konseri vardi... Çok da eglenceliydi..

Geçmis olsun. 15-20 gün kadar önce duymustum rahatsizligini. Erken tanindigi için iyilesme orani yüksek demislerdi. Sevinmistim..

Insallah öyle olur..

Allah acil sifa versin

FANATIK61
26.01.2005, 16:07
Allah (C.C) acil sifa versin. Buraya düsüncelerimizi yazalim: http://www.kazimkoyuncu.com/ziyaretci-turkce.htmsmileys/smiley32.gif

tamer__61
26.01.2005, 22:46
yeni duydum cok uzuldum arkadaslar.

ama yüce rabbimiz onu bizden ayirmiyacaktir ve ona sifasini verecektir.

arkadaslar hep birlikte dualarimizi kazim abimizden esirgemeyelim.

gecmis olsun abiiim.

maca gidecek arkadaslar sakin kazim abiye tezahurrat yapmayi unutmayin.

irfanparlak
27.01.2005, 02:24
çok üzüldüm kayseri maçinda onun için bagirmaliyiz morali için ii olur

Ibo61
27.01.2005, 09:58
Acil sifalar dilerim....

ts-saral-of
27.01.2005, 10:20
Onu ofta ki senliklerde tanimistim ondan sonra iki kasetini de aldimfarkli bir sesi war

insallah allahin yardimiyla iyilesecek

ahmetturk
27.01.2005, 10:31
Hey millet uyumayin ziayretçi defterineiçinizden gelenkelimeleri yazin.

Kaysei maçinda bütün stad bagirmali Kazim Koyuncu diye. Bu organizasyonu yapabilecek veya yaptirabilecek arkadasalrin dikkatine.

Allah acil sifalar versinsmileys/smiley19.gif

vigor
27.01.2005, 11:11
bende bu rahatsizligini forumdan duydum.çok geçmis olsun abi.Allah sifalar versin.kazim abinin bi röportajinda trabzonsporla ilgili verdigi yanitida ekleyeyeim dedim

Hangi takimi tutuyorsunuz diye sormama gerek var mi?
Trabzonspor'luyum ama bunun Lazligimla ya da Karadenizliligimle pek ilgisi yok. Ben hikayesine vurgunum bu takimin. Statükoyu yerle bir eden bir futbol hareketi var Trabzonspor'da. Çünkü o zamanlar Trabzon'a kim geliyorsa yeniyordu. Yöresel hikayesinin ötesinde Türkiye'deki futbolun önemli bir enstrümanidir Trabzonspor.

etikhamsi
27.01.2005, 11:48
allah yardimcin olsun abicim.unutmaki sadece türkiye degil tüm dünyayay yayilmis TRABZONSPOR

LULAR SENIN YANINSDA. ELIN GAVUR BISIKLETÇISI LEVIS AMSTRONG YENDIDE HABU KANSERI BIZ LAZLARMI YENEMICEZ.

SONUNA KADAR SENIN YANINDAYIZ.

Crazy_OfLu61_
27.01.2005, 12:30
Gerçekten haberi okuyunca çok üzüldüm. Sesi kadar insanligida güzel olan abimizi kayseri maçinda tribündeki arkadaslarimizin unutmayacagini umuyorum. Mutlaka maçi izliyor olacaktir bu ona en kuvvetli ilaçtan daha iyi gelecektir.Biz Istanbuldaki maçlarda hep onun yaninda olacagiz hatta bir gün toplanip BMN olarak ziyaretine gitmeyi teklif ediyorum. Bunun için üstümüze ne düsüyosa yapalim.

KAZIM abi biz insALLAH bu sen seytanin bacagini sende o amansiz hastaligi yeneceksin. Tekrardan geçmis olsun

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

Salih61
27.01.2005, 14:00
Geçmis olsun...Insaallah çabuk iyilesir...

Saygilarimla...

Sevgi
27.01.2005, 14:07
Çok üzüldüm insallah en kisa zamanda atlatir.Çok geçmis olsun.

Akin-61
27.01.2005, 20:21
Pazar gününe kazim koyuncuya sürpriz var...

mahir_kuzey
27.01.2005, 20:52
ISTANBULDAKI ARKADASLAR KONSERE GIDECEK MI ACABA ? KESKE ORDA OLABILSEYDIM...PAZAR GÜNÜ SÜRPRIZINI MERAK ETTIM SIMDIDEN...EMINIM ADIMIZA YAKISIR BISEYLER YAPACAKSINIZ...

