PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

.....
10.03.2012, 23:46
Onur'u biran önce kaleye koyup Milli Formayı giydirmemiz lazım. volkan yokken sinan kalede oluyor. Onur her türlü Milli formayı giyer.

ferhaTS87
12.03.2012, 11:36
Ben de senin gibi düşünenlerin şaka amaçlı yazdıklarını düşünüyorum.

5 yıllık imza atması ile 7.5 Milyon Euroya serbest kalma maddesi arasında nasıl bir ilişki var?
7.5 Milyon teklif geldi mi senin sözleşmenin ne geçerliliği kalıyor?

O 7.5 Milyon maddesi orada duruyor ve yurtiçi için geçerli,benim için İstanbul takımlarına bedava gitmesi ile 7.5 Milyon Euroya gitmesi arasında hiçbir fark yok.

Trabzonluluk,Trabzonsporluluk laflarını da geçiniz,Biz ne Trabzonsporlular gördük,5 yıl kalıcak adam o maddeyi ya yurtdışı olarak koydurtur ya da hiç koydurtmaz.

Sezon sonu Gs Muslera'yı büyük ihtimalle satıcak,ondan sonra ilk adresi Onur olur,medyada devamlı bu 7.5 Milyon Euro maddesini kaşıyıp durur.

Umarım sizin dediğiniz gibi Onur 5 yıl Trabzonspor'da kalır.

istanbul takımlarına gitmenin yolu sözeşmene 7,5 milyon euro yazdırmak değildir.bu yolu ts taraftarı egemen ve selçuktan cok iyi biliyo bugun gs fb yada bjk onur için bu paraıyı verse bile onur yine gitmez .eğer gitmek isteseydi selçuk i...... gibi yapardı.gitme niyedi olsa bir sene daha bekler bedevaya gider selçuk gibi imza parası alırdı

fotinoslu061
12.03.2012, 11:54
bir dalgadır bir filmdir dönüyör anlamadım gitti adam trabzonun büyüklügününü öve öve 5 yıllık imza atıyor.ardından pat açıklama sene sonu su parayı getiren kim olursa olsun satılabilir.bu nedemek ya neye zemin hazırlanıyor.bu kadar genç ve başarılı olmaya aday bir kaleci nasıl bu kadar paçavra ya dönüştürlüyor anlamadım gitti..

seyduna_efil
12.03.2012, 12:19
Onur'u biran önce kaleye koyup Milli Formayı giydirmemiz lazım. volkan yokken sinan kalede oluyor. Onur her türlü Milli formayı giyer.

Volkan grup maçlarında kalede olacaktır,bundan eminim...

ESER
12.03.2012, 12:26
Volkan grup maçlarında kalede olacaktır,bundan eminim...

Tolgayi avatar yapmissin renkdas , sasirdim Vallahi:)

Hatice Aslan
12.03.2012, 13:36

Milli formayı her iki kalecimizde hakediyor. Sinan'în berbat performansını görünce bu açık ve net ortaya çıktı. Lakin Volkan ve Sinan varken kaleyi bizimkilere emanet ederler mi hiç sanmıyorum :mad:

Yaşar
12.03.2012, 13:52
Bir 7,5 milyon Euro muhabbetidir dolaşıyor ortalarda.
7, 5 milyona serbest kalır maddesi futbolcu ve menajeri tarafından ortaya koyulan bir şart olduğu gibi; Dünya futbolunda imzalanan sözleşmelerde bütün futbolcular için uygulanan bir sözleşme şartı haline geldi.
7,5 milyon Euro bir kaleci için iyi paradır.

seyduna_efil
12.03.2012, 16:42
Tolgayi avatar yapmissin renkdas , sasirdim Vallahi:)

Niye şaşırıyorsun ki renktaşım?? Ben,Tolga'yı iyi ve duyarlı biri olduğu için çok seviyor ve Trabzonsporlu duruşunu takdir ediyorum..Eleştirilerim sadece futbola dönük :)

Bu arada avatarımda ki resimde ödül alması gerekn bir anı gösteriyor,Tolga bu tür konularda inanılmaz duyarlı bir insan...

inception61
13.03.2012, 21:45
BİZDEN olduğunun kanıtıdır o imza ARAMIZA HOŞGELDİN ONUR KARDEŞİM
çok şanslıyız 2 tane kişilikli vebaşarılı kalecimiz var

Asi Çaykaralı61
13.03.2012, 22:11
Onur'da Tolga gibi candır ve bir artıdır

Berat Akçay
13.03.2012, 22:23
Niye şaşırıyorsun ki renktaşım?? Ben,Tolga'yı iyi ve duyarlı biri olduğu için çok seviyor ve Trabzonsporlu duruşunu takdir ediyorum..Eleştirilerim sadece futbola dönük :)

Bu arada avatarımda ki resimde ödül alması gerekn bir anı gösteriyor,Tolga bu tür konularda inanılmaz duyarlı bir insan...
Ya da ''Tolga düşmanı'' diye nitelendirildiğin için Tolga'yı öldürüyorum ama bakın Tolga hayranıyım demeye mi getiriyorsun ? Çok samimi görünmüyorsun

seyduna_efil
13.03.2012, 22:35
Ya da ''Tolga düşmanı'' diye nitelendirildiğin için Tolga'yı öldürüyorum ama bakın Tolga hayranıyım demeye mi getiriyorsun ? Çok samimi görünmüyorsun

Ya da "eleştiri ile düşmanlığı" aynı şey zannedenler olduğu için öyle nitelendiriliyorumdur..
Samimiyete gelince,buna oturup bir makine başından karar verebileceğini sanmıyorum..
Fotoğrafa gelince,kendisine atılan ekmeği yerden alıp baş tacı eden düşmanım bile olsa,onu bende baş tacı ederim(Bu cümleden "bak tolga düşmanı" gibi bir şey anlaşılmasın)..

Ama sorun yok renktaş,forumdakilere kızmıyorum..
Çünkü bizim toplum yapımız böyle..
Bir insanı sevdin mi onu asla eleştiremezsin veya eleştirdin mi onu asla sevemezsin gibi yanlış bir düşünce yapısı var,yani YA SEV YA DA TERKET..
Sevgiyi de sevgiziliği de körü körüne yaşıyoruz kısacası..
Biz de aynen bu muameleye tabi tutuluyoruz burada..

ferhaTS87
15.03.2012, 10:41
attığımız her golden sonra yerinde n fırlaması ve maçı kenarda bile yaşaması.adam harbi trabzonlu oldu

Tatar Kemal
15.03.2012, 10:42
onur ya da tolga kalede olsun, önlerinde de çok sağlam 2 stoper olsunher sene zirveye oynarız. o sebeple takımda kalmasına çok sevindim.

Mollasalihoğlu
15.03.2012, 12:53
Onur ve Alanzinho Suskunluğunu Bozdu

Fenerbahçeli oyuncuların bir çoğu her fırsatta "kupa bizim, alamazlar" açıklamaları yaparken, bu konuda Trabzonsporlu oyuncular hep suskun kaldı. İşte bu suskunluğu, Onur ve Alanzinho bozdu.

15 Mart 2012 Perşembe 12:38

Bordo-Mavililerde Onur ve Alanzinho kupa orucunu bozdular. İşte o açıklamalar;

O KUPA GELECEK
Onur Recep Kıvrak, “Trabzonspor geçen sezonun şampiyonudur. Bunu sadece biz değil, tüm Türkiye biliyor. Her şey ortada. 82 puan aldık ve alın terimizle o şampiyonluğu hak ettik. Şimdi hakkımız olan kupanın Trabzon’a verilmesini bekliyoruz. Eğer UEFA, Trabzonspor’u Şampiyonlar Ligi’ne almışsa ‘Türkiye’nin geçen yıl şampiyonu sensin’ demiştir. Bunun anlamı açık. Biz bu konuda uzun süredir, suskunuz. Takım adına sadece Şenol hoca konuştu. Ama biz kupanın geleceğine inandığımız için bekliyoruz”

MÜZEYE GELMELİ
"Biz kimsenin kupasında gözümüz yok. Sadece hakkımız olanı istiyoruz. Şampiyonluk yolunda, burnumuz kırıldı, kafamız yarıldı, ben aylarca futbol oynamadım. Yüreğimizi ortaya koyduk. Türkiye biliyorki, geçen sezonun şampiyonu Trabzonspor’dur. UEFA bizi herhalde keyiften Şampiyonlar Ligi’ne almadı. Süreç hala devam ediyor. Kupanın hakettiğimiz gibi müzemize geleceğine inanıyoruz. Gelmezse ne olur, bilemiyorum. Hak ettiğini alamazsa insan yıkılır herhalde" dedi.

ALANZİNHO NELER SÖYLEDİ?
Alanzinho ise, "Aslında geçen sezon ile ilgili saha dışı olaylar bizim işimiz değil. Ama ortada bir emek ve hak edilerek kazanılan 82 puanlık bir başarı var. Trabzonspor aldığı puan ve gösterdiği mücadele ile geçen sezon tarihe geçmiştir. Biz kendimizi tarihe geçmiş olarak kabul ediyoruz. Bu konuda gururluyuz. Bunun anlamının ne olduğunu; anlayan anlamıştır. Bunun dışındaki olaylar bizim dışımızda. Bekleyip göreceğiz”

ŞAMPİYON OLABİLİRİZ
"Bu sezon yoğun bir maç temposu yaşadık. Avrupa, lig ve kupa ile inanılmaz bir trafikten geçtik. Bunun sonucu ligde önemli puanlar kaybettik. Ama şu bir gerçek ki Şampiyonlar Ligi başka bir dünya. Onun içinde olmak her açıdan apayrı keyif. Avrupa’da yine de başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Bu süreçte biraz geride kaldığımız lig yarışında yeniden kendimizi buluyoruz. Şampiyonluk şansımız hala var. Kalan tüm maçlarımızı kazanarak bu hedefe ulaşmak istiyoruz" diye konuştu.

x_man
15.03.2012, 14:39
Onur ve Alanzinho Suskunluğunu Bozdu

Fenerbahçeli oyuncuların bir çoğu her fırsatta "kupa bizim, alamazlar" açıklamaları yaparken, bu konuda Trabzonsporlu oyuncular hep suskun kaldı. İşte bu suskunluğu, Onur ve Alanzinho bozdu.

