PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Travelair
17.12.2007, 12:25
Ocak transfer dönemi başlıyor

Bilindiği üzere gündemimizde 3 Brezilyalı ve 3 Ümit Milli oyuncu olduğu iddia edilmekte. Transfer haberlerini ve olan
transferleri bu başlıkta toplayabiliriz.

3 Paf oyuncumuz A takıma çıkarıldı: Göksu Alhas, Kadir Keleş, Abdullah Karmil

Alınması gündemde olan futbolculardan forvet oyuncusu Fernandao'nun 2006 yılında sözleşmesi uzatılmış. Fransa'da pek başarılı olamamış. Brezilya'da başarılı. Diğer Brezilyalılar uyum süresini kısaltabilir

Diğer oyuncu Alex, hücuma yönelik ortasaha / Sol kanat. 1.325 milyon £'a bonservisi otomatikman alınabilir maddesi var. Ama kontratı da 2008'de sona eriyor.

Kaleci transferi net değil. Eğer çok kaliteli bir isim fazla maliyeti olmadan bulunamazsa mevcut isimlerle devam edilmesi kanaatindeyim. Karşıyaka'nın Ümit Milli kalecisinin yıldızı parlıyor. Onur Recep Kıvrak. Bu isme dikkat edilip incelenmeli

Bursaspor'un gençleri kaliteli, henüz randımanlarını bulmadan değerlendirilmeli diye düşünüyorum

Murat'
17.12.2007, 12:27
hah işte bu başlığı bekliyordum...buaralar ben açmayı düşünüyordum ama kilitlenmesinden korktum..

FcTRABZONSPOR
17.12.2007, 12:30
Transfer şart ... İnşallah nokta TRANSFER yaparlarda güldürürler bizi!

Samet Yildirim
17.12.2007, 12:31
İKİ BREZİLYALI, BİR GİNELİ!..

Trabzonspor yönetimi genel kurulu erteledi ve transfer çalışmalarına hız verdi.

Teknik Direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Brezilyalı ve Gineli üç futbolcuyla prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.

Brezilya’da oynayan golcü Fernandao, 10 numara pozisyonunda oynayan Alex ve ile Fransa’nın Toulouse takımında oynayan Gineli Yıldız Fode Mansere ile anlaşmaya varıldığı belirtildi..

Daha önce Fabiano Eller'in de oynadığı İnternacionel takımında forma giyen Fernandao, takımının en önemli gol silahı olarak dikkat çekiyor.. Menajer Necmi Perekli'nin Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda izlediği isimler arasından beğendiği Fernandao'nun yanı sıra aynı takımda forma giyen Alex ile de anlaşmaya varıldığı iddia edildi..

Yanal'ın ayrıca sürati ve son vuruşlardaki becerisi ile dikkat çeken, Elmander'in sakatlığının geçmesinin ardından yedek kulübesine hapsolan Toulouse'un Gineli golcüsü Mansare'yi de istediği ve yönetimin Yattara'nın Milli takımdan arkadaşı olan futbolcu ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.. Bu transferde Yattara'nın da etkisinin olduğu, yıldız futbolcunun Mansare ile konuşarak onu ikna ettiği öne sürüldü..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

asimavi
17.12.2007, 12:32
İKİ BREZİLYALI, BİR GİNELİ!..

Teknik Direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Brezilyalı ve Gineli üç futbolcuyla prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.

Brezilya’da oynayan golcü Fernandao, 10 numara pozisyonunda oynayan Alex ve ile Fransa’nın Toulouse takımında oynayan Gineli Yıldız Fode Mansere ile anlaşmaya varıldığı belirtildi..

Daha önce Fabiano Eller'in de oynadığı İnternacionel takımında forma giyen Fernandao, takımının en önemli gol silahı olarak dikkat çekiyor.. Menajer Necmi Perekli'nin Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda izlediği isimler arasından beğendiği Fernandao'nun yanı sıra aynı takımda forma giyen Alex ile de anlaşmaya varıldığı iddia edildi..

Yanal'ın ayrıca sürati ve son vuruşlardaki becerisi ile dikkat çeken, Elmander'in sakatlığının geçmesinin ardından yedek kulübesine hapsolan Toulouse'un Gineli golcüsü Mansare'yi de istediği ve yönetimin Yattara'nın Milli takımdan arkadaşı olan futbolcu ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.. Bu transferde Yattara'nın da etkisinin olduğu, yıldız futbolcunun Mansare ile konuşarak onu ikna ettiği öne sürüldü..

.....bu 3 oyuncu alınsın varya ....defans yapmaya bile gerek yok bunları tudacak adam yok bu lig de ikinci yarıyı götürür bu adamlar seneyede sağlam bi stoper ve soıl bek aldıkmı tamamdır...veya stopere ve sol bek e yerli oyuncu alınabilir bu transferde ...mesela ankaragücünden emre ....konyadan kaue da sılva.....

wien_ts
17.12.2007, 12:36
su adi gecen oyunculari ziya dogan duysa adama inme iner mazallah..bakarmisiniz bitane stoper,sag bek hatta on libero bile yok.hep forvet hep hucum..

Mustafa AYDIN
17.12.2007, 12:37
Haydi bakalım yönetim,kongreyi yapamadınz bari adam gibi transfer yapında 2.yarı yüzümüz gülsün,İnşAllah bu transferler hocanın istediği transferlerdir..

Mehmet_Mercanlı
17.12.2007, 12:41
bu başlığı açtığımızda nuri gitmiş yenibir heyecan gelmiş olmalıydıkı sen ozaman başlıktakı aktıvliği gör :)

zeki gursoy
17.12.2007, 12:43
çok haklısın..

su adi gecen oyunculari ziya dogan duysa adama inme iner mazallah..bakarmisiniz bitane stoper,sag bek hatta on libero bile yok.hep forvet hep hucum..

AYDIN KANTEKIN
17.12.2007, 12:43
Haydi bakalım yönetim,kongreyi yapamadınz bari adam gibi transfer yapında 2.yarı yüzümüz gülsün,İnşAllah bu transferler hocanın istediği transferlerdir..

simdiye kadar ne gördük de simdiden sonra bekliyoruz.kongrenin asil uzanma sebebi Albayrak in alacagi oldugu idda ettigi 14 trilyon paradir.Bu parayi kurtarmanin cesitli yollarini ariyor ve bu parayi kurtarmadan hicbiryere gitmez.takimda satacak para eder tek gökdeniz var buna cesaret edermi bilemem ama siz genede benden duymus olmayin.

sbay
17.12.2007, 12:44
http://it.uefa.com/multimediafiles/photo/footballeurope/footballeurope/528133_mediumsquare.jpg

bu adamı alırsalar (mansare) yattara sağda mansare solda oynicak.peki gökdeniz nerde oynayacak..forvet arkasına gökdenizi çekecekler heralde...ceyhunda yedek oynar..fenandao tek forvet olur....peki alex nerde oynuyo defans mı...oda sol açık bildiğim kadarıyla

FcTRABZONSPOR
17.12.2007, 12:45
http://it.uefa.com/multimediafiles/photo/footballeurope/footballeurope/528133_mediumsquare.jpg

bu adamı alırsalar (mansare) yattara sağda mansare solda oynicak.peki gökdeniz nerde oynayacak..forvet arkasına gökdenizi çekecekler heralde...ceyhunda yedek oynar..fenandao tek forvet olur....peki alex nerde oynuyo defans mı...oda sol açık bildiğim kadarıyla
Yeterki alınsın Ersun Hocam oynatır onları:)

Cengiz Çubukcu
17.12.2007, 12:56
Bence ekonomik zorluk içinde olan Antepten de nigris alınabilir, forvette bize ilaç olur...

temel_yilmaz
17.12.2007, 13:03
bnlar değil transfer yapsa yapsa altlarına yaparlar bıraksınlar göz boyamayı kongreye gitsinler resmen insanlarla dalga geçiyolar trabzonsporun futbolcularında sorun yok trabzonun sorunu idari ronaldinho gelse n yazar

Serdær
17.12.2007, 13:03
Bence ekonomik zorluk içinde olan Antepten de nigris alınabilir, forvette bize ilaç olur...

Daha Önce Aguistine , Alexander Lobe gibi dimi ?

Murat'
17.12.2007, 13:11
bence biz bu adı geçen oyuncalaın birini bile alamıycaz...bakın görürsünüz.

Travelair
17.12.2007, 13:12
Augustine ve Lobe yabancıydı o halde yabancılar yaramaz...?
Bence böyle düşünmek pek faydalı değil
Kaldı ki Lobe bazen faydalı oldu diye hatırlıyorum sempatim vardı adama yanılmıyorsam :)
Bu arada defans transferini boşlamamak lazım

Cengiz Çubukcu
17.12.2007, 13:14
Daha Önce Aguistine , Alexander Lobe gibi dimi ?

Evet tıpkı Marco Aurello gibi ...

Serdær
17.12.2007, 13:16
Evet tıpkı Marco Aurello gibi ...

Öncelikle Marco Aurelio Türkiyeden Aldığımız Bir oyuncu Değil.Yurt dışından getirdik.

Aguistine --> Ankaragücü

Löbe --> Erzurumspor. ( Yanlış hatırlamıyorsam )

Ben burada Türkiyeden aldığımız oyunculara örnek verdim...

Serdær
17.12.2007, 13:18
Kaldı ki Lobe bazen faydalı oldu diye hatırlıyorum sempatim vardı adama yanılmıyorsam :)

Ben yabancılar yaramaz demedim.

Türkiyeden aldığımız yabancılar oyuncular bize fayda sağlamamıştır..

Travelair
17.12.2007, 13:19
Benzer mantık demeye çalıştım. Genellemeye karşı çıktım

Murat'
17.12.2007, 13:24
3 gineli olunca gidince hiç dönmezler artık..

Ali Kemal Kalmuk
17.12.2007, 13:29
Hadi İnşallah bu takımı biraz ayağa kaldırırlar.Ben bu Büyükşehir Belediyeden Ermanı da çok beğendim.Adam pire gibi.Gökdeniz'i andırıyor.Ceyhun'la aynı numaralı formayı giyiyodu ama Ceyhun'dan kat kat iyi oynadı.
Artık maç giderken hoca kimi alacakta oyun düzelecek diye düşünmeyiz inşallah.

Erkan
17.12.2007, 13:30
Kalplere sinirlere zarar baslik acildi..

AyhanPe
17.12.2007, 13:32

bu basliklar cok korkunc anilarlar dolu..fifalik olmasinlarda ne yaparsa yapsinlar..suana kadar aldigimiz yabancilardan sadece 5 % takima katkisi olmustur.yurt disindan aldigimiz yabancilar veya yurt icinden aldigimiz yabancilar diye bir ayrim yapilmamali.yabancilardan genel olarak verim alinamadi bir kac istisna disinda..
simdi adi gecenlerle anlasildi hatta ön sözlesme yapildi denir ama alternatif listelerdekinin alternatiflerinin alternatifleri alinir..oda belki.transfer yine son güne kalirsa sanirim kimse sasirmaz.ersun yanal istedigi transferler yapilmadigi yada zamaninda yapilmadigi icin istifa etmistir bazi takimlardan.belki bunun korkusuyla transferi daha erken yaparlar.bir ümit..

Travelair
17.12.2007, 13:48
Bir transfer sitesinin verilerine göre gözüme çarpan ve 2008 sezonu sonunda serbest kalacak olan bazı futbolcular:

Paulo Assunçao
Marcos Assunçao
Petri Pasanen
Wome
Daniel Jensen
Malik Fathi
Ludovic Magnin
Sotirias Kyrgiakos
Fatih Sonkaya
Espinoza
Muslu Nalbantoğlu
Erik Edman
Rui Costa
Aykut Demir
Ahmet Hassan
Serhat Akın
Jaja Coelho
Ivan Leko
Thomas Chatelle
Szilard Nemeth
Lilian Compan
Jonathan Pitroipa
Alpay
Eugen Polanski
Ivica Iliev
Julio Cesar - AEK
Deniz Baykara
Xabier Castillo Aranburu
Andrei Cristea
Xabier Prieto
Matias Pavoni
Javier Farinos
Nicolae Dica

Koray
17.12.2007, 13:48

alex forvet arkası oynuyo tam bi serbest vuruş ustası...

wien_ts
17.12.2007, 13:54
Hadi İnşallah bu takımı biraz ayağa kaldırırlar.Ben bu Büyükşehir Belediyeden Ermanı da çok beğendim.Adam pire gibi.Gökdeniz'i andırıyor.Ceyhun'la aynı numaralı formayı giyiyodu ama Ceyhun'dan kat kat iyi oynadı.
Artık maç giderken hoca kimi alacakta oyun düzelecek diye düşünmeyiz inşallah.

Elazigli bi arkadasimdan duymustum,bu senenin basinda biz bu ermana istanbul belediyenin verdigi paranin 2 katini vermisisiz ama zamanin elazig baskani tutmus bu oyuncuyu bazi siyasi sebeplerden istanbul buyuksehire vermis buda sehirde baya bi tepki olusturmus..son mactada gördükki alsaydik gercektende faydali olurmus..

sarman61
17.12.2007, 14:00
Transferleri bu sefer zamanında yaparlarsa çok iyi olur. Yani ocağın 1 de açıldımı transfer sezonu ocağın en geç 5 in de burada olacaklar.

