PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Ali İhsan
30.01.2008, 23:34
7X-MABzVtGY

Bakın bu çocuk Jahmir Hyka '88 doğumlu Nam-ı diğer Arnavutların Maradona'sı. Olimpiakos geçen sene başı Rosenborg'dan almış. 2 sene yetiştirir. Sonra da elini öpene istediği fiyata satar. Bu oyuncuları bizim bulmamız gerekiyor
Türkiye'deki yabancı sınırlandırması olayı yüzünden hem doğru düzgün yabancı transferi yapılamıyor hem de iki para etmez bazı Türk oyuncuların bonservisleri fırlıyor. Geçmişte birkaç başarısız girişim hatırlıyoruz genç oyuncu getirip bekleme anlamında ama henüz ülkemizde başarılı olan olmadı. Çünkü bizde yabancı oyuncu demek direk katkı demek. Kimse de yabancı hakkını geleceğe yatırım yaparak doldurmak istemiyor.Ayrıca daha doğru düzgün kendi gençlerimizi bile yetiştiremezken nasıl yabancı oyuncu yetiştireceğiz orası da belli değil ya. Ama ben şu an içimizde bulunduğumuz durumdan çok ümitliyim. Kontenjan boş, kadro tasviye ediliyor ve başımızda transfer konusunda çok başarılı olan bir hoca var. Tek handikap yönetim, ama bir şekilde yazın çok sağlam bir kadronun temelleri atılacak inşallah...

stichus
30.01.2008, 23:41
selamlar,
travel bu işi biliyor derken elbette forumu biraz geç takip etmekten kaynaklanan bir izaha muhtaç mesaj yazma hatasına düşmüşüm..
özelden gidereyim bu hatayı..
:)

vuralkara
30.01.2008, 23:50
neden bir mesajım 4 defa çıktı anlamadım. biraz görüntü kirliliği oldu kusura bakmayın ama ben bişey yapmadım

vuralkara
30.01.2008, 23:51
bu seferde hepsi kayboldu neler oluyor yav

Samet Berber
30.01.2008, 23:53
arkadaşlar forumla ilgili şikayetlerimizi nereye bildirmeliyiz...?

bilgisi olan varsa...?

vuralkara
30.01.2008, 23:53
neyse kafam karıştı sizinkini de karıştırmayayım. herkese iyi geceler.

TSezgin61
30.01.2008, 23:54
son haberler nelerdir... bir aciklama varmi, ergun ata, can karyagdidan mail alan arkadaslar varmi.... son gelismeler neler

Mehmet Fırat
30.01.2008, 23:56
arkadaşlar forumla ilgili şikayetlerimizi nereye bildirmeliyiz...?

bilgisi olan varsa...?

BMN | Site & BMN | Forum

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1121370#post1121370

Bu başlığa bildirebilirsin. :)

Murat Keçeci
30.01.2008, 23:59
son haberler nelerdir... bir aciklama varmi, ergun ata, can karyagdidan mail alan arkadaslar varmi.... son gelismeler neler

hicran olur gönlüm ne gelen var ne giden

Serdar A
31.01.2008, 00:09
Bakın bu çocuk Jahmir Hyka '88 doğumlu Nam-ı diğer Arnavutların Maradona'sı. Olimpiakos geçen sene başı Rosenborg'dan almış. 2 sene yetiştirir. Sonra da elini öpene istediği fiyata satar. Bu oyuncuları bizim bulmamız gerekiyor

Hyka'yı bende takip ediyorum . Şu an arnavut liginde oynuyor.

Kendi yaşıtı bir çok arnavut başka ülkelerin milli takımını seçerken o Arnavut milli takımını tercih etti . Yetenekleri başta kendi coğrafyasında herkesçe bilinmekte ancak henüz çıkışa geçmedi.

azad53
31.01.2008, 00:12
http://www2.internethaber.com/news_detail.php?id=125897

son haber burda renkdaş.... yine bize hüsran bize yine hasret var yine bize eyvahhhh esmer günler düştü..

RepLay
31.01.2008, 00:17
http://www2.internethaber.com/news_detail.php?id=125897

son haber burda renkdaş.... yine bize hüsran bize yine hasret var yine bize eyvahhhh esmer günler düştü..

oo Böle haber trabzonda çok var başka takımların haberlerine inanıyonuz söz trabzon oldumu sitedeki haberlere inanmıyonuz :)))

TSezgin61
31.01.2008, 00:20
vaybe...dün bitecekti hani transferler... ulan ne rezil bir insan! toplulugu bu yönetim yaa.... allah cezanizi versin beeee

Erdal
31.01.2008, 00:22
oo Böle haber trabzonda çok var başka takımların haberlerine inanıyonuz söz trabzon oldumu sitedeki haberlere inanmıyonuz :)))

Başka takım haberleri genelde doğru çıkıyor.... bizimkiler ya uçağa alınmıyor..yada başkan ( bizimki değil onlarınki) son anda cayıyor ...koskoca TRT yi bile rezil ettik :)))

Haşimoğlu
31.01.2008, 00:24
cevat kol radyosporda bombalıyo gene gustav denis geliyormuş
daha adamın adını bilmekten aciz çıkmış trabzonspor konuşuyor bu adamlar hey gidi hey ne adamlara kaldık ya

azad53
31.01.2008, 00:31
ya adamlar istediklerini alıyor işte bizim bir halt yediğimiz yok, tabiki bizim en büyük sıkıntımız şehrimizin istanbula göre, yabancı bir futbolcunun yaşamakta terettüt hatta istemeyeceği bir şehir konumunda olması ancak zamanında bu şehre ingiltereden bile futbolcu gelmişti, bizde bunu becerecek yönetim de yok eee beklemeninde bir alemi yok artık, bu yönetim artık iflas etmiştir. Boş yere düşük liglerin dışında oynayan futbolcu transferi beklememizin bir anlamı yok arkadaşlar.

Murat Keçeci
31.01.2008, 00:33
link yollasan kardeş radyosporun

Mehmet SELEN
31.01.2008, 00:35
ya adamlar istediklerini alıyor işte bizim bir halt yediğimiz yok, tabiki bizim en büyük sıkıntımız şehrimizin istanbula göre, yabancı bir futbolcunun yaşamakta terettüt hatta istemeyeceği bir şehir konumunda olması ancak zamanında bu şehre ingiltereden bile futbolcu gelmişti, bizde bunu becerecek yönetim de yok eee beklemeninde bir alemi yok artık, bu yönetim artık iflas etmiştir. Boş yere düşük liglerin dışında oynayan futbolcu transferi beklememizin bir anlamı yok arkadaşlar.

Bende bunun için diyorum ya kulübü İstanbula taşımalı diye.Şu durumda bu şehire 1 numara bi futbolcu getirmek için değerinin 2 katı para vermek gerkiyor

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 00:41
Bende bunun için diyorum ya kulübü İstanbula taşımalı diye.Şu durumda bu şehire 1 numara bi futbolcu getirmek için değerinin 2 katı para vermek gerkiyor

E O zaman şehrin istanbul takımlarından ne farkı kalcak...
Bizim Farkımız Bu ...

