PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Gümüshaneli61
08.01.2016, 20:25
IHO'yu destekleyen zaten hain'dir.

Şanlı SanMarino
08.01.2016, 20:38
Bir de bazı satılmış gruplar statta küfürler etti sana. Onlara Özer gibiler Hurmalar, Hurmacılar layık.

Sen.

Hami'nin, Fatih'in, Ünal'ın, Ogün'ün yapmadığını yaptın. Sen bu takımdaki gerçek efsanesin.

beratika
08.01.2016, 21:05
Kaptanların Kaptanı,Abilerin abisi

Belki de sana beslenilen bu sevgiden çok çekiniyorsun,layık olabilir miyim diye düşünüyorsun.Ama olsun tevazu ve fedakarlığınla bu sevgiyi karşılıksız bırakmıyorsun.

İnan yabancısı olduğum şu şehirde benim akrabam,kardeşim,yakınım bir sen varsın bir de Trabzonspor.

LaZuRiBeRe_53
08.01.2016, 21:33
Ada'mın dibi gerçekten bu Ada'mı seviyorum ya çok düzgün bi insan gerçekten
Şenol Güneş gibi efsane olur Trabzon'da Onur kardeşimiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

LaZuRiBeRe_53
08.01.2016, 21:35
Anlamadığım bir şey var...

İHO döneminde uçana kaçana sözleşme yapılıp milyonlar akılıyorken ses çıkartmayan arkadaşlar....

Şimdi bu yanlışları asgariye indirmeye çalışan mevcut yönetimin yaptıklarını değersizleştirmeye çalışıyor....

amaçları ne anlamadım...

amaçları boş boş muhalefet yapmak ama onu da beceremiyor bunlar gerçekten yazıklar olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

yatara
08.01.2016, 21:45
Adamin Dibi!

volkan_627
08.01.2016, 21:57
Birileri mesajları alıntılansın, kaale alındıklarını hissetsinler diye yorum yapıyor. Demek asgari ücret bilmem kaç lira ama onur bilmem ne kadar alacak. Vay arkadaş. Yorum yazacam diye bu kadar konik duruma düşer mi millet.

Trapezunt
08.01.2016, 22:12
Açıkçası ben bu kadar indirim yapacağını düşünmüyordum. Yanılttın beni Onur, tebrik ederim, teşekkür ederim.

selcuk
08.01.2016, 22:16
Açıkçası ben bu kadar indirim yapacağını düşünmüyordum. Yanılttın beni Onur, tebrik ederim, teşekkür ederim.
seni satilmamasida sasirtmisdi ;)
kaptan böyle

Oruç
08.01.2016, 22:47
Açıkçası ben bu kadar indirim yapacağını düşünmüyordum. Yanılttın beni Onur, tebrik ederim, teşekkür ederim.Bu iki oldu.

Muhteva
08.01.2016, 23:02
Kendini toparlamaya başladı,mühim olan buydu yoksa karakterine,adamlığına kimse bir şey diyemez.

Çağatay_
08.01.2016, 23:57
Çağatay_ ben bu forumda herkesi severim, özel olarak saygı duyduğum kişilerde var. Belki üyeler arası atışmalarımız olur, ikili diyaloglar olur, ters düşünceler çakışır istenmeyen sözler söylenir vs.. ama inan kötü maksatla yazmam, üslubum bazen Erman Toroğlu na kaçar, aşırıya gittiğimde bende frene basarım yani amacım kimseyi kırmak olamaz, şurada sonuçta biz bizeyiz herkesin ortak gayesi belli ancak elbette farklı düşüncelerde olacaktır. Önemli olan bu düşüncelerin sağlıklı bir şekilde tartışılmasıdır. Sende forumdaki değerli üyelerdensin, sana üstteki mesajımda sadece performans yorumun üzerinden katılmadığım noktaları belirtmek istedim. Özer ile Onur a söylediklerini karşılaştırmaktaki maksadım buydu, olayı performans açısından değerlendireceksek bence Özer takıma en az faydası dokunan oyuncudur, zararı faydasından fazladır ama sana göre işin boyutu farklıdır sen beğenirsin o ayrı konu. Ben sadece, ''performansa bakacaksak'' burada tezat bir durum yok mu diye sorgulamak maksadıyla yorumlarını karşılaştırdım.

Sezon başından beri üstümüzden gerçekten Hurma nın deyimiyle tır geçti. Bence bu ortamda performans verileri yanıltıcı olabilir, takımımızda ilk yarı itibariyle şu forumda kimsenin ''çok başarılı'' diyeceği tek bir isim olduğunu düşünmüyorum ancak takımda f/p olarak sırıtan o kadar çok topçu var ki, bunlar arasında Onur bana nimet gibi geliyor. Adı satış listesinde geçen isimler varken takımın kaptanının her maç sonunda iyi oynasın kötü oynasın eleştiriliyor olması doğal olarak Onur başlığının sürekli tepelerde olmasına yol açıyor çünkü herkes senin gibi eleştirmiyor, Makedon kampı sonrası İho ve Hurma algısına kapılanlar hemen kendilerini belli ediyor. Sana onlardansın demiyorum, üstteki yorumumda eleştiri yönelttiğim kısım Özer ve Onur karşılaştırmasına yönelikti. Özer in performansını beğeniyorsan eğer katılmadığım nokta burasıdır, o yüzden Onur un saha içi performansına yönelik mesajını Özer mesajınla karşılaştırdım ve katılmadığımı söyledim.

Tabii ki ben de buradaki herkesi seviyorum. Demek istediğim şey eleştiren kişileri düşman görmek kimseye bir şey katmaz. Performans verilerinin de yanıltıcılığından öte Onur'un iyi olduğu dönemde de problemlerini kendimce gören birisiyim. Ama Onur'un şahsına olan sevgim ve bu tip şeylere gerek duymamamdan dolayı pek yazmadım. Hele de şu sene başındaki problemlerden sonra hiç gerek yoktu, çünkü performansından öte kişiliği sebebiyle sahip çıkılması gerekiyordu. O yüzden eleştiri yapmaya gerek duymadım. Zaten demin de söyledim eleştiriler bana ait bile değil. Ama ben eleştirmesem bile her eleştireni de öcü göstermek, düşman bellemek hoş olmuyor, söylediklerim bunun içindi. Kimsenin şahsı ile ilgili değil yani. Sevgiler :)

"......"Onur'u yedirmeyiz" gibi laflar kullanılınca sanki birileri Onur'un kuyusunu kazmaya uğraşıyor da siz engel oluyorsunuz gibi bir algı oluyor....."

Şu kısma sadece cevap vermek istiyorum...

Evet , birileri Onur'umuzu yemeye çalıştı, kuyusunu kazmaya uğraştı ama BİZ izin vermedik... Vermeyeceğiz de .. Onur ile uğraşanlar teeek teeeek gitti.. ;)

Konumuza dönersek... Mutlu yıllar Kaptan.. ALLAH seni bizden , TRABZONSPOR'umuzdan hiiiiç ayırmasın :)

Aynen katılıyorum. Sene başında zaten hep birlikte sahip çıktık, hala da sahip çıkarız. Ben başkanın Onur'a kesinlikle sahip çıktığı ve göndermek istemediği mevcut durum için söyledim.

Bazı arkadaşlar biz anya değince konya bile anlamıyor çekoslovakya falan anlıyor.Biz kimseye eleştirme demiyoruz."Ayarsız" , "hadsiz" , "saygısız" eleştirmeyin değerinize sahip çıkın pusuda beklemeyin destek olun diyoruz.Bu çocuk keyfinden böyle olmadı.

Nice senelere kaptan...

Sözlerinizin hedefi kim, kişi belirtmediğiniz için bilemiyorum. Ama eleştirideki saygı dozu konusuna kesinlikle katılıyorum.

Ama bu saygıyı karşıdan beklerken, herkesin de birbirine saygı göstermesi gerektiğini unutmamak gerek. Bazı arkadaşlar diye lafa girip insanları idrak yoksunluğu ile itham etmek de saygılı bir tutum olarak görülemez. Bir de kendini Onur'u savunan ve sahip çıkan tarafa alıp, 1-2 eleştiri yapanları karşı tarafta göstermek şuradaki birlikteliğin güzelliğine yakışmıyor.

- - -

Kaptanımıza ben de iyi seneler diliyorum. Kontratını da uzattı. 2015 onun için güzel bir yıl olmadı, 2016'da hepsini telafi edecektir. Maaşında indirime gitmek zorunda da değildi, bunu da yaptı. Umarım morali ve performansını da yukarı çekerek eski günlerine döner, takımı yine üst sıralara taşır.

Yavuz KÜÇÜK
09.01.2016, 00:00
Çağatay_ Ben size bir şey demedim dikkat ederseniz lafım "ayarsız" eleştiri yapanlaraydı. Onlara saygı göstermiyorum çünkü onlardan saygı göremiyorum.Sizinde herhangi bir ayarsız eleştirinizi görmedim görseydim size yazardım.O yazdıklarım kendini bilir.

Çağatay_
09.01.2016, 00:05
Çağatay_ Ben size bir şey demedim dikkat ederseniz lafım "ayarsız" eleştiri yapanlaraydı. Onlara saygı göstermiyorum çünkü onlardan saygı göremiyorum.Sizinde herhangi bir ayarsız eleştirinizi görmedim görseydim size yazardım.O yazdıklarım kendini bilir.

