PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FTK | Adanademirspor 1 - 0 Trabzonspor (Başkan: Nuri Albayrak l 09/01/2008!)

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Recep Çaltepe
04.01.2008, 21:55
Fortis Türkiye Kupası B Grubu'ndaki 3. maç. Bol gollü bir galibiyet bekliyoruz.

http://img111.imageshack.us/img111/9978/ftkadtsfo4.jpg

adherent_61
04.01.2008, 21:58
Sivasspor maçına bilenme adına önmeli bir maç. Umarım yönetim en kısa zamanda bir forvet alır da yiğidoları ezeriz. Haydi Trabzon'um at şu "ölü toprağını" üstünden...

İsmail Çavuşoğlu
04.01.2008, 22:00
%100 kazanmamız gereken bir maç..

Samet Berber
04.01.2008, 22:00
5 5 5 5 5 5 istiyorum ...

favory_61
04.01.2008, 22:04
bu maçta aynen kırıkkale maçı gibi olur

_SeRKaN_
04.01.2008, 22:20
Adana biraz daha dişli buna 4 atarız :)

Cem Balcı
04.01.2008, 22:38
bunlarada 4-5 atarız galiba

Onur
04.01.2008, 22:38
Arkadaşlar siz galiaba ADS(AdanaDemirSpor) ile KırıkkaleSpor u bir tutuyorsunuz. Ben Adana'da yaşadığımdan biliyorum. Stadıyla,taraftarıyla Süper Lig'e yakışan bir takım.

Eğer bu maçta puan kaybedersek şaşırmam. Yukarda 4,5,6 isteyen arkadaşlar bu maçın gazına geldiklerine ads maçını izleyince anlayacaklar. Normal bir 2. lig karşılaşması seyirci ortalaması 11.000. Sanırım bu bile bizim onları ciddiye almamız için yeterli bir sebep.

Fakat, defans oyuncuları çok ağır. Ve forvetleri de çok etkili değil. Sadece orta sahaları çok iyi fiziksel mücadele ediyor. Maçta girdiğimiz %100 lük pozisyonları gole çevirsek alırız maçı. Bize karşı oynarken kapalı bir oyun oynayacaklarını sanmıyorum. İnşallah kayıpsız geçeriz.

sbay
04.01.2008, 22:41
barış oynar bu maçta...kadir de oynar....bu maçıda alıp asıl maça bakmak lazım...

Emre B.
04.01.2008, 22:42
Farklı kazanıp averajı düzeltmeliyiz.

Gokdeniz-61
04.01.2008, 23:23
bence bu mac dahada zor olacak gibi
bu maci
ve son olan genclerbirligi macini alip gruptan cikariz
hadi trabzonum

BEKLE SIVAS GELIYORUZ.

Cafer Bulur
04.01.2008, 23:24
bu aksamki macin aksine cok daha zor bir mac olacaktir.ama yin de adimiz trabzonspor oldugu icin normal futbolumuzu sahaya yansitirsak kazaniriz.ben 2-0 veya 3-1 gibi bir galibiyet bekliyorum.

Uğur Gündüz
04.01.2008, 23:31
Adana ile KK kıyaslanamaz. Grubunda lider durumda bulunan AD devre arasında Erhan NAmlı gibi bir kaç tecrübeli oyuncuyu daha kadrosuna kattı.

Kesinlikle farklı yenebileceğimiz zayıf bir rakip değil. Özellikle bizim defans ve kalecinin maharetleri göz önüne alındığında maçın zor geçebileceğini söyleyebilrim.

pReN@_61
05.01.2008, 00:09
ÇOK Kolay maç olmayabilir fakat kazanmak zorundayız.

Recep Çaltepe
05.01.2008, 00:15
Adana Demirspor Kırıkkalespor'dan hem oyun hem de tribün olarak daha güçlü bir takım.

Tabi kesinlikle bizim rakibimiz olamaz o ayrı.

hasancolak
05.01.2008, 00:16
birakin bu ıkıncı lik takımlarını yenelim da

macka61
05.01.2008, 01:08
bu maçıda kayıpsız geçmemiz lazım normalde bizi zorluyacak bir rakip değil ama hem Trabzonsporun böyle ufak takımlara yenilik elenmesi hemde Türkiye kupasının süprizlere açık olmasından dolayı kesin konuşmak istemiyorum

Ahmet Kuru
05.01.2008, 01:27
Bu maçtada farklı bir skor olur ama Futbol açısından inşallah doyurucu bir bir futbol izleriz...

Emirhan Makul
05.01.2008, 01:36
barışın maçı olur inşallah

Nytre
05.01.2008, 01:39
herkes yenmek istiyor ancak hüseyin bu maçta da bir iki ikram yaptı ama karşı taraf değerlendiremedi.

hüseyinin katkısı olmadan maçın keyfi çıkmıyor .

mayd61
05.01.2008, 01:40
KK maci gibi gecmiyecegi kesin, bu defans böyle pozisyonlar verirse isimiz var bence...Ilk 15 dakkada gol bulursak farka gideriz.

gkhn61
05.01.2008, 01:41
Adana maçına gelecek olan arkadaşlar varmı biz Mersinden grupça Adanaya gitmeyi düşünüyoruz..

Terzioğlu
05.01.2008, 03:23
---------------Onur----------------

Ferhat---Tayfun----Cagdas---Keceli

---------Adnan---Hüseyin----------

Gökdeniz----------------Baris Memis

------------------Kadir------------

------------Ergin------------------

Bence bu macta bu 11le oynamaliyiz...

Sythn_MoLL
05.01.2008, 04:15
bence bu mac genclerimizin maci olacak , egre firsat verilirse genc oyuncular kazanabiliriz as takim icin.Birde bu Ergin Keles ten bisey anlamadim ben arkadas,adam artis gibi sahda dolasiyor sadece,mücadele denen bisey yok ben Tomas Jun dan farki yok

Uğurtan
05.01.2008, 08:03
Kazanacağız elbette.. Ama herkesin sandığının aksine K.kale maçından dahada kolay ve güzel geçecek.. Form tutuyoruz..:)

hüseyin1975
05.01.2008, 09:39
Önemli olan kazanmak ve Sivas maci öncesi sakat ve kart cezalisi vermemek.
Ha bu arada dün hüseyin ve serkan oynadigina göre kart cezalarini sivas macinda cekecekler

Nurettin Yılmaz
05.01.2008, 09:45
ALLAH ALLAH !!! kent demiydi bu topçu müsvettesi haberim yok ne zaman gelmiş ? ne zaman terk etmiş kenti.....

Murat Keçeci
05.01.2008, 09:51
adana demii kırıkkaleye 3 tane attı fazla hafife alınılırsa sürpriz yapar daha dikkatli yorum yapmak lazım kazanalım yeter skor önemli değil

Bahtiyar
05.01.2008, 10:45

Ferhat---Tayfun----Cagdas---Keceli

---------Adnan---Hüseyin----------

Gökdeniz----------------Baris Memis

------------------Kadir------------

------------Ergin------------------

Bence bu macta bu 11le oynamaliyiz...

bu kadrodan şu Hüseyin ve defanstaki dörtlüyü çıkardıkmı birde forvette ergin in yerine bi kaliteli forvet tam genç dinamik bi kadro ortaya çıkıyor haydi ersun hoca sana güveniyoruz.

Onur
05.01.2008, 11:09
Adana maçına gelecek olan arkadaşlar varmı biz Mersinden grupça Adanaya gitmeyi düşünüyoruz..

Olmaz mı :) Tabii ki önce Salı günü saat 17:00 de takımı karşılama için havaalnında olacağız. :) Fotoğraf filan... Maça gelince bize ayrılan yer tamamen dolmakla beraber, kapalı tribündede büyük bir Trabzonspor taraftar kitlesi olacak. Sebebi ise yaşı ilerleyen (45 üstü) abilerimizin ve ablalarımızın çocuklarını ve kendilerini korumak isteyişleridir. :)

Murat Keçeci
05.01.2008, 11:56
onura imza attırslaarda adam adana maçında çıkıp oynasa ya bide onu görsek nasıl oynuyor dye

Mustafa AYDIN
05.01.2008, 11:58
Bir beşlikte Adanada bekliyoruz..

Mustafa K. Demirbaş
05.01.2008, 11:59
Adananin Hocasi Leven Eris Tecrubeli Bİ Hoca Ve Yaptigi Aciklamda Trabzonsporu Yenecez Dio Bizim Futbolcular Basite Alip Onesemezse Zor Gecer Bu MaÇ Ama Cididyet On Planda Olursa Rahatlikla Yeneriz

Hekimoğlu
05.01.2008, 12:06
2.lig b katagorisindeki takımdan çekineceksek vay halimize.birinci ligteki halleri neydiki 3.ligtekinden çekinelim.sekiztaş 10 tane sallamıştı bunlara.zorlasak kırıkkaleye 10 atardık bunlara da 5 yeter.

İskender
05.01.2008, 12:12
adana şanslısınız fırtına size geliyor...

Bahtiyar
05.01.2008, 12:21
eğer geçen seneki takımsa fazla korkmaya gerek yok. malum tanış:)

Çağatay_
05.01.2008, 13:05
3-5 yeter zaten bu grupta zorlancaksak hiç katılmayalım di mi ama

murseltaskin
05.01.2008, 13:10
as oyuncularla çıkarsak yeneriz.ama genç oyunculara hiç güvenmiyorum

Mustafa Önal
05.01.2008, 13:14
2.lİb B de eski liğe göre en sağlam takım adana demirspor sağlam traftar potansiyeli var. ayrıca son 2.5 sene de lig a takımları kadar para harcadılar. sağlam kadro oluşturdular hafife alınacak takım deil. bu tür maçlarda konsantrasyon eksikliği başa bela açar. malum bir karagümrük maçı örneği var fark atmadığımızdan kupadan elenmiştik. adanademirin hocası da çok tercübeli oyuncuları da.
ancak o kaliteli kadroya geçen yıl bursa da giresunumuz 5 atmıştı çok iyi motivasyonla. gökdeniz oynadıktan sonra tek başına alır götürür.

Emre B.
05.01.2008, 13:37
Bu maçta Yattara oynamalı.Ceyhun yada Gökdeniz dinlendirilmeli.

Burçak
05.01.2008, 14:25
iyi dileklerin için Teşekkürler.
fakat Forum Kurallarımız gereği Hiç bi şekilde başka takım taraftarlarının BMN de üyeliğine izin verilmiyor.
AdanaDemirSpor'ada Trabzonspor'dan sonraki maçlar için Başarılar Dileriz.

hüseyin1975
05.01.2008, 14:36
@adspor

Tesekkür ederiz kardesim.
Gencler elbet Gaza gelip 3 - 5 yaziyorlar ama biz elbette hickimseyi kücümsemeyiz.
Rakibimize daima saygiliyizdir.
Adana Demirspora Süper Lige cikma yolunda basarilar diliyorum.

Hersey Dostluk icerisinde gecsin. Iyi olan kazansin :-)

Hüdai Pervaneli
05.01.2008, 14:37
insallah bu maci aliriz

Hasan61
05.01.2008, 15:05
Öncelikle Trabzonsporlu arkadaşlara slmlar. Ben ads taraftarı olarak her iki takımada başarılar dilerim. Bizim açımızdan çok zor bir maç olacak bu kesin. Trabzonsporun büyüklüğü tartışılmaz adı üstünde 4. büyük. Ama böylesine takımları küçümsemek trabzonspor gibi büyük bir camianın taraftarlarına yakışmamış. okuduk üzüldük. Umduğunuz kadar kolay bir maç olmayacak. 9 ocak günü 5 ocak stadıı yaklaşık 19 veya 20000 kişi olacak ve inanılmaz taraftarın namı sizinde kulaklarınıza gelecek. AdANA 1 aydır bu maçı bekliyorr. bEKLE SÜPER LİG ADS GELİYORRRRRR!!!:alkış:
1)4.büyük yerine 4büyükten biri desen daha güzel ve doğru olur 2)ersun hocanın kimseyi hafife almıyacaktır ve oyuncularada aldırmaycaktır. 3)bir büyük takımın taraftarı takımının 2.lig takımını yeneceğini düşünmesi rakibi küçümsemek değildir.

