PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84

Ali İhsan
05.02.2008, 14:59
Son kereliğine istediğimiz kadar geyik yapalım bari. Şöyle bir kaç saat sonra biri bir duyumla gelse bari en azından okuması zevkli oluyor.

Cem Balcı
05.02.2008, 14:59
A)Albayrak Transfere El Koydu...
B)Albayrak Transfere Baş Koydu..
C)Albayrak Transfere Taş Koydu...
D)Albayrak Transfere Kol Koydu...
E)Albayrak giderayak taraftara kötü koydu
F)Hepsi
??????

albayrak sadece gidereayak gövde gösterisi yaptı...

güya biz;ne başkanımız varmış beee;artık transferle bile birinci elden ilgileniyo;bütün yetkileri üstüne aldıı....diyecektik...

buzamana kadar aklı nerdeymişte transferin son günü yetkileri kendisinde toplamış,yakından ilgilenmeye başlamış...

...peehh...

a d bacan
05.02.2008, 15:00
Son kereliğine istediğimiz kadar geyik yapalım bari. Şöyle bir kaç saat sonra biri bir duyumla gelse bari en azından okuması zevkli oluyor.

hadi çıkta gel arkadaş seni bekliyoz kaç gündür

son dakika alıntısıyla

Erbay
05.02.2008, 15:01
F)Hepsi
??????
2 aydır aynı haberler:DÇok güzel zaman geçirdi yönetim.

Can
05.02.2008, 15:02
offf neydi günahmızz da böyle bi yönetim verdin başımıza allahım yaaa 1gün kalmış halaa yok bişe ya

jefferson61sefa
05.02.2008, 15:02
Akşama Duyum partisi yapalım :D

Cem Balcı
05.02.2008, 15:03
şaka olarak olabilir

bence çok kötü bir şaka olur...:o:o

Kubilay ŞAHİN
05.02.2008, 15:04
Bank Asya 1. Lig takımlarından Diyarbakırspor, Trabzonspor'lu Ufuk Bayraktar ile anlaşma sağlarken, bu futbolcuyla bugün sözleşme imzalanacak.
Diyarbakırspor Kulübü Genel Menajeri İsmet Yılmaz, uzun süredir görüştükleri Trabzonspor'lu futbolcuyla prensipte anlaştıklarını belirterek, "Diyarbakırspor olarak ligin ikinci yarısında 7 transfer yaptık. Son olarak Trabzonsporlu Ufuk Bayraktar ile anlaştık. 42 kez genç milli olan 21 yaşındaki Ufuk Bayraktar ile bugün 1.5 yıllık sözleşme imzalayacağız" şeklinde konuştu.

Öte yandan, Diyarbakırspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, Pazar günü sahalarında oynayacakları Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini belirterek, sakat ve cezalı oyuncularının bulunmadığını söyledi. Kart sınırında olan futbolcularını kart görmemeleri konusunda uyardığını belirten Uğur, "Diyarbakırspor olarak zorlu haftalara girdik. Deplasmanda oynayacağımız zorlu maçlarımız var. Boluspor, Elazığspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor deplasmanları bizim için çok önemli. Şimdi tek düşüncemiz
Karşıyaka maçını kazanmak. Saha ve seyirci avantajımızı en iyi şekilde kullanıp 3 puanı hanemize yazdırmak istiyoruz. Girdiğimiz zorlu virajı az kayıpla kapatırsak hedefimize bir adım daha yaklaşmış oluruz" dedi.

Bi Genc Daha Kaybettik .....

Can
05.02.2008, 15:05
birazdan haber61 falan başlar albayrak denisle istanbulda görüşüyor diye :D:D

Alpayer
05.02.2008, 15:08
Arkadaşlar duyum alan özelden bana söylesin. Benim hiç duyumum olmadı :D

x_man
05.02.2008, 15:09
Bank Asya 1. Lig takımlarından Diyarbakırspor, Trabzonspor'lu Ufuk Bayraktar ile anlaşma sağlarken, bu futbolcuyla bugün sözleşme imzalanacak.
Diyarbakırspor Kulübü Genel Menajeri İsmet Yılmaz, uzun süredir görüştükleri Trabzonspor'lu futbolcuyla prensipte anlaştıklarını belirterek, "Diyarbakırspor olarak ligin ikinci yarısında 7 transfer yaptık. Son olarak Trabzonsporlu Ufuk Bayraktar ile anlaştık. 42 kez genç milli olan 21 yaşındaki Ufuk Bayraktar ile bugün 1.5 yıllık sözleşme imzalayacağız" şeklinde konuştu.

Öte yandan, Diyarbakırspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, Pazar günü sahalarında oynayacakları Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini belirterek, sakat ve cezalı oyuncularının bulunmadığını söyledi. Kart sınırında olan futbolcularını kart görmemeleri konusunda uyardığını belirten Uğur, "Diyarbakırspor olarak zorlu haftalara girdik. Deplasmanda oynayacağımız zorlu maçlarımız var. Boluspor, Elazığspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor deplasmanları bizim için çok önemli. Şimdi tek düşüncemiz
Karşıyaka maçını kazanmak. Saha ve seyirci avantajımızı en iyi şekilde kullanıp 3 puanı hanemize yazdırmak istiyoruz. Girdiğimiz zorlu virajı az kayıpla kapatırsak hedefimize bir adım daha yaklaşmış oluruz" dedi.

kiralıkmı gitmiş____???????

Halit Aydın
05.02.2008, 15:09
Chikhaoui ile febe ilgileniyor ;)

http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=97878

Emirhan Makul
05.02.2008, 15:10
nurii parasal durumu toparladıı işte şuanda hazır seçim olacak limanına çekilecek

Murat Keçeci
05.02.2008, 15:10
biz ilgilensek ne olur ki biz kimseye yalvarmayız 250 milyara chikou gelecekse alırız yoksa güle güle

Mehmet Fırat
05.02.2008, 15:11
Ufuk Bayraktar büyük bir kayıp değil bence. Sol açık oyuncumuz olmamasına rağmen Ersun Hoca Ufuk'u oynatmıyorsa, Ufuk'un yetersiz olduğunu düşünüyor demektir. Alt yapıdan çıkan her genç faydalı olacak diye bir kaide yok ki. :)

Kubilay ŞAHİN
05.02.2008, 15:11
kiralıkmı gitmiş____???????

Valla Pek Ole Görünmüyo Satın Alınmış Heralde....

Murat Keçeci
05.02.2008, 15:13
ufuk bayraktarı en son royal sinemasının öünde bi kızla görmüştüm bunlardan topçu falan olmaz

CAFER ÖZER
05.02.2008, 15:13
Ceyhunun konya ile anlaşması kötü oldu
Biz yarın akşam saat 17.01 geçe Yapamadığımız Transferlerden dolayı Törenle-Cello-Ceyhun-Ömer Rızayı affedip,Jefersonuda Tönrenle Santrafor mevkiine çekecektik.
Olmadı.
Nerdesiniz Başkanın adamları arasıra Buralarda Çıkıp açıklama yapıyordunuz,Şimdi galiba Nuri sizide rezil etti.İnsan içine Çıkamıyorsunuz değilmi.
İnşallah Allah Büyüktür Yeni gelecek Yönetim acil bir kararla Şu Yönetici Müsvettelerinin Fedarasyon delegeliğini hemen iptal eder.

Cem Balcı
05.02.2008, 15:17
ufuk bayraktarı en son royal sinemasının öünde bi kızla görmüştüm bunlardan topçu falan olmaz

niye bi topçu kız arkadaşıyla sinemaya gidemezmi?:D:p

Emirhan Makul
05.02.2008, 15:21

öyle olsa sergen top toplardı :)

Şuayip Aydın
05.02.2008, 15:24
evet trabzonspor dan bır yıldız daha kaydııı gecmıs olsunnnn

serkanholep
05.02.2008, 15:25
Trabzonspor'un genel kurulu bı hafta sonu yapılacak. Başkan adaylarından Sadri Şener, genel kurula iddialı hazırlanıyor...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Sadri Şener, listesindeki bazı isimlerle birlikte, Zorlu Grand Otel’de bir araya geldiği basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şener, 14-15 Aralık tarihlerinde yapılması gereken genel kurulun ertelenmesinin ardından bir ay sonra tekrar başkanlığa adaylığını açıklamak durumunda kaldığını ifade ederek, "İnşallah bir daha böyle durumlar olmaz. Önümüzdeki genel kuruldan sonra inşallah Trabzonspor, yeni aydınlık bir ufka doğru yola çıkar" dedi.

Transfer döneminin yarın biteceğini ifade eden Şener, "Yönetim kurulu son 24 saat içinde bir şey yapar mı, yapmaz mı? Bu bizim bilgimiz dışında. İnşallah transfer olur. Göreve gelmemiz halinde bu sezon ligi iyi yerde bitirmeyi, gelecek yıl da şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro kurmayı hedefliyoruz. Kulübün ekonomik yapısını düzeltmek ve bundan sonrakilere borçsuz bir kulüp bırakmayı istiyoruz" diye konuştu. Şener, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nin bulunduğu yerde havaalanının 2.
pistinin yapılacağını ve bu nedenle yeni bir tesis arayışına gireceklerini belirtti.

HACIOSMANOĞLU’NUN AÇIKLAMALARI
Şener, başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu’nun dün yaptığı açıklamalara da değinerek, "Hacıosmanoğlu veya bir başkası bu kulübün başkanlığına talip olabilir. Mehmet Ali Yılmaz, Faruk Özak, Sadri Şener, Şamil Ekinci gibi bir sürü daha yönetici var. Bunların aleyhinde konuşarak başkanlık veya yöneticilik yapılamaz, yapılmamalı. Bunların hepsi yokluk günlerinde kulübe parasını, zamanını vermiş, kulübü iyi bir yere getirmiş kişiler. Hacıosmanoğlu genç arkadaş, gönül isterdi ki
stajını tamamladıktan sonra başkan adayı olsun. Bu konuda başka bir şey söylemek istemiyorum" diye konuştu.

"RİSK ALMAYI SEVERİM"
Şener, daha önce görevde bulunduğu süre içerisinde ikinci ligden aldıkları oyuncularla şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturduklarını, yine aynı şekilde davranabileceklerini kaydederek, şöyle devam etti: "Ben risk almaya bayılan bir adamım. Yine aynı şekilde risk alırım. O dönemde Fatih Terim ile dostluğum vardı. Ona sorardım. Rüştü’yü al dedi, sadece onda onu dinlemedim, Nihat’ı aldım. Kaprisim yok, yine milli takım hocalarına sorarım. Hoca konusunda geniş çevremiz var. Yine o risklere gireceğim. Gidip İbrahimoviç’i alacak halimiz yok. İyi bir Trabzonsporluyum. Trabzonspor’u düştüğü durumdan çıkarmak için ismimi de riske ediyorum. Belki de başarılı olamayacağım. Üzerimde bir baskı oluşmaz, ama mesuliyet yükleniyorum. Onun farkındayım. Ekibimde de aynı inancı görüyorum. İnşallah bu işin altından kalkacağız." Şener, Akyazı Projesi’ne destekçi olduklarını, bu projenin devletin imkanları olmadan yapılamayacağını, ya da TOKİ veya fonlarla bu projenin gerçekleştirebileceğini kaydetti.

BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİN ALACAĞI
Trabzonspor’un benzin istasyonu ihalesinin yapıldığını ve OPET’in bu ihaleyi aldığını dile getiren Şener, şunları söyledi: "Bunların hepsini kabul ediyorum. Alınan paralarla eğer yönetici borcu ödendiyse bunu kabul etmiyorum. Trabzonspor Kulübü, büyük kulüptür. Bir yönetici ve başkanın alacağı varsa bir yıl sonra alır. Trabzonspor’da kimsenin parası kalmaz. Parasını hiç almayanlar, bir de verip alan yöneticiler vardır. Ben bunun ikisine de saygı duyuyorum. Şu transfer döneminde, bu paralar alınıp yönetici borcu alacağı ödendiyse, o anlaşmaları bozmak için elimden gelen gayreti gösteririm. OPET mensupları da bunları duysunlar."

