PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

TS-Tiryaki
24.12.2007, 22:39
abicim zaten ilk yarı bu kadroyla oynadık.biz transfer diyoruz senin kurduğun takıma bak.

güzel kardesim bende sizlere Transfer Mransfer yok demek istiyorum. simdi heveslenip sonra hayal kirikligi yasamayalim diyorum.

lazo1967_61
24.12.2007, 22:40
:atki:fernandao:atki:

Emirhan Makul
24.12.2007, 22:41
radee pricaa oleyyyy rade prica oleyyy :):):)

lazo1967_61
24.12.2007, 22:41
güzel kardesim bende sizlere Transfer Mransfer yok demek istiyorum. simdi heveslenip sonra hayal kirikligi yasamayalim diyorum.

Sende hevesimizi hemen kiriyorsun
ne olur bizde bir iki gun heveslensek sevinsek:o

Cem Balcı
24.12.2007, 22:42

bence yanlış diyosuun.:p

asilhamsi
24.12.2007, 22:43
arkadaşlar valla transferlar hakkında hiç bilgim yok ben yanlızca alınsa çok iyi olacak transferleri şöyle görüyorum:

kale,2stoper,orta sahanın ortası,sol açık,santrafor...
adaylarım:-martinez :takas ve para ile çözülebilir.
-murat duruer,emre(ankgc) aynı şekilde alınması kolay bence..
-serhat(rize) : hasan üçüncü,ufuk karşılığı alınmalı derim çok yönlü bence defansın göbeğinde oynamalı..
-selçuk bence :2milyon eder çünkü iki yönlü oynayabiliyor.
-fernandao : iyi bir santrafor çok ihtiyacımız var.

kalanlar:tolga z,jabi,çağdaş,keçeli,gökdeniz,yusuf,serkan,ceyhun, umut,yattara,ferhat
paftan:zeki,abdullah,göksu,barış,kadir
gelenler:martinez,emre,serhat,selçuk,murat duruer,fernandao...

alın size kadro: martinez-jabi,emre,serhat,mustafa-yattara,serkan,selçuk,murat-gökdeniz,fernandao

tolgaz-ferhat,abdulla,çağdaş,....-göksu,yusuf,ceyhun,kadir-barış,umut

bence oldukça dengeli bir kadro yapısına kavuşmuş oluruz.Bu yarım sezonda birbirine uyum sağlayan futbolcularımızla ve seneye yapacağımız üç genç ve kaliteli transferle(gurbetçi gençler tercihim) seneye şampiyonluğu kovalarız....

tabi bu yanlızca benim görüşüm...

lazo1967_61
24.12.2007, 22:43
selcuk inan oley selcuk inan oley selcuk inan oley

hüseyin1975
24.12.2007, 22:44
Ah Roman Arkadjewitsch Abramowitsch ah ah

Memleketin Trabzon olaydi ya

Su Para varya su Para.

lazo1967_61
24.12.2007, 22:45
Nuri albayrak mutlaka transfer yapicaktir
ama kimi edicek onu allah bilir

Cem Balcı
24.12.2007, 22:47
Nuri albayrak mutlaka transfer yapicaktir
ama kimi edicek onu allah bilir

ziya doğanı.:p

lazo1967_61
24.12.2007, 22:48

Su Para varya su Para.

Merak etme huseyin abi
Nuri albayraktada dunyanin parasi var ama
bize birak vermeyi bizden para aliyor

Erkan
24.12.2007, 22:49
Istermisiniz Nuri albayrak transfer dosyalarini karistirip Ziya Dogan`in miras biraktigi dosyayi kullanip ona gore transfer yapsa????

lazo1967_61
24.12.2007, 22:49
ziya doğanı.:p

Ne ettin kardes allah korusun
su dusmanin adini bile agzina alma
onun yuzunden ne cileler cektik
s

azad53
24.12.2007, 22:50

Su Para varya su Para.

hüseyin ağzına sağlık :D:D:D:D:D

Remzi
24.12.2007, 22:51
ya arkadaşlar burada yorumları okuyalım muhabbet eder gibi konuşmayın Lütfen!!!

lazo1967_61
24.12.2007, 22:51
Istermisiniz Nuri albayrak transfer dosyalarini karistirip Ziya Dogan`in miras biraktigi dosyayi kullanip ona gore transfer yapsa????

iste o zman afedersin b.... yeriz:D:D:D:D

Nytre
24.12.2007, 22:52
hüseyin ağzına sağlık :D:D:D:D:D

biraz araştıralım kökenini belki rus işgalinden akrabaları kalmıştır buralarda :)

Fanatik28
24.12.2007, 22:53
Brezilyalilarin edecegi en cok 4-5 milyon dolar. Yurticinde ise 2 milyon edecek topcu göremiyorum. En azindan Avrupa Arenasinda mücadele etmeyenlerden.

Selcuk icin Celo + Erdinc birazda Para.

Emre Güngör kacirilmamali. Birde forvet tamamdir.

Aslinda gerekli transferler devrearasinda yapilsa, gelecek sezon icin yasanabilecek uyum sorunuda ortadan kalkar. Ama Trabzonspor üzerinde oyunlar oynayanlar buna izin vermiyor maalesef.

azad53
24.12.2007, 22:54
Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile dün oynadıkları karşılaşma için Ankara'ya gelen Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Polat ile Galatasaray Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in, Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın ile 23 yaşındaki başarılı futbolcunun transferi için görüştükleri, büyük bir olasılıkla da bu oyuncunun ligin ikinci yarısında sarı-kırmızılı formayı giyeceği belirtildi.

Ligin ilk yarısının bitimine iki hafta kala yönetime takımdan ayrılmayı istediğini bildiren Emre Güngör'ün, Trabzonspor ve Kayserispor kulüplerinin de transfer listesinde olduğu bildirildi.
Bu haber toplam 10821 defa okunmuştur

Erdal Kılıçarslan
24.12.2007, 22:55
ben 3 tane sağ bek 2 tane stoper istiyorum sonra yine sağ bek ve stoper oynayan 3-4 futbolcu daha istiyorum :)
biz böyle alışmamışmıydık ya ZİYA(N) DOLAN zamanında.. şimdi ne demeye forvet diye tutturdunuz :)
ha bide 3-5 de ön libero arka libero alalım. frikiklerde baraj kurarken lazım olur :))

bu yönetimin satmadan iyi adam alması hamsinin kavağa çıkmasından daha zor..

azad53
24.12.2007, 22:56
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli transfer çalışmaları için Avrupa'ya gitti. Bu arada Manisaspor'dan transferi gündemde olan Selçuk için yarın kulübüyle masaya oturacak olan yönetim, Beşiktaşlı İbrahim Akın'la da temaslarını hızlandırdı

İBRAHİM AKIN, TRABZON'A YAKIN
Trabzonspor geçtiğimiz sezondan itibaren peşinden koştuğu ve Beşiktaş'ta bir türlü istediği forma şansını bulamayan İbrahim Akın'ın transferinde de önemli aşama kaydetti. Futbolcuyla, bordo - mavili yöneticiler arasında yaşanan görüşmelerde büyük ölçüde anlaşma sağlandığı, Beşiktaş kulübünün de Akın'ı Trabzonspor'a vermeye sıcak baktığı öğrenildi. Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören ile ilişkileri iyi olan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın, Akın'ın bonservis bedeli için indirim istediği ve olumlu cevap aldığı da iddia edildi.

AVRUPA'DA ÜÇLÜ ARAYIŞ
Sezonun ikinci yarısına flaş transferlerle girmek isteyen Trabzonspor'da Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli, Avrupa'da kamp kurdu. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde futbolcu takip eden Necmi Perekli'nin belirlediği isimler üzerinde çalışmalarını yoğunlaştıracak olan Baturoğlu ve Yanal, Fransa'nın birinci lig takımlarından Toulouse'de forma giyen Gineli Fode Mansare ve Danimarka'nın Aalborg takımında forma giyen İsveçli golcü Rada Prica'nın kulüpleri ile bonservis bedellerinde indirime gitmeleri konusunda bir görüşme yapacak. Bu futbolcuların dışında kuzey Avrupa ülkelerinde gurbetçi futbolcularla görüşecek olan transfer komitesi üyelerinin Hollanda'da bazı futbolcular üzerinde araştırmalarda bulunacağı belirtildi.

İNTERNACIONAL'A TAKAS ÖNERİSİ
Brezilyalı'nın İnternacional takımında forma giyen Fernandao ve Alex ile de prensipte anlaşmaya varan yönetim, bu akşam yapılacak olan toplantı sonrası bu futbolcuların transferini de karara bağlayacak. İnternacional kulübünün 5 milyon Dolar bonservis bedeli istemesi üzerine sıkıntı yaşayan yönetimin, bu kulübe takas olarak Jefferson'u önerebileceği belirtildi. Jefferson'u İnternacional'a vererek, bonservis bedelinde indirime gidilmesini amaçlayan yönetim her iki futbolcunun da transferini gerçekleştirmek istiyor. Teknik Direktör Ersun Yanal ise iki futbolcunun alınamaması durumunda en azından Alex'in transferinin gerçekleşmesi istiyor.

SELÇUK İÇİN YARIN MASAYA OTURULACAK
Bu arada yerli futbolcu arayışlarını da sürdüren yönetim, yarın Manisaspor kulübü yöneticileri ile bir araya gelerek genç orta saha oyuncusu Selçuk İnan ve kaleci Ufuk Ceylan için temaslarda bulunacak. Selçuk için daha önceden Manisasporlu yöneticilerle el sıkışan bordo - mavili yönetimin, Cuma gününe kadar bu futbolcuyu Trabzon'a getirme düşüncesinde olduğu belirtildi. Selçuk İnan'ın Menajeri Batur Altıparmak iki kulübün kesin olarak anlaşması durumunda Selçuk'un Trabzonspor'da forma giymeye sıcak baktığını söyledi. Öte yandan Trabzonspor yönetimi Sivasspor'dan Sedat ve Abdurrahman, Denizlispor'dan Yusuf, Gençbirliği Oftaşspor'dan Giray, Ankaragücü'nden Bebbe ve Gençlerbirliği'nden Mehmet Çakır ile de görüşmelerini sürdürüyor.
Bu haber toplam 6132 defa okunmuştur.

hüseyin1975
24.12.2007, 22:57
Merak etme huseyin abi
Nuri albayraktada dunyanin parasi var ama
bize birak vermeyi bizden para aliyor

Insanlar zengin oldukca cimrilesirlermis.
Kefenin Cebi yok Nuri Baskan yok.

hüseyin1975
24.12.2007, 22:59

Karakuzu Kardes.

Kara Mizah dedikleri bu olsa gerek:D

Bak bu Forumda benim gibi yasli Delikanlilar var.
Aman yazdiklarina Dikkat et yoksa bizleri kalpden götürebilirsin.:p

Erkin
24.12.2007, 23:00
Umarım adı geçenlerin alternatiflerinin alternatiflerini alıp getirmezler. Malum her transfer sezonunda aynı muhabbet çıkıyor ortaya. X olmazsa y, y olmazsa z, z olmazsa v bilmem ne..

AYYILDIZ
24.12.2007, 23:01
Bizimkiler boyle birin ikinin hesabini yapiyorlar sonra olmayacak adami aliyorlar daha fazla zarar ediyoruz.Alacaksaniz alin su adamlarida kapatin transferi.Lig basladiktan sonra alinacak adamdan hayir gelmez.Bizimkiler bu cuma olmadi pazartesi olmadi bidahaki cuma gezerler artik.Yakinda baskan subata kadar vaktimiz var derse sasirmayin

Nytre
24.12.2007, 23:06
marco için de gördük böyle hesapları. bizim hesap aynen şu ; pirince giderken bulgurdan olmak!..

başka bir şey değildir.

lazo1967_61
24.12.2007, 23:08
transfer baslayali bir gun oldu daha transferimiz yok

Great White
24.12.2007, 23:09
Nedense transfer dönemimizde adı geçen futbolcuların ismini ilk olarak biz ilgilendiğimizde duyuyorum:o

Menajerlik oyunlarında bile rastlayamadığım bu adamları hangi gözlemciler ile tespit ediyorlar anlamak mümkün değil..

Gerçi bir yandan da heyecanlı oluyor aslında..

Merak ediyor insan.. Nasıl bir şey çıkacak acaba diye:)

Muhalif
24.12.2007, 23:14
Medayadaki haberler zorlama, ite kaka...
Selçuk İçin Masaya Oturulacak! Masaya oturulmasın.. ne zaman masaya oturulacak şeklinde bir haber çıksa şapa oturuyoruz yahu... hem sandalye var dimi masaya ne diye oturuyorlar ki:D
İbrahim Akın Trabzon'a Yakın! Bence Hakan Yakın daha kafiyeli olurdu!

Şu uydurma haberler her transfer sezonunda yüzlercemizi meşgul ediyor.. inanıyoruz,seviniyoruz.. hatta devletin televizyonu dedi diyerekten bayram ediyoruz.. (Laf aramızda Zurawski'yi transfer ettiğimizi Trt-2 duyurmuş bende koşup futbolcular kısmına Zurawski adı altında konu açmıştım:) )

Transfer sezonu tam curcuna.. Brezilya'lılardan bize ne hayır geldi ki diyor kimimiz.. hakları vardır... bir Aurello işimize yaramıştı onunda kanında varmış Türk oldu zati:D Ama büyük bir çoğunluk da Alex-Fernandao gelsin diyor... Tek bir kıstasım var benim Ersun'un istedikleri gelsin yeter.. o işini bilir.. Taraftar olarak şu anda ne futbolcular, ne yönetim, ne medya güvenebileceğimiz tek kişi var o da Ersun Yanal... istediklerini istemeli, göndereceklerini tekmelemeliyiz... Her dediğinin,yaptığının arkasında olduğumuzu da göstermeliyiz sonuna kadar! Bu hoca bırakıp giderse biz hiç burada duramayız duygusunu hissetmeli yönetim... başka şansımız yok...

Bu transfer dönemi de hüsran olursa korkarım Ersun da gider ve perde kapanır... 3-4 yıl daha açılmamak üzere..

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 23:16
bence transfer yapicaklar

Fanatik28
24.12.2007, 23:18
Eminim Sayin Albayrak Seref sözü vermistir ( istedigi oyunculari alacagim diye ), Ersun Yanal`i takimin basina getirebilmek icin.

zahido
24.12.2007, 23:19
Bunlar altarnatifin alternatifinin alternatifini alirlar o futbolcuda zaten ersun yanalin listesinde olmaz :D

lazo1967_61
24.12.2007, 23:23
Insallah dediginiz gibi ersun yanalin ilk istedigi futbolculari transfer ederler

kalavara
24.12.2007, 23:23
valla bence savunmanın göbeği mutlaka çözülmeli.sonra sol bek ve sol orta saha, top yapabilen önlibero(aurelio gibi-daha önce başardık) ile bir striker olmazsa olmazlarımızdır.bununla beraber kaleci, play maker de eğer şampiyonluk hedefliyorsak mutlaka alınmalı.
bir soru:bu yöneticilerimiz transfer işini sezon ortasında değil de başında yapsalar ne olurdu?yoksa sezon ortasını beklemelerinin bir anlamı mı var????????????????????????????????????????????

lazo1967_61
24.12.2007, 23:25
Trabzonspor'da şok gelişme
Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara, milli takım için gittiği ülkesinden Trabzon'a seslendi. Yattara'nın açıklamaları Trabzon kamuoyunu şok edecek.

Yattara, “Trabzon'da huzursuz olduğunu ve artık Trabzonspor'da futbol oynamak istemediğini söylediği iddia edildi.

Gineli yıldız, Trabzon'a dönmek istemediğini ve bu konuda serbest kalmak için de FIFA nezdinde de girişimlerde bulunduğu gelen bilgiler arasında.

Erdal Kılıçarslan
24.12.2007, 23:26
umarım yalandır yada yönetimin uydurduğu bahane değildir satmak için...

trabzonspor'da şok gelişme Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara, milli takım için gittiği ülkesinden Trabzon'a seslendi. Yattara'nın açıklamaları Trabzon kamuoyunu şok edecek.

Yattara, “Trabzon'da huzursuz olduğunu ve artık Trabzonspor'da futbol oynamak istemediğini söylediği iddia edildi.

Gineli yıldız, Trabzon'a dönmek istemediğini ve bu konuda serbest kalmak için de FIFA nezdinde de girişimlerde bulunduğu gelen bilgiler arasında.

kaynak:spor61.net

Nytre
24.12.2007, 23:26
dün gece trt.nin açıklamalarından sonra çok bekledim haberin doğrulanmasını ancak hiç bir yerde haberi doğrulayan destekleyen bir haber çıkmadı.

Nytre
24.12.2007, 23:27
umarım yalandır yada yönetimin uydurduğu bahane değildir satmak için...

trabzonspor'da şok gelişme Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara, milli takım için gittiği ülkesinden Trabzon'a seslendi. Yattara'nın açıklamaları Trabzon kamuoyunu şok edecek.

kaynak:spor61.net

yalan!.. başka ne olaiblir ki

Serdær
24.12.2007, 23:28

Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara, milli takım için gittiği ülkesinden Trabzon'a seslendi. Yattara'nın açıklamaları Trabzon kamuoyunu şok edecek.

Spor61.

Yuh bu kadar yalan haberde olmaz. :mad:

lazo1967_61
24.12.2007, 23:30
ulan bunlar bizi iyice cildirtmak istiyor bu ara transfer doneminde

Serdær
24.12.2007, 23:30
TS Selçuk İnan ile anlaştı
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersu n Yanal'ın özellikle istediği Vestel Manissaporlu futbolcu Selçuk İnan ile anlaşma sağlandı.