Tamam, cevap için teşekkür ediyorum. Ama siz de benim gördüğüm mesajlarda onlara biraz fazla yükleniyordunuz. Ama öncesinde onların yaptığı bir saygısızlık ya da yanlış varsa bilemiyorum. Benim açımdan zaten sıkıntı yok çünkü tartışmaların benle alakası yok, ben sadece bazı konularda eleştiriye kapalı olunmaması gerektiğini anlatıyordum. İyi forumlar :D

---

Bu arada Onur başlığındayız madem, şunu da söylememiz lazım, Onur'un yanında iyi bir genç kaleci yetiştirmeliyiz elin yabancısına para vereceğimize.

Onur da bu konuda ona yardımcı olacaktır. Uğurcan şans bulduğu maçlarda oldukça iyiydi, üzerine titrenmeli.

Yavuz KÜÇÜK
09.01.2016, 00:34
Tamam, cevap için teşekkür ediyorum. Ama siz de benim gördüğüm mesajlarda onlara biraz fazla yükleniyordunuz. Ama öncesinde onların yaptığı bir saygısızlık ya da yanlış varsa bilemiyorum. Benim açımdan zaten sıkıntı yok çünkü tartışmaların benle alakası yok, ben sadece bazı konularda eleştiriye kapalı olunmaması gerektiğini anlatıyordum. İyi forumlar :D

---

Bu arada Onur başlığındayız madem, şunu da söylememiz lazım, Onur'un yanında iyi bir genç kaleci yetiştirmeliyiz elin yabancısına para vereceğimize.

Onur da bu konuda ona yardımcı olacaktır. Oğulcan şans bulduğu maçlarda oldukça iyiydi, üzerine titrenmeli.

Onlara fazla yüklenmemin amacı hak ettikleri içindir birileri ağzının payını verecek ki sussunlar :) Onların saygısızlık yaptığı tek kişi ben değilim buradaki tüm insanlarla dalga geçiyorlar sizde dahil.Böyle şeyleri görünce dayanamıyorum illa bana yapılması gerekmez.Yoksa tabi ki eleştiriye kapalı değiliz olur mu öyle şey :). Ben teşekkür ediyorum, iyi forumlar. ;)

Trapezunt
09.01.2016, 00:47
Bu iki oldu.

Yanıldığım demiyelimde beklemediğim tepkileri gösterdi Onur. Yoksa transfer pazarlıklarının yalan olan bir kısmı yok. Onur beni böyle yanıltmaya devam etsin, sevinirim.

poetricus
09.01.2016, 01:06
Herkesi sevmek... Niye seveyim ya ben Yunus Emre miyim? Onur'a saldırmayı karakter haline getirmiş kapak altı ahalisini niye seveyi?. Ekosistemde sevilmesi gereken canlı türlerinden hiçbirine girmiyorlar...
Trabzonsporluysan, adamsan gel yoksa burası Mevlânâ dergâhı değil.

Mehmet Fatih Silik
09.01.2016, 01:09
"ONUR" yazilir "ADAM" diye okunur....

Soner Albayrak
09.01.2016, 04:00
Bu sezon bir kesim oluştu Onur'a karşı sevgisi azalanlar ve ona diğer futbolcular gibi muamele etmeye çalışan, ben bu kesimi anlamakta zorluk çekiyorum. Bu adam ne yapacak daha bu kulüp için?

Bu taraftardaki kafa yapısıyla bir bok olmaz bizden.

Serdar A
09.01.2016, 05:01
Onur'a yönetimin tamamen kol kanat germesi gerekiyor.
Ya da devre arasında temizlik operasyonuna , takım içindeki çeteden başlamak gerekiyor.

Yabancı futbolcuları ( yabancı derken kastettiğim sadece pasaport farkı değil ) canından bezdiren kulüpten kaçıran yegane mesele parasızlık değil, son sezonlarda hortlatılan vesayet.

ertuuu
09.01.2016, 09:53
"adam" ın heykeli yapılsa,
onur kardeşimizin kalıbını dökerlerdi...

BERBATOV61
09.01.2016, 09:56
onur giydirenlerin geneli hepsi demeyelim İHO cu onuru hain ilan edip ihoyu desteklemek değişik bir kafa

eMR3
09.01.2016, 10:31
İdrak etmede farklı boyut ; Para verip serbest bıraktığımız oyuncular varken Onur 1 Milyon Euro ya hayali bir oyuncu satmış oldu Trabzonspor için...

poetricus
09.01.2016, 10:32
8240
Bu kapağın altında IHO ve Hurma'dan fazlası var.

Onur Akyüz
09.01.2016, 12:06
Yiyesınız Onur'un eldivenlerini..

Ozan Yılmaz
09.01.2016, 12:57
Kulübe hizmetlerin çok büyük kaptan, hakkın zor ödenir.

Yavuz KÜÇÜK
09.01.2016, 22:40
Onur'um ortam müsait olsa sana öyle güzel bir şey yazacağım ki... :cool:

DeAgLeMaNyAq
09.01.2016, 22:43
Gereken cevabı vermeye başladı...

Ahmet Malkoçoğlu
09.01.2016, 22:48
Kaptan is coming back !

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hami_41
09.01.2016, 22:51
Yürü be kaptan takım iyi olunca seviniyorum ama senin performansın iyi oluncada bi ayrı seviniyorum

Mert Oğuzlu61
09.01.2016, 23:11
Onur hep bildiğimiz Onur du, değişen bir şey yok adam 34-35 ine kadar panter gibi oynayacak. Sorun İho ve Hurma nın algı operasyonuydu. En değerli oyuncularımızın bile değeri 10 dan 1 e düştü. Onur u gelip burada Serkan Kırıntılıyla karşılaştıranlar oldu ya, vasat kaleci, ortalama kaleci diyenler oldu. Erman Toroğlu dinleyip dinleyip gaza gelenler oldu, Onur sanki adamın sülalesini irdelemiş gibi her canlı yayında Onur a kötü kaleci diyor. İyi kaleci kim ? Muslera. Onur dan fazla gol yiyen Muslera. Şampiyonlar Ligi nin süzgeci Muslera. Yılda 4m euro kazanan Muslera ! :))))

Şanlı SanMarino
09.01.2016, 23:13
O bizim, bizden efsanemiz

Courage
09.01.2016, 23:16
Bir şarkısın sen,ömür boyu sürecek .....:atki:

macka61
09.01.2016, 23:35
bildiğimiz gibiydi fazla söze gerek yok

Uğur Ö.
10.01.2016, 00:00
Demekki IHO nasıl karabasan gibi çöktüyse adam gitti Onur eski haline geri geldi resmen

Oğuz B.
10.01.2016, 00:42
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRd3mq5Zi4Ap25Ptctm-aGmuMp7KbtPo72Z2U0GcrFhR6JugpNPEQ

volkan_627
10.01.2016, 00:48
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRd3mq5Zi4Ap25Ptctm-aGmuMp7KbtPo72Z2U0GcrFhR6JugpNPEQ
Hahahahahahaha. Müthişşşşşş

Nazim Can
10.01.2016, 01:19

Gercekten süper olmus:)

poetricus
10.01.2016, 03:07
Return of the king...

ergin cesit
10.01.2016, 07:11
Return of the king...
Buyuk kaptan allah seni başımıza eksik etmesin

ergin cesit
10.01.2016, 07:13
Birde İho onuru satmdığım için pişmanım demişti.

asilhamsi
10.01.2016, 09:40

Hemen cevaplayayım.Gecen sene sakatlı,bu sene de formsuzluk nedeniyle katkı vermedi takıma.

Cok iyi bir kaleci oldugu kesin.Ama geliştirmesi gereken konularda cok gec kalıyor.Yan toplar,ayagını kullanmak gibi.

Takımda en fazla kazanan ve en cok guvenilen isimlerden biri,üstelik kaptan.

Bu performansı devam etmeli.Yoksa kendi adıma ben eleştirilerime devam ederim.

Kapasitesi yuksek oyuncular eleştirilir.Yoksa mesela yumlu bana göre kapasitesi nispetinde cok iyi oynuyor.

Bilmem anlatabildim mi?

Onur
10.01.2016, 09:44
Adam resmen net 2 gol cikardi. Yuzunden gozunden belli gayet mutlu. Bizi de mutlu etti. Euro2016'ya katilmak istiyorsa sezon sonuna kadar bu performansini korumali.

Ahmet Ulusoy
10.01.2016, 10:29
Euro 2016 ya katılmanı çok istiyorum ancak diğerlerinin hatalarını görmeyenler senin en küçük hatanda seni gömecekleri için istemiyorum gitmeni o takıma kaptan

poetricus
10.01.2016, 14:36
"Onur" diye bir kuyruk altı hastalığı var. İnşallah bulaşıcı ve ölümcül değildir ve tez zamanda tedavisi ya da aşısı bulunur...

Yavuz Bektaş
10.01.2016, 14:47
Euro 2016da volkanlardan almalı kaleyi.Kendisinin de bunun için ayrı motive olacağı belli.Desteğim tam kaptana.

TolgaTopçu61
10.01.2016, 14:48
Avrupa Şampiyonası'nda oynayabilecek tek oyuncumuz, inşallah başarır..

Çağatay_
10.01.2016, 15:45
Maçı izleyemedim ama özette bile iyi kurtarışları vardı.

Destekler ve kontrat ile birlikte kendine gelmiş gözüküyor. Tebrikler.

