PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87

Mehmet Fatih Yavuz
04.12.2018, 21:29
Gitti. Kalacağı bir yer olmadığı gibi, bu performans ile geçeceği bir kale de yok.
Uzaklara....
Çooook uzaklara.

Tuğrul
04.12.2018, 21:32
Ücretini 750 BE'ya sabitleyip, yedek kalması şartı ile affedilebilirdi aslında.

Ancak yönetime, teknik adama karşı içten içe duyduğu öfke, fesatlıktan ötürü takımı karıştıracağından gitmesi zaruri olmuştur.

2014-2019 arası ortalama bir kaleci olmasına rağmen haketmediği paraları alarak kulübe büyük bir yük oluşturmuştur.

Dahası kendisine verilen astronomik para yüzünden atıyorum Fabri kalibresinde kaleci alınmadığından bulunmaz hint kumaşı oldu.

Ağaoğlu yönetimi doğru yere parmak basarak nihayet kellesini almıştır.

Ocak ayında kendisine kulüp bularak gitmeli.

yasin196761
05.12.2018, 00:19
Formdayken 3 istanbul takımından birine gitse hain olacaktı gitmedi kaldı yine hain oldu hayat garip.

Onur Akyüz
05.12.2018, 02:02
Bence bjk havada kapar.

Cenkhan
05.12.2018, 12:51
1 ay öncesine kadar geri gittim, o kadar sayfa okudum fakat net bir şey bulamadım. O ona sövüyor, bu buna tarihten örnekler veriyor; tipik Trabzon kaosu. Onur, kötü oynadığı maçtan sonra neden Uğurcan'ın yedeğine çekilmedi de kadro dışı bırakıldı? Son sezonlardaki veya bu sezon içindeki maçlardaki performansı şikayete konuysa neden takımdan ayırmanın standart prosedürü takip edilmedi de aşağılama metodu seçildi? Trip atmış olması yeter sebep mi? Belli ki resmi olarak ifade edilmeyecek bu. Açıklayabilecek derin dayı/teyze var mı?

Fatih Çelik
05.12.2018, 13:25
Bu kulübü taşiyan Trabzonspor'u taşiyan...

Tayfun
05.12.2018, 15:31
Onar'ın morali bozug

BERBATOV61
05.12.2018, 15:39

Shota hocam hakkını helal etsin ona karşı onuru savunmanın utancı bende ayrı zaten ama shota hocam bir şekilde bu takıma geri dönmeli

Fatih Çelik
05.12.2018, 15:41
Shota hocam hakkını helal etsin ona karşı onuru savunmanın utancı bende ayrı zaten ama shota hocam bir şekilde bu takıma geri dönmeli

Ne yazık ki ben de aynısını yaptım ancak taraftar refleksi böyle bir şey.

BERBATOV61
05.12.2018, 16:04
Ne yazık ki ben de aynısını yaptım ancak taraftar refleksi böyle bir şey.

ünal kabul etmez mi acaba shota gelse futbol şubesini alsa transfer falanda anlar avrupada bağlantıları var duyduğumuz kadarı ile

Mehmet Fatih Silik
05.12.2018, 16:35
Cocukluk askin bjkde sana mutluluklar

hay1699
05.12.2018, 18:07
Cocukluk askin bjkde sana mutluluklar

Öyle bir duyum mu var?

Mehmet Fatih Silik
05.12.2018, 20:20
Öyle bir duyum mu var?

Duyum yok ama Istanbul'a gidecegini ve giderse de kesinlikle bjk olacagini düsünüyorum

10-61
05.12.2018, 20:25
Kimse Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcusuna maç sattı imasında bulunamaz, hakaret edemez.

Bazı mesajları iş yoğunluğunda gözümüzden kaçırıyoruz ya da yeterince dikkat etmiyoruz diye buna müsamaha göstereceğimiz düşünülmesin.

Şu hassasiyetinizi hocamızdan bahsederken'' bu adam,o kim ki,ona rağmen ''gibi basit ifadeler kullananlara karşı da görürsek seviniriz.

Karmam
06.12.2018, 03:45
Maç sattı dediklerini ben duymadım.
Ünal Karaman'ın raporu doğrultusunda kadro dışı bırakıldı.
Bu da Malatya maçında ne yaptıysa o.

Nerden çıktı yönetimin maç sattı iddiası ile kadro dışı bıraktığı.

Onur kötü oynadığı için değil sadece, saha içinde işi varken başka güçler kendine atfettiği için gitmeliydi.
Şota'ya, Hurma'ya racon kestiği gün, Halilhodziç'e donsuz gönderirim dediği gün, Hami'nin önüne forma serdiği gün, yöneticilere HH örneğindeki gibi kafa tuttuğu gün...
Yani kendini kulübe kim getirilirse getirilsin, değişmez demirbaş, ali kıran baş kesen hissettiği gün def edilmeliydi.

Ne kadar kendinizi parçalarsanız parçalayın, şike davasında yaptığı hiçbir şey, Onur'un kendini başka yerlere koyup, kendine ekstra güçler atfetmesine sebep veya bahane olamaz.

Ahmet Ağaoğlu bugün gelmedi bu kulübe.
Özkan Sümer'in asbaşkanıydı.
Öyle Onur'du falan...
Ahmet Ağaoğlu ile karşılaştırılacak kadar ucuz değil bu dünya.

Ahmet Ağaoğlu kulübün en zor döneminde 2. kez başkan oldu.

Öyle kıçı kırık 3 laf etti diye, ederinin 5 misli paraları senelerdir kulüpten cukkalayan eğitimsiz cahil cüheyla tiplerle karşılaştırılacak biri de değil.

Uzun zamandır ilk kez, tribünde feraset hakim oldu.

Bırak başkanı, Ünal Hoca'yı bile yiyemedi.
Size rağmen...
Sizin gibi, kulübün arkasında durması gerekirken, popülizm peşinde koşanlara rağmen...

Devriniz bitti.
Alıntılayarak veya mentionlayarak cevap verirsen mesajlarını görürüm. Ahmet Ağaoğlu ve Ünal Karaman'ı kendi kadrolarını kurduklarında göreceğiz. Sana da bu laflarını hatırlatacağım. Şu anda Usta'nın yarattığı kadronun ekmeğini yiyorlar. Bu da yanlış anlaşılmasın, geçen sezon da bu hafta aynı puandaydık. Şu takımdan en basitinden Sosa, Novak ve Pereira'yı çıkar, yerlerine Amiri, Ekuban ve Toure ayarında 3 futbolcu koy şu anda küme düşme potasındaydık.

Ağaoğlu zamanında bu takımın başındayken bu takım küme düşmekten son hafta kurtuldu. Yıllardır yönetiyor, Türkiye'de golf diye bir şey yok. Kendisi böyle vasıfsız bir adam. Demirören'in ve siyasetin yancısı. Zaten Süleyman Soylu'nun talimatıyla geldiğini Soylu kendisi açık açık söylüyor.

İHO, Şota ve Hurma 3'lüsü Trabzonspor tarihinin en kibirli, en vasıfsız, en beceriksiz adamlarıdır. Onur'un davranışları da karakterindendir. Onur Ahmet Ağaoğlu'yla karşılaştırılamaz lafına neremle güldüğümü yazamıyorum. Onur dururken Ağaoğlu 23 Nisan'da bile Trabzonsporlu olamaz.

Yok kendini bir şey zannetmiş de, baş kesiyormuş da bilmem ne. Ne gördün de ne konuşuyorsun? At dur, at dur, nasıl olsa kimse bilmiyor. Ne güzel dünya. Kendi kafanızda uydurduğunuz dünyadan rahatsızlığınız Onur'un karaktersizliğinden değil, sizin küçük takım komplekslerinizden dolayıdır. Hiç kimse Trabzonspor'dan büyük değildir lafını kullanan herkes bu kompleksin parçasıdır. Trabzonspor'un büyüklüğünü bilen hiç kimse böyle üç beş futbolcu tesislerde ağa gibi yürüyormuş diye kafasında bir fantezi uydurup da panik atak geçirmez.

Yine söylüyorum. Adamı beğenmiyorsan, istemiyorsan elini sıkar, teşekkür eder, transfer döneminde gönderirsin. Devre arasına kalmış 4 maç. Sen bu adamı madem satacaksın, niye piyasasını düşürüyorsun? Niye kendi pazarlık gücünü zayıflatıyorsun? İşte yalan da bu gerçeklerin altında yatıyor. Bu çevirilen sirk tamamen; bir günah keçisi belirleyerek taraftarın gözünü boyamak ve dikkat dağıtmak adına yapılmış bir tiyatrodur.

Yiğit Gayretli
06.12.2018, 08:18
Şu hassasiyetinizi hocamızdan bahsederken'' bu adam,o kim ki,ona rağmen ''gibi basit ifadeler kullananlara karşı da görürsek seviniriz.

Şenol Güneş savunduğu için anasına babasına küfür yiyen adama karşı biraz havada kalıyor bu hassasiyet isteği.

Mehmet Fatih Yavuz
06.12.2018, 08:41
Alıntılayarak veya mentionlayarak cevap verirsen mesajlarını görürüm. Ahmet Ağaoğlu ve Ünal Karaman'ı kendi kadrolarını kurduklarında göreceğiz. Sana da bu laflarını hatırlatacağım. Şu anda Usta'nın yarattığı kadronun ekmeğini yiyorlar. Bu da yanlış anlaşılmasın, geçen sezon da bu hafta aynı puandaydık. Şu takımdan en basitinden Sosa, Novak ve Pereira'yı çıkar, yerlerine Amiri, Ekuban ve Toure ayarında 3 futbolcu koy şu anda küme düşme potasındaydık.

Ağaoğlu zamanında bu takımın başındayken bu takım küme düşmekten son hafta kurtuldu. Yıllardır yönetiyor, Türkiye'de golf diye bir şey yok. Kendisi böyle vasıfsız bir adam. Demirören'in ve siyasetin yancısı. Zaten Süleyman Soylu'nun talimatıyla geldiğini Soylu kendisi açık açık söylüyor.

İHO, Şota ve Hurma 3'lüsü Trabzonspor tarihinin en kibirli, en vasıfsız, en beceriksiz adamlarıdır. Onur'un davranışları da karakterindendir. Onur Ahmet Ağaoğlu'yla karşılaştırılamaz lafına neremle güldüğümü yazamıyorum. Onur dururken Ağaoğlu 23 Nisan'da bile Trabzonsporlu olamaz.

Yok kendini bir şey zannetmiş de, baş kesiyormuş da bilmem ne. Ne gördün de ne konuşuyorsun? At dur, at dur, nasıl olsa kimse bilmiyor. Ne güzel dünya. Kendi kafanızda uydurduğunuz dünyadan rahatsızlığınız Onur'un karaktersizliğinden değil, sizin küçük takım komplekslerinizden dolayıdır. Hiç kimse Trabzonspor'dan büyük değildir lafını kullanan herkes bu kompleksin parçasıdır. Trabzonspor'un büyüklüğünü bilen hiç kimse böyle üç beş futbolcu tesislerde ağa gibi yürüyormuş diye kafasında bir fantezi uydurup da panik atak geçirmez.

Yine söylüyorum. Adamı beğenmiyorsan, istemiyorsan elini sıkar, teşekkür eder, transfer döneminde gönderirsin. Devre arasına kalmış 4 maç. Sen bu adamı madem satacaksın, niye piyasasını düşürüyorsun? Niye kendi pazarlık gücünü zayıflatıyorsun? İşte yalan da bu gerçeklerin altında yatıyor. Bu çevirilen sirk tamamen; bir günah keçisi belirleyerek taraftarın gözünü boyamak ve dikkat dağıtmak adına yapılmış bir tiyatrodur.
Siyasetin baskısı ile geldi. Doğrudur.
Alternatifin var mı?
Başkan adayın yok 2 seçimdir.

O iyi kadro kurdu dediklerinin Kucka-Burak-İbanez-Onur üzerinden baktığında fiyat performans saçmalıkları yüzünden bugün bu kulübü yönetmeye aday çıkmadı. Adamı siyaset zorla başkan yaptı.

Bu tamam mı?
Elinde başka başkan yok.
Hele bunu bir koyun kenara.

Önceki başkanların elindeki ekonomik durum yok Ahmet Ağaoğlu'nun elinde.
Bu yok iken, Usta'nın yaptığı gibi kendi verdiği sözlerin tam aksine, 5 er 10 ar yağdırmasını mı bekliyorsunuz?

Sizin için makbul yönetici şu mudur?
Aday iken verdiği sözlerin aksine hareket eden.???

Sosa ve Pereira gibi iki topçu geldi, peki diğerleri?

Bu ne rahatlık yahu, 5 kişi alınmış, 2 si performans vermiş 3 tanesi saf-i zarar, sizin gözler sadece o 2 tanesini görüyor.
Vallahi büyük nimet bu körlük.
Rahatlık bu körlükten gelse gerek.

Bak Beşiktaş Babel'e ne yaptı?
Beşiktaş'a hizmeti az mı Babel'in?

Yönetim budur, siz seversiniz sevmezsiniz, kontrolü kaybedene cezayı hemen kesersin.

İho hurma bilmem kim değil, en kötü yönetici gelse de Onur yaptıklarını yapamaz.
Eğer yapıyorsa dediğin gibi sıkıntılı bir karakteri vardır iddiasını kendin zaten kabul etmiş olursun.

Bak bu bile , Onur'un üzerindeki adamları seçme hadsizliğine cüret ettiğinin ispatı zaten.

Seçilen herkese itaat etmek gibi bir mecburiyeti vardır her oyuncunun.
Etmiyorsa gönderilir.
Ve öyle dediğin gibi el sıkışarak gönderilmez.

Baş kaldırmanın cezası ve uygulama yöntemi her yönetim usülünde aynıdır.
İbreti alem şartı vardır.

Hiç bir iktidar kendine ortak kabul etmez, gölge edeni yaşatmaz.

Kulübün paralı çalışanları, hizmetlileri ne kadar baş kaldırabiliyorsa Onur da o kadar kaldırabilir.
Fazlasını kaldırdığında kafası koparılır.

Ve tekrar söylüyorum, bu öyle yumuşak falan yapılmaz.

Öyle bir dünya yok.

Yiğit SARI
06.12.2018, 12:25
Çok sıkıcı bir konu

Mesut
08.12.2018, 15:34
Şahsen kendisini Burak'dan ayrı bir kefeye koyuyordum yeri hala ayrı ancak Burak ile birlikte sırıtarak antreman yapması canımı azda olsa sıktı kendisini çok seviyorum ben kendi durumuna belki ondan fazla üzülüyorum

Sefa Toyer
08.12.2018, 22:02
Çok yazık oldu. Bende yeri hep ayrı olacak.

esra61
09.12.2018, 00:14
Yeri ve sevgisi her zaman ayrı kalacak.
Keşke bu sevginin sonu böyle olmasaydı...

Aydın Tiryaki
09.12.2018, 03:00
Yeri ve sevgisi her zaman ayrı kalacak.
Keşke bu sevginin sonu böyle olmasaydı...

İnsanın kendine yaptığı kötülüğü dünya birleşse yapamaz denir. Onur'un durumu da tamamen bu.

Keşke demekten başka bir şey gelmiyor elden ama işte...

ÖmürKaradeniz61
09.12.2018, 10:12
Sana yazık değil onur efendi, seni bu kadar koşulsuz şartsız seven bağrına basan bu insanlara yazık.Ben senin ne mal olduğunu zaten biliyordum.Sen bu takımın 6 senesini çaldın en az.Neyse çok konuşmuyorum şimdi belge isteyen ağır ceza hakimleri dolar buraya.

Sadettin_
09.12.2018, 11:59
Transferin son akşamı burak gitti haberi geldiğinde herkesin sevinç cıglıkları attıgı, artık pas gelmeyince kufur edecek yada leş oynayıp yedek kalınca trip atacak bir futbolcu olmadıgına sevinilen, takımda artık huzur olacak diye umutlanılan, trabzonsporda güzel günlerin çok yakın olduğu düşünülen ama burağın trabzonsporda kalarak hayalleri yerle bir ettiği o akşamda şöyle bir mesaj atmıştım foruma ...

"Onur bu takımdan gitmeden huzur adına kurulan tüm hayaller boş hayalledir .
iki ayaklı operasyonun bırıncı ayagı burak ıkıncı ayagı onur olmalı .
yedek bıraksak ne düşünür acaba diye utanıp sıkılacagımız ve dert edeceğimiz tek bir canlı organızma olmamalı Trabzonsporda"

Harun-61
10.12.2018, 13:47
Jübile maci ile kapatalim bu mevzu'yu.

Mesut
11.12.2018, 13:54
Tek taraflı fesih ha sana konduramadığımız bu suçlamalardan da beter çıktın yazıklar olsun

Ahmet Kara
11.12.2018, 13:57
bir de beşiktaş maçından önce yapıyorlar. amaçları gündem olmak, para değil. karaktersizler.

Emre Çömez
11.12.2018, 13:57
e Burak neyse.. sen??

Beypba
11.12.2018, 13:58
eeee bu işler böyle..Baktı ki taraftar da zokayı yutmuyor artık...Paranın derdine düştü..

Sefa Murat Dokuz
11.12.2018, 14:04
Tez zamanda bu konu kilitlenir. Bu arkadaş da efsane felan değildir. Klübü bu durumda Tek taraflı fesih için ihtarname göndermek ! Burak yapar da Onur'da yapıyorsa. İkinizde rezilsiniz. Kim alıyorsa alsın kilitlensin bu sayfalar.

nirvana ovalari
11.12.2018, 14:05
Takke düştü, kel göründü.

Mehmet Fatih Yavuz
11.12.2018, 14:07
Alacakları karşılığında mı bu hamle olacak, yani sözleşmeler fesh olacak, yoksa arkadaşlar bir de üzerine fifa'ya giderek hem fesih hem de para mı isteyecekler?
Ha, 30 gün içinde zaten def edileceklerdir, orada bir şüphem yok da.
Mümkün olduğu kadar az gürültü...
Varlığınızı unutmak istiyoruz.

Gölge etmeyin.
Cehennemin dibine kadar yolunuz var.
Sadece gölge etmeyin.

Şerafettin Kara
11.12.2018, 14:12
Artık masalların bitti.Senelerdir yaptığın edebiyatların sonuna gelindi.Arkana teneke bağlanıp Gİ DE CEK SİN !!!

Enaldo61
11.12.2018, 14:16
Bence bu iki oyuncunun sayfası kilitlensin. Görmeyelim artık bunları.

tristram
11.12.2018, 14:18
alin size onur..son donemde ne b.k oldugunu iyice anladik ama iho doneminde kendisini savundugum icin sota'dan ozur diliyorum..burak denen insan ziyanindan her hareketi her zaman bekledim ama onur'un bu kadar ileri gidebilecegini dusunemedim.
bu kulupten kazandigin her kurus haram olsun onur KIVRAK..bu maddi krizde kulubu zora sokmak isteyen herkes nazarimda haindir..defolup gideceksin kıvrak efendi..

Emre Çömez
11.12.2018, 14:22
Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Sorun değil. Gereği neyse yapılacak. Bizim için sürpriz olmadı"

Beypba
11.12.2018, 14:24
Alacakları karşılığında mı bu hamle olacak, yani sözleşmeler fesh olacak, yoksa arkadaşlar bir de üzerine fifa'ya giderek hem fesih hem de para mı isteyecekler?
Ha, 30 gün içinde zaten def edileceklerdir, orada bir şüphem yok da.
Mümkün olduğu kadar az gürültü...
Varlığınızı unutmak istiyoruz.

Gölge etmeyin.
Cehennemin dibine kadar yolunuz var.
Sadece gölge etmeyin.

Alacaklarına karşılık bonservis verme olayını ortadan kaldırmak için yapıyorlar..2-3 aylık birikmiş paraları varsa onu kurtarmanın derdindeler...

Efsane Onur...

