PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 81 82 83 84

A.T.R
03.02.2008, 21:45
Chelsea Stepanov'a 5.5 milyon pound önerdi..
Çok fazla uçmayalım..:)

Stephanov'a Chelsea ifade ettiğiniz gibi 5 nokta 5 milyon POUND ( Dolar da değil Euro da değil öff öfff öffffff ) önerdi ve bu yönetim neredeyse Fatih Tekke'den daha fazla para önerisine hayır dedi. ÖYLE Mİ??

Hani fazla uçmayalım derken sizin de pek alçak uçuş yaptığınızı söylemek pek akıl karı değil yani.

Bizi yıkan en önemli etkenlerden biri de basın denilen ( özellikle dürüstlük kültürü oluşmamış Türk Spor MAtbuatı yani) ucubenin ortaya attığı herşeye -sanki- doğrumuşcasına atlayan taraftar profilimiz olsa gerek.

Biz değilmiyiz bu adamların tüccar zihniyeti ile takımı komple sattığını iddia eden bu forumda? Bu nasıl tüccarlıktır ki üç otuz paraya aldığı adamı 5 nokta 5 milyon paunda satmak varken pışşşşııık yapıyor.

Lütfen biraz daha özen gösterelim.

Gamze
03.02.2008, 21:47
Sıkıntılı bir transfer dönemini daha kapatmak üzereyiz. Bir sürpriz olmadıkça bu dönemi de elimiz hemen hemen boş olarak geride bırakıyoruz.

Haftalar boyunca onlarca isim telaffuz edildi. Onlarca hikaye yazıldı. İsim yanlışlıklarından tutun da, 'eski sevgili' densizliklerine varana kadar bir ton magazinel haberlerle doldu sayfalar. Gazeteler uydurdu, biz kandık. Brezilya dizileri çevrildi, biz izledik. Konuştuk, konuştuk, konuştuk. Ama bir arpa boyu yol kat edemedik... Komik mi? Komik.

Trabzonspor'un iki senedir başına gelen talihsizlikler bir 'şans'ın değil, açık açık beceriksizliğin ürünüydü. Transfer komedyaları bitmedi, tükenmedi. Ayılar oynayamadı, keza açtılar! Yeterince doymadıkları için uzattıkça uzattılar şarkıyı, döndüler ortada, ama oynayamadılar işte yine de! Şimdi ise müzik susmak üzere...Onlar hala göbek atmanın derdinde... Biz de oturduğumuz yerden kendi kendimize söylenmekteyiz; a de bakim aaa, y de bakiim yeeeee... Ye ye, doyma!

Saçmalıyor olabilirim. Düşüncelerim çok dağınık. Bu heriflerin yaptıklarını anlatabilmek için kırk takla atıp, olmadık benzetmelerde bulunuyorum. Ama normal karşılayın, ben TRabzonsporluyum. Bugünlerde Trabzonsporlu olmak çok zor malumunuz... Ne akıl var başta, ne elde kontrol... Allah sonumuzu hayretsin.

Cafer Bulur
03.02.2008, 21:52
Sıkıntılı bir transfer dönemini daha kapatmak üzereyiz. Bir sürpriz olmadıkça bu dönemi de elimiz hemen hemen boş olarak geride bırakıyoruz.

Haftalar boyunca onlarca isim telaffuz edildi. Onlarca hikaye yazıldı. İsim yanlışlıklarından tutun da, 'eski sevgili' densizliklerine varana kadar bir ton magazinel haberlerle doldu sayfalar. Gazeteler uydurdu, biz kandık. Brezilya dizileri çevrildi, biz izledik. Konuştuk, konuştuk, konuştuk. Ama bir arpa boyu yol kat edemedik... Komik mi? Komik.

Trabzonspor'un iki senedir başına gelen talihsizlikler bir 'şans'ın değil, açık açık beceriksizliğin ürünüydü. Transfer komedyaları bitmedi, tükenmedi. Ayılar oynayamadı, keza açtılar! Yeterince doymadıkları için uzattıkça uzattılar şarkıyı, döndüler ortada, ama oynayamadılar işte yine de! Şimdi ise müzik susmak üzere...Onlar hala göbek atmanın derdinde... Biz de oturduğumuz yerden kendi kendimize söylenmekteyiz; a de bakim aaa, y de bakiim yeeeee... Ye ye, doyma!

Saçmalıyor olabilirim. Düşüncelerim çok dağınık. Bu heriflerin yaptıklarını anlatabilmek için kırk takla atıp, olmadık benzetmelerde bulunuyorum. Ama normal karşılayın, ben TRabzonsporluyum. Bugünlerde Trabzonsporlu olmak çok zor malumunuz... Ne akıl var başta, ne elde kontrol... Allah sonumuzu hayretsin.
katiliyorum sana.bu ve sezon basindaki transfer dönemi adeta bir kabus gibi üzerimize cöktü.daha dogrusu yönetim tarafindan cöktürüldü.hicbir zaman sinirlerimin bu kadar yiprandigini hatirlamiyorum.hergün yeni bir umutla acaba bir transfer yaptik mi diye bilgisayari actim ama nafile.önümüzdeki 3 gün daha umutla bekleyecegim.sonunda bir hüsran yasayacagimi bilsemde...

Erdem Keser
03.02.2008, 21:55
Stephanov'a Chelsea ifade ettiğiniz gibi 5 nokta 5 milyon POUND ( Dolar da değil Euro da değil öff öfff öffffff ) önerdi ve bu yönetim neredeyse Fatih Tekke'den daha fazla para önerisine hayır dedi. ÖYLE Mİ??

Hani fazla uçmayalım derken sizin de pek alçak uçuş yaptığınızı söylemek pek akıl karı değil yani.

Bizi yıkan en önemli etkenlerden biri de basın denilen ( özellikle dürüstlük kültürü oluşmamış Türk Spor MAtbuatı yani) ucubenin ortaya attığı herşeye -sanki- doğrumuşcasına atlayan taraftar profilimiz olsa gerek.

Biz değilmiyiz bu adamların tüccar zihniyeti ile takımı komple sattığını iddia eden bu forumda? Bu nasıl tüccarlıktır ki üç otuz paraya aldığı adamı 5 nokta 5 milyon paunda satmak varken pışşşşııık yapıyor.

Lütfen biraz daha özen gösterelim.
O zamanlar basında telaffuz edilen rakamlar aşağı yukarı bu yöndeydi..Stepanov'un o dönemki performansını ve defansımızdaki alternatifsizliğide göz önünde bulundurursak değeri ve gönderilmeyişinin sebebide ortaya çıkmış olur..

Ayrıca taraftar olarak neye özen gösterelim bide açıklasanız iyi olurdu..Çıkan bütün haber kaynaklarını arayıp "gerçek mi değil mi" diye öğrenmeye çalışalım:)

FANATIK61
03.02.2008, 21:56
KİMSE İYİ FUTBOLCUYU SATMIYOR

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, transfer çalışmalarının büyük bir titizlik içerisinde sürdüğünü belirterek, "Herkesin transfer beklediğini biliyoruz. Transferin son gününe kadar talip olduğumuz, oyuncuların işlerini bitirmek için tüm kozlarımız oynayacağız. Ancak, ara transferde kimse iyi oyuncusunu bırakmıyor. Bu nedenle son ana kadar çalışmalarımız sürecek" dedi. Baturoğlu, üzerlerinde bir baskı oluştuğunu da doğrulayarak, "Trabzonspor'un bulunduğu konumdan üst sıralara doğru tırmanmasını herkes gibi bizde istiyoruz. Bunun içinde transfer yapılması yönünde üzerimizde baskı oluşuyor. Bu baskıyı kaliteli transferler yaparak üzerimizden atmak istiyoruz" dedi.

Transfer sezonuna girerken transfer yapmaya baslarsan herhalde istedigin futbolcuyu alamasin. Elalem simdiden sezon sonu icin transferleri bitiriyor sende devre arasi icin henüz transfer yapamiyorsun. Senin sifatin ile birak futbolcuyu Tesislere Cayci bile alamasin...

Alpayer
03.02.2008, 22:00
fernandao istedik gol attı alexi istedik gol attı denis sıraladı zaten stellone hayatında gol nedir bilmiyordu bizle adı geçince golcü kesildi agoguyuda golcü ettik mowad hayatında asist nedir bilmiyordu belkıde ilk kez yine bizle asist yaptı
O zaman Ergin Keleş'i de isteyelim. Belki o da gol atar?

ali+61+26
03.02.2008, 22:02
O zaman Ergin Keleş'i de isteyelim. Belki o da gol atar?

vallaha ayaa biz neymişiz 4. buyuk deyil biz tek buyuğuz :d:D

F.Tütüncü
03.02.2008, 22:06
KİMSE İYİ FUTBOLCUYU SATMIYOR

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, transfer çalışmalarının büyük bir titizlik içerisinde sürdüğünü belirterek, "Herkesin transfer beklediğini biliyoruz. Transferin son gününe kadar talip olduğumuz, oyuncuların işlerini bitirmek için tüm kozlarımız oynayacağız. Ancak, ara transferde kimse iyi oyuncusunu bırakmıyor. Bu nedenle son ana kadar çalışmalarımız sürecek" dedi. Baturoğlu, üzerlerinde bir baskı oluştuğunu da doğrulayarak, "Trabzonspor'un bulunduğu konumdan üst sıralara doğru tırmanmasını herkes gibi bizde istiyoruz. Bunun içinde transfer yapılması yönünde üzerimizde baskı oluşuyor. Bu baskıyı kaliteli transferler yaparak üzerimizden atmak istiyoruz" dedi.

niye öyle diyosun İbrahim bey Fetih Tekke,Stepanov,Marcelinho bunlar fena oyuncular mı.Haa pardon bunları satan Kayseri Başkanının dediği gibi inşaat şirketiydi değil mi.

Lan hani 3 tane oyuncuyla kesin anlaşmıştınız?!!!!:mad::mad::mad::mad:

Cem Balcı
03.02.2008, 22:07
jabi savunmanin ortasinda da oynuyormus bizde hep sag bek oynadi gine milli takim da suan hep defansin ortasinda oynamis

jabi çok yönlü bir oyuncu.sağ beck ve orta sahanın göbeğindede oynayabilir.ki örneklerini kayseride gördüm.

A.T.R
03.02.2008, 22:08
@Chovy
Ayrıca taraftar olarak neye özen gösterelim bide açıklasanız iyi olurdu..Çıkan bütün haber kaynaklarını arayıp "gerçek mi değil mi" diye öğrenmeye çalışalım:)

Bütün basın kaynaklarına teyid ettirmek değil tabii dediğim ama akıl ve mantık imbiğinden geçirmeye ne dersiniz?

Tekke'nin de alternatifi yoktu ama sattık hele Ersen'in hiç alternatifi yoktu, giderse Umut'a yedeklik yapacak elde santrafor bile yoktu ( işbilmezlikten de olsa) satıldı. Zikredilen fiyatlar doğru olsa DAKİKA BEKLEMEDEN SATARDI YÖNETİM kaldı ki 3,5 milyon'a satıldı. Dolar mı euro mu bile belli değil. Öte yandan 5,5 milyon pounddan bahsediyoruz oyuncak değil yani.

Harun
03.02.2008, 22:11
Erman Toroğlu'nun bir lafı vardı; Devre arasında satılan ve alınan futbolcular ,kasadaki çürük elmalardır' diye.İşin aslına bakarsanız yerinde bi tespit.Hiç kimse kadrosunda kendisine katkı sağlayan bir oyuncuyu göndermek istemez.Kaldı ki bu devere arası olursa hiç şans vermiyorum.Şimdi hal böyle iken biz alınacak 3/5 oyuncuyla kendimizi avutur olmuşuz.Ben açıkcası sırf tepkilere cevap vermek için yapılacak transferlere karşıyım.Ve şuan ki yönetimde bana göre şuan o politikada ilerliyor.Yani amaç takıma katkı sağlayacak birini bulmaktan öte tepkileri azaltmak.Gider ayak inşallah böyle bir kazık yemeyiz.

UğuR
03.02.2008, 22:17
Harun söylediklerinde haklısın.Fakat takımın bir santrafora kesin ihtiyacı vardı.Ama bu yapacağı transferde günü kurtarmak için olacağını tahmin ettiğim için olmaması daha hayırlı olacak gibime geliyor.....

Hakan Karadirek
03.02.2008, 22:18
NE HALE GELDİK..

Devre arasında her takım transferleri ile kadrosunu güçlendirirken bordo mavililerde hareket yok. Haberin Devamı için tıklayınız . Pabucun pahalı olduğunu anlayan küme hattında oynayan takımlar 3 ile 5 oyuncu alarak eksiklerini gidermeye çalıştı. Trabzonspor’da ise fazlalık olan mevkie yani kaleye transfer yapıldı. Mısırlı oyuncu ise Afrika kupasından sonra takıma katılacak..

Trabzonspor’un gözden çıkardığı oyunculara ise talip yok. Nedeni ise açıkça ortada.. Bordo mavili takımdan o kadar yüksek transfer parası alıyorlar ki.. Trabzonspor verdiği paranın yüzde 20 sini al gel ve git dediği oyunculara bile talip yok.

