PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

F.Tütüncü
02.02.2008, 12:41
30-40 yaş arası transfer istemiyoruz...!!!
:alkış:

mustafa gürsoy
02.02.2008, 12:42
Bugün gazetenin birinde bir habere denk geldim. Denis i Fransaya kadar getirebilşmiş bizim yönetim:) Türkiyey ye gelmeye ikna edememişler. Tam komedi ya:)

serdar
02.02.2008, 12:43
Bugün gazetenin birinde bir habere denk geldim. Denis i Fransaya kadar getirebilşmiş bizim yönetim:) Türkiyey ye gelmeye ikna edememişler. Tam komedi ya:)

Türkiyeye bi 1500 km yaklastirabildik, o bakimdan basariliydik

Erkut Ay
02.02.2008, 12:44
bizim yönetimden bir Allahın kulu şu isimlerle ilgilenmez çünkü işlerine gelmez kim diyecek baturoğlu şu ismi getirdi diye ve pahalı gelir onlara...

şu forumda çok değil 3 iş bilen kişiye danışsalar başta (Travelair) olmak üzere belkide kimse beceriksiz yüz karası yönetim demeyecek bu efendilere...

şahsi yorumum şuydu brezilya macerası ortamı bir an susturmak için ortaya atılan bir yalan bir bahane idi amaçları kafalarında tasarladıkları 2.3 ismi bile duyulmayan oyuncuyla anlaşmaktı aynende öyle oluyor..

Transfer yapılacaktır ama değişen hiç bir şey olmamak üzere...

delfino
02.02.2008, 12:45

nie direk uçak yokmu arjantinden turkiyeye eğer öyleysee ibrahim baturoğluu her gidişindee anamızı ağlatıyodurrr bizim :D

delfino
02.02.2008, 12:46
düşünsenizee ibrahim baturoğlu başkanlığa adaylığını koyuyoo :D sloganı da şuu bu takım için vargücümle çalışacağım :D:D

mustafa gürsoy
02.02.2008, 12:47
nie direk uçak yokmu arjantinden turkiyeye eğer öyleysee ibrahim baturoğluu her gidişindee anamızı ağlatıyodurrr bizim :D

Bende olsam bende gelmem. Düşüsenize İbrahim Baturoğlu gibi karikatürlerden çıkmış bir insan gelecek size transfer teklifi yapacak ve sizde ona inanıp dünyanın bir ucuna gitmeye kalkacaksınız:)

Travelair
02.02.2008, 12:50
CAS'in aldigi yeni aldigi kararla futbolcular biraz daha özgürlesiyor. Bir takimda en az 3 sezon oynamis bir oyuncu, mukavelesi bitene dek alacagi ucretin toplamini kulubune odedigi takdirde, serbest kaliyor.

Bu çok ilginç ve çok tehlikeli bir madde. Eğer böyle bir kural çıkarsa dünyada büyük kulüpler dışında hiçbir kulüp tutunamaz

krilov
02.02.2008, 12:54
Arkadaşlar ortam gergin ama hoşgörü ortamını muhafaza edelim ki birbirimize saygımız eksilmesin. İtidalli olalım hepimiz Trabzonspor'un iyiliğini istiyoruz :). Evet alınsın diye yazdım da Şenol Güneş de yazdım. Yani Şenol Güneş'e bir danışsınlar hiç olmazsa.
Ne yapalım bu başlık da Krilov'un dediği gibi yürüyor, en azından sitem yerine herkes birşeyler için çabalıyor. Bizim gibi hiç olmazsa çabalamayanlar utansın söz meclisten dışarı

Acı olan ne biliyor musun sevgili Travelair;
Geçen bir işim nedeniyle eve maç saatinde yetişemeyecektim, Şişli'de bir Cafe'ye girdim ve hemen sordum, Trabzon'un maçı var açacak mısınız? Cevap buz gibiydi; "hayır artık Trabzonspor'un maçlarını kimse izlemiyor. müşterilerimiz Akıllı TV'den memnun".Eskiden, Cine5 döneminde, Boğaziçi Üniversitesi'nin kantinin bile tıklım tıklım Trabzon maçı seyrederdi. Şota vardı çünkü. Ateşli bir taraftar kitlesiydik Üniversitede ve Şotamızı kıskanırlardı. Şimdiye bakıyorum; en son burda karagümrük maçına gittim, sadece küfür vardı. Biri küfür ediyor, diğerleri de onu alkışlıyorlar. Yüzüm kızardı defalarca. Yazdığım dergide arasıra Trabzonspor'la ilgili bir şeyler karalıyorum; patron dalga geçiyor; "hala Trabzonspor'la ilgili bir şeyler okuyacak kimse kaldı mı" diye...
Yine çabalayacağız, Trabzonspor'u yazacağız, okutacağız, izleteceğiz. Ve tabii ki destekleyeceğiz. yapacak başka bir şey yok, en azından şimdilik.
Krilov.

Adem CAKIR
02.02.2008, 12:55
Park Chu-Young alinabilir... Izin veriyorum :)

eyvallah,
ben asıl geçen yıl onun yedeğe iten oyuncunun videosunu merak ediyorum :)
Her halde ekstra olarak sahayı uçarak katediyordur...

delfino
02.02.2008, 12:55
yaa arkdaşlar hep yönetim borsaya kılıf uyduruyoo girilmemesi gerekirdi diee zarar die ama fbden sonra en değerli takım bizimkisi nasıl oluodaa biz değer kaybediyoruz anlamıyorumm...

Emirhan Makul
02.02.2008, 12:56
benim ümidim kalmadı artık

10 numara
02.02.2008, 12:57
eyvallah,
ben asıl geçen yıl onun yedeğe iten oyuncunun videosunu merak ediyorum :)
Her halde ekstra olarak sahayı uçarak katediyordur...

ağzımdan lafı aldın hemen araştırıyorum...:D

hayati_kamil
02.02.2008, 12:58
destek vermekten başka yapılacak bir şey yok sanırım...

mustafa gürsoy
02.02.2008, 12:59
http://www.youtube.com/watch?v=0DVf2yGLjyE

Genç iyi bir golcüye benziyor

delfino
02.02.2008, 13:01
destek vermekten başka yapılacak bir şey yok sanırım...

destek destekk nereye kadar elimizden gelenii yapıyoruzz ama yönetimm bize köstek oluyosaa biz daha napalımmmm

Zafer Fidan
02.02.2008, 13:05
ne güzel dün bitecekti transfer dönemi ve rahatliyacaktik... nedense türkiyede hersey erteleniyor.

hayati_kamil
destek destekk nereye kadar elimizden gelenii yapıyoruzz ama yönetimm bize köstek oluyosaa biz daha napalımmmm

onlar da elbet kasıtlı olarak köstek olmuyorlar ama bizim elimizden gelen bu başka yapılacak bir şey yok sanırım

F.Tütüncü
http://www.youtube.com/watch?v=0DVf2yGLjyE

Genç iyi bir golcüye benziyor

Aslında herşeyden önce takımı ve taraftarı ateşleyecek bir transfer şart. Ah Park ah:D

Bitane de benden:)

http://www.youtube.com/watch?v=dS41YlMeVJ8

mustafa gürsoy
02.02.2008, 13:08
Aslında herşeyden önce takımı ve taraftarı ateşleyecek bir transfer şart. Ah Park ah:D

Bitane de benden:)

http://www.youtube.com/watch?v=dS41YlMeVJ8

Bu biraz zor:)

F.Tütüncü
02.02.2008, 13:11
Kolayları kasımpaşa, konya, bursa vs vs de alır:)

FcTRABZONSPOR
02.02.2008, 13:15
Bu transferi uzatan federasyonun ben...İlla deli edecekler adamı...!!!

Cafer Bulur
02.02.2008, 13:16
g.antepspor ve vestel manisa bile portekitli ve brezilyali hic ugrasmadan transfer ederken basil oluyorda camia olarak büyüklügünden birsey kaybetmemis olan bizler kaliteli birkac futbolcu alamiyoruz.burada iki tane olay var.birincisi trabzonsporun hedeflerinin alinmak istenen futbolculara yeterince anlatilamamasi.ikinciside sartlar olarak italyan,arjantinli,brezilyali ,kolambiyali ve hatta polonyali futbolcu almamiz zor iken neden transfer sezonunun basindan beri bu isimlerle ilgilenildigidir.misirli moawadi bir günde transfer ettigimiz örnegi önümüzdeyken neden iran,tunus,fas ve bizim iklime uygun gürcistan gibi ülkelere yönelinmedigidir.burad ersun yanal yönetim kadar olmasada birza hatali diye düsünüyorum.yönetimi rahatlikla oyuncu alabilecegimiz ülkelere yönlendirmesi gerekirdi.gerci bu yönetim sezon basinda bile kaliteli transfer yapamadiya...

Çetin
02.02.2008, 13:19
arkadaşlar ben nette takımızıla ilgili bir tek buraya güveniyorum haberle konusunda. ama bir merekla bu başlığa her geldiğimde cm'dem çıkmış futbolcu isimelrini görüyorum çoğu zaman. sanki bir yerlere dayandırmadan birşeyleri burda söylemesek daha iyi olur gibime geliyor. diğer futbolcu önerileri için başka bir yer kullanılsa daha iyi olmaz mı? tabi bence.

sanatik
02.02.2008, 13:24
Acı olan ne biliyor musun sevgili Travelair;
Geçen bir işim nedeniyle eve maç saatinde yetişemeyecektim, Şişli'de bir Cafe'ye girdim ve hemen sordum, Trabzon'un maçı var açacak mısınız? Cevap buz gibiydi; "hayır artık Trabzonspor'un maçlarını kimse izlemiyor. müşterilerimiz Akıllı TV'den memnun".Eskiden, Cine5 döneminde, Boğaziçi Üniversitesi'nin kantinin bile tıklım tıklım Trabzon maçı seyrederdi. Şota vardı çünkü. Ateşli bir taraftar kitlesiydik Üniversitede ve Şotamızı kıskanırlardı. Şimdiye bakıyorum; en son burda karagümrük maçına gittim, sadece küfür vardı. Biri küfür ediyor, diğerleri de onu alkışlıyorlar. Yüzüm kızardı defalarca. Yazdığım dergide arasıra Trabzonspor'la ilgili bir şeyler karalıyorum; patron dalga geçiyor; "hala Trabzonspor'la ilgili bir şeyler okuyacak kimse kaldı mı" diye...
Yine çabalayacağız, Trabzonspor'u yazacağız, okutacağız, izleteceğiz. Ve tabii ki destekleyeceğiz. yapacak başka bir şey yok, en azından şimdilik.
Krilov.

Trabzonsporun ve Trabzonsporlulugun temelide pes etmemek ama su anki durum cok zorluyor basariya alisiklarin isine gelmez birazda normal karsilamak gerek ama trabzonsporu yönetenlerde buna göre cok daha dikkatli olmalari gerek. Digerlerinden cok daha akilli isler yapamalari gerekki hedefe ulasalim. Basari gelince milletde geliyor.

tirabzonli
02.02.2008, 13:33
Dahmane’de sona doğru

Trabzonspor Mısırlı oyuncu Seyad Moawad’ı renklerine kattıktan sonra Dahmane Mohamed transferinde de sona yaklaşıldığı bildirildi. Fransız asıllı Tunuslu futbolcu Dahmane Mohamed için Belçika’nın Genk kulübüyle yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve hemen hemen her konuda anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın “okey” vermesi halinde forvet oyuncusunun transferinin gerçekleşebileceği bildirildi. Bu arada Polonya’nın Lubin takımının savunmasında görev yapan Kolombiyalı oyuncusu Manuel Arboleda için de temasların devam ettiği ve birkaç gün içerisinde de bu transferin netlik kazanacağı öğrenildi.

Haluk AYYILDIZ

F.Tütüncü
02.02.2008, 13:35
Dahmane’de sona doğru

Trabzonspor Mısırlı oyuncu Seyad Moawad’ı renklerine kattıktan sonra Dahmane Mohamed transferinde de sona yaklaşıldığı bildirildi. Fransız asıllı Tunuslu futbolcu Dahmane Mohamed için Belçika’nın Genk kulübüyle yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve hemen hemen her konuda anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın “okey” vermesi halinde forvet oyuncusunun transferinin gerçekleşebileceği bildirildi. Bu arada Polonya’nın Lubin takımının savunmasında görev yapan Kolombiyalı oyuncusu Manuel Arboleda için de temasların devam ettiği ve birkaç gün içerisinde de bu transferin netlik kazanacağı öğrenildi.

Haluk AYYILDIZ

Bu adamı nasıl alacaz anlamadım daha yeni Transfer olmuş RAEC Mons'a. Ocak ayında...

Âkil Âdem
02.02.2008, 13:37
Bordo-Mavililer’in renklerine katmak üzere olduğu Torino’nun golcüsünün, Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar’la bir süre yaşadığı ilişki bomba etkisi yarattı.

Bu ne şimdi?
"Onursal Başkan" da bir süre Sibel Bilgiç'le yaşamıştı. Atalım gitsin!
Bu saçmalık medyaya mı yoksa bizim yönetime mi ait acaba?

Cafer Bulur
02.02.2008, 13:38
Bu adamı nasıl alacaz anlamadım daha yeni Transfer olmuş RAEC Mons'a. Ocak ayında...
GAYET BASIT:ALBAYRAK YÖNETIMININ YAPMIS OLDUGU HAYALI TRANSFERLERDEN BIRI OLACAK.BU KONUDA TÜRKIYE VE DÜNYADA ÜSTÜMÜZE BASKA BIR KULÜP YOKTUR HERHALDE......

Sencer Bulut
02.02.2008, 13:38
gürcistana ugramak kimsenin aklına gelmiyor.belli mi olur bi sota daha cıkar...

Cafer Bulur
02.02.2008, 13:43
orayada ugrayacak bizim yönetim.tahminimce transfer sezonunun bitmesine 3saat kala zeyyat kafkas oradan müjdeli haberleri verecektir bize.biraz daha sabir...

Emirhan Makul
02.02.2008, 13:45
son 4 gün acaba son gün süpriz mi yapacaklar ?

Telha TANYILDIZI
02.02.2008, 13:46

türkiyeden yeni fatih tekke çıkıyomuki gürcistanda şota çıksın

Zafer Fidan
02.02.2008, 13:47

gürcistanda carneval mi varda oraya ugrasinlar :D baska isler gücleri yok sanki :rolleyes:

F.Tütüncü
02.02.2008, 13:48
son 4 gün acaba son gün süpriz mi yapacaklar ?

Transfer yapacaz diyolar. Ama gizli tutuyomuşlar. Gizli tuttuklarına göre tahminimce çoook büyük bi yıldız alacaklar:p

Âkil Âdem
02.02.2008, 13:51
Transfer çalışmaları gizli...Çok gizli...
O kadar gizli ki ne başkan ne de yöneticilerin haberi yok.

Dip.Ing.Mag.
Dahmane Mohamed bikere fransiz asilli ama tunuslui degil cezayirli ayrica suan RAEC Mons (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1411/raecmons/uebersicht/startseite.html) da oynuyor

Kadir
Son günde gidip Patagonya milli takımının yıldızını getirecekler heralde..Allah sizi bildiği gibi yapsın büyük başkan ve enikleri.

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 13:57
ya valla tiskinmeye basladim bu isten bizimle ilgili haberlerde mide bulandirici olmaya basladi , yeter ya sanirim gitmedigimiz ulke olarak bi guatamala kaldi ve hala kimse alinamadi su transfer tarihini 6 subat a uzatanlara nalet olsun!

mustafa gürsoy
02.02.2008, 13:59
-[ooD;1125143']ya valla tiskinmeye basladim bu isten bizimle ilgili haberlerde mide bulandirici olmaya basladi , yeter ya sanirim gitmedigimiz ulke olarak bi guatamala kaldi ve hala kimse alinamadi su transfer tarihini 6 subat a uzatanlara nalet olsun!

