PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Fatih BALTA
29.09.2009, 20:26
Geldiğinden beri fazla forma şansı bulamadı.Tony nin formsuz olduğu şu dönemde alternatif aranacaksa bu Tolga değil Onur olmalıdır.

Bera B.
29.09.2009, 22:58
Hadi inşallah sen çıkarsın maçta kalede. Tekrar ısınır senelerce takımda ve kalede kalırsın Allah yardımcın olsun.

Erdinç Barutçu
29.09.2009, 23:03
Size bir ipucu....Fenerbahçe acaba neden Volkan'da ısrar etmedi de kampın son günlerine kadar Volkanla anlaşma zemini aramadı..Düşünün bi bakalım....Cevabını bulacaksınız....Kendi ellerimizle "sırf inat ve adam kayırmacılık uğruna" yetenekleri güçlü rakiplerimize kaptıracağız...

M.S.SOFU
30.09.2009, 13:20
takımda kalede sorun varken
seni hala kadroya almadılarsa ve sen hala ''art niyet aramıyorsan'' bence takımın 1. kalecisi sensin...

hos_cocuk61
01.10.2009, 00:31
Bu çocuk çok yetenekli bir kaleci; fakat şampiyonluk yükünü şuan için kaldırabilecek potansiyelde değil. Görüyoruzki bu sezon şampiyonluk hayal ötesi gibi, artık bu çocuk değerlendirilmeli, eğer hata yapar ise bile bu çocukta ısrar edilmeli. Hem gelecek için iyi bir kaleci kazanmış oluruz, hemde Onur'u kazanırız. Bu senede kötü geçicek gibi gözüküyor, bari geleceğimizi şimdiden kazanalım.

Cem Akyüz
01.10.2009, 13:20
Kalede seni görmek istiyorum

_SeRKaN_
01.10.2009, 13:27
Tolga G.Antep maçına yetişemiyor sakatlığı sebebiyle, inşallah kalede Onur'u görürüz...

OnOuR
01.10.2009, 14:06
Bir şans doğarmı bu hafta acaba ?

İlker ToSun
01.10.2009, 14:20
tolgadan çok daha iyi kaleci olduğu kesin. sylvanın kötü oynadığı dönemlerde mutlaka şans bulması lazım

Yavuz Hasan
01.10.2009, 16:03
bu hafta 18 de var galiba tolga sakat olduguna göre

ama 11 e girebilirmi bilmiyorum inşallah girer

ibrahim_yattara
01.10.2009, 16:09
topu oyuna iyi sokuyor diye sylvaya takıldık kaldık,

adam kaleye giden şutların %70 ini resmen seyretmeye başladı, onur ne zaman görev alsa görevini iyi şekilde yaptı, kalecimiz değişecekse kesinlikle bu isim tolga değil onur olmalı. çocuk ziyan oluyor sylvadan iyi iş yapar.

mustafadinç
01.10.2009, 16:39
topu oyuna iyi sokuyor diye sylvaya takıldık kaldık,

adam kaleye giden şutların %70 ini resmen seyretmeye başladı, onur ne zaman görev alsa görevini iyi şekilde yaptı, kalecimiz değişecekse kesinlikle bu isim tolga değil onur olmalı. çocuk ziyan oluyor sylvadan iyi iş yapar.

Sylva evet bazı topları seyrediyor doğru ama bunlarda zaten çıkmaz toplar ve atlaması sadece golü güzelleştirir şu aşamada Sylva ile Onuru mukayese etmek fare ile aslanı mukayese etmek gibi bir şey Sylva hava toplarındada çok başarılı en önemlisi takıma güven veriyor soğuk kanlı şahsen bana çok güven veriyor ve bir kaleci senede 3-5 adet hatalı gol yiyebilir önemli değil önemli olan istikrar kalecide .Devamlı oynamalı şimdi dereyi geçerken kaleci değiştirmek bizi bozar.

Zeki Akyol
01.10.2009, 19:23
Bu ara Onur un şans bulacağına ınanıyorum uamrım kötü kullanmaz:(

iyattara
01.10.2009, 19:25
ya herkes oynuyo değişerek takımda bu garibanın ne günahı var ya, gayet de başarılıydı oynadığı maçlarda..

Kazım Uzunboy
01.10.2009, 20:13
Bu maçta onbirde başlar mı?

Başlarsa çok iyi olur.. :)

Emre ÖZTÜRK
01.10.2009, 20:17
tolga sakat sylva formsuz, onur kaleye geçtin geçtin. Yoksa bir daha kaleye geçme şansın malesef çok az. umarım yarın akşam kalede sen olursun

ilhan
02.10.2009, 00:01
Onur'un taraftar nezdinde opsiyonu var. Geçmişte oynadığı bir Fener maçı yarım sezonluk opsiyon demek. En azından benim için. ;)

Misina
02.10.2009, 00:22
Tolga sakat oynayamayacak.Koyun bu uşaği kaleye yapin bi sürpriz

psikopat_hamsi
02.10.2009, 00:34
sylva ya geçen sene çıkardığı maçlar yüzünden bi tolerans var ama bu sezon çok bariz hatalar yaptı. bu dönemde broos'un onuru denemesi iyi olurdu ama bakalım. inşallah denenir ve onur da bu şansı iyi değerlendirir.

ibrahim_yattara
02.10.2009, 08:57
Sylva evet bazı topları seyrediyor doğru ama bunlarda zaten çıkmaz toplar ve atlaması sadece golü güzelleştirir şu aşamada Sylva ile Onuru mukayese etmek fare ile aslanı mukayese etmek gibi bir şey Sylva hava toplarındada çok başarılı en önemlisi takıma güven veriyor soğuk kanlı şahsen bana çok güven veriyor ve bir kaleci senede 3-5 adet hatalı gol yiyebilir önemli değil önemli olan istikrar kalecide .Devamlı oynamalı şimdi dereyi geçerken kaleci değiştirmek bizi bozar.

daha ilk maçta kamanandan yediği golde bu sene geçen seneyi aratmaz inşallah demiştim.

keşke uyumasaydı o pozisyonda, gol güzelleşir diyemi atlamadı dersin?

hakikaten hava toplarına hakimiyeti ve topu oyuna sokuşuna diyecek lafım yok ama bir kaleci kalesinde bu kadar uyuyamaz, adamın beyni uyuşmuş sanki...

Mollasalihoğlu
02.10.2009, 10:10
Onur'un taraftar nezdinde opsiyonu var. Geçmişte oynadığı bir Fener maçı yarım sezonluk opsiyon demek. En azından benim için. ;)

Tolga'ya oranla hatalı "yemediği" onlarca gol var şimdilik kredisini yaratan..

Anıl Caner
02.10.2009, 10:50
Deseler ki takımın başına bu çocuğu koyacağız. Senede de 10 tane hatalı gol yiyecek ama bu geçecek kaleye. Vallahi fitim.

O'nu Trabzonspor kalesinde görmeyi çok istiyorum.

mustafadinç
02.10.2009, 10:52
daha ilk maçta kamanandan yediği golde bu sene geçen seneyi aratmaz inşallah demiştim.

keşke uyumasaydı o pozisyonda, gol güzelleşir diyemi atlamadı dersin?

hakikaten hava toplarına hakimiyeti ve topu oyuna sokuşuna diyecek lafım yok ama bir kaleci kalesinde bu kadar uyuyamaz, adamın beyni uyuşmuş sanki...

Ben Sylvanın avukatı değilim ama iyi kaleci olduğuna inanıyorum ayrıca Kamanandan yediği golde atladı fakat ne bilsin Kamananın futbolcu olmadığını,artı hatalı bir golden sonra bu golle puan kaybedilmemiş ve maç kazanılmışsa o hatalı gol unutulur ben unutmayanlarda art niyet ararım.

Erdinç Barutçu
02.10.2009, 10:54
Ben Sylvanın avukatı değilim ama iyi kaleci olduğuna inanıyorum ayrıca Kamanandan yediği golde atladı fakat ne bilsin Kamananın futbolcu olmadığını,artı hatalı bir golden sonra bu golle puan kaybedilmemiş ve maç kazanılmışsa o hatalı gol unutulur ben unutmayanlarda art niyet ararım.
Kimse Sylva için kötü demesin...Ayrıca Onur'un başlığı altında bu konuları konuşmak bence yersiz..Ayrı bir başlık açalım orda tartışalım..Arkadaşlarım da bana katılacaklar mı bilmiyorum ama Onur'a da bir şans verilmesi konusunda hem fikiriz sanırım.Yoksa her kaleci hatalı goller yiyebilir.Onların yaptığı hata zor telafi ediliyor çünki.

mustafadinç
02.10.2009, 11:34
Kimse Sylva için kötü demesin...Ayrıca Onur'un başlığı altında bu konuları konuşmak bence yersiz..Ayrı bir başlık açalım orda tartışalım..Arkadaşlarım da bana katılacaklar mı bilmiyorum ama Onur'a da bir şans verilmesi konusunda hem fikiriz sanırım.Yoksa her kaleci hatalı goller yiyebilir.Onların yaptığı hata zor telafi ediliyor çünki.

Oynamayan kaleci her zaman akıllarda iyi kaleci olarak kalır çünkü hata yapmazki yani kulübede veya tribünde bir kalecinin hata yapma şansı yok ama kaleye geçen kaleci mutlaka hatalı gol yiyecektir ki sezon başındaki hazırlık maçlarında Onur bir kaç adet hatalı gol yemiş ve bu sütunlardanda acımasızca eleştirilmişti,ben yine burada eleştirmeyin henüz çok genç vs yazmıştım.

Fatih Özkan
02.10.2009, 13:17
Seni kalede görmeyi çok istiyoruz Onur!

Bulut61-34
02.10.2009, 13:35
Umarım Sylva yine kalede olmaz.

