PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87

alper*
29.09.2018, 19:36
En kısa zamanda Burak'la birlikte takımdan ayrılırsın inşallah.

Adem Akyüz'
29.09.2018, 19:54
İkinci golde muhtemelen Muslera çıkıp topu alır, üstüne rakibe feyk atardı. Çıkmamasına değil ama karşı karşıya bacak arası yemesine daha çok takıldım ben. En iyi olduğu konuda bu golü yemek yakışmadı kaptan.

Genel olarak maçta iyiydi. İlk golden önce çok önemli 2 kurtarışı var. Yukarıda da söylendiği gibi oyunu hızlı başlatma konusunda daha özverili ve iyiydi bugün.

Oğuz B.
29.09.2018, 20:10
Süleyman Hurma'nın takımı lige çıksa kuklası konumundaki Şota'yı takımın başına getirse ve kaleye de Esteban'ı alsa da bizler de kurtulsak artık hurmanın "eleman"larından.

esra61
29.09.2018, 20:11
Bugün iyiyydin kaptan,ikinci gol hariç ;)

artvints
29.09.2018, 20:13
Bir korner pozisyonu var, topa yetişemedi. Cizgiye yapişmisti yine. Kaleci biraz oyunun içinde olur oyunu takip eder. İkinci gol de cilası oldu.

Soner Albayrak
29.09.2018, 21:18
Uzaktan gelen şutları tehlikeli bölgeye çelmemeyi öğrenemedi bir türlü.

Emre ÖZTÜRK
29.09.2018, 22:57
İkinci golde yine hatalıydı ama ilk gole kadar baya iyi oynuyordu.

omondoles
29.09.2018, 23:23
Uzaktan gelen şutları tehlikeli bölgeye çelmemeyi öğrenemedi bir türlü.

Evet, gol olmadı ama o pozisyonda gol olsaydı kendisine yazılırdı.

Fatih Öztürk
30.09.2018, 01:26
Yediği 2.gol hariç iyiydi evet. 31 yaşına gelmişsin, 11 yıldır süper lig deneyimin var ama karşı yarı alandan ceza alanının hemen önüne 40 metreden top atılıyor sen ise sanki kale ağzında mangal yapıyorsun kılını bile kıpırdatmadın ayıptır be.

Uğur KÜÇÜK
30.09.2018, 07:57
Cok elestirdim ama dun aksam yediği 2. golü saymazsak gayet de iyi bir maç çıkardı.
Bir iki tane de yan topa çıktı ve aldi.
Eski Onur olmasa da zaman zaman o hallerinden kesitler verdi.
Fena değildi kisaca dün akşam.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shagrath61
30.09.2018, 18:10
Seni savunanların başında gelirim, bizim düşünce yapımızda nankörlük ve bir iki maçla adam gömmek yok. Ancak, hatalı gördüğümüz kısımlarını da muhakkak söylerim.

Dün 2. golde çıkabilirdin, çıksan alırdın da topu ... Maçta tek hatan var ve bu gol yememize neden oluyorsa ( tabi buna defans oyuncularının topa koşamamasını da ekliyorum ) biraz kendini eleştirip bu yönünü geliştirmen gerekiyor.

Onun haricinde iyidin eline sağlık Kaptan.

Veysel
30.09.2018, 18:36
Büyük kaptan seninle şampiyonluk kupasını kaldırmadan hiçbir yere gitmek yok

Oğuzhan Fidan
30.09.2018, 18:52
alacaklarının büyük kısmı ödenmeli. iyi bir yardımcı antrenör olmalı çalıştıran. metin aktaşla olacak iş değil alper hoca bile arada gelip çalıştırsa iyi olur ;)

worldmaster
30.09.2018, 18:54
Genel olarak iyi kurtarislar yapti. Ikinci golde bariz cikip almasi gerekiyordu topu. Belki de pereira ve tourenin adamla birlikte kosacagini dusunmus olabilir. Fakat yine de 1. Sinif kalecilerin oyunun ne kadar icinde oldugunu gormeli. Cok geride kaldi bu pozisyonda. Zaten o da hatasinin farkindadir. Daha dikkatli olur umarim bundan sonra.

Yiğit Gayretli
01.10.2018, 08:55
"İkinci golde çıkabilirdin" diyenler refleksif yorum yapıyor.

Topun atıldığı yere, stoper ve bek ikilisine, rakibi kaç metreden önüne aldıklarına ve pozisyonu nasıl bıraktıklarına bakmak lazım.

O golün kale arkası tekrarı falan yok mu acaba...

Harun-61
01.10.2018, 10:20
Allah askina ikinci golde Onur'un nasil hatasi var yahu ??

Oğuz B.
01.10.2018, 13:43
'"Hatası var" bence şu:....' deseler neyse. Gelip leşti, berbattı falan diye kusuyorlar. Tıbbi bir konu. Yapacak bir şey yok.

Fatih Öztürk
02.10.2018, 01:13

Allah aşkına, rakip yarı alandan senin ceza alanının hemen önüne top atılıyor topun oyuncuyla buluşması 5 saniyeyi buluyor aval aval bakıp kale çizgini bile terketme ihtiyacı duymuyorsun daha ne olsun? Yani sırf savunacam ayağına şu ahmakça yenen gole bile kılıf üretenler aslında Onurcuklarını korumuyor sadece kendilerini tatmin ediyor.

Gökhan Balcı
02.10.2018, 01:55
Volkan demireli kaleci olarak hiç sevmem ama şu aniden açılma özelliğini maçlarda çok sık kullanan bir kalecidir. biz buradan belki pek anlamıyoruz ama pereria gibi bir hırs küpü durup dururken neden hız kessin. adam onurun açılacağını açılması gerektiğini düşündüğü için durdu ve nihayetinde gol yedik. pereria denen adam gerçekten riskli pozisyon olduğunu düşünse o herif pereriayı zaten geçemez de hadi geçti diyelim anında indirir :D

Yiğit Gayretli
02.10.2018, 08:33
Allah aşkına, rakip yarı alandan senin ceza alanının hemen önüne top atılıyor topun oyuncuyla buluşması 5 saniyeyi buluyor aval aval bakıp kale çizgini bile terketme ihtiyacı duymuyorsun daha ne olsun? Yani sırf savunacam ayağına şu ahmakça yenen gole bile kılıf üretenler aslında Onurcuklarını korumuyor sadece kendilerini tatmin ediyor.
Koyulaştırdığım kısım baştan aşağı yanlış. O yüzden devam eden cümleler de yanlış.

OrkHun
02.10.2018, 08:49
adam topla yay önünde buluşmuş sonuçta. topun ayaktan çıkış hızına bakıp, adamla aşağı yukarı nerede buluşacağını kestirmesi lazım bir futbolcunun. kaldı ki buradaki ilk yanlış onur'un çıkmaması değil, bizim takım rakip yarı sahada iken onur'un kale sahasında olması. penaltı noktası civarında olması gerekirdi. öyle olsaydı tereddüt etmeden çıkar uzaklaştırırdı.

Yiğit Gayretli
02.10.2018, 08:57
Bu topun ayaktan çıktığı an. Golü yapan Trezeguet, bir oyuncumuzun yaklaşık 2 -ki kendisi de yüzü kalemize dönük şekilde aksiyon halinde-, diğerinin de 4-5 metre gerisinden çıkıyor.

16263

Bu da topun yerle ilk temas ettiği an. Kaleye yaklaşık olarak 40 metre mesafe var.

16264

Onur'a doğru son sürat, iki defans adamımızla birlikte koşan Trezeguet bu pozisyonda "Onur'a oranla" avantajlı durumda. Aksiyonda geç kalan iki oyuncu son umut Onur'a bırakıyor pozisyonu ama top Onur'un akisyon alanının çok çok uzağında ki Onur da "Nasılsa iki defans elemanımla birlikte koşuyor, kucağıma düşecek." düşüncesiyle ceza sahasını terk etmiyor. Çünkü 18'in dışına çıkarsa eliyle müdahale şansını bırakacak ve doğal avantajını kaybedecek. Ama pozisyonu takip eden iki defans elemanımız topun yere ikinci kez sektiği anda takibi bırakıyor. Bu noktadan sonra Onur ceza sahasının üstünde dahi olsa o topa müdahale etme şansı maksimum %50.

Bir defans oyuncusu takibi bırakmaz, BI RA KA MAZ! Topa yetişemeyeceğini anlasan dahi rakibi bırakıp kaleye doğru koşmaya devam edersin. Topun şiddeti azalabilir, kalecin açılmış olsa dahi ıska geçebilir, gelen gol vuruşu kalecine çarpıp yavaşlayabilir.

Eğer şu pozisyonda Onur ceza sahası dışına açılmış olup golü yeseydi, açık konuşuyorum; söverdim... Kötü söverdim hem de...

Eleştirmiş olmak için eleştirmeyin. Kaleci için ceza sahası dışına çıkmak son seçenektir. En sonuncusudur. Bir kaleci iki defans oyuncusuyla birlikte koşan rakibi karşılamak için kalesini 25-30 metre terk ediyorsa da büyük gerizekalıdır.

Oğuz B.
02.10.2018, 10:49
Yiğit Gayretli

Gayet güzel açıklama lakin gereksiz. Uzun yazınca anlayamıyorlarmış. Basitleştirelim.

Kalede Esteban olsaydı suç geri koşamayan iki defans oyuncusunun olurdu.
Kalede Onur varsa suç onundur.

Not: Ortam İholu ve Hurmalı olarak hesaplanmıştır.

emre1985
02.10.2018, 11:17
2. golde Onur hatalıdır. onuru sevenler yok kosamazmıs vs demesın o pozısyonda zaten 6 pasın onunde olması gerekırdı topa vuruldugunda rakıbın 25 adımına onur 5 adım atamıcaksa dıcek bsey yok... kalenın ıcıne gomulmeyı brakmadıkca bızım basımızı daha cok yakar.

Oğuz ZEYTİN
02.10.2018, 11:21
Ne Onur, ne Toure... Kabahat Onazi'de.

Fatih Öztürk
02.10.2018, 11:47
Koyulaştırdığım kısım baştan aşağı yanlış. O yüzden devam eden cümleler de yanlış.

Yanlışmı? Hemen alttaki yorumunda fotoğrafla belgelemişsin işte topun yarı alandan çıktığı an ve rakip oyuncunun topa hükmettiği yerler ortada nasıl bir argümanın arkasına sığınıyorsunuz arkadaş bari gördüğünüzü inkar etmeyin, hatalı deyin geçin işte. 2 defans oyuncusu kalecinin çıkacağını hesap ederek rakip oyuncuyu bırakıyor bunlar aptal oluyor ama kale çizgisini bile terketmeye üşenen kaleci hatasız, ne güzel. Başka?

Yiğit Gayretli
02.10.2018, 11:49
İki defans oyuncusuyla birlikte koşan oyuncuyu karşılamadığı için bir kaleciyi suçlamak. Bilmiyorum...

Fatih Öztürk
02.10.2018, 12:11
Ama bin kere söylendi, kaleci yerini bilmeli. Haftada 3-4 tane amatör maç izliyorum Yiğit, 19 yaşında aylık 2 bin tl'ye oynayan amatör kaleci bile bunları öğrendi. Sen 31 yaşına gelmiş bu ligi yemiş yutmuşsun, bu hatadan çok konsantrasyon eksikliği gibi. Zaten yukarıda da söyledik, genelde iyiydi ama bu tür hatalar defansla arasında koordine olmasını zorlaştırır, bu saatten sonra çalışarak eksiklikler giderilirmi orası muamma.

İ. SARAL
02.10.2018, 12:21
2.golde kesinlikle hatası var beyler, yapmayın ya. Hata, Novak'a kötü pas veren oyuncudan, sonra Onazi'den başlıyor ve Onur'la sonuçlanıyor. Orta sahadaki pozisyonda bir kaleci niye kale çizgisinde bekler? Komedi resmen. Madem çıkmıyorsun kalede bekle bari, belki stoper yetişir, adam düşer vs.

falcon_61
02.10.2018, 12:37
Onur 2. goldeki hatalar zincirinin son halkası. Top ortasahada iken kaleci kale çizgisinin oralarda durmaz. Pozisyondan hariç söylüyorum. Onur'un her zaman yaptığı bir iş bu. Pozisyonda ise çıksa çok çok rahat alacağı pozisyondu. Hatta Pereira da kaleciyi işaretiyle çıkması için uyarıyor. Onur da zaten ilk başta depara kalktı ancak hızına güvenmedi sanırım tekrar durdu. Dikkatli gözler kaçırmayacaktır.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
02.10.2018, 15:43
Onur 2. goldeki hatalar zincirinin son halkası. Top ortasahada iken kaleci kale çizgisinin oralarda durmaz. Pozisyondan hariç söylüyorum. Onur'un her zaman yaptığı bir iş bu. Pozisyonda ise çıksa çok çok rahat alacağı pozisyondu. Hatta Pereira da kaleciyi işaretiyle çıkması için uyarıyor. Onur da zaten ilk başta depara kalktı ancak hızına güvenmedi sanırım tekrar durdu. Dikkatli gözler kaçırmayacaktır.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her zaman yaptığı ileri-geri, kararsızlık yüzünden. Yan toplarda da çok yapıyor bunu.

Emre Veli
02.10.2018, 17:00
yan topları kötü dediler (ki kötüdür) ve öne sürdükleri muslera, geçen hafta elinden top kaçırarak rezil bir gol yedi. (ligin en kötü 2. yan top kalecisi)

kendisinden daha iyi bir kaleci olduğunu öne sürdükleri ciddi manada kova harun bu sene avrupa ligde net bir şekilde 5-6 civarı direkt kendi hatasından goller yedi. ( zamanlama, pozisyon bilgisi, takibi açısından ligin en kötü kalecisi)

kaleci kıyaslamaları yaparken özellik anlamında onur'un en kötü o diyebileceğiniz tek olayı herhalde frikiklerdir. hiç bir zaman bu takımın direkt problemi olmadığı için kendisine dair meseleler çok fazla ilgimi çekmiyor.

adamlar son sürat üstüne gelen ve top avantajı elinde olan rakibi neden 30 metrede karşılamadı diyor yav. 30 metrede aşırtmayla o golü yeseydi şey derdiniz... hmmmm evet kova. gülüyorum burada ve twitter'da harun'a, musleraya volkana güzelleme yapıp ''yav kalede de kaleci var yavvvvvvvv'' deyip onur'a takana. benim bildiğim onur, bizi hiç bi şekilde zirve yarışından ve kupadan etmedi. ama sizce etmiştir etmiştir:d

beratika
02.10.2018, 22:14
Gerçekten seni insan olarak çok seviyorum, televizyona çıkınca abim televizyona çıkmış gibi hissediyorum. İnşallah eskisinden de iyi olursun ama geçenki "profesyonel olacağım" açıklaman doğru muydu, ona üzüldüm açıkçası.

