PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Ali Yerlikaya
03.02.2008, 00:05
ne 7 milyon eurosu :D ... abartin bence biraz..
maliyeti en fazla 2 milyondur

Bencede bi de iki senedir tam verimli oyniyamiyormus yani olsa olsa 2-3 milyon yapmaz bide kore ligindeki defans oyuncularina calim atmak kolay bunlari TR liginde hatta avrupada yapabilecegini tahmin etmiyom

Murat Keçeci
03.02.2008, 00:06
Kulübümüz eski yöneticilerinden Faruk Kanca’nın inşaattan düşerek yaralandığı haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz.

kaynak:resmi site

yerel kanalda izledim kolu kırılmış yatıyor aynı badi ekrem

hocam kiremitler kırlımadı
tabi kırılmaz çünkü kolum kırıldı

Hakan Karadirek
03.02.2008, 00:08
ne 7 milyon eurosu :D ... abartin bence biraz..
maliyeti en fazla 2 milyondur

Evet, bir yonetim bonservisle ilgili pazarlik yaparsa, onu kesinlikle indirir.. Sonra ortada bonservis bedeli 2 milyona duser.. Bu adamin bonservisi kesin 7 milyon euroyu bulur..

Ali Yerlikaya
03.02.2008, 00:09
kaynak:resmi site

yerel kanalda izledim kolu kırılmış yatıyor aynı badi ekrem

hocam kiremitler kırlımadı
tabi kırılmaz çünkü kolum kırıldı

Sacam bisey zaten ufak bi kaza yani, her eski yönetici icin biseyler yazsalar vay halimize.
Artik slm lasmak icinde siteyi kullanir bunlar nede olsa kimsenin sesi ciktigi yok. Her seyi babalarinin mali gibi.

Cem Balcı
03.02.2008, 00:13
Sota birakin efsanemiz olarak kalsin. Gozumuzden dusmesini istemeyiz....

bu yönetimle aynen öyle olur...

gözden düşer...

furkansenokur
03.02.2008, 00:14
Sota birakin efsanemiz olarak kalsin. Gozumuzden dusmesini istemeyiz....

katılıyorum sana

Fanatik28
03.02.2008, 00:14
bunlarin adam alacagi yok. Sota gibi bir futbol cambazini alirlarda futboldan biraz zevk aliriz

Nytre
03.02.2008, 00:16
şubatın 6sında transfer bitiyor. pazartesi ayın 4ü oluyor. 4nü saymazsak geriye son iki günümüz kalıyor. bu da bizim kulüp içn ideal bir zamansızlık.

yetiştiremedik derler. 2-3 futbolcu daha almamız gerekiyor.

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 00:17
Park Chu Young,Bekir İrtegün,Selçuk İnan
-----------Tolga------------
Jabi--Bekir---Erdinç--Moawad
---------------------------
Yattara--Serkan--Selçuk-Göko

------Young--------Umut----

2.yarı çoşarız böyle be ama nerdeee

Murat Keçeci
03.02.2008, 00:18
taraftarın bedduası demek ki etkisini 1 sene sonra gösteriyor şekil a:faruk kanca
bir sene sonra baturoglu ne yapacak merak ediyorum

Cem Balcı
03.02.2008, 00:19

ne olmuş bunlara;aldıkmı yoksa aldıkmı aldıkmı...:D:p

Muhalif
03.02.2008, 00:20
Eren Derdiyok - Basel'in Türk asıllı forveti

6 Şubat'ta İsviçre'nin İngiltere ile oynayacağı A Milli özel maçına İsviçre adına çağırıldı. Daha önce İsviçre 19 ve 21 yaşaltı takımlarında forma giydi.

Sayın Fatih Terim, kadroya Tümer Metin gibi oyuncuları çağıracağına Eren Derdiyok gibi genç yetenekleri çağırsın! Bildiğim kadarıyla bu maç özel değil de resmi olsaydı, Türk Milli Takımı forması giyme şansı artık olmayacaktı. Hala ihtimal var. Fatih Terim bu sıralar çok yetenek kaçırıyor başka Milli Takımlara, biraz aklını toplasın 3 ukaladan az adam alsın, bu isimlere yer açsın bir zahmet!

Trabzonspor açısından bakarsak da, eğer bu maçta kendini gösterirse bir daha yüzümüze bakacağını sanmıyorum

Travelair adamın Derdiyok'muş işte.. dertsiz başına dert mi alsın Trabzonspor'a gelip:D

Fatih Öztürk
03.02.2008, 00:21
taraftarın bedduası demek ki etkisini 1 sene sonra gösteriyor şekil a:faruk kanca
bir sene sonra baturoglu ne yapacak merak ediyorum

aman toprağım bunlara bişe olursa bizden bilirler sonra:)
yeterki beceriksiz ellerini camianın üzeirnden ceksinler
gerisi kendiliğinden gelecektir.

Hakan Karadirek
03.02.2008, 00:22
----------Hüseyin-------------

Bu kadro 12 kisilik

Nytre
03.02.2008, 00:23
Ceyhun, Celaleddin, Ömer Rıza ve Jefferson'a hiçbir takımın talip olmaması yönetimi düşündürüyor.

ReklamTrabzon'un kapısını çalan yok

Trabzonspor'un gözden çıkardığı Ceyhun, Celaleddin, Ömer Rıza ve Jefferson'a hiçbir takımın talip olmaması yönetimi düşündürüyor.

Bu futbolcuları göndererek maliyeti düşürmeyi amaçlayan bordo mavili yöneticiler, bugüne kadar bu futbolcular için resmi bir teklif gelmediğini söylediler.

Bu futbolculardan sadece Jefferson'u Antalya kampına çağıran bordo mavili takımda teknik direktör Ersun Yanal, diğer futbolcuları ise hiçbir koşulda kadroya almayacağını açıkladı.

Öte yandan bordo mavili takım, Trabzon'dan izinsiz ayrılan Ömer Rıza için noter tespiti yaptırarak FİFA'ya başvuracak. Serbest bırakılan Celaleddin ile Ceyhun'un ise özel bir antrenör eşliğinde Trabzon'da çalışmasına izin veriliyor.

Bu haber toplam 422 defa okunmuştur spor61.

jeff hariç diğerlerini anlıyorum... biz de burada defalarca dedik aynı şeyi.

Murat Keçeci
aman toprağım bunlara bişe olursa bizden bilirler sonra:)
yeterki beceriksiz ellerini camianın üzeirnden ceksinler
gerisi kendiliğinden gelecektir.

inşallah amin herkes amin desın ama içinizden

Sefa Murat Dokuz
Bu kadro 12 kisilik
hay allam ya geçen bi ark şimde ben yapmzdm böle :D hüsam çıkıntılık yapmış orda:D

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 00:25
Bu futbolculardan sadece Jefferson'u Antalya kampına çağıran bordo mavili takımda teknik direktör Ersun Yanal, diğer futbolcuları ise hiçbir koşulda kadroya almayacağını açıkladı.

bravo ersun hocam

Hakan Karadirek
03.02.2008, 00:26
------------Onur------------

Jabi---Bekir---Tolga---Sayed

------------Yusuf-----------

Yattara-----------------Baris

----------Gokdeniz----------

------Umut-------Young-----

Murat Keçeci
03.02.2008, 00:29
ne youngu bunlar young falan alamaz bunlar alsa alsa old alır

Fatih Öztürk
03.02.2008, 00:31
hadi bakalım bugünde 3 şubat...
şunun şurasında transferin bitmesine ne kaldıki!

Murat Keçeci
03.02.2008, 00:32
gitti 1 gün daha kaldı 3

F.Tütüncü
03.02.2008, 00:32
Kaç saat önce çıktım forumdan şimdi girdim hala bi hareketlilik yok. Madem kesin anlaşmışsınız niye bekliyonuz anlamadım. Bi cinlik düşünüyosanız varyaaaa....

Hakan Karadirek
03.02.2008, 00:34
Varya kapattican bilgisayari, yerlisen odana, 3 gundur odandan cikmayacan.. Sonra bakariz transfer yaptikmi yapmadikmi.. Fakat yapmicamizdan eminim.. Aksi takdirde cok sevinecem..

Fatih Sağır
03.02.2008, 00:36
---------------------------

Hacı sen nerdeyse şampiyonluk reçetesini yazmışsın bee:alkış:

Murat Keçeci
03.02.2008, 00:36
bütün taraftarlar transfer dönemi bitene kadar açlık grevi yapalım

F.Tütüncü
03.02.2008, 00:37
Varya kapattican bilgisayari, yerlisen odana, 3 gundur odandan cikmayacan.. Sonra bakariz transfer yaptikmi yapmadikmi.. Fakat yapmicamizdan eminim.. Aksi takdirde cok sevinecem..
İnşallah hepimiz seviniriz:)

Arif Timurcioğlu
03.02.2008, 00:38
Demek son 3 gün kaldı hepimiz kurtulacaz bu dertten arkadaşlar.

Murat Keçeci
03.02.2008, 00:39

evet dertlerinin bitmesine 3 gün dertlerin kökten kazınmasına da 5-6 gün var

Cem Balcı
03.02.2008, 00:40

tabi federasyon yine bi espiri yapmassa.:);)

Hakan Karadirek
03.02.2008, 00:41
ya bırakın parkı markı bekiri BALABAN diyorlar gerisi yalan

Demek BALABANDAN baska yalan.. Eminimki sen o cumleyi Fernandao, Alex fiyaskosundada kullandin.. Sonra o cumleyi kullandiktan sonra hayal kirikligina ugramadinmi?

Fatih Öztürk
03.02.2008, 00:42
yav arkadaşlar canımız kadar sevdiğimiz takımımız için gecelerimizi bu ortamda paylaşıyoruzda bizim sığır yöneticilerimiz acaba bizim kadar ilgilimi.
işte benim kafamı kurcalayan şey bu.

Hakan Karadirek
03.02.2008, 00:43
yav arkadaşlar canımız kadar sevdiğimiz takımımız için gecelerimizi bu ortamda paylaşıyoruzda bizim sığır yöneticilerimiz acaba bizim kadar ilgilimi.
işte benim kafamı kurcalayan şey bu.

kesinlikle hayir.

Murat Keçeci
03.02.2008, 00:46
24 şubat trabzonun kurtuluşu
10 şubat trabzonsporun kurtuluşu
yav bu şubat ayı ne mübarek bir aymış

Fanatik28
03.02.2008, 00:50
-----------------------------------------------enke---------------------musa----------nesmachny--------kyrgiakos--------------??????--carlitos-----------zafer Yelen----------selcuk Inan-------baris---------------------------------------kalinic-..............................a.milevski.......... .............

Cem Balcı
03.02.2008, 00:52
-----------------------------------------------enke-----------------------------------------------musa----------nesmachny--------kyrgiakos--------------?????????????----carlitos-----------zafer Yelen----------selcuk Inan-----------baris--------------------------------------------n.kalinic-....................a.milevski....................

o enke hangi enke yaa?

başka kalecimi kalmadı koyacak.:D

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 00:52
o enke hangi enke yaa?

başka kalecimi kalmadı koyacak.:D
o enke alman liginin en iyi kalecilerinden biri ama trabzonda oynayamaz bu baskıda

Zafer Fidan
03.02.2008, 00:55
-----------------------------------------------enke---------------------musa----------nesmachny--------kyrgiakos--------------??????----carlitos-----------zafer Yelen----------selcuk Inan-----------baris------------------------------------------------------------n.kalinic-....................a.milevski....................

bu oyuncular da ne? :D

Cem Balcı
03.02.2008, 00:55
o enke alman liginin en iyi kalecilerinden biri ama trabzonda oynayamaz bu baskıda

fb ye gelen enke değilmi bu?robert miydi neydi:confused:

TolgaTopçu61
03.02.2008, 00:56
aynen o enke

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 00:59

evet o enke geçen sene bi bak ne seçilmiş nasıl performans göstermiş...
FB ye geldiğinde önünde defans yoktu hazır değildi barcada hep yedekti
bizdeki baskıyı kaldıramaz ama bir görüş zaten alamayız 5-10 milyon eurodur değeri

Fatih Öztürk
03.02.2008, 00:59
hatta fenerle istanbulsporun ligin ilk haftasında istanbuldan 3 tane gol yiyen ve ertes gün soluğu almanyada alan enke bu.

Cem Balcı
03.02.2008, 01:01
evet o enke geçen sene bi bak ne seçilmiş nasıl performans göstermiş...
FB ye geldiğinde önünde defans yoktu hazır değildi barcada hep yedekti
bizdeki baskıyı kaldıramaz ama bir görüş zaten alamayız 5-10 milyon eurodur değeri

hatta fenerle istanbulsporun ligin ilk haftasında istanbuldan 3 tane gol yiyen ve ertes gün soluğu almanyada alan enke bu.

bu adam bizim kaleye geçerse hüseyin ve bizim bütün defans dörtlüsünden çekeceği var.:D

adam mındar olur be bizim defansın arkasında.:D

Fanatik28
03.02.2008, 01:03
CARLITOS basel'in kanat oyuncusu, kalinic h.split'in muthis golcusu

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 01:04
bugun arsenal man city maçını izledim
eduardo da silva, vedran carluka, bide fabreagsı alsak yedekleri güçlendirmiş oluruz:D

Vkgz
03.02.2008, 01:05
moawad +2 yabancı+1 türk

F.Tütüncü
03.02.2008, 01:07
moawad +2 yabancı+1 türk
Moawad tamam, diğerleri kim acep?:confused:

TolgaTopçu61
03.02.2008, 01:07
rize macinda necmi perekli dememismiydi üc oyuncuyla anlasilmis,peki nerde bunlar ya...

Drizzts
03.02.2008, 01:08
bizim yönetimin görüşmediği futbolcu kaldımı acaba? NE görüşmeyse bu 2 senedir ancak gönderebildi,görüşüpte alabildiğini görmemeden gitti zavallı..Burdan sonra o iki yıldızı takar koluna gezer...

Drizzts
03.02.2008, 01:10
rize macinda necmi perekli dememismiydi üc oyuncuyla anlasilmis,peki nerde bunlar ya...
3 az gelmiş o yüzden anlaşmamışlar..bunlar bizi oyalıyorlar..futbolcunun yanına yaklaştıklarını zannetmiyorum..alırlar 2.lig den

Fatih Öztürk
03.02.2008, 01:11
kelepir futbolcudan bol ne var dünyada.
iki tane afrikalının kolundan tutup gtirler trabzona!
türkiyede transfere en cok ihtiyacı olan takım trabzonspor lakin bütün takımlar hatta fenerin bile gereğini duymadığı sırf sükse yapmak için yaptığı transfler oluyor üstüne üstlük transfer dönemini 6 gün daha uzatıyorlar(hangi şerefsiz uzattıysa allah cezasını versin)ama bizim işgüzar sığırlar hala sıfır icraatta.
ulan sığır bile olamazsınız sığır süt verir sizden olsa olsa cakal olur cakal.
işe yaramayan ihaleci cakallar.

Fanatik28
03.02.2008, 01:13
kurdugum kadroyla gostermek istedigim , dunya uzerinde o kadar alabilecegimiz o kadar oyuncu var ki!!!

Fanatik28
03.02.2008, 01:21
kurdugum kadroyla gostermek istedigim , dunya uzerinde o kadar alabilecegimiz o kadar oyuncu var ki!!!

Fatih Öztürk
03.02.2008, 01:25

alabilecek yönetici lazım.

Burçak
03.02.2008, 01:31
herkesi bu başlığa davet ediyorum. boşverin siz bunların yapacağı transferi..
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1125993#post1125993

Rasim İlham Kotancılar
03.02.2008, 01:34
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/buton_yazara_email.gif (http://www.fotomac.com.tr/yaz1747-50140-110.html#)http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/yazararsivifotomac.gif (http://www.fotomac.com.tr/arsiv/ars,yaz,1747,501,1.html) http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/y/yb/baslik_1747.gifDeğiştirin

Bir futbolcuya 6 trilyon harcayıp hiç oynatmadan gönderecek kadar zenginler. Sadece Jun değil elbet, Lange dersin, Marcelinho, Kalitvitsev, Fethi, Recep, Çağdaş, Risp, Ceyhun... Daha birçok isim eklersin. Gelirken türlü methiyeler dizilen, giderken arkasına teneke bağlanan yıldızlar. Balıkçı Temel, kasap Dursun, fındık tüccarı İdris, bakkal Hasan. Memleketten herhangi birilerini göreve getirsen bundan kötüsü olmaz. Futbolu bilmelerine gerek yok. Bu işten para kazananlar yönlendirir onları. Bizim kulüpte böyle oluyor zaten. Tek fark, başkan ve yöneticilerin şöhreti. Gördüğünüz gibi elemedik bir kişi bırakmadık. Biz değil kendileri elendi. İş bilmez olduklarını belgelediler. Değirmen gibi Trabzonspor. İçine giren, parçalanıp gidiyor. Şampiyonluktan uzak yıllarda denenmedik kimse kalmadı. Balıkçı Temel'in başa gelmesi yakındır. Bir şeyi gözden kaçırmayalım; Değirmeni işletenler var orada. Toplasan yirmiyi geçmez onlar. Demirbaşlar orada. kulüp hareketini belirlerler. Her işi onlar yapar başkan ve yönetimleri batırırlar yinede yerlerinden oynamazlar.

