PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Enes Ünal Kaya
26.09.2015, 20:16
Onur Olmasa Osmanlı rahat arkayı 5 lerdi

U.Sadıkoğlu
26.09.2015, 20:19
Onur çok formsuz. Kesinlikle yaşanan olayların yansıması olarak ya bilerek oynamıyor ya da gerçekten moral motivasyon dipte ve formunun en alt kalibresini yaşıyor. 2 sene önceki Onur olsaydı şu son 2 maçtan en az +2 puanımız daha vardı bunu herkes çok net şekilde görüyor ve biliyor.

Çıkışları..

Pozisyon alışı..

Yan top zaafiyeti..

Top yumruklayamaması..

Net şekilde göze çarpıyor...

Fatih Birinci
26.09.2015, 20:25
Onur çok formsuz. Kesinlikle yaşanan olayların yansıması olarak ya bilerek oynamıyor ya da gerçekten moral motivasyon dipte ve formunun en alt kalibresini yaşıyor. 2 sene önceki Onur olsaydı şu son 2 maçtan en az +2 puanımız daha vardı bunu herkes çok net şekilde görüyor ve biliyor.

Çıkışları..

Pozisyon alışı..

Yan top zaafiyeti..

Top yumruklayamaması..

Net şekilde göze çarpıyor...
Dinlendirilmeli

Sefa
26.09.2015, 20:32
Tek hatası frikiklerde direğe yapışması bi yerde patlak vereceği belliydi..

CEMEFKER
26.09.2015, 21:13
Onur' u da bitirecekler/ bitirdiler maalesef....

Gs ve bu maçta frikikde kaleyi adeta boşalttı ( umursamaz halde. Getirenler utansın ) gs atamadı, Torje kaçırmadı.

Onur'un TS macerası ( bu yönetimle) bitmiştir bana göre....

Umursamaz ve bariz işler yapmaya başladı ki bunda en son suçlu kendisi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
26.09.2015, 21:17
Torje nin attığı gol köşeyi / doksanı bırak ortadan adeta. İzleyin bi daha .böyle gol yenmez.

....Ancak kapattırdığı köşede 7-8 tane 2.20'lik adam olsa bu kadar rahat boşaltmanın bir izahı olurdu...

CEMEFKER
26.09.2015, 21:19
Lafın özü, Onur da pes etti ve "kale içerden düştü..."

volkan_627
26.09.2015, 21:23
Git laa. Durma bi dakka. Böyle taraftarın olduğu yerde durulmaz. Git te arkandan ağlarken sen de kahkahalarla gül. Gitmeden anlamayacaklar seni. Yok direkmiş, yok elini uzatmamış, yok niye açılmış. Hayatında halısahadan öteye geçememiş adamlar gelmiş seni eleştiriyor. Sana son mesajım. İlk kez hakkında kötü konuşacam. Eğer gitmezsen adam değilsin. O zaman küfrederim arkandan. Git. Git te kurtar kendini n

Ömer_
26.09.2015, 21:28
gitsin problem değil.benim için sadece maaşlı eleman tıpkı diğerleri gibi.

Uğur Kalyoncu
26.09.2015, 22:03
Burada belki benimle beraber 50 arkadaş Onur un frikiklerde yanlis durduğunu bir köşeyi inanilmaz boş biraktigini defalarca yazdı...Rakiplerin kaleyi denk getirecegi toplarin bu durusla %80 i nin gol olacagi aşikar iken bu takimin antrenorleri bu arkadasi uyarmadi mi acaba...Yoksa sallamadi mi büyük kaptan..

Onur bir daha ki frikikte o direğin tepesine çık kardesim tepesine..

Murat'
26.09.2015, 22:07
Direğin dibinde ne işin var be Onur.

Ozan Yılmaz
26.09.2015, 22:14
Evet yediği hatalı goller var fakat yüzde yüzlük kurtarışları da vardı. Defans ve orta sahamız daha doğrusu takım savunmamız berbattı. Adamlar çok rahat pozisyona giriyorlar hepsi de rahat gol pozisyonu olan ya da karşı karşıya pozisyonlar. 1 hafta ne idmanı yaptılar anlamak güç.

Hafta ici mehmet ve yusuf frikik çalışıyor kalede uğurcan duruyor sanki onur çok iyi frikiklerde de çalışmaya ihtiyacı yokmuş gibi kim organize ediyor? Durduğu yerler hatalı top ortaya geliyor ve gol oluyor.

Ayrica cardozoya ortalara vuruş çalışması yaptırıyor hoca ortaları kendisi açıyor. Sanki yusuf ve erkan çok iyi orta açıyorlarmış gibi maçta ortaları sanki shota yapacak!

Nereden tutsak elimizde kalıyor, her şeyimiz yarım. Herkes hatalı başta hoca.

DarkBlooD
26.09.2015, 22:19
gitsin problem değil.benim için sadece maaşlı eleman tıpkı diğerleri gibi.
He maaşlarını da siz oduyirsunuz ya , ne dert oldu size bu para mevzuları , biri size Onuru gönderin maaşı sizindir mi dedi , nasıl yorumlar bunlar , sizin mantığa göre digerlerinide satalim onlarda işini yapmıyor gol atabilen yok , onlarda maaşlı eleman satılsin hepsi , Ömer ve onun gibi düşünenler sahaya cikacakmis, maaş lar başkalarına gitmesin .

Yaşar
26.09.2015, 22:20
Takım havaalanına inmiş ve bir taraftar Onur a " çok basit goller yiyorsun " demiş. Onur da ona sert bir şekilde karşılık vermiş ve tartismislar.

Onur'un ruh halini anlatan bir olay. İyiyken nasıl ki ovuluyorsan formsuzken de elestirileceksin. Elestirildin diye kimseye tepki göstermeye gerek yok. Onur un mental olarak bir desteğe ihtiyacı var bence.

Sibel
26.09.2015, 22:31
Onur bu kepaze defansın arkasında çok gol yersin.
Ama frikikte direğe yapışman gerçekten hayret verici.

Ömer_
26.09.2015, 22:33
ya siz şakamısınız yoksa şapkadanmı çıktınız.Ben onurun aldığı maaşla ilgili tek cümle kurmamışım siz kafanızdan uydurup çapınızca birşeyler zırvalayıp konuyu kişisel tartışmaya götürüyorsunuz.fikriniz varsa söyleyin nedir bu karın ağrılarınız.

Emre ÖZTÜRK
26.09.2015, 22:33
Frikikten böyle bir gol yiyeceği çok belliydi.Gs ve bir öncesindeki maçta da aynı şekilde direkte yapışıktı toplar kaleyi bulmadı ucuz kurtulduk ama Torje'nin vasat şutu kaleyi buldu.O kadar kötü yer tutuyordun ki kaptan...

Emrah KabuL
26.09.2015, 22:45
Takım havaalanına inmiş ve bir taraftar Onur a " çok basit goller yiyorsun " demiş. Onur da ona sert bir şekilde karşılık vermiş ve tartismislar.

Onur'un ruh halini anlatan bir olay. İyiyken nasıl ki ovuluyorsan formsuzken de elestirileceksin. Elestirildin diye kimseye tepki göstermeye gerek yok. Onur un mental olarak bir desteğe ihtiyacı var bence.

Onur'u bu duruma getirenler belli.
Onlara kalsa Hurma falan derler gerçi.

Adam takıma kaleci transferi yaptırmış ama ne ilginçtir hala maça çıkamadı.

ÖmürKaradeniz61
26.09.2015, 22:46
Takımı sabote etmeye devam ediyor,istediğin kelleleri alacaksın onur efendi ha gayret az kaldı istediğin gibi at koşturamadığın bir sistem olduğu için rahatsızsın dimi.Hadi yine saf ve temiz duygulu taraftarımızı kullan o insanların duygularıyla oyna.Beni havaalanında karşılamayın diyip,gelenleri görünce alttan alttan pispis sırıt.Suç senin değil başkanın.Sen uçağa binmediğin zaman seni bu klübün kapısımdan içeri sokan başkanada yazıklar olsun.

serdaracıl
26.09.2015, 22:56
Takımı sabote etmeye devam ediyor,istediğin kelleleri alacaksın onur efendi ha gayret az kaldı istediğin gibi at koşturamadığın bir sistem olduğu için rahatsızsın dimi.Hadi yine saf ve temiz duygulu taraftarımızı kullan o insanların duygularıyla oyna.Beni havaalanında karşılamayın diyip,gelenleri görünce alttan alttan pispis sırıt.Suç senin değil başkanın.Sen uçağa binmediğin zaman seni bu klübün kapısımdan içeri sokan başkanada yazıklar olsun.

Yav he he. Bir konuda haklısın bak, başkana yazıklar olsun evet. Bu takımın neyini sabote etcen. Millet sahada yürüyor

ÖmürKaradeniz61
26.09.2015, 23:01
Yav he he. Bir konuda haklısın bak, başkana yazıklar olsun evet.

Siz ve sizin zihniyetinizde olan insanları kınıyorum.O nasıl bir terbiyesizlik,illaki sizin dediklerinizi mi yazmak zorundayız,aksi görüş yasak mı acaba.Çocukca ve kültürsüzce tepkiler vermek yerine direkt yazdığıma cevap verseydiniz daha hoş olurdu zannımca.

Vkgz
26.09.2015, 23:02
gene hatalı gol yedi... bu sene çok kötü çok. yedek zamanı geldi bence. körü körüne savunanlar hariç herkes görecektir bunu

Yaşar
26.09.2015, 23:05
Arkadaş , çıldıracağim ya. Takım maç boyunca topu rakip cezasahasına t sokamamış ama en çok eleştirilen adamlar Cardozo ve Onur. Harbi futboldan anlamıyoruz. Adamlar 50 dakika 10 kisi oynamış bir de. Komiksiniz cidden.

Tuğrul
26.09.2015, 23:06
Frikikteki golde direğe çok yaklaştı biraz daha yana kayabilirdi.

Öbür gollerde zaten hatası yok.

Bunun haricinde maç 0-0 giderken.

İki tane karşı karşıya kalınan, %100'lük pozisyonu savuşturdu.

Mustafa ÖZDEMİR
26.09.2015, 23:08
biraz daha kendini vermesi lazım maçlara

serdaracıl
26.09.2015, 23:10
Siz ve sizin zihniyetinizde olan insanları kınıyorum.O nasıl bir terbiyesizlik,illaki sizin dediklerinizi mi yazmak zorundayız,aksi görüş yasak mı acaba.Çocukca ve kültürsüzce tepkiler vermek yerine direkt yazdığıma cevap verseydiniz daha hoş olurdu zannımca.

Takımı sabote ediyor ne demek? Yaptığın yorumun karşılığında alacağın cevap yorumunla doğru orantılı. O yüzden fazlasını bekleme. Ayrıca zihniyet ne allah aşkına, ne demek zihniyet?

Oğuzhan
26.09.2015, 23:17
Arkadaşlar at gözlugune gerek yok. Onur takımın gardını dusuruyor sacma sapan goller yiyip. Takim iyi oynamayabilir, mac 0-0 gidip kale diregine yapisiyosun ortalama uzeri her topcu o topu barajin uzerinden gecirebilir. Ben vursam ben de barajin uzerinden geciririm o topu ve o top baraji gectikten sonra sen direge yapismissan anca show olsun diye plonjon yapip golu guzellestirirsin.

Yedigi 3. gol ayri komedi zaten o acidan o kadar one cikmanin ne anlami var? Adam bir tek asirtarak gol yapabilir ordan o topu ve sen 7-8 adim one cikiyosun.

Yaziklar olsun bu adami en cok ben savundum ama bu adam boyle hatalar yapacak adam degil kiminle problemi varsa kulupte cozsun yada yedek kulubesine gecsin. Benim icin onur o bu degil Trabzon'un maci kazanmasi onemlidir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mert Zaman
26.09.2015, 23:19
tamam çok iyi değil ama şu takımada kalecilik yapılmaz be kardeşim onur yine kritik toplar çıkardı şu maçta yerine esteban oynasa aynı golleri yemeyecekmiydi ?

ÖmürKaradeniz61
26.09.2015, 23:27
Takımı sabote ediyor ne demek? Yaptığın yorumun karşılığında alacağın cevap yorumunla doğru orantılı. O yüzden fazlasını bekleme. Ayrıca zihniyet ne allah aşkına, ne demek zihniyet?

Özür dileyerekten size tek soru sormak istiyorum;
Casillas kimdir,oynadığı klüpte yeri neydi ve şimdi nerede?
Onur Casillas gibi efsanemidir bizde,acaba madridliler geçmişte bizi kurtardı o bizim kaptanımız gibi sözler mi söylemiştir yoksa bugüne bakıp geçmiş başarıları için teşekkür edip geleceğimi düşünmüşlerdir.Örnekler çoğalabilir.

DarkBlooD
26.09.2015, 23:30
Ne yazdinda insanlardan ne cevap bekliyorsun, hangi takımı kim sabote ediyor yenildigimiz hangi maçta Onurun yüzünden yenildik , gol atamiyoruz biz gol yemekle ilgili bir sıkıntımız yok , maçları 4-3 kaybetmiyoruz, ortada takım yok , kaç yıldır bu kulübü yönetenler geçen yıllar içinde 11 kişiden oluşan bir takımı kuramadi, Onurun neyinden bahsediyorsun. Pire kadar bit olay ki o olayda bilinçli şekilde yönetim kaynaklidir , kimin hangi araca binmesi gerektiğini ayarlaması gereken yonetimdir , böylesine basit bir olayı eline yüzüne bulastir yetmesin birde kanal kanal gez , en değerli futbolcunu yerden yere vur , fırsat kollayan medyaya meze yap ondan sonra ucak yollamis da binmemis, bizde kagit yolladık tomar tomar ama istifa yok , nerde sözler . sizin derdiniz üzüm yemek değil bagciyi kovmak, ki bağ sizi kalsın .

DarkBlooD
26.09.2015, 23:31
ya siz şakamısınız yoksa şapkadanmı çıktınız.Ben onurun aldığı maaşla ilgili tek cümle kurmamışım siz kafanızdan uydurup çapınızca birşeyler zırvalayıp konuyu kişisel tartışmaya götürüyorsunuz.fikriniz varsa söyleyin nedir bu karın ağrılarınız.
yazdığın şeyleri oku sende yoksa benim alintilarda var nerde ne söylediğin.

DarkBlooD
26.09.2015, 23:37
Özür dileyerekten size tek soru sormak istiyorum;
Casillas kimdir,oynadığı klüpte yeri neydi ve şimdi nerede?
Onur Casillas gibi efsanemidir bizde,acaba madridliler geçmişte bizi kurtardı o bizim kaptanımız gibi sözler mi söylemiştir yoksa bugüne bakıp geçmiş başarıları için teşekkür edip geleceğimi düşünmüşlerdir.Örnekler çoğalabilir.
Kusura bakma , bizde real taraftarı değiliz veyahut destekledigimiz takım real değil , kaptanimizda casillas değil .

