PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Fatih
02.02.2008, 00:01
------------jefferson-------------

Jabİ----hamza---ceyhun---mustafa

Yattara--serkan--selÇuk---bariŞ

--------umut----park Young-------

gökdenizi de sattın sanırım:D

Terzioğlu
Herkes kadro kuruyor bende eksik kalmayayim :)

-------------Onur Kivrak--------------
--------------------------------------
Ferhat---Mosquera--Egemen---Murat K
--------------Selcuk------------------
-------------Sharbini-----------------
-Yattara---------------------Gökdeniz
----------Serhat--de Sutter----------

futbalski60
bmn de ne kadar çok ziya doğan adayı varmış:)

Mustafa Önal
Eren'in fiyatı 5 milyon euro

isviçreliler öğrendi bu işi delgado, b. dortmunta ve shalkeye sattıkları 2. topçu yu da sayardak. iyi pazarlıyorlar.

Mustafa
02.02.2008, 00:02
Herkes kadro kuruyor bende eksik kalmayayim :)

-------------Onur Kivrak--------------
Ferhat---Mosquera--Egemen---Murat K
--------------Selcuk------------------
-------------Sharbini-----------------
-Yattara---------------------Gökdeniz
----------Serhat--de Sutter----------

Ne güzel yazdıklarından sadece 4 tanesi bizim takımda oynuyor

Erdem Keser
02.02.2008, 00:02
Hemserim boyle takim olmaz..
Bir kere ön libero kim..
Sonra fovete bagli orta saha oyuncusu kim..
Bunlari hep dusunmek lazim..

O kadroda Selçuk neci?

Sefa Murat Dokuz
02.02.2008, 00:03
Hemserim boyle takim olmaz..
Bir kere ön libero kim..
Sonra fovete bagli orta saha oyuncusu kim..
Bunlari hep dusunmek lazim..
bir takımda ön libero olmazsa oynayamıyormu:D
sekçuk ön libero hücüma dönük orta saha olmayan onlarca takım var

Sefa Murat Dokuz
02.02.2008, 00:04
Arkadaşım kusura bakmayasın ama madem böyle bir kadro kuruyorsun içine top sürmekten aciz Keçeliyi ne diye koyuyorsun..
Adam topla giderken "yığılıp kalacakmış" gibi gidiyor ..Hız yok,teknik yok,kademe yok,savunma yok,bindirme yok...
Hayallerinizdeki kadroya bari koymayın şu adamı ..

biliyom renktaş nazar değmesin diye keçeliyi koydum 4 dörtlük olursa illa bişey aksar:D

Fatih
02.02.2008, 00:05
şuanki kadroyla

.................tolga..............
jabi......tolga......hüseyin....sayed
..........serkan.......ayman.........
yattara.......................barış.....
.............gökdeniz.................
.............umut......................

Arif Timurcioğlu
02.02.2008, 00:06
Bir kadroda ben yapıyım hefes ettim.

-----------------tolga-------------------

serkan-------erdinç----çağdaş--------sayed

---------------Jabi(yerse)-----------------

Yattara----------------?------------Gökdeniz

--------------umut--------------------------
------------------------?--------------------

Hakan Karadirek
Peki niye ozaman o onlarca takim sampiyon olamiyor.. cunku adamlarda oyun kurucu yok degilmi..
Fenerbahcede bir Alex var, skoru her an degistiricek kapasiteye sahip..
Bizdede oyun kurucu yok, eskiden szymek vardi.. Gokdenizle beraber oynarken harikalar yaratiyordu.. Fakat oyun kurucy szymek gitti, Trabzonspor dagildi.

F.Tütüncü
ohaaaa bu resmen ronaldinho yaaa :) hiç aşağı kalır yanı yok belki fazlası var :)

Evet çok iyi oyuncu. Gönlü İngilteredeymiş kendisinin. Ama bize gelmesi imkansız değil bence. Arada Şenol Hoca var. Bize bi kolaylık sağlasa alabilir. Adam bize gelmek ister mi? Avrupa!dan transfer teklifi gelince gönderilmek şartıyla evet. Peki fiyatı ne olur derseniz bu korenin belki de en yetenekli oyuncusunu az paraya alamayız. Ama malzeme ortada:)

asem61
02.02.2008, 00:08
arkadaslar kurdugunuz takimlara bakiyorumda sizde hedef kücültmüssünüz. bu takimlar ancak ligde 4.lüge oynar.

Sefa Murat Dokuz
02.02.2008, 00:08
Peki niye ozaman o onlarca takim sampiyon olamiyor.. cunku adamlarda oyun kurucu yok degilmi..
Fenerbahcede bir Alex var, skoru her an degistiricek kapasiteye sahip..
Bizdede oyun kurucu yok, eskiden szymek vardi.. Gokdenizle beraber oynarken harikalar yaratiyordu.. Fakat oyun kurucy szymek gitti, Trabzonspor dagildi.

oyun kurucuya ne gerk var orda forvet arkası oynayan park var ön libero oynayan selçuk var yani senin aradıklarında var sonucta

Sefa Murat Dokuz
02.02.2008, 00:10
Evet çok iyi oyuncu. Gönlü İngilteredeymiş kendisinin. Ama bize gelmesi imkansız değil bence. Arada Şenol Hoca var. Bize bi kolaylık sağlasa alabilir. Adam bize gelmek ister mi? Avrupa!dan transfer teklifi gelince gönderilmek şartıyla evet. Peki fiyatı ne olur derseniz bu korenin belki de en yetenekli oyuncusunu az paraya alamayız. Ama malzeme ortada:)

Adam 100 metreyi 10 snyede koşuyor 1.84 boyuyla hemde müthiş teknik ve çok iyi kafacı...
2004 de asian federasyon kupası genç oyuncususu seçilmiş çok iy ibir oyuncu

ewr 4-5 ödersin ama 10 alırsın satarken en az.

http://www.youtube.com/watch?v=NpgJ1vbwSgI

henüz 22 yaşında

Hakan Karadirek
02.02.2008, 00:10
oyun kurucuya ne gerk var orda forvet arkası oynayan park var ön libero oynayan selçuk var yani senin aradıklarında var sonucta

Fakat biz o transferleri once bir gerceklestirelim, sonra onlarla birlikte hayal takimi kuralim..

Sefa Murat Dokuz
02.02.2008, 00:11
Fakat biz o transferleri once bir gerceklestirelim, sonra onlarla birlikte hayal takimi kuralim..

kimseyi alamıcaz ki hasan hüseyinli kadro kurmam asla

Mehmet_Mercanlı
02.02.2008, 00:13
................Onur..................

jabi....Tolga.....Erdinç.....seyed

........Serkan....Hüseyin..........

Yattara.....Gökdeniz........Barış

................Umut..................

galıba 2. yarı böyle oynarız..

şuanda elimizde olan bu ama şu takıma ...
1:kaleci
2:stoper
3:önlibero
4:solkanat
5:forvet

...............??????..................

jabi....Tolga.....?????.....seyed

Yattara.....Gökdeniz......??????

.........??????.....barış............

hem tek lıboro oynasak cıf forvete dönsek .... :(

sbay
02.02.2008, 00:13
Bursaspor, 10 Şubat Pazar günü deplasmanda yapacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Özlüce Tesisleri'nde, teknik direktör Samet Aybaba gözetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda, istasyon çalışmasının ardından çift kale maç yapıldı. Sakatlıkları süren Zambiyalı oyuncu Collins Mbesuma ve Serdar Aziz düz koşu yaparken, belindeki ağrıları devam eden Ömer Aysan Barış havuzda çalıştı.

İzinli olan Kamerunlu golcü Herve Tum ile Antalya'daki hazırlık maçlarını izlemeye giden kaleci antrenörü Yaşar Duran'ın katılmadığı antrenmanda, kaleciler Vega, Yavuz ve Ceyhun'u altyapı kaleci antrenörü Muharrem Kayan çalıştırdı.

Öte yandan, milli maç nedeniyle verilen arayı değerlendirmek isteyen Bursaspor'un 3 Şubat Pazar günü Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor ile Özlüce Tesisleri'nde hazırlık maçı yapacağı bildirildi

ceyhun bursayla ne zaman anlaştı...yoksa bu bizim ceyhun değilmi acaba

futbalski60
02.02.2008, 00:14
defansa kademesi iyi hava toplarına hakim topu oyuna sokabilen bir stoper
ortasahaya soğukkanlı topu kanatlara yayabilen gerektiğinde oyunu yavaşlatacak bir ön libero
ve lider vasıflı serbest vuruşları kullanabilecek oyunu açabilecek ofansif bir orta saha
forvete uzun boylu,fırsatçı,yan toplarda etkili topu ayağında tutabilen ve boş alan yaratan bir oyuncu
ne yazık ki şart!!!

Hakan Karadirek
02.02.2008, 00:14
kimseyi alamıcaz ki hasan hüseyinli kadro kurmam asla
Orda haklisin hemserim, bende onlarla takim kurmam, hayatta kurmam.:)
Fakat elimizdeki malzeme bu, yapacak birsey yok.. Transferleri bekleyip gorucez..

Ali Yerlikaya
02.02.2008, 00:15
ceyhun bursayla ne zaman anlaştı...yoksa bu bizim ceyhun değilmi acaba

Dikkat ettiysen KALECILER diyor herhalde PAF takim dan bi kaleci

sbay
02.02.2008, 00:16
şuanda elimizde olan bu ama şu takıma ...
1:kaleci
2:stoper
3:önlibero
4:solkanat
5:forvet

jabi....Tolga.....?????.....seyed

Yattara.....Gökdeniz......??????

.........??????.....barış............

hem tek lıboro oynasak cıf forvete dönsek .... :(

forvet alınırsa yine tek forvet oynayabiliriz...umut gökdenizin yerine alınır büyük olasılıkla gökdenizde sola çekilir...umut ankaragücünde forvet arkası oynamıştı hatırladığım kadarıyla..forvete iyi bir adam alınırsa umut forvet arkası daha yararlı olabilir...

sbay
02.02.2008, 00:17
Dikkat ettiysen KALECILER diyor herhalde PAF takim dan bi kaleci
şimdi farkettim:yattara:

F.Tütüncü
02.02.2008, 00:19
Adam 100 metreyi 10 snyede koşuyor 1.84 boyuyla hemde müthiş teknik ve çok iyi kafacı...

henüz 22 yaşında

Şu anki yönetimin Şenol Hocayla ilişkileri nasıl bilmem ama eğer istesek Şenol Hoca da kolaylık yapar. Takımının en iyi oyuncusunu satmak zor gelebilir ama kendisi bir Trabzonspor'lu ve Trabzonspor'un ihtiyacı olan tarzda bir oyuncu olduğunu biliyor. KEşke alabilsek:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Mehmet_Mercanlı
02.02.2008, 00:20
forvet alınırsa yine tek forvet oynayabiliriz...umut gökdenizin yerine alınır büyük olasılıkla gökdenizde sola çekilir...umut ankaragücünde forvet arkası oynamıştı hatırladığım kadarıyla..forvete iyi bir adam alınırsa umut forvet arkası daha yararlı olabilir...

ben kesinlikle tek forvet oymamamızı ıstemıyorum ...ayrıca umutun oynamasınıda ıstemıyoum ...hele forvet arkası hıç oynamasın ...iyibir adam alınırsa umut yedek kulubesinde hasanla tavla oynar anca

Murat Keçeci
02.02.2008, 00:21
gitti 1 gün daha kaldı 5

Mehmet_Mercanlı
02.02.2008, 00:23
gitti 1 gün daha kaldı 5
5 değil 8 kaldı ...;)

edim
gitti 1 gün daha kaldı 5

sen cok sayarsın

futbalski60
stopere denizlispordaki Kratochvil derim

Mehmet_Mercanlı
02.02.2008, 00:25
stopere denizlispordaki Kratochvil derim

kayseriden Aydın ...

Can
02.02.2008, 00:26
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=11600 haber61 haberine bakın bizim Roberto Stellone nen helin avşar :)

Samet Yildirim
kayseriden Aydın ...

kayseriden ali turan
oftas dan giray derim

sbay
ben kesinlikle tek forvet oymamamızı ıstemıyorum ...ayrıca umutun oynamasınıda ıstemıyoum ...hele forvet arkası hıç oynamasın ...iyibir adam alınırsa umut yedek kulubesinde hasanla tavla oynar anca

...............tolga..................

jabi.....Tolga.....çağdaş.....moawad

...........hüseyin....serkan..................

Yattara............................gökdeniz

...........??????.....umut............

umut hertürlü oynuyor yaa bi alternatif üretmek zor umutun yerine belki 2 transfer yapılırsa forvet hattına olabilir... düşünülür

Hakan Karadirek
02.02.2008, 00:28
Bizim simdi oynadigimiz taktik 4-5-1.
Gokdeniz sağ kanatta presten bunalırsa serbest adam olarak oynayabilir..
Sonra Yattara sağdan ve Baris soldan presli oynarsa, kaleyi gordukleri anda vururlarsa bu takim daha farkli yerlere gelebilir.. Fakat kardesimin dedigi gibi tek liberöya donersek, birde guclu, hirsli, zekidolu, topu gerekirse saklayabilen bir forvet alirsak kesin sampiyon oluruz..