Boşuna yere anadolu ünvanını almadık ....

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 00:41
pardon Aldık yazacaktım...:D:D

ENGİN ÖZTÜRK
31.01.2008, 00:44
ya sin nerden aldınız seri a da oynayan bir arjantinli alınacak diye

tomance
31.01.2008, 00:45
ya hala mı denis bide herkes kaptırmış kendini gelecek diye.
hah bide italyadaki arjantinli muhabbeti çıkmış
keşke transfer süresi uzatılmasaydı ne olacaksa biran önce olsaydı yoksa toptan kafayı yiycez

Zafer Fidan
31.01.2008, 00:45

ozaman ömür boyu sampiyon olmayalim daha iyi...ne sacmalik külübü istanbula tasimali...lailahe illalah..

Mehmet SELEN
31.01.2008, 00:46
O zaman bu sıkıntıları hep yaşayacağız.Futbolcu transferlerinde sıkıntılar olacak.Biz niye şampiyon olamıyoruz diye sızlanacağız.Yöneticilerimiz kulübü istanbuldan yönetecek.Büyük düşünmek lazım.Şirketler bile sermayayi arttirınca merkezlerini istanbula taşıyorlar.Ne bileyim artık kulüp küçük şehirde oldukça bundan daha iyi olacağını düşünemiyorum.

Mustafa
31.01.2008, 00:49
O zaman bu sıkıntıları hep yaşayacağız.Futbolcu transferlerinde sıkıntılar olacak.Biz niye şampiyon olamıyoruz diye sızlanacağız.Yöneticilerimiz kulübü istanbuldan yönetecek.Büyük düşünmek lazım.Şirketler bile sermayayi arttirınca merkezlerini istanbula taşıyorlar.Ne bileyim artık kulüp küçük şehirde oldukça bundan daha iyi olacağını düşünemiyorum.

Şampiyon olan bir istanbul taklımını tutmak istiyorsan bak orda 3 tane var.Biz yerimizden memnunuz.

F.Tütüncü
31.01.2008, 00:49
Hazır 6+2 olmuş bari geleceğe yönelik 1-2 yabancı alsak, büyük transfer beklemiyorum artık...

Murat Keçeci
31.01.2008, 00:50
gitti 1 gün daha kaldı 7 gün

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 00:50

O Zman Sayın yönetimimiz bize alışabilecek bi oyuncu almalı ....

Bi yattaralar sywmek ler bir lee young lar bi shota arciller bi czyio lar ne bilim başka saymama gerek varmı.....

Zafer Fidan
31.01.2008, 00:51

bende ozaman bu sikintilara raziyim. Trabzonspor TRABZON sehrin takimidir. Isteyen gelir isteyen gelmez.

Sefaenes
31.01.2008, 00:53
bizim transfer edeceklerimiz gemile geldigi icin belki transfer sezonuna zor yetisecek gibi. ALLAh dan birtane misirdan bir mumya pardon futbolcu aldik. Acaba bir alaskaya bir baksalar belki oradan da futbolcu bulurlar

Mehmet SELEN
31.01.2008, 00:55
Şampiyon olan bir istanbul taklımını tutmak istiyorsan bak orda 3 tane var.Biz yerimizden memnunuz.

yok öyle bi özlemim olsa onları tutarım.Ama bi 10 yıl daha geçerse Trabzonlulardan başka bu takımı tutan kişi kalmayacak.Trabzonspor bi markadır ve bu bütün anadolunun takımıdır.Ayrıca ben karadenizli de değilim ama bu takımı tutuyorum.Bunda yanlış bi olay yok.Bu şehir bu takıma sahip çıkmıyor.Takımın alacak olduğu limanı bi adam alıyor ve sonrada onu kulübün başına getiriyor.Çok sorgulanacak şeyler oluyor kulüpte. Neyse ben bu konuyu kapatıyorum ama hala fikirlerimin arkasındayım.

Murat Keçeci
31.01.2008, 00:59
ya bu akşam show tvdekı varmısın yokmusundakı trabzonlu yarışmacıyı tanıyorsunuzdur show tv anahaberdeydi babası hasan şaşa benzediği için hasan şaş bağlandı tlfla ömer hocanın çocugu hasan şaştan derbi maçından gol atması için söz aldı bir trabzonlu olarak trabzonlu bir babanın ve koyu tsli hemde çocugunun galatasarayı tutmasına üzüldüm ne yapıp edip şu trabzonsporu ayağa kaldırmalıyız taraftar kitlemiz eriyip gidiyor

krdnz
31.01.2008, 01:00

istanbulu da beğenmeyenler olabilir,bence parise taşınalım..:D:D

komik olmayın arkadaşlar trabzonu beğenmeyen adam o formayı giymesin..bizi biz yapan en önemli değer istanbul dışından bir şampiyon olmamızdır..unutmayınız

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 01:01
ya bu akşam show tvdekı varmısın yokmusundakı trabzonlu yarışmacıyı tanıyorsunuzdur show tv anahaberdeydi babası hasan şaşa benzediği için hasan şaş bağlandı tlfla ömer hocanın çocugu hasan şaştan derbi maçından gol atması için söz aldı bir trabzonlu olarak trabzonlu bir babanın ve koyu tsli hemde çocugunun galatasarayı tutmasına üzüldüm ne yapıp edip şu trabzonsporu ayağa kaldırmalıyız taraftar kitlemiz eriyip gidiyor

Bende İzledim Aynen Katılıyorum....

Uğurtan
31.01.2008, 01:01
yok öyle bi özlemim olsa onları tutarım.Ama bi 10 yıl daha geçerse Trabzonlulardan başka bu takımı tutan kişi kalmayacak.Trabzonspor bi markadır ve bu bütün anadolunun takımıdır.Ayrıca ben karadenizli de değilim ama bu takımı tutuyorum.Bunda yanlış bi olay yok.Bu şehir bu takıma sahip çıkmıyor.Takımın alacak olduğu limanı bi adam alıyor ve sonrada onu kulübün başına getiriyor.Çok sorgulanacak şeyler oluyor kulüpte. Neyse ben bu konuyu kapatıyorum ama hala fikirlerimin arkasındayım.
Sen fikirlerinin arkasında olmaya devam et abi.. Biz Trabzon'da Trabzonspor'un yanında olmaya devam edeceğiz.. Olmayanlar yüzünden olanları yok saymayacağız.. Trabzonspor Trabzonluların deildir.. Sadece ama.. Trabzonspor Trabzon'un takımıdır buda böyle kalacak.. Nokta..

krdnz
31.01.2008, 01:06
Sen fikirlerinin arkasında olmaya devam et abi.. Biz Trabzon'da Trabzonspor'un yanında olmaya devam edeceğiz.. Olmayanlar yüzünden olanları yok saymayacağız.. Trabzonspor Trabzonluların deildir.. Sadece ama.. Trabzonspor Trabzon'un takımıdır buda böyle kalacak.. Nokta..

sana katılıyorum..
ben trabzonlu değilim ama trabzonsporluyum.trabzonspor sıradan bir şehir takımı değil,dünya kulübüdür.
birkaç yabancı futbolcu için taşınacak bir kulüp değildir,tartışmasını yapmamız bile hoş değil

MetiN08
31.01.2008, 01:07
ya bu ne ya bu yönetim geldi hersey terz gidiyor transfer zamannini bile uzatdilar allahim ya bizim sucumuz neydiki böyle, böyle devam ederse yakinda kafayi yicez,negüzel transfer zamani kapaniyor diyorduk kafayi dinlicez ama nerde isin yoksa yine 1 hafta bunlarin sacmaliklarini dinle. allahim bize sabir ver

sbay
31.01.2008, 01:08
bugünkü günebakış gazetesinde denis germanın 6 aylık kiralama bedeli 2.5 milyon dolar yazıyordu.....hayal mahsülü gazetecilik...bilende yazıyo bilmeyende...

