PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84

Punisher-61
04.02.2008, 13:56
adamlar hep 3 transfer daha yapilacak derken simdi en az bir forvet alacagiz diyorlar..

Serdar A
04.02.2008, 13:57
Valeri Domovchisky Herta berlin'e kiralık gittiği görünüyor . Muhtemelen satış opsiyonludur ama bu başka ihtimallerinde var olabileceğini gösterir . Bununla ilgili bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim.

* * *

Dimitrov iki ayağınıda iyi kullanabilen genç bir yetenek . Forvet arkasında oynuyor. Geçen sezon 11 maç(3gol) bu sezon 4 maç(1gol) oynadı.

Şayet bu oyuncu alınırsa ; taraftar Barış'a ne kadar sabredecekse onada o kadar sabretmeli .

Benim şu ana kadar anladığım devre arasında yapılması muhtemel transferlerin bir amacınında takımı hucüma çıkarken hızlandırma amacını taşıdığı . istediği 3 oyuncu gelirse Nisan ayından itibaren 6-7 saniyede rakip ceza sahasına giden bir takım izleyebiliriz. Bu Ersun hocanın çok ünlü hucüm kurgularından bir zaten .

Ancak orta vadede Trabzonun gerçek karakteri olan , oyunu rakip sahaya yıkıp baskı yaparak gole gitmeyide öğrenmeli . Bunu uygulayabilmesi için en az 3-4 yeni yüze ihtiyaç var . Alınacak oyuncuların bu anlamda birden fazla oyun anlayışına yatkın olması gerekir . Bunun için çok büyük paralar harcayamayacağımızdan : ya yeni transferlerle takımlarında ikinci plana düşmüş ya da yakın zamanda büyük beklentilerle transfer edilmiş ancak beklenenin altında kalmış , iyi derecede maç deneyimi olan hala kariyerinin en üst noktasına çıkmamış oyunculara yönelmiş olmak gerek .

AyhanPe
04.02.2008, 14:01
neyseki carsambaya az kaldi..artik bugün ve yarin saglikli haberler gelir herhalde..

Bıyıkoğlu
04.02.2008, 14:12
Albayrak işe el koyduğuna göre elimizdeki birkaç iyi oyuncuyuda satacak anlaşılan.

zahido
04.02.2008, 14:18
önce tarihine bak sonrada avrupada transfer kapandi:D

tarihi bilerek koydum oraya.. benim demek istedigim arsenalin ilgilendigi bi futbolcu (1 sene once 1 sene sonra farketmez) oyle kolay kolay alinmaz..

Burçak
04.02.2008, 14:21
Albayrak Transfere el koymuşsa korkmak gerek.
diğerleri en azından söyledikleri adamları alamamış oluyolardı. bu satmaya başlarsa kimse şaşırmasın...

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 14:21
tarihi bilerek koydum oraya.. benim demek istedigim arsenalin ilgilendigi bi futbolcu (1 sene once 1 sene sonra farketmez) oyle kolay kolay alinmaz..

dogrudur:D

Ali Can
04.02.2008, 14:24
şuraya bakın medyada artık kolpa haber yapamaz oldu :D:D:D

Hasan61
04.02.2008, 14:27
albayrak transfere el koyduysa şimdi yandık yattara ve gökdeniz'i bursa maçında göremeyebiliriz

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 14:27
şuraya bakın medyada artık kolpa haber yapamaz oldu :D:D:D

artik haber bulamiyorlar ya:D

erol_izm
04.02.2008, 14:29
sozluk.sourtimes'da bir kullanıcının mesajı, Trabzonspor'un geçmişten beri transfer zihniyetini özetliyor.

Asbaskanları Ömer Sarı şöle bi acıklama yapmıstır, "Jun'u izlemeden aldık, hata yaptık. Zurawski bizi bekliyordu ancak Brezilya'yı da düşündük. Burada tüm imkanları seferber edip, Kahe'yi alabilirdik. Boş dönünce Zurawski'de geciktik. Zaman kaybettiğimiz için Jun'a yöneldik"..:)

_SeRKaN_
04.02.2008, 14:35

Bende seninle tam aynı düşünüyordum ki aklıma Seyit Cem vakası geldi..O da malum Barcelona nın idmanlarına katılmış hatta kadroya katılması düşünülüyordu :)

10 numara
04.02.2008, 14:36
sozluk.sourtimes'da bir kullanıcının mesajı, Trabzonspor'un geçmişten beri transfer zihniyetini özetliyor.

Asbaskanları Ömer Sarı şöle bi acıklama yapmıstır, "Jun'u izlemeden aldık, hata yaptık. Zurawski bizi bekliyordu ancak Brezilya'yı da düşündük. Burada tüm imkanları seferber edip, Kahe'yi alabilirdik. Boş dönünce Zurawski'de geciktik. Zaman kaybettiğimiz için Jun'a yöneldik"..:)

AYNI SENARYO...

Asbaskanları BATUROĞLU şöle bi acıklama yapmıstır, "Husni'yi izlemeden aldık, hata yaptık. Denis bizi bekliyordu ancak Brezilya'yı da düşündük. Burada tüm imkanları seferber edip, Fernandao'yu alabilirdik. Boş dönünce Denis'de geciktik. Zaman kaybettiğimiz için Husni'ye yöneldik"..:D :D :D

Nytre
04.02.2008, 14:51
Albayrak Transfere el koymuşsa korkmak gerek.
diğerleri en azından söyledikleri adamları alamamış oluyolardı. bu satmaya başlarsa kimse şaşırmasın...

transfere el koydu . üzüldüm şimdi.

o kadar adam orada bir transferi beceremiyorlarsa vah bunların haline.

_SaMeT_
04.02.2008, 15:04
tamam iş Albayrak a kaldıysa trabzonspor bugün Agogo ile Mpenza yı alır yarın geri yollar:D:D:D
marcelinho gibi

Murat Keçeci
04.02.2008, 15:05
1 aydır el koymadı 2 gün kala el koyuyor koysan ne olacak sanki kendi cebinden verecen cimri herif seni

Erdem Keser
04.02.2008, 15:09
Denis German İstanbul'a çağrıldı
04 Şubat 2008 / 14:47
Trabzonspor transferin bitmesine 3 gün kala Denis German'ı İstanbul'a çağırdı.
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, transfer komitesinin beklenen adımı bir türlü atamaması üzerine tüm yetkileri eline alarak bitime iki gün kala transferi bizzat yöneteceğini bildirdi.

RAPORLARI İSTEDİ
Trabzonspor'a yaklaşan kongre sürece ve ara transferin bitmesine 3 gün kala birçok yabancı futbolcu isimle görüşmesine rağmen bir sonuç alınamadığını transferi göz önüne alan Başkan Nuri Albayrak, ara transfer döneminin bitimine 3 gün kala harekete geçti. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Genel Sayman Emin Kahraman ve yönetici Abdullah Başer'den oluşan transfer komitesinden bugüne kadar yaptıkları görüşmeler hakkında detaylı raporlar isteyen Albayrak, ayrıca teknik direktör Ersun Yanal'la konuşarak takıma en az bir forvet oyuncusu katılacağı belirtti.

GERMAN İSTANBULA DAVAT EDİLDİ
Trabzonspor'un daha önce prensip anlaşmasına vardığı ancak bir türlü menejerini ikna edemediği Arjantinli futbolcu Denis Gustavo German ile yeniden ilgilenmeye başladı.

Arjantinli futbolcuyu İstanbula davet eden başkan Nuri Albayrak yarına kadar bu oyuncu ile anlaşmaya çalışacak. Trabzonspor'un kiralık olarak almak istediği Denis Gustavo German'ın bonservisi için Arjantin kulübene 1 milyon dolar transfer ücreti verilmek istendiği söylendi.

Şayet bordo- mavili yönetim bu oyuncu ile anlaşmadığı taktirde hazır olarak elinde beklettiği İtalyan futbolcu İtalyan Stallone ile temasa geçecek.

Cem Balcı
04.02.2008, 15:11
bugünde transferde ses yok.

galiba sonumuz iyi gözükmüyor...

ÖmerFarukYılmaz
04.02.2008, 15:13
Denis German İstanbul'a çağrıldı
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, transfer komitesinin beklenen adımı bir türlü atamaması üzerine tüm yetkileri eline alarak bitime iki gün kala transferi bizzat yöneteceğini bildirdi.

RAPORLARI İSTEDİ
Trabzonspor'a yaklaşan kongre sürece ve ara transferin bitmesine 3 gün kala birçok yabancı futbolcu isimle görüşmesine rağmen bir sonuç alınamadığını transferi göz önüne alan Başkan Nuri Albayrak, ara transfer döneminin bitimine 3 gün kala harekete geçti. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Genel Sayman Emin Kahraman ve yönetici Abdullah Başer'den oluşan transfer komitesinden bugüne kadar yaptıkları görüşmeler hakkında detaylı raporlar isteyen Albayrak, ayrıca teknik direktör Ersun Yanal'la konuşarak takıma en az bir forvet oyuncusu katılacağı belirtti.

Trabzonspor'un daha önce prensip anlaşmasına vardığı ancak bir türlü menejerini ikna edemediği Arjantinli futbolcu Denis Gustavo German ile yeniden ilgilenmeye başladı.

Arjantinli futbolcuyu İstanbula davet eden başkan Nuri Albayrak yarına kadar bu oyuncu ile anlaşmaya çalışacak. Trabzonspor'un kiralık olarak almak istediği Denis Gustavo German'ın bonservisi için Arjantin kulübene 1 milyon dolar transfer ücreti verilmek istendiği söylendi.

Şayet bordo- mavili yönetim bu oyuncu ile anlaşmadığı taktirde hazır olarak elinde beklettiği İtalyan futbolcu İtalyan Stallone ile temasa geçecek.

Şiii batur.. sakın gene yanlış yazmayın ismini heee :)

İsmail Çavuşoğlu
04.02.2008, 15:16
Sayın başkan transfer komitesinin iş yapamayacağını transferin bitmesine 2 gün kalamı anladı.transferi bizzat yönetecekmiş sayın başkan..acaba başkanı kim yönetecek merak ettim doğrusu...

Samet Yildirim
04.02.2008, 15:17
transferde malesef hic bi gelisme yok.yazilan isimlere bakmayin.selamlar

ERGUN ATA

magicyattara
04.02.2008, 15:18
Bu kadar aciz durumda olmalarına inanamıyorum,inanmak istemiyorum.Umutla bekliyorum hala.Çok mu iyimserim acaba.