FEDAİ
02.02.2008, 00:30
Lig tv de can karyağdı konuşuyor

FEDAİ
02.02.2008, 00:31
ersun yanal olmayan tranferlerden dolayı çok sinirliymiş.

Mehmet_Mercanlı

umut hertürlü oynuyor yaa bi alternatif üretmek zor umutun yerine belki 2 transfer yapılırsa forvet hattına olabilir... düşünülür

kurduğun kadro cok güzel ama onu öyle yapsak

........hüseyin......??????..............

serkan........................gökdeniz

.........Yattara...umut...............

madem umuttan ve cıf önliberodan vaz geçmiorsun ...

Hakan Karadirek
Lig tv de can karyağdı konuşuyor

Ne diyor peki, ozetlersen seviniriz.

FEDAİ
02.02.2008, 00:32
net bi gelişme yokmuş.yönetim son güne kadar 1 ya"da 2 oyuncu katmayı düşünüyorlarmış.saed ile kesin sözleşme imzalanmış

Mehmet_Mercanlı
02.02.2008, 00:33

niye sınırlenmışkı sımdı ...durup dururken, kızcak bışeyok.:rolleyes:

...alışmadı daha galıbaa:o

Mehmet_Mercanlı
net bi gelişme yokmuş.yönetim son güne kadar 1 ya"da 2 oyuncu katmayı düşünüyorlarmış.saed ile kesin sözleşme imzalanmış

desene 1. seyed 2. de belkii :(

Murat Keçeci
bu yönetime en güzel cevabı bi ara samsunsporun kalesini koruyan kerem söylüyor:''ben hayatımda sinir krizi geçirmedim sinir krizi geçirdim'':D:D:D:D

amour_61
02.02.2008, 00:34
ya arkadaşlar sacma gelebilir ama biraz önce dikkatimi çekti ts web sitesine girdim ersen martinin fotosu çıkmaya başladı sayfanın üstünde hayırdır dedim kendi kendime.

furkansenokur
02.02.2008, 00:35
Şu anki yönetimin Şenol Hocayla ilişkileri nasıl bilmem ama eğer istesek Şenol Hoca da kolaylık yapar. Takımının en iyi oyuncusunu satmak zor gelebilir ama kendisi bir Trabzonspor'lu ve Trabzonspor'un ihtiyacı olan tarzda bir oyuncu olduğunu biliyor. KEşke alabilsek:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ya böle videolar izletipte bizi heyecanlandırmayın.bu oyuncu bi gelse daha ne isteriz.verecen dopingi her maç 5 atar :p

Cem Balcı
02.02.2008, 00:35

bunada şükür diyorum artık;daha ne yapayım...

hala azda olsa bir umut besliyorum;faydalı bir transfer yapılacak...:rolleyes::o

Mehmet_Mercanlı
02.02.2008, 00:37
arkadaşlar pordon veri değil ama resmı stede gördüm dayanamadım

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010208idman2.jpg

hasan ile hüseyin nereye bakıyo top nerde :D

Fatih
02.02.2008, 00:39
hüseyin topa bakıyoda hasan da geçmişini arıyo olsa gerek

futbalski60

aymanla musa nere bakıyo asıl:D

F.Tütüncü
ya böle videolar izletipte bizi heyecanlandırmayın.bu oyuncu bi gelse daha ne isteriz.verecen dopingi her maç 5 atar :p
Bu adama mı verecen dopingi?:) Dopinge ihtiyacı olan oyuncu görmek istiyosan bizim takıma bak:D Hatta takımda dopingle bile kurtaramayacak adamlar var:D

amour_61

sanki dik rampa yukarı odun taşımışlar gibi bu ne yaa

Cem Balcı
02.02.2008, 00:40

:D:D:D:D

çççççç

arkada aymanada dikkat.:D:D

Mehmet_Mercanlı
02.02.2008, 00:41
hüseyin topa bakıyoda hasan da geçmişini arıyo olsa gerek

bence huseyin topu birakmış başka yere koşuyoo hasan konusunda haklı olabilirsin :D

Hakan Karadirek
02.02.2008, 00:44
bunada şükür diyorum artık;daha ne yapayım...

hala azda olsa bir umut besliyorum;faydalı bir transfer yapılacak...:rolleyes::o

Sana tek tavsiyem: Hic kimse imza atmadan transfer haberlere inanma.. Sonra hayal kirikligini ugrayabilirsin.. Ayni Alex, fernandao fiyaskosu gibi.

Fatih Sağır
02.02.2008, 00:44
Benim de dikkatimi eşofmanlar çekti. Bunlar büyük beden mi giyolar yaa Hüseyinin bir kol kadar daha aşağı sarkmış Hasan kıvırmış. Ben bu eşofmanlarla yatağa bile girmem ya. Doğru düzgün antrenman elbisemiz yok mu bizim herkes ayrı havada takılıyo. Yakışmıyo bize.

Murat Keçeci
02.02.2008, 00:45
Benim de dikkatimi eşofmanlar çekti. Bunlar büyük beden mi giyolar yaa Hüseyinin bir kol kadar daha aşağı sarkmış Hasan kıvırmış. Ben bu eşofmanlarla yatağa bile girmem ya. Doğru düzgün antrenman elbisemiz yok mu bizim herkes ayrı havada takılıyo. Yakışmıyo bize.

büyük almışlar ki seneye de giyerler

F.Tütüncü
02.02.2008, 00:46
Bu sene büyük aldık. Seneye de giyerler diye...

F.Tütüncü
02.02.2008, 00:47
Piştiiiii:D

Murat Keçeci
02.02.2008, 00:49
bi komik görüntüde benden medyatrabzonun anasayfasında 1.haberde toplu halde koşuyor bizim takım erdinçe baksanıza bi sanki sarhoş ayakta duramıyor

sbay
02.02.2008, 00:49
kurduğun kadro cok güzel ama onu öyle yapsak

madem umuttan ve cıf önliberodan vaz geçmiorsun ...

sen benim kadroyu yap forvete bi adam al orta sahaya selçuğu al manisadan tolga veya çağdaşın yerine bekiri koy antepten...sonra bu kadronun üstüne gelecek sene 2 transfer daha yap olay tamadır:D
biraz iyimser bir tablo ama ne yapalım hayal kurmak parayla değilki...

Hakan Karadirek
02.02.2008, 00:52
Ya okadar kolay..
Sen takimi degistirdin muddetce, sistemi ve taktigide degistiricen..
Bunlar okadar kolay is degil.

amour_61
02.02.2008, 00:52
Cem kampta, Stellone yolda

Forvet oyuncu konusunda henüz bir sonuç alamayan Trabzonspor'da, kiralık olarak gittiği Orduspor'dan dönen Cem Demir, Antalya kampına çağrılırken, bordo-mavili kulüp, İtalya'nın Torino takımından 31 yaşındaki golcü oyuncu Roberto Stellone'yi gündemine aldı.Kulüp profesyonel şube menajeri Necmi Perekli yaptığı açıklamada, Cem Demir'in Trabzon'a döndükten sonra altyapıda bir süre çalıştığını belirterek, "Kendisini Antalya kampına çağırdık. Çalışmalarını takımla birlikte sürdürmeye başlayacak" dedi.

Cem Demir ise bu akşam takımın Antalya'daki kampına katılacağını belirterek, "Birkaç kulüpten teklif aldım ancak gitmek istemedim. Trabzonspor'da kalıcı olmak istiyorum" diye konuştu.

STELLONE GÜNDEME ALINDI
Öte yandan bordo-mavili kulüp, İtalya'nın Torino takımından 31 yaşındaki golcü oyuncu Roberto Stellone'yi gündemine aldı.
Bu futbolcunun bonservisi konusunda görüşmeler yapıldığı, ancak transferin gerçekleşmesinin zor gözüktüğü kaydedildi.

MOAWAD'DA SORUN YOK
Bu arada, Mısırlı oyuncu Sayed Moawad'ın transferinde herhangi bir sorun yaşanmadığı bildirildi.
Sayed'in menajerleriyle protokol yapıldığı ve yaşanan tek sorunun Afrika Uluslar Kupası'nda olması nedeniyle bu futbolcunun Trabzonspor'un kampına halen katılmaması olduğu belirtildi.
Gözden çıkartılan Ceyhun Eriş ve Celaleddin konusunda ise birkaç kulüpten teklif alındığı ve görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

Perekli, genç oyuncu Yusuf Kurtuluş'un ise Kasımpaşa'ya kiralık olarak verildiğini söyledi.
kaynak: ligtv web sitesi

Murat Keçeci
02.02.2008, 00:54
futbolcuları bitirdik şimdi hollwood yıldızlarına geçtik stellone onu alamazsalar z planlarında mel gibsonu getirmek varmış

Hakan Karadirek
02.02.2008, 00:54

Bu arada fotografcinin da hakkini vermek lazim.. Super yerden yakalamis bizim gazmalari.

lazooo28
02.02.2008, 00:55
Şenol Güneşin öğrencisi: Park Chu Young

öffff...Senol Hoca bize bi kiyak yapip, bunu bize yollarmi ?!!:alkış:

Travelair
02.02.2008, 00:57

Adama transfer diye emrivaki yaparsan sinirlenir tabi. İyi dövmüyor onları :)

posbiyik
02.02.2008, 00:58
Şimdi şu Park Chbuyla Yattarayı salacan sahaya.
Gerisi hikaye

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:01
:D:D:D bu foruma girdim mi kendimi gülmemek icin zor tutuyorum yahu bi 600 sayfa doldurduk 2 kisi aldik 1 muannat , simdi yeni basliktada 81 i bulduk hadi hayirlisi herhalde 800 de 1 kisi daha aliriz :D

Murat Keçeci
02.02.2008, 01:05
firikik dedinizde aklıma bizim lee eul young geldi adam hayatında ilk firkik golünü rüştüye atmış meğer bizde büyük frikikci diye adamdan firkik golleri bekliyorduk

Ustaalioğlu
02.02.2008, 01:06

henüz 22 yaşında

bu adam yattara - symek - f.teke - gokdeniz karisimi bisey, 5e flan alabilir miyiz...

Mehmet_Mercanlı
02.02.2008, 01:06
-[ooD;1124743']:D:D:D bu foruma girdim mi kendimi gülmemek icin zor tutuyorum yahu bi 600 sayfa doldurduk 2 kisi aldik 1 muannat , simdi yeni basliktada 81 i bulduk hadi hayirlisi herhalde 800 de 1 kisi daha aliriz :D

transfer sayfayla olsa 2 saatte 500 yaparız burayı senmerak etme.;). bu yönetim bu derece basıretsız oldukca ee bizdede bu boş muhappetler oldukca biz cok 600 ler 800 ler görürüz :D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:08
Park Chu Young yasi 22 piyasa degeri 1 milyon euro , bizim eski lee de ayni takimda oynuyor acaba diyorum seneol guneste yardim etsenede lee de referans olsa bize yollsalar su cocugu , wikepedia da okuyorum onu iQ 150 imis zaten , bunu futboluna yansityior diyor ... lakbabi da ; futbol dehasi imis. en büyük arzusu ingilterede oynamakmis... ( yahu önce bize gel nasil olsa biz seni kesin yollariz ingiltereye ) :D

F.Tütüncü
02.02.2008, 01:10
-[ooD;1124751']Park Chu Young yasi 22 piyasa degeri 1 milyon euro , bizim eski lee de ayni takimda oynuyor acaba diyorum seneol guneste yardim etsenede lee de referans olsa bize yollsalar su cocugu , wikepedia da okuyorum onu iQ 150 imis zaten , bunu futboluna yansityior diyor ... lakbabi da ; futbol dehasi imis. en büyük arzusu ingilterede oynamakmis... ( yahu önce bize gel nasil olsa biz seni kesin yollariz ingiltereye ) :D
Ben de onu diyorum işte:D Ama fiyatı 1 Milyondan fazladır

Fatih Sağır
02.02.2008, 01:11
bu adam yattara - symek - f.teke - gokdeniz karisimi bisey, 5e flan alabilir miyiz...

5e de alsan 10 a da alsan paranın her kuruşunu hak eder bu. Satarken de kar edersin. Türkiye'ye de gelmiş en iyi yabancı futbolcu olur. Ne de güzel olur bee. Trabzon şampiyon olursa bu adamla olur. Durmadan videosunu izliyorum hayran kaldım. Komple bir futbolcu ya süper.

