PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

zahido
31.01.2008, 15:36
arkadaşlar bu arada aldığımız mısırlı solbek Zambiya maçında döktürmüş.14 numaralı oyuncuya dikkat ,bizim sayed 3 tane gollük orta yaptı ama yalnız biini atabildiler...
bu linkten izleyebilirsiniz
http://www.dailymotion.com/video/x4800f_egyzmb-interviews_sport

eurosporttaki spiker sahanin en iyisi olarak sayedi gosterdi..

Rasim YILMAZ
31.01.2008, 15:37
arkadaslar bunlar orta sahya adam aramiyo..o yuzden rico keske gelse de huseyinden kurtulsak..yoksa bunlarin kimseyi alacagi yok

Hüseyin ile Rico yu karşılaştırmanız yanlış arkadaşım. Senin Hüseyinden kurtulman için Aurelio,Tugay,Appiah gibi adam bulman lazım Biri elma biri Armut

Hem Ricardinho gelse ne yapabilirki bu takımda? Ceyhundan fazla iş yapacağınımı sanıyorsunuz ki?

Yine yanlış hareket ediyoruz. Bu takımın ilk önce Ayman dan kurtulması lazım. Ayman yerine yukarda yazdığım adamlar gibi dikine pas yapabilen, Yeri geldiğinde ileride gol arayan(sezonda en az 5 gol atabilen), Oyunu iyi okuyup beyni ayaklarına hükmeden bir önlibero lazım. Ha bundan sonra sırası ile bir santrafor(hava hakimiyeti iyi,iyi top indirebilen,süper bir bitiriciliği olmasa bile atılan topları saklayabilen; Çünkü tarifime uyan bir önlibero alınmassa stoperlerimiz havadan attıkları uzun toplarla pasörlük görevlerine devam edecekler), sağlam bir stoper ve en son rico gibi bir adam lazım.

Bu dediklerimizden santrafor ile stoper yolda... Ama en önemlisi defans ile ileri ucu bağlayabilecek bir önliberodan hala ses yok.

Böyle bir önliberonun önemini belirtmek için istemeyerek fenerbahçeyi örnek veriyorum, Adamlar Maldonadoyu aldılar. Ki onun yerinde oynayacak aurelio,deniz,selçuk,kemal ve appiah varken. Varın gerisini siz düşünün..

Herkese Saygılar arkadaşlar...

Volkan Albayrak
31.01.2008, 15:38
eurosporttaki spiker sahanin en iyisi olarak sayedi gosterdi..

bu futbolcuyu ne seyrettim nede tanıyorum ama alındığına sevindim

Volkan Albayrak
31.01.2008, 15:42
en azından orta yapabiliyor

dumanpub
31.01.2008, 15:46
mustafa keçeliden iyidir..

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 15:48

Olurmu Görmüyomusun msutafa keceliyi hertürlü çalım hareketini yapıyo (ronaldinho abeyinden öğrenmiş heralde) ama bi orta yapamıyo....:D:D:D:D:D

Volkan Albayrak
31.01.2008, 15:48
beklediğimden ii gibi şu görüntüler hücuma bayağı destek veriyor ve en ii özelliği pas atarken kafasını kaldırıyor

delfino
31.01.2008, 15:51
yaa arkdaşlar yapmayın tamam ricardinho kaliteli oynarda tsde ama nebiliğimm bizimkileri ricoyu keser hüseyini kesmezler ne varsa bi kurtulamadık adam trabzonlu sırf ondan yırtıyoo bide boy varr işte allah boy vermiş gerisini koy vermiş bi adam bukadr mı kendini geliştiremez yaa anlamıyorum delgado tarzında oyuncu istiyorum nebiliğim bana delgadomu alexmi desen ben yinede tangocuyu derim...

istanbullu
31.01.2008, 15:52
bu miisirli ayaklarina hakim gibi...bence faydali olabilir..hucumuda cok seviyo

Can basten
31.01.2008, 15:58

Benzetmek gibi olmasın, gelmeden önce Keçeli de Denizli'de döktürüyordu.

irfanb
31.01.2008, 15:59
rico en azıondan bizim kazmalardan iyidir:)

Nuri Stadin temelini atacak yakinda.
Kazma - kürek ona en lazim sey olsa gerek :)

Serdar A
31.01.2008, 16:01

Mısır maç boyunca Rakip cezasahası yada önüne 15 orta yapdıysa 10 tanesi muhtemelen Sayed'den geldi . Bazıları etkili ortalar oldu.

Hızlı ve topsuz oyunuda iyi oynuyor . Beklerin bilmesi gereken temel taktiklerden biri olan Topu taşıyıp ortasahaya verdikten sonra topsuz koşu yaparak kendine pas alıp orta yapacak pozisyona girmeyi biliyor .

Bir maç elbette ölçü değil ama gerçekten maçta göze batan sayed'di .Bunda Abu-treka ve Zidanın son 25 dakikada oyuna girmesi etken olabilir :)

Yanlız rakibin sağ kanattan bir kaç bindirmesinde geride kaldı . Geriye dönmekte sıkıntıları olabilir . Onun açıklarını kaç kere Mısırın stoperleri kapattı . Bana bu haliyle biraz Serkan Balcı'yı anımsattı . Tabi önemli bir farkla , Sayed'in aklında hep içeriye orta yapmak var . Normal bir bekin hep aklında olması gerektiği gibi.

delfino
31.01.2008, 16:01
sanki bizim mısırlı tello tarzında bi oyuncu gibi duruyo bilmiyorum ama dikkat ederseniz telloda lizbondan dışarı çıkmıyodu ama bjk ye geldiğinde ne kadar yararlı olduğunu gördük zambia maçında gayet ii oynamışş hızlı seri bence bizim sol hareketlenicektir ölü toprağını kaldırırız sol için diebilirim geldiğinde de umarım alışma sorununu çabuk atar en azından bu konuda ayman yardımcı olur bence mısırlı deyip geçmeyelim mısırdan çok iyi oyuncular çıkıyo geçen kupayı onlar aldı biliyosunuz yeterki biraz sabredip görelim bence yararlı olucaktır...

bordolumavi61
31.01.2008, 16:03
Baturoğlu: Denis gelmedi, vazgeçtik
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_197128_denis280.jpg

Bordo-Mavililer'in, Arjantin ekibi İndependiente ile yaptığı resmi yazışmaların ardından 26 yaşındaki forvet German Gustavo Denis'le anlaşma sağladığı öğrenildi.
31.1.2008

Bordo-Mavili ekibin başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu dün yaptığı açıklamayla German Gustavo Denis’in transferinden vazgeçtiklerini söyledi. Baturoğlu yaptığı açıklamada, “German Denis bize söz vermesine rağmen Türkiye’ye gelmedi. Oysa biz kendisiyle her konuda anlaşmıştık. Bu transferden vazgeçip alternatif isimlere yöneldik. Şu anda Kolombiyalı bir stoperle görüşüyoruz” şeklinde konuştu. 26 yaşındaki Arjantinli German Gustavo Denis’in son anda transferden vazgeçtiği ifade edildi.

delfino
31.01.2008, 16:05
şuraya bakarmısın fanatik diyo vazgeçtik fotomaç diyoo bekleniyoo imza an meselesiii pehh pehh pehh... :)

H.Tolga YİĞİT
31.01.2008, 16:06
mısırlı bizi kurtaracak, Seneye kadroyu bozmaya gerek yok şampiyon oluruz....
Yönetime bak be...
Aldı bi futbolcu taraftarı susturuverdi...
Bizimkiler hakkaten iyi YÖNETİYOLAR...

Erdal Kılıçarslan
31.01.2008, 16:06
imza attımı mısırlı oyuncunun menajeri yada kendisi?
attıysa neden resmi sitede yok, atmadıysa neyi bekliyolar?

delfino
31.01.2008, 16:09
adam nuri alçoo gibii biliyoo işiniii :D

Serdar A
Brezilyalı, Arjantinli, Mısırlı derken son gün 2 tane Gürcü ya da Hırvat transfer ederseler hiç şaşırmam. Bizim transferlerimiz hep böyle olmuştur. Sağ gösterip sol vuruyoruz. Hiç ismi geçmemiş 1-2 trişkadan transferle sezonu kapatacağımızı düşünüyorum.

Ah ben ne Gürcüler , ne Hırvatlar biliyorum henüz fiyatı tavan yapmamış ve bu takımı şampiyonluğa oynatacak olan .

Eminim bunları Ersun hoca bizden çok daha iyi biliyor.

Emirhan Makul
ya transfer uzamasaydııı ya uzamamış gibi yapsanıza transferlerii off yaa

irfanb

Ben ise alindigina bile inanmayanlardanim.
Bu adamla sözlesme ne zaman ve nerde imzalandi gören varmi?
Nuri kongrede ayday olmayacakmis kongre 9-10 Subat`ta .
Alindigi iddia edilen topcu Afrika kupasinda ,maclari devam ettigi icin 10 Subat`tan önce takima katimasi mümkün degil.
Nuri ve ekibi de 10 Subat`ta gidecegi icin ( INSAALLAH ) adamlar yüzünü bile görmedikleri bir futbolcuyu transfer etmis olacaklar.Bu da bir ilk olacak bizim icin .
Transfer ettigi futbolcuyu göremeyen yönetim....
Yakisir, yakisir...

dimentio
31.01.2008, 16:12
Baturoğlu: Denis gelmedi, vazgeçtik
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_197128_denis280.jpg

Bordo-Mavililer'in, Arjantin ekibi İndependiente ile yaptığı resmi yazışmaların ardından 26 yaşındaki forvet German Gustavo Denis'le anlaşma sağladığı öğrenildi.
31.1.2008

Bordo-Mavili ekibin başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu dün yaptığı açıklamayla German Gustavo Denis’in transferinden vazgeçtiklerini söyledi. Baturoğlu yaptığı açıklamada, “German Denis bize söz vermesine rağmen Türkiye’ye gelmedi. Oysa biz kendisiyle her konuda anlaşmıştık. Bu transferden vazgeçip alternatif isimlere yöneldik. Şu anda Kolombiyalı bir stoperle görüşüyoruz” şeklinde konuştu. 26 yaşındaki Arjantinli German Gustavo Denis’in son anda transferden vazgeçtiği ifade edildi.
su haberi 95 kere okuttunuz ya bize helal olsun....:mad:

TolgaTopçu61
31.01.2008, 16:13
yaw gene mi alamadilar bi oyuncu,millet iki günde aliyor bizimkiler 1 ay da kimseyi alamiyor

_SeRKaN_
31.01.2008, 16:15
Her gün aynı haber ama tarihleri değişik :)

H.Tolga YİĞİT
31.01.2008, 16:15
moawad'ı da alamamışlardır bunlar...
Adamın sözleşmeden haberi bile yoktur...
Sanal sözleşmeyle bugüne kadar topçu alan kulüp var mı?

delfino
31.01.2008, 16:20
var biz :)

Murat Keçeci
31.01.2008, 16:21
yaw gene mi alamadilar bi oyuncu,millet iki günde aliyor bizimkiler 1 ay da kimseyi alamiyor

bizimkiler ince eleyip sık dokuyorlarmış nuri yeni bi nakış tekniği öğrenmiş 2 ters bir düz o yüzden biraz zaman alıyormuş

Adem CAKIR
31.01.2008, 16:22
bizimkiler ince eleyip sık dokuyorlarmış nuri yeni bi nakış tekniği öğrenmiş 2 ters bir düz o yüzden biraz zaman alıyormuş

Yanlız ne hikmetse hep bere diye niyetlenip çorap örüyorlar milletin başına...
Nasıl olacak bu iş...

selcuk
31.01.2008, 16:25
tottenham len gilberto anlasamamis
herth 2.6 milyon euroya anlasmisdi tottenhamlen
ancak gilberto 2011 e kadar kontrat istemis tottenham 2009 un yarisina kadar en fazla vermek istemis

fiyati miyati belli klas oyuncu
aslinda gidip hemen kapacaksin böyle bi sol acik bidaha bulunmaz

Gökhan Öz
31.01.2008, 16:26
avrupa da transferin bitmesine 1 saat kaldı german denis kulübünde kaldı artık hayırlı olsun biz yeni denisler bulalım:)

temel_yilmaz
31.01.2008, 16:28
şunlara bak ya ince eleyip sık dokuyolarmış sanki tezgaha oturmuş iran halısı yapıyorlar ince eleyip sık dokumak ne demek ya alacaksanız alın almıyacaksanız almayın....gündemimizde transfer yok demek n kadar zor geliyor insanlara ya canım takımı bozup içine bilmem n yaptılar ya git nuri allah aşkına gitt baykuş gibi çöktünüz klübün başına gitde blediyedemi stajını yaparsın nerde yaparsın bırakın şu trabzonsporun yakasını ....
oy kullancak arkadaşlar allah aşkına listesinde trabzonda ikamet etmeyen yöneticilere oy verin trabzonspor birilerinin zıplama tahtası olmasın

edim
31.01.2008, 16:29
avrupa da transferin bitmesine 1 saat kaldı german denis kulübünde kaldı artık hayırlı olsun biz yeni denisler bulalım:)

marsilya ve o. lyonla görüşüyo suan fransada

mustafa gürsoy
31.01.2008, 16:30
tottenham len gilberto anlasamamis
herth 2.6 milyon euroya anlasmisdi tottenhamlen
ancak gilberto 2011 e kadar kontrat istemis tottenham 2009 un yarisina kadar en fazla vermek istemis

fiyati miyati belli klas oyuncu
aslinda gidip hemen kapacaksin böyle bi sol acik bidaha bulunmaz

Biraz gerçekçi olsak fena olmaz hani.

_SeRKaN_

Belkide ona şu anda uçakta sözleşme imzalatıyolardır:)

irfanb

Bizimkilerle görüsmedigi her halinden belliydi zaten :)

Ali Bektaş
31.01.2008, 16:32

Benim merak ettiğim bu herifin uçak biletinin parasını biz mi ödemiştik ?

Murat Keçeci
31.01.2008, 16:32
avrupada transfer dönemi bittiğinde hale daha biriyle anlaşamazsa bizim için çok daha iyi olur o zaman bizim transfer teklifimize daha sıcak bakacaktır ama bu yönetim varken iş zor

Gökhan Öz
31.01.2008, 16:33
bir rusyadan bir de avrupadan oyuncu alıcakmısız dün sedat tunalının yazıında vardı albayrak'ın kendi ağzından almış haberi

_SeRKaN_
31.01.2008, 16:34
Benim merak ettiğim bu herifin uçak biletinin parasını biz mi ödemiştik ?