Erkut Ay
04.02.2008, 15:19
yazılanların çoğuda sallama zaten bazı vatandaş kendi uyduruyor ondan sonra ver gazı sabaha kadar millet tartışsın...

zahido

ERGUN ATA

ergun ataya kalsa sunada transferler bitmisti zaten.. bosverin o adami..

10 numara

ERGUN ATA

Uçaktayım geliyorum..adımı doğru yazmışlar.selamlar

GERMAN DENİS

Adem ÖZER
dayanın millet pazar gününe ne kaldı şurda.en büyük transferimiz bu işbilmezlerin gitmesi olacak....
hepsinin sonunu ünlü brezilya seyyahı sir faruk kanca gibi görüyorum....

Samet Yildirim
04.02.2008, 15:20
ergun ataya kalsa sunada transferler bitmisti zaten.. bosverin o adami..

ne alaka..herkese göre 2-3 yabanci gelecekti ama malum yönetim ne yaptigini bilmiyor...

Murat Keçeci
04.02.2008, 15:22
albayrakın kuluple ne kadar ilgilendği belli oldu 2 gün kala transfere el koymuş şimdiye kadar nerdeyin ayrıca 2 gün içinde denisle anlaşmaya çalışacaklarmış da olmazsa stellanoeye döneceklermişte de ölme eşeğim ölme

Ali İhsan
04.02.2008, 15:24
Uçaktayım geliyorum..adımı doğru yazmışlar.selamlar

GERMAN DENİS

Sen geledur anca bir sonraki transfer dönemine yetişirsin. O zamanki yönetimde bunlar gibi işbilmez olurlar korkma sen. Bir kazık da sen atarsın...

kalavara
04.02.2008, 15:30
ne alaka..herkese göre 2-3 yabanci gelecekti ama malum yönetim ne yaptigini bilmiyor...
yanlış hatırlamıyorsam bu yönetime en büyük desteği sen veriyordun.mutlaka transfer yapacaklar falan diyordun.eğer sen de bu hale geldiysen allah sonumuzu hayır etsin.valla bitmişiz biz ya.gözağrımızı nasıl albayrak gibi birinin eline teslim ettik.yazıklar olsun bize..

Samet Yildirim
04.02.2008, 15:35
yanlış hatırlamıyorsam bu yönetime en büyük desteği sen veriyordun.mutlaka transfer yapacaklar falan diyordun.eğer sen de bu hale geldiysen allah sonumuzu hayır etsin.valla bitmişiz biz ya.gözağrımızı nasıl albayrak gibi birinin eline teslim ettik.yazıklar olsun bize..

ben transfer yapacaklar diyordum yine diyorum aslinda sadece ümitlerim biraz daha azaldi okadar ama ben sadece ergun ata bana ne yazdigini oraya yazdim...ama yönetime destek vermekle ne alakasi var isterlerse RONALDINHO getirsinler yine gitsin derim...

her neyse 2-3 gün kaldi iskencenin bitmesine...

Terzioğlu
04.02.2008, 15:39
Dayanin arkadaslar az kaldi :)
Ben artik transfer falan beklemiyorum...olursa sürpriz olur...
Artik bugün Misir'in macina bakip Moawad ile kendimizi avutalim :)

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 15:40
Dayanin arkadaslar az kaldi :)
Ben artik transfer falan beklemiyorum...olursa sürpriz olur...
Artik bugün Misir'in macina bakip Moawad ile kendimizi avutalim :)

ewet ya bu aksam maci bakalim

Samet Yildirim
04.02.2008, 15:41
ewet ya bu aksam maci bakalim

bakma izle;)

Murat Keçeci
04.02.2008, 15:49
:D:Dhüsnüyüde izliyelim bizim akıllı yönetim gelecek sene için anlaşmış

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 15:51
husnu ilk anbirde oynamiyor bildigime göre

İsmail Çavuşoğlu
04.02.2008, 15:51
hüsnü de kimm????????

Terzioğlu
04.02.2008, 15:52
Hosny Abd Rabou...
Gelecek sezon icin anlastiklarini ben duymadim...?

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 15:55
hüsnü de kimm????????

hosny gelcek sezon icinanlasmisiz

Murat Keçeci
04.02.2008, 15:55
yerel gazete okudum ısmaıly takımı şimdi bırakmıyormuş onu gelecek sene için söz kesmişler ben zaten aldıkalrını düşünmüyorum bu köprünün altından daha ne sular akar o unutulur

Murat Keçeci
04.02.2008, 15:57
bu husny samuel etodan sonra en golcü isimlerden biri olmuş kupada

mhayri
04.02.2008, 15:57
TS yuriçi kargo ile sponsorluk anlaşması yapmış...
Acaba yeni oyuncuyu bize bu şirketmi alacak...
Hani Fransaya kadar gelip orda kalan ismi yanlış yazılan(?) arkadaşı paket yapıp getirmek için
anlaşılmış olabilirmi.:)
Komik ama biz daha komiğiz bence...

Terzioğlu
04.02.2008, 15:58
Ve Martinez Manisa'da

http://www.sporx.com/images/1/29/9664_B_martinez001.jpg

Bank Asya 1. Lig takımlarından Sakaryaspor, uzun süredir transfer gündemini meşgul eden kaleci Martinez'i lig sonuna kadar Vestel Manisaspor'a verdi.

Sakaryaspor adına açıklama yapan mali işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Fevzi Kılıç, transferde Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi kulüplerin zaman zaman istediği kaleci Martinez'i lig sonuna kadar Vestel Manisaspor'a verdiklerini açıkladı.

Fevzi Kılıç, Martinez'in Sakaryaspor'dan lig sonuna kadar olan tüm alacaklarını Vestel Manisaspor'un ödeyeceğini belirterek, "Vestel Manisa ile lig sonuna yönelik opsiyonlu sözleşme yaptık. Martinez'in Vestel'de kalması halinde 900 bin euro ödenmesi konusunda anlaştık. Şu an için Martinez ve Bora gibi iki iyi kaleciye sahip olmak bize lüks geliyordu. Böylelikle kaleci işini çözümledik" dedi.

Malatyaspor'dan Taner'in transfer edilmesine yönelik görüşmelerin devam ettiğini belirten Kılıç, "Bu futbolcu ile anlaştık. Ama Malatyaspor ile de anlaşma zemini bulmak üzereyiz. Büyük ihtimalle golcü futbolcu Taner'i alacağız" dedi.

04.02.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

Sakarya'ya bak biz istedigimizde 3 Milyon € istiyorlardi...

İsmail Çavuşoğlu
hosny gelcek sezon icinanlasmisiz
gelecek sezon bu yönetimmi olacakmışta anlaşmışlar.güldürmesinler adamı..ben sayet mowad ile anlaştıklarına bile inanmıyorum..

Murat'
bu yönetimden gerçekten bıktım ya....bu nasıl transfer politikasıdır yaaa.....her şeyi neden en son günde yapmak zorundayız..

Halit Aydın
04.02.2008, 16:05
Sakarya'ya bak biz istedigimizde 3 Milyon € istiyorlardi...

Ricardinho için de zamanında bizden 9 milyon $ istemişti Brezilya klübü.
bejeke ye 3 milyona gitti.

salihismet
04.02.2008, 16:06
Yasal olmayan gerekcelere dayanarak kongreyi yapmayarak Trabzonspora el koyan Nuri Albayrak, simdide transfer isine el koymus. Bence transfere el koymasi yaptigi en dogru istir, cünkü bu zamana kadar tranferin gecikmesi sirf pazarligi yapan yöneticilerin, kendi komusyonlarini alamamasindan dolayi gecikti. Bunu cok samimi olarak iddia ediyorum, cünkü böyle seyler Trabzonsporda ilk kez olmuyor.

Iki gün zaman kalmasina ragmen eger baskan bu ise ciddi olarak egildiyse mutlaka adam alacaklar, eger daha önce bu konuda baskan daha samimi olsaydi Brezilyalilar basta olmak üzere hocanin istedigi 3 oyuncuyu hic sorunsuz alirdilar. Bu iste menejerlerinde cok fonksiyonlari oldu, ortaya olmadik nedenler atildi, hicbirinin asli yoktu bunlarin. Ellerden tutunda, Simkowiak, Jeferson, bilmem daha kimlerin bu transfelerin olmamasinda rol oynadigi yazildi cizildi, bunlarin hicbirinin asli olmadigi gibi, ortaya atilmalarida hem menejerler, hemde Trabzon yönetim kaynaklidir. Transferde bu kadar zahmeti bizden baska hicbir takim cekmedi, cünkü ortada avanta kapmak isteyenlerle avantayi kaptirmak istemeyenlerin mücatelesi basina yansimadan sessizce devam etti, ve bugünlere geldik. Hep transferleri baskalarinin engelledigi söylendi, asil trasferi engelleyen avanta kapma mücatelesnden baska hicbir sey deyildir.

Laz_61
04.02.2008, 16:12
fuat gugul demiski saliya 3 imza atilacak 1 stoper 10 numara bide forvet.

Samet Yildirim
04.02.2008, 16:12

oda kim...nerde demis...

Volkan Albayrak
04.02.2008, 16:14
ceyhunu son gün geri isterler

Adem CAKIR

tabi tabi,
hergün bir avuç fındık iyi gelir!
yersen!..

Laz_61
öyle yazdilar lig tvde
su meshur fuat guguloglu varya nurinin danismani...

Samet Yildirim
04.02.2008, 16:15
öyle yazdilar lig tvde

haa danismani hatirladim...

sagol...

_SeRKaN_
04.02.2008, 16:20
öyle yazdilar lig tvde

Hani şu kongre ertelemeden önce 4 yabancı 3 de gurbetçiyle anlaşılıp kongrede aday olsaydı nuri alacaktık diyen şahıs..

Fanatik28
04.02.2008, 16:21
Yasal olmayan gerekcelere dayanarak kongreyi yapmayarak Trabzonspora el koyan Nuri Albayrak, simdide transfer isine el koymus. Bence transfere el koymasi yaptigi en dogru istir, cünkü bu zamana kadar tranferin gecikmesi sirf pazarligi yapan yöneticilerin, kendi komusyonlarini alamamasindan dolayi gecikti. Bunu cok samimi olarak iddia ediyorum, cünkü böyle seyler Trabzonsporda ilk kez olmuyor.

Iste kilit cumleler. Borcun bu denli artmasida bunlari gösteriyor

Laz_61
tabi tabi,
hergün bir avuç fındık iyi gelir!
yersen!..

ya kardes benden fazla nuriye söven adam bulamazsin..öyle yazdilar napim.