Avnican
05.01.2008, 15:59
Bence kırıkkale kadar atarız ne de olsa artık küçük yatttarımız var.Yattara gidince tabii ortaya Barış Memiş çıktı.

Muhammed KOÇ
05.01.2008, 16:10
bulmuşken elimizdeki fırsati atabildiğimiz kadar atalim.
başka zaman zor olacak :D

yns61
05.01.2008, 16:17
şu adanasporu ligde 7-1 yenmiştik galiba demirede 5 tane attık mı yeter :):) amatör takımlarla oy namanın zevki bu olsa gerek..

SERDAR-61
05.01.2008, 17:23
hiç bir takımı küçümsemek gerek adanademir spor türk futbolu için ekol takımdır.

master yoda
05.01.2008, 17:57
Beşiktaş bunları 10 sıfır yenmişti rekor olmuştu :D Bence rahat yeneriz
Bu arada kulübünüzü kücümsemiyorum kardeş

MarceloTS
05.01.2008, 18:30
barış'ı izlicem takımın ne yaptığı umrumda değil kırıkkale ye demir'e çelik'e 5 atmak marifet değil

61OKTAY
05.01.2008, 19:37
kırıkkale maçı sonucuna bakıp rehavete kapılmamamız gereken bi maç olmalı
aksi halde rakibi küçümseyip sahaya çıkarsak ordan çıkmamız zor olur
işi hiç zora sokmadan kendini bilen gibi yani adam gibi oynarsak zaten fark kaçınılmaz olacaktır

Fatih Öztürk
05.01.2008, 20:02
bu mac kuşkusuz daha zor gececek.kazanmasına kazanacak takımız ama sağlam seyirci desteğiyle sahada mücadele gücü yüksek a.d.spor göreceğiz.
hadi hayırlısı.
bu macıda aldıkmı gruptan cıkarız.

Cem Balcı
05.01.2008, 20:29
çoğu arkadaşlar zor olcak diyor;artık böyle rakiplerdede zorlanırsak ligde ne yaparız bilmiyorum.

Onur
05.01.2008, 21:20
Hala 5,6 diye atıp tutan arkadaşlarımız var. :) Ama gerçekçi olmak gerekirse bu konudaki en gerçekçi mesaj adspor un ki. VE unutmayalım ki Adanaspor - Trabzonspor maçlarında bizim tarafın yarısı Demirsporlular oluşturur.

Bunları nerden biliyosun derseniz ki eğer. Doğduğumdan beri Adana'dayım. VE benim 3. kulübüm AdanaDemir Spordur.(Trabzonspor ve Arsinspordan sonra) En büyük destekleme sebebim taraftarlarının %70 i İstanbul kulüplerinden nefret eder.

Maçta misafir takım tarafındayım. :) İnş dostluk içinde bir maç olur ve bu maçı alırız...

Akın_61
05.01.2008, 21:53
Hataydan gurup olarak Adanaya maça gitmeyi planlıyorduk ama malesef final haftamıza denk geldi,başka sefer artık yapacak bişey yok....k.kale kadar rahat olmayacak maç ama yeneceğiz inşallah.....

Mert67
05.01.2008, 21:58
zorlanmadan kazanırız.

Kalkinmali
05.01.2008, 22:13
insallah yeneriz... adanademirspor?.. vallaha pekde zor deyil... adanaspor kadar'da guclu degil zannedersem... insallah yeneriz!

Burçak
05.01.2008, 22:16
tabi ki kıyas yapılmaz . Trabzonspor hertürlü daha güçlü http://www.trabzonforum.com/Smileys/default/3ss3.gif

yaranozlu
06.01.2008, 05:07
demir adanadan daha iyi şuanda da, ne kadar iyi olursa olsun, 3-4 tane yer... Ersunlu Trabzon bu saaten sonra zor tutulur, yönetim de bıraksaydı yakamızı, seneye şampiyon olurudk ama olmadı. Allahtan şaslı kura çektik de bu gruptan çıkacaz, yoksa 3-0 yenilip çıkmak kolay değil, aklıma yine 3-0 yenilip çıkamadığımız Kayseri grubu geliyor da, Altayla Karagümrük ü zor yenmiştik... Hele karagümrük, rezaletti...

6Şafak Aydın1
06.01.2008, 09:45
bugünkü gencler manisa maci grubun gidisatini belirliyecek

Tolpaş61
06.01.2008, 11:07
kendi ayarımızda takımlarla maç yapmak çok zevkli.
golde atıyoruz.yemedikde valla.hemde tolga o kadar yemek için gayret sarfetmesine rağmen.
demirspor özlediğim bir rakip en farklı galibiyetimizi ondan almıştık.
zevkli çekişmeli bir o kadarda heyecanlı bir maç olacak.
çarşamba herkesi tv başına davet ediyorum.en azından barış hakkındaki yorumlarımız netleşmeye başlar.

şimşekler
06.01.2008, 11:30
selam trabzonlu arkadaşlar öncelikle takımımız hakkındaki yorumlarınız pek hoş değil onu belirtmek isterim. tabiki bu maçta maçın favorisi trabzondur (doğal olarak olması gereken o zaten) ama hiç bi maçta oynanmadan kazanılmaz!!! bizim demirsporlu taraftarlar olarak bu maçtan pek beklentimiz yok bizim tek isteğimiz bir üst lige çıkmak daha sonra süper lig e çıkmak. BUNDAN sonrada zaten trabzonspor gibi istanbul takımları ve taraftarlarıyla olan rekabetin tadını çıkarmak(şehrimizdeki 3 büzük taraftarlarına ders vermek gibi)!!! taraftar olarak buna zaten herzaman hazırız !!!

Erkut Ay
06.01.2008, 11:35
iyi niyetler ve temenniler için teşekkür kardeş inşallah çıkarsınız süper lige kontenjanla istanbul ve ankara takımıyla doldurulan süper liginde bir adana da olsun sorun yok ....

Tolpaş61
06.01.2008, 12:00
selam trabzonlu arkadaşlar öncelikle takımımız hakkındaki yorumlarınız pek hoş değil onu belirtmek isterim. tabiki bu maçta maçın favorisi trabzondur (doğal olarak olması gereken o zaten) ama hiç bi maçta oynanmadan kazanılmaz!!! bizim demirsporlu taraftarlar olarak bu maçtan pek beklentimiz yok bizim tek isteğimiz bir üst lige çıkmak daha sonra süper lig e çıkmak. BUNDAN sonrada zaten trabzonspor gibi istanbul takımları ve taraftarlarıyla olan rekabetin tadını çıkarmak(şehrimizdeki 3 büzük taraftarlarına ders vermek gibi)!!! taraftar olarak buna zaten herzaman hazırız !!!
slm.üşenmemişsin üye olmuşsun.msj atmışsın.işte sizin gibi taraftar eksiklikleri yüzünden istanbul takımları istediği gibi meydanlarda top koşturuyor.adana ilini ve takımlarını çok iyi tanırım.demirsporun taraftarının çok olduğunu iyi bilirim.takımınızı rencide edecek bir söylemde bulunmadık.hatta iyice okursan met ettiğimiz yerlerde var.
biz trabzonsporlular anadolu takımları ve taraftarlarıyla asla kötü diyaloğa girmeyi sevmeyiz.
şu bir gerçek ilk maçı farklı kaybettik.averaj hesapları yapıldığı için farklı yorumlar çıkabiliyor.trabzonspor gibi iddalı bir takımın kupa hariç bir beklentisi yoksa yapılan yorumları biraz hoş karşılamak gerekir.

Serdær
06.01.2008, 12:17
4 olur kesin.

Ayhan Çolak
06.01.2008, 12:21
istanbul da yaşamama rağmen bu üç eziklerden hep nefret etmişimdir. tekelinde olan şeyler anadolu kulüplerinin hiçbirinde yoktur. anlayamadığım bir şekilde de orada da bu takımları tutarlar. ama adana demirspor,eskişehirspor,bursaspor gibi kulüplerimizn haricinde.bir de izmir deki ksk ve göztepe taraftarları.bunlar hariç hepsi yalan dolan. sivasspor un bile taraftarı yok. ikinci takımları.kendi yaşadığı yeri kalkındırmayan formasını almayan,destek göstermeyen şehirler,zaten sapır sapır dökülüyor. artık trabzon da bile çocukların yüzde 30 u üç ezikler kulübünü tutuyor. 5 önce bu durum yüzde 5 idi.
maça gelince. kırıkkale maçı öncesi barış memiş i mutlaka izleyin demiştim,bire bir de çok etkili bir çocuk olduğunu yazmıştım. aynı şeyleri oynarsa kadir kelş için de söyleyebilirim. tam bir görev adamı. ne verseniz yapar. adana lı arkadaşlar iyi bilir,bu maçta da onların yıldız oyuncusu emrah ı izleyin derim ben. çok yetenekli bir 10 numara. trabzonspor un kazanma şansı yüksek,ama ikinci yarı ancak çözebilir.

Nytre
06.01.2008, 12:53
uzun zamandır trabzonsporumuzun maçlarına gidemeyen takımdaşlarımızın çevre illerden bu maça rağbet göstereceğini düşünüyorum.

çok oldu adanada maç yapmayalı...

Hüdai Pervaneli
06.01.2008, 13:36
adana kirkkaleye 3 tane atiyosa bizim daha fazla atmamiz lazim

Cafer Bulur
06.01.2008, 14:19
adana kirkkaleye 3 tane atiyosa bizim daha fazla atmamiz lazim
attik ya.sen takimlari karistirdin galiba.biz simdi adana demirle oynayacagiz.ve onlara da en az 2tane sallayacagiz.baska caremiz yok cünkü.

Berat
06.01.2008, 15:31
Gençlerbirliği'nin Manisa'yı yenmesinden sonra atılan her golün önemi daha da arttı.. Tabi son maçta Gençlerbirliği'ni yenemezsek hiçbirşeyin önemi kalmayacak, o da ayrı mesele..

Burçak
06.01.2008, 15:36
gençlerbirliği bizi iyi tanır. final maçlarımızı unutamaz onlar :)

6Şafak Aydın1
06.01.2008, 15:39
gencler ile final maci oyniyacagiz demek . bülent efendiyle bir kupa hesabi söz konusu olurmu eger maca kadar istifa etmezse tabi

Terzioğlu
06.01.2008, 15:46
Ilk 3 takimmi gruptan cikiyor?

POYRAZ
06.01.2008, 15:48
Adana demirspor'u yenecegimizi düsünüyorum. Su an itibariyle rakibimizi pek tanimadigim icin pek bir yorum yapamayacagim ancak, bu ligde Kayserispor gibi kiytirik takimlari görmektense Adanademirspor, Adanaspor ve Eskisehirspor gibi köklü, süper ligde yillarca kalmis güzide kulüplerimizi görmeyi tercih ederim.
Rakibimize basarilar dilerim ve en kisa zamanda mücadele verdigimiz ligde görmek isterim.

