PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Transfer Onur Recep Kıvrak

Sayfa : [1] 2

Bayundur Han
30.12.2007, 12:55
Ilk transferimiz

Transfer arayışlarını sürdüren Trabzonspor, ilk olarak Karşıyaka'nın kalecisi Onur Recep Kıvrak ile anlaştı.
30.12.2007

Dün İzmir’de Karşıyaka Kulübü ile masaya oturan bordo-mavili kulübün transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Onur’un transferi konusunda prensipte bir anlaşma sağladıklarını söyledi. Başer, Onur’un Trabzon’a geleceğini ve yapılacak son bir görüşmenin ardından transferin tam olarak netleşeceğini kaydetti.

Bu kadar anlasmisak artik tamamdir. Ilk transferimiz bence. bu kaleciyi taniyan varmi?

Muhammet
30.12.2007, 13:04
hayır
ilk kez duydum adını.
kim bu hakikaten as kalecimiz mi olacak?

pReN@_61
30.12.2007, 13:07
Hayırlı olsun ilk transfer.

Onur Recep Kıvrak'a Başarılar Dİlerim.

lazo1967_61
30.12.2007, 13:07
duyduguma gore
gelecek vaad eden bir kaleci
ve umit milli takimin kalesini koruyor
anlayacaginiz ve dilegimiz bizim kalemizdeki sorunu cozmesi

Bayundur Han
30.12.2007, 13:10
hayır
ilk kez duydum adını.
kim bu hakikaten as kalecimiz mi olacak?

valla bende bilmiyorum. 1988 dogumlu. su haberleri buldum hakkinda:

Onur Recep Kıvrak tepkisi!
Karşıyaka Profesyonel Futbol Şubesi Sorumlusu Yücel Çağatay, genç kaleci Onur Recep Kıvrak'ın, Vestel Manisaspor ile daha önce imzaladığı protokolün geçerliliği olmadığını savundu.

Çağatay, yaptığı açıklamada, Onur'un 31 Mayısta süresi biten sözleşmesini 2 yıl uzattıklarını ve genç kalecinin Karşıyaka'nın futbolcusu olduğunu söyledi.

Vestel Manisaspor'u kardeş kulüp olarak gördüklerini ve böyle bir konuda anlaşmazlık yaşamayı istemediklerini kaydeden Çağatay, şöyle dedi:
''Onur ile noter huzurunda sözleşme imzaladık, geçerli olan budur. Vestel Manisaspor'un yaptığı protokol Futbol Federasyonu'nu bağlamıyor. Bu konuda Karşıyaka Kulübü olarak bizim bir yanlışımız söz konusu değil.''

Teknik direktör Levent Eriş'in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başladıklarını da bildiren Çağatay, bu konuda henüz somut bir gelişme olmadığını kaydetti.

Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : ALAŞEHİR
Doğum Tarihi : 1 Ocak 1988
Uyruk : TC
Lisans Bilgileri
Lisans No : 407651
Kulüp : KARŞIYAKA
Sözleşme Başlangıç T. : 1 Haziran 2007
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2009
Son Güncelleme ( Çarşamba, 10 Ekim 2007 )

Vestel'den Onur'a tepki
Vestel Manisaspor İdari Menajeri Mustafa Turgat, kulübüyle sözleşme yenileyen Karşıyaka'nın genç kalecisi Onur Recep Kıvrak'ın Ocak ayında da kendileriyle ön mukavele yaptığını ve ön peşinat ödedeklerini söyledi.

Vestel'den Onur'a tepki

Mustafa Turgat yaptığı açıklamada, Onur Recep Kıvrak ve babasıyla Ocak ayında anlaşarak 5 yıllık ön mukavele yaptıklarını ve peşinat ödediklerini belirtti.

Turgat, şu bilgileri verdi:

''Onur'un Karşıyaka ile yeniden mukavele imzaladığını öğrendik. Bu genç futbolcumuz ve babası ciddi bir hukuksal hata yapmıştır. Onur Recep Kıvrak, Vestel Manisaspor'un futbolcusudur. Elimizde kapı gibi ön anlaşma var. Onur ve babasıyla ön mukavele imzaladık, peşinat olan parayı verdik. Sözleşmeden vazgeçmesi halinde Vestel Manisaspor'a ödeyeceği tazminat 1 milyon dolar olacak. Onur bu 1 milyon doları bize getirmeden hiçbir yere gidemez. Sanırım yeni menajeri bu durumu bilmiyor. Onur'un Vestel Manisaspor ile imzaladığı ön mukaveleye sadık kalarak gelip bizimle görüşmesini bekliyoruz, aksi halde futbol hayatı biter.''

U-19 da kalecilik yapmis

KARŞIYAKA’nın üç sezon önce amatör küme ekiplerinden Yeşilova’dan aldığı kaleci Onur Recep Kıvrak’a F.Bahçe’den sonra G.Saray’ın da talip olduğu açıklandı. www.izmirgucu.com.tr ’nin özel haberine göre Ümit Milli Takım’ın da kalesini koruyan genç futbolcu için Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin’in, Başkan Akif Ersezgin’i telefonla aradığı ve 19 yaşında, 1.87 boyundaki başarılı kaleciyi resmen istediği belirtildi.

FİYATI 1 MİLYON USD
Başkan Ersezgin, Adnan Sezgin ile yaptığı konuşmayı doğrularken, “Kendisi Onur’u çok başarılı bulduklarını ve sezon sonunda G.Saray forması giydirmek istediklerini söyledi. Biz de şartların yerine gelmesi halinde Milli kalecimizi verebileceğimizi ilettik ve F.Bahçe’nin de Onur’la yakından ilgilendiğinin altını çizdik. Artık gelişmeleri bekleyeceğiz” dedi. Başkan Akif Ersezgin, izmirgucu.com.tr’ye yaptığı özel açıklamada F.Bahçe’nin Rıdvan Dilmen aracılığıyla Onur’la devre arasında protokol yapmak istediğini de belirterek, “Biz oyuncumuzun isteği ve kulüp menfaatlerini göz önünde bulundurarak karar vereceğiz. Öncelikle hem 1.Lig’de, hem de Ümit Milli Takım’da başarılı olan Onur Recep Kıvrak’ı 1 milyon dolardan aşağıya vermeyiz. Belki doları euro da yapabiliriz. Bu konu pazarlık masasına oturulunca belli olur. Transfer gerçekleşir ve istediğimiz fiyat ödenirse, para krizimiz de ortadan kalkar” ifadesini kullandı.

AZ KALSIN GİDİYORDU

Geçtiğimiz sezon sonunda sözleşmesi sona eren Onur Recep Kıvrak, Vestel Manisaspor ile ön sözleşme yapmış, ancak konudan son anda haberdar olan Karşıyaka yönetimi, 31 Mayıs’ta yaptığı operasyonla milli kaleciyle olan sözleşmesini iki yıl uzatmıştı. Bu hareketi nedeniyle Manisa’ya 1 milyon dolar tazminat ödemek zorunda kalan Onur, Vestel yönetiminin olumlu yaklaşımı sonucu cezayı ödemekten son anda kurtulmuştu. Karşıyaka’da 1993 yılında Yusuf ve Cihat’ın ardından 2005 yılında da şu anda A takımda forma giyen Emrah Umut G.Saray’a transfer olmuştu.

Onur Recep Kıvrak

Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal'ın kadroya katılmasını istediği Karşıyakalı Ümit Milli takım kalecisi Onur Recep Kıvrak için kulübüne 400 bin dolar ile Ufuk Bayraktar ve Cem Demir'in teklif edildiği öğrenildi. Karşıyaka kulübünün de bu takas teklifine sıcak baktığı öğrenilirken bu transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Sporx

ilhan
30.12.2007, 13:17
Karşıyaka taraftarları tarafından sevilen bir isimdi. Hepsi gelecek vaadeden bir kaleci olduğunu düşünüyor.

Serkan Kırıntılı'yı almalarını isterdim. Ama ne yapalım. Hayırlı olsun Onur kardeşimize.

TsLaZo
30.12.2007, 13:19
inş hayarlısı olur ama tolganın üsütüne çıkacağını sanmam.

Bayundur Han
30.12.2007, 13:24
sorun işte bu anca bınlar tolgayla tepişir :) bize yine hüsran.

Valla bilmiyorum. Ama umit millinin kalecisi. Insallah iyi cikar. Bende pek umitli degilim acikcasi.

Serdær
30.12.2007, 13:24
Hayırlı olsun kardeşimize

Bahtiyar
30.12.2007, 13:26
çocuk bakalım bir iki maç kaleye geçsin belki Tolga dan bile yidir görmeden yorum yapmayalım. ama böylece kaleci sorunumuzu hallettik mi bilmiyorum hala şüphem var.

Enes
30.12.2007, 13:27
hayırlı olur inşallah....

ÖzGür Ayar
30.12.2007, 13:27
u-17 milli takımıyla şampiyonluk yaşadı, ümit milli takımın kalesini koruyor. bence çok kaliteli bir isim. umarım başarılı olur. yaşı itibariyle eğer bir tutarsa yıllarca kaleci ihtiyacımız olmaz.

hodlu
30.12.2007, 13:28
Valla biz ne kadar umut veren genç aldıksa boş çıktı.İnşallah by-uda patlamaz.

hodlu
30.12.2007, 13:29
tolga bana göre kaleci falan değil zaten

Cengiz Çubukcu
30.12.2007, 13:30
Tolganın yedeği olur...

Can
30.12.2007, 13:31
hayırlı olur inşallah

Murat Keçeci
30.12.2007, 13:31
her takımın gelecek vaaden 2-3 oyuncuya ihtiyacı vardır modası geçmiş celo ayman oynaycana onur gibi barış gibi kadir gibi adamlar oynasın

Şenol YİĞİT
30.12.2007, 13:32
''Gelecek vaadeden bir kaleci''

Ben tercihimi ''tecrübeli'' bir yabancı kaleciden yana kullanırdım.

Umarım başarılı olur.Tabi eğer gerçekten transfer gerçekleşmiş ise:)

cyberentalpi
30.12.2007, 13:38
Onur Ksk taraftarı tarafından cok sevilen bir kaleci. Acıkcasi Ersun Hoca nın istedigi bir isimdir. Umit milli takimda da gorev aldı. iyi kalecidir ama buyuk takimda ne eder iste onu zaman gosterir. Kalecilerin ust duzeye gelmesi genelde genc yaslarda olmuyor. Gelecek icin guzel yatırım diyebilirz.

Erdem Keser
30.12.2007, 13:40
Ersun hoca istediyse vardır bir bildiği..

Hüdai Pervaneli
30.12.2007, 13:50
gelecegimizin kalecisiymis

forza61ts
30.12.2007, 13:52
daa bu adamı kim yetiştircek tolga mı ........ yaa tolga gıbı kalecımız var..... değerlerimizi koruyarlım yaaa..

hüseyin1975
30.12.2007, 13:59
Sahsen daha iyi bir Transfer beklerdim.
Bu Kaleci gelecek vaad edebilir ama acaba su an Kalemizi koruyabilecek Kapasitesi varmi?
Umarim 17 - 18 yasinda Devlerin Kalesini korumaya baslayan bir Buffon veya adi aklima su an gelmeyen Madridin Kalecisi kadar yeteneklidir.

O Halde Kalemiz önümüzdeki 10 - 15 Yil emin ellerdedir.

hüseyin1975
30.12.2007, 14:03
Umarim sindi Onurun üzerine iki Brezilyaliyi, Serhat Akini ve 1 - 2 iyi Gurbetciyi Transfer ederler.

Hüdai Pervaneli
30.12.2007, 14:04
Bu Kaleci gelecek vaad edebilir ama acaba su an Kalemizi koruyabilecek Kapasitesi varmi?
Umarim 17 - 18 yasinda Devlerin Kalesini korumaya baslayan bir Buffon veya adi aklima su an gelmeyen Madridin Kalecisi kadar yeteneklidir.

cehc ve iker casillas :D valdes de war

hüseyin1975
30.12.2007, 14:08
cehc ve iker casillas :D valdes de war

Evet Casillas. Bir Onurda bunu basarabilir. Defalarca Genc Milli olmus bir Kaleci.

Ama bana LÜTFEN Valdes deme:p

Misina
30.12.2007, 14:11
genç bi oyuncu manisa ile yaşadığı sorunla adını duymuştum.

tamuğ yamtar
30.12.2007, 14:13
Başlığın açılış sebebini merak ettim.

Herhalde başlığı açan arkadaşımız buna cevap verecektir.

Yani burada ironik bir yaklaşım mı var?

Yoksa bilgi almak için mi bu başlık açıldı?

Ayrıca az önce NTV de Sivas Onur'u aldı gibi bir cümle duydum laf arasında.

İnşallah yanlışlıkla söylenmiş bir cümledir veya ben yanlış anlamışımdır.

hüseyin1975
30.12.2007, 14:17
Ne diyorsun?
Sivasmi almis?

