PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maçlara PAF Takımı Çıksın!

Reha
14.01.2008, 09:56
Evet arkadaşlar kaptanlığını gökdenizin yaptığı paf takımının bu hafta maça çıkmasını destekleyenler varmı?
Bundan ders alacak futbolcular varmı?
Ya da birbirimizi kandırmayalım bu topçuların kapasitesi bu kadar dersek:bu eşşeklere neden milyarlar ödeniyor aynı kapasite paf takımda da var !!! O zaman neden?

Yalnızca bu konu hakkında fikir yazın...Gereksiz ve saçma sapan cevaplarla topici kirletmeyin LÜTFEN!!!

Temel Küçükhüseyin
14.01.2008, 10:02
Tamamı değil ama en az 3-4 pafdan veya genç kadroyla yola devam. Bundan daha kötü olmayız.

TheRapZoNe
14.01.2008, 10:03
Takim her halukarda yeniliyor zaten. En azindan hirsli ve azimli oynamak isteyecek olan Trabzonlu gencler yenilirse fazla gam yemeyiz..

kudu_61
14.01.2008, 10:05
ben sonuna kadar destek veriyorum niye mi A takımda güvendiğim kimse kalmadı defans her hafta çok komik hatalar yaparken orta saha ileriye pas atmamak için kendini yıpratırken forvet uyurken paf takımına neden destek vermeyeyim ki...

tolga
paf-paf-paf-paf
serkan-paf
yattara-gökdeniz-paf
paf

11 ile maça çıkarsak bu maçı kazanırız

Burçak
14.01.2008, 10:08
neden olmasın? zaten bunların kazandığı yok. kaybedeceksekte gençlerimizle kaybederiz. ortada hedef mi kaldı ki.

CAFER ÖZER
14.01.2008, 10:09
paf Takımı ile çıkılsın ama Bu Ruhsuz Futbolcu Müsvettelerine Tarihin en ağır cezasını kesmedikçe Hiç bir yere varmam mümkün değildir.Musampaya 300.000 EURO CEZA kesenler.Şu an kadroda Bulunanlara da bu cezayı kesmeli.Öyle bir ceza verilmeliki aleme İbret olsun.Bundan sonra Trabzonsporda Oynayacak oyunculara ders olsun.
Eğer Sivas maçında M.yıldıza asist yapan hemde Orta sahadan asist yapam Aymanı hala oyuncu diye kadroda Tutarsan ve en az 1 tilyon verirsen.
Fb maçında Asist yapan Hüseyine 1,5 trilyon verip hala sahada Kaptan olarak Tutarsan paf takımı ile çıksak ne olur çıkmasak ne olur.Benim şu anki derdim.Bize bu hezimeti yaşatan RUHSUZLARA HADDİNİN BİLDİRİLMEMESİ.Trabzonspor Formasının değerini bilmeyenlere hala bir şey yapılmamış olması zoruma gidiyor.

ÇAĞDAŞ AYDIN
14.01.2008, 10:19
ben sonuna kadar destek veriyorum niye mi A takımda güvendiğim kimse kalmadı defans her hafta çok komik hatalar yaparken orta saha ileriye pas atmamak için kendini yıpratırken forvet uyurken paf takımına neden destek vermeyeyim ki...

tolga
paf-paf-paf-paf
serkan-paf
yattara-gökdeniz-paf
paf

Barış Memiş ide koyarsan olur bu kadro.

CAFER ÖZER
14.01.2008, 10:26

tolga
paf-paf-paf-paf
serkan-paf
yattara-gökdeniz-paf
paf

Kaleden Tolgayı çıkartmak lazım,Tolga ancak 3,ligde kalecilik yapar.
Onur tabi sözleşme imzalatabilirse Bu beceriksizler
Paf- Paf - Paf - Paf
Adnanan
Yattara-Serkan- Gökdeniz-Barış
Paf

UğuR
14.01.2008, 10:31
Paf takımıyla Çıkmamızda bence hiç bir sakınca yok.
İyi fikir.Ama BJK başkanı böyle bir şey deyince kanuna uygun olmadığı söylenmişti.

tstafi
14.01.2008, 10:36
kesınlıkle paf takımıyla cıksın ama bunlarda o akıl ne arar

İsmail Çavuşoğlu
14.01.2008, 10:38
bende herzaman gençlerin oynamasından yanayım.ve su anda oynayanlardan da daha ıyı oynayacaklarını bılıyorum.
lazkopat_61 kadrosunda tolga ile olmaz barış da olacak kadroda..

zafer6161
14.01.2008, 10:39
yaw hala daha kaleye tolgayı koyuyorlar,tolga bu takımda 3. kaleci bile olamaz,jeferson herzaman 1 numara olmalıdır,bu hafta paf la çıkalım ama buda imkansız

OLCAY ÇAKIR
14.01.2008, 10:53
Ona şunu yapalım,buna bunu yapalım diyip te;
Yattara'yı, banko her kadroda yazarsan inandırıcılığın kalmaz.

Şımartalım onu aman.
O ne yapsa yeridir.

Her türlü disiplinsizliği yapsın ,ama haftasonu kadroda banko.
Olmaz öyle,yakışmaz.
Çelişmeyin beyler.

yns61
14.01.2008, 11:15
mustafa,erdinç,hasan,ayman,ferhat.... böyle gider gerisini saymaya gerek yok..
yukarıdaki topcular oynuyacagını paftakiler oynasın..

Bartuğ13
14.01.2008, 11:19
bir kere paf takımın çıkması için onların profesyonel yapılması gerekiyor bu da bayağı bir para demekmiş.transfer yapamayan yönetim onu nasıl yapacak?
kaldı ki paflar da son maçlarda hep kaybediyorlar onlara da kızgınım zaten.
ha ama bu hayvanların yerine o çocuklar çıksın isterim de dediğim iki sebep de ortada

Bülent Bayraktar
14.01.2008, 12:10
kesinlikle bu fikre katılıyorum hatta bundan soraki maçları paf takımla oynamalıyız
çünkü hiçbir iddaamız kalmadı kupa gitti,4. olup intertotoya bile gidemeyeceğiz yani avrupa defteri kapalı ,

futbolcu sıfatlı insanları oynatıp çıldıracağımıza paf takımı oynatıp tecrübe kazandırmak en hayırlısı

AMA NERDEEE...!

kaptan gökdeniz önderliğinde paf takımla demişsin gökdenizde bişey var nedense kaptanlığı kabul etmiyor
bu takımda kaptan olacak tek kişi kendisi ama istemiyor ve şerefli kaptanlık hüseyin yksa tolgaya kalıyor.

kudu_61
14.01.2008, 12:49
arkadaşlar düzeltiyorum

TOLGA
paf-paf-paf-paf
serkan
yattara-yusuf-gökdeniz-barış
paf

kalede değil tolga dünyanın bir numaralı kalecisi olsun önünde erdinç-tayfun-tolga-hüseyin-ayman varsa o kaleciyi de çok eleştiririz ben tolgaya her zaman güvendim

kadroda barışı unutmuşum haklısınız

Murat Keçeci
14.01.2008, 12:52
kaleyede paf koyalım ama john mary paff

Dip.Ing.Mag.
14.01.2008, 13:07
kesimnlikle bu maca paf tan 3 defans ve en az 2 forvet le cikmamiz lazim