Sadece oyalama olayı bunlar. Transferde ciddi olsalar o iş için Baturoğlunu görevlendirmezdiler:)

Travelair
02.02.2008, 14:00
Son günlerde ne dolaplar dönecek bakalım

F.Tütüncü
02.02.2008, 14:04
Son günlerde ne dolaplar dönecek bakalım

Bizimkilerin bişey çevireceği yok, anlaştığımız oyuncular son anda çark edecek. Bizim kaderimiz bu

Cafer Bulur
02.02.2008, 14:04
bildigim kadariyla zaglebie lubin antalyada kamp yapiyormus.o takimdan arbelodayi ucak biletine ismini yanlis yazdirmadan taksiyle bizim kampa götürebilirler.kampa yetistirecekleri oyuncu sanirim arbeloda olacak.

mustafa gürsoy
02.02.2008, 14:05
Bizimkilerin bişey çevireceği yok, anlaştığımız oyuncular son anda çark edecek. Bizim kaderimiz bu

anlaştığımız oyuncular ha zeyyat dedi sizde inandınız :) Boynuz kulaı geçermiş ne de olsa zeyyat cem uzanın yanında staj yapmış atıp tutmayı iyi bilir:)

Murat GENEL
02.02.2008, 14:05
Trabzon'da transfer telaşı
Transfer çalışmalarında somut adım atmakta zorlanan Trabzonspor, Arjantinli Denis German ve Torinolu Roberto Stellone ile görüşmelerini sürdürüyor. Bordo mavili yönetim 6 Şubat'ta sona erecek olan ara transfer dönemine kadar takıma kaliteli futbolcular katmak için yoğun çaba harcıyor. Arjantin'in İndependiente takımında oynayan forvet oyuncusu Denis Gustavo German ile görüşmelerini gizlice sürdüren yönetim, gözünü İtalya'ya çevirdi. İtalya'nın Torino takımında forma giyen 31 yaşındaki Roberto Stellone'yu yakın takibe alan yönetim, ilk anda olumsuz cevap aldığı bu futbolcuyu ikna etmeye çalışıyor.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın takıma ağabeylik yapacak bir futbolcu istemesi üzerine bu futbolcuya yoğunlaşan yönetim maddi konularda yaşadığı sıkıntıları aşmak istiyor. Bordo mavili yönetim bu futbolcular dışında Genk'in Fransız forveti Mohammed Dahmene'yi de takibe aldı.

KONGREDE ADAY BELİRSİZLİĞİ

Trabzonspor'da kongrede tarihinin yaklaşmasına rağmen başkan adayları Sadri Şener ve İbrahim Hacıosmanoğlu dışında liste çalışması yapan isimlerin olmadığı belirtildi. İstanbul'da yapılan bir operasyonda göz altına alınan Hacı Yıldız'ın adaylık sürecindeki belirsizlik ve mevcut başkan Nuri Albayrak'ın aday olup olmama yönünde kesin kararını açıklamaması kongrede oy kullanacak olan delegelerin kafasını karıştırıyor. Bordo mavililerde başkan adaylarından Sadri Şener, listesine eski asbaşkanlardan Nevzat Şakar'ı katmak için yoğun çaba harcarken, bugüne kadar sonuç alamadı. Öte yandan kongrede başkan adayı olacak isimlerin 7 Şubat gününe kadar listelerini Divan Başkanlık Kurulu'na teslim etmeleri gerekiyor.

DÖRT FUTBOLCU ELDE KALIYOR

Trabzonspor'un gözden çıkardığı Ceyhun, Celaleddin, Ömer Rıza ve Jefferson'a hiçbir takımın talip olmaması yönetimi düşündürüyor. Bu futbolcuları göndererek maliyeti düşürmeyi amaçlayan bordo mavili yöneticiler, bugüne kadar bu futbolcular için resmi bir teklif gelmediğini söylediler. Bu futbolculardan sadece Jefferson'u Antalya kampına çağıran bordo mavili takımda teknik direktör Ersun Yanal, diğer futbolcuları ise hiçbir koşulda kadroya almayacağını açıkladı.

Öte yandan bordo mavili takım, Trabzon'dan izinsiz ayrılan Ömer Rıza için noter tespiti yaptırarak FİFA'ya başvuracak. Serbest bırakılan Celaleddin ile Ceyhun'un ise özel bir antrenör eşliğinde Trabzon'da çalışmasına izin veriliyor.

HACIOSMANOĞLU: KONGRE SONRASI TAKIM TOPARLANIR

Trabzonspor başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu, kongre öncesi liste çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "İlk kongreden sonra bizim listemize girmek isteyenler ve bizim almak istediklerimiz vardı. Şu anda ekibimle birlikte detaylı bir çalışma içerisindeyiz. Trabzonspor'un bir an önce bulunduğu konumdan üst sıralara doğru çıkması gerekiyor. Bunu da sağlamak için kongrede camiamızın el birliği ile takımı düzlüğe çıkartacağına inandığı kişileri seçmesi gerekiyor" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu göreve geldiği taktirde teknik direktörlüğe Lucescu'yu getireceği iddialarına da yanıt vererek, "Takımın şu anda bulunduğu konum ortada. Bu konumu daha yukarılara çıkartmak için gerekli olan ne varsa yapacağız. Hoca değişikliği konusunda net bir şey söylemedim. Bunu söylemek doğru olmaz" dedi.

02.02.2008

Kaynak : DHA

Telha TANYILDIZI
02.02.2008, 14:11
bu transfer olayını çözen takım sadece fenerbahçe
trabzonspor ,beşiktaş,galatasaray kulüpleri sadece önlerine gelen yemeği yiyiyorlar tabi aşçı devamlı değişiyor

delfino
02.02.2008, 14:19
Trabzon'da transfer telaşı
Transfer çalışmalarında somut adım atmakta zorlanan Trabzonspor, Arjantinli Denis German ve Torinolu Roberto Stellone ile görüşmelerini sürdürüyor. Bordo mavili yönetim 6 Şubat'ta sona erecek olan ara transfer dönemine kadar takıma kaliteli futbolcular katmak için yoğun çaba harcıyor. Arjantin'in İndependiente takımında oynayan forvet oyuncusu Denis Gustavo German ile görüşmelerini gizlice sürdüren yönetim, gözünü İtalya'ya çevirdi. İtalya'nın Torino takımında forma giyen 31 yaşındaki Roberto Stellone'yu yakın takibe alan yönetim, ilk anda olumsuz cevap aldığı bu futbolcuyu ikna etmeye çalışıyor.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın takıma ağabeylik yapacak bir futbolcu istemesi üzerine bu futbolcuya yoğunlaşan yönetim maddi konularda yaşadığı sıkıntıları aşmak istiyor. Bordo mavili yönetim bu futbolcular dışında Genk'in Fransız forveti Mohammed Dahmene'yi de takibe aldı.

KONGREDE ADAY BELİRSİZLİĞİ

Trabzonspor'da kongrede tarihinin yaklaşmasına rağmen başkan adayları Sadri Şener ve İbrahim Hacıosmanoğlu dışında liste çalışması yapan isimlerin olmadığı belirtildi. İstanbul'da yapılan bir operasyonda göz altına alınan Hacı Yıldız'ın adaylık sürecindeki belirsizlik ve mevcut başkan Nuri Albayrak'ın aday olup olmama yönünde kesin kararını açıklamaması kongrede oy kullanacak olan delegelerin kafasını karıştırıyor. Bordo mavililerde başkan adaylarından Sadri Şener, listesine eski asbaşkanlardan Nevzat Şakar'ı katmak için yoğun çaba harcarken, bugüne kadar sonuç alamadı. Öte yandan kongrede başkan adayı olacak isimlerin 7 Şubat gününe kadar listelerini Divan Başkanlık Kurulu'na teslim etmeleri gerekiyor.

DÖRT FUTBOLCU ELDE KALIYOR

Trabzonspor'un gözden çıkardığı Ceyhun, Celaleddin, Ömer Rıza ve Jefferson'a hiçbir takımın talip olmaması yönetimi düşündürüyor. Bu futbolcuları göndererek maliyeti düşürmeyi amaçlayan bordo mavili yöneticiler, bugüne kadar bu futbolcular için resmi bir teklif gelmediğini söylediler. Bu futbolculardan sadece Jefferson'u Antalya kampına çağıran bordo mavili takımda teknik direktör Ersun Yanal, diğer futbolcuları ise hiçbir koşulda kadroya almayacağını açıkladı.

Öte yandan bordo mavili takım, Trabzon'dan izinsiz ayrılan Ömer Rıza için noter tespiti yaptırarak FİFA'ya başvuracak. Serbest bırakılan Celaleddin ile Ceyhun'un ise özel bir antrenör eşliğinde Trabzon'da çalışmasına izin veriliyor.

HACIOSMANOĞLU: KONGRE SONRASI TAKIM TOPARLANIR

Trabzonspor başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu, kongre öncesi liste çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "İlk kongreden sonra bizim listemize girmek isteyenler ve bizim almak istediklerimiz vardı. Şu anda ekibimle birlikte detaylı bir çalışma içerisindeyiz. Trabzonspor'un bir an önce bulunduğu konumdan üst sıralara doğru çıkması gerekiyor. Bunu da sağlamak için kongrede camiamızın el birliği ile takımı düzlüğe çıkartacağına inandığı kişileri seçmesi gerekiyor" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu göreve geldiği taktirde teknik direktörlüğe Lucescu'yu getireceği iddialarına da yanıt vererek, "Takımın şu anda bulunduğu konum ortada. Bu konumu daha yukarılara çıkartmak için gerekli olan ne varsa yapacağız. Hoca değişikliği konusunda net bir şey söylemedim. Bunu söylemek doğru olmaz" dedi.

02.02.2008

Kaynak : DHA

bilmiyorum ama bence hacıosmanoğlu sadri şenerden daha iyi bir başkan adayı en azından takımı biyerlere getirmek için çabalıcağına eminimmm çünkü ceyhunu serkan balcıyı umutu o getirdii son noktayı o koyduu hepp ben onu sadettin sarana benzetiyorummm

mustafa gürsoy
02.02.2008, 14:20
bilmiyorum ama bence hacıosmanoğlu sadri şenerden daha iyi bir başkan adayı en azından takımı biyerlere getirmek için çabalıcağına eminimmm çünkü ceyhunu serkan balcıyı umutu o getirdii son noktayı o koyduu hepp ben onu sadettin sarana benzetiyorummm

Hacıosmanoğlu gelecekse albayrak kalsın razıyım

delfino
02.02.2008, 14:25
Hacıosmanoğlu gelecekse albayrak kalsın razıyım

yaww ne alaka en azından adam piyon olmadıı anladıı nurinin ne mal olduğunu bıraktıı sen o olmaasa umutu felan hayalinde görürdün sonuçta bu benim fikrim ben hacıosmanoğlunun gelmesini istiyorummm ok...

mustafa gürsoy
02.02.2008, 14:27
yaww ne alaka en azından adam piyon olmadıı anladıı nurinin ne mal olduğunu bıraktıı sen o olmaasa umutu felan hayalinde görürdün sonuçta bu benim fikrim ben hacıosmanoğlunun gelmesini istiyorummm ok...

fikrine bir şey dediğim yok ama nuri ile yola çıkan bu adamdı. Rezalet bir sezon yaşandı nuri istifasını istedi:) Önce vermek istemedi sonra komple stifa etti başkan olacağım dedi. O ancak konuşur. Pardon bir meziyeti daha var. Haluk Ulusoyun kadrolu yalakasıdır:)

FANATIK61
02.02.2008, 14:28
Och ne güzel son dört günde bu haberler ile oyalaniriz ondan sonra yine hüsran :(

Denis olmayıncaTrabzonspor forvet arayışında gözünü Ada’ya dikti. Mutlu sona çok yaklaştığı Arjantinli German Denis’in transferini gerçekleştiremeyen Bordo-Mavililer, gündemine iki yeni isim İngiltere Premier Ligi ekibi Manchester City’den Emile Mpenza ve 1. Lig temsilcisi Nottingham Forest’ten Junior Agogo’yu aldı...

Teknik direktör Ersun Yanal’ın yönetime bu iki oyuncunun şartlarının araştırılması yolunda rapor verdiği kaydedildi. Yönetimin de bu isimlerle temasa geçtiği belirtildi.

En kısa zamanda bitecek

M.City forması giyen Emile Mpenza bu sezon 16 lig maçında forma giyip, 6 gol attı. 30 yaşındaki Belçikalı golcünün zaman zaman yedek kalması nedeniyle Mavi-Beyazlı ekipten ayrılmayı düşündüğü öğrenildi.

Nottingham Forest’in Ganalı yıldızı Junior Agogo ise 29 yaşında... İngiltere 1. Ligi’nde çıktığı 19 maçta 10 kez fileleri havalandıran Agogo sezonun en gözde isimleri arasında yer alıyor. Yanal’ın bu iki isimden birinin en kısa zamanda bitirilmesini yönetimden talep ettiği bildirildi.

Muhammed KOÇ
02.02.2008, 14:31
ucuz pazardan oyuncu alamayan adadan mı alacak..

delfino
02.02.2008, 14:31
fikrine bir şey dediğim yok ama nuri ile yola çıkan bu adamdı. Rezalet bir sezon yaşandı nuri istifasını istedi:) Önce vermek istemedi sonra komple stifa etti başkan olacağım dedi. O ancak konuşur. Pardon bir meziyeti daha var. Haluk Ulusoyun kadrolu yalakasıdır:)

sadride özakın yalakası ve ikisidee bi halt diil bunlar komplee yalakaa daha düne kadar trabzonda kim haluğun yalakası diildi ki sanki....

master yoda
02.02.2008, 14:32
bence zagreb antalyadan ayrılmadan bizde bi şeyler koparalım:D

irfanb
02.02.2008, 14:34
Yönetim adini ve kendini Sir gibi sakladigi futbolcuya imza attirmak isterken bu futbolcuyu nerede sakladigini unutmus.Simdi futbolcuyu sakladiklari yeri ariyorlardir.Transfer onun icin gecikmis .:)

mustafa gürsoy
02.02.2008, 14:34
sadride özakın yalakası ve ikisidee bi halt diil bunlar komplee yalakaa daha düne kadar trabzonda kim haluğun yalakası diildi ki sanki....

Şu mesajdan sonra ben Trabzonsporun yaşadığı olumsuzlukları irdelemenin manasız olduğuna inanıyorum. Ne Albayrak ne başkası bizim taraftar büyük taraftar olma hüviyetini yitirmiş. Antep taraftarıyla aramızda fark kalmamış. Bu zihniyete süper lig fazla gelir.

Serdar A
02.02.2008, 14:43
bence zagreb antalyadan ayrılmadan bizde bi şeyler koparalım:D

İyi o zaman ben 1 kilo Mandzukic , 250 gram Modric alayım . :)

Arkadaşlar oyuncu ha Antalyada olmuş ha Zagreb'de ne farkeder ? Transfer görüşmesini oyuncunun kendisiyle başlamaz . Önemli olan oyuncunun menajeri nerde , Transfer görüşmesinde muhatabın olacak konumda yöneticisi nerede ?

not : Mandzukic ve Modric bu senenin en formda Hırvatları . Modric'in değeri astronomik boyutlarda , ingilterede iyi bir gelecek onu bekliyor ama Mandzukic şartları zorlayabileceğimiz oyuncu . Takımın Forvette sızıntı yapan bütün deliklerini kapatabilir . Bu sezon şu ana kadar 11 gol 10 asisti var . 1986 doğumlu ve 186 boyunda .

delfino
02.02.2008, 14:43
Şu mesajdan sonra ben Trabzonsporun yaşadığı olumsuzlukları irdelemenin manasız olduğuna inanıyorum. Ne Albayrak ne başkası bizim taraftar büyük taraftar olma hüviyetini yitirmiş. Antep taraftarıyla aramızda fark kalmamış. Bu zihniyete süper lig fazla gelir.

şunu sakın aklında çıkarma mustafa beyy biz ne zorluklar gördükk geçmişe bak bakalım trabzon yerine göre ligi 7 inci bitirdiği zamanda oldu biz yine konuştuk konuştuk ne olduu bişi olmadı belki yine konuşuyoruz yine bişi olmucakk ama bizz trabzonspor taraftarı olarak hiçbişekilde hiçbizaman bordomavi renklerii alçatıcak bişi yapmadıkkk sen asıl böle manasız konuşarak düşünmeden yazarak asıl kendi kimliğini kaybetmektesinn insanlar gelip geçicidirr asıl olan bordomavi renklerdir bunun içinde biz konuşmaya düşüncelerimizi sölemeye devam edicezz antep taraftarlarınıı bırakk sen bi ispanya ligine valencia taraftarlarına bak bakbakalım onlar ne yapıyo...