Demirbaş bile dayanamadı!
Futbol ulemasıdır onlar. Her kılığa girerler. Kimi zaman teknik adam, kimi zaman, idareci daha olmadı eleştirmen yazardır onlar. Mevkileri değişir fakat isimler hep aynıdır. Transfer komitesinde yer alırlar, izleme işine bakarlar. Alt yapı sorumlusu olurlar. Trabzonspor'un geleceği bebelerin başına geçerler. Her kademede batırırlar, yinede elenmez bir sonraki yolculukta otobüse tekrar binerler. Ön koltuğa oturmazlar, arka sıra onlar için yapılmıştır. Hiç sorumlu olmazlar, sorumluyu asmak için taktik geliştirirler. Enteresan değil mi? Kendi fabrikasında, işyerlerinde binlerce insanı çalıştıran koca koca iş adamları o değirmende parçalanıyor. Koca Mehmet Ali Yılmaz elendi. Sıfır kulüp geliriyle, cebinden harcadığı milyon dolarlara rağmen ayrıldı bünyeden. Atay başkan ve ekibi aynı akıbeti paylaştı. Albayrak ve arkadaşları valizi topladılar. Demirbaşlardan başkan da seçildi oraya o bile başaramadı. O bile dayanamadı

Bu sirin berber kadar dogru tespit yapan yazar gormedim TRABZONSPORUMUZA. Helal olsun yazdiklari virgulune kadar dogru. Onceki yazilarinida okumanizi tavsiye ederim.

Ahmet Kuru
03.02.2008, 01:35
Trabzonspor a Bir Yıldız Kazandırarak Gidecekmiş Nuri Albayrak.3 gün kaldı,1 ay bekleyen taraftar 3 günde bekler.Bakalım Kimmiş bu yıldız.

futbalski60
03.02.2008, 01:35
http://www.fotomac.com.tr/2008/02/03/im/19C55F07A017B6428323A6ECb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifTrabzon Agogo'nun peşine

Trabzonspor, Denis German ve Torino'lu Roberto Stellone ile temas halinde. Bordo-mavililer, Gana Milli Takımı'nın 29 yaşındaki golcüsü Manuel Junior Agogo'nun da peşine düştü.

Biri bitecek

Denis ve Stollene için tekliflerine cevap bekleyen bordo mavililer, Ganalı golcü Manuel Agogo'yu da gündeme aldı.

Transferin bitimine az bir zaman kala Trabzonspor arayışını hızlandırdı. Prensipte anlaşılan Denis'in kulübü İndependiente'den haber bekleyen bordo-mavililer bir yandan da alternatif isimler üzerine çalışıyor. İtalya'nın Torino takımının forveti Roberto Stollene ile önceki gün görüşen bordo-mavililer, bonservisi http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)3 milyon euro olan golcü futbolcu için İtalyan'dan yanıt bekliyor.

YENİ GÖZDE AGOGO
Trabzonspor yönetiminin bunlara alternatif olarak Gana Milli Takımı'nın golcüsü Manuel Junior Agogo için de görüşmelere başladığı öğrenildi. Afrika Kupası'nda 3 maçta da görev alan Agogo, Nabibya önünde takımını galip getiren golü kaydetti. Notthingham Forest'te oynayan 29 yaşındaki golcü, geçen sezon 22 maçta 10 gol attı. Sözleşmesi haziranda bitecek Agogo için görüşmeler sürüyor.

Terzioğlu
03.02.2008, 01:52
Hani Zeyyat 2 gurbetci ve 1 yabanci ile kesin olarak anlasma saglandigini aciklamisti dün TVnet'te...ne oldu o is?
Bunlar resmen dalga geciyor bizle...

Arif Timurcioğlu
03.02.2008, 01:56
Hani Zeyyat 2 gurbetci ve 1 yabanci ile kesin olarak anlasma saglandigini aciklamisti dün TVnet'te...ne oldu o is?
Bunlar resmen dalga geciyor bizle... Bir dedikleri diğerini tutmuyoki bunların sen hala çözemedinmi bunları. Şu sayfa açıldığından beri yazıyorum yeniliyim.

Bunların alacağı topçular ya ikinci ligten ya kümeye oynayan takımlardan yada bizden sonraki 3 büyüklerin artıklarından olur.

ÖZAY AKSOY
03.02.2008, 02:10
Az önce Sadri Şener'in vermiş olduğu beyanatı okudum. Göreve gelirlerse Haziran sonuna kadar Ersun Hoca ile devam edeceklerini Haziran ayında da oturup konuşacaklarını söylemiş. Eğer Sadri Şener - ki ben başa gelmesini istiyorum- dar bölge milliyetçiliği yaparak takımın başına Trabzon kökenli birini getirecekse yanmışız demektir. Bu saatten sonra mevcut yönetimin transfer yapmasını istemiyorum zaten yapacakları da yok. Her gün 5-6 değişik ismin ortaya atıldığı bir ortamda gidip miadını doldurmuş 2-3 tane kazma transfer ederlerse önümüzdeki seneyi de kaybetmiş olacağız. Sadri Şener ve ekibinden tek beklentim başarıya aç,yetenekli, gelecek vaad eden futbolcuları Mayıs sonuna kadar transfer edip Takımı Ersun Hoca'ya teslim etmesidir.

Burçak
03.02.2008, 02:16
http://www.5x5.name/uyeresim/3/y6.gif

Great White
03.02.2008, 02:47
Az önce Sadri Şener'in vermiş olduğu beyanatı okudum. Göreve gelirlerse Haziran sonuna kadar Ersun Hoca ile devam edeceklerini Haziran ayında da oturup konuşacaklarını söylemiş. Eğer Sadri Şener - ki ben başa gelmesini istiyorum- dar bölge milliyetçiliği yaparak takımın başına Trabzon kökenli birini getirecekse yanmışız demektir. Bu saatten sonra mevcut yönetimin transfer yapmasını istemiyorum zaten yapacakları da yok. Her gün 5-6 değişik ismin ortaya atıldığı bir ortamda gidip miadını doldurmuş 2-3 tane kazma transfer ederlerse önümüzdeki seneyi de kaybetmiş olacağız. Sadri Şener ve ekibinden tek beklentim başarıya aç,yetenekli, gelecek vaad eden futbolcuları Mayıs sonuna kadar transfer edip Takımı Ersun Hoca'ya teslim etmesidir.

Zannetmem Sadri Başkan' ın böyle bir sığ düşünce içerisine gireceğini..

Kim var ki zaten yerlinin yerlisi olarak şu takımın başına geçmeyi hakedecek herhangi biri?

Sadi Tekelioğlu mu, yoksa Trabzonspor da dahil gittiği hiçbir takımda bir baltaya sap olamamış Giray Bulak mı?

Ersun giderse olsa olsa yabancı bir teknik adam gelir..

Ben kendi adıma Ersun Hoca' dan memnunum ama kariyerli bir yabancı teknik adam da her zaman için fazlasıyla yararlı olabilir..

Muhammet_61
03.02.2008, 02:55
http://www.5x5.name/uyeresim/3/y6.gif

Hocam iyiymiş:)
Nalbayrak alsın bunu makam odasına assın. Trabzonspor'a alamadım ama kendime bi yıldız aldım:)

TSKara61
03.02.2008, 07:20
Selcuk, Bekir, Bide Forvet alsinlar yeter.

Yalan kadro kurmaktan biktim ama umut fakirin ekmegidir.

------------Jefferson-------------
---------------------------------
Jabi----Tolga----Bekir----Moawad
---------------------------------
Yattara--Ayman--Selcuk--Gokdeniz
----------------------------------
--------Forvet----Umut-----------

Onur
Tayfun
Cagdas
Ferhat
Huseyin
Serkan
Baris Memis
Cem Demir
Keceli
Hasan

Ayaz
03.02.2008, 09:49
şu german denis, alınsa.. kökten çözüm olacak zaten ya..

Adem ÖZER
03.02.2008, 10:00
2 gündür uğramıyom.varmı gelen giden.

S.F.K.
03.02.2008, 10:25
2 gündür uğramıyom.varmı gelen giden.

çok gelen giden olacaktıda karizmatik avatarından dolayı kaçtılar:p

ali+61+26
03.02.2008, 11:03
allah kimsenin basına vermesin boyle yontim::d baska bi takım olsa şimdi3. ligdeydi

My
03.02.2008, 11:22
Gözü yollarda

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/2/7_197575_yanal0302bb.jpg

Yönetime, 'Ne yaparsanız yapın ama iyi bir golcü alın' mesajını veren Trabzonspor'un hocası Yanal, yeni yıldızının Antalya kampına katılmasını bekliyor.
3.2.2008

9 Şubat’a kadar...
Forvet transferine odaklanan Trabzonspor’un gündemine her geçen gün yeni bir isim gelirken, teknik direktör Ersun Yanal artık bu işin mutlu sonla noktalanmasını bekliyor. Nottingham Forest’in golcüsü Agogo ve Manchaster City’nin deneyimli yıldızı Mpenza’nın durumlarını menacerleri aracılığıyla araştıran Bordo-Mavililer’in hocası, yönetimden istediği futbolcunun 9 Şubat’ta noktalanacak olan Antalya kampına katılmasını temenni ediyor.

Yine kongre kabusu
Karadeniz temsilcisinin antrenörünün Bordo-Mavili idarecilerle yaptığı tüm görüşmelerde, “Takımdaki diğer mevkiler için zor da olsa gerekli alternatifleri üretebiliriz ama ileri uçtaki sorunun mutlaka giderilmesi gerekiyor” mesajını ilettiği öğrenildi. Camianın yeniden kongre havasına giriyor olması ve bu nedenle yönetimin transfer konusunu biraz ağırdan almasının ise Trabzonspor’un teknik patronu Ersun Yanal’ı bir hayli düşündürdüğü kaydedildi.

Fanatik

Travelair
03.02.2008, 11:25
Eğer gelmesi muhtemel isimler alınırsa toparlanırız ama kampa biran önce yetişmesi lazım

Ali Yerlikaya
03.02.2008, 11:34
Bu yönetimden tranfer beklemek ayiptir ama Trabzonspor sevdamiz i kontrol edemedigimizden her saat yine bi ümit gelip foruma bakiyoz.

Suanki ANtalya Kampi cok verimli geciyor herkes cok mutlu insallah su kongre bittigi zaman herkesin kafasi daha rahat olucaktir. Bide Ersun Yanal insallah takimin basinda kalir, yoksa yine bi bocalama devrine gireriz.

orhan52
03.02.2008, 11:35
sezon başında da aynısı oldu.transfer süresi bitene kadar almadığımız oyuncu kalmadı.yönetim satmayı denedi(ersen martin) onuda eline yüzüne bulaştırdılar.sonra tomas jun öyle pohpohlayıp takıma aldılar sandık ki fatih tekke ayarında biri oldu.şimdide üç gün kalmış denis miş şuymuş buymuş.takımdan yattara veya gökdeniz giderse hiç şaşırmam.artık bu başlığı kapatıp ersun hocya gidip hocam bu takımın ligde kalması için taraftar olarak biz ne yapabiliriz desek daha faydalı oluruz.ezik dediklerimiz bir isim ortaya atıyorlar 24 saat geçmeden imza attırıyorlar.asıl ezik kim,asıl acınacak durumda kim iyi düşünelim

Ali Yerlikaya
03.02.2008, 11:37
sezon başında da aynısı oldu.transfer süresi bitene kadar almadığımız oyuncu kalmadı.yönetim satmayı denedi(ersen martin) onuda eline yüzüne bulaştırdılar.sonra tomas jun öyle pohpohlayıp takıma aldılar sandık ki fatih tekke ayarında biri oldu.şimdide üç gün kalmış denis miş şuymuş buymuş.takımdan yattara veya gökdeniz giderse hiç şaşırmam.artık bu başlığı kapatıp ersun hocya gidip hocam bu takımın ligde kalması için taraftar olarak biz ne yapabiliriz desek daha faydalı oluruz.ezik dediklerimiz bir isim ortaya atıyorlar 24 saat geçmeden imza attırıyorlar.asıl ezik kim,asıl acınacak durumda kim iyi düşünelim

Ezik olan istanbul takimlari ama bizim büyük Trabzonsporumuzun yöneten "ezik" insan toplulugu var, maalesef insallah kongreden sonra Trabzonsporumuzun büyüklügüne yakisir bi yönetim gelir basimiza.

lazo1967_61
03.02.2008, 11:38
koskoca bir ay gecti ama bizim kafasiz yonetim transfer yapmadi
ulan transferde istemiyorum yeterki bu yonetim cekip gitsin
benim korkum bu kongreyi bir daha ertelenmesinden olur

yoksa transferi unutali yillar oldu

ileri_libero
03.02.2008, 11:39
hani şu kasım ayında, seçime yaklaşmışken bir söz dolaşıyordu forumda:" albayrak, 2 yabancı 2 yerli isimle kesin olarak anlaştı.ön anlaşmalara imza atan futbolcular ara transferin ilk gününde resmen ts'lu olacak...." diye. hemen bir çok yorum vardı peşinden:" adam alacak ama seçim var. aslında aday olsun alacaklarını alsın. bir şans daha verilsin, vır vır dırdır..." peki ne oldu? kongre oldu da başka bir yönetim mi seçildi?yoksa transfer sezonu daha başlamadı mı? .......

Ustaalioğlu
03.02.2008, 11:41
-----------------------------------------------enke---------------------musa----------nesmachny--------kyrgiakos--------------??????--carlitos-----------zafer Yelen----------selcuk Inan-------baris---------------------------------------kalinic-..............................a.milevski.......... .............

hangi takim bu, Baris'i hangi takima sattin :)

Erdem Keser
03.02.2008, 11:45
Transfere Helin Avşar freni!
Trabzonspor Yönetimi, görüşmelerde bulunduğu Roberto Stollone’nin bir süre önce Helin Avşar’la ilişki yaşadığının ortaya çıkması nedeniyle bu transferde kararsız kalırken, İtalyan futbolcu ile iletişim kesildi. Stollone’nin son gelişmelerin ardından, Bordo-Mavililer’in telefonlarına cevap vermediği ve Türkiye’ye gelmekten vazgeçtiği öğrenildi.

Bu sürpriz gelişme Trabzonspor’da sıkıntı yaratırken, bir kötü haber de Dahmane Mohamed’den geldi. Karadeniz Kulübü’nün transfer etmek istediği Genk’in Tunus asıllı Fransız futbolcusu Mohamed’in Mons’la anlaştığı belirtildi. Transferin bitimine kısa süre yaşanan Stollone ve Dahmane şoku Bordo-Mavililer’de moralleri bozdu. Öte yandan Rize galibiyeti sonrası Antalya’da kampa giren Trabzonspor’da Ersun Yanal, odalarında uyuya kalan Kaleci Onur ile Kadir Keleş’i antrenmana almadı. Yanal’ın raporu doğrultusunda iki oyuncuya para cezası verilmesinin gündemde olduğu belirtildi.
03.02.2008

Kaynak : Akşam

Ne hallere düştük ya:D

Yavuz Hasan
03.02.2008, 11:45
ya adam trabzonspor dusmani niye transfer yapipsin ki
yonetimde bulundugu surece reklamini yapti trabzonspor a maddi manevi verebilecegi butun zarari verdi
o adamda misyonunu yapti

ilhan
03.02.2008, 11:48
Ulan bu kadın ne zamandan beri gündemde yoktu. Transferde eski manitası söz konusu oldu diye kadın yine vitrine çıktı. Nefret ediyorum ya!

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/2/7_197575_yanal0302bb.jpg

Ayrıca Ersun Hoca eskiden sempatik bir adamdı yahu. Şimdi ki surat ifadesine bakar mısınız yukarıdaki fotoda.

magicyattara
03.02.2008, 11:48
bana hikaye okuma kardeş.
ben bu adamın karakterinin nasıl olduğunu cok iyi biliyorum.
gecmiş geçmişte kaldı.
özkan sümer o zaman süre gelen başarılarda tesadüfen camiada bulunuyordu.
diğer saydıkalrın futbol dehası kültürleriyle hemfikir olabiliriz.
ben trabzonun futbol kültüründen özkan sümerden daha iyi anladığım kesindir.
alt yapıdadaki görevinde 10 yaşındaki bebelere ana avrat sövmekmidir futbol kültürü.
onursal başkanı tüm trabzonun önüne suclu ilanedip yem olarak atmakmıdır baş kahramanlık.
geldiği ve bitirdiği sene takımın tarihinde ilk defa ligden düşmeyle yüz yüze kalmasımıdır baş kahramanlık.
ikide bir cıkıp başkanlık koltuğunu ağlama duvarı koltuğuna getirmekmidir kahramanlık.
ağlamak sızlamaktan başka ne yaptıda cıkıp bu adamı burda savunuyorsunuz.
ekmek yediği kapı pisleyenmidir dehalık.