Madem 5 yıl daha birlikteyiz iyi bir kaleci antrenörü ile topu oyuna sokuşu ve yan topları da geliştirilmeli.

Elindeki yeteneğe bu kadar bir şey ekleyemeyen başka kulüp yoktur.

Yusuf fırtına gibi adam, gittikçe geriye gidiyor. Onur iyi kaleci, 10 yıldır bu iki özelliği gelişmiyor. Muhammet Beşir ve Abdülkadir için de korkuyorum. Artık elimizdeki oyunculara değer katabilmeli, eksiklerini giderebilmeliyiz.

Bu hocanın ve oyuncuların elinde, en önemli örnek de Burak Yılmaz denebilir.

özçelik61
12.01.2016, 14:50
Ali Savaşa ait bir yazı:
rabzonspor kaptanı; Onur; yürekli, yiğit bir futbolcudur. Trabzonspor’a katkısı olmuştur. Şike sürecinde dik durmuş, gönülleri fethetmiştir.
Ama, lakin, fakat ve ey haaattt.
Onur’un da aldığı para, hormonludur. Organik değildir. Onur’da ciddi ölçüde forum düşüklüğü vardır. Son iki sene iyi kalecilik yapamamıştır. Şike sürecindeki dik duruşunun hürmetine taraftar O’nu bağrına basmıştır.
Onur, vefası ve fedası ile asıl değerine indi bile diyemeyiz. Yine Trabzonspor ona babalık yapmıştır. Vefa ve fedayı, Trabzonspor göstermiştir.
Onur, sakatken parasını almıştır. Maç başlarını bile. Gözde ve flaş bir oyuncu iken sözleşmesine serbest kalma bedeli koydurmuştur. Kendi yedeğini kendi seçmiştir. Teknik heyetin tercihlerini hiç ciddiye almamıştır. Kılıcı kestiği dönemlerde böyle yapmıştır.
Şimdi Onur, vasatın üstünde bir kalecidir. İyidir, gereklidir. Hormonlu olan fiyatını indirmesi özveri değildir. Futbol piyasasının gereğidir.
Onur; vitrinde klas ve marka bir emtiadır. Mevsim indirimlerinde etiket fiyatları yarıya indiğinde emtianın o gerçek fiyatıdır. Onur’da durum budur.
Onur; ne fedalı ne de vefalıdır. Cefa çektiği yılların; sefasını çekecektir.
2020’ye kadar Onur fiyatında indirdiği parayı hiçbir takımdan alamazdı. Trabzonspor babalık yaptı.
http://www.gunebakis.com.tr/kose-yazisi/5314/onurun-vefasi-fedasi-cefasi-ve-sefasi.html

Bir başka yazı:
Trabzonspor kaptanı Onur, sözleşmesini 2020’ye kadar uzattı. Bu ne demek 4 yıl daha Trabzonspor’da demek. Bir de ücretinde indirime gitti. Şimdi, hani derler ya eğri oturup doğru konuşmak. Olaya böyle bir bakalım. Onur, Trabzonspor için önemli bir değerdir. Varlığı, takım sorumluğu forma aşkı, eyvallah taktir edilecek cinstendir. Ancak O’nun da hataları oldu. Mesele, gazete haber kupürüne bakın. Kelle almaktan bahsediyor. Malum hepimizin bildiği Şota-Hurma krizinden sonra yaptığı açıklama bu. Bu konuda Onur haklı olabilir ama kelle alma sözü ağır. Gelelim Onur’un vefa mı yaptığı. Ücretinde indirim, öyle vefa mıymış gibi pazarlanmamalı. Zira Onur artık, iyi kaleci ama çok iyi kaleci değil. Olsa, mille takımda olur. Ve hala, milli takım seviyesine bir türlü çıkamadı. Trabzonspor’dan bir takımı gitse, bu kadar parayı bu kadar süre içerisinde alamaz. Onur, Trabzonspor’da jübile yapmaya karar verdi, parasını da piyasa şartlarına çekti. Yani indirmedi. Bunu taraftarın bilmesi gerekiyor. Piyasa şartlarına indirilmiş bir Onur, parasında indirime gitmeseydi, muhtemelen orta sıralarda bir takıma transfer olurdu. Oysa Onur’un bugün ben Trabzonspor’dan gidiyorum dediğinde gideceği kulüp Avrupa’da şampiyonlar liginde oynayan bir kulüp olmalı. Ama ne yazık ki bu Onur’u Avrupa piyasasında da pazarı yok. Yani, ücretindeki indirim, gerçek fiyatı. Hani, vitrinlerde etiketlerde indirimler var ya, aslında malın gerçek fiyatıdır onlar. Onur’unki de öyle. Gerçek fiyatına inmiştir. Doğru yapmıştır, ama abartılacak bir şey değildir Trabzonspor ne vefalar, fedalar gördü. Onların hikayesini yazsak, bu sütunlara sığmaz

http://www.61saat.com/politik-gugum/politik-gugum-h260544.html

Tayfun
12.01.2016, 14:57
Bizim köyde Mehmet aga var kahvede oturup lak lak yapar Trabzonspor'u konuşur, gazeteciyim diyenlerde de iyi analiz yapar haaaa. Onur'la ilgili bir yazı yazsın söyleyeyimde , sonra buraya kopyalarım .

Tayfun
12.01.2016, 15:01
"Onur" diye bir kuyruk altı hastalığı var. İnşallah bulaşıcı ve ölümcül değildir ve tez zamanda tedavisi ya da aşısı bulunur...

Tıp tarihinde hastalığın ilk belirtileri Hurma'da görülmüştür.

ToyerSefa
13.01.2016, 13:53
Böyle bir efsane, böyle bir 'Onur' her takıma nasip olmaz. İyi ki varsın kaptan.

Asi Çaykaralı61
14.01.2016, 02:59
Onur Kıvrak Trabzonspor'un gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından bir tanesidir.

Oynamış olduğu futbol ile taraflı tarafsız herkesin hemen hemen gönlünü alan bir kaptan

Onur Kıvrak ile şampiyonluklar yaşayacağız inşALLAH

beratika
16.01.2016, 00:45
Koyun Shauna veda edip çok gülen flu bir anını avatar yapıyorum :D

Yavuz KÜÇÜK
16.01.2016, 11:36
Onur'um naber aşkım?

(Bazılarına göre aşkımızdı ya yanlış anlaşılmasın ;) )

batuhan249
17.01.2016, 01:37
Gercekten süper olmus:)

ha ha ha
harika gercekten

Mert Acar
17.01.2016, 17:47
Kaptan ne yapsın ?

DeAgLeMaNyAq
17.01.2016, 18:10
Kaptan ne yapsın ?

Sosyal medyada suçlayan çok... :)

Mert Acar
17.01.2016, 18:11
Sosyal medyada suçlayan çok... :)
Tetik de bekleyenler var abi o yüzden dedim :)

Sibel
17.01.2016, 18:27
On topu çıkar gene de sana kızsınlar.
Adam süpermen ya her şeyi çıkaracak. Diğerleri keyfine baksın.

Adem Akyüz'
17.01.2016, 18:32
Şu maçta Onur'a laf eden adamlarla aynı dünyada yaşıyoruz ve aynı takımı tutuyoruz.. Utanıyorum resmen..

artvints
17.01.2016, 18:34
her yan topta geriliyorum yalan yok.ziplayamiyor artik.o da tedirgin.

Fatih Çelik
17.01.2016, 18:44
3. Golde beklersin belki çıkarmasını ama. İnanılmaz kaygan bir zemin ve yağışta yapacak bir şeyi yoktu. Necid'in topu ve Sivok'un kafa vuruşu yağışın aziziliği sağlık olsun.

Ama asıl üzücü olan 2-2'den sonra inancını kaybetti hepimiz gibi. Onur normalde 3-0'da bile yenilgiyi kabullenmeyen bir oyuncuydu. Biz böyle bir karakteri bu noktaya getirdik bu da var.

ToyerSefa
17.01.2016, 19:12
Seviliyorsun kaptan.

zafer6161
17.01.2016, 19:15
adamsin

Ahmet Başkaya
17.01.2016, 19:15
Şu maçta cidden Onur'u suçlayan var mı?

Ahmet Kara
17.01.2016, 19:16
Bu maçta eleştirmek acımasız olur
Ama artık 28 yaşına gelmiş bir kalecisin
Yan toplar konusunda kendini geliştir be kaptan

redbul
17.01.2016, 23:06
onur iyi bir kaleci fakat yan toplarda çok zayıf ve bence bu saatten sonrada kendini geliştireceğine pek ihtimal vermiyorumç

ibrahim
18.01.2016, 02:19
Yüz yıldır bek sorunumuz var, aptal aptal topları kaçırıyorlar, stoperlerimizin kaliteleri malum. Tek başına bırakılıyor yandan gelen toplarda. Atlasa sıkıntı atlamasa sıkıntı. Yer tutmayı, adam marke etmeyi bilmeyen stoperlerimiz var. En fazla bu kadar oluyor. Kimi getirirsen getir kaleye değişmez bu...

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Sefaenes
18.01.2016, 03:00
Bu macta onuru elestirelenlerin coğu ihosporcu

selcuk
18.01.2016, 04:17
bagiriyor, kiziyor diye antipatiklesiyor vs, vs diyenler nerde

ne oldu yapmayinca
14 isabetli sut yedik

herseye bir kilif uyduranlara....

hyasin61
18.01.2016, 07:45
Kaptan yeniden ozune donmeyi basladi ,Avrupa Sampiyonasi kendisi icin iyi bir vitrin olacak

h@msi61
18.01.2016, 08:22
Iyi oynadi fakat yine de 3. golu yememeliydi bana kalirsa.

