PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 Yıldır Sahipsiz Bir Takımımız Var Haberiniz Var mı? İHANETE DEVAM!

Nytre
10.01.2008, 01:02
Bir başkan düşünün ki ; seçilmeden önce onu tanıyan yoktu. bir gün çıkıyor ve "iki yıldız alacağım - stat yaptıracağım - şampiyonluk göreceğiz" diyor. hayda!

herkesin dikkatini nasıl çekeceğini birisi söylemiş ona!... en yakın danışmanları belkide.

sonra seçimler oluyor ve o kişi başkan oluyor. milyonlarca trabzonspor taraftarı bu adama sahip çıkıyor. neden? çünkü trabzonspora hizmet edeceğinden adları gibi eminler.

bu adamın sözlerini tutmayacağını - her defasında bahaneler bulacağını - bir dediğinin bir dediğini tutmayacağını kim nereden bilebilirdi ki! herkesi kendimiz gibi iyi niyetli ve sadece trabzonsporumuzu düşündüğünü zannetmeye devam ededuralım biz.

sonra aylar geçti ve bunun iç yüzü ortaya çıktı ... hem de nasıl çıktı! su yüzünden de yukarılara...

basiretsiz yönetimlerinden tutunda kaçan futbolculara ondan sonra disiplinsizlik yapan futbolculara verilmeyen cezalara kadar bilhare yöneticiler arasındaki kavgalara... neler neler...

bunları aylarca yazdk konuştuk zaten.

ve bir başkan düşünün!

maçlara gitmeyen bir başkan. trabzonspor başkanı olmasına rağmen elimizin parmaklarını geçmeyecek kadar bırakın trabzonsporumuzun maçlarına gelmeyi kulübe gelmeyen başkan!

bu takımın başında 3.sınıf insanlar var!...

bu takımın başında bir baş yok!

bu takımın başında maçlara gitmeyen - trabzonsporla alakası olmayan - ısmarlama haberlerle gazetelerde "şunu dedi bunu dedi" diyen bir insan var!

hayaller değil artık! yalanlar var! zaman değil artık oyalama var!

beceriksizlik değil! ARTIK İHANET VAR!

tuğba61
10.01.2008, 01:09
Çok güzel bi yazı. Pısırık başkan istemiyoruz artık takıma kendi çocuğu gibi sahip çıkacak adamlar lazım.

Abdullah Altıntaş
10.01.2008, 01:10
Kimse Trabzonsporun şampiyonluğunu düşünmüyor ,zaten amaç Trabzonspor dan nemalanmak avniaker de maç izleyince Trabzonsporun nasıl satıldığını çok çarpıcı bir şekilde görüyorsunuz.Taraftarın belli bir bölümü satın alınmış diğerleride onlara ses çıkaramıyor

kalavara
10.01.2008, 01:11
Bir başkan düşünün ki ; seçilmeden önce onu tanıyan yoktu. bir gün çıkıyor ve "iki yıldız alacağım - stat yaptıracağım - şampiyonluk göreceğiz" diyor. hayda!

herkesin dikkatini nasıl çekeceğini birisi söylemiş ona!... en yakın danışmanları belkide.

sonra seçimler oluyor ve o kişi başkan oluyor. milyonlarca trabzonspor taraftarı bu adama sahip çıkıyor. neden? çünkü trabzonspora hizmet edeceğinden adları gibi eminler.

bu adamın sözlerini tutmayacağını - her defasında bahaneler bulacağını - bir dediğinin bir dediğini tutmayacağını kim nereden bilebilirdi ki! herkesi kendimiz gibi iyi niyetli ve sadece trabzonsporumuzu düşündüğünü zannetmeye devam ededuralım biz.

sonra aylar geçti ve bunun iç yüzü ortaya çıktı ... hem de nasıl çıktı! su yüzünden de yukarılara...

basiretsiz yönetimlerinden tutunda kaçan futbolculara ondan sonra disiplinsizlik yapan futbolculara verilmeyen cezalara kadar bilhare yöneticiler arasındaki kavgalara... neler neler...

bunları aylarca yazdk konuştuk zaten.

ve bir başkan düşünün!

maçlara gitmeyen bir başkan. trabzonspor başkanı olmasına rağmen elimizin parmaklarını geçmeyecek kadar bırakın trabzonsporumuzun maçlarına gelmeyi kulübe gelmeyen başkan!

bu takımın başında 3.sınıf insanlar var!...

bu takımın başında bir baş yok!

bu takımın başında maçlara gitmeyen - trabzonsporla alakası olmayan - ısmarlama haberlerle gazetelerde "şunu dedi bunu dedi" diyen bir insan var!

beceriksizlik değil! ARTIK İHANET VAR!
bunu anlayan birilerinin olması güzel.ilk günden bugüne albayrak konusndaki şüphlerimi dile getirdim.bazı arkadaşlar gerek forumda gerek yüzyüze kızdılar bana.ben de ne de olsa başkanımızdır.belki iyi niyetlidir diye pek de ağır eleştirmiyordum.ama gerçek ortada.savunan ya kördür ya da albayrak dedim bir çok kişi kızdı.hala diyorum.çünkü iyi niyet olduğuna inandırılmam lazım.bunun için bir iki küçük hareket yeterdi ama öyle bişey yok.

Kobalas61
10.01.2008, 01:23
Albayrak Geldiğinde
(haşa)Başımıza Peygamber Gelmiş Gibi Bir İzlenim Nasıl Oluşmuştu
Anlayamadığım O

ÖzGür Ayar
10.01.2008, 01:28
piyon başkan istemiyoruz. hükümetin ulusoyu devirme planıyla başa gelen albayrak emeline ulaşıyor ama biz git gide uçuruma doğru sürükleniyoruz. Trabzona bundan öncede siyaset bulaşmıştı ama hiç bu kadar siyasetin içinde olmamıştık.

macka61
10.01.2008, 01:30
çok güzel bir yazı altınaimzamı atarım

tuğba61
10.01.2008, 01:32
Siyasetle alakası yok.. Tutturulmuş bi siyaset karıstı falan çok yanlış. (siyaset karıstı diyenlere diyorum alıntı yapmamısım :) )

Abdullah Altıntaş
10.01.2008, 02:21
Bu takım 2 senedir değil 24 senedir sahipsiz,24 senedir kendi insanı tarafından bilinçli ve sistemli bir şekilde sabote ediliyor

Yavuz Hasan
10.01.2008, 06:26
evet dogru cumle bu galiba "piyon baskan istemiyoruz"

Faik Yılmaz
10.01.2008, 08:30
2 yıl öncesine kadar bir çivileri yoktu isimleri yoktu....

birden Trabzonsporlulukları tuttu.....

bi şey demedik beceremediler tarihimizin en başarısız dönemini yaşattılar bir 2. lig takımına yenilmediğimiz kalmıştı onu da yaptılar dün.....

bana onların iyiniyetli olduğunu inanadıramaz. gökdenizle yattara dışında takımda adam kalmadı hala transfer yok. demekki umurlarında değil.

Nurettin Yılmaz
10.01.2008, 08:40
evet piyon başkan istemiyoruz !!! belkide bu başkanlar farklı bir durumda takımımıza başkan oluyorlar ama sonra her nedense kulüp ile birlikte Trabzon daki bir takım karanlık kişilerin piyonu yada oyuncağı oluyorlar....

güngör_81
10.01.2008, 08:44
Ya Kimse Kusura Bakmasın Bu Takımı Sahipsiz Bırakanlar bizleriz taraftarlar. Hep yaz çiz başka bir şey yok.Biri geliyor şöyle yürüyüz yapacaz falanda hep lafta yani olan hiçbir halt yok 40 yıllık tarihin en kötü 2 sezonunu yaşıyoruz ama taraftar tıs yani Yuh olsun Yazıklar olsun Sizin Trabzonsporluluğunuza başkada bir şey demiyorum kim üstüne alınmak istiyorsada alınsın.

Tiksindim artık hep protesto yapalım da yürüyüş yapalımda yazan anketlere katılmaya VALLA yazıklar olsun bize.

Nurettin Yılmaz
10.01.2008, 08:44
2 yıl öncesine kadar bir çivileri yoktu isimleri yoktu....

birden Trabzonsporlulukları tuttu.....

bi şey demedik beceremediler tarihimizin en başarısız dönemini yaşattılar bir 2. lig takımına yenilmediğimiz kalmıştı onu da yaptılar dün.....

bana onların iyiniyetli olduğunu inanadıramaz. gökdenizle yattara dışında takımda adam kalmadı hala transfer yok. demekki umurlarında değil.

dün akşamki maçta gökdeniz de vardı yattara da ..... eğer sen bunlara adam diyorsan gerisini düşünmek bile facia....

Faik Yılmaz
10.01.2008, 08:49
dün akşamki maçta gökdeniz de vardı yattara da ..... eğer sen bunlara adam diyorsan gerisini düşünmek bile facia....

ilk yarıda onlar olmasaydı bugün büyük ihtimalle kasımpaşanın konumunda olurduk. benim eleştirdiğimde bu zaten. sadece 2 isim olursa her zaman çekirge sıçramıyor.....

Nurettin Yılmaz
10.01.2008, 09:01
ilk yarıda onlar olmasaydı bugün büyük ihtimalle kasımpaşanın konumunda olurduk. benim eleştirdiğimde bu zaten. sadece 2 isim olursa her zaman çekirge sıçramıyor.....

peki ne yapalım ? buyur sen öner bir şeyler. yıldız dediğimiz topçular kalmıyor hepsi en ufak bir meseleyi büyüterek gitmek istiyor ve gidiyorlarda hatta buna kaçıyorlar diyebiliriz. bak işte yattara da gitmek istiyor şimdi ne yapalım kalması için gidip ayaklarınamı kapanalım ?