Bak bunu yapmislarsa Abileri Trabzona bir Sezonda ikinci Ayibi yapmislar!
Bu durumda onlari yenmek degil, PARCALAMAK hakdir :-)))

Hüdai Pervaneli
30.12.2007, 14:18
Evet Casillas. Bir Onurda bunu basarabilir. Defalarca Genc Milli olmus bir Kaleci.

Ama bana LÜTFEN Valdes deme:p

Niye neden valdes deil:D

Hüdai Pervaneli
30.12.2007, 14:19
Ne diyorsun?
Sivasmi almis?

Bak bunu yapmislarsa Abileri Trabzona bir Sezonda ikinci Ayibi yapmislar!
Bu durumda onlari yenmek degil, PARCALAMAK hakdir :-)))

aynen ama zannetmiyorum öyle bir sey oldugunu ya onur ellerinden kaciracak kadar beceriksiz degildlerdir heralde

hüseyin1975
Niye neden valdes deil:D

Milli Kalecimizin önünü kesdi ve bir Ülkenin Gururu ile oynadigi icin :p

My
İmzayı görmeden inanmayın bu beceriksizler Onur'u transfer edelim derken kesin bizi FİFA'lık yapar.

hüseyin1975
aynen ama zannetmiyorum öyle bir sey oldugunu ya onur ellerinden kaciracak kadar beceriksiz degildlerdir heralde

Hem gercekse ise yaramaz cünkü bize söz vermis. Sözünde durmayan ise yaramaz!

Hüdai Pervaneli
30.12.2007, 14:20
Milli Kalecimizin önünü kesdi ve bir Ülkenin Gururu ile oynadigi icin :p

aaaaaaaa rüstü olayi tamam ya anladim evet haklisin bir hatadan dolayi rüstünün bileti kesildi mama valdes de hata yapmiyor deil

hüseyin1975
30.12.2007, 14:21
İmzayı görmeden inanmayın bu beceriksizler Onur'u transfer edelim derken kesin bizi FİFA'lık yapar.

Aman dur Kardes yüregime indireceksin!

Zaten bizden bikdilar. Simdide yurt ici Transferleri yüzünden onlarla ugrasmayalim (FIFA):D

Berk Akçay
30.12.2007, 14:22
Ümit milli takımında kaleci olan Onur ile anlaşmaya vardık... Hayırlı bir transfer olacak sanırım..

Hüdai Pervaneli
30.12.2007, 14:24
insallah basarili olur

Mayls
30.12.2007, 14:40
1 macta izlemistim yanilmiyorsam. Begenmistim de ama 1. Lig'te yaptigini Süper Lig'te de yapabilir mi bilmem. Insallah hayirli bir transfer olur.

28TS61
30.12.2007, 14:41
duydugum kadariyla tr de gelecek vaad eden bir kaleci imis, insallah hayirli olur

İsmail Çavuşoğlu
30.12.2007, 14:43
Tolganın yedeği olur...
zannetmiyorum eğer tolga 1.kaleci olacaksa bu transferi yapmazlardı.ama ikisinin arasındaki rekabetten kesinlikle Trabzonspor karlı çıkacaktır.bence As kaleci olacaktır..

Travelair
30.12.2007, 14:44
Yanına ya çok kaliteli as kaleci ya da 2-3 tane kaliteli defans elemanı transferi lazım

Samet Yildirim
30.12.2007, 14:46
ersun yanal aldigsa bildigi vardir...

Mustafa AYDIN
30.12.2007, 14:46
Bizimkiler kedi olali bir fare yakalamış olabilirmi acaba ??

TheCrow
30.12.2007, 14:50
Şahsen,30 yaşın altında kaleci alınmaması taraftarıyım.
Umarım başarılı olur.

champions
30.12.2007, 14:51
Öyle ya da böyle bu sezon bitti Bir şekilde Avrupaya gidelim yeter Bu açıdan bakıldığında denemeye değer bence Umarım herşey yolunda gider Onur için..
Tabi aldıysak:) Zaten adam gibi bi hücum gücü oluşturabilirsek şöyle "hah budur" diyebileceğimiz cinsten kaleye bende geçerim!:D
Stoper istiyoruz:)

Bayundur Han
30.12.2007, 14:54
Başlığın açılış sebebini merak ettim.

Herhalde başlığı açan arkadaşımız buna cevap verecektir.

Yani burada ironik bir yaklaşım mı var?

Yoksa bilgi almak için mi bu başlık açıldı?

Ayrıca az önce NTV de Sivas Onur'u aldı gibi bir cümle duydum laf arasında.

İnşallah yanlışlıkla söylenmiş bir cümledir veya ben yanlış anlamışımdır.

Ironik yaklasim olsa 'Yildiz kaleci Onur Recep kivrak Trabzonsporda' diye yazardim her halde. Ben bilgi edinmek icin actim. Cunki hic tanimiyorum onu. Bilen arkadaslar vardir diye actim.

Faik Yılmaz
30.12.2007, 15:41
Cahilliğime bağışlayıın ama bu iismi hayatımdA ilk kere duydum.....

TSezgin61
30.12.2007, 15:43
Cahilliğime bağışlayıın ama bu iismi hayatımdA ilk kere duydum.....

ayyy nekadar cahillik, sen simdi dünyaca ünlü kaleci transfer etmisiz büyük baskanimiz sayesinde ve ismini ilk kez duyuyorsun....

yok yok bizim taraftarimiz futboldan anlamiyor;)

gerci ersun hoca aldirmis, ümit milli kayecisiymis:)

zeleka
30.12.2007, 15:58

Ah nerde o gunler madritin kalecisi bizde olsa galiba su an yedigimiz gol sayisi 3/5 lerde dolasiyor olcakdi , gecen haftaki barca madrit macinda 3 puani alan kisi Iker Casillas (http://nl.wikipedia.org/wiki/Iker_Casillas) bana eskileri hatirlatan bir gorunum verdi yani Senol Gunes zamanlarini super mac cikardi. bu transfer hakinda bir sey demiyorum .

SDanışmaz
30.12.2007, 16:00
''Gelecek vaadeden bir kaleci''

Ben tercihimi ''tecrübeli'' bir yabancı kaleciden yana kullanırdım.

Tecrübeli kaleci alsaydık daha iyi olurdu bu konuda sana katılıyorum.. Yinede bir kaleci almışlar buna şükretmek lazım...

denizgrsy
30.12.2007, 16:02
Hayırlısı Olsun ,İnşallah kendisine güvenenleri , Trabzonspor gibi büyük bir takıma layık görenleri utandırmaz....

Sefa Murat Dokuz
30.12.2007, 16:11
başlık yanlış yazılmış son olarak değiştirsek daha iyi olur

Mustafa Önal
30.12.2007, 16:13
inşallah yüzlerine gözlerine bulaştırmadan alırlar. bu transfere birde mehmet battalı eklerlerse biraz daha iyi olur. ersun hoca gençlere güvenen bir hoca gençlere yatırım yapabiliriz rahatlıkla.

FcTRABZONSPOR
30.12.2007, 16:15
Hayırlı olsun bu kaleci hakkında karşıyakalı arakdaşlarım var onlardan olumlu bir tepki aldım tolgadan iyi olduğu garanti ya o bize yeter!!!

İsmail Çavuşoğlu
30.12.2007, 16:18
konu ile alakası yok ama bir hatırlatma yapmak istedim..

http://www.karadeniztv.com/canlitv.htm

bu akşam karadeniz tv de ana haber bülteninden sonra TRABZONSPOR NEREYE KOŞUYOR adlı program yogun istek üzerine tekrar yayınlanacaktır.
kaçıranlar için duyrulur
saat:20.30
ben izlemiştim ama tekrar izleyeceğim
bilgilerinize..

Kaan
30.12.2007, 16:22
Bana göre aslında hiç kaleciye gerek yoktu ama , ne diyelim... Hayırlı Olsun , Başarılar diliyorum... ;)

woollss
30.12.2007, 16:24
hayırlı uğurlu olsun ama eldede iyi kaçecimiz var tolga bence ona haksızlık yapılmamalı... onur daha çok genç pimesi lazım..jefoda iyi bi kalecei ama ahmet için aynı şeyleri söyliimiicem

Canİlker
30.12.2007, 16:28
2. bir tolgamız daha olmamıştır inşallah ama tecrübeli bir kaleci almak varken (zaten tolga diye gelecek vadettiği söylenen ama benim inanmadığım bir kalecimiz var) neden böyle bişe yaptılar anlamadım. demekki tolga ve onurdan birinin futbol hayatı sönecek, sonuöta birtanesi kaleyi koruyacak.

ayrıca sene başında martinezi istemiyoruz çünkü genç bir kaleci tolganın önünü tıkar ama dudeki istiyoruz, tecrübeli bir kaleci ve tolgaya çok şey öğretebilir diyordu yönetim. şimdi yaptıkları işe bak. bu kaleci iyi çıksın kötü çıksın bana farketmez. bu transferle yönetim yine sınıfta kaldı gözümde.

AYYILDIZ
30.12.2007, 16:49
Arkadaslar Onur icin cok olumlu referanslar var ozellikle Eski kaleci simdiki karsiyaka td engin ipekoglu Onur icin gelecege damga vuracak bir kaleci ve milli takimin degisilmesi olacak diyor.

Mehmet Fırat
30.12.2007, 16:50
Hayırlı olsun. Kaleye rekabet getirmesi açısından iyi bir transfer. Ama Tolga'dan iyi olacağını pek zannetmiyorum.:rolleyes::)

S.F.K.
30.12.2007, 16:54
Rüştü de bizim Tolga ya bu tip methiyeler düzmüştü
şimdi sırada Engin var ve Onur şöyle kaleci böyle kaleci diyor
inşallah haklı çıkar
ama benim gönlüm tecrübeli kariyerli bi kaleciden yanaydı o ayrı.

Tayyip Bosnalı
30.12.2007, 17:30
Rüştü de bizim Tolga ya bu tip methiyeler düzmüştü
şimdi sırada Engin var ve Onur şöyle kaleci böyle kaleci diyor
inşallah haklı çıkar
ama benim gönlüm tecrübeli kariyerli bi kaleciden yanaydı o ayrı.

hakkaten rüştüde tolgaya varisim demişti

inşallah aynısı olmaz ama şahsen ben ersun hocanın transfer bilgisine inandıgımdan umutluyum

serkan kırıntılı olsaydı çok daha iyi olurdu hakkaten ama anlaşılan

yönetim para konusunda gerçekten sefilleri oynuyor

inş brezilyalılar gelirse ersun hocayıda harcamayız

tek dileğim o şampiyonluğa hasret kalsakta güzel futbola hasret kalmayalım bari

Faik Yılmaz
30.12.2007, 17:32
şu anki halinin varisi olabilir :)

ugrpnk
30.12.2007, 17:39
Four-Four-Two dergisinde bir röportajını okumuştum... Fiziği kuvvetli ve başarılı bir kaleci diye biliyorum... İnşallah faydalı olur.. Hayırlı olsun

Cem Balcı
30.12.2007, 17:41
hayırlı olsun bakalım.devamı gelir inşallah.

AYYILDIZ
30.12.2007, 17:43
şu anki halinin varisi olabilir :)

Onur cok iyi kaleci goreceksiniz

_SeRKaN_
30.12.2007, 17:46
İnşallah uzun süre kaleci sıkıntısı çekmeyiz...Tanımıyorum ama referanslar iyi yönde...

S.F.K.
30.12.2007, 17:49
kesin alınmışmı
bide o var daha
sivas lafı geçiyor aslı varmı acep.

cyberentalpi
30.12.2007, 17:52
Hayırlı olsun. Kaleye rekabet getirmesi açısından iyi bir transfer. Ama Tolga'dan iyi olacağını pek zannetmiyorum.:rolleyes::)

Abi yapmayin tolgayi gecmesi cok zor degil. Tolganin kendisi cok eksik

Travelair
30.12.2007, 17:53
Transfer hakkımız
Söke söke alırız :)
S.f.k doğru diyor imzalar atılsın da hele. Bu kaleci alınmalı ama transferin faturasını ona çıkartmanın manası yok

Faik Yılmaz
30.12.2007, 17:54
Onur cok iyi kaleci goreceksiniz

inşallah öyleolur.... ancak bıktık yıldız adayları almaktan....

cyberentalpi
30.12.2007, 17:55
inşallah yüzlerine gözlerine bulaştırmadan alırlar. bu transfere birde mehmet battalı eklerlerse biraz daha iyi olur. ersun hoca gençlere güvenen bir hoca gençlere yatırım yapabiliriz rahatlıkla.

