PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eziklerin Formasını İsteyenler Kulüpten İçeriye Girmesin!

Sayfa : [1] 2

Nytre
23.12.2007, 00:28
Biz Trabzonluluğumuzla Trabzonsporluluğumuzla övünüyoruz , gurur duyuyoruz!

Her koşulda nerede olursa olsun takımın yanında oluyoruz.

Maddi manevi en zor anlarda bile takıma bir destek olabilmek için tüm imkanlarımızı sonuna kadar her türlü riski bile göze alarak zorluyoruz.

Ne kentimize ne takımımıza laf gelmemesi için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz. Trabzonsporumuzun değerlerine her yerde sahip çıkıp yüceltiyoruz.

Onurumuzl gururumuzla bugünlere kadar gelmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz ve yaşatmaya devam ediyoruz.

Büyüklerimizden (hem aile ve çevre olarak hem de futbolcularımızın onurlu hareketleri) gördüklerimizle gurur duyuyoruz ve daha iyisini yapmaya çalışıyoruz Trabzonsporlu olarak.

Biz yıllarca anadolu kulüplerinin Trabzonspor forması almalarını izledik sahalarda. Ancak bir kaç kendini bilmez cahil ve Trabzonsporluluktan daha nasibini almamış kişiler bir hareketi ile milyonlarca TRABZONSPORLUNUN gururunu ve onurunu inciltebiliyor ne yazık ki.

Ben bunu burada yazarken utanıyorum ama hem de Trabzonlu olan bir futbolcu o hareketi sahada yapmaktan utanmıyor! Ve bizden önce ona cevabı istediği kişi ona gayet güzel bir şekilde ısrarlarına rağmen geçiştirerek veriyor zaten!

Oynadığı takımın camianın büyüklüğünü geçmişini tarihini bilmeyen kişiler o değerleri yaşatmayı beceremezler arkadaşlar bu bir gerçektir.

Biz bu ülkenin nasıl kurulduğunu nasıl bu toprakların düşmanlardan temizlendiğini bilmezsek nasıl ülkemizin değerini bilebiliriz.

İşte Trabzonsporumuzun geçmişini ve nasıl BÜYÜK olduğunu bilemeyen oyuncular da Trabzonsporumuzun başarısına ortak olamazlar. Ancak Trabzonspora zarar verecek böyle cahil hareketler yaparlar.

Tayfun Cora'yı ŞİDDETLE KINIYORUM ve KULÜP TARAFINDAN EN AĞIR CEZA İLE CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUM!...

çok şey mi istiyorum! peki ben bunu isterken haksız mıyım?

Milyonlarca insanın her türlü fedekarlık göstererek 100 yıl önce attığı tohumları bugün koskaca çınar olan bu camiayı iki pervasız hareketle lekelemeye kimsenin hakkı yoktur!

Bunun cezasını verecek olan yönetim varsa onlar da bu takımın BÜYÜKLÜĞÜNE inanmış demektir.

Emirhan Makul
23.12.2007, 00:32
he yaa tayfunu gördünüz müüü yaa yalvarıyorrr formayı versin diye ne olacak yaniiii alacaksındaa ne yanii eline ne geçecekk

SDanışmaz
23.12.2007, 00:33
Çok şey istemiyorsun, doğruyu istiyorsun..

Zamanında bu formanın peşinde koşardılar, sen imdi gidip onların formalarını isityorsun!

kübraTs
23.12.2007, 00:36
Gördügümde yerin dibine girdim!Bir insan kendini bu kadar mi alcaltir ya!

Murat'
23.12.2007, 00:37
Forma istenir tamam ona bşey demiyoruz ama küçük emrah gibi yalvarmak niye...

mali uzuner
23.12.2007, 00:38
yazıklar olsun görüntü trabzonspor futbolcusu için utanc tablosudur tayfun bos zamanlarında gitmek için sana bir kombine hediye etsinler gider izlersin bir futbolcu ancak bu kadar rencide eder taraftarını. seni bağrına basan su taraftara yazık.

DKaraduman
23.12.2007, 00:38
maç boyunca nasıl alsam formayı diye düşünmüştür heralde..

Allahtan ilk 11 de deildi defans yerine sağ açık oynardı..

Cem Balcı
23.12.2007, 00:39
bide bu çıktı başımıza.negüzel yendiniz yav bi forma verde hatıra kalsın.

Remzi
23.12.2007, 00:40
İsmin bildiğim kadarıyla Emincan abi çok güzel başlıklar açıyorsun Ellerine sağlık hislerime tercüman oluyorsun valla:)

Tayfun ve erdinç denen şahıslar neden geri alınır ki zaten anlamam sanki onlara çok ihtiyacımız var onlarsız olmuyor..Bu takıma TRABZONSPOR'un büyüklüğünü bilen futbolcular alınmalı Böyle küçük emrah gibi ezik formasınıı isteyenler değil.

Emirhan Makul
23.12.2007, 00:40
maç boyunca nasıl alsam formayı diye düşünmüştür heralde..

valla da öylee ya işte ben ne istiyorum biliyormusunuz bakın biz mantıklı olarak bu hatayı gördük dimiii heee maça gittik mi bunu tayfunaaa sloganlarla anlatalımmm he bittiiii bunu gösterelim sesimiz çıksınnn ezik yaaa yalvardı resmen

Berat
23.12.2007, 00:41
Tayfun Cora gibi Trabzonspor'un ne demek olduğunu kavrayamamış karaktersizleri kulüpte barındırmamak gerekli. Forma istemenin de bir adabı var.. İbret-i alem için devre arasında gönderilecek ilk isim Tayfun Cora olmalı.. Ersun Hoca'dan önce yönetim kadro dışı bırakmalı..

Nytre
23.12.2007, 00:43
hayır arkadaşlar forma istenirse gidersin başka yerde istersin herkesin önünde bir kulübün milyonlarca taraftarının herşeyden önde tuttuğu bir formayı giyipte bize senelerce ayak oyunları oynayan bir kulübün formasını yalvar yakar isteyemezsin buna hakkın yok!

Murat'
23.12.2007, 00:44
Şimdi yarın çıkar görürsünüz..Hasta bir çocuk için istiyordum diye söyler...

Nytre
23.12.2007, 00:45
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber.aspx?r=1&hid=31231

bunu izlesinler. taze bir olay onun için bunu koydum.

AYYILDIZ
23.12.2007, 00:48
Oze donusu savunanlardandim bugun bu gorusumden vazgectim Tayfun Cora Trabzonspor maglup oldugu bir mactan sonra forma dusunuyorsa daha birsey soylemek istemiyorum

Emirhan Makul
23.12.2007, 00:49
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber.aspx?r=1&hid=31231

bunu izlesinler. taze bir olay onun için bunu koydum

bu haberi okuyunca aklımdan şu geçiyor "bizim futbolcular gerçekden yüzsüzmüşş"

Cem Akyüz
23.12.2007, 00:51
takımımız ezeli rakiplerinden biriyle maç yapmış ve kaybetmiş tamam rakipten forma istersinde bunu yalvararak ve milletin önünde yaparsan bu taraftarın tepkisi büyük olur kesinlikle ceza verilmeli

Nytre
23.12.2007, 00:52
tayfun coranın hareketine karşı organize bir şekilde cevap vermek gerekiyor arkadaşlar. bu hareketi ben trabzonlu bir insana katiyen yakıştıramadım. eğer biz böyle insanlar barındırıyorsak içimizde bunları temizlemek lazım takımdan.

Emirhan Makul
23.12.2007, 00:54
ya bu tayfun konusunu nasıl gündeme getirtebilirizzz bi düşüncesi olan var mı? siteside yok kiii

salihismet
23.12.2007, 00:55
Herkesin fikrine saygim var, fakat bence bu forma isteme olayini biraz büyütüyoruz galiba, Hakan Şükür bile fb macindan sonra forma aldi fb lilerden. tayfun Trabzonspor icin yeterli bir futbolcu olmayabilir, bir forma aldi diye Trabzonspordan uzaklaştirilsin demek yanliştir.

Muhammet
23.12.2007, 00:55
tayfuna bi şans daha verilsin diyordum bizim evladımız diyordum ama
yani o kadar da göz önünde istenmez ki git içerde soyunma odasında iste başka bişey yap
içinde olduun o camianın fbye bakışaçısı belli

yazık!

Emirhan Makul
23.12.2007, 00:57
Herkesin fikrine saygim var, fakat bence bu forma isteme olayini biraz büyütüyoruz galiba, Hakan $ükür bile fb macindan sonra forma aldi fb lilerden. tayfun Trabzonspor icin yeterli bir futbolcu olmayabilir, bir forma aldi diye Trabzonspordan uzakla$tirilsin demek yanli$tir.

hakan yalvardı mı bunu sorabilirmiyim

Sevgi
23.12.2007, 00:57
ezeli rakibin olan, oynadığın 10 maçın 9 unu hakemle kazanan, dış kuvvetlerle el ele verip kafana vura vura elinden şampiyonluk alan bir takımda oynayan, oynadığın futbolla ezdiğin halde mağlup olduğun bir maç sonrası (taraftarın için önemi çok farklı olan bir maç)90 dk boyunca 3 kere topla buluşamayan sözde bir dünya yıldızından! forma almak için yalvaran bir zavallının, Trabzonspor formasını bir gün dahi giymesine müsade etmek bu kulübe ihanettir.

Trabzonspor'un ne demek olduğunu kavrayamanların barınacağı yer değil burası.Oynayacağınız futboldan,futbolcu zekanızdan, yeteneğinizden, getireceğiniz başarılardan vazgeçebiliriz, vazgeçtik ama Trabzonspor'lu duruşunu zedelemenize göz yumamayız bunu görmezden gelemeyiz.Tayfun Cora ve türevleri düşün artık değerlerimizin yakasından.

Sevgi
23.12.2007, 01:00
Herkesin fikrine saygim var, fakat bence bu forma isteme olayini biraz büyütüyoruz galiba, Hakan $ükür bile fb macindan sonra forma aldi fb lilerden. tayfun Trabzonspor icin yeterli bir futbolcu olmayabilir, bir forma aldi diye Trabzonspordan uzakla$tirilsin demek yanli$tir.

yalvaranı gördünüz mü?

BDiler61
23.12.2007, 01:01
güle güle tayfun

Nytre
23.12.2007, 01:01
medeni ve eşit mesafede herkes formasını ister verir buna karşı değilz.

ancak tayfunun hareketlerini görenler bilir dediğimizi ancak. bir yerlerden bulup izleyebilen arkadaşlar da kararlarını değiştirebilirler izledikten sonra.

bir yazı yazılır ve kulübe fakslanır telefon açılır. tayfun coranın hareketi kınanır.

TRABZONSPOR DEĞERLERİNE YAKIŞMAYAN bir harekettir. ben görüntü bulmaya çalışıyorum ama bulamadım.

yaranozlu
23.12.2007, 01:03
ben onu kaçırdım da, fb li biri de yattara nın formayı aldı

Terzioğlu
23.12.2007, 01:03
Yaziklar olsun diyorum baska birsey demiyorum...

Berat
23.12.2007, 01:04

Yasin Çakmak..

sbay
23.12.2007, 01:04
yasin aldı defanstaki...ikiside değiştirdiler formayı.

Terzioğlu
23.12.2007, 01:06
Ben o sahneyi izleyemedim ama Tayfun formayi isteyince Roberto Carlos vermemis diyorlar dogrumu?

UmutBaykan
23.12.2007, 01:07
yattarının forması alınır tabi...yattara sonuçta

SDanışmaz
23.12.2007, 01:10
Ben o sahneyi izleyemedim ama Tayfun formayi isteyince Roberto Carlos vermemis diyorlar dogrumu?

Aynen öyle.. İstemesi brşey değil gidip yalvarıyor :mad:

Ayşe Aygün
23.12.2007, 01:11
Rakip oyuncuların birbir formasını değiştirmesi güzel bir olaydı ama bu eğer istemeden ölesine anında jest için yapılırsa. Sen Trabzonspor gibi bir takımın oyuncusu iken adamın kolunda tutarak ısrar ederek ısrarla forma istmeyi bana anlatamazsın sen oynadığın takımın büyüklüğünü bilmiyorsun herhalde.Carlos formasını kendin veya bir rakibin için isteyebilirsin o zaman gidersin fenerruma alırısn bir tane ama illaki ben carlsoun terli formasını istiyorum canım sıkıldığında koklamak istiyorum diyosan onu bilemem.Ya adamları bizi yenmiş ve sen üzülüp çimlere kapanacağına sen ayakta koşarak forma istiyosun ne kişiliksiz bir adamsın.Ama ben sana bir jet yapacağım.Amaca torunu benim kejzmanın şöferi rica edeceğim ondan sana bir imzalı forma aslın diye.aşağlık herif. Giyer resim çektiri hava atarsın. yaptığın o hareketi asla unumıyacağım maçın sonucunu unuttum bu olaya kafayı taktım.

Nytre
23.12.2007, 01:12
Tayfun Cora'ya tepki
Trabzonspor İstanbul'da Şükrü Saraçoğlu'nda Fenerbahçe'ye 3-2 yenildiği maç sonrası Tayfun Cora'nın Roberto Carlos'un formasını alması, Trabzonspor taraftarları tarafından tepki ile karşılandı.

Trabzonsporlu futbolcu Tayfun Cora maç bitiminde Roberto Carlos'un formasını almak için uzun uğraşlar verdi.

Carlos'un formasını alan Tayfun Cora, Trabzonsporlu taraftarlar tarafından tepkiyle karşılandı.

spor61.net

-------------

bir yerde forma değişimi var diğer yandakini biz gördük!

salihismet
23.12.2007, 01:12
yalvaranı gördünüz mü?

Ben yalvardiginida görmedim, demekki onunda forma istema $ekli öyleymi$, yanli$ olabilir, hemen kovulsun $eklindeki aciklamalari dogru bulmuyorum. Gecen sezon veya ondan önceki sezonda olabilir, yine fener macinda bir futbolcumuz fener formasi aldi diye Tunga arkada$imiz onun icinde ayni $eyleri söylemi$ti, terhal takimdan uzakla$tirilsin, o futbolcumuzun yalvardigini sanmiyorum. Bende fb yi hic sevmem, demekki futbolcularin bu olaya baki$ acilari bizlerden farkliymi$.

Yönetime bir öneri getirelim, futbolcularimizin mukavelelerine istanbul takimlarindan forma alinmayacak diye yazsinlar, ondan sonra hicbir sorun kalmaz.

UmutBaykan
23.12.2007, 01:13
Aynen öyle.. İstemesi brşey değil gidip yalvarıyor :mad:

bu kadar da adilik olmaz ya..ben de izlemedim

Metin Ural
23.12.2007, 01:16
bence konunun basligi "yalvararak isteyenler" seklinde degistirilsin.

DeAgLeMaNyAq
23.12.2007, 01:16
Ersun Hoca'nın yada yönetimin Tayfun'u göndereceğini sanmıyorum. Ama gönderilmesini istiyorsak yapacak tek şey var. O da evimizdeki maçlarda, top ona geldiği vakit sürekli ıslıklamak. Biraz gaddarca bir çözüm ama yapacak pek fazla bir şey yok. Trabzon'lu olduğu için beleş kontenjandan bu takımda yer alıyor. Halilhodzic zamanında Konyaspor maçında performansı yerlerde sürünüyordu ve 2 golü onun yüzünden yemiştik. Daha sonra taraftarlarda maç içerisinde sürekli ona tepki gösterdi. O da hocasına "hocam taraftar beni istemiyor oyundan al" diye sızlanmıştı. O gün Tayfun'u bir insan olarak düşünüp savunmuş ve yapılanlara üzülmüştük. Ama bu son hareketinden sonra bu adamın savunulacak pek bir tarafı olmadığını düşünüyorum...