Faik Yılmaz
10.01.2008, 09:24
peki ne yapalım ? buyur sen öner bir şeyler. yıldız dediğimiz topçular kalmıyor hepsi en ufak bir meseleyi büyüterek gitmek istiyor ve gidiyorlarda hatta buna kaçıyorlar diyebiliriz. bak işte yattara da gitmek istiyor şimdi ne yapalım kalması için gidip ayaklarınamı kapanalım ?

Ömer Rızanın bile bu takımda durmak istememesi takımın ne halde olduğunun resmidir..... siz büyük takım olursanız oyuncu gelir sizin ayaklarınıza kapanır....

aynı yattara şampiyonluğa oynadığımız zaman şimdi aldığı paranın yarısına oynuyordu gıkıda çıkmıyordu.....

gitmek isteyen giderse kalmak isteyen kalırsa o zaman yönetim ne iş yapar söylermisin. konu mankenimi seçtik onları.....

zeki gursoy
10.01.2008, 09:35
aynen öyle...
burda gıkını çıkarmayan , üç kuruşa tenezzül edip hala "albayrak sen bizim herşeyimizsin" diye bağıran, kendilerine tepki veren taraftarlara tekme tokat saldıran ve adına taraftar denilen bu tarz gerizekalılar olduğu sürece bunların yaptıkları az bile...
yarın albayrak aleyhine yönetim aleyhine protesto yapılsn çıkar bi kaç tane çapulcu " ne yapayısınız la, başkan ne yapsın" diye çemkirir..herkes sizin üstünüze gelir...e, sizde bişey yapamazsınız..şenol güneşin bi sözü vardı: "adaletin gücümü, gücün adaletimi" diye..bunlarınki o hesap..trabzonda dışlanacak olan şey ilk önce satılmış taraftardır..kimse bu konuya girmiyor.80-95 arası bu böyle değildi...protesto bi başladımı avni aker yıklırdı...stadın dışına çıkardı , taşardı..hemde bugünkü yönetimin böyyüüüükkk başarı diye lanse ettiği 3.olursak..
kimliğimizi kaybettik, onurumuz ayakta..bundan sonra kaybedecek neyimiz var sizce..
bana birisi kongreye aday olmadığın halde sadece transfer dönemi içinde kongreyi erteleyip transfer dönemi bitince kongre yapmayı ve hiç trnasfer yapmadan yinede aday olmayı HAİNLİK ten başka bi ölçüsü varsa izah etsin.....
bunlar trabzon hainidir...onlara yardım edende yalakalık edende haindir.

Kimse Trabzonsporun şampiyonluğunu düşünmüyor ,zaten amaç Trabzonspor dan nemalanmak avniaker de maç izleyince Trabzonsporun nasıl satıldığını çok çarpıcı bir şekilde görüyorsunuz.Taraftarın belli bir bölümü satın alınmış diğerleride onlara ses çıkaramıyor

emre81
10.01.2008, 09:43
Yönetimin her söylediği yalan , hepsi bu klüp tarihinin en kötü yöneticileri, yaptıkları tek olumlu şey yok, sportif başarısızlık dışında yönetimsel olarakta dibe vurduk rezil olduk (Ersen martin olayı, kaçan oyuncular, hacıosmanoğlu- sayitoğlu olayı ve daha birçok olay). Hepsi bi yere kadar kabul edilebilir ama bu yalanlara dayanamıyorum, çünkü bunlar karakter problemidir ve bu takıma yönetici olanların karakterli insanlar olmaları gerekir ne yazıkki bu değerimizi de kaybettik 5. sınıf insanları klüp yönettirmeye çalışarak.

"2. sınıf rum takımlarına yenildik , küme düşmemeye oynadık, yaşamadığımız rezillik kalmışmıydı demekki kalmış bi de Adana Demir'e yenildik. Ama yarın çıkıp konuşacak 5 transfer düşünüyoruz diyecek ve sonrasında da dengeleri bozmayalım taransferden vazgeçtik diyecek bir Zeyyat kafkas'ımız, brezilyalara gidip sambacılarla takılıp gelecek ne halt yemeye oralara gittiği bilinmeyen Kanca'larımız Baturoğulları'mız, arada bir Trabzonspor konusunda fikri sorulan fakat nedense konuyu takımdan uzaklaştırıp kendisini anlatan bir onursal başkanımız, galip olduğumuz bir maçta sahaya atlayacak kadar cehaletin esiri olmuş taraftarlarımız, gerçek taraftarın içi kan ağlarken mağlubiyetler sonrası gülüp oynayan futbolcularımız var.
Ve sonuçta dibe vurmuş bizden başkasının Büyük olarak görmediği (bence haklılar da artık) rezil olmuş bir takım var ortada., yukarıda bahsi geçen durumdan sonra da bundan başkasını beklemek sürpriz olur zaten".

emre81
10.01.2008, 09:48
aynen öyle...
burda gıkını çıkarmayan , üç kuruşa tenezzül edip hala "albayrak sen bizim herşeyimizsin" diye bağıran, kendilerine tepki veren taraftarlara tekme tokat saldıran ve adına taraftar denilen bu tarz gerizekalılar olduğu sürece bunların yaptıkları az bile...
yarın albayrak aleyhine yönetim aleyhine protesto yapılsn çıkar bi kaç tane çapulcu " ne yapayısınız la, başkan ne yapsın" diye çemkirir..herkes sizin üstünüze gelir...e, sizde bişey yapamazsınız..şenol güneşin bi sözü vardı: "adaletin gücümü, gücün adaletimi" diye..bunlarınki o hesap..trabzonda dışlanacak olan şey ilk önce satılmış taraftardır..kimse bu konuya girmiyor.80-95 arası bu böyle değildi...protesto bi başladımı avni aker yıklırdı...stadın dışına çıkardı , taşardı..hemde bugünkü yönetimin böyyüüüükkk başarı diye lanse ettiği 3.olursak..
kimliğimizi kaybettik, onurumuz ayakta..bundan sonra kaybedecek neyimiz var sizce..
bana birisi kongreye aday olmadığın halde sadece transfer dönemi içinde kongreyi erteleyip transfer dönemi bitince kongre yapmayı ve hiç trnasfer yapmadan yinede aday olmayı HAİNLİK ten başka bi ölçüsü varsa izah etsin.....
bunlar trabzon hainidir...onlara yardım edende yalakalık edende haindir.

Vallaha bizim stadda ne yalakalıklar oldu Haluk Ulusoy posteri açıldığında sinir krizi geçirecektim, yalaka yerel gazetelerimiz hergün adam lehine haber yapıp pofpofladığında cinlerin tepeme çıkıyor ne yazıkki kendi içimizde satılmış bir takım unsurlar var ve bunların Trabzonspor umrunda değil takımın altına bir tek odun koyup yakmayan adamlara yalakalık yapmak derdindeler ve ne yazıkki bunlar takımda söz sahibi konumundalar.

Nurettin Yılmaz
10.01.2008, 09:52
Ömer Rızanın bile bu takımda durmak istememesi takımın ne halde olduğunun resmidir..... siz büyük takım olursanız oyuncu gelir sizin ayaklarınıza kapanır....

aynı yattara şampiyonluğa oynadığımız zaman şimdi aldığı paranın yarısına oynuyordu gıkıda çıkmıyordu.....

gitmek isteyen giderse kalmak isteyen kalırsa o zaman yönetim ne iş yapar söylermisin. konu mankenimi seçtik onları.....

dostum bu takımdan , en iyi olduğumuz dönemlerde bile mesela ; 1996 yılında tolunay , hami , abdullah , şota hatta ogün bile gitmek istiyordu. peki buna ne diyeceksiniz ? ... elbette biz yöneticileri konu mankeni olarak seçmiyoruz ama hiç olmazsa onları yanlış yönlendirmeyelim yeter diyorum....

emre81
10.01.2008, 10:00
dostum bu takımdan , en iyi olduğumuz dönemlerde bile mesela ; 1996 yılında tolunay , hami , abdullah , şota hatta ogün bile gitmek istiyordu. peki buna ne diyeceksiniz ? ... elbette biz yöneticileri konu mankeni olarak seçmiyoruz ama hiç olmazsa onları yanlış yönlendirmeyelim yeter diyorum....

Verdiğin örnek tamamıyla doğru ama bir nüans hatası var bizim yöneticilerimiz kesinlikle yönlendirilebilecek insanlardan oluşmuyor ne olumlu ne olumsuz hiçbir fikri alıp uygulayacak esnekliğe ve kabiliyete sahip değiller aksine,sınırlı kapasiteleriyle yalanlar söyleyerek bizi umuda sevkedip kendileri yönlendiriyor sadece.

HAYRETTİN
11.01.2008, 23:45
Bu takım 2 senedir değil 24 senedir sahipsiz,24 senedir kendi insanı tarafından bilinçli ve sistemli bir şekilde sabote ediliyor

Mukemmel bir tespit arkadasıma aynen katılıyorum neyi paylaşamıyorlar anlamıs değilim galiba bir kaç kuşak değişmesi gerek sanırım duzelmesi için

efulim67
11.01.2008, 23:51
Şunu Anladık ki; Herşey Para Değil.
Özür Dilerim Atay Aktuğ Başkanım.
Arkandan hep dedim: "Parasız olsaydı bu işler,bende başkan olayım."

Bu yönetim Futboldan gram kadar anlamış olsaydı. Bu kadro bu hale gelmezdi.
Bize uzun süre börev yapacak işi bilen bir başkan lazım.

