PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

TSelif
17.05.2010, 23:05
Seni de satsın bu yönetim Bursalı olacam :D :mad:

ilhan
17.05.2010, 23:05
Fenerbahçe maçında Sevilla ya da Villarreal yetkilileri değil bizzat Valencia scoutları izlemiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama maraton.com'da haberi vardı. Valencia gelecek diye.

ibrahim
17.05.2010, 23:08
spikerin "onur adeta tek basina fenerin sampiyonlugunun karsisinda duruyor" deyisi dün yedi bitirdi beni :D:D

AKSOY_61
17.05.2010, 23:20
Seneye en korktuğum şey bu yönetimin onuru satması.
Ben bu adamı 15 milyondan aşağı vermem.

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 23:26
Fenerbahçe maçında Sevilla ya da Villarreal yetkilileri değil bizzat Valencia scoutları izlemiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama maraton.com'da haberi vardı. Valencia gelecek diye.
evet valencia izledi onu ...

AKSOY_61
17.05.2010, 23:35
İnşallah beğenmemişlerdir.
Gerçi beğenmemeleri aptallık olur.
Belki bi kaç hareketinden kıl kapmışlardır.:D

Cem Kıran
17.05.2010, 23:37
Onur sen kalede canını dişine kat topları kurtar..

Umut ilerde gol kaçırsın dönen top sana gelsin..

Ne kadar adaletsiz bir konu dimi kardeşim..

Gökhan KAN
17.05.2010, 23:38
Cesar yaşlandı Moya var ellerinde sadece Onur'u düşünmeleri normal.

ibrahim
17.05.2010, 23:38
İnşallah beğenmemişlerdir.
Gerçi beğenmemeleri aptallık olur.
Belki bi kaç hareketinden kıl kapmışlardır.:D
memet topal zurnasini aldilarya hatalarini farkettiler bizim onura taktilar kafay :D

pReN@_61
17.05.2010, 23:41
Emeklerin için teşekkürler ONUR.

Sana helal olsun.

Taner Uykuçeken
17.05.2010, 23:45
Sözleşme Bitişi : 31.05.2011

ne diyo la bu resmi site, hemen hemen 5 yıllık daha uzatın sözleşmesini

albatros
17.05.2010, 23:56
Sözleşme Bitişi : 31.05.2011

ne diyo la bu resmi site, hemen hemen 5 yıllık daha uzatın sözleşmesini

ben de 10 yıllık diyorum abi :)

albatros
17.05.2010, 23:57
Allah'ım bize Onur gibi, onun becerisinde ve ruhunda en az 10 oyuncu daha nasip eyle...

Alp Yavuz 13
17.05.2010, 23:59
Karşıyakalı taraftarlar güzel demiş :)

" işiniz bittiyse 1 haftalığına geri verirmisiniz malum play off maçlarımız var "

:D :D :D :D ahh öyle bi imkan olsa idi....

asimetrik
18.05.2010, 00:06
40 yaşına kadar açık kontrat. İçini sen doldur. Yetmez, 40 tan sonra da fahri kaleci olarak sonsuza kadar devam. Yan toplara biraz daha dikkat:)

SDanışmaz
18.05.2010, 00:13
Allah'a çok şükürler olsun ki senin gibi Onur'lu bir kalecimiz oldu.

Allah seni kazalardan, belalardan, sakatlıklardan korusun. Korusun ki bu forma altında efsane olasın, nice şampiyonlular görüp, kupalar kaldırasın.

M.S.SOFU
18.05.2010, 00:19

" işiniz bittiyse 1 haftalığına geri verirmisiniz malum play off maçlarımız var "

çok güzel ya
onur efsane olacak yakın zamanda inşallah :)

Ömer TOPAL
18.05.2010, 00:20
valencia izlemek için keşke terimi gönderse...Nasılsa begenmez lavuk :D

Salih Edip
18.05.2010, 00:24
arsene wenger nasıl farkına varmaz hayretler içerisindeyim :)

mourinho kalecisi efsane olan madrid yerine barcaya gitseydi bu işler valdesle olmaz onuru istiyorum derdi kesinlikle :) ama yine de isteyebilir casillasla rekabet edecek bir kaleci şart ;)

Kader KORELİ
18.05.2010, 00:40
ÇayTv'deki programda Ertuğrul Sağlam'ın Onur'u arayıp teşekkür etdiğini söylediler.

Bu arada Giray'ı da unutmayalım. O da bir o kadar başarılıydı son maçta.

ugurozturk
18.05.2010, 01:25
su ana kadar hic bir macta 2 gol yemedi... bu su demek , seneye maksimum 30 gol yeriz. 60 gol bizi sampiyon yapar. 10 tane umut 10 tane colman 15 tane digerleri atsa, 25 gol atacak bi forvete hala ihtiyacimiz var.

Fatih Özkan
18.05.2010, 03:03

Bu çok iyiydi ya :D

Egemen
18.05.2010, 04:57
Allah'ım bize Onur gibi, onun becerisinde ve ruhunda en az 10 oyuncu daha nasip eyle...

nabacaz 11 tane kaleciyi :)

işin şakası tabi..

Salih Kara
18.05.2010, 11:28
Yahu o değilde kupa maçındaki gollerimizi yok sayarak Volkan'ın rekora gidecek diye dakika saymalarına ayar oluyordum bu sefer şüphe kalmadan yine biz sonlandırdık:D İnşallah o rekor kırılacaksa bu kişi sen olursun Onur'um..

Gökhan KAN
18.05.2010, 11:52
Oylama var burda birde 61 numarayı giycek demişler..

http://fanatik.ekolay.net/Amerikan-ruyasi_3_Detail_35_176992.htm

ilhan
18.05.2010, 12:01
O oylama patlar. :D Onur'un aldığı oy Volkan'ı 10'a, 20'ye katlar.

Fatih
18.05.2010, 12:06
Allah nazardan saklasın seni Onur Türkiye'nin gözü üstünde.:)

Gökhan KAN
18.05.2010, 12:21
"Hedefim Premier Lig.."

Trabzonspor'un parlayan yıldızı Onur Recep Kıvrak, Trabzonspor'a gelmeden önce aralarında Fenerbahçe'nin de bulunduğu bazı kulüplerin kendisiyle ilgilendiğini belirtirken, Trabzonspor'dan başka bir Türk kulübünü düşünmüyorum" dedi, hedefini açıkladı..

Bordo-mavili takımda sezona üçüncü kaleci konumunda başlayan, ancak Tony Sylva'dan kaleyi devraldıktan sonra 20 lig maçında 13 gol yiyen ve başarılı bir performans ortaya koyan Onur'un sözleşmesi de Yönetim Kurulu tarafından 2013 yılına kadar uzatıldı.

Karadeniz ekibinin yaklaşık 500 bin avro bonservis bedeliyle Karşıyaka'dan aldığı genç kalecinin 2011 yılında sözleşmesi sona erecekti.

Genç kaleci, Trabzonspor Dergisi'ndeki röportajında, futbola direkt kaleci olarak başladığını belirterek, ''Hep öyle devam etti. Zaten ben küçükken atlamayı, zıplamayı çok severdim. Kaleci olmam bunun sonucu olsa gerek. 'Forvet olayım, orta saha olayım' diye hiç heveslenmedim'' dedi.

İzmir'de Süper Amatör Küme'de mücadele eden Yeşilovaspor'un 14 yaşında kalesini korumaya başladığını ifade eden Onur, ''Daha sonra Karşıyaka ile anlaştım. O zaman yaşım küçük... Hocam Metin Küçükoğulları'nın da yönlendirmeleri etkili oldu. 'Senin için en hayırlısı Karşıyaka olacak' dedi. Sonuçta İzmir'de ön planda olan iki kulüpten, Göztepe ve Karşıyaka'dan bir tanesini seçmiş oldum. Zaten amatörlükten profesyonelliğe bir geçiş yapıyordum ve 'hayır' diyecek durumda değildim'' ifadelerini kullandı.

Karşıyaka'nın kalesini korurken takımın Süper Lig'e yükselme mücadelesi verdiğini anlatan Onur, şöyle devam etti:
''Yalnız kulüpteki ekonomik sıkıntılar sonucunda, bana yapılan tekliflerin değerlendirilmesi gerektiği sonucuna varıldı. Başkan ile Engin Hoca oturup konuştular ve benim gitmemin daha doğru olacağını söylediler. Ben de Trabzonspor'un yolunu tuttum. Bu bakımdan transfer, biraz da zorunluluktan oldu diyebiliriz. Ben de düşündüğüm zaman hedeflerime Trabzonspor'da oynayarak ulaşabileceğim kanısına vardım. Türkiye'de dört büyük kulüp olduğunu, bunlardan birinin de Trabzonspor olduğunu biliyordum ve uzun yıllar Trabzonspor'un kalesini korumak istiyordum. O zaman Trabzonspor'un başında Ersun Yanal vardı. Kendisini gayet iyi tanıyordum. Bununla birlikte, kulübün ateşli seyirci kitlesi de transfer kararımı etkileyen bir unsur oldu. Çünkü seyircinin coşkulu olması benim de kendimi maça hazır hissetmemi sağlıyor ve daha iyi motive oluyorum.''

En cazip teklifin o dönemde Trabzonspor'dan geldiğini düşündüğünü kaydeden Onur, ''Öyle olmalı ki Karşıyaka bana Trabzonspor'a gitmem gerektiğini söyledi. Çünkü o dönemlerde Fenerbahçe, Galatasaray, Kayserispor ve Gençlerbirliği'nin de benimle ilgili devrede olduklarını biliyordum'' diye konuştu.

-''SABRETMEK, ERDEM''-
Sezon başında Sylva ve Tolga'nın arkasında üçüncü kaleci konumunda bulunduğunu kaydeden Onur, ''Sabretmek gerçekten önemli bir erdem. Eğer ben sabırlı olmasaydım, devre arasında ya da sezon sonunda takımdan ayrılmak için bir çaba gösterseydim, belki de şimdi bulunduğum noktaya hiç gelemezdim. Daha çıkacağım çok basamak olduğunu biliyorum. Bu nedenle aceleci olmamalıydım. Ama bahsettiğiniz dönemler benim için çok zor geçti. Oynamıyorum, kadroya giremiyorum, sadece idman yapıyorum. Bir kaleci antrenmanlarda ne kadar iyi olursa olsun, bu durum maç oynamakla asla bir tutulamaz. O zaman hem Tolga hem Sylva hem de hocalarım bana hep destek oldu. Bu nedenle onlara teşekkür etmeliyim'' diye konuştu.