TS-Tiryaki
05.02.2008, 15:30

Satma konusunda üzerimize yoktur.:mad:

Murat Keçeci
05.02.2008, 15:32
öyle olsa sergen top toplardı :)

önce kendini kanıtlasın sonra napacaksa yapsın sergen kendini kanıtladıktan sonra bu alemlere daldı

erkankoc
05.02.2008, 15:34
Trabzonspor'un genel kurulu bı hafta sonu yapılacak. Başkan adaylarından Sadri Şener, genel kurula iddialı hazırlanıyor...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Sadri Şener, listesindeki bazı isimlerle birlikte, Zorlu Grand Otel’de bir araya geldiği basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şener, 14-15 Aralık tarihlerinde yapılması gereken genel kurulun ertelenmesinin ardından bir ay sonra tekrar başkanlığa adaylığını açıklamak durumunda kaldığını ifade ederek, "İnşallah bir daha böyle durumlar olmaz. Önümüzdeki genel kuruldan sonra inşallah Trabzonspor, yeni aydınlık bir ufka doğru yola çıkar" dedi.

Transfer döneminin yarın biteceğini ifade eden Şener, "Yönetim kurulu son 24 saat içinde bir şey yapar mı, yapmaz mı? Bu bizim bilgimiz dışında. İnşallah transfer olur. Göreve gelmemiz halinde bu sezon ligi iyi yerde bitirmeyi, gelecek yıl da şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro kurmayı hedefliyoruz. Kulübün ekonomik yapısını düzeltmek ve bundan sonrakilere borçsuz bir kulüp bırakmayı istiyoruz" diye konuştu. Şener, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nin bulunduğu yerde havaalanının 2.
pistinin yapılacağını ve bu nedenle yeni bir tesis arayışına gireceklerini belirtti.

HACIOSMANOĞLU’NUN AÇIKLAMALARI
Şener, başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu’nun dün yaptığı açıklamalara da değinerek, "Hacıosmanoğlu veya bir başkası bu kulübün başkanlığına talip olabilir. Mehmet Ali Yılmaz, Faruk Özak, Sadri Şener, Şamil Ekinci gibi bir sürü daha yönetici var. Bunların aleyhinde konuşarak başkanlık veya yöneticilik yapılamaz, yapılmamalı. Bunların hepsi yokluk günlerinde kulübe parasını, zamanını vermiş, kulübü iyi bir yere getirmiş kişiler. Hacıosmanoğlu genç arkadaş, gönül isterdi ki
stajını tamamladıktan sonra başkan adayı olsun. Bu konuda başka bir şey söylemek istemiyorum" diye konuştu.

"RİSK ALMAYI SEVERİM"
Şener, daha önce görevde bulunduğu süre içerisinde ikinci ligden aldıkları oyuncularla şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturduklarını, yine aynı şekilde davranabileceklerini kaydederek, şöyle devam etti: "Ben risk almaya bayılan bir adamım. Yine aynı şekilde risk alırım. O dönemde Fatih Terim ile dostluğum vardı. Ona sorardım. Rüştü’yü al dedi, sadece onda onu dinlemedim, Nihat’ı aldım. Kaprisim yok, yine milli takım hocalarına sorarım. Hoca konusunda geniş çevremiz var. Yine o risklere gireceğim. Gidip İbrahimoviç’i alacak halimiz yok. İyi bir Trabzonsporluyum. Trabzonspor’u düştüğü durumdan çıkarmak için ismimi de riske ediyorum. Belki de başarılı olamayacağım. Üzerimde bir baskı oluşmaz, ama mesuliyet yükleniyorum. Onun farkındayım. Ekibimde de aynı inancı görüyorum. İnşallah bu işin altından kalkacağız." Şener, Akyazı Projesi’ne destekçi olduklarını, bu projenin devletin imkanları olmadan yapılamayacağını, ya da TOKİ veya fonlarla bu projenin gerçekleştirebileceğini kaydetti.

BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİN ALACAĞI
Trabzonspor’un benzin istasyonu ihalesinin yapıldığını ve OPET’in bu ihaleyi aldığını dile getiren Şener, şunları söyledi: "Bunların hepsini kabul ediyorum. Alınan paralarla eğer yönetici borcu ödendiyse bunu kabul etmiyorum. Trabzonspor Kulübü, büyük kulüptür. Bir yönetici ve başkanın alacağı varsa bir yıl sonra alır. Trabzonspor’da kimsenin parası kalmaz. Parasını hiç almayanlar, bir de verip alan yöneticiler vardır. Ben bunun ikisine de saygı duyuyorum. Şu transfer döneminde, bu paralar alınıp yönetici borcu alacağı ödendiyse, o anlaşmaları bozmak için elimden gelen gayreti gösteririm. OPET mensupları da bunları duysunlar."

burdaki baskan ve yoneticilerin alacagini tahsil ettigi gibi duyumlar aliniyomus...bizde burda bazilarinin cok sevdigi baskandan transfer bekliyoz...ya bu adam deseki bana gel isini birak ts de oyna ..ben bile isimi birakip ts de oynamam...safak 4 beyler kurtuluyoruz

emre81
05.02.2008, 15:36
Son dakika bombası bekleyen arkadaşlar bir hatırlatma geçen transfer döneminden

"Prica v.s. ile anlaşamayan yönetim Ersen Martin'i göndermekten vazgeçti" yeni bomba Jun olabilir:)

xunutulmazx
05.02.2008, 15:44
F)Hepsi
??????

hehe.:D elinden geldigince koydu ama sonucta olan bize oldu..ama simdi onun sirasi bitti bundan sonra albayrağa koyacaklar.artik tasmi koyarlar basmi koyarlar onu kestirmek zor..yaşasin albayraksız günler:alkış::alkış:

ÇaGaTaY
05.02.2008, 15:45
Arkadaşlar okuldan geldimm yuh artık hala mı transfer yok_? terbiyesiz herifler yaaa.. Yarın oyuncu alsalar nolur ne çıkar o oyuncudann... iş bilmez amatörler yaaa..

magicyattara
05.02.2008, 15:48
Transfer yarın saat 24 te bitiyo galiba.Federasyon o saate kadar açık bekliyor.Yarın gece yarısına kadar eziyete devam.

Hasan Ayvenli
05.02.2008, 15:49
Arkadaşlar okuldan geldimm yuh artık hala mı transfer yok_? terbiyesiz herifler yaaa.. Yarın oyuncu alsalar nolur ne çıkar o oyuncudann... iş bilmez amatörler yaaa..

bende baktım belki utançla da olsa koreden falan birilerini bulur getirirler diye ama o bile yok
tarihe geçtiniz mutlumusunuz?

gudoz81
05.02.2008, 15:50
ufuk bayraktar kesinlikle bir kayıptır. o teknikte bi oyuncu bulmak çok zor. c. ronaldo olabilecek bi yetenek gitti. yazık oldu.neyse para verir geri alırız. feridun da olduğu gibi.

Hasan61
05.02.2008, 15:50
10 şubat 2007 günü en büyük transferimiz gelecek

Murat Keçeci
05.02.2008, 15:51
yönetim 1 aydır çok sıkı bir şekilde çalıştı onlara bir veda partisi düzenlesek mi ne dersiniz

Hasan61
05.02.2008, 15:53
yönetim 1 aydır çok sıkı bir şekilde çalıştı onlara bir veda partisi düzenlesek mi ne dersiniz
brezilya usulü parti yapalım yumurtaları tam surtlarının ortasına

GEBZE28
05.02.2008, 15:56
en beyüktransferi 10 subat sabah yapacaz
işeyaramayan yönetimi istanbula transfer edecez
adam yalandan liğ a dan barifutbolcu alır oda biliyor gideceni
benimle beraber takimda gitsin diyor albayrak ve yönetimi,

İleli
05.02.2008, 15:57
brezilya usulü parti yapalım yumurtaları tam surtlarının ortasına

yok yok yumurta yakismaz saglam bi tukurmeli suratlarina..

Murat'
05.02.2008, 15:58
adamlar iyice cıvıttı yaaaa...bu federasyonun da Allah cezaısını versin...adamlar transferi uzattı olan bize oldu...

Erdal Kılıçarslan
05.02.2008, 16:02
federasyon bizim yönetime güvenip transfer yaparlar diye habire uzatacaksa, bu transfer dönemi bitmez..

GEBZE28
05.02.2008, 16:04
geri sayım başladı 5 kaldı giddi gidiyor
bir aksilik olursa yanlışlıkla geri falan gelirse
fener formasiyla gezecem

Murat Keçeci
05.02.2008, 16:05
Mutluluk gele dursun
Dostlara haber olsun
Düğünümüz var 10 şubatta
Bizi sevenler buyursun

yer:19 mayıs kapalı spor salonu

xunutulmazx
05.02.2008, 16:12
aslında bir taraftanda transfer yapılmaması iyi olacak.ne ligden düşeriz nede avrupaya gidebiliriz. en azından gelecek sezon adam gibi transferler yapılır...

Emirhan Makul
05.02.2008, 16:12
bmn bayram gününü yaşayacak bmn'de manşetleri çok merak ediyorum

xunutulmazx
05.02.2008, 16:19
bmn bayram gününü yaşayacak bmn'de manşetleri çok merak ediyorum

trabzonsporun düşman işgalinden kurtuluş günü fena olmaz aslında:rolleyes:

Adem ÖZER
05.02.2008, 16:34
24 şubat Trabzon için ne kadar önemli bir tarihse,10 şubat tarihi de o kadar değerlidir artık.
yaşasın kurtuluş günümüz...

Cem Balcı
05.02.2008, 16:35
10 şubat 2007 günü en büyük transferimiz gelecek

aynen öyle...:yattara2:

Murat Keçeci
05.02.2008, 16:38
10 şubat destanlık öyküsü

:sevinç::tsbayrak::Bayrağımız::sevinç::tsbayrak:

Dip.Ing.Mag.
05.02.2008, 16:50
yeni yönetim gelse ne olur kadro ayni önümüzdeki sene avrupa kupalarina katilmamiz cok önemli ! ama bu kadroylan bilmiyorum nolur?

balahor61
05.02.2008, 16:54
Şok Şok Şok

ÖzGür Ayar
05.02.2008, 16:55
yaw transfer başlığında neler konuşuyorsunuz. gidin seçim başlığında konuşun

balahor61
05.02.2008, 16:55
Trabzonspor'da transferin bitimine bir gün kala transfer komitesi üyeleri forvet yerine orta saha ya oyun kurucu almaya çalışıyor.

Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyeleri teknik direktörü Ersun Yanal'ın hakkında olumlu rapor verdiği Glasgov Rangers'in Belçikalı oyun kurucusu Thomass Buffel'e yöneldi. 1981 doğumlu genç oyuncu 2004-2005 sezonunda formasını giydiği Feyenord'dan İskocya'nın Glasgow Rangers takımına transfer oldu. Buffel 2006 yılılmnda Belçika ile oynanan ve 3-3 beraber biten hazırlık karşılaşmasında Türkiye'ye karşı forma giymişti. 29 kez Belçika milli takım formasını giyen Thomas Buffel bu maçlarda 6 gole imza koydu. İskoç liginde 49 maçta yer alan Thomas Buffel bu sürede toplam 9 gol atma başarısı gösterdi .

Transferin bitimine kısa süre kala yapılan bu girişimin futbolcunun bonservisinin pahalı olması nedeniyle sonuçsuz kalma ihtimalı yüksek olurken bordo mavililer transferin bitimine iki gün kala transferi gerçekleştirmeye çalışıyor

balahor61
05.02.2008, 16:56
Sezon
Klub

Maç

Gol
1999/'00
2000/'01
2001/'02
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2004/'05
2005/'06
2006/'07
Feyenoord
Excelsior (1e divisie)
Excelsior (1e divisie)
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Glasgow Rangers (Schotland)

0

31

32

31

34

15

15

29

5

0

12

15

18

15

2

4

4

Cem Balcı
05.02.2008, 16:59

konuşulacak transfer olmayınca;konunun böyle dağılması ilginç olmasa gerek.:)

Gürkan
05.02.2008, 17:01

hemde royal sineması . topçu dediğin sinema tiyatro önünden dahi geçmemeli.

jefferson61sefa
05.02.2008, 17:02
Şu dk dan itibaren artık önümüzde 24 saat kaldı...

yns61
05.02.2008, 17:02
siz hala bu başlıktamısınız :D

Lucreto
05.02.2008, 17:04
Oftaş Gana'dan forvet alıp duruyor. Acaba kime satacak bunları.

karatasof
05.02.2008, 17:05
-[ooD;1129195']yeni yönetim gelse ne olur kadro ayni önümüzdeki sene avrupa kupalarina katilmamiz cok önemli ! ama bu kadroylan bilmiyorum nolur?

