PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Uğur Kalyoncu
31.08.2015, 09:24
Sıkıntı yok ...Allah sakatlık kaza bela vermesin...

Murat'
31.08.2015, 09:25
Performansında bariz bir düşüş var, uzun sakatlık döneminin ve yaşadığı tatsız olayların bunda payı vardır muhakkak., inşallah en kısa zamanda eski Onur'u izleriz.

Tolga
31.08.2015, 10:11
Seninle kume dusmeye bile varim Kaptan.

Sen varsan sikinti yok ...

Sibel
31.08.2015, 11:56
Yüzün gülsün.

zafer6161
31.08.2015, 11:58
yediği gollerde hiç hatası yok.adam çok kısa mesafeden füze gibi kafa yolladı.yapacak bişe yoktu

halil ibo
31.08.2015, 12:03
Büyük takımın defansı vurdurmayacak rakibe.O KADAR !

ogeday6106
31.08.2015, 13:23
Dün çok iş düşmedi , genel anlamda ise maalesef tedirgin.

kaleciler için özgüven çok onemli ; hem sezon başı yaşanan olaylardan , hem de maç eksiğinden dolayı kötü goller yedi kaptan. bi kaç maçı daha kusursuz atlatırsa kendine gelecektir.

buraları okur mu bilmiyorum ama kendisine direkt mesaj iletebilme fırsatım olsaydı ''kimseye kendini ispata ihtiyacı olmadığını söylemek isterdim.''

Bahadır Şimşek
31.08.2015, 13:31
Eskilerdeki gibi ekstra katkılarını özledim kaptan. Yeniden eski kimliğine bürünmeni özlemle bekliyorum.

ogeday6106
03.09.2015, 11:32
kaptan ikinci sayfaya düşmez.

Mert Oğuzlu61
04.09.2015, 12:40
Ya siz şaka misiniz ? Adam 3 gol yedi birisinde q7 sirk topcusu orta yapti topu ruzgar iceri soktu, digeri penalti, sonuncusu da stoperlerinin adam paylasimi hatasindan faydalanan rakip forvetin kornerden gelen topu 2 metreden iceri sokmasi. Bjk macinda o kadar top tuttu, diger maclar yine ayni. Geldiginden beri (19 yasindan bu yana) yedigi en anlamsiz ve hatali golu raboticki macinda yedi. Baskada sacma sapan gol yedigini hatirlamiyorum.

Kendi kendinize triplere girip, adam elestirmeye bayiliyorsunuz. Ahmet Şahin var sanki kalede.

Onur u buyuk ihtimal terim Hollanda karsisina cikaracak. Bizans medyasi penaltidan gol yese bile elestirecek, yemisim milli takimini Onur sakin kaleye gecme, bak cok kritik kayseri ve gs maclari kapida, ne sen nede biz bu ntvspor cocuklarinin tatavasını kaldiracak durumda degiliz, hesabi sana kitlerler olan bize olur sakin kaleye gecme !!!!

Cengiz Çubukcu
04.09.2015, 13:03
umarım onur'u değil de hollanda maçında mert'i oynatır....

cyberentalpi
05.09.2015, 00:42
Şu avni aker veda videosunnda Onur lafinda onun fotosu geçişi mukemmel olmus.
Kaptan mac yaptıkça kendine gelecektir. Puan yada puanlar kazanacağız. artık daha büyük oyuncu kitlesinin kaptanı. Hadi Onur Kaptan.

selcuk
05.09.2015, 03:34
https://pbs.twimg.com/media/COFhxhoWgAADjTX.jpg

Hamdi Karamahmutoğlu
05.09.2015, 08:47
İnşallah Hollanda maçında da oynamaz.
O forma için fazla şerefli.

Arda'
08.09.2015, 21:29
FIFA 16'nın en hızlı kalecisi

http://www.futhead.com/16/players/?sort=attr5&group=gk

http://www.futhead.com/16/players/423/onur-k%C4%B1vrak/

beratika
11.09.2015, 23:54
Kaptanım bak o Kolombiyalı arkandan hırslanıyor ha ona göre :)
Nasılsın iyi misin..... :rolleyes:

DeAgLeMaNyAq
14.09.2015, 23:03
Belki kurtarış yapmadı ama kalesini terk ederek birçok pozisyonun önüne geçti...

İsmail Sezgin
14.09.2015, 23:44
Beni biraz korkutmaya başladı Onur. Artık kalede Onur var nede olsa diyemiyorum ama 2 tane büyük sakatlık geçirdi daha iyi olacaktır

İsmail Sezgin
14.09.2015, 23:45
bide Onur çok frikik golü yer öyle kale kapatmak sakıncalı değil mi frikiklerde

Harun-61
14.09.2015, 23:48
Gol yememek onu güven veriyor, verecek.

Ali Can
15.09.2015, 00:14
Frikik'te çok kenarda durdu.

Kaleyi bulsa top, gol olmaması için muazzam bir şekilde uzanması gerekiyordu.

Onun dışında çok iyidi, zamanla maç ritmini yakalayacağını düşünüyorum.

Nazar değmesin.

İ. SARAL
15.09.2015, 10:54
Ayakları çok kötü.

selcuk
15.09.2015, 11:42
bide Onur çok frikik golü yer öyle kale kapatmak sakıncalı değil mi frikiklerde
dünyanin en hizli kalecisi olmanin kendine getirdigi güven orada durusu

artik kendine geliyor
furkanin sutunda kendini belli ediyor
eksisi gibi ekstra adim atip kenara ucusu

kiyaslama istiyorsaniz gomezin attigi 1. golü izleyin
volkan nekadar oynuyor yerinden, onur ayni sürede ek adim atip daha ileriye uzaniyor
cok güzel kiyaslanabilecek 2 sut
birde onurun önünü kapatan 2 kisi var, buna ragmen

Oğuz B.
15.09.2015, 13:17
Kural hatasından yediği golü saymazsak 4 maçın 3'ünde gol yemedi. Aynen devam kaptan.

İsmail Sezgin
15.09.2015, 13:24

artik kendine geliyor

volkan nekadar oynuyor yerinden, onur ayni sürede ek adim atip daha ileriye uzaniyor
o şutta da çok az yavaş kalmıştı sanki ama o toparlanır. yalnız frikiklerde 1-2 adım daha ortaya yakın durması daha iyi olacaktır zannımca

Cavalcanti
15.09.2015, 14:04
Frikiklerde kaleciler neden kale direginin yaninda durur hiç anlamis degilim. 1461'de Fatih bi ara fena gol yemisti frikikten o sekilde. Kalenin bi tarafini bos birakiyorsun. Dur ortaya yakin bir yerde nolacak.

selcuk
15.09.2015, 14:41
o şutta da çok az yavaş kalmıştı sanki ama o toparlanır. yalnız frikiklerde 1-2 adım daha ortaya yakın durması daha iyi olacaktır zannımca
kesinlikle
su an bence biraz meydan okumaya ihtiyacida var, ondan böyle takiliyordur
eskiden cok aktiv kaptan
cikislari olsun, topu kullanmasi olsun
formu ciktikca eski konservativ stiline dönecektir

TSercaN
15.09.2015, 14:44

artik kendine geliyor

Kalecilik oyle goruldugu gibi kolay bir meslek degildir. Yeri geldiginde sahadaki diger oyunculardan daha cok guc ve enerji gerektiren bir meslek.

Sizinde soylediginiz gibi Onur ek adim atarak topun gittigi yone iyi atliyor.
O topu o mesafeden o hizda tutmak veyahut gittigi koseye zamaninda varmak basaridir yetenek isidir.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

selcuk
15.09.2015, 14:45
Kalecilik oyle goruldugu gibi kolay bir meslek degildir. Yeri geldiginde sahadaki diger oyunculardan daha cok guc ve enerji gerektiren bir meslek.

Sizinde soylediginiz gibi Onur ek adim atarak topun gittigi yone iyi atliyor.
O topu o mesafeden o hizda tutmak veyahut gittigi koseye zamaninda varmak basaridir yetenek isidir.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk
biliyorum
bende kalecilik yaptim

kudu_89
19.09.2015, 21:42
Efsanemiz büyük kaptan tabiki morali bozuk. Yoksa bilirsiniz.

DeAgLeMaNyAq
19.09.2015, 21:55
Kalecilik böyle bir şey işte bir hata da adamın her şeyini bitirirler...

Bahadır Şimşek
19.09.2015, 21:56
3 etti kaptan yetmez mi artik.

AYYILDIZ
19.09.2015, 21:58
Tutacak onu da arkadaş. Biz de Onur'u seviyoruz ama kaç etti bu sezon.

omondoles
19.09.2015, 22:00
Kusura bakma Onur'um. Seni severim ama Trabzonspor'u daha çok seviyorum. Yedeğe!

Loading .. %61

SametKumbasar
19.09.2015, 22:03
Olmadı Onur ağabey.

Seviyoruz ama bir yere kadar...

Murat'
19.09.2015, 22:06
Bu sene oldukça formsuz, önce Rabonitcki şimdi de Galatasaray maçı.

Emrah KabuL
19.09.2015, 22:14
Kaç kez daha canı sağolsun,bilerek mi yapıyor diyeceksiniz ?
Çok ciddi bir sakatlıktan çıktı ve oldukça formsuz.
Geçmişte verdiği katkılara kimse laf edemez ama artık yedeğe çekilmesi lazım.

ceday99
19.09.2015, 22:17
formsuz ve moralsiz. sezon öncesi krizi atlatamamış.

Hakan
19.09.2015, 22:20
Kaybedeceksek Onur yüzünden kaybedelim be

esra61
19.09.2015, 22:22
Kaptan sen hata yapınca daha çok üzülüyorum ama gördüğüm o ki sezon öncesi travmayı anlatamadın :(

Kendini biran önce toplamalısın bu sene sana çok ihtiyacımız var.

iyattara
19.09.2015, 22:24
Muslera bu sezon Onur'dan çok daha büyük hatalar yaptı ve daha fazla puan kaybettirdi. Bir gs'liden Muslera ile ilgili olumsuz bir yorum duymadım. Bu öfkenin sebebi nedir? Kaldı ki Muslera'nın gs için anlamından çok daha fazla anlamlar taşıyor Onur bizim için.

Mert Acar
19.09.2015, 22:27
Canın sağolsun Onurum.Ama formsuzsuluğu atarsın umarım.

Oruç
19.09.2015, 22:30
İyi günlerinde sonsuz kredi veren taraftar hata yaptığında hemen gömüyor işte.

Courage
19.09.2015, 22:37
Adamın hata yaptığını söylemek başka şey komple silmek başka .... Orda dur!

Psikolojisi bozulmuş ilk oyuncu Onur Kıvrak değil yeryüzünde. Bunun düzeltilmesi için bir sürü yol var. Kesinlikle arkasında durulmalı.

Ben Onur'un yapacak daha çok güzel işinin olduğunu biliyorum. İnşallah toparlar,toparlayacakta.

cimlagava
19.09.2015, 22:38
Her hatasını görmezden gelip buralarda vefalı taraftar pozları vermekten vazgeçin. Net olarak hatalı goller yiyor işte ne desin millet.
Muslera 4 senede 9 kupa kazanmış gs ile tarih bunu yazacak gerisi hikaye.

Sibel
19.09.2015, 22:39
Nasıl gol yediğini o sırada saçlarımı yolduğum için görmedim. Hatalı falan ne yerse yesin umurumda değil ama maç sonu arkadaşını rakip araya almış kıstırıyor kaptansin bakıp devam ediyorsun.
Ne oldu sana Onur? Nereye gitti o hırslı kişi?

Mert Oğuzlu61
19.09.2015, 22:44
Yine duran top, yine gol... Evet hatalı gol yedi peki kritik soru şu;

Maçı Onur mu verdi ? O golü yemese, orta sahası sos vermesine rağmen Ndoye yi kanada koyup 2. forveti sahaya süren zihniyetin takımı kontradan golü yemeyecek miydi sanıyorsunuz ?

Hatalıysa hatalı, evet bu gece bizi yakan faktörlerden birisi oldu... Gol kaçırma şov yapmasak, Umut un şutunu tuttu diyede kahraman olacaktı, bu işler böyle.

Fatih Çelik
19.09.2015, 22:45
Bilal taş gibi orta attı 1.87 lik onur ile üzerine koşan iki gsli bir de onların arasında Mbia atamayana atarlar he hatalımiydi evet. Ama tüm hata onun değil yenmeyecek bi gol değildi. Topun canı var işte.

Arda'
19.09.2015, 22:45
Erkan efendi boş kaleye atamayınca fatura Onura kesildi maalesef ama hatası var çok net.

E. Okan Bülbül
19.09.2015, 23:03
Maç sonu taraftarların protestosu olmuş otobüsten falan inmiş ama sonra ne olduğunu açıklamadılar asporda

Ahmet Ocak
19.09.2015, 23:20
Artık dinlendirilmeli. O hata yapılmaz arkadas

Sent from my iPhone using Tapatalk

beratika
19.09.2015, 23:25
Maç sonu taraftarların protestosu olmuş otobüsten falan inmiş ama sonra ne olduğunu açıklamadılar asporda

Bir taraftar ona bir şey dedi tam olarak anlamadım ama sonra aynı fener maçında olduğu gibi kapıdan çıkıp taraftarın yanına gitti bu arada tabi onu alkışladı diğerleri ve "alkış yok alkış yok,her şeyi futbolcularda aramayın onlar aslan gibi mücadele ettiler,olmayınca olmuyor onlar mücadele ettiler,benim yüzümden yenildik" gibisinden bir şeyler dedi.

antishota
19.09.2015, 23:29
Geçen bizimkiler idmanda Esteban'ı izlemişler, Tüm şutlar gol olmuş. Öyleki Yusuf gol rekoru kırmış. Evet izlerken de duymuşlar "Sonrada kaleye birini koyun demiş"

Yavuz Hasan
19.09.2015, 23:31
Yine duran top, yine gol... Evet hatalı gol yedi peki kritik soru şu;

Maçı Onur mu verdi ? O golü yemese, orta sahası sos vermesine rağmen Ndoye yi kanada koyup 2. forveti sahaya süren zihniyetin takımı kontradan golü yemeyecek miydi sanıyorsunuz ?

Hatalıysa hatalı, evet bu gece bizi yakan faktörlerden birisi oldu... Gol kaçırma şov yapmasak, Umut un şutunu tuttu diyede kahraman olacaktı, bu işler böyle.
yediği gol hatalı evet
erkan boş kaleye kaçırdı evet
ama bu maçı kaybetmemizin sebebi hocanın yanlış oyuncu değişikliği oldu ne onur a ne erkana yüklenmek doğru değil

Vkgz
19.09.2015, 23:39
artistik çekmeden önce yan toplara cıkmasını öğren onurcum, 30 yaşına geldin hep aynı hata.

artvints
20.09.2015, 00:02
Konya'nin kalecisine laf yaparken ayni gol yedik.buyuk konusmayacaksin demek ki. O neyse de podolski'nin pozisyonu felaketti. O pozisyona cikmak acemi kalecinin yapacagi is.

Tuğrul
20.09.2015, 00:04
Yan toplardaki zaafiyetini bir türlü gideremedi.

Belki uzun boyu olmayabilir ama el avantajı ile bunu örseliyor.