Hepsi düzmece baktılar gelmiyor..Hemen isim yanlışlığı yalanını attılar ortaya her nedense şimdide biz yolladık gelmedi bizde vazgeçtik aşaması var..:)

Hekimoğlu
31.01.2008, 16:36
ersun yanal sürekli nuri ile transfer toplantısı yapıyor sürekli sözler alıyor ama sonuç sıfır.başkan başkan değil ki adamın daha bir sözünü tuttuğu görülmemiş.

Burçak
31.01.2008, 16:39
Yönetime!!!!!!!!
bunlar değilmiydi birsürü isim için salı geliyor cuma gelecek pazartesiye kaldı cuma geliyor ........salı cuma pazartesi salı cuma pazartesi salı cuma pazartesi........ diyen. ayıptır beeee sizin gibi bi başkana sahip olmaktan sizin gibi yöneticilere sahip olmaktan UTANIYORUM:mad:
çekin gidin beee . siz varyaa reklam için bu takımın kümeye düşmesine bile razı olabilecek kişilersiniz. sizin hakkınızda yorum yaparken nabzım yükseliyor yemin ederim. !:mad:!!!! Yaşatığınız rezillikler ortada.:mad: sizden transferde beklemiyorum ben artık. yeterki çekin gidin. Trabzonsporla alakalı hiç bişeye karışmayın.:mad:Çekin gidin artık beee Trabzonsporu rezil ettiniz rezil :mad:

Telha TANYILDIZI
31.01.2008, 16:40
bir rusyadan bir de avrupadan oyuncu alıcakmısız dün sedat tunalının yazıında vardı albayrak'ın kendi ağzından almış haberi

rusyadan fatih tekkeyi avrupadanda stepanov diye 2 futbolcu varmış onlardır galiba.:D:D:DD:D:D:DD:D:D

selcuk
31.01.2008, 16:43
Biraz gerçekçi olsak fena olmaz hani.

fiyat uygun herse hazie
berlinde gitti diye isini zamaninda bitirdi
yani bassan parayi aninda verirler

ama nerdee bizim yönetimde o akil yok

Adem CAKIR
31.01.2008, 16:43
ersun yanal sürekli nuri ile transfer toplantısı yapıyor sürekli sözler alıyor ama sonuç sıfır.başkan başkan değil ki adamın daha bir sözünü tuttuğu görülmemiş.

Nöri, Halefi Nöri gibi yapıyordur.
NA-Gel bakim sen söyle!
EY-Ama ama şey transfer...
NA-tamam, tamam hallederiz, sen bunları düşünme, senin ne güçlü kolların varmış böyle...
EY-Ama transfer?
NA-Halledecem ben o işi, sen iç bakim bi gazozunu önce...
............

FcTRABZONSPOR
31.01.2008, 16:44
Bu bir taktik işte sağ gösterdi sol vuracak bizim usta yönetim:)

irfanb
31.01.2008, 16:46

Rusya`yi da Asya`dan sayarsak ...
Afika`dan Sayed i aldik
Amerika`dan Denis`i alcez .
Avrupa`dan kimi aliriz bilmiyom.
Avustralya`nin günahi ne?Oldu olacak ordan da birini alalim.Nick Carle`yi tekrardan isteyelim :)
Kitalararasi transfer sampiyon oluruz.

metinbay61
31.01.2008, 16:46
hala transfere inanıp muhabbetini yapıyonuz ya ne diyim size...2 haftadır yazıyorum bi isim atıyolar ama ne görüşme var ne bişey oyalama bunlar diye...bi isim atıyolar 3 gün onu konuşuyoruz burda artık uyanın beyler ben tam tamına 5 isim atıldığındada aynı şeyi yazdım kimse inanmadı...yine devam edin siz ama kendinize yazık edersiniz ben bırakalı çok oldu bu transfer işini düşünmeyi...yaser i bile üçkağıtla almaya çalışan bi yönetim bu yönetim başkanı trabzonlu olan bi klube yapıyolar bu üçkağıdı hemde...

metinbay61
31.01.2008, 16:49
şimdide ricardinho yu attılar ortaya 3 gün konuşun bakalım...sonra beşiktaş satmıyo adam gelmiyo muhabbetine kapanır o da...kongreye kadar aldık alacazla işi götürecekler...sonrada inşallah gidecekler...

Volkan Albayrak
31.01.2008, 16:57
durum vahim spor 61 bile yazacak kolpa hebr bile bulamıyor

Volkan Albayrak
31.01.2008, 16:58
şimdide ricardinho yu attılar ortaya 3 gün konuşun bakalım...sonra beşiktaş satmıyo adam gelmiyo muhabbetine kapanır o da...kongreye kadar aldık alacazla işi götürecekler...sonrada inşallah gidecekler...

bu adamlar transfer yapmamayı düşündüğüne göre tekrar aday olmayı düşünüyorlar benim fikrim

irfanb
31.01.2008, 16:59
Polonya’nın Luybin takımında top koşturan Arboleda ve Arjantin’de Arsenal Sarandi forması giyen Mosquera hakkında, “Temaslarımız sürüyor ama kesin bir anlaşma olmadan açıklama yapmak doğru olmaz” diyen Baturoğlu, “Acelemiz yok. Kimse şüphe etmesin, gereken takviyeleri yapacağız” ifadesinde bulundu. Devre arasında transfer yapmanın zorluğuna değinen yönetici Abdullah Başer ise, “Yine de Moawad’ın dışında 2 oyuncu daha alacağız. Fiyat yükselmesin diye bu oyuncuların isimlerini son ana kadar saklama gayretindeyiz” dedi. Başer, futbolcu aradıklarını duyan menajerlerin piyasayı karıştırmalarına da tepki gösterdi.
Kaynak : Türkiye Gazetesi

Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 06.02 2008

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 17:00
Bence Albayrak Tekrar Aday Olmassa bile haşim olur aday

irfanb
31.01.2008, 17:00
durum vahim spor 61 bile yazacak kolpa hebr bile bulamıyor

Adamlari ekmeginden edecek bu yönetim.Yazik. :)

Salih Yazıcı
31.01.2008, 17:03
ya harbiden bu gün dedikodu bile yok hayırdır inşallah ergun ata veya can karayağdıdan haber yok mu ya

Emirhan Makul
31.01.2008, 17:03
bugün hiç haber yok çünküüü dünya üzerinde devre arasındsa satılacak topçu kalmadııı yokkk heps bize geldiii fotomaç yarın adriano trabzonda haberlerini yazar artık :)

Volkan Albayrak
31.01.2008, 17:04
sn bmn yönetimi şu transfer forumunu otomatik yenile yapsak f5 e basa basa bi hal oluyorum

gerenimo
31.01.2008, 17:05
Hüseyin ile Rico yu karşılaştırmanız yanlış arkadaşım. Senin Hüseyinden kurtulman için Aurelio,Tugay,Appiah gibi adam bulman lazım Biri elma biri Armut

Hem Ricardinho gelse ne yapabilirki bu takımda? Ceyhundan fazla iş yapacağınımı sanıyorsunuz ki?

Yine yanlış hareket ediyoruz. Bu takımın ilk önce Ayman dan kurtulması lazım. Ayman yerine yukarda yazdığım adamlar gibi dikine pas yapabilen, Yeri geldiğinde ileride gol arayan(sezonda en az 5 gol atabilen), Oyunu iyi okuyup beyni ayaklarına hükmeden bir önlibero lazım. Ha bundan sonra sırası ile bir santrafor(hava hakimiyeti iyi,iyi top indirebilen,süper bir bitiriciliği olmasa bile atılan topları saklayabilen; Çünkü tarifime uyan bir önlibero alınmassa stoperlerimiz havadan attıkları uzun toplarla pasörlük görevlerine devam edecekler), sağlam bir stoper ve en son rico gibi bir adam lazım.

Bu dediklerimizden santrafor ile stoper yolda... Ama en önemlisi defans ile ileri ucu bağlayabilecek bir önliberodan hala ses yok.

Böyle bir önliberonun önemini belirtmek için istemeyerek fenerbahçeyi örnek veriyorum, Adamlar Maldonadoyu aldılar. Ki onun yerinde oynayacak aurelio,deniz,selçuk,kemal ve appiah varken. Varın gerisini siz düşünün..

Herkese Saygılar arkadaşlar...
zaten fbnin farkı ortasahasında, 2. olduğumuz sezonlar aurello bizde olsaydık şampiyon olabilirdik. 2 tane aurello bulmamız lazım bize.

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 17:05
..........., “Acelemiz yok. Kimse şüphe etmesin, gereken takviyeleri yapacağız” ifadesinde bulundu............................... “Yine de Moawad’ın dışında 2 oyuncu daha alacağız. Fiyat yükselmesin diye bu oyuncuların isimlerini son ana kadar saklama gayretindeyiz” dedi.........

Bu Bölümlere Dikkat ....

LazAnisT
31.01.2008, 17:06
Can karyağdı lig tv ye canlı yayına bağlanmıştı ve Dennis transferinin bittiğini söylemişti.Daha sonra spiker ona istersen iddaaya girelim bence Dennis Trabzona ve türkiyede hiç bir kulübe gelmeyecek dedi.Can karyağdıda yok girmiyorum dedi gülerek.

Can Karyağdı yönetimle sürekli içli dışlı bir kişi.Adam televizyonda ne derse taraftar o tarafa kanalıze oluyor.Dennisin transfer olmayacağını en iyide bilen kendisi.Ama ona öyle söylemesi söylendiği için(oyalama taktiği)Canlı yayına çıkıp onu söyleyebiliyor yalan olduğunu bile bile.Yöneticilerde onu iyiden iyiye kullanıyor.Ama alan razı satan razı olduğu için kimse kimseyi yalanlamıyor....

Şu saatten sonra söyledklerini çok ciddiye almıyorum.

Emirhan Makul
31.01.2008, 17:06
6 gün var acelemiz yok diyooo

UmutBaykan
31.01.2008, 17:07
6 gün var acelemiz yok diyooo

yumurta dayanacak öyle yapacaklar

Volkan Albayrak
31.01.2008, 17:07
son dakka bile aceleleri yok bu adamların ya ne aheste yönetimimiz var hep ince eleyip sık dokuyor, acele etmiyor 3 saati 1 yıl gibi gösteriyor hep pürüzlü futbolcu buluyor, hep sahtekar kulüplerden futbolcu almaya çalışıyor vs. vs.

Emiroğlu
31.01.2008, 17:08
............

Emiroğlu
31.01.2008, 17:09
Asıl bence bu bölüme dikkat :

31.1.2008

Tabi ya,FORVETİN " alternatifi " STOPER !

RESMEN SALAK YERİNE KOYULDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM ! Sinirlerim tepeme fırlıyor bu Davuloğlunun zırvaladıklarını okudukça ! ! !

Allahınızdan bulun ! Hepiniz !

Emirhan Makul
31.01.2008, 17:11
son 10 gün kurtulacazz karnaval 2 gerçekleşecek forumda ziyanın gitmesine sevidniğimizin 10 katını sevienecez bekleyin az kaldıı

İsmail Çavuşoğlu
31.01.2008, 17:11
Can karyağdı lig tv ye canlı yayına bağlanmıştı ve Dennis transferinin bittiğini söylemişti.Daha sonra spiker ona istersen iddaaya girelim bence Dennis Trabzona ve türkiyede hiç bir kulübe gelmeyecek dedi.Can karyağdıda yok girmiyorum dedi gülerek.

Can Karyağdı yönetimle sürekli içli dışlı bir kişi.Adam televizyonda ne derse taraftar o tarafa kanalıze oluyor.Dennisin transfer olmayacağını en iyide bilen kendisi.Ama ona öyle söylemesi söylendiği için(oyalama taktiği)Canlı yayına çıkıp onu söyleyebiliyor yalan olduğunu bile bile.Yöneticilerde onu iyiden iyiye kullanıyor.Ama alan razı satan razı olduğu için kimse kimseyi yalanlamıyor....

Şu saatten sonra söyledklerini çok ciddiye almıyorum.
kesinlikle katılıyorum.çok doğru.bende kendisine inanıyor ve güveniyordum.bu yönetimin ne olduğunu herkes anladıda bir can karyağdı mı anlayamadı.bu ne lakaitlik bu ne ciddiyetsizliktir.telefonu eline alan konuşuyor bakalım doğrumu kesin olmadan nasıl açıklama yaparsınız.yemin ederim delirecem ya..

_SeRKaN_
31.01.2008, 17:15
sn bmn yönetimi şu transfer forumunu otomatik yenile yapsak f5 e basa basa bi hal oluyorum

Varmı böyle bir ihtimal valla benimde f5 tuşum göçtü göçecek..Çok hayırlı birşey olur bu otomatik yenileme..

magicyattara
31.01.2008, 17:16
Ben bu kadar aymazlığa pes diyorum artık.Adım adım kümeye gidiyoruz.Bunlar işin ciddiyetinin farkında değil galiba.Şimdi paranın pulun hesabının yapılacağı zamanmı yani.Özkan hoca bile 2001 de devre arası bayağı takviye yapmıştı takıma o parasız haliyle.Paramız var diyenlere bak.
Bu milletin elinden nasıl kurtulacaksınız beyler.Kötü bir şey olursa bunun hesabını veremezsiniz.

Emirhan Makul
31.01.2008, 17:16
kesinlikle fernandao içinde öyle demişdii

Adem ÖZER
31.01.2008, 17:18
Bence Albayrak Tekrar Aday Olmassa bile haşim olur aday

adi herif hangi yüzle aday olacakki..
ama olsun,olsunda alsın boyunun ölçüsünü sandıkta.hem bizde ne kadar ts lu olduğumuzu ölçeriz....

Emiroğlu
31.01.2008, 17:19
Bu arada bilen birisi yanıtlarsa sevinirim.Gerçekten..

Ömer rıza ve risp gittiler(kaçtılar)

1)Bunlar için yasal bir hakkımız yok mu ? İsteyen futbolcu istediği gibi gidebiliyor mu ?

2)Eğer varsa bu konuda ne yapıldı ? Fifaya bildirildi mi ? Gereği yapıldı mı ?

Gerçekten bu 2 soruyu birisi cevaplandırabilir mi ? Bilgim yokta ? Özellikle 1.sorumu ?