Trabzonspor'un ara transfer döneminde renklerine katmak istediği Vestel Manisasporlu futbolcu ile her konuda anlaşıldığı öğrenildi.

Spor61.

Yattara haberinden sonra Spor61 hiçbir yazdığına inanmıyorum.

Adamlar sırf Kolpa..:mad:

Ercan DEMİR
24.12.2007, 23:31
spor61.net kendini bayaa geliştirmiş gineye kadar ulaştırmış habercilerini :D

Remzi
24.12.2007, 23:32
Yattara'nın gideceğini biliyoruz da bu kadarı olmaz yahu:)Kolpalıkta sınır tanımıyor.Yönetimin işi de olabilir gerçi:)
Bu arada Ghetto'yada katılıyorum Spor61.net kendini bayaa geliştirmiş Yattara'nın peşine Gineye muhabir yollamışlar:)

Bilâl ÇOBAN
24.12.2007, 23:33

Spor61.

Yuh bu kadar yalan haberde olmaz. :mad:

birileri balans ayarı yapıyor, başka hiçbirşey değil... telaşlanmaya gerek yok...

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 23:36
palavra ya kardesim palavra

Erdal Kılıçarslan
24.12.2007, 23:36
ben yatıyorum, forumda nöbete kalan arkadaşlar sabaha kadar yattarayı bi yere göndermeyin sabah ben nöbeti devralırım :)

Fanatik28
24.12.2007, 23:41
Yattara`nin sözlesmesi 2009 yazinda bitiyor. Bu kadar erken baslayacaklarini düsünmemistim. Bu haberlere hic kulak asmayin. Asmayin cünkü, bugün bir milat olsun ve artik biz taraftarla oyun oynanamayacagini gösterelim su Ezik Basina.

lazo1967_61
24.12.2007, 23:41
ben yatıyorum, forumda nöbete kalan arkadaşlar sabaha kadar yattarayı bi yere göndermeyin sabah ben nöbeti devralırım :)

iyivallah yat bakalim
zaten transfer haberi duyarsak haber veririz

Remzi
24.12.2007, 23:42
Ben yorum yazacağım haber ve spor61 e mail de olabilir bu.Bıraksınlar artık böyle yalan haberleri...

Hüdai Pervaneli
yattara haber yalan dir ya

Burhan61
futbolun son yıllarda tarafımızca en sevilen dönemleri geldi nihayet.

şu ana kadar adı geçen oyuncuların selçuk hariç hiçbiri içime sinmedi doğrusu. eğer hoca ersun yanal olmasa hepten fiyasko transferler yolda diyeceğim ama o'na güveniyorum.

kuşkularımın başında, brezilyalı oyuncular geliyor. onları izlemeye giden kişi necmi perekli olunca hepten paranoyak oluyorum.

ankaragücü'nden emre. ister batıl inanç, ister hurafe deyin ama ankaragücünden bize gelen hiçbir oyuncu faydalı olamıyor. yaşı 30'un üstünde olanlar hatırlar ilk aklıma gelenler mehmet,erhan yenilerden agustine,adem,umut nedense bize gelince adamlar futbolu unuttu:)

şu ana kadar ki isimlerden sadece selçuk inan içime siniyor. tam aradığımız,htiyacını duyduğumuz ve mevkisinin en önemli isimlerinden biri.

zaman herşeyin ilacıymış bekleyelim görelim.

Cem Balcı
24.12.2007, 23:43

aha.bu süper geceye bide bu eklendi.bukadarda olmaz.:D

AKSOY_61
24.12.2007, 23:46
yalaaan inanmayın.
bazılarını traj kaygısı sarmış anlaşılan.

Sythn_MoLL
24.12.2007, 23:48
Galatasaray transferdeki ilk adımı attı, Ankaragücü'nden Emre'yi renklerine bağladı.

24 Aralık 2007 09:33
Galatasaray transferdeki ilk adımı attı, Ankaragücü'nden Emre'yi renklerine bağladı. Mehmet Yıldız için de düğmeye basıldı.

Transfer Ankara’da bitti...

Sezona çok iyi başlayan ancak arka arkaya gelen puan kayıpları sonrası ilk yarıyı 3. sırada tamamlayan Galatasaray, kadroyu takviye etmek için transfer çalışmalarına hız verdi. OFTAŞ karşılaşması için Ankara’da bulunan Sarı-Kırmızılı idareciler, dün Ankaragücü’nün stoperi Emre Güngör’ün transferini bitirdi. Daha önce ayrılmak istediğini açıklayan 23 yaşındaki genç futbolcunun da Cim Bom’un cazip teklifine “evet” dediği ve transferin mutlu sonla noktalandığı belirtildi.#

varan birrrrrrrrrrrrrrrr

Hekimoğlu
24.12.2007, 23:49
yattara milli takım kampında demek sivas maçında oda yok desene.habere yorum yazmaya da gerek yok.

buyukkaptan
25.12.2007, 00:04
haber61 olayı biraz abartmış adamın derdi para 5 aydır alamıyormuş ondan diyormuş öyle parasını veririz gelir bu kadar basit büyütmeye gerek yok

Trabzonspor'un Gineli futbolcu İbrahim Yattara sonunda isyan etti.

Trabzonspor'dan 5 aydır para alamadığını yakın dostlarına ifade eden siyahi futbolcu, "artık Trabzonspor'un tadı kaçtı. Maçlara konsatre olamıyorum. Para sorunum çözülmezse Trabzonspor'dan ayrılmayı düşünüyorum" dediği iddia edildi. Yattara'nın bu sorunlarını Ersun Yanal'a anlattığı öğrenilirken Yanal'ın Yattara'ya "sorunlarını en kısada çözeceğiz, sabırlı ol" dediği belirtildi.
www.trabzonunsesi.com

Kadir Aydın
25.12.2007, 00:05
Spor61 ne zaman doğru haber vermiş ki zaten, haberlerinin yüzde doksanı ulusal basından aşırma, özellikle de fotomaçtan...

Hüdai Pervaneli
25.12.2007, 00:09
ya palavra haber hepsi ya

Koray
25.12.2007, 00:10
bu kolpa haber yapma olayı iyice çığrından çıktı...haber61 sitesi hacklenirse bndn bilin...

Kadir Aydın
25.12.2007, 00:16
Brezilya da öyle bir şanımız varmış ki fernandao ve alex teklifi duyunca korkudan bembeyaz olmuşlar. :D

AYYILDIZ
25.12.2007, 00:19
Transferi gectim bari eldekileri tutsak ama bu yattara haberi buyuk ihtimal yalandir cunku ayni site bugun selcuk inan yerine bulent inan yazmisti.

Kadir Aydın
25.12.2007, 00:21
Transferi gectim bari eldekileri tutsak ama bu yattara haberi buyuk ihtimal yalandir cunku ayni site bugun selcuk inan yerine bulent inan yazmisti.

Cidden, prince giderken evdeki bulgurdan edecekler bizi :rolleyes:

buyukkaptan
25.12.2007, 00:22
2-3 saat önce 4-5 kişiyi transfer etmiştik şimdi hiçbirinle anlaşamamışız bu transfer olayı ınsanı çıldırtır bakalım yarın kımlerı alıp kımlerı gonderıyoruz haydı hayırlısı

Cem Balcı
25.12.2007, 00:23
2-3 saat önce 4-5 kişiyi transfer etmiştik şimdi hiçbirinle anlaşamamışız bu transfer olayı ınsanı çıldırtır bakalım yarın kımlerı alıp kımlerı gonderıyoruz haydı hayırlısı

daha çok duyucaz bunları çoook.bu daha başlangıç.

Erkin
25.12.2007, 00:23
Haberin saçmalığına bakın maçlara konsantre olamıyormuş diyor. Özellikle son haftalarda Yattara'nın yararlı işlerini, nasıl oynadığını görüyoruz başkası konsantre olamıyor heralde. Dialogları nerden yazıyorlar bu kadar da saçmalık olmaz. Senaryo gibi yazmışlar resmen, o dialoglardan bir sahne çıkar yani maşallah. Bu basın adamı delirtir her seferinde aynı haberler çıkıyor..

Hüdai Pervaneli
25.12.2007, 00:24
hm ya bence yattara palavra

macka61
25.12.2007, 00:25
yattaranın olayı inşallah doğru değildi eğer parasının ödenmemesi söz konusu ise yazıklar olsun

Özkan
25.12.2007, 00:29
yattaranın olayı inşallah doğru değildi eğer parasının ödenmemesi söz konusu ise yazıklar olsunŞu Celo'nun, Ömer Rıza'nın ve benzeri kişilerin paraalrını 6 ay ödemese yönetim v ebu şahıslar kaçsa ne güzel olurdu, değil mi?

ofluhalit
25.12.2007, 00:30
daha fener maçı öncesinde futbolculara para dopingi vs die haberler çıkmamışmıydı.4er aylık ödemeleri yapılmıştı yanılmıyorsam.eğer o haber doğruysa bu haber palavradan öte değildir.

Fanatik28
25.12.2007, 00:31
Su Türkiye`de en az 6-7 milyon taraftari olupta transfere para harcayamayan tek takim bizizdir herhalde. Dünya`nin en büyük kulüplerinin bile en cok olsun olsun 10 milyon taraftari vardir yurticinde. Biz bu konuda cok sansliyiz ama bunun degerini bilmeyen Yöneticilerinde en cok oldugu takim Trabzonspor`dur herhalde.

buyukkaptan
her devre arası boyle sorunlar çıkarmıyor mu bu adam hale daha alışamadnınız mı sonuçta dönüp geleceği yer kürkçü dükkanı merak etmeyın 1 sene daha burda ondan sonra hangi cehenneme gitmek istiyorsa gitsin seneye ersun hocayla şampıyonluk yaşıyalım ben yolculuycam onu havaalınından

Sunny53
sayın arkadaslar yattara haberi balon
çünkü adam kampa gidiyor 1 ay yok
ikincisi yarın ne yazık ki büyük ihtimalle
alex ve fernandaoyu alıp gelecekler :( (ilker arkadasın dedigi dogruymuş)
selçuk inan transferi takas yoluyla olabilir çünkü giray bulak futbolcuya ihtiyacımız var dedi ligtv.coma
mansare olabilir diyor kuzey tv de muzo(muzaffer ermiş)
işte son durum bu

buyukkaptan
25.12.2007, 00:33
alex le fernandonun formasını alıp gelmesinler

Sunny53
25.12.2007, 00:35
alex le fernandonun formasını alıp gelmesinleryöneticiler gidiyormuş yarın brezilyaya ama futbolcu almaya mı yoksa tatile mi ancak hakk teala bilir

buyukkaptan
25.12.2007, 00:36
bunlar brezilyadan kız bile alamaz

Sunny53
25.12.2007, 00:39
bunlar brezilyadan kız bile alamaz
alırlar yaa öyle deme :D

AYYILDIZ
25.12.2007, 00:43
selçuk inan transferi takas yoluyla olabilir çünkü giray bulak futbolcuya ihtiyacımız var dedi ligtv.coma
işte son durum bu

Alex ve fernandoayu aldilar diyelim mansareyidemi alacagiz.Bence 3 unu ayni anda alamayiz

Erdal
25.12.2007, 00:46
[quote=Sunny53;1060476]sayın arkadaslar yattara haberi balon
işte son durum bu[/quote

Ne yazıkkiderken ? adamlar kötü müdür ? ben dünya futbolunu pek takip etmiyorum ama herkes iyi demiyormuydu?

Kadir Aydın
25.12.2007, 00:47
yöneticiler gidiyormuş yarın brezilyaya ama futbolcu almaya mı yoksa tatile mi ancak hakk teala bilir

Rio Karnavalı da yaklaştı... :rolleyes:

Sunny53
25.12.2007, 00:52
Rio Karnavalı da yaklaştı... :rolleyes:
la nereye gidiyruk
rio da hacı abi
niye la
karnaval var da haci abi
napacaguk orda
hiç ha öyle gelen geçene bakacaguk haci abi belki aluruk saha kara bi kızcaguz ha istermisun?
git la deli göbel :D :D :D :D

zahido
25.12.2007, 00:53
bi stichus gitti bin tanesi geldi.. Yok o gelicek yok bu olmiycakmis falan filan.. Hayir yani belli bi sureden sonra kendileride inaniyolar dediklerine sonrada hayal kirikligina ugruyolar :D

Oğuuz
25.12.2007, 01:02
bundan yaklaşık bi yıl önce sivasta bi kaç maçını izlediğim bi oyuncu keşfetmiştim ve geçen seneki Trabzon-sivas maçı öncesinde transfer başlığında şunu yazmıştım:

arkadaşlar bu hafta maçı izleyecekler için sivassporda 55 numaralı oyuncuya dikkat etmelerini tavsiye ediyorum.. savunmada mükemmel bi oyuncu, sivassporun bu seneki başarısında (kendi çapındaki tabii) en büyük pay sahiplerinden birisidir kendisi, servet filan hikaye hemde daha 85 doğumlu ..

ligler bitti 'hayalinizdeki kadro' başlığında yazdığım kadroda yer verince emre'nin:

Güzel kadro ama Sözgelmez kim?:confused::confused:

sorusuna:

murat sözgelmez, sivassporda oynuyor, 85 doğumlu bu sene mükemmel bi sezon geçirdi, merak etmeyin kolay topçu beğenmeyen biri olarak bu adama kefilim :)

şeklinde cevap vermiştim... :) şu an fantazi futboldaki defans oyuncuları sıralaması gözüme çarpınca, dedim kendi kendime "ben bu işi biliyorum" :) ve yine diyorumki bu adamı keşke alsa Trabzonsporum çünkü 2008 avrupa şampiyonası sonrasında bir hayli katlayacak değerini :) benden sölemesi..

http://img148.imageshack.us/img148/6141/adszwr9.jpg

zahido
25.12.2007, 01:02
Fernandaonun bizimle ilgili tek haberi http://globoesporte.globo.com/ESP/Noticia/Futebol/Internacional/0,,MUL180078-4410,00.html bu benim buldugum.. Oda ayin 13unde cikmis..

Erdal
25.12.2007, 01:07
JAKOBİEN

bana soraran sadece murat değil hem sedat hemde murat ı alacaksın o bölgeyi halletmiş olacaksın .özellikle o bilgede futbolcuların tek tek özellikleri değilde ikili uyumu çok önemli diye düşünüyorum .bknz uche högh, osman cengiz ,ronaldo zago,tolga erdinç( bir zamanlar) falco stumpf,....

MuratB.
25.12.2007, 01:13
transferden geçtim de tek korkum ersun yanalın istifa etmesi. çünkü bu adam bazıları gibi onursuz değil sonradan mazaret olsun diye söylemez istedigim adamlar alınmadı diye. bırakır gider.

Oğuuz
25.12.2007, 01:13
JAKOBİEN

bana soraran sadece murat değil hem sedat hemde murat ı alacaksın o bölgeyi halletmiş olacaksın .özellikle o bilgede futbolcuların tek tek özellikleri değilde ikili uyumu çok önemli diye düşünüyorum .bknz uche högh, osman cengiz ,ronaldo zago,tolga erdinç( bir zamanlar) falco stumpf,....

doğru diyosun ama sedat sezonu kapadı... onun yerine dafansın sağında oynayan abdurrahman (61 numara:)) 'da düşünülebilir, buda bi başka iddiam bu abdurrahman gökhan gönülden daha iyi bi oyuncu :)

zahido
25.12.2007, 01:14
doğru diyosun ama sedat sezonu kapadı... onun yerine dafansın sağında oynayan abdurrahman (61 numara:)) 'da düşünülebilir, buda bi başka iddiam bu abdurrahman gökhan gönülden daha iyi bi oyuncu :)

Ikiside bizim altyapimizdan cikma hatirlatirim..

kalavara
25.12.2007, 01:14
valla şu transfer dönemi bitene kadar yönetim aleyhine yazı yazmak istemiyorum.ama eğer bu transfer dönemi de diğerleri gibi geçerse o zaman hiç kimse çıkıpta bana albyarakı savunmasın.bozuşuruz.

Turgut Altun
25.12.2007, 01:16
bu kadar fazla gümdemde dolaşan isimlerin kadroya katılacağını sanmıyorum.İsmi medyada olmayan birileriyle anlaşacaklardır.Şöyle ucuz yollu olanlarından.

Oğuuz
25.12.2007, 01:19
Ikiside bizim altyapimizdan cikma hatirlatirim..

biliyorum, hatta bi ara sebatta oynamışlar galiba.. sedat o kadar değil ama abdurrahman gerçekten muhteşem oynuyor şu an..

zahido
25.12.2007, 01:21
http://english.peopledaily.com.cn/200612/28/eng20061228_336492.html biz bu adami gecen sende istemisiz..

irfanb
25.12.2007, 01:22
transferden geçtim de tek korkum ersun yanalın istifa etmesi. çünkü bu adam bazıları gibi onursuz değil sonradan mazaret olsun diye söylemez istedigim adamlar alınmadı diye. bırakır gider.

Ersun Hoca birakip gittikten sonra bizim yönetim tekrar Ziya`ya sarilir.Zira gecen yil ikinci yari en cok puani Ziya toplamisti yarim kalan isi vardi falan filan.. :)

irfanb
25.12.2007, 01:23
http://english.peopledaily.com.cn/200612/28/eng20061228_336492.html biz bu adami gecen sende istemisiz..