Şu Ziya bir takımla anlaşmadı mı yaaa. Anlaşsa da toplasa kurmaylarını yanına.

ÖmerFarukYılmaz
12.01.2008, 01:17
ya sadece reklamlarını yaptılar ve gidiyorlar

Nytre
19.01.2008, 10:34
Büyük Başkan (!) TFF Genel Kurulunda en ön sıralara koşarken acaba Bugünkü TRABZONSPOR maçına teşrif edecekler mi?

Trabzonsporumuzun bu zor günlerinde başkanımız destek verecek mi?

ÖzGür Ayar
19.01.2008, 13:12
Büyük Başkan (!) TFF Genel Kurulunda en ön sıralara koşarken acaba Bugünkü TRABZONSPOR maçına teşrif edecekler mi?

Trabzonsporumuzun bu zor günlerinde başkanımız destek verecek mi?

başkan ne zaman izlemişki maçı :D

Lucreto
19.01.2008, 14:21
başkan ne zaman izlemişki maçı :D
Hakkını yemeyin ilk haftaki Sivas maçında stattaydı. Sivas başkanı maçı tatil ettirmeye uğraşırken, tribünden boş sahayı seyrediyordu.

Nytre
19.01.2008, 15:17
bana ceza verselerde şöyle 2-3 ay demiştir.

denizgrsy
19.01.2008, 17:04
sana öyle nefretim ve kinim var ki kelimelere sığmaz , kulakların çınlıyordun inşallah nuri !!!

sen ilk Trabzonsporun başına geldiğinde o dönem iktidar partisinin belediye olarak Trabzonu alamamasının intikamını almak için seni Trabzonsporun başına gönderdiklerini söyledim ve senin tek amacının bu kulübü küme düşürmek yada küme hattında tutmak olduğunu söyledim ! bu sözlerim nedeniyle burada çok suçlandım , komplo teorisi dediler , siyaset yapıyorsun dediler ! benim için siyasetten önce Trabzonspor gelir , umrumda da değil partiler !

senin iktidar partisi alamadığı belediyenin intikamını almak için seni buraya gönderdi ! bu halktan intikamı bir tek Trabzonspor ile alacağını biliyordu ve sende bu role en uygun kişiydin ! ben bunları iki yıl önce söylediğimde komplo teorisi dediler ancak plan yavaş yavaş işledi ve sonuca ulaşmak üzere ! yaklaşık bir ay önce kongre vardı , nuri bırakamadı çünkü daha amacına ulaşamamıştı , amaç takımı küme düşürmek ayaklar altına almak ! zaman kazandı hedefe ulaşmak için!!!

senin Trabzonspor ve Trabzon halkı için zerre kadar iyi niyetin ve düşüncen yok ! para yok para yok diyorsun ama dalga geçer gibi tv lere 55.yıldır albayrak reklamları veriyorsun....al o fabrikalarını ''tepe tepe kullan'' gözümüz yok!!!

Reha
19.01.2008, 18:13
Allah belanızı vermesin...

cavenaghi
19.01.2008, 19:06
nuriiiii anladın sen onu....

İleli
19.01.2008, 19:30
ben sabote ediliyoruz demistimde albayrakci arkadaslar oyle bise olurmu soyler dururlardi AHA BUYRUN SABOTE EDILIYORUZ!

ÖmerFarukYılmaz
19.01.2008, 20:42
sana öyle nefretim ve kinim var ki kelimelere sığmaz , kulakların çınlıyordun inşallah nuri !!!

sen ilk Trabzonsporun başına geldiğinde o dönem iktidar partisinin belediye olarak Trabzonu alamamasının intikamını almak için seni Trabzonsporun başına gönderdiklerini söyledim ve senin tek amacının bu kulübü küme düşürmek yada küme hattında tutmak olduğunu söyledim ! bu sözlerim nedeniyle burada çok suçlandım , komplo teorisi dediler , siyaset yapıyorsun dediler ! benim için siyasetten önce Trabzonspor gelir , umrumda da değil partiler !

senin iktidar partisi alamadığı belediyenin intikamını almak için seni buraya gönderdi ! bu halktan intikamı bir tek Trabzonspor ile alacağını biliyordu ve sende bu role en uygun kişiydin ! ben bunları iki yıl önce söylediğimde komplo teorisi dediler ancak plan yavaş yavaş işledi ve sonuca ulaşmak üzere ! yaklaşık bir ay önce kongre vardı , nuri bırakamadı çünkü daha amacına ulaşamamıştı , amaç takımı küme düşürmek ayaklar altına almak ! zaman kazandı hedefe ulaşmak için!!!

senin Trabzonspor ve Trabzon halkı için zerre kadar iyi niyetin ve düşüncen yok ! para yok para yok diyorsun ama dalga geçer gibi tv lere 55.yıldır albayrak reklamları veriyorsun....al o fabrikalarını ''tepe tepe kullan'' gözümüz yok!!!

o 55 yıllık firmaların ben ....allahım sen bana sabır ver

Kaya
19.01.2008, 20:50
Nasıl kızsak bu adama bilmem ki?

Beceremedin kardeşim.
İnsanlar bıktı senden.
Herkesin nefretini kazandın.
Aldığın günahların farkında değil misin?
Nedir bu inat Allah aşkına?
Çek git! Nereden geldiysen.
Al en kolayından ihaleni! Bak keyfine...
Bulaşma Trabzon'a
Bulaşma bu temiz kulübe...

atlantis
19.01.2008, 21:20
Adamın Trabzonspor'u düşündüğü yok Trabzonspor'u bitirdi. Şimdiki amacı Ulusoyu bitirmek ardından çekip gider heralde....ikiside Trabzonspor'u kendi menfaatlerine kullandı.

winner
19.01.2008, 21:51
Sayın Albayrak'ı birileri seçti...

Onu seçenleri de Trabzonsporluların büyük bölümü yeniden seçti...

Kendi düşen ağlamaz.

mensure 61
19.01.2008, 21:58
Reklamını yapmak için geldi Trabzonsporu gömerek gidiyor...

HALİT KARAKAŞ
19.01.2008, 22:01
http://img86.imageshack.us/img86/9493/mercekarka3qu6.gifhttp://img90.imageshack.us/img90/3949/mercekarka4ko1.gifhttp://img252.imageshack.us/img252/1127/picxz9.jpg

Atalay
19.01.2008, 22:02
Nuri seni allaha havale ediyorum!!

Muhammed KOÇ
19.01.2008, 22:05
bu durumu bi amerikalı görse ' nüri canına susamış olacak ' derr yani :D

ÖmerFarukYılmaz
19.01.2008, 22:23
Reklamını yapmak için geldi Trabzonsporu gömerek gidiyor...

başka ne için gelir allahın.....................

sbay
19.01.2008, 23:17
Bu başkanlık döneminden sonra ak partiden milletvekili adayı olursa yuh derim artık....

nemo_61
19.01.2008, 23:44
Bu başkanlık döneminden sonra ak partiden milletvekili adayı olursa yuh derim artık....

acaba Trabzondan milletvekili adayı olsa kaç oy alır...

efulim67
19.01.2008, 23:48
acaba Trabzondan milletvekili adayı olsa kaç oy alır...
Bu beceriksize, bu onursuza ben bile vermem.

şahinler61
23.01.2008, 01:04
Yaa arkadaşlar abiler bize ne oluyor böyle hepten dağıldık.3-5 çapulcu(ki bu laf onlara hafif gelir) yüzünden ne hallere düştük ama biz TRABZONSPOR'uz.Hatırlayın 2001-2002 dönemini işte puan durumu aynen şöyleydi
Sezon: 2001-02
Sıra Takım O G B M A Y Puan AV
1 Galatasaray 34 24 6 4 75 31 78 44
2 Fenerbahçe 34 24 3 7 70 31 75 39
3 Beşiktaş 34 18 8 8 69 39 62 30
4 Ankaragücü 34 15 8 11 72 58 53 14
5 Denizlispor 34 12 12 10 65 52 48 13
6 Gaziantepspor 34 13 9 12 57 52 48 5
7 Gençlerbirliği 34 11 12 11 47 51 45 -4
8 Göztepe 34 12 9 13 38 56 45 -18
9 İstanbulspor 34 12 8 14 33 38 44 -5
10 Bursaspor 34 13 5 16 48 60 44 -12
11 Kocaelispor 34 12 7 15 45 60 43 -15
12 Diyarbakirspor 34 10 10 14 41 50 40 -9
13 Trabzonspor 34 11 7 16 49 60 40 -11
14 Malatyaspor 34 11 7 16 34 50 40 -16
15 Samsunspor 34 10 8 16 32 43 38 -11
16 Rizespor 34 9 10 15 43 51 37 -8
17 Antalyaspor 34 9 10 15 46 61 37 -15
18 Yozgatspor 34 6 9 19 46 67 27 -21
neredeyse kime düşüyoduk bu sezon.ama 2 yıl sonraki puan durumu da şöyleydi
Sezon: 2003-04
1 Fenerbahçe 34 23 7 4 82 41 76 41
2 Trabzonspor 34 22 6 6 60 38 72 22
3 Beşiktaş 34 18 8 8 65 45 62 20
4 Gaziantep 34 18 3 13 52 51 57 1
5 Denizlispor 34 17 4 13 52 43 55 9
6 Galatasaray 34 15 9 10 56 47 54 9
7 Samsun 34 13 7 14 46 47 46 -1
8 Malatya 34 11 12 11 51 40 45 11
9 Ankaragücü 34 13 6 15 48 53 45 -5
10 G.birliği 34 12 8 14 56 52 44 4
11 Konyaspor 34 10 14 10 53 54 44 -1
12 Diyarbakır 34 12 7 15 44 54 43 -10
13 Sebatspor 34 11 9 14 45 53 42 -8
14 Ç.Rizespor 34 13 3 18 37 53 42 -16
15 İstanbul 34 11 8 15 46 45 41 1
16 Bursaspor 34 10 10 14 40 40 40 0
17 Adanaspor 34 6 4 24 38 73 22 -35
18 Elazığspor 34 5 7 22 37 79 22 -42
ve bu sezonu da hatırlamayanınız yoktur bazı şerefsizler yüzünden şampiyonluğumuz gitmişti.Peki nasıl olmuştu da 2 senede bu kadar düzlüğe çıkabilmiştik!
Artık ağlamayı sızlamayı bırakıp bu ş...sizlerin gitmesini bekleyelim.Biz büyük takımız yarın öbür gün sivas denen takım yine küme düşecektir ama biz BÜYÜĞÜZ , bu ligde baki olan biziz.