Malumu ilam gibi olacak ancak ben bir kaç madde sıralayayım.
1.Enkaz devraldık denip ilk bir kaç ay onunla avunulur.
2.Camiayı birleştirmek lazım muhabbeti ile eski yöneticiler ( siz bunu paralı adamlar anlayın ) dolaşılır.
3.Para bulunamaz ise ''Öze dönme, Yerlinin Yerlisi '' geyikleri başlar.Yönetime girenlerin top oynadığını zanneden eşi dostu yakınları profesyonel yapılıp TS'da forma verdirilir.
4.Başarı gelmeyeceği için '' Eee Trabzon malum 180 binlik kent,nasıl koskoca 12 Milyonluk istanbul ile baş edebilir.'' muhabbetleri ile hedef küçültülür.
5.Öncelikli hedef TS'u yurtdışında temsil edebilmek olmalı denilerek intertoto'ya katılabilmek başarı olarak sunulur.
6.TS'un başarılı olduğu yıllarda takımı yerli antrenörler çalıştırıyordu bu Ersun Yanal'a çok para veriliyor denilerek Hoca kovdurulur.Yerine Özkan Sümer yada onun işaret buyuracağı biri getirilir.( Sadi Tekelioğlu'da olabilir yani.... )
Vb......

Adem CAKIR
05.02.2008, 17:08

Bu kafayla seneye milyon€ verir talip oluruz merak etme sen.
Ziyan olmazlar :)

Erdal Kılıçarslan
05.02.2008, 17:09
Şu dk dan itibaren artık önümüzde 24 saat kaldı...
bi ara ankara migrosta (şimdiki ankamall) bir pano vardı. kalan yağmur ormanı sayısı (habire düşüyodu), artan nüfus (haliyle artıyodu) vs. vs. diye.

BMN yönetimide sayfanın üstüne koysa nasıl olur,
kalan zaman: 24 saat, alınan futbolcu : 1,5 (mısırlı ön protokol benim bildiğim. daha resmi sitede imzaladı yazmadı + kaleci onur)
prensipte anlaşılan oyuncu sayısı : 15 :) (burası sürekli artacak)
ön protokol yapılan oyuncu sayısı : 5 (3 yabancı + 2 de ümit milli mi neydi, aralıktaki kongreden önce yapılan açıklamayı kastediyorum)
faxla sözleşme yapılan oyuncu sayısı : 1 (fernandao)
kaçan oyuncu sayısı : 4 (buda artacak..)
yönetime küfür eden taraftar sayısı : kesin sayı bilinmiyor ama hızlı bir şekilde artıyor..

bence güzel olur :)

Adem CAKIR
05.02.2008, 17:11

stadın ortasına dikip taşlayalım.

Şaka bir yana, bu çocukları çok fazla izleme fırsatı bulamamıza rağmen, bir futbolcu bunca zamanda, bu kadar vasat bir kadroda kıçını yırtıp, formayı kapamamışsa 1-2 sezon sürekli oynayabileceği klüplerde pişmesinde fayda vardır. Ama bu klüp 2.den bir klüp değil, Süper lig takımı olmalıdır.

mhayri
05.02.2008, 17:12
No money no transfer ...

vadaa55
05.02.2008, 17:14
stadın ortasına dikip taşlayalım.

Şaka bir yana, bu çocukları çok fazla izleme fırsatı bulamamıza rağmen, bir futbolcu bunca zamanda, bu kadar vasat bir kadroda kıçını yırtıp, formayı kapamamışsa 1-2 sezon sürekli oynayabileceği klüplerde pişmesinde fayda vardır. Ama bu klüp 2.den bir klüp değil, Süper lig takımı olmalıdır.
kiralık mı?satılık mı?yoksa bedavaya mı?...:confused: gitti

zahido
05.02.2008, 17:14
Aslinda hata bizde transfer bekledik bu haysiyetsizlerden.. Iclerinde zerre kadar Trabzonspor sevgisi bulunmayan ve 4 gun sonra gorevi birakacak adamdan transfer beklemek hayalcilik olur.. Genel Kurulda bunlarin gururunun kirilmasi lazim delegeler tarafindan.. En agir hakaretleri etmek lazim..

Erdal Kılıçarslan
05.02.2008, 17:15
genel kurulda Nuri albayrak konuşacak mı?
Eğer konuşacaksa, o yüzü nerden bulacak?
Eğer bulursa o yüze tükürülecek mi?

bu soruların cevabını verebilecek olan var mı?

Adem Erdoğan
05.02.2008, 17:18

ufuk bayraktarı taşlamak lazım.çok büyük bi hata yapmış.hatta çarmıha gerilmeli.ne demek bi kızla sinemanın önünde durmak:mad:

ilhan
05.02.2008, 17:18
Son 23 Saat 45 dakika..

Rasim YILMAZ
05.02.2008, 17:20
Adamlar transfer yapmadı iyimi, ŞAKA GİBİ!!!

Nuri gerçekmisin sen ya? Nerden bulaştın?

Giderayakta en güzel kazığı attın...

Alkışlar iş bilmez Nuri Bey e....:alkış::alkış::alkış::alkış:

Hekimoğlu
05.02.2008, 17:23
2.Camiayı birleştirmek lazım muhabbeti ile eski yöneticiler ( siz bunu paralı adamlar anlayın ) dolaşılır.
3.Para bulunamaz ise ''Öze dönme, Yerlinin Yerlisi '' geyikleri başlar.Yönetime girenlerin top oynadığını zanneden eşi dostu yakınları profesyonel yapılıp TS'da forma verdirilir.
4.Başarı gelmeyeceği için '' Eee Trabzon malum 180 binlik kent,nasıl koskoca 12 Milyonluk istanbul ile baş edebilir.'' muhabbetleri ile hedef küçültülür.
5.Öncelikli hedef TS'u yurtdışında temsil edebilmek olmalı denilerek intertoto'ya katılabilmek başarı olarak sunulur.
6.TS'un başarılı olduğu yıllarda takımı yerli antrenörler çalıştırıyordu bu Ersun Yanal'a çok para veriliyor denilerek Hoca kovdurulur.Yerine Özkan Sümer yada onun işaret buyuracağı biri getirilir.( Sadi Tekelioğlu'da olabilir yani.... )
Vb......buna doğmamış çocuğa don biçmek denir.bir de hedef küçültmek nasıl olacak bu saatten sonra onu merak ediyorum.

KUTADGU
05.02.2008, 17:24
Nuri Beyamcanın işbilmez olduğu konusunda da açık açık şüpheler oluşmaya başladı bende.
Kongre öncesi el altından anlaşıldığı söylenen brezilyalı futbolcuların haberlerini babam yaymadı heralde.
Bunun üzerine yine bir transfer döneminde yaşadığımız hayal kırıklığını gözönünde bulundurursak;
Diyorum ki;
Nuri Beyamca işini gayet iyi yapan bir Trabzonspor sevmezdir.
Bence öyle
Başkalarını bilmem

KUTADGU
05.02.2008, 17:26
Vb......

Nuri Albayrak dönemini geride kapatmak önemli değil.
Ne olursa olsun yeni göreve gelecek ekibi de iyi takip etmeliyiz..
Bilinmeli ki;
Tek kaygımız Trabzonspor.
Bundan böyle kimseye kaçak güreş yok..
Olmamalı da.

Ünyeli Murat
05.02.2008, 17:26
Olgun insan güzel söz söyleyen değil,söylediğini yapan ve yapabileceğini söyleyen adamdır."

Erkut Ay
05.02.2008, 17:28
Olgun insan güzel söz söyleyen değil,söylediğini yapan ve yapabileceğini söyleyen adamdır."
tam nuriyi tarif ettin:D..

Volkan Albayrak
05.02.2008, 17:30
HİÇ Mİ Haber Yok ArkadaŞlar

magicyattara
05.02.2008, 17:31
Nuri Beyamcanın işbilmez olduğu konusunda da açık açık şüpheler oluşmaya başladı bende.
Kongre öncesi el altından anlaşıldığı söylenen brezilyalı futbolcuların haberlerini babam yaymadı heralde.
Bunun üzerine yine bir transfer döneminde yaşadığımız hayal kırıklığını gözönünde bulundurursak;
Diyorum ki;
Nuri Beyamca işini gayet iyi yapan bir Trabzonspor sevmezdir.
Bence öyle
Başkalarını bilmem

Tekrar başkan olmak için yanıp tutuşuyor.Biraz yüz bulsa yarın aday olur.Sağda solda demeç verdirip nabız yokluyo garibim.Ben bi son dakka sürprizi bekliyorum bunlardan adaylık konusunda.Bunlardan biri adaylığını koyacak,ama kendi ama gruptan biri.Göreceksiniz.
Hatta burda taraftar biraz destek versin yarın adaydır.

Murat Keçeci
05.02.2008, 17:32

1 gün sonra kapatılacak zaten bu başlık istediğiniz kadar geyik yapın

erol_izm
05.02.2008, 17:34
Transfer yapılamamasına çok fazla üzülmüyorum. Lig, kupa ve Avrupa gibi hedeflerimiz olsaydı transfer takıma faydalı olabilirdi. Hiç bir hedefi kalmayan takımın para bu sezon için tranfer yapması gereksiz olurdu.

Bence gençler için çok büyük bir fırsat. Başta Barış olmak üzere hepsi Ersun Yanal'ın vereceği fırsat en iyi şekilde değerlendirmeli. Tabi Ersun'da Ziya inadına bürünmeyip bu şansı gençlere verirse.

10 numara
05.02.2008, 17:35
HİÇ Mİ Haber Yok ArkadaŞlar

olmaz mı! haber61'in son bombası thomas buffel ama ben en az 3 bomba daha bekliyorum haber61'den kısmet artık...!

Volkan Albayrak
05.02.2008, 17:39
ula ersun hoca ben kendimden çok sana acıyorum bu dalaylamalara inandın da takımı kampa aldın yazık sana

mustafa gürsoy
05.02.2008, 17:39
Ah nuri vah nuri Allah seni bizim başımıza bela olarak mı gönderdi. Anlayamadığım bir şey va. Katakulliyle kongreyi erteledi bu idiot sürüsü görünen mazeret neydi. Tüzük değişecekti. Bu değişim gerçekleşti mi veya bu değişmin gerçekleşmesi için bir girişimde bulunuldu mu? Kongre ertelenmesinin görünmeyen sebebi neydi. Nuri ve çetesi takım biraz toparlanır 1-2 transfer yaparız nasıl olsa yüzsüz insanlarız çıkar delegenin karşısına aday oluruz. Transfer yapıldı mı yok. Ortaya bir takım isimler servis edildi bizlerde çok güzel yedik. Nuriciler çıkıp cevap versin bunlara. Yürekleri yeterse tabi. Transferden filan geçtim bunlar defolup gitsinler yeter. Bu ahlaksız sürüsüyle trabzonspor ismi bir daha yan yana gelmesin. Yeter psikopat yaptınız taraftarı iş bilmezler. Hepsinin zeka seviyeleri topla bir gerizekalının zeka seviyesi kadar etmez. Bunlar yollarını nasıl bulupta eve gidiyorlar. Kim ki Trabzonspor üzerinden isim yapmak ister onu kullanmaya kalkarsa Allah onun bin türlü belasını versin.

kudu_61
05.02.2008, 17:40
yeni yönetimin işi gelecek sezon daha kolay olacak çünkü Trabzonspor bundan daha geriye götürülemezdi bundan iyisi olacak sonuç başarı olacağına göre şimdiden şener yönetimini ayakta alkışlamamız gerekir...

Kubilay ŞAHİN
05.02.2008, 17:47
Habu Haber61 de Sabah Yayınlardıgı Haberleri Yayınlayıp Yayınlayıp Duruyo...

Ünyeli Murat
05.02.2008, 17:48

satmasada olur....bmn geleneksel iftarına davet ederiz onları...:)

Harun-61
05.02.2008, 17:52
taraftarlar anca bu sekilde kaziklanir !!!

Bravo Yönetim, Bravooooooooo....

.

magicyattara
05.02.2008, 17:56
ANKARAGÜCÜ

Tolga Doğantez (Gençlerbirliği), Andre Lamas (Defonsores Sporting), Gökhan Emreciksin (Boluspor), Gediminas Paulauskas, Kaba Diawara (Gaziantepspor)

ANKARASPOR

Antonio De Nigris (Gaziantepspor), Fredrick Risp (Trabzonspor), Gökhan Tokgöz (Gençlerbirliği), Eren Aydın (Gençlerbirliği)

BEŞİKTAŞ

Filip Holosko (Vestel Manisaspor), Gordon Schildenfeld (Dinamo Zagreb)

BURSASPOR

Ümit Aydın (İstanbulspor), Ysrael Zuniga Yares (Melgar Areguipa), Maxim Romashenko, Ronald Gutierrez.