Tayfun
11.12.2018, 14:27
https://i.hizliresim.com/Nnq93g.jpg (https://hizliresim.com/Nnq93g)

hofsaale
11.12.2018, 14:30
yanlis yaptin be onur....10 yillik emegini burak yilmaz denen karakterisizi dinleyip yiktin....

böyle bitmeliydi...keske iyi sekilde ayrilsaydin....

Arda'
11.12.2018, 14:33
Uza.

Tayfun
11.12.2018, 14:37
Anlatmaya çalışıyoruz ama bazıları anlamıyor.

Onur ve Burak bu fedarasyon konusunda ortak hareket ettiği gibi Malataya maçında da ortak hareket etmiştir, Onur maçı sabote etmiştir.

Turgay Atalay
11.12.2018, 14:45
Yakıştı mı, yakıştı galiba? Bir pislik yüzünden düştüğü duruma bakın.

Adem Akyüz'
11.12.2018, 14:49
Beşiktaş maçı öncesi bu hareket olmadı. Kadro dışı bırakılalı 3 hafta oldu. Neden bu maç öncesi?

Beypba
11.12.2018, 14:53
Trabzonspor 30 gün içinde

Onur’a 2 Milyon Euro

Burak’a ise 1.6 Milyon Euro ödeme yapılacak..

Yönetim bu alacaklarına karşılık bonservislerini verecekti.. Şimdi ne olur bilmiyorum.

OrkHun
11.12.2018, 14:59
şota'ya -ben dahil- çoğumuz DEV bir özür borçluyuz.

evinin önüne gidip alevli malevli "BİZİ AFFET" falan yazmamız lazım. bu karaktersizi ilk o afişe etmişti ama bizim iho'ya olan haklı nefretimiz onur'un da aynı derecede rezil biri olduğunu görmemizi engelledi. şota da iho-onur arasında gümbürtüye gitti.

bizim dışımızda herhangi bir süper lig takımında bizden aldığının 3'te 1'ini bile alamayacağını bildiğinden 2010-11 hamaseti yapıp uyuttu milleti bu onur efendi. o arada rezil kaleciliği ve kötürüm hali ile emlak zengini oldu. son olarak da takım içi ağalık yapıp hoca göndermeye çalıştı, muhtemelen takıma da ihanet etti ve 'def'olacak sonunda.

ünal hocaya ve başkana teşekkürler.

mmert
11.12.2018, 15:02
Onur efsane len... Armaya aşık len... Beyük kaptan len... Liverpool’a gitmedi len... Asssııılıııyyy

must61
11.12.2018, 15:08
Yuh ulan sana.

BERBATOV61
11.12.2018, 15:09
bu takımın kaleci olarak efsaneleşmiş tek bir ismi vardır o da jefferson en azından brezilya milli takımında oynadı adam geri kalan efsane dedikleriniz hayatlarını borçlu oldukları bu kulübe para için her türlü kötülüğü yaptı

Doğukan Uçan
11.12.2018, 15:19
En çok savunanlardan biriydim ama ne yazik ki burakla birlikte trabzonsporu sabote edip bazi maçlari rakiplerin kazanmasina yol açtiklari gözle görülmüştür. Efsane dediğimiz adama bak takimin niye top oynamadiği belli oldu.

Trabzonspor tarihinde bir çöp olacak hatirlanacak.

riv riv riv
11.12.2018, 15:29
Onurun halen tam olarak ne yaptığını bilemiyoruz.
Ancak, her yönetimle sorun yaşaması haksız tarafın kendisi olduğunu işaret ediyor.
Kendisi haksızken mezkur girişimde bulunması süregelen Onur karakterini benim gözümde yıkmıştır.
Biz yeter ki Onursuz olmasın aşk diyerek kimleri göndermedik ki?
Onurun yapması gereken dönem arası alacaklarından da vazgeçerek ayrılmaktı, mantıklı bir insan bunu yapardı.
10 sene sonra bu takıma hoca olmayı da garantilerdi.
Onur yanlış yolu seçmiştir, emekleri için teşekkür edilesidir, keşke bu şekilde olmasaydı.
Yolu açık olsun..

Ahmet Almacı
11.12.2018, 15:29
heyy yavrum heyy 10 senedir diğer oyuncuların yaptıgı bu davranış yüzünden çıkıp dem vuruyordun yerel medyaya. senin ben tiynetine tüküreyim

Sercan Keleş
11.12.2018, 15:36
Bekleyin sis dağılsın. Onur sağlam adamdır.

Sefaenes
11.12.2018, 15:55
hadi Buraki geçtim seninde Burakla bir olup aynı hareketi yapmam büyük terbiyesizlik. Merak etme kimsenin parasi kalmaz ama sen Futbolu bıraktıktan sonra asla Trabzonun kapısından gitmeyeceksin. Bu saat den sonra istersen şikebahçe ye gidip günah cikar

nbay
11.12.2018, 15:59
Onurun burakdan daha eskiye giden alacakları vardı sanırım, uzun dönem de almadigi zamanlar olmuştu parasını, şu anki tutumu bana kalırsa yönetime karşı bir tavır. Çoğu zaman sakat sakat oynayıp parasını almadan yıllarca bunu sorun etmediğini söylüyor, şimdiki durumda haketmediğini düşündüğü bir kadro dışı kalma olayı yüzünden bence bu şikayet.

Fatih Özkan
11.12.2018, 16:02
Beni utandırmadığın için teşekkürler.
Adam (!)

arsinli_akrep61
11.12.2018, 16:20
Yakışmıyor be Onur

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cagdas Topal
11.12.2018, 16:22
Ne karaktersizmişsin be. Takım 3 te 3 yapınca ne yapacaklarını şaşırdılar.

Mehmet Fatih Yavuz
11.12.2018, 16:25
Asıl dertleri para falan değil.
Dertleri onlar olmadan takımın uçuşa geçmesi.

Bir kaç maç daha alalım, bakın ne şarlatanlıklar yapacaklar.

Veysel
11.12.2018, 16:34
Kaptan sende mi !

OrkHun
11.12.2018, 16:36
Onurun halen tam olarak ne yaptığını bilemiyoruz.
Ancak, her yönetimle sorun yaşaması haksız tarafın kendisi olduğunu işaret ediyor.
Kendisi haksızken mezkur girişimde bulunması süregelen Onur karakterini benim gözümde yıkmıştır.
Biz yeter ki Onursuz olmasın aşk diyerek kimleri göndermedik ki?
Onurun yapması gereken dönem arası alacaklarından da vazgeçerek ayrılmaktı, mantıklı bir insan bunu yapardı.
10 sene sonra bu takıma hoca olmayı da garantilerdi.
Onur yanlış yolu seçmiştir, emekleri için teşekkür edilesidir, keşke bu şekilde olmasaydı.
Yolu açık olsun..
onur faal futbolu bıraktıktan sonra, futbolla ilgili bir iş yapacak bir adam değil.
futboldan anladığını da sanmıyorum.

emlakçılık yapar futbolu bırakınca.

Uğur KÜÇÜK
11.12.2018, 17:36
Ben Onur'un bu yüzünü 1 yıldır taraftara anlatamadım.
Eee artik arkasinda olan bir taraftar da yok.
Al parani ve defol git Onursuz herif bu takimdan...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz B.
11.12.2018, 17:48
Trabzonspor'a zarar veren kim olursa olsun savunmam. Lakin zaten Onur'a gıcık olanlar "ben demiştim yau" tadında hakaretler sıralayınca komik oluyor.

Daha önceki dönemlerde Trabzonspor'a zarar veren Onur değildi.
Bugün durum farklı. Farklı durumlar da farklı yaklaşımları gerektirir.

Adamı taraftarın önüne atarak kadro dışı bırakıyorsan parasını da ödeyeceksin. Onur da bu iş için federasyona başvuruyorsa Trabzonspor kariyeri bitmiştir. Olay budur.

Not: Kimseyi ikna etmek gibi bir derdim yok. Burası Orta Doğu. Mümkün değil yani. Sadece herkes sizinle aynı şeyi düşünmek zorunda değil. Yazma gayemiz de budur.

Enes Ünal Kaya
11.12.2018, 18:29
Burak'dan zaten beklerdim.

Ama Trabzonspor kimsenin parasını ödemediği olmamıştır. Bekleseydin keşke..
Çok üzdün çok

Mert Oğuzlu61
11.12.2018, 18:35
Senin adin batsin, bir daha Trabzon a ayak basma defol git. Nasil bir yarim akilliymissin, insan biraz beynini kullanir 12 senedir buradasin kendini Burak tan beter duruma dusurerek rezil ettin, şehirde hala sevilen biriydin şu hareketle 12 seneyi çöpe attin.

İşte şimdi hain oldun.

Sadettin_
11.12.2018, 18:41
Trabzonspor'a zarar veren kim olursa olsun savunmam. Lakin zaten Onur'a gıcık olanlar "ben demiştim yau" tadında hakaretler sıralayınca komik oluyor.

Daha önceki dönemlerde Trabzonspor'a zarar veren Onur değildi.
Bugün durum farklı. Farklı durumlar da farklı yaklaşımları gerektirir.

Adamı taraftarın önüne atarak kadro dışı bırakıyorsan parasını da ödeyeceksin. Onur da bu iş için federasyona başvuruyorsa Trabzonspor kariyeri bitmiştir. Olay budur.
daha önceki zamanlarda trabzonspora zarar veren onur değildiden sonrasını okumadım .
az bucuk futboldan anlayan adam 4 senedir onurun kalecilik performansının , anadolu takımlarındaki kalecilerinin cogundan daha düşük oldugunu bilir.

Oğuz B.
11.12.2018, 18:43
Sadettin_

"Azılı bir ihocuyum" diyen biriyi futbol konusunda ciddiye alma şansım yok. Hayatta başarılar.

DeAgLeMaNyAq
11.12.2018, 18:48
Ben ortada üzülecek bir şey görmüyorum. Futbol 90'lı yıllardan sonra zaten tamamen profesyonelleşti. Özevlat denilen adamların sene başında neler yaptıkları ne çabuk unutuldu.

Şimdi Onur'un durumunu her iki açıdan bakarak ve Burak'tan ayrı olarak değerlendirmek gerekiyor. Burak zaten 1 yıldır gitmek için fırsat kolluyordu. Aynı planı sezon geçen sonunda devreye soktuğunda, yönetim alacaklarını ödeyerek buna engel olmuştu. Yönetimin de hâla ısrarla Burak'tan para kazanma sevdası bana doğru bir hamle olarak gelmiyor. İnşallah bunu başarabilirler fakat ben ne Başakşehir ne de BJK'nin Burak'a bonservis ödeyeceğini düşünmüyorum.

Tekrar Onur'a gelecek olursak saha içi performansı ve saha dışında yaptıklarını bir kenara bıraktığımızda adama 2 senedir doğru dürüst ödeme yapılmadığını kabul etmek gerekiyor. Dolayısıyla herkes parasını alırken onun da alacaklarını istemesinden doğal bir şey yok. Ha bunun için normalde devre arasını beklemesi gerekirdi. Yönetim zaten Onur'dan para kazanamayacağını bildiğinden alacaklarına karşı bonservisini verelim teklifinde bulundu. Kimse kusura bakmasın ama Onur da aptal değil 2 milyon euroyu ne diye silsin bir kalemde. Geçmişte kazandıklarına saysın demek bizim açımızdan kolay. Kaldı ki Onur sözleşmesini fesh etse bile, bizden aldığının 5'te 1'ini ödeyebilecek bir kulüp olduğunu düşünmüyorum. Dolayısıyla kariyerini ne şekilde devam ettirecek o da ayrı merak konusu. Basın sürekli GS ve BJK'ye gideceğini yazsa da, bunların menajer kaynaklı çıkartılan haberler olduğunu tahmin ediyorum. Ha giderse de Türkiye kupası kalecisi olur bir şey diyemeyiz tabii. Yolu açık olsun...

Sadettin_
11.12.2018, 18:50
@Sadettin_ (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=31412)

"Azılı bir ihocuyum" diyen biriyi futbol konusunda ciddiye alma şansım yok. Hayatta başarılar.
O imza onurun "buranın kralı benim ulan" deyip sportif direktör süleyman hurmanın arabasını tekmelediği zamanların
Onur kim ki yöneticilerin arabasını tekmeliyor ? Onur kim ki teknik direktör kovduruyor ? dediğim zamanların,
bu sebeple sağdan soldan ihocu damgası yediğim zamanların hatırası .

ÖmürKaradeniz61
11.12.2018, 21:52
Ben Onur'un bu yüzünü 1 yıldır taraftara anlatamadım.
Eee artik arkasinda olan bir taraftar da yok.
Al parani ve defol git Onursuz herif bu takimdan...

Sen 1 yıldır ben 6 senedir anlatamadım yine iyisin.

ÖmürKaradeniz61
11.12.2018, 22:00
Ey gidi büyük Trabzonsporlu onur kıvrak.Avni aker stadına beni ilk götürdüklerinde rahmetli babamın kucağında 2 yaşında bebekmişim.Sana bu takımın el freni,başarısız bir Trabzonspor hayali kuran bir adam dedim diye beni burda Trabzonspor düşmanı, hain ilan eden birkaç yönetici dahil senin avukatlığını yapanlar şimdi utançlarından buraya iki kelam yazamıyorlar.Seni fener istese bile gidersin tıpkı şenol güneş gibi. Siz hiçbir zaman Dozer,Yattara,Fatih gibi bu camianın efsanesi olamazdınız geç oldu ama sonunda oldu.Tek dileğim biran önce defolup gitmen ve bu şanlı formadan biran önce bağını kesmen.15 katlı binanın dış cephesinde çalışıp günlük aldığı 150 lirayla maça giden adamların, temizliğe gidip çocuğuna forma alan teyzelerin parası sizlere haram zıkkım olsun.

batuhanTs
11.12.2018, 22:01
Hala efsane şenol güneş e kiyasla hele ohooo

İbrahim CİHAN
11.12.2018, 22:43
Sen de profesyonel çıktın kaptan (!) Ne denir ki? Trabzonspor'dan daha büyük kimse yok. Size isim veren yer Trabzonspor haddinizi bilmediniz. Yıllarca avatarim oldu senin fotoğrafların, çok da severdim, Onur asla yapmaz derdim ama sen de Trabzonspor'a tamamen duygusal (!) bakıyormuşsun. Yazık. Sana inanan, seni efsanesi gören Dozer Cemil gibi adamlarla kıyaslayan bu taraftara yazık. Burak'tan beklerdim onun karakterini çözdük zaten ama senden beklemezdim. Gerçekten üzüldüm. Seni yillarca avatarimda tuttuguma üzüldüm. Senden dolayı çocuğuna recep onur ismini verenlere üzüldüm. Özetle, yazık...

Arif Timurcioğlu
12.12.2018, 00:22
Hançeri kalbimize vursan daha iyidi, şu başlıktaki ilk olumsuz yorumumdur hep savunmuştum aynı zamanda da son yorumum.

M. Fatih ALEMDAR
12.12.2018, 02:21
Sende onlardanmissin aga. Olmadi bu.

Yiğit Gayretli
12.12.2018, 08:46
Bir futbolcunun alacağı parayı istemesinden daha doğal bir şey yok. Bunun yüzünden kimseye kızamazsınız.

Benim kızdığım nokta Onur'un, Burak ile beraber iş tutması. Malatya maçından sonra da bunun için kızmıştım. 5 gol yedi diye değil...

TSelif
12.12.2018, 08:52
Yiğit :alkış:
Biz yazsak Onur fanı ilan ediliyoruz malum :)

Selim Çoban
12.12.2018, 09:15
Tabikide futbolcunun en doğal hakkı sözleşmesinin karşılığını istemesi. Ama ben kaptanım ben ts liyim diyen bunu bu şekilde yapmamalı. Bariz şekilde karakteri belli oldu bu arkadaşın. Yalan dolan dini imanı para bunların takım şehir aidiyet herşey yalan safsata

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 09:22
Şurada kimse kusura bakmasın ama, Trabzonspor taraftar profili ciddi anlamda ergen seviyesine iniyor...

Aklı başında bir tane yorum yok... Üstüne alınan alınsın...

Şu arka sayfada yazılanları okuyorum da, açık konuşayım, iğrendim yahu...

Bakın, Onur- burak kadro dışı muhabbetinin haricinde konuşuyorum. Bir karar verildi. Haklı haksız tartışmasına girmeyeceğim, kimse de girmesin. (Bu karar konusunda yönetimle aynı düşünüyorum o da ayrı...)

Ulan adamı maç satmakla suçladınız, hainlikle suçladınız, anasına sövdünüz, çocuğuna sövdünüz...
Takımla ilişiği kesildi, kabul...

Sende 10 yıl emeği var, sana ciddi kazanımlar kattı...

2,5 yıldır para almadan oynuyor, eski performansıyla oynamaması bedava oynayacağı anlamına gelmiyor...

Şu şartlarda Trabzonsporla bağı iyice kopmuş, adam takımdan ayrılacak...

Parasını en sonunda! bir zahmet istesin yahu...

Sizin hergün kustuğunuz nefreti okumak zorunda mıyız sabah sabah...
Ayıptır...

Bana burada kimse, dünyanın parasını kazanıyor ayağı çekmesin...

Kazanacak tabi...

Adamın hergün anasına sövüyorsun, demediğin laf kalmadı...

Parasını istemiş de...

İsteyecek tabi, benim aylığım 2 gün geç yatınca paçam tutuşuyor, ortalığı ayağa kaldırıyorum, adam 2,5 yıldır para lafını etmediği gibi ücretinde indirime de gitti...

Senin taptığın başkanların şike süreci boyunca siyasilerin altına yatarken o konuştu bu camiada sadece, yıllarca da sadece o konuştu...

Ergen ergen laflar edip, hakkını isteyen adamın arkasından atıp tutmayın...

Ayıptır...

Şu konuda son yazımdır, kimseyle polemiğe giremem ama ayıptır...Günahtır...

shagrath61
12.12.2018, 09:33
Adamın parasını istemesinde bir problem görmüyorum. Ancak, Trabzonspor için gerçek anlamda önemli bir maçtan önce bu tip durumlar içerisine girip kulübün içerisinde karışıklık oluşturmasını doğru bulmuyorum.

Bekle kardeşim, bir maç kalmış. Ondan sonra kulübe ister ihtar çek, ister ihbar et, ister insan haklarına başvur . Nereye gidersen git ama zorlu bir maç öncesi kulübü şu kaosun içerisine sürükleme.

Ayrıca, bu durumu normal olarak kabul edenleri de hiç anlamıyorum.

Faik Yılmaz
12.12.2018, 09:36
Son 3-4 sayfada yazılanları hayretle , dehşetle okudum.....

Bazı Trabzonsporlular(!) ile aynı ortamda olduğum için kendimden UTANIYORUM.....

Şampiyonluklarını elinden aldığı Fenerbahçeliler bile sizin yaptığınızı yapmadı , sizin söylediklerinizi söylemedi Onur'a.....

Helal olsun size.... Böyle küfrederek takımı şampiyonlar ligine kadar çıkartırsınız siz.... !!!!!

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2018, 09:40
Usta bu adam 2,5 senedir para mı almamış?
Bu çok dillendiriliyor?
Alacağı 1,5 milyon euro diye okudum.
2,5 senedir tüm hakedişi 1,5 milyon euro mu?

Yoksa 2,5 yıllık alacağı takribi 5-5,5 milyon euro mu birikmiş.??

Burada kirli bilgi var, ve bu bilgi gene Onur'u güzelliyor.
2,5 senedir para almadığına inanmıyorum, çünkü veriler son derece çelişkili.

Bu arada çoluğuna çocuğuna kim sövdü?
Tribündeki bazı aymazlara ise lafınız, o küfürleri duymayan oyuncu yok.

Parasını elbette isteyecek.

Ama ben efsaneyim, buranın demirbaşıyım, ağasıyım diye dolanıp Burak ile beraber bu davranışı yapınca tepki görüyorsun.
Anlaşılmaz bir durum olduğunu da düşünmüyorum.
Gayet doğal.

İnsanlar gözlerinde zamanında anlamsız şekilde büyüttüler, olmadığı yere koydular...
O olmadığı yerdeki tavrı bekliyorlar.
Olmayınca da hayal kırıklığı..

