PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Şerafettin Kara
25.04.2016, 20:19
utanmasanız tüm trabzonspor taraftarı gidip onurdan özür dilemeli diceksiniz.şu olayı esteban yapsaydı adamın burda ne anası ne bacısı kalırdı linçin dibini gösterirdiniz insan hayrette etmiyor artık.

ToyerSefa
25.04.2016, 20:26
2011'den beri yüzü hiç gülmedi. En az bizim kadar sevdiği Trabzonspor hep başarısız oldu, dahası rezil oldu, madara oldu. Sonra karalandı, medyanın önüne atıldı, taraftarla arasına girildi. Bir takım cahilin ve at gözlüklü, sığ kafalı taraftarın hedefi oldu. Sonra da kupasını çalan, nefret ettiği takımdan dört gol yedi. Annesine, eşine, kızına küfredildi. Allah aşkına bu kadar strese kim dayanabilirdi? 2011'den bu yana kaç kişi bizimle kalabildi? Buna başkan, hoca ve futbolcular da dahil. Ama o bizi hiç bırakmadı ve sıkıntılara, streslere ve sorunlara direndi. Eleştirmek hakkımız tabi ancak Allah aşkına biraz vicdan. Hepimiz gibi o da insan. Bu uzun bir sürecin, başarısızlığın ve stresin bi patlamasıydı. Hepsi bu.

esra61
25.04.2016, 20:38
Olması gereken açıklamada geldiğine göre Kaptan ile şampiyonluk sevinci Rabbim nasip eder inşallah .

61Firtinasi61
25.04.2016, 20:42
Belki de bazileri anlamadi, onurun harekttini. O formay ciakarip da eldivenleri birakip manasi:
"Ben buna layik deyilim"!
Olamaz mi?!

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk

signal
25.04.2016, 20:46
Onur bence misyonunu tamamlamıştır. Bu saatten sonra özürlerin sonu gelmez. Sezon sonunda satılması hem Trabzonspor için hem de kendisi için en iyisi olur. Önümüzdeki yıl Onurdan katkı sağlayabileceğimize inanmıyorum.

Mert Oğuzlu61
25.04.2016, 20:47
http://www.gercekgundem.com/images/posts/201404/68f251c036fa64e2_480x270.jpg

Mancini döneminde Şb derbisi ve son dakikalar oynanıyor. Selçuk pas vereceği yerde kaleye vuruyor, taraftar ne ana ne bacı bırakıyor toplu küfürler, kenarda Mancini ayrı sövüyor stadda 40 bin kişi ayrı sövüyor. Selçuk formayı çıkarıyor, kaptanlık pazubandını fırlatıp atıyor soyunma odasına gidiyor ''bitti'' diyor. Olayın sıcaklığı ertesi gün geçiyor ve buradayım, gitmiyorum diyor konu kapanıyor.

Profesyonellik bunu gerektirir, Onur da gitmiyorum dediyse problem yok. Taraftar olmayı holiganlık kriterleri içerisinde değerlendiren ve beşikteki bebeğe küfürü normal karşılayanlar gitsin, Onur kalsın. Gidip feneri mi tutarsınız, tinercileri mi yoksa kedileri mi bilemem ama siz şu takımı tutmayın, desteklemeyin. Başımıza ne geliyorsa sizin gibiler yüzünden geliyor.

Oruç
25.04.2016, 21:08
TSelif

Gençler bilmez. Zamanında Tekkesporlu olduk şimdi de Onursporlu.

artvints
25.04.2016, 21:31
bütün stattan tepki görmekle üç beş gerizekalının, amacı ne olduğu belli olan adamların küfürleri aynı şeyler değil. selçuk da hala tartışılıyor zaten yaptığı o hareket sebebiyle. çeteci de deniyor, bilerek oynamadı da deniliyor, hocaları kovduruyor da deniliyor. onur bunlarla karşılaşmadı. yaptığı yanlıştı.zaten özür dileyerek yanlış olduğunu kendi de kabul etmiş oldu. kızına küfür edilmesi can acıtır onun dışında hiç sallamaması gerekir. yönetimin de bu küfredenleri olay çıkartanları tespit edip stadın dışına atması gerekir. bu adamlar gerçekten azınlıkta.onur'un camiada gördüğü değer sezon başında kanıtlandı zaten.onun hatırına böyle şeylere girmemesi gerekir. benim için eldiven bırakmak, forma çıkarmak şovdur. kapalı kapılar ardında gitmek istiyorum, küfürlere dayanamıyorum, canım acıyor demek de son derece makuldur. bunları derse adamlığında hiçbir azalma olmaz.öyle tepki koymak istedi, tarzı o belki ama ben şov olarak değerlendiriyorum bunları. hiç de sevmiyorum bu tarz hareketleri, tipim değil.

TSemih61
25.04.2016, 21:38
Hatalı goller yemesi duygusal yönden kırılmalara yol açtı. Özür dilemişse konu kapanmıştır ama artık böyle olaylarla gündeme gelmemesi lazım Onur'un. İster istemez araya soğukluk giriyor.

yatara
25.04.2016, 21:47
herzaman seninleyiz kaptan

Cagdas Topal
25.04.2016, 21:59
Onur adamsın be adam bir özrün bende herşeyi unutturdu seni seviyorum kaptan

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vkgz
25.04.2016, 22:08
Resmen bazı arkadaşlar bir oyuncuyu koca kulüpten daha büyük görüyor. yahu gitsin kalecimi yok size ne.

zaten berbat oynuyor . torpilli olmasa mevcut performansıyla dün ilk 11'de olurmuydu

az ekşisozluğu okuyun bari yada yediği golleri izleyin.

truva28
25.04.2016, 22:29
Dünkü hareketleri sadece bir şovdu. Mağlubiyet üstüne yıkılmasın diye triplere girdi ama buna hiç gerek yoktu. Dün kalede Neuer bile olsa faydası olmazdı çünkü. Malesef Onur'un bu tarz şov kokan davranışları var, ben sevmiyorum böyle hareketleri ama taraftarımızın büyük bölümü sevdiği için adam da buna göre davranıyor...

diskus
25.04.2016, 22:29
Ya Onur özür dilemekte bir büyüklüktür ama böyle ikide bir özür diledinmi büyüklük yok oluyor be kardesim.

karahanbakar
25.04.2016, 22:42
Dünkü yaşananları tasvip etmesem de Onur'u anlamaya çalışıyorum.
Onur gözlemlediğim kadarıyla duygusal, kırılgan, ve etkilenmeye açık bir kişiliğe sahip. Bunu tecrübeyle filan değiştiremezsiniz. Onur uzun yıllardır bu külepte ve çok zor dönemlerden geçti, çok fazla şey yaşadı, Biz bile şu 5 yılda kafayı yemişken olayların içindeki Onur'un halini anlamaya çalışalım. Bu durumdayken de böyle zamanlarda böyle tepkiler vermesi birazcık normal karşılanmalı bence. Her haliyle mükemmel bir Onur beklememeliyiz. Elbette hataları olacaktır. İnsandır sonuçta. Önemli olan niyetidir benim için ve ben Onur'un gerçek bir Trabzonspor'lu olduğuna inanıyorum.

karahanbakar
25.04.2016, 22:43
Dünkü hareketleri sadece bir şovdu. Mağlubiyet üstüne yıkılmasın diye triplere girdi ama buna hiç gerek yoktu. Dün kalede Neuer bile olsa faydası olmazdı çünkü. Malesef Onur'un bu tarz şov kokan davranışları var, ben sevmiyorum böyle hareketleri ama taraftarımızın büyük bölümü sevdiği için adam da buna göre davranıyor...

Amacı şov değil. Sadece böyle durumlarda duygusal yapısından dolayı ekstrem tepkiler verebiliyor. Bu şov olarak algılanmamalı.

Oruç
25.04.2016, 22:46
Ya Onur özür dilemekte bir büyüklüktür ama böyle ikide bir özür diledinmi büyüklük yok oluyor be kardesim.

Özür dilemek bir insanı küçültmez.

SezercanTuncer
25.04.2016, 22:59
helal olsun kaptan

Tayfun Aydın
26.04.2016, 00:18
bence onur ve jefferson ve tolga çok iyi kaleciler ama sadece zamana ihtiyaçları var.
jefferson oynarsa gelecekte brezilya milli takım kalesine kadar yükselir.
onur ve tolga milli takım kalesini koruyacak isimler. tolgannın şansa ve çok çalışması lazım. bütün ülke ve trabzon spor tolgaya çok güveniyor.

Eski mesajlara bakarken gördüm. Bu arkadaş hala forumdaysa helal olsun valla Jeferson da nerede bir ışık gördü de Brezilya milli takımına yükselir dedi bilmiyorum cidden helal olsun

Sibel
26.04.2016, 00:26
Forma üzerinden adama vurmak ne saçma iştir arkadaş.
Adam güzelce katladı koydu saygısından. Masa mı arayacaktı orda. Ben de kızdım Onur'a ama sadece bitti gibilerinden bir şey dedi diye. Genel olarak. Trip yapar gibi yaptı diye. Bu da duygusallıktan. Çünkü adam taraftar. Hepimiz gibi o da kafayı yemiş. El birliği ile delirdik.
Ama en nefret edilesi durum, ne zaman bu camiada biri saygı değer isler yapmaya bize sahip çıkmaya çalışsa onu yiyip tüketiyoruz.
İşte bu yüzden de yaşayan değerimiz yok gibi bir şey.
Kompleks bu. Başka bir şey değil. Bi bırakın yahu, bi bırakın da bu camianın da sembol isimleri olsun. Nefret ettirmeyin de sonra arkasından hem ağlayıp hem de küfürler etmeyin.

ToyerSefa
26.04.2016, 00:32
Biz bu kafayla ve içimizdeki hainleri, embesilleri, at gözlüklü kalasları temizlemedikçe daha çok çekeriz.

Mert Oğuzlu61
26.04.2016, 00:38
bütün stattan tepki görmekle üç beş gerizekalının, amacı ne olduğu belli olan adamların küfürleri aynı şeyler değil. selçuk da hala tartışılıyor zaten yaptığı o hareket sebebiyle. çeteci de deniyor, bilerek oynamadı da deniliyor, hocaları kovduruyor da deniliyor. onur bunlarla karşılaşmadı. yaptığı yanlıştı.zaten özür dileyerek yanlış olduğunu kendi de kabul etmiş oldu. kızına küfür edilmesi can acıtır onun dışında hiç sallamaması gerekir. yönetimin de bu küfredenleri olay çıkartanları tespit edip stadın dışına atması gerekir. bu adamlar gerçekten azınlıkta.onur'un camiada gördüğü değer sezon başında kanıtlandı zaten.onun hatırına böyle şeylere girmemesi gerekir. benim için eldiven bırakmak, forma çıkarmak şovdur. kapalı kapılar ardında gitmek istiyorum, küfürlere dayanamıyorum, canım acıyor demek de son derece makuldur. bunları derse adamlığında hiçbir azalma olmaz.öyle tepki koymak istedi, tarzı o belki ama ben şov olarak değerlendiriyorum bunları. hiç de sevmiyorum bu tarz hareketleri, tipim değil.

Küfür küfürdür üç beş kişisi yok bu işin. Hem ben sezon başından beri ekran başından görüyorum stada gidenler nasıl görüyorlar bilemiyorum ama İho zamanından kalma birkaç pisliğin örgütlediği malum grup Onur a her maç sövüyor. Zaten kendide bu grubu YES e belirtmiş, o da durumun farkında. Her maç sataşıyorlar kaptana. Eee dayan dayan bir yere kadar. Paf mıdır Puf mudur ne haltsa şunu ve ekibini TS den uzaklaştırsınlar, özellikle dikkat ediyorum bütün sıkıntıların kaynağı o grup, her olayın içinde varlar.

Ben buradan öyle gözlemliyorum, stada gidenler yok öyle şey melek gibi gruptur liderleri de adam gibi adamdır has TS lidir derse bilemem, benim buradan gördüğüm profili yazmaya kalkarsam ayıp olur, siyaset olur, her şey olur. Sadece şunu söyleyeyim TS ile uzaktan yakından alakası yok o grubun. Bugün o 17 lik ergeni alkışlamaları, yanında yürüyen Paf Puf felan her şeyi özetliyor belli oldu işte bilinçli bir işti. Rastgele oldu, olaylar tamamen karambole gelişti vs.. vs.. bunlara inanmamızı beklemesinler, en azından ben saf değilim inanmam. Muharrem e ve Trabzon a darbe vurmak istediler başardılar, olay budur. Onur da arada kaynıyordu. Hiçbiri tesadüf değil.

ToyerSefa
26.04.2016, 00:44
E tabi oturduğun yerden nutuk çekmek kolay.

artvints
26.04.2016, 00:53
Küfür küfürdür üç beş kişisi yok bu işin. Hem ben sezon başından beri ekran başından görüyorum stada gidenler nasıl görüyorlar bilemiyorum ama İho zamanından kalma birkaç pisliğin örgütlediği malum grup Onur a her maç sövüyor. Zaten kendide bu grubu YES e belirtmiş, o da durumun farkında. Her maç sataşıyorlar kaptana. Eee dayan dayan bir yere kadar. Paf mıdır Puf mudur ne haltsa şunu ve ekibini TS den uzaklaştırsınlar, özellikle dikkat ediyorum bütün sıkıntıların kaynağı o grup, her olayın içinde varlar.