Bozoglu grubu ersun hoca istesin ben M. battalı yollarim demis. Masraflarinida karsilayarak. M.Batdal gelecek icin iyi yatırım. Bozoglu sanirim metro insatini yapiyor izmirde

Murat Keçeci
30.12.2007, 17:59
inşallah öyleolur.... ancak bıktık yıldız adayları almaktan....

trabzonun yapacağı en doğru şey yıldız adaylarını almaktır yıldız değil o bizi aşar

Cafer KILIÇSOY
30.12.2007, 18:41
Nedendir bilmem bu transferi duyunca sevgili Poetricus hocamın bu yazısını okuyasım geldi birden.
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=388698&postcount=1

Atalay
30.12.2007, 19:01
Trabzonspor Transfer bombasını patlattı desenize....vay anam vay düşülen durumlara bak... takıma takviye kaçınılmaz bunlar gidiyor ara transfer sezonunda gelecek vadeden kaleci transferi yapıyorlar!!çıldıracagım bu takımın bu kulübün sayesinde!!

tslover
30.12.2007, 19:06
inş hayarlısı olur ama tolganın üsütüne çıkacağını sanmam.

hayırlı olsun TS ye ama Tolganın iyi bir kaleci olmadığını hala anlayamamış arkadaşlarla da var bence Tolganın en az 10 katı olur

yns61
30.12.2007, 19:11
kıvrak birine benziyo :D soyadına bakarak :D

Mayls
30.12.2007, 19:13
Resmi bir aciklama yok hala. Cogu spor sitesinde yer verilmis habere. Bakalim sözlesme ne zaman imzalanacak. Onur'a ve Trabzonspor'umuza hayirli ugurlu olsun.

Hasan Habip Özbay
30.12.2007, 19:16
gelecek için müthiş transfer tolga ile yarışır belkide 1. kaleci olur seyrettim sanki 30 yaşındaki gibi çok kendinden emin alana helal olsun

KUTADGU
30.12.2007, 19:17
Bundan sonra bize Hayırlı Olur İnşallah demek düşer...

Umarım ki; Trabzonsporumuz olarak bu transferden maddi ve manevi anlamda pişman olmayız...

Hoşgeldin Onur...

oskanonur
30.12.2007, 19:18
her iki taraf içinde hayırlı olur inşallah.

Egemen Yılmaz
30.12.2007, 19:18
hakkaten rüştüde tolgaya varisim demişti

inşallah aynısı olmaz ama şahsen ben ersun hocanın transfer bilgisine inandıgımdan umutluyum

Tolga' ya ne olmuş ki bana göre şu an ligdeki en iyi kalecilerden biri...

Great White
30.12.2007, 19:20
Bu da demek oluyor ki birinci kalecisi hala belli olmayan Trabzonspor alternatif bir kaleci almış oldu..

Jeff, Tolga ve bununla beraber 3 tane genç ve tecrübesiz kalecimiz oldu..

Ahmet de bunları pişirir artık..

Saçmalığa bak.. Transfere bak..

tslover
30.12.2007, 19:23

tolga bence kendine güveni olmayan acemi ve asla iyi bir kaleci olamayacak bir ''kaleci'' ayrıca bir penaltı atışında hem golü yiyen hem de kendini sakatlamayı başaran ender ve belkide tek ''kaleci''dir sanırım

Emre7
30.12.2007, 19:31
arkadaşların yorumlarına bakarsak iyi bir transfer, bir arkadaşta ersun hoacanın istediğini söyledi bu da 2. güzel olay... bu aralar bu takımda güzel şey pek az oluyor seviniyor insan... ahmete güle güle artık jeff. tolga ve onur sizin takım buyrun....

Cafer KILIÇSOY
30.12.2007, 19:34
hayırlı olsun TS ye ama Tolganın iyi bir kaleci olmadığını hala anlayamamış arkadaşlarla da var bence Tolganın en az 10 katı olur
Bir zamanlar Ahmet Şahin'de buna benzer sebeplerle alınmıştı.

Bu tamamen yönetimin taraftarı uyutma taktiğidir, tabi yerseniz. Yani ''Biz bu işleri sizden daha iyi biliriz. Oturun aşağı,sesiniz çıkmasın. Transfer istiyordunuz aha size transfer'' demeye getiriyorlar işi. Takımda bir tane forvet oyuncusu yok biz hâlâ daha kaleci alıyoruz.

Yalnış anlaşılmasın. Sözlerim Recep'e değil. İyidir kötüdür bunu da tartışmıyorum. Ama transferde öncelik kaleci mi olmalıydı. Tek sıkıntı kale miydi? Ya senin takımında topu boş kaleye gönderecek oyuncu yok.

Offf of. Söylesem tesiri yok sussam gönlüm razı değil

Mert67
30.12.2007, 19:37
transfer yatarsa hiç şaşmayın

Gokdeniz-61
30.12.2007, 19:40
bize acilen
numara 9 ve numara 10 lazim

Remzi
30.12.2007, 19:41
Hayırlı uğurlu olsun:)

UğuR
30.12.2007, 19:44
Hayırlı olsun diyelim.....

Great White
30.12.2007, 19:47
Şimdi Jeff' in gönderileceğini varsaysak kalede Ahmet, Tolga ve bu çocuk mu kalacak..

Bu duruma göre biz güçlendik mi yoksa zayıfladık mı..

Sanki kalemizde Mondragon var da yanına alternatif alıyoruz..

Şimdi biri çıkıp da "Birinci kalecimiz zaten Tolga" derse hiç şaşırmam artık..

Erkut Ay
30.12.2007, 20:13
kim kimin yedeği belli değil jef le beraber 4 kaleci var şu isim Trabzonsporun kalecisi diyemiyorsun....
Hayırlı olsun...

Cafer KILIÇSOY
30.12.2007, 20:19
kim kimin yedeği belli değil jef le beraber 4 kaleci var şu isim Trabzonsporun kalecisi diyemiyorsun....
Hayırlı olsun...
Ve işin aksi tarafı dördünü birden kaleye koysan bir kaleci etmez.

Kendi fikrim o kadar ahım şahım bir kaleci olsa kimse onu bize bırakmazdı. Niye Holosko'yu almadık yada alamadık. İyi futbolcusunu kimse vermiyor verenide elin adamı kapıyor. Bizede bunlar kalıyor

Ahmet Erkan Sezgün
30.12.2007, 20:46
Bence ilk ve son transfer bu.Gelişmelere bakılırsa öyle görünüyor.

onurkaradeniz
30.12.2007, 20:51
hayırlı olsun gereksiz bi transfer diye düşünüyorum

Emiroğlu
30.12.2007, 20:54

O da güzel , demek en iyileren biri ? Belki de en iyisidir ? ? ?

Neyse...

Onur için aldığım referans gerçekten oldukça olumlu yönde..

Karşıyaka taraftarı Onuru çok seviyor ve ondan çok şey bekliyor...Engin İpek'in dediğini onaylıyorlar yani.
Eğer gelir bizde de "TUTARSA" kaleci sorunu çözülmüş olabilir...

Ha unutmadan !

burada ki -yaşı ne olursa olsun- :

" Bravo ! " ya da " Transfer bombasını patlattık " ya da " işte transfer budur " tarzı yorum yapan arkadaşları da Şiddetle KINIYORUM ! ! !

muharrem demirc
30.12.2007, 20:59
Kalemize geçecek tek isim Martinez di. Erdinç vakasından Sakaryasporu küstürdük adamlar bize kol gösterdi. şimdi gitmiş bilmem kaçıncı ligden bir takımın çaylak kalecisini alıyoruz Allah akıl versin.

Nebiye
30.12.2007, 21:06
Allahımmm
Hayırlı olsun diycem de diyemiyom,elim varmıyo.
Kimdir nedir,ne duydum ne gördüm.
Allah sonumuzu hayr etsin.

Koray
30.12.2007, 21:08
guya ümit millitakımın kalecisi...bakalım görelim..zatenbu transferin gerçekleştiğinin kanıtını görmedim henüz...imza atmadan yorum yapıyoruz :)

Emirhan Makul
30.12.2007, 21:08
hayırlı olsun....

61OKTAY
30.12.2007, 21:11
bizbi önce hayırlı olsun diyelim
sonra bi görüp ona göre not verelim

ÖzGür Ayar
30.12.2007, 21:16
Kalemize geçecek tek isim Martinez di. Erdinç vakasından Sakaryasporu küstürdük adamlar bize kol gösterdi. şimdi gitmiş bilmem kaçıncı ligden bir takımın çaylak kalecisini alıyoruz Allah akıl versin.

martinez koca devreyi sakat geçirdi
onur ise 17 maçın 15inde forma giyip 19 golün 15ini yemiş. 7 maçı gol yemeden kapatmış. 17 maçta 6 G, 6 B, 5 Y almış ve ligi 10. bitirmiş bir takım için bence iyi.
Ayrıca şampiyon olan u-17nin kalecisiydi ve ümit milli takımın kalesini koruyor şimdi.

pReN@_61
30.12.2007, 21:22
guya ümit millitakımın kalecisi...bakalım görelim..zatenbu transferin gerçekleştiğinin kanıtını görmedim henüz...imza atmadan yorum yapıyoruz :)

O da doğru ya.Transfer henüz kesinleşmemiş.Malum bizim yönetimle her an her şey olabilir.......:)

Emre HIZAL
30.12.2007, 21:23
arkadaşlar gerçekten onur hakkında çok olumlu referanslar var ümüt milli takıma kadar yukselmiş tek handikabı yaşı küçük zamanla çok iyi bir kaleci olabilir bence tolgadan, ahmetten, jef den daha kotu deil hatta daha iyi bile olabilir şu durumda ersun hoca nın bir bildiği vardır. Destek olalım ve olumsuz yorumlar yapmamaya çalışalım bu sezondan geçti zaten. bundan sonra bu sezon yapılacak en kotu hata gençlerimizin hevesini kırmak olur onlar hata yapsalar bile onlardan desteğimizi esirgememiz lazım bence TRABZONSPOR'un kurtuluşu gençlere bağlı yetenekli gençler kazanamassak bikaç yıl daha, Fatih Tekke, Gokdeniz gibi yıldızlar çıkaramassak TRABZONSPOR'un eski guzel gunlerine dönmesi hayalden oteye geçemez.

Onemli olan gunu kurtarmak deil geleceği hazırlamak varsın olsun 1-2 sezon ilk 5 e bile girmeyelim avrupada oynamayalım ama ondan sonrasını sağlama alalım.

pReN@_61
30.12.2007, 21:27
Daha şimdiden olumsuz yorumlar var.Bence çok aceleci davranıyoruz.Adamı izleyelim, görelim ondan sonra yergi mi yapıyoruz övgü mü yapıyoruz karar veririz..

Sythn_MoLL
30.12.2007, 21:28
insallah gercekren de soyadi gibi kivraktir ,,:D takimiza hayirli ugurlu olsun

ÖmerFarukYılmaz
30.12.2007, 21:46
hadi hayırlısı inş milli takıma kaleci veririz şenoldan sonra bi metin aktaş gitti onuda harcadık

Cafer KILIÇSOY
30.12.2007, 21:51
insallah gercekren de soyadi gibi kivraktir ,,:D takimiza hayirli ugurlu olsun
Soyadına bakarsak bizde (Ahmet) Şahin var ama birşey tuttuğu yok malesef:D:D

ÖmerFarukYılmaz
30.12.2007, 21:52
Soyadına bakarsak bizde (Ahmet) Şahin var ama birşey tuttuğu yok malesef:D:D

ole olsa tolgada zengin olurdu oynamasına gerek kalmazdı :)

OLCAY ÇAKIR
30.12.2007, 21:59
Hayırlı olsun.

Büyük kulüplerin bu tip önkestirmeleri olmalıdır.

İleriki yıllar için düşünülmüş bir transferdir.

Hayırlı olsun.

Cafer KILIÇSOY
30.12.2007, 22:00
Valla pek yeteneğim olmamasına rağmen ümit milli takımının kalesini bende korurum. Gözüm kesiyor en azından. Şimdi bu benim çok iyi bir kaleci olduğumumu gösterir.

ALLAH ALLAH harcanıyormuyum ne?

Neyse uzatmanın anlamı yok. Hayırlı olsun. Bu yönetimin yapacağı en güzel transfer bu. Bundan başkası hayal. Sonra demeyin yönetim transfer yapmadı diye

Dogan
30.12.2007, 22:00
Espiriler havada uçuşuyor:D

KUTADGU
30.12.2007, 22:02
Valla pek yeteneğim olmamasına rağmen ümit milli takımının kalesini bende korurum. Gözüm kesiyor en azından. Şimdi bu benim çok iyi bir kaleci olduğumumu gösterir.

Neyse uzatmanın anlamı yok. Hayırlı olsun. Bu yönetimin yapacağı en güzel transfer bu. Bundan başkası hayal. Sonra demeyin yönetim transfer yapmadı diye

Abi benim bildiğim 21 yaşına kadar Ümit Milli olunuyor..

A Milli Takım'da denesek seni nasıl olur...

pReN@_61
30.12.2007, 22:02
Espiriler havada uçuşuyor:D

Yönetim sağolsun..

:)

ÖmerFarukYılmaz
30.12.2007, 22:08
Yönetim sağolsun..