İ. SARAL
18.01.2016, 09:26
Yediği golleri kendisine yakıştıramıyorum.

Murat'
18.01.2016, 10:39
Üçüncü gol çıkarılmayacak gibi değildi, Euro 2016 bu defans ile çok zor görünüyor.

Oruç
18.01.2016, 10:51
Bu rezil defansla bu kadar.

ApoCaN28
18.01.2016, 10:56
Her şeyi bilmeye devam Ts taraftarı , pardon seyircisi .

Onur , iyi dayanıyor , bizim gibi seyirci müsveddelerine .

Murat'
18.01.2016, 11:01
Sen ne kadar iyi olursan ol defans böyle olduğu müddetçe çok iyi oynadığın maçlarda bile 2-3 gol yiyeceksin. Bu şekilde Euro 2016 bence hayal.

Aydın Danış
18.01.2016, 11:18
Yağmurdan eldivenlerin kaygan olmasa o hikayeden verilen penaltıyı çıkarıyordun KAPTAN olsun üzülme dert değil...

ÖmürKaradeniz61
18.01.2016, 14:30
Onurun bu maçta yapabileceği pek birşey yoktu,10 gol yese bile yoktu.Öyle bir defans hattımız varki rakibin stoperleri gol attı asist yaptı.Sen 0-2 öne geçiyorsun ondan sonra 4 tane gol yiyorsun burda Onuru suçlamanın anlamı yok.

Tayfun
20.01.2016, 08:39
https://www.youtube.com/watch?v=f8ARwkC2-nY

Mehmet BAŞ
22.01.2016, 14:59
https://www.youtube.com/watch?v=f8ARwkC2-nY

Çok güzel bir video olmuş gerçekten.

Tayfun
22.01.2016, 15:03
Çok güzel bir video olmuş gerçekten.

Gerek kişiliği, gerek futbolculuğu ile bu adam benim efsanemdir. Çocuklarıma anlatacağım adamdır ...

Mehmet BAŞ
22.01.2016, 15:15
Gerek kişiliği, gerek futbolculuğu ile bu adam benim efsanemdir. Çocuklarıma anlatacağım adamdır ...

Tayfun kardeşim, bizim jenerasyonun "Efsanesi" dir. Haklısın.

Dediğin gibi; duruşuyla, adamlığıyla, karakteriyle, futbolculuğuyla tam bir Trabzonspor Efsanesi'dir.

selcuk
22.01.2016, 15:18
kaptanlarin krali, kalecilerin cita si, Trabzonsporun onuru

Mert Oğuzlu61
23.01.2016, 20:03
Muslera efsane goller yemeye devam ediyor. Bu basliga yazasim geldi nedense...

Acaba forumlarinda caps yildizi Muslera icin "vasat kaleci" yorumlari yapilir mi ? Onur a surada 3-5 gol yedi diye saydiranlar Gs maclarini izliyorlar mi ? Onur yese bu golleri neler yazilir acaba ? Her maci izliyorum Muslera nin Onur dan yan toplar harici hicbir artisini goremiyorum. Arada 2m euro luk o farkta olsun. Acin bakin Muslera ne kadar kazaniyor. Ayrica bizimki iki bacagindan ameliyatli.

Berke6198
23.01.2016, 21:05
Yarın sana tam anlamıyla ihtiyacımız olacak kaptan!

Kalende gol görmezsin İnşallah.

beratika
25.01.2016, 15:31
8431

Artık basketleri de o atacak :)))

ToyerSefa
25.01.2016, 19:36
Büyük kaptan

beratika
28.01.2016, 20:33
8453

Kaptan:Allahümmesalliala.......................... ...

FOTO: NurgülGünaydın.
Kaptan arkaya düşmüş de :)

Arda'
01.02.2016, 23:13
Bugün farkı önledi ama kendisi hakkındaki fikrim sabit. Hiçbir zaman büyük takım kalecisi olamaz bence kendine güveni yok. Refleksleri çok iyi bir çizgi kalecisi ama komple bi kaleci değil olmadı da. Yediğimiz golde kendine güvenip topa çıkmasını bekledim ama çıkmadı ve yedik ama takımın en iyisiydi kesinlikle farkı önledi teşekkürler.

ToyerSefa
01.02.2016, 23:14
Şükürler olsun ki şu gözler senin gibi bir efsaneyi gördü.

Yavuz Hasan
01.02.2016, 23:19
sen adamsın da yanındakiler karaktersiz

outlaws61
01.02.2016, 23:19
Tebrik ederim kaptan..

Adem Akyüz'
01.02.2016, 23:21
İyi ki varsın kaptan.

slmn
01.02.2016, 23:22
Eski hırsına ve formuna dönmesi güzel...

btnyldz
01.02.2016, 23:26
Efsaneyken bi kat daha efsane oldun gözümde nedenini bilmiyorum.

gometra
01.02.2016, 23:31
Her kaybedilen maçtan sonraki "büyük kaptana çok yazık" tribinden de illallah geldi artık.

Eminim bugün Özer kaleye geçse aynı şeyler Özer için de söylenecek.

Yazık yuzuk safhasını geçtik artık, herkes aklını başına toplasın. O kabadayılığı rakibe değil kaptanı olduğu takıma yapsın.

Yavuz Hasan
01.02.2016, 23:32
hani askerde canciğer olduğun tertiplerin gider de alt devrelerle kalırsın ya

onur da şampiyon kadrodan sonra ne idüğü belirsiz bir sürü tipin arasında kaldı

sevmediklerimizden başlayacak olursak egemen burak selçuk hatta ve hatta engin baytar bunların yanında adamdı

TUNCAY HİÇYILMAZ
01.02.2016, 23:37
Takımda ki tek iyi olan futbolcu

İyi ki varsın kaptan

Sibel
01.02.2016, 23:39
Allah sana cennetten güzel bir yer ayırsın.

Oruç
02.02.2016, 01:04
Yahu adam senelerdir berbat oyuncularla oynuyor. Yazıktır, günahtır.

Erkan YILMAZ
02.02.2016, 09:06
adammmm

zafer6161
02.02.2016, 09:32
son 5 dk da.direğinn dibine gelip düşünceli şekilde hiç kıpırdamadan 30 sn durdu.sanki ağlayacak gibiydi

Murat'
02.02.2016, 10:17
Yavaş yavaş eski günlerine dönecek inşallah, bugün onun sinyalini gördük, inşallah Euro 2016'da olur.

TSelif
02.02.2016, 10:31
Akşam tur için tek başına verdiğin mücadelenden dolayı tebrikler kaptan ...

Tayfun
02.02.2016, 10:34
Son duran topta kafayı vurup gol atsan efsane olurdu be :)

Her zaman destekçinim büyük kaptan .

smart
02.02.2016, 12:52
Son saniye hücuma çıkınca, o topa kafa vurmak için zıplayınca göz yaşlarıma zor bela engel oldum

AYYILDIZ
02.02.2016, 12:53
Tek başına mücadele ediyor.

Harun-61
02.02.2016, 12:54
Akşam tur için tek başına verdiğin mücadelenden dolayı tebrikler kaptan ...

Yaziklar Olsun bu düzene... Ruhsuzlar onbinlerce dolar kazaniyor !!

selcuk
02.02.2016, 13:02
ne yapacagiz kaptan

saha disinda son kalesin
sahada ayakta duran tek adamsin
nasil hakkini ödeyecegiz, ne ettikde seni hak ettik

var, git avrupayada kurtar kendini
yarin öbür gün biz senin basina yine hurmalar, iholar salarsak sasma
bizden adam olmaz

Hakan
02.02.2016, 13:09
Harikaydı dün

Tayfun
02.02.2016, 13:35
https://pbs.twimg.com/media/CaNDmO9UsAAL9EV.jpg:large

Büyüksün kaptan ...

artvints
02.02.2016, 13:46
Iyi adam. Sakin kalsın kendisine ekstra yük yuklemesin. Suçlu hissetmesin, performansına yogunlasip avrupa şampiyonasına gitsin.Bu takım zarar vermeye başladı onur'a.

ToyerSefa
02.02.2016, 14:31
Heykelin dikilse az kaptan. Sen başkasın, yaşayan efsanesin...

beratika
06.02.2016, 14:16
Y.Emre Sel sakatlanıp maç kadrosundan çıkarılmışsın dedi,inşallah ciddi bir şeyin yoktur Kaptan abim : (

Fatih Öztürk
06.02.2016, 14:39
Geçmiş olsun Kaptan.

Tayfun
06.02.2016, 19:22
Trabzonspor yönetiminin 'Feda yılı' çağrısına maç başı aldığı ücretlerle birlikte 3.2 milyon euro'yu bulan ücretinde 950 bin euro'luk indirim yaparak yıllık 2 milyon 250 bin euro'ya, 2020'ye kadar imza atarak cevap veren kaptan Onur,açıklamalar yaptı.

Fotomaç Gazetesi Yunus Emre Sel'e konuşan kaptan, yıllardır Trabzonspor forması giydiğini ve buradan ekmek yiyerek tanındığını ifade ederek, "Belki Trabzon'da doğmadım ama ben de öz Trabzonluyum. Bu renkleri tutanlar ne hissediyorsa ben de aynı duyguları yaşıyorum. Bir kaptan olarak bu şehre ve renklere aşık olduğum için yaptım. Şimdi saha da daha iyisini yapmak zorundayım" dedi.