-''ŞENOL GÜNEŞ İLE GÜVENİMİZ ARTTI''-
Futbolcu ile teknik adam arasındaki bire bir diyalog ve takımla olan doğrudan iletişimin çok önemli olduğunu anlatan Onur, şöyle devam etti:
''Şenol Hocanın Trabzon'u ve Trabzonspor'u ne kadar iyi tanıdığını biliyoruz. Futbolcularla diyaloğu da üst seviyede. Herkesin derdini dinler, ona göre çözümler üretir. Onun göreve gelişinden sonra takımdaki tüm oyuncuların kendilerine olan güvenlerinin arttığını söyleyebilirim. Çünkü her oyuncu ile aynı derecede ilgilenmesi, futbolcular için bulunmaz bir yaklaşımdır. Bu da ciddi bir rekabet ortamının oluşmasını sağladı. Rekabet de bizim gerçekleştirdiğimiz çıkışın arkasında yatan faktördü.''

Şenol Güneş'in maçtan önce yaptığı konuşmaların kendisini rahatlattığını vurgulayan Onur, ''Bana verdiği tavsiyeleri hep aklıma yazıyorum. Ayrıca, kendisi futbolcularına sahip çıkıyor. Onlar hakkında yapılan kötü eleştirilerin daima karşısında olan bir kişi. Futbol dışında da karakter bakımından çok iyi bir insan. O benim idolüm. Temennim, daha uzun yıllar onunla birlikte çalışabilmek'' dedi.

-''TRABZONSPOR'DAN BAŞKA BİR TÜRK KULÜBÜ İSTEMEM''-
Trabzonspor ile sözleşmesini Haziran 2013'e kadar uzattığını dile getiren Onur, ''Trabzonspor'dan başka bir Türk kulübünü düşünmüyorum. Bana (Trabzonlu değilsin, ama Trabzonlu gibisin) diyorlar. Gerçekten Trabzonspor'u çok seviyorum. Hedefim Trabzonspor'da kalıcı olmak ve kesinlikle ama kesinlikle bir şampiyonluk yaşamak. Ondan sonra hedefim direkt yurt dışı olacak. En çok istediğim lig de İngiltere Premier Ligi'' ifadelerini kullandı.

Onur, taraftarların 26 yıllık şampiyonluk beklentisinin bulunduğunu ve onlara hak verdiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Çünkü onlar da bunca yıl aradan sonra bir şampiyonluk görmek istiyor. Biz de bu hasreti dindirmek istiyoruz. Ancak 26 yıl beklenmiş, birkaç yıl daha sabredilsin istiyoruz. Çünkü bu süre zarfında şampiyonluğa ulaşacak bir kadromuz ve başımızda Şenol Güneş gibi çok iyi bir hocamız var. Bazen Trabzonspor'la şampiyon olduğumuzu hayal ediyorum ve tüylerim diken diken oluyor. İnsanların bunca yıl sonra yaşayacakları coşkuyu tahmin bile edemiyorum. Aldığımız Türkiye Kupası şampiyonluğun habercisi olabilir.''

-''MİLLİ TAKIM SÜRPRİZ OLMADI''-
A Milli Takım'ın Honduras maçı öncesinde aday kadroya çağrılmasının kendisi için sürpriz olmadığını vurgulayan Onur, ''Çünkü 15 maçtır Trabzonspor'un kalesini koruyordum. Gün geçtikçe de performansımın arttığını düşünüyordum. Açıkçası benim için sürpriz olmadı. Çünkü bunu hak ettiğim görüşündeyim. Şu anda çok mutluyum. Oğuz hocaya ve Engin hocaya bana güvendikleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum'' dedi.

Onur, Avrupa Şampiyonası grup eleme maçlarında milli takım formasını giyme konusunda ise ''Volkan ağabey, Türkiye'deki en iyi kalecilerden biri. Bana ve genç oyunculara yaklaşımından da çok iyi bir insan olduğunu anlamak mümkün. Rekabet ortamının başarıyı getireceğini düşünüyorum. Ondan öğreneceğim çok şey var. Önümde kendimi göstermek için çok süre olduğunu düşünüyorum. İnşallah kendimi gösterme imkanı bulurum'' diye konuştu.

-KUPA DUYGUSU-
Onur, bu sezon ligde aldıkları sonuçların ardından en büyük hedefi Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmak olarak belirlediklerini kaydederek, şunları söyledi:
''Şükürler olsun ki bunu başardık. Böylece UEFA Avrupa Ligi'ne katılma hakkını elde etmiş olduk. Muhteşem bir duyguydu. Trabzonspor ile çok daha büyük başarılar yaşamak istiyorum, ancak öncelikle aldığımız Türkiye Kupası'nın tadını çıkarmak istiyorum. Kupayı almak çok güzeldi, ancak finaldeki rakibimiz Fenerbahçe olunca daha da önem kazandı. Maçtan önce herkes kupa maçın odaklanmıştı. Ondan önce ligde aldığımız iki mağlubiyet de bundan olsa gerek. Ancak aldığımız kupayla birlikte sezonu kurtardığımıza inanıyorum. Trabzon'un ve takımın buna ihtiyacı vardı. Gelecek sezon Avrupa'da da başarılı olacağımıza inanıyorum. Şimdiden o maçları düşünmeye başladık bile.''

Salih Edip
18.05.2010, 13:49
O oylama patlar. :D Onur'un aldığı oy Volkan'ı 10'a, 20'ye katlar.

Onur yüzde 89 :D

volkanla sinan polat kalan oyları paylaşıyorlar ikişer üçer :D

hani seçim olsa barajı geçemiyorlar Onur tek başına iktidar :D

5 bin küsur oy kullanılmış...

Keramettin
18.05.2010, 14:08
Zamanında fenevbahçe istemiş o bizi seçmiş.

Helal adamıma be

sessizkral_1
18.05.2010, 14:20
Çok üst düzey bir takıma gitmediği ve çok ciddi bir para verilmediği sürece kesinlikle takımda kalmalı.

Milli takımdaki performansı ve uefa avrupa liginde göstereceği performansla beraber tavan yapacaktır.

Ahmet Faruk
18.05.2010, 14:36
La otur oturduğun yerde :)
Ne Premieri, Ne Laligası....

Zaten iki yıl sonra en az mart ayının sonuna kadar hersene onlarla maçımız olacak :)

Ahmet Faruk
18.05.2010, 14:37
Bu çocuğun kurtarışlarında sanki gol atmışız gibi seviniyoruz ya, o çok iyi işte :)

Sibel
18.05.2010, 15:47
Onur,ismi yeter onu anlatmaya..

aaahmet61
18.05.2010, 16:04
arkadşalar onuru övün ama bir teşekkürü şenol hocadan eksik etmeyin.

Zafer Fidan
18.05.2010, 18:25
Goal.com World Player Of The Week: Diego Milito - Inter & Argentina

Join Goal.com in saluting another global player worthy of recognition...

Welcome to Goal.com's regular feature: Goal.com World Player of the Week. Each week our worldwide team of editors will put forward a selected candidate, as chosen by Goal.com International, who deserves recognition for achieving something special that matchday. It won't necessarily be the best player in the world - at least not usually - but whoever we nominate will have done something amazing. It might be for a particularly awesome performance or for something praiseworthy off the pitch - either way, the person in question deserves special attention...

Goal.com World Player of the Week #52: Diego Milito
Club: Inter
Country: Argentina
Role: Forward
Castrol Ranking: 150
Achievement: Netting the goal that gave Inter their fifth consecutive Scudetto

Inter are champions again. The Nerazzurri have come out on top in Serie A after an enthralling campaign in which they were pushed all the way by Claudio Ranieri's Roma

However, under the stewardship of Jose Mourinho, the Benemata held their nerves in order to claim an unprecedented fifth successive Scudetto title.

And what kept Inter alive so long? The goals of Diego Milito. Twenty two times the Argentinian hit the back of the net for Inter in league competition, including Sunday's vital, solitary goal against Siena.

The strike, and the three points, confirmed Inter as champions and once again emphasised the importance of Argentina's centre-forward.

With the Champions League final and the World Cup to come, would it be hasty to include Milito's name as an outside bet for this year's Ballon d'Or?
Congratulations to Diego, Goal.com's 52nd World Player of the Week!

Honourable Mentions:

Lionel Messi - Barcelona

Again, the heartbeat of the Barca side as they hit full stride against Valladolid. Messi scored twice and was at the centre of the Blaugrana's damaging attack as they confirmed themselves champions.

Didier Drogba - Chelsea

Another Wembley appearance, another goal for the Ivorian. His extraordinary free-kick sealed the FA Cup for the Pensioners, who now hold the title of league and cup double winners.

Mark van Bommel - Bayern Munich

The Bavarians claimed a league and cup double of their own by adding the DFB Pokal to the Bundesliga title. At the heart of things in the final against Werder Bremen was the Dutchman Van Bommel, who has played his best season to date with the German champions.

Onur Kivrak - Trabzonspor

The 23-year-old goalkeeper made five unbelievable saves against Fenerbahce to deny the Istanbul side the Turkish title. Had Fener won the game, they would have taken the Super Lig crown from Bursaspor. Instead, the outsiders, who held their nerve to beat Besiktas, win a first, monumental title.

Leave your notes of congratulations for Diego below, or discuss who else deserves a place in the sun this week...

Become a fan of Goal.com International on Facebook! Just click onto Facebook.com/Goal (http://facebook.com/Goal) to join the beautiful game's leading fan community...

KERİM
18.05.2010, 18:42
“TRABZONSPOR'DAN BAŞKA BİR TÜRK KULÜBÜ İSTEMEM”

Trabzonspor ile sözleşmesini Haziran 2013'e kadar uzattığını dile getiren Onur, “Trabzonspor'dan başka bir Türk kulübünü düşünmüyorum. Bana (Trabzonlu değilsin, ama Trabzonlu gibisin) diyorlar. Gerçekten Trabzonspor'u çok seviyorum. Hedefim Trabzonspor'da kalıcı olmak ve kesinlikle ama kesinlikle bir şampiyonluk yaşamak. Ondan sonra hedefim direkt yurt dışı olacak. En çok istediğim lig de İngiltere Premier Ligi” ifadelerini kullandı.

Onur, taraftarların 26 yıllık şampiyonluk beklentisinin bulunduğunu ve onlara hak verdiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çünkü onlar da bunca yıl aradan sonra bir şampiyonluk görmek istiyor. Biz de bu hasreti dindirmek istiyoruz. Ancak 26 yıl beklenmiş, birkaç yıl daha sabredilsin istiyoruz. Çünkü bu süre zarfında şampiyonluğa ulaşacak bir kadromuz ve başımızda Şenol Güneş gibi çok iyi bir hocamız var. Bazen Trabzonspor'la şampiyon olduğumuzu hayal ediyorum ve tüylerim diken diken oluyor. İnsanların bunca yıl sonra yaşayacakları coşkuyu tahmin bile edemiyorum. Aldığımız Türkiye Kupası şampiyonluğun habercisi olabilir.”