Onur oynamalı.

fish_bone
02.10.2009, 13:51
Daha yaşı çok genç. BekLemeLi biraz daha. Umarım Tony SyLva'dan çok şey öğrenmiştirde sene sonu SyLva gittiğinde uzun yıLLar güvenLe hem bizim hemde MiLLi takımın kaLesinde değişmez oLur.

psikopat_hamsi
02.10.2009, 15:13
Daha yaşı çok genç. BekLemeLi biraz daha. Umarım Tony SyLva'dan çok şey öğrenmiştirde sene sonu SyLva gittiğinde uzun yıLLar güvenLe hem bizim hemde MiLLi takımın kaLesinde değişmez oLur.

bu görüşe katılmıyorum. türkiye'de 25 yaşına kadar futbolculara genç deniyor ama casillas real madrid gibi bi takımın kalesine geçtiğinde kaç yaşındaydı. onur için geç bile kalındı bence, sylva nın formsuzluğunda kale onura emanet edilebilir.

.....
02.10.2009, 18:27
İnşallah Bu gün Sahada görürüz Onur u .

Artık Ferhat gibi onunda formayı kapma zamanı geldi.

izzet
02.10.2009, 19:38
Bugünde oynamiyaksan, daha hic oynayamazsin Onur. Insallah en kisa sürede gönlüne göre bir takim bulursun..

.....
02.10.2009, 20:49
malesef bugün de yok.

gs maçında da olmayacaktır. bakalım ne zaman kalede görecez seni.

izzet
02.10.2009, 22:22
malesef bugün de yok.

gs maçında da olmayacaktır. bakalım ne zaman kalede görecez seni.

Yanit: Devre arasindan yada sezon sonundan sonra!

psikopat_hamsi
03.10.2009, 00:29
Yanit: Devre arasindan yada sezon sonundan sonra!

bence o kadar beklemeyiz. sylva hata yapmaya devam ederse gs maçında çok gol yer. sonraki hafta da kesik yer.

.....
05.10.2009, 13:28
Onur Kıvrak futbolu unuttu

Trabzonspor'un 15 Ocak 2008'de Karşıyaka'dan büyük uğraşlar sonucunda kadrosuna kattığı genç kaleci Onur Recep Kıvrak, aradan geçen 21 ayda oynanan 59 lig maçının sadece üçünde forma giyebildi.Trabzonspor'da dönemin teknik direktörü Ersun Yanal'ın isteği üzerine 15 Ocak 2008'de, 400 bin Euro bonservis bedeli ödenerek Karşıkaya'dan transfer edilen 1988 doğumlu genç kaleci Onur Recep Kıvrak, gelecek vadeden isimler arasında gösterilmesini karşın aradan geçen 21 ayda oynanan 59 lig maçının sadece üçünde forma giyebildi. Transfer edildiği dönemde, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın da çok istediği Onur için Karşıyaka kulübüyle yakın ilişkiler içerisinde olan ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, "Onur'u Fenerbahçe'ye daha yüksek paraya satmaya çalıştık. Ama siz haber vermeden Onur'u, Trabzonspor'a daha ucuza sattınız. O çok iyi bir kaleci olacak" diyerek İzmir kulübünün yöneticilerine tepkisini dile getirmişti. Hatta Fenerbahçe yönetimi, Karşıyaka kulübüyle olan ilişkilerini tekrar gözden geçirme kararı almıştı. Genç kaleci de Trabzonspor'a imza atarken düzenlenen basın toplantısında, "Trabzonspor'a oynamaya geldim. Kulübede oturmayı hiç sevmem. Buranın ikinci Şenol Güneş'i olacağım" şeklinde açıklamalar yapmıştı.
MİLLİ FORMAYI DA KAYBETTİ
Ancak aradan geçen zamanda ilk olarak kendisini buraya getiren Ersun Yanal tarafından küstürülen ve kulübeye mahkum edilen Onur, daha sonra Senegalli kaleci Tony Sylva'nın transfer edilmesiyle de Tolga Zengin'in ardından üçüncü kaleci konumuna düştü. Teknik direktör Hugo Broos'un da gözüne girmeyi başaramayan Onur, geldiği dönemde Ümit milli takımın vazgeçilmezleri arasında yer almasına karşın, zaman içerisinde hem yaşı gereği, hem de maç oynamadığı için unutuldu. Bu sezon oynanan 2 Avrupa ve 8 lig maçının hiç birinde forma giyemeyen Onur, geçtiğimiz sezon sadece 2 Türkiye kupası maçında görev yapmıştı. Onur, devre arasında geldiği ilk sezon ise biri Türkiye kupası olmak üzere, toplam 4 maçta görev yapmış ve özellikle 2007 - 2008 sezonunun kapanış maçında Trabzonspor'un Fenerbahçe'yi 2- 0 mağlup ettiği karşılaşmadaki performansıyla büyük alkış toplamıştı. Yeniden eski günlerine dönmenin hayalini kuran genç kaleci, Broos'tan bir şans bekliyor.
Bu arada Onur, Trabzonspor'a gelmeden önce Manisasaspor'a imza atmış, ancak Ege temsilcisine gitmeden Trabzon'a gelmişti. Bunun üzerine Manisaspor'un Onur aleyhine açtığı tazminat davasının da genç kalecinin aleyhine sonuçlanmak üzere olduğu belirtildi.
05.10.2009

Kaynak : DHA

.....
05.10.2009, 13:30
fenerde olsaydı şimdiye oynamıştı be , Yeter yani gs maçından sonra artık bu çocuğu izlemek istiyoruz. Yazıktır günahtır.

Ahmet Kuru
05.10.2009, 16:56
Göz göre göre eriyor böyle bir yetenek...

Ali Tunahan Güllü
05.10.2009, 16:59
Öfff ya şu çocuk çok yetenekli ama gelen hocalarda iş yokki..

Hasan ZAİMOĞLU
05.10.2009, 17:02
karadenizsporda görev alsa hiç değilse orada dikiş tutturur

izzet
05.10.2009, 17:10
bence o kadar beklemeyiz. sylva hata yapmaya devam ederse gs maçında çok gol yer. sonraki hafta da kesik yer.

Ben baska takima gidecegini ima ettim.

Sylvadan sonra Tolga var önce. Hirarsi belli. Haksiz ama öyle.

Bulut61-34
05.10.2009, 17:30
Sylva her hafta bedava gol yiyor zaten. Onur'u koysak kaleye belki 1'den fazla gol yer ama belki de hiç yememe ihtimali de var. Silva'da gol yeme ihtimali nerdeyse %80.

Serhat
06.10.2009, 01:38
Hiç ümitlenmiyorum... Seninle alakalı değil bu ama...

Tolganın olduğu yerde sana kimse forma vermez...

Sylva formsuz, Tolga sakat ama nedense Formsuza tercih ediliyorsan sen anla artık gerisini...

Keşke bir kere sana şans verseler, Önüde Tolga varken zor ama bir kere sana verseler o eldivenleri eminim bir daha çıkarmayacaksın ...

mustafadinç
06.10.2009, 12:33
Onur Kıvrak futbolu unuttu

Trabzonspor'un 15 Ocak 2008'de Karşıyaka'dan büyük uğraşlar sonucunda kadrosuna kattığı genç kaleci Onur Recep Kıvrak, aradan geçen 21 ayda oynanan 59 lig maçının sadece üçünde forma giyebildi.Trabzonspor'da dönemin teknik direktörü Ersun Yanal'ın isteği üzerine 15 Ocak 2008'de, 400 bin Euro bonservis bedeli ödenerek Karşıkaya'dan transfer edilen 1988 doğumlu genç kaleci Onur Recep Kıvrak, gelecek vadeden isimler arasında gösterilmesini karşın aradan geçen 21 ayda oynanan 59 lig maçının sadece üçünde forma giyebildi. Transfer edildiği dönemde, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın da çok istediği Onur için Karşıyaka kulübüyle yakın ilişkiler içerisinde olan ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, "Onur'u Fenerbahçe'ye daha yüksek paraya satmaya çalıştık. Ama siz haber vermeden Onur'u, Trabzonspor'a daha ucuza sattınız. O çok iyi bir kaleci olacak" diyerek İzmir kulübünün yöneticilerine tepkisini dile getirmişti. Hatta Fenerbahçe yönetimi, Karşıyaka kulübüyle olan ilişkilerini tekrar gözden geçirme kararı almıştı. Genç kaleci de Trabzonspor'a imza atarken düzenlenen basın toplantısında, "Trabzonspor'a oynamaya geldim. Kulübede oturmayı hiç sevmem. Buranın ikinci Şenol Güneş'i olacağım" şeklinde açıklamalar yapmıştı.
MİLLİ FORMAYI DA KAYBETTİ
Ancak aradan geçen zamanda ilk olarak kendisini buraya getiren Ersun Yanal tarafından küstürülen ve kulübeye mahkum edilen Onur, daha sonra Senegalli kaleci Tony Sylva'nın transfer edilmesiyle de Tolga Zengin'in ardından üçüncü kaleci konumuna düştü. Teknik direktör Hugo Broos'un da gözüne girmeyi başaramayan Onur, geldiği dönemde Ümit milli takımın vazgeçilmezleri arasında yer almasına karşın, zaman içerisinde hem yaşı gereği, hem de maç oynamadığı için unutuldu. Bu sezon oynanan 2 Avrupa ve 8 lig maçının hiç birinde forma giyemeyen Onur, geçtiğimiz sezon sadece 2 Türkiye kupası maçında görev yapmıştı. Onur, devre arasında geldiği ilk sezon ise biri Türkiye kupası olmak üzere, toplam 4 maçta görev yapmış ve özellikle 2007 - 2008 sezonunun kapanış maçında Trabzonspor'un Fenerbahçe'yi 2- 0 mağlup ettiği karşılaşmadaki performansıyla büyük alkış toplamıştı. Yeniden eski günlerine dönmenin hayalini kuran genç kaleci, Broos'tan bir şans bekliyor.

Bu arada Onur, Trabzonspor'a gelmeden önce Manisasaspor'a imza atmış, ancak Ege temsilcisine gitmeden Trabzon'a gelmişti. Bunun üzerine Manisaspor'un Onur aleyhine açtığı tazminat davasının da genç kalecinin aleyhine sonuçlanmak üzere olduğu belirtildi.
05.10.2009

Kaynak : DHA

Bunu yazan sayın Doğan haber ajansı neden 2 yıl önce Gs yi şampiyon yapan Aykutun yedek kalmasını ve hatta 18 e bile giremeyişini yazmıyor ben söyleyeyim Trabzonsporu karıştırmak için Sylva gibi kalecimiz var Allaha şükürler olsun.Ben kalede Sylva yı görünce çok rahat ediyorum çok güven veriyor.Onur oynayacağı bir kulübe kiralık verilebilir.