TSezgin61
rezil herifler yaaaa...

Vkgz
04.02.2008, 16:22
mısır milli takımı alalım gitsin oldu olacak... :) fener brezilyalıları bizde mısırlıları topluyoruz anlaşılan... acaba bizimkiler fener örneğinden yola çıkmış olmasınlar bu mısır çıkartmalarını yaparken.

Murat Keçeci

nurinin danışmanıda kendi gibi palavracıdır niye yarın diyemiyorda salı günü diyor transfer sezonu bitecek ondan sonra çıkıp diycek biz önümüzdeki haftanın salısı anlaşmıştık zaman yetmedi

Adem CAKIR
ya kardes benden fazla nuriye söven adam bulamazsin..öyle yazdilar napim.

Yok yok sözüm sana değil,
söyleyene, sen alınma :)

Vkgz
04.02.2008, 16:24
mısır milli takımı alalım gitsin oldu olacak... fener brezilyalıları bizde mısırlıları topluyoruz anlaşılan... acaba bizimkiler fener örneğinden yola çıkmış olmasınlar bu mısır çıkartmalarını yaparken. Bilmiyorum benim görmeye başladığım stratejiyi gören oldumu...

TSezgin61
04.02.2008, 16:26
mısır milli takımı alalım gitsin oldu olacak... fener brezilyalıları bizde mısırlıları topluyoruz anlaşılan... acaba bizimkiler fener örneğinden yola çıkmış olmasınlar bu mısır çıkartmalarını yaparken.

acabasimi kaldi... atay aktug barcelonayi örnek alirdi, övünürdük... bunlarda gitmis feneri örnek aliyor

Vkgz
04.02.2008, 16:28
acabasimi kaldi... atay aktug barcelonayi örnek alirdi, övünürdük... bunlarda gitmis feneri örnek aliyor

ama bu kötü bir olay değilki... kaliteli afrikalılar alınacaksa sözümüz yok bu stratejiye...

atlantis
04.02.2008, 16:29
Mısırlıları alıp bide elimizde patlarsa patlamış mısıra döneriz.

Murat Keçeci
04.02.2008, 16:30
merak etmeyin bizim kara habercimiz baturoğlu son gün kimseyi alamadık diye bir açıklama yapar

Doğan BULAT
04.02.2008, 16:32
Yuh yaa hala bu yönetim transfer yapacak diyosunuz ya helal olsun valla hala uyanmamışsınız.... Bu taraftara bu yönetimin yaptığı az bile..

Mert Marabaoğlu
04.02.2008, 16:35
Transferde Sona Doğru!

http://www.haber61.net/images/news/4063.jpg

Denis German İstanbul'a çağrıldı!

RAPORLARI İSTEDİ

www.haber61.net (http://www.haber61.net)

TSezgin61
04.02.2008, 16:35
ama bu kötü bir olay değilki... kaliteli afrikalılar alınacaksa sözümüz yok bu stratejiye...

sorun zaten orda "kaliteli afrikalilar" getireceklermi

Murat Keçeci
04.02.2008, 16:36
ahmet ugur zihiniyi gören yok mu ya en net transfer haberlerini o veriyor''almışsak almışızdır almamışsak alamamışızdır''

TSezgin61
04.02.2008, 16:36
Transferde Sona Doğru!

http://www.haber61.net/images/news/4063.jpg

Denis German İstanbul'a çağrıldı!

RAPORLARI İSTEDİ

www.haber61.net (http://www.haber61.net)

gariplerim haber bulamadilar, denis filminin 2. bölümünü cektiler

Adem CAKIR
04.02.2008, 16:37
merak etmeyin bizim kara habercimiz baturoğlu son gün kimseyi alamadık diye bir açıklama yapar

Senaryo da şöyle olur.
Bir yönetici açıklama yapar,
Baturoğlu futbolcuları karşılamaya İstanbul'a gitti.

Arkasından baturoğlu açıklama yapar.
Hayır ben Trabzon'dayım.
Görüşmelerimiz sürüyor.
Henüz bir karara varmadık.

Hasan61
04.02.2008, 16:48
gel 10 şubat gel 10 şubat bitsin bu çile burda bu kadar taraftar sana hasret

Volkan Albayrak
04.02.2008, 16:50
ben son günlerde bi fernando alex haberi bekliyorum haber61 den

Hasan61
Transferde Sona Doğru!

denis'le anlaşamazsak stelloneyle temasa geçilecekmiş sanki transferin bitmesine 30 gün var...

zahido

:D:D:D:D super yaa :D:D

TSezgin61
04.02.2008, 16:51
yeter ya bitsin artik su transfer!!!... cile cekiyoruz

Şenol YİĞİT
04.02.2008, 16:54
Hissediyorum,Ersun hocanın sabrı taşıyor...

Murat Keçeci
04.02.2008, 16:54
www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=10148 (http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=10148)

t.direktör bu işte insanların üzerindeki stresi atmaları için onlara ne gerekiyorsa yapıyor helal olsun ersun hoca

Can
04.02.2008, 16:55
haber bulamayınca tekrar denise dööndüler sıra alex fernando da

TSezgin61
04.02.2008, 16:55
Hissediyorum,Ersun hocanın sabrı taşıyor...

eger transfer dönemi bittikten sonra ersun yanal istifa etmezse, bu sadece umutlarini yeni gelecek yönetime bagladigi icindir...

Serdar A
04.02.2008, 16:56
CAS'ın(Uluslararası Spor Mahkemesi) aldığı Andrew Webster kararı* acaba şu andan itibaren geçerli olacak mı?

Eğer öyleyse birkaç günde kalsa prensipte anlaştığımız önemli oyuncuları alabiliriz.

Henüz geçerli değilse ve yeterli kalitede oyuncularla henüz anlaşamadıysak transferi sezon sonuna bırakalım.

* : bu karara göre futbolcu yıllık aldığı para ile sözleşemesinin kalan süresinin çarpımıyla elde edilen miktar futbolcunun bonservis bedelidir.

Alınan karar futbolda bosman'dan daha büyük etki yapabilir.

Volkan Albayrak
04.02.2008, 16:57
ersun hoca trabzona geldiğinden beri yaşlanmış

Erdal Kılıçarslan
04.02.2008, 16:59
CAS'ın(Uluslararası Spor Mahkemesi) aldığı Andrew Webster kararı* acaba şu andan itibaren geçerli olacak mı?

Eğer öyleyse birkaç günde kalsa prensipte anlaştığımız önemli oyuncuları alabiliriz.

Henüz geçerli değilse ve yeterli kalitede oyuncularla henüz anlaşamadıysak transferi sezon sonuna bırakalım.

* : bu karara göre futbolcu yıllık aldığı para ile sözleşemesinin kalan süresinin çarpımıyla elde edilen miktar futbolcunun bonservis bedelidir.

Alınan karar futbolda bosman'dan daha büyük etki yapabilir.
yanılmıyosam futbolcunun yaşının 28 ve yukarısı olması gerekiyor.

Adem CAKIR
04.02.2008, 17:00
ersun hoca trabzona geldiğinden beri yaşlanmış

Evet benimde dikkatimi çekti.
Fena dağılmış gözüküyor...
Allah yardımcısı olsun.
O da benim gibi şu sezon biran önce bitsede kurtulsak diyordur...

TSezgin61
04.02.2008, 17:00
ya hic haber yokmu....

Murat Keçeci
04.02.2008, 17:02
ya hic haber yokmu....

merak etmeyin kara haber tez duyulur

Adem CAKIR
04.02.2008, 17:04
ya hic haber yokmu....

Var ama sen geldin diye sildik bütün haberleri.
Forumca Trabzonkolik61 'i Alkolik61 yapalım dedik...
Bu yönetimin icaraatlarıyla, seni Alkolik61 yapmak için çok uğraşmaya gerek yok herhalde, ne dersin ? :D:D:D

Bilâl ÇOBAN
04.02.2008, 17:05
saçı sakalına karışmış garip ersun hocamın :S:S:S

Serdar A
04.02.2008, 17:05
yanılmıyosam futbolcunun yaşının 28 ve yukarısı olması gerekiyor.

Webster 25 yaşında . Ancak söylediğin tarzda detayları olabilir , araştırıyorum . Bonservis bedeli belirlenirken , çarpanı sözleşmenin kalan süresi değil , sözleşmenin kaç yıllık olduğuda olabilir.

Murat Keçeci
04.02.2008, 17:06
habu ayman iyi ki basketci olmamış her maçta ilk periyot bitmeden 5 faulu alıp oyun dışında kalırdı kesin

Samet Yildirim
04.02.2008, 17:06
CAS cikardigi karar su...imzayi attikdan 3 sene sonrasi icin gecerleidir yani mesela bugün imza atiyorsam ozaman mukavelemdeki 3.sene gececek ve 3. sene aldigim yillik ücret benim bonservisim olacak...

ben öyle anladim

Erdal Kılıçarslan
04.02.2008, 17:07
Webster 25 yaşında . Ancak söylediğin tarzda detayları olabilir , araştırıyorum . Bonservis bedeli belirlenirken , çarpanı sözleşmenin kalan süresi değil , sözleşmenin kaç yıllık olduğuda olabilir.
bende tam emin değilim, ama eğer dediğim gibiyse, bizim yönetim biraz daha bekleyelim sezon sonu nasılsa alacağımız futbolcular 28 den gün alacaklar ve fiyatları düşer diye beklemelerinde korkuyorum :)

magicyattara
04.02.2008, 17:10

Futbolcu sözleşme süresi sonuna kadar olan tüm alacaklarını ödediği takdirde serbest kalıyor.Böyle bir karar alındı geçenlerde.Kalan süre gözönüne alınıyor.

_SeRKaN_
04.02.2008, 17:11
Bugünü en azından tek transferle kapatırız diye düşünüyorum..Akşam biri gelebilir..Ama hangi biri :) husiyn mi hassan mı ismailov mu ::D

Volkan Albayrak
04.02.2008, 17:12
Bugünü en azından tek transferle kapatırız diye düşünüyorum..Akşam biri gelebilir..Ama hangi biri :) husiyn mi hassan mı ismailov mu ::D

zorrrrrrrrrrrr

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 17:12

adrew webster 25 yasinda glasgow oynuyo:D

Serdar A
04.02.2008, 17:13
CAS cikardigi karar su...imzayi attikdan 3 sene sonrasi icin gecerleidir yani mesela bugün imza atiyorsam ozaman mukavelemdeki 3.sene gececek ve 3. sene aldigim yillik ücret benim bonservisim olacak...

ben öyle anladim

bende tam emin değilim, ama eğer dediğim gibiyse, bizim yönetim biraz daha bekleyelim sezon sonu nasılsa alacağımız futbolcular 28 den gün alacaklar ve fiyatları düşer diye beklemelerinde korkuyorum :)

28 yaşını geçmişse 2 geçmemişse 3 sene baz alınıyor.