Zafer Keskin
28.01.2005, 00:54
way çakir abimö beah demek süpriz bu alacakti haaa mükemmel yaaa insallah bizimle birlikte olurda onunla tanisma firsatini yakalarim hayda kazim koyuncu için elele konsere beah :))))))))))))))))))

Çakır
28.01.2005, 07:42
Kazim abiyle dün temasa geçtik. Saglik sorunlari nedeniyle yemekte maalesef yanimizda olamiyor. Hastaneden çikmasini doktorlarkesinlikle yasaklamis,o nedenle bugünkü konserine de katilamayacak.2-3 hafta gibi bir süre boyunca sagligi için tamamen steril ortamlarda bulunmasi gerektigini söyledi smileys/smiley13.gifHastane içinde bile yogun kontrol altindaymis herseyin temiz ve steril olmasi için. Kazim Koyuncu'muza bir kez daha geçmis olsun insallah kisa zamanda aramiza geri dönecek...

metehan
28.01.2005, 11:18
Yüce Allah'in onu sevdiklerine bagislamasi dilegiyle... Geçmis olsun.

Zafer Keskin
28.01.2005, 12:37
insallah iyi olur ama gelmesini çok isterdim allah yardim etsin

Crazy_OfLu61_
28.01.2005, 20:26
En kisa zamanda BMN olarak kazim abimize moral verecek bi organizasyon yapalim benim okul 10 unda açiliyo bütün üniversiteler genellikle böyle onun için zaman uygun olsun...

unyelimetin
28.01.2005, 20:47
Transfer basliklarindan baska bir seyi görmemis gözüm!Simdi okudum ve çok üzüldüm ancak su an bir arkadasim bu hastalikla savasiyor ve durumu oldukça iyi.

Insallah Kazim Koyuncu da Allah'in yardimi ile basarir.Geçmis olsun.

CeSS
28.01.2005, 22:43
Üzülerek ögrendim.

Allah sifalar versin, derdi veren Allah, dermaninida verir.

Allah yardimcin olsun...

izmirdenayhan
29.01.2005, 10:13
Üretken,farkli ,çizgisi olan bir sanatçimiz....

Iki kasedi de sürekli arabamdadir ve Izmir,Manisa yollarinda hep dinler,herkese de tanitimini yaparim...

Allah sifasini versin..Insallah tam olarak iyilesir hastalikdan eser kalmaz...Internet sitesinden de kendisine dileklerimizi sunabiliriz sanirim....

sanatik
30.01.2005, 01:01
http://www.kazimkoyuncu.com

ziyaretci defterinde yazi birakabiliriz.

allah acil sifalar versin.

pacos_bill
30.01.2005, 22:40
Allah yardimcisi olsun. Kalplerimiz seninle Kazim Abi.

mahir_kuzey
30.01.2005, 23:04
BUGÜNKÜ KAYSERI MAÇINDA TEZAHURAT YAPILACAKTI. NOLDU BI BILGISI OLAN ARKADAS VARMI. YOKSA UNUTTUKMU ???

Mollasalihoğlu
31.01.2005, 00:41
kazim abi'de karadeniz gibi hirçin ,inatçidir!!!

ona kolay kolay bise olmaz!!!

BordoMavili KIZ
31.01.2005, 00:49
<TABLE width="95%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=center>Sen Üzülme, Üzülme Sen </TD>
<TD vAlign=center width=70></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=left>
<TABLE borderColor=#ff0000 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<DIV align=right>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left width="100%">Hayatin binbir türlü, cilveli yani olur,

Zamanla unutulur, bir buruk ani olur,

Herkesin hayatinda pek çok isyani olur,

Geçer, gider hepsi de; üzülme sen, üzülme....
.

Uyanmazsan çok agrir, senin o güzel basin,

Her aci eseridir, bir kötü arkadasin,

Bundan sonra ne yapsan; iyice düsün, tasin,

Geçer, gider hepsi de; üzülme sen, üzülme... </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV>

Emorfo
01.02.2005, 13:52
Allah acil sifalar versin.

Zafer Keskin
01.02.2005, 14:14
ne oldu yaaa organizasyon yapilmicakmi bilgi verilsin!!!!!!!!11

ATMACA61
01.02.2005, 15:03
allahtan acil sifalar diliyorum

ozkan61
01.02.2005, 15:19
4subatta yeni melek göster merkezinde KAZIM KOYUNCU konseri var.

