PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Erbay
27.03.2013, 11:56
Valla diğer gidenler zamanında da böyle dedikodular çıkıyordu. Yönetim ağzı açık izlemesin şunları. Zaten sezon bitmiş, çık ya yalanla. Ya da kadro dışı bırak. Gerçi sezonun bitmesiyle alakası yok. Egemen bjk ile anlaştı denildiğinde şampiyonluğa iki maç kala kadro dışı bırakılsın diyordum.

Travelair
27.03.2013, 11:58
Yönetimin canına minnet. Geç olsa da anladım

61_Hasan_69
27.03.2013, 12:02
Lütfen Avrupaya git.

Adem Erdoğan
27.03.2013, 12:03
Lütfen Avrupaya git.

Gitme deyeydin "Avrupa'ya" :)

Sibel
27.03.2013, 12:10
Yahu bu gitsin diyenleri anlamıyorum.
Biz bu takımda kaliteli futbolcu tutamayacak mıyız?
Profesyonellik dediğiniz olay bu mu?
Sanki çok büyük bir kulübüz(maddi olarak) oyuncu satıp para kazanma derdine düştük.
Önce futbolumuzla bir yere gelelim. Kaliteli oyuncuları satmayalım. Ne zaman durum düzelir satarız.
Çünkü yerini dolduramiyoruz. Kaleci için şu an tabi öyle değil durum.
Ama bu şekilde hep geri gidiyoruz. Örnekleri vermiyorum. Herkes biliyor.

unaLhso
27.03.2013, 12:14
Türkiye'de iki kaleciyi çok severim.Biri Abim :) diğeri Onur.

ğs'ye giderse desteklemem.Avrupa'ya giderse desteklerim.

Berkan
27.03.2013, 12:56
Arkadan gelen 2 iyi kaleci var, bedavaya verelim bence. (!)

Emrah Akcagöz
27.03.2013, 13:00
Adamı zorla göndermeye çalışıyoruz resmen hem de bunun için uğraşan taraftar !

Giderse ki sanmıyorum gideceğini keşke Onur olsa diye çok hayıflanırız.

exelans_25
27.03.2013, 13:12
kimse kendini kandırmasın sen adamin sozlesmesine madde koyarsan elin oğlu gelir o parayı verir onuru alır gider kimse de bisey diyemez.zaten dünyada cok az yetisiyor 7.5 milyon onur icin cok kucuk bir para

Anıl C
27.03.2013, 13:14
Onuru taniyan onla iletisimde olan kimse yokmu aramizda?

Acaba gercekten ne düsünüyor, Trabzonu anlattigi gibi sahipleniyormu

yok dostum yok
burdan kaç defa yazdım.
cevap atan olmadı.
böyle ekranda onur gsde haberlerini gördükce ekrana kafa atasım geliyo:mad:

blackmar61
27.03.2013, 13:18
Onuru benden çok kimse sevemez diye düşünüyorum ama seviyorsunuz eminim Trabzonspordan gitmesini asla istemem ama seneyede bu takım böyle hedefsiz toplama kampı gibi olacaksa kendisine yazık etmesin derim ben kendi adıma Onurun Türkiyede başka bir takıma gideceğini düşünmüyorum avrupanın elit takımlarından birine gider gidersen yolun açık olsun ROK.......

alper*
27.03.2013, 13:23
Onur, "sıradan bir takıma gitmem" dedi.
:)

MuratJ
27.03.2013, 13:37
bu taraftar küçük takım taraftarı. sadri şeneri Trabzonspor'u küçülttü bu taraftarda bunu onayladı. küçük takım taraftarı gibi davranıyor, konuşuyorsunuz.

onur gibi oyuncularını tereddütsüz elinde tutan takım büyük takımdır. gitmesini aklından geçirmeyen taraftar büyük takım taraftarıdır. 7.5 iyi para tolga fatih yeter bize diyen taraftarın hüküm sürdüğü takım bu ülkenin küçük takımlarından birisidir. insanı inanılmaz sinir ediyorsunuz.

hayatınızda bi sosyallik mi yok dedikodulardan böyle küçük muhabbetlerden zaman mı geçiriyorsunuz ? başka konu üzerinde mesai yapın forumda. kalecimiz lan işte onur. kovmazsanız başkanınızla, burada kalacak.

Anıl C
27.03.2013, 14:25
bu taraftar küçük takım taraftarı. sadri şeneri Trabzonspor'u küçülttü bu taraftarda bunu onayladı. küçük takım taraftarı gibi davranıyor, konuşuyorsunuz.

onur gibi oyuncularını tereddütsüz elinde tutan takım büyük takımdır. gitmesini aklından geçirmeyen taraftar büyük takım taraftarıdır. 7.5 iyi para tolga fatih yeter bize diyen taraftarın hüküm sürdüğü takım bu ülkenin küçük takımlarından birisidir. insanı inanılmaz sinir ediyorsunuz.

hayatınızda bi sosyallik mi yok dedikodulardan böyle küçük muhabbetlerden zaman mı geçiriyorsunuz ? başka konu üzerinde mesai yapın forumda. kalecimiz lan işte onur. kovmazsanız başkanınızla, burada kalacak

nokta

inadina61_08
27.03.2013, 14:46
Eğer Taraftar olarak Başkana şimdiden tepkimizi koymazsak sadece gidecek onur olmaz, değerlerimizi elimizde tutmalıyız, her gelen bizim kapımızı çalıyor, gazetelerde "bilmem hangi takım TS'den oyuncuyu ALACAK" yazısını okumak zorunuza gitmiyor olabilir ama benim zoruma gidiyor büyük takımsak bu yazıları yazdırmayacak millete bunu dedirtmeyeceksin, Onur'un gs'ye satılması küçük takımım gelin benim takımda ki iyi futbolcuları alın e o zaman Anadolu takımlarından ne farkın kalır. cevap HİÇ.
Sadri Şener Kendini kurtarmak için herkesi satacak, colmanı da gs ye versin de olsun bitsin.

Hüseyin Başoğlu
27.03.2013, 14:49
real ve manunun teklifleri olduğu yazılıyor...

Doğan BULAT
27.03.2013, 14:56
Eskiden olsa Trabzondan oyuncu almak hee... Sıkıyosa alsınlar bakalım... Yemezdi :) Şimdi düştüğümüz duruma bak... çiftlik mubarek :)

DeAgLeMaNyAq
27.03.2013, 16:15
Valla diğer gidenler zamanında da böyle dedikodular çıkıyordu. Yönetim ağzı açık izlemesin şunları. Zaten sezon bitmiş, çık ya yalanla. Ya da kadro dışı bırak. Gerçi sezonun bitmesiyle alakası yok. Egemen bjk ile anlaştı denildiğinde şampiyonluğa iki maç kala kadro dışı bırakılsın diyordum.

Yalanlasalar ne olacak ki? Hasan Yener diyor ki Nisan ayında biz Egemen'in BJK ile anlaştığını biliyorduk. O vakit niye resmi siteden bunu yalanladınız taraftara şirin gözükmek için mi?

hanzale
27.03.2013, 16:25
onur gayseye gıdecektır bunun lamı cımı yok.

Travelair
27.03.2013, 16:38
Nevzat Şakır: Onur bizim mukaveleli oyuncumuz. Şu anda bize gelen resmi bir teklif yok. Onur Trabzonspor'un başarısı için çalışıyor. Şu anda transferi konuşmanın yeri ve zamanı değil. Günü geldiğinde konuşuruz. Galatasaray'ın Onur'u gündeminde olduğuna dair haberlerle ilgili yorum yapmak istemiyorum" dedi.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130327/umuta_kapimiz_acik.html

yatara
27.03.2013, 17:06
Demin Onuru yakindan taniyan birisine sordum aynen sunu yazdi

"sıkıntı yok kardeşim o kounuda ama bu yönetimden kork her zaman !!"

Onurun kendisi kalmak istiyormus

mehmets29
27.03.2013, 17:22
bana da gsye gidecek gibi geliyor, çünkü yöneticiler kem küm ediyor. mesela başkan çıkıp da Onur'u gs ye vermek yerine avrupaya bedava gönderirim, gs ne yüzle onura talip olur, vs sert açıklamalar yapmıyo.

DeAgLeMaNyAq
27.03.2013, 17:23
Demin Onuru yakindan taniyan birisine sordum aynen sunu yazdi

"sıkıntı yok kardeşim o kounuda ama bu yönetimden kork her zaman !!"

Onurun kendisi kalmak istiyormus

Bunu da anlamıyorum. Diyorlar ki Onur kalmak istiyor ama yönetim satmak istiyor. Bu nasıl bir mantık anlayamıyorum. Ha yönetim Gökdeniz de olduğu gibi sıcak para için Onur'u yurtdışına satarsa anlarız ki bu işte onların parmağı var. Ama Trabzonspor yönetiminin işi gücü yok önce Muslera'ya yağlı müşteri bulacak sonra da Onur'u GS'ye pazarlayacak. Daha neler...

Samet Türkmen
27.03.2013, 17:48
Burak'la birbiriyle örtusen laflar soyluyor. Burak gidince(gonderilince) kotu oluyor, Onur gidince iyi,git kurtar kendini deniliyor. Insallah gider. Biktik bu bos baglilik laflarindan. Tolga ve Fatih yeter Trabzonspor'unuza sizin.

Sadri'yi gectim Tolunay'i bile savunan adamlara mubahtir kume dusmek. Gunyuzu gormezsiniz insallah futbolda.

MuratJ
27.03.2013, 17:56
Bunu da anlamıyorum. Diyorlar ki Onur kalmak istiyor ama yönetim satmak istiyor. Bu nasıl bir mantık anlayamıyorum. Ha yönetim Gökdeniz de olduğu gibi sıcak para için Onur'u yurtdışına satarsa anlarız ki bu işte onların parmağı var. Ama Trabzonspor yönetiminin işi gücü yok önce Muslera'ya yağlı müşteri bulacak sonra da Onur'u GS'ye pazarlayacak. Daha neler...

yönetim dediğin herşeyi yapar. yaptı Burak konusunda. burada da yapar yapmaya da başladı. bir tek musleraya müşteri bulma konusu hariç. onu beceremezler zaten yoksa sadri şener ünal aysala hizmet etmekten onur duyar. özel hayatta ona muhtaç olabilir. zira aysal büyük bir iş adamı. sadri şenerde işleri yoluna koymaya başladı son başkanlığından sonra.

burak lazio ile anlaşmış o sıralar ünal aysalın yatında olan sadri anlaşmayı iptal ediyor. bahane 2 taksit. ulan 2 taksit Trabzonspor'un onurundan büyüklüğünden daha mı değerli. adam olan 1 milyon eksik olsun ama gs ye gitmesin der lazio'ya satar. burak'ı gs ye bizzat peşkeş çektiler defalarca taraftarı kandırarak. o transferle Trabzonspor'u küçülttüler büyük karizma kaybetti Trabzonspor. şimdi aynı oyunlara bu sefer taraftarın gözüne soka soka nevzat ile başladılar. şu yukarıda ki nevzatın açıklamaları ihanetin ne denli aktif şekilde başladığını gösteriyor.

yönetim hain peşkeş oyunları yapmazsa onur kalır senelerce kalır hemde. bu takımda herkes kalırdı. hain peşkeş oyunları olmasaydı yönetim Trabzonspor'a ihanet yerine hizmet etseydi. büyük takım olduğunu göster hedefi göster hissettir onur senelerce kalır. ama burayı pazarlama olarak kullanırsan peşkeş yaparsan gider. giden hiçbir futbolcuya kızmıyorum. hepsinde yönetimin ihaneti var.

burada taraftara büyük görev düşüyor bir kez olsun büyük takım taraftarı olun. oyunlara gelmeyin. onur'u bu taraftar koruması altına alsın. hiçbir yere gidemez.

son olarak nevzat ve sadri ye ithafen onur'u satanın sülalesini karaköyde satsınlar! (yöneticiye hakaretten ceza alamam henüz hakaret olmadı satarsalar olacak. ki satarsalar bu laf hafif bile olur.)

ve son olarak foruma önerim Trabzonspor'un küçülmesine seyirci kalmak istemiyorsak yönetime tepkimizi adam gibi göstermeliyiz. forum öncü bir hareket yapabilir. bildiri falan. böyle kalırsak bu adam en son Trabzonspor'u da satar bizde izleriz.