:)

bu yönetimin fılmı çekilse drama dalında oskar alır ya

asilhamsi
30.12.2007, 22:12
trabzonun yapacağı en doğru şey yıldız adaylarını almaktır yıldız değil o bizi aşar

Aynen bence trabzonun yapacağı genç oyuncu araştırıp yetenekli olanları kadroya katmak ve paftaki oyunculara bıkmadan tam destek vermek.

celo,ayman gibi oyunculardan bu şekilde kurtulabiliriz

asilhamsi
30.12.2007, 22:21

kaleciliği bilmemde sarayda yaşasan başka bir iş yaparsın...
Yeter ya ne yapmaya çalışıyorsunuz 19 yaşında milli olmuş herkezin iyi dediği ve teknik direktörünüzün istediği bir kaleci almışız.Adam hakkında demediğinizi bırakmadınız ve aşşağılamak için elinizden geleni yaptınız.Bumu taraftarlık?

Cafer KILIÇSOY
30.12.2007, 22:21
Özetlemek gerekirse;

Eğer Ersun Hoca istemişse vardır bir bildiği. Tekrar (eğer alındıysa) Trabzonspora hayırlı olsun. Yorum yapmak için çok erken. Belliki bir çok arkadaşım da benim gibi tanımıyor kendisini. Umarım hem kendi için hemde Trabzonspor için hayırlı olur

Cafer KILIÇSOY
30.12.2007, 22:30
kaleciliği bilmemde sarayda yaşasan başka bir iş yaparsın...
Yeter ya ne yapmaya çalışıyorsunuz 19 yaşında milli olmuş herkezin iyi dediği ve teknik direktörünüzün istediği bir kaleci almışız.Adam hakkında demediğinizi bırakmadınız ve aşşağılamak için elinizden geleni yaptınız.Bumu taraftarlık?
Öncelikle bilmen gereken şeyler var dostum;

1) Taraftarlığı senden öğrenecek değiliz.
2) Terbiyesizleşip adamın canını sıkma!
3) Benim buıradaki yorumum yönetimin beceriksizliğine!
4) Burada ne yazacağımı senden öğrenecek değilim.
5) Yorumumda sazan gibi dalıp rahatsızlık duyuyorsan buranın yönetimine bildirirsin.
6) varsa Recep hakkında fikrin bizle paylaşta bizde bilelim ne kadar iyi olduğunu.
7) Acaba taraftarlık sizin gibi yönetimin her sunduğuna 'Amin' demek mi?

Mehmet SELEN
30.12.2007, 22:32
Arkadaşlar transfer beklentiniz yüksek olduğu için bu olumsuz eleştirileri yapıyorsunuz sanırım.Bu genç arkadaşa haksızlık yaptığınızı düşünüyorum.Milli olmuş bi kaleciye destek olmanız gerekir.Yönetimi eleştirecekseniz başka bi başlık altında eleştirin lütfen!

metehan
30.12.2007, 22:38
Bu transferi küçümseyen açıklamaları okuyunca aklıma bir anı geldi. Amcamın oğlu anlatmıştı. Üniversitede okurken, bir gece yurtta radyodan transfer haberlerini dinliyorlarmış. Herkes iyi oyuncular alırken sıra TS'a gelmiş. TS'un transferi Yeniçarşı'dan Abdullah Ercan ! Bunlar arkadaşları ile gülüşmeye başlamışlar ve "Ulan adamlar kimleri alıyor, bizim yaptığımız transfere bak" diye dalga geçmişler.

Sanırım ne demek istediğimi anladınız. Bu tür transferler yararlıdır. Ne derece doğrsu bilmiyorum ama bu çocukla FB ve GS2nin de ilgilendiği söyleniyor. Bakarsınız iyi çıkar ve TS'un yıllardır süren kaleci sorunu çözülür. "Ya tutarsa" diye bakmak lazım bu tür transferlere.

Koray
30.12.2007, 22:41
Bu transferi küçümseyen açıklamaları okuyunca aklıma bir anı geldi. Amcamın oğlu anlatmıştı. Üniversitede okurken, bir gece yurtta radyodan transfer haberlerini dinliyorlarmış. Herkes iyi oyuncular alırken sıra TS'a gelmiş. TS'un transferi Kapalıçarşı'dan Abdullah Ercan ! Bunlar arkadaşları ile gülüşmeye başlamışlar ve éUlan adamlar kimleri alıyor, bizim yaptığımız transfere bak" diye dalga geçmişler.

Sanırım ne demek istediğimi anladınız. Bu tür transferler yararlıdır. Ne derece doğrsu bilmiyorum ama bu çocukla FB ve GS2nin de ilgilendiği söyleniyor. Bakarsınız iyi çıkar ve TS'un yıllardır süren kaleci sorunu çözülür. "Ya tutarsa" diye bakmak lazım bu tür transferlere.

abi iyi hoş diyosunda 400 milyar vererek ya tutarsa mantığı doğru değildir...bedava gelse haklısın..

AYYILDIZ
30.12.2007, 22:43
Bu transferi küçümseyen açıklamaları okuyunca aklıma bir anı geldi. Amcamın oğlu anlatmıştı. Üniversitede okurken, bir gece yurtta radyodan transfer haberlerini dinliyorlarmış. Herkes iyi oyuncular alırken sıra TS'a gelmiş. TS'un transferi Kapalıçarşı'dan Abdullah Ercan ! Bunlar arkadaşları ile gülüşmeye başlamışlar ve éUlan adamlar kimleri alıyor, bizim yaptığımız transfere bak" diye dalga geçmişler.

Ersun Yanalin israrla istedigi ve hakkinda cok olumlu referanslari olan bir kaleci ayrica Trabzonsporun genclere yonelmesi lazim iyi transfer ozellikle karsiyakalilar Trabzonsporun kalesinin kurtuldugunu soyluyorlar

asilhamsi
30.12.2007, 22:43
Öncelikle bilmen gereken şeyler var dostum;

1) Taraftarlığı senden öğrenecek değiliz.
2) Terbiyesizleşip adamın canını sıkma!
3) Benim buıradaki yorumum yönetimin beceriksizliğine!
4) Burada ne yazacağımı senden öğrenecek değilim.
5) Yorumumda sazan gibi dalıp rahatsızlık duyuyorsan buranın yönetimine bildirirsin.
6) varsa Recep hakkında fikrin bizle paylaşta bizde bilelim ne kadar iyi olduğunu.
7) Acaba taraftarlık sizin gibi yönetimin her sunduğuna 'Amin' demek mi?

Seni kıracak bir şey dediysem özür dilerim.Ama bu terbiyesiz lafın hiç şık olmamış.Yönetimin yaptığı tüm yanlışların bende farkındayım ve bende tepkiliyim.Ama 19 yaşında bir genç arkadaşımıza destek olunur anca yok bende geçerim ümit milli kaleye diye aşşağılamanın anlamı ne...

Mehmet SELEN
30.12.2007, 22:48
Seni kıracak bir şey dediysem özür dilerim.Ama bu terbiyesiz lafın hiç şık olmamış.Yönetimin yaptığı tüm yanlışların bende farkındayım ve bende tepkiliyim.Ama 19 yaşında bir genç arkadaşımıza destek olunur anca yok bende geçerim ümit milli kaleye diye aşşağılamanın anlamı ne...

trasferi yapılmış bir oyuncu için karalayıcı yazı yazmak bencede hoş değil katılıyorum

metehan
30.12.2007, 22:48
abi iyi hoş diyosunda 400 milyar vererek ya tutarsa mantığı doğru değildir...bedava gelse haklısın..

Ama yukarıda da yazdım, GS ve FB de ilgileniyordu diye haberler var. Hatta Manisa ile imzaladığı bir protokolden basediliyor. Sonuçta Milli Takım'da da oynuyor. Bu devirde kim oyuncusunu bedava verir ki? Bu para verildiğine göre beklenti var. Görelim bakalım.

Cafer KILIÇSOY
30.12.2007, 23:05
Arkadaşım öyle yorumlar yapıyorsunuz ki sanki biz Recebin iyi olmasını istemiyormuşuz gibi bir hava yaratılıyor. Yok böyle bişey ya. İnşallah başarılı olur ve Trabzonsporun kalesini uzun yıllar korur. Benim vurgu yapmak istediğim nokta ayrı. Aslında başından beri yazdıklarımı okusan ne demek istediğimi anlardın. Gereklimiydi bu transfer. Boş kaleye gol atmaya forvetin yok, defansta bir tane sağlam adamın yok. Sen kalk kaleci al ve ileriye dönük transfer de. Zaten biz Şenol Güneşten beri hep ileriye dönük kaleci alıyoruz da nedense ilerleyen zamanlarda faydalanamıyoruz. Hani nerde anlaştıkları Brezilyalılar. Yarın öbürgün çıkıp biz transfer yaptık diyecekler ya ona yanıyorum. İsyanım yönetime, bilginize. Ayrıca Ümit milli takımın kalesinde bende oynarım dememdeki amaç her ümit milli takımın kalesini koruyan kişi iyi kaleci değildir. Neyse uzatmaya gerek yok

Recebin tekrar hayırlı olması dileklerimle

ilhan
30.12.2007, 23:31
Yahu bizim yönetimi hepimiz biliyoruz. Bunlar hayatta bir futbolcu bulamazlar. Ersun Hoca istemiş genç kardeşimizi. Her zaman işi bilen teknik direktörümüz var arkasındayız diyoruz. Ee Hoca istedi bu adamı elbette vardır bir bildiği.

Hani Ersun Hoca'ya sonuna kadar destekti ? Ee daha adam kadrosunu oluşturmakta seçtiği isimlerde sansasyon yaratılmaya çalışılıyor.

Ahmet Şahin bile çok bize. ( Durum onu gösteriyor. )

Onur kardeşimiz tekrardan camiamıza hayırlı olsun.

61mehmet61
30.12.2007, 23:46
bizim transferler hep "kutumu açayım" misali şansa kalmış transferler. bir kaleci gelecek vadedecek ve gs, fb, bjk onu bize kaptıracak. ben buna sadece gülerim. hele bu takımların en çok kaleci ihtiyacı duyduğu bir zamanda bu olacak. İnşAllah hayırlı olur.

kudu_61
30.12.2007, 23:48
50 sefer dedim 100 sefer daha söylesem anlatamayacağım tolga ile jeff bizi şampiyon yaparlardı 3.kaleci de ahmet olurdu demek istediğim bizim sıkıntımız kalede değil ben bizim kalecilerimize acıyorum stoperleri erdinç-tolga-tayfun ön liberoları ayman-hüseyin olan bir takımın kalecisi nasıl başarılı olabilir ki güldürmeyin beni bu kurgu ile bir takım anca ilk 10 a oynar

erdiç-tolga
hüseyin-ayman

yerine

eller-step
appiah-aurello

olsun
ondan sonra isterseniz kaleyi boş bırakın

neyse genç kardeşimize başarılar gönlüm ondan yana inş. başarılı olur ama ona da üzülüyorum

Cem Balcı
30.12.2007, 23:50
her ne olursa olsun en son yapılacak işi yaptılar.önce diğer mevkilere ağırlık verilip en son kaleci düşünülmeliydi.sezon arası için kaleciye hiç ihtiyaç yoktu.:cool:

AYYILDIZ
30.12.2007, 23:51
bizim transferler hep "kutumu açayım" misali şansa kalmış transferler. bir kaleci gelecek vadedecek ve gs, fb, bjk onu bize kaptıracak. ben buna sadece gülerim. hele bu takımların en çok kaleci ihtiyacı duyduğu bir zamanda bu olacak. İnşAllah hayırlı olur.

3ude istiyorlardi bizzat ersun yanal ilgilendi bu transferle rahat olun arkadaslar cok iyi transfer goreceksiniz

Great White
31.12.2007, 00:01
Yahu bizim yönetimi hepimiz biliyoruz. Bunlar hayatta bir futbolcu bulamazlar. Ersun Hoca istemiş genç kardeşimizi. Her zaman işi bilen teknik direktörümüz var arkasındayız diyoruz. Ee Hoca istedi bu adamı elbette vardır bir bildiği.

Hani Ersun Hoca'ya sonuna kadar destekti ? Ee daha adam kadrosunu oluşturmakta seçtiği isimlerde sansasyon yaratılmaya çalışılıyor.

Ahmet Şahin bile çok bize. ( Durum onu gösteriyor. )

Onur kardeşimiz tekrardan camiamıza hayırlı olsun.

Yanlış anlaşılma olmasın..

En azından kendi adıma..

Bu yeni gelen kaleci kardeşimiz hakkında yapılan olumsuz eleştirilere şu gözle bakmak lazım..

Bu takımın kalesini koruyan en kariyerli ve yetenekli kaleci olarak görülen Jefferson ya da Tolga' nın dahi yetersizliği tartışılıyorken onlardan daha güvenilir olduğu tartışmaya açık bir kaleci ile bu bölgedeki sorunu çözmüş gibi takılan zihniyettir aslında bu tepkinin adresi..

Kalede hali hazırda bir Mondragon duruşunda bir adam olsaydı belki de bu yorumların hiçbiri gelmeyecekti..