Doğru diyorsun.Kahramanlık Fatihi satıp erhan namlıyı almaktır.Ogünü Abdullahı satıp,tameri ermanı almaktır.Şenol Güneşi kovup yılmaz vuralı getirmektir.Arçili Şotayı hamiyi satıp vugrineçi langeyi almaktır.Tolunayı satıp recepi ve fetiyi almaktır.Yani kahramanlık satıp yemek ve yanında çapulcu sürüsü dolaştırmaktır ne yazıkki.

İlk sene Özkan Sümere bırakılan kadro şuydu.Miloşevski,tamer,macit,osman.abdülkadir,serg en(kiralık),serafimovski,nikolovski(sakat),oktay(k iralık),lange,erman özgür,hami,löbe,zafer vs..Aha bıraktığı kadro sergen,oktay gitti kalanlar senin olsun.Haminin kolu kırıldı 3. hafta.(2001-2002 3.hafta)
Beğenmediğin Özkan Hocada şu kadroyu bıraktı
Petkoviç,emrah eren,erman güraçar,erdinç,lee young,gökdeniz,aurelio,hüseyin,mehmet yılmaz,romaşenko,Fatih Tekke.
Yani bir meslek dalında başarılı olmak için o mesleği bilmek zorundasınız.Senin paralı dediğin adamlar yıldızları satıp cebine atarken,Bu işe ömrünü verenler yanlışları görüp duruma el koydular.
2000 yılında may bu taraftar tarafından bir daha gelmemek üzere gönderildi.Kaybettiği adamda beş parasız özkan sümerdi.Ne kadar yırtınırsanız yırtının bu taraftar sandıkta gereken cevabı veriyor.
Taraftar ihaneti,işbilmezliği affetmez.Trabzondaki her fert futbolu bu para babalarından daha iyi biliyor.Para babası derken de;gerçi paralarınıda göremedikya,o da ayrı bir tartışma konusu.
Onursal başkanlık verilen insanlar ne yazıkki bu sevginin karşılığını veremedi.
Şimdiki başkanda aynı zihniyette.Futbolun matematik olmadığını,futbolun bir sevgi meselesi olduğunu öğrendiklerinde belki yapmalılar başkanlığı.Fatih sezon sonu zaten gidecek diyip satmak başkanlık değildir.Fatihin bu takımın kaptanı olduğunu,bu şehrin çocuğu olduğunu bilip ona boş mukaveleyi uzatmaktır Trabzonda başkanlık.
Transfer borsasındaki fiyatına bakıp futbolcu alıp başarı elde etmeye çalışmak ancak,bu hayatı boyunca bina yapıp satmış tüccarlara hastır.Oysa aurelioyu,yattarayı keşfetmek bir keyiftir.Futboldan anlayanlar bunu anlar.Gerisi küfürlü tezahüratlar.

Yavuz Hasan
03.02.2008, 11:54
oflimfatih arkadasimin ne dedigini yanlis anladim galiba
ozkan sumer yonetimindeki basarilar tesaduf diyor galiba yanlissa duzeltin ama eger oyle diyosa komik olmus aziz yildiramin galatasarayin uefa kupasini almasi tesaduftur demesi gibi
bide arkadas siki bi may taraftari galiba
may in kulpde actigi yaralari on senede zor kapattik
haberi varmi acaba

ÖZAY AKSOY
03.02.2008, 11:56
Eğer gelmesi muhtemel isimler alınırsa toparlanırız ama kampa biran önce yetişmesi lazım
Merhaba Travelair,
Siz ve farabinin yazılarını zevkle ve hayranlıkla takip ediyorum. Bu yönetimin, sizin ve farabinin bu forumun sütünlarına taşımış olduğunuz kalite ve yeterlilikte star adayı oyuncuları takıma katacağını düşünmediğim için transfere karşıyım. Eğer transfer yapılırsa bu menajerlerin cebini doldurmaktan öteye gidemeyecektir. Araştırıp bu sütunlara yazdığınız bu isimleri bize hangi menajer önerir, önerse bile maliyeti ne olur? Bu tür futbolcuların Ersun Hoca'nın şu meşhur laptopunda olduğuna yürekten inanıyorum. İnşallah 10 Şubat'tan sonra gelecek olan yeni yönetim ve anlayışla özlediğimiz TS'Yİ izleme fırsatı buluruz.

Yavuz Hasan
03.02.2008, 11:58
Doğru diyorsun.Kahramanlık Fatihi satıp erhan namlıyı almaktır.Ogünü Abdullahı satıp,tameri ermanı almaktır.Şenol Güneşi kovup yılmaz vuralı getirmektir.Arçili Şotayı hamiyi satıp vugrineçi langeyi almaktır.Tolunayı satıp recepi ve fetiyi almaktır.Yani kahramanlık satıp yemek ve yanında çapulcu sürüsü dolaştırmaktır ne yazıkki.

İlk sene Özkan Sümere bırakılan kadro şuydu.Miloşevski,tamer,macit,osman.abdülkadir,serg en(kiralık),serafimovski,nikolovski(sakat),oktay(k iralık),lange,erman özgür,hami,löbe,zafer vs..Aha bıraktığı kadro sergen,oktay gitti kalanlar senin olsun.Haminin kolu kırıldı 3. hafta.(2001-2002 3.hafta)
Petkoviç,emrah eren,erman güraçar,erdinç,lee young,gökdeniz,aurelio,hüseyin,mehmet yılmaz,romaşenko,Fatih Tekke.
Yani bir meslek dalında başarılı olmak için o mesleği bilmek zorundasınız.Senin paralı dediğin adamlar yıldızları satıp cebine atarken,Bu işe ömrünü verenler yanlışları görüp duruma el koydular.
2000 yılında may bu taraftar tarafından bir daha gelmemek üzere gönderildi.Kaybettiği adamda beş parasız özkan sümerdi.Ne kadar yırtınırsanız yırtının bu taraftar sandıkta gereken cevabı veriyor.
Taraftar ihaneti,işbilmezliği affetmez.Trabzondaki her fert futbolu bu para babalarından daha iyi biliyor.Para babası derken de;gerçi paralarınıda göremedikya,o da ayrı bir tartışma konusu.
Şimdiki başkanda aynı zihniyette.Futbolun matematik olmadığını,futbolun bir sevgi meselesi olduğunu öğrendiklerinde belki yapmalılar başkanlığı.Fatih sezon sonu zaten gidecek diyip satmak başkanlık değildir.Fatihin bu takımın kaptanı olduğunu,bu şehrin çocuğu olduğunu bilip ona boş mukaveleyi uzatmaktır Trabzonda başkanlık.
Transfer borsasındaki fiyatına bakıp futbolcu alıp başarı elde etmeye çalışmak ancak,bu hayatı boyunca bina yapıp satmış tüccarlara hastır.Oysa aurelioyu,yattarayı keşfetmek bir keyiftir.Futboldan anlayanlar bunu anlar.Gerisi küfürlü tezahüratlar.
may i kim onursal baskan yapti onu da bilmiyorum
ben onun onursan baskanligini falan kabul etmiyorum
kendisini trabzonspor un basina gelmis bi bela olarak nitelendiriyorum

Cafer Bulur
03.02.2008, 11:59

Ayrıca Ersun Hoca eskiden sempatik bir adamdı yahu. Şimdi ki surat ifadesine bakar mısınız yukarıdaki fotoda.[/quote]
hakikaten ya ersun yanal baya bir cökmüs.kafasindaki beyaz saclar sanirim son 1 aydaki transfer döneminde yogunlasti.bizimle beraber ersun yanali da baya bir cökertmis bu yönetim.

Kubilay ŞAHİN
03.02.2008, 12:09

Aynen Katılıyorum...

Travelair
03.02.2008, 12:11
Merhaba Travelair,
Siz ve farabinin yazılarını zevkle ve hayranlıkla takip ediyorum. Bu yönetimin, sizin ve farabinin bu forumun sütünlarına taşımış olduğunuz kalite ve yeterlilikte star adayı oyuncuları takıma katacağını düşünmediğim için transfere karşıyım. Eğer transfer yapılırsa bu menajerlerin cebini doldurmaktan öteye gidemeyecektir. Araştırıp bu sütunlara yazdığınız bu isimleri bize hangi menajer önerir, önerse bile maliyeti ne olur? Bu tür futbolcuların Ersun Hoca'nın şu meşhur laptopunda olduğuna yürekten inanıyorum. İnşallah 10 Şubat'tan sonra gelecek olan yeni yönetim ve anlayışla özlediğimiz TS'Yİ izleme fırsatı buluruz.

Teşekkür ederim. İnanın araştırmaktan başka birşey yapmıyorum. Çoğu zaman övgüler karşısında da hem mahcup oluyorum hem de - yanlış anlamayın - açıkçası hoşuma gitmiyor. Çünkü araştırdıktan sonra bu bilgiler herkese açık. Türklerin en büyük eksikliği az okumasıdır. Az okuyoruz maalesef
Transfer komitesi artık oyuncuları benim yaptığım gibi, çağın tüm nimetlerinden yararlanarak ( Televizyon, İnternet, Yurt içi ve dışındaki antrenör ağı, menejerlik oyunları dahil ) takip etmek zorunda. Tabi çok daha profesyonel, çok daha titiz, detaylı ve işinin hakkını vererek. Yoksa yakınının duyumuyla, kayırmayla, bizim taraflıdır mantığıyla bu işler artık yürümüyor. Çünkü artık bilgi çağındayız. En değerli şey, en hızlı şekilde yayılıyor. Bugün ve gelecekte çağın gerektirdiğini yerine getirenler ayakta kalacak. Bu bağlamda kulübümüz de, camiamız da bu revizyonu gerçekleştirmek zorunda

Hekimoğlu
03.02.2008, 12:16
görevde iken kendini onursalbaşkan seçtiren may sanırım dünya tarihinde bir ilktir.onursal başkanı olduğu kulübü icraya veren ve küme düşme tehlikesinde dahi temliği kaldırmayan gereksiz biri.

Punisher-61
03.02.2008, 12:23
transferden bi haber var mi?? yok dimi.. HIC YASMADIM

RepLay
03.02.2008, 12:24
Arkadaşlar özkan sümer mehmet ali yılmaz tartışmasınaa grmicem ama mehmet ali yılmazın zamanında bizim gazetelerde 2 sayfaa haberimizi çıkardıı.bide şu gerçek var mehmet ali yılmazsın bıraktığı tesis yeter tesisleşmeyee onun zamanında geçtik bu 3 eziklerde bile yoktu ozamanlar ölee tesisler

Erkut Ay
03.02.2008, 12:25
Trabzonsporun bu kötü dönemlerinde nereye gidiyor bu takım herkes bulunduğu konumu bilsin demeyen diyemeyen bir MAY onursal başkan falan olamaz....

başkanlığa tek aday olması durumunda talip olacakmış o zaman ne anladım başkanlığından Trabzonspormu büyük senmi...

bu insanların medyaya çıkıp Trabzonspor hakkında atıp tutmasına karşıyım gel altından kalkabileceğin bir sorun varsa talip ol göreve yada otur dağıtma zihinleri....

Trabzonspor reklam aracı değil kimsenin ağzına sakızda değil....

mustafa gürsoy
03.02.2008, 12:26
Arkadaşlar özkan sümer mehmet ali yılmaz tartışmasınaa grmicem ama mehmet ali yılmazın zamanında bizim gazetelerde 2 sayfaa haberimizi çıkardıı.bide şu gerçek var mehmet ali yılmazsın bıraktığı tesis yeter tesisleşmeyee onun zamanında geçtik bu 3 eziklerde bile yoktu ozamanlar ölee tesisler

MAY lı Trbzonspordan aklımda bir tezahurat kalmış:)

Mehmet Ali Yılmaz
Sözünde durmaz
Trabzon Seninle
Şampiyon olmaz

yeterince açıklayıcı sanırım:)

RepLay
03.02.2008, 12:32
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_197275_bekir0102bb.jpgStoper arayan Trabzon'un hocası Yanal, Antep'in deneyimli ismini bizzat aradı, olumlu yanıt aldı. Top yönetimde.
Stoper arayan Trabzon'un hocası Yanal, Antep'in deneyimli ismini bizzat aradı, olumlu yanıt aldı. Top yönetimde.
1.2.2008

Alternatif arıyor
Trabzonspor'da transfer hareketliliği sürüyor. Savunmanın soluna Mısırlı Sayed’i alan ve golcü arayışlarını ise hem Güney Amerika’da hem de Avrupa’da sürdüren Bordo-Mavililer’de teknik direktör Ersun Yanal da yakından tanıdığı isimlerle temas kuruyor. Stoperdeki alternatifsizlikten yakınan Bordo-Mavililer’in hocasının, milli takım antrenörlüğü yaptığı dönemde de takip ettirdiği Gaziantepsporlu Bekir’i istediği öğrenildi.
1.5 milyon dolar
Konuyla bizzat ilgilenen Ersun Yanal’ın Bekir’i arayarak Trabzonspor’a gelmek isteyip istemeyeceğini sorduğu bildirildi. Antep ile 1.5 yıllık sözleşmesi olan deneyimli oyuncunun da Trabzonspor’a sıcak baktığı ve yönetimlerin anlaşmasını beklediği kaydedildi. Gaziantepspor’un Bekir için 1.5 milyon dolar talep edeceği ileri sürülürken, aynı oyuncu için Konya 800 bin Euro’yu gözden çıkarmıştı.

kaynak:Fanatik gazatasi

bugünün transferleri :)

Hüdai Pervaneli
03.02.2008, 12:33
ya transfer biiti simdide baskanlari tartisiyonuz burada

mustafa gürsoy
03.02.2008, 12:33
ya transfer biiti simdide baskanlari tartisiyonuz burada

Buyur başla transfer tartışmaya ne tartışacaksan:)

Cem Balcı
03.02.2008, 12:38
ben hala forvete takviye yapılmasından yanayım.orta sahada yeterince topçumuz var zaten.

bu bekir haberleri falan bence olmamalı.

Hüdai Pervaneli
03.02.2008, 12:40
Ersun Yanal, Gürcistan milli takımının dinamosu Levan’ı “Çok yaşlı” diyerek istemedi.

Arçil Önerdi İlgi Görmedi

Trabzonspor’da transfer arayışları tüm süratiyle devam ederken Bordo-Mavili takımın eski futbolcusu Arçil’in önerdiği Levan Tskitishvili’yi Ersun Yanal kabul etmedi. 31 yaşındaki futbolcunun yaşlı olduğunu ileri süren Yanal, genç oyuncular peşinde olduklarını söyledi. Başarıya aç alkışa muhtaç isimlerin peşinde olduklarını belirten Yanal, “Kafamdaki savaşçı takıma bu tür oyuncular uymaz” şeklinde yorum yaptı.

İmzalar Salı İddiası

Bordo-Mavili yönetim Avrupa’da takibe aldığı bir çok futbolcuyu markaja aldı. Ersun Yanal’ın verdiği son transfer listesinde çok sayıda ismi takibe alan Trabzonspor bu konuda başkan Nuri Albayrak’ın basın danışmanı Fuat Guguloğlu’nu görevlendirdi. Guguloğlu 2 futbolcuyla anlaştıklarını kulüpleriyle son ayrıntıları konuştuklarını söyledi. Guguloğlu’na göre Trabzonspor biri santrfor olmak üzere diğeri defans iki oyuncuyla Salı günü sözleşme imzalayaca

alin size haber:D kaynek taka:D

mustafa gürsoy
03.02.2008, 12:41
Artık iğrendim şu transfer haberlerinden. Fenerbahçeyi geçtik almadığımız topçu kalmadı yeryüzünde:)

Cem Balcı
03.02.2008, 12:45
Ersun Yanal, Gürcistan milli takımının dinamosu Levan’ı “Çok yaşlı” diyerek istemedi.

Trabzonspor’da transfer arayışları tüm süratiyle devam ederken Bordo-Mavili takımın eski futbolcusu Arçil’in önerdiği Levan Tskitishvili’yi Ersun Yanal kabul etmedi. 31 yaşındaki futbolcunun yaşlı olduğunu ileri süren Yanal, genç oyuncular peşinde olduklarını söyledi. Başarıya aç alkışa muhtaç isimlerin peşinde olduklarını belirten Yanal, “Kafamdaki savaşçı takıma bu tür oyuncular uymaz” şeklinde yorum yaptı.

