PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barış Memiş! Çalış, Çalış, Daha Çok Çalış!

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Burçak
09.01.2008, 22:08
Henüz futbolun başında sayılırsın. bu yaşta çok önemli sorumluluklar almaya başladın.
Tecrüben eksik , onlara göre paran eksik, daha yaşın 17 . istesende araban olamaz.
Bütün bunlara rağmen futbol zekan var. Birşeyler yapma gayretin var.
senin adına biraz üzülüyorum. çünkü O forma altında olmaması gereken bi çok kişiyle yanyana oynamak zorundasın.
Senin gibi birinin Başkanıda bu şekilde olmamalı.
Ama sakın pes etme. herzamankinden çok çalış. bu şekilde oynamaya devam eder çok çalışırsan onların hepsi gider sen ve senin gibiler kalırsınız.
sana diyeceğim şey,
mevcut kadrodan hiç ama hiç kimseyi kendine örnek alma.!

Ayşe Aygün
09.01.2008, 22:10
Senin o 17 lik yüreğinin binde biri onlarda olsaydı bu gece daha farklı olurdu maç. evet sen kesinlikle kendin ol kimseyi örnek alma

Cafer Bulur
09.01.2008, 22:11
Henüz futbolun başında sayılırsın. bu yaşta çok önemli sorumluluklar almaya başladın.
Tecrüben eksik , onlara göre paran eksik, daha yaşın 17 . istesende araban olamaz.
Bütün bunlara rağmen futbol zekan var. Birşeyler yapma gayretin var.
senin adına biraz üzülüyorum. çünkü O forma altında olmaması gereken bi çok kişiyle yanyana oynamak zorundasın.
Senin gibi birinin Başkanıda bu şekilde olmamalı.
Ama sakın pes etme. herzamankinden çok çalış. bu şekilde oynamaya devam eder çok çalışırsan onların hepsi gider sen ve senin gibiler kalırsınız.
sana diyeceğim şey,
mevcut kadrodan hiç ama hiç kimseyi kendine örnek alma.!
dogru söze ne hacet.17 lik baris ikinci macinda trabzonsporun en iyi futbolcusuysa diger takim arkadaslarinin bu durumdan utanmasi gerekir.acab utaniyorlar midir.hic zannetmiyorum.önümüzdeki maca bakacagiz deyip isin icinden siyrilirlar.maci kaybettik ama barisi kazandik.helal olsun ona.digerlerine de kocaman bir yaziklar olsun.

Gürkan
09.01.2008, 22:14
Bence mevcut kadrodaki bir çok abisini örnek almalı.

ve

onlar gibi olmamalı.

fındıkoğlu
09.01.2008, 22:15
barışçım senin adına üzülsemmi sevinsemmi bilemiyorum. bu takımdaki futbolcular ve yönetimdeki şahsiyetsizler seni harcarlar gibime geliyo. inşaallah rabbim gönlüne göre verir.
ama bu takımda işin biraz zor be barış

macka61
09.01.2008, 22:22
helal olsun bu çoçuğa içlerinde bir tek onu ayırıyorum

özçelik61
09.01.2008, 22:22
çok çalışması lazım çok o forma ağirdir

Kaya
09.01.2008, 22:27
Takım Arkadaşlarını Sakın Örnek Alma Barış Memiş!. Çalış Çalış Daha Çok Çalış!!.

Takım Arkadaşlarını Sakın Örnek Alma Barış Memiş!. Çalış Çalış Daha Çok Çalış!!.

_SeRKaN_
09.01.2008, 22:28
Mevcut kadrodakilerden Gökdeniz ve Yattara hariç hiçbirini örnek almasın yoksa o da aynı onlar gibi ruhsuz olacak..

Emre B.
09.01.2008, 22:32
Diğerleri ne yapıyorsa tersini yap.

ilhan
09.01.2008, 22:34
Sen Allah'ın bir lutfusun..

Kaya
09.01.2008, 22:35
Kendini hiç değiştirme yeter Barış. Allah yardımcın olsun. Senin gibilerin sayısı artsın.

Takım içinde abi dedikleriniz UTANSIN!

hüseyin1975
09.01.2008, 22:37
Mevcut kadrodakilerden Gökdeniz ve Yattara hariç hiçbirini örnek almasın yoksa o da aynı onlar gibi ruhsuz olacak..

Tabi Yattarayi örnek alsin ve 3 Ay Para alamayinca hemen Fifa'ya kossun:mad:

Özge
Takımda konuşulacak tek kişi.Abilerine hiç benzeme sakın.Sana güveniyoruz.Güvenimizi boşa çıkarma.

tuğba61
çok iyiydi.. o sahada boş boş koşan koca adamlara örnek olsun. maşallah diimde nazar değmesin :)

28TS61
09.01.2008, 22:39
helal olsun baris

Cem Balcı
09.01.2008, 22:41
genç topçumuza destek tam.helal olsun...

ilhan
09.01.2008, 22:41

Eminim sizede çalıştığınız yerden 3ay para verilmese gidecek merciler bulursunuz.

zafer6161
09.01.2008, 22:42
ne bu ya her yenilgide bi başlık:D

Keleşoğlu
09.01.2008, 22:42
artık hedefsiz bir takım olarak önerim kalaslara milyon dolarlar vermektense altyapıdaki yürekleriyle oynayacak adamları sürsünler maclara emin olun kimse ses çıkarmaz

yns61
09.01.2008, 22:46
aynen dedigin gibi yapsın..

bu sayfaları okuduguna eminim kesinlikle girip bakıyodur. öyle tahmin ediyorum...

sakın şımarma çok çalış!

Çağatay_
09.01.2008, 22:48

Aynen öyle.. Trabzonspor un en iyi oyuncusu 2. profesyonel maçını oynayan Barış ise vay halimize..Sakın yanlış anlamayın küçümsemiyorum ama kimden ne öğrenecek.. İstanbul takımlarından örnek vermeyi sevmem ama en güzel örneği de Hagi - Emre.. Adamın iyi oynadığına bile sevinemedik yav.. Ama ben bu kardeşten çok umutluyum umarım daha daha iyi olur...

macka61
09.01.2008, 22:55
çok doğru diyorsunuz renkdaşlarben abi dediği futbolculardan birsi olsam utancımdan ölürüm

hüseyin1975
09.01.2008, 23:01
Eminim sizede çalıştığınız yerden 3ay para verilmese gidecek merciler bulursunuz.

Yanlizca omu alamamis Parasini???

Bir Türk yapsa Hain ilan edilirdi.

Baskada birsey demiyorum.

trabezonda
09.01.2008, 23:02
Baris`in iki macinida izledim. Süper yetenek. Cok calismasi lazim ve fizik gücünü biraz daha yükseltmesi gerekiyor. Ikili mücadelelerde daha etkili olmasi acisindan. Cok begendim. Insallah ilk onbirde banko olursun ve bizde altyapimizla gurur duyariz.

ilhan
09.01.2008, 23:04

Yaşınıza saygım sonsuz , yabancı yapsin Türk yapmasın, Türk yapsın yabancı yapsın.. Geçtim artık ben bunları. Kimseye öz evlat - üvey evlat muamelesi yok.. Her türlü cefayı biz çekiyoruz.

Barış kardeşimizin herşey gönlüne göre olsun. Banko ilk 11de oynamasından yanayım.

Kırıkkalespor maçı bir ölçü değildir diyenler vardı. Alın işte yine ikinci lig takımı.. Oynayanda oynamayanda gösterdi kendini..

Hüdai Pervaneli
09.01.2008, 23:07
baris gibi oyunculara ihtiyacimiz var belkide opaf la ciksaydik bu maci alirdik

Nytre
10.01.2008, 00:17
barışı gönülden tebrik ediyorum . insallah bizi utandırmaz böyle devam eder. Allah nazarlardan saklasın.

Süleyman Eruyar
10.01.2008, 11:08
dün maçı istanbulda bir cafede izledim, etrafımda trabzonsporlu olmayanlar ( tek kişi bendim bu ara) bu çocuğu çok beğendiler, ama dedikleri bir laf aslında herşeyi özetliyordu.

bu çocuk trabzonda harcanır..

Rıza ÇOLAK
10.01.2008, 13:25

Filika
10.01.2008, 16:28
Calis calis, simarmadan calis. Bu taraftar seni omuzunda tasiyacaktir sevgili Baris.

Ali Yerlikaya
10.01.2008, 16:30
Dünkü yenilgiden sonra tek tesellim oldun Baris insallah bu Trabzonsporlu dürüsünü hic bir zaman kaybetmezsin. Ve dahada calisip takimi sirtlarsin ilerde.

Mustafa K. Demirbaş
10.01.2008, 17:06
bravo sana barıs helal olsun nazar degmesın masallah

RealOttoman
10.01.2008, 17:25
İnşallah daha iyi yerlerde göreceğiz BARIŞ seni!Süpersin!

İsmail Çavuşoğlu
10.01.2008, 17:30
dünkü yenilgiden sonra kafayı yiyecektim gerçekten cok üzüldüm.
ama bir umud belirdi içimde.
işte o umudun adı:
BARIŞ MEMİŞ

zisinoli
10.01.2008, 17:46
Bu zor günlerde tek güzel olan Barış MEMİŞ...

Cafer KILIÇSOY
10.01.2008, 20:32
Bak sevgili Barış;

Bu dünyada iki tane düşmanın var

Birincisi şımarman. Yani tamam ben futbolcu oldum deyip Alişen Kandil gibi olman. 11 senedir ağır vasıta şoförlüğü yapıyorum, yani mesleğimde deneyimliyim ama dün iki tane kadını az kalsın eziyordum. Deneyimli Cafer olacaktı cani Cafer. Yani demem odur ki yarın ne olacağın belli olmaz. Tek yapman gereken büyüklük taslamadan, şımarmadan, kimseyi küçük görmeden çalış çalış çalış.

İkinci büyük tehlike Trabzonsporun şu anki yönetimidir. Ama bu aşamadan sonra pek fırsatlarının olacağını sanmıyorum. Umarım bu zorlu yolda şu anki yönetim gibi bir yönetimin eline düşmezsin

Murat Keçeci
10.01.2008, 20:35
ceyhun kanatları altına alıyordu geçen hafta 5-0lık maçtan sonra roportaj verdirmiyordu çocugua havaya girmesin diye bu maçta kim havaya girdi belli oldu ceyhun sürünürken barış yine döktürüyordu

Onur
10.01.2008, 20:38
Dün kü maçtan önce ısınma sırasında tüm ısrarlara rağmen taraftara gelmeyen tek futbolcuydu. Sanırım daha bize söylemek istediği de şuydu:"Şİmdilik yanınıza gelecek konumda değilim. Belki ilerde..."

İHSAN
10.01.2008, 20:52
işin çok zor kardeşim, dikkat et bu adamlar seni kendilerine benzetmesinler.

Can
10.01.2008, 21:18
barış sakın yazık etme kendine çok yeteneklisin daha yaşında genç çalış çalış geliştir kendini mükemmel topcu olacaksın aslanım

Emirhan Makul
10.01.2008, 21:21
geleceğin yıldızısın eğer orta sahada yanında adam olursa süper olacak senlen anlaşabilen seni aralara kaçıran seninde onu aralara kaçıracağın bir orta saha futbolcusu olursa daha üst düzey oynayacaksın helal olsun sana

Burçak
10.01.2008, 21:22
Trabzonsporda çok efsane isim oldu bilirsin.
Hepsini yazmayayım atladığım olur ayıp olur.
sana en yakın örneklerinden sadece 2 tanesini söyleyeyim.
Hami Mandıralı
Fatih Tekke

Aynen senin şuan olduğun konumdan bu taraftarın sevgilisi oldular. Bombacısı - Sultanı oldular.
Sıra sende.! Bu senin elinde.!

temel_yilmaz
10.01.2008, 21:28
kardaşım aman şımarma yeterki 25 yaşındayım alır sırtıma taşırım seni trabzonspora katkısı olacak insanları
trabzonspor bitti diyenlerin kafasında böyle düşünenlerden olma
efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir kardaşım biraz alıntı oldu ama idare edin

Rahim.K
10.01.2008, 22:18
Barış gibi Futbolcuları takımda görmek çok güzel.inşallah nazar degmez vede şımarmaz.Bu ruhunla oynadıgın müddetçe taraftarın gönlünde yerin var.Nice barışları artık.