.......

eys_61
01.02.2005, 17:24
Bir süredir forumu takip edemiyordum.haberi görünce herkes gibi ben de çok üzüldüm.Kazim abiyle geçen mayista gaziantep konserinde tanisma onuruna erismistim taniyan arkadaslarin dedigi gibi ne kadar degerli bir insan oldugunu anlatmaya gerek yok sanirim.

Bu aci gelisme aslinda yillardir karadeniz insaninin sagligi hiçe sayilarak yürütülen politikalarin gözler önüne serilmesi için bir baslangiç olabilir.Radyasyonlu çay içirilen,çernobilden sonra hiçbir tibbi destek görmeyen karadeniz'de yillardir sebepsiz(!) ölümler görülüyor.

Yetkililerin vurdumduymazligi sonucunda hepimiz bundan sonra dogacak çocuklarimiz da dahil olmak üzere büyük tehdit altindayiz.Lütfen artik sessiz kalmayalim karadeniz insaninin hayati bu kadar ucuz degil.Kazim abi gibi degerler o kada kolay yetismiyor.

Kazim abiye acil sifalar diliyorum.

onurcan
01.02.2005, 18:24
Fuat Saka ile birlikte en sevdigimkaradenizli sanatçi... Karadeniz müziginin taninmasi onun ve onun gibi kaliteli sanatçilarin ellerinde. Bu kiymetli insanin hastaligini ögrendim zaman büyük üzüntü yasadim. Ama iyilesecegine ve yepyeni sarkilariyla bizleri yeniden costuracagina yürekten inaniyorum.

Kalbimiz seninle Kazim abi...

Nytre
01.02.2005, 21:26
KAZIM ABI YANINDAYIZ!...

ALLAH SIFANI VERSIN ABI!!!!....

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 21:38
Senide Trabzonsporuda, Trabzonuda Çok Seviyoruz...

TURHAN
02.02.2005, 11:08
Acil sifalar, dualarimiz ve tüm iyi dileklerimiz seninle Kazim abi...

sunay61_67
02.02.2005, 12:00
kazim koyuncu'ya allah'tan acil sifalar diliyoruz

Külünkoğlu
02.02.2005, 13:13
http://www.pasfotomac.com.tr/2005/02/02/im/7A7DF1737AFD6949BE06FF88a.jpg

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left></TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Trabzon da ben de YENECEGIZ</TD></TR></T></TABLE>
Kanser tedavisi gören sanatçi Kazim Koyuncu Trabzonlu futbolculara seslendi: Ben kanseri siz Fenerbahçe'yi yenip sampiyonluk yasayacagiz.

Trabzonspor'un çikardigi "Uyy! Aha" isimli albüme iki parça okuyan ünlü sanatçi Kazim Koyuncu'nun kanser olmasi herkesi üzdü. "Konser ile kanser arasinda bir harf fark var. 4 Subat'ta Yeni Melek'te sahnedeyim, ertelemem" diyen Koyuncu hastaligina meydan okuyor; "Nisan'da ben kanseri, Trabzonspor'da Fener'i yenecek. Sampiyonluk sevinci yasayacagiz"

SIRA FUTBOLCULARDA!
Viya ve Hayde isimli albümleri ile gönüllerde taht kuran Kazim Koyuncu Gülbeyaz ve Sultan Makami dizilerinin film müzigi ile de alkislanmisti. Hopa Yesilköy'de çocukken Trabzonspor'un sampiyonlugunu yasadigini belirten http://www.pasfotomac.com.tr/2005/02/02/im/DC4B93C6C7E0C54E824F5B5Eb.jpgKoyuncu "Ben borcumu ödeyip Trabzonspor'a 2 parça yaptim. Simdi sira futbolcularda. Bu sezon sampiyonluk yasamaliyiz" diyor. Verdigi konserler nedeni ile hiç tatil yapamayan Koyuncu hastaliginin da iyi yönünü görüyor; "Ben 4-5 konserde ayni parçalari okursam rahatsiz olurum. Hastalik beni eve kapatirsa yeni eserler yapacagim. Trabzonspor'u büyük güçlere kafa tutup 4. büyük oldugu için seviyorum. Senol hocam bir konser sonrasi kulise gelip beni kutlamisti. O günü hiç unutamam. Insallah ben de onu kutlayacagim"