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:11
Park Chu Young bu cocugun alinmasi icin ersun hocaya mail atalim mektup yazalim bisey yapalim yani 1 milyon euro piyasa degeri nedir yahu ? la nuri gider ayak bi kiyak yap bize hem güney koreliler bizi sever onlari kuzey korelilerden kurtardik lan vefa borcunuzu ödeyin su usagi bize verin koreli kardaslarim (dedemin orda bi manitasi varmis savas zamaninda anlatirdi bu usak o manitadan olmasin dedem de iyi top oynarmis ) :D

Gökhan Öz
02.02.2008, 01:13
yine transfer yok! bunun üstüne en iyi ne gider?
tabiki transfer sigarası.bu sigara paralarını bir gün albayrağı görürsem alcam ondan

F.Tütüncü
02.02.2008, 01:14
-[ooD;1124763']Park Chu Young bu cocugun alinmasi icin ersun hocaya mail atalim mektup yazalim bisey yapalim yani 1 milyon euro piyasa degeri nedir yahu ? la nuri gider ayak bi kiyak yap bize hem güney koreliler bizi sever onlari kuzey korelilerden kurtardik lan vefa borcunuzu ödeyin su usagi bize verin koreli kardaslarim (dedemin orda bi manitasi varmis savas zamaninda anlatirdi bu usak o manitadan olmasin dedem de iyi top oynarmis ) :D

Robin Hood market değerinin 1 Milyon olduğunu nerden biliyon? Bu adamı sen olsan 1 Milyona satar mısın? Neyse burda biraz daha konuşalım bu konuyu. Yarın gazetede haberini okuruz:D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:15
yine transfer yok! bunun üstüne en iyi ne gider?
tabiki transfer sigarası.bu sigara paralarını bir gün albayrağı görürsem alcam ondan

senin parani bisekilde öderde bazilarinin 70 lik paralarini biraz zor öder :D millet alkolik oldu onun yuzunden :D

Ahmet Karaman
02.02.2008, 01:15
sanırım en iyi transferimiz yeni yönetim kurulumuz ve başkanımız olacak. bu dangalaklar kurulunu transfer filan yapacağı yok. yani beceremez bu işbilmez dangalaklar kurulu.

Sefa Murat Dokuz
02.02.2008, 01:17
-[ooD;1124763']Park Chu Young bu cocugun alinmasi icin ersun hocaya mail atalim mektup yazalim bisey yapalim yani 1 milyon euro piyasa degeri nedir yahu ? la nuri gider ayak bi kiyak yap bize hem güney koreliler bizi sever onlari kuzey korelilerden kurtardik lan vefa borcunuzu ödeyin su usagi bize verin koreli kardaslarim (dedemin orda bi manitasi varmis savas zamaninda anlatirdi bu usak o manitadan olmasin dedem de iyi top oynarmis ) :D
bencede bişey yapalım klübü mail bombardımanına tutalım

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Dip.Ing.Mag.
Robin Hood market değerinin 1 Milyon olduğunu nerden biliyon? Bu adamı sen olsan 1 Milyona satar mısın? Neyse burda biraz daha konuşalım bu konuyu. Yarın gazetede haberini okuruz:D

transfermarkt.de den baktim 1 milyon euro yaziyo bizim eski frikik ustasi !!!! lee de 1.600 milyon yaziyo :D hadi tas patlasin olsun o cocugun degeri 2 milyon cok mu bu cocuga ?? yok yok iyi topcu ya bizim heryazdigimizin haberini yaparlar bunu yapmazlar kesin :D gecen bi arkadas cem demir suan nerde ne yapar diye yazdi? ertesi gun geri aldik :D

Fatih Öztürk
uşaklar habu koreli futbolcu 1 milyon avrodan cok cok fazla eder.
3'de olsa 5'de olsa alınmalıdır.
cok acayip bi adam bu.
ama alacak yönetim varmıdır.
tabiki yoktur.

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:18

bencede hemen yaziyorum :alkış:

Fatih Sağır
02.02.2008, 01:19
Seul Antalyada kampta değilmi. Antalyada Şenol Hocamıza desinler işte Parrk'ı bize ver hoca diye. Olmazsa bizden bi grup gitsin kampı bassın pankart falan yapsınlar. Şenol hocadan da rica etsinler. Alalım onu ya nolur be.

canibus
-[ooD;1124751']Park Chu Young yasi 22 piyasa degeri 1 milyon euro , bizim eski lee de ayni takimda oynuyor acaba diyorum seneol guneste yardim etsenede lee de referans olsa bize yollsalar su cocugu , wikepedia da okuyorum onu iQ 150 imis zaten , bunu futboluna yansityior diyor ... lakbabi da ; futbol dehasi imis. en büyük arzusu ingilterede oynamakmis... ( yahu önce bize gel nasil olsa biz seni kesin yollariz ingiltereye ) :D

adamin iq 150 ise bu yönetim varken trabzona asla gelmez degilmi ;) bularin ne m.l oldugunu bi saniyede anlar :)

F.Tütüncü
-[ooD;1124774']transfermarkt.de den baktim 1 milyon euro yaziyo bizim eski frikik ustasi !!!! lee de 1.600 milyon yaziyo :D hadi tas patlasin olsun o cocugun degeri 2 milyon cok mu bu cocuga ?? yok yok iyi topcu ya bizim heryazdigimizin haberini yaparlar bunu yapmazlar kesin :D gecen bi arkadas cem demir suan nerde ne yapar diye yazdi? ertesi gun geri aldik :D

Eğer bu gerçek fiyatıysa gerçekten alalım. İş ciddiye bindi:D Böyle topçu bu fiyata bulunmaz. Hem bize Avrupadan oyuncu kolay kolay gelmez. Memleketi de uygun:rolleyes:

F.Tütüncü
02.02.2008, 01:20

Acaba mailleri okuyup ilgili kişilere iletecek kimse var mıdır?:confused::)

Terzioğlu
02.02.2008, 01:21
Toplu bi mail mi atsak kulübe :)

Fatih Sağır
Manchesterın da aldığı bi koreli vardı ya yanılmıyosam o da Parkdı. Kaça almışlardı onu acaba?

Murat Keçeci
adamın fiyatı 1 milyon olsa ne olur bizimkiler bu seferde 250 milyara almaya çalışır

Fatih Öztürk
habu koreliye vakfıkebir ekmek arası tereyağını yedirelim uşaklar.
tadını aldımı bize gelir.

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:23
Acaba mailleri okuyup ilgili kişilere iletecek kimse var mıdır?:confused::)

ben cok acikli bir mail attim :D

Zafer Fidan
02.02.2008, 01:23
buna bakip biraz stres atalim bence :D :D :D
ZIIFpA74a7Q

Gökhan Öz
02.02.2008, 01:24
adamın fiyatı 1 milyon olsa ne olur bizimkiler bu seferde 250 milyara almaya çalışır
aman renkdaş yaa luna park değil bu baksana adam döktürüyo bence baya pahalıdır bu oyuncu

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:24

:alkış: cok güldüm buna neden bilmyiorum ama yersiz bi gulme tuttu beni mesajini okuyunca:D:D

Fatih Sağır
02.02.2008, 01:25
Travelair hocamızda burda o anlar topçudan. Hocam bu koreli kaç topçu eder. Bi defansif özelliğini göremedik onun dışında ofansif olarak bütün özellikler mevcut fazlasıyla.

Terzioğlu
02.02.2008, 01:26
Manchesterın da aldığı bi koreli vardı ya yanılmıyosam o da Parkdı. Kaça almışlardı onu acaba?

ManU Eindhoven'den aldi adami 7,5milyon euro'ya..
Eindhoven ise 5 milyon euro'ya Kyoto Purple Sanga (http://www.transfermarkt.de/de/verein/593/kyotopurplesanga/uebersicht/startseite.html) diye bi takimdan almis...

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:26
Eğer bu gerçek fiyatıysa gerçekten alalım. İş ciddiye bindi:D Böyle topçu bu fiyata bulunmaz. Hem bize Avrupadan oyuncu kolay kolay gelmez. Memleketi de uygun:rolleyes:

gercekten bak cocuk birkere inanilmaz derece hizli ve kafa toplarindada hakim kafalarini tekke ye benzettim ben ayrica pas teknigi ve driblingleri harika yeminederim takimi ucuruur bu cocuk yahu su yönetim bizim kadar sevse trabzonsporumuzu bizim kadar ilgilense ne takim kuaracaz ama yooookkk ah beee :( aglamak istiyorum su uni.yi bi bitereyim insallah direk trabzonspor a adayligimi koyacam transferleride hepp birlikte burdan yapacaz :D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:27
ManU Eindhoven'den aldi adami 7,5milyon euro'ya..
Eindhoven ise 5 milyon euro'ya Kyoto Purple Sanga (http://www.transfermarkt.de/de/verein/593/kyotopurplesanga/uebersicht/startseite.html) diye bi takimdan almis...

oda dehset oynuyor ama maclarini izledim bayagi

Sefa Murat Dokuz
02.02.2008, 01:27
2 tane mail attım acaba değerlendiriyorlarmı mailleri.

Gökhan Öz
02.02.2008, 01:28
bırak maili msnde konussan fayda etmez arkdsım

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:28

bende attim da herhalde 6 subattan sonra degerlendirirler :D

Murat Keçeci
02.02.2008, 01:30

resmi siteye haber koymaktan aciz insanlar sence değerlendiriyorlarmıdır

F.Tütüncü
02.02.2008, 01:31
buna bakip biraz stres atalim bence :D :D :D
ZIIFpA74a7Q

Sağol LazzVegazz güzel video. İlk pozisyonla Rüştüye çok güldüm. Adam kaptırmış at gibi koşuyo. 3 Adam yetmedi devirmeye:D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:32
ersun hocaya nasil ulasabilirim? yada batirogluna ?( :D)

F.Tütüncü
02.02.2008, 01:34
-[ooD;1124813']ersun hocaya nasil ulasabilirim? yada batirogluna ?( :D)
Ne Batıroğlu'su? Şimdi gider bilet alır falan

Murat Keçeci
02.02.2008, 01:34
-[ooD;1124813']ersun hocaya nasil ulasabilirim? yada batirogluna ?( :D)

yerel basından birileriyle konuştum onlarda baturogluna ulaşamıyoruz telefonu sürekli meşgul diyorlardı geçen

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:35
aramizda hackerlikten anlayan yok mu arkadaslar ,resmi siteye atalim su cocugun resmini altinada bize bunu alin yazalim ! :D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:36
yerel basından birileriyle konuştum onlarda baturogluna ulaşamıyoruz telefonu sürekli meşgul diyorlardı geçen

sanirim brezilyadan dönemedi baturoglu yerine batiroglu yazdilar soyadini harf hatasindan :D:D

Fatih Öztürk
02.02.2008, 01:37
habu adamı mevcut yönetim alamaz.
birileri(şenol güneş hocamız)bize hediye etmelidir.
iş adamları vs.

Ustaalioğlu
4 tane birbirinden kotu kaleci var, bunlardan 1i, 2si nicin satilmiyor...

Dip.Ing.Mag.
Ne Batıroğlu'su? Şimdi gider bilet alır falan

baturoglu neysede ersun hoca bu bilgisayarlarla falan bayagi ilgiliymis ya vardir kesin mail adresi falan ; keske msn i olsaydida konussaydik neguzel olurdu ya

Gökhan Öz
-[ooD;1124818']sanirim brezilyadan dönemedi baturoglu yerine batiroglu yazdilar soyadini harf hatasindan :D:D
rio de jenerio karnavalını izlemeye yollamış yönetim

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:38
habu adamı mevcut yönetim alamaz.
birileri(şenol güneş hocamız)bize hediye etmelidir.
iş adamları vs.

haklisin dostum da camasirmakinesi hediye etmiyolar adam gol makinesi :D piyasasi saglamdir sanirim

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:39
rio de jenerio karnavalını izlemeye yollamış yönetim

hic olmassa bi dansci kiz alsin gelsin stad senlenir :D

Fatih Sağır
02.02.2008, 01:39
Gözü Torino'da

Denis transferinde sona gelen fakat fiyatta anlaşamayan bordo-mavililer, Torino'nun golcüsü Stellone'yi takibe aldı.

Transfer döneminin bitimine az bir süre kala forvet hattını güçlendirmek isteyen Trabzonspor'da, Denis'in durumu hâlâ belirsizliğini koruyor. Arjantinli futbolcunun kulübü Independiente, oyuncusu için bordo-mavililerden istediği 6 aylık 2.5 milyon euro'luk kiralama bedelini ise Trabzonspor fazla bulduğundan transfer çıkmaza girdi.
Karadeniz temsilcisi, Arjantin kulübünden daha önceden anlaşmış olduğu şartları yerine getirmesini istiyor.

ÜÇ MİLYON EURO
Bordo-mavililer ise Denis'in alternatifini İtalya'da arıyor. Torino'nun 30 yaşındaki golcüsü Roberto Stellone'yi gündemine alan Trabzonspor, İtalyan forvet ile anlaşmanın yollarını arıyor. 2005'ten beri Torino forması giyen Stellone'nin bonservisi ise 3 milyon euro. Deneyimli golcünün takımıyla 2009'a kadar sözleşmesi bulunuyor. Stellone, bu sezon 4 maçta golle tanışamadı.
Yılmaz ŞENOL

Şimdi beni Park'ın dışında kimse kesmez ya canım sıkıldı.

