PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84

magicyattara
06.02.2008, 15:09
lig tv deki habere göre ankaradaki kulupler birligi toplantisina sadece bizim albayrak ve rize baskani katilmamis..

Dedikya fındıkzadede diye.İstanbulda o.

ÖmerFarukYılmaz
Neyin ucuzladığını ucuzlamadığını, 2 saat sonra ne olacağını ya da olmayacağını bilmiyorum.
Ama bildiğim tek şey bu forumun dünyada ucuzlayacak şeyler arasında yer almadığıdır.
Eğer forumu ucuzlamış olarak görüyorsan kendine daha pahalı bir mekan seçebilirsin.

evet transferde son dakika!!!
ufukhan===>d.bakırspor
yusuf kurtuluş===>konyaspor
ceyhun====>konyaspor

trabzonspor mu:D
transfere ihtiyacımız yok

yanı ne gerek var :)

zahido
bazı arkadaşların edepsizlik yaptıklarını görüyorum..
meraklısına not: buralarda olacağım..
forum ucuzlamadı diyen arkadaşa da bana hitaben yazılmış mesajları bir kere daha okumasını tavsiye ederim..
gerilmeyin lütfen..
farabi, webster kararına dahi ihtiyaç duyulmadan işler halledilebiliyor bana göre..
lütfen başkalarının hakkına saygılı olmaya çalışın..
bana hakaret etmek size bir şey kazandırmaz..
bir saat sonra detaylı oyuncu bilgileri üzerine konuşurken hiç olmazsa bu mesajımı hatırlarsınız..
:)

:D:D:D sana hakaret etmeye gerek bile yok.. :D:D burda hala transfer icin birbirimizi yedigimizi dusunuyosun di mi?? Dedim yaa sana hakaret etmeye bile gerek yok..

wien_ts
forum ucuzlamadı diyen arkadaşa da bana hitaben yazılmış mesajları bir kere daha okumasını tavsiye ederim..
gerilmeyin lütfen..
farabi, webster kararına dahi ihtiyaç duyulmadan işler halledilebiliyor bana göre..
bir saat sonra detaylı oyuncu bilgileri üzerine konuşurken hiç olmazsa bu mesajımı hatırlarsınız..

yönetimin hafta sonu oynayacagimiz bursa macini lig tv nin vermeyeceginden haberi var mi acaba,ve bunun icin bi girisimleri var mi

Mert67
06.02.2008, 15:10
stichus
son dakikada gelecek adamdan ne kadar yarar gelir sence?

gudoz81
hem büyük bi stresin sonuna geldik hemde delegelerimizin hangi kriterlere göre oy vermesi gerektiğini öğrendik bir musubet bin nasihatten iyidir derler bu musubeti (albayrağı)gördükten sonra artık akil adamlar daha dikkatli olur aha bunun parası var deyip tuzluğu alıp koşmazlar. daha ne diyim nuri hakkım olsun senden

İskender Çakmak
lig tv deki habere göre ankaradaki kulupler birligi toplantisina sadece bizim albayrak ve rize baskani katilmamis..
o uçağa para veripte gitmez ankaraya pis cimri pinti herif uçak bileti pahalı nede olsa

ofkan
kardeşim ümit verme lütfen

jefferson61sefa
06.02.2008, 15:11
17:59 son

şu an itibariyle sat 15:09

yani kalan süre 2 saat 50 dk transfer imkanı %2 gelirse jun gibi bişey yada junun kendisi gelir.

gumushaneli29
Arkadaşlar 30 ocakta yazdım transfer bitti diye daha beklemeye gerek varmı başka başlıklarda devam edelim tezelden kongrede kurtulalım

Tahir
gerilmeyin lütfen..

tamam sana akşama kadar süre olmazsa her türlü sözü kabul edersin ona göre.olursa senden özür dilemek de bizden ama delikanlı olucan kaçmıycan akaşamdan sonra.kabul mü?

Uğurtan
06.02.2008, 15:12
Bişey merak ediyorum "edepsizlik" nedir? 3 yıl boyunca yaptığı ve yapmadıklarıyla ve bu uygulamalarına hala devam etmekte olan yönetim kurulunun yaptığı değilde bizim burda yaptığımız, söylediğimiz mi edepsizlik sayın stichus? Edep olmayanlar edep beklememeli bence..

Serdær
06.02.2008, 15:13
CANLI) Transferin son günü Sporx'te! Türkiye Profesyonel Futbol Ligleri'nde ara transfer döneminin son günü içerisindeyiz. Daha önce 1 Şubat olarak belirlenen bitiş tarihi, 6 Şubat'a uzatılmıştı. Kulüpler son hamlelerini saat 18.00'da kadar gerçekleştirmek zorunda.

Öne sürülen bir çok isim ile birlikte yine bir transfer dönemini daha geride bırakıyoruz. Türkiye'nin en iyi spor sitesi olan Sporx transferin son gününde saat 18.00'a kadar olan gelişmeleri tüm ayrıntılarıyla yine en 'hızlı' ve 'doğru' içeriğiyle kullanıcısına sunacak.

Transferde dakika dakika gelişmeler kulislerde konuşulanlar gün boyu Sporx'in yanı sıra burada liste halinde yer alacak...

(Bu sayfa yeni bir transfer oldukça, sürekli güncellenecektir... Takip ediniz...)

TRABZONSPOR'LU YUSUF KONYASPOR İLE ANLAŞTI (http://www.sporx.com/futbol/superlig/98036/)

HAKKI VE BARBOSA ÇAYKUR RİZE'DE...

(http://www.sporx.com/futbol/superlig/98040/)TRABZONSPORLU UFUK D.BAKIRSPOR'DA
(http://www.sporx.com/futbol/superlig/98062/)
ERDAL GÜNEŞ G.ANTEP'DE

(http://www.sporx.com/futbol/superlig/98068/)EMRE ÖZKAN ve ENGİN A.GÜCÜ'NDE

(http://www.sporx.com/futbol/superlig/98075/)
Sporx.com

asilhamsi
gerilmeyin lütfen..

bak guzel kardesim kim ne yaparsa yapsin hakaret edilmesine ben de karsiyim..Sonucta sen degilsin yonetici senin bu konuda sucun yok..Sanirim yonetime yakin birilerine veya direk yonetimden birilerini taniyorsun..Duyduklarini iletmeye calisiyorsun..Ama lutfen iletme..Insanlar yeterince sinirli daha da germeye gerek yok...

Son soz: EGER YONETIME YAKINSAN BIZE UZAK OLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

S.F.K.
arkadaşlar biraz daha saygılı olalım lütfen
hiç gerek yok birbirimizi kırmaya

10 numara
06.02.2008, 15:14
bende atıp tutabilirmiyim yada ben atayım tutan biri çıkar elbet evet kapıyı mansera ile açıyorum...

Gine milli takımının elenmesiyle çalışmalara erken katılması beklenen jabi'nin tek gelmeyeceği yanında sürpriz bir oyuncuyu getireceği bu oyuncunun mensare olduğu söylendi , bu konu hakkında yorum yapmayan yönetimin transferi ince eleyip sık dokudukları , sokağa atılacak paralarının olmadığı transferin son saatlerinde hareketli saatler yaşanacağının beklendiği belirtildi ayrıca german denis'in Trabzon'a geldiği hatta sözleşme imzalandığı transferin kamuoyuna transferin son saatinde bildirileceği ve bir nevi show niteliğinde olacağı beklenmekte ayrıca :D Brezilyalı bir 10 numaranın da son dakikalarda bordo-mavi renklere katılacağı gelen duyumlar arasında...

kaynak:duyum

kehanetim tutucak mı ne? :D

Hekimoğlu
06.02.2008, 15:15
küfürün zamanı geliyor ama haa.1 saat daha bekleyelimmiş.ulan lig başında son dakika forvet transferi beklerken forvet sattınız utanmaz arlanmazlar.

magicyattara
gerilmeyin lütfen..

Çok kesin konuştun be abicim.Ama bende bişeyler duydum.Haberler tez yayılıyor.Maliyetlerden dolayı vazgeçilmiş falan.Fazla para vermek istemiyolarmış ve muallaktaymış hala transferler 3 saat kala.

Mehdi
1 saat kalmış.

Kimine göre ucuzda olsa milleti tiye alıp dalga geçmenin forumumuzca bir cezası var.

Umarım 1 saat sonra transfer tartışır oluruz.

Emirhan Makul
vay be umutsuzca bekleyen 104 kişi !

Lucreto
06.02.2008, 15:17
gerilmeyin lütfen..
Yani forumun ucuzladığını düşünüyorsun. Bu forumda kişisel saldırı olarak nitelendirilebilecek mesajlaşmalar olmuştur, olacaktır. Forum yönetimi ilgili kişilere gerekli cezaları vermişlerdir, vermeye devam da edecekler.
Kendine bu tür saldırılar yapıldığını düşünebilirsin, haklı da olabilirsin, ama bu sana 20000 i aşkın üyesi olan bir oluşumu toptan ucuzlamış olarak nitelendirme hakkı vermez.
Bu forumu çok değerli olarak görüyorum ve o yüzden buradayım.
Siz niye burdasınız acaba çok merak ediyorum. Bu soruyu da siz bir ara Parti-Klüp benzetmesi yaptığınız için ceza aldığınızda sizin adınıza yazı yazan arkadaşınızın aynen "...kendisi aslında çok değerli bir insandır, böyle bir foruma niye yazıyor anlamadım..." şekline bir cümle kurması üzerine soruyorum.

stichus
buralarda olacağım..

anaras
valla ben transfer yapılacak dıye beklemıyorum :)) zaman geçitriyoruz işte burda

Hüdai Pervaneli
110 kisi bu konuyu izliyo vay bea

10 numara
06.02.2008, 15:18
1 saat kalmış.

Kimine göre ucuzda olsa milleti tiye alıp dalga geçmenin forumumuzca bir cezası var.

Umarım 1 saat sonra transfer tartışır oluruz.

stichus elveda diyebiliriz o zaman...elve.... stichus ;)

S.DEMİRCİ
bir bu istanbul trafiği ve birde bizim yönetim sayesinde küfürbaz oldum..... kardeşim almayacaksanız.. delikanlı gibi söyleyin... oyuncu almayacağız.. transferi kapattık diye... en azından 2 yılda bir kere doğru söylemiş olursunuz.....

ofkan
eğer bir gelişme olsun sitchus dan özür dileyecem

ÖmerFarukYılmaz
06.02.2008, 15:19
ya ersun yanal bile ümidi kesti

haydin bu konu fazla açık durdu:)

worldmaster
Hade ben gidiyom,size iyi kahırlar ...

magicyattara
vay be umutsuzca bekleyen 104 kişi !

Herkes umutla bekliyor aslında.:)

İskender Çakmak
korkuyorum transfer yapacaklar die yattara ve ya gökdenizi satacaklar die bunlar oyuncu falan almaz bare alt yapıdan oyuncu çıkarsakta ilerki yıllar için kazancımız olsa

10 numara
06.02.2008, 15:20
adam resmen intihar etti....:)

Tahir
eğer bir gelişme olsun sitchus dan özür dileyecen

yok hiç bir gelişme olmaz.