Adem Erdoğan
17.12.2007, 14:02
breziyadan tinercileri toplar getirirler yine

FcTRABZONSPOR
17.12.2007, 14:03
Acaba Gökdeniz'le Yattara'yı satarmı...Kongreyi ertelemesinin nedeni bumudur acaba?

Berat
17.12.2007, 14:05
Türkiye'den transfer edilebilecek tek yerli kaleci Manisasporlu Ufuk Ceylan'dır.

SDanışmaz
17.12.2007, 14:12
Karşıyaka'nın Ümit Milli kalecisinin yıldızı parlıyor. Onur Recep Kıvrak. Bu isme dikkat edilip incelenmeli

Bu oyuncu gerçekte nasıl bilmiyorum ama FM 2006 baya iyiydi :D

tstafi
17.12.2007, 14:18
yaa arkadaslare bu transfer sezxonu ne zaman acılıp ne zaman bıtıyo.bıde sıvas macı hangı hafta oyananacak haberı olan varmı

Emorfo
17.12.2007, 14:19
Kabus geri döndü. :)

Koray
17.12.2007, 14:20
Türkiye'den transfer edilebilecek tek yerli kaleci Manisasporlu Ufuk Ceylan'dır.

tek yerli kaleci olması tartışılır...yan toplarda çok zayıf ama çok iyi bi çizgi kalecisi cepheden gelen toplarda çok iyi...

vatandas61
17.12.2007, 14:24
bu yönetimle ne transfer basliklari gecirdik burda. simdiye kadar futbolcu lazim degilmiydi? lazimdi, ama kimse almadi.
bu sene niye alsin bu yönetim? eziklerde serbest kalan futbolcu varsa yandik demektir, garanti bize gelir.

secimi de yeni yönetim gelip transfer yapmasin diye ertelemislerdir. belki üst siralara cikariz da kabak yönetime patlar hesabi.

TSezgin61
17.12.2007, 14:26
bu yönetimle cok transferler yaptik. ziya doganin istediklerinin hepsini aldik. sonuc ortada, yönetimin futboldan anlamamasi yüzünden hepsini aldi.

ama simdi takimin basinda ersun yanal var. ve onun istediklerinide yapacaktirlar. buda tabiki bizim lehimize ve istegimize göre olacaktir,ki ersun yanalin nasil transfer yaptirdigi herkes tarafindan bilinir

Erdal
17.12.2007, 14:29
Kabus geri döndü. :)

Faruk bu sefer kabus olmayacak ...öyle dediniz:))) siz dediniz ...

buyukkaptan
17.12.2007, 14:29
hah işte bu başlığı bekliyordum...buaralar ben açmayı düşünüyordum ama kilitlenmesinden korktum..

ben transferlen ilgili bir başlık açmıştım 700 yorum yazıldı hatta ama nedense kilitlendi :alkış:

Reha
17.12.2007, 14:33

Ya arkadaş sinirim mi bozuldu ne...5 dakkadır gülüyorum, Arkadaşım Allah seni de güldürsün..

buyukkaptan
17.12.2007, 14:38
solda manşure hanım sagda yattara forvette fernando oyun kurucu alex yanındada gokdenız bu hucum hattı olursa bence fenerden sonraki en iyi hücüm hattı olur seneyede sadece defansa transfer yapılıp bomba gibi bir takım olunabilir ama ben hale daha bu yönetimin ne fernandoyu ne mansureyı nede alexi alabiliceğini düşünmüyorum yapacakalrı şey transferi 3 gün içinde bitiriyoruz diycekler transfer döneminin bitmesinin son günü bir adam bile alamıycaklar

A.Gökhan AKIN
17.12.2007, 14:39
evet bu başlığı ayın 29'u gibi açsaydınız keşke en azından kafayı yemeye biraz daha geç başlardık :))

Erdal
17.12.2007, 14:39

Yanlış hatırlamıyorsam o tinercilerden biriydi şimdi fb nin ve milli takımın vazgeçilmez önliberosu ....ben tinerci istiyorum yıldız değil tinerciiiii

sarman61
17.12.2007, 14:52
Fode Mansare http://www.youtube.com/watch?v=bh7qlGYRdHc
Fernandão http://www.youtube.com/watch?v=ftPdV55opzE&feature=related

Alex konusuna gelince bu adam hangi alex Internaticonal deki mi yoksa Alex Dias mı

Travelair
17.12.2007, 14:53
Meschini / Internacional

FANATIK61
17.12.2007, 14:56
Haa gayret Arkadaslar. Sayfa 100 bulmasi lazimki 1 Transfer gelsin :D

Faik Yılmaz
17.12.2007, 15:01
2 yıldır Kahe kaHe dedik büyük oyuncu dedik alınması çok zor dedik....

Ama Gençlerbirliği bile aldı onu biz alamadık..... Mevcut yönetimin transfer hatalarını ansiklopedi yapsak Meydan Larousse olur kanaatince.....

Erkut Ay
17.12.2007, 15:04
nuri Transfer yaparsa bizde izleriz fernando crespoyu alır şimdi böyle bir başlık vardı 1000 tane ismin yazılıp serkan balcıyla idare edildiği yapacakları en iyi transfer game over olmaları başka bir şey beklemiyorum getirdikleri adamda kendileri gibi oluyor nihayetinde.....

Faik Yılmaz
17.12.2007, 15:08
sakat futbolcuları toplayıp rehabilite edip ceplerine para koyup satmayı güzel biliyorlar.... ( örnek risp )

Jester
17.12.2007, 15:10
En az 5 mevkide adam lazım.
Hepsini doldurmak imkansız.
Ama en az ikisini halledemezsek de ikinci yarı işimiz zor.
Türkiye'den uygun transfer adaylarına bakarsak;

Kale: Şampiyonluk iddiamız olmadığı için eldeki üçlüyle devam edilebilir. Para bulunabilirse Türkiye'den Martinez, Manisalı Ufuk ve Ankaragüçlü Serkan'dan en uygunu alınsa iyi olur.

Stoper: Türkiye'de bizim işimizi görecek adam yok. En yakını Kratochvil. Yurtdışına bakmak lazım.

Sol taraf: Hem bek, hem açık ihtiyacı var. Hayrettin, Fatih Ceylan, Bursalı Volkan, Antepli Ekrem, Ankaragüçlü Murat Duruer düşünülebilir.

Orta saha:Burada da aslında hem önlibero, hem de forvet arkası pasör lazım. Türkiye'den adaylarım önlibero için Manisalı Selçuk ve Tjikuzu ve forvet arkası için de Erman Özgür ve M.Çakır.

Santrafor: Türkiye'den ilk aday M. Yıldız. Alternatifleri Rafael ve De Nigris.

Eğer Fernandao ve Mansare işi doğruysa bunların yanına Manisa'lı Selçuk ve Erman Özgür'ü de katıp en azından ikinci yarının en güzel futbol oynayan ekibi olma hedefine kilitlenebiliriz!

Faik Yılmaz
17.12.2007, 15:13
ÇOK GÜZEL İSİMLER YAZMIŞSIN ARKADAŞIM....

Özellikle Krotocvil- Erman Özgür ve Rafael mutlaka alınmalı

28TS61
17.12.2007, 15:15
jonathan pitroipa (sc freiburg/almanya 2.lig) tomas juna karsi takas edilmesi gerek http://transfermarkt.de/de/spieler/19139/jonathanpitroipa/profil.html

fernandao ve mansare de kesinlikle bu takima alinmali

ozaman kimse bizi tutamaz eminim

Faik Yılmaz
17.12.2007, 15:16
Rusya ligindende kaliteli oyuncular alınabilir...

uyum sorunun açısından düşünülmeli bence....

buyukkaptan
17.12.2007, 15:16
türkiyeden mehmet topuz gokhan unal ve selçukun dışında bizi taşıycak oyuncu yok arkadaşlar bu adamları da istanbullular sahiplenmş zaten bizim mutlaka yurt dışına açılmamız lazım

marlalı apo
17.12.2007, 15:19
bu yönetim gitmeden futbolcu beklemeyin bunlar alsa alsa türkiyeden bir kaç işe yaramaz alırlar o kadar

buyukkaptan
17.12.2007, 15:20
bu yönetim ancak bilgisayar oyunu olan fifa 2008 de trabzonspora transfer yapabilir

Koray
17.12.2007, 15:23
ÇOK GÜZEL İSİMLER YAZMIŞSIN ARKADAŞIM....

Özellikle Krotocvil- Erman Özgür ve Rafael mutlaka alınmalı

şaka dimi:Dşakacı seni:D

Turgut Altun
17.12.2007, 15:23
Türkiye'den alınabilecek yetenekli oyuncular;

İBB'den Erman Kılıç (24)
Ankaragücü'nden Murat Duruer(19), Bebbe(Alper Aydın 25)
Bursaspor'dan Sercan Yıldırım(17)
Manisa'dan Ufuk Ceylan (21)
Ankaraspor'dan Ediz Bahtiyaroğlu (21)

buyukkaptan
17.12.2007, 15:24
Türkiye'den alınabilecek yetenekli oyuncular;

İBB'den Erman Kılıç (24)
Ankaragücü'nden Murat Duruer(19), Bebbe(Alper Aydın 25)
Bursaspor'dan Sercan Yıldırım(17)
Manisa'dan Ufuk Ceylan (21)
Ankaraspor'dan Ediz Bahtiyaroğlu (21)

bu isimler bence yetersiz

Faik Yılmaz
17.12.2007, 15:25
şaka dimi:Dşakacı seni:D

yok şaka değildi....

Krotocvil: Uyum sorunu yok ligimizi biliyor. defanstaki topalryaıcı rolü ile faydalı olabilir.....

Erman Özgür: Orta sahada yedek olarak saklanabilecek top dağıtıcı özelliği olan ofansif anlamda faydalı olabilir.

Rafael: sakatlanmadan iyi bir oyuncu idi şu anki form grafiğini bilmiyorum ama ligimizdeki her forvetin bizim yetenek fukarası umuttan iyi olduğunu düşünüyorum....

Erkut Ay
17.12.2007, 15:26
bu yönetim ancak bilgisayar oyunu olan fifa 2008 de trabzonspora transfer yapabilir
onunda kurulumu bozuk çıkar emin ol....

buyukkaptan
17.12.2007, 15:28
ben umuta hale daha güveniyorum ama adam aymanın hüseyinin attğı topları oyun sahası içinde tutmak için büyük çaba verdiği için gol atmaya gücü kalmıyor

Faik Yılmaz
17.12.2007, 15:28
onunda kurulumu bozuk çıkar emin ol....

AMA OYUN cd SİNİ İYİ BİR FİYATA SATARLAR :)

Obi-Van
17.12.2007, 15:29
bu basliklar cok korkunc anilarlar dolu..fifalik olmasinlarda ne yaparsa yapsinlar..suana kadar aldigimiz yabancilardan sadece 5 % takima katkisi olmustur.yurt disindan aldigimiz yabancilar veya yurt icinden aldigimiz yabancilar diye bir ayrim yapilmamali.yabancilardan genel olarak verim alinamadi bir kac istisna disinda..
simdi adi gecenlerle anlasildi hatta ön sözlesme yapildi denir ama alternatif listelerdekinin alternatiflerinin alternatifleri alinir..oda belki.transfer yine son güne kalirsa sanirim kimse sasirmaz.ersun yanal istedigi transferler yapilmadigi yada zamaninda yapilmadigi icin istifa etmistir bazi takimlardan.belki bunun korkusuyla transferi daha erken yaparlar.bir ümit..

Hocam, menajerlere güvenerek sağda solda elde kalmış kıytırık ucuz yabancı alınırsa tabi faydalı olmaz, galatanın fenerin 8taşın aldığı adamlara bakın aldıkları her yabancı bizimö korkulu rüyamız oluyor e biraz paraya kıyılması lazım yoksa tinercispora dönüyoruz resmen

kimse bana marcelinhodan bahsetmesin sen gidip forvet arkası serbest oynayan adamı önlibero yaparsan tabi verim alamazsın

buyukkaptan
17.12.2007, 15:30
albayrak bilgisayar oyununda bile transfer yapamaz bilgisayar kullanmayı kesin bilmiyordur

Vkgz
17.12.2007, 15:31
iskandinavlardan ve yeni yugoslavya ülkelerinden transferler mantıklı olacaktır... Bakınız Holosko nasılda alıştı Türkiye'ye

Vkgz
17.12.2007, 15:33
Rusya ligindende kaliteli oyuncular alınabilir...

uyum sorunun açısından düşünülmeli bence....

Hocam esasında mantıklıda ruslar bu aralar atılım içerisinde olduğu için bizim bütçeler yetmez Rus Ligi Oyuncularına...

Hekimoğlu
17.12.2007, 15:34
eveeet eziyet başlığımız hayırlı olsun.!!stichus bol bol sallar burda.