Isteyenin bir yüzü kara , vermeyen Zenci :)

Gökhan Uzun
25.12.2007, 01:30
arkadaslar bence bu takıma acil olarak defansı toparlayacak tecrübeli ve yetenekli bir isim yanına genç bir stoper olabilir emre güngör gibi manisadaki ferhat ya da sivaslı hayrettin de solbeke ilaç olabilir forvet ve oyun kurucuyu da dısarıdan alsak bi de selcuk inanla mansare tamamdır zaten ondan sonra fener sıkıyosa yensin bizi

belki biraz ucuk olabilir yazdıklarım ama salaksaray oynamayan bi topçuya bissürü para verip hala büyk takım olarak dolanabiliyorsa(ve hala hayvan gibi borcu varsa) biz gerçek büyük olarak bu dediklerimi alabiliriz:alkış:

Can basten
25.12.2007, 01:47
biliyorum, hatta bi ara sebatta oynamışlar galiba.. sedat o kadar değil ama abdurrahman gerçekten muhteşem oynuyor şu an..

Evet Sebat'taydılar, daha sonra beraberce Ankaragücü'ne transfer oldular, oradan da yine birlikte Sivas'a geldiler. O olaylı maçta efendiliğini, adamlığını bozmayan Trabzonluluğunu muhafaza eden yegane iki Sivassporlu futbolcu. Bu kadar gezme yeter, artık yine birlikte Trabzonspor'a gelecekler inşallah. :)

Kadir Aydın
25.12.2007, 01:59
Evet Sebat'taydılar, daha sonra beraberce Ankaragücü'ne transfer oldular, oradan da yine birlikte Sivas'a geldiler. O olaylı maçta efendiliğini, adamlığını bozmayan Trabzonluluğunu muhafaza eden yegane iki Sivassporlu futbolcu. Bu kadar gezme yeter, artık yine birlikte Trabzonspor'a gelecekler inşallah. :)

Bunların ikisini de febe alır.

Terzioğlu
25.12.2007, 02:06
Sedat Bayrak iyi futbolcu olabilir fakat su anda sakatligi nedeniyle bizi ileriye getiremez. Onun icin Emre Güngör, Egemen Korkmaz veya Ediz Bahtiyaroglu arasından fiyat ve kalite olarak en uygununu secip yanina tecrübeli, yabanci(25-28 yasi arasi) ve kaliteli bir stoper(Gledson) yerlestirmek lazim. Sag bek'te su an diger mevkilerde oldugu kadar bir sıkıntı yok onun icin Abdurrahman'ı sezon sonunda almak daha mantıklı olur...

Fatih Efe
25.12.2007, 02:13
Sedat Bayrak iyi futbolcu olabilir fakat su anda sakatligi nedeniyle bizi ileriye getiremez. Onun icin Emre Güngör, Egemen Korkmaz veya Ediz Bahtiyaroglu arasından fiyat ve kalite olarak en uygununu secip yanina tecrübeli, yabanci(25-28 yasi arasi) ve kaliteli bir stoper(Gledson) yerlestirmek lazim. Sag bek'te su an diger mevkilerde oldugu kadar bir sıkıntı yok onun icin Abdurrahman'ı sezon sonunda almak daha mantıklı olur...
şeytan ayrıntıda gizlidir.ideal yönetici konuştu valla.

Burçak
25.12.2007, 08:36
Brezilya da öyle bir şanımız varmış ki fernandao ve alex teklifi duyunca korkudan bembeyaz olmuşlar. :D

ççç
Faruk Kancayı hatırladım şimdi.

Faik Yılmaz
25.12.2007, 08:37
Abdurrahman öyle ahım şahım bir futbolcu değil...

Sadece Trabzonlu diye birilerinin peşinden koşmak doğru değil.....

zeki gursoy
25.12.2007, 09:15
korkma..
albyarkı şu andada kimse savunmuyor...
kaldıki bundan sonrası savunulsun..
söz veripte yerine getirmeyen..
mazeret arayan adam savunulmaz!

valla şu transfer dönemi bitene kadar yönetim aleyhine yazı yazmak istemiyorum.ama eğer bu transfer dönemi de diğerleri gibi geçerse o zaman hiç kimse çıkıpta bana albyarakı savunmasın.bozuşuruz.

A.Gökhan AKIN
25.12.2007, 09:26
hadi gözümüz aydın listeye bide jovanovic girmiş hadi tartışalım, youtube videoları ekleyelim :)))

A.Gökhan AKIN
25.12.2007, 09:30
işte son durum bu

benim anlamadığım burda yazık olan nedir? alex ve fernandao+selçuk alınırsa üzüleceksin belliki garip çok garip.

Mehdi
25.12.2007, 09:31
Ne Abdurrahmanı!..
Önceden Sebatspor'a verdiği emekten ve Trabzonluluğundan dolayı saygı duyduğum bu şahıstan artık nefret ediyorum.Abdurrahman'ın resmi bir işi sebebiyle yanıma gelen amca oğluyla muhabbet imkanım olmuştu.Trabzonspor hakkındaki düşüncelerini öğrenince kanım çekilmişti.Trabzonspor'da oynamak istemediğini,geldiği takdirde futbol hayatının biteceğini,kadro şansı bulamayacığını düşündüğü ve fenerden teklif beklediğini iletmişti.Son sözüm kendisi için şudurki ne hali varsa görsün.Bu düşüncede bir adamın BordoMavi formayı giymesini bu yürek kaldırmaz.

Faik Yılmaz
25.12.2007, 09:33
bazı şahışlara sırf doğum yerleri Trabzon diye sempati duyulmasını anlamıyorum.....

Travelair
25.12.2007, 09:54
Trabzon'da şok iddia
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2007/12/7_192023_7_192027_yattara280.jpgÖdeme konusunda yaşanan problemler, Trabzonspor'da ciddi sorunlar yaratıyor.
25.12.2007

Ödeme konusunda yaşanan problemler, Trabzonspor’da ciddi sorunlar ortaya çıkarmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce kenti terk eden Risp’in ardından, Yattara’nın da harekete geçtiği öğrenildi. İzinli olarak ülkesi Gine’ye giden yıldızın, sezon başından bu yana yaşanan aksaklıklar nedeniyle durumu UEFA’ya bildirdiği ileri sürüldü. Yattara’nın bu yazıyı serbest kalmak amacıyla değil, alacaklarının ödenmesi konusunda gerekli prosedürü yerine getirmek için yazdığı belirtildi. Bordo-Mavili futbolcunun ayrıca Afrika Şampiyonası için Gine Milli Takımı’na katılması halinde de yaklaşık 1 ay Trabzon’dan ayrı kalabileceği açıklandı. Öte yandan yönetimin yapmaya söz verdiği ödemeleri erteleyip, sadece 10’ar bin YTL dağıtması ekip içinde moralleri bozdu.

Selçuk Çetin
25.12.2007, 09:55
ne olmuş yahu bu topice ligde adam bırakmamışlar :)

lazo1967_61
25.12.2007, 09:58
bugunde devam ediyor balon haberler

kivancpehlivan
25.12.2007, 10:06
İbrahim Akın Trabzon'a yakın
25 aralık hürriyet haberi

Trabzonspor’da başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu, teknik direktör Ersun Yanal ve futbol şube menajeri Necmi Perekli, transfer görüşmeleri için Avrupa’ya giderken, Beşiktaşlı oyuncuyla ilgili sorunlar da ortadan kalktı.

TRABZONSPOR Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, teknik direktör Ersun Yanal ve futbol şube menajeri Necmi Perekli, transfer görüşmeleri için Avrupa’ya giderken bordo mavililerin gündemindeki isimlerin bolluğu dikkati çekti. Üçlünün, Fransa 1’inci Lig takımlarından Toulouse’un oyuncusu Gineli Fode Mansare ve Danimarka’nın Aalborg takımında forma giyen İsveçli golcü Rada Prica’nın kulüpleriyle görüşeceği bildirildi.

Takas önerisi

Sezonun 2’nci yarısına flaş transferlerle girmek isteyen Trabzonspor, Brezilya’nın İnternacional takımında forma giyen Fernandao ve Alex’le prensipte anlaşmaya vardı. Yönetimin Brezilya kulübüne takas olarak Jefferson’u önerebileceği kaydedildi. Bu arada İbrahim Akın’ın transferinde de önemli aşama kaydedildi. Beşiktaş’ta bir türlü istediği kadar forma şansını bulamayan Akın’la büyük ölçüde anlaşma sağlandığı, Beşiktaş’ın da İbrahim Akın’ı Trabzonspor’a vermeye sıcak baktığı öğrenildi. Yerli futbolcu arayışlarını da sürdüren yönetim, bugün Vestel Manisaspor yöneticileriyle orta saha oyuncusu Selçuk İnan ve kaleci Ufuk Ceylan’ın transferi konusunda bir araya gelecek.

alamadık gitti bunu da :D

KUTADGU
25.12.2007, 10:10
100 sayfaya daha çok var.
100 sayfada bir transfer olur mu ki acep?
Bu aralar
bonservisi olmayan futbolcu da pek yok ortalıkta..
Ne yapacağız şimdi...

lazo1967_61
25.12.2007, 10:15
Gineli yıldızı Yattara’yı Katar’a 3,5 milyon euro karşılığında satıp, 4 milyon Euro’ya Manisaspor’lu Holosko’yu renklerine katma planları yapan Trabzonspor’da evdeki hesaplar çarşıya uymayınca rota Fransa’ya çevrildi. Kongre süreci nedeniyle Yanal’ın ısrarla istemesine rağmen Holosko ile bir türlü temas sağlanamaması ve İngiltere’den gelen tekliflerler nedeniyle de Slovak yıldızın fiyatının katlanması Bordo-Mavililer’i yeni arayışlara itti. Soluğu Fransa’da alan Ersun Yanal ile menacer Necmi Perekli, Toolouse takımında oynayan Gineli Mansere ile görüşmeler başlattı. Yanal ve Perekli’nin Gineli oyuncunun menaceri ile masaya oturduğu ve kesin durumun bugün yapılacak görüşme sonrası netlik kazanacağı belirtiliyor. Öte yandan Bordo-Mavililer, Karşıyaka’nın Ümit Milli takım kalecisi Ömur, Vestel Manisaspor’un file bekçisi Ufuk, aynı takımın ortasaha oyuncusu Selçuk, A.Gücü’nün savunma oyuncusu Emre, İstanbul Büyükşehir’den Erman, İnternational’lı Alex Raphael Meschini ve Fernandou ile prensip anlaşmasına vardı. </B>

lazo1967_61
25.12.2007, 10:15
ulan bunlar gercekten yattarayi satmasin

Mustafa OK
25.12.2007, 10:16
dün akşam karadeniz tv de fernandoa ve alex ten biri gelebilir diyor hatta bu saatlerde imza atılıyor olabilde dedi (tahir kum)

ersun yanalda fransada bir futbolcu izliyor oda olabilirmiş (mansare olabilir)

murat bozoğluda öyle dedi ama isim vermek istemiyor ne olur ne olmaz diye...

Murat'
25.12.2007, 10:19
Beşiktaş'tan Ümit Karan bombası

Beşiktaş, Cimbom'da yedek kulübesinin gediklisi durumuna gelen Ümit Karan için Galatasaray'a takas teklifinde bulundu ve "Al İbrahim Akın'ı, ver Ümit Karan'ı" dedi.

Ver Karan'ı al Akın'ı

G.Saray'da mutlu olmayan Ümit ile Kartal'dan gitmesi kesinleşen İbrahim'in takası gündeme geldi.

Ligin ilk yarısı bitti, ara transfer çalışmaları hız kazandı. Beşiktaş'tan ayrılacağını açıklayan İbrahim Akın ile G.Saray'da mutlu olmayan Ümit Karan'ın takası konuşulmaya başlandı. Sezon başında Beşiktaş kongre üyesi Güven Kulabaş'ın ısrarlarıyla gündeme gelen Ümit Karan'ın transferi gerçekleşmemişti. Siyay-beyazlı yönetimin G.Saraylı golcünün alınmasına http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
sıcak baktığı belirtiliyor.

İKİSİ DE İSTİYOR
Beşiktaş'tan ayrılacağını açıklayan, "Bu defteri kapattım" diyen İbrahim Akın'ın adı Holosko ve Hayrettin ile takasta da kullanılıyor. İbrahim'in yakın çevresine ilk tercihinin G.Saray olduğunu söylediği biliniyor. Kalli'nin fazla şans vermediği golcü Ümit Karan'ın da Beşiktaş'a gelmek istemesi bu takasın olma ihtimalini yükseltiyor. İki kulübün kısa sürede anlaşması bekleniyor.
Fatih DOĞAN

arkadaşlar biz ibrahim akını falan alamayız...bjk bu adamı takasta kullanacak..

Erkut Ay
25.12.2007, 10:22
yattarayı satar bunlar huzursuzluk haberi danışmalı dövüş evlere şenlik 2 topçu alırlar transfer dönemi biter bu brezilyada ne var anlamadım olmuyor uyum sağlamıyor adamlar işte hangisinden kazandık bu zamana kadar git kendine yakın ülke rusyaya ukraynaya bunlar böyle göze batan transfer yapmayacak yattarayıda satacaklardır inşallah alırlarda ben yanılır helal olsun derim inşallah....

buyukkaptan
25.12.2007, 10:26
Bordo-Mavililer, Prica'nın ardından Standard Liege'in yıldızını gözüne kestirdi. 26 yaşındaki oyuncunun 53 maçta 33 golü var.
25.12.2007

Necmi Perekli beğendi
Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal’ın öncelikle isteği olan forvet transferi için arayışlar sürüyor. Danimarka’nın Aalborg takımında forma giyen Prica ile görüşmelerini sürdüren, ancak bonservis için indirim bekleyen Bordo-Mavililer’in gündemine yeni bir ismin daha girdiği öğrenildi. Belçika’da bulunan kulüp menaceri Necmi Perekli’nin Standard Liege’de oynayan Milan Jovanoviç’i izlediği ve çok beğendiği ortaya çıktı.

Liege'e 2006’da L.Moskova’dan gelen Jovanoviç’in daha önce de S.Donetsk’de oynadı. 26 yaşındaki Sırp futbolcunun Standard Liege’de 53 maçta 33 gol attığı öğrenildi. Başarılı oyuncunun 2010’a kadar sözleşmesinin bulunduğu ve Trabzonspor’un pazarlık için girişimlere önümüzdeki günlerde başlayacağı kaydedildi. Bu arada Brezilyalı oyuncular, Alex ve Fernandao ile de anlaşma sağlandığı ancak son kararı Yanal’ın vereceği bildirildi.
kaynak:www.fanatik.com.tr
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Travelair
25.12.2007, 10:29
Gineli yıldızı Yattara’yı Katar’a 3,5 milyon euro karşılığında satıp, 4 milyon Euro’ya Manisaspor’lu Holosko’yu renklerine katma planları yapan Trabzonspor’da evdeki hesaplar çarşıya uymayınca rota Fransa’ya çevrildi. Kongre süreci nedeniyle Yanal’ın ısrarla istemesine rağmen Holosko ile bir türlü temas sağlanamaması ve İngiltere’den gelen tekliflerler nedeniyle de Slovak yıldızın fiyatının katlanması Bordo-Mavililer’i yeni arayışlara itti. Soluğu Fransa’da alan Ersun Yanal ile menacer Necmi Perekli, Toolouse takımında oynayan Gineli Mansere ile görüşmeler başlattı. Yanal ve Perekli’nin Gineli oyuncunun menaceri ile masaya oturduğu ve kesin durumun bugün yapılacak görüşme sonrası netlik kazanacağı belirtiliyor. Öte yandan Bordo-Mavililer, Karşıyaka’nın Ümit Milli takım kalecisi Ömur, Vestel Manisaspor’un file bekçisi Ufuk, aynı takımın ortasaha oyuncusu Selçuk, A.Gücü’nün savunma oyuncusu Emre, İstanbul Büyükşehir’den Erman, İnternational’lı Alex Raphael Meschini ve Fernandou ile prensip anlaşmasına vardı. </B>

- Abi nedir bu hergün hergün haber? Nerden uyduracam ben hergün haber? Offf offfff... Neyse... Gineli yıldız'ı Yattara'yı...
........Abi? Bu Karşıyaka'nın Milli kalecisi vardı neydi onun adı?

-Onur'du galiba...

- Ömer mi?

- Yok yok Onur...

- Ha Onur tamam... Offf be offff..... Öte yandan Bordo-Mavililer... Karşıyaka’nın Ümit Milli takım kalecisi Ömur,....

Erkut Ay
25.12.2007, 10:37
nuri karizmayı kurtarmaya nerden başlayacak bakalım....

Ahmet AYDIN-28
25.12.2007, 10:40
NDND olmuş burası.

6Şafak Aydın1
25.12.2007, 10:40
transfer bombasi beklemiyorum acikcasi , haberlere göre oyuncularin alacaklari ödenmemisken kimi transfer ediyoruz, ediyorsak vay halimize ... eger haberler dogruysa.