Fatih Öztürk
23.01.2008, 01:11
Yaa arkadaşlar abiler bize ne oluyor böyle hepten dağıldık.3-5 çapulcu(ki bu laf onlara hafif gelir) yüzünden ne hallere düştük ama biz TRABZONSPOR'uz.Hatırlayın 2001-2002 dönemini işte puan durumu aynen şöyleydi
Sezon: 2001-02
1 Galatasaray 34 24 6 4 75 31 78 44
2 Fenerbahçe 34 24 3 7 70 31 75 39
3 Beşiktaş 34 18 8 8 69 39 62 30
4 Ankaragücü 34 15 8 11 72 58 53 14
5 Denizlispor 34 12 12 10 65 52 48 13
6 Gaziantepspor 34 13 9 12 57 52 48 5
7 Gençlerbirliği 34 11 12 11 47 51 45 -4
8 Göztepe 34 12 9 13 38 56 45 -18
9 İstanbulspor 34 12 8 14 33 38 44 -5
10 Bursaspor 34 13 5 16 48 60 44 -12
11 Kocaelispor 34 12 7 15 45 60 43 -15
12 Diyarbakirspor 34 10 10 14 41 50 40 -9
13 Trabzonspor 34 11 7 16 49 60 40 -11
14 Malatyaspor 34 11 7 16 34 50 40 -16
15 Samsunspor 34 10 8 16 32 43 38 -11
16 Rizespor 34 9 10 15 43 51 37 -8
17 Antalyaspor 34 9 10 15 46 61 37 -15
18 Yozgatspor 34 6 9 19 46 67 27 -21
neredeyse kime düşüyoduk bu sezon.ama 2 yıl sonraki puan durumu da şöyleydi
Sezon: 2003-04
1 Fenerbahçe 34 23 7 4 82 41 76 41
2 Trabzonspor 34 22 6 6 60 38 72 22
3 Beşiktaş 34 18 8 8 65 45 62 20
4 Gaziantep 34 18 3 13 52 51 57 1
5 Denizlispor 34 17 4 13 52 43 55 9
6 Galatasaray 34 15 9 10 56 47 54 9
7 Samsun 34 13 7 14 46 47 46 -1
8 Malatya 34 11 12 11 51 40 45 11
9 Ankaragücü 34 13 6 15 48 53 45 -5
10 G.birliği 34 12 8 14 56 52 44 4
11 Konyaspor 34 10 14 10 53 54 44 -1
12 Diyarbakır 34 12 7 15 44 54 43 -10
13 Sebatspor 34 11 9 14 45 53 42 -8
14 Ç.Rizespor 34 13 3 18 37 53 42 -16
15 İstanbul 34 11 8 15 46 45 41 1
16 Bursaspor 34 10 10 14 40 40 40 0
17 Adanaspor 34 6 4 24 38 73 22 -35
18 Elazığspor 34 5 7 22 37 79 22 -42
ve bu sezonu da hatırlamayanınız yoktur bazı şerefsizler yüzünden şampiyonluğumuz gitmişti.Peki nasıl olmuştu da 2 senede bu kadar düzlüğe çıkabilmiştik!
Artık ağlamayı sızlamayı bırakıp bu ş...sizlerin gitmesini bekleyelim.Biz büyük takımız yarın öbür gün sivas denen takım yine küme düşecektir ama biz BÜYÜĞÜZ , bu ligde baki olan biziz.
doğru diyorsun kardeşim.
biz cok daha güzel günler göreceğiz.
biz neler atlatmadıkki bugün hiç bir şey değil geçmişdeki yaşadıklarımızın yanında.

şahinler61
23.01.2008, 02:52
inşallah şunlar bi gitsin güzel günler göreceğiz

Emirhan Makul
23.01.2008, 08:22
dün akşam o kadar kızdım ve küfür ettim ki bilemessiniz dün gece 00:00 haberlerini alıyorum lig tv de ilk haber fenerbahçenin kamp yaptığı alanyada bi tesisdi malesef adamın ismini ve görevini anlayamadım yaşlı bir adamdı ama sanki klüpden veya dışarıdan izleyen bir fenerbahçeli gazeteci gibi bütün sorulara cevap verdii ve işte konu bu hafta sivas maçına geldii çok rahat yeneceğiz dedi hava şartlar bizi etkilemez dedi bizim en rahat maçlarımızdan biri olacak dedi ve dedi trabzonsporlu futbolcular işte soğuk ısırmış yaralanmışlar felan bizde olmaz bunlar biz çağdaş ve medeni bir klübüz önlemlerimizi aldık sahaya öyle çıkacağız dedii

ya şimdi ne güzel anlatıyorsun neden burda trabzona hakaret etme gereği duydun be şeref eksikliği yaşayan insan evladı bu seni alçalttı haberin yok ama çok kızdım gerçekden

ve ertuğrulu dinledim sonra ve şaşırdım ertuğrul hoca ilk yarıyı değerlendirdi işte deplasmanları yendiklerini özellikle trabzonu yendiklerini ve ekledi trabzon şuanda ne durumda olursa olsun çok zor bir deplasman ve öylede olacaktır ama biz yendiimiz için mutluyum

şimdi iki insan arasındaki fark fenerli yöneticinin eline ne geçti ertuğrul ne kazandı sorarım size

Faik Yılmaz
23.01.2008, 08:33
Atatürk Gençliğe Hitabede ne güzel özetlemiş:

" İktidara sahip olanlar gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. "

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 09:45
biz taraftara gene sabretmek ve her zaman her yerde destek vermek düşüyor.yeni yönetimle bunların hepsinin aşılacağına inanıyorum..

UmutBaykan
23.01.2008, 12:08
biz herzaman takımın yanındayız ancakk... insanın da sabrı vardır daa.yeter artık ne bu böyle...nuri rehin aldı bizi..

ALPTUG2001
23.01.2008, 23:26
Daha Öncelerİ Farkli Yerlerde Ve Yİne Burada Yazdim Ama Maalesef Sesİmİzİ Duyuramiyoruz Veya Duymuyorlar Ben Bunun İÇİn Yİne Ayni Şeylerİ YazacaĞim . Öncelİkle BÜyÜk Trabzosporumu Vasat Bİr Orta Sira Takimi Yapan Hatta Son GelİŞmeler İle KÜmede Kalma MÜcadelesİ Veren Bİr Takim Halİne Getİren BaŞta YÖnetİm Olmak Üzere TÜm Teknİk Kadro Ve Futbolculara Yaziklar Olsun!!!!! Ben Mersİnlİ OlduĞum Halde Trabzonspor Taraftariyim Ve Bununla ÖvÜnÜyorum Bana Bu Takimi Sevdİren Şenol Hoca Ünal Dobİ Hasan Hamİ Bahattİn İskender Ve Nİce Kahramanlardir Yokmu Şİmdİ BÖyle Kahramanlar Yoksa O Ruhmu Yok. Atay BaŞkan Bu Takimi 2 Sene 2. Yapti Ve BaŞarisiz GÖrÜlerek Takimin BaŞindan Gİttİ Bu YÜzsÜsÜn Gİtmesİ İÇİn Ne Gerekİyor BÜyÜk Trabzonsporumun 1. Lİge DÜŞmesİmİ Ve Bu BaŞkan BÜyÜk Trabzonsporumu KÜÇÜk Ve Basİt Sİyasİ Emellerİne Alet Ederek Bu Hale GetİrmİŞtİr AĞa Babasi BaŞbakanin Koyu Fenerlİ OlduĞu AŞİkar Olmakla Beraber Albayrak DÖnemİnde Fenerİ Birakin Yenmeyİ HİÇ Puan Bİle Alamamamiz TesadÜfmÜ DÜr Acaba? BÜyÜk Trabzon Halki EĞer Bu Takimi Bu Hale Getİren Sİyasİ DÜŞÜnceye Kapilirsaniz Sİzede Yaziklar Olsun!!!!!!!!!