Çünkü bu oyuncular sözleşmeleri gereği Trabzonspor’da oynasa da oynamasa da aynı parayı alacaklar. İşte bir örnek.. Konyaspor’da futbolcuya tavan verilen ücret 750 milyar olurken Bordo mavililerde bu rakam taban.. Trabzonspor bu !

AYYILDIZ
03.02.2008, 22:24
Bastan beri transfer yapilmayacakti bence ama gundemi hep mesgul ettiler alex-fernandao-denis derken transfer doneminin son 3 gunune girdik bu saatten sonra transfer yapilmaz bunu bizim yonetim de biliyor zaten Baturoglu kimse iyi futbolcusunu birakmiyor derken onu soylemek istemis bundan sonra Baris-kadir-onuru takima kazandirip surekli oynamalarini saglamaliyiz yeni yonetimle birlikte yeniden yapilanmaya gideriz.

beratiabi
03.02.2008, 22:26
Bu sayfayı ziyaret etmeyeceğim diyorum dayanamıyorum her gün çeşitli çeşitli haber sitelerini gezinip duruyorum saat aşırı belki birinde kaçırırım diğerinde yakalarım belki Bmn.den birileri başka bir haber sitesinden bir olay yakalamıştır ama maalesef.

Bu arada burada bazan kimse kusura bakmasın fazlasıyla paylaşımdan ziyade lak lak var. Biraz daha dikkat edersek çok daha iyi olur.

Bu arada bazı arkadaşlar o kadar olaylardan habersizki bir üst tarafı bile okumadan hemen altına aynı yorumu/yazıyı yazmış yani konu okumak anlaşılan sıfır. Bir yazı yazayımda ne olursa olsun.

Alınmaca, darılmaca yok.

gugula
03.02.2008, 22:28
Bastan beri transfer yapilmayacakti bence ama gundemi hep mesgul ettiler alex-fernandao-denis derken transfer doneminin son 3 gunune girdik bu saatten sonra transfer yapilmaz bunu bizim yonetim de biliyor zaten Baturoglu kimse iyi futbolcusunu birakmiyor derken onu soylemek istemis bundan sonra Baris-kadir-onuru takima kazandirip surekli oynamalarini saglamaliyiz yeni yonetimle birlikte yeniden yapilanmaya gideriz.

Sonuna kadar katılıyorum. Bunların hepsi yönetimin zaman kazanma açısından izlediği taktiklerdi....

Samet Yildirim
03.02.2008, 22:31
ERSEN MARTIN gitti bu ne demek oldu bu takima santrafor sart nezamandan beri belli bu transfer mecburlugu 3-4 ay kesin...ozaman erken hazirlicaksin 1 ocakda imzayi attiracaksin...

KOLAY KOLAY birakmiyorlarmis bence yanlis cünkü birakalnari da gördük yani...

SISSOKO(Juventusa) felan..SZYMEK ara dönemde gelmisti..BARUSSO GS..MALDONADO...cok var

önemli olan transfer yapabilmek ve istemek...

KUTADGU
03.02.2008, 22:34
Bu sözleri söyleyen kişiyi galiba hatırlıyorum. abdallı61 :D

Ama adam dibine kadar köküne kadar haklı çıktı öyle değil mi?

futbalski60
03.02.2008, 22:37
transfer yapılmazsa Trabzonsporu bundan daha kötü günler bekler

Cem Balcı
03.02.2008, 22:42
bu arada transfer sezonunun bitmesine tam kaç gün kaldı?

h@msi61
03.02.2008, 22:42
Son zamanlarda en verim aldigimiz yabancilari hep devre arasinda aldik, Simko ve Stephanov gibi. Arti cok da buyuk paralar verilerek gerceklestirilen transferler de degiller. Yani akilli olunursa takima muthis katkilar yapicak adamlar rahatlikla bulunabilinir, ha boyler bir umidimiz yok o ayri...

Can
03.02.2008, 22:45
Ersen ilk maçta kart gördü
03 Şubat 2008 / 22:37
Huelva'da, ilk kez forma giyen Türk futbolcu Ersen Martin, kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.

İspanya Birinci Futbol Ligi'nin (La Liga) 22. haftasında, sahasında Sevilla'ya 2-1 yenilen Recreativo Huelva'da, ilk kez forma giyen Türk futbolcu Ersen Martin, kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.

Recreativo Huelva Teknik Direktörü Victor Munoz'un son anda yaptığı değişiklikle kadroya alınan Ersen Martin, 73. dakikada Sinama Pongolle'nin yerine oyuna girdi. Oldukça hırslı görünen Ersen, 80. dakikada Poulsen'e yaptığı faulden dolayı doğrudan kırmızı kart görerek oyundan atıldı.

Trabzonspor'dan, geçen ekim ayında olaylı bir biçimde İspanyol ekibine transfer olan, ancak sakatlığından dolayı forma giyemeyen Ersen, La Liga'ya kötü bir başlangıç yaptı.

Bu arada Sevilla'nın golleri, 45. ve 83. dakikalarda Luis Fabioano'dan gelirken, Recreativo Huelva'nın tek golü ise 88. dakikada Beto'dan geldi. Recreativo Huelva, aldığı yenilgiyle ligde sondan 2. sıraya geriledi.

Punisher-61
03.02.2008, 22:46
yoruma bak: devre arasinda kimse iyi futbolcusu satmiyormus...
o zaman nasil oluyorda herkes transfer yapabiliyor??? bunlar gercekten abartiyor ha bizi resmen deli ilan ettiler

futbalski60
03.02.2008, 22:50
jack mouyal nam-ı diğer dolap osman bizim yönetimi yine dolandırdı anlaşılan daha açıklama da yapmıyo bizim yönetim

stichus
03.02.2008, 22:54
pazar günü tatil arkadaşlar, transfer haberi beklemek doğru değil bana göre..
bugün ve yarın çıkan/çıkacak gazeteler yalan yazmak zorunda..
:)
ben size şöyle bir haber vereyim:
bu forumu takip edecek kadar takımla alakalıysanız yapılan transferi(yapılırsa tabii) kaçmaya çalışsanız bile gerçekleştikten en fazla yarım saat sonra öğrenirsiniz..
şöyle bir hafızanızı yoklayın bakalım, transferden en geç ne zaman haberiniz oldu?
çarşamba onyediye kadar bekledikleri oyuncular olabilir, bu normaldir..

irfanb
03.02.2008, 22:55

Bu da onlara has bir özellik olsa gerek .

AYYILDIZ
03.02.2008, 22:57
bu forumu takip edecek kadar takımla alakalıysanız yapılan transferi(yapılırsa tabii) kaçmaya çalışsanız bile gerçekleştikten en fazla yarım saat sonra öğrenirsiniz..
şöyle bir hafızanızı yoklayın bakalım, transferden en geç ne zaman haberiniz oldu?

Stichus acaba transfer donemi uzamasaydi bu yonetim ne yapacakti yada carsamba gunu haber bekledikleri adamlar olumsuz yanit verirse ne olacak.Bu saatten sonra alacaklari adam Trabzonsporun ihtiyaclarini karsilayacagini zannetmiyorum

Great White
03.02.2008, 22:57
Her zaman demişimdir..

Bayramın son günü, hatta son dakikası elde kalmış en ucuz kurbanı bulmak için idealdir diye:o

Mollasalihoğlu
03.02.2008, 22:58

sen de isim vermiyosan transfer falan olmaz heralde :D

irfanb
03.02.2008, 23:00
[COLOR=red]
ORTA SAHAYA POLONYA'DAN ADAY

Ceyhun'un kadro dışı bırakılmasının ardından 10 numara için arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Wisla Krakow'un 31 yaşındaki tecrübeli ismi Radoslaw Sobolewski'yle masaya oturmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor'un eski futbolcusu Szymkowiak'ın Trabzonspor'a gitmemesi için telkinde bulunduğu öğrenilen Sabolevski, bordo mavili kulüpten yarın akşama kadar süre istedi. Tecrübeli futbolcuyu yardımcıları ve izleme komitesi üyeleri aracılığı ile izlettiren Yanal, yönetime, "Alınsın" raporunu verdi. Bu futbolcunun dışında Kolombiyalı stoper Manuel Arbelado'nun da transferinde hareketli saatler yaşandığı belirtildi.

Benim anlamadigim neden Polonya`dan her oyuncu almak istedigimizde bu bahaneleri duyuyoruz?
Neden hic kimse bizim eski futbolcumuz Cyzio`ya birsey danismiyor da hep Szymkowiak`a danisiyor ?

Hüdai Pervaneli
ts son dakikada transferi yapmayi seviyo:D

AYYILDIZ
Ceyhun Eriş anlaştı
03 Şubat 2008 / 22:29
Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Cehun Eriş yeni takımında.
Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal tarafından kadro dışı bırakılan ve kendisinden kulüp bulması istenilen Ceyhun Eriş Konyaspor ile anlaştı.

Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'ında ısrarla kadrosunda görmek istediği Ceyhun Eriş'in transferinden oldukça memnun olduğuda gelen bilgiler arasında.

isaret parmagi
Ersen ilk maçta kart gördü
03 Şubat 2008 / 22:37
Huelva'da, ilk kez forma giyen Türk futbolcu Ersen Martin, kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.

İspanya Birinci Futbol Ligi'nin (La Liga) 22. haftasında, sahasında Sevilla'ya 2-1 yenilen Recreativo Huelva'da, ilk kez forma giyen Türk futbolcu Ersen Martin, kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.

Recreativo Huelva Teknik Direktörü Victor Munoz'un son anda yaptığı değişiklikle kadroya alınan Ersen Martin, 73. dakikada Sinama Pongolle'nin yerine oyuna girdi. Oldukça hırslı görünen Ersen, 80. dakikada Poulsen'e yaptığı faulden dolayı doğrudan kırmızı kart görerek oyundan atıldı.

Trabzonspor'dan, geçen ekim ayında olaylı bir biçimde İspanyol ekibine transfer olan, ancak sakatlığından dolayı forma giyemeyen Ersen, La Liga'ya kötü bir başlangıç yaptı.

Bu arada Sevilla'nın golleri, 45. ve 83. dakikalarda Luis Fabioano'dan gelirken, Recreativo Huelva'nın tek golü ise 88. dakikada Beto'dan geldi. Recreativo Huelva, aldığı yenilgiyle ligde sondan 2. sıraya geriledi.

ersen martin değil carlos martins . atıp tutuyolar bu habercilerde. birazcık araştırma yapsalardı ersen in 18 kişilik kadroda bile olmadığını görürlerdi zaten

Recreativo Huelva (http://javascript<b></b>:std(94,'2007/2008'))

Carlos Martins (http://javascript<b></b>:sod(11100,'2007/2008'))http://www304.mackolik.com/Img/icons/red.gif 81'

demir
03.02.2008, 23:01
aaaa bizim jabi dıye oyuncumuz var degılmıı ... ya arkadaslar ben zman baksam bu adam ya kampda ya orda ya burda ne zman oynayacak bu adam yaww

Great White
03.02.2008, 23:02
Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'ında ısrarla kadrosunda görmek istediği Ceyhun Eriş'in transferinden oldukça memnun olduğuda gelen bilgiler arasında.

Hey gidi heyy..

Yılların ortasaha oyuncusu Ünal neden bu kadar ısrarla istemiş acaba Ceyhun' u:)

h@msi61
03.02.2008, 23:03
Hey gidi heyy..

Yılların ortasaha oyuncusu Ünal neden bu kadar ısrarla istemiş acaba Ceyhun' u:)

Konyaspor gibi bir takimi hedeflerine ulastirabilecegi icin sanirim....

Cem Balcı
03.02.2008, 23:06
Ceyhun Eriş anlaştı
Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal tarafından kadro dışı bırakılan ve kendisinden kulüp bulması istenilen Ceyhun Eriş Konyaspor ile anlaştı.

yahu bu herifi böyle bırakacağımıza iyi bir fiyata satsak daha iyi değilmiydi:rolleyes:

Ahmet Kuru
03.02.2008, 23:07
haftasonu tatiliydi.Yöneticiler Çok çalışmışlardı.iki günlük izindeler.Yarın Bombayı patlacaklar:D:D

Great White
03.02.2008, 23:08
Konyaspor gibi bir takimi hedeflerine ulastirabilecegi icin sanirim....

Niye yalan söyleyeyim güzel cevap:)

Ama biz Ceyhun yerine bir Hasan ya da Hüseyin' i kapının önüne koysaydık aynı Ünal böylesi bir heves ile ısrar eder miydi acaba alınmalarını?

Asıl mesele orada işte;)

Kubilay ŞAHİN
03.02.2008, 23:08
Hey gidi heyy..

Sanki Kendimi Seyrediyorum Sahada Diyormuş....

Murat Keçeci
03.02.2008, 23:10
ceyhun ünalın çeyreği etmez

Bartuğ13
03.02.2008, 23:10
ersen martin değil carlos martins . atıp tutuyolar bu habercilerde. birazcık araştırma yapsalardı ersen in 18 kişilik kadroda bile olmadığını görürlerdi zaten

Carlos Martins (http://javascript<b></b>:sod(11100,'2007/2008'))http://www304.mackolik.com/Img/icons/red.gif 81'

yalnız goal.com.tr diye bir siteden ben de baktım.sinema pongolle yerine girmiş kendisi ve atılmış hakikaten.sevilla 10 kişiyken 2-0 öne geçmiş,ersen girip atıldıktan sonra 88de recreativo da farkı 1e indirmiş.carlos martins de girmiş zaten aynı maçta daha önce buyrun link
http://www.goal.com/tr/Partita.aspx?IdPartita=15789

biz transferimize bakalım.hoş bakacak transfer olmadığından bunları konuşuyoruz ya

Adem Erdoğan
03.02.2008, 23:11
Sanki Kendimi Seyrediyorum Sahada Diyormuş....