Canİlker
10.01.2008, 22:40
barışa hep destek tam destek. trabzonsporumuza senin gibi yetenekler lazım .

TS-Tiryaki
10.01.2008, 22:46
Nazer Degmesin!!!!! http://reydelretiro.blogia.com/upload/20060109161842-nazar.jpg

Nuray
10.01.2008, 23:53
inş sende alişen gibi birden parlayıp öylece sönmessin şımarma sakın sana ihtiyacımız var

Emre7
11.01.2008, 00:20
ergin gibi emre gibi ali şen gibi sakın olma 2 maç sonrasında havalanma çalış çabala bu takımın sana ihtiyacı var...
bu takımdan avrupaya gitmek kolay çalış çabala emin ol hayallerine ulaşmak daha dakolay olacak...
sana başarılar diliyorummm

adherent_1
12.01.2008, 04:15
Sen şimdiden taraftarın gönlünde taht kurdun. Lütfen buna layık olmaya çalış. Futbolunu sürekli geliştir. Başladığın yerde kalma. Yoksa sıradan bir futbolcu olup çıkarsın. Bizi de üzersin...

Serdær
27.02.2008, 18:33
Çalış Koçum Çalış !

Ali Can
27.02.2008, 18:51
sanırım 17 değil 18 yasında

Remzi
27.02.2008, 18:52
Evet ocağın 5 inde 18 yaşına girdd:)

Ali Can
27.02.2008, 19:00
http://img519.imageshack.us/img519/6451/brsmmsma6.jpg
evet 18
17 ile arasında baya fark var

TolgaTopçu61
27.02.2008, 19:32
http://img519.imageshack.us/img519/6451/brsmmsma6.jpg

sözlesmesi sadece 2009 a kadar mi

Tanju
27.02.2008, 19:37
yattaradan da kapmış bişeler=)

Cafer Bulur
27.02.2008, 19:38
bu sözü cok kötü bir sekilde kaybettigimiz adana demir macindan sonra söylemistik.son maclardaki duruma baktigimizda barisin özellikle manisa macinin ikinci yarindaki takim arkadaslarini örnek almasinda bir sakinca yoktur bence.

Hüseyin Çümen
27.02.2008, 19:53
bence fizik olarak çok yetersiz

UmutBaykan
27.02.2008, 20:00
o 2009 inşallah uzar

Seyit Hoca
27.02.2008, 21:21
barışçım senin adına üzülsemmi sevinsemmi bilemiyorum. bu takımdaki futbolcular ve yönetimdeki şahsiyetsizler seni harcarlar gibime geliyo. inşaallah rabbim gönlüne göre verir.
ama bu takımda işin biraz zor be barış

futbolcular hakkında bir bildiğiniz mi var ? paylaşır mısınız ?

Cem Balcı
27.02.2008, 21:26
bence fizik olarak çok yetersiz

gökdenizde fizik olarak yetersiz.ilerde hepsini bi kalıba oturtacaktır.

Seyit Hoca
27.02.2008, 21:43

Sayın Kaya oldu olacak mevcut futbolcular aleyhinde de bir topic açınız. Barış a sakın örnek alma dediğiniz şu kabahatlileri futbolcu futbolcu sıralasanız , bizim de bilgimiz olsa..
Çalışmadıklarını nereden çıkardınız..? Belki futbol yetileri vasat ın altında..Buna ne yapsınlar bu yaştan sonra..? Barış yetenekli zaten..

Buradaki yazıları okuyunca dehşete düştüm..Meğer taraftar futbolcuların nerede ise tamamına kin besliyor..

Varsa bildikleriniz yazın ..yazın da ne imiş bu öfkenin sebepi öğrenelim..bizim de haberimiz olsun..
Bilmediğimiz kötü huylarını biz de öğrenelim..

Ruhsuz olacak ne yaptılar..En ruhlu Yattara mı ?
Ruhsuz olmak öyle kolay mı?
Umut yıpratacak kendini , sahada basmadık yer bırakmayacak..ruhsuz ..öyle mi..?
Çok eleştirdiğim Hüseyin çok koşacak , mücadele edecek..
En beğenmediğimiz Hasan ayağa kafa çıkacak..
Erdinç hırsından kırmızı yiyecek..
Ayman sanki Trabzon lu gibi oynayacak..vs..
Bu futbolculara ruhsuz demek çok ağır olur be..Gelin BECERİKSİZ ya da daha ağır yeteneksiz deyin..Barış a da onlar gibi olma değil de..Yeteneklerinin farkında ol..İstanbul futbolcuları gibi olma diyelim..Burnun büyümesin..İlk kazandığın para ile kendine bir Jeep çekme..Parayı buldun mu ;yukarıda yazılmış ; örnek alacağın Yattara gibi gidip bazı yerlerde bazı kişlere yedirme tarzında şeyler söyleyelim..

Kendini hiç değiştirme yeter Barış. Allah yardımcın olsun. Senin gibilerin sayısı artsın.

Takım içinde abi dedikleriniz UTANSIN!

Utanması gerekenler utanılacak neler yaptılar ?

Takımda konuşulacak tek kişi.Abilerine hiç benzeme sakın.Sana güveniyoruz.Güvenimizi boşa çıkarma.

Abilerine nasıl benzesin ki..Zaten yetenekli ..Yeteneksiz olma mı demek istiyorsunuz..?

aynen dedigin gibi yapsın..

bu sayfaları okuduguna eminim kesinlikle girip bakıyodur. öyle tahmin ediyorum...

sakın şımarma çok çalış!

çok doğru diyorsunuz renkdaşlarben abi dediği futbolculardan birsi olsam utancımdan ölürüm

Yapmayın..çok ağır itham altında bırakıyorsunuz futbolcuları..Takım olamamışsak ..Futbol oynayamıyorsak..bunu futbolcuların yeteneklerini sorgulayarak tartışalım..Utanılacak ne yapıyor futbolcular..
Top oynayamıyorlar..o kadar...

Ben Barış MEMİŞ olsam...Bu tarz nasihatlardan şöyle bir sonuç çıkarırım..Trabzonspor un şu anki kadrosu ruhsuz ve utanması gereken futbolcularla dolu..Benim bu takımda işim yok...En kısa zamanda kendimi buradan uzaklaştırayım..

gerenimo
27.02.2008, 22:01
Sayın Kaya oldu olacak mevcut futbolcular aleyhinde de bir topic açınız. Barış a sakın örnek alma dediğiniz şu kabahatlileri futbolcu futbolcu sıralasanız , bizim de bilgimiz olsa..
Çalışmadıklarını nereden çıkardınız..? Belki futbol yetileri vasat ın altında..Buna ne yapsınlar bu yaştan sonra..? Barış yetenekli zaten..

Buradaki yazıları okuyunca dehşete düştüm..Meğer taraftar futbolcuların nerede ise tamamına kin besliyor..

Varsa bildikleriniz yazın ..yazın da ne imiş bu öfkenin sebepi öğrenelim..bizim de haberimiz olsun..

Bu futbolculara ruhsuz demek çok ağır olur be..Gelin BECERİKSİZ ya da daha ağır yeteneksiz deyin..Barış a da onlar gibi olma değil de..Yeteneklerinin farkında ol..İstanbul futbolcuları gibi olma diyelim..Burnun büyümesin..İlk kazandığın para ile kendine bir Jeep çekme..Parayı buldun mu ;yukarıda yazılmış ; örnek alacağın Yattara gibi gidip bazı yerlerde bazı kişlere yedirme tarzında şeyler söyleyelim..

Abilerine nasıl benzesin ki..Zaten yetenekli ..Yeteneksiz olma mı demek istiyorsunuz..?

Yapmayın..çok ağır itham altında bırakıyorsunuz futbolcuları..Takım olamamışsak ..Futbol oynayamıyorsak..bunu futbolcuların yeteneklerini sorgulayarak tartışalım..Utanılacak ne yapıyor futbolcular..
Top oynuyamıyorlar..o kadar...

Ben Barış MEMİŞ olsam...Bu tarz nasihatlardan şöyle bir sonuç çıkarırım..Trabzonspor un şu anki kadrosu ruhsuz ve utanması gereken futbolcularla dolu..Benim bu takımda işim yok...En kısa zamanda kendimi buradan uzaklaştırayım..

bakışın, yazdıklarıniçin teşşekürler. gerçekten eline sağlık. :alkış::alkış:

oguzkoc
27.02.2008, 22:54
lazman kullanıcı isimli abim, olayı bukadar dramatikleştirecek birşey yok.. abartmışın biraz..

TS-Tiryaki
27.02.2008, 23:25
kendini cok kolay yere atiyor. bu sevdadan vazgecmesi lazim. ama gelecegi cok parlak. NAZAR DEGMESIN

Ahmet Faruk
27.02.2008, 23:40
Misur ekmeğu ye bol bol Barış. Ayakta kalman lazım....

ferhaTS87
28.02.2008, 00:54
Misur ekmeğu ye bol bol Barış. Ayakta kalman lazım....
:):) baska soze gerek yok

My
28.02.2008, 02:13
Kimsenin dikkatini çektimi bilmiyorum, Manisa maçında Tayfun 2. golü attıktan sonra sevinçten herkes yırtınırken içlerinde sadece bir tek kişi bir an önce maç başlasın diye topa koşuyordu. Hatta Barış'ın halini açın ligtv web sayfasından izleyin, çocuk şaşırıyor bir tek kendisi koşunca... Bir topa bir arkadaşlarına bakınıyor.

kaplanlar29
28.02.2008, 02:17
TRABZONLU YATTARA
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270208huzur4.jpg

SEVIYORUZZ SENIIII

kaplanlar29
28.02.2008, 02:18
Senide Seviyoruzzz Barissss

KUTADGU
28.02.2008, 08:55

Kıyasladığınız Türk futbolcular acaba hangileri..
Yattara Konusuna bu başlıkta girmemek lazım ama...
Lütfen takım içindeki ücret dengelerine bir bakın Allah Aşkına...
Yattara kaçıncı sırada...
Fiyat/performans oranına bakılınca ortaya ne çıkıyor...
Vesaire, vesaire....

Barışım, Memişim...
Yeni Umudumuzsun...
Geleceğimizin Trabzonsporunun mihenk taşısın..
İyi futbolcu, iyi insan ve karakterli bir sporcu ol..
Göreceksin, her şey daha güzel olacak...

tsmetu
28.02.2008, 10:30
daha yaşı genç ama iki kez ilk 11 sahaya cıkınca kendini bir şey sandı hava ya girdi sonrada puffff oldu ama kabiliyetli bir oyuncu çalışması lazım kendini göstermesi lazım

zeki gursoy
28.02.2008, 14:04
katılıyorum..
yazılanlar doğru lazman kardeş...
olayı başka platforma çekmeye gerek yok..
kendini topçu sanan bi sürü yeteneksiz var takımda..
takımda olupta sadece koşmak işe yaramıyor..
koşmanın sonucunu alacaksın...
sırf şut çekmek için çekmeyeceksin..
vurduğun zaman gol olacağını tahmin edeceksin..
aklın topta olsun, sözleşme tarihinde alacak olduğun ücrette değil..
sana güveniyoruz barış...

lazman kullanıcı isimli abim, olayı bukadar dramatikleştirecek birşey yok.. abartmışın biraz..