Yapılan yorumlardaki bu hassasiyeti de göz önünde bulunurmak gerekir diye düşünüyorum:)

Great White
31.12.2007, 00:05
50 sefer dedim 100 sefer daha söylesem anlatamayacağım tolga ile jeff bizi şampiyon yaparlardı 3.kaleci de ahmet olurdu demek istediğim bizim sıkıntımız kalede değil ben bizim kalecilerimize acıyorum stoperleri erdinç-tolga-tayfun ön liberoları ayman-hüseyin olan bir takımın kalecisi nasıl başarılı olabilir ki güldürmeyin beni bu kurgu ile bir takım anca ilk 10 a oynar

erdiç-tolga
hüseyin-ayman

yerine

eller-step
appiah-aurello

olsun
ondan sonra isterseniz kaleyi boş bırakın

neyse genç kardeşimize başarılar gönlüm ondan yana inş. başarılı olur ama ona da üzülüyorum

Orası da ayrı bir görüş tabii ki:)

Ama o hayalini kurduğun adamlar da arkalarında bir Tolga' nın ya da ne zaman kesik yiyeceği belli olmayan bir Jeff' in bulunuyor olmasını istemezler tabii ki;)

Her defans oyuncusu arkasının sağlamda olduğunu bilmek ister..

Bu her yerde böyledir..

ilhan
31.12.2007, 00:09
Yanlış anlaşılma olmasın..

En azından kendi adıma..

Bu yeni gelen kaleci kardeşimiz hakkında yapılan olumsuz eleştirilere şu gözle bakmak lazım..

Bu takımın kalesini koruyan en kariyerli ve yetenekli kaleci olarak görülen Jefferson ya da Tolga' nın dahi yetersizliği tartışılıyorken onlardan daha güvenilir olduğu tartışmaya açık bir kaleci ile bu bölgedeki sorunu çözmüş gibi takılan zihniyettir aslında bu tepkinin adresi..

Kalede hali hazırda bir Mondragon duruşunda bir adam olsaydı belki de bu yorumların hiçbiri gelmeyecekti..

Yapılan yorumlardaki bu hassasiyeti de göz önünde bulunurmak gerekir diye düşünüyorum:)

İyide arkadaş kaleye bir geçseydide onsan sonra bu dediklerini göz önünde bulundursaydık nasıl olurdu? Daha çıplak gözle veya televizyondan izlemedik doğru dürüst. Belki çok yetenekli belki hepimizi utandırıcak.

TolgaTopçu61
31.12.2007, 00:12
yetenekli genc kaleci, bence iyi transfer. jefferson zaten gitmek istiyor,ahmet de kaleci degil

oguzkoc
31.12.2007, 00:15
bu transfere herkes ersun yanal yada onur tarafından bakıyor.. ersun yanalın ekibindeki kaleci antrenöründen kimse bahsetmiyor.. o adam ile gençlerbilirğinde gökhan tokgöz en parlak zamanını, ankaragücünde zafer en parlak dönemini, manisada bülent ataman en parlak dönemini yaşamıştır.. kazma zafer özgültekin milli takıma kadar yükselmiştir. ayrıca manisalı ufuk da yanalın son zamanlarına denk gelmiştir fakat o kaleciyide beğeniyle izlemekteyiz.. bu antrenör bir kaleci hakkında ne yapıyorsa susup saygı duymalıyız..

Great White
31.12.2007, 00:16
İyide arkadaş kaleye bir geçseydide onsan sonra bu dediklerini göz önünde bulundursaydık nasıl olurdu? Daha çıplak gözle veya televizyondan izlemedik doğru dürüst. Belki çok yetenekli belki hepimizi utandırıcak.

Sanırım Trabzonspor' dan bahsediyoruz..

Eğer bu arkadaş birinci kaleci olarak alınmışsa "belki" lerle transfer edilmeyecek..

Alternatif olarak alınmışsa başımızın üzerinde yeri var tabii ki ama asil kalecimiz bile belli değil ki zaten ne alternatifi?

3 Büyük İstanbul takımının dahi kalelerinde sağlam bir kaleci bulunmazken biz yurt içinde mucizevi bir şekilde büyük bir yıldız kazandık diyorsanız orası ayrı:)

Ben utanmaya dünden razıyım..

ÖzGür Ayar
31.12.2007, 00:18
bakırköyden ali güzeldal geldiği zamanı hatırlıyorumda, başlığını ben açmıştım, benim gibi izleyen 3-5 kişi savunuyordu. ama ezici bir çoğunluk dalga geçiyordu transferle. Ama sonradan o çocuğun arkasından başlıklar açıldı. hatta nerdeyse göz yaşları sel oldu :D

az daha sakin olun, izleyenler birşeyler biliyorki konuşuyor. kaldıki adamı daha almadık bile.

_SeRKaN_
31.12.2007, 00:18
Onur alındıysa bence acilen Ahmet Şahin'den kurtulmamız lazım...

Cem Akyüz
31.12.2007, 00:20
bakırköyden ali güzeldal geldiği zamanı hatırlıyorumda, başlığını ben açmıştım, benim gibi izleyen 3-5 kişi savunuyordu. ama ezici bir çoğunluk dalga geçiyordu transferle. Ama sonradan o çocuğun arkasından başlıklar açıldı. hatta nerdeyse göz yaşları sel oldu :D

az daha sakin olun, izleyenler birşeyler biliyorki konuşuyor. kaldıki adamı daha almadık bile.

aynen ağabey bu kadar konuşuyoruz adama daha imza attırmadık yönetime güvenim yok bu konuda ama gelirse iyi bir kaleci gerçektende

Great White
31.12.2007, 00:24

Burada bu şekilde bir başlık açıldıysa ve onaylandıysa bu transferden şüphe duymamamız lazım gerekir..

Eğer bu konuda bir şüphe varsa bu başlığın onaylanması da hali hazırda faal olması da garip geldi bana..

Yoksa boşuna mı yazıyoruz onca şeyi:)

Serdær
31.12.2007, 00:31
Yoksa boşuna mı yazıyoruz onca şeyi:)

Belki de..

Formayı giydiğini gördün mü ¿ veya resmi sitede açıklandı mı ?

Hayır...

Recep Çaltepe
31.12.2007, 00:34
Onur Recep Kıvrak kendi görüşüme göre iyi bir kalecidir.

Bu sene Karşıyaka'nın tribünden iki maçını seyrettim ve gayet güzel oynadı Onur. İkisi de Karşıyaka için deplasman maçıydı ve ev sahiplerinin yoğun baskısı, atakları vardı maçlarda. Bunlara rağmen Onur çok iyi bir mücadele gösterdi sözkonusu karşılaşmalarda.

İkinci olarak söyleyeceğim; bu kaleci ligin son haftasında Kartalspor maçında 3 gol yedi ki Karşıyaka'nın defansı evlere şenlikti bu maçta. O maça kadar TFF 1. Ligi'nin en az gol yiyen ikinci kalecisiydi. Şu anda 4. sırada.

Kısacası diyeceğim odur ki Onur Recep Kıvrak, bence, Hem Tolga'dan, hem Ahmet'ten, hem de Jefferson'dan daha iyi bir kalecidir.

ilhan
31.12.2007, 00:36
Sanırım Trabzonspor' dan bahsediyoruz..

Eğer bu arkadaş birinci kaleci olarak alınmışsa "belki" lerle transfer edilmeyecek..

Alternatif olarak alınmışsa başımızın üzerinde yeri var tabii ki ama asil kalecimiz bile belli değil ki zaten ne alternatifi?

İşin can alıcı noktası işte burası. Şu an için birinci kaleci olmadığıda gün gibi aşikar.

Z.D gibi bir isim böyle bir iş yapmış olsa aklımda çok soru işareti olurdu. Ama Ersun Hoca yapınca vardır bir bildiği hocamızın demek düşüyor bana.

İmzayıda bir atsın inşallah kendisi ve camiâmız adına hayırlı olur.

Serdær
31.12.2007, 00:39
İşin can alıcı noktası işte burası. Şu an için birinci kaleci olmadığıda gün gibi aşikar.

Z.D gibi bir isim böyle bir iş yapmış olsa aklımda çok soru işareti olurdu. Ama Ersun Hoca yapınca vardır bir bildiği hocamızın demek düşüyor bana.

Ortada daha fol yok yumurta yok.

Adam imza atmamış resmi sitede yayınlanmamış.

Biz adamı kaleye koyduk kötü iyi diye tartışıyoruz.

Hele dur bakalım bir gelsin sonra konusuruz ;)

Great White
31.12.2007, 00:41

Eğer bu kalecinin birinci kaleci olmadığı, eğer Jeff' in de gönderileceği var sayılarak aşikar ise kimse kusura bakmasın ama ben Ersun Hoca' dan da şüphe etmeye başlarım..

Tabii ki tüm bu işler Ersun Hoca' nın tavsiyeleri dahilinde gerçekleşiyorsa..

ilhan
31.12.2007, 00:41

Karşıyaka taraftarı 3-5 arkadaşımla konuştum. Kesin olarak satıldı Trabzonspor'a dediler.

Ama haklısın imzayi atsın önce ;)

Great White
31.12.2007, 00:43

Evet aslında ben de bunu belirtmeye çalışmıştım ilk mesajımda..

Ama buraya taşınmış ve bir şekilde de onaylandıktan sonra hala saatler boyunca faal kalmayı başarmış bir başlığın da doğruluğu konusunda şüphe etmememiz gerekir diye düşündüm daha sonra:)

Serdær
31.12.2007, 00:46
Admilerden ricam şudur ki ;

Transfer resmi sitede yayınlana kadar bu konunun Kilitlenmesidir.

Daha hiçbirşey net değilken tartışmaya başlıyoruz.

İlginizi bekliyorum..

Great White
31.12.2007, 01:11
Admilerden ricam şudur ki ;

Transfer resmi sitede yayınlana kadar bu konunun Kilitlenmesidir.

Daha hiçbirşey net değilken tartışmaya başlıyoruz.

İlginizi bekliyorum..

Uyarının faydası oldu galiba..

Kimse bir şey yazmıyor:D

Mustafa
31.12.2007, 01:11
Bir resmi yok mu yeni transferimiz bakalım bakışları felan nasıl

Serdær
31.12.2007, 01:13
http://www.milliyet.com.tr/2007/06/04/son/resim/sonspo12.jpg

İzmir futbol kamuoyunca ''A milli takım kalesini uzun yıllar koruyabilecek bir isim'' olarak nitelenen Karşıyaka Spor Kulübü'nün U-19 milli takım kalecisi Onur Recep Kıvrak, ''Hedefim, Rüştü Ağabeyin yerine geçmek ve A milli takıma uzun yıllar kaleci sorunu yaşatmamak'' dedi.
Karşıyaka, 2007-2008 sezonunda kalesini, geçen günlerde 2 yıllık sözleşme imzaladığı alt yapısındaki U-19 Milli Takım kalecisi Onur Recep Kıvrak'a teslim edecek.
Dört yıldır Karşıyaka alt yapısında bulunan Onur, sezonun kapanmasına rağmen, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde antrenman yapıyor.
AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Onur, futbola 9 yaşında semt takımı Yeşilovaspor'da kaleci olarak başladığını belirterek, 15 yaşında Süper Amatör'e çıkan Yeşilova A takımına yükseldiğini kaydetti.
A takımına yükselişle birlikte teklifler gelmeye başladığını ifade eden Onur, ''Milli takıma seçilmem de bundan sonra oldu. Türkiye'de ilk olarak amatörden bir kaleci milli takıma gitti'' diye konuştu.
Onur, Rıdvan Dilmen'in antrenörlüğü döneminde Karşıyaka ile oynadıkları hazırlık maçı sırasında iyi performans sergilediğini, o dönem kulübün yöneticisi olan Levent Aziz Güngil'in kendisini beğendiğini, kulüp başkanı olunca da transfer ettiğini kaydetti.

''U-17 İLE AVRUPA ŞAMPİYONU OLDUK''

U-17 Futbol Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonu ve dünya dördüncüsü olduklarını anlatan Onur, şunları söyledi:
''Bu arada süper ligden teklifler gelmeye başladı. Birkaç sezondur süper lig takımlarından ciddi teklifler geliyordu ama ben öncelikle kulübümü tercih ediyordum. Bu sezon Vestel Manisaspor'un menajeri benim menajerimle görüşmüş. Görüşmelerin sonlanmasına yakın Karşıyaka devreye girdi. Ben öncelikle beni yetiştiren kulübümü düşünürüm. Gerek yeni hocamız Levent Eriş, gerekse yöneticilerimiz bu sezon takımın ilk kalecisi olarak beni gördüklerini ve kaleyi bana teslim edeceklerini söylemeleri üzerine kendi kulübümde kaldım. Kendimi burada ispatladıktan sonra büyük kulüpleri düşünürüm.'' Bu sezon amacının Karşıyaka'nın kalesini korumak ve takımının süper lige çıkmasında en önemli rolü oynamak olduğunu ifade eden Onur, ''Yıllardır bugünü bekliyordum. Camianın bana olan güvenini inşallah boşa çıkarmayacağım. Beni bugünlere getiren kulübüme olan borcumu bu sezon ödeyeceğim'' dedi.