Mert67
1 ay da transfer yapamayan yönetim.1 saate transfer yapacak:):)

Hekimoğlu
buralarda olacağım..
bi sen eksiktin zaten.kin kusacak adam arıyoruz zaten.ama ceza yemeyeceğim ulan sizin gibi tövbe tövbe.

gumushaneli29
06.02.2008, 15:21
Bekleyelim bakalım belki zenci yönetim bizide karartır

İsmail Çavuşoğlu
buralarda olacağım..
zaten buralarda olman gerekiyor kardeş.sonuçta hepimiz aynı sevdaya aşığız.sende kesinlikle öylesindir.ortaya bir laf atıp da kaçan zaten Trabzonsporlu olamaz Trabzonsporu tutan herkes sözünün eridir.(ancak şu anki yönetim hariç)

ÖmerFarukYılmaz
eğer bir gelişme olsun sitchus dan özür dileyecem

inşallah olurda bizde ozur dileriz.

Ama ................... hahaha :D

worldmaster
Son dakika Transfer gece yarısına kadar uzatıldı....Dense mesela ne güzel olur heyecan gisrek artar.Şaka bi yana burdakilerden en az 3-5 tanesi kalpten gider Allah korusun....

Burçak
06.02.2008, 15:22
Mesajlarından rahatsız olduğunuz, yazılarını görmek istemiyorum dediğiniz birisi var ise

Üye KP ye tıklıyorsunuz.
http://img512.imageshack.us/img512/9040/1111sg8.jpg
http://img523.imageshack.us/img523/810/2222zv3.jpg

işlemlerini yaptıktan istemediğiniz kişinin mesajlarını görmüyorsunuz.!

Burda herşeye rağmen Nuri Albayrağı savunanlarda olabilir. Buna rağmen hiç kimsenin hakaret etmeye hakkı yoktur. yukardaki işlemleri yapın görmeyin mesajları.

yada hakaret etmeden katılmadığınız konuları açıklayın arkadaşlar. Başka üyelere düşüncesinden dolayı hakaret etmek kurallarımızda yok. bu tip mesajlar silinecek tekrarı halinde gerekli ceza verilecektir. herkes bu konuya dikkat etsin lütfen...

gumushaneli29
06.02.2008, 15:24
Bakıyorumda Anadolu takımları ortalama 7-8 transfer yapmışlar biz ise1 kaleci....Allah korusun galiba kasımpaşanın yanına gideceğiz

Ömer Aydın
06.02.2008, 15:25
Geriye cekiliyorum, dersime oturuyorum, yeter artik, 2 gün sonra sinavim var, saat 5de görüsmek üzere (TSI 18:00) :)

Hasan61
ben transfer olacağından eminim ama transfer döneminde değil..transfer 10 şubat günü olacak

S.F.K.
çoğu arkadaşa hayret ediyorum
arkadaşlar bu saatten sonra yapılacak transfer olsa ne olur olmasa ne olur(Jun,Dyokaj,Musampa)
ben alamazlar demiyorum belki alacaklardır ama gelinen noktaya bi bakın
alex,fernando derken b planı c planı ve bu alınacak adamlar hangi plan ve bu takıma ne katkısı yapabilecek Allahınızı severseniz.
İnşallah kimseyi alamazsınız.

gudoz81
06.02.2008, 15:26
olmaz kardeşim bu saatten sonra transfer falan 1 kişinin gazına gelip umuda kapılmayın arkadaşalar biz kendi işmize bakalım her hafta 1 maçımız vardı artık onuda seyredemicez hay ben bu liğ teve nin gelmişini geçmişini.....

furkansenokur
06.02.2008, 15:27
kaynağı haber61 :D

http://www.spor61.net/news_detail.php?id=5056

ÖmerFarukYılmaz
06.02.2008, 15:28
çoğu arkadaşa hayret ediyorum
arkadaşlar bu saatten sonra yapılacak transfer olsa ne olur olmasa ne olur(Jun,Dyokaj,Musampa)
ben alamazlar demiyorum belki alacaklardır ama gelinen noktaya bi bakın
alex,fernando derken b planı c planı ve bu alınacak adamlar hangi plan ve bu takıma ne katkısı yapabilecek Allahınızı severseniz.
İnşallah kimseyi alamazsınız.

aynen bu saatten sonra moavadında yeterli olacağını sanmıyorum

gumushaneli29
06.02.2008, 15:29
olmaz kardeşim bu saatten sonra transfer falan 1 kişinin gazına gelip umuda kapılmayın arkadaşalar biz kendi işmize bakalım her hafta 1 maçımız vardı artık onuda seyredemicez hay ben bu liğ teve nin gelmişini geçmişini.....

ben de....

Erdal Kılıçarslan
06.02.2008, 15:30
İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim. Robert Bosch

Para kaybetmektense İnsanların güvenini kaybetmeyi tercih ederim. Nuri Yalınayak

FANATIK61
06.02.2008, 15:30
Menajer Necmi Perekli transfer süreciyle ilgili görüşlerini açıklarken de şu ifadelere yer verdi: “Bizim ve teknik heyetimizin ortak görüşü transferi gerçekleştirilebilecek oyuncular içerisinden elimizdeki sporculardan daha iyisini bulup bünyeye KATABILMEKTI. Oyuncu almış olmak için transfer yapmayı hiç DÜSÜNMEDIK. Eğer öyle olsaydı bunu yapabileceğimiz pek çok şart oluştu. Ancak bu yola başvurmadık. Transferde bir adım atarken sadece beklentileri değil, kurumun hassasiyetlerini ve takımın dengelerini de göz önünde bulundurmalıyız. Vermeye çalıştığımız bu görüntüden özellikle oyuncularımızın aldığı mesajları çok iyi gözlemleyebiliyoruz. Bu durumun lige olumlu yansıyacağını düşünüyoruz”

Kaynak: Resmi Site

Burda daha neyi bekliyoruz adam aciklamis iste olmus gecmis diyor. Büyük yazilan kelimeler herseyi ifade ediyor sanirim...

ÖzGür Ayar
06.02.2008, 15:31
şu saat itibariyle alıcakları oyuncudan hayır gelmez kaldıki almazlar zaten. çoğu yerde transferde bitmiş durumda. adamdna oyuncu alıcanda herkes bizmi sattığı oyuncunun yerini doldurmasın. boş heveslere kapılmayalım. Allah belalarını versin hepsinin.

KUTADGU
06.02.2008, 15:32
buralarda olacağım..

Biz hep buralardaydık efendi..
Hep buralardaydık...

MetiN08
06.02.2008, 15:33
ya bu yönetim ne yapmaya calisiyor anliyamadim, bir insan bukadarmi kötü olur olurya, yemin ediyorum baska dinden biri bize böyle kötülük yapmaz ya, bu adama bizi 10 sene gerti götürdü 2-3sene önce ikinci olmussuz türkiye kupasini almisiz simdi durumumuza bakin bir rezil olduk elaleme allahin konyalisi anteplisi sivaslizi bizlen kiyasliyorlar buda bana dokunuyor. ama yinede biz kümeye filan düsmicez düsürülmicez
allahim bizlere sabir ver ya

xunutulmazx
06.02.2008, 15:33
buralarda olacağım..
iyi niyetlisin..bu arada tbr ler,günün adamı oldun:p

DrAgO
06.02.2008, 15:34
Menajer Necmi Perekli transfer süreciyle ilgili görüşlerini açıklarken de şu ifadelere yer verdi: “Bizim ve teknik heyetimizin ortak görüşü transferi gerçekleştirilebilecek oyuncular içerisinden elimizdeki sporculardan daha iyisini bulup bünyeye KATABILMEKTI. Oyuncu almış olmak için transfer yapmayı hiç DÜSÜNMEDIK. Eğer öyle olsaydı bunu yapabileceğimiz pek çok şart oluştu. Ancak bu yola başvurmadık. Transferde bir adım atarken sadece beklentileri değil, kurumun hassasiyetlerini ve takımın dengelerini de göz önünde bulundurmalıyız. Vermeye çalıştığımız bu görüntüden özellikle oyuncularımızın aldığı mesajları çok iyi gözlemleyebiliyoruz. Bu durumun lige olumlu yansıyacağını düşünüyoruz”

Kaynak: Resmi Site

Burda daha neyi bekliyoruz adam aciklamis iste olmus gecmis diyor. Büyük yazilan kelimeler herseyi ifade ediyor sanirim...

la necmi gay git yürü yawwww.menajer olmadan önce tvlerde onu yapardım bunu yapardım diye atıp tutuyodun senide bi halt sanıyodum.

soytarılar topluluğu.

Sacit
06.02.2008, 15:34
İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim. Robert Bosch

Para kaybetmektense İnsanların güvenini kaybetmeyi tercih ederim. Nuri Yalınayak

kardeş süpersin yaa :D:D:D

nuri :mad:

Emorfo
06.02.2008, 15:36
1 saat dolmadı mı yahu :)

Hasan61
06.02.2008, 15:37
fotomaç bile transferden ümidi kesip sallama yapmadığına göre

erkankoc
stichus nerdesin yoksa transfer masasinda futbolcuylamisnn..kolpacino seni

Volkan Albayrak
stichus kaç dakka kaldı

Hüdai Pervaneli
06.02.2008, 15:38
1 saat dolmadı mı yahu :)

TSI saati ile 4 doluyo:D

furkansenokur
06.02.2008, 15:39

:D:D:D:D:D valla haklısın ztn necmi pereklinin açıklamasından anlaşılıyo transfer fln yapılmayacağı.

Hekimoğlu
sizin alacağınız futbolcu tomas junu aratır hiç almayın daha iyi onbaşılar sizi.

DrAgO

kardeşim onlarda anladı bizimkilerin bişe yapamıcağını sonunda.Onlarında gururu var kendilerine göre demekki.Bu fotomaç bizimkilerden daha gururlu çıktı.

Hasan61
Neca Ankaraspor'da

Ankaraspor'da transfer şov sürüyor. De Nigris, Risp, Eren ve Gökhan gibi önemli isimleri kadrosuna katan Ankaraspor bir önemli transfere daha imza attı. Konyaspor'un Portekizli futbolcusu Neca Ankaraspor'la anlaştı. Portekiz'in Maritimo takımından geçen sezon transfer edilen Neca tekniğiyle ve attığı gollerle dikkat çekmişti.
kaynak=lig tv

Adem Erdoğan
hade oyuncuyla anlaştılar diyelim Bu adamı ışınlayıp trabzonamı getirecekler.

MetiN08
06.02.2008, 15:40
ben ne transfer bekliyorum nede birsey, sade düsdümüz hale bakin ya baska takimlarin taraftarlari bizi görseler ne derler ya

DrAgO
06.02.2008, 15:40
Neca Ankaraspor'da

Ankaraspor'da transfer şov sürüyor. De Nigris, Risp, Eren ve Gökhan gibi önemli isimleri kadrosuna katan Ankaraspor bir önemli transfere daha imza attı. Konyaspor'un Portekizli futbolcusu Neca Ankaraspor'la anlaştı. Portekiz'in Maritimo takımından geçen sezon transfer edilen Neca tekniğiyle ve attığı gollerle dikkat çekmişti.
kaynak=lig tv

kıçı kırık ankaraya bakarmısınız arkadaşlar !!!