Semih Kırsüleymanoğlu
02.02.2008, 14:46
Och ne güzel son dört günde bu haberler ile oyalaniriz ondan sonra yine hüsran :(

Denis olmayıncaTrabzonspor forvet arayışında gözünü Ada’ya dikti. Mutlu sona çok yaklaştığı Arjantinli German Denis’in transferini gerçekleştiremeyen Bordo-Mavililer, gündemine iki yeni isim İngiltere Premier Ligi ekibi Manchester City’den Emile Mpenza ve 1. Lig temsilcisi Nottingham Forest’ten Junior Agogo’yu aldı...

Teknik direktör Ersun Yanal’ın yönetime bu iki oyuncunun şartlarının araştırılması yolunda rapor verdiği kaydedildi. Yönetimin de bu isimlerle temasa geçtiği belirtildi.

En kısa zamanda bitecek

M.City forması giyen Emile Mpenza bu sezon 16 lig maçında forma giyip, 6 gol attı. 30 yaşındaki Belçikalı golcünün zaman zaman yedek kalması nedeniyle Mavi-Beyazlı ekipten ayrılmayı düşündüğü öğrenildi.

Nottingham Forest’in Ganalı yıldızı Junior Agogo ise 29 yaşında... İngiltere 1. Ligi’nde çıktığı 19 maçta 10 kez fileleri havalandıran Agogo sezonun en gözde isimleri arasında yer alıyor. Yanal’ın bu iki isimden birinin en kısa zamanda bitirilmesini yönetimden talep ettiği bildirildi.

haber dogru mu bilmiyorum ama su AGOGO yu duyunca cok sevindim. Afrika kupada hayranlikta izliyorum onu. Inanilmaz iyi bi forvet. Drogba gibi oyuncular bile onun kadar iyi degil bana göre. Tekniyi süper, top sürmesi süper, güclu, yüksek toplarda basarili, ve sirti dönük cok iyi isler yapiyor.
Ins. aliriz

magicyattara
02.02.2008, 14:47
Bunlar bunun hesabını nasıl verecekler merak ediyorum.Bırakıp gitseler bile bu taraftar bunun hesabını sorar.
Trabzonspor yönetimi, paranın hesabının yapılacağı zaman değil,en az iki forvet alın yoksa bu takım en büyük düşme adayı olur.Bir Umut Bulutla yürümez bu takım.Allah göstermesin o da sakatlanırsa bu takım bırak maç almayı,gol bile atamaz.
Bu kadar insan burda yırtınıyor transfer diye.Sizi Allah affetse bu taraftar affetmez.

delfino
02.02.2008, 14:48
fodee mansareyii tek geçerimm o adam müthiş bi solakk eğer listedeysee trabzonda yattrayla çok iyi işler yapabileceğini düşünüorumm tabii gelirse...

Cafer Bulur
02.02.2008, 14:50
İyi o zaman ben 1 kilo Mandzukic , 250 gram Modric alayım . :)

Arkadaşlar oyuncu ha Antalyada olmuş ha Zagreb'de ne farkeder ? Transfer görüşmesini oyuncunun kendisiyle başlamaz . Önemli olan oyuncunun menajeri nerde , Transfer görüşmesinde muhatabın olacak konumda yöneticisi nerede ?

not : Mandzukic ve Modric bu senenin en formda Hırvatları . Modric'in değeri astronomik boyutlarda , ingilterede iyi bir gelecek onu bekliyor ama Mandzukic şartları zorlayabileceğimiz oyuncu . Takımın Forvette sızıntı yapan bütün deliklerini kapatabilir . Bu sezon şu ana kadar 11 gol 10 asisti var . 1986 doğumlu ve 186 boyunda .
müthis bir tespit.mario mandzukic.bu oyuncuyu alsak büyük bir is basrmis olurdu albayrak.ama nerdeee.ayni takimda oynadigi vugrinec trabzonspor icin iyi bir referans verirse bu is olabilir.gerci vugrinec lede giderken fifalik olmustuk galiba.yanlis hatirlamiyorsam.

Cafer Bulur
02.02.2008, 14:56
farabi kardesim dinamo zagrep den ognjen vukojevice ne dersin?24 yasinda ve defansif orta saha oynadigi halde 7 gol kaydetmis.bu futbolcu bizim oyunun tek yönünü oynayabilen orta sahaya ilac olmazmiydi?bizim 10 numara kadar defansif orta saha özellikeri bulunan ve ayni zamanda gol atabilen bir oyuncuya ihtiyacimiz var bence.

Volkan Albayrak
02.02.2008, 15:06
Trabzon'da transfere Helin Avşar engeli...
Mısırlı oyuncu Seyad Moawad’a resmi imzayı attırdıktan sonra Dahmane Mohamed ve Roberto Stellone için girişimlerini sürdüren Trabzonspor, İtalyan oyuncu Stellone’nin magazinsel yaşamı nedeniyle bu transfere soğuk bakmaya başladı.
Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Dino Drpic’in taraftarlara poposunu gösterdiği fotoğraflar ve eşinin görüntüleri ortalığı karıştırırken, Bordo-Mavililer’in renklerine katmak üzere olduğu Torino’nun golcüsünün, Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar’la bir süre yaşadığı ilişki bomba etkisi yarattı.

“ŞİMDİ ÇOK PİŞMANIM''

Helin Avşar’ın bir süre önce basına yansıyan “Birkaç yıl önce Mısır’da tatil yaparken İtalyan futbolcu Roberto Stellone’yle tanıştık. Yakınlaşmamız oldu. Mısır’dan sonra her gün beni aradı. İtalya’ya davet etti ama gitmedim. Şimdi çok pişmanım. Keşke davetine karşılık verseydim'' sözleri Trabzonspor yönetimini ikileme düşürdü.

Dahmane’de sona doğru

Trabzonspor Mısırlı oyuncu Seyad Moawad’ı renklerine kattıktan sonra Dahmane Mohamed transferinde de sona yaklaşıldığı bildirildi. Fransız asıllı Tunuslu futbolcu Dahmane Mohamed için Belçika’nın Genk kulübüyle yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve hemen hemen her konuda anlaşmaya varıldığı öğrenildi.
Teknik Direktör Ersun Yanal’ın “okey'' vermesi halinde forvet oyuncusunun transferinin gerçekleşebileceği bildirildi. Bu arada Polonya’nın Lubin takımının savunmasında görev yapan Kolombiyalı oyuncusu Manuel Arboleda için de temasların devam ettiği ve birkaç gün içerisinde de bu transferin netlik kazanacağı öğrenildi.

furkansenokur
02.02.2008, 15:06
haber dogru mu bilmiyorum ama su AGOGO yu duyunca cok sevindim. Afrika kupada hayranlikta izliyorum onu. Inanilmaz iyi bi forvet. Drogba gibi oyuncular bile onun kadar iyi degil bana göre. Tekniyi süper, top sürmesi süper, güclu, yüksek toplarda basarili, ve sirti dönük cok iyi isler yapiyor.
Ins. aliriz

eğer dediğin gibi biriyse kesin alamayız

master yoda
02.02.2008, 15:07
fodee mansareyii tek geçerimm o adam müthiş bi solakk eğer listedeysee trabzonda yattrayla çok iyi işler yapabileceğini düşünüorumm tabii gelirse...
mansera nın sözleşmesi uzatıldı diye biliyorum

delfino
02.02.2008, 15:09
mansera nın sözleşmesi uzatıldı diye biliyorum

bende olsam bende uzatırdımm yaniii :)

OLCAY ÇAKIR
02.02.2008, 15:10
Bu herifin golcülüğü de fiyatıda iyi ise bence medyatik haber değeri taşımasıda artıya dönebilir takım açısından.

Kullanılabilir.

Yani Avşar haberi,bjk nin almadığı futbolcunun alınmama gerekçeleri ile uzak yakın ilgili değildir.Kanımca.

magicyattara
02.02.2008, 15:11
eğer dediğin gibi biriyse kesin alamayız

Güldürdün beni.:))))

delfino
02.02.2008, 15:11
http://www.ajansspor.com/resim/theoue_1.jpg Theoue Konyaspor'da!

Konyaspor'un, renklerine bağlamak istediği Kasımpaşaspor'un genç golcüsü Theoue ile anlaşma sağlandı. Konyaspor'un, Antalya'daki kampına katılması planlanan Theoue ile 3.5 yıllık anlaşma yapıldı..

2 Şubat 2008, 14:48

Özellikle orta saha ve forvette görülen eksiklik nedeniyle gol atmada sıkıntı çeken Konyaspor'un, forvete bir oyuncu takviyesi yapmak için yürüttüğü çalışmalar sonuçlandı. Kasımpaşaspor'un golcüsü Jonathan Kahne Theoue'nin, kiralık olarak gelmek istediği Konyaspor, golcüyü bonservisi ile birlikte aldı. Kasımpaşaspor'la anlaşma sağlanmasına rağmen 6 aylığına kiralık gelme konusunda ısrar eden Theoue, bonservisi ile beraber 3 buçuk yıllığına Konyaspor'a transfer edildi.

İstanbul'daki görüşmeler sonucu Theoue'yi 3 buçuk yıllığına Konyaspor'a gelmeye ikna ettiğini belirten Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Dağlı, "Transfer çalışmalarına başladığımızda, ortada bizim için uygun olan fazla isim yoktu. Konyaspor için hayırlı olacak isimleri tespit edip hızlı bir şekilde görüşmelere ve çalışmalara başladık. Son olarak Kasımpaşaspor'da oynayan Theoue için çalışma başlattık ve uğraşlarımızın sonucunu aldık. Theoue benim ve yönetimimizin beğendiği, ayrıca Ünal hocanın da yakından takip ettiği bir oyuncuydu. Görüşmelere başladığımızda ilk olarak Kasımpaşaspor'la anlaşma sağladık ancak, Theoue kiralık olarak gelme konusunda ısrar ettiği için görüşmeler uzadı. Ve nihayetinde Theoue'yi uzun uğraşlar sonunda kiralık gelme ısrarından vazgeçirdik. Bu transferin uzamasının nedeni, Theoue'nin 6 aylığına kiralık gelebileceği konusunda ki ısrarıydı. Theoue bizleri çok uğraştırdı. Karşılıklı görüşmeler sonunda da ikna ederek 3 buçuk yıllığına anlaşma sağladık. Theoue artık Konyasporlu. Yeni transferimiz ve menajeri ile birlikte takımımızın Antalya'daki kampına gideceğiz. Ya Antalya'da protokol imzalarız, ya da Konya'ya döner dönmez sözleşmemizi imzalayarak bu işi bitiririz. Takımımıza Theoue gibi bir futbolcu kazandırdığımız için çok mutluyuz. İnşallah Theoue'nin gelmesiyle beraber kötü gidişimize dur diyecek ve ilk olarak Denizli'den galibiyetle dönerek yükselişe başlayacağız." dedi.

Konyaspor'un son transferi, Kasımpaşaspor'un 24 yaşındaki Fransız golcüsü Jonathan Kahne Tehoue, bu sezon Belçika'dan Kasımpaşa'ya transfer edilmiş ve 15 maçta ilk 11'de çıkarak, bu maçlarda takımına toplam 6 gol kazandırmıştı.

http://www.ajansspor.com/anket/reklam.gif

bu adamda bizim listedeydii konya bile bizden hızlıı en azndann kimseyi alamasaydık bilee tehuede fena diildi.... ama artık oda yokk

master yoda
02.02.2008, 15:13
http://www.ajansspor.com/resim/theoue_1.jpg Theoue Konyaspor'da!

Konyaspor'un, renklerine bağlamak istediği Kasımpaşaspor'un genç golcüsü Theoue ile anlaşma sağlandı. Konyaspor'un, Antalya'daki kampına katılması planlanan Theoue ile 3.5 yıllık anlaşma yapıldı..

2 Şubat 2008, 14:48

Özellikle orta saha ve forvette görülen eksiklik nedeniyle gol atmada sıkıntı çeken Konyaspor'un, forvete bir oyuncu takviyesi yapmak için yürüttüğü çalışmalar sonuçlandı. Kasımpaşaspor'un golcüsü Jonathan Kahne Theoue'nin, kiralık olarak gelmek istediği Konyaspor, golcüyü bonservisi ile birlikte aldı. Kasımpaşaspor'la anlaşma sağlanmasına rağmen 6 aylığına kiralık gelme konusunda ısrar eden Theoue, bonservisi ile beraber 3 buçuk yıllığına Konyaspor'a transfer edildi.

İstanbul'daki görüşmeler sonucu Theoue'yi 3 buçuk yıllığına Konyaspor'a gelmeye ikna ettiğini belirten Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Dağlı, "Transfer çalışmalarına başladığımızda, ortada bizim için uygun olan fazla isim yoktu. Konyaspor için hayırlı olacak isimleri tespit edip hızlı bir şekilde görüşmelere ve çalışmalara başladık. Son olarak Kasımpaşaspor'da oynayan Theoue için çalışma başlattık ve uğraşlarımızın sonucunu aldık. Theoue benim ve yönetimimizin beğendiği, ayrıca Ünal hocanın da yakından takip ettiği bir oyuncuydu. Görüşmelere başladığımızda ilk olarak Kasımpaşaspor'la anlaşma sağladık ancak, Theoue kiralık olarak gelme konusunda ısrar ettiği için görüşmeler uzadı. Ve nihayetinde Theoue'yi uzun uğraşlar sonunda kiralık gelme ısrarından vazgeçirdik. Bu transferin uzamasının nedeni, Theoue'nin 6 aylığına kiralık gelebileceği konusunda ki ısrarıydı. Theoue bizleri çok uğraştırdı. Karşılıklı görüşmeler sonunda da ikna ederek 3 buçuk yıllığına anlaşma sağladık. Theoue artık Konyasporlu. Yeni transferimiz ve menajeri ile birlikte takımımızın Antalya'daki kampına gideceğiz. Ya Antalya'da protokol imzalarız, ya da Konya'ya döner dönmez sözleşmemizi imzalayarak bu işi bitiririz. Takımımıza Theoue gibi bir futbolcu kazandırdığımız için çok mutluyuz. İnşallah Theoue'nin gelmesiyle beraber kötü gidişimize dur diyecek ve ilk olarak Denizli'den galibiyetle dönerek yükselişe başlayacağız." dedi.

Konyaspor'un son transferi, Kasımpaşaspor'un 24 yaşındaki Fransız golcüsü Jonathan Kahne Tehoue, bu sezon Belçika'dan Kasımpaşa'ya transfer edilmiş ve 15 maçta ilk 11'de çıkarak, bu maçlarda takımına toplam 6 gol kazandırmıştı.

bu adamda bizim listedeydii konya bile bizden hızlıı en azndann kimseyi alamasaydık bilee tehuede fena diildi.... ama artık oda yokk
zaten ara transfer başlamadan önce keşke holosko ve de nigris i alsak diyordum ikiside gitti.Bari selçuk inan kaldı onu kaçırmayalım

magicyattara
02.02.2008, 15:14
Bu herifin golcülüğü de fiyatıda iyi ise bence medyatik haber değeri taşımasıda artıya dönebilir takım açısından.

Kullanılabilir.

Yani Avşar haberi,bjk nin almadığı futbolcunun alınmama gerekçeleri ile uzak yakın ilgili değildir.Kanımca.

Gelirse helin avşarla yakınlaşama fırsatıda bulabilir:)Bizim için gelmesede helin için gelsin,seviyosa tabii:)))

delfino
02.02.2008, 15:16
arkadaşlar bu sene en kötüü takımınıı yöneten sizce ilhan cavcav mı nuri albayrakmııı ? yorumlarınız...

magicyattara
02.02.2008, 15:17
arkadaşlar bu sene en kötüü takımınıı yöneten sizce ilhan cavcav mı nuri albayrakmııı ? yorumlarınız...

Buna başka bir başlık lazım.

Serdar A
02.02.2008, 15:18
farabi kardesim dinamo zagrep den ognjen vukojevice ne dersin?24 yasinda ve defansif orta saha oynadigi halde 7 gol kaydetmis.bu futbolcu bizim oyunun tek yönünü oynayabilen orta sahaya ilac olmazmiydi?bizim 10 numara kadar defansif orta saha özellikeri bulunan ve ayni zamanda gol atabilen bir oyuncuya ihtiyacimiz var bence.

Vukocevic ortasahanın ortası ve bu sezon 9 golü var(19 maç) . 1640 dakika sahada kalmış .