Kendisine inanmadığı pozisyonlarda tutmayacak, topu yumruklayacak. Bu kadar basit.

Bir de 5'e 2 pas çalışmasında kalecilerde olmalı.

Bizim futbolcular sıkıştığında top atmak için kaleciye dönemiyorsa orada sorun büyüktür.

Genel olarak Onur güven veren bir eldiven. Bardağın dolu tarafına baktığımızda. Kayseri ve bu maçta çok ince pozisyonları bertaraf etti.

antishota
20.09.2015, 00:06
Konya'nin kalecisine laf yaparken ayni gol yedik.buyuk konusmayacaksin demek ki. O neyse de podolski'nin pozisyonu felaketti. O pozisyona cikmak acemi kalecinin yapacagi is.

İşte müthiş bir tespit. O pozisyon inanılır gibi değildi çıkması hakkaten inanılır gibi değil. Yoksa yan toplarda kötü olduğu net.

diskus
20.09.2015, 00:08
Onur seni bu forumda en fazla sevenlerdin biriyimdir,yalniz Trabzonsporumu cok daha fazla seviyorum!Artik kusura bakma kendine gelene kadar yedek durmalisin.

Hami_41
20.09.2015, 00:10
onur son haftalarda çok kötü haftaya yedek baslasa hocaya kizamam

serdaracıl
20.09.2015, 00:17
Yanındayız kaptan. Takma kafanı düzelir

Adem Akyüz'
20.09.2015, 00:21
Hâlâ çok büyük kredisi var bende. Ama kafasını toparlaması şart.

Colakoglu
20.09.2015, 00:24
Amma uzattiniz ya, neyi varmis kaptanin, her kaleci gibi oda hata yapacak.

DeAgLeMaNyAq
20.09.2015, 00:39
En yadırgadığım nokta ne biliyor musunuz sırf şu kadro dışı olayı yüzünden fırsat kollayıp adamı yerin dibine sokuyorlar. Yahu şampiyon olduğumuz sene de bile Onur yan toplarda amatör kaleci gibiydi. Zaten bu yönünü geliştiremediği için ne Avrupa'ya transfer olabildi ne de milli takımın vazgeçilmez oyuncusu oldu. Sanki bu handikapı yeni çıkmış gibi konuşuluyor. Ha uzaktan gelen bir topta hatalı gol yese, anlarız ki gerçekten bu Onur eski Onur değil. Ama ortada böyle bir durum da yok. Ben yine de hem Onur'un iyiliği hem de taraftarın onu yeniden sahiplenmesi için gelecek maçta Esteban'a şans verilmesini istiyorum...

Yaşar
20.09.2015, 00:41
Kredisi çok, bende tükenmez fakat bu hali ile de şampiyonluk hayalleri kuramayız , net. Çıkılmayacak yerlerde çıkıyor, yan toplar zaten kötü, konsantrasyon da zayıf. En çok ihtiyaç duyacağımız sezon böyle olmamalıydi.

bordomavi1
20.09.2015, 00:47
Benim bildiğim yan top problemi denilen şey daha farklı. Çıkarsın topu alamazsın, bomboş çıkarsın, iyi yer de durmazsın, çıkıp çıkmamak arasında kalır saçmalarsın, çıkmazsın kale de çok yanlış durursun... Bunlardan biri olsa yan top probleminden bahsedersin. Ama Onur'un eli topu sıyırdı, yumruklayamadı. Burada yan top probleminden bahsedemezsin. Konsantrasyon problemi dersin, odaklanma hatası dersin, anlık bir hata dersin... Ama yan top problemi diyemezsin. Kusura bakmayın ama çoğu kişi ezber konuşuyor.

Adem Erdoğan
20.09.2015, 00:48
Hata yapmayı anlarım da bu sezon saçmalıyor.

DeAgLeMaNyAq
20.09.2015, 00:55
Benim bildiğim yan top problemi denilen şey daha farklı. Çıkarsın topu alamazsın, bomboş çıkarsın, iyi yer de durmazsın, çıkıp çıkmamak arasında kalır saçmalarsın, çıkmazsın kale de çok yanlış durursun... Bunlardan biri olsa yan top probleminden bahsedersin. Ama Onur'un eli topu sıyırdı, yumruklayamadı. Burada yan top probleminden bahsedemezsin. Konsantrasyon problemi dersin, odaklanma hatası dersin, anlık bir hata dersin... Ama yan top problemi diyemezsin. Kusura bakmayın ama çoğu kişi ezber konuşuyor.

Yan top ya da havadan gelen topları karşılamada söylediğiniz kriterler top kaleciye gelmeden önceki safhaya ait. Ancak işin finalinde kaleci o topları ya tutacak ya da öyle bir yumruklayacak ki top ceza sahasının dışına çıkacak. Onur da bunu hiçbir zaman kusursuz yapabilen bir kaleci olmadı. Hatta sırf bu eksikliği yüzünden saçma sapan bir pozisyonda çapraz bağlarını kopardı...

fernandez
20.09.2015, 00:57
adamı hemen yedeğe yazmışlar ya :)

senelerce bu takıma sıfıra yakın hatayla çok üstün bir performans ile hizmet etmiş birine 1 maçla oynamasın artık demek adil mi sizce ? bu adamın yedek kalınca yaşayacağı çöküntüyü düşünebiliyor musunuz? ahlak ve şeref yoksunu bir kesim var onuru itibarsızlaştırmak için fırsat kollayan, her seferinde saldırmaya çalışan lütfen onların sözlerinin sizi etkilemesine izin vermeyin. yaklaşık 1 yıldır onurun yan topları kötü üst düzey kaleci değil laflarıyla başlayan süreç bugün onur yedek kalsına kadar geldi milletin çapsız kalecileri ne hatalar yapıyor da oynamaya devam ediyor. onuru silmek bu kadar kolay mı ?
onur bugün hata yapmıştır ilerde de yapabilir insandır normal. bunu eleştirmek de normaldir üzüntülüyüz, sinirliyiz olabilir. ama bazı karaktersizler var belli ediyorlar kendilerini resmen onur hata yapsın da çamur atalım diye pusuya yatmışlar. adam olsunlar azıcık onuru bitirmeye onların çapı yetmez. onur buralara özevlat torpili ile falan değil emeğiyle geldi lağıma dönmüş ağızları başka yerde boşaltsınlar.

artvints
20.09.2015, 00:59
Iki mac alir telafi eder.lig o yuzden uzun maraton.karsi kaleci yere yatmadi duzgun.kendi orta ve sut kalitemizi gozden gecirelim.

Yılmaz Korkmaz
20.09.2015, 01:03
Kendimi bildim bileli bu takımdasın neredeyse... Yan toplarını ve çıkışlarını hiç geliştiremedin be Onur... Belki de bunda Alper Boğuşlu hocamızın milli takıma gitmesinin etkisi vardır... Bence bir iki maç Esteban a da şans verilmeli...

bordomavi1
20.09.2015, 01:04
Yan top ya da havadan gelen topları karşılamada söylediğiniz kriterler top kaleciye gelmeden önceki safhaya ait. Ancak işin finalinde kaleci o topları ya tutacak ya da öyle bir yumruklayacak ki top ceza sahasının dışına çıkacak. Onur da bunu hiçbir zaman kusursuz yapabilen bir kaleci olmadı. Hatta sırf bu eksikliği yüzünden saçma sapan bir pozisyonda çapraz bağlarını kopardı...

İşte ben tutma-yumruklama işini yan topun içinde görmüyorum. Yan top işi en doğru yerde bulunmak bence. Onur'da en doğru yerde, düzgün çıkmış. Ama işte anlık bir hatayla topu düzgün yumruklayamıyor. Bence bu yan top hatası değil.

Bu maçta yedek olmalıydı, bundan sonra yedeğe çekilsin, en azından bir maç yedek olsun, bir de estebanı görelim... Böyle sürüsüyle yorum. İnsan şaşırıyor valla. Gerçekten inanamıyorum bu taraftara.

Colakoglu
20.09.2015, 01:12
Onur kesinlikle sacmalamiyor, tek sorunu konsantre olamiyor, sezin basinda gelisen olaylar onu fazlasiyla yipratti.

Ömer_
20.09.2015, 01:21
amatörde bile yapılmayan hata yaptı hemde 2 kere.yedeğe çekilmeli.

Yılmaz Korkmaz
20.09.2015, 01:30
İşte ben tutma-yumruklama işini yan topun içinde görmüyorum. Yan top işi en doğru yerde bulunmak bence. Onur'da en doğru yerde, düzgün çıkmış. Ama işte anlık bir hatayla topu düzgün yumruklayamıyor. Bence bu yan top hatası değil.

Bu maçta yedek olmalıydı, bundan sonra yedeğe çekilsin, en azından bir maç yedek olsun, bir de estebanı görelim... Böyle sürüsüyle yorum. İnsan şaşırıyor valla. Gerçekten inanamıyorum bu taraftara.
Konsantre olamıyorsa oynamayacak kardeşim, önceki senelerde bizi kurtardı diye sürekli oynamak zorunda değil. Sakatlıktan sonra iyi oynamıyor.

rhaegarr
20.09.2015, 01:41
Baştan söyleyeyim Onur kaptanımızdır, liderimizdir ama nedir bu saçma sapan goller? Hayır bugün olan bir şey değil senelerdir yan top zaafiyeti var hava toplarında hep bir zamanlama sıkıntısı yaşıyor bu bence çalışmayla çok büyük oranda giderilebilecek bir eksiklik. Fiziksel bir eksikliği yok hatta çoğu orta saha oyuncusuna göre bile daha hızlı ve çeviktir ve pozisyon alışının ve çıkıp çıkmama kararının doğuştan yetenek işi olduğunu da pek sanmıyorum santrforların pozisyona girişi ayrı; o yetenektir ama Onur'un artık bu eksikliğine yönelik çalışması ve bunu gidermesi gerekiyor. Her uzun sakatlık yaşadığında bolca vakti olduğu için gerekli çalışmaları yapıp yan toplarda da ustalaşıp döner diye bekliyorum da yok, olmuyor. Yedek falan kalmamalı ama rahat olmalı.

Yavuz Hasan
20.09.2015, 01:59
ne yedeği ya bu nasıl bi kafa onur yedek kalıyorsa mbiayı ndoyeyi senelik izne çıkartıcaksın hatta bir iki oyuncu istisna komple takımı kapatacaksın

kıran kırana giden bir maçtı da onur hatalı gol yediği için mi kaybettik hafta içi maç yapmış bir takımdan daha formsuz olduğumuz için kaybettik yanlışoyuncu değişikliğiile hem kendi baskımızı kırdık hemde oyundan düşen rakibi oyuna ortak ertiğimiz için kaybettik

jairzinho
20.09.2015, 02:28
onur hakkında kafamda soru işaretleri oluşmaya başladı.kalitesi bakımından.

çelen kaleci değil tutan kaleci büyük kalecidir diye bir söz aklıma takıldı.onur un iyi oynadı dediğimiz maçlarda hep genelde topu çelen bir görüntüsü vardı.bazı kaleciler ortaya gelen topa çıkar ve tutar.bazıları ise yumruklar.onur genelde topları çeliyor.

son yediği golde topu yumruklamak yerine kucağında eritebilirdi.kucağına geliyordu zaten top.

nouer in başlattığı bir akım var son dünya kupasında.libero gibi ceza alanında topa müdahale etmek.lakin onur bunun ayarını yapamamışa benziyor.

çok dengesiz çıkışları var ve sürekli aynı tekrarlıyor bu hatalar.

sanırım eldivenleri kosta rikalı esteban a bırakma zamanı geldi.

son dört sezon az alkmaar da ful oynamış ve avrupa kupasında da oldukça uzun süreler almış estaban ı kalede görmek gerekiyor

Arif Timurcioğlu
20.09.2015, 09:04
Onurdan hic beklenmeyecek hatalar zincirine dun aksamki garip hatasida eklendi.

kudu_89
20.09.2015, 09:16
Madem Onur a kızma hakkımız yok. Yarın gitsin sözleşme yenilesin 1 M euroya oynasın. Başarının bedeli oluyor ama başarısızlığın olmuyor. Dün ki maç başını çoktan aldı.

Adem Akyüz'
20.09.2015, 09:26
Çok gülüyorum bu başlığı okuyunca :)

Punisher-61
20.09.2015, 09:53
Onur türkiyenin en iyi kalecisidir.. Uzun ve agir bir sakatlik dönemi gecirdi... En yakin zamanda kendini düzeltecektir

Oğuz B.
20.09.2015, 10:13
Bazı kimselerin derdi "hatası" değil.

Kolpacı
20.09.2015, 10:48
bu sezonun en iyi maçını çıkardı ,

tonya55
20.09.2015, 10:49
eski formunu bulması zaman alacak kafası cok karısık.

Sibel
20.09.2015, 11:59
Biri Onur'un moral bozukluğuna dur demeli.
Onur yemiş 100tane gol umurumda değil ama bu halleri beni üzüyor.

bordoylamavi
20.09.2015, 12:14
artık bu basit hatalara son vermesi lazım. ya çık ya çıkma. yada önöndeki adamları ona göre yerleştir. yok yere gol yedik. tama onur bizim en iyimizdir. ama iki kritik hata bu sezon çok pahalıya patladı

Harun-61
20.09.2015, 12:44
eski formunu bulması zaman alacak kafası cok karısık.

1-2 mac dinlesinsin-kendine gelsin.

Uğur Kalyoncu
20.09.2015, 13:23
Besiktas macinda yedigini her kaleci yer..

Akhisar macinda kornerden gelen top yememesi lazim ama yakin mesafe olabilir..

Bu macta duran topa daha saglam cikmasi lazim ama hem Umut un varligi hem de belki de sakatliktan ciktigi icin o hengameye sert bir sekilde giremesi gole neden oldu..

Form düşüklüğü kafasinin karisik olmasi vs sezon basindaki olaylarin etkisinde kalan arkadaslarin uydurmasidir..

Ozetle Rabotnicki ve Gs maclarinda yedigi golleri Onur ilk defa yemiyor onun icin abartacak durum yok...Allah sakatlik kaza bela vermesin..

SALDIRAY
20.09.2015, 13:27
Toparlan be aslanım.Sen bu değilsin.

Bülent Bayraktar
20.09.2015, 13:28
Sezon başinda onu gondermek isteyenlerin ekmeğine yag sürüyor resmen. Bu sekilde giderse arkasinda olan taraftarida kaybedecek.
Kim ne düsünurse dusunsun Onur bu takim 1. Kalecisi ve 1. Kaptanidir.
Sakatlanana kadar takimi tarihi hezimetlerden kurtaran kisi ONUR'dur başkasi değil. Şimdi hatali goller yedi diye asla silinemez

Antonio
20.09.2015, 14:26
esteban onurdan iyi kaleci şu form durumunda estebanı çok iyi tanıyorum esteban oynaması lazım.

signal
20.09.2015, 14:29
Onur, maç kurtaran kaleciyken şimdilerde maç kaybettiren kaleci haline geldi. Kalede hiç güven vermiyor artık. Gözlerim Hakan Arıkan'ı arar oldu.

Murat'
20.09.2015, 15:09
Onur'un formsuzluğu takıma zarar veriyor, biraz kızağa çekilmeli kaptan, kafası yerinde değil gibi.