Atılay
06.02.2008, 15:41
hade oyuncuyla anlaştılar diyelim Bu adamı ışınlayıp trabzonamı getirecekler.
trabzona getirmeleri gerekmio ki

Travelair
06.02.2008, 15:42
kıçı kırık ankaraya bakarmısınız arkadaşlar !!!

Belediyespor

Faik Yılmaz
Neca Ankaraspor'da

kaynak=lig tv

Devre arasında kaliteli adam bulmak zormuş.....

Oyuncu olarak değil ama kaliteli yönetici ve başkan bulmak gerçekten çok zor.....

GolaMTuRi
yahu ne transferi, yanarim yanarimda ceyhunun gonderilmesine yanarim..madem transfer yapmayacaktiniz ceyhunu niye gonderdiniz diye sorarlar adama,sanki takimda tek sorunlu futbolcu oydu..yazik oldu..ne kadar sorunlu olursa olsun en azindan 2-3 mac aldirirdi..

Zafer Fidan
06.02.2008, 15:44
kendinizi avutmayin...yok transfer beklemiyorsunuz yok bilmem ne... hehe ozaman niye su an 100 yakin üye var forumda !

Murat Keçeci
06.02.2008, 15:44
2 saat 15 dk sonra transfer kelimesini bile duymak istemiyorum oh beeee bitiyor bu çile
nuri sana daha küfretmiyorum değmezsin çünkü

cello 61
06.02.2008, 15:46
valla ne yalan söyliyim hala içimde bir umut var

furkansenokur
zamanında napoli taraftarı para toplayıp maradonayı almışlardı.aslında biz taraftar olarak böle bi uygulama yapsak en garantisi olur.

Hüdai Pervaneli
ya acaba transfer umu olan varmi acaba:D

AyhanPe
az kaldi hadi gözümüz aydin ama saat 24 e kadar faxla sözlemeleri kabul etmeleri tehlikeside var..son saatler olmayabilir yani..

futbalski60
06.02.2008, 15:47
sizleri ümitlendirmek istemem ama emile Mpenza M.city ile yol ayrımına gelmiş arkadaşlar.M.city dün portstmouth dan benjani'yi alınca Mpenza da takımdan ayrılmak istiyomuş

Hekimoğlu
06.02.2008, 15:48
az kaldi hadi gözümüz aydin ama saat 24 e kadar faxla sözlemeleri kabul etmeleri tehlikeside var..son saatler olmayabilir yani..ben de ondan korkuyorum valla.bu mallar transfer sezonunu uzaması iyi oldu dediler gene son dakikaya kadar birşey yok gece yarısına kadar bir ümit deyip bekleyecek çok adam var.

Adem ÖZER
06.02.2008, 15:48
kendinizi avutmayin...yok transfer beklemiyorsunuz yok bilmem ne... hehe ozaman niye su an 100 yakin üye var forumda !

:alkış::D:p:(:confused::eek::o

Hasan61
06.02.2008, 15:49
ya acaba transfer umu olan varmi acaba:D
Umut bu topraklardan gideli çok oldu(bu sözü bir yerden hatırlıyorum ama aklıma gelmedi şuan)

Murat Keçeci
06.02.2008, 15:49
şuanda size tek tavsiye edecem şey ismail ykdan Allah belanı versin parçasını dinleyin çok güzell gidiyor

emre81
06.02.2008, 15:50
yönetimin hafta sonu oynayacagimiz bursa macini lig tv nin vermeyeceginden haberi var mi acaba,ve bunun icin bi girisimleri var mi

Olsa ne olmasa ne adamlar takımın maçlarını seyretmiyolardır eminim:)

Mollasalihoğlu
zamanında napoli taraftarı para toplayıp maradonayı almışlardı.aslında biz taraftar olarak böle bi uygulama yapsak en garantisi olur.

transfer bitmeden nuri aynen satardı o adamı :D

DrAgO
transferrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rr yapınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn transfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

oyyy delirecem yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Adem ÖZER
06.02.2008, 15:51
şuanda size tek tavsiye edecem şey ismail ykdan Allah belanı versin parçasını dinleyin çok güzell gidiyor

evet haklısın.şarkı özellikle nuri yalanbayrak ve ekibi için gelsin...

Sacit
06.02.2008, 15:51
nuri: Sırf transfer yapmak için transfer yapıp da kulübü zor bir durumda bırakmak istemiyoruz. Ara transfer dönemleri kulüpler için en zor olan dönemlerdir. Transfer olmasa da bu takım yoluna devam edecek güce sahiptir." :mad: :mad:

Bu lafı söyleyen birinden daha ne beklenir ? Transfer işi bu sezon da yatar. Büyük olasılık ama insallah yanılırım...

Mert67
06.02.2008, 15:52
stichus zanlımca 1 saat geçti:)

UZLU
06.02.2008, 15:52
ben size bu ara transfer döneminin başında bunların alacakları adamın adını bile vermiştim de hiç biriniz bana inanmadıydınız, aldıkmı BABA'yi : ))))

(bkz. konu le ilgili 1 ay önceki eski mesajlarım)

alex miş, bilmemkimmiş, a-b-c-d-e-f-g-..... planları varmış, vardı zaten nurişimin planı, o da limanı alıp oradan siyasete, bu arada Trabzonspor'u düşürüp Ofsporu 1. lige çıkartmak, ister inanın ister inanmayın, ben inanmak istemedim zaten son kısmına ama birilerinin siyasi hıncının tetikçiliğini Trabzonspor üzerinden yaptığı da artık su götürmez, değilmi????

KUTADGU
06.02.2008, 15:53
Umut bu topraklardan gideli çok oldu(bu sözü bir yerden hatırlıyorum ama aklıma gelmedi şuan)

Yüzüklerin Efendisi filminden hatırlıyor olmayasın;)

Hekimoğlu
06.02.2008, 15:54
nuri: Sırf transfer yapmak için transfer yapıp da kulübü zor bir durumda bırakmak istemiyoruz. Ara transfer dönemleri kulüpler için en zor olan dönemlerdir. Transfer olmasa da bu takım yoluna devam edecek güce sahiptir." :mad: :mad:

Bu lafı söyleyen birinden daha ne beklenir ? Transfer işi bu sezon da yatar. Büyük olasılık ama insallah yanılırım...sanki sezon başında bir nane yemişler gibi konuşuyor kerkenez 3 tane sağ bekle lig öncesi transfer sezonunu kapattık sattıklarımızı yazmıyorum bile.

Kasım Hilal
Hala Moawad'ın transferini bittiğine dair bir açıklama bile yok resmi sitede..
Ve ben/biz hala bir forvet (en az bir) ve bir de sol açık transferi bekliyorum/bekliyoruz..
Allah hayırlara vesile eylesin.
Sanırım olası transferleri engellemek için kongre süresi uzatıldı.

astopal
artık kesin umudunuzu
yönetim geçen ay kongre tarihini uzatmakla zaten son darbeyi indirdi trabzona

sbay
06.02.2008, 15:55
http://www.spor61.net/images/news/trabzonspor_logo.jpg

Transferde son bir hamle

Trabzonspor transferin son gününde Fransa'nın Metz takımında oynayan Senegalli oyuncu Babacar Gueye transferinde atağa kalktı.
Transferde son bir hamle
Trabzonspor transferi son gününde Fransa'nın Metz takımında oynayan Senegalli oyuncu Babacar Gueye transferinde son bir atağa kalktı.

1.86 boyundaki oyuncu 2006–2007 sezonunda 35 maçta 16 gol attı. 4 yıldır aynı takımda oynuyor. Ersun Yanal'ın Vestel Manisaspor'u çalıştırdığı dönemlerde bu oyuncuya talip olmuştu. Ancak Metz kulübü bonservis konusunda yüksek fiyat isteyince Vestel Manisaspor bu transferden vaz geçmişti. Trabzonspor'a gelmek için Vestel Manisaspor'da oynayan vatandaşı Brochliyi arayan Guaye Trabzonspor'da oynamak istediğini ifade etti.

Vestelli oyuncu bu kez Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ı arayarak Guaye'nin Trabzonspor'a gelmesini istediğini söylemesi üzerine Yanal, durumu Başkan Nuri Albayrak, Senegallı oyuncunun menejerlerine ekonomik şartlarını sundu.Sinegallı oyuncunun menajerleri Trabzonspor'un ekonomik şartlarını kabul ettikleri takdirde bu transferin bugün biteceği öğrenildi.

bu adamı alırız...benim hala umudum var, diye bir şarksı vardı m.f.ö'nün

SERDAR-61
arkası gelmez dertlerimin bıktım illallah
biri biterken öbürüde başlar vermesin ALLAH

böyle gelmiş böyle gidecek korkarım valla
yokmu çaresi dostlar fesüpanallah

alemin keyfi yerinde yine maşallah
bize de bir gün kader güler inşallah :mad::mad::mad::mad::mad:

:Bayrağımız::sevinç:

DrAgO
sizleri ümitlendirmek istemem ama emile Mpenza M.city ile yol ayrımına gelmiş arkadaşlar.M.city dün portstmouth dan benjani'yi alınca Mpenza da takımdan ayrılmak istiyomuş

Ve ben/biz hala bir forvet (en az bir) ve bir de sol açık transferi bekliyorum/bekliyoruz..

valla yaa
ulan madem transfer yapmıcaksınız ne b.k yemeye kongreyi ertelettiniz
çok pis küfredecem ama bayanlar var burda

furkansenokur
06.02.2008, 15:56
ordaydım belgeselinde eski futbolcumuz ali kemal şöyle diyor : trabzonspor o zamanlar hep dışa dönük transfer yapardı ve bu yüzden başarılı olamadı.sonraları para bittiği için alt yapısına trabzonlu gençlere şans vermek zorunda kaldı.onlara şans verdi ve kısa süre sonra lig şampiyonluğu alındı. keşke şimdide böyle olsa takımda hiç yabancı olmasa yattara bile çıkarılsa sahadaki 18 kişide trabzonlu olsa ne güzel olurdu.galatasaray geçen hafta fener karşısına yerli kadroyla çıktı bakın ne güzel top oynadılar.

Atılay
06.02.2008, 15:59
ordaydım belgeselinde eski futbolcumuz ali kemal şöyle diyor : trabzonspor o zamanlar hep dışa dönük transfer yapardı ve bu yüzden başarılı olamadı.sonraları para bittiği için alt yapısına trabzonlu gençlere şans vermek zorunda kaldı.onlara şans verdi ve kısa süre sonra lig şampiyonluğu alındı. keşke şimdide böyle olsa takımda hiç yabancı olmasa yattara bile çıkarılsa sahadaki 18 kişide trabzonlu olsa ne güzel olurdu.galatasaray geçen hafta fener karşısına yerli kadroyla çıktı bakın ne güzel top oynadılar.

biz çok maça hep yerli çıktık

renac
ben hakketen bu kadar trabzonu değilde kendi cebini düşünen insan toluluğunu dicemde bence iltifat etmiş olurum bizim güzel takımımızın başına geçtiğine inanamıyorum ya adamlara bak paraları cukkaladılar basıp gidicekler ne güzel ya ozman her önüne gelen başkan olsun hortumlasın klübün parasını bassın gitsin ne adi adamlarmış bunlar bunlara dğer tarafta cehennemde bile yer verilmez be arkadaşlar bunlara boşuna sövüp saymayın bed dua etmeyin size yazık günah işlemye bi
le değecek adam değildir aslında biz bunlara sövünce sevap i
şleriz

AyhanPe
biz bu islerden anlamayiz..transfer transfer olsun diye yapilmaz bir kere.takimda motivasyon artar transfer olmazsa.yönetimin futbolculara güvendiginin ispatidir..bir abimiz nasil yürür bu isler diye kongreden sonra uzun uzun anlatacagini söylemistide..bence gitsin fb, gs ve bjk taraftar sitelerinde anlatsin..