Ayşe Aygün
23.12.2007, 01:17
Arkadaşlar adam resmen YALVARDIR.YALVARDI DİYORUZ.Carlso vermek istemedi anladığım kadarıyla başka birine vereceğini işaret etti bizim bu dallamada israr etmeye başladı sonra carlos mejbur kaldı.içerde başka veririm anlamında herhalde işarteler yaptı.öyle anladım.Ama kesin olan bir şey varsa oda YALVARDIYDI.Maçı dikkatli izleyen biri olarak en çok sinirlendiğim sahne oyud ve halen daha sinirim geçmedi.

UmutBaykan
23.12.2007, 01:18
yok arkadaş bu adamların takımda yeri yok...sen forma isteyecegine adam gibi oyna..para için oynama

Cem Balcı
23.12.2007, 01:19
iyi olmuş alamadığı.ayıptır tayfun ayıp.alsaydın formayı bakıp bakıp negüzel yenmişlerdi yav mı dicektin.

salihismet
Rakip oyuncuların birbir formasını değiştirmesi güzel bir olaydı ama bu eğer istemeden ölesine anında jest için yapılırsa. Sen Trabzonspor gibi bir takımın oyuncusu iken adamın kolunda tutarak ısrar ederek ısrarla forma istmeyi bana anlatamazsın sen oynadığın takımın büyüklüğünü bilmiyorsun herhalde.Carlos formasını kendin veya bir rakibin için isteyebilirsin o zaman gidersin fenerruma alırısn bir tane ama illaki ben carlsoun terli formasını istiyorum canım sıkıldığında koklamak istiyorum diyosan onu bilemem.Ya adamları bizi yenmiş ve sen üzülüp çimlere kapanacağına sen ayakta koşarak forma istiyosun ne kişiliksiz bir adamsın.Ama ben sana bir jet yapacağım.Amaca torunu benim kejzmanın şöferi rica edeceğim ondan sana bir imzalı forma aslın diye.aşağlık herif. Giyer resim çektiri hava atarsın. yaptığın o hareketi asla unumıyacağım maçın sonucunu unuttum bu olaya kafayı taktım.

Bizler zaten Tayfunu Trabzonspora yaki$ir bir futbolcu olarak görmüyoruz ki, sizin dediginiz gibi her $eyi ince dü$ünebilseydi o hareketi yapmazdi zaten.

A.Hilal Çakıroğlu
Görüntüyü izlemeyen arkadaşların gözünde canlandırması için; Özellikle İstanbul'da köprüde, otoyolda yada caddede rastladığımız "abi n'olur..." diyen selpakçı çocuklar gibiydi Tayfun. Hani şu en yapışkanlarından:mad: Eminim formayı aldıktan sonra bizim beddualarımızdan aldığı manevi güçle "Allah sevdiğine kavuştursun" tarzında dualar da etmiştir.

Gökhan Öz
23.12.2007, 01:20
bu maçta forması aınacak tek kişi var o da Yattara carlos ömrü boyunca bu kadar çalım yememiştir sanırım ah bi tane de forvetimiz olsaydı bu çalımlar o zaman anlam kazanırdı

Obi-Van
23.12.2007, 01:21
birde formacı cem vardı gayse forması için adamların soyunma odasının kapısında bekleyen

Fatih Efe
23.12.2007, 01:21
at izi bilmeyen it izinde gider

Nytre
23.12.2007, 01:23
Görüntüyü izlemeyen arkadaşların gözünde canlandırması için; Özellikle İstanbul'da köprüde, otoyolda yada caddede rastladığımız "abi n'olur..." diyen selpakçı çocuklar gibiydi Tayfun. Hani şu en yapışkanlarından:mad: Eminim formayı aldıktan sonra bizim beddualarımızdan aldığı manevi güçle "Allah sevdiğine kavuştursun" tarzında dualar da etmiştir.

ezik takımın futbolcusu ona dönüp el hareketi ile ya sonra diyor ya da çıkışta mı diyor onu anlamadım tayfun hala yanına gidiyor boynu bükük!

bu rezilliği kabul edebilecek kadar trabzonsporsuz mu kalbimiz?

Adem Erdoğan
23.12.2007, 01:24
yüzsüz tayfun.geçen sezon 10 yaşındaki bjkli muhammet bile yapmadı bu yüzsüzlüğü.

Cem Balcı
23.12.2007, 01:27
inşallah bidaha giremez içeri.

UmutBaykan
23.12.2007, 01:28
tayfun akıllı bir insan olsa o hareketi yapmazdı..

Nytre
23.12.2007, 01:28
yürekten trabzonsporlu olan futbolcu olmadığını ortaya koydu. biraz olsun FATİH TEKKE gibi davransalar zaten çok farklı olurlardır.

ayrıca bu yüzsüzün hareketlerini gören genç kardeşlerimize de çok güzel örnek oluyorlar!

lazooo28
23.12.2007, 01:30
derhal sözlesmesi fes edilmeli zaten bi halta yaradigi yok

UmutBaykan
23.12.2007, 01:31
yürekten trabzonsporlu olan futbolcu olmadığını ortaya koydu. biraz olsun FATİH TEKKE gibi davransalar zaten çok farklı olurlardır.

ayrıca bu yüzsüzün hareketlerini gören genç kardeşlerimize de çok güzel örnek oluyorlar!

Fatih Tekke gibi bir Trabzonspor ruhu taşısa yapmazdı..tayfun gitsin eziklerin malzemecisi olsun

Öztürk Adem
23.12.2007, 01:34
ya aslında haklı yanı da var ama bunlar da artık normal seyler olsa gerek ama kımden ıstedı kı formayı ben sonunu ızlemedım

UmutBaykan
23.12.2007, 01:34
ya aslında haklı yanı da var ama bunlar da artık normal seyler olsa gerek ama kımden ıstedı kı formayı ben sonunu ızlemedım

carlostan istemiş

Adem Erdoğan
23.12.2007, 01:35
fromayı alıpta balkonamı asacaktın diye sormak lazım tayfuna.

"bakın carlostan forma aldım"

Öztürk Adem
23.12.2007, 01:38
abı carlos baska 1 kısılık o adam dan ıstedıyse pek de kotu etmemıs bence carlos u ben fb lı olarak gormuom adam bambaska 1 ınsan en son yaptıgı faul de yaptıgı davranıs zaten ne kadar kısılıklı oldugunu gosterıo
ama o kadar da yalakalık yaparcasına yapmıssa pek de sıcak bakamıyacagım

İHSAN
23.12.2007, 01:38
Arkadaşlar, diğer başlıklarda da belirttiğim üzere, ERSUN hocamız gerekeni yapacaktır. İfadelerinde de belirmiştir kendisi" Trabzonsporu iyi yerlere taşıyacak oyuncularla yola devam etme zamanı gelmiştir". E.Y.

Tayfun!!! yalvararak istediğin forma, sadece "carlosun" forması değil de EZİKBAHÇEnin formasıdır. İyi düşün!!!!!

UmutBaykan
23.12.2007, 01:39
abı carlos baska 1 kısılık o adam dan ıstedıyse pek de kotu etmemıs bence carlos u ben fb lı olarak gormuom adam bambaska 1 ınsan en son yaptıgı faul de yaptıgı davranıs zaten ne kadar kısılıklı oldugunu gosterıo
ama o kadar da yalakalık yaparcasına yapmıssa pek de sıcak bakamıyacagım

yalvarmış diyorlar..bende izlemedim pozisyonu..yanlış yaptı

Ahmet Faruk
23.12.2007, 01:41
Alt yapıdan yetişen eleman böyle yaparsa vay halimize. Gitti kayseriye de orda mı bozuldu acaba

alihan_61
yazıklar olsun ya bız maca gelelım o kadar saat ayakta duralım trabzonumuz ıcın ,sonra yenıleleılm bızım topcumuz fenerlılerden forma dılensın ya bu futbolcuyu sımdı gonderın ornek olsun dıgerlerıne..bu tıp hareketler takımı kucuk dusurur ayıp yazıklar olsun tayfuna,gıt fenerın formasını gıy tayfun....

UmutBaykan
kayseride de yapmıştır almştr bikaç ezik forması

Nytre
ben video arıyorum konuyu belirtmek için ancak bulamadım şimdiye kadar.

Ayşe Aygün
23.12.2007, 01:43
Arkadaşlar bir tane carLos forması alıp imzalatıp Tayfuna yollabiliriz tesislere bu akşamki yalvarmasına çok üzülüdm ben.

UmutBaykan
23.12.2007, 01:43
ben video arıyorum konuyu belirtmek için ancak bulamadım şimdiye kadar.

merak ettim bende ya şu görüntüyü...gözümün önüne getirmeye çalışıyorm ama

favory_61
23.12.2007, 01:44
kayseri istiyomuş galiba hemen verilsin

UmutBaykan
23.12.2007, 01:45
kayseri istiyomuş galiba hemen verilsin

talih kuşu kondu başımıza..:D harbimi

Nytre
23.12.2007, 01:46
maçın sonunda izledim utandım - kahroldum hem de trabzonsporun alt yapısından yetişen biri yaptı diye.

yıllarca o formayı gururuyla onuruyla terleten futbolcularımızın ve bu milyonlarca taraftarın yüzüne nasıl bakacak o adam?

UmutBaykan
23.12.2007, 01:49
maçın sonunda izledim utandım - kahroldum hem de trabzonsporun alt yapısından yetişen biri yaptı diye.

yıllarca o formayı gururuyla onuruyla terleten futbolcularımızın ve bu milyonlarca taraftarın yüzüne nasıl bakacak o adam?

trabzonspor ruhu yok demekki onda abi...

Ayşe Aygün
23.12.2007, 01:54
İzlediğim TS maçlarında iki şeyi asla unutmıyacağımi. Samsun maçında İbrahim Eğenin o pis sırıtışını ve Bu maçta Tayfunun (küçük emrah misalı ) yalvarışını.

Öztürk Adem
23.12.2007, 02:00
o zaman form genelınde kınama panelı acalım ıcımızdekı ne kadar kın nefret var ıse ortaya dokelım

Nytre
23.12.2007, 02:01
Arkadaşlar bir tane carLos forması alıp imzalatıp Tayfuna yollabiliriz tesislere bu akşamki yalvarmasına çok üzülüdm ben.

BEnde böyle birşey düşündüm hiçolmassa trabzondaki ilk maçta ona bir hediye edelim we üstündeki formayı ondan isteyelim ebediyen.. biz tepkimizi koymazsak önüne gelen böyle terbiyesizlik yapar..

Ahmet Faruk
23.12.2007, 02:09
Facebookta onun hesabı var. Hadi hepberaber bir iki kelam edelim delikanlıya.:cool:

Öztürk Adem
23.12.2007, 02:14
Facebookta onun hesabı var. Hadi hepberaber bir iki kelam edelim delikanlıya.:cool:
o bolume nasıl katılacagız kı
o face book da anlamıom ben fazla

Ahmet Faruk
23.12.2007, 02:20
o bolume nasıl katılacagız kı
o face book da anlamıom ben fazla
Çok kolay...
önce www.facebook.com (http://www.facebook.com) a tıklıyosunuz. sonra gelen sayfada yeşil renkli "sign up" sekmesine basıp kayıt işlemlerine başlıyosunuz. Eğer okulunuzun,şirketinizin vs. size verdiği e mail adresi yoksa "non of above" ye tıklamanızı tavsiye ederim. Sonra ordaki boşlukları dodurun tamam işte. Dili ingilizce olduğu için çekinmeye gerek yok, her yerde karşımıza çıkan kelimelerle ana işlemler yapılyo zaten. Takıldığınız yerde, burada size yardım edebilecek birçok kişi zaten vardır. Bu arada bordomavi.net im grubuna katılmayı da ihmal etmeyin

Nytre
ben kişisel olarak kendi tepkimi koydum ancak bu burda kalmayacak bordomavi.net üyeleri birlik olup klübe ve ersun yanala bu konuyu taşımamız gerekiyor.. bmn yönetiminede sesleniyorum trabzonspor taraftarlarına yakışan trabzonsporu zedeleyecek her türlü hareketi yapan her kişiye gerekli tepkiyi medeni bir şekilde vermektir .. öyle değilmi??

eğer trabzonun ve trabzonsporun evladı böyle yapabiliyorsa , biz gençlerimize nasıl trabzonspor sevgisi aşılayacağız??

Emorfo
İşte geldiğimiz nokta sonunda bu oldu. Eskiden Trabzonsporlu futbolcular İstanbullu meslektaşlarına milyonluk eşşekler gözüyle bakardı, adam yerine koynaz, sahayı onlara dar ederlerdi, kendilerine müthiş bir özgüven duyarlardı, yeni Trabzonlu gençlik ise İstanbul özentisi oldu çıktı. Bittiğimizin resmidir.

Ahmet Faruk
23.12.2007, 02:23
İşte geldiğimiz nokta sonunda bu oldu. Eskiden Trabzonsporlu futbolcular İstanbullu meslektaşlarına milyonluk eşşekler gözüyle bakardı, adam yerine koynaz, sahayı onlara dar ederlerdi, kendilerine müthiş bir özgüven duyarlardı, yeni Trabzonlu gençlik ise İstanbul özentisi oldu çıktı. Bittiğimizin resmidir.
Bitmedik yahu bitmedik. Bu forumda onlardan genç nice üyeler var hepside bu olayı kınıyor. Kendini bilmez işte. Zamanın gençleri nerde ne yapacağını pek kestiremiyor:cool:

girayg
23.12.2007, 02:24
Gerçekten utandım o görüntüleri görünce.. İşte takımdaki bazı kişilerin nasıl ruhsuz olduklarının en açık isbatıdır bunlar....
Ben eminim carlosun formasını birilerinin ricasını kırmamak için istediğinden ama sen bunu milyonlarca taraftarını rencide ederek yapıyorsun, akılsız adam....

Adem Erdoğan
23.12.2007, 02:24
aşağılık psikolojisi ile sahaya çıkan futbolcudan ne verim beklenebi,lirki

Nytre
23.12.2007, 02:27
eğer trabzonspor yıllardan beri özelliklede nuri albayrak döneminde gerçekten trabzonspora yakışan bir yönetim ile yönetilseydi trabzonspora yapılan çirkin hareketler ve futbolcuların vede rakibin yaptığı "küçük görme" hareketleri görmemezlikten gelinmeseydi şehirden kaçan trabzonspora küstürülen ayrıca trabzonspor kültürüne yakışmayacak hareketler yapan içimizdeki insanlar es geçilmeseydi şuanda bu hareketleri yapacak cesareti gösteremezlerdi.!

trabzonsporun büyüklüğünü ilk önce yönetimler sonra teknik heyet sonrada futbolcular bilmelidir. eğer yöneticiler trabzonspordan çok kendi menfaatlerini düşünürlerse futbolcular kendi kafalarına göre hreket ederler ..

bu çirkin olay nuri albayrak yönetiminin 2 yıldır trabzonspora neler kaybettirdiğinin açık bir kanıtıdır.

UmutBaykan
23.12.2007, 02:27
ben e yazdım şimdi facebook taki sayfasına tepkimi

Ahmet Faruk
23.12.2007, 02:28
http://www.facebook.com/inbox/?compose&id=720123801 facebookta hesabı olanlar buradan mesajlarını yazabilirler sanırım. Ben yazdım bir tane mesela

UmutBaykan
23.12.2007, 02:29
http://www.facebook.com/inbox/?compose&id=720123801

üye olmayanlara çıkmayabilir

İHSAN
23.12.2007, 02:45
aramızda para toplayıp alsakmı bir tane bundan "tayfuna hediye"
http://image.haber7.com/haber/64866.jpg
(resim için özür dilerim. bu renkler buraya yakışmıyor farkındayım.)

Nytre
23.12.2007, 02:45
Trabzonsporlu taraftarlar ve bmn üyeleri olarak tayfun coranın yaptığı hareketi kınayan ve neden kınadığımızı anlatan (anlamayanlar ve olayın nasıl geliştiğini göremeyenler için) bir yazı yazılabilir. Bunun yanında kendisine bir ezik forması gönderebiliriz istediği futbolcudan hem de.