UğurB
25.12.2007, 10:41
Haberlerden anlasilan Fernandao olacak. Alex Meschini ya da Mansare'den biri gelecek. Benim tercihim aralarindaki uyum nedeniyle Alex. Ayrica Mansare gelse bile Afrika Kupasi nedeniyle bir sure olmayacak (tipki Yattara, Jabi gibi). Selcuk Inan'da olacak gibi gozukuyor. Bu durumda 3 transfer tamamlanmis olacak. 1 ya da 2 kaleci olacak gibi gozukuyor. Takasla olursa Ahmet'i verip Ufuk'u alabiliriz. Onur Recep Kivrak'da alinacak gibi. Etti 5 transfer. Simdi kalan kritik noktalar 2 stoper ve sol bek + yedek forvet. Bu oyuncularin yerli olmasi buyuk ihtimal. Stoper olarak keske Emre Gungor alinsa ama burada G.Saray devrede ise fiyati yukselecektir. Ama eger Emre direk oynamak istiyorsa Trabzonspor'a gelir. GS de Servet ve Song'un arkasinda bekler. Bir de Fortuna Dusseldorf'ta oynayan Hamza Cakir var, soylenenler dogruysa cok iyi bir stopermis. Ama Almanya'da olan arkadaslar bilgi verebilir. Bir de keske alinabilse Zafer Yelen var Hansa Rostocktan. Oyun kurucu ve oyunun iki yonunu oynabilen bir oyuncu. Sol bek icin cok alternatifimiz yok aslinda. Cok begenmesemde Hayrettin (Sivasspor)den baska su anda gelip katki verebilecek oyuncu yok. Yedek forvet icin ise benim iki adayim var. Birincisi Sochaux'da oynayan Mevlut Erdinc, digeri de Bucaspor'da oynayan Mehmet Batdal. Bu iki oyuncuda Umit Milli ve gercekten gelecek vaad ediyorlar. Mehmet Batdal Ersen Martin fiziginde bir oyuncu. Ibrahim Akin'in alinmasina karsiyim nedeni ise bizde de yedek kalarak sorun cikaracaktir. Cunku o pozisyona yabanci transfer edilecek ve Ibo'da yedek kalacak. Bu kadar yazdiktan sonra yazilabilecek tek sey Hayirlisi Olsun...

lazo1967_61
25.12.2007, 10:46
Haberlerden anlasilan Fernandao olacak. Alex Meschini ya da Mansare'den biri gelecek. Benim tercihim aralarindaki uyum nedeniyle Alex. Ayrica Mansare gelse bile Afrika Kupasi nedeniyle bir sure olmayacak (tipki Yattara, Jabi gibi). Selcuk Inan'da olacak gibi gozukuyor. Bu durumda 3 transfer tamamlanmis olacak. 1 ya da 2 kaleci olacak gibi gozukuyor. Takasla olursa Ahmet'i verip Ufuk'u alabiliriz. Onur Recep Kivrak'da alinacak gibi. Etti 5 transfer. Simdi kalan kritik noktalar 2 stoper ve sol bek + yedek forvet. Bu oyuncularin yerli olmasi buyuk ihtimal. Stoper olarak keske Emre Gungor alinsa ama burada G.Saray devrede ise fiyati yukselecektir. Ama eger Emre direk oynamak istiyorsa Trabzonspor'a gelir. GS de Servet ve Song'un arkasinda bekler. Bir de Fortuna Dusseldorf'ta oynayan Hamza Cakir var, soylenenler dogruysa cok iyi bir stopermis. Ama Almanya'da olan arkadaslar bilgi verebilir. Bir de keske alinabilse Zafer Yelen var Hansa Rostocktan. Oyun kurucu ve oyunun iki yonunu oynabilen bir oyuncu. Sol bek icin cok alternatifimiz yok aslinda. Cok begenmesemde Hayrettin (Sivasspor)den baska su anda gelip katki verebilecek oyuncu yok. Yedek forvet icin ise benim iki adayim var. Birincisi Sochaux'da oynayan Mevlut Erdinc, digeri de Bucaspor'da oynayan Mehmet Batdal. Bu iki oyuncuda Umit Milli ve gercekten gelecek vaad ediyorlar. Mehmet Batdal Ersen Martin fiziginde bir oyuncu. Ibrahim Akin'in alinmasina karsiyim nedeni ise bizde de yedek kalarak sorun cikaracaktir. Cunku o pozisyona yabanci transfer edilecek ve Ibo'da yedek kalacak. Bu kadar yazdiktan sonra yazilabilecek tek sey Hayirlisi Olsun...

senin yazdigin oyuncular gelse ben vallah bayram edicem

UğurB
25.12.2007, 10:50
senin yazdigin oyuncular gelse ben vallah bayram edicem

Ben bunlardan 4 ya da 5 oyuncunun gelecegini dusunuyorum. 2 yabanci, Selcuk Inan, 1 ya da 2 kaleci. Gerisini zaten bugun almalari fazla onemli degil, daha cok gelecek sene icin yatirim ve hazirlik olur.

lazo1967_61
25.12.2007, 10:50
Bordo-Mavililer Celalettin, Erdinç, Jefferson, Ömer Rıza, Ferhat, Ufuk ve Ufukhan Bayraktar’ı gözden çıkardı. Tomas Jun’u Freiburg’a veriyor. Risp’ten umut kesildi.
Takasta Kullanılacaklar

Transferde kadrosunu güçlendirip yenilemek isteyen Trabzonspor’da çalışmalar sürürken bırakılacak oyuncularda netleşti. Ersun Yanal’ın bırakılmasında sorunh görlmediği oyuncuların Celalettin, Erdinç, Jefferson, Ömer Rıza, Ferhat, Ufuk ve Ufukhan Bayraktar olduğu öğrenildi. Bu oyuncuların takasta da kullanılabileceği belirtiliyor.

Belediye Pazarlığı

Kulüp başkanı Nuri Albayrak İstanbul Büyük şehir Belediyespor’un başarılı futbolcusu Erman Kılıç için kulübüyle anlaşma sağlarken bu oyuncuya karşılık verilecek oyuncuların netleşmesini bekliyor. Belediyespor’a Celalettin ve Ömer Rıza önerildi. Ömer Rıza’yı G.Birliği’de istedi. Ersun Yanal ile forma şansı bulamayan Celalettin’inde takımdan ayrılmaya sıcak baktığı öğrenildi.

Erdal Kılıçarslan
25.12.2007, 10:52
en sonunda ne olacak biliyomusunuz?
yönetim: "ara transferde alınan futbolcular ya sorunludur yada formsuzdur, bu yüzden elimizdeki kaliteli futbolcularla devam edeceğiz" diyecekler ve biz yine arefeyi görüp bayramı gö-re-me-ye-ce-ğiz :(

lazo1967_61
25.12.2007, 10:53
Trabzonspor geçtiğimiz sezondan itibaren peşinden koştuğu ve Beşiktaş'ta bir türlü istediği forma şansını bulamayan İbrahim Akın için harekete geçti.
Trabzonspor geçtiğimiz sezondan itibaren peşinden koştuğu ve Beşiktaş'ta bir türlü istediği forma şansını bulamayan İbrahim Akın'ın transferinde de önemli aşama kaydetti. Futbolcuyla, bordo - mavili yöneticiler arasında yaşanan görüşmelerde büyük ölçüde anlaşma sağlandığı, Beşiktaş kulübünün de Akın'ı Trabzonspor'a vermeye sıcak baktığı öğrenildi.
İbrahim Akın TAKA’ya Konuştu

“Beşiktaş’ı Bitirdim”

Beşiktaş ile yıldızı bir türlü barışmayan İbrahim Akın konuyla ilgili olarak TAKA’ya konuştu. Yıldız futbolcu Beşiktaş’tan ayrılmak istediğini belirterek “Orada mutlu olamadım.menajerim gerekli görüşmeleri sürdürüyor.Bu takımın Trabzonspor olmasını gönülden isterim.Hayırlı bekleyip görelim” diye konuştu. Annesinin Akçaabat’ın Çiçekli Düzköy’den olduğunu da hatırlatan İbrahim Akın “Annem de Trabzonspor’a gitmemi istiyor. Bir kaç gün içinde bu iş netleşir”dedi.

Mehdi
25.12.2007, 10:54
Önceden uyumadan önce ninelerimize masal anlattırıp hüşu ile uyumanın keyfini yaşayıp uyku alemine akıyorduk.Bu başlık bana o zamanki günlerimi hatırlatıyor.Yeni nesil çok şanslı diyoruz boşuna demiyoruz!..:)

Faik Yılmaz
25.12.2007, 10:58
Önceden uyumadan önce ninelerimize masal anlattırıp hüşu ile uyumanın keyfini yaşayıp uyku alemine akıyorduk.Bu başlık bana o zamanki günlerimi hatırlatıyor.Yeni nesil çok şanslı diyoruz boşuna demiyoruz!..:)

şimdi masalı bile bilgisayar okuyor Mehdican....

A.Gökhan AKIN
25.12.2007, 11:23

evet şimdi ise o masal okuyan ninelerimizin yerini profesyonel klüp yöneticileri almış okuyorlar,üstüne üstlük bide üfürüyorlar yüzümüze yüzümüze

Sunny53
25.12.2007, 11:37
en sonunda ne olacak biliyomusunuz?
yönetim: "ara transferde alınan futbolcular ya sorunludur yada formsuzdur, bu yüzden elimizdeki kaliteli futbolcularla devam edeceğiz" diyecekler ve biz yine arefeyi görüp bayramı gö-re-me-ye-ce-ğiz :(
işte bu kadar basit

Burçak
25.12.2007, 11:41
ben dün bişi yazdım. dua edelimde gider ayak gökdeniz yattaradan birinide göndermesinler diye.
yalan olduğunu düşündüğümüz yattaranın spor61.net deki haberi can sıkmaya yetti bile.

Mustafa Önal
25.12.2007, 11:45
ben dün bişi yazdım. dua edelimde gider ayak gökdeniz yattaradan birinide göndermesinler diye.
yalan olduğunu düşündüğümüz yattaranın spor61.net deki haberi can sıkmaya yetti bile.
burçak ağzını hayra aç şakası bile hoş deil valla. yanlız iyi teklif gelirse hiç affetceklerini sanmıyorum.

buyukkaptan
25.12.2007, 11:47
kendinizi her duruma hazırlayın beyler sonra üzülmeyin

Ayaz
25.12.2007, 11:51
şunu alalım bunu alalım demiyeceğim ama, altyapı takviyeli(en azından bu yarım sezon için) koşan bir takım arzu ettiğimi, takımdaki tank ve çapaları görmek istemediğimi (ayman ve hüseyin gibi) iyi bir golcünün şart olduğunu, bunun yanı sıra solbekten bindirme yapıp asister olabilen bir kesiciyi, orta sahada koşan didinen yeri geldiğinde faulle takıma katkısını bile yapabilen, hava toplarına hakim bir önliberoyu. kale için ara transferin gereksiz olduğunu. stepanovun neden satıldığını hala merak ettiğimi.. çok şey istiyorum belki ama Trabzonspor bundan daha iyilerini bile hakediyor.

Serdær
25.12.2007, 12:01
Bizim bu sene en büyük Transferimiz ;

Gökdeniz ve Yattarayı takımda tutmaktır..

Travelair
25.12.2007, 12:01
Biz Ayman ve Risp gibi meşelere milyonlarca euro dökerken "Kanlı bıçaklı" Cavcav ile Aziz Gökhan Gönül'ü transfer ediyorlar. Kim yanlış?
Ayıp ya gerçekten ayıp. Alacaksanız bari iyi oyuncu alın. Adı mühim değil

Ahmet Faruk
25.12.2007, 12:07
Her zaman dediğim gibi bizim bu seneki en büyük transferimiz de;Manisadan aldığımız SÖZ ve Sivasdan aldığımız SÖZdür. Her transfer dönemi bir sürü SÖZ alıyoruz arkadaş. Bir de oynadıklarını görsek

Doğan ATASOY
25.12.2007, 12:16
Trabzonspor bence bu seneyi unutum önümüzdeki sezon için transfer çalışması yürütmeli, geleceğe dönük nokta transferler yapmalı, bu oyuncuları bulmak ne kadar zor ise bunları ara transferde takıma katmak bir okadar zor. Trabzonsporun gün itibariyle sol kanadına bek ve hucum olmak üzere 2, 2 stoper, 2 önlibero, bir forvet, ve iyi bir 10 numara olmak üzere en az 8 oyuncuya ihtiyacı var, he bide almışken iyi de bir kaleci alalım 9 olsun :)

Ahmet Faruk
25.12.2007, 12:16
Barcelonalı yıldız Ronaldinho, Brezilya’ya gitmek üzere geldiği El Prat havaalanında bazı taraftarların sözlü tacizine uğradı.
25 Aralık 2007 / 11:45

http://www.ensonhaber.com/Spor/100258/images/news/68775.jpg

Real Madrid yenilgisinin ardından Pazartesi sabahı ülkesine uçmak için Robinho, Julio Baptista ve Deco ile havaalanına gelen yıldız futbolcu, oradan bulunan bazı taraftarların ağır hakaretlerine maruz kaldı.

Deco’ya da tepki gösteren taraftarların asıl hedefi Ronaldinho oldu. Bu olay üzerine Ronnie tatile oldukça moralsiz çıktı.

Dün gece Real Madrid karşısında alınan yenilginin ardından İspanya'da birçok taraftar Ronaldinho’nun Barcelona forması ile son maçına çıktığını iddia ediyorlar.

Yönetim bu konuda yorum yapmaktan kaçınsa da, taraftarların bu tepkisinden sonra oyuncunun şehre geri dönmemesi de ciddi bir ihtimal olarak görülüyor.

Adamlar dünya yıldızını şehre almıyor, tepki koyuyor; biz daha bizim kazmaların yüzünün kızarmasına sebep olamıyoruz. Öğrenecek çok şeyimiz var. Hemde çok

Mustafa OK
25.12.2007, 12:28
bakıyorumda dünkü transfer fırtınası bugün durdu...

yavaş yavaş normale dönüyor...

Hüdai Pervaneli
25.12.2007, 12:37
bakıyorumda dünkü transfer fırtınası bugün durdu...

yavaş yavaş normale dönüyor...

daha sabah erken aksama dogru yine hizlanir

Cem Balcı
25.12.2007, 12:39

yanlız aynı haber bugün fanatikte de çıktı.galiba canımız sıkılmaya devam edecek.

lazo1967_61
25.12.2007, 12:48
siz ne dediginizin farkindamisiniz
bunlar kendilerini affetirmek icin kongreyi ertelediler
goruceksiniz ersun yanalin istedigi butun futbolculari alicaklar cunku mecburlar almaya

Cem Balcı
25.12.2007, 12:50
siz ne dediginizin farkindamisiniz
bunlar kendilerini affetirmek icin kongreyi ertelediler
goruceksiniz ersun yanalin istedigi butun futbolculari alicaklar cunku mecburlar almaya

tek dileğimizde bu zaten.inşallah öyle olur...

Serdær
25.12.2007, 12:51
Biz ne zaman böyle bir SOL BEK alacağız.

Müthiş bir gol David Murphy Hibernian..

Celtic - Hibernian maçından

2mZBipDET9E

Doğan BULAT
25.12.2007, 12:54
Bu yönetim başımızda olduğu sürece hiç bir transfer yapamayız..

Taraftar bu kadar tepkisiz olduğu sürece bu yönetim istediği gibi at koşturur, istediğini alamaz ama takımdan istediğini satar

2 gün sonra Yattarayı satıp sonrada "zaten takımdan gitmek iştiyordu" deyip karşımıza çıkmazlarsa hiç şaşırmam..

Trannsfer yapmazlar, yapamazlar...

Yapsalarda çöpe atılmışları bulup getirirler..

Bu yönetimede bu yakışır...

Bu taraftarada..

lazo1967_61
25.12.2007, 12:54

2mZBipDET9E

bizim solbekimiz varya mustafa keceli:D:D:D

Ahmet Kuru
25.12.2007, 12:55
yukardaki video yu izledim de o Sol bek i aldığımız zaman o pası verecek adam da almak lazım diye düşünüyorum;)

lazo1967_61
25.12.2007, 12:56
Bunlarin tek sucu var
oda futbolun f sini bilmiyorlar

Serdær
25.12.2007, 12:57

2mZBipDET9E

Aslında golün geneline bakarsak sağ taraftan sol tarafa ters kanada müthiş pas. Murphy topla beraber süper bir driplink 10 numarayla müthiş bir verkaç ve gol.

Nerde bizde böyle gol atacak yetenek..

lazo1967_61
25.12.2007, 12:57
yukardaki video yu izledim de o Sol bek i aldığımız zaman o pası verecek adam da almak lazım diye düşünüyorum;)

O solbeki alalimda pasi verecek adamida sonra aliriz

lazo1967_61
25.12.2007, 12:59
Bir kisi cikapta bize guzel haber veremez mi yahu???????

Mehdi
25.12.2007, 13:01
Trabzonspor'a Ersen Martin'den müjdeli haber

Trabzonspor'a, sezon başında İspanya'nın Recreativo Huelva Kulübü'ne verdiği oyuncusu Ersen Martin konusunda, FİFA'dan sevindirici bir haber geldi.

http://image.haber7.com/haber/42949.jpg

Kulüp genel saymanı Emin Kahraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ersen Martin'in bonservis bedeli konusunda FIFA'lık olduklarını anımsatarak, ''FIFA, Huelva kulübüne 7 Ocaka kadar Trabzonspor'a karşı maddi vecibelerini yerine getirmesi için ihtar çekti'' dedi. Trabzonspor, Recreativo Huelva Kulübü ile Ersen Martin'in transferi konusunda 1 milyon dolara prensipte anlaşmış, ancak bordo-mavili kulüp, İspanya kulübünün parayı zamanında yatırmadığı gerekçesiyle bu futbolcuyu vermekten vazgeçmişti. Ersen Martin ile faks yoluyla sözleşme imzalayan Huelva da FIFA'ya itirazda bulunmuştu. FIFA, Ersen Martin'in geçici lisans ile İspanyol takımında oynamasına karar vermişti. Maddi konularda ise FIFA, 2 kulübün anlaşmasını istemişti. FIFA'nın verdiği son karara göre İspanya Kulübü'nün Trabzonspor ile maddi konularda 7 Ocaka kadar anlaşması gerekiyor.