KERİM
18.05.2010, 18:50

Welcome to Goal.com's regular feature: Goal.com World Player of the Week. Each week our worldwide team of editors will put forward a selected candidate, as chosen by Goal.com International, who deserves recognition for achieving something special that matchday. It won't necessarily be the best player in the world - at least not usually - but whoever we nominate will have done something amazing. It might be for a particularly awesome performance or for something praiseworthy off the pitch - either way, the person in question deserves special attention...

Inter are champions again. The Nerazzurri have come out on top in Serie A after an enthralling campaign in which they were pushed all the way by Claudio Ranieri's Roma

However, under the stewardship of Jose Mourinho, the Benemata held their nerves in order to claim an unprecedented fifth successive Scudetto title.

And what kept Inter alive so long? The goals of Diego Milito. Twenty two times the Argentinian hit the back of the net for Inter in league competition, including Sunday's vital, solitary goal against Siena.

The strike, and the three points, confirmed Inter as champions and once again emphasised the importance of Argentina's centre-forward.

With the Champions League final and the World Cup to come, would it be hasty to include Milito's name as an outside bet for this year's Ballon d'Or?

Honourable Mentions:

Lionel Messi - Barcelona

Again, the heartbeat of the Barca side as they hit full stride against Valladolid. Messi scored twice and was at the centre of the Blaugrana's damaging attack as they confirmed themselves champions.

Didier Drogba - Chelsea

Another Wembley appearance, another goal for the Ivorian. His extraordinary free-kick sealed the FA Cup for the Pensioners, who now hold the title of league and cup double winners.

Mark van Bommel - Bayern Munich

The Bavarians claimed a league and cup double of their own by adding the DFB Pokal to the Bundesliga title. At the heart of things in the final against Werder Bremen was the Dutchman Van Bommel, who has played his best season to date with the German champions.

The 23-year-old goalkeeper made five unbelievable saves against Fenerbahce to deny the Istanbul side the Turkish title. Had Fener won the game, they would have taken the Super Lig crown from Bursaspor. Instead, the outsiders, who held their nerve to beat Besiktas, win a first, monumental title.

Leave your notes of congratulations for Diego below, or discuss who else deserves a place in the sun this week...

Become a fan of Goal.com International on Facebook! Just click onto Facebook.com/Goal (http://facebook.com/Goal) to join the beautiful game's leading fan community...

Milito geçmiş bizim Onuru :) Bu seçim herkese açık oylamaylamı yapılıyor?

Murat'
18.05.2010, 20:20
Bugün İsmet Badem'le Murat Murathanoğlu'nun Radyo Spor'daki Asist programını dinledim.Onur'a bir övgü var bir övgü var.Helal olsun sana Onur.

@FLU
18.05.2010, 20:32
ellerine kollarına saglık sen bizim gönlümüzü feth ettin ONUR

Allah nazardan saklasın hep daha beraber daha iyi günlere kardeşim

Hazar_
18.05.2010, 20:37
10 numara giysin diye imza toplanıyo

Ceyhun Dündar
18.05.2010, 22:16
Biraz yan toplarıda duzeltse ciddiyim turkıyenın gormedıgı bı kalecı ıle karsı karsıya oluruz...
Sadece yetenek de değil adamda hersey var masallah...

Mehdi
18.05.2010, 22:29
Nazar değecek sana diye korkuyorum kardeşim.
Allah gönlüne göre versin.

Ekleme;
61 numara filan bulaşma,senin sorumluluğun sana yeter.O numarayı giyen felah bulamadı son yıllarda.Keyfine bak.

Ömer Kibar
18.05.2010, 22:38
Seni bu takıma kim kazandırdıysa Allah razı olsun..

Onurumuzsun

Adil ÖZGÜR
19.05.2010, 00:41
Seni izlemek ula, hamsinin tavasıdır,
Kurtarışların ula, kemençe havasıdır,
*--*
Blanjonu yaparken, Şenol'un rüyasıdır,
Parmak uçların ula, Kedinin pazasıdır,
*--*
Nasıl vurmuş o topa, merminin gelişidir,
Bel olmuş iki büklüm, dudağın diş izidir,
*--*
Hayran oldum mest oldum, Onur'un uçuşuna,
Üst direkte patlayan kornere çıkışına,
*--*
Sırt üstü düştün yere, gözlerimi silerken,
Sakat kalamaz İnşallah, dua edip dilerken,
*--*
Onur gibi kaleci, Örnek olsun Vatan'a,
Parmakla gösterilir, O'na bir gol atana,
*--*
Seni kıskanan rakip, çamur bile atamaz,
Onur gibi kaleci, boş toplara atlamaz.

ahmet aydın
19.05.2010, 02:56
nazar değmez inşallah.

Keramettin
19.05.2010, 08:25
Tek korkum gitmesi ama gitmez birde sakatlanması

Keramettin
19.05.2010, 08:47
http://webtv.hurriyet.com.tr/category.aspx?cid=4&vid=6555&bid=1&hid=14766399

Onur'un şike yaptığı apaçık ortada :D Şaka Şaka

Ozan İpek'le kankalar galiba onun için Ozan'ın bize gelmesi daha kolay olur.

TSelif
19.05.2010, 09:48
Bu haberin üzerine giderler . Özellikle o Serhat Ulueren pisliği bu deşer de deşer :D

Kazım Uzunboy
19.05.2010, 12:11
http://webtv.hurriyet.com.tr/category.aspx?cid=4&vid=6555&bid=1&hid=14766399

Onur'un şike yaptığı apaçık ortada :D Şaka Şaka

Ozan İpek'le kankalar galiba onun için Ozan'ın bize gelmesi daha kolay olur.

Adamlar bırakmayacağız diyorlar daha nasıl alalım..

Alihan Ertürk
19.05.2010, 14:27
'' Trabzonsporla sözleşmemi 2013 yılına kadar uzattım , Türkiye'de Trabzonspor'dan başka bir takımda oynamam ''

demiş.

Yeni bir açıklama mı acaba bu ?

süveyş
19.05.2010, 14:39
Sağlam'dan Onur'a ödül

Futbol Plus töreninde Onur Kıvrak'a ödülünü Ertuğrul Sağlam verdi.Trabzon kalecisi Onur’a ödülünü verip, teşekkür eden Sağlam, “Maçı kazanmak bize yetmiyordu. Onların oynadığı maçtan gelen netice bizi şampiyon yaptı” diye konuştu.

NTVspor'da Onur'un sözleşmesi 2013'e kadar uzatılmıştır ifadesi yer alıyor, bu haber yeni olmasa vermezlerdi.

İslam Sezer
19.05.2010, 14:47
fenerli ercan saatçinin hürr,yet sporu çok önemliymiş gibi videosunu yayınlayıp çok konuşulacak demiş.adamın tamamen aptal olması lazım buna şike demesi için.bursalı futbolcu arkadaşına gol yeme demiş.eee.kaleci zaten gol yememek için oynamaz mı?geri zekalı fenerliler.

Miraç Atalay Çiftçi
19.05.2010, 14:51
ERcan Saatçi'nin HürriyetSpor'daki koltuğu ısındı merak etmeyin.

pReN@_61
19.05.2010, 16:15
"Teknik direktör Şenol Güneş’in takımın başına geçmesiyle eldivenleri Slyva’dan alan Onur Recep Kıvrak, başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Karşıyaka’dan 500 bin Euro bonservis bedeliyle alınan Onur, Bordo-Mavililer’le sözleşmesini 2013 yılına kadar uzattığını açıkladı. Güneş’in futbolcularla diyaloğunun üst seviyede olduğunu belirten genç file bekçisi, “Temennim, uzun yıllar birlikte çalışabilmek” şeklinde konuştu. Trabzospor’dan başka bir Türk kulübünde oynamak istemediğini vurgulayan milli kaleci, “Lig şampiyonluğu yaşayıp, yurt dışına gitmek istiyorum. Hayalim İngiltere’de forma giymek” diye konuştu. "

mavikan
19.05.2010, 19:17
onur şu anda % de 100 destekleniyor.. ama peşpeşe bir iki maç hata yaptığında "sırtlanlar" ortaya çıkacak ; "ben demiştim bunun bööle olacağı,vs.." diye.. ben forum yöneticilerinin yerinde olsam bu tipleri ağzını açar açmaz "ezikforma" postalardım.. anında infaz! şahsen onur hakkında bundan sonra iğneleyici bir laf duymak istemiyorum , "onurumuz" dedik bir kere!..

Sibel
19.05.2010, 19:25
Türkiyede Trabzondan başka kulüpte oynamayacağını ve şampiyon olana dek kalıcı olmak istediğini söylemiş..Doğruluğunu bilemem

Sefa
19.05.2010, 23:40
Şu Ozan İpek'in tişörte ne yazıyor ççç

Keramettin
20.05.2010, 10:11
çççççç...........

Taner Uykuçeken
20.05.2010, 12:55
alındığı sezon dua edin Hayrettin bey yönetimde değildi yoksa Batdal olayındaki gibi 50-100 binin hesabını yapar alamazdık

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2010, 13:02
bende açılmadı .ne yazıyor...

*çirkin*
20.05.2010, 13:55
nazar değmez inşallah.
Amiinnnnnnnnnnnn.............

Tahsin Ağaoğlu
20.05.2010, 14:28
senin iyi bir kalece olduğunu kelimeler yetmez umarım nazar değmez

Mira_61
20.05.2010, 14:33
Ceyhunla Selçuk yalnız bırakmasınlar bari şu çocuğu ABD'de.Fenerlilerden herşey beklenir.:)

mehmets61
20.05.2010, 14:36
ozan ipek ile aynı odada kalıyorlarmış transferi onur bitirir artık içerden:)

Oğuz B.
20.05.2010, 14:54
bende açılmadı .ne yazıyor...