Trabzonspor eğer bu hareketleri elini kolunu sallaya sallaya yapan insanlara gereken tepkiyi veremezse o zaman asıl tehlike kapımızdadır.

Zaten bu noktaya sessiz kala kala tepki vermeye vermeye gelmedik mi?

Nytre
23.12.2007, 02:48
aramızda para toplayıp alsakmı bir tane bundan "tayfuna hediye"
http://image.haber7.com/haber/64866.jpg

yapacağız yapacağız... hakedene yaparız! ve karşılığında MİLYONLARCA İNSANIN ÖMRÜNÜ HARCADIĞI MADDİ MANEVİ HER ZAMAN YANINDA OLDUĞU ŞANLI TRABZONSPOR FORMASINI İSTEYECEĞİZ EBEDİYEN!

Gamze
23.12.2007, 03:04
Davranışının hem kendi adına hem de Trabzonspor'u temsil etmesi bakımından ne derece utanç verici olduğunun farkında değildi eminim. Roberto Carlos çok büyük bir isim, hayranlık duyması çok normal. Ama Trabzonspor Carlos'tan büyük, bunu fark edememesi, daha doğrusu hareketinin Trabzonspor'a hakaret etmeyle bir olduğundan habersiz oluşu acınası... Yakışmadı, olmamalıydı...

Bundan sonrası mı?

Birileri itibar sözcüğünün anlamını unutalı çok oldu... Başka bir şey diyemiyorum.

Can52
23.12.2007, 03:20
OLayi izledim gibi....
Mac sonrasi Carlos ile Forma degisme teklifinde bulundu ve Carlos " koridorda degistiririz " gibi bir sey dedi..Sonrasini pek görmedim.

Ama Serdar Balinin gazi var bu topicte ve baya kötü yerlere gidiyor bence...

Bir baska örnek vereyim:
Sampiyonlar Ligi maci : REal Madrid -Werder Bremen mac sonrasi Nistelrooye sorular sorulur ve Nistelrooy devamli Werder Bremenli Diegoyu anlatir...
Yani saha icinde , Rakibinin hareketleri onu tav etmis....
Koca Real Madrid Futbolcusu , emege ve kisilere saygili olarak sadece Diegoya övgü yagdirma ile yetinmemis mac sonrasi Diego yu uyararak muhakkak onun Formasini istedigini bildirmis...

Van Nistelrooy bu hayranligini gizlemiyor ve acik acik beyan ediyor...Her hangi bir Futbolcu degil, Van Nistelrooy ve Real Madridde oynuyor...

Simdi her sorun cözülmüs , Tayfunun Roberto Carlostan Forma degistirme veya isteme olayi konumu olmus??

Tayfun kovulacak ve Trabzonspor Kurtulacak......

Ben sadece bravo diyorum...
Zaten Avrupali gelmekte zorluk cekiyor Trabzona, simdide TSL Liginde ki Futbolcular icin transfer teklifi yapilsa , böyle seyleri konu eden taraftar icin ne düsünür acaba?

Ben Futbolcu olsam ve böyle seyleri okuduktan sonra gelmeyi iki defa düsünürüm.

Tayfun kovulsun ve hatta dövülsün, yetmedimi ?
Hatta bacagina kursun sIkilsin, bazilar belkide meydanda sallandirabilirde....

O zaman Trabzonspor kurtulacak ve sampiyonluklar gelecek....
Ölyemi olur acaba??

zeleka
23.12.2007, 03:21
Selam arkadaslar yeni eve geldim bu basligi gordum forma karkasasini seyredemedik cunki birlikde oldugumuz arkadaslar bu konuyu acmadilar demekki gozden kacirdik tek diye bilecegim sey imzami okuyan anlar...:mad:

Great White
23.12.2007, 03:53
İki tane kuzenimin facebook hesabında kayıtlı bu adam..

İkisine de daha önce kinayeli bir şekilde takılıyordum..

Başka adamı ekleyemediniz mi hesabınıza diye:)

Meğerse bizim gibi o da Vakfıkebirli imiş ve beraber büyümüşler:)

Sırf onun hatırına kendisine eyvallah diyoruz dediler bana da:o

İşte bu zihniyettir aslında bizi bitiren..

Toprak olsun da çamurdan olsun hesaabı:rolleyes:

6mak
23.12.2007, 04:10
başlığı değiştirsek,yanlış anlaşılabilir çünkü..tamam forma alabilirsin,herkes herkesden alıyor ama yalvarır gibi forma almaya çalışmak hiç yakışmadı.

el_conquistador
23.12.2007, 04:26
OLayi izledim gibi....
Mac sonrasi Carlos ile Forma degisme teklifinde bulundu ve Carlos " koridorda degistiririz " gibi bir sey dedi..Sonrasini pek görmedim.

Bir baska örnek vereyim:
Sampiyonlar Ligi maci : REal Madrid -Werder Bremen mac sonrasi Nistelrooye sorular sorulur ve Nistelrooy devamli Werder Bremenli Diegoyu anlatir...
Koca Real Madrid Futbolcusu , emege ve kisilere saygili olarak sadece Diegoya övgü yagdirma ile yetinmemis mac sonrasi Diego yu uyararak muhakkak onun Formasini istedigini bildirmis...

Van Nistelrooy bu hayranligini gizlemiyor ve acik acik beyan ediyor...Her hangi bir Futbolcu degil, Van Nistelrooy ve Real Madridde oynuyor...

Simdi her sorun cözülmüs , Tayfunun Roberto Carlostan Forma degistirme veya isteme olayi konumu olmus??

Zaten Avrupali gelmekte zorluk cekiyor Trabzona, simdide TSL Liginde ki Futbolcular icin transfer teklifi yapilsa , böyle seyleri konu eden taraftar icin ne düsünür acaba?

Ölyemi olur acaba??

Sagolasin Arkadas. Gercekten düsüncelerime tercüman oldum. Bu basligi görünce gercekten inanamadim. Kusura bakmayin arkadaslar ama asil böyle konuya takilanlar asagilik kompleksiyle yasiyorlar. Mac bitmis, gencecik bir oyuncu gitmis Roberto Carlos'tan, dünya futbol tarihinin en önemli oyuncularindan biri, formasini istemis, bundan dogal ne varki. her pireden deve yapip ne haz aliyorsunuz anlamiyorum yani. ben futbolcu olsam, giderim fenerlilerlenle, bjklilerlenle, cimbomlularlanla forma degisirim, hicbir sorunum yoktur onla, olanlarada sasarim. Bosunada gidip cocugun facebook'unu aptal aptal seylerle doldurmayin!!!

Great White
23.12.2007, 05:26
Bosunada gidip cocugun facebook'unu aptal aptal seylerle doldurmayin!!!

Tamam olur..

Ama siz de (çoğul olarak) burası için aynı şeyi yapın o zaman:D

Bayramm61
23.12.2007, 06:22
Ne bekliyorduk ???

Takimin resmi sitesinden heriflere tebrikler yagarken biz olayi biraz olsun aciklamaya calistik..Balik bastan kokar...Simdi Tayfun demezmi, siz tebrik ediyorsaniz bende forma isterim...Bu son zamanlar bir fener sevdasi aldi gidiyor ..hayirdir insallah...

orhan42
23.12.2007, 07:15
Bu ruhsuz futfolcu güruhu temizlenmedikçe Trabzonum bir yere gelemez.Allah aşkına görüntülere nereden ulaşabilirm?

ilhan
23.12.2007, 09:49
OLayi izledim gibi....

Bir baska örnek vereyim:

Ölyemi olur acaba??

Olaya mantıklı yaklaşmışsınız. Real Madrid ve Werder Bremen aynı ülkenin takımları değil. Aralarında rekabet denen hatta derbi niteliği taşıyan bir unsur yok.

Ama senin futbolcun Türkiye'de nefret edilen bir takımın futbolcusundan forma dileniyorsa başını ellerinin arasına koyup düşünmen gerekiyor.

Carlos'tan forma isterken mimikleri şunları söylüyordu sanki ;

" benim R.Carlos formam olmadı hiç. "

Trabzonsporluluk nedir nasibini almamış.

oskanonur
23.12.2007, 10:17
Trabzonsporlu bir futbolcunun hicbir sekilde ezikbahceli birinin formasını almak istemesini haklı goremiyorum. Belki birileri beni farklı bakıs acıları ile elestirecek ama bu da benim dusuncem. Bu saatten sonra Tayfun ve benzeri bir tabloyu bizlere gecmiste izleten Ömer rıza gönderilsin.

Kaan
23.12.2007, 10:17
Ben görmedim ama ,Tayfun'a yazıklar olsun diyorum başka birşey demiyorum.. Bu takımda artık yeri yoktur!

Rezalet...!

My
23.12.2007, 10:59
Hattrick ve el_conquistador geçin bu fair play ruhlu kuşlu kelebekli yazıları. Yiyorsa Nistelrooy efendi bir barça maçı sonrası barçalı bir futbolcunun formasının peşine sümük gibi yapışsa ya. Adamı yerler, yerler hemde pişirmeden çiğ çiğ! Barça da olsa değişmez Madird te olsa değişmez bir başka takımda olsa... Figo'nun Madrid'e transferinden sonra sahaya domuz kellesi atanlar medeniyetsiz Trabzonspor taraftarı değildi heralde dimi.

Dozer Cemil ve arkadaşlarının onurlu, haysiyetli, dik duruşlarına ihanettir bu terbiyesizin yaptığı. Ertesi gün kadro dışı bırakılıp sezon sonu hemen postalanmalı bu ezik. Olur mu peki? İmkanı yok Albayrak ve yönetici tayfasının aklına dahi gelmez. Peki Trabzon'daki taraftar ne yapar. Sanmıyorum ki onların böyle şeylerle pek ilgisi olsun. Onlar şimdiden 2. yarıda ki maçlardan elde edeceği hasılatların ve pankart(!) hazırlıklarının derdine düştüğünden Trabzonspor'la ilgili şeylere vakit ayıramazlar.

Mustafa AYDIN
23.12.2007, 11:07
Hadi kendi onurun gururun haysiyetin yok ,en azından formasını giydiğin kulübün onurunu düşün...

Yazıklar olsunn..

ergin cesit
23.12.2007, 11:08
yazıklar olsun defol git hemen takımdan.satılmış insanların formasını almak isteyen futbolcu trabzon spor forması bir daha giyemez.bizi biz yapan eşsiz kılan değer dik duruşumuzdur.

buyukkaptan
23.12.2007, 11:11
forma istemek son derece doğal birşey ama herşeyi adabına göre yapacan 2 yaşındaki çocuklar gibi abi forma ver abi ne olur diye yalvarıyorsan sen trabzonspor gibi büyük takımda oynadığının farkında değilsin bulunmaz hint kumaşıda değilsin zaten erdinçle birlikte kesın olarak yollanmalı tayun cora oyle kıralık da değil satın gitsin onun gibi çok oyuncu yetşiyor bu ülkede kazmadan bol ne var

Murat'
23.12.2007, 11:13
forma istersin tamam ama bunun da bir adabı var....

Harun
23.12.2007, 11:24
Konu ile ilgili ilk yazıda ''rakip takım oyunculaından forma almanın sanki adam öldürmüş gibi bir cezaya'' çarptırılsın mantığını güttüğünü gördüm.Yani sahada olanları görmeyen biri o yazıyı okuduğunda direk bunu anlar.
O yüzden bilgilendirmek amaçlı sadece forma istediğinden değil, formayı vermek istemeyen Carlos'a baskı yaptığından dolayı Tayfun'un tepki aldığını belirtmek isterim.

Dünyanın her yerinde rakip oyuncudan forma alınır verilir.Bundan daha doğal birşey yoktur.Hatta maç öncesi ısınırken, futbolcular birbirleriyle anlaşarak maç sonrası formasını vermesini isteyebilir.Bunun birçok örnerkleri mevcuttur.
Dün Tayfun'un düştüğü durum ise bana göre anlatılanlar kadar abartı değildi.Yalvarmaya kadar yazmış bazı arkadaşlar.Tayfun formayı isterken,Carlos'un bu isteğini geri çevireceğini düşünmemiş olabilir.Sonuçta aynı sahada ter dökmüşsünüz ve rakip oyuncu senden forma istiyor kırmayıp verebilirsin doğal olanı budur.Aslında formayı almasa daha büyük dedikodu olurdu.Bu seferde '' ayağına kadar gittin adamın, formasını vermedi bak'' ,'' sanki barcelona'nın oyuncususunda Carlos'tan forma istiyorsun'','' sen kimsin ki sana formayı versin'' gibi daha birçok söylemle karşılaşabilirdik.
İşin diğer ilginç tarafı o formayı Tayfun yerine Yattara istese Carlos sizce bu teklifi geri çevirebilir miydi? Bence hayır.Sizce? O zamn suç Tayfun'da değil bu ayıbı yapan Carlos'ta dır.

Nytre
23.12.2007, 11:26
kardeşim dediklerinin bi kısmı doru bi kısmı yanlışta caelos sonuç olarak formasını vermediki zaten tayfun arkada sap gibi kaldı

Ünyeli Murat
23.12.2007, 11:28
bu başlıktaki yorumları ve tepkileri normal karşılıyorum...sporu savaş gören bir şehrin takımıyız...bugün bir futbolcu r.carlosla karşılıklı top oynamış..formasını istemiş bundan doğal ne var...dünyada kaç tane carlos var...gidip önder turacıdan istememiş ya...A.Aker deki maçta carlos tirbünlerin önüne gelse maçtan sonra formasını fırlatasa belkide taraftarlarımızdan onlarcası birbirini çiğner formayı kapmak için...:confused:

Harun
23.12.2007, 11:33
kardeşim dediklerinin bi kısmı doru bi kısmı yanlışta caelos sonuç olarak formasını vermediki zaten tayfun arkada sap gibi kaldı

Anlatmak istediğim sen futbolcu olarak forma isteyebilirsin ama vermeme gibi bir lüksün olmamalı.Şayet önceden birine söz vermediysen sana biri gelip forma istiyorsa onu neden geri çeviresin ki?
Kaldıki artık futbolun ağbeyi kounumda tecrübe kazanmış isim yapmış birisin,senden yaşça küçük daha tecrübesiz fakat formanı isteyecek kadar seni izleyen birini geri çevirmek çok mu normal?

Bakış açılarını biraz değiştirin lütfen.

Nurettin Yılmaz
23.12.2007, 11:38
bu başlıktaki yorumları ve tepkileri normal karşılıyorum...sporu savaş gören bir şehrin takımıyız...bugün bir futbolcu r.carlosla karşılıklı top oynamış..formasını istemiş bundan doğal ne var...dünyada kaç tane carlos var...gidip önder turacıdan istememiş ya...A.Aker deki maçta carlos tirbünlerin önüne gelse maçtan sonra formasını fırlatasa belkide taraftarlarımızdan onlarcası birbirini çiğner formayı kapmak için...:confused:

aynen öyle murat. ama ne hikmetse hep o ezik dediğimiz takımlara eziliyoruz. sanki bizi bu eziklikten formalar kurtaracak ( rakiplerin içi boş formaları ) almadınmı büyüksün ! aldınmı küçük ! kıytırık gurur ve haysiyet meseleleri bunlar.... başka bir şey değil...

Özsu
23.12.2007, 11:38
Yazık yazık, daha ne kadar alçalabilir insan!! Yahu formayı istemek ayrı yalvarmak ayrı. Üzül be adam, maçı kaybetmişsiniz. (Dostluk maçı değil bu, takımının ligteki konumu için kritik bir viraj olacaktı)
Ama sende nerede o kafa. Hep söyledik ama nafile, anca bu davranışları ortaya koymaları gerek sanki bu adamı klubeden uzaklaştırmamızı istememiz için..
Ne hallere düştük..

Nytre
23.12.2007, 11:45
forma alınır verilir ancak forma alıp verme iki taraflıdır. birisi diğerinin peşinde gitmez. yattara-yasin forma takası yapmışlar ancak tayfunun yaptığı AYIP .