15 Mart 2012 Perşembe 12:38

Bordo-Mavililerde Onur ve Alanzinho kupa orucunu bozdular. İşte o açıklamalar;

O KUPA GELECEK
Onur Recep Kıvrak, “Trabzonspor geçen sezonun şampiyonudur. Bunu sadece biz değil, tüm Türkiye biliyor. Her şey ortada. 82 puan aldık ve alın terimizle o şampiyonluğu hak ettik. Şimdi hakkımız olan kupanın Trabzon’a verilmesini bekliyoruz. Eğer UEFA, Trabzonspor’u Şampiyonlar Ligi’ne almışsa ‘Türkiye’nin geçen yıl şampiyonu sensin’ demiştir. Bunun anlamı açık. Biz bu konuda uzun süredir, suskunuz. Takım adına sadece Şenol hoca konuştu. Ama biz kupanın geleceğine inandığımız için bekliyoruz”

MÜZEYE GELMELİ
"Biz kimsenin kupasında gözümüz yok. Sadece hakkımız olanı istiyoruz. Şampiyonluk yolunda, burnumuz kırıldı, kafamız yarıldı, ben aylarca futbol oynamadım. Yüreğimizi ortaya koyduk. Türkiye biliyorki, geçen sezonun şampiyonu Trabzonspor’dur. UEFA bizi herhalde keyiften Şampiyonlar Ligi’ne almadı. Süreç hala devam ediyor. Kupanın hakettiğimiz gibi müzemize geleceğine inanıyoruz. Gelmezse ne olur, bilemiyorum. Hak ettiğini alamazsa insan yıkılır herhalde" dedi.

ALANZİNHO NELER SÖYLEDİ?
Alanzinho ise, "Aslında geçen sezon ile ilgili saha dışı olaylar bizim işimiz değil. Ama ortada bir emek ve hak edilerek kazanılan 82 puanlık bir başarı var. Trabzonspor aldığı puan ve gösterdiği mücadele ile geçen sezon tarihe geçmiştir. Biz kendimizi tarihe geçmiş olarak kabul ediyoruz. Bu konuda gururluyuz. Bunun anlamının ne olduğunu; anlayan anlamıştır. Bunun dışındaki olaylar bizim dışımızda. Bekleyip göreceğiz”

ŞAMPİYON OLABİLİRİZ
"Bu sezon yoğun bir maç temposu yaşadık. Avrupa, lig ve kupa ile inanılmaz bir trafikten geçtik. Bunun sonucu ligde önemli puanlar kaybettik. Ama şu bir gerçek ki Şampiyonlar Ligi başka bir dünya. Onun içinde olmak her açıdan apayrı keyif. Avrupa’da yine de başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Bu süreçte biraz geride kaldığımız lig yarışında yeniden kendimizi buluyoruz. Şampiyonluk şansımız hala var. Kalan tüm maçlarımızı kazanarak bu hedefe ulaşmak istiyoruz" diye konuştu.

Bu haberin kaynağı ne hiç görmedim yenimi haber

bASTURk
15.03.2012, 18:12
Onur kaledeyken takıma güven ve moral veriyor.Tabii bizlere de...Ülkenin en yetenekli kalecisi ve birkaç sene içinde Avrupa'nın da en önemli isimlerinden biri olacakken onu Tolga'nın aylardır kötü giden performansına rağmen kulübeye hapsetmek takıma da her iki kaleciye de zarar veriyor.

serdaracıl
16.03.2012, 00:58
Cenk'i görünce yedek kaleciye bu kadar para verilmez diyenlerin bjk'li olduğunu düşünmeye başladim

Tahsin Armutcu
16.03.2012, 01:05
cenkı gorunce ıyı kı ımzalamıs dedım

Yaşar
16.03.2012, 01:31
Cenk'i görünce, ''Bjk'a Zeki Ayvaz'ı bile versek alır'' dedim.

İskender YILMAZ
16.03.2012, 01:38
Cenk'i görünce önce güldüm, sonra bastım eksiyi.

oflukaan
16.03.2012, 01:40
al artık formayı onur be özledik seni

mahmuter61
16.03.2012, 16:16
Şenol hocadan al şu formayı Onur!!!Bizden alamazsın formayı!Yetkimiz yok.Özledik seni,Tolgayıda çok seviyoruz napçaz ya?

halil ibo
16.03.2012, 16:20
Cenk'i görünce kargaların kalecisiz olduğunu gördüm :)

cimlagava
16.03.2012, 17:38
Beşiktaşın kalesinin boş olduğu çok zamandır belli. Eminim Onur'u bedava almak için bişeyler yapmışlardır. Şimdi zaten batmışlar bir de ben vurmayım kargalara. Yüzsüz herifler bide utanmadan Onurla kova kalecilerini kıyaslarlar.
Onur'u almanız için en az 15 milyonu gözden çıkarmanız ve artık sinirlenince 'yeter daa' diyen bir adamı ikna etmeniz lazım.
Hiç sevmiyom sizi hiç :)

esra61
16.03.2012, 23:36
tolga candır ama onurun yeride apayrı bende....geç kaleya artık ya

Yavuz Hasan
16.03.2012, 23:38
tolga yı iyi paraya jimlastik kurumuna kakalasak iki sene sonra bedelsiz geri gelse

Sibel
17.03.2012, 18:58
Tolga ağrı çekerken kulübede ayağa kalktı, ''girecek miyim acaba?'' der gibiydi.:)
Can...

Kubilay ŞAHİN
17.03.2012, 19:46
Tolga ağrı çekerken kulübede ayağa kalktı, ''girecek miyim acaba?'' der gibiydi.:)
Can...

Yok dizi uyuşmuş :)

poetricus
17.03.2012, 22:45
Keşke gitseydin Onur. Bu camiaya fazla geliyorsun!

.....
17.03.2012, 23:18
Hazırlan Onur. Çarşamba gün senin günündür.

Batuhan 61
17.03.2012, 23:55
Trabzonspor değil Barcelonada olsan yine 1. kalecim olurdun kale senin hakkın Tolgayı çok sevsekte.

Yaşar
18.03.2012, 01:14
Çarşamba gününü sadece seni kalede görmek ve izlemek için sabırsızlıkla bekliyorum.

Samet Yildirim
18.03.2012, 01:16
Antalya macinda sahada olur.

Vkgz
18.03.2012, 13:54
Haydi kolay gelsin genç..

.....
19.03.2012, 13:30
Kaleyi gole kapat Onur. Antalya maçın çok ciddi geçecek.

ferhaTS87
21.03.2012, 10:59
su maç başlasada onurumuzu izlesek

Ahmet Başkaya
21.03.2012, 18:52
Onur hazır olsa hoca oynatır , oynatır , oynatır dedim . İnanmadınız . Ne oldu şimdi ?

~~

Sakın Tolga gibi bu çocuğa da vurmaya başlamayın , 3.sü yok .

Samet Türkmen
21.03.2012, 18:59
Biliyorum maçtan sonra Onur'a burada sallayan çok olacak. Şimdiden hepsine yazıklar olsun.

gabriel omar
21.03.2012, 19:01
Olur arada öyle .Senin değerin öyle kolay düşmez.Takma kafana.

NEŞAT BAŞOĞLU
21.03.2012, 19:03
Kredin sonsuz...

seyduna_efil
21.03.2012, 19:17
Goller de hatan var,klasına yakışmadı..

Uzun zaman oynamamanın eksiklikleri bunlar...

DeAgLeMaNyAq
21.03.2012, 20:37
Biliyorum maçtan sonra Onur'a burada sallayan çok olacak. Şimdiden hepsine yazıklar olsun.

Tolga'ya sallayanlara karşı tepki gösterenlerin Onur'a da sallayacağını düşünüyorsanız daha çok beklersiniz...

hamdi_61
21.03.2012, 20:41
elenmemizde payı var.

sağlık olsun.

canibus
21.03.2012, 20:53
Senin bu takimda her zaman yerin ver yanliz bu performansin Tolga yi elestirenlere iyi cevap oldu canin sagolsun.

Hamza Yilmaz
21.03.2012, 20:55
Yaktin bizi Onur. Ilk golü amatörce yedin. Henüz hazir degilsin bu belli. Saglik olsun. Artik yaz kampinda iyi calisman lazim. Yoksa isin zor.

İskender YILMAZ
21.03.2012, 20:55
Demek ki dediğin gibi sakatlanmadan önceki akşamki gibi değilmişsin Onur'um, canın sağolsun, her zaman arkandayız.

Berat Akçay
21.03.2012, 20:58
Sende geçen senenin defansını , ruhunu aramışsındır.

Seni biliyoruz Onur .Hiç üzülme .İnşallah uzun yıllar kalemizi koruyacaksın.

canibus
21.03.2012, 21:00
Tolga'ya sallayanlara karşı tepki gösterenlerin Onur'a da sallayacağını düşünüyorsanız daha çok beklersiniz...

Bu arkadasin nasil bi ruh halinde oldugunu herkezi kendisi gibi zannetmesinden anlayabilirsin kardes.

seyduna_efil
21.03.2012, 21:01
Bu performansın her ne kadar Tolga'nın da performansı düşüşte olsa da Tolga'yı kesmeye yetmez,bunu bu akşam görmüş olduk..

Ahmet Başkaya
21.03.2012, 21:08
Bu performansın her ne kadar Tolga'nın da performansı düşüşte olsa da Tolga'yı kesmeye yetmez,bunu bu akşam görmüş olduk..

Bir musibet , bin nasihattan iyidir .

Şentürk
21.03.2012, 21:11
Bir musibet , bin nasihattan iyidir .