Ali İhsan
28.02.2008, 15:03
Barış'a kimseyi örnek alma, abilerine benzeme diyerek ona güzelce pompaladığımız ego sonra daha alttaki Barışlara da Barış'ı örnek alma diyerek devam eder gider...

Ben Barış'a herkesi örnek al, herkesin güzelliklerinden bir parça koy, büyüklerinin sözlerini dinle, kendini yeterli görsen bile yetersiz olduğun taraflar mutlaka vardır onları düzelt diyebilirim.

Futbolculukları bizi kızdırsa bile Hüseyin, Gökdeniz, Hasan gibi abileri her zaman Barış için büyük şans olacaktır ve olmalıdır.

Bu çocuğun takım içindeki abilerine veya hocasına karşı sizden birşey olmaz, taraftar bana öyle söylüyor diye içinden hesaplar yaptırmamıza gerek yok.

Çok efendi birisine benzemesi en büyük şansımız. Umarım bu efendiliğini sürdürürse yakın zamanda örnek alan değil, örnek alınan olur...

İnşallah, umarım...

ferhaTS87
28.02.2008, 15:52
hıc bıse yapamıyosan gokdenız ı ornek al takımı tek basına tasıdıgı cok mac oldu hem bızı satıp ıstanbul a da gıtmedı

Burak 1967
28.02.2008, 16:35

Top oynayamıyorlar..o kadar...

Yazdıkların için ellerine sağlık demek istiyorum, bu yazıyı yazmak için epeyce emek harcanmış bu açık, burada boşa laf olsun torba dolsun şeklinde yazan o kadar çok arkadaşım var ki... Bir biriyle ilgisi olmayan kavramları bile çok kolay ilişkilendirebiliyorlar ne yazık ki.

Takımımızın çoğu zaman bizi kahreden oyunu sonunda duygularımız dilimize hakim olup zaman zaman kırıcı, zedeleyici ve de yaralayıcı olabiliyor. Ben en kötü maçlarımızda bile takımın mücadelesinden yana gam vurmadım. Oyuncularımızın teknik kapasitesinin düşük olmasını, yetersiz olmalarını savunabiliriz; denileni yapacak kabiliyetlerinin sınırlı olduğunu söyleyebiliriz ama şunu diyemeyiz bence; hain, ruhsuz, para düşkünü, kumarcı, şikeci, vs..

Olaya şöyle bakmayı denesek bir de;
hami gibi topa vurmayı örnek al, yattara gibi kıvrak ol, gökdeniz gibi mücadeleci ol, ayman gibi maça asıl, şota gibi kendine güveni ol, vs.. illa şunun gibi olma, bunun gibi sırıtma, onun gibi kaçma, .. demek zorundamıyız....

Sana güveniyoruz Barış Memiş, sen sen ol önce kendine bir hedef koy, inancını ve kendine güvenini yitirme ve de en önemlisi şanlı Trabzonspor tarihine vakıf ol, bunlar seni amaçlarına ulaştıracaktır kuşkun olmasın.

Saygılar...

Mustafa AYDIN
28.02.2008, 18:12
Barış sen,Şenol'u Necati'yi,Kadir i,vs vs bunları örnek al

Yani para için değil forma için oynayan oyuncuları örnek al...

Misina
28.02.2008, 18:47
Geleceğin Gökdenizi Senden Çok Şey Bekliyoruz.

demir
28.02.2008, 18:54
barış sen sen ol kımseye uyma bıldıgını yap :D ben senın konusmalarını dınledım basından sonuna kadar bukadar fanatık oldugunu soleyen belkı senden ıcokl senın ıyılıgını dusenen ınsanların yaptıgı yorumlara bakıyorumda hıc bırısı senın soyledıklerınden ıdeallerınden ıyı degıl bu takım yusufu yedi senı yemeyecek gusel kardesım sen gururumuz olacaksın ınsallah

smertkan
28.02.2008, 19:55
Özkan SÜMER Gökdenizi ilk oynattığında 17 yaşındaydı yanılmıyorsan bir gs maçında sağ bek oynamıştı.
O zamandan belli etmişti.Belki Sonra oynayamadı ama Gün Geldi Gökdeniz Oldu.Barışta öyle Oda bir gün adını hepimizin gönlüne yazacak.Biraz gayret biret hoca teşviği ile oda olacak.Bize düşen sabırla beklemek.Hepimiz onun dev adımlarla gelmesini beklesekte bu yaştaki performansı ne gerektiriyorsa ondan geri kalmaması yeterlidir.Ona taşıyabileceği yükü yükleyerek geleceğimize hazırlamalıyız.Bu nedenle beklentilerimizi yükselterk ona taşıyamayacağı yükü yüklersek onu kaybedebiliriz.O bizm karıncamız olacak ama taşıda taşımasını beklemek pek akıl karı değil.Taş altında karınca karınca kararınca bekliyoruz Barışı vakit tam olunca.

Ama vakit ne olmalıya gelince 20 yaşta genç olur.23 te kendini gösterir ve Ustalar sınıfına adım atar 27 en verimli çağıdır 30 dan sonra ise artık emektar sınıfına geçer.Bu forumda 25 yaşındaki umut için hala genç denildiğini unutmadığım için yanıtladım bu soruyu.25 olgunluk yaşıdır Futbolda, 25 inde olmayan daha olamaz.Ama biliyorumki Barış 20 sinde bu takımın as oyuncusu olacaktır.Asıl olmazsa şaşmak lazım.

Şuayip Aydın
28.02.2008, 20:16
Barış sen,Şenol'u Necati'yi,Kadir i,vs vs bunları örnek al

Yani para için değil forma için oynayan oyuncuları örnek al...

aynen katiliyorum sana bak stepanova adam bura geldi paraya degil formaya oynamaya basladi

İdris Toksoy
28.02.2008, 20:55
barış memiş gelecek vaadedn bir oyuncu.ilerde çok faydalanacağımızı düşünüyorum.

asimavi
29.02.2008, 11:11
BariŞ GeleceĞİn GÖkdenİzİ Evet...ama GÖkdenİzden Daha Yeteneklİ OlduĞu Kesİn...

...bariŞin Yanina Bİde Fatİh Gİbİ Bİ Forvet ...bİrde OgÜn Gİbİ Bİr Defans Çikarsak Alt Yapidan Varya ....tadindan Yenmez O Zaman....:)

ilteriş
29.02.2008, 12:36
Barış çok çalışmalı.İnşallah kaybolmaz.

Emirhan Makul
29.02.2008, 19:09
inşallah oynar bu maçda

Muhammed KOÇ
29.02.2008, 19:19
mükemmel olması için çalışması gerekiyor,evet.ama şu isimler arasına yürümeden rahatlıkla girecek kalitede bir oyuncumuz ..

ayrıca teknik becerisi yattara kadar olmasa da gökdenizden iyi.ileride gerçekten onu izlemesi zevk verecek ..

cyberentalpi
29.02.2008, 20:05

ona kalirsa gokdenizi de ornek almasin

zafercalikoglu
29.02.2008, 20:56
akıllı ol barış,2 macla topçu olunmaz
neden bu aralar yedek sorgulasın kendini

Gamze
29.02.2008, 21:31
Gencecik bir topçuyu 2 günde göklere çıkarmak ne kadar tehlikeliyse, diğer 2 günde yerin dibine sokmak da aynı derecede tehlikelidir. Başka diyeceğim yok. Yolu açık olsun.

DeAgLeMaNyAq
29.02.2008, 21:57
Devre arasındaki Barış'tan eser yok ne yazık ki...

Punisher-61
29.02.2008, 22:08
Devre arasındaki Barış'tan eser yok ne yazık ki...
bizi sampiyon yapmasini mi bekledin??

bence ersun yanal en dogrusunu yapiyor..yavas yavas hazirliyor..
su anki kadroya bakilirsa baris bir cok futbolcudan kat kat daha iyi bunu kendiside biliyor ama havalara girmemesi ve simarmamasi icin ersun yanal onu yedekte tutuyor

DeAgLeMaNyAq
29.02.2008, 22:14
Elbette şampiyon yapmasını bekleyecek halimiz yok, ama şu takımda Gökdeniz ve Yattara'dan sonra topun yakıştığı bir başka isimde yok ne yazık ki...

yaranozlu
29.02.2008, 22:18
bu çocuğa şans vermemesi düşündürücü, kaybedecek birşeyi olmayan Trabzonun bu saatten sonra Barışı gözü kapalı her maç ilk onbirde oynatması gerekirken son 15 dk falan alıyo, maç da kapanmış ve stresliyken. Barış ı da taraftar olarak çok büyütüp yıldız yapmamak gerekir, çocuk yıpranabilir. Sadece şans verilmeli bence, eleştirmeden...

LazAnisT
01.03.2008, 00:19
Bu çocuğa bir haller oldu.Yedek soyunmakmı etkiledi anlamıyorum.15 Dakikada tek bir olumlu hareketi yoktu.

Emiroğlu
01.03.2008, 00:27
Arkadaşlar,biraz ince düşünün...

Ben Trabzonspor antrenörü olsa idim ;

kendini yavaş yavaş ,sindire sindire hazırlardım.B.kunu çıkarmadan tabi...

Ayrıca,

Bugün ki zeminde siz olsanız içiniz rahat sürebilir miydiniz çocuğu sahaya ?

ferhaTS87
01.03.2008, 00:34
bugun barıs pek ıyı sayılmasdı gercı eksık kalmıs bı takımda az sure aldı ama ıns kasımpasa macında ıyı oynar gokdenızde yok malum takımda baska hucum cu yok

Volkan
01.03.2008, 00:37
bu cocukta iş+yetenek+hırs+disiplin var 1 sene daha pişer se cok iş var barışta

Bayramm61
01.03.2008, 00:43
Gelecek vadeden tüm genclerimizi PISECEK diye yedek kulubesine oturtmayi brakmadikca onun sonuda ergin, alisen ve digerleri gibi olucak...gökdenizden beri tek fulbolcu cikmadi--nedenmi ? eh pisecekler...pissinler bakalim....

barış90
01.03.2008, 09:03
tabı yazdıklarımızı kendısı okuyorsa konusyorum
cok calıs cekınme hocandan sık sık forma ıste

Mertcan
01.03.2008, 09:25
ya bu çocuğu neden ilk 11 de başlatmıyo bu adam??

küçük gökdeniz resmen ya..

yazık oluyo son iki maçtır 75 te koyuyo 15 dakkada anca ısınır zate!

Mertcan
01.03.2008, 09:26
tabı yazdıklarımızı kendısı okuyorsa konusyorum
cok calıs cekınme hocandan sık sık forma ıste

yoksao barış senmisin:D

dolaylı
01.03.2008, 19:53
sayın lazman barış memiş bunları duyunca kendini maradona zannedecek. maalesef tam hayal kırıklığı çok şişirmişler eğer alt yapıdan çıkan en iyisi bu ise vay trabzonun haline ersun yanal iki maç zor sabretti hala ersun oynatmıyor diye eleştirenler var bu kadar yetenekli ise ersun kasıtlımı oynatmıyor, adam görmüyormu sadece çalımla bu işler olmuyor inşallah yanılırım

Atakan
01.03.2008, 20:33
Arkadaşlar,biraz ince düşünün...

Ben Trabzonspor antrenörü olsa idim ;

kendini yavaş yavaş ,sindire sindire hazırlardım.B.kunu çıkarmadan tabi...

Ayrıca,

Bugün ki zeminde siz olsanız içiniz rahat sürebilir miydiniz çocuğu sahaya ?