Atakan
14.01.2008, 13:18
bence takım yönetim yüzündede moralleri bozuk oynamıyor ama çıkcaksak böyle çıkarım
----------Tolga-----------
paf-----paf-----paf-----paf
---------serkan--------
yattara--adnan-----gökdeniz-----Barış
----------paf-----------

Murat Keçeci
14.01.2008, 13:23
----------zeki-------------
serkan--paf----paf-----paf
----------yusuf-----------
yattara barış gökdeniz kadir
----------şaban----------

asilhamsi
14.01.2008, 13:24
onur-serkan,abdullah,safak,fahrettin-goksu,adnan,kadir-gokdeniz,baris-saban

yattara takimin en sorumsuz ismi ceyhunun gonderilip onun kalmasini anlamadim...

huseyin gonderilmiyorsada mutlaka dinlendirilmeli hemde uzun sure....

martinpetrov
14.01.2008, 13:43
kesinlikle bu fikre katılıyorum hatta bundan soraki maçları paf takımla oynamalıyız
çünkü hiçbir iddaamız kalmadı kupa gitti,4. olup intertotoya bile gidemeyeceğiz yani avrupa defteri kapalı ,

futbolcu sıfatlı insanları oynatıp çıldıracağımıza paf takımı oynatıp tecrübe kazandırmak en hayırlısı

AMA NERDEEE...!

kaptan gökdeniz önderliğinde paf takımla demişsin gökdenizde bişey var nedense kaptanlığı kabul etmiyor
bu takımda kaptan olacak tek kişi kendisi ama istemiyor ve şerefli kaptanlık hüseyin yksa tolgaya kalıyor.
bu takım 3 maç daha ustuste kaybederse yukarıda saydığın amaclardan cok daha onemli bir amacımız olacak.

TSezgin61
14.01.2008, 13:52

AMA NERDEEE...!

bence ön planda olmak istemiyor... o yüzdende kabul etmiyor. fatih zamanindada o benim büyügüm diyip redetmisti

afsbahar
14.01.2008, 13:53
defansın duvarı kırılmış. ne güzel bir fırsat işte al altyapıdan iki tane stoperini koy takıma vallahi bunlardan kötü oynamazlar. Oynarlarsa da gençliğine veririz. Yıllardır oynayıp da bu işi beceremeyen oyuncularımıza kapak olur en azından.

hamucera
14.01.2008, 14:14
ben hala adnan sevdasını anlayamadım şimdiye kadar hangi maçta katkısı oldu bu adamın takıma.
maçlara paf takımla değil paf destekli takımla çıkılabilir tabi neden olmasın.
kaleci,gökdeniz,barış
bunların dışındakiler paf takımdan olabilir orta sahayada bi tane adam lazım her ne kadar arkadaşlar beğenmesede ayman bende iyi bi tercih olur. dün hatalı pas verdi ama ondan başka top kesende yoktu en azından mücadele ediyor.

Ahmet Kuru
14.01.2008, 14:22
başlığı acan arkadaşı tebrik ediyorum. takımın tamamı paf olmasada.4-5 tane genç oyuncuyu ayman tayfun erdinç umut ve ferhat yada her kim oynarsa bunların yerine koyulması çok daha mantıklı.bi arkadaşın dediği gibi eğer hata yaparsalar bile gençliğine veririz.belkide yeni gençler kazanırız.

Reha
14.01.2008, 14:25
Bu arada özür dilerim.Bi arkadaş hatırlattı sağolsun önce paf ları profosyonel yapmak lazım bunu unuttuk o zaman en doğrusu kadrodaki tüm gençleri oynatmak...

Ahmet Kuru
14.01.2008, 14:28
zaten stoperdeki oyuncuların çoğu ya sakat yada cezalı.Erdinç 4 sarı karttan cezalı,çağdaş kırmızı kart,tolga zaten sakat,Geriye tayfun kalıyor onada stoper dersek artık.defans paf takımdan yapılabilir en güzel ve mantıklı olanı Bu.Umarız Öyle olur.

ozturk
14.01.2008, 15:50
bence bi faydası olmaz...

acil adam gibi transferler yapılmalı...

macka61
14.01.2008, 16:10
bende destekliyorum bu fikri zaten hiç bir hedef kalmadı bari hiç değilse genç futbolcuları kazanalım

ÖmerFarukYılmaz
14.01.2008, 18:24
Takim her halukarda yeniliyor zaten. En azindan hirsli ve azimli oynamak isteyecek olan Trabzonlu gencler yenilirse fazla gam yemeyiz..

aynen hem belki yenerlerde bizimkiler utanır dicem ama yokki o yüz

Cem Balcı
14.01.2008, 18:27
gökdenizi yattarayı serkanı koy,gerisi paf.ozaman daha iyi işler yaparız eminim.

Emre7
14.01.2008, 18:40
as takım kaldımı mı ki pafla çıkılsın diyorsunuz... oyuncu transferi yapılması lazım

LazAnisT
14.01.2008, 18:48
Bu tip söylemler her mağlubiyettten sonra söylenir ama sonuç hep aynıdır

Bahattin Aydın
14.01.2008, 18:51
3-5 oyuncu dursun diğerleri paf olsun ama nerde :( keşke oynayıpta a takımdakileri utandırsalar..yenilsekde en azından ruhlarıyla oynarlar....

Serdar A
14.01.2008, 18:56
Ersun hoca haftaya genç takım ağırlıklı bir kadroyla sahaya çıksın. Yönetimden futbolcuya kadar verilecek en güzel tepki budur.

Bazı oyuncular varki artık Trabzon'a bir fayda sağlayamayacak hale gelmiş. Fizik ve yetenek yetersizliği düşük motivasyon ve endişeyle birleşmiş.

Bunlara ısrar etmeye gerek yok. Takım her halukada aşağıya sürükleniyor. Ceyhun'un Celalettin'in gözünün yaşına bakmıyorsan diğerlerininde bakmayacaksın. Bu kararı almak düşüşü hızlandırmaz , düzlüğe çıkmayı kolaylaştırır.