Gökhan Uzun
06.01.2008, 15:50
bence gb yi yenemeyecek gücte deiliz zaten b korkmaza kılım o bursadayken mac sonrasında yaptıgı acıklamadan dolayı, yok hic bi sey hesapsız kalmazmıs,lan sen kim oluyosun ..ne ..refsiz

Berat
06.01.2008, 15:51
İlk 2 takım çıkıyor..Durumumuz sakat.. Görünen o ki Gençlerbirliği'ne son maçta Avni Aker'de alacağı bir beraberlik yetecek. Gençerbirliği'nin iyi kapanan bir takım olduğunu ve bizim de kapanan takımları açmakta zorlandığımızı düşünürsek.. Beni şimdiden sıkıntı bastı..

karatasof
06.01.2008, 15:51
Bu maçı almak önemli.Bu sene Avrupa yolu en kısa bu şekilde elde edilebilir ancak diğer takımlarında büyük küçük demeden maç başına alınan galibiyete verilen ücretlere bakarak bu maçlara asıldıklarıda bir gerçek.Bu sebeple bizim için çok daha önemli olan bu maçta üç puanı alan taraf olmak en büyüjk arzumuz.Bu arada uzun zamandır gidilmeyen Adana'da mevcut taraftarımızla buluşmak ve Adanalı taraftarla bir nostalji yaşamakta cabası.Sahi en son Adana DS maçımız hangi sene oynanmıştı hatırlayan var mı?

Gökhan Uzun
06.01.2008, 15:53
bence gb kapansa da onu acacak yattara gökdeniz baris gibi topcular var ve eger umut veya bunlar iceri girdikten sonra dısarıya oynarlarsa sutlarla hallederiz gibime geliyo

Cem Balcı
06.01.2008, 15:56
adanayı kolay geçeriz de gençler biraz sıkıntı çıkarabilir.

Atakan
06.01.2008, 16:04
Ilk 3 takimmi gruptan cikiyor?

İlk 2 gruptan çıkıyor;)

ErnesTo1940
06.01.2008, 16:08
Hala 5,6 diye atıp tutan arkadaşlarımız var. :) Ama gerçekçi olmak gerekirse bu konudaki en gerçekçi mesaj adspor un ki. VE unutmayalım ki Adanaspor - Trabzonspor maçlarında bizim tarafın yarısı Demirsporlular oluşturur.

Bunları nerden biliyosun derseniz ki eğer. Doğduğumdan beri Adana'dayım. VE benim 3. kulübüm AdanaDemir Spordur.(Trabzonspor ve Arsinspordan sonra) En büyük destekleme sebebim taraftarlarının %70 i İstanbul kulüplerinden nefret eder.

Maçta misafir takım tarafındayım. :) İnş dostluk içinde bir maç olur ve bu maçı alırız...

Onur bende hangi Trabzonspor forumunda yazıyorsun diye merak edip hepsini kontroL ediyordum burda buLdum seni :)

YazdıkLarın için teşekürLer kardeşim. Maçtan önce ara konuşaLım,fotoğraf makinenide getirmeyi unutma sizin köşeden çok güzeL kareLer yakaLayacaksın 1.dakikadaki şovda ;)

KemalEROĞLU5961
06.01.2008, 16:18
Taraftarının takımına bağlılığı, tribünü, her şeyden önce anti-Bizans duruşuyla delikanlı bir Anadolu takımı olan Adana Demirspor Kırıkkalespor'a oranla daha dişli bir takım; bu maçı günlerdir bekleyen, ateşli bir taraftara karşı oynayacak olmamız da cabası... Kesinlikle Kırıkkalespor maçından daha zor işimiz. Yine de biz Trabzonspor'uz, 5 olmasa da galip geleceğimize inanıyorum... Adana Demirspor'a bizden sonraki maçlarda başarılar bu arada... İstanbul karşıtı takımların Süper Lig yolu hep açık olsun!

Koray
06.01.2008, 16:32
a.demirsporun çok iyi taraftarları var takımlarını çok iyi destekliyolar...göztepe gibi onlarda bulundukları yeri haketmiyolar...

maça gelince kolay kazanırız...

Alptuğ
06.01.2008, 17:14
adanademirspor tam çoçukluk zamanımda 1. ligdeydi öncesi de vardır tabi güzel bir oyun ve skorla alırız daha gençler maçı var

Onur
06.01.2008, 17:19
Salı günü kursum var ama bakalım hocadan izin koparabilirsem havaalanına gideceğim. %85 giderim. Takımı yanlız bırakmak olmaz tabii ki. Fotoğraf filan çektiririz. Bİrde Ersun hocama birkaç şey sormak istiyorum fırsat olursa.

AdanaDemirSporlu arkadaşlarımıza forumumuza gelip yazdıkları için teşekkür etmekle beraber, süper lige çıkma yolunda başarılar dilerim. Eğer ki öyle brşey olursa heralde en az onlar kadar sevinirim. :)

Yeri gelmişken bir anımı anlatayım; Ernesto1940 arkadaşımla geçen sene bir ADS maçına gittik maçı hatırlamıyorum ama yükselme gurubu maçıydı. Maçtan önce konuşuyoruz kendi aramızda. Abartısız 9-10 yaşlarında bir çocuk Demirspor atkısıyla tek başına bğrıyor. Dedim senin birinci takımın hangisi (Hangi ist kulübü) Dedi Demirspor. Dedim 2. hangisi dedi gene Demirspor. İstanbul takımlarından hangisi onu soruyorum dediğimde duymak istediğim en güzel cevabı verdi. Ben sadece Demirsporluyum. İstanbul takımlarını niçin destekliyeyim. Ve o çocuk maça tek başına gelmişti. İşte bu olaydan sonra Demirspor'a ve taraftarlarına saygım bir kat daha arttı.

UMarım dostça bir mücadele olur ve biz kazanırız :)

FcTRABZONSPOR
06.01.2008, 17:31
bence gb yi yenemeyecek gücte deiliz zaten b korkmaza kılım o bursadayken mac sonrasında yaptıgı acıklamadan dolayı, yok hic bi sey hesapsız kalmazmıs,lan sen kim oluyosun ..ne ..refsiz
Hehe karşımızda Barcelona var sanki...Bırakın bu işi onları yenmiyecez PARÇALICAZ!!!

karatasof
06.01.2008, 18:14
Grubumuzda bugün oynanan maçta GB-Manisa maçı 3-0 bitmiştir bu durumda yeni puan durumu nasıl olacak?Tek maç üzerinden oynandığı için eşit puan durumunda Manisa ile oynadığımız maçın neticesi önemli olacak ve MS üzerimizde olacaktır.Bu nedenle bizim öncelikle Adana DS maçını kazanmamız şart.

Cafer Bulur
06.01.2008, 19:33
İlk 2 takım çıkıyor..Durumumuz sakat.. Görünen o ki Gençlerbirliği'ne son maçta Avni Aker'de alacağı bir beraberlik yetecek. Gençerbirliği'nin iyi kapanan bir takım olduğunu ve bizim de kapanan takımları açmakta zorlandığımızı düşünürsek.. Beni şimdiden sıkıntı bastı..
eger kupayi almak istiyorsak g.birligini de ne pahasina olursa olsun yenmeliyiz.kendi sahamizda onlari yenemeyeceksek kupa sampiyonlugundan hic bahsetmemeiz lazim.su anki kadro yapisiyla bile onlari yenebilmeliyiz.

Emre B.
06.01.2008, 19:43
Adana Demirspora puan kaybetmemeliyiz.Fark olursa çok güzel olur.

Erdem Keser
06.01.2008, 21:44
Adana Demirspor'un en etkili kozu ateşli taraftarı olacak..İnşallah seyirci baskısından etkilenmeyiz yoksa sonuç hüsran olabilir..Çok zor bir maç bizi bekliyor..

Adem Erdoğan
06.01.2008, 22:23
Bu sezon türkiye kupasını A-LA-CA-ĞIZ.

Adem Erdoğan
06.01.2008, 22:24
Adana Demirspor'un en etkili kozu ateşli taraftarı olacak..İnşallah seyirci baskısından etkilenmeyiz yoksa sonuç hüsran olabilir..Çok zor bir maç bizi bekliyor..

Erdem bu takım cehennemden gidiyo oraya. ateş olsalar nolur:)

Berat
07.01.2008, 01:26
Grubumuzda bugün oynanan maçta GB-Manisa maçı 3-0 bitmiştir bu durumda yeni puan durumu nasıl olacak?Tek maç üzerinden oynandığı için eşit puan durumunda Manisa ile oynadığımız maçın neticesi önemli olacak ve MS üzerimizde olacaktır.Bu nedenle bizim öncelikle Adana DS maçını kazanmamız şart.

Genel averaja bakılıyor, ikili averaja değil.

MehmeTS_ADANA
07.01.2008, 08:41
vallahi adanalı olarak şunu ssöyleyim.demirspor birçok tff 1 lig takımından çok daha iyi.taraftarı zaten muhteşem.ama yinede favori trabzonumuz.fakat zor olma ihtimali çok yüksek bir maç

Cengiz Çubukcu
07.01.2008, 08:46
Bu maçı almak önemli.Bu sene Avrupa yolu en kısa bu şekilde elde edilebilir ancak diğer takımlarında büyük küçük demeden maç başına alınan galibiyete verilen ücretlere bakarak bu maçlara asıldıklarıda bir gerçek.Bu sebeple bizim için çok daha önemli olan bu maçta üç puanı alan taraf olmak en büyüjk arzumuz.Bu arada uzun zamandır gidilmeyen Adana'da mevcut taraftarımızla buluşmak ve Adanalı taraftarla bir nostalji yaşamakta cabası.Sahi en son Adana DS maçımız hangi sene oynanmıştı hatırlayan var mı?

Ben Kırıkkaleden ümitliyim, gençler onları Kırıkkalede yenemeyecek..

Uğurtan
07.01.2008, 09:15
Sadece yenmemiz malesef yeterli değil bu sadece sıkıntıyı son maça bırakmak demek.. En az ama en az 3 farklı galibiyet almamız şart..

Ben Kırıkkaleden ümitliyim, gençler onları Kırıkkalede yenemeyecek..
Gençler A.Demir'i de K.Kale'yi de yener abi.. Ama fark atacaklarını sanmıyorum... İnşallah senin dediğin gibi olur rahat rahat çıkarız :)

Faik Yılmaz
07.01.2008, 09:36
Adana demiride yeneriz ama gençler maçı zor geçecek....

Çünkü Ersun Yanalın eskiden td olduğu 3 takımada yenildik ( denizli-gençler-manisa) tek korkum bu yoksa gençlerbirliğide bizim ayarımızda değil....

Süleyman Eruyar
07.01.2008, 10:15
eğer trabzonspor karşısında herhangi bir süper lig takımı varmış gibi mücadele ederse, ciddi olursa 5 atmadan geri gelmez, ayrıca eğer ads u yenemiyorsa kupayıda almasın zaten..

Uğurtan
07.01.2008, 10:19
eğer trabzonspor karşısında herhangi bir süper lig takımı varmış gibi mücadele ederse, ciddi olursa 5 atmadan geri gelmez, ayrıca eğer ads u yenemiyorsa kupayıda almasın zaten..

Her türlü yeneriz yahu.. 2-0 geriye düşsek sadece 2. 45 dk da kuracağımız baskıyla gene alırız.. Olay o değil... 90 dk şeklinde düşününce futbolcular ve yumurta sıkışmayınca orta sahada çok zaman geçiyor.. Oysa bizim bu maçta ablukaya almamız ve çuval dolusu gol atmamız gerekli.. Çünkü sadece G.Birliğini yenmemiz yetmeyecek 3. maçta.. Ve bir şey daha bu zayıf saydığınız ekiplerle Manisa da G.Birliği de henüz oynamış değil yani bi 2-3 tane onlarda atıcaktır.. Ne kadar fazla atarsak biz okadar çıkma şansımız artıyor..

Faik Yılmaz
07.01.2008, 10:28
Bu arada Manisanında Gençlere yenilmesi grup liderliği açısından çok iyi oldu

Uğurtan
07.01.2008, 10:30
Bu arada Manisanında Gençlere yenilmesi grup liderliği açısından çok iyi oldu
Nereye iyi oldu abi ya:) Çıkma şansımız averaja kaldı :)
Oysa Manisa yenseydi rahattın averaj stressin yoktu G.Birliği maçında beraberlik yetiyodu..