Gökhan Öz
02.02.2008, 01:40
-[ooD;1124825']hic olmassa bi dansci kiz alsin gelsin stad senlenir :D
aman kardeş sahaya iner bizim seyirciler yine

F.Tütüncü
02.02.2008, 01:40
-[ooD;1124821']baturoglu neysede ersun hoca bu bilgisayarlarla falan bayagi ilgiliymis ya vardir kesin mail adresi falan ; keske msn i olsaydida konussaydik neguzel olurdu ya
Belki de Ersun Yanal'ın verdiği listede bunun da adı vardır

Fatih Öztürk
02.02.2008, 01:41
-[ooD;1124824']haklisin dostum da camasirmakinesi hediye etmiyolar adam gol makinesi :D piyasasi saglamdir sanirim

haklısın:)
o zaman talip olsun bizim işbilmezler biz aramızda toplayıp alalım.

F.Tütüncü
02.02.2008, 01:43
Gözü Torino'da

Denis transferinde sona gelen fakat fiyatta anlaşamayan bordo-mavililer, Torino'nun golcüsü Stellone'yi takibe aldı.

Şimdi beni Park'ın dışında kimse kesmez ya canım sıkıldı.

Hey Allahım yaaa madem fiyatta anlaşamadınız neyin sonuna geldiniz?:D

Ben de aynı, nerdeyse Denis gelse üzülecem:D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:45
Belki de Ersun Yanal'ın verdiği listede bunun da adı vardır

insallahhhhhhhhhhhhhh bakin bizden nekadar cok yabanci futbolcular kacsada güney korelilerin bize karsi bir sempatsii var hatirlayin lee bizdeyken geliyodular maclari izlemeye sadece ondan degil turkleride cok seviyolar bunu degrlendirmemiz lazim en buyuk kozumuzda senol hocaa... yahu ben ona nasil ulasabilirim offf yaa varya nuri sadece su cocugu alsin eminim kendini aklayarak gider bu kulupten

F.Tütüncü
02.02.2008, 01:47
Şenol Güneş Antalya'da

Güney Kore'nin FC Seul takımının teknik direktörü Şenol Güneş, takımının Belek'teki uzun kampı süresince 7 hazırlık maçı yapacaklarını söyledi. Belek'teki Gloria Sereniti Otel'de kamp çalışmalarını sürdüren FC Seul takımı, teknik direktör Şenol Güneş nezaretinde bugün 2 saate yakın bir çalışma yaptı. Güneş'in yardımcılıklarını Şeref Çiçek, kaleci antrenörlüğünü ise Yasin Özdenak yapıyor.
FC Seul'un antrenmanlarını Güney Kore'den gelen bazı basın mensupları da takip ediyor.
Antrenman sonrası kısa bir açıklama yapan Şenol Güneş, ''Kore'den Türkiye'ye 11 saat uçak yolculuğu yaparak geldik. Hava değişimi bizi yordu. Antalya'da ilk gün çok soğuk vardı. Şimdi ise çok güzel bir hava var. Belek'te 22 gün kalacağız. Kamp süresince 7 hazırlık maçı yapacağız. Pazar günü Antalya'da Antalyaspor ile oynayacağız'' dedi.

KADER AĞLARINI ÖRÜYOR:)

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:48
haklısın:)
o zaman talip olsun bizim işbilmezler biz aramızda toplayıp alalım.

bizim butce yetmez yetseydi zaten kesin sampiyon olurduk hersene :D

Âkil Âdem
02.02.2008, 01:49
Korkuyorum bunlar bu sakarlıkla Sylvester Stallone'yi getirmeye kalkar.

Mehmet_Mercanlı
tamam arkadaşlar yarın gazetelerde bu adam ... başardık.. :D

Dip.Ing.Mag.
Şenol Güneş Antalya'da

Güney Kore'nin FC Seul takımının teknik direktörü Şenol Güneş, takımının Belek'teki uzun kampı süresince 7 hazırlık maçı yapacaklarını söyledi. Belek'teki Gloria Sereniti Otel'de kamp çalışmalarını sürdüren FC Seul takımı, teknik direktör Şenol Güneş nezaretinde bugün 2 saate yakın bir çalışma yaptı. Güneş'in yardımcılıklarını Şeref Çiçek, kaleci antrenörlüğünü ise Yasin Özdenak yapıyor.
FC Seul'un antrenmanlarını Güney Kore'den gelen bazı basın mensupları da takip ediyor.
Antrenman sonrası kısa bir açıklama yapan Şenol Güneş, ''Kore'den Türkiye'ye 11 saat uçak yolculuğu yaparak geldik. Hava değişimi bizi yordu. Antalya'da ilk gün çok soğuk vardı. Şimdi ise çok güzel bir hava var. Belek'te 22 gün kalacağız. Kamp süresince 7 hazırlık maçı yapacağız. Pazar günü Antalya'da Antalyaspor ile oynayacağız'' dedi.

KADER AĞLARINI ÖRÜYOR:)

hocam tebrikederim kamp icin harika biyer secmissin , hocaammm insallah benim dusugumdugumu dusunuyorsundur sende???!!:confused:

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:50

spor 61 e ciksa bitek yeter :D

F.Tütüncü
02.02.2008, 01:51

Aslında çıkmasını istemem. Fiyat artıran olur falan:ts:

Murat Keçeci
02.02.2008, 01:51
arkadaşlar doğansporda top oynuyorum benim içinde mail atın hocaya amatörde böyle bir yetenek var banada bi kıyak yapın

edim
02.02.2008, 01:52
arkadaşlar doğansporda top oynuyorum benim içinde mail atın hocaya amatörde böyle bir yetenek var banada bi kıyak yapın

bi sen eksiktin

Fatih Öztürk
02.02.2008, 01:53
he he:D benden bi mesaj.

Fatih Sağır
Bizim takım da belekte dimi? Hadi hayırlısı.

Murat Keçeci
bi sen eksiktin

aymandan ne eksiğim var en azından adamların üstüne çıkmam

Kadir Aydın

Önce bir video görelim youtube'da :)

Sefa Murat Dokuz
Lakers bile PAU GASOLU ALDI BİZ BİR adam alamadık

Murat Keçeci
02.02.2008, 01:54
he he:D benden bi mesaj.

saol aga:D:D

edim
02.02.2008, 01:55
aymandan ne eksiğim var en azından adamların üstüne çıkmam

o zaman baska top oynayan varmı mail atalım transferi forumdan biz bitirelim baska yerlere yelken acmayalım

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 01:56
o zaman baska top oynayan varmı mail atalım transferi forumdan biz bitirelim baska yerlere yelken acmayalım

benide unutmayin yasim biraz buyuk 24 yasindayim buarada 22 gozukuyo avatarimda ama dehset topcalma teknigim var :D

edim
02.02.2008, 01:57
-[ooD;1124854']benide unutmayin yasim biraz buyuk 24 yasindayim buarada 22 gozukuyo avatarimda ama dehset topcalma teknigim var :D

tamam kardes ben yazıyom tek tek isim söleyin sırayla ama

Zafer Fidan
02.02.2008, 01:59
evet..ozaman beni de ekleyin :D bende avrupada oynamis futbolcuyum, Defansif Ortasaha :D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 02:00
ben zamaninda demistim BMN spor klubu kuralim iyi olanlarimizi ts ye yollayalim diye :D bak ne topcular cikiyo :D

edim
02.02.2008, 02:00
evet..ozaman beni de ekleyin :D bende avrupada oynamis futbolcuyum, Defansif Ortasaha :D

sen kal bilader bizde defans cok

edim
02.02.2008, 02:01
-[ooD;1124858']ben zamaninda demistim BMN spor klubu kuralim iyi olanlarimizi ts ye yollayalim diye :D bak ne topcular cikiyo :D

senide baskan yaptıkmı oldu bu iş ilhan cavcav gibisin mubarek

Zafer Fidan
02.02.2008, 02:01
sen kal bilader bizde defans cok

heee evet haklisin , ayman..hüseyin..Hasan.. :D

Murat Keçeci
02.02.2008, 02:02
trabzon lisesinin dünya şampiyonu olurken 3 tane arkadaşı bizim liseden aldı levent canım rıza kont kenan yomralı biri denizlinin paf takımında biri erzurumsporda biride ankarasporun pafında şuan onlarıda tavsiye edersen sevinirim

edim
02.02.2008, 02:02
heee evet haklisin , ayman..hüseyin..Hasan.. :D

sen onları kesemezsin

F.Tütüncü
02.02.2008, 02:03
Benim de halısaha tecrübem var:) AM RLC oynarım. Futbolculuk olmazsa eğer; ingilizce öğretmenliğinde okuyorum. Tercümanlık yapabilirim:D

Fatih Öztürk
uşaklar fazla geyik yapmayalım yöneticiler silerler:)

edim
trabzon lisesinin dünya şampiyonu olurken 3 tane arkadaşı bizim liseden aldı levent canım rıza kont kenan yomralı biri denizlinin paf takımında biri erzurumsporda biride ankarasporun pafında şuan onlarıda tavsiye edersen sevinirim

demekki iyi oynamıyosun sen sen kal o zamn

Murat Keçeci
ben yatıyorum zaten iyi geceler millet

edim
02.02.2008, 02:04
Benim de halısaha tecrübem var:) AM RLC oynarım. Futbolculuk olmazsa eğer; ingilizce öğretmenliğinde okuyorum. Tercümanlık yapabilirim:D

iyi sen işe yararsın

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 02:05
senide baskan yaptıkmı oldu bu iş ilhan cavcav gibisin mubarek

ayipsin championsship manager de alt yapidan cikarttigim bir oyuncumu 400 milyon euroya sattim inan manchester unitede potansiyel var yani :D

Terzioğlu
Gurbetci futbolcu diye kuduruyorlar beni alin iste yasim dahaden 17 mevkim stoper.
Gelecek vaad eden bir oyuncuyum. Su anda KV Plieningen'de oynuyorum.
:D

Dip.Ing.Mag.

iyi geceler kardesim ;)

Kadir Aydın
02.02.2008, 02:06
-[ooD;1124869']ayipsin championsship manager de alt yapidan cikarttigim bir oyuncumu 400 milyon euroya sattim inan manchester unitede potansiyel var yani :D

Harbi ersun hoca bırakmalı cm'yi, o ne yaa :S

edim
02.02.2008, 02:07
tamam beyler baskan adayımız robin hood
her zaman oldugu gibi bizi kötülerin elinden yine kurtaracak oylar huda

Fatih Öztürk
02.02.2008, 02:08
ula uşaklar Allah iyiliğinizi versin yönetim transferi beceremeyecek alsınlar haburdaki genc yetenekleri bari.
yatalım aşşağı uşaklar sağlam kafa sağlam vucudda bulunur.
yarına kafa kalsınki delirmeyelim habu iş bilmez yönetim yüzünden.

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 02:09
Harbi ersun hoca bırakmalı cm'yi, o ne yaa :S

pesin 100 milyon aldim gerisinide ligde atacagi 50 gole 100 milyon ligde oynayacagi 40 macaydi sanirim 100 milyon bir 100 milyon daha vardi ama hatirlamiyorum istemisti machester böyle bi teklif sundum kabul etmisti ama cocugun butun özellikleri nerdeyse 20 idi :D

Terzioğlu
02.02.2008, 02:10

Nereye usta daha cay icecektik :p

Bu arada Misir'in ceyrek final maci ne zaman bilen var mi?

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 02:11
tamam beyler baskan adayımız robin hood
her zaman oldugu gibi bizi kötülerin elinden yine kurtaracak oylar huda

eywallah size layik olmaya calisirim :D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 02:12
hadi iyi geceler yatacak olanlara ben daha takilacam daha oyuncu arastiracam :D

futbalski60
02.02.2008, 02:13
olaya bak yaa bugün yazdığımız stellone-helin avşar olayını haber61 herfi harfine yayınlamış bu kadar olur

futbalski60
02.02.2008, 02:15
fernandao gelmezse kedimi yakarım:)

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 02:20
ee besiktasin aldigi hirvat gelmis istanbula adamlar aliyoruz diyolar aliyolar , nedense bi bizimkilerde sorun cikiyo ?!?!?

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 02:21
fernandao gelmezse kedimi yakarım:)

bence yakma suya at :D

Serdar A
02.02.2008, 02:27
Chu Young Park oldukça yetenekli oyuncu olmakla beraber , bir çok klüp menajerininde bilgisi ve takibinde. Futbolun sektörleşmiş olduğu ülkelerde uzak doğudan oyuncu kazanmak önemlidir .

ChuYoung Park her futbol severin takımında görmek istiyeceği türden bir oyuncu .