Trabzonsporun içinden gelmiş bir futbolcu yenildiği maç sonunda bu tür hareketler yapamaz. Eskiden var mıydı böyle bir şey?

My
23.12.2007, 11:51
Heh bu tam oldu işte... Sümük gibi Carlos'un peşine yapışmış Cora değil, peşinde dolanan eziğe formasını vermeyen medeniyetsiz Carlos suçlu olan :)

salihismet
23.12.2007, 11:53
Genellikle Trabzonspor yenildigi zaman, bazilari isyan ediyor ve diyorlarki; artik cocuklarimiza bir $ey diyemiyoruz, onlar gs yi fb yi tutuyorlar. Almanyada benim tanidigim bazi Trabzonsporlu ki$ilerin cocuklari ya fb yi ya gs yi tutuyor. Sirf olay bununla bitmiyor, bazilari ya Alexin yada Roberto Carlosun formasini satin aliyor, veya ba$ka birinin formasini para verererek satin aliyor, yani dolayli olarak fb ye maddi katkida bulunuyorlar.

Dün gece cocugu fb yi tutan bir arkada$a telefon aciyorum ve Tayfunun olayini duyup duymadigini soruyorum, duydum diyor ve $öyle devam ediyor: Eger orada ben yönetici olsaydim Tayfunun lisansini istanbulda yirtar aninda Trabzonspordan uzakla$tirirdim onu.

$unu cok iyi biliyorum, hic bir Trabzonsporlu cocugu fb yi tutuyor diye onu evlatlikdan redetmez, fakat i$ Trabzonsporlu futbolcuya gelince hic terettüsüz kovulmasini isterler.

$imdi Tayfun cikip deseki; karde$im, ben Robrto carlos hayraniyim formasinin rengi beni hic ilgilendirmez, kim ona ne diyebilirki? Hele Sedat Tunali gibi kö$e yazari olan birisinin bunu kö$esinde lanse edip taraftarin önüne atma hakki hic yokdur.

Tayfunun futbolculugu hic ho$uma gitmez, akrabamda deyil. Halil Hotzic zamaninda taraftar Tayfunu mac esnasinda yuhaladi, küfürler etti, onu macdan dü$ürdüler, cocuk kenara, beni alin oyundan diye yalvardi. Yine ayni sezon Altayla oynanan kupa macinda nedenini hala ögrenemedim, Hüseyin ona öyle bir tokat atti ki trübünlerden sesi duyuldu. Dünkü macin gitmesinin en büyük nedeni Hüseyinin yaptigi hatalardi, $imdi ben Hüseyini gönderin, fenere kar$i bizi yendirdi, belkide fb yi tutuyor diyebilirmiyim. Beni Hüseyinin futbolu ilgilendirdigi icin bu konu hakkinda konu$abilirim, diger forma alma verme olaylari sporun icerisinde var olan dogal $eyler oldugu icin onlar beni fazla ilgilendirmez, ve futbolcunun kovulmasini gerektirecek $eyler deyildir bunlar.

Tayfun bu saaten sonra Trabzonsporda daha oynayamaz, birde Sedat Tunali bu i$e el attiysa, I$i gercekten zor. Ben isterdim ki Sedat Tunali ertelenen kongre hakkinda daha vurucu $eyler yazsin. Cünkü a$agi yukari herkesin fikri, bu yönetim bizi bütün Türkiyeye rezil etti noktasinda birle$ti, tayfunun yaptigiyla yönetimin yaptiklarini tartsaniz yönetim bayagi agir basar.

Harun
23.12.2007, 11:58
forma alınır verilir ancak forma alıp verme iki taraflıdır. birisi diğerinin peşinde gitmez. yattara-yasin forma takası yapmışlar ancak tayfunun yaptığı AYIP .

Trabzonsporun içinden gelmiş bir futbolcu yenildiği maç sonunda bu tür hareketler yapamaz. Eskiden var mıydı böyle bir şey?

Eskiden cep telefonuda yoktu.Eskiden internette yoktu... Bu uzayıp gider.Derdimiz eski yeni değil.Ben olması gerekeni söylüyorum.Yattara ile Yasin takas yapıyorsa Carlos ile Tayfun niye yapmasın? Yattara formasını veriyor da Carlos neden vermiyor?

My
23.12.2007, 12:08
Harun niye versin? Vermek zorunda mı?

Nytre
23.12.2007, 12:15
böyle şeylerin yaşanması onurlu bir şekilde olur böyle onursuzluk yapanlarla değil.

Canİlker
23.12.2007, 12:20
takımda bu kadar formayı haketmeyen futbolcu varken konunun uzaması gayet normal. eğerki lider olsaydık feneride yenseydik kimse ağzını açıp bişey demezdi. peki netice? netice tayfuna yazıklar olsun. bari forma isteyeceksin milyonların önünde yapma git koridorda konuş ayıp ya.

t-sat
Bırakın gururumuz kalsın bari!Bu futbolu savaş olarak görmek değil.
Dun aksam kaybetmis olmamız hiç önemli değil.Trabzonspor Ersun Yanal ile birlikte bir toparlanma sürecine girdi,bu aşikar.Elimizdeki futbolcu kalitesi belli.Hüseyinle,Keçeliyle,Aymanla,Erdinçle,Ahmet Şahinle daha ne bekleyebilirim Trabzonspordan?
Tayfun'un yaptığı hareket yanlıştır.Trabzonlu olması bence bu takımdaki varlığının tek sebebi iken,hareketlerinin insanlar üzerinde yaratacağı etkiyi ondan iyi kimse bilemeyecek iken nasıl bir gaflettir bu?
Tüm yazılı ve görsel basında Trabzonspor küçük görülürken,bırakın galibiyeti beraberlik bile komik gelirken bazı bünyelere,küçültülen Trabzonsporun küçüklüğü kabul eden futbolcusu olmaktır yaptığı hareket ve Trabzonspora mal edilir.Yarın karşıma birisi çıkıp senin futbolcun forma için yalvarmadı mı arkadaşım,büyüklüğüm ortada,seninle aramda bir rekabet yok dese ben de profesyonellikten bahsetsem olur mu ki?
Önce Van Nistelrooy olmak lazım.Profesyonel olmak burada önemli.Kendini geliştirmek,futboluna artı değerler katmak demek profesyonel olmak.Kapağı atmak değil.
Devlerle savaşırken amatör olmak,yürekli olmak gerekir.Ağlamasan bile gülmekten utanmak gerekir.Sen kendin kaybeden olmayı kabul edersen karşındakinden nasıl saygı beklersin?

Ayşe Aygün
Sorun forma takas yapmaka değil. Tabiki futbolda bu güzel bir davranış. Ama kızıdığımız nokta yalvararak istemesi ve carlsoun da ona ben başkasına söz verdim anlamında işarteler etmesi.Yanı carlos onu küçü gördüğünden değil bir başkasına vereceğinden veremiyeceğini anlatmakk istedi işaretlerle değiştirceğim anlamında.Burda carlosa kızmıyorum ben zaten o içerde başka veririm anlamında işaret yaptı.Maçı baştan sona izleyen biri olarak benim görüntülerden çıkardığım buydu.Yanı carlos sana veremem sen kimsin anlamında işaret yapmadı.Başkası ile değiştireceğini ellerini sallayarak gösterdi arkadaşlar.Konuyu nerelere çekiyorunuz.

Cengiz Çubukcu
23.12.2007, 12:26
sevgili Tayfun kardeşim madem böyle bir düşüncen var bari bunu soyunma odasında yap, bizi de ele aleme rezil etme. Adam vermez formayı böyle ortada kalırsın...5 senedir bu takıma birşey verememişken bir de gidip adama forma diye yalvarıyorsun...

Harun
23.12.2007, 12:32
Harun niye versin? Vermek zorunda mı?

Şayet konumuz ,rezillik ,aşağılanmaksa vermek zorunda.Bu durumda nasıl Tayfun suçlu oluyor bende onu anlayamadım.O saha içinde olan bir davranışı yapıyor gidiyor forma istiyor.Karşısındaki kişi onu muhatap almıyor ise formasını vermiyor ise burda suçlu Tayfun mu? Yada Tayfun ısrar etti diye suçlu ise forma vermeyen biri neden suçlu olmasın.Kaldı ki Tayfun Türkçe dahilinde başka bir dil bilen biride değil.Belkide derdini anlatamadı, belki forma değişim yapalım demek istedi belki Carlos başka birine söz vermişti o da kendi derdini anlatamadı.Ayıp olmasın diye çıkardı verdi. Şimdi bu arada yaşanan dialog neden '' yalvardı'' gözü ile görülüyor.
Anlatmak istediğimin dışında konularla cevap veriyorsunuz.Benim derdim Tayfun'un ısrarı değil.Carlos'un neden formasını vermek istemediğidir.Ki bu nu yapan dünyaca tanınmış birçok başarılarda takımlarına katkıda bulunmuş emektar futbolculardan biri.Bu kişi centilmenlik yapmayacakta kim yapacak?
Atasözümüz derki '' isteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü kara''

taner1967
23.12.2007, 12:33
Oze donusu savunanlardandim bugun bu gorusumden vazgectim Tayfun Cora Trabzonspor maglup oldugu bir mactan sonra forma dusunuyorsa daha birsey soylemek istemiyorum

OFFLI kardeş şimdiki öze dönüş senin düşündüğüngibi olmaz artık şimdiki öze dönüş ülkemizdeki tüm takımlara bakacan sırtında 61 numaralı forma giyenlerle öze dönüş olur bunları toplamak lazım 1996da van Trabzonspor maçını hatırla fener tırmalanıyo maç gitti gidecek vanlı abdulkadir kafayla kendi kalesine attı golü rahatlattı feneri ondan sonra gitti bizimkiler aldı onu ne faydasını görürsün onun.

Bayundur Han
23.12.2007, 12:35
Şayet konumuz ,rezillik ,aşağılanmaksa vermek zorunda.Bu durumda nasıl Tayfun suçlu oluyor bende onu anlayamadım.O saha içinde olan bir davranışı yapıyor gidiyor forma istiyor.Karşısındaki kişi onu muhatap almıyor ise formasını vermiyor ise burda suçlu Tayfun mu? Yada Tayfun ısrar etti diye suçlu ise forma vermeyen biri neden suçlu olmasın.Kaldı ki Tayfun Türkçe dahilinde başka bir dil bilen biride değil.Belkide derdini anlatamadı, belki forma değişim yapalım demek istedi belki Carlos başka birine söz vermişti o da kendi derdini anlatamadı.Ayıp olmasın diye çıkardı verdi. Şimdi bu arada yaşanan dialog neden '' yalvardı'' gözü ile görülüyor.
Anlatmak istediğimin dışında konularla cevap veriyorsunuz.Benim derdim Tayfun'un ısrarı değil.Carlos'un neden formasını vermek istemediğidir.Ki bu nu yapan dünyaca tanınmış birçok başarılarda takımlarına katkıda bulunmuş emektar futbolculardan biri.Bu kişi centilmenlik yapmayacakta kim yapacak?
Atasözümüz derki '' isteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü kara''

Carlos Tayfuna iceride veririm gibi bir hareket etti. Sorun mac biter bitmez uzuntuye bogulup yol almamasi. Bunlari yapamadin ama kosa kosa Carlosa kosuyorsun. Kafanda o formayi mac bitiminde hemen alayim var demekki. Soyunma odasinda al madem alacaksin.

ilhan
23.12.2007, 12:37
Eşek kafalı Carlos.. Ayıp değil mi ? Neden vermedin formanı..

Travelair
23.12.2007, 12:38
Bir futbolcu bunu neden yapar biraz düşünelim

Ya aklından zoru vardır, ya karakterinde problem vardır ya da kulüpten gitmeyi kolaylaştırmaya çalışıyordur. Hiçbirisi desek, büyük bir hatadır

Takım yenilmiş, arkadaşlarının teri emeği o formaya işlemiş, sen kendi camianın tüm hassasiyetini bildiğin halde adeta gözünün içine baka baka sahanın ortasında ısrarla Roberto Carlos'tan forma kapma derdindesin. Bırak koridorda al çok meraklıysan? Hatan büyük Taifun

fındıkoğlu
23.12.2007, 12:43
Eskiden cep telefonuda yoktu.Eskiden internette yoktu... Bu uzayıp gider.Derdimiz eski yeni değil.Ben olması gerekeni söylüyorum.Yattara ile Yasin takas yapıyorsa Carlos ile Tayfun niye yapmasın? Yattara formasını veriyor da Carlos neden vermiyor?
Harun konu forma laıp vermemekle alakalı olan bişey değil tabiki formalar alınır verilir bu işin güzelliği. Ama bunu adabına göre yaparsan işin güzelliği olur. Sen maçtaydın yanılmıyosam görüntüleri izledikten sonra karar verirsen sevinirim. Bu kadar insan neden yattara ile yasinin forma takasını konuşmuyorken tayfun ile carlosun forma muhabbetini konuşuyo dersin. Hadi kendini geçtin koskoca bi trabzonspor camiasının büyüklüğünü kavrayamamış birisinin bu takımda işi yok. bu söylediğimiz kişiyi hatırlatırım altyapımızdan yetişmiştir dikkatinizi çekerim.....:cool:

Can
23.12.2007, 12:44
bi carlos forması alıp suratına fırlatacaksın göreeck carolas formasını ayıp yaa

salihismet
23.12.2007, 12:45
sevgili Tayfun kardeşim madem böyle bir düşüncen var bari bunu soyunma odasında yap, bizi de ele aleme rezil etme. Adam vermez formayı böyle ortada kalırsın...5 senedir bu takıma birşey verememişken bir de gidip adama forma diye yalvarıyorsun...

eger Tayfun 5 senedir bu takima bir $ey veremediyse, ve hala oradaysa, ve fb liden aldigi forma rezillik diye algilaniyorsa, onu orada tutuan yönetim ondan daha rezildir bence. Ben artik Ibrahim Haciosmanogluna hak vermeye ba$ladim, Trabzonspor icin hic bir $ey yapma, fenere söv onlari a$agila, onlarin topcusundan forma alani di$la Trabzonspora kar$i görevini yapmi$ sayilirsin.

I$i Dozer Cemillerin ruhunun incinmesine kadar indirebiliyorsak, Gökdeniz Karadenizin neden hala Trabzonsporda oynadigini biraz sorgularlarsa, Tayfun olayinin devede kulak bile kalamiyacagini gayet iyi görecekler, eger artniyetsiz bakarsak tabi.

Serdær
23.12.2007, 12:51
Bahsi geçen pozisyonu izleyemedim..

Fakat izlediğimde de yapmış olduğu tavır'a göre değişir.

Olympiakos Barcelona maçıydı yanlış hatırlamıyorsam 5-0 yenilmişti Olymp.

Fakat bir futbolcu vardı ve Ronaldinho'nun formasını almak için elinden gelen herşeyi yaptı.

Roberto Carlos gibi bir futbolcunun formasının alınması doğal ama SİZİN TABİRİNİZLE YALVARMASI(İzlemedim çünkü) doğru değildir..

Saygılar..

Obi-Van
23.12.2007, 12:54
görüntüler varmı bu olayla ilgili birde görüp öyle yorum yapalım kulaktan dolma şeyler hakkında yorum yapıyoruz ama

salihismet
23.12.2007, 12:55
Bir futbolcu bunu neden yapar biraz düşünelim

Ya aklından zoru vardır, ya karakterinde problem vardır ya da kulüpten gitmeyi kolaylaştırmaya çalışıyordur. Hiçbirisi desek, büyük bir hatadır

Takım yenilmiş, arkadaşlarının teri emeği o formaya işlemiş, sen kendi camianın tüm hassasiyetini bildiğin halde adeta gözünün içine baka baka sahanın ortasında ısrarla Roberto Carlos'tan forma kapma derdindesin. Bırak koridorda al çok meraklıysan? Hatan büyük Taifun

Cevap vermek zorunda deyilsiniz, fakat cok merak ettim, bu konuya bu kadar hassasiyet gösteriyorsunuzda, Gökdeniz gibi bir futbolcunun oynadigi bu takimi nasil gönül rahatligiyla izleyebiliyorsunuz? Eger biz taraftarlar olarak gercek konular üzerinde gerekli hasasiyetleri gösterseydik Trabzonspor bu durumlarda olmazdi, Tayfunun forma alma olayida bu bu kadar büyütülmezdi, Sedat Tunalinin kö$esinede konu olmazdi bu olay.

