PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

yorumsuz6117
13.08.2010, 08:42
Akmerkez Çapkınları

Trabzonsporlu Onur Kıvrak ile Fenerbahçeli Gökhan Ünal’ın Akmerkez önündeki çapkınlık girişimi, gözyaşıyla sonuçlandı!

Flaşlar panik yarattı

* Fenerbahçeli Gökhan Ünal, Trabzonspor’un file bekçisi Onur Kıvrak ile önceki akşam Etiler’deydi. Gökhan’ın kullandığı Bentley’le tur atan çapkın arkadaşlar, bir ara Akmerkez’in girişine yanaştı ve Gökhan, orada bekleyen iki kadına seslendi. Araçtan inen Onur da “Buyrun kızlar” diyerek kapıyı açtı. Ama o sırada patlayan flaşlar ortalığı karıştırdı.

Zorla araçtan indirdi

* Onur, yüzünü saklayarak hemen araçtan uzaklaştı, Gökhan ön koltuğa oturmuş olan kadını zorla çıkarıp gaza basarak tek başına oradan ayrıldı. Neye uğradıklarını anlamayan ve ağlamaya başlayan kadınlar ise koşarak
caddenin karşısına geçip gözden kayboldu. Ve iki futbolcunun çapkınlık turu hayal kırıklığıyla son buldu.

Çok kızdılar

Gökhan Ünal ve Onur Kıvrak’ın önce otomobile davet edip sonra araçtan zorla indirdiği iki kadın, çok sinirlendi.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/6184/11296184.jpg

yorumsuz6117
13.08.2010, 08:55
Onur çapkınlığa gidiyorsun bari hayalet Gökhan'la gitme gideceksen Burak'la git oda iyidir bu konularda. En azından kendi takımından biriyle git yani. :)

ilhan
13.08.2010, 09:17
Yalnız Gökhan işi biliyor. Baktı ki kendisinde tip yok. E ne yapacak? Onur gibi karizma bir adamla çıkacak tabii..

Ha bu arada bu adam bekar ve genç. Gece hayatı olabilir normaldir. Ama Onur'un daha yapması gerekenler var. Önce onları halletsin, gerisi kolay. Hafiften kulağının çekilme zamanı geliyor. Yerel medya kaleye Tolga'yı geçirtmek için bu kadar uğraş verirken Onur'un onlara malzeme vermemesi gerekiyor.

Onur bizim gözbebeğimiz, onurumuz.

Ama böyle haberlerle gündeme gelmesini istemiyorum şahsen.

Orhan Aydın
13.08.2010, 09:25
Haber hangi sitenin?

MT demeyin:D

sedatalis82
13.08.2010, 09:31
gökhana bak çocuğu yoldan çıkaracak

tam bir rezillik onur adına

SEDAT
13.08.2010, 09:46
- Aman Onur'um , Tabiki Eğlen Ama Doğru Düzgün Yap..Gökhan Ünal Gibilerle Değil..

.....
13.08.2010, 09:49
Onur işini bilir ;):)

Kazım Uzunboy
13.08.2010, 10:01
Yoktur öyle bir şey.

Yalan haber yalan..

Varsa bile fazla kurcalamayın.. :)

Miraç Atalay Çiftçi
13.08.2010, 10:05
Böyle hataları yapacak ve akillanacak ki tecrübe kazansın.
Tecrübe sadece sahada kazanilmiyor

Aman Onur'm biraz dikkat.

Harun-61
13.08.2010, 10:06
yalniz ablalara ayip olmus :D

Ceyhun Dündar
13.08.2010, 10:12
ya yapmasında sorun yok adamın tatıl gunu bızı ılgılendırmez bende tatıl gunumde boyle bı sansım olsun bekar olayım dusunmem de bı soyleyecegım var...
Ya arkadas bı kendıne bak onur bı de karılara bak paran var seklın var arabaya cagırdıgınız karılara bak bunu gercekten yakıstıramadım:D

Zafer Fidan
13.08.2010, 10:42
http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=38802&rid=2368

Sonunda Gökhan Ünalda arabalarini kullanabilecek yollari buldu Istanbulda, ondan mutlusu yok artik.

Oğuz ZEYTİN
13.08.2010, 11:26
Geçen sene Yattara, Burak, Selçuk... Bu sezona Onur'la başladık...

"Özel hayatları" diyip susmak mı doğru yoksa ilk anda birçoğumuzun içinden geçirdiği "yazıklar olsun"u dışa vurmak mı?

Biz Onur'u milli takım için İstanbul'a göndermiştik, hem de böylesine yoğun bir dönem öncesinde gecenin bir yarısı sokaklarda dolaşması için değil...

mehmetali61_55
13.08.2010, 11:27
Tedbirli olmakta fayda var onur

kapça_61
13.08.2010, 11:31
çabuk girersen havaya, kalkarsa oran buran çabuk inersin oldugun yerden... bu haberle ilgisi yok ama en buyuk korkum onur bu sene.. inşallah yanılırım.. tolgaya daha çok güveniyorum..

nbay
13.08.2010, 11:35
ulan yap da göz önünde olma,çok yanlış hareketler bunlar

Gökçebey
13.08.2010, 11:41
Katılıyorum. Tamam gençsin, yakışıklısın, zenginsin de, Trabzonspor'un en değerli futbolcususun. Malzeme etme kendini bu işlere birader. Çapkınlığa Gökhan Ünal ile çıkman da ayrıca vahim. Kullandırtma kendini yav.

TSelif
13.08.2010, 11:41
Yakışmadı Onur. O Gökhan'ın geçtiği yoldan bile geçmeyeceksin selam bile vermeyeceksin o pisliğe. Adam burdan sırf bu işler için kaçtı .
Umarım bu ilk ve son haberin olur.

Misina
13.08.2010, 11:47
İşini aksatmadığı hakkıyla yaptığı müddetçe saha dışında ne yaparsa yapsın kendi hayatıdır.

cihatöztürk
13.08.2010, 11:48
gökan ünalla takılmasın fazla

şenol hacanın kulağını çekmesi lazım

Süleyman Eruyar
13.08.2010, 11:52
hiç ama hiç olmamış..

üzüldüm.

ilhan
13.08.2010, 11:54
Bir gecelik kaçamak yaptın diye, Gökhan Ünal'la takıldın diye kızmam Onur. Ama insanlara malzeme veriyorsun diye kızarım.

Travelair
13.08.2010, 11:58
Gökhan Ünal düş artık yakamızdan!

M.S.SOFU
13.08.2010, 12:22
bir şey olmaz ya bi kaç gezme tozmadan

adam bekar sonuçta

çoluk yok çocuk yok.

zaten yanlış bir şey yok ki ortada

ben bunu anlamıyorum

sanki yanlış bir poz var ortalıkta
yiyişme durumu yok bir şey yok

hani böyle kötü hallerde yakalansalar kızarımda

öyle bir şey yok

zaten kızlarda güzel değilmiş pehooooyyyy....
iyi olmuş arabaya almamaları

neyse ben oyuncumuzun arkasındayım.

Yunus Emre SEYHAN
13.08.2010, 12:27
Gökhan bu da mı gol değil? :D

Yakışmadı Onur..

Sen bizim Onurumuzsun!

Uğur Ö.
13.08.2010, 12:27
Evlendirmek lazım Onuru :) düzensiz yaşam futbolculuğunu etkikeyebilir

EmreYavuz61
13.08.2010, 12:56
abartmayalım renktaşlar fazla bi olay yok burda.adam izin gününde eğlenmiş :)

SEDAT
13.08.2010, 12:57
- Kızlarla Değilde Gökhanla Görüntülendiğine Üzüldüm Doğrusu..

Atılay
13.08.2010, 13:18
Kızlar sana feda olsun Onur da keşke yanındaki gkhn olmasaydı

yigits
13.08.2010, 13:21
Yaa ne Gökhan'ı Umut'u alsana gece gezmelerine eşinden yana sıkıntıları var zaten kafa dağıtır uşak kadrodan da kesildi bu aralar zaten :D

zekeriyya
13.08.2010, 13:25
bekar adam gezecek tabiii
yalnız haberin hala ana sayfada olması ilginç gelende böyle haberler ana sayfada fazla durmaz
bir maksat var gerekli malzemeleri vermemek gerekir..

Fatih Özkan
13.08.2010, 13:36
bir şey olmaz ya bi kaç gezme tozmadan

adam bekar sonuçta

çoluk yok çocuk yok.

zaten yanlış bir şey yok ki ortada

ben bunu anlamıyorum

sanki yanlış bir poz var ortalıkta
yiyişme durumu yok bir şey yok

hani böyle kötü hallerde yakalansalar kızarımda

öyle bir şey yok

zaten kızlarda güzel değilmiş pehooooyyyy....
iyi olmuş arabaya almamaları

neyse ben oyuncumuzun arkasındayım.

Onur'u o kadar çok seviyor ve değer veriyorum ki yakıştıramadım ben de...
Evet, gezmesinde bişe yok...
Ama Gökhan Ünal ile beraber gezmesi beni rahatsız etti...
Çok güveniyoruz Onur'a...
Bu kadar basit...

Mustafa Umut
13.08.2010, 13:40
Gökhan bunuda beceremedi.

Ama Onur 'dan beklemezdim.

Aman Onur dikkat et kendine :)

Sana güveniyoruz Onur takıldığın adamlara dikkat :)

nbay
13.08.2010, 14:34
şöyle eli yüzü düzgün trabzonlu bir bayanla evlendirmemiz lazım onuru :D

Semih
13.08.2010, 14:42
Usta yakalanınca niye arabadan atıyorsun ki kadınları?
Nasıl bir mantık? :)

Kızılacak, alınacak bir durum göremedim.
Daha dikkatli olması koşuluyla.

Hamdi Karamahmutoğlu
13.08.2010, 14:46
Genç adam.
Bırakın da gece arkadaşlarıyla dışarı çıksın.
Futbolu ikinci plana atmadığı, formdan düşmediği sürece sorun yok.

28TS61
13.08.2010, 14:48
hem gökhan ünalla takiliyorsun ama o da seni yalniz birakip basip kaciyor :D

Mert Oğuzlu61
13.08.2010, 15:18
bide onur u bırakıp kaçmış ? arkadaşa bak, rezil bir durum.

olur böyle şeyler özel hayatına birşey diyemeyiz ancak onur un kulağının çekilme vakti geldi şenol hoca bir konuşma yapar inşallah.

bu arada gökhan la niye takılıyon burak var yattara var engin var ? bizim uşakların nesini beğenmedin :D

benimde yaptığım yoruma bak :D:D

Mert Oğuzlu61
13.08.2010, 15:21
Usta yakalanınca niye arabadan atıyorsun ki kadınları?
Nasıl bir mantık? :)

Kızılacak, alınacak bir durum göremedim.
Daha dikkatli olması koşuluyla.

orasıda ayrı komedi, az nazik olur insan itip kakıp atılır mı o narin güzeller dışarı ? al onur u bas gaza, devam yola yemişim gazetecileri :D:D

ama onur uda bırakıp basıp gitmesi garibime gitti, onur mu istedi acaba inmek... eğer korkudan basıp gitmişse onur bulaşmasın bu adama bi daha...

Erbay
13.08.2010, 15:24
Arkadaslar lutfen sakin olalim beyler, lutfen rica ediyorum, genc bir insan bu arkadasimiz, diger gazetelere baktim ona kufur edenler bile var. Yani bir de cocuk ne yapmis ki? Ha hatasi var o da nedir? Gokhan Unal gibi ....... bir herifle takilmak. Cunku Gokhan Unal in nasil bir ........ oldugunu hepimiz biliyoruz. Onur un tek hatasi bu bence. Sadece uyarilmali o kadar.