Mustafa K. Demirbaş
26.01.2008, 19:59
renklere asıgız

muharrem demirc
26.01.2008, 20:09
fenerli başbakanın dümen suyundaki nurinin afyonladığı embesiller olduğu sürece bu iş böyle gider.....silkinip kendimize gelmeliyiz yoksa efsanemiz kestane olacak.....trabzonsporsuz hayat bize haram olsun...bunu böyle düşünmeyen taraftar bozuntuları asalaklar kahrolsun....

cemka
26.01.2008, 22:06
fenerli başbakanın dümen suyundaki nurinin afyonladığı embesiller olduğu sürece bu iş böyle gider.....silkinip kendimize gelmeliyiz yoksa efsanemiz kestane olacak.....trabzonsporsuz hayat bize haram olsun...bunu böyle düşünmeyen taraftar bozuntuları asalaklar kahrolsun....

renkdaşım ve gönüldaşım, bordo mavi renklerin olmadığı hayatı neyleyeyeim ben... bu takımı bu hallere getiren bütün dış mihraklı eller kırılsın...

mutito
27.01.2008, 00:13
Haber aldık ki bu akşam TS duayenleri takımımıza destek vermek üzere antremana geleceklermiş...
Bir de baktık ki ne görelim...
Tamam... Güzel...
Eski yöneticilerden gelen olmuş da...
5 tane AKP milletvekili de neyin nesi ???
Faruk Özak'ı bir nebze olsun anladık da...
- Mustafa Cumhur
- Asım Aykan
- Cevdet Erdöl
hele de...
ilk bayan milletvekilimiz...
- Safiye Seymenoğlu da neyin nesi...
Ama anladık ki:
işler bize anlatılan gibi değil...
bize söylenilen "duayenler takıma destek verecekler" idi...
... fakat anladık ki AKP'nin seçim propagandası imiş !!!
Yine anladık ki:
AKP, TS'a burnunu sokmaya devam etme niyetinde !
İyi güzel de Safiye Seymenoğlu'yu oraya getirirken hiç mi utanmadınız be arkadaşlar ???
YAZIK BİZE, ÇOOOOOOOOOK YAZIK !!!
Ama biz bu adamlara prim verdikçe, biz yalakalığa devam ettikçe...
... bu adamlar yakamızı bırakmayacak !
ve ...
TS ŞU AN BULUNDUĞU YERİ MUMLA ARAYACAK DURUMA GELECEK !
.. ama bir doğru daha var ki...
BİZ SEBEP OLDUK !!!!!

vse61
27.01.2008, 00:56
Bence taktik çok iyi.. Trabzon halkına şu mesaj werildi.. bu seçimde de bizi seçmezseniz başınıza karabayrak gibi bi taane daha getiririz, koca takımı daha beter rezil ederiz.. bence %100e yakın oy alınır bu taktikle..

Nytre
27.01.2008, 02:56
şu anda İYİNİYETLİ düşünmeye çalışıyorum. zorluyorum kendimi hatta. ben de diğer sayfalara olayın güzelliğinden bahsetim. bunun iktidar partisinin şovundan çıkarmak yine trabzonluların elinde.

herkesimden ve öncelikle trabzonspordan gelen insanlar yalnız bırakmamalı takımı.

acaba neden başka siyasi görüşler kulübe gitmiyorlar bu kadar olaydan sonra (bu işi kendilerine koz kullanabilirlerdi) acaba bu kadar KÜÇÜKLÜĞÜ kendilerine yediremedikleri için mi.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
27.01.2008, 03:53
başlığı açan kişi lütfen yanlış anlamasın ama dün oflee'nin aynı doğrultuda açtığı başlık neden kapatıldı??

ayrıyeten ben de kesinlikle katılıyorum artık beceriksizlik aşılmıştır ve bu ihanettir bu camiaya..

Tolpaş61
27.01.2008, 11:17
offf
offff
offfff
offffff
offfffff
offffffff
offfffffff
offffffffffff
offffffffffffff
offffffffffffffff
offfffffffffffffff
offfffffffffffffffff
offfffffffffffffffffff
offffffffffffffffffffffff
offfffffffffffffffffffffff
anlatabildimmi.

hasancolak
27.01.2008, 12:55
şoyle bir gecmişe bakıyorumda Trabzonsporun neden şanpiyon olamadıgını daha iyi anlıyorum mehmet ali yılmaz Trabzonspora ne Trabzonspordan ne aldı bence aldıkları daha fazla ismini duyurdu bakan oldu son doneminde tatilköyunun reklamını iyi yaptı başka ne yaptı hic birşey yani kendı icin calıştı Trabzonspor icin degil gelelim şimdiki bayındırlık bakanına oda ayni kendı icın calıştı takim icin ne yaptı ibrahım hacıosmanoglu kim tanıyodu bu adamı şimdı herkes tanıyo ahmet agaoglu bir anda Trabzonspor sayesinde popiler oldu bunlar.Soylermisiniz ne yaptılar trabzonspor icin aynı şekilde albayrak takımı batırdı bunların icinden anladıgım kadarıyla bir sabri şener biraz menfaatsiz calışmış inşallah secilir ve yine kendi icin degilde TRABZONSPORUM icin calışır.

Seyit Hoca
27.01.2008, 14:44
Kimseye kızmayın
sitem edecekseniz çıkın dışarıya ilk gördüğünüze sitem edin ...sitedeki iki kişiden birine sitem edin..
zira ALBAYRAK ı buraya getirenler Trabzon halkının fındık yüzünden en fazla nefretini kazandığı bir dönemde bile nerede ise %60 oy aldı
Nuri Bey Başbakan ın yakın dostudur.Bir kaynaktan aldığım haber e göre de başbakan ın yasaklı döneminde Of ta Nuri Bey le 3 ay aynı evde kalmışlardır..
Bakın bu topic en az yazı yazılan yer olur..
Nuri Bey e sataşmak hükümet e sataşmakla aynı kapıya çıkar ki , bu % 60 ının , TS li olanlarının çoğu kendilerine tezat bir tavır sergilemiş olurlarSeçimde aday olsun ..yine başkandır Nuri Bey..Şimdiden hayırlı olsun
Hükümete Bu kadar tepkinin olduğu şu dönemlerde yerel seçimlerde ne kadr oy alacaklardır sizce ???...
Bir düşünün TS = Türkiye gibi olmuş....Kötü yönetilen fakat liderlerine hala!!!!! oy verilen...
Problem nerede peki ? Bizde ...bizde ...Nuri Bey e hiç kızmayın......

YAhu senin ne işin var TS antremanında ..Fenerbahçe , BJK ya da GS antremanına da gidiyon mu...?
Gidin kardeşin , g,d,n ...ya...amip gibi çoğalarak geliyorlar...çöreklenin bakalım Trabzon a..TS , Liman , yavaş yavaş bakalım sıradaki belediye de yar olacak mı....Trabzon da şu olup biteni Türkiye ile bir karşılaştırın...Kurumların ele geçirilişlerine hepimiz şahit olmuyoruz...Neyseeeeeeeee.....
Bu kadar siyaset yeter...Kimsa demesin..siyasetle futbolu karıştırma diye...
Bunun daniskasını bu hükümet yaptı....Neysle sıvarsak sıvayalım güneşi....offff...offff....

Seyit Hoca
27.01.2008, 14:58
Kendime göre Bir tesbitim daha var...
Bu durumu bazen okulda , kahvede , bir toplulukta da gözlemlediğim oldu..
Burada siyaset yazmayalım , futbola siyaseti karıştırmayalım diye yazanların ya da düşünenlerinin , TS ve hükümet in birlikte konuşulmasından rahatsız oldukları kanısındayım...Neyse o işte...

Gamze
27.01.2008, 19:33
Siyaseti konuşacağımız yer burası değil arkadaşlar. Trabzonspor açısından çıkarımlar yapıyoruz ama bütünüyle siyasi yorumlara müsade vermemiz olanaksız. Dikkat ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

Süleyman Eruyar
27.01.2008, 20:31
Siyaseti konuşacağımız yer burası değil arkadaşlar. Trabzonspor açısından çıkarımlar yapıyoruz ama bütünüyle siyasi yorumlara müsade vermemiz olanaksız. Dikkat ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

allah senden razı olsun..

Ömer SEVİNÇ
27.01.2008, 20:41
Ak parti Trabzonspor'da yaşananlar sonucunda Albayrak ve Tayyip Erdoğan'ın yakınlığından dolayı büyük kayıplar aldı, almaya da devam ediyor. Buna rağmen hala AKP'nin Albayrak'ı yolladığını söyleyenler falan var gülüyorum:)

Albayrak Tayyip Erdoğan'a bırakayım mı diye sorsa anında bırak diyeceğine yüzde yüz eminim. Hatta ilk başkan olmak istediğinde Tayyip Erdoğan'a danışmışsa aldığı cevap da mutlaka sakın bulaşma o işlere olmuştur. Siz hala burnunuzun dikine gidin bakalım..

KUTADGU
27.01.2008, 20:42
Kimseye kızmayın
sitem edecekseniz çıkın dışarıya ilk gördüğünüze sitem edin ...sitedeki iki kişiden birine sitem edin..
zira ALBAYRAK ı buraya getirenler Trabzon halkının fındık yüzünden en fazla nefretini kazandığı bir dönemde bile nerede ise %60 oy aldı
Nuri Bey Başbakan ın yakın dostudur.Bir kaynaktan aldığım haber e göre de başbakan ın yasaklı döneminde Of ta Nuri Bey le 3 ay aynı evde kalmışlardır..
Nuri Bey e sataşmak hükümet e sataşmakla aynı kapıya çıkar ki , bu % 60 ının , TS li olanlarının çoğu kendilerine tezat bir tavır sergilemiş olurlarSeçimde aday olsun ..yine başkandır Nuri Bey..Şimdiden hayırlı olsun
Hükümete Bu kadar tepkinin olduğu şu dönemlerde yerel seçimlerde ne kadr oy alacaklardır sizce ???...
Bir düşünün TS = Türkiye gibi olmuş....Kötü yönetilen fakat liderlerine hala!!!!! oy verilen...

YAhu senin ne işin var TS antremanında ..Fenerbahçe , BJK ya da GS antremanına da gidiyon mu...?
Gidin kardeşin , g,d,n ...ya...amip gibi çoğalarak geliyorlar...çöreklenin bakalım Trabzon a..TS , Liman , yavaş yavaş bakalım sıradaki belediye de yar olacak mı....Trabzon da şu olup biteni Türkiye ile bir karşılaştırın...Kurumların ele geçirilişlerine hepimiz şahit olmuyoruz...Neyseeeeeeeee.....
Bunun daniskasını bu hükümet yaptı....Neysle sıvarsak sıvayalım güneşi....offff...offff....