TSezgin61
04.02.2008, 17:15
Var ama sen geldin diye sildik bütün haberleri.
Forumca Trabzonkolik61 'i Alkolik61 yapalım dedik...
Bu yönetimin icaraatlarıyla, seni Alkolik61 yapmak için çok uğraşmaya gerek yok herhalde, ne dersin ? :D:D:D

zaten bu baslik yüzünden onuda olacazda bakalim daha henüz kendimizi vermedik...:D

Erdal Kılıçarslan
04.02.2008, 17:21
28 yaşını geçmişse 2 geçmemişse 3 sene baz alınıyor.
valla 28 de olsa aynı aşağısıda olsa aynı.
yıllık 1 milyon euro aldığını düşün futbolcunun.

2 yada 3 milyon verip futbolcu alacaklarını sanmıyorum.
almaktan vazgeçtim,
bedavaya da futbolcu kiralanmıyorki?

Cafer Bulur
04.02.2008, 17:21
arkadaslar halen transfer yok mu?transfer bombalari patlamasi gerekirken en sonunda ben patlayacagim.öyle bir haldeyim ki sonunda forumdan kovulacagimi bilsem de bu yönetime hayatimda etmedigim küfürleri etmek üzereyim.bu kadar da vicdansizlik ve ihanet olamaz be kardesim.

Muhammed KOÇ
04.02.2008, 17:22
arkadaslar halen transfer yok mu?transfer bombalari patlamasi gerekirken en sonunda ben patlayacagim.öyle bir haldeyim ki sonunda forumdan kovulacagimi bilsem de bu yönetime hayatimda etmedigim küfürleri etmek üzereyim.bu kadar da vicdansizlik ve ihanet olamaz be kardesim.
sen hala etmek üzere misin :D

Murat Keçeci
04.02.2008, 17:25

ben bu yönetimin yüzünden küfür etme üzerine master yaptım

Cafer Bulur
04.02.2008, 17:27
sen hala etmek üzere misin :D
ben kolay kolay küfür etmem.ama bunlar beni bile cileden cikaracak bir hale geldiler.su albayraga bir yerde rastlasam onu bir kasik suda bogabilirim.

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 17:28
ben kolay kolay küfür etmem.ama bunlar beni bile cileden cikaracak bir hale geldiler.su albayraga bir yerde rastlasam onu bir kasik suda bogabilirim.

bence yapmazsin adam 4araba kormayla geziyomus:D:D:D

Zuma_Yattara
04.02.2008, 17:29
Biz bu Denis'i alabilirsek yüzyilin bombasini patlatmis oluruz ki imkani yok! Kimse bosuna heveslenmesin

Muhammed KOÇ
04.02.2008, 17:30
zaten artık bu yönetimden bi transfer,herhangi bir icraat ya da başka bir hizmet beklemiyoruz.daha fazla gülünç duruma düşmeden, daha fazla kulakları çınlamadan, daha fazla milletin sabrını taşırmadan hayırlısıyla bu işleri bilen kişilere görevi teslim etmelerini bekliyoruz..

_SeRKaN_
04.02.2008, 17:30
Biz bu Denis'i alabilirsek yüzyilin bombasini patlatmis oluruz ki imkani yok! Kimse bosuna heveslenmesin

Hemde yüzyılın bombası adamlar 8-9 mil $ istiyor..Biz ise 1 mil. $ a iş bitirmeye çalışıyoruz..Resmen sopalık bu adamlar..:)

Murat Keçeci
04.02.2008, 17:33
Hemde yüzyılın bombası adamlar 8-9 mil $ istiyor..Biz ise 1 mil. $ a iş bitirmeye çalışıyoruz..Resmen sopalık bu adamlar..:)

bonservis bedelinde en çok indirim yaptıran kulup olarak tarihe geçeriz kesin

Terzioğlu
04.02.2008, 17:35
Adamlar oyuncuyu bedava verse bizimkiler üstüne para isteyecek...

delfino
04.02.2008, 17:35
http://www.ajansspor.com/resim/haciosmanoglu_1.jpg "Özak listemizi baltalamaya çalışıyor"

Trabzonspor Başkan adaylarından İbranim Hacıosmanoğlu, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak'ın kendi listesinde bulunan isimleri caydırmaya çalıştığını belirtti! "Özak ertelenen kongrede olduğu gibi şimdi de listemizi baltalamaya çalışıyor" diyen Hacıosmanoğlu, Sadri Şener'e de mesaj gönderdi!

4 Şubat 2008, 16:57

Trabzonspor'da yaklaşan kongre öncesi bir basın toplantısı düzenleyen başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak'a yüklendi.

Hacıosmanoğlu, Bakan Özak'ın kendi listesini baltalamaya çalıştığını belirterek, "Trabzonspor başkanı kim olursa olsun, 24 yıldır süre gelen samimiyetsizliği ortadan kaldırmalıdır. Bu samimiyetsiz ortamı yaratanlar kimse mevki ve makamına bakılmadan irdelenmelidir. Bakan Özak, Trabzonspor'un bugün içinde bulunduğu her noktada önemli roller oynamıştır. 95-96'daki kaçan şampiyonlukta da O vardı, şimdi de O var. Bakan Özak'ın bir aday çıkarmasına veya tanıdığı işadamlarını başkasının listesine girmeye zorlamasına bir şey diyemeyiz. Ancak desteklediği adayın karşısındaki ismin listesine girenleri etkilemeye ve çekilmeye zorlamaya hakkı yoktur. Özak, Aralık'ta ertelenen kongrede olduğu gibi şimdi de listemizi baltalamaya çalışıyor" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu, Bakan Özak'ın Trabzonspor'un ertelenen kongresinde de önemli rol oynadığını iddia ederek, "Bakan Özak, Trabzon'un saygın isimlerinden Ali Kemal Başaran'ın benim listemde olduğunu öğrenince onu arayarak, 'Biz 40 yıldır abi-kardeş gibiyiz. Biz seni daha iyi yerlerde görmek isteriz. Bana söven adamla sen nasıl olursun' diyerek Başaran'ı benim listemden çıkması yönünde ikna etmeye çalışmıştır. Bu çabaları sonucunda Başaran'ı ikna edemeyen Özak, daha sonra da araya birçok kişi sokarak baskılarını sürdürdü. Başaran'ın benim Asbaşkanımın öğrenildiği akşam her nedense kongre ertelendi. Bence eğer Özak, Başaran'ı ikna etseydi o kongre ertelenmeyecekti. Şu anda Ali Kemal Başaran benim listemden kesin olarak çekilmiş değil ancak üzerinde çok yoğun baskılar var. Ben çekilse dahi O'nun adını yazacağım, eğer istiyorsa Divan Başkanlık kurulundaki listeden kendi adını çıkarır. Bakan'ın gizli müdahalelerini hala anlamış değilim. Bakan Özak tarafsız olabilseydi ben şu anda O'nu övüyor olurdum. Ama bunu yapmadı. Trabzonspor başkanı, bu şehrin bakanından da üst seviyededir" dedi.

Hacıosmanoğlu, kişilerin veya kurumların başkan adayı olmadığını da ifade ederek, "Sadri Şener'in Bakan Özak'ın isteğiyle aday olduğunu ve listesinin bakan taraftarından yapıldığını herkes biliyor. Bence Sadri Şener'in Bakan Özak'ın benim listeme yapmaya çalıştığı müdahalelere engel olması gerekir. Eğer bunu yapamıyorsa da adaylıktan çekilmelidir" dedi.

Hacıosmanoğlu, mevcut yönetimin başlattığı, Akyazı projesini de göreve gelmeleri halinde Başbakan'ın da desteğini alarak daha hızlı tamamlayacaklarını söyledi.

bence sadri özakın piyonuu kendi takımı kurtarmak adına gelseydi onu destekleyebilirdim ama özak dengeleri deiştiriyo ve insanları bitirmek adına bişiler yapıyo hep kendisinin söz sahibi olmasını istiyo buyuzden özakınn ve yandaşlarının takımdan uzak durmasını istiyorum ...

Zuma_Yattara
04.02.2008, 17:36
Ya bu ne is anlamadim her bonservis bedeli de asagi cekilmez ki adamlar 100 bin € dese biz 50'ye almaya calisacagiz Allah Allah aklim basmiyor

Zuma_Yattara
04.02.2008, 17:38
Adamlar oyuncuyu bedava verse bizimkiler üstüne para isteyecek...

iste ben de bunu söylüyorum Kasimpasa'nin bile transfer becerisi bizden iyi

Terzioğlu
04.02.2008, 17:39
bence sadri özakın piyonuu kendi takımı kurtarmak adına gelseydi onu destekleyebilirdim ama özak dengeleri deiştiriyo ve insanları bitirmek adına bişiler yapıyo hep kendisinin söz sahibi olmasını istiyo buyuzden özakınn ve yandaşlarının takımdan uzak durmasını istiyorum ...

Iyide bunun transferle ne alakasi var?

delfino
04.02.2008, 17:40
Iyide bunun transferle ne alakasi var?

yeni yönetim gelmeden transfer olmayacağını çözemedin sanırım...

FANATIK61
04.02.2008, 17:40
Yavas yavas hersey ortaya cikiyor. Demek icimizden bizleri hancerleyenler var...

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 17:41
Hacıosmanoğlu asla gelmesin alacağı adama da hocaya da karşıyım ersun hocayuı istiyorum

Zuma_Yattara
04.02.2008, 17:42
Varmisiniz iddiaya bence bir misirli daha alip transferi kapatacagiz

master yoda
04.02.2008, 17:43
bu arada bobo brezilya millli takımına çağrılmış alala hayırdır inş.

delfino
04.02.2008, 17:43
Yavas yavas hersey ortaya cikiyor. Demek icimizden bizleri hancerleyenler var...

zaten olmasaaa sizce biz bu hale gelirmiydikkk bukadar içten içe çöküşe geçermiydikk bize aziz yıldırım gibi dediğim dedik bi başkan gelmediği sürece biz daha çok geriye giderizz bizim başkan nuri albayrakk ama ondan çok haşim sayidoğlu konuşuyo ve boş konuşuyoo bu sadece kısa bi örnek tabi daha niceleri var içlerinde...

delfino
04.02.2008, 17:46
Hacıosmanoğlu asla gelmesin alacağı adama da hocaya da karşıyım ersun hocayuı istiyorum

hacıosmanoğlu lucescuyla anlaşmışş teknik direktör olarak bu sene olmazsa bile sezon sonunda lucescuyu trabzona getirmek istiyomuş.... bu paralel transferleride onun isteğine göre ayarlıyomuş diye bi haber okumuştum...