TS FAN
20.09.2015, 15:19
Kaptan Onur un hem psikolojisi hem de form durumu gerçekten bir çıkmaz yaratıyor takımda.Evet sakatlık ve arkasından yaşanan kriz onuru etkiledi tam anlamıyla kendini bulamadı.Bu durumda takım önemli olduğu için eğer formda değilse yedeğe çekilmesi düşünülebilir.Ancak bu sefer de oynayamadığı için hem fiziksel hem mental anlamda kendini toplaması daha zor olacaktır.Profesyonellik denilen şey işte bu nedenle çok önemli.

antishota
20.09.2015, 15:28
Rıdvan Dilmen in dedğini golün tekrarını izleyince farkettim. Rıdvan dedi ki "Eğer Trabzon defansı öyle bodoslama geri koşmasa Onur o topu çok rahat alırdı. Ama hemen geri koştular. Onur'un yan toplarda zaafı var. Geliştiremedi bu yönünü. Defans 6 pasa yığılmasa o topu kucağına alırdı." Burda aslında Shotaya çaktı Rıdvan diyorki senin kalecin dağıtamıyor, eksiği var. Hiç mi duran top çalışmıyorsun. 35 metreden atılan topta 6 pas ana baba günü olmuş. Millet savunma hattını ceza sahası dışına kuruyor. Geride kaçmıyor.

antishota
20.09.2015, 15:30
Kaleci yedek kalarak düzelmez, Esteban 1 kez kaleye geçince Onur dönsün demeye hakkınız yok.

Oğuzhan
20.09.2015, 15:31
Arkadaşlar kimse Trabzonspor'un üzerinde değildir. Onur daha önceden bizi ipten bolca almıştır, eyvallah buna kimsenin itirazı yok.

Ama takım kaptanı sezon başından beri sürekli hatalı goller yiyorsa, yan toplarda saçma sapan hatalar yapıp çıkılmaması gereken yerlerde kalesini terk ediyorsa onu savunmak da, hatasını görmezden gelmek de takıma zarar verir.

Kulübeye çekilmesinde herhangi bir zarar görmüyorum. Cardozo gibi yıldız oyuncu bile yedek kalmayı sorun etmiyorsa, ondan daha formda kalecimiz varsa şuan formayı ona vermemiz gerekiyor.

Galatasaray sabaha kadar bize gol atamazdı, 3-0 4-0 kazanmamız gereken maçı 1-0 kaybettik. Tek sorumlusu Onur değil ama Onur'un bu hatalı yan top gollerinden ben fazlasıyla sıkılmaya başladım. Resmen serum bağladık Galatasaray'a.

antishota
20.09.2015, 15:55
Umut'un karşı karşıya kalıp Onur'un çıktığı top, Sinan Gümüş'ün direkten dönen topu, sonra sağa çekip yine Sinan'ın harcadığı pozisyon. Ben kesin gol yicez dedim maçı izlerken. Sabaha kadar gol atamazdı diye birşey yok. Savunma kurgusu bozulmasaydı belki atamazlardı ama değişikliklerden sonra 2-0 3-0 bile olabilirdi bu gol yenmemiş bile olsaydı olabilirdi. Sneijder atsa 2-0 olurdu. Hiçkimseye de anlatamazdık böyle oynadık şöyle oynadık böyle penaltımız verilmedi diyede anlatamazdık yani. Onur hatalı gol yemiştir. Muslera ilk maçlarda 2-3 tane çok büyük hata yaptı ? Sivas ve Osmanlı maçlarında o yedikleri neydi ? Gs yedeğe mi çekti Muslera yı ?

fernandez
20.09.2015, 16:05
uzun bir sakatlıktan çıkmış adam hatalı goller dediğiniz rabotnicki maçı ve dünkü maç. onurun hatalı yan top golleri nasıl bir genellemedir ya iyice saçmaladı millet adam orta açar rüzgar etkisiyle gol atar onurun yan top hatası savunma kornerde rakibini kaçırır adama vurdurur yine onur hatalı.
onur yan toplarda iyi olmayabilir eyvallah da her kenardan gelen topa yan toplarda kötü yaaaa diye algı pompalamak da neyin nesi. adamın özgüvenini bitirmek için çalışıyorsunuz resmen. mesela size göre rabotnicki maçı da mı yan top hatası, ordaki bariz konsantrasyon eksikliğiydi bunu görmek bu kadar mı zor.
ortam iyice onur hata yapsın da asalım keselime döndü maçın sıcaklığı da geçti kendinize gelin artık. dün de birisi bütün yediği goller hatalı diyordu adam penaltıdan gol yemiş ama bütün golleri hatalı insanların niyeti çok belli.

ek olarak kimse trabzonspordan üstün değildir klişesini de bir yana bırakın artık. bu söz doğrudur da adam doğramaktan başka bir amaçla kullanıldığını görmedim ben. kimse trabzonspordan büyük değilse trabzonsporun kupasını almak için neden düzgün bir çaba yok? kimsenin büyük olmadığı trabzonsporun kupası fanilerin çıkar ilişkilerine nasıl kurban gitmiştir ?

yatara
20.09.2015, 16:51
Güveniyorum sana Kaptanim!

Berat Akçay
20.09.2015, 17:27
Gol olmadı ama Podolski'nin ilk yarıda kaçırdığı aşırtma atamadığı bir pozisyon vardı. Onur orada da hatalı çıkış yaptı. Sinyallerini vermişti

Kredisi sonsuz Onur'un. Kalecilerin böyle zamanları olur. Doğal bu. 1-2 maç gol yemeden atlatsa onun için iyi olacak.

Taraftarla bir diyalog yaşamış ama o videoyu bulamadım. Umarım ters bir şey söylenmemiştir Onur'a. Taraftarımız bu konularda biraz insafsız olabiliyor

blues
20.09.2015, 18:13
Olacak is degil!
Onur icin yazilanlari,yorumlari okuyan herkes bu seyircinin profili hakkinda da bir kaniya varabilir!

Anladiigm kadariyla daha düne kadar el üstünde tutulan bir adam yönetime yakin taraftarca burada yeriliyor!
Onur bu tür golleri hep yedi,yiyecek de ancak benim anlamadigim bir kalecinin dinlendirilerek form tutacagina inanan insanlarin varligi!

Bu hep böyleydi trabzonda! Ogün, Orhan, Sota, Vugrinec, Daha eskilere gidersek Kemal, Necati, Iskender Ali Kemal! Özkan Sümer vs

Taraftar diyor ki neden basari gelmiyor! Basari niye gelsin ki! Bak aynaya basarinin neden gelmedigini anlarsin.

Onur hatali gol yiyebilir, kötü kaleci dahi olabilir ancak benim anlamadigim insanlarin verdigi hükümler, aldigi kararlar ve bir oyuncunun daha üzerinin cizilmesi!
Onur artik tartisilmaz degildir taraftar nezdinde! Taraftar burada da ikiye bölünmüstür! Hadi hayirlisi olsun!

Anladigim kadariyla Onur trabzondan gidinceye kadar bu tartisma sürer, gidince de ben demistimciler küfreder.
Ayni seyi senol günesl yasadi, bu takimin belki son yirmi yilinin altin cagini yaratan sener aynisini yasadi...

Onurun gitmesi de bir yili bulmaz!

Insan üzülüyor tabi! Daha canli bir macini seyretmedikleri kaleci hakkinda onurdan daha iyi o kaleye gecsin diyen insan var burada!
Bundan daha fazla da lafa gerek yok sanirim.

Sibel
20.09.2015, 19:57
Videoyu izledim. Onur'a bir şey söylenmemiş.
Muhtemelen hakeme falan sövdüler Onur'a seninle alakası yok gibi destekleyici sözler sarf edilmiş.

ozzy!
20.09.2015, 20:24
Formsuz bu haliyle hem bize hemde kendi marka değerine zarar geliyor. Biraz dinlensin sonra yine eski günlerine dönecektir.

U.Sadıkoğlu
20.09.2015, 22:17
Üzülerek söylüyorum ki eski performansını mumla arıyoruz. Dün akşam Podolski'nin aşırtamadığı bir topta yaptığı çıkışı 2. Lig kalecileri dahi yapmaz benzeri çıkışı yüzünden UEFA'dan elendik Rabotniçki'den saçma sapan aşırtma bir gol yedik biraz daha motive olmalı evet telafinin olabileceği haftalar ya da kulvarlar ancak 30. Hafta 90. Dakika böyle bir hatayı affetmez...

Dikkatli ol kaptan! Biz seni seviyoruz... Sana güveniyoruz...

Cyzio
20.09.2015, 22:24
Bence, iyi bir profesyonel psikolojik desteğe ihtiyacı var. Sırf kaleciliği için değil, hayatı da daha güzel yaşamak için.

artvints
20.09.2015, 23:52
Niye bu kadar gergin anlamiyorum.biraz imaj degistirmeli.sakinlik, guleryuz de yakisir onur'a.

Sibel
21.09.2015, 00:27
Bence, iyi bir profesyonel psikolojik desteğe ihtiyacı var. Sırf kaleciliği için değil, hayatı da daha güzel yaşamak için.

+1967.
Bu adam tipik bir Trabzonsporlu oldu. Ve hepimiz gibi kafayı yedi ya da yemek üzere büyük ihtimal.
İnşallah tez toparlar.

Nazim Can
21.09.2015, 00:36
Bize düsen her zaman Onura destek olmakdir, o en kötü zamanlarimizda bizi satip gitmedi bunu asla unutamam.

objek
21.09.2015, 00:53
Iyi kaleciler kotu goller yermis golun hemen oncesinde cok zor bir topu cikarmisti aslinda duran toplarda iyi yerlesemiyoruz o pozisyonda dizilisi cok geride onurun burnunun dibinde yaptik birde bizimkiler faulmu degilmi tartismasina girdiler mbia basta olmak uzere herkeste garip bir daginiklik vardi

Fatih Özkan
21.09.2015, 07:31
Yapma Onur...
Nolur yapma!

Cengiz Çubukcu
21.09.2015, 07:39
kötü zamanında bize destek olmak düşer, kendisi de eksiklerini gidermek için çok çalışmalı...

İskender Çakmak
21.09.2015, 08:33
Seni Seviyoruz Kaptan...

Verdiğin mücadele yeter...

h@msi61
21.09.2015, 08:44
Golde inanilmaz hatali. Fakat beni sok eden Podolski'nin pozisyonunda kalesini bosaltmasiydi. Kendine gel kaptan, sana ihtiyacimiz var.

BlackPanther
21.09.2015, 08:46
Onur yine yaptin 6s ye kiyagini. Zaten sezon basinda aklini celmislerdi. Aklin orda kaldi. Ama sahada degil. Hep hatali goller yemeye basladin.

Kulübe ye gitme vakti geldide gecti bile. Esteban seni izledi hep. Birazda sen onu izle artik.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

madredeus
21.09.2015, 09:21
Onur Recep Kıvrak Türkiye'nin en iyi kalecisidir.Bunu unutan arkadaşlar iki sene önceki Eskişehir kupa maçını hatırlasınlar.Tek başına nasıl bir mücadele verdiğini unutmasınlar.Fenerin elinden son maçta şampiyonluğu nasıl tek başına aldığını hatırlasınlar.Daha hatırlanacak çok şey var.İki üç maç kaptanın yeteneğinin yok olduğu anlamına gelmez.Maç oynadıkça yine takımın en iyisi olacaktır.Hep destek tam destek olmak lazım renkdaşlar.

Emirhan Makul
21.09.2015, 09:54
Bu yaşa gelip yan topa çıkamamak bedel ödettirir insana.

ÖmürKaradeniz61
21.09.2015, 11:07
Kaç senedir Trabzonsporun ve milli takımın kalesini koruyorsun ama o kadar basit hatalar yapıyorsun ki akıl ermez.Hatta biraz ileri gitmek istiyorum Onur bu takımı kişisel sebeplerinden ötürü sabote ediyor.Sen kendini ne sanıyorsun bu taraftar kimleri gördü sahada.İyi para veren olursa satılsın artık Onur kardeşimden ne köy olur ne kasaba,profosyonellik desen koca bir 0.

zafer6161
21.09.2015, 11:18
formsuz kalecinin yedeğe çekilerek form tutmasını beklemek saçma olur...aksine oynadıkca form tutar.onur hatalı goller yedi fakat onun haricinde'de kritik kurtarışları oldu..
şimdi diyelim onuru yedeğe çektiler.oynaması için diğer kalecinin hatalı gol yemesinimi bekleyeceğiz,tabiki hayır...bu saatten onuru yedeğe çekersek diğer kalecidee iyi oynarsa,malesef onurun TS defteri kapanır...

bu arada bu sezon hakkaetten güven vermiyor.top gelmesin diye dua ediyorum.onur değilde sanki fatih kaledeymiş gibi,,,

Beypba
21.09.2015, 11:38
Haraketleri yapmacık geliyor artık bana.. Zapotocki maçında yediği gol sonrası Cavandaya sanki esas hatalı oymuş gibi ona bakıp ellerini açması ve sonra tribüne dönmesi(Aynı faiş hatayı Gs maçında da yaptı ama Podolski değerlendiremedi)..Kayseri ve diğer maçlarda çokça yaptığı 35 metreden çekilen şut sonrası bile sanki savunma oyuncularını dövecekmiş gibi bağırıp çağırması..Ki Constant a Furkan özçalın çektiği şut sonrası Yazıklar olsun lan sana diye bağırması..Orda Constantın suçu yok adam 35 metreden şansını deniyor..Gs maçı sonrası yediği gol sonrası yerde sakatlanmış gibi yapması...

Şu ana kadar en fazla bireysel hata yapan futbolcu Kaptanımız onurdur..BJK Maçında yaptığı hataları tolere edebildik..ama akhisar,Zapatocki ve gs maçında yaptığı bireysel hataları tolere edemedik ne yazıkkı..

Hatalarına fazla takılmıyorum ama davranışlarına takılıyorum en hatalı futbolcumuz olmasına rağmen en fazla sesi çıkan ,fırça çeken futbolcu o oluyor nedense..

Birde Onuru kimse kutsallaştırmasın Dünyanın en fazla kazanan Kalecilerinden biridir kendisi..Geçirdiği sakatlıklar sonrası dünyanını en iyi hekimleri tarafından ameliyat edilmiştir..2,5 sene futbol oynamamıştır ama parası tıkır tıkır ödenmiştir..

Sıf Sözleşmesindeki 5 milyon Avro yu senelik parasını 2 katına çıkarıldı diye kaldırdı diye..10,15 taraftarı sakinleştirdi diye onu kutsallaştırıp camianın merkezine koymayı anlamsız buluyorum..

Oğuzhan Fidan
21.09.2015, 15:30
https://www.youtube.com/watch?v=BienGX1jVms
TRABZONSPOR KAPTANI !

Oğuzhan Fidan
21.09.2015, 15:31
https://www.youtube.com/watch?v=b6lOWwdu700
TOPARLAN KAPTAN ! BİLMİYORUM BU SAYFALARI OKUYOMUSUN AMA SANA İHTİYACIMIZ VAR ....

Ibrahim Gaygusuz
21.09.2015, 16:22
Biraz sakinlesmesi lazim.