Gökhan Öz
31.01.2008, 17:19
lubinde oynayan istediğimiz meksikalı manuel arboleda nın bi video sunu buldum adam pascal nouma 2 ne yazık ki
hthttp://www.youtube.com/watch?v=STCxkTZCl3w&feature=relatedtp://www.youtube.com/watch?v=lswo6Keygxo&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=STCxkTZCl3w&feature=relatedtp://www.youtube.com/watch?v=lswo6Keygxo&feature=related)

Emiroğlu
31.01.2008, 17:20
Bu arada bilen birisi yanıtlarsa sevinirim.Gerçekten..

Ömer rıza ve risp gittiler(kaçtılar)

1)Bunlar için yasal bir hakkımız yok mu ? İsteyen futbolcu istediği gibi gidebiliyor mu ?

2)Eğer varsa bu konuda ne yapıldı ? Fifaya bildirildi mi ? Gereği yapıldı mı ?

Gerçekten bu 2 soruyu birisi cevaplandırabilir mi ? Bilgim yokta ? Özellikle 1.sorumu ?

Arka sayfada kaldı.Birisi cevap verebilir mi ?

irfanb
31.01.2008, 17:21
ama olsun,olsunda alsın boyunun ölçüsünü sandıkta.hem bizde ne kadar ts lu olduğumuzu ölçeriz....

6 kere gidip 7 kere gelenlerin oldugu memlekette Nuri`ye ikinci kez gelme ihtimali neden vermiyorsunuz.Pes yani .:) :) :)

Adem CAKIR
31.01.2008, 17:21
İlginçtir bugün ortaya atılan yeni bir isim yok.
Sanki anlaşılmışta, Vazgeçilen bir isimde yok.
Gelecem deyip gelmeyen, klübü, menejeri sürekli fiyat arttıran oyuncuda yok.
Bizim yöneticiler bir aksiyon yapıp komik duruma da düşmediler.

Allah Allah Medya da yoruldu sonunda galiba...
EeE salla salla nereye kadar demi ama ?

Gökhan Öz
31.01.2008, 17:22
http://www.youtube.com/watch?v=lswo6Keygxo&feature=related bu da baska videosu yine futbol dışı bi hareket

lakerta
31.01.2008, 17:24
Siyaset kokuyor iyiden iyiye.Ben trabzonsporluğumu asla bırakmam ama ümitlerimi başka yüzyıla bıraktım artık...bela okuyup bunlara neden günaha sokayım kendimi.sizde boşuna çabalamayın,spor basını bile artık yorum bile yapamıyor...

Egemen Yılmaz
31.01.2008, 17:24
Arka sayfada kaldı.Birisi cevap verebilir mi ?

sanırım paralarını zamanında alamadıkları için, kaçtıklarında bir hak talep edemiyoruz.

irfanb
31.01.2008, 17:26
sanırım paralarını zamanında alamadıkları için, kaçtıklarında bir hak talep edemiyoruz.

Kim istedi de vermedik bunlari niye kaciyorlar ki ? :)

Serdar A
31.01.2008, 17:28
EuroSport2de Lokomotif Moskova maçı var . Şu an devre arası oldu .

Rus ligini büyük hayal kırıklığıyla 8. bitiren Moskovada bir kaç sene içinde Avrupa çapında olmaya aday 3-4oyuncu var . Şahsen Rus liginde ilgilendiğimiz oyunculardan birinin bu takımda olduğunu düşünüyorum . Asatiani ve Torbinski'ye dikkat edin . Bilyaletdinov ve Sychev gibi yıldızlarda bu formayı giyiyor.

Adem ÖZER
31.01.2008, 17:29

irfan bey.cevap kırmızı renkte gizli

Serdar A
31.01.2008, 17:30
http://www.youtube.com/watch?v=lswo6Keygxo&feature=related bu da baska videosu yine futbol dışı bi hareket

Daha iyilerini biliyorum :

http://www.youtube.com/watch?v=tasRb7eHjbE

Egemen Yılmaz
31.01.2008, 17:32
Kim istedi de vermedik bunlari niye kaciyorlar ki ? :)

yönetim maaşlarını zamanında yatırmamış galiba.. tam olarak bilemiyorum

dumanpub
31.01.2008, 17:34
yaa allah askı için TRANSFER İSTİYORUZZZ

mahmuter61
31.01.2008, 17:35
Denis den vazgçilmiş.Yahu siz nezaman adam gibi bişey yaptınızki?Ne vazgeçmesi be ilgilenmedinizki vaz geçesiniz!!!Bu yönetimdekiler iki elleriyle tuvalette tahret almayı beceremez!!!

Berat
31.01.2008, 17:35
@ Emiroğlu

1 Milyon Dolardan fazla para verip kendisinden hiç yararlanamadığımız Risp için Ankaraspor'la 400.000 YTL karşılığında anlaştık..

Bilseydim evimi satar ben alırdım Risp'in bonservisini..Yönetimden daha fazla paraya satardım büyük ihtimalle..

Emiroğlu
31.01.2008, 17:37
yönetim maaşlarını zamanında yatırmamış galiba.. tam olarak bilemiyorum

Evet 90 gün sonunda parasını alamamışsa,bonservisini eline alabiliyor.

Fakat yatırılmış mı ? Eğer yatırılmışsa - ki Ömer rızanın oynatılmadığı için gittiğini duydum,okudum- şimdi ne olacak ?

Bu insanımsı hakkında bir girişim yapıldı mı ? Yoksa Trabzonspor ali babanın çiftliğimi ? Gelirsin , gidersin , takılırsın , durduğun sürece paranı alırsın,SIKILDIN MI ? Trabzonda çok yağmur mu yağıyor ? Hava mı nemli ?

Çekip gidersin.Olur biter...

Mİ?

@Berat,
Risp konusunda tamam o zaman(gerçi dediğin gibi çokta TAMAM değil ya neyse !,Sonuna kadar haklısın. ).Başta dediğim gibi bilgim yok.

Ömer Rıza ?

irfanb
31.01.2008, 17:39
Bu yönetimdekiler iki elleriyle tuvalette tahret almayı beceremez!!!

Bir el neyine yetmedi kardas ! :) :)

Ahmet Kuru
31.01.2008, 17:39
hergün yeni isimler Çıkıyor.ama sonuç yine yok.Şimdide gökhan Übal Çıktı.Allah ım sen bizi Sabırlı kullarından eyle

Emirhan Makul
31.01.2008, 17:41
http://www.yenisafak.com.tr/resim/site/spes_byk8fd1e8188fb6ede1.jpg

hadi hıoca ya bırak telefonla konuşmayıı yap bir transfer

salihismet
31.01.2008, 17:42
Aslinda yönetim aralik sonuna kadar yalan transferleri sirayla kullandi, tff nin bu transfer isini uzatmasi bizim yönetim icin hicte iyi olmadi, adamlar zor durumda kaldi, bir kac günlük yalan isini hangi yönetici üstlenecek merak ediyorum? Baturoglu yalan söyleme hakkini fazlasiyla kullandi.

özçelik61
31.01.2008, 17:43
kulislerden güveniliri haber alabilen biri yokmu arkadaşlar 100 futbolcunun adı zikredildi ama elde var 0 ..güvenilir bilgisi olan (gazetelerden olmayan ) biri yazsında bilelim

Samet Metin
31.01.2008, 17:45
bu yönetim taransfer yapamaaaz!

OFLU
31.01.2008, 17:45
[quote=Emiroğlu;1122453]Evet 90 gün sonunda parasını alamamışsa,bonservisini eline alabiliyor.

Fakat yatırılmış mı ? Eğer yatırılmışsa - ki Ömer rızanın oynatılmadığı için gittiğini duydum,okudum- şimdi ne olacak ?

Bu insanımsı hakkında bir girişim yapıldı mı ? Yoksa Trabzonspor ali babanın çiftliğimi ? Gelirsin , gidersin , takılırsın , durduğun sürece paranı alırsın,SIKILDIN MI ? Trabzonda çok yağmur mu yağıyor ? Hava mı nemli ?

Çekip gidersin.Olur biter...

Mİ?

Omer rizanin bonservisi karsilikli olarak fesh edildi diye biliyorum ama bu yonetimin ne yaptigi belli olmadigi icin durum nedir ne degildir suan kestirmek zor,birde imzan dikkatimi cekti baskan,hikayesini MIRILDANsan merak ettim?

Mustafa OK
31.01.2008, 17:47
bugün sessizlik var forumda fırtına öncesi sessizlik olmasın

Emiroğlu
31.01.2008, 17:47
Madem sordun söyliyeyim renktaş...

HEP DESTEK TAM DESTEK ! Müthiş yaratıcı taraftarımıza bir sitemdir.Lakin,forumumuzda feybenin sloganları çok popüler bu ara...

Cafer Bulur
31.01.2008, 17:49
EuroSport2de Lokomotif Moskova maçı var . Şu an devre arası oldu .

Rus ligini büyük hayal kırıklığıyla 8. bitiren Moskovada bir kaç sene içinde Avrupa çapında olmaya aday 3-4oyuncu var . Şahsen Rus liginde ilgilendiğimiz oyunculardan birinin bu takımda olduğunu düşünüyorum . Asatiani ve Torbinski'ye dikkat edin . Bilyaletdinov ve Sychev gibi yıldızlarda bu formayı giyiyor.
farabi kardesim ukraynanin dnjepr takiminda orta sahada forma giyen jaba kankava ya ne dersin.bizim onu alma gücümüz var mi sence?dnjepr de ne kadar kazaniyor acaba.bu oyuncu ve kulübünün mali yapisi hakkinda bilgisi olanlar var mi?bence bu oyuncu bizim orta sahaya ilac gibi gelir.

Burçak
31.01.2008, 17:52
kulislerden güveniliri haber alabilen biri yokmu arkadaşlar 100 futbolcunun adı zikredildi ama elde var 0 ..güvenilir bilgisi olan (gazetelerden olmayan ) biri yazsında bilelim

bu işin en sağlam kaynağı kim olabilir?
tabiki transferlerden sorumlu yöneticiler ve Başkan.
peki en sağlam dediğimiz bu kaynaklardan alınan bilgilerin nekadar doğru olabilme ihtimali var? :confused::p:(:eek::rolleyes::mad::p
öyleyse bu yönetim zamanında sağlam kaynak yoktur olamaz.

_SeRKaN_
31.01.2008, 17:53
Bugün nedense gündemde isimde yok basınında artık elinde malzeme kalmadı..Bugün çok kısır geçti çoookkk..:) Kolpalık sınırları doldu onlarında ayın 1 inde biteceği beklenen transfer dönemine göre hergüne 3-4 futbolcu haberi sıkıştırdılar transfer dönemi uzayınca onlarda açıkta kaldılar yazıkk:D

mensure 61
31.01.2008, 17:59
Allah aşkına bir transfer yok kafayı yiyicem :(

_SeRKaN_
31.01.2008, 18:01
Allah aşkına bir transfer yok kafayı yiyicem :(

Daha vakit var dur bakalım hemen umutsuz olma bu yönetim bize sabretmeyi öğretti..:)

Cafer Bulur
31.01.2008, 18:02
nerden uzattilar bu transfer sezonunu yaa.olacak is degil.muhtemelen iyi kötü 1-2 transfer görecektik bugünlerde.bence bu sayed moawad i kemik olarak attilar önümüze.önümüzdeki günlerde gelecek yönetimin önünü kesmemek ve trabzonsporun yeterince sokaga attiklari parasini daha fazla carcur etmeyelim mantigiyla transfer yapilmayacagini kamuoyuna aciklarlar.bu yönetimden ancak bu beklenir.

Serdar A
31.01.2008, 18:06
farabi kardesim ukraynanin dnjepr takiminda orta sahada forma giyen jaba kankava ya ne dersin.bizim onu alma gücümüz var mi sence?dnjepr de ne kadar kazaniyor acaba.bu oyuncu ve kulübünün mali yapisi hakkinda bilgisi olanlar var mi?bence bu oyuncu bizim orta sahaya ilac gibi gelir.

Kuzey ligleri için müracat : Travelair . :)

Şu an Moskova sofya maçını izliyorum . Kısace söyleyebileceğim gürcistan ortasahasının asıl gücünü ondan almadığı . Gürcistanın ortasahası enerjisini ve direncini Gogua ve Asatiani'den alıyor . Asatiani klüp takımında ise stoper oynuyor. Tercihimiz Gürcistan olacaksa bunlar Kankava'nın ciddi alternatifleri . Kaldıki Dnepr ligin zirvesinde ve şampiyonlar ligi her zaman tercih sebebi olmuştur . Bunuda göz ardı etmemek lazım .

Bunun dışında söyleyeceklerim internetten seninde bulacağın şeyler olur . O yüzden fazla yorum yapmam yersiz . İlgi alanımın dışında bir oyuncu .

irfanb
31.01.2008, 18:10
Kuzey ligleri için müracat : Travelair . :)

Güney Amerika ligleri icin müracaat : Ibrahim Baturoglu :) ( Denis , Alex, Fernando....)

zeleka
31.01.2008, 18:20
Oh be Iismlere Bakin Isimlere Gunluk bir kac tane ekliyoruz listeye birde sizilerin verdikleri isimleride eklersek galiba dunyanin hic bir liginde oyuncu birakmiyacagiz ve boylecede dunya Sampiyonu olacagiz!!!! ula usaklar listeye isim eklerken her seyi dusunsenize dunyada oyuncu birakmadiniz yahu karsimiza cikacak bir takim bile kalmadi biliyorsunuz bir takima 11 kisi lazim bari insaf yahu 11 kisi birakinda rakip takim kura bilelim.:p

ali+61+26
31.01.2008, 18:25
Kul: Trabzon'a yakışmaz
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_197167_kul280.jpg

Trabzonspor'un eski asbaşkanı Ahmet Kul yapılan yeni transferlerin takıma bir fayda getirmeyeceğini, hatta zarara yol açacağını söyledi.
31.1.2008

Trabzonspor’un eski asbaşkanı Ahmet Kul yapılan yeni transferlerin takıma bir fayda getirmeyeceğini, hatta zarara yol açacağını söyledi. Kul, “Yönetim yine hata yapıyor. Önümüzdeki hafta seçim var. Transfer konusunun artık gelecek yeni yönetime bırakılması gerek. Üç büyük takım dünyanın en önemli isimlerini getirirken, yapılan bu transferler bize yakışmaz. Trabzonspor taraftarı bunlara inanmaz, kanmaz. Eldeki mevcut kadroyla sezon sonuna kadar gidilmesi gerekir” dedi.