RepLay
31.01.2008, 01:11
belki transferle ilgili değil amaa inanın çok güzel özetlenmiş bi yazı duygularıma tercume olmuş sitemizdenden bahsediyorr

http://www.gunebakis.com.tr/images/Bulent-Sirin.jpgTrabzonspor üzerine birkaç söz…

Bu hafta köşemizde bir misafirimiz var. Bordomavi.net’ten, daha özelde bayan taraftar grubu TSira’dan… Gamze Bal adlı üniversite öğrencisi bir kardeşimiz. Aşağıda okuyabileceğiniz yazı, geçtiğimiz aylarda “Trabzonspor üzerine birkaç söz…” başlığıyla Bordomavi.net ana sayfasında yayınlandı. Memnuniyetle ifade ediyorum ki, değme spor yazarlarına taş çıkartacak bir ustalıkla kaleme alınmış. Sanki dersiniz 20’li yaşlarda bir üniversite öğrencisi değil de kırk yıllık yazardır. Yazı güncelliğini kaybedecek türden olmadığı için ben de sizlerle paylaşmakta çok acele etmedim. Gamze’ye önce tahsil hayatında, sonra da (tabii tercih ederse) yazarlıkta başarılar diliyoruz. Şimdi hep birlikte bu enfes yazıyı okuyalım.
Türk futbolundaki devrimin adı olmuştur Trabzonspor hep. Paranın gücüne karşı yürek birliğinin mücadelesini göstermiştir görerek bakanlara... Medyayı, ilgili tüm kurumları, büyük taraftar kitlelerini ve dolayısıyla maddi-manevi her türlü desteği ardına almış olan üç başlı krallığın karşısına çıkma cesaretini sergileyen tek kulüp olmuştur.
Trabzonspor, büyüklüğünü öncelikle ortak ideasından alır. Bu sporun içindeki “emek / temiz ekmek’’ denkleminin temsilcisi olmuştur Trabzonspor önce; bundandır büyüklüğü, bundandır ardında koşan binlercesinin varlığı... Başkaldırışın, ben de varım diyebilmenin ifadesidir Trabzonspor, isyanın rengidir bordo mavi. Toprakçılıktan gelen bağlılığı ayrı tutarak düşündüğümüzde; ipini tutan ellerce, kukla misali, üçgenin değişik köşelerine kaydırılan bedenlerin arasına karışmaktansa, farklı olmanın tadına varan, sporu, başarıyı ve başarısızlığı bir kimlik olarak üstlenenlerin yönlendirilmelere kapılmadan seçtikleri büyüktür Trabzonspor.
11 adam ve bir topla değil; 11 zekâ, 11 yetenek, 11 inançlı, hırslı, kocaman yürek ve bir araya gelmiş binlerce elin yarattığı görevdeşlikle* oluşan ve adı ‘Büyük Trabzonspor’ konan bir kuruluştur bahsettiğimiz. Adının başına eklenen sıfatı, kaldırdığı kupalardan ayrı olarak; tüm dengeleri altüst edip etrafına topladığı ve sayısı milyonlarla ifade edilen taraftarının heyecanından alır Trabzonspor. Dar alanda paslaşan güç odaklarının karşısına dikilip; ‘Durun’ deyişindeki yüreklilikten alır. İsyanının yankılarıyla zihinlere dolan ortak fikrin kovalayıcılarından alır… Yakıştırır üzerine, hakkıyla taşır sıfatını…
Büyüklüğü istatistikî verilerle sınırlandıran ve renk körlüğü yalnızca bordo-maviyi kapsayanların tekelinde ne yazık ki Türk futbolu. Hak edene hakkını teslim etmektense, ayağı baş yapmak adetlerindendir onların… Daha önce defalarca tekzip edilmelerine rağmen hala üç maymunu oynayan bu kimselerin içine hapsoldukları ‘üç’ kıskacından tez zamanda kurtulmaları gerekliliği gün gibi ortada. Kimi sezonlarda geçici çıkışlar yaşayan bazı takımların yöneticilerinin “4. büyük biziz artık” diyerek resmileştirdikleri hayâsızlıklarının altında yatan kıskançlığı, hazımsızlığı ve leş kargalığını hesaba katmıyorum bile…
Trabzonsporluluk ruhunu ve onun sahiplerini tanımak içinse; bir annenin doğum sancılarını ve bebeğini eline aldığı ilk andaki heyecanını anlamak gerek yerindeyse tabir… Evladının ilk adımlarına, koşmasına ve hızla büyümesine şahit olduğu zamanlardaki hislerini, başarılarıyla yaşadığı gururu bilmek gerekli belki de… Ve her ne kadar hata yaptığında üzülüp kızsa da, evladını sevmekten asla vazgeçmediğini unutmamak… Bir Trabzonsporluyu anlamak, bir anneyi anlamaktır aslında… Sırrımız annenizin size sarıldığı anda saklı; hissettikleri, hissettiklerimiz…
Son olarak günün Trabzonspor’u için bir iki kelam edelim. Şöyle bir baktığımızda yorumlanacak çok fazla şeyin olduğunu görürüz aslında; her biri kendi içinde ayrı dallara ayrılan, dallandıkça büyüyen, büyüdükçe karmaşıklaşan bir meseleler çınarı çıkar karşımıza… Hepsini kısacık bir yazıda anlatmak namümkün elbette. Sadece şunu söyleyebilirim ki; Trabzonspor umutsuzca Çelebi’sini beklemekte Fetret’ini sonlandırmak için… Hâlbuki Trabzonspor’un büyük adamlardan önce, doğuşuna ışık tutan o büyük inanca ihtiyaç duyduğu gerçeği hasıraltı edilmekte kimilerince. Bir yandan kulübü yem kovası yerine koyarken, diğer yandan başına buyruk ak güvercini oynayan kara eller çekilmeli temiz omzundan Trabzonspor’un artık… Hem yükü ağırlaştı, hem de karası yaraladı… Takıma ve biz sahiplerine çok fazla bu kadarı…

Bülent ŞİRİN - günebakış

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 01:27
Mehmet batdalı altay aldı seneye 2-3 trilyon ister ona

Ahmet Kuru
31.01.2008, 01:39
Arjantili golcüye okadar para verip alabileceklerini sanmıyorum.Kartal ın forvetini alamadılar daha.hele bi onu alsınlarda Arjantinliyede Sıra gelir elbet.
bu arada belirtmeden geçemiyeceğim,Gamze Arkadaşımızın yazısını ana sayfada da okumuştum burdada bir çok başlıkta da gördüm tekrar okudum.Gazeteciyim diye ortalıkda gezinen cümle kurmakdan bi haber yazarlardan çok daha kaliteli bir yazı ortaya çıkarmış.Tebrikler.Umarım Okuduğu bölüm Basın-Yayın ile alakalıdır.