10 numara
Bu Konuyu 111 Aktif Üye Görüntülüyor 111 (92 Üye ve 19 Misafir) ‎#10 Fietra (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=455), ‎61Emirhan61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18961), ‎afsbahar (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19674), ‎Ali İhsan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=9586), ‎aozer_ts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20512), ‎AristotLe (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11339), ‎astopal (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21153), ‎Asutay (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19915), ‎balahor61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18744), ‎Berat Tekke (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1706), ‎bigo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12034), ‎bmteam (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=7077), ‎ÇaGaTaY (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1556), ‎camobali-61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18699), ‎cemka (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=5896), ‎cengizbdn32 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15112), ‎chebii (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15092), ‎chronos61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14937), ‎delimuucit61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11321), ‎Din_nasihattir (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=22059), ‎DrAgO (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16082), ‎DİE4YOU (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21440), ‎Emorfo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=446), ‎eray61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10970), ‎erdalk79 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19458), ‎ERDİNÇ_82 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11549), ‎erkankoc (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14280), ‎Ertan1982 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12415), ‎FcTRABZONSPOR (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=17969), ‎firidin61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12529), ‎furkansenokur (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15554), ‎furuk61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11274), ‎Gentleman (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11812), ‎gerenimo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19768), ‎GeRoNiMo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12573), ‎Ghetto (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21174), ‎GolaMTuRi (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=798), ‎güngör_81 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19368), ‎hasanzihni (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1509), ‎hekimoğlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4809), ‎horoz1977 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14566), ‎husolee61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=3008), ‎interLAZ (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21447), ‎iyikivarsın_TS (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20229), ‎kaanTS (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1415), ‎LazzVegazz (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18865), ‎Laz_61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=451), ‎laz_hayri_61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=5513), ‎lejyoner61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21449), ‎Lucreto (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4617), ‎lycos (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18092), ‎magicyattara (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10117), ‎mehdi (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11159), ‎mensure 61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=6961), ‎mert67 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=9831), ‎mustiok (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4830), ‎Napoleon61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14888), ‎Nevzat KAĞAN (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16130), ‎OFFLI (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=7955), ‎OFFLU (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12518), ‎oflee61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1952), ‎ölümüne_ts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4714), ‎Onur (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1788), ‎ÖzGür Ayar (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18145), ‎palavanozlu 61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=8222), ‎pekossbill (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=6663), ‎renac (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15673), ‎S.F.K. (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20920), ‎Sacit Ayaz (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=2579), ‎sarman61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=9453), ‎sbay (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=2611), ‎Shota08 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16740), ‎sismolog61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1602), ‎sulo61gun (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4852), ‎tanyildizi (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11354), ‎Terzioğlu 61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12318), ‎tolo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14982), ‎trader81 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=17483), ‎Travelair (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=2760), ‎TS-4-ever (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19294), ‎TS57 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16036), ‎Umut Uzunoglu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=5050), ‎vinzo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11665), ‎wien_ts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=6940), ‎xunutulmazx (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21519), ‎yatttara (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12402), ‎Yeşil (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=704), ‎zahido (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1006), ‎_LaZeRCi_ (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18987), ‎şampiyonum61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10869), ‎Şanlıbayrak (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1040), ‎Şenol YİĞİT (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10327)

stichus nerdeeeeeee?

furkansenokur
06.02.2008, 16:00
biz çok maça hep yerli çıktık

kaçtanesi trabzonlu ? çoğu isteksiz oynuyor.gönülden oynicak futbolcu lazım.

Volkan Albayrak
06.02.2008, 16:00
stichus sendemi gittin

Telha TANYILDIZI
06.02.2008, 16:01
Bu Konuyu 111 Aktif Üye Görüntülüyor 111 (92 Üye ve 19 Misafir) ‎#10 Fietra (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=455), ‎61Emirhan61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18961), ‎afsbahar (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19674), ‎Ali İhsan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=9586), ‎aozer_ts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20512), ‎AristotLe (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11339), ‎astopal (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21153), ‎Asutay (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19915), ‎balahor61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18744), ‎Berat Tekke (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1706), ‎bigo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12034), ‎bmteam (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=7077), ‎ÇaGaTaY (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1556), ‎camobali-61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18699), ‎cemka (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=5896), ‎cengizbdn32 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15112), ‎chebii (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15092), ‎chronos61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14937), ‎delimuucit61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11321), ‎Din_nasihattir (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=22059), ‎DrAgO (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16082), ‎DİE4YOU (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21440), ‎Emorfo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=446), ‎eray61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10970), ‎erdalk79 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19458), ‎ERDİNÇ_82 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11549), ‎erkankoc (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14280), ‎Ertan1982 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12415), ‎FcTRABZONSPOR (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=17969), ‎firidin61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12529), ‎furkansenokur (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15554), ‎furuk61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11274), ‎Gentleman (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11812), ‎gerenimo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19768), ‎GeRoNiMo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12573), ‎Ghetto (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21174), ‎GolaMTuRi (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=798), ‎güngör_81 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19368), ‎hasanzihni (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1509), ‎hekimoğlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4809), ‎horoz1977 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14566), ‎husolee61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=3008), ‎interLAZ (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21447), ‎iyikivarsın_TS (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20229), ‎kaanTS (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1415), ‎LazzVegazz (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18865), ‎Laz_61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=451), ‎laz_hayri_61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=5513), ‎lejyoner61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21449), ‎Lucreto (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4617), ‎lycos (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18092), ‎magicyattara (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10117), ‎mehdi (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11159), ‎mensure 61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=6961), ‎mert67 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=9831), ‎mustiok (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4830), ‎Napoleon61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14888), ‎Nevzat KAĞAN (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16130), ‎OFFLI (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=7955), ‎OFFLU (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12518), ‎oflee61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1952), ‎ölümüne_ts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4714), ‎Onur (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1788), ‎ÖzGür Ayar (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18145), ‎palavanozlu 61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=8222), ‎pekossbill (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=6663), ‎renac (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15673), ‎S.F.K. (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20920), ‎Sacit Ayaz (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=2579), ‎sarman61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=9453), ‎sbay (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=2611), ‎Shota08 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16740), ‎sismolog61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1602), ‎sulo61gun (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4852), ‎tanyildizi (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11354), ‎Terzioğlu 61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12318), ‎tolo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14982), ‎trader81 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=17483), ‎Travelair (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=2760), ‎TS-4-ever (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19294), ‎TS57 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16036), ‎Umut Uzunoglu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=5050), ‎vinzo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11665), ‎wien_ts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=6940), ‎xunutulmazx (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21519), ‎yatttara (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12402), ‎Yeşil (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=704), ‎zahido (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1006), ‎_LaZeRCi_ (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18987), ‎şampiyonum61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10869), ‎Şanlıbayrak (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1040), ‎Şenol YİĞİT (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10327)

stichus nerdeeeeeee?

başkana oyuncu tavsiye etmeye gitmiştir kesin:D

KUTADGU
06.02.2008, 16:01
Bu Konuyu 111 Aktif Üye Görüntülüyor 111 (92 Üye ve 19 Misafir) ‎#10 Fietra (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=455), ‎61Emirhan61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18961), ‎afsbahar (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19674), ‎Ali İhsan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=9586), ‎aozer_ts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20512), ‎AristotLe (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11339), ‎astopal (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21153), ‎Asutay (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19915), ‎balahor61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18744), ‎Berat Tekke (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1706), ‎bigo (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12034), ‎bmteam (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=7077), ‎ÇaGaTaY (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1556), ‎camobali-61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18699), ‎cemka (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=5896), ‎cengizbdn32 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15112), ‎chebii (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15092), ‎chronos61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=14937), ‎delimuucit61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11321), ‎Din_nasihattir (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=22059), ‎DrAgO (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=16082), ‎

stichus nerdeeeeeee?

Şu adamın en büyük marifetinin yalan söyleme sanatında gösterdiği hüner olduğunu hala anlayamadınız mı?
Derdi Trabzonspor olmayanların sözcülüğü görevini üstlenmiş, kendine göre üstün nitelikli şahıs..
Bende Nuri Albayrak neyse stichus da o..
Varın gerisini siz düşünün...

MetiN08
06.02.2008, 16:02

stichus nerdeeeeeee?
kacti hemi simdi

Ayhan Yüksek
06.02.2008, 16:02
Şu saatten sonra transfer olacağını zannetmiyorum uyuttular bizi transfer yapacağız diye sus pus oldular nasıl olsa bu haftasonu yöneticilik vasıflarıda bitiyor çokta umurlarındaydı transfer malesef bu kadroyla bu sezonu tamamlıyacağız.

Harun-61
06.02.2008, 16:03
Diyarbakırspor, daha önceden anlaşmaya vardığı Trabzonspor'un genç oyuncusu Ufuk Bayraktar'ı renklerine bağladı. Kulüpte düzenlenen törende, genel sekreter Hayrettin Aslan ile Ufuk Bayraktar arasında sözleşme imzalandı.

http://www.ajansspor.com/resim/ufuk_imza_diyar.jpg

Mert67
delikanlıysa gelir zaten.

sarman61
Şu adamın en büyük marifetinin yalan söyleme sanatında gösterdiği hüner olduğunu hala anlayamadınız mı?
Derdi Trabzonspor olmayanların sözcülüğü görevini üstlenmiş, kendine göre üstün nitelikli şahıs..
Bende Nuri Albayrak neyse stichus da o..
Varın gerisini siz düşünün...

Kutadgu Bilig’den Seçmeler :)

metehan
06.02.2008, 16:04

İsmi, TFF'nin resmi sitesindeki listede var, federasyona bildirilmiş.

14686 SAYED MOAWAD ABDELWAHED EIFEYOUM 25.05.1979 TRABZONSPOR A.Ş. P 04.02.2008 31.05.2008 06.02.2008

MetiN08
06.02.2008, 16:05
Antepli ali bayraktar oftasa transfer olmus bizden halen tik yok :D

astopal
06.02.2008, 16:05
http://www.spor61.net/images/news/trabzonspor_logo.jpg

Transferde son bir hamle

Trabzonspor transferin son gününde Fransa'nın Metz takımında oynayan Senegalli oyuncu Babacar Gueye transferinde atağa kalktı.
Transferde son bir hamle
Trabzonspor transferi son gününde Fransa'nın Metz takımında oynayan Senegalli oyuncu Babacar Gueye transferinde son bir atağa kalktı.