''RÜŞTÜ AĞABEYİN YERİNE GEÇECEĞİM''

Bir hafta önce U-19 Milli takımı ile İskoçya'daki Avrupa Şampiyonu elemeleri gittiklerini, ilk turu geçtiklerini belirten Onur, ''Ama ne yazık ki, ikinci turda elendik. Bizim için hayal kırıklığı oldu. Önümüzdeki günlerde açıklanacak Ümit milli takım kadrosunda inşallah yer alacağım. En büyük amacım, Rüştü ağabeyin yerine geçmek. Uzun yıllar A milli takım kalesini kapatmak ve böyle bir sorunun yaşanmamasını sağlamak'' diye konuştu.

yns61
31.12.2007, 01:24
bi bakıyosuuz transfer olmuyo :D :( :) :D

6Şafak Aydın1
31.12.2007, 01:24

su an birinci kaleci olmadigini kim yaziyor ?

TFF.org daki istatistiklerinde Karsiyakanin 1. macinda ve son Kartal macinda kaledeydi üstelik forma numarasi da 1 .

1.haftaki giresun maci
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=66878
son haftaki kartal maci
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=67023

tff 1. ligde 18 mac yapdigini yaziyor :

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=297845

Öztürk Adem
31.12.2007, 01:43
bence ılk vede en son olan olabılecek transfer

Great White
31.12.2007, 01:53
su an birinci kaleci olmadigini kim yaziyor ?

TFF.org daki istatistiklerinde Karsiyakanin 1. macinda ve son Kartal macinda kaledeydi üstelik forma numarasi da 1 .

Trabzonspor' un birinci kalecisi olup olmadığı önemli..

Karşıyaka' nın birinci kalecisi olup olmadığı kıstasımız değil sanırım.. Ya da olmamalı:)

6Şafak Aydın1
31.12.2007, 02:03
onu zaman gösterecek.

Serdær
31.12.2007, 02:04
Bordo-mavili yönetim, prensip anlaşmasına vardığı Onur için kulübüne 400 bin euro ile Yusuf Kurtuluş'u verecek Bordo-mavili yönetim, prensip anlaşmasına vardığı Onur için kulübüne 400 bin euro ile Yusuf Kurtuluş'u verecek.

Trabzon, kalesini Karşıyakalı Onur Recep Kıvrak'ı alarak güçlendirdi. Ümit Milli Takım'ın da kalesini koruyan 19 yaşındaki Onur dün Trabzon'a gelerek kendisini bir yılı opsiyonlu 3.5 yıllığına bordomavili yapan ön sözleşmeye imza attı. Trabzonspor, Karşıyaka'ya Onur için 400 bin euro ile birlikte Yusuf Kurtuluş verecek.

İyi bir genç kazandık ama geleceğin yıldızını kaybettik.

Helal olsun !

Samet Yildirim
31.12.2007, 02:07
Bordo-mavili yönetim, prensip anlaşmasına vardığı Onur için kulübüne 400 bin euro ile Yusuf Kurtuluş'u verecek Bordo-mavili yönetim, prensip anlaşmasına vardığı Onur için kulübüne 400 bin euro ile Yusuf Kurtuluş'u verecek.

Trabzon, kalesini Karşıyakalı Onur Recep Kıvrak'ı alarak güçlendirdi. Ümit Milli Takım'ın da kalesini koruyan 19 yaşındaki Onur dün Trabzon'a gelerek kendisini bir yılı opsiyonlu 3.5 yıllığına bordomavili yapan ön sözleşmeye imza attı. Trabzonspor, Karşıyaka'ya Onur için 400 bin euro ile birlikte Yusuf Kurtuluş verecek.

İyi bir genç kazandık ama geleceğin yıldızını kaybettik.

Helal olsun !

kiraik gitti yusuf...

Serdær
31.12.2007, 02:11
kiraik gitti yusuf...

No problem ;)

Koray
31.12.2007, 02:14
bonservisiyle gitse ne olacak yaa..abarttıkca abarttınız şu yuufu haa...

Selçuk Demircioğlu
31.12.2007, 03:46
onur rüştünün yerine geçeceğim diyor...iyi diyor hoş diyor da...rüştü bi kaç ay önce şöyle bir açıklama yapmıştı:benim veliahtım tolga zengin dir.benden sonra tolga demiştir...

sahi yaa bu tolga zengin hangi takım da oynuyor...!!!

OsKa
31.12.2007, 04:58
hayırlı uğurlu olsun.doğmamış çocuğa da don biçmeyelim.

Tolga iyi bir kaleci.Onur da en az onun kadar iyi olursa sorun olmaz.inşa Allah daha iyi çıkarda Şenol Hoca'dan sonra ilk kez kaleden dolayı endişe duymadan maç izleyebiliriz.

İleli
31.12.2007, 04:59
kale 2 gence emanet artik boylesi daha iyi oldu adam umit milli takim kalecisi daha ne..

Cem Yavuz
31.12.2007, 08:38
Albayrakın bize yılbaşı kazığı...
Takıma kaleci lazım..
Ama uşak değil kaleci lazım...
Kalede güven veren maç alan. Maç kurtaran...lazım
Bu uşak...
Bizde bunun gibi 2 tane var zaten...
Anlamsız transfer....
Kimbilir hangi menecerin Cebi para doldu...
İşte 50 trilyon borç böyle oluştu....

Faik Yılmaz
31.12.2007, 08:42
Albayrakın bize yılbaşı kazığı...
Takıma kaleci lazım..
Ama uşak değil kaleci lazım...
Kalede güven veren maç alan. Maç kurtaran...lazım
Bu uşak...
Bizde bunun gibi 2 tane var zaten...
Anlamsız transfer....
Kimbilir hangi menecerin Cebi para doldu...
İşte 50 trilyon borç böyle oluştu....

oda güzel tesbit son 2 yılsa sadece menejerlere verdiğimiz para ne kadardır ?

bahse girerim milyonlarca dolardır.....

ilhan
31.12.2007, 11:06
Safakno61 gerekli cevabı Great White vermiş. Alıntı yapmayacağım. Bizim 1. kalecimiz olmadığı gün gibi aşikar dedim.

Ayrıca Yusuf'u neden veriyorlar onu anlamadım.

KUTADGU
31.12.2007, 11:08
Safakno61 gerekli cevabı Great White vermiş. Alıntı yapmayacağım. Bizim 1. kalecimiz olmadığı gün gibi aşikar dedim.

Emin ol İlhan...
Verenler de niye verdiklerini anlamıyorlardır..
Amma
Umarım Yusuf'u yollayna Ersun Hoca değildir...

Bayundur Han
31.12.2007, 11:24
onur rüştünün yerine geçeceğim diyor...iyi diyor hoş diyor da...rüştü bi kaç ay önce şöyle bir açıklama yapmıştı:benim veliahtım tolga zengin dir.benden sonra tolga demiştir...

sahi yaa bu tolga zengin hangi takım da oynuyor...!!!

yedekte oturacak yani

Erdem Keser
31.12.2007, 11:37
Yusufu toplam iki kere izledik ama onunla günün tamamını geçiren ve antrenman yapan bir hoca var..Demek ki şuan için oynayabilecek durumda değil ki gidiyor..

Misina
31.12.2007, 11:41
geçen yıl manisa ile ön anlaşma yapmış ardından kulübüyle sözleşme imzalamıştı:D

femalkocoglu
31.12.2007, 12:01
jefersonda gelecek vaad ediyordu......

bu adamlar ceplerini doldurma derdinde yaa bize pişecek değil olgun kaleci lazım....
adam 19 yaşında bunlan nolur daha çocuk bunu alacaklarına tolgayı korusunlar adam iyi bi kaleci

olmöadı jeferson ile ilgilen illada transfer edeceksen martinez gibi pişmiş bi kalece al 24-25inde olsun

femalkocoglu
31.12.2007, 12:02
yinede hayırlısı olsun

Erkut Ay
31.12.2007, 12:07
burda kaleciyi kötüleyen eleştiren yok alınan kaleci 19 yaşında tolgayı jeffersonu arka plana atarken onur recep kıvrak bizim kalecimiz diyebilen varmı yarın 2 maç hatada eleştirilen bu genç kaleciye yazık değilmi Trabzonspora bir kaleci alıyorsun ve elinde 3 kaleci var ve hala kale garanti diyemiyorsun bu bir transfer politikası yanlışı değilmidir....

mehmet_35
31.12.2007, 12:08
İleriye dönuk olarak duşunursek iyi bir transfer ama hemen kaleyi devralacak biri lazım bize. Bu yuku kaldirabilrmi acaba??

UğurB
31.12.2007, 12:16
Biz bu sekilde hic izlemeden yorum yapmaya devam edersek hicbir futbolcumuzdan faydalanamamaya devam edecegiz. Ilk hatasinda tribunlerden homurtular yukselecek. Petkovic icin attik tuttuk, bugun onu almak istesek bircogumuz olumlu yaklasacagiz. Ben de Onur'u hic izlemedim. Karsiyaka forumlarinda herhangi bir takima transferi soz konusu degilken yapilan yorumlari okudum, cok basarili buluyorlar. Neredeyse forum tamami olumlu gorus bildiriyor. Engin Ipekoglu'nun yorumu var. Eser Ozaltindere'nin Onur icin, "Stili Van der Sar'a benziyor" yorumu var. Anlasilan Ersun Hoca Vestel'in basindayken almak istemis. Burada da istedi ve aldik. Bekleyelim, izleyelim ve ondan sonra yorum yapalim lutfen. Su anda cogumuz izlemedigimiz icin "hayirli olsun"dan baska hicbir yorum saglikli gelmiyor. Izleyen arkadaslarin yorumlarina ise sonsuz saygim var. Iyi seneler...

Emirhan Makul
31.12.2007, 12:18
acaba 1. kaleci olabiliecek mi?

marlalı apo
31.12.2007, 13:13
bu yönetim daha öncede iyi kaleci diye ahmet şahini almıştı umut vaad ediyor diye çocukları topluyoruz sonrada trabzonspor dan şampiyonluk bekliyoruz beeeeeeeeeeekle

Tanju
31.12.2007, 13:15
bizim kaleye alternatif oyuncu değil direkt oynayacak bi adam almamız lazım değil miydi?

İskender
31.12.2007, 13:28
Sevinsek mi şimdi bu transfere...
Beklentiler nelerdi ne ile karşılaşıyoruz...
Dağ ne yazık ki fare doğurmaya devam ediyor...

AYYILDIZ
31.12.2007, 14:33
bu yönetim daha öncede iyi kaleci diye ahmet şahini almıştı umut vaad ediyor diye çocukları topluyoruz sonrada trabzonspor dan şampiyonluk bekliyoruz beeeeeeeeeeekle

Ahmet sahin 29 yasinda umut vaad ediyor diye alinmadi ayrica Onur Trabzonsporun kalesinde direk oynayabilir goreceksiniz

AYYILDIZ
31.12.2007, 14:34
Sevinsek mi şimdi bu transfere...
Beklentiler nelerdi ne ile karşılaşıyoruz...
Dağ ne yazık ki fare doğurmaya devam ediyor...

Sevinin cok iyi transfer ayrica Trabzonsporun genclere yonelmesi lazim hem ekonomik hemde basari acisindan bu sart.Ersun Yanal cok dogru adimlar atiyor.

TSezgin61
31.12.2007, 15:16
Sevinin cok iyi transfer ayrica Trabzonsporun genclere yonelmesi lazim hem ekonomik hemde basari acisindan bu sart.Ersun Yanal cok dogru adimlar atiyor.

atiyor atmasinada, bide birkac tane kazmamizida satsak daha güzel olur. tam revizyon olur

Vkgz
31.12.2007, 15:23
güzel transfer.

6Şafak Aydın1
31.12.2007, 15:24

yanlis anlasilma olmus kardes. :) Yusuf ` un kiralik gidecegine inanmak istemem. Herkes ondan birseyler bekliyor. Zaten transfer henüz resmiyet kazanmamis. Bekleyip görecez.

Direk kaleyi devralabilmesi bence biraz güc resmiyet kazansa bile, evvela tecrübe ekskliginden, takimda otorite ve uyum saglama acisindan. Neyse hayirli olsun bakalim.

K@HrY
31.12.2007, 15:25
Trabzonsporumuzun Büyüklüğünü yükünü kaldıramayacak bu genç kalecileri alıyorlar ve yazık ediyorlar. Alt yapıdan yetişen Trabzonsporu en iyi tanıyan Tolga bile ne zorluklar çektiğini hepimiz görüyoruz. Bence yanlış ve gereksiz bir transfer. Bize gelecek vadeden değil şu anda kaleyi devralacak tecrübeli bir kaleci lazım.