Samet Türkmen
27.03.2013, 18:06
Onur lafi evirip cevirmeyecek. Kalmak istiyorsa "Ben kalmak isitiyorum" diyecek. Yok lafini yemeyecekse "Ben Turkiye'de Trabzonspor'dan baska takimda oynamayacagima soz veriyorum" diyecek. Bekliyoruz bakalim neler olacak.

Ne cok savunun bence ne de elestirin. Beklemekte fayda var. Taraftarin gorusleri zerre umrunda degil yonetimin.

Fatih Özkan
27.03.2013, 18:18
Bilgi Net; Onur GS'ye satıldı ve karşılığında Çek alındı... Çek parası kullanıldı... Bu dakika'dan sonra Kale TOLGA'ya teslim edilmeli...
Selim Emre AR diye biri yazmış...
Olcay Abi Retweet etmiş...

Zafer Fidan
27.03.2013, 18:31
Biktim biktim... her sene ayni senaryo.

Togrul
27.03.2013, 18:32

hayatınızda bi sosyallik mi yok dedikodulardan böyle küçük muhabbetlerden zaman mı geçiriyorsunuz ? başka konu üzerinde mesai yapın forumda. kalecimiz lan işte onur. kovmazsanız başkanınızla, burada kalacak.

Altına imzamı atıyorum

Togrul
27.03.2013, 18:48
Burada Onur giderse geride iki süper kalecimiz var diyenleri hayretle izliyorum.
Tolgayı çok severim. Tolga 29 yaşında. Onur sakatlandıktan sonraki performansı dışında ne zaman istikrarlı bir performans sergiledi?
Fatihe gelince sen as kadrondan 25 yaşındakı kaleciyi yollayıp pilot takımından süper ligde 1 maç dahi forma giymemiş 26 yaşındakı kaleciye güvenirsen ve şuna altyapıdan oyuncu almak diyorsan buna diyecek bir şey bulamıyorum.

kürşat şen
27.03.2013, 19:04
adam gibi yönetim olsa şu dedikoduları bir bir susturur..
onur'un istediği parayı verir sözleşmeyi uzatır..
net..
ama bizim dünyanın 8.harikası(sadri şener)demeçleriyle onur'u galatasaraya yanaştırdı..
durum bundan ibaret..
bir kere daha söylüyorum..
burak-selçuk-egemen bir gerçekleri söylesin o başkan trabzona giremez bana kimse hikaye anlatmasın..

Fatih Öztürk
27.03.2013, 20:16
adam gibi yönetim olsa şu dedikoduları bir bir susturur..
onur'un istediği parayı verir sözleşmeyi uzatır..
net..
ama bizim dünyanın 8.harikası(sadri şener)demeçleriyle onur'u galatasaraya yanaştırdı..
durum bundan ibaret..
bir kere daha söylüyorum..
burak-selçuk-egemen bir gerçekleri söylesin o başkan trabzona giremez bana kimse hikaye anlatmasın..

Aynen.çok pis kokular var bu futbolcuların gönderilişinde.inşallah Onur peşkeş çekilmeden yönetim değişir.

Berkan
27.03.2013, 20:41
Git gide küçülüyoruz, bakış açısından bile belli oluyor.

inadina61_08
27.03.2013, 21:13
Bilgi Net; Onur GS'ye satıldı ve karşılığında Çek alındı... Çek parası kullanıldı... Bu dakika'dan sonra Kale TOLGA'ya teslim edilmeli...
Selim Emre AR diye biri yazmış...
Olcay Abi Retweet etmiş...

bugün kulüp para için hisse sattı eğer öyle bir çek alınmış olsaydı bugün hisse satışı olmazdı, tam olarak bilmesemde tahmini 5-6 milyon tl civarı veya daha fazla bir miktar

zafer6161
27.03.2013, 21:13
NEVZAT ŞAKAR:onur hakkında konuşmuyoruz.sözleşmesi devam eden futbolcumuz dur.

yüzssüz herif çıkıp desene bir yere gidemez,gs ye ateş püskürtsene ,ne molla mülayimleri gibi konuşuyorsun,aycık kabadayı ol,rakibini açıklamalarınla korkut

Yaşar
27.03.2013, 21:31
Gs Muslera'yı kime satacak da Onur'u alacak arkadaşlar?
Muslera'ya istedikleri parayı kim verir?
Akıl var, fikir var.
Muslera'ya 15- 20 milyon euro civarlarında bir para istiyorlar.
Kim verecek bu parayı da Onur'u alacaklar.
Adamların stoper ve bek eksikleri var.
Onur'a 7,5 vereceklerine iyi bir stoper alırlar.

Fatih Öztürk
27.03.2013, 21:33
bugün kulüp para için hisse sattı eğer öyle bir çek alınmış olsaydı bugün hisse satışı olmazdı, tam olarak bilmesemde tahmini 5-6 milyon tl civarı veya daha fazla bir miktar

Demek bi daha sattılar hisseleri.Trabzonspor A.Ş iflasını ne zaman verecek merak ediyorum.kulübü alanen satan hain Sadri Şener ve arkadaşları hala nasıl koltuklarına oturuyorlar anlayamıyorum.

Onur Kaya
27.03.2013, 21:36
Gs Muslera'yı kime satacak da Onur'u alacak arkadaşlar?
Muslera'ya istedikleri parayı kim verir?
Akıl var, fikir var.
Muslera'ya 15- 20 milyon euro civarlarında bir para istiyorlar.
Kim verecek bu parayı da Onur'u alacaklar.
Adamların stoper ve bek eksikleri var.
Onur'a 7,5 vereceklerine iyi bir stoper alırlar.

Muslera'yı sene sonu Premier Lig'e gönderecekler. Adam da daha önceden hayalim Premier Lig demişti diye hatırlıyorum. Muslera'yı 15-20 belki daha fazlasına da satarlar. Adamların bu Avrupa'daki başarısı bu transferlere de yansır mutlaka. Muslera da top class bir kaleci zaten. Ama inşallah satmazlar da Onur'a sulanmazlar.

Yaşar
27.03.2013, 21:40
Muslera'yı sene sonu Premier Lig'e gönderecekler. Adam da daha önceden hayalim Premier Lig demişti diye hatırlıyorum. Muslera'yı 15-20 belki daha fazlasına da satarlar. Adamların bu Avrupa'daki başarısı bu transferlere de yansır mutlaka. Muslera da top class bir kaleci zaten. Ama inşallah satmazlar da Onur'a sulanmazlar.

15- 20 milyon euronun kaç Türk Lirası ettiğinden haberin var mı?
Klavye başından yazması kolay.
Serhat'ın dediği '' arsenal 20 milyon Euroya Muslera'yı alacak'' haberine inanmayın.
Arsenal her yıl yıldızlarını satar ve pahalı transfer yapmaz.
Bir kaleciye bu parayı vermezler.

Onur Kaya
27.03.2013, 21:44
Serhat'ın dediği '' arsenal 20 milyon Euroya Muslera'yı alacak'' haberine inanmayın.

Serhat kim? Arsenal falan daha yeni senden duyuyorum. Benim demek istediğim adamın bir piyasası var. İlla Arsenal mi alacak bu adamı? En kötü takımın bile TV gelirleri vs.'den kaç milyon pound götürdüğünü biliyor musun Premier Lig'de? En kötü takım bile gözü kapalı 15 milyon euroları verecek kapasitede orada.

Yaşar
27.03.2013, 21:51
Serhat kim? Arsenal falan daha yeni senden duyuyorum. Benim demek istediğim adamın bir piyasası var. İlla Arsenal mi alacak bu adamı? En kötü takımın bile TV gelirleri vs.'den kaç milyon pound götürdüğünü biliyor musun Premier Lig'de? En kötü takım bile gözü kapalı 15 milyon euroları verecek kapasitede orada.

Muslera'nın Avrupa'daki ederi en fazla 5 milyon Eurodur.
Ama yabancı kontenjanını boşaltmak için gs muslarayı parasına bakmadan satarsa o zaman Onur'u alabilirler.

Onur Kaya
27.03.2013, 21:54
Muslera'nın Avrupa'daki ederi en fazla 5 milyon Eurodur.
Ama yabancı kontenjanını boşaltmak için gs muslarayı parasına bakmadan satarsa o zaman Onur'u alabilirler.

İlk cümleyi gördükten sonra daha bir şey demiyorum. :D Tek diyeceğim şey bu kadar hazımsız olmayın. Muslera gayet iyi bir kaleci.

Fatih Öztürk
27.03.2013, 21:58
Bi dakika Musleranın ne piyasası varmış arkadaş Lazıodayken tarafına kim bakmışta andaval gs 10 milyon € verip kapmış.ayrıca bırak Arsenali dünyanın en büyüğü Real yada Barca bile bir kaleciye 20 milyon vermez.en ıyısı Casıllas onun değerı bıle 20 etmıyor.Musleranın ederı 4-5 milyon € gerısı ütopya.

MuratJ
27.03.2013, 21:58
yönetim herşeyi yapar. yaptı Burak konusunda. burada da yapar yapmaya da başladı. bir tek musleraya müşteri bulma konusu hariç. onu beceremezler zaten yoksa sadri şener ünal aysala hizmet etmekten onur duyar. özel hayatta ona muhtaç olabilir. zira aysal büyük bir iş adamı. sadri şenerde işleri yoluna koymaya başladı son başkanlığından sonra.

burak lazio ile anlaşmış o sıralar ünal aysalın yatında olan sadri anlaşmayı iptal ediyor. bahane 2 taksit. ulan 2 taksit Trabzonspor'un onurundan büyüklüğünden daha mı değerli. adam olan 1 milyon eksik olsun ama gs ye gitmesin der lazio'ya satar. burak'ı gs ye bizzat peşkeş çektiler defalarca taraftarı kandırarak. o transferle Trabzonspor'u küçülttüler büyük karizma kaybetti Trabzonspor. şimdi aynı oyunlara bu sefer taraftarın gözüne soka soka nevzat ile başladılar. şu yukarıda ki nevzatın açıklamaları ihanetin ne denli aktif şekilde başladığını gösteriyor.

yönetim hain peşkeş oyunları yapmazsa onur kalır senelerce kalır hemde. bu takımda herkes kalırdı. hain peşkeş oyunları olmasaydı yönetim Trabzonspor'a ihanet yerine hizmet etseydi. büyük takım olduğunu göster hedefi göster hissettir onur senelerce kalır. ama burayı pazarlama olarak kullanırsan peşkeş yaparsan gider. giden hiçbir futbolcuya kızmıyorum. hepsinde yönetimin ihaneti var.

burada taraftara büyük görev düşüyor bir kez olsun büyük takım taraftarı olun. oyunlara gelmeyin. onur'u bu taraftar koruması altına alsın. hiçbir yere gidemez.

son olarak nevzat ve sadri ye ithafen onur'u satanın sülalesini karaköyde satsınlar! (yöneticiye hakaretten ceza alamam henüz hakaret olmadı satarsalar olacak. ki satarsalar bu laf hafif bile olur.)

ve son olarak foruma önerim Trabzonspor'un küçülmesine seyirci kalmak istemiyorsak yönetime tepkimizi adam gibi göstermeliyiz. forum öncü bir hareket yapabilir. bildiri falan. böyle kalırsak bu adam en son Trabzonspor'u da satar bizde izleriz.

bursaspor yöneticileri serdar aziz hakkında transfer söylentileri çıktığında nasıl demeçler verdi ? bizimkiler nasıl demeçler veriyor ? o serdar aziz hiç çatlak çıkmadan maddesiz bilmem nesiz 2017ye kadar uzattı sözleşmesini. şuan büyük takım değiliz. kayserispor gibi bir takımız. gerçi onlar sattığında iyi satıyor. onlardan da gerideyiz. kimse mırın kırın etmesin bu sözlerime taraftarsak takımı bu durumdan kurtaralım. böyle büyük takım olmaz.