İmzalar Salı İddiası

Bordo-Mavili yönetim Avrupa’da takibe aldığı bir çok futbolcuyu markaja aldı. Ersun Yanal’ın verdiği son transfer listesinde çok sayıda ismi takibe alan Trabzonspor bu konuda başkan Nuri Albayrak’ın basın danışmanı Fuat Guguloğlu’nu görevlendirdi. Guguloğlu 2 futbolcuyla anlaştıklarını kulüpleriyle son ayrıntıları konuştuklarını söyledi. Guguloğlu’na göre Trabzonspor biri santrfor olmak üzere diğeri defans iki oyuncuyla Salı günü sözleşme imzalayaca

alin size haber:D kaynek taka:D

eğer bu haber doğruysa;ki sanmıyorum,tam gereken mevkilere adam düşünülmüş.

inşallah doğrudur;sanmıyorum ama...:o

_SaMeT_
03.02.2008, 12:51

İmzalar Salı İddiası

Bordo-Mavili yönetim Avrupa’da takibe aldığı bir çok futbolcuyu markaja aldı. Ersun Yanal’ın verdiği son transfer listesinde çok sayıda ismi takibe alan Trabzonspor bu konuda başkan Nuri Albayrak’ın basın danışmanı Fuat Guguloğlu’nu görevlendirdi. Guguloğlu 2 futbolcuyla anlaştıklarını kulüpleriyle son ayrıntıları konuştuklarını söyledi. Guguloğlu’na göre Trabzonspor biri santrfor olmak üzere diğeri defans iki oyuncuyla Salı günü sözleşme imzalayacak

Hangi Salı çıkmaz ayın son Salı'sımı :D

Sefaenes
03.02.2008, 12:51
yazik 2 seneden beri yönetim tarafindan bu taraftar cile cekiyor. Bütün dunya biliyor nerdese Trabzonsporumuza en azindan bir forvet transfer lazim oldugunu ama yönetim ise hala anlamis degil. Kus beyni desem kuslara yazik bunlar bizle düpedüz alay geciyor. Her konustuklari yalan.

Hüdai Pervaneli
03.02.2008, 12:52
Hangi Salı çıkmaz ayın son Salı'sımı :D

önümüzdeki sali:D:D:D:D

_SaMeT_
03.02.2008, 12:53
yazik 2 seneden beri yönetim tarafindan bu taraftar cile cekiyor. Bütün dunya biliyor nerdese Trabzonsporumuza en azindan bir forvet transfer lazim oldugunu ama yönetim ise hala anlamis degil. Kus beyni desem kuslara yazik bunlar bizle düpedüz alay geciyor. Her konustuklari yalan.

Bunlarda kuş beynide yok kardeşim:D:D:D

Ali Can
03.02.2008, 12:53
ben böyle yönetimin ...........
insanda sinir diye bişey kalmadı ya

_SaMeT_
03.02.2008, 13:04
Trabzonspor'un transfer listesindeki futbolcuları bir araya getirsen bir futbol takımı kurulur :D:D
Denis,Mosquera,Agogo,Mpenza,Stellone,Lavezzi,Yaser ,Dahmane,Mehmet yıldız,Hamza,Sabolevski,Arbelado
ama hepsi de forvet:D:D:D

szymek7
03.02.2008, 13:18
Hosni imzayı attı!
Trabzonspor, Mısırlı oyuncu ile sezon sonu için ön protokol yaptı

İsmaily'i oyuncuyu bırakmayınca, yıl sonu için Hosni ile anlaşan Bordo-Mavililer, Dahmane ise yengeye takıldı!

SERBEST KALIYOR
Trabzonspor'a bir iyi bir de kötü haber. Sayed ile birlikte Mısır'ın İsmaily takımından '10 numara' için transfer edilmesi için görüşmeler yapılan Hosni Abd Rabou'yu liginde şampiyonluk mücadelesi veren kulübünün bırakmaması nedeniyle, kendisiyle sezon sonu için ön protokol yapıldı. Geçen yılın Afrika Şampiyonu Mısır Milli Takımı'nın da beyni olan ve sezon sonu serbest kalacak Hosni'ye şimdiden imza attırıldığı belirtildi.

Travelair
03.02.2008, 13:26
Kim belirtiyor acaba? Bunu çıksa bir yönetici söylese olmaz mı?

Hosni Abd Rabou

Ortasaha oyuncusu '84 doğumlu. 2003 yılında Juventus, Arsenal, Nantes, Strasbourg gibi kulüplerin dikkatini çekiyor. İsmaily kulübü oyuncusunu bırakmıyor. 2005'te Strasbourg'un teklifi kabul ediliyor. Fransa'da 22 karşılaşmaya çıkıyor. Strasbourg 2. lige düşünce o da İsmaily'ye geri dönüyor...

Samet Yildirim
03.02.2008, 13:41
eger denilen dogru ise bu HOSNI denilen futbolcu oyun kurucu degildir ve ön liberodur ama gercekten iyi oyuncudur 2 maca baktigimda gözüme batmis cünkü hem defansif hem offensif yönde baya iyi bi futbolcu....ama dogru ise tabi..

ÖZAY AKSOY
03.02.2008, 13:46
Teşekkür ederim. İnanın araştırmaktan başka birşey yapmıyorum. Çoğu zaman övgüler karşısında da hem mahcup oluyorum hem de - yanlış anlamayın - açıkçası hoşuma gitmiyor. Çünkü araştırdıktan sonra bu bilgiler herkese açık. Türklerin en büyük eksikliği az okumasıdır. Az okuyoruz maalesef
Transfer komitesi artık oyuncuları benim yaptığım gibi, çağın tüm nimetlerinden yararlanarak ( Televizyon, İnternet, Yurt içi ve dışındaki antrenör ağı, menejerlik oyunları dahil ) takip etmek zorunda. Tabi çok daha profesyonel, çok daha titiz, detaylı ve işinin hakkını vererek. Yoksa yakınının duyumuyla, kayırmayla, bizim taraflıdır mantığıyla bu işler artık yürümüyor. Çünkü artık bilgi çağındayız. En değerli şey, en hızlı şekilde yayılıyor. Bugün ve gelecekte çağın gerektirdiğini yerine getirenler ayakta kalacak. Bu bağlamda kulübümüz de, camiamız da bu revizyonu gerçekleştirmek zorunda

Zaten benim de TS hakkındaki geleceğe dönük endişelerim tam burada başlıyor. gs ve bjk'yi bir kenara ayırıyorum; 95/96 sezonunda şampiyonluğu fb'ye kaptırdığımızda fb'nin olanakları o günün şartlarında bizden daha fazlaydı. Bugüne baktığımızda ise aradaki makas o kadar açıldı ki bunu 'daha fazla çok fazla' gibi terimlerle anlatmak imkansız. Rakiplerimiz her alanda bizden artık çok daha ilerideler. Bunun da sebebi şu: TS büyüklüğüyle orantılı olarak büyük yönetimler tarafından- büyük başkan değil- yönetilemiyor.TS elbisesi başa gelenlerin üzerinde çok bol duruyor. Ben artık transferi bir kenara bıraktım, tamamen yapılacak olan kongreye odaklanmış durumdayım. TS'nin yarınlarını yapılacak olan birkaç transfer değil, sizin de belirttiğiniz gibi çağın gerektirdiğini yerine getirebilen, vizyon sahibi, kurumsal kimliğe önem veren yönetimler kurtaracaktır.

Hüdai Pervaneli
03.02.2008, 13:46
eger denilen dogru ise bu HOSNI denilen futbolcu oyun kurucu degildir ve ön liberodur ama gercekten iyi oyuncudur 2 maca baktigimda gözüme batmis cünkü hem defansif hem offensif yönde baya iyi bi futbolcu....ama dogru ise tabi..

hosni degil hosny adi vede ortasahanin ortasinda oynuyor bu adam:D

Samet Yildirim
03.02.2008, 13:47
hosni degil hosny adi vede ortasahanin ortasinda oynuyor bu adam:D

her neyse ama benim izledigim maclarda 3-5-2 dizilisinde 2 ön liberodan birisiydi ve onlarin önünde bi macta ahmed hassan oynadi diger mactaki oyuncu aklimda degil simdi ama HOSNY midir nedir ön libero oynadi:D

Erdem Keser
03.02.2008, 13:54
Brezilyayı bıraktılar şimdide Mısıra dadandılar..Sanki taransfer yapacaklarmış gibi..

afsbahar
03.02.2008, 13:55
resmi sitemizde transfer ile ilgili hiçbirşey yazmadılar. Şu ana kadar Onur dışında anlaştığımız hiçbir isim yok. Bu adamlar transferin son günü, almak istediğimiz oyuncuların hepsi çok kaliteliydiler, kimini kulüpleri bırakmadı, kimi Trabzonu beğenmedi, kimini Szymkoviak kandırdı, kimini Marcelinho kandırdı, kiminin eşi izin vermedi, o yüzden alamadık diyecekler.

"Ne de olsa son maçımızı 4-0 kazanmışız. Bu kadro üst sıraları zorlar. Değil mi?"

Cafer Bulur
03.02.2008, 13:58
Brezilyayı bıraktılar şimdide Mısıra dadandılar..Sanki taransfer yapacaklarmış gibi..
misir bizim en rahat transfer yapabilecegimiz ülkelerden birisidir.kaliteli olmak kaydiyla bu ülkeden transfer yapilmasina karsi degilim.bircogumuz da karsi degildir herhalde.bunun yaninda tunus,cezayir,fas,iran vb.ülkelere yönelinmesinde bizim acidan maddi ve manevi faydalar oldugunu düsünüyorum.

Laz_61
03.02.2008, 13:59
......................

Trabzon'un tanınmış işadamlarından Kanca İnşaat'ın sahibi AK Parti ve Trabzonspor eski yöneticilerinden Faruk Kanca inşaattan düşerek, hastaneye kaldırıld. İnşaattan düşen Trabzonspor'un eski yöneticisi Faruk Kanca'nın sağlık durumum iyi olduğu ve yalnızca sol el bileği kırıldığı öğrenildi.

http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/30143_b.jpg

egeli
03.02.2008, 14:01
Zaten benim de TS hakkındaki geleceğe dönük endişelerim tam burada başlıyor. gs ve bjk'yi bir kenara ayırıyorum; 95/96 sezonunda şampiyonluğu fb'ye kaptırdığımızda fb'nin olanakları o günün şartlarında bizden daha fazlaydı. Bugüne baktığımızda ise aradaki makas o kadar açıldı ki bunu 'daha fazla çok fazla' gibi terimlerle anlatmak imkansız. Rakiplerimiz her alanda bizden artık çok daha ilerideler. Bunun da sebebi şu: TS büyüklüğüyle orantılı olarak büyük yönetimler tarafından- büyük başkan değil- yönetilemiyor.TS elbisesi başa gelenlerin üzerinde çok bol duruyor. Ben artık transferi bir kenara bıraktım, tamamen yapılacak olan kongreye odaklanmış durumdayım. TS'nin yarınlarını yapılacak olan birkaç transfer değil, sizin de belirttiğiniz gibi çağın gerektirdiğini yerine getirebilen, vizyon sahibi, kurumsal kimliğe önem veren yönetimler kurtaracaktır.

iyi, güzel, tamam katılıyorum düşüncelerinize ve hem fikirimde.Ama kim?kim gelecek var mı böyle biri? ? ?

Serdær
03.02.2008, 14:01
MEHMET YILDIZ İÇİN HAYIR CEVABI
Trabzonspor, Sivas'ın golcüsü Mehmet Yıldız'ı bir kez daha istedi. Şampiyonluğa oynadıklarını belirten Sivasspor "Bu sezon satmayı düşünmüyoruz" haberini yolladı.

Cafer Bulur
03.02.2008, 14:03
resmi sitemizde transfer ile ilgili hiçbirşey yazmadılar. Şu ana kadar Onur dışında anlaştığımız hiçbir isim yok. Bu adamlar transferin son günü, almak istediğimiz oyuncuların hepsi çok kaliteliydiler, kimini kulüpleri bırakmadı, kimi Trabzonu beğenmedi, kimini Szymkoviak kandırdı, kimini Marcelinho kandırdı, kiminin eşi izin vermedi, o yüzden alamadık diyecekler.

"Ne de olsa son maçımızı 4-0 kazanmışız. Bu kadro üst sıraları zorlar. Değil mi?"
aynen böyle diyecekler.bir de devre arasinda transfer yapmanin zorluklarindan bahsedip trabzonsporu parasini sokaga atmadiklari iddiasi ilie övünecekler.sanki smidiye kadar savurduklari para yetmezmis gibi.sanki bunca takimlar da bizim gibi transfer döneminin son gününü beklemisler gibi.yaziklar bu yönetim ve anlayisa.

ÖZAY AKSOY
03.02.2008, 14:03
Sadri Şener Yönetimi

Serdær
03.02.2008, 14:07
FLAŞ. TRANSFER ÇALIŞMALARINDA SON YAŞANAN GELİŞMELER
Transferin bitimine az bir zaman kala Trabzonspor arayışını hızlandırdı. Prensipte anlaşılan Denis'in kulübü İndependiente'den haber bekleyen bordo-mavililer bir yandan da alternatif isimler üzerine çalışıyor. İtalya'nın Torino takımının forveti Roberto Stollene ile önceki gün görüşen bordo-mavililer, bonservisi
3 milyon euro olan golcü futbolcu için İtalyan'dan yanıt bekliyor.

YENİ GÖZDE AGOGO
Trabzonspor yönetiminin bunlara alternatif olarak Gana Milli Takımı'nın golcüsü Manuel Junior Agogo için de görüşmelere başladığı öğrenildi. Afrika Kupası'nda 3 maçta da görev alan Agogo, Nabibya önünde takımını galip getiren golü kaydetti. Notthingham Forest'te oynayan 29 yaşındaki golcü, geçen sezon 22 maçta 10 gol attı. Sözleşmesi haziranda bitecek Agogo için görüşmeler sürüyor.

Ali Can
03.02.2008, 14:07

Trabzonspor Yönetimi, görüşmelerde bulunduğu Roberto Stollone’nin bir süre önce Helin Avşar’la ilişki yaşadığının ortaya çıkması nedeniyle bu transferde kararsız kalırken, İtalyan futbolcu ile iletişim kesildi. Stollone’nin son gelişmelerin ardından, Bordo-Mavililer’in telefonlarına cevap vermediği ve Türkiye’ye gelmekten vazgeçtiği öğrenildi.

Bu sürpriz gelişme Trabzonspor’da sıkıntı yaratırken, bir kötü haber de Dahmane Mohamed’den geldi. Karadeniz Kulübü’nün transfer etmek istediği Genk’in Tunus asıllı Fransız futbolcusu Mohamed’in Mons’la anlaştığı belirtildi. Transferin bitimine kısa süre yaşanan Stollone ve Dahmane şoku Bordo-Mavililer’de moralleri bozdu. Öte yandan Rize galibiyeti sonrası Antalya’da kampa giren Trabzonspor’da Ersun Yanal, odalarında uyuya kalan Kaleci Onur ile Kadir Keleş’i antrenmana almadı. Yanal’ın raporu doğrultusunda iki oyuncuya para cezası verilmesinin gündemde olduğu belirtildi.

düştüğümüz şu duruma bakın yazıklar olsun

ofluoglu
03.02.2008, 14:10
Meğer enişteymiş!

TRABZONSPOR’UN transfer listesindeki Torinolu Roberto Stellone, Hülya Avşar’ın kızkardeşi Helin Avşar’ın sevgilisi çıktı. Helin Avşar bir röportajında Trabzonspor’un transfer listesinde bulunan İtalyan futbolcu Torino’nun 31 yaşındaki golcüsü Roberto Stellone’nadan çok hoşlandığını belirterek “İki yıl önce Mısır’da tanıştığım İtalyan futbolcu Roberto ile biraz yakınlaşmamız oldu. Mısır’dan sonra her gün beni aradı. İtalya’ya davet etti ama gitmedim. İnternette yazıştık. Şimdi pişmanım. Keşke davetlerine karşılık verseydim” demişti.

Ali İhsan
03.02.2008, 14:10

Ya bunlar yalan komedi, bunları biz forumda buluyoruz elemanlar sallıyor. Dahmane olayı çok komik. Bu adamın bizle adı çıkmaya başladığında bile satılmıştı zaten.

Cafer Bulur
03.02.2008, 14:13

bu haber trabzonsporla dalga gecmek isteyen medyanin uydurma bir yalanidir.eminim ki mohamed dahmane isimli oyuncu bizim gündemimizde bile olmamistir.bizim gibi transfer bekleyen taraftarlara bu gibi haberler peynir ekmek gibi gidecegi icin bu gibi safsatalari ortaya atiyorlar.baska bir ihtimal düsünemiyorum.