Faik Yılmaz
07.01.2008, 10:33
Nereye iyi oldu abi ya:) Çıkma şansımız averaja kaldı :)
Oysa Manisa yenseydi rahattın averaj stressin yoktu G.Birliği maçında beraberlik yetiyodu..

Eğer Gençlerbirliğinide yenemeyeceksen beraberlik düşünüyorsan zaten sana Türkiye Kupası filan lazım değil....

Büyük takım büyük düşünen takımdır......

Süleyman Eruyar
07.01.2008, 10:47
) GRUBU:
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/206562.jpg (http://javascript<b></b>:resimAktar(1,'206562.jpg'))

şimdi biraz düşünelim, g. birliğinin manisayı yenmesi heleki 3-0 lık bir skorla yenmesi işimizi zorlaştırdı, g. birliğinin en kötü ihtimallerini düşünüp k.eli ve ads maçlarından 6 gol averajıyla çıkacağını düşünürsek g. birliğinin 9 averajı olur, manisanında bu maçlardan 6 averaj çıkardığını farzedersek manisanın da 6 averajı olur, trabzonspor ads yi en az 3-0 yenmeliki g. birliği maçında alacağı 1-0 (bu skor yarayamayabilir) 2-0 lık galibiyetler hem trabzonsporu hemde g. birliğini kupada üst tura çıkartsın, 3-0 lık galibiyetse manisaya yarar, bu yüzden 2-0 lık sonuca ne trabzonspor ne de g. birliği karşı çıkmaz herhalde.. bu yüzden bu maçtan en az 3 averajla çıkmamız lazım..

Süleyman Eruyar
07.01.2008, 10:48
Eğer Gençlerbirliğinide yenemeyeceksen beraberlik düşünüyorsan zaten sana Türkiye Kupası filan lazım değil....

Büyük takım büyük düşünen takımdır......

g.birliğini yenmen yetmeyebilir, bunu düşündünmü..

Oruç
07.01.2008, 11:03
Çıkmak için Gençlere-Yaşlılara gerek yok. Adanaya fark attık mı, Gençleri de yenip çıkmalıyız bu gruptan.

Uğurtan
07.01.2008, 11:04
) GRUBU:
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/206562.jpg (http://javascript<b></b>:resimAktar(1,'206562.jpg'))

şimdi biraz düşünelim, g. birliğinin manisayı yenmesi heleki 3-0 lık bir skorla yenmesi işimizi zorlaştırdı, g. birliğinin en kötü ihtimallerini düşünüp k.eli ve ads maçlarından 6 gol averajıyla çıkacağını düşünürsek g. birliğinin 9 averajı olur, manisanında bu maçlardan 6 averaj çıkardığını farzedersek manisanın da 6 averajı olur, trabzonspor ads yi en az 3-0 yenmeliki g. birliği maçında alacağı 1-0 (bu skor yarayamayabilir) 2-0 lık galibiyetler hem trabzonsporu hemde g. birliğini kupada üst tura çıkartsın, 3-0 lık galibiyetse manisaya yarar, bu yüzden 2-0 lık sonuca ne trabzonspor ne de g. birliği karşı çıkmaz herhalde.. bu yüzden bu maçtan en az 3 averajla çıkmamız lazım..

Tam olarak söylemek istediğim buydu..

Ayrıca Faik abi ben hiçbir maça korkuyla bakmam yenmek için çıkılmasını isterim ama bu işler öyle kolay değil beraberliğin yetmesi psikolojik rahatlıktır rahat oynarsın yine yenersin.. Üstüne yatmak anlamında söylemedim ben..

Burçak
07.01.2008, 11:04
zorlaştırmış olabilir. ama biz adanayı peşinede gençerbirliğini yenemeyeceksek gitmeyelim

Uğurtan
07.01.2008, 11:05
zorlaştırmış olabilir. ama biz adanayı peşinede gençerbirliğini yenemeyeceksek gitmeyelim
Burçak yenmek yetmiyorki :) İnce hesaplar var burda.. :)

Burçak
07.01.2008, 11:08
manisa , kırıkkaleye en az 5 atacak, adanayıda bizden farklı yenecekki durumları bizden iyi olsun . zor yani. zaten averajda +2 avantajlıyız :)

martinpetrov
07.01.2008, 11:19
ben adanada oturan biri olarak demirsporu cıplak gozle cok izledim ve bu mac cok zor gececek.macada kesin gidecem ama umudum pek yok.

Onur
07.01.2008, 11:23
ben adanada oturan biri olarak demirsporu cıplak gozle cok izledim ve bu mac cok zor gececek.macada kesin gidecem ama umudum pek yok.

Yok o kadar da değil. :) Tamam ADS iyi takım, iyi futbolcuları var ama kazanma şansları bizim yarımızı kadar bile değil.

Süleyman Eruyar
07.01.2008, 11:24

bu da lafmı şimdi, umudun yoksa otur evinde izle kardeş, umudu olanlar gitsin..

asilhamsi
07.01.2008, 11:28

genclermi iyi kapaniyor yapma gozunu seveyim turkiyenin en kotu defanslarindan birine sahipler

asilhamsi
07.01.2008, 11:29

forma 3 atar ikide biz atsak yeter...:D

Faik Yılmaz
07.01.2008, 11:38
g.birliğini yenmen yetmeyebilir, bunu düşündünmü..

bak oda var Mnaisa kalan 2 maçınıda kazanırsa 9 puan yapıyor....

bizde kazanırsak bizde 9 puan ediyoruz.. ikili averaja bakılırsa durum iyi değil.....

manisaya yenilmemiz hemde 3 gol yiyerek yenilmemiz çok kötü oldu....

Faik Yılmaz
07.01.2008, 11:40
ha bide şu var. gençleri ve adanayı yenersek puanımız 9 oluyor ve gençler diğer 2 maçını kazansa bile ikili averajda şansımız çok artıyor.... bu da bir gerçek...

biz iki maçımızıda kazanırsak sorun olmaz zannerdersem tek sorun 1. yada 2. olarak çıkmakta

Melis 61
07.01.2008, 11:55
ha bide şu var. gençleri ve adanayı yenersek puanımız 9 oluyor ve gençler diğer 2 maçını kazansa bile ikili averajda şansımız çok artıyor.... bu da bir gerçek...

biz iki maçımızıda kazanırsak sorun olmaz zannerdersem tek sorun 1. yada 2. olarak çıkmakta
Faik abi yanlış hesaplar peşindesin. Kupada ikili averaj sözkonusu değil. Genel averaja bakılıyor. Bu yüzden iki maçı kazansak bile gruptan çıkamayabiliriz. Tıpkı iki yıl önce Kayseriye 3-0 yenilerek başladığımız grubu 9 puanla bitirmemize rağmen çıkamadığımız gibi. Anlıcan işimiz gerçekten çok zor.

martinpetrov
07.01.2008, 12:03
bu da lafmı şimdi, umudun yoksa otur evinde izle kardeş, umudu olanlar gitsin..
sende dahil napacagımı kimseye sormadım.kombinem olmasa gitmem zaten.

szymeks
07.01.2008, 13:12
arkadaşım burası trabzonsporluların sitesi adana demöirsporu sev,osan onların orda yaz kombinen varsa git bizene tabide bende bu maçı en az üç farkla kazanacağımızı düşünüorum adanademirspor şu aqn 2 lig b kategorisinde doğal olarak maçın favorisi güçlü olan biziz kazanmak zorundayız vede kazanıcaz

macka61
07.01.2008, 13:13
çıkarız bu gruptan bence

Berat
07.01.2008, 13:18
manisa , kırıkkaleye en az 5 atacak, adanayıda bizden farklı yenecekki durumları bizden iyi olsun . zor yani. zaten averajda +2 avantajlıyız :)

Burçakçım şu an öyle de bizim kalan maçlarımız Adana Demirspor ve Gençlerbirliği, Manisanın kalan maçları ise Adana Demirspor ve Kırıkkale.. Biz Gençlerbirliği'ni yensek bile eğer Manisaspor aradaki +2 averaja kapatacak farkta galibiyetler alırsa bizim üstümüze çıkar..

Bence şu an en avantajlı takım Manisaspor.

Faik Yılmaz
07.01.2008, 13:22
Burçakçım şu an öyle de bizim kalan maçlarımız Adana Demirspor ve Gençlerbirliği, Manisanın kalan maçları ise Adana Demirspor ve Kırıkkale.. Biz Gençlerbirliği'ni yensek bile eğer Manisaspor aradaki +2 averaja kapatacak farkta galibiyetler alırsa bizim üstümüze çıkar..

Bence şu an en avantajlı takım Manisaspor.

Bizi yenmesi münabetiyle bize karşı durumu iyi olabilir manisanın. en avantajlı takım gençlerbirliği . Manisayı yendi muhtemelen adana demirsporu ve kırıkkalleyide yeneceklerdir. bizim maçtan 1 puan alsaklarda yeter onlara....

Kaldı manisa. eğer onlarda kalan iki maçını kazanırsa işimiz biraz zor olacak. bizim adana demiri farklı yenmemiz gençleride mutlaka yenmeliyiz. yinede yetmeyebilir

ama ben bu kadar zor duruma düşeceğimizi sanmıyorum

Burçak
07.01.2008, 13:25
Berat iyide, Manisa sence en az 5 tane Kırıkkaleye atabilecek mi. yada Adanaya karşı bizden daha mı farklı kazanacak. tabi bizimde kalan maçlarımızı kazanmamız gerek.
biz klan 2 maçı kazanınca averaj zaten artacak. manisanında kırıkkaleye en az 5 atması gerekecek bizim gibi.

İskender
07.01.2008, 13:27
hem adanayı hemde gençleri yensinler gerisine karışmasınlar...
Bu durumda ister çıkalım ister çıkmayalım...

Ömer SEVİNÇ
07.01.2008, 13:27
Berat iyide, Manisa sence en az 5 tane Kırıkkaleye atabilecek mi. yada Adanaya karşı bizden daha mı farklı kazanacak. tabi bizimde kalan maçlarımızı kazanmamız gerek.
biz klan 2 maçı kazanınca averaj zaten artacak. manisanında kırıkkaleye en az 5 atması gerekecek bizim gibi.

(Ts-ADS : 3 fark) + (Ts-GB : 1 fark) + şimdiki 2 averaj = 6
(VM-ADS : 3 fark) + (VM-KS : 4 fark) = 7

ve Manisa gruptan çıkar:)

martinpetrov
07.01.2008, 13:58
arkadaşım burası trabzonsporluların sitesi adana demöirsporu sev,osan onların orda yaz kombinen varsa git bizene tabide bende bu maçı en az üç farkla kazanacağımızı düşünüorum adanademirspor şu aqn 2 lig b kategorisinde doğal olarak maçın favorisi güçlü olan biziz kazanmak zorundayız vede kazanıcaz
ben dogma buyume adanalıyım ama bir o kadarda trabzonsporluyum.avni akeri tasıyabiliyosan adanaya tası.ömür boyu kombinesini alayım.demirsporun kombinesini sadece futbol seyretmek icin aldım.bu kafa yapısı yüzünden zaten trabzonspor hep bolgesel bi takım olarak kalacak.

Onur
07.01.2008, 14:24

Sitede ne yazacağını veya kimi seveceğini senden öğrenecek değil heralde. Bende futbol seyretmek için kombine almayı düşünebilirim. Tabii ki bunu gurbette yaşamayan veya yılda 3-4 kez Trabzonspor'u izleme imkanı bulan arkadaşlar anlayamaz.

Ben de Adana'da doğdum,büyüdüm. Ama 3 dk görebilmek için sınava girmedim, gittim havaalanına. Yani söylemeye çalıştığım SEN kimsinde burda başkasının Trabzonsporluluğunu tartışıyorsun.