ÇAYKUR RİZESPOR

Anıl Karaer (V.Manisaspor), Mehmet Şen (Altay), Mustafa Çiçek (Gençlerbirliği), Özden Öngün (Konyaspor), Rodrigo Silva Ninja (Gama), Sedat Yeşilkaya (Gençlerbirliği), Emrullah Şalk (Zeytinburnuspor),

DENİZLİSPOR

Akande Christian (Cheminots), Papa Gueye

FENERBAHÇE

Claudio Andres Maldonado Rivera (Santos)

GALATASARAY

Emre Güngör (Ankaragücü), Ahmed Barusso (Roma)

GAZİANTEPSPOR

Beto Da Silva (Litex), İlhan Özbay (K.Erciyesspor), Ivan De Souza, Murat Şahin (Beşiktaş), Manuel Neira, Samet Kılıç (Samsunspor), Özgürcan Özcan (Galatasaray), Hasan Yurt

GENÇLERBİRLİĞİ

Periç (Audax Italiano), El Saka (Konyaspor), Ergün Teber (Ç.Rizespor), Mehmet Akyüz (Bozüyükspor), Adamu Mohammed (Asante Kotoko), Daniel Addo (Kessben)

GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞ

Shaibu Yakubu (Ashanti Gold), James Boadu (Kessben), Ulaş Güler (Gençlerbirliği), Nikola Petkoviç (Gençlerbirliği)

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

İbrahim Akın (Beşiktaş), Aydın Yılmaz (Vestel Manisaspor), Necati Ateş (Ankaraspor)

KASIMPAŞA

Mehmet Ali Şirin (Eyüpspor), Murat Akın (Genk), Evren Kürkçü (İstanbul Büyükşehir), Edin Ademoviç

KAYSERİSPOR
---

KONYASPOR

Fatih Özer (Fatih Karagümrükspor), Damir Kahriman (Voyvodina), Ceyhun (Trabzonspor), Mihajlov Milos (Partizan), Jonathan Kahne Tehoue (Kasımpaşaspor)

SİVASSPOR

Ömer Kaplan (Bursaspor), Uğur Yıldırım (Gaziantepspor), Erhan Karahan (Heidelberg United), Karim Saidi (Feyenoord), Mahmut Hanefi (Orduspor), Emre Aktaş (Malatyaspor), Onur Tuncer (Fenerbahçe), Sergio Pacheco de Oliveira (Metallurg Donetsk)

TRABZONSPOR

Onur Recep Kıvrak (Karşıyaka)

VESTEL MANİSASPOR

Thomas Dalgaard (Randers), Koray Avcı (Beşiktaş), Burak Yılmaz (Beşiktaş), Allyson (Denizlispor), Jose Antonio Dos Santos (B. Mönchengladbach), Targino Da Silva (Vitoria Guimaraes)

Kasımpaşa bile 4 transfer yapmış...Düşme potasındaki takımlar,kadrolarını bayağı güçlendirmiş.Aynı durumda olan biz ise...(söz bitti burda).

mhayri
05.02.2008, 18:00
Bir insan evladı çıkıp açıklama yapamazmı kardeşim...
Cezalandırılıyor muyuz bu yönetim tarafından...Öyleyse suçumuz nedir...Sabır taşı olsa çatlardı walla...
Desin ki paramız yok yapamadık üzgünüz... Bizde derdikki sttrin gidin Allah aynı derdi size versin ...
Yani bu lafı duyarız diyemi çıkmıyorlar ortaya anlamadımki...
Yokmu bir yönetici, müdür,sorumlu yada Albayrak vs...

Salih Yazıcı
05.02.2008, 18:05
yönetimin kuşlarıda öldü durum vahim ersun hocada istifa eder ve edersede sonuna kadarda haklıdır

Volkan Albayrak
05.02.2008, 18:06
yönetimin kuşlarıda öldü durum vahim ersun hocada istifa eder ve edersede sonuna kadarda haklıdır

kesinlikle katılıyorum istifa ederse kimse bişşey diyemez

TS-Tiryaki
05.02.2008, 18:18
arkadaslar birakin transferi simdi. bu basliga gelin. Ligtv bizim maci yayinlarmiyo. bizim macin yerine sivaz macini veriyo. hadin tepkimizi koyalim

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8219&page=2

macka61
05.02.2008, 18:19
bizim yönetim sadece adam satar alamaz bu kadar basit

erkankoc
05.02.2008, 18:23
allah askina kufur etcem yine ceza yicem...kanser oldum verem oldum su takim yuzunden..allah hepimizi kurtarsin ...

BDiler61
05.02.2008, 18:38
valla billa bu nuri albayrak çernobilden daha tehlikeli hepimizi kanser etti

karatasof
05.02.2008, 18:51
buna doğmamış çocuğa don biçmek denir.bir de hedef küçültmek nasıl olacak bu saatten sonra onu merak ediyorum.

Bizde buna Perşembenin gelişi Çarşambadan belli olur da derler.Zaman herşeyi gösterecek tabi ki ömrü olan görecek.Bunlar TS Sevdalısı benim gibi birinin temennisi değil elbette korkusu.İnşaallah yanılan ben olurum.Hedef konusu saatlerle sınırlı olamaz TS'da.Gelen idarecilerde sizin gibi durumu izah etmeye kalkacaklar endişesinde yanılmadığımı sizde ispatlamış oluyorsunuz işte.Onlarda siz gibi ''Biz takımı aldığımızda sekizinci sıradaydı,demek ki bu takım ligi 7.bitirirse başarılıdır'' demelerinden endişe ediyorum...

Tansu Onur Erdoğan
05.02.2008, 18:53
arkadaslar merak etmeyin son dakikada transfer yapcaz Hava'yı alcaz :D

Ayhan Yüksek
05.02.2008, 18:54
Ersun Hocayı bile yalancı çıkartacak bunlar adam transfer yapılacak kesin dedi kampa yetişecek inşallah dedi ama olmayacak büyük ihtimal,Hoca bize geldi geleli saçı beyazladı hatta abartmıyorum adam saçını başınıda taramaz oldu perişan oldu adam ya istifa ederse hiç şaşırmam,hani bugün 3 kişiyle sözleşme imzalanacaktı güya hiç kimseden ses yok bugün muhtemelen yarın çıkarlar ve devre arası transfer yapmak çok zor kaliteli adamları bırakmıyor takımları der ve olayı noktalarlar,

Emirhan Makul
05.02.2008, 18:55
abiler ya bırakın transferi yardım edin ya maçı vermiyor lig tvv 5 mesaj yazdımmm olmaz böyle şey yüzsüzler hep biz suskun mu kalacağız...!

Hasan61
05.02.2008, 18:57
abiler ya bırakın transferi yardım edin ya maçı vermiyor lig tvv 5 mesaj yazdımmm olmaz böyle şey yüzsüzler hep biz suskun mu kalacağız...!
işte yönetimin istediğide bu transferi unutturup bu işe yönlendirecekler ve transfer yapmamayı tepkisiz hale getirecekler

Volkan Albayrak
05.02.2008, 18:58
ligtv aboneliği yapmak üzere idim fakat bu haftaki yayın akışınızdan trabzonspor maçını çıkarmanız nedeni ile vaz geçtim şuna da emin olabailirsiniz tüm tanıdıklarım digiturk paketlerini iptal ettirecem size ii kazançlar

Emirhan Makul
05.02.2008, 19:00
ligtv aboneliği yapmak üzere idim fakat bu haftaki yayın akışınızdan trabzonspor maçını çıkarmanız nedeni ile vaz geçtim şuna da emin olabailirsiniz tüm tanıdıklarım digiturk paketlerini iptal ettirecem size ii kazançlar

işte abicim bunu telefonla bildir ücretsiz hattı var ara bu yazdıklarını o haysiyetsizlerede söyle de utansınlar

Volkan Albayrak
05.02.2008, 19:01
pardon arkadaşlar yanlış foruma msj oldu

Tosun61
05.02.2008, 19:02
Bu yönetim transfer yapamaz arkadaslar,yaziklar olsun Albayrak ve yönetimine insan bu kadar mi vicdansiz olur yaa?

Telha TANYILDIZI
05.02.2008, 19:04
digitürk bi ticari alanda mücadele eden firmadır adamlar paralarını kazanmak ister malum bu aralar sivas sempatisi var millette

Hasan61
05.02.2008, 19:06
digitürk bi ticari alanda mücadele eden firmadır adamlar paralarını kazanmak ister malum bu aralar sivas sempatisi var millette
bakalım bu durumdan daha çok paramı kazanacaklar paramı kaybedecekler

Telha TANYILDIZI
05.02.2008, 19:08
vardır bi bildikleri elbette hakkımızdan hayırlısı olur inşallah arkadaşlar sıkmayın bu kadar canınızı

Cafer Bulur
05.02.2008, 19:11
arkadaslar bizim gündemimizde olan manuel arbelodanin takimi zaglebie lubin in gelecek sezondan itibaren hükmen düsürülüp 2.ligde oynayacagini biliyormuydunuz?böyle bir takimdan bile futbolcu alamayan bu yönetime aramizda en yerinde küfürü kim etmek ister?

Volkan Albayrak
05.02.2008, 19:19
hadi geçmiş olsun inşallah kötü rüya görmryiz inşallah umut sakatlanmaz

Salih Yazıcı
05.02.2008, 19:26
can karyağdıdan haber yok mu yaw

Volkan Albayrak
05.02.2008, 19:27
can karyağdıdan haber yok mu yaw

cep telefonunu kapatıptatile çıkmış

erkankoc
05.02.2008, 19:34
harbiden macimizi vermiyolarmis...simdi aricam tr yi bakiiym ne diyolar..yoksa bende iptal ettircem..bosuna dunya para veriyoz

TolgaTopçu61
05.02.2008, 19:42
transfer sezonu kapandi mi bile?

Hüdai Pervaneli
05.02.2008, 19:44
yo yarin aksam son:D

Ahmet Erkan Sezgün
05.02.2008, 19:44
transfer sezonu kapandi mi bile?

Bizim için hep kapalıydı transfer sezonu maalesef....

Erdem Keser
05.02.2008, 19:47
TS'de Son operasyon BUFFEL

05 Şubat 2008 17:03

Bordo mavililer son umut olarak oyun kurucu Buffel'e yöneldi. Pazarlıklar sürüyor,ancak vakit daraldı.

ReklamTS'de Son operasyon BUFFEL
Trabzonspor'da transferin bitimine bir gün kala transfer komitesi üyeleri forvet yerine orta saha ya oyun kurucu almaya çalışıyor.

Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyeleri teknik direktörü Ersun Yanal'ın hakkında olumlu rapor verdiği Glasgov Rangers'in Belçikalı oyun kurucusu Thomass Buffel'e yöneldi. 1981 doğumlu genç oyuncu 2004-2005 sezonunda formasını giydiği Feyenord'dan İskocya'nın Glasgow Rangers takımına transfer oldu. Buffel 2006 yılılmnda Belçika ile oynanan ve 3-3 beraber biten hazırlık karşılaşmasında Türkiye'ye karşı forma giymişti. 29 kez Belçika milli takım formasını giyen Thomas Buffel bu maçlarda 6 gole imza koydu. İskoç liginde 49 maçta yer alan Thomas Buffel bu sürede toplam 9 gol atma başarısı gösterdi .

Transferin bitimine kısa süre kala yapılan bu girişimin futbolcunun bonservisinin pahalı olması nedeniyle sonuçsuz kalma ihtimalı yüksek olurken bordo mavililer transferin bitimine iki gün kala transferi gerçekleştirmeye çalışıyor.

ssmuratss
05.02.2008, 19:54
selam forum ahalisi herkese iyi akşamlar öncelikle

canim TS
05.02.2008, 20:09
evet, yarin bitiyor. Birsey yok. Isten eve yeni geldim. Belki birsey vardir, yine yok. Alistik artik. Bu yönetimlen bu kadar.

AyhanPe
05.02.2008, 20:09
eskiden bir yenilgede dünyayi ayaga kaldiran taraftar tüm bunlara nasil katlanabiliyor anlamiyorum.hani yok mu bir kac deli gitsin söyle sunlarin ofislerini bir ziyaret etse özellikle baturoglu ve hasimin..simdi tüm yaptiklari yanlarina kar mi kalacak?