1 yıl sonra top oynamayan kaleciden bahsediyoruz! Tolga burdan ileriye gidemez.
Onur bu maç milat olacak şekilde artık kaleyi bırakmamalıdır.Bu yıl ısınma senesi olacak seneye Onur Kıvrak geri dönecektir.

canibus
21.03.2012, 21:15
Onur bu maç milat olacak şekilde artık kaleyi bırakmamalıdır.Bu yıl ısınma senesi olacak seneye Onur Kıvrak geri dönecektir.

Sana bir laf ederdim burdan Tolga gecen sezon sampiyonluga oynarken kaleye gecti kac sene oynamamisti hatirla. Onur eski günlerine dönecek isnalalh ama Tolga da bu takimin kaleciligini yapacak. Tolga herzaman ileri gider yanliz sen bu nankörlügünle bi yere gidemezsin.

Ahmet Başkaya
21.03.2012, 21:20

Tamam size güveniyorum :)

Fatih ÇOLAK
21.03.2012, 21:31

:alkış::alkış::alkış:

İşte bunu alkışlarım, arkadaşlar Tolga'yı savununca Onur geçsin, geçsin diyoruz ama hazır değil işte apaçık belli, Onur bugün hata yaptı, helal olsun koçuma, onun planjonu yeter :D

Lütfen artık Tolga her gol yediğinde, Onur yemezdi, Onur kaleye tarzı yorumları yazmayalım, en azından bu sene bitene kadar...Tolga gayet iyi gidiyor, lütfen arkadaşlar, bugün gerçekleri görmüş olduk...Defans aciz, her geldikleri tehlike oluyor rakibin...

@Şentürk

hocam sende iyice yokuşa sürmesen :)

Yavuz Hasan
21.03.2012, 21:32
sorunun tolgada olmadığı yönünde iyi bir kapak oldu

onur uzun vadede trabzonspor un kalecisidir

ama şu defans hattına sahipken onur un kaleye geçip boş yere yıpranmaması lazım

Bera B.
21.03.2012, 21:36
Yakışmadı açıkçası.

Ahmet Başkaya
21.03.2012, 21:38
seyduna_efil .:alkış::alkış::alkış::alkış:

Şentürk
21.03.2012, 21:38
Sana bir laf ederdim burdan Tolga gecen sezon sampiyonluga oynarken kaleye gecti kac sene oynamamisti hatirla. Onur eski günlerine dönecek isnalalh ama Tolga da bu takimin kaleciligini yapacak. Tolga herzaman ileri gider yanliz sen bu nankörlügünle bi yere gidemezsin.

Sen kimsin bana laf edecekmisin! kimse babamın oğlu değil nankörlük edeyim!

Trabzonspor vardır gerisi boştur.Onun menfaatini düşünürüm.

Onur geç bile kaldı, kaleye geçip artık bırakmamalı, bu yıl hamlığını atmalıdır!

Şentürk
21.03.2012, 21:40
Biz Tolga'nın 4 aydır kötü olduğunu söylüyoruz! Onur'u 1 maçla değerlendiren sevgili futbol ulemaları siz devam edin Tolga da bu performansıyla devam etsin

Yavuz Hasan
21.03.2012, 21:42
onur ligin geri kalanında kaleye geçerse yediği goller yanına kar kalır

serkan taşdemir
21.03.2012, 21:49
sana güvenimiz sonsuz ama herşeyde bir hayır vardır kaptanını harcamaya çalışanlar belki biraz utanmıştır sorunun kalede olmadığını anlayabilmişlerdir inşallah bu maçtan sonra...

Ahmet KESKİN
21.03.2012, 21:54
bu goller sen yemedin onurum tolga düşmanları yedi... sezon basından beri anlattıgımız defans sorununu göremeyen sıglara yedi gölü... birde forumda ki bir kac elaman

Hatice Aslan
21.03.2012, 21:56
1 yıldır oynamayan kaleci diyenlere soruyorum.. Takım şampiyonluğa oynarken Tolga kaleye geçti uzun zamandır oynamıyordu ama üstün performans gösterdi!
Objektiflikten bahsedenler , futboldan bahsedenler , tarafsızlıktan bahsedenler nerede şimdi ? O golleri Tolga yemiş olsaydı neler neler diyecektiniz ALLAH bilir lütfen susun artık susun!

Elendik ama sağlık olsun Onur mücadelen için teşekkürler..

Şentürk
21.03.2012, 22:00
1 yıldır oynamayan kaleci diyenlere soruyorum.. Takım şampiyonluğa oynarken Tolga kaleye geçti uzun zamandır oynamıyordu ama üstün performans gösterdi!
Objektiflikten bahsedenler , futboldan bahsedenler , tarafsızlıktan bahsedenler nerede şimdi ? O golleri Tolga yemiş olsaydı neler neler diyecektiniz ALLAH bilir lütfen susun artık susun!

Akıllı arkadaşım benim Tolga geçen yıl üst düzey oynadı kendini aştı anlamakta zorluk mu çekiyon sen! Geçen yıl ilk çıktığı gençlerbirliği maçında, uzaktan yediği saçma sapan golüde hatırlatmak isterim!

Cl deki son maç olan lille maçından sonra eski Tolgamız geri dödü 4 aydır da yok!

Onur'u bir maçla değerlendiren ulemalardan, artık sen sussan iyi olur.

Cengiz Çubukcu
21.03.2012, 22:02
ne mutlu bize ki Onur beklediğimizden iyi durumda, iki kalecimiz de gayet iyiler ...

gabriel omar
21.03.2012, 22:07
Akıllı arkadaşım benim Tolga geçen yıl üst düzey oynadı kendini aştı anlamakta zorluk mu çekiyon sen! Geçen yıl ilk çıktığı gençlerbirliği maçında, uzaktan yediği saçma sapan golüde hatırlatmak isterim!

Cl deki son maç olan lille maçından sonra eski Tolgamız geri dödü 4 aydır da yok!

Sana eski Onurun bu sürede geri döneceğini düşündüren nedir ? Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ?

Tolganında düşüşü var ama Onur şu anki Performansla kaleyi alamaz bu kadar net.Ha sen adaletli olsun diye birde Zeki denensin kaleye Tolga geçmesin dersen o başka.

Fatih ÇOLAK
21.03.2012, 22:07

Yazmayayım diyorum ama tutamıyorum kendimi...

Ne istiyorsun? Onur'u da mı yıpratalım? Çıksın son 8-9 maçta 20 gol yeyip kariyer rekoru mu kırsın? Sakın yemez deme bu defansla Casillas'da yer, Muslera(!) da yer, Cech'de ;)

Bence sakin ol biraz, Onur işallah yazın kendini tam anlamıyla hazırlayıp Kaptan'la kapışacaktır ve iyi olan formayı alacaktır...

Hatice Aslan
21.03.2012, 22:08

Sen kimsin arkadaşım ? Bak senin ve senin kafanda olan birisi yüzünden 1 hafta uzaklaştırıldım forumdan yine uzaklaştırılırım sorun değil. Sen anlamakta zorluk mu çekiyorsun peki ? Onur'un maç kaybı var uzun süredir oynamadı diyen sen değil misin ? Bende diyorum ki Onur sakatlandığında Tolga kaleye geçtiğinde Tolga'nında maç kaybı yok muydu ? Uzun süredir oynamayan bir kaleci değil miydi ? Buna rağmen herkesi hayran bırakacak performans gösterdi. Demekki herkes kaptan gibi olamıyormuş.
Ayrıca Onur'un kaleciliğini tartışmıyorum dikkatini çekerim! Sadece kaleci değişse bile yine aynı gollerin yenebileceğini bu akşam görmüş olduk. Bana objektif olmaktan bahseden sen(!) söz konusu Onur olduğunda objektifliğini göremiyorum.
Sakın ola ağa gibi hitaplarda bulunma karşında babanın uşağı yok!

Erbay
21.03.2012, 22:15
İkinci golü göremedim ama onda daha hatalı olsa canı sağolsun.

Yavuz Hasan
21.03.2012, 22:25
hala daha kalecilere suç bulan var

insanın ufku açık olacak hemşerim

Şentürk
21.03.2012, 22:32
Sana eski Onurun bu sürede geri döneceğini düşündüren nedir ? Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ?

Tolganında düşüşü var ama Onur şu anki Performansla kaleyi alamaz bu kadar net.Ha sen adaletli olsun diye birde Zeki denensin kaleye Tolga geçmesin dersen o başka.

Onur'u kazanmak istiyorsak bu yıl en önemli sene, bu yıl kaleye alışıp seneye oynayacak demek istediğim budur.

Şentürk
21.03.2012, 22:33
Aşkı TS sen avatarını aşkı Tolga diye değiş, Trabzonspor değil Tolgasporu tut.Başka yere yazdığında yok, Aldığın ceza akıllatmamış. Sana söyleyecek lafım yoktur.

Şentürk
21.03.2012, 22:35
Yazmayayım diyorum ama tutamıyorum kendimi...

Ne istiyorsun? Onur'u da mı yıpratalım? Çıksın son 8-9 maçta 20 gol yeyip kariyer rekoru mu kırsın? Sakın yemez deme bu defansla Casillas'da yer, Muslera(!) da yer, Cech'de ;)

Bence sakin ol biraz, Onur işallah yazın kendini tam anlamıyla hazırlayıp Kaptan'la kapışacaktır ve iyi olan formayı alacaktır...

Bu koyu yazından anladığım, yıpranması gereken Tolga'dır.

Kimse kimseyle kapışmaz, Tolga 29 yaşında seneye 30 olacak, Onur'un üzerinde durulmalıdır.

Hatice Aslan
21.03.2012, 22:38
Aşkı TS sen avatarını aşkı Tolga diye değiş, Trabzonspor değil Tolgasporu tut.Başka yere yazdığında yok, Aldığın ceza akıllatmamış. Sana söyleyecek lafım yoktur.

Bana bu lafı diyecek olan adam ilk önce objektif bir şekilde savunduğu kaleciyi eleştirebilecek. Haa eleştiremiyorsa o zaman o adamda gidip nickini Şentürk değil ONURSPOR olarak değiştirecek.