1.86 boyundaki oyuncu 2006–2007 sezonunda 35 maçta 16 gol attı. 4 yıldır aynı takımda oynuyor. Ersun Yanal'ın Vestel Manisaspor'u çalıştırdığı dönemlerde bu oyuncuya talip olmuştu. Ancak Metz kulübü bonservis konusunda yüksek fiyat isteyince Vestel Manisaspor bu transferden vaz geçmişti. Trabzonspor'a gelmek için Vestel Manisaspor'da oynayan vatandaşı Brochliyi arayan Guaye Trabzonspor'da oynamak istediğini ifade etti.

Vestelli oyuncu bu kez Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ı arayarak Guaye'nin Trabzonspor'a gelmesini istediğini söylemesi üzerine Yanal, durumu Başkan Nuri Albayrak, Senegallı oyuncunun menejerlerine ekonomik şartlarını sundu.Sinegallı oyuncunun menajerleri Trabzonspor'un ekonomik şartlarını kabul ettikleri takdirde bu transferin bugün biteceği öğrenildi.

kaynak var mıydı?

Kasım Hilal
06.02.2008, 16:06

stichus nerdeeeeeee?

Ama ben de yokum o listede..

Emirhan Makul
NECA ANKARASPOR'DA
Konyaspor'un Portekizli futbolcusu Neca Ankaraspor'a transfer oldu.

orta sahada ceyhun var artık konya kümede

sbay
kaynak var mıydı?

spor61.net

Murat Keçeci
benim 15 dklık bir işim çıktı gelecem birazdan ben gelmeden transfer yapmayın darılırım

DrAgO
NECA ANKARASPOR'DA
Konyaspor'un Portekizli futbolcusu Neca Ankaraspor'a transfer oldu.

orta sahada ceyhun var artık konya kümede

ceyhun neca'dan 5 kat daha iyi futbolcu

UZLU
06.02.2008, 16:07
adam bu ara transferi boş geçelim de belki ligden düşürürüm diye kongre tarihini erteledi resmen, gelde inanma!!!, bunun doğduğu köydeki hemşehrilerim, hepiniz kardeşim olun ama ben bu zihniyetteki adamın varya ........................, yani anca bu kadar ....................... olabilir bir canlı!!!

Emiroğlu
06.02.2008, 16:07
Ersun Yanal'ın Vestel Manisaspor'u çalıştırdığı dönemlerde bu oyuncuya talip olmuştu. Ancak Metz kulübü bonservis konusunda yüksek fiyat isteyince Vestel Manisaspor bu transferden vaz geçmişti. Trabzonspor'a gelmek için Vestel Manisaspor'da oynayan vatandaşı Brochliyi arayan Guaye Trabzonspor'da oynamak istediğini ifade etti.

Ne ara oldu bu olay ? Brochliy sizi aradı da " bak habule bişe var,az önce konuştum mu dedi? "

Ercan DEMİR
06.02.2008, 16:08
stichus yalanını yediremedi kimseye küstü gitti :)

TS-Tiryaki
06.02.2008, 16:09
arkadaslar transfer filan yok ve OLMAYACAK. bir ayda transfer yapamayan iki saatemi transfer yapacak. artik ümidinizi kesin.

futbalski60
06.02.2008, 16:10
Ersun Yanal'ın Vestel Manisaspor'u çalıştırdığı dönemlerde bu oyuncuya talip olmuştu. Ancak Metz kulübü bonservis konusunda yüksek fiyat isteyince Vestel Manisaspor bu transferden vaz geçmişti. Trabzonspor'a gelmek için Vestel Manisaspor'da oynayan vatandaşı Brochliyi arayan Guaye Trabzonspor'da oynamak istediğini ifade etti.

Ne ara oldu bu olay ? Brochliy sizi aradı da " bak habule bişe var,az önce konuştum mu dedi? "
brochili değil borbiconi bu nasıl gazeteci ya daha futbolcunun adını bilmiyo

DrAgO
06.02.2008, 16:10
arkadaslar transfer filan yok ve OLMAYACAK. bir ayda transfer yapamayan iki saatemi transfer yapacak. artik ümidinizi kesin.

ama bnm hala umudum var Allah kahretsin yaaa
biri beni dövsünnnn

Mehdi
06.02.2008, 16:11
#4217 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1131595&postcount=4217)

#4241 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1131640&postcount=4241)

#4244 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1131643&postcount=4244)

Saat 16.07

Geçmiş olsun.

Selçuk Yılmaz
06.02.2008, 16:12
benim 15 dklık bir işim çıktı gelecem birazdan ben gelmeden transfer yapmayın darılırım

Kardeş merak eetme bunlar ,bunlar diyorum artık yönetici değil manva kasap bile olamazlar bunlar nasıl ailelerini yönetiyorlar nasıl çoluk çocuk bakıyorlar bilmiyorum ama merak etme sen kasap dan et manav dan elma bakkaldan ekmek bile alamazlar;
ne kadar paran olursa olsun ne kadar malın olursa olsun insan kendiniş başkası tarafından kötületmek istermi hiç kardeşim insan kendine hakaret ettirir mi??
Bizim yönetim kurulumuz şu anki ve kongre delegelerimiz bunları destekleyenler harici ve Başkanımız maaleseff gerçketn o kadar ....böyle insanlarrr işte!!!!

AyhanPe
06.02.2008, 16:13
saat 24 e kadardir arkadaslar..faxla sözlesme devreye girecek

Hüdai Pervaneli
06.02.2008, 16:15
bence stichus oyunculara imza tamaya gitti:D:D:D:D

Kasım Hilal
stichussss noldu hani oyuncuların detaylı bilgilerini konuşacaktık 1 saat sonra kolpa heriffff

Sitchus cezalı durumda..
İstese de yazamaz bir şey.

AYYILDIZ
Stichus buralardaydin 1 saat diyordun

AyhanPe
yahu arkadaslar hakaret etmeyelim.en azindan icimizde kalsin..benimde icimde kalan cok söz var ama o kisiye hakaret etmek kimseye birsey kazandirmaz

futbalski60
06.02.2008, 16:16
Galatasaray bir bomba daha istiyor06 Şubat 2008 10:37

Galatasaray da, transfer dönemini bir bomba daha patlatıp öyle kapatmak istiyor. İşte Cimbom'un istediği son yıldız...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Her konuda anlaşılan ve toplam maliyeti 1 milyon Euro’ya gelecek forvet oyuncusunun, transferin son gününde Aslan’a kiralık olarak gelmesi bekleniyor

Galatasaray, ara transferin son gününde bir bomba daha patlatmaya hazırlanıyor. Sarı-kırmızılı yönetim, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın “En az 4 transfer yapmamız gerekiyor” demesiyle harekete geçerek, A.Gücün’den Emre ile Roma’dan Barusso’yu kadrosuna katmıştı. Yönetim şimdi de Fransız ekibi Metz’de forvette forma giyen Senegalli yıldız Babacar M’Baye Gueye’yi sezon sonuna kadar kiralamaya uğraşıyor. Futbolcu ve menajeriyle görüşerek anlaşan G.Saray, Metz yönetimini ikna etmeye çalışıyor

600 BİN EURO FUTBOLCUYAhttp://www.sports.fr/fr/football/images/photosjoueurs/4796.jpg
Gueye transferinde ’mutlu sona’ yakın olan G.Saray, bu oyuncu için 600 bin Euro ödeyecek. Sezon sonunda Metz ile sözleşmesi bitecek olan Babacar M’Baye Gueye için kulübüne de kiralama bedeli olarak 400 bin Euro bonservis ücreti ödenecek. Ancak Fransız ekibi rakamı yukarıya çekmek için uğraşıyor. G.Saray ise rakamda bir artış yapmayacağını, şartların kabul edilmesi halinde transferi bitireceklerini bildirdi. Senegal Milli Takımı’nda da forma giyen Metz’in 21 yaşındaki genç forveti Babacar M’Baye Gueye, ülkesinin Afrika Kupası’ndan elenmesi nedeniyle takımına geri döndü. Eğer iki kulüp arasında anlaşma kesinleşirse, faks yoluyla sözleşme yapılarak, hemen Futbol Federasyonu’na bildirilecek.

GUEYE 21 YAŞINDA
Babacar M’Baye Gueye 21 yaşında, 1.75 metre boyunda ve 72 kilo. Senegal Milli Takımı’nın formasını şimdiye kadar 22 maçta giyen genç yıldız, bu karşılaşmalarda da toplam 6 gol kaydetti. G.Saray’ın yabancı kontenjanında Bouzid, Song, Linderoth, Barosso, Lincoln, Nonda ve Carrusca yer alıyor. Toplam 7 yabancı futbolcusu bulunan G.Saray, eğer bugün Babacar M’Baye Gueye’yi de renklerine katmayı başarırsa, Futbol Federasyonu’nun geçen hafta izin verdiği 6+2 yabancı kontenjanının tamamını kullanmış olacak.

Gueye KİMDİR?
* Adı: Babaca M’baye Gueye
* Doğum Tarihi: 2.4.1986
* Uyruğu: Senegal
* Boy: 1.85
* Kilo: 72
* Mevkii: Forvet
* Millilik Sayısı: 22

Kariyer
Sezon Kulüp Maç Gol
2003-08 Metz 124 24

kimin ilgilendiği anlaşıldı:)

krilov
06.02.2008, 16:16
Necmi Perekli: Kamp fayda sağlayacak
Profesyonel Şube Menajerimiz Necmi Perekli liglere verilen ara nedeniyle gerçekleştirilen Antalya kampının son derece iyi geçtiğini ve takıma büyük fayda sağladığını vurguladı.
Oyuncuların kampta son derece yoğun bir çalışma dönemi geçirmelerine rağmen hiçbir sorun yaşanmadığına işaret eden Perekli, “Antalya kampıyla lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirdiğimize inanıyoruz. Bu kamp gerek teknik heyetimiz istediği oyun anlayışının yerleşmesi gerekse de takımdaki arkadaşlık bağlarının daha da güçlenmesi açısında son derece faydalı geçiyor. Antrenmanlarda hem neşe hem de ciddiyet hakim. Oyuncularımız büyük bir disiplin altında kendilerinden istenenleri eksiksiz olarak yerine getirmeye çalışıyorlar. Bu tablo bize ilerisi için umut veriyor” diye konuştu.

Kupada ve ligde üst üste oynanan iki karşılaşmadan da takımın galibiyetle ayrıldığını kaydeden Perekli, “Amacımız Antalya dönüşü oynayacağımız Bursaspor maçını da kazanarak yeni bir ivme yakalamaktır. Bu ışığı oyuncularımızın performanslarında görüyoruz” yorumunu yaptı.