Ben buradan öyle gözlemliyorum, stada gidenler yok öyle şey melek gibi gruptur liderleri de adam gibi adamdır has TS lidir derse bilemem, benim buradan gördüğüm profili yazmaya kalkarsam ayıp olur, siyaset olur, her şey olur. Sadece şunu söyleyeyim TS ile uzaktan yakından alakası yok o grubun. Bugün o 17 lik ergeni alkışlamaları, yanında yürüyen Paf Puf felan her şeyi özetliyor belli oldu işte bilinçli bir işti. Rastgele oldu, olaylar tamamen karambole gelişti vs.. vs.. bunlara inanmamızı beklemesinler, en azından ben saf değilim inanmam. Muharrem e ve Trabzon a darbe vurmak istediler başardılar, olay budur. Onur da arada kaynıyordu. Hiçbiri tesadüf değil.

hepsine katılıyorum. onur'un da başkan'ın da arkasında durmamız gerekir bu süreçte. bilinçli hareket olsun veya olmasın o adamların dışarı atılması gerekir hatta işin içine provakasyon karıştırmadan normal passolig cezaları uygulansın yeter. eksra iş çıkarmasınlar başımıza bizi tasfiye ediyorlar goygoyu yaparak. kaç tane vukuatları var. en ufak hatalarında direk kessinler cezalarını, kalanların da . zaten direği sökenlerin bir daha stada alınmaması lazım.

artvints
26.04.2016, 01:10
E tabi oturduğun yerden nutuk çekmek kolay.

nutuk yok yorum yapıyorum. rahatsız oldum davranışından o an için. özür metnine de ikna oldum. nasıl hissettiysem o an için öyle yazıyorum. kızacak bir şey yok.

ToyerSefa
26.04.2016, 01:34
nutuk yok yorum yapıyorum. rahatsız oldum davranışından o an için. özür metnine de ikna oldum. nasıl hissettiysem o an için öyle yazıyorum. kızacak bir şey yok.
Estağfirullah kızmadım tabii ancak o an şov yaptı demek ağır bir itham.

Trapezunda
26.04.2016, 01:52
Onur´u sorgulayana kadar koskoca sezon derbi disi maca gelmeyen takini desteklemeyen taraftari sorgularim ben

Fatih Öztürk
26.04.2016, 02:01
Yahu insan ister istemez soruyor bu soruyu cevabını bildiği hâlde.Onur eyvallah iyi kalecimiz ve kaptan burada bi sıkıntı yok.Diğer yanda aylardır formunu bulmuş maç kurtaran kaleci Esteban kalesini güzel savunuyor hiç bir sakatlığı eksiği yok fener maçına çıkacak sen kalk aylardır maç eksiği olan ve en ufak hatasında eleştirileceğini bile bile mallık yap Onur'u sahaya sür.
Bu mallığı diploması olmayan amatör hoca bile yapmaz öyle ya mal olmak için özel çaba niye?

signal
26.04.2016, 07:49
Onur'un savunan arkadaşların kendisiyle duygusal bir bağ kurduğununu görüyorum. Kimse Onur'un Trabzonspordaki geçmişini inkar edemez. Fakat şu var ki futbolda duygusallığa pek yer yok. Örneğin son maçta Onur'un oynaması tamamen duygusal bir karar. Performans açısından bakarsak kalede estebanın olması gerekirdi.

Duygusallığımızı tatmin için gerekirse Onur'un yaptığı hizmetlerden ötürü bir heykelini dikelim. Onur'un bu seneki performansı ortada. Fayda-zarar ilişkisine bakarak verilecek karar onu göndermektir.

TSelif
26.04.2016, 08:22
Onur'un gitmesini isteyen arkadaşlara nacizane bir önerim var. Bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş. Siz de her gün kırk kere ONUR GİTSİN yazın belllllki tutar :D

Kaptanım seninle nice şampiyonluklar yaşayacağız. Seni seviyoruz :)

Sibel
26.04.2016, 09:35
fener maçına kesinlikle Esteban çıkmalıydı. Lakin bunun sorumlusu Onur değil ki Onur'a yüklenelim. Hami Bey durdu durdu bütün bombaları fener maçında patlattı. Uzun zamandır oynamayan Onur ve Salih'i sahaya sürdü.
Bizim duygusallığımız mı sebep buna yani pek anlayamadım.

TSelif
26.04.2016, 09:47
Bence Onur tehdit etmiştir Hami'yi . Bak beni oynat yoksa kelleni alırım. Zaten menejerim bjk ile anlaştı oynayayım son maçlarımı demiştir:D

Onur burayı okuyorsan sana bi mesajım var ..
Herkes gider ADAMlar kalır kaptan :)

signal
26.04.2016, 09:48
Aslında temel soru şu:

Onur'un bugunkü performansı ve bu yaşananlardan sonra önümüzdeki yıl Trabzonspor'a faydalı olabileceğini düşünüyor muyuz? Anlatmak istediğim ve cevap verilmesi gereken soru budur.

TSelif
26.04.2016, 09:52
Temel cevabı veriyorum ;
Evet :)

Sibel
26.04.2016, 09:56
Aslında temel soru şu:

Onur'un bugunkü performansı ve bu yaşananlardan sonra önümüzdeki yıl Trabzonspor'a faydalı olabileceğini düşünüyor muyuz? Anlatmak istediğim ve cevap verilmesi gereken soru budur.

Bu sene onu yargılamak çok doğru değil bana kalırsa. Sene başından beridir neler yaşandı hepimiz biliyoruz. Yeni yapılanma ile hem taraftarın hem futbolcunun psikolojisi rahatlayacak. O adama neler yaşattılar göz ardı ediliyor. Kendini kulüpten büyük sanıyor deniliyor. Kaldı ki Onur ayarında bir kaleciyi nereden bulacağız da bu kadar rahat gitsin diyebiliyoruz?
Ben o soruya evet diyorum. Faydalı olacak tabii ki. Seneye herkes her şeye sünger çekecek. Camia olarak benim beklentim bu.

Faik Yılmaz
26.04.2016, 10:28
Millet şikecisine , hırsızına sahip çıkar biz Onur'umuza sahip çıkamıyoruz.....

Trabzonspor forması kutsalda ;

Onur'un eli öpülesi annesi ,

Değerli eşi ,

Hatta kundaktaki dünya tatlısı kızı ,

Kutsal değil mi ?

kudurmuş gibi üstelik kendi taraftarı tarafından en gaiz küfürleri yemesi normalde formayı kibarca kenara koyması mı anormal ?

Onur 1 eleştirilecek ise O'na küfreden müptezeller 1000 eleştirilmelidir...

Bu lağımlı ağızlarıyla konuşan pislikler için artık gereken yapılmalıdır.....

Mert Oğuzlu61
26.04.2016, 10:30
Onur a ''performans'' üzerinden değerlendirme yapıp gönderelim diyenler, Gs li arkadaşlarına Muslera hakkında ne düşündüklerini sorsun, ligin en fazla gol yiyen kalecilerinden birisi. Kümeye giden takımların kalecileriyle yarışıyor. Gs liler kendi markalarını performans üzerinden mi değerlendiriyor nasıl değerlendiriyor görelim, her maç her maç hatalı goller saçma sapan hatalar... Yılda 4.2 milyon euro yu alıyor, bakalım parasına ve performansına laf eden bir tane Gs li var mı ?

Hee bu arada, bence Onur un miladı dolmadı. Temiz 10 senesi var. Belki 35 ten sonra düşmeye başlar o vakit hak ettiği şekilde yollarız ama daha çok var, durduk yere kaleci ve kaptan aramaya gerek yok...

Mustafa YILMAZ
26.04.2016, 11:37
Onur'un açıklamasını şimdi okudum yine beklenen gibi konuşmuş helali var

Onur Kıvrak: ''Trabzonspor formasının asla ve asla bunları hak etmediğini belirtmek için bir hareket yaptım.''

tam olarak böyle yaptı formayı yerede atmadı bazı çakalların dediği gibi özenle yere bıraktı kendinizi onun yerine koyun bi an bi empati yapın sezon başından beri hatta şike olayından sonra ki açıklamalarından sonra hangi maçtı hatırlamıyorum ama futbolu bırakmayı düşünüyorum biz bu ülkenin takımı değilmiyiz diye açıklama yaptığından beri özellikle Trabzon'da üstüne çok fazla gelindi bu ADAM'ın bi patlama yaşadı ve o hareketi yaptı bundan dolayı gitsin demek ağır saçmalamaktır.

Onur'un bu gün yaşadıkları onu göndermek istemelerindendir bunu görün be kardeşim elin şikelisi şikesine ve yapanları sahip çıkacak kadar namussuz biz Onur'umuza sahip çıkacak kadar adam değilsek bırakalım bu işi bunu performansla falan alakası yok

MertcaN.K.*61
26.04.2016, 12:42
Tribünlerdeki çomar ekibi bir Adamın izmir den gelipte Trabzonu böylesine savunmasını sahiplenmesini kabul edemiyor. Onurun siyasi görüşü hayata bakış açısı kimseyi ilgilendirmez ama hem mitinglerde hem tribünde boy gösteren bu çomar ekibi sanırım kendince çıkarımlar yapmış ısrarla bu Adamın üzerine gitmekte..

Nasıl aziz yıldırım zamanında gfb için almıyorum sizi tribüne dedi bugün bizim gelinen noktada aynı şeyi yapmamız lazım.. yoksa daha çok ah vah ederiz..

Onur Akyüz
26.04.2016, 13:23
Adamı sene başında bitirdiler ve az bir kesimi de Onur'a karşı iyi doldurdular.

Sonuçta Trabzon küçük bir şehir mutlaka itle köpekle muhatap oluyordur, sene başındaki olayın etkileri hala devam ediyordur öyle kolay değil.

Bu berbat sezon ve berbat takım tarihe gömülürse, düzgün bir yönetim, sistemli bir takım, tribünlerinde asalak hainlerin olmadığı yeni stadyum ve hırslı iyi bir kadroyla mutlaka toparlanacaktır.

şb maçında oynatılması da yanlıştı, esteban olmalıydı.

Faik Yılmaz
26.04.2016, 13:27
Fener maçındaki olaylarda soyunma odasına en son giden Onur'u bu takımdan gönderdik diyelim.....

Yerine öyle canla başla kim oynayacak.... ?

Fenerlilerden önce kaçan genç Melih mi ?

Özer mi ?

Dikkatinizi çekerim. Trabzon doğumlu uşaklar kaçar iken Onur dimdik ayakta idi son ana kadar....

Takımı bu kadar sevmese kaçıp gitmezmiydi ?

faik celikoflu
26.04.2016, 14:09
1- Noktası virgülü "bir yerlere koymak" olan bir toplumda küfürden alınmak komik.

2- Hiç kimse vazgeçilmez değil.

3- Şampiyonluk mücadelesi bir iki isimle değil, ekiple olur.

ToyerSefa
26.04.2016, 14:56
Bi bitmediler gitti arkadaş.

halil ibo
26.04.2016, 15:23
Onur'un forma-eldiven hareketi şık olmadı.Ama o da bizim gibi duygusal ve hak etmediği bir hakarete maruz kaldı ve anlık karar verdi.Bir kaptan olarak daha dikkatli davranması gerekirdi.Ama yamyamların ağzının suları nasıl aktı o akşam,bitirdi,kapattı Trabzon defterini,zaten sezon başı da...
Ama onu bu maçta sahaya süren t.d. müsvettesi nereye bakıp ta 11 yazıyor maç tahtasına ?

Tolga
26.04.2016, 15:31
Maça 10 kişi gidiyor hâlâ taraftar büyüktür, Trabzonspor büyük bir camiadır diyenler var ...

Biz o camiayı komaya soktuk arkadaşlar bilmem farkında mısınız ? 2-3 bin kişinin stadında maç izlediği camia büyük bir camia olamaz. Asbaşkanının ayağına sıkılan büyük bir camia olamaz. Dünyanın her yerinde haklı görülüpte kendi ülkesinde gıkının dahi çıkmadığı büyük takım büyük bir camia olamaz.

Hatta şu günlerde ve son sayfalarda görüldüğü üzere Onur'un Trabzonspor'dan önde olması söylemleri falan bundan dolayıdır. "Yıllık 2 Milyon € maaş alan bir kalecinin", yıllık bilmem kaç milyon ödeyen şirketinden büyük olması tezatından kaynaklıdır ...

Barış Cansız
26.04.2016, 23:45
Onur'u eleştirenler, şu videoyu izlemedi mi ? Tekrar tekrar tekrar izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=oiq71xPg4NI

ToyerSefa
27.04.2016, 00:12
Onur'u eleştirenler, şu videoyu izlemedi mi ? Tekrar tekrar tekrar izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=oiq71xPg4NI
Onların derdi üzüm yemek değil renkdaş. Kimisi hain, gizli şikebahçeli, kimisi de büyük başkanlarının yasını tutuyor hala.

esra61
27.04.2016, 01:40
Onurun o geceki performansı kötüydü ama o performansa gelene kadar sayın Hami Hocaya kimse soramazmı neden Estaben kalede yerini almadıda Onur'a formayı verdi? Adaletli forma varsa kalede Estaben olmalıydı.
He sonraki süreçte ,yanı olayların çıkmaya başladığı ve bizim Trabzonlular öz!evlatlarımızı korkudan kaçışlarını hayretle izledim.
Neden ve kimden kaçıyorlardı? Hanı özer açıklamalarda yapmış ya ben Trabzonluyum ,bu takım benim ,gitmem gibisinden,Gitmemek öyle öz evlatlikla değil sahada kalmakla oluyor.
Sonra tv'yi izlemeye devam ettim ,sahada tek kalan Onur du hatta birara koltuk fırlatıldı köşe vuruşu yapılırken herkes ordan uzaklaştı Onur oradaydı ,geri bile çekilmedi.
Yani demem o ki bu adamın performansını bu sezon tartisabiliriz (ki ona gelmeden takım ve teknik ekipte tartisilmali ya neyse),amma velakin Trabzonspor sevgisini ve bağlılığını tartisamayız.Nokta.
İlla birilerinden niye vazgeçelim,neden bir kalemde silelim ki?
Ben itiraf ediyorum hem Trabzonsporluyum hem Onursporluyum.Çünkü şu dönemde Trabzonsporu duruşuyla sahada yansıtan tek kişi Onur.Bu sebeple Trabzonsporlu olmam Onursporlu olmamda anlamına gelebilir ;)

Cengiz Çubukcu
27.04.2016, 07:47
Onurun o geceki performansı kötüydü ama o performansa gelene kadar sayın Hami Hocaya kimse soramazmı neden Estaben kalede yerini almadıda Onur'a formayı verdi? Adaletli forma varsa kalede Estaben olmalıydı.
He sonraki süreçte ,yanı olayların çıkmaya başladığı ve bizim Trabzonlular öz!evlatlarımızı korkudan kaçışlarını hayretle izledim.
Neden ve kimden kaçıyorlardı? Hanı özer açıklamalarda yapmış ya ben Trabzonluyum ,bu takım benim ,gitmem gibisinden,Gitmemek öyle öz evlatlikla değil sahada kalmakla oluyor.
Sonra tv'yi izlemeye devam ettim ,sahada tek kalan Onur du hatta birara koltuk fırlatıldı köşe vuruşu yapılırken herkes ordan uzaklaştı Onur oradaydı ,geri bile çekilmedi.
Yani demem o ki bu adamın performansını bu sezon tartisabiliriz (ki ona gelmeden takım ve teknik ekipte tartisilmali ya neyse),amma velakin Trabzonspor sevgisini ve bağlılığını tartisamayız.Nokta.
İlla birilerinden niye vazgeçelim,neden bir kalemde silelim ki?
Ben itiraf ediyorum hem Trabzonsporluyum hem Onursporluyum.Çünkü şu dönemde Trabzonsporu duruşuyla sahada yansıtan tek kişi Onur.Bu sebeple Trabzonsporlu olmam Onursporlu olmamda anlamına gelebilir ;)

yazın avrupa kupası var ve oynaması lazım..ben de olsam onu oynatırdım...

kopeli
27.04.2016, 09:01
Maça 10 kişi gidiyor hâlâ taraftar büyüktür, Trabzonspor büyük bir camiadır diyenler var ...