ARKADASLAR KISACA TRANSFER YOK... UFAK UFAK BİZİ ALISITIRIYOLAR BOLE ACIKLAMAMALRLA .. BEN UMİDİ KESTİM

amour_61
31.01.2008, 18:26
ya arkadaşlar ne diye Transfer bekliyorsunuz ki sadece 9 şubata kadar gun doldurma yarın beckham derler bu işler böyledir boşuna beklemeyin kesinlikle bu oyuncuyla konusulmamıstır.resmen oyalama biz saf saf bekliyoruz

Yetkili arkadaşlara sesleniyorum

:mad:BU TOPİC KAPATILSIN:mad:

Jester
31.01.2008, 18:26
Medyada isim çıkmamasından şikayet eden bazı arkadaşlar vardı, sanırım Günebakış'ın son haberi kendilerini tatmin edecektir!

Trabzonspor transfer çalışmalarını dünyanın çeşitli bölgelerinde sürdürürken, son dönemlerde İtalya’ya yönelmeleri dikkat çekiyor. Bordo-Mavililerin ünlü bir futbolcuyu, takıma kazandırma adına başlattığı girişimlerde şimdi de gündeme, 31 yaşındaki Genoalı orta saha forvet oyuncusu Marco Di Vaio geldi. Bu oyuncuyla ilgili yazışmaların sürdüğü kaydedildi. Trabzonspor yönetiminin, Avrupa’dan büyük kulüplerinde forma giyen tecrübeli futbolcu için kesenin ağzını açtığı belirtildi. Bu oyuncuda bir aksilik çıkmaması için girişimler hız kazanırken, Başkan Nuri Albayrak’ın kendisini çok istediğine işaret edildi. Genoa kulübüyle görüşmeler sürerken, bir yandan da Marco Di Vaio’nun ikna edilmesine çalışıldığı kaydedildi.

Tissone-Bariello da Var
Di Vaio, Verona’da 7 maçta 1, Bari’de 27 maçta 3 gol kaydetmişti. Di Vaio, Salernitana’da 67 maçta 34 gol, Parma’da 91 maçta 44 gol, Juventus’da 60 maçta 20 gol,Valencia’da 34 maçta 11 gol, Monaco’da 28 maçta 8 gol ve Genoa’da da 30 maçta 10 gol attı. Öte yandan Trabzonspor yönetiminin yine Genoa takımında forma giyen Marco Barriello ile de yakından ilgileniyor. Atalanta takımının Arjantin asıllı İtalyan futbolcusu Fernando Damion Tissone’de ilgilenilen isimlerden biri oldu. Diğer transfer görüşmelerinden ortaya çıkacak sonuca göre, bu futbolcunun üzerinde daha çok durulacağı belirtildi. Bir yandan da Toulouse’nin Danimarkalı forveti John Elmander ile de görüşmelerin yoğun bir tempoda sürdüğü belirtildi.

Genoa’ya Yükleniyorlar
Bordo-Mavililerin gündeminde yine Genoa takımında forma giyen Arjantinli orta saha oyuncusu Lucas Roberto Rimoldi’nin de bulunduğu vurgulandı. Polonya’nın Zaglebia Lubin takımının Kolombiyalı stoperi Manuel Arboleda Sanchez, Arjantin Arsenal takımından yine Kolombiyalı stoper Josimar Mosquera gibi oyuncularla da dirsek temasını sürdürüyor. Bu arada Mısırlı orta saha ve forvet oyuncusu Muhammed Zıdan ile V. Manisasporlu Selçuk’dan da haber beklendiği kaydedildi. Yönetimin elini biraz daha çabuk tutması istenirken, alınacak oyuncuların uygunluğuna dikkat edilmesi uyarısı yapıldı. Transferin üzerinden 30 gün geçmesine karşın henüz kaliteli transfer yapılamamış olması ise büyük tepki çekiyor.

amour_61
31.01.2008, 18:30
Medyada isim çıkmamasından şikayet eden bazı arkadaşlar vardı, sanırım Günebakış'ın son haberi kendilerini tatmin edecektir!

Trabzonspor transfer çalışmalarını dünyanın çeşitli bölgelerinde sürdürürken, son dönemlerde İtalya’ya yönelmeleri dikkat çekiyor. Bordo-Mavililerin ünlü bir futbolcuyu, takıma kazandırma adına başlattığı girişimlerde şimdi de gündeme, 31 yaşındaki Genoalı orta saha forvet oyuncusu Marco Di Vaio geldi. Bu oyuncuyla ilgili yazışmaların sürdüğü kaydedildi. Trabzonspor yönetiminin, Avrupa’dan büyük kulüplerinde forma giyen tecrübeli futbolcu için kesenin ağzını açtığı belirtildi. Bu oyuncuda bir aksilik çıkmaması için girişimler hız kazanırken, Başkan Nuri Albayrak’ın kendisini çok istediğine işaret edildi. Genoa kulübüyle görüşmeler sürerken, bir yandan da Marco Di Vaio’nun ikna edilmesine çalışıldığı kaydedildi.

Tissone-Bariello da Var
Di Vaio, Verona’da 7 maçta 1, Bari’de 27 maçta 3 gol kaydetmişti. Di Vaio, Salernitana’da 67 maçta 34 gol, Parma’da 91 maçta 44 gol, Juventus’da 60 maçta 20 gol,Valencia’da 34 maçta 11 gol, Monaco’da 28 maçta 8 gol ve Genoa’da da 30 maçta 10 gol attı. Öte yandan Trabzonspor yönetiminin yine Genoa takımında forma giyen Marco Barriello ile de yakından ilgileniyor. Atalanta takımının Arjantin asıllı İtalyan futbolcusu Fernando Damion Tissone’de ilgilenilen isimlerden biri oldu. Diğer transfer görüşmelerinden ortaya çıkacak sonuca göre, bu futbolcunun üzerinde daha çok durulacağı belirtildi. Bir yandan da Toulouse’nin Danimarkalı forveti John Elmander ile de görüşmelerin yoğun bir tempoda sürdüğü belirtildi.

Genoa’ya Yükleniyorlar
Bordo-Mavililerin gündeminde yine Genoa takımında forma giyen Arjantinli orta saha oyuncusu Lucas Roberto Rimoldi’nin de bulunduğu vurgulandı. Polonya’nın Zaglebia Lubin takımının Kolombiyalı stoperi Manuel Arboleda Sanchez, Arjantin Arsenal takımından yine Kolombiyalı stoper Josimar Mosquera gibi oyuncularla da dirsek temasını sürdürüyor. Bu arada Mısırlı orta saha ve forvet oyuncusu Muhammed Zıdan ile V. Manisasporlu Selçuk’dan da haber beklendiği kaydedildi. Yönetimin elini biraz daha çabuk tutması istenirken, alınacak oyuncuların uygunluğuna dikkat edilmesi uyarısı yapıldı. Transferin üzerinden 30 gün geçmesine karşın henüz kaliteli transfer yapılamamış olması ise büyük tepki çekiyor.

Ben bu haber güler geçerim bir halt alamaz bunlar yapsa yapsa çobanlık yaparlar.
SON DAKİKA:değirmenderesispordan yasin, beşikdüzünden mesut ,kirazlıkspordan cemal ve büyüklimanspordan Abdurrahmanın peşindeymişler şimdide Zuhahahahaha

karatasof
31.01.2008, 18:32

Trabzonspor'un eski asbaşkanı Ahmet Kul yapılan yeni transferlerin takıma bir fayda getirmeyeceğini, hatta zarara yol açacağını söyledi.
31.1.2008

Trabzonspor’un eski asbaşkanı Ahmet Kul yapılan yeni transferlerin takıma bir fayda getirmeyeceğini, hatta zarara yol açacağını söyledi. Kul, “Yönetim yine hata yapıyor. Önümüzdeki hafta seçim var. Transfer konusunun artık gelecek yeni yönetime bırakılması gerek. Üç büyük takım dünyanın en önemli isimlerini getirirken, yapılan bu transferler bize yakışmaz. Trabzonspor taraftarı bunlara inanmaz, kanmaz. Eldeki mevcut kadroyla sezon sonuna kadar gidilmesi gerekir” dedi.

ARKADASLAR KISACA TRANSFER YOK... UFAK UFAK BİZİ ALISITIRIYOLAR BOLE ACIKLAMAMALRLA .. BEN UMİDİ KESTİM

Bunların hangisine itibar edeceğiz şimdi.Eski TS başkanı şimdilerde İmar Bakanı Faruk Özak Bey'e bakarsak ;''Devre arası takıma takviye yapılmazsa gelecekte TS gibi bir takımın varlığının bile tehlikede olacağı'' ifadesini kullanırken yukardaki ifadenin sahibi mezkur şahıs ise tamamen zıddı ifadeler kullanıyor.

Travelair
31.01.2008, 18:37

Onu araştırayım sen de Pizelli'yi araştır Cafer1978 bir geniş bilgi bulamadım :)

'84 doğumlu Pizelli, 2006 yılında Ararat Yerevan takımına Brezilya'nın 2004 yılında kurulan amatör bir takımından getirilmiş. Ermenistan'da geçirdiği başarılı sezonda ortasaha oyuncu olarak 28 maçlı ligde ( Her maçta oynadı mı bilmiyorum ) 22 gol atmış. Takımı ise 49 gol atabilip 4. olabilmiş. Ülkede çok sevilen Pizelli'yi Ermeniler Ermenistan vatandaşı ya yaptılar ya da yapmak üzereler. Eylül'deki Dünya Kupası elemelerinde bize karşı forma giyerse şaşırmayın

Bu da bulabildiğim tek videosu, ek bilgisi olan var mı?

ZITGZ2TwUuo

Transferlerden hiç haberi olan yok mu? Can Karyağdı filan :(?

Serdar A
31.01.2008, 18:42

Tissone-Bariello da Var

Genoa’ya Yükleniyorlar

Boriello :confused::confused: ( luca Toni2 ) ve Tissone(şu an en iyi afrikalıi playmaker'lardan) . Hayali bile çok hoş . Ancak icraat bekliyoruz.

Yeter artık . :mad:

Cafer Bulur
31.01.2008, 18:52

31.1.2008

ben de transfer yapilmasi gerektigine önemle vurgu yapanlardandim.ama yukardaki görüse katilmamak da elde degil yani.bu yönetimin transfer konusundaki maharetlerini görüp yasayan biri olarak son 6 günde kaliteli transferler yapacaklarina inanmiyorum.kendi deyimleriyle transfer yapmak icin transfer yapacaklari icin bir an evvel transferi kapadiklarini kamuoyuna aciklayip bizi bu iskenceden kurtarsalar fena olmaz.

Fatih Öztürk
31.01.2008, 18:53
ya arkadaşlar ne diye Transfer bekliyorsunuz ki sadece 9 şubata kadar gun doldurma yarın beckham derler bu işler böyledir boşuna beklemeyin kesinlikle bu oyuncuyla konusulmamıstır.resmen oyalama biz saf saf bekliyoruz

Yetkili arkadaşlara sesleniyorum

:mad:BU TOPİC KAPATILSIN:mad:

arkadaşımızın görüşüne katılıyorum...
yaklaşık bir bucuk aydır transfer yalanlarıyla biz trabzonspora gönül veren kitleyi üzen yıpratan sinirlerimizi geren bu yönetimin transfer masallarını yeteri kadar takip ettik.
işimizi gücümüzü sosyal yaşantımızı bi kenara koyduk yatıp kalkıp kulubumuzun peşine düştük.
bambaşka bi aşk bu.
her gün bu topici vürgülünden noktasına kadar alt üst ediyoruz
değişen ne?
bu topiç kapatılsın.
lütfen!

Samet Berber
31.01.2008, 18:55
arkadaşlar futbolcu bilgisi muhtemelen benden daha fazla olan travelair ve farabi ye birşey sormak istiyorum ...

akşam fiorentina - lazio kupa maçı vardı televizyonda ve ben fiorentinadan montolivo diye bir oyuncu seyrettim ve hayran kaldım ...

bu oyuncuyu alma şansımız var mı yani bonservisi ne kadar ... ( bilgililere duyrulur :) ) ...

şimdiden teşekkürler...

Fatih Sağır
31.01.2008, 18:59
Boriello :confused::confused: ( luca Toni2 ) ve Tissone(şu an en iyi afrikalı playmaker'lardan) . Hayali bile çok hoş . Ancak icraat bekliyoruz.

Yeter artık . :mad:

Tissone Arjantinli değil mi? bi de bu transfer haberini daha gazetelere çıkmadan Sunny53 atalantadan arjantinli biriyle ilgileniyorlarmış diye yazmıştı. ama uydurma haberdir diye mesajını silmişlerdi. hatırlatayım dedim. nerden duyduysa bilemiyorum.

champions
31.01.2008, 19:00
Di Vaio mu? Yuh artık! Bu bi kabus olmalı:o
Ekvador'un Quito takımından Benitez alınmalı diyorum bir kez daha:D
Yok ona çap yetmezse eğer Carlos Tenorio'da makul bi transfer olur
Herşeyden önce Herta'dan Mineiro'yu almak şartıyla elbette :D
Kolombiyalıların da genç olanını alırız umarım

Ayrıca Montolivoyu alma şansımızın Eto'o yu alma şansımıza yakın olduğunu düşünüyorum ben:) Yok öyle bi şans:)

Cafer Bulur
31.01.2008, 19:02
arkadaşlar futbolcu bilgisi muhtemelen benden daha fazla olan travelair ve farabi ye birşey sormak istiyorum ...

akşam fiorentina - lazio kupa maçı vardı televizyonda ve ben fiorentinadan montolivo diye bir oyuncu seyrettim ve hayran kaldım ...

bu oyuncuyu alma şansımız var mı yani bonservisi ne kadar ... ( bilgililere duyrulur :) ) ...

şimdiden teşekkürler...
müsaade edersen ben sana söyle anlatayim.nuri albayrak tekrar aday oldugu takdirde yeniden secilme sansi ne kadarsa bizim de bu oyuncuyu alma sansimiz da o kadardir.yani yüzde 1 ihtimal bile degil.

Serdar A
31.01.2008, 19:04
Tissone Arjantinli değil mi? bi de bu transfer haberini daha gazetelere çıkmadan Sunny53 atalantadan arjantinli biriyle ilgileniyorlarmış diye yazmıştı. ama uydurma haberdir diye mesajını silmişlerdi. hatırlatayım dedim. nerden duyduysa bilemiyorum.

İtalya ligi fazlasıyla göz önünde olduğu için sadece görsel olarak takip ediyorum .

Tissone'nin Arjantin asıllı olduğunu öteden beri biliyordum ancak Güney Afrika pasaportu olduğunu yeni öğrendim . Bazı kayıtlarda milli maça çıktığı bile yazıyor.