Emorfo
02.02.2005, 13:55
<TABLE width=450>
<T>
<TR>
<TD align=middle>KONSER
Kazim Koyuncu 4 Subat Cuma Yeni Melekte Sizlerle </TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#990000></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.kazimkoyuncu.com/resim/yeni_melek_ocak_2005.jpg (http://www.biletix.com/live/wts&#101;vent.php?&#069;ventcd=EYMK1)

<LI>Adres: Yeni Melek Gösteri Merkezi - Taksim - Istanbul

<LI>Tarih: 04 Subat 2005 Cuma
<LI>Saat: 21:00

<LI>Irtibat:
Yeni Melek Gösteri Merkezi: (0212) 244 97 00
Biletix Çagri Merkezi: (0216) 556 98 00
Akan Prodüksüyon: (0212) 244 57 09
------------------------------------------------------------ ----------------</LI>
<LI>Kazim Koyuncu bu konserde yalniz birakmayalim. Istanbul'daki BMN üyeleri haydi konsere..... Gelenler lütfen isimlerini yazdirsin..</LI></TD></TR></T></TABLE>

Emorfo
02.02.2005, 14:05
BILET FIYATLARI:

ANA SALON AYAKTA
22 YTL (22.000.000 TL)

I.BALKON OTURMALI DÜZEN
27.5 YTL (27.500.000 TL)
----------------------------------------

Nasil gidilir?
http://www.biletix.com/img/venues/line.gif
Istikal Caddesi üzerinde Taksim Meydani'na 10 dakikalik yürüme mesafesindedir.

Toplu Tasima:
Taksim Meydani'na metro, dolmus ve otobüs ile ulasabilirsiniz..

Otopark:
100 araç kapasiteli, 24 saat açik otoparki vardir.

http://www.biletix.com/img/venues/kroki/yenimelekkroki.jpg

----------------------------------------------------

Kazim Koyuncu? ya Sanatçi Dostlarindan Büyük Destek

Mor ve Ötesi, Fuat Saka, Bulutsuzluk Özlemi, Haluk Levent gibi bir çok sanatçi ve grup moral destegi verecekler.

Uzun bir süredir rahatsiz olan Koyuncu? yu, Yeni Melek? de verecegi konserinde sanatçi dostlari yalniz birakmayacak. Bulutsuzluk Özlemi, Haluk Levent, Fuat Saka, Hülya Polat, Birol Topaloglu, Mor ve Ötesi ve daha bir çok sanatçi dostu, Kazim Koyuncu? ya hem moral hem de sarkilariyla destek vermek için Yeni Melek? de olacaklar.

Notlar:
Fotograf makinesi bulundurulabilir.
-----------------------------------------------------

Arkadaslar zamanimiz çok dar BMN olarak Kazim Koyuncu'ya destegimizi gösterelim. Lütfen gelecek olanlar simdiden adini yazdirsin ve gecikmeden biletix giselerinden biletini alsin...
<UL>
<LI>Faruk</LI>
<LI>?</LI>[/list]

Çakır
02.02.2005, 14:36
Evetartiksite olarak Kazim Koyuncu'muza destegimizi göstermenin zamani geldi.

Mutlaka olabildigince kalabalik giderek konser alanini inletmemiz gerekiyor. Kazim abiTrabzonspor taraftarinin yani bizlerin her zaman yaninda oldugunu hissetmeli. Her zaman tek yürek oldugumuzu gösterebilmek için orada olmamiz sart. Biletlerimizi simdiden alalim, bu çok özel konserde pirlantamizi yalniz birakmayalim.
http://www.lazebura.net/images/muzik/hayde_03.jpghttp://www.lazebura.net/images/muzik/hayde_06.jpghttp://www.lazebura.net/images/muzik/hayde_05.jpg
HAYDE! TAM KADRO KAZIM KOYUNCU KONSERINE!

tigin
02.02.2005, 14:55
Haydi BMN Istanbul kaytarmak yok herkes konsere gidip kazim abimizi desteklesin.Buna gerçekten ihtiyaci var.

osmangenc
02.02.2005, 15:52
arkadaslar ben orda olacam

vakit kisa elimizden geldigince ozelden ulasalim arkadaslara..