:) :) :)

Alıntıdanda anlaşılacağı üzere bende bu fikri destekliyorum.

tisan61
14.01.2008, 19:00
bence paf takımı değilde albayrak çıksın

Bahattin Aydın
14.01.2008, 19:05
bence paf takımı değilde albayrak çıksın
:D:D:D doğru söze ne denir :D :D :D

Kaya
14.01.2008, 19:07
Paf takımla sezon sonuna kadar çıkalım.
Bu formanın değerini bilmeyenleri;
Mağlubiyetlerinin ardından yüzünde en ufak bir üzüntü görülmeyen tüm ruhsuzları kovalım!..

kalandar
14.01.2008, 19:08
TRABZONSPOR a küfür eden; fatih akyel i
kayseri ye karsi oynamam diyen; erdinc i
ekmek yedigi yeri fifa ya sikayet eden; yattara yi
pas vermekten aciz futbolculara yillik trilyon veren yönetmekten aciz yöneticiler yüzünden hala ve israrla TRABZONSPOR un pesinden gidebiliyorsak, ne mutlu bizim gibi vefakar ve cefakar TARAFTARA::::

Hüdai Pervaneli
14.01.2008, 19:44
paf takimiyla oftas i dagitirik bence

Filika
14.01.2008, 19:46
Valla iyi olur da, bundan bu kadrodaki futbolculardan utanan olur saniyorsaniz, hata ediyorsunuz. Hoslarina bile gider, ohh der 10 dönüm bistan, yan gel osman...Biz yatiyoruz para laiyoruz, coluk cocuk oynuyor derler.

Adem Erdoğan
14.01.2008, 21:01
........................

Adem Erdoğan
14.01.2008, 21:02
sonuna kadar destekliyorum.sadece oftaş maçına değil sezon sonuna kadar hatta.rezil olduk zaten olacağımız kadar dahada olacaksak böyle olalım.

kokoreç
14.01.2008, 21:06
Evet arkadaşlar kaptanlığını gökdenizin yaptığı paf takımının bu hafta maça çıkmasını destekleyenler varmı?
Bundan ders alacak futbolcular varmı?
Ya da birbirimizi kandırmayalım bu topçuların kapasitesi bu kadar dersek:bu eşşeklere neden milyarlar ödeniyor aynı kapasite paf takımda da var !!! O zaman neden?

Yalnızca bu konu hakkında fikir yazın...Gereksiz ve saçma sapan cevaplarla topici kirletmeyin LÜTFEN!!!
kesinlikle en azından kendimize bi bahane buluruz...

kudu_61
14.01.2008, 23:28
ne lig de ne de kupa da iddiamız kalmadı bu takımda bu kadro ile ilk 10 a kesin girer öyleyse kapatalım artık şu transfer haberlerini bu kadroya iki genç daha ekledik mi bu kadro ile devam edelim ve bu işi bitirelim gidecek olan yönetimin yapacağı transferden ne hayır gelir ki zaten güle güle albayrak gidişin olsun da dönüşün olmasın inş.

Adem Erdoğan
15.01.2008, 00:15
EN iisi gençlere yönelmek busezon bitti nasıl olsa bari geleceği kurtaralım.

TSunami
15.01.2008, 00:35
kaleye de jean marie pfaff geçsin

bejeka paf takımla çıkamamıştı imkb spk durumlarından dolayı. biz öyle yapsak hisseler tavan yapar A(!) takımdan daha iyi olur diye kabul edilir

CAFER ÖZER
15.01.2008, 09:24
Sivas Maçından sonra Şöyle demiştim.
"İstanbul b.şehir belediyeye Trabzonspor Forması Giydir,Şampiyonluğa oynarlar."
Dün Abdullah Avcı Canlı yayında aynen şöyle dedi.
"Trabzonsporlu kardeşlerim yanlış anlamasın,Bizim oyuncularımızın sırtında Trabzonspor forması Olsa Bu takım Şampiyonluğa Oynar."
Trabzonspor formasını giyen Trabzonsporun büyüklüğünü bilecek,Kıyetini bilecek,Bilmeyen adamı göndereceksin,O forma yüzünü göstermeyeceksin.
Adamlar A.demire yeniliyor,Umurlarında değil.
İlk maçta Sivasa yeniliyorlar aradan 20-25 maç geçmiş hala bahaneleri hazır.Sivas maçı bizi etkiledi.O yüzden Kötü sonuçlar aldık bahaneye bak.
o ZAMAN A.DEMİR ve Sivas a 2-0 yenildiğiniz maçlar da Takımı Küme düşürmeniz için bir neden olsun.
Ayman denilen Oyuncu müsvettesi Orta sahadan M.yıldıza asist yapıyorsa bunun bahanesi olamaz,Bu adam Trabzonspor forması giymez.
Hüseyin FB maçında Semihe asist yaparsa,3 goldede hata yaparsa sen bu adamı hala kaptan diye taşırsan Bu takımdan Boşuna kimse bir şey beklemesin.
Yedeklerin bile en kötüsünün 700-800 bin YTl aldığı takımda,Alınan hezimetlere rağmen Futbolculara hiç bir ceza vermessen Bu takım Kümede düşer.
Ersun Hocanın yapacağı bir iyilik Bu takımda 4-5 oyuncuyu bırakıp,gerisini Paf takvileyeli gençlerle Çıkacaksın,Durum Bundan kötü olamaz.
Ben hala bekliyorum Aymanın kadro dışı bırakılmasını,Kendisinede Sivas maçında Yaptığın asist kadro dışı kalmanda en büyük etkenlerden denilmeli.

tuğba61
16.01.2008, 03:22
Çok iyi olur paf çıksa en azından güzel bi maç izleriz yenilsek bile.

Mehmet
16.01.2008, 12:48
Arkadaşlar,
Yukarısı bıyık aşağısı sakal.
Ne dersek ne önerirsek önerelim hepsi boş.
Bu yönetimde Trabzonspor ruhu ayrıca spor anlaşıyışı ve futbol bilgisi yok.
Misyonu vizyonu bilmiyorlar. İş sadece futbolcuya kalmış, futbolcular maç kazansada beyefendiler de orada yöneticilik yapsınlar. Olacak iş mi böyle? Takımın maç kazanabilmesi için gereken her türlü tedbirleri alacaksın halkla taraftarla medya ile sempatik bi şekilde ilişkilerin düzgün olacak. İş kumara kalmış, kumar içine işlemiş heriflerin. Sen futbolcuların parasını vermezsen adamlar alexse de pas verir kendi kalesinede gol atar. Nedir bu Samet Aybaba zamanında takım bir toparlanmaya girmişti çok ta iyi olmuşlşardı güzel futbol oynamaya başlamıştık. Ne oldu takımı ayakta tutan bel kemiği futbolcular birer birer takımdan uzaklaştırıldı. Küstürüldü. Satıldı. Kadro dışı bırakıldı. Kesinlikle yönetim boşluğu var. Trabzonspor yöneticileri ve taraftarları kendi değerlerine sahip çıkmadıkça ve sabretmedikçe daha kötü günler olabilir. Senin Şenol Güneş'in var ondan daha iyi Trabzonsporlusu var mı. Bu sıkıntılar bu camiaya müstahak ben bunu bilirim. Dua edelimde takım ligden düşmesin, beterin beteride var.

BURAK DOGU
17.01.2008, 12:06
neden olmasın... olabilir... olması da gerekli...