Travelair
27.03.2013, 22:00
Son maçımız gs ile

MuratJ
27.03.2013, 22:00
...

onur, muslera'dan çok daha iyi çok daha özel bir kaleci. muslera avrupa piyasasında 5milyon eurodan fazla bonservis ederse çok şaşırırım. neyse konumuz o değil. taraftar onuru koruması altına almalı uzun süredir görmediğimiz büyük takım duruşunu gösterelim.

Yaşar
27.03.2013, 22:01
İlk cümleyi gördükten sonra daha bir şey demiyorum. :D Tek diyeceğim şey bu kadar hazımsız olmayın. Muslera gayet iyi bir kaleci.

Muslera'nın kötü kaleci olduğunu söylediğim bir cümlem yok.
Ki Muslera üst düzey bir kalecidir.
Ama Avrupa'da kaleciye bu kadar para verecek bir tane takım bulamazsın.
40 trilyondan bahsediyoruz boru degil yahu.
Lazio'dan kaç paraya geldi Muslera?
Üstüne ne kadar koydu da değeri bir anda 3 katına çıktı?
Biraz mantıklı düşünmek lazım

Fatih Öztürk
27.03.2013, 22:16
Kazandığımız maçların çoğu Onurun üstün gayretlerıyle geldi.yenıldığimiz maçlarda farkın açılmaması tamamen Onurun başarısı.o kadar kötü takımız,o kadar pozısyon veriyoruz ama çoğu takımdan daha az gol yıyoruz.Muslerayı bızım defansın arkasında bı düşünün ne kepaze olurdu dımı.ufak karıyerı yerle bir olurdu.

ESER
27.03.2013, 22:34

aynen
hadi gorgusuzce para dagitan man.city deseler neysede arsenal 20 milyon euro verecek bir kaleciye. iki loptan uydurulmus bir haber oldugu her halinden belli.

arsen wenger onur gibi kalecileri fark edemeyip muslerayi oyle bir paraya aliyorsa kariyerinin sonuna gelmis demektir.

cakalkerem
27.03.2013, 22:37
millet musleraya 20 milyon vereceğine Onur'a 10 milyon verir alır kafaları çalışıyorsa

DeAgLeMaNyAq
27.03.2013, 22:56
Daha önce de söyledim oyunculara bağlı kalmamayı öğrenmemiz lazım. Bunun acı tecrübesini fazlasıyla yaşadık. Romantik yorumlar yapmaya gerek yok. Lâkin şu çek alındı kullanıldı tarzındaki habere de zerre inanmıyorum. Bu işler öyle çocuk oyuncağı değil. SPK'nın denetimi altında halka açık bir şirketsin. Devir değişti eskisi gibi değil artık. Böyle para transferlerini el altından bireysel hesaplardan dahi yapmaya kalksan anında açığa çıkar.

Transfer konusunda Onur'u takip etmekten sıkıldım o yüzden Muslera üzerinde yaşananları izlemek daha gerçekçi. Hadi görelim bakalım Muslera'ya kaç para veriyorlar. Son 10 yıldaki en büyük 3 kaleci transferi için ödenen rakamlara bakılınca Muslera'nın 20 milyon euroya satılacağının söylenmesi bana hiç inandırıcı gelmiyor...

1- Manuel Neuer: 19.5m €
2- David de Gea: 17.5m €
3- Petr Cech: 11.5m €

Onur Kaya
27.03.2013, 22:57
millet musleraya 20 milyon vereceğine Onur'a 10 milyon verir alır kafaları çalışıyorsa

Puan tablosuna bakarlarsa 10 değil 1 milyon vermezler, kendimizi kandırmaya gerek yok.

Fatih Öztürk
27.03.2013, 23:03
Puan tablosuna bakarlarsa 10 değil 1 milyon vermezler, kendimizi kandırmaya gerek yok.

Bu islerın puan tablolarıyla alakası olsaydı 6.sıradayken Fatih Tekkeye 7.5 milyon  ,5.sıradayken Gökdenize 9 milyon  vermezlerdi.

cakalkerem
27.03.2013, 23:05

ne alakası var bir de şuna baksınlar ozaman....Onur olmasaydı o puan tablosundan en az 10 puan daha aşağılarda olurduk

Fatih Öztürk
27.03.2013, 23:06
Ha birde gs 9.sıradayken Ardaya A.Madrit 15 milyon euro vermezdı.

Mehmet Fatih Silik
27.03.2013, 23:21
Gecen sezon Gargamel kilikli Serhat'da Burak gsye satildi demi$ti ve biz de burda afkuruyor demi$tik...ama zaten o zaman belliydi satildigi...taraftarlardan gizlendi bu durum...
Onun icin Onur gsde diyorsa bence kulak ardi etmemek lagzim...
Yanliz yönetim Onur'u satarsa bu taraftara ne gibi bir aciklama yapacak "gsyle baglari kopardik" dedikten sonra orasini merak ediyorum...
Hatirlayin ba$kanin gsye ne laflar ettigini...onlarin yapisinda var falan filan...onca demecten sonra cidden Onur'u gsye sattilarsa/satarsalar Trabzon'daki taraftarlar gitsin yüzüne tükürsün!

61_Hasan_69
27.03.2013, 23:32
Her sene aynı hikaye. Milli takımdada formsuzken formayı kaptı sende satma bizi be Onur.

Fatih Öztürk
27.03.2013, 23:33
Onur galtaksaraya gıderse Sadri Şeneri silerim.

cakalkerem
27.03.2013, 23:35

daha silmedin mi?

ysfemr
27.03.2013, 23:37
ulan sende bizi satacaksın ya biz daha kime güvenelim daha hangi futbolcuyu sevelim be.

bangkook_61

Abi sanki en büyük destekçisiymişsin gibi konuştun yani :)

ibrahim
Bu islerın puan tablolarıyla alakası olsaydı 6.sıradayken Fatih Tekkeye 7.5 milyon  ,5.sıradayken Gökdenize 9 milyon  vermezlerdi.

6. sira = 7,5 milyon
5. sira = 9 milyon

Bence gayet mantikli. :):)

Fatih Öztürk
27.03.2013, 23:48
daha silmedin mi?

Abi sanki en büyük destekçisiymişsin gibi konuştun yani :)

İçimden neler demek geliyor S.Şenere ama işte başkan ya güya hey Allahım ya gs köpeğinin alt yapısı olduk arkadaş kanser etti bizi.

6. sira = 7,5 milyon
5. sira = 9 milyon

Bence gayet mantikli. :):)

Şampiyon takımın 34 gollü kralı Burak 5 milyona serbest.beşer şaştı:)

DeAgLeMaNyAq
28.03.2013, 00:10
Hâla Burak'ı yönetim sattı diyorsunuz ya onu pek anlayamıyorum. O maddeyi Sadri Şener mi Burak'a yalvarıp koydurttu haberin olsun sezon sonu seni satacağım diye? Kızgınlığınızı anlıyorum ben de yönetime çok tepkiliyim ama gerçekleri göremeyip, topu sadece yönetime atmak bana hiç mantıklı gelmiyor. Giden oyuncular konusunda yönetimin eleştirilecek tek hatası, oyuncuları kadro dışı bırakamayacak kadar dik duramamaları...

Fatih Öztürk
28.03.2013, 00:24
Başkanı ve yöneticileri adam yerıne koymadıkları için sözleşmelerine madde ekliyorlar.% 90 yönetim hatası.biz küçük camia değılız.6-7 milyonu temsıl etmenın zorlukları var.dık duracak dansöz gibi kıvırmayacaksın.beceremıyorsan sittirip gideceksin.

Ergin Varlibas
28.03.2013, 04:24
Hâla Burak'ı yönetim sattı diyorsunuz ya onu pek anlayamıyorum. O maddeyi Sadri Şener mi Burak'a yalvarıp koydurttu haberin olsun sezon sonu seni satacağım diye? Kızgınlığınızı anlıyorum ben de yönetime çok tepkiliyim ama gerçekleri göremeyip, topu sadece yönetime atmak bana hiç mantıklı gelmiyor. Giden oyuncular konusunda yönetimin eleştirilecek tek hatası, oyuncuları kadro dışı bırakamayacak kadar dik duramamaları...

Yonetmeyi bilmemekten geliyor hepsi.

Courage
28.03.2013, 07:32
bu yönetim hiç gazete okumuyor mu? İnternete bakmaz mı?

Ulan 7,5 değil 107,5 verseler bu adamında aynı yere gidişiyle camiayı ne yerine koyduğunun farkındamısın?

Gitsin,teknik olarak kaygım yok ama gittiği yer önemli.

Sibel
28.03.2013, 07:35
Bu konuyu dillendirmesek şu anlık daha iyi mi olur seçemiyorum.

Travelair
28.03.2013, 08:02

Peki şunu sorayım: Kulüp mü büyüktür, futbolcu mu? Kulübü küçülten yönetimdir. Herkese bonservis bedeli belirlenmiş sözleşmesine yazılmış. Hadi Burak istisna, ya diğerleri? Akılları sıra gelecek parayı garantiye alıyorlar. Trabzonspor'u pazarlayarak, zarar vererek

Veysel
28.03.2013, 08:11
Vurun tez kala kellesini yollayın 1. Cakma Borsa hırsızına

Tapatalk

Ertan 51
28.03.2013, 08:17
Ben de böyle düşünüyorum,
avrupaya gideceğim diye yalan söyleyip ğs ye gittiği için çok kızgın olsam da gine de selçuk itine bakınca adammış Burak ki yaz 5 milyonu kalıyım demiş,yönetimin kabul etmese 1 sene evvel giderdi bedavaya giderdi.
Onur da bunun bir benzeri,
kaleciye 7.5 milyon değer biçmek yönetim zaafiyeti falan değil,
hele hele Tolga ve Fatih gibi 2 kalecin varsa hiç zaafiyet değil.

Benim yönetimden tek istediğim malını iyi pazarlayıp avrupanın şöyle kalbur üstü bir takımına bahsi geçen paraya satması,
böylelikle ğs denen sırtlandan da kurtuluruz her gün Onur gitti gidecek muhabbetinden de kurtuluruz.

eren08
28.03.2013, 08:51
onur gitsin arkasında nasılsa tolga var fatih var diyen arkadaşlar olayın birde psikolojik boyutu var ve bunun farkında değiller sanırım. Büyük takımsan yıllarını takıma vermiş sembol adamların olmalı kadroda yenilirken isyan edecek alt yapıdan gelen adama belirli bir kültürü aşılayacak taraftara güven verecek adamlar satılmaz, satılmamalı. Birde porto örneği var o zaman bende milan derim barcelona derim yetiştiridigi adamları satmazlar kolay kolay neden onları örnek almıyoruz ?

Hüseyin Kurt
28.03.2013, 09:19
Onur gitmez, yönetim satar.

alper*
28.03.2013, 09:33
Sezonun bitmesine yakın doğru dürüst milli takım forması görmemiş oyuncularımız milli oluyor.
Ertesi sene de satılıyor. Aksini iddia eden var mı?

cakalkerem
28.03.2013, 09:39
harbi kabak tadı vermeye başladı...

Hamdi Karamahmutoğlu
28.03.2013, 10:08
Onur gitmez, yönetim satar.

Sende aldığın paranın 2 katını, Şampiyonlar Ligi'nde oynama garantisi, her sene ilk 2'de olma garantisi verirlerse gider.
Hangi futbolcu gitmem dedi de zorla gönderdi bizimkiler.
Yönetimden zerre haz etmiyorum ama futbolcular da melek değil.
Sonuçta nihai kararı veren onlar.

ilhan
28.03.2013, 10:58

Yönetimin tek bir hatası değil, yüzlerce hatasından en büyük olanı budur. Şenol Güneş istifasından sonra ne demişti? "Ben futbolcuyu oynatmakla yükümlüyüm, yönetim elimizde tutmakla. Ben satmayın elimizde tutun diyorum, onlar gitmek istiyor zaten deyip bırakıyorlar." Biz belli ki yine anlayamamışız.

Onur'un sözleşmesinde böyle bir madde var ve her gün farklı dedikodular ortalıkta dolaşıyor. Şu an Trabzonspor yönetimi bu konuyla alakalı hiçbir şey yapmıyor. İnanın şu an yönetimde bu konu konuşulmuyor bile, çünkü umurlarında değil. Burada masumane şekilde yönetimi kıyısından, köşesinden haklı bulmaya çalışan insanları görünce üzülüyorum.