My
23.12.2007, 12:56
eger Tayfun 5 senedir bu takima bir $ey veremediyse, ve hala oradaysa, ve fb liden aldigi forma rezillik diye algilaniyorsa, onu orada tutuan yönetim ondan daha rezildir bence. Ben artik Ibrahim Haciosmanogluna hak vermeye ba$ladim, Trabzonspor icin hic bir $ey yapma, fenere söv onlari a$agila, onlarin topcusundan forma alani di$la Trabzonspora kar$i görevini yapmi$ sayilirsin.

I$i Dozer Cemillerin ruhunun incinmesine kadar indirebiliyorsak, Gökdeniz Karadenizin neden hala Trabzonsporda oynadigini biraz sorgularlarsa, Tayfun olayinin devede kulak bile kalamiyacagini gayet iyi görecekler, eger artniyetsiz bakarsak tabi.Arkadaşım saçmalıyorsun. Ne ilgisi var bu konularla bunların sapla samanları birbirine kattın. Her biri bir kenara Trabzonspor için hiç bir şey yapmadığımızı nereden biliyorsun? Bunu neye göre diyorsun? Gökdeniz meselesi ise başlı başına bir konu. yeri geldiğinde Gökdeniz de yaptığı büyük hata da didik edilmedi mi? ne yani şimdi zamanında birisi böyle bir hata yaptı diye bundan sonra yapılacak tüm hatalar tolero mu oluyor? Biz de biliyoruz Tayfun olayının Gökdeniz'inkinin yanında kulak tırnak vs. kaldığını.

ofluhalit
23.12.2007, 12:58
adam zaten kapasite olarakta takımda oynayacak yeterlilikte değil bence.dün yaptığı olaydan sonra kesinlikle gitmeli.

Travelair
23.12.2007, 13:01
Gökdeniz'in oynayıp oynamaması elimde değil. Eleştirmedim mi onu? Onu da eleştirdim eleştirdik. Herkes hata yapabilir. Hatasız kul olmaz. Hatadan dönmek erdemdir. Gökdeniz hatasını anladı tüm gücüyle takımına sahip çıkıyor. Kendisini kişisel tanımıyorum. Onun için hakkında bilmediğim şeyler hakkında hüküm veremem. Elbet Tayfun'u da silmedim. Hatan büyük dedim sadece. Hatasından döner performansını arttırırsa benim için sorun yok. Ama eleştiri herzaman olacak

littlebighorn
23.12.2007, 13:02
Tayfun' un yaptığı maç sonucundan fazla üzdü beni. Carlos seyirciye atacağım gibi bir hareket yaptı. Karşıda oynayan futbolcu kim olursa olsun yenilmişsen hele ki yenildiğin takım senin ezeli rakibin ve de daha 3 sene önce şampiyonluğu haksız bir biçimde elinden almış bir takımsa forma falan isteyemezsin, istesen onursuz ve de yüzsüz olursun. Kimse Tayfun' un Fener maçında (ve de oynadığımız oynayacağımız diğer maçlarda) elinden geldiğini yaptığı konusunda ikna edemez artık beni. Bu adamın altyapımızdan yetişmiş olması da olayın daha trajik bir boyutu.

salihismet
23.12.2007, 13:04
Arkadaşım saçmalıyorsun. Ne ilgisi var bu konularla bunların sapla samanları birbirine kattın. Her biri bir kenara Trabzonspor için hiç bir şey yapmadığımızı nereden biliyorsun? Bunu neye göre diyorsun? Gökdeniz meselesi ise başlı başına bir konu. yeri geldiğinde Gökdeniz de yaptığı büyük hata da didik edilmedi mi? ne yani şimdi zamanında birisi böyle bir hata yaptı diye bundan sonra yapılacak tüm hatalar tolero mu oluyor? Biz de biliyoruz Tayfun olayının Gökdeniz'inkinin yanında kulak tırnak vs. kaldığını.

ben yöneticilerin fener üzerinden konu$arak pirim yapmayi daha kolay yol olarak secdiklerini anlatmaya cali$tim, yani demek istedigim $u: enerjilerini Trabzonspora harcama yerine, fenere atip tutarak yerlerini saglamla$tirma yöntemini secdiklerini anlatmaya cali$tim. Yoksa sizin veya ba$kalarinin Trabzonspor icin neler yaptiklarini nereden bileyim?

OYılmaz
23.12.2007, 13:06
Abartamayın uşaklar Allah aşkına bir forma istemiş hemen linç kampanyası başlattık tamam yaptığı belki yanlıştı ama ne demek klupten içeri girmesin ... Maçtan sonraki Sinirinize bağlıyorum bu konuyu

Serdær
23.12.2007, 13:08
Abartamayın Allah aşkına bir forma istemiş hemen linç kampanyası başlattık tamam yaptığı belki yanlıştı ama ne demek klupten içeri girmesin ... Maçtan sonraki Sinirinize bağlıyorum bu konuyu

Kesinlikle katılıyorum arkadaşım..

Bu kadar abartacak bir durum yok..

Senin karşındaki Kariyerine kariyer katmış Roberto Carlos..

tabiki formasını istiyecek..

Ben Palandökensporda oynasam Trabzonsporla karşılaşsam maç bitiminde yattaranın formasını Fatih Tekke varsa onun formasını Gökdenizin formasını almak için koştururum.

Diyecekler ki Palandöken kim Trabzon kim.

Bu şekilde değil arkadaşlar pozisyonu izlemedim belki yapmış olduğu davranış doğru değildir ama bu kadar ABARTMAYA gerek yok.

Sakin.. :alkış:

hüseyin1975
23.12.2007, 13:09
Evet benimde Moralim bozuldu.
Tayfun Formasini istedi. Carlos ona baskasina söz verdigini söyledi. Ardindan Tayfun yine sorunca eliyle Koridorlari gösterdi ve orada sana baska veririm dedi (tabi bunlar vücut dilinden anladiklarim). Tayfunda ondan sonra gülümsedi. Birbirini tebrik ettiler ve ayrildilar.

Simdi bende bir an sinirlendim cünkü Tayfun "yalvariyormus" gibi gözükdü ama belki bizler yanlis algilamis olabiliriz.

Arkadaslar sunu unutmayin: Carlos gercekden büyük Kariyer sahibi bir Futbolcu ve eziklerde oynadigini bir kenara koyarsak gercekden bircok kisiyi heyecanlandirabilir.

Tayfun genc bir Cocuk. O an eminim heyecanlandi. Üstüne tabi birde Dil sorunu gelince eliyle, koluyla, mimikleriyle birseyler anlatmaya calisdi.
Bence buradaki asil sorun Türk Futbolcusunun egitimsizligi. Hele Milli Forma giyinmis birisi icin. Hepsinin su gibi Ingilizce konusmasi gerekir. Öyle olsaydi eminim bu durum böyle gözükmeyecekdi. Tayfun ona Ingilizce Formasini istedigini söyleyecekdi. Carlos ise baskasina söz verdim ama soyunma odasindan bir tanede sana getiririm diyecekdi ve Olay büyümüyecekdi.....

macka61
23.12.2007, 13:09
forma istemek suç değil o formayı almak için carlosunpeşinde delice dönmek mesele o kadar o formaya hevesliysen birazda kendi takımının forması için hevesli ol

Bayramm61
23.12.2007, 13:11
Ne bekliyorduk ???

Takimin resmi sitesinden heriflere tebrikler yagarken biz olayi biraz olsun aciklamaya calistik..(O baslik sonradan kilitlendi)
Balik bastan kokar, yada baska bir deyimle "Imam osu... cemaat si...." Simdi Tayfun demezmi, siz tebrik ediyorsaniz bende forma isterim...Bu son zamanlar bir fener sevdasi aldi gidiyor ..hayirdir insallah...

Yukarda bi arkadasimiz Olympiakos- Barcelona macini örnek göstermis..olayin inceligi surda: Barcelona benim hatirladigim kadari ile hic bir sekilde ne hakem satin alarak nede baska entrikalara basvurarak rakibinin puanlarini gasp etmedi...burda olay farkli...karsi takim yillardir seni ezmek icin elinden geleni yapti, tas parcasi atilinca (ki yanlis birsey bu) sanki 1 tonluk kaya parcasi atildi gibi lanse edildi..örnekler vermekle bitmez...

Futbolcular forma degisir...bu ya mac esnasinda kisa bir diyaogda konusulur ve mactan sonra degistirilir, yada mac bittikden sonra ufak bi "formalari degiselimmi" isareti ile yapilir...

magicyattara
23.12.2007, 13:12
Aslında bu başlığın yanında şöyle bir başlıkta açmak gerekir.
Trabzonsporda sahaya kazanmak için çıkan kaç futbolcu var?
Bizim başarımızı engelleyen en önemli unsur,bizi taşıyacak kafa yapısında olmayan oyuncularla oynuyoruz olmamızdır.Tayfunda bunların başta gelenlerinden biri.Şu forumlara yazı yazan binlerce taraftarımızın hırsının onda biri maalesef yok bazı oyuncularımızda.Trabzonsporun ne kadar büyük bir takım olduğu bilinci yerleşememiş kafalarına.Bu tür oyuncularla boşuna heveslenmeyelim şampiyonluk falan gelmez.Bunlar daha çook yalvarır forma almak için.
Dün akşam Yattarada Yasinle forma değiştirdi ama o tamamen unutulmaz bir maçın hatırasına karşılıklı saygı içerisindeydi.Yasin Yattarayla yanyana geldi formasını çıkardı aynı anda yattarada formasını çıkartıp yasinle değiştirdi.Bu hem futbolcuların birbirine olan saygısının hemde rakip formalara olan saygının,fair playin örneğiydi.
Forma için rakibe yalvarmak ne demek.Bunlarlamı şampiyonluğa oynıyacağız.Ve baştaki soruyu tekrar soruyorum;

Trabzonsporda sahaya kazanmak için çıkan kaç futbolcu var?

tigin
23.12.2007, 13:14
La Tayfun internette satılıyor o forma. Öyle ahım şahım bir şeyde değil ha. Sarı renkte üstünde lacivert çizgiler var. Arkasında Carlos yazıyor. Adidas marka sanırım. 50 lira falandır. Bi tarafını yırtmana, maç biter bitmez yaldır yaldır koşup yalvar yakar olmana değermiydi. Artık senin değerinde o forma kadar.

salihismet
23.12.2007, 13:14
Gökdeniz'in oynayıp oynamaması elimde değil. Eleştirmedim mi onu? Onu da eleştirdim eleştirdik. Herkes hata yapabilir. Hatasız kul olmaz. Hatadan dönmek erdemdir. Gökdeniz hatasını anladı tüm gücüyle takımına sahip çıkıyor. Kendisini kişisel tanımıyorum. Onun için hakkında bilmediğim şeyler hakkında hüküm veremem. Elbet Tayfun'u da silmedim. Hatan büyük dedim sadece. Hatasından döner performansını arttırırsa benim için sorun yok. Ama eleştiri herzaman olacak

Ele$tiri elbette olacak, Türkiyenin spor kültürünün hangi seviyede olduguna bakarak konu$manin daha dogru olacagini dü$ünüyorum, cünkü Trabzon taraftari fener konusunda cok hasastir, bunu Tayfun dü$ünemeyebilir, fakat Sedat Tunali gibi bir kö$e yazari bu konuyu kö$esine ta$irsa taraftar bu olaya daha tepkili yakla$ir. Bir zamanlar M. Ali Yilmazin televizyonda Ali $ene Ali bey dedigi icn taraftarin biri, M.A. Yilmaza bagirarak $öyle dedi: Fener bizim dü$manimizdir, sen Ali $ene nasil Ali bey dersin? Yani fener konusuna bu $ekilde bakanlarin oldugu bir taraftar toplulugunun önüne Tayfunu atmanin hic dogru olmadigini anlatmaya cali$iyorum.

My
23.12.2007, 13:19
Kesinlikle katılıyorum arkadaşım..

Bu kadar abartacak bir durum yok..

Senin karşındaki Kariyerine kariyer katmış Roberto Carlos..

tabiki formasını istiyecek..

Ben Palandökensporda oynasam Trabzonsporla karşılaşsam maç bitiminde yattaranın formasını Fatih Tekke varsa onun formasını Gökdenizin formasını almak için koştururum.

Diyecekler ki Palandöken kim Trabzon kim.

Bu şekilde değil arkadaşlar pozisyonu izlemedim belki yapmış olduğu davranış doğru değildir ama bu kadar ABARTMAYA gerek yok.

Sakin.. :alkış:Zaten milletin takıldığı nokta buyken bir de bunun doğal karşılanması... Benim takımım Palandöken değil, rakip te Trabzonspor değil. Sen takımını Palandöken gibi görüyorsun febe karşısında ben ise bunu eziklik olarak görüyorum. Ben Trabzonspor'um diyorum yerim onun febeliğini Carlos'unu. O febeyse ben de Trabzonspor'um. Yani Palandöken değil. Oynadığı takımın ağırlığını bile seçemeyen futbolcunun da bu kulüpte işi, yeri yok! O kadar meraklıysa febe, GAy-se, beceke formasına gitsin storeleri, riumları var. Arkasına da yazdırsın Edu, Carlos, Kezman tepe tepe giysin...

Gamze
23.12.2007, 13:21
@bayramm61

Abi konuyu resmi sitedeki tebrikle karşılaştırmışsın ama pek oturmamış bence. Fenerbahçe bizi yendi de mi tebrik gönderildi siteden? Durum farklı...

Dediğim gibi, Tayfun hareketinin hakaret olduğunujn farkında bile değildi. Gençliğine ve cahilliğine veriyorum ben. Kulüpten içeri girmesiyle ilgili bir şey diyemiyorum, ama bu durum bir yaptırım gerektirmeli. Bu şekilde mağlup olduğun bir maç sonrası her şeyi bir kenara bırakıp forma derdine düşmek yakıştı mı Allah aşkına? 'Yalandan da olsa' o sahadan üzgünmüş gibi çıkmasını beklerdim, 'yalandan da olsa'... Yazık oldu be, hiç yakışmadı.

Serdær
23.12.2007, 13:26
Zaten milletin takıldığı nokta buyken bir de bunun doğal karşılanması... Benim takımım Palandöken değil, rakip te Trabzonspor değil. Sen takımını Palandöken gibi görüyorsun febe karşısında ben ise bunu eziklik olarak görüyorum. Ben Trabzonspor'um diyorum yerim onun febeliğini Carlos'unu. O febeyse ben de Trabzonspor'um. Yani Palandöken değil. Oynadığı takımın ağırlığını bile seçemeyen futbolcunun da bu kulüpte işi, yeri yok! O kadar meraklıysa febe, GAy-se, beceke formasına gitsin storeleri, riumları var. Arkasına da yazdırsın Edu, Carlos, Kezman tepe tepe giysin...

Arkadaşım,

Yazmış olduğum paragrafı yanlış anlamışsın.

Tabiki bir palandöken trabzonspor değil .

Fakat burada açıklamaya çalıştığım şey Roberto Carlos'un formasının almasının doğal birşey olduğu..

Tekrar dile getiriyorum pozisyonu izlemedim sizin tabirinizle yapmış olduğu yalvarma falan varsa tabiki yanlış birşey.Ama birde pozisyonu izleyip onun üzerine yorum yaparsam dağa sağlıklı olur.

Son olarak şunu söyliyim..

Ben Trabzonspor'da oynasam rakibim Fenerbahçeyse ilk Roberto Carlosun formasını isterim.