Faik Yılmaz
07.01.2008, 14:30
Trabzonsporlu olmak için illa Trabzonlu olmak gerekmiyor.....

Onur
07.01.2008, 14:32
Trabzonsporlu olmak için illa Trabzonlu olmak gerekmiyor.....

Abi işte hala bunu kavrayamayanlar var. Adana'da Tabzonlu olmadığı halde Trabzonspor'u tutan arkadaşlarım var 5-6 tane. Diyorlar bana hadi sen Trabzonlusun, bak biz Trabzonlu olmadan Trabzonsporluyuz.

martinpetrov
07.01.2008, 14:35
Abi işte hala bunu kavrayamayanlar var. Adana'da Tabzonlu olmadığı halde Trabzonspor'u tutan arkadaşlarım var 5-6 tane. Diyorlar bana hadi sen Trabzonlusun, bak biz Trabzonlu olmadan Trabzonsporluyuz.
bende oleyim ama su yonetim ve bu arkadaşlar saolsun iyice soguttular takımımdan.

Burçak
07.01.2008, 14:35
Trabzonlu olmayıp Trabzonsporu tutanlar benim için daha Trabzonsporludur.
neyse arkadaşlar konuyu dağıtmayalım.
hepimiz BordoMaviyiz sonuçta. :atki::yattara2:

Reha
07.01.2008, 14:42

Sem canını sıkma adanalım;ben de arnavutum..benim trabzonluluğumu tartışacak adamın aklını alırım...Trabzon için maçta bıçaklanırken sormuyorlar nerelisin diye?

Onur
07.01.2008, 14:42
Neyse konuya tekrar dönelim. :)

Adana'da ve ya çevresindeki illerde yaşayan arkadaşlar için söylüyorum:

Yarın(Salı günü) saat 17:00 civarlarında Trabzonspor Şakirpaşa Havaalanına inecektir. Eğer hocadan bugün izin alabilirsem yarın havaalanına gideceğim. Maksat hem sohbet hemde hatıralık birkaç fotoğraf.

Çarşamba günü ise zaten misafir takım kale arkasında görüşürüz. :) TAbiiki kapalıya girmeyeceksiniz :) Kapalının yarısı Trabzonsporlu olacağından eminim.

martinpetrov
07.01.2008, 14:45
Neyse konuya tekrar dönelim. :)

Adana'da ve ya çevresindeki illerde yaşayan arkadaşlar için söylüyorum:

Yarın(Salı günü) saat 17:00 civarlarında Trabzonspor Şakirpaşa Havaalanına inecektir. Eğer hocadan bugün izin alabilirsem yarın havaalanına gideceğim. Maksat hem sohbet hemde hatıralık birkaç fotoğraf.

Çarşamba günü ise zaten misafir takım kale arkasında görüşürüz. :) TAbiiki kapalıya girmeyeceksiniz :) Kapalının yarısı Trabzonsporlu olacağından eminim.
ben 19 a kadar calısıyorum.kacabilirsem işten kesin ordayım.

Süleyman Eruyar
07.01.2008, 14:50
sende dahil napacagımı kimseye sormadım.kombinem olmasa gitmem zaten.

adanademir spora karşı bir umudun yoksa eğer oraya gitme dedim, senin burda ettiğin laflara bak, bazı arkadaşlar derken benden mi bahsediyorsun, asıl senin gibi küçük düşünenler yüzünden takımımız bu halde, adana demire karşı umudum yok demene burda arkadaşlar nasıl sahip çıkıyor anlamıyorum, o zaman umudun olduğun takımı tut.umudun olmadan herhalde takımımızı destekleyemezsin, bırak içinde umudu olan birileri gitsin desteklesin..

Onur
07.01.2008, 14:53
A.Demirspor-TS maçının bilet fiyatları

Fortis Türkiye Kupası B Grubu'nda, çarşamba günü Adana Demirspor ile Trabzonspor arasında yapılacak maçın bilet fiyatları belirlendi..

Adana Demirspor Kulübünden yapılan yazılı açıklamaya göre, 9 Ocak Çarşamba günü, saat 20.00'de yapılacak Adana Demirspor-Trabzonspor maçının protokol tribün, kapalı A üst ve kapalı B üst biletleri 15'er YTL, kapalı C alt ve kapalı D alt bilet fiyatları ise 12'şer YTL olarak belirlendi. Maraton bilet fiyatının 10 YTL, kuzey ve güney kale arkalarının ise 4'er YTL olduğu belirtildi.

Biletlerin yarın saat 11.00'den itibaren stat gişelerinde satışa çıkarılacağı ifade edildi.

Onur
07.01.2008, 14:58
Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Avcılar, yazılı açıklamasında, Trabzonspor karşılaşmasının hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirtti.

Fortis Türkiye Kupası B Grubu'nda, çarşamba günü Trabzonspor ile karşılaşacak olan Adana Demirspor, hazırlıklarını iddialı bir şekilde sürdürürken, futbol şube sorumlusu Ahmet Avcılar, "Adana Demirspor, bu kez de sahadan 3 puan alarak çıkacaktır" dedi.

Trabzonspor'un ligdeki konumu ve gücünün belli olduğunu belirten Avcılar, şunları kaydetti:
''Ancak bizim de gücümüz ortada. Bu tip maçları, geçmişinde defalarca oynayan ve bunlardan başarıyla ayrılan Adana Demirspor, bu kez de sahadan 3 puan alarak çıkacaktır. Uzun bir aradan sonra Adana'da bir süper lig takımı ile oynayacak olmamız, hem Adana Demirspor açısından önemlidir hem de Adana'daki yeniden dirilişin en büyük örneğidir. Tüm Adanalı sporseverleri bu maçta takımlarının yanında görmek istiyoruz.''

Onur Akyüz
07.01.2008, 15:00
arkadaslar trabzonsporumuz bu yüzden farkli iste,heryerde her sehirde taraftarimiz var trabzonlu olmasalar bile..

bu arada adana demirspor macini farkli aliriz yalniz rakip atak yaparken serkan yada cagdasin hüseyini saglam markaj yapmasi lazim,bi kacirirlarsa yandik..

martinpetrov
07.01.2008, 15:02
adanademir spora karşı bir umudun yoksa eğer oraya gitme dedim, senin burda ettiğin laflara bak, bazı arkadaşlar derken benden mi bahsediyorsun, asıl senin gibi küçük düşünenler yüzünden takımımız bu halde, adana demire karşı umudum yok demene burda arkadaşlar nasıl sahip çıkıyor anlamıyorum, o zaman umudun olduğun takımı tut.umudun olmadan herhalde takımımızı destekleyemezsin, bırak içinde umudu olan birileri gitsin desteklesin..
dogru söylüyosun herşeyi ben yaptım bu takıma.bak şimdi iyice sinirlendim yarın gökdenizi fenerbahçeye bedelsiz olarak veriyorum.yattaraya odenen parayıda geri alıp cincona gonderecem.

Burçak
07.01.2008, 15:07
Arkadaşlar ikili tartışmalara girmeyin lütfen. aksi taktirde mesajlarınızın hepsini silmek zorunda kalacağız.
ve kimse kimseyle aynı fikirde olmak zorunda değil.

bir hatırlatma daha: Hepinizin bildiği üzere her ne niyetle olursa olsun Kurallarımız gereği başka takım taraftarlarının siteye üyeliğine izin vermiyoruz. eğer bir kişi bu sitede üye ise ve yazabiliyorsa bilinki o Trabzonsporludur. kimse bi başkasının Trabzonsporluluğunu sorgulayamaz.
Lütfen herkes daha hoşgörülü olsun ve kimsenin kendi gibi düşünmek zorunda olmadığını unutmasın.

Murat'
07.01.2008, 15:09
bu maçı en azından 5 farkla kazanmamız lazım....yoksa iki sene önceki gibi averajla çıkmayız

Nytre
07.01.2008, 15:51
Sitede ne yazacağını veya kimi seveceğini senden öğrenecek değil heralde. Bende futbol seyretmek için kombine almayı düşünebilirim. Tabii ki bunu gurbette yaşamayan veya yılda 3-4 kez Trabzonspor'u izleme imkanı bulan arkadaşlar anlayamaz.

Ben de Adana'da doğdum,büyüdüm. Ama 3 dk görebilmek için sınava girmedim, gittim havaalanına. Yani söylemeye çalıştığım SEN kimsinde burda başkasının Trabzonsporluluğunu tartışıyorsun.

ben de diğer arkadaşlar gibi trabzonlu olmayan trabzonsporluları görünce onlarla tanışınca daha mutlu oluyorum.

demek ki trabzonspor trabzonu aşmış yıllar önce. ancak trabzondaki insanlar hala bunu kavrayamıyorlar. trabzonsporu trabzona hapsetmeye çalışıyorlar.

daha ki trabzon dışındaki tsclubları kapatıyorlar!.

Hekimoğlu
07.01.2008, 16:11
en az 4 fark yapmamız gerek yoksa işimiz çok zor.vestel iki zayıf rakibine toplam 6 fark yapar diye tahmin ediyorum.

Süleyman Eruyar
07.01.2008, 16:16
dogru söylüyosun herşeyi ben yaptım bu takıma.bak şimdi iyice sinirlendim yarın gökdenizi fenerbahçeye bedelsiz olarak veriyorum.yattaraya odenen parayıda geri alıp cincona gonderecem.

çok komik:D:D:D:D

adanademirden korktuğuna göre zaten yattaraya gökdenize ihtiyacın yok, nasılsa 2. lig takımı karşısında umutsuz olacak kadar kötü bir takımı tutuyorsun, bir takım yenilebilir ama trabzonspor gibi büyük bir takım her maça favori çıkar, yada benim bahsettiğim trabzonspor sanırım sizinkinden farklı, herneyse şimdi bu maçı daha çok sabırsızlıkla bekliyorum..

szymeks
07.01.2008, 17:32
martinpetrov nickli arkadaş birincisi ben trabzonlu diil rizeliyim uzun yıllardırda istda yaşıorum işin ilginci hayatımda bikez olsun trabzona gidemedim çok isterdim ayrıyetten sen adanademirsporun maçlarına gidiorum kombinem var diince ben seni adanademirsporlu sandım bende istda yaşıorum ama gidipte belediyenin yada kasımpaşanın maçlarına gitmiorum nerden bilebilirim senin trabzonsporlu olduğunu kimseyede demedimki trabzonlu olup trabzonu tutun aksine yurt içinde yurt dışında heryerde taraftarımız olması beni çok mutlu eder trabzonsporuda yüreğimden seviorum sevmek illa bıçaklı kavgalara karışmak diildir elimden geldiğince gücüm yettiğince forma alıp kulübe gelir katkısında bulunmayada çalışıorum gerçi başımızda adam gibi yöneticileer yok ama işin özü tamamen yanlış anlaşılma olmuş ben seni adana demirsporlu sandım o yüzden orda yaz dedim trabzonspor sevgisi yüreğinde varsa bunu kimse hiçbi sebep silemez bende olduğu gibi kalbini kırdıysam özür dilerim renkdaş

turphan
07.01.2008, 17:53
Maçı Lig TV verecek mi ?

pReN@_61
07.01.2008, 18:04
Maçı Lig TV verecek mi ?

Evet.Türkiye kupası maçları Lig tv den yayınlanıyor...

Cem Akyüz
07.01.2008, 18:18
farklı kazanmamız lazım yoksa gene averaj kurbanı oluruz ama 3 fark atarız diye düşünüyorum

FcTRABZONSPOR
07.01.2008, 18:49
farklı kazanmamız lazım yoksa gene averaj kurbanı oluruz ama 3 fark atarız diye düşünüyorum
Neden averaj kurbanı olacan adana ve gençleri yenemezse varsın gitsinler!!!