Ali Can
03.02.2008, 14:15
Ya bunlar yalan komedi, bunları biz forumda buluyoruz elemanlar sallıyor. Dahmane olayı çok komik. Bu adamın bizle adı çıkmaya başladığında bile satılmıştı zaten.
benim sinirlendiğim olay su
artık basın bile ts ve taraftarıyla dalga geçiyor duruma düşmemiz

Erdal Kılıçarslan
03.02.2008, 14:20
arkadaşlar bence yönetim salı günü 2-3 topçu alacak çarşamba da adaylığını açıklyacak.
bu sadece benim kendi sezgim. inşallah ben yanılırım..

Kaan
03.02.2008, 14:23
GERMAN BUNU YER Mİ?

http://www.gunebakis.com.tr/images/germanbunu.jpg

Trabzonspor transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken, asıl hedefin Arjantinli forvet oyuncusu Denis Gustava German olduğu kaydedildi. Bordo-Mavili yöneticiler, diğer isimlerle de ilgilenirken, asıl amacın Arjantinli futbolcunun direncini kırmak olduğuna işaret edildi. Özellikle son dönemlerde İtalya ve Belçika’ya yönelen Trabzonspor yöneticilerinin, fiyatında anlaşmaya varamadıkları German’ın, “Benden vazgeçiliyor. Trabzonspor’a gideyip’ demesini sağlamak olduğu belirtildi. Bordo-Mavili yöneticiler, Denis Gustavo German’ı bu şekilde yola getirmek isterken, Arjantinli futbolcunun menajerinin de Fransa’da kalarak, burada Avrupa’nın çeşitli kulüpleriyle görüşmeler yaptığı ve sonuç almaya çalıştığı belirtildi. Ancak Avrupa’da transferin bitmesi nedeniyle bu futbolcunun planlarının suya düştüğü ifade edildi. German ile ilgili son görüşmelerin bugünlerde yapılıp, bir sonuca ulaşılmasına çalışılacağı dile getirildi.

Dahmane Ön Plana Çıkıyor
Bordo-Mavili yöneticilerin forvet transferinde bir yandan İtalya’da girişimlerde bulunurken ve diğer yandan da Arjantinli Denis Gustavo German’dan iyi bir haber beklerken, hedef olarak şimdi de Belçika’nın Genk takımında forma giyen Fransız futbolcu Mohamed Dahmane’yi ilk plana aldığı kaydedildi. Genk kulübüyle görüşmelerin sürdüğü ve her an bir sonuç çıkabileceği belirtildi. İvan Lavezzi, Zaleyeta, Di Viaio, Locatelli gibi isimler için yapılan girişimler ise sonuçsuz kaldı. Orta saha için Polonyalı Sobolovski, Beşiktaşlı Ricardinho ve Rus İzmaiov ile ilgili görüşmelerin de devam ettiği bildirildi. Stoper konusunda da Kolombiyalı Josimar Masquero, Arboleda ve Brezilyalı Bahai girişimleri de sürüyor. Öte yandan Trabzonspor’a Gana Milli takımı ve Nothinham Forest takımının forveti forveti Manuel Junior Agogo önerildi. Ersun Yanal’ın da izlediği bu futbolcuyla ilgilenmesini istediği ifade edildi.

----------------------------------------------------------------------------------

Demek ki German Denis'ten umut var hala... :)

Ali Can
03.02.2008, 14:26
----------------------------------------------------------------------------------

Demek ki German Denis'ten umut var daha... :)
evet doğru hala bir umut var ama bizimkiler bunu yapabilecek kadar akıllı değil:dansmuz:

Dip.Ing.Mag.
03.02.2008, 14:36
Selamun Aleykum yine yeni bir gün ve yine transfer yok ! 6 subata kadar uzattilarda ne oldu transfer dönemini yine istedikleri oyunculari alanlar aldi,biz yine sanirim 6 subat mesai bitimini bekliyoruz son saniye bombalarini yani yok böyle bir is ya!

lazo1967_61
03.02.2008, 14:36
denis trabzonda arkadaslar geldi ama valizini fransada unuttugu icin parise geri gitti

Dip.Ing.Mag.
03.02.2008, 14:39
German Denis transferi yas Aysu Kayaci ile iliskisi varmis önceden :D

Murat Keçeci
03.02.2008, 14:40
denis gelirse lakabını buldum karadenis

zahido
03.02.2008, 14:40
bunlar gecen yaz oldugu gibi hic bisey almayacaklar..sadri senerle haciosman ciksin paralarini birlestirip 2 tane futbolcu alsin.. Cok mu zor Trabzonspora 2 futbolcu almak yaa?? Hayatlarini trabzondan kazanmis isadamlarinada sesleniyorum bu kadar zor mu yanii? Nuri dunya zengini 50 tane fabrikasi, gazetesi var 2 tane futbolcu mu alamiycan nuriiiii?? Allah belanizi versin ozaman sizin.. Eger paraniz varda vermiyosaniz oteki tarafta bunun hesabi sorulur sizden..

lazo1967_61
03.02.2008, 14:41
desene bu yonetim o zaman transferden vazgececek

Cafer Bulur
03.02.2008, 14:55
stoper mevkiine portodan milan stepanovu sezon sonuna kadar kiralasak nasil olur?nasil olsa portoda hemen hemen hic forma giremiyor.tanidik bir isim oldugundan savunmamizdaki sikintilari kismen cözebilirdi.ne dersiniz?

lazo1967_61
03.02.2008, 14:56
benim bildigim stepanov
portoda ilk onbirde oynuyor

winner
03.02.2008, 14:58
Sevgili yönetimimizin transfer yapıl(a)mayışına buldukları bahanelere her geçen gün yenileri ekleniyor.Bu konuda yaratıcılılkarı da sınır tanımıyor...

Parasızlık,yabancı kontenjanı dolu,dengeleri bozmak istemiyoruz,isimleri basına yansıyınca fiyat yükseldi,menajer oyunları var,şehre gelmek istemiyorlar,eşi problem çıkarıyor,çocukların okul sorunu vs. gibi beceriksizliklerine kılıf arayan ama kısmen kabul edilebilir bahanelere alıştık artık.

Ama son bahane akıllara zarar.Basına yansıdğı kadarıyla bu seferde kaşarın biri yüzünden transferde adı geçen İtalyan futbolcu alın(a)mıyormuş...Haber doğru mu yalan mı bilmem.Ama işin içinde bizim yönetim olduğu için doğru olduğuna inancım daha ağır basıyor...

Ah be Nuri Albayrak, şu Süper Lig olmasaydı Trabzonspor'u ne güzel yönetirdin değil mi?

Rasim YILMAZ
03.02.2008, 15:02
Denis geliyor o zaman :D yaşasııııınnnnnn

Senin yaş kaç kardeş?
Akıl yaşını soruyorum?

Cafer Bulur
03.02.2008, 15:09
benim bildigim stepanov
yaniliyorsun.transfermarkt.de sitesine girip bak istersen bu sezon kac macda oynadigini.zannedersem toplam 4-5 macta ilk 11 de forma giymis.1-2 macta sampiyonlar liginde oynamis.bunlardan biri de besiktasa karsi.stepanov avrupa capinda porto gibi takim icin yetersiz kaliyor galiba.ama bizde daha basarili olabilir.

TolgaTopçu61
03.02.2008, 15:11
benim bildigim stepanov
uzun zamandir forma giyemiyor hatta ilk 18e bile giremiyor

Fatih Öztürk
03.02.2008, 15:13
milan stepanovu 3 ay önce chelsa 15 milyon paunda istemişti.
şuan hafif sakatlığı var.

Cafer Bulur
03.02.2008, 15:18
milan stepanovu 3 ay önce chelsa 15 milyon paunda istemişti.
şuan hafif sakatlığı var.
hic gülecegim yoktu.15 milyon pound.yani yaklasik 35 milyon ytl öyle mi?bu paraya chelsea degil stepanovu real madridden fabio cannavaroyu alabilirdi.

sbay
03.02.2008, 15:20
benim bildiğim fiorentina istemiş stepanovu porto 11 milyon euro istemiş transfer olmamıştı.....

Fatih Öztürk
03.02.2008, 15:21
hic gülecegim yoktu.15 milyon pound.yani yaklasik 35 milyon ytl öyle mi?bu paraya chelsea degil stepanovu real madridden fabio cannavaroyu alabilirdi.

ingilterede master yapan arkadaşım sıkı trabzonsporlu.
chelsayı yakın takip ediyor.chelsanın resmi kaynaklarında bu rakam gecmiş.

hakantpl
03.02.2008, 15:33
Kim istemişse İstemiş.... Stepanowu Benim bildiğim birşey varki oda stephenow Trabzonsporda oynarken Transfer dedikoduları başlamasından itibaren Futbolunda Düşüş Olduğu, Kasti olarak oynamak istemediğidir, Stephenow gibi Futbolcular yaramaz bize Bakın Tolga Seyhan 2005-2006 da En iyi Sezonunu Yaşadı Milli Takıma kadar Yükseldi Daha sonra illede gidecem Dedi Hepimiz Tepki koymuştuk hatırlarsanız, Tekrar Döneceğini Başarılı olamayacağını söylemiştik ikinci Lig Takımlarına Bile Dönebileceğini idda eden arkadaşlarımız olmuştu, Ve O döndü Tolga Seyhan İkinci Lig Topcusu olmuş Trabzonsporda Oynayacak Kafa yapısına Sahip değil Artık.. Stephanowdada olacağı Bu eğer gelecekse Gelmesin Düşüşdeki bir futbolcuyu Almak bize yaramaz Sırf Mazisi için.. Fatih Tekke için Bile Şüphelerim Var bu konuda Gelirse Başarılı olurmu Eskisi gibi şüpheliyim...

28TS61
03.02.2008, 15:35
freiburg ta oynayan jonathan pitroipa yi ne yazikki alamadik, az önce cok guzel bir gol atti, pitroipa yattara stilinde bir futbolcu gibi

Serdar A
03.02.2008, 15:38

Branislav Ivanovic , yaklaşık 25 milyon ytl . Üstelik Lokomotif Moskova'dan. Chelsea gibi yıldız oyuncularına haftalık 150.000 pound verecek kadar zengin olan klüpler için bunlar büyük paralar değil . Yeterki alacakları oyuncunun geleceği olduğuna inansınlar .

Porto'nun Avrupada oyuncu satışından en çok kazanan klüplerden biri olduğunuda düşünürsek Stephanov'un bir sonraki transferinde oldukça yüksek rakamlar konuşulacağını tahmin edebiliriz .

Avrupa futbolunda yeni transfer stratejileri Cannavaro almak değil , yeni cannavaro'lar bulmak üzerine kurulu. Bu sepepten gelecek vaad eden nitelikli genç oyuncular kimi zaman normal değerlerinin üzerinde ücetlerle transfer olabilir . Bunun son yıllarda onlarca örneği var.

ekleme :

denis gelirse lakabını buldum karadenis

Denis'in ülkesinde lakabı Tank.

vadaa55
03.02.2008, 15:44

batıroğlu:"Transfer süresinin uzaması bizim lehimizeydi,ince eleyip sık dokumak zorundaydık.Fakat diğer ülkelerde uzamayan sezon bize olumsuz etki yarattı kimse elindeki iyi oyuncuyu bırakmak istemedi.Trabzonspor'un sokağa atılacak parası da yoktur."derseler şaşmayın:D:mad:

Ali İhsan
03.02.2008, 15:47

Chealsea'nin talip olduğu oyuncunun fiyatı direk bir kere absürd rakamlara yükseliyor. Bu aynen yurt içinde bizim 1-2 milyon dolara alamadığımız oyuncuları diğer takımların kendi aralarında 3 e 5 e alıp satması gibi. Ayrıyeten Abramoviç'in bu transfleri niçin yaptığını da ve neden bu kadar yüksek miktarlara oyuncu aldığını anlamak da zor değil. O yüzden Stepanov'a 15 milyon pound verilmesini hiç yadırgamam.

Travelair
03.02.2008, 15:47
batıroğlu:"Transfer süresinin uzaması bizim lehimizeydi,ince eleyip sık dokumak zorundaydık.Fakat diğer ülkelerde uzamayan sezon bize olumsuz etki yarattı kimse elindeki iyi oyuncuyu bırakmak istemedi.Trabzonspor'un sokağa atılacak parası da yoktur."derseler şaşmayın:D:mad:

Aklın yolu bir değil mi?

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 15:51
Son 2 gün ayın altısı mesai saati sonu bitecek transfer süresi ve moawad onur hariç transfer yok sinirlenmemek elde değil..
adamın ön libero mevkisinde deniz selçuk aurelio var gidior maldanado yu alıyor
bizde golcü yok transferde yok

Erdem Keser
03.02.2008, 15:52
Chelsea Stepanov'a 5.5 milyon pound önerdi..
Çok fazla uçmayalım..:)

Hakan Karadirek
03.02.2008, 15:55
Alacaksan portekizden alacan abi .. Gerisi yalan .

Ali Can
03.02.2008, 15:57
benim bilidiğimde chelsea 30 milyon paund verdi stephanova transferin son günü uçak biletinde isim yanlış yazılmış onun için transfer yatmış :D:D:D

Murat Keçeci
03.02.2008, 15:58
yönetim büyük olasılk 1-2 tane düz oyuncuyla anlaştı ama son güne kadar bekletiyorlar ki eğer denis gibi adamlar belkı fikir değiştiri bekliyorlar bir umut işte son gün 1-2 adam imza atacak o kesin ama beni düşündüren kaliteleri

Fatih Öztürk
03.02.2008, 15:58
tamı tamına 15 milyon paund önerildi.
arkadaşım ingiltere londonda eğitim görüyor.chelsanın bir çok macına gidiyor ve resmi kaynaklarında bu rakamın telafüz edildiği fakat sonradan stepanovun ufak müzmin sakatlığının devreye girmesi transfer işinin askıya alınmasına sebeb oldu.
hatta bir cok zamandır spor proğramlarında özellikle karadeniz kanallarında bu rakamın telafuz edildiği gerçektir.

Fatih Öztürk
03.02.2008, 16:00
yönetim büyük olasılk 1-2 tane düz oyuncuyla anlaştı ama son güne kadar bekletiyorlar ki eğer denis gibi adamlar belkı fikir değiştiri bekliyorlar bir umut işte son gün 1-2 adam imza atacak o kesin ama beni düşündüren kaliteleri
kalitelerinden yana kuşkun olmasın!
en berbat olanlarını getirecekleri belgelendi.
kimse bize hazır hali kaliteli futblcu vermez.
veya bir başka deyişle bizim alacak paramız yok.

Murat Keçeci
03.02.2008, 16:03
kalitelerinden yana kuşkun olmasın!
en berbat olanlarını getirecekleri belgelendi.
kimse bize hazır hali kaliteli futblcu vermez.
veya bir başka deyişle bizim alacak paramız yok.

bende bundan korkuyorum son gün dümdüz adamları getirip imzalattıracaklar bizimde elimiz kolumuz mahkum bir tepki koymaıycaz koysak bile iş işten geçmiş olacak

Travelair
03.02.2008, 16:03
http://www.ajansspor.com/resim/sobolewski_01.jpg

Sobolewski için engel Szymek! / Ajansspor

Trabzonspor'da kongreye 5 gün kala transferde somut adım atamayan yönetim, teknik heyet ve taraftar baskısından dolayı sıkıntılı günler yaşıyor. German ve Stellone'nin transferlerinin zora girmesinin ardından Polonyalı Sobolewski için de Szymkowiak engeli ile karşılaşıldı.

3 Şubat 2008, 15:55

Yunus Emre SEL / Trabzon - Namık Kemal KILINÇ / Antalya (DHA)

Transfer çalışmalarında kritik bir sürece giren Trabzonspor'da her gün yeni bir isim gündeme geliyor.

Yönetimin sürekli görüştüğü futbolculardan olumsuz yanıt almasına karşın yılmayan teknik direktör Ersun Yanal, yönetime sürekli olarak alternatif isimler sunuyor. Bugüne kadar yönetime 15'e yakın isim sunan Ersun Yanal, bu isimlerden sadece kaleci Onur ve Mısırlı Sayed Moawwad'ın alınmasına karşın vazgeçmiyor.

Yönetime bir forvet oyuncusu alınması konusunda baskısını artıran Yanal, Arjantinli Denis German'ın gelmek için naz yapması, Torinolu Stellone'nin de özel hayatı nedeniyle transferinin zorlaşması üzerine yeni bir transfer listesi hazırladı. Listeyi bizzat başkan Nuri Albayrak'a ileten Yanal, "En azından bir forvet alamazsak ligde işimiz çok zor" diyerek sitemini de dile getirdi.