Çünkü; Trabzonspor yönetimi şu an Onur'un gidip gitmemesi dahil hiçbir şeyle ilgilenmiyor. Umursamıyorlar. Tek dertleri borsada batağa düşürdükleri Trabzonspor'u elde avuçtakini satarak kurtarmaya çalışmak.

Onur'un gs, fb, bjk'ye gitmesi Trabzonspor yönetiminin umurunda değil. Onur gitse de şu para gelse diye ellerini ovuşturarak bekleyen adamlar var şu an yönetim kurulunda.

2010-2011 sezonu kadrosunun bölünmesi, dağılmasındaki en büyük pay Trabzonspor başkanı ve yönetim kurulunundur. Çünkü futbolcularla hiçbir hukukları olmamıştır. Hatta görüşmüyorlar bile. "Giderse gitsin" diyor hepsi. O yüzden futbolcuların gitme konusunda Trabzonspor başkanı ve yönetimini masum görmeyin, göstermeyin -bence- boşuna. Çünkü içerideki işler dışarıdan göründüğü gibi değil.

kürşat şen
28.03.2013, 13:27
sadri şener lütfedip atay aktuğ'a fatih ve gökdenizi nasıl takımda tuttuklarını sorabilir mi acaba?
belki bir şey kapar..

Taner Uykuçeken
28.03.2013, 14:21
Trabzon'da Onur'a ulaşabilecek evini barkını bilen takıldığı yerleri bilen yok mu?
olmadı Tercümanımız Halil'e ulaşalım o üyeydi bmn ye Onur'a mesajımızı iletelim
kimse Onur'a gitmesin demiyor gitsin ama Çirkefsaraya gitmesin bunu hazmedemeyiz
İsrail takımlarına tranfer olsun Yunan takımlarına olsun hatta abartmıyorum Şikecilere transfer olsun
ama şu (küfür etmicem??_&!!!!) geseye gitmesin
bunu taraftara çok görmesin

Bedri Sertkaya
28.03.2013, 14:33
Kaleye kesinlikle Tolga geçmeli...Destekliyorum.
Yok basına "Avrupa'dan başka yere gitmeyeceğim" dediğine hiç inanmıyorum.O gitmem dese de Şakar satar...Gerçekten bu yönetime hiç itimatım kalmadı...

Morali cok bozuk belli, kötü oldugundan degil ama kaleye Tolga gecmeli.

Mehmet Fatih Silik
28.03.2013, 15:44
Iyi de arkada$ Gerrard, Puyol, Casillas, Lahm, Buffon, Totti ve aklima gelmeyen nice oyuncular futbolcu degil mi?
Onlarinda illaki sözle$melerinde böyle maddeler vardir...
Onlar "YOK BEN GITMIYORUM!" diyorlar ki gitmiyorlar...adamlar simge olmu$ takimlarinda...Onur'un da öyle bir dü$üncesi varsa GIT-MEZ!
Gercekten sözünün eri ise cikar bir basin aciklamasi yapar ve der ki ben elimden gelen her$eyi yaptim bu takimda kalmak icin ama beni ZORLA GÖNDERIYORLAR!
Taraftar da neyin ne oldugunu anlar...
Yoksa yine millet burda birbirini yiyecek...

cakalkerem
28.03.2013, 15:54
gs parayı verirse alır...nasıl durdurulacak bana biri söylesin...he gitmeyeceğim etmeyeceğim gibi hikayelere karnımız tok....onları duymuştuk zaten....

Mehmet Fatih Silik
28.03.2013, 15:59
gs parayı verirse alır...nasıl durdurulacak bana biri söylesin...he gitmeyeceğim etmeyeceğim gibi hikayelere karnımız tok....onları duymuştuk zaten....

Ben bizden yana bir beklenti icinde degilim...Onur kendisi yapacak bu i$i...
Taraftarimizin gönlü rahat olsun ben gsye filan gitmeyecegim demek cok mu zor?
Ha bizim dilimiz sütten zaten yandi ona bir$ey dedigim yok...
Ama ONUR ISTEMEZSE gitmez...bu kadar basit...sen parayi versen dahi oyuncu ile de anla$man lagzim...mal degil ki onlar verip parayi alsinlar...
Cidden Onur Avrupa'yi istiyor mu istemiyor mu sene sonu görecegiz...

Ömer SEVİNÇ
28.03.2013, 16:04
Gitmek istiyorsa gitsin. Vız gelir tırıs gider.

DeAgLeMaNyAq
28.03.2013, 17:08
İlhan iyi güzel diyorsun da şu saatten sonra yönetim Onur'un gitmemesi adına ne yapabilir. Hadi Onur'dan gelecek paraları düşünüyorlar diyenlere katılıyor olabilirsin, peki Selçuk'tan para mı kazandık ki yönetim bilerek gönderdi teklif bile yapmadı. Burak kendisi bile hedeflerim doğrultusunda ayrılmam lazımdı ifadesini kullandı ki o konuda haksızdı diyemeyiz. Geçen sene bizde oynadığı Avrupa maçlarında ezilen ve kaleye doğru düzgün şut atamayan bir Burak vardı. Kısacası ne Selçuk, ne Burak ne de olası Onur'un gitmesi yönetimin elinde olan bir şey değil. Yönetimin GS ne veriyorsa sana daha fazlasını veriyorum deme lüksü de yok bence. Onlarla maddi açıdan yarışma şansımız bulunmuyor...

Samet Türkmen
28.03.2013, 17:46
Burak 30 gol atmasına karsın bazı Trabzon kabadayılarının onu "Ya adam gibi oyna ya da defol git" seklinde tehdit ettigi gelmisti kulagıma.

Telefonla oyuncu satilan bu duzende futboldisi etkenleri de dusunelim birilerini elestirirken.

Surası net ki kimse Burak Yılmaz'ın neden gittigini tam olarak bilmiyor. Futbol disi oldugu net ama bence.

61trabzonomer
28.03.2013, 18:11
onur gerçekten kalmak istiyorsa o maddeyi kaldırtır.

Cengiz Çubukcu
28.03.2013, 18:14
giderse çok üzülürüm, gs'den başka kime giderse gitsin kabulümdür...

seyduna_efil
28.03.2013, 19:32
2 aydır buraya yazıyorum Onur nakit sıkıntısı yüzünden GS'ye satıldı diye ama kimse inanmıyordu..

Milli Takımdan,Volkan'ın kesilip Onur'un oynatılması tesadüf değil..

Şu bir gerçek ki yönetim Burak ve Selçuk'ta olduğu gibi Onur'u da bir güzel GS'ye pazarladı..

Bir Allah'ın kulu çıkıpta geçen sene gelen milyon dolarlar nere gitti diye sormuyor..

Açık ve net yazıyorum..

Onur giderse,ONur'a değil yönetim tepkinizi koyun..

Çünkü transfer konusunda futbolcular Trabzonspor'u değil,yöneticiler Trabzonspor'u para uğruna satmaktadır..

Sibel
28.03.2013, 20:14
Turan Babacan'in tivitleri bunlar.
@mypat_ sanki bilmiyorsun..! onurun meneceri ile eski gs yöneticisi burak elmas'ýn anlaþtýðýný.:)
@mypat_ ayrýca 7.5 deðil 7
@mypat_ Bu duyumu ts den aö ile paylaþtým ve yalanlamadý. Böyle bir transferi beklediðini söyledi. normal deðil mi? diye sordu da..!

61_Hasan_69
28.03.2013, 20:20
Çok net bir şekilde Onur gsye satıldı bence

DeAgLeMaNyAq
28.03.2013, 20:21
Şu bir gerçek ki yönetim Burak ve Selçuk'ta olduğu gibi Onur'u da bir güzel GS'ye pazarladı..

Selçuk'u ne karşılığı pazarladılar?

Bud Spencer
28.03.2013, 20:23
onur gerçekten kalmak istiyorsa o maddeyi kaldırtır.

aynen öyle
insallah yeni gelecek yönetim hal eder bu isi
bu kadar rezillik olmaz

ilhan
28.03.2013, 20:25
2010-2011 sezonu oynayıp ondan sonra bir şekilde para kazandırarak ya da kaçıp giden futbolcuların hepsi kadar Trabzonspor yönetim kurulu da suçludur. Öyle 2-3 espriyle, üstüne 2 tane imalı söz söylemeyle taraftarın kalbini kazanmayı iyi biliyorlar. Sadri Şener'in en son "Salih Uçan'ı Nevzat'a sorun" demesindeki gibi.

Ölü taklidi vol 61.

Alihan Ertürk
28.03.2013, 20:29
Onur şu saatten sonra gitmezse ben Trabzonsporlu'luğu bırakırım. O kadar eminim ayrılacağından..

Çünkü ''yönetici'' dediğimiz zihniyet bizler gibi düşünmüyor, takımın kaptanından gizli gidip Beşiktaş'la görüşebiliyor.. Öyle şeyler yapıyorlar ki oyuncuyu kovmaktan beter edip gönderiyor bir de üstüne insanlara ''suçlu'' gösteriyorlar.

Belki Onur da ayrılmak istemiyor.. Ama gidecek.. Çünkü Sadri Şener 1-2 milyon € daha fazla para kazanmak için her şeyi yapacak. Ve daha sonra her mikrofon gördüğü yerde ''Fatih 5 Onur eder'' diyecek.

Oğuz ZEYTİN
28.03.2013, 20:36
Selçuk ---> 600.000 Euro X 2 = 1.200.000 Euro peşinat / Senelik 2.000.000 Euro ( 5 sene) / Maç başı 15.000 Euro

Burak ---> 2.300.000 Euro (4+1 sene) / Maç başı 20.000 Euro

Biz buralara çıkabilir miyiz? Dışarıdan göründüğü kadarıyla hayır!

Çıkmalı mıyız? Kesinlikle hayır!

Peki, her isteyen elini kolunu sallayarak gitmeli mi? Hayır!

Benim ağrıma giden, o sözleşmelerin bağlayıcılığı yok gibi... Trabzonspor forması giyip gitmeyi kafasına koyan ya gidiyor ya da takımı sabote ediyor. Daha da acısı yönetimin yaptırımı, hocaların adaleti yok.

Eskiden bu takım formasını giyenler (Trabzonlu olmasalar bile) TRABZONSPORLU İskender, Ünal vs. diye anılırdı. Şimdikiler için ise ne zaman kaçacaklar diye papatya falı açıyoruz.

Gitsinler. Egemen'i gördük işte. Parayı veren Egemen'i çalar, Selçuk'u çalar, Burak'ı çalar... Bu gidişle Onur'u da çalar.

20'li yaşların başındaki bu gençlere göre profesyonellik, daha fazla PARA'dır.

Şunu da unutmamak gerek: Burak Trabzonspor'a para için gelmedi mi? Ya Selçuk? Egemen? Onur?

Bu gerçeği hep ıskalıyoruz, çünkü biz taraftarız. Sanki Trabzonspor'a arma için, şanlı mazi için geliyorlar?

Allah aşkına, yarın Galatasaray değil Tatvan Bld. Gençlik versin 2 milyon euro'yu oraya da giderler!

Bu ülkede Siirt Jetpa'yı, İstanbulspor'u gördük.

NOT: Gitmeden önce taraftarın da gazını alırlar:

"Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda oynamam. Olursa, Avrupa"

Avrupa'dan kastı Florya imiş.

"Beşiktaşlı'yım, Trabzonspor için ölürüm."

Ama 5 milyon getirirsem Trabzon'la işim olmaz. Kapıyı çarpar giderim.

"Trabzonspor'la bir şampiyonluk yaşadım."

Eee? İkincisini yaşa, üçüncüsünü yaşa.

Sibel
28.03.2013, 20:39
Bu yönetimden iki kelime ile nefret ediyorum.
Ne hallere düştük!