Ders olsun, hiçbir oyuncuyu büyütmeyin...
Takımın, kulübün, yönetimin ve hatta hocanın üzerinde hiçbir oyuncuyu kılıç gibi sallamayın.

Yönetim veya hoca karar alacakken, tribünün oyuncunun arkasındaki desteği yüzünden iki kere düşünmesin, adaletini kaybetmesin.

Ders olur inşaallah.

PoWeRLoRD
12.12.2018, 09:43
Şurada kimse kusura bakmasın ama, Trabzonspor taraftar profili ciddi anlamda ergen seviyesine iniyor...

Bakın, Onur- burak kadro dışı muhabbetinin haricinde konuşuyorum. Bir karar verildi. Haklı haksız tartışmasına girmeyeceğim, kimse de girmesin. (Bu karar konusunda yönetimle aynı düşünüyorum o da ayrı...)

Ulan adamı maç satmakla suçladınız, hainlikle suçladınız, anasına sövdünüz, çocuğuna sövdünüz...

2,5 yıldır para almadan oynuyor, eski performansıyla oynamaması bedava oynayacağı anlamına gelmiyor...

Ayıptır...

Kazanacak tabi...

Parasını istemiş de...

İsteyecek tabi, benim aylığım 2 gün geç yatınca paçam tutuşuyor, ortalığı ayağa kaldırıyorum, adam 2,5 yıldır para lafını etmediği gibi ücretinde indirime de gitti...

Senin taptığın başkanların şike süreci boyunca siyasilerin altına yatarken o konuştu bu camiada sadece, yıllarca da sadece o konuştu...

Ayıptır...

Onur'a tepki verilme seviyesini ve üslubunda evet kantarın topuzunu kaçıran arkadaşlar var doğrudur, ama tepki vermeniz yanlış, ayıp, olmaz, olmuyor.. tavrı ne kadar bende onu anlamıyorum açıkçası.

2008'den beri bu kulübün ekmeğini en üst seviyede yemiş, taraftarların inanılmaz sevgi saygısına mazhar olmuş, en önemlisi dava ettiği ücreti elinde kapı gibi kontratla öyle yada böyle alacakken yarım sezonluk ücret için kulübü dava açması kendisinin ne kadar çiğ bir adam olduğunu ve verilen kararın sonuna kadar doğru olduğunu göstermiyor mu.?

İnsanlar Onur'u bir oyuncu olarak değil bir figür bir idol takımın herşeyi olarak görürken böyle bir dava sonunda bırakın da tepki versin konuşsun hayal kırıklıklarını dile getirsin.

Sefa Murat Dokuz
12.12.2018, 09:43
Usta bu adam 2,5 senedir para mı almamış?
Bu çok dillendiriliyor?

Yoksa 2,5 yıllık alacağı takribi 5-5,5 milyon euro mu birikmiş.??

Ama ben efsaneyim, buranın demirbaşıyım, ağasıyım diye dolanıp Burak ile beraber bu davranışı yapınca tepki görüyorsun.
Gayet doğal.

İnsanlar gözlerinde zamanında anlamsız şekilde büyüttüler, olmadığı yere koydular...

Takımın, kulübün, yönetimin ve hatta hocanın üzerinde hiçbir oyuncuyu kılıç gibi sallamayın.

Yönetim veya hoca karar alacakken, tribünün oyuncunun arkasındaki desteği yüzünden iki kere düşünmesin, adaletini kaybetmesin.

Ders olur inşaallah.

+1

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2018, 09:48
Bu arada Onur yönetimden para talep etti de, yönetim hayır vermiyoruz mu dedi?
Gayet bir ödeme planı yapılırdı kendisine..
Burak ile birlikte BJK maçı öncesinde, takım istim üzerinde iken TFF üzerinden iş görüp, bunun masumane bir "alacak talebi" olarak algılanmasını da beklemeyin.

OrkHun
12.12.2018, 09:49
dünyanın en boş geyiği, ay sonunu zor getiren bordrolu çalışanın maaş gecikmesine yönelik tavrı ile geçimlik meblağın yüzlerce katı para kazanan futbolcuların maaş gecikmesinde takınacağı tavrı kıyaslamaktır.

onur hayatının bundan sonrasında çalışmadan geçinebilecek kadar para kazanmıştır.
kimse rızık mızık geyiği yapmasın boşuna. ha davranışı hukukidir ve profesyonelce çıkarının peşinde gitmiştir, rasyonel bir tavırdır.

ama zaten taraftarın onun leş kaleciliğini, bu hayvani maaşına rağmen yıllardır sineye çekmesini sağlayan şey, onun trabzonsporla rasyonel değil, gayet irrasyonel-duygusal bir ilişki kurduğunu sanmasıydı.

e öyle olmadığı görülünce tepki de geliyor haliyle.

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 09:52
USta bu adam 2,5 senedir para mı almamış?
Bu çok dillendiriliyor?

Yoksa 2,5 yıllık alacağı takribi 5-5,5 milyon euro alacağı mı birikmiş.??

Gayet doğal.

Ders olur inşaallah.

Şurada zaten hemfikiriz başkan...

Ben demiştim tarzı konuşmayı sevmiyorum ama niyetimi belli etmek açısından bunu söylüyorum...

Şenol hoca başlığında da bu başlığın çok daha eski sayfalarında da hatta burak başlığında Trabzonspor için ölürüm açıklamasını yaptığı zaman yazmıştım...

Beneim gözümde 'Efsane', 'Adam' vb kavramlar yok...

Paranın olduğu hiç bir yerde bu lafların esamesi okunamaz, okunursa saçmalıktır...

Bak, şu tartışmaya da girmiyorum: Aldığı parayı hakediyor mu? Bence haketmiyor, 3-4 yıldır aldığı parayı haketmiyor...

Bunlar ayrı mevzular...

Ama, Onur'a burada veya diğer mecralarda söven adamların, iş bu noktaya geldikten sonra Onur parasını isteyince, sanki daha önce Onur'u yücelttiler de parasını isteyince 'Vay be, bu da yapılır mı be!!! tazrında yazmaları abesle iştigal...

Ben, bu ikiyüzlülüğü anlamıyorum...

Velhasıl, bu mevzu zaten kadro dışı kaldığında kapanmıştı, bunun artık geri dönüşünün olmayacağı gün gibi aşikardı o zaman...

Dolayısıyla, hergün gelip nefret kusmanın anlamı yok...

Ben zaten bu adamı sevmiyordum deyip, küfür ve nefret kusma konusunda istikrarıyla övünen adamlar var aklım almıyor...

Bu adamlar, 'biz ocu bucu değiliz, Trabzonsporluyuz' diye övünürler ama şu Onur hatalı bir gol yese de (ki golü yüyen Trabzonspordur ama adamın nefretten gözü dönmüş, anlayamıyor tabi...) iki kelam nefret kussam diye de sırada beklerler burada...

Neyse, fazla uzattım...

Kısaca, taraftar profilimiz ciddi anlşamda değersizdir benim gözümde...

Çok yakın arkadaşlarım, dostlarım olmadığı sürece de zaten hiç bir Trabzonsporlunun yanında maç da izlemiyorum...

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 09:56
Onur'a tepki verilme seviyesini ve üslubunda evet kantarın topuzunu kaçıran arkadaşlar var doğrudur, ama tepki vermeniz yanlış, ayıp, olmaz, olmuyor.. tavrı ne kadar bende onu anlamıyorum açıkçası.

2008'den beri bu kulübün ekmeğini en üst seviyede yemiş, taraftarların inanılmaz sevgi saygısına mazhar olmuş, en önemlisi dava ettiği ücreti elinde kapı gibi kontratla öyle yada böyle alacakken yarım sezonluk ücret için kulübü dava açması kendisinin ne kadar çiğ bir adam olduğunu ve verilen kararın sonuna kadar doğru olduğunu göstermiyor mu.?

İnsanlar Onur'u bir oyuncu olarak değil bir figür bir idol takımın herşeyi olarak görürken böyle bir dava sonunda bırakın da tepki versin konuşsun hayal kırıklıklarını dile getirsin.

Zaten sorun, şu cümlede bahsettiklerin vermiyor yukarıda bahsettiğim tepkileri, Onur'a ezelden beri yüklenenler veriyor...

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 09:59
dünyanın en boş geyiği, ay sonunu zor getiren bordrolu çalışanın maaş gecikmesine yönelik tavrı ile geçimlik meblağın yüzlerce katı para kazanan futbolcuların maaş gecikmesinde takınacağı tavrı kıyaslamaktır.

onur hayatının bundan sonrasında çalışmadan geçinebilecek kadar para kazanmıştır.
kimse rızık mızık geyiği yapmasın boşuna. ha davranışı hukukidir ve profesyonelce çıkarının peşinde gitmiştir, rasyonel bir tavırdır.

ama zaten taraftarın onun leş kaleciliğini, bu hayvani maaşına rağmen yıllardır sineye çekmesini sağlayan şey, onun trabzonsporla rasyonel değil, gayet irrasyonel-duygusal bir ilişki kurduğunu sanmasıydı.

e öyle olmadığı görülünce tepki de geliyor haliyle.

Şu koyulaştırdığım şey yeterlidir konunun anlaşılması için, bunun dışında yazılanlar geyik ve boş laftır...

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2018, 10:01
Benim için genel taraftar profili, Valbuena 2 tane hareket çekti diye koca tribüne ceza aldıracak şişe protestosunu yapanlardan çok farklı değil.
Maalesef.

Aslında Burak ve Onur meselesinin kapandığını artık kabul etsek rahat edeceğiz de...
İki görüş de kabul edemiyor.

Ben taraftarın seviyeyi kaçırdığına ne kadar hemfikir isem, Onur'un da aynı oranda alacak talebinin masum olmadığını düşünüyorum.

İkisi de (Burak-Onur) EGO üzerinden çalışan motora sahipler.
Takımın onlar gittikten sonra geldiği konum, bu tarz adamları rahatsız eder.
Maalesef.

Tribün-taraftar...

Dedim ya, bunlara ne desem boş.
Son fener maçında bile sahaya şişe atabilecek anlayışta, kalitede...
Ben Türkiye'de iken defalarca maça gittim.
Oyuncu gol kaçırdığında ayağına diye başlayıp küfür etmişimdir.
Ama sahaya bir şeyler atmak, sahaya inmek vs.vs...

Futbolu da olduğundan daha önemli bir hale sokuyorlar hayatlarında, oyuncuları da ....

Düzelir inşallah.

Faik Yılmaz
12.12.2018, 10:01
Kısaca, taraftar profilimiz ciddi anlşamda değersizdir benim gözümde...

Çok yakın arkadaşlarım, dostlarım olmadığı sürece de zaten hiç bir Trabzonsporlunun yanında maç da izlemiyorum...

Stadyumda en önemli maç izlememe nedenim de budur benim.....

Adam kendi futbolcusunun doğmamış çocuğuna , boğazına bilimum yerlerine çeşit çeşit küfrediyor yahu yanımda.....

Birde küfür edilmiyor filan diyen zannedersem uzayda yaşayan arkadaşlar var....

Yani ben onlarca kez yaşadıklarıma değil bu arkadaşlara inanacağım onlar öyle diyorlar diye..... Onlar haklı çıksınlar diye

BERBATOV61
12.12.2018, 10:04
Son 3-4 sayfada yazılanları hayretle , dehşetle okudum.....

Bazı Trabzonsporlular(!) ile aynı ortamda olduğum için kendimden UTANIYORUM.....

Şampiyonluklarını elinden aldığı Fenerbahçeliler bile sizin yaptığınızı yapmadı , sizin söylediklerinizi söylemedi Onur'a.....

Helal olsun size.... Böyle küfrederek takımı şampiyonlar ligine kadar çıkartırsınız siz.... !!!!!

abi sendeki bu burak ve onur sevgisini leyla duysaydı mecnuna seninkide sevgimi derdi :)

pReN@_61
12.12.2018, 10:38
Yönetimle temasa geçti mi acaba alacaklarına istinaden ? Yoksa bodozlama ihtar vs..?

yasin196761
12.12.2018, 12:23
Adamın elinden kaptanlığını almışsın, hain ilan etmişsin daha ne bekliyorsunuz adamdan? İçerde neler olduğunu bilen yok. Onur kariyerini tehlikeye atarak her zaman 2011 i konuşmuştur. Yüksek performans gösterdiği yıllar mecburen iyi bir sözleşme verdik bunu gözardı etmeyin. Sonraki sözleşmenin değerini bilmiyorum ama kulüp olarak sistemsizliğin sorunlarını yaşıyoruz. Basit olarak Onur'un yerine Uğurcan oynuyor maden iyi bir kaleci bunun sinyallerini alabilmesi lazım antrenörlerin ve oynatması lazım. Onur'un 2007-2008 senesinde oynadığı bir fener maçı vardı orda çocukta ışık olduğu belliydi. Başka bir mesele de Burak Yılmaz meselesi. Gidiyorsun alıyorsun tamam EyvAllah iyi golcü buna birşey diyen yok. Ama sen o kadar bonservis veriyorsun üstüne o sözleşmeyi yapıyorsun belki hakediyordur buna birşey demiyorum ama kulübün bunu ödeyecek karşılayacak gücü var mı? Geçen yılki transferler ödenen yüksek bonservisler o kadar çok ki şampiyon olman lazım ki sağlıklı bir şekilde ayakta kalabilesin. Gelen borç arttırıp gidiyor olan kulübe oluyor.

Cafer KILIÇSOY
12.12.2018, 12:28

Ayıptır...

Kazanacak tabi...

Parasını istemiş de...

Ayıptır...

İlker yüreğine sağlık kardeşim. Tam da bişeyler yazmak istedim ki gerek bırakmadın.

İstanbul'da 10 sene çalıştığım şirket işten ayrıldığımda paramı vermedi. Hemen ertesinde mahkemeye verdim ve çatır çatır aldım paramı. İnsanların hainliğine ne zamandan beri hakkı olan parayı istediğinde karar veriyoruz? Başkan çıkmış diyor ki ''Bekliyorduk bunu''. E o zaman demekki herkesin parasını yatırırken Onur'un parasını bilerek yatırmadın. Adamı taraftarın önüne atmışsın, kadro dışı bırakmışsın. ''Devre arasında kendisine kulüp bul demişsin..Eee.. Adam parasını isteyince hain öyle mi? Yönetim eğer Onur'u kadro dışı bırakmakla ödemesi gereken paradan kurtulacağını sanıyorduysa vah ki ne vah.

Ahmet Mehmet değil, Onur bu Onur. Adam yıllardır tek başına taşıdı bu takımı. 2011'den sonraki dönemlere bakalım. O ishak'lı Musa'lı Aykut'lu zamanlara.. Fazla uzağa gitmeye gerek yok. Eğer adamı göndereceksen parasını da vereceksin.

Sizden ricam kırmayın dökmeyin. Onur haketmiyor bunları. Bu saatten sonra olayı akışına bırakmak en iyisi. Onur gitse de kalsa da bizim Onur , Trabzonsporlu Onur.

Lütfen

Gökhan Balcı
12.12.2018, 12:38
her zaman bir neden sonuç ilişkisi vardır. adam parasını en nihayetinde isteyecektir ama yıllardır almadığı parasını istiyorsa bardağı taşıran bir damla vardır. bu dünyada zannediyorum ki istisnasız herkes haklı. görmediğimiz duymadığımız onlarca olay oluyor kulüp içinde. kimin neyden etkilenip ne karar vereceğini bilemez kimse. gerçekçi olarak düşünüldüğünde onur zaten parasını isteyebilir ama beşiktaş gibi bir maçın öncesinde istiyorsa artık takımın ne halt ettiğini umursamaz bir tavır takınıyor demektir. ya da bunu düşünemeyecek kadar öfkelenmiştir bilemiyorum.

Faik Yılmaz
12.12.2018, 12:40
abi sendeki bu burak ve onur sevgisini leyla duysaydı mecnuna seninkide sevgimi derdi :)

Ben vefalı adamım.

bize şampiyonluk yaşatan adamlara hain demem , virüs demem , küfür etmem edemem....

bu sevgidir doğru çok haklısın ama kişi sevgisi değil Trabzonspor Sevgisidir.....

tristram
12.12.2018, 12:44
Şu koyulaştırdığım şey yeterlidir konunun anlaşılması için, bunun dışında yazılanlar geyik ve boş laftır...

o zaman sadece koyulastirdigin yeri yazip ciksaydin birader,niye kendisine tepki gosterenlere ayar vermeye calisiyorsun..10 sene boyunca yalandan duygusal konusmalar yapip,her seferinde tribunlere oynayip sonra bu maddi krizde sanki parasi kalacakmis gibi tffye basvuran adam ergen olmuyor ama buna tepki gosterenler ergen oluyor..bide kalkip onur'u hakli cikarmak icin ben iki gun maasi gec alinca pacam tutusuyor gibi son derece sacma kiyaslamalara giriyorsun.sende senelik 2 milyon 250 bin euro maas alip az biraz maasin gec yatinca ses cikariyorsan ayip ediyorsun..

bu adama gosterilen her tepkiye otomatik olarak kendisine,coluguna cocuguna kufurler ediliyor savunmasida artik mide bulandirmaya basladi.herkes buna siginiyor cunku soyleyecek baska bir seyiniz yok..ben cocuguna sovuldugune hic sahit olmadim ama velev ki bunu yapan varsa o da serefsizdir..

neyse kisaca nazarimda burak ve onur'u savunan adamlar asil ergen olanlardir.bunlari savunmak vefa falan degil bildigin fanboyluktur..burak zaten insan ziyani bir adam ama zamaninda bu ikisini hep duygusal yonlerden savunup bu yola basvurduklarinda adamlar profesyonel tabii isteyecek moduna girenler bildigin iki yuzludur..
madem bu kadar profesyoneller iq'su 10 gecmeyen bir kisim taraftari kandirmak icin bunca yil tribunlere oynamasalardi simdi bu tiplerden tabii ki kufur yiyecekler cunku dedim ya iq'su 10 u gecmeyen adamin kandirilmasida,gaza getirmeside cok kolaydir..onur'un 10 yilda basina verdigi tum demecleri toplayin buram buram arabesk kokar ama kendisinin hosnut olmadigi bir karar alininca ben profesyonel topcuyum hakkimi ararim moduna giriyor..
kendisinin suyuna gidildigi surece iki sene maas almamasina ses cikarmaz ama en ufak bir tartismada solugu tffde aliyor..bu olayda onur'un ikiyuzlulugu ortaya cikmistir..insanlari sinir edende budur.

BERBATOV61
12.12.2018, 13:39
Ben vefalı adamım.

bize şampiyonluk yaşatan adamlara hain demem , virüs demem , küfür etmem edemem....

bu sevgidir doğru çok haklısın ama kişi sevgisi değil Trabzonspor Sevgisidir.....
abi sevgi dediğin eğer Trabzonspora ise yanlış yapanı anında silmen gerekirdi geçmişte yaptıkları şimdi yaptıklarını affettirmez.

Faruk BERBER
12.12.2018, 13:41
Güle güle Onur.

Mehmet Fatih Silik
12.12.2018, 13:44
Profesyonel takilan Onur Bey neden sakatken ameliyat olmadi?

Parasini isterken mi sadece profesyonel olmak aklina gelmis? :)

Faik Yılmaz
12.12.2018, 13:52
abi sevgi dediğin eğer Trabzonspora ise yanlış yapanı anında silmen gerekirdi geçmişte yaptıkları şimdi yaptıklarını affettirmez.

Bahsi geçenlerin takım için yaptıkları takım için yapmadıklarından daha fazla bana göre.......

Hele Onur'u 1-2-3-5 hatalı gol yedi diye ne tarihimizden ne kalbimizden silemem....

Para istemesi konusuna gelince ;

Birisi sana haketmediğin gibi davranırsa sende ona hakettiği gibi davranırsın.... Adam hakettiği parasını istiyor.... Aylarca almadığı zamanlar olmuş sorun etmemiş. Şimdi adamı kovuyorsun tabiki isteyecek bu hainlik değildir.....