Ben Fenerbahçede oynasam rakibim Trabzonspor'sa eğer ilk iseteyeceğim kişi İbrahim Yattara daha sonra Gökdeniz Karadeniz.

Yani burada bizim daha futbolcumuzun forması isteniyor :)

Şaka bir yana abartmaya gerek yok.Çarpıtmayalım konuyuda..

Serdær
23.12.2007, 13:28
@bayramm61

Abi konuyu resmi sitedeki tebrikle karşılaştırmışsın ama pek oturmamış bence. Fenerbahçe bizi yendi de mi tebrik gönderildi siteden? Durum farklı...

Dediğim gibi, Tayfun hareketinin hakaret olduğunujn farkında bile değildi. Gençliğine ve cahilliğine veriyorum ben. Kulüpten içeri girmesiyle ilgili bir şey diyemiyorum, ama bu durum bir yaptırım gerektirmeli. Bu şekilde mağlup olduğun bir maç sonrası her şeyi bir kenara bırakıp forma derdine düşmek yakıştı mı Allah aşkına? 'Yalandan da olsa' o sahadan üzgünmüş gibi çıkmasını beklerdim, 'yalandan da olsa'... Yazık oldu be, hiç yakışmadı.

Dünyada ki bütün futbolcular maçtan sonra üzülerek ayrılsın daha sonra formayı istesin.

Yok böyle birşey maç sahada kalır . Haklı olarak ta maçtan sonra forma ''İSTENİR''..

Dolayısıyla size katılmıyorum Şampiyonlar Ligi UEFA maçları hatta Kupa maçlarında bile karşılaştığım forma değişimi maçtan sonra olmaz bence..

ÖzGür Ayar
23.12.2007, 13:28
abcdef (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14045) :
kaç tane fenerli gökdenizin yada yattaranın formasını almak için uğraş verdi peki ?

Serdær
23.12.2007, 13:29
kaç tane fenerli gökdenizin yada yattaranın formasını almak için uğraş verdi peki ?

Maçın sonunu izlemedem fakat galiba Yasin Yattaranın formasını almış.

Nerden biliyorsun belki içeride başka fenerliler Gökdeniz'in Ceyhun'un formasını istemediğini.

Olaylara böyle bakalım Lütfen..

Zafer Fidan
23.12.2007, 13:30
Arkadaslar, biraz para toplayip Roberto Carlosun formasini alip Tayfuna gönderelim...Anlar ozm

magicyattara

I$i Dozer Cemillerin ruhunun incinmesine kadar indirebiliyorsak, Gökdeniz Karadenizin neden hala Trabzonsporda oynadigini biraz sorgularlarsa, Tayfun olayinin devede kulak bile kalamiyacagini gayet iyi görecekler, eger artniyetsiz bakarsak tabi.

Kardeş sen olayları birbirine karıştırdın.Gökdeniz saha dışında bir takım olaylara karışmış olabilir.Yaptığı söylenen hiç bir olay gerçekleşmemiştir.İyi hatırlayalım.Tamamen istanbul medyasının bastırmasıyla suçlu ilan edilmiştir ve 6 ay futboldan uzaklaştırılmıştır.Hem de Ukrayna milli maçında oynatıldıktan sonra.Aynı bu sezonki sivas maçında olduğu gibi Trabzonspor söz konusu olunca üstüne çullanmıştır istanbul medyası Trabzonun.
Gökdeniz saha içinde canını dişine takıp oynayan bir futbolcumuz ezelinden beri.Bu takımın starı.Kaybettiği maçtan sonra rakibine forma için yalvaracak bir adam değil.
Sana saha dışıyla içini karıştırma derim.Bize yenildiğinde hırsından ağlayacak adam lazım.Sırtındaki formanın ağırlığını unutup rakibin peşinde koşacak tavşanlar değil.

ÖzGür Ayar
Maçın sonunu izlemedem fakat galiba Yasin Yattaranın formasını almış.

Nerden biliyorsun belki içeride başka fenerliler Gökdeniz'in Ceyhun'un formasını istemediğini.

Olaylara böyle bakalım Lütfen..
orada forma alma yoktu, takas vardı. öteki tarafta ise yalvarma vardı. bence internetten görüntüyü bul izlede öyle yorumlarda bulun tekrar.

Gamze
23.12.2007, 13:34
abcdef;

Forma değişimi olmaz diyen mi var? Forma değişimi olur, ama böyle bir maçtan sonra koşa koşa başka topçunun yanına gidip, ısrarla forma istemek ne oluyor ki? Komik duruma düştü, yok ötesi. Maçı 3-2 kaybediyorsun, Fener'e karşı hem de. Düdük çalıyor, uçuyorsun Carlos'un yanına ve ısrarla formasını istiyorsun. İzlememişsiniz pozisyonu ama bir canlandırın kafanızda, ne göreceksiniz?

Carlos'un formasının istenmesinin doğal olduğu yönündeki görüşünüze ise katılıyorum, belirtmiştim başlıktaki ilk mesajımda. Bu ayrı mevzu, şöyle ki;

Adam düne kadar dünyadan bana futbolcu isimleri söyle diye kime sorsanız adını vereceği ilk 10 topçudan biriydi...Bugün Fenerbahçe'de diye gereksiz mi görülüyor, değer mi kaybetti? Hiç değil. Şu anda sarı - lacivert giyiyor olması Carlos'un büyük bir topçu olduğu gerçeğini değiştirmez ki. Genç futbolcuların hayranlık duyması çok doğal. Formasını da ister, bu ayrı bir güzellik. Ama yer, zaman, durum, tarz yanlıştı baştan aşağıya... Sorun bu...

Serdær
23.12.2007, 13:37
orada forma alma yoktu, takas vardı. öteki tarafta ise yalvarma vardı. bence internetten görüntüyü bul izlede öyle yorumlarda bulun tekrar.

Sen ingilizce bilmyorsan acaba nasıl forma istersin merak ediyorum.

Belkide Portekizce biliyorsundur oradan anlaşabilirsiniz :)

Neyse sende haklısın..

Gürkan
23.12.2007, 13:38
tayfuna imzalı bir carlos forması verip yanındada bonservisini verelim .

Bayramm61
23.12.2007, 13:38
@bayramm61

Gamze61 kardesim,

benim olaya bakis acim degisik..resmi sitediki tebriki sadece bir örnek olarak yazdim...son zamanlarda kanimca olusan bir fener sevdaligi seziyorum...kisaca özetlemek gerekirse: Persembenin gelecegi carsambadan bellidir diyebiliriz...onun icin tayfunun hareketine acikcasi sasmadim..Dikkat ettiysen, tayfunu sözkonusu bile etmedim...
Yani cahil olabilir, genc olabilir vs vs...

"yalandanda olsa " ifadene katiliyorum...ama bunu o formayi sadece para icin giyen birinden beklemekde ne kadar realist bir bekleme olur orasida mechul tabiki

Cafer Bulur
23.12.2007, 13:39
dogru yerde dogru kisileri elestirmemiz lazim.roberto carlosun formasini isteyen tayfunun veya baska bir oyuncunun bu hareketi gereginden fazla elestiriliyor bence.bence bir futbolcunun elestirilmesi icin ölcü onun oynadigi futbol olmali.sahada herseyini verip vermedigi degerlendirilmeli.mactan sonra forma degisimleri normaldir.bu olayi abartmanin anlami yok bence.onun formasini aldi diye f.bahceye mi sempati duyuyor?bence carlos f.bahce de degilde rizespor da oynasaydi onun formasini almak isterdi yine de.burada formasi istenen oyuncu bir dünya yildizi ve cok efendi bir futbolcudur.bunu unutmayalim.

Serdær
23.12.2007, 13:39
abcdef;

Forma değişimi olmaz diyen mi var? Forma değişimi olur, ama böyle bir maçtan sonra koşa koşa başka topçunun yanına gidip, ısrarla forma istemek ne oluyor ki? Komik duruma düştü, yok ötesi. Maçı 3-2 kaybediyorsun, Fener'e karşı hem de. Düdük çalıyor, uçuyorsun Carlos'un yanına ve ısrarla formasını istiyorsun. İzlememişsiniz pozisyonu ama bir canlandırın kafanızda, ne göreceksiniz?

Carlos'un formasının istenmesinin doğal olduğu yönündeki görüşünüze ise katılıyorum, belirtmiştim başlıktaki ilk mesajımda. Bu ayrı mevzu, şöyle ki;

Adam düne kadar dünyadan bana futbolcu isimleri söyle diye kime sorsanız adını vereceği ilk 10 topçudan biriydi...Bugün Fenerbahçe'de diye gereksiz mi görülüyor, değer mi kaybetti? Hiç değil. Şu anda sarı - lacivert giyiyor olması Carlos'un büyük bir topçu olduğu gerçeğini değiştirmez ki. Genç futbolcuların hayranlık duyması çok doğal. Formasını da ister, bu ayrı bir güzellik. Ama yer, zaman, durum, tarz yanlıştı baştan aşağıya... Sorun bu...

Dediğim gibi sizin dediğiniz gibi koşa koşa gittiyse tabiki yanlış.

Ama bunu büyültüp takımdan içeri girmesin,asalım keselim ile olmaz.

Bunu söylemeye çalışıyorum.

Tayfun çok genç bir oyuncu o anki heyecana kapılıp böyle birşey yapmış olduğunu düşünüyorum..

My
23.12.2007, 13:40
Ben Palandökensporda oynasam Trabzonsporla karşılaşsam maç bitiminde yattaranın formasını Fatih Tekke varsa onun formasını Gökdenizin formasını almak için koştururum.Şu cümleden nasıl o sonucu yuvarladın be kardeşim Allah aşkına anlatta anlayalım. Savunduğun şeyi nasıl savunacağını şaşırıyorsun.
Arkadaslar, biraz para toplayip Roberto Carlosun formasini alip Tayfuna gönderelim...Anlar ozmAnlaşılan sadece 1 formayla yırtamayacağız bu işten. Sırada bekleyen bayağı var gibi...

salihismet
23.12.2007, 13:45
Kardeş sen olayları birbirine karıştırdın.Gökdeniz saha dışında bir takım olaylara karışmış olabilir.Yaptığı söylenen hiç bir olay gerçekleşmemiştir.İyi hatırlayalım.Tamamen istanbul medyasının bastırmasıyla suçlu ilan edilmiştir ve 6 ay futboldan uzaklaştırılmıştır.Hem de Ukrayna milli maçında oynatıldıktan sonra.Aynı bu sezonki sivas maçında olduğu gibi Trabzonspor söz konusu olunca üstüne çullanmıştır istanbul medyası Trabzonun.
Gökdeniz saha içinde canını dişine takıp oynayan bir futbolcumuz ezelinden beri.Bu takımın starı.Kaybettiği maçtan sonra rakibine forma için yalvaracak bir adam değil.
Sana saha dışıyla içini karıştırma derim.Bize yenildiğinde hırsından ağlayacak adam lazım.Sırtındaki formanın ağırlığını unutup rakibin peşinde koşacak tavşanlar değil.

Gökdenizin canini di$ine takarak oynadigina bir $ey dedigim yok, Gökdenizin fb ile anla$ip 300.000 dolari aldigi, daha sonra ise birilerinin baskisiyla parayi geri iade ettigi olay Tayfun olayindan daha sinir bozucudur. Gökdenizin diger olayi ise sizin anlattiginiz gibi mahsum bir i$ deyildr, ama neyse.

oskanonur
23.12.2007, 13:46
32 yasinda bir Trabzonsporlu olarak bu sene hic gormedigim seyleri gordum. Bunlardan bir tanesi de Tayfun'un davranışıydı. Ama beni en çok üzey şey ise boyle bir davranışı kabullenen arkadaşları görmek.

Serdær
23.12.2007, 13:49
Şu cümleden nasıl o sonucu yuvarladın be kardeşim Allah aşkına anlatta anlayalım. Savunduğun şeyi nasıl savunacağını şaşırıyorsun.Anlaşılan sadece 1 formayla yırtamayacağız bu işten. Sırada bekleyen bayağı var gibi...

Şunu düşünsen sen anlamak istediğin gibi anlıyorsun.

Dikkat edersen senin dışında kimse bu şekilde anlamamış.

Valla Roberto Carlos formasını göndermek isterseniz HAYIR demem.

Great White
23.12.2007, 13:53
Açıkçası Tayfun' un bu konuda savunulacak pek bir şeyi yok..

Ama asıl kötü olan, Tayfun' un hiçbir kritere göre savunulabilecek tek bir yanının bile olmaması..

Bu kadar olumsuz özelliği aynı anda tek bir bünye içerisine sığdırabilmek de başlıbaşına garip bir durum olsa gerek..

Bu türden andavallıklar neden diğer oyuncuların başına gelmez de bunların başına gelir acaba?

Hazır oyunda topu topu 5 dakika kalmışsız zaten..

Bu mağlubiyette bir sorumluluğun olmadığı için belki de ilk kez eleştirilmeyeceğin bir maçı geride bırakmışsın..

Ama dedim ya.. Rahat durmaz bunlar.. Zaman yetersizliğinden dolayı maçta yapma fırsatı bulamadığı andavallığı maç sonunda yapar işte bir şekilde..

My
23.12.2007, 13:53
ŞValla Roberto Carlos formasını göndermek isterseniz HAYIR demem.O zaman iki dakka da inecen fenrium mağazasına kaç kuruşsa alacan febe formanı. Yalnız dikkat et Tayfun gibi kıç baş öpmeyle vermiyorlar orada formayı.

sena
23.12.2007, 13:55
"...Ben Palandökensporda oynasam Trabzonsporla karşılaşsam maç bitiminde yattaranın formasını Fatih Tekke varsa onun formasını Gökdenizin formasını almak için koştururum...."

Ne yani Tayfun un oynadığı takımı palandöken e mi benzettin anlamadim .

Serdær
23.12.2007, 13:56
O zaman iki dakka da inecen fenrium mağazasına kaç kuruşsa alacan febe formanı. Yalnız dikkat et Tayfun gibi kıç baş öpmeyle vermiyorlar orada formayı.

Büyük ihtimal sen dün maça gidenlerdensin veya gidenleri tanıyanlardansın orada Samast diye bağıranlardan birisisin.

Bu söylemiş olduğu kötü sözleri kızgınlığına veriyorum..

My
23.12.2007, 13:58
Büyük ihtimal sen dün maça gidenlerdensin veya gidenleri tanıyanlardansın orada Samast diye bağıranlardan birisisin.

Bu söylemiş olduğu kötü sözleri kızgınlığına veriyorum..Senin de bu söylediklerini klavyenin, ekran başında yazmanın cesaretine veriyorum abisi. Cahilliğini mevzubahis bile etmiyorum.

*Yazdıklarının arkasında dur. İlk başta "cahilliğine ve kızgınlığına" diye yazıp sonra da "cahilliğine" yi aradan cımbızlama.

winner
23.12.2007, 13:59
Carlos'un formasını mı istiyorsun. Bu çok doğal, bunda birşey yok.Maç biter, gisersin yanına çıkarır formanı uzatırsın.O sana formayı vermezse, ONURLU bir şekilde döner arkanı gidersin.O ayıp 35 yaşındaki Carlosun olur,bizde seni ayakta alkışlarız...

Gamze
23.12.2007, 14:02
Carlos'un formasını mı istiyorsun. Bu çok doğal, bunda birşey yok.Maç biter, gisersin yanına çıkarır formanı uzatırsın.O sana formayı vermezse, ONURLU bir şekilde döner arkanı gidersin.O ayıp 35 yaşındaki Carlosun olur,bizde seni ayakta alkışlarız...

Çok doğru bir yaklaşım.

hüseyin1975
23.12.2007, 14:04
Yahu Dil sorunu, heyecan vs. bu durumu ortaya cikarmis olabilir.
Evet Hareketlerini daha kontrollü bir sekilde yapmasi gerekir.
Evet, hata yapmisdir.