Biz o camiayı komaya soktuk arkadaşlar bilmem farkında mısınız ? 2-3 bin kişinin stadında maç izlediği camia büyük bir camia olamaz. Asbaşkanının ayağına sıkılan büyük bir camia olamaz. Dünyanın her yerinde haklı görülüpte kendi ülkesinde gıkının dahi çıkmadığı büyük takım büyük bir camia olamaz.

Hatta şu günlerde ve son sayfalarda görüldüğü üzere Onur'un Trabzonspor'dan önde olması söylemleri falan bundan dolayıdır. "Yıllık 2 Milyon € maaş alan bir kalecinin", yıllık bilmem kaç milyon ödeyen şirketinden büyük olması tezatından kaynaklıdır ...

biz büyük bir camia degiliz, olmak icinde ugrasmıyoruz.

her sene daha da küçülüyoruz.

omondoles
27.04.2016, 09:18
Onur'u severim ama Trabzonspor'da miadını doldurmuştur. Romantikliği bir tarafa bırakmak lâzım.

Loading %61..

TSelif
27.04.2016, 09:23
Günaydın Trabzonspor'un kaptanı :tsbayrak:

TSelif
27.04.2016, 15:46
Sebahattin Çakıroğlu: "Onur Kıvrak büyük paralar teklif edilmesine rağmen takımı bırakmadı. Yoksa Hacıosmanoğlu, Galatasaray'a satmıştı."

Biz biliyorduk da bu da kanıtı oldu işte.
Onur, gerçek taraftarının desteğini de arkasına alarak İho-Hurma ikilisinin oyununu bozdu..
Bi kere daha Onur ulan :)

Sefaenes
27.04.2016, 15:52
Bu iho ve tg taraftarı ilk evimizdeki maçta onurun moralinini bozmak icin ellerinden geleni yapacaklar Oskar Laos Ortami yaratıp tekrar iho gelmesi derdindeler

Sibel
27.04.2016, 15:54
Sebahattin Çakıroğlu: "Onur Kıvrak büyük paralar teklif edilmesine rağmen takımı bırakmadı. Yoksa Hacıosmanoğlu, Galatasaray'a satmıştı."

Biz biliyorduk da bu da kanıtı oldu işte.
Onur, gerçek taraftarının desteğini de arkasına alarak İho-Hurma ikilisinin oyununu bozdu..
Bi kere daha Onur ulan :)

Onlar* yazmadan ben yazayım.
"Beş kuruş kazanacaktık keşke gitseydi"

TSelif
27.04.2016, 15:59
Borcumuz var , Onur kulübe ihanet etti . Gidip bize para kazandırması lazımdı da diyecekler :D

CEMEFKER
27.04.2016, 16:01
"Onun İphone u var güzel mi güzel"...

Adam harcamak üzerine üzerimize olmayan bir milletiz.

"yüksekler" in rüzgarı hep sert olur Onur da böyle bir sezon geçirdi ...aslında taaa başından belliydi ayrı minibüse bindirilip hint faikiri muamelesi yapılmakla kendisine....

Olan şu kötülerin bol olduğu yerde iyiler sırıtır...Veya tam tersini de düşünebiliriz. Bu nerden baktığınıza bağlı.

Şurdan baksak aslında gerçekler ortada. Son 5 yıldır ortada olmayan bir TS içinde bir şekilde var olan birinin savaşı.

TSelif
27.04.2016, 16:10
Onur İho döneminde o takımda tek başına psikolojık bir savaş verdi.
Bir kesim onu anlamak yerine, menfaati doğrultusunda karşısına geçti. Ama onun içindeki TRABZONSPOR aşkı ile ona inanan taraftarların Onur sevdası, Onur'un bu savaştan galip çıkmasına sebep oldu..
İyi ki yanında ve sana inanan olanlardandım Onur :)

yazıkoldu
27.04.2016, 19:54
cim boma yazmışlar.

ToyerSefa
28.04.2016, 13:22
İyi ki varsın kaptan. Yüreğin yeter.

Cafer KILIÇSOY
28.04.2016, 21:44
Gerçek bir Trabzonspor taraftarının Onur'u eleştirmesini, ''Artık miyadını doldurdu'' demesini kusura bakmayın da anlayamıyorum.

Ne demek ''Miadını doldurdu''

Neden? Nasıl? Ne yaptı mesela miadını dolduracak??

Sezon başı sırtlanlar tarafından satılmak için kadro dışı bırakılmasına sessiz kalmayıp dik durduğu için mi?

2011'den sonraki 2-3 sezon tek başına takımı sırtladığı için mi?

Takımda belki de aldığı ücretin karşılığını veren tek adam olduğu için mi?

Ve sırf bunları yaptığı için eşine, beşikteki kızına küfreden sapık zihniyetlilerin memnun olması için mi?

Onur'un formayı katlayıp yere koymasını eleştir ama yediği küfürler için ''Ee ne olacak canım, her stadyumda ediliyor'' de

HADİ ORDAN!!!

Cafer KILIÇSOY
28.04.2016, 22:06
Onur'un savunan arkadaşların kendisiyle duygusal bir bağ kurduğununu görüyorum. Kimse Onur'un Trabzonspordaki geçmişini inkar edemez. Fakat şu var ki futbolda duygusallığa pek yer yok. Örneğin son maçta Onur'un oynaması tamamen duygusal bir karar. Performans açısından bakarsak kalede estebanın olması gerekirdi.

Duygusallığımızı tatmin için gerekirse Onur'un yaptığı hizmetlerden ötürü bir heykelini dikelim. Onur'un bu seneki performansı ortada. Fayda-zarar ilişkisine bakarak verilecek karar onu göndermektir.

Onur'un bu seneki performansını eleştireceksek önce bu işe kanatlardan başlamalıyız. Cavanda'dan, Yumlu'dan, Salih Dursun'dan başlamalıyız.

10 kişinin gezdiği sahada Onur'un performansı hakkında yorum yapmak haksızlıktır.

omondoles
28.04.2016, 22:07
cafer Kılıçsoy, öncelikle şerhimizi düşelim Onur adamdır ve severim kendisini ama Trabzonspor'u daha çok seviyorum. Takımım adına da romantizmden hoşlanmıyorum. Miadını doldurduğunu düşünüyorum çünkü;

1. Çoğu taraftarımız Onur'u Trabzonspor ile eş görüyor. Bu yanlıştır. Onur bu takımın çalışanıdır.

2. Onur sık sık sakatlanıyor.

3. İkinci maddeye bağlı olarak eskisi kadar iyi bir kaleci değil.

4. İki ve üçüncü maddeleri göz önünde bulundurduğumuzda fazla maaş alıyor.

5. Takımda baya eski olduğundan mütevellit takımın ağası gibi davranıyor.

Ederi varken satılmalı. Ayrıca ben futbolcu konusunda çoğu taraftardan farklı düşünüyorum. Bana göre selçuk, burak adamdır. Takımda oynarken aldığı paranın hakkını veren (futbol oynayarak) her futbolcu adamdır (Absürt durumlar dışında).

Loading %61..

ÖmürKaradeniz61
28.04.2016, 23:53
Onur takımımızın kaptanıdır herkes seviyor fakat miladı dolmuştur.İyi giden bir takıma çomak soktu sene başında.Ayrıca takım içi gruplaşmalardada ismi var.Son 2 senedir takıma hep sorun çıkardı ben para edilen herkesin satılabileceği görüşündeyim.O bizim kaptanımız efsanemiz bilmem neyimiz lafları 30 sene önceydi devir değerini bulunca futbolcuyu satıp yerine saha iyilerini alma devri.Biz olayları aşırı duygusallaştırıyoruz buda camiamıza zarar veriyor.

selcuk
29.04.2016, 00:43
http://pre06.deviantart.net/e611/th/pre/i/2014/053/4/b/onur_recep_kivrak_by_ozantopuz-d744h4v.png

onurun oldugu gruba Trabzonspor denir
sezon basindaki olaylarin nedenini son olarak sebahattin cakirogluda acikladi, 3 maymunu oynayanlar bilmez tabi

gerisinin cevabi imzamda

baskaniniz, hocaniz, sportif direktörünüz gitti
sirada özevlatlariniz özer ve yumlu

sonra tas gibi Trabzonspor

cimlagava
29.04.2016, 00:43
Şu milli takım muhabbeti artık bitsin ya. Kale Babacan'ın hakkıdır. Olmazsa performans olarak da Volkan, Tolga, Kırıntılı vs. daha gider bu.
Trabzonspor tarihinin en kötü günlerini yaşıyor.
Diğer kaleciye acıyorum sadece. Bu kadar haksızlığa uğrayacağını bilse gelmezdi bu takıma.
En ufak eleştiride koşup savunmaya geçmek de nereden çıktı ?

Bu forumda Trabzonspor'u Trabzonspor yapan adama neler dendi, ne eleştiriler geldi. Ben böyle bir şey görmedim.
Ortada başarı olur. Haksız eleştiri olur anlarım da, bu takım ve bu futbolcuların HEPSİ başarısız kardeşim.
İster iho de ister hurma . Kral çıplak kardeşim.

Şunu herkes iyi bilmeli ki kendisini bu kadar değerli yapan şey burada yazılan yazılar değil, küfür yedim dediği tribünlerin desteğiydi.
Başarısız olunca Casillas da olsan biletin kesilir. Bana göre kendisi de bu homurdanmaların farkında ve çıkış yolu arıyor şu anda.
Avrupa ya da Kasımpaşa- başakşehir- bursa sürpriz olmaz kısa vadede. Tolga takası bile gündeme gelebilir ama Tolga artık bırakamaz ferrarisini.

Ben futbol yüzünde küfür etmem kimse de etmesin ama bu işin içinde bu var. Çok büyük bir teknik adam maç içinde oyuncunun anasına sövmedi mi canlı yayında ? Ortam bu maalesef. Hamama giren ıslanır.

selcuk
29.04.2016, 00:54
Onur takımımızın kaptanıdır herkes seviyor fakat miladı dolmuştur.İyi giden bir takıma çomak soktu sene başında.Ayrıca takım içi gruplaşmalardada ismi var.Son 2 senedir takıma hep sorun çıkardı ben para edilen herkesin satılabileceği görüşündeyim.O bizim kaptanımız efsanemiz bilmem neyimiz lafları 30 sene önceydi devir değerini bulunca futbolcuyu satıp yerine saha iyilerini alma devri.Biz olayları aşırı duygusallaştırıyoruz buda camiamıza zarar veriyor.
feda ederse bidaha kaptana laf uzatmam, bidaha yazmam bu basliga yazan kisiler vardi

bunlar size bisey anlatiyormu

Fatih Çelik
29.04.2016, 00:58
Onur toparlayacaktır iki çapraz bağ ameliyatından döndü bu ufak sakatlıktan da dönecek hayırlısıyla. Onur her kaleci gibi sakatlıkları sonrası çok fazla performans kaybı yaşadı. Bu sıralar mental olarak iyi olmaması da bu sefer dönüş sürecini uzattı. Onur'un sakin işini yapan bir takıma ihtiyacı var. Nasıl bir kaleci olduğu ortada Onur'un. Sabırlı olalım Onur yine dönecek. Tek sorun erken bırakmak zorunda kalması olacak

endlessdeath
29.04.2016, 03:01
onur recep kıvrak adam gibi adam kaptan ve insan.küfür ederek taraftarın gönderdiği volkan şen fenerde nasıl oynuyor taraftar biraz şapkasını önüne almalı

Adem Akyüz'
29.04.2016, 09:39
Çakıroğlu'nun açıklamalarına rağmen Onur iyi giden takıma çomak soktu demek ne bileyim. Çok garip gerçekten..