Can
31.01.2008, 01:44
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/2008/01/31/im/0FCAD2B3A14FEA4EBA7DC9F0b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Trabzon Denis'i bekliyor

Trabzonspor'un, Arjantinli golcü Denis'in transferini bitirmek üzere olduğu belirtildi. Bordo-mavililerin bu futbolcunun menajerinin komisyonunda çıkan pürüzü dün giderdikleri ve Denis'i imza için İstanbul'a çağırdıkları öğrenildi.

Sıra Denis'te

Golcü futbolcunun kulübü İndependiente ile büyük ölçüde anlaşan yönetim, German Denis'in menajerini ikna ederse iş imzaya kalacak.

Kulübüyle tamam
Mısır Milli Takımı'nın sol kanat oyuncusu Sayed Moawad ile anlaşmaya varan Trabzonspor, Arjantinli German Denis'in transferinde de emin adımlarla sona yaklaşıyor. Golcü futbolcunun kulübü İndependiente ile 2 milyon euro karşılığında el sıkıştığı öğrenilen bordo-mavili yönetim, German Denis'in http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
menajeriyle komisyon konusunda problemler yaşıyor.

Pazarlık sürüyor
Arjantinli futbolcuya yıllık 1 milyon euro vermeyi de kabul eden bordo-mavili yönetim, menajerin yüksek komisyon istemesi nedeniyle transferi sonlandıramıyor. Birkaç gün içinde bu işin netlik kazanması beklenirken, Trabzon Arjantinli orta saha oyuncusu Lucas Roberto Rimoldi, Udinese'li Laurito, Atalanta'lı Tssone ve Napoli'den Lavezzi ile de temaslarını sürdürüyor.

FOTOMAÇ

Can
31.01.2008, 01:45
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Sakat Yaser'e teklif yaptılar!

Transfer harekatını sürdüren Trabzonspor'un Kartalspor'un golcü oyuncusu Yaser'e de teklif yaptığı ortaya çıktı. Kartalspor Başkanı Hüseyin Kurt oyuncularının sakatlık nedeniyle sezonu kapattığını belirterek, "Trabzon yönetiminin oyuncumuzla görüştüğünü duyduk. Biz futbolcumuzu satmayı düşünmüyoruz" diye konuştu.
FOTOMAÇ

Emiroğlu
31.01.2008, 01:51
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Sakat Yaser'e teklif yaptılar!

Transfer harekatını sürdüren Trabzonspor'un Kartalspor'un golcü oyuncusu Yaser'e de teklif yaptığı ortaya çıktı. Kartalspor Başkanı Hüseyin Kurt oyuncularının sakatlık nedeniyle sezonu kapattığını belirterek, "Trabzon yönetiminin oyuncumuzla görüştüğünü duyduk. Biz futbolcumuzu satmayı düşünmüyoruz" diye konuştu.
FOTOMAÇ

Bizim davulların haberi yoktur ki sakatlığından :mad:

SDanışmaz
31.01.2008, 01:58
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/2008/01/31/im/0FCAD2B3A14FEA4EBA7DC9F0b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Trabzon Denis'i bekliyor

Trabzonspor'un, Arjantinli golcü Denis'in transferini bitirmek üzere olduğu belirtildi. Bordo-mavililerin bu futbolcunun menajerinin komisyonunda çıkan pürüzü dün giderdikleri ve Denis'i imza için İstanbul'a çağırdıkları öğrenildi.

Sıra Denis'te

Golcü futbolcunun kulübü İndependiente ile büyük ölçüde anlaşan yönetim, German Denis'in menajerini ikna ederse iş imzaya kalacak.

Kulübüyle tamam
Mısır Milli Takımı'nın sol kanat oyuncusu Sayed Moawad ile anlaşmaya varan Trabzonspor, Arjantinli German Denis'in transferinde de emin adımlarla sona yaklaşıyor. Golcü futbolcunun kulübü İndependiente ile 2 milyon euro karşılığında el sıkıştığı öğrenilen bordo-mavili yönetim, German Denis'in http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
menajeriyle komisyon konusunda problemler yaşıyor.

Pazarlık sürüyor
Arjantinli futbolcuya yıllık 1 milyon euro vermeyi de kabul eden bordo-mavili yönetim, menajerin yüksek komisyon istemesi nedeniyle transferi sonlandıramıyor. Birkaç gün içinde bu işin netlik kazanması beklenirken, Trabzon Arjantinli orta saha oyuncusu Lucas Roberto Rimoldi, Udinese'li Laurito, Atalanta'lı Tssone ve Napoli'den Lavezzi ile de temaslarını sürdürüyor.

FOTOMAÇ

Fotomaç yazdıysa bu transferden umudu kesin..

Serdar A
31.01.2008, 02:07
Mehmet batdalı altay aldı seneye 2-3 trilyon ister ona

Buca yükselme grubuna kalamadığı için oyuncusun kalan 3 ayda değer kaybetmesindense 1. ligde mücadale etmesi için Altay'a kiralık olarak gönderdi .

Mehmet Batdal halen Buca oyuncusu . Devre arasında fiyatı epey yükselmişti . Altay'da çıkıp 6-7 gol atmazsa fiyatı yine aşağı yukarı aynı olur . Ancak benim korkum en az 6-7 gol atacağı yönünde :)

Kaldıki Buca Fener ile işbirliği konusunda anlaşmaya vardı . Fener genç oyuncularını Bucaya kiraya verecek . Buca'dan iyi oyuncu çıkarsada ilk görüşeceği takım fener olacak . Rıdvan Dilmen oralarda iyi çalışıyor:mad:

Bu vesileyle genç milli takımlarımızda Antrenörlük yapan Ogün , Abdullah , Ali Kemal , Hami gibi efsanelerimizede selamlarımı sunarım ...

Fatih Sağır
31.01.2008, 02:09
Sunny53 Atalantalı bir arjantinliden bahsediyordu akşam. yalan haber diye mesajını silmişlerdi. gerçekten doğru bi duyum almış. tebrik ediyor ve şaşırıyorum.

TSezgin61
31.01.2008, 02:11
Sunny53 Atalantalı bir arjantinliden bahsediyordu akşam. yalan haber diye mesajını silmişlerdi. gerçekten doğru bi duyum almış. tebrik ediyor ve şaşırıyorum.

yani bittimi transferler... dogrumu söyledikleri... sende aynisini dedigine göre

Fatih Sağır
31.01.2008, 02:14
ben bişe bilmiyorum onun söylediklerini söylüyorum. fotomaç da atalantalı arjantiliyi yazmış. o da onu söylüyordu.