AA

__________________________________________________ __________

İki yıldır Ersen Martin alıp satıyoruz.Bu dönemi yine Ersen Martin transferiyle kapatırsak şaşırmayın.Anlaşamazlarsa Ersen yine bizde sanırım:)

lazo1967_61
25.12.2007, 13:04
İbrahima Yattara'nın Menajeri Adnan Demir, Yattara'nın parasını alamadığı için huzursuz olduğunu ancak Trabzon'a döneceğini söylerken, Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur Zihni, futbolcuların ödemelerinde herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi.

DEMİR: "YATTARA TRABZON'A DÖNECEK"
Trabzonspor'da yabancı futbolcularla yaşanan sorunlar bitmek bilmiyor. Tomas Jun ve Fredrik Risp'ten sonra Gineli futbolcu İbrahima Yattara'nın da parasını alamadığı gerekçesi ile Milli takım kampına gittiği ülkesinden, "Trabzon'a dönmeyeceğim" dediğinin iddia edilmesi camiada şok etkisi yarattı.
Gineli futbolcu İbrahima Yattara'nın menajeri Adnan Demir, Yattara'nın Milli takım kampının ardından Trabzon'a döneceğini belirterek, "Böyle bir iddianın doğruluk payı çok az. Ancak futbolcumuzun parasının büyük bir bölümünü alamadığı bir gerçek. Bu nedenle biraz sıkıntı yaşadığı doğrudur. Ama bu huzursuzluğunu, 'Yattara Trabzon'a dönmeyecek' diye lanse etmek çok kötü. Çünkü Yattara, Trabzon'u ve Trabzonspor'u seviyor. Ayrılmak istese sorunlu olarak asla gitmez. Bunu her zaman kendisi de söylüyor. 'Bir gün Trabzonspor'dan gidersem, güzelliklerle ayrılmak istiyorum' diyor. O yüzden bu olayın fazla büyütülmemesi gerektiğini düşünüyorum" dedi.
Demir, Yattara'nın kendisinden kulüp bulmasını istemediğini de belirterek, "Şu anda Yattara'nın başka bir takıma transfer olması gündemde değil" diye konuştu.

ZİHNİ: "YATTARA ÖYLE BİR DAVRANIŞTA BULUNMAZ"
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur Zihni ise futbolcuların paralarını alamadığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Zihni, yönetim kurulu olarak tüm ödemeleri gününde yaptıklarını belirterek, "Bayram öncesi söz verdiğimiz gibi futbolculara gerekli ödemeleri yaptık. Şu an itibari ile de bizden hiçbir futbolcunun alacağı yok. Bunlar asılsız iddialar" diye konuştu.
Zihni, Yattara'nın, "Bir daha Trabzon'a dönmeyeceğim" diye bir ifadeyi kullanmayacağını da belirterek, "Bunlar bizi yıpratmak için ortaya atılmış, asılsız dedikodular" dedi. Teknik Direktör Ersun Yanal ve yardımcıları ile menajer Necmi Perekli'nin Avrupa'da futbolcu arayışlarını sürdürdüğünü de söyleyen Zihni, "Takıma direkt katkı yapabilecek oyuncular arıyoruz. Aldığımız futbolcular yedek kulübesinde değil, sahada olacak" dedi.

ALEX'LE YAKINDAN İLGİLENİYORUZ
Transferde gecikmek istemeyen Trabzonspor yönetimi Brezilyalı futbolcular Fernando ve Alex Mescinhi üzerinde yoğunlaştı. Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş, yerel bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, iki futbolcunun da gündemlerinde olduğunu belirterek, "Özellikle Alex üzerinde çalışmalarımız yoğunlaşmış durumda. Kendisi şu anda Dubai'de bir turnuvada olduğu için bir çok menajer onun aklını çelmeye çalışıyor. Biz kendisiyle daha önceden görüşüp, bir çok konuda anlaşmıştık. Bu transferi en kısa zamanda sonlandırıp Trabzonspor'a kaliteli bir oyuncu kazandırmak istiyoruz. Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'da özellikle bu futbolcunun alınmasını istiyor" diye konuştu.

SELÇUK İÇİN TAKAS TEKLİF EDEBİLİRİZ
Ermiş, Fransa'nın Toulouse takımında forma giyen Gineli futbolcu Fode Mansare ile de ilgilendiklerini belirterek, "Bu futbolcu ile de görüşmelerimiz oldu ancak kendisinin bonservis bedeli oldukça yüksek. Bu konuda görüşmelerimiz sürüyor" dedi. Ermiş, Manisaspor'dan Selçuk'un transferi için kulübüne takas teklif edebileceklerini belirterek, "Transfer komitesindeki arkadaşlarımız bu futbolcu için de yoğun çaba harcıyor. Bu futbolcu için Manisaspor kulübüne takas teklifinde bulunmayı da düşünüyoruz. Ancak bu isimleri belirleyecek olan Ersun Yanal'dır" dedi. Ermiş, ayrıca stat projesinde de en geç bir ay içerisinde dolgu alanında çalışmaların başlamasını planladıklarını söyledi.

TAYFUN CORA'DAN SAVUNMA
Fenerbahçe maçında Roberto Carlos'un formasını almaya çalışan Trabzonspor'un genç stoperi Tayfun Cora, kendisine yönelik tepkileri anlayışla karşıladığını ancak formayı bir başkasının ricası üzerine almak istediğini açıkladı. Tayfun, Carlos'un formasını teyzesinin kızı için almak istediğini belirterek, "Maç bittiği anda, Roberto Carlos elimi sıktı. Merhaba deyip tebrik etti. Carlos giderken de aklıma teyzemin kızının ricası geldi. Bana oynamam halinde Carlos'un formasını alıp almayacağımı sormuştu. Ben de o anda çok fazla düşünmeden formayı istedim. Ancak Carlos kulübeyi göstererek orada oturan Jefferson'a söz verdiğini söyledi. Benim amacım Carlos'un formasına sahip olmak değildi. Ne olursa olsun, o an bu kadar öne çıkmamalıydı. Çok üzgünüm" dedi.

HAZIRLIKLAR BAŞLIYOR
Trabzonspor yarın devre arası hazırlık kampına başlıyor. Trabzonspor İdari Menajeri Caner Çuvalcıoğlu takımın kampı Trabzon'da yapacağını belirterek, "Yarın akşam 20.00 itibari ile çalışmalarımıza başlayacağız. İkinci yarı başlayana kadarda Trabzondayız" dedi.

Serdær
25.12.2007, 13:04
Sivasspor, transfer harekatına başladı. Yiğidolar daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe'de oynayan Kasımpaşalı Fatih Akyel'le prensipte anlaştı

Fatih Akyel Sivasspor'da
Süper Lig'de ilk yarıyı lider kapatan Sivasspor, transfer harekatına başladı, daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe'de oynayan Kasımpaşalı Fatih Akyel'le prensipte anlaştı. İkinci yarıda sakatlıkları nedeniyle bazı oyuncularından yararlanamayacak olan Sivasspor, transfer arayışlarına hızlı başladı. Kırmızı beyazlılar, ilk olarak Kasımpaşa'da forma giyen milli futbolcu Fatih Akyel'le anlaşmaya vardı.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, her konuda fikir birliğine vardıkları Fatih Akyel'le önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacaklarını açıkladı. Hırvat bir orta saha oyuncusuyla da anlaştıklarını belirten Başkan Otyakmaz, "Ancak isim vermek istemiyoruz. Çünkü bu değerli oyuncuyu elimizden kaçırmak istemiyoruz" dedi.

"HAKAN ŞÜKÜR NEDEN OLMASIN"

Teknik direktör Bülent Uygun'un, "Kadromda görmekten mutluluk duyarım" dediği Galatasaray ve milli takımın yıldız oyuncusu Hakan Şükür konusunda bir girişimde bulunmadıklarını belirten Başkan Otyakmaz, şöyle konuştu:

"Bu sadeci bir temenni ifadesidir. Hakan Şükür gibi bir oyuncunun bünyemizde olmasından gurur duyarız. Kulübümüze de önemli katkılar sağlayabilecek bir oyuncu. İlerde olabilir mi, neden olmasın. Ama şu anda böyle bir transfer görüşmesi kesinlikle yok."

sporx

Hüdai Pervaneli
25.12.2007, 13:07
transfer en son bu hafta sonu trabzondalar

lazo1967_61
25.12.2007, 13:09
transfer en son bu hafta sonu trabzondalar

eminmisin muchtar61
boyle emin konusuyorsan belkim hafta sonu kim trabzonda olacaginida biliyorsun demektir

Hüdai Pervaneli
25.12.2007, 13:14
eminmisin muchtar61
boyle emin konusuyorsan belkim hafta sonu kim trabzonda olacaginida biliyorsun demektir
bilmiyom sadece his ama hislerim kuvetlidir

lazo1967_61
25.12.2007, 13:20

hislerin isim vermiyormu?????????

EmrahYalçınalp
25.12.2007, 13:20
Barcelonalı yıldız Ronaldinho, Brezilya’ya gitmek üzere geldiği El Prat havaalanında bazı taraftarların sözlü tacizine uğradı.
25 Aralık 2007 / 11:45

http://www.ensonhaber.com/Spor/100258/images/news/68775.jpg

Real Madrid yenilgisinin ardından Pazartesi sabahı ülkesine uçmak için Robinho, Julio Baptista ve Deco ile havaalanına gelen yıldız futbolcu, oradan bulunan bazı taraftarların ağır hakaretlerine maruz kaldı.

Deco’ya da tepki gösteren taraftarların asıl hedefi Ronaldinho oldu. Bu olay üzerine Ronnie tatile oldukça moralsiz çıktı.

Dün gece Real Madrid karşısında alınan yenilginin ardından İspanya'da birçok taraftar Ronaldinho’nun Barcelona forması ile son maçına çıktığını iddia ediyorlar.

Yönetim bu konuda yorum yapmaktan kaçınsa da, taraftarların bu tepkisinden sonra oyuncunun şehre geri dönmemesi de ciddi bir ihtimal olarak görülüyor.

Adamlar dünya yıldızını şehre almıyor, tepki koyuyor; biz daha bizim kazmaların yüzünün kızarmasına sebep olamıyoruz. Öğrenecek çok şeyimiz var. Hemde çok
Öğrenecek şeyi olan biz değil, üzerlerindeki "baskı"dan şikayet edip duran "sözleşme" profesyonelleri.

AYYILDIZ
25.12.2007, 13:23

Kardesim o zaman bende Fatih Tekke Trabzona doner diye hissediyim.Buraya hislerle mi yazi yaziyoruz bildigin yonetime yakin bir kaynaktan aldigin haber varsa yaz yoksa isimiz var.

Hüdai Pervaneli
25.12.2007, 13:26
hislerin isim vermiyormu?????????

trabzondaki arkadslar söyledi

Erdal Kılıçarslan
25.12.2007, 13:32
faruk kanca nerde o gitsin brezilyaya, bilmediği yer değil sonuçta 2. vatanı sayılır. bi giriş çıkış yapsın da pasaportu yanmasın :)

bakalı bu sefer kimi son dakikada alıp vereceğiz onu merak ediyorum, yada kimi verip kimi alamayacağız da yine rezil olacağız

lazo1967_61
25.12.2007, 13:34
faruk kanca nerde o gitsin brezilyaya, bilmediği yer değil sonuçta 2. vatanı sayılır. bi giriş çıkış yapsın da pasaportu yanmasın :)

bakalı bu sefer kimi son dakikada alıp vereceğiz onu merak ediyorum, yada kimi verip kimi alamayacağız da yine rezil olacağız

bu gidisle bunlarinda 2. vatani olucak

Serdær
25.12.2007, 13:36
TRABZON'UN KADERİ

Trabzonspor’un kaderi Albayrak’ın elinde!

Sezonun ilk yarısında belirleyici olan başkan Nuri Albayrak ve ekibi ikinci yarı öncesinde de etkin ve belirleyici konumda olacak. Kongrenin ertelenme nedenlerini geçtiğimiz haftalarda yazdığımız için yeniden gündeme almayı düşünmüyoruz. O nedenle tez elden konuya girip meseleyi masaya yatırmakta fayda var. Sezon başında yaşanan yönetim kaosuna rağmen kongreye gitmeyerek yola devam eden Nuri Albayrak’ın yaptığı hataları ödeyen her zaman ki gibi Trabzonspor oldu. Bunu söylerken hiçbir başkanın ya da yöneticinin Trabzonspor’u bu duruma düşürmeye hevesli olduğunu kastetmiyorum. Elbette ki sayın Albayrak ve ekibi başarılı bir Trabzonspor’un yönetenleri olarak anılmak isterler ama görüldü ki alınan kararlar takımı ve dolayısıyla da yönetimi başarısız kıldı. Sayın Albayrak sezon başında yaşadığı sıkıntıyı bu dönem yaşıyor dersek yanlış yaparız. Artık o döneme göre hem biraz daha tecrübe kazandı hem de “yokum” diyerek bavullarını hazırladı. Yani stres ve sıkıntı minimum düzeyde! Bu saatten sonra vereceği her karar Trabzonspor’un ikinci yarıdaki konumu ve ligdeki sıralamasında belirleyici olacak. Kulübün ekonomik yapısını temcit pilavı gibi ısıtıp önünüze koyacak değilim. Tek kelimeyle borç yükü taşınamayacak boyutlara hızla gidiyor. Bu şartlar altında hem kulübü döndürüp hem de transfer yapmak yönetim süresince sayın Albayrak’ı hiç bu kadar zorlamamış gibi görünüyor. Ersun Yanal’la ilgili başarılı/başarısız demek için şu ana kadar ki dönemi değil bundan sonra atılacak adımlara ve alınacak olan sonuçlara bakacağız. Ziya Doğan’ın bıraktığı enkazı ayağa kaldırmak her baba yiğidin harcı değildi. Ersun hoca da bunu başaramadı zaten. Nereye elini atarsa elinde kaldı desek yeridir. Yeri gelmişken söyleyelim sayın Yanal’da neşteri eline alacak ve Trabzonspor’u taşıyacağına inanılan oyuncularla devam edecek. Onun adamı bunun adamı diyerek yola devam kararı alırsa kaybeden Trabzonspor’la kendisi olacak. Parantez içinde söyleyelim bu takımda eşek yüküyle para alıp yan gelip yatan en az 15 oyuncuk sayarım size. Neyse konumuza dönelim sayın Albayrak sağlıklı karar verip Trabzonspor’a hizmet edeceğine inanılan isimleri kadroya kazandırırsa yaptığı hataların bir bölümün kapatmış olur. Şu anda görünen Trabzonspor’un kaderinin Nuri Albayrak ve ekibinin elinde olduğudur. Ersun Yanal’ın taleplerini karşılama konusunda atılacak adımlar çok önemli. Lig, kupa ve Avrupa Kupalarına katılmada belirleyici olacak Nuri Albayrak kararlarının Trabzonspor’u taşıyacağı noktayı herkes gibi bizlerde merak ediyoruz. Eğer geçmişte yapılan hatalar tekrar edilirse korkarım ki Trabzonspor’u kimse kurtaramaz. İlk defa bu denli bir başkan ve ekibinin giderayak kararlarıyla kaderi belli olacak Trabzonspor görüyoruz. Umarım kaybeden değil kazanan tarafta olur Trabzonspor. Şubat ayında yapılacak olan kongrenin kime ne faydası olduğunu da anlamış değilim. Bütün işleri sayın Albayrak yapacaksa Mayıs sonu ya da Haziran başına kadar devam edip kongreyi yapmalı. Yeni ekip Şubat’ta gelse Albayrak’ın kararlarının sonuçlarını elleri bağlı beklemekten başka yapacak bir şeyi yok. Hem de doğması muhtemel başarısızlığın faturasını üstlenerek.

Neşter sende Albayrak vur da görelim!