Onur'un çomak soktuğu tek bir şey var: o da İHO'nun planları..

karahanbakar
29.04.2016, 09:50
Onur'a laf eden varsa kaybolsun gitsin şurdan. Yahu romantikliği azcık bırakın be! Yok şurda şöyle yaptı burda böyle yaptı bilmem ne. Kardeşim Onur iyi bir kaleci mi? Trabzonspor'a uzun yıllar iyi bir şekilde hizmet etti mi? Hala da ediyor ve edebilir mi? Zaman zaman fedakarlıklar yaptı mı? DAha ne kardeşim daha ne yani. Onur gibi futbolcunuz var kadronuzda da bilmem neyden nem kapıp orasını burasını tutup utanmadan gitsin demeye çalışıyorsunuz. Yahu Onur bu takımda 5 sene önce vardı. Peki sen son 5 senede Onur gibi kaç futbolcu katabildin şu takıma. (Kusura bakmayın ama bazı insanlar gerçekten çileden çıkartıyor beni)

TSelif
29.04.2016, 10:34

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

ÖmürKaradeniz61
29.04.2016, 11:54
feda ederse bidaha kaptana laf uzatmam, bidaha yazmam bu basliga yazan kisiler vardi

bunlar size bisey anlatiyormu
Yahu biz bu takıma gönül vermedikmi kardeşim bu takım sizlerinmi.Onuru insan olarak hepimiz seviyoruz miladı dolmuştur lafında nasıl bir artniyet sezdiniz ben anlamıyorum.Sadece Onur olarak bakmıyorum ben olaya futbol artık ticarete dönüştü para eden topçuyu satıp yoluna devam edeceksin.

selcuk
29.04.2016, 11:59
Yahu biz bu takıma gönül vermedikmi kardeşim bu takım sizlerinmi.Onuru insan olarak hepimiz seviyoruz miladı dolmuştur lafında nasıl bir artniyet sezdiniz ben anlamıyorum.Sadece Onur olarak bakmıyorum ben olaya futbol artık ticarete dönüştü para eden topçuyu satıp yoluna devam edeceksin.
genel olarak buraya yazilarin ortada

nereye getirmeye calisdigin belli
zamanindada para yüzünden demedigini birakmamisdin, neyse tek basina oynadigi maclarda hic yoksunuz

Reha Asan
29.04.2016, 12:00
http://pre06.deviantart.net/e611/th/pre/i/2014/053/4/b/onur_recep_kivrak_by_ozantopuz-d744h4v.png

onurun oldugu gruba Trabzonspor denir
sezon basindaki olaylarin nedenini son olarak sebahattin cakirogluda acikladi, 3 maymunu oynayanlar bilmez tabi

gerisinin cevabi imzamda

baskaniniz, hocaniz, sportif direktörünüz gitti
sirada özevlatlariniz özer ve yumlu

sonra tas gibi Trabzonspor

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

ToyerSefa
29.04.2016, 12:15
Boş konuşma.

Mustafa YILMAZ
29.04.2016, 12:16
hala gitsin diyenler var harbiden şaşıyorum mars'ta falan mı yaşıyorsunuz şike sürecinden sonra hiç mi bu adamın en az bizim kadar yıprandığınız görmediniz üstüne oynanan oyunları gitmesi için çevrilen entrikaları görmediniz bu adam ruhunu katmış bordo mavi'ye siz ne anlatıyorsunuz ki.

gitsin

niye?

miadını doldurdu, kafa olarak burda değil v.s v.s

yok yaa neye göre kime göre doldurdu miadını bunun açılımı ne bi yandan Onur'u satamayan iho'cuların acısı bi yandan yaratılan algı ile konuşulan sözler. bi insan evladı nasıl dayansın onca entrikaya ama Onur hala orda başı dik alnı açık helali var inşallah uzun yıllarda o yeşil forması ile yine Trabzonspor'u temsil edecek.

ToyerSefa
29.04.2016, 12:17
Sevgili yöneticiler Allah aşkına şu trolleri temizler misiniz artık...

Sibel
29.04.2016, 12:24
:gol::gol::gol:

ÖmürKaradeniz61
29.04.2016, 14:06
Boş konuşma.

Sevgili yöneticiler Allah aşkına şu trolleri temizler misiniz artık...
Asıl trol sensin kardeşim,Trabzonspor yıllarca sizin gibi adamcılık ve polyannacılık oynayan güruhlar yüzünden yerlerde sürünüyor dönünde aynaya bakın isterseniz,saygılar.

özçelik61
29.04.2016, 14:25
Trabzonspor camiası eğer bu adamın harcanmasına sevinen bir güruhsa artık biz çekilelim, sizi rezil yaşantınızla başbaşa bırakalım artık. Bu kafayla Trabzonspor diye birşey bırakmayacaksınız yakında cahilleri sürüsü.

Seni harcayan bir zihniyetin mensubu olduğum için kendimden utanıyorum kaptan. Haydi, beraber gidelim bu rezillikler diyarından.

Onur'un şov yaptğını düşünenler ve bunu iddaa edenler kendi analarına, eşlerine veya kızlarına küfür edildiğinde dahi şov yapmayı düşünebilecek karakterde insanlardır. Kişi kendinden bilir işi sonuçta. Adamın yüreği yanmış, burada hala şov yaptığını iddaa eden tipler var. Şunu kafanıza sokun ki Onur Trabzonsporun hakiki ve haklı duruşunun kalan son temsilcisidir. Karşısında ise kokuşmuş, cahil, seviyesiz ve iğrenç bir zihniyet var. Eğer ki Onur'da yıkılırsa Trabzonspor bu iğrenç ve antipatik zihniyete teslim olacak. Ama bu o kadar kolay olmayacak. Muharrem Usta biz Trabzonlu olmayan Trabzonsporluların son ümidi.

Biz bu kafayla ve içimizdeki hainleri, embesilleri, at gözlüklü kalasları temizlemedikçe daha çok çekeriz.

sayın yönetici hakaretlerinden bir kısmını aktarabildiğim okurken utanarak bazen kızarak okuduğum şu malumu niye kolluyorsunuz ?
her dafasında karamurat gibi çekip gitmek ile tehdit eden (burada herkes onun gitmesinden çok endişeli) bu zat fütursuzca alenen her önüne gelene hakaret etmektedir. Yaşının verdiği heyecanı anlamakla birlikte bu klavye kabadayısına gerekli müeyyidenin uygulanması "etik" olarak bir zorunluluktur.Zira insanların fikirlerine saygı gösterebilmeye bile tahammülü olmayan bu zatın hakaretlerine bu sayfayı sadece okumak için gelen bir insanın bile katlanması son derece zordur..

Ahmet Aksoy
29.04.2016, 15:14
Şu bir gerçek ki Onur bu takımın efsanesi olmuştur ve ileride birçok Trabzonsporlu kendi çocuklarının isimlerini Onur sayesinde Onur koyacaklardır. O tarftarlardan birisi de benim.Kısmet olursa ilk oğlumun adı Onur olacak. Kredinin sonsuz olduğu bizleri üzme Onur'um . :)

Sercan Keleş
29.04.2016, 15:39
Şu bir gerçek ki Onur bu takımın efsanesi olmuştur ve ileride birçok Trabzonsporlu kendi çocuklarının isimlerini Onur sayesinde Onur koyacaklardır. O tarftarlardan birisi de benim.Kısmet olursa ilk oğlumun adı Onur olacak. Kredinin sonsuz olduğu bizleri üzme Onur'um . :)

+1 Benimde çocuğum olursa inşallah adını Onur koyacağım.

CesurHamsi
29.04.2016, 17:11
Onur artik gitmeli, cok hatalar yapiyor.
Daha para edilebildigi zaman yani simdi satilmali, yoksa buyuk paraya satamayiz daha.
Futbolcularla ugrasmak yerine takimimizi dusunelim, Onurun adamligina lafim yok olamazda ama artik gitmeli

TSelif
29.04.2016, 17:20
TRABZONSPOR kulübünün Onur'u satmak gibi bir derdi olmadığı gibi Onur'un da gitmek gibi bir derdi yok.
Boşuna Onur'u satıp da para kazanalım hayalleri kurmayalım bence :)

"Onur bu kulübe uzun yıllar hizmet edecek ilerde teknik direktör olabilecek değerde bir oyuncumuzdur. " (Muharrem Usta )

Fatih Öztürk
29.04.2016, 17:54
Çakıroğlu'nun açıklamalarına rağmen Onur iyi giden takıma çomak soktu demek ne bileyim. Çok garip gerçekten..

Eskişehir maçının kadrosuna alınmamış ne garip değilmi?

Mert Oğuzlu61
29.04.2016, 18:07
Barcelona yız tabii, oyuncu bir sene düşüş yaşasın onu yollayıp başkasını getiririz sorun değil. Paramız var, oyuncuların rüyalarını süsleyen elit kulübüz. Son 15 senede Onur dan sonra gördüğü en iyi kaleci 33 lük Hakan Arıkan olan taraftar Onur un performansını sorguluyor. Ben Metin Aktaş ı, Miloşevski yi, Petkovic i, Ahmet Şahin i gördüm kalede.

Tony Sylva gelene kadar her sene kaleci değiştiriyorduk, o da arıza yapınca kale Onur a geçti yıllardır görevini yapıyor üstelik kaleci için en verimli dönem dediğimiz yaş aralığına bile yeni yeni geldi. Artık çok tecrübeli ve siz kaleyi bozalım yenilerini bulalım diyorsunuz öyle mi ? Son 15 yıllık mazinde kaç tane kaleci buldun da Onur dan daha iyisini bulacağına inanıyorsun ? Bjk kaleci kaleci diye ağlıyor adamların belkide şampiyonlukları kaleci yüzünden gidecek. Biraz mantıklı düşünün, İhovari düşünceleri okumaktan bıktım. Başımızda 50 tane dert var adamlar hala Onur Onur diyor.

Hakan
29.04.2016, 18:13
Eskişehir maçının kadrosuna alınmamış ne garip değilmi?

Vize işleri varmış Ankara'dan geçecek Eskişehir'e

Fatih Öztürk
29.04.2016, 18:58
Vize işleri varmış Ankara'dan geçecek Eskişehir'e

Vize :)

selcuk
29.04.2016, 20:05
Vize :)
fransa

benimde allahin izniyle olursa 3. oglum onur recep olacak insallah
https://pbs.twimg.com/media/ChO_W2AW4AA3xem.jpg:large

Fatih Öztürk
29.04.2016, 23:35
fransa

benimde allahin izniyle olursa 3. oglum onur recep olacak insallah
https://pbs.twimg.com/media/ChO_W2AW4AA3xem.jpg:large

Inşallah

ToyerSefa
30.04.2016, 15:24
sayın yönetici hakaretlerinden bir kısmını aktarabildiğim okurken utanarak bazen kızarak okuduğum şu malumu niye kolluyorsunuz ?
her dafasında karamurat gibi çekip gitmek ile tehdit eden (burada herkes onun gitmesinden çok endişeli) bu zat fütursuzca alenen her önüne gelene hakaret etmektedir. Yaşının verdiği heyecanı anlamakla birlikte bu klavye kabadayısına gerekli müeyyidenin uygulanması "etik" olarak bir zorunluluktur.Zira insanların fikirlerine saygı gösterebilmeye bile tahammülü olmayan bu zatın hakaretlerine bu sayfayı sadece okumak için gelen bir insanın bile katlanması son derece zordur..
Estağfirullah abi. Maksadım klavye kabadayılığı filan yapmak değil. Lafım Onur düşmanlarına, Trabzonspor düşmanlarına, takımı bu hale getiren zihniyete. Rahatsız oluyorsan engelleyebilirsin.

artvints
30.04.2016, 20:01
penaltılara çalışması lazım. hareketsiz kalıp erkenden sağına atlıyor sürekli. biraz farklı teknikler denemeli.

edimurphy_61
30.04.2016, 23:37
http://www.ligtv.com.tr/haber/onur-isyan-etti-allahin-adaletini-bekliyorum

Senin allahına kurban sen varya adamsın adammmm

Sibel
30.04.2016, 23:38
Vermiş veriştirmiş maç sonu.
Tabii ya. Trabzonsporlunun neyine gerek böyle adam?
Neyine gerek taraftarı olan bir futbolcu?
Neyine gerek hakkını savunan?
Neyine gerek taraftarla aynı psikolojiye sahip kafayı yemek üzere olan biri?
Neyine gerek bu takıma sembol olabilecek yegâne kişi?
Neyine gerek bu yaşta Trabzonlu olmayan birinin şehri ve takımı böyle savunup sayıp savuşturması?
Neyimize yahu neyimize gerek!
Kahretsin ya. Böyle bir adam bizim gibi delirdi.
Ama ulemalar çıkıp linç ediyor fırsat buldukça.
Performansı düşmüşmüş... Gitsinmişmiş.
Bu kadar performansı kaldığına bin şükür!
Haklısınız! Bu kadar arka toplamak yeter! Bu sene toplayamadı ya geçen yıllarki gibi gitsin. Yok öyle beş altı maça arka toplamak! Sezonu kurtaracaksin. Bizde böyle!

Burcu..
30.04.2016, 23:42
Sen bize fazlasın ya. Biz hak etmiyoruz gerçekten.
Seviyoruz seni kaptan :o

Murathan
30.04.2016, 23:42
Yürekten konuşmuş, teşekkürler Onur.

Adem Akyüz'
30.04.2016, 23:43
Hakem falan derken Onur'un efsane konuşması arada kaynamış. Çok büyüksün be kaptan, çok büyüksün..

https://t.co/va4dcFkkYQ

Soner Albayrak
30.04.2016, 23:45
Sen bütün Trabzon şehrine bedelsin İzmirli uşak..

Ogün'
30.04.2016, 23:45
Psikolojisi alt-üst olmuş hepimiz gibi.Üzülüyorum hem de çok

esra61
30.04.2016, 23:46
Maç sonundaki ifadelerini yeni dinledim,
Kaptan ,sen nasıl büyük kalpli bir insasın,
Sen ne güzel bir armağansın.
Bu camianın ruhunu,düşüncelerini kimseden çekinmeden açık yüreklilikle dile getiriyorsunya,Helal Olsun.
Sana laf edenler dönsünler bir baksınlar bakalım bu takım ve camiayı benimseyen ruhu en son hangi futbolcu bu kadar özümsemiş?
Sonra sana laf etsinler.
Allahın adaletine bende inanıyorum gün gelecek herşeyin hesabını verecekler .
Ve son sözüm,Duam şu ki 'İnşallah kursağımızda kalan sevinçlerimizi yeniden senin ellerindeki kupayla yaşarız'.
İyi ki varsın Kaptan.
İyi ki sen gibi bir Trabzonspor aşığı bir futbolcumuz ve değerimiz var.

slmn
30.04.2016, 23:46
1- Allah'ın adaletini bekliyorum!