Hoca oturup konussun, kafasini maca veremiyorsa Estebani oynatmakta fayda var

Mehmet
21.09.2015, 17:40
İnsandır, futbolcudur, hata da yapabilir, inişli çıkışlı zamanlarda olabilir.
Yalnız medyada bu konuda fazla bir haber var.. Amaç ard niyetli olduğunu düşünüyorum.
Maksatları moral bozmak olabilir, aldırış etmemek lazım, gelecek maçlara odaklanmak lazım.

Enisc
21.09.2015, 17:42
Karakterine laf edenler performansından dolayı mı ediyor ? Adamlığı performans ile mi ölçüyor ? Camianın son 5 yıldaki tüm acılarını, sevinçlerini yaşamış adama "g*tü kalktı" demek bu kadar kolay mı ? Evet bariz hatalar yapıp 2 önemli maç kaybettirdi. Ama bunu g*tü kalktığı için yapmadı. Bu adam sezon başında el ele kol kola bitirildi. Hala saha içine konsantre olamıyor. En iyi zamanlarında diğerleri gibi bırakıp gitmediği için mi karakterine laf ediliyor ? Çok iyi para kazanıyor evet, ama o paradan daha iyilerini alabilirdi gitseydi. Şimdi ise kalkmış taraftara oynuyor diyorsunuz. Bu adamın taraftara oynamasına, adamlığını kanıtlamasına gerek yok. 5 yılda hem saha içi hem saha dışı kimsenin yapamayacağını yaptı.

6 aylık (hatta 6'dan fazla) bir sakatlık dönemi geçirdi ve döndüğünde ise konsantrasyonu ancak bu kadar bozulabilirdi. Aynı şeyler başka futbolcuya da yapılsa onuda etkiler.

Maçtan sonra kendinde sorumluluk hissettiği için taraftarın yanına gitti. Ki bence yapmaması gerekirdi. Bunlar konsantrasyonunu daha fazla dağıtmaktan başka bir şey yapmaz. Kendini toparlayamazsa çok düşüş yaşar. Ama şu an yedeğe çekilme önerileri doğru değil.

Performansı düştü, karakteri değil.

SametKumbasar
21.09.2015, 18:14
Onur yine yaptin 6s ye kiyagini. Zaten sezon basinda aklini celmislerdi. Aklin orda kaldi. Ama sahada degil. Hep hatali goller yemeye basladin.

Kulübe ye gitme vakti geldide gecti bile. Esteban seni izledi hep. Birazda sen onu izle artik.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Asılsız iddialarda bulunuyorsun. Yaptığın şey ayıp.

Emin ol, gitmek istese çoktan gitmişti (göndermişlerdi).

Adem Akyüz'
21.09.2015, 19:31
4 yıldır Trabzonspor'u kurtaran adamı 4 maçta yedeğe çekip karakterine laf söylemeye başladı bizim taraftar. İnsan bazen hayret ediyor gerçekten.

Seviyoruz seni kaptan.

SiNo
21.09.2015, 19:40
onurda son zamanlarda şansızlıkda mevcut açıkçası..

selcuk
21.09.2015, 19:40
her zaman yaninda olacagim kaptan
kimilerinlen sampiyon olacagima kalemde kaptan onur recep kivraklan küme düsmeyi secerim

o formayi dolduran tek isim onur

Fatih Çelik
21.09.2015, 19:48
Daha iyi olacağını biliyoruz kaptan 1 yıldır maç atmosferinden uzaksın. Yaşanan olaylar ise malum. Buna benzer dönemleri daha öncede yaşadık formsuzdun. O zaman seni kesecek kimse yoktu. Kimsenin sesi çıkmıyordu. Sen onlara bakma.Biz yanındayız.

Courage
21.09.2015, 21:57
21 Eylül 2015 tarihinde burada yaptığım yorumdan ötürü bir üye arkadaşımız rahatsız olmuş. Direk kendisine yöneltmediğim ama yazımdaki mesajlarından alınan birkaç cümleden ötürü kendisiyle yaptığım telefon görüşmesinde durumu nazikçe tarafıma bildirdi bende kendisini hedef alan bir yazımın olmadığını ifade ettim. Fakat ne olursa olsun buradaki herhangi yorumum ve düşüncem Trabzonspor taraftarından değerli değil. Hele ki yanlış anlaşılmalara ve kırgınlıklara yol açıyorsa.

Onun için yorumumu siliyor kendisinden ve diğer üyelerden özür diliyorum.

Beypba
21.09.2015, 22:23
-Hareketleri yapmacık(mış)
-En fazla parayı o alıyor(muş)
-Hatta 2,5 sene yattı(mış) ama parası tıkır tıkır ödendi(miş)
-Etrafındaki oyuncuları na hak yere fırçalıyor(muş)
-Mahallenin horozu oldu(muş)

....

3 Büyük hırsızın amigolarının doluştuğu ''spor'' porgramlarında ,bizler için ayrılan 2 dk'lık sürenin 1.60 dk sında Onur için söylenilenlerin aynısını burada okuyup sinirlenmek ne üzücü!

Onur'un şu kulüpte neler yaptığını hatırlatıp hafıza tazeleyen insanlarıda ''vefalı taraftar pozları'' vermekle aşağılayıp küçük gördüğünü sananlara ise sinirlenmek bile kafi gelmiyor. Bazukayla ,füzeyle saldırasım var!

Vefasızlık ve balık hafızalığını akılsızlıkla harç edip üzerine cool akil adam badanasını vurunca Trump Towers olduğunu zannetme ...sen bir gecekondu bile değilsin.

Onur senin neyine çok haklısın.Senin kafandaki Trabzonspor Gançev - Hamidou'dan ötesini geçmez.

Ah sende bütün benliğinle Trabzonsporun yanından geçmesen şöyle 5 dk ,ne iyi olur .

Sana telimi veriyim bazukayla saldırmana gerek yok..Adam gibi konuşursan sana nedenlerini anlatırım..He derdin başkaysa gene telimi veriyim...Senin ve Benim Trabzonsporluluğumuzu ölçen bir alet yok..Senden farklı düşünenlere paralelci algısını yaratarak bu işin içinden çıkamazsın..

Yaşar
21.09.2015, 22:48
Kahve köşelerinde 50 lik abi lerin " Onur kaleci falan değil, onun yüzünden 5 puan kaybettik " sözlerini duydukça çok üzülüyorum. Bugün biriyle tartıştım hatta. Neymiş Muslera gs yi şampiyon yapmış. Ben de Muslera nin bu sezon gs nin 5 puanına ml olduğunu söyledim . Laf edemedi daha. Aynı adamlar daha dün Onur mucizeler yaratırken televizyon ekranını open adamlardı. Onur a laf edilince bana edilmiş gibi hissediyorum. performansı kötü kabul, yedek de kalabilir ama ama kimse Onur un kalecilgine laf edemez.

Tolunay Abdioğlu
21.09.2015, 22:50
Senin kalitenin herkes farkında. Sen bizim kaptanımızsın. Senin canın sağolsun.

Formsuz ve dalgın olduğunun kendisi de farkında. Sonsuz kredisi en azından benim için mevcut. Düzelicektir. Çok ihtiyacımız var kaptan, çook.

Oruç
21.09.2015, 22:53
Ekrandan görüldüğü kadar kaptanın biraz kafası karışık gibi. Artılarını da eksilerini de hepimiz zaten biliyoruz. Profesyonel bir psikolojik destek alması yararına olacaktır. Benzer şekilde Muslera'da da bir şeyler var. Ligin en iyi iki kalecisi de formsuz olabilir pektabi. Sonuçta sermayemiz insan. Onur geldiğinden beri ne zaman böyle bir performans sergiledi ki ? Ben hatırlamıyorum. Keşke takımdaki her oyuncumuz 4-5 sezon hep belli bir standardın üzerine çıkabilse. Öyle zamanlar oldu ki 4 maç iyi oynayan oyuncuya hasret kaldık. Düzelir zamanla.

Courage
21.09.2015, 23:01
Sana telimi veriyim bazukayla saldırmana gerek yok..Adam gibi konuşursan sana nedenlerini anlatırım..He derdin başkaysa gene telimi veriyim...Senin ve Benim Trabzonsporluluğumuzu ölçen bir alet yok..Senden farklı düşünenlere paralelci algısını yaratarak bu işin içinden çıkamazsın..

Telefon meselesine getiriyorsan işi ben sana vereyim yada İstanbul'un istediğin semtine geleyim ne zaman istersen.

Her yazılanı düz anlama kabiliyetin var sanırım.

tanjugunduz
21.09.2015, 23:08
Kaptan suan formsuz ama yakinda canavar gibi olacaktir merak etmeyin.

Sibel
21.09.2015, 23:18
Kahve köşelerinde 50 lik abi lerin " Onur kaleci falan değil, onun yüzünden 5 puan kaybettik " sözlerini duydukça çok üzülüyorum. Bugün biriyle tartıştım hatta. Neymiş Muslera gs yi şampiyon yapmış. Ben de Muslera nin bu sezon gs nin 5 puanına ml olduğunu söyledim . Laf edemedi daha. Aynı adamlar daha dün Onur mucizeler yaratırken televizyon ekranını open adamlardı. Onur a laf edilince bana edilmiş gibi hissediyorum. performansı kötü kabul, yedek de kalabilir ama ama kimse Onur un kalecilgine laf edemez.
Gün gelir bir sezonda puanların yarısından çoğunu bir kaleci alır. İyi olur.
Gün gelir hatalar yapar yerin dibine sokulur. Böyle işte.
Gören de Onur kötü kaleci sanır.
Onur bir kaleci. Türkiye'nın en iyi kalecisi. Hata yapabilir. Hatalar da yapabilir. Hata yaptı demek yanlış değil hata yaptı diyene kızmak da doğru değil. Yeter ki herkes haddini bilsin. Tüm kariyerini dört dörtlük geçirmek zorunda değil.
Yani bazı yorumlar gerçekten acımasız.
Umarım hem psikolojik olarak hem de teknik olarak toparlar ve devam eder. Ne o ne de biz bu şekilde boş yere yıpranmayalım.

Vkgz
21.09.2015, 23:31
avrupadan onur yüünden elendik
sezonun en kritik maçlarından birinde gene bizi yaktı...

sırf Trabzon lu diye daha ne kadar katlanılacak?

kaç yaşına gelmiş hala yan top alamıyor...

Beypba
22.09.2015, 00:35
Telefon meselesine getiriyorsan işi ben sana vereyim yada İstanbul'un istediğin semtine geleyim ne zaman istersen.

Her yazılanı düz anlama kabiliyetin var sanırım.

özelden at telefonun bekliyorum..

Beypba
22.09.2015, 01:00
Gün gelir bir sezonda puanların yarısından çoğunu bir kaleci alır. İyi olur.
Gün gelir hatalar yapar yerin dibine sokulur. Böyle işte.
Gören de Onur kötü kaleci sanır.
Onur bir kaleci. Türkiye'nın en iyi kalecisi. Hata yapabilir. Hatalar da yapabilir. Hata yaptı demek yanlış değil hata yaptı diyene kızmak da doğru değil. Yeter ki herkes haddini bilsin. Tüm kariyerini dört dörtlük geçirmek zorunda değil.
Yani bazı yorumlar gerçekten acımasız.
Umarım hem psikolojik olarak hem de teknik olarak toparlar ve devam eder. Ne o ne de biz bu şekilde boş yere yıpranmayalım.

Ben 35 seneden beri trabzonsporu tutuyorum..Onur benim gördüğüm 750-800 trabzonspor futbolcusundan sadece bir tanesi..Onurun her trabzonsporlu için farklı anlamları olabilir.Ben buna saygı duyuyorum..Ama onur için farklı düşünenlere bazukayla deşmek isteyenler,sosyolojik,antropolojik tahlilden tutunda Karakter sorgulayanlar var burda..Ben bu Platformda her bireyin düşüncelerine saygı duyan biriyim,ama sırf kendisi gibi düşümeyenleri ki benim düşüncelerim gözlem sonucudur(onurun sorunlarını ve davranışlarını tek tek örneklerdirerek yazdım)Ben sorun olduğunu ve bu sorunun sportif hatalardan çok davranışsal hatalar olduğunu belirttim..Düşüncemin arkasındayım...Zaman içersinde kimin haklı olduğu çıkacaktır,Eğer ben yanılırsam forumdaki tüm arkadaşlardan özür dileme erdemine sahip bir insanım..İnşallah Onur beni özür dilemeye mecbur eder.Herkeze İyi Akşamlar..

rhaegarr
22.09.2015, 01:07
Ya ben de Onur'un arkasındayım ama nedir bu ''önceden iyiydi'' muhabbeti? Abi o öncedendi. Puanlar toplarken iyiydi de hatalı golleri yerken kötü mü oldu diyorsunuz ya, evet öyle. Bence atlatacaktır kafa karışıklığına gerek yok biraz konsantre olsun, yedek kalması gerektiğini falan da düşünmüyorum ama bu saçma sapan goller 2-3 kez daha tekrarlanırsa başka çare kalmıyor.

TSelif
22.09.2015, 11:38
N'doy ve Erkan boş kaleye golleri gönderebilselerdi kimsenin umurunda olmayacaktı Onur'un yediği gol...
Yani Onur'a vururken diğerlerini de es geçmeyelim derim ben.
Ben şahsım adına iyi gününde de kötü gününde de Kaptanımın arkasındayım.. 2010-2011'den kalan tek ADAM .. (Yumlu ile birlikte )

Oruç
22.09.2015, 11:42
Maçtan sonra kendisi söylüyor zaten "benim yüzümden kaybettik" diye. Adamı gömdüğünüz yetmedi mi ? Az insaf. Sanki şampiyonluktan olduk. Biraz da kötü günde destek olsak takıma incilerimiz dökülmez. Sen, ben Trabzonspor'a, futbolcusuna sövsek dursak ne geçecek elimize ? Yıllarca sövdük. Ne geçti elimize ? Sırtımızı Trabzonspor'a dönsek nereye gideceğiz ? Başka Trabzonspor var mı ?

Travelair
22.09.2015, 11:50
Onur'u yeme opearasyonu devam ediyor. Bazı taraftarlarımız da bu tuzağa düşüyor. Manevi açıdan destek şart, yalnız hissetmemeli

Furkan S.
22.09.2015, 11:58
Yahu bu forumda ki çoğu kişi romantik bakıyor olaya Onur'un kafası yerinde değil sezon başından beri kaçıncı hatası bu Esteban daha nasıl oynama şansı bulacak bizde ? Şimdi değilse ne zaman? Evet Onur bize çok maç kazandırdı karakteri ile örnek oldu ama karşılığını da aldı bedavaya oynamadı hiç bir zaman avrupa'da 3 milyon euro civarı kim alıyor allah aşkına? kalecilik böyledir kötüysen yerini kaybedersin bu kadar basit BU ADAMIN PERFORMANSI ŞUAN KÖTÜ İŞTE KÖTÜ ! ama ısrarla bunu anlamak istemiyor romantik trabzonlular yok o da giderse 2011 sezonundan kimse kalmazmış da her kaleci hata yaparmış da off off siz hep sigınti :D

atomantcum
22.09.2015, 12:06
Onur refleksleri mükemmel bir kaleci, ama yan toplarda zaafı hep vardı. Top kullanma konusunda da öyle. Zaten Türk kalecilerin çoğunda durum böyle, Rüştü'yü hatırlayın işte en büyük örnek odur.