Puan tablosuna bakıldığında ne kadar komik, komik olduğu kadar küçük düşürücü bir noktada Trabzonspor’un olduğunu anlatmaya gerek yok. Bu durum Trabzonspor’un rotasının şaştığını tüm çıplaklığıyla gösteriyor. Yapılması gereken gemiye çok fazla su aldırmadan rotasına sokup sağlam limana doğru taşıyabilmektir. Dümende Albayrak ve ekibi var. Fırtınanın olmadığı liman olarak da kongre görünüyor. Bu anlayış ve rota Trabzonspor’a sığınabileceği limana harap şekilde götürür o nedenle tez elden gemi rotasına sokulurken su alan bölgelere de tampon yapılmalıdır. Çuvalla para alan ve yan gelip yatan çok futbolcu dedik ya bunlara Trabzonspor’un büyüklüğü altında ezilenleri de ekleyebiliriz. Burada isim, isim yazacak değilim ama her halde Ersun Yanal ve Nuri Albayrak yönetimi kimleri kastettiğimizi anlamışlardır. Çok açık yüreklilikle söyleyebilirim ki eşek yüküyle para alanlara burada sunulan imkanların yüzde 40’nı Türkiye’de hiçbir kulüp onlara sağlamaz. O nedenle kalabildikleri kadar kalmaya gayret gösterecekler. Zaten yaptıkları tek şey de o! Kalıp yan gelip yatmak ve kendisi çuvallayıp fayda üretmezken parayı da çuvallamak. Trabzonspor’da görünenleri şimdi sizlerle paylaşalım. Bir, kalede sorunu var. Tecrübeli, güven veren ve yılda en az 6 maç çevirebilen kaleci alınmalı. İki, savunmanın göbeğinde sorun var. Buraya da topu oyuna sokan defansı toparlayan hava hakimiyeti olan tecrübeli oyuncu şart. Bir de Hüseyin’in den yararlanılmak isteniyorsa bu savunma da olmalı. Orta alanda Hüseyin el freni görevi yapıyor. Daha açık ifadeyle Hüseyinli orta saha rakibe teslim edilmiş olur haberiniz ola. Üç, orta alan yolgeçen hanı gibi! Buraya iki oyuncu lazım! Bunlardan biri kesici diğeri de hücuma dönük tek kelimeyle 10 numara bir adam. Dört forvete her yönüyle etkin, üretken, hava hakimiyeti olan gol vuruşlarında sıkıntı yaşamayan bir oyuncu gerekiyor. Dikkat ettiyseniz atan-tutan bir de aradakileri yazdık. Bir takımın tamamlanan oyuncuları sağlamsa tamamlayanları her zaman bulursunuz. En arkada kale önünde defansın göbeği onun önünde ön libero onun önünde oyun kurucu onun önünde de atan iyiyse gerisi çok da önemli değil. Eldeki oyuncularla bu iş görülür. Şimdilerde Fernando, Alex, Mansare ve Rada Prica isimleri dolaşıyor. Bu isimlerin hangileri alınır bilemem ama yukarıda şablonu çizdik. Bu şablona göre hepsi yabancı olmak koşuluyla kaliteli ve tecrübeli isimler kadroya dahil edilmeli. Eee burada sayın Albayrak’ın marifeti devreye giriyor. Bakalım Trabzonspor’u başarıya taşıyacak hamleleri (Oyuncu alırken Trabzonspor’a yakışmayan oyuncukları da göndermek)yapabilecek mi? Bunu da bekleyip göreceğiz.

zeki gursoy
25.12.2007, 13:36
hakkaten ya, kancayı yollasaydılarya brezilyaya..
adam avucunun içi gibi biliyo brezilyayı..
...şimdi orda, tükkanlar var hemen onun önündeki yokuştan iniyosun zaten oralarda olur alex, arkasından bağır" aleex, aleex" diye...
cevap vermiyosa fernandodur...alexede fernando diye bağırsan cevap vermeyecek demekki..
işte ..
brezilya..
....
hadi sıhhatler olsun..

Serdær
25.12.2007, 13:43
http://www.trabzonhaber.net/images/guncel/yanal.jpg

Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve Menajer Necmi Perekli’nin Fransa’ya giderek, Toulouse takımında forma giyen Gineli Fode Mansere’yle görüşmelere başladığı öğrenildi. Karşıyaka’nın Ümit Milli Takım kalecisi Ömür, Vestel Manisaspor’un file bekçisi Ufuk, aynı takımın orta saha oyuncusu Selçuk, Ankaragücü’nün savunmasında forma giyen Emre, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Erman, International’lı Alex Raphael Meschini ve Fernando ile de görüşmelerin devam ettiği, 8 futbolcuyla prensip anlaşmasına varıldığı belirtildi. Vestelli Selçuk’un transferinde ise sona yaklaşıldığı öğrenildi. Bordo-Mavili ekip, devre arasında izinsiz çalışacak. Fenerbahçe maçı sonrası iki gün dinlenen Trabzon yarın akşam topbaşı yapacak.

irfanb
25.12.2007, 13:47
Trabzon'da transfer harekatı
Trabzonspor'un, Vestel Manisasporlu Selçuk İnan'ın transferinden vazgeçtiği öğrenildi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, dün bordo-mavili kulüp yöneticileri, Vestel Manisaspor Kulübü ile görüştü. Ancak Vestel Manisaspor'un 3,5 milyon avro istemesi nedeniyle bu transferden şimdilik vazgeçildi.

Vestel Manisaspor'un transferde fiyat indirmesi veya takas yapılabilmesi halinde bu transferin tekrar gündeme gelebileceği kaydedildi.

Trabzonspor'un şu anda Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Aleks ve Fernando'nun transferine yoğunlaştığı öğrenildi.

Bordo-mavili kulübün hafta sonuna veya gelecek hafta başına kadar bu 2 oyuncunun transferini bitirmeyi planladığı belirtildi.

-TRANSFER ZİRVESİ-

Bu arada, bordo-mavili kulübün transfer komitesinin dün akşam İstanbul'da bir toplantı yaptığı öğrenildi.

Toplantıda, kulüp başkanı Nuri Albayrak ve teknik direktör Ersun Yanal ile birlikte transfer komitesi üyelerinin de yer aldığı kaydedildi.

-HAZIRLIKLAR YARIN BAŞLIYOR-

Trabzonspor'da, devre arası hazırlıkları yarın Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılacak antrenmanla başlayacak.

Bordo-mavililer, 3 günlük iznin ardından saat 20.00'de devre arasındaki ilk antrenmanını gerçekleştirecek.

AA

TSezgin61
25.12.2007, 13:48
eger alex-feinduno yu alacaklarsa slcugu almasinlar önemli degil.... ama alacaklarsa!!!!

_SeRKaN_
25.12.2007, 13:52
http://www.trabzonhaber.net/images/guncel/yanal.jpg

Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve Menajer Necmi Perekli’nin Fransa’ya giderek, Toulouse takımında forma giyen Gineli Fode Mansere’yle görüşmelere başladığı öğrenildi. Karşıyaka’nın Ümit Milli Takım kalecisi Ömür, Vestel Manisaspor’un file bekçisi Ufuk, aynı takımın orta saha oyuncusu Selçuk, Ankaragücü’nün savunmasında forma giyen Emre, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Erman, International’lı Alex Raphael Meschini ve Fernando ile de görüşmelerin devam ettiği, 8 futbolcuyla prensip anlaşmasına varıldığı belirtildi. Vestelli Selçuk’un transferinde ise sona yaklaşıldığı öğrenildi. Bordo-Mavili ekip, devre arasında izinsiz çalışacak. Fenerbahçe maçı sonrası iki gün dinlenen Trabzon yarın akşam topbaşı yapacak.

Vay be bayağı hızlı çıktılar 8 futbolcu ne demek :D :D (Pardon Selçukla 9) :D

Adem ÖZER
25.12.2007, 13:56
http://image.haber3.com/haber/128117.jpg
Trabzon Selçuk ile anlaşamadı
Trabzonspor'un, Manisasporlu Selçuk ile transferinden vazgeçtiği öğrenildi...

25 Aralık 2007 13:42
Trabzonspor'un, Vestel Manisasporlu Selçuk İnan'ın transferinden vazgeçtiği öğrenildi...

Dün bordo-mavili kulüp yöneticileri, Vestel Manisaspor Kulübü ile görüştü. Ancak Vestel Manisaspor'un 3,5 milyon avro istemesi nedeniyle bu transferden şimdilik vazgeçildi.

Vestel Manisaspor'un transferde fiyat indirmesi veya takas yapılabilmesi halinde bu transferin tekrar gündeme gelebileceği kaydedildi. Trabzonspor'un şu anda Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Aleks ve Fernando'nun transferine yoğunlaştığı öğrenildi.

Bordo-mavili kulübün hafta sonuna veya gelecek hafta başına kadar bu 2 oyuncunun transferini bitirmeyi planladığı belirtildi.

TRANSFER ZİRVESİ

Bu arada, bordo-mavili kulübün transfer komitesinin dün akşam İstanbul'da bir toplantı yaptığı öğrenildi. Toplantıda, kulüp başkanı Nuri Albayrak ve teknik direktör Ersun Yanal ile birlikte transfer komitesi üyelerinin de yer aldığı kaydedildi.

HAZIRLIKLAR YARIN BAŞLIYOR

Trabzonspor'da, devre arası hazırlıkları yarın Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılacak antrenmanla başlayacak. Bordo-mavililer, 3 günlük iznin ardından saat 20.00'de devre arasındaki ilk antrenmanını gerçekleştirecek.

Adem ÖZER
25.12.2007, 13:58
alın size varan 1......
bu yönetim baştayken kimse transfer beklemesin..dua edinde çarşıya pirinçe giderken evdeki bulgurdan olmayalım...

Süleyman Eruyar
25.12.2007, 14:01
bizim için 2007 yılının en güzel günleri, ilk yarı bitmiş, eziyetten kurtulmuşuz, hafta sonumuz iyi geçecek ve transfer için ortalıkta bizi heyecanlandıran bir dünya futbolcu var, aslında en önemlisi gece yatakta uykuya dalmadan önce kadro kuracağız, ben bugunlere bayılıryorum :)

Süleyman Eruyar
25.12.2007, 14:02
ama zaten 3.5 milyon euroda verilmez, yönetimin ne suçu var burda..

buyukkaptan
25.12.2007, 14:08
selçuku alamadınız alexle fernandoyu almadan gelmeyin varya şehire giremezseniz

lazo1967_61
25.12.2007, 14:10
ama zaten 3.5 milyon euroda verilmez, yönetimin ne suçu var burda..

nasil ne sucu var transfer isini bilmiyorlar o kadar
3.5 milyonmu istiyorlar indirecen 2.250ye
sonra takas + para teklif edicen bak nasil gelir

salihismet
25.12.2007, 14:13
selçuku alamadınız alexle fernandoyu almadan gelmeyin varya şehire giremezseniz

Transferde yeni yöntem.

Süleyman Eruyar
25.12.2007, 14:16

arkadaşım dediğini bu yönetim bilmiyormu, tamam bu yönetim kötüde bu kadar da değil, hem manisa takas a yaklaşmamış, haberin içeriğinde bu yazıyor..

Adem ÖZER
25.12.2007, 14:17
arkadaşlar bunlara boşuna ümit etmeyin.sonu malesef belli....

lazo1967_61
25.12.2007, 14:17
arkadaşım dediğini bu yönetim bilmiyormu, tamam bu yönetim kötüde bu kadar da değil, hem manisa takas a yaklaşmamış, haberin içeriğinde bu yazıyor..

adamlara celalettin omer gibi futblculari teklif edersen tabiki yanasmaz

Süleyman Eruyar
25.12.2007, 14:18

sen manisa takımının yöneticisi olsan kime yanaşırdın..

Adem ÖZER
25.12.2007, 14:19
eğer gerçekten 3,5 milyon euro istemişlerse onlara sadece ooohhhaaaaa derim....o paraya daha iyi bir yabancı alınabilir kanaatimce.

Samet Yildirim
25.12.2007, 14:21
FERNANDAO-ALEX gelirse süper olur....SELCUK icin 3,5 milyon euro cüüüüüs yani...Mansare-alex-fernandao gelirse süper olur...fernandao-alex sart...

lazo1967_61
25.12.2007, 14:25
sen manisa takımının yöneticisi olsan kime yanaşırdın..

ben olsam erdinc cagdas ve 1 milyon liraya verirdim

UğurB
25.12.2007, 14:28
Hasan Ucuncu + Omer Riza + Yusuf Kurtulus (kiralik) + 1 M $ a fit olurdum...
edit... Manisa'ya buyuk kazik attim...

Travelair
25.12.2007, 14:33
Dediğim gibi Holosko'nun transferine güveniyorlar. Holosko'ya Charlton galiba 8,5 milyon euro teklif etmiş. Herhalde olacak transferi. Yoksa bu fiyatı çekemezlerdi

Zafer Fidan
25.12.2007, 14:36
Dediğim gibi Holosko'nun transferine güveniyorlar. Holosko'ya Charlton galiba 8,5 milyon euro teklif etmiş. Herhalde olacak transferi. Yoksa bu fiyatı çekemezlerdi

ozm helal olsun manisanin yöneticilerine, bizimkiler 3,5 milyonu görünce gözleri döndü ve Stepanovu sattilar

oflu_ömer
25.12.2007, 14:37
konkrenin olmayisi cok seyi etkiledi bu saat den sonra yapilacak tek sey kaldi 2007-2008 katrosunu kurmak buna göre transferler yapilarsa cok faydali olur gelecek icin bu senemizi bize zehir ettiler ahhhh ulan ahhhh su sivas maci ahhh yakdin bizi kendini bilmeyen bir cahilin yüzünden ne hallere düsdük ama yikilmadik ayakdayizzzzzzzzzzzz

oflu_ömer
25.12.2007, 14:39
arkadaslar yattara hakkinda cikan dedikodular dogrumu acaba bilgisi olan ltf yazsin ülkesinden geri gelmeyecekmis diyorlar sakasi bile aci veriyor bana

Süleyman Eruyar
25.12.2007, 14:41
arkadaslar yattara hakkinda cikan dedikodular dogrumu acaba bilgisi olan ltf yazsin ülkesinden geri gelmeyecekmis diyorlar sakasi bile aci veriyor bana

YATTARANIN menejeri yattaranın parasını alamadığını doğruladığı, ancak ülkesinden geri dönmeme gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi,

Adem Erdoğan
25.12.2007, 14:42

tabi canım lafla peynir gemisi yürüseydi şimdi 20. şampiyonluğu almıştık.

FcTRABZONSPOR
25.12.2007, 14:48
YATTARANIN menejeri yattaranın parasını alamadığını doğruladığı, ancak ülkesinden geri dönmeme gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi,
Kişiliksiz medyanın haberleri işte...TRABZONSPOR'umuzu çekemiyolar...Ahhh adam gibi bir yönetim olacaktıda böyle ötecekti bu istanbulun şerefsiz basını!!!

AYYILDIZ
25.12.2007, 14:51
Yattara haberi butun medyada duyuldu bu tur haberler Trabzonspora buyuk zarar vermektedir yonetim kisa zamanda transferi bitirmeli yoksa elimizdekinden de oluyoruz.

AKSOY_61
25.12.2007, 14:54
3,5 milyon euro mu?!!!
bu parayı bırakın yönetimi ben bile vermem.

Emiroğlu
25.12.2007, 14:56
Hakkaten ya,EĞER HABER DOĞRU İSE tek diyeceğim " yavaşşş " olur !

3.5 milyon Euro nun ne kadar yaptığından haberleri yok heralde.
Yavaş ki ne Yavaşşşşşşş !

A.Gökhan AKIN
25.12.2007, 15:00
sanırım bizden 3.5 milyon euro'yu alıp manisasporu yeniden kurmayı düşünüyorlar.

UğurB
25.12.2007, 15:05
Holosko'ya istenen 8.5 M Euro'da cok. Holosko en fazla 3 M Euro eder. Ben Ingiliz 1.lig (Premier bile degil) takiminin bu parayi odeyecegine inanmiyorum.

Adem Erdoğan
25.12.2007, 15:08

yattarayı gökdenizimi teklif edecvektik.

Terzioğlu
25.12.2007, 15:12
Selcuk'a karsilik Umut'u teklif etsinler bence...

salihismet
25.12.2007, 15:15
Adayligini koymayacagini aciklayan N. Albayrak niye transfer yapsin ki? Eger yapacaksa demekki aday olacak. Parasi olmayan bir takim, hatta borcunun yüksek oldugu bile söyleniyor (aciklamadiklari icin dogruyu bilmiyoruz) niye transfer yapsin ki?

Nuri albayrak yönetimi bu transfer i$ini $imdiye kadar dogru yapamadiklari icin, dogal olarak insanin bu i$e inanasi gelmiyor. Ancak transfer sezonlari, taraftar acisindan öyle büyüleyici bir hal aliyor ki, yönetici kim olursa olsun beklendiler hep umut dolu oluyor.

Imzalar atilmadan bu i$e kimse inanmiyor, ancak imza a$amasina gelene kadar, yalanlarin ardi arkasi kesilmez. Alacak idi alamadi vazgecti, yok felan takim araya girdi fiyat yükseldi gibi, uydurma $eyler sürer gider.
$imdi futbolcunun anla$masinin süresi ne olursa olsun, onada yalanlar hazir, adamin parasi ödenmedigi icin $ehre geri dönmeyecegi ögrenildi.
Trabzonspor bu konuda mimlemdiya, i$lem tamamdir, yazin: Yattara gitti gelmeyecek.( bizim yönetimin yaptiklarina bakarsaniz dogruda olabilir)
$imdi Ömer Riza parasini alamadigi icin yazsalar bu kadar yangi uyandirmayacak.

Bu konuda Trabzonsporun bir avantaji var, Ersun hoca; eger yönetimin alma niyeti varsa dogru adamlarin alinacagini dü$ünüyorum. Ikinci avantaj Nuri Albayragin tekrar secime girecek olma ihtimalinin yüksek olmasi. Ben Nuri Albayragin aday olmasina kar$i deyilim, dogru yöneticiler bulursa eger.
Bu kongrenin ertelenmesinin altinda yatan ince bir nokta gözlerden kacti. Faruk Özak Sadri $ener arasinda olan bir durum bu. Cok bilmi$lik ukalaligi yparak bu konuyu yazmiyorum buraya. Fakat bu konuyu önümüzde yapilacak olan secimde herkes görecek.