TSezgin61
17.01.2008, 12:08
bi arkadasda yazdi. pafla cikabilmemiz icin hepsine profesyönel sözlesme imzalatmamiz gerekiyor. paf icinde yukariya futbolcu cektigimiz düsünün (tabi bizim kütükler satilirsa), bunun yönetim nasil altindan kalkacak... daha dogrusu cesaret edemezler, taraftardan korkuyorlar, halbuki taraftarin istedigini bilmiyorlar.

Gökçebey
17.01.2008, 12:09
Paf maçına da yıldız takım mı çıkacak? :D

Paf maçı cumartesi günü saat 11:00'da Yavuz Selim sahasında. İzleyelim bakalım meşhur paf takımımızı :)

emrezx
17.01.2008, 16:58
bencede paflar cıksa daha iyi olur hıc olmazsa formanın hakkını vermeye calısır.bızım ruhsuz yıldızlarımızdan daha iidir

guci 29
17.01.2008, 17:53
Çok saçma!

asikaplan
17.01.2008, 17:54
tabi sorna küme düşmeyi garantiye alalım demi süpersiniz

Hasan61
17.01.2008, 20:11
Şuanda paf takımdaki tüm oyuncuları oynatmak yapmak için bir sözleşme yapmak lazım buda boşu boşuna klübü ekonomik bir külfetin altına sokar.

Hasan61
17.01.2008, 20:12
Şuanda paf takımdaki tüm oyuncuları için bir sözleşme yapmak lazım buda boşu boşuna klübü ekonomik bir külfetin altına sokar.

Ömer SEVİNÇ
17.01.2008, 20:17
Neden yahu? Paf oyuncuları kaç kez izlediniz de onları gözünüzde bu kadar büyütüyorsunuz? Bir sürü küçük küçük Hasanlar, Hüseyinler düşünün:)

10 yılda bir de yeni bir Gökdeniz çıkar, o yeni Gökdeniz de muhtemelen şu an as takımda zaten:)

ilhan
17.01.2008, 20:23
Bunun için federasyondan izin alınması gerekiyor diye biliyorum. Futbolculara profesyonel sözleşme yapılması gerekiyor.. Bence as takım çıkıp oynamaya devam etsin..

Fatih
17.01.2008, 20:28
paf takım niçin çıkmalı protesto amacıyla mı çıkmalı yoksa gelecek düşünülerek mi çıkmalı olası bir yenilgide kim zarar görür Trabzonspor karar sizin

macka61
ben gelecek açısından çıkmalı diyorum

Erkut Ay
10 yılda bir de yeni bir Gökdeniz çıkar
Gökdeniz alt yapıdan çıkmadı bariz bir ihmal var alt yapıda kasıtlı olduğunu düşünmek istemiyorum ama normal durum olmadığı kesin...

Fatih
17.01.2008, 20:29
ben gelecek açısından çıkmalı diyorum

o zaman as takımı lağvedelim paf takımla devam edelim :rolleyes:

Cem Balcı
17.01.2008, 20:31
ne pafı yahu.as takımla rezil rüsfa olduk paf bundan daha iyisinimi yapacak.

28TS61
17.01.2008, 20:39
Şuanda paf takımdaki tüm oyuncuları oynatmak yapmak için bir sözleşme yapmak lazım buda boşu boşuna klübü ekonomik bir külfetin altına sokar.

evet haklisin hem bu islemler iki gunde yapilacak isler degil

TsClub41
18.01.2008, 10:18
Paf takımında Trabzonspor'da farklı bir yanı yok onlarda 2 haftadır kaybediyor.

cyberentalpi
19.01.2008, 01:57
Oftas macina saf takimi ciksin (bizler)
Yada Oftas macina gaf takimi ciksin ( Nori ve saksafon ekibi ekibi)
Hatta cogaltalim
Oftas macina baff takimi ciksin(reciver markasi)
oftas macina daf takimic ciksin(Tir markasi bu sanirim)
Oftas macina Kaf takimi ciksin (en iyisi bu olur masal yildizlari:)
Oftas macina laf takimic ciksin( Bunada nori ve ekibi aday)
Oftas macina paff takimici ciksin(paff bir ara Ts formasi giydi. En azindan kupada iyi idik:)
Oftas macina raf takimic ciksin. (raflar da bos yer kalmasin)

macka61
19.01.2008, 02:11
o zaman as takımı lağvedelim paf takımla devam edelim :rolleyes:

gökdeniz aa arış memiş hariç ederim ben olsam teknik direktör

Mustafa OK
19.01.2008, 09:48
aynen katılıyorum

Cem Balcı
19.01.2008, 19:50
şu başlığa şimdi hak veriyorum.başlık bütün maçalara pafla çıkılsın diye değiştirilmeli.

Adem Erdoğan
19.01.2008, 19:56
ATALAY’IN OĞLU YIKILDI
19 Ocak 2008 14:21

G.Oftaş paf takımın kalesinde görev yapan ve beş gol yiyen kaleci Mücahit yıkıldı.

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay’ın oğlu olan 16 yaşındaki oğlu Mücahit üzüntüden kahroldu. Trabzonlu olan genç kaleci iyi oynayan bordo mavililerin daha fazla farkı açmasına izin vermedi.

Mehmet Atalay da Trabzonluymuş!

FcTRABZONSPOR
19.01.2008, 19:56
Keşke pafla çıksaydık...Ne kadar ruhsuz varsa bizde...yeter beeee...!!!

Gökçebey
19.01.2008, 20:02
Bugün Uğurtan kardeşimle PAF takımımızın maçını izledik. İddia ediyorum bu bugünki a takım yerine PAF takım olsaydı sahada oftaşı yer içerdi. Gençler çok azimli ve başarılı oynadılar. Ben ilk kez maçlarını izlediğim için hep böyleler mi bilmiyorum ama bugünki performansları harikaydı. Attıkları 5 gol de bunun kanıtı.

9 numaralı Şaban 3 gol attı bugün. Özellikle ilk gol enfesti. Sağ kanattaki 10 numaralı Nevzat çok güzel bindirmeler yaptı. Pozisyon takipçiliği sonucu golünü de attı. 7 numaralı kaptan sağlam top oynuyor. Takımı gayet güzel atağa kaldırıyor. 4 numaralı arkadaşımız defansta çok güzel oynadı. Hava toplarındaki zamanlaması ve hakimiyeti süperdi.

Çocuklar bugün çok azimliydiler. Keşke abileri de izlemiş olsaydı onları.

Hasan61
19.01.2008, 20:08
bugünkü paf maçını 4-0 olana kadar izlemiştim.gayet iyi oyuncular var ve bu takımda çok rahat oynayabilirler.özellikle 7ve9 numaraya hayran kaldım.7numara ayağa iyi top yaptı ve hemen hemen tüm kafa toplarını aldı.böyle bir orta sahaya a takımda ihtiyacımız var.........9 numara ise nerde ve nezaman durması gerektiğini biliyor özellikle ilk goldeki topu alış ve vuruş stili mükemmeldi.ileride TRABZONSPOR forvet oyuncuları arasına katılabilir.bu ikilinin yanında iyi oynuyanlarda vardı ama bu ikili en çok gözüme çarptı.