Katılıyorum

Burak Bıyıklı
01.03.2008, 20:34
bence biraz daha iyi eğitilmeli zaman tanınmalı aynı fenerin uğur borala yaptığı gibi

kudu_61
01.03.2008, 20:46
çok güçsüz
ciddi olarak kondisyon yüklemen gerek

Seyit Hoca
01.03.2008, 22:21
sayın lazman barış memiş bunları duyunca kendini maradona zannedecek. maalesef tam hayal kırıklığı çok şişirmişler eğer alt yapıdan çıkan en iyisi bu ise vay trabzonun haline ersun yanal iki maç zor sabretti hala ersun oynatmıyor diye eleştirenler var bu kadar yetenekli ise ersun kasıtlımı oynatmıyor, adam görmüyormu sadece çalımla bu işler olmuyor inşallah yanılırım

sayın dolaylı
ben yazımda Barış Memiş in oynadığı futbol hakkında pek yorum yapmadım.Trabzonsporlu futbolculara utanmaz,ruhsuz gibi yakıştırmaları reva bulan kişilere sitem ettim.
Güya bu futbolcular örnek alınmazmış.Bunlar fena insanlarmış.
Örnek alınabilecek iki futbolcunun adı ise Gökdeniz ve Yattara olarak zikredilmiş..Pehhhh!Pehh ki pehh...
Birazcık mazi diyorum..Gökdeniz ve Yattara...bi daha pehhhh!( Benim oğlum Barış yaşlarında ve futbolcu olsa örnek alma diyeceğim ikilidir bunlar)
Ben bu durumlara dikkat çekmek istedim..
Barış a da şımarma dedim..Derim herhalde..büyüğüyüm..:)
İşimiz gençlere nasihatla geçmiyor mu zaten bu devirde.... :)

BEYTEKİN61
04.03.2008, 11:26
her futbolcunun iyi yönlerini örnek al. bence barış geleceğin yıldızı. trabzonsporu sırtlayacak futbolcudur.

Mehmet Fırat
04.03.2008, 12:59
Gökdeniz'in azmini, Yattara'nın yeteneğini, Hüseyin'in (sadece) Trabzonspor'luluğunu örnek al Barış. ;) :)

KUTADGU
04.03.2008, 13:33
Tolga topu tut.

Hüseyin kafanı kaldır da pas at.

Tayfun elini kırmayayım senin.

Fırat sok kartını cebine.

Yattara artizliğin lüzümu yok.

Ayman adama vurma.

Serkan kendini bu kadar hırpalama.

Barış, çalış, çalış daha çok çalış.

Milli Maarif'e kutlu ve de hayırlı olsun yeni okuma fişlerimiz.

Muhammet
04.03.2008, 14:32
oyun stili gökdenizinkine çok benziyor iyi yetişirse yeni gökdeniz'imiz hazırda bekler(umarım sadece futbolculuğu benzer)

krdnz
13.03.2008, 20:10
gökdeniz 10 yılda çok büyük iz bıraktı arkasında,inşallah barış gökdenizi aratmaz bizlere

_SeRKaN_
13.03.2008, 23:37
Bu çocuk bu işi kıvırır..Ama inşallah şımarmaz..

Emiroğlu
14.03.2008, 00:59
Barış çalış daha çok çalış...

Büyü sonra...

Yaşın 27 ye gelsin.

Dön bir bak arkana.

Takımın çoğu maçını kurtarmışsın.

60 küsür maç , ard arda ,sakatlanmadan,bahane üretmeden oynamışsın.

Formanı çocuğun gibi sevmişsin.

Çok defans oyuncusunun belini kırıp,milletin " OHAAA " diyeceği golleri çakmışsın !

Çoğu yatan adamın yükü omuzlarına binmiş,üstesinden gelmişsin.

Milli takıma yükselip,öyle bir gol atmışsın ki ,Trabzonsporlu olmayanlar bile , " MARADONA GİBİSİN BARIŞ ! " diye nağralar atmış !

Diğer takımlarda ki futbolcular ,kötü oynadığın, akabinde kırmızı kartı görüğün maç sonrasında " BARIŞ ÇIKTIKTAN SONRA RAHATLADIK " desinler...

Bir gün külüpte 4 - 5 futbolcu parasına eşit , transfer teklifi gelsin.Sende 5 ÇUVAL PARA KAZANDIRARAK ayrılmak istediğini açıkla...Sene sonu bedavaya ama daha çok kendi istediğin takıma gitmek varken !

Sonra , arkandan BAŞKANIN , " BARIŞ YILDIZ DEĞİLDİ " desin...

Basına açıklama yap " BAŞKAN BENİM BABAM,BENDE OĞLU GİBİYİM ! " diye...

Sonra havaalanına git,sadece eşin,çocuğun anan baban seni uğurlasın...

Seni yıllarca "BARIŞ BURAYAAAA" diye çağıran binlerce VEFALI ! taraftardan ara ki bulasın !

Çalış oğlum çalış ! Ya da , arada bir çalış , arada bir İBRET AL !

Allah sonunu benzetmesin !

Selman
14.03.2008, 01:11
Emiroğlu, ben sanki bu futbolcuyu biyerlerden hatırlıyorum.:(

Kendi adıma bu güzel yazı için teşekkür ediyorum sana, duygulara tercüman olmuşsun.

ÖzGür Ayar
14.03.2008, 01:23
2-3 saat önce konuştuk barışla beklentilerin farkında. Çalışması gerektiğini çok iyi biliyor.

keles76
14.03.2008, 03:04
Ben Barisi Gorunce Sadece Is Yapar Diyorum Zaten Simarirsa Boylede Kalirsa Gidecegi Yer 1.lig Olur Ben 32 Yasindayim Baris Gibilerden Sergen Okan Emre Caner Tugay Gokdeniz Arda Haric Takima Ilk Senelerinde Katki Yapani Olmadi Onunda Olmayacaktir Normaldir Onemli Olan Surekli Kendisini Gelistirmesidir Buda Hirsla Calismayla Olur Baska Yolu Yok. Ha Soyle Bi Bes Sezon Oynasin Sonra Isterse Simarsin Isterse Dama Ciksin Ama Bi Pissin

Ali İhsan
14.03.2008, 09:35
Barış şımarmaz, çok mütevazi bir çocuğa benziyor. Ama çok ters hareketleri var, Kasımpaşa maçında iki kere indirdiler yüreğim ağzıma geldi. Bu tarz darbelere dayanacak fiziği yok henüz o yüzden şu süreçte biraz şanslı olursa ve fiziğini geliştirirse bu takımı satılana kadar sırtlar...

winner
14.03.2008, 09:35
Barış çalış, çok çalış sonrada Gökdeniz abin gibi şike yap...

Merak etme bu taraftar seni bağrına basar...

Hekimoğlu
14.03.2008, 09:49
bu çoçuk başaracak ben inanıyorum.

sena
14.03.2008, 09:52
Bu kadar baskıda şaşıracak bu çocuk.

sbay
14.03.2008, 13:38
Konuşmalarınıda ne oldum bi havası yok...beklentilerin farkında olması onun için bi bakıma avantaj...sonuçta bu beklentileri karşılamak ve büyük topçu olmak isticektir..bu beklentilerin neden kaynaklıdığınıda biliyor...neden erginden beklenti yokta bundan var..çünkü taraftar bu adamın diğerlerinden farklı yeteneklerini olduğunu görüyor...bu beklentiye cevap vermek içinde barış çok çalışması gerektiğinin farkında.

Kasım Hilal
14.03.2008, 14:07
Barış artık daha çok çalışmalı..
Aha Gökdeniz de gitti..

Kalkinmali
14.03.2008, 14:09
birakin ula habu usagin yakasini :D

ÜNAL
14.03.2008, 14:14
birakin ula habu usagin yakasini :D
Öyle olur mu:)
Trabzonspor la şaha kalkacak şaha ;)

yns61
29.04.2008, 00:34
Barış Memiş!. Çalış, Çalış, Daha Çok Çalış!!.

Erdal
29.04.2008, 01:06

Büyü sonra...

Yaşın 27 ye gelsin.

Dön bir bak arkana.

Çok defans oyuncusunun belini kırıp,milletin " OHAAA " diyeceği golleri çakmışsın !

Milli takıma yükselip,öyle bir gol atmışsın ki ,Trabzonsporlu olmayanlar bile , " MARADONA GİBİSİN BARIŞ ! " diye nağralar atmış !

Diğer takımlarda ki futbolcular ,kötü oynadığın, akabinde kırmızı kartı görüğün maç sonrasında " BARIŞ ÇIKTIKTAN SONRA RAHATLADIK " desinler...

Bir gün külüpte 4 - 5 futbolcu parasına eşit , transfer teklifi gelsin.Sende 5 ÇUVAL PARA KAZANDIRARAK ayrılmak istediğini açıkla...Sene sonu bedavaya ama daha çok kendi istediğin takıma gitmek varken !

Seni yıllarca "BARIŞ BURAYAAAA" diye çağıran binlerce VEFALI ! taraftardan ara ki bulasın !

Arada bazı yerler atlanmış tabi :)) . Ne ise olur o kadar ...Tam tersi Allah sonunu benzetsin...Barış da giderken bu takıma para kazandırsın..Sonra aradan yıllar da geçse biz onu bizim barış diye analım...Tıpkı bizim Ai Kemal, Bizim Hami, Bizim Fatih, Bizim Gökdeniz gib ..........

Tunga
29.04.2008, 01:45
Kamuoyuna Duyurumuzdur! - Hakkımızı Yedirmeyeceğiz!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8810

Yok, "Trabzonspor'un hakkı gaspedilsin, bana ne" diyorsanız, sakın yukarıdaki bu başlığa uğramayın!

b_m_61
29.04.2008, 07:27
hagi'nin emreye ders verdiği gibi yattarada barışı idmanlardan sonra çalıştırsın diycem ama nerdeee:D idmandan sonra ps de pes 6 çalıştırıyodur yattara ona=) hem biz futbol öğrensin derken sonra yattara gibi oturduğu siteden şikayet gelir mazallah...daha yazarken vazgeçtim çalıştırmasın=)

Samet Başdağ
12.05.2008, 14:24
çok çalışmalı çok
özel hayatınada dikkat etmeli başka genç arkadaşlarımız gibi camel sigarası içmemeli...bu çocuk eriyip gidecek ona yanıyorum

zarge
14.05.2008, 17:34
ya tamam bu sene takım kötü gidiyor,oyuncular kalitesiz ama sizce bu yıl oyunun sonunda barış memişin sokulması ne kadar doğruydu sizce?adeta eziliyordu 2'li mücadelelerde....

Muhammed KOÇ
14.05.2008, 17:44
akımı bir kişinin üzerine yıkmak her zaman haksızlıktır.barış daha bu yükü kaldıracak birpozisyonda ve yaşta değil. bu dediğimiz şekilde çalışıp kendini geliştirmesini bekliyoruz..

Emirhan Makul
25.05.2008, 16:35
barışın sabit bir mevkisi yok galiba serbest oynayabiliyor ama bu sene solda denenebilir arkasında cale var yanında colman var forvetde onlan yardımlaşan biride alınırsa barış iş yapar

EMHOTEP
25.05.2008, 17:17

Büyü sonra...

Yaşın 27 ye gelsin.

Dön bir bak arkana.

bu yazının barışla ne alakası var.
gökdenizi taraftarımızın bir kısmı çok seviliyor ama bende dahil bir kısmı bahis olayından dolayı bir türlü içimize sindiremiyoruz.gökdeniz keşke futboluyla akıllarda kalsaydı.fatih tekke,gökdeniz yüzünden silahıyla istanbulda havaalında görünmeseydi.yazacak çok şey var bunları yazıp barışı gibi bir fidanın başlığını kirletmemek gerek.sporcunun zevi çevik aynı zamanda da AHLAKLISI lazım bize.barış inşallah böyle bir futbolcu olur trabzonsporumuza...

Emo91
26.05.2008, 15:09
vücudunu gelistir, takima daha fazla faydali ol, yane asiri derecede calim atma, ortalarini gelistir ve sol kanata bize cristiano ronaldo ol.....