Futbolu burada bırakırım

Onur, Başkan Muharrem Usta'nın kendisiyle çok yakından ilgilendiğini vurgulayarak, "Taraftarlarımızın beni çok sevdiğini biliyorum. Onlar beni kadar seviyorsa, ben onları o kadar daha fazla seviyorum. Başkanımız da benimle ilgili çok güzel sözler söyledi. Özellikle, 'Onur bu takıma teknik direktör olmalıdır' sözünü duyduktan sonra nasıl duygulandığımı anlatamam. Ben futbolu burada bırakmak istiyorum. Bunu ilk kez açık ve net bir şekilde söylüyorum. Hayalim futbolu Trabzonspor'da bırakmak ve ardından bu takımın bünyesinde görev yapmaya devam etmek" diye konuştu.

Şampiyon oldum ama...

Onur, kendisinin kimliğine doğum yeri olarak İzmir yazdığını ancak eşiyle birlikte Trabzon'a aşık olduklarını ifade ederek, "En büyük hayalim çocuğumun Trabzon'da dünyaya gelmesiydi. Çok şükür bunu Allah'ım bana nasip etti. 2010-2011 sezonunda biz şampiyon olduk ama kupayı bize kaldırtmadılar. Şimdi en büyük hayalim burada şampiyonluk kupasını kaldırmak. Trabzonspor bunu daha önce 7 kez başardı ve yine başaracak güce sahip" diye konuştu.

Tribüne gelsinler

Taraftarlara da çağrıda bulunan Onur, şöyle konuştu: "Trabzonspor'un yeniden ayağa kalkması lazım. Bunun için birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor. Biz bir olursak güçlü oluruz. Tribünlerin dolması en büyük temennimiz. Umarım artık 'Avni Aker'e veda yılında' dolu tribünler önünde oynarız. Bu stadyum böyle boş tribünlerle vedayı hak etmiyor. Taraftarlarımızdan yine bize sahip çıkmalarını istiyoruz. Başarılar el ele verirsek gelir."

Bosingwa'ya sevindim

Onur, Bosingwa'nın tekrar geri dönmesine çok sevindiğini de belirterek, "Onu aramızda görmek çok güzel. Geldiği andan itibaren karakteri ile bize önemli katkılar yaptı. Amacı sadece kendisini bir an önce hazırlamak ve forma giymek değil. Takımdaki tüm futbolcuların verimliliğini artırmak için kendinden veriyor" ifadesini kullandı.

Euro 2016 hayallerimde

EURO 2016'da mücadelede edecek Milli Takım kafilesinde yer almak istediğinin de altını çizen Onur, "O kadronun içerisinde yer almam için önce kendi takımımda çok daha ekstra bir performans sergilemem gerektiğini biliyorum. Şu an zaten taraftarlarımızın yüzünü biraz olsun güldürmek için motive olmuş durumdayız. Umarım sezon sonuna kadar çok iyi bir performans sergilerim ve o kadroda yer alırım" diye konuştu.

Sibel
06.02.2016, 21:11
Bir an önce kulübün başına geç.

Mert Oğuzlu61
06.02.2016, 21:32
Şampiyon oldum ama...

Onur, kendisinin kimliğine doğum yeri olarak İzmir yazdığını ancak eşiyle birlikte Trabzon'a aşık olduklarını ifade ederek, "En büyük hayalim çocuğumun Trabzon'da dünyaya gelmesiydi. Çok şükür bunu Allah'ım bana nasip etti. 2010-2011 sezonunda biz şampiyon olduk ama kupayı bize kaldırtmadılar. Şimdi en büyük hayalim burada şampiyonluk kupasını kaldırmak. Trabzonspor bunu daha önce 7 kez başardı ve yine başaracak güce sahip" diye konuştu.

Kargalarla kartallarla kuş böceklerle vs.. yalnız uçan efsaneden bunları duymayı çok bekledik ama nasip olmadı... Para kendisine ''şampiyon olamadım'' dedirtti, her defasında...

ToyerSefa
09.02.2016, 02:33
Öyle böyle sevmedik, bilesin kaptan.

Tayfun
15.02.2016, 15:50
Bu adamdaki yüreğin çeyreği efsane dediğiniz insanlarda yok.

Belki unutanlar vardır.

Büyük adamsın Onur

https://www.youtube.com/watch?v=fVIrNN9cdS8

Şanlı SanMarino
15.02.2016, 16:15
Düztaban'lar sizin olsun Onur'umuz bize yeter.

DeAgLeMaNyAq
15.02.2016, 21:58
Euro 2016'nın kapısını açtı...

Uğur Ö.
15.02.2016, 22:04
On numara insan.

Mert Acar
15.02.2016, 22:04
Seni bize lutfeden Allah'a şükürler olsun..

Kemal Öztel
15.02.2016, 22:10
Kaptan yeniden dümene geçti

ToyerSefa
15.02.2016, 22:12
Nerdesin ulan satılmışlar, art niyetliler, şikeciler! Hangi lağım çukuruna saklandınız?

Sibel
15.02.2016, 22:17
Sen Allah'in bize tek lütfusun.
3 puan senin.

Tayfun
15.02.2016, 22:19
Beton yetmez betooonnnn ...

İ. SARAL
15.02.2016, 22:25
Helal olsun çok iyiydi.

selcuk
15.02.2016, 22:31
karakter sorunu varmis
karaktersiz adami eski hocalari böyle karsilarmi
https://pbs.twimg.com/media/CbSEJkqW4AAJR8D.jpg

Reha Asan
15.02.2016, 22:34
karakter sorunu varmis
karaktersiz adami eski hocalari böyle karsilarmi
https://pbs.twimg.com/media/CbSEJkqW4AAJR8D.jpg
:alkış: :alkış: :alkış:

Şanlı SanMarino
15.02.2016, 22:45
Düztaban'lar sizin olsun Onur'umuz bize yeter.

Demiştim! Onur varsa Onur var!

esra61
15.02.2016, 23:00
Sen varsan ,sorunlar hallolur.
Sen olmayınca ben kaleyi güvende hissedemiyorum.
Bu takımdan eksik olma e mi? ;)

artvints
15.02.2016, 23:05
onur geri geldi artık.nazar değmesin. kızı doğduktan ve usta geldikten sonra sonra piskolojik olarak da iyi görüyorum. bundan sonra hırslı yanından çok sakin, takıma güven veren, yatıştıran, kontrol eden bir karakter göstermesi futbolunu da olumlu etkiler.çok yıpratmasın kendini.

Hakan
15.02.2016, 23:06
Bütün eleme maçlarında Babacan oynadı onu kesemezler büyük ihtimal ama kesinlikle böyle devam edip Volkan ayısını kadro dışı bırakmalı

Hami_41
15.02.2016, 23:09
Helal olsun kaptan özlemişiz gözlerimizin pasını sildin...

beratika
15.02.2016, 23:23
Kaptan abi bugün penaltı atılırken atkımla gözlerimi bağladım o yüzden göremedim,özür dilerim :D
Ama diğer kurtarışlarını gördüm şükür.İnşallah 2016ya gidersin.

Sefa
15.02.2016, 23:30
Seni izlemek büyük şans.. Allah gönlüne göre versin birlikte şu kupayı kaldıralım..

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2016, 23:59
Tebrikler.yine harika bir maç çıkardı

melihergun
16.02.2016, 00:00
Helal olsun kaptan.Allah nazarlardan saklasın.

Adem Akyüz'
16.02.2016, 02:01
İyi ki varsın Kaptan.

Ahmet Başkaya
16.02.2016, 03:54
Kaptan kendine geldi. Aynen devam kaptan aynen devam.

ibrahim
16.02.2016, 03:55
Herif heriff

hyasin61
16.02.2016, 07:06
Avrupa sampiyonasinda kale buyuk ihtimalle Onur'un..Volkan Babacan'da performans dusuklugu var Onur'un daha cok guven verdigi bir gercek .

Faik Yılmaz
16.02.2016, 08:01
Cardozo bahsi açıldığında gerektiği para verilirse Onur'da satılır demişti bazı arkadaşlar....

3-5 kuruş için Onurumuzu satmaya çalışanlar biraz olsun pişman olmuşlarmıdır acaba ?

İddalı konuşuyorum bu takımdan Onur satılırsa takımın % 50 si gider....

Ertan 51
16.02.2016, 08:09
İyi ki varsın kaptan,bi 3 puan daha kazandırdın Allah razı olsun senden :)

Tayfun
16.02.2016, 08:29
https://pbs.twimg.com/media/CbRxWw-WIAAoLeJ.png

Efsane ....

Turgay Atalay
16.02.2016, 09:00
Takım arkadaşları yatsın kalksın dua etsin bu adama.

Ozan Yılmaz
16.02.2016, 11:13
Fatih terim, volkan ne kadar kötü, onur da ne kadar iyi olursa olsun kaleyi volkana verecektir. Buna eminim.

selcuk
16.02.2016, 11:21
Fatih terim, volkan ne kadar kötü, onur da ne kadar iyi olursa olsun kaleyi volkana verecektir. Buna eminim.
terim basari icin her seyi yapar, sanmam öyle bir delilik yapsin

Murat'
16.02.2016, 12:18
Formunu yükseltmeye devam ediyor, hadi be Onur bu sene tek tesellimiz seni Euro 2016'da izlemek olsun.