Cem Balcı
19.01.2008, 21:36
rize maçına paf çıkalım...

macka61
19.01.2008, 21:38
çıkalım bence gökdenizi yattarayı barışı kaleyede onuru koy çık

Muhammed KOÇ
19.01.2008, 21:40
hiç te mantıksız değil..

Gökçebey
19.01.2008, 21:40
Paf takımının 5 numarası Hüseyin'in birebir kopyası. Onun için Hüseyin'e de gerek yok :D

Enes
19.01.2008, 21:46
bundan sonraki bütün maçlara 2 , 3 tane a takım takviyeli paf takımla çıkalım çok şey kaybetmeyiz aksine geleceğimizi kazanırız..

Cem Balcı
19.01.2008, 22:04
hey yarabbim yine gitti pisi pisine 3 puan.

Recep Çaltepe
19.01.2008, 22:09
Oftaş maçı geride kaldığı için başlığı değiştiriyorum.

Cem Balcı
19.01.2008, 22:11
Oftaş maçı geride kaldığı için başlığı değiştiriyorum.

hay Allah razı olsun recep abi.

Muhammed KOÇ
19.01.2008, 22:12
http://www.anadoluskor.com/anket.asp
millet oylamayanlar oylasın..

ÖzGür Ayar
19.01.2008, 22:14
çıkalım bence gökdenizi yattarayı barışı kaleyede onuru koy çık

bence yattara olmuyacak o kadroda. Gökdeniz barış serkan onur dörtlüsünün yanına forvette bugün hattrick yapan şaban ve umut ikilisi olmalı. denemek lazım aslında. kaybedicek neyimiz kaldıki ?

kokoreç
19.01.2008, 22:19
bence çıksın paflar en aından ruhla oynarlar yenilince de bahanemiz olur....

ÖmerFarukYılmaz
19.01.2008, 22:22
bence çıksın paflar en aından ruhla oynarlar yenilince de bahanemiz olur....

wallahi ya artık bahanede bulamıyoruz

Tolga_61
19.01.2008, 22:23
Bende sonuna kadar aynı fikirdeyim bu saatten sonra iddaamız kalmadı paf ağırlıklı çıkarsak hiç birşey kaybetmeyiz hatta birçok şey kazanabiliriz bencede...

ahmeTurk
19.01.2008, 23:00
Üstelik bugün Oftaş'ı da 5-0 yenmişler. Formayı hakettiklerinin açık bir ifadesi olsa gerek.

Gamze
19.01.2008, 23:03
Sanırım A takımdan daha kötü olamazlar... Desteklerim.

sena
19.01.2008, 23:12
Tebrikler paf takıma :) sakın abilerinize özenmeyin. Onların işi gücü paralarını alıp yan gelip yatmak.

Ahmet Kuru
19.01.2008, 23:18
Bende isterim Paf takımla çıkılsın yada ilk 11 paftan 5-6 oyuncu olsun.ama bunu yapmak YÜREK ister.Ersun hoca yapmak istese bile İzin vermezler ona..

Samet Berber
19.01.2008, 23:19
evet bence bunu düşünmeye bile gerek yok ...

Gökçebey
19.01.2008, 23:21
Bizimkisi hayal zaten. Futbolcuları profesyonel yapmadan takımda oynatamazlar bildiğim kadarıyla.

Ahmet Kuru
19.01.2008, 23:23
Bizimkisi hayal zaten. Futbolcuları profesyonel yapmadan takımda oynatamazlar bildiğim kadarıyla.
Tek sorun o olsa,Profesyonel yapmak deveye hendek atlatmak demek değil.Basit bişi

Gökçebey
19.01.2008, 23:32
O kadar da basit birşey olmasa gerek :)

Ahmet Kuru
19.01.2008, 23:35
Basit Basit.eğer Amaç O olursa çok basit bişi.klübü bu hale getiren yönetim bunuda yapar.becerikli insanlardır kendileri

Cem Balcı
19.01.2008, 23:48

paf takımın prof sözleşmesi olmayabilir.as takıma çıkınca prof sözleşmeye imza atarlar.dediğin gibi biraz uğraşlı iş galiba.daha doğrusu prof lisans.

efulim67
19.01.2008, 23:52
http://www.anadoluskor.com/anket.asp
millet oylamayanlar oylasın..
Bu Sivasın taraftarı hakikatende çokmuş !
Geçen seneki 4. büyük Kayserispor bayaa taraftar kaybetmiş.
Seneye de bu seneki Sivassporlular kaypaklaşır başka takıma geçerler.
Hadi bakalım Tahmin edin Gelecek sezonun 4. büyk kim!
Her sene Trabzonsporun saltanatında gözleri !!!

aktan61
19.01.2008, 23:53
paf takımın maçlarına da A Takım daki futbolcular çıksa eminim ki orda da zorlanırlar..

sbay
20.01.2008, 00:15
gençlerbirliği maçında en az 5 tane paf oyuncusu oynasın nasılsa bi iddamız yok.

Gökçebey
20.01.2008, 00:31
gençlerbirliği maçında en az 5 tane paf oyuncusu oynasın nasılsa bi iddamız yok.

5 paf oyuncusu işi zor ama Ersun hocanın son bir şans vereyim de sonra kovayım diyebileceği futbolcular oynayabilir mesela. Onur Barış Kadir zaten banko oynamalı.

sbay
20.01.2008, 00:33
5 paf oyuncusu işi zor ama Ersun hocanın son bir şans vereyim de sonra kovayım diyebileceği futbolcular oynayabilir mesela. Onur Barış Kadir zaten banko oynamalı.

onur barış kadir 2 tane de stoper alsın paftan şimdiki takımdan daha şahsiyetli oynarlar.

Burçak
20.01.2008, 00:36
as dediklerimizle oynuyoruz yine yok. bari ençler oynasın yaa. kaybedeceksek onlarla kaybedelim. en azından onları kazanma şansımız olur...

Gökçebey
20.01.2008, 00:58
Paftaki 7 numaralı arkdaşı Ayman'ın yerine, 4 numaralı arkadaşı da stopere koyarsa bence tadından yenmez.

Murat Keçeci
20.01.2008, 01:00
kimle çıkarsa çıksınlar artık gelibiyet alsınlar 3 haftadır yeniliyoruz haftaya deplasmandayız ve deplasman fakiri bir takımız halimiz yaman bişeyler yapılması gerek

İleli
12.04.2008, 21:11
bu futbol yoksunu insanlari izlemekten biktik artik dunya aleme rezil ediyolar formamizi..
bu isi ciddiye alalim adminler hemen kapatmazsalar basligi seviniriz..