Oğuz B.
26.09.2015, 23:40
Tek hatası 1 metre ya da bir kaç adım sağda durmamasıydı kabul. Peki bu kadar kolay mı adam harcamak? Geçiniz.

bordoylamavi
26.09.2015, 23:43
biraz dinlenme zamanı geldi. zorlamamak lazım. o yedek kaleciyi denemek lazım

DarkBlooD
27.09.2015, 00:01
Tek hatası 1 metre ya da bir kaç adım sağda durmamasıydı kabul. Peki bu kadar kolay mı adam harcamak? Geçiniz.
goller de bana göre hiçbir hatası yok her gol içinde kalede 3 kaleci dursa 3 u de gol olurdu , asıl soru bu maç nasıl oldu da en az 5-1 bitmedi 5 net pozisyondan sonrasını saymadim zaten adamlar beceremedi falan da değil gol olmayanlarin hepsini Onur çıkardı , bizim takım nerde nasıl penaltı dan daha iyi pozisyonlar vermisiz adamlara eksik ne ona bakan yok , sanki bizim 11 oyuncumuz da Onur , bu oyuncular nasıl olurda bu hale gelir. , nasıl bu kadar takım olmaktan uzak olur , haftalar geçiyor her geçen hafta daha kötüye gidiyoruz , böyle bir durumu oyunculara bağlamak , kangren olan eli kesmek yerine ayağı kesmek gibi birsey olur .

CEMEFKER
27.09.2015, 00:12
Burada genel Onur' un kişiliğine, kaleciliğine laf ederek hırsını almaya çalışmıyor..

Evet bana göre de bilerek ( hatalı değil) goller yiyor, ancak bu psikolojiye nasıl getirdiler ona bakmak lazım...

Adam kendince " yakamdan düşün artık" demeye getiriyor...

Ve başarılı da olacak gibi.....Sezon sonu giderken " hele şükür gitti" denirse arkasından şaşmicam...

Onur " çok akıllı " bir kaleci ve insan ;)

Emrah KabuL
27.09.2015, 00:17
goller de bana göre hiçbir hatası yok her gol içinde kalede 3 kaleci dursa 3 u de gol olurdu , asıl soru bu maç nasıl oldu da en az 5-1 bitmedi 5 net pozisyondan sonrasını saymadim zaten adamlar beceremedi falan da değil gol olmayanlarin hepsini Onur çıkardı , bizim takım nerde nasıl penaltı dan daha iyi pozisyonlar vermisiz adamlara eksik ne ona bakan yok , sanki bizim 11 oyuncumuz da Onur , bu oyuncular nasıl olurda bu hale gelir. , nasıl bu kadar takım olmaktan uzak olur , haftalar geçiyor her geçen hafta daha kötüye gidiyoruz , böyle bir durumu oyunculara bağlamak , kangren olan eli kesmek yerine ayağı kesmek gibi birsey olur .

Onur bile maç sonrasında kendini bu şekilde savunmaz yani eminim.Gerçi çok basit goller yiyorsun diyen bir taraftarımız ile tartışmış falan diyorlar ya neyse.

Yediğimiz ilk golde de kalede 3 kaleci olsa yine gol olurdu demeyin ya.
Yahu tamam seviyorsunuzdur eyvallah ama bu kadar da abartmayın bakın sonra zararı Trabzonspor'a oluyor.

DarkBlooD
27.09.2015, 00:20
Burada genel Onur' un kişiliğine, kaleciliğine laf ederek hırsını almaya çalışmıyor..

Evet bana göre de bilerek ( hatalı değil) goller yiyor, ancak bu psikolojiye nasıl getirdiler ona bakmak lazım...

Adam kendince " yakamdan düşün artık" demeye getiriyor...

Ve başarılı da olacak gibi.....Sezon sonu giderken " hele şükür gitti" denirse arkasından şaşmicam...

Onur " çok akıllı " bir kaleci ve insan ;)

yau yazdıklarını bir oku önce kimler neler yapıyor bu yazdığın yazının içinde var . Bu ne art niyetliliktir, bu nasıl bir çamur atmaya calismaktir .

Emirhan Makul
27.09.2015, 00:28
Acilen yedeğe çekilmeli, arkasında bekleyen adama saygısı varsa tabi, oda bir insan, oda oynamalı, böyle bir performans olmaz.

DarkBlooD
27.09.2015, 00:29
Onur bile maç sonrasında kendini bu şekilde savunmaz yani eminim.Gerçi çok basit goller yiyorsun diyen bir taraftarımız ile tartışmış falan diyorlar ya neyse.

Yediğimiz ilk golde de kalede 3 kaleci olsa yine gol olurdu demeyin ya.
Yahu tamam seviyorsunuzdur eyvallah ama bu kadar da abartmayın bakın sonra zararı Trabzonspor'a oluyor.
O şekilde gol yemeyen tek bir kaleci ismi yazsana ?

Peleray
27.09.2015, 00:31
sene başından beri takip ediyorum bu başlığı her zaman düşünmüşümdür bazı insanlarla aynı takımı tutmaktan utanıyorum ve bu başlıkta da bu tiplerin örnekleri mevcut. bu adam benim izlediğim efsanelerden biridir futbol hayatına devam eden şu anki tek efsanemizdir, takımın ruhu, dik duruşudur. tabi ki bunlar eleştirilmez olduğu veya hata yapmayacağı anlamına gelmez. buradaki yorumlar eleştiriden çok direk gömme tarzındadır, ayıptır.
yediğimiz frikik golünde durduğu yer hatalıydı ki aynı hatayı gs maçındaki bir frikikte de yaptı ama hiçbir golde bariz hatası yoktu bence.çıkardığı topları görmemezlikten gelen de art niyet vardır.

yediğimiz 2. golü izleyin bir daha niye yenildiğimizi anlarsınız ayrıca, onur'a gelene kadar...

Emrah KabuL
27.09.2015, 00:38
O şekilde gol yemeyen tek bir kaleci ismi yazsana ?

3 kaleci olsa da kalede bu frikik gol olurdu dimi ?

http://i.hizliresim.com/VLZgjR.jpg (https://hizliresim.com/VLZgjR)

DarkBlooD
27.09.2015, 00:44
3 kaleci olsa da kalede bu frikik gol olurdu dimi ?

Niye olmasın o top barajı geçip o bölgeye gidiyorsa o golü çıkarmak insan üstü birsey gerektirir , yavas bir vuruş değil , barajın arkası ne yapsaydi baraj kurduk ama ne olur ne olmaz barajın arkasında mi durayim diyecekti, daha önce kurtarmış olabilir ama bu pozisyonlarin 10 da 7 si gol olur kalede kim olursa olsun .

Oğuz B.
27.09.2015, 00:47
Adamlar 10 kişi Torje ya aldığı topla kalemize iniyor ya da arkasından iki el çekerek durdurmaya çalışıyoruz. Ndiaye alıyor hoop kalenin önünde, Erdal'ı falan bırak hatta stoper Uğur bile bizim kalemizin önünde. Maçta tek bir pozisyonumuz yok. Şaka gibi ama yok. Sonra da Onur'a bilerek gol yiyor diyebilecek kadar alçalanları görmek zorunda kalıyoruz işte.

Keşke şu maç kalede x bir kalecimiz olsaydı. En az 3-4 tane de o yerdi. O zaman susacak mıydı yeminli Onur düşmanları? Sanmıyorum.

Sibel
27.09.2015, 00:49
Yahu Onur frikikte hatalıydı. Bunu demek ayıp değil.
Dünyada orada durup ters köşe golünü çıkaracak kaleci ancak uçmayı bilendir.
Ama şu lanet performanslı defansı görüp bu adamı yerle bir etmek bu maçta akıl alır değil.
Pes.

jairzinho
27.09.2015, 01:00
70 milyon tv den gördü onurun bomboş olan sağ tarafını frikikte.tribünde de herkes gömüştür.kimse uyarmadı mı aga sen napıyon diye.

göz göre göre gol geliyorum dedi resmen.

CEMEFKER
27.09.2015, 01:01
yau yazdıklarını bir oku önce kimler neler yapıyor bu yazdığın yazının içinde var . Bu ne art niyetliliktir, bu nasıl bir çamur atmaya calismaktir .
Hırsını " delikanlı" nickine veriyorum.

Ben efendice şunu diyip gidicem :

Onur baştacımız. Sezon başı neler yapıldığını takip etmişsindir. TS taraftar ve camiası üzerine alınacak en son taraf. Onur mevcut yapıyla arası iyi değil. Onur'un silahı kendine doğrultup tetiği çekecek hale getirdiler. Psikolojisi bozuk adam muaftır benim felsefemde...

Mevcut yapı kadar zararı olmaz faydası olur Onur' un merak etme..

( bi sonraki cevabında " O formayı giyen kanının son damlasına kadar....." veya " Onur'u ihanetle suçlayamazsın" muhabbetine girersen "anlamadı, uğraşamam" moduna girip cevap vermicem)

sametaydin
27.09.2015, 01:01
Onur gibi üst seviye bir kaleci bu sıklıkta hatalı gol yememeli. Zaten şampiyonluğa oynayan bir takımın kalecisi bu kadar sık hatalı gol yerse o takım şampiyon filan olamaz. Bunu bugünkü maç için demiyorum zaten o hatalı gol olmasa bile takım olarak çok kötüydük ama yani yedekteki kaleci denenmeli bence.

DarkBlooD
27.09.2015, 01:13
Hırsını " delikanlı" nickine veriyorum.

Ben efendice şunu diyip gidicem :

Onur baştacımız. Sezon başı neler yapıldığını takip etmişsindir. TS taraftar ve camiası üzerine alınacak en son taraf. Onur mevcut yapıyla arası iyi değil. Onur'un silahı kendine doğrultup tetiği çekecek hale getirdiler. Psikolojisi bozuk adam muaftır benim felsefemde...

Mevcut yapı kadar zararı olmaz faydası olur Onur' un merak etme..

( bi sonraki cevabında " O formayı giyen kanının son damlasına kadar....." veya " Onur'u ihanetle suçlayamazsın" muhabbetine girersen "anlamadı, uğraşamam" moduna girip cevap vermicem)

Buna aynen katılıyorum , bütün sorun bu zaten , bu haliyle bile şu performansı vermiş , daha neyini elestirecegiz ki , abartisiz bu maçın hakkı 5-1 di en az bu da , adamlar bize acidi veya becerisizlikde değil onur sayesinde 3-1 bitti .

Fatih Özkan
27.09.2015, 01:14
Kötü.
Hatta çok kötü.

Cavalcanti
27.09.2015, 01:44
70 milyon tv den gördü onurun bomboş olan sağ tarafını frikikte.tribünde de herkes gömüştür.kimse uyarmadı mı aga sen napıyon diye.

göz göre göre gol geliyorum dedi resmen.

2 hafta önce yazmistim Onur'un kale diregine çok yakin bir yerde pozisyon aldigini. Kaleyi birakip korner diregine kadar yonelecegini dusundum bir an, o kadar yaklasti direge. Surekli yanlis yer tutuyor frikiklerde Onur. Bu golun aynisini 2 hafta once de yemis olabilirdi, barajdan donmustu o top hatirladigim kadariyla. Umarim bundan sonra daha iyi yer alir.

DeAgLeMaNyAq
27.09.2015, 01:57
Kişileri iyi ya da kötü anlamda savunarak bir yere varamayız. Fikri sabit olmadıktan sonra herkesin tek gayesi Trabzonspor olmalı. Onur'un eski gücünde olmadığı ortada bunu inkâr etmek kolaycılıktır. Her şeyden önce 1 yıl top oynamadığını unutmamak lazım. Yoksa Süleyman Hurma'ya inat hatta Şota'yı göndermek için böyle oynuyor demek acizliğe kaçar. İlk 4 haftada aldığımız puanlar biraz aldatıcı oldu. GS maçındaki toplam 25 dakikalık bölüm haricinde hiçbir maçta rakipleri bunaltmadık. Bu da kaçar dediğimiz pozisyonlar olmadı. Rakip kaleciler doğru dürüst yerlere yatmadı. Belki de bu mağlubiyet hayırlı da olabilir ama şu aşamada bu takımın sorununun Onur olmadığını anlamamız gerekiyor. Her şey yerli yerine oturduğunda Onur zaten aklımıza bile gelmeyecektir. 2010-2011 sezonunda o kadar az gol yememizin sebebi tek başına Onur değildi çünkü ortada topyekün mücadele eden bir takım vardı. Onur'un performans olarak tavan yaptığı dönemler aslında 12-13 ve 13-14 sezonlarıydı. Geçen hafta Osmanlı maçında Esteban oynamalı yazmıştım ama bazı arkadaşlarımız bunu yanlış anlamıştı. Onur 1 hafta dinlenince küllerinden doğup bir anda takımı kurtarmayacaktı ama hiç değilse sıkıntının kendisinde olmadığını herkes görecekti...

Sefa Alış
27.09.2015, 02:43
Alıştınız tabii Onur'un kötü takıma maç kazandırmasına, bu sefer olmayınca hemen linç :)
Bugün eleştirilecekse önce takım komple eleştirilmeli, Onur en son. Sanki Onur frikikten gol yemese maçı alacaktık. Onur eleştirilmesin demiyorum, ya da geçmişte çok maç aldı şimdi istediği kadar verebilir de demiyorum. Ama biraz insaf. Onur zor günlerden geçiyor ya destek olacağız ya da köstek, ben destek olmayı seçiyorum. Umarım Onur Avni Aker'de hatalı gol falan yemez. Az çok bu taraftarı biliyorsam, kendini gaza getirmiş durumda şu an Onur konusunda. Bunların üzerine taraftarın karşısında bir hata daha yaparsa Onur, tribünlerden küfür bile gelebilir. İyice morali bozulur Onur'un. Sonuçta hala Trabzonspor kalecisi, hala Trabzonspor adına maça çıkıyor ve mücadele ediyor. Uzun süre daha edecek.

Sezgin Öztürk
27.09.2015, 10:34
Onur'u suursuzca elestirmek de anlamsizca savunmak sa yersiz. 2. ve 3. golde hatasi yokvfakat ilk gol tamamen Onur'un hatasi. Cok yanlis yerde durdu top koseye gitse dersin yapacak birsey yok ama koseye gitmedi top. Bir adim yanda olsa o topu cikarirdi kesin

jairzinho
27.09.2015, 10:54
onur u şuursuzca eleştiren yok bence.onur u teknik anlamda eleştiriyoruz.bunuda herkes görüyor zaten.

Oruç
27.09.2015, 11:03
Allah aşkına şu yedek kaleci 2-3 hafta kaleye geçsin.

ÖmürKaradeniz61
27.09.2015, 11:46
Bence o frikikte kale boş olsaydı,torje strese girer en azından barajdan geçiremezdi topu.Onur ben senin yerinde olsam korner direğinin ordan uçmaya çalışırdım daha güzel poz vermiş olurdun.

asilhamsi
27.09.2015, 12:42
artık sezon başı haksızlık yapıldı o yüzden bu halde lafını bir kalemde gecelim.

Sen profesyonel oyuncusun.Yılda 3 milyon para kazanıyorsun.Peki bu kazandıgın paranın hakkını ne zaman vermeyi dusunuyorsun?

Dün kale bos olsa skor bundan cok farklı olmazdı.Artık yedigi hatalı goller insanlara normal gelmeye basladı.Asıl sorun burada.