ünal kendine haksızlık etmiş.hemde baya bi.

DrAgO
03.02.2008, 23:12
belkide dememiştir o lafı medya bu belli olmaz ne zamn ne yapacağı

Erdal
03.02.2008, 23:13
Sevgili stichus sezon başında burada Fatih Tekke ile ilgili " ruslar yedikleri kazığı çıkarma uğraşında ...." demiştiniz . Görebildiğim kadarıyla adamların Fatih e pek "kazık" gibi falan baktıkları yok . Öyle olsa 7 milyon a ladıkları adamı en kötü 5 (fbye) e verirlerdi .Kazık deyince aklıma aymandan başlayıp musampaya kadar uzanan uzuuun bir liste geçiyor benim . Fatih i satmayı "kazık atmak" olarak yorumlayan bir arkadaşın başkan a takımla ilgili akıl verdiğini düşündükçe 2 yılın sonunda geldiğimiz noktayı "ehven-i şer " olarak görüyorum .

Onur Akyüz
03.02.2008, 23:13
Her zaman demişimdir..

Bayramın son günü, hatta son dakikası elde kalmış en ucuz kurbanı bulmak için idealdir diye:o

ama kurban alininca,oh ne guzel bi koyun aldik guzel oyun kuruyor,2 boynuzunu da cok iyi kullaniyor,cok guzel me'liyor,biz bunu 2 sene sonra 10 katina satariz vs.. denmiyorki,aksaminda kesip yeniyor..

Sefaenes
03.02.2008, 23:14
Benim en cok korktugum bu yönetimin son dakika süprizler, eger yine son dakika kala bir transfer yapacak olursak elimizdeki 2 futbolcudan biri gitti demektir. Bunlar yapar mi yapar bunlardan herseyi bekliyorum

stichus
03.02.2008, 23:15
tatil derken talep olunan oyuncuların ulkelerinden bahsettim, matlup oyuncular tatilde anlamında..
transferin son anına kadar neden beklenir?
kongreden sonra anlatmayı düşünüyorum dedim ama bu noktada soruya cevap vermek istiyorum:
pek çok oyuncuyla görüşülür.. herkes görüşür.. uzun sürmez bu görüşmeler.. iki tane adamlarını istersiniz.. adamlarla anlaşırsınız, kulüpleriyle anlaşamazsınız.. takas olarak önerdiğiniz oyuncuları değil başka oyuncuları isterler mesela.. başka konuya geçersiniz.. onları almak zorunda olmadığınızı göstermeniz gerekir.. ama teklifimiz yeni oyuncu alana kadar geçerlidir dersiniz.. sonra size haberler gelir aracılardan.. aslında pazarlık devam etmektedir..
son dakikaya kadar bu pazarlıklara güvenip beklenmez elbette, beklenmemelidir.. ama muhatabınız basından ve/veya mesela bmnden sizin oyuncusunu almak zorunda kaldığınızı hissederse fiyat da şartlar da yükselir..
bir diğer yöntem olan bas parayı al adamı yöntemi ise bizim oralarda pek bilinmemektedir..
sebebi şehrin gayrisafi milli hasılasından faydalanmak suretiyle de anlaşılabilir sanıyorum..
hamsi bizzat ruslardan duyulmuştur yukarıda bana atfen kullandığın tabir..
bu beni temize çıkarır herhalde, ne dersin?

zahido
03.02.2008, 23:16
Her zaman demişimdir..

bayramin son gunu tabi en ucuzunu bulursun cunku kurban en son bayramin 3. gunu kesiliyor :D

futbalski60
03.02.2008, 23:17
tatil derken talep olunan oyuncuların ulkelerinden bahsettim, matlup oyuncular tatilde anlamında..
transferin son anına kadar neden beklenir?
kongreden sonra anlatmayı düşünüyorum dedim ama bu noktada soruya cevap vermek istiyorum:
pek çok oyuncuyla görüşülür.. herkes görüşür.. uzun sürmez bu görüşmeler.. iki tane adamlarını istersiniz.. adamlarla anlaşırsınız, kulüpleriyle anlaşamazsınız.. takas olarak önerdiğiniz oyuncuları değil başka oyuncuları isterler mesela.. başka konuya geçersiniz.. onları almak zorunda olmadığınızı göstermeniz gerekir.. ama teklifimiz yeni oyuncu alana kadar geçerlidir dersiniz.. sonra size haberler gelir aracılardan.. aslında pazarlık devam etmektedir..
son dakikaya kadar bu pazarlıklara güvenip beklenmez elbette, beklenmemelidir.. ama muhatabınız basından ve/veya mesela bmnden sizin oyuncusunu almak zorunda kaldığınızı hissederse fiyat da şartlar da yükselir..
bir diğer yöntem olan bas parayı al adamı yöntemi ise bizim oralarda pek bilinmemektedir..
sebebi şehrin gayrisafi milli hasılasından faydalanmak suretiyle de anlaşılabilir sanıyorum..
ne tatili abi ya adamlar takımlarında takır takır gol attılar örnek stellone,agogo

Murat Keçeci
03.02.2008, 23:19
ben bu yönetim kadar geleceğimizi düşünen adamlar görmedim gelecek sene için gurbetçilerle anlaşmışlar bide mısır mıllı takımından husny diye birinle anlaşmışlar Allah sizi bildiği gibi yapsın faruk kanca örnek olmuştur inşallah

Emirhan Makul
03.02.2008, 23:21
2 gün kaldı demek vay be günler ne çabuk gelip geçiyor

Adem Erdoğan
03.02.2008, 23:21
bu saatten sonra yapılacak transfer jun gibi bişey olur.bence böyle güzel.giderayak kazık yemekte var.

Rıza ÇOLAK
03.02.2008, 23:22
Hey gidi heyyyy
daha ilkokulda öğretmenlerimiz bize uyumayı öğretmedimi fişlerle...
Şöyle bir hafızanızı yoklarsanı... Uyu Ali Uyu.
Çile taraftar Çile...
Ben bunlardan hiç bir şey beklemiyorum gitmeleri dışında....

Murat Keçeci
03.02.2008, 23:23
juna bayıl sen adam gelirken çek liginin gol kralı diye geldi bunlar 3.ligden bile adam alamaz

Vkgz
03.02.2008, 23:24
juna bayıl sen adam gelirken çek liginin gol kralı diye geldi bunlar 3.ligden bile adam alamaz

kaç golle gol kralı olmuş o ligde :)

zahido
03.02.2008, 23:26
aslinda trabzonspor icin ligi 6. sirada bitirmekle 11. sirada bitirmenin bi farki yok.. Onun icin yonetim eger alabiliyosa eksik bolgelere iyi adamlar alsin alabildikleri kadar.. Gerisini sezon sonunda yeni gelicek yonetim tamamlar zaten.. Iyi oyuncu alamiycaksalar hic transfere gerek yok.. Bosuna kendilerini yormasinlar transfer yapmiyoruz diyip 9 subati beklesinler..

Ustaalioğlu
03.02.2008, 23:27
Son zamanlarda en verim aldigimiz yabancilari hep devre arasinda aldik, Simko ve Stephanov gibi. Arti cok da buyuk paralar verilerek gerceklestirilen transferler de degiller. Yani akilli olunursa takima muthis katkilar yapicak adamlar rahatlikla bulunabilinir, ha boyler bir umidimiz yok o ayri...

Devre arasi ya da devre sonu transfer son 2 senedir zor zaten, ondan once boyle bir sorun yoktu...

Murat Keçeci
kaç golle gol kralı olmuş o ligde :)

14 golle kral olmuştu

stichus
ben olsam takımı kendi haline bırakır kongreden hemen sonra transfer çalışmalarına başlardım..
kaleci stoper önlibero on numara ve iki santraforu yabancı almak için isim belirler onlarla uğraşırdım tüm yarım sezon..
bu takımın kendi ayakları üzerinde durması için sanırım biraz sert gelecek sizlere ama yabancılar lazım..
yabancının yabancısı!

Fatih Öztürk
03.02.2008, 23:28
sabah kalk bak transfer adına olumlu gelişme varmı?
tabiki yok!
akşam olsun gel kul icadının başına varmı bi hareketlilik?
gene yok?
allah cezanınız versin yöneticiler.
allahın dangozları.

Great White
03.02.2008, 23:29
ama kurban alininca,oh ne guzel bi koyun aldik guzel oyun kuruyor,2 boynuzunu da cok iyi kullaniyor,cok guzel me'liyor,biz bunu 2 sene sonra 10 katina satariz vs.. denmiyorki,aksaminda kesip yeniyor..

bayramin son gunu tabi en ucuzunu bulursun cunku kurban en son bayramin 3. gunu kesiliyor :D

Puhahaha:D

Bizim aldıklarımız daha da beter.. Kesip yemeyi bırakın komşuya bile veremiyoruz yahu:)

Emirhan Makul
03.02.2008, 23:30
gerçekden umutsuz bie şekilde giriyorum şu konuya girerken ya bunları yaşamak bizim hakkımız mı yaa Allah'ım Kurtar Bizi!

Cem Balcı
03.02.2008, 23:32
yarında kesin bir haber gelmesse artık umudumu kesiyorum.

Allah sonumuzu hayır etsin.galiba kabus dolu bir 2. devre bizi bekliyo.

Murat Keçeci
03.02.2008, 23:33
bunların yapacağı transfer ancak kulubun kasasından kendi hesaplarına para transferi olur

Ahmet Karaman
03.02.2008, 23:33
sadece trabzonspor tarihinin değil türk futbol tarihinin hatta ve hatta dünta futbol tarihinin en kötü en beceriksiz yönetim kurulundan transfer beklemek hele ki iyi transfer beklemek ne derece doğru bilmiyorum. söylenecek tek söz var o da yazıklar olsun!!

Gürkan
03.02.2008, 23:44
sanki dersin önceden belli değil transfer sezonu ne zaman başlar ne zaman biter. ve transfer dönemi dışında futbolcu arayamazsın.

Bayundur Han
03.02.2008, 23:44
sadece trabzonspor tarihinin değil türk futbol tarihinin hatta ve hatta dünta futbol tarihinin en kötü en beceriksiz yönetim kurulundan transfer beklemek hele ki iyi transfer beklemek ne derece doğru bilmiyorum. söylenecek tek söz var o da yazıklar olsun!!

Allahindan bulsunlar be! bu kadar becerisizlik olurmu be? biktim yav. Halada onlari savunan var. Yok Nöriye destek olunmamis, Asbaskan yapmiyormus bu isleri (asbaskan yapiyorsa baskan ne yapiyor?), yok Nöri isi biliyormusta iste onunu kesmisler vs vs. Hikaye bunlar. Yoneticiligi Y-a-p-a-m-i-y-o-r-s-u-n-u-z. O kadar basit bu olay. Bir heyecanimiz vardi onuda elimizden aldiniz be. Yine seneyi bekliyecegiz.
Insallah araba surerken yoneticilerden birtanesi onume dusmez. Ayagim gaz pedalina takili kalabilir.

Selçuk Demircioğlu
03.02.2008, 23:45
kaç günden beri yazmıyorum yazmıyorum ama artık patlama noktasına geldim...bütün kötü sıfatları başına koyarak söylediğim ey yönetim bozuntusu ...albayrağa tekrar aday olması için yürüyüş yapılması gerektiğini söyleyen insan kılığın da dolaşan zat...ara transferin zor olduğunu söyleyen mahlukatlar...sizin kolayca başarabildiğniz sadece trabzonsporu yerin dibine sokmak ve taraftarı bu takımdan uzaklaştırmak ... dağa taşa çoluğa çocuğa rezil etmek....istemiyoruz sizden transfer biran önce defolun gidinn..trabzonsporu çingene takımı yaptınız sizlerin ve benim aynı takımı tuttuğuma inanamıyorum..ya defolun gidin bu takımdan ya da ben çekip gideyim...
bu dönemde 5 liralık topçuyu 1 liraya alamazsınız...1 liraya aldığınız topçu da 5 kuruş etmezzzz..
eminim şu transfer görüşmelerin de trabzonspor klübünü ne rezil hallere soktunuz..ne çingene pazarlıkları yaptınız...allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın....

Cem Balcı
03.02.2008, 23:47
kaç günden beri yazmıyorum yazmıyorum ama artık patlama noktasına geldim...bütün kötü sıfatları başına koyarak söylediğim ey yönetim bozuntusu ...albayrağa tekrar aday olması için yürüyüş yapılması gerektiğini söyleyen insan kılığın da dolaşan zat...ara transferin zor olduğunu söyleyen mahlukatlar...sizin kolayca başarabildiğniz sadece trabzonsporu yerin dibine sokmak ve taraftarı bu takımdan uzaklaştırmak ... dağa taşa çoluğa çocuğa rezil etmek....istemiyoruz sizden transfer biran önce defolun gidinn..trabzonsporu çingene takımı yaptınız sizlerin ve benim aynı takımı tuttuğuma inanamıyorum..ya defolun gidin bu takımdan ya da ben çekip gideyim...
bu dönemde 5 liralık topçuyu 1 liraya alamazsınız...1 liraya aldığınız topçu da 5 kuruş etmezzzz..
eminim şu transfer görüşmelerin de trabzonspor klübünü ne rezil hallere soktunuz..ne çingene pazarlıkları yaptınız...allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın....