Güneş balçıkla sıvanmaz...
Ama konuşmak, gerçekleri açıklamak da yüreklilerin işidir.
Bir yerlere payende amacı güdenlerin işi değildir adamlık...
Adam bile olamayanların oyunu sayesinde Trabzonsporumuz da bu yerlerde, Türkiyemizde..

Tebrikler, hocam.

KUTADGU
27.01.2008, 20:45
Ak parti Trabzonspor'da yaşananlar sonucunda Albayrak ve Tayyip Erdoğan'ın yakınlığından dolayı büyük kayıplar aldı, almaya da devam ediyor. Buna rağmen hala AKP'nin Albayrak'ı yolladığını söyleyenler falan var gülüyorum:)

Albayrak Tayyip Erdoğan'a bırakayım mı diye sorsa anında bırak diyeceğine yüzde yüz eminim. Hatta ilk başkan olmak istediğinde Tayyip Erdoğan'a danışmışsa aldığı cevap da mutlaka sakın bulaşma o işlere olmuştur. Siz hala burnunuzun dikine gidin bakalım..

Çok fazla deşmeye gerek yok.
Lakin
Kemalettin Göktaş'ın söylediklerine şahit olan bu göz ve kulaklar,
Sizi bayağı bir haksız çıkarıyor.
Garip olan başbakanın seçime 1 hafta kala depreşen Trabzonspor'a yardım ve stad projesine olur demeçleri de bir yerlerden tanıdık gelmiyorsa,
Nuri ve saz ekibinin demeçlerinde Sayın Başbakan'dan da olur aldık sözlerine bakın..
Hala tanıdık gelmiyorsa..
Aydınlanmışsınızdır, gözünüz aydın olsun.

Ömer SEVİNÇ
27.01.2008, 20:49
Çok fazla deşmeye gerek yok.
Lakin
Kemalettin Göktaş'ın söylediklerine şahit olan bu göz ve kulaklar,
Sizi bayağı bir haksız çıkarıyor.
Garip olan başbakanın seçime 1 hafta kala depreşen Trabzonspor'a yardım ve stad projesine olur demeçleri de bir yerlerden tanıdık gelmiyorsa,
Nuri ve saz ekibinin demeçlerinde Sayın Başbakan'dan da olur aldık sözlerine bakın..
Hala tanıdık gelmiyorsa..
Aydınlanmışsınızdır, gözünüz aydın olsun.

Bir siyaset adamının halkın gözünde prim kazanmak istemesi gayet normal. Bu nedenle Albayrak başkan olduktan sonra mutlaka Tayyip Erdoğan'la görüşmüştür. Benim kastettiğim aday olup olmama meselesi. Bunlar da seçimden 1 hafta öncesinden çok daha erken konuşulan şeyler. Albayrak Tayyip Erdoğan'a rağmen başkanlığa aday olmuştur ve aday olduktan sonra da Tayyip Erdoğan onu destekler tabi ki. Kaç yıllık arkadaşlar..

Biraz karışık oldu ama umarım anlatabilmişimdir:)

esezer61
27.01.2008, 22:14
bismillahirrahmanirrahim...
biz sırasıyla önce Yüce Allah'ı, sonra O'nun Resulunu, tüm müslümanları, ailemizi, vatanımızı, memleketimizi ve trabzonsporumuzu severiz.bizdeki aşk bu silsileyle devam eder ve nihayeti bordomavidir.evet; bizdeki bu duygu trabzonsporu gönlümüzde yüksek mevkilere yerleştirmiştir.
hep ehliyetten bahsediyoruz ya; bu biat duygusunu içine sindirememiş işi fikri zikri trabzonspor olmayan kişiler maalesef içimize sinsice girmiş bizi kimsenin yıpratmayı beceremediği ve buna cesaret edemediği bir şekilde içten içe kemirerek çökertmek istiyorlar ve bu emellerini trabzonlularla yapıyorlar.
hatırlayın o fırtınalı günleri.istanbul takımları başarımızı engellemek için futbolcularımıza yüksek transfer ücretleri ödeyerek hem onları trabzon dan koardılar hemde futboldan uzaklaştırdılar.siz hiç tarbzonspordan gidipte ününe ün katmış bir futbolcumuzu hatırlyormusunuz.
bize düşen görev,nasılkı internet ortamında tepkimizi ortaya koyuyorsak daha farklı ve etkileyici bir tepkiyi, hareketi başlatmalıyız. bizim kim olduğumuzu neler yapabileceğimizi basiretsiz yöneticilere göstermeliyiz.
YILMAYALIM,ALIŞMAYALIM,UYUŞMAYALIM
SELAM, DUA VE BORDOMAVİYLE... ERDOĞAN SEZER Çaykara

krdnz
27.01.2008, 22:26
şoyle bir gecmişe bakıyorumda Trabzonsporun neden şanpiyon olamadıgını daha iyi anlıyorum mehmet ali yılmaz Trabzonspora ne Trabzonspordan ne aldı bence aldıkları daha fazla ismini duyurdu bakan oldu son doneminde tatilköyunun reklamını iyi yaptı başka ne yaptı hic birşey yani kendı icin calıştı Trabzonspor icin degil gelelim şimdiki bayındırlık bakanına oda ayni kendı icın calıştı takim icin ne yaptı ibrahım hacıosmanoglu kim tanıyodu bu adamı şimdı herkes tanıyo ahmet agaoglu bir anda Trabzonspor sayesinde popiler oldu bunlar.Soylermisiniz ne yaptılar trabzonspor icin aynı şekilde albayrak takımı batırdı bunların icinden anladıgım kadarıyla bir sabri şener biraz menfaatsiz calışmış inşallah secilir ve yine kendi icin degilde TRABZONSPORUM icin calışır.

Trabzonsporun başına geçen insanların ününe ün kattığına katılırım,ama bu insanlar Trabzonspor sayesinde bir yerlere geldi demek pek doğru olmaz.M.Ali YILMAZ Trabzonspor başkanlığı yaptığı için M.Ali YILMAZ olmadı,M.Ali YILMAZ olduğu için TRABZONSPOR başkanı oldu.aynı şey diğer başkanlar içinde geçerli.....(bence):rolleyes:

Seyit Hoca
27.01.2008, 22:32
Yukarıda da yazdım...En az ileti bu topic e yazılır diye...Bakın Gamze Hanım bile uyarıyor...:)
Kimse yazmaz..yazamaz......
15 günde 71 ileti.....yazamıyo ki adam aleyhte bişe...yazdımı bir suçluluk duygusu kaplıyor içini...
.....Bu kadar gürültüyü çıkaran sayın , bakın kaç kişi...site üyelerine oranlayın bakalım...
Kapatın bu başlığı yahu..kimseyi kandırmaya gerek yok...içinizden gelmiyosa da yazmayın yani...
İnsan öleceğini bile bile zehir içer mi ?
Albayrak a destek diye bir başlık açılsın...
Takımı rezil etti ama napalım el mahkum...kötü de birşey yazamıyoruz..Albayrak ı kötülemek...adamın birilerini kötülemek...diye yazsın millet ...içini boşaltsın yahu..kasmaya ne gerek var...bakın siz o zaman iletileri...patır patır yazılmıyor mu...size de söz bir kelime de yazmam o topic e...
Er geç su yatağını bulur...Trabzonspor da ters gidiyor işler....Biz böyle yönetilmeye alışık değiliz..Neyin uğruna nelerden vazgeçiyoruz beyler , bayanlar..Takımı görmüyor musunuz ? Gamze Hanım ? nasıl yazma...Antremanımı milletvekili nasıl izler yahıu? Başkan yardımcım niye milletvekili adayıdır..Hangi büyük klübün başkanı hangi siyatçi ile düşüp kalkar ki...? Burası Trabzon ....Trabzon idi..:(
Güneş balçıkla sıvanmaz....dedik ya...sıvayın bakalım ağalar..meydan boş nasıl olsa....
Er geç su yatağını bulur..Trabzonspor da da bulur , Trabzon da da bulur , Türkiye de de bulur..
Çok özür dilerim herkesten...
Türkiye de siyaset ,futbolun en yüksek mevkisi olan Federasyona girmiş te , başbakanla federasyon başkanı arasında zirve yarışına dönüşmüş , Ts ile federasyonu birbirine düşman etmiş , biz de burada haddimize olmadan ucundan dokunduruyoruz ........haklısınız Gamze hanım...siyaset konuşmayalım....
Daha da siyaset ile ilgili yazmıyorum o zaman.....Düzene uyalım....Kimse alınmasın...

KUTADGU
27.01.2008, 22:46
Bir siyaset adamının halkın gözünde prim kazanmak istemesi gayet normal. Bu nedenle Albayrak başkan olduktan sonra mutlaka Tayyip Erdoğan'la görüşmüştür. Benim kastettiğim aday olup olmama meselesi. Bunlar da seçimden 1 hafta öncesinden çok daha erken konuşulan şeyler. Albayrak Tayyip Erdoğan'a rağmen başkanlığa aday olmuştur ve aday olduktan sonra da Tayyip Erdoğan onu destekler tabi ki. Kaç yıllık arkadaşlar..