İşyerinde çalışıyor isen 1 ay maaş vermeseler hemen sızlanırız , iki ay vermeseler tartışırız ya 1 sene vermeseler ne yaparız..... ? Trabzon özelinde konuşuyorum. Yakarız o işyerini yıkarız o işyerini....

Ama Onur bunu yapmadı bugüne kadar.. Keşke yapsaydı daha değerli olurdu o zaman....

sommers
12.12.2018, 13:54
Para istemesi normal ancak zamanlama diyor ki ben normalin dışına çıkıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 13:55
Neyse dostlar, önümüze bakalım...

Takım iyi yolda...
Daha çok düşer kalkarız bu ligde ama takımda huzur olmalı öncelikle...

Belli ki yoktu...

Kargalara bakalım biz...

Sonra Rize gelecek, eğleneceğiz...

Faik Yılmaz
12.12.2018, 13:58
Biz adama her türlü hakaret ederken hatta küfrederken "takım iyi yolda ortalığı bulandırmayalım" deyip zamana bakıyor muyuz ki adamın parasını istemesinin zamanında gariplik buluyoruz.....

Fatih Çelik
12.12.2018, 14:02
Sana kanmamalıydık... Çocuğunu parka götürmüşsündür artık herhalde

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2018, 14:10
Parayı yönetimden isteyecek önce, vermezlerse Tff'den istersin.
Ahmak yok burada.

Maksat satış sırasında Trabzonspor'un rakip takımla "alacakları karşılığında bonservisi" kozunu elinden almak.

Alemi sersem, kendini uyanık sanmasın kimse.

Aman da aman, alacaklarını istemiş.

Ahmet Ağaoğlu'ndan isteseymiş samimi olurmuş.
En azından taraftarın hiç hak etmediği halde Onur'u konumlandırdığı yere yakışırdı.

Tff üzerinden yazı göndermek, tam kendine yakışanı yapmak.

Aptal değil kimse.

Arda'
12.12.2018, 14:23
Onurun bu kulüpten kazandığı para hayatının geri kalanında çalışmadan yaşamasına yeter de artar bile kimsenin bu kulüpte de parasi kalmaz beyefendinin takım iyi giderken bjk maçı öncesi kankasıyla birlikte bu işlere girmesine kızıyor insanlar yoksa tabi ki hakkı olan parayı alacaktır.

PoWeRLoRD
12.12.2018, 15:49
Şu adamların maaşı ile kendi yada normal çalışan maaşını kıyaslayan arkadaşlara söyleyecek kelime bulamıyorum gerçekten!!
(Adam)ların aylık kazancı senin benim gibi normal adamların belkide ömrü hayatında kazanamayacağı paralar beyler. (Ortalama bonus vs.. Aylık 300.000 euro yani 1.800.000 tl...)

5-6 aylık yada 1 yıllık (tam tarihi bilmiyorum) alacağı için kulübü muhatap almayıp mahkemelik edeceksin ve sonra burada para biriktirip maça giden, forma alan taraftara öz veri, sadaka ve bağlılık dersi vereceksin..
Kimse kimsenin aklıyla oynamasın, bu kulübün içine giren herkes hakkını fazlası ile almıştır. Gerek itibar olarak gerek fazlası ile maddiyat olarak Onur bunların hepsinden fazla nasiplenen bir oyuncudur.

Eğer taraflardan birisinin teşekkür etmesi gerekiyorsa o en başta Onur efendi, sonrasında Kulübümüzdür.

10-61
12.12.2018, 15:58
Bu Onursporlularda akıl mantık aramam pek te adam gelmiş ''benim de maaşımı 2 ay vermeseler'' diyerek kıyaslama yapmış,yok abicim bizden ne köy olur ne kasaba.

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 16:09
Bu Onursporlularda akıl mantık aramam pek te adam gelmiş ''benim de maaşımı 2 ay vermeseler'' diyerek kıyaslama yapmış,yok abicim bizden ne köy olur ne kasaba.
Bana mı dedin onursporlu?

10-61
12.12.2018, 16:11
Bana mı dedin onursporlu?

Siz ya da bir başkası ne farkeder?Şu saatten sonra Onur (ya da Burak) güzellemesi yapana benim bakışım budur.

lazminator61
12.12.2018, 16:13
Bahsi geçenlerin takım için yaptıkları takım için yapmadıklarından daha fazla bana göre.......

Hele Onur'u 1-2-3-5 hatalı gol yedi diye ne tarihimizden ne kalbimizden silemem....

Para istemesi konusuna gelince ;

Birisi sana haketmediğin gibi davranırsa sende ona hakettiği gibi davranırsın.... Adam hakettiği parasını istiyor.... Aylarca almadığı zamanlar olmuş sorun etmemiş. Şimdi adamı kovuyorsun tabiki isteyecek bu hainlik değildir.....

İşyerinde çalışıyor isen 1 ay maaş vermeseler hemen sızlanırız , iki ay vermeseler tartışırız ya 1 sene vermeseler ne yaparız..... ? Trabzon özelinde konuşuyorum. Yakarız o işyerini yıkarız o işyerini....

Ama Onur bunu yapmadı bugüne kadar.. Keşke yapsaydı daha değerli olurdu o zaman....
Isyerinde 1 ay gelmesse kirayi nasil ödicen, Marekten ne alican, benzin arabana koyamican dogru kardesim, ama Onur 2,5 Millyon € yani senede 15 milyon tl kazaniyor, bonussuz. Evi var, kira derdi yok, e banka da parasi duruyor, sen ne hakla onu savuniyorsun?

Onur takim dan ayrilirsa verirsin parasini, yada ne bilim gidip yönetime sorsun, bu ne tffye ye hemen gidiyor, ayip!

Bence sen bi düsün sonra koru onuru, bende onuru seviyorudum, ama bu kadarda olmaz, o bize ne verdiyse bizde ona daha fazlasini verdik.

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 16:15
Siz ya da bir başkası ne farkeder?Şu saatten sonra Onur (ya da Burak) güzellemesi yapana benim bakışım budur.

İtham edeceksen,itham ettiğin adamların daha önce ne yazdılarına bakıver bir zahmet...

Siz, her türlü nefreti kusarken sizin gibi düşünmeyen insanlara, biraz sakin hareket edin diyen biri çıkınca niye saldırıya geçiyorsunuz, hayırdır?
Burası dingonun ahırı değil, klavye başında atıp tutmakla olmaz...

Yüzyüze gelince söyleyemeyeceğiniz lafları klavye başında insanlara söylemek de nedir?

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 16:19
Millete atıp tutmayı bırakın da bir zahmet, bu işin alt tarafı futbol olduğu gerçeğini görmezden gelmeyin...

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/56058-S%C3%BCrmene-de-2-Okulun-T%C3%BCm-%C3%96%C4%9Frencilerine-Hediye-Forma-Organizasyonu-Ba%C5%9Fl%C4%B1yoruz

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/56048-Bize-Kitap-Yard%FDm%FDnda-Bulunmak-%DDster-Misiniz?p=1921006150#post1921006150

Bakın, burada organizasyonlar yapılıyor...

Bırakın artık nefret kusmayı insanlara, biraz gerçek taraftarlık yapın, yapalım...

Faik Yılmaz
12.12.2018, 16:20
Isyerinde 1 ay gelmesse kirayi nasil ödicen, Marekten ne alican, benzin arabana koyamican dogru kardesim, ama Onur 2,5 Millyon € yani senede 15 milyon tl kazaniyor, bonussuz. Evi var, kira derdi yok, e banka da parasi duruyor, sen ne hakla onu savuniyorsun?

Onur takim dan ayrilirsa verirsin parasini, yada ne bilim gidip yönetime sorsun, bu ne tffye ye hemen gidiyor, ayip!

Bence sen bi düsün sonra koru onuru, bende onuru seviyorudum, ama bu kadarda olmaz, o bize ne verdiyse bizde ona daha fazlasini verdik.

Tehdit ederek mi , şantaj ederek mi almış bu paraları.....

Senin başkanların zevkle imzalamış bu mukaveleleri....

Burak'ın ,Sosanın ,KUÇKANIN astronomik sözleşmelerini defalarca yazdım, eleştirdim......... O SÖZLEŞMELERİ İMZALAYANLARA DA 2 KELAM ETSENİZ KEŞKE.....

Futbolcuların aldıkları paraları her zaman eleştiren biriyim. ama ortada bir sözleşme var.... Bu sözleşmeyi imzalamakta "o parayı verecem " demek.....Yani söz vermek...

Adama hem hakaret edip , hep kovup parasınında üzerine yatamazsın.....

Bakın bugün Toplunay'ın 2013 yılındaki kovulmasından dolayı tam 1,3 milyon dolar daha cezaya çarptırıldık.....

Onur'un parasını vermezsek yinede çarptırılacağız.....

Birde üzerine faiz ve başlka masrtaflarda eklenecek....

Bu nu mu istiyorsunuz yoksa ?

İnadımız yerine gelsinde ne olursa olsun mu diyorsunuz ?

Manu61
12.12.2018, 16:20
Devre arasını beklemeliydi. Üç maçta üç mağlubiyet alsaydık bunu yapar mıydı? Merak ettiğim asıl şey bu.

10-61
12.12.2018, 16:21
İtham edeceksen,itham ettiğin adamların daha önce ne yazdılarına bakıver bir zahmet...

Siz, her türlü nefreti kusarken sizin gibi düşünmeyen insanlara, biraz sakin hareket edin diyen biri çıkınca niye saldırıya geçiyorsunuz, hayırdır?
Burası dingonun ahırı değil, klavye başında atıp tutmakla olmaz...

Yüzyüze gelince söyleyemeyeceğiniz lafları klavye başında insanlara söylemek de nedir?

Sakin ol şampiyon..yüzyüze gelince söyleyemeyeceğiniz falan derken sanki hakaret varmış gibi lanse etmeye gerek yok,önceden ne yazdığınız da önemli değil...şu an itibariyle Onur'un savunulacak bir tarafı kalmamıştır,parasını vermeyelim ya da istemesin diyen yok zaten,bunun için 1 hafta daha bekleyebilirdi kızgınlığımız ondan.

Faik Yılmaz
12.12.2018, 16:22
Millete atıp tutmayı bırakın da bir zahmet, bu işin alt tarafı futbol olduğu gerçeğini görmezden gelmeyin...

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/56058-S%C3%BCrmene-de-2-Okulun-T%C3%BCm-%C3%96%C4%9Frencilerine-Hediye-Forma-Organizasyonu-Ba%C5%9Fl%C4%B1yoruz

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/56048-Bize-Kitap-Yard%FDm%FDnda-Bulunmak-%DDster-Misiniz?p=1921006150#post1921006150

Bakın, burada organizasyonlar yapılıyor...

Bırakın artık nefret kusmayı insanlara, biraz gerçek taraftarlık yapın, yapalım...

İşin ironik tarafı şu.....

Bazı arkadaşlar sadece Burak ve onur başlığında takılıp kalmışlar.....

Sadece bu iki başlık için gelen arkadaşlar var biliyorum.....

Oysa ne güzel organizasyonlarımız var..... Keşke onlarlada ilgilenseler..... Dadaş kardeşlerimize 1 kitapta onlar gönderseler.....

Ama burada oturduğumuz yerden Onur'a giydirmek varken kim kitap ile forma ile uğraşacak değil mi ?

Onlarda haklılar aslında

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 16:22
Sakin ol şampiyon..yüzyüze gelince söyleyemeyeceğiniz falan derken sanki hakaret varmış gibi lanse etmeye gerek yok,önceden ne yazdığınız da önemli değil...şu an itibariyle Onur'un savunulacak bir tarafı kalmamıştır,parasını vermeyelim ya da istemesin diyen yok zaten,bunun için 1 hafta daha bekleyebilirdi kızgınlığımız ondan.

Lügata dikkat!!!

Onur'u veya bir başkasını savuna yok, çirkin tavırları eleştiren var...

Aradaki farkı anlamak zor değil...

Diyeceğin laf varsa, laf atmadan fikrini söyler geçersin, laf edersen karşılık gelir...

lazminator61
12.12.2018, 16:25
Tehdit ederek mi , şantaj ederek mi almış bu paraları.....

Senin başkanların zevkle imzalamış bu mukaveleleri....

Burak'ın sözleşmesini yazdım..... O SÖZLEŞMELERİ İMZALAYANLARA DA 2 KELAM ETSENİZ KEŞKE.....

Futbolcuların aldıkları paraları her zaman eleştiren biriyim. ama ortada bir sözleşme var.... Bu sözleşmeyi imzalamakta "o parayı verecem " demek.....Yani söz vermek...

Adama hem hakaret edip , hep kovup parasınında üzerine yatamazsın.....

Bakın bugün Toplunay'ın 2013 yılındaki kovulmasından dolayı tam 1,3 milyon dolar daha cezaya çarptırıldık.....

Onur'un parasını vermezsek yinede çarptırılacağız.....

Birde üzerine faiz ve başlka masrtaflarda eklenecek....

Bu nu mu istiyorsunuz yoksa ?

İnadımız yerine gelsinde ne olursa olsun mu diyorsunuz ?

Abi ben demiyorum ki parasini vermiyelim diye, haramdir! Onurun tffye gitmesi sacmalik, dedim gibi adam gider ister yönetimden, bekler, bi aciklama yapar, ben parami istedim, 2 ay da bekledim, vermediler, tffye basvurucam. Ama sen git besiktas amc öncesi kaosa sok takimi, bu cok yanlis is bence.

Buraka ben bisey demicem yazmicam cünkü burak zaten bizimle alakasi yok, adam TSyi kac kere satti, daha gecen sezon Basaksehir, Galatsaray maclari, oynamadi bilerek, ona yazicam iki üc laf var oda normal bi laf degil o yüzden bisey demiyorum.

Yiğit SARI
12.12.2018, 16:28
Bu 2 malum konu kitlenmeli falan bence. Konuyu konuşmaktan çok ego tatmini muhabbetler hep.

DeAgLeMaNyAq
12.12.2018, 16:49
Parayı yönetimden isteyecek önce, vermezlerse Tff'den istersin. Ahmak yok burada.

Cevat Kol, Onur'un menajeriyle konuşmuştu. Yönetim Onur'a gecikmiş alacaklarını ödemek için söz vermişti fakat Ersun Yanal, Özer, Aykut ödemelerinen dolayı kendisine ödeme yapamadıklarından Onur da alacağını bir kez daha ertelemişti. Kadro dışı olayından sonra da menajeri tekrar alacaklarını istedi yönetim yanaşmadı. Bu işin doğrusu defaten ödeme yerine taksitli ödeme planı sunulmasıdır. Onur'un da buna itiraz edeceğini sanmıyorum...

nirvana ovalari
12.12.2018, 16:51
Kadro dışı kaldıktan sonra yönetime benim paramı ödeyin demiş ve olumsuz bir cevap mı almış?

Onur özelinde değil Trabzonspor'un yaşadığı. 2010-2011 yüzünden destekçi bulamayan, sesini duyuramayan, adaleti tecelli ettiremeyen Trabzonspor taraftarının kendi oluşturduğu kahramanları Trabzonspor'un önünde tutması durumu. En güzel örnekleri Onur - Burak. Daha önce de video paylaşıldı burada Şota'nın isyan ettiği basın toplantısı. Bu olaylar patlak vermeden ben Hami'nin önünde yere serdiği formayı paylaştım.Yüzlerce var.

Bu saydığım isimler Trabzonspor efsanesi değil mi? Hami'nin - Şota'nın Trabzonspor'dan kazandığı parayı toplasan Onur'un kazandıklarına denk düşmez.

Bir konu daha; Onur Trabzonspor'u taşımadı. Trabzonspor formalı Onur, Trabzonspor'u taşıdığını düşündü.

Takımdan gideceği ve bu başlığın Burak Yılmaz başlığı ile tarihe gömüleceği günleri iple çekiyorum. Evet, Onur düşmanı değilim (spor bu? ne düşmanı?) ama Onur'un artık Trabzonspor'dan acilen uzaklaştırılması gerektiğini düşünen Trabzonspor'lu taraftarım.

Oğuz B.
12.12.2018, 17:56
Gençlerin, çocukların odasında posteri olan bir oyuncu Onur. Futbol bu. Bir oyun nihayetinde. Ve bu oyunda "bazı" oyuncular taraftar tarafından daha çok sevilir. Çocukların o takımı desteklemelerinde önemli payları vardır. Bizim için de Onur böyle bir isimdi. Yattara, Fatih, Gökdeniz, Szymek vb. gibi.

Sen gelip 6 yıldır bunun hain olduğunu biliyordum dersen 1 dk hemşerim diyen çıkar. (Şampiyon kadronun bir ferdi olarak adam o dönem sakattı.)
Sen gelip 4 senedir kaleci değil dersen yine 1 dk diyen çıkar.
Sen son 7 yıldaki tüm başarısızlığı bir oyuncunun üzerine yıkarsan vb.

Çıkar. Çıkacaktır da.

Burası herkese açık bir alan. Ve ben dahil kimse %100 haklı değil.

Onur'un Trabzonspor kariyeri sona ermiştir. Şuan olan budur. Büyük laflar etmeye gerek yok.

Mert Oğuzlu61
12.12.2018, 19:20
Futbolcu profesyonel, taraftar duygusal... Kimse kusura bakmasin, devre arasi gelmek uzere, liglere ara verilecek, kimin ne olacagi oturulup konusulacak... Buraya kadar her şey tamam.

Ancak... 2 zengin ve kaptan!!! futbolcu, zor zamanimizda ve tam Bjk maci oncesi birlikte bu işe kalkisiyorlarsa kusura bakmayin, lafi dolandirmaya gerek yok, futbolcular cok net kotu niyetlidir. Bunu burada savunamam, benim tarafim kişiler degil, kulubumdur.

İnsanlarin kizginliginin asil sebebi de Burak degil Onur. Kendisinden beklenmeyeni yapti, olgun bir tavir sergilemedi. Burak ile birlikte hareket etmesi parayla, maaşla aciklanacak kadar basit olay degil. Kulube nasil zarar veririm diye dusunen oyuncu kim olursa olsun, savunulamaz, Ts taraftariyim diyen bu işe destek cikiyorsa duygusal dusunuyor demektir.

Şerafettin Kara
12.12.2018, 21:09
Onur parasını alsın tabi ama sakın kulisler yapıp ben bu takım için şunu yaptım bunu yaptım diye zırvalamasın.Bu adam formasını yere koyup serdiği zaman bile bu taraftarın çoğu sinesine çekti adam çıktı ondan sonra yine kaleye geçti.Valla ben bizim taraftarın bunca sene bunu nasıl basit görüpte bu adamın fanboyluğunu yaptığını anlamıyorum bunun izahı yok çünkü.

Tolunay Abdioğlu
12.12.2018, 21:37
Bu adamı da yediniz valla helal olsun harbiden büyük başarı.

David_LuiZ4
12.12.2018, 21:38
Onur'un morali mi bozulmuş gene...Bu çocuğun morali ne zaman bozulsa zıvanadan çıkıyor..Verin parasını salın gitsin...

Arda'
12.12.2018, 21:42
Bu adamı da yediniz valla helal olsun harbiden büyük başarı.

Bu adamın yediklerini ne yapacağız :/

Timur Mikhail
12.12.2018, 22:37
Onur bir zamanlar kalede adeta devleşiyor, yıkılmaz bir armada gibi elleriyle tutuyordu takımı..
O zamanlar herkes ona hayrandı, herkes seviyordu. O malum makedonya mevzusundan sonra burada onu ne duygularla savunduk...
Elbet profosyonel mukavvele ile karşılığını aldı, bu büyük takımın kaptanlığını yaptı ama...
Zaman geldi, aşk bitti bu ilişki çoktandır zedelendiydi ama artık o bağ koptu.
Bu klüpte daha nice onurlar nice şenollar, cemiller, hüseyinler futbol oynayacak ve onları hep o güzel anlarıyla hatırlayacağız.
Bu noktada anlaşılması gereken şey, kimse Trabzonspordan büyük değildir. Bazı futbolcuları daha çok veya daha az sevebiliriz ya da bizde farklı izler bırakabilirler ancak yegane aşkımız Bordo Mavi'dir.
Onur'un kalecelik meziyetlerinde burada defalarca tartışılan iyi ve kötü yönleri vardı bunlar bi kenara ancak Onur elbet birgün gidecekti. Bu şekilde olmasaydı, bu noktaya gelmeseydi ama geldi ve artık bitti.