Bu sezon Zagreb'li ortasaha oyuncularının performansı biraz yanıltıcı olabilir . Zira Modric anormal oynamaya başladı . Şu an performansıyla yaş grubunda top 5 oyun kurucular arasında . Takımda çok iyi asistçi iki oyuncu var. Modric'in harika pasları , Mandzukic'in kafasıyla indirdiği toplar Zagreb'li oyuncuların işlerini oldukça kolaylaştırıyor.

Vukocevic orta sahanın ortası , 5 li kurgularda sağ iç oynuyor . Liberosuz sistemde Modricin arkasında çok iyi oynuyor . Zagreb zaten ileride basan , aldığı topları derinlemesine yada kanatlara iyi oynayan takımlardan .

Fiziği ve süratiyle ideal bir ortasaha . Ayman'ın oynadığı yerde iyi iş çıkarabilir . Ancak iki sorun var .

Vukocevic gibi bir oyuncu 3.5 m€ alınabilir mi ?

Bizim takımda Modric gibi oyun kurucu ve Mandzukic gibi gerçek bir santrafor var mı?

Zagreb iyi takım arkadaşlar . Bu oyuncuları değerini bulmadan ilgilenmek gerek !

Mesela bu başlıklarda tanıttığım Matej Bagaric vardı . çoğumuz adını bile duymamıştır .
202 cm boyunda ve harika top tekniğine sahip . Çok iyi pas yeteneği ve süper frikik atışları var . uzun süre genç milli takımlarda kaptanlıkta yaptı . Şu an oynaması için kiraya verildi . Bir kaç sene içinde Avrupanın en gözde defans oyuncularından biri olacağını düşünüyorum .

Böyle en az 10 tane oyuncu var , sadece Hırvatistan'dan .

edit : Matej Bagaric stoper ve libero oynuyor .

delfino
02.02.2008, 15:18
Buna başka bir başlık lazım.

yapalımm ozmannn farketmezz yanii tek kötü yönetim bizimkisi dil bana göre bizdende kötüler varrr gençlerbiliğininde kadro kötü dill bence...

mhayri
02.02.2008, 15:19
Ahanda söylüyorum bu saatten sonra transfer yapılmayacak ...
Neden mi çünkü para yok ...Hakketten yok...
Mısırlıya ne kadar para verildiğini bilmiyorum ama heralde 200-250 arası bişeydir en ucuzu bu olduğu için
alındı...
1 milyon ytl demi yok diceksiniz yok işte kardeşim ...
O yüzden bu kadro ligi tamamlar seneye Allah kerim...

delfino
02.02.2008, 15:22
Ahanda söylüyorum bu saatten sonra transfer yapılmayacak ...
Neden mi çünkü para yok ...Hakketten yok...
Mısırlıya ne kadar para verildiğini bilmiyorum ama heralde 200-250 arası bişeydir en ucuzu bu olduğu için
alındı...
1 milyon ytl demi yok diceksiniz yok işte kardeşim ...
O yüzden bu kadro ligi tamamlar seneye Allah kerim...

bence transfer yapılıcakk ama transferin son gününde göriceksinizz getiricekler yine umalımda bomba çıkmasın...

asilhamsi
02.02.2008, 15:25
farabi kardes wisla krakovda 29 yasinda zienczuk u taniyormusun.Ofansif ortasaha ve bu sene 12 tane golu var..
Sence nasil bir oyuncu...

mhayri
02.02.2008, 15:28
bence transfer yapılıcakk ama transferin son gününde göriceksinizz getiricekler yine umalımda bomba çıkmasın...

En ucuzundan iki bomba 250-300 bin arası 3.sınıf topcular alınır belki...
Tek umudum Ersun Yanal'ın "Cm" yada "Fm" bilgisi :)

FcTRABZONSPOR
02.02.2008, 15:29
Transfer işi yaş Helin Avşar yaktın bizi...Ablan beni sende bizi yaktın:)

Samet Berber
02.02.2008, 15:30
arkadaşlar transfer olacak kimsenin şüphesi olmasın ... düşünmemiz gereken bu transferlerin kalitesi nasıl olacak ...

Serdar A
02.02.2008, 15:34
farabi kardes wisla krakovda 29 yasinda zienczuk u taniyormusun.Ofansif ortasaha ve bu sene 12 tane golu var..
Sence nasil bir oyuncu...

İzleme fırsatım olmadığı için oyuncu hakkında fikir sahibi değilim. Vereceğim bilgiler istatistikten öteye geçmez .

Sol açık olduğunu 12 maç sahaya çıkıp 9 attığını . 1075 dakika sahada kaldığını söyleyebilirimki , bunları zaten internetten sende bulabilirsin.

06-07 : 30 maç 1 gol
05-06 : 31 maç 8 gol
04-05 : 26 maç 7 gol

2000-01 'den bu yana 49 golü var .

10 numara
02.02.2008, 15:35
Ins. aliriz

sana güvenmek isterim ama nikin içler acısı....?

stichus
02.02.2008, 15:42
kimse duymadan oyuncu almak..
işte huzur bu!
:)
yani alınan oyuncuları basın ilan etmeden imza aşamasına getirmek lazım anlamında söylüyorum..
bir oyuncu alındı ama ismini kimse bilmiyor şeklinde anlaşılmamalı söylediğim..
pazartesiden evvel de alışveriş beklemiyorum ben şahsen!

Volkan Albayrak
02.02.2008, 15:43
işte huzur bu!

hayırdır üstat ne demek istedin

TS-Tiryaki
hani bunlar iki gurbetci ve bir yabanciyla yüzde yüz anlasmisti? madem kesin anlastin niye isimlerini aciklamiyorsunda bizleri hasta ediyorsun.

DrAgO
işte huzur bu!

:D:D:D:D

çok duyduk bu lafları patronuna aynen bunu söyle ;)

10 numara
işte huzur bu!

sen duymuşsun ya!

stichus
02.02.2008, 15:46
sizin yanlış anlama hızınıza yetişemedim..

Samet Berber
02.02.2008, 15:47
ne oldu laaa aldıkmı yoksa adamları :D:D:D...

artık transfer olunca şaşkınlıktan gülüyoruz ya düştüğümüz duruma bak ...:D

TS-Tiryaki
işte huzur bu!
yani alınan oyuncuları basın ilan etmeden imza aşamasına getirmek lazım anlamında söylüyorum..
bir oyuncu alındı ama ismini kimse bilmiyor şeklinde anlaşılmamalı söylediğim..
pazartesiden evvel de alışveriş beklemiyorum ben şahsen!

kim peki bu oyuncu???

Telha TANYILDIZI
ne oldu laaa aldıkmı yoksa adamları :D:D:D...

artık transfer olunca şaşkınlıktan gülüyoruz ya düştüğümüz duruma bak ...:D

aldık aldık ama biraz yavaş aldık

delfino
02.02.2008, 15:48
yaa biz burda saydığımız belirttiğimiz oyuncularıı baturoğlunun gözüne sokmak için kulubun resmi web sitesindemi ne yayınlasakk ozman görürmüü bunlar acep :D

Gamze
02.02.2008, 15:50
Hangisini becerdiler sayın stichus?

Bunların yaptığı goygoyculuktan başka bir şey değil. Önümüzde medyanın transferleri dışında elle tutulur hiç bir şey yok. Transfer süresi uzatılmasaydı ne olacaktı? Uzatıldı ne olacak? Ne bekliyorsunuz bu saatten sonra? Pirlo'yu mu alacağız?

Sessiz ve derinden demek?

Peh...

10 numara
02.02.2008, 15:50
sizin yanlış anlama hızınıza yetişemedim..

biz yalanlara alıştık ama ne olur sende yanlışlara alışsan;)

Volkan Albayrak
02.02.2008, 15:52
Süper Lig'de zor günler geçiren Gençlerbirliği, Ganalı oyuncu Daniel Addo ile 3,5 yıllığına anlaştı.
2.2.2008

Gana Premier Lig takımlarından Kessben’de transfer edilen Addo, stoper ve orta saha mevkilerinde görev yapıyor. 20 yaşındaki Ganalı futbolcu Gana Olimpik Milli Takımı’nda da forma giydi. Ganalı Daniel Addo’nun bugün akşam Ankara’ya gelmesi bekleniyor

TS-Tiryaki
02.02.2008, 15:53
ARKADASLAR SIZE BIR SORU. BIR HAFTA SONRA NE VARRRRRRRR????

:sevinç::tsmeşale::tsbayrak::meşale1:

delfino
02.02.2008, 15:56
kurtuluşş bayramı var:D

Kubilay ŞAHİN
02.02.2008, 15:56
ARKADASLAR SIZE BIR SORU. BIR HAFTA SONRA NE VARRRRRRRR????

:sevinç::tsmeşale::tsbayrak::meşale1:

KOOOOOOOONNNNNNNNNGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRREEEEEEEEE EEEEE

:D:D:D:D:D

stichus
02.02.2008, 15:57
ben sessiz ve derinden gidiliyor demiyorum..
böyle yürümeli işler diyorum..
basında isimlerin yer alması meselesi karışık biraz..
kongreden sonra bendeniz de bu işleri geniş bir şekilde izah etmeyi planlıyorum sizlere.. kendi penceremden elbette..
şu aşamada sadece bizim sayfamızı yapan genç arkadaşların çalıştıkları gazetedeki en önemli isimler olmadığını hatırlatırım..
gencecik bir arkadaş bize transfer haberi veriyor..
umutla bakıyoruz ama hatırımızda tutalım, muhtemelen taraftarımız bile olmayan gencecik bir arkadaş yapıyor sayfamızı..
ne kadar inanılır takdir sizin..
on metrekare bir oda, bir mac, internet..
uydur uydur yaz!

Volkan Albayrak
02.02.2008, 15:57
emorfo yokmu bi haber

TS-Tiryaki
02.02.2008, 16:00
bildiniz arkadaslar. madem Transferde yüzümüz gülmüyor bari KOngreye sevinelim.

karatasof
02.02.2008, 16:03
kurtuluşş bayramı var:D

Nedense bana 2000 senesini hatırlattı bu bayram muhabbetleri?Sayın M.Ali YIlmaz bey'in karşısına geçmiş dönemde td olarak çalıştığı Özkan Sümer'in çıkarıldığı ve bunun üzerine M.Ali Yılmaz'ın aday olmayıp seçimleri kazandığı o kongreden sonrada pek çok kişi bu anın TS için Bayram ve Kurtuluş Günü olduğunu ilan etmişlerdi.Fakat takip eden yıllarda böyle olmadığını en acı şekilde yaşayarak gördük.Hatta büyük iddaalarla TS Kulübü Başkanı olan ve Rahmetli Mehmet Tan'ın ifadesiyle Hazret Özkan Sümer hiçbirşeyin dışardan göründüğü gibi olmadığını anlayıp süresi dolmadan kaçarcasına istifa etmesini de unutmadık.Sezonu 14.sırada bitirebilmek ve ligde kalabilme yarışı içinde olduğumuz o yılları nasıl unutabiliriz.

futbalski60
02.02.2008, 16:07
dün seri A rüzgarı esiyodu transferde bugünde premier lig rüzgarı yönetim sayesinde tanımadığımız oyuncu kalmadı

stichus
02.02.2008, 16:07
akıllı adamlar dışarıdan akıl vermekte haklı bana göre..
içerde kalmak akıllı adam işi değil..
diğer taraftan da bakabilmek lazım,
haftaya kim kurtuluyor acaba?

Serdar A
02.02.2008, 16:09
ben sessiz ve derinden gidiliyor demiyorum..
böyle yürümeli işler diyorum..
basında isimlerin yer alması meselesi karışık biraz..
kongreden sonra bendeniz de bu işleri geniş bir şekilde izah etmeyi planlıyorum sizlere.. kendi penceremden elbette..
şu aşamada sadece bizim sayfamızı yapan genç arkadaşların çalıştıkları gazetedeki en önemli isimler olmadığını hatırlatırım..
gencecik bir arkadaş bize transfer haberi veriyor..
umutla bakıyoruz ama hatırımızda tutalım, muhtemelen taraftarımız bile olmayan gencecik bir arkadaş yapıyor sayfamızı..
ne kadar inanılır takdir sizin..
on metrekare bir oda, bir mac, internet..
uydur uydur yaz!

Stichus merhaba , merak ettiğim bir detay var , eğer bilgin var ve cevaplarsan sevinirim .

Bu brazilyalıların (Fernandao-Alex) haklarını fransız jm football temsil ediyor .

Bu şirkettin sahibi Jacky Maouyal'a transfer sonuçlanmadığı halde komisyon ödendi mi?

Jacky Mouyal'ın Necmi Perekli yada yönetimden birisiyle özel ilişkisi var mı ?

Transferin bu kadar gecikmesinde menajerlik şirketlerinin ne kadar payı vardır ?

Burçak
02.02.2008, 16:14
ben olsam bu soru için Joker hakkımı kullanırdım.

TS-Tiryaki
02.02.2008, 16:16
su adami almak zormudur acaba??

Andres D'Alessandro

http://de.youtube.com/watch?v=vO5cvT3ol-8&feature=related

http://de.youtube.com/watch?v=8fLGqjYgx2Y

http://de.youtube.com/watch?v=NSJIsBJqnOk

krdnz
02.02.2008, 16:19
Nedense bana 2000 senesini hatırlattı bu bayram muhabbetleri?Sayın M.Ali YIlmaz bey'in karşısına geçmiş dönemde td olarak çalıştığı Özkan Sümer'in çıkarıldığı ve bunun üzerine M.Ali Yılmaz'ın aday olmayıp seçimleri kazandığı o kongreden sonrada pek çok kişi bu anın TS için Bayram ve Kurtuluş Günü olduğunu ilan etmişlerdi.Fakat takip eden yıllarda böyle olmadığını en acı şekilde yaşayarak gördük.Hatta büyük iddaalarla TS Kulübü Başkanı olan ve Rahmetli Mehmet Tan'ın ifadesiyle Hazret Özkan Sümer hiçbirşeyin dışardan göründüğü gibi olmadığını anlayıp süresi dolmadan kaçarcasına istifa etmesini de unutmadık.Sezonu 14.sırada bitirebilmek ve ligde kalabilme yarışı içinde olduğumuz o yılları nasıl unutabiliriz.

katılmıyorum.....

Özkan SÜMER'e haksızlık ediyorsun.yayın gelirlerine bile ipotek konan 76 milyon dolar borcu olan bir kulübü

düzlüğe çıkartan bir başkandır özkan sümer.cem papilaya kaptırdığımız şampiyonluğa oynayan kadronun iskeleti de

o yıl oluşmuştu yanlış hatırlamıyorsam

Fatih Öztürk
02.02.2008, 16:20
şenol hocanın 10 numarası bu takıma gelsin şaha kalkarız şaha.fatih gökdeniz szymek karışımı bi adam bu.
yönetimden birileri zahmet olmasa gidip teklif iletse şenol hoca memleketinin takımını kırmaz işi bağlar herhalde.
tabi teklif eden olursa!

karatasof
02.02.2008, 16:23
katılmıyorum.....

Özkan SÜMER'e haksızlık ediyorsun.yayın gelirlerine bile ipotek konan 76 milyon dolar borcu olan bir kulübü

düzlüğe çıkartan bir başkandır özkan sümer.cem papilaya kaptırdığımız şampiyonluğa oynayan kadronun iskeleti de

o yıl oluşmuştu yanlış hatırlamıyorsam

Hangi düzlükten bahsediyorsunuz renkdaş.Bırakıp gittikleri sezon ligi 14.bitirebildik.:confused:

Burçak
02.02.2008, 16:25
Özkan Sümere fazla yükleniliyor. nasıl bir kulübü aldığı ortadaydı onun.!! o şartlarda başkası alsaydı takımı belkide tarihte bi ilk olacak küme düşecekti bu takım. !!

Fatih Öztürk
02.02.2008, 16:29
şenol hocanın 10 numarası park chu young alınsa forma satışı patlaması olurdu.
şu forumları takip eden bi tek yönetici kılıklı adamlar yokmu acaba.
dikkate alınsa bu adam.
burunumuzun dibinde antalyada.

Faik Yılmaz
02.02.2008, 16:31
Aslında Özkan Sümerde suç yoktu suç ona meydanı bırakan duayenelerimizdeydi....