İleli
04.02.2008, 17:47

bizi bile bile batiriyolar dedigimde karsi cikanlar olmustu onlarda goruyorlardir neyin ne oldugunu simdi..

master yoda
04.02.2008, 17:50
lucescu bence çok iyi hoca başarılarıda ortada gelmesini isterim

Bahtiyar
04.02.2008, 17:51
evet maalesef Trabzonspor bazı şer güçlerinin elinde ve onlar başkan seçiyo.

eğer böyle yapıyorlarsa gerçekten inadına Albayrak çünkü gelenin gidenden farkı olmayacak sadece isimler değişecek roller aynı.

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 17:53
hacıosmanoğlu lucescuyla anlaşmışş teknik direktör olarak bu sene olmazsa bile sezon sonunda lucescuyu trabzona getirmek istiyomuş.... bu paralel transferleride onun isteğine göre ayarlıyomuş diye bi haber okumuştum...

istemiyorum lucescuyu ERSUN YANAL ı tercih ederim

Murat Keçeci
04.02.2008, 17:53
bizi bile bile batiriyolar dedigimde karsi cikanlar olmustu onlarda goruyorlardir neyin ne oldugunu simdi..

siz hale daha ordamısınız bunu gökdeniz bile söyledi geçen bi maçtan sonra dedi bizim rakibimiz kendimiz biz içerde birlik olabilirsek yenemiycemiz takım yok trabzonda yaşadığım için bizzat tanık oluyorum bazı şeylere bazıları ahmetin yanında bazıları mehmetin ne oluyor grupculuk trabzonsporu yemeye çalışıyorlar o yemek istiyor öbürü dışarda kalınca onu tepe taklak etmenın yollarını arıyor bu seferde kulup zarar görüyor

Samet Yildirim
04.02.2008, 17:54
LUCESCu diye bisi yok bu bir...haci. ersun yanala devam etmicek gibi bisi de demedi yani daha belli degil öyle digim

ilhan
04.02.2008, 17:55
Delfino , aynı haberi ilgili başlığada kopyalayıp aynı yorumu yazdın. Buraya neden taşıyorsun ?

delfino
04.02.2008, 17:59
Delfino , aynı haberi ilgili başlığada kopyalayıp aynı yorumu yazdın. Buraya neden taşıyorsun ?

gerçeklerii görmenizz içinnnnn oldumu... daha çünküü görmeyenler varr ben sitenin yoğun olduğu kişilerin oolduğu yere yazıyorum ve herkesin bazı şyleri bilmesi gerekiyoo havadan bişiler diil çünkü bu haber bişileri gözler önüne seriyoo anlayan anlıuyodur zaten...

Emirhan Makul
04.02.2008, 18:01
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040208idman2.jpg

şu mübarek hocaya kıyılır mı yaav seviyorum bu adamıı süper bi hocaa

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 18:01
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040208idmanm.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

ERSUN YANAL KALACAK...
Ersun Hoca Yapamazsa kimse yapamaz şampiyon bizi.
Dünyada İstikrarlı takımlara bakın antrönörler mi kadro mu daha çok değişiyor.
Antrönör aynı kadroyu değiştiriyorlar....
Ersun Hoca 5 yıl kalsa Trabzon belki 1-2 yıl sıkıntı çeker ama 2.yıl ve beraberinde önümüz açık olur.

zahido
04.02.2008, 18:03
bu haci kolpanin onde gideni.. kosoca Trabzonspor delegesinide mi satin almis Ozak?? Bu ne bicim bi mantikdir yaa.. Sonucta orda secmenler oy veriyor.. Haci anladi kazanamayacagini Ozakta Ozak.. Ozak asagi Ozak yukari.. Yeter beee cik erkek gibi adayim de secilirsen secil secilemezsen otur asag..

İsmail Çavuşoğlu
04.02.2008, 18:05
gerçekleri görmemizi sağladığın için tesekkurler ama,bizde az çok neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilenlerdenız.şimdi İ.Hacıosmanoğlunun söylediklerimi oluyor gerçekler acaba?Faruk Özak da çıkıp derseki öyle birşey yok ben asla böyle birşey yapmadım diye hangisi gerçek olacak??

_SeRKaN_
04.02.2008, 18:06
bu haci kolpanin onde gideni.. kosoca Trabzonspor delegesinide mi satin almis Ozak?? Bu ne bicim bi mantikdir yaa.. Sonucta orda secmenler oy veriyor.. Haci anladi kazanamayacagini Ozakta Ozak.. Ozak asagi Ozak yukari.. Yeter beee cik erkek gibi adayim de secilirsen secil secilemezsen otur asag..

Şimdi moda galiba birilerine sataşıp sansanyon yaratmak..

etocanislam
04.02.2008, 18:09
adamın stresten sacları beyazlamıs yaw

Samet Yildirim
04.02.2008, 18:10
hay asbin allahim ya...

HACIOSMANOGLU FARUK`ÖZAK`in gercek yüzünü söylyüor size adam gibi dobra gibi...

FARUK ÖZAK BAKAN`mis felan filan banane bakansa bana faydasi mi var yok...herzaman muhalifet cikartir zaten onun yüzünden birlik beraberlik olmuyor bu camiada ondan sonra yok su bunu diyor felan...

ama bende SADRI SENER secilsin diyorum...

ilhan
04.02.2008, 18:10
gerçeklerii görmenizz içinnnnn oldumu... daha çünküü görmeyenler varr ben sitenin yoğun olduğu kişilerin oolduğu yere yazıyorum ve herkesin bazı şyleri bilmesi gerekiyoo havadan bişiler diil çünkü bu haber bişileri gözler önüne seriyoo anlayan anlıuyodur zaten...

Merak etme herkes görmesi gereken gerçeği görüyor.

etocanislam
04.02.2008, 18:11
o bu degılde :D 2008.2009 ara transferını acmadan kapattık sayedi saymıyorm cunkı ona futbolcu demıyorm

asilhamsi
04.02.2008, 18:14

:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Abi az daha oluyordum ne yaptin sen

Ali İhsan
04.02.2008, 18:15
o bu degılde :D 2008.2009 ara transferını acmadan kapattık sayedi saymıyorm cunkı ona futbolcu demıyorm

O kadar da değil arkadaşım. Biraz sonra maçını izle bence. Gelmeyenler yüzünden acı çekiyoruz zaten de bir de geleni gelir gelmez yerden yere vurmayalım. Önce bir izleyelim...

delfino
04.02.2008, 18:15
gerçekleri görmemizi sağladığın için tesekkurler ama,bizde az çok neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilenlerdenız.şimdi İ.Hacıosmanoğlunun söylediklerimi oluyor gerçekler acaba?Faruk Özak da çıkıp derseki öyle birşey yok ben asla böyle birşey yapmadım diye hangisi gerçek olacak??

yaa zaten adam olsa faruk özak trabzonu şimdiye dek başarıya ulaştırırdı adam bakan ordan rant sağlıyo kendine baktı nuri başkan olduğunda nuri ona saygın olmadı bu sefer trabzondaki rantını kaybetmeye başladı ne olcak yeni gelicek yönetimde kendi söz sahibi olacağı birini getircek oda kim sadri şener.... sadri şener başkan adayı adam sadri şener den fazla muhalefet yapıyooo yuhh dedirtiyo artık amacı belli çünküü kendine nurinin sayesinde bitmekte olan rantı sağlamaya çalışıyo nie stad projesinde destek çıkmadı nuriye buyüzden...

F.Tütüncü
04.02.2008, 18:18
Utandırır seni inşallah:)

F.Tütüncü
04.02.2008, 18:24
O kadar da değil arkadaşım. Biraz sonra maçını izle bence. Gelmeyenler yüzünden acı çekiyoruz zaten de bir de geleni gelir gelmez yerden yere vurmayalım. Önce bir izleyelim...
Maçın verileceği kanalın sopcast linki var mı acaba sizde?

İsmail Çavuşoğlu
04.02.2008, 18:25
yaa zaten adam olsa faruk özak trabzonu şimdiye dek başarıya ulaştırırdı adam bakan ordan rant sağlıyo kendine baktı nuri başkan olduğunda nuri ona saygın olmadı bu sefer trabzondaki rantını kaybetmeye başladı ne olcak yeni gelicek yönetimde kendi söz sahibi olacağı birini getircek oda kim sadri şener.... sadri şener başkan adayı adam sadri şener den fazla muhalefet yapıyooo yuhh dedirtiyo artık amacı belli çünküü kendine nurinin sayesinde bitmekte olan rantı sağlamaya çalışıyo nie stad projesinde destek çıkmadı nuriye buyüzden...
yapma güzel kardeşim.belki sen ikisinide sevmiyor olabilirsin ancak Sadri şener i resmen kukla yapmıssın mesajında .o kadarda değil .Sadri Şeneri bizde az çok tanıyoruz.birilerinin himayesine girecek bir insan değil.belki fikir alışverişlerinde bulunuyorlardır buda gayet normaldir.

başlıkla alakalı olmadı ama yöneticilerimiz kusura bakmasınlar.

Hasan61
04.02.2008, 18:26
mısır'ın maçı saat kaçta???

Travelair
04.02.2008, 18:26
Evet arakadaşlar bugün kimi alamadık?

TolgaTopçu61
04.02.2008, 18:27
yarim saat sonra

Cafer Bulur
04.02.2008, 18:28
19 00 da.eurosporttan naklen.tek transfer bombamiz moawadi iyi izle.yönetimin giderayak yildiz olarak renklerimize kattigi oyuncudur kendisi.degerini bilelim.:p

Emirhan Makul
04.02.2008, 18:28
bende izleyeceğim saat 19 da mı başlıoyrrr

Murat Keçeci
04.02.2008, 18:29
çeyrek final maçında mısırın rakibi biraz daha zorludur kesin bu maçta defansif olarak daha iyi tanık olabiliriz mowada

_SeRKaN_
04.02.2008, 18:30
Evet arakadaşlar bugün kimi alamadık?