Aydın Tiryaki
12.12.2018, 23:23
Git artık daha fazla ne kendini ne de bizi üz. Belki bazen aklımıza güzel hatıraların gelebilir.

Onları da daha fazla mahvetmeden, git.

Onur Akyüz
13.12.2018, 01:39
Onur’u burada en çok seven, en çok savunan kişilerden biri olarak bu son yaptığını çok yanlış buldum. O kadar yıl kaptanlık yaptın, bir hareketinle bunca şeyi yıktın.

Bir kaptan para uğruna kulübüne bunu yapamaz. Hiçbir gerçek kaptan bunu yapmazdı.

Yazık oldu.

alone_6161
13.12.2018, 12:24
Bu yaptığınla ne farkın kaldı buraktan? Paran kalacak diye mi korktun? Bu klüp kimlere ne paralar ödedi de, senin hakettiğin maaşı mı ödemeyecekti? Hiç yakışmadı...

zafer6161
13.12.2018, 12:41
benim düşüncem şu
hem onur hemde özellikle burak için bu paralar çerez parası,ikiside çok duygusal davranıyor.özellikle onura yakıştıramadım .bence niyeti para olsaydı 10 sene içinde illaki başvururdu.ama bırak iki üç aylık alacağını önceki sezonların parasını bile almadığı zamanlar oldu.
burda olay tamamen kişisele kaçıyor.
şöyle özetleyelim.10 sene işyerinde çalışıyorsun ve orayı çok seviyorsun.yeni müdür gelip seni işten atıyor.sende o müdüre kızıp alacağını istiyorsun.bence onur ve burakın hesabıda bu şekilde

BERBATOV61
13.12.2018, 13:52
Gençlerin, çocukların odasında posteri olan bir oyuncu Onur. Futbol bu. Bir oyun nihayetinde. Ve bu oyunda "bazı" oyuncular taraftar tarafından daha çok sevilir. Çocukların o takımı desteklemelerinde önemli payları vardır. Bizim için de Onur böyle bir isimdi. Yattara, Fatih, Gökdeniz, Szymek vb. gibi.

Sen gelip 6 yıldır bunun hain olduğunu biliyordum dersen 1 dk hemşerim diyen çıkar. (Şampiyon kadronun bir ferdi olarak adam o dönem sakattı.)
Sen gelip 4 senedir kaleci değil dersen yine 1 dk diyen çıkar.
Sen son 7 yıldaki tüm başarısızlığı bir oyuncunun üzerine yıkarsan vb.

Çıkar. Çıkacaktır da.

Burası herkese açık bir alan. Ve ben dahil kimse %100 haklı değil.

Onur'un Trabzonspor kariyeri sona ermiştir. Şuan olan budur. Büyük laflar etmeye gerek yok.

son 4 yıldır kaleci değil diyene 1 dakka diyen çıkar mı ? verdim 1 dakkasını o arkadaş kimse ona bekliyorum ne diyecek

BERBATOV61
13.12.2018, 13:55
volkan demireli günahım kadar sevmem ama adam takımı için bir gün bile para muhabbeti yapmadı yanılmıyorsam 800 bin euroya oynuyor şuanda. volkan çıksa ben başka takıma gidicem dese 500 ile 800 bin euro arası bir maaşı çok rahat alır yine ama bu takıma herşeyini feda eden onur efendiyi göreceğiz kaç para alacak

Emrah KabuL
13.12.2018, 14:31
Halen bu adamı da yediniz diyenler var..

Bir kaç gün önce Onur ve sevenleri ile ilgili bir şeyler yazacaktım.. artık bir ders almışsınızdır falan diyecektim ama görüyorum ki bu kafa yapısı değişmez malesef.

Mehmet Fatih Silik
13.12.2018, 15:52
"Tabi ki maasini alacak. Profesyonel oyuncu sonucta!" diyenlere bir soru:

Sakat sakat oynarken ve ameliyat olmasi gerekirken bu profesyonel oyuncu neden ameliyat olmayip daha büyük sakatliklara davetiye cikarmistir?

Oğuz B.
13.12.2018, 16:36
Onur kaleci olmayarak 4 yıl Trabzonspor'un 1. kalecisi oluyorsa kapatalım dükkanı. Onur'un eksikleri var mı? Var. Zaman zaman hatalı gol yedi mi? Yedi.
Bunlar tartışılır. Fikirler varsa tartılır. Okuyan da kendine bir şeyler katar.

Lakin saldırgan bir üslupla kaleci değil, 3 yaşından beri tanırım hainin teki, onun olduğu yerde huzur olmaz vb. tamamen nefrete dayalı içinde düşünce olmayan "yorum"lar ne okuyana ne yazana ne de Onur'a bir katkı sunmaz. Bu Yusuf için de geçerli Sosa için de.

Farklı düşünenlere Onursporlu, fanboy vb. saçma sapan ifadelerle saldırmak, kaleci değil yau, hoca değil yau, topçu değil yau vb. salakça ifaderle oyuncu ve hocalara saldırmak Trabzonspor'a bir şey katmaz.

Yani içinde fikir olan her konu uzun uzun tartışılır. Lakin zaten koca bir boşluk olan ifadelere 1dk'dan fazla zaman ayırmak israftır.

son 4 yıldır kaleci değil diyene 1 dakka diyen çıkar mı ? verdim 1 dakkasını o arkadaş kimse ona bekliyorum ne diyecek

BERBATOV61
13.12.2018, 16:55
Onur kaleci olmayarak 4 yıl Trabzonspor'un 1. kalecisi oluyorsa kapatalım dükkanı. Onur'un eksikleri var mı? Var. Zaman zaman hatalı gol yedi mi? Yedi.
Bunlar tartışılır. Fikirler varsa tartılır. Okuyan da kendine bir şeyler katar.

Lakin saldırgan bir üslupla kaleci değil, 3 yaşından beri tanırım hainin teki, onun olduğu yerde huzur olmaz vb. tamamen nefrete dayalı içinde düşünce olmayan "yorum"lar ne okuyana ne yazana ne de Onur'a bir katkı sunmaz. Bu Yusuf için de geçerli Sosa için de.

Farklı düşünenlere Onursporlu, fanboy vb. saçma sapan ifadelerle saldırmak, kaleci değil yau, hoca değil yau, topçu değil yau vb. salakça ifaderle oyuncu ve hocalara saldırmak Trabzonspor'a bir şey katmaz.

Yani içinde fikir olan her konu uzun uzun tartışılır. Lakin zaten koca bir boşluk olan ifadelere 1dk'dan fazla zaman ayırmak israftır.
Onur son 4 yılda kalecilik yapmamıştır kalede durmak kaleci olmak için yeterli ise evet kalede durmuştur. Heleki o paraları alacak bir kalecilik hiç yapamamıştır aksine iddia edene saygı duyarım ama dediklerini 1 dakkadan fazla dinlemem hayırlı akşamlar

Oğuz B.
13.12.2018, 17:43
Onur'un son 4 yılda mükemmel oynadığı maçlar da var. Çok büyük hataları da var.
Son 4 yıldır başarısızız. Doğru.
Son 4 yılda kurduğumuz stoper rostasyonlarına bakmadan kaleciye tüm ihaleyi yıkmak çok sağlıklı değil.

Günümüze geldiğimizde formsuz olduğunu kendisi de ifade etti zaten. Ya kalecini forma sok. Ya da daha iyisini bul ve oynat.

Onur'un aldığı maaş konusu ise bambaşka bir konu.

İyi forumlar.

Onur son 4 yılda kalecilik yapmamıştır kalede durmak kaleci olmak için yeterli ise evet kalede durmuştur. Heleki o paraları alacak bir kalecilik hiç yapamamıştır aksine iddia edene saygı duyarım ama dediklerini 1 dakkadan fazla dinlemem hayırlı akşamlar

Emrah KabuL
14.12.2018, 09:32
Günaydın kaptann :) merak etme verecekler paracıklarını..

Gümüshaneli61
14.12.2018, 10:51
Onur bu kulübün basini daha cok agritabilir. 2020'ye kadar sözlesmesi var. Inanilmaz paralar kazaniyor ve satilmasi da oldukca zor....

Tayfun
14.12.2018, 14:51
http://store.donanimhaber.com/11/6d/e2/116de22bee3e9ae2ce46632d8e4ab59f.gif

Yine bir yerlerde böyle saçma goller yiyor, hissediyorum .

Bera B.
14.12.2018, 15:14
https://www.youtube.com/watch?v=lWt6oM-_1ew

İsmail Sezgin
14.12.2018, 15:16
http://store.donanimhaber.com/11/6d/e2/116de22bee3e9ae2ce46632d8e4ab59f.gif

Yine bir yerlerde böyle saçma goller yiyor, hissediyorum .Gol saçma ama videoyla oynanmış

Gökhan Balcı
14.12.2018, 15:38
Oynanmış mı yoksa sadece hızlandırılmış mı acayip gol cidden

Tayfun
14.12.2018, 15:41
Oynanmış mı yoksa sadece hızlandırılmış mı acayip gol cidden

Hızlandırılmış

İlker Yazıcıoğlu
14.12.2018, 17:48
O gol yenecek gol...

Hızlandırılmış...

Top barajı geçtikten sonra ciddi anlamda yön değiştiriyor, sağlam kavis vermiş herif...

Bu topu fiziksel olarak kimse tutamazdı...

Uğur KÜÇÜK
14.12.2018, 17:51
O gol yenecek gol...

Hızlandırılmış...

Top barajı geçtikten sonra ciddi anlamda yön değiştiriyor, sağlam kavis vermiş herif...

Bu topu fiziksel olarak kimse tutamazdı... https://youtu.be/86GEierkYYE

Normal çekim hali de bu.
Yav gözünüzü seveyim.

Biz de zamaninda Onur'u cok sevdik.
Hayatimda ilk aldigim kaleci formasi onun yeşil olan formasiydi ama bu gol de yuzde yuz hatalıdır.

Burdan izleyebilirsiniz.

Bunun gibi son 4 yilinda cok gol yedi.

İlker Yazıcıoğlu
14.12.2018, 17:54
https://youtu.be/86GEierkYYE (https://youtu.be/86GEierkYYE)

Normal çekim hali de bu.
Yav gözünüzü seveyim.

Biz de zamaninda Onur'u cok sevdik.
Hayatimda ilk aldigim kaleci formasi onun yeşil olan formasiydi ama bu gol de yuzde yuz hatalıdır.

Burdan izleyebilirsiniz.

Bunun gibi son 4 yilinda cok gol yedi.

Uğur, nefretten gözünüz dönmüş kardeşim kusura bakma...
Biraz sakin olun...

Şimdi bu gol yenilebilir dedim diye sevgiyle falan ne alakası var?
Yapmayın bunu, şartlamayın kendinizi...

İlker Yazıcıoğlu
14.12.2018, 17:57
Hatta meşhur gs maçı var, Onur'un panterleştiği, hatta Drogba maçtan sonra gidip tebrik etmişti Onur'u...

E birisi de çıkıp o maçtan kareler koysun, Onur'u burada eleştirenler de ona itiraz etsin o zaman...

Bu tavrın sonu yok...

Fikir beyan ediyoruz, bu gol yenebilir diye, buradan anlamlar çıkarmayın artık...

Bu şartlanmış reflekslerle hareket etmenin manası yok...

Uğur KÜÇÜK
14.12.2018, 18:00
Hatta meşhur gs maçı var, Onur'un panterleştiği, hatta Drogba maçtan sonra gidip tebrik etmişti Onur'u...

E birisi de çıkıp o maçtan kareler koysun, Onur'u burada eleştirenler de ona itiraz etsin o zaman...

Bu tavrın sonu yok...

Fikir beyan ediyoruz, bu gol yenebilir diye, buradan anlamlar çıkarmayın artık...

Bu şartlanmış reflekslerle hareket etmenin manası yok...Ya tabii ki de öyle.
Bu 4 yil icinde iyi oynayip bizim puan almamizi sağladığı da en az 10 maç vardir.
Haklisiniz.
Ama böyle takim daha iyi oldu.

Keske bu duruma gelmeseydik fakat bu saatten sonra Onur ile Trabzonspor iliskisi bitti.

Insallah Onur da bugune kadar ki hakedislerini alir ve devre arasi takima zorluk cikarmadan yollarini ayirir kulüple.

Ne olursa olsun kimsenin emeğini inkar edecek halimiz yok.

Onur bence kendi etti, kendi buldu.

Vkgz
14.12.2018, 23:12
Trabzonspor genç taraftarlarının bu vakadan şu dersi çıkarması gerekir.
Kimseye haddinden fazla anlam yüklemeye çeksin. Onur gitti ne oldu.. daha iyi şeyler oldu. Bu kadar basit hepsi para alıp oynuyor önemli olan kulüp ve değerli olan kulübe yararları..

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61
15.12.2018, 15:21
Onur meselesi bu şekilde bitmemeli, affedilip ikinci kaleci olarak takımda kalmalı. Jubilesini TS'de yapıp gelecek yıllar için hizmet etmeli.
Kimse kusura bakmasın ama en iyi dönemlerinde istendiğinde gitmeyen bir adamı yaptığı hatalardan hatta yanlışlardan dolayı kızağa çekmemeli,
Bu takım yıllar yılı amatörce yönetildi, hala belli başlı şeylerde amatörlük yapılıyor bunların suçlusu da mı Onur?

Onur burdaki her taraftar kadar TS'lidir. Senin benim kaybettiğimizde acıyı içinde hisseder. Formsuzdur ama ayrılma böyle rencide edici olmamalı.

Ek olarak kimse aksini iddia edemez TS taraftarı skor taraftarıdır,
şu son 3 maçı kaybetse idik ve saçma goller yese idik, herkes Onur-Burak affedilsinci kesilecekti. Skor taraftarlığı günü birlik taraftarlıktır. TS benim için şampiyonluk ve kupadan çok daha fazlasını kirli düzene başkaldırışı temsil ediyor. Onur da aynı Totti gibi bu başkaldırışın bir dişlisidir. Bu şekilde ayrılma tarihe TS için hiç de iyi geçmez

Sadettin_
15.12.2018, 15:33
Onuru en iyi doneminde en yuksek maaşla tuttuk . Biz tuttuk onu . O kendi kalmadi
Trabzonspor icin bi fedakarlik gostermedi . Daha dusugunu versek fedakarlik gosterip bizi tercih etmeyecekti .
Onu takimda tutabilmek icin senelerce tavan maaş kendisine baglandi .

Saint Castillo
15.12.2018, 16:15
kendisi hakkında aydınlatılmamış birçok nokta olduğunu düşünüyorum. kim bilir belki de ondan nefret edenler -gerekçenin farkında olmasalar da- haklılardır.

Ali İhsan
15.12.2018, 21:14
Eski puan durumlarına bakıyorum

80-81 yılı, iki puanlı sistemde biz 5 puan farkla şampiyon olmuşken fener 5 takımın aynı puanla bitirip ve averajla sıralandığı bir durumda averajla ligde kalmış

ve o fenerin kadrosunda Ali Kemal Denizci var

Onur hadisesiyle birleştirdiğimde

Trabzonspor hiç bir oyuncusunu tutmak için haddinden fazla para verip fedakarlık yapmayacak, gerektiğinde satacak ama üretmeyi durdurmayacak

Üretim durmadıkça, şampiyon da olursun, belki de gidenin yükünden kurtulursun!

Ben Onur'u yıllarca savundum, kötü oynarken geçirdiği sakatlıkların etkisiyle bitmiş haline verdim, asla hain olduğunu da düşünmedim

Ama değil Onur, Trabzonspor kimseye 2 küsür milyon euro verecek lükse sahip olmamalı

Trabzonspor; Gökdeniz, Fatih, Yusuf, Abdülkadir üretip onlardan faydalanıp buraya yük olmaya ramak kaldığında onların yolunu açmalı!

esra61
15.12.2018, 23:59
Bu hikaye böyle bitmemeli,son bir kez veda amaçlı bir maçta görev alıp yollar güzel bir şekilde ayrılmalı.

Mersk etmiyor değilim nerdesin ya hu nerdesin takım bu kadar şyi giderken her şey tam yolunda giderken neden bir iki kelam etmiyorsun ya da bir yerlerde destek amaçlı görünmüyorsun ,çok sevdik baya baya çok.Herkes bir yana sen bir yanaydın,Nerdesinşimdi?

Onur Akyüz
16.12.2018, 00:29
Bi kere Ünal Karaman gibi bir karaktere karşı Burak'la aynı tarafta olmayı tercih etmesi kabul edilemez. Bir de bu para olayı tam tuzu biberi oldu.

Benim açımdan en büyük sorun bunlar. Yoksa parasını tabi ki alacak ama gerçek bir kaptan bu yola gitmez, %100 yanlış bi hareket.

Formayı çıkarmasına hiç takılmamıştım hala da aynı düşüncedeyim. O hareketi kesinlikle toyluğundandı, hani 'şekil yapmak' dediğimiz durum. Yani o hareketi bi şey sandı, bir de sevildiğini çok iyi bildiği için rahat davrandı. Hiç takılmıyorum.

Ancak Ünal Karaman işin içine girince bi düşünecektin. Sen ona yardımcı olacaktın, o da sana babalık yapacaktı. Tercihin çok yanlış oldu.

alper*
17.12.2018, 11:53
Bizden sonra oynayacağı takımlar maksimum Rize, Bursa.

Gelecek, göreceğiz.

Vkgz
18.12.2018, 12:45
Sahte kahramanlık sonu kötü oluyor madara olup gidiyorsun. Tam böyle bir vakıa .

Hayatta kimseye gereğinden fazla değer atfetmemek lazım.

Hem onun hem kendiniz için .

Sadettin_
18.12.2018, 13:58

Gelecek, göreceğiz.Bursa seviyesinde degil. Kimse kendini kandirmasin .
Rizenin mevcut kaleciside onurdan iyi .
Onur gururuna yedirirse ptt yolcusu .
Bjk alirsa hayatinin hatasini yapar

Murat'
18.12.2018, 13:59
Bursa seviyesinde degil. Kimse kendini kandirmasin .
Rizenin mevcut kaleciside onurdan iyi .
Onur gururuna yedirirse ptt yolcusu .
Bjk alirsa hayatinin hatasini yaparEsteban ve Onur gönderilip yerine Rize'nin kalecisi alınabilir.

Ozan Yılmaz
18.12.2018, 18:23
http://s2.dmcdn.net/Ga-9s/x240-FN1.jpg

DeAgLeMaNyAq
18.12.2018, 20:58

Gelecek, göreceğiz.

Kafasında oynamak varsa çok rahat takım bulur bulmasına da. Bizdeki sözleşmesinin 5'de 1'ine ancak imza atar...

Sahte kahramanlık sonu kötü oluyor madara olup gidiyorsun. Tam böyle bir vakıa .

Hayatta kimseye gereğinden fazla değer atfetmemek lazım.

Hem onun hem kendiniz için .

Hocam yazdıklarında haklılık payı olan kısımlar var ama sal gitsin artık Onur'u. Sürekli kum torbası muamelesi yaparak kin kusmanın kimseye faydası yok...

Vkgz
18.12.2018, 23:40
Kafasında oynamak varsa çok rahat takım bulur bulmasına da. Bizdeki sözleşmesinin 5'de 1'ine ancak imza atar...

Hocam yazdıklarında haklılık payı olan kısımlar var ama sal gitsin artık Onur'u. Sürekli kum torbası muamelesi yaparak kin kusmanın kimseye faydası yok...Haklısın . Sahada yazmamak en iyisi.