Gökhan Uzun
16.02.2016, 12:39
Dünkü maç için teşekkürler kaptan. Kendini sakatlama pahasına o topa öyle atlayacak birine bedel biçmeye çalışmak abesle iştigaldir gözümde. Tabi ki vazgeçilemeyecek oyuncu yoktur fakat bazen vazgeçilemeyecek kaptanlar oluyor. Onur da onlardan biri bence...

Gerçekçi olmak gerekirse, Onur bundan sonraki maçlarda 10/10'luk performans gösterse bile Euro 2016'da kaleye geçme şansı yok. O turnuvada her halükarda küçük volkan oynayacak. Elemelerde küçük volkan kaledeydi ve f.t'nin takım ahengi vb şeylerden dolayı onu oynatacağını düşünüyorum.

beratika
19.02.2016, 20:40
Kaptanların hası,pazar günü güveniyoruz sana! : )

Çağatay_
20.02.2016, 03:08
Birkaç haftadır iyi, moral olarak da toparlanmış.

Maşallah, nazar değmesin :)

Ozan Yılmaz
21.02.2016, 21:44
Bugün fazlasıyla sabırlı ve sakindin kaptan hayırdır, nasıl tahammül ettin tüm bu olan bitene? Haksızlığa ilk karşı koyacak ve en büyük tepkiyi verecek olan sen olmalıydın.

Yavuz Hasan
21.02.2016, 21:52
ilk defa sana kızdım kaptan o penaltıyı kullandırtmayacaktın sırtını dönecektin ilk defa kızdım sana olmadı

artvints
21.02.2016, 21:57
bazı futbolcular mücadele ettiği için duygusu farklı olur.bazıları da pozisyonlara uzak kaldığı için o kadar sinirlenmeyebilir. o duyguyu yaşamaz. bazı futbolcularımızın aptallıktan kart gördüğü de açık. tamam sinirlendiniz mazur görelim diyeceğim ama ilk defa yaptıkları şey de değil aykut ve cavanda'nın. aptallıktan kart görmeyeceksin.sinirine hakim olacaksın. salih de kart gördü ama hakemi zor durumda bıraktı. onur da kaptan olarak arkadaşlarına kızmakta haklı.sakin kalması onun adına olumlu.

sametaydin
21.02.2016, 22:03
Yaw Kaptan bıraksaydın ne kalede uçuyosun bıraksaydın boş kaleye atsaydı golü.

Gümüshaneli61
21.02.2016, 22:43
Ilk kez hayal kirikligina ugrattin kaptan...

axelman
21.02.2016, 23:19
Ya bugün utandırdın, ne diye kaleye geçiyorsun?

Ahmet Ulusoy
21.02.2016, 23:34
Ne yapsın adam düşünemedi o adrenalin ile

Ozan Yılmaz
21.02.2016, 23:41
İbb maçında yaptıklarını yapmalıydı en azından bugün.

Fatih Özkan
21.02.2016, 23:43
Anlam veremedim Kaptan.
Kaleyi terk edersin diye düşünmüştüm oysa.

talsuv61
21.02.2016, 23:49
Kaleciyi açarak protesto etmen gerekirdi.

DeAgLeMaNyAq
22.02.2016, 00:18
Pozisyon yakınında olsa da penaltı olup olmadığını anlamamış olabilir. Hatta birçok kişi tekrarından sonra penaltı olmadığını yazdı. O açıdan pozisyon gerçekten penaltı olsaydı ikilemine düşmüş olabilir...

esra61
22.02.2016, 00:24
Anlık düşünmek gerekir ki maç esnasında onur penaltının doğru veya yanlış olduğunu gormemistir. Bu yüzden biz kaç kamerayla bazı şeyleri görüyoruz onlar orada bir açıdan gorebiliyorlar .Ki takdir ettim tam sinirlenmiş penaltı pozisyonu için hakeme doğru gelirken diğer arkadaşlarının daha çok sinirlendiğinde girdikten sonra ve kırmızı kartlar çıkmaya başlayınca diğer arkadaşlarını ordan uzaklaştırmaya çalışması ,kaptan edasıyla ortaya çıkması benim takdirimi kazandı.
Onurun duruşunuda ,tepkisini de nasıl gosterdigini hepimiz çok iyi biliyoruz.
Kaptana yüklenmeye gerek yok.
Unutulmamalıdır ki bir pozisyon yorumlanırken olayın gerçekleştiği ortama,kişinin bulunduğu psikolojiulye ve çevreye dikkat edip durumu ona gore yargılamak gerekir vesselam ;)

zafer6161
22.02.2016, 00:39
onur P6 olmadığını kesin kaleye gezmedi. .Bu ara euro2016 hayırlı olsun diyeceğim de .gelde bu.o.c larina hizmet ver..şimdi. .

Bud Spencer
22.02.2016, 01:33
Sportif açıdan yine inanilmazdi...eski formunu animsatti
Böyle devam ederse tartışmasız şikeci volkandan

Penaltiya gelince...adim gibi eminimki haklı olduğumuz davada bizi karalayıp suçlu haksız ve antipatik gösterecektiler bunu kullanarak ... ayrica penalti olup olmadığından belkide hiçte okadar emin değildi...bunca olayi o adrenalin ile o kisa sürede toplayip akilli karar vermek kolay değil...ve kaleye geçmemeyi yönetimi arkasına almadan göze alamazdı...maçtan sonra hami ve nevzat beyin beyanatlarını izlediyseniz salih konusunda bana kesinlikle hak verirsiniz
Iyi geceler

beratika
22.02.2016, 01:55
Zannedersem kurtarmanın daha iyi bir cevap olacağını düşündü.
Yoksa ben de bağırdım bırak diye.

Sefa
22.02.2016, 01:57
Hiç hareket etmemesi daha güzel cevap olabilirdi ancak penaltıyı kurtarıp hakeme hareket çekeceğini düşünüyordum.. Maçı düşündüğüne ihtimal bile vermiyorum..

Ahmet Başkaya
22.02.2016, 02:05
İlk defa utandırdın beni kaptan ilk defa kalede olmamanı istedim. Oysa sen sanki olanlardan hiç haberin yok gibi davrandın. O penaltıda kalede Onur değil herhangi bir kaleci vardı. Yazık, şu an çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.

Adem Akyüz'
22.02.2016, 02:10
Onur'u biliyoruz. Onur'un düşüncelerini/tavırlarını biliyoruz.
Bu akşam penaltıyı kurtarmaya çalışmasından rahatsızlık duymadım açıkçası.
Bıraksa, kaleyi boşaltsa gurur duyardım ama yapmadı diye kızmıyorum.

Sibel
22.02.2016, 02:11
İlk defa utandırdın beni kaptan ilk defa kalede olmamanı istedim. Oysa sen sanki olanlardan hiç haberin yok gibi davrandın. O penaltıda kalede Onur değil herhangi bir kaleci vardı. Yazık, şu an çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.

Abartma. Kurtarmak istemiştir. Ya da aklına gelmedi böyle bir tepki vermek. Adam da bıktı ne yapsın.

ibrahim
22.02.2016, 02:11
O penaltıyı tutup içerlerin yırtılana kadar bağırmayı hayal ettiğine adım gibi eminim kaptan.

esra61
22.02.2016, 02:14
O penaltıyı tutup içerlerin yırtılana kadar bağırmayı hayal ettiğine adım gibi eminim kaptan.

Kesinlikle kaptanın böyle düşünüp kaleye geçtiğini düşünüyorum.

Ahmet Başkaya
22.02.2016, 02:41
Abartma. Kurtarmak istemiştir. Ya da aklına gelmedi böyle bir tepki vermek. Adam da bıktı ne yapsın.

Yahu 1-1 olsa maçı bırakmayacak mıydık mesela? Sonuca mı bağlıydı tepki vermemiz? Kurtarsa ne olacak neyi kanıtlayacak?

Yusuf çıkıp gol atmak için koştum gol atsam tepki verecektim dese haklı mı olacak kendince?

ToyerSefa
22.02.2016, 02:55
Penaltıyı kurtarıp tepkinin en babasını vermeyi düşündü eminim. Onu o yapan da bu zaten. Mücadelesi, boyun eğmeyişi... İyi ki varsın kaptan. Senin gibi karakterde bir efsane her takıma nasip olmaz.

artvints
22.02.2016, 03:41
adam o kadar olaydan sonra tekrar futbola odaklanmaya çalışıyor, çocuk oyuncağı değil. pskolojisi daha yeni düzeliyor.ben hakemle de savaşabilecek bir takımın kaptanlığına layık olgun bir futbolcu gördüm. bu moddan hiç çıkmasın.onur'un karakteri hırsı çizgisi belli, yaptıkları belli.artık futboluna yoğunlaşıp performans yükseltecek onur.

GULER
22.02.2016, 05:05
Her zaman Onurumuzsun.

Turgay Atalay
22.02.2016, 08:40
Penaltıyı kurtarıp topu o hakem denen ...........................n suratına vurman, penaltı sırasında arkanı dönmen veya kale direğinin kenarına çökmen kadar ses getiremezdi inan. Büyük bir fırsatı kaçırdın Onur, çok büyük, Salih kadar zeki olmayı beceremedin.

İ. SARAL
22.02.2016, 10:02
Kaleyi boş bırakacaktın kaptan.