* * *

Trabzon için kriter ; 1 oyuncu bulup onun peşinden sürüklenmek değil . Kaliteyi kesinlikle düşürmeden ( bizde oyuncu alternatifi deyince her biri öncekinin bir gömlek altı olmalı ) 7-8-10 oyuncu bulabilecek farkındalığa sahip teknik ekip ve ona inanan yönetim olmalı . Zurawski , Lavezzi ve Fernandao görüşmelerinin hepsinden çıkaracağımız ayrı ayrı dersler olmalı.

Transfer döneminin bitmesine artık sayılı saatler kala burada benim yada herhangi arkadaşın önerdiği oyunculardan biri(leri) yönetimin önündeki listelerde değilse şu andan sonra olmasıda yersiz .

Fena halde menajerlerin kucağına oturduğumuzu düşünüyorum . Önce bu bağımlılığı ortadan kaldırıp Trabzonun kendi içinde profesyonel kişilerden oluşan araştırma ekibini kurmalıdır.

Transfer bizim için günü birlik bir kavram olmaktan çıkmalı . Ersun Hocada bu fikirde olduğunu açıkça söylesede ortada somut bir ürün olmayışı hem bizde hem onda sıkıntı yaratıyor . Zaten bu dönüşümü hemen yapabileceğimizide sanmıyorum . Önce simsarlardan kaptırdığımız kolumuzu geri almamız lazım.

F.Tütüncü
02.02.2008, 02:37
denis gelmeden şurdan şuraya gitmem

Senin nick güme gidecek galiba:D

Armağan Dere
02.02.2008, 02:44
bugün hiç uğramadım kimi aldık beyler? biri sölesin..

Laz_61
02.02.2008, 02:44
ya gece gece canim sikildi bi transferde ben yapayim...
Trabzon Halil Altintopla anlasmis..yarin trabzona gelecekti ama ic hatlarda yer bulamamis pazara kalmis gelmesi..Ic Hatlar doluymus Batur amcam öyle dedi..bana sövmeyin ona sövün..

futbalski60
02.02.2008, 02:45
zurawski yunan Larissa da

Can
02.02.2008, 02:46
Gözü Torino'da

Transfer döneminin bitimine az bir süre kala forvet hattını güçlendirmek isteyen Trabzonspor'da, Denis'in durumu hâlâ belirsizliğini koruyor. Arjantinli futbolcunun kulübü Independiente, oyuncusu için bordo-mavililerden istediği 6 aylık 2.5 milyon euro'luk kiralama bedelini ise Trabzonspor fazla bulduğundan transfer çıkmaza girdi. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
Karadeniz temsilcisi, Arjantin kulübünden daha önceden anlaşmış olduğu şartları yerine getirmesini istiyor.

ÜÇ MİLYON EURO
Bordo-mavililer ise Denis'in alternatifini İtalya'da arıyor. Torino'nun 30 yaşındaki golcüsü Roberto Stellone'yi gündemine alan Trabzonspor, İtalyan forvet ile anlaşmanın yollarını arıyor. 2005'ten beri Torino forması giyen Stellone'nin bonservisi ise 3 milyon euro. Deneyimli golcünün takımıyla 2009'a kadar sözleşmesi bulunuyor. Stellone, bu sezon 4 maçta golle tanışamadı.

Mutlaka bir yıldız gelecek
Bir yıldız alacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Gelecek yönetime enkaz değil diri bir 11 bırakacağız.

Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu "Trabzonspor'a bir yıldız kazandırmak için çalışıyoruz" dedi. Başkan Albayrak'ın kongre öncesinde takıma ilk 11'de oynayacak bir yıldızı kazandırmanın çabası içinde olduğunu belirten Baturoğlu sözlerini söyle noktaladı: "Başkan bu konuda kararlı. Trabzonspor'a bir yıldız http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
alacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Gelecek yönetime enkaz değil diri bir 11 bırakacağız."

voldamirin
02.02.2008, 02:50
2112 mesaj atılmış bunların konu ile alakası olacak heralde 112 tanesi geri kalanları sadece duyum,geyik,yalan haber :)

Mahmut Baran
02.02.2008, 02:50
bugün hiç uğramadım kimi aldık beyler? biri sölesin..

üstad hergün transfer yapıyoruz sanar bilmeyen biri tabiki sıfır + sıfır elde var onur :)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
02.02.2008, 04:15
yine aynı transfer : "hava"

Bugün de havamızı aldık malesef...
Tarihe geçtin büyük başkan....

Ugur Kurucelik
02.02.2008, 05:08
Forvet arayışlarını sürdüren Trabzonspor, İngiliz ekibi M.City'nin Belçikalı yıldızı Mpenza ve N.Forest'te forma giyen Agogo ile ilgileniyor.
2.2.2008

Denis olmayıncaTrabzonspor forvet arayışında gözünü Ada’ya dikti. Mutlu sona çok yaklaştığı Arjantinli German Denis’in transferini gerçekleştiremeyen Bordo-Mavililer, gündemine iki yeni isim İngiltere Premier Ligi ekibi Manchester City’den Emile Mpenza ve 1. Lig temsilcisi Nottingham Forest’ten Junior Agogo’yu aldı... Teknik direktör Ersun Yanal’ın yönetime bu iki oyuncunun şartlarının araştırılması yolunda rapor verdiği kaydedildi. Yönetimin de bu isimlerle temasa geçtiği belirtildi.

En kısa zamanda bitecek
M.City forması giyen Emile Mpenza bu sezon 16 lig maçında forma giyip, 6 gol attı. 30 yaşındaki Belçikalı golcünün zaman zaman yedek kalması nedeniyle Mavi-Beyazlı ekipten ayrılmayı düşündüğü öğrenildi. Nottingham Forest’in Ganalı yıldızı Junior Agogo ise 29 yaşında... İngiltere 1. Ligi’nde çıktığı 19 maçta 10 kez fileleri havalandıran Agogo sezonun en gözde isimleri arasında yer alıyor. Yanal’ın bu iki isimden birinin en kısa zamanda bitirilmesini yönetimden talep ettiği bildirildi.

Erol DEMİRKOL

ATSIZ
02.02.2008, 05:29
töbe bismillah bu haberi rüyanda mı gördün....
hayırlısı...
bu Mpenza 30dan fazladır yaşı yaramaz onu alabilirler belki.ancak agogo yu zor alır bu yönetimahanda şuraya yazdım...

Emiroğlu
02.02.2008, 05:58
bugünün isimleri belli oldu :)

magicyattara
02.02.2008, 09:01
Şimdi birisi Drogba ile Mehmet'i karşılaştırsa, oran orantı dese olur mu :)? Son senelerde biraz performansı düşse de Gattuso takımın sübabıdır. Onun için gizli silah/kahraman deniyor. Yaptığı iş dikkat çekmiyor, gol atmıyor asist yapmıyor ama bunların oluşmasında kilit rol oynuyor. Atakları kesip atağa kaldırarak. Guinti de böyleydi. Dinamo gibi ileri geri çalışır oyunu yönlendirirdi. Ama İlhan işin kaymağını yerdi. Ayman'la alakası yok. Ayman bu işleri yapamıyor

Oran ve orantı.
Trabzonspor/Milan=Ayman/Gattuso
Evet gattuso gol atmıyor asist yapmıyor peki napıyor.Oyun bozuyor,top çalıyor.Bunları yaparkende çok sert oynuyor.Ve biz ayakta alkışlıyoruz.
Peki biz Aymandan ne bekliyoruz.Oyun bozmak ve top çalmak dışında her şeyi.Asist ve gol bekliyoruz,daha doğrusu siz bekliyorsunuz.Ben beklemiyorum.Ayman iyi oyun bozuyor,iyi mücadele ediyor.
Tabi Trabzonsporla kimseyi oranlamak istemem ama kedi ciğerden sonra açıklama yapma lüzumu hissettim.
Ayrıca taraftarın giunti hayranlığına bir anlam veremiyorum.Standart bir adamdı benim için,herkes hayranmış ona,bunuda öğrenmiş oldum.

sarman61
02.02.2008, 09:01
Şehol hocamızın takımındaki oyuncu tam bir 10 numara. Belki bazı arkadaşlarımız izlememiş olabilir diye linki tekrardan vericem. Ama bu oyuncu Trabzonda olacak tı ah ulan ah. Ligin tozunu atardı. Bizimkiler durdurdukları topla düzgün pas veremezken bu oyuncu hareket halindeki topla pas verip gol atabiliyor. Çok kıvrak ve çevik. Hava hakimiyeti üst düzey. İşte bu topçuyu Trabzona alacağız diye para toplasınlar para veririm arkadaş. Hll olsun o para. Ben bu adamı Trabzonda izlemek isterim. Bugüne kadar burada tavsiye edilen topçuların en iyisiydi. Açıkcası şaşırdım :) Paramla dövüp onu Türkiye ye getirmek isterdim.

irfanb
02.02.2008, 09:09
Yönetim ne olur Subat`in 6 `sina kadar transfer yapmayin.Utandirmayin beni.Sunun surasinda 4 gün kaldi . :)

S.F.K.
02.02.2008, 09:13
Chu Young Park oldukça yetenekli oyuncu olmakla beraber , bir çok klüp menajerininde bilgisi ve takibinde. Futbolun sektörleşmiş olduğu ülkelerde uzak doğudan oyuncu kazanmak önemlidir .

ChuYoung Park her futbol severin takımında görmek istiyeceği türden bir oyuncu .

* * *
Abi gerçekten süper biri bu çekik göz
bu adamın bizim takımda olması takımın havasını çok değiştirir çok iş yapar ama tüm camiamız gibi bende bu yönetim bu yetenekte oyuncuları alabileceğine inanmıyorum.

_SeRKaN_
02.02.2008, 09:15
Yönetim ne olur Subat`in 6 `sina kadar transfer yapmayin.Utandirmayin beni.Sunun surasinda 4 gün kaldi . :)

Abi senin söz geçerliliğini koruyor..Sen nerden bilecektin transfer sezonunun uzayacağını :)

sarman61
02.02.2008, 09:15
Park ın hayalinde ingilterede oynamak varmış. Kendisine bir çok takımdan teklifte geliyormuş. Ama bizim bir avantajımız olur oda şenol hocamız. Bizim yönetim bir niyetlense almaya Şenol Hoca aracılığı ile birşeyler olabilirdi. Hatta bakın çok büyük bir fedekarlık bile yapabiliriz bu olay için hüseyin ile hasanı bu oyuncuya karşılık verebiliriz. Hatta gökdeniz ile kafa kafaya takas bile yapılabilir.

delfino
02.02.2008, 09:18
Gözler Ada'da
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/2/7_197442_adaaaaa280.jpg

Forvet arayışlarını sürdüren Trabzonspor, İngiliz ekibi M.City'nin Belçikalı yıldızı Mpenza ve N.Forest'te forma giyen Agogo ile ilgileniyor.
2.2.2008

Denis olmayıncaTrabzonspor forvet arayışında gözünü Ada’ya dikti. Mutlu sona çok yaklaştığı Arjantinli German Denis’in transferini gerçekleştiremeyen Bordo-Mavililer, gündemine iki yeni isim İngiltere Premier Ligi ekibi Manchester City’den Emile Mpenza ve 1. Lig temsilcisi Nottingham Forest’ten Junior Agogo’yu aldı... Teknik direktör Ersun Yanal’ın yönetime bu iki oyuncunun şartlarının araştırılması yolunda rapor verdiği kaydedildi. Yönetimin de bu isimlerle temasa geçtiği belirtildi.
En kısa zamanda bitecek
M.City forması giyen Emile Mpenza bu sezon 16 lig maçında forma giyip, 6 gol attı. 30 yaşındaki Belçikalı golcünün zaman zaman yedek kalması nedeniyle Mavi-Beyazlı ekipten ayrılmayı düşündüğü öğrenildi. Nottingham Forest’in Ganalı yıldızı Junior Agogo ise 29 yaşında... İngiltere 1. Ligi’nde çıktığı 19 maçta 10 kez fileleri havalandıran Agogo sezonun en gözde isimleri arasında yer alıyor. Yanal’ın bu iki isimden birinin en kısa zamanda bitirilmesini yönetimden talep ettiği bildirildi.

delfino
02.02.2008, 09:24
giderler kesin mpenzayı getirirler acaba bi ara gsye jardel karşısında verilen mpenzamı yoksa onun abisimi bu :D

magicyattara
02.02.2008, 09:26
Holosko:Türkiyedeki en iyi yerli oyuncu Gökdeniz Karadeniz.

_SeRKaN_
02.02.2008, 09:30
giderler kesin mpenzayı getirirler acaba bi ara gsye jardel karşısında verilen mpenzamı yoksa onun abisimi bu :D

Yok o mbo mpenza 76 doğumlu bizim talip olduğumuz emile mpenza 78 doğumlu..