Kesinlikle katılıyorum. Bu arada boşlukları doldurun ççç

muratt
13.08.2010, 15:30
"yakismadi" "beklemezdik" diyen arkadaslar, bunun neresinde problem ? Siz bekarken kiz arkadasinizla gezmediniz mi ? ya da capkinlik yapmadiniz mi ? bunda yanlis bise yok.. Adam bekar, ve genc.. Bu adam capkinlik yapcak tabi, asil capkinlik yapmazsa bir problem var demektir ?

Yakismadi, beklemezdik dencekse illa, daha guzel kizlar olabilirdi diyebiliriz, ya da capkinligi eline yuzune bulastirdi beceremedi diyebiliriz.. Yoksa yapilan da yanlis birsey yok..

Erkek adama yakisir capkinlik, hovardalik, zamparalik.. Sonucta bu adamlar her gece barda degil, izin gunlerinde eglenmisler..

KUTADGU
13.08.2010, 15:34
İşini aksatmadığı müddetce ben bu tür durumlarda bir sakınca görmüyorum.

Tekrar ediyorum, işini aksatmadığı müddetce.

Ali Can
13.08.2010, 15:35
onur tecrübesiz olduğu için gökhan abisinden yardım istemiş olabilir..:D
onura hak veriyorum..kızmıyorum..

Ahmet Ocak
13.08.2010, 15:36
ne var ya mac bıtmıs ızınlı adam ustelık bekar töbe töbe

Berk
13.08.2010, 15:36
Onur'a çok kızgınım ve kırgınım.Ulan eğlenmeye gidiyorsun beni niye çağırmıyorsun?:hırr

Emirhan Makul
13.08.2010, 15:37
Kaleciii Onurrrrr Bengisu'nun Önünde duruyorrrrrrrrrrrrr :D

Külünkoğlu
13.08.2010, 15:39
"yakismadi" "beklemezdik" diyen arkadaslar, bunun neresinde problem ? Siz bekarken kiz arkadasinizla gezmediniz mi ? ya da capkinlik yapmadiniz mi ? bunda yanlis bise yok.. Adam bekar, ve genc.. Bu adam capkinlik yapcak tabi, asil capkinlik yapmazsa bir problem var demektir ?

Gezmesinde tozmasında sorun yok. Olaya dikkat edin, siz hiç kız arkadaşınızı otomobilinizden aşağıya atar mısınız ?
Burda gözden kaçan olay şu, o bayanlar kız arkadaş değil... daha fazlasını yazamadım.

Hem beden hem de ruh sağlığına dikkat et Onur.... sana ihtiyacımız var.

Oğuzhan Fidan
13.08.2010, 15:39
aşmamız gereken durumlar var gerçekten. trabzonda futbolcu neden oynamıyo diyoruz bide. adam stress atmış bi gece onur şenol hoca oduğu sürece nerde durucanı çok iyi bilir.eğlensin tabiki

Emre EFENDİOGLU
13.08.2010, 15:44
Bari ramazanda yapmasalardı. Ramazan dışında olsa sözüm yok. Kılavuzu Gökhan olanın...

Cengiz Çubukcu
13.08.2010, 15:48
Evlendirmek lazım Onuru :) düzensiz yaşam futbolculuğunu etkikeyebilir

katılıyorum , kendi geleceği açısından erken evlenmesi hayrına olur...

muratt
13.08.2010, 15:52
Gezmesinde tozmasında sorun yok. Olaya dikkat edin, siz hiç kız arkadaşınızı otomobilinizden aşağıya atar mısınız ?
Burda gözden kaçan olay şu, o bayanlar kız arkadaş değil... daha fazlasını yazamadım.

Hem beden hem de ruh sağlığına dikkat et Onur.... sana ihtiyacımız var.

C.Ronaldo bile icabinda mactan sonra evinde alem yapabiliyor.. Futbolcularin kafa olarak rahat olmalari lazim. Kizarkadaslari olmamalari bu acidan daha iyi bile olabilir, sonradan dirdir yapip bas agritmazlar iste.. Ahlaki ve dini olarak cok hos bir durum olmadiginin farkindayim ama bu futbolculari ilgilendirir.. Izin gununde oldugu surece ve performansini etkileyecek bir durum olmadigi surece ayiplama hakkimiz yok..

Kelb rakip haram diyormuş şarabın bir katresine
Saki doldur ben içerim günah benim kime ne
Ben mekamet gömleğini deldim, taktım eğnime
Ar-u namus şişesini taşa çaldım kime ne

Nesimi :)

muratt
13.08.2010, 15:53
Onur'a sordular
Yârin ile hoş musun
Hoş olayım olmayayım
O yâr benim kime ne

:)

yigits
13.08.2010, 16:07
şöyle eli yüzü düzgün trabzonlu bir bayanla evlendirmemiz lazım onuru :D

:alkış::alkış: Aynen aynen.. :)

magicyattara
13.08.2010, 16:23
Futbolunu adam gibi oynasın da ne yaparsa yapsın..ama bu hareketinden sonra ilk hafta hatalı bir gol yerse,sonun başlangıcı olur bu..

Uğur Ö.
13.08.2010, 16:24
Ben Onura sadece birşey için kızıyorum çoğu kişi gibi.Yukarıda belirtildiği gibi kız arkadaşlarla yakalanmamışlar başka türlü kadınlarla yakalanmışlar.Yoksa kızarkadaşa kimsenin laf edeceği yok

kefkenist
13.08.2010, 16:29
Sorun yok arkada 2 kaleci daha var herkes kendi kaderini kendi çizer

ilhan
13.08.2010, 16:35
Futbolunu adam gibi oynasın da ne yaparsa yapsın..ama bu hareketinden sonra ilk hafta hatalı bir gol yerse,sonun başlangıcı olur bu..

Ne sonu olacakmış Murat abi? 22 yaşında henüz. Acı tecrübe olur onun için. Ama öyle son falan olmaz. Bir gecelik çapkınlıktan dolayı yeteneğini kaybedecek değil.

Öyle ilk hafta hatalı gol yedi diye dar ağacına çekilecek adam değil Onur. Çekenin iyi niyetinden şüphe ederim.

Mustafa Ayazoğlu
13.08.2010, 16:42
onur bu kadar ucuz olmamalıydın..

Mesut AKYILDIZ
13.08.2010, 16:48
Kız arkadaşıyla izin gününde gezmesine tozmasına kimsenin bir şey demesi mümkün değil ama gazetecilerin yanında görüntülemesini istemeyeceği veya gazetecileri görünce arabadan yaka paça dışarı atacakları bayanlarla görüntülenmesi pek hoş olmamış. Tecrübesiz olduğu o bayanlara inip kapıyı açmasından belli....Umarım gereken dersi çıkarmıştır...

yorumsuz6117
13.08.2010, 16:56
Kızların ne ayak oldukları belli. Ramazan'da olması iyi olmamış yapıyorsan da yakalanma. :)

hamucera
13.08.2010, 17:05
ya arkadaşlar bu olayı soğutmak gerekirken enden sürekli gündemde tutma derdinde birileri ben anlamadım,

genç adam istediği gibi kız arkadaşları ile eğlenir

Cengiz Çubukcu
13.08.2010, 17:12
Kızların ne ayak oldukları belli. Ramazan'da olması iyi olmamış yapıyorsan da yakalanma. :)

tabi tabi bütün suç kızlarda zaten, onları o hale düşüren düzen ya da adı her neyse onda değil!!!! Onur'u en fahri Trabzonluya aday gösterenlerden biri olarak düzenli yaşamasını istemek en tabi hakkım .. o yüzden ramazan ya da başka bir ay farketmez yapmasın böyle şeyler...

magicyattara
13.08.2010, 17:15
Ne sonu olacakmış Murat abi? 22 yaşında henüz. Acı tecrübe olur onun için. Ama öyle son falan olmaz. Bir gecelik çapkınlıktan dolayı yeteneğini kaybedecek değil.

Öyle ilk hafta hatalı gol yedi diye dar ağacına çekilecek adam değil Onur. Çekenin iyi niyetinden şüphe ederim.

"Gece sabaha kadar gezer tozarsan,böyle golü yersin" sesleri kulağına kadar gider stadda..hoş bir durum değil tabii ki..

Diğer yandan haberin önceden ayarlanmış olduğunu düşünüyorum..gazeteciler rastgele orada değillerdi..zaten manşette Onur Kıvrak ismi diğerinden öndeydi..tufaya geldi Onur..

Aklı işinden başka yerlere kaçmasın..o kötü olur..

TSercaN
13.08.2010, 17:16
Hasrrrrrrrrrrrrr bu haberin dogrulugu na bile inanmam.

Hem yaptiysa yapti kime ne? Adam bekar degil mi?

Hem bu olayi fazla buyutmeyin. Allah vermis elimize nur topu gibi bir kaleci simdi bunu da sogutursak senelerce yeni kaleci arar dururuz.

Lastik yapmaya gerek yok olayi. Olmus bitmis tamam dir ...

ilhan
13.08.2010, 17:18
"Gece sabaha kadar gezer tozarsan,böyle golü yersin" sesleri kulağına kadar gider stadda..hoş bir durum değil tabii ki..

Diğer yandan haberin önceden ayarlanmış olduğunu düşünüyorum..gazeteciler rastgele orada değillerdi..zaten manşette Onur Kıvrak ismi diğerinden öndeydi..tufaya geldi Onur..

Aklı işinden başka yerlere kaçmasın..o kötü olur..

Ben de Onur'a böyle sebepler yüzünden kızmam. Çünkü Allah vergisi müthiş bir yeteneği var. Ama insanlara malzeme vermesi kendisi açısından kötü olur.

Ben Şenol Güneş'in Onur'a ciddi bir uyarı yapacağını düşünüyorum.

*

Lig öncesi kasıtlı bir haber olduğuna ise canı gönülden katılıyorum Murat abi.

reisoğlu61
13.08.2010, 17:21
bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim ONURRRR

bestrafer
13.08.2010, 17:21
Bu yaşta konuşmak pek haddime olmasa da, :)

Genç adam abiler, bekar da... Sezona girmeden bir kaçamak yapmış. Büyütmemek gerekir bence. Bu olay performansını etkileyecek bir olay da değil. Ama biz böyle abartırsak maalesef performansı da düşebilir. Hatayı her insan yapar. Hatta insan bizim gibi genç yaşlardaysa yapmaması imkansızdır. Onur da karakteriyle bilinen bir futbolcu. Bir daha yapacağına inanmıyorum ben.

(Yalnız bu işi Gökhan Ünal'la yaptı diye kızmadı değilim, o ayrı bir mesele tabi...) :)

İHTİLALL
13.08.2010, 17:31
İnsan,planlı düşünmek ve yaşamak zorundadır,

Hele ki,büyük kulüp oyuncusu ve milli takım oyuncusu iseniz..

Dünyanın her yerinde insanlar yaptıklarınıza bakar,takip eder..

Ve normal bir insanın göreceği tepjkinin 1000 hatta 10000 katını görebilirsiniz..

Kazanırken normal insanların onbinlerce misli kazanıp,

Normal insanların yüzbin misli ilgi ve sevgi görüyorsanız,

Alalade insan gibi davranamazsınız..

Seçiminiz,size sorumluluk yükler..

Ve ramazan akşamı ,kız arkadaşınız dahi olmayan bayanlarla kap-kaç oynamanız,bu ülkede tepki toplar..

Bunların bizim altyapı oyuncularına verilmediğini gayet iyi biliyorum da,

Onur'u daha akıllı ve olgun olarak tahmin ediyordum..

Umarım ,bir anlık bir kaçamak düşüncesidir,sadece..

Tolunay Abdioğlu
13.08.2010, 17:36
Şu konuyu sürekli tartışmanın kime faydası var.