Cem Balcı
07.10.2009, 12:11
şu formayı al artık!

Serdar A
07.10.2009, 12:17
Eğer devreyi 25 puan civarında bitirirsek Sylva ile devam etmenin bir manası yok . Tolga ile devam etmenin zaten hiç bir dönem manası olmamıştı .

Onur'a eldiven teslim edilir , arkasına ligin göze batan yerli kalecilerinden biri yerleştirilir . Eğer bütçe var ise onunla rekabete girecek yurt dışından genç bir kaleci getirilir , örneğin Standard'ın kalecisi Sinan .

Gidiş o gidiş ama vaziyet bu şekilde mi gerçekleşir bilinmez .

Zeki Akyol
07.10.2009, 12:23
Ben oynar diye düşünüyordum fakat artık bu hocanın Onur'a şans vereceğini düşünmüyorum. Hugo Bross da boş cıktı güya hak edene forma veriyordu
peki neden ısrarla Sylva ...yedek kalecinin anlamı nerde kalıyor :(

Sefa
07.10.2009, 21:13
Fenerbahçe'ye hep kızarız yetenek öldürüyor diye. Onur'a karşı bizde aynı şeyi yapıyoruz. Yazık..

izzet
07.10.2009, 21:17
Acaba gelecek devre arasi yada sezon sonu hangi takima tranfer olacak...

.....
07.10.2009, 21:25
Allahım şu çocuğu kalede görmeyi o kadar çok istiyorum ki anlatamam .

Ama 3 maçta izledik sadece :( :(

Bulut61-34
08.10.2009, 00:48
Tolga sakatken oynasın bari Onur.

Sylva'nın 1 gol yemesi garanti, Onur belki yemez.

.....
10.10.2009, 08:47
gs maçından sonra artık kaleye geçmesi lazım. Sylavın seneye gideceğini düşünürsek maç eksiklerini kapatması lazım

Harun-61
10.10.2009, 10:25
Tolga sakatken oynasın bari Onur.

Sylva'nın 1 gol yemesi garanti, Onur belki yemez.

hakkini yemiyelim, son mac'ta yemedi :)

Emre ÖZTÜRK
10.10.2009, 10:27
Onur bu sene en iyi Türkiye Kupası maçlarında forma giyer.Başka türlü bu çocuğa kaleyi verecekleri yok malesef

Mert Oğuzlu61
10.10.2009, 16:23
tony sylva nın son senesi onur, gs maçından sonra kaleyi ele geçirebilirsin, sıra sanada gelecek, ben onur kıvrak tan çok umutluyum geleceğin A milli kalecisi olacak diyordum bize geldiğinde tekrar diyorum, bu sezon sadece türkiye k. maçlarında oynamayacaktır, tony nin dinlenme vakti geliyor yavaş yavaş...

Kaan
13.10.2009, 21:03
Soru: Bize göre kalede de sorun görünüyor? Tolga’yı ya da Onur’u değerlendirmeyi düşünmüyor musunuz? Bir de hazırlık maçlarının en iyilerinden biri olan Engin son haftalarda kadroda yok. Bu oyuncu hakkında neler söyleyeceksiniz?

Sylva çok iyi bir kaleci. Kabul etmek gerekir ki bazı hatalı goller yedi. Ancak kalitesi sorunların üstesinden gelmeye yetecek düzeyde. Şu anda Sylva olmasa bile Tolga’yı oynatmamız zor. Çünkü kendisi 15 günden beri takımla birlikte sağlıklı çalışamadı. Onur’u ise oynatacağınız maçı çok iyi seçmeliyiz. Engin de başlangıçta şans buldu. Daha sonra zihinsel bir takım problemler yaşadı ve bir hastalık geçirdi. Şimdi kendisini toparladı. Tekrar görev bulmaya başlacaktır.

Kazım Uzunboy
18.10.2009, 23:41
Bundan sonra kaleyi kesinlikle devralmalısın Onur.

Lenger
18.10.2009, 23:59
Kaleye geçmenin vakti geldi..
Bu hafta iyi çalış!
Baktın olmuyor..
Devrim yap!
Unutma Trabzonspor'dasın ;)

ilhan
19.10.2009, 00:02
Devre arasında pılını pırtını topla defol bu kulüpten. Yazık ediyoruz her geçen hafta sana. Bir kaleciden verim almak için onu maçlarda oynatacaksın. Şans bulacak ki alışsın. Artık kaleye geçmemen için ne gibi bir sebep var merak ediyorum.

Gerçi kaleye geçsen ne yazar. Egemen-Giray gibi ikili varken önünde.

izzet
19.10.2009, 00:09
Arada hatirla bizi olurmu Onur?

Misina
19.10.2009, 00:13
Görün bu Uşağı artık.Bunu Buraya Yazmaktan sıkıldım birileri onuru oynatmamaktan sıkılmadı.

Terzioğlu
19.10.2009, 00:14
Artik kaleyi devralma zamani geldi.

Murat'
19.10.2009, 00:25
Adamı bir tek mağaza açılışı için kullanıyoruz.Var mı böyle birşey ya.

hos_cocuk61
19.10.2009, 00:31
Onur Manisa maçında kaleye geçmeli idi. Manisa maçından bu yana Bu sözleri hep dillendirdik. Üzülüyorum ya, hem bu oyunculara üzülüyorum, hemde halimize üzülüyorum artık ne yazsak boş.

izzet
19.10.2009, 00:35
Bir futbolcunun belli bir süre hic oynamadigi zaman sözlesmesini tek tarafli fesh etme hakki yokmuydu?

Cem Akyüz
19.10.2009, 00:53
oynamalı oynaması gerek

Osman Yavuz
19.10.2009, 00:57
Adam süper oynadığı Fenerbahçe maçından beri kaleye geçmedi ligde.Daha başka ne diyebiliriz ki.

kudu_61
19.10.2009, 04:24
sylva gelirken yazdığım bir imzam vardı malesef sylvanın iyi oyunundan sonra tepki çekmemek için sildim bu forumda tepki çekmekten çok korkar oldum herkes üstüme üstüme geliyor gibi geliyor 'Elinde onur ve tolga gibi gençler varken sen senegalden 34 lük sylva getirirsen onur ve tolga milli olamaz' korkarım uşaklar yetişecekleri yerde kaleciliği unutacak

psikopat_hamsi
19.10.2009, 05:06
önümüzdeki hafta da kalede göremezsem bir kasıt olduğunu düşünmeye başlayacağım artık. sylvanın haftalardır bitmek bilmeyen düşüşüne yediği hatalı gollere rağmen hala kaleye geçmiyorsa bu işte birşey var derim ben.

izzet
19.10.2009, 10:53
Arkadaslar bu takimin ikinci Kalecisi. Hic bosuna Ümitlenmeyin.

Hee kazara Onur kaleye gecer, Kayseriden gol yersek "Trabzonlu Tolga neden oynamiyor?"a gelecek Laf.

Onuru seyretmek isteyen devre arasini, yada sezon sonunu beklesin...

Onurun kaleyi devralma zamani cokten geldide gecti bile, bu saatden sonra bir ekstra durum olmadan oynatilmaz...

albatros
19.10.2009, 11:04
adam yarın öbür gün Trabzonspor'dan ayrılmak istiyorum derse hiç bir Allah'ın kulu burda Onur'u suçlayamaz.

Uğurtan
19.10.2009, 11:05
sylva gelirken yazdığım bir imzam vardı malesef sylvanın iyi oyunundan sonra tepki çekmemek için sildim bu forumda tepki çekmekten çok korkar oldum herkes üstüme üstüme geliyor gibi geliyor 'Elinde onur ve tolga gibi gençler varken sen senegalden 34 lük sylva getirirsen onur ve tolga milli olamaz' korkarım uşaklar yetişecekleri yerde kaleciliği unutacak

Tolga zaten kaleci değildi hiçbir zamanda olmadı, olmayacak..

Onur konusunda zaten içim acıyor yazık ediyoruz..

Gökçebey
19.10.2009, 11:05
Hadi Onur, inşallah Tony'den formayı alacaksın. Fırsat bu fırsat.

izzet
19.10.2009, 11:07
adam yarın öbür gün Trabzonspor'dan ayrılmak istiyorum derse hiç bir Allah'ın kulu burda Onur'u suçlayamaz.

Onur Sezon Basinda seneye yokum dedi zaten burdaki bazi arkadaslara...

Bu arada, Onuruda elestirmem lazim, eski resimlerine bakarak, cok kilo aldigini fark ettim.

ilhan
19.10.2009, 11:08

Kendisi zaten böyle bir şeyi dile getirdi. Kulüp izin vermedi.

Enes Ünal Kaya
19.10.2009, 11:12
bize gelmeden önce çok iyi kaleciydi bizde hiç görmek nasip olmadı ama ümit milli takımında kalesini korudu. her maç hatalı gol yiyoruz bırakalım 2 3 de onur yesin ama kaleye ısınsın.. 2 3 hatalı golünü suçlamıcam yerse.. ama onur geçsinn artık

albatros
19.10.2009, 11:14
Onur'un ayrılmak istediğini bilmiyordum.ne diyeyim ki...adam haklı
formayı hak etmesi için daha ne olması gerekiyor artık bilmiyorum.
bugün tony ve tolga aynı anda sakatlansa gider paf takımdan kaleci alır onu oynatırız bu anlayışla.

izzet
19.10.2009, 11:15
Broosun oynatmayacagi kesin. Oynatmak istese oynatirdi zaten simdiye kadar.

Broos giderse büyük bir ihtimalle takimi yerli bir "Özevlatci" devralacak => Tolga

Senol Günes hatirladigim kadari ile Tolgayi kullanmaktan yanaydi =>Tolga

Insallah Hami Mandirali, yada baska bir Milli Hoca gelir takimin basina...Yada Izmirli bir hoca, yoksa Onuru görmek hayal gibi geliyor bana...