Furkan Özdem
02.10.2018, 22:29
Onur Trabzonspor için fedakarlık yaptıysa taraftar da Onur için fedakarlık yaptı, her zaman destek oldu. Yaşadığı büyük sakatlıklarda hep yanında olduk savunduk. Hala taraftarın genel olarak en sevdiği oyuncudur kendisi. Ancak kendi de farkındadır performans olarak eski Onur değil. Önceden değişik bir güven veriyordu. Kalemizdeki tehlikeli pozisyonlarda "Onur kurtarır" güveni vardı. Gol yersek de Onur'un yapacağı bir şey yoktu zaten diyorduk. Şu an malesef o halinden uzak. Bu gerçek ortadayken hatalı goller yediğinde taraftar tepki gösterdi diye ergen triplerine girmesi yakışmıyor. Son zamanlardaki performansına bakarsak ilk hataları değil malum.

yasinylmz
03.10.2018, 01:17
Onur eski onur degil artik olmasida mumkun degil hem fiziken yasadigi sakatliklar hem yillarin getirdigi psikolojik bunalim... Ne olursa olsun zamani geldiginde guzel bir jubile ile futbolu bizde biraksin ama o an gelene kadar onura bagli kalmayacak sekilde bir kaleci bulmamiz ya da yetistirmemiz gerek. Bu sezonda bir sekilde onur ile gececek en azindan esteban yerine hakan gibi bir kalecimiz olsaydi keske. Burada ki esas sorun onur degil onun yedegi..

shagrath61
03.10.2018, 17:03
Kaleci Antrenörümüz Metin Aktaş iken, ne Onur iyi bir performans sergileyebilir ne de alttan gelen kaleciler bir ışık verebilir.

Balık baştan kokar beyler.

İlker Yazıcıoğlu
03.10.2018, 17:05
Gerçekten seni insan olarak çok seviyorum, televizyona çıkınca abim televizyona çıkmış gibi hissediyorum. İnşallah eskisinden de iyi olursun ama geçenki "profesyonel olacağım" açıklaman doğru muydu, ona üzüldüm açıkçası.

Az bile demiş, adamın anasına sövmedikleri kaldı...
Hoş, onu da yapıyorlar, siliyoruz mesajları...
Para almadan da oynuyor, niye uğraşsın bu taraftarla?

artvints
03.10.2018, 17:37
Yediği son 4 golun hepsinde irili ufaklı hataları var bana göre. Ama alanya maçından beri kurtariş da yapıyor.

beratika
03.10.2018, 20:23
Az bile demiş, adamın anasına sövmedikleri kaldı...
Hoş, onu da yapıyorlar, siliyoruz mesajları...
Para almadan da oynuyor, niye uğraşsın bu taraftarla?

İyi de biz de onu diğer profesyonel futbolcular gibi sevmedik ki Trabzonsporlu diye sevdik.

Kendi de aynı taraftarlar gibi bazen sinirleniyor, söyleniyor. Kendisini eleştiren ama onu seven taraftarların olduğunu da bilmeli.

İlker Yazıcıoğlu
03.10.2018, 20:41
İyi de biz de onu diğer profesyonel futbolcular gibi sevmedik ki Trabzonsporlu diye sevdik.

Kendi de aynı taraftarlar gibi bazen sinirleniyor, söyleniyor. Kendisini eleştiren ama onu seven taraftarların olduğunu da bilmeli.

Öyle abiciğim, zaten onu sevenler çoğunlukta olduğundan kalıyor zaten...

Onur'un performansı konusuna girmeyeceğim, eski performansında değil, doğru ama yine de en iyi 2-3 kaleciden biri.
Zaten ligin en çok kurtarış yapan kalecisi...

Ayrıca, kalesine en çok şut çekilen takım da biziz bu arada...

Onur'u sevmeyen arkadaşların takıntısı var, hoş sevenlerin de takıntısı var, o da ayrı...

Ama kaleci antrenörü olarak umarım bize ileride faydalı olur...

artvints
03.10.2018, 21:48
yediğimiz son 4 golün hepsinde irili ufaklı hataları var.

BERBATOV61
04.10.2018, 09:51
şu profesyonellik için geç kaldın biraz umarım devre arası bu fikirlerini hayata geçirir ve yoluna devam edersin. Lig de senin yarı maaşının altına oynayan senden daha iyi performansı olan en az 4-5 isim çıkar buna rağmen hatalı yediğin golden sonra kime neye atar yaptın anlamadık. Heralde takımın kapitanının morali bozug demiyeceğiz bu seferde

Emre Veli
07.10.2018, 20:59
orada bini aşkın taraftar var ve sana onur takımı buraya getir diye bağırıyor! neden gidip de iki alkışlamıyorsunuz, alkışlamıyorsun? iki olumsuz tezahürat alınca her şey unutuluyor mu?

Sefa
07.10.2018, 21:06
O penaltı golü yenmez!

DeAgLeMaNyAq
07.10.2018, 21:09
Güzel iki kurtarış yaptı yan toplarda da fena sayılmazdı. Çok ciddi pozisyonlar vermesek de maçı gol yemeden tamamlayamaması üzücü. Ama şu da bir gerçek ki maçları gol yemeden tamamlamak eskisi kadar kolay değil...

İ. SARAL
07.10.2018, 21:14
Bugün beğendim, umarım böyle devam eder.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
07.10.2018, 21:16
Bugün ben de beğendim.
Böyle devam ettikçe, bizim gibi seni eleştirenleri performansinla susturursun Onur kardeşim..

Sen hep böyle oynamaya devam et.
Ben her hafta seni tebrik etmekten gocunmam.

ozturk
07.10.2018, 21:21
Bugün iyiydi

DeAgLeMaNyAq
07.10.2018, 22:35
orada bini aşkın taraftar var ve sana onur takımı buraya getir diye bağırıyor! neden gidip de iki alkışlamıyorsunuz, alkışlamıyorsun? iki olumsuz tezahürat alınca her şey unutuluyor mu?

Alkışlama olmuş diyorlar ama sevinç gösterisi olmaması çok normal cenazemiz var...

Sefaenes
07.10.2018, 22:37
O penaltı golü yenmez!

buna çok güldüm

esra61
07.10.2018, 22:44
Bu akşam iyiydin Kaptannn.

Adem Akyüz'
07.10.2018, 23:32
O penaltı golü yenmez!Hiç o tarafa atlanır mı orda ya? Yüzde yüz hatalı.

artvints
07.10.2018, 23:45
Hiç o tarafa atlanır mı orda ya? Yüzde yüz hatalı.
ironi yapmışsın ama başka tarafa atladığını görmüyoruz zaten. adam topa vurmadan bırakıyor kendini sağına her zamanki gibi.

David_LuiZ4
08.10.2018, 01:01
Eleştirmek için eleştirmeyi bırakalım..Penaltı kurtaramadı erken yattı geç kalktı diye kaleci eleştirilmez!

Bu akşam savunma arkasına atılan toplara çıkışı hava hakimiyeti ve köşeye giden 2 topa uzanışıyla harikulade bir performansı vardı...

ilelebeTS
08.10.2018, 01:15
Onur zaten geç form tutuyor. 7-8 haftadan sonra performans yükseltiyor.

Faik Yılmaz
08.10.2018, 08:02
Adam penaltıdan gol yedi yahu inanılır gibi değil..... !!!!!!!

2-0 İken kurtardığı topuda halı saha kalecileri bile tutardı zaten :)

Yiğit Gayretli
08.10.2018, 08:14
Devam Onur, devam... Eline sağlık.

İlker Yazıcıoğlu
08.10.2018, 09:04
Devam kaptan...

Oruç
08.10.2018, 09:07
Kaptan iyi oynadı dün. Böyle devam inşallah.

Yiğit Gayretli
08.10.2018, 10:38
Şunu yazmayı unutmuşum; dün akşam uzun zaman sonra ilk defa Onur'un "uçarken" gördüm. Dizlerinin eski atletizmini törpülediğini düşünüyordum ama dün sanki hiç de öyle değilmiş gibi uzandı sağına doğru.

Umarım bu hareket öz güven olarak da onu kendine getirir.

emrahtuna
08.10.2018, 12:14
dün çok iyi bi maç çıkardı..penaltıdan beklentimiz yok zaten en son çıkardığı penaltı benim hatırladığım liverpool maçı joe cool un kiydi :)

Yiğit Gayretli
08.10.2018, 13:36
Bir kaleci düşünün;

-Refleksleri muhteşem
-Ceza sahası dışındaki tehlikeleri anında sezip kalesini terk edebiliyor
-Çok atletik
-Top sektirmiyor
-Duran toplarda kusursuz pozisyon alıyor ve kusursuz baraj kurduruyor
-Yan topları afedersin armut gibi topluyor
-Tam bir penaltı canavarı
-Karşı karşıya pozisyonlarda bir dünya markası zaten
-Ayakları harika, asla pas hatası yapmıyor. Vurduğu her top adrese teslim gidiyor.
-Eliyle muhteşem oyun kuruyor

Evet arkadaşlar Buffon'dan bahsediyoruz.

Aydın Tiryaki
08.10.2018, 18:45
dün çok iyi bi maç çıkardı..penaltıdan beklentimiz yok zaten en son çıkardığı penaltı benim hatırladığım liverpool maçı joe cool un kiydi :)

Yanlış hatırlamıyorsam Elazığ maçında da çıkarmıştı. 3-4 sene geçmiş olabilir tam hatırlamamakla birlikte :) .

Oğuz B.
08.10.2018, 19:21
İnsan avına çıkan elemanlar baltalarını bu hafta da gömmek zorunda kaldı.

beratika
08.10.2018, 21:26
Kaptan takımı da alıp Konya'ya Ünal hoca'ya taziyeye gitseydiniz keşke :/

emre6117
08.10.2018, 23:56
Yanlış hatırlamıyorsam Elazığ maçında da çıkarmıştı. 3-4 sene geçmiş olabilir tam hatırlamamakla birlikte :) .

2 haftadır yan topları da topluyor.maşallah var.umarım böyle devam eder.yanlış hatırlamıyorsam 2011de yaşadığı ilk sakatlık yan topa çıkarken olmuştu.bor fobi oluşmuş da olabilir kimbilir

Oğuz B.
22.10.2018, 18:45
https://pbs.twimg.com/media/DqHkIzKWoAEyYb6.jpg

Cem Balcı
22.10.2018, 19:46
200. maçın hayırlı olsun kapo.

Uğur KÜÇÜK
22.10.2018, 23:27
Yan toplara cikmaya devam et.
Demek ki isteyince oluyormuş.
Bravo kaptan.
Böyle oynamaya devam et, kimse ne aldığın parayi konuşur, ne de seni yuhalar maçta.

Calismaya devam.

Oruç
23.10.2018, 08:42
Kaptan iyi oynadı dün. Böyle devam inşallah.

Kaptan devam ediyor. Maşallah.

Samet Berber
23.10.2018, 09:08
Toparlamaya başladı gibi umarım böyle konsantre şekilde devam eder.

DeAgLeMaNyAq
27.10.2018, 21:04
2 net pozisyonu önledi. Doukara ölü noktaya bir vuruş yapsa da bir adım sağda olsaydı topu tutabilirdi lâkin ondan ziyade rakibe basmaktan aciz oyuncularımıza pay çıkarırım...

Oruç
27.10.2018, 21:07

İ. SARAL
27.10.2018, 21:12
2-3 tane geç kaldığı veya tereddüt ettigi pozisyon oldu hepsini kurtardi. Şanslı olmasaydi şu an sovuyorduk kendisine.

Ozan Yılmaz
27.10.2018, 21:27
İyi oynadı bu maç.

serdaracıl
27.10.2018, 21:27
Teşekkürler

artvints
27.10.2018, 21:31
o mesafeden gol yiyorsan iyi yer tutmamışsın demektir. öyle mermi gibi şut değildi.

Ali İhsan
27.10.2018, 21:34
o mesafeden gol yiyorsan iyi yer tutmamışsın demektir. öyle mermi gibi şut değildi.

Kötüyken kötü diyelim de, önü kapalıyken çekilen ve yerden sekerek tam köşeye giden bir top için kaleciye de suç bulmayalım

Oruç
27.10.2018, 21:36

Biraz daha zorlayabilirsin.

artvints
27.10.2018, 21:40
Kötüyken kötü diyelim de, önü kapalıyken çekilen ve yerden sekerek tam köşeye giden bir top için kaleciye de suç bulmayalım
o mesafeden önü kapanmaz kalecinin, kaleyi kaybetmiş işte sola çok yakın duruyor. aynı golü edouk'tan yedi. kötü oynadı demedim hatalı gol yedi.

Sefaenes
28.10.2018, 18:33

ya dünya nin en iyi kaleciler yedikleri goller acaba sana göre yedikleri golleri yememeleri gerekir. Ya biliyoruz Onura düşmanlığıniz Iho zamanında başladı birkere tşk edin kötü oynadığı maçlarda tmm da iyi oynadığı maçta bir bok bulmak için uğraşmayın. Onur da elimizde iyi kaleci yok gelene kadar Onura istesenizde istemeseniz de Kale de göreceksiniz

omondoles
28.10.2018, 20:21
Yediği gole kulp bulmayın Allah aşkına. O mesafeden gol mü yenir?

Adem Akyüz'
29.10.2018, 11:58
Göztepe maçında yediği hatalı gol ve gelen tepkiler performansını bir tık daha yukarı çıkartmış kaptanın. Yine maç içinde hataları oluyor(yan top) ancak yaptığı net kurtarışların sayısı arttı.

Fatih Çelik
30.10.2018, 22:50
40 metrenin altında her uzaktan şutta yürekler ağza gelirken tartışılması abes yerine çok net kaleci lazım.

DeAgLeMaNyAq
04.11.2018, 20:58
Kaptanın emeklerine yazık oldu...

Oruç
04.11.2018, 21:06
Onur düşmanları için zor bir gece.

Devam kaptan.

Oğuz B.
04.11.2018, 21:14
O kadar emin olma usta. Az sonra biri çıkar "o top oraya çelinir mi yauvv nerede benim tombikto Esteban'ım" der.

Onur düşmanları için zor bir gece.

Devam kaptan.

İ. SARAL
04.11.2018, 21:27
Helal bugün cok iyiydi.

Vkgz
04.11.2018, 21:27
2 puan kaybolmuş adamlar buraya onuru övmeye geliyor Allah akıl fikir versin

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz B.
04.11.2018, 21:29
Onur olmasa 3 puan kaybolacakdı. İnsanları rahat bırakın. Ayrıca senin daha çok ihtiyacın var.