:alkış::alkış:...

banada amin demekten başka bişey düşmez....

afsbahar
03.02.2008, 23:49
kasımpaşanın golcüsünü bile alamadınız adam konyaya gitti. Son üç günde acaba ne yapacaksınız .

Fatih
03.02.2008, 23:49
fazla bişey istediğimiz yok aslında yani yıldız futbolcu da istemiyoruz bir mevkiye 3. 4. alternatifleri de ...
tek istediğimiz takıma adam gibi ikinci bir forvet

futbalski60
03.02.2008, 23:51
stichus
bosko balaban ve emile Mpenza transferi hakkında bir bilgin var mı?Bu oyuncuları almaz diğer oyuncuları almaktan daha kolay bence ikisi de takımında sorunlu

Fatih
03.02.2008, 23:51
yabancı alamazsak ki öyle gözüküyo

oftaştan ibrahim şahin veya ankaraspordan mehmet yılmaz da işimizi görür sezon sonuna kadar

Great White
03.02.2008, 23:53
Ben de bir kredi çekmeyi düşünüyordum..

Burada sorsam mı acaba? Çıkar mı, çıkmaz mı diye:D

Erdal
03.02.2008, 23:56
ben olsam takımı kendi haline bırakır kongreden hemen sonra transfer çalışmalarına başlardım..
kaleci stoper önlibero on numara ve iki santraforu yabancı almak için isim belirler onlarla uğraşırdım tüm yarım sezon..
bu takımın kendi ayakları üzerinde durması için sanırım biraz sert gelecek sizlere ama yabancılar lazım..
yabancının yabancısı!

Siz ( yabancının yabancısı anlayışının yönetim ayağı ) geldiğiniz de bu takımın acil ihtiyaçları yukarıda ki liste kadar kabarık değildi .Neyse olan oldu .Nuri bey in 2 yıllık icraatlarını belirleyenlerden ( en azından fikir alışverişi anlamında ) olarak bence siz ve fikirleriniz de iki yıl dinlenmeli stichus. cevap vermediniz ?? Fatih hala ruslara göre yedikeri kazık mıdır ? öyleyse 7 ye aldıkları kazığı 6 ya isteyene neden vermezler?? Kazık deyince sizin aklınıza Fatih ve ruslar benim aklıma ayman dan başlayıp ceyhunla biten uzuuuuuuuuuun bir liste geliyor. Bu anlayış hiç değilse diğer anlayış takımı toparlayana kadar dinlensin..Nasıl olsa yeniden takım ikinci olur ve sonra insanlar yine paralı başkan tatlı hayaller dönemine geri döner ...şimdi sıra bizde izninizle :))

Canİlker
04.02.2008, 00:00
bizleri oyalıyorlar başka birşey değil ya. boş bir transfer sezonu geçirdik yine. en azından adnan gibi 2. lig topçuları almadık bunada şükür

Serdær
04.02.2008, 00:01
Transfer Sezonu nu 1 ay daha uzatsalar bizimkiLer Topçu falan aLamaz ...

ali+61+26
04.02.2008, 00:02
2 gnmu kaldı şimdiii ah ulan ahhh .. acaba birisi gelcekmi

Ustaalioğlu
04.02.2008, 00:03

Ama rahatlarlar baya, transfer sezonunun bitmesine daha zaman var diye...

macka61
04.02.2008, 00:04
çok doğru bunlar amatör takım futbolcusu bile alamaz

Fatih
Ve 17’lik orta saha oyuncusu Lewan Kenia

Schalke 04 takımında en genç oyunculardan bir tanesi Lewan Kenia... 18 Ekim 1990’da Tiflis (Gürcistan) doğumlu. Profesyonel olarak futbolculuğa 2005 Temmuz ayında Lokomotif Tiflis kulübünde başladı. Genç oyuncu orta saha mevkiinde görev yapıyor ve, çifte pasaport (Yunanistan-Gürcistan) taşıyor

schalke nin devre arası transferlerinden birisi buyrun biz bu adamı alamazmıydık şimdi

Serdær
Ama rahatlarlar baya, transfer sezonunun bitmesine daha zaman var diye...

Oyuncu faLan aLamayacakLarı için rahatlar yoksa insan telaş içinde olur..

O yüzden kimse umutlanmasın bence..

Bunlardan şimdiye kadar ne gördük bu saatten sonra göreceğiz ;)

Ustaalioğlu
04.02.2008, 00:05
Suleyman Hurma Lig TV'de cok guzel aciklamalar yapiyor. Biz futbol takimiyiz, Gokhan ile Mehmet'i satip birilerine temettu dagitacak halimiz yok, yine futbolcu almamiz gerekiyor, elimizde zaten cok iyi iki futbolcu var, bunlari satip yeni arayisa girmenin ne anlami var dedi.
Insallah Nori dinliyordur bunlari...

Ahmet Karaman
04.02.2008, 00:09
bunlar trabzonda sokağa nasıl çıkabiliyorlar anlamış değilim.

ali+61+26
04.02.2008, 00:10
Suleyman Hurma Lig TV'de cok guzel aciklamalar yapiyor. Biz futbol takimiyiz, Gokhan ile Mehmet'i satip birilerine temettu dagitacak halimiz yok, yine futbolcu almamiz gerekiyor, elimizde zaten cok iyi iki futbolcu var, bunlari satip yeni arayisa girmenin ne anlami var dedi.
Insallah Nori dinliyordur bunlari...
noori şimdi yatmıs uyumustur trabzonsporla alakası yookki
hhatat futboolal alakası yokk sporla da yok insanlıklad yok yok yok yok off off

Murat Keçeci
04.02.2008, 00:11
gitti 1 gün daha kaldı 2

beratiabi

Aman ALLAH korusun artık transfer haberi beklemekten gına geldi o kadar daha sabredemem. Hele bu yönetim ve bu aciz transfer komitesi oldukça katlanmak zulüm gelir.

Bu arada Selçuk Demircioğlu kardeşimede aynen katılıyorum ve bende alkışlıyorum.

baha61
Yine tv'ye çıkıp son 2 saat son 1 saat son 10dk. Heyecan dorukta. Canlı telefon bağlantıları ve sonunda açıklama: Transfer için çok çaba sarfetmemize rağmen, alacağımız futbolcular fatih ve gökdeniz ayarında topçular olduğundan ve takımlarında çok sevildiğinden alamadık. Yapacak bişey yok. Önümüzdeki transfer dönemlerine bakacağız :D

Canİlker
bunlar trabzonda sokağa nasıl çıkabiliyorlar anlamış değilim.

trabzonda değillerki. arada bir geliyolar antreman izliyolar sonra doğru kendi işlerinin başına

Ahmet Karaman
04.02.2008, 00:13
trabzonda değillerki. arada bir geliyolar antreman izliyolar sonra doğru kendi işlerinin başına

olurmu ya. zeyyat kafkas - haşim sayitoğlu- baturoğlu aydın pişiren bunların işyerleri trabzonda. kimse bulnarın suratına tükürmüyormu trabzonda. hadi albayrak istanbulda.

Murat Keçeci
04.02.2008, 00:14
trabzondakı yöneticilerin çogu bizim gibi uzaktan izliyor onlara ne diycez transfer işlerine bakan bu 4-5 kişidir diğerleri figüran bunlarda ortalarda gözükmüyor zaten

Serdær
04.02.2008, 00:15
olurmu ya. zeyyat kafkas - haşim sayitoğlu- baturoğlu aydın pişiren bunların işyerleri trabzonda. kimse bulnarın suratına tükürmüyormu trabzonda. hadi albayrak istanbulda.

Bir kulup düşün Trabzon'da ama Yönetim Genellikle İStanbuL'da.

Böyle iş olur mu ?

O yüzden bu duruma geLdik !

ali+61+26
04.02.2008, 00:20
yarın ne olcak acaba

Emirhan Makul
04.02.2008, 00:23
bence yarın da transfer olmaz transferin son gününde aşırı derecede haber kasarlar geliyo gidiyo felan o günde bişe olmaz tahminlerim bunlar ve bu olay ceyhun ve celallettini malesef geri getittirirr

macka61
04.02.2008, 00:25
Ceyhun Eriş anlaştı

Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'ında ısrarla kadrosunda görmek istediği Ceyhun Eriş'in transferinden oldukça memnun olduğuda gelen bilgiler arasında

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 00:26
gine nin 6 numarisi bence bugun fena degildi:D

sbay
04.02.2008, 00:30
Ceyhun Konyaspor’da
http://forum.bordomavi.net/index_dosyalar/font_01.gif (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:ts%28%27body%27,-1%29) http://forum.bordomavi.net/index_dosyalar/font_03.gif (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:ts%28%27body%27,1%29) Bordo-Mavili Takımın Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın gözden çıkardığı futbolcu Ceyhun Eriş Konyaspor ile yıl sezon sonuna kadar kiralık olacak anlaştı.

Bu oyuncu Pazartesi sabahı Antalya’da ki Konyaspor kampına katılacak.

Gökhan Uzun
04.02.2008, 00:33
gine naptı yendi mi

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 00:36
gine naptı yendi mi

fazla farkli degil 5 tanecik yaw:D:D:D:D:D ama yenildi:D

Serdær
04.02.2008, 00:36
Ceyhun Eriş anlaştı

Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'ında ısrarla kadrosunda görmek istediği Ceyhun Eriş'in transferinden oldukça memnun olduğuda gelen bilgiler arasında

Ünal Karaman'ın aklı Ceyhun'da

Ünal Karaman, "Ceyhun'u transfer edersek, sahada kendimi seyrediyormuş gibi olurum" dedi.

Konyaspor'un uzun süredir görüştüğü ancak bir türlü anlaşma sağlanamayan Trabzonspor'dan Ceyhun'u çok beğendiğini belirten Ünal Karaman, "Ceyhun'u transfer edersek, sahada kendimi seyrediyormuş gibi olurum" dedi.,

Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman'ın verdiği rapor doğrultusunda kendisiyle prensipte anlaşan ancak Trabzonspor Kulübü ile anlaşma sağlanamadığı için transferi gerçekleşemeyen Ceyhun hakkında açıklama yapan Ünal Karaman, "Şimdi çok istediğim ve beğendiğim bir oyuncuyu transfer etmek için çalışıyoruz. İnşallah da başaracağız. Bu isim Trabzonspor'dan Ceyhun. Ben Ceyhun'u hem kişilik hem de yetenek yönünden çok beğenirim ve takdir ederim. Konyaspor'da transfer sonrası istediğimiz oyunu sergileyebilecek nadir futbolculardan biri. Ceyhun'un oyunculuğunu ve başarısını takdir ediyorum. İnşallah onu transfer edersek benim yerimi tutmasa da, kendimi sahada seyrediyormuş gibi olurum" dedi.

Göreve başladığı dönemde, yaşadığı hayal kırıklığını anlatan Karaman, "İlk hayal kırıklığım göreve başladığım dönemde, oyuncularımın psikolojisi ile ilgili oldu. Bir futbolcu grubunun bu denli psikolojisinin bozuk olduğunu hayal bile edemezdim. Öyle bir zorluğumuz vardı. Sonra kısa dönemde toparlandık ve psikolojimizi düzelttik. Başka hayal kırıklığı yaratacak bir durumla da karşılaşmadım. Zaten yıllarca bu ligin içerisinde bulunmuşum, oynamışım, takip etmişim. Milli Takımlar bünyesinde bu camiaları, bu takımları ve oyuncu yeteneklerini hemen hemen en iyi tanıyanlardan biriyim. Dolayısıyla bizim adımıza herhangi bir tereddüt ve soru işareti söz konusu değildir. Eğer bunlar doğru giderse her şey dört dörtlük olur. Ama, burada sorun varsa her yerde sorun var demektir" dedi.

futbalski60
04.02.2008, 00:39
konya da bize Neca'yı verseydi bari 2 aynı tip oyuncu fazla gelir onlara:)

Ahmet Karaman
yönetimin bizi düşürdüğü hale bakın allahınızı seviyorsanzı. kendi transfer çalışmalarımızdan değil konyasporun yapacağı transferleri konuşuyoruz. yazıklar olsun bu yönetime.

Gökhan Uzun
fazla farkli degil 5 tanecik yaw:D:D:D:D:D ama yenildi:D

bu demektir ki jabi gelio

Vkgz
04.02.2008, 00:41
4 oyuncuyla anlaşmısız. atv de oyle dediler demin...

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 00:42

ip ucu verdilermi?

ali+61+26
04.02.2008, 00:43

vallahamı
kimmiş nymiş nerdeymiş

Serdær
04.02.2008, 00:44

Hangi Programda .

Selçuk Yula'nın program konuğu olduğundamı ?

Nedense ben niye duymadım ..

futbalski60
04.02.2008, 00:44
eyvah yine başladık...