LazAnisT
02.02.2008, 09:33
Dün gece Can Karyagdı lig Tv de söyledi.Ersun Yanal İdmanda çok sinirliymiş ve Futbolcuları buraya çocuk Parkına çevirdinizi bu işi biraz ciddiye alın diye fırçalamış.Umut Yattara ve Tayfun başta olmak üzere tabi.Bu arada Kadir Keleş ve Yeni kalecimiz uyuya kalmış ve idman otobüsünü kaçırmış.Gençlere bak be helal olsun helal olsun.

_SeRKaN_
02.02.2008, 09:42
Maç Kadrosu gibi :D

http://www.trabzonunsesi.com/images/news/3538.jpg

10 numara
02.02.2008, 09:44

kale sağlam :) bence bu yönetime bir tepki!

lazo1967_61
02.02.2008, 10:00
transfer doneminin bitmesine 4 gun kala transferde hala tik yok
bunlarin ne etmek istedigini anlamak mumkun degil

birak transferi kadro disi birakilan futbolcular bile bizim elimizde patlicak

birde utanmadan bazi hayvanlar
albayragin devam etmesini istiyor

temel_yilmaz
02.02.2008, 10:02
tamam trabzonspora örmeli saçlı oyuncu yaramıyo ziya doğanın kulakları çınlasın

lucciiffer
02.02.2008, 10:07

bunların önüne koy 6 tane ön libero işte zd nin 11i

delfino
02.02.2008, 10:08
SON DAKİKAA......

http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2008/02/02/im/CEE69B7C35EA064EB2AD6026b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifCeyhun geri dönüyor

Trabzonspor'un kulüp bulmasını istediği Ceyhun Eriş geri dönüyor. Bursaspor'un ilgilenip almaktan vazgeçtiği tecrübeli oyuncu da tıpkı Celaleddin gibi çalışmalarını PAF takımı ile sürdürecek. Ceyhun, A takımın idmanına çıkamayacak.

Sezon başında bordo-mavili kulübe yıllık 1 milyon 250 bin YTL'ye mal olan Ceyhun'a 300 bin YTL verecek kulup çıkmaması camiayı üzdü. Ceyhun ve Celaleddin gibi kendisine "Kulüp bul" denilen Ömer Rıza'nın da durumu hiç iç açıcı değil.

delfino
02.02.2008, 10:08
BAKIN BAKIN BATUROĞLUUU NEDEMİŞŞŞŞ :D

Mutlaka bir yıldız gelecek
Bir yıldız alacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Gelecek yönetime enkaz değil diri bir 11 bırakacağız.

Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu "Trabzonspor'a bir yıldız kazandırmak için çalışıyoruz" dedi. Başkan Albayrak'ın kongre öncesinde takıma ilk 11'de oynayacak bir yıldızı kazandırmanın çabası içinde olduğunu belirten Baturoğlu sözlerini söyle noktaladı: "Başkan bu konuda kararlı. Trabzonspor'a bir yıldız alacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Gelecek yönetime enkaz değil diri bir 11 bırakacağız."

delfino
02.02.2008, 10:09
herhalde baturoğluuu başınıı bi yere vurmuşşş kafasında uçuşan yıldızlardan bahsediyooo :D:D

CAFER ÖZER
02.02.2008, 10:12
Ziya DOĞANIN 20 tane defans oyuncusuna tabiki 6 tane kaleci lazım
20 defans 6 kaleci 2 orta saha 1 forvet
Süper takım be aslında 2 orta saha ile tek forvetide gönderelim
Takımı şöyle kurararı
Tolga
Ahmet Onur jeferson Erdinç Tolga
Tayfun Hüseyin Ayman Hasan Mustafa
Bu kadro ile sahaya çık başındada Ziya Doğan
Başkan albayrak futbol şubesi Aydın Pişiren ve Haşim bey
Zeyyat Kafkasta Transfer sözcüsü
"gelecek sezon transferin bitmesine 1 yıl kaldı" der durur.

lucciiffer
02.02.2008, 10:15
Ziya DOĞANIN 20 tane defans oyuncusuna tabiki 6 tane kaleci lazım
20 defans 6 kaleci 2 orta saha 1 forvet
Süper takım be aslında 2 orta saha ile tek forvetide gönderelim
Takımı şöyle kurararı
Tolga
Ahmet Onur jeferson Erdinç Tolga
Tayfun Hüseyin Ayman Hasan Mustafa
Bu kadro ile sahaya çık başındada Ziya Doğan
Başkan albayrak futbol şubesi Aydın Pişiren ve Haşim bey
Zeyyat Kafkasta Transfer sözcüsü
"gelecek sezon transferin bitmesine 1 yıl kaldı" der durur.
bu kadroyu seria ya koy tüm italyanlar komplekse girer:D

Rasim YILMAZ
02.02.2008, 10:19
Gerçekten ayıp ya bu iş bilmez yönetimin yaptığı... Her sabah buraya girip sinirleniyorum yahu... Getirin artık kimi getireceksenizde katılsın şu kampa.

Nasıl yüzsüzmüşünüz siz be yönetim... Diyecek laf yok:)

Sezon arası transfer yapmak zor muş elin adamları nası alıp getirio maldonadoyu 2 saat içinde.. Sırf sizemi zor sezon arası transferii...

Sinir hastası oluyorum şu transfer başlığı bu forumda yerini alınca.
gerçi olmayıncada her haftasonu maçı izledikten sonra sinir oluyorum..

Kader diyemezuk biz kendimuz ettuk....:)
Nuri de de deeee defol git artık ya...

lucciiffer
02.02.2008, 10:22
Gerçekten ayıp ya bu iş bilmez yönetimin yaptığı... Her sabah buraya girip sinirleniyorum yahu... Getirin artık kimi getireceksenizde katılsın şu kampa.

Nasıl yüzsüzmüşünüz siz be yönetim... Diyecek laf yok:)

Sezon arası transfer yapmak zor muş elin adamları nası alıp getirio maldonadoyu 2 saat içinde.. Sırf sizemi zor sezon arası transferii...

Sinir hastası oluyorum şu transfer başlığı bu forumda yerini alınca.
gerçi olmayıncada her haftasonu maçı izledikten sonra sinir oluyorum..

Kader diyemezuk biz kendimuz ettuk....:)
Nuri de de deeee defol git artık ya...
devre arasını hadi bi nebze anlarımda sezon başında kimi aldıkki?

etocanislam
02.02.2008, 10:23
Allahım cıldırcam ya ne adası transfer bıtmesıne 4 gun kalmış bunların gozlerı hala fıldır fıldır en sonunda musampa gıbı 1 yıl top oynamamıs bırını alıp gelcekler

delfino
02.02.2008, 10:25
yıldız alıcaklarmış bitanee uğraşıyolarmışşş (baturoğlu söledi ) :D

lazo1967_61
02.02.2008, 10:26
arkadaslar son 85 saat

insallah transfer donemi bittikten sonra bizde rahatlicaz
bi 85 saat daha sabredin

Şahinoğlu
02.02.2008, 10:27
İnşallah adam almazlar ,sene sonu göndermek için çok uğraşır aldıkları yeni adamı iyi bir adam alacaklarına inanmıyorum.

etocanislam
02.02.2008, 10:28
Transfere Helin Avşar engeliİtalyan oyuncu Roberto Stellone'nin magazinel yaşamı, Trabzonspor'a transferini zora soktu bahane hazır ulan bu adam 4 4 lük sütten cıkmıs akkaşık olsa sankı gıdıp alıcaktınız s.........ler

Rasim YILMAZ
02.02.2008, 10:30
yıldız alıcaklarmış bitanee uğraşıyolarmışşş (baturoğlu söledi ) :D

Hava alırlar hava....
Tamam anlarım; Trabzona yabancı getirmek zor...
Be kardeşim Brezilya ,Arjantin vs vs yerlerden getirmek tabiki zor.

Bak Bmn şov sürüyo Güneş in talebesi deli bir adam..Bul uzak doğudan,balkanlardan,Rusya etrafından...

Birde şöyle bir koru var içimde, Ersun Hoca nın listesi çok sağlamdır falan diyorduk ama heralde onunda listesi arjantin brezilya ve avrupa ülkelerini kapsıyor baksanızya tıkandık kaldık...

lazo1967_61
02.02.2008, 10:30
ya hala iyi transfer bekleyen var
arkadas bu saatten sonra tum dunyada transfer donemi bitmis herkes lige donmus
soyle bana hangi takim futbolcusunu gondermek ister bizim yonetimden baska( ersen martin ornegi)

bu saaten sonra iyi futbolcu beklemek bence hayal

zisinoli
02.02.2008, 10:35
Bilmem kaç mesaj oldu, bilmem kaç futbolcu ismi geçti, kaç umut verdiler ve aldılar. Kandırdılar. Ama sadece 4 gün daha kandıracaklar. Bunlar gider. Biraz da gelecek olan yeni yönetim kandırır. Devran döner, gider. Yöneticiler prim yaparlar, futbolcular prim alırlar, hakemler zamlı maaşlarıyla kazanırlar, gazeteciler iki lay lay lom kefal cepte, sistem döner gider. Taraftara mı? Bu sistemin en masum, en mağdur tarafı, taraf olan taraftara da beklemek düşer, sızlanmak, üzülmek, kahretmek düşer. En büyük silahı küfretmek düşer.

Alsalar da olur almasalarda topçu mopçu, gönderseler de olur göndermeselerde, kiralasalarda olur olmasalarda. Ama yazık bu taraftara, yazık genç kardeşlerimize, yazık umut etmelerine, beklentilerine. Çok yazık.

Adamın biri bugün açıklama yapmış, Trabzonsporun yöneticilerinden biri olarak "bir hakemin peşinden şehir yürüdüyse, Albayrak için de görevde kalması için şehir yürümeli diye". İnanılır gibi değil. Ya biz onlardan değiliz, ya onlar bizden değil. Aramızda mesafeler var, en derin uçurumlar. Ya biz çok bilmişiz ya onlar hiç bir şey bilmiyor, ya biz hiçbir şey bilmiyoruz ya onlar çok şey biliyor. Yani farklıyız hemşehrim. Başkayız. Utanıyorumdum, demçelerinizden, tarzlarından, beceriksizliklerinden ama utanmaya gerek duymuyorum artık ne mutlu bize. Çünkü siz bizden değilsiniz. Siz başka birşeysiniz. Siz lkestradan öte, leştrasınız.Trabzonsporun sevgili yöneticileri.

Dile kolay, ha gayret uşaklar şuracıkta ne kaldı 4-5 gün dayanın, sıkın dişinizi. Yeni umutlar, yeni hayal kırıklıkları ve yeni kandırmacalar bizleri bekliyor. Ama olsun hep aynı kişiler tarafından kandırılmayacağız ya. Bi de bu güzel tarafından bakalım.

2 milyon bilet parasına ruhlarımız satmaya devam edersek, üzülerek söylüyorum hep kandırılan, üzülen taraf olacağız. Dost acı söyler. Ama size acılar ne yapabiliri ki. Duruşumuz acı bizim. Acı baksak ne olur!

lazo1967_61
02.02.2008, 10:38
bakin arkadaslar simdiye kadar transferde bizimle adi gecen isimlerle bir kadro kursak nasil olurdu

................................fernandao......... .....german denis......................................
gokdeniz.......................................... .................................................. ..yattara
................................selcuk inan.............alex meschini......................................
moawad......................bekir................. ......mosquera................................serk an
..........................................tolga zengin............................................ .............
yedekler:
ceyhun gulselam
yusuf simsek
baris memis
onur recep kivrak
.....................

hüseyin1975
02.02.2008, 10:46
Süper olurdu ama Hayal ötesi tabi...

Travelair
02.02.2008, 10:47
Park Chu-Young'ı biliyordum ama hiç videosunu seyretmemiştim. Allah gündeme getirenden razı olsun. Bence transfer komitesi bıraksın sağdan soldan köhne adamları, bu çocuğu alsın. Adamda asist var, gol var, teknik var, hız var, kafa golü var, oyunu aklıyla oynuyor, harmanlama biliyor, frikik atıyor, 2 ayağını da ustalıkla kullanıyor... Daha Allah'tan kötülüğümüzü mü istiyoruz? Şenol Güneş'in öğrencisi. Şenol Güneş takımıyla Antalya'da. Oyuncu Avrupa'yı istiyor, Avrupa'ya alıştırma/geçiş kapısı Trabzonspor. Daha ne duruyorsunuz???

NpgJ1vbwSgI

ilhan
02.02.2008, 10:52
Travelair , Şenol Güneş neden önermedi acaba bize?

Yahu alamayız biz bu çocugu:)

balahor61
02.02.2008, 10:58
MAGAZİN SAYFALARINA DA DÜŞTÜK
http://www.aksam.com.tr/foto/2008/02/02/s6.jpg Mısırlı oyuncu Seyad Moawad’a resmi imzayı attırdıktan sonra Dahmane Mohamed ve Roberto Stellone için girişimlerini sürdüren Trabzonspor, İtalyan oyuncu Stellone’nin magazinsel yaşamı nedeniyle bu transfere soğuk bakmaya başladı. Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Dino Drpic’in taraftarlara poposunu gösterdiği fotoğraflar ve eşinin görüntüleri ortalığı karıştırırken, Bordo-Mavililer’in renklerine katmak üzere olduğu Torino’nun golcüsünün, Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar’la bir süre yaşadığı ilişki bomba etkisi yarattı.