SERDAR-61
26.05.2008, 15:18
barış abisi git dolaş hava sıcak yaz geldi etraf cıvıl cıvıl hadi göreyim seni:D
şaka bir yana iyi çalış ilk önce güçlen zaten tekniğin güzel yalnızca antremanları aksatma
ABİ TAVSİYESİ;)

Cemalettin Taşkın
26.05.2008, 15:41
barış memiş son 4 maçta niye oynamadı. ersun yanal takım deniyorken ilk 11 de çıkmaması ilginç.

acaba garanti olduğu için mi oynatmadı yoksa sakatlığı filan mı vardı?

Mayls
26.05.2008, 16:58
barış memiş son 4 maçta niye oynamadı. ersun yanal takım deniyorken ilk 11 de çıkmaması ilginç.

Ilk maclarinda pek göze batmadi ama Besiktas macindan sonra basin yavas yavas Dünya yildizi yapti Baris'i. Baris'in fazla ucmamasi icin yedek oturmasi gerekiyordu yani.

Özkan
26.05.2008, 23:19
Barış'ın asıl şimdi çok çalışması gerekiyor. Artık rekâbet var takımda.

Kazım Uzunboy
27.05.2008, 04:06

Ilk maclarinda pek göze batmadi ama Besiktas macindan sonra basin yavas yavas Dünya yildizi yapti Baris'i. Baris'in fazla ucmamasi icin yedek oturmasi gerekiyordu yani.

Çok yerinde bir açıklama :alkış: :alkış:

Nytre
27.05.2008, 05:23
medyanin sirf haber yapmak icin gereksiz miktarda GAZ verdigi barisin sucu yok bu durumda. ama hareketin yeri ve zamanlamasi dogrudur. ersun hoca da oyuncularinin GAZLA degil AKILLA oynadiklarinin idrakina varmis profesyonel birisi.

Hamdi Karamahmutoğlu
27.05.2008, 07:42
Simdi kendini gostermeli.
Yeni takimda forma sansi bulursa ne ala.
Yoksa kiralanacaktir.

Birtan Karaman
28.06.2008, 17:13
bu sene herkes barısı konusacak ben ıddıa edıyorum..

DNA-TS
28.06.2008, 17:16
bayadır sesi soluğu çıkmıyor umarım çalışıyordur..çünkü bu ortamda forma bulması geçen seneye göre daha zor..

OYılmaz
28.06.2008, 17:17
Eğer Barış Arjantinli ya da Brezilyalı olsaydı şu an Barcelona , Chelsea gibi takımlar peşine düşmüştü en korktuğum şey Barışın bir maçta berbat oynaması ardından sönüp kapı dışarı edilmesi Türkiyede futbol böyle bir şey..

Özkan
28.06.2008, 21:27
Barış, çok çalış. O kadar çalış ki herkes senin çok büyük yıldız olacağını düşünürken yönetimin hayâtının sonbahârını yaşayan bir Afrikalı'ya bir çuval para getirsin ve sonra taraftâr ve teknik hey'et seni silsin. Sen de dünyâ çapında yıldız olabilecekken futbola küs ve orta sınıf takımlarda çorba parasına top koştur.

Burak_52
29.06.2008, 00:41
barış büyük bi top cambaıyla antremana çıkması bile güzel bi olay yattaranın yanında çok şey öğrenecektir

macka61
29.06.2008, 00:53
barış büyük bi top cambaıyla antremana çıkması bile güzel bi olay yattaranın yanında çok şey öğrenecektir

aynen sana katılıyorum emrede hagiyle birlikte çalıştı şimdi öenmli topçulardan biri

Baggio
29.06.2008, 02:08
Eğer Barış Arjantinli ya da Brezilyalı olsaydı şu an Barcelona , Chelsea gibi takımlar peşine düşmüştü en korktuğum şey Barışın bir maçta berbat oynaması ardından sönüp kapı dışarı edilmesi Türkiyede futbol böyle bir şey..
Katiliyorum:alkış:

Tanju
29.06.2008, 03:30
Barış'ın fiziken kendini geliştirmesi şart

legendUFUK
29.06.2008, 08:59
Barış...mükemmel bi yetenek...Ya Gökdenizlerden büyük bi isim olacak...
ya da Ali Şen abisi gibi kaybolup gidecek !!!

Barış da Gökdeniz gibi el altından fenerbahce ile anlasırsa bigün, Gökdeniz için ne düşünüyorsam onun için de düşünürüm...

++++Biz Tüm Türkiye'yi karsımıza alarak Gökdeniz'e sahip cıktık...ama o ne yaptı...Kulübü bırakıp gitti....Ama para için ama baska bişey için...GİTMİYECEKSİN ARKADAŞ.....

NOT: bi futbolcu SÜPER top oynuyo diye ona diğer futbolculardan fazla imtiyaz gösterip, yanlıslarını görmezden gelmeyin...

matalar
29.06.2008, 13:18
bence düşünmeden formayı emanet etmek lazım. önümüzde gs örneği var:barış,serkan,m.topal,uğur,emre güngör bunların hepsinin 1 yıl içinde yıldızı parladı. bizim barışın ne eksiği var onlardan

butthead
29.06.2008, 14:17

Barış da Gökdeniz gibi el altından fenerbahce ile anlasırsa bigün, Gökdeniz için ne düşünüyorsam onun için de düşünürüm...

++++Biz Tüm Türkiye'yi karsımıza alarak Gökdeniz'e sahip cıktık...ama o ne yaptı...Kulübü bırakıp gitti....Ama para için ama baska bişey için...GİTMİYECEKSİN ARKADAŞ.....

NOT: bi futbolcu SÜPER top oynuyo diye ona diğer futbolculardan fazla imtiyaz gösterip, yanlıslarını görmezden gelmeyin...

nasıl böyle bişey söyleyebiliyosun arkadaşım adam kendi memleketinde can-mal güvenligi kalmamış
adam yıllarca kulübümüze canını vermiş şu yaşında yurtdışına gitmiş GİTMEYECEKSİN ARKADAŞ diyosun
bu mantaliteyle cok insan harcarız biz :mad: GÖKDENİZ'ler illaki yetişecek TS de o hiç bitmez ama yıllarca harcanmış emege gçzyaşına forma aşkına biraz saygı;)

AYYILDIZ
29.06.2008, 14:25

Gökdeniz'e haksızlık etmeyelim 18 trilyon bütçe sağladı takıma yoksa bu kadar adamı imkanı yok alamazdık kendisine teşekkür etmeliyiz.

legendUFUK
29.06.2008, 18:50
nasıl böyle bişey söyleyebiliyosun arkadaşım adam kendi memleketinde can-mal güvenligi kalmamış
adam yıllarca kulübümüze canını vermiş şu yaşında yurtdışına gitmiş GİTMEYECEKSİN ARKADAŞ diyosun
bu mantaliteyle cok insan harcarız biz :mad: GÖKDENİZ'ler illaki yetişecek TS de o hiç bitmez ama yıllarca harcanmış emege gçzyaşına forma aşkına biraz saygı;)

Şimdiii; bririncisi BU BENİM DÜŞÜNCEM....!!!sadece beni bağlar...

ikincisi; ben Gökdeniz'in can güvenliği yüzünden gittiğine inanmıyorum....BANA GÖRE!

üçüncüsü hadi diyelim can güvenliğinden dolayı gitti...Sorarım sana Gökdenizinki can da fatihinki patlıcan mı...o nasıl trabzona dönmek istiyo...Kİİİİİ ASIL OLAYLAR ONUNLA ALAKALIYDI...

Halil Atalay
29.06.2008, 18:51
çalışması lazım forma için yok alamaz bukadar adam boşunamı alındı

legendUFUK
29.06.2008, 18:52
Gökdeniz'e haksızlık etmeyelim 18 trilyon bütçe sağladı takıma yoksa bu kadar adamı imkanı yok alamazdık kendisine teşekkür etmeliyiz.

ben bu düşünceye saygı duymakla beraber....KATILMADIĞIMI SÖYLEYEYİM...

18 trilyon kazandırdı diye n'apayım yani...bu mudur senin kıstasın...o zaman söyle bi mantık ortaya cıkıyo; FENER 28 TRİLYON VERSEYDİ VE FENERE GİTSEYDİ,YİNE TRABZONSPORA KATKI YAPMIS AOLACAKTI VE ONU ONURLANDIRACAKTIK...

fb rubin aynı değil deme...OLAYA SÖYLE BAK...BU TAKIMIN EN BÜYÜK YILDIZI TAKIMI BIRAKIP GİTTİ...

Cafer Bulur
29.06.2008, 18:56
katiliyorum.buradan gökdenize bir kez daha tesekkürlerimi bildirmek istiyorum.
baris a gelince.gecen sezonun sonuna dogru büyük bir fiziki düskünlük yasadi.
bu eksigini kapatmasi icin bu sezonki hazirlik kamplarinda en cok calismasi gerekenlerin basinda geliyor.
sayet fizik olarak güclenirse bu sezon bize faydali olacagini düsünüyorum.

Egemen
29.06.2008, 18:58
barış memişle alakalı başlıkta gökdenizin tartışılması garip gelmiyor mu kimseye..

barış bakma sen bu son yazılanlara..

çalış, daha çok çalış kardeşim..

cengizalioğlu
bu takımda arkasından konuşulacak en son kişi gökdenizdir bu çocuk aziz yıldırıma rest çekip sadece trabzonda oynarım deyince azizin gazabına uğradı ve azizin tetikçisi şekip tarafından kandırılarak ifade verdirdiler soruyorum size iddia oynamayan futbolcu varmı yok buna ben şahidim işyerim istanbulda grenpark otelin yanında fenerin rakipleri orda kalıyo ve hemen hemen hepsi direk iddianın yolunu tutuyo ama maalesef o zamanki yönetim sahip çıkamadı çocuğa ve keşke diyorum takımda gökdeniz kadar hırslı başka oyuncularda olsaydı

ÖmerFarukYılmaz
Özellikle futbolun sadece ofansif olmadığını öğren ve defansif anlamda çok yüklen kendine...

Serdar A
29.06.2008, 19:00
Eminim , Barış adının geçtiği her yerde Gökdeniz'in de anılıyor oluşundan fazlasıyla rahatsızlık duyuyordur .

Emiroğlu
29.06.2008, 19:02
Acilen vücut çalışıp omuzlanması , güçlenmesi gerekiyor.

Halil Atalay
29.06.2008, 19:04
evt barış memiş olsun konumuz

f1bekir
29.06.2008, 19:10
gökdenize laf ediyorsanız aynı lafı fatihe de etmeniz lazım. fatih gelmek istiyormuş...geçin bu lafları.zamanında gitmek için elinden geleni yapmadı mı? ha takımı düşünerek en iyi bonservis bedelini veren takıma gitti,teşekkür ediyoruz.gökdeniz de aynısını yaptı, ona da teşekkür ediyoruz. üstelik fatih öz be öz trabzonlu, ya gökdeniz nereli?
bunlar profesyonel futbolcular kardeşim,ayağı falan kırılsa,futbol hayatı bitse üç gün sonra kimse tanımaz onları. onun için ben de olsam onların yaptığının aynısını yapardım.kafamın rahat olacağı, daha fazla para alacağım yere giderdim.avni akerde bi maç kötü oynayınca küfür yemekten iyidir.
gökdeniz ve fatih doğru olanı yapmıştır, laf yok. keşke büyük liglerden birine gitselerdi daha iyi olurdu.ama yine trabzonsporluluklarını gösterip takımlarına daha fazla para kazandırdılar, tekrar teşekkürler...

f1bekir
29.06.2008, 19:15
barış memişe gelince... benim köylümdür,başarılı olmasını çok isterim. ama çok fazla çalışması gerek.zaten ufak tefek, bu eksikliğini güçlenerek kapatması lazım.herkesten çok çalışması lazım. tekniği çok iyi ama daha çok koşmalı ve daha güçlü olmalı. tembellik etmezse çok iyi bir futbolcu olacak.bizim de onu şımartacak hareketlerden uzak durmamız,aynı şekilde onun da şımarmaması gerek.