Anlayana ;)

Sefa
21.03.2012, 22:40
Canın sağ olsun.. Bu arada bayağı zayıflamışsın çok iyi olmuş vücut..

Yaşar
21.03.2012, 22:40
Canın sağolsun Onurumuzun.
Hatalı gol de yese, her maç gol de yese, takımdaki sorun kaleci sorunu değil.
2 kalecimiz de hem kaleci, hem de adam.
Tek üzüldüğüm yan, kupada devam etseydik, Onur'u birkaç kez daha izleyebilecektik.

yigits
21.03.2012, 22:46
Onur sayesinde Tolga'ya sallayanlar sorunun Tolga'da değil de defansta olduğunu umarım geç de olsa anlamış olurlar.Uzun zaman sonra kaleye geçmesine rağmen gol haricinde iyi maç çıkarttığını düşünüyorum.Eski performansını yakalayacaktır canını sıkmasına gerek yok.

Fatih ÇOLAK
21.03.2012, 22:57
Bu koyu yazından anladığım, yıpranması gereken Tolga'dır.

Kimse kimseyle kapışmaz, Tolga 29 yaşında seneye 30 olacak, Onur'un üzerinde durulmalıdır.

Evet, çünkü fazlasıyla yıprandı bu sene, bırakalım o tamamlasın bu sene, seneye gelince hangisi daha iyi ise o oynasın, benim ilk tercihim Onur olur ama bu sene Tolga ;)

Semra
21.03.2012, 23:02
Şükürler olsun ki bu takımın sorunu kalecileri değil, önlerindeki defans daha çok göze batıyor...

Onur'un hırsının, kazanma arzusunu görmek bile yetti, yolun şansın açık olsun.

Yaşar
21.03.2012, 23:35
Benim içn kalede oynayan kişinin adı onur veya tolga farketmiyor.
Önemli olan oynayan her kimse hakettiği değeri almasıdır.
Tolga oynuyor ise, onur'dan daha iyi olduğu için değil, hakettiği için oynuyordur.

Oruç
21.03.2012, 23:53
Defans, defans diye yazdık durduk Tolga başlığında.

Bu akşam asıl sorunun nereden kaynaklandığını görmüş olmanızı umuyoruz.

Bu defansla kalede kim olsa her maç gol yeriz. Bu çok açık. Bunu kaleci ekseninde değerlendirenlere sadece gülüyorum.

*

Bu arada kilo vermişin Onur. İyi gördüm seni.

:)

61_ts
22.03.2012, 00:18
Onur iki golde'de hatali ,,, ama normal cünkü adam hazirlik maci yapmamis....neden A2 takiminda hazir duruma getirilmiyor :(

Burak Sahin
22.03.2012, 00:35
anyalya macinin en büyük kazanci bizim icin ilk 11 de sahaya kaleci olarak ister tolga ister onur ciksin farketmiyormus demekki.....

DeAgLeMaNyAq
22.03.2012, 01:13
Onur'u gözü kapalı korumaya alıp Tolga'ya sallamaya devam edenlerin seyduna_efil gibi geç de olsa objektifliğini sağlayarak yorum yapması gerekir. Eğriye doğru demekten vazgeçin lütfen...

Onur iki golde'de hatali ,,, ama normal cünkü adam hazirlik maci yapmamis....neden A2 takiminda hazir duruma getirilmiyor :(

İdmanlarda çift kalemaç yapılıyor sonuçta antrenmanları bireysel kaleci çalışmalarından ibaret değil. A2 maçı kaleciler açısından çok belirleyici bir unsur değil. Onur da bireysel anlamda bir sıkıntı yok. Bu oturmamış defans yapısında (ki bu sadece stoperlerden kaynaklı değil) Onur ve Tolga yanyana oynasa da çok bir şey farketmez...

gabriel omar
22.03.2012, 01:21
Onur'u kazanmak istiyorsak bu yıl en önemli sene, bu yıl kaleye alışıp seneye oynayacak demek istediğim budur.

Niye yahu ? Formunu kazansın alsın formayı.Madem objektifiz,madem bizim için aslolan Trabzonsporun başarısı kalede Onur olmuş Tolga olmuş ne fark eder ?

Durumu daha iyi olan giysin formayı.Ki şu durumda Onur vaziyet olarak Tolgadan fena gözüküyor.

FC-ST-PAULI-61
22.03.2012, 01:21
Golde hataliydin Aslanim dogruya dogru.

Aslinda bende simdi " Stoperler suclu" Suc yüzde yüz Stoperlerde" diyebilirdim ama duygusal davranmiyorum
Bir Oyuncunun Kaptan olup olmadigi veya nereli oldugu benim icin farketmiyor Futbolu konusmak istiyorum.

Fatih ÇOLAK
22.03.2012, 01:33
Golde hataliydin Aslanim dogruya dogru.

Aslinda bende simdi " Stoperler suclu" Suc yüzde yüz Stoperlerde" diyebilirdim ama duygusal davranmiyorum
Bir Oyuncunun Kaptan olup olmadigi veya nereli oldugu benim icin farketmiyor Futbolu konusmak istiyorum.

Kardeşim duygusallıkla ne alakası var?

1.golde stoperlerin hatası var zaten ama Onur'un hatası örttü defansın hatasını (canı sağolsun)...

2.gol ise ibretlik zaten, Onur ne yapsın? Komple defans 4'lüsünün hataları ile yediğimiz bir gol...

Doğrusu bu yani...

Sefa
22.03.2012, 01:36
Musa'nın vuruşuydu sanırım iyi çıkarttı o topu..

Cepheden hala eskisi gibi yan toplarda da öyle ama.. Yan topları geliştirmeli..

Turgay Atalay
22.03.2012, 09:07
İki gol de de hatası vardı, napalım şimdi birilerinin Tolgaya saldırdığı gibi adama saldıralım mı...İnsanlığımız biz de kalsın, canın sağolsun Onurumuz.

zafer6161
22.03.2012, 09:27

evet ama ilk maçında gb den 40 metredende gol yemişti ;)

.....
22.03.2012, 16:29
1 yıldır oynamıyor o yüzden yediği gollere suç bulmaya gerek yok. Oynaması lazım Onur'un. Yedekte bekleyecek bir oyuncu değil....

peker61
22.03.2012, 16:33
Onur sıkma canını biz senin nasıl kaleci olduğunu biliyoruz nazar boncuğu olsun bu maç ...

Royal Heart
22.03.2012, 16:35
Kaptan Tolga, kalede Onur. Onur'un sakatlanıncaya dek gösterdiği performans göz ardı edilemez, tıpkı Tolga'nın geçen sezon sonuna kadar gösterdiği performans ve bu sene çıkardığı bazı olağanüstü maçlar gibi. Ancak Onur; kaledeki duruşu, maç içindeki reaksiyonları, defans oyuncularını toparlamak için sürekli defansı uyarması ve dikkatlerini çekmesi benim gözümdeki kaleci portföyüne daha uygun ve kendisini kaleye daha çok yakıştırıyorum. Herkes farklı değerlendirebilir, bu benim görüşümdür.

cimlagava
22.03.2012, 17:34
Kalemiz sağlam sorun yok. Hangisi iyiyse o oynasın. Şenol hocam adaleti sağlar.

Emirhan Yazıcı
24.03.2012, 01:36
Yedigi Gollerden Sadece İlk Gol Hatalıydı Ordada Rakipe Baktıgı İçin Ancak Kale Ona Verilmeli..

Yavuz Hasan
24.03.2012, 10:39
Onur önümüzdeki sezon dan önce kaleye gecemez

Oda tatili ve kampı iyi değerlendirip form tutarsa

SAFA
24.03.2012, 12:19
Onur'un yetenekleriyle Tolga'nın yan top özelliği birleşse :)

zafer6161
04.04.2012, 12:05
arkada kalmasın

Mert Pasa
08.04.2012, 09:18
Futbolun kurali degisse 2 kaleci ile oynansa yeni sisteme diger takimlar adapte olana kadar kupalara ambargo koyariz herhalde :)

Ömür Karadeniz
08.04.2012, 10:34
Bayılıyoruz kendi kendimize sorun çıkartmaya,emin olun Onur Tolganın oynamasına sizin kadar rahatsız değildir,sırası geldimi Onurda oynayacak kimsenin çürüyeceği yok.

.....
09.04.2012, 14:24
Sıranı bekle Onur'um.

Kendine çok dikkat et. Formayı aldıktan sonra büyük sorumluluk alacaksın.

DeAgLeMaNyAq
11.04.2012, 05:39
Şenol Hoca'nın sakatlıktan döndükten sonra Onur ile ilgili görüşlerini ilk kez öğrenmiş olduk. Konuşmalarından seneye hem Onur'a hem de Tolga'ya birlikte şans vereceğinin sinyalini aldım. Aslında bu sene de onu düşündüklerini ama sakatlıktan dönen Onur'a şans verip o da eski formunda olmasaydı hem Tolga'yı hem de Onur'u kaybederdik ifadesini kullandı. Bir çoğumuz da bunu savunduk...

.....
12.04.2012, 17:02
Seneye kalede görmek istiyorum Onur'u.

.....
15.04.2012, 01:09
fener maçlarını izledim bir kaç saat önce.

Oyy canını yediğim ne güzel maçlar çıkarmışsın öyle.

Tolga'yı da seni de çok seviyorum. Ne olacak bizim halimiz böyle...

Çagman
19.04.2012, 01:31
Adamsınn onur

Sefa
03.05.2012, 23:30
Reis bu yılı boş geçtin ama seneye kale senin olacak.. ;)

mertacar
06.05.2012, 12:41
gerçek bir kaleci , ben dünyanın sayılı kalecilerinden olarak görüyorum gelecek sezon tolga yerine onur oynamalı .

albatros
06.05.2012, 21:49
artık kaleyi yeniden devralma zamanı

Fatih ÇOLAK
06.05.2012, 21:53
Ziegler-Burak pozisyonunda birinin üzerine yürüyordu, çekip aldılar onu oradan...