Ancak onada bir çift lafım var ;

Önce yönetiminde maaş aldığı başkanına karşşı aday oldu..... neyse kazandı sonra kaçtı gitti....

sonra utanmadan yeniden aday oldu.....kazanamadı.. sonra kııyasıya eleştirdiği insanların yeniden maaşlı elemanı oldu.... valla adamda nasıl bir mide var asnlamadım bu kadar iğrençliği nasıl kabul ederki bi bünye...

stichus
02.02.2008, 16:32
farabi yazdıklarını büyük bir ilgiyle takip ediyorum..
bu söylediğimin bir gereği olarak da konuyu ilk yazdığında araştırmıştım kendi çapımda..
bağlantıları reddetmek değil ama korktuğun gibi olmadığını söyleyebilirim..
oradaki sorun bambaşkaydı..
bu kulüpte menejer sorunu yoktur demem ama öncelikli mesele değil..
sevgiler,

Adem Erdoğan
02.02.2008, 16:32
Hangi düzlükten bahsediyorsunuz renkdaş.Bırakıp gittikleri sezon ligi 14.bitirebildik.:confused:

bıraktıkları sezon t.k. nı almıştık

Adem Erdoğan
02.02.2008, 16:33
özkan sümer olmasaydı bugün kimbilir nerelerdeydik.

zisinoli
Gaziantepsporun kaptanı Bekir çok kaliteli...Madem bmn nin tavsiyesi ile transfer yapacaklar e bizde bir isim söyleyelim dedik. Adetten. Uşaklar, bırakın artıkın şu transfer tavsiyelerini, yorumlarını. Trabzonspora en az 8-9 kaliteli isim gerek. 4 günde alabilirler mi bu kadar adamı. Yani 8-10 tane de göndermeleri gerek. Eder 20 kişilik bir kombinasyon. Bizim yönetime bırak 4 günü 4 sene verelim 20 futbolcuyu alıp satamaz :) Sonuç hiç. Koca bir hiç. Trabzona gelecek en iyi topçu yaraları saramaz. Çırpınmayalım, zamana bırakalım. Uzanalım ve keyfimize bakalım. Kaçamayız. Kaçınılmaz:)

szymek_17
bu arada bizim bi yerimizi yırtıp alamadıgımız zurawski'yi larissa şak diye aldı helal olsun adamlara bizim yönetim utansın 500.000 avroya gitti adam bu kadar mı düstük ya

Fatih Öztürk
02.02.2008, 16:36
beyler bu forum transfer içinmi ayrıldı yoksa geçmiş yönetimleri gündeme almak içinmi?
yokmu yönetime yakın arkadaşlar buralarda.
şu park young denen futbol dehasını gündemde tutabilsek belki yöneticiler bir hamlede bulunurlardı.
her gün tırı vırı transfer bombaları kaynakları yutturan arkadaşlar sizleri geri bekliyorum.
hadi bizi heyecana boğun.

10 numara
02.02.2008, 16:36
şenol hocanın 10 numarası bu takıma gelsin şaha kalkarız şaha.fatih gökdeniz szymek karışımı bi adam bu.
yönetimden birileri zahmet olmasa gidip teklif iletse şenol hoca memleketinin takımını kırmaz işi bağlar herhalde.
tabi teklif eden olursa!

tam olarak bilmemekle beraber sanırım bahsettiğiniz oyuncu 2 senedir yanlış duymadınız 2 senedir çok formsuz takımında ve milli takımda yedek birkaç sitede ise 2006 dan sonra oynadığı milli maç sayısı yok? biraz garip bir durum ama tam olarak bilgim yok...

krdnz
02.02.2008, 16:37

gittikleri değil başladıkları yıl 14.sırada bitirdik.bırakıp gitme sebebini de hatırlıyorsun umarım

sbay
02.02.2008, 16:38
Gaziantepsporun kaptanı Bekir çok kaliteli...Madem bmn nin tavsiyesi ile transfer yapacaklar e bizde bir isim söyleyelim dedik. Adetten. Uşaklar, bırakın artıkın şu transfer tavsiyelerini, yorumlarını. Trabzonspora en az 8-9 kaliteli isim gerek. 4 günde alabilirler mi bu kadar adamı. Yani 8-10 tane de göndermeleri gerek. Eder 20 kişilik bir kombinasyon. Bizim yönetime bırak 4 günü 4 sene verelim 20 futbolcuyu alıp satamaz :) Sonuç hiç. Koca bir hiç. Trabzona gelecek en iyi topçu yaraları saramaz. Çırpınmayalım, zamana bırakalım. Uzanalım ve keyfimize bakalım. Kaçamayız. Kaçınılmaz:)

alıp satamazlar demeyelim...alamazlar ama satarlar...2 sene içinde satmadıkları adam kalmadı.;)

Fatih Öztürk
02.02.2008, 16:40
tam olarak bilmemekle beraber sanırım bahsettiğiniz oyuncu 2 senedir yanlış duymadınız 2 senedir çok formsuz takımında ve milli takımda yedek birkaç sitede ise 2006 dan sonra oynadığı milli maç sayısı yok? biraz garip bir durum ama tam olarak bilgim yok...

verdiğin bilgilere teşekkürler...
bu adam yedekte beklese formu düşükte olsa kayde alınmalıdır.
her düşüşün bir yükselişi vardır.
her yokuşun bir inişi gibi.
hem piyasasıda bu durumda düşük olur.
yani alamamamız için ortada hiç bir neden yok.

Serdar A
02.02.2008, 16:42
farabi yazdıklarını büyük bir ilgiyle takip ediyorum..
bu söylediğimin bir gereği olarak da konuyu ilk yazdığında araştırmıştım kendi çapımda..
bağlantıları reddetmek değil ama korktuğun gibi olmadığını söyleyebilirim..
oradaki sorun bambaşkaydı..
bu kulüpte menejer sorunu yoktur demem ama öncelikli mesele değil..
sevgiler,

Bu yönetimin transfer dönemlerinde çok önemli oyuncuların transferinde direkten döndüğümüzü düşünüyorum ve büyük ihtimallede yanılmıyorum .

Şu kongre sürecini biraz geride bıraktıktan sonra bize bu sonuçsuzlukların sebebini bulmamıza yardım edecek yazını merakla bekliyorum .

Sana burada zaman zaman yer verdiğin duyumlardan öte, insanlara nasıl ters açıyla bakılacağını gösterdiğin için saygı duyuyorum .

Kolay gelsin...

Travelair
02.02.2008, 16:43
Takıma hatta camiaya her bağlamda detoks lazım

Ali Can
02.02.2008, 16:43
su adami almak zormudur acaba??

Andres D'Alessandro

http://de.youtube.com/watch?v=vO5cvT3ol-8&feature=related

http://de.youtube.com/watch?v=8fLGqjYgx2Y

http://de.youtube.com/watch?v=NSJIsBJqnOk
zor adamın ismi yeter

zisinoli
02.02.2008, 16:44
alıp satamazlar demeyelim...alamazlar ama satarlar...2 sene içinde satmadıkları adam kalmadı.;)

Kıllığına satmak başka, yararına satmak başka :) Çek Tomas, Drokaj, Jeferson, Celalettin, Risp, Ömer Rıza (yararına) Ceyhun, Şimek, Sultan, Marce, Ersen, Muşampa (Kıllığına) Kıllığına sattıkları daha çokmuş. O zaman ne diyoruz. bunlar harbi kılmış diyoruz :)

karatasof
02.02.2008, 16:54
gittikleri değil başladıkları yıl 14.sırada bitirdik.bırakıp gitme sebebini de hatırlıyorsun umarım

Federasyonun aldığı bir kararı protesto ettiğini gerekçe olarak sunmuştu zannediyorum.Nihayetinde o istifa ederek TFF'yi bu kararından döndürmeyi başaramamıştı zaten böyle bir şeye kendiside inanmıyordu.Onun bu hareketi sadece ''Dışardan davulun sesi hoş gelir..'' atsözüyle izah edilebilir.Tabi benim bu konuyu açmaktaki gayem Özkan Sümer değildi.Ben bugün Albayrak başkanlıktan gidince ''Düğün Bayram Kurtuluş Günü'' ilanlarına tarihimizden bir hatırlatma yapmıştım.Sadece Özkan Sümer kısmına takılıp kalınması enteresan.

Can
02.02.2008, 16:55
DAHMANE REVAÇTA
MENEJER DEMİR BEKLENİYOR.

Menejer Adnan Demir'in önerdiği Genk takımının Fransız golcüsü Dahmane'nin tüm şartları yönetim tarafından kabul edildi. Ancak Demir ve Dahmane'den haber alınamıyor

ŞARTLARI KABUL EDİLDİ

Trabzonspor yurt dışında yabancı futbolcu arayışlarını sürdürüyor. Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyeleri Brezilya ve Arjantin'de umduğunu bulamayınca rotayı Belçika'nın genk takımının Fransız futbolcusu Mohammet Dahmane'ye çevirdi. Belçika'nın Genk takımında forma giyen golcü Dahmane Menejer Adnan Demir tarafından yönetime önerildi.

Transfer komitesi üyeleri Dahmane için önerilen ekonomik şartları kabul ederek menejer Demir'den futbolcuyu Türkiye'ye getirmesi istendi . Önceki gün yapılan görüşmenin ardından bu gün Türkiye'de olması beklenen Genk'in Fransız golcüsü Dahmane ve Menejer Demir'den şu ana kadar haber alınamadı.Kulübüyle ve kendisiyle anlaşıldığı iddia edilen Dahmane için Transfer komitesi üyeleri menejer Adnan Demir'den gelecek haberi beklemeye başladı.
HABER61 :)

karatasof
02.02.2008, 16:56
bıraktıkları sezon t.k. nı almıştık

Demek böyle bir başarısı varmış hazretin? Peki bunu kime yazacağız şimdi.Bırakıp gittiği için Ö.Sümer'e mi ,yerine gelene mi? Sahi o kimdi? Erol Tuna olabilir mi?

Faik Yılmaz
02.02.2008, 16:57
Kongrede kendini Mehmet Ali Yılmaz dan güçlü görüp aday oluyorsan ondan daha güçlü biçimde masaya elini vuracaksın klübün hakkını yedirmeyeceksin....her şeyden önemlisi KAÇIP GİTMEYECEKSİN..... bulunduğu makam icraat makamıdır ağlama duvarı değil ....

futbalski60
02.02.2008, 16:58
DAHMANE REVAÇTA

Menejer Adnan Demir'in önerdiği Genk takımının Fransız golcüsü Dahmane'nin tüm şartları yönetim tarafından kabul edildi. Ancak Demir ve Dahmane'den haber alınamıyor

ŞARTLARI KABUL EDİLDİ

Trabzonspor yurt dışında yabancı futbolcu arayışlarını sürdürüyor. Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyeleri Brezilya ve Arjantin'de umduğunu bulamayınca rotayı Belçika'nın genk takımının Fransız futbolcusu Mohammet Dahmane'ye çevirdi. Belçika'nın Genk takımında forma giyen golcü Dahmane Menejer Adnan Demir tarafından yönetime önerildi.

Transfer komitesi üyeleri Dahmane için önerilen ekonomik şartları kabul ederek menejer Demir'den futbolcuyu Türkiye'ye getirmesi istendi . Önceki gün yapılan görüşmenin ardından bu gün Türkiye'de olması beklenen Genk'in Fransız golcüsü Dahmane ve Menejer Demir'den şu ana kadar haber alınamadı.Kulübüyle ve kendisiyle anlaşıldığı iddia edilen Dahmane için Transfer komitesi üyeleri menejer Adnan Demir'den gelecek haberi beklemeye başladı.

dahmane mons'a imza attı

Volkan Albayrak
02.02.2008, 16:59
DAHMANE REVAÇTA

ŞARTLARI KABUL EDİLDİ

bu adam yeni kiralık olarak transfer olmamışmıydı???

TS-Tiryaki
02.02.2008, 17:01
Bursa Ceyhun'u bekliyor

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Osman Çelik, Trabzonsporlu Ceyhun Eriş'in transferi konusunda kulübüyle herhangi bir sorunlarının olmadığını belirterek, ''Ceyhun, 1.5 yıllık anlaşma teklifimizi kabul ederse hemen sözleşme imzalatırız'' dedi.
Osman Çelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ceyhun ile anlaşmaları durumunda bu oyuncuyu da kadrolarına dahil edeceklerini, bunun dışın başka bir transfer yapmayı düşünmediklerini kaydetti. Ceyhun'un, sezon sonuna dek sözleşme imzalamak istediğini anlatan Çelik, şunları söyledi: ''Ceyhun, 1.5 yıllık anlaşma teklifimizi kabul ederse hemen sözleşme imzalatırız. 3 aylık anlaşmayı ise biz kabul etmiyoruz. Çünkü eğer bunu kabul edersek, 3 ay için Ceyhun bonservisiyle birlikte bize 1 milyon YTL'ye malolacak. Ceyhun, bizim şartlarımızı kabul ederse alırız. Olmazsa transferi büyük ölçüde kapatacağız. Aldığımız 2 yabancı oyuncu orta sahanın göbeğinde takımı yönlendirecek tipte değil ama artık bu bölge için önümüzdeki sezona oyuncu düşünürüz. Zaten bu sezon için derece iddiamız yok. Önümüzdeki sezon için ise üst sıralara oynayacak bir Bursaspor olacak.''

satma konusunda üzerimize yoktur

salihismet
02.02.2008, 17:03

Ligteki siralamaya deyil, ödenen borca ve alinan futbolculari biraz incele, eger o zamanlar atilan o temeler yikilmasaydi cok daha iyi yerlere gelebilirdik.

stichus
02.02.2008, 17:03
bmn yönetiminden ricam, fotomaç başta olmak üzere spor basınından randevu almak suretiyle heyet halinde bir ziyaret planlansın..
çok kolay bir organizasyonla bu sayfaları/haberleri/manşetleri kim hazırlıyor nerede hazırlıyor görülebilir..
muhteşem bir tecrübe olacaktır bizler için..
şaşırmayana forma alırım hediye olarak, o derece de iddialıyım!

futbalski60
02.02.2008, 17:04
Bursa Ceyhun'u bekliyor

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Osman Çelik, Trabzonsporlu Ceyhun Eriş'in transferi konusunda kulübüyle herhangi bir sorunlarının olmadığını belirterek, ''Ceyhun, 1.5 yıllık anlaşma teklifimizi kabul ederse hemen sözleşme imzalatırız'' dedi.
Osman Çelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ceyhun ile anlaşmaları durumunda bu oyuncuyu da kadrolarına dahil edeceklerini, bunun dışın başka bir transfer yapmayı düşünmediklerini kaydetti. Ceyhun'un, sezon sonuna dek sözleşme imzalamak istediğini anlatan Çelik, şunları söyledi: ''Ceyhun, 1.5 yıllık anlaşma teklifimizi kabul ederse hemen sözleşme imzalatırız. 3 aylık anlaşmayı ise biz kabul etmiyoruz. Çünkü eğer bunu kabul edersek, 3 ay için Ceyhun bonservisiyle birlikte bize 1 milyon YTL'ye malolacak. Ceyhun, bizim şartlarımızı kabul ederse alırız. Olmazsa transferi büyük ölçüde kapatacağız. Aldığımız 2 yabancı oyuncu orta sahanın göbeğinde takımı yönlendirecek tipte değil ama artık bu bölge için önümüzdeki sezona oyuncu düşünürüz. Zaten bu sezon için derece iddiamız yok. Önümüzdeki sezon için ise üst sıralara oynayacak bir Bursaspor olacak.''

satma konusunda üzerimize yoktur
ceyhunu satsan ne olur satmasan ne olur trabzona pek bir faydası dokunmadı

mhayri
02.02.2008, 17:06
Dahmane kimdir abiler bilgisi olan varmı?

TS-Tiryaki
02.02.2008, 17:06
ceyhunu satsan ne olur satmasan ne olur trabzona pek bir faydası dokunmadı

almadan satmak. bunun bedelini fazlasiyla ödedik.

Emirhan Makul
02.02.2008, 17:08
patlat bombayııı nuriii başkann :)

Can
02.02.2008, 17:09
bu dehmanemidirr nedir bilgisi olan varmı arkdşlr

karatasof
02.02.2008, 17:14
Ligteki siralamaya deyil, ödenen borca ve alinan futbolculari biraz incele, eger o zamanlar atilan o temeler yikilmasaydi cok daha iyi yerlere gelebilirdik.