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/20/3059.jpg

Alihan Ertürk
20.05.2010, 15:02
ççç

Ozan'a laf yok , ya bize gelirse ? Yapmayın bunu..:D

hamucera
20.05.2010, 16:50
medyatrabzon bombayı patlatmış,

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2010, 22:13
http://www.medyatrabzon.com/images/news/24729.jpg
Onur’daki şok gerçek!
20 Mayıs 2010 / 09:55
Trabzon onu kurtarmak için operasyon yapmış

Trabzonspor’da beklide sezona damgasını vuran oyuncu kaleci Onur oldu. Tony Slyva’dan kaleyi devraldıktan sonra müthiş performansı ile Trabzonspor’un değil Milli Takımın kalesine de geçmesi beklenen Onur’un çok büyük bir operasyonun gizli olarak yapıldığı ortaya çıktı. Onur’un sezon başında Manisaspor’a imza attığı ve bu nedenle Bordo-Mavili yönetimin lisansını çıkartamadığı öğrenilirken, Manisa’nın da parasını ya da oyuncu istemesi üzerine sıkıntılı günler yaşandığı öğrenildi.
İşte bu nedenle Onur’un bu hatasını telafi etmek için hiç yoktan yere tam 650 milyar ödeyen Bordo-Mavililer, Manisa’yı ikna ederek oyuncusuna lisans çıkartmış. İşte o günlerde Onur’a kızan yöneticiler, şimdi bu bedelin karşılığını sahada almanın mutluluğunu yaşıyor

Keramettin
20.05.2010, 22:15
Sadri Şener söyledi zaten aynısını :S ççç

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2010, 22:25
ama o parayı telafi etti onur...

Semih Kırsüleymanoğlu
20.05.2010, 22:45
http://accad.osu.edu/%7Emidori/03_752/assignments/A3/sgencogl/evil_eye/nazar.jpg

Fatih Özkan
21.05.2010, 00:41
Ne diyim ?
Bakıp gidiyim en iyisi :D

Hüseyin Çümen
21.05.2010, 00:57
rüştüden sonraki en iyi kaleci belki onuada geçer bellimi olur

takım şampiyon yapacak kaleci böyle olur

Cem Akyüz
21.05.2010, 04:01
Forumda tartışmanın olmadığı tek başlık bu olsa gerek :)

taraftar.61
21.05.2010, 04:37
Basının her maç sonrası Onur'a övgüler yağdırması onu olumsuz etkiler mi acaba, bence üstünde mutlaka durulması gereken birşey bu. Rehavete girecek veya ben oldum artık diyip şımaracak bir yapıya sahip gibi gözükmüyor ama yine de dikkati hiçbir zaman elden bırakmamak lazım.

Gerçi medyanın da hakkı var. Adam yıldız bir kalecinin ne olduğunu Türkiye'ye hatırlatıyor, hatta birçoklarına öğretiyor. :)

LyCaN61
21.05.2010, 04:42
Ozan İpek Onur'a maçta gol yeme demiş Rüştü demiş falan. Bunlar doğru olsa ne yazar ya bi kaleci maca gol yememek icin cıkmıyor mu zaten. Ne yani gol yemi dicekti insanlar. Gol yeme diye Şenol GÜNEŞ'te der zaten Onur'a.

unaLLLsahiNNN
21.05.2010, 07:36
Onur Kıvrak'a ciddi rakip!

Sezonun en büyük sıçramasını yapan futbolculardan olan Onur Kıvrak'ı yeni sezonda daha sıkı bir rakip bekliyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm1004270.jpg

Sylva’nın gidişinin kesinleşmesinin ardından genç oyuncunun eldivenler konusundaki tek rakibi sakatlığı tamamen geçen Tolga Zengin olacak. Geçen sezon hiç şans bulamayan deneyimli file bekçisi de Şenol Güneş’in eski gözdelerinden.

----

Hiç güleceğim yoktu, DENEYLİMLİ file bekçisi GENÇ TOLGA çok büyük bir rakip gerçekten :D

Anıl Caner
21.05.2010, 09:44
gülüyoruz ama hakikaten tolga rakip.

bizim için fenerbahçe'den, galatasaray'dan falan daha ciddi rakip hem de.

Asi Çaykaralı61
21.05.2010, 20:12
Kalecimiz Onur'un Maşallahı var
ALLAH'ın izniyle İnşallah zaman sonra Milli takımımızın değişilmezi olacaktır

seyduna_efil
21.05.2010, 21:56
yarinki milli maçta ilk 11 de yok..milli takımda volkanın arkasında yedek kalacağa benziyor..

Kaan
22.05.2010, 02:06
http://www.facebook.com/pages/Galatasarayimizda-kaleye-Onur-Kivraki-istiyoruzBu-kaleci-sorunu-bitsin/128984243778920

Çok beklersiniz. 46 tane gerizekâlı, Onur'un ''Türkiye'de Trabzonspor'dan başka bir takımda oynamam.'' açıklamasına rağmen ĞS'ye gidebilmesine ihtimal verebiliyor. :)

EMiRHAN61
22.05.2010, 09:34
yarinki milli maçta ilk 11 de yok..milli takımda volkanın arkasında yedek kalacağa benziyor..

Onur'umuz ya!
Milli Takım'a da çağırıldın ya Volkan artık kıçıyla top tutsa geçemez seni

Hqmi
22.05.2010, 10:14
Onur Kıvrak'a ciddi rakip!

Sezonun en büyük sıçramasını yapan futbolculardan olan Onur Kıvrak'ı yeni sezonda daha sıkı bir rakip bekliyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm1004270.jpg

Sylva’nın gidişinin kesinleşmesinin ardından genç oyuncunun eldivenler konusundaki tek rakibi sakatlığı tamamen geçen Tolga Zengin olacak. Geçen sezon hiç şans bulamayan deneyimli file bekçisi de Şenol Güneş’in eski gözdelerinden.

----

Hiç güleceğim yoktu, DENEYLİMLİ file bekçisi GENÇ TOLGA çok büyük bir rakip gerçekten :D
Puhauhauh aman Tolga. ççç

Keramettin
22.05.2010, 10:16
http://www.facebook.com/pages/Galatasarayimizda-kaleye-Onur-Kivraki-istiyoruzBu-kaleci-sorunu-bitsin/128984243778920

Çok beklersiniz. 46 tane gerizekâlı, Onur'un ''Türkiye'de Trabzonspor'dan başka bir takımda oynamam.'' açıklamasına rağmen ĞS'ye gidebilmesine ihtimal verebiliyor. :)
Allah'ım ya ççç

Şu CinConlular yok mu ?

süveyş
22.05.2010, 10:17
bugünkü maçta kendisini kalede görmeye umud ediyorum.
açıklanan ilk 11'de ismi yok inş. maç içinde kendisine şans verilir.

:):):):)hiç güleceğim yoktu gese taraftarı kalesine onur'umu istiyor, oldu biz de verdik zaten.

T.B_1461
22.05.2010, 10:34
10ur için böyle bir kampanya düzenlemişler. (http://www.10numara10ur.com/)

Ercan Sadıkoğlu
22.05.2010, 11:30
Onur hangi takıma giderse gitsin hem daha iyi paralı hemde oyuncu takası olursa gitsin bence çünkü Trabzonspor'un engüzel kalecisi onur çok değerli bi kaleci bence:D

Ercan Sadıkoğlu
22.05.2010, 11:31
tolga abi onura yeni bi isim takmışsın vaay 10ur

Ercan Sadıkoğlu
22.05.2010, 11:35
yok bence tolgada güzel kaleci ama onur daha da güzel kaleci ama sevillaya giderse bence sylva giremez onur giderse en iyi tolga

Bera B.
22.05.2010, 12:55
10ur için böyle bir kampanya düzenlemişler. (http://www.10numara10ur.com/)

Kampanya fikri fena değil ama ben kalecilerin ilk 11 numaradan 1 haricinde bir numara giymesine sıcak bakmıyorum.

İlla vereceksek 61'i veya 1'i verelim.

1 numara Onur Kıvrak. Fena da durmadı.

a f s
22.05.2010, 13:17
Onur'a başka numaralar ( 61, 1, 10 ) giydirmek zorlama ve abartı bence. Onur kendi seçtiği ve beğendiği numarayı efsane yapsın.

Onur, futbolculuğu adına olması gerekeni yapıyor mesele diğer futbolcularımızın da kendi kapasitelerinin üzerine çıkmaları.

Bırakalım Onur hangi numarayı seviyorsa onu giysin. Ve herkes kendini efsane yapacak yol çizsin ve kendi olsun. Onur bunu başarıyla yapıyor zaten.

Kaan
22.05.2010, 13:36
Onur'a başka numaralar ( 61, 1, 10 ) giydirmek zorlama ve abartı bence. Onur kendi seçtiği ve beğendiği numarayı efsane yapsın.

Onur, futbolculuğu adına olması gerekeni yapıyor mesele diğer futbolcularımızın da kendi kapasitelerinin üzerine çıkmaları.

Bırakalım Onur hangi numarayı seviyorsa onu giysin. Ve herkes kendini efsane yapacak yol çizsin ve kendi olsun. Onur bunu başarıyla yapıyor zaten.

Kesinlikle katılıyorum. :yattara:

Ayrıca 35 numara çok da yakışıyor bence. :)

talsuv61
23.05.2010, 12:33
Onur'u Trabzonspor'umuza kazandıran, Ersun Yanal'a teşekkür etmeyi hiç bir zaman unutmamalıyız.

isimsiz_61
23.05.2010, 14:54
dün akşam ki maçta kalede o olsaydı 2-0 yenerdik :D

Deniz Telci
27.05.2010, 23:09
dün akşam ki maçta kalede o olsaydı 2-0 yenerdik :D
ama şimdi öyle de oldu :cool:

Kaan
27.05.2010, 23:25
Çok yakıştı Milli Takım forması üzerine. İnşallah uzun yıllar çıkarmaz o formayı. :)

Mustafa ÖZDEMİR
27.05.2010, 23:36
pek iş düşmedi dünkü maçta .bundan sonra o forma senindir onur...

Samet İslamoğlu
28.05.2010, 02:17

Honourable Mentions:

Bu çocuk daha çok konuşulacak.bugüne kadar en pahalı kaleci Buffon-50m euro.Onur böyle devam ederse en az 15m euro değer biçilir.Avrupada oynasaydı daha çok olurdu tabi bu.Allah nazardan saklasın.

Deniz Tosunoğlu
28.05.2010, 23:54
Herkese iyi aksamlar. Onur hakkinda bir klip hazirladim. Insallah begenirsiniz, yorumlarinizi bekliyorum!
http://www.youtube.com/watch?v=mHTZqcE1agw

ilhan
29.05.2010, 00:48
Müthiş olmuş. İlk başlarda yediği golleri falan yapmışsın ya dedim ne oluyor. :D Herhalde gıcıklığı var falan. Sonrası müthiş etkileyici olmuş. Başarılar.

Salih Edip
29.05.2010, 02:03
eline sağlık çok güzel olmuş :)

süveyş
29.05.2010, 10:16
milli takımın forması acayip yakıştı inş. alnının akıyla o formayı uzun yıllar taşır.

ihkondur
29.05.2010, 19:32
Herkese iyi aksamlar. Onur hakkinda bir klip hazirladim. Insallah begenirsiniz, yorumlarinizi bekliyorum!

dostum harika olmuş videolarının devamını bekliyoruz :alkış:

isimsiz_61
30.05.2010, 20:29
süper olmuş eline sağlık:)

Oğuz B.
31.05.2010, 11:52
Anket

A Milli Futbol Takımımız'ın 1. kalecisi sizce kim olmalı?