Kapatın gitsin.

Oğuz ZEYTİN
13.08.2010, 17:48
Kimse kimsenin ahlakını sorgulamak hakkına sahip değil! Ayrıca özel hayatsa özel hayat, eyvallah...

Yalnız;

Bu oyuncu izin gününde midir, yoksa milli maç için mi İstanbul'a gönderilmiştir?

Onur'u "Onur" yapan taraftar, hoca, takım... vs. önümüzdeki günlerde oynayacağımız önemli maçlar için heyecandan kıvranırken en önem verdiğimiz oyuncunun bu tarz bir haberde adının dahi geçmesini kabul etmek zor.

Hayat onun hayatı! Fakat o haberde vatandaş Onur değil, TRABZONSPOR'un genç oyuncusu Onur olarak yer alıyor.

Dikkat etmeden yapacağı her davranış onu da öncekiler gibi "sıradan" kılacaktır.

Demek ki iki şut kurtarmakla Şenol Güneş olunmuyormuş...

cem arin
13.08.2010, 17:49
Bu konu hakkinda konusmak dahi gereksiz. Bir insanin özel yasaminda ne yaptiginin sadece o insanin kendisini bagladigini düsünprsek, ki bu da dogru olan düsünce tarzidir,o zaman bu olayin üzerne hic gitmeye gerek yoktur!
Kendi ahlak anlayisindan,dünya görüsünden dogru baskalarini elestirmek zaten akli basinda bir insanin yapacagi bir sey degil.

ilhan
13.08.2010, 17:51
Haber maksadına ulaştı.
İlgili habercileri tebrik ediyorum. :)

Yunus Emre SEYHAN
13.08.2010, 17:52
Panikleyip arabadan indirmeseydiler hiç birşey olmayacaktı, en azından gündemde bu kadar kalmayacaktılar.
Başlığın yukarda olması Onur'a zarar verir..

Ceyhun Dündar
13.08.2010, 17:52
eger izin gunuyse birsey dıyemeyız hangımız boyle fırsatımız olsa yapmazdık ben hak verıyorum genc adam kendını kaptırmadan eglenmesınde soun yok o kadar olacak...

Armağan Dere
13.08.2010, 17:53
Onur yakışmadı kardeşim Ramazan ayında...Onlar Kız arkadaş değil tiplerini görmüyormusunuz..İstanbul bozar adamı Onur dikkat et..

Cengiz Çubukcu
13.08.2010, 17:55
Onur çok büyük kaleci olacak arkadaşlar... Allah ona daha büyük hata yapmaması için böyle bir ders verdi, bundan gereken neyse çıkaracak ve arkadaşlarını düzgün insanlardan seçecektir emin olun :) ..bir musibet bin nasihatten iyidir... lütfen artık bu konuyu deşmeyelim ve sadece kaleciliğini konuşalım....

Bıyıklıoğlu
13.08.2010, 17:57
Bunlar bildiğin....:)

İlker Akçay
13.08.2010, 18:00
Keşke böyle bir durum oluşmasaydı.Genel olarak gençtir yapar yeter ki kalecilik performansına etki yapmasın gibi bir görüş var bende bu görüşe yakınım ancak Ramazan Ayında ve kız arkadaşı olmayan bayanlarla ki bunlardan daha tehlikelisi Ferrarisini Geri Alan Bilge Gökhan Ünal ile birlikte görüntülenmesi bu kritik süreç öncesi iyi olmamış.

Evet Onur gençtir yeter ki performansı kötü etkilenmesin ama yukarıda yazdığım çekingelerde yabana atılır tarzda değil Şenol Hocam ne yapacağını bilir,Onur'da akıllı uşaktır,uymuş işte şeytana :)

Bekir
13.08.2010, 18:06
Yahu bu olayı nasıl normal bir çapkınlık olarak görebiliyorsunuz anlamak güç..

2 Gün sonra Ligin açılış maçı var Onur bu takımın en önemli oyunculardan kafasını dinleyip maça konsantre olması gerekiyorken 3 kuruşluk Hayat kadınlarını kovalıyor İstanbullarda...

Tamam Onur'u Ben de çok severim Bütün taraftar da sever Ama yediği hatalı bir golün bu olaya bağlanıcağı gayet açık..

Daha 22 yaşındasın önünde Dünyanın en iyi kalecileri arasına girme fırsatı varken sen Milli takım kampına diye gidip Hayat kadınlarını kovala yazık Sana da yazık Seni Baş tacı yapan bu taraftara da yazık...

sefatoyer
13.08.2010, 18:08
kız arkadaşınla gezseydin onur,hayat kadınıyla değil
ramazan ramazan...
hem gökhan ünal kimdir,egemen abin,selçuk abin yok mu senin?
yazık..

Alihan Ertürk
13.08.2010, 18:10
Neler olmuş arkadaş , benim hiçbir şeyden haberim yok. :)

Onur'a laf yok , Gökhan'ın gazına gelmiştir.. Gökhan çelmiştir aklını.. Eğer öyle değilse bile Şenol Hoca kulağını çeker , oturur konuşur. Uzatmaya gerek yok. ;)

Lig başlıyor bu hafta , takımda herşey yolunda gidiyorken İstanbul medyası da bu fırsatı iyi değerlendirmiş.. Tebrikler.

Dediğim gibi uzatmanın hiç kimseye faydası yok.. Ne Onur'a nede bizlere..

ilhan
13.08.2010, 18:12
Oradaki bayanların hayat kadını olduğunu kanıtlayan bir delil var mı? Baya baya bayanların kapısının önündeler. Demek ki evlerinden alıyorlar ya da bırakıyorlar artık her neyse.

Hayatında hiç kız arkadaşı olmamış insanlar gibi acımasızca ve insanlık ayıbı bir şeymiş gibi konuşmak ne kadar doğru orası da tartışılır.

*

Önemli olan Trabzonspor'a verdiğidir. Bu görüntüler talihsizliktir ve kendisi de gereken dersi çıkaracak olgunluktadır. Hocası da onu uyarıcak mertebeye sahiptir.

Görüntülerin ne zamana ait olduğunu bile bilmiyoruz. Ramazan ayında oldu diyelim. İftardan sonra olmuş belli ki, bayağı karanlık. Nesi ayıptır?

Bence böylesi topyekün bir saldırı sezon öncesi bize bir şey kazandırmaz. Şu olay yüzünden Onur'a sırt döneceksek durum daha vahim.

* *

Ankaragücü maçında başarılar Onur.
Sana güveniyoruz.
;)

İlker Akçay
13.08.2010, 18:28
Başlığın gidişatı iyi görünmüyor,olayın yanlış ve doğru tarafları var başka noktalara çekmezsek iyi olacak.

Arkadaşlar olaya dini yönden bakmaktan vazgeçelim bunu yapan Alanzinho da olabilirdi.Burada yanlış olanlar Ferrarili adamla gezmesi ve o saatte sevgilisi olmayan(kızları arabadan attıkları için bunu söylüyorum) bayanlarla kameralara yakalanması,uşağum yapaysın bari yagalanma :) Fazla uzatmayalım bence Şenol Hocam gerekli konuşmayı ve ihtarı yapacaktır.

Samet Yildirim
13.08.2010, 18:34
Birakim birazda gencligini yasasin cok abartmaya gerek yok.

Özge
13.08.2010, 18:35
Olan olmus artik uzatmanin geregi yok.Kapansin artik bu konu.Zorlu periyotta basarilar Onur;)

Süleyman Eruyar
13.08.2010, 18:50
herkese hayırlı iftarlar..

daha uzatmaya gerek yok...

Cafer Bulur
13.08.2010, 18:52
Onur un özel hayati elbette kendisine aittir ama bu durum pek de hos olmamis.

Erbay
13.08.2010, 18:52
herkese hayırlı iftarlar..

daha uzatmaya gerek yok...

Aynen. Neyse İlker boşver tam anlaşamadık :D Her şey Gökhan Ünal'ın yüzünden :)

Erdal
13.08.2010, 18:53
Uşaklar bu meseleyi konuşmak "dedikodu" dur....Faydası var mı ? Yok...Yemeyin birbirinizi boşuna....Şenol hoca bakar icabınaa....

İlker ToSun
13.08.2010, 18:54
Aynen. Neyse İlker boşver tam anlaşamadık :D Her şey Gökhan Ünal'ın yüzünden :)

anlaşamadığımız üzerinde anlaşabilmiş olmak da hiç yoktan iyidir bence :D

sana ve herkese iyi akşamlar

Serdar Ersoy
13.08.2010, 18:59
Şu yazılanları okudumda nerelere gelmiş konu yahu :D

Yahu bırakın isteyen istediği şekilde takılsın. Adam sahada yüreği ile oynadıkdan sonra özel hayatında istediğini yapabilir. Elalemin uçkuru sizi niye bu kadar geriyor ki ?

Gökhan Ünal ile arkadaşdır çıkabilirler. Ama ben Yattara veya Burak ile çıkmalarını isterdim :D

Neyse şanssızlık olmuş Onur'um. Bir daha ki sefere yakalanmada milletin ağzına sakız olma ;)

Gökhan Ünal o nası bir mantıkdır kızları arabadan niye atıyorsun, bindir arabaya bas git :D

Halit Aydın
13.08.2010, 19:10
Cinsellik ve din noktasına çekilen mesajlar silinecektir.

Medyanın istediği de bu. Çok çabuk galeyana gelen bir millet olduğumuz için adamlar neyi gündem yapacaklarını çok iyi biliyorlar.

taraftar.61
13.08.2010, 19:12
Onur bir hata yapmış olsa bile bu onun yapmış olduğu ilk ve tek hatadır. Ayrıca genç bir insan hata yapabilir.

Onur'a sahip çıkalım onu çarmıha germeyin hemen. Büyükleri kulağını çekmiştir çoktan. Dersini almıştır.

Atılay
13.08.2010, 19:16
Çok acımasız davranıyoruz

Mustafa Yüksek
13.08.2010, 19:17
Onur Gökhan ile arkadaş olabilir mi? Olabilir...İzin günü İstanbul'da gezebilir mi? Gezebilir...Kız arkadaş bulup onlarla gezebilir mi? Bu da evet...Sorun nerede anlamadım...

Onur antreman kaçırmış değil, toplumsal ahlaka aykırı bir şey yapmış da değil...

Ne gaz milletiz arkadaş...

boztepeli61
13.08.2010, 19:18
İşte futbolcuların TRABZONa gelmek istememesinin sebebi bu zihniyettir...

ertuuu
13.08.2010, 19:22
arkadaş ne olsaydı? gökhan ile onur el ele tutuşup beraber mi gezseydi?...

ertuuu
13.08.2010, 19:25
onur bu kadar ucuz olmamalıydın..

heh eski kız arkadaşı galiba bu zat...

Mert Oğuzlu61
13.08.2010, 19:28

ahahaha :D

çççççç

Onur Civelek61
13.08.2010, 19:29
:D:D:D:D:p

taraftar.61
13.08.2010, 19:30

ççç ççç ertuu yapma bunları

ThePatriot61
13.08.2010, 19:31
Ya eglenmek istiyorlarsa eglensinlerde ama kizlar da bari biseye benzese. Mutlaka Gökhan tavlamistir ulan senin sevkine ben...

Gökhan KAN
13.08.2010, 19:33
Yakışır koçuma. Yerinde olsam bende yapardım. Jo gibi hergün parti. Hobaa. İşini yapıyor ya yeter.

Onur Civelek61
13.08.2010, 19:37
O kadar yakışıklı olsam ohoo az bile yapmış Onur yürü be :D

Hotaman
13.08.2010, 19:38
Yakıştıramadım.
Ancak bu ona saha içinde vereceğim desteği etkilemez. Ancak saha dışı sempatimi önemli ölçüde azaltır. Dilerim kendisini bir daha bu şekilde görmem.