Hangi futbolcular arkadaş,bize hatırlatabilir misiniz?Benim bildiğim beş tane brezilya'lı topçuyu bizzat kendileri izleyip transfer ettirmişti içlerinden bir tek Aurello futbolcu çıkmıştı.Onunla da nasıl bir mukavele yapılmış idiyse ikinci sezonun sonunda elden kaçtı.Yani % 20 başarıyı başarı kabul edebilirsek başarılı olmuş demektir.
Eğer yutdışı transferde başarı oskarı olsa hiç sevmediğim ve futbolla tek alakası GB kulüp başkanlığı olan Un Tüccarı İlhan Cavcav yanında bizim hazretin esamesi okunmaz...

salihismet
beyler bu forum transfer içinmi ayrıldı yoksa geçmiş yönetimleri gündeme almak içinmi?
yokmu yönetime yakın arkadaşlar buralarda.
şu park young denen futbol dehasını gündemde tutabilsek belki yöneticiler bir hamlede bulunurlardı.
her gün tırı vırı transfer bombaları kaynakları yutturan arkadaşlar sizleri geri bekliyorum.
hadi bizi heyecana boğun.

Seni heyacana bogacak arkadas burada, Stichus yani, onunla istedigin heyecani yakalayabilirsin, kongrenin ertelemesinden tutunda transferlere kadar bütün heyacan veren bilgiler onda mevcuttur.

Dip.Ing.Mag.
Trabzon'Husnı’yi istedi

Transferde ilk olarak rotayı Brezilya'ya çeviren fakat istediği futbolcuları renklerine bağlayamayan Trabzonspor yine Mısır'a yöneldi.

Trabzonspor'un, dış transferde Mısır Milli Takımı oyuncusu Sayed Moawad ile anlaştıktan sonra bu oyuncunun takım arkadaşı olan Husnı içinde Ismaily kulübünün kapısını çaldı.

Ismaily takımının orta sahasında oynayan ve mısır Milli takımı ile Ganada yapılan Afrika Ulusyar kuhası maçlarında yer alan orta saha oyuncusu Husnı için Mısır kulübü yeşil ışık yakmadı. Trabzonspor yönetimi bu oyuncuyu ara transfer döneminde transfer etmek isterken Ismaily kulübü yöneticileri ise sezon sonunda verebileceklerini kaydettiler. Bordo- Mavili yönetim Husnı'nin transferini 9-10 Şubat tarihinden sonra gelecek olan yeni yönetime bıraktı

futbalski60
bu dehmanemidirr nedir bilgisi olan varmı arkdşlr
başka takıma imza attı yalan haber yani onun için konusmaya gerek yok

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 17:16
yokta benim anlamadigim sunun haberi niye yapilir istemisiz !!!!! muamma adamlar vermemis de niye bunun haberini yapipta klubu rezil ediyolar anlamiyorum adam okuyunca gulmezmi bizim halimize adamlar daha misirdan oyuncu alamiyolar diye yazik böyle basina

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 17:18
http://www.spor61.net/contact.php

arkadas senol hacanin ögrencisi koreli park icin buraya herkes yazsin lütfen spor61 editörüne gidiyor buraya yazilanlar bir haber yapsinlar ben yaziyorum

Fatih Öztürk
02.02.2008, 17:18
Seni heyacana bogacak arkadas burada, Stichus yani, onunla istedigin heyecani yakalayabilirsin, kongrenin ertelemesinden tutunda transferlere kadar bütün heyacan veren bilgiler onda mevcuttur.

arkadaşım stichus arkadaşımızda ser veriyor sır vermiyor.
şöyle ballandıra ballandıra transfer dedikodularını''kaynaklarıyla beraber''bekliyoruz.
yönetimde iş yok.
hadi canlandırsın şu arkadaşlar forumu.

BDiler61
02.02.2008, 17:20
bi bakıyım dedim acaba bi şeyler olmuşmudur siye malesef yine bir şey yok akşam vaktığımda bir sürpriz olur inşallah

Can
02.02.2008, 17:20
tam ismi neydi parkın

Fatih Öztürk
02.02.2008, 17:23
park chu young...

haber61 editörünü mesaj bombardımanına tutalım.

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 17:25
park chu young...

haber61 editörünü mesaj bombardımanına tutalım.

ben yazdim suan arkadaslar buraya yogunlasin inanin ise yariyacaktir belkide alinirsa bir sekilde { sanmyiorum ama } ilk defa taraftarlarin istegi ile alinmis olur harika bir olay olur yani ;)

10 numara
02.02.2008, 17:25
-[ooD;1125418']Trabzon'Husnı’yi istedi

Transferde ilk olarak rotayı Brezilya'ya çeviren fakat istediği futbolcuları renklerine bağlayamayan Trabzonspor yine Mısır'a yöneldi.

Trabzonspor'un, dış transferde Mısır Milli Takımı oyuncusu Sayed Moawad ile anlaştıktan sonra bu oyuncunun takım arkadaşı olan Husnı içinde Ismaily kulübünün kapısını çaldı.

Ismaily takımının orta sahasında oynayan ve mısır Milli takımı ile Ganada yapılan Afrika Ulusyar kuhası maçlarında yer alan orta saha oyuncusu Husnı için Mısır kulübü yeşil ışık yakmadı. Trabzonspor yönetimi bu oyuncuyu ara transfer döneminde transfer etmek isterken Ismaily kulübü yöneticileri ise sezon sonunda verebileceklerini kaydettiler. Bordo- Mavili yönetim Husnı'nin transferini 9-10 Şubat tarihinden sonra gelecek olan yeni yönetime bıraktı

:D :D :D :D :D :D :D

salihismet
02.02.2008, 17:26
Hangi futbolcular arkadaş,bize hatırlatabilir misiniz?Benim bildiğim beş tane brezilya'lı topçuyu bizzat kendileri izleyip transfer ettirmişti içlerinden bir tek Aurello futbolcu çıkmıştı.Onunla da nasıl bir mukavele yapılmış idiyse ikinci sezonun sonunda elden kaçtı.Yani % 20 başarıyı başarı kabul edebilirsek başarılı olmuş demektir.
Eğer yutdışı transferde başarı oskarı olsa hiç sevmediğim ve futbolla tek alakası GB kulüp başkanlığı olan Un Tüccarı İlhan Cavcav yanında bizim hazretin esamesi okunmaz...

Borc ödemekten iyi futbolcu transfer etmeye para varmiydi acaba, ben Özkan Sümeri savunma durumunda deyilim, fakat parali baskanlarin takimi nasil borc batagina sürüklediklerini herhalde sizlerde biliyorsunuz. Ve o zamanlar alacakli oldugunu söyleyn baskan mahkemelerde alacagini bile isbat edemedi, yani ortada bu gibi durumlar varken Özkan Sümeri elestirmeniz biraz garip geldi bana.

magicyattara

Bekir kalitelimi...Yani futbol topuna ayağı dokunan bir insan bekirin vasatın altında bir stoper olduğunu anlar.Elimizdeki stoperler ondan kat kat iyi.Hatta Erdinç bu ülkede ilk üçe girer.
Ne bekiri ya...

10 numara
-[ooD;1125418']

Bordo- Mavili yönetim Husnı'nin transferini 9-10 Şubat tarihinden sonra gelecek olan yeni yönetime bıraktı

olay bitmiştir :alkış:

Can
herkez yazarsaa güzel olur arkdşlar

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 17:28
herkez yazarsaa güzel olur arkdşlar

http://www.spor61.net/contact.php

linki tekrar yazdim evet hadi beyler pamuk eller klavyelere :D

Fatih Öztürk
02.02.2008, 17:29
Borc ödemekten iyi futbolcu transfer etmeye para varmiydi acaba, ben Özkan Sümeri savunma durumunda deyilim, fakat parali baskanlarin takimi nasil borc batagina sürüklediklerini herhalde sizlerde biliyorsunuz. Ve o zamanlar alacakli oldugunu söyleyn baskan mahkemelerde alacagini bile isbat edemedi, yani ortada bu gibi durumlar varken Özkan Sümeri elestirmeniz biraz garip geldi bana.
yahu arkadaşlar hala özkan sümer denilen karakteri bozuk adamı buralarda yüceltmeye calışıyorsunuzya size daha hiç bir şey denilmez.

magicyattara
02.02.2008, 17:33
bmn yönetiminden ricam, fotomaç başta olmak üzere spor basınından randevu almak suretiyle heyet halinde bir ziyaret planlansın..
çok kolay bir organizasyonla bu sayfaları/haberleri/manşetleri kim hazırlıyor nerede hazırlıyor görülebilir..
muhteşem bir tecrübe olacaktır bizler için..
şaşırmayana forma alırım hediye olarak, o derece de iddialıyım!

Trabzonda o haberleri yapan muhabirlerin bir kısmını tanıyorum.Yani bu gazetelere haber gönderenleri.İnternet haberciliğinin yanında,klüp çevresinde dolaşarak,ne duyarlarsa haber diye gönderiyolar.Hatta bmn bile onlar için bir kaynak.Kulaktan dolma haberler yapılıyo veya menejerlere ısmarlama haber yapıyolar.
Burdan istanbulu arayıp telefonla haber yazdırıyolar,yandan sizde bir şey eklerseniz bazen onu bile yazdırıyolar.

Mollasalihoğlu
02.02.2008, 17:50
Salih Erdem'in yorumu : Mehmet Ali Yılmaz'ın karşısına çıkmaya kimsenin gözü kesmedi,tüm muhalifleri Özkan Sümer'i ileri sürdü...(bence sayın Erdem de bu muhaliflerin içindeydi)

Özkan Sümer geldiğinde kulübün borçları çoktu ama ''bu kulüp kimsenin cebine sığmaz'' diye racon kestiği için sıkıntı çekildi..Şu an da kulübün o kadara yakın borcu var,Nuri Albayrak o 60 milyon $'a yakın paranın alacaklılarına posta koyamaz,koyarsa durum yine o zaman olduğu gibi olur..
hem 5 kuruşun olmayacak hem de kulüpte 30 milyon $ alacağı olan eski patronuna posta koyacaksın..Hiçbir yerde işlemez bu !!

transfere gelirsek umudu kestik..gelen giden yok :)

magicyattara
02.02.2008, 17:52
yahu arkadaşlar hala özkan sümer denilen karakteri bozuk adamı buralarda yüceltmeye calışıyorsunuzya size daha hiç bir şey denilmez.

Sana çok şey demek isterim.
Özkan Sümer gibi hayatını Trabzon futboluna adamış bir insanı,karakteri bozuk diye adlandırabiliyorsan,sen Trabzonun futbol kültüründen hiç bir şey almamışsın arkadaşım.50 yıldır İdmanocağından başlayıp Trabzonsporla devam eden bir başarı öyküsünün baş kahramanlarındandır Özkan hoca.Bugün Trabzonspor varsa ve bu ülkede 6 kez şampiyon olmuşsa bu Özkan Sümer,Ahmet Suat Özyazıcı,Akrep Celal,Barbon Ziya ve ismini sayamadığım futbol aşıklarının sayesindedir.
Bu şehire futbolu onlar sevdirdi.Ve herkesten çok onlar sevdi futbolu.Trabzonun gençlerine onlar güvendi.Futbol Trabzonun en büyük sanayisi olduysa bu onların sayesinde oldu.Ben o zamanki isimlerin hiçbirini ötekinden ayırmıyorum ve senin yaptığın bu hakareti hepsine yapılmış kabul ediyorum.
Yazık çok yazık...

SERDAR-61
02.02.2008, 17:56
özkan sümer ne kadar trabzonsporlu gözükse bile o galatasaraylıdır.:mad:
mehmet ali yılmaz ise fenerbahçe kongre üyesiydi.:mad:
yürekten trabzonsporlu olan ise AHMET SUAT ÖZYACIDIR.
İDDAA EDİYORUM gs nin teknik direktörü bile teknik direktörlük yapıyorsa AHMET SUAT ÖZYACI BU TAKIMI ŞAMPİYON YAPMASA BİLE TAKIMA RUH GETİRİR.

SAYGILARIMLA.......

10 numara
02.02.2008, 17:57
sneye inş. denis'ler alex'ler falancalar filancalar transfer bitmiştir....

delfino
02.02.2008, 18:01
http://www.ajansspor.com/resim/ronaldinho_barca_2007_1.jpg RONALDINHO 17 MİLYONA SERBEST!

CAS, 2006 yılında Wigan takımına transferi para cezası ile sonuçlanan Andy Webster'ın transferini haklı bularak futbolcuların ülke dışına transferini kolaylaştırıcı bir karara imza attı. Buna göre Ronaldinho ve onun gibi birçok futbolcu sözleşme bedelleri karşılığında serbest kalabilecek.

2 Şubat 2008, 17:07

İsa Deveçeken - Frankfurt / DHA

Uluslararası Spor Mahkemesi CAS 12 yıl önce futbolcular lehine verdiği transfer olabilme hakkına bir yenisini daha ekledi.

CAS, İskoçyalı Andy Webster'ın 2006 yılında ülkesinde oynadığı Heart of Midlothian takımından İngiltere ekibi Wigan Athletic'e transferinde haklı olduğunu açıkladı.

CAS 41 sayfa tutan kararında o zaman 26 yaşında olan Webster'ın sözleşmesi olmasına rağmen bonservis ücretinin piyasa değerine göre değil, futbolcunun yılda kazandığı ücrete göre hesaplanacağını bildirdi. İngiliz kulübünün sadece futbolcunun sözleşme sonuna kadar kazanacağı parayı Webster'ın eski kulübüne ödemesini de kararında belirtti. CAS bu kararın Dünya Futbol Federasyonu FIFA'nın kurallarının yer aldığı paragraf 17. deki 1. maddeye göre verildiğini açıkladı. Bu paragrafa göre bir futbolcu üç yıl futbol oynadığı takımından istediği zaman başka bir ülke kulübüne transfer olabiliyor. Transfer olan futbolcunun ise yeni kulübüne imza attığı tarihten iki yıl sonra ise en az 28 yaşında olması gerekiyor. Transfer izni ise sadece başka bir ülkeye transferinde verilecek.

-KARAR NEYİ İÇERİYOR?-
Bu karara göre takımları ile uzun süreli futbolcuların, sözleşme süresi ile yılda kazandıkları ücretin çarpılarak bonservis bedeli belirlenecek. Bugüne kadar ise, bir kulüpte anlaşması olan futbolcu, kendisi ve takımının istemesi durumunda takım değiştirebiliyor, eğer sözleşmede belirli bir meblağ ve şartlar yer almıyorsa, takımı tarafından bonservis bedeli belirleniyordu. Bu istenilen bonservis bedeli üzerinde pazarlık yapılarak anlaşma yoluna gidiliyordu.

-SADECE 200 BİN EURO ÖDEYECEK-
Webster'in eski kulübü Hearth of Midlothian, İngiliz Wigan kulübünden 5 milyon Euro talep ederek FIFA'ya başvurmuştu. FIFA ise 4 Nisan 2007 tarihinde verdiği kararında futbolcunun sözleşmeyi bozduğu için 840 bin euro ile cezalandırmıştı. Bu karara itiraz eden İskoçyalı futbolcu Webster'ın CAS'ın verdiği karara göre eski kulübüne sadece sözleşme bitesiye kadar alacağı 200 bin Euro ödeyecek.

CAS'ın verdiği karara öfkeli olduğunu vurgulayan FIFA Başkanı Joseph Blatter,"Bu karar futbolculara büyük serbestlik ve haklar getirdiği için futbol dünyasına büyük zararlar verebilir. Özellikle menajerler bu durumda büyük kazançlı olacaklar" açıklamasını yaptı. Blatter, "Futbolcular, sözde bir zafer elde ettiler. Uzun vadede bu zafer, onların aleyhine olabilir" dedi. Hamburg menajeri Ditmar Beirsdorfer,"Bu karara göre bonservis ücretleri düşecek. Fakat futbolcuların yıllık kazançları ise yüksek meblağlara çıkacak"

-ÖRNEK: VAN DER VAART VE RONALDINHO-
Hamburg'tan sezon başında İspanyol Valencia'ya gitmek isteyen Rafael van der Vaart'ın, kulübünün 20 milyon Euro talep etmesiyle transferi gerçekleşememişti. 2010 yılına kadar van der Vaart ile sözleşmesi bulunan Hamburg'un futbolcularının 2008 yılında Almanya dışı olası bir takım değiştirmesi durumunda CAS'ın yeni kararına göre sadece 4 milyon Euro isteyebilecek. Yani, yılda 2 milyon Euro kazanan van der Vaart'ın 2010 yılına kadar süren sözleşmesi süresi olan iki yıllık kazancının bedeli olan 4 milyon Euro.