Hqmi
19.10.2009, 11:19
Oynasın artık! Tony'den iyi olacağına inanıyorum..

Faik Yılmaz
19.10.2009, 11:25
Oynaması için hatalı daha kaç gol daha yememiz gerekiyor anlamıyorum....

Yokmu bir babayiğit Tony yi bir kaç hafta dinlendirecek....

Ne yapsak yüzünü ayakkabı boyasıyla syaha boyasak Onurun olurmu acaba ?

Hüseyin Bağdat
19.10.2009, 11:27
Bu maçtan sonra da kalaye geçemeyecekse bu çocuğu tutmanın bir anlamı yok. Silva kaç maçtır hata yapıyor.Artık dinlenmesi gerek. Silva'ya verilen şansı Onur'da hak ediyor...

izzet
19.10.2009, 11:29
Oynaması için hatalı daha kaç gol daha yememiz gerekiyor anlamıyorum....

Yokmu bir babayiğit Tony yi bir kaç hafta dinlendirecek....

Ne yapsak yüzünü ayakkabı boyasıyla syaha boyasak Onurun olurmu acaba ?

Sabanin Atla gel Sabandaki "New York HAW HAWs" dan gelentiplemesi gibimi? :D

Samet Başdağ
19.10.2009, 11:45
sanırsam kaleyi artık almalı..

cagria
19.10.2009, 11:51
Şimdi kaleye geçse en fazla tony sylva kadar gol yer. Ki zaten yiyoruz

Hüseyin İlkin
19.10.2009, 13:13
Tolga zaten kaleci değildi hiçbir zamanda olmadı, olmayacak..

Onur konusunda zaten içim acıyor yazık ediyoruz..

Her iki konuda da, katılıyorum.

firidin61
19.10.2009, 13:14
Kale artık ONUR'un hakkını ! Verin şu çocuğun hakkını artık ! ..

Fatih Özkan
19.10.2009, 13:15
Arkadaşlar gibi ben de artık kalede Onur'u görmek istiyorum!
Yazık ediyoruz!

ilhan
19.10.2009, 13:41
Ben avatarımı olası bir Onur muhalefeti için değiştirmedim. Başka bir takıma gider başarılı olursa sevinirim. Ama başarısız olursa üzülürüm ve kendimizi de bunda hatalı görürüm.

İleride pişmanlığını çekmeyiz inşallah.

Sezon başında ciddi ciddi isteyen Rizespor vardı. Onur oynayacağı bir kulübe gitmek istediğini defalarca söylemesine rağmen kulüp buna izin vermedi. Nedenini merak ediyorum.

Erdinç Barutçu
19.10.2009, 14:49
Ben avatarımı olası bir Onur muhalefeti için değiştirmedim. Başka bir takıma gider başarılı olursa sevinirim. Ama başarısız olursa üzülürüm ve kendimizi de bunda hatalı görürüm.

İleride pişmanlığını çekmeyiz inşallah.

Sezon başında ciddi ciddi isteyen Rizespor vardı. Onur oynayacağı bir kulübe gitmek istediğini defalarca söylemesine rağmen kulüp buna izin vermedi. Nedenini merak ediyorum.
Onur'un ifadesine göre - bizzat kendisiyle yaptığımız muhabbette söyledi- anadolu takımında oynamak istemediğini ciddi teklif olarak yurt dışından ve İstanbul takımından teklif geldiğini ama yönetimin izin vermediğini söylemişti.

ilhan
19.10.2009, 17:03
"Hata yapmışsın gitmeyerek" deseydin keşke Erdinç abi.

Ali Tunahan Güllü
19.10.2009, 17:04
Hadi artık Onur seni görmek istiyoruz..

.....
19.10.2009, 18:04
Kayseri maçında seni kalede görmezsem artık çıldırırım. Yeterse yeter abi , bu çocuğa bir yerden vereceksin formayı. Verince de bırakmayacaksın. bu kadar basit!

Ba®ış
19.10.2009, 18:10
Tolga ve Sylva'ya verilen şans ve gösterilen sabır Onur'a da verilip gösterilmelidir.eğer aşı tutmazsa bu saatten sonra hiçbirşey kaybetmeyiz ama tutarsa çok iyi bir kaleci kazanırız.

.....
19.10.2009, 18:12
Yok abi yok , kesin kalede Onuru görmek istiyoruz artık. Yani kayseri maçında da oynayamayacaksa gitsin abi...

Birtan Karaman
19.10.2009, 19:26
Yavrum Onur :) ;

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2811-5B2M4W5Y.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2811-6B0K9R9B.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2811-7J5N7O4E.jpg

psikopat_hamsi
19.10.2009, 19:38
bu fotolar yeni değil heralde. son fotoda dün sakat olan yattara pek bi sağlıklı göründü de gözüme.

Birtan Karaman
19.10.2009, 19:40
Yeni Foto Resmi Site'den Alıntı.

ilhan
19.10.2009, 19:55
Tolga ve Sylva'ya verilen şans ve gösterilen sabır Onur'a da verilip gösterilmelidir.

Tolga ve Sylva'ya verilen şansı da istemiyorum şahsen. Onlara verilen şansın %10'u Onur'a verilsin, başka bir şey istemez.

Cafer Bulur
19.10.2009, 19:56
Bu hafta kaleyi silvadan devralmali.

Sylva oynamasinda kim oynarsa oynasin kayseri macinda.

Mert Oğuzlu61
19.10.2009, 19:57
kayseri maçında kaleye geçmeli artık yeter dinlendirin şu tony sylva yı !!!

tolgayıda istemiyorum ondada bizim kalemizi koruyabilecek yetenek yok onur kıvrak geçsin artık şu kaleye !

Ba®ış
19.10.2009, 19:57
Tolga ve Sylva'ya verilen şansı da istemiyorum şahsen. Onlara verilen şansın %10'u Onur'a verilsin, başka bir şey istemez.
haklısın İlhan,şans verildiği zaman neler yapabileceğini 2-0 kazandığımız fener maçında göstermişti zaten.inşallah bu haftadan itibaren kaleyi devralır.
#35.5 Recep Onur Kıvrak:cool:

ilhan
19.10.2009, 19:58
Yavrum Onur :) ;

Tolga ve Slyva'yı gördükten sonra Onur = Buffon'dur benim gözümde. Abartırım da abartırım artık.

Heybetin yeter. Gir her maç gol ye, hatalı gol ye. Benden yana opsiyonun var.

ilhan
19.10.2009, 19:59
haklısın İlhan,şans verildiği zaman neler yapabileceğini 2-0 kazandığımız fener maçında göstermişti zaten.inşallah bu haftadan itibaren kaleyi devralır.
#35.5 Recep Onur Kıvrak:cool:

Kanka şundan emin ol, eğer formalara "buçuk" ibaresi eklenseydi Onur'un forma numarası 35,5 olurdu. :)

Ba®ış
19.10.2009, 20:00
Onur'un ne kadar iyi bir Karşıyakalı ve de Karşıyaka taraftarının Onur'u ne kadar sevdiğini biliyorum.hatta forumlarda makaradan kızıyorlardı neden 35 numaralı formayı giyiyorsun diye :)

ilhan
19.10.2009, 20:05
Adamın bize geldiği günü bir ton Karşıyakalı arkadaşım arayıp tebrik etmişti beni. Altaylı arkadaşlarım var. Onlar bile öve öve bitiremiyordu.

Belki 3-5 maç oynasa sırıtır bilemeyiz. Ama şunu demekten asla usanmayacağım.

"Keşke o Fener maçında bu kadar iyi olmasaydın be Onur".. Oysa ne umutlanmıştık.

Birtan Karaman
19.10.2009, 20:07
Bu Hafta Oynasın Artık. 4 Tolga Yedi , 4'de Sylva Yedi , Bi 4'de Onur Yesin Arkadaş Bırakın Oynasın !

hos_cocuk61
19.10.2009, 20:53
Broos'u çözmek için kahin olmaya gerek yok, çok rahat çözülebilen hangi kararlar vericeği rahat anlaşılan bazen ise enteresan kararlar veren ve verdiği enteresan kararlardan bir haber olan biri. Bu sebeptendirki Sylva'yı kolay kolay kesmez, eğer kesse bile yerine Tolga'yı oynatır. Ben futbolcuları hiç suçlamıyorum yönetimsel ve teknik hatalar yüzünden bu haldeyiz...

Yönetimsel hatalar, çünkü o kadar sol açık adamı var iken 2,5 euro verilerek bir oyuncu alındı. Halbuki o paraya birazdaha katarak bir forvet alınabilirdi...

Tekniksel hatalar, çünkü Broos her maç bir oyuncuyu kaybediyor ve üstüne o kaybettiği oyuncuları bazı maçlarda sahaya atarak, kurtarıcı rolune bürünmesini istiyor.

Not: Artık Onur'un kaleye geçmesi lazım, bu sözü Broos'a birilerinin söylemesi lazım!!!

Alibeyoglu
19.10.2009, 20:55
biz bu genc kalecileri neden aliyoruz sans vermeyeceksek

ilhan
19.10.2009, 21:07
biz bu genc kalecileri neden aliyoruz sans vermeyeceksek

İzninizle soruyu şöyle değiştirerek sormak istiyorum.

Biz bu genç kalecileri neden yollamıyoruz şans vermeyeceksek?

Ali Tunahan Güllü
19.10.2009, 21:09
Tolga ve Slyva'yı gördükten sonra Onur = Buffon'dur benim gözümde. Abartırım da abartırım artık.

Heybetin yeter. Gir her maç gol ye, hatalı gol ye. Benden yana opsiyonun var.

Kayseri maçında inşallah kalede Onur olacak adam bize geldikten sonra doğru düzgün Ümit milli takıma gidemez oldu..