Erkut Ay
31.01.2008, 19:07
Mısırlı'da sorun çıktı
31 Ocak 2008 / 18:59
Trabzonspor'un transfer ettiğini açıkladığı Mısırlı Sayed 'in transferinde ekonomik nedenlerden ötürü sorun çıktı

Mısırlı'da sorun çıktı
TRANSFER ARAPSAÇI
Trabzonspor'un transfer ettiğini açıkladığı Mısırlı Sayed 'in transferinde ekonomik nedenlerden ötürü sorun çıktı

TRABZON “ALDIK. MENECERLER” SORUN VAR
Trabzonspor'un Mısır'ın İsmaily Sport takımından transfer ettiğini açıkladığı sol kanat oyuncusu Sayed Muavwad'ın transferin de pürüz çıktı. Ganada 26.sı düzenlenen Afrika Uluslar Kupasında Mısır milli takım forması altında mücadele eden Sayed'in Trabzonspor'a transferinin ekonomik konularda çıkan pürüz nedeniyle henüz resmileştirilemediği öğrenildi. Sorunun giderilmesi için Trabzon'a gelen iki menejer bugün Mehmet Ali Yılmaz tesislerine giderek, uzun süre muhatap beklemelerine rağmen görüşme yapamadılar Bu futbolcu adına ön sözleşmeye imza atacak olan yetkili menejerler görüşecek yetkili bulamayınca resmi imzayı atmadılar. Menejerler'in bordo mavililere yarına kadar süre verdikleri öğrenildi .

Öte yandan Sayed Mauwwad'ında tıpkı vatandaşı Ayman gibi Askerlik sorunu olduğu öğrenilirken futbolcunun bu yüzden yurt dışında oynamak istediği de gelen bilgiler arasında.

Menejerler transferde sorun olduğunu açıklarken Bordo mavili yönetimden de farklı açıklama gelmesi kafaları karıştırdı. Bordo mavililer transferde herhangi bir sorun bulunmadığını açıkladılar

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg
beceriksizler...

Burçak
31.01.2008, 19:10
yok daha neler buna Oha derim işte!!

_SeRKaN_
31.01.2008, 19:11
Buyur burdan yak...Bazı arkadaşlar boşuna demiyordu..Mısırlıyı bile alamaz bunlar diye aslında çok rahatlıkla varmamız gereken bir kanıydı bu bizim için...

Cafer Bulur
31.01.2008, 19:15
haber 61 e inanmayin bu haber yalandir.moawadi alamzsak pek fazla bir sey kaybetmeyiz ama bu transferde sorun cikmaz.transferde sorunlar ancak kendini kanitlamis futbolcularin transferinde cikar.alex ve fernandao da oldugu gibi.moowad transferinde bir sorun ciksada halledilir.bu yönetimin transferini sorunsuz hallettigi futbolcu gösterebilirmisiniz bana?kiki musampa,ayman ve onur recep kivrak transferleri daha dün gibi ortada...

Ork Hun
31.01.2008, 19:15
inşallah haber doğrudur
mısırlıyı alamamışızdır
çok sevinirim öyle olursa...

Mehmet Fırat
31.01.2008, 19:27
Necati gelecek diye korkan arkadaşlar;

Necati İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da

Galatasaray'ın sezon başında Ankaraspor'a kiraladığı Necati Ateş, Ankaraspor'dan ayrılmasının ardından, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la sezon sonuna kadar anlaşma sağladı.

ligtv.com.tr

Uğurtan
31.01.2008, 19:30
inşallah haber doğrudur
mısırlıyı alamamışızdır
çok sevinirim öyle olursa...
Neden? Birde nedenini söylesen?

Necati gelecek diye korkan arkadaşlar;

Galatasaray'ın sezon başında Ankaraspor'a kiraladığı Necati Ateş, Ankaraspor'dan ayrılmasının ardından, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la sezon sonuna kadar anlaşma sağladı.

ligtv.com.tr

Bu güzel haber işte ;)

Can
31.01.2008, 19:36
mısırn bilmem ne takımından topcu alamayan yönetimden neolur yaa

fincher
31.01.2008, 19:44
Mısırlı'da sorun çıktı

Mısırlı'da sorun çıktı
TRANSFER ARAPSAÇI

Trabzonspor'un Mısır'ın İsmaily Sport takımından transfer ettiğini açıkladığı sol kanat oyuncusu Sayed Muavwad'ın transferin de pürüz çıktı. Ganada 26.sı düzenlenen Afrika Uluslar Kupasında Mısır milli takım forması altında mücadele eden Sayed'in Trabzonspor'a transferinin ekonomik konularda çıkan pürüz nedeniyle henüz resmileştirilemediği öğrenildi. Sorunun giderilmesi için Trabzon'a gelen iki menejer bugün Mehmet Ali Yılmaz tesislerine giderek, uzun süre muhatap beklemelerine rağmen görüşme yapamadılar Bu futbolcu adına ön sözleşmeye imza atacak olan yetkili menejerler görüşecek yetkili bulamayınca resmi imzayı atmadılar. Menejerler'in bordo mavililere yarına kadar süre verdikleri öğrenildi .

Öte yandan Sayed Mauwwad'ında tıpkı vatandaşı Ayman gibi Askerlik sorunu olduğu öğrenilirken futbolcunun bu yüzden yurt dışında oynamak istediği de gelen bilgiler arasında.

Menejerler transferde sorun olduğunu açıklarken Bordo mavili yönetimden de farklı açıklama gelmesi kafaları karıştırdı. Bordo mavililer transferde herhangi bir sorun bulunmadığını açıkladılar

beceriksizler...

Son zamanlarda okuduğum en inandırıcı haber.Haberin doğruluğuna dair hiç bir şüphe yok kafamda nedense...

Murat Keçeci
31.01.2008, 19:53
kimi aldılar ki zaten benim için transfer alexle fernadaoyu alamdıkları an bitmişti bundan sonra yapacakları tansfer kulube zarar vermekten başka bişe değildir kongreye kadar sabredecez artık

asilhamsi
31.01.2008, 19:57
lubinde oynayan istediğimiz meksikalı manuel arboleda nın bi video sunu buldum adam pascal nouma 2 ne yazık ki
hthttp://www.youtube.com/watch?v=STCxkTZCl3w&feature=relatedtp://www.youtube.com/watch?v=lswo6Keygxo&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=STCxkTZCl3w&feature=relatedtp://www.youtube.com/watch?v=lswo6Keygxo&feature=related)

kardeş adam bu videoda dans ediyor..Bunun nesi kötü anlamadım valla..

Bartuğ13
yok necatiyi almayalım,yok mısırlıyı almayalım,şunu almayalım bunu almayalım.
sırf muhalefet yapmak için yapmayalım arkadaşlar.bu takımla ligde kalmaya oynuyoruz işte.
bir kaç transfer takıma da güven getirecek.isim falan önemli değil.daha kimseyi almadan karşı çıkmanın ne alemi var?
sanki çok adam alan yönetimimiz var da herkese karşı çıkılıyor.
tamam gelmesin necati de mısırlı da kim gelecek?
hani biriyle gidin anlaşın getirin biz ona he diyelim.herkes ister dünya yıldızı almayı.bu yönetim bozuntuları alamıyor,zaten hiç bir iddiası olmayan takıma da öyle kimse gelmez dünya para vermedikten sonra.
takımın iyiliği için olacaksa kim gelirse gelsin karşı çıkılmamalı.bilinçli hareket etmek lazım.
bu adamlar dandik,dundik kim bulsalar he diyecez.sanki şu anki takım çok mu iyi?
boş boş muhalefet etmeyelim.durduk yere burayı da boş laflarla doldurmayalım.benimki de boş bir laf belki ama birilerinin bu tip boş lafları söylemesi gerekli

Murat Keçeci
İşte TS'nin Alternatif Listesi
Trabzonspor yabancı transferinde atağa kalktı.
Sayed'den sonra yabancı transferinde atağa kalkan Bordo-Mavililer'in alternatif listesinde ise başı Figuero, Necati, Josimar Mosquera ve G.Antepli Bekir çekiyor.

HEDEFTEKİ 3'LÜ
Trabzonspor transfer taarruzunu dört koldan sürdürüyor. Şuana kadar kadrosuna kaleci Onur ve Mısırlı Sayed'i dahil eden Bordo-Mavililer, Teknik Patron Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda transfer çalışmalarına hız verirken, öncelikli hedeflerini belirledi: Dennis, Sabolewski ve M.Arboleda. Arjantin'in gol kralı German Dennis için görüşmelerde önemli mesafe kaydedildiği ifade edilirken, bu oyuncunun sürekli fiyat arttırma çabasında olması nedeniyle Genoa'lı Luciano Figueroa ve Necati Ateş içinde nabız yoklamaya devam ettiği belirtildi.
10 NUMARALI ADAM
Trabzonspor, '10 numara' için düşünülen Polonya'nın Wısla Krakow'un Milli yıldızı Radoslaw Sabolewski için de girişimlerini hızlandırdığı ifade edildi. Trabzonspor, savunmanın göbeği için Polonya'nın Luybin takımında forma giyen Kolombiyalı Manuel Arboleda'yı önceliğine aldığı, bir süredir bu oyuncu için temaslarını yoğunlaştırdığı belirtildi. Transfer döneminin uzamasıyla eli daha da güçlenen Bordo-Mavili yönetimin, M.Arboleda'nın transferinde pürüz yaşama ihtimali doğrultusunda Arjantin'in Arsenal Sarandi takımında forma giyen başka Kolombiyalı Josimar Mosquera gündemine aldığı belirtildi. Kolombiyalılar'ın alternatifinde ise G.Antepsporlu Bekir'i alternatifte tuttuğu belirtildi.
SAVUNMAYA KOLOMBİYALILAR
Trabzonspor'da Yanal'ın, transferde öncelikle forvet ve 10 numaranın işinin bitirilmesini isterken, düşündüğü isimlerin maliyetlerinin uygun olması durumunda defansa da mutlaka takviye yapılması görüşünü yönetime ilettiği ifade edildi. Bordo-Mavililer, transfer döneminin uzaması ve lige de ara verilmesi nedeniyle Bursaspor maçına kadar transferi tamamlamanın planlarını yapıyor.

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/63.jpg

mustafa gürsoy
31.01.2008, 19:59
tamda inanıyorduk beceriksizler sürüsü yabancı transferi yaptı diye. Belleğimdeki tüm küfürleri sizlere armağan etmek isterim ama yine efendilik bizde kalsın. Az kaldı yolcusunuz.

mustafa gürsoy
31.01.2008, 20:01
10 NUMARALI ADAM
Trabzonspor, '10 numara' için düşünülen Polonya'nın Wısla Krakow'un Milli yıldızı Radoslaw Sabolewski

Polonyadan trabzonspora futbolcu gelmez

Gökhan Öz
31.01.2008, 20:01
kardeş adam bu videoda dans ediyor..Bunun nesi kötü anlamadım valla..
arbelado'nun pascal a benzediği için dedim dikkat ettiysen bir video daha vardı aşağıda dans etmesi normal renk katar tabi ama polonya liginin hırçın oyuncusu kafa atmalar filan:)ve de forumda yazılanları okuyunca baya bir hayran kitlesi varmış trabzona gelirse umarım sadece futboluyla konuşulur anlatmak istediğim o

Volkan Albayrak
31.01.2008, 20:03
sunny varmı bişeyler

İsmail Çavuşoğlu
31.01.2008, 20:03
necati i.b.b ile anlaştığını kendisi ligtv haberlerinde söyledi.habere başlarken son dakika gelişmesi diye başladı spiker ve necatinin kendisinden dinleyelim dedi ve o anda ben dualar ettim inşallah Trabzonspor demez diye ve i.b.b adını duyunca rahatladım.necatiyi ben Takımımızda istemiyordum.
eğer necati Trabzonsporla anlaştım deseydide birşey farketmezdi.bu yönetim bu transferi bile yapabilecek kapasitede değil.

Sunny53
31.01.2008, 20:05
Mısırlı'da sorun çıktı

Mısırlı'da sorun çıktı
TRANSFER ARAPSAÇI

beceriksizler...Sayın arkadaslar şurda iyice anlaşalım
haber61 ve spor61 yalan haber yapmakta ustadır
mısırlı sayed moawad transferi ersun yanalın deyimiyle bitmiş iş resmiyete dökülmüştür
ayrıca düne kadar bu futbolcuyu aldılar sadece bu kim derken
iyi çıkınca hemen çamur
lütfen sayın basın kendi egolarınız için
kimseyi kandırmayın
zaten site de saftirik çok(Sözüm meclisten dışarı)
hemen kaptırıyor olan Trabzonspora oluyor

Gökhan Öz
31.01.2008, 20:06
umut-necati aynı tip oyuncular necati çok yetenekli bir oyuncu ama bizim ona ihtiyacımız yok bizimkiler kesin el atmıştır necatiye ilk yarıda olduğu gibi ersun hoca istememiştir bence

Sunny53
31.01.2008, 20:07
sunny varmı bişeylerüstat italya'da ugraşıyorlar sadece onu biliyorum isimleri bilmiyorum bu arada günebakış çok dogru bilgiler vermiş ama isimleri bilmiyorum

Erkut Ay
31.01.2008, 20:10
nedense haber61 den çok yönetim doğruluyor bu tip haberleri belki şimdi belki yarın kader tecelli ediyor...

yönetimin basiretsiz olursa ne yaparsın....

asilhamsi
31.01.2008, 20:12
arbelado'nun pascal a benzediği için dedim dikkat ettiysen bir video daha vardı aşağıda dans etmesi normal renk katar tabi ama polonya liginin hırçın oyuncusu kafa atmalar filan:)ve de forumda yazılanları okuyunca baya bir hayran kitlesi varmış trabzona gelirse umarım sadece futboluyla konuşulur anlatmak istediğim o

valla katılmıyorum nouma o hareketi dışında çok sevdiğim bir oyuncu..Takımı için herşeyini veriyor...
Keşke bizde oynasaydı..

Erkut Ay
31.01.2008, 20:13
he bu arada öyle kulaktan dolma komşudan arkadaştan duydum kaynaklı düzmece haber eklemiyoruz oraya altında sitenin ismi yazmakta ...

ben bu haberleri kulaktan duyma bilgilerden dahada sağlam görüyorum....

çıkar yarın bir gün belirtisi...