2- Olaylar eskiye dayanıyor evet, 2011'e takıldık doğrudur ama hatırlarsanız burada eskişehir maçında bir taraftarımız hayatını kaybetti, dediği tek laf "bizi gene şampiyon yapmayacaklar".

Sana helal olsun Onur!

Reha Asan
30.04.2016, 23:49
:gol: :gol: :gol:
Yine kalede olmasına rağmen bi yerlere golü çakmış Kaptan.

TSelif
30.04.2016, 23:50
Onur TRABZONSPOR'daki miadını doldurdu.. Satın Onur'u ...

Sibel
30.04.2016, 23:54
Trabzonsporluyum diyenlerin en az %75'inden daha Trabzonsporlu.

h@msi61
01.05.2016, 00:01
Beton yetmez.

Fatih Özkan
01.05.2016, 00:01
Onur TRABZONSPOR'daki miadını doldurdu.. Satın Onur'u ...

Takımı, şehri bu şekilde savunacak kaç Trabzonlu tanıyoruz ?
Kaptan adamsın!

Barış Cansız
01.05.2016, 00:04
Bugün bir kez daha ONUR'lu davranışını gösterdi, çok teşekkürler kaptan!

Oruç
01.05.2016, 00:05
Kaptan bu. Kimseye benzemez.

DeAgLeMaNyAq
01.05.2016, 00:06
Onur düşmanları yine başladı tribünlere oynuyor diye. Hem kimsenin aldığı parada gözümüz yok diyorsunuz hem de Onur bahsi açıldı mı sürekli aldığı parayı konuşuyorsunuz. Tezatlık da son nokta...

zafer6161
01.05.2016, 00:14
onur bugün iyi oynadı mi. izlemedim maçı

DeAgLeMaNyAq
01.05.2016, 00:18

Herhangi bir hatasını hatırlamıyorum zaten Eskişehir'in penaltı dışında sadece 2 pozisyonu vardı...

Sibel
01.05.2016, 00:18
Sen benim Trabzonsporumsun.

TSelif
01.05.2016, 00:20

Müthiş oynadı Zafer . Bu da attığı gollerin videosu

Mustafa YILMAZ
01.05.2016, 00:23
Onur yine adamlığını gösterdi.

yetenekse yetenek. adamlıksa adamlık. feyz alınmalı

gözleri doldu adamın konuşurken bu aidiyet duygusu yeteneği kadar büyük kaptanın.

zafer6161
01.05.2016, 00:24
şimdi dinledim.kisacasi esk düşsün fb SMP olmasın. dedi

Sefaenes
01.05.2016, 00:25
Helal olsun kaptan düsmanlarin yine bu aciklamalarina üzülmüstür hel su ihospor tayfalari baya üzülmüstür

Mert Acar
01.05.2016, 00:25
https://twitter.com/TSerdarS/status/726514233257545729
Bu adamı yeme operasyonunu başlatan da ihodur..Ondan kurtulsak da zihniyeti ve yandaşlarından hala kurtulamadık.Siz onurun d... yiyin ulan.
Şu adama sahip çıkamayan ne davasına ne şehrine ne takımına sahip çıkar.Herkes daha dik durdu ulan bu adam.Şehir davasını satarken,başkanın mitinglerde dolanırken,siyasiler ağzını açmazken bu adam içimizden,bizden biri gibi takır takır konuşuyor.Yüreğine sağlık abim benim.

zx61
01.05.2016, 00:31
ligtv ye verdiğin röportajı izlemez olaydım kaptan babamın da benim de gözler doldu.titreyen sesinle o kadar bizdendin ki
Eskişehir maçından sonra kalp krizi geçiren taraftarımızı unutmayan kaç futbolcumuz kaldı ki? Senin ise acın aynı bizimki gibi taze, öfken kontrol edilmez halde, bu iğrenç düzende direnme gücün kalmadı farkındayız kaptan

Adem Akyüz'
01.05.2016, 00:33
Onur tribünlere oynuyor yeaa, zaten 3 milyon euro para kazanıyor...

Berkan
01.05.2016, 00:35
Helal olsun inşallah ömrünün sonuna kadar çizgisinden şaşmaz

TSelif
01.05.2016, 00:37
Onur Recep Kıvrak İzmirli, Yaşar Aşçıoğlu Trabzonlu he mi :)

Mustafa YILMAZ
01.05.2016, 00:40
benim şehrim diyor adamın hası.

bu açıklamadan sonra şiddeti daha da artacak onu bu şehirden uzaklaştırmak isteyenlerin.

gitsin diyenlere farklı gözle bakacağım artık

Ömer SEVİNÇ
01.05.2016, 01:02
Adamsın oğlum. Futbolu burada bırakacaksın bir yere gitmek falan yok.

Yavuz KÜÇÜK
01.05.2016, 01:06
Bunlar da geçer Kaptan.. :mad:

Berke6198
01.05.2016, 01:11
Kaptan, var olasın. Sen cansın, sen ciğersin.

Arkandayız.

Colakoglu
01.05.2016, 01:13
Birgün o kupanin senin ellerinde yükseldigini görmeden ölmek istemiyorum!

baby_face_
01.05.2016, 01:17
Onur gibi üç dört adamımız olsa yeter

SM-G930F cihazımdan gönderildi

Muhammed KOÇ
01.05.2016, 01:18
Helal olsun. İlk kez bi kaleci forması alacağım.

selcuk
01.05.2016, 01:19
iyki varsin
iyki bizdensin

edimurphy_61
01.05.2016, 01:24
Kaptan içiin artık buyuk bir pankart yaptırıp statta acılmalı zamanı geldi artık

deliadam61
01.05.2016, 01:35
Yönetici arkadaşlardan ricam bu sayfada kimse aklına geldiği gibi konuşamasın.düşünce özgürlüğü fikir özgürlüğü bu sayfa da olmayıversin kardeşim..

Adem Akyüz'
01.05.2016, 01:53
Kulüp resmi twitter hesabı Onur'un açıklamalarını paylaştı.

ibrahim
01.05.2016, 02:01
Yönetici arkadaşlardan ricam bu sayfada kimse aklına geldiği gibi konuşamasın.düşünce özgürlüğü fikir özgürlüğü bu sayfa da olmayıversin kardeşim..
Yemin ederim aynısını düşünüyorum. Facebook'ta ava çıktım resmen. Karşımda Onura laf eden herkesi linç edesim geliyor.

Uğrunda her kavgaya girilecek adam şu adam. Adam gibi adam!!

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

baby_face_
01.05.2016, 02:07
Efsane dediğimiz Hami'den daha Trabzonlu daha Trabzonspor sevdalısı.

SM-G930F cihazımdan gönderildi

ToyerSefa
01.05.2016, 02:09
Yüreğine sağlık kaptan. Yaşasın Onurspor!

Hami_41
01.05.2016, 02:30
Adamsın kaptan bu konuşmanı çok begendim birkez daha kaptanliga ne kadar yakistigini kanitladin tebrikler

Yavuz KÜÇÜK
01.05.2016, 03:11
Konuşmayı bir çok sefer dinledim dikkatimi çeken bir yer var.

Onur diyor ki; Ben Allah'ın adaletine inanırım sadece o adaleti bekleyeceğim başka bir adalete inanmıyorum sadece Allah'ın adaleti. Allah'ın adaletini de son 3 maçtan sonra görmek istiyorum. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul eder.

Altını çizdiğim yere dikkat edin kesin bir şeyler dönüyor kapalı kapılar ardında bunların hepsi o yüzden biz adalete yaklaştıkça baskı artıyor.

Not: Bizi mi koparıyorsun Ekrem abi?

MertcaN.K.*61
01.05.2016, 03:16
Kaptana o kadar üzülüyorum ki.. bir gün bu şehirden değeri kıymeti bilinmeden def edip gönderilecek.. efsanelere saygı falan o dozer cemillerde kaldı..

Dozer Cemil meselesi de ayrı konu zaten Trabzonsporun popüler kültür ürünü haline geldi de herkes bilip saygı duyuyor.. adama sorsan o kadrodan başka bir isim dahi sayamıyor ama laf sırası gelince ooo Dozer Cemil efsane gardaşım. ula bi araştır bari efsane dediğin adamları kimdir ne yapmışlar diye..

Neyse onur dan girdik dozer Cemilden çıktık.. niye oraya girdim en azından bi hatıra ormanı falan biz göremeyiz ama bizim çocuklarımız kaptan onur için böyle bişey görebilseler..

MertcaN.K.*61
01.05.2016, 03:18
Konuşmayı bir çok sefer dinledim dikkatimi çeken bir yer var.

Onur diyor ki; Ben Allah'ın adaletine inanırım sadece o adaleti bekleyeceğim başka bir adalete inanmıyorum sadece Allah'ın adaleti. Allah'ın adaletini de son 3 maçtan sonra görmek istiyorum. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul eder.

Altını çizdiğim yere dikkat edin kesin bir şeyler dönüyor kapalı kapılar ardında bunların hepsi o yüzden biz adalete yaklaştıkça baskı artıyor.

Not: Bizi mi koparıyorsun Ekrem abi?

Kim kimi koparıyosa kendi payına .... *** ! :D

Arda'
01.05.2016, 03:35
Açıklamaları için teşekkür ediyorum kaptana kendisi birçok trabzonludan daha Trabzonsporlu. Ayrıca duygusal bi insan dikkat ederseniz konuşurken sesi titriyor olanları hala içine sindiremeyen bir insan. Tekrar teşekkür ediyorum kendisine kaleciliğini pek beğenmesem de adamlığına laf ettirmem.

Mehmet Fatih Silik
01.05.2016, 03:52
Kaptan cok yiprandi ve psikolojisinin ne kadar bozuk oldugunu da videodan görebiliriz.
Sike olayi cok sey götürdü bizden belki ama Onur'dan daha cok seyler götürmüs.
Adam isyan ediyor artik. Yerinde ben olsam coktan futbolu birakmistim.

ccd6167
01.05.2016, 06:33
10 numara konuşmuş ama yanlış konuşmuş

şehirde adam kalmadı onur. Para için şerefini satacak insan milyonlarca. Şehir de karaktersizlik almış başını gitmiş. Adama ulaşmak zor bile. O kale yıkıldı onur.

Hamdi Karamahmutoğlu
01.05.2016, 06:36
Neredeyse ağlıyordu.
Böyle biri hakkında değil küfür etmek kötü düşünmek bile insanlık suçu.
Kötü dönemleri, formsuz dönemleri oldu, birçok hatalı gol yedi.
Ama geçirdiği 9 seneden hangimiz iddia edebilir bizden daha aşağı kalır Trabzonspor sevdalısı olduğunu.
Oğlum olursa inşallah adını Onur koyacağım.

Kemal Öztel
01.05.2016, 09:16
Büyüksün Kaptan
Hep bizimle ol..

Cagdas Topal
01.05.2016, 09:22
Seni çok seviyoruz kaptan

Bayundur Han
01.05.2016, 09:40
Su konusmayi alip bir yere sabitlemek gerek.

Onur, terörist arıyorlarsa dağlara baksınlarEskişehirspor maçında verilen penaltıyı değerlendiren Onur Kıvrak, çok konuşulacak açıklamalara imza attı.
Eskişehirspor maçında verilen penaltıyı değerlendiren Onur Kıvrak, çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Onur, "Alıştık galiba biz. Takım olarak penaltı olarak. Orta hakem de penaltı değil dedi ama benim yanımda ki hakem penaltıyı verdi. Her hafta biz aynı pozisyonları yaşıyoruz ama bize penaltı çalınmıyor. Fenerbahçe maçından sonra bir takım olaylar lanse edildi. Bizim şehrimiz çok güzel bir şehir. Bizim şehrimiz çok güzel bir şehir. Bizim insanımız güzel bir insan. Bizim insanımız, bayrağına da, ülkesine de takımına sahip çıkan bir taraftar topluluğu. Hemen linç operasyonuna gidildi. Hemen bir linç operasyonuna gidildi. Hatta daha ileri gittiler terörist falan denmeye başladılar. Trabzon şehri ülkenin en milliyetçi şehirlerinden bir tanesi. Bunu böyle bilmek lazım. Orada yaşamayan insanlar bu şekilde rahat konuşuyorlar. Ama ben 9 yıldır Trabzon’un içindeyim. İnsanların gözünde bunu nasıl büyüttüler bilmiyorum ama bu büyütenlerin bu işte parmağı var. Süreç 2010-11’e dayanıyor. Bugün takım arkadaşlarımızla kazanmak istedik. Ben Allah’ın adaletine inanırım. O adaletin gelmesini bekliyorum. İnşallah rabbim dualarımızı kabul eder. Biz 2011 yılında çok çektik. Bizim takımın dağılmasının sebebidir bu. Hak edilen bir şey elimizden alındı. Çalındı. Onu içime sindiremiyorum. Yoksa önemli değil. Eskiden gelen bir süre. Orada kaldık ama hatırlarsanız, burada Eskişehir maçında bir taraftarımız hayatını kaybetti. Dediği tek laf, bizi yine şampiyon yapmayacaklar ve vefat etti. Trabzonspor çok büyük kulüp. Yürekleri ile oynayan takım. Benim şehrim, milliyetçi, bayrağını seven şehir. Terörist lafına kesinlikle katılmıyorum. Eğer terörist arıyorlarsa gitsinler dağlara baksınlar!" ifadelerini kullandı.

Tolga
01.05.2016, 11:58
Inır miyidini dıldırdı ...
Irtık gitmisi lızım ...
Inır çık fızlı ılmıyı bışlıdı ...
Inır tırıbzınsıpırdan biyik diil ...
Bı tıkımdın ınır gidir biz kılırız, ı yizdin ınırın ınısına bıcısına sivmiyi hıkkımız vır ...
Sivildiyse birtik ını mı sivildi kırdişim ...
Kifir bı işin dığısında vır ...