Oruç
04.11.2018, 21:31

Aldığın 1 puanda Onur’un katkısı var. Kaybettiğin 2 puanın sorumlusu ÜK denen maaşlı eleman. Önce bunu anlamak gerek.

TUNCAY HİÇYILMAZ
04.11.2018, 22:13

Golüde Onur atmalıydı haklısınız

Turgay Atalay
04.11.2018, 22:15
Onur olmasa son 3 haftada 3 puan da alamazdik. Adama hakkini vermek bu kadar zor olmamali.

İlker Yazıcıoğlu
05.11.2018, 09:22
Bravo kaptan...

Aynen devam...

alper*
05.11.2018, 09:36
Performansında yükselme var.

Harun-61
05.11.2018, 11:14
Yan toplari hep aldi, bravo...

yalniz kankasi'nin durumu bakalim onu ne kadar etkileyecek ?

Faruk BERBER
05.11.2018, 11:15
Göztepe maçından beri çok iyi, nazar değmesin.

Adem Akyüz'
05.11.2018, 22:29
Göztepe maçında yediği hatalı gol ve gelen tepkiler performansını bir tık daha yukarı çıkartmış kaptanın. Yine maç içinde hataları oluyor(yan top) ancak yaptığı net kurtarışların sayısı arttı.Aynen devam ediyor Kaptan..

sasone
05.11.2018, 22:45
Kaptan olduğu günden beri takımda huzur yok,kimseye sormadan kaptanlık teklif ettiği kankasına bir söz geçirebilseydi bari.

Mehmet Fatih Silik
06.11.2018, 13:23
Emeklerine yazik oldu gercekten. Bu Bursa bize gol atamaz diyordum ama olmadi...

Sefa Toyer
06.11.2018, 15:01
Sen çok başkasın kaptan.

Jackdaniels
08.11.2018, 09:43
Motivasyonu yükselince performansıda arttı tebrikler kaptan lakin şu ayak ve yan top sorununa çalış lütfen.

TSelif
08.11.2018, 11:25
Emeklerine yazik oldu gercekten. Bu Bursa bize gol atamaz diyordum ama olmadi...

Bursa'nın niyeti de yoktu zaten. Adamları öyle iştahkandırdık ki yaptığımız değişikliklerle ... neyse :)

Faik Yılmaz
08.11.2018, 13:42
3-4 hafta önce Onur'da linç edilmişti.....

Bir kısım arkadaşlara kalsa şu anda Onur Paf takımında olmalıydı.....

Gariptir şimdi herkes övgüler düzüyor O'na....

Faruk BERBER
08.11.2018, 13:43

Ligde bize gol atamayacak takım yok bence :)

Mehmet Fatih Silik
08.11.2018, 14:00
Ligde bize gol atamayacak takım yok bence :)

O potansiyel her takimda var dostum :)

Faruk BERBER
08.11.2018, 14:02
O potansiyel her takimda var dostum :)

Başakşehir'de yok, adamlar 4 gol yedi sezon başından beri :)

11 maçın 8'inde kaleyi gole kapattılar.

Mehmet Fatih Silik
08.11.2018, 16:00
Başakşehir'de yok, adamlar 4 gol yedi sezon başından beri :)

11 maçın 8'inde kaleyi gole kapattılar.

Yok hayir bize gol atabilecek takimlari demek istedim :)

Vkgz
09.11.2018, 20:45
Gitsen ne güzel olur artık yetmez mi kazandığın para. bıktık şu yaşta amatörce hareketlerinden adamın açısı yok ama gol atıyor niye Kale boş

Gelin bakalım fanları Savunun aşkınızı

ihsan candas
09.11.2018, 21:08
bük kaptan,adam,adam,adam...

Sefa
09.11.2018, 21:18
Kredi bitti.. Bu paralara böyle rezillik olmaz.. Sevgimiz de bitmesin istiyorsan ya toparlan ya da yolları nazikçe ayıralım..

fernandez
09.11.2018, 21:24
artık oynamamalı.

Mustafa YILMAZ
09.11.2018, 21:31
bugün kaleyi boş bırakıp orta sahaya bir adam daha koysaydık çok daha iyi olurdu.

Fatih Çelik
09.11.2018, 21:38
40 metrenin altında her uzaktan şutta yürekler ağza gelirken tartışılması abes yerine çok net kaleci lazım.

Güle güle...

Ogün'
09.11.2018, 21:40
Ligin en kötü kalecisi

Sefaenes
Bu maça kadar hep savundum seni ama bu maçtan sonra kadro dışı kalmalısın resmen bitirdin ismin kadar onurun varsa istifa edersin. Burak için oynayamazsın

Mehmet Fatih Silik
Biri bana bunu aciklasin abi ALLAH rizasi icin. Kafayi yiyecegim. Gecen mac harikalar yaratan birisi bu hafta nasil bu kadar kötü bir performans gösterebilir???

Soner Albayrak
09.11.2018, 21:51
Kaptan sezon sonu güzelce ayrılalım. Bu işin sonu kötüye gidiyor.

DeAgLeMaNyAq
09.11.2018, 21:58
Göztepe maçının ardından müthiş bir çıkışa geçmişti. Bu maçta ise asla sabote olaylarını düşünmesem de büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Burak ve Onur'un gitmesiyle şampiyonluğa oynayacağımız düşünülüyorsa hemen sözleşmeleri fesh edilsin. Ama keşke her şey bu kadar basit olsa...

batuhan249
09.11.2018, 22:00
Acil defollll
Rakip ceza sahamızda 8 kez buluşmus topla
5 i gol olmuş birinide huseyin kalenin icinden cıkarmiş
Biz 23 kez bulusmuşuz gol atamamısız
Resmen burak ıçın maçı sabote ettin

Semih AYDIN
09.11.2018, 22:03
Git.

Ogün YAZICI
09.11.2018, 22:04
Göztepe maçının ardından müthiş bir çıkışa geçmişti. Bu maçta ise asla sabote olaylarını düşünmesem de büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Burak ve Onur'un gitmesiyle şampiyonluğa oynayacağımız düşünülüyorsa hemen sözleşmeleri fesh edilsin. Ama keşke her şey bu kadar basit olsa...

Belki şampiyonluğa oynamazsın ama yıllık 50 milyon tl yükten kurtulursun

"Bu takımın üzerinden dozer geçmiş "
Süleyman Hurma

Manu61
09.11.2018, 22:06
Kendisinin yerinde olsam kazandığım paradan dolayı utanırdım.

Faruk BERBER
09.11.2018, 22:08
Kalede durmasaydın da 5 yiyecektik.

castillo61
09.11.2018, 22:08
Hakan Arıkan dönemi hariç 4 yıldır kalemiz boş.

Fatih Çelik
09.11.2018, 22:09
Hakan Arıkan dönemi hariç 4 yıldır kalemiz boş.

Fabri Fulham'da oynamiyorsa kiralık alacaksin bu kadar basit

Ogün YAZICI
09.11.2018, 22:12
Hurma bu kanserli hücreyi temizlemek istedi ama kendi canından oldu resmen. Nasıl birşey bu ki adama değen yanıyor. Futbolu bırakmak istiyorum diyordu devre arası bıraksın.

Ya bu sadece Hurma olayı değil
Otoriteyi bu kadar çürüten başka bir camia yok

Bir twitter kazanı var futbolcunun yönetim karşısında elini guclendiriyor.

Bu düzende futbolcunun eli kuvvetli
Klubu çiftlik gibi kullanıyor
İster sözleşmeyle tehdit ediyor
İster sahada sabote ediyor
İster tesislerde hegomanya ilan ediyor

Yazık

Tuğrul
09.11.2018, 22:12
Onur'un takımı sabote ettiğini düşünmüyorum keza yababilecekleri bu.

Esas suçlu olan onu iyi bir kaleci addeden, dokunulmaz veren taraftardır.

Hali ile takke düştü, kel göründü.

Her zaman ifade ettiğim gibi Fundamental özellikleri kısıtlı olduğundan : Yan toplar, pozisyon bilgisi, top tekniği rezalet.

Dahası fiziki olarak da bir kaleci için kısa ve şişman.

Atıyorum bir Rüştü ve Barthez gibi atik ve hızlı olsa bu yönü telafi edilebilir ama yok bu zaafı örtülmüyor

Ogün YAZICI
09.11.2018, 22:15
Maç sonrası Sosa Olcay Toure taraftardan özür dilemeye gitti

Onur gitti mi ?

Başka sorum yok

castillo61
09.11.2018, 22:15
Fabri Fulham'da oynamiyorsa kiralık alacaksin bu kadar basit

Fabri oluyorsa ne ala, Boffin'e bile fitim.

DeAgLeMaNyAq
09.11.2018, 22:20
Belki şampiyonluğa oynamazsın ama yıllık 50 milyon tl yükten kurtulursun

Aynı fikirdeyim ama o zaman bütün yüksek maaşı oyuncular için aynı muameleyi yapacaksın kimseyi ayırmayacaksın...

Ogün YAZICI
09.11.2018, 22:22
Aynı fikirdeyim ama o zaman bütün yüksek maaşı oyuncular için aynı muameleyi yapacaksın kimseyi ayırmayacaksın...

Performans /fiyat oranına bakarım
Tabi ki kişiyi kişiden ayırırım

Ligde Onur kadar kazanan kaç kaleci var .Ama ligin en kötüsü.

Ogün YAZICI
09.11.2018, 22:26
Twiterda görüntü mevcut
Maç sonu Onur'u saha içine girip karşılayıp soyunma odasına kadar peşinden ayrılmayan iki kişi var
Biri Zeki Yavru

Bu klubün paralarını yıllardır kimlerin carcur ettiğini iyi bilin

Zeki Yavru'yu bu klübe aldıran malum.kisidir tamam ama en az onun kadar destekçilerini de unutmayın

Zekiyi klübe aldırmadığımız günler Abdulkadir'in dugunu var.Dügünün kimin olduğunu tam hatırlamıyorum.Basina foto düşüyo.Zeki sağında Burak solunda Onur.

Bir kişi bunlara tepki göstermedi ama

fincher
09.11.2018, 22:37
Defans sıçmış,hala Onur diyonuz...

fincher
09.11.2018, 22:37
Rabotnicki maçı?
Git Süleyman Hurma'ya sor o maçı...

artvints
09.11.2018, 22:53
kafa çalışmıyor gençlik ateşi de sönünce geriye adamlık kaldı.

alper*
09.11.2018, 22:58
Derhal bu takımla ilişkisi kesilmeli.

esra61
09.11.2018, 22:58
Çok sevmiştik oysa ki,yolun sonu.Hoşça Kal...

alper*
09.11.2018, 22:59
Kaleyi 6 şut buluyor. 5'i gol.

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2018, 23:00
Burak'ın kale versiyonu işte.
Bitik...
1-2 maç birşeyler yapıyor görünür.
Sonra gene yumurtlar.

Alıştık.

Zamanında kesilmeyen her kangren kol sıkıntı ...

İlk golü tekrar izledim şimdi.
Onazi hatası var tamam da, Onur'un yediği gol gol mü?
Sol ayaklı adam sağ ayakla, açısı yok, sağ tarafını bomboş bırakmış.
O kadar ki kalenin ortasına giden top gol oldu.
Çaprazdan. Çıkışından yatışına.

Bitik işte.

fincher
09.11.2018, 23:04
Geçen hafta Burak az bile yapmış taraftara.Zaten hiç bozulmadım taraftara yaptığına,sadece hocaya hareketine kızdım.
Bu taraftarın hakettiği hareket geçen hafta Burak'ın yaptığı harekettir...

batuhanTs
09.11.2018, 23:06
sabote ediyor diyenler zaten boş konuşuyor abartmaya gerek yok

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2018, 23:10
Sabotesini bilmem.
O kadar bitik ki sabote ihtimalinden çok daha büyük ihtimal artık kötü kaleci olması.
Ha o karakter var mı?
Hurma - Şota zamanı gördüklerimiz mümkündür dedirtir.

1. ve 3. gol hatalar zincirinde Onur da listede.
İki topu da tutması lazım.
Zaten 1. golü tutamıyorsa Onurluk bir iş kalmamış demektir.
Bunun dışında zaten bir iş yaptığı yoktu ki!!!

Ahmet Kara
09.11.2018, 23:13
yediğimiz ilk gölü izledikçe çıldırıyorum. tamam onazi çok büyük hata yapıyor da kardeş sen nabıyon.

David_LuiZ4
09.11.2018, 23:15
Rekabetin olmadığı yerde başarı olmaz..Bakınız Avcı Volkan Babacan'ı kesti yerine Mert oynuyor hiç de sırıtmıyor..Sırıttığı an kesik yiyeceğini biliyor..

Onur'un rekabet edeceği bir yedeği olmadığı gibi futbola doymuş bir kaleci..Kendi ağzıyla bunu söylüyor zaten..

omondoles
09.11.2018, 23:18
Bizim millet işin kolayını hemen bulur. Hain der çıkar işin içinden. Adam yıllardır kötü.

fincher
09.11.2018, 23:19
Sabotesini bilmem.
O kadar bitik ki sabote ihtimalinden çok daha büyük ihtimal artık kötü kaleci olması.
Ha o karakter var mı?
Hurma - Şota zamanı gördüklerimiz mümkündür dedirtir.

1. ve 3. gol hatalar zincirinde Onur da listede.
İki topu da tutması lazım.
Zaten 1. golü tutamıyorsa Onurluk bir iş kalmamış demektir.
Bunun dışında zaten bir iş yaptığı yoktu ki!!!

3-4 haftadır gayet iyiydi,ne zaman bitik oldu.Son 3 maçta aldığımız 3 beraberliği de Onur sayesinde kurtardık.Gayet de formundaydı son haftalarda.Bitik deyince sanki haftalardır berbat maçlar çıkarıyor.Ne zaman bitik oldu?

Cengiz Çubukcu
09.11.2018, 23:22
Şu maçta yenilen gollerde en az suçlanacaklardan birisi onur iken linç ediliyor, haksızlığın daniskasi

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2018, 23:22
3-4 haftadır gayet iyiydi,ne zaman bitik oldu.Son 3 maçta aldığımız 3 beraberliği de Onur sayesinde kurtardık.Gayet de formundaydı son haftalarda.Bitik deyince sanki haftalardır berbat maçlar çıkarıyor.Ne zaman bitik oldu?
Son 3 senede toplasan iki elin parmakları kadar maçta top oynadı.
Bunlardan 3 ü son maçlara denk geldiği için fikrim değişmez.

Bunu bugün söylemiyorum.