Mutlaka ama mutlaka en az 4-5 mac yedek kalmalı.Bu arada Hakan dan kendi adıma özür dilerim.Cok onemli bir kaleciyi malesef kaybettik.

asilhamsi
27.09.2015, 12:45
Onur bu kepaze defansın arkasında çok gol yersin.
Ama frikikte direğe yapışman gerçekten hayret verici.

ne defansı yahu 1 ve 3. golde defamslık ne vardı?3. golde hangi akla hizmet onde duruyorsun be mubarek.

Mutlaka ama mutlaka yedek kalamalı.

Su an TSL nin en formsuz kalecisi.

babaschar
27.09.2015, 13:00
Onurda "rüştü rençber sendromu" oluşmaya başladı.
Sürekli ilgi çekme peşinde, alakalı alakasız her topa açılıyor, dengeyi iyi kuramıyor, malesef.
Yediği her golden sonra arkadaşlarına atarlanıyor ki bu rüştü rençberde bile yoktu.
Avrupadan elenişimiz ve bu sene 2 puan fazlamız daha yoksa kendisi yüzünden.
Yeteneklerine ve samimiyetine inancımız büyük fakat biraz laçkalaşmaya, salmaya başladı kendini.

F. Yıldırım
27.09.2015, 13:09
ne defansı yahu 1 ve 3. golde defamslık ne vardı?3. golde hangi akla hizmet onde duruyorsun be mubarek.

ne defansı mı? aynı maçı izlediğimizden şüpheliyim. Adamların 1-2 pozisyonu hariç istisnasız hepsi şut aut vs. sonuçlandı.

Torje bir soldaki bindirene veriyordu bir sağdakine
sol tarafımız zaten bomboştu

evet kalede Esteban olsa 2-0 belki de 3-0 kazanırdık değil mi?! ah ulan Onur hep senin yüzünden

diskus
27.09.2015, 13:21
Onur un serbest vurus sirasinda duracagi yeri gördügüm anda saka mi yapiyor bu diye düsündüm!Torje midir nedir kaleyi tuttursa gol olur dedim benim oglana ve maalesef öyle oldu.Ücüncü golü konusmaya bile gerek yok.Simdi Onur hataliydi ve haftalardir hata üstüne hata yapiyor deme hakkimiz yokmu?Gecen sezon Onur un sakatligindan sonra yedek kalecimizin iyi olmagindan lige erken havlu attik.Bu sezon da Onur un hazir olmayisindan havlu atacagiz böyle gidisle.

KoRNea
27.09.2015, 13:36
Her pozisyondan sonra arkadaşlarına kızması çok itici duruyor ve çok formsuz şuan.

Fatih Çelik
27.09.2015, 14:05
Onur için bir moral ve imza günü düzenleyebilir miyiz acaba ya da en azından ufak bir heyet ile ziyaret edip görüşebilir miyiz?

Koray
27.09.2015, 14:17
Saçma sapan golleri yiyip akabinde kabahati başkalarında arıyor.

Frikik golünde de kendine kızacağına yarım metre havaya zıplayan baraja hatta topa niye kafayla müdahale etmedin diye M'Bia'ya kızıyor.

figirm
27.09.2015, 14:52
Onur ilk golde kesinlikle hatalıdır ama onun dışında yediği 2 golde ve maçın tamamında gayet iyi bir performans gösterdi.Maçın başında çok net bir golü önledi.Son golde 10 kalecinin 9u Onur gibi öne çıkar,açıyı daraltmak için.Orada Onurun hatası değil bu sene sonunda transferin gözdelerinden olacak Serdarın zekası ve yeteneği var.Bence Onurun sadece bu seneye ait olmayan bir temel karakter özelliğini de düzeltmesi lazım.Sürekli birilerine atarlanıp duruyor,eminim ki kendisine en ufak bir laf edene posta koyar,ama o sürekli birilerine fırça atıyor.Kaleci olmanın zorluğu desek,bu ligde tek kaleci o değil.Onun kadar kendi arkadaşlarını azarlayan bir kaleci yok.

canna52
27.09.2015, 15:41
Bence onur frikiklerde yeni birsey denemeye calisiyor. Kenarda durup ivmelenerekl topu tutmaya calisiyor. Ama ilk golde biraz yakin kaldigindan gereken ivmeyi yakalayamadi. Bir dahaki frikikte tam direkte hatta diregin biraz daha disindan ivmelenerek gelirse frikik golleri artik tarihe karisabilir

Cengiz Çubukcu
27.09.2015, 15:45
adam takım kaptanı arkadaşlarına da kızacak, bağıracak da.... buradan eleştirmek hiç doğru değil...

Fatih Öztürk
27.09.2015, 15:55
Frikikten yediği golden sonra barajdaki arkadaşlarına niye zıplamıyorsunuz diye enteresan bir çıkışta bulundu.kalenin % 90'lık bölümünü barajın inisiyatifine bırakırsan o golü amatör futbolcu bile kolaylıkla atar.kendine gel Onur.

Yasin T.
27.09.2015, 16:14
Sakatlık ve Süleyman Hurma olayından sonra istenilen Onur'u göremiyoruz ne yazık ki. Osmanlı maçında yediği frikik golünde bariz hatası var. Durduğu noktayı görünce heralde bölgesine geçecek barajı ayarlıyor dedim kendi kendime. Her pozisyondan sonra da haklı veya haksız sürekli takım arkadaşlarına bağırması pek hoş değil.

Sanırım kaptanın kafası karışmış sene başında, maçlara pek konsantre olamıyor. Umarım bir an önce toparlar kendisini. Çünkü Onur'a gerçekten çok ihtiyacımız var.

Adem Akyüz'
27.09.2015, 16:16

O pozisyonda çizgide duran bir tane kaleci bulamazsınız. Aklı başında olan bir kaleci çekilecek şut ihtimaline karşı açıyı daraltmak için 2 adım önde durur. Onur da öyle yaptı.

TSelif
27.09.2015, 16:34
Hep senin yüzünden. Biz 2 atıyoruz sen 3 yiyorsun, biz 3 atıyoruz sen 4 yiyorsun.. 4 atsak 5 yiceksin. Bi an önce kendine gel yoksa muhteşem takım senin yüzünden küme düşecek .

Beypba
27.09.2015, 16:36
Onurun sıkıntısı davranışsal bence, kendisini diğer furbolculardan farklı bir yere koyuyor, taraftarların kendisine gösterdiği desteği bence yanlış yorumluyor,her maçta yaptığı davranışlar bunu ele veriyor,onun için taraftara gösterdiği profil daha önemli,bu yüzden takım arkadaşlarına karşı hiç güzel tepkiler vermiyor,yeninen her golden sonra taraftarla olan bağının bozulacağını zannederek nahoş tepkiler veriyor..mbia yı sindirdi takımda adam etliye sütlüye karışmıyor eski agrasifliğş yok mesala Onur takım içi parametlerini taraftar-onur dan Onur ve takım arkadaşlarına çevirmesi lazım.bunu yapmazsa çok daha kötü günler onuruda bizide beklediğini net bir şekilde söyleyebilirim..

Pshycologist41
27.09.2015, 16:43
Hep senin yüzünden. Biz 2 atıyoruz sen 3 yiyorsun, biz 3 atıyoruz sen 4 yiyorsun.. 4 atsak 5 yiceksin. Bi an önce kendine gel yoksa muhteşem takım senin yüzünden küme düşecek .

+1967

Kimse demiyor ki bu adam ilk 15 dk Osmanlı 3-4 fark açacakken farkı önledi diye. Hatalıdır evet hatalı gol yemiştir evet hatalı gol yediği için eleştiren her kardeşime evet peki siz ne zannediyorsunuz ? Onur olmasa her sene küme düşmemeye oynar bu takım. Şu adama .ok atarken birazcık düşünemezmisiniz ? Dün oynanan maçın ilk 20 dk sına bir bakın yahu ayıptır...

Serdar A
27.09.2015, 17:16
Herkes etten kemikten. Herkesin hata yapma lüksü vardır.
Bazı şeyleri çok büyütüyoruz.

Onur'un eskiden gelen bazı taktik zaafları vardı , en başında geleni ise ceza sahasına gelen yüksek toplar. Yeteneğinin gerçekten hakkını vermesi için kendisinin özel bir antreman programına tabii olması gerektiğini düşünenlerdenim. Elbette bu durumu biz taraftardan önce henüz ortaya çıkış anında futbol direktörünün görüp çözmesi gerekir , o da ayrı mesele...

Ayrıca sadece Onur özelinde değil genel olarak kimisinde az kimisinde belirgin ama tüm kadronun duygu bütünlüğü noktasında sıkıntıları var. Takıma muhakkak iyi bir mentorün kazandırılması gerekir ki o koşulda en çok fayda görenlerden birinin de Onur olacağı kanaatindeyim.

DarkBlooD
27.09.2015, 17:25
artık sezon başı haksızlık yapıldı o yüzden bu halde lafını bir kalemde gecelim.

Sen profesyonel oyuncusun.Yılda 3 milyon para kazanıyorsun.Peki bu kazandıgın paranın hakkını ne zaman vermeyi dusunuyorsun?

Dün kale bos olsa skor bundan cok farklı olmazdı.Artık yedigi hatalı goller insanlara normal gelmeye basladı.Asıl sorun burada.

Mutlaka ama mutlaka en az 4-5 mac yedek kalmalı.Bu arada Hakan dan kendi adıma özür dilerim.Cok onemli bir kaleciyi malesef kaybettik.
Bu tarz yorumlardan sonra Onurun yerinde olsam bir sakatlık uydurup devre arasına kadar yatardim, bu tarz yorumları yapanlar , yenen hatalı gollerden sonra ah vah edip ağlarken de zevkle seyrederdim ...

inşallah da en kisa zaman da yedek de ki kalecileri görürüz kalede ...

Ayıptır günahtır be , gözünüzde mi bozukluk var , Onurun yerinde herhangibir en iyi gördüğünüz kaleci olsa dünkü maç 5-1 di , siz belgesel mi izleyip yorum yapıyorsunuz anlamadım , dünkü maçta Osmanlı bizi yenmedi 10 kişi ile ezdi, maçı bir daha izleyin siz .

Emrah KabuL
27.09.2015, 17:27
Böyle yorumları gördükten sonra hay ben sizin Onur'unuza diyorum.
Onur olmasa küme düşmemeye oynarız öyle mi ?
Koskoca Trabzonspor'u düşürdüğünüz duruma bakın.

Yazık günah valla.
Şu takımın efsanelerine,kazandığı kupalara yazık günah.
Adam formsuz,uzun bir sakatlıktan çıktı ve hata yapıyor sürekli.. bu durumu neden kabullenemiyorsunuz ?

Takımı sabote ediyor,bilerek hata yapıyor gibi yorumları bende onaylamıyorum ama en azından şu an ki performansını dahi savunabilmek için kendinizi paralamayın yahu.

Enes Ünal Kaya
27.09.2015, 17:27
Hep ondan imkansızları çıkartmasını bekledik.

Dün yine bir karşı karşıya çıkartmışki kaleden açılırken anladım Onur'un o topu kurtaracağını harika kapatıyor adamın açısını..

Onur'un şu en kötü günleri doğrudur.. Onur Standart bi kaleci olmasını kimse hazmedemiyor. Adamın bence en kötü günü Süperlig için yeterli bi kaleci..

Onur zaten bize çok fazlaydı.. İnş kısa zamanda Avrupa'nın büyük takımlarında izlemek istiyorum.

Onur bizim için burda kaldı Onur , arda gibi avrupanın devlerinide boy gösterebilirdi..

Onur bence Trabzonspor için kariyerini yakmış bir EFSANE dir

DarkBlooD
27.09.2015, 17:37

Yazık günah valla.
Adam formsuz,uzun bir sakatlıktan çıktı ve hata yapıyor sürekli.. bu durumu neden kabullenemiyorsunuz ?

Takımı sabote ediyor,bilerek hata yapıyor gibi yorumları bende onaylamıyorum ama en azından şu an ki performansını dahi savunabilmek için kendinizi paralamayın yahu.

Dünkü maçta kaç pozisyon vardı yazsana şuraya ?

hadi seni bekliyorum ? çok izledinde farklı şeyler gördün ya yaz bi buraya dünkü maçta Osmanlı kaç pozisyona girdi ?

Emrah KabuL
27.09.2015, 17:46
dünkü maçta kaç pozisyon vardı yazsana şuraya ?

Yahu benim tepkim Onur olmasaydı Trabzonspor küme düşmeye oynardı diyenlere.. siz de gelmiş dünkü maçta kaç pozisyon vardı diyorsunuz.Gerçi siz ilk golde bile Onur'u hatalı bulmadınız size ne anlatsak boş.

DarkBlooD
27.09.2015, 17:47
Yahu benim tepkim Onur olmasaydı Trabzonspor küme düşmeye oynardı diyenlere.. siz de gelmiş dünkü maçta kaç pozisyon vardı diyorsunuz.Gerçi siz ilk golde bile Onur'u hatalı bulmadınız size ne anlatsak boş.
sahada takım diye birşey gördün mü peki ?

10 kışilık , lige yeni çıkmış bir takıma böylesine ezilerek yenilen takım için ne denebilir ki , oyuncuların 10 dk koşacak hali bile yok en iyisinden en kotusune kadar , onur olmayaydı en az 5-1 lik macti, daha ne gibi bir yorum yapılabilir ki ?

Emrah KabuL
27.09.2015, 17:55
Yahu tam da bundan bahsediyorum.
Formsuz de,sakatlıktan yeni çıktı de asıl Onur bu değil falan de.
Çok mu zor bu ? Neden kabullenemiyorsun abi ya ?
Hala Onur olmayaydı maç 5-1 olurdu diyorsun.

Sibel
27.09.2015, 18:12

Haklısınız ne defansı? 2 oyuncu elini kolunu sallayarak 6 oyuncumuzu ekarde edip kalenin dibine geliyor. Çok enteresandır ki bizimkiler arkadan koşamıyor bile. Oyuncun rakibi kaçırıyor ama suç Onur'un.

Enes Ünal Kaya
27.09.2015, 18:19

Onur olmasaydı kümeye oynardı diyen sevgisini abartıyor.. Çunkü takım gol atıp öne bile geçemiyorki :)

Ama Onur a hata bulanlarda anlamsız bi karalama kampanyası içindedir..

İnsan bu her zaman iyi olcak bişey yok.. senin dediğin gibi hatalıda gol yemiştir.. 2 Tarafta fazla abartıyor durumu

Bana kalırsa Onur luk bi durum yok.. Onur'u konuşmak bile saçma şuan sadece işini yapıyor Onur

61Cem61
27.09.2015, 18:26
Onur'u çok seviyorum hataları vardı evet ama asıl rahatsızlık veren her golden ya da çıkardığı toptan sonra millete cinnetli gibi bağırması.Golu yemişsin hatanın çoğu sende insan biraz mahçup olur üzülür bizimki gene yırtınıyor.Olmuyor böyle seni seviyoruz bozma kendini.