Sunny53
31.01.2008, 20:17
nedense haber61 den çok yönetim doğruluyor bu tip haberleri belki şimdi belki yarın kader tecelli ediyor...

yönetimin basiretsiz olursa ne yaparsın....
renkdas ben bu sitelerin cigerini biliyorum
sahiplerini de biliyorum ya
zamanında sahipleri ile iş yapmışlıgım vardır
aslında çok iyi insanlardır kaliteli ve beyefendi
lakin konu ''Muhalefet'' olunca gözler görmez kulaklar duymaz olur
yalan olsun çamur olsun yıpransın gitsin çok mühim degil
mantıgı alır yürür
sana küçük bir örnek Transfer haberlerini birinci agızdan almazlar
o programdan bu programdan çekerler
hatta ve hatta bir yerel kanalın spor programından alenen kendileri de söylerler
''Az sonra Trabzonspor hakkında Transfer bilgisi verecegiz''
böyle bir sitenin kalkmış ben haberine inanacagım
eger inanacaksam sadece bir AA nın haberine inanırım

Sunny53
31.01.2008, 20:18
he bu arada öyle kulaktan dolma komşudan arkadaştan duydum kaynaklı düzmece haber eklemiyoruz oraya altında sitenin ismi yazmakta ...

ben bu haberleri kulaktan duyma bilgilerden dahada sağlam görüyorum....

çıkar yarın bir gün belirtisi...hiç birşey demiyorum sen inanmaya devam et
ama gözünü seveyim kimseyle paylaşma sadece kendin inan olur mu?

Erkut Ay
31.01.2008, 20:21
hiç birşey demiyorum sen inanmaya devam et
ama gözünü seveyim kimseyle paylaşma sadece kendin inan olur mu?

olur hocam
:)
bundan sonra arkadaştan aldığım duyumları yazarım daha sağlam olur onlar daha sağlam...

Canİlker
31.01.2008, 20:24
kesin kararımı verdim bizi kanser etmek için özellikle yapıyolar bunu .

amour_61
31.01.2008, 20:25
sayed moawad videosu buyrun arkadaşlar:
http://www.youtube.com/watch?v=GgwX-hMJDnQ&feature=related

Sunny53
31.01.2008, 20:27
olur hocam
:)
bundan sonra arkadaştan aldığım duyumları yazarım daha sağlam olur onlar daha sağlam...
tamam öyle yaz
ama yanına da yaz arkadastan diye
çünkü ben direk yöneticiden alıyorum
arada bir fark olsun

Ali İhsan
31.01.2008, 20:37
Haber61'in bombaları devam ediyor. Şimdi de Trabzonspor Mehmet Yıldız'a resmi teklif yaptı diyorlar. Bildiğin resmi teklif ön görüşme falan da değil. Gel de bunların haberine inan. Yok menejer klübe gelmiş görüşecek adam bulamamış sonra ekonomik pürüzler çıkmış. Mısırlı oyuncunun transferi doğru haber yapan ajanslara bile düştü. Bu transfer %99 tamamlanmıştır bence. Ama asıl sorun Mouwad'dan başka transfer var mı?

Gökhan Öz
31.01.2008, 20:41
Haber61'in bombaları devam ediyor. Şimdi de Trabzonspor Mehmet Yıldız'a resmi teklif yaptı diyorlar. Bildiğin resmi teklif ön görüşme falan da değil. Gel de bunların haberine inan. Yok menejer klübe gelmiş görüşecek adam bulamamış sonra ekonomik pürüzler çıkmış. Mısırlı oyuncunun transferi doğru haber yapan ajanslara bile düştü. Bu transfer %99 tamamlanmıştır bence. Ama asıl sorun Mouwad'dan başka transfer var mı?
tüm olumsuzluklara rağmen moawed'ın dışında 3 yabancı transfer daha yağacağız diyorum ben

İsmail Çavuşoğlu
31.01.2008, 20:43
renkdas ben bu sitelerin cigerini biliyorum
sahiplerini de biliyorum ya
zamanında sahipleri ile iş yapmışlıgım vardır
aslında çok iyi insanlardır kaliteli ve beyefendi
lakin konu ''Muhalefet'' olunca gözler görmez kulaklar duymaz olur
yalan olsun çamur olsun yıpransın gitsin çok mühim degil
mantıgı alır yürür
sana küçük bir örnek Transfer haberlerini birinci agızdan almazlar
o programdan bu programdan çekerler
hatta ve hatta bir yerel kanalın spor programından alenen kendileri de söylerler
''Az sonra Trabzonspor hakkında Transfer bilgisi verecegiz''
böyle bir sitenin kalkmış ben haberine inanacagım
eger inanacaksam sadece bir AA nın haberine inanırım
benim bildiğim çok iyi,kaliteli ve beyefendi insanlar konu her ne olursa olsun çamur at izi kalsın düşüncesinde ve vermiş olduğun örnekteki davranış biçimini sergilemezler.
yanılıyormuyum yoksa??

BDiler61
31.01.2008, 20:44
tamam öyle yaz
ama yanına da yaz arkadastan diye
çünkü ben direk yöneticiden alıyorum
arada bir fark olsun

valla yöneticiden alıyorsan senin duyumlarda pek sağlam değil demekki.yanlış anlaşılma olmasın sadece yönetime hiç güvenmiyorum

Kaan
31.01.2008, 20:46
TS Mehmet Yıldız'ı istedi

Trabzonspor kulübü bugün Sivasspor'dan resmen Mehmet Yıldız'ı istedi.

http://www.haber61.net/images/news/4443.jpg

Trabzonspor transferin bitimine yakın istedikleri futbolcuları alamayınca alternatif isimlere yöneldi.

Trabzonspor kulübü bugün Sivasspor'dan resmen Mehmet Yıldız'ı istedi.
Trabzonspor'un transfer ettiğini açıkladığı Mısırlı Sayed 'in transferinde ekonomik nedenlerden ötürü sorun çıkması ve Denis Germandan da bir türlü haber alınamamasından sonra bugün Sivasspor'a resmen teklif yaptı.

Trabzonspor kulübü Sivasspor'un başarılı forvet oyuncusuna talip oldu. Sivasspor'a Mehmet Yıldız transferi konusunda resmi teklif yapıldı.

Şimdi ise Trabzonspor cephesi Sivasspor'dan gelecek haberi bekliyor.

salihismet
31.01.2008, 20:49
En dogru transfer haberini Nuri Albayrakdan almakm icin yarin cuma namazini kildigi camiye gidip sormak lazim, oradada yalan söyleyecek hali yokya, mutlaka dogruyu söyleyecektir.

Terzioğlu
31.01.2008, 20:49
Ne Mehmet Yildiz'i Allah askina nefret ediyorum bu adamdan. Böyle cirkeflere ihtiyacimiz yok. Ergin'i tercih ederim...

Ali İhsan
31.01.2008, 20:53
Ne Mehmet Yildiz'i Allah askina nefret ediyorum bu adamdan. Böyle cirkeflere ihtiyacimiz yok. Ergin'i tercih ederim...

İster nefret et ister etme adam iyi oyuncu ve şu durumda Denis'i almaktan bile daha zordur onu almak. Hem Türk olduğu için pahalı hem de Sivas hazır bir oyuncu bulmuşken sağlam kakalayalım diyeceği için.

Can
31.01.2008, 20:54
mehmet yıldız sivas faciası öncesinde imza aşamasındaydı olaydan sonra vazgecmişlerdi ama ben bize yarıyacağına inanmıyorum

Hüdai Pervaneli
31.01.2008, 21:00
trabzonspor mehmet yildizi almasin sakin ama sakin almasin

Cem Akyüz
31.01.2008, 21:04
Mehmet Yıldız isterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun ama asla takımımda görmek istemem onun kadar çirkef bir adam görmedim almasın onu yönetim

salihismet
31.01.2008, 21:05
Bu Misirliyi niye bu kadar cabuk transfer ettiler diye merak edip duruyordum, demekki adamin askerlik sorunu varmis, bu yönetim zavvalli Misirlidan kesin para almistir.

Mehmet Yildizla her konuda anlasan yönetim, bu seferde Nuri Albayragin ayakkapisinda cikan pürüzden dolayi sözlesmeyi imzalamaya gidemediler. $ansizligin bu kadarida olmaz. Bu yönetimi Müslüm Gündüz veya Ali Kalkanciya okutmak lazim, onlarin nefeslei iyidir, mutlaka bir yarari olacaktir.

dolaylı
31.01.2008, 21:05
Panik yapıp hemen tepki göstermeyin .Zaten uyduruk haber ama keşke alınabilse çok fayda sağlar kanaatindeyim.Duygusal bakmamak lazım ahlaksız olduğuna katılmıyorum adam takımına fayda sağlamak için bir çok şeyi yapabilir keşke bizimkiler de takım için onun kadar çırpınsalar adam eliyle topu alıp gol atıyor(oftaş)göstermelik tepki o kadar.

orhan42
31.01.2008, 21:06
Mehmet Yıldız ve trabzonspor..Adamı kaptırır mı İstanbullu kız kardeşler...Ezikbahçe misal..Ellerinde Semih gibi bi golcü var,kezman,deivid ve ilhan var...hala Gökhan Ünal diye sayıklıyorlar...

Samet Berber
31.01.2008, 21:08
arkadaşlar az önce bir bakim diğer takımları sitelerinde ne war ne yok diye dolaşırken bir de ne göreyim .Sivasspor un resmi internet sitesinde ki taraftarları forum da TUNCAY ŞANLI nın sivas ile anlaştığını yazıyorlardı.yorum sizin...

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 21:12
ula Bi Gittik Geldik Neler olmuş yaw....

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 21:13
arkadaşlar az önce bir bakim diğer takımları sitelerinde ne war ne yok diye dolaşırken bir de ne göreyim .Sivasspor un resmi internet sitesinde ki taraftarları forum da TUNCAY ŞANLI nın sivas ile anlaştığını yazıyorlardı.yorum sizin...

Yuhh Artık...

Sunny53
31.01.2008, 21:13
arkadaşlar az önce bir bakim diğer takımları sitelerinde ne war ne yok diye dolaşırken bir de ne göreyim .Sivasspor un resmi internet sitesinde ki taraftarları forum da TUNCAY ŞANLI nın sivas ile anlaştığını yazıyorlardı.yorum sizin...Tuncayın işi gücü yok
Premier lig de iyi oynadıgı halde hatta ve hatta trilyonlar aldıgı yerden kalkıp
sivas gibi ucu-sonu belli olan küçük bir kasaba da milyar alıp sizce oynar mı?
alla alla ya her akıllı bizimkiler saftorik ne yapalım ey allahım sen koru bizi :)
hani bir laf vardı bizler eşşek olduk mu sırtımıza semer vuran çok olur
böyle devam

Zafer Fidan
31.01.2008, 21:14

hahaha...allah askina yazmayin böyle seyleri

irfanb
31.01.2008, 21:15
Oldu Trabzona Baskan
Bizim Albayrak Nuri
Kahretti taraftari
Geldigi günden beri

Iki yildiz bir stad
Onun meshur sözleri
Parasizliktan sebep
Dondurdu transferleri

Lazaroniyle Ziya
Onun ilk gözdeleri
Yönetiminde Trabzon
Gitti yirmi yil geri

Avni Akere gömdük
Barcelona Interi
Basari olmaz tabi
Olmadan alinteri

Mecbur degilsin Nuri
Birak artik bizleri
Trabzon senin neyine
Git yönet sirketleri

Ne Ali Baba kaldi
Ne kirk haramileri
Nuri ve yandaslari
Zamane örnekleri

Bir acemi ordusu
Nuri avaneleri
Saymakla bitirilmez
Yedigi naneleri

Nuri yönetiminin
Sayili son günleri
Allah tekrar etmesin
Yasanan bugünleri

Kaybettik degerleri
Senin sayende Nuri
Cenneti de satardin
Olsaydin orda Huri

Ahmet Faruk
31.01.2008, 21:16
Biz hayal kuruyoruzda onlar kuramaz mı. Bırakalım elemanları rahat aldıkları haram puanın acısı çıkmaya başladı.

ilhan
31.01.2008, 21:19

Oranın Stichus'udur :D

Fatih Öztürk
31.01.2008, 21:19
trabzonun öz ve öz yayın organları gerçekten trabzonsporun en kötü düşmanı.
bu haber sitelerinin yaptığı kötülükleri istanbulun medyası yapmadı bize.
yuh artık.

Sunny53
31.01.2008, 21:20
Size birinci agızdan bir haber veriyorum direk nuri albayraktan

TRANSFERLER
Nuri Albayrak, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve biri Avrupa biri de Rusya’dan olmak üzere iki oyuncuyu kadroya katabileceklerini söyledi. Albayrak, gelen yönetimin elini güçlendirmek için her iki oyuncuya da “şartlı-kiralık” imza attırılacağını ve performansları beğenilirse bonservisleriyle birlikte alınmaları yolunun açık tutulacağını ifade etti. Albayrak, ara transferin 6 Şubat’a kadar uzatılması nedeniyle biraz daha araştırma ve düşünme şansı yakaladıklarını, Ersun Yanal’ın da onayladığı en az 2 oyuncuyu kadroya “mutlaka” katacaklarının da bilinmesini istedi.

Bu yazı Sedat Tunalıdan alıntıdır

istanbullu
31.01.2008, 21:21
ne transferi arkadaslar 9 subat gelsede kurtulsak..bu takim dusmez onun icin transfer olmasada sorun yok..amacimiz olmaidgi icin bos hayallere gerek yok...kufur etmemek icin kendimi zor tutuyomm...neyse sadri sener en azindan hemserim tonyali yani:))bi ona sevinir oldum

istanbullu
31.01.2008, 21:22
Yüzlerce televizyon programı yapılsa, binlerce köşe yazısı döşense, Trabzonspor"un mevcut durumu bundan güzel ifade edilemezdi.
Haber harika:
“Rize deplasmanı dönüşünde otobüs arıza yapınca kafile Trabzon"a minibüsle döndü.”
Trabzonspor"un kısa sayılabilecek bir süre içinde nereden nereye geldiğini öyle açık anlatıyor ki bir cümlelik bu kısa haber.
Şampiyonluğu kıl payı kaçırmış, Şampiyonlar Ligi"ne lâyık, Olimpiyat Şampiyonu koca Trabzonspor"dan bugünkü marazi ufaklığa…
Mahallenin delikanlı abisinden, müflis müteahhit çocukluğuna…
Ve tabii, otobüsten minibüse…

dogrumu bu ya

irfanb
31.01.2008, 21:23
Ersun Yanal bu adilere 10 Subat`a kadar dayanirsa en önemli transferimiz olur.