Murat'
22.02.2016, 10:46
Maçın içinde böyle anlık kararlar vermek çok zordur, kenardan bir talimat gelmedikçe Onur kaleyi boşaltamazdı.

agahozlu
22.02.2016, 10:52
Şöyle bir durumda bile kendi içimizde illa birilerine sallıyoruz. Yusuf ve Onur'a.

Ayıptır yapmayın.

diskus
22.02.2016, 10:57
Onur un dünki macta hatasi yoktur.O anda kaleyi bos birakmak filan insanin aklina gelmez.Topu kurtarmaya calismak ile yapabilecegi en iyisini yapmistir.

Tayfun
22.02.2016, 10:57
http://img7.mynet.com/spr/article//2014/09/22/onur-kivrak3-640.jpg

Tepki görmek isteyen bu fotoğrafa baksın, zamanında ayarın kralını vermiştir kendisi .

Onur bu düzenin adamı değildir kafanıza sokun bunu.

TSelif
22.02.2016, 11:00
Onur ne gerekiyorsa onu yapmıştır.
Hareketin kralını Salih yaptı..

O anda kimin ne düşündüğünü bilemiyoruz. Bize oturduğumuz yerden karar vermek kolay geliyor tabi. Eminim Salih de onu bir anlık refleks olarak yapmıştır. O yüzden burada Onur'a ya da Yusuf'a yüklenmenin manası yok.
Şimdi destek zamanıdır. Cumartesi herkes maça gelsin. İstediğiniz tepkiyi orada verin :)

Hakan
22.02.2016, 11:49
Onur bizim gibi TV'den izlemiyor maçı.Kırmızı kartların doğru-yanlış olduğuna emin değil,penaltı mı değil mi emin değil.

Aydın Danış
22.02.2016, 11:49
Adam artık bıkdı Otobüse binerken ki lafı herşeyi anlatıyor aslında "Bizden 2010-2011 şampiyonluğumuz çaldılar bir maç çalmışlar ne olur ki" dedi.

Tayfun
22.02.2016, 11:52
Adam artık bıkdı Otobüse binerken ki lafı herşeyi anlatıyor aslında "Bizden 2010-2011 şampiyonluğumuz çaldılar bir maç çalmışlar ne olur ki" dedi.

Onur'un söylediklerinin aynılarını düşünüyorum bende.

Bu maç katliamı devede kulak misali ...

Giallorossi
22.02.2016, 13:02
mal mal yorum yazanlar gitsin baska takimi tutsunlar bu kadar net söylüyorum. Dün olanlardan sonra gelip burda yok Onur söyle, yok Yusuf böyle yapmaliydi diyipte adamin asabini bozmayin

Soner Albayrak
22.02.2016, 13:05
Penaltıyı kurtarıp öyle cevap vermek istedi aklında bu vardı bence o yüzden ortalığı sakinleştirmeye çalıştı.

Aydın Danış
22.02.2016, 13:45
Penaltıyı kurtarıp öyle cevap vermek istedi aklında bu vardı bence o yüzden ortalığı sakinleştirmeye çalıştı.

Kesinlikle buna katılmamak mümkün değil...

faik celikoflu
22.02.2016, 13:50
1- Onu kendi kafasına göre kaleyi boşaltamazdı. Onur'un durumu Salih Dursun gibi 2-3 saniyede olup bitecek bir an değildi.

2- O anda penaltıyı kurtarma ihtimali hepimizin aklına gelmiştir. Öyle olsa çok daha farklı bir atmosfer olurdu.

3- Onur 4 yıllık sürecin en başından beri mücadele eden bir oyuncu. Çok fazla yıprandı. Ondan her seferinde aynı tepkileri beklemek biraz haksızlık gibi.

4- Milli takım kalecisi olarak Euro 2016 öncesi daha kontrollü olmayı kendine prensip edinmiş olabilir. Önemli bir kariyer fırsatını kimse tepmek istemez.

5- Dün bu tepkiye Onur da katılsa, bellki Salih Dursun'un bu mükemmel tepkisi biraz gölgelenecekti. Böyle daha iyi oldu gibi.

Yiğit SARI
22.02.2016, 13:53
Ah o penaltıyı kurtarsaydın. Ah ah ah...

Bu arada gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayın mümkünse

selcuk
22.02.2016, 13:58
onur kaptan
büyük kaptan

salih gibi davranamaz, gemiden disari atlayamaz

onur gemisini limana sürmeye mükellefdir, bunuda layikiyle yapmistir
takima en kötü anda bile bir örnek Trabzonsporlu durusu nedir sergilemistir

onur sayesinde hakli oldugumuz davaya haksiz baslamadik

Gümüshaneli61
22.02.2016, 14:04
Kaptanin niyeti zaten iyi ama elinden cok güzel bir firsat kacti. O anda protesto etseydi cok daha anlamli olurdu ama neyse. O atmosferde bir kac saniye icinde böyle karar vermek de kolay degil ve Salih ve Erkan gerekeni yapti zaten.

Tayfun
22.02.2016, 14:07
https://www.youtube.com/watch?v=5HJzWuJskOc&feature=youtu.be

Kaptan Allahına kurban olayım yine vermişsin ayarı ..

Turgay Atalay
22.02.2016, 14:21
mal mal yorum yazanlar gitsin baska takimi tutsunlar bu kadar net söylüyorum. Dün olanlardan sonra gelip burda yok Onur söyle, yok Yusuf böyle yapmaliydi diyipte adamin asabini bozmayin

Sana mı soracak insanlar neyi yazıp yamayacağını, karar mercii misin sen?

Harun-61
22.02.2016, 16:45
keske penalti pozisyonunda bos kaleye atmasina müsade etseydi.

ccd6167
22.02.2016, 19:17
Onur konuşması gerektiği gibi konuşmuyor onur içinden geldiği gibi konuşuyor adamlık budur işte adamlık

Ufuk
22.02.2016, 19:31
Maç boyunca on numara oynadı. Sneijderin Selçuk'un şutlardan sonra kaptan inat etti dedim içimden. Bu maç gitmeyecek dedim. Kendisi de inanmış kaldı ki daha geçen hafta penaltı kurtarmış, bunu da kurtarırım dedi bence.

Tuğrul
22.02.2016, 20:16
İHO döneminde çok yalnızlaştırılmış, sıradanlaştırılmıştı.

Bugünler de ise tesis edilen hava, bahar ortamı sayesinde.

Performansı istim üstünde.

Hataları yok mu, var. Mesela geri pasa, toplu oyuna, pas bağlantısına daha çabuk tepki verebilir. Yan toplarda da zaafı sürüyor.

Sibel
22.02.2016, 23:20
Her şey istediğimiz gibi olsun istiyoruz. Ama öyle bir dünya yok.
Onur dün çok agresifti ve sürekli arkadaşlarını yatıştırma telaşına girdi. Bu belki puan alma hırsıydı. Belki laf gelmesin.
Bizi bizden daha çok düşündüğü kesin.
Adamsın Onur.

ToyerSefa
22.02.2016, 23:38
Büyük adamsın kaptan.

bingolts
24.02.2016, 12:10
Başkan ne dedi hekeste onur yok ama bizim kalede onur var

ÖmürKaradeniz61
24.02.2016, 12:34
Selçuk nasıl gol yapmak zorundaysa Onurda o kalede durmak zorundaydı yalandan yere adama yüklenmenin anlamı yok,Onur doğru olanı yapmıştır.He başkan çık kaleden Onur deseydi tamam ama diğer türlü kafasına göre çıkamaz o kaleden.

Şanlı SanMarino
25.02.2016, 02:53
İpe sapa gelmez eleştirilerle Onur'a yüklenenleri gördükçe garipsiyorum kulübü.

DeAgLeMaNyAq
27.02.2016, 21:00
Yediğimiz ilk golü Onur'a yazıp sorumlu tutanların, Onur'a karşı kin tutan kesimle aynı olması hiç şaşırtıcı değil...

Oğuz B.
27.02.2016, 21:02
Onur olmasaydı en az 5 yerdik. Onursuzlar olmasaydı biz bu halde olmazdık.

Oruç
27.02.2016, 21:02
Tarihi farkı önledi. Olası bir rezaletin önünde durdu.

Sibel
27.02.2016, 21:21
Sahadan öyle bir hırsla çıktı ki, bıktım artık deyip elini yumruk yaparcasına.

TSemih61
27.02.2016, 21:23
Onur eski formunu yakaladı ama takım tam tersi istikamette.

ToyerSefa
27.02.2016, 21:24
Sen olmasan beş altı tane yerdik, hakkın ödenmez kaptan.

artvints
27.02.2016, 21:34
bence iki golde de hatalıydı :) söylemesem olmaz. bu takımda ciddi ciddi performansı değerlendirilecek çok az adam var, o bakımdan yani.ilki kronik. yan topta tereddüt ediyor çoğu zaman.çok net bir hata değil ama çıkıp alabilirdi.ikinci golde de erken yattı. ayakta kalsa yemeyebilirdi.

İ. SARAL
27.02.2016, 21:45
Golde hatasi var bu net. Ama o hata hariç cok iyiydi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa
27.02.2016, 21:49
Harcadın güzelim yıllarını şu takımda ona yanarım..

ToyerSefa
27.02.2016, 21:53
bence iki golde de hatalıydı :) söylemesem olmaz. bu takımda ciddi ciddi performansı değerlendirilecek çok az adam var, o bakımdan yani.ilki kronik. yan topta tereddüt ediyor çoğu zaman.çok net bir hata değil ama çıkıp alabilirdi.ikinci golde de erken yattı. ayakta kalsa yemeyebilirdi.
Haklısın, her bünye Yumlu gibi bir dünya starı stoper ile oynamayı kaldıramaz :)

ToyerSefa
27.02.2016, 21:54
Trabzonspor kimlere kalmış...