Fatih Çelik
01.05.2016, 12:06
Onur'un verdiklerini. Ne sevgisini ne takıma kazandırdıklarnı kimse vermedi bu takıma o yüzden Onur'u dilimize dolayacağımıza saygı gösterip destek olmaktan onu örnek almaktan başka yapacak hiçbir şeyimiz yok.

Büyüksün Kaptan.

Hami_41
01.05.2016, 12:35
Tolga
Yurrru bea sabah sabah iyi güldürdün beni:)

AdemS
01.05.2016, 12:45
inır miyidini dıldırdı ...
Irtık gitmisi lızım ...
Inır çık fızlı ılmıyı bışlıdı ...
Inır tırıbzınsıpırdan biyik diil ...
Bı tıkımdın ınır gidir biz kılırız, ı yizdin ınırın ınısına bıcısına sivmiyi hıkkımız vır ...
Sivildiyse birtik ını mı sivildi kırdişim ...
Kifir bı işin dığısında vır ...

:) :) :) :alkış:

beratika
01.05.2016, 13:10
Kaptanım iyi günler.

Derslerdi,olaylı maçtı derken yazamadım.
Ablam senin için Trabzonda dura dura bize benzedi demişti.
Trabzonsporu sahiplenmen zaten kesin de , duygusal olarak da.

Bir gün sana güvenimi kaybedersem tüm insanlara güvenimi kaybedecem : ))

(Bu arada Tolga abi okuyana kadar canım çıktı.) :rolleyes:

Mustafa YILMAZ
01.05.2016, 13:22
son bir sayfayı okudum Onur gitsinciler gitmiş bu sayfadan çok şükür.

sinirlerimi yıpratmadan çıkabilirim bu sayfadan

9101

ToyerSefa
01.05.2016, 13:31
son bir sayfayı okudum Onur gitsinciler gitmiş bu sayfadan çok şükür.

sinirlerimi yıpratmadan çıkabilirim bu sayfadan

9101
Üç maymunu oynuyorlar şu an abi, pusuda bekliyorlar. Yediği ilk hatalı golde ne kadar trol, şikeci, hain, ihocan varsa hepsini burada tekrar görebilirsiniz. O derece demokratiğiz.

Tolga
01.05.2016, 13:36
beratika Vallahi bende 2 dakikada falan yazabildim :D Yanlışlıkla sövmüş olmamak için mırıldana mırıldana yazdım :D

Alper Beyazay
01.05.2016, 13:40
Umarım o kişiler bu sayfaya bir daha girmezler. Sinir bozuyorlar fena halde.

Fatih Özkan
01.05.2016, 13:43
Bu sabah tekrardan dinledim konuşmanı Kaptan!
Büyüksün!

yorumsuz6117
01.05.2016, 14:19
Bir futbolcudan böyle bir konuşma izlemedim daha önce.. Trabzon'lu değil ama senden benden daha Trabzonspor'lu.. Resmen bizim içimizdekileri anlatmış.. Adam kelimesinin karşılığı..

Doğukan Uçan
01.05.2016, 16:27
trabzonspor tarihinde böyle bir adam yoktur. yerel basın ve öz evlatçı ezikler utanın biraz şu adamı dinleyin de.

Ahmet Aksoy
01.05.2016, 16:49
Son kale Onur Recep Kıvrak

signal
01.05.2016, 16:55
Onur'u bu tip açıklamalardan çok sahadaki performansıyla gündeme gelmesini, taraftarlarımızı gururlandırmasını tercih ederdim.

Ama eğer konuşacaksa da , 2011 ile ilgili kendinde bir misyon yüklenmisse bunu daha açık ve net ifadelerle yapmasını isterdim. Aksi halde bir kısım taraftarların gazını almaktan öteye gidemez.

Onur söyle :

Sözünü ettiğin adaleti sağlamayan ve bunu Allah'tan beklemene neden olan kişi kimdir?
Yerlere göklere sığdıramağın Trabzon şehrinin şike sürecindeki duruşunu, malum partiye verilen desteğin açıklaması nedir?

Eğer şikeyi konuşacaksan öncelikle bu sorulara ima içermeyen doğrudan cevaplar vermelisin. Bu soruların cevaplarını herkes biliyor ama pek az kişi net ve kesin konuşabiliyor. Onlarda genelde şike nemalanmayan kesim , tek beklentisi Trabzonspor sevgisi olan taraftarlar söyleyebiliyor.

Bu cevaplar niçin önemli? Trabzonsporu temsil eden insanların söylemesi ile bizim burda söylememiz arasında büyük fark vardır. Çünkü tarihe not düşmek adına önemli. Gelecek nesillerin gerçekleri öğrenmesi adına, ilerde spor tarihinde araştırma yapmak isteyen insanlar için bu açıklamalar , bu veriler çok önemli Onur.

Tolga
01.05.2016, 17:03
İş güç riv riv riv ...

Mert Oğuzlu61
01.05.2016, 17:28
Onur'u bu tip açıklamalardan çok sahadaki performansıyla gündeme gelmesini, taraftarlarımızı gururlandırmasını tercih ederdim.

Ama eğer konuşacaksa da , 2011 ile ilgili kendinde bir misyon yüklenmisse bunu daha açık ve net ifadelerle yapmasını isterdim. Aksi halde bir kısım taraftarların gazını almaktan öteye gidemez.

Onur söyle :

Sözünü ettiğin adaleti sağlamayan ve bunu Allah'tan beklemene neden olan kişi kimdir?
Yerlere göklere sığdıramağın Trabzon şehrinin şike sürecindeki duruşunu, malum partiye verilen desteğin açıklaması nedir?

Eğer şikeyi konuşacaksan öncelikle bu sorulara ima içermeyen doğrudan cevaplar vermelisin.

Hapse de girsin, yetmez bide orada şikenin kitabını da yazsın. Ne istediğinin farkında mısın ? Kendin söylüyorsun, sadece TS sevgisi olan taraftar söyleyebiliyor diyorsun. Şu forumdan kaç kişi çıkıp TV de isim vere vere senin istediğin konuşmayı yapabilir ? Canlı yayında Erdoğan yaptı Akp yaptı diye iki cümle kur bakalım başına neler geliyor, kolaydı Türkiye de en tepedeki adamı canlı yayında eleştirmek. Höd diyeni içeri tıkıyor zaten.

Sen forumda uzun şöyle uzun böyle diyebilirsin. Forumda, internette yazan çizen eleştiren kişilerle canlı yayında milyonlara konuşan profili aynı torbada mı değerlendiriyorsun ? Onur isim vermedi ama kimlere vurduğunu açık açık ifade etti, Şansal dan tut en cahil taraftara kadar dinleyen herkes anladı. Yıllardır kaç futbolcu çıkıp şunları söyleyebildi ? Onur dışında mikrofanlara sivri sivri konuşan, gerekli yerlere gönderme yapan başka futbolcu yok. Antrenör olarak Şenol Güneş vardı, başka kim var ?

Ölmekle bayılmayı aynı şey sanmayalım, Türkiye deyiz. Milyonların karşısında ülkenin tepesindekileri isim isim eleştiremezsin.

Hürgün Aygün
01.05.2016, 19:51
Yüreğine sağlık canım kaptanım.

Mustafa YILMAZ
01.05.2016, 21:13
kaptanın nefeside çok kuvvetliymiş dün ilahi adalet dedi bugün sivas kalecisi öyle bir gol yediki son dakikada mini mini(coper) düştüler artık

tarikat kur müridin olalım kaptan

kanterts
01.05.2016, 22:26
Onurun son 4-5 yildir Kaleciligini begenmiyorum sacma sapan goller yiyor , yeter artik hele van persieden yedigi gol saka gibi .
Simdi sikeci , troll veya Trabzonspor Düsmanimi oluyoruz he vay anasini ne Adamlar var burda .

Mellih
01.05.2016, 22:31
Performansı filan şuanda tartışılacak konu değil. Eğer takımın heryeri tam olsa, ozaman onurda üstüne düşüni yapacaktır. ihtiyacımız olan heranda futbolu bizi doyurdu. bundan sonrası içinde böyle olacak.
Bi takımın kaptan gibi kaptana sahip olması çok büyük avantaj. İlerisi inşallah güzel olur.
Ağzına sağlık kaptan..

signal
01.05.2016, 23:17
Hapse de girsin, yetmez bide orada şikenin kitabını da yazsın. Ne istediğinin farkında mısın ? Kendin söylüyorsun, sadece TS sevgisi olan taraftar söyleyebiliyor diyorsun. Şu forumdan kaç kişi çıkıp TV de isim vere vere senin istediğin konuşmayı yapabilir ? Canlı yayında Erdoğan yaptı Akp yaptı diye iki cümle kur bakalım başına neler geliyor, kolaydı Türkiye de en tepedeki adamı canlı yayında eleştirmek. Höd diyeni içeri tıkıyor zaten.

Sen forumda uzun şöyle uzun böyle diyebilirsin. Forumda, internette yazan çizen eleştiren kişilerle canlı yayında milyonlara konuşan profili aynı torbada mı değerlendiriyorsun ? Onur isim vermedi ama kimlere vurduğunu açık açık ifade etti, Şansal dan tut en cahil taraftara kadar dinleyen herkes anladı. Yıllardır kaç futbolcu çıkıp şunları söyleyebildi ? Onur dışında mikrofanlara sivri sivri konuşan, gerekli yerlere gönderme yapan başka futbolcu yok. Antrenör olarak Şenol Güneş vardı, başka kim var ?

Ölmekle bayılmayı aynı şey sanmayalım, Türkiye deyiz. Milyonların karşısında ülkenin tepesindekileri isim isim eleştiremezsin.

Şikeciler göz göre göre şike yaptılar. Kupamızı da göz göz göre , açıkça zamanın başbakanı eliyle gasp ettiler. Bütün bunlara karşı koymadık ve üstüne bunları yapanların bile ismini vermeye, bunu konuşmaya bile cesaretimiz yok.

Trabzonsporlu ne bir spor yazarı, ne bir sanatçi, ne bir iş adamı çıkıp da asıl adresi göstererek bu süreci eleştiremedi. Herkes eveleyip geveledi. Çünkü bunlar da sistemin bir parçası, bu sistemden besleniyor. İşimi , ekmeğimi kaybederim korkusuydu bu.

Onur'a gelirsek belki direkt olarak Onur'un işi değil şike mevzusu. Ama topa girecekse artık yeni bir şeyler söylemeli ya da hiç girmemeli, susmalı. Dünkü açıkmalarında yeni ne söyledi , haber sitelerinde ya spor programlarında ne kadar yankı buldu söyledikleri. Hiç.. Kimse konuşmadı veya yazmadı. Çünkü sıradan bir şike açıklaması olarak değerlendirildi. Ama adres vererek, isim vererek bi konuşsun bakalım, etkisi , yankısı nasıl oluyor. İho da asıl adresi vermeyip o da sürekli şike konusunda konuşuyordu , sürekli atar yapıp duruyordu. Dün Onur'un söylediklerinden çok daha fazlasını İHO söylemedi mi? Onur'un İhonun adres vermeyip söylediklerinden fazlası var mıydı ki? Onur da korktuysa o da aslında dolaylı olarak bu sistemin bir parçası olmadı mı? O zaman bu açıklama da popülist bir açıklama olmuyor mu?

Şike konusunda kim konuşacaksa artık lafı eveleyip gevelemesin , tribünlere oynamasın diyorum. Özellikle bu söylediklerim yönetimi ilgilendirir. Barolara laf atmak veya şikebahçeye laf söylemekle bir yere varılacağı yok. Artık kim konuşacaksa yeni bir şeyler ortaya koymalı. Şikenin asıl adresi Trabzonsporun birinci ağızlarından tarihe not düşülmelidir. Şikenin asıl adresi gösterilmeden yapılan hiçbir açıklamaya itibar etmiyorum. Eski başbakan kupamızı aldı demek anayasal bir suç değil herhalde. Bunu bile söyleyebilecek kimse çıkmadı şimdiye kadar.

En büyük davalar bedel ödenerek kazanılmıştır. Kimse bedel ödemediği için biz bu davayı kaybettik . Korktuk herkesten herşeyden.

Sokrates'i idam ettiren Melitos ve Anytos'tu. Ama tarih Sokrates'i yazdı. Bugun ne Melitos ne de Anytos kaldı. Zaman onları çürüttü. Ama sanık sandalyesine oturttukları sokrat aradan geçen 2500 yıla rağmen bir defa bile susmadı , hala ısrarla ve inatla savunmasına devam ediyor. Çünkü tarih güçlüleri değil haklıları yazıyor.

DeAgLeMaNyAq
02.05.2016, 00:02
Onurun son 4-5 yildir Kaleciligini begenmiyorum sacma sapan goller yiyor , yeter artik hele van persieden yedigi gol saka gibi .
Simdi sikeci , troll veya Trabzonspor Düsmanimi oluyoruz he vay anasini ne Adamlar var burda .