Reha Asan
27.09.2015, 18:26
Onur bu takımın sadece kalecisi değil,kaptanıda.bir takımın kaptanını öyle hemen formsuz dinlendireyim demesi kolay olmamalı.
sene başından bu yana lig maçlarında sanki takım öne geçmişte Onurun yediği hatalı goller nedeniyle maçlarda puan kaybetmiş gibi bir hava var.
Onur sadece Rabotnicki maçında maçında böyle bir durum yaşadı,o zaman ki durumda malumunuz.
Burada çözüm Onuru yedeğe çekip dinlendirmek değil,Onurun yan toplardaki eksiklerini kapatmak için daha fazla çalışmasını sağlamak,daha iyi bir antrenör tutmaktır.
Ayrıca sayın yönetim ve s.direktör sene başında yaşananlardan sonra bu adamın psikolojisi için uzman kişileri görevlendirmişler mi?
bunları yapmayıpta aman Onur hatalı biraz dinlensin demek bana göre çözüm değildir.
Takımın kaptanını bu kadar kolay gözden düşürmek bu kadar kolay olmamalı.

tonya55
27.09.2015, 18:32
onur bikac mac dinlendirilmelidir 3,mac biraz kafası karısık yoksa onurun kalitesi tartısılmaz.

DarkBlooD
27.09.2015, 18:46
Yahu tam da bundan bahsediyorum.
Formsuz de,sakatlıktan yeni çıktı de asıl Onur bu değil falan de.
Çok mu zor bu ? Neden kabullenemiyorsun abi ya ?
Hala Onur olmayaydı maç 5-1 olurdu diyorsun.
Eski formunda değil tabi ki , daha takım olma surecindeyiz , yediği her gol de hatalı değil bu maçta hatalı gol yemedi bence frikik golü top barajı geçerse en az 10 da 7 gol olur yavaş bir Şut da değil , bir adım o yanda bir adım bu yanda zor toplar onlar eski onur olsa belki kurtarilacak bir şut , ona hatalı deyip elestirilmez, eldeki yedeklerin ne olduğunu bilen yok tek bir dakka süre almadılar , Onur dan baska takımı tanıyan yok , he elinde hakan gibi geçen yıl bize verdiği katkısı ortada , takımla uyumlu formda bir kalecin olur , kesersin Onuru ama elde öyle bir imkan yok . yedekleri oynatirsak bu sıkıntılı uyum sürecinde yiyecekleri gollerden sonra yedek kalecimiz kalmaz , işin kötüsü Onuru da kaybederiz butünüyle , düzgün bir kaleci bulmanın ne demek olduğunu defalarca kez yaşadık , eldekileri kaybetmek yapacağımız en büyük hata olur .

Pshycologist41
27.09.2015, 19:10

Yazık günah valla.

Sevgili Emrah kardeşim seni ve yorumlarını severim o yüzden ölçülü konuşacagım ama sen yinede dilediğin gibi algılayabilirsin.

1- Öncelikle bir polemige gireceksen msjın içinden cımbızla kelime seçip o kulvardan yürümeyeceksin. Benim msjımı alıntılayacak direk bana konuşacaksın sonra medeni iki insan gibi tartışabiliyorsak tartışacağız.

2- Tuttuğum takımın geçmişini tarihini senden öğrenecek değilim tarihimi çok iyi biliyorum lakin bu saçma argümanı neden yazdığını Onur üzerinden neden acitasyona girdiğini hala anlamış değilim. Bu takım yıllardır rezalet, aklı selim her Trabzonspor taraftarı çok değil 1-2 yıldır bu takımın sadece adıyla bahsettiğin tarihiyle formasıyla birşeyleri zorla iteleyerek yaptığını söyler ve görür söylemiştir ve görmüştür.

3- Msjımın içeriğinde Onur'un formsuz olduğunu ve her eleştirene saygı duyduğumu belirttiğim için o yönden vicdanım rahattır. Onur formsuzdur sizin deyiminizle evet peki çok geriye gitmeyelim bu sene şu topladığın 10 puanı nasıl topladığına bir bak istersen maçları tekrar izle hadi o 10 puanı içine sindirdin diyelim amenna saygı duyarım dünkü maç için gönlündeki aslan her kimse O'nu kaleye koy maçı tekrar yaşa deki benım o kalecim olsaydı maçı alırdık tamam o zaman ben susarım.

Evet Onur formsuzdur hatalı goller yemiştir. Bende diyorum ki bunlara rağmen kalede Onur olmasaydı bu 10 puan olmazdı. Dünkü maç o skorla bitmezdi. Bu benim görüşümdür bırakalım tarih üzerinden edebiyat parçalamayı. Bu gözler bu takımın 14. olduğu zamanıda gördü. Sanırsın her sene Şampiyonlar ligine gidiyor şampiyonluklar kovalıyoruz.

Ama suç Onur'da hala bu rezil başkanın ve yaverlerinin demir attığı Şanlı kulübün kalesini korumaya çalışıp kendince mücadele vermekte haklısınız ne diyim...

fadigaTS
27.09.2015, 20:40
Umarım toparlanırsın.Senin kazandıracağın puanlara çok ihtiyacımız olacak

tristram
27.09.2015, 21:44
Onur'un bu haline pek alisik olmadigimiz icin elestiriler gayet dogal..Bu golleri baska bir kaleci yese kimse sesini cikarmaz ama soz konusu Onur'sa
bu sezon yedigi goller kalitesine yakismiyor diyebiliriz..Gecen hafta ki cincon macinda bir puani Onur yuzunden kaybettik de diyebiliriz.Ki bana gore 1 puan haricinde direkt sonuca etki eden bir hatasi yok..Ama ya kurtardigi toplar?Kaybettirdiginden cok kazandirmistir...Yalniz Osmanli macinda kalecilik bir durum yoktu..Onur tartisilan golleri yemeyip kurtarsa Osmanli denen gudubet takim her sekilde gol atardi, rezalet bir futbol vardi,rezalet bir savunma anlayisi vardi,ptt liginden yeni cikan bir takima oyle pozisyonlar verirsen,koskoca Trabzonspor;un topcularini torje denen adam donunda salliyorsa en son konusulacak sey kaledir..

Emrah KabuL
27.09.2015, 23:53
Volkan ayısını izledim az önce Kjaer kendi kalesine atıyor ama bu ayı tepki vermiyor..bizimkisi ise hem yanlış yer tutuyor hemde gol olunca veryansın ediyor ki bu yaptığı ilk değil..bu durumun kaptanlıkla takımı ateşlemeyle falan alakası yok..öyle olsa taraftarla da münakaşaya girmez.

DarkBlooD
28.09.2015, 01:04
Volkan ayısını izledim az önce Kjaer kendi kalesine atıyor ama bu ayı tepki vermiyor..bizimkisi ise hem yanlış yer tutuyor hemde gol olunca veryansın ediyor ki bu yaptığı ilk değil..bu durumun kaptanlıkla takımı ateşlemeyle falan alakası yok..öyle olsa taraftarla da münakaşaya girmez.
Herkesin tepkisi farklı , bir pozisyonda ersan i dövmek amaçlı yakalamaya çalışan aynı volkan ayusinden bahsediyoruz , direk kırmızı kartlik bir hamle ve en az 2 hafta olmazdı hakem vermedi belkide ersan hızlıca ayunun pençesinden kaçtığı için vermedi veya diğer ihtimalleri biliyoruz ...

Şanlı SanMarino
28.09.2015, 01:37
Geçen sezon Onur yoktu. Galiba bazı bordo mavili taraftarlarımız şampiyon (!) olduğumuzu zannediyor.

İyi iyi. Aferin size. Büyük başkanınız şike davasını satsın, 500 küsür trilyon borç taksın, bütün değerleri altüst etsin ama siz vura vura Onur'a vurun.

8 transfer istedi diye hocayı kovup 9 transfer yapan Sportif Direktöre de, bu hocaya da, büyük başkanınıza da layıksınız. Yiyin Onur'u. Ne de olsa bu konuda üzerinize yok.

Turgay Atalay
28.09.2015, 08:32
Kendisine çeki düzen vermesi lazım, ne bileyim şahsen ben yakıştıramıyorum kendisine bu durumu. Oynadığı maçlarda sadece 2 tane normal gol yedi, diğerlerinin hepsi hatalı. İnşallah toparlar bir an önce.

Murat'
28.09.2015, 08:46
Yediği hatalı goller değil de arkadaşlarına sürekli efelenmesi gerçekten çok itici gelmeye başladı. En azından bu konuda kendine çeki düzen vermesi lazım.

madredeus
28.09.2015, 09:59
Onur formsuz bu bir gerçek.ama bir kalemde Türkiye'nin en iyi kalecisini silmek olmaz.Mantık işi değil.Oynadıkça iyi olacak.Fanatik gazetesi tetikçiliğe başlamış , Onur'u itibarsızlaştırmak için ne gerekiyorsa yapıyor.Bu arada takım arkadaşlarına sinirli , efelenen tavırları benim de hoşuma gitmiyor.

Ege Kum
28.09.2015, 10:23
uzun zamandır formsuz esteban denenmeli konya maçında onurda bir rakibi olduğunu anlar

Emrah KabuL
28.09.2015, 10:55
Herkesin tepkisi farklı , bir pozisyonda ersan i dövmek amaçlı yakalamaya çalışan aynı volkan ayusinden bahsediyoruz , direk kırmızı kartlik bir hamle ve en az 2 hafta olmazdı hakem vermedi belkide ersan hızlıca ayunun pençesinden kaçtığı için vermedi veya diğer ihtimalleri biliyoruz ...

İyi de Ersan rakip takımın futbolcusu değil mi ?
Abi sırf savunacam diye olur olmaz örnekler veriyorsun.Hiç gerek yok bunlara.

özçelik61
28.09.2015, 11:04
-Türkiye liginin çok çok üzerinde para alan
-Taraftarın yumuşak karnını iyi bilip orda arsa alan
-yaşına rağmen sosyal-kültürel gelişimi diplerde olan
-Takım kaptanlığını kesinlikle haketmeyen
-sakat olduğu dönemde (toplamda 1,5 yıla yakın) ücretinde indirim talebini kat-i suretle reddeden (yatabare kendi talebi ile almamıştı)
-2 yıldır şişirildiğinin yarısı kadar top oynamayan ve düzine düzine hatalı gol yiyen bir adam..
-avrupaya vedanın müsebbibi (ufak bir kerat cetveli hesabı ile en az 6-7 milyon euro zarar edildi)
-azıcık insan dilinden anlayan ortalama bir birey bile Onurun hareketlerini, davranışlarını sorgulamalıdır

-kendisini kadıköy de 1-1 biten fenerbahçe maçı dışında "taraftarın abarttığı" kadar beğenmedim, beğenmem de..
-kendisi dinlendirilmelidir

CEMEFKER
28.09.2015, 11:14
http://www.61saat.com/futbol/onur-un-yedigi-gol-hatali-miydi-h236305.html

Yukardaki fotoğrafta Onur'un durması gereken yer normalde arkadaki reklam panosundaki dünyagöz yazısından önceki " portakal renkli daire" olmalıydı...

...Ve Torje golü o kadar rahat attı ki top arka reklam panosundaki Osmanlıspor kelimesinin "AN" harflerinin oralardan ağlarla buluştu...Çok rahat goldü..90 tabir edilen yere ve uzak köşenin dibine atmasına bile gerek kalmadı....

Yukarlarda biryerde yazılmış " Onur bunu bilerek yapıyor...sıçrayarak, mesafe alarak daha rahat kurtarmak için..." (yapmayın :)

Onur'a sezon başı yapılan haksızlıkta onu en önde savunlardandım. Ancak kafası karışık ve belli ki ilk 11'de oynamak belki de takımda kalmak, oynamak istemiyor ve kendini çaptan düşürmek için, gözden düşürmek için bunları yapıyor....Onur kendince haklı olabilir, ancak bunu teknik ekibe söyleyip " kusura bakmayın, kafam karışık, kendimi futbola ve takıma veremiyorum ve benim yüzümden TS markasına, klubüne, camiasına zarar gelmesini de istemiyorum, beni belli bir süre maruz görün, yıllık alacağımda da indirime gitmeye razıyım" deme jestini yapmalıydı gibime geliyor...

Aksi taktirde bakın takım ne hallere düşebiliyor....geçen hafta ve bu hafta maçlarında somut olan bir şey kaybedilen 6 puan ve tff'nun her galibiyete verdiği 1 trilyona yakın paradan 2 trilyon kaybettiğimiz, ayrıca bunun bir de psikolojik boyutu var ki bu durum puanlarla ve dolarlara hesaplanamaz....

bordoylamavi
28.09.2015, 12:06
ilk golde hatalı olabilir ama vuruş da iyiydi. bi de mbia zıplamassına rağmen kafasının hemen üstünden geçti top. barajlar kalecileri yanıltır hemen göremezler bizim tv de gördüğümüz gibi. zaten kaleciler durdukları yerleri biraz atışı yapacak futbolcuyu etkilemek için belirlerler. onur torje nin barajını oraya atmasını istiyordu zaten o da oraya doğru atıştan önce hareketlendi. ama bir an durakladı dikkat ederseniz sonra topa atladı. sanırım barajı geçmeyeceğini düşündü

Bülent Bayraktar
28.09.2015, 12:28
Sezon başında eğer hurma ve şotayla arasında kriz çıkmasaydı bugün Onur bu kadar tartışılmayacakdı..

ÖmürKaradeniz61
28.09.2015, 12:48
Eğer Hakan kalsaydı böyle basit goller gemezdi.Adam 17 maç oynadı 1 tane kolay gol yediğini görmedim ben.Onur acilen kadrodışı bırakılıp yerine Estaban oynamalı.

Mustafa Ağaoğlu
28.09.2015, 13:21
Onur Bey için topun kaleye ulaşmasına izin veren her futbolcu hatalıdır, azarı haketmiştir. Herifler ceza sahasının çok gerisinden şut çekiyor onda bile açıyor ağzını, yumuyor gözünü. Yapma gözünü seviyim ilk seneler böyle huyların yoktu.

DarkBlooD
28.09.2015, 15:38
İyi de Ersan rakip takımın futbolcusu değil mi ?
Abi sırf savunacam diye olur olmaz örnekler veriyorsun.Hiç gerek yok bunlara.
Farkındayım ersanin rakip takım oyuncusu olduğunun , herkesin tepkisi farklı , sikeciligi benimsemiş ayu kendi takımında kusur görmez , gol atmaya çalışan rakip takım oyuncusunu küfür ederek yakalamaya çalışmak nedir .

Oğuzhan Fidan
28.09.2015, 16:02
kaptan kendinde değil hala. bir maç dinlendirilmeli. olmazsa bir maç daha. en fazla 2 maç yeterlidir. daha fazlasına gerek yok. oynadıkça form tutacaktır.

Mehmet BAŞ
28.09.2015, 16:36
Bazı arkadaşlarımızı hiç anlamadım, bundan sonra da anlayacağımı düşünmüyorum.

İlle de birilerini asmak mı gerek? Ya da bir suçlu mu ilan etmeliyiz?

Keşke biraz bakış açılarımız değişse...

Keşke...

Arkadaşlar, Onur hatalı goller yemiştir, formsuzdur.

Haklısınız. Ben de o golleri kendisine yakıştıramadım.

Kendisinden daha iyi bir performans bekliyordum.

Fakat olmadı...

Amacımız Onur'u kazanmaksa, ona destek olmamız şart!