Menajer Necmi Perekli transfer süreciyle ilgili görüşlerini açıklarken de şu ifadelere yer verdi: “Bizim ve teknik heyetimizin ortak görüşü transferi gerçekleştirilebilecek oyuncular içerisinden elimizdeki sporculardan daha iyisini bulup bünyeye katabilmekti. Oyuncu almış olmak için transfer yapmayı hiç düşünmedik. Eğer öyle olsaydı bunu yapabileceğimiz pek çok şart oluştu. Ancak bu yola başvurmadık. Transferde bir adım atarken sadece beklentileri değil, kurumun hassasiyetlerini ve takımın dengelerini de göz önünde bulundurmalıyız. Vermeye çalıştığımız bu görüntüden özellikle oyuncularımızın aldığı mesajları çok iyi gözlemleyebiliyoruz. Bu durumun lige olumlu yansıyacağını düşünüyoruz”

sanırım transfer bizim için kapanmıştır... kamptaki iyi görüntü ve kolej havası falan filan.. bunları transfer ettik...

Mert Marabaoğlu
06.02.2008, 16:17
SAAT 16.16 ! kalan zaman 1 saat 34 dakika

DrAgO
Sitchus cezalı durumda..
İstese de yazamaz bir şey.

geç bile kalınmıştı 2 senedir onun palavralarını dinliyoduk.Türkçeyi çok iyi konuştuğu için kimse bişe demiyodu

AyhanPe
yahu arkadaslar yapistirmayin suraya baska takimlarin haberlerini..

Harun-61
06.02.2008, 16:18
@stichus abinin Profilinde Cezali yaziyor.

.

futbalski60
06.02.2008, 16:19
yahu arkadaslar yapistirmayin suraya baska takimlarin haberlerini..
bu haber bizimle ilgili bu oyuncuyla biz görüşüyoz deniliyodu medyada forumu biraz dikkatli takip et

tirabzonli
Şu transfere gösterdiğimiz ilgi alakayı kulübümüzle ilgili diğer konular içinde gösterseydik, bence Trabzonspor bugün bu halde olmazdı.

Serdar A
Ara transferin en başarılı iki takımı Ankara belediye ve Manisaspor .

Manisaspor oyuncu satıp paranın nasıl kullanılacağı hakkında , Ankaraspor ise kısıtlı imkanlarla fırsatların nasıl değerlendirileceği konusunda önemli dersler vermesi gerekir .

Ankara: Risp , Gökhan , Eren , DeNigris , Neca
Manisa: Koray , Burak , Ze Antonio , Martinez , Dalgaard ,Targino

AyhanPe
06.02.2008, 16:20
bu haber bizimle ilgili bu oyuncuyla biz görüşüyoz deniliyodu medyada forumu biraz dikkatli takip et

olabilir ama o haberde bizim adimiz gecmiyor bile ve her sayfada iki üc kere yapistirilmis.forumu cogu arkadasimiz benden daha iyi takip ettigi icin sanirim bu haberi 5-6 kere okumuslardir

sarman61
06.02.2008, 16:20
Neden ceza verilmiş merak ettim doğrusu. Umarım mantıklı bir açıklaması vardır. Yazıları genelde okunur. Şahıslara hakaret yoktu. Mümkünse yönetim bir açıklasın neden ceza vermiş. Bilelim ki ona göre kendimize ders alalım.

Mayls
06.02.2008, 16:21
89 Üye burayi görüntülüyor :D
Lig TV'ye mail atalim da...

Travelair
Defans ne olacak?
Bu arada Genç Milli Takım Hollanda ile berabere kalmış. Bizim gol Barış'tan. Herhalde bizim Barış'tır. Tebrik ederim kendisini :alkış:

furkansenokur
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/15pereklim.jpg

şu resme baksanıza hiç transfer yapacak hal varmı adamda

Mert67
06.02.2008, 16:22
Neden ceza verilmiş merak ettim doğrusu. Umarım mantıklı bir açıklaması vardır. Yazıları genelde okunur. Şahıslara hakaret yoktu. Mümkünse yönetim bir açıklasın neden ceza vermiş. Bilelim ki ona göre kendimize ders alalım.
yalan konuştuğu için olabilir.:rolleyes:

Hekimoğlu
06.02.2008, 16:23
:) burda olamayacağım. :)

sarman61
06.02.2008, 16:23
yalan konuştuğu için olabilir.:rolleyes:

Nasıl bir yalan konuşmaydı o. Ona bakarsanız bu konuda çok kişi transfer olacak gibi mesajlar attı ama ceza almadılar. Şahıslara şerefsiz dedilen ceza almadılar. Zaten bu forumun kuralları nasıl işliyor onuda anlamıyorum ya.

ugrpnk
06.02.2008, 16:24
Transfer... Aaaa... o da ne demek... Biz öyle bişey bilmiyoruz...

Volkan Albayrak
06.02.2008, 16:25
stichusun ceza alması bence yanlış o kadar kişi burada salladı bişeyler isteyen inanır isteyen inanmaz

Sacit
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/15pereklim.jpg

şu resme baksanıza hiç transfer yapacak hal varmı adamda

ulan bu adamın takımda otoritesi olsa, şimdiye kadar adam gibi transferler yaparlardı, takımın halini görüpte elinden geleni yapmayan bu soygunculardan ne beklenir :mad: güya da futbolcu izliyor, ulan sen anca belgesel izlersin bu yaşta :mad:

Uğurtan
Nasıl bir yalan konuşmaydı o. Ona bakarsanız bu konuda çok kişi transfer olacak gibi mesajlar attı ama ceza almadılar. Şahıslara şerefsiz dedilen ceza almadılar. Zaten bu forumun kuralları nasıl işliyor onuda anlamıyorum ya.

Beğenmiyorsan yukarda "X" var hatırlatayım ;)

Hekimoğlu
06.02.2008, 16:26
stichusun ceza alması bence yanlış o kadar kişi burada salladı bişeyler isteyen inanır isteyen inanmazstichus sallama kotasını doldurdu ondandır.

Hüseyin Çümen
stichus un ceza alması çok iyi olmuş
bir insan belki düzgün yazar hakaret etmez ama palavralarla insanları kandırmak hakaretten

hüseyin1975
Stichusa yüklenmeden önce yüklenilmesi gereken cok kisi var (Yöneticiler).

Haftasonu INSAALLAH kurtuluruz sunlardan

Lucreto
stichusun ceza alması bence yanlış o kadar kişi burada salladı bişeyler isteyen inanır isteyen inanmaz
Ama hiç kimse foruma toptan ucuzlamış demedi.
Eğer cezayı onyalamıyorsanız, ucuzladığınızı onaylıyorsunuz demektir.

#10 Fietra
ulan bu adamın takımda otoritesi olsa, şimdiye kadar adam gibi transferler yaparlardı, takımın halini görüpte elinden geleni yapmayan bu soygunculardan ne beklenir :mad:
Fotoğraftaki kişinin Necmi Perekli olduğunu bilmiyorsunuz galiba.

Rasim YILMAZ

Çok sorgulama:)
Vardıor bir kusuru:)

Bende buralarda olacağım.. 18:00 da başlarıp sayıp sövmeye iştyen eve giderken...

Mert Marabaoğlu
Saat 16.26

AyhanPe
yahu transfer yapmak icin transfer yapmak istemiyoruz ne demek yaa.simdi bizden haric herkes transfer yapti.peki onlar transfer yapmak icinmi transfer yapti..bu adamlara tüm yaptiklari kar kalacakya asil onu hazmedemiyorum..kimseden dogru dürüst bir tepki bile yok.zamaninda yenilince dünyayi yikan taraftar ne hale gelmis..

hüseyin1975
06.02.2008, 16:27
Arkadaslar cikin gezmeye gidin.
Hava alin.

Bu Yöneticilerin Is yapmasini beklemeyin.
Bunlar bize ancak Hava aldirir.

Ben cikiyorum yoksa ceza alma ihtimalim YÜKSEK!

AyhanPe
06.02.2008, 16:28
Çok sorgulama:)
Vardıor bir kusuru:)

Bende buralarda olacağım.. 18:00 da başlarıp sayıp sövmeye iştyen eve giderken...

bence baslayamayacaksin cünkü saat 24 e kadar transfer yapilabiliyor..sen basinda saat kace kadar transfer bekledik son gün hatirlayalim

Harun-61
arkadaslar, ceza alan bir arkadasimizin arkasinda konusmaniz ayiptir! edebe aykiridir.

stichus abinin, cevap verme sansi yok...

Lütfen arkasindan konusmayin !!!

.

Ercan DEMİR

Albayrağa yakın olmak, onu savunmak bence yeterli bir ceza sebebidir :)

Mert Marabaoğlu
06.02.2008, 16:29
Son 1 saat 30 Dakika!

Volkan Albayrak
06.02.2008, 16:30
bence baslayamayacaksin cünkü saat 24 e kadar transfer yapilabiliyor..sen basinda saat kace kadar transfer bekledik son gün hatirlayalim

18:00 de bitmiyormu bu iş 24:00 e kadarmı eziyet çekecez

Hekimoğlu
albayraktan büyük ceza var mı. biz 2 yıldır cezalıyız.

Mehdi
Arkadaşlar kimin ne cezası aldığını,ne sebeple aldığını,ne kadar süreceğini alan kişi çok iyi bilir.Konumuz transferlerimiz.
Şuan yazamayan bir üye hakkında yazıp cevap hakkı durumu doğmasın lütfen.Son 1 saat içinde yaptığımız transferleri boşverin.

Konuya dönelim.

Uğurtan
06.02.2008, 16:31
Albayrağa yakın olmak, onu savunmak bence yeterli bir ceza sebebidir :)
:alkış: :alkış: :alkış:

Mert Marabaoğlu
Arkadaşlar Transfer 18.00'da sona eriyo bilp bilmeden konuşmayın..

Hüdai Pervaneli
Bu yönetim etse etse ancak altina eder

AyhanPe
06.02.2008, 16:33
bence bu ortamda o sekilde konusmasi dogru degildi.sonucta oldukca gergin bir hava var ve yönetimdekilerin taraftari bu kadar aptal yerine koymasindan sonra bu sekilde hala gelip konusmak bence büyük insafsizlik..bunlar rakiplerin taraftarina yapilsaydi yönetimleri tarafindan baska seyler yapardi o taraftarlar..neyse yaa

Selman
06.02.2008, 16:33

Şahsım adına konuşuyorum, sadece ben 6 veya 7 kişiye uyduruk transfer haberleri yazıyor diye ceza verdim desem ne diyeksiniz?Bmn Forum Yöneticileri ceza verdiği üyeye neden ceza aldığını bildirir.Diğer üyelere bunu açıklamak zorunda değildir.(Herşey ortada zaten)Forum kurallarını tekrar açıp okumanız şiddetle tavsiye edilir.

AyhanPe
06.02.2008, 16:34
Arkadaşlar Transfer 18.00'da sona eriyo bilp bilmeden konuşmayın..

gecen transfer dönemini hatirlarsan faxla transfer saat 24 e kadar kabul ediliyor diye zeyyat efendi tv karsisinda o saate kadar bekletmisti insanlari..

Mustafa Önder
ya işe bak yönetim bizi bile düşürdü birbirimize ayıptır yazıktır bu insanlara

MetiN08
stichus abiye niye ceza veriliyor ya isteyen inarir isteyen inanmaz belki dedikleride yalan degil nerden biliyorsunuz yalan oldunu, bana sorarsaniz verilen ceza yanlis burda kac kisi kafadan birsey atdi ben bile birseyler demisdim banada ceza verilsin ozaman !!!!!!!!!!!