4-5 yıldırdan kastınız nedir bilmiyorum ama 2013-2014 performansı 2010-2011 performansından çok daha iyiydi hatta kariyerinin en iyi sezonu diyebiliriz...

kanterts
02.05.2016, 00:22
4-5 yıldırdan kastınız nedir bilmiyorum ama 2013-2014 performansı 2010-2011 performansından çok daha iyiydi hatta kariyerinin en iyi sezonu diyebiliriz...
Olabilir detaya takilmayin , demek istedigim Adam artik eskisi gibi degil . Ayaklar felaket , Yan toplarda vasat , artik refleksleride cok kötü .
Kaleciligini begenmiyorum . Ne Adamligina , ne Trabzonsporluguna , ne Kaptanligina kimse bisey demiyor diyemezde .

sasort
02.05.2016, 00:22
Onura forma birakma muhabbetinden kizdim ama sonra küfür deyince hakverdim

ya diyeceksiniz çikar 3 5 dengesiz çikmasin arkadaş

kendi topçusuna söven taraftar mi olur

tabi yönetimde sövdürmeyecek

ama beni asil sinir eden aykut oldu bu adami da kadro dişi birakilmali

bu kaçinci oldu

Mert Oğuzlu61
02.05.2016, 00:25
signal

İho nun ve Onur un açıklamalarını benzer bulmuyorum. İho her açıklamasında rte yi övüyor ve toz kondurmuyordu, Allah ömrümden alsın ona versin diyerek Azizin askerliğinden giriyordu, kendince ahlak ve namus dersi vererek değişik değişik cümlelerle aynı nakaratları tekrar ediyordu. TFF ye soktuğu adam dün TS fb ile dost olmalı, olayları büyütüyorlar artık sussunlar diyor. Yaşar Aşçıoğlu diyor bunları. Şimdi ben İho nun 3 Temmuz ile ilgili söylediklerini kaale alır mıyım ? Akp mitinglerine katılan, şike davasında rte nin etkisinin olmadığını söyleyen İho ile ''ben bu ülkede adalete inanmıyorum'' diyen Onur bir midir ? Onur un yaptığı açıklamalar Şenol Güneş in açıklamalarının benzeriydi. Dobra konuştu, güzel konuştu. Türkiye de Şenol hoca ve Onur dışında kaç kişi malum yere ''imalı'' mesajlar bıraktı ? Çıkıp isim belirtmelerine gerek yok, benim İstanbullu arkadaşlarım Onur un rte ye laf çaktığını anladılar, Trabzonlular mı anlamayacak ? Dinleyen herkes tepkinin nereye gittiğini anladı, Şansal da anladı ekranlardaki yorumcuda anladı, taraftarda anladı... Bize günlerce terörist yakıştırması yaptılar, hani Onur dışında kim çıkıp tepki koydu ?

Onur dan yada herhangi bir futbolcumuzdan daha fazlasını bekleyemeyiz, kupayı rte çaldı açıklamasını yapmak Onur a düşmez. Ortada hala devam eden süreç var, sistem Türkiye'de güçlünün lehine tıkır tıkır işliyor ama henüz top Uefa dışına çıkmadı. Avrupa'da netice alacağımız yerlere henüz gelmedik. Rte oraları da bağlamadıysa, bizim avukatlar ve başkan davayı satmazlarsa er yada geç lehimize karar çıkacak. O zaman uzun adam ne diyecek, neler olacak göreceğiz. Şimdi ne desek, ne yazsak boş. Suçlu duruma düşeriz yada dalga geçerler, şuan yaptıkları gibi. Zaten Trabzon'un seçim sonuçları ortada. Şehir takıma sahip çıkamadı ve dik duramadı. Onur dan tek başına bundan fazlasını bekleyemeyiz, adam sporcu haliyle kalkıp cumhurbaşkanına laf çakacak pozisyonda değil. İsim vermeden yaptı yapacağını, söylemek istediğim ne varsa söyledi helal olsun. Bundan fazlasını söylemesini bekleyemezdim, Trabzonluların yapmadığı açıklamaları yaptı...

TSelif
02.05.2016, 09:02
Trabzon şehrinin %70'inin oy verdiği şikenin kaynağını İzmirli Onur açık açık ekranlarda dillendirecekti öyle mi :)

Lailaheillallah :rolleyes:

Ertan 51
02.05.2016, 11:18
Kaptanım takımda sevdiğim 2-3 oyuncudan birisisin,hatta teksin ama bazı tavırların kafama takılıyor canımı sıkıyordu,artık sövsen umursamayacağım sen gerçekten adamın kralısın. Trabzonun kendi uşakları Trabzonspora şikecilerden daha çok zarar verirken sen bizim sesimiz oldun. Helal olsun sana,hele hele ilahi adalet dedin ya,ekmek kadayıfının üstüne kaymak sürdün resmen. İşin gücün rast gelsin Onurum,hep takımın başında ol inşallah.

İbrahim Keleşoğlu
02.05.2016, 12:04
sesimizsin kaptan

amour_61
02.05.2016, 13:33
Serdar Bali denen para çocuğu zamanında Trabzonspor'u para uğruna satmıştın şimdi utandın mı , kimmiş daha Trabzonlu Trabzonsporlu . Helal olsun sana adamsın Onurumuzsun.

ToyerSefa
02.05.2016, 21:05
Olabilir detaya takilmayin , demek istedigim Adam artik eskisi gibi degil . Ayaklar felaket , Yan toplarda vasat , artik refleksleride cok kötü .
Kaleciligini begenmiyorum . Ne Adamligina , ne Trabzonsporluguna , ne Kaptanligina kimse bisey demiyor diyemezde .
Bence de takılmayın, ne dediğini kendisi bile bilmiyor. :D

kanterts
02.05.2016, 23:30
vay be nede laf soktun ... futbol konustugunu hic görmedim . konusamazsin zaten persienin golü desem Onur Efsanemizdir falan dersin :D bak isine .

Alper Beyazay
02.05.2016, 23:52
Selamlar kaptan.

selcuk
03.05.2016, 01:59
takilan yokta

bence cok iyi biliyor ne dedigini, provokasyondan baska bisey degil

kanterts
03.05.2016, 02:35
takilan yokta

Takilmadiginiz belli . Provokasyon yapiyorsam serefsizim . Napiyorumda provokasyon yapiyormusum , kimi niye provoke ediyim elime ne gececek .
Adam degilmi dedim , Kaleciligini begenmiyorum bukadar .Sizlerle ayni görüste olmayanlar Provokatör veya Troll falan oluyor , bu hareketleri biryerden taniyoruz . Enteresan Adamlarsiniz

ToyerSefa
03.05.2016, 15:05
takilan yokta

Bakar mısın abi van persie filan. Adamlar bildiğin Onur'a karşı taraftarı kışkırtma ve doldurma görevi üstlenmişler. Bunlara yöneticiler nasıl göz yumuyor ve müsade ediyor anlamak mümkün değil. İnanamıyorum.

Ahmet Ulusoy
04.05.2016, 08:20
Onur bizim herşeyimiz. Fakat haşa Tanrı değil Ada'm. Mutlaka hataları olacak ve eleştirilecek. Buradaki ince çizgi, adamlığı ile futbolculuğu arasındaki çizgidir. Biri eleştiriye kapalı iken bir diğeri eleştiriye açıktır. Adamlığına kimsenin tek kelime etme Hakkı yoktur

Ahmet Ulusoy
04.05.2016, 08:22
Ve unutulmamalıdır ki hiçkimse Trabzonspor'dan büyük değildir. Ve yine unutulmamalıdır ki yaşayan hiçbir futbolcu Trabzonspor'a Onur kadar yararlı olmamıştır.

esra61
04.05.2016, 10:31
İyi ki seni canlı izleme fırsatını buldum,
İyi ki seni çok sevdim,
İyi ki bu takımdasın ve kaptansın,
Aslında çok uzuyor bu iyikiler sen hep enguzel şeylere vesile olsun Kaptan.
Sana kim ne derse desin bu takımla olan gönül bağına kimse zarar veremez.
Teşekkürler izmirli olup Trabzonsporu ve Trabzonu bizden daha çok benimsediğin için...

beratika
06.05.2016, 23:58
Yine mi gs transfer haberi :/
Yani ona buna değil de Muslera satılıp ucuza alınacak kişi diye geçiyorsun ya Kaptan o haberlerde ona uyuz oluyorum.

TS FAN
07.05.2016, 19:14
Onur u tartışmam
Onur üzerinden, o şikebahçe maçında onur dışındaki tüm TS futbolcularını da kınıyorum.Sahada bir tek kaptan Onur kaldı gerisi şikecilerden önce soyunma odasına kaçıp sahayı terk ettiler.resmen kaçmak için şikecilerle yarıştı bazıları.
ama bazen yaptıkları sabrı taşırıyor.Onur a küfür edenler adidir.Asla TS taraftarını temsil etmez bunu hepimiz biliyoruz.Onur u sevenler Trabzonspor da çığ gibidir.Onur Trabzonspor da sembol olmuştur tarihe ''onur'' u ile geçmiştir.Fakat orada sinir harbinde yaşananları tüm Trabzonspor camiasına ve taraftarına yayması ve yansıtması bence yanlıştı.Orada saha kenarına formasını bırakması bizi Trabzonspor camiasını ve taraftarını yaraladı Ben şahsen çok üzüldüm.fb gs ve bjk liler ise bayram yaptı tüpçü,aziz ve paranın uşağı olmuş spor yorumcuları keyiften kendinden geçti.

Futbolcular gider
başkanlar hocalar gelir gider.
Taraftar kalıcıdır her daim
işte bu nedenle federasyon ve paranın köpeği olmuş spor yazarları Trabzonspor taraftarını hedef alıyorlar.Trabzonspor taraftarını sindirmek böylece de Trabzonspor u sahipsiz bırakıp yok etmek istiyorlar.Çünkü biliyorlar ki nesiller boyunca o pis düzenlerine karşı duracak her zaman namussuzluklarını suratlarına çarpacak olan sadece ve sadece şerefli Trabzonspor taraftarıdır.Çünkü Taraftar asla gitmez bedeniyle kalbiyle her zaman oradadır.
Onur un da o sinir harbinde düşünmeden bu hareketi yaptığını düşünüyorum.
Bu şekilde Trabzonspor dan ayrılma ihtimali bile ona yakışmaz.
Eğer kendisi için iyi olacaksa gitmesine bende sevinirim.İyi şerefli bir Trabzonspor lu olarak başka takımlarda oynayabilir,hocalık yapabilir bunun örneği de çok.Ama bu şekilde ayrılmak 'Trabzonspor taraftarı bana küfür etti'' sonuyla gitmek hiç iyi değil.

beratika
11.05.2016, 14:28
9172

:cool:

ToyerSefa
12.05.2016, 14:24
9186
Onurumuz

Kamer'
14.05.2016, 00:04
Geçtiğimiz 5 yılda , senin gibi bi kaleciye sahip olmanın değerini bu gece anladım tekrardan . Kalede sıradan bi kaleci olduğunda Trabzonspor 7 de yiyebiliyormuş . Belki sen olmasan bu 7-0 daha erken başımıza gelirdi . Değerini bilmeyenler , Esteban varken Onur kimdir diyenler utandıysa bi nebze içim rahatladı .

TSelif
14.05.2016, 09:27
Bu pisliklerin içinde bi seninle bir de BORDO MAVİ formanın aşkıyla nefes alabiliyoruz kaptan...

Tolga
14.05.2016, 10:24
Para lazım satılmalı. Esdeban yederli ...

ToyerSefa
14.05.2016, 12:31
Kaptan sen bambaşkasın.

selcuk
14.05.2016, 13:45
sensiz Trabzonspor dozersiz tarihe benziyor

Emirhan Yazıcı
15.05.2016, 16:53
Onur Gruplaşma yapıyor gönderilmeli (!)

Şaka bir yana Sen bambaşkasın kaptan

Vkgz
15.05.2016, 22:51
değişim sürecinde onur'da gönderilmeli. performansıda iç açıcı seviyede değildi.

Reha Asan
15.05.2016, 22:53
O kupayı kaldırmadan bir yere gitmek yok Kaptan.

TSelif
15.05.2016, 22:55
Hayalleeeer ...

Gerçekler ....

ToyerSefa
15.05.2016, 23:21
Yedeğin kupa kaldırdı, sen burada kimlerle uğraşıyorsun kaptan... Ancak üç beş nanköre bakma sen. Bu camia seni hiç unutmayacak. İnşallah o kupa senin elinde de yükselir, yıllardır çektiğin kahrın karşılığını alırsın. En büyük dileğim bu.

TSelif
16.05.2016, 08:11
Çünkü sen kolayı seçmedin... Kaçıp İstanbul'a gidip kupa kaldırabilirdin ama burada kaldın ve etrafındaki binlerce çapsızın içinde pırıl pırıl parladın.
Ne acıdır ki 2010-2011'i de bi sen UNUTAMADIN !

Günaydın TRABZONSPOR'un kaptanı :)

ÖmürKaradeniz61
16.05.2016, 09:12
Kim alacak kardeşim Onuru o paralara yapmayın gözünüzü seviyim.Kaçıp gitmedi demek çok saçma.Musleranın Volkanın oynadığı paraları Onura kimse vermez İstanbulda, bizden aldığı paraları kimse vermez hele Avrupada hiç kimse vermez.

Tolga
16.05.2016, 09:18
Yav he he ...

selcuk
16.05.2016, 09:23
daha yeni cakirogulu iho nun sezon basi gs len anlasdigini söylememismiydi

iho degilmiydi onuru satmamak en büyük hatam diyen
teklif olmayan, istenmeyen adami acaba nasil satacakti

ToyerSefa
16.05.2016, 13:05
Kim alacak kardeşim Onuru o paralara yapmayın gözünüzü seviyim.Kaçıp gitmedi demek çok saçma.Musleranın Volkanın oynadığı paraları Onura kimse vermez İstanbulda, bizden aldığı paraları kimse vermez hele Avrupada hiç kimse vermez.
Ulan Onur as kaleciydi, Tolga yedekti kamil. Onur istese havada satılırdı şimdiye kadar.

ÖmürKaradeniz61
16.05.2016, 14:29
Ulan Onur as kaleciydi, Tolga yedekti kamil. Onur istese havada satılırdı şimdiye kadar.
Kardeşim rica etsem biraz daha konuşmalarına dikkat edebilirmisin,oyuncu eleştirmek bu kadar sıkıntılı olmasa gerek.Biraz daha seviyemizi bilelim lütfen.

ToyerSefa
16.05.2016, 14:58
Kardeşim rica etsem biraz daha konuşmalarına dikkat edebilirmisin,oyuncu eleştirmek bu kadar sıkıntılı olmasa gerek.Biraz daha seviyemizi bilelim lütfen.
Önce mantık çerçevesi içinde ve akılcı konuşmayı öğrenelim, sonra seviyeyi hallederiz.