Gökhan ÖZDEMİR
29.06.2008, 20:14
bu çocuğa bu kadar baskı yapmayın.daha çok genç.

Osman Yavuz
29.06.2008, 20:19
Acilen vücut çalışıp omuzlanması , güçlenmesi gerekiyor.Aynen katılıyorum.İlk önce teknik kapasitesinin yanında fizik gücünü geliştirmesi lazım.İkili mücadelelerde hemen yıkılıyor yere.

Ali Özcan
29.06.2008, 20:21
Barış ın top oynarken kafasını kaldırması lazım...Kafayı yere dikip saha bitinceye kadar çalım atmaya çalışıyor...Çok yetenekli ama oyun görüşü şu anda çok dar...Geliştirecektir kendini oynadıkça...Gökdeniz den daha iyi olmasını bekliyorum...Gökdeniz ilk oynadığında bütün ortaları kalenin üstünden aut oluyordu :)

legendUFUK
30.06.2008, 13:57
*** Evet konumuz Barış...ama konuyu acan kardesimiz (HAKLI OLARAK) barıs-gökdeniz benzetmesi yaptığı için buralara geldi bu konu...[/COLOR][/B]

*** Gökdeniz, Trabzonspor'da oynarken Aziz Yıldırım'la aralarında anlastıklarını ve bi miktap para aldığını KABUL ETMİŞTİ !!!
***Buarada ben Fatih giderken yanlıs yaptmadı demedim ki bana göre o da zamansız bi şekild egitti...ama bi gerceği vurguladım, suan demiyomu DÖNMEK İSTİOM diye!!! ben o sözü FATİH in can tehlikesi yokmu diye söledim...Ya Allah askına YAZILANLARI DİKKATLİ OKUYUN Kİ ANLAYABİLESİNİZ !!!

***Her (daha cok para alan) takımdan ayrılsaydı bugün Trabzonspğor diye bi takım yoktu...
Ünal lara da DAHA COK PARA VEREN CIKIYODU ama gitmiyorladı...Haaa isteyen gitsin...onların gitmeye hakkı varsa, benim de onları SEVMEME hakkım var...

***GELELİM; BARIŞ KARDEŞİMİZE...;

Barış, mükemmel bi yetenek...Ama Kurt HOCA Ahmet Suat Özyazıcı'nın deyimiyle;
''BARIŞ BU KAFAYLA YILDIZ MILDIZ OLMAZ,HATTA FUTBOLCU...'' dedi...

ama su da var, TAKIM OYUNUNU BENİMSERSE VE KENDİNİ GÜÇLENDİRİRSE VE DE SIMARMAZSA (ki suan sımarmayacak gibi görünüyor, karakterli birine benziyo) BARIŞ TÜRKİYE'NİN 1 NUMARALI YILDIZI OLUR... ARDA MARDA HİKAYE !!!

SarR52
01.07.2008, 00:08
bu nee yaaa hayret bişey yaa sapla saman hep biribiirine karışmak zorundamıııı.....

barışş sen bunları okumaa çalış arkadaşım çalış biz senden çok şey bekliyoruz....

Not : site yönetimi her konuya balıkama atlayanalrın başlık gözetmkesizin farklı konuları tartışanların yazılarını ne zaman silmeyi düşünüyolar acaba.... kınaaa gelid yaaaa hayret bişeyyy

Selçuk Aydın61
01.07.2008, 00:11
barışın ersun hocanın aklındA oldugunu tahmin ediyorum ama yıldız olması için şımart mıyacagını tahmin ediyorum çok yıldız adayımız lüx araba kurbanı oldu :(

ilhan
01.07.2008, 11:02
Barış dün gördüğüm fotoğraflarda Gökhan Ünal'ın yanındaydı sürekli :)

Geçen sene takımda Barış'a yol gösterecek, abilik yapacak ve hucümda yardımcı olacak futbolcu sayımız azdı. Ama bu sene Barış'a teknik heyetle beraber yardımcı olacak bir sürü futbolcu var.

Sana inanıyoruz Barış!

Bu sene en çok seni konuşmak istiyoruz. Haydi utandırma bizi!

OnurKul
01.07.2008, 11:07
umarım müthiş performansıyla ligde oynadığı oyunu avrupa görür...

zafercalikoglu
01.07.2008, 15:32
bu sene barışın senesi artık

İskender
01.07.2008, 15:51
Barışı gs ve belediye maçında tribünde izledim...

Keşke izlemeseydim inanılmaz hayal kırıklığına uğradım, iki metre önündeki topa hareketlenmeyecek kadar hayatından bezmiş bir hali vardır.Ki iki maçtada kendisinde inanılmaz bir beklenti vardı...

Bence barış şapkasını önüne koyacak ve ne yapmak istediğine karar verecek, şuan fizik olarak çok güçsüz ama bunun önüne geçmek için en azından sahada hiçbirşey yapmıyor...

Umarım ersun hocası ve takımdaki abilerinden istifade eder ve yeni gökdenizimiz olur...

aka5
01.07.2008, 16:06
barışa guvenıyorum . ama 90 dk oynucak kapasıtede değil .ben olsam hamı sota unal gıbı adamları takımın basına getırıp yıldız olcak topculara anteremandan sonra 1 saat calıstırtıp unal gıbı hamı sota gıbı adamların deneyımlerını tecrubelerını bu topculara aktarmasını saglarım.bı nevı ozel mentorluk yapcaklar . bıze ole adamlarda lazım

f1bekir
01.07.2008, 16:52
benim de dediğim fatih de can tehlikesini öne sürerek burdan gitmişti, kafam rahat diil demişti.gökdeniz de aynı gerekçeyi öne sürdü. ben fatihin ağzından dönmek istediğini duymadım, sadece takımından ayrılmak istediğini duydum. niye dönmek ister onu da anlamadım.

f1bekir
01.07.2008, 17:01
bi de arkadaşlar bence bizim futbolcularımız çok geç olgunlaşıyolar. 20-21 yaşında ancak a takıma çıkabiliyolar.ben şimdi barışa bakıyorum, sanki bir maç çıkaramayacak gibi duruyo. nesil gitgide küçülüyo gibi, şöyle 1.80lik çocuklar hiç mi gelmiyo yaw bizim altyapıya? böyle güçlü futbolcular görmeyi çok isterdim ben, ikili mücadelelerde ayakta kalan, depar atabilen,sert şutlar çekebilen... yok ama yok... arda mesela çok iyi topçu ama premier ligde bence başarılı olamaz. bi c. ronaldoya bakın veya torrese. finalde attığı gol sırf güç ve hızla alakalı... adam hem yapılı hem teknik hem hızlı... herşey var. bizim altyapıyı gören arkadaşlar varsa onlara sormak istiyorum. hiç bu tip güçlü oyuncularımız olacak mı gelecekte? yoksa hep böle barış gibi ufak tefekler mi geliyo?

legendUFUK
01.07.2008, 17:51
benim de dediğim fatih de can tehlikesini öne sürerek burdan gitmişti, kafam rahat diil demişti.gökdeniz de aynı gerekçeyi öne sürdü. ben fatihin ağzından dönmek istediğini duymadım, sadece takımından ayrılmak istediğini duydum. niye dönmek ister onu da anlamadım.

Şimdi benim sana cevap vermem gerekiyor, öyle ya benim dediğime cevap verdin...
ama ben en iyisi cevap mevap vermiyeyim...
Öyle yaaaa; BENDEN BAŞKA KİM KONU DIŞINA ÇIKARSA,BİRİLERİ RAHATSIZ OLUYO,AMA BENİM DIŞIMDA KİM ÇIKARSA SORUN YOK....:D ALEM BU MİLLET YAAA:D:D:D:D:D

MahmutHSO
01.07.2008, 18:05
Eğer Barış,bu sezon insan üstü çalışıp,formayı zorlamazsa,silinip gider.
Herşey kendi elinde.Yan gelip yatmayacak,fazla kilolarını verecek,herkes bir çalışıyorsa,o iki çalışacak.

İskender YILMAZ
01.07.2008, 18:12
Herşey kendi elinde.Yan gelip yatmayacak,fazla kilolarını verecek,herkes bir çalışıyorsa,o iki çalışacak.

barış silinmez bence, çok iyi bir yeteneği ve müthiş ahlakı var.. barış fiziğini bi gökdeniz seviyesine getirirse en büyük yıldızımız olur yattara'yla bitlikte.. hatta belki ona bile gerek yok..

ApoCaN28
01.07.2008, 18:26
Çok Çalışırsa Bu Sezon Sol Açıktada izleyebiliriz kendisini çok yetenekli umarım kendisini harcatmaz:D

Hüseyin Çümen
01.07.2008, 18:37
sol açıkta denenecektir muhakkak eğer çok çalışırsa bu yükün altından kalkar sol kanadı alabilir tabi fiziği zayıf biraz daha gelişmesi lazım

xenit
01.07.2008, 18:41
trabzonsporun Kendi içerisinden yetiştirdiği yeteneklere ihtiyaçları var belki gökhan ünal, selçuk gibi futbolcular yıldız ve iyi oyuncular ama eğer çok başarılı olurlarsa biliyoruzki diğerleri basın oyuncakları ile onlara her türlü çirkin teklifi yapacaktır. İşte Barış ve barış gibilere her türlü saldırı karşısında Trabzonsporu ayakta tutabilecek oyunculara ihtiyacımız olacak her zaman...

f1bekir
01.07.2008, 18:46
ne alakası var arkadaşım, konu dışına çıktıysak beraber çıktık, suç ortağıyız yani (:

Emirhan Makul
01.07.2008, 19:38
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010708saglik5.jpg

barışda benim gibi her resimde var :D

f1bekir
01.07.2008, 19:42
yalnız, ufak yaşına rağmen çoğu büyüğünden iyi konuşuyor, takdir ettim (:

61viya
02.07.2008, 14:20
Yanındayız ilk günkü kadar Barış...! Senin Barış Memiş markasını yaratman gerekiyor,yapıştırılan "gurur verici" sıfatlara rağmen...Yanındayız..! Çok çalış!

Cem Balcı
03.07.2008, 02:33
bu sene iyi bir çıkış yaparsın inşallah barış.

bize faydalı olmanı bekliyorum bu sezon.

Tayfun
07.07.2008, 14:56
Geçen bi röportaj'da herkes 1 çalışıyorsa ben 2 çalışacağım demişti ...

Egemen Yılmaz
07.07.2008, 14:58
umarım büyüklerinin tecrübelerinden faydalanır, fiziksel eksikliklerini giderir, gerisi zaten malum...

Emo91
07.07.2008, 15:16

barisin nerde fazla kilosu var ya , bu arkadas rüyami görüyor yoksa baska barisdan mi bahsediyor....
benim tanidigim baris memis messi tipinde bir vücuda sahip, fazla kilonun K si bile yok

S.DEMİRCİ
10.07.2008, 14:32
kamptan pek iyi haberler gelmiyor.. antremana geç kalmak ne demek ya... umarım erken toparlar kendini...

Tayfun
10.07.2008, 14:36
kamptan pek iyi haberler gelmiyor.. antremana geç kalmak ne demek ya... umarım erken toparlar kendini...

Aynen Hocam ; En kısa zamanda kendine gelmesi lazım...

yns_emre61
10.07.2008, 14:41
sürekli fırça yiyor hocasından... aman ha toparlan barış..

Bekir
10.07.2008, 14:55
barıs çalıs çalıs bu sene sol acık da seni gormek istiyoruz o da arkadasının sade huylarını alma futbolunu da al

Adem Köse
10.07.2008, 16:04
Acaba Ersun Hoca bu kadar sütüne düşüyorda bu yüzden mi fırça yiyor acaba

ApoCaN28
10.07.2008, 16:44
Akıllanır da geç akıllanmasa...
Çok ama Çok Çalışması lazım...
Umarım formasını kaptırmaz...Kendini geliştirir...