Yaşar
28.03.2013, 20:49
Dünyadaki bir çok futbocunun sözleşmesinde olan bir maddedir serbest kalma maddesi.
Messi'nin sözleşmesinde de serbest kalma maddesi var ve bildiğim kadarıyla 100 milyon Euro.
O nedenle bu şekilde sözleşmeleri sadece bizim futbolcular imzalamıyor.
Yarışmacı bir takım oluşturabilirsek bu sözleşmelere rağmen futbolcular gitmezler.

sifuni
28.03.2013, 21:30
Sadri Sener 1 ay önce Fatih gelecek diyerek Onur'un ayrilacagini söyledi zaaten ilk temenim GS'ye gitmemesidir sonraki istegim gelen para Sadri Sener'in hesabina degil yeni transferlere harcamasidir.2010-2011 takiminin tamamini sattik gidenler Burak Yilmaz dahil hepsi gözümde birer efsanedir kim ne derse desin bana o dönemki mutluluklari yasatan oyunculara hakkim helal olsun ama eger kendi cikarlari amacina bu oyunculari satan varsa hakkim varsa helal etmem.

seyduna_efil
28.03.2013, 21:47

Gs ile anlaşıp Selçuk ile bilerek sözleşme imzalamadılar. Hatırlıyorsan Selçuk o sezon,Sadri Şener başkan olarak seçildiğinde sözleşme imzalayacağım demişti.
Burak olayını biliyoruz zaten,anlatmaya gerek yok.
Aynı oyun Onur a oynanıyor.

Yönetim futbolcuları öyle bir noktaya getiriyor ki oyuncu gitmek zorunda kalıyor. Sonra Sadri Şener " karaktersiz oyuncular" deyip gezer ortalarda.

DeAgLeMaNyAq
28.03.2013, 21:54
Gs ile anlaşıp Selçuk ile bilerek sözleşme imzalamadılar. Hatırlıyorsan Selçuk o sezon,Sadri Şener başkan olarak seçildiğinde sözleşme imzalayacağım demişti.

Yönetim futbolcuları öyle bir noktaya getiriyor ki oyuncu gitmek zorunda kalıyor. Sonra Sadri Şener " karaktersiz oyuncular" deyip gezer ortalarda.

Tamam ben de diyorum ki GS ne vaad etti ki Selçuk ile bilerek sözleşme imzalanmadı?

seyduna_efil
28.03.2013, 22:03
Tamam ben de diyorum ki GS ne vaad etti ki Selçuk ile bilerek sözleşme imzalanmadı?

...

Oğuzhan Fidan
28.03.2013, 22:35
Yönetim bu oyuncuyuda pazarlamıştır. ellerinde ne var ne yok satarlar satacaklarda çünkü 5 kuruş parası yok kulübün.. cepten yemeye başladılar bile bir an önce sezon biter bitmez gitmleri için ne gerekiyosa yapalım

Taner Uykuçeken
28.03.2013, 22:35
la Trabzon tayfası bulun şu Onur'u oralarda yapışın yakasına
taraftara bu kötülüğü yapmasın
ciddi söylüyorum şikebahçe ye gitsin ama bu çirkeflere gitmesin
hiç bir etik değeri olmayan bir camiaya gitmesin
Onur'u o forma altında görmeye katlanamam

Mehmet Fatih Silik
28.03.2013, 23:02
Bide kongreyi mayisa alirsalar daha cok i$lerine gelecektir yönetimin...

Böylece Onur'u satip kacacaklar...

Emrah Akcagöz
29.03.2013, 14:09

Bırakın şu karaktersiz şerefsizi o daha neler demediki Türkiye'de Trabzon'dan başka takımda oynamam hedefim Avrupa diyen de oydu. Şu adamın ismini transfer hikayeleri anlatarak şuraya yazmayın.

Yönetim futbolcu kaçırmada en büyük hatasını Burak'ın maddesini değiştirmeyerek yapmıştır ki futbolcu bize 3,5 milyon € (rakamdan tam emin değilim) ile beraber gelmişti. Giderken de 5 milyon € kazandırdı. Öyle veya böyle bu adam tarafından kasamıza 8,5 milyon € civarı bir para girdi.Gidiş şekli ve nereye gittiği bizi hoşnut etmedi. Ancak o saatten sonra iş biraz da futbolcuya kalıyor.

Onur konusunda ak koyun kara koyun sezon sonu belli olur. Muslera halen daha gsnin kalesinde sizce Onur Muslera'nın arkasında oynamayı kabul eder mi ?

alper*
29.03.2013, 14:27
2 aydır buraya yazıyorum Onur nakit sıkıntısı yüzünden GS'ye satıldı diye ama kimse inanmıyordu..

Milli Takımdan,Volkan'ın kesilip Onur'un oynatılması tesadüf değil..

Bir Allah'ın kulu çıkıpta geçen sene gelen milyon dolarlar nere gitti diye sormuyor..

Açık ve net yazıyorum..

Onur giderse,ONur'a değil yönetim tepkinizi koyun..

Çünkü transfer konusunda futbolcular Trabzonspor'u değil,yöneticiler Trabzonspor'u para uğruna satmaktadır..
:alkış:

alper*
29.03.2013, 14:30
10 metreküp oksijen karşılığında.

Tarık Talsık
29.03.2013, 15:03
Herkes burada Onur'un gideceğini konuşur olmuş,kalınca lafınızı yutuşunuzu izlemek zevkli olacak..

DeAgLeMaNyAq
29.03.2013, 17:36
Emirhan hep diyor ya doya doya izliyorum. Ben de Onur'a hiç doyamadık ki diyorum. Geleli 5.5 sene olacak ama bunun nereden baksanız 3-3.5 senesi tribünde ve yedek kulübesinde geçti ne yazık ki...

Herkes burada Onur'un gideceğini konuşur olmuş,kalınca lafınızı yutuşunuzu izlemek zevkli olacak..

Ben sonuna kadar yutmaya hazırım valla başkaları da eminim öyledir. Açıkçası ben hâla Onur'a kesin GS'ye gitti gözüyle bakamıyorum çünkü ortada Muslera faktörü var diğer transferlerde böyle bir bağlılık yoktu. GS adama 20 milyon euro fiyat biçti ve ben buna pek ihtimal vermiyorum. Eğer ki yabancı kontenjanı bahane edilip daha ucuza satarlarsa işler değişir. Bu övünülecek bir şey değil ama Burak'ın GS'ye gideceğini ilk yazanlardan biriydim. Ama o gün "Burak hepinizi yanılatacak o Selçuk gibi karaktersiz değil", "o bizi bırakmaz Trabzon için ölüyor" vs. diyenler transfer gerçekleşir gerçekleşmez Burak'ı karaktersiz ilan etti...

cakalkerem
29.03.2013, 17:51
valla giitsede sıkıtnı değil kalsada soruj onur da değil onun aklına bu işi sokanlarda

Ömer Faruk61
30.03.2013, 19:06
7,5 milyon a Onurunuzu sattınız olacak ve ben kan ağlıyacağım.Yolun açık olsun Onur....

atomantcum
30.03.2013, 19:46
Ne guzel konusmus, Onur'a da Tolunay hocaya da alkis.

http://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=799

mashal61
30.03.2013, 20:38
Kafamı karıştırmak istiyorlar ancak buna asla izin vermem, demiş. Klasik gs yavşaklığı.

Futbolcuyu elinde tutmak istiyorsan maaşını yükselteceksin. Bunun başka yolu yok.

Yiğit Gayretli
30.03.2013, 21:10
Tehlikeli açıklamalar.

ysfemr
31.03.2013, 01:01
bence kendimizi kandırmayalim onur da gs ye gider o 2 sene önce işler iyiyken türkiye de başka takımda oynamam lafları iyiydi ama sözleşmeye madde konduktan sonra daha öyle bi açıklama duymadık dergidekini saymıyorum onu büyük ihtimal editör abartmıştır eğer gerçekten öyle düşünse bulduğu her fırsatta bunu tekrar söyler o şov fırsatını kaçırmazdı diye düşünüyorum

Berke6198
31.03.2013, 02:01
Sen bir tanesin Onur, senden bir tane daha yok... her anlamda.

kopeli
31.03.2013, 10:12
Onur'da son zamanlarda bir durgunluk var,bu yüzündende apaçık belli oluyor.

Göktuğ Altuntaş
31.03.2013, 10:21
Tehlikeli açıklamalar.

kesinlikle katılıyorum.

Zafer Fidan
31.03.2013, 12:08
Aciklamalar dogru ise fazla konusmaya gerek yok artik.

Mustafa Çolak
31.03.2013, 12:12
Onur açık kapı bırakmış umarım öyle değildir.

000061
31.03.2013, 12:24
http://www.spor28.com/uploaded/manset/mansetm7257t9377q66tfk5u.jpg

ğslinin yanındakini Onur zannettim. Psikolojim bozuldu, alt üst oldum arkadaş, göz göre göre gidiyor adam.

worldmaster
31.03.2013, 12:56
Açıklamalar aynen bu şekildeyse geçmiş olsun. Biz bu filmi bir değil iki defa izledik. Üçüncünün fragmanından sonunu tahmin edebiliyoruz.

Burak'ın gidişinden sonra da dedim aynı şeyi. Futbol artık futbolcuların gönül bağının ön planda olduğu bir alan değil. Güç, popülarite, para rahatlık tabii ki de transfer kararlarında başrol oynuyor. Ben şahsen bu gerçeği kabullendim. Direnmek zarardan başka bişey değil. Size tavsiyem futbolcunun size gösterdiği tavrı siz de onlara gösterin. Gereğinden fazla kimseye değer vermeyin.

Sonuçta eğer gerçekten bir Trabzonspor aşığı değilseniz siz de olsanız her açıdan kendi geleceğinizi garanti altına alacak ve rahat edeceğiniz bir yere gidersiniz. Bunu gurur meselesi yapmanın manası yok.

Burda kabahat tabii ki de idarecilerde ve maalesef şehrin İstanbul'la arasındaki sosyal,ekonomik ve kültürel uçurumda. Gerek kentin yetersiz gelişimi gerek kurumsal yapısını şekillendirememiş ahbab-akraba lişikileriyle ayakta duran bir kulübün varlığı bu tip transfer fiyaskolarına zemin hazırlıyor. En son sırada suçlu ilan edilecek olan futbolculardır kanaatimce.

Adem Erdoğan
31.03.2013, 13:44
Gitti varsayın, kalırsa ekstra transfer gibi olur. Beklentileri minimum seviyede tutmak mutluluktur. :)

Atakan
31.03.2013, 15:20
Oturup ağlarım.

Sibel
31.03.2013, 18:23
Maçın son dakikalarında Onur tezahüratlarına armasını öperek yanıt verdi Onur.
Bir de mesaj...

Ilelioglu
31.03.2013, 18:50
Kaptanligi hak ediyor bence.

..

Courage
31.03.2013, 19:45
http://www.spor28.com/uploaded/manset/mansetm7257t9377q66tfk5u.jpg

ğslinin yanındakini Onur zannettim. Psikolojim bozuldu, alt üst oldum arkadaş, göz göre göre gidiyor adam.

Tanıdığım biri vardı,bu Fatih'e takmış; ''Türkiyenin en pislik adamlarındandır'' diye söylenip dururdu.O zamanlar Milli takım davası uğruna karşı çıkardım,yapma etme diye...

Ne kadar haklıymış. Bu herifin ayartmalarıyla kaç adamımız gitti :cool:

Oruç
31.03.2013, 20:22
Gitti varsayın, kalırsa ekstra transfer gibi olur. Beklentileri minimum seviyede tutmak mutluluktur. :)

Trabzonsporlu olmayan birinin böylesine vasat bir takımda durmasının hiç bir mantıklı açıklaması olamaz.

Adam gibi takım kurulmazsa Onur gider. Kendi adıma bir şey de demem.

Kadir
31.03.2013, 23:05
Onur çook sevdiğim bir oyuncumuz ve bence Türk futbolunun en iyi kalecisi. Avrupaya giderse destekçisiyim ama gsye giderse bu onu arkasından söveceğimiz, karaktersiz bir varlık haline getirecek sonuçta o futbolcu biz taraftarız.

ilhan
02.04.2013, 00:43
Bamba ile kucaklaşmaları maçın benim açımdan önüne geçen enstantaneydi. Mutlu oldum.
*
Maçı izlemedim. Pek iş düşmemiş. Sadece Ömer'in pozisyonu var. Twitterda onlarca kişi tam zamanında çıktı derken onlarca kişi hatalı çıktı vs. yazınca pozisyonu izledim. Bence çıkmasa Ömer çok daha net vuruş yapabilirdi. Çıkması isabet olmuş. Onun dışında da dediğim gibi Bamba ile kucaklaşması maçın önündeydi.