Mustafa
13.08.2010, 19:41
Onur'un başarılı olması İstanbul medyasının zoruna gitmiş anlaşılan.

M.S.SOFU
13.08.2010, 19:43
oyuncumuzun arkasındayız taaftar olarak

tabi bütün taraftarlar üstüne alınmasın

destek verecek kadar olanlar üzerine alınsın

Sefaenes
13.08.2010, 20:06
Onur özel hayatinda kendisini ilgilendirir ama bir kaleci daha dikkat etmeli sayet 1-2 mac hatali goller yedimi taraftar gece böyle haberlere bahane bulacak. Byzans takiminda arda bile takimin yildizi oldugu halde taraftarlarin onu nasil hakaret ettigini gördük gecensene. Bence onur bu konuda dikkat etmemli. Her insanin kiz arkadasi olabilir rahibe hayati yasamiyor ama dikkat etsin.

Osman Yavuz
13.08.2010, 20:07
Yazıklar olsu sana Onur Recep Kıvrak.Bu taraftara bunu yapmamalıydın.:D

Bu nasıl bir zihniyet yahu.Adam istediği kişiyle istediği işi yapar.İzinli değil miydi o gün?

Uğur Demircioğlu
13.08.2010, 20:09
Kişilerin özel hayatları kişileri ilgilendirir.Onur genç uşak.Biraz eğlenmiş.Kamptan mı kaçmış.İdmana mı geç kalmış.Hayır.O halde Onur da insan olduğuna göre eğlenmek onun da hakkı olduğuna göre magazin ne derse desin.Bu çocuğa tavır almak yanlış...

Armağan Dere
13.08.2010, 20:10
Onur antreman kaçırmış değil, toplumsal ahlaka aykırı bir şey yapmış da değil...

...

antreman kaçırmamış olabilir ama şu 2.yazdığın pek mümkün değil...toplumsal ahlak sence nedir?..neyse uzatmayayım dikkatimi çektiğinden sordum..Trabzonspor futbolculara mecbur değil,futbolcular Trabzonspor'a muhtaçtır..kimse baki değildir bunu da çıkarmasın aklından Onur'da ona göre hareket etsin bundan sonra...

Alika87
13.08.2010, 20:14
vay onur, hic yakistiramadim sana, bunu en son senden beklerdim, neden yahu o gariban kizlari arabadan kovuyorsunuz, söz verdiginiz gibi eve biraksaydiniz onlari :D

Çakıroğlu İhsan
13.08.2010, 20:14
Görüntülerin ne zamana ait olduğunu bile bilmiyoruz. Ramazan ayında oldu diyelim. İftardan sonra olmuş belli ki, bayağı karanlık. Nesi ayıptır?

İftardan sonra olması da Ramazanın içinde yani aynı ehemmiyette diye düşünüyorum.
Aynı zamanda bizim taraftarımıza anlatmazsın iftardan önce değilde iftardan sonra bu durumla karşılaştı diye.

Mustafa
13.08.2010, 20:16
Kırbaça vuralım.

Uğur Demircioğlu
13.08.2010, 20:17
Arkadaşlar olayın ahlaki boyutunu gündeme getiriyorsunuz tamam da.Bu takımda Yattara da var.Adamın kırdığı ceviz bini aştı.Onur'u bazılarımız bir magazin haberiyle doğruluğu ve zamanı tartışılır bir magazin haberiyle hatta yerden yere vuruyor. Yattaraya hangi biriniz ses çıkarıyordunuz.

Mustafa ÖZDEMİR
13.08.2010, 20:23
onur bırak kızları .kızlar sana baksın...

bangkook_61
13.08.2010, 20:36
Kırbaça vuralım.

Ellerini keselim. Elsiz kalecilik yapmaya çalışsın cezası olsun oh olsun

demir
13.08.2010, 21:48
aramızda ben hayatım boyunca bır kızla gezmedım dıyen varmı ... varsa o konussun geri kalan sussun ... cunkı olayı oyle bır hale getırdınızkı cocuk yanında hayvanla gezse mazallah.....

ilhan
13.08.2010, 21:54
Eldivenlerini alalım. Çıplak elle kalecilik yapsın.

Mustafa
13.08.2010, 21:59
Eldivenlerini alalım. Çıplak elle kalecilik yapsın.

Yetmez İlhan daha fazlası lazım.

leavemealone
13.08.2010, 23:06
Gezip tozmasi sorun degilde istanbulda hemen Febe li gökhani bulmasi kötü .
Onur madem gezecek neden selcuk ve burak la takilmiyor . Alsinlar onuru aralarina yedirmesinler gökhana..

A.Ali Karanis
13.08.2010, 23:09
Insanın doğasında var hata yapmak.yanlış olmadan doğru öğrenilmez.tatil günü,22 yaşındaki genç,yakışıklı bir adam çapkınlık yapar..birçok futbolcu yapıyor,ama basına sızmıyor yada 'sızdırılmıyor'..şenol hoca küçük bir konuşma yapar aklı başına gelir bence.

Özkan
13.08.2010, 23:12
Onur'u evimize damat diye almadık, takıma kalecilik yapsın diye aldık. Performansını düşürmezse kiminle gezdiğinden bize ne? Maç satmasın, işine gereken önemi versin bize yeter.

Eleştirilere bakınca kıza tecavüz ettiğini düşünmeye başlamıştım. Genç adam, deli para kazanıyor ve altında Bentley var. Sizde bunlar olsa çapkınlık yapmaz mıydınız?

Harun-61
13.08.2010, 23:30
Onur'u evimize damat diye almadık, takıma kalecilik yapsın diye aldık. Performansını düşürmezse kiminle gezdiğinden bize ne? Maç satmasın, işine gereken önemi versin bize yeter.

Eleştirilere bakınca kıza tecavüz ettiğini düşünmeye başlamıştım. Genç adam, deli para kazanıyor ve altında Bentley var. Sizde bunlar olsa çapkınlık yapmaz mıydınız?

yap-maz-dim...!

Para adami yoldan cikariyorsu ya egitim eksikligi yada kötü aile egitimi söz konusudur. bunu Onur icin yazmiyorum.

olayi gözümle görmedim, kimseye bugz etmem. olayida artik uzatmayalim.

fakat bu capkinlik isini siz Türkiye'de cok hafife aliyorsunuz.

Capkinlik = Zina...!!!

neyse...

Mira_61
13.08.2010, 23:32
Onur'um takılma sen bu Gökhan'a.Yakışmıyor böyle haberler sana.Sen sadece yaptığın kurtarışlarla adından söz ettir.

Ali Can
13.08.2010, 23:47
Çıplak Ayakla Degaj Yapsın.

yigits
13.08.2010, 23:57
Dengesiz taraftarımızın Bross döneminde sakat oynayan Yattara'ya statta gece alemi hakkında küfretmesi gibi birşeyi umarım Onur'a yapmazlar kötü bir gol yendiğinde falan.Yoksa çok kötü şeyler olur...

hamucera
14.08.2010, 00:00
bu konu neden hala gündemde, genç adam istediği gibi tozar sahadaki performansı yerinde olsun, özel hayatı kimi ilgilendirir

ilhan
14.08.2010, 00:15

Sözleşmesini eline verelim. Zaten zina yapmış eleman. Kimse almaz artık. Satalım gitsin.

Tolga Kurt
14.08.2010, 00:23
Güvendiğim tek isim koskoca takımda.

Ali Tunahan Güllü
14.08.2010, 00:26
Yakışır koçuma. Yerinde olsam bende yapardım. Jo gibi hergün parti. Hobaa. İşini yapıyor ya yeter.

Aynen öyle genç adam parasıda var işinide mükemmel yaptığına göre sorun yok nedir bu eleştirmek yada elimizdekini sovutmak çabası anlamıyorum.

Emrullah
14.08.2010, 00:43
Ne derseniz deyin. Bu haber ve bu hareket kötü oldu. En ufak bir performans düşüklüğünde bu durum yüzüne çarpılacaktır. Keşke yakalanmasalardı. Burası Türkiye, malesef bazı şeyleri aşamadık.

asimetrik
14.08.2010, 00:48
Onur'a laf yok.

Hqmi
14.08.2010, 00:51
Onur'un özel hayatı konuşacağımız en son şey olmalı. :) Bu takımın en önemli oyuncularından biri.

atomania
14.08.2010, 00:53
Herseyden iyi birsey cikarmak lazim. Demek gökhan ünalla o kadar samimi oldugu halde gecen sene son mactaki son pozisiyonda arkadasina bile gol izini vermidi.:alkış:

Ömer TOPAL
14.08.2010, 01:00
ula madem yapıcan ne işin var ak merkezin kapısının önünde...geçsin kızlar zote bi yere ordan alın gidin da...benmi ögretim şimdi size bu işi

TSercaN
14.08.2010, 01:00
Sen profesyonelsin
Seni adam sandik
Seni profesyonel sandik

Sen nasil olur da Gokhan denen sahsiyetsiz ile gezersin? Bizim usaklar ile neden gezmedin de gittin Gokhan i buldun?

Sen gencsin, paran var ama sen profesyonel bir futbolcu sun! Sana kim kizlar ile bos zamanin da gezme hakkini verdi?

Senin nasil bir adam ligin var Onur? Sana olan sempatim artik yok oldu. Sen bir Trabzonspor futbolcu su olarak nasil gazeteye boyle bir haber ile yakalanirsin?

Sen utanmiyormusun bu genc yasta kizlar ile dolasmaya?
Bak bize biz hic bir kizin elini tuttuk mu? Biz hic kizlar ile flort ettik mi? Sen kimsin de boyle birsey yapiyorsun?

Senin isin gucun top ile, ne isin var kari kiz ile senin?

Coook ayip cooooooooook!! Sana hic yakistiramadim bu hareketi.

Basina da helal olsun nasil da yakalamis Onur u tam o esna da??!! Plaket mi versek BMN olarak ne yapsak karar veremedim.

Onur a bu hareketi yakistiramayanlara da bi sormak lazim acaba hic sevgili pesinde ya da kari kiza laf atan olmadi mi aralarinda?

Haa ozaman da soyle soylenir, ama o bir profesyonel futbolcu ve Trabzonspor formasini giyiyor.
Cok buyuk ayip yapti, zina yapti soyle yapti boyle yapti, para onu bozdu falan filan laflari duyariz.

Hepsi bos laf arkadaslar, hic bosuna burda felaket senaryolari cizmeyin. Kendinizi kandirmayin bosu bosuna.

Adam terbiyesizlik yapmamistir, Gokhan i sen ben sevmeye biliriz, ama o Gokhan i bizden iyi taniyor ve iyi bir arkadasi demek ki.
Size ne oluyor? adam istedigi kisi ile gezer.

Cok uzattiniz bu konuyu. Bulmussunuz adam gibi bi kaleciyi onu da nasil harcariz telasina kapildik MAASALLAH!!

Emirhan Makul
14.08.2010, 01:02
Onur Gökhan ile arkadaş olabilir mi? Olabilir...İzin günü İstanbul'da gezebilir mi? Gezebilir...Kız arkadaş bulup onlarla gezebilir mi? Bu da evet...Sorun nerede anlamadım...

Ne gaz milletiz arkadaş...

Ne demiş Ünlü Orta saha Guti ;

"Maçıma , idmanıma çıkıyor muyum çıkıyorum , istediğimi yaparım , istediğimle gezer , eğlenirim kime ne ? Ayrıca bu yaşımda yapmayacağımda ne zaman yapacağım"

Guti bu restini Real Madrid klübüne çekmiştir.