-ORTA SAHAYA POLONYA'DAN ADAY-
Ceyhun'un kadro dışı bırakılmasının ardından 10 numara için arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Wisla Krakow'un 31 yaşındaki tecrübeli ismi Radoslaw Sobolewski'yle masaya oturmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor'un eski futbolcusu Szymkowiak'ın Trabzonspor'a gitmemesi için telkinde bulunduğu öğrenilen Sabolevski, bordo mavili kulüpten yarın akşama kadar süre istedi. Tecrübeli futbolcuyu yardımcıları ve izleme komitesi üyeleri aracılığı ile izlettiren Yanal, yönetime, "Alınsın" raporunu verdi. Bu futbolcunun dışında Kolombiyalı stoper Manuel Arbelado'nun da transferinde hareketli saatler yaşandığı belirtildi.

-KİMSE İYİ FUTBOLCUYU SATMIYOR-
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, transfer çalışmalarının büyük bir titizlik içerisinde sürdüğünü belirterek, "Herkesin transfer beklediğini biliyoruz. Transferin son gününe kadar talip olduğumuz, oyuncuların işlerini bitirmek için tüm kozlarımız oynayacağız. Ancak, ara transferde kimse iyi oyuncusunu bırakmıyor. Bu nedenle son ana kadar çalışmalarımız sürecek" dedi. Baturoğlu, üzerlerinde bir baskı oluştuğunu da doğrulayarak, "Trabzonspor'un bulunduğu konumdan üst sıralara doğru tırmanmasını herkes gibi bizde istiyoruz. Bunun içinde transfer yapılması yönünde üzerimizde baskı oluşuyor. Bu baskıyı kaliteli transferler yaparak üzerimizden atmak istiyoruz" dedi.

-ORTA SAHADA FORMA SAVAŞI KIZIŞACAK-
Trabzonspor'un bol alternatifli mevkileri arasında yer alan orta saha için Hasan, Adnan, Ayman, Serkan, Ferhat ve Hüseyin forma kapma savaşı verecek. Bu mevkiye yabancı futbolcu transferi yaparak rekabeti kızıştırmayı hedefleyen Yanal, özellikle Ayman'ın formundan oldukça memnun. Hasan'ın disiplininden memnun kalan Yanal, kaptan Hüseyin ve Serkan'dan da vazgeçemiyor. Bu dört futbolcu arasında karar vermekte zorlanan Yanal'ın hücum yönü yüksek bir orta saha oyuncusu alma konusunda da ısrarı sürüyor.

Öte yandan Fortis Türkiye Kupası maçları nedeniyle lige verilen 10 günlük arayı Antalya Belek'te kamp yaparak değerlendiren Trabzonspor'da tempo giderek artıyor.

Bordo-mavili takım, bugün Arcadia Otel sahasında güce dayalı ağır bir idman yaptı. Komando gibi engelli koşular yapan bordo mavili futbolcuların özellikle istasyon çalışmalarında adeta pestili çıkarken, teknik direktör Ersun Yanal, futbolculara moral vererek teşvik etmeye çalıştı. Trabzonsporlu futbolcular, ağır ve yorucu çalışmaya rağmen neşeli tavırlarıyla dikkat çekti.

Bordo mavili takımda Gökdeniz İsveç maçı kadrosunda bulunduğu için bugün İstanbul'a giderken, sakat olan Tolga ise diğer sahada düz koşu ile idmanını tamamladı.

İskender Çakmak
03.02.2008, 16:06
şu halimize bakın yaa transfger yapacak paramız yok atay aktuğ zamanında bu kadar borcumuz yoktu adamlar klübü resmen çökerttiler hem sportif alanda hemde ekonomik alanda sonra bir adam çıkmış 4 5 trilyon koydu cebinden eee koyduda 50 trilyon borç yaptı bırakın da koysun bi zahmet hem yabancıya vermedi trabzondan kazandı trabzona verdi bu kadar inş son 1 hafta kurtulacağız iyi transfer beklemiyorum ama hani kötü alırız bizde iyi olur ümidi içindeyim forvete ihtiyacımız var umut iyi olabilir hırslı olabilir ama bize yetmiyor kaçırmayan adam lazım

Murat Keçeci
03.02.2008, 16:06
http://www.ajansspor.com/resim/sobolewski_01.jpg

-ORTA SAHADA FORMA SAVAŞI KIZIŞACAK-
Trabzonspor'un bol alternatifli mevkileri arasında yer alan orta saha için Hasan, Adnan, Ayman, Serkan, Ferhat ve Hüseyin forma kapma savaşı verecek. Bu mevkiye yabancı futbolcu transferi yaparak rekabeti kızıştırmayı hedefleyen Yanal, özellikle Ayman'ın formundan oldukça memnun. Hasan'ın disiplininden memnun kalan Yanal, kaptan Hüseyin ve Serkan'dan da vazgeçemiyor. Bu dört futbolcu arasında karar vermekte zorlanan Yanal'ın hücum yönü yüksek bir orta saha oyuncusu alma konusunda da ısrarı sürüyor.

vah trabzonum vah

Cafer Bulur
03.02.2008, 16:07
Branislav Ivanovic , yaklaşık 25 milyon ytl . Üstelik Lokomotif Moskova'dan. Chelsea gibi yıldız oyuncularına haftalık 150.000 pound verecek kadar zengin olan klüpler için bunlar büyük paralar değil . Yeterki alacakları oyuncunun geleceği olduğuna inansınlar .

Porto'nun Avrupada oyuncu satışından en çok kazanan klüplerden biri olduğunuda düşünürsek Stephanov'un bir sonraki transferinde oldukça yüksek rakamlar konuşulacağını tahmin edebiliriz .

Avrupa futbolunda yeni transfer stratejileri Cannavaro almak değil , yeni cannavaro'lar bulmak üzerine kurulu. Bu sepepten gelecek vaad eden nitelikli genç oyuncular kimi zaman normal değerlerinin üzerinde ücetlerle transfer olabilir . Bunun son yıllarda onlarca örneği var.

ekleme :

Denis'in ülkesinde lakabı Tank.
ivanovic örnegi dogru.ama senin dedigin gibi yükseliste olan bir oyuncu.stepanov ise trabzonspordaki son aylari dahil düsüste olan bir oyuncu.benim demek istedigim stepanova chelseanin o parayi verip vermeyecgi degil o parayi edip etmeyecegidir.ayrica transfer stratejileri yeni cannavarolar bulmak üzerine demissin.sunu unutmaki cannavarolarla dünya sampiyonu olunabiliyor.stepanov veya ivanoviclerle degil...

Hakan Karadirek
03.02.2008, 16:09
http://www.medyatrabzon.com/metinx/resimgetir.php?id=10799 http://www.medyatrabzon.com/metinx/resimgetir.php?id=10802
http://www.medyatrabzon.com/metinx/resimgetir.php?id=10804
http://www.medyatrabzon.com/metinx/resimgetir.php?id=10797
http://www.medyatrabzon.com/metinx/resimgetir.php?id=10798

Yattara haric, öbürler napiyor. Anlamadim.

Ali Can
03.02.2008, 16:09
31 yasında adam alıpta sonra takım içinde rekabet ortamı yaratacakmıs kolpa haberciliğinde bu kadarı olmaz

Ali Can
03.02.2008, 16:11
http://www.medyatrabzon.com/metinx/resimgetir.php?id=10799 http://www.medyatrabzon.com/metinx/resimgetir.php?id=10802

serkan 2 elinin üstüne kalkmış
jeff de takla atıyor
şu düştüğümüz hale bak transfer konuşcağımıza neler konusuyoruz

Hakan Karadirek
03.02.2008, 16:13
serkan 2 elinin üstüne kalkmış
jeff de takla atıyor
şu düştüğümüz hale bak transfer konuşcağımıza neler konusuyoruz

Kardes olmayan ve gerceklesmiyen transferleri konusup bir hal oldum.. sen daha hale zevk aliyonmu bu transfer haberlerden.

oflum61
03.02.2008, 16:27

YETER! Aklini basina topla! Yatara ne yapiyor???? Ekmeksiz sov! Böyle taraftara böyle takim... Hokkabazi bas taci yapar Hamali hor görür! Bir metre ilerleyemezsin!

Fatih Öztürk
03.02.2008, 16:33
YETER! Aklini basina topla! Yatara ne yapiyor???? Ekmeksiz sov! Böyle taraftara böyle takim... Hokkabazi bas taci yapar Hamali hor görür! Bir metre ilerleyemezsin!
toprak hokkabaz mokkabaz adamdan daha işe yarayan futbolcun varmı gökdeniz haric bu takımda.
bu adamın yeteneğini tartışmaya gerek yok.
disipline edilirmi bunu konuşalım.
28 yaşına gelmiş bu saatten sonra yapacak bir şey yok.
öncelik takımın disiplinli oynasın kulup profesyonel yönetilsin her gün yeni problemler ayyuka cıkmasın futbolcuda görevinin bilincinde olsun. kimi cıkıp sigara içer kimi karı parmaklar kimi bilmem ne yapar.
töbe töbe.
aslında hiç bir şeyi acıklamaya gerek yok cünkü kulubte 3 senedir normal olan hiç bir şey yok!

Serdar A
03.02.2008, 16:51
ivanovic örnegi dogru.ama senin dedigin gibi yükseliste olan bir oyuncu.stepanov ise trabzonspordaki son aylari dahil düsüste olan bir oyuncu.benim demek istedigim stepanova chelseanin o parayi verip vermeyecgi degil o parayi edip etmeyecegidir.ayrica transfer stratejileri yeni cannavarolar bulmak üzerine demissin.sunu unutmaki cannavarolarla dünya sampiyonu olunabiliyor.stepanov veya ivanoviclerle degil...

Son söylediğinin , alıntı yaptığın mesajımla pek bir alakası yok . Stepanov/Vidic ve Radonovic/Ivanovic , kenarlarında Basta/Rukavina , Tosic . Önlerinde Kacar ile 3-4 sene sonra Avrupanın en iyi müdefa hattını oluşturmayacağını nereden bilebiliriz ? Hatta ortada Milavonovic/Kuzmanovic , Similjanic/kovacevic sağda Jankovic solda Babovic santrafor Zigic ile beraber Avrupa şampiyonluğuna oynamayacaklarını ?

* * *

Transfer işi serbest piyasa kurallarına dayalı .Bir oyuncunun kaç paralık futbol oynadığı değil , kaç para bastırıp alabildiğin önemli .

Bir oyuncunun düşüşte olduğunu , yedek kaldığını göstererek açıklayabilirmiyiz ? Düşüten kastımız nedir ? Düşüşten kastımız yeteneklerin körelmesimidir yoksa teknik ekibin oyuncular hakkındaki fikri , sakatlık , form durumu , onlarca nedeni ve uzantısı olan mental problemler olabilir mi ?

Başka bir açıdan ; büyük bir takımın henüz kendi takımında bile oynayamayan oyuncuyu 25 milyon € verip transfer etmesini nasıl açıklarız ?

Cem Akyüz
03.02.2008, 16:56
denisten başkası yalaninho

keşke olsa ama denis haberleride yalaninho:):)

Terzioğlu
03.02.2008, 17:01
Bizim Stellone az önce Torino'yu 2-0 öne geciren golü atti :)

TolgaTopçu61
03.02.2008, 17:02
en iyisi kapansin bu baslik. gündem de oyuncu kalmadi 1 ay da alamayan üc günde nasil alsin

krdnz
03.02.2008, 17:03

evet bence de birkaç düz oyuncuyla anlaştılar,son gün imzayı attırıp hafta sonu da çekip gidecekler.

Ali Can
03.02.2008, 17:04
Yunanistan temsilcilerinden Larissa, Celtic'ten Maciej Zurawski'yi transfer etti.

Gordon Strachan'ın yönetiminde bu sezon sadece bir kez ilk 11'de yer alabilen Polonyalı forvet oyuncusunun sezon sonunda sözleşmesi sona eriyordu.

31 yaşındaki oyuncu için 500.000 £ bonservis ödenirken, Zurawski ile LA Galaxy de ilgileniyordu.

Wisla Krakow'dan 2005 yılında 2 milyon £ karşılığında transfer edilen Zureawski, 10. sırada yer alan Larissa'yı üst sıralara çıkartmak çin çabalayacak.

500.000 çok az çeşke biz alsaydık

zahido
03.02.2008, 17:05
sobolewski haberi 1 hafta oncesinin haberi.. Hatta polonya basinindan bulupta buraya yazmistim.. Gazeteciler gec kalmislar.. o transfer zaten yatmisti 1 hafta oncesinde..

Cafer Bulur
03.02.2008, 17:08
Başka bir açıdan ; büyük bir takımın henüz kendi takımında bile oynayamayan oyuncuyu 25 milyon € verip transfer etmesini nasıl açıklarız ?
kerizlikle aciklayabiliriz.chelsea asier del hornoyu da zamaninda 10 milyon euro dan fazla bir rakamla transfer etmisti.daha sonra bu oyuncudan hic faydalanamayip geri göndermisti.chelsea nin aldigi her oyuncunun da ödedigi bonservis ücretini yapmayacagini da söyleyebiliriz degil mi?muhtemelen abramovicin para harcama sevdasiyla aciklamak daha mantikli olur.ayrica ivanovici kasdediyorsan 12 milyon euro bonservis bedeliyle alinmistir,25 milyon degil.

Fatih Öztürk
03.02.2008, 17:08
prica ilk maçında gol atmış :( sövmek serbest mi?

deet:D
söversen bu adamları yüceltmiş olursun denis efendi:)

Can
03.02.2008, 17:14
Yunanistan temsilcilerinden Larissa, Celtic'ten Maciej Zurawski'yi transfer etti.

Gordon Strachan'ın yönetiminde bu sezon sadece bir kez ilk 11'de yer alabilen Polonyalı forvet oyuncusunun sezon sonunda sözleşmesi sona eriyordu.

31 yaşındaki oyuncu için 500.000 £ bonservis ödenirken, Zurawski ile LA Galaxy de ilgileniyordu.

Wisla Krakow'dan 2005 yılında 2 milyon £ karşılığında transfer edilen Zureawski, 10. sırada yer alan Larissa'yı üst sıralara çıkartmak çin çabalayacak.

500.000 çok az çeşke biz alsaydık
bizimkinler icin 10milyon dolar o 500.000 .500.000ni 100.000e indirene kadar pazarlık yapar bizimkiler

zahido
03.02.2008, 17:16
evet bence de birkaç düz oyuncuyla anlaştılar,son gün imzayı attırıp hafta sonu da çekip gidecekler.

keske o duzlerlede anlasabilseler. bunlar o dedigini duzlerle bile anlasamamistir emin olun..

krdnz
03.02.2008, 17:17
keske o duzlerlede anlasabilseler. bunlar o dedigini duzlerle bile anlasamamistir emin olun..

anlaşmamışlarsa da şaşırmam.

Cafer Bulur
03.02.2008, 17:19
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ki_Martinez009.jpg

Martinez V.Manisaspor yolunda!

Türkiye'ye geldiğinden beri adı sürekli transfer dedikodularına karışan Kolombiyalı kaleci Martinez Turkcell Süper Lig'e geri dönüyor. Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Martinez'in transferiyle ilgili olarak Vestel Manisaspor ile anlaşmak üzere olduklarını söyledi.

Hacıeyüopoğlu, yaptığı açıklamada, Kolombiyalı kaleci Martinez için, Vestel Manisaspor Kulübü'nden teklif aldıklarını belirtti.

Martinez'i sezon sonuna kadar bedelsiz kiralık olarak vermeyi düşündüklerini ifade eden Hacıeyüpoğlu, şunları söyledi: "Kalecimiz Martinez'le ilgili olarak Vestel Manisaspor ile anlaşmak üzereyiz. Sezon sonuna kadar kiralık vermeyi planladığımız oyuncumuzu, sezon sonunda opsiyonlu olmak üzere 900 bin Avro karşılığında bonservisiyle birlikte Vestel Manisaspor'a vermeyi istiyoruz. Transfer henüz netlik kazanmış değil. İki kulüp arasında görüşmeler sürüyor. Transferin yarın sonuçlanmasını bekliyoruz."

bu transfere ne diyorsunuz?vestel besiktasa attigi kaziktan sonra transferde adeta saha kalkti galiba.

Zafer Fidan
03.02.2008, 17:22
Martinez V.Manisaspor yolunda!

Türkiye'ye geldiğinden beri adı sürekli transfer dedikodularına karışan Kolombiyalı kaleci Martinez Turkcell Süper Lig'e geri dönüyor. Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Martinez'in transferiyle ilgili olarak Vestel Manisaspor ile anlaşmak üzere olduklarını söyledi.

Hacıeyüopoğlu, yaptığı açıklamada, Kolombiyalı kaleci Martinez için, Vestel Manisaspor Kulübü'nden teklif aldıklarını belirtti.

Martinez'i sezon sonuna kadar bedelsiz kiralık olarak vermeyi düşündüklerini ifade eden Hacıeyüpoğlu, şunları söyledi: "Kalecimiz Martinez'le ilgili olarak Vestel Manisaspor ile anlaşmak üzereyiz. Sezon sonuna kadar kiralık vermeyi planladığımız oyuncumuzu, sezon sonunda opsiyonlu olmak üzere 900 bin Avro karşılığında bonservisiyle birlikte Vestel Manisaspor'a vermeyi istiyoruz. Transfer henüz netlik kazanmış değil. İki kulüp arasında görüşmeler sürüyor. Transferin yarın sonuçlanmasını bekliyoruz."