“ŞİMDİ ÇOK PİŞMANIM”

Helin Avşar’ın bir süre önce basına yansıyan “Birkaç yıl önce Mısır’da tatil yaparken İtalyan futbolcu Roberto Stellone’yle tanıştık. Yakınlaşmamız oldu. Mısır’dan sonra her gün beni aradı. İtalya’ya davet etti ama gitmedim. Şimdi çok pişmanım. Keşke davetine karşılık verseydim” sözleri Trabzonspor yönetimini ikileme düşürdü.

Dahmane’de sona doğru

Trabzonspor Mısırlı oyuncu Seyad Moawad’ı renklerine kattıktan sonra Dahmane Mohamed transferinde de sona yaklaşıldığı bildirildi. Fransız asıllı Tunuslu futbolcu Dahmane Mohamed için Belçika’nın Genk kulübüyle yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve hemen hemen her konuda anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın “okey” vermesi halinde forvet oyuncusunun transferinin gerçekleşebileceği bildirildi. Bu arada Polonya’nın Lubin takımının savunmasında görev yapan Kolombiyalı oyuncusu Manuel Arboleda için de temasların devam ettiği ve birkaç gün içerisinde de bu transferin netlik kazanacağı öğrenildi.

Haluk AYYILDIZ

magicyattara
02.02.2008, 11:01
bakin arkadaslar simdiye kadar transferde bizimle adi gecen isimlerle bir kadro kursak nasil olurdu

................................fernandao......... .....german denis......................................
gokdeniz.......................................... .................................................. ..yattara
................................selcuk inan.............alex meschini......................................
moawad......................bekir................. ......mosquera................................serk an
..........................................tolga zengin............................................ .............
yedekler:
ceyhun gulselam
yusuf simsek
baris memis
onur recep kivrak
.....................

Kadro güzelde,Bekir bu takımda oynayamaz sadece.Bence iyi takip edin bu adamı.Boş adam bekir.

Akın NAZİFOĞLU
02.02.2008, 11:06
MAGAZİN SAYFALARINA DA DÜŞTÜK
http://www.aksam.com.tr/foto/2008/02/02/s6.jpg Mısırlı oyuncu Seyad Moawad’a resmi imzayı attırdıktan sonra Dahmane Mohamed ve Roberto Stellone için girişimlerini sürdüren Trabzonspor, İtalyan oyuncu Stellone’nin magazinsel yaşamı nedeniyle bu transfere soğuk bakmaya başladı. Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Dino Drpic’in taraftarlara poposunu gösterdiği fotoğraflar ve eşinin görüntüleri ortalığı karıştırırken, Bordo-Mavililer’in renklerine katmak üzere olduğu Torino’nun golcüsünün, Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar’la bir süre yaşadığı ilişki bomba etkisi yarattı.

“ŞİMDİ ÇOK PİŞMANIM”

Helin Avşar’ın bir süre önce basına yansıyan “Birkaç yıl önce Mısır’da tatil yaparken İtalyan futbolcu Roberto Stellone’yle tanıştık. Yakınlaşmamız oldu. Mısır’dan sonra her gün beni aradı. İtalya’ya davet etti ama gitmedim. Şimdi çok pişmanım. Keşke davetine karşılık verseydim” sözleri Trabzonspor yönetimini ikileme düşürdü.

Dahmane’de sona doğru

Trabzonspor Mısırlı oyuncu Seyad Moawad’ı renklerine kattıktan sonra Dahmane Mohamed transferinde de sona yaklaşıldığı bildirildi. Fransız asıllı Tunuslu futbolcu Dahmane Mohamed için Belçika’nın Genk kulübüyle yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve hemen hemen her konuda anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın “okey” vermesi halinde forvet oyuncusunun transferinin gerçekleşebileceği bildirildi. Bu arada Polonya’nın Lubin takımının savunmasında görev yapan Kolombiyalı oyuncusu Manuel Arboleda için de temasların devam ettiği ve birkaç gün içerisinde de bu transferin netlik kazanacağı öğrenildi.

Haluk AYYILDIZ

bu ne rezilliktir...

beratiabi
02.02.2008, 11:06
Park Chu Young iyi bir futbolcuya benziyor ama birde bizim Ceyhun için böyle klip hazırlansın bakın ne şahaserler çıkacak ortaya. Herşeye rağmen Ceyhun iyi bir futbolcuydu benim gözümde.

Anlatmak istediğim bu adamı canlı izlemek öyle kliplerle olmaz. Çok iyi olsaydı emin olun Şenol Hocam çok ısrarcı olurdu bu futbolcunun takip edilmesi için hiç tereddütünüz olmasın çünkü o gerçekten belki tarihin en iyi TRABZONSPOR'lusu...

Travelair
02.02.2008, 11:08
İyi ama tavsiyeler dikkate alınsaydı bu durumda olmazdık

efulim67
02.02.2008, 11:09
Park Chu-Young'ı biliyordum ama hiç videosunu seyretmemiştim. Allah gündeme getirenden razı olsun. Bence transfer komitesi bıraksın sağdan soldan köhne adamları, bu çocuğu alsın. Adamda asist var, gol var, teknik var, hız var, kafa golü var, oyunu aklıyla oynuyor, harmanlama biliyor, frikik atıyor, 2 ayağını da ustalıkla kullanıyor... Daha Allah'tan kötülüğümüzü mü istiyoruz? Şenol Güneş'in öğrencisi. Şenol Güneş takımıyla Antalya'da. Oyuncu Avrupa'yı istiyor, Avrupa'ya alıştırma/geçiş kapısı Trabzonspor. Daha ne duruyorsunuz???

NpgJ1vbwSgI

nooooooluurrr bu adamı alın
NE kadar paramız varsa toplayalım bunu alalım.
Şenol Hoca bize yardımcı olur.
Bu ne yahu Shoulun Futbolunu izliyor gibiyim yahuuu.
Animasyon değil dimi?

10 numara
02.02.2008, 11:14
Şenol Güneş'ün Gözdesi Park Chu-young

Seoul teknik direktörü Şenol Güneş, kadrosunda bulunan futbolcular arasında en çok, genç Park Chu-young'ın performansına güveniyor.

21 yaşındaki golcü, ilk kez 2004 yılında dünya futbol sahnesine çıkarken, bir yıl sonra herkesçe tanınan bir Koreli yıldız hâline gelmişti. Chu-young o yıl, Kore Ligi'nin gol kralı olurken, millî takımın da değişmez oyuncusu hâline gelmişti. Ancak 2006 yılında performansında belirgin bir düşüş gözlenen Daegu doğumlu futbolcu, gol atmayı da unutmaya başlayınca gerek Seoul'de gerekse de millî takımda ilkonbirdeki yerini kaybetmişti.

Seoul takımının başına kısa bir süre önce geçen Türk millî takımı ve Trabzonspor'un eski teknik direktörü Şenol Güneş, sezon öncesi kamp dönemi boyunca gözlemlediği kadarıyla, Chu-young'un herkesi büyüleyecek performansını geri kazanacak kadar çalıştığını söylüyor. "Par Chu-young'un yaratıcı bir kafa yapısı var. Ondan çok şeyler bekliyorum. Biraz maç eksiği var. Daha çok gol atmalı. Geçmişi unutup, bundan sonra neler yapabileceğine bakmalı" diye konuşan Şenol Hoca, oyuncusunun genç yaşta önemli tecrübeler kazanmış olmasının kendisi için büyük avantaj olduğunu vurguluyor.

Şenol Güneş, bir ay sonra başlayacak K-League'de ondan goller beklediğini belirterek, "Bir sonraki aşamaya geçmesini istiyorum. Sahada itilip kakıldığında bile ayakta kalmasını bilmeli. Kendini zorlamalı ve takımdaki yerini almalı" diye konuşuyor.

02.02.2007 12:12

eski bir yazı ama....?

beratiabi
02.02.2008, 11:14
Bilmem kaç mesaj oldu, bilmem kaç futbolcu ismi geçti, kaç umut verdiler ve aldılar. Kandırdılar. Ama sadece 4 gün daha kandıracaklar. Bunlar gider. Biraz da gelecek olan yeni yönetim kandırır. Devran döner, gider. Yöneticiler prim yaparlar, futbolcular prim alırlar, hakemler zamlı maaşlarıyla kazanırlar, gazeteciler iki lay lay lom kefal cepte, sistem döner gider. Taraftara mı? Bu sistemin en masum, en mağdur tarafı, taraf olan taraftara da beklemek düşer, sızlanmak, üzülmek, kahretmek düşer. En büyük silahı küfretmek düşer.

Alsalar da olur almasalarda topçu mopçu, gönderseler de olur göndermeselerde, kiralasalarda olur olmasalarda. Ama yazık bu taraftara, yazık genç kardeşlerimize, yazık umut etmelerine, beklentilerine. Çok yazık.

Adamın biri bugün açıklama yapmış, Trabzonsporun yöneticilerinden biri olarak "bir hakemin peşinden şehir yürüdüyse, Albayrak için de görevde kalması için şehir yürümeli diye". İnanılır gibi değil. Ya biz onlardan değiliz, ya onlar bizden değil. Aramızda mesafeler var, en derin uçurumlar. Ya biz çok bilmişiz ya onlar hiç bir şey bilmiyor, ya biz hiçbir şey bilmiyoruz ya onlar çok şey biliyor. Yani farklıyız hemşehrim. Başkayız. Utanıyorumdum, demçelerinizden, tarzlarından, beceriksizliklerinden ama utanmaya gerek duymuyorum artık ne mutlu bize. Çünkü siz bizden değilsiniz. Siz başka birşeysiniz. Siz lkestradan öte, leştrasınız.Trabzonsporun sevgili yöneticileri.

Dile kolay, ha gayret uşaklar şuracıkta ne kaldı 4-5 gün dayanın, sıkın dişinizi. Yeni umutlar, yeni hayal kırıklıkları ve yeni kandırmacalar bizleri bekliyor. Ama olsun hep aynı kişiler tarafından kandırılmayacağız ya. Bi de bu güzel tarafından bakalım.

2 milyon bilet parasına ruhlarımız satmaya devam edersek, üzülerek söylüyorum hep kandırılan, üzülen taraf olacağız. Dost acı söyler. Ama size acılar ne yapabiliri ki. Duruşumuz acı bizim. Acı baksak ne olur!

Sevgili zisinoli kardeşim bu yazından alıntıyı sadece seni alkışlamak için aldım. Teşekkür ediyorum sana senin gibi düşünen ve yorum yapan Trabzonsporlu kardeşlerim olduğu müddetçe bu takım hep ayakta, ham başı yukarda, hep dimdik, hep gururlu, hep onurlu yaşayacak;
İçimizde her ne kadar hainler olsada.

Kadir Aydın
02.02.2008, 11:19
Sadece bir-kaç senelik zaman diliminde attığı 5-10 gol görüntüsü ve o gürüntülerin tekrarlarıyla sınırlı bir video... Abartmaya da gerek yok.

delfino
02.02.2008, 11:20
nooooooluurrr bu adamı alın
NE kadar paramız varsa toplayalım bunu alalım.
Şenol Hoca bize yardımcı olur.
Bu ne yahu Shoulun Futbolunu izliyor gibiyim yahuuu.
Animasyon değil dimi?

demekki şenol hoca bugune kadar bu futbolcutu trabzona önermediysee oda bu yönetimin belkide trabzonsporumuzun okadr başaralı olmasını bukadar değerli futbolcuyu trabzona vermeyi oda istemiyoo bunun sizce başka bi açıklaması varmı...

Emirhan Makul
02.02.2008, 11:28
Gözler Ada'da

2.2.2008

En kısa zamanda bitecek
Erol DEMİRKOL

10 numara
02.02.2008, 11:34
Gözler Ada'da

2.2.2008

En kısa zamanda bitecek
Erol DEMİRKOL

mpenza schalke'se ebbe sand ile çok iyi ikilydiler milli takımdada gayet başarılıydı sonra ne olduysa kayboldu hatta abisi olan mbo mpenza'nın gölgesinde kaldı milli takıma giremedi..kısacası beş para etmez...:)

Telha TANYILDIZI
02.02.2008, 11:34
demekki şenol hoca bugune kadar bu futbolcutu trabzona önermediysee oda bu yönetimin belkide trabzonsporumuzun okadr başaralı olmasını bukadar değerli futbolcuyu trabzona vermeyi oda istemiyoo bunun sizce başka bi açıklaması varmı...

katılıyorum ömer rızanın şimdiye kadar attığı golleri ve asistleri toplasan bundan daha güzel görüntüler çıkar

10 numara
02.02.2008, 11:43
katılıyorum ömer rızanın şimdiye kadar attığı golleri ve asistleri toplasan bundan daha güzel görüntüler çıkar

tebrikler ömer rıza'dan ronaldinho yada ayman'dan zidane yaparız diyorsunuz o zaman bekliyorum ronaldinho'dan ömer rıza zidane'dan ayman yapın oluyormu bakalım;) bekliyorum heeee.!