Biraz karışık oldu ama umarım anlatabilmişimdir:)

Seni Anlıyorum
Ancak
Bu federasyon seçimi için yapılan Kongre ertelemesi bile tuhaf gelmiyor mu?
Bir yerlerden kongre erteleniyor, öbür taraftan Federasyon'a kayyum atanıyor.
Tuhaf işlere hep bizim başkan müsvettesi alet oluyor
Ya siyaseten kaynaklanan bir durum ya da eş dost akraba ilişkisi.
Neresinden bakarsan bak alçakca, namertce.
Kemalettin Göktaş, daha dün Trabzonsporluları tehdit ederken, şimdi ne oldu da antremanları izlemeye geliyor.
Kimdir Kemalettin Göktaş, şu zamana kadar ne yapmıştır Trabzonspor için.
Faruk Özak'ı anlıyorum..
Ama diğerleri kimdir yahu...
Ortada başkan da yok. Nerde Nuri Albayrak...
Böyle enseye şaplak, alnıma çatlak ilişkisini sindirmeyelim içimize beyler.

Hürmetle...

Ömer SEVİNÇ
27.01.2008, 23:02
Seni Anlıyorum
Ancak
Bu federasyon seçimi için yapılan Kongre ertelemesi bile tuhaf gelmiyor mu?
Bir yerlerden kongre erteleniyor, öbür taraftan Federasyon'a kayyum atanıyor.
Tuhaf işlere hep bizim başkan müsvettesi alet oluyor
Ya siyaseten kaynaklanan bir durum ya da eş dost akraba ilişkisi.
Neresinden bakarsan bak alçakca, namertce.
Kemalettin Göktaş, daha dün Trabzonsporluları tehdit ederken, şimdi ne oldu da antremanları izlemeye geliyor.
Kimdir Kemalettin Göktaş, şu zamana kadar ne yapmıştır Trabzonspor için.
Faruk Özak'ı anlıyorum..
Ama diğerleri kimdir yahu...
Ortada başkan da yok. Nerde Nuri Albayrak...
Böyle enseye şaplak, alnıma çatlak ilişkisini sindirmeyelim içimize beyler.

Hürmetle...

Buna yüzde yüz katılıyorum. Kongrenin ertelenmesinin en önemli ve belki de tek sebebi Ulusoy'u indirmek. Bir işe de yaramadı gerçi. Seçim kongreden sonra:)

My
27.01.2008, 23:16
Kandırmayın!
Trabzon’daki durumu örnekle anlatmak zor, çünkü örneği bulunmuyor. Şaka değil; Karadeniz efsanesi, lige ilk yarıda, kupaya grup maçlarında havlu atıyor. Yönetim kongreden kaçıyor, hesap-kitap yapıyor! Liderinden tabanına kadar koca koca insanlar samimiyetsizce ‘kandırıkçılık’ yapıyor. Neymiş; uğraşlara rağmen transfer yapılamamış. Sokağa para atamazlarmış?

Hadi canım!

Bir jest yapalım, bu kez sokağa saçılanları yazıp, sizi utandırmayalım!

Muhalifi olduğu federasyon aleyhindeki her oturuma iştirak edip kendi divan kuruluna ve takımının maçlarının büyük çoğunluğuna katılmayan, evinin bahçesinde çıkan kavgayı balkondan izleyip (bakınız Sivas olayları) ‘provokasyon’ diyen, güç elindeyken o provokasyonu açıklayıp ortadan kaldırmayan, dahiliklerine bir yenisini ekleyip (!) camianın imajını ‘kongre bile yapımıyorlar’ seviyesine düşürenler nasıl kulüp menfaatinden söz ederler!

Her yönetim ve yönetici tarihe geçmek ister. Tarihe geçmek zordur; zaman ve emek ister. Fakat bu kez tarihe geçenler bu zaferi (!) kısa bir zamana ve kolayca sığdırdılar.

Tebrikler!

Bir de kendi inanmadığını inandırmaya çalışanlar var. Felsefeyi, alengirli sözleri sevenler ve ‘gitmek yakışmaz’ diyenler.

Ne şartta yakışırmış gitmek acaba!

Söz verdiği kişileri yarı yolda bırakıp, kendine verilen sözlerin hiçbiri tutulmasa da görevde kalmak mıymış yakışan!

Herkes biliyor; ‘gidici’ yönetim gün sayıyor, kasayı kitledi bekliyor. Bunu teknik heyet de biliyor. Aslında onlar da gün sayıyor. Kulüp, resmen Allah’a emanet ilerliyor.
Sonlarını bilenler bunu kendilerinden bile saklıyor. Kandırdıkları ya da öyle sandıkları aslında Trabzon’un geleceğidir.

Söz uçar yazı kalır!

Tarihe not düşelim dedik. Çünkü bir ‘tarih’ yazılıyor!

Serhat Demirtaş

cyberentalpi
27.01.2008, 23:27
Trabzonspor hic olmadigi kadar siyasetin icine cekildi. Atay Bey de siyasetten geliyordu ama siyasetin icinde hic bir zaman Ts yi koymadi.
Ak partinin secim sloganlarini dinledigim Trabzonspordan bahsediyordu once. Bizim Trabzon halki Basbakanın kasasi konumundaki bir adam Ts ye baskan iken Ts ye neden bu kadar borc takti diye bir dusunmez mi?
Su hale bakiniz. Ak Parti Ts yi kulaniyor %60 oy kazaniyor. Bizim baskanin Ts ye bir gram hayri yok Federasyon secimlerinde Aziz Yildirim ve basbakanın yalakalıgini yapiyor. Hirs yapmis belllki. ?
Ts bu kadar siyasesitin icinde ike bu baslikta siyaset yapmayin demek Ts yi hep bu halde gormeye razi olmak demektir.

My
27.01.2008, 23:31
900 BİN YTL’Yİ KİM ÖDEDİ?
http://www.gunebakis.com.tr/images/900ytlyikimm.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/900ytlyikimm.jpg)

Trabzonspor eski yöneticisi Avukat Yusuf Reha Alp, Ekim ayında ödenmesi gereken ancak yönetim tarafından 16 Ocak tarihine ertelenen temettü faiziyle ilgili önemli bir soruyu gündeme taşıdı. Alp şunları söyledi: “Trabzonspor Sportif A.Ş’dir ve halka açık bir şirket olarak Borsada işlem görüyor. Halka açılırken de her yıl düzenli kar payı dağıtımı taahhüdünde bulundu. Buna göre Trabzonspor her yıl belirli bir meblağı yatırımcılarına temettü olarak dağıtmak zorunda. Bu yıl da 30.10.2007’de bu temettüünün dağıtılması gerekiyordu, ancak herkesin bildiği gibi yönetim kurulu bu dağıtma işini önce 20 Kasım 2007’ye, en son da 16 Ocak 2008’e erteledi. Ancak bu arada hayli ilginç bir karar alınarak Sermaye Piyasası Kurulu’na bildirildi. İMKB’nin resmi internet sitesinde de yayınlanan bu karar aynen şöyle :

Faizi Yöneticiler Ödeyecekti
“Trabzonspor Sportif’in Yönetim Kurulunun daha önce almış olduğu 30.10.2007 tarihli kararı ile 20 Kasım 2007 tarihine ertelenmiş olan 31.10.2007 tarihli temettü ödemesinin, yine şirket yönetim kurulunun almış olduğu 16.11.2007 tarihli kararı ile 16.01.2008 tarihine ertelenmesine karar verilmiştir. Daha önceki erteleme kararında da belirtildiği üzere temettü ertelemesi nedeni ile yatırımcıların uğrayabilecekleri zararları tazmin için, ertelenen süreye isabet edecek olan faiz tutarı, ilgili SPK hükümleri çerçevesinde hesaplanıp yatırımcılara ödenecektir. Yatırımcılara ödenecek olan bu faiz tutarı şirket kaynaklarından değil, şirket yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanacağı bildirilmiştir.” Yani bu karara göre temettünün geç ödenmesinden kaynaklanan faizin şirket yöneticileri tarafından ödenmesi gerekiyordu.”

İşte Can Alıcı Soru!
“Peki kimdir bu şirket yöneticileri? Nuri Albayrak, Haşim Sayitoğlu, Ahmet Uğur Zihni, İbrahim Baturoğlu ve Günhan Üçüncüoğlu. O halde, soru çok basit : Tutarı yaklaşık 900 bin YTL (yani dokuz yüz milyar) olduğu söylenen bu faiz ödemesi, 16 Ocak’ta yapılmış mıdır? Yapıldıysa kim yapmıştır? Kulüp kaynaklarından mı yoksa bu yönetici arkadaşların cebinden mi yapılmıştır? Elbette kongre sırasında sundukları ve ibra etmemizi isteyecekleri bilânçoda söz konusu husus ayrıntılı olarak yer alacaktır. Ancak zaman kadar, tıpkı Sermaye Piyasası Kurulu’na bildirdikleri gibi, bu, yaklaşık 900 bin YTL’lik miktarın Başkan ve diğer 4 yönetici arkadaşımızın bizzat cebinden karşılanıp karşılanmadığını öğrenmek sanırım en doğal hakkımızdır diye düşünüyorum. Acaba diyorum, kongrenin ertelenmesinde daha önce alınan bu kararın bir etkisi var mı?”

Ve İkinci Önemli Soru
“Çünkü, kongre olup Trabzonspor Kulübü Derneği’nin yönetim kurulu değişseydi bile Trabzonspor Sportif A.Ş.’nin yönetimi otomatik olarak değişmeyecekti. Kurulan şirketlerin ana sözleşmelerinde değişmesini gerektirecek yapının oluşturulması gerekiyordu ama yapılmamış bu güne dek. Demek ki yeni seçilen yönetim kurulu şirket yönetimini devralmayabilirdi istediği zamana dek. Yani başkan ve bu 4 arkadaş yönetici olmamalarına rağmen şirket yöneticisi olmaya devam edecekler ve 16 Ocak’ta temettü faizini ödemeye sıra geldiğinde pamuk ellerini cebe atma durumu ile karşı karşıya gelebileceklerdi. O halde şimdi tekrar soralım: Bu para kim tarafından ödendi? Dernekten ödendiyse dernek üyesi olarak sanırım bunun hesabını sormaya hakkımız var. Şirketten ödendiyse o zaman bu şirketin pay sahiplerinin hesap sorma hakkı doğacak.”