Punisher-61
05.02.2008, 20:10
bizimkilerde her dala uzaniyor hangisi tutarsa kafasiyla..

hic bir oyuncuyu izlemediler..Kör sican gibi piyasada futbolcu ariyorlar

Cafer Bulur
05.02.2008, 20:15
eskiden bir yenilgede dünyayi ayaga kaldiran taraftar tüm bunlara nasil katlanabiliyor anlamiyorum.hani yok mu bir kac deli gitsin söyle sunlarin ofislerini bir ziyaret etse özellikle baturoglu ve hasimin..simdi tüm yaptiklari yanlarina kar mi kalacak?
ikimiz bir ziyaret etsek baturoglu ve sayitoglunu.nasil olur sence?türkiyedekilerin yapacagi ve yaptigi bir protesto yok.protesto nasil olurmus gösterelim millete.

AyhanPe
05.02.2008, 20:15
bizimkilerde her dala uzaniyor hangisi tutarsa kafasiyla..

hic bir oyuncuyu izlemediler..Kör sican gibi piyasada futbolcu ariyorlar

bence onuda yapmiyorlar.bir kac menajerle görüsmüslerdir o kadar..

demir
05.02.2008, 20:16
alıstık arkdaslar alıstık yeni nesıl eskıyı bılmıyor (yani bişzler) dogal olarak bızde susuyoruz

ATSIZ
05.02.2008, 20:18
çok şükür bu işkence bitiyor bari ersun hoca bırakmasa.....

AyhanPe
05.02.2008, 20:20
ikimiz bir ziyaret etsek baturoglu ve sayitoglunu.nasil olur sence?türkiyedekilerin yapacagi ve yaptigi bir protesto yok.protesto nasil olurmus gösterelim millete.

güzel olur..bize burda bir sürü gurbetcide katilir..bu adamlar gidecek bile olsa bu kadar zamandir bizi aptal yerine koymalarini ve klübü soyup sogana cevirmelerini nasil sindirebiliriz..olacak is degil yahu..bunlari insan haklari mahkmesi bile mahkum eder.albayrak in mal varligi bile yetmez tazminati ödemeye..

Nytre
05.02.2008, 20:21
trabzonspora özel olarak 15 gün daha süre verilse yine elimiz boş döneriz...

AyhanPe
05.02.2008, 20:23
trabzonspora özel olarak 15 gün daha süre verilse yine elimiz boş döneriz...

en son transferimizi ne zaman yaptik? degil 15 gün 2 yil daha versek kimseyi alamazlar..avni akeri bile satar bunlar ellerinde olsa..

ali+61+26
05.02.2008, 20:27
en son transferimizi ne zaman yaptik? degil 15 gün 2 yil daha versek kimseyi alamazlar..avni akeri bile satar bunlar ellerinde olsa..

belkide stadıda satmıslardır yeni stad yapcaz die olanıda yıkıp partman dikelrler tesisleride thy na satmıstır bunlarr futbolcular zaten yavas yaavs gidiyo hepsi gelen yokta... off offf nurii yedin benii

ssmuratss
05.02.2008, 20:28
çocukluğumda takım falan tanımazken büyük amcam beni maça götürdü kocaeli-trabzon maçına iskender dobi hasan falan ben maçı setyrettim ertesi gün trabzonsporlu oldum...
küçük kardeşim benden baya ufak onun çocukluğunda geyse çok iyiydi uefa supercup falan aldılar kardeşim geyse diye bağırmaya başladı bigün evde inanmıcaksınız o gün kardeşimi bi güzel haşladım trabzon maçlarına götürdüm ama nafile hala geyse diyodu bende kaba kuvvete başvurdum sonun da anlıcanız döve döve trabzonsporlu yaptım çocuğu arkadaş yeni nesil deyince aklıma geldi paylaşayım dedim nerde o eski güzel günler şimdikileri döve döve trabzonsporlu yapıyoz takımın başındakiler utansın...

AyhanPe
05.02.2008, 20:31
belkide stadıda satmıslardır yeni stad yapcaz die olanıda yıkıp partman dikelrler tesisleride thy na satmıstır bunlarr futbolcular zaten yavas yaavs gidiyo hepsi gelen yokta... off offf nurii yedin benii

trabzonsporun tarihinde hic transferden 15 milyon € aldimi..buna ragmen borc batagina saplandi.önceki yönetimlerin aklina gelmedimi bu oyunculari satmak..gercek soyup sogana cevirdiler klübü.sorusturma acilmasi gerekir ve yeni yönetimde takipcisi olmali.benzinlikten gelen parayi ne yaptilar? bunlar caldiklariyla gidecekler..kimse hesabini sormayacakmi??

ali+61+26
05.02.2008, 20:33
yaa bu yonetimden neden hic ses seda yokk lan
27 saat 30 dakika kaldı transfer sezonun bitmesine

sağlık olsun yeni baskan ins adama gibi adam olur kendi icin deil trabzon icin calısır

Egemen
05.02.2008, 20:34
ee nedir durum transferde.. yarın son günmüş :D:D

masallara devam mı??

AyhanPe
05.02.2008, 20:35
çocukluğumda takım falan tanımazken büyük amcam beni maça götürdü kocaeli-trabzon maçına iskender dobi hasan falan ben maçı setyrettim ertesi gün trabzonsporlu oldum...
küçük kardeşim benden baya ufak onun çocukluğunda geyse çok iyiydi uefa supercup falan aldılar kardeşim geyse diye bağırmaya başladı bigün evde inanmıcaksınız o gün kardeşimi bi güzel haşladım trabzon maçlarına götürdüm ama nafile hala geyse diyodu bende kaba kuvvete başvurdum sonun da anlıcanız döve döve trabzonsporlu yaptım çocuğu arkadaş yeni nesil deyince aklıma geldi paylaşayım dedim nerde o eski güzel günler şimdikileri döve döve trabzonsporlu yapıyoz takımın başındakiler utansın...

benim kardesim 13 yasinda simdi..ona bi aile dostu gs formasi aldiydi ama giydirmedim.atay aktug döneminde oldukca hos cubuklu formamiz vardi ts clublarin ürettigi.onu aldim ona yaz kis yatarken pijama gibi giyordu onu.o forma herkesin cok hosuna gidiyordu ve onuda trabzonsporlu yapti..

ali+61+26
05.02.2008, 20:35
iyi aksamalr ark bn kacar.. son
27 saati burda gecirmim bari sıkıntıya giriyorumm

Mustafa OK
05.02.2008, 20:38
transfer sezonunun gelmesini iple çekiyordum keşke ip kopsaydı bugünleri görmeseydim

Cem Balcı
05.02.2008, 20:38
TS'de Son operasyon BUFFEL

05 Şubat 2008 17:03

Bordo mavililer son umut olarak oyun kurucu Buffel'e yöneldi. Pazarlıklar sürüyor,ancak vakit daraldı.

ReklamTS'de Son operasyon BUFFEL

Transferin bitimine kısa süre kala yapılan bu girişimin futbolcunun bonservisinin pahalı olması nedeniyle sonuçsuz kalma ihtimalı yüksek olurken bordo mavililer transferin bitimine iki gün kala transferi gerçekleştirmeye çalışıyor.

bo adamın ismini önceden duymuştum.ama sadece duydum...:rolleyes:

umarım son anda bu adamı alırız.

AyhanPe
05.02.2008, 20:40
transfer dönemi acilali hatta acilmadan önce bile bu baslikta bu saatlerde nerdeyse bunun iki kati üye vardi..

LazAnisT
05.02.2008, 20:40
İkinci bir jun faciası kapıda gibime geliyor.

serdar
05.02.2008, 20:41
Yönetime sövme diye bi baslik acmak istiyor canim, ama hem ayip olur hem admin kardesler izin vermez:) Neyse, icimde tutayim....

Hasan61
05.02.2008, 20:41
transfer dönemi acilali hatta acilmadan önce bile bu baslikta bu saatlerde nerdeyse bunun iki kati üye vardi..
bu kadar kişinin bulunması bile bence çok fazla

AyhanPe
05.02.2008, 20:42
İkinci bir jun faciası kapıda gibime geliyor.

önce transfer yapsinlarda sonra bakariz facia mi degilmi diye..

28TS61
05.02.2008, 20:43
Cimbom istedi Manisaspor kaptı

Sakaryaspor'un kulüp başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Kolombiyalı kaleci Martinez'i sezon sonuna kadar Vestel Manisaspor'a kiralık olarak verdiklerini söyledi.

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/161641.jpg

Bank Asya 1. Lig ekibi Sakaryaspor'un kulüp başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Kolombiyalı kaleci Martinez'i sezon sonuna kadar Vestel Manisaspor'a kiralık olarak verdiklerini söyledi.

Recep Hacıeyüopoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kolombiyalı kaleci Martinez'in transferi için, Vestel Manisaspor Kulübü ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtti. Martinez'in dün Manisa'ya gittiğini ifade eden Hacıeyüpoğlu, şunları söyledi:

''Kalecimiz Martinez ve menajeri Manisa'ya gitti. Martinez, Vestel Manisaspor'un yöneticileriyle görüştü. İki kulüp arasındaki görüşmeler sonucu transfer kesinleşti. Martinez akşam saatlerinde imzayı attı. Martinez'i sezon sonuna kadar bedelsiz olarak Vestel Manisaspor'a kiralık verdik.''

Galatasaray'a vermediler!

Bilindiği gibi Kolombiyalı kaleciye Galatasaray da talip olmuş, ancak Sakarya yönetimi Martinez için 1.5 Milyon dolar artı iki futbolcu istemişti..

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=68328

Cafer Bulur
05.02.2008, 20:51
gün dogmadan neler dogarmis.ibrahim baturoglunun ifadesiyle transferin so günü kulüpler en son hamlesini yapar.sezon basi transfer sezonundan bugüne akli basinda bir hamle yapamayan bir yönetemeyenler toplulugu son 24 saatte ne yapabilir.ben umutlu degilim ama son saate kadar bir transfer haberi bekleyecegim.sonunda hayal kirikligina ugrayacagimi bilsemde...

Adem Erdoğan
05.02.2008, 20:51
bo adamın ismini önceden duymuştum.ama sadece duydum...:rolleyes:

umarım son anda bu adamı alırız.

Şu anda liverpooldaki dirk kuijt la yanyana oynuyolardı.Ortasaha veya forvette oynayabilir.

Hasan Ayvenli
05.02.2008, 20:53
ya kapansın bu başlık bizi ilgilendirmeyen bi konu bu

AyhanPe
05.02.2008, 20:53
ben 2 yabanci 1 gurbetci bekliyordum ama simdi emin degilim..

ssmuratss
05.02.2008, 20:57
bence yarın transfer olacak 1 veya 2 futbolcu ama bize yararlı olabilecekler mi onu tabii ki kimse bilemez hayırlısını dilemekten başka çaremiz yok gib görünüyo (züğürt tesellisi)

Emirhan Makul
05.02.2008, 20:58
bir mesajda siz gönderinn

http://www.ligtv.com.tr/BizeUlasin.aspx

asimavi
05.02.2008, 21:02
ufuk bayraktar diyarbakıra kiralanmış haberi olan varmı....

...ceyhun da kiralık verilmiş konyaya sene sonuna kadar ...sene sonu zaten bu adamın sözleşmesi bitmiyormuydu.

Selçuk Demircioğlu
05.02.2008, 21:18
başlık artık kapanmalı malesef aslın da bunca olaylardan hengameden sonra açılmasaydı keşke dedirtti..

jefferson61sefa
05.02.2008, 21:22
son 19.5 saat

Uğur Gündüz
05.02.2008, 21:23
Bunlarda yüz kalmamış, göz göre yalan söylüyorlar. Daha dün bugün için 2 transfer yapılacağını söyleyenler bugün telefonlara çıkmıyorlar.

Bunun tek sebebi gidecek olmaları. Herşeyi göze almışlar.

Galiba tek dertleri benzinlikten gelen parayla alacaklarını tahsil etmekti ve onu yaptılar. Bende saf saf ertelemeyi federasyon seçimleri için sanmıştım.

mustafa gürsoy
05.02.2008, 21:25
Nuri tek derdin para olsaydı. Trabzonspor taraftarı arasında toplayıp verirdi senin paranı sana. Paranada lanet olsun senin.Artık bu herifin suratına bakınca iğreniyorum midem bulanıyor.

Gamze
05.02.2008, 21:28
Efendim başlığı boş geçmeyeyim. Son kaç saat? :rolleyes:

Sıkıntılı bir transfer dönemini daha kapatmak üzereyiz. Bir sürpriz olmadıkça bu dönemi de elimiz hemen hemen boş olarak geride bırakıyoruz.