2010 yılına kadar Barcelona ile sözleşmesi bulunan ve yılda 8,5 milyon Euro kazandığı belirtilene Ronaldinho'nun 2008 yılı içinde takım değiştirmek istediğinde yeni kulübü 17 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek.

ŞİMDİİ BAKALIM NE OLUCAKK HERHALDE MEHMET TOPUZLA GÖKHAN ÜNALL KAYSERİDE ARTIK DURMAZLARDAA İSTEDİKLERİ MEBLAĞLAR KAYSERİLERE ARTIK DAR GELİCEKK SÜLEYMAN HURMA 7,5 AVRO İSTERKEN GÖKHANA BAKALIM ŞİMDİ NE YAPICAK

_SaMeT_
02.02.2008, 18:02
Bizim için transfer hiç başlamamıştıki zaten...

Mollasalihoğlu
02.02.2008, 18:02
Özkan Sümer gibi hayatını Trabzon futboluna adamış bir insanı,karakteri bozuk diye adlandırabiliyorsan,sen Trabzonun futbol kültüründen hiç bir şey almamışsın arkadaşım.50 yıldır İdmanocağından başlayıp Trabzonsporla devam eden bir başarı öyküsünün baş kahramanlarındandır Özkan hoca.Bugün Trabzonspor varsa ve bu ülkede 6 kez şampiyon olmuşsa bu Özkan Sümer,Ahmet Suat Özyazıcı,Akrep Celal,Barbon Ziya ve ismini sayamadığım futbol aşıklarının sayesindedir.
Bu şehire futbolu onlar sevdirdi.Ve herkesten çok onlar sevdi futbolu.Trabzonun gençlerine onlar güvendi.Futbol Trabzonun en büyük sanayisi olduysa bu onların sayesinde oldu.Ben o zamanki isimlerin hiçbirini ötekinden ayırmıyorum ve senin yaptığın bu hakareti hepsine yapılmış kabul ediyorum.
Yazık çok yazık...

özkan hoca'nın sevdirmesi,çalılşması v.s. hepsi özkan ''hoca'' olarak önemlidir..Hoca olarak önemli olan bir kişinin başkan olarak saygı görmesi gerektiğine inanmıyorum...

başlıktan uzaklaşmayalım artık bence..

Fatih Öztürk
02.02.2008, 18:03
Yazık çok yazık...
bana hikaye okuma kardeş.
ben bu adamın karakterinin nasıl olduğunu cok iyi biliyorum.
gecmiş geçmişte kaldı.
özkan sümer o zaman süre gelen başarılarda tesadüfen camiada bulunuyordu.
diğer saydıkalrın futbol dehası kültürleriyle hemfikir olabiliriz.
ben trabzonun futbol kültüründen özkan sümerden daha iyi anladığım kesindir.
alt yapıdadaki görevinde 10 yaşındaki bebelere ana avrat sövmekmidir futbol kültürü.
onursal başkanı tüm trabzonun önüne suclu ilanedip yem olarak atmakmıdır baş kahramanlık.
geldiği ve bitirdiği sene takımın tarihinde ilk defa ligden düşmeyle yüz yüze kalmasımıdır baş kahramanlık.
ikide bir cıkıp başkanlık koltuğunu ağlama duvarı koltuğuna getirmekmidir kahramanlık.
ağlamak sızlamaktan başka ne yaptıda cıkıp bu adamı burda savunuyorsunuz.
ekmek yediği kapı pisleyenmidir dehalık.

10 numara
02.02.2008, 18:03
özkan sümer ne kadar trabzonsporlu gözükse bile o galatasaraylıdır.:mad:
mehmet ali yılmaz ise fenerbahçe kongre üyesiydi.:mad:
yürekten trabzonsporlu olan ise AHMET SUAT ÖZYACIDIR.
İDDAA EDİYORUM gs nin teknik direktörü bile teknik direktörlük yapıyorsa AHMET SUAT ÖZYACI BU TAKIMI ŞAMPİYON YAPMASA BİLE TAKIMA RUH GETİRİR.

SAYGILARIMLA.......

evet o ruhu ben unutamıyorum ne ruhtu ama..? bu arada haber 61 'e mesaj yollayan arkdaşlar dehmane midir nedir onun transfer olduğunu yazında bir haber daha yapsınlar ama doğru haber ! hala dehmane Trabzon'a yakın diye haberler veriyorlar...böyle bir siteye mesaj atsan ne olacak oda ayrı bir soru?

A.T.R
02.02.2008, 18:04
Nedenini bilmediğim bir umudum var halâ
Gözüm şişelere takılıyor..
Becerebilseydim ne âlâ

Diyen şair gibi hakikaten nedenini bilmediğim bir umudum var ve transfer değil, transferler olacak. Ve eminim ki kongre sürecinde yine süprizler olacak.

Stichus'u burada görmek neden bilmem ama beni rahatlatıyor. Sormayın, nedenini bilmediğim umudumdur cevabı.

krdnz
02.02.2008, 18:04
özkan sümer galatasaraylıysa ben de burkina fasoluyum:D

zaten trabzonspor taraftarı hiçbir trabzonluyu beğenmez(mesela şenol güneş)

edim
02.02.2008, 18:05
beyler isterseniz özkan sümer diye bi sayfa acalım orda daah geniş tartışın

SERDAR-61
02.02.2008, 18:06
ZATEN RONALDİNHO NUN AÇIKLAMALARI VARDI KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ TRABZONSPOR AŞKIYLA YANIP TUTUŞUYORUM.BABAM DA TRABZONSPORLUDUR. BREZİLYA DA OLDUĞUMUZ İÇİN MAÇLARI HEP RADYODAN DİNLERDİK. BİR GÜN O KUTSAL FORMAYI GİYECEĞİM.VE NURİ ALBAYRAK VE ONUN TAYFALARI İÇİN BİR KÜLÜB BU KADAR MI GÜZEL YÖNETİLİR BEN BU TAKIMA BONSERVİS BEDELSİZ HATTA 20 MİLYON YURO BEN VERECEĞİM DEDİ.:mad:

KAYNAK: FOTOMAÇ

10 numara
02.02.2008, 18:07
özkan sümer galatasaraylıysa ben de burkina fasoluyum:D

zaten trabzonspor taraftarı hiçbir trabzonluyu beğenmez(mesela şenol güneş)

şenol güneş'i beğenmeyen futbol fakiridir...

_SaMeT_
02.02.2008, 18:07
Trabzonspor çoğu kez Özkan Sümer ile şampiyonluk yüzü gülmüştür... ve de şuna da değinmek istiyorum Özkan Sümerin 2007-2008 devre arası transfer ile ne ilişkisi var ben onu hala anlıyabilmiş değilim...

Jackdaniels
02.02.2008, 18:08
Transfer falan yapacağı yok bu yönetimin zaten yapacak yetenekte yok en iyisi alt yapıdan bikaç futbolcu kazanıp onlara şans tanımak...

_SaMeT_
02.02.2008, 18:10
Transfer falan yapacağı yok bu yönetimin zaten yapacak yetenekte yok en iyisi alt yapıdan bikaç futbolcu kazanıp onlara şans tanımak...

Bizim takım kendi futbolcularını da alamaz ...

istanbullu
02.02.2008, 18:15

bu belki biizim iicn daha iyi..ucuz fiyata alabiliriz..belkide futbolcu heyecan ariyodur..bence turkiyede kendine gelir..bide hamsi yerse tamam kafasi daha iyi calisir...bide b yonden bakalim..ayrica meil attim bakalim sonuc ne olcak..bi kerede bizi utandirsa su yonetim acaba nasil olur

salihismet
02.02.2008, 18:17
Becerebilseydim ne âlâ

Diyen şair gibi hakikaten nedenini bilmediğim bir umudum var ve transfer değil, transferler olacak. Ve eminim ki kongre sürecinde yine süprizler olacak.

Stichus'u burada görmek neden bilmem ama beni rahatlatıyor. Sormayın, nedenini bilmediğim umudumdur cevabı.

Nuri Albayrak veya onun gibi birinin baskan olmasi sizi dahada rahatladacak, bundan eminim, cünkü siz böyle olmasini istiyorsunuz.

Ali Can
02.02.2008, 18:17
ZATEN RONALDİNHO NUN AÇIKLAMALARI VARDI KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ TRABZONSPOR AŞKIYLA YANIP TUTUŞUYORUM.BABAM DA TRABZONSPORLUDUR. BREZİLYA DA OLDUĞUMUZ İÇİN MAÇLARI HEP RADYODAN DİNLERDİK. BİR GÜN O KUTSAL FORMAYI GİYECEĞİM.VE NURİ ALBAYRAK VE ONUN TAYFALARI İÇİN BİR KÜLÜB BU KADAR MI GÜZEL YÖNETİLİR BEN BU TAKIMA BONSERVİS BEDELSİZ HATTA 20 MİLYON YURO BEN VERECEĞİM DEDİ.:mad:

KAYNAK: FOTOMAÇ
güzel haber

Travelair
02.02.2008, 18:27
Becerebilseydim ne âlâ

Şu anda komadayız. Yapılacak transferler bitkisel hayattan çıkarır belki ayağa kaldırıp birkaç adım da attırır. Ama daha fazlası için sezon sonu UEFA bileti, bolca kaynak, bilgili ve yetkin bir yönetim lazım

10 numara
02.02.2008, 18:30
çok güzel bir haber hadi hemen girişimlere başlayalım ronaldinhoyu almak için :D

en çokta sana üzülüorum nikin yalan oldu bkz:denis61 :D

S.F.K.
02.02.2008, 18:39
arkadaşlar bence eski hocalarımıza ve başkanlarımıza sallamayı bırakalım ve transfer martavallarımıza devam edelim
iyi kötü bu kulübe hizmet etmiş kişilere bu kadarda hakarete varan cümleler kurmayalım
herkeze iyi akşamlar

Fatih Öztürk
02.02.2008, 18:54
yanarım yanarımda bi tomas jun transferinin yanlışlığına küstürdüğümüz atay başkana yanarım.
yahu bi transfer kıpırdamasıdamı yok.

Fatih Öztürk
02.02.2008, 19:01
arkadaşlar şuan rizede oyanan rize beşiktaş macında trabzondan rizeye yüzlerce trabzonsprlu trabzon bayrak ve flamalarıyla rizeyi desteklemeye gitti.valla stad trabzon trabzon diye inliyor.

krdnz
02.02.2008, 19:02
90+1 Uzatmalar devam ediyor.yönetimden tık yok:mad:

Fatih Öztürk
02.02.2008, 19:03
rizede harikalar yaratan trabzon taraftarı rizesporlu futbolcuları trübüne cağırdı.
mükkemmel dayanışma örneği.

A.T.R
02.02.2008, 19:04
Nuri Albayrak veya onun gibi birinin baskan olmasi sizi dahada rahatladacak, bundan eminim, cünkü siz böyle olmasini istiyorsunuz.

Nasıl yani?
Niyet okuyuculuğun da var demek. Enteresan insanlar barındırıyor forumumuz :)

Cem Balcı
02.02.2008, 19:07
yav hala yokmu transfer...??

A.T.R
02.02.2008, 19:10
Şu anda komadayız. Yapılacak transferler bitkisel hayattan çıkarır belki ayağa kaldırıp birkaç adım da attırır. Ama daha fazlası için sezon sonu UEFA bileti, bolca kaynak, bilgili ve yetkin bir yönetim lazım

Benim umudum takımın bu sene avrupa kupalarında bir yer edineceğine dair değil zaten. Bunca olumsuzluğa rağmen, bunca işbilmezliğe rağmen bir şekilde su mecraına akacak, eyrisi doğrusuna denk gelecek ve biz bir şekilde mutlu ( olmak isteyenler tabii ) olacağız. Sözkonusu Trabzonspor olunca hiçbir şekilde karamsarlık duygusunu kabullenemiyor bünyem ( maç seyrederken hariç :D)

Murathan
02.02.2008, 19:25
ya denisin gelmesi zorrr .. çok ii adam ve haber 61dede söz etmio ondan.. başka futbolcular var sanmıyorum gerçek olcağini

Murathan
02.02.2008, 19:35
Mutlaka bir yıldız gelecek
Bir yıldız alacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Gelecek yönetime enkaz değil diri bir 11 bırakacağız.

Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu "Trabzonspor'a bir yıldız kazandırmak için çalışıyoruz" dedi. Başkan Albayrak'ın kongre öncesinde takıma ilk 11'de oynayacak bir yıldızı kazandırmanın çabası içinde olduğunu belirten Baturoğlu sözlerini söyle noktaladı: "Başkan bu konuda kararlı. Trabzonspor'a bir yıldız http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
alacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Gelecek yönetime enkaz değil diri bir 11 bırakacağı

kaynak:fotomaç :D

Âkil Âdem
02.02.2008, 19:37
Konuşan Baturoğlu, aktaran Fotomaç.
Daha iyi bir ikili olamazdı. Yalancı yamacı meselesi ya da "bozacının şahidi şıracı".

Travelair
02.02.2008, 19:47
Acaba "Enkaz 11" i kimler bu hale getirmiş?

Serdar A
02.02.2008, 19:59

İyi kariyeri ve bununda üzerine koyabilecek vizyonu olan , Trabzonspor'da oynamanın ağırlığını kaldırabilecek oyuncularla anlaşmak niyetindeyiz. ( Ersun Yanal )

Yeterki belirlenen her hangi bir oyuncunun alterntifi ve alternatifin alternatifi arasında bir kalite farkı olmasın . Yavaşda olsa hızlada olsa bir dönüşüm olacak .

Kızgınlığımız , tepkilerimiz Karadenizliliğimizden . Karadeniz'de mevsim aylar boyu uysal kalmaz . Üstü çimende bağlasa Karadeniz'e güven olmaz .

Bu sessizliğin sonu artık hayra olsun . Bütün taraftarlar olarak tek beklentimiz budur .

oguzkoc
02.02.2008, 20:06
2.devre için sanırım sadece bir futbolcu alınacak ve transfer kapanacak. oda muhtemelen forvet olur yada forvete yakın ortasaha..

fakat gelecek yönetimden çok şey bekleyeceğiz
-genç bir stoper
-tecrübeli bir stoper
-moawad iyi ise onun yedeği olacak bir sol kanat
-kaliteli bir önlibero
-barış gibi yetenekli alternatif bir ortasaha oyuncusu
-10 numara mevkisi için yabancı bir oyuncu
-kaliteli bir forvet

furkansenokur
02.02.2008, 20:15
-[ooD;1125422']http://www.spor61.net/contact.php

arkadas senol hacanin ögrencisi koreli park icin buraya herkes yazsin lütfen spor61 editörüne gidiyor buraya yazilanlar bir haber yapsinlar ben yaziyorum

hemen 2 dakkada bişeler uydururlar valla :D bende yazıyorum

ATSIZ
02.02.2008, 20:17
haber 61. net yeni uyandı BMN TAKİP ETSE HABERİ ÇOKTAN VERECEKTİ.İŞTE YEREL BASIN...

TS'ye bir kötü haber daha
02 Şubat 2008 / 19:27
Belçika'nın Genk takımının Fransız golcüsü Dahmane Fransa'nın Le Mans takımıyla sözleşme imzaladı

şeklinde Dahmane haberini yeni verdi..

Hekimoğlu
02.02.2008, 20:27
rize maçında perekliye uzatılan mikrofonda mısırlıyı aldık 3 oyuncu daha alacağız demedi mi hani hani?bire mi düştü onu da alamayacaklar.tarih yazmadı böyle bir yönetim.

Murat Keçeci
02.02.2008, 20:27
dahmane stellanone ve diğer ıvır zıvırların ismini yönetim denisi kandırmak amacıyla kullanmış

Fatih Öztürk
02.02.2008, 20:33
dahmane stellanone ve diğer ıvır zıvırların ismini yönetim denisi kandırmak amacıyla kullanmış
toprağım bizim yöneticiler bu kadar zekimiki:D

Murat Keçeci
02.02.2008, 20:35
toprağım bizim yöneticiler bu kadar zekimiki:D

bizim yöneticilerin ne kadar zeki olduklarını bizi her seferinde ayakta uyutarak gösteriyorlar

Fatih Öztürk
02.02.2008, 20:37
gol gol gol gol rize attı:D

Murat Keçeci
02.02.2008, 20:38
gol gol gol gol rize attı:D

ben gidip iziliyim o zaman içerde lig tv var ben gelmişim transfer bekliyorum burda

Muhammed KOÇ
02.02.2008, 20:39
helal sana rize..valla trabzon atmış kadar sevindim :D

Travelair
02.02.2008, 20:41
Eren Derdiyok - Basel'in Türk asıllı forveti

6 Şubat'ta İsviçre'nin İngiltere ile oynayacağı A Milli özel maçına İsviçre adına çağırıldı. Daha önce İsviçre 19 ve 21 yaşaltı takımlarında forma giydi.