Bugün 2.Preveze Denis seferi düzenlendi..Sonuçları bekleniyor..:) Birde Husiyn çıktı piyangodan bir bakmışsın uçaktan husiyn ve hassan inmişler..:)

İsmail Çavuşoğlu
04.02.2008, 18:34
Bugün 2.Preveze Denis seferi düzenlendi..Sonuçları bekleniyor..:) Birde Husiyn çıktı piyangodan bir bakmışsın uçaktan husiyn ve hassan inmişler..:)
:D:Dsefer düzenlenmedi aslında baksana denisi Başkan İstanbul a çağırmış ee haklı tabi adamın ayagına gidilirmi:) Trabzonspor kimseye yalvarmaz:rolleyes:

Murat Keçeci
04.02.2008, 18:35
bir transfer dönemi daha geldi geçti onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevitine gökten 3 taş düşmüş biri nurinin kafaya biri baturoglunun biri de zeyyadın

Uğur Gündüz
04.02.2008, 18:36
Trabzonspor'un kiralık olarak almak istediği Denis Gustavo German'ın bonservisi için Arjantin kulübene 1 milyon dolar transfer ücreti verilmek istendiği söylendi.

Höönk!!!

Hasan61
04.02.2008, 18:37
:D:Dsefer düzenlenmedi aslında baksana denisi Başkan İstanbul a çağırmış ee haklı tabi adamın ayagına gidilirmi:) Trabzonspor kimseye yalvarmaz:rolleyes:
hmmmm bu açıdan bakarsak bizimkiler sefere gitmiyor sefer'i ayaklarına getiriyorlar

_SeRKaN_
04.02.2008, 18:39
Trabzonspor'un kiralık olarak almak istediği Denis Gustavo German'ın bonservisi için Arjantin kulübene 1 milyon dolar transfer ücreti verilmek istendiği söylendi.

Höönk!!!

Kiralama bedeli nedir acaba :) Diyorum ya arjantinli yöneticilerde iyi sabır varmış ben olsam insan hakları mahkemesine başvururdum hakaret ediyorlar diye :D

Cafer Bulur
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/2085.jpg
Albayrak Transfere El Koydu
Albayrak tüm yetkileri eline alarak transferi bizzat yöneteceğini bildirdi.
04 Şubat 2008 / 13:45

büyük baskana bakin beeeeee.transferin bitmesine 54 saat saat kala ipleri eline aldi.sikidurun yeni transferler geliyooooooorrrrrrrrrrrrrrr.

zahido
fener YASSİNE CHİKHAOUİ ile ilgileniyormus.. insallah su nicky carle olayi gibi olurda biz aliriz bu adami yaa..

Tanju
04.02.2008, 18:43
hocam bu mehmet çakır'ı niye kimse almıyo, hazır adam gündemde değilken trabzon alsa ya süper adam yaa..

Cafer Bulur
04.02.2008, 18:50
fener YASSİNE CHİKHAOUİ ile ilgileniyormus.. insallah su nicky carle olayi gibi olurda biz aliriz bu adami yaa..
bu yönetim chikhaouinin degil kendisini fotografini bile getiremezler.su ana kadar bu futbolcuyu ne görmüs nede duymusturlar.bahsettigin adamin bonservisi en az 5 milyon euro.bayern münihin bile bu futbolcuyla ilgilendigi yerde albayrak ve isbilmez yöneticilerine nal toplamak düser...

Tolga_61
04.02.2008, 18:54
Bu afrika kupası maçlarını hotbird de veren yok dimi?

Hasan61
04.02.2008, 18:54
bırakın YASSİNE CHİKHAOUİ işlerini o kim efsane başkan bize ronaldinho,c.ronaldo gibi oyuncular getirecek:D:D

Hasan61
04.02.2008, 19:01
mısır'ın maçını sopcast'te hangi kanal veriyor

F.Tütüncü
04.02.2008, 19:03
mısır'ın maçını sopcast'te hangi kanal veriyor

Albania Sports Group Kanalında veriyor. Ya da buraya da bir bak:

http://soccershaker.blogspot.com/2008/01/africa-cup-egypt-vs-sudan-sopcast-tvu.html (http://www.thy.com/tr-TR/contact_us/offices.aspx)

Küçükalioğlu
04.02.2008, 19:04
İsteyen maçı buradan seyredebilir
http://wwitv.com/tv_channels/b3802.htm

F.Tütüncü
04.02.2008, 19:12
Moawad sarı kart gördü. Yediği ilk çalımdan sonra:S

DaNGeR_BoY
04.02.2008, 19:20
Bir kedisi bile yok
Trabzonspor’un A takım formasını giydiği halde harçlığını bile hala babasından aldığını söyleyen Barış Memiş’in en büyük özlemi ev sahibi olmak...
TRABZONSPOR’UN genç oyuncusu Barış Memiş’in hayallerini ailesine almak istediği ev süslüyor. 17 yaşında A takımda yer bularak yıldızı her geçen gün parlayan Barış, kazanacağı ilk parayla kirada oturan anne ve babasına bir ev alma hayalinde olduğunu söyledi. “Anahtarı babama uzatacağım günü iple çekiyorum” diyen genç futbolcu “Şimdi kirada oturuyoruz. O gün benim en mutlu günüm olacak. Babam, ben ve ağabeyimin eğitimi için gece-gündüz çalışıyor. Ağabeyim üniversitede okuyor. Ben de Trabzonspor’da oynuyorum. İkimiz de masrafız. Babam hem bize hem de eve bakıyor. Kolay iş değil. İlk işim ev almak ve babamla annemin yüzünü güldürmektir” diye konuştu.

ah nori ah sen para içinde yüz futbolcun böyle durumlarla uğraşsın..milyar dolarlık servetin sahibi bir başkansın beaa
hiç utanmıyosun dimi futbolcunu bu hale düşürmeye..

mustafa gürsoy
04.02.2008, 19:23
Bir kedisi bile yok
Trabzonspor’un A takım formasını giydiği halde harçlığını bile hala babasından aldığını söyleyen Barış Memiş’in en büyük özlemi ev sahibi olmak...
TRABZONSPOR’UN genç oyuncusu Barış Memiş’in hayallerini ailesine almak istediği ev süslüyor. 17 yaşında A takımda yer bularak yıldızı her geçen gün parlayan Barış, kazanacağı ilk parayla kirada oturan anne ve babasına bir ev alma hayalinde olduğunu söyledi. “Anahtarı babama uzatacağım günü iple çekiyorum” diyen genç futbolcu “Şimdi kirada oturuyoruz. O gün benim en mutlu günüm olacak. Babam, ben ve ağabeyimin eğitimi için gece-gündüz çalışıyor. Ağabeyim üniversitede okuyor. Ben de Trabzonspor’da oynuyorum. İkimiz de masrafız. Babam hem bize hem de eve bakıyor. Kolay iş değil. İlk işim ev almak ve babamla annemin yüzünü güldürmektir” diye konuştu.

ah nori ah sen para içinde yüz futbolcun böyle durumlarla uğraşsın..milyar dolarlık servetin sahibi bir başkansın beaa

saçmalamanın anlamı yok. Adam başkan oldu diye takımı komple nüfusuna geçirecek değil ya:)

Mustafa Önder
04.02.2008, 19:24
Nuri Albayrak, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve biri Avrupa biri de Rusya’dan olmak üzere iki oyuncuyu kadroya katabileceklerini söyledi. Albayrak, gelen yönetimin elini güçlendirmek için her iki oyuncuya da “şartlı-kiralık” imza attırılacağını ve performansları beğenilirse bonservisleriyle birlikte alınmaları yolunun açık tutulacağını ifade etti. Albayrak, ara transferin 6 Şubat’a kadar uzatılması nedeniyle biraz daha araştırma ve düşünme şansı yakaladıklarını, Ersun Yanal’ın da onayladığı en az 2 oyuncuyu kadroya “mutlaka” katacaklarının da bilinmesini istedi.

erkankoc
04.02.2008, 19:31
sukur cezamiz bitti...burdan site yoneticilerine herkese adaletli davranip birine ceza veriyosan herkese esit oranda ceza vereceksin..baskasina 3 gun verip baskasina 20 gun ceza vermiceksin...hakemlere diyoruz adaletli olun ama herkesin bundan nasibini almasi lazim..neyse gecti sonucta transferin bitmesine sayili saatler kaldigi icin sevi9nmeliyiz..izdirabimiz sona yaklasiyo...hayattaki en buyuk iskence umutmus derler..tipki bizim gibi..hergun bi umutla bekleyip aksama husran yasiyoruz..cok sukurki carsambaya bu umut bitiyoo..gozumuz aydin

mustafa gürsoy
04.02.2008, 19:32
Bu transfer dönemi bitiyor ama içim buruk vallahi. Keşke 15 gün daha uzasaydıda İbrahim Baturoğlu biraz daha tatil yapsaydı:)

delfino
04.02.2008, 19:40
mısır maçı kaç kaçç ..

zahido
04.02.2008, 19:41
moawad bekledigimiz gibi teknik bir youncu degil.. Calim atabilecek bir fuytbolcu degil.. Ama ozellikle gokdenizle cok iyi anlasacagina inananiyorum.. Cok verkaca giriyor ve suratli bir oyuncu.. Ortalarida fena sayilmaz.. Surekli takimla beraber ofansa cikiyor.. Ersun hocada bu sebeple kendisini istedi galiba..

DaNGeR_BoY
04.02.2008, 19:46
saçmalamanın anlamı yok. Adam başkan oldu diye takımı komple nüfusuna geçirecek değil ya:)

ne saçmalaması yıldırım demirören batuhana ev aldı gol attı diye...nori de barışa alsa ne olur..nori daha zengin demirörenden

Onur
04.02.2008, 19:47
mısır maçı kaç kaçç ..

2-1 Mısır önde

mustafa gürsoy
04.02.2008, 19:48
ne saçmalaması yıldırım demirören batuhana ev aldı gol attı diye...nori de barışa alsa ne olur..nori daha zengin demirörenden

Sen harçlığının yarısını versene barışa:)

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 19:49
moewwed iyi oyuncu super bir oyuncu:D

KUTADGU
04.02.2008, 19:49

Böyle futbol mantığı olur mu güzel kardeşim?
Seneler önce takım başarılı olunca ücret arttırmı gündeme gelmiş
ve başarı sonucunda futbolcuların ücretlerinde arttırıma gidilmişti.
Bu düz mantıkla devam etsek
Şu an, bu sezon Trabzonsporda futbol oynayan oyuncuların -afedersiniz ama-
giyecek donları olmazdı.
Futbol profesyonel işidir.
Ve profesyonelleri bağlayan mukaveleridir.