Geçen sene ligin ilk 10 kalecisi arasına giremez dedim.
Bu sene güncelliyorum, ligin en kötü 3 kalecisinden biri.

Özellikleri belliydi, onlar da sakatlık, yaşlılık bitti.

Tekrar söylüyorum, bu bugünün yorumu değil benim adıma.

Yıllardır aynı iddiadayım.

Ayrıca Şota ve Hurma olayında da acil kovulması gerektiğini gene burada haykırdım.

Soytarılıklarına izin verip, yönetimleri ve hocaları hamle yapamaz halle getiriyor tribünlerimiz.

Maalesef....

fincher
09.11.2018, 23:30
Son 3 senede toplasan iki elin parmakları kadar maçta top oynadı.
Bunlardan 3 ü son maçlara denk geldiği için fikrim değişmez.

Bunu bugün söylemiyorum.

Geçen sene ligin ilk 10 kalecisi arasına giremez dedim.
Bu sene güncelliyorum, ligin en kötü 3 kalecisinden biri.

Özellikleri belliydi, onlar da sakatlık, yaşlılık bitti.

Tekrar söylüyorum, bu bugünün yorumu değil benim adıma.

Yıllardır aynı iddiadayım.

Ayrıca Şota ve Hurma olayında da acil kovulması gerektiğini gene burada haykırdım.

Soytarılıklarına izin verip, yönetimleri ve hocaları hamle yapamaz halle getiriyor tribünlerimiz.

Maalesef....
Sen diyosan ki 2011 travmsına rağmen,kötü kadrolara,yönetimlere,hocalara,hakemlere,federasyo na rağmen Onur tek başına bizi zirvede tutmalıydı orası ayrı.Kaptan ama Süperman değil...

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2018, 23:31
Sen diyosan ki 2011 travmsına rağmen,kötü kadrolara,yönetimlere,hocalara,hakemlere,federasyo na rağmen Onur tek başına bizi zirvede tutmalıydı orası ayrı.Kaptan ama Süperman değil...

Bak haksızlık etmemek için şunu da ekleyeyim.
Savunmamız da kötü.

Ama hem Şota-Hurma olayında görülen otorite sarsma alışkanlığı, hem de zaten son derece eksik olan kaleci altyapısı, üstüne de anasının dini kadar maaşı.
Onur'luk bir durum kalmadı Trabzonspor kalesinde.

Şu performansı Akhisar'da oynayan Fatih Öztürk'ten de alırız.

Niye hem idare edilmesi zor, hem maaşı dünyalar kadar adamı besleyeceğim?

En önemli olan şey otoriteyi sarsmalarıdır.
Belirli sayının üzerinde topluluğu yönetmiş olan herkes söylediğimi anlar.

Otoriteyi sarsan kişi altından olsa çalıştırılmaz.

Aydın Tiryaki
09.11.2018, 23:34
1. Gol: Gereksiz yere kaleden çıkıyor Toure zaten rakip oyuncuya yetişmişti. Hadi çıktın neden ayakta kalmayıp yere yatıyorsun? Adam kolayca gol yapıyor. Hatalı.
2. Gol: Hatası yok.
3. Gol: Yaklaşık 35-40 metreden gelen bir frikikte her ne kadar Olcay'ın barajda hatası olsa da top çok geriden sekiyor yine erken yatıyor. Ağır hatalı.
4. Gol: Hatası yok.
5. Gol: Hatası yok.

Sonuç olarak yediğimiz 5 golde 2 büyük hatası var ve bu goller hep kırılma golleri diğerlerini zaten yesen ne olur yemesen ne olur? Miadı doldu artık.

Bırak artık. Sabote olayına hiç girmiyorum böyle bir şey yaptığına ihtimal vermek istemiyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2018, 23:34
Onur'un kalecilik tekniğinde tek üstün yanı bire birde refleksleriydi.
Yıllardır biliriz, yan topları ve topu oyuna sokma kabiliyeti sıfırın altında.

O refleks de artık dediğim gibi sakatlıklar ve yaş yüzünden yok.

Doğuştan gelen refleks yaşla kaybolur. Maalesef doğanın kuralı bu.

Topu oyuna sokma, yan top gibi kabiliyetler altyapı eğitiminiz ile ilgili.
Bunlar kaybolmazlar, öğrenilmişlerdir çünkü.

Bu eğitimler olmadığı için zayıf bu konularda.

Numan Yerlikaya
09.11.2018, 23:35
2. golü atağın başlangıcından itibaren Onur'u dikkatle izleyin başka hiç birşey demiyorum

Vkgz
09.11.2018, 23:36
Adam o adam. Milyonları cukkalayan ama ligin En kalitesiz kalecisi olan adam gibi adam

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2018, 23:38
Adam o adam. Milyonları cukkalayan ama ligin En kalitesiz kalecisi olan adam gibi adam

Kişisel niye algılanır bilmiyorum.

Gerçekten bu paraların verileceği kaleci değil.

Yazık günah..

Kucka-Onur-Burak (Sosa şimdilik lazım) bu adamlara bu paralar verilmez.

Bir de üzerine Burak-Onur ikilisi yönetimi de bozuyor. Otoriteyi sıkıntıya sokuyor.

erolizmts
09.11.2018, 23:41
Onur'a gelene kadar orta saha ve stoperlerin var senin. Kaliteleri nedir bu adamların? Kalecinin önüne koy sağlam savunmanı sonra eleştir. Aksi halde şu takımın kalesinde Neuer de olsaydı bugün yenilgiden kaçamazdın. Kafa topu alamayan stoperin var senin. Nerede pozisyon alacağını bilmeyen başka bir stoperin daha var senin. Yediğimiz ikinci gol nasıl geldi tekrar tekrar izleyin. Adamlar dalga geçer gibi attılar golü. Frikik oluyor baraj kurduruyorsun ama barajdaki adam bildiğin üzerine gelen toptan kaçıyor ve açtığı köşeden golü yiyorsun. Ama niyet farklıysa 5 golde de hatalı Onur'dur.

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2018, 23:42
1. Gol: Gereksiz yere kaleden çıkıyor Toure zaten rakip oyuncuya yetişmişti. Hadi çıktın neden ayakta kalmayıp yere yatıyorsun? Adam kolayca gol yapıyor. Hatalı.
2. Gol: Hatası yok.
3. Gol: Yaklaşık 35-40 metreden gelen bir frikikte her ne kadar Olcay'ın barajda hatası olsa da top çok geriden sekiyor yine erken yatıyor. Ağır hatalı.
4. Gol: Hatası yok.
5. Gol: Hatası yok.

Sonuç olarak yediğimiz 5 golde 2 büyük hatası var ve bu goller hep kırılma golleri diğerlerini zaten yesen ne olur yemesen ne olur? Miadı doldu artık.

Bırak artık. Sabote olayına hiç girmiyorum böyle bir şey yaptığına ihtimal vermek istemiyorum.
1. golde şoka girdik.
3. golde ise ümidimizi kaybettik.

Diğer goller tabela sadece..

Aynen, kırılma anlarında maalesef hatalı.. (tek başına değil. Zincirin sonunda)

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2018, 23:44
Onur'a gelene kadar orta saha ve stoperlerin var senin. Kaliteleri nedir bu adamların? Kalecinin önüne koy sağlam savunmanı sonra eleştir. Aksi halde şu takımın kalesinde Neuer de olsaydı bugün yenilgiden kaçamazdın. Kafa topu alamayan stoperin var senin. Nerede pozisyon alacağını bilmeyen başka bir stoperin daha var senin. Yediğimiz ikinci gol nasıl geldi tekrar tekrar izleyin. Adamlar dalga geçer gibi attılar golü. Frikik oluyor baraj kurduruyorsun ama barajdaki adam bildiğin üzerine gelen toptan kaçıyor ve açtığı köşeden golü yiyorsun. Ama niyet farklıysa 5 golde de hatalı Onur'dur.

Fiyat-performans .....

Stoperlerin maliyeti nedir?

Tekrar ediyorum, Akhisar kalecisi kadar performans verebilen birini, üstelik yönetilmez birini, niye tutuyoruz?

Stoperler iyi değil, tamam...
İyi de takımın bütün stoperleri Onur kadar para almıyor.

Mehmet Fatih Silik
09.11.2018, 23:50
Forma ve eldivenleri yere bıraktığı gün bileti kesilmeliydi...

fincher
09.11.2018, 23:53
Bak haksızlık etmemek için şunu da ekleyeyim.
Savunmamız da kötü.

Ama hem Şota-Hurma olayında görülen otorite sarsma alışkanlığı, hem de zaten son derece eksik olan kaleci altyapısı, üstüne de anasının dini kadar maaşı.
Onur'luk bir durum kalmadı Trabzonspor kalesinde.

Şu performansı Akhisar'da oynayan Fatih Öztürk'ten de alırız.

Niye hem idare edilmesi zor, hem maaşı dünyalar kadar adamı besleyeceğim?

En önemli olan şey otoriteyi sarsmalarıdır.
Belirli sayının üzerinde topluluğu yönetmiş olan herkes söylediğimi anlar.

Otoriteyi sarsan kişi altından olsa çalıştırılmaz.

Kalecin mükemmel de olsa bu akşamki maç 3-0 olurdu.Daha iyisi değil.Ama iyi bir takımla,iyi savunmayla iyi kaleci seni şampiyon yapar,o zaman Fatihle değil Onurla kazanılır maçlar.Bu kadar defans hatasıyla hiç bir kaleci kalıcı başarı sağlayamaz zaten.Muslera iyi kaleci ya niye 4 leyip gönderdik kendisini o zaman.Defans kötüyse,takım kötüyse kaleci bi yere kadar.İyi takım kalesinde bi maçta 6 net pozisyon vermez.Hele de ayağındaki topu vererek.

Bilal Karadeniz
09.11.2018, 23:54
Hala burda onur güzellemeleri yapılıyor ya helal olsun. Elin yabancısı bile cikti özür diledi. Bizim onur beyimiz napti yedi bombok golleri hiç bişe olmamış gibi sahadan ayrıldı. Sanki golleri taraftar zorla yedirdi. Tamam seversin sayarsin bı futbolcuyu ama bu kadar da körü körüne savunmayin. Bu yaptıgi ilk degilki aldığı parayla verdiği performans 10 da 1 bile değilken hala onur savunuluyor. Başkan ve hocanın artık işe el atması lazim. Ligdeki bütün takımlar ilkelerini bize karşı gerçeklestiriyorlar. Hala içim acıyor.

İ. SARAL
09.11.2018, 23:56
1.gol komedi resmen, bir kalecinin bu kadar sacmaladigini uzun zamandir hatirlamiyorum. Çıkması ayri komedi, auta doğru kendini yataga uzanir gibi yatmasi ayri komedi. Aldığı paranin 10 da birini hak etmiyor.

Bilal Karadeniz
09.11.2018, 23:56
Kalecin mükemmel de olsa bu akşamki maç 3-0 olurdu.Daha iyisi değil.Ama iyi bir takımla,iyi savunmayla iyi kaleci seni şampiyon yapar,o zaman Fatihle değil Onurla kazanılır maçlar.Bu kadar defans hatasıyla hiç bir kaleci kalıcı başarı sağlayamaz zaten.Muslera iyi kaleci ya niye 4 leyip gönderdik kendisini o zaman.Defans kötüyse,takım kötüyse kaleci bi yere kadar.İyi takım kalesinde bi maçta 6 net pozisyon vermez.Hele de ayağındaki topu vererek.

Ya sen ne diyon ac yediği ilk golü izle. Bu kadar takım üstünde görmeyin futbolcuları ya ayıptır günahtır.

fincher
10.11.2018, 00:01
Ya sen ne diyon ac yediği ilk golü izle. Bu kadar takım üstünde görmeyin futbolcuları ya ayıptır günahtır.

Size ayıptır günahtır.Sen aç defansının ilk 3 golde nasıl asist yaptığını izle.Golcünün karşı karşıya dışarı attığını,bütün takımın rakibin kalecisinin üstüne üstüne şut vurduğunu izle.Sen ne diyon?

Bilal Karadeniz
10.11.2018, 00:03
Size ayıptır günahtır.Sen aç defansının ilk 3 golde nasıl asist yaptığını izle.Golcünün karşı karşıya dışarı attığını,bütün takımın rakibin kalecisinin üstüne üstüne şut vurduğunu izle.Sen ne diyon?

Önce yazdığımi anla ben burda hangi futbolcu köru körüne savunmusum. Sana bin lafta söylesem sen onurumuzsun dersin hadi eyvallah.

erolizmts
10.11.2018, 00:10
Fiyat-performans .....

Stoperlerin maliyeti nedir?

Tekrar ediyorum, Akhisar kalecisi kadar performans verebilen birini, üstelik yönetilmez birini, niye tutuyoruz?

Stoperler iyi değil, tamam...
İyi de takımın bütün stoperleri Onur kadar para almıyor.

Parayla alakalı bir durum değil ki bu. O mantıkla gidersek stoperlere de Onur'un aldığı parayı verelim, o zaman savunmamızdan adam geçmez mi diyeceğiz?

Eğer kulüp Onur'dan daha iyisini alacaksa satsınlar bu adamı o da kurtulsun onu abartılı şekilde eleştirenler de. Lakin tekrar yazayım, Neuer'i de koysan kalene önünde oynayan adamlar belli. Hiçbirşey değişmez.

fincher
10.11.2018, 00:24
Önce yazdığımi anla ben burda hangi futbolcu köru körüne savunmusum. Sana bin lafta söylesem sen onurumuzsun dersin hadi eyvallah.
Bence sen kendi yazdığını anla önce.Sana körü körüne savunuyorsun diye bir suçlamada da bulunmadım,ama körü körüne bir adamı gömüyorsun.İkisi birbirinden farklı şeyler değil.Şu mağlubiyetin bütün faturasını Onur'a çıkarırsan körü körüne futbolcu karalamak olur bu.
Kimsenin kimseyi takım üstünde gördüğü falan yok,ama bu akşamki defansın saçmalamalarını,golcülerin kaçırmalarını,bu maçtak tüm tuhaflıkları görmeyip 5-0 ı Onur'un üzerine yıkanın iyi niyetinden şüphe ederim...

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2018, 00:37

Niye ???
Alanya kaç pozisyon verdi bize?
Antalya?
Göztepe?

Hatta A.gücü?
Hatta bugün kaç pozisyon kurtardı rakip kaleci?
Bizim maçlardan bahsediyorum.

Madem 5-6 pozisyon verince gol yeniyor niye olmamış?

Kalecinin üzerine vurmuşuz değil mi?
Hepsini üzerine vurmuşuzdur.
Veya çok uzaktan denemişizdir.