Haftalar boyunca onlarca isim telaffuz edildi. Onlarca hikaye yazıldı. İsim yanlışlıklarından tutun da, 'eski sevgili' densizliklerine varana kadar bir ton magazinel haberlerle doldu sayfalar. Gazeteler uydurdu, biz kandık. Brezilya dizileri çevrildi, biz izledik. Konuştuk, konuştuk, konuştuk. Ama bir arpa boyu yol kat edemedik... Komik mi? Komik.

Trabzonspor'un iki senedir başına gelen talihsizlikler bir 'şans'ın değil, açık açık beceriksizliğin ürünüydü. Transfer komedyaları bitmedi, tükenmedi. Ayılar oynayamadı, keza açtılar! Yeterince doymadıkları için uzattıkça uzattılar şarkıyı, döndüler ortada, ama oynayamadılar işte yine de! Şimdi ise müzik susmak üzere...Onlar hala göbek atmanın derdinde... Biz de oturduğumuz yerden kendi kendimize söylenmekteyiz; a de bakim aaa, y de bakiim yeeeee... Ye ye, doyma!

Saçmalıyor olabilirim. Düşüncelerim çok dağınık. Bu heriflerin yaptıklarını anlatabilmek için kırk takla atıp, olmadık benzetmelerde bulunuyorum. Ama normal karşılayın, ben TRabzonsporluyum. Bugünlerde Trabzonsporlu olmak çok zor malumunuz... Ne akıl var başta, ne elde kontrol... Allah sonumuzu hayretsin.

Mehmet Fırat
05.02.2008, 21:31
Geçen yaz Lavezzi ve Martinez'di.

Bu dönem de Alex ve Fernandao.

Anlamadığım şey, niye ille de Güney Amerika?

Şunu söyleyeyim, bence Sayed Moawad, yukardaki futbolculardan daha çok yarar getirir takımımıza.

Çünkü alışma gibi bir sıkıntısı olmayacak. Bu yüzden bu tip ülkelerden transfer edilen oyuncuların bize katkısı daha fazla olur. :)

KUTADGU
05.02.2008, 21:36
Yine Bize Hüsran...
Takmayın fazla kafanıza..
Elbet birilerinden hesap soracaklardır.
Biz soramazsak da tarih sorar be..

Bombacılar Defolun...

Emirhan Makul
05.02.2008, 21:39
burdaki 38 aktif üye lig tv konusunda olsa daha da artardııı tepki şiddetimizz bekliyoruzz

Uğur Gündüz
05.02.2008, 21:44
Allah Yattara ve Gökdeniz'in ayağına kuvvet, Umut'a meziyet, Barış'a kıymet versin.

Gerisi zaten teferruat.

cakir28
05.02.2008, 21:49
en azindan secim komisyonu oyuncu satisini durdurmali bunlara belli olmaz son saniyede gökdenizle yattarayi satarlar Trabzondan intikam almak icin, yeni gelecek yönetimide basarisiz birakmak icin.

Ercan DEMİR
05.02.2008, 21:53
Fuzuli medyamız bir kaç isim sallasa oyalansak :) Haber61 bile umudu kesti heralde.

Murat Acar
05.02.2008, 21:59
gün dogmadan neler dogarmis.ibrahim baturoglunun ifadesiyle transferin so günü kulüpler en son hamlesini yapar.sezon basi transfer sezonundan bugüne akli basinda bir hamle yapamayan bir yönetemeyenler toplulugu son 24 saatte ne yapabilir.ben umutlu degilim ama son saate kadar bir transfer haberi bekleyecegim.sonunda hayal kirikligina ugrayacagimi bilsemde...Şu anki yönetimde tanıdıgım tek kişi olan Ve çok saygı duydugum İbrahim baturoğlunun verdiği sözü tutmadıgını gormedim
Umarım son dakıkada olsa sozunu tutar ıbrahım ağabey.Benımde burada yazdıgım yazılar konusunda umarım yalancı çıkarmaz ......haydi sen bari son dakikada da olsa giderken bir iyilik yap bizi hepten umutsuz bırakma..

Great White
05.02.2008, 22:13
Merak etmeyin arkadaşlar..

Transferin son akşamında ilerleyen saatlerde ardı ardına birkaç bomba(!) patlar ve bizler gelen adamları kritik etme şansını dahi bulamadan bir oldu bitti ile transfer sezonu kapanır:)

Bana kalırsa hiç transfer yapılmasa çok daha iyi..

Şu apartman yöneticiliği dahi yapamayacak kapasitedeki Yöneticiler, umarım hiçbir transfer hamlesi yapmadan defolup giderler..

Zira şunların yapmış olduğu hiçbir transfer hamlesi bizi bir santim bile ileriye götüremedi şimdiye kadar..

Emirhan Makul
05.02.2008, 22:16
ya abilerim şevkinizi kırmak istemiyorum ancak transferin olacağına inanan var mı bırakın koskoca sezonda transfer olmadı da şimdi mi olacak daha somut şeylere benliğimizee dönelim yardım edin lütfenn lig tv ye bu istanbul medyyasına tepkimizi koyalım

Ayhan Yüksek
05.02.2008, 22:34
Şu anki yönetimde tanıdıgım tek kişi olan Ve çok saygı duydugum İbrahim baturoğlunun verdiği sözü tutmadıgını gormedim
Umarım son dakıkada olsa sozunu tutar ıbrahım ağabey.Benımde burada yazdıgım yazılar konusunda umarım yalancı çıkarmaz ......haydi sen bari son dakikada da olsa giderken bir iyilik yap bizi hepten umutsuz bırakma..
Kanka sana bu konuda katılamayacağım,İbrahim Baturoğlunu tanıyor olabilirsin evet ama ben sözünü tutacağına pek inanmıyorum bende diyorum ki hangi sözünü tuttuki fernandoya faksla sözleşme bile imzalattırdık demişti eğer bu gerçek olsaydı çıkar bunu medyaya gösterirdi yapamadı malesef ona güvenim hiç yok umarım sen haklı çıkarsında transferin son günüdeolsa adam alırız ama inşallah yapmış olmak için yapılan transfer veya transferler olmaz sonra sene sonu çok başımız ağırır.

Mustafa OK
05.02.2008, 22:42
transferi unutalım arkadaşlar nuri paraları toplamak için seçimi erteledi ve paraları aldı bavulunu topladı yeni gelen yönetimede tam takır bir kasa ve ruhsuz bir takım bıraktı geçmiş olsun hepimize...

Cem Akyüz
05.02.2008, 22:44
bugün çok büyük bir umutla girdim siteye nedendir bilmiyorum içimde bir umut vardı ama ne yazıkki transfer yapamadık yarında yapılacağını sanmıyorum artık bu kadroyla Ersun Hocaya Allah sabır versin işi çok zor bu karmaşık ortamda inşallah Ersun Hocayı kaybetmeyiz...

Mustafa OK
05.02.2008, 22:47
biz transfer beklerken ersun hocadan olduk galiba transfer yok oda bavullarını topluyordur herhalde

ilhan
05.02.2008, 22:47
Son 23 Saat 45 dakika..

Son 18 saat 13 dakika..

etocanislam
05.02.2008, 22:49
ersun hoca enreye gıdıyo ya onun kalması lazım bu yılı ıyı kotu bıtırelımde ınsalalh yenı yonetımle seneye guzel 9olucaz ya takımı hazıranda bastan assagıya bosaltmak lazımb ı gokdenız bı yattara kalmalı gerısı nı yollarlar cok guzel olur bız ersun hocaya guvenıyoruz

MahmutHSO
05.02.2008, 23:00
Bu başlığa bir yorum yazmıştım.Küme düşmeyeceğimize inanırlarsa transfer yok demiştim.
Ama benim anladığım şey,transfer yapılmaması Albayrak ve başkan adaylarının müşterek fikri.Bu zamanda yapılan transferin tutma olasılığı çok düşük bencede.Bu sene böyle gider.
Ben transfer istemediğimi söylemiştim demeyeceğim.
Seneye Allah kerim.

Atılay
05.02.2008, 23:01
Son 18 saat 13 dakika..

son 18 saat

Laz_61
05.02.2008, 23:02
bence transfere gerek yok...sampiyonmu olcaz 10 milyon dolar harcasak.

etocanislam
05.02.2008, 23:02
son 18 saat
17 saat 59 dakika

Fatih Öztürk
05.02.2008, 23:10
şurda her gün binlerce vatandaş gerekli yerlere takviye bekleye dursun allahın dangoz kafalı yöneticileride kimbilir hangi iş peşinde...

Harun-61
05.02.2008, 23:12
Yine Bize Hüsran...
Takmayın fazla kafanıza..
Elbet birilerinden hesap soracaklardır.
Biz soramazsak da tarih sorar be..

Bombacılar Defolun...

hüsranlar bitmiyor :(

TolgaTopçu61
05.02.2008, 23:14
yarin saat kacta kapaniyor transfer sezonu

Murat Keçeci
05.02.2008, 23:16
yarın ilk çileden kurtuluyoruz sabır arkadaşlar

Ali Can
05.02.2008, 23:17
17 saat 43 dakika dayanın arkadaslar :D:D

BDiler61
05.02.2008, 23:18
1 saate kalmaz duyumcular düşer siteye

Kubilay ŞAHİN
05.02.2008, 23:22
1 saate kalmaz duyumcular düşer siteye

Keşke Düşse Sıkıldık Artık :D:D:D

mhayri
05.02.2008, 23:23
Tarihin en kötü,en rezil,en vurdumduymaz,
en ilkesiz,en pasif,en siyasi,en yeteneksiz,
en dirayetsiz,en BAŞARISIZ,
en menfaatçi,en aciz ......
Trabzon yönetimi olarak yazacak kendilerini...
Hatta yazdı bile...

Salih Yazıcı
duyumcular nerde ki harbiden

azad53
Arkadaşlar bir kez daha anladımki bu yönetimin genel kurulu ertelemesinin en önemli amacı benzinlikten dsmarttan vs gelecek paralarla kendi alacaklarını tahsil etmekti, yoksa transfermiş falan bunlar için hikaye.. eminim hepsi 5 kuruşuna kadar kulüpten paralarını tahsil etmişlerdir. başka bir olasılık düşünen varmı.. haftalardan beri de bizi transferde oyaladılar hep, yok kendisi istemiyor yok arkadaşı istemiyor yok kulübü istemiyor yok eşi istemiyor yok uçak bileti yanlış çıktı yok kulübu transfer yapamadı vs.vs.vs. çekeceğimiz vadı demekki çekiyoruz. Allah beterinden saklasın artık..ne deyim daha

Hüseyin Çümen
05.02.2008, 23:26
okadar zaman geçti transfer yapmadılarda son bikaç saatte mi yapacaklar iş bitti

Emirhan Makul
05.02.2008, 23:28
bittii abi ben size diyeyim sadri başkan alacak bize siz bırakın gelin buraya

ne kadar gönderirsek kar yiğidoşlar kadar olamıyormuyuz

TSezgin61
05.02.2008, 23:28
arkadaslar kesin birsey var, oda transfer olursa 1 tanesi bile sürpriz olur. bugün ergun atanin sorulara verdigi cevaplari okuyanlar bilir ne dedi "kongrenin ertlenmesi, albayragin KURUYAN kaynaklardan, bankadan ve diger gelirlerin tüknmesinden dolayi kurtaramadigi parasini, KULÜBÜN tek umudu opetten bekledigi parayöa kapatmak istemesi yüzünden kaynaklanmistir" buna benzer birsey...

yani bu demek oluyorki, suan hic para yok, kurus bile yok... borc bile yapamiyoruz.

YANI TRANSFERDE YOK... BÜTÜN HABERLER OYALAMA... BEKLEMEYELIM!!

Nytre
05.02.2008, 23:29
yarin kacta bitiyor transfer?

sarman61
05.02.2008, 23:29
İnşallah yönetim bizleri utandırır ne diyelim.

sarman61
05.02.2008, 23:31

17:00 da inşallah transferlerlerimiz ile biter.

Kubilay ŞAHİN
05.02.2008, 23:32

18:00 ....