Vkgz
10.07.2008, 17:59
Ersun Yanal, antrenmana geç kalan Yattara ve Barış'ı beklemeden ısınma hareketleri yaptırmaya başladı. 5 dakika sonra sahaya gelen Yattara ve Barış'ı karşısına alan Ersun Yanal, iki futbolcuyu sert bir dille uyardı. Yattara ve Barış'ı saha ortasında karşısına alarak fırçalayan

Ersun Yanal, yardımcılarına dönerek, "Ne ceza verelim bunlara, gerçi cezadan da anlamıyorlar" dedi.

Emo91
10.07.2008, 18:01
baris fircayi yemis antrenmanda.....
ama önemli degil, yattara kadar firca yemedigi besbelli, sen her zaman siki calis ve yapabildiginin üzerinde dur.... her zaman calisan kazanir, onun icin millet 1 calisiyorsa sen 10 calis......abarti yok, sen bize gelmis gecmis en büyük yildiz olabilirsin, bunu degerlendir

Osman Yavuz
10.07.2008, 18:40
Barış böyle devam etmezsin umarım.Eğer bu şekilde hareket etmeye devam edersen ortaya çıkmadan kaybolursun.Yattara'yı örnek al ama futbolunu al.Profesyonellikte başkalarını örnek seç kendine ve de çok çalış çok.

ÖmerFarukYılmaz
10.07.2008, 18:41
Biz sana çalış dedikçe sen Ersun hocadan azar yiyorsun...

sametaydin
10.07.2008, 18:43
Bu yaşta havaya girmek futbolcuyu bozar kardeşim. Kendine gelsin acilen bence. Çok yetenekli olabilir ama trabzonsporun işine yaraması önemli.

Oğuzhan Fidan
10.07.2008, 18:46
yattarayla bir görmüyo heralde kendini eğer öyle davranırsa başlamadan jubile

Mayls
10.07.2008, 19:02
Adami ilk hatasinda asmayalim, lütfen :D
Vardir mutlaka bir sebebi. Nerden biliyoruz havalara girdigini, calismadigini, kendini yildiz gördügünü.

Ahmet Kuru
10.07.2008, 19:15
aslında Çalışmasından çok daha fazla çalışması gerekir.. Kendisi gibi genç takımda çok oyuncu var...Onlardan kat kat daha fazla çalışması lazım ki,onların önüne geçebilesin...İnşallah geçen sezondan daha iyi bir sezon geçirir...

enmavi61
10.07.2008, 20:33
barış memiş almyım ayağımın altına adam gibi çalışş ihtiyacımız var sağa :D

Emo91
10.07.2008, 22:27
calis calis calis, megayildiz olmak kolay olamaz......ama sen basaricaksin!!!

Vkgz
30.08.2008, 23:12
barış rezalet top oynadı ankaragucu macında. şımarık bencil vurdumduymaz. Böyle giderse zamanında forumda çok övülen yusufa benzeyecek sonu

Muhammed
30.08.2008, 23:16
Her mac son 10 dk oyuna girmeli tecrübe kazanmak için.

sozveren
30.08.2008, 23:27
Yönetim, Ersun Hoca birşeyler yapmalı bence. Haksızlık etmek istemem ama geçen seneki performansıyla bu seneki arasında çok fark var. Gerçi bunları söylemek için biraz erken olabilir ama taraftar kendisinden çok şeyler bekliyor ve o bunu başaracak gibi durmuyor. Acaba bir problemi mi var, takımda huzursuz olduğu bir durum mu var, yoksa ailevi?

TSezgin61
30.08.2008, 23:35
Adami ilk hatasinda asmayalim, lütfen :D
Vardir mutlaka bir sebebi. Nerden biliyoruz havalara girdigini, calismadigini, kendini yildiz gördügünü.

o bizim usak:) okadar olacak. iyi oynayinca göklere cikaracaz, ama kötü oynayinca yerin dibine sokariz. bunda darilma olmaz...

bencede baris baya bir havalarda. öyle degildi belki ama suan öyle...

golü kacirdiktan sonra gülümsemesinden belli.

bir insan nezaman gol kacirdiktan sonra gülümser, takim 4-5 farkla önde olur.

ama sen daha gencsin, bunlari hirs yapacagina, yavas yavas besiktasin su genc, simarik, soyadi karadeniz olan futbolcusunun hareketlerini yapiyor!!!:mad:

Adil ÖZGÜR
30.08.2008, 23:43
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010708saglik5.jpg

barışda benim gibi her resimde var :D

Anladık, Barışta :yattara:yeteneği var, bu inkar edilemez, son maçtaki profilinde gördüğüm tek olumsuzluk, pas vermesini bilmesi lazım. Eğer pas vermemeye devam edip, bencil oynarsa, seyirci numarayı kendisine verir. Zira sırtındaki forma kendisine çok ağır gelir. Kendisi bilir.:hırr

ulvicebi61
30.08.2008, 23:49
barış çok şımardı beyler,takım almanya kampından geldiğinde forumda bordomavide oturuyoruz bu da orda garsonları çağırıyo şu kıza numaramı ver bi yürümeler falan..son maçta çok bencildi zaten..

Recep Alkan
31.08.2008, 00:02
arkdaslar bır adamı her turlu bır nsana benzetırsek ıste sonu bu olur. ınsanları ıstedıgımız ozellıklerı ıle bırne benzetelım. adam gokdenızın aynı dedık. sımdıden herseı taklıt etmeye basladı herıf. dusmesı kalkması ıtıraz, hareketlerı. bu sekılde gıderse ınsallah kaybolmaz. yoksa turk fubolu ıcın bır kayıp olur.

semih YETİM
31.08.2008, 00:08
arkadaşlar bence kolay bir durum değil.paf takımda öle maçlara çıkıp gırgır yaparken,iddası olmayan bir Trabzonspordayken birden kendini şampiyonluğa göz dikmiş ciddi bir takımda buldu.barış benim okul arkadaşım bu sene öyle bir Trabzonsporda birçok arkadaşım seçmelere girdi biz de oynarız ümidiyle amatakımda çok şey değişti.barışın forma alması için kendini göstermesi gerekiyor o da bunu başarmaya çalışıyor sadece.ama yanlış şekilde...Katılıyorum.Fakat zamanla iyi işler yapacak barış yetenekli ve azimli Trabzonsporda iyi işler yapacaktır.biraz zaman,sadece zaman...

Çağatay Özmen
31.08.2008, 00:32
basınla ilişkisinin acilen kesilmesi gerek yoksa alişene benzeyecek sonu,son hareketlerini duyunca kaygılanmamak elde değil

Bartuğ13
31.08.2008, 00:40
Barış Memiş!. Çalış, Çalış, Daha Çok Çalış!!.
Barış Memiş!. Pas ver,Pas ver,Daha Çok Pas Ver!!.

ilhan
31.08.2008, 00:42
Barış 90 numaralı formayı giymiyorsun. Sırtındaki forma 61 numaralı ve sorumluluğu en ağır formadır. Bu sorumluluğun altına girip formayı sırtına geçiriyorsan takım için oynamalısın. Çok bireysel oynuyorsun ve hem sen kaybediyorsun hem de takım. Bunlara gerek yok. Çok iyi olacaksın ve çok şeyler bekliyoruz.

Fidanımızsın, gözümüzden sakınıyoruz. Ama biz kendini gösteren Barış'ı değil takımı için oynayan, gol attıran, yerine göre gol atan ve sorumluluk alan Barış'ı izlemek istiyoruz.

Çalış Barış.. Çok çalış..

alper*
31.08.2008, 00:43
barış'ın üzerine bu kadar gitmeye gerek yok.
en nihayetinde bir futbolcudur ve bu dediklerinizin doğru olması halinde en büyük zararı yine kendisi görecektir.

E. Cumur61
31.08.2008, 01:39
baris ben yeni gokdenizi olmak istiyorum takimin dedi 61 aldi. Ama Gokdeniz in ne kadar asist yaptigini unuttu pas baris pas.

Emre Emiroğlu
31.08.2008, 02:01
barışa neden bu kadar yükleniyoruz anlayabilmiş değilim. barışın oyuna girerken kenardan ne talimat aldığını bilmiyoruz. cocuk 18 yaşında "" 61 "" numarayı vermişiz sırtına 9 dakika kala girdiği oyunca bu tecrübesizlikle kendisini göstermek istemesi çok normal. ne kadar olgunluk bekleyebiliriz ki kendisinden ?? Gerekli uyarıları Hocamız zaten yapıyordur kendisine. zamanında fatihide bencilliği yüzünden klüpten dışladığımız günleri çok iyi hatırlıyorum.
Bir futbolcuyu taraftarda harcayabilir , kendisi de harcayabilir , hoca da harcayabilir..

Belli ki hocamız barışı kazanma yetiştirme niyetinde.. Taraftarın TRABZONLU bir futbolcuyu harcaması zaman kaybından başka birşey değildir. Örneklerini bolca gördük. Yolladığımız bir adam yıllar sonra bize geri dönebiliyor. BIRAKALIM kendisi hoca eşliğinde buradan ayrılmayarak , burada oynayarak olgunlaşsın..

Barışın , Hocamız tarafından harcanmayacağı belli , yönetimimiz ve hocamız barışın kendi kendisini harcamasına zaten müsade etmez. burada iş bize düşüyor. Barışa bu yaşında bu kadar eleştri yapmak acımasızlıktan başka birşey değil..

Rahman Gümüş
31.08.2008, 02:18
Bizim taraftarımız ne zaman olumlu eleştiri yaacak ya.Bu kadar da olmaz ki.Adam sadece 9 dk oynamış ve yerden yere vurulmuş.Kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyon pas verebilirdi ama vermedi. Olabilir.Atacağını hissetmiştir vurmuştur.Ki vuruşundan belliydi ki istediğini yapamadı.Düşünce çok güzeldi... Zamanla daha iyi olacaktır.Yattara da golü attığında kaleye vurmayıp pas atabilirdi ama o da kaleye vurdu.Atacağını hissetti vurdu.Girmeseydi ona da böyle eleştiriler mi yapacaktınız? Klas farkı var orası kesin ama Barış ta gelişiyor böyle işte...

Samet Türkmen
31.08.2008, 02:19
Barış'ın ilerleyen yıllarda da Trabzonspor'a katkı yapacağını düşünmüyorum. Ama galibiyetlerimiz netleştikten sonra oyuna girmesinde sorun yok. Millet 16 yaşlarında dünya kupalarında oynuyor. Barış 2 sene geç bile kaldı :D

Emre Emiroğlu
31.08.2008, 02:22
Barış'ın ilerleyen yıllarda da Trabzonspor'a katkı yapacağını düşünmüyorum. Ama galibiyetlerimiz netleştikten sonra oyuna girmesinde sorun yok. Millet 16 yaşlarında dünya kupalarında oynuyor. Barış 2 sene geç bile kaldı :D

Neden katkı yapmasın ? düşünceniz nedir ?

cngz
31.08.2008, 02:32
barış çok şımardı beyler,takım almanya kampından geldiğinde forumda bordomavide oturuyoruz bu da orda garsonları çağırıyo şu kıza numaramı ver bi yürümeler falan..son maçta çok bencildi zaten..

bu çok yanlış bi hareket tabi eğer doğruysa, birileri dur demeli barışa, varmı bilmiyorum ama birgün birileride onun kız kardeşine yada kız arkadaşına numara gönderir. bunun delikanlılıkla, efendilikle, insanlıkla hiç alakası yok.

birzamanlar ibrahim ege vardı bizde, şimdi ankaragücünde. bi kıza laf attı diye kadro dışı kalmıştı, sonrada takımdan yollanmıştı. elinden öpmek lazım takımdan gönderenlerin. Atatürk boşuna dememiş, "sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklı olanını severim" diye. bunları düşünmek lazım.

adam olursa kazanır, yoksa silinip gitmesi hiçte zor değil

Emre Emiroğlu
31.08.2008, 02:42
ulvicebi senin burda bunu yazman çok yanlış !! şuan barışı resmen taraftarın önüne attın. bizi sahada yaptıkları ilgilendiriyor... ben yattarayla 1 yıl aynı sitede oturdum.. neler yaptığına inanamazsın. fatih tekkeninde bir sürü futbolcuya, kaptana yakışmayacak hareketlerini gördüm. normal yaşantılarında ne yaptıkları bizi ilgilendirmez. sahada yaptıklarını eleştirmeliyiz gündelik hayatta ne yapıyorsa yapsın

cngz
31.08.2008, 02:47
ulvicebi senin burda bunu yazman çok yanlış !! şuan barışı resmen taraftarın önüne attın.

ama kimse tabi yargısız infaz yapmasın, ben yazılanlar doğruysa dedim. doğruluğu hakkında hiçbir bilgim yok. gökdeniz gökdeniz olduysa, hami hami olduysa bunlar efendiliklerinden, çalışkanlıklarındandır, saygılarındandır. umarım barışta böyle olur.