Murat Keçeci
04.02.2008, 00:46
ne zaman geliyor bu 4 oyuncu 2 hafta önce perşembe günü geliyordu hale daha gelemediler

ali+61+26
yaa bizi bole varyaaa del eidyonuz .. ne kadar yalan soleyen varsa tv de ...

Great White
O dört oyuncu daha önce burada adı geçen oyunculardan hiçbirisi değildir kesin..

Tutsa tutsa şu Stellone tutar..

O da olmasa daha iyi..

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 00:47
ay bence palava:D

futbalski60
04.02.2008, 00:48
1 tanesi bosko balabanmış arkadaş dedi, programda demişler ama imzayı atmadan inanmam
demiştim Balaban işi olurdu diye forumda kimse takmadı bu çocuk takımındaa sorun yaşıyo zagrep de umarım gelir

Fatih Öztürk
04.02.2008, 00:49
demiştim Balaban işi olurdu diye forumda kimse takmadı bu çocuk takımındaa sorun yaşıyo zagrep de umarım gelir
gelsin bize.
bizimde sorunlu oyunculara ihtiyacımız var.

Vkgz
04.02.2008, 00:49
ben bilmem... öyle dedi o sağ tarafta oturan arkadaş, galatasaray yorumcusu... ama isim geçmedi.

Great White
04.02.2008, 00:51
Geçen sezon da bu dönemlerde sulanmıştık şu Balaban' a:)

Ama google a Balaban ve Trabzonspor' u bir arada yazıp aratayım dedim, Nurettin Balaban diye biri çıktı karşıma:D

Mustafa K. Demirbaş
04.02.2008, 00:51
ınansan bı dert ınanmasan bı dert off off

Mustafa K. Demirbaş
04.02.2008, 00:52

Ama google a Balaban ve Trabzonspor' u bir arada yazıp aratayım dedim, Nurettin Balaban diye biri çıktı karşıma:D

o tufad baskanı nurettın hoca:D:D:

Emre B.
04.02.2008, 00:52
ATV ve Fotomaç aynı kuruluşun mu?

Murat Keçeci
04.02.2008, 00:53
o tufad baskanı nurettın hoca:D:D:

biz onu bile alamayız

Serdær
04.02.2008, 00:53

İsmi bana yabancı gelmiyor kim kim diyorum şu Balaban ,

Google'dan Görsellerden 4.sayfada buldum ..

Kötü bir oyuncu değil ama bizim işimizi görmez ..

http://image.haber7.com/haber/30649.jpg

Murat Keçeci
04.02.2008, 00:55
nuri ağzımıza bir parmak BALaban çalacak sonra aday olacak kesin

Mustafa K. Demirbaş
04.02.2008, 00:56
nuri ağzımıza bir parmak BALaban çalacak sonra aday olacak kesin
ondan beklenır

Laz_61

bizim köydede var akcaabata eski ismi Satari yeni ismi Ortaköy Mustafa Balaban. ama topcu degil...Findiklan Tütünlen inek bekler o islerlen ugrasir.ama gölcü olmaz ondan

futbalski60
İsmi bana yabancı gelmiyor kim kim diyorum şu Balaban ,

Google'dan Görsellerden 4.sayfada buldum ..

Kötü bir oyuncu değil ama bizim işimizi görmez ..

http://image.haber7.com/haber/30649.jpg
valla bu saatten sonra işimizi bu oyuncu görür diyorum tecrübesi var zaten hırvatistan liginde 5 uefa da 1 kupa da 1 golü var hem forvet hemde forvet arkası oynayabiliyo

Great White
Keşke olsa şu Balaban..

Yaşı 30 ama leblebi gibi gol atar burada:)

Serdær
04.02.2008, 00:59
Keşke olsa şu Balaban..

Yaşı 30 ama leblebi gibi gol atar burada:)

En azından resimLerini ve goLLerini bulabiLiyoruz dimi ? :)

Mısırlı oyuncular gibim değiL yane :)

Murat Keçeci
04.02.2008, 01:01
sanki aldık da hayırlısı kaldı imza atmadan inanmam atsa bile inanmam en az 2 ay futbol oynasın ts formasıyla fenere gol atsın ınanaırım

Kubilay ŞAHİN
04.02.2008, 01:02

O Kazım Kanatın Sundugu Programdamı dediler ????

İnanmayın.... Onların Dünyadan Haberi Yok....
Geçende Denis Gelmişti İstanbula....

Emirhan Makul
program izlensin diye yapıyorlar

Serdær
Bosko Balaban

HyoKjA54ddI

Great White
04.02.2008, 01:03
En azından resimLerini ve goLLerini bulabiLiyoruz dimi ? :)

Mısırlı oyuncular gibim değiL yane :)

Aman onu hiç hatırlatma zaten:o

Adamın bir resmini bile kırmızı bültenle arayıp bulduk yahu:)

futbalski60
04.02.2008, 01:04
http://media.sporever.fr/medias/foot/Football365_300x135/europe/angleterre/64357_MANCITY_MPENZA_030208.jpg PANORAMIC

Trabzonspor : E.M’Penza pisté

Rédaction 365 - dimanche 03 février 2008 - 13h58

L’attaquant international belge, Emile M’Penza, ne laisserait pas insensible Trabzonspor (L1 turque).

http://adserver.aol.fr/adserv|3.0|516|1402873|0|168|ADTECH;loc=300;key=ke y1+key2+key3+key4;grp=[group] (http://adserver.aol.fr/adlink|3.0|516|1402873|0|168|ADTECH;loc=300;key=ke y1+key2+key3+key4;grp=[group])
Trabzonspor, actuel huitième du championnat turc, songerait à l’attaquant international belge Emile M’Penza (29 ans, Manchester City) pour renforcer son secteur offensif l’été prochain. Le Diable Rouge aurait également des pistes en Russie, en Angleterre et en Espagne (http://www.footanglais365.com/la-une/article_218907_Trabzonspor-E.M-Penza-piste.shtml#).

yurtdışından bir haber(bugünün)

Great White
04.02.2008, 01:05
hayırlı uğurlu olsun o zaman 2. transferimiz.denis kadar iyi olamasada en azından bebbeden iyidir :D

Sen de nickini Balaban61 olarak değiştirirsin artık:)

Serdær
04.02.2008, 01:05
Super Bosko Balaban ;

c7x7eAYVxiA

Kubilay ŞAHİN
04.02.2008, 01:06
http://media.sporever.fr/medias/foot/Football365_300x135/europe/angleterre/64357_MANCITY_MPENZA_030208.jpg PANORAMIC

L’attaquant international belge, Emile M’Penza, ne laisserait pas insensible Trabzonspor (L1 turque).

http://adserver.aol.fr/adserv|3.0|516|1402873|0|168|ADTECH;loc=300;key=ke y1+key2+key3+key4;grp=[group] (http://adserver.aol.fr/adlink|3.0|516|1402873|0|168|ADTECH;loc=300;key=ke y1+key2+key3+key4;grp=[group])
Trabzonspor, actuel huitième du championnat turc, songerait à l’attaquant international belge Emile M’Penza (29 ans, Manchester City) pour renforcer son secteur offensif l’été prochain. Le Diable Rouge aurait également des pistes en Russie, en Angleterre et en Espagne (http://www.footanglais365.com/la-une/article_218907_Trabzonspor-E.M-Penza-piste.shtml#).

Alamazzzzllaaaarrrrr...

Serdær
04.02.2008, 01:06
Sen de nickini Balaban61 olarak değiştirirsin artık:)

:) . . . .. .

Fatih Öztürk
04.02.2008, 01:07
yahu arkadaşlar size inanmak güç.
istanbulun i.ne yorumcularını dediğine bakarak hemen dört köşe oldunuz.
bizim burda ''sağlam kaynakcılar''haber getirdimi onlardan suclusu yok.
çok ilginç çok.

Serdær
04.02.2008, 01:08
Yalnız şunu söylebilirim videolarından izLediğim kadarıyla dah önce adını duymama rağmen yetenekli bir oyuncuya benziyor Bosko Balaban.

Eğer yönetim alırsa Bravo valla..

Terzioğlu
04.02.2008, 01:09
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_3285_2007_2.jpg

Bosko Balaban henüz 29 yasinda.
15.10.1978 dogumlu.
34 kez Hirvatistan milli takiminda forma giydi.
2000/2001 yilinda Hirvatistan liginde gol krali oldu.
2002 ve 2006 Dünya Kupalarinda forma giydi.
Ayrica bi ara Zagreb'den Aston Villa'ya 7,8 milyon euro'ya transfer olmustu...

Serdær
2 duyum hemen konuyu canlandırdı :)

Bu Konuyu 38 Aktif Üye Görüntülüyor

futbalski60
Alamazzzzllaaaarrrrr...
bence rahat alırlar denis,fernandao,stellone,agogo bu transferler çok zor ama mpenza m.citiy de zor şans buluyo istediği parayı verirsen gelir katar da bile oynamış trabzonda mı oynamayacak

DaNGeR_BoY
04.02.2008, 01:10
yine bir futbolcu atıldı ortaya...yine başlandı havaya girilmeye....youtubedan videolar bulunmaya...yaptığımız sadece kendimizi kandırmak... 2.german denis vakasıyla karşı karşıyayız...ben şahsen trabzonsporun transfer yapacaanı düşünmüyorum...adamlar zaten dedi 'kötü transfer yapan yöneticiler diye anılacağımıza ,transfer yapmayan yönetici olmayı tercih ederiz' bu konuşmadan sonra ben ümidi kestim transferden sizde ümidinizi kesin bence

Great White
04.02.2008, 01:12
yahu arkadaşlar size inanmak güç.
istanbulun i.ne yorumcularını dediğine bakarak hemen dört köşe oldunuz.
bizim burda ''sağlam kaynakcılar''haber getirdimi onlardan suclusu yok.
çok ilginç çok.

Bırak da millet biraz keyiflensin yahu:)

Bu arada sağlam kaynakçı dediğin falcı tayfası şu ana dek neye atmış da neyi tutturmuş orası da muaamma:p

Murat Keçeci
04.02.2008, 01:12
tek teselli bu iişkence için son 2 gün olması havaya girebilirsiniz millet bidaha yaza çünkü

lazooo28
04.02.2008, 01:15

ula bu musampaya bezii :D

Fatih Öztürk
04.02.2008, 01:18
Bırak da millet biraz keyiflensin yahu:)

Bu arada sağlam kaynakçı dediğin falcı tayfası şu ana dek neye atmış da neyi tutturmuş orası da muaamma:p

bu tür keyiflenmelerin sonu cok acı bitiyor:)
sonra ruyalara filan giriyor kabus dolu günler geciriyoruz:D
o atv nin şebelekleri bizim ''kaynakçıların'' yanında solda sıfır kalır.
aman abi bu saatten sonra gelecek adam ilk onbirde oynayamaz.
olacaksa şayet muamma transferler bizleri bekliyor.

Serdær
ula bu musampaya bezii :D

Aman Ha ! Öyle deme Sonu benzemesin..

agahozlu
sokaktan iki tane adam çevirin bu yönetimin önüne koyun onları bile ikna edemezler,anlaşma sağlayamazlar.Ama,çok iyi adam uyuturlar,o konuda uzmanlar..Kimseyi alacaklarına zerre kadar inancım yok.Basında çıkan haberlerinde hepsi yalan.Sayed Moawad ile anlaşılmadan önce hangi basında yayın organında haber çıktı.Hepsi reyting uğruna birileri gibi YALAN söylüyor...

hasancolak
04.02.2008, 01:20
inanmayın palavra bunlar topcu falan almazlar

ali+61+26
04.02.2008, 01:23
artık transfer dönemi sona eriyor kesin almışlardır yoksa çok pis sövecem bunlara yoksa yine o kabız umuta kalacağız :(
UMUT OLMASA ŞİMDİ DAH KOTU DURUMDAYDIK BECE 1 GOK 2 YAT 3 UMUT DİĞERLERİ OLÜÜÜ

ali+61+26
04.02.2008, 01:25
Bnce Ya Balaban Ya Mpenza Bunlardan Bİrİsİ Kesİn Olcak Ama Marcelİnho Geldİyse Bunlarda Glİrr

Çağatay_
04.02.2008, 01:27
Beyler bu oyuncuları getiremeyiz diye düşünüyorum umarım yanılırım

ali+61+26
04.02.2008, 01:30
YARINI BEKEYELİM BAKALIM ŞİMDİ ANLASSAALAR YAIN UCAĞA BİNSE OBUR GUN İMZA ATSALAR SONRADA KAMPA GECSLER.. İNS RUYAMDA BUNLARI GORRUMM:d:d:İ GCELER...

Mustafa
04.02.2008, 01:33
hemende gaza geliyoruz aktikleri işe yarıyor bizim yönetimin

Can
04.02.2008, 01:35
bu balaban mpanzia flaan bu ismi gecenleeri alırsalar süper olur ama nerde :(

AYYILDIZ
04.02.2008, 01:36
Yarinin konusuda Balaban oldu demek hayatta alamayiz

Vkgz
04.02.2008, 01:37

yok artık daha neler inanmam valla. hadi musampa sakattı oyle geldi bu imkansız.

Zafer Fidan
04.02.2008, 01:37
Kafanizi yormayin bence. 2 gün daha sabredin :) cile bitiyor

ilhan
04.02.2008, 01:40
2 gün sonra , bugün yazdığınız yorumları okuyup üzülmenizi hiç istemiyorum renktaşlar..