Onur Recep Kıvrak %68

Fanatik

türkiyem61
31.05.2010, 18:08

güzel olmus da sanki bastaki görüntüleri ganzilisten aldin :eek::eek:

Semih Aydın
31.05.2010, 18:54
ToLga varken sanki gereksizdi.. :rolleyes: Ama inş.başarıLı oLur..;)

Onur tecrübeliymiş gibi geliyor izleyenlere...
Ayağa çıkışları falan...

Ama ben Tolgayı tercih ederim :D

Ey gidi günler. :)
(2008)

seyduna_efil
01.06.2010, 02:46
TS Rıdvan'ı istifa ettirdihttp://www.spor61.net/images/news/ridvan_dilmen.jpg02 Ocak 2008 14:41Kaleci Onur'un Trabzonspor'a satılması Rıdvan Dilmen'i istifa ettirdi.

TS Rıdvan'ı istifa ettirdi
Karşıyaka yönetiminin kaleci Onur'u 400 bin euro artı Yusuf karşılığında Trabzon'a vermesi üzerine Karşıyakaspor Fahri Sportif Danışmanlığını bırakan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a da rezil olduğunu söyledi.

Karşıyaka'yı çok sevdiği için hiçbir ücret almadan yardımcı olmaya çalıştığını hatırlatan Dilmen, “Kaleci Onur'u, daha önce Fenerbahçe'ye 1 milyon dolara satmaya çalıştık. Aziz Yıldırım, (Bizden 1 milyon dolar istediniz, ama Trabzon'a 400 bin euroya sattınız) derse nasıl cevap veririm?'' dedi.

Bundan sonra alınacak kararlarda kendisinin olmayacağını ifade eden Dilmen, Onur'un transferinde Karşıyaka'nın çok zarar ettiğini dile getirdi. Dilmen, “Yönetim şimdi bir kaleci alıp yine para ödeyecek. Üstelik Trabzon'un gönderdiği oyuncuya da 275 bin YTL verecekler'' diye konuştu. Kaleci Onur'un Trabzon'dan yıllık 700 bin YTL alacağı bildirildi.

Bu haber toplam 1429 defa okunmuştur

http://www.spor61.net/images/gonder.gif (http://www.spor61.net/news_detail.php?id=4449#) http://www.spor61.net/images/yazdir.gif (http://www.spor61.net/news_print.php?id=4449)

rıdvan dilmen zamanında az uğraşmamıştı onur u fenere sattırmak için..

Alptuğ
01.06.2010, 10:57
rıdvan dilmen zamanında az uğraşmamıştı onur u fenere sattırmak için..

şimdi de gıcığı var milli maçta çıktın mı yan topa alcaksın onur bunu hep yapıyor diyo
fbyi şampiyonluktan ettiği için mi acaba bu öfke

SEDAT
01.06.2010, 14:04
- Adam gibi adam , Onurumuz , Gururumuz sana zaten söylenecek kelime bulamıyorum ..Ailecek izliyoruz seni :)

isimsiz_61
01.06.2010, 19:37
habu uşağı sevmeyen varmı acaba çok merak ediyorum:)

objek
02.06.2010, 01:40
Tum iyi kalecilerin elbette bir zayif tarafi olabiliyor onurun oncelikle cepheden gelen sert sutlarda toplari mumkun oldugunca kornere veya uzaklara tokatlamasi lazim elinden sektirdigi toplar bas agirtabilir orneklerini son uc ayda gorduk bilhassa bu tip sutlar sonrasi sekecek toplara rakipten once bizim defans adamlarinin daha zeki ve cabuk dusunerek onlem almalari lazim ornek olarak kayseri ve son fb maclarindaki seken toplarin gol olmasi bence alex.in vurdugu sutta top kornere atilabilirdi araya guiza girmisti gs,yi 1-0 yendigimiz macta elinden seken uc top vardi golle sonuclanmadi onur iyi yolda ama ogrenecegi cok seylerde var

Sefa
02.06.2010, 01:50
Onur cepheden ve 1'e 1'de çok iyi. Hatta mükemmel.

Tek zaafı yan toplar ki bunu gün geçtikçe geliştiriyor.

Seneye daha çok konuşacağız.

Allah nazardan beladan korusun.

Kader KORELİ
02.06.2010, 16:12
gy7AtxNDcbg

Ali Tunahan Güllü
02.06.2010, 17:22
Süper video kesinlikle izleyin..

Cem Balcı
04.06.2010, 11:25
onur helal sana aynen devam...

Miraç Atalay Çiftçi
05.06.2010, 00:07
21 Yaşında milli takım eldivenlerini geçirdi eline. Şimdi tüm maçlarda 11 çıksa milli takımda kimse ona aykırı bakmaz.
Trabzonspor'un Casillas'ı Onur, hepimizin göz bebeği.
Hem geleceğimiz, hem en büyük yatırımımız.
Eğer bu fırsatı efsanevi Türk kalecisi Şenol Güneş iyi değerlendirirse Dünya'nın konuşacağı bir isim olacaktır Onur.

M.S.SOFU
05.06.2010, 01:38
gy7AtxNDcbg
video efsane olur

Salih Kara
07.06.2010, 20:16
Ne zamandır foruma girmiyordum.Gelmişken bir maşallah diyeyim dedim.Allah sana güç versin sakatlık veya herhangi bir bela vermesin.

Bdeniz_61
07.06.2010, 22:18
şimdi de gıcığı var milli maçta çıktın mı yan topa alcaksın onur bunu hep yapıyor diyo
fbyi şampiyonluktan ettiği için mi acaba bu öfke
valla benimde dikkatimi çekti.Utanmasa forvet gol kaçırsa onu da Onur a bağlayacak:cool:

61_Serhat_61
08.06.2010, 18:19
ONUR RECEP KIVRAK...
gelecegin efsaneleri arasina girmeye aday...

cicinho2
09.06.2010, 01:41
Şenol hocamızın takımımızda oluşturduğu ilk taş :)

Tolga Kurt
09.06.2010, 07:50
2 sene sonra elimizde tutamayız

isimsiz_61
09.06.2010, 15:45
2 sene sonra elimizde tutamayız
burda şampiyonluk yaşamadan gitmez...

Berk
12.06.2010, 11:25
Onur’dan ilk kulübüne ziyaret

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4577-6N4R7T3I.jpg

Başarılı Kalecimiz Onur Kıvrak, altyapısından yetiştiği İzmir'in Yeşilova kulübünü ziyaret etti. Yeşilova Kulübünün lokalinde kendisini yetiştiren hocaları Metin Küçükoğulları ve Mustafa Küçükoğulları'nı ziyaret eden Onur, arkadaşlarıyla da hasret giderdi.

Antrenman yaptığı sahayı gezerek, anılarını tazeleyen genç kaleci, çocuklara imza dağıttı. Ziyarete katılan İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel de Onur'un başarılarıyla gurur duyduklarını ifade etti.
Onur burada yaptığı açıklamada, oynadığı süre içinde maçlarda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını belirterek, geçen yıl gösterdiği performansında Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile takım arkadaşlarının çok büyük etkisi olduğunu söyledi.

Her genç kalecinin olacağı gibi kendisinin de hatalarının olacağını dile getiren Onur şöyle devam etti: “Sonuçta genç kalecisin, hataların olacak. Ama önemli olan bunu en aza indirmek. Şenol Güneş gerçekten benim için çok önemli. Performansımı en üst seviyelere çıkarıyor. Benim psikolojimden en iyi anlayan kişi. Bana “Onur nasılsın?” demesi bile yetiyor. İyi bir sezon geçti diyebiliriz. Çünkü Türkiye Kupası’nı kazandık. Önümüzdeki sezon bizim için inşallah iyi geçer. Allah korusun gelecek sezon kötü geçerse yeniden başa dönebiliriz.”

Fenerbahçe’yle son maçta berabere kalarak ne kadar centilmen bir takım olduklarını gösterdiklerini vurgulayan Onur, “Trabzonspor için büyük maçlar başlı başına ekstra bir hava katıyor. Fenerbahçe’nin şampiyonluğa gitmesi bizi ilgilendirmiyordu. Bu bizim için sadece bir derbi maçıydı. Ligi Fenerbahçe’nin önünde bitiren Bursa’yı tebrik ediyorum. Şampiyonluğun tadını çıkarsınlar çünkü önümüzde ki sezon biz şampiyon olacağız” dedi.

Milli takım kariyerine de güzel bir başlangıç yapan Onur “Milli takımla birlikte Amerika Birleşik Devletleri’nde güzel bir kamp geçirdik. Yeni hocamız dünyanın en iyi hocalarından birisi. İnşallah Volkan ağabeyle güzel ve tatlı bir rekabet içinde olacağız. Tabii ki hedefim milli formayı giyebilmek. Ama bunun için çok çalışacağım” dedi.

2012 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde milli takımın kendi futbolunu oynaması halinde karşısında hiçbir takımın duramayacağının altını çizen Onur, Güney Afrika’da yapılan 2010 Dünya Kupası’nda favorisinin Arjantin milli takımı olduğunu söyledi.

Onur’un kariyerindeki ilk antrenörü olan ve aynı zamanda Yeşilovaspor Kulübü Başkanı Metin Küçükoğlu ise kulüp olarak Onurla gurur duyduklarını söyledi. Onur’un kalecilik yeteneklerinin üst seviyede olduğunu belirten Küçükoğlu, “Onur Trabzonspor’da üçüncü kalecilikten gelerek birinci kaleci oldu. Onur milli takımda da şu anda Volkan’ın arkasında ikinci kaleci. Bu yüzden milli takımın birinci kalecisi Volkan bence son derece dikkatli olması gerekir” diye konuştu.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4577-5C2N4X5Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4577-8B9H5L2T.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4577-4I7R6X7I.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4577-8I5U7D8G.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=4577#Icerik

ilhan
12.06.2010, 11:42
Bu aralar Ksk'ya akmak lazım. Onur'la karşılaşabiliriz :)

*

Karizma paçalardan akıyor. Formaların hepsini giyip tanıtabilir bu sene Colman'la beraber :)

Enes Başkaya60
12.06.2010, 13:11
Canını yirim...............

Asi Çaykaralı61
12.06.2010, 13:19
Şampiyon olursak Trabzon'dan çıkamayız

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=73703 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=73703)

mehmetali61_55
12.06.2010, 13:44
Çoğu futbolcu geldiği yeri unutur ama Onur futbolculuğun yanı sıra nasıl karekterde bir sporcu olduğunuda göstermiş oldu.