Turgut Altun
17.12.2007, 15:36
Turgut bu bebbe gerçekten iyi futbolcuymuş. 3 haftadır seyrediyorum. ne yaptığını bilen bir yapısı var. tekniği çok iyi. hava toplarında da etkili. Ama...
Augustine faciası geliyor aklıma. tamam aynı özelliklerde değiller ama, ne bileyim işte...

Dünkü bjk macında cok iyiydi.topu iyi saklıyor, iyi dagıtıyor.hava toplarında da cok etkiliydi.Nerde durması gerektiğini ve ne yaptıgını bilen bir oyuncu.Şu an bizim takımda olsaydı en değerli 3 oyuncumuzdan biri olurdu.

Dün ankaragucu bjkden daha ıyıydı ama basıt hatalarla gol yedıler yakaladıkları cok net fırsatları (ozellıkle jabanın pozisyonları) değerlendiremediler.bjk de şu sıralar delgado cok ısteklı ve formda gerisi yalan:)

Faik Yılmaz
17.12.2007, 15:37
Hocam esasında mantıklıda ruslar bu aralar atılım içerisinde olduğu için bizim bütçeler yetmez Rus Ligi Oyuncularına...

ah ah Cska Moskovada Zhirkov var.....onu alabilsek çok faydalı olurdu bize....

bide sarı bi uşak var idi adını unuttum....... :)

Ömer TOPAL
17.12.2007, 15:44
Kale: Şampiyonluk iddiamız olmadığı için eldeki üçlüyle devam edilebilir. Para bulunabilirse Türkiye'den Martinez, Manisalı Ufuk ve Ankaragüçlü Serkan'dan en uygunu alınsa iyi olur.

yaa bu saydıkların şampiyonluk için elimizdekilerden iyi öylemi...? Tolga yeter bize rahat olun

Obi-Van
17.12.2007, 15:45
bebbe mebbe demeyin eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmayın bakarsınız yönetimin kulağına gider alırlar 2. agustine olayını yaşarız adamın isminde bile hayır yok

Ömer TOPAL
17.12.2007, 15:46
ah ah Cska Moskovada Zhirkov var.....onu alabilsek çok faydalı olurdu bize....

bide sarı bi uşak var idi adını unuttum....... :)

o sarı uşak bizim Caner olmasın abi

Faik Yılmaz
17.12.2007, 15:48
Yok o değil ilk maçta Fenere kök söktürmüştü.... ondan ayrı bi sevdim onu zaten....

öyle wagnerde magnerde gözüm yok..... onlar alınsın yeter...

zeleka
17.12.2007, 15:51
Haberleri takip etdiysek hic bir transfer gerceklestirilmiyecek .onun icin bosu bosuna bu basligi acik tutmayin kilit .
transfer yok yok yok bosuna yazmayin torpa doldurmayin.

Erkut Ay
17.12.2007, 15:54
nuri albayrak hocanın isteği doğrultusunda yapacağız 1.2 transfer yapacağız he olmazsada mevcut kadromuz yeter demişti forumda denk gelmiştim o beyana şimdi bu zihniyetten transfer bekle zeleka yazınsan sonra o aklıma geldi birden...

Terzioğlu
17.12.2007, 15:54

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

zeleka
17.12.2007, 15:56
nuri albayrak hocanın isteği doğrultusunda yapacağız 1.2 transfer yapacağız he olmazsada mevcut kadromuz yeter demişti forumda denk gelmiştim o beyana şimdi bu zihniyetten transfer bekle zeleka yazınsan sonra o aklıma geldi birden...
evet bir iki transfer sozu veren nuri degildi sadri senerdi ama secimler yapilsin yil 2019 da 1/2 trasnfer yapacak artiuk kim gelirse...:rolleyes:

cemka
17.12.2007, 15:59
Yok o değil ilk maçta Fenere kök söktürmüştü.... ondan ayrı bi sevdim onu zaten....

Dediğin moskovalı oyuncu Mereles olması lazım....

Travelair
17.12.2007, 16:01

Krasic; Tuncay vari bir oyuncu ama pahalıdır

Terzioğlu
17.12.2007, 16:03
Kaleye Ufuk Ceylan, Aykut Ercetin veya Martinez'den biri alinmali bence...

Faik Yılmaz
17.12.2007, 16:05
Krasic; Tuncay vari bir oyuncu ama pahalıdır

evet o. ismide dilimin ucundaydı...... isteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü..... :)

Emorfo
17.12.2007, 16:06
Faruk bu sefer kabus olmayacak ...öyle dediniz:))) siz dediniz ...

Ben bi şe demedim :)

Ancak gelecek olan yönetime göre mevcut yönetim Ersun Yanal'ın isteklerini daha kolay karşılar. Gelecek olan yönetimin Ersun'la devam edip etmeyeceği bile ayrı bir muammaydı.

Faik Yılmaz
17.12.2007, 16:09
Yaw alalım Zhirkovla Krasiçi nasılsa yarım sezon sonra kar edip satacağız :)

sarman61
17.12.2007, 16:25
Meschini / Internacional

Teşekkür ederim Hocam. Bu arada sen ne diyorsun bu oyuncular hakkında. Senin şu futbolcu bilgin ile bir tartsan bu futbolcular bizim işimizi görürmü diye.

sarman61
17.12.2007, 16:28
http://www.youtube.com/watch?v=UIzXFkA8k8A

Bu iki futbolcu Trabzonspor ile anlaşmalarından sonra otelden dönerken çekilen videoları çok mutlu göründükleri açık. :D

metehan
17.12.2007, 16:30
Ben bi şe demedim :)

Ancak gelecek olan yönetime göre mevcut yönetim Ersun Yanal'ın isteklerini daha kolay karşılar. Gelecek olan yönetimin Ersun'la devam edip etmeyeceği bile ayrı bir muammaydı.

Faruk, sürekli tekrar ediyorum ama olsun. Eğer alınan bu kararın altında başka niyetler varsa, bunun bir savunması olamaz. Gerçekten klübün çıkarları düşünülerek alınmış bir karar değilse, hiçbir gerekçe bu ertlemeyi haklı kılamaz, bu hataya lütfen düşmeyelim.

zeleka
17.12.2007, 16:32
Bmn Aylesi olarak transfer dedi kodulari yapmak bize yakismiyor yaptigimiz 90 yasinda ninelerimizin yaptigindan farki yok neymis su futbolcuyu alsakkkkkk versekkkk alacagizzzz tam aliyordukkkk vs vs vs ve buna benzer kendi kendimize ve bir kac gazetecinin hayal futbolcu urunlerini burda tartisir olduk...malesef.

Terzioğlu
17.12.2007, 16:32
Travelair usta senin baslik acildi artik sen costur burayi :D Sen Ersun hocayla bi görüssen bu isi cok iyi biliyorsun anladigim kadari ile ;)

Koray
17.12.2007, 16:34
http://www.youtube.com/watch?v=qDuB2fdhBbQ

alex den süper bi serbest vuruş ve takla şov :)

Travelair
17.12.2007, 16:36
Rica ederim estafurullah. Bu işleri iyi bildiğimi söyleyemem... Olumlu gözüküyorlar ama ayrıntılı araştıramadım. Fazla bilgim yok Fransa futbolu defansif orda fazla başarılı olamamış Fernandao. Brezilya'da ise futbol yavaş ve daha açık, orda olmuş. Burda da defansif bir anlayış var genelde. Fernandao tecrübeli hedef santrafor desek, Alex de top tutan golcü ortasaha...
Yararları olur ama 2 transfer yeterli değil, biraz daha devirdaim yapılmalı bence, takas fena olmaz, olmazsa kadroyu şişirip gerekli neşteri atmak gerekecek gibi gözüküyor

Koray
17.12.2007, 16:36
http://www.youtube.com/watch?v=aXdMaOl8hbc alex

bu da serbest vuruştan

zeleka
17.12.2007, 16:39
tam bir televole basligi helal olsun bize ancak bu yakisir. hani dertlerimiz cok buyukdu kaoslarin icindeydik nede cabuk unutuyoruz karadenizli insan unutmaz!!!!

kalavara
17.12.2007, 16:49
yine transfer dimi.aziz nesin'in bir kitabı vardı; nah kalkınırız, o geldi aklıma nedense....

Fatih
17.12.2007, 16:59
sol açığa ekrem dağ diyorum gerçekten çok yetenekli

buyukkaptan
17.12.2007, 17:02
alexmiş fernandoymuş bu adamları gençbirliği vestel manisa alırda biz alamayız daha önce isteyippte alamadiğımız kahe şimdi gençlerde

Samet Yildirim
17.12.2007, 17:12
alexmiş fernandoymuş bu adamları gençbirliği vestel manisa alırda biz alamayız daha önce isteyippte alamadiğımız kahe şimdi gençlerde

kahe begenilmedi onun icin alinmadi;)

jefferson61sefa
17.12.2007, 17:13
alex var internacional de onu kesin almalıyız orta sahaya ortada solda oynayabiliyor. Çok iyi adam eksiltiyor 1-2 harektle kaleye inebiliyor.çok iyi şut atıyor ve çok iyi bir aisist çi türkiyeye gelsin verdiği paslarla yarım sezonda asist kralı olur.
Fernandao yu bilmiorum ama

zeleka
17.12.2007, 17:18
Arkadaslar televoleye cok kisi bakiyor(bakiyordu???) nedense hariketlilik gitdi bu baslikda hayden goreyim sizi biraz daha gayret gosterin, kircanin slogani nasildi merhaba televole :D
kongre olmadan transfer mransfer hayal bence onun icin fazla bir seyde demek istemiyorum bana televole gibi geliyor yazilanlar... yalanda degil ..

Erkan
17.12.2007, 17:21
1061 sayfada ilk transfer haberi cikacak:) (Gercek transfer)

Samet Yildirim
17.12.2007, 17:21
Trabzonspor kimin peşinde

Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda Brezilyalı ve Gineli üç futbolcuyla prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.

Mansare, Fernandao, Aleks, kaleci Ufuk, Selçuk gelecek. Jefferson, Ömer Rıza, Yusuf, Ufukhan, Erdinç ve Tolga Seyhan gönderilmesi düşünülen isimler

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda Brezilyalı ve Gineli üç futbolcuyla prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.

Brezilya'nın İnternacional takımında forvet oynayan Fernandao, ile orta sahada oyun kurucu görevi yapan Alex ile Fransa'nın Toulouse takımında sol orta saha oynayan Gineli Yıldız Fode Mansere ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Bu futbolcuların Cuma günü Trabzon'a geleceği öğrenildi.

Teknik Direktör Ersun Yanal yurt içerisinde ise eski takımı Vestel Manisaspor'da oynayan ve kaleci Bülent Ataman'ın yediği olan kaleci Ufuk ile orta saha oyuncusu Selçuk'unda alınmasını isterken devre arasında ise gidecek olan futbolcuların listesini de yönetim kuruluna sunduğu ifade edildi. Yanal'ın yönetim kuruluna verdiği isimler arasında kaleci Jefferson, Ufukhan, Yusuf, Erdinç ve Tolga Seyhan'ın olduğu belirtiliyor.

Öte yandan Trabzonspor'un kongresinin ertelenmesine ise en çok Teknik Direktör Ersun Yanal'ın sevindiği söyleniyor. Başkan Albayrak'ın Teknik Direktör Ersun Yanal ile yaptığı anlaşma esnasında Yanal'a istediğin futbolcuları ocak ayı transferinde alacağı sözünü verdiği ifade edildi.

Kaynak: http://haber61.net/images/news_source/10.jpg

Obi-Van
17.12.2007, 17:22
fenerden bir fark yiyelim o zaman anlarlar transfere gerek varmı yokmu, eşşek gibi en az 3 transfer yapmak zorundalar

Travelair
17.12.2007, 17:23
Alex 2006 yazında gs'nin gündemine gelmiş. Maliyeti 1 milyon euro diye ilgilenmişler baya

Obi-Van

evet çıtrakspordan selahattinin transfer haberi oda :D

Erkut Ay
zeleka enflasyon rakamlarının fırladığı dönemlerde medyanın bu açığı magazin haberleriyle kapatmaya çalışması misali gibi oldu bizim tartışmamız sen bunu demek istiyorsun herhalde şu an yalnış işlerle takılıyoruz yanlış anlaşılmasın sözüm burdaki hiç bir arkadaşıma değil.....