1. Gol kalecinin üzerine vuruldu, kıçını devirip yere uzanmaması lazımdı.
Bak adam Ekuban'ın topunu nasıl çıkardı?
Rodallega'nın topunu? (ters ayakta beklenmedik anda yakalanmasına rağmen)

Bu nasıl iş 6 top kaleye geliyor, sonuncusunu çocuk çıkarmasa o da kalede. Çünkü o pozisyonda da direk yere devrildi.
6 kaleyi bulan top, 6 sıda içerde..

Biz 10 tane pozisyon buluyoruz yahu bazen.. Nasıl olmuyor bu iş?
Ya da bizde nasıl gol oluyor bu iş hep?

O yüzden diyorum ... Ligin en kötü 2-3 kalecisinden biri...

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2018, 00:39
Parayla alakalı bir durum değil ki bu. O mantıkla gidersek stoperlere de Onur'un aldığı parayı verelim, o zaman savunmamızdan adam geçmez mi diyeceğiz?

Eğer kulüp Onur'dan daha iyisini alacaksa satsınlar bu adamı o da kurtulsun onu abartılı şekilde eleştirenler de. Lakin tekrar yazayım, Neuer'i de koysan kalene önünde oynayan adamlar belli. Hiçbirşey değişmez.
Hiçbir şey değişmeyecek ise ne diye bu parayı veriyoruz diyorum!!
Etmeyen adamlar olduğu için stoperlere vermiyoruz.
Etmediğini söylüyorum. Onur'a niye verdiğimizi soruyorum.
Vasat bir adam alalım madem!!

Onur'dan iyisini almaya karar vermen için (şu sıra kimi alsan ligden daha iyi) önce Onur'un yetersizliğine kanaat etmen lazım.

Kabahati hep başkalarına yıktıkça adamın eksiklerini görmüyoruz ki!!

fincher
10.11.2018, 00:51
Niye ???
Alanya kaç pozisyon verdi bize?
Antalya?
Göztepe?

Hatta A.gücü?

Bizim maçlardan bahsediyorum.

Madem 5-6 pozisyon verince gol yeniyor niye olmamış?

Kalecinin üzerine vurmuşuz değil mi?
Hepsini üzerine vurmuşuzdur.
Veya çok uzaktan denemişizdir.

1. Gol kalecinin üzerine vuruldu, kıçını devirip yere uzanmaması lazımdı.
Bak adam Ekuban'ın topunu nasıl çıkardı?
Rodallega'nın topunu?

Bu nasıl iş 6 top kaleye geliyor, sonuncusunu çocuk çıkarmasa o da kalede. Çünkü o pozisyonda da direk yere devrildi.
6 kaleyi bulan top, 6 sıda içerde..

Biz 10 tane pozisyon buluyoruz yahu bazen.. Nasıl olmuyor bu iş?
Ya da bizde nasıl gol oluyor bu iş hep?

O yüzden diyorum ... Ligin en kötü 2-3 kalecisinden biri...

Dediğin maçlarda kaç tane net pozisyonun var.Hepsinde defans anormal iyi maç çıkarmış.Alanyada Merih yendi bizi.Bugün yediğin gollerin hangisinde defans rakibi bozuyor.Kornerde nasıl adam paylaşmışlar.Forvetler tüm gollerde müthiş rahat vuruşlar yaptı.
Ekubanın vuruş açısına,defansın vuruşu nasıl zorlaştırdığına bak bakalım.10 tane pozisyon bulduğunu sandığının 9 unda rakip defans sana vuruş yaptırmamış.Çoğunda forvetinin ensesinde defans var.Senin bugün defansların nerde,Onur rakip forvetlerle başbaşa.Böyle rahat bıraksınlar bizim forvetleri Burak her hafta hattrick yapar.Roda da 2 tane atar.

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2018, 00:54
Dediğin maçlarda kaç tane net pozisyonun var.Hepsinde defans anormal iyi maç çıkarmış.Alanyada Merih yendi bizi.Bugün yediğin gollerin hangisinde defans rakibi bozuyor.Kornerde nasıl adam paylaşmışlar.Forvetler tüm gollerde müthiş rahat vuruşlar yaptı.
Ekubanın vuruş açısına,defansın vuruşu nasıl zorlaştırdığına bak bakalım.10 tane pozisyon bulduğunu sandığının 9 unda rakip defans sana vuruş yaptırmamış.Çoğunda forvetinin ensesinde defans var.Senin bugün defansların nerde,Onur rakip forvetlerle başbaşa.Böyle rahat bıraksınlar bizim forvetleri Burak her hafta hattrick yapar.Roda da 2 tane atar.
Hala bahane uyduruyorsun.
Kaleyi bulan şutlardan bahsediyorum.

Bak bugün de buldu kaleyi 2-3 tane top.

2 tanesi zor toptu...

Diğerleri üzerine geldi.

Yere otomatik testere yemiş çam ağacı gibi devrilmezsen o top çıkardı.

1. golde adam kullanmadığı ayağı ile vurdu. Defans yetişmişti.

Onur ayakta kalsa gol falan olmazdı.

3. golü saymıyorum zaten.

Kronik hipermetrop Onur golü.

Sefaenes
10.11.2018, 00:55
Bugün yediği golu Altyapı dan kaleci koysak belki birkaçını kurtarırdı hicmi kurtarma yapmaz kaleyi bulan gol oldu tekini de defans çıkardı. Insanda biraz utanma olur ismine laik yap onurla bu takımdan ayrıl. Şimdiye kadar hep arkandaydım ama gözümden baya düştüm resmen ihanet ettin. Bir kaleci gol yiyorsa o kaleci defans da kim varsa f8rcagi atmalı ama sen sanki seviniyorsun

10-61
10.11.2018, 01:09

2 tanesi zor toptu...

Diğerleri üzerine geldi.

Yahu madem çıkıyorsun ileriye ya adam gibi çık ya da çıkma di mi?bizim Onur efendi ilk golde kaleyi boşaltmasa adam ters ayakla cılız bi vuruş yapabilecek en fazla ,defansımız zaten ensesinde ama bu gözünü sevdiğim yarıya kadar gelip bir de yatıyor bi tarafa diğer tarafa vurulan her top gol.3 gol de Olcay sığırının eğilmesi de var sanki rakip oyuncu gibi barajı bozarsan adam da 30 metre falan dinlemez takar.

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2018, 01:13
Gollerde tek hatalı Onur'dur dediğim de yok ha! Sakın yanlış anlaşılmasın.

Ama kaleci dediğin o hataların bir kısmını savuşturacak.

Her geleni aldı herif. Zor-kolay ayırmadan....

Ve istisnai birkaç maç dışında böyle.

Önündeki adamlara kızıyoruz da, siz arkanızda böyle bir kaleci ile ne kadar güvende oynarsınız?

Geri pas atamazsın, kornerde altı pasta güvenip yan top bırakamazsın, artık dar açıda bile ayakta kalmasından şüphe edersin???

Savunmacılar ne etsin?

fincher
10.11.2018, 01:18

2 tanesi zor toptu...

Diğerleri üzerine geldi.

5 golden 2 ye mi düştük.Diğerlerinde yapacak bişey yoktu yani.Demekki 5-0 ın tüm sorumluluğu Onurda değil.Altıpastan dışarı atan golcünün sorumluluğu neden daha az.Bunu da anlatırsan sevinirim.

Gelelim dediğin gollere.Bu iki gol de yenmeyecek gol değil bence.İlk golde soluna atacağını düşündü,sağa giderse de ayağıyla çıkarırım diye düşündü.Defalarca yaptığı şey,ayağına çarpsa top kimse Onur hatalıydı demezdi.Ama golden önce Onazinin rakibe topu vermesini,Novakın yediği çalımı,Tourenin rakip forveti hiç rahatsız etmeden eskortluk yapmasını,vuruş anında ayağını uzatamamasını falan da konuşalım.

Frikik golünde de aslında topun iyi yere gittiğini,kaleye gelmeden yere vurduğunu bu topların kaleciler için çok zor olduğunu,o direğin dibini barajla kapattığını ama barajın toptan kaçtığını falan görüyorsunuz ama günah keçisi çıkarma operasyonunuz için görmezden geliyorsunuz.Frikik öncesi Husseininin 3-4 kişiyi çalımlamaya çalışıp topu kaptırmasını ve akabinde foulle kestiğimizi de mi görmediniz?Bu kadar hatalı adamın hiç kabahati yok yani öyle mi?Defans ne yaparsa yapsın suçlu Onur.
Diyelim ki haklısınız ve Onur 2 golde hata yaptı.Bilerek gol yediğini ve takımı sabote ettiğini söyleyenler için elinizde yeterince done var mı?Yoksa tüm sorumluluğu Onur'a bırakmak için haftalardır beklediğiniz fırsat elinize geçti de onu iyi değerlendirmek mi istiyorsunuz?

redbul
10.11.2018, 01:20
ya kardeşim neyi tartışıyorsunuzki onur her zaman kötü bir kaleciydi yan toplara çıkmaz frikiler resmen peneltı gibi tehlikeli olur topu oyuna sokamaz ayakları çok kötü daha ne bekliyorsunuzki adam kötü işte

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2018, 01:28
Sabote işini ben bilemem. Ben yıllardır bittiğini söylüyorum.

1. golde yatılmaz, kalecilik yapan herkes bilir. Kendi sağ tarafını tamamen açık bıraktı. Hem de yere yatmış halde.
3. gol yakından gelse anlarım. Top 30 metreden geliyor.
Topun çıkış hızı da öyle Hami Mandıralı vuruşu 180-200 km değil.

Ben diğer oyuncuların da hataları olduğu söylüyorum.
Her oyuncu hata yapar.
Yalnız Onur'un hataları artık pahalı...
Hem hata sıklığı hem de maaşı düşünülürse.

2. golü niye yediğini kimse sormaz...
Veya son golü! (eski Onur son golü yemezdi refleks kalitesi sebebi ile)...

Yenmeyecek değil dediğin golleri yemiyor bizim rakipler.
Topu kaleye göndermemize rağmen.
İyi yere - kötü yere....

Bize gelenler kalenin ortasına da gelince gol.

Savunma kabahatli.

E iyi, hiç top gelmeyecek o vakit kaleciye.
Maşaallah..

6 topun 6 sını da içeri alacak.
Ama hiç kabahati olmayacak.
E o zaman madem direk dikelim arkaya????

Ne futbolcu fetişizmidir arkadaş.
Burak ayrı, Onur ayrı.

Adamlar kene gibi yapıştılar takımın yakasına...
Zararları faydalarını katladı, halen daha savunma da hata yaptı diyoruz.
Hiç yapmayacak zaten savunma hata. :)
Söyleyeceğim sopa koysunlar kaleye, stoper kalitesini arttıralım, o zaman nasılsa top kaleye hiç gelmeyecek.

endlessdeath
10.11.2018, 01:32
barajdan yenilen gol de onur ve olcayın hatası büyük kısa boylu adam sağ başa konur sol baş tarafa konmaz

Murathan
10.11.2018, 01:33
Yuhalandı geri pasları geldiğinde maç içinde...
Yapar.
Şaşırmam...

Bunlar gelemez protestoya.

Fetişeceksin illa. Kral, adam ilan edeceksin, müridlik yapacaksın.

Protesto edersen küfür ederler.

Bak bilmiyorum - duymadım, ama hiç şaşırmam..

https://twitter.com/haydevira/status/1061023120709042178
saboteci, muharremin fedaisi

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2018, 01:40
https://twitter.com/haydevira/status/1061023120709042178
saboteci, muharremin fedaisi

Bir taraftan da iyi olmuş.
Yoksa bu çıbanlar patlamayacak..

Bazı şerler vardır içinde hayırlar gizlidir.

Son iki hafta yaşananlar Burak ve Onur'dan kulübün yakasını kurtarmasına vesile olacak ise daha büyük hayır olamaz.
Yenilgi falan önemli değil.

Geleceğimizi kurtarırız.

Aydın Tiryaki
10.11.2018, 01:46
VİRA†@haydevira (https://twitter.com/haydevira) 48 sn.49 saniye önce (https://twitter.com/haydevira/status/1061027492255936515)Daha fazla

ONUR RECEP KIVRAK!Senin Trabzonspor defterin bu aksam kapandı! Otobüsten bizlere küfredip, grubumuzun abisine, “seni aldıracağım” diye bağırdın. Hadi bakalım Onur Recep Kıvrak, sen mi büyük, birlikte plan yaptığınız kankan Burak mı, yoksa Trabzonspor mu büyük! Biz Bekliyoruz!

Doğru mu bu acaba?

fincher
10.11.2018, 01:50
Sabote işini ben bilemem. Ben yıllardır bittiğini söylüyorum.

1. golde yatılmaz, kalecilik yapan herkes bilir. Kendi sağ tarafını tamamen açık bıraktı. Hem de yere yatmış halde.
3. gol yakından gelse anlarım. Top 30 metreden geliyor.
Topun çıkış hızı da öyle Hami Mandıralı vuruşu 180-200 km değil.

Ben diğer oyuncuların da hataları olduğu söylüyorum.
Her oyuncu hata yapar.
Yalnız Onur'un hataları artık pahalı...
Hem hata sıklığı hem de maaşı düşünülürse.

2. golü niye yediğini kimse sormaz...
Veya son golü! (eski Onur son golü yemezdi refleks kalitesi sebebi ile)...

Yenmeyecek değil dediğin golleri yemiyor bizim rakipler.
Topu kaleye göndermemize rağmen.
İyi yere - kötü yere....

Bize gelenler kalenin ortasına da gelince gol.

Savunma kabahatli.

E iyi, hiç top gelmeyecek o vakit kaleciye.
Maşaallah..

6 topun 6 sını da içeri alacak.
Ama hiç kabahati olmayacak.
E o zaman madem direk dikelim arkaya????

Ne futbolcu fetişizmidir arkadaş.
Burak ayrı, Onur ayrı.

Adamlar kene gibi yapıştılar takımın yakasına...
Zararları faydalarını katladı, halen daha savunma da hata yaptı diyoruz.
Hiç yapmayacak zaten savunma hata. :)
Söyleyeceğim sopa koysunlar kaleye, stoper kalitesini arttıralım, o zaman nasılsa top kaleye hiç gelmeyecek.

Yok 4 tane direk dikelim,en azından ayağındaki topları rakibe vermezler.Nasıl olsa arkadaki her şeyi kurtarmak zorunda.Ne yapsın 3 haftadır kurtarıyor adam,34 hafta defansın g...nü mü toplayacak.Bugün de yedi nedir yani.Siz kaleci değil süpermen istiyoruz,ne kadar kötü oynasak da her hafta devleşecek kaleci istiyoruz desenize şuna.