SAFA
06.05.2012, 21:53
Geri dön Onur .

esra61
06.05.2012, 22:08
özledik valla.....maç sonunda tolgayı sakinleştirmeye çalışıyodun çok özlemişiz seni...

hasancebi81
06.05.2012, 22:12
oynatmaz Senol Hoca onu. Oynatmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz. Tolga nekadar formsuz olursa olsun oynatmaaaaaaaaaaaaaz. Senol hocanin oyle huylari yoktur. Alanzinho oynar, Serkan oynar, formsuz kim varsa oynar, oda donup klubeye bakip la habu genclerden koyayim bir iki tane oynasinlar bakalim, belki bir sey cikar demeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez. Hoca yapacagini yapmistir. Eline cok iyi bir kadro verdiler, oturmus iskeleti olan ve birbirini taniyan futbolculardan olusan. Oda gitti 82 puan aldi. ne oldu o oyuncular gidince, tutamadi takimi ayakta, hoca hoca ise takimi adam ederdi.

Bera B.
06.05.2012, 22:31
Gel artık ulan. Özledik.

Tatar Kemal
07.05.2012, 09:56
hakkını yiyenler utansın. senin gibi bir kaleciyi yedek kulübesine hapsedenlerin futbol bilgisinden ve futbol adamlığından şüphe ederim.

Turgay Atalay
07.05.2012, 10:33
Beşiktaş maçında ilk 11 de olman dileğiyle.

Batuhan 61
09.05.2012, 00:59
Fb macında Zieglerin yere yatmasından sonra Burak Yılmaza saldıran Fenerli futbolcuların üstüne yürümen kulübeden kalkıp o tepkiyi vermen gözümdeki değerini dahada arttırdı sen bizim ONURUMUZSUN inşallah seneye hakettiğin yerde olucaksın kardeşim.

admiral99
09.05.2012, 01:43
hoca Onur'a artik forma versin bjk macinda. Tolga yoruldu artik.

DeAgLeMaNyAq
09.05.2012, 02:38
hoca Onur'a artik forma versin bjk macinda. Tolga yoruldu artik.

Bu sezon bitmiş artık Onur kendisini gelecek sezona hazırlamalı. Yalnız Tolga FB maçından dolayı disipline sevk edildi ama ceza alacağını sanmıyorum. En azından bu sezonu 40'ta 40'la tamamlamasını istiyorum. Ama yine de Onur'a bir fırsat gelebilir...

.....
09.05.2012, 12:41
Fb macında Zieglerin yere yatmasından sonra Burak Yılmaza saldıran Fenerli futbolcuların üstüne yürümen kulübeden kalkıp o tepkiyi vermen gözümdeki değerini dahada arttırdı sen bizim ONURUMUZSUN inşallah seneye hakettiğin yerde olucaksın kardeşim.

Onur'da Kingdir. Çok seviyorum bu uşağı. Bizden birisi. Hatta bizden daha fanatik.

Gönülden bağı var. Gidecek dediklerinde ben Trabzonspor'u satmam dedi ve imzayı bastı. Bize böyle oyuncular fayda getirir.

Bu sezonu Tolga ile kapatalım seneye formaya kavuşur Onur.İçi rahat olsun.

Seda_Engin
09.05.2012, 17:29
Adam!:alkış:

Yavuz Hasan
11.05.2012, 22:05
adam gibi bir defans hattı kalede onur

Mert67
12.05.2012, 12:01
Dün rüyamda şampiyonlar liginde ön eleme oynuyoruk. Kalede sen vardın. :)

yigits
21.05.2012, 10:33
Artık geri dön Onur,kaledeki yerini bir an önce al!

Veysel
23.05.2012, 23:42
Dön artık kalene Onur'um !

gabriel omar
25.05.2012, 00:59
Çok özledik.Kaptanda mükemmel bir insan ve kaleci ama seni kalede görmeyince skor ne olursa olsun Trabzonspor bana hep eksik geliyor.

DeAgLeMaNyAq
25.05.2012, 01:07
Hadi Onur oynamıyor diye milli takıma çağırılmıyor diyoruz ama bu Mert Günok'un da ne torpili var anlamadım. Senede 3-5 maç oynayıp her fırsatta milli takıma çağırıyorlar...

Tolga
25.05.2012, 05:45
Annesi Lube "Ayar"mış :D

Batuhan 61
25.05.2012, 10:37
Dünyada senden daha iyi kaleci sayısı beşi geçmez,bu sene yine korku dolu anlar yaşatırsın inşallah İstanbul kahpelerine.

.....
31.05.2012, 12:30
Onur: “Trabzon’a bağlandım”

Başarılı kalecimiz Onur Kıvrak, İzmir’de doğup büyümesine rağmen Trabzon’u tam anlamıyla benimseyip sahiplendiğini vurguladı.

Oynadığı takım için her şeyini vermek isteyen bir karaktere sahip olduğunu kaydeden Onur, “Sonuçta buradan ekmek yiyorum. Kendimi bir Trabzonlu’dan bile daha fazla Trabzonlu hissediyorum. Çünkü sahiplenmiş durumdayım. Buraya bağlandım. Kazanmak için elimden ne gelirse yaparım” dedi.

Futbola kaleci olarak başlamasına rağmen okul ve mahalle maçlarında hep forvette görev yaptığına değinen Onur, “Aslında güzel goller de atardım. Ama o dönemde hevesimi almış olacağım ki şimdi kalede çok mutluyum” diye konuştu.

Şenol Güneş’in kariyerinde önemli bir yere sahip olduğunun da altını çizen başarılı kaleci, “Onun da bu ülkenin en büyük kalecilerinden biri olması benim için ciddi bir avantaj. Bana söylediği ‘büyüdükçe muhakkak performans düşüklüğü olur ama o performans asla dibe vurmamalıdır’ sözü her zaman kulağıma küpedir” ifadelerini kullandı.

Kaleciler arasında Buffon ve Casillas’ı takip ettiğini de sözlerine ekleyen Onur, “Onların hangi pozisyonlarda nasıl hareket ettiklerini kavramaya çalışır, idmanlarda da uygularım. Çalıştığım teknik direktör ve kaleci antrenörü ise benim için en büyük iki şans” yorumunu yaptı.

kalkanbalığı
31.05.2012, 13:47
Niye Tolga'dan daha çok seviliyor hala onu anlamış değilim... :)
Hala Tolgaya yedek kaleci gözüyle bakılıyor. Beklenti hep onur yönünde....

esra61
31.05.2012, 14:00
onur....bugünkü açıklamalarını okudum da artık sende bir trabzonlu olduğunu söylüyorsun:)

iyi bir hazırlık dönemi geçirip eğer tolga giderse kaledeki yerini alırsın:)

Bera B.
31.05.2012, 14:09
Niye Tolga'dan daha çok seviliyor hala onu anlamış değilim... :)
Hala Tolgaya yedek kaleci gözüyle bakılıyor. Beklenti hep onur yönünde....

Tolga'dan daha çok seviliyor mu bilmiyorum ama daha çok kalede görülmek isteniyor çünkü Tolga'dan yetenekli adam. Senelerce oynadığı maçlarda anamızı ağlatmış biriydi Tolga, son bir buçuk seneyi saymazsak kariyeri gerçekten koca bir sıfırdı.

Onur yaşı da itibariyle dünyanın en önemli kalecilerinden biri olacak her şeye sahip.

Süleyman50
31.05.2012, 14:30
inşallah bu sene oynama fırsatı bulursun...

.....
31.05.2012, 15:10
Bu sene formayı giyer. Tolga ile değişmeli oynarlar belki de :)

zafer6161
14.06.2012, 00:22
çürüyeceksin bu takımda,,,
tek tesellisi avrupa maçlarında oynayışı,inş başarılı olurda kaleyi tekrardan devralır

titanic
14.06.2012, 13:22
tolga varken çok fazla sansı olduğunu düşünmüyorum. Ama çok çok ıyı bır yedek.Kimseye nasip olmaz kaleci yönünden büyük ülkelerin milli takımları gibiyiz

Mahmut Baran
14.06.2012, 21:15
Tolga iyi bir kaleci olabilir ama Onur çok çok iyi bir kaleci. Artık kaleyi gerçek sahibine devretmeli Şenol Hoca

.....
16.06.2012, 02:06
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/onur-kivrak/profil/spieler_56747.html

Bu sezon toplamda 3 maça çıktı. Sözleşmesi 2016 yılına kadar sürüyor.

Gökhan Koç
22.06.2012, 13:49
Onur, tolgayı ne kadar seviyorsak seni de o kadar seviyoruz.

Son 10 senedir türkiyenin gördüğü en iyi iki kaleci sizsiniz. Volkan ancak size yedek olur.

Başarılarınızın devamını diliyorum. Yedek kalman bişey değiştirmez çünkü sen hep aklımızdasın.

gustavo_colman
23.06.2012, 21:04
tolganın avrupaya satılıp onur un kaleye geçmesi lazım malum yaşlanıyoruz hepimiz :)

Veysel
23.06.2012, 21:14
Özledik seni Onurumuz

_SeRKaN_
23.06.2012, 23:22
Kale konusunda bu sezon geçen sezon kadar sabırlı olabileceğini sanmıyorum...Umarım iyi bir sezon geçirir...

SAFA
26.06.2012, 16:12
Kaptandan formayı alabilmek için çok çalışmalısın Onur :)

Bera B.
30.06.2012, 15:06
Eğer Tolga'nın arkasında bekleyecekse yine, devre arasında gider İstanbul'a biz de oturur arkasından söveriz klasik olarak.

erolizmts
30.06.2012, 15:15
Üzülüyorum bu çocuğa. Kariyerinde o kadar iyi bir yere gelmesine rağmen bir sakatlık kariyerini olumsuz yönde etkliyor. Tolga'nın gitme ve kaleyi bırakma ihtimalinin düşük olması nedeniyle kaleyi alması bana biraz zor görünüyor artık.