TheRapZoNe
07.01.2008, 19:49
A. Demirspor kulubu ozlemistir buyuk takimlarla mac yapmayi. O yuzden zor bir mac olabilir. Dikkatli olur insallah bizim futbolcular.
Maci waptan takip edecegim. Insallah bir aksilik cikmaz ve galip geliriz. Skor tahminim 3-1

Bahattin Aydın
07.01.2008, 19:56
abi en az 5 tane atarız...giresunspor geçen sezon finalde 5 atmıştı..trabzonspor gol yemeden 5 tane atar...bizde k.marastaki trabzonsporlular olarak bu maça gitmeyi çok istiyoruz ancak finallerimize denk geliyor haftasonu olsa kesin giderdik ama herkesin çarşamba günü sınavı var bende dahil olmak üzere :(

OLCAY ÇAKIR
07.01.2008, 20:44
Yıllarca süper lig dışında kalmış,Türkiye'nin büyük şehirlerinden Adana'nın takımı Adanademirspor.

Sanırım yada tahminimce şehrin şuanda en iyi temsilcisi.

Maç kolay olur zor olur o ayrı.

Ama ciddi olur.Burası kesin.
Şehir önemli.

İsmail Çavuşoğlu
07.01.2008, 21:16
Yıllarca süper lig dışında kalmış,Türkiye'nin büyük şehirlerinden Adana'nın takımı Adanademirspor.

Sanırım yada tahminimce şehrin şuanda en iyi temsilcisi.

Maç kolay olur zor olur o ayrı.

Ama ciddi olur.Burası kesin.
Şehir önemli.
kesinlikle katılıyorum..
Bolu spor 2.lig yükselme grubunda oynarken aynı grupda A.demirde vardı.burdan bazı arkadaşlar deplasmana maça gideceklerini benimde gelmemi istediler bende gittim.o maçta farklı yenilmişti boluspor.a.demirinde cok fazla bir iddiası yoktu.ancak yinede o trübünler hınca hınç doluydu ve 90 dakikada hiç susmadan takımlarını desteklediler.evet maç cok ciddi olur a.demir taraftarı takımlarını havaya sokar.böyle bir maçıda zaten onlar sabırsızlıkla bekliyorlar.demek istediğim taraftarları takımlarını gayet ıyı motıve ediyor.benim orada gözlemlediğim buydu.
şöylede bir durum var taraftarı çok iyi takımları fena değil ama bu takım hala yıllardır bu alt ligde oynuyor yani 1.lige cıkamıyorlar.
maç hakkındaki görüşüm ise sebep ne olursa olsun kesin kazanmamız gereken bir maç ve öyle olacağınada inanıyorum...

OLCAY ÇAKIR
07.01.2008, 21:25
Bende size katılıyorum,
Güzel ve zevkli bir maç olacağı kesin.

Ciddi olalım yeter.
kesinlikle katılıyorum..
Bolu spor 2.lig yükselme grubunda oynarken aynı grupda A.demirde vardı.burdan bazı arkadaşlar deplasmana maça gideceklerini benimde gelmemi istediler bende gittim.o maçta farklı yenilmişti boluspor.a.demirinde cok fazla bir iddiası yoktu.ancak yinede o trübünler hınca hınç doluydu ve 90 dakikada hiç susmadan takımlarını desteklediler.evet maç cok ciddi olur a.demir taraftarı takımlarını havaya sokar.böyle bir maçıda zaten onlar sabırsızlıkla bekliyorlar.demek istediğim taraftarları takımlarını gayet ıyı motıve ediyor.benim orada gözlemlediğim buydu.
şöylede bir durum var taraftarı çok iyi takımları fena değil ama bu takım hala yıllardır bu alt ligde oynuyor yani 1.lige cıkamıyorlar.
maç hakkındaki görüşüm ise sebep ne olursa olsun kesin kazanmamız gereken bir maç ve öyle olacağınada inanıyorum...

yaranozlu
08.01.2008, 00:26
bu maçın bi önemi kalmadı, havlu attık kupada... ayıp valla manisanın yaptığı, 3 tane bilerek yediler. Artık gençlerle oynayacağımız maç, aklıma finalde bursayı 2. maçta 5-1 yendiğimiz maça benziyor. O da ilk maç 3-0 dı. Bunda da ona benzer bir durum var. Hayırlsı artık... yoksa demiri 1 farkla da yensek olur.

hüseyin1975
08.01.2008, 00:28
Önümüzdeki iki maci aldikmi gruptan cikiyoruz. Ne havlu atmasi anlamadim?

Berat
08.01.2008, 00:28
Yarın stad çok büyük ihtimalle tıklım tıklım dolar zira senelerdir böyle bir maç oynamıyor Adana Demirspor ve 2. lig standartlarının çok üstünde olan büyük Adana Demirspor taraftarı da televizyondan canlı yayınlanacak bu maçta şov yapma, gövde gösterisi yapma şansını kaçırmaz. Tribün şova hazır olun..

Tüm bu etkenlerin de sahadaki Adana Demirsporlu futbolcular üstünde ekstra bir motivasyon sağlayacağını düşünüyorum.. Maçı bir şekilde kazanırız ama bize gerekli olan averajı sağlayabilmemiz için erken bulunacak 2 gol şart..

Berat
08.01.2008, 00:29
Önümüzdeki iki maci aldikmi gruptan cikiyoruz. Ne havlu atmasi anlamadim?

2 maçı da kazanmamız halinde gruptan çıkacağımız kesin değil..Gençlerbirliği'ni yenebilirsek iş çok büyük ihtimalle averaja kalacak..

hüseyin1975
08.01.2008, 00:37
2 maçı da kazanmamız halinde gruptan çıkacağımız kesin değil..Gençlerbirliği'ni yenebilirsek iş çok büyük ihtimalle averaja kalacak..

manisanin basindaki trabzonlu hoca bile bile 3 gol yedirtmemisdir takimina? eger bu böyleyse hic üzülmeyin cünkü allah BELASINI verir ve kolay gördügü son iki macin birinde takilip gider!

gerekirse adanayada genclerede 3 atar geceriz!
biz trabzonsporuz!

Cem Akyüz
08.01.2008, 00:40
manisanin basindaki trabzonlu hoca bile bile 3 gol yedirtmemisdir takimina? eger bu böyleyse hic üzülmeyin cünkü allah BELASINI verir ve kolay gördügü son iki macin birinde takilip gider!

gerekirse adanayada genclerede 3 atar geceriz!
biz trabzonsporuz!

hüseyin ağabey yanlış yazdın Trabzonsporuz hatta TRABZONSPORUZ:):)

tuncii
08.01.2008, 03:34
gencler oynasında ıstersek yenılelım

yaranozlu
08.01.2008, 08:57
3 takım birbirini yenince genel averaja mı bakılıyor yoksa bu 3 takım aralarında yaptığı maçlardan oluşan ayrı bir puan durumu yapılıp ilk ikide kalan mı üst tura çıkıyor. Ben tam bilmiyorum ama işimiz zor yani...

KUTADGU
08.01.2008, 09:19
takımlar arasında ikili averaj oluşması için
iki takımın birbiriyle iki defa maç yapması şartı aranır..
Bu benim bildiğim
Dolayısıyla..
Kriterimiz genel averaj ve gol sayısı olacaktır...

Öztürk Adem
08.01.2008, 10:17
bu metını arkadasımın duguları dogrultusunda yazıyorum kendılerı 3 olur dıo

zeleka
08.01.2008, 12:53
Ikinci lig takimlariyla oynuyoruz adana kars kirikkale teneke spor vs ama bizim futbolculara bakarsakda onlarinda oynuya bilecekleri yer ikinci lig gibime geliyor hele hele bazilari varki ucuncu ligde bile oynamalari zor ya bu macida alamiyacaklarsa hocalar gibi istifa etsinler futbolu biraksinlar 1/2/5 gol sayisi degilde maci kolaylikla almalari lazim Trabzonsporun formasi zaten 3 - 0 dedirdiyor mac oynanmadan ama o formayi giyenler bunu halan anlayamamislar gibime geliyor.

Ahmet Kuru
08.01.2008, 13:19
her ne kadar kötü günler geçiriyor olsakda bu maçıda alırız,Gençleride yeneriz Kupada yolumuza devam ederiz.Arkadaşlar Unutmayalım bizTRABZONSPOR taraftarıyız...

Emre Yavuz
08.01.2008, 13:31

Musa B.(Ferhat)---Erdinc---Cagdas---Keceli

-------------Adnan-----------

Gökdeniz-----------------Baris Memis

--------Ceyhun-----Kadir------------

------------Umut(Ergin)----------------

Yedek:
Ergin,
Ayman,
Hüseyin,
Tayfun,
Tolga Z.

Teknik Direktör: Ersun Yanal ;)

Bence bu kadrola maca ciksak bu maci farkla kazaniriz=)

Sizce nasil bir kadro bu ????

Faik Yılmaz
08.01.2008, 13:35
Arsinsporla Araklısporla muhatap olan takımlara bile bol gol atamıyorsak hiç üst gruplarda işimiz yok. Manisanın kadrosu bizden dahamı iyiki bizden fazla gol atıp üst tura çıkacak... bi holosko vardı onuda sattılar.....

eğer bizim gibi oyuncularımızda büyüklüğümüzün farkına varırlarsa hiç bir sorun yok demektir

İsmail Çavuşoğlu
08.01.2008, 13:37

Yedek:
Ergin,
Ayman,
Hüseyin,
Tayfun,
Tolga Z.

ayman ve celalettinsiz bir kadro herzaman kabulumdür...:)

Emre Yavuz
08.01.2008, 13:47
Bende Aynen öyle ama genelde nasil buluyorsunuz mu kadroyu??

Faik Yılmaz
08.01.2008, 13:57
çok yetersiz buluyorum....

en az 4-5 takviye lazım.....

RealOttoman
08.01.2008, 15:15
Futbolu yakından takip ediyorum...Adanademirspor'da bunların içinde pek etkili bir ,forvet hattı yok tek iyi yanları orta sahaları...Yani uzun lafın kısası 5 tane atarız:)

a d bacan
08.01.2008, 15:21
Allahtan bir manii olmazsa yarın maçtayım

taraftrımızın çok olmasını ümit ediyorum,

maç biraz zorlu olacakama kesinlikle alacagız

Faik Yılmaz
08.01.2008, 15:25
Hani Sn Demirel in eski bir lafı var onlar ne veriyorsa 5000 Tl fazla vereceğim....

bizde Manisa ne atıyorsa ondan 1 fazla atmamaız lazım....

Emre Yavuz
08.01.2008, 16:04
çok yetersiz buluyorum....

en az 4-5 takviye lazım.....:alkış:

Bende ayni seyi düsünüyorum ama bence elindeki Kadrola

en iyisi bu onu demek istiyorum bize bir Defans Oyuncu,1 sol kanat oyuncusu ,bir oyun-

kurucu bide santrofor lazim.

Bunlar iyi ve kaliteli Transfer olursa o zaman biz bu sen en Kötü halimisle 3. oluruz buna

ben tüm kalbimle inaniyorum :D

Hasan61
08.01.2008, 16:18

Yedek:
Ergin,
Ayman,
Hüseyin,
Tayfun,
Tolga Z.