ÖmürKaradeniz61
16.05.2016, 15:28
Önce mantık çerçevesi içinde ve akılcı konuşmayı öğrenelim, sonra seviyeyi hallederiz.
Bu kadar insanın mantığının ve aklının seninkiyle doğru orantılı olma ihtimali yok,herkesin bir görüşü var sonuçta saygı duymak zorundasın.

selcuk
16.05.2016, 15:30
Onur kardeşim bugunki paralı köpekleri gördükten sonra sana bu zamana kadar getirdiğim tüm eleştirileri geri alıyorum ve helallik istiyorum.Böyle bir şerefsizlik olmaz adam yedek neden orda küfür ediyorsun adama.

Benim tek zoruma giden Onurun taraftarı kullanması.Ben Trabzonsporluyum diyip maaşında indirime giderse ben susacağım.

belki kendini dinlersin

amour_61
16.05.2016, 15:52
Onuru eleştiren arkadaşların kafası mı iyi anlayamıyorum adam hepinizden daha fazla Trabzonspor'lu. Onur bu takımın 1 numarasıdır. Seviyoruz seni büyük kaptan.

ToyerSefa
16.05.2016, 15:58
Bu kadar insanın mantığının ve aklının seninkiyle doğru orantılı olma ihtimali yok,herkesin bir görüşü var sonuçta saygı duymak zorundasın.
'Onura kim para verip alacak' saçmalığına verilebilecek en seviyeli cevabı verdim. Daha fazlası için lütfen saygı duyulacak yazılar yaz.

endlessdeath
17.05.2016, 16:41
onur recep kıvrak 1. kalecimizdir onur u satarsak daha iyisini alamayız satamayız

Aydın Danış
17.05.2016, 16:48
Arkadaş başkanın söylediklerini çok yanlış anlayıp yorumlayan insanlar var ya ben ona yanıyorum.. Onur satılacak mı dedi hayır imamı etdi gine hayır ama söylediği bir kaç cümleden bizim onu çıkarma gibi bir yetimiz var burası çok açık...

RoyalEvil61
17.05.2016, 19:19
onur neden satilmasin? yan toplarda ve genelde cikislari kötü, kaleci vuruslari berbat ve sadece refleksleri iyi

omondoles
17.05.2016, 19:20
Bence satılabilir değil, satılmalı.

Loading %61..

Isko6161
17.05.2016, 19:22
Satilsin!!!!1111 esdaban yederli

smart
17.05.2016, 19:36
Şu adamın yakasında bir düşün artık ya. Onur futbolu bu kulüpte bırakacak tamam mıdır

Muhammet YILMAZ
17.05.2016, 19:45
Şu adamın yakasında bir düşün artık ya. Onur futbolu bu kulüpte bırakacak tamam mıdır
[emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

50.Yılda Şampiyonluğaa-MuharremBaşkan

Mert Oğuzlu61
17.05.2016, 19:57
Son 20 yılın kalecileri; Miloşevski, Metin Aktaş, Hasan Sönmez, Petkovic, Ahmet Şahin, Jefferson, Tony Sylva, Tolga, Esdeban(!)

Onur satılmalı mı diye şimdi bir kez daha düşünün derim... Geçmişte çok çektik, 2 ay kaleci peşinde koştuğumuz dönemleri bilirim... Bence kaleyi hiç kurcalamayalım, üstteki isimleri yazdım bak geçmişe gidin diye.

Sezonun kovası Muslera için etrafımdaki Gs lilerden kötü tek laf duymadım. Sezon başından beri bütün maçları izledim, Onur u bu sezon eleştiriyorsanız bence Gs nin maçlarını izleyin. Onur da hatalı goller yedi ama Muslera kadarda kötü değildi. Muslera hepten batırdı.

artvints
17.05.2016, 20:00
gerekirse onur, uğurcan, arda yapılır, onur'un parası ödenir. ama sakatlık konusunda çok dikkat etmesi lazım. uğurcan'ın da yaşı geldi. oblak kaç yaşında sanki? oynamadan kim kaleci olmuş? genel yapının iyi olması lazım.başkanın anlattıklarını duyduk.o yapıda futbolu unutur insan.

Uğur Ö.
17.05.2016, 20:04
1 milyon €kar yapmak için Onur elden çıkarılmamlı. Ha çok iyi bir teklif gelir ancak ozaman.

TSemih61
17.05.2016, 20:55
Kaleci işi mühim. Onur'un form tuttuğunda takıma maç aldıran bir kaleci olduğunu biliyoruz. Seneye risk almaya gerek yok. Bari kale konusunda kafamız rahat olsun.

Oruç
17.05.2016, 21:30
Onur bir yere gitmeyecek. Boşuna üzmeyin kendinizi.

DeAgLeMaNyAq
17.05.2016, 21:46
Normal şartlarda yurtiçinden Onur'un gidebileceği 2 takım var. Biri GS diğeri BJK. Ancak bu iki takımda UEFA kısıtlamasına tabi oldular. Dolayısıyla GS ancak Muslera'yı astronomik bir rakama satarsa alabilir. BJK ise bu sene istediği kadar gelir elde etmiş olsun, onlar da sattığı oyuncu miktarına belirli oranla bonservisli oyuncu alabiliyorlar. Dolayısıyla her iki kulübünde Onur için ciddi bir rakam teklif etme şansları yok. Yurtdışı olayı ise Onur için şu aşamada mümkün gözükmüyor. Sadece lokal liglerdeki başarılarıyla yurtdışına transfer olması zaten kolay değil. Özellikle de yan top zaafını bir türlü çözemediği için Avrupa'nın büyük kulüplerine gitme ihtimali bana göre hiç yok. Çünkü Avrupa'daki kalecilerde aranan en önemli özellik bu. Bu da ne yazık ki Onur'un en önemli eksikliği...

Sercan Keleş
17.05.2016, 21:53
Onur'un karakteri umarım kendisini geliştirmeye yönelik zeki birisidir. Hami gibi, Ümit Özat gibi Hasan Şaş gibi değildir inşallah. malesef bu saydığım isimler futbolculukları iyi ama teknik olarak yetersiz kişiler. Bunlar istedikleri kadar eğitim alsınlar bir yerlere gelemezler. Futbol oynamak doğuştan yetenek ve yürek isterken, Teknik direktör olmak felsefe bilgi birikimi ve yorumlama gerektirir.

Harun-61
18.05.2016, 00:33
Başkan'ın açıklamarından etkileneceğine katılmiyorum.

Hasan61
18.05.2016, 11:17
Başkanın belirlediği bütçe sınırı 55 milyon TL içinde kalacaksa takım,kalması zor.

TSelif
18.05.2016, 11:25
Süslüyor bütün hayalleriiiii
Onur'un satılcak günleriiiiii :D

Alper Beyazay
18.05.2016, 11:29
Gitmeyecektir.

Sibel
18.05.2016, 15:58
Süslüyor bütün hayalleriiiii
Onur'un satılcak günleriiiiii :D

Yine hüsraaaan feryat figan kalpleri :tsira3:

DeAgLeMaNyAq
18.05.2016, 19:43
Euro 2008'de Tolga, 2016'da Onur. Başka da kimseyi gönderemiyoruz...

murmut
18.05.2016, 20:01
Euro 2008'de Tolga, 2016'da Onur. Başka da kimseyi gönderemiyoruz...

Acikcasi baska hak eden yok takimimizdan, ama denemek icin o kadar dandik futbolcular toplamis ki kadroya imPARAtor, onlarin yerine bizimkilerden alabilirdi bir iki tane daha...

Tolga
19.05.2016, 13:28
Umarım kadrodan çıkartılır.

ToyerSefa
19.05.2016, 16:24
Sözüm yalnızca birkaç ihocan ve troledir. Hadi diyelim vefa duygusundan eksiksiniz. Bu adamın bizi sahiplenişi, sahadaki, medyadaki sesimiz oluşu, isyanımızın sözcüsü oluşu, bizi hiçbir zaman terketmeyip binbir cefaya gögüs germesi sizin için birşey ifade etmiyor. Yani bu konuda eksik, yetersiz yaratılmışsınız, bunu anlarım. Ancak Onur gidince yerini nasıl doldurmayı düşünüyorsunuz? Onur kalitesindeki bir kalecinin bonservisi veya imza parası kaç milyon eurodan başlar veya yıllık maaşı ne olur haberiniz var mı? Yoksa Esteban gibi orta sıra bir kaleci ile her maç üç beş yemeye razı mısınız?
Cahiliye dönemi sona erdi artık. Siz başkanı, yönetimi, hocayı enayi mi sandınız? İdealleri olan bu kadro sizce Onur gibi bir değeri (yetenek+takımı sahiplenişi+başarı azmi) elden çıkarır mı? Boş hayallere dalmayın. Taraftarı kışkırtabileceğinizi aklınızdan bile geçirmeyin. Allah akıl, fikir, mantık versin.

TSelif
19.05.2016, 17:49
Onur varsa Onur vardır..
Onur yoksa gene Onur vardır..
Yani kısaca Onur her halükarda vardır :D

İyi akşamlar kaptan :)

artvints
20.05.2016, 01:28
şansal onur'u sorduktan sonra başkanın konuyu kimse trabzonspor'dan büyük değildire getirmesi enteresan. bir şeyler yaşanmış veya anlatılmış. masum değiliz hiçbirimiz :)

Şerafettin Kara
20.05.2016, 02:08
Mili takıma seçilmesi çok enteresan ve garip

ToyerSefa
20.05.2016, 11:50
Mili takıma seçilmesi çok enteresan ve garip
Sen enteresan diyorsan mutlaka doğru bir karardır. :D Senin ve senin gibilerin tam tersi istikamette düşünmek hakka götürür.

Şerafettin Kara
20.05.2016, 12:39
Sen enteresan diyorsan mutlaka doğru bir karardır. :D Senin ve senin gibilerin tam tersi istikamette düşünmek hakka götürür.
Hahaha komikti gerçekten.Seninde şu beylik beylik lafların yok mu inan hepsi birbirinden güzel :D Onur kendini bu kadar savumazdı gerçekten.Ama pardon sen ve senin gibiler için Onur'un kendini savunmasına gerekte yok değil mi?.Ayrıca burada eleştirilenleri İho'cu olarak lanse etmen ve troll demen senin bakış açına yakışmamış biraz büyük düşün.

ToyerSefa
20.05.2016, 13:23
Hahaha komikti gerçekten.Seninde şu beylik beylik lafların yok mu inan hepsi birbirinden güzel :D Onur kendini bu kadar savumazdı gerçekten.Ama pardon sen ve senin gibiler için Onur'un kendini savunmasına gerekte yok değil mi?.Ayrıca burada eleştirilenleri İho'cu olarak lanse etmen ve troll demen senin bakış açına yakışmamış biraz büyük düşün.
Ok :D

TSelif
20.05.2016, 16:06
Reis ne dediyse o oldu ...

https://amp.twimg.com/v/6dc0dbc4-83dd-4d4b-9314-26da2678b954 … …

sarman61
21.05.2016, 09:15
şansal onur'u sorduktan sonra başkanın konuyu kimse trabzonspor'dan büyük değildire getirmesi enteresan. bir şeyler yaşanmış veya anlatılmış. masum değiliz hiçbirimiz :)
Benim anladığım onur un hizipcilik yapan kişilerden biri olduğu ve gönderilme ihtimalinin çok yüksek olduğu.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ToyerSefa
21.05.2016, 11:53
Benim anladığım onur un hizipcilik yapan kişilerden biri olduğu ve gönderilme ihtimalinin çok yüksek olduğu.

Bana göre tamamen nabza göre şerbet verme olayıydı. 'Onur takımın önüne geçti' diyenlerin ağzını tıkamak için söylenmiş bir sözdü. Ayrıca burada bir çok kişiye de mesaj verildi bence. Başkan Onur'u satmayı aklının ucundan dahi geçirmedi, geçirmeyecek. Kaldı ki bırakın Onur'u satmayı, onun gibi takımı sahiplenecek, başarı hırsı olan bir kaç futbolcu daha kazanma peşinde. Başarının bu şekilde geleceğini iyi biliyor. Başkanımız akıllı adam, mantığıyla ve aklıyla hareket ediyor. Cahilin içgüdüleriyle hareket etme devri bitti.

artvints
21.05.2016, 11:59

futbolcular trabzonspor markasının önüne geçti dedi. bu konuda bir uyarıydı.bundan sonra olmayacak. onur kalacak, başkan onu da söyledi.

ToyerSefa
21.05.2016, 18:55
9292

Muhammet YILMAZ
23.05.2016, 14:25
Şenol Güneş katıldığı programda;

Onur çok önemli bir oyuncu. 3 sene benden önce geldi oynamıyordu. Kendi parasının bir kısmının kendi vererek geldi. Hem para kazanmıyor hem oynamıyordu. O zaman Tony Silva vardı oynayan Tolga’da vardı. Bende dedim ki öyle bir zaman gelecek ki hem çok para kazanacaksın hem de sen oynayacaksın

TSelif
23.05.2016, 14:32
Havadan kuş geçse nem kapıp Onur satılacak yorumu yapılmasına da hayranım yani bu forumda :rolleyes:

Faik Yılmaz
23.05.2016, 14:42
Onur neden satılsın..... ?

Ya da satılırsa yerine kim gelecek...

Son 2 maçta 1 sezonluk gol yiyen Esteban mı geçecek kaleye ?

Böyle mi sağlam temeller atacağız....

Takımda marka olan 2-3 isim kaldı zaten.. Birde onları yollarsak durumumuz hiç iyi olmaz diye düşünüyorum

Aydın Danış
23.05.2016, 14:47
Onur hiç bir yere gitmiyor ve yollanmıyor ne bu Onur'u yollama sevdası anlamadım gitdi..

Furkan S.
23.05.2016, 18:59
İnşallah satılacak..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smart
23.05.2016, 20:21
“Trabzonspor taraftari futboldan ve futbolcudan çok iyi anlar” tezinin defalarca çürütüldüğü başlık. Adamın yakasından düşün ve emekli maaşınızı Esteban merkez bankasına taşıyın