Tahir
06.02.2008, 16:35
insanları bu duruma getireceksin sızdırma yalan haberlerle avutacaksın ondan sonra sna kimsenin hiçbir şekilde laf etmesini doğru bulmayacaksın.yok öyle doğrudur herkes sinirli kandırılmanın verdiği sinir bu ve kandıranlar hakkında fazla sınırı zorlamadan laf etmeye çalışıyor biraz hakaret olması doğal çünkü onlar bunu fazlasıyla hak ediyor.
doğrudur hakaret olmamalı da bu yönetimin bizim canımız gibi sevdiğimiz takımımıza verdiği zarar ve bizleri kandırmaya çalışmalrı da göz önünde tutulmalı.
bu kadar insanı kandırmak kimsenin hakkı olmadığı gibi kimsenin de haddi değildir.

krdnz
06.02.2008, 16:36
http://www.ajansspor.com/resim/futbol01.jpg
Transfer perdesi kapanıyor!

Futbolda ara transfer dönemi olarak adlandırılan, 2007-2008 sezonu ikinci transfer ve tescil dönemi yarın (Çarşamba) sona erecek. Profesyonel futbol liglerinde yer alan takımlar, anlaştıkları oyuncularla mesai saati bitimi olan 18.00'e dek sözleşme imzalayabilecek.

Ümit Tekşan
06.02.2008, 16:36
Hayirlisi Olsun İnŞallah Faydali Olur Ama Bu Yetmez Bize Daha Kalitelİ Transferlerİn Olmasi Lazim İnŞallah...

Travelair
06.02.2008, 16:37
Evet cezalara bir standart getirmek gerek katılıyorum

ahmettt
ordaki yazı yanlış evet ama transferin dışında herşey de konuşulmaya başladı burada. Yazı silinebilir ve malum kişi uyarılabilirdi. Şu anda herkes hassas kırmayalım birbirimizi. Burada zamanını harcayan herkesin ortak değeri Trabzonspor dur.

Volkan Albayrak
nuri bu senin eserin TÜRKİYE: Volkan, Hamit, Servet, G.Zan, Uğur Boral, (H.Balta), M.Topuz, Yıldıray, Aurelio, Emre, Nihat, Halil.

Gamze
Milletle alay etmenin cezası bellidir. Birilerini efsaneleştirmeye gerek yok! Bu yüzden ceza alan tek kişi de stichus değildir. O sadece reklamını yapmasını iyi biliyor, hepsi bu!

Tahir
06.02.2008, 16:38
bu transfer saat kaçta bitiyor.kesin birşey bilen var mı?

Cengiz
06.02.2008, 16:38
boşuna bekliyoruz , bizde transfer olacağını sanmıyorum

Hüdai Pervaneli
06.02.2008, 16:39
bencede stichus un ceza si kaldirilmali yani zaman zaman herkes yalan söyledigi oluyo niye bitek o ceza aliyo

TolgaTopçu61
bu transfer saat kaçta bitiyor.kesin birşey bilen var mı?
1 saat 20 dakkika sonra kapaniyor

krdnz
saat 17:59 da kötü bir haber almaktan korkuyorum

(gökdeniz recreativo huelvada);):mad:

Volkan Albayrak
ohhhhhhhhhhh hasan doğanda başkan oluyor ohhhhhhhhhhhhhhhh buyrun buradan yakın

ofkan
hasan doğan tff başkanı oldu belmekte çekildi bi bu eksikti

Volkan Albayrak
06.02.2008, 16:40
[QUOTE=trapz0ne1967;1131963]boşuna bekliyoruz , bizde transfer olacağını sanmıyorum[/QU
kardeş kimse bizi burada beklemeye zorlamıyor istemeyen girmesin başka forumlara baksın

Ali Kemal Kalmuk
06.02.2008, 16:41
Bu saatten sonra olacak olan transfer 70 inde evlenmeye benzer.Doğru insanı bulma şansın % 0.3 tür.O yüzden tüm arkadaşlara sinirlerini aldırmayı ve gelecek sezonu umutla beklemeyi tavsiye ediyorum.Bu dakkadan sonra sağlık olsun demekten başka ne yapabiliriz........

Bize bu hale düşürenlerin

Tahir
06.02.2008, 16:41
bu hasan doğanın yönetiminde trabzonu temsilen kim olacak.sağlam biri olmazsa yanarız çok başımız ağırır.

Küçükalioğlu
06.02.2008, 16:42
Vay be ne kadar çok stichus hayranı varmış. Bu taraftarın neden bu hallere düştüğüne pek irdelemek gerek olay ortada. Bundan sonra ben aldım Stichus'un yerini
VARAN 1 : HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.

Volkan Albayrak
bu hasan doğanın yönetiminde trabzonu temsilen kim olacak.sağlam biri olmazsa yanarız çok başımız ağırır.

o adam trabzondan kimseyi almaz adam tam trabzon düşmanı

DrAgO
Milletle alay etmenin cezası bellidir. Birilerini efsaneleştirmeye gerek yok! Bu yüzden ceza alan tek kişi de stichus değildir. O sadece reklamını yapmasını iyi biliyor, hepsi bu!

nede olsa gazeteci anlıyor bu işlerden !!!

kaplanlar29
06.02.2008, 16:43
Kaka ve rooneyi aldik :)

Ercan DEMİR
Yusuf kiralık gitmiş alın iyi bir haber :)

kudu_61
Yusuf kiralık gitmiş alın iyi bir haber :)
EMİN MİSİN
evet öyle yazıyor iyi oldu o zaman

GolaMTuRi
06.02.2008, 16:44
stichus'un forumdan banlanmasi lazim aslinda, 2 senedir bu adam burda milletle dalga geciyor.Nori'nin bmn subesi gibi. binlerce kez burda rezil oldu.Ben onun yerinde olsam bir daha forumun onunden dahi gecmem, utanirim..

Ali Kemal Kalmuk
Ümit milli takım Slovakya'yı 3-2 yenmiş goller.Dk. 39 Ceyhun, Dk. 64 Mehmet Battal, Dk. 72 İlhan (Türkiye)

Bilgilerinize arkadaşlar.

bingolts
olmuyor olamazda herkesbenim gibi ne bekliyorsa anlayan varsa lütfen

Mehdi
İnsanın ben kimin için uğraşıyorumki diyesi geliyor.

Lütfen transferlerimizi veya yapılacak olanları tartışalım.

E tabi olmayınca neylesin mahmut.Sizde haklısınız.

Ercan DEMİR
06.02.2008, 16:45
EMİN MİSİN
evet öyle yazıyor iyi oldu o zaman

Resmi site doğru yazmışsa eminim :)

Adem Erdoğan
06.02.2008, 16:45
ohh be gökdeniz ve yattara satılmadı.Bence çok ii bir transfer dönemi geçirdik.

DrAgO
06.02.2008, 16:46
Resmi site doğru yazmışsa eminim :)

o zman pek emin olma

S.F.K.
06.02.2008, 16:46
bu ceza işine benimde kafam basmadı dışardan sanki adam cezayı hak etmemiş gibi görünüyor çünkü 100 lerce sayfa transfer yazılmış herkez tarafından ortada 1 tek transfer olmadığına göre herkez sallamış herkez cezayı hak etmiş görünüyor
ama bizim bilmediğimiz filmler dönüyor heralde yöneticilerin bir bildiği vardır diyorum saygı duyuyorum.

Volkan Albayrak
06.02.2008, 16:47
ohh be gökdeniz ve yattara satılmadı.Bence çok ii bir transfer dönemi geçirdik.

dur bakalım daha 1 saat var nurinin açık varsa 5 dakkada satar parayı alır

KUTADGU
06.02.2008, 16:48

Kendini bir yana koyarak forumun seviyesiz olduğundan dem vurdu..
Bir bakıma herkese hakaret etti.
Layığını da buldu..
Daha uygun cezalar düşüyor ona ama n.e edersin
İnsanlık hali...

Zafer Fidan
06.02.2008, 16:49

simdiye kadar sanki basimiz agirmadi... ulusoydan ne iyilik gördün??

Serdær
06.02.2008, 16:50
Yusuf Kurtuluş Konyaspor'a kiralandı
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/yusuf.jpgTakımımızın oyuncularından Yusuf Kurtuluş, Konyaspor'a sezon sonuna kadar resmen kiralandı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

Başka bir yerde 1,5 yıllığına gitti diyor.

Tahir
06.02.2008, 16:51
simdiye kadar sanki basimiz agirmadi... ulusoydan ne iyilik gördün??
ağırdı bu haldeyiz.farkındaysan sağlam bir trabzonsporlu olmalı dedim ulusoy böyle biri mi?

Mustafa Önder
06.02.2008, 16:52
vay anasını bizden gidenleri tatrışıyoz bize gelecekleri tartışırken şimdi aldığımız futbolcuların özelliklerini anlatmak varken

Hekimoğlu
06.02.2008, 16:54
albayrak görevi hasan doğan'a devrediyor demek ki.büyük Trabzonspor'u düşürme projesi.

jefferson61sefa
06.02.2008, 16:56
son 1 saat ızdırap bitiyorrr

Tahir
06.02.2008, 16:59
şimdi bu takımı iyi motive etmenin yolunu bulmalıyız.geçmişten ders alarak gelecek sezon için çalışmalara şimdiden başlamalı sezon sonunda gelecek sezona hazır olunmalı.günahının bol savabının olmadığı albayrak döneminin bitmiş olması tek kazancımız olacak.

kudu_61
06.02.2008, 16:59
saniye saniye buraya girmekten bıktım şu saat bi gelsede bitse bu ızdırap he bu arada transfer olmayacağı belliydi bizimkisi bir umut

hamucera
06.02.2008, 17:00
Bu Konuyu 119 Aktif Üye Görüntülüyor 119 (81 Üye ve 38 Misafir)
‎hamucera, ‎afsbahar, ‎ahmettt, ‎Ali Can, ‎Ali İhsan, ‎Alpayer, ‎aozer_ts, ‎AraXeS, ‎AvniAker, ‎Badaloğlu, ‎balahor61, ‎Berat Tekke, ‎bingolts, ‎bmteam, ‎btokal, ‎cengizbdn32, ‎champions, ‎chronos61, ‎delimuucit61, ‎digo, ‎Din_nasihattir, ‎dr.muhsin, ‎erdalk79, ‎Ertan1982, ‎Fanatik28, ‎farabi, ‎FatihTekke9, ‎fincher, ‎firidin61, ‎furkansenokur, ‎furuk61, ‎Gentleman, ‎GeRoNiMo, ‎Ghetto, ‎GolaMTuRi, ‎gudoz81, ‎h@msi61, ‎hamsi28, ‎hasannuhoglu, ‎hedef61, ‎husolee61, ‎jefferson61sefa, ‎kaanTS, ‎kaplanlar29, ‎karadenizlii, ‎krilov, ‎kuTaDgU, ‎lazkopat_61, ‎LazzVegazz, ‎Laz_61, ‎laz_hayri_61, ‎lejyoner61, ‎livera61, ‎Lucreto, ‎madheart61, ‎mai80, ‎mert67, ‎mustiok, ‎naklovvv, ‎Napoleon61, ‎Nevzat KAĞAN, ‎Night, ‎OFFLI, ‎of_divranli, ‎Onur, ‎pekossbill, ‎Prens-32, ‎rasmuty, ‎S&YReis28, ‎S.F.K., ‎sarman61, ‎Shota08, ‎sulo61gun, ‎thematrax, ‎Tomas Jun, ‎Travelair, ‎wien_ts, ‎X-factor, ‎xenit, ‎_LaZeRCi_, ‎şampiyonum61

az kaldı rekor kırcaz
Allah belanızı veersin bu kadar milleti ne hale düşürdünüz

Zafer Fidan
06.02.2008, 17:01
Emile Mpenza op weg naar Trabzonspor (of Rubin Kazan)

Emile Mpenza (30) staat dicht bij een overgang naar het Turkse Trabzonspor. De 30-jarige ex-Rode Duivel kan er een contract voor drie jaar tekenen. 'Er is 90 procent kans dat de deal morgen (vandaag, red.) rond raakt', zegt zijn manager Rachid Tajmout. 'Als ze effectief geven wat ze we mondeling overeengekomen zijn, dan tekent hij. Maar ik wil garanties op papier en een stevig voorschot', aldus Tajmout.
Toch kan de deal nog afspringen. 'Ook Rubin Kazan (de ex-club van Bergen-spits Cédric Roussel, red.) meldde zich. En hij hoeft niet weg bij City. Als hij nog vijf wedstrijden speelt wordt zijn contract bij City automatisch met een seizoen verlengd. Als hij nog negen wedstrijden speelt, met twee jaar.'