Onlarda insan , onlarda can , onlarda canan diyip konuyu sonlandırmak istiyorum bırakın adamı rahat :)

Sefa Murat Dokuz
14.08.2010, 01:15
bırakın uşağı eğlensin uzun maratona girecek xD gerçek maçlar başlayacak...

ilhan
14.08.2010, 01:23
Hepimiz Onur'uz. Ama Gökhan Ünal'la takılmayız.

Emirhan Makul
14.08.2010, 01:25
Sözleşmesini eline verelim. Zaten zina yapmış eleman. Kimse almaz artık. Satalım gitsin.

Toprağa gömüp taşlayarak öldürelim ama ölmez ki ya la adam kaleci

"Uzaklardan gelen kaya kaleci onurrrrrrr kurtardıı bunuda kurtardıı hayata tutunmak için kurtarıyor"

:D

leavemealone
14.08.2010, 01:28
O Gökhan gitsin zaten casper la takilsin.
Kazimla kelepcelere dalsin.. rahat biraksin onuru .

Armağan Dere
14.08.2010, 01:40
aramızda ben hayatım boyunca bır kızla gezmedım dıyen varmı ... varsa o konussun geri kalan sussun ... cunkı olayı oyle bır hale getırdınızkı cocuk yanında hayvanla gezse mazallah.....

sence onlar kızmı?..bir daha bak öle yorum yap abi..ama bari ramazan günü yapma yapıyosan da bi tek Allah bilsin ele ayağa düşme

Serdar Ersoy
14.08.2010, 01:46
Armağan yapma kardeşim bu muhabbetlere burda girme lütfen...

ilhan
14.08.2010, 01:49
Bence de girme Armağan.

Armağan Dere
14.08.2010, 01:52
sayın yönetici bu bir tehditmidir...tamam ben girmiyorum ama bu performansını etkilerse Trabzon'da o zaman işler karışır..zaten girsek ne girmesek ne umrunda olur mu ki armağan'ın onun hakkındaki düşünceleri...

Emirhan Makul
14.08.2010, 01:53
Bence Şenol güneş'in rekorunu kıracaktır bu sene. :D

ilhan
14.08.2010, 01:54
Orada tehdit falan yok. Ama öyle algılamak istemişsin. O da benim problemim değil. Bu olaylar performansını etkilerse hep beraber oturur eleştirimizi yaparız. Ama senin orada yazdığın mesajın ucu açık. Her tarafa çekilir türden.

O yüzden girme dedim. Ama tehdit olarak algıladın.
Canın sağolsun. :)

Serdar Ersoy
14.08.2010, 01:56
Bence Şenol güneş'in rekorunu kıracaktır bu sene. :D

Guti ile yarışmasından korkuyorum. :D

vatandas61
14.08.2010, 01:57
kiminle gezerse gezsin de, bu adami biz adam gibi adam oldugu icin sevmedik mi?
Milli mac icin cagiriliyor oda firsat bu firsat hemde g. ünal la capkinlik yapiyor. Üstüne birde yüzlerine gözlerine bulastiriyorlar.
Bu cocuk istanbulu cok sevmesin bence, cok iyi kaleci. Kiz isterem diye bizi satarsa ne yapacagiz?
Trabzonda kimseye görünmeden yapsin capkinligini. Mümkünsede ramazandan sonra.

.....
14.08.2010, 01:57
Çok uzadı mesele.

Gerek yok böyle konuşmalara.

Onur işini bilir Allahın izniyle :)

Armağan Dere
14.08.2010, 01:58
benim derdim Trabzonspor'un traj kaybetmesidir bu haberle..yoksa benim için Onur değil Trabzonspor önemlidir..Onur gider,Bora gelir o gider metin gelir ama sonunda kazananın Trabzonspor olması dileğiyle

Sefaenes
14.08.2010, 02:28
yarindan sonra Onurumuz yine kurtarislarinla söz ettirir yakalnmasi belki ona ders oldu ve bindan sonra daha dikkatli olur ve gökhanla bir kuyuya girilmiyecegini anlamistir. Hadi Onur yarin kurtarislarinla bizi yine mutlu et.

Keramettin
14.08.2010, 11:21
Onur'a yakışmadı .

Onur Civelek61
14.08.2010, 11:43
Şu saçma konuyu kapayın.Yakışmadı yazanların alayı Onur'un yerinde olsa aynı şeyi yapardı.
Konumuz kimin kiminle ne yaptığı değil.Oyuncunun dışardaki hayatına karışmayın.Olabilecekleri tahmin ediyorum.Hatalı bi gol yese.Bağrıcaklar sen kızlarla gezmeye devam et.Filan falan...
Şu olayı kapayın kendi kendimize zarar vermekten vazgeçelim.

Hqmi
14.08.2010, 12:03
Bari Onur'a yapmayalım bunu...

Mustafa Yüksek
14.08.2010, 12:11
antreman kaçırmamış olabilir ama şu 2.yazdığın pek mümkün değil...toplumsal ahlak sence nedir?..neyse uzatmayayım dikkatimi çektiğinden sordum..Trabzonspor futbolculara mecbur değil,futbolcular Trabzonspor'a muhtaçtır..kimse baki değildir bunu da çıkarmasın aklından Onur'da ona göre hareket etsin bundan sonra...

Adam kız arkadaşlarıyla geziyor...Burada bir ahlaksızlık mı var? Bu olayı fenerlilerin kelepçe olayı ile karıştırmayın...Saçma sapan çıkarımlar yapmayın...

Sait Yıldız
14.08.2010, 12:20
Adam kız arkadaşlarıyla geziyor...Burada bir ahlaksızlık mı var? Bu olayı fenerlilerin kelepçe olayı ile karıştırmayın...Saçma sapan çıkarımlar yapmayın...

kız arkadaşları olsalar yaka paça arabadan indirirmiydi g.ünal kızların ne olduğu belliydi.

Mustafa Yüksek
14.08.2010, 12:22
kız arkadaşları olsalar yaka paça arabadan indirirmiydi g.ünal kızların ne olduğu belliydi.

Yahu 2 gündür kıvranıyorsunuz...Ne olduklarını söyleyin de rahatlayın...Ama ispatıyla beraber...

Anıl Caner
14.08.2010, 12:24
Öncelikle sevsek de sevmesek de Trabzonspor'da oynadığı dönemde Onur'un en iyi arkadaşı Gökhan'dı. Kendilerinin dışarda eğlenirken bunlar gibi onlarca fotosunu sadece facebook'ta gördüm ben ortak arkadaş sayesinde.

Fotoğraflar beni rahatsız etmedi. Yapmasaymış daha iyiymiş demiyorum, ha yapmış ha yapmamış banane diyorum.

Performansını da etkilemeyecektir çünkü bu Onur'un yeni alışkanlığı değil dediğim gibi. Ben kadroda hala en çok ona güveniyorum.

M.S.SOFU
14.08.2010, 12:56
bir oyuncumuzu daha kendimizden nefret ettirmenin eşiğindeyiz

taraftar baskısı bu oluyor işte.

bırakın insanları ya

burada ahlak polisliği yapmasın kimse

herkes kendi dinine ahlakına baksın

zaten kimse sormuyor bu hareketin ahlaklı olup olmadığını.

çok rahatsız olan varsa gitsin kulübe mail atsın şikayet etsin

gerisini kulüp düşünür.

Serdær
14.08.2010, 13:03
Zatın birinin erkek çocuğu olur olum aç amcanlara çükünü göster der.

Olum amcaya küfür et görsün der.

Biz çocuklara bunları yaptırıp öğretiyoruz sorun yok,adam büyümüş o zaman sorun var.

Erkek adam bu ya istediğini yapar..

Performansında sorun olmadığı sürece istediğini yapabilir.

Murat Hızal
14.08.2010, 13:18
Onur'u hadım edelim, bir daha böyle bir gündem oluşturamasın:)

Süleyman Eruyar
14.08.2010, 13:22
Onur eminim yaptığın hatanın farkındadır,
ben ona güveniyorum,
ve herkesten de rica ediyorum,
bu hafta olurda Allah korusun gol yerse,
bu muhabbeti açıp, onu eleştirmeyelim,
bir kez olsun , sahip çıkalım..

Emre B.
14.08.2010, 13:23
Adam yakışıklı, parası var, başarılı, tanınıyo, genç, bekar siz olsanız kızlarla gezmez miydiniz?

champions
14.08.2010, 13:49
Fotoğraflara dikkatlice bakarsanız, orada sıradan bir kız-erkek ilişkisi olmadığını görebilirsiniz. "Yahu adam kız arkadaşı ile de mi gezmesin?" boş bir söylem.Sinek küçüktür ama mide bulandırır.Bir takım kadınlar nasıl ki bakirelikten söz açıldığında adeta kudurmuş köpeğe dönüyorsolar burada da benzer bir durum var.Asla sahip olunamayacak değerlerin aşağılanması.Kraldan çok kralcılık biraz da.

Hepimiz insan olarak elbette ki hatalar yapmışızdır fakat önemli olan işlediğimiz hatanın farkında olup bir daha yapmamaya çalışmak.Asıl endişe verici olan bu meşrulaştırma, hafife alma çabalarıdır.Bir insan bir işi hata olarak görüyorsa mutlaka bir gün bundan vazgeçecektir ya da bu yönde çabalayacakdır fakat eğer görmüyorsa bu iş devamlı olarak tekrar edecektir.Burada tartışma konusu olan sokaktaki Onur değildir.Trabzonspor forması giyiyor, yüzbinlerce kişinin gözü önünde popüler bir insan ve bir nevi Trabzonspor kulübünü temsil ediyor.Sorumluluklarının bilincinde olmalı.

Umuyor ve inanıyorum ki Onur bir daha bu vb. yakışıksız bir olayla gündeme gelmeyecektir.Henüz işin başında sayılabilecek ve daha önemlisi hem kulübü hemde ülkesi için böylesine değerli bir oyuncunun her zamankinden daha çok çalışıp bu sezonki performansı ile ulaşabileceği en üst noktaya ulaşmasını diliyorum.

M.S.SOFU
14.08.2010, 13:56
yahu kime göre ahlaklı kime göre ahlaksız

niye herkes burada ahlak polisliğine soyunuyor anlamıyorum

ulan allah'mısınız kimsiniz siz yahu

adam nasıl yaşarsa yaşar

sen kim oluyorsunda adamın hayatını sorguya çekiyorsun.

herkes kendi hayatına baksın arkadaşlar

kimse kimsenin yaşadığı hayatı eleştirecek kadar ileri gidemez burada

kim veriyor o hakkı size

sonra ahlaksızlık filan

herkes kendi hayatına baksın

kimse de gelip burada ahlak polisliği yapmasın

herkesin aklı var zihni var

burası olgunlaştırma enstitüsü mü?

allah allah

insanların hayatlarına saygı duyun bi yahu

Murat Hızal
14.08.2010, 14:00
Fotoğraflara dikkatlice bakarsanız, orada sıradan bir kız-erkek ilişkisi olmadığını görebilirsiniz. "Yahu adam kız arkadaşı ile de mi gezmesin?" boş bir söylem.Sinek küçüktür ama mide bulandırır.Bir takım kadınlar nasıl ki bakirelikten söz açıldığında adeta kudurmuş köpeğe dönüyorsolar burada da benzer bir durum var.Asla sahip olunamayacak değerlerin aşağılanması.Kraldan çok kralcılık biraz da.