Samet Türkmen
31.08.2008, 02:49
Neden katkı yapmasın ? düşünceniz nedir ?
Katkı yapacak olan futbolcu kendini şimdiden biraz olsun belli ederdi diye düşünüyorum. Yaşı küçük diyeceksiniz ama bence böyle

Emre Emiroğlu
31.08.2008, 02:50
Katkı yapacak olan futbolcu kendini şimdiden biraz olsun belli ederdi diye düşünüyorum. Yaşı küçük diyeceksiniz ama bence böyle

ee peki şuan barış katkı yapmıyormu ? bence şu haliyle bile bize çok katkısı var.. bu yaşında bize maç bile aldı barış.. katkısı zaten başladı yani

MetiN08
31.08.2008, 04:16
bencede baris eski baris degil,macdaki oynayisini demiyorum sade hareketlerini diyorum sanki burnu biraz havada gibi geldi bana

adem73
31.08.2008, 04:25
varsa yanlisi ersun hoca kulagini ceker.takimda abileri var ögüt verirler

stormtiger61
31.08.2008, 04:30
Iste kardesim Turkiye den futbolcu cikmamasinin en buyuk nedenlerini burda herkes siralamis zaten. Biraz oynasin bir topcu boyle herkes goge cikartir. Aynisini Alisen Kandil de de yaptilar. Simdi nerde o topcu? Hicbiryerde. Ne yazik ki Baris in sonunu iyi gormuyorum ben. Cok ama cok zor basariya ulasmasi. Hele burdaki arkadaslardan biri garsonlarla kiz larin numaralarini aldigini soyluyor. Boyle bir sey yapan adamin futbola kendini vermesi cok zordur. Bir de soyle bir sey var ki Baris henuz hicbir sey yapmis bir futbolcu degil bir kez. Hangi macta 90 dakika oynadi ve kendisini kanitladi? Hicbir macta. Baris bence tamamiyla hali saha futbolu oynuyor. Her topu alayim kafami yere egip onume geleni geceyim. Yok boyle bir futbol anlayisi artik beyler. Bitti.

bakigokhan
31.08.2008, 04:51
bu muhabbet tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan çıkar muhebbetine girer fakat bir futbolcunun önce ufkunun gelişmesi gerekir. Hepimizin malumu Trabzon'un bir gence sunduğu fırsatlar ortadadır. Herşeyden önce 18 yaşında bir gencin minibüsle okula gidip gelirken statü bakımından birden bire aldığı mesafeye bakar mısınız? Herkes artık onu tanıyor, peşinde bir sürü kız var vs vs. Ne kadar önüne geçmeye çalışırsan çalış ne kadar ceza verirsen ver bunu futbolcu istemedikten sonra, gelip geçici heveslerin hayatını karartacağına inanmadıktan sonra Alişenler ve onun gibiler Trabzon'dan daha çok çıkar. Burada alt yapı anlamında bir sorun var demektir. Demek ki futbolcu bu kadar popüler olmaya bu kadar sorumluluğa hazır değil. Peki sizce Özkan Sümer gibi deneyimli biri bu çocuk için henüz hazır değil derken bunları düşünmüş olabilir mi? Öncelikli olarak Barış'a kendisinin geleceğimiz olduğunu fakat Trabzonspor'un herşeyi olmadığını anlatmak gerek. Bu takımdan Hamiler Ogünler Ünallar geçti bizim yetişemediğimiz anlatırken büyüklerimizin gözlerinin dolduğu yıldızlarımız geçti. Yıldız olan yıldızların kariyerleriyle düzensiz bir yaşamı seçenlerin kariyerlerini kıyasladıkça iyi yerlere gelecektir. Yoksa klübe kapatsak yapacağını yine yapar. Artık gerisi ona kalmış.

Erdal DİLEK
31.08.2008, 05:12
bence cok calışmaktan ziyade futbol mantığını geliştirmesi lazım, futbol zekası calışmakla olmaz. .

sametaydin
31.08.2008, 06:49
Hatırlıyorum da bu forumda Barış'la alakalı neredeyse hepimiz söz birliği yapmıştık eğer kendini geliiştirir ve sımarmadan disiplinli olursa iyi şeyler yapar diye. Önünde iki yol vardı kendisi kötü olanı seçti ve artık bunlar onun son şansları bence. Bu şekilde Trabzonspor da devam edebileceğini düşünüyorsa yanılıyor. Biz burada Hasanları, Hüseyinleri, Tayfunları çok sert eleştiriyoruz Trabzonlu oldukları için ve takıma çok az katkıda bulunduklarıı için. Ama bu oyuncuların ortak bir özelliği var bunlar gerçekten trabzonsporlu ve sahaya çıkınca ellerinden geleni yapmyaya çalışıyorlar ya da bu takımın iyiliği için var güçleriyle oynamaya çalışıyorlar ama Barış bunu dahi yapmıyor. Kendi bilir...

TSknbkTS
31.08.2008, 09:18
birilerinin çıkıp dikkatini çekmesi lazım yoksa ziyan olup gidecek...

zeyberoğlu
31.08.2008, 09:21
birilerinin çıkıp dikkatini çekmesi lazım yoksa ziyan olup gidecek...
Bence ziyan olup gitti bile.

Temel Küçükhüseyin
31.08.2008, 10:42
İlk maça göre daha gayretli ve iyiydi. Ama bu kafayla her pozisyonda kendini yere atar veya bırakırsa tarihte pır pır tekniği iyi olan ama bal yapmayan arı olarak kalır. Son maçta ceza sahası dışındaki bir pozisyonda kendini yere atınca güçsüz mü yoksa numaracı olmuş tam anlayamadım.

Burdaki genel sıkıntı kişileri ne olduğundan fazla abartalım ne de en ufacık hatalarında yerden yere vuralım. Bırakalım meyve yavaş yavaş olgunlaşsın. 1 gecede seralarda hormonla olgunlaştırılıp önümüze sunulanların tadının ne kadar berbat olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Ersun Hoca'da 15 dk. larla onu yavaş yavaş hazırlayacaktır.

Erkut Ay
31.08.2008, 10:50
kadro yenilenince biraz daha baskı altında hissediyor kendini utangaçlık yaşıyor biraz daha zamana ve motivasyona ihtiyacı var daha iyi olacaktır....

selcjK
31.08.2008, 11:02
söylenecek çok basit 1-2 şey aslında, barışın çok büyük yetenek olmadığı açık (formasını giydiği gökdenizin henüz yarısı kadar katkı sağlayamıyor ki gökdeniz ilk takıma çıktığı seneden itibaren özel bir futbolcu olduğunu göstermişti) tabi kötü futbolcu olmadığıda bi gerçek. yalnız şöyle bir konu var, eğer ankaragücü maçında ki gibi sorumluluk almaya kalkarsa, ki kalksın tabii kimsenin buna karşı çıktığı yok, ancak; eğer girdiği pozisyonda pas verdiği zaman %100 gol olacak bir pozisyonda kendi vurmayı seçer ve gol atamazsa bizim bunu eleştirme hakkımız olur.. ve bu çok sırıtmaya başladı nedense, yolumuz uzun ve ankaragücü gibi her maç kolay geçmeyecek pozisyonları harcarız sonra ağlar dururuz.

murseltaskin
31.08.2008, 11:14
maçta bir pozisyonda umut un önüne yuvarlasa fark 3 olacak ve trabzonspor çok rahatlayacaktı.fakat kendini düşünen bu mağluk topu kaleye vurdu ve pozisyon golle sonuçlanmadı.başlıkda dediği gibi çok çalışması lazım

Emre B.
31.08.2008, 11:17
Maçlarda her posizyonda kendisini yere atmaya başladı.

ilhan
31.08.2008, 11:20
Amaç Barış'a yüklenmek veya O'nu yerden yere vurmak değil arkadaşlar. Boşuna fidanımız demiyoruz. Ayrıca bırakında Barış'ın da eleştirilme hakkı olsun. Açıkcası çok güvendiğim ve çok şey beklediğim bir futbolcudur. Ama herşey adam geçmek değildir. Gökdeniz attığından çok attırdığı için çok seviliyordu.

Kalitesi, kumaşı ve kişiliği tartışılmaz. Pırlanta gibi çocuk. Ama sahada biraz daha sağlam durması, durduğunda da kendine değil takıma oynamalı. Yoksa taraftarın tepkisini çekeceği gibi dışarıdan da hoş görülmeyecektir.

Velhasıl, çalış Barış, çook çalış..

Erkut Ay
31.08.2008, 11:29
murseltaskin .. kahvehane değil bura eleştirde abartarak değil barışı eleştirilmez diyende yok bu arada...

Kasım Hilal
31.08.2008, 11:38
Henüz çocuk diyebileceğimiz yaştan yeni yeni çıkıyor. Biraz zaman tanımak, biraz müsamaha göstermek lazım. Oynadığı takımın ne kadar büyük bir takım olduğunun bilincinde. Şu anda sadece taraftarın ve belki de hocasının gözüne girmek için "ulan gol atabilir miyim acaba" diyerek biraz bireysel oynuyor. Ama takım oyununun ne olduğunu tam anlamı ile öğrendiğinde bu pervasız gibi görünen hareketlerinden vazgeçecektir.. Ben 61 numara için çırpınan birinden her zaman ümitliyimdir..

Faruk Akhan
31.08.2008, 11:41
barıs calıs calıs hep calıs

Recep Alkan
31.08.2008, 11:44
Henüz çocuk diyebileceğimiz yaştan yeni yeni çıkıyor. Biraz zaman tanımak, biraz müsamaha göstermek lazım. Oynadığı takımın ne kadar büyük bir takım olduğunun bilincinde. Şu anda sadece taraftarın ve belki de hocasının gözüne girmek için "ulan gol atabilir miyim acaba" diyerek biraz bireysel oynuyor. Ama takım oyununun ne olduğunu tam anlamı ile öğrendiğinde bu pervasız gibi görünen hareketlerinden vazgeçecektir.. Ben 61 numara için çırpınan birinden her zaman ümitliyimdir..

aslında eveet. barıs daha cocuk denecek yasta degıl baslı basına cocuk. emsallerının daha halı saha da mac yaptıgı yasta. profesyonellıgı yenı yenı anlmaya baslıyor. o yuzden kendısıne bıraz sabır gosterlemlı. ersun hoca zaten onu songa emanet ederek bırsylerın temelını attı. bence ıı olacak.

sedatturan
31.08.2008, 11:46
çok şahsi futbol oynuyor sürekli ön plana çıkmak istiyor bu çok yanlış! sonunu hazırlıyor!

Çetin
31.08.2008, 11:47
bir aralar ali şen kandil vardı hatırlar mısınız? bilmem anlatabildim mi.