Faik Yılmaz
19.12.2018, 08:40
Esteban gibi yetenek ve insanlık abidesi bir kaleci Onur yüzünden harcanıyordu.....

Gariptir Esteban denilen adam yeteneğini 2.lig takımları karşısında bile gösteremedi , adamlığınıda çekip giderek herkese değil ama bir kısım taraftara göstermiş oldu.....

Yahu hani Onurla Burak gidince takımda sorun kalmayacaktı..... ?

Laziobass
19.12.2018, 09:00
Esteban gibi yetenek ve insanlık abidesi bir kaleci Onur yüzünden harcanıyordu.....

Gariptir Esteban denilen adam yeteneğini 2.lig takımları karşısında bile gösteremedi , adamlığınıda çekip giderek herkese değil ama bir kısım taraftara göstermiş oldu.....

Yahu hani Onurla Burak gidince takımda sorun kalmayacaktı..... ?

Faik hocam

Klüp içinde hiyerarşik düzeni bozacak tavırlarda olan,
takımın parçası değil hocaları dahil herkesi hegemonyası altında tutma eğiliminde olan ve makinenin işleyişini aksatan kırık dişlileri sistemden çıkarmak ile düşük performanslı diğer oyuncuların ilgisi nedir?

Allah göstermesin bir kaza geçirseniz hem kolunuzda kanama olsa hemde bacağınızda kırıklar olsa hastanede kanamaya müdahale eden doktora " aman sende sanki kanamayı durdurunca bütün sorunlar düzelecek mi? Sonra kırık bacağa müdahale etmek istediğinde görürüm ben seni! " mi dersiniz?

Onur ve Burak yönetilememe ve takım olmanın önünde engel olma durumundaydı, yönetim Ünal hocanın arkasında durarak bir karar verdi kangrenli uzvu kesti..

Diğer performans sorunları, ödeme sorunları, kadro eksiklikleri bunların dışında kalan başka problemlerdir.
Yoldaki büyük taşlar kaldırılıyor sıra diğerlerine geliyor. İnşallah gücümüz hepsini kaldırmaya yeter..

Faik Yılmaz
19.12.2018, 09:09
Faik hocam

Klüp içinde hiyerarşik düzeni bozacak tavırlarda olan,
takımın parçası değil hocaları dahil herkesi hegemonyası altında tutma eğiliminde olan ve makinenin işleyişini aksatan kırık dişlileri sistemden çıkarmak ile düşük performanslı diğer oyuncuların ilgisi nedir?

Allah göstermesin bir kaza geçirseniz hem kolunuzda kanama olsa hemde bacağınızda kırıklar olsa hastanede kanamaya müdahale eden doktora " aman sende sanki kanamayı durdurunca bütün sorunlar düzelecek mi? Sonra kırık bacağa müdahale etmek istediğinde görürüm ben seni! " mi dersiniz?

Onur ve Burak yönetilememe ve takım olmanın önünde engel olma durumundaydı, yönetim Ünal hocanın arkasında durarak bir karar verdi kangrenli uzvu kesti..

Diğer performans sorunları, ödeme sorunları, kadro eksiklikleri bunların dışında kalan başka problemlerdir.
Yoldaki büyük taşlar kaldırılıyor sıra diğerlerine geliyor. İnşallah gücümüz hepsini kaldırmaya yeter..

Sevgili Arkadaşım....

Sigara bir çok hastalığın sebebidir bildiğiniz üzere... Kanser yapar , tansiyona yol açar filan.....
Ancak siz kolu kırılan adama sigaradan oldu derseniz doğru olmaz....

İşte Onurla Buraka yapılan tam olarak budur....

Bütün herşeyi onlara bağladı çoğu arkadaş.....

Onlar gidince her şey düzelecek havasına girildi....

Öyle olmadığını gördük ve göreceğiz.....

maalesef

Laziobass
19.12.2018, 09:14
Sevgili Arkadaşım....

Sigara bir çok hastalığın sebebidir bildiğiniz üzere... Kanser yapar , tansiyona yol açar filan.....
Ancak siz kolu kırılan adama sigaradan oldu derseniz doğru olmaz....

İşte Onurla Buraka yapılan tam olarak budur....

Bütün herşeyi onlara bağladı çoğu arkadaş.....

Onlar gidince her şey düzelecek havasına girildi....

Öyle olmadığını gördük ve göreceğiz.....

maalesef

Bütün sorun onlarda denemez zaten ama bu sorun çözülmeden diğer sorunlarda çözülemezdi.

Yani öncelikli olarak kanama durduruldu, şimdi kırık kemiklere bakmanın bir anlamı oldu.

Faik Yılmaz
19.12.2018, 09:18
Bütün sorun onlarda denemez zaten ama bu sorun çözülmeden diğer sorunlarda çözülemezdi.

Yani öncelikli olarak kanama durduruldu, şimdi kırık kemiklere bakmanın bir anlamı oldu.

Temel doktora gitmiş....

Doktor bey parmağımı ayağıma bastırıyorum ayağım ağırıyor , koluma bastırıyorum kolum ağırıyor, mideme bastırıyorum midem ağırıyor... demiş....
tetkikler yapılmış adamda hiç bir şey yok.... sonra röntgen çekmişler bir bakmışlar parmağı kırık.....

İnşallah böyle olmayız bizde

Mehmet Fatih Yavuz
19.12.2018, 09:48
Daha ne çözülebilirdi?
Gayet net bir şekilde saha içindeki sorunların çoğu çözüldü.
Maddi sorunlar, eksik mevkiler de zamanla çözülür.
Çözülemese bile Onur-Burak ile ilişkilendirilecek durum değil bunlar.

Onur-Burak sorunu yönetilebilirlik sorunuydu.
Yönetilemez haldeydiler.

Kimse bütün sorunlar çözülecek demedi.

Ama saha içi sorunların bir kısmının çözüleceği belliydi, çözüldü!!!

Hiç boşuna sulandırılmasın konu.

İkisi de bu kulübe zarar veriyorlardı varlıkları ile.
Hem maddi hem manevi.
Manevi kısmı çözüldü.
Maddi kısmı da çözülürse daha büyük bir adım atmış olacağız.

emrahtuna
19.12.2018, 11:59
benim isteğim onurun yönetimle oturup konuşup anlaşıp takımda kalması yönünde..çok çalışıp yeniden takıma girmesini isterim..10 yıldır oynayan oyuncumuz bu şekilde gönderilmemeli..tabi burda birde alacağı ders var..kendini yönetimden teknik kadrodan üstün göremeyeceğini anlamış olması gerekir..

Yiğit SARI
20.12.2018, 10:31
benim isteğim onurun yönetimle oturup konuşup anlaşıp takımda kalması yönünde..çok çalışıp yeniden takıma girmesini isterim..10 yıldır oynayan oyuncumuz bu şekilde gönderilmemeli..tabi burda birde alacağı ders var..kendini yönetimden teknik kadrodan üstün göremeyeceğini anlamış olması gerekir..

Yeni 2 bacak taktırması lazım artık geçti ondan.

Jackdaniels
20.12.2018, 10:53
Ünal KARAMAN varken hayırdır Onur kardeşim?

alper*
23.12.2018, 11:00
Onur seviciler görünmüyor ortalarda. İyiye işaret. Unutulsun gitsin.

SiNo
23.12.2018, 20:50
hadi abi hadi anca gidersiniz bu takımdan

Faruk BERBER
23.12.2018, 21:21
Bu hafta da çocuğunu parka götürebilirsin kardeşim.

Mert Acar
24.12.2018, 11:27
Trabzonsporun son 8 yılının en kritik dönemlerinde,transfer yasağı alabilecek konumda bir çok sıkıntı varken ihtar çektin ya bu kulube,sana bir şey diyemiyorum Onur.Seni yıllar boyu savundum beni çok yanılttın.Buraka uydun.Kendini bitirdin.

Harun-61
24.12.2018, 11:56
Daha cok pisman olacaksin beyfendi !!

Mehmet Cihan Kocaman
27.12.2018, 02:04
Futbolu bırakacakmış duyduğuma göre, her zaman derdi “futbolu Trabzonspor’da bırakmak istiyorum “ diye. Anlaşılan bu hayalini bu şekilde gerçekleştirecek. Zaten Bursaspor’dan başka bi yere gitmez Onur, Bursa’nın da ihtiyacı olmadığına göre en doğru karar bu bence de. Allah yolunu bahtını açık etsin, ben vefasız olmayacağım “Trabzonsporlu Onur” olarak anacağım kendisini.
Hayırlısı olsun...

Onur Akyüz
27.12.2018, 11:19
Malatya maçından önceki gece otelde bi şeyler olmuş. Hocanın Trabzon’a dönünce haberi oluyor. İstifasını kabul etmeyen yönetime de bu kadro dışıları şart koşuyor.

Olay bu. O kadar senenin üzerine tam bi hayal kırıklığı!

OFLU
27.12.2018, 14:38
Ünal Hoca eleştirilir , hatta sevilmeyebilir kimseye bir şey deme hakkımız yok, ama karakterine laf atan adamın alnını karışlarım. Şimdi sen Onur efendi, bu adama karşı ağa babanla beraber horozlandın ve kadro dışı kaldın he mi? :) Kişinin kendine yaptığını, 7 düvel bir araya gelse yapamazmış. Durum bu.

He bide Onur-Burak gitti dertler bitti mi yaaauv diyerekten, problem cımbızlamaya kalkan arkadaşlar;
Esteban efendi şikespor maçında anladı ki yedek kalacak, parasını da alamadı ve ihtar çekti. Şimdi maddi darlıkta olan bi takım için bunlar normalken, bu konuyu dahi Burak ve Onur meselesine bağlamak hangi akıl ve vicdanla sorgulanabilir?

Uğur KÜÇÜK
27.12.2018, 14:43
Futbolu Trabzonsporu cok sevdiği ve baska takımda oynamayacağı icin birakacak karakterde biri değil Onur Recep Kivrak efendi.
1 milyon euroluk bir teklif bile alamadığı icin bırakacak karakterde birisi.

Hakedisleri konusunda yonetimle anlaşıp, orta bir yol bularak sozlesmesini karsilikli feshederse bu kulüple, en büyük iyiliği yapar taraftara ve kulübe karşı.

Mehmet Fatih Silik
27.12.2018, 16:20
Hadi empati yapip kendimizi Onur'un yerine koyalim. Hangimiz haksiz yere kadro disi kalsa bir aciklama yapip olayi aydinliga kavusturmazdi? Hele ki kendi demesiyle Trabzonspor'u bu denli sevip sahiplenmisken.

Ama beyefendi ne basina konustu ne de bu olayi acikliga kavusturdu. Yaptigi tek sey bizi alacaklarindan dolayi sikayet etmek.

Varin gerisini siz düsünün...

Enes Ünal Kaya
27.12.2018, 16:28
Onur seviciler görünmüyor ortalarda. İyiye işaret. Unutulsun gitsin.

Ben Onur seviciyim.. Ama muhabbet Trabzonspor'u şikayete kadar gittiyse yapacak bişey yok.

Kaldıki kafası rahat değil takımda. keske daha güzel bitseydi herşey.

Önemli olan Trabzonspor'dur. Kendisinede kariyerinde başarılar.

Mehmet Cihan Kocaman
27.12.2018, 20:09
Futbolu Trabzonsporu cok sevdiği ve baska takımda oynamayacağı icin birakacak karakterde biri değil Onur Recep Kivrak efendi.
1 milyon euroluk bir teklif bile alamadığı icin bırakacak karakterde birisi.

Hakedisleri konusunda yonetimle anlaşıp, orta bir yol bularak sozlesmesini karsilikli feshederse bu kulüple, en büyük iyiliği yapar taraftara ve kulübe karşı.

Artık yeter kardeşim iyice kabak tadı verdiniz yeter. Kaleciliğini beğenmeyebilirsin kendisini sevmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın. Cidden bunaldık artık sizin gibiler yüzünden. İlla insanları yerin dibine batıracaksınız. Onur’un herhangi bir takımda 1 milyon euro gibi bir rakama oynayabileceğini çok iyi biliyorsun sen de. Kaldı ki sonraki takımında alacağı para 100 bin euro bile olsa farketmez, Onur futbolu bırakırsa bu Trabzonsporlu olduğu içindir, para için değil.

Uğur KÜÇÜK
27.12.2018, 20:12
Artık yeter kardeşim iyice kabak tadı verdiniz yeter. Kaleciliğini beğenmeyebilirsin kendisini sevmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın. Cidden bunaldık artık sizin gibiler yüzünden. İlla insanları yerin dibine batıracaksınız. Onur’un herhangi bir takımda 1 milyon euro gibi bir rakama oynayabileceğini çok iyi biliyorsun sen de. Kaldı ki sonraki takımında alacağı para 100 bin euro bile olsa farketmez, Onur futbolu bırakırsa bu Trabzonsporlu olduğu içindir, para için değil.Onur denen vasifsizi sezon basi kovabilseydik Burak ile beraber.
Belki de bu takim devreyi, 6 puan onde lider bitirecekti.

Onur abini cok seviyorsan.
Git evine, antrenman yaptigi tesise, Trabzon'da bulunduğu yerlere...

Orada sevgini göster.

Sizin gibi arabesk taraftardan biktim.

Onur ile Trabzonspor'un bağı bitti cok sukur.
Bu 3 yildir vasifsiz oynayan kova kaleciye kimse 1 milyon euro da vermez.

O da net..

Mehmet Cihan Kocaman
27.12.2018, 20:30
Onur denen vasifsizi sezon basi kovabilseydik Burak ile beraber.
Belki de bu takim devreyi, 6 puan onde lider bitirecekti.

Onur abini cok seviyorsan.
Git evine, antrenman yaptigi tesise, Trabzon'da bulunduğu yerlere...

Orada sevgini göster.

Sizin gibi arabesk taraftardan biktim.

Onur ile Trabzonspor'un bağı bitti cok sukur.
Bu 3 yildir vasifsiz oynayan kova kaleciye kimse 1 milyon euro da vermez.

O da net..

Onura sevgimi nerde göstereceğimi sana soracak değilim. Kendi saçma düşüncelerini millete kabullendirmeye çalışma. Her yerde Onur’a nefret dolu mesajlarını okumaktan bıktık. Madem sevmiyorsun bu sayfadan uzak dur. Onur’la Trabzonspor’un yolları zaten ayrıldı. Sen hala çamur atmak peşindesin. Senin gibiler yarın öbür gün aynısını Ünal Hocaya da yapar, Abdülkadir’e de yapar, yönetime de yapar. Sizin gibiler yüzünden hiçbir değeri bu şehirde tutamıyoruz efsane dediklerimiz (Şota, Şenol Güneş vs.) kaçarak gidiyor.

Uğur KÜÇÜK
27.12.2018, 20:34
Onura sevgimi nerde göstereceğimi sana soracak değilim. Kendi saçma düşüncelerini millete kabullendirmeye çalışma. Her yerde Onur’a nefret dolu mesajlarını okumaktan bıktık. Madem sevmiyorsun bu sayfadan uzak dur. Onur’la Trabzonspor’un yolları zaten ayrıldı. Sen hala çamur atmak peşindesin. Senin gibiler yarın öbür gün aynısını Ünal Hocaya da yapar, Abdülkadir’e de yapar, yönetime de yapar. Sizin gibiler yüzünden hiçbir değeri bu şehirde tutamıyoruz efsane dediklerimiz (Şota, Şenol Güneş vs.) kaçarak gidiyor.Ben de nerede, ne yazacağımi senden öğrenecek değilim.
Onur denen vasifsiz kalecinin gercek yüzünü gormek isteyenler icin, kadrodışı kaldiktan sonraki suskunluğu bile yeterli.
Engelleme sikki veriyor forum sana.
Ben senin gibi gereksizlerin yazilarini okumamak icin engelliyorum.
Sen de yap.

ÖmürKaradeniz61
27.12.2018, 21:58
Onura sevgimi nerde göstereceğimi sana soracak değilim. Kendi saçma düşüncelerini millete kabullendirmeye çalışma. Her yerde Onur’a nefret dolu mesajlarını okumaktan bıktık. Madem sevmiyorsun bu sayfadan uzak dur. Onur’la Trabzonspor’un yolları zaten ayrıldı. Sen hala çamur atmak peşindesin. Senin gibiler yarın öbür gün aynısını Ünal Hocaya da yapar, Abdülkadir’e de yapar, yönetime de yapar. Sizin gibiler yüzünden hiçbir değeri bu şehirde tutamıyoruz efsane dediklerimiz (Şota, Şenol Güneş vs.) kaçarak gidiyor.

Onurun Trabzonspor defterini kapatması 6 sene gecikmeli olsa da sonunda gerçekleşti. Bu arkadaş Trabzonsporun en az 6 senesini çalmıştır o kadar net konuşuyorum.Onur kesinlikle bu takımdan gitmeyecek devre arası bu lafımı unutmayın hiçkimse onu o paralara transfer etmez yatarak milyoner olmaya devam edecek bu yorumu not edin sözleşmesi bitince konuşuruz.

bilgehan83
28.12.2018, 00:46
Artık yeter kardeşim iyice kabak tadı verdiniz yeter. Kaleciliğini beğenmeyebilirsin kendisini sevmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın. Cidden bunaldık artık sizin gibiler yüzünden. İlla insanları yerin dibine batıracaksınız. Onur’un herhangi bir takımda 1 milyon euro gibi bir rakama oynayabileceğini çok iyi biliyorsun sen de. Kaldı ki sonraki takımında alacağı para 100 bin euro bile olsa farketmez, Onur futbolu bırakırsa bu Trabzonsporlu olduğu içindir, para için değil.
Neye saygı duyalım ihanete mi

bilgehan83
28.12.2018, 00:48
Onur’u savunanlar para mı alıyor acaba bu emlakçıdan çok merak ettim

Mehmet Fatih Yavuz
28.12.2018, 03:27
Saygı mı duyacağım?
Menejeri gerekirse yatarız, paramızı alırız, kapı gibi sözleşmemiz var diyor.
Ben bu heriflere saygı mı duyacağım?

Ulan Muharrem Usta, niyetinden şüphem yok, ama bu kadar futbol yönetiminde beceriksiz 2. bir adam çıkar mı bilmem.
Ali Koç ile yarışırsın yemin ediyorum.

Bu herifler senin o sözleşmelerin yüzünden konuşuyor.

Saygı duyacakmışım.
Adamın kendine saygısı yok.
Ben adama saygı duyacağım.

Bulsun 1 milyon euroya takım.
Gitsin oynasın.

Sadece mutlu oluruz.

Fatih Özkan
28.12.2018, 09:59
Çok büyük Trabzonsporlusun büyük kaptan!
Ama geriden.

özçelik61
28.12.2018, 18:16
21.10.2015

takım yenilince Onur sevdalıları düşmüş buraya..
hiçbir menfaati olmayan saf niyetle açıklama yapan Şota'nın söyledikleri iyi irdelenmelidir:
Başkanı-yöneticileri-vizyonsuzluğu kenara koyarak sadece tek soru sormak isterim
2 yıla yakın sakat olan ve 2.5 milyon euro gibi maç başıları hariç garanti para alan bir adam sakat olduğu dönemde ücretinde Trabzon tercümesi ile "bilema" indirim talebine niye hiddetle karşı çıktı?
bunu şunun için yazdım: Onuru savunanların en büyük angajmanı : şu kadar yıldır oynaması, takımı şehri çok sevmesi vs vs.
Benim gözümde hiç kimse Trabzonspordan büyük değildir İho ya olan tepkiyi bilip bundan taraftar üzerinde nemalanan topçuları daha bir gıcık kapıyorum..
Emeği vardır, hizmeti vardır karşılığını fazlasıyla aldı-alıyor.. okadar
21.10.2015

Çok yakışıksız ithamınıza edeple cevap vereceğim..
Bizlerin veya daha doğru ifade ile "özgür şekilde düşünen ve bunu menfaatsiz ifade eden" insanların bir futbolcuyu eleştirmesi veya övmesi bizlere birşey kazandırmaz emin olun.
Benim nacizane görüşüm Onur'un tutumunun hoş olmadığıdır buna katılır veya katılmazsınız ama bundan senaryo üretmenize gerek yok..
Şota'nın dürüstlüğünden bahsettim bu da eleştirildi, buna birşey diyemeyeceğim..
Eğer Onur bu takımın kaptanı ise; oynasa da -oynamasa da Mersin'e gidecek takımını destekleyecek birlik için çaba sarfedecekti..
Güzelleme yapmak çok kolay hele şu kaotik ortamda taraftar üzerinden..
15.12.2015

1- Teknik açıdan: Kaptan dışarıdan izleyen için koluna pazubandı takan eleman olarak görünse de aslında saha içindeki teknik direktör, hakemle diyaloğu kuran yönetici ve takımın haklarını savunan büyük ağabeydir. Bunu aktif olarak her an sahanın her yerinde olan topçulardan birinin yapması takımlar için daha avantajlıdır. Sadece amatör geçmişi olan her arkadaşımız ne anlatmak istediğimi anlamıştır.