Noldu Sakarya??? biz istemistik bi ara adamlar 3 milyon avro istiyordu

Sunny53
03.02.2008, 17:37
1997–2000
1999
1999
1999
1999–2000
2000
2000–2001
2001
2002
2002–2003
2003–2006
2006– Sheffield Wednesday
→ Oldham Athletic (loan)
→ Chester City (loan)
→ Chesterfield (loan)
→ Lincoln City (loan)
Chicago Fire
Colorado Rapids
San Jose Earthquakes
Queens Park Rangers
Barnet
Bristol Rovers
Nottingham Forest 002 0(0)
002 0(0)
010 0(6)
004 0(0)
003 0(1)
001 0(0)
032 (15)
014 0(6)
002 0(0)
039 (21)
126 (41)
051 (17)

Agogonun istatistikleri

Sunny53
03.02.2008, 17:38
Nottingham Forest manager Colin Calderwood says he is mulling making an improved bid for Bristol Rovers striker Junior Agogo, having seen an earlier offer rejected.
Forest are keen to sign Agogo after seeing Nathan Tyson ruled out for several months by a serious knee injury, but Calderwood is not sure whether to maintain his interest in the Pirates frontman.

He told Sky Sports News: "We've made a bid, but at the minute we've had a negative response from Bristol Rovers.

"We'll just leave it at that, at the minute.

"With Nathan Tyson been injured and out for four months, it is a really good insurance policy to try and sign Agogo.

"But Jack Lester, Grant Holt, Neil Harris and Spencer Weir-Daley are our strikers at the moment."

Zafer Fidan
03.02.2008, 17:39
Alin size yeni malzeme :D FERRARI

Corci su Ferrari: "Fatti passi avanti ma dobbiamo meditare..."
03.02.2008 09.14 di Appi . (http://www.tuttomercatoweb.com/?action=contatti&idutente=1) http://www.tuttomercatoweb.com/template/default/img/contatta.gif articolo letto 388 volte
Fonte: ROMA NEWS - romanews.eu
http://www.tuttomercatoweb.com/storage/img_notizie/thumb/1202026561ferrari2.jpg Da lunedì in poi si deciderà il futuro di Matteo Ferrari. La Roma e Gianni Corci, manager del difensore, si sono dati appuntamento tra sette giorni per prendere una decisione. Un po' di tempo per pensare. Una settimana per riflettere, per mettere in atto un giro di "consultazioni". Un periodo prezioso sia per Ferrari che per la Roma, perfettamente consapevole del fatto che il difensore è molto corteggiato da altri blasonati club. La società giallorossa avrà modo di pensare se sarà o meno il caso di alzare l'offerta e colmare il gap che la separa dalle altre squadre in lizza per Ferrari. Sette giorni decisivi, dunque. Ma la settimana che sta per iniziare, a partire proprio da lunedì, potrebbe essere quella più importante per comprendere le mosse di questa storia di calciomercato.
La sensazione è che possa accadere tutto. Il giocatore desidera restare, ma tre grandissimi club premono per portarlo via da Roma e garantirgli ingaggi più gratificanti. Questa settimana, dunque, servirà per valutare attentamente queste delicate situazioni. Uno stand-by riflessivo, la fumata tra una settimana. "Matteo mi chiede di poter rimanere a Roma", fa sapere Gianni Corci a Romanews.eu. Il quadro è chiaro. Il giocatore vorrebbe restare, apprezza la città, si trova bene nella Roma. Ma il manager ha il dovere di sondare il terreno, guardarsi intorno ed arrivare all'appuntamento con la società giallorossa con le idee chiare.
Ferrari è desideraro da club italiani ed esteri. Lo vuole il Trabzonspor, lo corteggia lo Zenith di San Pietroburgo, disposto a riconoscere al giocatore un ingaggio di 3,5 milioni a stagione. Cose da far tremare i polsi. Ma il vero pericolo arriva dai grandi club italiani. Lo vuole il Milan (che lo cerca da un anno), lo insegue la Juventus. Ma nelle ultime ore è tornata in corsa anche l'Inter di Massimo Moratti. Tutto da vedere, dunque. Il nodo si scioglierà solo tra qualche giorno. Quando al tavolo della trattativa, nella cornice dell'ultimo atto, Ferrari e la Roma cercheranno di concludere in un modo o nell'altro la vicenda contrattuale.

Sunny53
03.02.2008, 17:41
http://www.nottinghamforest.premiumtv.co.uk/page/ProfilesDetail/0,,10308~22294,00.html

Sunny53
03.02.2008, 17:43
Alin size yeni malzeme :D FERRARI

Corci su Ferrari: "Fatti passi avanti ma dobbiamo meditare..."
03.02.2008 09.14 di Appi . (http://www.tuttomercatoweb.com/?action=contatti&idutente=1) http://www.tuttomercatoweb.com/template/default/img/contatta.gif articolo letto 388 volte
Fonte: ROMA NEWS - romanews.eu
http://www.tuttomercatoweb.com/storage/img_notizie/thumb/1202026561ferrari2.jpg Da lunedì in poi si deciderà il futuro di Matteo Ferrari. La Roma e Gianni Corci, manager del difensore, si sono dati appuntamento tra sette giorni per prendere una decisione. Un po' di tempo per pensare. Una settimana per riflettere, per mettere in atto un giro di "consultazioni". Un periodo prezioso sia per Ferrari che per la Roma, perfettamente consapevole del fatto che il difensore è molto corteggiato da altri blasonati club. La società giallorossa avrà modo di pensare se sarà o meno il caso di alzare l'offerta e colmare il gap che la separa dalle altre squadre in lizza per Ferrari. Sette giorni decisivi, dunque. Ma la settimana che sta per iniziare, a partire proprio da lunedì, potrebbe essere quella più importante per comprendere le mosse di questa storia di calciomercato.
La sensazione è che possa accadere tutto. Il giocatore desidera restare, ma tre grandissimi club premono per portarlo via da Roma e garantirgli ingaggi più gratificanti. Questa settimana, dunque, servirà per valutare attentamente queste delicate situazioni. Uno stand-by riflessivo, la fumata tra una settimana. "Matteo mi chiede di poter rimanere a Roma", fa sapere Gianni Corci a Romanews.eu. Il quadro è chiaro. Il giocatore vorrebbe restare, apprezza la città, si trova bene nella Roma. Ma il manager ha il dovere di sondare il terreno, guardarsi intorno ed arrivare all'appuntamento con la società giallorossa con le idee chiare.
Ferrari è desideraro da club italiani ed esteri. Lo vuole il Trabzonspor, lo corteggia lo Zenith di San Pietroburgo, disposto a riconoscere al giocatore un ingaggio di 3,5 milioni a stagione. Cose da far tremare i polsi. Ma il vero pericolo arriva dai grandi club italiani. Lo vuole il Milan (che lo cerca da un anno), lo insegue la Juventus. Ma nelle ultime ore è tornata in corsa anche l'Inter di Massimo Moratti. Tutto da vedere, dunque. Il nodo si scioglierà solo tra qualche giorno. Quando al tavolo della trattativa, nella cornice dell'ultimo atto, Ferrari e la Roma cercheranno di concludere in un modo o nell'altro la vicenda contrattuale.

Queste le dichiarazioni di Gianni Corci a Romanews.eu
“Quello di ieri, è stato un incontro in cui si sono fatti dei passi in avanti, molto importanti e concreti. C’è un assoluto desiderio da parte della società di confermare Matteo in tutti i sensi, e questo mi ha fatto molto piacere. Questo, è chiaro, ti dà una spinta in più per poter arrivare ad una conclusione positiva. L’incontro è stato all’insegna della cordialità e dell’estremo rispetto delle parti: ho trovato una famiglia di fronte a me. Per questo, ci siamo aperti anche al di là delle considerazioni tecniche". Per conoscere la verità, però, occorrerà attendere ancora poco tempo. "Sì, è vero. Ci siamo dati appuntamento tra sette-otto giorni per poter riflettere in tranquillità, per poter meditare serenamente. Le linee principali sono state tracciate. E su quelle linee l'accordo si potrebbe trovare. Ormai si tratta solo di dettagli. Uno di questi dettagli, è rappresentato dalla durata del contratto, ossia dall’entità del prolungamento".
Facciamo chiarezza. L’offerta economica complessiva fatta al giocatore e calcolata nei tre anni sarebbe superiore rispetto a quello che percepisce ora. Nei quattro anni, invece, la cifra sarebbe più o meno quella che il giocatore guadagna oggi.
"Noi, - continua il procuratore - per valutazioni nostre, vorremmo un contratto di tre anni; la Roma di quattro, per dimostrare con maggior forza quanto Matteo rientri nei programmi. A livello economico, invece, più o meno ci siamo”.

Babacım biz daha murat 124 ten dogana geçemedik ne ferrarisi ya :D

Sunny53
03.02.2008, 17:44
lazvegaz ne yazıyor burda trabzonspor ferrarı mı alıyor yoksa ferrarıye tüp mü taktırıyoruz ne ayak?:D

Sunny53
03.02.2008, 17:45
bu arada agogonun fiyatı çok düşük bizimkiler alabilirler
buyrun fiyatı:http://www.transfermarkt.de/de/verein/703/nottinghamforest/kader/transferdaten.html

Zafer Fidan
03.02.2008, 17:46
lazvegaz ne yazıyor burda trabzonspor ferrarı mı alıyor yoksa ferrarıye tüp mü taktırıyoruz ne ayak?:D

Trabzonspordan teklif aldigini yaziyior anladigim kadar

TolgaTopçu61
03.02.2008, 17:46
bu arada agogonun fiyatı çok düşük bizimkiler alabilirler
buyrun fiyatı:http://www.transfermarkt.de/de/verein/703/nottinghamforest/kader/transferdaten.html
ona bakarsan fernandaoun da fiyati 500,000 bin di

Cafer Bulur
03.02.2008, 17:48
romanin as stoperi matteo ferrari icin romaya 3.5 milyon euro teklif etmisiz.sözlesmesi sezon sonunda bittigi icin roma da satmaya sicak bakiyormus.heeeeeyt beeee.romanin stoperini aliyoruz galiba.yilin transfer bombasi patliyorooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Zafer Fidan
03.02.2008, 17:49
ya su TRansfermarkt.de denen siteyi birakin ya... adamlar kendi kafalarina göre fiyat yapiyorlar. Forum gibi birsey.. her gelen giden fiyat belirliyor

TolgaTopçu61
03.02.2008, 17:50
romanin as stoperi matteo ferrari icin romaya 3.5 milyon euro teklif etmisiz.sözlesmesi sezon sonunda bittigi icin roma da satmaya sicak bakiyormus.heeeeeyt beeee.romanin stoperini aliyoruz galiba.yilin transfer bombasi patliyorooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
biraz zor aliriz pesinde juve ve milan da var. roma 1,3 milyon vermis sözlesmesini uzatsindiye ama ferrari 2,5 milyon istiyormus

Sunny53
03.02.2008, 17:51
ona bakarsan fernandaoun da fiyati 500,000 bin di

üstat orda fernandao sorun yoktu
sorun alexdeydi bunu herkes biliyor

Cem Akyüz
03.02.2008, 17:54
Matteo Ferrari ya Romada kalacak yada İtalyada başka bir takıma gidecek çok ilginç onun haberinde bile ismimiz geçiyor Juanın yokluğunda zaten Romada forma şansı yakaladı oynuyor bize gelmesi hayalden öteye geçmez

Cafer Bulur
biraz zor aliriz pesinde juve ve milan da var. roma 1,3 milyon vermis sözlesmesini uzatsindiye ama ferrari 2,5 milyon istiyormus
albayrak giderayak bu transferi gerceklestirebilirse bütün hatalarini affetmeye raziyim.adam romayi birakip,juventus ve milan yerine trabzonsporu tercih etse dünya kamuoyunda yer yerinden oynardi.ben biraz da ironi olsun diye yazdim.anlayana yani...

Ertan 51
çok acil ve çok kaliteli 10 numaraya sola ve golcüye ihtiyaç var
transfer başlayalı nerdeyse 1 ay oldu arpa boyu yol kat edemedik
son 3 gün kaldı
bu saatten sonra olurmu derseniz
olur ama Jun gibi Djokaj gibi veya Musampa gibi olur
çok fazla heyecan yapmayın arkadaşlar
en büyük transferimiz yeni gelecek yönetim olacaktır bence
bu sene gitti inşallah yeni yönetimle seneye çok klas bi kadro oluşturulur
tekrar söylüyorum hiç heyecana gerek yok bu saatten sonra bu yönetimden ve bu takımdan bi film olmaz seneye aynı sahneyi izlemeyelim onun tedbirini alalım derim ben.

Sunny53
03.02.2008, 17:56

yok abi ya bizimkiler alamazlar 3.5 milyon euro
ayrıca biz bu adama ne vericez herifçeoglu 2.5 milyon euro istiyormuş
toplam 6 milyon euro eder maksimum 2 yıl desek 8.5 milyon euroya mal olur
bu da pinti N.A için çok para :D :D

Sunny53
03.02.2008, 17:58
zaten geçerken ugramışızdır sadece :D :D

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 17:59
Martineze karşılık 800 bin euro+ahmet şahin+celaleddin+ergin önersek

Zafer Fidan
03.02.2008, 18:01
Yabanci Haberlere devam.. ;)

http://media.sporever.fr/medias/foot/Football365_300x135/europe/angleterre/64357_MANCITY_MPENZA_030208.jpg PANORAMIC

Trabzonspor : E.M’Penza pisté

Rédaction 365 - dimanche 03 février 2008 - 13h58

L’attaquant international belge, Emile M’Penza, ne laisserait pas insensible Trabzonspor (L1 turque).

Trabzonspor, actuel huitième du championnat turc, songerait à l’attaquant international belge Emile M’Penza (29 ans, Manchester City) pour renforcer son secteur offensif l’été prochain. Le Diable Rouge aurait également des pistes en Russie, en Angleterre et en Espagne.

I.G.

TolgaTopçu61
03.02.2008, 18:01
Martineze karşılık 800 bin euro+ahmet şahin+celaleddin+ergin önersek
kaleci lazim degil bence tolga ve onur yeterli

Zafer Fidan
03.02.2008, 18:02
http://media.sporever.fr/medias/foot/Football365_300x135/monde/64346_GHANA_AGOGO_030108.jpg PANORAMIC

Caen : La piste Agogo ?

Rédaction 365 - dimanche 03 février 2008 - 10h47

L'attaquant international ghanéen de Nottingham Forest (L3 anglaise) figurerait sur les tablettes du Stade Malherbe de Caen.

Selon une source ghanéenne, le Stade Malherbe de Caen se serait récemment positionné sur le dossier de Manuel Junior Agogo (28 ans, Nottingham Forest). Après un Mercato très calme, et la vraie-fausse venue du Rennais Daniel Moreira, les dirigeants normands prépareraient déjà la saison prochaine. L'attaquant international ghanéen aurait également d'autres pistes en Angleterre (Blackburn, Wigan, Birmingham) et à l'étranger (Trabzonspor).

Sefa Murat Dokuz
kaleci lazim degil bence tolga ve onur yeterli
sağlama almak varken tereddüte ne gerek var martinezi alsak kaleyi hiç düşünmem şimdi kafamda bi köşede ileriye dönük yine potansiyel sorunlar var:rolleyes:

Punisher-61
transfer dönemin bitmesine 3 gün falan kaldii yani bu saaten sonra kimse yararli transfer beklemesin..bundan sonra yapilacak transferler sadece taraftari yatistirmak amaciyla yapilacak transferler olacak

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 18:03
transfer dönemin bitmesine 3 gün falan kaldii yani bu saaten sonra kimse yararli transfer beklemesin..bundan sonra yapilacak transferler sadece taraftari yatistirmak amaciyla yapilacak transferler olacak

son 71 saat

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 18:03

http://media.sporever.fr/medias/foot/Football365_300x135/europe/angleterre/64357_MANCITY_MPENZA_030208.jpg PANORAMIC

L’attaquant international belge, Emile M’Penza, ne laisserait pas insensible Trabzonspor (L1 turque).

Trabzonspor, actuel huitième du championnat turc, songerait à l’attaquant international belge Emile M’Penza (29 ans, Manchester City) pour renforcer son secteur offensif l’été prochain. Le Diable Rouge aurait également des pistes en Russie, en Angleterre et en Espagne.

I.G.