1. Hüseyin ÇİMŞİR
2. Ergin KELEŞ
3. Gökdeniz KARADENİZ
4. Musa BÜYÜK
5. Jeferson GALVAO
6. Erdinç YAVUZ
7. Barış MEMİŞ
8. Ahmet ŞAHIN
9. Çağdaş ATAN
10. Ferhat ÇÖKMÜŞ
11. Adnan GÜNGÖR
12. Umut BULUT
13. İbrahıma YATTARA
14. Kadir KELEŞ
15. Serkan BALCI
16. Tayfun CORA
17. Celaleddın KOÇAK
18. Ufuk BAYRAKTAR
19. Ayman ABDELAZİZ
20. Tolga ZENGİN
21. Mustafa KEÇELİ
22. Hasan ÜÇÜNCÜ
23. Ceyhun ERİŞ
onur adanaya götürülmedi(kaynak resmi site)

Emre Yavuz
08.01.2008, 16:36
1. Hüseyin ÇİMŞİR
2. ........
onur adanaya götürülmedi(kaynak resmi site)

ozaman Kadroyu biraz degistirelim

---------------Tolga----------------

Mustafa K.---Erdinc---Cagdas---Serkan B.

Gökdeniz-------Ceyhun----------Baris Memis

------------Kadir K.---Yattara---------

----------------Umut----------------

Yedek:
Ergin,
Ferhat,
Musa B.,
Tayfun,
Adnan,
Jefferson

Bence bu önceki Kadro dan biraz daha iyi =) sizce nasil oldu http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon5.gif

Hasan61
08.01.2008, 16:46
mustafa ve serkanın yeri değişse daha iyi olur

turphan
08.01.2008, 16:49
ozaman Kadroyu biraz degistirelim

---------------Tolga----------------

Mustafa K.---Erdinc---Cagdas---Serkan B.

Gökdeniz-------Ceyhun----------Baris Memis

------------Kadir K.---Yattara---------

----------------Umut----------------

Yedek:
Ergin,
Ferhat,
Musa B.,
Tayfun,
Adnan,
Jefferson

Bence bu önceki Kadro dan biraz daha iyi =) sizce nasil oldu http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon5.gif

Kadir ile Barış yer değiştirmeli.Tabii Serkan la Mustafa da...Ön libero bir tane oldun lazım.Ama sadece bir tane...

Emre Yavuz
08.01.2008, 17:03
Kadir ile Barış yer değiştirmeli.Tabii Serkan la Mustafa da...Ön libero bir tane oldun lazım.Ama sadece bir tane...
ön liebro istersen bir tane cikarmalisin ama hangisini sence?

AKSOY_61
08.01.2008, 18:52
3 lü defans,sağda yattara solda barış memiş ve kalabalık ortasaha.
en az 10 tane gol pozisyonu buluruz.
5 ini umut dışarı atar.
2 sini diğer futbolcular harcar.geriye 3 tane gol kalır.
allah bereket versin

HALİT KARAKAŞ
08.01.2008, 19:54
Takımımız Adana'ya gitti
Fortis Türkiye Kupası'nda yarın Adana Demirspor ile karşılaşacak olan takımımız Adana'ya gitti.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/gidiss.jpgTürk Hava Yolları'na ait özel uçakla bugün 16.00'da Adana'ya giden kafilemizde şu isimler bulunuyor;

Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu: Necmi PEREKLİ

TEKNİK KADROLAR
1. Teknik Direktör : Ersun YANAL
2. Antrenörler : Kemal ÖZDEŞ
Murat AYDIN
Volkan KAZAK
3. Kulüp Doktoru : Ahmet KALAYCIOĞLU
4. Masörler : Rüstem İLYAS – Dursun IŞIK
5. Malzemeciler : Hayati EROL – Halis ATEŞ
6. Kurumsal İletişim : Altuğ ATALAY
6. Futbolcu Sayısı : 24 kişi
7. Diğer görevliler : Kamil KUMAŞ - İsmail ŞAFAK

Gidiş Planı;

08 Ocak 2008 Salı TRABZON – ADANA Saat 16.00 (THY-charter)

Adana’da konaklanacak otel; Adana Hilton

MAÇ: 09 Ocak 2008 Çarşamba Saat: 20.00 (5 Ocak Stadı)

Sivas’a geçiş planı;

10 Ocak 2008 Perşembe ADANA – SİVAS Saat 15.30 (THY özel uçak)

ADANA DEMİRSPOR MÜSABAKASI OYUNCU KADROSU

1. Hüseyin ÇİMŞİR
2. Ergin KELEŞ
3. Gökdeniz KARADENİZ
4. Musa BÜYÜK
5. Jeferson GALVAO
6. Erdinç YAVUZ
7. Barış MEMİŞ
8. Ahmet ŞAHIN
9. Çağdaş ATAN
10. Ferhat ÇÖKMÜŞ
11. Adnan GÜNGÖR
12. Umut BULUT
13. İbrahıma YATTARA
14. Kadir KELEŞ
15. Serkan BALCI
16. Tayfun CORA
17. Celaleddın KOÇAK
18. Ufuk BAYRAKTAR
19. Ayman ABDELAZİZ
20. Tolga ZENGİN
21. Mustafa KEÇELİ
22. Hasan ÜÇÜNCÜ
23. Ceyhun ERİŞ

Hüdai Pervaneli
08.01.2008, 21:17
insallah kazaniriz

Süleyman Eruyar
08.01.2008, 21:53
3 lü defans,sağda yattara solda barış memiş ve kalabalık ortasaha.
en az 10 tane gol pozisyonu buluruz.
5 ini umut dışarı atar.
2 sini diğer futbolcular harcar.geriye 3 tane gol kalır.
allah bereket versin
:):):)

biletler tükenmiş..

Hüdai Pervaneli
08.01.2008, 22:00
yarin aksam i iple cekiyorum bari s izlemek icin

Murat'
08.01.2008, 22:16
farklı kazanacağız inşallah arkadaşlar....

Bahattin Aydın
08.01.2008, 23:44
bu maçı kesin alırız diye düşünüyorum barışın bu maçta çok daha iyi olcağını sanıyorum..inş.da öyle olur

BDiler61
09.01.2008, 01:43
ciddi bi şekilde oynayıp atabildiğimiz kadar gol atmalıyız

Fatih Öztürk
09.01.2008, 01:53
macı kazanacağımızdan endişe duymuyorum ama fark atabilecekmiyiz diye endişem var.

Berat
09.01.2008, 02:43
Tribünlerde müthiş bir atmosfer olacak..Erken gol FARZ..

Süleyman Eruyar
09.01.2008, 10:38
----------------tolga-----------------------
serkan--------erdinç---------m.keceli
--------------hüseyin-----------------
yattara--ceyhun--adnan--gökdeniz--barış
----------------umut-----------------

ugrpnk
09.01.2008, 11:15
----------------tolga-----------------------
serkan--------erdinç---------m.keceli
--------------hüseyin-----------------
yattara--ceyhun--adnan--gökdeniz--barış
----------------umut-----------------

yaa bu kadar aptal bi savunması olan takımın defansı 3 kişilik olur mu ?

UğuR
09.01.2008, 11:20
aTMOSFERİ yüksek bir maç olacağı kesin.Onlar kendilerini kanıtlamak için oynayacaklar.Bizim ise kesinlikle galibiyete ihtiyacımız var.Onlar baskı kurmaya çalışacaklardır.Biz bu baskıyı kırıp oyunu dwengeleyip ipleri elimize almalıyız.Maçın adamı Ceyhun olacaktır diye düşünüyorum.

Ayhan Çolak
09.01.2008, 11:28
adana demirspor un 10 mumaralı emrah bedir diye bir oyuncusu var. bu adam haricinde elle tutulur,gözle görülür bir adamı daha yok. dolayısyısıyla sadece ve sadece mücadele edip,taraftarının desteğiyle gol yememeye çalışacaklar.

baskentlikaplan
09.01.2008, 11:46
%1oo Galİbİyet Ama Takimi Kucumsememeliyiz

Onur
09.01.2008, 12:18
Şİmdi stadın yakınlarında bir internet kafedeyim. Bilet alma işi bana düştü de. :)

11 Kapalı ve 5 Mis. Sey. Kale arkası aldım. Kapalıda her zamankinden fazla misafir seyirci olacak. Kale arkasında ise ADS taraftarıyla beraber oalcaz büyük ihtimal. Polisler yardımıyla ayrırlar :)

Şimşekler grubundaki arkadaşımdan öğrendiğim bilgiye göre başın başında 300 tane meşale yakacak karşı kale arkası yani Şİmşekler grubu.

ADS taraftarları bu saatte toplanmaya başladılar. Stadın dolacağını tahmin ediyorum. Biraz fazla umutlular ama güzel maç olacak. Onlar forvetteki elemanları Burak'a dikkat etmemizi söyledileir. Akşam izleyip göreceğiz.

Şİmdilik 5 Ocak stadınlar aktaracaklarımız bu kadar. Söz yeniden Ankara'da... :)

gerenimo
09.01.2008, 12:19
ben dogma buyume adanalıyım ama bir o kadarda trabzonsporluyum.avni akeri tasıyabiliyosan adanaya tası.ömür boyu kombinesini alayım.demirsporun kombinesini sadece futbol seyretmek icin aldım.bu kafa yapısı yüzünden zaten trabzonspor hep bolgesel bi takım olarak kalacak.

1. Senin gibi düşünüyorum, trabzonspor ilin sınırlarını aşmıştır, ama bazı arkadaşlarımız bunun farkında bile değil, onların anlayamacağı kadar büyük bir klüp.
2. Futbol rakiple oynanır ve tüm rakipler saygıyı hak eder, adanademirspor da zaten saygıyı fazlasıyla hakeden bir klüptür. lütfen önce saygı gösterelim, sonra da saygı bekleyelim...

Erdem Keser
09.01.2008, 12:54
...........................Tolga.................. ....

Ferhat..............Çağdaş........Erdinç.......... Keçeli

.............Adnan................Hüseyin......... ......

Gökdeniz...............Ceyhun..............Barış.. ......

.........................Ergin.................... ..........

Mustafa
09.01.2008, 12:58
...........................Tolga.................. ....

Ferhat..............Çağdaş........Erdinç.......... Keçeli

.............Adnan................Hüseyin......... ......

Gökdeniz...............Ceyhun..............Barış.. ......

.........................Ergin.................... ..........

Chovy kusura bakmada Erginin Umuttan daha iyi oldugunu düşünmen çok komik.

Cem Balcı
09.01.2008, 13:01

katılıyorum.ergin deyim yerindeyse adeta yontulmamış odun.

Erdem Keser
09.01.2008, 13:03
Olabilir saygı duyarım:)Bana göre Süper ligte Umut daha kötü ve yeteneksiz bir forvet yok..Yani Ergin olmasa o bölgede Celalettini bile denemeyi tercih ederim..

sbay
09.01.2008, 13:05
bu maçta bana göre ayman ve adnanı oynatması daha iyi olur...sonuçta sivasda da büyük olasılıkla bu ikili oynayacak...hiç olmassa şimdiden bir prova olur.

Mustafa
09.01.2008, 13:13
Umut en azından boş kaleye gol atıyor Ergin onuda kaçırıyor :D

Cem Balcı
09.01.2008, 13:30
rahat bir maç olacağından eminim.yanalın bu maçta genç topçulara biraz şans vermesi lazım.

Faik Yılmaz
09.01.2008, 13:41
Ergin Keleş ten çok şeyler umduk. Ama sahadaki oynadığı futboldan çok saçlarını havasını öne çıkarıyor. Hiç bir olumlu katkısı yok takımımıza. Kendine çeki düzen vermeli yıldız olmadan yıldız havalarına bürünmemeli. Onun gibi çok oyuncuları eskitti bu değirmen

Ünyeli Murat
09.01.2008, 13:51
bu maçtan çekiniyorum..özellikle orduspor dan birçok futbolcunu forma giydiği a.demirspor tehlikeli bir takım...bizim için bir derbi niteliği taşıyor..özellikle solbekleri cumhur ve golcüleri serkan turhan ,özgür en tehlikeli isimleri...

Mustafa
09.01.2008, 13:53
bizim için bir derbi niteliği taşıyor...