Konuyu uzatmanin hatta birbirine girmenin anlami YOK!
Ersun Hocam degerlendirecekdir ve yararli bulmadigi Futbolculardan birisiyse Takimdan gönderecekdir.
Takimda kaldigi takdirde Tepkilere karsilik Basin aciklamasi yapar ve özür diler ve bu olayda kapanir.

Bosuna kavga etmeyin!

sena
23.12.2007, 14:05
Ronaldinho bile olsa o renkte bir formayı değil istemek yan dönüp bile bakmazdım ama ben bakmazdım. Tayfun ne anlar TRABZONSPOR luluktan.

hüseyin1975
23.12.2007, 14:09
Hepimiz Türküz.

aaahmet61
23.12.2007, 14:09
takımda ogün abdullah gibi futbolcular kalmamış biliyordum ama.bazıları hala abilerinin izinden gitmeye kararlı.devre arasında gitmesi farzdır bu adamın.

emin-29
23.12.2007, 14:10
selam arkadaşlar ben maçın sonunu izleyemedim ama haberi duyunca çokçok üzüldüm ve kahroldum. İşte bizim takımın neden başarılı olamadığı ortada bu zihniyetteki insanlar bu takımı nasıl başarıya taşıyabilirler. ben şahsım fener formasını değil elime renklerini gördüğüm zaman bile midem bulanıyor peki bu tayfun yelmi adı ne ise rezil adam bu takımın onurunu ayaklar altına almaya çalışıyor bunu bu takımda hiç yeri yok hemen kadro dışı bırakılamalı bize öz ve kalpten TRABZON VE TRABZONSPOR sevgisi olanlar lazım.kahrolsun içimizdeki düşmanlar.

buyukkaptan
23.12.2007, 14:12
herşeyin bir adabı vardır tayfun cora trabzonun büyüklüğünün farkına varamamıştır forma istediği için değil trübündeki taraftarlar gibi abi bana bir forma versene şeklindekı duruşuyla bizi çok üzmüştür keşke 5-0 yenılseydık de onu gormeseydım yanlış yaptın tayfun yanlış

Cafer Bulur
23.12.2007, 14:15
zamaninda tolunay yenildigimiz bir g.saray macindan sonra rakibi tebrik etmisti.onu dahi o zamanlar yerden yere vurmustuk.tolunay rakibi tebrik etti diye o macta veya oynadigi zamanlar sahada herseyini vermemismiydi.tayfunun hareketini de f.bahceliden degil roberto carlosdan forma istemek olarak yorumlayin.böyle basit bir olay icin futbolculari kulüpten iceri almayacaksak elimizde futbolcu kalmaz.

argentina
23.12.2007, 14:16
hey gidi koca tabzonum ne hallere düştün

bu doğladır başkan küçük yonetim amator futbolcular ne olucaktiki...

bu tayfunu avni akere sokmamak lazım

defol git tayfun

magicyattara
23.12.2007, 14:16
Gökdenizin fb ile anla$ip 300.000 dolari aldigi .

Hala aynı yerden gidiyosun.Bunlar iddia kardeşim.Bunlar insanları karalamak için yazılıyor sende inanıyorsun.Medya bizimle uğraşıyor sende prim veriyorsun.
Gökdeniz bırakıp gittimi bizi?
Böyle bir insan olsaydı hala bu kadar kendini verebilirmiydi futbola?

Kaç maçtır neredeyse tek başına maçı alıyor.Lütfen Gökdenizi bu olayların dışında tutalım.

Great White
23.12.2007, 14:17
"Trabzonluluk ruhu" sahada kendisini böyle gösterecekse ben seve seve "Tuz Ruhunu" tercih ederim..

En azından daha keskin ve daha yararlı bir şey olduğu kesin..

R. Carlos da tam dişine göre bir kurban bulduğu ve onu da çok iyi değerlendirerek kendi taraftarı önünde caka yapıp, bizi de bir anlamda rencide ettiği için ona da lanet olsun..

Seda
23.12.2007, 14:34
Ya görüntüleri bulamaz miyiz?

Erkan
23.12.2007, 14:41
Bulmasak daha iyi cok utanc vericiydi... :(

Kamil Çakmak
23.12.2007, 15:30
Yahu takımın yenilmiş. Zamanında bir kaç sezon masa başı yada hakem oyunları ile aynı rakibe karşı şampiyonluk kaybetmişsin. Tayfun efendi Sen Trabzonlusun ve Trabzonspor formasını giyiyorsun. O formanın ağırlığını bileceksin ve yenildiğin rakibinden yalvara yalvara forma istemeyceksin bu çok yanlış. Carlosun anlayış giöstermemeside ayrı bir medeniyetsizlik.

Faik Yılmaz
23.12.2007, 15:32
kendi formasının büyüklüğünü anlamayanlar başkalarının formasını isterler....

Erkan
23.12.2007, 15:33
Kamil abi adam belli ki sovermis birisine yoksa carlosun vermeyecegini dusunmuyorum.. Ben carlosun yattaraya yalvaracagini beklerken tayfun bey yalvarma moduna gecmis.. + O bizden caldiklari sampiyonluklar olmasaydi buyuk ihtimalle carlos bugun fenerde olmiycakti...

Emre Emiroğlu
23.12.2007, 15:46

İsim Veremem Ama Maç Bitince Forma Değişikliği Yapıldı.. 3-4 Fenerli ve Bizim Futbolcumuz Formalarını Çıkartmıştı O kadarını Gösterdiler Ama Tayfun Bedavacı Cocuklar Gibi Yalvardı Resmen

hüseyin1975
23.12.2007, 15:50
Carlos'un formasını aldı, Trabzon ayaklandı
Trabzonsporlu taraftarlar, Tayfun Cora'ya büyük tepki gösterdi.

23 Aralık 2007 13:25
Trabzonsporlu taraftarlar, Fenerbahçe maçının bitiş düdüğüyle Brezilyalı yıldız Roberto Corlos'un formasını almak için arkasından koşan Bordo-mavili defans oyuncusu Tayfun Cora'ya büyük tepki gösterdi.

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, formasını almak için maçın bitiş düdüğüyle Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos'un arkasından koşan Trabzonspor'un defans oyuncusu Tayfun Cora'ya büyük tepki gösterdi. Cora'nın davranışının çok büyük bir ayıp olduğunu belirten Söğüt, "Tayfun Cora'nın, Fenerbahçeli bir oyuncunun formasını almak için büyük uğraş vermesi çok büyük bir ayıp. Karşısında kim olursa olsun yaptığı davranışı taraftarlar olarak içimize sindiremiyoruz. O kadar çok Fenerbahçe forması giymek istiyorsa gitsin o formayı giysin. Trabzonspor'da ne işi var? Bu davranış Trabzonsporlu bir oyuncuya yakışmaz" dedi.

Trabzonspor'un Fenerbahçe karşısında iyi futbol sergilediğini belirten Söğüt, "Fenerbahçe karşısında iyi oynayarak kaybetmemize üzüldük. Galip de gelebilirdik ancak yapılan bireysel hatalar maçın sonucunu etkiledi. Tayfun Cora'nın davranışı bizi alınan mağlubiyetten daha çok üzmüştür. Bir Trabzonspor oyuncusuna yakışmayacak davranışı gösteren Tayfun'u kınıyoruz" diye konuştu.

Nytre
23.12.2007, 15:51
kimi ister kimi verir ama herşeyin adabı vardı. hem bunları soyunma odasındada yaparsın. ancak kendini küçük düşürücü bir şekilde yaparsan biz de tepki veririz. bu olaya tepki vermeyeceğiz de hangi olaya vereceğiz.

elimizden geldiği kadar her olaya karşı mücadele ediyoruz trabzonspor menfaatlerine ve değerlerine karşı olaylarda

Nytre
23.12.2007, 16:04
Carlos'un formasını aldı, Trabzon ayaklandı
Trabzonsporlu taraftarlar, Tayfun Cora'ya büyük tepki gösterdi.

23 Aralık 2007 13:25
Trabzonsporlu taraftarlar, Fenerbahçe maçının bitiş düdüğüyle Brezilyalı yıldız Roberto Corlos'un formasını almak için arkasından koşan Bordo-mavili defans oyuncusu Tayfun Cora'ya büyük tepki gösterdi.

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, formasını almak için maçın bitiş düdüğüyle Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos'un arkasından koşan Trabzonspor'un defans oyuncusu Tayfun Cora'ya büyük tepki gösterdi. Cora'nın davranışının çok büyük bir ayıp olduğunu belirten Söğüt, "Tayfun Cora'nın, Fenerbahçeli bir oyuncunun formasını almak için büyük uğraş vermesi çok büyük bir ayıp. Karşısında kim olursa olsun yaptığı davranışı taraftarlar olarak içimize sindiremiyoruz. O kadar çok Fenerbahçe forması giymek istiyorsa gitsin o formayı giysin. Trabzonspor'da ne işi var? Bu davranış Trabzonsporlu bir oyuncuya yakışmaz" dedi.

Trabzonspor'un Fenerbahçe karşısında iyi futbol sergilediğini belirten Söğüt, "Fenerbahçe karşısında iyi oynayarak kaybetmemize üzüldük. Galip de gelebilirdik ancak yapılan bireysel hatalar maçın sonucunu etkiledi. Tayfun Cora'nın davranışı bizi alınan mağlubiyetten daha çok üzmüştür. Bir Trabzonspor oyuncusuna yakışmayacak davranışı gösteren Tayfun'u kınıyoruz" diye konuştu.

bu haberin kaynağı nedir acaba*

Seda
23.12.2007, 16:05
http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=317982

Misina
23.12.2007, 16:06
git tayfun git ki daha az günaha girelim

Seda
23.12.2007, 16:07
Ya Allah rizasi icin birisi su videoyu eklesin.. :mad:

tamuğ yamtar
23.12.2007, 16:12
Forma değişikliği normal bir davranış ama Tayfun olayı abarttı biraz.

Gönderilsin. Uzatmaya gerek yok.

Faik Yılmaz
23.12.2007, 16:14
Tayfun gibi vasatında altında olan bir oyuncu bu büyük formayı giydiği için şükredeceği yerde başkalarının formasını istiyor...

illa yıldız istersen yattaranın formasısnın al. o çok istediğin formasyı taşıyan adamı rezil etti futbol olarak. Hatta o Carlos Ergin Keleşi bile faulla durdurup sarı kart gördü....

kübraTs
23.12.2007, 16:15
Ya Allah rizasi icin birisi su videoyu eklesin.. :mad:

bosver izleme sinirlerin bozulacak daha cok:mad:

Seda
23.12.2007, 16:17
bosver izleme sinirlerin bozulacak daha cok:mad:
Ya izledigim halde görmedim.. Macin son 10 dakikasini da offline izledim zaten.. :rolleyes:
Bakip görememek böyle birsey olsa gerek..

Kocmar
23.12.2007, 16:18
neolacakmis forma aldiysa...

hala bunlarla ugrasirsak 2 adim ileri gidemeyiz..

yazik defansa 2-3 tane adam alinmasi lazim...

orta sahaya defansif bir oyuncu lazim bunlarla ugrasilmasi gerekirken adam forma almis bu tartisiliyor

gercekten yazik..

buyukkaptan
23.12.2007, 16:18
tayfun erdinç jabi gibi karaktersiz adamlar mutlaka gönderilmeli jeffersonda gonderılecek ama o adam karaktersiz değil bunlar gibi çıktı oynadı otur dedıler oturdu helal olsun jefferson herşey için teşekkur ediyoruz inşallah başarılı olrsun gıttıgın yerde

tamuğ yamtar
23.12.2007, 16:20
neolacakmis forma aldiysa...

hala bunlarla ugrasirsak 2 adim ileri gidemeyiz..

yazik defansa 2-3 tane adam alinmasi lazim...

orta sahaya defansif bir oyuncu lazim bunlarla ugrasilmasi gerekirken adam forma almis bu tartisiliyor

gercekten yazik..

Burada kaçırdığınız birşey var.

Bence de forma değişikliği normal.

Ama Tayfun neredeyse ayaklarına kapanacaktı adamın.

Sorun burada.

Koray
23.12.2007, 16:20
tayfun Trabzonu terket...bu takımda yerin yok senin...ulan herşeyin adabı var davaro,adamın formasını almak için depar atmakta ne oluyo...

Erbay
23.12.2007, 16:22
Futbolunu zaten tartışılmazdı.Berbat bir futbolcuydu.Şimdi de bu hareketi yaptı ne kadar "küçük" futbolcu olduğunu gösterdi.Sen ilk başta top oynamayı öğren ondan sonra forma giy.

kübraTs
23.12.2007, 16:25
Ya izledigim halde görmedim.. Macin son 10 dakikasini da offline izledim zaten.. :rolleyes:
Bakip görememek böyle birsey olsa gerek..

macin en önemli yerini kacirdin sedacm:D

Erkan
23.12.2007, 16:27
Devre arasi ilk gonderilmesi gereken "futbolcu"

Seda
23.12.2007, 16:27
Ne demistik? Acilarin cocugu :D Benim hic formam olmadi Carlos abi :)
Ya üstüne gitmeyin, daha cocuk o.. Büyüyünce anlayacaktir :rolleyes::p

Can52
23.12.2007, 16:28
Matriks II Filminin Türkiyede vizyona girdigi zaman.......
Hristiyanlik misyonarligi var , Müslümanliga karsi bazi sahneler var diye bir kac yorumcu ortaligi baya germisti...Ve Türkiyede gündem yaratmisti...
Filmi 3-4 defa izlenildiginde hic bir sey olmadigini herkes kabul etmisti...
Saka maka , adamlar 1 Milyar dolar hasilat yaptilar o film sayesinde :D

Ama nedense Türkiyede hep baska isler ile ugrasiliyor..

Avrupali , Bütcesini 250-300 milyar euroya getirmek icin ugrasiyor, Stad yapiyorlar, Taraftari haddini biliyor , kombine aliyor, Forma aliyor, büyüyor....

Burda ne ile ugrasiliyor??

Büyüklük konusu acaba hangisidir??
Acaba her zaman destekmi olmali, yoksa polemikleremi ugrasilmali??

ciNci
23.12.2007, 16:29
yahu sen hem trabzonlusun hem trabzonsporlusun , fener forması senin neyine? ister r.carlos olsun ister c.ronaldo , eğer o forma fener formasıysa sende trabzonsporluysan istememelisin ,bende kahroldum izlerken..

Erkan
23.12.2007, 16:31
ya tamam istedi diyelim ama o yalvarmak ta neydi ya... :mad:

Muhammed KOÇ
23.12.2007, 16:48
işte bunun yüzünden yenildik bir bakıma.
sadece gökdeniz-yattara kalıbının adamı oynadı.diğerlerinin kiminin az kiminin çok eli ayağına dolaştı..

Canİlker
23.12.2007, 16:52
http://www.sporx.com/futbol/superlig/92252/?grup=3

buradaki haberde yapılan yorumlarda trabzonsporlulara dar kafalı deme cüretini gösteriyorlar. yok efendim nolmuş formasını istemişte. ben gereken cevabı yazdım buraya üye olan arkadaşlar varsa lütfen bişeyler yazsın

61OKTAY
23.12.2007, 17:04
ulan kaça para be o forma hiçmi utanman yok be kardeşim
size destek için gelmiş gırtlağını yırtarcasına bağıran 2500 koca yürekli adamdan damı
UTANMADIN

bordobluex
23.12.2007, 17:06
ezeli rakibin olan, oynadığın 10 maçın 9 unu hakemle kazanan, dış kuvvetlerle el ele verip kafana vura vura elinden şampiyonluk alan bir takımda oynayan, oynadığın futbolla ezdiğin halde mağlup olduğun bir maç sonrası (taraftarın için önemi çok farklı olan bir maç)90 dk boyunca 3 kere topla buluşamayan sözde bir dünya yıldızından! forma almak için yalvaran bir zavallının, Trabzonspor formasını bir gün dahi giymesine müsade etmek bu kulübe ihanettir.