gelebilen yaninda birilerinide getirsin

orda bmn olarak kazim abinin her zaman yaninda oldugumuzu gosterelim

baris_aykan
02.02.2005, 15:57
insallah kazim abi bizde orda olacagim hayirlisiyla sen bunu atlatirsin cok gecmis olsun

Emorfo
03.02.2005, 10:03
<UL>
<LI>Emorfo</LI>
<LI>osmangenc</LI>
<LI>baris_aykan</LI>
<LI>?</LI>[/list]

Bu kadar miyiz?

sah_zade61
03.02.2005, 10:45
ben istanbula bugün aksam gelicem bilet bulabilirsem bende orada olmaya çalisicam

tsakrep61
03.02.2005, 14:49
okul yuzunden ben gelemicem ama kazim abimize dualarimizi yollicaz

Badaloğlu
03.02.2005, 15:06
ALLAH YARDIMCIN OLSUN KAZIM KARDES!...Edited by: BADALOGLU

osmangenc
03.02.2005, 21:21
yarin bircok bmn uyesinin orda olacagina inaniyorum..

kazim abiye dualarimiz yaninda moralde sart..ve bence herzaman yaninda oldugu takiminin taraftarlarini gormek onu cok mutlu edecek..

yarin gorusmek uzere

osman genc

61-firtina
03.02.2005, 22:19
Kazim abim sen bu hastaligi yenersin ben inaniyorum çünkü sen trabonsporsun dualarimiz seninle keske istanbulda olabilsemdeo müthis konserini izleyebilsem ben sendeki o canliligi hareketliligi baska hiç bir sanatçida göremiyorum kalbim senle olacak canim abim kendine çok ii bak sampiyon olup sana en büyük hediyeyi verir trabzonspurumuz nisanda biz feneri sende o hastaligi yeneceksin

tigin
03.02.2005, 22:44
Kazim abim sen bu hastaligi yenersin ben inaniyorum çünkü sen trabonsporsun dualarimiz seninle keske istanbulda olabilsemdeo müthis konserini izleyebilsem ben sendeki o canliligi hareketliligi baska hiç bir sanatçida göremiyorum kalbim senle olacak canim abim kendine çok ii bak sampiyon olup sana en büyük hediyeyi verir trabzonspurumuz nisanda biz feneri sende o hastaligi yeneceksin

demiralp sonunda siteye gelebildin.BMN ankara üyeleri demiralp'i size takdim edeyim.hani geçen yaz çim sahada oguzun organize ettigi maçta kisa bir sohbet ettigimiz amca ve teyze'nin bahsettigi çocuklari.hosgeldin.Ona ulasabilmek için epey iz sürdüm internette.

Aniketus
05.02.2005, 16:02
http://www.pasfotomac.com.tr/2005/02/02/im/7A7DF1737AFD6949BE06FF88a.jpg

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left></TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

beyler bu CD web üzerinde online olarak satilmiyor mu herhangi bir yerde? bilgisi olan var mi?

Şahinoğlu
08.02.2005, 10:09
Evet arkadaslar Cuma günü Kazim Abimizin konserine gittim sans eseri OsmanGenç arkadasimizlada tanismis oldum yanyana izledik konseri,ama bmn olarak daha fazla kisi beklerdim siteden Kazim Abi'nin bizi ne kadar sevdigini hepiniz biliyosunuz ve bende onu mutlu etmek adina gittim bi reklamciya abi dedim bana bi plaket hazirliycaksin Kazim Abimize vericez diye adamda Artvinli çikmazmi bak Allah'in isine kalbimiz temiz , dediki sen yaz yazacaklarini plakete aynen söyle yazdirdim;

Önce sesine asik olduk,

Sonra insanligina,

Ve sonrada ögrendikki,

Sende bize asikmissin,

Sevgili Kazim Koyuncu Trabzonsporlular Seninle Gurur Duyuyor

www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net)

üsttede Trabzonspor logosu koyduk güzel bisey oldu bunu yaparken kimseye haber vermedim velhasil hiçbir zaman reklam pesinde kosmadik ama genede insanlar bazen yaptiklarimizi sorgulayabiliyor hiçbisey bilmeden Kazim Abiye verdigim plaket onu o kadar duygulandirmiski Çakir'i aramis çok tesekkür etmis onu bi nebze mutlu ettiysek ne mutlu bize Çakir beni aramasaydi gene yazmiycaktim plaket verdigimi velhasil bizi kimselerle karistirmayin lütfen bu site için çok seyler yaptik dahada yapacagiz bu sözüm bazilarina :) hadi dostlukla.