Bu seneki performans düşüklüğünü de sene başındaki duruma değil, yaşadığı uzun süreli sakatlığa bağlamak lazım. İki dizden de çapraz bağları kopmuş bir kaleci. Eskisi kadar özgür hareket edemiyor, kendine güvenemiyor, bu çok doğal.

Ancak bu durum onu yedeğe iter mi bilemiyoruz, bunu söyleyebilmek için Esteban'ı izlememiz lazım.

riv riv riv
22.09.2015, 12:33
Onurun formunu eleştirmek onur gibi üst Düzey bir kaleci için haksızlık olur. Ancak onurun gs maçı sonrası taraftara yaptığı sözlü saldırı hiç şık durmadı. Karakterine yakışan bu değildi. Izlemek isteyen ligtv maçın öyküsünden son 1 dk ya bakabilir. Inşallah düzelirsin, efsane kaptanımız olmaya devam edersin.

Travelair
22.09.2015, 12:43
Onur'u yeme operasyonu var. Bu tuzağa düşmeyin. Onur'u kazanmak isteyen ona dünya çapında bir antrenör tutar, el üstünde tutar, toz kondurmaz, sorunu varsa halletmeye çalışır. Kazanmak istemeyen ise hatasını kollar, arabadan kovar, üzerine oynar, takım içinde yalnızlaştırır, taraftara yuhalatır vs.

Oğuzhan Fidan
22.09.2015, 12:43
-Hareketleri yapmacık(mış)
-En fazla parayı o alıyor(muş)
-Hatta 2,5 sene yattı(mış) ama parası tıkır tıkır ödendi(miş)
-Etrafındaki oyuncuları na hak yere fırçalıyor(muş)
-Mahallenin horozu oldu(muş)

....

3 Büyük hırsızın amigolarının doluştuğu ''spor'' porgramlarında ,bizler için ayrılan 2 dk'lık sürenin 1.60 dk sında Onur için söylenilenlerin aynısını burada okuyup sinirlenmek ne üzücü!

Onur'un şu kulüpte neler yaptığını hatırlatıp hafıza tazeleyen insanlarıda ''vefalı taraftar pozları'' vermekle aşağılayıp küçük gördüğünü sananlara ise sinirlenmek bile kafi gelmiyor. Bazukayla ,füzeyle saldırasım var!

Vefasızlık ve balık hafızalığını akılsızlıkla harç edip üzerine cool akil adam badanasını vurunca Trump Towers olduğunu zannetme ...sen bir gecekondu bile değilsin.

Onur senin neyine çok haklısın.Senin kafandaki Trabzonspor Gançev - Hamidou'dan ötesini geçmez.

Ah sende bütün benliğinle Trabzonsporun yanından geçmesen şöyle 5 dk ,ne iyi olur .
tebrikler kardeşim içimin yağları eridi. hiçbir zaman futbolcu taraftarı olmadık yanlışsa yanlış dedik. ancak onu r çok farklı bi insan bizim için. vefasızlık ve nankörlüğün bedeli çok ağır ödenir..

Oğuzhan Fidan
22.09.2015, 12:46
N'doy ve Erkan boş kaleye golleri gönderebilselerdi kimsenin umurunda olmayacaktı Onur'un yediği gol...
Yani Onur'a vururken diğerlerini de es geçmeyelim derim ben.
Ben şahsım adına iyi gününde de kötü gününde de Kaptanımın arkasındayım.. 2010-2011'den kalan tek ADAM .. (Yumlu ile birlikte )
en büyük hayal kırıklığım ndoye. böyle olmamalıydı.

beratika
22.09.2015, 13:16
Bugün kötüdür yarın düzelir.Gereğini de Şota hocadır yapar yedek mi bırakır ne yaparsa ama yani yok aklı gsde bilmem ne.Bu adam gsye gitmek isteseydi 4 sene burdaydı bütün takım gitti istese gidemez miydi?
Abim gibi sevdiğim insan ama taraftarlatın yanına gitmesi kötü oldu ben oradaydım bir kişi bişey dedi diğerleri Onuru destekledi ama basın sanki bütün taraftarlar onura tepki vermiş gibi göstermiş ablamlar bana soruyor bir şey mi yaptılar Onura diye yani kaptan oraya gidip konuşarak sevmeyenlerine koz verdi.
Buraları okuyorsan kaptan abi keşke maçın da etkisiyle heyecanlı olarak oraya gitmeseydin.

selcuk
22.09.2015, 13:25
Yahu bu forumda ki çoğu kişi romantik bakıyor olaya Onur'un kafası yerinde değil sezon başından beri kaçıncı hatası bu Esteban daha nasıl oynama şansı bulacak bizde ? Şimdi değilse ne zaman? Evet Onur bize çok maç kazandırdı karakteri ile örnek oldu ama karşılığını da aldı bedavaya oynamadı hiç bir zaman avrupa'da 3 milyon euro civarı kim alıyor allah aşkına? kalecilik böyledir kötüysen yerini kaybedersin bu kadar basit BU ADAMIN PERFORMANSI ŞUAN KÖTÜ İŞTE KÖTÜ ! ama ısrarla bunu anlamak istemiyor romantik trabzonlular yok o da giderse 2011 sezonundan kimse kalmazmış da her kaleci hata yaparmış da off off siz hep sigınti :D
kacinci hatasiymis
yaziyorsan siralada bakalim
esteban hicbirzaman bu formayi tasiyacak yetenege sahip degil
arikani tutamayisini kamufle etmek icin alinmis biri

Şanlı SanMarino
22.09.2015, 13:38
Efsaneler öyle birkaç maçla silinmez. Kelle avcıları başka tarafa. Başka adamlara bilenin!

Gerard hiç kötü oynamadı mı?
Fatih Tekke kötü oynamadı mı?
Alex kötü oynamadı mı?

Maharet iyi gününde değil kötü gününde oyuncuna, adamına sahip çıkmaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=BienGX1jVms

Ali Can
22.09.2015, 13:46
Onur'u yeme opearasyonu devam ediyor. Bazı taraftarlarımız da bu tuzağa düşüyor. Manevi açıdan destek şart, yalnız hissetmemeli

İstanbul medya ve camiası bu sene onur üzerinden bizimle uğraşabilir.

Şuan en kırılgan oyuncumuz (mental) Onur gözüküyor.

Onura güvenimiz tam, Onur'u egolarınız tatmin olacak diye yedirtmeyiz.

zx61
22.09.2015, 13:52
Onur benim gözümde efsanedir hatalı gol yemesi bu gerçeği değiştirmez.onur bir sezon değil 2 sezon değil 2010 yılından beri bizi ayakta tutan adam bu kadar nankör olmayın.

figirm
22.09.2015, 15:36
Resmen Onur-Erkan maçıydı,Erkan da birsürü asist yapmış.

Gerard hiç kötü oynamadı mı?
Fatih Tekke kötü oynamadı mı?
Alex kötü oynamadı mı?

Maharet iyi gününde değil kötü gününde oyuncuna, adamına sahip çıkmaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=BienGX1jVms[/QUOTE]

Sefa Alış
22.09.2015, 15:36
Kaç kaleci yediği hatalı gol sonrası taraftara bi açıklama yapma gereği duyuyor? Onur'un değerini bilmiyoruz, onun bu takımda bu kadar kredisi olmalı. Eleştiri olabilir ama bizim taraftar hemen gömüyor adamı.

halil ibo
22.09.2015, 15:51
Kaleci oynadıkça form tutar.Onur'un kesilmesi gerektiğini söyleyen zihniyete göre;her hafta başka 11 çıkmalı sahaya.
Futbol hatalar oyunu...

demir
22.09.2015, 15:57
cahil adam oturdugu yerden sadece eleştirir ... onu dınlerken bazıları nekadarda bılgılı der ama bılfıgıde hıc bısey yoktur ... daha 1 ay once yonetımle sorun yasarken burada dır dır edenlerle suanda onura gıydırenler ortalama aynı kısıler.. bır kerede taraftarlıgın geregını yapın ve sahıp cıkın yok sahıp cıkamam dıyorsanız allah askına gıdın baska takım tutun bız takımımızı boyle sevıyoruz

ÖmürKaradeniz61
22.09.2015, 16:39
Takımımızın iyi oyunu sonucu alacağı 15 puanı sabote eden büyük kaleci,selamlar.

Emre GÜRDAL
22.09.2015, 18:32
evet hatalar yaptı puanla kaybettik ama seni asmak kesmek yemek yapmak bıze yakısmıyor onur'a sahip cıkmalıyız...

Oğuz B.
22.09.2015, 18:34
15 değildir o 15 olsa duramazsın. :D

Kaptan sana güvenimiz sonsuz.

Sibel
22.09.2015, 19:07
Ya sen Onur'sun Onur!
Az sakin ol kendine gel yine ağlat spikerleri, bazılarına kulak asma. Dert etme bi toparlan bunlar da geçer.

yattarahayranı
22.09.2015, 19:10
Yenemedik napalım kendimizi mi keselim ? Demesi yanlıştı

Courage
22.09.2015, 19:20
özelden at telefonun bekliyorum..

attım

Timur Mikhail
22.09.2015, 19:59
Sende hepimiz gibi bir insansın kaptan.

Güneş her daim yollarımızı aydınlatmayacak,
Rüzgar her daim meltem esintisiyle esmeyecek,
Bulutlar kavuran bir havada büyük bir hörmetle gölge etmeyecek.

Zaman gelecek güneş tepende cehennem gibi yakacak,
Rüzgar sertleşip savuracak,
Bulutlar kızgın kızgın gürleyip, tepene çökecek.

Herşeyin sonunda You'll never walk alone !

selcuk
22.09.2015, 20:24
Sende hepimiz gibi bir insansın kaptan.

Güneş her daim yollarımızı aydınlatmayacak,
Rüzgar her daim meltem esintisiyle esmeyecek,
Bulutlar kavuran bir havada büyük bir hörmetle gölge etmeyecek.

Zaman gelecek güneş tepende cehennem gibi yakacak,
Rüzgar sertleşip savuracak,
Bulutlar kızgın kızgın gürleyip, tepene çökecek.

Herşeyin sonunda You'll never walk alone !
+1461

Colakoglu
22.09.2015, 20:47
Psikolojik ve form durumu olarak kötü günler geciriyor belli, e simdi destek cikmayacaksinizda nezaman cikacaksiniz ? Bir insanin üzerinde cok fazla baski yaratiyoruz

Kazım Bostan
22.09.2015, 20:49
onur her zaman desteği hak eden bir futbolcu olduğunu çok kez gösterdi isterse 5 maçta daha hata yapsın. şimdiye dek ciddi bir sayıda maç kurtarmışlığı var ve bunun lafını da yapmıyor...

bilmiyorum normal performansına döndürmek için ne yapmalı? moral ve motivasyona ihtiyacı var acilen. onur bu takımın olmazsa olmazı yönetim oturup bir şeyler düşünmeli.

Adem Akyüz'
22.09.2015, 20:53
Soner için bile 3 sene sabreden taraftarın şimdiden takımın efsanesi olmuş Onur için 3 maçtan sonra laflara bak. Nankörüz nankör.

Colakoglu
22.09.2015, 20:58
Soner için bile 3 sene sabreden taraftarın şimdiden takımın efsanesi olmuş Onur için 3 maçtan sonra laflara bak. Nankörüz nankör.

Son 2 kelime tam isabet.

güneyli
22.09.2015, 21:04
Az önce sıvas -D.Bekir maçında spiker Diyarıbekirin kalecisi onur onur onur deyince ve golleri kurtarınca bizim onur aklıma geldi.O kalecide Trabzonlu ve 1461 çıkışlıymış...Onuru havaya sokalım şampiyonluk havasına gireriz..O kadar güveniyorum...Sadece yan toplarda defans iyi müdahale etmeli..Karşı karşıya hiç korkmuyorum

tonya55
22.09.2015, 21:05
onur trabzonsporun bir degeridir ve kaptanıdır.trabzonspor ona 2,5 milyon euro maaş vererek görevini yapmıstır.kafası biraz karısık olabilir birkaç hafta dinlendirilebilir.ama kimse sunu unutmasın kimse TRABZONSPORDAN BÜYÜK DEGİLDİR.

Travelair
22.09.2015, 23:08
Kimse öyle bir şey demiyor, kendisi dahil. Ama nedense? öyle gösterilmeye çalışılıyor

Sibel
22.09.2015, 23:53
Ne şekilde destek olacağız onu da bilsek... Kapısında mı yatalım? Yoluna gül mü dökelim?
Zaten arkasındayız Onur'un. Yani değil miyiz ben anlamıyorum ki!
Gerçekten anlamıyorum şu olanlara anlam veremiyorum.
Herkes bir fikir ileri sürüp gerçekmiş gibi onu büyütüyor büyütüyor ama ortada öyle bir mevzu yok.

jairzinho
22.09.2015, 23:54
mesele sahip çıkıp çıkmamak değil.onu tartışmıyoruz.

mesele onur acaba abartılıyor mu meselesi.mental açıdan sıkıntılar yaşıyor.teknik anlamda sıkıntıları var. ve yıllık 2,5 milyon alıyor.

bardağın boş tarafınıda görmek lazım oyuncuları değerlendirirken.

yıllar evvel hatırladığım bir maç vardı.kazakistan deplasmanı.gene hatalı çıkış yapmıştı.

esteban a şans verilmeli diye düşünüyorum.

Nazim Can
23.09.2015, 00:23
mesele sahip çıkıp çıkmamak değil.onu tartışmıyoruz.

mesele onur acaba abartılıyor mu meselesi.mental açıdan sıkıntılar yaşıyor.teknik anlamda sıkıntıları var. ve yıllık 2,5 milyon alıyor.

bardağın boş tarafınıda görmek lazım oyuncuları değerlendirirken.

yıllar evvel hatırladığım bir maç vardı.kazakistan deplasmanı.gene hatalı çıkış yapmıştı.

esteban a şans verilmeli diye düşünüyorum.

Ne kadar aldığı simdi mi gözüne batti??? Herseyi bir kenara birak sözleşmesindeki maddeden feragat edip yeni sözleşme imzalayan kimdi, elinde firsat varken istanbulu elinin tersiyle itip burda bizimle Onur mücadelesi veren kimdi, kadiköyde macdan sonra Trabzonspor amblemini öpen kimdi????İsmi lazim olmayan spikerlerin Onur bu takima çok fazla geliyor yavaş yavaş İstanbula gitmeli denildigi daha dün gibi aklimda, benim şu an için Trabzonsporu sevme nedenlerimden en büyüğü Onurdur, sırf kaleciliğiyle değil, insanlığıyla, duruşuyla, herşeyiyle benim için bir efsanedir.

Samet Yildirim
23.09.2015, 00:29
Onur sikintili basladi...Toparlayacaktir...Destek vermek lazim.