Birtan Karaman
19.10.2009, 21:10
Soruyu Biz Bu Genç Kalecileri Madem Oynatmayacağız Neden Kiralık Verip Pişmesini İstemiyoruz ? Diye Değiştirecektim Ama Onurun pişecek Bi Tarafı Kalmadı Adam Yandı Pişmekten.

ilhan
19.10.2009, 21:10
Ümit milli takıma düzenli bir şekilde hep gitti Tunahan. Bir ara Volkan Babacan geçti kaleye. Sonra yine Onur gitti.

Ali Tunahan Güllü
19.10.2009, 21:12
Ümit milli takıma düzenli bir şekilde hep gitti Tunahan. Bir ara Volkan Babacan geçti kaleye. Sonra yine Onur gitti.

Hım ben genellikle son maçlarda Volkanı görünce öyle dedim..

Birazcık güvensek Onura çok güzel olacak..

Birtan Karaman
19.10.2009, 21:12
Vay bee , Yenildik Onur Manşetlere Taşındı !

ilhan
19.10.2009, 21:14
Hım ben genellikle son maçlarda Volkanı görünce öyle dedim..

Birazcık güvensek Onura çok güzel olacak..

Zaten Ümit milli takım dediğin senede kaç maç yapıyor ki :)

Vay bee , Yenildik Onur Manşetlere Taşındı !

Hangi manşette ne gördün?

Birtan Karaman
19.10.2009, 21:16
BMN Forum :rolleyes:

Maç Sayfasından , Oynayan Diğer Oyuncuların Sayfalarından Çok Burası Yorum Aldığı İçin Öyle Söyledim Abi.

ilhan
19.10.2009, 21:18
Arka sayfalara bir bakalım ne zamandan beri şu başlık gündemden düşmesin diye neler yapıyorum. Haziran'dan beri sanırım. :)

Amacıma bir nevi kavuştum. Ama kaleye geçerse daha mutlu olacağım. 2-3 maç oynasa 2-3 hatalı gol yese ne olur? En fazla birisi çıkar bu sayfada bana "Aha sana Onur" der, bana kapak olur. Sonra muhalefet yaparım hep kalede olsun diye.
:D

Birtan Karaman
19.10.2009, 21:21
Broos Onur'a Şans Vermez , Gider Tolga'yı Oynatır. :)

Onur'u Anca Fortis'te Görürüz.

hos_cocuk61
19.10.2009, 21:21
Kumaş olarak potansiyel olarak ileride Türkiyenın "en iyi" kalecisi olabilecek potansiyele sahip...

Onur'daki sorunlar ne peki? Çok heyecanlı, kendini kabul ettirme yönü içinde hep var. Bazen basit hatalar yapıyor bu onun kötü olduğu için değil, psikolojik olarak kaynaklanıyor bu psikolojiyi fazla maç yaparak aşar...

Yeteneklerinin farkında, taraftarda farkında; fakat o psikoloji bir etken, çoğu insanda bu sorun vardır o psikolojiyi aşması içinde bir kaç maç yapıp "tamam ben kendimi taraftara kabullendirdim" hissini Onur'a kazandırmamız lazım...

Hatalı gol yer isede razıyım, bu sene gitti hiç yokta gelecek senelerimizi kazanalım ve gelecek seneki kalemizi şimdiden sağlama alalım.

ilhan
19.10.2009, 21:22
Broos Onur'a Şans Vermez , Gider Tolga'yı Oynatır. :)

Yürü git :D

Moralimi bozma benim. ççç

Birtan Karaman
19.10.2009, 21:25
:D Bu Benim Düşüncem Ben İstemem mi Sanıyorsun Onur Oynasın Ama Böyle Be Abi :rolleyes:

Sende Biliyorsun'da İnanmak İstemiyorsun :D

erolizmts
20.10.2009, 00:29
Kendi adıma çoğunluk gibi Onur'un artık kaleye geçmesini istiyorum. Ama burada önemli bir nokta var: Kaçımız Onur'un yediği gollere sabır gösterebilecek? Trabzonspor'a geldiğinden beri oynadığı 4-5 90 dakika vardır. Varsayımla gidiyorum çünkü o 4-5 maç hangileri derseniz onları bile hatırlayamam. Yani bu çocuğa güveniyorsak onu 3-4 maçta yerin dibine sokmamayı kafalara yerleştirmek lazım. Aksi halde 2 maçta Onur'a da "bundan cacık olmaz" damgasını vururuz. Taraftarımız bunu çok iyi beceriyor çünkü. Yani bu çocuğa her şekilde sabır göstermeyi kabul edebiliyormusunuz arkadaşım? İşin püf noktası bu sanırım.

Hüdai Pervaneli
20.10.2009, 01:06
Sylva varken kaleyi Unut sen

Kubilay ŞAHİN
20.10.2009, 01:40
Haydi Hazırlan Görev Vakti..
Senin Artık Oynama Zamanın Geldi de Geçiyor..

Osman Pervaneli
20.10.2009, 15:30
insallah kayseri karsisinda sans bulur

.....
20.10.2009, 15:39
Tek tesellim Onurun kaleye geçmesi :)

karatasof
20.10.2009, 16:36
Hiç böyle huylarım yoktur,hayırlara gitsin diyerek gs maçı öncesi gördüğüm bir rüyayı ancak şimdi paylaşıyorum burada.Dediğim gibi gs maçından bir gece evvel benim rüyamda ts-gs maçı var ve kalede Onur'u görüyorum.Ve tabi kendi kendime sormayı ihmal etmiyorum rüyamda bile olsa ;''Allah allah,Sylva'ya son anda bir şey mi oldu da kalede Onur'u görebildik.''.Rüyanın tamamı bu kadar,ya da daha doğru deyişle rüyamdan benim aklımda kalan kısmı bu kadar.Hafta sonu maçta Sylva'nın nasıl oynadığını gördük hepimiz.Pek çokları gibi bende Sylva'nın dinlendirilme vaktinin çoktan geldiğine olan kanaatimin bir tezahürü olabilir miy di bu rüya diye düşünmeden edemedim?Bu hafta Kayseri önünde takımın kalesinde kimin oynayacağını görene kadar bunu bilemeyeceğim sanırım.Hadi hayırlısı bakalım......

ilhan
20.10.2009, 17:54
Ömer Rıza ve Risp gibi şehirden kaçacak duruma gelmezse iyidir.

Alibeyoglu
20.10.2009, 17:56
yavas yavas kendisine sans verilmeli

mustafadinç
20.10.2009, 17:57
Arkadaşlar kaleci meselesi bizim sorunumuz o kolay anlayın artık ya hu kesersin Sylva yı Onur oynar bakarsın bir kaç hafta sonra ya tamam ya devam ama hakem olaylarını ne yapacağız onu söyleyin onu tartışalım Onur olmaz Ahmet olur Mehmet olur o kolay iş.Kaleye casillas ı alsan ne olacak adamlar bizimkilerin ağzına tekme atıyor ve hakem gidip el şaklatıyor.

Hasan61
20.10.2009, 20:14
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=62814
İnşallah doğru bir haberdir:)

Sefa
20.10.2009, 20:22
Denedi ama nasıldı acaba.. Artık yeter da adam çürüdü..

Alihan Ertürk
20.10.2009, 20:29
İnşallah Kayseri maçında sahada olur.

Ali Tunahan Güllü
20.10.2009, 21:27
Bu maçta olacak..

izzet
20.10.2009, 21:43
Kayseri Macinda oynarsa skordan önemli kazanclarimiz olacak:)

Cafer Bulur
20.10.2009, 21:43
Sylva oynatilirsa sylva ya bile kötülük yapilmis olur.

Artik kalede nöbet degisikliginin zamani geldi de geciyor bile.

Onur a simdiden kayseri macinda bol sanslar ve basarilar diliyorum.

Hekimoğlu
20.10.2009, 21:56
Onur çok bekledin artık sıra senin bu şansını iyi kullan.

albatros
20.10.2009, 22:03
benim anlayamadığım bir diğer konu da şu
onur'un bu takımın 3. kalecisidir bilgisi vahiy yoluyla bütün teknik direktörlere mi geliyor da bu çocuk oynayamıyor?
diğer ihtimal tolga'nın idmanlarda onur'dan kat be kat iyi performans sergilemesi.(ben bile inanmadım bunu yazarken)

Kazım Uzunboy
20.10.2009, 23:55
Kale Onur’un oluyor

Trabzonspor teknik direktörü Hugo Broos Galatasaray maçında mağlubiyette yediği hatalı gollerle başrol oynayan Senegalli kaleci Sylva'yı kulübeye çekmeye hazırlanıyor. Yediği hatalı gollerle saç baş yolduran Senegalli kaleci Tony Slyva Kayserispor maçında kaleyi Onur'a devretmeyi hazırlanıyor.Belçikalı teknik adam Broos sabah yapılan çalışmada kaleci antrenörü Jacky Munaron'dan kaleci Onur'u hazırlamasını istedi
Antrenmanın sonunda kaleci antrenörü Munaron Slyva ve Onur ile kısa süreli bir görüşme yaptı.

www.spor61.net (http://www.spor61.net)

Serdar A
20.10.2009, 23:57
benim anlayamadığım bir diğer konu da şu
onur'un bu takımın 3. kalecisidir bilgisi vahiy yoluyla bütün teknik direktörlere mi geliyor da bu çocuk oynayamıyor?
diğer ihtimal tolga'nın idmanlarda onur'dan kat be kat iyi performans sergilemesi.(ben bile inanmadım bunu yazarken)

12 numara kadrolu pozisyondur . İşe alımı 7 sezon evvel yaptık .

Onur ise sözleşmeli .

Uğurtan
21.10.2009, 00:03
Onur çok bekledin artık sıra senin bu şansını iyi kullan.

O şansını aslında Fenerbahça derbisi olmak üzere şans bulduğu hemen hemen her maçta kullanmıştı..

Asıl soru bu çocuk ne yaptı da şansını kaybetti ?

Ahmet Kuru
21.10.2009, 00:43
Kayseri maçıyla birlikte inşallah kaledeki yerini iyi bir performansla sağlamlaştırır...

Hotaman
21.10.2009, 00:44
Haydi koçum bu hafta oynayacaksın inşallah.
Allah utandırmasın.