Ilelioglu
12.06.2010, 14:02
gy7AtxNDcbg

ensar6161
12.06.2010, 15:09
adam artist yaaa...kenan imirzalioğlu 1 onur 2 türkiyede

Tolunay Abdioğlu
12.06.2010, 15:13
1-2 gün orada mahsur kalıcaz ama ona da değer diye düşünüyorum. :)

Adam. :)

sefatoyer
14.06.2010, 00:42
sen bizide unutamazsın ve şampiyon olmadan bırakmazsın onurum:)

onur-ts
14.06.2010, 10:40
Onur bu sene sadece lige değil Avrupaya da damganı vuracaksın.avrupa ligi maçlarında rakipler diyecekki la bu kaleci de neyin nesi...::)

Ömer Yüce
14.06.2010, 13:30
adam artist yaaa...kenan imirzalioğlu 1 onur 2 türkiyede

artis mi ne artisi artis ne gezer la drabzonda :D

Tolga Kurt
14.06.2010, 13:32
Ulaaa harbi adamsın beee ...

M.S.SOFU
15.06.2010, 18:11
ganzilisin videosunu izledimde
gaza geldim

bu adam trabzondan giderse yakarım bu gezegeni

Deniz Telci
16.06.2010, 00:09
Onur'u 10 sene bize şampiyonluklar getiren, kadroda görmek hayalım. Rüştü gibi Barça'ya gidişi beni üzer sonra.

Oğuz B.
22.06.2010, 11:55
"Efsane olacağım"
“Benim idolüm, hocamız Şenol Güneş. Onun gibi büyük başarılara imza atmak istiyorum. Geçen yılki başarımı yukarıya çekmek için daha çok çalışmam gerekiyor.”

Trabzonspor’da kaleyi Tony Sylva’dan devraldıktan sonra müthiş çıkışıyla herkesin takdirini toplayan ve son Fenerbahçe maçında süper performansıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Onur Recep Kıvrak, “Başarımı çok çalışmaya borçluyum. Hedefim Şenol Güneş gibi efsane olmak” diyerek Bordo-Mavili taraftarlara mesaj yolladı.

"HEP SABRETTİM"
Yeni sezonda daha büyük bir çıkış yakalayacağını da sözlerine ekleyen Onur, şöyle devam etti: “Türkiye’nin en iyi kalecisi olmak istiyorum. Bunun için de daha çok çalışmam gerekiyor. Trabzonsporlular performansımla onurlandı. Onları onurlandırmaya devam edeceğim. Oynamadığım dönemde hep sabrettim. Sıkıntı çektim ama muradıma erdim. Artık kaleyi kimseye kaptırmam. Tolga ve Bora ile tatlı bir rekabet olacak.

"ONURSUZ DAVRANMADIK"
Fenerbahçe maçı öncesi çıkartılan şaibelere yaptığım kurtarışlarla cevap verdim. Onursuz davranmadık. Mükemmel oynadık. Kimin şampiyon olacağına hiç bakmadık. F.Bahçe de iyi oynadı ama biz sakindik. Burak’ın golüyle puanı aldık ve Bursaspor şampiyon oldu. Trabzonspor’un ismine leke sürdürmediğimiz için mutluyuz. Biz büyük kulübüz. Gereğini yaptık. Bu arada Avrupa Ligi’ne kalırsak, zaten bir Avrupa takımında oynamış olacağız.” Onur, teknik direktörleri Şenol Güneş’in eski bir kaleci olmasının da kendisi adına büyük bir avantaj olduğunu vurgulayıp “Hocamdan büyük dersler aldım, almaya da devam edeceğim. O zamanında büyük rekorlar kırdı, ben de kırmak istiyorum. İdolüm Şenol Güneş’tir” diye konuştu.

HTSPOR

zafer6161
22.06.2010, 13:30
başka onurmuş bu :D

Hqmi
22.06.2010, 14:11
Adam efsane olacağım diyor. Koçum be. :D

Türkiye'nin 1 numarası.

.....
22.06.2010, 20:07
Onurumuzsun.

Eskişehirspor maçında ağladığın an sana olan hayranlığım yerini çok farklı duygulara bıraktı.

Bu Takıma şampiyonluk kazandırabilirsin.Bu yetenek , yürek , güç ve her türlü şey sende var.İNANIYORUZ SANA VE GÜVENİYORUZ.

Ömer TOPAL
22.06.2010, 22:55
"Bu arada Avrupa Ligi’ne kalırsak, zaten bir Avrupa takımında oynamış olacağız.”

lafa bak ya....Adamsın ula adam

İlker ToSun
23.06.2010, 00:04
Ahmet Suat Özyazıcı'nın meşhur bir sözü vardır, "başarı için atanın ve tutanın iyi olcak" der

sayen tutanımız var

zamanında atanımız da vardı o zaman da sen yoktun be Onur

Alp Yavuz 13
29.06.2010, 14:07
onur ne biçim bakıo bu kız sana böyle :D

Alp Yavuz 13
29.06.2010, 14:09
bu kadın bu takımı karıştırır :D

Deniz Telci
30.06.2010, 18:39
gol yesen de, yemesende... sadece kalede durmanı seviyorum senin ;)

.....
30.06.2010, 20:17
Onurumuzsun.

Seviyoruz Seni ONUR. Bu takımın yeni Şenol Güneş i olacaksın.

Bu takımın Şampiyonluk kupasını kaldıracaksın Allahın izniyle...

seyduna_efil
01.07.2010, 20:52
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4714-7W4I6R7U.JPG

eeğmiş kafasını,ustasını sessizce dinliyor...

Kazım Uzunboy
03.07.2010, 13:05
Onur'dan mutlusu yok

Geçen sezonki performansıyla yıldızlaşan Onur Kıvrak, kampın en mutlu isimlerinden biri...

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/2010/7/2/fft1mm1062882.jpg

Bunun sebebi de teknik direktör Şenol Güneş’ten başkası değil. Sürekli genç oyuncuyla yakından ilgilenen Güneş’in tavrından çok memnun olduğunu belirten başarılı file bekçisi, “Şenol Güneş gibi bir isimle çalışmak da son derece önemli. Benimle sürekli konuşuyor, tecrübelerini aktarıyor” diyerek yine adından söz ettireceğinin sinyallerini veriyor.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Birtan Karaman
03.07.2010, 13:28
bu kadın bu takımı karıştırır :D
ççç ççç :alkış:

Kazım Uzunboy
03.07.2010, 18:21
Onur Kıvrak havuzda çalıştı

Tendonundaki sakatlık nedeniyle bir süredir antrenmanlara katılmayan kaleci Onur bu sabah havuzda çalıştı.

http://www.haber61.net/images/news/26497.jpg

Ağrılarının giderilmesi ve fiziksel kapasitesin korunması adına kendisine özel program uygulanan Onur’un kısa süre içerisinde tekrar antrenmanlara başlayacağı açıklandı.
Ayrıca Onur dışında da diğer oyuncular laktat testinin ardından havuza girerek yorgunluk attılar.

www.haber61.net (http://www.haber61.net)

TSelif
03.07.2010, 18:33
Umarım ciddi bir şey değildir sakatlığı Onur'un. 1967'den her mesaj geldiğin de yüreğim ağzıma geliyo ya :D

.....
03.07.2010, 18:39
Onur ligde bu sene hiç 2 gol yememişti.

Bu sene kendini geliştirip buna devam ederse zaten kafadan ilk 3 gireriz.

Mustafa Gegüç
05.07.2010, 04:02
daha 3. kaleci durumundayken beklenti içinde olduğum kadroda kaleye koymuştum onur'u.. Onur bu takımda tek değil, onun gibi yetenekli ve şans verilmesiyle ile birlikte istikrarın ardından başarı sağlayabilecek birçok oyuncu var

a f s
06.07.2010, 18:22
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4763-7K4O7P4F.JPG

Kimbilir neler geçiyor kafandan? Şampiyonluk hayallerin için dua ediyoruz biz de.

ensar6161
07.07.2010, 09:04
'ONUR ONUR ONUR...ONUR fenerbahçenin şampiyonluğunun karşısında duruyor...'

bu kadar yetenek ve bu kadar karakter...ikisi bir arada olunca böyle ONUR oluyor adı.....

Cem Akyüz
08.07.2010, 04:14
Trabzonsporluyuz ONURludur kavgamız

Kazım Uzunboy
11.07.2010, 09:47
Onur Kıvrak umut saçtı

Şenol Güneş'in takımın başına geçmesiyle yıldızı parlayan kaleci Onur Kıvrak, umut saçtı.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/7/10/fft1mm1074079.jpg

Güneş’in kendileri için büyük bir şans olduğunu kaydeden Onur, “En büyük avantajlarımızdan biri de uzun süredir birlikte oynayan bir takımız. Yeni transferlerle birlikte hedeflerimize ulaşacağımızdan şüphem yok” dedi. Genç file bekçisi Yattara’nın kaptanlığa getirilmesiyle ilgili olarak da, “Kaptanlığı hak eden bir arkadaşımız” diye konuştu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

stormtiger61
12.07.2010, 00:15
Onur be koc kes su saclarini, kes su topsakali ne guzel olur be kardesim. Hic yakismiyor uzun sac sana. Vay be su takimda oyunun kaderini degistirebilecek tek bir oyuncu var o da Onur Kivrak. Bu cocuk belki de su anda hali hazirda dunyanin en iyi kalecisi bile olabilir.

izzet
13.07.2010, 00:42
Yahu Transfer isine önem verdiginiz kadar, su Degelerimize deDeger verin.

Trabzonsporun gelecegi "elin" Brezilyalisinda degil Onurda, Selcukda, Umut vs de....

Baksaniz su Cocuga. Nasilda Parliyor. Volkana tas atiyorum. Cirkeflesmiyor, ama Gülümsüyor :)

Nasil Cosmussam artik benden ufak adama Abi diyorum.

Bunlarida görün, elimizde olmayanlari, özlemlerimizi degil, elimizdeki Degerleri görün!

eKuA9ZO8AcE

Erdinç Barutçu
17.07.2010, 01:03
http://img42.imageshack.us/img42/6760/img0314dt.jpg

tslover
18.07.2010, 12:06
Onur be koc kes su saclarini, kes su topsakali ne guzel olur be kardesim. Hic yakismiyor uzun sac sana. Vay be su takimda oyunun kaderini degistirebilecek tek bir oyuncu var o da Onur Kivrak. Bu cocuk belki de su anda hali hazirda dunyanin en iyi kalecisi bile olabilir.
bence sahada gayet güzel artist gibi duruyo:rolleyes:

Lumcera
19.07.2010, 00:13
Kusur bulmakta üstümüze yok.Adam top sakalı ve uzun saçlarıyla gayet karizma.Neden kessinki.