Oğuzhan
03.04.2013, 01:19
Ne olur git Barcelona'ya Valdes eziyetinden kurtar milleti hem de gururlanalım biz de kalecimiz dünyanın en iyi 2-3 takımından birisinde oynuyor diye :)

Eminim bir yere gideceksin ne olur yurt içi olmasın o :)

Ergin Varlibas
03.04.2013, 04:18
Kendinizi hazirlayin bence, bu senin sonu cok kotu olacak :(

Emrah Akcagöz
03.04.2013, 13:00
Anladığım kadarıyla kimse gitmesi ya da kalması ile ilgili net birşey bilmiyor ve çoğu insan da varsayımlar üzerine konuşuyor. Herşeyi zaman gösterecek.

Ergin Varlibas
03.04.2013, 14:47
Anladığım kadarıyla kimse gitmesi ya da kalması ile ilgili net birşey bilmiyor ve çoğu insan da varsayımlar üzerine konuşuyor. Herşeyi zaman gösterecek.

Ben cok onemli yerden duyum aldim :(

Emrah Akcagöz
03.04.2013, 14:51
Ben cok onemli yerden duyum aldim :(
İyi o zaman adamlar parayı yatırsınlar Onur'la anlaşmaya baksınlar.

Peki o duyum aldıklarınız Muslera'nın da satıldığını söylüyor mu ?

Ayrıca Onur Muslera'nın arkasında oynamayı kabul edecek mi ?

ferdeco128
03.04.2013, 14:56
Burada söz hakkı Onur'da. Sezon sonunda x bir kulüp 7.5 milyonu bankaya yatırır ve Onur'la anlaşırsa Onur gider. Onur şayet o kulüple anlaşmazsa da Onur kalır. Yönetimin bu transferde söz hakkı yok. Yönetimin söz hakkı o madde konulana kadardı. O yüzden bizim muhatabımız burada yönetim değil Onur olmalı. Bu Onur'un seçimi. Gs olayına gelince kaleci sorunu yaşayan çok kulüp var dünyada. Gs'ye transfer haberleri inandırıcı gelmiyor, yabancı kalecileri var zaten.

alper*
03.04.2013, 15:00
Onur, "Sıradan bir takıma gitmem." dedi.
Dikkatinizi çekerim.

ibrahim
03.04.2013, 15:13
Copy+Paste (konu aynı)

Onur "fahri Trabzonluyum" dediği an iş yönetimden çıktı benim için. Ya adam gibi lafında duracak hakkını verecek Trabzonluluğun/Trabzonsporluluğun, yada iki üç kuruş için şerefsizce lafını yiye yiye terkedip gidecek bu şehri.

Kim ne derse desin tüm kozlar kendi elinde. Ya kalır yedek oynarsın, yada istediğimiz kulübe gidersin deme gibi bir durumuda yok yönetimin. Herkes eline bakıyor çünkü. gsye gittiği an kendi isteğiyle gitmiş olacak. (zaten maddede bu şekilde koyulmuş)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

İ. SARAL
03.04.2013, 15:52
Ne olur git Barcelona'ya Valdes eziyetinden kurtar milleti hem de gururlanalım biz de kalecimiz dünyanın en iyi 2-3 takımından birisinde oynuyor diye :)

Eminim bir yere gideceksin ne olur yurt içi olmasın o :)

Onur'u bedava versen Barcelona almaz. Onur'un kötü kaleci olduğundan değil, adamlar ayağı düzgün pas yapabilen bir kaleci arıyor. Onur'un yaptığı aut atışlarının yarısı taça gidiyor. Ayağına hakim değil. Akıbeti Rüştü gibi olur.

Berkan
03.04.2013, 16:11
Senide harcayacaklar.

Ilelioglu
03.04.2013, 16:22
Onur, sözlesmene neden o maddeyi koydurttun?

..

endlessdeath
03.04.2013, 17:38
Ben de yönetimde isem ve hatırı sayılır biriysem veririm 7,5 milyon euro yu bakalım gs lisi veya şikebahçesi veya bjklisi gelsin benden alsın hadi bakalım hodri meydan derim ama nerde o yürek işte burak işinde de böyle yapacaktın alacaklardı neyse yönetim tecrübesiz bence biraz kendini geliştirmeli sözleşmelerde

Tarık Talsık
04.04.2013, 20:35
Takım Onur,Bamba,Soner ve Volkan üzerine kurulmalı.

000061
04.04.2013, 21:48
Çifkef ğsliler seneye için kurdukları kadroda kaleye seni koyuyor, koydurtma Onur! Bize bu kabusu yaşatma!

Mellih
04.04.2013, 22:35
Onur, "Sıradan bir takıma gitmem." dedi.
Dikkatinizi çekerim.

galatasarayda sıradan bi takım değil di mi.. forumda kimse kimseyi kandırmasın.
böyle bir transfere yönetim izin vermemeli bence.

61Cem61
05.04.2013, 01:19
Niye gitmesin ki arkadaşlar takım kötü adam trabzonlu değil daha çok para alacak niye gitmesin?

Tarık Talsık
05.04.2013, 01:31
Niye gitmesin ki arkadaşlar takım kötü adam trabzonlu değil daha çok para alacak niye gitmesin?

Bende Trabzonlu değilim ama para için Trabzonsporu bırakmazdım.

annttiigs
05.04.2013, 11:15
Onur'u bedava versen Barcelona almaz. Onur'un kötü kaleci olduğundan değil, adamlar ayağı düzgün pas yapabilen bir kaleci arıyor. Onur'un yaptığı aut atışlarının yarısı taça gidiyor. Ayağına hakim değil. Akıbeti Rüştü gibi olur.

Rüştü ayaksızlıktan değil dilsizlikten bitti. ayak çalışılır geliştirilir.

ARAF
05.04.2013, 11:16
kulüpte paralar suyunu çekti çok büyük ihtimal satılacak

Yiğit Gayretli
05.04.2013, 12:29
Kasaya para girmesi gerek. Onur da "Trabzonlu'yum" açıklamaları yaptığına göre...

Royal Heart
05.04.2013, 12:34
Kulübün para borcu da yapılacak her faaliyeti meşrulaştırmaya başladı gibi bir görüntü var. Yusuf Erdoğan'ı da satsınlar, diğerlerini de satsınlar sonra alacak birilerini bulurlarsa 1461 kulüp anahtarlarını da satsınlar. Borç bitene kadar...
Neyse Hayırlı Cuma'lar.

Sibel
05.04.2013, 12:36
Onur giderse yönetim istediği için gidecek. Mecburen.
Ya da Onur tribünlere oynuyor.
Birinci ihtimal daha ağır bana kalırsa.

DeAgLeMaNyAq
05.04.2013, 17:47
Para sorunu sadece Onur'la mı çözülecekmiş? Onur 200 milyon TL borcun ancak %8'ini karşılıyor...

Berkan
05.04.2013, 17:54
Onur giderse en az suçu olan yönetimdir (!)

Ne kadar temiz dünya : ))))

Yiğit Gayretli
05.04.2013, 20:19
Para sorunu sadece Onur'la mı çözülecekmiş? Onur 200 milyon TL borcun ancak %8'ini karşılıyor...

Yönetimin şu an 1 tl'ye dahi ihtiyacı var.

blues
07.04.2013, 01:05
Onuru Allan Istrien gs nin amaci con acik.
Gelegen Yin Sahada bes yabanciyla oynayabilecek takimlar be kalecilerini yerli
Yapmak istiyorlar. Bunun baskaca da Bir aciklamasi yok. Muslerayi da iyi Bir Paraya satarlarsa Fine con iyi Bir is cikarmis olurlar ancak Benin düsendem de istegim de onurun avrupada Bir takima gitmesinden yana.

zafer6161
18.04.2013, 18:11
GMF sitesi, Dünyanın en iyi 10 kalecisini belirledi.. Türkiye'de forma giyen hiçbir ismin olmadığı listeye, benzer bir çok listeye giren Muslera ve Volkan'ın dahil edilmemesi şaşırttı.. Ancak güzel haber şu; gelecek vaat eden 5 eldiven içinde bir Türk kaleciye yer verildi

oda ilk sırayı alan ONUR RECEP KIVRAK.........

ibrahim
18.04.2013, 18:21
Yoo ilk sirayi falan almadi. Listede 4. :)

http://www.givemefootball.com/340804-top-10-goalkeepers-in-world-football

Furkan Özdem
19.04.2013, 15:20
Listede sıralama yok geleceğin 5 yıldızı olarak verilmiş işte.

Five future stars:

David De Gea: Manchester United & Spain
Thibaut Courtois: Chelsea (on loan at Atletico Madrid) & Belgium
Marc-Andre ter Stegen: Borussia Monchengladbach & Germany
Onur Kivrak: Trabzonspor & Turkey
Jack Butland: Stoke City (on loan at Birmingham City) & England

Malum maddenin kaldırılıp yıllık ücretinde iyileştirilmeye gidilerek sözleşmesinin uzatılması şart. Artık şu oyuncumuzu kime kaptıracağız, bu nereye kaçacak diye düşünmekten bıktım. Bu kadar amatörce yönetilmez kulüp.

Ğs Onur'umuzu da kaparsa rezillik... Psikolojik olarak etkileniyoruz taraftar olarak yeter artık.

Mehmet Fatih Silik
19.04.2013, 22:55
Onur sene son muhakkak Ingiltere'ye git...kendini harcatma burada

Bedri Sertkaya
20.04.2013, 22:21
Onur'un ağzından görüntüsünü izlemedim."Tr'de başka takıma gitmem Avrupa'ya giderim" falan diye.Muhtemel Gs alır.Ve siz taraftarlara çağrımdır...Seneye Gs'yi Trabzon'a sokmayın.Gerekirse herkese ibret olacak şekilde bir ders verin.Çünkü çok ileri gittiler.Ve bizim yöneticilerde serbest kalma maddesi saçmalığında master yaptı.Trabzonspor'un futbolcularla anlaşmasını kim yapıyor bilmiyorum ama resmen Trabzonspor'un güç kaybetmesi yönünde misyonerlik yapan birisi olduğu kesin...

Sibel
22.04.2013, 22:23
Harika maç çıkardın.
Adamsın!

zafer6161
22.04.2013, 22:32
messi ve onur,,

dünyanın 1 numaralı

ikisinide izlediğimiz için çok şanslıyız

Uğur Ö.
22.04.2013, 22:34
Gerçekten çok kaliteli bir kaleci.

TSelif
22.04.2013, 22:34
Yorumsuz. Çünkü kalmadı artık ne kelime, ne söz, ne laf... yok işte seni anlatmak için harfler kayboluverdi aniden ONUR :)

Emre ÖZTÜRK
22.04.2013, 22:39
Mükemmeldin Onur

Emrah KabuL
22.04.2013, 22:48
Allah senden razı olsun.

fteotdgs
22.04.2013, 23:19
Onur, aldigin her kurusu hak ediyorsun. Aslanim benim. Umarim ve isterim ki, cok parlak bir kariyerin olur.

Cafer Bulur
22.04.2013, 23:20
Iyiydi hatasiz oynadi eline koluna saglik.

bordox
22.04.2013, 23:21
Tebrikler Onur,hakkın ödenmez,bu berbat sezonun kurtarıcısı oldun.

ophius
22.04.2013, 23:26
diyecek kelime yok
helal olsun

DeAgLeMaNyAq
22.04.2013, 23:42
Tolga'nın ağzından buradayım bir yere gitmiyorum açıklaması geldi ama Onur'dan hâla ses yok...

Arif Timurcioğlu
22.04.2013, 23:46
Harikaydın onur.

qlii
22.04.2013, 23:46
Onuru Allan Istrien gs nin amaci con acik.
Gelegen Yin Sahada bes yabanciyla oynayabilecek takimlar be kalecilerini yerli
Yapmak istiyorlar. Bunun baskaca da Bir aciklamasi yok. Muslerayi da iyi Bir Paraya satarlarsa Fine con iyi Bir is cikarmis olurlar ancak Benin düsendem de istegim de onurun avrupada Bir takima gitmesinden yana.

ya su yasinede 2m euroya serbest kalır maddesi koyalım gs alır belki

Sefa
22.04.2013, 23:48
Onur olmasaydı kesin düşerdik. Tavan ücreti almalı. İyileştirme yapılıp sözleşmesi düzenlenmeli..