Emre ÖZTÜRK
21.10.2009, 00:52
cuma akşamı sen kalede olacaksın.Sana güveniyoruz yüzümüzü kara çıkarma

ilhan
21.10.2009, 00:53
Olası bir hatalı gol yedi diyelim, yanlış çıkıştı diyelim veyahut bir hata yaptı diyelim, şu an kaleye geçsin diyenlerden kaç kişi görmemezlikten gelebilecek?

Emre ÖZTÜRK
21.10.2009, 00:56
Olası bir hatalı gol yedi diyelim, yanlış çıkıştı diyelim veyahut bir hata yaptı diyelim, şu an kaleye geçsin diyenlerden kaç kişi görmemezlikten gelebilecek?

sanki sylva hatalı gol yemiyor.O yiyeceğine bu çocuk yesin boşu boşuna yabancı hakkımızıda kullanmış olmayız.Ben Onur un arkasındayım ve ona güveniyorum.

ilhan
21.10.2009, 00:57
Helal Emre.
;)

Hüdai Pervaneli
21.10.2009, 01:10
Cift kalede As Takimda Oynamis haberiniz Olsun

Mustafa Ayazoğlu
21.10.2009, 01:16
http://www.takagazete.com/haber_images/onurlu_20102009.161007.jpg

ilhan
21.10.2009, 10:56
Çok güzel bir başlık olmuş. :)

---

Fenerbahçe maçında tüm Avni Aker'in "Onur, Onur, Onur" diye tempo tuttuğunu unutamıyorum. Televizyon karşısında bize kadar geliyordu sesler. :)

mustafadinç
21.10.2009, 11:08
evet çok iyi uçuyor olur olmaz her topa atlıyor bu kadar ısrardan sonra oynar bu adam sonrada bütün Avni AKER yuh çekmeye başlar Onur 2.lig kalecisi bunu bir tarafa yazın.

Emre ÖZTÜRK
21.10.2009, 11:12
evet çok iyi uçuyor olur olmaz her topa atlıyor bu kadar ısrardan sonra oynar bu adam sonrada bütün Avni AKER yuh çekmeye başlar Onur 2.lig kalecisi bunu bir tarafa yazın.

abi kaç defa tam anlamıyla izledin Onur u ?
Biraz erken karar vermedin mi Onur u ikinci lig kalecisi yapmak için

LazAnisT
21.10.2009, 11:17
Bence Tek şansızlığı Tolga.Şimdiye kadar çoktan kaleye geçmişti.

mustafadinç
21.10.2009, 11:31
abi kaç defa tam anlamıyla izledin Onur u ?
Biraz erken karar vermedin mi Onur u ikinci lig kalecisi yapmak için

Vallahi yanılmak istiyorum inşaAllah da yanılırım ama modern kalecilik de atlamamak gerekiyor genelde ayakta kalmak ve iyi yer tutmak hava hakimiyeti ceza sahasına yerden ve havadan hakim olmak,libero olmak,topu oyuna hızlı ve iyi sokmak vs vs vs ben bunları Onurda göremedim Karşıyakada oynarken çok övmüşlerdi bir maça sadece onu izlemeye gittim beğenmedim açıkçası Trabzonsporda da hazırlık maçlarında beğenmedim Feneri 2-0 yendiğimiz maçta Fenerin iddiası yoktu maç bitsede gitsek düşüncesi vardı ama Kadıköyde alsın maçı bize mesela Sylva nın toulouse de aldığı gibi tamam o zaman eyvallah.
Hatırlarsan birde geçen yıl Song bir kaç hata yapınca taraftarlar Giray oynasın diye kampanya başlatmıştı sonuç ortada yani anlayacağın inşaAllah ben yanılırım ve Onurdan helallik isterim.
Bu arada futbolcuların kıymeti oynamadıklarında daha iyi anlaşılır misal Selçuk için geçen yıl bizim taraftar Ersunun torpillisi vs diyordu geçen hafta Selçuk oynamadı orta saha fossss oldu yani Selçuk kardeşimizin kıymeti ortaya çıktı.

a f s
21.10.2009, 11:33

Onur sana güveniyoruz. Yalnızca Trabzonspor için değil Milli takım için de değerlisin.

Emre ÖZTÜRK
21.10.2009, 11:41
Vallahi yanılmak istiyorum inşaAllah da yanılırım ama modern kalecilik de atlamamak gerekiyor genelde ayakta kalmak ve iyi yer tutmak hava hakimiyeti ceza sahasına yerden ve havadan hakim olmak,libero olmak,topu oyuna hızlı ve iyi sokmak vs vs vs ben bunları Onurda göremedim Karşıyakada oynarken çok övmüşlerdi bir maça sadece onu izlemeye gittim beğenmedim açıkçası Trabzonsporda da hazırlık maçlarında beğenmedim Feneri 2-0 yendiğimiz maçta Fenerin iddiası yoktu maç bitsede gitsek düşüncesi vardı ama Kadıköyde alsın maçı bize mesela Sylva nın toulouse de aldığı gibi tamam o zaman eyvallah.
Hatırlarsan birde geçen yıl Song bir kaç hata yapınca taraftarlar Giray oynasın diye kampanya başlatmıştı sonuç ortada yani anlayacağın inşaAllah ben yanılırım ve Onurdan helallik isterim.
Bu arada futbolcuların kıymeti oynamadıklarında daha iyi anlaşılır misal Selçuk için geçen yıl bizim taraftar Ersunun torpillisi vs diyordu geçen hafta Selçuk oynamadı orta saha fossss oldu yani Selçuk kardeşimizin kıymeti ortaya çıktı.

Abi bende Onur u sanırım iki sene önce İlk Gaziantep sonrada Fenerbahçe maçlarında izlemiştim ve iki maçtada harika oynamıştı.
Ümit milli maçlarda ise birkaç maçını izledim şimdi Allah var yukarıda yalan söyleyemem kötü oynamıştı ama takımda kötüydü yani.Milli maçlar içerisinde sanırım bir Fildişi maçıydı arkadaşlarla izliyorduk.Bir ben TS liyim diğer üç arkadaşım ğs li dedim bu Onur harika kaleci diye sonra o maçta öyle goller yediki rezil oldum.Hele bir frikik golü yemişti komediydi.
Sylva nın da basit hatta komik goller yediği şu ortamda ben bu çocuk hata yapsada hiçbirşey demem.Sylva nın gençlerbirliği nden yediği o golü gördükten sonra bu adamın gol yemesi sorun olmaz.Kimsenin Onur gol yeyince çıkıp bağıracağini ortalığı ayağa kaldıracağini sanmıyorum.Hiç olmazsa yabancı hakkımız bir kişi daha artmış olur.Bu sene sonuna kadar bu çocuğa şans vermek lazım.Nasıl ki Fener Volkan a zamanında şans verdiyse bizde bu çocuğa şans vermeliyiz

Sefa
21.10.2009, 13:30
Bir depo benzin kazanmış Engin'den :)

''Antrenman sırasında Engin, kaleci Onur’la girdiği, “Gol atarsam bir depo benzin kazanırım“ iddiasını kaybetti.''

seyyah61
21.10.2009, 15:13
Haydi Onur, bu sansi iyi degerlendir ve kaleyi tekrar birakma.
Bu seneyi de tamamen kayip hanesine yazacagiz yoksa.

Atılay
21.10.2009, 15:17
Onur hadi hadi yüzümüzü kara çıkartma

Serdar A
21.10.2009, 15:20
Kendi jenerasyonunun en değerli kalecisi .

Şanssızlığı Trabzonspor'a transfer olması oldu . Fakat ben bu derece aklı başında ve zeki sporcunun bu yaşadıklarından büyük dersler çıkardığına , çalışmaktan da geri durmadığına inanıyorum .

Onur arkasında beklediği Sylva'nın iyi yapabildiği şeyleri futboluna yansıtabilirse bu yaşta milli kaleyi devralır , artık ne zaman da bırakır bilinmez . Sinan'dan Ufuktan daha pek çoğundan daha iyi olduğunu biliyoruz . İhtiyacı olan tek şey biraz güven . Kulüp olarak Onur'a güvenmeliyiz .

cem arin
21.10.2009, 15:35
simdilerde yeni moda onurun oynatilmasi icin yapilan baski!
Ayni seyi fatih tekkenin alinmasinda da yasamistik ya da gökdenizin gitmeden önce burada ugradi hakaretler hatta simdilerde futbolun ortasahadaki ilahi diye adlandirilan symek bile gitmeden önce öyle hakaretlere maruz kalmisti ki bu sayfalarda. düsünüyorum da haftasonu onur kaleye gecse ve hatali bir gol yese bu olumlu hava nereye döner!
Yazmakla bir sey olmuyor zaten. sabah kalkan aksam yatmaya hazirlanan öglen yemegini hizli yiyen yaziyor. bugün yazilansa yarin hükmü yoktur damgasi yiyor ve yeni birseyler yaziliyor.
hadi bakalim simdi de onur gecsin kaleye.
serkan solbek oynarken tayfunu isteruk diye tuttururuz selcuk oynar ceyhun gelsin deriz, serkan sagda oynar engin neden oynamiyor diye
baski kurariz. song defansta oynar giray neden yok diye aglariz. verhasil ne sampiyon ne de adam oluruz biz taraftarlik babinda...

a f s
21.10.2009, 15:41
Kendi jenerasyonunun en değerli kalecisi .

Şanssızlığı Trabzonspor'a transfer olması oldu . Fakat ben bu derece aklı başında ve zeki sporcunun bu yaşadıklarından büyük dersler çıkardığına , çalışmaktan da geri durmadığına inanıyorum .

Onur arkasında beklediği Sylva'nın iyi yapabildiği şeyleri futboluna yansıtabilirse bu yaşta milli kaleyi devralır , artık ne zaman da bırakır bilinmez . Sinan'dan Ufuktan daha pek çoğundan daha iyi olduğunu biliyoruz . İhtiyacı olan tek şey biraz güven . Kulüp olarak Onur'a güvenmeliyiz .

Biz güveniyoruz, Onur da çok şükür kendine güveniyor.