İşini yapıyor zaten.

Devam et Onur.

TSercaN
19.07.2010, 00:30
Kusur bulmakta harbiden ustumuze yok :)

Bu Turk milletine ozgu birsey.

.....
19.07.2010, 00:44
Bu sene daha da iyi olacağına inanıyoruz.

Bileğine kuvvet. ONURUMUZ :)

Tolunay Abdioğlu
19.07.2010, 16:41
Engin'le Onur baya sıkı dost gibiler. :)

Her resimde aynı karedeler. :)

Bilhan Özhan
23.07.2010, 16:04
Trabzonsporun kalesini korumak Onura gercekten cok yakisiyor.. Trabzonsporlu olmayan insanlar dahi ona saskinlikla bakiyor onu severek izliyor :) gerek karakteri gerek kaleciligi cok üst düzeyde :) iyiki varsin Onur basarilarinin devamini bekliyoruz

leavemealone
24.07.2010, 18:09
Bu gece bir Rüya gördüm ama Rüyadan cok Kabustu..
Onur u Holosko ve Delgadoya karsilik takas ediyorduk Bjk ya..
HH da takasi savunacak aciklamalar yapiyordu..
Bizim Taraftarda delirmisti ve kulübü basiyordu..
Bir uyandim ve cok sükür sadece bir kabus oldugunu anladim..korkunctu vallahi..
Onur´umuz bizi hic birakmaz insallah..

FC-ST-PAULI-61
24.07.2010, 18:14
Onura hemen 12 senelik sözlesme verin.Bu yönetim 1 Milyona bile satar hic belli olmaz :D

Asi Çaykaralı61
24.07.2010, 18:16
Takımımızda formasının hakkını veren futbolcularımızdan bir tanesi
İnşallah daha da iyi olacağına ben şahsen inanıyorum

Mustafa ÖZDEMİR
25.07.2010, 07:12
Onur´umuz bizi hic birakmaz insallah..
3 defa tükürdünmü hemen:D...

Deniz Telci
26.07.2010, 07:21
Onur´umuz bizi hic birakmaz insallah.. Taraftar klüp bastıktan sonra H.H ve S.Ş onlar öldürülmüşlermiydi peki :) ?

farfara
26.07.2010, 07:28
Basarilarinin devamini dilerim.

Dursun Kaplan
27.07.2010, 09:33
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4934-4X0I3S3U.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4934-0F7J0L4Q.JPG

Takımda güreşmek moda oldu. :p :)

Deniz Telci
27.07.2010, 09:53
Ligin 2.Haftasında fenevli Dia'ya karşı Fırtınalar gibi çıksın, şutlarını durdursun. Yeter ki fenevliye saç baş yoldursun :) eğer sen gidersen senin gibi Sağlam kaleciye ihtiyaçımız var abi. Umarım 10 sene daha takımızdasın... sen gidersen şunu bil bende giderim senle...

degok
27.07.2010, 11:55
karakterli bir uşak. Onu yakinen tanıyan bir ortak arkadaşımız var. Türkiyede trabzonspordan başka takım yok benim için diyor. Hedefi bir an önce avrupaya gitmek

.....
28.07.2010, 08:22
Onur Onur Onur

Belkide sezonun kaderini değiştirecek bir kurtarışa imza atıyor!...

Dün gibi aklımda bu ses :)

Takımdaki en çok sevdiğim oyunculardan. Allah bozmasın. Güvenimiz kendisine tamdır!...

ilhan
29.07.2010, 16:19
Neden ceza alacakmış Onur?

Mustafa Yüksek
29.07.2010, 16:32
Neden ceza alacakmış Onur?

Onur ceza mı alacakmış? Bilen bir arkadaş varsa açıklayabilir mi?

Bilhan Özhan
29.07.2010, 16:34
Onur kalede oldukca kahveyle dahi mac izlenilebilir o derece güveniyorum ona

ilhan
29.07.2010, 16:49
Dün 1-0 kazandıkları Fortuna Sittard maçında konsantre olamadıklarını ifade eden Güneş, ''Oyun akıcılığı yoktu. 10 kişi oynadığımız zaman da takım halinde oynadığımız zaman da aynıydı. Hücumda pres anlayışımızı ortaya koyamadık. Kırmızı kart gören Teofilo'nun yanlışı vardı. Bunların hepsi konuşulabilir ama Sittard maçının değerlendirmesini yaparsam kampın bütününü bozmuş olurum. Alanzinho'nun, Onur'un, Teofilo'nun yaptıklarının hiçbiri doğru değil. Ben de dahil herkes cezaya tabidir ve alacaktır'' diye konuştu.

Jetaime
29.07.2010, 16:56
Bilen birisi yokmu bu ceza olayının detayını ? Dünkü maçı izlemedim ama sanırım kırmızı kart görmüş Teo, ne olduki bu maçtada ceza gündeme gelebiliyo ?

Uğur Ö.
29.07.2010, 17:01
Yan hakemle tartışmış Onur baya ondan ceza alacak

Bdeniz_61
29.07.2010, 17:03
Yan hakemle tartışmış Onur baya ondan ceza alacak
Fatih Tekke zamanında hakemi tokatlamıştı ama kulüp tarafından ceza gelmemişti sanırım.

Tolunay Abdioğlu
29.07.2010, 17:10
Onur'un yaptığını savunacak değilim.Ama kalbi kırılmadan yapılsın ne yapılacaksa!

Lütfen,rica ediyorum.

_SaMeT_
29.07.2010, 17:54
Onur'un yaptığını savunacak değilim.Ama kalbi kırılmadan yapılsın ne yapılacaksa!

Lütfen,rica ediyorum.

Bencede..Bir futbolcunun daha kalbi kırılmasın..Küstürülmesin...

Dursun Kaplan
29.07.2010, 18:11
Nazar değdi.:)

atomania
29.07.2010, 18:46
paranoia degilim ama sanki tolgayi geri kazanmak icin oyunlar gibi geliyor bana. Senol günese kalsa eski ögrencisinden ve trabzonlu olan tolgadan yana gibi geliyor bana.

Tek buna engel olan sey Onurun üst düzeyi formu.

ilhan
29.07.2010, 18:49
Onur, efendi ve ahlaklı bir futbolcudur. Yeteneği bir yana karakteri ile parmakla gösterilir. Varsa olumsuz bir hareketi cezalandırılabilir. Hiç kimse bir şey demez.

Allah nazardan korusun...
Efsane olacak.
Biz o'na inanıyoruz...

Mustafa ÖZDEMİR
29.07.2010, 22:47
onuru cezalandırmak intihar olur ...

.....
29.07.2010, 23:16
onuru cezalandırmak intihar olur ...

Herkes ceza alabilir.

Ama mantıklı bir açıklaması olmalı. Ceza aldı diyipte geri çekilmek olmaz.

Ne yapmış adam da ceza alacak hiç anlayamadım...

Cabri61
29.07.2010, 23:22
bu konuda şenol hocaya güvenim tam.içim rahat.
gerekirse ben teo ve onur ceza alırız demişti.

Emre B.
29.07.2010, 23:52
paranoia degilim ama sanki tolgayi geri kazanmak icin oyunlar gibi geliyor bana. Senol günese kalsa eski ögrencisinden ve trabzonlu olan tolgadan yana gibi geliyor bana.

Öyle bişey olsa Şenol Güneş göreve ilk geldiğinde, Onur yerine Tolga'yı oynatırdı.

ilhan
29.07.2010, 23:53
Öyle bişey olsa Şenol Güneş göreve ilk geldiğinde, Onur yerine Tolga'yı oynatırdı.

Oynatamazdı, sakattı. :)

.....
30.07.2010, 00:00
Tolgayı geri kazanmak mi ?

Tolga hiçbir zaman olmadı ki. Geri kazanılması gibi bir durumda olmayacaktır yani ;)

(Tabi istemeyenin gözü çıksın keşke Onurdan iyi olsa ama imkansız...)

bahadır2561
30.07.2010, 00:21
Tolga'yı kazanacagımıza kaleyi boş bırakıp kale direklerini kazanalım derim. .

Bilhan Özhan
30.07.2010, 00:23
bence senol hoca Onurun yerini kimseye vermez(hak etmedigi sürece) cünkü senol hoca Onurla ilgileniyor eger tolgayi kazanmak istese Onurun yerine o zaman Onura bu kadar önem vermezdi

Mustafa Yüksek
30.07.2010, 02:19

:rolleyes: Siz eleştirecek yer arıyorsunuz gibi geliyor bana..Onur pekala ceza alabilir..Gerekiyorsa almalıdır...Efendi bir çocuk ama oyun içinde muhakkak hataları olacaktır...Hoca da bunlardan dolayı ceza verebilir...

Bİr arkadaş yan hakemle tartıştığı için verilecek demişti..Şenol hoca böyle işletiyorsa sistemini bizim ses çıkarmamız lazım...Onur bu takımın efsanesi olacaktır, en büyük katkı ise Şenol hocadan olacaktır...İçiniz rahat olsun...

Bu 'kendi oyuncusunu tutuyor', 'yerli oyuncuya müsamaha' muhabbetini kaldırın artık rafa..İspatı olmayan şeylerle suçlamak iftiradır gibi geliyor bana...

atomania
30.07.2010, 03:53
:rolleyes: Siz eleştirecek yer arıyorsunuz gibi geliyor bana..Onur pekala ceza alabilir..Gerekiyorsa almalıdır...Efendi bir çocuk ama oyun içinde muhakkak hataları olacaktır...Hoca da bunlardan dolayı ceza verebilir...

Bİr arkadaş yan hakemle tartıştığı için verilecek demişti..Şenol hoca böyle işletiyorsa sistemini bizim ses çıkarmamız lazım...Onur bu takımın efsanesi olacaktır, en büyük katkı ise Şenol hocadan olacaktır...İçiniz rahat olsun...

Bu 'kendi oyuncusunu tutuyor', 'yerli oyuncuya müsamaha' muhabbetini kaldırın artık rafa..İspatı olmayan şeylerle suçlamak iftiradır gibi geliyor bana...

Umarim öyledir, zaten bende korkumdan öyle yazdim. Seneler sonra bir kalecemiz oldu, kaybetme korkusu var iste.

hamucera
30.07.2010, 08:54
Takımda kimse için özel ayrım olmamalı bu Onur'da olsa fark etmez,

Harun-61
30.07.2010, 09:42
büyütmeye gerek yok..

disiplin herzaman iyidir...

ilhan
30.07.2010, 10:04
Onur da bizim, Tolga da... Tolga kalecimiz, Onur gözbebeğimiz. Bunu yazmamın nedeni geçmişte "çok güvendiğim" Tolga'nın birçok maçta kaybetmemize vesile olan yediği gollerdir. 20 maç üst üste kazandırsa o "parlak" geçmişini bana unutturamaz.