2- Manevi açıdan: Benim değerlendirmeme göre kaptan olması gereken kişi "rahmetli Cemil abi" ayarında olmasa da o yolu şiar edinmelidir.
Eşinin bileziğini satıp takımın deplasman masrafını ödeyen kaptandan -2 yıl sakat olduğu dönemde ısrarla astronomik ücretinden 1 krş indirmeyen adama çok fark vardır..( bunu ısrarla yazıyorum çünkü kendisini ısrarla savunanların demo su daha önce de dediğim gibi Trabzonspor aşkı imiş)..
Hz. Muhammed ne güzel söylemiş: Bir adamın namazı, niyazı sizi aldatmasın. O adamın para ile olan ilişkisine bakın

17.12.2015

değerli renktaşım;
1. Maddeyi yazmamın nedeni kaleciler kaptan olamaz diye bir tez uydurmak değildir. Ama gerek Türkiye ligi gerçekleri ele alındığında (saha içinde hakeme verilen reaksiyonlar, hakemlerin baskıya dayanaması, eyyamcılığın çok olması vs), gerekse de konuşma ve tavırlarında Onurun yeterli sosyal-kültürel-otoriter ağırlığını hissedemediğim için şahsım adına saha içerisinden yerli belirli bir ağırlığı ve otoritesi olan (Ünal Karaman gibi) bir topçunun kaptan olmasını isterim. Tribünlere oynayarak başkanına, idarecilerine tehdit savuran adamdan kaptan olmaz
2. maddeyi yazmamın nedeni: öncelikle şunu kesinlikle belirtmek isterim ki bir topçu mukavelesinde ne yazıyor ise onun kazanımlarını almak hususunda her şartta haklıdır. Zaten bu konuda hem hukuken hem ahlaken haklı olan taraf her zaman topçu olacağı için bu sayfada Onuru "paragöz" diye yaftaladığımızı ima edenlere cevap vermeyi düşünmedim. Ana konuyu anlayamadılar kendileri.
Benim vurgulamak istediğim şu idi; kendisini ön plana çıkaran Trabzonspora olan sevgisi veya şehre olan sevgisi diye nitelendirdi arkadaşlarımız. Bende bunun sahadaki ve mukaveledeki karşılıklarına baktım..
sonuç:
A) sahadaki karşılığı: Onura kötü kaleci diyemem ama taraftarın abarttığı kadar iyi bir kaleci asla olamadı. Benim aklımda kalan "çok iyi" tek maçı FB ile 1-1 olan maçtır. İstanbul medyasının zalimliğini hepimiz biliyoruz. Lakin hiç sevmediğim sinyor terim bile Volkan Demirel'in yokluğunda 3. kaleci olarak bile tercih etmiyor ise bunu basına veya dış mihraklara bağlamak ne derece doğrudur? herhangi bir topçu bir sıradan bir maçta yaptığı bir hata yüzünden çarmıha gerilirken son avrupa maceramızı sonlandıran Onur'a tek kalem laf edilmedi. Kendisi ayarında süper ligde ortalama takımlarda en az 4-5 kaleci olduğunu düşünüyorum.
B) manevi karşılığı:Yukarıda da belirttim kaptanın sosyal-kültürel gelişimi, vakur duruşu benim için önemlidir. Tv ekranında yöneticilerine yakışıksız tehditler savuran, (haklı veya haksız olması önemli değil camiayı temsil eden bir adamın verdiği imajdan bahsediyorum), 2 ayrı zamanda kendisi sakat ve uzun süre oynamayacak halde iken kulübün çıkarları doğrultusunda indirim taleplerini hiddetle reddeden ( bu konuda daha önce Yatabare örneğini verdim: kendisi kendi isteği ile indirim talep etmişti.) bir oyuncu benim gözümde kaptan değildir.Hiç kimse kusura bakmasın dünyada en çok kazanan 20 kaleciden birinin ( bakınız Mehmet Karagöz) bu talebe çok sevdiğini söylediği kulübü adına hayır demesi kabul edilemez. Kaptanın böyle tavır koyduğu bir noktada diğer topçuların takınacağı tavır ne olacaktır? Onurun kulüpten son dönem hariç alacağı yoktur ve bu teyit edilmiş bir bilgidir.
ilk söylediğim gibi son sözlerim de bu olsun:
Bizlerin veya daha doğru ifade ile "özgür şekilde düşünen ve bunu menfaatsiz ifade eden" insanların bir futbolcuyu eleştirmesi veya övmesi bizlere birşey kazandırmaz emin olun. Keşke bizler haksız çıksa idik..

titanic
28.12.2018, 20:52
bu tur polemiklerle gundemde olmasaydi morali bozuk olmasaydi takimda performans dusuklugune ragmen kalabilirdi.agir bir kaleci oldu onur artik.sampiyon kdronun kalecisi olamaz.burak faydali olabilirdi amator dusunce yapisina sahip olsaydi takimdasligi benimsemis olsaydi cok yetenekli bir oyuncu.futbol disinda on planda olmayi kendisi tercih etti

TS FAN
29.12.2018, 12:11
Geçmişe yada yaşanan olaylara dair yorum yapmak gereksiz zaten üstüne vazife olan olmayan Herkes iyi kötü her şeyi söylemiştir.

Gündemi konuşursak;Kesinlikle gönderilmeli.Şu an Takıma 1 kaleci gerektiği çok açık.Yanlış anlaşılmasın Uğurcan zaten şu an bir Onur kadar ve daha da fazlası hatta yani Uğurcan şu anda iyi ama tek kaleci durumunda esteban da gitti ki zaten şimdiye dek kalması da gereksizdi.Şu noktada bazı çatlak sesler Onur un bir şekilde affedilerek takımda kalabileceğini iddia ediyorlar azar azar.

Böyle bir şeye hiç bir açıdan ve nedenden dolayı gerek yok.Yönetim Onur u elden çıkarırken Tarabzonspor için karlı bir şekilde bunu yapmak isteyecektir ama eğer çok sıkıntı oluyorsa parasını pulunu verebiliyorsanız verin veremiyorsanız karşılıklı fesh edin ,serbest kalsın gitsin de nasıl giderse gitsin. Şu anda Trabzonspor un Onur un gitmesinden dolayı en büyük kazancı başlı başına ''Onur'un gitmesi'' dir.kazanılacak kaybedilecek para..vb hesapları çok sonra gelir.

giden Esteban ın yerine de bir kaleci almak şart. Benim önerilerim; kayseri kalecisi Lung,Erzurum un kalecisi Sehiç,yaşı ilerlemiş olsa da (beto örneği olarak)Malatya kalecisi Fernolle yada biraz riskli olsa da şu an klüpsüz ve maliyetsiz eski kayseri kalecisi Ali Ahamada da olabilir.

Veysel
29.12.2018, 18:03
Zamanında seni isteyen kulüpleri elinin tersiyle itip Trabzonspor kaptanına yakışır şekilde davrandığın için her zaman seveceğim.

Böyle ayrılmamız hiç yakışmadı bu duruma çok üzülüyorum

esra61
29.12.2018, 19:27
Onur Recep Kıvrak evet son dönemki performansı kötü ,gözle görülür bir eksilme vardı ki herkesin kabul ettiği bir durum.Yollar ayrılmalı evet ,kişiler geçiçi bu kulüp kalıcıdır.Lakin sonumuz keşke böyle olmasaydı,çok üzgünüm.

ÖmürKaradeniz61
29.12.2018, 23:28
Zamanında seni isteyen kulüpleri elinin tersiyle itip Trabzonspor kaptanına yakışır şekilde davrandığın için her zaman seveceğim.

Böyle ayrılmamız hiç yakışmadı bu duruma çok üzülüyorum

Ben öyle birşey olduğuna inanmıyorum da neyse.Yıllardır insanları bu şekilde kandırıp bu herifi milyoner yaptınız.

umutberna
30.12.2018, 10:04
klubu federasyona şikâyet ederek zor duruma soktu.
kadro dışı bırakılmayı ne kadar hakettiğini ispatladı.
burakla birlikte hareket etti , ipler bizim elimizde olsun dedi.
bu 2 oyuncu en az zararla elden cikartilabilirse müthiş bir başarı.
federasyon şikayeti olmasaydı işler klubün elinde olacaktı fakat bu durumda piyasayı karıştıran futbolcu simsarlarına kaldık.

Sadettin_
30.12.2018, 10:21

Böyle ayrılmamız hiç yakışmadı bu duruma çok üzülüyorumOnlardan daha fazla maas verdik .
O elinin tersiyle onlari itmedi .
Aksine biz gözümüzü karartip rekor maasla onu takimda tutabilmeyi basardik.

titanic
30.12.2018, 13:04
kulubun kaptanı gibi degilde kulubun sahibiymis gibi davranman gecmite basardiklrina yakismadi.iyi kaleciydin iyi maclrin oldu tesekkurlr ama sadece o kadar

Mehmet Fatih Yavuz
30.12.2018, 13:11
Bak bak, İstanbul takımlarını elinin tersiyle itmişmiş.
Bak sen popülizme bak.
Hangi İstanbul kulübü 3,2 milyon euro veya fazlasını verdi de reddetti?

Siz hangi hayal dünyasında yaşıyorsunuz Allah aşkına?

Adam sizin iyi niyetinizi, yumuşak karnınızı çözdü...
Taraftarı arkasına aldı, bütün yönetim ve hocaları parmağında oynattı.
Performansı düştükten sonra bile 2,5 milyon eurodan 3 sene para kazandı kulüpten.

Siz böyle bir keriz kurumu bırakıp gider miydiniz?

Bu kadar kalitesizliğe rağmen, bu kadar para, bu kadar itibar.

Büyütmeyin bundan sonra hiçbir futbolcuyu.

Lütfen arkadaşlar.

Faruk BERBER
30.12.2018, 15:52
Şuna yıllık 2,25 M € veriyor oluşumuzu aklım almıyor, almayacak da.

hofsaale
31.12.2018, 11:34
gerekeni yap ve sana bunca yillar güvenen taraftari kendinenden nefret ettirme....

10 yilda kurdugun itibari 2 ayda yikma

Ahmet Kara
31.12.2018, 11:39
keriz silkeleyici.

Uğur Ö.
31.12.2018, 11:58
Haketmediğin parayı alıyorsun, üstüne taksitlendirme olarak verileceği söz verilmesine rağmen yinede kabul etmiyorsun. Yedi sülalene yetecek parayı kazandın daha ne istiyorsun ya.

Turgay Atalay
31.12.2018, 13:01
Bugün de mi teklif gelmedi kimseden beyük kalecimize. Bak kova Esteban bile takım bulmuş kendine. Senlik keriz yok dimi ülkede :)

Sadettin_
31.12.2018, 13:08
Eşinin bileziklerini kulube bağışlayan Dozer Cemil ile seni bir tutan zavallı insanlar utancından yerin dibine giriyorlar mıdır şuan acaba ?

Halen daha sosyal medyada "bu yönetim gayet iyi işler yapıyor , bi de onur affedilse tamamdır" diyen salaklar var .

Onur bunları okuyup "ulan ne kerizler var şu Trabzonda" diyip gülerek viskisini yudumluyordur .

Arda'
31.12.2018, 13:42
Şuna yıllık 2,25 M € veriyor oluşumuzu aklım almıyor, almayacak da.
O yine indirim yapmış hali bi ara 3 civari bişey kazanıyordu :D Sen 500 binlik adama 2-3 milyon € maaş verirsen adam kendini kulübün sahibi sanıp tesislerde at koşturur, hoca gönderir falan felan. Ben ayrıca Onurun derdinin de para olduğunu düşünmüyorum elindeki gücü kaybettiği için kafayi yedi ve ne yapacağını şaşırdı şu an nereye saldırsam diye dolanıyor.

Mehmet BAŞ
31.12.2018, 13:49
Hadi empati yapip kendimizi Onur'un yerine koyalim. Hangimiz haksiz yere kadro disi kalsa bir aciklama yapip olayi aydinliga kavusturmazdi? Hele ki kendi demesiyle Trabzonspor'u bu denli sevip sahiplenmisken.
Ama beyefendi ne basina konustu ne de bu olayi acikliga kavusturdu. Yaptigi tek sey bizi alacaklarindan dolayi sikayet etmek.
Varin gerisini siz düsünün...

Bu bakış açısı ile yönetimi de eleştirelim.
Ortada haklı kadro dışı bırakacak bir olay yaşadı ise yönetim neden bir açıklama yaparak bilgilendirme yapmadı?
Şu an ortada öyle bir durum var ki kadro dışı var ama sebebinin ne olduğu kamuoyu tarafından bilinmiyor.
Onur maçı mı sabote etti? Ünal Hoca saygısızlık mı yaptı? Başkana mı diklendi? Kavga mı çıkardı?
Hayır sebep her ne ise bir açıklama yapsınlar da biz de tamam diyelim.
Ne yönetim ne de Onur umurumda değil. Benim için tek gerçek Trabzonspor'dur.
Yönetici adam gibi yönetsin futbolcu da adam gibi oynasın işine baksın. Fazlasını istemiyoruz.

Mehmet BAŞ
31.12.2018, 13:53
Onur denen vasifsiz kalecinin gercek yüzünü gormek isteyenler icin, kadrodışı kaldiktan sonraki suskunluğu bile yeterli.

Kardeş, sevmediğin adamın sayfasında cirit atıyorsun. Başka sayfalarda yazdığın yetmiyor bir de burayı tahrik ediyorsun.
Ne bitmez tükenmez öfke varmış! Ne biçim bir insanmışsın sen ya...
Sizin gibi insanlardan tiksindim yemin ederim.

Enaldo61
31.12.2018, 13:53
Yıllardır kulüpten milyon euro para kazanmış, ama karşılığı olan performansı 3 sezon harici verememiş bir kaleci.

Koray
31.12.2018, 13:54
2 sene kalecilik yaptın, 6 sene kovalık yaptın, tüm hocalardan yönetimlerden üstün tutuldun, haksız olduğun konularda dahi savunuldun yedi ceddine yetecek parayı kazandın, uzun lafın kısası haram zıkkım olsun ne diyeyim.

Mehmet BAŞ
31.12.2018, 13:55

Ağzına sağlık hocam.
O gereksiz şahsa cuk diye lafı oturtun.
Bu tipler bugün Onur'a yarın Yusuf'a aynı hareketleri yapacaklar.
Vakti zamanında Hami, Fatih, Gökdeniz ve Yattara'ya aynı yakıştırmaları yaptılar.
Kinleri öfkeleri bitmiyor. Bu kulübe kim hizmet etmişse hepsinin arkasından sallıyorlar.

Mehmet BAŞ
31.12.2018, 13:59
2 sene kalecilik yaptın, 6 sene kovalık yaptın, tüm hocalardan yönetimlerden üstün tutuldun, haksız olduğun konularda dahi savunuldun yedi ceddine yetecek parayı kazandın, uzun lafın kısası haram zıkkım olsun ne diyeyim.

6 sene kovalık yaptı öyle mi?
2018-6 =2012 yılına denk gelir. Bu çocuğun o yıllarda oynadığı futbolu hangi kaleci oynadı?
Ayıp be! Yemin ederim siz akıllanmazsınız. Onur değil sizin zihniyetinizdeki yetersiz taraftarla gitse daha iyi olur

Mehmet BAŞ
31.12.2018, 14:00
Yıllardır kulüpten milyon euro para kazanmış, ama karşılığı olan performansı 3 sezon harici verememiş bir kaleci.

Gönderseydin. Zorla mı kaldı?
Üç sene kalecilik yaptı öyle mi? Size diyecek söz yok.
Yarın Yusuf ve Abdülkadir arkasından bakalım nasıl sallayacaksınız. Merak ediyorum.

Koray
31.12.2018, 14:05
Mehmet Baş burada yazılan her şeye cevap vermek zorunda değilsin.

Sana her sezonu teker teker sayarım hangisinde sakattı hangisinde kovaydı hangisinde hizipçiydi ama uğraşmaya değmez milletin akıl analizini yapma gafletine düşmüşsün git ötede ağla.

voldamirin
31.12.2018, 14:21
Ekmek yediği kaba tükürenin akıbeti iyi olmazmış. Kaptan kelimesinin ne anlamına geldiğini bu yaşta anlayamamış, kulubünün en zor zamanında parasını isteyerek gerçek yüzünü göstermiş , aidiyet duygusundan gram nasip almamışsın dostum. Kişiler geçicidir kurumlar kalıcıdır. Bu kurum seni hiç iyi anmayacak emin olabilirsin...

Fatih Çelik
31.12.2018, 14:41
Yazıklar olsun Zeki bile senden daha sevimli gözümde

batuhanTs
31.12.2018, 17:15
Efsane onur recep kivrak olacaktin yazik ettin cikan habrrlerin doğru oldugunu varsayarsak tabi

Mehmet Fatih Yavuz
31.12.2018, 17:20
6 sene kovalık yaptı öyle mi?
2018-6 =2012 yılına denk gelir. Bu çocuğun o yıllarda oynadığı futbolu hangi kaleci oynadı?
Ayıp be! Yemin ederim siz akıllanmazsınız. Onur değil sizin zihniyetinizdeki yetersiz taraftarla gitse daha iyi olur

6 sene biraz abartılı. Ama son 4 senedir bir işe yaradığı yok.
2015-2019 aralığı yani.

Hiçbir ekstra kalecilik özelliği kalmamasına rağmen inanılmaz pahalı, aynı zamanda huzur bozucu bir adam.

Akıllanması gereken sizsiniz.

Bu tiplerin kafamıza s.çmasının sebebi de sizsiniz.

Sizin yüzünüzden herkesi parmaklarında oynatacak cüreti buldu bu cahil şarlatanlar.

Akıllanacağınıza akıl veriyorsunuz.

Adamlar kovulduğundan beri takımdaki toparlanma bile akıllanmanıza yetmediyse, sizin için umut kesilmiş demektir.

not:
İnsanları sizin gibi taraftar gitse daha iyi diye ötelediğinde duyacağın laf, Onur'un gittiği takımla devam et olur.

Boş lakırdı yapmamak lazım.

Cagdas Topal
31.12.2018, 17:21
Sen çok büyük karaktersizmişsin ya. Yazıklar olsun sana.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gümüshaneli61
31.12.2018, 18:35
Onur'u hala savunabilen insanlari görmek korkunc ve düsündürücü.

Oğuz B.
31.12.2018, 18:47
Düşene vurmak ata sporumuzdur. Dünyanın en haklı insanlarıymışsınız gibi saldırın sağa sola. Gün sizlerindir.

Adem Akyüz'
31.12.2018, 18:51
Kesinlikle böyle bitmemeliydi. Hazırda bekleyenlere bu kozu vermemen lazımdı. Neyse.

Mehmet Fatih Yavuz
31.12.2018, 19:08
Düşene vurmak ata sporumuzdur. Dünyanın en haklı insanlarıymışsınız gibi saldırın sağa sola. Gün sizlerindir.

En tepede iken, en kuvvetli olduğu, Şota yi, hurmayı yediği günlerde bile kovulması gerektiğini, kaleciliğinin 2. Sınıf olduğunu defalarca söylediğim için enteresan geldi.