Hem barış'a şimdi araba almak
İlerde muhtemel olumsuzlukları yaratmaya zemin sağlamaz mı?

Can
04.02.2008, 19:54
nasıl oynuyor arkdaşlar sayed

sarman61
04.02.2008, 20:01
nasıl oynuyor arkdaşlar sayed

Hızlı bindirmeleri var arkadaşlarını boşa çıkartabiliyor verkaçı çok seviyor ve hızlı bir futbolcu açıkcası şöyle söyleyim gökdenizin sol kanat versiyonu.

Ercan DEMİR
04.02.2008, 20:05
Hızlı bindirmeleri var arkadaşlarını boşa çıkartabiliyor verkaçı çok seviyor ve hızlı bir futbolcu açıkcası şöyle söyleyim gökdenizin sol kanat versiyonu.

Celalettin + keçeli (ikisinin toplamı) den iyi ise sorun yok :)

Volkan Albayrak
04.02.2008, 20:06
fena değil birazda sert oyunu seviyor ama hücuma hızlı bindirmeleri var

A.T.R
04.02.2008, 20:09
Maçı ART kanalından seyrediyorum anlatan mısırlı olunca daha bi keyifli oluyor :)
Said Muawwed bana sorarsanınz kesinlikle SOL BEK değil adam ortasahanın kendi tarafına geçmiyor bile sol orta ve açık gibi oynuyor daha çok. Topa kapanışı ve sürüşü Gökdenizi andırıyor ama Gökdenizin 4/1 kadar teknik. Yalnız ortaları fena değil gibi geldi bana.

Terzioğlu
04.02.2008, 20:27
Bu arada 8 numarali Hosny Abd Rabou cok kaliteli bir futbolcuya benziyor benim cok hosuma gitti bu mac.
Orta saha'nin ortasinda (Ayman'in bölgesinde) oynuyor.

Remzi
04.02.2008, 20:30
Hosny'i ilk maçta izlemiştim.2 güzel gol atmıştı:)bende beğendim onu Aymandan iyidir yani bizim takımda rahat oynar heralde:)

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 20:30
Bu arada 8 numarali Hosny Abd Rabou cok kaliteli bir futbolcuya benziyor benim cok hosuma gitti bu mac.
Orta saha'nin ortasinda (Ayman'in bölgesinde) oynuyor.
8 numarada herswey war abi penalti serbest vurus pas ara pas hersey

Mustafa OK
04.02.2008, 20:35
alalım o zaman...

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 20:36
alalım o zaman...

sezon sonunda anlasmisiz :D

Mustafa OK
04.02.2008, 20:41
zaten hep sezon sonu bugün için aldığımız oyuncu yok... sezon sonu dedikleride olsa bari

Terzioğlu
04.02.2008, 20:42
Gercekten sezon sonu icin alindiysa bence cok iyi is yapmis oluruz. Bir maca bakarak belki fazla büyütüyorum ama bu macta cok hosuma gitti.

Murat Keçeci
04.02.2008, 20:43
futbolda yarın diye bişe yoktur arkadaşlar sene sonu ismini bile duymuycaksnız bu adamın bakında görün bu köprunun altından ne sular akacak daha

isaret parmagi
04.02.2008, 20:57
mısır maçının sopcast linki varmı arkadaşlar.

Terzioğlu
04.02.2008, 21:00
Mac bitti bile :)
Misir 2-1 kazandi. Bu demektir ki Moawad'in gelisi biraz daha uzadi...

Semih Kırsüleymanoğlu
04.02.2008, 21:00
Mac bitti bile :)
Misir 2-1 kazandi. Bu demektir ki Moawad'in gelisi biraz daha uzadi...

nasil abi Moawad dedigin adam iyi oynadi mi??

taner*61
04.02.2008, 21:06
Nedir bu rezillik yaa zaten çok sık giremiyorum girdiğimdede bir transfer haberi olsun diyorum ama nerede

Terzioğlu
04.02.2008, 21:11
nasil abi Moawad dedigin adam iyi oynadi mi??

Bana göre ne iyi nede kötü oynadi. Bu macta sol kanatta oynadi. Ara sira iyi ver-kac'lara girdi. Hizli ve cevik bir oyuncu oldugunu bir kez daha anladim. Ortalarida fena degil. Yalniz pek teknik bir oyuncu oldugunu söyleyemem. Defansif anlamda kendisini izleyemedim bu macta sol kanatta oynadigindan.

Emirhan Makul
04.02.2008, 21:14
ben maçı izledim sayedi de izledimm oynadığı süre boyunca solda gizlendi durduu ama topu aldığında hızlı koşan aralara top atan iyi orta açan bi adam ama ben bu maçda beğenmedim yanii 11 kişilik mısır kadrosunda en pasif adamdı bence tabi bu benim görüşüm bizde farklı oynayacağına inanıyorum gökdenizle muhteşem ikili olurlar

Murat Keçeci
04.02.2008, 21:21
biran önce son gün olsada şu çile bitse sıkıldım artık yeter

lazo1967_61
04.02.2008, 21:22
transfer donemi 2 gun sonra bitiyor bizim yonetim hala transfer yapicak

ulan serefsizler simdi transfer yapsaniz neye yaricak
gidip transfer yaptik diye bir ise yaramaz oyunculari alicaksiniz iste

ulan bu kadar beceriksiz yonetim olurmu
bunlara yilin beceriksiz yonetimi madalyasi verilmeli

Ercan DEMİR
04.02.2008, 21:23
Yarın transfer yapmazlar çarşamba günü hepimizi kıvrandırırlar ve sonuç hayal kırıklığı. Daha önce yaşadık değil mi? Puff :(

AyhanPe
04.02.2008, 21:23
anlamiyorum neden son iki günü bekliyorlar..sanki dünyada transfer yapan tek takim biziz..herkes transferini yapmis bitirmis onlara zor gelmiyorda bizimkilere cok zor geliyor..

Murat Keçeci
04.02.2008, 21:27
gs gidip alıp geliyor bjk gidip alıp geliyor fb gidip alıp geliyor bizimkilerde sadece konuşuyor yarın 3 kişi burda pazartesi 5 kişi daha alıuyoruz cuma 7 kişiyi bitirdik sanki dersin fabrikaya işci alıyler

Ali İhsan
04.02.2008, 21:52
gs gidip alıp geliyor bjk gidip alıp geliyor fb gidip alıp geliyor bizimkilerde sadece konuşuyor yarın 3 kişi burda pazartesi 5 kişi daha alıuyoruz cuma 7 kişiyi bitirdik sanki dersin fabrikaya işci alıyler
Sen onları bırak Kasımpaşa bile tıkır tıkır topçu aldı. Oftaş Gana'dan getirdi birkaç tane (tabi Cavcav faktörü), Manisa BJK'ye Holosko'yu verip bir ton transfer yapıp daha güçlü hale geldi. Bizse yıllar sonra oynayabilecek bir kaleciyle kapalı kutu bir solbek aldık. Bu takıma forvet,stoper ve acil 10 numara lazım. Hepsinin sağlam yabancılar olması lazım ve ayrıyeten genç 2-3 tane de gurbetçi alınıp takımın rotasyonunda kullanılmalı. Ama artık ne bugün ne yarın transfer yapılmaz galiba.

A.T.R
04.02.2008, 22:00
ben bu akşamdan bayağı bir umutluydum, bu yüzden gün boyu girmedim foruma ki akşam rahat rahat yapılan/ yapılacak transferler ve onlarla ilgili yorumları okurum diye ama büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum maalesef :(

Atmaca
04.02.2008, 22:05
Albayrak transfere el koymus!

Jackdaniels
04.02.2008, 22:22

Ooooo desene Patoyla Kaka yolda o zaman.....

Emirhan Makul
04.02.2008, 22:29
ya ne olacaksa bu akşam ve yarın akşam olacak tabi olacaksa ya alın bi adam şu orta sahaya golüü aymanda atar orta saha oyun kurucu lazımm

Nytre
04.02.2008, 22:33
ha gayret bu akşamı saymazsak bir günümüz kaldı. 5 şubat gece 12.de bitiyor değil mi transfer dönemi..

ayrıca federasyon trabzonspora özel olarak 1 ay daha zaman verseler yine beceriksizliklerimizle ün yaparız

Mustafa OK
04.02.2008, 22:34
transfere nuri el attı diyolarya acaba bazı oyuncularla anlaşıldıda nuri şimdi imza attırıp bak ben geldim transferi hallettim demeye mi getirecek acaba

Cem Balcı
04.02.2008, 22:37
galiba artık umudumuzu kesmeliyiz.:)

son 1 gün...

Samet Yildirim
04.02.2008, 22:38
transfere nuri el attı diyolarya acaba bazı oyuncularla anlaşıldıda nuri şimdi imza attırıp bak ben geldim transferi hallettim demeye mi getirecek acaba

valla dogru söylüyorsun hic de belli olmaz bunlara zaten yine baski yapyilior adaylik icin haberleri cikti süphelendim:D

Murat Keçeci
04.02.2008, 22:39
bu adam başkan olursa intihar ederim daha dayanacak gücüm kalmadı 1 sene daha çekemem

oflum61
04.02.2008, 22:42
Bir kedisi bile yok

ooooooop.... baris memis ne yapmiski ev sahipi olacakmis mis mis Baris Memis...
Dur bakalim Trabzonsporda ictigi "süt" kokusu agizindan gitmedi.... Futbolcu o hale düsmedi ohalden daha kötü haldeydi... simdi mac basina aldigi pirimi sen senede aliyorsan 21 yasindan büyksün...
Anliyorsun beni demi?

oflum61
04.02.2008, 22:48
Transfer niye?
Arkadaslar, bu yönetim eger aday olmak istemiyorsa ve Trabzonspor küme düsmeyecekse yeni adam gibi transfer yapilmaz, yapilmayacak... niye???
Giderken so hediyelerimi? Gelecek olan yönetime hediyelirimi olacak? Düsünün seni o koltuktan indireceklere sen söyle güzel transfer yapta, ikinci yari basarili olsun lar seni kökten bitirsinler. Bu kadar Albayrak yönetimi salak olamaz!. Bizde pek saf olmayalim... Alinirsa gayet ucuz, kiralik Misirdan vs. vs.
Misirin en iyi futbolcusu Ahmet Hassan ona göre hesap yapin...