Ogün YAZICI
10.11.2018, 01:53
Gram şaşırmadım yaşananlara
Burak ve Onur
Fırsatları olsa Trabzon şehrini yeryüzünden silerler
Bu klüpten para almasalar yağmurlu havada su vermezler Trabzonspor ile ilgili herhangi bir oluşuma

Bu camiaya tepeden bakan,saygısı kalmamış iki kişi
Hak ettiğinizi yaşayacaksınız o statta

DeAgLeMaNyAq
10.11.2018, 01:54
Olayların doğruluğu yanlışlığı bir tarafa her iki açıdan bakarak değerlendirmek lazım. Onur durduk yere mi taraftara sataşmış, yoksa kendisine küfür eden kişilere mi karşılık vermiş. Ha bana kalırsa ilk hareket taraftarlardan da gelse kendisini tutmayı başarabilmeliydi. Diğer taraftan Onur tamamen suçlu bile olsa, taraftar grubunun takım kaptanına ki bu sıradan bir oyuncuda olabilirdi senin için Trabzonspor defteri kapandı diyerek hodri meydan demesi ve kulübün üzerine çıkma çabası çok tehlikeli. Bunun örneklerini zamanında çok gördük ve ne yazık ki zararlı çıkan hep biz olduk...

Ogün YAZICI
10.11.2018, 01:59
Olayların doğruluğu yanlışlığı bir tarafa her iki açıdan bakarak değerlendirmek lazım. Onur durduk yere mi taraftara sataşmış, yoksa kendisine küfür eden kişilere mi karşılık vermiş. Ha bana kalırsa ilk hareket taraftarlardan da gelse kendisini tutmayı başarabilmeliydi. Diğer taraftan Onur tamamen suçlu bile olsa, taraftar grubunun takım kaptanına ki bu sıradan bir oyuncuda olabilirdi senin için Trabzonspor defteri kapandı diyerek hodri meydan demesi ve kulübün üzerine çıkma çabası çok tehlikeli. Bunun örneklerini zamanında çok gördük ve ne yazık ki zararlı çıkan hep biz olduk...

Ya taraftar olarak bizler artık yorulmadık mı bunlara el bebek gül bebek davranmaktan.
Hep el üstünde tuttuk
Bu kadar tapılmasa kariyeri çoktan bitmişti
Klüp olarak zaten yıllardır en iyi sözleşmeyi veriyoruz

Göztepe maçında tribüne el kol yapmalar
Bu maçta küfürler
Taraftar kazan bile kaldırmadı henüz ne var ne yok.doktuler içlerindeki duyguları

2 yıldır dile getiriyorum tesislerin içinde inanılmaz bir güç oluşturmuş durumdalar.Bugün geldiğimiz noktada bu gücün yönetimler ve teknik adamların bile tepesine çıktığını görebiliyoruz

Küfür ettiği adamlar ceplerinden verdikleri paralarla defalarca kendisini kareografilere işlemiş adamlar

fincher
10.11.2018, 02:03
Gram şaşırmadım yaşananlara
Burak ve Onur
Fırsatları olsa Trabzon şehrini yeryüzünden silerler
Bu klüpten para almasalar yağmurlu havada su vermezler Trabzonspor ile ilgili herhangi bir oluşuma

Bu camiaya tepeden bakan,saygısı kalmamış iki kişi
Hak ettiğinizi yaşayacaksınız o statta
Koca BMN de kimler yönetici olmuş vay anasını...

Sil sil kimse görmesin...

DeAgLeMaNyAq
10.11.2018, 02:08
Ya taraftar olarak bizler artık yorulmadık mı bunlara el bebek gül bebek davranmaktan.
Hep el üstünde tuttuk
Bu kadar tapılmasa kariyeri çoktan bitmişti
Klüp olarak zaten yıllardır en iyi sözleşmeyi veriyoruz

Göztepe maçında tribüne el kol yapmalar
Bu maçta küfürler
Taraftar kazan bile kaldırmadı henüz ne var ne yok.doktuler içlerindeki duyguları

2 yıldır dile getiriyorum tesislerin içinde inanılmaz bir güç oluşturmuş durumdalar.Bugün geldiğimiz noktada bu gücün yönetimler ve teknik adamların bile tepesine çıktığını görebiliyoruz

Küfür ettiği adamlar ceplerinden verdikleri paralarla defalarca kendisini kareografilere işlemiş adamlar

Yanlış yanlışla düzeltilmez.

Onur kadro dışı bırakıldığı dönemde havaalanında karşılatma organizasyonu yaptırılarak kulübün üzerine çıkarılması ne kadar yanlışsa, bugün de taraftarların alenen bir oyuncuyu tehdit etmesi o kadar yanlış.

Bu insanların takımı Onur'dan fazla sahiplendiği gerçeği onları yanlış şeyler yapmaya itmez.

İlla ki bir protesto yapılacaksa bu medeni şekilde de işletilebilir. Onur'a ve ailesine küfür etmek medeniyet değildir...

Fatih Öztürk
10.11.2018, 02:09
Hakan Arıkan'ın bonservisini almadığımız günden beri kalecilik falan yapmıyor Onur efendi.

Ogün YAZICI
10.11.2018, 02:16
Koca BMN de kimler yönetici olmuş vay anasını...

Sil sil kimse görmesin...

Zoruna mı gitti
Yazık ya sana ve sen gibilere
Trabzonspor'un temsil ettiği şey hakkında hiçbir fikriniz kalmadı dimi

Ya bugün sahada taraftardan özür dilemesi gereken tek adam bu takımın sözde kaptanı eldivenleri ağır ağır çıkarıp başı dik soyunma odasına giderken takısmın yabancıları tribünlere gidip özür diliyor

Gecenin bir yarısı öğreniyoruz ki havaalanında geçen hafta kankasından aldığı bayrağı tasircasina taraftara küfür edip olaya karışıyor

Gerçekten bu adamların bu camiaya hiçbir saygı ve sevgisi kalmadığını, yıllardır taraftardan geçinip yüklü sözleşmelerle klubün sırtına yük olduğunu göremeyecek kadar fanboysunuz dimi

fincher
10.11.2018, 02:17
Onur'un bir tırnağını vira mıdır nedir alayına değişmem.Havaalanında sarhoş sarhoş adama ana,bacı,avrat söv sonra da Onur senin Trabzonspor kariyerin bitti diye racon kes.Trabzonsporun kurtulması gereken Onur gibi onurlu insanlar değil,böyle taraftarlardır...

fincher
10.11.2018, 02:19
Zoruna mı gitti

Ya bugün sahada taraftardan özür dilemesi gereken tek adam bu takımın sözde kaptanı eldivenleri ağır ağır çıkarıp başı dik soyunma odasına giderken takısmın yabancıları tribünlere gidip özür diliyor

Gecenin bir yarısı öğreniyoruz ki havaalanında geçen hafta kankasından aldığı bayrağı tasircasina taraftara küfür edip olaya karışıyor

Gerçekten bu adamların bu camiaya hiçbir saygı ve sevgisi kalmadığını, yıllardır taraftardan geçinip yüklü sözleşmelerle klubün sırtına yük olduğunu göremeyecek kadar fanboysunuz dimi

Kalmadı,öğretsene neyi temsil ediyormuş.

Ogün YAZICI
10.11.2018, 02:28
Kalmadı,öğretsene neyi temsil ediyormuş.

Ben ne anlatırsam anlatayım sen bu yaşına kadar öğrendiğinle kalırsın da

Gerçekten 39 yaşında bir insan iki futbolcu tanesinin klübe ve taraftara bu kadar tepeden bakmasına nasıl tepki gösteremiyor şaşırıyorum

Herşeyi gectim maç sonu taraftara gidip özür dilemeyecek kadar mı şişti egoları ve doldu kibirleri

Mert Acar
10.11.2018, 02:33
Her daim yanında olduk da kusura bakmayacaksın kimse Trabzonspordan büyük değil.

Gürkan Asma
10.11.2018, 02:34
Onur'un en son ne zaman kaptanlık yaptığını gördük ? , takım kaç senedir sahada kaptansız oynuyor. Ne hakeme tek bir itiraz var, ne şut vurduran hata yapan savunmaya tek bir sitem. Bu adam kafasında bitirmiş zaten futbolu, performans yerlerde.

Ayaklarını kullanabilen bir kaleci lazım bize, ayrıca maliyeti de çok yüksek. O yüzden gönderilmeli.

fincher
10.11.2018, 02:37
Zoruna mı gitti

1.si burda algı yapma,yönetici değil feriştahı olsan cevabını alırsın.Öyle maçtan sonra başı dik artist artist gittiği gibi bir durum yok.Eldivenleri çıkarmış,son derece üzgün bir şekilde soyunma odasına gidiyor.Alkışlayan taraftara olumlu olumsuz herhangi bir tepkisi yok.Gollerden sonra son derece üzgün olduğu her halinden belli,maçtan sonra da öyle umursamaz bir hali yok.
2.si havaalanı olayını kimden duydun,ne duydun,kim kime ne demiş biliyor musun burda yarım bilgiyle kaptanı asıp kesiyon,ilk maçta yaşatılacak şeyler hakkında atıp tutuyorsun.Benim duyduğum (bir gazeteciden) adama ana,bacı,avrat sövüldüğü.Taraftarız biz her istediğimize her istediğimizi deme hakkına sahibiz sanıyorsan yanılıyorsun.Burak kim,Onur kim sen önce onu öğren.Trabzonsporun temsil ettiği değerleri bu farkı anladıktan sonra öğretirsin.

Onur'un camiaya ne saygısızlığını gördün de biletini kesiyorsun.Formsuzsa varsa daha iyi ni kalecin koy oynasın,ne adama iftira atıyorsunuz?

DeAgLeMaNyAq
10.11.2018, 02:38
Herşeyi gectim maç sonu taraftara gidip özür dilemeyecek kadar mı şişti egoları ve doldu kibirleri

Bu olayın kibir kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Top her ayağına geldiğinde ıslıklanan biri maç sonunda taraftar gitmiş olsa iş başka boyutlara gidebilirdi...

batuhanTs
10.11.2018, 02:39
Zoruna mı gitti

ağzına sağlık onur'un her yenilgiden sonra birilerini hain ilan ediceksin, küfürler yağdıracaksın milyonlar kazanıyor diye de susmanı bekleyeceksin oldu canım. Yıllardır söylerim bizim taraftar profilimiz gerçekten çok kalitesiz keşke her maçı seyircisiz oynasak

batuhanTs
10.11.2018, 02:41
Onur bu takımın sembolüdür 1 2 çapulcunun yiyebileceği cinsten bir adam değil

Mert Zaman
10.11.2018, 02:43
Kaç haftadır kurtardıkların yine yok kaptan, sen git bu gemi sana göre değil terk et gemiyi bu taraftara böyle topçular lazım...

Ogün YAZICI
10.11.2018, 02:43
1.si burda algı yapma,yönetici değil feriştahı olsan cevabını alırsın.Öyle maçtan sonra başı dik artist artist gittiği gibi bir durum yok.Eldivenleri çıkarmış,son derece üzgün bir şekilde soyunma odasına gidiyor.Alkışlayan taraftara olumlu olumsuz herhangi bir tepkisi yok.Gollerden sonra son derece üzgün olduğu her halinden belli,maçtan sonra da öyle umursamaz bir hali yok.
2.si havaalanı olayını kimden duydun,ne duydun,kim kime ne demiş biliyor musun burda yarım bilgiyle kaptanı asıp kesiyon,ilk maçta yaşatılacak şeyler hakkında atıp tutuyorsun.Benim duyduğum (bir gazeteciden) adama ana,bacı,avrat sövüldüğü.Taraftarız biz her istediğimize her istediğimizi deme hakkına sahibiz sanıyorsan yanılıyorsun.Burak kim,Onur kim sen önce onu öğren.Trabzonsporun temsil ettiği değerleri bu farkı anladıktan sonra öğretirsin.

Onur'un camiaya ne saygısızlığını gördün de biletini kesiyorsun.Formsuzsa varsa daha iyi ni kalecin koy oynasın,ne adama iftira atıyorsunuz?

Kim ne iftira atıyor

Göztepe maçında yediği gollerden sonra tribüne hareket çekmesi saygısızlıktır
Fenerbahçe maçından sonra eldivenlerini sahaya birakmasi saygısızlıktır
Klubün genel menajerine ya sen gideceksin ya ben demesi saygısızlıktır

Trabzon küçük şehir
Tesislerde personel alımından kovuluşuna çarpıklıklara ilgili duyduğumuz birçok şey de var.
Burada dile bile getirmiyorum spekülasyon olmasın,işin boyutu değişmesin iddiadır bunlar diye

Yıllardır adamı şah yaptınız bir de tapmayana ateş püskürüyorsunuz .Haddini bilecek ,klubün sözleşmeli futbolcusu boyundan büyük hareketler sergilemeyecek

Oruç
10.11.2018, 07:03
İsmi lazım olmayan “taraftar grubu” adı altındaki oluşum bir twit atıyor ne görüntü var ne ses kaydı. Ondan sonra yok şöyle böyle, “kulübün sahibi biziz” falan. Kulübün sahibi ne o taraftar grubudur ne de Onur’dur. Bu böyle bilinmeli.

Twitter denen çöplük yalanın, iftiranın asıl kaynağıdır. Maalesef burası da oraya benzemeye başladı. Oradan gördüklerini gelip buraya yazacaksın, oh ne ala memleket. Onur iyi oynarken ses etmeyenler dünkü maçın biletini Onur’a kesme kolaycılığında. Bilet kesmekle kalmayıp “hain” damgası vurmaları da cabası. Şunu net olarak söylüyorum; Allah bu takımda işini yapmayanların da hakkını versin, takımın kaptanına “hain” diyenlere de hakkını versin. Onur babamın oğlu değil, Burak da değil. İkisi yokken de biz bu takımın taraftarıydık. Bu da böyle biline.

Şahsım bu forumda 5 yıl iyi kötü yöneticilik yaptı. Benim dönemimde herhangi bir futbolcuya, td’ye, yöneticiye “hain, satılmış” vs demek yasaktı. 1 senede bayağı şey değişmiş. Yazık.

Yiğit SARI
10.11.2018, 09:08
İyi bir kaleci değil artık, iyi bir kaptan da hiç olmadı zaten.

BERBATOV61
10.11.2018, 09:19
burakla beraber yallah seni böyle havalara sokan biziz senin kabahatin yok.