Adana demirspor adanaspor maçı mı var ben Trabzonsporla oynuyor adanademirspor diye biliyordum

Nurettin Yılmaz
09.01.2008, 13:54
bu maçtan çekiniyorum..özellikle orduspor dan birçok futbolcunu forma giydiği a.demirspor tehlikeli bir takım...bizim için bir derbi niteliği taşıyor..özellikle solbekleri cumhur ve golcüleri serkan turhan tehlikeli isimleri...

Murat kardeş orduspor dan mı bahsediyorsun yoksa a. demirspordanmı ?

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 13:58
yorumlara bakiyorum da sanki barcelona ile macimiz var gibi :D bu mac tahminimce 3 yada 4 tane atariz ama daha fazla degil...

Ayhan Yüksek
09.01.2008, 14:04
Kırıkkale-0 Gençlerbirliği-3, dk 30 Gençlerde bayağı fark atacak heralde Kırıkkaleye Adanademiri yenmekten öte fark atmalıyız diye düşünüyorum averaja kalma olasılığı çok büyük işimizin,gerçi futbol bu nednese ya Gençler yada Manisa Adanademire takılacakmış gibi geliyor bana

Kalkinmali
09.01.2008, 14:14
Kırıkkale-0 Gençlerbirliği-3, dk 30 Gençlerde bayağı fark atacak heralde Kırıkkaleye Adanademiri yenmekten öte fark atmalıyız diye düşünüyorum averaja kalma olasılığı çok büyük işimizin,gerçi futbol bu nednese ya Gençler yada Manisa Adanademire takılacakmış gibi geliyor bana

Vallahi bakalim dostum...

Insallah bugun Demirspor'u maglup edip yukseliriz... aslinda su oynayan takimlar beraber kalsa cok iyi olur ama nafile.. Gencler birakmaz!

Burçak
09.01.2008, 14:19
şuanki sistem bana saçma geliyor ya. 4 maçtan 3 galibiyet alınsada averajla guruptan çıkamama durumu oluşabiliyor. saçmalık bu.

İsmail Çavuşoğlu
09.01.2008, 14:26
şuanki sistem bana saçma geliyor ya. 4 maçtan 3 galibiyet alınsada averajla guruptan çıkamama durumu oluşabiliyor. saçmalık bu.
evet haklısın.bencede yanlış bir sistem.
bu grupta bana göre 3 takım 9 puan yapar Trabzonspor,manisa,gençler.iş kalır averaja. inşallah kırıkkale maçında kaçırdığımız golleri aramayız..

Ünyeli Murat
09.01.2008, 14:37
bazı taraftarlarımızın yorumuma tepki vermeleri çok hoş...şakaya bile nasıl tepki veriyor karadeniz insanı...:alkış::alkış::alkış:

UğuR
09.01.2008, 14:55
http://img132.imageshack.us/img132/871/tahminyarmasas1.jpg

KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR ALTAKİ LİNKE TIKLAYABİLİR....

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7970

Ali Yerlikaya
09.01.2008, 15:04
BUrda yazilan yazilari okiyomda yenmemiz sürpiz gibiymis gibi algilaniyor. Tamam suan tranfer yapilmamasi ve kadronunun yetersiz oldugu bi gercek ama yinede bi 3 lig takimini yenebilcek gücteyiz herhalde ne kadar kendi liglerinde iyi olsalar.
Gökdeniz yada Ceyhun yeter. Lütfen arkadaslar ümidimizi kirmiylaim insallah Ersun Yanal bu yönetim olmasina ragmen bu takimi adama edicek insallah.

Emre Yavuz
09.01.2008, 15:13
ILK 11:

...........................Tolga.................. .....

Serkan..........Çağdaş........Erdinç.......... Keçeli

...........................Adnan.................. ....

Gökdeniz...............Ceyhun..............Barış.

.................Yattara.......................... ....

.........................Umut..................... .....

Bu macin kilit oyuncusu kesinikle Gökdeniz olacak bence

Arkadaslar ben bir spor gazetede onur kadroya alinmis ve sivas macindan sonra Tören

yapilacak mis diye yaziyordu..

ama tam anlam veremdim ben,bu haber sizce dogru mudur ?

:tsamblem::meşale2::ts::meşale2::tsamblem:

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 15:17
bu arada dakika 89 kirikkale 0 - genclerbirligi 3 .. bvugun ku maci 5 veya 6 farkli alirsak cok iyi olur :D

Cem Balcı
09.01.2008, 15:17
ILK 11:

...........................Tolga.................. .....

Serkan..........Çağdaş........Erdinç.......... Keçeli

...........................Adnan.................. ....

Gökdeniz...............Ceyhun..............Barış.

.................Yattara.......................... ....

.........................Umut..................... .....

Bu macin kilit oyuncusu kesinikle Gökdeniz olacak bence

Arkadaslar ben bir spor gazetede onur kadroya alinmis ve sivas macindan Tören yapilacak

diye yaziyordu..

ama tam anlam veremdim ben bu habere sizce dogru mudur ?

:tsamblem::meşale2::tsamblem::ts::tsamblem::meşale 2::tsamblem:

haberi aldığın kaynağa bağlı;nedir kaynak.:cool:

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 15:19
tüh gencler 4 yapti :(

Dip.Ing.Mag.
09.01.2008, 15:20
puahhaaha bu arada bomba haber burda sariyer 3 bursa 2 :D ezik bunlar yaa

ozturk
09.01.2008, 15:25
inşallah yeneriz önemli bir maç puan kaybedersek iddiamız azalır gençler şimdiden 6 puan yaptı mutlak kazanmamız gerek...

Ünyeli Murat
09.01.2008, 15:31
valla belki burayla alaksı yok ama helal olsun şu ş.urfaspora...kayseri gibi takımdanda puanını aldı...sarıyerde bursayı eli boş gönderiyor...

Burçak
09.01.2008, 15:33
bide manşet atmışlardı. timsah Martı avında diye :)))
akıl var mantık var. timsah Martıyı nasıl avlayacak. biri uçuyo diğeri sürünüyo. sürünürken nasıl yakalayacan onu :D

Nuhoğlu Abdurrahim
09.01.2008, 15:44
ligın ılk macına ıyı bır moral ve motıvasyonla cıkmak için bu macı mutlak kazanmalıyız .ancak kazanmak yetmıyor tabi iyi bır oyunla kazanalım daha ıyı olur.oflu abdurrahimden ts a basarılar...

Nuhoğlu Abdurrahim
09.01.2008, 15:47
ligden um udumuzu kaybetmeye basladık artık tek çare türkıye kupasını kazanmak.teknık kadronun bunu dusunmesı gerek .

Emre Yavuz
09.01.2008, 16:14
haberi aldığın kaynağa bağlı;nedir kaynak.:cool:

Fotomac:

http://www.fotomac.com.tr/tra102.html

nadroyu nasil buluyorsun abi ?

İleli
09.01.2008, 16:16
tribun gruplarimiz bu aksam adanademirin taraftarini bi izlesinler bakalim aradaki farki gorsunler!

maci alacaz insallah baska yolu yok..

BDiler61
09.01.2008, 16:47
bu akşam liderliği almamız lazım

Recep Çaltepe
09.01.2008, 17:17
TFF'nin sitesinden Adana Demirspor'un kadrosuna baktım, eskiden Süper Lig'de oynamış topçular var. Mesela Erhan Namlı, Murat Salar, Levent Kartop, Emre Güsar, Ferit Alper Salgın gibi. Ama galiba Erhan Namlı bu akşmaki maçta oynamayacakmış.

Hüdai Pervaneli
09.01.2008, 17:22
bari icin gidiyorum ben maca bakmaya

Murat'
09.01.2008, 17:22
gernçler 4-0 yendi bizizm de bu maçı 5 farkla falan kazanmamız lazım...inşallah ilk maçtaki gibi bol bol kaçırmayız

pReN@_61
09.01.2008, 17:24
kaldı 2.5 saat..

MarceloTS
09.01.2008, 17:33
beraberlik kokuyor

pReN@_61
09.01.2008, 17:37
beraberlik kokuyor

Bu maçtan beraberliğin çıkması çok zor bence.

Mutlak galibiyet...

unique
09.01.2008, 17:41
Kazanırız, şüphem yok ama fark lazım. İş kesin averaja kalıyor.

SERDAR-61
09.01.2008, 17:41
tahminime göre maç berabere bitecek ama İNŞALLAH KAZANIRIZ. adana demir spor her zaman ekoL bir futbol klübüdür.bunu unutmamak lazım

:Bayrağımız:

BURAK DOGU
09.01.2008, 17:55
tahminime göre maç berabere bitecek ama İNŞALLAH KAZANIRIZ. adana demir spor her zaman ekoL bir futbol klübüdür.bunu unutmamak lazım

adana ekol bir futbol kulübü ise bizde Karadeniz Fırtınası EFSANEVİ TRABZONSPORUZ...Ölümüz Fenere yettiğine göre dirimizi izlemeye az kaldı... 1-2 Şubata kadar sabredeceğiz artık!!!

Koray
09.01.2008, 17:58
beraberlik kokuyor

kardeş kusura bakmada kafan 1 milyon heralde :D

neye dayanarak dedin bunu ??

Kadir
09.01.2008, 18:01

ne ekolü yav ekol olmak kolaymı :)

farklı bir galibiyet olacak ..

kudu_61
09.01.2008, 18:15
bizim için kolay maç kalmadı siz bakmayın k.kale maçına demir maçı daha zor ama kazanacağız sakatsız sivasa gitmek dileğiyle yapın artık şu ersun hocanın transferlerini de işi ona bırakın bıktım sizden artık bu maç sonunda puanımız 6 olur gençleride yenerek bu gruptan çıkarız ben 9 puanla gruptan çıkamadığımızı da hatırlıyorum ama neyse...

Emirhan Makul
09.01.2008, 18:25
yattara var arkadaşlar ne beraberliği alır geliriz Allahın izniyle

Cem Balcı
09.01.2008, 18:31
lig tv veriyor dimi maçı;varmı bilgisi olan.

Zafer Fidan
09.01.2008, 18:44
lig tv veriyor dimi maçı;varmı bilgisi olan.

evet LigTv veriyo maci

Cem Balcı
09.01.2008, 18:46
evet LigTv veriyo maci

yani şu yasal olmayan sop... adlı programdan izleyebilecez.:)

Zafer Fidan
09.01.2008, 18:52
yani şu yasal olmayan sop... adlı programdan izleyebilecez.:)

galiba izleyebilirsin ...

sop://broker.sopcast.com:3912/40375

veya

sop://broker1.sopcast.com:3912/39200

Cafer Bulur
09.01.2008, 18:53

icimizde gizli adana demirsporlu var galiba.arkadasimizin kacirdigi adana demirspor kulübü belki bir ekoldür ama takimi o terimin yanina bile yaklasamaz.kulüp ve takim bunlar farkli seyler.demirspor takimi bir ekol olsaydi 2.lig b kategorisinde ne isi vardi?yenemezsek mucize olur.

AKSOY_61
09.01.2008, 18:55
sopcast acayip yavaş
maç sırasında düzelir inşallah

Cengiz Çubukcu
09.01.2008, 18:59
bu akşam çok kıran kırana bir maç olacak gibime geliyor, o yüzden izlemek lazımdı ama halı saha maçımın önüne birşey geçemez....

Selçuk Demircioğlu
09.01.2008, 19:02
gruptan çıkmamız çok zor bir hal aldı..hesaplarım biz bütün maçları kazansak da zaten iki maç kaldı 9 puanımız olacak..manisa içerde kırıkkale ve dışarda adana maçı kaldı averajlarını düzeltecekleri aşikar...gençlerin içerde adana maçı var son maçları bizle trabzon da...durum şunu gösteriyor ki bizim bu gruptan çıkmamız oynayacağımız iki maçı da çok farklı skorlarla kazanmamız gerekiyor olması