Mustafa Çolak
23.04.2013, 00:34
Onur olmasaydı kesin düşerdik. Tavan ücreti almalı. İyileştirme yapılıp sözleşmesi düzenlenmeli..

Takımda tavan ücreti kesinlikle Onur ve Tolga almalı.
Oynadıkları oyundan ziyade duruşları ile bile hak ediyorlar.

Courage
23.04.2013, 00:36

Bunun için gerekirse bir mail kampanyası yapalım,kulübü telefon yağmuruna tutalım.

SALDIRAY
23.04.2013, 01:21
Onur'un önünde oynayan defans biraz kaliteli olsa bu adam gol mol yemez arkadaş. Süper ötesi bir oyuncu. Milli kaleyi kimseye vermemeleri lâzım. Avrupa'da her sene oynayıp tecrübe kazanırsa 2-3 sezon içinde Dünya 1. olabilir. Gerçi benim gözümde Dünya birincisi.

Ve dipnot. Bu Onur gs ye falan giderse zerre suçu yok. O maddeyi becerip sözleşme yapamayanlar utansın.

Ali İhsan
23.04.2013, 02:53
Dünün tek iyi oynayanıydı, harika oynadı, tebrikler...

Bera B.
23.04.2013, 11:47
Maçı alan Onur'dur. Sağolsun. Kendisini kardeşim gibi abim gibi seviyorum.

güneyli
23.04.2013, 17:28
Puanlarımızın bu kadar olmasının tek nedeni kalecilerimiz.Resmen bizi ayakta tuttular..Kalecilerin yapacağı kadar..Birde adrian diyelim..En az 15 puan kurtardılar.

Tuğrul
23.04.2013, 18:34
Yine sıradışı bir maç oynadı. 2 net pozisyonu çıkardı. Yan toplarda da zamanlaması, çıkışları çok iyiydi. Hata yapmadı.

SeSSiS
23.04.2013, 18:48
hermaç yüreğiyle oynuyor, varını yoğunu ortaya koyuyor. çok yetenekli, bahtı açık olsun. dünyanın dev tekımlarında görmek isterim şahsım adına.

Soner Albayrak
23.04.2013, 18:54
İnanılmaz bir kafa şutu çıkardı yine.

gece_bekcisi
23.04.2013, 21:30
Kalemizde BJK'li McGroger olsa herhalde 15 puanımız falan vardı :)

cakalkerem
23.04.2013, 21:34
Yüzünden düşen bin parça...mutlu değil galiba

ilhan
23.04.2013, 21:48
Yüz ifadelerini bende beğenmiyorum. Ama atılan gollerde benden daha çok seviniyor.

DeAgLeMaNyAq
24.04.2013, 05:01
Akşam Barbaros Çıdal, Muslera transfer görüşmesi için Barcelona'ya gitti uçak otel bilgilerine kadar her şey elimizde dedi. Gerçeklik payı varsa yolun sonuna geliyoruz demektir...

alper*
24.04.2013, 09:20
Onur'un Trabzonspor'dan gitmesi sportif anlamda fazla bir şeyi değiştirmez.
Ben Tolga'yı tercih ederim.
Ama Onur Galatasaray'a giderse o zaman Trabzonspor biter. Herkesin gözünde biter. Prestijle yerle bir olur.
Umarım 3-5'in hesabını yapmazlar da sözleşmesindeki maddenin daha altına 5-6 m euro gibi bir bedelle yurt dışına satarlar.

Ömer SEVİNÇ
24.04.2013, 11:35
Gs o parayı verdikten sonra yönetim kime satmak isterse istesin iş Onur'da bitiyor.

TSarıalioğlu
24.04.2013, 15:36
Barçaya Gitmene Karşı Değilim Ama Sadece Bordomavi Renkler Olucak !!! :D

Serdær
26.04.2013, 11:30
Genç : “Hiç bu takımda şampiyon olmak ister misiniz?
Onur RECEP KIVRAK : “Biz zaten şampiyon olduk bunu sakın unutmayın”

alper*
26.04.2013, 12:03
Sadri Şener'in son röportajından sonra gitmemesi hata olur.
Onur Kıvrak olsam bir saniye durmam, Sadri Şener'in başkan olduğu bir Trabzonspor'da.

Hüseyin Başoğlu
26.04.2013, 12:05
Sadri Şener'in son röportajından sonra gitmemesi hata olur.
Onur Kıvrak olsam bir saniye durmam, Sadri Şener'in başkan olduğu bir Trabzonspor'da.

Yanlış bişi mi dedi ki ??

Onur'un tek eksik yönünü söyledi...Bundada onur'u suçlamadı sanki kalecinin degajlarının kötü olduğunu bilmiyormuş gibi topu ona atıyorlar dedi....Defans hattındakileri eleştirdi...Onur a bir eleştiri yoktu orda...

Emirhan Makul
26.04.2013, 12:20
Çocuklarla yaşadığı diyaloğun umarım videosu vardır.

Emrah Akcagöz
26.04.2013, 12:25
Yüzünden düşen bin parça...mutlu değil galiba
Hangimizin yüzü gülüyor ?

Takım bu durumdayken nasıl mutlu olsunki.

Bence Onur Trabzonspor'u içinde yaşıyor.

ESER
26.04.2013, 12:25
Yanlış bişi mi dedi ki ??

Onur'un tek eksik yönünü söyledi...Bundada onur'u suçlamadı sanki kalecinin degajlarının kötü olduğunu bilmiyormuş gibi topu ona atıyorlar dedi....Defans hattındakileri eleştirdi...Onur a bir eleştiri yoktu orda...

baskan bir oyuncuya sallamaya baslamissa bu onu yavas yavas gozden dusurmeye baslayacaginin sinyalidir. can cikar huy cikmaz..

kendisi ince zekali , millet gerizekali ya... aklinca baslamis onuru satmanin altyapilarina . her gidenin arkasindan sallayip , gidenleri camiaya dusman eder kendisi. istisnai olarak bir tek umut icin boyle bir ayar vermedi , ona da gerek yoktu. Camianin buyuk bir cogunlugunun her mac sovdugu bir adami sattigi icin tepki almayacagi belli olmasaydi onun icin neler soylerdi neler. baskan onura sallamaya ,kotulemeye baslamissa gecmis olsun . Onur demek ki gidici gercekten

artvints
26.04.2013, 13:38
baskan bir oyuncuya sallamaya baslamissa bu onu yavas yavas gozden dusurmeye baslayacaginin sinyalidir. can cikar huy cikmaz..

kendisi ince zekali , millet gerizekali ya... aklinca baslamis onuru satmanin altyapilarina . her gidenin arkasindan sallayip , gidenleri camiaya dusman eder kendisi. istisnai olarak bir tek umut icin boyle bir ayar vermedi , ona da gerek yoktu. Camianin buyuk bir cogunlugunun her mac sovdugu bir adami sattigi icin tepki almayacagi belli olmasaydi onun icin neler soylerdi neler. baskan onura sallamaya ,kotulemeye baslamissa gecmis olsun . Onur demek ki gidici gercekten

bu baya bir paranoya olmuş, onur bunlardan bağımsız olarak yine gidebilir, paranoyak olmakta da haklıyız ama, başkan burda defans oyuncularını çok güzel şekilde eleştirmiş.demek istiyorki madem kaleci rastgele ileri vuracak topu, taa 20 30 metreden kaleciye geri top atmanın ne anlamı var sen vur ileri diyor.ropörtajıda hoşuma gitti açıkçası, o da bizden farklı düşünmüyor aslında, hiç memnun da değil.seyrettiğini de anlıyormuş.keşke başkalarını dinlemeseymiş de istediği adamları alsaymış ne diyelim.düzgün bir sistem işlemiyorki, çok karışık.düzen olmayınca mesafede alamıyosun malesef.

alper*
26.04.2013, 14:31
Onur takımdan ayrılmayı düşünmediğini beyan etmiş.

ilhan
26.04.2013, 14:49
Alper'e katılıyorum.

Hüseyin Başoğlu
26.04.2013, 14:50
Onur takımdan ayrılmayı düşünmediğini beyan etmiş.

Sıkıntı yok ozaman....Onur istemedikçe serbest kalma maddesini kimse kullanamaz....Ha yönetim 5 e satar 8 e satar 9 a satar orası farklı..

Bera B.
26.04.2013, 15:02
Bu da güzel adam, güzel kaleci.

Mert Oğuzlu61
26.04.2013, 15:14
http://www.futbolig.org/Haber/onur-kivrak--2011-sampiyonu-biziz.html

sen başkasın kelebek...

bu arada haberde ilgi çekici bir nokta

alanzinho : jaja nın dönmesini isterim. :)

Kıvanç Çuvalcı
26.04.2013, 17:35
Ne demesini bekliyordunuz Onur un evet ayrilmayi dusunuyorum mu diyecekti.O kadar kazik yedik dilimiz yandi hala su duygusalliktan ve safliktan kurtulamadik.

gece_bekcisi
26.04.2013, 18:30
Ne demesini bekliyordunuz Onur un evet ayrilmayi dusunuyorum mu diyecekti.O kadar kazik yedik dilimiz yandi hala su duygusalliktan ve safliktan kurtulamadik.

Bencede haklısın

Tamam Onur bizde kalmak ister ama Gs öyle bir çakal ki heleki başkanları futbolcuları yatırım olarak görüyor ve Burağı 5'e aldı enaz 15- 20'ye satar. Onurun sözleşmesinde 7.5 var. Gs alır satar 15'e. Bu çakallara yapacağımız en iyi hamle sözleşmedeki fiyatı yükseltmek en az 15 olmalı. Yada sözleşmesini kaldırıp Onurla görüşerek sadece yurt dışı için anlaşma yapılmalı.

Gazeteleri okudukça tedirginliğim artıyor. En iyi futbolcularımızı aldı GS. Bu yüzden hemen önlem alınmalı. Umarım başkan hemen bizim düşündüğümüzü düşünür ve bir an önce olaya el atar.

Serdær
26.04.2013, 18:40
http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonsporlu-onurdan-ilginc-benzetmeSXTVQ45366SXQ?ref=sx_embed

Kıvanç Çuvalcı
26.04.2013, 21:01
Bencede haklısın

Tamam Onur bizde kalmak ister ama Gs öyle bir çakal ki heleki başkanları futbolcuları yatırım olarak görüyor ve Burağı 5'e aldı enaz 15- 20'ye satar. Onurun sözleşmesinde 7.5 var. Gs alır satar 15'e. Bu çakallara yapacağımız en iyi hamle sözleşmedeki fiyatı yükseltmek en az 15 olmalı. Yada sözleşmesini kaldırıp Onurla görüşerek sadece yurt dışı için anlaşma yapılmalı.

Gazeteleri okudukça tedirginliğim artıyor. En iyi futbolcularımızı aldı GS. Bu yüzden hemen önlem alınmalı. Umarım başkan hemen bizim düşündüğümüzü düşünür ve bir an önce olaya el atar.

Onur un iyi niyetinden bende suphe etmiyorum ve kendisini asla bir selcuk veya burakla ayni kefeye koyamam cunku Onur onlar gibi icten pazarlikli veya istanbul hayrani biri degil ama gerisini aslinda sen cok iyi aciklamissin iste.

mertacar
27.04.2013, 11:52
seneye kaptan olarak sahaya çıkmalı ve o saçma madde çıkarılmalı.

Öznur61
27.04.2013, 20:51
45.dk ki kurtarışın >>> efsane olacaksın onur :p

artvints
27.04.2013, 20:51
sövmemek icin kendimi vallahi zor tutdum

küfür gibi sözler var, bunu alın burdan gibi, neredeyse aynı tatmini yaratır, tavsiye ederim.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2013, 21:58
Yine kurtardığı kritik topla takımı ayakta tutan isimdi...

Erbay
27.04.2013, 22:03
Efsane ol.