Yazik! Yazdigima kimse cesaret edip de cevap veremiyor... Herkes hala kendini kandiriyor... cocuk gibi oyalaniyorsunuz... size bu takimdan daha iyisi fazla be kardesim... birde diyorlarki Trabzonlular futboldan anlarlar.... hadi ordan...

Terzioğlu
04.02.2008, 22:50
galiba artık umudumuzu kesmeliyiz.:)

son 1 gün...

Senin hala umudun mu vardi transferden :)

Murat Keçeci
04.02.2008, 22:51
ben kelepir 1 adam beklıyorum

renac
04.02.2008, 22:56
Yazik! Yazdigima kimse cesaret edip de cevap veremiyor... Herkes hala kendini kandiriyor... cocuk gibi oyalaniyorsunuz... size bu takimdan daha iyisi fazla be kardesim... birde diyorlarki Trabzonlular futboldan anlarlar.... hadi ordan...

ceseret edemeyipte neden cvp yazmayalım demek ki kimse senle aynı h
görüşte değil bu adam transfer yapacak ama öyle ama böyle sen ister rüya de ister gerçek yapmicak olsa çoktan seçim yapılırdı yarın gece geç saatlaerde duyarsınız haberleri merak etme dua edelimde aldıkları topçular takıma katkı sağlasın

KUTADGU
04.02.2008, 22:56

Transfer döneminin başından sonuna kadar savunduğum düşünceyi dillendirmişsin...
Kayyum atanan kurumun seçim oyunlarını gizleyen Nuri Efendinin orta tiyatrosuydu sergilenenler.
Pişekar ve Kavuklu rollerini üstlenen reziller bu alanda iyi kuklalık sergilediler.
Sanırsam alacakları tek takdir bu kuklalıklarından olacaktır.
Sözüm açık ve net..
Direk hedefe..
Nasıl Nuri Efendinin kuklaları yöneticiyim diye geçiniyorsa
Çoklarının kuklaları da forum üyesiyim, ağayım, paşayım doğruyu ben bilirim diye yazıştı..
Tuhaf olan birileri hep kandı, birileri hep inandı, birileri hep üzüldü..
Bazıları ise ofisboyuna aldırdığı sigara ile keyif çattı..
Yazıktır arkadaşlar..
Temeli yalan, hile ve karaktersizlik olan bu yönetimin
Huzura ve güvene yol verecek hiç bir eylemi olmamıştır, Olmayacaktır..
Uyanalım artık..

Ve son söz...
Nuri Efendi, sadece defolmayacaksın
Yaptıklarının hesabını da birer birer vereceksin..
Burda olmazsa başka bir yerde.
Elbet vereceksin.
Elbet.

Cem Balcı
04.02.2008, 22:57
Senin hala umudun mu vardi transferden :)

valla ne yalan söyleyim;bu güne kadar hala umutluydum...

ama artık hiç umudum yok...

TS-Tiryaki
04.02.2008, 22:57
aloooo transfer nerdesin cik disari. alooooooooooooo. hadi ama artik sabrimiz tasti. hadi hadi hadi hadi hadiiiiiiiiiiiiiiiii

GÖKHAN TURHAN
04.02.2008, 23:00
ara transfer fiyaskodur fiyasko
en hayırlısı en kısa zamanda kongrenin gerçekleşmesi
inşallah bugünleride aramayız......

KUTADGU
04.02.2008, 23:02
bazıları ötüyordu albayraklar koyu trabzonsporludur, senden benden daha iyi düşünüyor bu takımı diye çıkıp şimdide öteseler ya, madem takımı düşünüyor alsınlar kaliteli futbolcular giderken bile, ha madem transfer yapmayacaktınız ne pok yemeye ertelediniz kongreyi yeni yönetim kuyruk korkusuna yapardı belki transfer ama illa hükümete yalakalık yapacaklar koskoca kulübü milletin oyuncağı yapacaklar

Sen niye kafanı yoruyorsun ki?
Birileri çıkacak;
Büyük Başkanım şöyle adamdır, böyle zengindir
İbrahim Agam öyle delikanlıdır.
Haşim Abim şöyle Seat İbizacıdır.
falan diyecektir..
Kafayı yormana gerek yok
Bazıları için Nuri Albayrak hep biricik başkanları olarak kalacaktır

Mehmet Fırat
04.02.2008, 23:03
Haber, kaynak, duyum farketmez.

Birşeyler yazın da heyecanlansın ortalık.

Sıkıldık yahu! :)

Travelair
04.02.2008, 23:05
Diyorlar işte yarına anlaşma yapılmış Atv miydi neydi yine burdan okudum. Getirsinler oyuncuları biz de görelim. Ceyhun'un yeri dolar, defansın yeri dolar forvetin yeri dolar. Dahası var mı bilemiyorum

Murat Keçeci
04.02.2008, 23:08
Haber, kaynak, duyum farketmez.

Birşeyler yazın da heyecanlansın ortalık.

Sıkıldık yahu! :)

burda oyun oynamıyoruz kendı kendını kandırmak hoşuna gidiyor galiba

TS-Tiryaki
04.02.2008, 23:10
resmi siteye girdinizmi???

AKYAZIYA ONAY CIKMIS......:D:D:D:D:D

adamlar transferi beceremedi bari stadyumla bi haber cikaralim dediler.

EmrahYalçınalp
04.02.2008, 23:12
Akyazı'ya onay falan çıkmadı. Bu süreçte aşılması gereken bir kurumdan daha izin çıktı.
Stadı yapana kadar 126 kez açılış yaparız biz :)

Bugün baya yoğundu, siteye pek bakamadım. Eeee, bugün kimi alamadık yine?

Erkin
04.02.2008, 23:20
Agogo bugün imza atacaktı hani?

Öyle biri mi var :( Ooof of Stelloneler, Agogolar, Sobolewskiler.. Yarın da olmazsa bitti zaten.. Elimizdekilerle de ligde başarılı olacak güçteyiz derler kapatırlar :(

Muhalif
04.02.2008, 23:20
Stichus gelip boy boylayıp soy soylamadan transfer hikayesi bitmez erenler:D Son ana kadar beklemek lazım:D

Harun-61
04.02.2008, 23:22
ehemm ehemmm, rize macina kadar transfer bitecek :)

.

İlker
04.02.2008, 23:24
Yarın ola hayrola....

Sunny53
04.02.2008, 23:26
transfer falan olmuyacak
bu gerçek bir duyum işte
adam açık açık yapmayacagız
neden dedim para yok dedi
gidin yatın bu takım küme düşmez :(

lazooo28
04.02.2008, 23:26
ehemm ehemmm, rize macina kadar transfer bitecek :)

.

ehh artik 2009/2010 sezonundaki maca kaldi :)

MetiN08
04.02.2008, 23:27
simdi kesin ulusoy cikar yarin transfer zamanni yine uzadi diye bir aciklama verir gelde ozaman intihar etme kendini :D

vse61
04.02.2008, 23:28
Eywah yarın gökdenizi satıyoruz o zman...

ali+61+26
04.02.2008, 23:28
vay anasını her gun giriyorum hergunn deli olup cıkıyrumm yarın sn girişim olcakk nasını astım transfer olamzssa

eren_61
04.02.2008, 23:29
transfer falan olmuyacak
bu gerçek bir duyum işte

ya ne güzel bi olay.bari şu sezon erken bitseydide bizde rahat etseydik.herkez burda sinir hastası oldu.Allah bunları bildiği gibi yapsın

Erdal Kılıçarslan
04.02.2008, 23:29
transfer falan olmuyacak
bu gerçek bir duyum işte
valla transfer var derken inanmadık duyumlara, yok derken de inanmıyorum :)

serdar
04.02.2008, 23:30
Düsündügüm gibi oldu, girdim sayfaya, yine bu yönetim ne kadar beceriksiz oldugunu anladim, Transfer hala yok...

Haydi kardesler, hepinize iyi geceler, fazla takilmayin Transfer felan olmaz...

Cafer Bulur
04.02.2008, 23:30
transfer falan olmuyacak
bu gerçek bir duyum işte
paralarinin olmadigini bugün mü farketmisler?onuda sordun mu?hangi yöneticiyle konustun?bircogunun birbirinden haberi yoktur onlarin.

Cem Balcı
04.02.2008, 23:31
Yarın ola hayrola....

bence artık hayır bekleme yarından.;)

AyhanPe
04.02.2008, 23:31
transfer falan olmuyacak
bu gerçek bir duyum işte

bak bu duyumuna herkes inanir burda:D ben yinede bir kac gelisme bekliyorum..

Cem Balcı
04.02.2008, 23:32
transfer falan olmuyacak
bu gerçek bir duyum işte

açık ve net.:D

_SeRKaN_
04.02.2008, 23:35
Yarın uçakların biri kalkacak biri inecek..Yıldız akacak Trabzon'a :)

Sunny53
04.02.2008, 23:35
ya bunu yönetici diyor
diyor ki para yok
yapmayacagız takım küme düşmez
kimse yarın birşey beklemesin
jabi ve sayed geliyor diyor
yeter bunlar
oldu mu?

Burçak
04.02.2008, 23:36
Canlı Yayın...
Takım Oyunu
http://www.kanalmavi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=47

Uğur Gündüz
04.02.2008, 23:37
Aldığım duyumlara göre yarın iki yabancı transfer gerçekleştirilecekmiş. (Birisi Denis değil)

Alınanlardan biri stoper, diğeri orta saha içinmiş. Yani forvet transferi yok.

İsimleri fiyat artışı olmaması için açıklanmıyormuş, ancak ortadaki isimlerden olmayacakmış.

Gecenin bu saatindede bu kadar duyum olur artık.

Salih Yazıcı
sunny53 denen arakadşım senin yazdıklarında tutarlılık yok o yüzden bu adama inanmayın ayrıca eğer böle duyum aldıysan da oo sana para yok diyen çok şerefli yöneticileimize dek i şeçimi nie ertelediler amaçları neydiiiii

_SeRKaN_
Sunny transfer sezonunun bitiminde bu yönetim seni utandıracak husiyni alarak :)

Erdal Kılıçarslan
04.02.2008, 23:38
kuzey tv de de transfer konuşacaklar ama can karyağdının cebi kapalıymış ulaşamıyorlarmış. neden acaba :)

_SeRKaN_
04.02.2008, 23:39
Kaynakçılar işbaşında :) Mesaiyemi kaldınız yaw :)