İdmanlarda oynasın diye alınmadığına göre ihtiyaç duyulduğunda çıksın oynasın. Ya kötü oynarsa, diye panik yapmaya gerek yok.

Orhan Aydın
21.10.2009, 15:46
en geç sene sonunda yolların büyük ihtimalle ayrılacağı sylva gitmeden dilerim performansıyla Trabzonspor'un 1. kalecisi olur.Milli takıma da gider inşallah.
Çok istiyorum bunu çünkü karlı çıkacak Trabzonspor olacak.İnşallah bizi yanıltmaz

Anıl C
21.10.2009, 16:49
seneye sinan bolatı alıp kadroda sadece onuru tutacaksın
çünkü kaleci bolgesinde yerli oyuncu oynamasından yanayım

Mustafa ÖZDEMİR
21.10.2009, 17:03
bu adam bir kaç maça çıksın bir daha vermez kaleyi ...

T.B_1461
21.10.2009, 17:22
En azından iki maç üst üste oynatılsın kimin ne olduğunu bizde görelim.

Serdar A
21.10.2009, 17:36
seneye sinan bolatı alıp kadroda sadece onuru tutacaksın
çünkü kaleci bolgesinde yerli oyuncu oynamasından yanayım

Keşke ...

Açıkçası ben Ramazan Özcan'a bile razıydım .

Orhan Aydın
21.10.2009, 17:42
sinan bolat hayal bence artık biz Onur'dan Sinan yapmaya çalışalım

Serdar A
21.10.2009, 17:53
sinan bolat hayal bence artık biz Onur'dan Sinan yapmaya çalışalım

Sinan bence anlatıldığı ölçüde üst düzey kaleci değil .

Arkadaş sadece sezon başında ( ya da daha evvel ) yapılabilecek bir hamleden bahsetmiş . Bizde ona katıldığımızı belirttik .

Orhan Aydın
21.10.2009, 17:58
Serdar abi transfer etme konusunda hayal dedim.Üst düzey kaleci demedim
Ayrıca eleştiri manasında yazmadım yahu:)

Serdar A
21.10.2009, 18:11
Serdar abi transfer etme konusunda hayal dedim.Üst düzey kaleci demedim
Ayrıca eleştiri manasında yazmadım yahu:)

O zaman bu söylediklerinden yola çıkarak , Onur hakkında sahip olduğun fikride öğrenmiş oldum . :)

Bence Onur üst düzey kaleci olabilecek kapasitede .

Orhan Aydın
21.10.2009, 18:16
O zaman bu söylediklerinden yola çıkarak , Onur hakkında sahip olduğun fikride öğrenmiş oldum . :)

Bence Onur üst düzey kaleci olabilecek kapasitede .

Esasen orda da demek istediğim Sinan'ın Liege gibi bir takımın bankosu olup ismini duyurması idi.
Ama fena yakalamışsın:)

Enes
22.10.2009, 01:56
İnşallah bu hafta onur geçer kaleye ve bidahada çıkarmaz eldivenleri...

Barış Mayda
22.10.2009, 02:33
onur sana tolgadan daha cok güveniyorummm yüzümüzü kara cıkartma

UğuR
22.10.2009, 09:45
Allah'dan Tolga da sakat ...Yoksa kesin Tolga'yı oynatırlardı... Taraftar Onur diyor..medya da Onur kalede diye başlıklar atılıyor... Broos tahminimce oynatacaktır.İnşallah gelen bu fırsatı tepmez.İyi bir oyun çıkarır.Ben destek veriyorum....Hatalı gol yerse bile arkasındayım...Bırakın oynasın.Adamı futboldan soğuttuk.

Sefa
22.10.2009, 13:25
Onur Onur Onur diyoruz ama oldu da hatalı bir gol mü yedi Canı Sağolsun hiç üzülmem..

Alihan Ertürk
22.10.2009, 13:27
Onur Onur Onur diyoruz ama oldu da hatalı bir gol mü yedi Canı Sağolsun hiç üzülmem..

Üzülürüz tabi ki ama kalkıp da küfretmeyiz.

2 senedir futbol oynamıyor neredeyse heyecan olacaktır illa ki.Ama zamanla alışır , çok istiyorum Volkan gibi olmasını , milli takımda oynamasını ..

bordo61
22.10.2009, 13:31
Oynamalı Yarın

Emre ÖZTÜRK
22.10.2009, 13:32
Oynamalı Yarın

yarın %80 ihtimalle kalede o olacak

Sefa
22.10.2009, 13:33
Üzülürüz tabi ki ama kalkıp da küfretmeyiz.

2 senedir futbol oynamıyor neredeyse heyecan olacaktır illa ki.Ama zamanla alışır , çok istiyorum Volkan gibi olmasını , milli takımda oynamasını ..
Artık Slyva bağışıklık yaptı üzülmede üzülemiyorum.. :)

Ali Tunahan Güllü
22.10.2009, 19:24
İnşallah kalede Onur olacak..

SDinc
22.10.2009, 19:30
Artık bu uşağın zamanı , şansın babası verilmesi gerek diye düşünüyorum.

Mehmet BAL
23.10.2009, 10:20
bugün vira bismillah kaleye geçer bidahada çıkmaz inşallah

Hüseyin Kurt
23.10.2009, 10:22
Ben yine de Sylva'nın oynayacağını düşünüyorum.
Hoca'nın Onur'a şans vereceğini düşünmüyorum.
İnşallah beni yanıltır.

Mehmet BAL
23.10.2009, 10:24
gazetede onur yazıyor.
inşallah yalan değildir

Murat'
23.10.2009, 10:24
Bugün de kalede olmazsan yazıklar olsun böyle teknik adama.

Dursun Kaplan
23.10.2009, 10:30
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm752862.jpg

Eldivenlerde 'değişim' beklentisi

Son günlerin en çok eleştirilen isimlerinden kaleci Tony Sylva'nın bugünkü Kayseri sınavında yerini Onur'a bırakması bekleniyor.

Broos’un kaleci antrenörü Jacky Munaron’dan genç file bekçisi hakkında “Hazır” raporu aldığı belirtildi. Ayrıca savunmada Giray’ın yerine Song’un, hücumda da Umut’un yerine Gökhan’ın eski takımına karşı şans bulacağı öğrenildi.

Fanatik

Rasim YILMAZ
23.10.2009, 10:50
Her ne kadar istemesekte sezon başı hedeflerimizde radikal değişikliğe gitmek zorunda kaldık.

Bu saatten sonra Hugo'nun bize ve kendine yapacağı en büyük iyilik ; Onur , Barış , Hasan Ahmet gibi potansiyeli olan genç futbolcuları yavaş yavaş takıma ısındırıp , kazanmasıdır. Teknik ve taktik yönünden çokta iyi olmayan bu hoca , ileride belki bu sayede iyi hatırlanır :)

Bu arada her ne kadar Galatasaray maçında kötü bir oyun çıkarsada , Song'un Giray'ın yerini almasını istemiyorum. Defans oyunculuğu demek tecrübe demektir. Pozisyon alma ve pozisyon hatasını minumuma indirme süreklilikle , tecrübe ile olur...

izzet
23.10.2009, 11:18
Insallah iyi bir mac cikarirsin. Bu firsat senin firsatin....

Harun-61
23.10.2009, 11:29
BIZ güveniyoruz sana !

psikopat_hamsi
23.10.2009, 14:09
onura güveniyorum ama her fotosunda adam uçuyor ayaklarının yere bastığını görmedim :D

Süleyman50
23.10.2009, 14:12
inşallah bugün kalede oynar ve iyi bir oyun ortaya çıkartırsın...

Mira_61
23.10.2009, 14:54
Allah utandırmasın Onur.
Başarılar...

Kadir
23.10.2009, 14:56
Umarım oynamaya başlar ve uzun yıllar kalemizi korur.

Samet Yildirim
23.10.2009, 14:58
Oynarsa basarilar dilerim..iyi bir kaleci

Sinem Yılmaz61
23.10.2009, 15:13
Insallah oynar, ve umarim basarili oluruz onlan bugün....

Miraç Atalay Çiftçi
23.10.2009, 15:14
Allah yardımcın olsun, Allah utandırmasın Onur.
Devleşirsin inşallah bugün.

fish_bone
23.10.2009, 15:21
Umarım bu akşam iyi bir maç çıkartır ve bidaha kaLeden çıkmaz. Bizim CasiLLas'ımız oLur beLki :)

Yunus Emre SEYHAN
23.10.2009, 16:18
Bu akşam kaleyi teslim alacak... Ve uzun yıllar kalemizi koruyacak.

1.5 yıldır bekliyor bu zamanı.

HAdi göster kendini..

isimsiz_61
23.10.2009, 16:20
ben onura çok güveniyorum.bence çok başarılı bir kaleci

Ilelioglu
23.10.2009, 16:21
Cok iyi bir Kaleci...;)

Mustafa ÖZDEMİR
23.10.2009, 16:24
inşallah bugün yüzümüzü kara çıkarmaz...

Enes Ünal Kaya
23.10.2009, 18:21
2 3 gol yese bile tartışmıcam.. uzun zaman sonra avni akerde maça çıkıcak inş.. hem atmasfr hemde forma kapma heycanına kapılabilir

Ali Tunahan Güllü
23.10.2009, 18:22
Bu gece senin gecen Onur!!

Gökhan KAN
23.10.2009, 18:26
Bu fırsat kaçmaz...

firidin61
23.10.2009, 18:28
Adil olan onu bu akşam kalede görebilmek . Onur , yetenekli bir kaleci ama unutulmaması gereken uzun süredir müsabaka deneyimi yok . Beklentileri belli bir seviyede tutup en az Tolga kadar şans vermeliyiz ve ısrarcı olmalıyız . Maç eksiğini giderince en az Sylva kadar kalede güven verebilir . Umarım iyi bir başlangıç olur . Bu başlangıç çok önemli . İnönü'de be.aş ' karşı seni kalede görmek istiyorum Onur . Tutun şu kaleye hadi .