Dün arsenal maçında son 8 dk da oyuna girdi top ayağına bile değmedi

TolgaTopçu61
03.02.2008, 18:04

I.G.
ben cevirdim de bidahaki sezon icin ilgileniyoruz yaziyor, birde rusya,ingiltereden ve ispanya dan da teklif varmis

Cem Akyüz
03.02.2008, 18:04

I.G.

bende hayale devam edeyim o zaman E.Mpenza nın yerine Georgios Samarası alsınlar aynı takımdan hem çok daha genç hem uzun boylu hemde süratli tabi buda benim hayalim Yunan milli takımındada oynuyor zaten

Sunny53
03.02.2008, 18:05
lazvegaz lütfen çeviri yaparmısın dostum:D

TolgaTopçu61
03.02.2008, 18:06
bende hayale devam edeyim o zaman E.Mpenza nın yerine Georgios Samarası alsınlar aynı takımdan hem çok daha genç hem uzun boylu hemde süratli tabi buda benim hayalim Yunan milli takımındada oynuyor zaten
onu celtice kiraladilar

Sunny53
03.02.2008, 18:07
renkdaslar avrupada Transfer bitti kimse kimseyi alamaz bu saatten sonra ok?
sadece biz alırsak alırız ok?
ok? ok? :)

mustafa gürsoy
Yönetim yeni yalanlar sızdırmış medyaya anlaşılan

Cafer Bulur
is isten gecti.samaras gecen günlerde celtic glasgowa transfer oldu.herkes bizim yönetim gibi keriz mi transfer sezonunun sonunu bekleyecek.mpenza iyi bir forvet.tabiiki alabilirlerse.

Cem Akyüz
03.02.2008, 18:08
onu celtice kiraladilar

evet ordaki golunü gördüm youtubede gelecek sezon için keşke alabilsek onu ama celtic bırakmaz onu büyük ihtimal bonservisi ile alır

zahido
03.02.2008, 18:10
Dün arsenal maçında son 8 dk da oyuna girdi top ayağına bile değmedi

eee zaten 90 dakika harika oynayan adami alabilicek potansiyelimiz yok.. Mpenza cok suratli bir futbolcu son vuruslari iyi olan bir futbolcu.. bize gelirse cok iyiisler yapar kanisindayim.. ama bu transferde zor acikcasi..

Serdar A
03.02.2008, 18:10
kerizlikle aciklayabiliriz.chelsea asier del hornoyu da zamaninda 10 milyon euro dan fazla bir rakamla transfer etmisti.daha sonra bu oyuncudan hic faydalanamayip geri göndermisti.chelsea nin aldigi her oyuncunun da ödedigi bonservis ücretini yapmayacagini da söyleyebiliriz degil mi?muhtemelen abramovicin para harcama sevdasiyla aciklamak daha mantikli olur.ayrica ivanovici kasdediyorsan 12 milyon euro bonservis bedeliyle alinmistir,25 milyon degil.

Obi Mikel.

Chelsea'da transferleri bir adam , kendi kafasına göre yapmıyor . Araştırma ekibi , teknik heyet , transferden sorumlu yöneticileriyle onlarca çalışandan söz ediyoruz . Ve bu ekibe keriz diyoruz. Pekala...

Arjantinden , İsrailden , Portekizden , ingilterenin bölgesel takımlarından henüz çok kişinin haberi olmadan geleceğin yıldız adaylarını bulup çıkarmaları önemli değil . inandıkları oyunculara yüksek bonservis bedelleriyle transfer etmeleri kerizliktir nede olsa...

Bu tarz yaklaşımlara diyecek bir şeyim yok...

İngilizlerin ünlü bir lafı var . Her futbolcunun bir normal fiyatı vardır , birde Chelsea fiyatı . Bunu iki taraflı irdeleyebiliriz . başında dünyanın en zengin adamlarından birinin olduğu klüpten mümkün olduğunca yüksek para koparabilmek . Yada , Chelsea istediği her oyuncuyu alır mesajı vermek. ( Abrahamovic'in gözünde Chelsea onun gücünün sembolü . Bunun iyi kötü çok fazla boyutu var girersek konu epeyce dağılır ) İşi bu yönüyle inceleyebiliriz ama kerizlik ifadesi bu olaylara ne kadar yüzeysel baktığımızı gösterir.

Ekonomik hacmiyle Trabzon , Chelsea'nin onda biri değil . Bu gün Trabzon Brezilyadan bilinmeyen bir oyuncuyu 5 milyon euroya alıp getirse ne deriz ? Yada takım direttiği bizde yüksek rakamlara çıkamadığımız oyuncuyu alamayıp 3 sene sonra 25 milyon bonservis değeriyle Avrupanın önemli klüplerinden birinde başarıyla top oynadığını görsek ne deriz ? Bu soruları değerlendirmek lazım.

İşin özü ne yapması gerektiğini bilen yönetimdir . Chelsea'dekiler uzun yıllar şampiyonlar liginde favori olacak bir takım kurmak olduğunu biliyorlar ama bizimkiler Trabzon'un bu ülkenin en büyük klüplerinden biri olduğunu bilmiyor.

Gökhan Öz
03.02.2008, 18:28
mpenza mı agogo mu kesinlikle agogo derim.Mpenza artık son günlerini yaşıyo musampa örneğindeki gibi

Murat Keçeci
03.02.2008, 18:31
ganadan forvet mi aman aman evden dışarı agustunıe yeteri kadar gördük

F.Tütüncü
03.02.2008, 18:33
Transfer çalışmalarını yürüten şahsiyet git Denis'e de ki:
Bak Denis'cim. Sen İtalya, İspanya, İngiltere gibi liglerde oynamak istiyosun. Anlıyorum isteğini. Ancak oradaki takımların sizin bölgelerdeki oyuncuları alırken yaşadığı en büyük sorun çok para verip verim alamadıkları oyuncular. Yani adam seni alıp tam verim alamayacağından şüphe eder. Zaten böyle bir tecrüben olmuş. Yine Uyum sorunu yaşamandan korkarlar.
Ancakk! Sen eğer Türkiye de oynayıp kendini gösterirsen Avrupa takımları seni alırken içleri rahat olur. Daha çok teklif alırsın. Biz de eğer iyi bir teklif gelirse göndeririz. (Bak biletin de hazır. cebimde duruyo:D)

Bakın bakalım ozaman geliyor mu? Aynı şey Alex'e de söylenebilirdi. Oyuncularla görüşülürken böyle birşey düşünüp söylediler mi bilmem. Ama sanmıyorum...

futbalski60
03.02.2008, 18:34
dünyadan transfer haberleri
Gürcistanın gelecek vaadeden 21 yaşındaki yıldızı Kobakhidze ukrayna takımlarından Dnipro ya imza attı ukrayna takımları gürcistana el attı bizimde artık buraya yönelmemiz lazım, son olarak bolton Pantelic ile barcelona ise Hleb e 12 milyon euro luk teklifte bulunmuş

Travelair
03.02.2008, 18:35
Transfer sezonu bittikten sonra takımlar ellerindeki iyi oyuncuyu neden bıraksın? (Kötü oyuncu kısmından bakmak istemiyorum)
Sadece bir şekilde bırakır: Oyuncuya öyle bir transfer ücreti teklif edersin ki kulübüne döner der ki; beni bırakın, bu saatten sonra size faydalı olamam :D. Kontratı da gerekli kolaylığı sağlıyorsa işlem tamamlanır. Yani money money money

Halit Aydın
03.02.2008, 18:36
agogo magogo hepsi yalan bea .. son 1 saat kala can cekişecez yine süre sona erecek

Murat Keçeci
03.02.2008, 18:39
yönetime daha diycek bişe bulamıyorum sadece onları Allaha havale ediyorum bu dkdan sonra yönetime bir laf bile etmiycem bugun varlar yarın yoklar ister kulube birini alsınlar ister paket yapıp eve götürsenler bu yönetimin gideceği gün yaklaşdıkça en büyük transferi patlatmış kadar içim huzur doluyor

futbalski60
03.02.2008, 18:40
Transfer sezonu bittikten sonra takımlar ellerindeki iyi oyuncuyu neden bıraksın? (Kötü oyuncu kısmından bakmak istemiyorum)
Sadece bir şekilde bırakır: Oyuncuya öyle bir transfer ücreti teklif edersin ki kulübüne döner der ki; beni bırakın, bu saatten sonra size faydalı olamam :D. Kontratı da gerekli kolaylığı sağlıyorsa işlem tamamlanır. Yani money money money
ya da disiplinsizlik yüzündan kadro dışı kalmış bir yıldız alırsın:)

Hasan61
03.02.2008, 19:00
3 gündür yoktum bir geldim bu başlğın sayfa sayısı acayip artmış belki bir şey olmuştur diye ama yine hüsran

mustafa gürsoy
03.02.2008, 19:02
3 gündür yoktum bir geldin bu başlğın sayfa sayısı acayip artmış belki bir şey olmuştur diye ama yine hüsran

Az kaldı sabredelim ne kaldı şurada. Yalanların sonu geliyor. Nuri ve çetesinin son yalanları bunlar

futbalski60
03.02.2008, 19:12
roberto stellone bugün reggina deplasmanında takımının 2.golünü attı

Emre B.
03.02.2008, 19:13
Herkes biz mi iyi oyuncularını tek tek satsın.

lazooo28
03.02.2008, 19:18
ya arkadaslar size zahmet biri bana seyin linkini özelden ata bilir mi ?

Halit Aydın
03.02.2008, 19:26
Herkes biz mi iyi oyuncularını tek tek satsın.
budur :alkış: ;)

irfanb
03.02.2008, 19:42
son 71 saat

Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 06.02 2008 :)

Ha gayret.
Beni utandirmadigi icin yönetime tesekkür ediyorum :)

Murat Keçeci
03.02.2008, 20:11
roberto stellone bugün reggina deplasmanında takımının 2.golünü attı

adam 32 maçta 4 gol atıyor bizlen adı çıktı ya her maçta gol atar şimdi buraya gelmemek için

edim
03.02.2008, 20:25
adam 32 maçta 4 gol atıyor bizlen adı çıktı ya her maçta gol atar şimdi buraya gelmemek için

onun yerine seni alcam ersun hocayla konustum sen çalış

futbalski60
03.02.2008, 20:27
stellone ye de çizik atalım geriye kaldı agogo ile mpenza agogonun şu anda maçı var rakip nijerya umarım o da gol atmaz:)

Halit Aydın
03.02.2008, 20:41
bunlar alsa alsa ancak gabalakinhoyu alırlar

Bu sözleri söyleyen kişiyi galiba hatırlıyorum. abdallı61 :D

ÖzGür Ayar
03.02.2008, 20:47
agoga da gol attı geçmiş olsun :D

futbalski60
03.02.2008, 20:58
agoga da gol attı geçmiş olsun :D
sorma yaa son dakkalrda kurtardı takımını sağlık olsun ne diyelim
agogoya da çizik atalım arkadaşlar
kaldı elimizde mpenza

Murat Keçeci
03.02.2008, 21:06
fernandao istedik gol attı alexi istedik gol attı denis sıraladı zaten stellone hayatında gol nedir bilmiyordu bizle adı geçince golcü kesildi agoguyuda golcü ettik mowad hayatında asist nedir bilmiyordu belkıde ilk kez yine bizle asist yaptı

futbalski60
03.02.2008, 21:08
fernandao istedik gol attı alexi istedik gol attı denis sıraladı zaten stellone hayatında gol nedir bilmiyordu bizle adı geçince golcü kesildi agoguyuda golcü ettik mowad hayatında asist nedir bilmiyordu belkıde ilk kez yine bizle asist yaptı
sen ona rade prica yı da ekle bu adamı almadığımıza çok pişman olacağız özellikle euro 2008 i izlerken

Murat Keçeci
03.02.2008, 21:09
sen ona rade prica yı da ekle bu adamı almadığımıza çok pişman olacağız özellikle euro 2008 i izlerken

evet o da vardı:D:D

fincher
03.02.2008, 21:16
Noldu Sakarya??? biz istemistik bi ara adamlar 3 milyon avro istiyordu

1 milyon euro'ya anlaşılmıştı.Anlaşılıp el sıkışıldıktan bikaç gün sonra Nuri ve yönetimi 1 milyondan vazgeçip 800.000 teklif edince transfer olmadı.Hatayı kıvırmakta çok maharatli Nuri başkanda ara bence.Bu adam alınmışken yönetimin herzamanki gibi sözünü tutmamasından dolayı kaçırdık...

Gökçebey
03.02.2008, 21:17
De Nigris'i de ekleyelim listeye :)

Murat Keçeci
03.02.2008, 21:17
Trabzonspor'da sıkıntılı günler
03 Şubat 2008 / 20:59
Trabzonspor'da transferde somut adım atılamamasından dolayı sıkıntılı anlar yaşanıyor.

Trabzorspor'da kongrenin yapılmasına 5 gün kala transfer çalışmalarında somut adım atamayan yönetim, teknik heyet ve taraftar baskısından dolayı sıkıntılı günler yaşıyor

Transfer çalışmalarında kritik bir sürece giren Trabzonspor'da her gün yeni bir isim gündeme geliyor. Yönetimin sürekli görüştüğü futbolculardan olumsuz yanıt almasına karşın yılmayan teknik direktör Ersun Yanal, yönetime sürekli olarak alternatif isimler sunuyor. Bugüne kadar yönetime 15'e yakın isim sunan Ersun Yanal, bu isimlerden sadece kaleci Onur ve Mısırlı Sayed Moawwad'ın alınmasına karşın vazgeçmiyor. Yönetime bir forvet oyuncusu alınması konusunda baskısını artıran Yanal, Arjantinli Denis German'ın gelmek için naz yapması, Torinolu Stollone'nin de özel hayatı nedeniyle transferinin zorlaşması üzerine yeni bir transfer listesi hazırladı. Listeyi bizzat başkan Nuri Albayrak'a ileten Yanal, "En azından bir forvet alamazsak ligde işimiz çok zor" diyerek sitemini de dile getirdi.

ORTA SAHAYA POLONYA'DAN ADAY

Ceyhun'un kadro dışı bırakılmasının ardından 10 numara için arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Wisla Krakow'un 31 yaşındaki tecrübeli ismi Radoslaw Sobolewski'yle masaya oturmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor'un eski futbolcusu Szymkowiak'ın Trabzonspor'a gitmemesi için telkinde bulunduğu öğrenilen Sabolevski, bordo mavili kulüpten yarın akşama kadar süre istedi. Tecrübeli futbolcuyu yardımcıları ve izleme komitesi üyeleri aracılığı ile izlettiren Yanal, yönetime, "Alınsın" raporunu verdi. Bu futbolcunun dışında Kolombiyalı stoper Manuel Arbelado'nun da transferinde hareketli saatler yaşandığı belirtildi.

KİMSE İYİ FUTBOLCUYU SATMIYOR

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, transfer çalışmalarının büyük bir titizlik içerisinde sürdüğünü belirterek, "Herkesin transfer beklediğini biliyoruz. Transferin son gününe kadar talip olduğumuz, oyuncuların işlerini bitirmek için tüm kozlarımız oynayacağız. Ancak, ara transferde kimse iyi oyuncusunu bırakmıyor. Bu nedenle son ana kadar çalışmalarımız sürecek" dedi. Baturoğlu, üzerlerinde bir baskı oluştuğunu da doğrulayarak, "Trabzonspor'un bulunduğu konumdan üst sıralara doğru tırmanmasını herkes gibi bizde istiyoruz. Bunun içinde transfer yapılması yönünde üzerimizde baskı oluşuyor. Bu baskıyı kaliteli transferler yaparak üzerimizden atmak istiyoruz" dedi.

ORTA SAHADA FORMA SAVAŞI KIZIŞACAK

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/14.jpg

Zurawski
03.02.2008, 21:21
KİMSE İYİ FUTBOLCUYU SATMIYOR

niye öyle diyosun İbrahim bey Fetih Tekke,Stepanov,Marcelinho bunlar fena oyuncular mı.Haa pardon bunları satan Kayseri Başkanının dediği gibi inşaat şirketiydi değil mi.

Cem Balcı
03.02.2008, 21:22
yine transfer yok yine yok yine yok...

bi kezde şu başlığa girdiğimde şaşırmak istiyorum.:)

Erdem Keser
03.02.2008, 21:36
Mehmet Topal..

Tek başına Galatasaray'ın ortasahasını başarıyla yönetti,ileri geri müthiş çalıştı ve güzel servisler yaptı..

Bizim önliberolarımızda rakiplere güzel servisler yapıyor..Bu adamı Çanakkale Dardanelspordan bulup getirenlere helal olsun..Bizimkilerde Ayman ve türevlerine 1 milyon dolar bonservis ödesin..

TolgaTopçu61
03.02.2008, 21:38
jabi savunmanin ortasinda da oynuyormus bizde hep sag bek oynadi gine milli takim da suan hep defansin ortasinda oynamis

Sefa Murat Dokuz
03.02.2008, 21:45
Serkan Çalık bugun iyi oynadı Geyse de