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 21:24
şimdi biz mehmet yıldızı almayın dedik ya kesin bize inat ne kadar para verirler alırlar onu....
Kesin hemde...

mustafa gürsoy
31.01.2008, 21:24
Olaylı sivasspor maçının hemen akabinde tv lerde tamamen hayal ürünü olarak kafama metal bir cisimle vurdular diyecek kadar karaktersiz olan mehmet yıldızı Trabzonsporda görmek bir taraftar olarak bana acı verir. Bu kadar onursuz olamayız. Ayrıca mehmet yıldız bir balondur.Bizim mehmet yılmazdan farkı yoktur.

irfanb
31.01.2008, 21:26
Rize deplasmanı dönüşünde otobüs arıza yapınca kafile Trabzon"a minibüsle döndü.

At arabasiyla dönmediklerine sükür. :)

mustafa gürsoy
31.01.2008, 21:27
Yüzlerce televizyon programı yapılsa, binlerce köşe yazısı döşense, Trabzonspor"un mevcut durumu bundan güzel ifade edilemezdi.
Haber harika:
“Rize deplasmanı dönüşünde otobüs arıza yapınca kafile Trabzon"a minibüsle döndü.”
Trabzonspor"un kısa sayılabilecek bir süre içinde nereden nereye geldiğini öyle açık anlatıyor ki bir cümlelik bu kısa haber.
Şampiyonluğu kıl payı kaçırmış, Şampiyonlar Ligi"ne lâyık, Olimpiyat Şampiyonu koca Trabzonspor"dan bugünkü marazi ufaklığa…
Mahallenin delikanlı abisinden, müflis müteahhit çocukluğuna…
Ve tabii, otobüsten minibüse…

dogrumu bu ya

Şaşılacak ne var burada onu anlamadım. Otobüs bozulmuş oraya uçak indirecek halleri yoktu ya:)

sarman61
31.01.2008, 21:34
Yahu bazı arkadaşların kollarına sinek konsa yönetimden bilecek.
Transfer olacaktır canınızı sıkmayın bakın bizlerde burada bekliyoruz sizler gibi ama nedense bazılarımız biraz fazla sinirli olacak ki o sebepte bazı hoş olmayan yazılar yazıyorlar galiba. Arkadaşlar relaks olun rahat olun açın show tv yi Kurtlar vadisini izleyin. :)

krdnz
31.01.2008, 21:35
'4 çeker' Trabzon yolda kaldı!
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_196937_4-ceker280.jpg

Rize'yi 4 golle deviren Trabzon için eve dönüş kabus oldu. Otobüs bozuldu, kafile soğuk ve yağışlı havayla boğuştu.
30.1.2008

Trabzonspor, deplasmanda oynadığı maçta Çaykur Rizespor’u 4-0 yenmiş, keyifler yerine gelmişti... Atatürk Stadı’ndan çıkarken yüzler gülüyor, kafiledeki herkes birbiriyle şakalaşıyordu. Otobüslere binildi, Trabzon için yola çıkıldı. Kısa bir yolculuğundan ardından tesislere ulaşılacak, iki günlük izin başlayacaktı. Ama bu hiç de kolay olmadı... Kalkıştan bir süre sonra Trabzonspor’u taşıyan otobüs Sürmene yakınlarında teklemeye başladı, sağa yanaştı. Tamiri yapıldı, tekrar yola çıkıldı. Fakat kabus bitmek bilmiyordu. Otobüs yine arızandı, bu kez tamiri de mümkün olmadı. Başta teknik direktör Ersun Yanal olmak üzere herkesin yüzü asıldı, Trabzon’a nasıl gidileceği telaşı herkesi sardı. Tam bu sırada duruma takım kaptanı Hüseyin el koydu. Memleketi olan Araklı’daki tanıdıklarını arayan kaptan, araç teminini sağladı, oyuncuların bazıları minibüslerle bazıları da özel araçlarla Trabzon’un yolunu tuttu. Durumu esprilerle yumuşatmanın yollarını arayan futbolcuların, “Aksaray, Aksaray” diye takılması herkesi gülümsetti.

krdnz
31.01.2008, 21:36
bi de hüseyini beğenmezler,bak adam takımı sırtlamış:D:D

istanbullu
31.01.2008, 21:37
tabi ucak inmez de rize trabzon arasi dolmusta gelmez yani:)

istanbullu
31.01.2008, 21:39
ya ts acaip takim..hatta bi ara sommer miydi tam bilmiyom sakatlanan topcu otobusun altinda gelmisti trabzona...filmiz biz ya harbiden dunyada esmiz benzerimiz yok

Egemen
31.01.2008, 21:41
eheheh hüseyinden de en fazla muavin olur zaten :D:D

hayde pagaym ofa fa fa fa :D:D

salihismet
31.01.2008, 22:01
Şaşılacak ne var burada onu anlamadım. Otobüs bozulmuş oraya uçak indirecek halleri yoktu ya:)

Parali yöneticilerin yönettigi takimlarda olur böyle $eyler, Trabzona bu futbolculari getirmek icin emegi gecen herkese Nuri Albayrak te$ekkür eder.

28TS61
31.01.2008, 22:09
ne gerek var takim otobusüyle trabzondan-rizeye gitmek. okadar mazot yakcak.

minibüs ucuza geliyor demekki. hatta grup indirimi yapmistir minibüs söförü :D

TheCrow
31.01.2008, 22:11
ya ts acaip takim..hatta bi ara sommer miydi tam bilmiyom sakatlanan topcu otobusun altinda gelmisti trabzona...filmiz biz ya harbiden dunyada esmiz benzerimiz yok

Evet Hans Sommers,Samsun deplasmanında beyin travması geçirmişti,doktorlar "yatması lazım" deyince de otobüsün altında yatırarak getirdiler :D

EmrahYalçınalp
31.01.2008, 22:16
Yani, mantıksız gelmiyor :)

ÖmerFarukYılmaz
31.01.2008, 22:24
Evet Hans Sommers,Samsun deplasmanında beyin travması geçirmişti,doktorlar "yatması lazım" deyince de otobüsün altında yatırarak getirdiler :D

Ya harbiden bole bişe varmı yaa

Allahımm :D:D:D

Murat Keçeci
31.01.2008, 22:25
'4 çeker' Trabzon yolda kaldı!
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_196937_4-ceker280.jpg

bızım yönetim münübüscünün parasını vermişmidir merak ettim

28TS61
31.01.2008, 22:28

minibüscü yabanci degilmis :D

söför: zeyyat kafkas

muavin: ibrahim baturoglu

:D:D:D

ÖmerFarukYılmaz
31.01.2008, 22:32

minibüscü yabanci degilmis :D

söför: zeyyat kafkas

muavin: ibrahim baturoglu

:D:D:D

heee o zaman olur:D

TheCrow
31.01.2008, 22:42
Bu arada necati ateş belediyespora imza atmış...Demek ki,Bayern München'le anlaşamamışlar (!)...

Erdem Keser
31.01.2008, 22:42
Mehmet Yıldız..
Ligin en iyi top saklayan ve fizik gücü en üst seviyede olan forveti..
ve takımının bu seneki yakaladığı başarısının baş aktörü..
Keşke böyle bir oyuncuyu takıma kazandırabilseydik ama ne yazık ki Mısırdan bile vasat bir oyuncuyu kesin olarak takıma kazandıramayan iş bilmezlerden böyle bir transfer beklemek hayal olur:)
Eminim birazdan "karakter tahlili" yapmaya başlarlar:)

mustafa gürsoy
31.01.2008, 22:46
Mehmet Yıldız..
Ligin en iyi top saklayan ve fizik gücü en üst seviyede olan forveti..
ve takımının bu seneki yakaladığı başarısının baş aktörü..
Keşke böyle bir oyuncuyu takıma kazandırabilseydik ama ne yazık ki Mısırdan bile vasat bir oyuncuyu kesin olarak takıma kazandıramayan iş bilmezlerden böyle bir transfer beklemek hayal olur:)
Eminim birazdan "karakter tahlili" yapmaya başlarlar:)

Karaktersizlere karakter tahlili yapmaya gerek yok.

Ayrıca mehmet yıldız futbolcu filan değildir. Tamamen gazdır:) Tıpkı zafer biryol okan öztürk gibi. Alanın elinde patlar:)

Erdem Keser
31.01.2008, 22:49
Karaktersizlere karakter tahlili yapmaya gerek yok.
Afedersin ama ne karaktersizliğini gördün yada şöyle sorim Mehmet'i ne kadar tanıyorsun.
Yoksa şu "karaktersiz" sıfatını olaylı Sivas maçında mı yakıştırdın:)
Sen gel , tribünden in, adama bas tokadı..O da "eyvallah abi,ellerin dert görmesin" desin öyle mi:)
Onu mu demesini bekliyordun..
Bu mu karaktersiz olduğunun göstergesidir?

mustafa gürsoy
31.01.2008, 22:51
Afedersin ama ne karaktersizliğini gördün yada şöyle sorim Mehmet'i ne kadar tanıyorsun.
Sen gel , tribünden in, adama bas tokadı..O da "eyvallah abi,ellerin dert görmesin" desin öyle mi:)

Eyvallah demeyebilirdi haklısın ama kalkıp kafama metal cisimle vurdularda demeyebilirdi canlı yayında maç sonrası

Zafer Fidan
31.01.2008, 22:52

Galatasaray'ın sezon başında Ankaraspor'a kiraladığı Necati Ateş, Ankaraspor'dan ayrılmasının ardından, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşma sağladı.

Lig TV'ye canlı telefon bağlantısı yapan Necati Ateş, hedefinin EURO 2008'de Milli Takım formasını giymek ve "Evim" dediği Galatasaray'a dönmek olduğunu ancak bunun için anlaştığı İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da iyi bir performans sergilemesi gerektiğini açıkladı.

NECATİ İMZAYI ATTI
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Galatasaray'dan kiralık olarak gittiği Ankaraspor ile yollarını ayıran Necati Ateş ile sözleşme imzaladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kulübü Futbol Şubesi Sorumlusu Kamil Dizar, Necati Ateş ile sezon sonuna dek kiralık olarak sözleşme imzaladıklarını, golcü futbolcunun daha sonra takıma dahil olacağını söyledi.

Raskolnikof
31.01.2008, 22:52
eger bu yönetim mehmet yıldızı alırsa ben de bu yönetimin taaaaaaaaaaaa

Murat Keçeci
31.01.2008, 22:53
günebakışı okudum da yusuf kurtuluşu kasımpaşaya veriyorlarmış öyle yazıyordu

Erdem Keser
31.01.2008, 22:54
Eyvallah demeyebilirdi haklısın ama kalkıp kafama metal cisimle vurdularda demeyebilirdi canlı yayında maç sonrası

Yemin ederim ki böyle bir açıklama yaptığını ilk senden duydum:)
Var mı böyle bir açıklaması yada bu açıklamanın kaynağı?

SERDAR-61

ARKADAŞ SANA KATILIYORUM BENDE TRABZONSPORA RAKİP OLAN BİR TRABZONSPORLU FUTBOLCU OLSAN SAHAYA İNİP BANA VURAN SEYİRCİYE KİM OLURSA OLSUN EZRAİLE KAVUŞTURUM İSTER gs ister fb ister TS çünkü bunlar temizlenmeli ki temiz bir lig olsun tabi bu arada art niyetli futbolculaları unutmamak lazım kaleci şenol, musa , balili ....

Cem Balcı
heee o zaman olur:D

:D:D

belki bi teklifte ona yapmışlardır;gel sözleşme imzayalım 2 sezon bizde oyna diye.:o

edim
eger bu yönetim mehmet yıldızı alırsa ben de bu yönetimin taaaaaaaaaaaa

sen merak etme almıyo kardes onlar biz gibi degil.
biz fatihi sattık ama onlar satmaz onlara göre o yıldız bana göre ise ayı topla alakası yok

mustafa gürsoy
31.01.2008, 22:55
Yemin ederim ki böyle bir açıklama yaptığını ilk senden duydum:)
Var mı böyle bir açıklaması yada bu açıklamanın kaynağı?

Yemin ederim ki o sivas maçı akşamı stadyum programında canlı yayında kendi ağzından dinledim bunları. Program kaydına ulaşabilirsen sende dinlersin.

Raskolnikof
31.01.2008, 22:57
yönetimdeki insan müsvetteleri ancak kendileri gibi müsvette futbolcu alırlar.
onu da alamazlar paçavra olup giderler.
lanet olsun bu takımı bu hale düşürenlere.
siyasi bir maşamıyız , tff seçimleri için kuklamıyız yoksa futbol klübümüyüz
artık herşey karmançorman

Murat Keçeci
31.01.2008, 22:59
U16 Milli Takımımız, TFF'nin organize ettiği Ege Kupası'nda Yunanistan'ı 2-0 yenerek finale yükseldi. Köyceğiz Stadı'nda oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın ilk golünü 75. dakikada kulübümüzün sporcusu Hasan Ahmet Sarı kaydetti

2-3 sene sonra alt yapıdan iyi bir forvet geliyor galiba geçen hatrıck yapmıştı bu sefer yine gol atmış hasan ahmet

Erdem Keser
31.01.2008, 23:00
Mehmet Yıldız ve Sivasspor yönetimi "Evet" dedi,taraftarda "gelsin mi gelmesin mi" tartışmasını yapıyor:)
Gelmesin yahu Umut bizim neyimize yetmiyor.En azından karakterli çocuk,delikanlı:)

mustafa gürsoy
31.01.2008, 23:01
Mehmet Yıldız ve Sivasspor yönetimi "Evet" dedi,taraftarda "gelsin mi gelmesin mi" tartışmasını yapıyor:)
Gelmesin yahu Umut bizim neyimize yetmiyor.En azından karakterli çocuk,delikanlı:)

Problem değil o zaman nerde onun bunun çocuğu futbolcu varsa transfer edelim:)

A.Gökhan AKIN
31.01.2008, 23:02
Problem değil o zaman nerde onun bunun çocuğu futbolcu varsa transfer edelim:)

yani arkadaşlar eleştirelim haklısınız ama böyle kelimelerin bizim forumumuzda kullanılmasını hiç şık bulmuyorum hatta hiçbiryerde kullanılması hoş değil.

mustafa gürsoy
31.01.2008, 23:05
yani arkadaşlar eleştirelim haklısınız ama böyle kelimelerin bizim forumumuzda kullanılmasını hiç şık bulmuyorum hatta hiçbiryerde kullanılması hoş değil.

o kelime bir abartıdır mehmet yıldızla alakası yoktur

krdnz
31.01.2008, 23:08
tarih:6 şubat 2008

devre arası transferlerinde son gün,trabzon bombayı patlatıyor;golcü transferi yapacağız diyen yönetim umut bulutu recreativo huelvaya kaptırdı:rolleyes:

Gürkan
31.01.2008, 23:09
adamlar yetkili bulamamış. durun daha bu ne acele biz kaç senedir göremedik o yetkilileri.