Fatih
hem erdinç hem tolganın gitmesi imkansız stoperde kim oynıcak uydurma haber olduğu belli

Volkan Albayrak
17.12.2007, 17:24
cuma geliyolarmış ama hangi cuma allah bilir

Volkan Albayrak
17.12.2007, 17:25
ilk önce kampa yetiştirmeye çalışacaklar ama beceremeyecekler, sonra ilk hazırlık maçı o da olmayacak sonra ilk lig maçı o da olmayacak en sonunda transfer sezonunun son günü oda olmayacak 3 senedeir aynı terane

jefferson61sefa
17.12.2007, 17:26
hem erdinç hem tolganın gitmesi imkansız stoperde kim oynıcak uydurma haber olduğu belli

ewt tolga gitsin erdinç kalsın erdinç çağdaş şu anda en iyisi zaten. iyi bir yabancı stopper alınması şart.bence jefferson gitmemeli geleceği çok parlak. Önünde adam gibi defans olsn jeffi o zmn görün.
Mansare duyulmş bir oyuncu selçuk inan ı çok beğeniyorum ama bu haber fıss gibi duruyor

Koray
17.12.2007, 17:28
cuma geliyolarmış ama hangi cuma allah bilir

çıkmaz ayın cuma sı olabilir...

sarman61
17.12.2007, 17:28

Ocak ayın da transfer netleşecek o zaman kadar o kadar sayfa açılır mı muamma. Ama bu sefer o kadar uzun süreceğini sanmıyorum. Albayrak aday olmadan önce bu futbolcular ile ön anlaşma yapıldığı haberleri gündeme gelmişti zaten. Aday olsaydı bunlar devre arası gelecekti haberi vardı. Albayrak hala başkan olduğuna göre anlaşmalar geçerliliğini sürdürmektedir kanaatindeyim. O yüzden devre arası kampına gelir bu futbolcular. İnşallah yanılmam. :)

Volkan Albayrak
17.12.2007, 17:30
Ocak ayın da transfer netleşecek o zaman kadar o kadar sayfa açılır mı muamma. Ama bu sefer o kadar uzun süreceğini sanmıyorum. Albayrak aday olmadan önce bu futbolcular ile ön anlaşma yapıldığı haberleri gündeme gelmişti zaten. Aday olsaydı bunlar devre arası gelecekti haberi vardı. Albayrak hala başkan olduğuna göre anlaşmalar geçerliliğini sürdürmektedir kanaatindeyim. O yüzden devre arası kampına gelir bu futbolcular. İnşallah yanılmam. :)

bir zamanlar pelikan vardı bana onu hatırlattın sarman

Obi-Van
17.12.2007, 17:33
prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek

Koray
17.12.2007, 17:35
bnde gözlerimde sorunmu var diye düşündüm bi ara:D 1 cümleyi 20 defa aynı yazmışsın:D

öyle senin dedğin gibi olursa ersun hoca anında istifa eder...

Fatih
17.12.2007, 17:38
prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra bunlarla prensip anlaşmasına varılacak, sonra bu futbolcularla anlaşılacak biletleri alınacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra tam gelmek üzerelerken pürüzler çıkacak, sonra yöneticiler bu pürüzleri gidermek için yoğun çaba harcayacaklar, sonra vazgeçilecek, sonra gündeme yeni isimler gelecek taraftar heyecanlanacak, sonra prensip anlaşmasına varılacak, sonra bir müddet pazarlıklar sürdürülecek, sonra ersun yanal beğenmiyecek, sonra başka isimlere yönelinecek

bitmez....:D

Zeki Çelenkoğlu
17.12.2007, 17:39
Elazigli bi arkadasimdan duymustum,bu senenin basinda biz bu ermana istanbul belediyenin verdigi paranin 2 katini vermisisiz ama zamanin elazig baskani tutmus bu oyuncuyu bazi siyasi sebeplerden istanbul buyuksehire vermis buda sehirde baya bi tepki olusturmus..son mactada gördükki alsaydik gercektende faydali olurmus..

ozaman Erman kendini bize beğendirmek için daha hırsla oynamış olabilir.. ara transferde görüşelim hesabıı...

Telha TANYILDIZI
17.12.2007, 17:40

kardeş o elazığlı arkadaş ben olabilirmiyim oradaki siyasi bi sebep değil 300 bin dolarlık ufak bi başkanın çıkarından dolayı belediyeye gitti erman hatta ermanı ben daha önce buraya yazmıştım diye hatırlıyorum

Fatih
17.12.2007, 17:40
haberdeki gibi alex,fernandao ve mansarenin alınması albayrağın tekrar aday olacağı anlamına mı gelir??

Samet Yildirim
17.12.2007, 17:42
haberdeki gibi alex,fernandao ve mansarenin alınması albayrağın tekrar aday olacağı anlamına mı gelir??

bence o anlamina gelir yoksa niye alsin adam...:)

Telha TANYILDIZI
17.12.2007, 17:44
stichus kardeşimiz pardon ağabeyimiz burada olsaydıda bizi aydınlatsaydı bi topic açalım stichus bizi bilgisiz bırakma diye

Erkan
17.12.2007, 17:44
size bomba bi isim veririm ama vermiyorum geldigi zaman daha cok sevinin istiyorum,.... Albayrak dusmanlarini bile sevdirecek bir isim.... tanidigim bi r abim sagolsun, yonetimden birilerini taniyo..:rolleyes::rolleyes:

BDiler61
17.12.2007, 17:45
yine başlamışız transfer başlığına Allah hepimize sabır versin

Telha TANYILDIZI
17.12.2007, 17:46
size bomba bi isim veririm ama vermiyorum geldigi zaman daha cok sevinin istiyorum,.... Albayrak dusmanlarini bile sevdirecek bir isim.... tanidigim bi r abim sagolsun, yonetimden birilerini taniyo..:rolleyes::rolleyes:

ya hiç bişey yazmayacan yada söyleyecen

Erkan
17.12.2007, 17:47
ya hiç bişey yazmayacan yada söyleyecen

yok bende efsane isim olma yolunda ilerlemeye calisiyorum :D:D bise bildigimden degil yani

Telha TANYILDIZI
17.12.2007, 17:48
:)
daha öncekiler gibi desene

Travelair
17.12.2007, 17:52
Karakuzu61 Hollanda'dan mı yoksa? Ok ben de ümitlenmiştim :)

ilhan
17.12.2007, 17:55
Şu konuyu geyiğe çevirmeye gerek yok. Varsa kaynağıyla bir haber ekleyin bilgilenelim.

Devre arasında iyi bir forvet ve sol bek almalıyız. Sağlam bir stoperide unutmayalım.

AyhanPe
17.12.2007, 17:56

albayrak stad isini kafaya koymus.iyi bir kac transferle iyice zedelenmis hatta kalmayan imajini kurtarmaya calisabilir..
yönetim diye birseymi var !?

AyhanPe
17.12.2007, 17:58
Şu konuyu geyiğe çevirmeye gerek yok. Varsa kaynağıyla bir haber ekleyin bilgilenelim.

Devre arasında iyi bir forvet ve sol bek almalıyız. Sağlam bir stoperide unutmayalım.

gecen senede transfer dönemi baslarken sola forvete ve orta sahaya adam lazim demistik ama transfer bittiginde hala o bölgelere adam lazimdi:D bu sefer iyikide sürekli sagbek ve ön libero transferi görmek zorunda kalmayacagiz en azindan..bundan cok ümitliyim..

mustafa gürsoy
17.12.2007, 17:58
Transfer işi kolay yeterki alınmak istenen futbolcunun bonservisi olmasın:)

Bayramm61
17.12.2007, 18:00
Ya madem herkes birseyler yaziyor, bende burda sahsi bi fikrimi belirteyim:

1981 Dogumlu 9 kez misir milli takiminda oynamis, daha önce Werder Bremen ve FSV Mainz (2006/2007 sezonunda 14 gol atti-orta saha oyuncusu olarak) takimlarinda oynamis, su an Hamburg takiminda yedek MUHAMMED ZIDAN. Hamburgda Rafael van der Vaart oldugundan kadroya girmesi zor..Bize orta sahada büyük katkilar yapabilecegini düsündügüm bir futbolcu...Ilgililere duyurulur

Obi-Van
17.12.2007, 18:00

ben biliyorum güngören belediyespordan recep değilmi o?

Koray
17.12.2007, 18:01
Transfer işi kolay yeterki alınmak istenen futbolcunun bonservisi olmasın:)

ayrıca yaşı 35 lerde olmalı...

mustafa gürsoy
17.12.2007, 18:07
ayrıca yaşı 35 lerde olmalı...

Yok o devir geçti artık ziya hoca yok o hastaydı yaşlı topçuya

Acele, bonservisi elinde , mümkünse asgari ücretle çalışabilecek lisanslı futbolcu aranmaktadır. İlgilenenlerin müracatı şahsen yapmaları rica olunur

buyukkaptan
17.12.2007, 19:03
kimbilir belkide kongrenin ertelenmesi daha hayırlı olmuştur belki de albayrak şimdi taraftarın güvenini yeniden kazanmak adına transfere önem verebilir bu bizim işimize yarıyabilir

İleli
17.12.2007, 19:21
dogal olarak ahim sahim bi transfer beklemiyorum fazlada heveslenmiyelim derim..

baslik ilk gunden 6 sayfa olmus eger hareketlenme felan olursa transfer doneminin sonuna kadar 300 sayfa olur diyorum..

TS-Tiryaki
17.12.2007, 19:27
fransanin sochaux takiminda oynayan mevlüt erdingi almaya calişsak yada alsak cok iyi olur. cocuk her hafata takir takir golünü atiyor.

ayrica forvet icin zürihden raffael düsünülebilir. henüz 22 yasinda.

almanyanin köln takiminda oynayan adil chihi. 19 yasinda gelecek vaad eden futbolcu.

az alkmaardan Stijn Schaars. sol ayak

paris st. germain`den den sol kanada Jerome Rothen.

forvete bordeaux`dan Marouane Chamakh. 23 yasinda.

monacodan Jan koller. 34 yasinda. iki sene daha oynar.

Gökhan Öz
17.12.2007, 19:30
mehmet batdal,giray,murat duruer ersun yanalın gözdeleri devre arasında muhtemelen bu isimler gelir

Obi-Van
17.12.2007, 19:42
mehmet batdal,giray,murat duruer ersun yanalın gözdeleri devre arasında muhtemelen bu isimler gelir

bizde bunlardan çok var bknz. keçeli, hasan, adnan ..... bunlarıda dolduralım ligin dibine demir atalım

A.T.R
17.12.2007, 19:46
Kadın evli ve çirkin mi çirkin ayrıca çirkin olduğununda da farkında ama kocası onu her zaman " benim şöyle güzel karıcığım, böyle güzel gözlüm" falan iltifatlara boğar hergün bu şekilde severmiş. Bir gün yine bu çirkin kadını inanılmaz ince ve hoş kelimelerle iltifata boğunca karısı dayanamamış ve " SÖYLE LAN GAVURUN OĞLU SÖYLE YALAN DA OLSA HOŞUMA GİDİYOR " demiş.

Kıssadan hisse :) Bizim yalan -ama herbirini hummaya tutulmuşcasına sevdiğimiz,doğru olmasını umduğumuz yalanların- merkezi transfer başlığı faliyet almış hepimize iyi eğlenceler.

Mehmet_Mercanlı
17.12.2007, 19:50
nuri ile bir transfer sezonu daha :( ... brezilya dizileri gibi YALAN dolu :) bir transfer sezonudaha şimdi F.kanca gider oraya seneryoları yazar :D

Rasim İlham Kotancılar
17.12.2007, 19:53
Alıntı:
nixar tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1052264#post1052264)

Mehmed battal ve giray kesin alınmalı Murat durueri fazla tanımıyorum Mehmed ve giraya yetersiz diyen arkadaşlara bi iki kere seyretmelerini tavsiye ediyorum. Mehmed battal gelecek 10 yıla damgasını vurabilecek bir santrafor.

KUTADGU
17.12.2007, 19:54
Ara ara transfer yapmak lazım...

Hele bu takıma çok çok lazım

Terzioğlu
17.12.2007, 19:56
Rade Pricayi unutmamali bence...Adam gecen sene Gol krali oldu bu sezonda 16 macta 9 gol atti. Ayrica UEFA Kupasinda 3 gol atti. Isvec milli takimi ile de gol atmisti kac tane oldugunu bilmiyorum 2-3 tane galiba. Bence bizde iyi isler yapabilir. Benim öncelikli adaylarim Mansare + Prica + Edinho

Rasim İlham Kotancılar
17.12.2007, 20:00
mansare,alex raphael meschini,fernando bunlar alınırsa harbi Gökdenize yer kalmıyor: Bu mesele benim kafamı uzun zamandır meşgul ediyor aslında öyle oyuncular alınmalı ki gökdeniz yedek kalınca itiraz etmemeli.

Muhammet
17.12.2007, 20:14
Ya madem herkes birseyler yaziyor, bende burda sahsi bi fikrimi belirteyim:

1981 Dogumlu 9 kez misir milli takiminda oynamis, daha önce Werder Bremen ve FSV Mainz (2006/2007 sezonunda 14 gol atti-orta saha oyuncusu olarak) takimlarinda oynamis, su an Hamburg takiminda yedek MUHAMMED ZIDAN. Hamburgda Rafael van der Vaart oldugundan kadroya girmesi zor..Bize orta sahada büyük katkilar yapabilecegini düsündügüm bir futbolcu...Ilgililere duyurulur

o adam bize gelmeyi düşünmez bile

temel_yilmaz
17.12.2007, 20:25
şu sayfanın başında adamlardan 3 değil biri gelsin buradaki herkes de dahil omak üzere nuridenden özür dilerim ama yok burada yalandan menejerlik oynamayalım bu takıma bu adamlar transfer yapamaz kaldıki bu yazılan oyuncular gelsin başarılı olamaz trabzonda adam fransadan gelicek yıllardır alışmış olduğu sosyal hayatı bırakıcak trabzona gelicek ve kısa vadede biz ondan şampiyonluk başarı güzel oyun bekliyeceğiz

Koray
17.12.2007, 20:28
nuri'den özür dilemek mi ?!?!?

asla öyle bi yanlış yapmam isterse ronaldinhoyu getirsin...