AKSOY_61
25.12.2007, 15:18
Holosko'ya istenen 8.5 M Euro'da cok. Holosko en fazla 3 M Euro eder. Ben Ingiliz 1.lig (Premier bile degil) takiminin bu parayi odeyecegine inanmiyorum.

aynen.
bende o takımın holoskoya o kadar para vereceğine inanmıyorum açıkcası.
ben o adama en fazla 3..3,5 milyon euro,selçuğa da bizdeki işe yaramayan 2 futbolcu
+1,5 milyon euro veririm veya nakit 2 milyon euro

Jester
25.12.2007, 15:18
Gençlerbirliği Batdal'ın peşinde
Turkcell Süper Lig'in ilk yarısını küme düşme hattında tamamlayan Gençlerbirliği, Bucaspor'un ümit milli golcüsü Mehmet Batdal'ı transfer etmek için harekete geçti.

İHA muhabirinin edindiği bilgiye göre, sezonun ikinci yarısı öncesinde kadrosuna takviye yapmak isteyen Gençlerbirliği, TFF 2. Lig 2. Grup takımlarında Bucaspor'da oynayan ümit milli golcü Mehmet Batdal'ı almak için kolları sıvadı.

Kırmızı-siyahlı ekibin, geleceğin yıldız adayı Mehmet Batdal için Bucaspor'a 500 bin YTL ve golcü oyuncu Ali Öztürk'ü teklif ettiği öğrenildi. İki kulüp arasındaki transfer görüşmelerinin kısa bir süre içinde sonuçlanması ve 21 yaşındaki golcünün sezonun ikinci yarısında Gençlerbirliği forması giymesi bekleniyor. Uzun boyu ve tekniğiyle dikkatleri çeken ve geçtiğimiz sezon birçok takımın transfer listesine giren Mehmet Batdal, TFF 2. Lig'de bu sezon 9 gol atmayı başardı.
Kaynak: sporx

İşi bilen nasıl hallediyor ama! Bari bu çocuğu kaptırmayalım..

Samet Yildirim
25.12.2007, 15:21
Trabzonspor menejeri Necmi Perekli Belçika'nın Cercle Bruge takımanda forma giyen 22 yaşındaki golcü futbolcu De Sutter Tom'u izledi.

Trabzonspor menejeri Nejmi Perekli'nin izlediği futbolcu De Sutter Tom'un bilgileri;

Seizoen: 2007-2008
Kern: Eerste Ploeg
Positie: Aanvaller
Rugnummer: 10
Nationaliteit: Belg
Geboortedatum: 1985-07-03
Lengte: 192 cm
Gewicht: - kg
Vorige ploegen:
Club Brugge - Torhout KM 92
Contract einde: medio 2010

trabzonunsesi.com

bakalim daha kimi yazacaklar:D

Berat
25.12.2007, 15:28
..........

Kırmızı-siyahlı ekibin, geleceğin yıldız adayı Mehmet Batdal için Bucaspor'a 500 bin YTL ve golcü oyuncu Ali Öztürk'ü teklif ettiği öğrenildi
.....................

Ali Öztürk.. Ziya Doğanla şampiyonluğa oynadığımız senenin son maçında bu çocuk ilk 11 oynamıştı Gençlerbirliği'nde (bu maç aynı zamanda o sezon Augustine'in ilk golünü attığı maç olarak ta yer alır kayıtlarda), 17 yaş altı Milli Takımı'nda falan da oynuyordu. Bizim Atay Aktuğ bu çocuğu çok beğenip Cavcav'a şartları falan sormuştu yanlış hatırlamıyorsam.. Cavcav da Ali Öztürk'e karşılık Yattara'yı istemişti..Hey gidi Cavcav :D

Faik Yılmaz
25.12.2007, 15:28
Alexle bailadık Tom ve Jerriye kadar düştük....

Bakalım Mezitlispora ne zaman döneceğiz...

Mayls
25.12.2007, 15:39
Ali Öztürk.. Ziya Doğanla şampiyonluğa oynadığımız senenin son maçında bu çocuk ilk 11 oynamıştı Gençlerbirliği'nde (bu maç aynı zamanda o sezon Augustine'in ilk golünü attığı maç olarak ta yer alır kayıtlarda), 17 yaş altı Milli Takımı'nda falan da oynuyordu. Bizim Atay Aktuğ bu çocuğu çok beğenip Cavcav'a şartları falan sormuştu yanlış hatırlamıyorsam.. Cavcav da Ali Öztürk'e karşılık Yattara'yı istemişti..Hey gidi Cavcav :D
Zaman herseyi degistiriyor da bir Ilhan Cavcav'i degistiremiyor :D

Serdær
25.12.2007, 15:43
Yanlış Hatırlamıyorsam Tomas Jun 3 milyon Euro ödemiştik.

Selçuk'a şimdi 3,5 istiyorlar.

Valla 100 Tane Tomas Jun eder :)

Jester
25.12.2007, 15:46
Sivas'tan Mehmet Yıldız ve Hayrettin'i istemişiz. Kaynak Milliyet.

Konya kalecisi Özden takımdan ayrılıyormuş. Ahmet Şahin'in yerine düşünülmesinde fayda var.

Gençler Ömer Rıza'yı istiyormuş, Jabi'yi de zaten istiyorlardı. İkisini verip üste az bir parayla Mehmet Çakır düşünülebilir.

Bir de stoper için febeli Can alternatif olarak düşünülebilir.

A.Gökhan AKIN
25.12.2007, 15:47
dikkat ediyormusunuz bilmiyorum ama bu stichus transfer dönemlerinde piyasadan kayboluyor acaba brezilyaya mı gitti nedir? :))

Emorfo
25.12.2007, 15:52
Selçuk İnan, büyük ihtimalle Beşiktaş'ta.

Mayls
25.12.2007, 15:52
Sivas'tan Mehmet Yıldız ve Hayrettin'i istemişiz. Kaynak Milliyet.

Konya kalecisi Özden takımdan ayrılıyormuş. Ahmet Şahin'in yerine düşünülmesinde fayda var.

Gençler Ömer Rıza'yı istiyormuş, Jabi'yi de zaten istiyorlardı. İkisini verip üste az bir parayla Mehmet Çakır düşünülebilir.

Bir de stoper için febeli Can alternatif olarak düşünülebilir.
Bunlar dogruysa iyi haber. Mehmet Cakir forvet arkasinda Ceyhun'un kullan(a)madigi sansi kullanabilir. Özden alternatif olarak iyi bir kaleci fakat acilen 1. kaleciyede ihtiyac var. Mehmet Yildiz cift forvet oynamamiz halinde Umut'u tamamlayacaktir. Hayrettin ise sol tarafa ilac olur.

Geriye kaliyor Önlibero ve Stoper. Önlibero konusunda fazla aceleye gerek yok. Sezon sonu da beklenebilir. Fakat acilen Stopere ihtiyacimiz var. Ankaragücü'nden Emre Güngör alinabilir. Maliyeti biraz yüksek ama o paraya degecektir. Bunun disinda Zico'nun gözden cikardigi Can Arat da arastirilabilir.

A.Gökhan AKIN
25.12.2007, 15:57
Selçuk İnan, büyük ihtimalle Beşiktaş'ta.

kaynak nedir?

Erkut Ay
25.12.2007, 15:57
herkes amade olmuş transfer bekliyor nuri pek hayırlı görmüyorum gidişatını inşallah şaşırtırsın.....

Fanatik28
25.12.2007, 15:59
Selcuk Inan`i isteyen 2 Kulüp daha varmis. O yüzden fiyati yükseltmeye calisiyorlar. 3,5 Milyon euro`yu duyunca gülmeye basladim. O paraya gider en kralini alirim. Bir Gravesen bile o kadar etmiyor ya!!!

Birde her ne kadar bizim oyuncularimiz gerekli performanslari gösteremeselerde, Anadolu Kulüplerinde cok rahat oynayabilecek kabiliyete sahiptirler. O yüzden kendi oyuncularimizi kücümseyen bir anlayisi ben kabullenmiyorum.
Mesela bir Hayrettin`in Celo`dan ne farki var? Ömer Riza veya Umut Bulut her Anadolu takiminda banko oynar. Keza hasan Ücüncü`de öyle.
Ama biz her önüne gelen topcuyu alirsak, adamlar ac Akbaba gibi bekler, onlari geri alip baska birini kakalayim diye.

6+1 kurali var. Gerekirse sadece yabanci oyuncu transfer edelim. Elimizde bir Yattara var, yani geriye en az 5 hakkimiz daha var.

Serdær
25.12.2007, 16:04
İbrahim AKIN Trabzonda gibi.

Trabzonspor geçtiğimiz sezondan itibaren peşinden koştuğu ve Beşiktaş'ta bir türlü istediği forma şansını bulamayan İbrahim Akın'ın transferinde de önemli aşama kaydetti. Futbolcuyla, bordo - mavili yöneticiler arasında yaşanan görüşmelerde büyük ölçüde anlaşma sağlandığı, Beşiktaş kulübünün de Akın'ı Trabzonspor'a vermeye sıcak baktığı öğrenildi. Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören ile ilişkileri iyi olan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın, Akın'ın bonservis bedeli için indirim istediği ve olumlu cevap aldığı da iddia edildi.Bunun dışında İbrahim Akın'ın annesinin Akçaabatlı olmasından dolayı Trabzona gitmesini istediği öğrenildi.

Serdær
25.12.2007, 16:06
http://www.ajansspor.com/resim/ersun_yanal_3.jpg

Trabzon Alex ve Fernando'nun peşinde

Transferde gecikmek istemeyen Trabzonspor yönetimi Brezilyalı futbolcular Fernando ve Alex Mescinhi üzerinde yoğunlaştı. Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş, yerel bir televizyon kanalına transfer haberlerini doğruladı!

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA & AA
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş, yerel bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, iki futbolcunun da gündemlerinde olduğunu belirterek, "Özellikle Alex üzerinde çalışmalarımız yoğunlaşmış durumda. Kendisi şu anda Dubai'de bir turnuvada olduğu için bir çok menajer onun aklını çelmeye çalışıyor. Biz kendisiyle daha önceden görüşüp, bir çok konuda anlaşmıştık. Bu transferi en kısa zamanda sonlandırıp Trabzonspor'a kaliteli bir oyuncu kazandırmak istiyoruz. Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'da özellikle bu futbolcunun alınmasını istiyor" diye konuştu.

Ermiş, Fransa'nın Toulouse takımında forma giyen Gineli futbolcu Fode Mansare ile de ilgilendiklerini belirterek, "Bu futbolcu ile de görüşmelerimiz oldu ancak kendisinin bonservis bedeli oldukça yüksek. Bu konuda görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

"SELÇUK İÇİN TAKAS TEKLİF EDEBİLİRİZ"
Trabzonspor'un, Vestel Manisasporlu Selçuk İnan'ın transferinden ise vazgeçtiği öğrenildi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, dün bordo-mavili kulüp yöneticileri, Vestel Manisaspor Kulübü ile görüştü. Ancak Vestel Manisaspor'un 3,5 milyon avro istemesi nedeniyle bu transferden şimdilik vazgeçildi. Vestel Manisaspor'un transferde fiyat indirmesi veya takas yapılabilmesi halinde bu transferin tekrar gündeme gelebileceği kaydedildi.

Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş de Selçuk'un transferi için kulübüne takas teklif edebileceklerini belirterek, "Transfer komitesindeki arkadaşlarımız bu futbolcu için de yoğun çaba harcıyor. Bu futbolcu için Manisaspor kulübüne takas teklifinde bulunmayı da düşünüyoruz. Ancak bu isimleri belirleyecek olan Ersun Yanal'dır" dedi.

Ermiş, ayrıca stat projesinde de en geç bir ay içerisinde dolgu alanında çalışmaların başlamasını planladıklarını söyledi.

ajansspor.com

Terzioğlu
25.12.2007, 16:08
Arkadaslar buraya haber yazarken haberin kaynagini da yazsaniz iyi olurdu....

Travelair
25.12.2007, 16:08
Hocanın devreye girip transfer edilecekleri ikna etmesi lazım

Terzioğlu
25.12.2007, 16:10
Selçuk transferi askıda

http://www.sporx.com/images/1/29/6747_B_SelcukInan001.jpg

Trabzonspor'un Vestel Manisaspor'dan transfer etmek için uğraştığı Selçuk İnan için kulübünün 2 milyon euro ve 3 futbolcu istemesi transferin askıya alınmasına neden oldu. Öte yandan bordo - mavili kulübün Brezilyalı Alex Mescinhi ile 3 milyon dolara el sıkıştığı, Fernandao ile anlaşılmasının da an meselesi olduğu iddia edildi.

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor'da hareketli saatler yaşanıyor. Bordo - mavili takımın Manisaspor'dan transfer etmek için çalıştığı orta saha oyuncusu Selçuk İnan için kulübünün önce 3.5 milyon euro istediği, Trabzonspor'dan olumlu cevap alamayınca teklifini 2 milyon euro ve 3 futbolcuya çevirdiği öğrenildi. Trabzonspor Yönetim Kurulu ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, Selçuk İnan için belirlenen fiyatların çok fazla olduğunu belirterek, "Futbolcu belki bu miktarı edebilir ancak bu bizim için oldukça yüksek bir fiyat. Bu yüzden şu anda Selçuk'un transferinden vazgeçmiş durumdayız. Alternatif isimler üzerinde araştırmalarımız sürüyor" dedi.

Öte yandan Trabzonspor yönetiminin Brezilyalı'nın İnternacional takımında forma giyen Alex Raphael Mescinhi için kulübüyle 3 milyon dolara el sıkıştığı, Fernandao için de 3 milyon dolar önerildiği ve görüşmelerin sürdüğü iddia edildi. Abdullah Başer, bu iki futbolcunun tranfserinde önemli aşamalar kaydettiklerini belirterek, "Şu anda bu futbolcuların fiyatlarını açıklamak doğru olmaz. Ama bu futbolcuların Trabzonspor'da forma giymesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu transferler en kısa zamanda kesinlik kazanabilir" diye konuştu.

25.12.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

Erdem Keser
25.12.2007, 16:13
Selçuk için 2 milyon euro + Umut,Celalettin,Ferhat,Ömer Rıza,Ayman vs verebiliriz.

Serdær
25.12.2007, 16:15
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/2967.jpg

Trabzonspor'un Yeni Transferi FLASH Haber..

Trabzonspor Menejeri Necmi Perekli, Fenerbahçe maçı sonrası Belçika'ya giderek Ersun Yanal'ın transfer listesinde yer alan Cercle Brugge takımında oynayan golcü futbolcu De Sutter Tom'u izledi.

Cercle Brugge takımının MB Strombeek Brussel ile oynadığı ve 1-0 galip geldiği müsabakada Sutter Tom'u izleyen Perekli, bu futbolcu ile ilgili olarak Ersun Yanal'a rapor verdi. Perekli'in bu futbolcuyu beğendiği fakat tekrar izlenmesi yolunda rapor verdiği öğrenildi.

Takımında 10 numaralı forma ile mücadele veren 22 yaşındaki golcü futbolcunun, 2010 yılına kadar kulübüyle sözleşmesi bulunuyor.

eKH5uW3MYV0&eurl

trabzonunsesi.com

kudu_61
25.12.2007, 16:17
gene beceremeyecekler transferi koz olarak kullanmak istediler ama olmayacak...

Terzioğlu
25.12.2007, 16:19
Trabzonspor'un Yeni Transferi FLASH Haber..

Trabzonspor Menejeri Necmi Perekli, Fenerbahçe maçı sonrası Belçika'ya giderek Ersun Yanal'ın transfer listesinde yer alan Cercle Brugge takımında oynayan golcü futbolcu De Sutter Tom'u izledi.

Cercle Brugge takımının MB Strombeek Brussel ile oynadığı ve 1-0 galip geldiği müsabakada Sutter Tom'u izleyen Perekli, bu futbolcu ile ilgili olarak Ersun Yanal'a rapor verdi. Perekli'in bu futbolcuyu beğendiği fakat tekrar izlenmesi yolunda rapor verdiği öğrenildi.

Takımında 10 numaralı forma ile mücadele veren 22 yaşındaki golcü futbolcunun, 2010 yılına kadar kulübüyle sözleşmesi bulunuyor.

trabzonunsesi.com

Bu eleman bu sene belcika liginde 17 macta 8 gol atmis...

Süleyman Eruyar
25.12.2007, 16:21
biz bu oyuncuyu aldıkmı almadıkmı, nasıl haber yapmışlarsa..

Erdem Keser
25.12.2007, 16:22
Selçuk için 3,5 milyon Euro çok değil..

Dünyada bu mevkide olan oyuncular astronomik rakamlara transfer oluyorlar çünkü oyunun en kilit mevkisinde oynuyorlar..

Keşke paramız olsada 3.5 milyon Euroyu versek..Üstelik 22 yaşında aldığımız takdirde ortasahamız 10 sene sıkıntı çekmez..Celalettin,Ömer Rıza,Ayman gibi adamlara senelik verdiğimiz parayı düşünün.. bu oyuncunun bonservisine saydığım adamların yıllık ücretlerini versek bir şey kaybetmeyiz.Aksine 3-4 kazmadan kurtulup adam gibi bir transfer yapmış oluruz..

Serdær
25.12.2007, 16:24
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/2958.jpg

Trabzonspor'da Yeni Gözde Javanovic

Bordo-Mavililer, Prica'nın ardından Standard Liege'in yıldızını gözüne kestirdi.
Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın öncelikle isteği olan forvet transferi için arayışlar sürüyor. Danimarka'nın Aalborg takımında forma giyen Prica ile görüşmelerini sürdüren, ancak bonservis için indirim bekleyen Bordo-Mavililer'in gündemine yeni bir ismin daha girdiği öğrenildi. Belçika'da bulunan kulüp menaceri Necmi Perekli'nin Standard Liege'de oynayan Milan Jovanoviç'i izlediği ve çok beğendiği ortaya çıktı.