SAFA
27.04.2013, 22:05
Ne diyim bilmiyorum teşekkürler Onur :)

cakalkerem
27.04.2013, 22:08
hadi bakalım dvam et seneye de bizde kal

Bera B.
27.04.2013, 22:11
Diren ve efsane ol Onur :)

İskender YILMAZ
27.04.2013, 22:20
Eline sağlık Onur'um.

Allah seni bu ülkede başka bir takım forması içinde görmeyi nasip etmesin bizlere.

Sibel
27.04.2013, 22:26
Mükemmel bu çocuk.
Eldivenin olayım çıkar at beni Onur.
Gitme!

Ahmet Kuru
27.04.2013, 22:51
yeni Şenol Güneş resmen... seviyoruz senii

faysal
27.04.2013, 22:52
İyiki varsın onur :)

Yaşar
27.04.2013, 23:11
O nasıl bir kurtarıştı oğlum.
Akıllı ol, düzgün kalecilik yap bak.

Alihan Ertürk
27.04.2013, 23:15
Gitme!

ve Şenol Güneş'imiz ol...

yatara
28.04.2013, 00:49
Onur herkeze Inat Bizi birakmayacak !!!

serdaracıl
28.04.2013, 00:50
Mermiyi bile çıkarır öyle bir kaleci

Koray
28.04.2013, 00:59
Ben Allahin kuluna guvenmiyorum artik kafasinda gitmek olmasaydi o maddeyi koydurmak icin diretmezdi bosversenize.

Avrupaya giderse dualarim İstanbula giderse beddualarim.

Oğuz B.
28.04.2013, 01:01
Eğer doğru defans 4'lüsünü kurmayı başarabilirsek, Onur bizi şampiyon yapar.

Yine çok iyi bir maç çıkardı..

Berat Akçay
28.04.2013, 01:06
Bazen insan olmadığını düşünüyorum

Uğur Ö.
28.04.2013, 01:11
Bir sene daha ne olur kal.Seneye iyi bir takım kuralım bu takımı şampiyon yap efsane ol.Herşey para şöhret değil.Bazı şeyler geçici bazı şeyler kalıcıdır.Lütfen bir sene daha kal.

Şentürk
28.04.2013, 01:27
Gitme kal be yanımda şurada baş ucumda, sana kurban olurum,elveda deme bana ;)

Seni sevmeyen ölsün! SEn bizim ONURumuzsun

Courage
28.04.2013, 01:40
Mermiyi bile çıkarır öyle bir kaleci

İyi bir kaleci nasıl olur sorusuna bundan güzel yanıt verilmezdi.

''Mermiyi bile çıkarır'' :alkış:

Ali İhsan
28.04.2013, 03:00
Rezalet bir ikinci yarı başlangıcı sonrası Onur toparlanınca gene en az gol yiyen takımlardan biri olduk.

Açık ve net; bu takımın kalecileri Onur ve Tolga olmasaydı, hatta kalede Muslera, Volkan bile olsaydı küme düşmüştük.

Sercan Keleş
28.04.2013, 04:00
Sen insan değilsin.

Bera B.
28.04.2013, 13:26
Şu anda Muslera ile ligin en az gol yiyen kalecisi. Bu akşam Muslera yerse Onur tek başına sahibi olacak bu istatistiğin. Ligin zirvesinde olan takım ile ligin orta sıralarında (uzun zaman da alt sıralarında) olan iki takım arasındaki farkı göstermesi açısından önemli buluyorum. Daha kaliteli bir takımla rahat şampiyonluğa oynayabilirdik Onur sayesinde.

DeAgLeMaNyAq
28.04.2013, 16:15
Şu anda Muslera ile ligin en az gol yiyen kalecisi. Bu akşam Muslera yerse Onur tek başına sahibi olacak bu istatistiğin. Ligin zirvesinde olan takım ile ligin orta sıralarında (uzun zaman da alt sıralarında) olan iki takım arasındaki farkı göstermesi açısından önemli buluyorum. Daha kaliteli bir takımla rahat şampiyonluğa oynayabilirdik Onur sayesinde.

Volkan ve Scott Carson da var...

zafer6161
28.04.2013, 17:10
Ben Allahin kuluna guvenmiyorum artik kafasinda gitmek olmasaydi o maddeyi koydurmak icin diretmezdi bosversenize.

Avrupaya giderse dualarim İstanbula giderse beddualarim.

madde koydururken illa gitmek istemesinden dolayı koydurulmuyor,,,

gitmek isteyeni zaten 1 dk tutamassın ve 5 yıllık imza atmaz....

maddeye gelince

takımı seviyor.kalmak istiyor,,bu belli,,

ama yarın aksi bişe oldu...yönetim dediki süresiz kadro dışısın,yada seni hiç oynatmayacağız,o zaman da gitmekten başka çaren yok....
madde koyunca bir nevi kendi geleceğini garantiye almış oluyor,,,madde olmasaydı,kimse alamazdı,satmada satmıyorlar,,gitmede gidemiyorsun...

diyeceksiniz ki,burak koydurttu ve gitti,,,
burak meselesi farklı,burak gitmedi resmen git denildi,,,,
burakın gs ye gitmesinin sebebide sadri şener e kin kapmasıdır,,,madem lazioya vermiyorsun bende gs ye giderim hesabı ;)

ilhan
29.04.2013, 14:54
Sezonun özeti budur. Hiç kimse kendini kandırmasın.
:alkış:

Açık ve net; bu takımın kalecileri Onur ve Tolga olmasaydı, hatta kalede Muslera, Volkan bile olsaydı küme düşmüştük.

Ömer Faruk61
30.04.2013, 17:37
İstediğin takıma git.İstersen şikebahçeye git.Ama şerefsizlere gitme ne olur. Sana yalvarıyorum.....

Courage
01.05.2013, 01:40
TS Rıdvan'ı istifa ettirdihttp://www.spor61.net/images/news/ridvan_dilmen.jpg02 Ocak 2008 14:41Kaleci Onur'un Trabzonspor'a satılması Rıdvan Dilmen'i istifa ettirdi.

TS Rıdvan'ı istifa ettirdi
Karşıyaka yönetiminin kaleci Onur'u 400 bin euro artı Yusuf karşılığında Trabzon'a vermesi üzerine Karşıyakaspor Fahri Sportif Danışmanlığını bırakan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a da rezil olduğunu söyledi.

Karşıyaka'yı çok sevdiği için hiçbir ücret almadan yardımcı olmaya çalıştığını hatırlatan Dilmen, “Kaleci Onur'u, daha önce Fenerbahçe'ye 1 milyon dolara satmaya çalıştık. Aziz Yıldırım, (Bizden 1 milyon dolar istediniz, ama Trabzon'a 400 bin euroya sattınız) derse nasıl cevap veririm?'' dedi.

Bundan sonra alınacak kararlarda kendisinin olmayacağını ifade eden Dilmen, Onur'un transferinde Karşıyaka'nın çok zarar ettiğini dile getirdi. Dilmen, “Yönetim şimdi bir kaleci alıp yine para ödeyecek. Üstelik Trabzon'un gönderdiği oyuncuya da 275 bin YTL verecekler'' diye konuştu. Kaleci Onur'un Trabzon'dan yıllık 700 bin YTL alacağı bildirildi.

Bu haber toplam 1429 defa okunmuştur

http://www.spor61.net/images/gonder.gif (http://www.spor61.net/news_detail.php?id=4449#) http://www.spor61.net/images/yazdir.gif (http://www.spor61.net/news_print.php?id=4449)

Vay be! ;)

Konunun başına gideyim dedim karşıma bu çıktı. 5 sene öncesinin haberi.Demek transferde hep çalım yiyen biz değiliz,şikecileri ters köşe yapmışız.

Haydi onur'um, şimdi ikinci ters köşe zamanı. Yenile şu mukaveleni,kaldır o maddeyi. Bizi o köpeklere mahçup etme!

sifuni
01.05.2013, 03:56
Seni Sampiyonlar Ligi Yari finallerinde izlemek istiyorum git Dortmund'a Real Madrid'e Barcelona'ya Arsenel'a Liverpool'a büyük düsün parayi degil dünyaca taninmayi sec hicbir türkün (Türkiyeli türkün :) ) basaramadigini sen basar Avrupa'da üst düzey bir klübün önemli bir parcasi ol.

backcomejaja
01.05.2013, 19:29
1.38-1.46 sevinci görülmeye değer :)
http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-macin-oykusu

sifuni
02.05.2013, 03:26
Adamsin ADAM ! https://www.facebook.com/photo.php?v=113658225503069&set=vb.100202380184981&type=2&theater

zafer6161
02.05.2013, 10:04
onur şuanda yıllık 1.300 euro alıyor
tavan ücret ise 1.600 euro zokoraya veriliyor

onurun yönetimle yaptığı görüşmede yıllık 2.milyon euro istemiş...ve tavan ücretin kendisine verilmesi ni tlaep etmiş yıllık 2 milyon euro verilirse 7.5 maddesii de kaldırırım , ve istenirse 10 yıllık imza atarım...demiş

onura şuanda gs nin 2.5 milyon euro maç başı ve develer liginden gelen primlerle yıllık kazancının 3 milyon euroya çıkacağını söylemiş

bjk ise yıllık 2.3 milyon veriyormuş

onurda ben 2 milyon euro istiyorum,1 myon euro fedakarlık yapıyorum,şuanda şhalke 7.5 vermeye razı...

kaynak günebakış gazetesi

alper*
02.05.2013, 10:06
Onur gibi kaleciyi almaya kalksan 3 mio vermek durumundasın senelik.
Seyret şimdi bizdeki pazarlığı. Yok 1501000 euro Olmadı 1762000 euro vs vs.

Adem Erdoğan
02.05.2013, 10:32

onurun yönetimle yaptığı görüşmede yıllık 2.milyon euro istemiş...ve tavan ücretin kendisine verilmesi ni tlaep etmiş yıllık 2 milyon euro verilirse 7.5 maddesii de kaldırırım , ve istenirse 10 yıllık imza atarım...demiş

onura şuanda gs nin 2.5 milyon euro maç başı ve develer liginden gelen primlerle yıllık kazancının 3 milyon euroya çıkacağını söylemiş

onurda ben 2 milyon euro istiyorum,1 myon euro fedakarlık yapıyorum,şuanda şhalke 7.5 vermeye razı...

Onur'a kendisi istemeden 2 verilmeli zaten. Hatta hakkettiği para minimum 2'dir.

Yönetim buna yanaşmıyorsa satmayı kafasına koymuş demektir.

Yasin Altuntas
02.05.2013, 11:14
Arkadas batti dedigimiz BJK adama yillik 2.3 Mio. öneriyor iyimi ? Fakirligin gözü kör olsun.....

Emrah Akcagöz
02.05.2013, 12:05

Peki yönetim ne demiş ?

İskender YILMAZ
02.05.2013, 12:14
Tavan ücreti kesinlikle, kesinlikle ve kesinlikle, son olarak da kesinlikle hak ediyor.

Taner Uykuçeken
02.05.2013, 13:06

bu görüşme olmuşmudur yoksa gazetenin uydurma haberimidir bilemem ama

bu görüşmenin, konuşmaların gerçek olduğunu kabul edersek

Onur'un gitmesini istemiyorsak bu şartların yönetimce kabul edilmesini taraftar olarak sağlamalıyız
yönetime baskı baskı baskı

Firtina52
02.05.2013, 18:46
68-Mx5xscJ4

Beni koyamazsın eller yerine
Kalbimi kıramazsın suçum ne ki söyle
Sen beni koyamazsın eller yerine
Kalbimi kıramazsın suçum ne ki söyle
Gülmüyor sensiz yüzüm
Hayat zalim bir hüzün
Bense çektiğim kadar, derdin tesellisini bilirim,
Şimdi sen de gidersen böyle
Kim çeker nazımı söyle
Sen üzülme bi tanem aşk acısı bu
Ben çekerim kime ne
Amman, amman bırakırsan düşerim en derine
Amman, amman kaybolursan adım çıkar serseriye
Amman, amman bırakırsan düşerim en derine
Amman, amman kaybolursan adım çıkar serseriye

:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Mehmet BAL
02.05.2013, 18:46
Tavan ücreti kesinlikle, kesinlikle ve kesinlikle, son olarak da kesinlikle hak ediyor.

fazlası ile hak ediyor.