Düşmekten kasıt nedir?
Kötü oyun ise 4 seneyi geçti 3 kuruşluk kalecilik yapmamaya başlayalı.
Yönetim ile veya hoca ile anlaşmazlık ise kaç hoca ile iyi idi?
Sağlığı ise yuruyemedigi zamanlar da vardı.

Onur düşmedi.
Onur a at koşturma izni vermeyenler geldi.
Ayrıca 20-25 milyon euro kazandı bu takımdan, zerre hak etmeden.(kabahatin büyüğü gondermeyip bu parayı veren aciz idarecilerdedir.)
Sizin orada buna düşmek deniyorsa, evet fena çakılmış.

Oğuz B.
31.12.2018, 19:12
mehmet fatih Yavuz

Tartışarak bir yere varacağımızı düşünmüyorum. Mutlu yıllar.

fanatikdevri
31.12.2018, 19:22
Eşinin bileziklerini kulube bağışlayan Dozer Cemil ile seni bir tutan zavallı insanlar utancından yerin dibine giriyorlar mıdır şuan acaba ?

Halen daha sosyal medyada "bu yönetim gayet iyi işler yapıyor , bi de onur affedilse tamamdır" diyen salaklar var .

Onur bunları okuyup "ulan ne kerizler var şu Trabzonda" diyip gülerek viskisini yudumluyordur .

Her önüne gelene efsane dersen işte böyle kestane oluyorlar.Taraftar bu işleri çok kolay sanıyor.
Şenol Güneş yanına alsa çok yakışırlar.

Sefer A.
31.12.2018, 21:48
yanlis düsünüyorsun aga, bence

yalniz sota hurma meselesini de biraz çabuk unutuyoruz, orada onur hatâsiz olmasa bile kesinlikle yönetim iyi niyetli degildi, morali bozug falan orda sota hakli olsa dahi...
orda iho hurma ve çetesinin amaci onur'u satip para yemek idi, o zamanlar da çok dile getirildi bu, ondan dolayi sonrasinda iho yönetimi tirsip hem onur'u satmaya yeltenmedi hem de kendisini affetti...

formayi çikarip yere biraktiginda daha fazla tepki hak etmisti onur, hurma olayinda degil

Oğuz B.
01.01.2019, 11:43
Sefer Asan

Usta, Bu oyuncu bu ara itibariyle 10 yıldan fazla bizimle. Bugün de doğum günü. Kulüp 10 yıldır kutluyor. 10 yıldır gençlerin, yaşlıların orta yaşlıların en sevdiği oyuncuların başındaydı.

Son olaylar keşke yaşanmasaydı diyen insanlara kinle saldıran elemanlara sözüm.
Son 6-7 yıldır inanılmaz kötü defans hattı kuran takımın içini boşaltan beceriksiz yöneticilere tek kelime etmeyip tüm başarısızlığı bu oyuncuya yıkanlara sözüm.
Onur'un yıllardır problem yaşadığı elemanlar zaten kalite sorunu olan tipler. Bugün nerelerde olduklarına küçük bir araştırma ile ulaşılabilir.

Ama şuan kolay olan tüm ihaleyi bu oyuncuya yıkmak. Bu çok da vicdanlı bir yaklaşım değil.

Ha olan nedir? Onur'un Trabzonspor kariyeri bitti. Şuanki performansını ve aldığı tavrı eleştirenlere eyvallah lakin yıllarca yeteneksiz torpilli öz evlatları ya da pili bitmiş gevşek yabancıları takıma toplayıp 1 milyar liradan fazla borç yapınca tüm suçlu kaleci dersen bu ruh hastalığıdır.

Ünal Karaman'ı destekliyorum. Onunla beraber inşallah başarılar da gelir. Ama ya olmazsa? İşte o zaman da aynı ekip hocayı linç edecek.

Senin samimiyetine güvendiğim için yazıyorum. Yoksa birazdan damlar "Onur mu? 1,5 yaşından beri tanırım pisliğin teki" tadında paylaşım yapan elemanlar.

Sadettin_
01.01.2019, 13:32
Dedigim gibi .
Kabul ederse ptt de takim bulur .
Lige baktigimizda tum takimlarin mevcut kalecileri onurdan daha yetenekli yada onla esit .

Özgür KARADENİZ
01.01.2019, 13:41
Hayde bagayim,musleranin arkasina kulubeye,haydeee

Emre Veli
01.01.2019, 14:24
doğum günü kutlu olsun, mutlu yıllar. kim ne ederse etsin, bu kulübe verdiği katkıları da unutacak değilim. sonraki kariyerinde başarılar, zamanı gelmişti zaten. ayrıldığında, kadro dışı kalma sebebini ayrıntısıyla umarım öğrenebiliriz.

Sefer A.
01.01.2019, 16:23
Oğuz B.

Sağ olasın =)

Şimdi şöyle, yazdıklarına çok îtiraz edemem ama meselâ hani önünde oynayan leş savunmalardan bahsettin ya, doğru evet ama benim de aklıma kendisinin 100% hatâ ile yediği goller sonrası önündeki topçuları azarlaması geliyor, çok yakışıksız tavırlardı bunlar, başka yerde adama hop nooluyor derlerdi...

Olaylar böyle olmasaydı, e tabi ki öyle de, böyle olmaması için söz konusu olan topçu,-bugün Onur yarın başkası- bir şey yaptı mı ? Bana öyle geliyor ki hayır, maalesef...
Bununla berâber, tüm suçu kendisine atmak elbette saçmalıktır...
Ama insanların tepkisini yine de anlıyorum, herkes aynı sebepten dolayı kızmıyor olsa da birçok kişi hayal kırıklığına uğradığı için eleştiriyor, benim şenol güneş'e sürekli laf atmam gibi =)

Meselâ ersun özer aykut ve birçok hıyar daha, bizden boşu boşuna bir sürü para kaldırdı, onlara 1-2 gün eleştiri oldu bitti, niye ? Çünkü gözümüzde değerleri 0 gibi bir şeydi... ki onların tavırları belki de onur'dan da daha şerefsizceydi...

Kısacası umarım bu işler daha düzgün şekilde hallolur, kendisi ayrılacaksa da güzel bir şekilde ayrılır... yönetimin de kabahati öyle veya böyle vardır, onların da biraz yumuşamaları gerekir...

Ben öyle veya böyle, yapmacık dahi olsa, şike meselesindeki konuşmaları için kendisine teşekkür ederim, bunun hatrına bile böyle kötü bir ayrılık yaşatmamalıyız aslında....
Ayrıca burak için ne dersek diyelim, herifin şampiyonluk senemizde kırık burun çatlak kafa ile oynamalarını unutmam

Mert Acar
01.01.2019, 16:49
Ayrılığın böyle olmasını hiç istemezdim.Çoğumuz şuan çok kızsakta Onurun bizdeki değeri farklı.
O da gerçekten bu değeri kaybetmek istemiyorsa çıkıp duygusal bir basın toplantısıyla Trabzonspora veda etmesi gerekiyor. Bu tffye başvurular filan hiç yakışmıyor. Geçirilen 10 yıla yazık.
Yapılacak olan aslında çok basit çıkıp taraftara bir özür mahiyetinde basın toplantısı yapacak,Trabzonsporun menfaatleri doğrultusunda veda edecek. Bu tarz bir ayrılık 2 tarafında yararına olur.
Ha sonrasında futbolu mu bırakır yoksa kariyerinde başka bir yolda mı devam eder kendi kararı.. Eğer zaten kariyerine de İstanbulda devam etmezse bunların sonucunda bu taraftar onu kötü hatırlamaz.
Sadece bir taraftar olarak Onura tavsiyem bu. Manevi değerler,insanların sevgisi bir çok şeyin önündedir. Bu takıma çok faydası oldu zamanında aynı şekilde Trabzonsporda ona bir kariyer verdi. Maalasef son yıllarda ise bir çok hata yaptı. Taraftar çok sevdiği için bu hataları da gözardı etti. Ama artık desti kırıldı. Yine de hiç bir şey için geç değil. Saygı ve sevgiyi yitirmek istemiyorsa dediğim gibi bir yol izlerse hem kendi için hem Trabzonspor için en hayırlısı olur.
Çık özür mahiyetinde bir basın toplantısıyla taraftara veda et Onur. Bu veda da Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda olsun. Kariyerine de bana kalırsa Anadolu da hatta şehrin İzmirde tamamla...Her zaman iyi hatırlan. Bu son olayları affettir.

Oğuz B.
01.01.2019, 16:50
Sefer Asan

Ünal, Şota (oyuncu olarak), Hami (oyuncu olarak), Fatih Tekke, Gökdeniz, Yattara vb. oyuncular gitti. Trabzonspor hala mücadeleye devam ediyor. Edecek de...

Onur'un son yaşananlarda payı var ve bence de hatalı.

Onur'a bugüne dek verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim. 250 maç. 1 şampiyonluk, 1 Türkiye kupası, 1 süper kupa. Daha fazlası da olabilirdi. Ama olmadı yapacak bir şey yok. Emeğimizi, oyuncularımızı hatta hocamızı çaldı bu sistem. Ve o güzel günlerden geriye kalan son parça da gitti.

Hayat devam ediyor. Trabzonspor bu süreçten güçlenerek çıkar umarım.

Yusuf, Abdülkadir, Uğur, Hüseyin ve niceleri çok daha başarılı olacaklar. Olmalılar.

Bu Sefer Asan Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Üyelerin Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir.

must61
01.01.2019, 20:09
Ulan çık bi açıklama yap bari.

Her seye ragmen bu kadar karaktersiz olabilecegini dusunmuyorum.

Tuğrul
01.01.2019, 21:11
Kulüp bulamaması Onur'u taraftarın büyük kısmının ne kadar çok abarttığının, yücelttiğinin bir belgesidir.

Muhtemelen bir kulüp ile anlaşsa bile 300 BE'dan fazla paraya oynatılmaz.

Bu da Onur'a değerinin üstünde maliyet oluşturduğunu, kulübün soyulduğunu ortaya koyar.

Bunun dışında ekonomik olarak geriye dönük yahut oynadığı maçlardaki alacakları elbette ödenmelidir.

Fakat oynamadığı sezonun parasını istemesi aymazlıktır, küstahlıktır ve omurgasızlıktır.

TS'nin X takımda göremeyeceği fırsat ve imkanlara nankörlük ile karşılık vererek itici bir yere savrulmuştur.

Bu transfer döneminde ne yapıp, edip ayrılmalı ve ekonomik olarak fedakarlık yapmalı. ( Alacaklarını taksitlendirmek ) gibi

yazıkoldu
01.01.2019, 22:17
onuru bir kere bile satamadık, hep paramızı yedi.
burak yılmazdan 3 defa para kazandık, 150 tanede gol attı, hala burak kötü, onur iyi.

Vkgz
01.01.2019, 23:53
Hani süperdin başkan . Hani nerede kapıdaki talipler . Ne oldum delisi olmayacaksın....

cyberentalpi
02.01.2019, 01:21
Kaleciliği geriye gitmiş. 5 sene öncesinin efsane Onur'u olmayabilir. Ve Uğurcan nitekim yerinide doldurdu. Ama geçmişe dönüp baktıkça yaptıklarını gördükçe içimden kolayca silip atmak mantıklı gelmiyor. Net detaylı bir açıklama yapılır kararım değişir.

pazarkapılı
02.01.2019, 01:56
yapilan degerlendirmeler oyle oldugu saniliyor tarzi ucuncu agizlardan aktarilan bilgiler...arka planda neler dondu bilemiyoruz, oyuncuya zarar vermemek de klube zarar vermemekde anlasilabilir durumlar olabilir...

Bu surecde umarim klup dinamikleri ve hafizasi deneyimi gerekli mudaheleyi yapmistir, yoksa bu saatten sonra onur yada yoneticilerin yapacagi aciklamalar subjektif degerlendirilecemtir, bu kinuda taraftari bolmeye gerek olmadigni dusunuyorum....

Burada trabzonspor yonetiminin sansi, saha sonuclari oldu...alternatif senaryolarda nolurdu bilemeyiz, klup idaresi acisindan pozitif bir sonuc ortaya cikti....

Karar almak basit ama sonucu buyuk risk, yonetim bu konuda topu cizgiden gecirmistir...

Mehmet Cihan Kocaman
02.01.2019, 02:26
6 sene biraz abartılı. Ama son 4 senedir bir işe yaradığı yok.
2015-2019 aralığı yani.

Hiçbir ekstra kalecilik özelliği kalmamasına rağmen inanılmaz pahalı, aynı zamanda huzur bozucu bir adam.

Akıllanması gereken sizsiniz.

Bu tiplerin kafamıza s.çmasının sebebi de sizsiniz.

Sizin yüzünüzden herkesi parmaklarında oynatacak cüreti buldu bu cahil şarlatanlar.

Akıllanacağınıza akıl veriyorsunuz.

Adamlar kovulduğundan beri takımdaki toparlanma bile akıllanmanıza yetmediyse, sizin için umut kesilmiş demektir.

not:
İnsanları sizin gibi taraftar gitse daha iyi diye ötelediğinde duyacağın laf, Onur'un gittiği takımla devam et olur.

Boş lakırdı yapmamak lazım.

Bu da yeni moda oldu, Onur gidince takım düzelmiş.
Tamam Burak gidince takım düzeldi fikrini anlarım ve katılırım. Kendine oynadı, sürekli ofsaytta kaldı, her topu ezdi vesaire.

Onur ne yaptı?
Abdülkadire Yusuf’a gidip “bana pas atın” mı dedi?
Burak kadro dışı kalıp, Onur devam etseydi 5 maçta 4 galibiyet alamayacak mıydık?
Onurun takım oyununa ne gibi bir etkisi vardı?

Galibiyet yeminine katılmayıp takımın huzurunu kaçırırdı gibi şeyler söylemeyin sakın çünkü onu yaptığını iddia ettiğiniz maçta takım çok iyi top oynanmıştı.

Mehmet Fatih Yavuz
02.01.2019, 02:40
Bu da yeni moda oldu, Onur gidince takım düzelmiş.
Tamam Burak gidince takım düzeldi fikrini anlarım ve katılırım. Kendine oynadı, sürekli ofsaytta kaldı, her topu ezdi vesaire.

Onur ne yaptı?
Abdülkadire Yusuf’a gidip “bana pas atın” mı dedi?
Burak kadro dışı kalıp, Onur devam etseydi 5 maçta 4 galibiyet alamayacak mıydık?
Onurun takım oyununa ne gibi bir etkisi vardı?

Galibiyet yeminine katılmayıp takımın huzurunu kaçırırdı gibi şeyler söylemeyin sakın çünkü onu yaptığını iddia ettiğiniz maçta takım çok iyi top oynanmıştı.
Onur'un bozduğu şey sadece huzur değildi.
Hiyerarşi diye birşey vardır kurumlarda.
O olmadığı zaman hiçbir şey çalışmaz.

Malatya maçının ilk yarısında iyi oynadık.
Devre arası o haltı yedikten sonra zaten top oynamamıza fırsat vermeden frikikten aldı topu içeri.

Birden fazla insanın bir arada çalıştığı sistemlerde sadece kişisel beceriler sonucu belirlemez.
Bütünün ne kadar parçası olabiliyor her birey, yardımlaşma, birbirinin hatalarını kapatma, morali bozulanın arkasında durma vs.vs...
Lakin hepsinden önemlisi, atanmış veya seçilmiş farketmez, ast-üst ilişkisini bilmesi, benimsemesi, verilen talimatların uygulanması için çabalaması.
Talimatı beğenmeyebilir kişi.
Ama kurumun faydası için aldığı talimatı uygulamakla yükümlüdür.
Bu hiyerarşi.

Bunu defalarca deldi zat-ı muhterem.
Son maçında da deldi.

Ayrıca sosyal sıkıntılarının yanında, kötü kaleci hemşerim.
Bırak 2-3 milyon euroyu, 1 milyon dahi etmez. Etmezdi de.

Hem takım bütünlüğüne zarar verecek, hem kurum hiyerarşisine zarar verecek, hem kulüp ekonomisine zarar verecek, hem de 3 kuruşluk kalecilik yapmayacak.

Size kendisi ile mutlu yıllar.

Ama şu net...
İkisinden kurtulduğunda, takımın zincirleri çözüldü.

Mehmet Fatih Yavuz
02.01.2019, 02:48
Bak ekleyeyim...
Burak'ın zararı saha içinde. Yani elle tutulur.
Kendini takımdan üstün görmesi de ayrı bir mevzu ama, Burak'ın oyuna verdiği zarar somuttur.
Çözümü de kolaydır.

Asıl olay Onur'un kovulması.
Zararı tek başına saha içinde değildi.
Herif ne ast tanıyor ne üst.
Hocalarla, s.direktörlerle konuşmaları üslubu.

Soytarılık.. Başka birşey değil.

Gidin müdürünüze ya da patronunuza konuşun bakayım donsuz monsuz diye.
Senin kelleni alacağım falan...
Arkasından konuşun ben varken burada barınamaz diye. Duyurun bilerek.

Onur'un sirki değil burası.

Şunu yapan adamı burada tutmuş geçmiş yönetimleredir asıl sistemim.
Yazıklar olsun kaç senesini şu şarlatan yüzünden heba ettiniz takımın.

Mehmet Cihan Kocaman
02.01.2019, 03:02
Onur'un bozduğu şey sadece huzur değildi.
Hiyerarşi diye birşey vardır kurumlarda.
O olmadığı zaman hiçbir şey çalışmaz.

Malatya maçının ilk yarısında iyi oynadık.
Devre arası o haltı yedikten sonra zaten top oynamamıza fırsat vermeden frikikten aldı topu içeri.

Birden fazla insanın bir arada çalıştığı sistemlerde sadece kişisel beceriler sonucu belirlemez.
Bütünün ne kadar parçası olabiliyor her birey, yardımlaşma, birbirinin hatalarını kapatma, morali bozulanın arkasında durma vs.vs...
Lakin hepsinden önemlisi, atanmış veya seçilmiş farketmez, ast-üst ilişkisini bilmesi, benimsemesi, verilen talimatların uygulanması için çabalaması.
Talimatı beğenmeyebilir kişi.
Ama kurumun faydası için aldığı talimatı uygulamakla yükümlüdür.
Bu hiyerarşi.

Bunu defalarca deldi zat-ı muhterem.
Son maçında da deldi.

Ayrıca sosyal sıkıntılarının yanında, kötü kaleci hemşerim.
Bırak 2-3 milyon euroyu, 1 milyon dahi etmez. Etmezdi de.

Hem takım bütünlüğüne zarar verecek, hem kurum hiyerarşisine zarar verecek, hem kulüp ekonomisine zarar verecek, hem de 3 kuruşluk kalecilik yapmayacak.

Size kendisi ile mutlu yıllar.

Ama şu net...
İkisinden kurtulduğunda, takımın zincirleri çözüldü.
Hocam bir kere o maçta 1. gol haricinde hiçbir golde hatası yok, hepsi yenir o gollerin.
Şota-Hurma olayı çok farklı. Onur o kadar hatalı olsaydı benim tanıdığım iho kovardı zaten, bir futbolcuya boyun eğecek biri değil kendisi. Formayı yere bırakma olayında kale arkasından atlayan taraftarları engellediği için karısına kızına edilen küfürleri hepimiz biliyoruz zaten, taraftarla ilişkisi muhteşem olan her futbolcu orda o duygusal tepkiyi verirdi. En son havaalanındaki karşılıklı küfürleşme olayı da benzer bir durum, zaten bir iki gün sonra gidip o taraftarla barışmıştı. Onur bence hala duygusal davranıyor, bir kalemde silinmeyi kabullenemiyor, yönetim o parayı vermese bile Onur’un zorluk çıkaracağını düşünmüyorum. Eninde sonunda gereken fedakarlığı yapacağını umuyorum. Formunun 2-3 senedir düşüşte olduğuna kesinlikle katılıyorum ama öyle üç kuruşluk kaleci değil gibi yorumlar abartı bence biraz.