Enes Berfin
17.12.2007, 20:33
Denizlispordan Yusuf yarim senelik icin kiralanabilir.

anaras
17.12.2007, 20:35
ya bu adamlar duz taban ya
bunların bir halt yıyece yok bunlar yeseşer yeseler klubun paralarını yerler

temel_yilmaz
17.12.2007, 20:36
bu başlık sayfalar dolusu olsada trabzonspor transfer falan yapamaz işin kötü yanı o gitsin bu gitsin diyoruz ama yerlerine adam da alamıyoruz trabzonsporun futbolcu sorunu yok tüm sorunu idari etrafın futbolcu tarlası bir tane oyuncu çıkartamadık beş yıldır hala daha brezilyadan futbolcu arıyoruz bi kere adamlar karakter olarak sıfır trabzonsporun yabancı transferinde başarılı olması için rusya gürcistan eski doğu bloku ülkelerinden futbolcu alması lazım paristen topçu getirisen tarbzonsporda oynayamaz ama gürcistanın bilmem n şehirinden futbolcu getirirsen trabzon o adamlara paris gibi gözükür

Muhammed KOÇ
17.12.2007, 20:47
bu başlık sayfalar dolusu olsada trabzonspor transfer falan yapamaz işin kötü yanı o gitsin bu gitsin diyoruz ama yerlerine adam da alamıyoruz trabzonsporun futbolcu sorunu yok tüm sorunu idari etrafın futbolcu tarlası bir tane oyuncu çıkartamadık beş yıldır hala daha brezilyadan futbolcu arıyoruz bi kere adamlar karakter olarak sıfır trabzonsporun yabancı transferinde başarılı olması için rusya gürcistan eski doğu bloku ülkelerinden futbolcu alması lazım paristen topçu getirisen tarbzonsporda oynayamaz ama gürcistanın bilmem n şehirinden futbolcu getirirsen trabzon o adamlara paris gibi gözükür
onunla fazla alakası yok kardeş.iyi futbolcu heryerde iyi oynar..
biz kaliteli oyuncu alamadik.ve böle giderse daha da almayacağız..

Cafer Bulur
17.12.2007, 21:15
ersun yanal gibi trabzonun gerceklerini bilen bir futbol ustasinin bize brezilyadan transfer yaptirtmak istemesine anlam veremiyorum.kendisi bir roberto carlos fenere uyar ama trabzonun gercekleriyle bagdasmaz diyordu.simdi nasil oluyorda brezilyadan oyuncu almaya calisiyoruz.oradan gelen oyuncu trabzon da yasayabilir mi?marco aurelio basarili oldu ama bu istisnadir bence.bizim mutlaka trabzonun sehir yapisina benzeyen veya uyan ülkelerden oyuncu almamiz lazim.gürcistan,ukrayna,rusya,bulgaristan,romanya, slovakya,makedonya gibi ülkeler tercih edilmeli.

TSKara61
17.12.2007, 21:30
Profesyonel futbolcu her yerde oynar. Brezilya'dan o kadar futbolcu Arap ulkelerine gidiyor ve orda yillarca kaliyolarda bizdemi yasayamiyacaklar?

Serdær
17.12.2007, 21:32
Bence Oyuncu Alınması Gereken Yerler

Holanda,Portekiz,Fransa ve Almanya.

Burada 2.lig ve diğer liglerde iyi oyuncular keşfedilebilir..

Mesela Aklıma ilk gelenler ;

Hollanda --> Drenthe,Babel gibi genç yıldızlar

Portekiz -->Nanni,Tello gibi oyuncular.

Fransa-->En basit örnek Ribery.

Almanya--> Bariş Özbek Sarkan Çalıklar. Gurbetçi oyuncular.

Buralara bakılmalı uzaklara gidilmemeli ( Brezilya Arjantin Gine )

buyukkaptan
17.12.2007, 21:40
Holanda,Portekiz,Fransa ve Almanya buralardan oyuncu almak kolay iş değil bu ulkeler kalkınmış ulkeler bizim şartlara uymaz bize şöyle turkıye yaşam kosullarına uygun ulkelrden adam gerek hırvatıstan polonya cek cumhurıyetı gıbı

Terzioğlu
17.12.2007, 21:41
--------------Jefferson--------------
------------------------------------
---------Cagdas---Tayfun----------
--Jabi----------------------Keceli--
-----------------------------------
----------------Hüseyin------------
---------Arouca-------------------
--Yattara---------------Mansare--
----------------------------------
----------Gökdeniz----------------
---------------Prica---------------

Yedek:

Tolga Zengin
Tolga Seyhan
Yusuf
Kadir Keles
Umut
Serkan
Ceyhun

3 Transfer: Prica(Forvet) , Mansare(Sol kanat) , Arouca(Orta saha)

yasin6167
17.12.2007, 21:41
ne olursa olsun her sene oldugu gıbı tombala cekmeyelım...kalıtelı degıl ama ıyı oyuncu olsun yeter su an takıma...

Cafer Bulur
17.12.2007, 21:44
Profesyonel futbolcu her yerde oynar. Brezilya'dan o kadar futbolcu Arap ulkelerine gidiyor ve orda yillarca kaliyolarda bizdemi yasayamiyacaklar?
oraya sadece para icin gittiklerini bilmelisin renkdas.bizim arap takimlari kadar fazla para veremeyecegimize göre bize neden gelsinler o zaman.ligimiz üst düzey bir lig oldugu icin mi?marcelinhoya cok iyi para verdigimiz halde neden en fazal 6ay dayanabildi?sadece ziya dogan nedeniyle degil trabzonda yasamak istemedigi icin gitti marcelinho.

oflu_semih
17.12.2007, 21:53
valla ben bu yönetim ve onların zihtinetinden olan insanlar gidene kadar bir şey beklemiyorum adamların bir tek icraatı yok hatta kulübü batırdılar tüm oyuncularımızı sattılar yakında kulübü ipotek ettirirler hep inş diyoruz ama bu yönetim gidene kadar bişi olmas

Koray
17.12.2007, 21:57
koltuklarda tutkal var sanki heriflerin...kalkmak bilmiyolar...

Erdem Keser
17.12.2007, 21:59
Fernandao,Ufuk,Selçuk İnan ve Alex ile bir tane genç sol bek alınırsa seneye şampiyonluğun en büyük favorisi oluruz:)...

Samet Yildirim
17.12.2007, 22:01
Fernandao,Ufuk,Selçuk İnan ve Alex ile bir tane genç sol bek alınırsa seneye şampiyonluğun en büyük favorisi oluruz:)...

lütfen TOULUSLU Mansare ekle sol acik icin:)

Cem Balcı
17.12.2007, 22:10
yanal inş gereken yerlere en doğru transferleri yapar.

Ali Şahin
17.12.2007, 22:31
solaçık için bursalı volkan şen.bence takımın ön libheroya da ihtiyacı var hüseyin resmen bi el freni ayman zaten malumunuz

Mehmet Fırat
17.12.2007, 22:41
Hüseyin-Selçuk-Yattara-Gökdeniz-Mansare... Böyle bir ortasaha çok iş yapar.

ofkan
17.12.2007, 22:50
Fernandao,Ufuk,Selçuk İnan ve Alex bunları alsınlar süper oluruzzzzzzzzz

Berat
17.12.2007, 23:03

Birşey mi duydun Erdem :rolleyes:

Erdem Keser
17.12.2007, 23:06
Birşey mi duydun Erdem :rolleyes:
Haber61'de öyle yazılmış..Bir an için heyecanlandım:)

Berat
17.12.2007, 23:07
Hayırlısı diyelim o zaman.. Bu Ufuk, Ufuk Ceylan değil mi?

Erdem Keser
17.12.2007, 23:08
Ufuk Ceylan

Manisaspor

İsim: Ufuk Ceylan
Doğum Tarihi: 23.06.1986
Doğum Yeri: İzmir
Uyruk: Turkey
Boy: 193 cm.
Kilo: 88 Kg.
Mevkii: Kaleci
Forma: 14

Berat
17.12.2007, 23:10
Tamamdır Erdemcim.. Çok ilginç:rolleyes:

Kalkinmali
18.12.2007, 00:12
Fatih Tekke

oguzkoc
18.12.2007, 00:29
alex-fernandao-mansare üçlüsünden bence alex ' e ihtiyacımız yok.. çünkü eldeki oyunculardan mansare-gökdeniz ve yattara zaten forvetin arkasında serbest adam olarak oynayabilecek kapasiteye sahipler. onun yerine daha uygun fiyata yedekte oturmayı sindirebilecek genç bir 10 numara almayı tercih ederim.

kalede tolga ile kapışması için ufuk çok iyi bir transfer..
savunma için ankaragücünden emre veya gençlerden tuna...
sol kanat için ankargücü memet
hüseyine yanına önlibero selçuk
ortasaha için mansare ve mehmet çakır
forvete fernandao

tolga
serkan-tolga-tuna-mehmet
selçuk-hüseyin
yattara-gökdeniz-mansare
fernandao

ufuk
ahmet şahin
çağdaş
tayfun
erdinç
jabi
ferhat
keçeli
hasan
ayman
ceyhun
mehmet çakır
umut
ergin keleş

kalavara
18.12.2007, 00:48
beyler bence savunmanın göbeğine de adam lazım.bu bölgede oyuncu bolluğu olsada bence hiç biri yeterli değil.hiç biri bizi toparlayacak yetenekte değil.bir kere tüm kafa toplarını rakibe veriyoruz.bunu göremeyen kördür.inşallah ersun hoca da görüyordur.sonra müdahalelerde de sorun yaşıyoruz.zamanlaması kötü yanlış müdahaleler.bununla birlikte orta sahanın göbeğinde hem defansif hem de ofansif anlamda sorun yaşıyoruz.bizim orta saha oyuncularımızdan hiç biri oyunu sete çevirecek ve orda oyun kuracak özellikte değiller.hepsi topu alıp gitme isteğinde oyuncular.işte bu oyunculara servis yapacak iki orta saha oyuncusu büyük önem taşıyor.ve tabi forvet.söylemeye bile yok.ha bi de bu takımda iyi bir sol bek ve açık çok belirgin değişikler yaratır.son olarak, bunları yazdığıma bakmayın.bu yönetimden herhangi bir olumlu tavır beklemiyorum.

Mustafa
18.12.2007, 01:24
Ara transferde Gökdeniz ve Yattara'yı satmazsak karlı cıkarız.Transfer olmayacagı belli zaten

buyukkaptan
18.12.2007, 01:27
beyler bence savunmanın göbeğine de adam lazım.bu bölgede oyuncu bolluğu olsada bence hiç biri yeterli değil.hiç biri bizi toparlayacak yetenekte değil.bir kere tüm kafa toplarını rakibe veriyoruz.bunu göremeyen kördür.inşallah ersun hoca da görüyordur.sonra müdahalelerde de sorun yaşıyoruz.zamanlaması kötü yanlış müdahaleler.bununla birlikte orta sahanın göbeğinde hem defansif hem de ofansif anlamda sorun yaşıyoruz.bizim orta saha oyuncularımızdan hiç biri oyunu sete çevirecek ve orda oyun kuracak özellikte değiller.hepsi topu alıp gitme isteğinde oyuncular.işte bu oyunculara servis yapacak iki orta saha oyuncusu büyük önem taşıyor.ve tabi forvet.söylemeye bile yok.ha bi de bu takımda iyi bir sol bek ve açık çok belirgin değişikler yaratır.son olarak, bunları yazdığıma bakmayın.bu yönetimden herhangi bir olumlu tavır beklemiyorum.

söylediklerin son derece doğru stoperlerde yetersiz

Great White
18.12.2007, 01:28
Ara transferde Gökdeniz ve Yattara'yı satmazsak karlı cıkarız.Transfer olmayacagı belli zaten

Yalan da değil..