Günebakış

Adamlar tam bir fırıldak. Yalan, dolan... Hiç utanmıyorlarda arkadaş!

Süleyman Eruyar
28.01.2008, 09:20
Trabzonspor hic olmadigi kadar siyasetin icine cekildi. Atay Bey de siyasetten geliyordu ama siyasetin icinde hic bir zaman Ts yi koymadi.
Ak partinin secim sloganlarini dinledigim Trabzonspordan bahsediyordu once. Bizim Trabzon halki Basbakanın kasasi konumundaki bir adam Ts ye baskan iken Ts ye neden bu kadar borc takti diye bir dusunmez mi?
Su hale bakiniz. Ak Parti Ts yi kulaniyor %60 oy kazaniyor. Bizim baskanin Ts ye bir gram hayri yok Federasyon secimlerinde Aziz Yildirim ve basbakanın yalakalıgini yapiyor. Hirs yapmis belllki. ?
Ts bu kadar siyasesitin icinde ike bu baslikta siyaset yapmayin demek Ts yi hep bu halde gormeye razi olmak demektir.

SANA SİYASET YAPMA DİYEN YOK, taraf olma diyen var, sende siyasi çıkarların için konuşma diyen var,

Nuray
28.01.2008, 10:05

bu yazıları okurken çok fena oluyorum içim parçalanıyor nasıl rahat uyuyabiliyor bu insanlar.

Nytre
28.01.2008, 12:04
REHA ALP çok güzel bir konuya değinmiş ve herkesin atladığı bir noktayı ele almış. şimdi top çok saygı değer yöneticilerde . açıklamaları ne olacak bekliyoruz.

macka61
28.01.2008, 12:26
bir işide düzgün yapsalar ya geldiklerinden beri düzgün yaptıkları bir iş yok şampiyonluktan geçtim adam gibi yönetmelerini bekledim onuda ellerine yüzlerine bulaştırdılar

Bulut61-34
28.01.2008, 14:15

Ben neden öyle bişeyler hatırlamıyorum. Nerden çıkardın gitmek istediklerini?

Bulut61-34
28.01.2008, 14:16
Verdiğin örnek tamamıyla doğru ama bir nüans hatası var bizim yöneticilerimiz kesinlikle yönlendirilebilecek insanlardan oluşmuyor ne olumlu ne olumsuz hiçbir fikri alıp uygulayacak esnekliğe ve kabiliyete sahip değiller aksine,sınırlı kapasiteleriyle yalanlar söyleyerek bizi umuda sevkedip kendileri yönlendiriyor sadece.

Bu verilen örneklerin nersei doğru arkadaşım. Yanlış-yunluş bilgilerle ortalığı bulandırmayın.

ÖmerFarukYılmaz
28.01.2008, 14:42
900 BİN YTL’Yİ KİM ÖDEDİ?
http://www.gunebakis.com.tr/images/900ytlyikimm.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/900ytlyikimm.jpg)

Trabzonspor eski yöneticisi Avukat Yusuf Reha Alp, Ekim ayında ödenmesi gereken ancak yönetim tarafından 16 Ocak tarihine ertelenen temettü faiziyle ilgili önemli bir soruyu gündeme taşıdı. Alp şunları söyledi: “Trabzonspor Sportif A.Ş’dir ve halka açık bir şirket olarak Borsada işlem görüyor. Halka açılırken de her yıl düzenli kar payı dağıtımı taahhüdünde bulundu. Buna göre Trabzonspor her yıl belirli bir meblağı yatırımcılarına temettü olarak dağıtmak zorunda. Bu yıl da 30.10.2007’de bu temettüünün dağıtılması gerekiyordu, ancak herkesin bildiği gibi yönetim kurulu bu dağıtma işini önce 20 Kasım 2007’ye, en son da 16 Ocak 2008’e erteledi. Ancak bu arada hayli ilginç bir karar alınarak Sermaye Piyasası Kurulu’na bildirildi. İMKB’nin resmi internet sitesinde de yayınlanan bu karar aynen şöyle :

Faizi Yöneticiler Ödeyecekti
“Trabzonspor Sportif’in Yönetim Kurulunun daha önce almış olduğu 30.10.2007 tarihli kararı ile 20 Kasım 2007 tarihine ertelenmiş olan 31.10.2007 tarihli temettü ödemesinin, yine şirket yönetim kurulunun almış olduğu 16.11.2007 tarihli kararı ile 16.01.2008 tarihine ertelenmesine karar verilmiştir. Daha önceki erteleme kararında da belirtildiği üzere temettü ertelemesi nedeni ile yatırımcıların uğrayabilecekleri zararları tazmin için, ertelenen süreye isabet edecek olan faiz tutarı, ilgili SPK hükümleri çerçevesinde hesaplanıp yatırımcılara ödenecektir. Yatırımcılara ödenecek olan bu faiz tutarı şirket kaynaklarından değil, şirket yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanacağı bildirilmiştir.” Yani bu karara göre temettünün geç ödenmesinden kaynaklanan faizin şirket yöneticileri tarafından ödenmesi gerekiyordu.”

İşte Can Alıcı Soru!
“Peki kimdir bu şirket yöneticileri? Nuri Albayrak, Haşim Sayitoğlu, Ahmet Uğur Zihni, İbrahim Baturoğlu ve Günhan Üçüncüoğlu. O halde, soru çok basit : Tutarı yaklaşık 900 bin YTL (yani dokuz yüz milyar) olduğu söylenen bu faiz ödemesi, 16 Ocak’ta yapılmış mıdır? Yapıldıysa kim yapmıştır? Kulüp kaynaklarından mı yoksa bu yönetici arkadaşların cebinden mi yapılmıştır? Elbette kongre sırasında sundukları ve ibra etmemizi isteyecekleri bilânçoda söz konusu husus ayrıntılı olarak yer alacaktır. Ancak zaman kadar, tıpkı Sermaye Piyasası Kurulu’na bildirdikleri gibi, bu, yaklaşık 900 bin YTL’lik miktarın Başkan ve diğer 4 yönetici arkadaşımızın bizzat cebinden karşılanıp karşılanmadığını öğrenmek sanırım en doğal hakkımızdır diye düşünüyorum. Acaba diyorum, kongrenin ertelenmesinde daha önce alınan bu kararın bir etkisi var mı?”

Ve İkinci Önemli Soru
“Çünkü, kongre olup Trabzonspor Kulübü Derneği’nin yönetim kurulu değişseydi bile Trabzonspor Sportif A.Ş.’nin yönetimi otomatik olarak değişmeyecekti. Kurulan şirketlerin ana sözleşmelerinde değişmesini gerektirecek yapının oluşturulması gerekiyordu ama yapılmamış bu güne dek. Demek ki yeni seçilen yönetim kurulu şirket yönetimini devralmayabilirdi istediği zamana dek. Yani başkan ve bu 4 arkadaş yönetici olmamalarına rağmen şirket yöneticisi olmaya devam edecekler ve 16 Ocak’ta temettü faizini ödemeye sıra geldiğinde pamuk ellerini cebe atma durumu ile karşı karşıya gelebileceklerdi. O halde şimdi tekrar soralım: Bu para kim tarafından ödendi? Dernekten ödendiyse dernek üyesi olarak sanırım bunun hesabını sormaya hakkımız var. Şirketten ödendiyse o zaman bu şirketin pay sahiplerinin hesap sorma hakkı doğacak.”

Günebakış

Adamlar tam bir fırıldak. Yalan, dolan... Hiç utanmıyorlarda arkadaş!

Abi brezilya dizilerinde bu kadar oyun yok vallahı

Bulut61-34
28.01.2008, 15:13
Kimseye kızmayın

Nasıl bakarsan öyle görürsün.
Şu an bu yönetime rakip olan oluşumu(Sadri Şener ve ekibini) destekleyen Faruk Özak, bu hükümetin en önemli bakanlıklarından birinin başında değil mi? Buna ne buyrulur.
Ben Akp'ye oy vermiş biriyim ama Nuri Albayrak yönetimine en şiddetli muhalefeti yapanlardan biriyim de. Buna ne buyrulur?
Şu an başkan olmasını istediğim Sadri Şener CHP kökenli. Buna ne buyrulur?
Ayrıca Atay Aktuğu'da çok severim ve desteklerim. Buna ne buyrulur?
Madem hükümetin icraatlarından çok şikayet edenler var, o oyları veren çoğunluk kim?
Şu mitingleri yapanlardan biri biz kendi sesimizle sarhoş olduk demişti. Sanırım siz de kendi sesinizden veya duymaktan hoşlandığınız seslerden sarhoş olmuşsunuz.
Olayları ve Trabzonsporluluğu karıştırmayalım.
Trabzonspora hizmet verenlerin içinde her tür siyasi görüşten kişiler olmuştur ama asllolan TRABZONSPORDUR. Kimsenin siyasi düşüncesini karıştırmayalım lütfen ve burda olaylara sadece Trabzonspor penceresinden bakalım.

ÖmerFarukYılmaz
28.01.2008, 16:58
Nuri albayrak Ve ekipciği bunun hesabını nasıl vericeksiniz çok merak ediyorum.