Telha TANYILDIZI
02.02.2008, 11:44
tebrikler ömer rıza'dan ronaldinho yada ayman'dan zidane yaparız diyorsunuz o zaman bekliyorum ronaldinho'dan ömer rıza zidane'dan ayman yapın oluyormu bakalım;) bekliyorum heeee.!

kendimden bile robinho yaparım yeterli zaman olsun gerisi kolay ayrıca bu adamla ronaldinho ve zidanı aynı futbolcular olarak görüyorsunn ya başka bişey demiyorum sana

10 numara
02.02.2008, 11:53
kendimden bile robinho yaparım yeterli zaman olsun gerisi kolay ayrıca bu adamla ronaldinho ve zidanı aynı futbolcular olarak görüyorsunn ya başka bişey demiyorum sana

bilmem sen bir anda adamı ömer rıza yaptın benim zidane yapmama niye şaşırdın?

Emre B.
02.02.2008, 11:54

Ömer Rıza'nın gol ve asistlerinden en uzun 2 dakikalık bir video çıkar.

Rasim YILMAZ
02.02.2008, 11:59
Bu adamı izlemek büyük zevk gerçekten hem istesek alınabilecek bir oyuncu.. Mutlaka Şenol Güneş Antalyada iken temasa geçöilip bilgi alınmalı.
Avantajları kliplerini izlerken zaten görünüyor fakat birazda dezavantajlarını düşünelim;

Çocuk 20 yaşında parlamış bu normal birşey zaten, fakat arkadasın birinin koyduğu makalede, eski günlerindeki gibi deil gibi yorumlar okuduk. Muhtemelen Yattara gibi oyuna hemen küsen duygusal bir sporcu. Gerçi her yıldız böyle olur, Yıldız ise kaprissiz olması imkansız. İyi etüd edilmeli ve bence Sayed de yapılan gibi kiralık olarak sözleşme imzalanabilir. Bu taktik şu an için en iyi yöntem, Çünkü ne kaybedecek paramız nede kaybedecek zamanımız nede kaba bi tabirle elimizde patlayacak oyuncuya tamülümüz yok. Gerçi hayal ama alınırsa Ersun hocanın sisteminde kilit olabilecek bir adam.. ve en önemli avantajı daha 22 yaşında olması...
Adam ayağımıza kadar gelmiş iken Kol0ombiya Mısırı bırakıp Antalyaya Şenol ve Park ın yanına bi sefer düzenlememiz lazım gibi geliyor bana... Saatli bomba fakat ya bizim deilde rakiplerin elinde patlarsa? O zaman tadından yenmez..

Şiddetle üzerinde durulmalı, Şenol Hocanın fikri alınmalı. işi negatifliği sürükleyen bir engelde; Seul un zengin bir klüp olması.. Yani paraya ihtiyacları yok, şampiyonluğu hedefliyen bir Seul dan bu adamı almak Şenol Hocanın yardımlaerı ile olıur...

herkese saygılar arkadaşlar...

Telha TANYILDIZI
02.02.2008, 12:00
bilmem sen bir anda adamı ömer rıza yaptın benim zidane yapmama niye şaşırdın?

güzel kardeşim ben ne ömer rızayı bu adam yaptım nede başka bişey sadece youtubedeki bu görüntüleri yapmak zor değil ama maçı bir bütün olarak seyretmek lazım hatta maçlarını bunu vurgulamak istedim ama senin anlayış şeklin biraz farklı olduğu için işi o boyutta hiç düşünemedin galiba

Cem Balcı
02.02.2008, 12:08
Gözler Ada'da

2.2.2008

En kısa zamanda bitecek
Erol DEMİRKOL

arkadaşlar acaba bu haberin doğruluğu varmı?

gerçi fanatik yazdıysa nekadar doğrudur bilmem ama...

Emirhan Makul
02.02.2008, 12:10
sorun ergun ata'ya

10 numara
02.02.2008, 12:10
güzel kardeşim ben ne ömer rızayı bu adam yaptım nede başka bişey sadece youtubedeki bu görüntüleri yapmak zor değil ama maçı bir bütün olarak seyretmek lazım hatta maçlarını bunu vurgulamak istedim ama senin anlayış şeklin biraz farklı olduğu için işi o boyutta hiç düşünemedin galiba

doğrudur ben 4 boyutlu düşünüyorum...

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 12:12
selam forum yine herzamanki gibi yine transfer namina bisey yok baslik transfer basligi ama transfer haric hersey var icinde nedense :D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 12:15
>ömer riza sadece kontra atak oyuncusu onun haricinde bir havasi civasi yok park ise cok yönlü bir oyuncu oyunu istediginde kendi yönlendirebiliyor,tamam video yapmasi kolaydir ama ömer rizanin sen kendi basina attigi kac gol gördün=? attigi gollerin hepsinde konrra ataktan ya baskasi suruyor topu bu bosta duruyor gol atiyor yada karambolden...bence park in videosunu bidaha dikkatli izleyin :D

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 12:18
İşte Size LevanTarih: 02.02.2008 08:51:41 (1949 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/levan_02022008.080247.jpg Trabzonspor’un yapısına uygun olan bu oyuncunun fiyatı yıllık 500 bin Euro olarak açıklandı. Bonservisi elinde olan 31 yaşındaki Levan Tskitishvili, İngiltere Premier takımlarından Birmingham’la görüşüyor.
Panionios’tan Ayrıldı

Aylardır futbolcu transferi için ülke ülke dolaşan ancak bir türlü hiçbir oyuncuya imza attıramayan Trabzonspor’a Gürcistan milli takımının orta alandaki dinamosu Levan’ı öneriyoruz. Daha önce Şota-Arçil kardeşlerin de önerdiği ancak ilgilenilmediği bu oyuncu formasını giyindiği Yunanistan’ın Panionios kulübünden alacaklarına karşılık bonservisini alarak ülkesine döndü. İngiltere Premier liginde küme mücadelesi veren Birmingham’ın da ilgilendiği Gürcü futbolcunun Arçil’in önerisiyle Trabzonspor’a gelmeye hazır olduğu belirtildi.

Stellone Nereden Çıktı

Öte yandan Bordo-Mavili kulüp, İtalya`nın Torino takımından 31 yaşındaki golcü oyuncu Roberto Stellone`yi gündemine aldı. Bu futbolcunun bonservisi konusunda görüşmeler yapıldığı, ancak transferin gerçekleşmesinin zor gözüktüğü kaydedildi. Özellikle menajerlerin Trabzonspor’a önerdiği bu oyuncunun bordo-mavili takıma gelmesinin çok zor olduğu halde gündem yapılması tepki alıyor.

serdar
02.02.2008, 12:21
Park Chu-Young alinabilir... Izin veriyorum :)

sarman61
02.02.2008, 12:22
Arkadaşlar bir video izlerken bile bir futbolcu hakkında az çok bilgi sahibi olanibiliyor muhakka çıplak gözle izlemek kadar bilgi sahibi yapmasada oyuncu hakkında yorum yapmaye gerektirecek kadar yorum yapabilirsiniz. Heleki video yu izleyen kişi çok fazla futbolcu biliyorsa ve o kişide bu kişi gerçekten çok iyi diyorsa o zaman ben bu oyuncuyu gözüm kapalı alırım yani. Bakınız Travelair ve farabi hocalarım bu oyuncu iyi diyor.

Aymana ve Ömer Rızaya böyle bir video maalesef yapamazsınız çünkü bu kadar gol atmamışlardır ve bu adam kadar hızlı değiller. Video daki park 100 metreyi 10 sn yede koşabiliyor gerisini siz düşünün ne kadar hızlı. Bileklerine de bakarsanız nasıl biri olduğu anlaşılabilir.

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 12:23
bakin yukarda koydugum haber taka gazetesine ait adamlar istedikleri oyuncuyu bas sayfaya koyup takima öneriyorlar bizde BMN olarak su taka lilarla görüssek adamlara park in videosunu izlettirsek de mansetlere tasisalar park i belki bi ise yarar ne dersiniz??

FcTRABZONSPOR
02.02.2008, 12:24
30-40 yaş arası transfer istemiyoruz...!!!

Vkgz
02.02.2008, 12:25
yerel medyanın suyu çıkmış

Vkgz
02.02.2008, 12:25
bmn de bi haber sitesi açsın bunlardan daha az sallarız, nasıl olsa 100 lira senelik...

krilov
02.02.2008, 12:28
Evet yeni bir güne daha başladık.
İstanbul'da hava açık, gökyüzü pırıl pırıl ama soğuk var.

*Can Karyağdı ve Ergun Ata'dan sorumlu arkadaşlar hemen mailleri yazsınlar.. gelişmeleri öğrenelim.

*Youtube'dan kurgusal transferlerimizi yapalım. Yeni transferlerden ve gözde gençler envanterinden yeni isimler bulup ortaya atalım.

*Bir yöneticinin komşusunun internet cafesinde çalışan birinin arkadaşı vardı forumda; o arkadaş da bir zahmet yeni duyumları bize letsin. İnternet cafede oyun oynarken kulaklık taksın ama sesini kısıp ortalığı kolaçan etsin.

*Nuri ve şürekasına göndermelerle dolu 'motto'larımızı yenileyelim.

*İnternetten canlı yayın takibi yapan arkadaşlar ERen Derdiyok ve Hamza Çakır, ceyhun gülselam'ın maçlarının linkleriyle ilgilensinler..

hadi hepimize bol transferli, bol güneşli günler.

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 12:31
Bizim transfer haberleriniz dikkatinzi cekti mi? genelde hep söyle ;

1.Fernando ile anlasildi ama Alex ile arasi cok iyi oldugu icin o gelmezse oda gelmiyecek.
2.Fernando ve Alex kesin geliyorlar (sali gunu) ancak son anda baskanlari vazgecti,bu oyuncular kulupleri icin vazgecilmezler)vazgecilmez diye birsey yoktur vazgecilmeseydi barca ronaldinho dan vazgecemezdi)
3.Denis kesin bitti ama son anda aksilik cikti biletine ismini yazarlerken harf hatasi yapilmis
4.Oyun kurucu olarak görev yapan ve 27 yaşında bulunan Porcello ile yıllık 800 bin avro karşılığı el sıkışıldığı ama aslen Alman olan eşinin Türkiye’ye ve Trabzon’a gelmeye sıcak bakmadığı, bunun üzerine de transferinin suya düştüğü belirtildi
5.Stellone yolda ama helin avsarla iliskisi oldugu anlasilinca bu transfer askiya alindi simdilik
yani sirf piyasa yapilsin diye futbolcularin manajerleri bizi kekliyorlar bizim,sadece super lig de degil klubun genel anlamda itibari zedelenmistir futbolcu aradigimizi duyanlar bizde kendi oyuncularina prim yaptiryorlar sonra elde var sifir .... böyle basiretsiz yönetim klüb tarihinde yoktur °!

Emirhan Makul
02.02.2008, 12:31
yerel medya resmen saldırıyor dün ki başlığı görmediniz mi Transfer Fısss :) aştılar kendilerini

10 numara
02.02.2008, 12:34
-[ooD;1125060']Bizim transfer haberleriniz dikkatinzi cekti mi? genelde hep söyle ;

4.Oyun kurucu olarak görev yapan ve 27 yaşında bulunan Porcello ile yıllık 800 bin avro karşılığı el sıkışıldığı ama aslen Alman olan eşinin Türkiye’ye ve Trabzon’a gelmeye sıcak bakmadığı, bunun üzerine de transferinin suya düştüğü belirtildi

Gerçekten mi? :D :D :D

Travelair
02.02.2008, 12:35
Arkadaşlar ortam gergin ama hoşgörü ortamını muhafaza edelim ki birbirimize saygımız eksilmesin. İtidalli olalım hepimiz Trabzonspor'un iyiliğini istiyoruz :). Evet alınsın diye yazdım da Şenol Güneş de yazdım. Yani Şenol Güneş'e bir danışsınlar hiç olmazsa.
Ne yapalım bu başlık da Krilov'un dediği gibi yürüyor, en azından sitem yerine herkes birşeyler için çabalıyor. Bizim gibi hiç olmazsa çabalamayanlar utansın söz meclisten dışarı

lazo1967_61
02.02.2008, 12:36
arkadaslar birisi kiralik olarak yolladigimiz futbolculari yazabilirmi

Dip.Ing.Mag.
02.02.2008, 12:37
Gerçekten mi? :D :D :D

gunebakisa gööre öyle :D