Bu iki futbolcu ile uzatılacak bir sözleşme bile iyi birer transfer sayılır:)

A.Gökhan AKIN
18.12.2007, 01:30
yine başladı birileri bomba isimler vermeye biz o bombaların nasıl patladığını iyi biliriz :)

buyukkaptan
18.12.2007, 01:32
şener şenin ''namussuz namuslu'' filmindeki gibi olmasın bu yönetim satabilecekleri adamları satıp bir bir paraya dönüştürdüler elimizde kalan son topçular olan gökdenizi yattarayı da ve hatta kulubude satmak için kongreyi ertelemiş olmasınlar herşeyi paraya dönüştürüp kaçmasınlar yurt dışına

mehmet83
18.12.2007, 01:42
Jefferson
jabi--cagdas--erdinc--keceli
huseyin--selcuk
yattara--gokdeniz--mansare
holosko( de nigris)
holoskoyu almak imkansiz gibi ama de nigris alinabilir. adam bizim defansa bi hava topu vermedi. o indirsin digerleri atsin. bu kadro ikinci yari bizi idare eder. sezon sonuda iyi bi on libero,sol bek, stoper ve belki bi kaleci alinabilirse mukemmel olur. e tabi halamin biyigi olsa amcam olurdu:-)

Mustafa
18.12.2007, 01:45
Holosko mu Allah korusun.Bize orta parmagını gösteren bir adam gitsin formasını da daha önce giydigi bejekede oynasın

mehmet83
18.12.2007, 01:47
Holosko mu Allah korusun.Bize orta parmagını gösteren bir adam gitsin formasını da daha önce giydigi bejekede oynasın
onu bize degilde hakeme yapti saniyodum:) neyse ya bize yapsa ne olacakki, biz bize kufur eden adami alip kaptan yaptik o bi parmak gostermis cokmu:D

FANATIK61
18.12.2007, 02:09
Korkmayin asil dedikodu FB macindan sonra burda baslayacak. Daha ne A,B,C,D Planlari duyacagiz buralarda...

SZYMEK55
18.12.2007, 02:22
yeni yönetim gelseydi transfer olabilrdi belki ama. bu adamlar nasılsa gidioz diip hiç transfer yapmicak bence. bunları tartışmanın anlamı yok yani bence

Mehmet_Mercanlı
18.12.2007, 03:05
................?????????.................
..............................................
jabi......??????......??????.....??????
.................????????..................
serkan.............................??????
................gökdeniz...................
..........???????.....???????............

1:tolga
2:çağdaş
3:hasan
4:yattara
5:????????(sol kanat)
6:????????(defans)
7:????????(forvet)

8:tolga
9:umut
10:ergin

11 deki 8 boşluktan en az 5 'i alınmalı

Ferşat Balcı
18.12.2007, 06:07
en hızlı adam alıp satabilen yönetimle, nokta transfer yapabilen bir hocaya sahibiz, bakalım neler olacak....

Faik Yılmaz
18.12.2007, 08:37
en hızlı adam alıp satabilen yönetimle, nokta transfer yapabilen bir hocaya sahibiz, bakalım neler olacak....

Bakalım sirkeyle bal uyuşabilecekmi :)

Cengiz Çubukcu
18.12.2007, 08:42
Dün akşam Bülen Uygun açıkladı, Mehmet Yıldızı Trabzon da istiyor dedi ama en ciddi teklifin Cimbomdan geldiğini söyledi....
Anlamıyorum , adamlarda 50 tane santrafor var yine de aç kurtlar gibi etrafa saldırıyorlar, bizde ise tık yok..

Galatasaray'a bomba gibi transfer

Süper Lig'de birçok takımın transfer listesinin üst sıralarında yer alan Milli golcünün işini Galatasaray bitirdi. Transferi yıldız oyuncunun teknik direktörü de doğruladı.
18 Aralık 2007 01:00

Haber 7 TV ekranlarında Mustafa Ekşi ve Harun Şen'in hazırlayıp sunduğu 91. Dakika programına konuk olan Sivasspor Teknik direktörü Bülent Uygun, Mehmet Yıldız'ın G.Saray'la anlaştığı duyurdu.

Uygun, transferin tüm dataylarının görüşüldüğünü ve sadece işin imzaya kaldığını belirtti.

lucciiffer
18.12.2007, 08:56
Jefferson
jabi--cagdas--erdinc--keceli
huseyin--selcuk
yattara--gokdeniz--mansare
holosko( de nigris)
holoskoyu almak imkansiz gibi ama de nigris alinabilir. adam bizim defansa bi hava topu vermedi. o indirsin digerleri atsin. bu kadro ikinci yari bizi idare eder. sezon sonuda iyi bi on libero,sol bek, stoper ve belki bi kaleci alinabilirse mukemmel olur. e tabi halamin biyigi olsa amcam olurdu:-)
şu geri 4lü ve kaleci olduktan sonra onlerine istersen ronaldo kaka ve messiyi koy bi halt olaz o takımdan.

güngör_81
18.12.2007, 08:57
yok şaka değildi....

Krotocvil: Uyum sorunu yok ligimizi biliyor. defanstaki topalryaıcı rolü ile faydalı olabilir.....

Erman Özgür: Orta sahada yedek olarak saklanabilecek top dağıtıcı özelliği olan ofansif anlamda faydalı olabilir.

Rafael: sakatlanmadan iyi bir oyuncu idi şu anki form grafiğini bilmiyorum ama ligimizdeki her forvetin bizim yetenek fukarası umuttan iyi olduğunu düşünüyorum....

Ya hocam yanlış anlama ama ben senin yazılarını hep görürüm forumda sen bu işi bilirdin diye düşünüyorum bari sen yapma lütfen bize yedek değil as futbolcu lazım takımda 25 tane yedek var zaten...

Faik Yılmaz
18.12.2007, 09:04
Ya hocam yanlış anlama ama ben senin yazılarını hep görürüm forumda sen bu işi bilirdin diye düşünüyorum bari sen yapma lütfen bize yedek değil as futbolcu lazım takımda 25 tane yedek var zaten...

sevgili arkadaşım. Ben buraların iyi adam alamayacakalrını bildiğimden kötünün iyisi isimleri yazıyorum....

Yoksa Cska Moskovadan Zhirkovu alacaksın... sol kanattaki eksiğimiz biter.( olmazsa aynı takımdaki sarı uşak krasiç:) te alınabilir. bide Empolinin forveti var kiralıkta olsa alınabilir .Pozzi. tam bitirici bir forvet maliyetide çok fazla olmasa gerek. bide ortanın göbeğine symek tipi bir oyuncu aldınmı kalecide bulmak koşuluyla ligi ilk 3 te bitirirsin......

güngör_81
18.12.2007, 09:09
Kaleye kesinlikle bir oyuncu bence Martinez veya Ufuk -- sola bir futbolcu Hayrettin veya Bursaspordan ömer-- bir tane stoper Bursadan egemen veya ??? --bir tane ön libero b.belediye tjkuzu---- Bir tane sol açık ---- Bir tane oyun kurucu --- iki tanede tane forvet ---

Biliyorum abarttım galiba ama dost acı söylermiş ben herkesten fazla üzülüyorum maalesef durumumuz böle.

güngör_81
18.12.2007, 09:16
sevgili arkadaşım. Ben buraların iyi adam alamayacakalrını bildiğimden kötünün iyisi isimleri yazıyorum....

Yoksa Cska Moskovadan Zhirkovu alacaksın... sol kanattaki eksiğimiz biter.( olmazsa aynı takımdaki sarı uşak krasiç:) te alınabilir. bide Empolinin forveti var kiralıkta olsa alınabilir .Pozzi. tam bitirici bir forvet maliyetide çok fazla olmasa gerek. bide ortanın göbeğine symek tipi bir oyuncu aldınmı kalecide bulmak koşuluyla ligi ilk 3 te bitirirsin......

Daha önce söylediklerin Tabiki elimizdeki mevki oyuncularından iyiler fakat sezonu idarelik değilde tane tane iyisi seçilmeli.Bence bu konuda fener çok doğru yaptı.Her sezon bütün parayı iyi olana yatırıp tek transfer yaptı. Her sene yapılan aynı 6 tane futbolcu gelir ama takımda oynayanlar yine aynı maalesef.

Faik Yılmaz
18.12.2007, 09:19
doğru diyorsun arkadaşım......

2 tane alsınlar adam gibi oyuncu olsınlar..... jabiler- rispler-aymanlar istemiyoruz artık....

Faik Yılmaz
18.12.2007, 09:21
çok acil transferlerimiz.....

öncelikli bir kaleci.....

sol bek......

ortanın göbeğinde pres yapacak teknik bir adam....

çok asgari söylüyorum 2 forvet......

bunlar takımı sıradan halden normal hale getirecek transferler....

güngör_81
18.12.2007, 09:27

sol bek......

Kesinlikle önce bu transferleri yapsınlar sonra yıldız almaya başlarlar.Sen takımın ihtiyacı olanları görmeden yıldız alsan ne fayda al bi tane var çırpınıyo oda 2 maçtır.

omermk
18.12.2007, 09:43
hepimizi en çok heyecanlandıran bölüme geldik yine :)
arkadaşlar birçoğumuzun hem fikir olduğu bir konu var. gökdeniz ve yattara belki birazda serkan ve hüseyin haricinde bu takımın formasını giyebilecek kalitede oyuncumuz yok. ama kulübün ekonomik dengelerinin bu kadar bozulmasındaki en önemli nedenlerden biriside maalesef sezon başladıktan sonra ya da devre arası yapılan acele transferlere ederinden çok daha fazla bedel ödenmesi yatıyor(diğer bütün beceriksizlikleri gözardı ediyorum şimdilik) bkn. ceyhun, musa büyük, ersen martin, ayman, risp bu adamlara ödenen bonservis bedelleri maalesef çok fazlaydı. trabzonsporun durumu malum, camiadan gelen baskılar ve başarısız saha sonuçları neticesinde devre arasında acil futbolcuya ihtiyacımız olduğunu sağır sultan biliyor. özellikle türkiye den alınacak oyuncularda bütün külüpler normalde 1 milyon euro ya satacakları futbolcuları 2-3 milyon eurolara bize kakalamaya çalışacaklar. ee malum bizim mevcut yönetimde kakalanmaya oldukça müsait.
şimdi duygusallığı bir kenera bırakıp şunu düşünmek lazım; şimdi 8-10 milyon euro daha harcayıp 3-4 futbolcu alarak kulübün ekonomik dengelerini iyice yerle bir ederek ligi 4. bitirmek mi daha doğru yoksa mevcut kadroyu gençlerle takviye edip belki bir ya da bilemediniz 2 futbolcu (o da kazıklanmamak şartıyla) takviyesi ile ligi 5. 6. bitirmek mi (ki bu takımın ligi bitiebileceği en kötü yer 6.lıktır) ? bunu iyi hesap etmek lazım.
mantıklı düşünmeyi bir kenera bırakıpta mevcut yönetimin ne yapacağını tahmin etmeye gelince; kongrenin ertelenmesi tesadüfi bir olay değil. bu yönetim tekrar aday olacak bu açıkça belli. tekrar aday olabilecek yüzü bulmaları için de tek yol var, saha sonuçlarını düzeltmek. ee bunun içinde kesenin ağzını açacaklar. benim tahminim ara transferde 3-4 hatta belki daha da fazla futbolcu alacaklar. mevcut yönetim umarım hepimizi şaşırtır ve ersun hoca nın tavsiyeleri doğrultusunda bu sefer doğru adamları alırlar.

devre arası ya da sezon sonu alınmasını istediğim futbolcular, açıkçası ersun hoca geldikten sonra serkan benim tahminimden daha iyi bir performans sergiliyor. orta saha da hep topa basıp hem de oyun kurabilecek bir adama ihtiyacımız var. bu adam manisa dan selçuk olabilir yaşı da genç, avrupa şampiyonasında milli takım kadrosuna girer se fiyatı artabilir. sol açık ihtiyacımız var ama şimdilik gökdeniz o işi hallediyor bu nedenle bu pozisyon sezon sonu değerlendirilmeli.
bence devre arasında futbolcu alınacaksa acil bir sol bek almalıyız. eldeki oyuncularlar bu iş yürümüyor.
takımda 6 stoper var ama kesinlikle tecrübeli ve topu da oyuna olumlu sokabilen bir stoper alınmalı.
umut bu takımda iyi bir yedek olur gönül isterki holosko ya da mehmet yıldız alınabilsin ama ikisi de şu anda fiyat olarak ederinden çok daha fazla şiştiler. bu adamlara 3-5 milyon euro vereceğimize brezilyadan daha uygun maliyetli alternatifler bulunabilir ama adı geçen futbolcuların hiçbirisini daha önce izlemediğim için fikir yürütemiyorum.
manisadan ufuk alınabilirse ahmet şahin ile yollar hemen ayrılmalı. bu arada martinez ve sakarya nın 2. ligde burunları sürttüyse makul bir fiyata o da değerlendirilebilir.

neyse benim gönlümdeki kadro şu;
martinez
jabi

omermk
18.12.2007, 09:59
bu takımda gökdeniz ve yattara belki birazda hüseyin ve serkan haricinde oynayabilecek oyuncumuz yok. bununla birlikte kulübün içinde bulunduğu ekonomik koşulları düşündüğümüzde üstelikte devre arası futbolcu transfer etmenin daha pahalıya geldiği hesaplandığında ihtiyacımız olan 7-8 futbolcuyu almak hayal.
bence devre arasında 2-3 takviye ile bu sezon geçiştirilmeli.
kongrenin ertelenmesi bu yönetimin tekrar aday olmayı düşündüğünü gösteriyor. bunun içinde tek çıkar yolları saha sonuçlarını düzeltmek. dolayısıyla 3-4 transfer yapacaklarını düşünüyorum. umarım kendi k.çlarını kurtarmak için yapacakları bu transferlerle kulübün ekonomisini daha da kötüleştirmezler.