Trabzonspor'un ne demek olduğunu kavrayamanların barınacağı yer değil burası. Oynayacağınız futboldan,futbolcu zekanızdan, yeteneğinizden, getireceğiniz başarılardan vazgeçebiliriz, vazgeçtik ama Trabzonspor'lu duruşunu zedelemenize göz yumamayız bunu görmezden gelemeyiz.Tayfun Cora ve türevleri düşün artık değerlerimizin yakasından.

Teşekkürler Sevgi. Her zaman ki gibi harika yazmışsın.

Maçı 8-9 arkadaş heyecan içinde izledik ve sonundaki Tayfun'un Carlos!a ağlaması hepimizi şaşırttı ve üzdü. Aramızdaki Bjk li ve GS lilerde buna bir anlam veremediler.

Geçen sene Kayserinden döndüğünde ''Trabzonspor'un değerini anladım'' demişti bu futbolcumuz.

Faik Yılmaz
23.12.2007, 17:10
birisi 40 ytllik aidat için kongreyi ertelettiriri birisi 70 ytllik forma için birilerinin ayaklarına kapanır....

ne günlere kaldu-ık yahu......

Jackdaniels
23.12.2007, 18:01
Merak etmeyin tayfun cora arkadaş devre arası postalanacağı için trabzon il sınırına giremeyecektir....

Özkan
23.12.2007, 18:09
Git Samandra'da malzemecilik yap çok merâklıysan o formaya.

S.DEMİRCİ
23.12.2007, 18:09
ağzımı bozmamak için sabrediyorum... ulan oynadığın takımın büyüklüğünü anlayamamışsın...yok bu takımda yerin........

Erdem Keser
23.12.2007, 18:19
Carlosa yalvardığı görüntünün videosu var mı?

Cem Balcı
23.12.2007, 18:22
facebooktan bir iki kelam edelim bakalım bizimkine.

Gamze
23.12.2007, 18:22
Eleştirelim, kızalım ama linç etmeyelim.

Ayarımızı kaçırdığımız çok oldu bu zamana kadar. Şimdi de aynı olmasın. Tepkimizin sınırını bilmeliyiz.

winner
23.12.2007, 18:25
Serkan'ın gözüne uyku girmemiştir gece, bu maçı nasıl kaybettik diye.
Tayfun'un gözüne uyku girmemiştir gece, o formayı nasıl alamadım diye.

Forma istemeninde bir şekli ve onuru vardır.Özellikle de üzerinde Trabzonspor forması varken...

Emirhan Makul
23.12.2007, 18:28
düşüğünde aşşağası alçağında bayasıymış

Sinan Akyıldız
23.12.2007, 18:31
Sizi anlamak zor arkadaşlar ne demek ezik formasını gönderirlerse hayır demem !

Değil carlos , pele , maradona bile olsa o formanın renginden sarı ve lacivert bir arada bulunuyorsa ve eziklerin amblemi üzerindeyse evimin içine dahi sokmam !

Ama yok çok isteyen varsa ezik store'sinde 12 ytl ye satılıyor formaları arkasına istediği ismi yazıp gönderebilirim !

Bu kadar kabullenmişlik olduğu sürece bize herşey haktır !!!

Mustafa Önal
23.12.2007, 18:32
maçta tribünde olduğum için bu olaydan haberim yok izlemedim. özellikle bu akşam spor programlarını takip edeceğim. eğer bir forma için yavlarıyorsa yazık. bu kafa yapısındaki topçulara kaldıysak yazık.

Nytre
23.12.2007, 18:32
tayfun cora özür dileyebilir mi yaptığı hareketten dolayı?

ya da anlamış olabilir mi hatasını?

anladığı hatasını dile getirebilir mi ekranlarda?

bir kulübün oyuncusu olarak başka bir kulübün formasını almak için "yapışmak" derecesine kadar lakayıt bir tavır takınabilir mi bir futbolcu?

bu harekete herkesin "sessiz" ve "normal" mi karşılaması gerekirdi?

hata bizde mi?

Erdem Keser
23.12.2007, 18:34
En güzel tepki,R.Carlos yazan bir Fenerbahçe forması alıp Tayfun adına tesislere göndermektir..

Nytre
23.12.2007, 18:34
Carlos forması Trabzon'u karıştırdı

23.12.2007

Kaynak : İHA
--------

yukarıdaki ifadeye dikkat edin "ALMAK İÇİN ARKASINDAN KOŞAN" .. Onurlu bir futbolcu isen bir forma almak için arkasından koşar mıydınız?

Nytre
23.12.2007, 18:35
En güzel tepki,R.Carlos yazan bir Fenerbahçe forması alıp Tayfun adına tesislere göndermektir..

bunu gönderebiliriz - kırıkkalespor maçında yapabiliriz.

Cem Balcı
23.12.2007, 18:35
tayfun cora özür dileyebilir mi yaptığı hareketten dolayı?

ya da anlamış olabilir mi hatasını?

anladığı hatasını dile getirebilir mi ekranlarda?

bir kulübün oyuncusu olarak başka bir kulübün formasını almak için "yapışmak" derecesine kadar lakayıt bir tavır takınabilir mi bir futbolcu?

bu harekete herkesin "sessiz" ve "normal" mi karşılaması gerekirdi?

hata bizde mi?

hiç sanmıyorum hatasını anlıyacağını.hatta hata yaptığını bile düşünmüyodur.

Kobalas61
23.12.2007, 18:39
rezil bir durum bu adam hangi takımda oldugunun farkında değil heralde

Gökçebey
23.12.2007, 18:52
Carlos'un formasını isteyeceğine takımını rezil olmaktan kurtaran Ceyhun'un formasını isteseydi keşke.

Ha pardon. Ceyhun kim carlos kim.

Nytre
23.12.2007, 19:01
hiç sanmıyorum hatasını anlıyacağını.hatta hata yaptığını bile düşünmüyodur.

eğer öyle düşünüyorsa olay daha da kötüdür. çünkü cahil insanlar cahilliklerinin farkında olmadıkları zaman daha tehlikeli olurlar.

şu görüntüleri internette bulamadım hala.
görüntüleri bulan arkadaşlar varsa paylaşımlarını bekliyoruz

erkankoc
23.12.2007, 19:07
sacma dusunuyosunuz bence..ne olmus forma istemiste..dunyadaki sayili futbolculardan carlos..evet yalvarmasi dogru degil ama futbol bi oyun ya..bu kadarda abartmayin bencee

dolaylı
23.12.2007, 19:15
Arkadaşlar maçtan önceki bir yazımda bazı futbolcuların hangi takımda oynadıklarının farkında olmadığını ve hatta bazılarının fb hayranı olduğunu belirtmiştim.Bunu rastgele söylediğimi zanneden bazı arkadaşlar tepki gösterdiler.Keşke yanılsaydım.Tabii ki 4.büyüklüğümüz tartışılır.Yazık hemde çok yazık,yenilgiden daha acı

LazAnisT
23.12.2007, 19:24
Olayı izleyemedim ama forma isteme olayı gayet normal.İstediği kişi R.Carlos.Ama bazı arkadaşların dediği gibi yalvarma olayı olduysa olayın boyutu değişir.

Emirhan Makul
23.12.2007, 19:49
facebook/tayfun cora/send mesage/...içinden ne geliyorsa

Harun
23.12.2007, 21:03
Asıl tüm suç Yattara'nın .Ne diye sen de hemen verdin ki formanı?Hem forma vermek zorunlu birşey de değil.Sende Yasin'i koştursaydın peşinde.Yasin rezil olsaydı sonra.Ne güzel değil mi?
Ama sen insanlık yaptın.Senin gibi ekmeğini yeşil sahalarda kazanan birine rakibinde olsa centilmenlik gereği formanı verdin.Ama senden daha tecrübeli daha çok hayranı olan daha çok popüler biri olan senin yaptığını yapamadı.Üstelik oyuncumuzu taraftarımızın gözünde'' YALVARDI'' pozisyonuna getirtti.Sen haklısın Tayfun...

asilhamsi
23.12.2007, 21:11
Asıl tüm suç Yattara'nın .Ne diye sen de hemen verdin ki formanı?Hem forma vermek zorunlu birşey de değil.Sende Yasin'i koştursaydın peşinde.Yasin rezil olsaydı sonra.Ne güzel değil mi?
Ama sen insanlık yaptın.Senin gibi ekmeğini yeşil sahalarda kazanan birine rakibinde olsa centilmenlik gereği formanı verdin.Ama senden daha tecrübeli daha çok hayranı olan daha çok popüler biri olan senin yaptığını yapamadı.Üstelik oyuncumuzu taraftarımızın gözünde'' YALVARDI'' pozisyonuna getirtti.Sen haklısın Tayfun...

bence daha fazla yorum abesle iştigaldir:alkış:

KUTADGU
23.12.2007, 21:18
Tayfun'u Kayseri'ye pişsin diye yolladık...

Artık suyundan mıdır bilmem...

Kaşarlanmış gelmiş...

Yazıklar Olsun Sana Tayfun
Yazıklar Olsun..

Üzeyir Gönül
23.12.2007, 21:20
Gördüğüm kadarıyla birçok arkadaş Tayfun'a linç girişimi başlatmış. Ben bu arkadaşlar gibi düşünmüyorum. Ben de gönülden bir Trabzonsporluyum ama asla ve asla fanatik, kan kusucu biri olmadım. Zaten bu nedenle sahalarımızda şiddet hiç eksik olmuyor.
Tayfun, bu kulübün bir evladıdır. Seversiniz ya da sevmezsiniz. Yeterli bulursunuz ya da bulmazsınız. Roberto Carlos da dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından biridir ve böyle bir futbolcuyla karşılaşmak her futbolcuya, kula nasip olmaz. Kimin formasını giydiği önemli değildir hiçbir zaman.
Dünyanın her yerinde futbolcular forma değiştiriyor. Neden bu iş Türkiye'de olmasın? Bir kulübü sevmeyebilirsiniz ama bir futbolcuya saygı duyabilirsiniz -ki o futbolcu dünyanın en iyi futbolcularından biriyse-. Tayfun, Roberto Carlos Türkiye'ye gelmeden önce ona hayran olamaz mı? Fenerbahçe'de oynuyor diye ona yine hayran olmasın mı?
Bırakın arkadaşlar artık kan kusmayı! Fenerbahçe'yi ben de sevmem; ama asla ve asla fanatik olmam. Diğer ülkelerde forma değiştiren takımları izleyin de nasıl takımlar forma değiştiriyormuş görün.

KUTADGU
23.12.2007, 21:24
Gördüğüm kadarıyla birçok arkadaş Tayfun'a linç girişimi başlatmış. Ben bu arkadaşlar gibi düşünmüyorum. Ben de gönülden bir Trabzonsporluyum ama asla ve asla fanatik, kan kusucu biri olmadım. Zaten bu nedenle sahalarımızda şiddet hiç eksik olmuyor.
Tayfun, bu kulübün bir evladıdır. Seversiniz ya da sevmezsiniz. Yeterli bulursunuz ya da bulmazsınız. Roberto Carlos da dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından biridir ve böyle bir futbolcuyla karşılaşmak her futbolcuya, kula nasip olmaz. Kimin formasını giydiği önemli değildir hiçbir zaman.
Dünyanın her yerinde futbolcular forma değiştiriyor. Neden bu iş Türkiye'de olmasın? Bir kulübü sevmeyebilirsiniz ama bir futbolcuya saygı duyabilirsiniz -ki o futbolcu dünyanın en iyi futbolcularından biriyse-. Tayfun, Roberto Carlos Türkiye'ye gelmeden önce ona hayran olamaz mı? Fenerbahçe'de oynuyor diye ona yine hayran olmasın mı?
Bırakın arkadaşlar artık kan kusmayı! Fenerbahçe'yi ben de sevmem; ama asla ve asla fanatik olmam. Diğer ülkelerde forma değiştiren takımları izleyin de nasıl takımlar forma değiştiriyormuş görün.

istemek başka..
Küçük Emrah gibi ağlamak başka...
Zaten genelin söylediği de bu..

The Legend
23.12.2007, 21:50
ben daha birkaç hafta önce gsli futbolcuların peşinden koşanları da hatırlıyorum. burda koşan futbolcu değil kulübü bu hale getirenler şuçludur. yani yönetim.

nakzo
23.12.2007, 21:52
rezil bir durum bu adam hangi takımda oldugunun farkında değil heralde
YO......................Aksine son derece farkında kendi ve birkaç kendi ayarında ki b ligi topoçusu yüzünden koskoca trabzon ligi 9.sırada bitirdi aklı sıra dünkü liderden ,forma alıyor.........

nakzo
23.12.2007, 21:57
Ya tayfunu futbolcu diye konuşmak onu gündeme taşımak bile günah; bırakın arkadaşlar tayfun kim ya ne vasfı var gitsin sıradan bir anadolu takımnda sürünsün..............

pReN@_61
23.12.2007, 22:24
yazıklar olsun sana tayfun!

Nytre
23.12.2007, 22:58
trabzonspor formasını taşıyan her oyuncu nasıl davranması gerektiğini bilmelidir.

az önce ligtv.de aynı görüntüleri yine gösterdi onların dudak okuması sonucu alt yazı söyle geçti

tayfun "formanı alabilir miyim?"
carlos "sözüm var. soyunma odasında yedek formamı veririm"

tabi arada eller ayaklar peşinden koşmalar devam ediyor.

Gürkan
23.12.2007, 23:00
Az önce maratonda futbolcuların konustuklarını alt yzıdan vererek pozisyonu gösterdiler.

tayfun carlos formayı verese diyor.
carlos jeff e söz verdim diyor.
tayfun tamam o zaman diyor
carlos soyunma odasına gel yedek formayı vereyim diyor.

Nytre
23.12.2007, 23:01
bu arada sahaya bakmak için çıkan trabzonsporlu futbolclardan ferhat çökmüş sahada gezerken cep telefonu ile konuşuyor.

şimdi bu tür davranışları üst üste koyduğumuzda yönetim zafiyeti oldğunu görüyoruz. öyle değil mi

tslover
23.12.2007, 23:04
ya varya bunların topunu trabzondan içeri sokmayacan ne ferhatı ve tayfunu zaten şimdiye kadar ne hayırları oldu birisi bana sölesin tayfun ya da ferhatın su maçta şöle bi katkısı olsun diye bizi maçlarda rezil ettikleri yetmiyor maç öncesi sonrası da rezil ediyorlar değil TS de oynak trabzonda yaşamasınlar..........

aggressors
24.12.2007, 00:51
evet arkadaşında dediği gibi en güzel ve yapılması gereken roberto carlos forması alıp bir maç öncesi bu adama vermek...

salihismet
24.12.2007, 01:19
Ilk macta hemen bir Carlos formasi alip sahaya gidin, bu haraketiniz bütün takimin moralinide düzeldecektir mutlaka. Yahu bu Carlos geldi geleli bir kelime ögrendi,< merhaba> ba$ka bir $ey bildigi yok, yoksa bizim Tayfun Birezilyaca mi ögrendide bizim haberimiz yok? hangi dilden yalvardiysa ona, orasini pek anlayamadik.

Allahtan Carlosun yanliz formasini istedi, ya Carlosu oldugu gibi alip Trabzona getirseydi, altindan nasil kalkardik, bir rispin parasini ödeyemedik, bütün takimi satsak Carlosun parasini ödeyemezdik, iyiki öyle bir cahillik yapmadi Tayfun.

Ya belkide cocugun günahini aliyoruz, $öyle demi$ olamaz mi ona: Abi be, benim hic dermanim kalmadi, acliktan gözlerim döndü, bi ko$u bir simit alabilirmisin bana? Ne konu$duklarini duyamadigimiz icin saglikli bir yorumda getiremiyoruz. Artik Tayfun nasil bir aciklama yaparsa ona inanmak zorundayiz. En iyisi biz Tayfunun aciklamalarini beklleyelim. Bu olay bir fener formasi olayini coktan a$ti, bunu gurur meselesi yaptik, onun icin Tayfun mutlaka bir aciklama yapmak zorundadir.