Ben umudumu kestim. Yoksa şizofren olacağım.

ATSIZ
04.02.2008, 01:47
balaban hayratta değilmi ya....
nuri de ballıcalı bak bu iş olabilir....
demedi demeyin...

Fatih Öztürk
04.02.2008, 01:47
ey güzel Allahım bu büyük işkencenin bitmesine 2 gün yalnızca 48 saat kaldı.
Allahım o günlere bizi cıkarırda mutlu günler görürüz.

erol_izm
04.02.2008, 01:48
Konuşulan isimler hep forvet ama Trabzonspor'un asıl ihtiyaç duyulan mevkisi savunma. Yapılacak bir golcü transferi, Barış Memiş'i dışlamak anlamına gelir. Bence ligin ikinci yarısında Umut'un yanında Barış oynatılmalı. Lig,kupa ve Avrupa hedefi olmayan bir takımın transfer yerine genç oyuncularına şans tanıması daha mantıklı geliyor. 2 transfer yapılacaksada savunmaya yapılsın. Barış Memiş'i sırf transfer çılgınlığı yüzünden harcamaya gerek yok.

DaNGeR_BoY
04.02.2008, 01:54
albayrak balabanı alırsa başkan adayı olur

Terzioğlu
04.02.2008, 01:55
Konuşulan isimler hep forvet ama Trabzonspor'un asıl ihtiyaç duyulan mevkisi savunma. Yapılacak bir golcü transferi, Barış Memiş'i dışlamak anlamına gelir. Bence ligin ikinci yarısında Umut'un yanında Barış oynatılmalı. Lig,kupa ve Avrupa hedefi olmayan bir takımın transfer yerine genç oyuncularına şans tanıması daha mantıklı geliyor. 2 transfer yapılacaksada savunmaya yapılsın. Barış Memiş'i sırf transfer çılgınlığı yüzünden harcamaya gerek yok.

Iyide Baris sol kanat..

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 02:04
Bosko yu geçen sezon Geyse getirmeye çalştı getirememişti...

F.Tütüncü
04.02.2008, 02:05
Doğru, Barışı kazanmak için bir fırsat bu aslında. Öncelikli olarak Defans ve Ortasahaya takviye lazım...

vatandas61
04.02.2008, 02:08
bence takimdaki en önemli yer forvet, bir tanede yetmez en az iki forvet lazim. girdigimiz pozisyonlarin 20 % atsak zaten hala sampiyonluga oynuyor olacaktik.
savunma mavunma götürür sezon sonuna kadar. gol atmadan kazanmak da olmuyor.

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 02:08

barış zaten sol tarafta oynuyor forvet için fiziği yetersiz

Great White
04.02.2008, 02:11
. girdigimiz pozisyonlarin 20 % atsak zaten hala sampiyonluga oynuyor olacaktik.
savunma mavunma götürür sezon sonuna kadar. gol atmadan kazanmak da olmuyor.

Hangi takımdan bahsediyorsun bilmiyorum ama keşke biz de o kadar pozisyona girebilsek:)

oguzkoc
balaban santrofor için mi alınacak? ozaman çok yanlış bir transfer çünkü bu adam tek santrofor oynayamaz. fakat hem mpenza hem balaban alınırsa vallahi yeme de yanında yat :)

Fatih Öztürk
gs nin 4 forveti bjk nin 5 forveti fenerin 3 forveti bizimde tek forvetimiz umut bulut!
g-o-l-c-u lazım beyler gooooooooooooolllllcuuuuuu.
tabiki bide 10 numara play maker

futbalski60
04.02.2008, 02:14
----------mpenza-----------
yattara---balaban---gökdeniz
teknik direktör:ersun yanal
gerçekten güzel bir sentez olur

vatandas61
04.02.2008, 02:15
Hangi takımdan bahsediyorsun bilmiyorum ama keşke biz de o kadar pozisyona girebilsek:)

umut her macta 3-4 100% pozisyon yakaliyor. ts nin hicbir macini kacirmiyorum, umut sayesinde kafamda sac kalmayacak yakinda.
yattarada forvetsiz birise yaramiyor adamin yaptigi ortalar mecburen hep rakibe.

oguzkoc
04.02.2008, 02:16
----------mpenza-----------
yattara---balaban---gökdeniz
teknik direktör:ersun yanal
gerçekten güzel bir sentez olur

bu dörtlünün arkasına bide hüseyin-selçuk koydukmuydu tamamdır :)

Can
04.02.2008, 02:18
balaban mpenza forvet icin ikisi birlde alınsa defansa Arboleda mosquare ikisi alınsa bide Radoslav Sabolevski wisla krokowda bunları alsak adam gibi takım oluruz :) ama böyle bişy olmayacağı icin düşünmeye gerek yok ama hayali güzel oluyo

Can
04.02.2008, 02:22
----------onurr-----------

jabi---arboleda:)--mosquare:)--sayed

yattara---gökdeniz---sabolevski:)--barış

--------balaban:)--mpenza:)----

ilhan
04.02.2008, 02:26

Ee başka ? 3 Türk 8 Yabancı. Nerden geliyor bu bolluk :)

6+2 lik kural bile ; kadroda 6 yabancıyı oynatabilir kulübede 2 yabancı bulundurabilirsin diyor.

Sen maşallah 8 tane yabancı dizmişsin :D

Fatih Öztürk
04.02.2008, 02:27
musti naptın sen gardaşım!
8 yabancıyı bi arada oynatıyorsun.
aman dikkat et federasyon gözlemcisi görmesin hükmen mağlup sayarlar bizi.:)

Gökhan Öz
04.02.2008, 02:27

kardeş bu takımın maçlarına sürekli üst oynar herkes.kanımca maçlar 7-6, 6-5 gibi biter

Can
04.02.2008, 02:30
yaaa durun bakayım bi hayal kurdum yaaa :D

Gökhan Öz
04.02.2008, 02:34
derbilerde 3 de 0 yaptık transferi sırf şu derbiler için istiyorum

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 02:35
yaaa durun bakayım bi hayal kurdum yaaa :D
adam hakli sonuct ahayal onlar

Gökhan Öz
04.02.2008, 02:42
Agogo harekatı
Ganalı golcü için İngilizlerin kapısını çalan bordo-mavili yönetim 1.5 milyon euro'luk bonservis bedelini aşağıya çekmeye çalışıyor.

Ara transferin bitimine sayılı günler kala Trabzonspor, Ada'da girişimlerini hızlandırdı. İndependiente'den Denis için haber bekleyen bordo-mavililer, Manuel Agogo için Notingham Forest ile görüşmelerini hızlandırdı. Trabzonspor sezon sonunda İngiliz kulübü ile sözleşmesi sona erecek Ganalı golcüyü transfer edebilmek http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)için pazarlıklarını sürdürüyor. Bordo- mavililerin hedefi 1.5 milyon euro'luk bonservisi aşağı çekmek.

FİYATI DÜŞEBİLİR
İngiltere'de transfer döneminin sona ermesi nedeniyle Notingham, Agogo'nun gitmesi halinde oyuncu alamayacak. Bu sebeple İngilizler, verdikleri teklifte geri adım atmak istemese de golcü oyuncunun sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması transferin gerçekleşme ihtimalini artırıyor. Afrika Kupası'nda Gana Milli Takım forması giyen Agogo'nun durumu birkaç gün içinde netlik kazanacak.
Yılmaz ŞENOL

Gökhan Öz
04.02.2008, 02:43
İsmailov'u önerdiler

TRANSFER çalışmalarını tam gaz sürdüren Trabzonspor'a, Sporting Lisbon'un golcüsü Marod İsmailov önerildi. Rus futbolcuyu da incelemeye alan bordo-mavili yönetim, 26 yaşındaki ismi alternatif olarak listesinde tutacak. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Nytre
04.02.2008, 02:49
brezilya dediler - kolombiyalı dediler - arjantin dediler ... demedikleri sallamadıkları şey kalmadı. yarın öbür gün istanbul artıklarından birini almazlarsa iyidir.

Nytre
04.02.2008, 02:51
İsmailov'u önerdiler

TRANSFER çalışmalarını tam gaz sürdüren Trabzonspor'a, Sporting Lisbon'un golcüsü Marod İsmailov önerildi. Rus futbolcuyu da incelemeye alan bordo-mavili yönetim, 26 yaşındaki ismi alternatif olarak listesinde tutacak. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

transfer çalışmaları "son gaz" süren bir takımın şu ana kadar transfer yapmış olması gerekirdi.

bunların transfer çalışmaları "kağnı" hızında gidiyor... lama bunlar lama!

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 02:55
Milanda Pato golü çaktı yine :D bu adamı alsınlar diye az mı yalvardım:D

Yavuz Hasan
04.02.2008, 02:56
ben bu yonetimin transfer yapmasina karsiyim
cunki alacaklari adam takimin basina kesin bela olacak
cunki bu yonetim trabzonspor dusmani

Gökhan Öz
04.02.2008, 02:59
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/ba/Moussa-Dembele.jpg/250px-Moussa-Dembele.jpg

param olsaydı trabzonspora bu oyuncuyu alırdım

hollanda liginin pascal nouma sı:moussa dembele
kulübü:AZ Alkmaar
yaşı:21
uyruk:belçika
http://www.youtube.com/watch?v=oLKo0PLD2_Y

Gökhan Öz
04.02.2008, 03:07
bizim yönetimden daha kötü yönetimler var
şuan yayınlanan futbolig programında geçti
bjk mehmet topuza karı:batuhan karadeniz,mehmet sedef,aydın artı 5 milyon euro önermiş
cevap:kayseri başkanı fenere söz verdik sene sonunda:)
ey Allahım yaratıyon bi de takip et ikisini:)

Emiroğlu
04.02.2008, 03:27
Agogo harekatı
Ganalı golcü için İngilizlerin kapısını çalan bordo-mavili yönetim 1.5 milyon euro'luk bonservis bedelini aşağıya çekmeye çalışıyor.

Manuel Agogo için Notingham Forest ile görüşmelerini hızlandırdı. Trabzonspor sezon sonunda İngiliz kulübü ile sözleşmesi sona erecek Ganalı golcüyü transfer edebilmek http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)için pazarlıklarını sürdürüyor. Bordo- mavililerin hedefi 1.5 milyon euro'luk bonservisi aşağı çekmek.

FİYATI DÜŞEBİLİR
İngiltere'de transfer döneminin sona ermesi nedeniyle Notingham, Agogo'nun gitmesi halinde oyuncu alamayacak. Bu sebeple İngilizler, verdikleri teklifte geri adım atmak istemese de golcü oyuncunun sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması transferin gerçekleşme ihtimalini artırıyor. Afrika Kupası'nda Gana Milli Takım forması giyen Agogo'nun durumu birkaç gün içinde netlik kazanacak.
Yılmaz ŞENOL

Düşer düşer , bekleyin siz 1.5 milyondan belki 300.000 euro ya düşerler...

Allah hepinizin belasını versin !

ATSIZ
04.02.2008, 05:37
agogo gölünü atmış ...
babayı alır bunlar...

TSKara61
04.02.2008, 06:00
Yaa ben Fernandao ve Alex'i istiyorum.

Adem Erdoğan
04.02.2008, 06:03
Bu sezonun en iyi transferi bu yüzsüzlerin defolup gitmesi olacak.O yüzden pazar günü transfeleri büyük bir zevkle izleyeceksiniz.

Uğurtan
04.02.2008, 06:38
Düşer düşer , bekleyin siz 1.5 milyondan belki 300.000 euro ya düşerler...

Allah hepinizin belasını versin !

300 e düşse nolacakki adamlar bu seferde 150'ye düşürmeye çalışırlar.. Bunu duyanda dicek bak ne hayırlı yönetim kulübün parasını çarçur etmiyo.. Hem çingene pazarlığı yap hemde borç 50 milyon ytl!!! Bunlar varya cehennemin en alt seviyesinde yanması gerekenler topluluğu ahım üzerlerinden kalkmaz inşallah..

Hasan61
04.02.2008, 08:54
10 şubat'ta yapılabilecek en büyük transferi yapıyoruz...

_SeRKaN_
04.02.2008, 09:24
Trabzon'Husnı’yi istedi

Transferde ilk olarak rotayı Brezilya'ya çeviren fakat istediği futbolcuları renklerine bağlayamayan Trabzonspor yine Mısır'a yöneldi.

Trabzonspor'un, dış transferde Mısır Milli Takımı oyuncusu Sayed Moawad ile anlaştıktan sonra bu oyuncunun takım arkadaşı olan Husnı içinde Ismaily kulübünün kapısını çaldı.

Ismaily takımının orta sahasında oynayan ve mısır Milli takımı ile Ganada yapılan Afrika Ulusyar kuhası maçlarında yer alan orta saha oyuncusu Husnı için Mısır kulübü yeşil ışık yakmadı. Trabzonspor yönetimi bu oyuncuyu ara transfer döneminde transfer etmek isterken Ismaily kulübü yöneticileri ise sezon sonunda verebileceklerini kaydettiler. Bordo- Mavili yönetim Husnı'nin transferini 9-10 Şubat tarihinden sonra gelecek olan yeni yönetime bıraktı

Kaynak = Spor61

Kim yav bu hüsni oldu olacak takıma çarliyide alalım..:) Rezillik diz boyu dönüp dolaşıp Mısıra gidiyorlar..

zahido
04.02.2008, 10:32
2008-02-04 08:56:36
Tajemnicza gra Arboledy

Jeszcze niedawno Manuel Arboleda pokazywał koszulkę: "Dziękuję: Jezus, Zagłębie, Smuda, Michniewicz". Dziś kolejność byłaby inna, Smuda wyprzedził Zagłębie.