Hüdai Pervaneli
31.12.2007, 15:30
bu transfer i ersun hoca istedi ne göre bu kaleci bir numara olucakdir

KSKgirl
31.12.2007, 15:43
onur kaleyi direkt devralabilecek yetenekte bi oyuncudur, aşağılamanız yersiz gerek karakteri olsun gerek kaleciliği olsun yaşının çok çok çok üstündedir. zaten biz karşıyakalılar olarak tek temennimiz şu an içinde bulunduğumuz mali sorunları aşıp kalecimizin bu sezon da bizimle kalmasını sağlamak..

KUTADGU
31.12.2007, 15:44
onur kaleyi direkt devralabilecek yetenekte bi oyuncudur, aşağılamanız yersiz gerek karakteri olsun gerek kaleciliği olsun yaşının çok çok çok üstündedir. zaten biz karşıyakalılar olarak tek temennimiz şu an içinde bulunduğumuz mali sorunları aşıp kalecimizin bu sezon da bizimle kalmasını sağlamak..

yani bundan bize ne...

Fatih
31.12.2007, 15:54
ismini duymakla beraber hiç izlemedğim bir oyuncu inşallah yararlı olur

Atakan
31.12.2007, 17:29
Direk kaleyi devralabilmesi bence biraz güc resmiyet kazansa bile, evvela tecrübe ekskliginden, takimda otorite ve uyum saglama acisindan. Neyse hayirli olsun bakalim.[/quote]

katılıyorum bencede öyle

Cafer KILIÇSOY
31.12.2007, 18:57
burda kaleciyi kötüleyen eleştiren yok alınan kaleci 19 yaşında tolgayı jeffersonu arka plana atarken onur recep kıvrak bizim kalecimiz diyebilen varmı yarın 2 maç hatada eleştirilen bu genç kaleciye yazık değilmi Trabzonspora bir kaleci alıyorsun ve elinde 3 kaleci var ve hala kale garanti diyemiyorsun bu bir transfer politikası yanlışı değilmidir....

bizim kaleye alternatif oyuncu değil direkt oynayacak bi adam almamız lazım değil miydi?
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Samet Berber
31.12.2007, 18:58
iyi iyi ilk ve son transferimiz onur oldu hayırlı olsun ...

Koray
31.12.2007, 18:59
izmirde yaşayan arkadaşlar onur nasıl kaleci biliyosanız biraz bilgi veririmisiniz ?..

kaan atalı
31.12.2007, 19:02
onurun birkaç maçını seyretme imkanı buldum bizim tolga daha iyi

Samet Berber
31.12.2007, 19:08
onurun birkaç maçını seyretme imkanı buldum bizim tolga daha iyi
heh tamam işte bizim büyük yönetimin yapacağı transfer bu kadar olur hey allahım sen bana (bizlere) sabır ver ya Rabbim:mad:

S.F.K.
31.12.2007, 19:09
izmirde yaşayan arkadaşlar onur nasıl kaleci biliyosanız biraz bilgi veririmisiniz ?..
Niğde den haber versem ayıp olmaz demi.
ben Karşıyakanın 1-2 forumuna girdim yorumlara baktım hepside salya sümük ağlıyor nerdeyse
hiç kötü diyen yok onlarda bizim gibi yönetime çok kzıyor elimizdeki değerleri tek tek satıyorlar ne olacak bu takımın hali diyorlar
febe naleti istiyormuş bir kısmı keşke febe ye gitseydi diyor bi kısmıda febe de ezilirdi Trabzonda kendini ıspatlayabilir iyi oldu diyorlar
kimisi Trabzon en az 10 sene kaleci sorunu yaşamaz diyen var
hiç iyi oldu diyen yok gittiğine iyi kaleci olduğu kesin ama ben tecrübeli kariyerli kaleciden yanayım ne olursa olsun.

NoPain-NoGain
31.12.2007, 19:10
trabzonspor icin bu tarz genc yeteneklerin transferi tabi ki önemli ve cok gerekli ama asil transfer olarak bu genc arkadaslarin gösterilip, üzerlerinde gereksiz bir baski yaratilmasina da gerek yok.
bu transfer dönemi de büyük bir yönetim rezaletine dönüsürse artik zaten albayrak'lara el sallayabilicez belli ki ama yine de bekleyelim bakalim bi kac gün daha...

ilhan
31.12.2007, 19:15

Koyu Karşıyakalı arkadaşlarıma sordum. Hepsi üzüldük satıldığına dediler. Ama daha iyi yerleri hakediyordu felan dediler. Hepsi biliyordu yani Karşıyaka'dan er ya da geç ayrılacağını. Kimisi biz İstanbul takımlarına gitsin isterdik dedi. Kimisi kendini gösterebileceği bir takıma gitseydi daha iyi olurdu dedi.

Bekleyip göreceğiz.

ferhaTS87
01.01.2008, 00:45
ıyıkı dogdun onur

Mayls
01.01.2008, 00:47
Koyu Karşıyakalı arkadaşlarıma sordum. Hepsi üzüldük satıldığına dediler. Ama daha iyi yerleri hakediyordu felan dediler. Hepsi biliyordu yani Karşıyaka'dan er ya da geç ayrılacağını. Kimisi biz İstanbul takımlarına gitsin isterdik dedi. Kimisi kendini gösterebileceği bir takıma gitseydi daha iyi olurdu dedi.

Bekleyip göreceğiz.
Bende Karsiyaka'li bir arkadasa sordum cok iyi bir transfer yaptigimizi söyledi. 1. Ligi takip eden diger arkadaslarda 1-2 yil icinde takimda vazgecilmez olabilecegini söyledi.

Mustafa OK
01.01.2008, 10:38
bu kaleci transferi kimseyi memnun etmiyor belki beklentimizin brezilyalılar olmasındandır

brezilyalılardan sonra alınsaydı bu kaleci hakkında daha olumlu yorumlar yazılırsı sanırım

inşallah başarılı olur...

Can
01.01.2008, 11:52
Trabzonspor'un yeni transferi Onur da ilk özel röportajını Karadeniz'e verdi...http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/28640_b.jpg
Genç eldiven, "Eldivenleri giymek için yaşlı olmak değil, yürekli ve yetenekli olmak gerekli. Trabzon'un '1 numarası' olacağım. Rüştü velihatı benim" dedi

EVET, GENCİM AMA..
Trabzonspor'un Karşıyaka'dan transferi kaleci Onur Recep Kıvrak, ilk özel röportajını Karadeniz'e verirken, "Trabzon'da eldivenler benim olacak" dedi. Genç olduğu için 'kulübede oturur' düşüncesinde insanların olduğunu ifade eden Onur, "Karşıyaka'da iken de böyle düşündüler ama 6 ayda gerçeği gördüler. Ümit Milli Takım'dayım ve Trabzonspor kalesini korumak için buradayım" dedi.
HERKESE NASİP OLMAZ
Onur, Milli takımdan arkadaşları Ergin'in özellikle Trabzonspor taraftarı için "Dünya'da eşi yoktur" dediği belirterek, "Bu beni inanılmaz heyecanlandırıyor ve hırslandırıyor. Onların nasıl Trabzonspor'un şampiyon olamaması nedeniyle başarıya aç ise, ben de aynı hırsla kale giymek için iddialıyım. Rüştü abinin veliahtı benim. Onun gibi Türk futboluna damga vuran kaleci olacağım" dedi.
DAHA DA BÜYÜMEK İÇİN
Genç kaleci, " Yaşlı veya tecrübeli kaleye geçer diye bir kural yok. Yürekli ve yetenekli olan kaleyi alır. Ben de kendime güveniyorum. Trabzon'un uzun yıllar 1 numarası olmak istiyorum. Böyle büyük bir camiada eldivenleri giymek herkese nasip olmayacağını da biliyorum. Trabzon'un kalesinde başarılı olmamın büyük hedeflerimin kapısını da bana açacağına inanıyorum" dedi.

bordoylamavi
01.01.2008, 17:37
iyi bi kaleci olsa bizimkilerden önce alırlardı başkaları. 3 yıldır kimi aldık da iyi çıktı

Ali Can
01.01.2008, 17:41
karsıyaka gibi bir takım kalesini 19 yasındaki bir kaleciye emanet ediyorsa ben o kaleciye güvenirim

cyberentalpi
01.01.2008, 18:11
karsıyaka gibi bir takım kalesini 19 yasındaki bir kaleciye emanet ediyorsa ben o kaleciye güvenirim

Guzel bir bakıs acısı. Ben kesinlikel tolga ve ahmetten iyi olacagina inaniyorum

Cem Balcı
01.01.2008, 18:15

bence alakası yok.karşıyaka büyük bir takımmı?biraz büyütmüşsün galiba gözünde. hadi fb,gs,ts desen anlarım.

Egemen
01.01.2008, 18:58
bence alakası yok.karşıyaka büyük bir takımmı?biraz büyütmüşsün galiba gözünde. hadi fb,gs,ts desen anlarım.

tamam işte aldık kaleye koyduk bizde :D

Egemen
01.01.2008, 19:09
bloodblue1

konuyla alakasız mesaj yazmaman forumdaki gelecegin adına iyi olur :D
saygılar..

Kadir
01.01.2008, 19:16
başarılı olur inş.

nakzo
01.01.2008, 19:25

Bekleyip göreceğiz.
Birader sende o karşıyakalı arkadaşlarına söyleseydinonur bence karşıyaka gibi hiçbir geleceği olayan bir kulüpten trabzona geldiği için sevinçten uyuyamıyordur heralde...

Sefa Murat Dokuz
01.01.2008, 19:38
Ben izmirde yaşıyorum o.r.kıvrak 2.ligde bütün takımlarda ilk 11 de çıkabilecek, 1.ligde anadolu klüplerinde asla oynayamayacak, Büyük klüplerde önünde iyi defans varsa oynayabilecek bir kaleci,ama tolgadan daha iyidir. Bizde bu defansın arkasında kimse oynayamaz. Ama iyi 2 stopperimiz olursa onur çok iyi kalecilik yapar. Casillas muabbeti gibi casillasın önünde tayfun t.seyhan olsa casillas olurmuydu...
Zaten direk oynayacağını sanmıyorum oynarsa yazık olur harcanır o defansın arkasında...

Murat'
01.01.2008, 19:42
işallah hayırlı olur...

Obi-Van
01.01.2008, 20:13

sanki madridden bahsediyorsun :D

Üzeyir Gönül
01.01.2008, 21:26
Bırakın arkadaşlar yeni transferimiz kaleci Onur'u çekiştirmeyi. Yani konuşun da hakkında hiçbir şey bilmediğiniz bir transfer için de peşin hükümlerde bulunmayın. Ben hayırlı olsun, derim. İnşallah bizim istediğimiz, beklediğimiz gibi bir kalecidir. Kendisine başarılar dilerken en büyük temennim çok çalışması ve en azından eğer oynarsa takımı yakacak hatalardan kaçınmasıdır. Tabii arada sırada bize puanlar kazandırması da en büyük dileğimdir. İnşallah son yazdığıma hiç gerek kalmaz da...

ilhan
01.01.2008, 21:40
Birader sende o karşıyakalı arkadaşlarına söyleseydinonur bence karşıyaka gibi hiçbir geleceği olayan bir kulüpten trabzona geldiği için sevinçten uyuyamıyordur heralde...

Yok o kadar kabalaşamam arkadaşlarıma karşı.

sethfilo
01.01.2008, 21:50
Kulübümüzün aldığı kaleci ciddi anlamda çok yetenekli ve üzerinde ısrar edilir ise ve de " hemşehriciliğe kurban edilmez ise" uzun zaman kalemizi koruyacaktır.
Acizane görüşümdür çünkü kendisini çıplak gözle en az 50 kez izlemiş bir futbolseverim.
Ve Tolga kardeşimiz sanırım eldivenleri almak için çok çalışması gerekecek, buda rekabeti ve beraberinde takıma başarı getirmesi umuduyla.

Berk Akçay
01.01.2008, 22:30
iyi bi kaleci olsa bizimkilerden önce alırlardı başkaları. 3 yıldır kimi aldık da iyi çıktı
böyle bir mantık yürüten ilk defada seni gördüm kusura bakma

Cafer Bulur
01.01.2008, 22:33
hayirli ugurlu olur insaallah.ben sahsen daha tecrübeli bir kaleci alinmasindan yanaydim ama olsun.herhalde ersun hocanin istedigi bir transferdi.bu transferle birlikte bir kaleciye yol göründü.bu da büyük ihtimal jefferson olacaktir.

Bayundur Han
02.01.2008, 11:22
Kulübe hoşgeldin Onur... Umarım her iki taraf içinde hayırlı bir transfer olur bu.
Ersun Hoca'ya güvenimiz tam!

cekistiren arkadaslara bir sorum var.

üstünkörü bir hesapla son 5 yıldır ümit milli takımda oynayan kaç tane genç futbolcu aldık, Adem Koçak hariç?