Liege'e 2006'da L.Moskova'dan gelen Jovanoviç'in daha önce de S.Donetsk'de oynadı. 26 yaşındaki Sırp futbolcunun Standard Liege'de 53 maçta 33 gol attığı öğrenildi. Başarılı oyuncunun 2010'a kadar sözleşmesinin bulunduğu ve Trabzonspor'un pazarlık için girişimlere önümüzdeki günlerde başlayacağı kaydedildi. Bu arada Brezilyalı oyuncular, Alex ve Fernandao ile de anlaşma sağlandığı ancak son kararı Yanal'ın vereceği bildirildi.

zRUctMmg3GY

qjjodjDl9U8

trabzonunsesi.com

Bilâl ÇOBAN
25.12.2007, 16:25
Selçuk için 3,5 milyon Euro çok değil..

Dünyada bu mevkide olan oyuncular astronomik rakamlara transfer oluyorlar çünkü oyunun en kilit mevkisinde oynuyorlar..

Keşke paramız olsada 3.5 milyon Euroyu versek..Üstelik 22 yaşında aldığımız takdirde ortasahamız 10 sene sıkıntı çekmez..Celalettin,Ömer Rıza,Ayman gibi adamlara senelik verdiğimiz parayı düşünün.. bu oyuncunun bonservisine saydığım adamların yıllık ücretlerini versek bir şey kaybetmeyiz.Aksine 3-4 kazmadan kurtulup adam gibi bir transfer yapmış oluruz..

+1967 keşke yöneticiler de sen gibi düşünebilse ...:alkış:

Serdær
25.12.2007, 16:27
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/2955.jpg

Selçuk İnan Görüşme Masasında
Trabzonspor Yönetimi Selçuk İnan'la transfer masasına oturdu.

Trabzonspor Yönetim Kurulu devre arası transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bordo mavili yönetim Vestel Manisaspor'un orta saha oyuncusu Selçuk İnan'la transfer görüşmlerine başladı.Vestel Manisaspor'un Selçuk'a karşılık Trabzonspor'dan para artı futbolcu istediği öğrenildi.

zeki gursoy
25.12.2007, 16:27
bu kadar beklenti umarım boşa çıkmaz..
hiç umutlu değilim ama belki yanılırım..
baksana sayfada 42 üye bulunuyo şu an...
herkes beklenti peşinde...
selçuk inan çok iyi bi transfer ama 3.5 milyonluk değil..
yuh yani..hani pazarlık payı desen ne kadar düşülecekki..
neir bu..topçumu yok piyasada..

Mustafa Önal
25.12.2007, 16:28
Selçuk için 2 milyon euro + Umut,Celalettin,Ferhat,Ömer Rıza,Ayman vs verebiliriz.
erdem yapma gözüm umutu bari çıkar. umut dışındaki oyncuları verelim zaten onların yıllık alacağı bonservisini alır selçuk un.
umutu da satarsak hep forvetsiz oynıyacağız. hep perişan olacağız.

Terzioğlu
25.12.2007, 16:28
Trabzonspor'da Yeni Gözde Javanovic

Bordo-Mavililer, Prica'nın ardından Standard Liege'in yıldızını gözüne kestirdi.
Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın öncelikle isteği olan forvet transferi için arayışlar sürüyor. Danimarka'nın Aalborg takımında forma giyen Prica ile görüşmelerini sürdüren, ancak bonservis için indirim bekleyen Bordo-Mavililer'in gündemine yeni bir ismin daha girdiği öğrenildi. Belçika'da bulunan kulüp menaceri Necmi Perekli'nin Standard Liege'de oynayan Milan Jovanoviç'i izlediği ve çok beğendiği ortaya çıktı.

Liege'e 2006'da L.Moskova'dan gelen Jovanoviç'in daha önce de S.Donetsk'de oynadı. 26 yaşındaki Sırp futbolcunun Standard Liege'de 53 maçta 33 gol attığı öğrenildi. Başarılı oyuncunun 2010'a kadar sözleşmesinin bulunduğu ve Trabzonspor'un pazarlık için girişimlere önümüzdeki günlerde başlayacağı kaydedildi. Bu arada Brezilyalı oyuncular, Alex ve Fernandao ile de anlaşma sağlandığı ancak son kararı Yanal'ın vereceği bildirildi. ´

trabzonunsesi.com

Bu adam Standart Liege degil Standart Lüttich'de oynuyor...
Bu sezon Belcika liginde 14 macta 9 gol atmis ve 2 assist yapmis...
Ayrica sirp milli takiminda oynuyor ve avrupa sampiyonasi elemelerinde 1 gol kaydetmis...

Ertan1982
25.12.2007, 16:29
Selcuk Inan`i isteyen 2 Kulüp daha varmis. O yüzden fiyati yükseltmeye calisiyorlar. 3,5 Milyon euro`yu duyunca gülmeye basladim. O paraya gider en kralini alirim. Bir Gravesen bile o kadar etmiyor ya!!!

Birde her ne kadar bizim oyuncularimiz gerekli performanslari gösteremeselerde, Anadolu Kulüplerinde cok rahat oynayabilecek kabiliyete sahiptirler. O yüzden kendi oyuncularimizi kücümseyen bir anlayisi ben kabullenmiyorum.
Mesela bir Hayrettin`in Celo`dan ne farki var? Ömer Riza veya Umut Bulut her Anadolu takiminda banko oynar. Keza hasan Ücüncü`de öyle.
Ama biz her önüne gelen topcuyu alirsak, adamlar ac Akbaba gibi bekler, onlari geri alip baska birini kakalayim diye.

6+1 kurali var. Gerekirse sadece yabanci oyuncu transfer edelim. Elimizde bir Yattara var, yani geriye en az 5 hakkimiz daha var.

Sana katiliyorum.Her önüne gelen Anadolu takimi bize kazik atmaya kalkiyor.Bizim söylenenler dogruysa yaklasik 50 milyon YTL borcumuz var.Bunun büyük bir bölümü bizim Anadolu takimlarindan yedimiz kazikdan meydana geldi bence.

Bir sey daha anlamiyorum.Avrupanin nerdese bütün Kulüblerinde transferleri Kulüb Managerleri ile Antrenör beraber yapiyor.Yönetim sadece transfer icin sukadar para var elimizde diyor.Türkiyede cogu futbol takimi yöneticiler transfer islerinden anlamiyorlar ama burnunu ille de transfer isine sokuyor.

Serdær
25.12.2007, 16:29
Selçuk İçin 1,5 Milyon Avro +

Ömer Rıza + Celalettin + Hasan Üçüncüyü veririm.

Çok ısrar ederlerse birde Ahmet Şahin.

Buna hayır diyemezler..

Burçak
25.12.2007, 16:30
özellikle Nuri Albayraktan sonra , şu transfer sezonu çekilmez oldu. bunlar geldiğinden beri hergün yığınla transfer haberkleri oluyor. hatta kendileri bile isim verdikleri oluyor. ama ne hikmetse uyduruk transferler ya hep son güne kalıyor yada kimseyi alamıyorlar. bakalım budefa kaç isim dolaşacak piyasada.

sbay
25.12.2007, 16:31
bizim teklif yaptığımız selçuk değerli oldu...beşiktaşta istiyomuş..ajanssporda öle yazıyo...bu haberleri manisalı yöneticiler çıkarıyordur kesin...ne kadar koparırsak kardır hesabına.

Erdem Keser
erdem yapma gözüm umutu bari çıkar. umut dışındaki oyncuları verelim zaten onların yıllık alacağı bonservisini alır selçuk un.
umutu da satarsak hep forvetsiz oynıyacağız. hep perişan olacağız.

Umut oynayacağına hep forvetsiz oynayalım Mustafa:)

Serdær
özellikle Nuri Albayraktan sonra , şu transfer sezonu çekilmez oldu. bunlar geldiğinden beri hergün yığınla transfer haberkleri oluyor. hatta kendileri bile isim verdikleri oluyor. ama ne hikmetse uyduruk transferler ya hep son güne kalıyor yada kimseyi alamıyorlar. bakalım budefa kaç isim dolaşacak piyasada.

Ben sayamadım ama şuan 20-25 tane var gibi :)

Serdær
25.12.2007, 16:33
Selçuk çok yetenekli ve geleceği çok parlak bir oyuncu.

Türkiyede mevkisinde en iyi oyunculardan.

Hüseyini bile isteyen Rubin Kazan 5-6 Milyon Euro önermişti düşünün.

Ben Hüseyini satar.

Selçuk + Ufuk alır birde üstüne kar ederim.

Bunu düşünemiyorlar mı..

Anca yattara + gökdeniz gitsin derler..

winner
25.12.2007, 16:35
Bu anadolu takımları hep böyle.Bize astronomik fiyat çekerler, bir bakarsın 3 İstanbullu'dan birisi yarı fiyatına almış.Yerli piyasasında fiyatlar çok fahiş.Bir de bizim transfer yapma mecburiyetimizden yararlanmak isteniyor.Bu paralara çok iyi yabancılar alınabilir.

Mustafa Önal
25.12.2007, 16:38
Umut oynayacağına hep forvetsiz oynayalım Mustafa:)
orası ayrı mesele ama umut harcanacak bir topçu kesinlikle deil. umutun sıkıntısı sistemle alakalı tek forvet oynayacak adam deil. geçen yıl bu adam ziya ya ragmen 15 gol attı az rakam deil. umutlar az bulunur. yarım sezonda silinecek topçu deil. ersun yenalın yeni sistemindevekadrosunda umutun farkını görceğiz inşallah. tabiki türkiyede gol atıyorsan kralsın atamıyorsan kovulursun. umutun yaptıkları görülmüyor elinden geleni yapıyor. tabiki gelişmesi için çok çalışmalı. bende hala ankargücündeki umutu arıyorum oda onu oynamaya çalışıyor ama çok yanlış yapıyor. yanlış yapma sebeblerini sana özelden açıklarım birara erdem .
umuttan hala umutluyum kısaca.

Kadir Aydın
25.12.2007, 16:41
Yahu arkadaşlar aynı haberleri art arda sıralamayın şuraya, son iki-üç sayfa aynı haberlerle dolu.

İsmail Çavuşoğlu
25.12.2007, 16:42
Selçuk transferi askıda

http://www.sporx.com/images/1/29/6747_B_SelcukInan001.jpg

Trabzonspor'un Vestel Manisaspor'dan transfer etmek için uğraştığı Selçuk İnan için kulübünün 2 milyon euro ve 3 futbolcu istemesi transferin askıya alınmasına neden oldu. Öte yandan bordo - mavili kulübün Brezilyalı Alex Mescinhi ile 3 milyon dolara el sıkıştığı, Fernandao ile anlaşılmasının da an meselesi olduğu iddia edildi.

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor'da hareketli saatler yaşanıyor. Bordo - mavili takımın Manisaspor'dan transfer etmek için çalıştığı orta saha oyuncusu Selçuk İnan için kulübünün önce 3.5 milyon euro istediği, Trabzonspor'dan olumlu cevap alamayınca teklifini 2 milyon euro ve 3 futbolcuya çevirdiği öğrenildi. Trabzonspor Yönetim Kurulu ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, Selçuk İnan için belirlenen fiyatların çok fazla olduğunu belirterek, "Futbolcu belki bu miktarı edebilir ancak bu bizim için oldukça yüksek bir fiyat. Bu yüzden şu anda Selçuk'un transferinden vazgeçmiş durumdayız. Alternatif isimler üzerinde araştırmalarımız sürüyor" dedi.

Öte yandan Trabzonspor yönetiminin Brezilyalı'nın İnternacional takımında forma giyen Alex Raphael Mescinhi için kulübüyle 3 milyon dolara el sıkıştığı, Fernandao için de 3 milyon dolar önerildiği ve görüşmelerin sürdüğü iddia edildi. Abdullah Başer, bu iki futbolcunun tranfserinde önemli aşamalar kaydettiklerini belirterek, "Şu anda bu futbolcuların fiyatlarını açıklamak doğru olmaz. Ama bu futbolcuların Trabzonspor'da forma giymesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu transferler en kısa zamanda kesinlik kazanabilir" diye konuştu.

25.12.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

sarman61
25.12.2007, 16:48
Arkadaşlar sizleri anlamkta güçlük çekiyorum. Tamam güzel şekilde transfer konuşuluyor burda ama Transfer sezonun açılışı 2 ocak bunu görmezden gelmeyelim. Bazı arkadaşların üzüntüsünü görünce bende üzülüyorum ama dediğim gibi arkadaşlar transfer sezonu ocak ayında başlıyor o yüzden karamsar olmayın. Takıma takviye yapılacaktır bu kesin.

Bu arada bir arkadaşımız Nuri Albayrak dönemi hep böyle gibisinden yazmış ona şunu hatırlatırım Trabzonsporun transfer dönemi hep böyle olmuştur Nuri Albayrak a özel değil anlayacağın.

Hüdai Pervaneli
25.12.2007, 16:50
yavas yavas taransfer haber leri cikmaya baliyor

sarman61
25.12.2007, 16:56
Bu arada medyada ilgilendiğimiz futbolcu isimleri hergün değişiyor birgün başkası diğer gün başkası. Ertesi gün ise o ilgilendiğimiz oyuncunun bonservisinin çok olduğunu yazıp transferi bitiriyorlar. Medya kendi teklif veriyor sonra o teklifi çok bulduğunu söylüyor ardından transferden vazgeçiyor. Menejerlerin yaptığı işgüzarlıklarıda unutmamak lazım.
Tabi sonuçta bizlerinde yumuşak bir karnı var oda Transfer bu yönümüzü biliyorlar ve ona göre davranıyorlar. Bir bakmışsınız ocak ayında futbolcular ard arda imzaları atıyor :)

hüseyin1975
25.12.2007, 16:56
Futbolcu ile prensip anlasmasina varilmis pekde önemli degil.
Isterlerse 85 Futbolcu ile anlassinlar. Kulübü ile anlasmadikdan sonra fasa fiso

Travelair
25.12.2007, 17:17
Asıl önemli isimler kazık fiyatlarda geziyor. O halde genç, ümit ne kadar milli varsa onları toplayalım. Sezon sonuna kadar hoca onları yetiştirir kaynaştırır iyice. Yoksa 1 futbolcuya 3,5 milyon euro verilecekse işimiz var. Açık çok. Kalitesi belli ümit milli oyunculara yönelinmeli. İlk önce onlar transfer edilmesi.
Sınava önce kolay sorulardan başlanır. Ama kağnı hızıyla yine transferi şüpheli oyuncular peşindeyiz

Jester
25.12.2007, 17:18
Çıkan haberlerden anladığım şu;

7-8 futbolcuyla ilk planda ön görüşmeler yapılıp prensipte anlaşılmış.(Kulübümle anlaşırsanız ben sorun çıkarmam) Ancak son bir haftadır kulüpleriyle yapılan görüşmeler o kadar pürüzsüz değil. İki Brezilyalı biraz pahalı gelmiş, özellikle Fernandao. Bunun üzerine hoca bunları çok istediği için en azından birini almak üzere bugün birileri oraya uçtu. Prica'nın fiyatı da umulandan yüksek çıkınca iki alternatif arayış başlamış. Biri Sivas'tan Mehmet Yıldız'ı istemek, ikincisi de zor günlerin adamı Adnan Demir'den Belçika'dan uygun fiyatlı adam istemek. Adnan Demir hızla bu isimleri önerince de Perekli apar topar izlemeye uçtu. Tabii Belçika'lılar bir-iki gömlek daha aşağı oyuncular. Bu durumda kilit mevki santraforda halen kaliteli ve pahalı ile orta karar ve uygun fiyatlı arasında tereddüt yaşanıyor.

Selçuk işini de Ersun Hoca bir yere kadar getirdi ama vestel yüksek fiyat çekince bizimkiler klasik vazgeçeriz tribine girdiler.
Mansare de muhtemelen hocanın isteğiyle izlendi ama Afrika Kupası ve fiyatı yüzünden çok büyük ihtimalle o iş olmaz.

Bunların dışında bitmeye yakın bir iki yerli oyuncu(Erman Kılıç, Kaleci Onur vb.) ve bir-iki gurbetçi genç var ama o hamleleri yapmak için Brezilyalılarla Selçuk'un işinin netleşmesini bekliyorlar.

Transfer için pek bir bütçenin olmadığı ama şartların zorlandığı ve hocanın talebiyle hızlı davranıldığı anlaşılıyor.

Sonuç olarak geçmiş dönemlere göre daha verimli ama beklentilerin gerisinde kalan bir Ocak dönemi yaşayacağız.

EmrahYalçınalp
25.12.2007, 17:19
Bu anadolu takımları hep böyle.Bize astronomik fiyat çekerler, bir bakarsın 3 İstanbullu'dan birisi yarı fiyatına almış.Yerli piyasasında fiyatlar çok fahiş.Bir de bizim transfer yapma mecburiyetimizden yararlanmak isteniyor.Bu paralara çok iyi yabancılar alınabilir.
Sen başka bir takımın başkanı olsan Trabzonspor'a kıyak yapmak istemez misin? Başkanı olduğu kulübü tutan kaç kişi var Anadolu'da? Herkes kendi takımına jest yapıyor işte... Bunların huyudur bu. Kendi sahalarında oynarken 3 ist takımını tutan şehir halkının bir araya geldiği tek büyük maçtır bizim maçlar. O yüzden, alışmak lazım böyle kolpalıklara. Ben alıştım.

Cem Balcı
25.12.2007, 17:23
yine kimleri aldık yokmu yeni bombalar.:D