Kalecilik ve yetenek olarak;
Onur > (Bora+Tolga)

:)

*

Disiplin iyidir.
Hocasının ayağına basan yardımcı hakame tepki göstermiştir Onur. Hocasına olan saygısındandır, sevgisindendir. Genç çocuk, zoruna gitmiştir böyle bir durum.

Onur bizim Onurumuz'dur.
Küstürmeyiz, kaybetmeyiz.

Oğuz B.
30.07.2010, 10:16
"Hoca bende ceza alabilirim" diyorsa. Şenol hocayla aynı cezayı almak, onun izinden yürüyen için "ceza" olmasa gerek..

ensar6161
30.07.2010, 14:15
her sayfada bi senaryo her yerde bi tartışma....bu iş böyle olmaz sonumuz hayır olsun.....

yani şenol hocanın onur dururken tolgayı tercih etmek isteyeceğini buna engel olarakta onurun formu olduğunu duydum yaa daha da bişe duymak istemiyorum.....

İlker ToSun
30.07.2010, 15:45
bu takımda yarınlara dair yüzümü güldüren tek şey sensin be Onur,

inşallah milli takımın kalesine de ambargo koyacaksın

reis49
30.07.2010, 19:53
kamptaki performansı
Onur Recep Kıvrak (8): Fazla ön plana çıkmasa da iyi olan performansını hep korudu. Kalenin yine favorisi olarak gözüküyor. Kendine olan güveni yerine gelen Onur, antrenmanlarında en neşeli isimleri arasında yer aldı. Ancak son Fortuna Sittard maçında hakeme abartılı tepki gösterince, Şenol Güneş tarafından uyarıldı.

Özgür Hacıosmanoğlu
30.07.2010, 22:21
Yav Onur'un kupayı kaldırırken bi fotoğrafı vardı . O foto lazım bana. Yardımcı olur musunuz ?

Miraç Atalay Çiftçi
02.08.2010, 10:14
Adın tarihe yazıldı bile :)
Onur Recep Kivrak...

61_ts
03.08.2010, 00:28
http://s3.directupload.net/images/100802/sv54wjvs.jpg (http://www.directupload.net)

Harun-61
07.08.2010, 10:42
güveniyoruz sana Onur'um...

Mustafa Umut
07.08.2010, 11:13
Bugün ve Liverpool maçlarında en çok görev sana düşecektir.

Güveniyoruz ve seninleyiz ONUR !

Özge
08.08.2010, 00:36
Fazla is dusmedi Onur'a.Rahat bir mac cikardi.:)

ilhan
08.08.2010, 00:43
Sektirdiği top dışında talihsizliği olmadı. Özellikle ikinci yarıda yan toplarda müthişti. Çıktığını aldığı gibi önüne geleni yere serdi. :)

Samet Yildirim
08.08.2010, 00:43
Süper kalecimiz var...

AYYILDIZ
08.08.2010, 01:07
O kale okunmustu sorun onur'da degil.Ayni hatayi Ivankov'da yapti :D Kralsin Onur.

Deniz Telci
08.08.2010, 10:53
Yönetim Onur'la 13 sene daha sözleşme imzala...

irfan61
08.08.2010, 12:47
Onur avrupa da ingiltere liginde oynamak istiyorum deyip duruyordu.Liverpool maçı onun için bi fırsat 2 maçta da iyi oynasın gözler onun üstünde olur ve istediğini alır.

mahtandoz
08.08.2010, 17:16
Kalemiz artık güvende ufak tefek hatalar olsa bu taraftar arkanda..

bestrafer
08.08.2010, 17:49
Tek eksiği yan toplarıydı. Dün akşam gayet başarılıydı yan toplarda.

Fazla iş düşmedi gerçi ama en azından güveniyorum kalemize ya. :)

Keramettin
08.08.2010, 17:57
Sadece tek eksiği bence topu sektirmesi . İlk yarı böyle bir pozisyon yaşadık . Ardından ikinci yarı ilk golü biz aynı şekilde attık .İvankov sektirdi ve gol oldu .

Seviyruz seni Onur !

Nazlı Ayaz
08.08.2010, 18:12
Teşekkürler :alkış::alkış:

Emrah KabuL
08.08.2010, 18:14
Tutanımız iyiydi.. şimdi atanımız da iyi olma yolunda.. bu yolun sonu da şampiyonluk olsun artık :)

Armağan Dere
08.08.2010, 18:16
o sektirdiğin top neydi öyle...glovacki olmasa golü yemiştik..ama olsun sana güveniyorum mayıs ayında fener maçında kurtardıkların yeter

esra61
08.08.2010, 18:27
helal olsun.onurumuzsun....

Yusuf Güven
08.08.2010, 18:28
Seviyoruz seni Onur

Mustafa Çolak
08.08.2010, 18:41
Teşekkürler Onur.

M.S.SOFU
08.08.2010, 19:41
yav dün düştü

ulan dedim sakatlanma olum liverpul maçını kurtarsan kurtarsan sen kurtarırsın

aman diyim

yüreğim ağzıma geldi valla.

Ali Tunahan Güllü
08.08.2010, 20:44
Yine süperdin..
Onur'umuzsun!!

Fatih Özkan
08.08.2010, 21:18
Yere düştüğünde yerimden kalktım (:
Denildiği gibi daha Liverpool maçının da kahramanı olacaksın!

TSelif
08.08.2010, 22:03
Sana rakip geliyor cenk midir nedir :D

objek
09.08.2010, 00:29
Onur kendini gelistirmeye devam ediyor ancak cepheden atilan sert sutlari iyi karsilamasina ragmen toplar genellikle sektiriyor stoperlerimizin seken toplari cok iyi takip etmesi lazim

İlker ToSun
09.08.2010, 00:32
mükemmele yakın performansında tek handikapı yan toplar gibiydi ancak Bursa maçında anladımki bu konunun üzerine gidiyor ve çalışıyor.

eline, emeğine, yüreğine sağlık Onur

var ol

Ömer TOPAL
09.08.2010, 01:16
ingilizler kaleci görsünnnnnnn

EmreYavuz61
09.08.2010, 13:16
onur mu? reina mı??
bence onurr!!!

cyberentalpi
09.08.2010, 15:20
Yahu ben de artık bu kaleci gol yemez gibi bir sey olustu. Birde o aglayısı hala gozumde.
Ne bilim bir gol yese beni hüzün kaplıyor.
Hic bir kaleci icin bunu hissetmedim.

Eminim ki Turkiye deki en iyi kaleci. Dünyanında en iyi kalecilerinden biri olacak. İnsallah bir gun Ts nin basina hoca olup Onurlar bulacak.
Onurumuz olacak. (Şenol HOCA izinden gitsin yeter )

M.S.SOFU
10.08.2010, 00:25
ingilizler kaleci görsünnnnnnn
abi adamların damarına basma

herifler 2-3 asırdır kaleci görmüyor adam akıllı :D...

Asi Çaykaralı61
12.08.2010, 21:40
Bu sene takımımızda çok iyi performans beklediğim futbolcularımızdan birisi kalecimiz Onur Recep Kıvrak

UEFA maçlarında olsun , Ligde olsun Onur'la İnşallah çok maç kazanacağımıza ben inanıyorum

Sefaenes
13.08.2010, 04:07
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15539163.asp?gid=373
bu haber dogruysa
Senol hocamiz bir kulagini cekmesi lazim gökhan ünal dan uzak durmali. istanbulda cok gezmesin yoksa medya harcar

sefatoyer
13.08.2010, 04:23
yapma be onur:(

Fatih Özkan
13.08.2010, 04:44
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15539163.asp?gid=373
bu haber dogruysa
Senol hocamiz bir kulagini cekmesi lazim gökhan ünal dan uzak durmali. istanbulda cok gezmesin yoksa medya harcar

Doğru ise çok kötü...
Ne demek arabaya kız çağırmak ?
Kapıyı açmak filan ?
Uzak dur Gökhan ruhsuzundan Onur!
Şenol Güneş'i örnek alıyorsan yapmayacaksın!
Yakışmadı!

Özge
13.08.2010, 05:14
Onur kendine gel uyma böyle şeylere.

.....
13.08.2010, 05:24
Onur akıllı uşaktır. Gelmez böyle numaralara...

Kaan
13.08.2010, 06:10
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15539163.asp?gid=373 (http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15539163.asp?gid=373)
bu haber dogruysa

Onur ile Gökhan'ın arasının çok iyi olduğunu biliyordum.

Yakışmamış Onur'a. Şimdi çok fena küfür edesim var Gökhan'a da neyse..

.....
13.08.2010, 06:13
Onur ile Gökhan'ın arasının çok iyi olduğunu biliyordum.

Yakışmamış Onur'a. Şimdi çok fena küfür edesim var Gökhan'a da neyse..

Aman Kaan sakın sakın :)

Ben Toulouse maçında gerizekalımısın gökhan dediydim 1 hafta şutlanmıştım :)

Onun için değmez bile :):)

Kaan
13.08.2010, 06:15
Aman Kaan sakın sakın :)

Ben Toulouse maçında gerizekalımısın gökhan dediydim 1 hafta şutlanmıştım :)

Onun için değmez bile :):)

Onur için ne kadar az gündeme gelse o kadar iyi bu haber.

Taraftarın kendisine olan sevgisini azaltacak başka bir şey değil yani..

Halit Aydın
13.08.2010, 06:19
Bari yüzüne gözüne bulaştırmasalarmış :D

Gökhan'ın olduğu yerde iş mi olur be Onur :D

Armağan abi gelir birazdan Gökhan'ı savunmaya :D

.....
13.08.2010, 06:29
Onur için ne kadar az gündeme gelse o kadar iyi bu haber.

Taraftarın kendisine olan sevgisini azaltacak başka bir şey değil yani..

Haklısın. Onura taraftar çok güveniyor ve bağrına basıyor.
Tabi olur böyle şeyler ama üzerinde fazla durmaya gerek yok :)

Bari yüzüne gözüne bulaştırmasalarmış :D

Gökhan'ın olduğu yerde iş mi olur be Onur :D

Armağan abi gelir birazdan Gökhan'ı savunmaya :D

Hiç sorma :) , Laflarımı geri mi alsam acaba :p :D

Cemalettin Taşkın
13.08.2010, 08:41
onur müthiç bir istatistik tuttturdu mağlup olduğumuz maçlar dahil ligte hiç 2 gol yemedi. 1 golden fazlasına izin vermiyor.