Gökhan Uzun
31.01.2008, 23:14
abi ben sana bise diim de mehmet yildizla sen zafer biryolu falan kıyaslayamassın ki zafer biryol gibi adamlar tamamen tesadüf eseri gol kralı olurlar abi eer iyi topcu olsaydı suan sürünmezdi aynı sey g ünal icin de gecerli sürünmüyo ama bi yeteneği yok bi de üstüne kayserispor yönetimi 10 milyon euro istio lan anelka mı ki o kadar etsin ..galaklar
mehmet yildiza gelince ts macindaki ikili oyununu bende cok kinadim karakter olarak iyi bi insan olmayabilir gerci bi macla ölcülebilecek bir sey degil bu ama yani en azından ts taraftarının gözünde öyle
m yildizin dierlerinden farki güclü hizli ve tsnin yillardan beri kullandigi kontratak sistemine uygun olmasıdır takımını bu düzeye getiren odur ve b uygun denilen adamın t direktörlükle alakası yoktur(konu baya saptı)

edim
31.01.2008, 23:15
U16 Milli Takımımız, TFF'nin organize ettiği Ege Kupası'nda Yunanistan'ı 2-0 yenerek finale yükseldi. Köyceğiz Stadı'nda oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın ilk golünü 75. dakikada kulübümüzün sporcusu Hasan Ahmet Sarı kaydetti

2-3 sene sonra alt yapıdan iyi bir forvet geliyor galiba geçen hatrıck yapmıştı bu sefer yine gol atmış hasan ahmet

özkan sümer alt yapı bu cocuk üzerinde cok duruyo yemesinden içmesine kadar her seyiyle ilgileniyor gecen konumasında bu cocuk yıldız olacak diyordu

Gökçebey
31.01.2008, 23:17
Yine mi gol değil be yine mi ofsayt :(

Erkin
31.01.2008, 23:17
Ben de programı izlemiştim Mehmet Yıldız'ın metal cisimle vurdular dediğini hatırlamıyorum belki yanılıyorumdur ama boynuma darbe aldım hala ağrıyor dediğini hatırlıyorum. Tabi olay da omzuna yediği ufak bi yumruk darbesinden ibaretti. Neyse artık..

mustafa gürsoy
31.01.2008, 23:19
abi ben sana bise diim de mehmet yildizla sen zafer biryolu falan kıyaslayamassın ki zafer biryol gibi adamlar tamamen tesadüf eseri gol kralı olurlar abi eer iyi topcu olsaydı suan sürünmezdi aynı sey g ünal icin de gecerli sürünmüyo ama bi yeteneği yok bi de üstüne kayserispor yönetimi 10 milyon euro istio lan anelka mı ki o kadar etsin ..galaklar
mehmet yildiza gelince ts macindaki ikili oyununu bende cok kinadim karakter olarak iyi bi insan olmayabilir gerci bi macla ölcülebilecek bir sey degil bu ama yani en azından ts taraftarının gözünde öyle
m yildizin dierlerinden farki güclü hizli ve tsnin yillardan beri kullandigi kontratak sistemine uygun olmasıdır takımını bu düzeye getiren odur ve b uygun denilen adamın t direktörlükle alakası yoktur(konu baya saptı)

Mehmet yıldızın güçlü bir fiziksel yapısı var gerisi boş. Bu adam yeni başlamadı futbola. Sivasspor bile kovmuştu onu bir ara:) Zafer biryoldan pek bir farkı olmayacaktır kariyer açısından. Dediğimin arkasındayım ha mehmet yıldız ha mehmet yılmaz pek farkları yok.

Mahmut Baran
31.01.2008, 23:20
Ya ArkadaŞlar Affiniza SiĞinarak BİrŞey Rİca Edebİlİrmİyİm RenktaŞimiz Barca Nin MaÇini İnternet Üzerİnden SeyredebİleceĞİm Bİr Lİnk Var Mi Acİl Yardim LÜtfen :(

mustafa gürsoy
31.01.2008, 23:20
Ben de programı izlemiştim Mehmet Yıldız'ın metal cisimle vurdular dediğini hiç hatırlamıyorum ama boynuma darbe aldım hala ağrıyor dediğini hatırlıyorum. Tabi olay da omzuna yediği ufak bi yumruk darbesinden ibaretti. Neyse artık..

keşke o programa ulaşabilme imkanımız olsa

Gökhan Uzun
31.01.2008, 23:21
Mehmet yıldızın güçlü bir fiziksel yapısı var gerisi boş. Bu adam yeni başlamadı futbola. Sivasspor bile kovmuştu onu bir ara:) Zafer biryoldan pek bir farkı olmayacaktır kariyer açısından. Dediğimin arkasındayım ha mehmet yıldız ha mehmet yılmaz pek farkları yok.

tamam da abi güclü gerisi bos diosun abi hızlı diil mi bu adam e son vurusları da var daha ne olsun bi de amuda kalkıp komando dansı mı yapsın

Murat Keçeci
31.01.2008, 23:21
eğer mehmet yıldız gibi güçlü bir santrafor istiyorsan elin sivaslısına gıtmeye gerek yok gençler oftaştakı ibrahim tipik bir mehmet yıldız bana sorarsan bize son vuruş ustası lazım mario jardel gibi

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 23:22
özkan sümer alt yapı bu cocuk üzerinde cok duruyo yemesinden içmesine kadar her seyiyle ilgileniyor gecen konumasında bu cocuk yıldız olacak diyordu

Özkan Sümer Biliyo İşinii......

Mahmut Baran
31.01.2008, 23:22
Yokmu ArkdaŞlar Bİr Lİnk Ya :(

Erkin
31.01.2008, 23:23
keşke o programa ulaşabilme imkanımız olsa

Doğrudur hocam hatırlamıyorum ama yanılıyor da olabilirim, metal cisim demiş olabilir o anda sahada hiçbir şey normal değildi. Tıpkı Sivaslıların maçı tatil ettirmek için elinden gelen her şeyi yapması gibi :mad:

Emre B.
Ben de programı izlemiştim Mehmet Yıldız'ın metal cisimle vurdular dediğini hatırlamıyorum belki yanılıyorumdur ama boynuma darbe aldım hala ağrıyor dediğini hatırlıyorum. Tabi olay da omzuna yediği ufak bi yumruk darbesinden ibaretti. Neyse artık..

Sahaya girenlerin birinde bıçak olduğunu da söylemişti.

Gökhan Uzun
ya tamam da zafer biryolun iyi veya kötü topcu olup olmadıını tartısmıyoruz zaten onu bitiren de fenere gitmesiydi devamlı yedek kaldı o yüzden g ünal hala yıldız die dolanıo siz g ünalın semihten daha mı iyi olduunu zannedionuz

mustafa gürsoy
31.01.2008, 23:24
tamam da abi güclü gerisi bos diosun abi hızlı diil mi bu adam e son vurusları da var daha ne olsun bi de amuda kalkıp komando dansı mı yapsın

Zaman gösterecek kim haklı kim haksız. Murat sözkesende çok iyiydi gs ye filan gitti ama şimdi ünyesporda yöneticilik yapıyor:)

mustafa gürsoy
31.01.2008, 23:25
ya tamam da zafer biryolun iyi veya kötü topcu olup olmadıını tartısmıyoruz zaten onu bitiren de fenere gitmesiydi devamlı yedek kaldı o yüzden g ünal hala yıldız die dolanıo siz g ünalın semihten daha mı iyi olduunu zannedionuz

Semih 10 tane gökhan eder bence

Gökhan Uzun
31.01.2008, 23:26
allah allah abi beni öle bi duruma düsürdün kü sanki ben m yildiz favorisiyim ama bos topcu diil ama türkiyenin ronaldosu da diil

Gökhan Uzun
31.01.2008, 23:27
Semih 10 tane gökhan eder bence

e bende onu savunuyorum

mustafa gürsoy
allah allah abi beni öle bi duruma düsürdün kü sanki ben m yildiz favorisiyim ama bos topcu diil ama türkiyenin ronaldosu da diil

Türkiye de son 5 yılı düşünerek iyi forvetleri bir saysana kaç tanesi bunların medya gazıymış kaç tanesi değilmiş

Terzioğlu
Ya ArkadaŞlar Affiniza SiĞinarak BİrŞey Rİca Edebİlİrmİyİm RenktaŞimiz Barca Nin MaÇini İnternet Üzerİnden SeyredebİleceĞİm Bİr Lİnk Var Mi Acİl Yardim LÜtfen :(

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=5506&part=sports

Buyur burdan sec ve izle.

Gökhan Uzun
31.01.2008, 23:31
abi tamam medya gazı olabilir ama bi topcunun yetenegi de önemlidir kariyeri de önemlidir okan koc ümit karan sergen gibi topcular nie bitti bi düsün bakalım amacın karı ...kmek olursa böööle olursun ki bunlar arupa takımlarınad cok rahat oynayabilecek topculardı ama eger kafanı sadece isine verirsen hakan sükür ve tuncay gibi allahın kazması da olsan adam gibi takımlarda oynama sansın olur

Gökhan Uzun
31.01.2008, 23:33
yazmayı unuttum serdar bali son programında cok gzel bir örnek verdi galiba gsnin soyunma odasında aynen su yazıomus

"sizi buraya yeteneginiz getirir ,karakteriniz devam ettirir"

mustafa gürsoy
31.01.2008, 23:35
abi tamam medya gazı olabilir ama bi topcunun yetenegi de önemlidir kariyeri de önemlidir okan koc ümit karan sergen gibi topcular nie bitti bi düsün bakalım amacın karı ...kmek olursa böööle olursun ki bunlar arupa takımlarınad cok rahat oynayabilecek topculardı ama eger kafanı sadece isine verirsen hakan sükür ve tuncay gibi allahın kazması da olsan adam gibi takımlarda oynama sansın olur

Sen konuyu farklı yerlere çevirdin ya amacından sapıyor:)

Konumuz mehmet yıldız. Bence kötü sence iyi bir futbolcu olabilir. Şu anda bu futbolcuyu bizim beceriksiz yönetimin transfer etme olasılığının bile olmaması sebebiyle uzatmanın anlamı yok.

Gökhan Uzun
31.01.2008, 23:36
konu amacından saptıysa özr dilerim gercekten daha fazla uzatmaya gerek yok zaten herkesin bakis acisi farklidir iyi geceler;)

TS-Tiryaki
31.01.2008, 23:38
kac gündür, sabahtan beri haber bekliyoruz. yemin ediyorum gözlerim bozuldu. bu ne yaaa. resmen cile cekiyoruz. Takimini sevmek sucmu, günahmi???? aglicam yaaaaaa.

Gökhan Öz
31.01.2008, 23:39
transfer adına en sessiz gün bugündü sanırım yönetim öle bir gizli yürütüyoki işi bizim gazeteciler adam bulamadı mehmet yıldızı attı ortaya

Gökhan Uzun
31.01.2008, 23:40
bise sorcam bu kolombiyalı stoper noldu

mustafa gürsoy
31.01.2008, 23:41
bise sorcam bu kolombiyalı stoper noldu

fazla inanma bu tür haberlere:)

Gökhan Öz
31.01.2008, 23:43
avrupada transfer sezonu bitti ve bizim meşhur denis kulüp bulamadı ve takımında kaldı.

Gökhan Uzun
31.01.2008, 23:44
yoq sadece sordum bi de mısırlı icin bazıları imza atıldı diyo bazıları da sadece oyalamak icin dio

mustafa gürsoy
31.01.2008, 23:45
yoq sadece sordum bi de mısırlı icin bazıları imza atıldı diyo bazıları da sadece oyalamak icin dio

Açıkçası neye inanacağımı şaşırdım ben

cengizalioğlu
31.01.2008, 23:47
arkadaşlar kulüp istanbula taşınsın diyenlere kızıyosunuz ama avni akaerin durumu ortada daha bir maç yokki seyirci kazansın takım galipken herkes sevinir önemli olan mağlupken desteklemek hele maç bi 60 a gelsin skorda kötü olsun bi görün bakalım taraftarda diyemiyorumya izleyicileri nasıl homurdanıyo ben 33 yaşındayım ve gençliğimde gurbetçi gençlerle çok maceralar yaşadım ( bu arada okurlarsa gökhan ve turhancığıma selam) ve şuna inanıyorumki takım istanbulda oynasın iki sezon içinde şampiyondur allah aşkına kaç kombine satıldı ne kadar lisanslı ürün satılıyo trabzonda bunları açıklasın yönetim bu iddiama en sağlam dayanak olarak gençler kupa finalini ve istanbulspor maçını gösterebilirim ikiside uygunsuz saatte ve açık kanaldan yayınlanmasına ve olimpiyat gibi allahın dağında olmasına rağmen dudak uçuklatan tataftara sahipti :(:(

TS-Tiryaki
31.01.2008, 23:48
ya bu RESMI INTERNET SITESI ne ise yara? niye bi ALLAHIN kulu cikipta bi aciklama yapmiyo, biz Sayedle anlastik diye???

mhayri
arkadaşlar kulüp istanbula taşınsın diyenlere kızıyosunuz ama avni akaerin durumu ortada daha bir maç yokki seyirci kazansın takım galipken herkes sevinir önemli olan mağlupken desteklemek hele maç bi 60 a gelsin skorda kötü olsun bi görün bakalım taraftarda diyemiyorumya izleyicileri nasıl homurdanıyo ben 33 yaşındayım ve gençliğimde gurbetçi gençlerle çok maceralar yaşadım ( bu arada okurlarsa gökhan ve turhancığıma selam) ve şuna inanıyorumki takım istanbulda oynasın iki sezon içinde şampiyondur allah aşkına kaç kombine satıldı ne kadar lisanslı ürün satılıyo trabzonda bunları açıklasın yönetim bu iddiama en sağlam dayanak olarak gençler kupa finalini ve istanbulspor maçını gösterebilirim ikiside uygunsuz saatte ve açık kanaldan yayınlanmasına ve olimpiyat gibi allahın dağında olmasına rağmen dudak uçuklatan tataftara sahipti :(:(

Aynen katılıyorum...

Gökhan Öz
fırtınaTS nickli arkadas bi isim atıyodu ortaya ne güzel hayal kuruyodu millet şimdi o da cezalı transfer gündemimiz hareketsiz cezasını kaldırsalar keşke:)