Hepimiz insan olarak elbette ki hatalar yapmışızdır fakat önemli olan işlediğimiz hatanın farkında olup bir daha yapmamaya çalışmak.Asıl endişe verici olan bu meşrulaştırma, hafife alma çabalarıdır.Bir insan bir işi hata olarak görüyorsa mutlaka bir gün bundan vazgeçecektir ya da bu yönde çabalayacakdır fakat eğer görmüyorsa bu iş devamlı olarak tekrar edecektir.Burada tartışma konusu olan sokaktaki Onur değildir.Trabzonspor forması giyiyor, yüzbinlerce kişinin gözü önünde popüler bir insan ve bir nevi Trabzonspor kulübünü temsil ediyor.Sorumluluklarının bilincinde olmalı.

Umuyor ve inanıyorum ki Onur bir daha bu vb. yakışıksız bir olayla gündeme gelmeyecektir.Henüz işin başında sayılabilecek ve daha önemlisi hem kulübü hemde ülkesi için böylesine değerli bir oyuncunun her zamankinden daha çok çalışıp bu sezonki performansı ile ulaşabileceği en üst noktaya ulaşmasını diliyorum.

Hangi takım kadınlar bakirelikten konu açılınca kudurmuş köpeğe dönüyorlar.Biraz açın isterseniz biz de bilelim.Peki yine bir takım erkekler,bastırılmış cinselliklerini bir takım hayvanlar üzerinden giderirken,ortalıkta utanmadan namus bekçiliği ve ahlak bekçiliği yapmaya devam ederken, biz onlara hangi sıfatları layık görelim.

Ha bir de bekaret lafı açılınca ''Kudurmuş köpeğe dönen'' hemcinslerimiz var değil mi onlardan hiç bahsetmeyelim isterseniz.

Böylesine bir pozitif ayrımcılığın ve köhnemiş ve sapıkça bir ahlakçılığın burada yazılmış olmasından ve dile getirlmiş olmasından tiksindiğimi belirtmek isterim.

Onur hata mı yapmıştır,neye göre hangi zihniyete göre hata yapmıştır, bunu da açın isterseniz.Kadın cinselliğinin bu şekilde sömürülmesine karşı bir insan olarak Onur bana göre de hata yapmıştır.Ama olayı sizin çektiğiniz noktaya getirdiğimizde Onur hata yapmıştır diyemiyorum.

ensar6161
14.08.2010, 14:35
Onur umarım böyle bir forum olduğundan haberin yoktur...burda ki saçmalıkları okuyup kafan karışsın istemem kesinlikle...millet işini gücünü bırakmış senn manitaları tartışıyor...sen işini yaptıktan sonra kız arkadaşında olacak sevgilinde olacak...KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ...

TSercaN
14.08.2010, 14:38
Ula Onur hala bizim forma yi mi giyeysun?
Tuuuh saa yazuklaar olsun.

Yahu ben hanim ile Turkiye de dolasir iken it kopuklar ile mucadele ediyorum.
Yaslisin dan tut gencine kadar.
Sonra burdaki herkes nedense bu olayi bir namus meselesine cekmeye kalkisiyor :)

Adam Trabzonspor formasi giyiyor ise giyiyor, Trabzonspor formasi giyiyor demek hersey den uzak kalacak demek degil ya.
Gezecek tozacak flort edecek kime ne?
Sizin bir de anlamak istemediginiz sey su, bu haberi yapan it kopuk istanbul basini. Durun bi Allah askina ya.

Ne anlamamazliktan geliyorsunuz herseyi, vatan meselesine donusturdunuz resmen ya.
Yaziktir yeter yani ayip be vallahi ayip, sanki hepiniz sutten cikmis ak kasiksiniz.

Siz okadar san sohret e sahip olsaniz paraniz olsa arabaniz olsa ama yine de Trabzonspor formasi giyseniz kesiiiiin kizlar ile gezmezsiniz kesiiin.

Ya da gezersiniz de yakalanmazsiniz cunku cok kurnazsiniz ya.

Adi istanbul basini iste topu nun alayi cehenneme. Hepsi uc kagitci , ama bizler de onlara ilerisi icin iyi bir malzeme veriyoruz boyle Onur un ustune giderek.

Ne yaparsaniz yapin zaten en ufak bir hata sinda baslariz koca karilar gibi bak gordun mu kizlar ile gezdi bole oldu.
Istanbul da kizlar ile gezecegine antreman yapsana o saatte.
Tam koca kadin muhabbetine donecek. Mac da yuhlarsiniz siz bu adami da.

Sonra 10 sene daha kaleci arariz. Trabzonspor taraftari boyle yapmaya devam eder ise Trabzonspor sampiyon mampiyon olamaz.

Sutten cikmis ak kasik lariz biz ondan Onur yuru git su takim dan. Ya da gol yersen bittin sen.

Ne diyecegimi bilmiyorum vallahi ya.

Armağan Dere
14.08.2010, 14:50
Murat abi Onur'a ne gibi bir hak veriyorsun bu konuda anlamıyorum...ne yapalım sırtına ''koçum benim devam et'' mi diyelim..mübarek günde adamın yaptığı işlere bak..neyse beni ilgilendiren Onur değil Trabzonspor'dur...Trabzonspor'un marka değeri düşmüştür bu hareketle,ancak bunu bir daha yapacağını sanmıyorum..yapsada bir tek Allah bilsin..ele ayağa düşmesin...

yigits
14.08.2010, 14:57
Murat abi Onur'a ne gibi bir hak veriyorsun bu konuda anlamıyorum...ne yapalım sırtına ''koçum benim devam et'' mi diyelim..mübarek günde adamın yaptığı işlere bak..neyse beni ilgilendiren Onur değil Trabzonspor'dur...Trabzonspor'un marka değeri düşmüştür bu hareketle,ancak bunu bir daha yapacağını sanmıyorum..yapsada bir tek Allah bilsin..ele ayağa düşmesin...

Yapma gözünü seveyim bi insanın kalitesi ya da oynadığı takımın kalitesi böyle düşmez.Fenerli,Cimbomlu,Beşiktaşlı oyuncular her akşam gece alemlerinde gezerken kimse sesini çıkarmıyor da Onur ilk kez böyle birşey yaptı diye söylemediğimiz kalmadı.Eğer marka değerinden bahsediyorsan şunu da bil Beşiktaş'ın yeni transferi Guti bildiğin üzere marka değeri yüksek olan hatta istisnasız her taraftarın ligimizde takımda görmek isteyeceği bir futbolcu imza attıktan hemen sonra gece alemlerindeydi ve kimse de buna sesini çıkartmadı,çıkaramaz da.Adam sahada çıkıp futbolunu oynuyorsa gece 2-3 kızla gezmesi onun hakkıdır.Kaldı ki Onur da bekar genç bir oyuncu doğal olan da budur sanırım?

Onur'un o akşamki tek hatası Gökhan Ünal'la gezmesidir o kadar.

Bdeniz_61
14.08.2010, 15:12
yok artık:confused:

asimetrik
14.08.2010, 15:48
Onur aynı mekanda Adriana Lima ile arabaya binerken fotograflansa tepkiler olumsuz değil bilakis olumlu olurdu:)
Sanırım sıkıntı yaratan (kesin olmamakla birlikte) ticari bir ilişki içinde olma ihtimali. Böyle bir konuya futbolcu performansı gibi saçma bir açıdan değil, sosyolojik açıdan bakıp kadınlar üzerinde uygulanan modern köleliği eleştirmek gerek.
Onur'u da bu konularda bilinçlendirmek gerek. Yoksa kimsenin izin günlerinde ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez.

Hqmi
14.08.2010, 15:52
Çok ilginç. :eek:

Bırakın bize Onur gibi kaleci yakışmıyor. Bizim kaleye Tolga felan geçmesi lazım...

Serdar Ersoy
14.08.2010, 16:03
Ulan millet kelepçe yapar kimsenin sesi çıkmaz Onur bir gece dışarıda yakalandı kıyamet koptu..

Yok mübarek aymış yok kızmıymış kimmiş neymiş...

Herkes kendine müslüman, Onur'u kimse yargılayamaz bu konuda, kimsenin haddine değil. Yargılıyacak olan bellidir. Sizin bu konuda konuşmalarınız boş beleş laf...

Emre B.
14.08.2010, 16:21

Adamın mübarek günde yaptığı işten sana ne? Hesabını sormak sana mı kalmış?

muribbi
14.08.2010, 16:28
genç adam. belli ihtiyaçları vardır. sonuçta özgür bir ülkedeyiz. istediğini trabzonspor oyuncusu imajına zarar vermeden yapabilir. bunuda yargılamak bize düşmez.

özellikle burada bazıları üstlerine vazife olmayan şeylere kalkışıyorlar.

Sefa
14.08.2010, 16:31
Gömun gitsın..

İskender YILMAZ
14.08.2010, 16:40
Bizi ilgilendirmez, tamam biz onu kaleciliğinden öte, karakteriyle, korkusuz olmasıyla, yenilgiyi hazmedememesiyle, Eskişehir'deki gözyaşlarıyla sevdik, baş tacı ettik ama genç adam, bunları yapmak ya da yapmamak kendi tercihi ..

mete61bordomavi
14.08.2010, 17:01
Vay be Onur'um ne yapmışsın sen öyle??? :)
Delikanlıdır, İstanbul'un tırıt kızları feda olsun Onur'uma!

Aslanım benim, büyümüş de ceviz kırıyo :)

yorumsuz6117
14.08.2010, 17:17
Guti'nin gezdiği sevgilisiydi ama. :)

Çakıroğlu İhsan
14.08.2010, 17:35
gömun gitsın..

:dddddddddddd

Özge
14.08.2010, 17:50
Merak ediyorum daha ne kadar uzayacak bu konu acaba?

ÖmerFarukYılmaz
14.08.2010, 17:57
Ya burada Onur'a laf diyenlere hascittur demek istiyorum..

Kusura bakmayın beyler:)

Bu kadar abartılamaz bir olay,yazık.

Ulan Onur bende tanıştırıcam seni kızlarla:)

Oğuzhan Fidan
14.08.2010, 17:59
İstanbul basını onurun peşine düşmüş anlaşılan kaç gündür aynı konu uzadıkça uzar . onurun performansında bi değişiklik olucanı sanmıyorum. burda onuru eleştiren şahıslar istanbul medyasının ekmeğine yağ sürer yapmayın

Özkan
14.08.2010, 17:59
Aramızda Onur'a zina isnad eden kimi İslam fedaileri (!) var. Herkes bilir ki İslam şeriatına göre birisini zina ile itham eden 4 adet şahit bulmak zorundadır ve bu şahitler olayı bizzat görmelidirler. Yoksa söz konusu şahıslar müfteri olurlar ve bir daha şahitlikleri kabul edilmez.

Allah'ın Settar (örtücü) şeklinde bir ismi varken onun en hakiki kulu olma iddiasındaki tiplerin genç bir arkadaşımızın ayıbını (ki burada ayıp olup olmadığını bilemeyiz) ifşa etmeleri mide bulandırıcıdır.

ÖmerFarukYılmaz
14.08.2010, 18:00
İlk maçta yiyeceğimiz goller,Onur'un şu an üstüne gidenlerin sayesinde gelir bence..

Dursun Kaplan
14.08.2010, 18:00
Özkan'ım naptın sen yaa. :)

champions
14.08.2010, 18:02
İlk maçta yiyeceğimiz goller,Onur'un şu an üstüne gidenlerin sayesinde gelir bence..
İşte bu muhteşemdi.:D

Serdar Ersoy
14.08.2010, 18:06
Guti'nin gezdiği sevgilisiydi ama. :)

AAA çok büyük ayıp ettim bak şimdi.

Demek sevgilisi idi ?

Ama nikahlı eşi değil napıcaz ??? :cool:

kelepçe takanları kendi taraftarları düşünsün bizimle ne alakası var

Emin ol kelepçe olayı bu olaydan daha fazla konuşulmadı...