28-letni Kolumbijczyk prowadzi tajemniczą grę z działaczami mistrza Polski. Z urlopu wrócił dopiero w ostatni weekend. O miesiąc za późno. Sam zawodnik mówi, że dostał wizę dopiero w piątek. -Ja wiem od konsula, że miał ją tydzień wcześniej - mówi Jakub Jarosz, dyrektor sportowy Zagłębia. - Arboleda opowiada bzdury, że nie pomogliśmy mu załatwić wizy powrotnej, bo przecież już w grudniu miał wszystkie dokmenty, tylko nie spieszyło mu się ze złożeniem ich w konsulacie w Bogocie.

Za przedłużenie urlopu obrońca został przesunięty do drużyny rezerw i nie wyjedzie w poniedziałek na zgrupowanie do Portugalii z piłkarzami Zagłębia.

Wszystko wydaje się jednak jasne. Kolumbijczyk chce do Franciszka Smudy, który jest trenerem Lecha. Podobno nawet radził się swojego byłego szkoleniowca w sprawie transferu do Turcji. Obrońcę chciał Bursaspor za 500 tysięcy euro, czyli tyle ile za zawodnika żąda Zagłębie. Lech nie chce tyle zapłacić. - A teraz jeszcze słyszę, że Arboleda w sprawie tureckiej oferty konsultował się z trenerem Lecha Poznań. Rzecz zupełnie niesłychana, bo to przecież nasz piłkarz - denerwuje się Jarosz.

Przynależności piłkarza dyrektor lubińskiego klubu nie jest jednak do końca pewien. W Lechu mają podobno dokumenty, które świadczą, że Arboleda jest tylko wypożyczony do Zagłębia do końca sezonu. Potem wróci do rodzimego Deportes Tolima Ibaque. - Przecież nie będziemy wyrzucać w błoto 500 tysięcy euro, skoro w czerwcu trzeba będzie zapłacić Kolumbijczykom - mówi Jacek Rutkowski, właściciel Lecha.

Sytuacja jest na tyle niejasne, że Zagłębie poprosiło FIFA o ostateczną wykładnię w sprawie Kolumbijczyka.

Pomimo tego, że kontrakt, tak czy siak, wiosną będzie obowiązywał, Kolumbijczyk chce przekonać działaczy z Lubina, że nie będą mieli z niego zbyt dużego pożytku. Lech z kolei czeka na ekspertyzę FIFA, choć jego dyrektor sportowy, Marek Pogorzelczyk nie ukrywa, że chcą mieć Arboledę w Poznaniu już wiosną. Okienko transferowe trwa do końca lutego...

Piotr Michałowski, Przegląd Sportowy

KOMENTUJ! Czy Arboleda zachowuje się fair wobec swojego obecnego klubu?

arbeloda transfer listemizde olan bir futbolcu.. bugun itibariyle polonya basininda cikan yaziyi buraya aktardim.. icinde trabzonsporun t si yok maalesef.. bursasporun bir teklifi var polonya kulubune anladigin kadariyla .. 500 bin avrolardan bahsediliyor.. Bu yaziyi cevirebilcek bi arkadas yok mu acaba??

Ali Yerlikaya
04.02.2008, 10:56
Suanki tek tesellimiz dün Gine Milli Takiminin elenmesi oldu simdi en azindan 2-3 günlügünede olsa kampa katilma sansi buluniyor Jabi nin insallah formdadir ve hemen takima girer. Bide bu aksam Misirin sampiyon olmasini istiyorum ama Moawwed icin elense iyi olur. Yani hayirlisi bakalim ama baska bi tranfer beklemeyelim arkdaslar bunlar kimsesyinidaha alamaz

kurt2000
04.02.2008, 11:06
site yöneticilerine sesleniyorum:

formlara google adsens ekleyin biz hergun bi kere tıklasak iyi para gelir hem sitenin masrafları çıkar hemde
bu gazete ilanı gibi yaparız google a da teşekkür ederiz ..

her tıklama 0.15 dolar günde 1000 tıklansa 150 dolar * 30 ayda 4500 dolar eder
şahsen ben gunde 5 kere tıklarım
hatta ts ye para bile aktartırız :D

Ali Yerlikaya
04.02.2008, 11:08
ARkadasalra Roberto Antonio Nanni hakkinda bilgisi olan varmi transfermarkt.de e göre Dynamo Kiewde kadro disi kalmis. Yani büyük bi kusur islemediyse ve sadece antrenörle anlasamamis da olabilir yani.
Bence iyi bi tranfer olabilir hemde bonservis sorunu da yoktur büyük olasilikla.

Kubilay ŞAHİN
04.02.2008, 11:12
Bugunde Bİşe Yok Kaldı 2 Gün Hade Sabır Bitti Bitecek.....:D

Adem CAKIR
04.02.2008, 11:24
Bugunde Bİşe Yok Kaldı 2 Gün Hade Sabır Bitti Bitecek.....:D

Nasılsa transfer yapılmayacağına hepimiz inanmış durumdayız, Sağlığımızı kaybetmeden şu iki günüde atlatalımda hayırlısıyla...

etocanislam
04.02.2008, 11:34
site yöneticilerine sesleniyorum:

formlara google adsens ekleyin biz hergun bi kere tıklasak iyi para gelir hem sitenin masrafları çıkar hemde
bu gazete ilanı gibi yaparız google a da teşekkür ederiz ..

her tıklama 0.15 dolar günde 1000 tıklansa 150 dolar * 30 ayda 4500 dolar eder
şahsen ben gunde 5 kere tıklarım
hatta ts ye para bile aktartırız :D
eger oyle bısey warsa koysunlar gercekten herkez tıklar

Zeki Çelenkoğlu
04.02.2008, 11:35

maç özetini izledim ..
Kırmızı kartı gören Ersen Martin.. rakibinin baldırına kayarak bi darbesi vardı..

argentina
04.02.2008, 11:37
sizin neden moraliniz bozuk neden karamsarsınız

TRABZON TARİHİNİN EN BÜYÜK TRANSFERİ HAFTA SONU OLUCAK YÜZSÜZ SOYGUNCU HIRSILAR GİDECEK DOĞDUMUZ GUN OLUCAK

aydincakar
04.02.2008, 11:46
İşlerden kafa kalmadı. Transferin son günü ne zamandı arkadaşlar ?

sbay
04.02.2008, 11:47
bu mısır piyasası da yeni moda oldu herlade...

Muhammed KOÇ
04.02.2008, 11:47
İşlerden kafa kalmadı. Transferin son günü ne zamandı arkadaşlar ?
6 ağustos da olsa transfer olmayacak nasıl olsa rahat olun ..

ATSIZ
04.02.2008, 11:49
az önce CNN de TS wisla Krakowdan Sobolevski için görüşüyor dedi...

kudu_61
04.02.2008, 11:51
transfer sezonu uzamasa da normal zamanında bitse idi ne olacaktı merak ediyorum göz göre göre bu kadar yalan söyleyemez bir insan kesinlikle transfer olacak ama kim olacak nereye olacak ne zaman olacak meçhul inşallah bu yönetim gittikten sonra böyle rezil bir transfer sezonu daha yaşamayız....

sarman61
04.02.2008, 11:55
bu mısır piyasası da yeni moda oldu herlade...

Mısır afrika kupasının favorisi. Bünyesindeki futbolcularda hiç fena değil. Şehrimize kolay uyum sağlayacak oyuncular. Bu yüzden igileniliyor olabilir.

İsmail Çavuşoğlu
04.02.2008, 11:56
Ceyhun Eriş Konyaspor'da

Trabzonspor'un kendisine kulüp bulmasını istediği Ceyhun Eriş, Konyaspor ile anlaştı. Bugün Konyaspor'un Antalya'da yaptığı kampa katılacak olan futbolcunun bonservis sorunu da çözüldü.

04 Şubat 2008 Ceyhun Eriş, yaptığı açıklamada, Trabzonspor ve Konyaspor kulüplerinin bonservisi konusunda anlaştıklarını belirterek, “Ben de sezon sonuna kadar Konyaspor ile anlaştım” dedi.
Ceyhun, bugün Konyaspor'un Antalya'da yaptığı kampa katılacağını sözlerine ekledi.
Bordo-mavili kulübün Ceyhun ile sözleşmesi sezon sonunda bitiyordu.
AA

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 11:57
takimda uc misir li futbolcu olucak:D

aydincakar
04.02.2008, 11:58
6 Şubatmış. Yani son iki gün. Bu iki günde oldu oldu olmadı Allah sonumuzu hayır etsin..

Atakan
04.02.2008, 12:03
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Transferler güç katar

Trabzonspor'un tecrübeli oyuncusu Hasan Üçüncü "Yeni transferlerle güçlenip, bambaşka bir takım olacağız" dedi. Hasan, yeni alınan Sayed'in sol kanada güç katacağını belirterek "Forvet için de yeni bir isim geleceği söyleniyor. Sol kanadımız da artık çok iyi çalışacak ve takım bambaşka bir güce kavuşacak. İnşallah bundan sonra takım olarak başladığımız http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
çıkışı bize yakışan noktaya gelene kadar sürdürürüz" dedi.

İyi okuyun

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 12:07
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Transferler güç katar

Trabzonspor'un tecrübeli oyuncusu Hasan Üçüncü "Yeni transferlerle güçlenip, bambaşka bir takım olacağız" dedi. Hasan, yeni alınan Sayed'in sol kanada güç katacağını belirterek "Forvet için de yeni bir isim geleceği söyleniyor. Sol kanadımız da artık çok iyi çalışacak ve takım bambaşka bir güce kavuşacak. İnşallah bundan sonra takım olarak başladığımız http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
çıkışı bize yakışan noktaya gelene kadar sürdürürüz" dedi.

İyi okuyun

yani forvet gelicekmis:D söyleniyo:D

sbay
04.02.2008, 12:10
Mısır afrika kupasının favorisi. Bünyesindeki futbolcularda hiç fena değil. Şehrimize kolay uyum sağlayacak oyuncular. Bu yüzden igileniliyor olabilir.

mısır milli takımını kıstas alırsak ona bakılırsa el saka ve aymanda hatta ahmed hassanda o takımın önemli oyuncularıydı...ama kalite olarak ortalama bile değiller bence...haa mısır milli takımda var 1-2 tane çok kaliteli ama biz o kalitelilere değilde daha alt sınıf oyuncularıyla ilgileniyoruz...şehrimize kolay uyum sağlayabilecekleri konusuda tartışılır...ayrıca mısır piyasası demek mısır milli takımıdan ibaret değildir genel olarak mısırlı futbolculara yönelmeyi kastettim..;)

Atakan
04.02.2008, 12:12
evet gelicekmiş çoban söylüyor bunu:D

AKSOY_61
04.02.2008, 12:33
bu takıma mısırdan alınacak oyuncular gelse bile taş çatlasın 7..8. liğe oynar.
ama bu yönetim ve kadroyla o da iyi tabi.yeterki düşmeyelim

_SeRKaN_
04.02.2008, 12:36
O değilde bu yönetimin enkazını yeni yönetim yüklenecek ya ona yanıyorum..Sezon sonu yeni yönetim için siz yönetimdeydiniz durumu olacak..Yap et çekil kenara ne güzel iş...

okan6161
04.02.2008, 12:37
Ne Dediyse Olmadı
Bugüne kadar sayısız futbolcu listesine ilave eden hicbirini kadrosuna katamayanTrabzonspor yönetimi oldukça sıkıntlı.Devre arasında verilen transfer süresinin dolmasına 2 gün süre kalmasıyla Ersun Yanal yönetime son olarak Ganalı Manueljunior Agogo ismini önerdi.Bu oyuncunun en gec bugün imza atması bekleniyor.

bak şimdi böylede şaka yapılmaz ki tanımayan inanır valla

CAFER ÖZER
04.02.2008, 12:37
Az kaldı sabredin Çarşamba akşamı Özel Uçakla Bir sürü Yıldız gelecek,
Şu an Uçak avrupa,Afrika ve Amerika kıtasından Oyuncuları evlerinden tek tek topladığı için zaman aldı,Şu an Uçak Afrika ve Amerikada işlerini bitirdi.Şu an paristelermiş.Oyuncuları Toplayıp Çarşamba günü Türkiyede Olacaklar saat 16,59 da fedarsyon önüne yetişip Bonservisleri Çıkaracaklar.

Erkut Ay
04.02.2008, 12:39
Transfer tercihi yapılırken Trabzonspor zirveyemi oynamalı yoksa orta sıralarda anadolu takımlarıylamı mücadele etmeli bunda karar verilmeli...

bir takımı yıldızlarla donatmazsın elindeki kadron yeterince iyidir defansın zaaf vermez orta sahan yeterince iyidir forvetin Trabzonsporun forveti dedirtir kendinede orta sınıf 2.3 oyuncuyla kapatırsın ...

Trabzonspor orta sırada yarışır bu beyinle...