Kemal Öztel
10.11.2018, 09:57
Onur'u çok seviyorum ama şöyle güzel bir transfer yapmasını isterim yurt dışına. Çin veya Amerika mesela :)

umutberna
10.11.2018, 10:12
Türkiye liginin vasat kalecilerinden biri oldu. Yıllar içinde kaleciligi gelişmedi geriye gitti keza takım üzerindeki etkisininde var olmadığını söyleyebilirim.takimin kaptanı yok.
Havalimanında ne yaşandı bilmiyorum fakat şu var trabzon taraftarı takımını tutkuyla sever bunu yabancı futbolcular anlıyor zaman zaman da söylüyorlar. Bu mağlubiyet hepimizi üzdü taraftar olarak hak etmiyorduk keza yönetim ve Ünal da böyle bir mağlubiyetle karşılaşmayı haketmediler.
Mağlubiyetin bu kadar ağır olmasının sorumlularindan biride bana göre onurdur ve tepkiyi sonuna kadar hak ediyor. 90li yıllarda trabzonsporlu oyuncular yenilgi sonrası polis eskortlariyla hareket edebiliyordu ortam cok geriliyordu artik öyle bir ortam yok olmasında fakat futbolcunun da rahatsızlık hissetmesi gerekiyor.
Bu kadar borç içinde bir takımda bu kadar pahalı sözleşmelere oynamaya devam ederek bu performansı ortaya koymak kabul edilemez. Burada Ünal 'ın yapabileceği fazla birseyde kalmıyor. Takım sanki malatyadan 5 yiyerek Ağaoğlu 'na merak etme bizde değişen birşey yok mesajı verdi.

Oğuz B.
10.11.2018, 10:24
Bu maç özelinde Onur'a hain, satılmış diyen elemanlar yüzünden bu haldeyiz. Bir de Onur iyiyken piyasaya çıkmayan tuzlu su timsahları var ki onları cümleye konu etmeye gerek yok.

*
Yediği frikik golünde hatalıydı.

Adem Akyüz'
10.11.2018, 10:26
Sabotaj ve ihanet olayına kesinlikle katılmıyorum baştan söyleyeyim.

"Dün akşam" sahada Trabzonspor kalecisine ve Trabzonspor kaptanına yakışmayan bir oyuncu vardı. Göztepe maçından sonra güzel bir çıkış yakalamıştı kaptan ama bu maçta maalesef en kötü gecelerinden birini yaşadı. Trabzonspor kalecisine yakışmadı. Saha içinde bu kadar kötü oynarken saha dışı da taraftarlara münakaşaya girmesi belki de kaptanın kalan son kredisini de bitirdi. Taraftara el kol yapmak da Trabzonspor kaptanına yakışmadı.

Artık takıma yeni bir kan gerekiyor. Esteban veya Uğurcan demeyin, gülerim. Kahkaha atarım hatta.

ÖmürKaradeniz61
10.11.2018, 10:55
burakla beraber yallah seni böyle havalara sokan biziz senin kabahatin yok.

Aynen öyle bunlardan ziyade trabzonspor taraftarı daha haindir benim gözümde. Kendi eşine çocuğuna bu kadar tapmayan adamlar varken en büyük hain bizim taraftarımızdır. Bu çapulçu heriflerin o kadar bir tarafları kalkmış ki indirmek mümkün değil.

Murat'
10.11.2018, 10:57
İhanetmiş, sabotajmış bunların hepsi zırva. Tek gerçek var o da Onur'un son dört yıl çok ama çok kötü bir kaleci olduğu ve aldığı paranın yarısını bile haketmediği.

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2018, 10:59
Yok 4 tane direk dikelim,en azından ayağındaki topları rakibe vermezler.Nasıl olsa arkadaki her şeyi kurtarmak zorunda.Ne yapsın 3 haftadır kurtarıyor adam,34 hafta defansın g...nü mü toplayacak.Bugün de yedi nedir yani.Siz kaleci değil süpermen istiyoruz,ne kadar kötü oynasak da her hafta devleşecek kaleci istiyoruz desenize şuna.

Süperman falan aradığım yok. 2-2,5 milyon euro alan kalecinin yapması gerekenleri bekliyorum.
Bu maç özelinde de beklemiyorum.
Ben 3 senedir bekliyorum.

Yan top yok, top oyuna sokma yok...

Süperman arıyormuşuz.

Adamın temel kalecilik özellikleri geberik, tek özelliği olan refleksleri-çizgide ayakta kalışı da artık gitmiş...
Aldığı para karşılığı bu değil diyorum.
Süperman'den bahsediyorsunuz.

Onur'la şampiyon olunurmuş.
Altı pasa düşen 10 hava topundan 9 una çıkmaya maçası tutmayan bir kaleci ile şampiyon olursun.. Maşallah.

Onu kıymetli kılan özellikleri öldü öldü.
Eskik olan kısımları zaten eksikti.

Bu maç için de konuşmuyorum.
2 maç 2 top çıkardı diye fikrim de değişmez.

Bu takımda Onur-Burak-Kucka, bunlardan sonra da Sosa.

Bu adamların hiçbiri aldıkları paranın karşılığı değil.

Ahbin çuvalı gibi her gelen topta yere devrilip iyi kaleci olunmuyor.

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2018, 11:05
Türkiye ve Avrupa'da üst düzey oyuncuların-kalecilerin aldığı paralara bu herifler takımda olamazlar.
Başta da şu an hiç katkı vermeyen Kucka...
Sonra da maliyetlerinin yanında mikser özelliği yani takımı karıştırma özelliği olan Burak ve Onur.

En son, takıma bir akıl bulunduğunda da Sosa.

Onurmuş, Burakmış.

Edepsizlikleri arşı alayı aşmış.

Adam yöneticisine ya sen ya ben diyecek kadar arsızlaşmış.

Ama sebebi sizsiniz.

Her gönderilmek istenen topçuya fetişist yaklaşıp, adamları kafamıza pisleyecek hale siz getirdiniz.

Onur'un suçu yokmuş.

Yok tabi, siz varken Onur ne yapsın?

L.Burrows
10.11.2018, 11:18
Kaleyi tutan 6 şuttan 5 ini içeri almışsın. Yediğin gollerin yarısı hatalı hatta ilk gol bence amatör kalecinin bile yiyeceği gol değil. Bukadar hataya rağmen bırak taraftarla didişmeyi en basiti başını eğ önüne soyunma odasına git. Moda oldu taraftara atarlanmak sitem etmek.

Faruk BERBER
10.11.2018, 11:19
İhanetmiş, sabotajmış bunların hepsi zırva. Tek gerçek var o da Onur'un son dört yıl çok ama çok kötü bir kaleci olduğu ve aldığı paranın yarısını bile haketmediği.

İmza.

Mert Oğuzlu61
10.11.2018, 11:33
Saha ici fatura nedense hep futbolcuya patliyor. Malatya nin futbolculari Alman futbolcusu gibi buldugunu atiyor, Onur da gol yiyor. Buffon da olsa yiyecek. Esteban da yiyecek.

Erol Tuna nin Malatya si bile futbolun butun gereklerini yapmayi ogrenmis, Avci nin Basaksehir i gibi. Biz de kaleciye sövelim. Buffon olsa kazanirdik liderdik, siz bunlara inanmaya devam edin.

Beni rahatsiz eden tek konu aldigi anormal para. Bu parayi ya 1m euro altina dusurecek ya da gidecek. Saboteymis, hainlikmis boyle senaryolara gerek yok. Sahada ne oynuyoruz belli degil, Malatya bile Premier Lig takimi olmus biz hala Onur Burak bilmem ne...

Mehmet Fatih Yavuz
10.11.2018, 11:38
Onur ve Burak'ta para dışında başka sıkıntılar var.

Bunlar takıma abi olmak ve takımı toplamak varken, derebeyliği ilan edip kendilerine konfor alanı açmayı yeğlediler.

Arkalarında taraftar desteği, önlerine gelen hocaya-yönetime racon kesip takımı yönetilmez hale getiriyorlar.

Burada taraftarın da kabahati büyük.

Yönetimlerin serbest karar alamamasının en önemli sebebi taraftar.

Tribün tepkisi olmasa Onur 3-4 sene önce sepetlenmişti.

Burak'ı tribünler tepki vermese adam kadrodan çıkaramadı..

Şaka mı bu?

Böyle bir takım yönetilebilir mi?

Aldıkları para, takındıkları tavır.

İkisinin de takımdan uzaklaştırılması lazım.

adiloş bebe
10.11.2018, 11:39
aylardır yeni sözleşme imzalayacak diye uyutuyorlar milleti.

pReN@_61
10.11.2018, 12:00
Bu performans düşüklüğünün sebebi nedir

BERBATOV61
10.11.2018, 12:51
Saha ici fatura nedense hep futbolcuya patliyor. Malatya nin futbolculari Alman futbolcusu gibi buldugunu atiyor, Onur da gol yiyor. Buffon da olsa yiyecek. Esteban da yiyecek.

Erol Tuna nin Malatya si bile futbolun butun gereklerini yapmayi ogrenmis, Avci nin Basaksehir i gibi. Biz de kaleciye sövelim. Buffon olsa kazanirdik liderdik, siz bunlara inanmaya devam edin.

Beni rahatsiz eden tek konu aldigi anormal para. Bu parayi ya 1m euro altina dusurecek ya da gidecek. Saboteymis, hainlikmis boyle senaryolara gerek yok. Sahada ne oynuyoruz belli degil, Malatya bile Premier Lig takimi olmus biz hala Onur Burak bilmem ne...

erol tunanın kalecisi var kalecileri değiş maç 5-0 bizim lehimize biterdi hoca ne yapsın takım ilk gole kadar yaldır yaldır top oynamış 2 tane saçma sapan golden sonra ilk yarı bitene kadar yine iyi oyandık ama senede 200 300 bin euro alan kaleci işinin hakkını verdi bizimkisi milyon eurolar alıp burak kankisine dertleniyordu heralde aklı başka yerdeydi

Faruk BERBER
10.11.2018, 13:02
Mert, Farnolle, Muslera, Boffin, Ramazan, Korcan, Karius, Beto.

Puan durumunda üzerimizdeki takımların kalecileri bunlar. Ramazan ve Korcan mesela çok garip değil mi, demek ki kalecinin bunlar olduğu bir takım bizim üzerimizde yer alabiliyor. Düz mantık ama durum bu, ligde 9. olabilmek için kaleiye 2,25 M € vermek gibi bir ahmaklığı yapıyoruz Trabzonspor olarak. Bu arada bu kalecilerin önünde Nesta, Maldini tarzı adamlar da oynamıyor.

Demem o ki, Boffin, Hopf vs. gibi kalecileri şuan ödediğimiz maaşın yarısını ödeyerek takıma katabilecekken, sırf 2010-2011 güzellemeleri yapıyor diye Onur gibi yer tutmayı bilmeyen, yediği 5 gole tepki dahi koyamayan bir kaleciye tahammül etmek zorunda bırakılıyoruz.

Sezon sonu kesinlikle gönderilmeli.

Ogün YAZICI
10.11.2018, 13:25
Ankaragücü kalecisi Hopf sezon başı bizden 650 bin euro talep etti diye transferi olmamış .

Ya Beto ? 750 bin euro alıyor müdür Göztepe'den mümkün değil.

Boffin ? 500 bin euro alıyor mudur acaba?

Ya biz ne yapıyoruz.Kaleci ücreti en düşük mevkidir.Biz iki dizden bağ ameliyatı geçirmiş, güven vermeyen bir kaleciye bu sözleşmeyi veriyoruz.

Onur o gün eldivenlerini değil kaleciligini bıraktı sahaya
Dün kaleye her gelen topu yiyen kaleci gollerden sonra tepki verir ağlar,bağırır,çağırır,maç sonu özür dilemeye çalışır

Kime ne anlatıyorsunuz ya
O kaleye konsantrasyon ve motivasyondan eksik çıkması kabul edilemez

Tayfun
10.11.2018, 13:38
Onur ve Burak'ta para dışında başka sıkıntılar var.

Bunlar takıma abi olmak ve takımı toplamak varken, derebeyliği ilan edip kendilerine konfor alanı açmayı yeğlediler.

Arkalarında taraftar desteği, önlerine gelen hocaya-yönetime racon kesip takımı yönetilmez hale getiriyorlar.

Burada taraftarın da kabahati büyük.

Yönetimlerin serbest karar alamamasının en önemli sebebi taraftar.

Tribün tepkisi olmasa Onur 3-4 sene önce sepetlenmişti.

Burak'ı tribünler tepki vermese adam kadrodan çıkaramadı..

Şaka mı bu?

Böyle bir takım yönetilebilir mi?

Aldıkları para, takındıkları tavır.

İkisinin de takımdan uzaklaştırılması lazım.

Katılıyorum her cümlesine ...

must61
10.11.2018, 13:56
4 yil once ; buyuk kaptan artik miyadini doldurdu, gitse hem kendisi hem takim icin iyi olur.

3 yil once ; kaptanin performansi iyice dustu, bu zaman kadarki katkilari ortada ama artik takimdan ayrilmasi gerekiyor.

2 yil once ; aldigi parayi haketmiyor gitmeli.

1 yil once ; artik gitmeli.

bugun ; git.

Yani goz gore gore degerini bu kadar dusurmemeliydi.

Harun-61
10.11.2018, 14:18
Formasini saha keneraina biraktigi gün gönderilmeliydi. Hata yapildi.

Simdi tam zamani, zaten sezon cöpe gitti. Kankasi Burak ile birlikte veda zamani.

Bundesliga'dan vasat bir kaleci mal getir. Daha iyi maclar cikarir. Maliyeti 3'de 1'i kadar olur.

Numan Yerlikaya
10.11.2018, 14:25
https://www.youtube.com/watch?v=FVpUUDjvF_Y

Tayfun
10.11.2018, 14:27
https://www.youtube.com/watch?v=FVpUUDjvF_Y

O zaman Şota'ya üzülüyordum şimdi Ünal Karaman'a üzülüyorum. Oyunlar , kuyu kazmalar hep aynı.

Otorite boşluğu olursa böyle oluyor işte.

Uğur KÜÇÜK
10.11.2018, 14:27
Bunun gerçek yüzünü ortaya koyan VIRA grubuna sonsuz teşekkürler...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181110/2f44f3f35275cf2e1cff15fd5e5faed4.jpg

Ogün YAZICI
10.11.2018, 14:28
Burak-Onur-Zeki otoritesinden daha büyük bir otorite yok bu camiada

Zeki olayında sorgusuz sualsiz tek hedefi Hayrettin Hacısalihoğlu ilan edenler takım içindeki bu yerli otoritesinin bu transferde ne kadar rolü olduğunu sorgulamak bile istemiyorlar.

Bizim Zeki'ye tepki koyduğumuz günlerde Trabzon'da bir futbolcunun düğününden Burak Onur Zeki fotoğrafı düştü basına

Ben o gün bu transfer tamam dedim.Zaten antremanda olsun dünki gibi maç sonları olsun Zeki bu iki ismin peşinden ayrılmıyor.