SDanışmaz
31.01.2008, 02:15
yani bittimi transferler... dogrumu söyledikleri... sende aynisini dedigine göre

İmza atılmadan hiçbir şeye inanma.

azad53
31.01.2008, 02:15
Trabzonsporun başka bir kente taşınması ya da antremanlarını orda yapıp maçlarını trabzonda oynaması gibi bir durum düşünülemez. Bu durum en azından şimdiye kadar alınan 6 şampiyonluğa ve nice kupalara hakaret olur. Bunu düşünmek yerine Trabzon şehrini ve kulübünü modern bir yapıya getirmek için amir hükmündeki kamu ve özel sektördeki Trabzonluların memleketi bir yatırım ve gelişme şehri olarak kalkındırma hamleleri yapmaları gerekmektedir. Ancak yıllardan beri ki -belkide şampiyon olamamamızın en büyük sebeplerindendir- şehir ve kulüpteki yatırımlar gelmediğinden ve istanbulla aramızdaki uçurum giderek açıldığından şu anki durum ortaya çıkmıştır. Diğer yandan bu durum, özellikle trabzon dışındaki illerden olup takımımıza gönül veren genelde 35 üstü yaştaki taraftarların çocuklarının mevcut durumda takımımıza taraf olmalarının çok güç olduğunu kendi çocuklarımızda bile yaşadığımız sıkıntıdan tahmin etmekte hiç zorluk çekmeyiz. Bu da gösteriyorki taraftar sayımız da gün geçtikçe düşmektedir. Dolayısıyla 40 yıllık efsane denilen Trabzonspor mazimizin tekrar geriye gelmesine çok ihtiyacımız var. yoksa bu sezon gibi birkaç sezon daha geçirirsek o efsane takım bitmiş olacak belki de bir daha geri gelemeyecektir. Şartlar artık 1970 lerde oynanan yönetilen futbol şartları değildir. Son bir şey sivas spor bu mütevazi durumuyla şuana kadar bu duruma gelebildiyse bizim bunu yapabileceğimizin de bir kanıtıdır bence. Kaldıki o kulübün adı, mazisi ve büyüklüğü Trabzonspor olsaydı belkide şampiyon olurlardı.
Ortada ne transfer ne bir imza olduğu içinmidir nedir ya da sinirimizdendir konu dışına çıktığım için özür dilerim Saygılar.

Emiroğlu
31.01.2008, 02:29
Bitsin artık şu transfer dönemi , kafamda saç kalmadı yeter !

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 02:32
ya denis diye bir adam gündemimizde yok niye zorluyolar bu kadar denis asla gelmeyecek asla imkansız gelmesi trabzonla ilgisi olmayan bir oyuncu Trabzona asla gelmem demiş olan bir oyuncu.... bu gasteler tam bir mal

Zafer Fidan
31.01.2008, 02:34
ya denis diye bir adam gündemimizde yok niye zorluyolar bu kadar denis asla gelmeyecek asla imkansız gelmesi trabzonla ilgisi olmayan bir oyuncu Trabzona asla gelmem demiş olan bir oyuncu.... bu gasteler tam bir mal

evet bende sasiriyorum ama yinede inananlar var ...

Fatih Öztürk
31.01.2008, 02:51
transfer yapmak için ''transfer yapmak''şartı koşulmaması gerek...

gerekli mevkilere orta sahanın ortası forvet oyuncu ligi üst sıralarda tamamlamaya yeterli olacaktır.

devre arası malum üst düzey oyuncu transferi imkansıza yakın bir hal almıştır.

sürekli cıkan transfer dedikodularına kulak kabartmamak gerekir.

bugün itibariyle camiamızda güvenirliliğini kazandığımız ersun hoca işini bilir.

atlantis
31.01.2008, 02:58
Ben Transfere kulaklarımı tıkadım umursamıyorum artık..eğer olursa süpriz olur.. Bu yönetim bize anca maval okur.. Sayelerinde en karamsar taraftar olduk...

Yavuz Hasan
31.01.2008, 03:05
hikaye ya transfer falan zaten gidiciler niye transfer yapsinlar ki duyan da bu albayrak yonetimi tarabzonu dusunuyo sanir

Gökhan Öz
31.01.2008, 03:15
¿El catenaccio?
libro de pases en el Viejo Continente cierra mañana pero se cree -que hoy será el último día de negociaciones y/o novedades. Es que de concretarse alguna operación, el Tanque debería viajar esta misma noche para firmar todo antes de que venza el plazo. Además del Torino, Leo Rodríguez le contó a Olé que "los turcos (del Trabzonspor) mejoraron su ofrecimiento pero el jugador fue consultado e insiste con no ir a ese país". En tanto, en Mitre 470 se comenta que Comparada está dialogando con algunos clubes de España que, si logran negociar a algunos de sus atacantes a Inglaterra, podrían requerir los servicios del top scorer del Apertura (18 gritos). Es difícil... Y en el camino ya quedaron los sondeos de Lazio, Olympique Marsella, Panathinaikos, Kazan Rubin ruso y el Fenerbahce.
ispanyolca bilen varsa tercüme etsin

Sefaenes
31.01.2008, 03:17
Bitsin artık şu transfer dönemi , kafamda saç kalmadı yeter !
bende bunlar yüzünden 1 gunde sacimi gercekten kaybettim. Ziya ve bu yönetim taraftari hep üstü en azindan ziya dan kurtulduk yakinda bunlardan da kurtulacagiz

Zafer Fidan
31.01.2008, 03:28
¿El catenaccio?
libro de pases en el Viejo Continente cierra mañana pero se cree -que hoy será el último día de negociaciones y/o novedades. Es que de concretarse alguna operación, el Tanque debería viajar esta misma noche para firmar todo antes de que venza el plazo. Además del Torino, Leo Rodríguez le contó a Olé que "los turcos (del Trabzonspor) mejoraron su ofrecimiento pero el jugador fue consultado e insiste con no ir a ese país". En tanto, en Mitre 470 se comenta que Comparada está dialogando con algunos clubes de España que, si logran negociar a algunos de sus atacantes a Inglaterra, podrían requerir los servicios del top scorer del Apertura (18 gritos). Es difícil... Y en el camino ya quedaron los sondeos de Lazio, Olympique Marsella, Panathinaikos, Kazan Rubin ruso y el Fenerbahce.
ispanyolca bilen varsa tercüme etsin

kisacasi Oyuncu Türkiyede oynamaya sicak bakmiyor.

Gökhan Öz
31.01.2008, 03:32
Diniyar Bilyaletdinov.

Sol açık ve Forvet arkası . Rus milli takımının gelecekteki en büyük yıldız adaylarından . 85 doğumlu . 20 kez Rus a milli formayı giydi . Lokomotif Moskovada forma giyiyor . 119 maçta 19 golü var.

Stiliyle Özer Hurmacıya çok benziyor . Hızlı ve zeki . Birebirde etkili , bitirici vuruşları isabetli . Driplingleri ve pas yeteneği onun en büyük silahları.

Avrupanın bir çok önemli klübünün gözü üzerinde . Keşke Rusya'da ilgilendiğimiz oyuncu bu olsa .