Oğuz B.
27.02.2016, 21:55
Şaklabanı savunabilmek için sana hata bulmaya çalışıyorlar. Adam net 5-6 top çıkarmış. Hâlâ daha önündekinin zihinsel işleyişinin bir anlık durmasından da o sorumluymuş gibi faturaya ortak ediliyor. Pes.

Bu camiaya Yumlular, Musalar, Yusuflar, Atikler yakışır.

Mert Oğuzlu61
27.02.2016, 23:09

Yumlu olmasa Onur unda niyeti tam olarak dedigin seydi zaten, cikip alacakti.

Sibel
27.02.2016, 23:43
Nasıl katlandığını merak ediyorum?

Mehmet BAŞ
28.02.2016, 00:02
Allah sana da bizlere de sabırlar versin.

Şu Trabzonspor'da adam gibi bir kadro ile oynamanı istiyorum.

Senin de bizlerin de yüzü gülmeli artık...

Ahmet Kara
28.02.2016, 00:05
Sen de olmazsan biz ne yapacağız kaptan...

Yiğit SARI
28.02.2016, 00:20
Diğerlerinin nasıl bu kadar ruhsuz, özverisiz ve faydasız olabildiğine değil de Onur'un bu şartlara nasıl katlandığına, bunlara karşı nasıl çabaladığına şaşıyorum. Sabrına sağlık kaptan. Çizgini bozma hiç

Mert Acar
28.02.2016, 00:48
Valla git kurtul be kaptan..Arkadan laf edersem namerdim.

Soner Albayrak
28.02.2016, 01:14
Kimse adam ayak uydurmuyor bıktı tabii.

Samet Yildirim
28.02.2016, 02:51
Efsane tekrar Efsane gibi oynuyor artik uzun zamandir

Murat'
28.02.2016, 09:19
Bu performans ile Euro 2016'ya gider.

Tayfun
28.02.2016, 10:53
Şu mevcut yapıda ve önünde oynayan uyumsuz dörtlüye rağmen motive olması bile başarıdır.

İnsan bezer yahu her top pozisyon oluyor kalede .

el_conquistador
28.02.2016, 12:41
Birinci golde hatasız değildi, ikinci golde yatacağı köşeyi erken belli etti, oda doğru. Ama Onur olmasaydı dün fark yerdik, buda bir gerçek.

Ufuk
28.02.2016, 14:21
Bizim kaleci antrenörü kim? Onur'un performansında yükseliş var ama defansın geriye döndüğü pozisyonlarda ne Zaman vursa orta sahaya kadar gidiyor top. Doğru çalıştırılmıyor mu acaba?

Tayfun
29.02.2016, 13:44
Bu adam hep orada kalesinde dimdik duracak !

Selam olsun sana büyük kaptan ...

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/6890_974512842625913_7466419652596317188_n.jpg?oh= d3ea6abea1bc7cea19676f1bcd05e8be&oe=576097D2&__gda__=1464594611_c140f69b13bc3db58078d4d12386192 2

esra61
01.03.2016, 01:00
Osmanlıspor maçını izlerken misafirler vardı ev dolu kısaca. Pozisyonlar artıyor ve goller gelmeye başladı yanımdaki abla dediki takımda klonlama şansın olsa hangi futbolcuyu çogaltırdın?
-Dedimki düşünmeden Onur derdim ,dediki -elleri kullanamiycak ama?
- Hırsı ve isteği yeter dedim.
Sahiden Onur gibi on tane daha olması imkânsız belki ama üç dört tane olsa çıksa yüreğiyle oynasa yeter.
Kaptan, bu savaşta sakın bizi yalnız bırakma!
Başın hep dik olsun.O bize yeter.

Adem Akyüz'
01.03.2016, 01:18
5-6 haftadır iğneyle oynuyor'muş. Ameliyat olması lazım'mış.

Eğer doğruysa Avupa Şampiyonası kadrosunda olması zor.

Yavuz KÜÇÜK
01.03.2016, 01:40
5-6 haftadır iğneyle oynuyor'muş. Ameliyat olması lazım'mış.

Eğer doğruysa Avupa Şampiyonası kadrosunda olması zor.

Canını yediğim güzel insan iğneyle oynamasa ne olacak sanki yine gidemeyecek. Unuttun mu Mustafa'nın müthiş çabasına rağmen ilk golü Onur yedirdi bize. Her maç hata yapıyor olmaz ki böyle.

Tayfun
01.03.2016, 08:46
Trabzonspor'da kaptan Onur Recep Kıvrak'ın sağ dizinde menisküs yırtığı meydana geldi. 5 haftadır menisküs yırtığı olmasına rağmen iğne ile maçlara çıkan kaptan Onur Recep Kıvrak'ın ameliyat olmasına karar verildi.

Ancak kaptan Onur takımın içinde bulunduğu durum nedeniyle ameliyat olmayı kabul etmedi. 5 yıl önce oynanan Kasımpaşa maçında da sağ dizinden sakatlık yaşayan Onur, geçtiğimiz sezon ise sol dizinden ameliyat olmuştu. Onur'un şiddetli ağrılarına rağmen iğne ile çıktığı son Osmanlıspor maçın da sergilediği performans da büyük beğeni toplamıştı. Onur'un kontrollerinin sürekli olarak devam ettiği ve kendisinin de ısrarlı isteği ile iğne ile maçlara çıkmaya devam edeceği öğrenildi.

Sana artık ne desem bilemiyorum kaptan :)

Mert Oğuzlu61
01.03.2016, 10:45
Küme düşeriz diye korkuyor galiba. Sen ol ameliyatını kaptan, milli takım beklentin varsa açık konuşayım seni orada kalede görmek istemem. Milli takımı delik deşik edecekler zaten kabak senin başına patlamasın, rakipleri kimse onu destekleyeceğim ve kalede olmanı istemiyorum git tatilini yap hazır şekilde yeni sezonda kalemize geç. Hemen git ameliyat ol bu sezondan geçti artık ama seneye lazımsın.

Harun-61
01.03.2016, 11:40
Küme düşeriz diye korkuyor galiba. Sen ol ameliyatını kaptan, milli takım beklentin varsa açık konuşayım seni orada kalede görmek istemem. Milli takımı delik deşik edecekler zaten kabak senin başına patlamasın, rakipleri kimse onu destekleyeceğim ve kalede olmanı istemiyorum git tatilini yap hazır şekilde yeni sezonda kalemize geç. Hemen git ameliyat ol bu sezondan geçti artık ama seneye lazımsın.

Volkan Demirel'i tekrar kadro'ya alacak Terim, %100 eminim.

Ozan Yılmaz
01.03.2016, 11:54
Volkan Demirel'i tekrar kadro'ya alacak Terim, %100 eminim.
turnuvaya 2 kaleci ile gidilecekse Onur'u götürmez senyör terim.

TSelif
01.03.2016, 12:33
Git ameliyatını ol sağlığına kavuş kaptan. Çünkü ortada fedakarlık edecek bir takım ruhu kalmamış. Boşuna sağlığından olma .

ToyerSefa
01.03.2016, 19:15
Sen bambaşkasın kaptan, yüz yıl sonra bile bu klübün en büyük efsaneleri arasında anılacaksın.

Sibel
01.03.2016, 20:11
Hareketlerinden belliydi zaten.
Ama sıkıntı oluyorsa fedakarlık yapacak bir durum yok.
Sağlığı ve sonrası çok daha önemli.
Bizim için 3.kez ömründen 6 ay vermene, bu yıl değmez be Kaptan.

Mert Acar
01.03.2016, 23:16
3-4 hafta oynayamayacak kaptan heralde..Onsuz ne yaparız bilmiyorum,korku aldı beni.

Adem Akyüz'
01.03.2016, 23:17
Ameliyat olacakmış büyük ihtimalle. 3-4 hafta uzak kalacak takımdan.

Uğur Ö.
01.03.2016, 23:40
3-4 haftaysa birşey değil hemen olsun. Ama bu takım için yaptıkların unutulmaz. Yaşayan efsane.

Çağatay_
02.03.2016, 00:10
Maşallah, çok iyi oynadı ama yetmedi.

Golde kısmen de olsa hatası var, kale sahası kalecinin kontrolündedir. Ama Mustafa o şekilde geliyorsa topu kesmesi gerekir. Her ikisi de hatalı. Onur "Vur" ya da "Bırak" demeliydi, Mustafa ise giriyorsa eğer o topu bırakmayıp vurmalıydı. Bu kadar basit.

beratika
02.03.2016, 13:09
Sevgili Kaptanım,Abim,

Neden ameliyat olmama gibi bir düşünce içerisindesin? Bir sene ayrı kalacağına bizden 3 hafta ayrı kal değil mi?Hem sen olsan da yuvarlanıyoruz artık sen dahi yetmiyorsun bu durumu kurtarmaya.

Ayrıca nedir senin de bu ameliyatlardan çektiğin.Nazar ver üzerinde herhal.Mümkünde ameliyatını Trabzon da ol da seni ziyarete gelebileyim. :)

Saygılarla,
beratika.

TSelif
02.03.2016, 15:43
Çok çok da 2 gol daha fazla yeriz. Nasılsa atamıyoruz :D