Sayın Fatih Terim, kadroya Tümer Metin gibi oyuncuları çağıracağına Eren Derdiyok gibi genç yetenekleri çağırsın! Bildiğim kadarıyla bu maç özel değil de resmi olsaydı, Türk Milli Takımı forması giyme şansı artık olmayacaktı. Hala ihtimal var. Fatih Terim bu sıralar çok yetenek kaçırıyor başka Milli Takımlara, biraz aklını toplasın 3 ukaladan az adam alsın, bu isimlere yer açsın bir zahmet!

Trabzonspor açısından bakarsak da, eğer bu maçta kendini gösterirse bir daha yüzümüze bakacağını sanmıyorum

Ali İhsan
02.02.2008, 20:50
Eren Derdiyok - Basel'in Türk asıllı forveti

6 Şubat'ta İsviçre'nin İngiltere ile oynayacağı A Milli özel maçına İsviçre adına çağırıldı. Daha önce İsviçre 19 ve 21 yaşaltı takımlarında forma giydi.

Sayın Fatih Terim, kadroya Tümer Metin gibi oyuncuları çağıracağına Eren Derdiyok gibi genç yetenekleri çağırsın! Bildiğim kadarıyla bu maç özel değil de resmi olsaydı, Türk Milli Takımı forması giyme şansı artık olmayacaktı. Hala ihtimal var. Fatih Terim bu sıralar çok yetenek kaçırıyor başka Milli Takımlara, biraz aklını toplasın 3 ukaladan az adam alsın, bu isimlere yer açsın bir zahmet!

Trabzonspor açısından bakarsak da, eğer bu maçta kendini gösterirse bir daha yüzümüze bakacağını sanmıyorum

Özel veya resmi olması önemli değil, İsviçre formasını bir kez bile giyse artık milli takımda oynama şansı kalmıyor. Özel maç olması onlar açısından şans ve kesinlikle bu maçta bir dakika bile olsa oynayacaktır ve artık İsviçre milli olacaktır.

Selman
02.02.2008, 21:07
Arkadaşlar Rize-bjk maçı ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altına yazmayınız lütfen.Başka başlıklar mevcuttur.Teşekkürler.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6295&page=15

Cafer Bulur
02.02.2008, 21:26
haber 61 net sitesinde eski genkli oyuncu mohammed dahmane fransiz le mans takimina imza atti diyorlar,yaninda ise raec mons kulübünün flamasi yanindaki resmini yayinliyorlar.bu kadar amatör bir habercilik olamaz yaa.bunlarin yaptigi hicbi habere inanilmaz.tek kelimeyle rezalet.

hakantpl
02.02.2008, 21:27
transfer yokmu hala ?? :)

hakantpl
02.02.2008, 21:28
Bir Adet Forvet Alsınlar Artık ne Olur Topu ileri şişirince Hiç değilse gol olma Şansı olsun

Tolpaş61
02.02.2008, 21:30
şimdi ben anlamadım forvetmi alıyorlarmış.

hakantpl
02.02.2008, 21:33
şimdi ben anlamadım forvetmi alıyorlarmış.

yok Nerdeeeeeee ... Hani alsalar ii olur diyorum :)

Muhammed KOÇ
02.02.2008, 21:43
millet transferden artık iyice umudunu kesti..transfer sezonunun ortalarında;

'Bu Konuyu 100 Aktif Üye Görüntülüyor' derken şimdi;

'Bu Konuyu 27 Aktif Üye Görüntülüyor' ..

hakantpl
02.02.2008, 21:43
Hiç değilse Mehmet Yılmaz ı Geri alabilsek o bile kafi bizim için İki kazma yan yana Oynar işte :)

Şaka bir yana Umutun yanına Teknik Bir Partner Bulabilsek yada Kafa Vurmayı bilen biri yattara ve Gökdeniz gibi İki Kanat ortasını Mükemmel yapan Oyuncumuz var ama Kafa Vuracak forvet yok

Ali İhsan
02.02.2008, 21:48
Hiç değilse Mehmet Yılmaz ı Geri alabilsek o bile kafi bizim için İki kazma yan yana Oynar işte :)

Şaka bir yana Umutun yanına Teknik Bir Partner Bulabilsek yada Kafa Vurmayı bilen biri yattara ve Gökdeniz gibi İki Kanat ortasını Mükemmel yapan Oyuncumuz var ama Kafa Vuracak forvet yok

Tüm dünyada transfer sezonu bitmiş. Hiçbir takım iyi forvetini bize vermez. Hem de bu sefer gerçek bir sebep olarak yerine oyuncu alamayız diyebilirler. O yüzden ya yerli forvet almamız lazım ya da Umut'u çalıştıracak iyi bir antrenör. Umutta boy var, fizik var, iyi zıplayabiliyor ama ne kafa vurabiliyor ne de ayakta kalabiliyor. Sırtı dönük oynama, ayağında top tutma, kafa toplarına düzgün çıkma gibi özellikleri geliştirmesi için henüz geç değil. Bence Ersun hoca transfer bekleyeceğine kampta başlasın artık oyuncuların alışkanlıklarını düzeltmeye yoksa bu yönetimden hatta gelecek yönetimlerden bile umutlu değilim...

Zeki Çelenkoğlu
02.02.2008, 22:03
töbe töbee.. ben yarın ALbayrak için yürürüş yapacam bakkaldan eve kadar. var mı katılacak..

Tansu Onur Erdoğan
02.02.2008, 22:04
walla bu vakitten sonra ancak gürcisten hırvatistan ve ukrayna gibi liglerden oyuncu alabilirz

Cafer Bulur
02.02.2008, 22:08
walla bu vakitten sonra ancak gürcisten hırvatistan ve ukrayna gibi liglerden oyuncu alabilirz
bunu dahi yapabilseler avuclarimiz patlayincaya kadar yönetimi alkislamaya raziyim.asil bizim isimize yarayacak futbolcular bu ülkelerde.ama iddia ediyorum buralardan da oyuncu alamaz bu beceriksizler.

Onur Akyüz
02.02.2008, 22:09
Özel veya resmi olması önemli değil, İsviçre formasını bir kez bile giyse artık milli takımda oynama şansı kalmıyor. Özel maç olması onlar açısından şans ve kesinlikle bu maçta bir dakika bile olsa oynayacaktır ve artık İsviçre milli olacaktır.

evet bende öyle biliyorum,nuri ilk almanya macinda a milli oldu galiba,yani özel macta,yani eren artik isvicre milli takiminin oyuncusu..
sinyor terim gitsin hala emre asik'i cagirsin kadroya,bizden sadece gogo'yu almis,serkan fener'de oynarken gidiyodu milli takima simdi noldu anlamadim..!!

Ustaalioğlu
02.02.2008, 22:23
Serkan fenerde oynayamazken gidiyordu milli takima, simdi bizde oynarken gidemiyor...

Kubilay ŞAHİN
02.02.2008, 22:38

Alalımda Oradan Alalım Yeterki Zaten oradakiler buraya daha cok uyum sağlar...

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 22:40
transferde agirlik verilmesi gereken ülkeleri siraliyorum gerisi yalan ;

1.Gürcistan
2.Ukrayna
3.Hirvatistan
4.Rusya

bu ülkelerden gelecek olan oyuncularda fazla uyum sorunu cekmeyiz

Cem Balcı
02.02.2008, 22:43
-[ooD;1125769']transferde agirlik verilmesi gereken ülkeleri siraliyorum gerisi yalan ;

1.Gürcistan
2.Ukrayna
3.Hirvatistan
4.Rusya

neden uyum sorunu çekmeyizki?:confused:

krdnz
02.02.2008, 22:46

,keşkeee...

Ali İhsan
02.02.2008, 23:00
-[ooD;1125769']transferde agirlik verilmesi gereken ülkeleri siraliyorum gerisi yalan ;

1.Gürcistan
2.Ukrayna
3.Hirvatistan
4.Rusya

Bize ülke içinden gelen oyuncular bile uyum sorunu çekiyor. Rusya'dan oyuncu bize zaten gelmez, liglerinin kalitesi bayağı artmaya başladı. Keza Ukrayna da öyle. Hırvatistan da Avrupa içinde bir ülke ve futbolun gelişimi büyük klüpler tarafından takip ediliyor. Gürcistan da tek tük iyi futbolcu çıkarıyor. Çıkanı da kimlerin kaptığı belli. Bize işbilen yönetim lazım bir tek. Menejerlerin kucağında oyuncak olmadan kendi ayakları üstünde transfer yapabilecek bir yönetim.

Gökçebey
02.02.2008, 23:01
Bu saatte burayı toplam 26 kişi mi görüntülerdi yahu? Transferden de hevesimizi kaçırdılar.

Murat Keçeci
02.02.2008, 23:13
millet akıllandı tabi bu yönetim transfer yapsa bile son gün yapar adamların çalışma prensipleri bu o zaman yoğunlaşır ancak bura

Adem Erdoğan
02.02.2008, 23:15
neden uyum sorunu çekmeyizki?:confused:

istatistikler bu ülkeleri gösteriyo

Atılay
02.02.2008, 23:33
arakdaşlar gine son dakika bombası olacak ama bu bomba bize meyilli

Fanatik28
02.02.2008, 23:33
levantede pek sans bulamayan Sota'yi alsak bari forvete. Futboluda bizde birakir.

Can
02.02.2008, 23:37
levantede pek sans bulamayan Sota'yi alsak bari forvete. Futboluda bizde birakir.
valla süperr olur yaa

Kubilay ŞAHİN
02.02.2008, 23:41
arakdaşlar gine son dakika bombası olacak ama bu bomba bize meyilli

Yoksa Mansaremi :D:D:D:D

Kubilay ŞAHİN
02.02.2008, 23:42

Bence shota futbolculuk ta bi daha gelmez bize cünkü acıklaması vardı beni trabzonlular eski shota gibi hatırlasınlar eskisi gibi ters takla atamıyorum artık diyordu :D

Cafer Bulur
02.02.2008, 23:42
müthis bir tespit.uzun vade icin bir cözüm olmasada en azindan yönetimin ve ersun yanalin istedigi gibi sezon sonuna kadar kiralanmali.sonra durumuna bakilir.bizim aradigimiz sirti kaleye dönü oynayabilen son vuruslarida iyi bir forvet.yönetim uyumaaaaaaaaaaaaaaaaaa sotayi sezon sonuna kadar kiralayinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

h@msi61
02.02.2008, 23:44
Sota birakin efsanemiz olarak kalsin. Gozumuzden dusmesini istemeyiz....

Ali Yerlikaya
02.02.2008, 23:45
Yapmayi arkadaslar artik ben gercekten ümidi kestim yaw. Daha dün yönetimden olucak serefsizler bilmem 2 gurbetci ve bi yabanci garantiymis felan filan diyorlardi.
Bunlar gibi yalanci bi yönetim ben hatirliyamiyorum. Insallah artik sayili günler kaldi bu isi bilmez seref yoksunu insanlardan kurtuluruz. Baskada bisey gelmez elimizden maalesef

Cafer Bulur
02.02.2008, 23:46
yine kalabilir.su haliyle bile ergin den 10 gömlek üstündür.daha iyisini alamadigimiza göre sezonuna kadar neden kiralanmasin?

AyhanPe
02.02.2008, 23:48

gözümüzden neden düsecekmis.biraz oynar sonra hamiyle jübile yaparlar bizde..hamide yardimci teknik direktör olarak alinsin ersun yanal in yanina.genc bir kadro kurulsun.sota ve hami takima canlilik katacaktir.oynamasalar bile takim ruhuna mutlaka yansir onlarin varliklari..bence düsünülmesi gerekir.

Sefa Murat Dokuz
02.02.2008, 23:49
Şu koreliyi alsak varya Young Chu off off neler yaparız bu ligde ama... bizim maillerimizi okumamışlardır...

futbalski60
02.02.2008, 23:57
ilgilendiğimiz kolombiyalı defans oyuncusu Arboleda'ya cska moskova kancayı takmış arkadaşlar

Hakan Karadirek
02.02.2008, 23:58
O korelinin degeri vardir 7 milyon euro.. bizim yonetim iki oyuncuya (Fernandao ve Alex) 6 milyon euro vermesse, Bir kisiye birak 7 miyon euro 2 milyon euro bile vermez.

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 23:58
valla ben yazmistim 2 tane mail attim cevap yok ! yokya böylede olmaz bu is

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 23:59
ilgilendiğimiz kolombiyalı defans oyuncusu Arboleda'ya cska moskova kancayı takmış arkadaşlar
#

gercekten ilgileniyormuyduk acaba? kime inanacagimizi sasirdik walla!:confused:

Muhalif
03.02.2008, 00:01

kancayı takmış deyince.. bu baturoğlu'ndan önce transfer işlerinin efsane yöneticisi Faruk Kanca inşaattan düşüp kaza geçirmiş geçmiş olsun der minnetle anıyoruz kendisini.. Kanca'ya rahmet okutan bir Baturoğlu ile karşı karşıyayız zira.. Kanca 65 gün gece gündüz demeden aç-susuz dolaşmıştı Brezilya sahillerinde hiç değilse.. Bu Baturoğlu poz vermekten kelli bir işe yaramıyor.. hoş o pozu da bir işe yaramıyor ya neyse:D

krdnz
03.02.2008, 00:01
90+2 bekliyoruz.....

hadi uzatmalarda bir gol.....

Zafer Fidan
03.02.2008, 00:03
O korelinin degeri vardir 7 milyon euro.. bizim yonetim iki oyuncuya (Fernandao ve Alex) 6 milyon euro vermesse, Bir kisiye birak 7 miyon euro 2 milyon euro bile vermez.

ne 7 milyon eurosu :D ... abartin bence biraz..
maliyeti en fazla 2 milyondur

futbalski60
03.02.2008, 00:04
İşte Size Levan Tarih: 02.02.2008 08:51:41 (6484 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/levan_02022008.080247.jpg Trabzonspor’un yapısına uygun olan bu oyuncunun fiyatı yıllık 500 bin Euro olarak açıklandı. Bonservisi elinde olan 31 yaşındaki Levan Tskitishvili, İngiltere Premier takımlarından Birmingham’la görüşüyor.
Panionios’tan Ayrıldı

Aylardır futbolcu transferi için ülke ülke dolaşan ancak bir türlü hiçbir oyuncuya imza attıramayan Trabzonspor’a Gürcistan milli takımının orta alandaki dinamosu Levan’ı öneriyoruz. Daha önce Şota-Arçil kardeşlerin de önerdiği ancak ilgilenilmediği bu oyuncu formasını giyindiği Yunanistan’ın Panionios kulübünden alacaklarına karşılık bonservisini alarak ülkesine döndü. İngiltere Premier liginde küme mücadelesi veren Birmingham’ın da ilgilendiği Gürcü futbolcunun Arçil’in önerisiyle Trabzonspor’a gelmeye hazır olduğu belirtildi.

Stellone Nereden Çıktı

Öte yandan Bordo-Mavili kulüp, İtalya`nın Torino takımından 31 yaşındaki golcü oyuncu Roberto Stellone`yi gündemine aldı. Bu futbolcunun bonservisi konusunda görüşmeler yapıldığı, ancak transferin gerçekleşmesinin zor gözüktüğü kaydedildi. Özellikle menajerlerin Trabzonspor’a önerdiği bu oyuncunun bordo-mavili takıma gelmesinin çok zor olduğu halde gündem yapılması tepki alıyor.

Bosko Balaban Girişimi

Trabzonspor yönetimi uzun süren ve bir türlü sonuçlandırılamayan forvet arayışlarını hızlandırdı.Dinamo Zagreb in dünyaca ünlü golcüsü Bosko Balabanı renklerine katmak isteyen bordo-mavili kulüp bu futbolcuya önümüzdeki günlerde teklif yapmaya hazırlanıyor.

takagazete

haydaaaa yahu birde bu çıktı başımıza dalgamı geçiyorlar???

levan birmingham ile imzaladı ama