Tolgada sanirim zamaninda 4-5 yil umitlerde oynadi. Ama Onur'un bu sozleri ozguven fiskiriyor. Insallahda oyledir bize kendine guvenen kaleci lazim. Tolga, Ahmet ve Jeffersonda bunlar yok. Yeni bir ruzgar olabilir Onur.

_SeRKaN_
02.01.2008, 11:52
Benim korkum Onur'un 2. kaleci konumundaki Ahmet'in altında ezileceğidir..O yüzden bir an önce Ahmet elden çıkaılmalıdır diye düşünüyorum..

Gökhan Uzun
02.01.2008, 12:45
arkadaslar su ahmeti ne zaman gönderiyoruz ya yeter artık 4 kaleci oldu bu kaleci de baya iyimiş diolar zaten ümit milli de oynuyor

Ahmet Kuru
02.01.2008, 13:03
inşallah hayırlısı olur.Ama bence Tolga varken genç bir kaleci almak mantıklımı bilmiyorum.Onun yerine Tecrübeli bir kaleci alınabilirdi.Umarım hayırlı olur ne diyelim.

Mayls
02.01.2008, 13:12
inşallah hayırlısı olur.Ama bence Tolga varken genç bir kaleci almak mantıklımı bilmiyorum.Onun yerine Tecrübeli bir kaleci alınabilirdi.Umarım hayırlı olur ne diyelim.
Tolga 24 yasinda. Tolga bu yasa kadar kalenin vazgecilmezi olmadiysa bundan sonrasi icin pek umutlu degilim. Onur ise 19 yasinda. Kendini kanitlayacak vakti var.

TSezgin61
02.01.2008, 13:26
kalecimiz tolgayi ben 20 yasinda neyse suanki durumundada ayni görüyorum, yani insan hicmi gelismez.

ama onur daha 19 yasinda. ve bana öyle geliyorki tolgadan kaleyi alacaktir

İsmail Çavuşoğlu
02.01.2008, 13:40
hayırlı ugurlu olur inşallah.yapmIş oldugu roportajındaki sölediklerini eğer gerçekleştirebilirse kalemiz emin ellerde demektir.
inşallah başarılı olacaktır..

Mayls
02.01.2008, 13:41
hayırlı ugurlu olur inşallah.yapmIş oldugu roportajındaki sölediklerini eğer gerçekleştirebilirse kalemiz emin ellerde demektir.
inşallah başarılı olacaktır..
Lafla peynir gemisi yürümüyor. Insallah dedigini yapar.

bulutus
02.01.2008, 14:38
Rıdvan Dilmen: Aziz Yıldırım'a rezil oldum...

KARŞIYAKA yönetiminin kaleci Onur'u 400 bin euro artı Yusuf karşılığında Trabzon'a vermesi üzerine Fahri Sportif Danışmanlığı bırakan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a da rezil olduğunu söyledi.
Karşıyaka'yı çok sevdiği için hiçbir ücret almadan yardımcı olmaya çalıştığını hatırlatan Dilmen, “Kaleci Onur'u, daha önce Fenerbahçe'ye 1 milyon dolara satmaya çalıştık. Aziz Yıldırım, (Bizden 1 milyon dolar istediniz, ama Trabzon'a 400 bin euroya sattınız) derse nasıl cevap veririm?'' dedi.
Bundan sonra alınacak kararlarda kendisinin olmayacağını ifade eden Dilmen, Onur'un transferinde Karşıyaka'nın çok zarar ettiğini dile getirdi. Dilmen, “Yönetim şimdi bir kaleci alıp yine para ödeyecek. Üstelik Trabzon'un gönderdiği oyuncuya da 275 bin YTL verecekler'' diye konuştu. Kaleci Onur'un Trabzon'dan yıllık 700 bin YTL alacağı bildirildi.

milliyet.com.tr den

UğurB
02.01.2008, 14:48
Rıdvan Dilmen: Aziz Yıldırım'a rezil oldum...

KARŞIYAKA yönetiminin kaleci Onur'u 400 bin euro artı Yusuf karşılığında Trabzon'a vermesi üzerine Fahri Sportif Danışmanlığı bırakan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a da rezil olduğunu söyledi.
Karşıyaka'yı çok sevdiği için hiçbir ücret almadan yardımcı olmaya çalıştığını hatırlatan Dilmen, “Kaleci Onur'u, daha önce Fenerbahçe'ye 1 milyon dolara satmaya çalıştık. Aziz Yıldırım, (Bizden 1 milyon dolar istediniz, ama Trabzon'a 400 bin euroya sattınız) derse nasıl cevap veririm?'' dedi.
Bundan sonra alınacak kararlarda kendisinin olmayacağını ifade eden Dilmen, Onur'un transferinde Karşıyaka'nın çok zarar ettiğini dile getirdi. Dilmen, “Yönetim şimdi bir kaleci alıp yine para ödeyecek. Üstelik Trabzon'un gönderdiği oyuncuya da 275 bin YTL verecekler'' diye konuştu. Kaleci Onur'un Trabzon'dan yıllık 700 bin YTL alacağı bildirildi.

milliyet.com.tr den
1 milyon dolar = 675 bin euro yani 275 bin euro ucuza almisiz ama karsiliginda bir oyuncu vermisiz. Ama Onur'a yillik 700 bin ytl biraz fazla degil mi? Benim demek istedigim henuz kendini ispatlamamis bir oyuncuya 700 bin ytl bence cok. Bence potansiyeli olabilir, belki alacagi parayi da fazlasiyla hakedecek ama o zaman Yattara'ya 1.5 milyon ytl, Gokdeniz'e 2.5 milyon ytl vermek gerekir.

ozturk
02.01.2008, 15:50
millet carlos, lincoln veya en azından holosko ile uğraşıyor bizde karşıyakadan oyuncu alıyoruz herşeye rağmen hayırlı olsun diyelim...

ancak buna güçleri yetebilmiş demekki başarılı (!!!!!!!!!!!!) yöneticilerimizin...

İskender
02.01.2008, 18:20
Yönetimin beceriksizliği çocuğu omuzlarına kaldı...
Onur okuduklarıma göre fena bir kaleci değil bu şekilde gelmeden yıpratmamak lazım çocuğu...

Bence şuan Trabzona transfer olmanın heyecanını yaşıyor bu onun belkide ilk ciddi kontratı, büyük ihtimalle google da trabzon yazmış ve forumumuza konuk olmuştur...

O yüzden arkadaşımızdan bir hoşgeldini esirgemiyelim bari bu sayfaya yönetimi katmayalım...

Tayyip Bosnalı
02.01.2008, 18:23
inş hayırlara vesile olur kendini kanıtlar ve takımada faydalı olur

hakikaten tolga kendini hiç geliştiremedi maalesef arkadaşlar

halbuki çok güzel bir şans vardı önünde

petkoviçten beri kaledeki boşluk dolmadı çünkü

inş onur bu boşlugu doldurur diyelim

POYRAZ
02.01.2008, 18:55
1 milyon dolar = 675 bin euro yani 275 bin euro ucuza almisiz ama karsiliginda bir oyuncu vermisiz. Ama Onur'a yillik 700 bin ytl biraz fazla degil mi? Benim demek istedigim henuz kendini ispatlamamis bir oyuncuya 700 bin ytl bence cok. Bence potansiyeli olabilir, belki alacagi parayi da fazlasiyla hakedecek ama o zaman Yattara'ya 1.5 milyon ytl, Gokdeniz'e 2.5 milyon ytl vermek gerekir.
Eger rakam buysa bence de cok. Yine de "Hosgeldi" diyorum. Umarim kisa zamanda kaleyi kapabilir. (Gerci biraz zorya)

Kasım Hilal
02.01.2008, 18:56
Allah'Im yardım etse de devre arasındaki son transferimiz de Onur olmasa..

oguzkoc
02.01.2008, 19:00
takımımızın kalecileri artık tolga ve onur ikilisidir. bize düşen görev onlara destek olmaktır... ayrıca kimse onurdan büyük beklentiler içerisinde olmadığı için, bu genç kaleci rahat maçlar çıkartıp kendine güvenerek bu takımın as kalecisi olmayı başaracaktır.. ben güveniyorum..

TS-Tiryaki
02.01.2008, 19:38
Eger rakam buysa bence de cok. Yine de "Hosgeldi" diyorum. Umarim kisa zamanda kaleyi kapabilir. (Gerci biraz zorya)

bizi herhalde kasimpasa gencler sivas kayseri benzettiniz. Biz büyük Kulubüz Biz TRABZONSPORUZ biz veririz.

Erdem Keser
02.01.2008, 19:45
bizi herhalde kasimpasa gencler sivas kayseri benzettiniz. Biz büyük Kulubüz Biz TRABZONSPORUZ biz veririz.
Onur'u kastetmiyorum ama gelene geçene dağıttığımız için bu haldeyiz..

TS-Tiryaki
02.01.2008, 19:54
Onur'u kastetmiyorum ama gelene geçene dağıttığımız için bu haldeyiz..

Ayiptir sormasida hangi gelenden geçenden bahsediyorsun. Sanki gelen vardi biz okadar dagitiyoruz.:(

Emre B.
02.01.2008, 20:20
Ayiptir sormasida hangi gelenden geçenden bahsediyorsun. Sanki gelen vardi biz okadar dagitiyoruz.:(

Celaleddin, Hasan Üçüncü, Ferhat, Musa, Mustafa Keçeli, Ayman .....

Erdem Keser
02.01.2008, 21:03

Celaleddin, Hasan Üçüncü, Ferhat, Musa, Mustafa Keçeli, Ayman .....
Yeterli olmuştur sanırım..Olmadıysa listede ki isimleri çoğaltabiliriz

OLCAY ÇAKIR
02.01.2008, 21:08
Olaya bakış açım şu;

Onur gibi 5 adet topçu ile transfer kapatılırsa Z planı da olsa başarılı olundu sayarım.

Allah içimi biliyor şu Brezilya turnesi başarısızlığı,büyük bir başarıdır.:)

Onur gibi 5 adet.

Buna bir orta bir forvet(Burak) eklenirse tadından yenmez.

Uğurtan
02.01.2008, 21:10

Mehmet Yıldız Sivas'ın tavan ücretini alıyor= 600 bin ytl.. Yeterli bu yorum sanırım..

Sönmez Özlü
02.01.2008, 22:18
Jefferson da Tolga da genç kaleciler. Bizim ihtiyacımız olan, tecrübeli bir kaleci idi. Yetenekli de olsa 88 doğumlu bir genç alınacağına, tecrübeli bir isim alınsa idi, kale daha güvende olurdu. O kaleyi korurken, Tolga da iyice pişerdi. Kısacası bence bu transfer yanlış bir tercih olmuştur. İki tane tecrübesiz ve ortalama üstü kalitede kalecimiz vardı, şimdi üç oldu. Ahmet Şahin'i saymıyorum.

Yine de hoşgeldin Onur diyelim. Umarım başarılı olur.

AYYILDIZ
02.01.2008, 22:22
Jefferson da Tolga da genç kaleciler. Bizim ihtiyacımız olan, tecrübeli bir kaleci idi. Yetenekli de olsa 88 doğumlu bir genç alınacağına, tecrübeli bir isim alınsa idi, kale daha güvende olurdu. O kaleyi korurken, Tolga da iyice pişerdi. Kısacası bence bu transfer yanlış bir tercih olmuştur. İki tane tecrübesiz ve ortalama üstü kalitede kalecimiz vardı, şimdi üç oldu. Ahmet Şahin'i saymıyorum.

Yine de hoşgeldin Onur diyelim. Umarım başarılı olur.

Tolga ve jefferson 24 yasinda.Ayrica Tolga daha ne kadar geliscek rustu onun yasindayken elimizden sampiyonlugu aldi gercekten onur cok iyi transfer

omermk
02.01.2008, 22:39
onur iyi kalecimidir kötü kalecimi bilmiyorum çünkü hiç seyretmedim ama enteresan bir durum var; bu çocuk ve karşıyaka ile anlaşalı neredeyse bir hafta oldu üstüne üstlük bugün de antremana çıkmış bizimle ama hala kulübün resmi sitesinde bu konuda bir haber yok.
sizcede garip değilmi? bu işi de berecemeyip 2 gün sonra çocuğu geri gönderirlerse şaşırmam...

wien_ts
03.01.2008, 00:02
bu cocuk Trabzona gelip antremanlara basladimi acaba.Bilgisi olan varmi?

Miraç Atalay Çiftçi
03.01.2008, 00:28
bu cocuk Trabzona gelip antremanlara basladimi acaba.Bilgisi olan varmi?

Evet bu akşam 19.30' da gerçekleştirilen idmana katıldığı doğrulandı.

USTA Abdurrahman
03.01.2008, 00:37
adamlar paraya kıyıp oyuncu almıyorlar ki onura para vermesende bizde oynar abi ...
işte yönetim halada takımın başındalar neymiş fiyat yüksek adam bi oyuncuya veryior o kadar parayı biz hala transfer yapcas