Özkan'ım naptın sen yaa. :)

Aga naber ya :D

Mustafa
14.08.2010, 18:07
Siz daha burda mısınız.Yarın maçımız var arkadaşlar ve kalemizde ONURumuz olacak.Yeter artık oyuna gelmeyin.

Dursun Kaplan
14.08.2010, 18:14
Yönetici arkadaşlar şu magazin haberinin yer aldığı mesajtan itibaren toptan temizlik yapabilirler mi acaba ?

stormtiger61
14.08.2010, 18:54
Yok arkadas yok iste , bir kez daha ispatladik, bu taraftar dan adam olmazzzzzz, olamaz, ben burdan defalarca soyledim herkese, yine ustune basa basa soyluyorum. Bu takimin en buyuk, en azili dusmani taraftaridir. Cunku takimimizin taraftarinin yuzde 70 i cahildir. Iste bizim en buyuk eksikligimiz bu. Bu taraftarla sampiyonluk tamamiyle hayal.

Ve size bu sezonun hikayesini anlatayim hemen, takim iyi baslar lige, kupa da da iyi maclar goruruz, belki liverpool u bile eleriz, fakat bir iki beraberlik, bir iki beklenmedik yenilgi ve tamamdir bizim taraftar hemen baslar mizlanmaya bu takimdan hicbir sey olmaz, bittik,yok olduk olduk, bu sene sampiyon yine taraftar diye. Sonrasi malum zate, hersene izledigimiz film artik. Sonunu hepimiz biliyoruz. Yazik ama ya. Su camia bu tur dusuk kalibreli insanlara katlanmak zorunda degil.

kapça_61
14.08.2010, 18:57
onurun yaptığını hala kabullenemiyorum. Trabzonspor forması giyen bi futbolcu bunu yapmamalı yapamaz. senol hoca bu olaydan haberdarsa bu hafta kaleyi onura vermez. yada bi şekilde kulaklarını fazlasıyla cekmiştir. bu şekilde efsanenin izinden gidilmez onur gidilmez...

kapça_61
14.08.2010, 19:01
Onur umarım böyle bir forum olduğundan haberin yoktur...burda ki saçmalıkları okuyup kafan karışsın istemem kesinlikle...millet işini gücünü bırakmış senn manitaları tartışıyor...sen işini yaptıktan sonra kız arkadaşında olacak sevgilinde olacak...KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ...

kız arkadası olsun manitası da olasun ama sokak ortasından arabaya kız almalar yakısmıyor. burası Trabzonspor camiası. hiçbirimiz dört dörtlük değiliz elbet ama onur gözönünde sadce daha dikkatli olsun bundan sonra. bir kaç hatalı gol yediğinde herkes bu olayı yüzüne çarpacak. bunu biilsin yeter.

Semih
14.08.2010, 19:10
Çıldıracağım, deli olacağım !
Size ne yahu, bize ne, kime ne!

Efendim Trabzonspor formasını giyiyormuş...
Forma üstünde mi çıkmış gezmeye?
Adam yirmi dört saatinin hesabını size vermek zorunda mı yahu?

Bu kadar da önemli makamlara koymayın kendinizi, altı üstü taraftarsınız.

Efendim gol yersen yüzüne vururlar bunu...
Bu yüzüne vurma işini yapacak olan da bu tehditi savurandır.

Utanmadan bir de bekaret tartışmalarına girenler olmuş.
Hasbinallah!

Fatih BALTA
14.08.2010, 19:15
Yattara konusundada bu tarz muhabbetler geçince aynı görüşteydim ben oyuncunun sahadaki performansına bakarım bırakın adamın geceki performansı nasıl olursa olsun.
Genç adam, yakışıklı adam gezecek ama biraz dikkatli olacak.
İz bırakmamayıda öğrenecektir yavaş yavaş.

kapça_61
14.08.2010, 19:16
Çıldıracağım, deli olacağım !
Size ne yahu, bize ne, kime ne!

Efendim Trabzonspor formasını giyiyormuş...
Forma üstünde mi çıkmış gezmeye?
Adam yirmi dört saatinin hesabını size vermek zorunda mı yahu?

Bu kadar da önemli makamlara koymayın kendinizi, altı üstü taraftarsınız.

Efendim gol yersen yüzüne vururlar bunu...
Bu yüzüne vurma işini yapacak olan da bu tehditi savurandır.

Utanmadan bir de bekaret tartışmalarına girenler olmuş.
Hasbinallah!

arda kız arkadasına sinama kapattığında nasıl galatasaray taraftarı tarafından stadca sloganlar atıldıysa alehine onurun başına da boyle seyler gelebilir. ilk yediği hatalı golde inşallah olmazda bu haberden haberdar olan kaç kişi bu olayı soylenmiycek. bugun gökhan la dısarda manita avlasın yarın kazımla kelepçeli partilier versin. siz yedirebiliyo olabilirsiniz benim zoruma gidiyo.

Semih
14.08.2010, 19:23
"bugun gökhan la dısarda manita avlasın yarın kazımla kelepçeli partilier versin. siz yedirebiliyo olabilirsiniz benim zoruma gidiyo. "

Nasıl bir ilişkilendirme biçimidir bu?
Bu sözler insan ahlakına sığar mı?
İki gündür adamı ahlaksızlıkla suçluyorsunuz, şu sözler nedir peki?

Bilmem kaç tane adam bir araya gelmiş, Onur'un yatak odasını konuşuyorsunuz resmen.
Gören de Şenol Hoca idmanı yatak odasında yaptırıyor sanacak.

Bir sıkıntı, problem varsa, Şenol Güneş halleder.
Onun dışında, takım arkadaşlarını dahi ilgilendirmez bu mesele.
Hele bizi, hiç ilgilendirmez.

Rahip yetiştirmiyoruz, ya da imam.
Adamların uçkuru bizden sorulacak değil.
Takım tutuyoruz şurda, abartmayın.

Selman
14.08.2010, 19:27
Bu başlığa yeni bakıyorum da konu ne kadar çok uzatılmış öyle.

Herkes maşallah ahlak polisi olmuş.

Adam evli mi ? Değil.

İster o "şöyle böyle" diye tabir ettiğiniz kızlarla gezer ister kız arkadaşıyla.

Performansı düştü diyelim, bu yüzden düştüğünü ispat edebilecek misiniz ? Az işinize bakın, komik olmayın.

kapça_61
14.08.2010, 19:31
sadece aklını başına alsın. giydiği formanın değerini bilsin. gazetelerde demesin ki Trabzonspor kalecisi ONur sunu yaptı bunu yaptı.. sadece onur için değil hepsi için. ben takımı canım kadar değer veriyosam abartırım. kaldıki abartmıyorum. bir kere yaptı ikinisi olmasın. istiyoruz ki büyük bi kaleci yetiştirelim, avazımız cıktığı kadar adını haykıralım. onun bunun peşine takılıp yok olup gitmesin. kimsenin uçkuruna lafımız yok nasıl nerde kullanacagını bilsin.

Oğuz ZEYTİN
14.08.2010, 19:38
Yok arkadas yok iste , bir kez daha ispatladik, bu taraftar dan adam olmazzzzzz, olamaz, ben burdan defalarca soyledim herkese, yine ustune basa basa soyluyorum. Bu takimin en buyuk, en azili dusmani taraftaridir. Cunku takimimizin taraftarinin yuzde 70 i cahildir. Iste bizim en buyuk eksikligimiz bu. Bu taraftarla sampiyonluk tamamiyle hayal.

Ve size bu sezonun hikayesini anlatayim hemen, takim iyi baslar lige, kupa da da iyi maclar goruruz, belki liverpool u bile eleriz, fakat bir iki beraberlik, bir iki beklenmedik yenilgi ve tamamdir bizim taraftar hemen baslar mizlanmaya bu takimdan hicbir sey olmaz, bittik,yok olduk olduk, bu sene sampiyon yine taraftar diye. Sonrasi malum zate, hersene izledigimiz film artik. Sonunu hepimiz biliyoruz. Yazik ama ya. Su camia bu tur dusuk kalibreli insanlara katlanmak zorunda degil.

"... Cunku takimimizin taraftarinin yuzde 70 i cahildir..."

Kaynağınız nedir? Hangi verilere dayanarak bu sonuca ulaştınız?

Bu ne kadar saçma, ne kadar basit, ne kadar temelsiz bir değerlendirmedir böyle!

Taraftarın % 70'ini cahillikle suçlayıp, camianın "bu tür düşük kalibreli insanlara katlanmak" zorunluluğunda bulunmadığını belirtmek hangi aristokrasinin-ideolojinin-çağdaşlığın ürünüdür? Sizin "Bohem"liğiniz mi kurtaracaktır Trabzonspor'u?

İki gündür bu sayfalarda haklı-haksız, doğru-yanlış yüzlerce mesaj yazıldı.

İçeriğine bakmamıza bile gerek yok aslında.

Söz konusu haberin, dünyanın her yerini bilemem ancak bizdeki algılanışı bu şekilde oluyor:

Bir kesim ölümüne savunurken, diğeri yerden yere vuruyor.

Kurum, şahıs, değer.. vs. havada kalıyor.

Herkes kendi iddiasını doğrulama çabasında!

Kazanan kim?

HİÇ!

Kaybeden?

Savunan ya da eleştiren tüm taraftar... Belki bundan etkilenen Onur... Yani BİZ, HEPİMİZ!!!

Semih
14.08.2010, 19:39
Bundan sonra transfer komitesine haber ederiz, kriterlerimizi ona göre ayarlarız.

Yapmasın, yaparsa da ikinci olmasın.
Onun bunun peşine takılmasın.
Aklı başında olsun.

Sözleşmeyi bu maddelerle doldururuz.

Yahu rahatsız olmuş olabilirsiniz.
Ama gelip burda bir kişiden yüz kişiye çıkmış bir halde, adamı baskı altına almak ne biçim bir düşünce ürünüdür?

Babanızın oğlu falan da değil ki bu adam.
Nedir bu kendinde karışma hakkı görmek?

Performansı düşerse de çok çok yenisi gelir yani.
Ki, alakası bile yok!

Performansı başka bir mesele yüzünden düşecek olsa, mahvedeceksiniz adamı.
Yazık günah.
İşiniz gücünüz yok mu?

sessizkral_1
14.08.2010, 19:46
Onuru kesinlikle bu yaptığı için yargılayamam.

Ancak tememnnide bulunabilirim.Belki sıkıntılı stresli bir dönemde ve bu tarz kaçamaklarla kafasını rahatlatmak istiyordur.İnanın belki böyle bir kaçamak onun için daha iyidir.

Ancak sadece Trabzonspor değil Geleceğin uzun yıllar Milli takım kaleciliğini yapacak ve belkide 2 yıl sonra dünyanın en üst düzey 2-3 takımından birisine gidecek bir futbolcunun yaşam kalitesini belirli bir seviyenin üstünde tutması tavsiye olunur.

Bunun yanı sıra Mehmet demirkol'un bir lafı var.Eğer futbolcunun kalitesi gece hayatı ile ölçülecekse Chelse dünyanın en kötü takımı.Zira Chelseda gece hayatı olmayan bir futbolcu yoktur.

Mesela Profesyonellik.Yani İşle özel hayat arasında çizgi çekebilmek.Bunu başardığı sürece sorun yok.

İlker ToSun
14.08.2010, 19:51
ula Onur ben senin yerinde olsam burada sana sallayanlara bi abilik yapardım :)

baksana milletin gözü kaldı sinirden ne diyeceğini şaşırıyor insanlar :)

hay1699
14.08.2010, 20:07
ozel hayat deyip gecmeli degil miyiz?

Mustafa ÖZDEMİR
14.08.2010, 20:16
kız arkadaşıyla gezmek herkesin hakkı...