Ömer SEVİNÇ
03.07.2012, 14:49
Bu sene kale senin aslanım. İnşallah sezon öncesi kampta çok çalışır, formayı kaparsın.

Gamze
12.07.2012, 10:36
23 yaşında yedek kalmana karşın, taliplerin ve potansiyelin olmasına karşın "İmzayı atacağım, Trabzonspor'da kalacağım" sözünü verip de tutan tek adamsın.
Adamsın...

Emirhan Makul
12.07.2012, 10:55
23 yaşında yedek kalmana karşın, taliplerin ve potansiyelin olmasına karşın "İmzayı atacağım, Trabzonspor'da kalacağım" sözünü verip de tutan tek adamsın.
Adamsın...

2 sene daha kaleye geçemeyeceğini anlasın, Muslera gönderilir Onur alınır :) Bence onu kutsal bir yere koyma :):) Şuanda onurunda sonu %70 ihtimalle istanbul takımı gibi gözüküyor, Tolgayı gönderemedik ve onurun kaleye geçme ihtimali yok denecek kadar az, 3 istanbul takımınada gidebilir onur :)

Harun-61
12.07.2012, 11:25
Adam gibi adam naralari atmak istemiyorum ama tek sözünü tutan o oldu.,..

bestrafer
12.07.2012, 12:30
Onur olur da Trabzonspor'un kalesine geçmesin, İstanbul'a giderse hakkıdır derim. Diğer olaylarla bir tutulamaz bu.

titanic
12.07.2012, 14:44
Onur olur da Trabzonspor'un kalesine geçmesin, İstanbul'a giderse hakkıdır derim. Diğer olaylarla bir tutulamaz bu.

Onur seni seviyoruz.Sen de ınsallah ıstanbul takımlarından bırısıne gitmezsin

Bera B.
12.07.2012, 16:11
Kaleye geçmeli.

Şimdi adamlara laf atıyoruz avrupa dedikleri istanbulmuş falan diye de Tolga'nın da biraz geniş bakması gerekirdi olaya. Yaşın olmuş kaç, bu kulüpte her zaman yerin var belli, gideceksin Avrupa'ya. Onur'a yazık olacak bu sene de kalede durmazsa devre arasında arkasından ağlarız.

Firtina52
12.07.2012, 19:48
2 sene sonrada Onur gider gayseye, Offfffff Allahim offfffffffff :(

.....
12.07.2012, 20:30
Sözleşmesinde ki 7.5 milyon euroluk madde kaldırılsın!

Alihan Ertürk
12.07.2012, 20:49
Sevgi beslediğimiz kim varsa gitti, sen de gideceksin... Ama iyi hatırlamak istiyorum seni Onur!

serdar
13.07.2012, 00:14
Insallah yedek kalirsin seneye... Oynarsan senide adi Cimboma kaybedecegimizden korkuyorum... Insallah sen o nankörlere benzemezsin...

onur-ts
13.07.2012, 13:53
bir gün senin de 7.5 veren alır durumun olursa, gitmek istersen sadece dürüst ol.bizlerin duygularıyla oynamadan git.bize doğruları söyleyerek git.ihanet etmeden, yok saymadan git.ama isterim ki senin gibi onurlu bi insan onurlu bi takımda kalsın hep.seviyoruz seni :)

Sibel
13.07.2012, 14:46
Demeyin şunları yahu.:(
Dillendirmeyin, şimdiden kahroluyorum arkadaş...

.....
13.07.2012, 15:27
Bu maddenin kaldırılması için baskı yapalım.

slmn
13.07.2012, 16:29
7.5 maddesi varsa saka gibi.Boyle bir adam 15'ten asagi giderse rezalettir.Ayrica bu maddede moda oldu artik yeter kimseye koydurmasinlar su maddeyi parayi veren dudugu caliyor !

leavemealone
13.07.2012, 16:39
Pilot takim olduk..
Onurda gider o da gider bu da gider..
Heves birakmadilar adamda .
Istanbul sömürdü takimi.
Bastan ligi (99%) kazanamayacagimiz belli bu sartlarda neden hevesle takip edeyimki takimi futbolu..
Lanet ettim Aziz den Sike den , Istanbulun zorla emek verip yildizlastirdigimiz adamlari bedava niyetine elimizden almasina.
Biraktim ben resmen . Heyecan birakmadilar.

ibrahim
13.07.2012, 16:41
Allahtan Muslera var.. Yoksa ac gözlü sisko terim bununda binerdi tepesine..

onur-ts
13.07.2012, 16:56
muslera var da gsliler kendi aralarında şunu konuşuyor:lan olum muslera süper kaleci.ama yabancı.kontenjanı kaleye harcamamalıyız.seneye muslerayı 10-15 milyon euroya satarız zaten talipleri de var.sonra onura basarız 7 buçuk alırız.taş gibi kaleci.

ha gsliler bunu kendi aralarında konuşurken haklılar da.onlarda bunu yapacak hoca da var yönetim de.ki onlar açısından mantıklı bi iş.

ama onurumuz gider mi gitmez olay o.ama ben buraka da çok güveniyodum.tek kelimeyle sildi bizi.
açıkça söylüyorum.Bu taraftarın duygularıyla oynamasınlar.oynamadan giderlerse gitsinler.ama duygularımızı sömürmesinler.onur yapmaz biliyorum ama septik olduk çıktık bu süreçte.
Dozer Cemil gibiler dışındaki futbolculara anlam yüklenilmemeli.çünkü o anlam yüklediklerimiz bizim anlamlarımızı sömürüyor

boogerman
13.07.2012, 17:00
onur gidecek olsaydı, yarım sezon kala ,onur gibi kaliteli bir kaleciye göre çok düşük bir meblağa sözleşmesini uzatmazdı.

slmn
13.07.2012, 20:16
Madem oyle burak itide uzatmadimi sozlesmesini ? Burada onemli olan sozlesmeyi fesih bedeli olmadan uzatmak.

bahadır2561
13.07.2012, 22:19
Muslera'yı satıp Onur'u alacaklar bunda da varmıs o lanet madde

Berk
13.07.2012, 22:24
Tolga'nın sakatlığıyla hazırlık maçlarında kaleyi devralması ve Tolga'nın Avrupa kupalarındaki kırmızı kart cezası nedeniyle bu sezon hem ligde hem Avrupa'da kaleyi Onur'un koruyacağını düşünüyorum..

Bera B.
14.07.2012, 13:07
Özledik iyi oldu kalede gördüğümüz.

Çakıroğlu İhsan
14.07.2012, 22:40
Allah rızası için 1. kalecimiz konumuna geçsin yıllarcada kalemizi korusun ve 3 istanbul .rospusuna gitmesin..

Ilelioglu
14.07.2012, 23:10
Amrabat'a 8 Mio. Euro veren, Onur'a gözü kapali 7.5 Mio. Euro verir sanirim.

..

Legolas77
14.07.2012, 23:12
Muslera'yı satıp Onur'u alacaklar bunda da varmıs o lanet madde

o maddeyi kaldırtacağız başka yolu yok yoksa sadri başkan'ı vururum

Emre ÖZTÜRK
14.07.2012, 23:43
O maddenin kalkması şart

Tansu Onur Erdoğan
15.07.2012, 20:07
Onur kaç paraya serbest kalır maddesi war?

bahadır2561
15.07.2012, 20:45
Onur kaç paraya serbest kalır maddesi war?

7,5

O madde kalkacak lamı cimi yok

Sefa
18.07.2012, 23:23
Paslanmışsın Reis.. Ama kısa sürede eski formuna kavuşursun sen..

Fatih ÇOLAK
18.07.2012, 23:27
Hep Onur'un adı geçiyor en iyiler arasında, bu iyi haber...

Hep diyorum, mesele Tolga-Onur meselesi değil, hangisi formdaysa o oynar inşallah, umarım ikisi de formda olur...

esra61
19.07.2012, 12:39
onur özledik ya....

TSelif
19.07.2012, 12:42
7,5

O madde kalkacak lamı cimi yok

Hayatta kalkmaz o madde. Umarım Onur'un sonu da diğer satılmışlar gibi olmaz .

halil ibo
19.07.2012, 12:49
Kaleye geçmesi veya takımı satması için önce kilolarından kurtulması lazım.:)
Bana mı öyle geliyor.Yoksa kilo problemi var mı ?

TSezgin61
19.07.2012, 12:50
seni görünce 2 metreden cikardigin kafa topunu hatirliyorum... gözlerimi kapatmistim "yedik" derken "onuuuuuuuuuuuuur" diye bagirmisti spiker...

bu sampiyonlugu hic unutmiyacam. doya doya sevinemedik ama oda olacak insallah...

Sefa
19.07.2012, 14:53
Kaleye geçmesi veya takımı satması için önce kilolarından kurtulması lazım.:)
Bana mı öyle geliyor.Yoksa kilo problemi var mı ?

Onur çabuk kilo alan yapıya sahip ama son zamanda formunda sezon sonunda çok daha iyiydi ama şuan oynadığı dönem gibi kilosu.. Kilonun pek önemi olmadığını Ayı Volkan'Dan görüyoruz aslında.. :)

Sibel
19.07.2012, 15:17
Onur çabuk kilo alan yapıya sahip ama son zamanda formunda sezon sonunda çok daha iyiydi ama şuan oynadığı dönem gibi kilosu.. Kilonun pek önemi olmadığını Ayı Volkan'Dan görüyoruz aslında.. :)

Ayılara hakaretten 1 ay ceza veriyorum.

:D

Deniz Tosunoğlu
19.07.2012, 15:58
Onur sakatlamadan önce Avrupa'dan bir çok teklif aldığını da yineleyerek, "Önemli bir sakatlık geçirdim. Şimdi tamamen iyileştim. Son oynadığım kupa maçının ardından yeniden izlenmeye başlandım. Şu anda burada mutluyum ama hedefim her zaman söylediğim gibi yurtdışı. Buradan gidersem de Türkiye'den bir takıma gitmeyeceğim. Mutlaka Avrupa olacak. Bu konuda da mukavele imzalayarak sözümü tuttum zaten. Şimdi sıra yurtdışına gitmeye geldi. İnşallah kulübüme para kazandırarak yurt dışına da gideceğim" dedi.