Emorfo
08.02.2005, 10:13
Konser olayinda geç kaldik daha önce organizasyona baslayasaydik katilim çok fazla olurdu. Katilim az olunca bende gitmedimsmileys/smiley9.gif

Emre abi helal olsun sana... smileys/smiley32.gifEdited by: Emorfo

Kaya
08.02.2005, 11:03
Evet arkadaslar Cuma günü Kazim Abimizin konserine gittim sans eseri OsmanGenç arkadasimizlada tanismis oldum yanyana izledik konseri,ama bmn olarak daha fazla kisi beklerdim siteden Kazim Abi'nin bizi ne kadar sevdigini hepiniz biliyosunuz ve bende onu mutlu etmek adina gittim bi reklamciya abi dedim bana bi plaket hazirliycaksin Kazim Abimize vericez diye adamda Artvinli çikmazmi bak Allah'in isine kalbimiz temiz , dediki sen yaz yazacaklarini plakete aynen söyle yazdirdim;

Önce sesine asik olduk,

Sonra insanligina,

Ve sonrada ögrendikki,

Sende bize asikmissin,

üsttede Trabzonspor logosu koyduk güzel bisey oldu bunu yaparken kimseye haber vermedim velhasil hiçbir zaman reklam pesinde kosmadik ama genede insanlar bazen yaptiklarimizi sorgulayabiliyor hiçbisey bilmeden Kazim Abiye verdigim plaket onu o kadar duygulandirmiski Çakir'i aramis çok tesekkür etmis onu bi nebze mutlu ettiysek ne mutlu bize Çakir beni aramasaydi gene yazmiycaktim plaket verdigimi velhasil bizi kimselerle karistirmayin lütfen bu site için çok seyler yaptik dahada yapacagiz bu sözüm bazilarina :) hadi dostlukla.

Emre abi smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Çakır
08.02.2005, 11:06

Önce sesine asik olduk,

Sonra insanligina,

Ve sonrada ögrendikki,

Sende bize asikmissin,

Sagolasinabi gerçektençok güzel, çok incebir düsünceydi hayata geçirdigin. Bu güzel olay için sana ne kadartesekkür etsek azdir hepimizin duygularina tercüman oldun. Iyi ki düsünmüssün, iyi ki yapmissin, iyi kivarsin. Plaket Kazim abimizegerçekten büyük moral olmus, "Konserde site olarak yine yanimda benimle birlikteymissiniz çok mutlu oldum, sagolun" dedi,herkese selamlarini iletti.

Bu arada abimizin saglik durumundan da iyi haberler var! Allah'a çok sükür su anda hastaligin ilerleyisi durmus ve Kazim abi tedaviye yanit veriyormus. Insallah bu umut verici güzel haberlerin ardi arkasi kesilmez, pirlantamiz en kisa zamanda yine eski sagligina kavusur. Yeterki hepimiz onun için dua edelim, olumlu düsünmekten bir an olsun vazgeçmeyelim. Her zaman yanindayiz Kazim Koyuncu! Sen bizim için teksin.

Cakoba
08.02.2005, 11:19
geçmis olsun kazim koyuncu... en kisa zamanda sagligina kavusmani dilerim...

TSlimetin08
08.02.2005, 14:36
Konser nasil gecti resimler varmi acaba konserden

#10 Fietra
08.02.2005, 23:18
Konseri 5N1K 'ya ve Afis programlarinda izledim gerçekten çok güzel olmus.Baya insan vardi gördügüm kadariyla.Kazim Koyuncu bere ile çikmisti saz arkadaslari da saçlarini kazitmislar.

Guests
09.02.2005, 00:35
Kazim abi her zaman dualarimda.Allahin izniyle sagligina kavusucaksin abi.Sen kendine güven ve mücadele et çünkü biz sana güveniyoruz.

PeeLyN
09.02.2005, 16:44
Kazim Koyuncu konserlerinin basinda da büyük bir duyarlilikla yer almasi beni çok sevindirdi zira bu kadar güzel bir müzigi dahice yorumlayan Kazim Koyuncu simdi de azmi ve yasama olan bagliligi ile insanlari kendine hayran birakiyor..

Dualarimiz onunla..

pacos_bill
25.05.2005, 15:00
Kazim abinin saglik durumu hakkinda yeni bir bilgi var mi?