Oda üzülüyor hepimiz gibi...Zor bir sezon baslangic gecirdi...

jairzinho
23.09.2015, 02:06
Ne kadar aldığı simdi mi gözüne batti??? Herseyi bir kenara birak sözleşmesindeki maddeden feragat edip yeni sözleşme imzalayan kimdi, elinde firsat varken istanbulu elinin tersiyle itip burda bizimle Onur mücadelesi veren kimdi, kadiköyde macdan sonra Trabzonspor amblemini öpen kimdi????İsmi lazim olmayan spikerlerin Onur bu takima çok fazla geliyor yavaş yavaş İstanbula gitmeli denildigi daha dün gibi aklimda, benim şu an için Trabzonsporu sevme nedenlerimden en büyüğü Onurdur, sırf kaleciliğiyle değil, insanlığıyla, duruşuyla, herşeyiyle benim için bir efsanedir.

olaya çok duygusal bakmışsın bence.

ben teknik açıdan bakıyorum.vede işin maddiyatı göz ardı edilemez kulüplerde.bugün avrupada 2,5 milyon avro almak için 4 milyon avroya imza atman lazım.çok büyük rakkamlar bunlar.hele kaleci için bence aşırı yüksek.500 bin avroya avrupada çok iyi kaleciler bulursun aga.

ben onur un teknik anlamda yetersiz olduğunu düşünmeye başladım son dönemde.olayın duygusal tarafı biraz cilalama gibi geliyor.

jairzinho
23.09.2015, 02:08
bu arada istanbul takımlarının onura ne kadar verdiklerine bakmam ben.o onun değerini ölçmez.bugün al eline bonservisini avrupaya git desen kim ne verecek onur a aga. onu söyle

DarkBlooD
23.09.2015, 02:32
Yahu arkadaş bu neyin tartışması , Onur a çamur at izi kalsın yarısı mi var . sözüm ona 35 milyon avro luk dünyanın en iyi 3 kalecisi denen muslera kaç hatalı gol yedi bu sezon ? taraftarları kaç saniye düşündü bu konu üzerine ? siz ne olsun istiyorsunuz ? Onur hatalı gol yemiş evet yedi golü de mbia attı , 25-30 tane daha hatalı gol yiyecek en az , hangi Spor dalından bahsediyorsunuz siz , hata olmasa gol mu olur ? ne sanıyorsunuz anlamıyorum 2, 5 milyon veriyormusuz bak hele bak , ne bekliyordunuz duvar mi orecekti kaleye , birşeyin farkına varın Onur hatalı gol yedi diye değil biz atanadigimiz için yenildik , sanki 1-0 ondeydik de onur 2 hatalı gol yeyip maçı kaybettik , gol atmadan maç kazanılmaz , Biraz akla mantığa uygun yorumlar yazın , bahsettiğiniz kişinin Onur oldugununda farkına varın , bu adam bu ülkenin en iyi kalecisi hemde tartışmasız .

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkBlooD
23.09.2015, 02:34
bu arada istanbul takımlarının onura ne kadar verdiklerine bakmam ben.o onun değerini ölçmez.bugün al eline bonservisini avrupaya git desen kim ne verecek onur a aga. onu söyle
Bi satışa Çıkarda kim ne veriyor anlarsın , sende elindeki kalecilerin yedikleri hatalı gollere ağlar duryrsun artık .

jairzinho
23.09.2015, 02:58
hatalı gol yeme meselesi değil bu. her kaleci hatalı gol yiyebilir.top öyle gelirki bir anda elinden kayıverir.lakin onur un yediği gollerde alt yapı sıkıntısı gözleniyor.yani kafaca bir pozisyonu değerlendirememe sıkıntısı.podolski nin pozisyonunda onur un orda ne işi var.yediği golde o top yumruklanır mı?oysa kucağına geliyordu top.kucağına gelen topu yumrukladı.yani kafada yanlış kararlar veriyor.buda temel eğitim sorunu.kaleci değerlendirirken bakacağımız husus doğru karar verip vermediği pozisyonlarda.ha doğru karar verir ama elinden kaçırır ona bişey diyemezsin.anlık hatadır.misal yediği golde topu kucağında eritmeye çalışıp elinden kaçırsa buna eleştiri yapmam.ama yanlış kararlar veriyor aga.vede bunu çok sık yapmaya başladı.

bazen insanları putlaştırıp hatalarını görmeme eğilimi oluyor taraftarda.buda doğru bişey değil.daha iyi olana ulaşmayı engeller bir durum bu.

dark

biz ne satışa çıkan oyuncuları gördük.kulüp bile bulamadılar aga.avrupada bu tür alt yapı sorunları yaşayan kalecilerin üzeri çizilir.piyasası kaybolur.ülkenin en iyi kalecisi diyorsun da rabotnicki maçındaki yediği gole ne diyorsun?

estaban ı da görmek lazım bu arada bence.boşuna mı alındı?ha sezon başındaki olay kafasını karıştırdı derseniz demekki mental kafaca da sağlam değil.duygusal ve çabuk dağılıyor.derim.

DarkBlooD
23.09.2015, 04:31
:) iyi diyorsun güzel diyorsunda o dediğin özelliklerde ki kaleci ilk başta Barça olmak üzere real , ve diger bütün kulüpler de arıyor hala bulan yok , daha 1-2 ay önce bahsettiğimiz avrupa muslera ya 35 milyon avro önerdi ve bu adam bu süreçte Onur dan daha fazla hatalı gol yedi , önemli olan bir kalecinin genel performansı . nasıl ki diğer oyuncularımız henüz yeteri düzeyde bir biriyle uyumlu değil , kimin nereye koştuğu , kimin nasıl orta veya pas attığı tam anlamıyla bilinmiyor bu durum Onur içinde geçerli , hatta en fazla Onur için geçerli , kaleci değişikliği basitçe yapılabilecek değişiklikler değil , elimizde Hakan Arıkan olsa degistirirsin hatta her maç birinide kullana bilirsin ama elimizdeki yedek kalecilerin takımda aldığı süre sıfır , zorunlu olmadığın sürece bu kalecileri hazırlık maçı veya kupa maçlarında süre almadan takıma koyarsan yedek kalecimiz kalmaz , yadektekiler dünyanın en iyi kalecileride olsa uyum sürecini atlatasiya bir çok hatalı gol yiyecekler , bu kaçınılmaz bir durum bunun en yakın örneği şikeciler süre almamış yeni kalecilerini denediler avrupa maçında ah ayu vah ayu deyi agliyorlar, as kaleci diye aldılar o adamı volkan ayusini satiyorlardi, ama onlarda bizim gibi geç aldıkları ve takımda süre almadığı için guvenemiyorlar, Nitekim denediler olmadı , şimdi biz Onura yedek diye aldigimiz kaleciyi as kaleci diye hiç süre almadan kaleye koyarsak yiyeceği hatalı goller den sonra yerine kimi koyacağız , yaptığın bu hamleyle Onur un da kötü yönde performansını etkileyeceksin, e sonuç ne olacak ? kaleci değişikliği diğer oyuncu değişiklikleri gibi birsey değil , Biz daha takım olma surecindeyiz bunuda en az hatayla yapmak zorundayız .. He takım olduk bütün hersey tıkır tıkır işliyor dendiğinde Onur abartılı şekilde hatalı goller yiyorsa o zaman bi hal çaresine bakılır , yedeklerini de bu süreçte takıma alistirirsin kupa maciydi, hazırlık maciydi takımla birlikte süre almaları sağlanır hakederlerse formayı alırlar , ama ya tutarsa diye kaleci degistirilmez, mecbur kalmadıkça . Kaldı ki böyle bir süreçte Onurun da o hataları yapma şansı var , mental olarakta var , alt yapı eksikliğinden dolayi yapma şansı da var ki Onur ortalama çıktığı 150 maçta 130 gol yiyen bir kaleci Bu oranlar bana alt yapı olarak yeterli .

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Travelair
23.09.2015, 08:54
Ne şekilde destek olacağız onu da bilsek... Kapısında mı yatalım? Yoluna gül mü dökelim?
Zaten arkasındayız Onur'un. Yani değil miyiz ben anlamıyorum ki!
Gerçekten anlamıyorum şu olanlara anlam veremiyorum.
Herkes bir fikir ileri sürüp gerçekmiş gibi onu büyütüyor büyütüyor ama ortada öyle bir mevzu yok.

Medyada çıkan Onur taraftarla tartıştı haberlerine karşı mesela Onur'a iyi bir karşılama yapılabilir. Yönetim dünya çapında bir kaleci antrenörü getirebilir. Onur takım kaptanı ama takımda yalnız olduğunu düşünüyorum, bunun çaresi araştırılabilir. Sezon başındaki Onur krizinde Onur'un popularitesinden dolayı ses çıkaramayan ve bu içinde ukde kalan bazı insanlar var. Bunlar Onur'un hatalarından sonra o kinle ortaya dökülüyor. Eğer bu yetkili kişilerde de varsa taraftar desteği düştüğü anda bunu değerlendireceklerdir

ben teknik açıdan bakıyorum.vede işin maddiyatı göz ardı edilemez kulüplerde.bugün avrupada 2,5 milyon avro almak için 4 milyon avroya imza atman lazım.çok büyük rakkamlar bunlar.hele kaleci için bence aşırı yüksek.500 bin avroya avrupada çok iyi kaleciler bulursun aga.

ben onur un teknik anlamda yetersiz olduğunu düşünmeye başladım son dönemde.olayın duygusal tarafı biraz cilalama gibi geliyor.

Ben "500 bin €'ya ne kaleciler var" lafını en son Hakan Arıkan olayında medyada Süleyman Hurma'nın ağzından yazılan haberlerde görmüştüm

Onur Trabzonspor'da kazandığı paranın fazlasını İstanbul'da kazanır.

hatalı gol yeme meselesi değil bu. her kaleci hatalı gol yiyebilir.top öyle gelirki bir anda elinden kayıverir.lakin onur un yediği gollerde alt yapı sıkıntısı gözleniyor.yani kafaca bir pozisyonu değerlendirememe sıkıntısı.podolski nin pozisyonunda onur un orda ne işi var.yediği golde o top yumruklanır mı?oysa kucağına geliyordu top.kucağına gelen topu yumrukladı.yani kafada yanlış kararlar veriyor.buda temel eğitim sorunu.kaleci değerlendirirken bakacağımız husus doğru karar verip vermediği pozisyonlarda.ha doğru karar verir ama elinden kaçırır ona bişey diyemezsin.anlık hatadır.misal yediği golde topu kucağında eritmeye çalışıp elinden kaçırsa buna eleştiri yapmam.ama yanlış kararlar veriyor aga.vede bunu çok sık yapmaya başladı.

bazen insanları putlaştırıp hatalarını görmeme eğilimi oluyor taraftarda.buda doğru bişey değil.daha iyi olana ulaşmayı engeller bir durum bu.

dark

biz ne satışa çıkan oyuncuları gördük.kulüp bile bulamadılar aga.avrupada bu tür alt yapı sorunları yaşayan kalecilerin üzeri çizilir.piyasası kaybolur.ülkenin en iyi kalecisi diyorsun da rabotnicki maçındaki yediği gole ne diyorsun?

estaban ı da görmek lazım bu arada bence.boşuna mı alındı?ha sezon başındaki olay kafasını karıştırdı derseniz demekki mental kafaca da sağlam değil.duygusal ve çabuk dağılıyor.derim.

Kimse kimseyi putlaştırmıyor. Sahip çıkıyor. Arada fark var. Onur hata yapıyor. Hata yapmayan kul yok. Yaptığı hatadan sonra sahip mi çıkıyoruz yoksa burun mu kıvırıyoruz sorun burda. Hem temel eğitim sorunu diyorsunuz, hem de çok sıkmaya yapmaya başladı. Madem temel eğitim sorunu, o halde her zaman yapar, neden sıklaşsın? İleri çıkışlarında hata var. Bunun sebebini ben yalnızlaştırılması ve güveninin sarsılması olarak görüyorum. Kaleciler bu konuda hassastır. Hangi kaleci olursa olsun özgüven ister, güven ister. Önündeki oyuncuları tanıyacak, onlara güvenecek. Yöneticisini, başkanını tanıyacak, güvenecek. Aklı net olacak kalecinin. Ama göz göre göre yenmek isterse önce itibarını, kredisini düşürürsün, sonra aklını karıştırır özgüvenini düşürürsün, yalnızlaştırırsın, taraftar desteğini kestiği anda da kötüleyip biletini kesersin. Ben Onur'un samimiyetine de, Trabzonspor için verdiği emeklere de güveniyorum. Kimse Trabzonspor'un üzerinde değildir, ama Trabzonspor değerlerinin üzerinde yükselir. Sorun çözmek, kenara atmak, ya da takımdan atmakla olmaz. Öyle yöneticiliği sokaktan çevirebileceğin herhangi bir insan da yapar.

TSelif
23.09.2015, 10:15
Alper Boğuşlu şart.... Şu an takıma gelsin, Onur 2 hafta sürmez " Ben Onur demekten yoruldum o kurtarmaktan yorulmadı" moduna gelir :)

volkan_627
23.09.2015, 11:33
Etmeyin yawwww. Bu adamın dünyaları çıkardığı zamanları ne çabuk unuttunuz. Allah adamı çarpar. Kendinizze gelin. Bizim kaleyi koruyacak daha iyisi yok. Olanına da para yetmez. Onur bu onur. Unuttunuz heralde.

Yaşar
23.09.2015, 14:14
40 yıllık kaleci antrenörleri gibi yorumlar görüyorum, ayar oluyorum arkadaş. Sanki Onur u ilk defa izliyoruz yani . Daha önceden yapmadığı şeyleri yapmaya başladı. Mesela karşı karşıya pozisyonlarda bence dünyanın en iyilerinden olan Onur garip garip çıkışlar yapmaya başladı. Maçlarda full konsantre olan oynayan Onur konsantrasyon sorumu yaşamaya başladı. Onur da mental olarak sorunlar var, bunu da güzel bir destekle çözebiliriz. Ayıptır, 7 senedir izliyoruz Onur u, bilmesem kim olduğunu inanacaģım dediklerinize yani.

Mert Acar
23.09.2015, 14:51
Onurda form düşüklüğü filan yok.Adamın güveni azaldı bu yüzden konsantrasyon problemi yaşıyor.Bunu aşması için bizim sonuna kadar destek olmamız lazım KAPTANIMIZA.Oyuna gelmeyin.Bu adam bizden biri.

Mert Oğuzlu61
23.09.2015, 14:55
Estaban ı da görelim, Sefa yı da izleyelim, Deniz de oynasın küsmesin. Keçiörenle Türkiye kupası maçına çıkacağız sanki. Yani öyle yorumlar yapıyorsunuz ki, saçmalamanın da bir sınırı var.

Ben soruma hala cevap alamadım. Fener geçen yıl ayısı yüzünden şampiyonluğu kaybetti, gs de Muslera ligde şimdiden kaç puan kaybettirdi, Avrupa da zaten kova. Fenerliler Fabiano, Gs liler Cenk i deneyelim diyorlar mı ? As kalecini geçtim adam bide kaptanın, 19 yaşında gelmiş bu kulübe, Manisalı adam İzmir den kalkmış gelmiş burayı benimsemiş bizden biri olmuş sahadaki görüntümüz olmuş, 2 duran topta saçma sapan gol yedi diye ligde kaleci mi değiştirilir, FM mi oynuyorsunuz ? Ahmet Şahin den söz etmiyoruz Onur Kıvrak tan söz ediyoruz.

Akhisar da senin golcün penaltıda topu stadın dışına yollasın, gs maçında 50 tane topu içeri sokama sonra rakip duran toplardan 5 puanını alsın götürsün sonra Onur mental açıdan yorgun yeeaaa... Maçı kazansak Umut un şutunu tuttu diye aynı kişiler gelip kaptan büyüksün yazacaktı, sosyal medyada iğrenç iğrenç yorumlar sanki Volkan hakkında konuşuyorlar. Ergen ergen yorumlar, ne biçim bir taraftar kitlemiz var bizim 2 maçlık adamlarla şampiyonluk kovalayacağız, utanmaz reziller.