Can
05.02.2008, 23:34
18:00 ....
buzamana kadar adam alamayan saat 6ya kdar kesinlkle alamaz

zeleka
05.02.2008, 23:40
Bu basligi ilk gunden kilitlenmesini soylemisdim cok Arkadasimizin kalpbini kirdik, kirdilar sanki transfer olsa, olmasa dunyalar yerinden oynuyacak'dida bize yakismiyan ve bazi arkadaslarimizi cileden cikartan bu systeme bizide mahzeme etdiler!!!

sonuc ne oldu bir birimize kizdik, bazilari guzel seyler yazdi, bazilari gunluk ordan burdan duyma ve okuduklarini buraya tasidilar ama degisen ne oldu? tek sey degisti bazi arkadaslarimiz forumda ceza aldilar bazi arkadaslarimiz forumdan kovuldu ve buna benzer seyler , bence hic birimize yakismiyan polimiklere girildi neyse olan oldu transferler gerceklesmedi ve birileri Bmn gibi forumlarda birilerinin isini gorduler ve taraftara bol bol yalan systemin gostergesi olan fasa fisolarla ugrastirip durdular Trabzonsporumuz ise kazanacagi yerde kan kaybetmeye devam etdi ve taraftarda kizdi bagirdi yeri geldi kufur bile etdi ama bunlara rahmen bir sey degismedi .

nuri albayrak ve yonetimi trabzonspora bir kurus para vermedi, geldikleri 2 senedir vermiyecegiz sirf alacagiz dediler , bir gun bir gundur hesabindan giderek olsunda 5 ytl olsun randinin pesinde kostular taraftar ise nuri albayrak para verdi ve verdigini nasil geri alacak gibi dusuncelerle bucalayim duruyor, arkadaslar ne verdiler neeeee ama geldiklerinden beri 20 milyon euroluk futbolcu sattilar, bu paralari nereye harcadilar futbolcumu aldilar hayir..... ehh ozaman nereye gitdi bu paralar halen verdikleri paralari nasil geri alacagizda oyle birakacagiz dusunceleri ile ugrasan arkadaslar lutven birakin uyumayi UYANIN UYANIN ,vermediler aldilar ve son saniyeye kadarda alacaklar.

neyse hayirlisi ile bu baslikdanda vede bu yonetimdende kurtulacagiz!!!! insallah

Vkgz
05.02.2008, 23:42
ya arkadaşlar seçim taktikleri hepsini son gün açıklayacaklar işte... heyecanlanmayın hemen...bence

irfanb
05.02.2008, 23:47
yarin saat kacta kapaniyor transfer sezonu

Bizim icin transfer sezonu kaleci Onur`u transfer ettigimiz gün kapanmisti .
Gece gece neselenin biraz. :)

wyhZjPCfB3U

jefferson61sefa
05.02.2008, 23:49
son 18 saat ger,, sayım başladı

Dogan
05.02.2008, 23:52
İçimde halen bir German Denis umudu var. Kendi kendime de kızıyorum ne transferi boşlama diye ama ne bilim:D

Arif Timurcioğlu
05.02.2008, 23:55
Ohbe kurtuluyoruz sonunda transfer illetinden bu beceriksizlerdende kurtulmamıza az kaldı hadi hayırlısı.

Travelair
05.02.2008, 23:58
Benim içimde de vahşi umutlar yeşermeye başladı. Haydi hayırlısı :D Yüce divan mıdır kimse denetim kurumu, bir kurum bu yapılanların bir hesabını sorsun

Cem Balcı
05.02.2008, 23:59
Benim içimde de vahşi umutlar yeşermeye başladı. Haydi hayırlısı :D Yüce divan mıdır kimse denetim kurumu, bir kurum bu yapılanların bir hesabını sorsun

travelair abi sen geldiğine göre bu sayfaya kesin bi son dk bombası vardır.:D

nolur patlat bi transfer bombası...:D

irfanb
06.02.2008, 00:01
İçimde halen bir German Denis umudu var. Kendi kendime de kızıyorum ne transferi boşlama diye ama ne bilim:D

Denis`i alamadik. Yenisini alcez.(Ibrahim Baturoglu)

BDiler61
06.02.2008, 00:02

benimde canıın sıkıldığı konu bu. bu adamlar babasının çiftliği gibi at koşturdu klüpte şimdi biz yedik bitirdik diyip çekip gideceklermi buun hesabı sorulmayacakmı

Travelair
06.02.2008, 00:07
travelair abi sen geldiğine göre bu sayfaya kesin bi son dk bombası vardır.:D

nolur patlat bi transfer bombası...:D

Ne bombası. Çatapata razıyım

bingolts
06.02.2008, 00:07
Trabzonsporun En BÜyÜk Kazanimi Taraftaridir Ve Bu BaĞlilik Var OldukÇa Ve BİrlİktelİĞede Çevrİlebİlİnİrse ÖnÜnde Durabİlecek HİÇ Bİr GÜÇ Yoktur.

Cem Balcı
06.02.2008, 00:08
Ne bombası. Çatapata razıyım

valla abicim sen böyle dediğine göre transfer mıransfer yok demektir.:)

(şimdi zaten bekliyomuydun diye alıntılar gelmesse sevinirim.):D

bingolts
06.02.2008, 00:10
Transfer olsun veya olmasın bu saatten sonra bizi tek tatmin edebilecek hedef uefa olur oda olmazsa da olur bu yıl bizler ne yıllardır bekliyoruz bir yıl daha bekleriz. Cesaretlendirilip gençler vizyona çıkarılmalı en yararlı transfer bu olur kanımca iyi geceler... sizleri seviyorum var olun

engts61
06.02.2008, 00:10
Bizim aylarca uğraşıpta alamadığımız Martinezi Manisaspor almış,bu nasıl oluyor anlayamıyorum,Manisa kadar bu işi beceremiyorlar.Yok yok bunun beceriyle ilgisi yok bu işte başka bir şey var ama nedir Allah bilir....

Cem Balcı
06.02.2008, 00:12
Bizim aylarca uğraşıpta alamadığımız Martinezi Manisaspor almış,bu nasıl oluyor anlayamıyorum,Manisa kadar bu işi beceremiyorlar.Yok yok bunun beceriyle ilgisi yok bu işte başka bir şey var ama nedir Allah bilir....

bu işteteki tek gariplik;bizim yönetimin beceriksizliğidir...

ki bu seneki transfer döneminde gördüğümüz gibi...

Nytre
06.02.2008, 00:15
çalışma çok güzel olmuş...
çoğu şeyi özetlemiş.

ancak bu adamın yaptıkları 13 bölümde dev belgesel olarak yayınlanır!

Ahmet Karaman
06.02.2008, 00:16
trabzonda ne kadar dangalak varsa yönetime almışlar en dangalağınıda istanbuldan getirtip başkan yapmışlar bizim kongre üyeleri. ve bizdfe şimdi bu dangalaklar kurulundan transfer bekliyoruz. fazla iyimseriz.

engts61
06.02.2008, 00:19
trabzonda ne kadar dangalak varsa yönetime almışlar en dangalağınıda istanbuldan getirtip başkan yapmışlar bizim kongre üyeleri. ve bizdfe şimdi bu dangalaklar kurulundan transfer bekliyoruz. fazla iyimseriz.
Sen olayı çözmüşsün arkadaşım,yani neden böyle yaptıklarını...:D

Nytre
06.02.2008, 00:19
trabzonda genelde zeki insanlar olmuyor.

Murat Keçeci
06.02.2008, 00:21
trabzonda genelde zeki insanlar olmuyor.

ayıp ediyon aga ben doğuştan trabzonluyum bilgisayar işletmenliğini bitirdim iktisat fakultesı 3.sınıfındayım ingilizcem var

vse61
06.02.2008, 00:21

Bunun bi bedeli olmalı ya.. Azize Yıldırım gelse takıma bu kadar zarar veremezdi. Adam bi güzel geldi ohh 2 yıl takımı halletti. Şimdi de bi güzel gidip hiç bişi olmamış gibi takılacak. Ben seni asla unutmayacağım Nöri ama bunun hesabını sorulmadan gidicen ya acayip koyuyo insana.

krilov
06.02.2008, 00:22
Bana öyle geliyor ki,

***Keşke*****
yarın saat 17 civarında 3 milyon avro'ya Selçuk'u
1 milyon dolar artı Celaleddin artı Erdinç'e Bekir İrtegün'ü
Sezonun geri kalan kısmı için Bouzid'i, Buffel'i (ya da Denis) ve Hosny'yi kiralayacaklar...

****keşke****

paranın gerçekleştiremediği hayaller vardır ya...
işte öyle...
bu kadar acılar içinde, soğukkanlı vurdumduymazlar olarak gidemezler... hala insani bir itiraz var içimde.

Laz_61
06.02.2008, 00:24
iyde bouzid nerden cikti...selcuk kim 3 milyon kim...

Erdal
06.02.2008, 00:26
Arkadaşlar mevcut kadro küme falan düşmez. bunda zannediyorum hepimiz hemfikiriz. O halde geldiği günden beri brakın transfer yapmayı cümle kurmayı bile berememiş bir yönetimden giderayak ne bekliyoruz ki? Pazar günü bu kulübün geleceğini etkileyecek bir kongre var. Her ne kadar bir çoğumuz müdahil değilsekde asıl konuşmamız gereken kongre sonrasıdır. Trabzonspor un meseleleri iki transfer yapmakla çözülecek kadar basit değil....Öncelikle ciddi anlamda bir muhasebe yapmamız gerekiyor. Neyi doğru neyi yanlış yaptık. 2 senedir en çok şikayet ettiğimiz iki kişi yine bu forumda en çok istenilenler arasında vaktiyle ilk sırayı lan isimlerdi biri başkan adayı diğeri hoca adayı olarak .Yedien yetmişe herkesin bir muhasebeye ihtiyacı var diye düşünüyorum .Son 25 yılın envanterinin çıkarılması gerekiyor diye düşünüyorum .Ve diyorum ki becerebilirsek bir santrofar almaktan çok daha mühim bir şey başarmış oluruz .Ha kongreyi transfer sezonunun bitişine denk getirip gelecek yönetime gelecek sezonun kadrosunu kurma yolunda zaman tanımak için bile düşünceli olamayanları en içten en samimi ualarımla Allaha havale ediyorum .Herkesin bir planı vadır Allah ında .....

krilov
06.02.2008, 00:27
iyde bouzid nerden cikti...selcuk kim 3 milyon kim...

bence de öyle ama adam Ankaragücüme gitmiyor. bizimkiler de telaşla gidip kiralarlar. son gün transferinden ne beklenir...

Murat Keçeci
06.02.2008, 00:29
Jefferson kale yerine forvette oynadı. Brezilyalı Kaleci kafa golleri ile Teknik Direktör Ersun Yanal’ı bile şaşırttı. Yattara’nın takımında oynayan Jefferson beş gol atarak gecenin golcüsü oldu.

Çift kaleden sonra Yattara’nın takımı şov yaptı. Kaptan Hüseyin’in takımı ise sessiz kaldı. Teknik Direktör ERsun Yanal” Oyun sıkışınca Jefferson’ı hücuma çıkartacağız” esprisini yapmaktan kendisini alamadı.

yeni forvetimiz hayırlı olsun jefferson kavalao

Ercan DEMİR
06.02.2008, 00:31
Jefferson kale yerine forvette oynadı. Brezilyalı Kaleci kafa golleri ile Teknik Direktör Ersun Yanal’ı bile şaşırttı. Yattara’nın takımında oynayan Jefferson beş gol atarak gecenin golcüsü oldu.

Çift kaleden sonra Yattara’nın takımı şov yaptı. Kaptan Hüseyin’in takımı ise sessiz kaldı. Teknik Direktör ERsun Yanal” Oyun sıkışınca Jefferson’ı hücuma çıkartacağız” esprisini yapmaktan kendisini alamadı.

Açık ve net :)

beratiabi
06.02.2008, 00:31
Arkadaşlar bir kez daha anladımki bu yönetimin genel kurulu ertelemesinin en önemli amacı benzinlikten dsmarttan vs gelecek paralarla kendi alacaklarını tahsil etmekti, yoksa transfermiş falan bunlar için hikaye.. eminim hepsi 5 kuruşuna kadar kulüpten paralarını tahsil etmişlerdir. başka bir olasılık düşünen varmı.. haftalardan beri de bizi transferde oyaladılar hep, yok kendisi istemiyor yok arkadaşı istemiyor yok kulübü istemiyor yok eşi istemiyor yok uçak bileti yanlış çıktı yok kulübu transfer yapamadı vs.vs.vs. çekeceğimiz vadı demekki çekiyoruz. Allah beterinden saklasın artık..ne deyim daha

Çok üzülerek bu fikre katıldığımı belirtmek isterim.

Haydi yanıltın bizleri inanın bu yanılmayı kendim için istemiyorum. Trabzonsporumuzun başına bu kadar adi karakterde birilerinin gelmemiş olması istediğimden artık tüm düşüncem.