Bazılarının yaptığı gibi, "Hatalı goller yiyorsun kendine gel lan!" diyerek kimseyi kazanamayız.

Önce bunu anlatmamız gerek.

Taraftar olarak önce bunu özümseyip, sonra Onurumuzu kazanmalıyız.

erolizmts
28.09.2015, 17:01
https://www.youtube.com/watch?v=Ot9UHbsrGXU

Yukarıdaki videoda baya frikik golleri var. Direğin dibine yapışanı var, diğer köşeyi gole açık bırakmış dersin. Ve tabiki gol olmuş.

Aynı şekilde "Onur'un durduğu yer yanlıştı daha ortada durmalıydı" diyenler için de güzel goller var. Hepsi keklik gibi avlanmış. Hatta üzerine gelen topu seyreden var.

Yani bu tip gollerde kaleciyi eleştirmek futboldan anlayan adamın işi değil. Sonuçta kalenin neresinde durursan dur. O top barajı geçmiş ve çerçeveye yönelmişse kaçış yok arkadaşlar.

İkinci ve üçüncü gollerde de hatalı diyenler var ki onları kime havale edeceğim bilemiyorum. Hani neredeyse "neden kolları Müfettiş Gadget gibi uzamadı?" diyecekler.

Suç Onur'un yine de. Adam çıtayı fazla yüksek tuttu. Vasat olarak kariyerine devam edebilir bundan sonra.

Emrah KabuL
28.09.2015, 17:46
Kalecinin durduğu yerden çok topun nereye gittiği de önemli.Video da bunu rahatça görebiliyoruz.Çoğu frikik de top kalecinin uzanamayacağı yere gidiyor.
Torje'nin frikiği ise köşeye falan gitmedi.

DarkBlooD
28.09.2015, 18:19
Kalecinin durduğu yerden çok topun nereye gittiği de önemli.Video da bunu rahatça görebiliyoruz.Çoğu frikik de top kalecinin uzanamayacağı yere gidiyor.
Torje'nin frikiği ise köşeye falan gitmedi.

Sen bi geçen yıl Ekici nin frikik gollerini izle .

Sefaenes
28.09.2015, 18:33
Konya macinda onur oynamasa takim gol yese burada kimileri yine onuru elestirmeye gelir Insallah Onur seneye Avrupaya giderde rahatlarsiniz. Amator baskanin oldugu yerde amator kafali taraftar oldugu yerde onurun kalmasi dogru degil. Onur kac kurtul

ÖmürKaradeniz61
28.09.2015, 18:53
Sen bi geçen yıl Ekici nin frikik gollerini izle .
Ekici attı diye rakip kaleci hatasız mı oldu şimdi,Ekici mi güzel mi vurdu yoksa kalecimi yedi.Veya Torje mi iyi vurdu yoksa Onur mu güzel yedi.

DarkBlooD
28.09.2015, 19:06
Ekici attı diye rakip kaleci hatasız mı oldu şimdi,Ekici mi güzel mi vurdu yoksa kalecimi yedi.Veya Torje mi iyi vurdu yoksa Onur mu güzel yedi.
Sen eğer futboldan anliyorsan, bir frikik vuruşu barajı geçmiş ve çerçeveyi bulmuşsa ve vuruş hızıda iyiyse bunu kim başarılıydı diye tartismazsin , elinizden gelse atılan bütün frikik golleri kaleci hatasından yeniyor diyeceksiniz , vuran adam bir frikik nasıl atılması gerekiyorsa öyle attı , he bu top çıkarılır mi kaleci çok mükemmel bir iş çıkarır şansida yerinde olur çıkarır , ama bu 10 da 7 di olur, en az 7 si gol olur .

ceday99
28.09.2015, 20:33
iki hafta önce üye olmuşsun.
yazdıklarına baktım.
yarısında onuru kötülemişsin.
yapma...

ÖmürKaradeniz61
28.09.2015, 21:09
iki hafta önce üye olmuşsun.
yazdıklarına baktım.
yarısında onuru kötülemişsin.
yapma...

Üyeliği bir kenara bırakalım amacım saygısızlık değil fakat ben siz yokken bu foruma üyeydim önce buna cevap vermek istedim.Ben Onurun yaptıklarını gördükçe üzülüyorum,kahroluyorum.Performansından dolayı oynamamasını istemem kadar normal birşey yok diye düşünüyorum ne varki bunda.

ÖmürKaradeniz61
28.09.2015, 21:11
Sen eğer futboldan anliyorsan, bir frikik vuruşu barajı geçmiş ve çerçeveyi bulmuşsa ve vuruş hızıda iyiyse bunu kim başarılıydı diye tartismazsin , elinizden gelse atılan bütün frikik golleri kaleci hatasından yeniyor diyeceksiniz , vuran adam bir frikik nasıl atılması gerekiyorsa öyle attı , he bu top çıkarılır mi kaleci çok mükemmel bir iş çıkarır şansida yerinde olur çıkarır , ama bu 10 da 7 di olur, en az 7 si gol olur .

Kardeşim tamamda Onur o kadar hatalı duruyorki barajı geçtiğinde gol olacağını frikik anında maç başlığında çoğu kişi dile getirdi zaten.

DarkBlooD
28.09.2015, 21:51
Kardeşim tamamda Onur o kadar hatalı duruyorki barajı geçtiğinde gol olacağını frikik anında maç başlığında çoğu kişi dile getirdi zaten.
topu göremiyor ki adam daha ötedeydi topu göremedi az daha bu tarafa geçti , topu goremeyecegi yerde dursa daha büyük hata yapmış olacaktı , hızına guvendi ama eski durumunda olmadığı için yetisemedi, eski durumundan tek farkı bu ..

Eski durumuna gelmedi henüz o konuda hemfikirim ama suan ligdeki en iyi dediğimiz kalecilerden daha eksik bir performans da da değil , takımın uyumsuzlugundan da etkileniyor , biz takım oldukça Onur eski durumundan çok daha iyi durumlara gelir ... Bütün sorunumuz takım olabilmekte , buda istikrarla, doğru kişileri oynatmakla olur .

volkan_627
28.09.2015, 22:38
bakın arkadaşlar.... bu serbest vuruş olayını kaleci olmayanların orumlaması tuhaf geliyor bana... torje nin golünü tekrar izleyin. onur un toa vurulmadan 1 adım sağa kaydığını göreceksiniz. baraj kurulduktan sonra kalecinin topu görmesi lazım. yoksa hamle falan yapamaz. görmediğin top barajı geçtiği andan itibaren çok geçtir artık. bu işi yıllarca yaptım. barajda duran osmanlıspor oyuncuları vardı. eğer bizden biri gidip orayı açsaydı onur topu görebilecek ve o kadar sola kaymayacaktı. onur, torjenin gelişinden vuracağı köşeyi anlayarak 1 adım sağa kayıyor. yani onur topu görebileceği en son noktada durmayı tercih etmiş.. bu golde onur a suç bulmak tamamen işgüzarlıktır. daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum....

Vkgz
28.09.2015, 23:39
sanırım yedek oynar bu hafta

OnurKul
28.09.2015, 23:55
Onur geçen haftaya kadar top toplayıcıydı, sonra kaleye geçti. 4 senedir bir fiil bizi kurtarmadı.
Bu kadar eleştiri alması normal (!)

OnurKul
28.09.2015, 23:57
Açıklama için teşekkürler, son derece mantıklı. Yine de bence bir adım da kurtarmıyordu. İki adım sağında olmalıydı ama söylediklerin de çok mantıklı.

Emirhan Makul
29.09.2015, 00:18
Tam bir hentbol kalecisi. Yan top yok, uzaktan kurtarış yok, geri pas attın mı tam bir canlı bomba ayaklarında kuvvet yok ki degaj diksin zaten farkındaysanız eliyle yada ayağıyla yakına oynuyor, gelen topa sert ve uzağa atma gücü yok, o ayakların feri gitmiş, baraj kurdurma falan bunlarıda geçtim zaten, geriye karşı karşıya seriliği geliyor onda da hentbol ve su topunda başarılı olur, o alanda devam etmeli.

bordomavi1
29.09.2015, 00:27
Bazıları marjinal olucam derken mal oluyor farkında değil.

esra61
29.09.2015, 00:30
Bu başlığı son zamanlarda okudukça tuaf oluyorum.
Ne çabuk insan siliyoruz,pes doğrusu!

Hatalı olabilir ama bu denli (kelle istiyor gibi ifadeler) ithamlar biraz ağır değil mi?
Tartıştığımız isim kaç yıldır sahada bu forma için savaşan dik duran ve kaleyi geçilmez kılan insan.
Eleştiri elbette olucak ama yıkmadan.

selcuk
29.09.2015, 05:23
insan okuyunca , o yazanlarlan ayni safda oldugundan utaniyor

TSelif
29.09.2015, 10:51
bakın arkadaşlar.... bu serbest vuruş olayını kaleci olmayanların orumlaması tuhaf geliyor bana... torje nin golünü tekrar izleyin. onur un toa vurulmadan 1 adım sağa kaydığını göreceksiniz. baraj kurulduktan sonra kalecinin topu görmesi lazım. yoksa hamle falan yapamaz. görmediğin top barajı geçtiği andan itibaren çok geçtir artık. bu işi yıllarca yaptım. barajda duran osmanlıspor oyuncuları vardı. eğer bizden biri gidip orayı açsaydı onur topu görebilecek ve o kadar sola kaymayacaktı. onur, torjenin gelişinden vuracağı köşeyi anlayarak 1 adım sağa kayıyor. yani onur topu görebileceği en son noktada durmayı tercih etmiş.. bu golde onur a suç bulmak tamamen işgüzarlıktır. daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum....

Beklediğim açıklama buydu işte.
Şu an altınımız bir çamurun içine düştü... Ama hala aynı değerini koruyor. Çık gel kaptan biz her daim yanındayız.... :)

Fatih K.
29.09.2015, 10:58
Tam bir hentbol kalecisi. Yan top yok, uzaktan kurtarış yok, geri pas attın mı tam bir canlı bomba ayaklarında kuvvet yok ki degaj diksin zaten farkındaysanız eliyle yada ayağıyla yakına oynuyor, gelen topa sert ve uzağa atma gücü yok, o ayakların feri gitmiş, baraj kurdurma falan bunlarıda geçtim zaten, geriye karşı karşıya seriliği geliyor onda da hentbol ve su topunda başarılı olur, o alanda devam etmeli.
Şu yazı dalga geçme amaçlı mı yoksa ciddi olarak mı yazdın cidden merak ettim?

madredeus
29.09.2015, 11:29

Bu yazdıkların Onur için mi ? Yoksa başka bir kaleci için mi yazdın.

Adem Akyüz'
29.09.2015, 11:39
Yahu Onur'u bilmesek, izlemesek burada yazılanları okuduktan sonra şikecilerin bizi bitirmek için içimize soktuğu bir hain zannedeceğiz :)

ApoCaN28
29.09.2015, 18:00
Hatalısın Onur !

8 Senedir , oynadığın tüm maçlarda standardın üzerinde oynadığın ve bir çok maçı tek başına aldığın için hatalısın !

Sende diğerleri gibi ruhsuz oynamadığın için hatalısın !

Takımın içine edenlere karşı durduğun için hatalısın !

Trabzonspor'u taraftar gibi sevdiğin için ve Profesyonel davranmadığın için hatalısın !

Velhasıl , bu ruhsuz takımda kaldığın için hatalısın !

Emirhan Makul
30.09.2015, 01:15
Neden duygusal davranıyoruz. Örneğin herhangi bir mevkide ki futbolcumuz kötü oynadığında yedek kalabiliyor onur neden kalamasın belli ki bu sene ekici özer ile onur bu sezona dair hiç bir mental hazırlık yapmamış, oynatmayacaksın oynattıkça takıma zararları oluyor.

DarkBlooD
30.09.2015, 02:06
Neden duygusal davranıyoruz. Örneğin herhangi bir mevkide ki futbolcumuz kötü oynadığında yedek kalabiliyor onur neden kalamasın belli ki bu sene ekici özer ile onur bu sezona dair hiç bir mental hazırlık yapmamış, oynatmayacaksın oynattıkça takıma zararları oluyor.
Takımda hazır olan kaç isim soyleyebilirsin. ? Deki bu adam takımla uyumlu , tam olmasi gerektiği gibi oynuyor diyebilecegin 1-2 isim say yeter .

Muhteva
30.09.2015, 11:22
Frikik golün de hatası yok,ikinci gol defansın göz göre,göre seyretmesi sonucu yenildi,üçüncü golde rakip oyuncu orta kesiyor top yerden sekip kaleye yöneliyor sonuç olarak bu 3 golü kalede Neuer bile olsa yerdi belki frikiği bir ihtimal cikartabilirdi.
Ama Onur hala psikolojik olarak hazır değil o olay kapandı densede kafalar da hala yer ediyor.
Memleket'ten yeni geldim köyler de,yaylalar da insanlarla muhabbet ettim hepsi Onur'u silmiş malesef,biz burada 3-5 kişi destek versek yahut havalimanına giden 3-5 genç taraftar destek versede genel halk için bu durum geçerli değil.
Hoş aynı topluluk Shota içinde aynı şeyleri söylüyor bavulu hazirmis :)

Sefaenes
30.09.2015, 18:46
tamam onur formsuz olabilir ama bu defans hattinin hicmi sucu yok isterseniz neueri getirin bu defans bozuntularinla cogu golleri yeriz. Defans yapmayi bilmiyenler stoper olarak oynuyor en iyi yaptiklari topu taca atmak. Bence onur dinlendirilsin yedek kaleci gol yedimi bakalim ozaman kim suclu olacak. Umarim onur sene sonu Avrupaya gider futbolcu olsam asla Trabzonsporda oynamasdim hatta türkiyede oynamazdim

Yiğit Gayretli
30.09.2015, 21:07
Onur'un dizindeki değil de içindeki ağrıyı geçirmesi lazım. Bana da zaten dizinden çok içi ağrıdığı için idmanları tamamlayamıyor gibi geliyor. Biraz dinlense zarar etmez. Yeter ki kendine gelsin...

Emrah KabuL
30.09.2015, 21:09
Ama ile başlayan,devam eden cümleleri hiç sevemedim.
Onur formsuz ama..
Onur önce kendi üzerine düşeni yapacak..zamanında bunu yaptığı için şu an bu takımın kaptanı,taraftarın sevgilisi.
Aldığı ücretten bahsetmiyorum bile.

Travelair
30.09.2015, 21:17
Sirk çadırının ortasındaki direktir Onur

Onu alalım kenara koyalım demek bir yana, tartışmaya açma lüksümüz bile yok. Ama anlatamıyorum ki?

Alp Yavuz 13
01.10.2015, 08:50
adam yemeyi çok iyi biliyoruz gerçekten neyse bi kaç maç sonra Onur yine Onur'luğunu yapmaya başladığı zaman ONUR ONUR ONUR deriz...

ceday99
01.10.2015, 09:14
Sirk çadırının ortasındaki direktir Onur

Onu alalım kenara koyalım demek bir yana, tartışmaya açma lüksümüz bile yok. Ama anlatamıyorum ki?
sirk çadırı benzetmesi de cuk oturmus :)

Vkgz
01.10.2015, 20:01
artık yedek zamanı geldi

Mert Acar
02.10.2015, 12:45
sen dik durmaya devam et kaptan.gerçek taraftar her zaman seninle.
hurma efendinin yaptığı oyunlar ona ayak bağı olacak.amacına ulaşamayacak.bizim kayserispor olmadığımızı görecek.
dayan be kaptan,aralığa kadar dayan.seviyoruz seni.