Mpenza kreeg gisteren te horen dat zijn club zich versterkte met Benjamin 'Benjani' Mwaruwari. Mpenza moet de laatste tijd vooral vrede nemen met een plaats op de invallersbank. (deg

http://www.sportwereld.be/Article/Detail.aspx?ArticleID=651NK55M

yaziyorki yüzde 90 bu transfer bitmis gibi..söyleyen menejeri Rachid Tajmout. 3 yilligina anlasmislar ve bir akselik olmassa bugün imza atacakmisssss

Adem Erdoğan
06.02.2008, 17:01
albayrak görevi hasan doğan'a devrediyor demek ki.büyük Trabzonspor'u düşürme projesi.

Takım istikrar yakaladıktan sonra düşürmek Güven Özveri Tecrübe ister.

KUTADGU
06.02.2008, 17:02
Yahu pes..
Hem de ne pes.
Neyse ben birilerine bir şeyler demeyeyim de ceza almayayım...

Bu arada Gece 12'ya kadar bekleyecekler el kaldırsın..
Ne de olsa Stichus takipte..
Şimdi bir Leka çıkar gelirse şaşırmayın...

Bilâl ÇOBAN
yav beyler saat 17.00 da bitmiyor mu :S yoksa yine mi uzatıldı

Burak Tokal

Emile Mpenza (30) staat dicht bij een overgang naar het Turkse Trabzonspor. De 30-jarige ex-Rode Duivel kan er een contract voor drie jaar tekenen. 'Er is 90 procent kans dat de deal morgen (vandaag, red.) rond raakt', zegt zijn manager Rachid Tajmout. 'Als ze effectief geven wat ze we mondeling overeengekomen zijn, dan tekent hij. Maar ik wil garanties op papier en een stevig voorschot', aldus Tajmout.
Toch kan de deal nog afspringen. 'Ook Rubin Kazan (de ex-club van Bergen-spits Cédric Roussel, red.) meldde zich. En hij hoeft niet weg bij City. Als hij nog vijf wedstrijden speelt wordt zijn contract bij City automatisch met een seizoen verlengd. Als hij nog negen wedstrijden speelt, met twee jaar.'

Mpenza kreeg gisteren te horen dat zijn club zich versterkte met Benjamin 'Benjani' Mwaruwari. Mpenza moet de laatste tijd vooral vrede nemen met een plaats op de invallersbank. (deg

yaziyorki yüzde 90 bu transfer bitmis gibi..söyleyen menejeri Rachid Tajmout. 3 yilligina anlasmislar ve bir akselik olmassa bugün imza atacakmisssss

Geç bunları geç
Seveceksen haber ver
Derdime derman
olacaksan haber ver :D:D:D

jefferson61sefa

nerde ya nerde keşke son 58 dk ya girerken şu işi bitrirseler bari ama karabayrak bunu yapamaz

jefferson61sefa
06.02.2008, 17:03
yav beyler saat 17.00 da bitmiyor mu :S yoksa yine mi uzatıldı

18:00 son az kaldı bitiyor herşey

Volkan Albayrak
06.02.2008, 17:03
kimle anlaşmış bizlemi rubinlemi

Burak Tokal
06.02.2008, 17:04
son 10 dk yı geri sayarak kapatalım bari :D

Ercan DEMİR
Transfer yapmıyoruz, maçlarımız yayınlanmıyor bu nasıl bir işkence Allahım.

Ali İhsan
Bir aksilik olmazsa yazmış ya ! Bu yönetimden daha büyük aksilik mi olur!

Zafer Fidan
kimle anlaşmış bizlemi rubinlemi

bizle anlasmis...

TolgaTopçu61
´bu saaten sonra transfer mi olur da trabzona gelicekte imza atacakda

Ali İhsan
06.02.2008, 17:05
Bu arada stichus online olmuş...

futbalski60
06.02.2008, 17:05

Benjami yi aldı manchester bu habar 100 de 100 doğru ve eurosprt da haberlerde geçti m.city teknik direktörü benjami geldikten sonra Mpenzayı istemediğini açıklamış

Volkan Albayrak
06.02.2008, 17:06
´bu saaten sonra transfer mi olur da trabzona gelicekte imza atacakda

elin adamı iki dakkada sözleşme imzalıyor herkesi bizim yönetici müsvetteleri kadar beceriksizmi zanneettin

Samet Berber
arkadaş yüzde 90 bizimle anlaştığını yazmış bakıp göreceğiz

kudu_61
imzalar gizli mi tutuluyor yoksa bu da bir umut federasyonun sitesini kontrol edelim isterseniz araştırmacı forumcular hadi bakalım gizli imzaları bulabilecekmisiniz

jefferson61sefa
Onu bunu bırakın Ceyhun ve Hamzayı bile almayı beceremedik ya utanılacak halimiz var gurbetçileri bile alamıyoruz

Doğan BULAT
Şu an bu kadar kişi transfer beklerken adım kadar eminim ki bu şerefsizerin transfer çalışması dahi yapmadıklarına.. Kesin giderayak külübün kasasında kalan paraları paylaşıyolardır aralarında.. Cezaysa ceza.. 1 aymı? 1 senemi?.. Ne verirseniz... Bu şerefsizler zaten en büyük cezayı verdiler bize.. TRABZONUMUZU bitirdiler.. ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN

MetiN08
biz burda ne yapiyoruz ya ben gidiyorum daha cok isim var burda bekliyemem ,daha ne transfer istiyorum nede birsey sade defolup gitsinler s.......ler insallah bize ne yaptiklarini allah onlara iki katini versin bir insanlan bukadarmi dalga gecilir, albayrak daha yüzün gülmezsin nede birseyin burdaki milleti bile bir birine soktun allah seni bildin gibi yapsin

Murat Keçeci
mpenza kimdir ya o mu bizi kurtaracak yönetim transfer istemiyoz kardeş git Allah aşkına bırak git

Ali İhsan
06.02.2008, 17:07
tff 'nin sitesi çökmüş.

AyhanPe
mpenza 3 senelik performans degerlendirmesinde ciktigi 45 macta sadece 7 gol atabilmis..benmi yanlis görüyorum yahu..neyse transfer transferdir ve transfer olsun diye yapilmis bir transfer degildir yoksa bizimkiler transfer yapmazdi bunu ögretebildiler bize sonunda..

lucciiffer
5 tane adam lazım bize mpenzayı alsalar nolacakki?

Mustafa Önder
06.02.2008, 17:08
sonuç ne sonuç

Bilâl ÇOBAN
gel teskere gel teskere bitsin bu gurbet :(:(:(:( ulen sıyırdım kayışı yeter be... birisi zamanı 52 dk cık ileri alsa olmaz mı :@

Mert Marabaoğlu
SOn 52 dakika

Serdar A
06.02.2008, 17:09
CAS'ın aldığı Webster kararı .
Blatter'in yabancı sınırlamasına getirmek istediği standart ( konuşulan 6+5 ) ile
önemli takımlarda şans bulamayan iyi oyuncuların açığa çıkacak olması .

Rüzgar hızla yön değiştiriyor . Bu gelişmeleri yakından takip etmeliyiz .

Öyleki , doğru kullanabilirsek devre arasında transfer yapmamış olmayı bile lehimize çevirebiliriz.

Zafer Fidan
Emile Mpenza vandaag van Trabzonspor? http://belgiumsoccer.be/nieuws/templates/rt_vortex/images/pdf_button.png (http://belgiumsoccer.be/nieuws/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=6618) http://belgiumsoccer.be/nieuws/templates/rt_vortex/images/printButton.png (http://belgiumsoccer.be/nieuws/index2.php?option=com_content&task=view&id=6618&pop=1&page=0&Itemid=230) http://belgiumsoccer.be/nieuws/templates/rt_vortex/images/emailButton.png (http://belgiumsoccer.be/nieuws/index2.php?option=com_content&task=emailform&id=6618&itemid=230) woensdag 06 februari 2008 http://belgiumsoccer.be/nieuws/images/stories/Fotos/m%20-%20n%20-%20o/mpenza-emile41.jpgEmile Mpenza vertrekt wellicht bij Manchester City. De kans is groot dat de aanvaller een contract voor drie jaar bij Trabzonspor tekent. "Er is 90 procent kans dat de deal vandaag rond raakt", zegt zijn manager Rachid Tajmout in HNB. "Als ze effectief geven wat we mondeling overeengekomen zijn, dan tekent hij. Maar ik wil garanties op papier en een stevig voorschot", aldus Tajmot.
Het is nog niet zeker of het Trabzonspor wordt. Mpenza heeft ook een aanbieding van het Russische Rubin Kazan op zak.
"En hij hoeft niet weg bij City. Als hij nog vijf wedstrijden speelt wordt zijn contract bij City automatisch met een seizoen verlengd", weet Tajmout.
Man City heeft met Benjani een nieuwe spits aangetrokken en de laatste tijd moest Mpenza steeds vrede nemen met een plaatsje op de invallersbank.

ingilizcesi..
Emile Mpenza today Trabzonspor?

Emile Mpenza likely to leave Manchester City. Chances are that the attacker a contract for three years at Trabzonspor draws. "There is 90 percent chance that the deal gets around today," says his manager Rachid Tajmout in HNB.
"If they effectively give what we verbally agreed, then he draws. But I want guarantees on paper and a solid advance," says Tajmot.

It is not yet sure if it Trabzonspor. Mpenza also has an offer from the Russian Rubin Kazan on bag.

"And he does not detract at City. Five matches if he still plays his contract with City automatically extended for a season," says Tajmout.

Man City has attracted Benjani a new peak and the last time Mpenza had ever peace with a place on the invallersbank

kudu_61
var mı ses 2 dakika kalktıydım da