Hasan61
12.04.2008, 21:14
oynatılsın ama paf takımdaki tüm oyunculara sözleşme imzalatma ağır bir maddi külfet oluşturur

stormtiger61
12.04.2008, 21:16
Ben hayatimda bu kadar kotu futbol gormedim. Bu nedir ya? Bu ne rezilliktir. Huseyin denilen bir futbol fakiri cikmis adamin dersin omzunda 50kg yuk var kosamiyor. Yeter ya. Allah rizasi icin ya. Boyle bir sey olamaz. Hayatimda bu kadar rezil futbol oynayan bir takim izlemedim. Mac boyunca kaleye bir sutumuz var.

ilhan
12.04.2008, 21:16
Yine aynı geyik mi?

Çağatay_
12.04.2008, 21:17
Yenilmek önemli değil muhim olan mücadele etmek.Trabzonspor ne kadar kötü durumda olursa olsun , Türkiye'nin en kötü futbolcu kadrosuna da sahip olsa adam gibi çıkıp oynayacaktır.

Bu durum hem rakibe , hem Türk futbol camiasına saygısızlık olur.Çıkar oynarız , kazanırız , kaybederiz.Ama bunlara gerek yok diye düşünüyorum.

Egemen Yılmaz
12.04.2008, 21:17
maçlara paf takım çıksın, güzel.

peki ya paf takımın maçlarına kim çıkacak?

Remzi
12.04.2008, 21:18
Sözleşme imzalatmak lazım o da baya para demek..Sonucta daha profesyonel olmamışlar..Lisansları çıkacak..

ilhan
12.04.2008, 21:21
4 Hafta daha sıkın dişinize arkadaşlar. Sadece 4 hafta ;)

Hasan61
12.04.2008, 21:22
maçlara paf takım çıksın, güzel.

peki ya paf takımın maçlarına kim çıkacak?
süper gençler,,,,süper genç maçına b genç çıksın,,,b genç maçına yıldız takım çıksın.........bu liste uzar gider

Hasan61
12.04.2008, 21:23
4 Hafta daha sıkın dişinize arkadaşlar. Sadece 4 hafta ;)
30 haftadır sıkıyorum diş kalmadı desem yeridir....

ilhan
12.04.2008, 21:25
30 haftadır sıkıyorum diş kalmadı desem yeridir....

Daha gençsin yenisi çıkar kardeşim :) Benim kafamda siyah saç kalmadı. Bembeyaz oldu. Yeni siyah saç çıkar mı ;)

Egemen Yılmaz
12.04.2008, 21:30
süper gençler,,,,süper genç maçına b genç çıksın,,,b genç maçına yıldız takım çıksın.........bu liste uzar gider

orası öyle tabi ama benim demek istediğim, herkes kendi işini yapacak. paf takım pafta oynayacak, a takım da adam gibi oynayacak.

hakemlere, federasyona tepki olarak paf takım çıkarsak anlarım ama futbolcular kötü oynadığı için paf takım çıkarmak onları daha iyi de yapmaz, onlara ceza da vermez.

ErseN_MaRTiN_61
12.04.2008, 21:31
bu takıma ne lazım biliyomusunuz hepsine sopa ruhsuz herifler

Erkut Ay
12.04.2008, 21:33
bu başlığı görseler utanırlarmı acaba kendilerinden zannetmiyorum.....

alper*
12.04.2008, 21:34
pafin en iyisi ancak 45 dakika durabiliyor ayakta ...

Emirhan Makul
12.04.2008, 21:41
değersiz oyunculardan kurulmuş bir takım

Emre B.
12.04.2008, 21:50
PAF takımının da hali ortada.

Cafer Bulur
12.04.2008, 22:34
sanirim öfkenin hakim oldugu yerde akil eksik kaliyor.bu aksam acilan basliklari bu sekilde izah ediyorum.bu basligi konusmaya bile gerek duymuyorum.

Murat Keçeci
12.04.2008, 22:35
pafta çıkmasın bence son 4 maça çıkmıyalım deplasman masrafından kurtulmuş oluruz ha şimdden gidecekler yollansın 1 ayda 1 aydır

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2008, 22:37
beyler şu sopa mopa işlerini bırakın.

transfer yapmaya çalışıyor yönetim.
bu adamları dövsen sonuç ne olur??

transfer etmek için yırtındığın oyuncuların buraya gelmemesi için çok açık bir gerekçe...

öfkemizi kendimize zarar vermeden tartmayı öğrenmek lazım..

_SeRKaN_
12.04.2008, 22:43
Kadro dışı bırakılmalar şimdiden başlamalı bence ligde az çok durumlar netleşti..Daha fazla izdırap çekmemize gerek yok..

Özkan
12.04.2008, 22:57
Sahadaki rûhsuzlar ordusuna para cezâsı istiyoruz. Terbiyesiz herifler, gazetelerde o iğrenç haberleri okurken hiç mi yüzünüz kızarmadı?

Emiroğlu
12.04.2008, 23:22
Hala kilit gelmedi mi ya !

Ne bu şimdi ?

Çocukça işler yapmayın !

Dur sizin dilinizden konuşayım biraz ! Miniklerle çıkalım mı ? !

Uğurtan
12.04.2008, 23:25
Anlam veremiyorum takımın ne halde olduğunu biliyorsunuz herşeyin farkındasınız hala bunları ciddiye alıp hüsran mı yaşıyorsunuz? Şurda 4 maç kaldı işte bitsin bu sene diye sabrediyoruz.. Ne bu Paf filan ?

temel_yilmaz
12.04.2008, 23:26
n pafı paftan gelen oyunculara bakın
bakınız a:ergin keleş

Murat Acar
12.04.2008, 23:53
böyle birşey mümkün değil sezon bitene kadar en azından bizler üstümüze düşen görevi yapalım

Ayaz
13.04.2008, 00:08
saçma ve gereksiz, paf takımdan önümüzdeki sezon için düşünülen ve kapasiteleri ve yaptıklarıyla bunları ispatlamış 3-4 futbolcuyu şuan kadroya dahil edebiliriz. ayrıca Trabzonspor A.Ş. denen bir kurumsunuz ve Borsadasınız sorumluluklarınız ve ticari bir değeriniz var, duygusal davranamazsınız.

sedatturan
13.04.2008, 00:10
valla paf maf 4 hafta kaldı bu iş bitmiştir hüseyin'in bu takımda bence yeri yoktur ayıp valla....

antagonist
13.04.2008, 00:19
Kendi kendime "Yahu,böyle bir başlık vardı sanki." diyordum...

Araştırmalarım sonucu o başlığı buldum:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8036&highlight=tak%FDm+%E7%FDks%FDn

Bu başlık yaklaşık 3 ay önce açılmış.

farfara
13.04.2008, 00:24
valla paf maf 4 hafta kaldı bu iş bitmiştir hüseyin'in bu takımda bence yeri yoktur ayıp valla....

Hüseyinin yeri yokta Hasanin yeri varmi?
Adam nebicim daliyor rakibe hayret.Hakem iyi dayandi ben olsam on kere atmistim disari.