Emrah Akcagöz
02.10.2015, 13:54
Frikik golün de hatası yok,ikinci gol defansın göz göre,göre seyretmesi sonucu yenildi,üçüncü golde rakip oyuncu orta kesiyor top yerden sekip kaleye yöneliyor sonuç olarak bu 3 golü kalede Neuer bile olsa yerdi belki frikiği bir ihtimal cikartabilirdi.
Ama Onur hala psikolojik olarak hazır değil o olay kapandı densede kafalar da hala yer ediyor.
Memleket'ten yeni geldim köyler de,yaylalar da insanlarla muhabbet ettim hepsi Onur'u silmiş malesef,biz burada 3-5 kişi destek versek yahut havalimanına giden 3-5 genç taraftar destek versede genel halk için bu durum geçerli değil.
Hoş aynı topluluk Shota içinde aynı şeyleri söylüyor bavulu hazirmis :)

Frikik golünde net bir şekilde hatası var. Bunu tartışmaya gerek bile yok. Sonuçta Onur da insan hata ya da hatalar yapabilir. İnşallah en kısa zamanda sıkıntısı her ne ise çözülür.

İdris Toksoy
02.10.2015, 15:30
onur gibi bi markayı kaybetmemek lazım.

DarkBlooD
02.10.2015, 16:04
Frikik golünde net bir şekilde hatası var. Bunu tartışmaya gerek bile yok. Sonuçta Onur da insan hata ya da hatalar yapabilir. İnşallah en kısa zamanda sıkıntısı her ne ise çözülür.
Hayır bir adım daha ortaya gelse topu goremeyecekti, ŞL maçındaki casillas gibi üzerine gelen topu göremedim ne yapayım mi demesi lazımdı , barajda duran oyuncularının osmanlı li oyuncuları uzaklaştırmasi, aralarına girmesi yada bir şekilde dağıtmasi lazımdı , hatalı hatalı da neye göre hatalı göremediği topa atlamadigi için mi hatalı.

KANOĞLU

Emrah Akcagöz
02.10.2015, 16:41
Hayır bir adım daha ortaya gelse topu goremeyecekti, ŞL maçındaki casillas gibi üzerine gelen topu göremedim ne yapayım mi demesi lazımdı , barajda duran oyuncularının osmanlı li oyuncuları uzaklaştırmasi, aralarına girmesi yada bir şekilde dağıtmasi lazımdı , hatalı hatalı da neye göre hatalı göremediği topa atlamadigi için mi hatalı.

KANOĞLU
Bunda büyütülecek bir şey yok Onur da hatalı gol yiyebilir. Sonuçta ilk değil son da olmayacak.

DarkBlooD
02.10.2015, 18:36
Bunda büyütülecek bir şey yok Onur da hatalı gol yiyebilir. Sonuçta ilk değil son da olmayacak.
Tabi hata yapmaz diye birşey yok , dediğin gibi ilk ve son hataları da olmayacak , ama ortada herkesin gördüğü bir durum var , bu durumu doğru okumak lazım köşeye yanasti da şöyle yaptı böyle yaptı da gol yememize neden oldu diye bir durum yok , bu adam ilk kez frikik topunu kurtarmaya calismiyor ki çok da kurtarmistir o tür topları , bi bak sen neden o kadar köşeye geçmiş barajda duran oyuncular , Osmanlı li oyuncuları kendi takım arkadaşları gibi baraja neden almışlar , he atılan frikik süzülerek mi gitmiş kaleye bi bakmak lazım değil mi , öyle oturdugun yerden köşede durdu da %100 Onur hatası demek , yanlış olan , hatalı olan bu ...

Velev ki hatalı yemiş olsun , öyle bir hatalı golü her türlü kabul ederim ama aynı maçta kurtardigi bir duzine golü takım adına kabul etmem , onca pozisyon veren bir takımda gol olacak birçok pozısyonu kurtaran kaleciyi futursuzca eleştiren herhangibi birininde söylediğini kabul etmem ...

bi tanenizde kaç gündür Onur aşağı Onur yukarı yazacaginiza, bu takımın sistemi nedir , hedefi nedir , sahada ne yapmaya çalışıyor , bu ruhsuzlugun bu taktiksizkigin neden kaynaklı olduğunu yazın , konuşun , tartisin . sebebi görmeden , tartışmadan o kötü oynadı yada kotu oyuncu o gitsin bu gelsinlerle bu hallere geldik , kaç yıldır aynı şeyler yaşanıyor ve her defasında da aynı durum kaç oyuncu geldi gitti , kaç td geldi gitti bu adamlar heryerde başarılı oluyorda bizde neden basarisizlar ?

Ama bunlara neden kafa yorasiniz o gitsin bu gelsin ani kurtar gerisinin önemi yok bir şekilde oylansın millet koltuk sevdakilari, koltuk paydaslari yeterki koltuklarinda kalsın gerisinin önemi yok , onların koltuk sevdalari icin herkes feda edilebilir .

Bu arada yazdiklarimin çoğu genel hepsini üzerine alınma , senden alıntı yaptım diye sorunun cevabını yazdım geriye kalanlar genele söylendi .

Sefa
02.10.2015, 22:11
Yedeğe çekilmeli onun yüzünden yenildik..

Pardon ezber oldu..

Oruç
02.10.2015, 22:36
Allah aşkına şu yedek kaleci 2-3 hafta kaleye geçsin.

İlk haftayı başarıyla tamamladık.

Sibel
02.10.2015, 22:59
Bugün İki hatalı gol yedi. Asla Trabzonspor'un kalecisi olamaz.

Fatih Çelik
02.10.2015, 23:02
Esteban olsa penaltıyı çıkarırdı. Ah pardon...

Vkgz
02.10.2015, 23:38
neyi savunuyor onurun ekibi anlamıyorum. adam berbat bir performansa sahip bariz.

lizarazu
02.10.2015, 23:42
duzgun oynada su mahalle kalecisi bi daha gecmesin kaleye

Emrah KabuL
02.10.2015, 23:44
Hoşunuza gitti dimi gelip buraya geyik yapıyorsunuz.Onur kaledeyken yaptığı hatalar haricinde defansa da suç bulanlar Esteban'ın yediği goller üzerinden geyik yapıyor.Sizler de birazcık samimiyet olsa Yumlu yüzünden kalesinde 2 gol gören bir diğer kalecimizin ilk maçından sonra hemen soluğu burda almazdınız.

Oğuz B.
02.10.2015, 23:44
Onur'un ekibinin ( bu ne demekse) bir üyesi olarak Kaptan senin kalede olman bizlere güven veriyor. Sağlığına dikkat et.

Vkgz
02.10.2015, 23:45
trabzonspor yenilince sevinen, önce onur diyen bir kitle yaratmış onur. kendini tebrik etmek lazım herkes beceremez.

Emrah KabuL
02.10.2015, 23:45
Aynı kafalar Şenol Güneş'i de böyle savundu..yapmayın etmeyin dedik sonuç ortada.

Yaşar
03.10.2015, 00:05
Saçma sapan konuşmayın Allah aşkına ya. Kim Trabzonspor un yenilgisine sevinmiş ? Gösterin bakalım. Biz burada maglubiyetlerden sonra suç Onur da değil diyorken bazı futbol ulemaları sadece Onur u suçluyordu. Bu maç o durumun iyi bir göstergesi oldu sadece. Onur olsa penaltıyı da yieyebilirdi, 2. Golü de yerdi hatta frikikte yanlış yerde durup frikik golü de yieyebilirdi ama iş Onur a gelene kadar elestirilmesi gereken çok kişi var. Kötü gidişin faturasını sadece Onur a yüklemek saçmalık.

Sibel
03.10.2015, 00:09
Saçma sapan konuşmayın Allah aşkına ya. Kim Trabzonspor un yenilgisine sevinmiş ? Gösterin bakalım. Biz burada maglubiyetlerden sonra suç Onur da değil diyorken bazı futbol ulemaları sadece Onur u suçluyordu. Bu maç o durumun iyi bir göstergesi oldu sadece. Onur olsa penaltıyı da yieyebilirdi, 2. Golü de yerdi hatta frikikte yanlış yerde durup frikik golü de yieyebilirdi ama iş Onur a gelene kadar elestirilmesi gereken çok kişi var. Kötü gidişin faturasını sadece Onur a yüklemek saçmalık.

Kuruntu üzerine yorum yapmak gelenek oldu abi.
Boşverin. :)

Emrah KabuL
03.10.2015, 00:20
Trabzonspor üst üste 3.maçını kaybetmiş adamlar geyik yapma derdinde.Yaşar ağabey sende bende Şenol Güneş'i eleştirdik dimi ? Bir kez olsun takım yenildiğinde bu tür geyikler yaptık mı ? Şu başlığa gelip Esteban üzerinden geyik yapanlar art niyetlidir.Hayır yani yakın tarihte toz kondurmadıkları Şenol Güneş örneği ortadayken hala akıllanamadılar.

Yaşar
03.10.2015, 00:24
Trabzonspor üst üste 3.maçını kaybetmiş adamlar geyik yapma derdinde.Yaşar ağabey sende bende Şenol Güneş'i eleştirdik dimi ? Bir kez olsun takım yenildiğinde bu tür geyikler yaptık mı ? Şu başlığa gelip Esteban üzerinden geyik yapanlar art niyetlidir.Hayır yani yakın tarihte toz kondurmadıkları Şenol Güneş örneği ortadayken hala akıllanamadılar.
Emrah kardeşim, aynı geyiği ben de yaptım maç sırasında ama bu yenilgi den keyif almak anlamına gelmemeli. Sorun Onur falan değil onu söylemeye çalışıyoruz, Esteban da değil.
Sorun çok daha büyük , bunu görmek lazım.

Emrah KabuL
03.10.2015, 00:32
Ben burada sorun Onur demedim zaten hiç bir zaman.Hata yapan futbolcu ki bunu sürekli yapmaya başladıysa formsuz denir ve eleştirilir.2.kalecin ilk kez forma giymiş ve hatası olmamasına rağmen bu başlığa gelip geyik yapılıyorsa dediğin gibi sorun çok büyük.

DarkBlooD
03.10.2015, 19:52
Sensiz olmaz , formani bile kaleye assan yinede en iyi sensin .

KANOĞLU

Ahmet Ulusoy
04.10.2015, 23:26
Bizim muhteşem taraftarın yan toplarda Türkiye'nin en iyisi ilan ettiği Volkan'ın yaptıklarını da görüyoruz üzülme sen

Şanlı SanMarino
05.10.2015, 04:42
Yumlu'dan, Yusuf'tan, Özer'den bile az kredin varmış. Bunu gördük. Bizi hiçbirşey bitirmese vefasızlık bitirecek.

ogeday6106
05.10.2015, 15:11
şöyle eski sayfaları biraz okuyunca kredinin ne kadar fazla oldugu tekrar anlaşılıyor.

bulacaksın kendini , eminim.

Oruç
05.10.2015, 19:46
Zamanında kalecilik standartlarını bayağı yukarılara çektiğinden ötürü bugün millet Onur'a burun kıvırır oldu. Neyse altın hep altındır. Bugünler de geçecek.

Muhammet YILMAZ
05.10.2015, 20:28
Bugün burda Onur'a sevgi dizeleri dizenler(bazıları) yarın birgün küfredecekler. Bkz.Tolga Zengin.
Mesela şu an Onur Volkan'la kakara kikiri yapıyor antrenmanda.

2 sene önceki mesaj, boşuna almamış o kdar itibar puanını :rolleyes:

Enes Ünal Kaya
05.10.2015, 20:33
Onur olsaydı karşı karşıya pozisyonu çıkartırdı demicem..

Üstüne gelen penaltıyı yerdi diyerek estebanıda kötülemek istemiyorum :)

Sibel
05.10.2015, 20:42
2 sene önceki mesaj, boşuna almamış o kdar itibar puanını :rolleyes:

Forumun psikolojisi üzerine master yaptım :p

Fatih Çelik
05.10.2015, 22:57
Kötü gün dostu, gemisinin kaptanı, takımının kurtarıcısısın.
Onur'umuzsun.

beratika
07.10.2015, 19:50
Kaptanım biz pes etsek bile sen etme
Elinden geldiğinin en iyisini yapacaksın yine biliyoruz.

Mert Oğuzlu61
07.10.2015, 19:56
https://pbs.twimg.com/media/CQtJq0cWsAAB5K4.jpg

Bazen bir fotoğraf çok şey anlatır, anlayabilene tabi..!

esra61
07.10.2015, 20:36
Hadi be kaptan dön artık sahalara.
Dön ki bu taraftar, takım çok özledi seni.
Dön ve de ki herkes gitse ben bu takımın kaptanıyım hakemlere karşı kendi icimizdekileri karşı sonuna kadar mücadele edicez de.
Çünkü sen bizim sahadaki temsilcimizsin çünkü sen Trabzonsporlu Onursun .
Sen sahalara eskisi gibi dönki herkes çenesini kapatsın seni seyre dalıp ayıp etmişiz desinler.
Lütfen !

beratika
08.10.2015, 12:29
7460

Kaptan'dan Kaptan'a baba şefkati...

Yiğit Gayretli
08.10.2015, 13:37
Şu dokunuş için Şenol Güneş'e minnettar kalabiliriz...

ogeday6106
08.10.2015, 14:04
şenol hoca nın eli değdi onur ' a ; haydi bakalım.

Emrah Akcagöz
08.10.2015, 14:42
Neden bilmiyorum ancak Şenol Güneş' i görünce bir tuhaf oluyorum. Bjkye gitmesini geçtim keşke o konuşmaları hiç yapmamış olsaydı.

Hakan
08.10.2015, 15:36
Şota da gitsin Tolga Zengin'i tebrik etsin,başarılarının devamını dilesin.
Sanane kardeşim Onur'dan

Nazim Can
08.10.2015, 19:02
Özlefik be kaptan gerci su kotu zamanda oynamayip daha az yipranman lazim.

Sibel
08.10.2015, 23:28
Çok güzel fotoğraf.

Mollasalihoğlu
08.10.2015, 23:57
Burayı okuduğunu biliyorum.

Ne kadar iyi kaleci olduğunu da, ne kadar iyi adam olduğunu da biliyorum.

Arkadaşlara kızma, seni kendileri gibi gördüklerinden eleştirileri de biraz sert oluyor. Yoksa onlar da seni seviyorlar kardeşim...

Gökhan Uzun
09.10.2015, 02:34
Bizde böyledir, önce meyve veren ağaç taşlanır.

Sonra kör ölür badem gözlü olur.

Her zaman da gelen gideni aratır.