bence çok acil ihtiyacımız olan 3 bölge;
sol bek, stoper ve santrafor
diğer bölgelerde sezon sonuna kadar idare edebileceğimizi düşünüyorum.
devre arası türkiye den aldığımız futbolculardan hep kazık yedik. bu nedenle mümkünse bu üç bölegeye de yurtdışından transfer yapılmalı. takımda 6 stoperimiz var ama altısını toplasanız bir tane adam gibi stoper çıkmıyor. aslında 2 yeni stopere ihtiyacımız var ama iyi bir stoper alırsak onun yanında diğerleri ile sezonu çıkartabiliriz. sol bek konusunda takım içerisinde hiç alternatifimiz yok acil alınmalı. türkiye de sol bek sıkıntısı var bu nedenle olan sol beklerde ederlerinden çok daha fazla paralara takım değiştiriyorlar.
devre arasında çok acil olmamakla birlikte türkiye den alınması gereken oyuncu manisadan selçuk. hem topa basıyor hem de oyun kurabiliyor. sezon sonu milli takım kadrosunda yer alacaktır. fiyatı artabilir. tabii vestel manisa da elinden çıkarmak istemez. eğer makul bir fiyata alabilirsek selçuk alınmalı.

biliyorum hepmiz bu takımda artık iyi bir 10 numara görmek istiyoruz ama devre arası iyi bir 10 numara bulmak hiçde kolay değil. bu işi sezon sonuna bırakmak daha makul gibi gözüküyor.
adı geçen brezilyalı oyuncuların hiçbirini seyretmedim bu nedenle yorum yapamıyorum.
son olarak ta şunu anlamkta güçlük çektiğimi belirtmeliyim; bu takımda gurbetçi oyuncu görmeyeli ne kadr oldu arkadaşlar? millet ordan burdan 18-19 yaşında gurbetçileri 100-200 bin eurolara bulup getiriyo ve bu çocukların çoğru karadeniz kökenli ama bizim iş bilmezler bu işi bile beceremiyorlar. brezilyalara gidip 45 gün kalacaklarına almanyaya gidip 15 kalsalar hem daha az para harcarlar hem de kulüp için çok daha verimli olur.

omermk
18.12.2007, 10:00
ilki silindi diye 2.sini tekrtar yazmıştım sabah sabah boşuna uğraşmışım 2.kez :)

Gürkan
18.12.2007, 10:20
Dün akşam Bülen Uygun açıkladı, Mehmet Yıldızı Trabzon da istiyor dedi ama en ciddi teklifin Cimbomdan geldiğini söyledi....
Anlamıyorum , adamlarda 50 tane santrafor var yine de aç kurtlar gibi etrafa saldırıyorlar, bizde ise tık yok..

Galatasaray'a bomba gibi transfer

Süper Lig'de birçok takımın transfer listesinin üst sıralarında yer alan Milli golcünün işini Galatasaray bitirdi. Transferi yıldız oyuncunun teknik direktörü de doğruladı.
18 Aralık 2007 01:00

Haber 7 TV ekranlarında Mustafa Ekşi ve Harun Şen'in hazırlayıp sunduğu 91. Dakika programına konuk olan Sivasspor Teknik direktörü Bülent Uygun, Mehmet Yıldız'ın G.Saray'la anlaştığı duyurdu.

Uygun, transferin tüm dataylarının görüşüldüğünü ve sadece işin imzaya kaldığını belirtti.

Rakipte oynayacağına klübede otursun mantığı. transferi sadece kendilerini güçlendirmek için değil rakiblerin güçlenmesini önlemek içinde yapıyorlar.

güngör_81
18.12.2007, 10:57
Rakipte oynayacağına klübede otursun mantığı. transferi sadece kendilerini güçlendirmek için değil rakiblerin güçlenmesini önlemek içinde yapıyorlar.

Bu takımlar bitiriyor işte türk futbolcularını onlardada az akıl olsa oynayabileceği takıma gider.10 tane forvetin olduğu yere gidersen oturursun kenarda unutulup.Türkiye eski gol kralı zafer biryol gibi konya vs. takımlarda oynarsın üstelik oralarda da yedek kalırsın artık.

İskender
18.12.2007, 11:17
Anadolu kulüplerinden istanbul takımlarına giden oyuncuların hepsinin nedeni,
Alacakları transfer ücreti...
Kimse kendini diğerlerinden daha aşağı göremiyeceğine göre...gider rekabet eder formayı alırım diyorlar kendilerinde...
Bu tür geçiş devrelerinde Profosyonel menejerler devreye girebilse oyuncuya kalbiyle değilde aklıyla hareket etmesini tavsiye etseler, Zafer biryollar bu hallere düşmez...

sarman61
18.12.2007, 13:10
Bülent Uygun takımımızda ki her oyuncu satılabilir diye bir açıklam yaptı. Hiçbir oyuncu yeri doldurulamaz değildir dedi. Mantıklı bir düşünce. Takımızda oynayan bir oyuncu bizden 300 bin alıyorsa. Diğer 4 büyükler 1 milyon teklif ediyor. Onlar futbolcular çok yüksek paralar verebiliyor ama bizim bütçemiz ortada bu kadar yüksek meblalar veremiyoruz. O yüzden futbolcu doğal olarak 4 büyüklere gitmek istiyor.. Bu oyuncudan o zaman verim almak tan zorlanırız dedi.

Yaptığı açıklamalar mantıklı açıklamalar. Ama bu oyuncuları satarsanız geleceklerini tehlikeye atmış olurlar. sivas sporun alt yapısı çok iyi bir altyapı değil. Paf takımdan görebiliriz durumu.

omermk
18.12.2007, 13:20
gs nin dünya kadar santraforu sadece kağıt üstünde arkadaşlar. adamlar devre arasında hakan şükür'ü kesin ümit karan'ı da büyük bir ihtimalle gönderecekler. bunu maç kadrolarından belli ediyorlar zaten. ellerinde bir tek nonda ve serkan kalıyor. mehmet yıldızı almak istemeleri doğal. işin enteresan tarafı adamların 200 milyon dolar borçları var hala transfer yapıyorlar. bizimkiler 20 trilyon borç var diye sezon başında adam almadılar. hoş gs bu gidişle bir kaynak yaratamazsa batacak ya o da ayrı bir konu.

sarman61
18.12.2007, 13:31
gs nin dünya kadar santraforu sadece kağıt üstünde arkadaşlar. adamlar devre arasında hakan şükür'ü kesin ümit karan'ı da büyük bir ihtimalle gönderecekler. bunu maç kadrolarından belli ediyorlar zaten. ellerinde bir tek nonda ve serkan kalıyor. mehmet yıldızı almak istemeleri doğal. işin enteresan tarafı adamların 200 milyon dolar borçları var hala transfer yapıyorlar. bizimkiler 20 trilyon borç var diye sezon başında adam almadılar. hoş gs bu gidişle bir kaynak yaratamazsa batacak ya o da ayrı bir konu.

İyiki almamışlar. Alsalardı libero oyuncusu olacaktı oda muhakkak. Nede olsa ziya hoca nın istekleri doğrultusunda transfer yapılacaktı. Ama sezon başı harcanmayan transfer parası Ersun Hoca için harcanak fena mı ?

Muhammet
18.12.2007, 13:37
Bülent Uygun takımımızda ki her oyuncu satılabilir diye bir açıklam yaptı. Hiçbir oyuncu yeri doldurulamaz değildir dedi. Mantıklı bir düşünce. Takımızda oynayan bir oyuncu bizden 300 bin alıyorsa. Diğer 4 büyükler 1 milyon teklif ediyor. Onlar futbolcular çok yüksek paralar verebiliyor ama bizim bütçemiz ortada bu kadar yüksek meblalar veremiyoruz. O yüzden futbolcu doğal olarak 4 büyüklere gitmek istiyor.. Bu oyuncudan o zaman verim almak tan zorlanırız dedi.

Yaptığı açıklamalar mantıklı açıklamalar. Ama bu oyuncuları satarsanız geleceklerini tehlikeye atmış olurlar. sivas sporun alt yapısı çok iyi bir altyapı değil. Paf takımdan görebiliriz durumu.

oyuncu gitmek istiyor diyo ya
aslında bizim oyuncular biraz akılsız bence
mesela ilhan parlak
fenere giderek bence geleceğini mahvetti
noldu şimdi 18e girebilio mu

Obi-Van
18.12.2007, 15:13
göztepedeki sergio yu alalım, 50 bin dolara gelir 2 sene sonra en az 3 milyon dolara elimizi öpene satarız, geçen özdere ye 30 metreden çaktı yaşıda 28 genç sonra pişman oluruz

Koray
18.12.2007, 15:47
göztepedeki sergio yu alalım, 50 bin dolara gelir 2 sene sonra en az 3 milyon dolara elimizi öpene satarız, geçen özdere ye 30 metreden çaktı yaşıda 28 genç sonra pişman oluruz

28 yaşında ve genç ?..:confused::)

SDanışmaz
18.12.2007, 15:51

sol bek......

Bunları alırsak şampiyon oluruz, kim alır bunları!

Gökhan Uzun
18.12.2007, 16:00
arkadaslar bence bu gündemdekiler iyi güzel de türkiye de de cok iyi gençler var agücünden serkan emre güngör bursadan yenal ve veli acar ankaradan özer(gs ile anlaştı diolar:confused:)cok ii topçular bi de tevfik köse
belki hayal ama mesut özil:)
aaah bi gelseler

Fatih
18.12.2007, 16:26
TS yönetimi sessiz kalıyor
Trabzonspor yönetimi Güney Amerika da futbolcu aramaya devam ederken Trabzonlu menajer İlter Kasap'ın kendilerine önerdiği oyuncuları görmemezlikten gelmeleri dikkat çekiyor.

Bugüne kadar Kayserispor'da oynayan Koray Çölgeçen, Galatasaray'da oynayan Barış Özbek ve Serkan Çalık'ı bizzat yönetime öneren Kasap, şuanda iki tane daha oyuncu önermesine rağmen yönetim bu konuda bir adım ileri atmadı.

Menajer Kasap Almanya'nın Legonal liginde şampiyonluğa oynayan Duesseldorf takımında stoper oynayan 1.86 cm boyunda 22 yaşındaki Hamza Çakır'ı Asbaşkan Haşim Sayitoğlu na önerilmesine rağmen bu oyuncu için hiçbir girişim yapılmadı. Galatasaray'ında transfer listesinde yer alan Trabzonlu Hamza Çakır'ı Alman Teknik adam Feldkam ile genel menajer Adnan Sezgin bizzat izleyip beğendiler. Alman takımı Galatasaray'dan bu oyuncunun borsenvisi için 300 bin Euro isterken Sarı-kırmızılı kulüp sezon sonunda boşa düşecek olan Hamza Çakır'a ön sözleşme imzalatmak istiyor. Trabzonlu olan Hamza Çakır'ın menajer Kasap'a Trabzonspor'da oynamak istediğini ve Galatasaray'a gitmek istemediğini söyledi.

Kocaelispor'da orta sahanın solunda oynayan 22 yaşında 1.86 boyundaki Umut Kekili'nin ismini Trabzonspor yönetime verdiğini söyleyen menajer Kasap”Biz bu oyuncuyu izlettireceğiz” dediler.

Umut'u devre arasında Sivasspor, Kayseri takımlarının istediği öğrenildi. Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ın Umut'un alınması için bizzat yönetim kuruluna raporunu verdiği belirtildi.

sarman61
18.12.2007, 16:32
Trabzonspor yönetimi Güney Amerika da futbolcu aramaya devam ederken Trabzonlu menajer İlter Kasap'ın kendilerine önerdiği oyuncuları görmemezlikten gelmeleri dikkat çekiyor.

Bugüne kadar Kayserispor'da oynayan Koray Çölgeçen, Galatasaray'da oynayan Barış Özbek ve Serkan Çalık'ı bizzat yönetime öneren Kasap, şuanda iki tane daha oyuncu önermesine rağmen yönetim bu konuda bir adım ileri atmadı.

Menajer Kasap Almanya'nın Legonal liginde şampiyonluğa oynayan Duesseldorf takımında stoper oynayan 1.86 cm boyunda 22 yaşındaki Hamza Çakır'ı Asbaşkan Haşim Sayitoğlu na önerilmesine rağmen bu oyuncu için hiçbir girişim yapılmadı. Galatasaray'ında transfer listesinde yer alan Trabzonlu Hamza Çakır'ı Alman Teknik adam Feldkam ile genel menajer Adnan Sezgin bizzat izleyip beğendiler. Alman takımı Galatasaray'dan bu oyuncunun borsenvisi için 300 bin Euro isterken Sarı-kırmızılı kulüp sezon sonunda boşa düşecek olan Hamza Çakır'a ön sözleşme imzalatmak istiyor. Trabzonlu olan Hamza Çakır'ın menajer Kasap'a Trabzonspor'da oynamak istediğini ve Galatasaray'a gitmek istemediğini söyledi.