Sefa Murat Dokuz
13.04.2008, 00:28
Şu paftadki herhangi biri hüseyinden daha iyi oynamazsa....
Her atağımızı yana geriye dönerek kesen hüseyin top kayıpları pas atamayan hüseyin....

Tayfun tolga dışında bgn ii oynayan yoktu zaten...

Uğurtan
13.04.2008, 00:33
Şu paftadki herhangi biri hüseyinden daha iyi oynamazsa....
Her atağımızı yana geriye dönerek kesen hüseyin top kayıpları pas atamayan hüseyin....

Tayfun tolga dışında bgn ii oynayan yoktu zaten...
Söylediklerinden hadi Tayfun'u geçtim.. Sen Tolga'yı beğenmişsen daha dicek lafım yok benim.. :) Konuşmaya gerekte yok.. Bence önce taraftar kafasını değişsin.. Sonra futbolcuları değişmek kolay..

macka61
13.04.2008, 00:34
bencede çıkalım bunlar futboldan anlamıyor sezon bittiğinde derhal yollanmaı takımın yüzde 80ni

Ahmet Faruk
13.04.2008, 00:37
Paf takımından takviye yapsın söyemleri de pek mantıklı değil.
Paf ligiyle bu lig bir mi Allah aşkına...
Barış kaç haftadır A takımda daha ikili mücadelelerde hemen yerde...
Paf takımdan takviye yapmak, paf takımla maça çıkmak öyle kolay mı..
Ordaki çocukların daha doğru düzgün fizik kondisyon antremanı yok, biz onları iri yarı adamların karşsına çıkaracağız...

Sefa Murat Dokuz
13.04.2008, 00:38
Söylediklerinden hadi Tayfun'u geçtim.. Sen Tolga'yı beğenmişsen daha dicek lafım yok benim.. :) Konuşmaya gerekte yok.. Bence önce taraftar kafasını değişsin.. Sonra futbolcuları değişmek kolay..

allah için ben her zmn tolgayı eleştirdim bu güne kadar ama ççk bugun napcaktı o golü hangi kaleci kurtarabilir di ki...
1 tane top sektirdi ümit karana başka yaptığı hata yok... Bide servetin topuna hatalı çıktı varsayabiliriz...Golde ferhata çarptı onun dışında yan toplarda çoğunda çıktı aldı...hakanın kafa vuruşunu çok iyi çıkardı 1 e 1 ümit karanın pozisyonunu çıkardı haka baltayla karşı karşıyaya açıyı iyi kapattı önündeki gereksiz çağdaşa rağmen çok iyi oynadı....
tayfun da yüreğiyle oynadı ötekilerden daha iyiydi...

Sefa Murat Dokuz
13.04.2008, 00:41
bencede çıkalım bunlar futboldan anlamıyor sezon bittiğinde derhal yollanmaı takımın yüzde 80ni

ya şimdi bakıyorsun umut bulut sağ çaprazda top ayağında sağında barış var kaleye bakıyor profesyonel futbolcu değil mi bu yani kötü vurursun doğru ama öyle bir vuruş amatör liglerde yok ki sanki zemin berbat yapmurlu top yerden kalkmıyor gidiyor nerdeyse taca gitcek...

Ergine 2 pas attılar ikiside ayağının altından geçti... Bunlar nasıl futbolcu olmuş inanmak güç...Keçeli dönmek diye bir şey yok aynı yerde ileri güm taca güm....

Hüseyin söylencek gibi değil 4 e 3 yakalıoz hüseyin geri pas atıyor...Göstere göstere adama atıyor rakibi kontaya kaldırıyor...Pas atamıyor daha doğrusu yok mu en azından pas atabilen bir oyuncu paf ta 5 tane paftan koy oynasınlar bakarsın 1'i iyi çıkar alternatif olur ilerisi için...

Adem Erdoğan
13.04.2008, 01:47
Paf maçına hangi takım çıkacak o zaman?
Paf takımdan göze batan futbolcular son birkaç hafta denenebilir.
En azından bazı futbolcular gibi umutsuz vaka değiller.

TheRapZoNe
13.04.2008, 02:03
Bu baslik ocak ayinda acilmis, simdi yine dusunceler gundemde. Isin ozu ocak ayindan bu zamana kadar hic bir sey degismemis. Sahada Trabzonspor formasi giyen elemanlar hala top oynamaktan yoksun,zavalli zavalli geziniyorlar sahada..

İleli
13.04.2008, 05:21
sanirim öfkenin hakim oldugu yerde akil eksik kaliyor.bu aksam acilan basliklari bu sekilde izah ediyorum.bu basligi konusmaya bile gerek duymuyorum.

evet ofkeliydim ama ondan acmadim ciddem biktim su futbol yoksun insanlari sahada izlemeye rezil ediyorlar koskoca Trabzonu..gsli fbli bjklisi bile sasiyor halimize yahu bukadar kotuda oynanmaz..

Cem Balcı
14.04.2008, 02:03
yattarayı takımdan çıkartırsak zaten paf dan bi farkımız kalmıyor...

macka61
14.04.2008, 07:26
aynen kardeşim yaş olarak belki ileriler paf oyuncularından ama futbol açısından onlardan bile geriler

zeleka
14.04.2008, 21:13
Maçlara PAF Takımı Çıksın.

aynen katiliyorum.

Fatih
14.04.2008, 21:27
paf takımı çok mu başarılı yapmayın arkadaşlar ...

Erkut Ay
14.04.2008, 21:46
paf takımını başarılı bulan yok zaten burdaki tepki ayağında 2 metre top süremeyen as futbolcuyum diye geçinen Trabzonspor forması giyen yetersiz futbolcularımıza...

içinde yattara ve barışın olduğu paf takımlı bi kadro bu basiretsizlerden daha iyi oynayacaktır orasıda kesin...
gerçi utanacaklarını sanmadığım için gerekte yok ....

Fatih
14.04.2008, 21:51
paf takımını başarılı bulan yok zaten burdaki tepki ayağında 2 metre top süremeyen as futbolcuyum diye geçinen Trabzonspor forması giyen yetersiz futbolcularımıza...

içinde yattara ve barışın olduğu paf takımlı bi kadro bu basiretsizlerden daha iyi oynayacaktır orasıda kesin...
gerçi utanacaklarını sanmadığım için gerekte yok ....

tepkiyi kime gösteriyoruz niçin gösteriyoruz onların ders alması için bizim rezil olmamız mı gerekiyo :rolleyes:

Erkut Ay
14.04.2008, 21:56
tepkiyi kime gösteriyoruz niçin gösteriyoruz onların ders alması için bizim rezil olmamız mı gerekiyo :rolleyes:
rezil olan kulüp değil futbolcudur takım bu kötü günden yarın daha yukarı çıksada bu basiretsizler tarih boyunca öylece anılır....

ve bahsettiğim paf futbolcuda onlar kadar rezil olmayacaktır diyeyim kulübü senin gibi işin içine katmadan.....