Ufak bir videosunuda buldum , biraz olsun fikir verebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=zVmMjkmkf5Q
bilekleri müthiş ama bize yar ederler mi bilemem:)denise vereceğin parayı bu oyuncay vereceksin ilerde daha fazla paraya satarsın bu denis zaten elimizde patlar adam italyaya alışamamış gelip trabzonda uzunsokağa mı alışcak.
Rusya deyince ofansif ortasaha olarak Arshavin geldi aklıma o da tam bir lider fatih tekke bi kıyak yapıp getirtebilir buraya

Yavuz Hasan
31.01.2008, 03:34
bu yonetim kaka yi bile getirse suphe duyarim

Gökhan Öz
31.01.2008, 03:40
Diniyar Bilyaletdinov
bu adamın fiyatı 20 milyon euro diyo forumlarda baya tuzluymuş en iyisi o yazıyı kaldıralım millet yine hayal kuracak:)

hakankurt1967
31.01.2008, 03:43
Diniyar Bilyaletdinov.

Sol açık ve Forvet arkası . Rus milli takımının gelecekteki en büyük yıldız adaylarından . 85 doğumlu . 20 kez Rus a milli formayı giydi . Lokomotif Moskovada forma giyiyor . 119 maçta 19 golü var.

Stiliyle Özer Hurmacıya çok benziyor . Hızlı ve zeki . Birebirde etkili , bitirici vuruşları isabetli . Driplingleri ve pas yeteneği onun en büyük silahları.

Avrupanın bir çok önemli klübünün gözü üzerinde . Keşke Rusya'da ilgilendiğimiz oyuncu bu olsa .

bu elemanda hep bacak arasımı atar gollerini volkan rüştü ve orgun ada atarmı acaba özellikle orgun a tsa cok sevinirim.

Serdar A
31.01.2008, 03:45
bilekleri müthiş ama bize yar ederler mi bilemem:)denise vereceğin parayı bu oyuncay vereceksin ilerde daha fazla paraya satarsın bu denis zaten elimizde patlar adam italyaya alışamamış gelip trabzonda uzunsokağa mı alışcak.
Rusya deyince ofansif ortasaha olarak Arshavin geldi aklıma o da tam bir lider fatih tekke bi kıyak yapıp getirtebilir buraya

Arshavin Rusya'nın en değerli oyuncularından . Zenit'de en zengin klüplerinden . Ortaya pek olumlu sonuç çıkmıyor.

Ama Rusyadan gelen 10 numara olsun diyorsan küçük Maradona lakaplı Maxi Morales var. :) 2007 U20 dünya kupasının en iyi ikinci oyuncusu ve en skorer 3. oyuncusu . Sene başında nasıl Rusya'ya gitti hayret etmiştim.

Fakat sene başında 5milyon € ödeyerek bu oyuncuyu alan Moskova elinden kaçırmak üzere . Morales Rusya'ya gitmenin hata olduğunu biraz geç anladı . Son durum nedir bilmiyorum ama bazı italyan ve hollandalı klüpler peşindeydi .

İnsanın lakabı maradona olunca elbette youtube'a videolarıda konuyor :)

Buyrun , en azından bu yazdıklarımız futbol genel kültürüne katkıda bulunuyor...

http://www.youtube.com/watch?v=p8-lvNlbPVI

hakankurt1967
31.01.2008, 03:45
Diniyar Bilyaletdinov
bu adamın fiyatı 20 milyon euro diyo forumlarda baya tuzluymuş en iyisi o yazıyı kaldıralım millet yine hayal kuracak:)

şimdi den basladım hayal kurmaya ee bu saate bu olur zaten

F.Tütüncü
31.01.2008, 03:57
şimdi den basladım hayal kurmaya ee bu saate bu olur zaten
Bende aynı vallahi. Nereden çıktı bu tam da Denis olayı kapanmışken:) Alabilir miyiz acaba?:D

Adem Erdoğan
31.01.2008, 03:59
yakında denisinde fotoğraflarını asarlar bilboardlara hayal gerçek oldu diye.

Gökhan Öz
31.01.2008, 04:06
ersun hoca kimi istiyosa yönetim onu alsın.Bu taraftar başarıyı unuttu zaten bari düzgün seyir zevki olan oyuncular gelsinde stada heyecanlı bir şekilde gidelim.
öncelikle oyun kurucu şart diyorum maalesef pas dağıtımı yok biri alıyo kanatlardan taşıyo karambole gelirse gol oluyo zaten:)arkasından uzun boylu oyunu açabilen boş alan yaratn bir santrafor ve topu oyuna sıkabilen kademesi iyi popecu,eller gibi bir stoper şart:)
unutmadan bu rusya ligindeki oyuncu draman olmasın ersun hoca gençlerbirliğini bu çocuk yüzünden bırakmıştı ben de hayal ediyim dedim biraz :)

Serdar A
31.01.2008, 04:07
ersun hoca kimi istiyosa yönetim onu alsın.Bu taraftar başarıyı unuttu zaten bari düzgün seyir zevki olan oyuncular gelsinde stada heyecanlı bir şekilde gidelim.
öncelikle oyun kurucu şart diyorum maalesef pas dağıtımı yok biri alıyo kanatlardan taşıyo karambole gelirse gol oluyo zaten:)arkasından uzun boylu oyunu açabilen boş alan yaratn bir santrafor ve topu oyuna sıkabilen kademesi iyi popecu,eller gibi bir stoper şart:)
unutmadan bu rusya ligindeki oyuncu draman olmasın ersun hoca gençlerbirliğini bu çocuk yüzünden bırakmıştı ben de hayal ediyim dedim biraz :)

http://www.youtube.com/watch?v=rpb0gf-i6QQ&feature=related

Gökhan Öz
31.01.2008, 04:15
http://www.youtube.com/watch?v=rpb0gf-i6QQ&feature=related

gece gece mest etti 63 numara(urfalı mıdır nedir)Allah ayağına kuvvet versin biz onu ancak youtube da ve tv de izleriz zenginin malı işte böle züğürüdün parmaklarını yorarmış gece vakti:)İnşallah bizim barış memiş de çizgisini bozmaz ki ben onun daha büyük bir yıldız olacağına inanıyorum

Adem Erdoğan
31.01.2008, 04:23
yorumlarda baya bi chelsea geçiyo.

smertkan
31.01.2008, 07:56
TRANSFERLER
Nuri Albayrak, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve biri Avrupa biri de Rusya’dan olmak üzere iki oyuncuyu kadroya katabileceklerini söyledi. Albayrak, gelen yönetimin elini güçlendirmek için her iki oyuncuya da “şartlı-kiralık” ]imza attırılacağını ve performansları beğenilirse bonservisleriyle birlikte alınmaları yolunun açık tutulacağını ifade etti. Albayrak, ara transferin 6 Şubat’a kadar uzatılması nedeniyle biraz daha araştırma ve düşünme şansı yakaladıklarını, Ersun Yanal’ın da onayladığı en az 2 oyuncuyu kadroya “mutlaka” katacaklarının da bilinmesini istedi.

http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=3145

Bu yazının bu başlığı ilgilendiren bölümü burası.Özlelikle Şartlı Kiralık Sözleşme yapılacağı alınacak Futbolcunun profilinide ortaya koyuyor.Avrupadan dediği büyük olasılıkla Polanyada oynayan Kolombiyalı stoperdir.Rusyadan alınacak oyuncu da yine benzer oacaktır yani orada oynayan Güney Amerika ya da Afrika uyruklu bir Futbolcu olacaktır.Aynı şartlarda bjk dan Ricardinho yu almak için teklifte bulunulduğunu düşünüyorum ama bjk onu ermek istemeyecektir.