_SeRKaN_
04.02.2008, 12:41
Az kaldı sabredin Çarşamba akşamı Özel Uçakla Bir sürü Yıldız gelecek,
Şu an Uçak avrupa,Afrika ve Amerika kıtasından Oyuncuları evlerinden tek tek topladığı için zaman aldı,Şu an Uçak Afrika ve Amerikada işlerini bitirdi.Şu an paristelermiş.Oyuncuları Toplayıp Çarşamba günü Türkiyede Olacaklar saat 16,59 da fedarsyon önüne yetişip Bonservisleri Çıkaracaklar.

Bunlar özel helikopterle futbolcuları Avni Aker stadına indirip toplu imza show da yaptırırlar..Hikayenin sonunu ben ekleyeyim istedim :D

Adem CAKIR
04.02.2008, 12:42
O değilde bu yönetimin enkazını yeni yönetim yüklenecek ya ona yanıyorum..Sezon sonu yeni yönetim için siz yönetimdeydiniz durumu olacak..Yap et çekil kenara ne güzel iş...

İyide 40 yıllık klüp dernek mevzuatıyla yönetilirse başka ne bekliyoruz.
Biz daha çook küçük dilimizi gösteririz birbirimize... Her gidenin ardında bıraktığı tabloya AAAA derken...

Erkut Ay
04.02.2008, 12:42
Denis61..
sitenin bi linkini versene bakalım:)...

belki başka haberlerde vardır...:)

Kadir
04.02.2008, 12:45
Son günde bombayı patlatacaklarmış .. Raul Tamudo gelecek ! [ nerdeee ah ulan ah :) ]

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 12:46
simdi almismiyiz:D

zahido
04.02.2008, 12:48
Levski awaits answer from Trabzonspor (http://international.ibox.bg/news/id_1091418605) in which to be cleared out the trial period for Nikolay Dimitrov, announced from gong.bg http://images.ibox.bg/2007/02/25/dimitrov/220x190.jpgNikolay Dimitrov is about to leave through the next few days to train with one of the Turkish team.
Probably today we'll understand when Niki Dimitrov is leaving for Turkey.' said for gong.bg Konstantin Bazhdekov.

Published on: 02.03.2008, 10:33

Author: Cristelin Elievic

Alın işte yabancı kaynak newsbang.bg

05.01.2008 17:36

Arsenal Bulgar futbolcu Dimitrov’u alıyor

Premier Lig ekiplerinden Arsenal'in, 20 yaşındaki Bulgar kanat oyuncusu Nikolai Dimitrov’un transferini bitirmek üzere olduüu belirtildi.

Levski Sofya forması giyen milli oyuncu Dimitrov, şu anda Arsenal’de deneniyor. 3 sezondur Levski’de sürekli forma giyen ve forvet mevkiinde de oynasa da stiliyle Arjen Robben'e benzetilen futbolcunun transfer edilip edilmeyeceği ise önümüzdeki hafta belli olacak.

Dimitrov dün Arsenal formasıyla idmana çıkan David Beckham’la birlikte çalıştı.

Bilindiği gibi, önümüzdeki ay LA Galaxy’e dönecek olan Beckham da, idmanlarını Londra kulübüyle gerçekleştiriyor.

Öte yandan, Arsenal teknik direktörü Arsene Wenger Ocak ayında takımdan kimsenin ayrılmayacağını ve gelen futbolcu olmayacağını da açıkladı.

adami arsenal istiyo yaaa gelir mi bize??

_SeRKaN_
04.02.2008, 12:49
Hep büyük isimlerin peşindeyiz..ama sadece peşinde icraat yok her zaman ki gibi asparagasta üstümüze yok..:)

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 12:50
nikolay dimitrov 21 yasinda ve bulgarista u 21 de oynuyo:D

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 12:53
05.01.2008 17:36

Arsenal Bulgar futbolcu Dimitrov’u alıyor

Premier Lig ekiplerinden Arsenal'in, 20 yaşındaki Bulgar kanat oyuncusu Nikolai Dimitrov’un transferini bitirmek üzere olduüu belirtildi.

Levski Sofya forması giyen milli oyuncu Dimitrov, şu anda Arsenal’de deneniyor. 3 sezondur Levski’de sürekli forma giyen ve forvet mevkiinde de oynasa da stiliyle Arjen Robben'e benzetilen futbolcunun transfer edilip edilmeyeceği ise önümüzdeki hafta belli olacak.

Dimitrov dün Arsenal formasıyla idmana çıkan David Beckham’la birlikte çalıştı.

Bilindiği gibi, önümüzdeki ay LA Galaxy’e dönecek olan Beckham da, idmanlarını Londra kulübüyle gerçekleştiriyor.

Öte yandan, Arsenal teknik direktörü Arsene Wenger Ocak ayında takımdan kimsenin ayrılmayacağını ve gelen futbolcu olmayacağını da açıkladı.

adami arsenal istiyo yaaa gelir mi bize??

önce tarihine bak sonrada avrupada transfer kapandi:D

Volkan Albayrak
04.02.2008, 13:03
yönetimin taktiği belli son gün bi kaç jun bulacak imza attıracak sonra yeni yönetim yollamaya çaışacak

sarman61
04.02.2008, 13:03
Gerçekten ilgileniyorlarsa süper bir durum.

http://www.youtube.com/watch?v=2_T3HatWNLQ

Volkan Albayrak
04.02.2008, 13:04
süper olan kiim

TSezgin61
04.02.2008, 13:08
bu dimitrovu alamayiz... daha dogrusu böyle iyi bir futbolcuyu alacagimizida sanmiyorum. gercekci olmak gerekirse, bu yönetimin futbolcu alacagina bile inanmiyorum....

alsalar bile nezaman alacaklar, 2 gün kalmis...

bugün bide yarin var, hadi bakalim...

Mehmet Fırat
04.02.2008, 13:09
Emre Güngör'ü keşke alabilseydik, çok iyi bir oyuncuyu kaçırdık. İnşallah Bekir İrtegün'ü kaçırmayız. Ayrıca Selçuk İnan ve Mehmet Çakır'ı da.

Volkan Albayrak
04.02.2008, 13:11
Emre Güngör'ü keşke alabilseydik, çok iyi bir oyuncuyu kaçırdık. İnşallah Bekir İrtegün'ü kaçırmayız. Ayrıca Selçuk İnan ve Mehmet Çakır'ı da.

kaçırdıklarımız bu kadarmı bi dünyadaki tüğm futbolcuları kaçırdık biz

vuralkara
04.02.2008, 13:22
çok adam kaçırdık bence de. herşeyden önce elimizdekileri kaçırdık. şimdi düşünün ihtiyacımız olan mevkileri. kaleci lazım : petkoviç. stoper lazım : stepanov ve risp. sol kanat lazım : lee young ve musampa. oyun kurucu lazım : szymkovıak. ve forvet lazım : tabiki fatih sultan tekke. şimdi bu isimlere aaah ah çekmemek mümkün mü? bunlar şu an kadromuzda olsaydı ligin tozunu atmazmıydık. böyle adamları şimdi almaya kalksan 30.000.000 doları gözden çıkartman lazım. ah ulan ahhhhhhh.

Hasan61
04.02.2008, 13:27
dimitrov çok iyi topçu faydalı olacak arsenalin istediği adam boş değildir
arsenalin istediği adam bize gelir mi:confused::confused::confused:

TSezgin61
04.02.2008, 13:27
vaybe geceleri bu baslikta 100 kisi olurdu... artik herkes ümidini kesti.. artik kendimi transfer yapilmayacak diye hazirliyorum... yapilirsada "aaaa transfer" diyip sasiririm artik

AyhanPe
04.02.2008, 13:28
çok adam kaçırdık bence de. herşeyden önce elimizdekileri kaçırdık. şimdi düşünün ihtiyacımız olan mevkileri. kaleci lazım : petkoviç. stoper lazım : stepanov ve risp. sol kanat lazım : lee young ve musampa. oyun kurucu lazım : szymkovıak. ve forvet lazım : tabiki fatih sultan tekke. şimdi bu isimlere aaah ah çekmemek mümkün mü? bunlar şu an kadromuzda olsaydı ligin tozunu atmazmıydık. böyle adamları şimdi almaya kalksan 30.000.000 doları gözden çıkartman lazım. ah ulan ahhhhhhh.

szymek in bonservisi 1 milyon dolardi stepanovun 1 milyon €. musampayi bonservis vermeden aldik.petkovicinde maliyeti cok degildi.fatih tekke gibi adamlarida yetistirmek gerekir..bu yönetim olsa 30 milyon dolarlarla bile yapamaz bunlari ama yapmak icinde o kadar paraya gerek yok.10 milyon dolara iyi bir kadro kurulur..alt yapidan yetistirecegin gencler ve gurbetcilerle de iyi bir karisim yapilirsa sampiyonluk icin yarisacak bir takim kurmus oluruz..

oflum61
04.02.2008, 13:36
Transfer niye?
Arkadaslar, bu yönetim eger aday olmak istemiyorsa ve Trabzonspor küme düsmeyecekse yeni adam gibi transfer yapilmaz, yapilmayacak... niye???
Giderken so hediyelerimi? Gelecek olan yönetime hediyelirimi olacak? Düsünün seni o koltuktan indireceklere sen söyle güzel transfer yapta, ikinci yari basarili olsun lar seni kökten bitirsinler. Bu kadar Albayrak yönetimi salak olamaz!. Bizde pek saf olmayalim... Alinirsa gayet ucuz, kiralik Misirdan vs. vs.
Misirin en iyi futbolcusu Ahmet Hassan ona göre hesap yapin...

farfara
04.02.2008, 13:42
Son günde bombayı patlatacaklarmış .. Raul Tamudo gelecek ! [ nerdeee ah ulan ah :) ]

Bu saatten sonra Nuri ancak Osuruk Bombasi patlatir. :)

Samet Berber
04.02.2008, 13:45
hala yok mu transfer yaa 2 gün kaldı neyi bekliyorlar anlamıyorum ...

yazıklar olsun bu kadar geç transfer mi olur... :(

Ali Can
04.02.2008, 13:55
Albayrak transfere el koydu!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, transfer komitesinin beklenen adımı bir türlü atamaması üzerine tüm yetkileri eline alarak transferi bizzat yöneteceğini bildirdi.
DETAYLI RAPOR İSTEDİ
Birçok isimle görüşmesine rağmen bir sonuç alınamadığını göz önüne alan Başkan Nuri Albayrak, ara transfer döneminin bitimine 3 gün kala harekete geçti. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Genel Sayman Emin Kahraman ve yönetici Abdullah Başer'den oluşan transfer komitesinden bugüne kadar yaptıkları görüşmeler hakkında detaylı raporlar isteyen Albayrak, ayrıca teknik direktör Ersun Yanal'la konuşarak takıma en az bir forvet oyuncusu katılacağı belirtti.
Bordo mavili takımın transfer gündeminde Arjantinli Denis Gustavo German ve İtalyan Stallone'un ilk sıralardaki yerlerini korudukları öğrenildi.
HAREKETLİ HAFTA
Bu arada Trabzonspor, transfer ve kongre kulisleri için hareketli bir haftaya girdi. Transferin 6 Şubat Çarşamba günü sona erecek olması nedeniyle sıkıntılı günler geçiren bordo mavililer, 9-10 Şubat'ta yapılacak kongreyle 10 Şubat'ta pazar günü oynayacağı Bursaspor maçının heyecanını yaşamaya başladı.
EKONOMİK BELİRSİZLİK
Kongre haftasına giren Trabzonspor'da başkanlığa aday olduklarını açıklayan Sadri Şener'le İbrahim Hacıosmanoğlu, liste çalışmalarında sona yaklaşırken kulübün mali bilançosu hakkında somut bilgi alamamaktan yakındılar. Nasıl bir mali tabloyla karşılaşacaklarından habersiz olduklarını öne süren başkan adayları, "Kulübün ekonomik durumu hakkında daha somut bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Maddi konularda sıkıntı yaşamayız. Çünkü acil ödemeleri yapacak maddi kaynaklarımız var" dediler.
Adaylardan Sadri Şener, eski yöneticilerden Süleyman Atal'ı yanına alarak listesini güçlendirirken eski asbaşkanlardan Nevzat Şakar'la yaptığı görüşmelerden sonuç alamadı. Nevzat Şakar, kesinlikle görev almak istemediğini bildirdi.
Öte yandan Antalya ve İstanbul'da polisin düzenlediği bir operasyon sonucunda çete kurduğu iddiasıyla gözaltına alınan Hacı Yıldız, Divan Başkanlığı'na gönderdiği dilekçede başkan adaylığından çekildiğini belirtti.
"BURSASPOR MAÇINI KAZANMALIYIZ"
Ligde hafta sonunda sahasında Bursaspor'la karşılaşacak olan bordo mavili takım, Antalya'daki kampını sürdürürken yönetici Abdullah Başer, maçın çok önemli olduğunu belirtti, "Yönetim olarak o maçla görevimizi gelecek arkadaşlarımıza devredeceğiz. Ama maça kadar takımın arkasında durmamız gerekiyor. Bunu da yapacağız. İnşallah güzel bir galibiyetle görevimizden ayrılırız" dedi.

04.02.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA
güldürme beni albayrak:D:D:D

F.Tütüncü
04.02.2008, 13:56
Ya sabırrr...