Elimizdekileri kaybetmeden değerlerini anlayamayacağız sanırım. Onur da şenol hoca da büyük değerlerdir.

demir
09.10.2015, 09:24
onur cok cıddı bır sakatlık gecırdı ve bu sakatlıgın aynısını ıkı kere yasadı baska bır oyuncu olsa muhtemelen futbol hayatı sımdıye kadar bitmisti ... kendımı onun yerıne koyuyorum butur ıkı sakatlık gecırmıssın hemen hemen her macta cıddı olarak on yargılısın senın takımının uzerıne oynanıyor .. sampıyon olmussun kupanı kaldıramamıssın belkı ailevi ve cevresel sorunlarıda var e bırde yakımın ıcınde bır huzursuzluk yoksa bıle bir gerginlik oldugu ayan beyan ortada e bu takımın kaptanı olarak performans kaybetmesı cook cook normal ama bıraz dınlenerek taraftarı taraftarın yanından seyrederek ozguvenını yenıden kazanacaktır... onuru su ulkede fenerlılerın dısında sevmeyen yoktur bu sevgı ve ılgı onu kendısıne kısa zamanda getırecektır dıye dusunuyorum

Sibel
09.10.2015, 19:48
Bizde böyledir, önce meyve veren ağaç taşlanır.

Sonra kör ölür badem gözlü olur.

Her zaman da gelen gideni aratır.

Elimizdekileri kaybetmeden değerlerini anlayamayacağız sanırım. Onur da şenol hoca da büyük değerlerdir.

Bizim bu sorunumuz asla düzelmez. Çünkü kibirden vazgeçmiyoruz çoğu kez. Bu yüzden kimsesiz kalıyoruz. Sonra bunu gurur yapıp biz bize yeteriz diyoruz.
Değerlerimize sahip çıkmak gibi bir lüksümüz yok. Çünkü çok mükemmeliyetçi bir taraftar topluluğuyuz.
Vurup kırdığımız insanlar sonra bize laf edince ağlıyoruz.
Hep biz. Hep biz.

Gökhan Uzun
11.10.2015, 20:36
Bizim bu sorunumuz asla düzelmez. Çünkü kibirden vazgeçmiyoruz çoğu kez. Bu yüzden kimsesiz kalıyoruz. Sonra bunu gurur yapıp biz bize yeteriz diyoruz.
Değerlerimize sahip çıkmak gibi bir lüksümüz yok. Çünkü çok mükemmeliyetçi bir taraftar topluluğuyuz.
Vurup kırdığımız insanlar sonra bize laf edince ağlıyoruz.
Hep biz. Hep biz.

Atasözleri güzel kaynaklardır, yılların biriktirdiği tecrübeleri nesiller boyu anlatır. Ne demişler

Çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batır.

Taraftar kendini sorgulamalı önce. Takımı ne olursa olsun içeride dışarıda destekleyen, sürekli stad dolduran bir taraftarımız var mı? Tribünlerde tek sesli bir koro halinde hareket edebiliyor muyuz? Siyasi görüşümüzü kenara bırakıp doğruyu takdir edip yanlışı eleştirebiliyor muyuz?

Soruların cevaplarını ben de biliyorum. O zaman ee? Neden mükemmel futbolcu, ultra ahlaklı insan, alemci olmayan evinde susup oturan ve 10 yıllık sözleşmeye cüzzi paralara imza atan futbolcular istiyoruz?

Trabzonlular olarak mükemmel miyiz? Ultra ahlaklı mıyız? Alemci değil miyiz?

Önce kendimiz düzeleceğiz. Önce kendimiz. Yoksa küçük camianın arada bir uğrayan, tripcan taraftarı olmaktan öteye gidemeyiz.

Kemal Öztel
11.10.2015, 21:45
Sana hadi diyecek sana destek olacak gücümüz kalmadı kaptan,sen ayağa kalk öyle kalk ki bu taraftarı da bu takımı da tekar ayağa kaldır..

Onur Akyüz
11.10.2015, 23:28
Şu yönetimden kurtulamazsak Onur'u kazanamayız bence.

Adem Akyüz'
11.10.2015, 23:43
Şu yönetimden kurtulamazsak Onur'u kazanamayız bence.
Katılıyorum.

LaZuRiBeRe_53
12.10.2015, 09:19
7483

'Doğum yeri Trabzon' yazsınOnur, 1 ay içinde doğum yapacak eşini Trabzon'a çağırdı
Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor?id=6fa1e8b1-ac9f-4500-bedc-1df33765ebcd)'da kaptan Onur Recep Kıvrak bir yandan kaleyi Esteban'dan tekrar devralmak için antrenmanlarda hırslı bir şekilde çalışırken, bir yandan da baba olmak için gün sayıyor. 1 ay içerisinde eşi doğum yapacak olan Onur, çocuğunun nüfus cüzdanına doğum yeri, "Trabzon" yazsın diye ailesini Trabzon'a çağırdı. Eşinin de Trabzon'u çok sevdiğini belirten tecrübeli kaptan, bu kararı ortaklaşa aldıklarını ve çocuğunun kimliğine Trabzon yazmasının 7 yıldır formasını giydiği Trabzonspor'a bir minnet borcu olarak gördüğünü söyledi. Onur, "Bu şehri ve takımı çok seviyorum" ifadesini kullandı.

LaZuRiBeRe_53
12.10.2015, 09:20
bu adamı tartışmayı braksınlar artık, takımımızda onur gibi 10 tane daha yürekli adam olsaydı şampiyonlığumuz garantiydi zaten....

x_man
12.10.2015, 11:49
Onur ve Cardozo'ya laf yok

Ellerinden geleni yapmaya çalışan karakterli kaliteli insanlar maşaALLAH

Gökhan Uzun
12.10.2015, 12:55
Arkadaşlar, her takımın simgeleri ve abileri vardır. Beşiktaş yıllarca deli iboya katlanmadı mı, galatasaray hala sabriye katlanmıyor mu, fenerbahçe yetenek yoksunu selçuk şahini takımda tutmadı mı? Bu tip oyuncular camiayı iyi tanır ve gelen yeni oyunculara takımın kültürünü aktarırlar. Büyük camia olmanın altın kurallarından biri budur.

Metin oktay'ın hayatından bir anektod, umarım mesajı alırsınız

Galatasaray kariyeri başlar Metin Oktay'ın. Gündüz Kılıç, o dönemki kaptan Turgay Şeren'i, Metin'în oda arkadaşı yapar. Çünkü kendisine çok inanmaktadır. Kılıç'ın, Şeren'e verdiği görev, Metin'in kalbine Galatasaray sevgisi aşılamaktır.

Colakoglu
12.10.2015, 13:22
7483

'Doğum yeri Trabzon' yazsınOnur, 1 ay içinde doğum yapacak eşini Trabzon'a çağırdı
Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor?id=6fa1e8b1-ac9f-4500-bedc-1df33765ebcd)'da kaptan Onur Recep Kıvrak bir yandan kaleyi Esteban'dan tekrar devralmak için antrenmanlarda hırslı bir şekilde çalışırken, bir yandan da baba olmak için gün sayıyor. 1 ay içerisinde eşi doğum yapacak olan Onur, çocuğunun nüfus cüzdanına doğum yeri, "Trabzon" yazsın diye ailesini Trabzon'a çağırdı. Eşinin de Trabzon'u çok sevdiğini belirten tecrübeli kaptan, bu kararı ortaklaşa aldıklarını ve çocuğunun kimliğine Trabzon yazmasının 7 yıldır formasını giydiği Trabzonspor'a bir minnet borcu olarak gördüğünü söyledi. Onur, "Bu şehri ve takımı çok seviyorum" ifadesini kullandı.

7485

esra61
12.10.2015, 17:03
Onur sadece bir isimden ibaret değil .Trabzonsporun son yıllarda gördüğü en değerli oyuncusu.Kaptan bize lazımsın.

Ahmet Ulusoy
12.10.2015, 19:20
Onur'un bu kadar az kredisi olması inanılır gibi değil. Küçük kaprisler tabi ki olacak bu adam takımın yıldızı. Kaprissiz yıldız olmaz. Gerçi Cardozo var o da beni şaşırtıyor sakin tavırları ile. Bak rvp'ye Ada'm iki günde küheylan kesildi. Bizim yazı da bi tuhaf oldu Onur'dan başlayıp rvpden bitirdik. Olsun Onur büyük oyuncu vesselam

Sibel
12.10.2015, 19:51
Olur mu ya? Trabzonspor'un değeri asla olmaz.
Bizim gibi kibirli taraftar varken neyimize gerek sembol isimler değerler. Yarın ayakları başka yere bassa onlardan büyük düşman yok.

artvints
12.10.2015, 21:54
kız olacaksa izmir yazsın. :)

beratika
12.10.2015, 22:51
Atrenmanlarda gülerken görmek güzel kaptan abimi.

Dipnot:Artık merkezde doğanlara Ortahisar yazıyordur herhalde?

Gökhan Uzun
14.10.2015, 14:45
Babamlar ali kemalleri izledi, bizim dönem hamileri izledi, çocuklarımız da inşallah onu izleyip kendi çocuklarına anlatır...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
15.10.2015, 12:28
Artık çok geç belki ama, isterdim...

Hepimizin istediği gibi...
Belki de şikebahçe maçında.
Bir kupa finalinde, veya kritik bir şampiyonluk dönemecinde...
Avni akerin ıslak ve parlak yeşil çimlerinde Büyük Orhan'ın ortasına mesela; Szymek de olabilir, hatta senin hatrına Lee Eul Young bile olsa olur...

Gelişine yayın üzerinden, şöyle hafifçe yana yatarak yapıştırsam topa...

şike bekçisi görmese bile topu, selametlik Hami'nin şutları gibi.
Tribünler kudursa, gök gürlese, yağmur başlasa...

Fatih Tekke'nin çığlığı gibi...

Damarda akan kan gibi...

O sahayaı boydan boya,
nefesim kesilene kadar koşsam sarılsam boynuna...

Çalamayacaklar bu kez diye...

Binlerle;
binlerce bordo mavi yürek ile...
Üç yaşında çocuk, yetmişinde nine ile sevinsek...

"Trabzonspor şampiyon olmuş gibi " sevinsek...

Öyle seviyorum işte seni.

Şu saatten sonra bir tane bile top tutamasan.

Türk tarihinin en kova kalecisi olsan... :)
Petranoviçten bile beter olsan;

Bugüne kadar yaşattığın gurur ve duruş ile; sen adını yazdırdın kalbimize.

Allah yolumuzu ayırmasın.

Bu kulüp birgün o pislik içine batmış şampiyonluk kupasını kaldırıp çıkaracaksa düştüğü lağımdan;
O kadroya, o kupaya kolunda pazubandınla sen yakışırsın.
Adamsın.

L.Burrows
15.10.2015, 14:11
Fransaya gitmemiz Onurun performansini cok yukarilara cikarmasini saglayacak diye dusunuyorum. Diger milli takim potansiyelli turk oyuncularimiza ayni sekilde. Bizim ulkemizde futbol hayatlari boyunca karsilarina cikabilecek cok nadir sanslardan biri hepsi bu sansi iyi degerlendirmek icin daha iyisini verecektir sezon sonuna kadar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AhmetG.
15.10.2015, 14:32
Avrupadan talibin varsa hiç düşünme git kurtar kendini.

Sibel
15.10.2015, 15:28

Bu...
Bu çok acımasız bir cümle olmadı mı Halit abi :(
Çok dolu.
Acı dolu.
Çok acımasız.
...

DarkBlooD
15.10.2015, 16:17
Her geçen gün daha da buyuyorsun gözümde , hep böyle dik dur ...

ADAMSIN SEN ADAM , hemde en çok hasret kalınanindan. ..

KANOĞLU

mustafakaraca
15.10.2015, 21:12
Adam gibi adam yıllarca her maç süperdi 2-3 maç tökezledi çıktı piyasaya İhocular, biz Onur'un arkasındayız. Her zaman.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
15.10.2015, 21:25
Bu...
Bu çok acımasız bir cümle olmadı mı Halit abi :(
Çok dolu.
Acı dolu.
Çok acımasız.
...
O acı dolu yara, tüm Trabzonspor Camiası'nın göğsünde şeref madalyasıdır.

Murat'
15.10.2015, 21:57
Kendini toparla ve Euro 2016 kadrosunda ol lütfen Onur.

esra61
15.10.2015, 23:21
halit M.Mollasalihoğlu abi o gol için o sevinç hepimizin kursağında.
Yazdıklarını gözlerim dolarak okudum yüreğine sağlık.��

Şanlı SanMarino
17.10.2015, 22:14
"Adam" kelimesinin Trabzonspor'daki karşılığı!

fernandez
20.10.2015, 00:17
yarın onura bir linç kampanyası daha başlayacak gibi görünüyor. diren kaptan artık kaleci değil trabzonsporun içini boşaltan hainlere karşı kalenin kendisisin.

Sibel
20.10.2015, 00:22
Onur burayı okuyorsan, lütfen konuş. Susma!
Kulüpte olup bitenleri anlat.
Camianın geleceği için konuş. Olacakların canı cehenneme!

Sefaenes
20.10.2015, 00:28
oynadimi gol yedimi suclu onur oynamaz yine suclu onur ya yeter ya Onur yerinde olsam takimi birakir Avrupadan bir takima giderim. Ihonun hurmanin sotanin oldugu yerde olmazdim 3 seytan

Sibel
20.10.2015, 00:44
Çık konuş, Allah aşkına çık konuş dök bunların pisliğini ortaya.
Vur yüzlerine !

Adem Akyüz'
20.10.2015, 00:45
Sen ne taraftaysan ben de o taraftayım kaptan.
Sakın bunlara karşı pes etme.

Sefa
20.10.2015, 00:46
Yıkılma Koca Reis devireceğiz bunları..

Nazim Can
20.10.2015, 00:47
Onurun bu vasifsizlara karsi verdigi mücadelede yaninda olmamiz lazim, karsisinda degil, adamin Trabzonspor umrunda olmasa her türlü susup deve arasi kavip gider, demek ki bu iho hurma shotaya ragmen Onur Trabzonsporu seviyor.

Fatih Çelik
20.10.2015, 00:49
Sonuna kadar arkandayim.
Tek korkum güç zehirlenmesi ama yine de sana güveniyorum abi zaten batmışız.

volkan_627
20.10.2015, 00:57
aralık ayına kadar dayan.. biz ümitliyiz... bu iş bilmezler aralıkta gidecek işallah.. ondan sonra güeşli günler bizi bekliyor...

Ahmet Başkaya
20.10.2015, 04:05
Artık çok geç belki ama, isterdim...

Hepimizin istediği gibi...
Belki de şikebahçe maçında.
Bir kupa finalinde, veya kritik bir şampiyonluk dönemecinde...
Avni akerin ıslak ve parlak yeşil çimlerinde Büyük Orhan'ın ortasına mesela; Szymek de olabilir, hatta senin hatrına Lee Eul Young bile olsa olur...

Gelişine yayın üzerinden, şöyle hafifçe yana yatarak yapıştırsam topa...

şike bekçisi görmese bile topu, selametlik Hami'nin şutları gibi.
Tribünler kudursa, gök gürlese, yağmur başlasa...

Fatih Tekke'nin çığlığı gibi...

Damarda akan kan gibi...

O sahayaı boydan boya,
nefesim kesilene kadar koşsam sarılsam boynuna...

Çalamayacaklar bu kez diye...

Binlerle;
binlerce bordo mavi yürek ile...
Üç yaşında çocuk, yetmişinde nine ile sevinsek...