Sitede çok uzun konu edildiği gibi Denis kalitesinde oyuncu nun Şartlı kiralık sözleşmeye imza atmasını beklemek hayal olur.Bizim alabileceğimiz oyuncular Mısırlı Sayedin kalitesinin çok üstünde olmaz.Gerçi bu Transferlerin yapılması bile bizleri sevindirir Ama katkı yaparlarmı onuda bilemeyiz.Özkan Hocanın Markosu gibi 4 dünden 1 tam kapasite katkı yapsa bu sene gene kardır diye düşünüyorum.

vuralkara
31.01.2008, 08:01
sabah sabah sinirlerim kalktı yine. interneti fanatik gazetesini açtım ve beklenen haber karşıma çıktı. Baturoğlu açıklamış "denis bize söz vermesine rağmen gelmedi biz de vazgeçtik." çok şaşırmadım gerçi ama bi de pişkin pişkin çıkıp takılmış plak gibi aynı yalan dolanları bize yedirmeye çalışıyorlar ya ona deli oluyorum. tü allah belanızı versin.

vuralkara
31.01.2008, 08:05
yanlış hatırlamıyorsam önceki sayfalarda biyerde aynen baturoğlunun bu cümlesini yazmıştım yakında duyarız diye. hatta bide şunu da yazmıştım. "biz sayed ile her konuda anlaştık fakat afrika kupasında iyi oynayınca kulübü sürekli fiyat artırdı biz de vazgeçtik". yakında da bunu bekliyorum. bunlar değil trabzonspor yöneticiliği, apartman yöneticiliği bile yapamazlar.

Rıza ÇOLAK
31.01.2008, 08:08
Sabredin bütün bu çilelerin bitmesine sadece 10 evet evet (On) gün kaldı...Dayanın Çilekeş kardeşlerim. Zaten bir çoğumuz Nirvana ya ulaştık. bi çoğumuz da ulaşmak üzere... Diğer kısımda toptan cehennemlik oldu ettikleri küfürden bunların sayesinde. Ama bunlarında cehennemde bile yerleri yok bana kalırsa...

Öztürk Adem
31.01.2008, 08:22
bakalım alınacak olan transferlerın cogu ya secım gunu yada onun hemen sonrasında gelecegınden ahsedılıyor ama nedense yıne 1 suphe ve de kusku ıcerıo zaten o tarıhte yenı baskan ve yonetım secılmıs olacak.bence yıne transfer gerceklesmeyecek ınanması guc

zahido
31.01.2008, 08:24
2008-01-30 22:09:55
Arboleda i Jop jednak w Lechu?

W poznańskim Lechu, tak jak w większości klubów, trwają intensywne prace nad wzmocnieniem zespołu tuż przed zamknięciem okienka transferowego. W dalszym ciągu otwarta jest sprawa przyjścia do Kolejorza Manuela Arboledy, nie wykluczone, że do Poznania przeniesie się jednak także i Mariusz Jop.

- Manuel Arboleda przebywa co prawda za granicą, ale z nim, jak i także z jego pełnomocnikiem mamy stały kontakt - powiedział dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk. - Jesteśmy już po bardzo zaawansowanych rozmowach, wszystko jest na dobrej drodze - dodał.

Jeśli chodzi o pozyskanie Jopa sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. - Na razie obrońca jest w Hiszpanii na zgrupowaniu FK Moskwa. Po tym obozie przygotowawczym około dziewiątego lutego będzie rozmawiał ze swoim szkoleniowcem o roli i sytuacji w zespole. Wtedy wszystko się tak naprawdę wyjaśni. Na dzień dzisiejszy nic więcej nie mogę w tej sprawie powiedzieć - wyjaśnił działacz Lecha.

Pogorzelczyk zapowiedział, że na zgrupowaniu w Turcji do Lecha dołączą nowi zawodnicy, a klub skupi się na wyszukaniu wartościowego napastnika.

arkadaslar bu defansa alacagimi arboledayla ilgili dun aksam saatlerinde cikmis bi haber buldum.. Ne yaziyo anlamiyom tabi :D ama son paragrafta turk lafi geciyor.. Bilen biri varsa bi ceviriversin yaa..

zahido
31.01.2008, 08:27
buda baska bi haber

http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=83546

Gürkan
31.01.2008, 08:56
Transfer yapöış olmak için transfer yapmamak. 6 gün daha uzayan transfer süresinde diğer seçenekleri daha fazla düşünmek. sanki dersin takım tıkır tıkır işliyo. eksik yok takımda. ufak tefek aksaklıklar var onlarda yeni çıktı ortaya.

zeki gursoy
31.01.2008, 09:06
alamadık, beceremedik, bu bizim yiyeceğimiz bir halt değilmişin biraz daha nazikçesiymiş: "biz anlaştık ama söz verdiği saatte gelmedi , bizde hemen vazgeçtik"...
yalanınızı varya....
utanmaz reziller....
yedik bizde, sizin gibi aptalızya...

UğuR
31.01.2008, 09:09
Trabzonspor’da sürpriz bir isim ortaya atıldı... Beşiktaş’ın Brezilyalı futbolcusu için Bordo-Mavililer’in bir kez daha harekete geçtiği öne sürüldü...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Ersun Yanal, "Ricardinho gibi bir futbolcuya ihtiyacımız var" dedi. Yönetim, Brezilyalı yıldızı transfer etmek için tekrar harekete geçti.

‘Kalitesi ortada’
Transferde hareketli saatler yaşayan Trabzon'un gündemindeki sürpriz isim. Beşiktaş’ın Brezilyalı futbolcusu Ricardinho için Bordo-Mavililer’in bir kez daha harekete geçtiği öne sürüldü.

Özellikle istediği oyuncular alınmadığı için kadrosunu kurmakta zorlanan teknik direktör Ersun Yanal’ın, “Ricardinho’nun kalitesi ortada. Onun gibi bir futbolcuyu kadrosunda hangi teknik adam görmek istemez ki. Böyle bir oyuncuya özellikle orta sahamızda acil ihtiyaç var” dediği öğrenildi.

Ceyhun’un yerine
Yönetimin, Yanal’ın bu sözlerinin ardından Beşiktaş’la görüşme hazırlığı içinde olduğu bildirildi. Transferin gerçekleşmesinin oldukça zor olmasına rağmen, Karadeniz ekibinin elinden geleni yapacağı iddia edildi.

Bilindiği gibi Ceyhun Eriş’le yollarını ayıran Trabzonspor, oyun kurucu pozisyonundaki eksikliğini gidermek için büyük bir çaba harcıyor. Özellikle Yanal’ın takımın beyni olarak Ricardinho ya da alternatifi olabilecek bir isim konusundaki isteğini yönetime ilettiği belirtildi.