12 Mart 2012...

.....
19.07.2012, 16:21
7.5 milyon euro.

:(

irfanköse276
19.07.2012, 17:16
sırtlanlar şimdiden yazıp konuşuyorlar o maddeyi..

.....
19.07.2012, 18:05
Değişsin şu madde ya düşündükçe sinir oluyorum.

seyduna_efil
22.07.2012, 01:57
Bugün ki maçta inanılmazdı..

Mustafa Çolak
22.07.2012, 02:11
Özeti izledim güzel maç çıkarmış.

esra61
22.07.2012, 12:53
özeti izledim de ONUR o bizim bildiğimiz ONURdu...aynen devam

Emirhan Makul
22.07.2012, 13:01
Onur 1. kaleciydi sakatlanmadan önce, sakatlandı şimdi düzeldi kalesine geçmesi lazım, Tolga'nın 2. kaleci olması lazım, eğer böyle olmaz ise 2-3 sene içerisinde as kalecisini satan istanbul takımlarından bir tanesi Onur'u alacaktır, bunun dışında hiç bir şey olamaz Türkiye'nin en iyi kalecilerinden biri yedekte beklemez, saygı da duyarım bende olsam beklemem, böyle haksızlık yapılacaksa umarım gider.

Mollasalihoğlu
22.07.2012, 13:14
Onur'un şu performansı kaleyi alacağını gösteriyor sanırım..

Sacit
22.07.2012, 13:17
Onur'un S. liege maçında gösterdiği başarı muazzamdı. Lige en hazır isim Onur'dur.

61trabzonomer
22.07.2012, 13:17
onur kaleye geçmelii bencede ,tolgada iyi ama onurda ayrı bir güven var ve bizede yaznısıtıyor bunu :)

erik
22.07.2012, 13:30
oNUR VE tOLGA.iKİSİDE MÜKEMMEL.

Ali İhsan
22.07.2012, 13:59
Tolga çok sakatlanan bir kaleci, geçen sene Onur hazır olmadığı için çok maçta sakat sakat oynadı, formsuz dönemleri oldu, hoca Onur'a güvenemedi.

Şimdi Avrupa'ya Tolga'nın cezası nedeniyle Onur ile başlayacağız, Tolga sakatlandıkça, formdan düştükçe daha hazır bir Onur olacak. Bu sene çok maç oynayacaktır Onur.

Hqmi
22.07.2012, 14:02
Kaleyi aldı bence.

İskender YILMAZ
22.07.2012, 15:29
Onur kesinlikle 1. kaleci olmalı. Böyle bir kalitenin kulübede beklemesi ayıptır.

Sefa
22.07.2012, 15:38
Gol dediğin anda çıkar ortaya Onur Recep Kıvrak.. :)

Yiğit SARI
22.07.2012, 15:49
Onur güven veriyor. O kalede olunca niyeyse daha huzurlu izliyorum maçı

Koray
22.07.2012, 15:51
Baya kilo vermiş.

M.S.SOFU
22.07.2012, 16:20
ne onurun ne de tolga nın yedek beklemesine gönlüm razı değil
ikisinden biri avrupaya transfer olsun...

Hüseyin Başoğlu
22.07.2012, 17:17
geçen sene bencede onurun kaleye gecmemesi gerekiyordu cünkü tolga en azından bu kadarını haketmiş bir kaleci idi kac sene boyunca bu takımda yedek bekledi sesi cıkmadı onurdan sonra bir fırsatı oldu ve cok guzel kullandı gecen senede bence muazzamdı (bir tek asırtma golu direk yiyor ona deliriyorum :D) simdi böle bir performans giderken devre arası iyilesmis bir onur u kaleye almamak en doğru hareketti zaten kupa macında antalya dan duran topta yediğimiz goldede gordukki tam hazır değildi iyidi ama tam değildi ama dün gordugum onur tam anlamıyla hazır bizi kurtarıslarıyla cıldırtmaya hazır bir onur var zaten tolgada kamp ın cogunu sakat gecirdi bu senede onuru gorucez bol bol :)

İdris Toksoy
22.07.2012, 17:34
yüzü temiz en başta. ben onura çok ama çok güveniyorum (bağlılık hususunda)

Cem Akyüz
23.07.2012, 00:09
İnşallah bu seneden itibaren uzun seneler takımın kalesini korur

Faik Yılmaz
23.07.2012, 09:08
Sevgili Yönetim....

Başımızda demoklesin kılıcı gibi sallanıp duran şu saçma maddeleri sözleşmelere koymayı bırakın artık.....

Mert Pasa
23.07.2012, 10:33
ne onurun ne de tolga nın yedek beklemesine gönlüm razı değil
ikisinden biri avrupaya transfer olsun...

Dogrusu bu bence hazir Tolga ciddi piyasa yapmisken bunun gerceklesmesi guzel olurdu.

Sanirim Tolganin annesinden dolayi ayrilmaya isteksizligi var.

Neticede onlar mutluysa bizim icinde ligin en iyi iki kalecisine sahip olmak diye bir sikayetimiz olamaz

MuratJ
23.07.2012, 15:13
Onur'un oynatılmayacağı tek bir maç bile futbola ihanet olacaktır bence büyük adaletsizlik ve günahta olacaktır. Onur Tolga ile kıyaslanmayacak kadar çok üstündür.

Dawsofield
23.07.2012, 16:03
abi bu nasıl bir konsantrasyondur. S. Liege maçındaki performansınla eski Onur'u izlettin bizlere. Umarım kaleyi devralr, istedigi belli.

DeAgLeMaNyAq
23.07.2012, 16:47
Onur'un oynatılmayacağı tek bir maç bile futbola ihanet olacaktır bence büyük adaletsizlik ve günahta olacaktır. Onur Tolga ile kıyaslanmayacak kadar çok üstündür.

Valla ilk lig maçında kalede Tolga'yı görürseniz şaşırmayın. Tolga Avrupa'da cezalı. Karabük maçında Onur'a bir şey olsa Avrupa maçına Zeki ile çıkmak zorunda kalırız...

Batuhan 61
24.07.2012, 10:59
Valla ilk lig maçında kalede Tolga'yı görürseniz şaşırmayın. Tolga Avrupa'da cezalı. Karabük maçında Onur'a bir şey olsa Avrupa maçına Zeki ile çıkmak zorunda kalırız...

Aynı olaylar geçen sezonda yaşandı Tolga sakatlansaydı ligde Avrupada Onur'la başlayacaktık ama hoca ligde Onur'a şans vermedi şimdide Tolga'ya şans vermicek kardeşim bu senede kaleyi Tolga'dan 2 kat üstün olan Onur koruyacak Şenol Güneş izin verirse...

Tatar Kemal
24.07.2012, 11:24
kesinlikle birinci kalecimiz Onur olmalı.

Ufuk
24.07.2012, 11:45
Sevgili Yönetim....

Başımızda demoklesin kılıcı gibi sallanıp duran şu saçma maddeleri sözleşmelere koymayı bırakın artık.....

onur damı maddeli yoksa abi?

Hürgün Aygün
24.07.2012, 19:26
onur damı maddeli yoksa abi?
7.5 Milyon Euro'ya serbest kalır maddesi var.

.....
24.07.2012, 19:31
Ahh 7.5milyon euro aahhh

agahozlu
24.07.2012, 19:39
Sevgili Yönetim....

Faik abi, oyuncu bu maddeyi koymazsanız imzalamam diyorsa ne yapılabilir ?

Veysel
24.07.2012, 19:53
İyi bir kaleci icin 7.5 harbi az

Nokia 3310 cihazimdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sercan Keleş
24.07.2012, 20:12
Muslera Ne kadardı. Kimse Onura Okadar Parayı Vermez Verirsede Helal olsun. :)

DeAgLeMaNyAq
24.07.2012, 21:24
Muslera Ne kadardı. Kimse Onura Okadar Parayı Vermez Verirsede Helal olsun. :)

Kalecilere büyük bonservis pek ödenmiyor. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kalecilerinden Rüştü'ye bile kariyerinde kimse bonservis ödemedi. Muslera bu konuda biraz istisna. 6.750 + Lorik Cana verilmişti...

.....
24.07.2012, 21:26
Muslera yı sattıkları an Onur'a bu parayı verirler.

Gözünü seveyim değiştirin şu maddeyi.

Ufuk
25.07.2012, 11:16
7.5 Milyon Euro'ya serbest kalır maddesi var.

en azından 3-4 milyonluk madde koymamışlar oda iyidir. sadece yurtdışı için madde koysalar yeminle diyorum 5ede gitse bişey demiycem

Fatih ÇOLAK
27.07.2012, 04:17
Bir İngiliz gazetesinde ''Manchester United De Gea'ya rağmen kaleci arıyor.Listede Muslera da var.'' haberi yayınlandı.
Bunun üzerine bir gazeteci abimiz Abdurrahim Albayrak'a ''Muslera'ya böyle bir teklif gelse satarmısınız?'' diye sordu.
Albayrak da ''Muslera'yı satmayız.Ancak minimum 25M Euro teklif gelir ve Muslera'da gitmek isterse düşünebiliriz'' dedi.
Bunun üzerine gazeteci ''Peki Muslera yerine kimi alırsınız?'' diye sordu.
Albayrak ise ''Burak'ı araştırırken TS'da kaleci Onur'un da serbest kalma maddesi olduğunu gördük.Onu değerlendirebiliriz.'' dedi.
Bunu duyan gazeteci kahkahayı basarken Abdurrahim Albayrak da duruma eşlik etmiş.

kaynak: Loveforfootball (https://twitter.com/Loveforfootball)

Şaşırmadım, Onur'un adamlığına kaldık. Acizlik, resmen acizlik...

bladex61
27.07.2012, 04:29
gider demiyorum ama kimse kolay kolay kaleciye 7.5 milyon euro veremez.