İlker Akçay
14.08.2010, 20:21
Tamam da uşaklar habu gaydeyi goyun aşşa :)

Yarın maçımız var ve başlamasında 24 saatten az kaldı.

Onur'umuzsun Onur Başarılar ;)

Oruç
14.08.2010, 20:29
İşinize gelince "İstanbul basını bu..." ile başlayan cümleler kuruyorsunuz. Hey Allah'ım. Sen büyüksün.

M.S.SOFU
14.08.2010, 20:56
başlığın kapatılması trabzonspor camiası için hayırlı olacaktır

ben kendi futbolcusunu bu kadar aşağılayan,kötü performans göstermesi için bu akdar çabalayan bir tarafta r görmedim.

istanbul basını amacına ulaşmıştır.

herkes işine dönebilir artık.

lütfen yönetim içimizdeki irlandalıları temizlesin.

Anıl Caner
14.08.2010, 21:25
kendisinden kat ve kat kazma adamlar kaleyi korurken yedek oturtulup yıllarca küsmemiş adam, genç kızlarla gezdiği için performansından bir şey kaybetmez.

performansı ile alakalı bir sıkıntı mevzubahis değilken de kusura bakmayın ama yediği hiç bir halt kimseyi bağlamaz.

mübarek ramazan, kıymetli üç aylar falan da hiç kimsenin yorum yapmak ve müdahale edebileceği durumlar değiller kusura bakmayın ama.

özel hayatını istediği şekilde yaşar. bu takımın efsane kadrolarında da bolca çapkın oyuncu vardı, Yattara ve Burak Yılmaz gibi bu işleri üst düzey seviyede başaran adamlar da var takımımızda.

Şu başlıkta mevzubahis olay için Onur'a laf saymaya kalkan herkes kusura bakmayın ama ağır şekilde haksızlık yapıyor.Cidden hakkınız yok, yapmayın. Yazıktır.

Sefaenes
14.08.2010, 21:40
yattara ya bile bu kadar tepki vermedik bence bu topic maca kada kapalsa güzel lur

.....
14.08.2010, 23:29
Yattara yaparken bir şey yok hem de daha fazlasını evli olduğu halde ,

Onur yapınca suç.

Nasıl adalet bu ?

Mert67
14.08.2010, 23:49
Adam ne yaparsa yapar bizi ne ilgilendirir.Belki daha önceden de yapıyodu.İlk defa yakalandı.
Nerden bilicez?

Oğuz ZEYTİN
15.08.2010, 00:10
Bigben kardes, kaynagim ne mi? Kaynagim tam anlamiyla burasi, evet burda yazilan yazilari oku, aslinda yuzde nin daha da kotu oldugunu goreceksin, ben iyimser bir tablo cizdim aslinda. 27 seneden beri gelmeyen sampiyonluk sence neyin eseri? Her sene milyon dolarlar harcanarak olusturulan kadrolar, sonra bir mac la parcalanan takimlar kimin eseri, bunlari otur biraz dusun. Bir bursaspor gibi seftali kurdu bile sampiyon olmusken 2010 yilinda biz neden hala buralardayiz bir dusun bakalim. At sahibine gore kisner dostum, bu takimin sahibi biziz, ama bizim amacimiz ati kisnetmek yada kosturmak degil, biz ancak ati oldurmek icin ugrasiyoruz, DNA mizda, karamsarlik, dedikodu, cekememezlik ve cok bilmislik var. Bunlari soylerken ben kendimi disarida tutmuyorum elbette. Oz be oz Trabzonlu olarak bunlara ben de dahilim. Ama onemli olan sonuc ve sonuc hic te iyi gozukmuyor, bugun Onur Kivrak i disarida iki tane kiz la gordukleri icin dar agacina asmak isteyenler, yarin hatali bir gol yediginde ona vurmaya da kalkarlar, bugun super kupayi aldigi iicn bu takimi bir gunde yere goge sigdiramayanlar, Allah korusun Liverpool da alinacak farkli bir sonuc ile Senol Gunes in gorevine son verilmesini isterler. Bunlarin hepsini yasadik dostum ve hala yasiyoruz ve yasayacagiz da. Izleyin ve gorun. Umarim yanilan ben olurum.

Bakın, ben bu konu hakkında iki tane yorum yazdım, tekrarlamama gerek yok. Bazen üç maymunu oynamak gerekir, stratejik davranmak gerekir. Olay her geçen dakika büyüdü, hatta din konusuna dahi getirildi.

Bu başlığa yazılan yorumları körükleyenler iki(2) kişidir! Onlar dışındakiler, yorumlarını yazıp gitmişlerdir.

Sizin yorumunuzda geçen "%70'lik cahil taraftar kitlesi" vb. ifadeler rencide edici idi. Üzerime almadım açıkçası, ancak Trabzonspor'a ve ona ait değerlere ilişkin saldırılara sessiz kalamam.

İkinci mesajınızda başarısızlığa dair sebeplerinizin çoğuna katılıyorum. Başarıyı da başarısızlığı da günlük yaşamamız, bir günde baharı yaşarken ertesi gün fırtınalar koparmamız... Katılıyorum.

Ancak, tüm bunları cehaletle bağdaştırmanızaydı tepkim.

Sizden de diğer arkadaşlardan da naçizane ricamdır:

Artık bitirelim bu tartışmayı.

Haberin üzerinden iki gün geçti, maç zamanı geldi çattı.

Herkese sevgi ve saygılarımla...

NOT: Yeni bir başlangıç yapıyoruz. BİR olalım, İRİ olalım, DİRİ olalım.

TSercaN
15.08.2010, 00:13
Bu baslik kapansa bir sure cok iyi olacak.

Yoksa Onurumuzu kaybedecez bu gidisle.

Bera B.
15.08.2010, 01:50
Ya bırakın bu işleri hala bu konu hakkında mı konuşuyorsunuz kimse kimseye hesap vermek zorunda değil başkalarına mı kaldı namus bekçiliği yapmak?

Ömer TOPAL
15.08.2010, 02:40
:) ben topçu olsaydım Trabzonsporda oynasaydım habu taraflar beni meydanda asardı vollaha :D ula bu neydi ya

SEDAT
15.08.2010, 02:52
- Onur Akıllı Çocuktur , Güvenim Sonsuz..

- Zaten Onurun Performansında Bi Düşüklük Olursa Bunun Sebebi Gökhan Ünal Olur :) Stoch'la Görsem Bu Kadar Üzülmezdim be

Bıyıklıoğlu
15.08.2010, 02:52
Bu konu çok uzadı artık durulması gereken yerde durulmasını bilmeliyiz.Bize bir karı yok bu olayı karıştırmanın.Aksine zararı var.Hani bir laf var ya ne kadar karıştırırsan o kadar kokar.

@cem arin bu saatte mübarek ramazan ayında ağzını bozmasaydın da hem ceza yemeseydin hem de günaha girmeseydin olmaz mı idi?

sefatoyer
15.08.2010, 04:20
uzatmayalım artık!

Mollasalihoğlu
15.08.2010, 09:57
Onun yaşında, onun olduğu konumda olup, kızlarla gezmeyecek tozmayacak olan insan sayısı Türkiye'de %10'a dahi ulaşmaz herhalde..

Sanki her maç tel tel dökülüyor da, özel hayatını irdeliyorsunuz adamın..

Yattara'yı da asalım o zaman..

Cafer Bulur
15.08.2010, 11:20

Bu baslikta son günlerde okudugum en yerinde yorum olmus olmus,sonuna kadar katiliyorum.

Emirhan Makul
15.08.2010, 11:27
Star - Star Life - Gökhan Ünal ve Onur Recep Kıvrak Az Sonra Star Life'de :D

Berk
15.08.2010, 21:39
Onur'un müthiş kurtarışı:
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=76591

Göktuğ Altuntaş
15.08.2010, 21:40
valla süperdi bugün yine helal Onur'a :)

Oruç
15.08.2010, 21:46
Onur'un sayesinde takımımızın direnci hiç düşmüyor. Tebrikler.

Not: Dün Onur'a sallayanlar da azıcık utanmıştır umarım.

LaZ_KoPaT
15.08.2010, 21:49
Maşallah o topu çıkartmasa bugün başka bir moralde geziyor olacaktık

Kadir
15.08.2010, 21:49
Adam panter beyler.

Fatih
15.08.2010, 21:50
Gerekeni yaptı.:)

Hqmi
15.08.2010, 21:57
Onur candır can. :)

Hürgün Aygün
15.08.2010, 22:00
Helal sana Onur bazılarına çok iyi cevap verdin..:)

magicyattara
15.08.2010, 22:02
Onur,kaldığı yerden devam ediyor..tebrikler Onur..1 sn bile konsantrasyonunu kaybetmedin bu akşam..tebrikler..

DeAgLeMaNyAq
15.08.2010, 22:09
Sezona iyi başladı böyle devam eder inşallah...

sefatoyer
15.08.2010, 22:09
süpersin sen

M.S.SOFU
15.08.2010, 22:37
tencere yuvarlandı,kapağını buldu :)

güldürüyoruz ya seni işte

beleşten şebeklik ediyoruz

hoşuna gitmedi mi?

stormtiger61
15.08.2010, 23:58
Gorun usaklar, gorun iste, bu aksam kalede Onur olmasaydi bu mac gitmisti beyler. Bunu yazin bir kenara.

pReN@_61
16.08.2010, 00:02
Bi ara şutu kurtardıktan sonra:" beyleer ! herkes bakıyor yaa..hadi hadi !!" diye bi sitemi vardı :)

Mira_61
16.08.2010, 00:08
Maşallah.Ama şu Gökhan'la takılma daha :)
Allah nazarlardan saklasın Onur'u.Maçı izlediğim çay bahçesinde bir abinin de dediği gibi:'' Kedi..kedi..'' :D:D

TSercaN
16.08.2010, 00:11
Tencere yi de doldurdugumuza gore artik kapagini da kapatalim.

Supersin yine! Boyle devam Allah in izni ile!

Emirhan Makul
16.08.2010, 00:33
Sana Nataşalar Yetmez Tatyanar Bile Az.

TheRapZoNe
16.08.2010, 00:58
Kaldığı yerden devam

Sefaenes
16.08.2010, 01:06
Tolga yi kalede görmek istiyenler elestire bilir. Ben Onur gibi Kalecimiz olduguna memnununm insallah kendisini daha cok gelistirip Dünya kalecisi olur.

Fatih Özkan
16.08.2010, 01:10
Meye'nin şutunu çıkardın...
Helal be sana!
Aynen devam Onur!
Allah nazarlardan saklasın!

Çakır
16.08.2010, 12:06
"Ohoo, adam elini kolunu sallaya sallaya geliyor, herkes bakıyor. Böyle olmaz ağabey, haydi biraz hareket!"

"Serkan abi, şurada dur (korner atışında ön direği işaret ediyor). Bu top senin!"

"Bravo Egemen abi, bravo! İşte olay bu!"

Seviyoruz seni Onur :)

Gulsum Yavuz
16.08.2010, 12:10
"Ohoo, adam elini kolunu sallaya sallaya geliyor, herkes bakıyor. Böyle olmaz ağabey, haydi biraz hareket!"

"Serkan abi, şurada dur (korner atışında ön direği işaret ediyor). Bu top senin!"

"Bravo Egemen abi, bravo! İşte olay bu!"

Seviyoruz seni Onur :)

ahahahah evettt evettt coook oyun icerisindeydii..

Orhan Kahraman
16.08.2010, 12:54
Onur adamdir!

atomania
16.08.2010, 14:05
Liverpool macinda Onur hayatinin macini yapacak gibi geliyor bana. Futbol baskisi olarak gecen senenin son maci gibi is düsebilir.

Harun-61
16.08.2010, 14:48
bravoooo....tebrikler onur.