Kısacası Süleyman Hurma döneminden beri süregelen ir süreç bu.
Yönetim otoritesinin değil de futbolcu egosunun pesinde koşan taraftar ile bu kadar

Futbolcu klubün personeline karışmaz
Futbolcu teknik adam gönderemez
Futbolcu yönetici gönderemez
Futbolcu sözleşmeli elemandır bu kadar

Bu otorite sorunu tarih boyunca her türlü kurum kuruluş ve oluşumun yegane sorunu oldu.Olmaya da devam eder

Oruç
10.11.2018, 14:43
Onur taraftara sövüyor ama tek bir gazeteci bunu haber yapmıyor. Uyduruk bir topluluk "bize şöyle dedi, böyle söyledi" diyerek kelle istiyor. Ses kaydı yok, görüntü yok ama suçlu var, hain var. Küfür eden hain oluyorsa bu forumda adam kalmaz.

Saldıracaklara şimdiden söylüyorum ki Onur formsuz. Ücretini düşürmeli. Daha iyisi muhakkak alınmalı. Elli kere yazdık. Bazılarına göre Trabzonspor Onur'dan kurtulmalı. Bana göre de Trabzonspor beleşçi tüm taraftar gruplarından kurtulmalı. 2011'den sonra oynadığımız fb maçlarını sabote edenlerden kurtulmalı. Hadi bakalım.

ÖmürKaradeniz61
10.11.2018, 15:02
Onurun bu denli Trabzonsporun üstüne çıkmasının tek sebebi bu akılsız taraftardır. Makedonya dönüşü bu serserinin sözleşmesini yırtmayan yönetimde suçludur bunu havaalanında karşılayan serserilerde suçludur. Göndereceksin kardeşim bunları, takımı sevmesi sevmemesi umrumda değil işini yapsın bonservisini kazandırsın çeksin gitsin bu kadar basit.Şu futbolcuya tapsa işini bırakın Allahınızı severseniz çünkü onlar sizin kadar iyi niyetli değiller.

tonya55
10.11.2018, 15:09
onurla yolların ayrılması konusunda cok gec kalındı.

castillo61
10.11.2018, 15:17
Onur mevzusunda Esteban'ın ortaya atılması hiçbir anlam ifade etmediği gibi bir o kadar da samimiyetsiz.

Şöyle ki sezonun 2. yarısı Trabzonspor can çekişiyor ve Onur sakatlığı nedeniyle yerini Esteban'a bırakıyor. Maçlar oynanıyor Esteban Mersin ve Sivas gibi 2 direkt rakibine karşı inanılmaz 2 maç çıkararak bi nevi 12 puanı hanene yazdırıyor. 6-7 maçlık toplam süreçte de gayet yeterli bir kalecilik yapıyor derken fener maçı kapıda. Trabzonspor tamamen hedefsiz kalmışken geçmişte ciddi sakatlıklar yaşayan as kalecinin sezon sonuna kadar dinlendirilip 2. kaleciyi de bu süreçte göstermiş olduğu gayretten ötürü mükafatlandırmak varken Onur beyimiz durur mu? Çıkıyor şovunu yapıyor 4 tane içeri alıyor en sonunda ise formayı yere serip tüm suçu taraftara yıkıyor. Taraftar günah keçisi zaten yükle suçlarını paşam yükle. Yıllarını Roma'ya adamış De Rossi ise azgın Roma taraftarından azar işitmeyi göze alıyor. Efsane var efsane var.

Bir de bu Alanya maçının devre arası var. Esteban kaçmışmış. Hayır deplasmanda 7 yedikten bir hafta sonra seyiricisi önüne çıkabilen kaleci tüm takımın kontak kapattığı pozisyonda bacak arası yedi diye maçtan kaçıyor hem de 2 farklı öndeyken. Buna inanan adam soyunma odasında kendisi aleyhine yaşanmış olabilecek şeylere hiç ihtimal vermiyor çünkü adı Onur değil.

Bu olayları bir araya getirince tartışılacak konu Esteban'ın iyi kaleci olup olmaması değil. Hadi git De Gea'yı getir aynı deneyi yapalım. Bakalım kaç hafta dayanacak.

Son olarak istatistikler paylaşılıp duruluyor. Ceza sahası dışından 5 şut çıkarmış. Nasıl şutlar bunlar? Kavisi nasıl hızı nasıl sekmiş mi? Kalecinin üstüne mi? Belki de hepsi süzülerek gelen şutlar daha detay lazım. Bir ara Onur duran toplardan en az gol yiyen kaleci istatistiği dolaşıyordu. Altıpasa düşen topları çıkıp alamayan, yumruklayaman kaleci isterse duran toptan hiç gol yemesin bu birşey ifade etmez.

Sözünde dursun erkenden bıraksın. Burak da benzer olaylar yaşıyor o da bırakmayı göze aldım diyor. Hadi bakalım 2 tane demirbaş'tan kurtulacağız inşallah.

Maaşı düşürülüp kendisinden daha iyi bir kaleci alınmalı diyen kıymetli renktaşlarım için bu mesajımı alıntılıyorum. Hayır bu vatandaş takımdan uzaklaştırılacak ve futbolu erken bırakma hayali yerine getirilmiş olacak.

Gümüshaneli61
10.11.2018, 15:48
Bencede gitsin artik. Onur'u fazla büyüttük gözümüzde. Ve 2015'deki sakatligindan beri kaleci olarak'ta iyi degil artik. Üstelik kendisine verilen maas ayip.

Mert Acar
10.11.2018, 16:43
Maç sattı ithamı ağır bir itham evet buna gerek yok.Zaten yemez bile isteyerek golleri.
Ama şöyle bir durum var maça zaten morali bozuk başladı..İsteksiz ve moralsiz oluşu zaten kaleciyi bir adım geriye götürür.Çünkü kalecinin maç içi konsantrasyonu çok yüksek olmalı.Maalasef onu göremedik.
Yer kaybetti,doğru kararlar veremedi.
Hadi bunu da geçtim kaptan olarak yenilen gollerde mimik bile oynatmadı.Yani ne biliyim arkadaşlarına bağırırsın,takıma kızarsın ya da ateşlemeye çalışırsın.Üzülürsün,özür dilersin.Ama bunları da göremedik.
Ve bu ilk olayı değil Onurun..Hem saha dışı olaylar artıyor hem saha içi performans düşüyor.
Maç kazandırmayı geçtim artık kaybettiren bir kaleci haline büründü..Ve artık bu durum Trabzonspora zarar veriyor.
Her zaman savundum,kötü gününde de yanında oldum ama cidden artık zarar veriyor..Trabzonspordaki misyonunu tamamladı.
Keşke böyle olmasaydı,en çok ben isterdim aşırı bir Onur hayranı olarak.Çok taraftarla tartıştım onun yüzünden.Ama olmuyor,kaldıramıyor.

İ. SARAL
10.11.2018, 17:22
Ihanet ettiğini falan dusunmuyorum ama ligin en kötü kalecisi.

batuhanTs
10.11.2018, 17:49
Burak-Onur-Zeki otoritesinden daha büyük bir otorite yok bu camiada

Zeki olayında sorgusuz sualsiz tek hedefi Hayrettin Hacısalihoğlu ilan edenler takım içindeki bu yerli otoritesinin bu transferde ne kadar rolü olduğunu sorgulamak bile istemiyorlar.

Bizim Zeki'ye tepki koyduğumuz günlerde Trabzon'da bir futbolcunun düğününden Burak Onur Zeki fotoğrafı düştü basına

Ben o gün bu transfer tamam dedim.Zaten antremanda olsun dünki gibi maç sonları olsun Zeki bu iki ismin peşinden ayrılmıyor.

Kısacası Süleyman Hurma döneminden beri süregelen ir süreç bu.
Yönetim otoritesinin değil de futbolcu egosunun pesinde koşan taraftar ile bu kadar

Futbolcu klubün personeline karışmaz
Futbolcu teknik adam gönderemez
Futbolcu yönetici gönderemez
Futbolcu sözleşmeli elemandır bu kadar

Bu otorite sorunu tarih boyunca her türlü kurum kuruluş ve oluşumun yegane sorunu oldu.Olmaya da devam eder

Niye bu kadar taktin bu konuya hayirdir insallah

serdaracıl
10.11.2018, 18:39
Sen şu taraftara kurban ol. Burak’ı da al ve git

Berkan
10.11.2018, 21:13
Güle güle

Ömrüm Can SEZER
10.11.2018, 21:29
Hala savunanlara şaşıyorum ya yok 2 maçtır kurtarıyor felan kaleci bu işi de topu tutmak yani adam işini yapıyor. Bu maç rezaletti. Formayı çıkardığın gün bittin zaten benim için. Birde geçen sene kayseri deplasmanında maç berabere kardeşim topu kasıtlı olarak 3 4 defa dışarı vurdun gol yemeyelim diye git ile vur belki gol atacağız.

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fernandez
10.11.2018, 21:36
bağ fazla koptu artık toparlanmaz. sakatlıklar kariyerini bambaşka bir noktaya götürdü. oyunu kadar psikolojisi de sakatlıklardan etkilendi bence.
onuru bu noktada görmek çok üzücü ama bu saatten sonra yapacak bir şey yok, daha da çirkinleşmeden vedalaşılmalı.

David_LuiZ4
10.11.2018, 21:43
Onur'u sapa sağlam bir kaleci iken şike davasının hakem davasının içine attık camia olarak Onur'u sürekli saha dışına çektik..Performansını uzunca bir süre sorgulamadık rekabet edebileceği iyi bir kaleci transfer etmedik ve sonucunda yolun sonuna geldik..

Mikrofonlar Onur'a uzatıldığinda gördük ki adam tükenmiş bitmiş 29 yaşında dilediği kadar para kazanmış olduğu için futbolu bırakmayı düşundüğünü kendisi bizzat itiraf etti..

Böyle bir ortamda Onur'u artık psikolojik olarak kaybettik bidaha da kazanamayız..Onur'un sorunu teknik bir konu değil psikolojik..Yapılması gereken yeni bir kaleci bulmak...Bulamıyorsak susmak sezonun sonunu beklemek..

Ozan Yılmaz
10.11.2018, 23:12
Kaleyi terket! Git! Boş bırak aynı zaten.

Tayfun
10.11.2018, 23:13
https://streamable.com/nmigk

Ey gidi Şota zamanında verdin sinyali de anlayan olmadı

Mehmet Fatih Yavuz
11.11.2018, 00:04
https://streamable.com/nmigk

Ey gidi Şota zamanında verdin sinyali de anlayan olmadı

O gün kovulmalıydı.
Ama işte bu ciğeri 3 kuruş etmezler yüzünden Şota'yı bile yedi bizim tribün...

Tam da bu yüzden tribün birşeyde ısrar ediyorsa yapmaması yönetimin çok çok önemli.

Son derece zararlı bir tribün var bu konuda.
Adamları tam feodal beylere döndürdüler.
Önlerinde taraftardan kaleler, kralı bile parmaklarında oynattılar.

Bu gücü hisseden, bu yönteme meyleden herkesin ayıklanması lazım.

Buraya takımın parçası olacak adam lazım, koğuş ağası değil.

ibrahim
11.11.2018, 12:25
Sen aklıma gelince futbol bokunu gram umursamıyorum. Ne Ünal, ne Şota, ne Şenol, ne Sadri, ne Hayri, ne de başka biri, üst bir akıl geliştirip futbolun bütün kademelerinde yerleşen şikeci Allahsız namussuzların karşısında durabildi. Camiada bunların üzerine yürüyen İbrahim Ertürk başta olmak üzere herkesi tefe koydular.

Allah bu düzenin de belasını versin, ona ayak uyduranlarun da!

ÖmürKaradeniz61
11.11.2018, 12:27
Trabzonsporun son yıllarda bu kadar rezil durumda olmasının bir numaralı sebebi bu çakal heriftir, diğer sebep ise bu işgüzar herifi göndermeyen yönetimlerdedir. En büyük sebep ise bu gariban adam onura körü körüne destek veren futboldan anlamayan trabzonspor taraftarıdır.

Soner Albayrak
11.11.2018, 12:27
Artık mesele sadece Onur meselesi değil, 1,5 milyon euro maaş üstü alan herkes bu takımdan gönderilmeli.

Vkgz
11.11.2018, 12:50
Yılmaz savunucuları nerede Konuşun bakalım

Uğur KÜÇÜK
11.11.2018, 13:27
Bir insani cok değil, maximum 2 sene boyunca bile el bebek gul bebek seversen sapitir.
Karsisindaki insan nasil olsa benimle hep ilgileniyor ve beni seviyor diye her hatasina da göz yummak durumunda kalır.

Onur ve Burak efendinin durumu bu.
Bu kafa yapisi da artik düzelmez.
Yoksa ikisi de Turkiye çapında hala kötü oyuncular değiller.

Bu ikili gönderildikten sonra Unal Karaman da gönderilebilir.
Bu ikisi bu takimdan gitmeden Unal hocayi kovan olursa, asil takima en büyük zarari veren olur.

Mert Acar
11.11.2018, 14:37
Bizim en büyük hatalarımızdan biri de olaya çok duygusal bakmak... İnsani olarak çok sevdiklerimizden futbolda da aynı performansı bekliyoruz.
Maalasef futbolda realite ve mantık var.
Misal Süperlig maçı olmayan Ünal hocadan mucizeler bekliyoruz...Neden sırf iyi futbolcu ve efsanemiz olduğu için..Beşiktaş misal neden yapmıyor bunu ? Metin,Ali,Feyyazı deneseydiler mesela.. Ve ya anadolu takımlarında sürünen Rıza ve Samet. Olmuyor işte.
Böyle yaparak insanları da kaybediyoruz.
Futbolda bakacağın şey şu olmalı teknik direktör veya futbolcu farketmez.. iyi mi yeterli mi ? Biz neye bakıyoruz ne kadar Trabzonsporlu,iyi insan mı iyi niyetli mi vs vs...
Ha Onura gelirsek..Malaasef futbolda dün yok. Evet vefa var ama o da bir yere kadar. Onur maç kazandıran bir kaleci iken artık maç kaybettiren kaleci sınıfına girdi. Üstelik saha dışında olayları artıyor.. Saha içinde de maalasef iyi bir kaptan değil. Keşke böyle olmasa,Onur hep eski Onur olsa ama olmuyor işte..Duygusallığı bırakıp mantıklı bakmak gerek..
Misal fb ve gs kaptanları Volkan Demirel ve Selçuk İnan ??? Bakın biri kadro dışı biri de alternatif 6. oyuncu filan.
FUTBOLDA DÜN YOK.