Kocaelispor'da orta sahanın solunda oynayan 22 yaşında 1.86 boyundaki Umut Kekili'nin ismini Trabzonspor yönetime verdiğini söyleyen menajer Kasap”Biz bu oyuncuyu izlettireceğiz” dediler.

Umut'u devre arasında Sivasspor, Kayseri takımlarının istediği öğrenildi. Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ın Umut'un alınması için bizzat yönetim kuruluna raporunu verdiği belirtildi.

Bu Hamza Çakır burdaki bir arkadaşın amcasının oğluydu galiba.

Kasım Hilal
18.12.2007, 17:08
Şu anda en çok sol beke ihtiyacımız var..
Olursa bir de forvet.
Üçüncü de oyun kurucu belki..

Magnin sol bek için iyi bulduğum bir adam hala.
Forvet iş karışık. Hem iyiis hem ucuzu azdır piyasada.
Oyun kurucu için ise Denizli'nin Yusuf'u ya da BJK'den Ricardinho bizim işimizi fazlası ile görür.
En azından sene sonuna kadar.
Masrafları fazla değilse alınsınlar, iyi olur.
Uyum sorunu da yaşamazlar herhalde.
Olmadı Sergen tekrar bize gelir (Allah korusun).

Nytre
18.12.2007, 17:18

bu haberin kaynağı nedir acaba?

Samet Yildirim
18.12.2007, 18:53
dün KUZEY TV "KARAMBOL" programi vardi orda CAN KARYAGDI/Ligtv TS muhabiri...sunu dedi MANSARE TS listesinde yokmus bunu Necmi Perekli ona öyle demis...yani necmi perekli blöf mü yoksa gercek mi diyor bilinemez tabi....

Mustafa Önal
18.12.2007, 19:00
bu haberin kaynağı nedir acaba?
geçen bir gazetede buna benzer haber okumuştum Trabzonun da devrede olduğu hamzayı gs takip ediyor diye.

Travelair
18.12.2007, 19:01
Mansare'yi almak risk olur. Hem disiplin hem de 3 Gineli'nin Afrika kupasında haftalarca oynamayacak olması önemli bir handikap. Alex de sol kanat oyuncusu galiba

Mehmet Fırat
18.12.2007, 19:04
Takımda sol ayaklı bir ortasaha oyuncusu yok! Şu şartlarda Djokaj bile bize faydalı olabilirdi.

Samet Yildirim
18.12.2007, 19:10
Mansare'yi almak risk olur. Hem disiplin hem de 3 Gineli'nin Afrika kupasında haftalarca oynamayacak olması önemli bir handikap. Alex de sol kanat oyuncusu galiba

FERNANDAO ve ORTA SAHA`ya oyun kurucu alsinlar ileri icin simdilik yeter gerisini sezon sonu alsalarda olur...ama fernandao süper acayip hosuma gidiyor..

TS-Tiryaki
18.12.2007, 19:12
Benim Transfer listem:

Acilen yeni bir BASKAN ve YÖNETIM.

Bu cok önemli iki Pozisyona yeni TRANSFERLER yapabilirsek, Ligin ikinci yarisinda Takim coşar

Muhammed KOÇ
18.12.2007, 19:41
fernandao ile prensipte anlattığımız yazıyodu gazetede..

selcuk
18.12.2007, 19:45
fernandao ile prensipte anlattığımız yazıyodu gazetede..

yav bu adami alibda ne edecegiz agi gitmis gahi kalmis

ali güzeldali alsinlar onu alacaklarina
bide erhan kol u

Muhammed KOÇ
18.12.2007, 19:46
nesi kalmış bilmiom ama gol makinası diyolar adam için..

Samet Yildirim
18.12.2007, 19:53
yav bu adami alibda ne edecegiz agi gitmis gahi kalmis

ali güzeldali alsinlar onu alacaklarina
bide erhan kol u

adami görmeden sacmaliyo ya...hey allahim ya...bende tam tersini söylüyorum bu adam süper;)

http://youtube.com/watch?v=XRVEg7Cc3pA

Samet Yildirim
18.12.2007, 19:53
nesi kalmış bilmiom ama gol makinası diyolar adam için..

bende diyorum ki eger gelirse yattara ve gökdeniz ucurur bide ALEX alsalar tam ucar yani:D...

futbol stili FATIH TEKKE gibi sadece daha uzunu...

Koray
18.12.2007, 19:56
bende diyorum ki eger gelirse yattara ve gökdeniz ucurur bide ALEX alsalar tam ucar yani:D...

futbol stili FATIH TEKKE gibi sadece daha uzunu...

kafa vuruşları fatih'ten daha iyi...

Samet Yildirim
18.12.2007, 19:56
kafa vuruşları fatih'ten daha iyi...

okadarini söyleyemem sana ama müthis bi ouncu onu diyebilirim...

Tolga_61
18.12.2007, 20:15
Bencede bu fernandao tam aradığımız bir forvete benziyor.Ancak imza atılmadan hiçbir transfer haberine inanmam...

FcTRABZONSPOR
18.12.2007, 20:21
Bu Fernandao ve Alex işi onların forumunda bile tartışılıyo galiba TRABZONSPOR lafı geçiyo ama iyimi kötümü bilmem:)Alınırsa süper olur!!!

selcuk
18.12.2007, 20:29
adami görmeden sacmaliyo ya...hey allahim ya...bende tam tersini söylüyorum bu adam süper;)

http://youtube.com/watch?v=XRVEg7Cc3pA

bu videoda kac gol vardi 12-13

bende sana bi video yapiym umutun son sezon attigi 15 golle

tarafsiz gözle baktinmi umut bulutun varsa santrfora iktiyagicin yok dersin

ts in bu maddi durumda o yasdaki bi oyuncuya verecegi para bilmem yanlis olur bence

yada???

bide birisine dedigin sözlere dikkat et

Koray
18.12.2007, 20:31
Bu Fernandao ve Alex işi onların forumunda bile tartışılıyo galiba TRABZONSPOR lafı geçiyo ama iyimi kötümü bilmem:)Alınırsa süper olur!!!

link verirmisin ?..

Samet Yildirim
18.12.2007, 20:36
bu videoda kac gol vardi 12-13

bende sana bi video yapiym umutun son sezon attigi 15 golle

tarafsiz gözle baktinmi umut bulutun varsa santrfora iktiyagicin yok dersin

ts in bu maddi durumda o yasdaki bi oyuncuya verecegi para bilmem yanlis olur bence

yada???

bide birisine dedigin sözlere dikkat et

FERNANDAO nasil bi futbolcu oldugunu biliyorum 4-5 macina tv den izledim ve süper di onun yaninda RAFAEL SOBIS diye bi oyuncu vardi mükemmeldi acayip hosuma gidiyordu ve 2 ay sonra B.Sevilla onu 8,5 milion euroya almisti...mesele onun kactane gol attigini göstermesi degil nasil goller attigi önemli bana umut`un bütün gollerini göster bende sana karsilik olarak FERNANDAO bütün gollerini göstercem ozaman fark belli olur ama maclara 90.dk bakmak daha iyidir ve ben 4-5 macina baktim TV`den...FERNANDAO cok iyi ve süper bi golcu...ama alex icin süper diyemem cünkü sadece 2-3 maca baktim orda süper oynamadi ama iyi oynamaisti..

ZENIT Fatih aldiginda kac yasindaydi demeki ZENIT yanlis yapmis onu alarak o paraya o anlamina da getirebiliriz ozaman...

ben yanlis söz kullandigimi hatirlamiyom ?!?!?!

FcTRABZONSPOR
18.12.2007, 20:37
link verirmisin ?..
Linki bende bilmiyom...Arkadaş yolladıydı bana bende bulmaya çalışıyom:)Bulursam derim ...

Cafer Bulur
18.12.2007, 20:39
istanbul belediyeden erman kilica ne dersiniz arkadaslar.bu adam bizde is yapar.10 numara diye tabir edilen mevkiide rahatlikla oynar.cok teknik,seri hizli sol ayagina müthis hakim.bu adami devre arasinda almaliyiz.yoksa istanbul takimlari yakinda kapacak.

selcuk
18.12.2007, 20:42
bilmem bu adama verilecek para geri bidaha dönmiyecek

basarili olacagi %100 degilse alinmamali

bence bu maddi durumda yeni genc bi takim kurmak daha iyi

zenithin para sorunuda yok

bugün ts in yanlis atacagi her adim gelecekte büyük sorunlar yaratabilir

Samet Yildirim
18.12.2007, 20:43
istanbul belediyeden erman kilica ne dersiniz arkadaslar.bu adam bizde is yapar.10 numara diye tabir edilen mevkiide rahatlikla oynar.cok teknik,seri hizli sol ayagina müthis hakim.bu adami devre arasinda almaliyiz.yoksa istanbul takimlari yakinda kapacak.

bence oynayamaz ve sadece 1 maca bakmamak lazim eger öyle yaparsak ozaman hata yapariz ve "10" mevkisi cok önemli bi yer orda basit bi futbolcu olmamali eger SAMPIYONLUK istiyorsan veya 2. olmak istiyorsan...biz SZYMEK,GÖKDENIZ,YATTARA,FATIH isimleriyle sampiyonlugumuz ellimden alindi yani en az bunlar kadar bi 4 lü olusturmak lazim ve erman bence yeterli degil...

Cem Balcı
18.12.2007, 20:44
Fatih Tekke

o biraz zor işte.hattaa imkansız.:cool:

İleli
18.12.2007, 20:45

bi fatih tekkenin ayagina top yakisir birde erman kilic gercekten iyi futbolcu ..

Samet Yildirim
18.12.2007, 20:46

simdi 1.santraforun genc olamaz cünkü sampiyon yapamaz seni o ha söyle olur ben sampiyonluk degilde uefa kupasi isterim dersen ozaman olur ama sampiyonluk icin bazi yerlerde tecrübe konusur...kaleci, defansin ortasi, oyun kurucu, santrafor gibi yerlerde tecrübeli isim olur digerlerini genc yaparsin...

FcTRABZONSPOR
18.12.2007, 20:46

Geleceğin TRABZONSPOR'unu kurmak istiyosan 4-5 tane kaliteli topçu diğerleri genç ve yetenekli oyuncu olursa başarı gelir...Yok sadece genç takım olsun mantığıyla hareket edersek sonumuz kötü olur...

selcuk
18.12.2007, 20:48
erman gercekten iyi yetenege benziyor
ucuza bitirilebilirse tabiiki
illa hemen ilk 11 de oynamasi gerekmez ya
alternatif isimler lazim

selcuk
18.12.2007, 20:49
simdi 1.santraforun genc olamaz cünkü sampiyon yapamaz seni o ha söyle olur ben sampiyonluk degilde uefa kupasi isterim dersen ozaman olur ama sampiyonluk icin bazi yerlerde tecrübe konusur...kaleci, defansin ortasi, oyun kurucu, santrafor gibi yerlerde tecrübeli isim olur digerlerini genc yaparsin...

stuttgart - gomez
tecrübemi gökdeniz, yattara, hüseyin....

Samet Yildirim
18.12.2007, 20:54
stuttgart - gomez
tecrübemi gökdeniz, yattara, hüseyin....

hocam SAMPIYON olmak icin senin santraforun en az 20 gol atmasi lazim ve FATIH TEKKE 31 gol attigini düsünürsek ozaman 20 yasindaki genc santrafor nasil 20 gol atacak eger okadar iyise ver 10 milion euroyu al:D...

1.santrafor tecrübeli olur 2.santrafor da olabilir 3.santrafor ise 20 yasinda bi genc olabilir;)

wien_ts
18.12.2007, 20:59
erman gercekten iyi yetenege benziyor
ucuza bitirilebilirse tabiiki
illa hemen ilk 11 de oynamasi gerekmez ya
alternatif isimler lazim

bu konunun ilk sayfalarindada yazdigimiz gibi biz bu ermani sene basinda istedik,hatta büyüksehir belediyeden daha cok bonsevis bedeli onerdigimiz halde o zamanin elazig baskani ermani belediyeye verdi.Bizim macta izledigim kadariyla gercekten gelecek vaadeden bir futbolcu ama almamiz cok zor ihtimal..

selcuk
18.12.2007, 21:02
valla bence 29 yasinda ki bi adamin alinmasi yanlis
genc golcülerle ne yapilabilecegini hergün avrupa takimlari gösteriyor

Özkan Erdem
18.12.2007, 21:02
Bizim listemizde olduğu söylenen Mansare ile Beşiktaş da ilgileniyormuş. - Lig Tv

KUTADGU
18.12.2007, 21:04
Bu arada resmi transfer dönemi ne zaman başlıyor? Ne zaman bitiyor?

Resmi açıklama var mı bu konu hakkında.

hüseyin1975
18.12.2007, 21:11
Bizim listemizde olduğu söylenen Mansare ile Beşiktaş da ilgileniyormuş. - Lig Tv

Besiktas zaten hep bizim Talip olduklarimiza talip oluyor.

Bu eziklerin kendi bildigi yok:(