.....
27.07.2012, 05:03
Muslera iyi fiyata satılırsa o parayı verirler.

Antonio
27.07.2012, 21:44
kabak olma potansiyeli olan bir adam.

Gurpas
03.08.2012, 00:28
1. Kaleci olman gerektigini yine gosterdin

Samet Türkmen
03.08.2012, 00:37
Evet yeni transferimiz genc kaleci onurla ilgili yorumlar buraya.. insallah faydalı olur

http://img206.imageshack.us/img206/4899/futbolcularkj0.jpg

İlk mesaja yani yıllar öncesine gidip baktım da, Onur'un şu iki futbolcunun arasından sıyrılması mükemmel bir başarı.

Sibel
03.08.2012, 12:20
Samet:D Güldürdün beni Allah da seni güldürsün. Nerden aklına geldi bu?:)

TSezgin61
03.08.2012, 12:38
buda yeni modami cikti yau... nedir bu ikidebir madde koyuyorlar... koyacaksan koysana 15-20...

neden 10 milyon arasinda gibip geliyoruz...

yaktin bizi yönetim, ikinci defa yakacaksin bizi... sampiyonluk kredini cok cabuk tüketiyorsun...

Dawsofield
03.08.2012, 18:17
İlk mesaja yani yıllar öncesine gidip baktım da, Onur'un şu iki futbolcunun arasından sıyrılması mükemmel bir başarı.

hahahahaha :D

Tansu Onur Erdoğan
03.08.2012, 21:52
onur sen daha iyi kalecisin ama, tolga, trabzonun ta kendisi o yüzden ben o kalede tolgayı görmek isterim.

.....
03.08.2012, 21:56
7.5 milyon luk maddeyi kaldırmayacaksa yedek beklesin.

Ben bıktım oyuncularımızın istanbula gitmesinden.

seyduna_efil
03.08.2012, 21:58
onur sen daha iyi kalecisin ama, tolga, trabzonun ta kendisi o yüzden ben o kalede tolgayı görmek isterim.

Hüseyin'de Trabzonlu geri çağıralım...

Tayfun Cora,Trabzonlu sağ beki ona emanet edelim...

Barış Memiş,Trabzonlu forveti ona verelim....

Verelim de verelim..

Hatta takıma Trabzonlu olmayan kimseyi sokmayalım..

Geçiniz öz evlatçılık meselesini...

Kim iyiyse o geçsin kaleye...

Ve hiç şüphesiz Onur çok daha iyi.....

Tansu Onur Erdoğan
03.08.2012, 22:41
o zaman burak gibi onurda bizi satınca sesiniz cıkmayacak...

zira tolga milli takımda oynuyo,gecen sezonda en iyi yerli kaleci idi

tayfun coralarla barıs memıslerle aynı kefeye koyma

ilk önce ts yi sizin kadar seven adamlara destek verin ondan sonra laf konusun

10 yıl tolgaya sövdünüz adam hala trbzonspor benim diyor

ama siz burak yılmazları selcuk inanları besleyin

seyduna_efil
03.08.2012, 22:49
o zaman burak gibi onurda bizi satınca sesiniz cıkmayacak...

zira tolga milli takımda oynuyo,gecen sezonda en iyi yerli kaleci idi

tayfun coralarla barıs memıslerle aynı kefeye koyma

ilk önce ts yi sizin kadar seven adamlara destek verin ondan sonra laf konusun

10 yıl tolgaya sövdünüz adam hala trbzonspor benim diyor

ama siz burak yılmazları selcuk inanları besleyin

Trabzonspor'dan daha iyi bir klüpte oynayamayacağını bildiği için burayı bırakmak istemiyor...

Tabi annesinin durumu da ayrı bir etken kalması için...

Geçen sene Onur hazır olmadı hiç..

Hazır bir Onur'u Tolga zor keser....

DeAgLeMaNyAq
03.08.2012, 23:46
Bırakalım artık şu Onur ve Tolga kıyaslamasını. İkisi de bizim kalecimiz ve değerlerimiz. Kim iyiyse o oynasın. Ne Onur hata yaptığında bakın Tolga'ya geçen sene demediğinizi bırakmadınız alın size Onur diye sesler yükselsin, ne de Tolga kaledeyken tersi...

Tansu Onur Erdoğan
04.08.2012, 01:10
Trabzonspor'dan daha iyi bir klüpte oynayamayacağını bildiği için burayı bırakmak istemiyor...

Tabi annesinin durumu da ayrı bir etken kalması için...

Geçen sene Onur hazır olmadı hiç..

Hazır bir Onur'u Tolga zor keser....
TOLGAYA galatasaraydan teklif gelmişti zapatayı almadan önce, tolga görüşmedi bile

kaptanı tanı biraz ondan sonra kelam et

seyduna_efil
04.08.2012, 03:09
TOLGAYA galatasaraydan teklif gelmişti zapatayı almadan önce, tolga görüşmedi bile

kaptanı tanı biraz ondan sonra kelam et

O zaman ki Gs yerlerde sürünüyordu,ligde orta sıralara zor giriyordu..GS'ye kimse gitmek istemiyordu...

Tolga'ya büyük takımlardan teklif geldiği haberleri basının abartması...

Bakınız örnek,Burak....

Bizde 33 gol atmış..Basın veriyor gazı...

Burak'ın peşinde Avrupa devleri falan falan,her gün sür manşet..

Barcelona,M.City,B.Dortmund,R.Madrid....

Bakıyoruz,Avrupa'dan sadece Lazio teklif ediyor,o da maddi konularda dalga geçiyor..

Sonra zorla L.Moskova'ya kakalamaya çalışıyoruz,olmuyor...

Oysa basın avrupa devleri diye gaz veriyordu sürekli....

Tıpkı Tolga haberleri gibi..

Hepsi balon...

Sahi bir ara R.Madrid istiyordu Tolga'yı..Pardon Tolga,R.Madrid'i de ret etmiştir...

Tolga'ya teklif varsa Rusya'dan falandır ya da kalitesi bizden düşük takımlardır...

Bu kadar basit...

titanic
04.08.2012, 07:03
yaşın genc senol hocadan ıstıfade et.Parla ve coş,durma durma koş.

kendin için yaşa trabzonspor için öl, sonra git gsaraya transfer ol.

magazin filmlerinde ol bir aktör,transferimde fatih hoca büyük faktör

kader ağlarını yine ördü,bu dağ senden önce ne rüzgarlar gördü

Yavuz Hasan
12.08.2012, 14:36
Yeni sezonda kalede olacağının sinyallerini veriyor

Hatice Aslan
12.08.2012, 19:12
Her futbolcumuzu kendi başlığında konuşsak daha hoş olmaz mı? Bu ligde kalecilerinin en sağlam olduğu takım biziz. İki kalecimizde üst düzeyken hala hala kıyaslayıp yine kendi futbolcumuzu yerin dibine sokuyoruz ne kadar güzel. Bir şeyi 40 bin kere yazıp kendi fikrinizi başkalarına kabul ettirme çabasına girmeyin sonrasında tepki alınca yeri göğü inletiyorsunuz aynı kelimeleri neredeyse hergün yazıp milleti bunaltıyorsunuz.. ''Gerçi bu yazdıklarımı yine Onur daha iyi yok yok Tolga amatör kaleci kıyası yapanlar anlamayacak anlamak istemeyecek ama olsun!''

nesta61
17.08.2012, 20:14
kalede onur olacak uzatmayin! uefada tolga psv macinda gordugu kirmizi kartla cezali onurun mac temposunu kazanmak icin artik kale onurun insallah bizi mahcup etmezsin kaleyi bir daha kaptirirsan isin cok zor

Hatice Aslan
17.08.2012, 22:54
kalede onur olacak uzatmayin!

Şaka mısınız ya? Kimse kalede Onur olmayacak demiyor zaten illa ki olacakta oynayacakta ama bu takımın 1 tane kaleciside yok bu gerçeği kabullenin. Nedir derdiniz ah bir anlasak.

nesta61
18.08.2012, 03:04
Şaka mısınız ya? Kimse kalede Onur olmayacak demiyor zaten illa ki olacakta oynayacakta ama bu takımın 1 tane kaleciside yok bu gerçeği kabullenin. Nedir derdiniz ah bir anlasak.

kisa ve net, biliyorum zoruna gidiyor ama iki kaleciyi teraziye koy bakalim kim daha agir basiyor. senin sampiyonlugun calindigi sene onurun nasil maclar cikardigini hatirla bakalim! ben tolgaya kotu demiyorum ama onurdan ustun bir kaleci deyil.

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 03:56
Acıyorum bazı arkadaşlara, acıyorum. Enteresan durumdalar. Hatta Tolga kaleye geçerse kafasına sıkanlar bile olabilir. Bunun bir tanımı yok, varsa da ben bilmiyorum.

Sinirden ne yapacağımı bilemedim, en iyisi uzaklaşmak bu sayfadan, çok kötü şeyler çıkacak yoksa klavyemden...

Hatice Aslan
18.08.2012, 13:38
Acıyorum bazı arkadaşlara, acıyorum. Enteresan durumdalar. Hatta Tolga kaleye geçerse kafasına sıkanlar bile olabilir. Bunun bir tanımı yok, varsa da ben bilmiyorum.

Sinirden ne yapacağımı bilemedim, en iyisi uzaklaşmak bu sayfadan, çok kötü şeyler çıkacak yoksa klavyemden...

Aynen renkdaşım aynen!

SAFA
18.08.2012, 19:17
Lütfen şu kaleyi kimseye verme .

fteotdgs
18.08.2012, 20:53
Ben Onur'un yerine olsam coktan gitmistim. Bundan sonra giderse zerre kizmam kendisine, kizamam.

bahadır2561
18.08.2012, 20:54
Onur'un kaleyi devralması lazım onu da kaçırırısak iyice çöplüğe döneriz

.....
18.08.2012, 21:09
Videoton maçında formasına kavuşuyor. Hadi bakalım Onur göster kendini.