Yazık ya transferden vazgeçtik temennilere bak.

Hadi yanıltın bizi .............

irfanb
06.02.2008, 00:32

YA CARESIZSINIZ !
YA CARE SIZSINIZ !

3-5 milyon dolar verip ne idügü belli olmayan topcu pesinde kosusturacagina koy Jefferson`u forvete siralasin golleri .:)
Kaleci Jefferson bile gol atabildigine göre bu Hüseyin`den niye antremanlarda bile gol haberi duymayiz hep merak etmisimdir :)

TS-Tiryaki
06.02.2008, 00:39
YA CARESIZSINIZ !
YA CARE SIZSINIZ !

3-5 milyon dolar verip ne idügü belli olmayan topcu pesinde kosusturacagina koy Jefferson`u forvete siralasin golleri .:)
Kaleci Jefferson bile gol atabildigine göre bu Hüseyin`den niye antremanlarda bile gol haberi duymayiz hep merak etmisimdir :)

bayern münih gibi yapacaksin. hitzfeld yanilmiyorsam milan macinda forvete, stoper van buyteni koydu, adam o macta iki gol atti.:D

BDiler61
06.02.2008, 00:40

adı üstünde kaptan hüseyinin takımı

Dursun Ali Bahçekapılı
06.02.2008, 00:46

Şaka sanmıştım gercekmiş.. Ersun Hoca yeni yetenekleri bulmakta oldukca hünerli anlaşılan

http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=10218

jefferson61sefa
06.02.2008, 00:48
Şöyle son gün çıksalar bu kadar kötü yönettik bari hakkınızı helal edin selçuk inan bekiri denisi aldık :D deseler

Murat Keçeci
06.02.2008, 00:49
Şaka sanmıştım gercekmiş.. Ersun Hoca yeni yetenekleri bulmakta oldukca hünerli anlaşılan

benim dalga geçtiğimi gördün mü hiç

DrAgO
06.02.2008, 00:51
valla jefersonu tepki diye maçta forvet oynatsın ersun hoca onu sırtımda taşırım

Dursun Ali Bahçekapılı
benim dalga geçtiğimi gördün mü hiç

Yok estagfurullah...
Sabah biri jefersonu forvete koyarsınız artık demişti.. Oradan aklıma geldi...
Yoksa sana sözüm yok..

Master_mo
Hadi yeni Forvetimiz hayirli olsun...! Jefferson Oliverayada yeni Takiminda demeskte yeni mevkisi hayirli olsun...! :)

jefferson61sefa
06.02.2008, 00:52

ben gecen sene bir idmanı izlemiştim o zamanda forvet oynamış ve 1 gol atmıştı. bobo tarzı bir oyuncu

ayrıca inenüde boboyu çalım komasına soktuğunu unutmayalım iki kez çalım atmıştı kale önünde boboya

bence manyak goller atar:D

Arif Timurcioğlu
06.02.2008, 00:53
Jefferson'ı forvetemi koysak acaba.:D:D:D

Murat Keçeci
06.02.2008, 00:53
brezilyalılar doğuştan golcü doğar belkide forvette iyi oynar aslında denemek lazım kalede bolluk var zaten

irfanb
06.02.2008, 00:55

Bir de su Hasan ile Hüseyin`e gol atmayi ögretse :) :)

vse61
06.02.2008, 00:56
Tüzükte kulüp üyeliğinden çıkarmak için gerekli maddelrden biri:
8- Kulübün, fahiş ekonomik değerdeki malvarlığına kasten ya da ağır kusurla zarar vermek.

Bence Fatih+Stephanov gibi adamları satıp bi de üstüne 50 milyon borç yapmak, Ersen skandalı, kongre rezaleti bu adamın atılmasını sağlamıyosa bu kulüpten kimse atılamaz

jefferson61sefa
06.02.2008, 00:57
Trabzona sambacı!

Trabzonspor adı saklı bir takımdan 24 yaşındaki brezilyalı golcü Galvao yu transfer etti. Bugun idmana katılan 1.87 metre boyundaki golcü idmanda gol şov yaptı. 5 gol atarak ne kadar büyük oyuncu olduğunu açıkladı.
İdman sonunda Albayrak"8 milyon euroya aldık mükemmel bir oyuncu JEffersonu da kovduk" dedi.

Brezilyalı golcü"hedefim milli takım.türkiyede gol atma rekoru kıracam."

küçükken kalecilik yapardım diyen galbao"göbekadımı cafer koydular.Her mevkide oynarım.Ersun hocamdan görev bekliyorum. Küçükken kaleciydim nasıl gol atılacağını biliyorum" diye yorum yaptı.

Burak Tokal
06.02.2008, 00:59
Trabzona sambacı!

Trabzonspor adı saklı bir takımdan 24 yaşındaki brezilyalı golcü Galvao yu transfer etti. Bugun idmana katılan 1.87 metre boyundaki golcü idmanda gol şov yaptı. 5 gol atarak ne kadar büyük oyuncu olduğunu açıkladı.
İdman sonunda Albayrak"8 milyon euroya aldık mükemmel bir oyuncu JEffersonu da kovduk" dedi.

küçükken kalecilik yapardım diyen galbao"göbekadımı cafer koydular.Her mevkide oynarım.Ersun hocamdan görev bekliyorum. Küçükken kaleciydim nasıl gol atılacağını biliyorum" diye yorum yaptı.

İdölü Hüseyin miş amacı da Hüseyin gibi kalıcı olmak

Arif Timurcioğlu
06.02.2008, 01:00
Aslında denesek son yılların en bomba olayı olur. :D

jefferson61sefa
06.02.2008, 01:00
Şampiyonluk için kaldı 2 transfer Stopperde Ahmet Şahini

Forvet arkasına da onur kıvrağı koyduk mu tamamdır

jefferson61sefa
06.02.2008, 01:03
Aslında denesek son yılların en bomba olayı olur. :D

bide tutarsa varya manyak olur... çağdaş denemiştik jefferson daha teknik ve brezilyalı ruhunda var samba:D
boboyu 2 kez yatırmıştı 3-2 yendiğimiz maçta :D 1 maç denesek bişi olmaz şu bursa maçında 85 de koycan:D yayın da yok duyan olmaz :D

adam umutun 10 idmanda attığı gol sayısını 1 idmanda atıyor :D

Master_mo
06.02.2008, 01:04
Denize düsen yilana sarilirmis...! Biz daha da bi beter durumdayiz, Nöri ve Ekibinin eline düsmüsüz...! Eh durum böyle olunca bizde bari Takimdaki en profesyonel yabanci oyuncumuza sarilalim ve ondan bi "Allrounder" yapalim...! Bakarsiniz hem Forvet oynar hem 10 nuamara oynar birde defansi ögrendimi varya...! :) :) :)

Murat Keçeci
06.02.2008, 01:08
takımın oyun kurucusu da zidane nuri olacakmış eve gitmiş formlarını alıp yarın 6 ya kadar trabzonda olacakmış

irfanb
06.02.2008, 01:09
adam umutun 10 idmanda attığı gol sayısını 1 idmanda atıyor :D

Hüseyin`in de futbolculuk kariyeri boyunca attigini 1 idmanda atiyor .:)

Arif Timurcioğlu
06.02.2008, 01:09
Defansı zaten iyi yapar adam kaleci ama gel görki forvettede harikalar yaratıyormuş. Ersun hoca bile şaşırmış. Ersun hoca konuşsa deseki bak jeff kalede 5 kişisiniz sana kalede ekmek yok gel şurda yarım sezon kaldı seni forvette bir deneyelim. :D

irfanb
06.02.2008, 01:10
takımın oyun kurucusu da zidane nuri olacakmış eve gitmiş formlarını alıp yarın 6 ya kadar trabzonda olacakmış

Nuri bey amca yarin Kulüpler Birligi toplantisi icin Ankara`da olacak galiba.
Transfer icin ipleri eline almisti sorsan.Artik yarin hangi kulüp kimi kakalarsa alir Ankara`dan .:)

Murat Keçeci
06.02.2008, 01:14
ergin keleşle umut bulutu defansın göbeğinde stoper olarak deneyebilir aslında ersun hoca izlenimlerinden edindiğim kadarıyla o işi çok iyi yapıyorlar

Tunga
06.02.2008, 01:14
Bu başlığa sayısız müdahale yapıldı.

Yönetimin bir türlü transfer yapamaması bir yandan, Trabzonsporlular'ın bile Trabzonsporla dalga geçmesi bir taraftan, bu başlık bizleri oldukça zorlar oldu.

İçinde olduğumuz durum iç açıcı değil;

AMA LÜTFEN
HAKARETLER, ŞAKALAR, TRABZONSPOR'a ve FORUMUMUZA YAKIŞMAYAN DAVRANIŞLARDAN KAÇINALIM!

KONUYU İÇERİĞİNE SADIK KALARAK YORUMLAYALIM!

Adem Erdoğan
06.02.2008, 01:18
Trabzona sambacı!

ne şimdi bu esprimi.

jefferson61sefa
06.02.2008, 01:26
ne şimdi bu esprimi.

hayır gerçekler düştüğümüz durum buna mecburuz yoksa 2. yarı sadece umutla bu ligin en az gol atan takımı oluruz

Cem Balcı
06.02.2008, 01:28
Bu başlığa sayısız müdahale yapıldı.

Yönetimin bir türlü transfer yapamaması bir yandan, Trabzonsporlular'ın bile Trabzonsporla dalga geçmesi bir taraftan, bu başlık bizleri oldukça zorlar oldu.

İçinde olduğumuz durum iç açıcı değil;

AMA LÜTFEN
HAKARETLER, ŞAKALAR, TRABZONSPOR'a ve FORUMUMUZA YAKIŞMAYAN DAVRANIŞLARDAN KAÇINALIM!

KONUYU İÇERİĞİNE SADIK KALARAK YORUMLAYALIM!

tunga abi zaten şurda 1 gün kaldı;kilitliceksiniz sizde rahat ediceksiniz bizde.biraz daha sabır.:)

Cem Balcı
06.02.2008, 01:29
hayır gerçekler düştüğümüz durum buna mecburuz yoksa 2. yarı sadece umutla bu ligin en az gol atan takımı oluruz

bence düştüğümüz durumu açıklamada seçilmiş iyi bir yol değil...:rolleyes:

jefferson61sefa
06.02.2008, 01:29
tunga abi zaten şurda 1 gün kaldı;kilitliceksiniz sizde rahat ediceksiniz bizde.biraz daha sabır.:)
bir gün bile değil renkdaş 15-16 saat sonra bitiyor bir yandan ızdırap bitiyor öteki taraftan yeni yönetimin ızdırabı başlayacak

Emirhan Makul
06.02.2008, 01:31
Arkadaşlar ben yatmak zorundayımm yarın sınvaım var sizin bu mesajları devam ettireceğinize inanıyorum ben öğleden sonra anca gelirim ondan sonra devam edeceğim sakın kopmayın ümitsizliğe kapılmayın unutmayın biz en büyüğüz biz birliğiz biz dirliğiz biz renkdaşız biz Bmn'yiz herşeyden önce biz Trabzonsporluyuz biz çok şeyleri başardık bunu da başarırız kurtulacağız güzel günlerde göreceğiz inşallah ama sıkıntısını çekmeden güzel günler gelmiyor buda herkeze moral olsun tekrar tekrar hatırlatıyorum bu linklerden devam ediyoruz inşallah daha da arttırısınız tepki mesajlarını siz yaparsınız biz yaparız güveniyorum size hepinize kolay gelsin iyi geceler Allah Yar ve Yardımcınız olsun ben 250 yaptım yatıyorum daha fazla yapabilirdim ama iyi geceler heerkeze

http://www.digiturk.gen.tr/

bu adresi msn'ninize ekleyip e mail olarak resmi siteye konuyu bildirebilirsiniz

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

buda maraton programının e mail linki

http://www.maraton.com.tr/contact_us.php

Herkeze Kolay Gelsinnnn.....................

AYYILDIZ
06.02.2008, 01:32
Bu baslik simdide kilitlense farketmez nasil olsa transfer yapilmayacak.

Cem Balcı
06.02.2008, 01:33
bir gün bile değil renkdaş 15-16 saat sonra bitiyor bir yandan ızdırap bitiyor öteki taraftan yeni yönetimin ızdırabı başlayacak

yeni yönetim gelince;

umarım ''yeni yönetimin ızdırabı'' diye bir cümle kurmayı Allah nasip etmez.;)