Öyle seviyorum işte seni.

Şu saatten sonra bir tane bile top tutamasan.

Türk tarihinin en kova kalecisi olsan... :)
Petranoviçten bile beter olsan;

Bugüne kadar yaşattığın gurur ve duruş ile; sen adını yazdırdın kalbimize.

Allah yolumuzu ayırmasın.

Bu kulüp birgün o pislik içine batmış şampiyonluk kupasını kaldırıp çıkaracaksa düştüğü lağımdan;
O kadroya, o kupaya kolunda pazubandınla sen yakışırsın.
Adamsın.

Sana destek olmak için bir kaç cümle yazayım dedim ama bunu okuyunca yazacak kelime kalmadı ben de.

h@msi61
20.10.2015, 08:09
Biz senin arkandayiz kaptan. Her maglubiyet sonrasi sorumlulugu ustune alamayip arkandan konusanlara bakma sen.

TSelif
20.10.2015, 08:37
Ne başkana ne Hurma'ya ne de Şota'ya seni yedirtmeyeceğiz KAPTAN.. Senden istediğimiz tek şey aralık ayına kadar dayan. Hepsi defolup gidecek. Biz senin arkandayız.
Seni Mehmet'i ( para eden ADAMLAR) taraftarın önüne atmaya çalıştıklarının farkındayız. Buna izin vermeyeceğiz.
Ha bir kaç tane var böyle arada mamalanmaları lazım. Kombine falan beslenmemeleri lazım. Onlardan çıkar çıkarsa çatlak ses. Ama zaten sen onları çok iyi tanıyorsun. O yüzden sana bir kere daha sesleniyoruz...
Onur bizimle sonsuza kadar bu sevdanın içinde kal KAPTAN... Biz sensiz bu savaşı veremeyiz ..
Seni çoooook seviyoruz Kaptan... Laf aramızda" ben seni Fatih Tekke'den bile çok sevdim" ( ki Tekke sevdam dilllere destandır :D)

esra61
20.10.2015, 08:55
Hepimiz tükendikten be kaptan.
Soğudum gerçekten futboldan.Ülkede bu kadar dışlanırken birde kendi içimizde bunların yaşanması,sana bu denli haksızlık edilmesi canımı acıtıyor.
Ama sen ne olursa olsun tüm gerçekleri anlat.
Ve son sözüm sana kaptan, olurda gideyim dersen Avrupaya ses edemeyiz ama "Gitme,biz bunu kaldıramayız".
Senin için sırf sen varsın diye bu takımı takip etmeyi bırakamayan binlerce insan var.
Dayan,sabret.
Kolay değil evet ama " Sonunda mutluluk varsa ki var sabretmeye değer"
Daha şampiyonluk sevinci yasiycaz senin ellerinde o kupa havalanıcak.
Ben inanıyorum ,yeterki sabredelim.

Tansu Onur Erdoğan
20.10.2015, 10:48
ne kadar seviyosunuz bir insana körü körüne bağlanmayı.
bu takımdan,hami,fatih,ünal,alikemal vs gitti
siz artık onursporlu olmussunuz.
2 mactır moralim bozuk diye oynamam diyen bir onurdan bahsediyoruz.
2 haftalık maaşını aldın ama dimi onur efendi?
----------------------------------------------------------------------
ben işin şotasında falan değilim.
fakat hiç bir futbolcunun, benim moralim bozuk lüksündede olabileceğini düşünmüyorum.
sizde gidin patronunuza bugün moralim bozuk işe gelmeceğim deyin.sonuc ne oluyor.
uzun lafın kısası, bu takım öyle bir duruma gemişki futbolcuların esiri olmuş.

TSelif
20.10.2015, 10:52
Ha işte bi aralar Fatih'i savunduğum için tam da aynen böyle dediler bana. Fatihsporlu.. Ama ne oldu Fatih gitti ben hala burdayım...

Tansu Onur Erdoğan
20.10.2015, 10:53
fatih morali bozuktu oynamadı ondan mı savundun fatihi?
morali bozuk olan futbolcumuz takım kaptanımız yanlız.

Oruç
20.10.2015, 10:53
Ha işte bi aralar Fatih'i savunduğum için tam da aynen böyle dediler bana. Fatihsporlu.. Ama ne oldu Fatih gitti ben hala burdayım...

Beni de unutma abla.

:)

TSelif
20.10.2015, 10:57
Hiç bir şeyin Şota'nın dediği gibi olduğuna inanmıyorum ben. En büyük çıban başı Hurma. O ve başkam gitsinler her şey düzelecek ben inanıyorum.

Sibel
20.10.2015, 11:03
Acaba bazı insanlar bazı futbolcuları Trabzonspor'dan üstün tutanların gerçekten var olduğuna mı inanıyor? Yoksa birileri Trabzonspor'un kalitesi ve değerleri için bazı futbolculara sahip çıktığımızı idrak mı edemiyor?

TSelif
20.10.2015, 11:06
9 senedir çıtı çıkmayan adam bu sene nasıl bu hale geldi diye soran yok tabi :)

Zugasi Berepe
20.10.2015, 11:08
ne kadar seviyosunuz bir insana körü körüne bağlanmayı.
bu takımdan,hami,fatih,ünal,alikemal vs gitti
siz artık onursporlu olmussunuz.
2 mactır moralim bozuk diye oynamam diyen bir onurdan bahsediyoruz.
2 haftalık maaşını aldın ama dimi onur efendi?
ben işin şotasında falan değilim.
fakat hiç bir futbolcunun, benim moralim bozuk lüksündede olabileceğini düşünmüyorum.
sizde gidin patronunuza bugün moralim bozuk işe gelmeceğim deyin.sonuc ne oluyor.
uzun lafın kısası, bu takım öyle bir duruma gemişki futbolcuların esiri olmuş.

arkadaş senin hocanın kurduğu kadro oynattıgı oyunda onur hariç 10 kişi var bir onurmu değiştirecek bütüün kötü oynayan herkezi bırakın bu onura çamur atanları artık inanmayın.. adamı işe almışsın onu yap şundan yapamıyorum peki gel bunu yap bunda yapamıyorum bu kadar çok bahane hala midenizi bulandırmadımı bu adamdan bişey oalcagı yok onur gibi efendi bi adamı harcam biraderim

Zugasi Berepe
20.10.2015, 11:09
onuru kaç yıldır el üstünde tuttuk ve ben hi çgörmedim bu hurma şota gelene kadar onurun kötü bir hareketi ni kismede diyemez onur şöyle diye ne oldu bu yönetim geldi ONUR bilmem ne oldu onur gitsin peki sonra

tonya55
20.10.2015, 11:10
onurun hizmetleri emekleri tartısılmaz onur buralara gelmek için çok mücadele etmiştir.trabzonspor camiası yönetimide bu emeklerinin karsılıgı olarak 2,5 milyon euroluk sözleşme yenilemiştir onurla.ancak onur dahil kimse trabzonsporun üstünde degildir.ancak burdaki gercek sorun nedir süleyman hurmamı yönetimmi onurun galatasaraya satılma muhabbetimi onurun galatasaraya gitme istegimi ne oldugu belirsiz olaylar konusulanları söylüyorum ben sadece.

TSelif
20.10.2015, 11:12
He he Onur gsye gitmek istiyor....

tonya55
20.10.2015, 11:15
ben konusulanları söyledim sadece gs ye gitmek istedi diye kesin birşey demedim dikkatli oku.

TSelif
20.10.2015, 11:17
Yahu niye görmek istemiyorsunuz. Ortada tek bir gerçek var. "" Onur Mehmet...."" Sırada belki Cardozo var. Bunları adamlar satıp kaynak yaratmak istiyor ve pürüzlükleri bundan çıkarıyorlar. Aralığa kadarki plan bu işte.

Zugasi Berepe
20.10.2015, 11:24
"Onur trabzonspordan büyük degil katıldıgım yer burası" ama Onur ile şotayı hurmayı başkanı saymoyrum bile bunalrla bir tutarsanız onur arkalarından iş yapıyo dersniz ben siz bi önce ayna ya bakın derim kim se kusura bakmasın

Faik Yılmaz
20.10.2015, 11:25
Para için Onur satılmaz.....

Sizin için Onur hiç bir şeydir belki ama bizim için her şeydir....

Sibel
20.10.2015, 11:26

Ben fenere gitmek istiyor diye duydum:(:(:(

Adem Akyüz'
20.10.2015, 11:30
Yahu niye görmek istemiyorsunuz. Ortada tek bir gerçek var. "" Onur Mehmet...."" Sırada belki Cardozo var. Bunları adamlar satıp kaynak yaratmak istiyor ve pürüzlükleri bundan çıkarıyorlar. Aralığa kadarki plan bu işte.

Cardozo'yu zaten Katar'a sattılar ancak Cardozo istemedi gitmeyi, O yüzden transfer olmadı :)

tonya55
20.10.2015, 11:33
sivas macı sonrası cok sey degişir ancak gerceklerde ortaya cıkmalıdır.

TSarıalioğlu
20.10.2015, 11:37
Trabzonspora aşık bir adamı bu hale getirenlerin abv

mAz
20.10.2015, 12:01
Her şeyi bir kenara bırakıp, küskünlükleri ortadan kaldırıp, gerekirse alttan alıp takımı toparlamalısın Onur. Kaptan olarak görevin budur. Bireyler gelip geçici bu takımda ama sen öyle olmadın, her daim taraftarın sevgilisi olan birisine bu olgunluk yakışır. İt dalaşı yapıp bu taraftarları kahretmeye hiçbirinizin hakkı yok. Aralık'ta zaten kurtulucaz baştaki illetten o zamana kadar takımı toplaman şart kaptan.

Ayrıca milyonlar kazanıp böyle kaprislere de anlam veremiyorum. Her şey güllük gülistanlık olmaz ama sahaya çıkıldığında her şey unutulur, alınan paranın hakkı verilir ne olursa olsun.

Trapezunt
20.10.2015, 12:13
Söz konusu Trabzonspor olunca gerçekten haklı çıkmak istemezdim fakat gelinen noktanın neresi olduğuda aşikar. Herşey güllük gülistanalıkkende söylemiştim, o zaman bizatihi tartıştığımız arkadaşlarda hatırlar transfer başlığında. Üstü kapalı söylemiştim, en azından söylemeye çalışmıştım, kötü günler geliyordu (...is coming)

Bu sürecin en temiz yolu Onur'un gitmesiydi. Yine söylüyorumki bu forumda sürekli yazmaya da Onur meselesi yüzünden başlamıştım, Onur gitmeli. Düzelecek birşey yok takım içerisinde. Mevcut yapıda önümüzdeki hafta galibiyet istiyorsak Onur takımdan uzaklaştırılmalı. Onur'u severim fakat Trabzonspor'u daha çok seviyorum. Aklı burada olmayan (haklı veya haksız) ve takımda başkanında (layık veya değil) ötesine geçmeye kalkışan her futbolcu takıma zarar verir.

Futbolcular arasında derin ayrılıklar var. Bu düzelmez. Keşke bir sene kontağı kapatma şansımız olsaydı.

Onur takım kaptanı olarak süreci yönetemedi. En net hususta budur. Ve şahsi kanaatim Shota ve Hurma takımın başında olduğu sürece kolay kolay forma yüzüde göremez.

TSelif
20.10.2015, 12:19
Onur neden bundan önceki sezonlarda gitmedi de şimdi gidecek ?
Şu mudur yani. Başkan , Hurma ve Şota dört dörtlük ama Onur tü kaka öyle mi?

Dünya yerinden oynasa , o dağ kalkıp bu dağa vursa Onur bir yere gitmeyecek. Gidecek olan(lar) belli.. Zamanı da belli ...

Mert Oğuzlu61
20.10.2015, 12:23
Söz konusu Trabzonspor olunca gerçekten haklı çıkmak istemezdim fakat gelinen noktanın neresi olduğuda aşikar. Herşey güllük gülistanalıkkende söylemiştim, o zaman bizatihi tartıştığımız arkadaşlarda hatırlar transfer başlığında. Üstü kapalı söylemiştim, en azından söylemeye çalışmıştım, kötü günler geliyordu (...is coming)

Bu sürecin en temiz yolu Onur'un gitmesiydi. Yine söylüyorumki bu forumda sürekli yazmaya da Onur meselesi yüzünden başlamıştım, Onur gitmeli. Düzelecek birşey yok takım içerisinde. Mevcut yapıda önümüzdeki hafta galibiyet istiyorsak Onur takımdan uzaklaştırılmalı. Onur'u severim fakat Trabzonspor'u daha çok seviyorum. Aklı burada olmayan (haklı veya haksız) ve takımda başkanında (layık veya değil) ötesine geçmeye kalkışan her futbolcu takıma zarar verir.

Futbolcular arasında derin ayrılıklar var. Bu düzelmez. Keşke bir sene kontağı kapatma şansımız olsaydı.

Onur takım kaptanı olarak süreci yönetemedi. En net hususta budur. Ve şahsi kanaatim Shota ve Hurma takımın başında olduğu sürece kolay kolay forma yüzüde göremez.

İho ve Şota gitse Onur kalsa olmaz mı ? 9 sene gıkı çıkmamış adam Hurma ve Şota gelince zıvanadan çıktı, neden ? 2 gereksiz için takımın simgesini kaptanını yollamak mı çözüm olacak ? Onur gidince Ekici de gidecek, bunlar gidince diğerleri duracak mı ? Borç olmuş 400 milyon ondan sonra yeni Onurlar Ekiciler bulursun, 2000 li yıllara döneriz can çekişiriz. Feda edilecek isimler Ekici ve Onur olmamalı. Kasımpaşa nın kovduğu, Kayseri yi batıran iş bilmezler varken gitmesi gerekenler İstanbulluların salyasını akıttığı, şehri benimsemiş 2 yıldızın olmamalı. Çünkü Onur ve Ekici nin gitmesi hiçbir şeyi değiştirmeyecek sorun en tepede. Bari yaklaşayan kongre zamanı 2 yıldızımızı kaybetmeyelim.

Az beklesek zaten kongre geliyor yeni yönetim yeni hoca geliyor. Yok eğer İho kalırsa zaten Ekici, Onur, Medjani kim varsa hepsi devre arası gönderilmez, kaçarlar. Bakın gönderilirler demiyorum, küfür edip kaçar giderler. Çünkü İho kaldığı taktirde bende kaçıp gideceğim. Oyuncuların kaçmasında bir anormallik olmaz yani...

Emrah KabuL
20.10.2015, 12:32
Moralim bozuk oynamıyorum mu demiş ?

Hakan
20.10.2015, 12:50
Hocan sana iftira attı,takımı sabote etmişsin.Çık konuş artık!

Cagdas Topal
20.10.2015, 13:07
Bak Onur hepimiz kadar bu renklere aşıksın ama lutfen o omurgasızları salla bizim için oyna . Hepsi tek tek gidecek ama senin de onları göndermek için oynamıyorum dememen lazım bizim için . Sana her zamankinden daha çok ihtiyacımız var .

Cagdas Topal
20.10.2015, 13:08
Moralim bozuk oynamıyorum mu demiş ?

Hayır Sota ıkıncı kez olmasından dolayı oyle dusundugunu dıle getırdı .