Sibel
23.09.2015, 19:17
İdmanda sakatlanmış diyorlar.

ÖmürKaradeniz61
23.09.2015, 19:35
Kötü oynayan oyuncu eleştirilir yerine ondan daha iyisi oynar bundan normali yok.Onurun geçtiğimiz senelerdeki performansına birşey dediğimiz yok ama şuan formsuz hatalı goller yiyor,oynamamalı.Allahtan Onurvari tapılan bir forvet oyuncumuz yok gol atamasada oynardı.

Enisc
23.09.2015, 20:05
Fatura saçlara çıkmış

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18212-6A3M2L6Y.jpg

DarkBlooD
23.09.2015, 20:15
Kötü oynayan oyuncu eleştirilir yerine ondan daha iyisi oynar bundan normali yok.Onurun geçtiğimiz senelerdeki performansına birşey dediğimiz yok ama şuan formsuz hatalı goller yiyor,oynamamalı.Allahtan Onurvari tapılan bir forvet oyuncumuz yok gol atamasada oynardı.

Daha iyisinin kim olduğunu da bi yazsana ? Nerde sakliyorsunuz bu Onur dan daha iyi kaleciyi bi adınida yazında tanıyalım kendisini . Allahtan gol atamayan ve sürekli forma giyen bir forvetimiz yok da herkes tarafından çok beğenilen Cardozo her maç ilk 11 çıkıyor :)

beratika
23.09.2015, 20:27
Saçlar gitmiş kaptan abi?

Nazim Can
23.09.2015, 20:41

Ben duygusalsam sende art niyetlisin o zaman 500 bin euroya oynayan avrupadan iyi bir kaleci bul bakalim, Onur gibi biriniküstürüp satip Avrupadan 500 bine kaleci alip basara mi bekleyeceğiz şimdi???

Berkan
23.09.2015, 20:59
Bazı yorumlar güldürüyor :D Kaptan bir iki maça kendini toparlayınca burada yerden yere vuranlar gene konuşabilecekler mi :)

Ali Can
23.09.2015, 22:27
Onura bence 3 numara yakışır :) Hazır kesmişken denemeliydi :)

Adem Akyüz'
23.09.2015, 23:46
Estaban ı da görelim, Sefa yı da izleyelim, Deniz de oynasın küsmesin. Keçiörenle Türkiye kupası maçına çıkacağız sanki. Yani öyle yorumlar yapıyorsunuz ki, saçmalamanın da bir sınırı var.

Ben soruma hala cevap alamadım. Fener geçen yıl ayısı yüzünden şampiyonluğu kaybetti, gs de Muslera ligde şimdiden kaç puan kaybettirdi, Avrupa da zaten kova. Fenerliler Fabiano, Gs liler Cenk i deneyelim diyorlar mı ? As kalecini geçtim adam bide kaptanın, 19 yaşında gelmiş bu kulübe, Manisalı adam İzmir den kalkmış gelmiş burayı benimsemiş bizden biri olmuş sahadaki görüntümüz olmuş, 2 duran topta saçma sapan gol yedi diye ligde kaleci mi değiştirilir, FM mi oynuyorsunuz ? Ahmet Şahin den söz etmiyoruz Onur Kıvrak tan söz ediyoruz.

Akhisar da senin golcün penaltıda topu stadın dışına yollasın, gs maçında 50 tane topu içeri sokama sonra rakip duran toplardan 5 puanını alsın götürsün sonra Onur mental açıdan yorgun yeeaaa... Maçı kazansak Umut un şutunu tuttu diye aynı kişiler gelip kaptan büyüksün yazacaktı, sosyal medyada iğrenç iğrenç yorumlar sanki Volkan hakkında konuşuyorlar. Ergen ergen yorumlar, ne biçim bir taraftar kitlemiz var bizim 2 maçlık adamlarla şampiyonluk kovalayacağız, utanmaz reziller.
Ağzına sağlık.

esra61
24.09.2015, 00:11
Bir kaç gündür sıklıkla bu başlığa girip yazılanları okuyarımda hayret ediyorum.
Daha bir kaç maç öncesine kadar Onur bizim herşeyimizken bir iki hatalı gol yedi diye tüm puan kayıplarının sebebi Onur mu oldu?
N'doye penaltı kaçırınca takım puan kaybedince suç Onur'un mu?
Futbol 11 kişi ile oynanır bir kişi değil,bu bir takım oyunu birisi aticak birisi tutucak.
Eğer bir isme yüklenilecekse puan kayıpları için en son kişi Onurdur.
Evet eleştirilebilir ama ağır ithamla ve kırıcı olarak değil.
Daha düne kadar tüm takım rezil bir futbol oynarken rakibin önünde aslanlar gibi tek başına mücadele eden, TV karşısındaki bizim çok bilmiş! taraftarımız değil,bugün eleştirilen Onur'du.
O günlerde nasıl ona inanıyorsak bugünde inanıp güvenmeliyiz.
Eleştiri elbette olucak ama dağıtarak ,kırarak, dökerek değil.
Bozmak bir oyuncuyu kaybetmek çok kolay Ama kazanmak bir o kadar zor.
Yine söylemeden geçemeyeceğim bir nokta varki her ne olursa olsun Onur Recep Kıvrak bu ligin en iyi kalecisidir.
Bir maçlık değerlendirme yapmadan önce geçmişe bir dönüp bakın derim ben.
Kaptan, evet İzmirli ama o bizden biri.
Bizim sahadaki simgemiz .
Onur bir takımda varsa kalede Onur oynar nokta.

Oğuzhan
24.09.2015, 02:01
https://twitter.com/TS_Lovers/status/646384433579360256

Kusura bakmayın ama bu nasıl bir tavırdır ?

Taraftarı dövecek gibi.

Bu adamın egosu boyunu aşmaya başladı, kendisini takımdan da, şehirden de önde görüyor artık. Bu yetkiyi de ona biz verdik kimse kusura bakmasın.

Gol yediğinde ağlayan Onur bu değil. Bu Onur kibirli Onur. Bu Onur suçu kendisinde aramayan, suçluyu hep kendisi dışında arayan Onur.

Kimse kusura bakmasın Onur'u burada en çok savunan adamlardan birisiydim, hatalı gol de yiyebilir, formsuz da olabilir hiç sorun yok. Ama bir adam alçakgönüllü olmasını bilecek. Taraftarıyla bu şekilde diyaloğa azarlar gibi hangi takımın futbolcusu giriyor Allah aşkına?

Aslanlar gibi mücadele ettiler benim yüzümden yenildik oldu mu derken bile umursamaz kibir dolu. Alçakgönüllü bir beyan değil bu, sitem dolu bir beyan. Sanki hatalı golleri taraftar yediriyor beyefendiye.

Ne oldu bir şey oldu mu diye bir de atar gider yapıyor, taraftar Cumartesi gününden beri uyumuyor ulan daha ne olacak.

Fatih Çelik
24.09.2015, 02:10
Neden böyle bir şey yapmış pek anlamadım. Bakalım anlarız elbet.

Aşırı gergin. Belki de Trabzonspor daki en rahat sezonlarından biri yapı olarak. Hurma olayının gerginliği desem sürekli samimi pozlar var. Muhtemelen işin aslını çok sonra öğreneceğiz.

Travelair
24.09.2015, 10:13
Videoyu izledim. Adam benim yüzümden yenildik diyor daha ne desin. Ordaki bir kişi hadsizlik etmiş, ona da diyor ki hep eleştirme, biraz da destek ol. Kibir falan yok burda. Bir şey oldu mu diye sorarken bize olan sevginizde bir şey değişebilir mi bir maç kaybettik diye, sevgi bu kadar kolay mı, neden böyle acımasızca eleştiriyorsunuz demek istiyor. Kibir ilk fırsatta takım kaptanına laf atan o taraftarda. Bizim o oyuna düşmemiz bize yakışmaz

Cengiz Çubukcu
24.09.2015, 10:30
sezon başı olaylarda herkes koşulsuz göklere çıkardığında biz eleştirmiştik, şimdi de tam tersi bir linç kampanyası başlatılmış... yanındayız Onur....

selcuk
24.09.2015, 12:35
Trabzonsporun efsane büyük kaptani onur recep kivrak

Berkan
24.09.2015, 13:30
Son kale Onur Recep Kıvrak. Bu leş kargalarına yedirmeyeceğiz seni .

Berat Akçay
24.09.2015, 14:39
sezon başı olaylarda herkes koşulsuz göklere çıkardığında biz eleştirmiştik, şimdi de tam tersi bir linç kampanyası başlatılmış... yanındayız Onur....
Trabzonspor taraftarının ortası yoktur abi. Ya gömecek ya göklere çıkaracak.

Sibel
25.09.2015, 14:14
Şu çocuğun sevgisine bak. Öperken gözlerini de kapatmış Allah'ım ya :) yıllardır görmediği babasına kavuşmuş gibi. Yuvadan kaçıp annesinin kollarına atlamış gibi.
7414

beratika
25.09.2015, 14:33
Şu çocuğun sevgisine bak. Öperken gözlerini de kapatmış Allah'ım ya :) yıllardır görmediği babasına kavuşmuş gibi. Yuvadan kaçıp annesinin kollarına atlamış gibi.
7414

Kareyi kim yakaladıysa sevgi dolu,bayram dolu... :alkış:

Fatih Özkan
25.09.2015, 14:56
Kaptan çok moralsizdi...

Sefaenes
25.09.2015, 16:46
Futbolda en kötü meslek kaleciliktir düne kadar onuru omuza alanlar simdi utanmadan küfür ediyorlar. Onur 3 istanbul takimuna gitse burada bayram edecekler var. En iyi kaleci dedikleri muslera bile lige kötü basladi ama inan biuimkileron onur kadar onu kimse elestirmiyor

Nazim Can
25.09.2015, 21:12
Onura yapılan terbiyesizliğin hesabını er yada geç soracağız, Onur bu takımın simge ismidir, şu an Onura haksız ve arsız bir şekilde yüklenilmesinin arkasındaki art niyetin nerelere kimlere dayandığını çok iyi biliyoruz.

Mustafa YILMAZ
25.09.2015, 21:38
sistem Onur'u kaldıramadı önce satmak istedi yemedi şimdide yoketmeye çalışıyor yok öyle bir dünya Onur bu takımın Onur'udur o kadar net. sonuna kadar yanındayız kaptan sezon öncesi ayak oyunlarıyla bütün motivasyonunu aldılar şimdide pusuya yatmış düşmeni bekliyorlar hep yanındayız

Tuğrul
25.09.2015, 22:10
https://www.youtube.com/watch?v=UhsiKnSZ4PM

Dünyanın belki de tüm zamanların en iyi kaleci Neuer bile hatalı goller yiyebiliyor.

Kimse kusursuz değildir.

Soner Albayrak
25.09.2015, 23:29
Allah'ım ne olur Onur bizde efsane olmaya devap edip futbolu bizim takımda bıraksın. Futbolu bıraktıktan sonra da teknik kadromuzda görev alsın.

DarkBlooD
25.09.2015, 23:51

Dünyanın belki de tüm zamanların en iyi kaleci Neuer bile hatalı goller yiyebiliyor.

Kimse kusursuz değildir.
Hata yapmayan kaleci diye birşey yok ki zaten , o hata yapmasın bu hata yapmasın , e gol nasıl olacak [emoji6] önemli olan genel performans , sonuçta kaleden bahsediyoruz, gol yemeyen hata yapmayan kaleci diye birşey yok . Onurun firmasını assak kaleye yine kurtarır , adı yeter .

esra61
25.09.2015, 23:58
7414

Bu ufaklığın sevgisi,samimiyeti o denli gerçekki.
Fotoğrafı ilk gördüğümde ki hislerim şöyle ki hep derdik ya Onur bizim aileden biri abimiz kardeşimiz gibi işte bu fotoğrafta bu düşüncenin resmedilmiş hali.
Onur İnşallah bu takımda kalır ve futbolu bıraktığında da teknik ekibimiz de yerini alırsın.

jairzinho
26.09.2015, 05:08
türkiyede geçer akçe olan bişey varsa mağduru oynamak aga.hemen sahip çıkılır.onur a eleştiri yapınca mağdur oldu ve bir anda koruma çemberine alındı.çoh enteresan.

tekrar edeyim.ben olayın teknik tarafına bakıyorum.teknik açıdan sıkıntıları var.olay bu kadar basit.real madrid baktı casillas ta sıkıntılar var yolladı yedek bıraktı vs.

DarkBlooD
26.09.2015, 05:21
türkiyede geçer akçe olan bişey varsa mağduru oynamak aga.hemen sahip çıkılır.onur a eleştiri yapınca mağdur oldu ve bir anda koruma çemberine alındı.çoh enteresan.

tekrar edeyim.ben olayın teknik tarafına bakıyorum.teknik açıdan sıkıntıları var.olay bu kadar basit.real madrid baktı casillas ta sıkıntılar var yolladı yedek bıraktı vs.
Birşey yazmayacaktim ama Yumlu nun sayfasındaki yorumunu görünce sorayım dedim , şimdi sizin mantiginiza göre 1461 den gelen Fatih i sizin maliyet hesabina göre yeterli görüyordunuz sanırım , yanlış mı düşünüyorum ?

jairzinho
26.09.2015, 05:26
Birşey yazmayacaktim ama Yumlu nun sayfasındaki yorumunu görünce sorayım dedim , şimdi sizin mantiginiza göre 1461 den gelen Fatih i sizin maliyet hesabina göre yeterli görüyordunuz sanırım , yanlış mı düşünüyorum ?

hayır.yumluyu stoper olarak yeterli görmedim.lakin aldığı ücret ile verdiği katkıya bakılınca durumu normal karşıladım.son yıllarda stoperlere ne paralar akıtıldı.yumlu nun verdiğinden fazlasını göremedik.

DarkBlooD
26.09.2015, 05:30
hayır.yumluyu stoper olarak yeterli görmedim.lakin aldığı ücret ile verdiği katkıya bakılınca durumu normal karşıladım.son yıllarda stoperlere ne paralar akıtıldı.yumlu nun verdiğinden fazlasını göremedik.
Iyı de bende bu olayı anlamıyorum Onur sizce genel performans acisindan aldığı parayi neden haketmiyor. ?

jairzinho
26.09.2015, 05:45
Iyı de bende bu olayı anlamıyorum Onur sizce genel performans acisindan aldığı parayi neden haketmiyor. ?

2,5 milyon avro demek avrupada 4 milyon avroya tekabül eder.4 milyon avroluk kalecide bi zahmet hangi topa çıkıp çıkmayacağını bilsin aga.
rabotbicki maçında gol skandaldır bence.

hakan arıkan geçen yıl nasıl oynadı.aldığı ücret 750 bin avro.

çelen kaleci değil tutan kaleci iyidir derlerdi.şimdi bu sözün doğruluğuna dahada inanıyorum.

DarkBlooD
26.09.2015, 06:04
2,5 milyon avro demek avrupada 4 milyon avroya tekabül eder.4 milyon avroluk kalecide bi zahmet hangi topa çıkıp çıkmayacağını bilsin aga.