.....
23.10.2009, 18:43
Onurrrrrrrrrrrrrrrrrr Receppppppppppp

Kıvrakkkkkkkkkk

ula kıvrak bu akşam göster inceliğini :)

albatros
23.10.2009, 19:36
koçum yine harcadılar seni.
broos giderken sen de giray gibi 'hakkımı helal etmiyorum' deme hakkına fazlasıyla sahipsin

Alibeyoglu
23.10.2009, 19:38
artik firat degerlendirme zamani

Mira_61
23.10.2009, 19:49
koçum yine harcadılar seni.
broos giderken sen de giray gibi 'hakkımı helal etmiyorum' deme hakkına fazlasıyla sahipsin
İşte buna katılıyorum.
Onur'a yapılan haksızlık boyutunu geçti.

.....
23.10.2009, 19:52
Yazık oldu. hemde çok yazık

Alihan Ertürk
23.10.2009, 19:53
Bir gün sen de oynayacaksın Onur , biz bekleyeceğiz sen de bekle ..

Sefaenes
23.10.2009, 20:21
eger bu sayfayi okuyorsa en kisa yoldan baska takima git.Bu takimda sana forma ne yazik ki yok. Arkanda bir abi yok anlasilan. Formsuz olan sylva tercih ediliyor. Sakatlansa bile sen tercih edlmiyeceksin yazarken yine kaleci sylva gol yedi kale kösesinden.

Berk
23.10.2009, 20:56
Bu çocuk ne zaman oynatılacak?

Sefaenes
23.10.2009, 20:58
baska takima gittigi zaman

izzet
23.10.2009, 21:34
Yazık sana Onur ...

Bugün alınacak 3 puandan degerliydin, ama harcadık seni..

Kazım Uzunboy
23.10.2009, 21:44
Yahu genç genç diye tuttururlar! Böyle bir adama da dalga geçer gibi davranırlar!

Kaan
23.10.2009, 22:09
Bugün oynamalıydı bence. :)

Enes Ünal Kaya
23.10.2009, 22:18
Bugun oynasa bişi kaybetmezdik pek bastırmadı da ztn kayseri... ufakdan ısınırdı kaleye

Kaan
23.10.2009, 22:26
Bugun oynasa bişi kaybetmezdik pek bastırmadı da ztn kayseri... ufakdan ısınırdı kaleye

Biz de {Onur'u} kazanmak için oynasın diyoruz zaten.

izzet
23.10.2009, 22:27
Takim hersekilde kötü oynuyor, 4-7 arasinda bitecek sezon, hersekilde Hugoya yol verilecek...

Seni kazanabilirdik, ama "Hoca" sezon sonu ayrilacak olan, formsuz Sylvayi tercih etti...

Yaziklar olsun!

Atakan
23.10.2009, 22:34
Bugün oynamalıydın be Onur...

ApoCaN28
23.10.2009, 22:41
Yazık Sana Yazık Sana
Bu Kaçıncı Kazık Sana
Ellere Gülen Bu Hoca
Neden Böyle Bozuk sAna

Anlaşılan sakatlık olmadan kaleye geçemiyeceksin =(

Fatih Kuloğlu
23.10.2009, 22:42
Feneri reddedip bize gelen bu adama çok büyük ayıp ediliyor..

Ali Tunahan Güllü
23.10.2009, 22:44
Yine olmadı be Onur..

Mehmet Zeki
23.10.2009, 22:44
Takim hersekilde kötü oynuyor, 4-7 arasinda bitecek sezon, hersekilde Hugoya yol verilecek...

Seni kazanabilirdik, ama "Hoca" sezon sonu ayrilacak olan, formsuz Sylvayi tercih etti...

Yaziklar olsun!

Hugo bir yere gittigi yok merak etme.

Emre B.
24.10.2009, 00:14
Yediği ilk hatalı golden sonra asılmayacağını bilsem oynasın diyecem ama...

Emre ÖZTÜRK
24.10.2009, 00:15
Bu çocuğa neden forma verilmiyor ?
Acaba antremanlardaki performansı mı yetersiz ?

Kubilay ŞAHİN
24.10.2009, 00:50
Bu Maçta Kesinlikle Bekliyordum Ama Neden Oynatılmadı anlamadım..

Bekir
24.10.2009, 01:04
Bu çocugu da bitircekler,yazık...
Sezon sonu Slyva gider,Tolga da gidebilir...
Onuru da kaçırırsanız kaleci kalmıcak...
Artık kaleyi Onura vermek lazım..

Adem Erdoğan
24.10.2009, 01:27
Daha yaşı genç, beklesin kenarda, eninde sonunda kale ona kalacak zaten, bugün tony'den aldıkları yanına kar kalacaktır ilerde.

Bekir
24.10.2009, 01:32
Daha yaşı genç, beklesin kenarda, eninde sonunda kale ona kalacak zaten, bugün tony'den aldıkları yanına kar kalacaktır ilerde.
Bekleyip beklememek mesele değil...
Mesele Onur Süper Ligde çogu takımda banko yapar..
Bu seneyi de sayarsak 3 senesi bizde heba oldu...
3 sene Süper Lig tecrübesi olsaydı Onurun şimdikinden çok ilerde olurdu..

matalar
24.10.2009, 01:33
ben açıkçası oynadığı maçlarda onurda bir ışık göremedim.
çok savruk bi kaleciye benziyor.(ümit milli maçları, fener maçı bi maç daha vardı hatırlayamadım)

ayrıca antreman performansı kötü olmasa tony nin bu form düşüklüğünde mutlaka kaleye geçerdi.açıkçası ben onurdan ümitli değilim malesef. İnşallah beni yanıltır.

isimsiz_61
24.10.2009, 12:15
ya hani bu maç oynayacaktı yeter ya artık onur yada tolga geçsin kaleye

.....
24.10.2009, 14:49
bjk maçından sonra kaleye geçmesi tek dileğimiz.

Birtan Karaman
24.10.2009, 21:41
BJK Maçında Oynar Belki İlhan Abi :D

Uğurtan
24.10.2009, 21:51
En azından kupa maçlarında Onur oynasın kalede..

ilhan
24.10.2009, 22:16
Beşiktaş maçına daha çok var. 2 hazırlık maçı yapılır. İki maçta da Onur'a görev verilir. Hazır tutulur. Bunu sadece ben mi düşünüyorum? Hocada düşünüyordur. Öyle umuyorum.

Miraç Atalay Çiftçi
24.10.2009, 22:18
Beşiktaş maçına daha çok var. 2 hazırlık maçı yapılır. İki maçta da Onur'a görev verilir. Hazır tutulur. Bunu sadece ben mi düşünüyorum? Hocada düşünüyordur. Öyle umuyorum.

Bu arada sadece bir adet hazırlık maçı ayarlasınlar "Helal Olsun" diyeceğim.
Gider Karadeniz ile bir maç ayarlarlar, deli ederler adamı.

Mehmet Fırat
24.10.2009, 22:21
Ankaraspor'la oynayalım. Bir tek onların o hafta maçı yok çünkü. :)

.....
25.10.2009, 16:58
bjk maçından sonra kalede görmek tek dileğim. inşallah inşallah

UğuR
26.10.2009, 10:10
İnşallah sabırlı birisindir....

ÜNAL
26.10.2009, 13:33
Yazık ediyoruz,hakkında hayırlısı olsun..

.....
26.10.2009, 13:35
Başka takımda olsa şimdi A milli takımdaydı. Oynamasa bile A Milli kadroya girerdi.

fish_bone
26.10.2009, 13:58
ArkadaşLar daha 21 yaşında bu adam. Niye yazık oLsun? Teknik heyetin vardır bi biLdiği. Ayrıca umarım Tony SyLva'nın tecbüresinden çok şey öğrenmiştir de, bizim CasiLLas'ımız oLur.

mustafadinç
26.10.2009, 15:43
Arkadaşlar hedefe oynuyorsak öyle ikide bir kaleci değiştirilmez Sylva dedik devam etsin bu maçta süper bir kurtarış yaptı Sylva ikinci yarı direk dibinde tokatladı helal olsun tamam hatalı goller yedi ama Sylva Onurdan 5 gömlek üstündür kabul edin siz hoca olsanız Sylva dururken Onuru oynatırmısınız.

mustafadinç
26.10.2009, 15:46
Önümüzde çok önemli bir Jimnastik maçı var bu maçta Sylva ya çok ihtiyacımız olacak inşaAllah çok ihtiyacımız olmaz ama olursada Sylvanın moral motivasyonu üst seviyede olması lazım şu oynasın bu oynasın diye adamların moralini bozmayın unutmayınki Hoca hergün bu futbolcularla beraber nefes alışlarını bile biliyor hiç bir hoca iyisi varken kötüsünü oynatmaz Onur iyi olsa neden oynatmasın,geçen yıl aynısı Selçuk,a yapıldı Ersunun torpillisi vs dendi görüyorsunuz Selçuk bir maç oynamadı sonuç ortada.

Süleyman50
27.10.2009, 08:55
Kaleci Onur'a fırsat doğdu

Trabzonspor'da genç kaleci Onur Recep Kıvrak'a, takımın birinci kalesi olan Tony Sylva'nın son maçlarda yaptığı hataların ardından forma şansı doğdu.
Sezon başından beri kalesinde tam olarak taraftarların güvenini kazanamayan Sylva’nın yerine Beşiktaş karşılaşmasında Onur’un oynama ihtimalinin bulunduğu öğrenildi. Tolga Zengin’in sakatlığı bulunması nedeniyle teknik direktör Hugo Broos’un, genç file bekçisinin idmanlardaki performansını mercek altına aldığı öğrenildi. Artık kendisini göstermek istediğini belirten Onur, “Trabzonspor çok iyi kalecilere sahip. Hocamız kim formdaysa onu oynatıyor. Kimsenin şüphesi olmasın, bana görev verilmesi halinde elimden geleni yaparım” açıklamasını yaptı.

Dursun Kaplan
27.10.2009, 09:20
Fanatik hep aynı haberi yapmaktan bıkmadı mı ya ? :cool:

Mehmet BAL
28.10.2009, 11:02
hadi bakalım

enmavi61
28.10.2009, 12:26
kupa maçlarında oynarrrr