Fatih
14.04.2008, 22:01
rezil olan kulüp değil futbolcudur takım bu kötü günden yarın daha yukarı çıksada bu basiretsizler tarih boyunca öylece anılır....

ve bahsettiğim paf futbolcuda onlar kadar rezil olmayacaktır diyeyim kulübü senin gibi işin içine katmadan.....

paf takımıyla çıktığımız maçlarda alacağımız sonuçlar itibarıyla rezil olmaktan bahsettim mesela fenerden 5 yediğimizde kime ne anlatabilirsin:rolleyes:

Erkut Ay
14.04.2008, 22:03
paf takımıyla çıktığımız maçlarda alacağımız sonuçlar itibarıyla rezil olmaktan bahsettim mesela fenerden 5 yediğimizde kime ne anlatabilirsin:rolleyes:
sen merak etme bu kadro yemediyse o golü paf takımıda yemez ...
bana göre düşüncelerimi üst mesajda yazdım zaten zorlamak için aynı şeyleri takılı plak gibi öne atmaya gerek yok....

Fatih
14.04.2008, 22:11
sen merak etme bu kadro yemediyse o golü paf takımıda yemez ...
bana göre düşüncelerimi üst mesajda yazdım zaten zorlamak için aynı şeyleri takılı plak gibi öne atmaya gerek yok....

merak etmim dimi saol:)

paf takımla çıkma düşüncesi büyük kulübe yakışmayacak bir davranış olur ;)

unique
14.04.2008, 22:12
Tamamen Paf takımıyla çıkmaktan ziyade gelecek vadeden iki-üç genç oyuncuyu Hasan, Ayman, Hüseyin, Ferhat gibilerin yerine oynatabiliriz. Hem onlardan daha kötü oynama gibi bir durum olamaz, hem de belki genç oyuncuların birisi tutar da Barış Memiş'in yanında başka birini daha kazanmış oluruz.

Mustafa K. Demirbaş
14.04.2008, 22:14
paf takım agırlıklı cıksak daha ıyı olur

Adem Erdoğan
14.04.2008, 22:17
merak etmim dimi saol:)

paf takımla çıkma düşüncesi büyük kulübe yakışmayacak bir davranış olur ;)

Öyle.
Kendi sahanda gençlerden 6 yeme ihtimalide doğuyor.

Metin Ural
14.04.2008, 23:18
eger lig bugunku haliyle biterse, turkiye kupasi finalini de galatasaray ve kayserispor oynarsa sampiyonlar ligine fenerbahce ve galatasaray, uefa kupasina da sivasspor ve kayserispor katiliyor. bu durumda besiktas mi intertotoya katiliyor? besiktas istemezse, trabzonspor'a mi soruluyor? bu konu hakkinda bilgisi olan varsa paylasabilir mi?

Cem Balcı
14.04.2008, 23:20

valla fatih abi;paf takım hernekadar berbatta olsa heralde as takım kadar olamaz...

çıkar yattarayı takımdan bak neler oluyor.:)

macka61
15.04.2008, 13:22
olsun paftaki futbolcuları görürüz ve onlar için iyi bir moral olur

Cenkhan
15.04.2008, 23:04
Gençlerbirliği 31- Rize 29 puan. Son hafta Fener maçı var. Paf takımıyla çıkamayacağımızı herkes biliyor zaten.

ozturk
16.04.2008, 11:23
bence gereksiz A takımın futbolu da zaten paf takımı aratmıyor:)

_SeRKaN_
16.04.2008, 11:28
Paf takım demeyelim de en azından kadro dışı kalacaklar çıkarılıp yerine kalanlar ve genç orjinli bir takımla lig sonuna kadar devam edilebilir..

Hüdai Pervaneli
16.04.2008, 11:31
peki paf takimi la ciktik paftakimin maclarina kim cikicak bundan sonra

_SeRKaN_
16.04.2008, 11:33

Güzel tespit.. Paf takım :) Çok başarılılar iki tarafıda idare ederler :D

Hüdai Pervaneli
16.04.2008, 11:42
dogru haklsiin:D

Ömer SEVİNÇ
16.04.2008, 13:15
Paf takımla çıksın diyenler paf takımı da düşünsün biraz da. Gencecik çocuklar o formayla sahaya çıkıp da Antep'ten, Fener'den 5 yerlerse onların moralleri bozulacak, futbol hayatlarına 2-0 geriden başlayacaklar. Zaten elimizde adam gibi oyuncu yok. Paf takımdan gelmesi muhtemel oyuncuları da perişan ederiz, rahat ederiz..

Cem Balcı
16.04.2008, 18:47

tolga hasan hüseyin ayman ferhat ergin cem erdinç keçeli seyhan cora.:)

paf takım düzeyindeki oyuncularımız.

Mayls
16.04.2008, 18:49
Paf takımla çıksın diyenler paf takımı da düşünsün biraz da. Gencecik çocuklar o formayla sahaya çıkıp da Antep'ten, Fener'den 5 yerlerse onların moralleri bozulacak, futbol hayatlarına 2-0 geriden başlayacaklar. Zaten elimizde adam gibi oyuncu yok. Paf takımdan gelmesi muhtemel oyuncuları da perişan ederiz, rahat ederiz..
:alkış:
Daha önce bu acidan baktim desem yalan olur. Dogru diyorsun, Tolga'nin Ali Sami Yen'de basina gelenleri ve onlari geride birakmak icin ne kadar süre gerektigini unutmayalim.

KUTADGU
16.04.2008, 23:56
Bu paf takımı ile çıkma işinin prosedürleri nedir?

Bir bilen açıklasa sevinirim....

Profesyonel mukavele boyutu bile başlı başına angarya gibi?

Muhammed KOÇ
17.04.2008, 00:01
Maçlara Paf Takım Çıkmasın!

Mayls
17.04.2008, 15:57
Bu paf takımı ile çıkma işinin prosedürleri nedir?

Bir bilen açıklasa sevinirim....

Profesyonel mukavele boyutu bile başlı başına angarya gibi?
Bildigim kadariyla futbolcu 16 yasindan büyük olmali. Profesyonel sözlesme sart degil. TFF'ye Paf takimdaki futbolcularin A Takima yükseldigi bildiriliyor ve oynatiliyorlar.

İskender
17.04.2008, 17:29
Daha makul öneriler olabilir...
Paf takımdaki çocukların günahı ne, çıkıp 10 golmü yesinler kim ödeyecek ondan sonra bunun vebalini...
Paf takımımızın en iyi iki adamı A takımda işte...
Bu işler o kadar kolay değil...

Ali Can
17.04.2008, 17:42
Daha makul öneriler olabilir...
Paf takımdaki çocukların günahı ne, çıkıp 10 golmü yesinler kim ödeyecek ondan sonra bunun vebalini...
Paf takımımızın en iyi iki adamı A takımda işte...
Bu işler o kadar kolay değil...
bencede
lig maçlarına paf takımla çıkalım diyince olmuyor
hemde bu paftan gelen oyuncuların A Takımda oynaması için federasyona bayağı para vermemiz anlamına geliyor.