çelen kaleci değil tutan kaleci iyidir derlerdi.şimdi bu sözün doğruluğuna dahada inanıyorum.
İyide Hakan , Onur dan çok daha iyi bir performans göstermedi , kiralık olduğu için 750 idi temelli alınmak istendiğinde ne kadar istediği ortada .

Onur hatasız diyemez kimse ama genel performans olarak fazlasıyla yeterli .

Bu yıl avrupada ki en büyük hatayi yönetim yaptı , angarya olarak değerlendirdi ve bunuda söylenen ve yapılan şeylerde gösterdi , maç öncesi olaydan sonra o hata çok da garip değil .

Tutani yada çeleni bilmem ama işin sonunda hedefe ulaştıracak performansı gösteren iyidir .

Travelair
26.09.2015, 08:55

Kimse kusursuz değildir.

Bence yanılıyorsunuz. Bakın bu örnek güzel. Ama kimse çıkıp da Avrupa'da 7.2 milyon € kazanan Neuer de bir zahmet hangi topa çıkıp çıkmayacağını bilsin aga ya da Neuer'in teknik sıkıntısı var, altyapı sıkıntısı var demiyor

Hakan Arıkan geçen sezon yarım devre için 1,4 milyon TL aldı. Tam sezon 2,8 milyon TL'ye gelir. Onu da kariyeri Jaja'dan yarı sahadan yediği ve Liverpool'dan 8 yediği gollerle hatırlanırken, PTT 1. lig'deyken alındı. Halbuki Onur'un kariyeri başarılarla doğru. Bu nedenle aldığı paranın daha yüksek olması normal. Bir de İstanbul'daki kalecilerin performanslarına ve aldıklarına bakmalı iş kıyassa

Mustafa konusunda ise fiyat/performansa göre gayet iyi demişsiniz. Cep telefonu almaya kalkışsak bu dediğiniz olabilir. Trabzonspor zirveye oynayan bir spor kulübü. Dolayısı ile eğer bir futbolcu yetersizse bunun fiyat/performansına bakılmaz. Mustafa belki kötü olmayabilir ama zirveye oynayan bir Trabzonspor'un kadrosuna girebilecek kadar iyi olduğuna inanmıyorum. Giriyorsa bir yerde bir eksiklik var demektir. Eğer fiyat/performans yeterli bir kriter olsaydı, ben de derdim ki amatör kümeden bir stoper alalım asgari ücret verelim ve koşup mücadele etmesine diyelim ki bence fiyat/performans olarak gayet iyi. Doğru mu olurdu? Bence olmazdı

dede_100
26.09.2015, 10:40
senin hayranlar şotanin gitmesi istyor....
bu maçta da yap bir hedye onlara ...

ÖmürKaradeniz61
26.09.2015, 11:31
Rabotnicki maçında yediğin gol skandaldır,sabotedir,kellenizi alırım akıllı olun mesajıdır.Bakalım acaba bu hafta kimin kellesini alacak büyük kalecimiz.Futbolcu yerini bilecek isterse babam olsun.Bir kaleci maç başılarla birlikte 3 milyon euro para alıyorsa o golleri yemeyecek,kimse hikaye anlatmasın.Benim için varolan tek kurum Trabzonspordur.

Nazim Can
26.09.2015, 12:21
Rabotnicki maçında yediğin gol skandaldır,sabotedir,kellenizi alırım akıllı olun mesajıdır.Bakalım acaba bu hafta kimin kellesini alacak büyük kalecimiz.Futbolcu yerini bilecek isterse babam olsun.Bir kaleci maç başılarla birlikte 3 milyon euro para alıyorsa o golleri yemeyecek,kimse hikaye anlatmasın.Benim için varolan tek kurum Trabzonspordur.

Forumun kalitesini direk düşürüyorsun, bu gün bu saatte Onurun maaşına takılmak direk art niyetlilikdir Onur üzerinden Trabzonspor düşmanlığıdır, Trabzonspor küçük olsun bizim olsunculukdur, son günlerde foruma kayıt olup direk ve sadece Onur düşmanlığı yapan sen ve senin gibi ne olduğu belli olmayanlar edebinizle ahlakınızla durun, durmuyorsaniz gerekeni yapmasinida biliriz, Onur bu takimin kaptanidir ve simge futbolcusudur, hem karakter olarak hemde futbolculugu örnekdir bu böyle biline.

ÖmürKaradeniz61
26.09.2015, 12:33
Forumun kalitesini direk düşürüyorsun, bu gün bu saatte Onurun maaşına takılmak direk art niyetlilikdir Onur üzerinden Trabzonspor düşmanlığıdır, Trabzonspor küçük olsun bizim olsunculukdur, son günlerde foruma kayıt olup direk ve sadece Onur düşmanlığı yapan sen ve senin gibi ne olduğu belli olmayanlar edebinizle ahlakınızla durun, durmuyorsaniz gerekeni yapmasinida biliriz, Onur bu takimin kaptanidir ve simge futbolcusudur, hem karakter olarak hemde futbolculugu örnekdir bu böyle biline.

Arkadaşım sen yokken ben bu foruma üyeydim.Onur konusuna gelince kimse Trabzonspordan üstün değildir.Herhangi bir oyuncu kötüyse yedek bekler yerine başkası oynar bu futbolun kuralıdır.Onur forvet olsaydı napacaktık acaba merak ediyorum.

eksikbirşey
26.09.2015, 12:56
Söz sende kaptan. Sen saha da konuş ki ağzı küf kokanlar dışarda sussun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ozan Kara
26.09.2015, 13:04
Hurma bu adamı bitirdi.

Adem Akyüz'
26.09.2015, 13:13
Büyüksün Kaptan. Her zaman da büyük kalacaksın.

outlaws61
26.09.2015, 13:33
https://twitter.com/TS_Lovers/status/646384433579360256

Kusura bakmayın ama bu nasıl bir tavırdır ?

Taraftarı dövecek gibi.

Bu adamın egosu boyunu aşmaya başladı, kendisini takımdan da, şehirden de önde görüyor artık. Bu yetkiyi de ona biz verdik kimse kusura bakmasın.

Gol yediğinde ağlayan Onur bu değil. Bu Onur kibirli Onur. Bu Onur suçu kendisinde aramayan, suçluyu hep kendisi dışında arayan Onur.

Kimse kusura bakmasın Onur'u burada en çok savunan adamlardan birisiydim, hatalı gol de yiyebilir, formsuz da olabilir hiç sorun yok. Ama bir adam alçakgönüllü olmasını bilecek. Taraftarıyla bu şekilde diyaloğa azarlar gibi hangi takımın futbolcusu giriyor Allah aşkına?

Aslanlar gibi mücadele ettiler benim yüzümden yenildik oldu mu derken bile umursamaz kibir dolu. Alçakgönüllü bir beyan değil bu, sitem dolu bir beyan. Sanki hatalı golleri taraftar yediriyor beyefendiye.

Ne oldu bir şey oldu mu diye bir de atar gider yapıyor, taraftar Cumartesi gününden beri uyumuyor ulan daha ne olacak.

Siz hiç insan pskolojisinden anlar mısınız ?

İnsanların üzerine gelindiği anda fazla yüklenildiği anda bir patlama yaşarlar.

Onur'un bu sezon patlama sezonu hep üstüne sorumluluk yüklendi hep adam doldu doldu dolu artık içindekileri kusuyor.

Bu sene naparsa yapsın kalkıp aramızdan dövse bile Onur haklıdır.

Biraz anlayış diyor adam destek diyor haklı da.

Ama bu anlayışı desteği yanlış insanlardan bekliyor.

Kusura bakmayın siz de o yanlış insanlardan birisiniz.

jairzinho
26.09.2015, 15:27
Bence yanılıyorsunuz. Bakın bu örnek güzel. Ama kimse çıkıp da Avrupa'da 7.2 milyon € kazanan Neuer de bir zahmet hangi topa çıkıp çıkmayacağını bilsin aga ya da Neuer'in teknik sıkıntısı var, altyapı sıkıntısı var demiyor

Hakan Arıkan geçen sezon yarım devre için 1,4 milyon TL aldı. Tam sezon 2,8 milyon TL'ye gelir. Onu da kariyeri Jaja'dan yarı sahadan yediği ve Liverpool'dan 8 yediği gollerle hatırlanırken, PTT 1. lig'deyken alındı. Halbuki Onur'un kariyeri başarılarla doğru. Bu nedenle aldığı paranın daha yüksek olması normal. Bir de İstanbul'daki kalecilerin performanslarına ve aldıklarına bakmalı iş kıyassa

Mustafa konusunda ise fiyat/performansa göre gayet iyi demişsiniz. Cep telefonu almaya kalkışsak bu dediğiniz olabilir. Trabzonspor zirveye oynayan bir spor kulübü. Dolayısı ile eğer bir futbolcu yetersizse bunun fiyat/performansına bakılmaz. Mustafa belki kötü olmayabilir ama zirveye oynayan bir Trabzonspor'un kadrosuna girebilecek kadar iyi olduğuna inanmıyorum. Giriyorsa bir yerde bir eksiklik var demektir. Eğer fiyat/performans yeterli bir kriter olsaydı, ben de derdim ki amatör kümeden bir stoper alalım asgari ücret verelim ve koşup mücadele etmesine diyelim ki bence fiyat/performans olarak gayet iyi. Doğru mu olurdu? Bence olmazdı

nouerin bir hatasını göremedim bu pozisyonda.çıkmış ve kafasıyla uzaklaştırmış.

fiyat performans tan kastım o değildi.yani o kadar yüksek ücret verip düşük verim elde ettiğin yabancılar var ki yumlu en azından aldığı ücret kadar bir performans veriyor.

Fatih Çelik
26.09.2015, 16:51
Yani bunun olacağı belliydi neden o kadar köşede duruyorsun anlamıyorum.

İsmail Sezgin
26.09.2015, 17:05
2-3 hafta önce yazdım bunu çok köşede

must61
26.09.2015, 17:06
Takim zor donemler gecirirken hep sorumluluk alip takimi sirtlayan adamdi.

Simdi onur zor bir donem geciriyor.takimin en degerli oyuncusu, kaptani, mucadelemizin simgesi.

Taraftar destegi ile cikartacagi bir kac iyi performans onu kendine getirecektir.

DeAgLeMaNyAq
26.09.2015, 18:01
Keşke bu maçta kalede Esteban olsaydı da gerçekleri hepimiz görseydik. Yine bazılarımız tarafından mağlubiyetin sorumlusu olarak gösterilecek ve acı gerçeklerin üzeri kapatılacak...

btnyldz
26.09.2015, 18:25
Bu maçta da bu adama laf edilmez artık ayıp ya. Ben de bu haftaya kadar tamamdım ama yeniden eski Onur'u görmeye başlıyoruz farkedin artık. Taraftarda her konu saplantı oluyor gerçeklere bakın frikikte ortada dursaydı da alamayacaktı o topu. O top nerden yükselerek indi farkettiniz mi? Douglas+Douglas'ın zıplama mesafesi üzerine çıkıp yeniden aşağıya indi top. Çok iyi bir frikik golüydü. Eğer frikikte bir top zıplayan barajı geçiyorsa o pozisyon gol olur. Köşe meselesi değil.

Cengiz Çubukcu
26.09.2015, 18:38
Bu maç en son eleştirilecek adam onur'dur

Yaşar
26.09.2015, 18:56
50 dakika 10 kisi oynamış takıma pozisyona giremiyor sun sonra suçlu Onur. Yersen tabi.

Adem Akyüz'
26.09.2015, 19:06
Bak sen şu Onur'a. Gene kaybettirdi bize maçı(!)

Frikikte köşeyi boş bırakmak bir çok kalecinin aldığı bir risk. Barajdaki oyuncuların boyunu da dikkate alırsak normal bir risk aldı Onur.

Ömer_
26.09.2015, 19:11
onurun ilk ve 3.yediği golü 3.Lig kalecisi bile yemez.kadro dışı bırakılmalı.

Fatih Ç
26.09.2015, 19:32
:)

Murathan
26.09.2015, 19:37
editttttttttttt

esra61
26.09.2015, 19:51
Bugünkü sonucun sorumlusu kaptanı görmek futboldan bihaber olduğunu gösterir .

Takım oyun oynayamazsa kalede x,y,z kim olursa golü yer .
Artık şu Onur hatalı saplantısından vazgeçin. Hata yapmış olabilir ama bugünkü Hezimetine başaktörü kesinlikle değil.
Kaptan, sana güveniyoruz.

DarkBlooD
26.09.2015, 20:01
Bugünkü sonucun sorumlusu kaptanı görmek futboldan bihaber olduğunu gösterir .

Takım oyun oynayamazsa kalede x,y,z kim olursa golü yer .
Artık şu Onur hatalı saplantısından vazgeçin. Hata yapmış olabilir ama bugünkü Hezimetine başaktörü kesinlikle değil.
Kaptan, sana güveniyoruz.
Olurmu hiç Onur , Cardozo ya asist yapmadı , Cardozo da kendisine yapılan her asisti ezdi , 2 oyuncuyu da elestirenlerin futbol zekası çok üst düzey , hatta bunlar Onurla Cardozo nun yerine oynayacakti da hakları yendi , bunlara verilecek paraları da Onurla , Cardozo haketmedigi halde cebine indir di , yoksa bunlara imkan verileydi neler yapmazlardi.

erolizmts
26.09.2015, 20:02
Birinci golde köşeyi çok boş bırakarak risk aldı ama biraz daha ortaya geçseydi bu sefer topu göremeyecekti ve sadece seyredeceği bir şut gelebilirdi. Bu tarz zibilyon tane baraj kurduran kaleci ve yenilen goller izlemişsinizdir. Yani nasıl baraj kurdurursan kurdur - kalenin neresine geçersen geç - kalenin neresini boş bırakırsan bırak, herşey topun barajı geçmesi ile alakalıdır. O yüzden birinci golde hatası mevcut değil. İkinci gol zaten hazırlanış açısından izlediğim en güzel gollerden biri. Kolları 2 metre olsaydı belki arka direğe kesilen topa dokunabilirdi. Üçüncü golde ise durması gerektiği yerde olması gerektiği gibi pozisyon alıyor. Golü tekrar tekrar izleyin. Elemanın yapmak istediği şey içeri orta kesmek. Ama şansına istemeden de olsa top Onur'un üzerinden kaleye gidiyor. Yani pozisyon hatası yok.

Bu adamın hatalı çıkışlarından kaynaklanan goller dışında hatalı yediği gol sayısı çok azdır. Kalitelidir kalecidir.

Nazim Can
26.09.2015, 20:12
Arkadaşım sen yokken ben bu foruma üyeydim.Onur konusuna gelince kimse Trabzonspordan üstün değildir.Herhangi bir oyuncu kötüyse yedek bekler yerine başkası oynar bu futbolun kuralıdır.Onur forvet olsaydı napacaktık acaba merak ediyorum.

Beni ilgilendirmez ne zamandır bu forumda olup olmadığın demekki yine böyle saçmalamakdan üstünü çizmişler, gidip bir kullanıcı daha açmışsın, Kaleci mevki öyle diğer mevkilere benzemez 3-5 taraftarın aklına uyup Onur klasında bir kaleciyi kesmek yürek ister sonucu istifaya kadar gider.