Beşiktaş cephesi kararsız!
Siyah-Beyazlılar’ın Brezilyalı yıldızları Ricardinho’yu göndermek konusunda kararsız bir tutum sergilediği kaydedildi.

Beşiktaş Genel Menaceri Sinan Engin’in, “Ricardihho yavaş yavaş Beşiktaş’ta eski formunu bulmaya başladı. Şu an onu göndermek yapılabileceken büyük yanlışlardan biri olur. Golcülerimizden Holosko’yu satmakla, onu satmak arasında hiç bir fark olmadığını düşünüyorum” açıklamasını yaptığı ifade edildi.

Fanatik

K@HrY
31.01.2008, 09:16
Diniyar Bilyaletdinov.

Barışın üzerinde çalışılırsa yeterli şeyler empoze edilirse bu rusyan daha iyi hale gelir gereksiz bir transfer olur diye düşünüyorum.

demir
31.01.2008, 09:21
ricardınho bu takıma gelırse necati sabrı bu takıma gelırse elımde bordomavı nevar ne yok yakar bu takımıda bırakırım .....!

:@:@:@:@

mustafa gürsoy
31.01.2008, 09:22
ricardınho bu takıma gelırse necati sabrı bu takıma gelırse elımde bordomavı nevar ne yok yakar bu takımıda bırakırım .....!

Eğer bu takımı belirli şartlar altında tutuyorsan ve eğer bu takımı bırakabilme imkanın varsa hiç durma

Volkan Albayrak
31.01.2008, 09:46
ne günhaımız vardı da transfer mevsimi uzadı uzatacaksın 15 şubata uzatda yeni gelen yöneim bişeyler yapsın yine çile yine çile

Travelair
31.01.2008, 10:21
Bilyaletdinov'nu baya bir süre önce taa Artem Milevsky'yi tavsiye ettiğim zamanlarda baya bir dillendirmiştim. Baya yırtınmıştım hatırlıyorum da. Ama o zaman da imkansızdı şimdi daha bir imkansız :(. Ben senin bize transfer olabilme olasılığını sevdim :). Videolar çok hoş. Offf. Bugün güzel bir gün olacak gibi. Gözünüz burda, kulağınız haberlerde olsun renkdaşlar

İspanyolca haberde Türkler(Trabzonspor) teklifini arttırdı ama Denis o ülkeye gitmemekte ısrar ediyor diyor. Lazio dahil birçok kulüp kendisini istiyor

Mustafa OK
31.01.2008, 10:24
federasyon fener için 6+2 yapıyo bizmi içinde transferi 15 şubata uzatsın barii...

Volkan Albayrak
31.01.2008, 10:25
federasyon fener için 6+2 yapıyo bizmi içinde transferi 15 şubata uzatsın barii...

trabzonlu haluk fener için 6+2 i çıkarır trabzon için en fazla 9 şubata uzatır taraftar daha fazla eziyet çeksin diye

MarceloTS
31.01.2008, 10:29
şu fanatik haberlerini de koymayın şuraya kendiniz inanıyomusunuz bunlara

Hüseyin Kurt
31.01.2008, 10:49

sen hiç tutma daya iyi.
o olursa tutmam bu gelirse yakarım diyen taraftara ihtiyacı yok bu takımın.

Travelair
31.01.2008, 10:52
buda baska bi haber

http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=83546

Anladığım Şubat 9'a kadar herşeyin netleşmiş olacağı :D

Tangerine Dream
31.01.2008, 10:55
sen hiç tutma daya iyi.
o olursa tutmam bu gelirse yakarım diyen taraftara ihtiyacı yok bu takımın.

Arkadaşlar yalancılığı defalarca ortaya çıkmış bir gazetenin asılsız bir haberiyle birbirinizi kırmayın lütfen. O gazete Fatih Tekke'yi de fb ye defalarca transfer etmişti unutmayın bunları.

ugrpnk
31.01.2008, 11:05
Bunların bi halt yiyeceği yok... "İnsanı umut bitirir" derler. Bizi de saolsun bitirdiler yani...

zahido
31.01.2008, 11:05
Anladığım Şubat 9'a kadar herşeyin netleşmiş olacağı :D

abi biz bu arboleda yi alicaz galiba.. Wikipediada polanyadaki en iyi yabanci olarak gosteriliyor bu adam..

master yoda
31.01.2008, 11:10
bence ricardinho yu vericekse beşiktaş almak lazım.Hem 10 numara eksiğimizi avrupadan oyuncu bularak zor çözeriz

Harun-61
31.01.2008, 11:11
Transferler Rize macina kadar bitecekti degilmi ???

Baturoglu :eek: :mad::mad:

Volkan Albayrak
31.01.2008, 11:12
Transferler Rize macina kadar bitecekti degilmi ???

Baturoglu :eek: :mad::mad:

adam yalan söylemiyorki seneye rize maçı yokmu onu kastediyor

Murat Keçeci
31.01.2008, 11:13
ersun hocada beklıyor antalyadakı kampa yeni futbolcularımız katılacakta kaynaşma ortamını hızlandıracaz nerde hocam nerdeeeeee

Erdem Keser
31.01.2008, 11:14
Ricardino'yu istemezük:)

O bir ezikmiş:),formamızı giyemezmiş:)

Sanki elindeki adamlar Ricodan çok daha iyide naz yapıyorlar..

Volkan Albayrak
31.01.2008, 11:15
lejyoner trabzonda yokmu duyum falan

Murat Keçeci
31.01.2008, 11:17
lejyoner trabzonda yokmu duyum falan

duyum olması için önce transferler için somut bir adımın olması lazım

Travelair
31.01.2008, 11:27
abi biz bu arboleda yi alicaz galiba.. Wikipediada polanyadaki en iyi yabanci olarak gosteriliyor bu adam..

Ersun hoca istiyorsa bir bildiği vardır diye düşünüyorum. Dün bir arkadaş ortasahaya Portekiz'li alınacak demişti. Konyaspor'da Neca vardı kontratı sezon sonu sona eriyormuş acaba onunla mı ilgililer?

Telha TANYILDIZI
31.01.2008, 11:28
Ersun hoca istiyorsa bir bildiği vardır diye düşünüyorum. Dün bir arkadaş ortasahaya Portekiz'li alınacak demişti. Konyaspor'da Neca vardı kontratı sezon sonu sona eriyormuş acaba onunla mı ilgililer?

NECA ÇOK BEĞENDİĞİM Bİ FUTBOLCU

A.Gökhan AKIN
31.01.2008, 11:30
evet yine beklemeye başladık bakalım bugün nolacak

zahido
31.01.2008, 11:30

sanmiom abi cunku necanin turkiyede gecmisi var.. ilgilensek kesin basinin haberi olurdu.. bakalim yaa hayirlisi dedigin gibi bugun biseyler olabilir.. sure uzamasayd bugun attiricaklardi imzalari.. bugun belki 1 imza gelebilir diye dusunuyorum..

Hasan61
31.01.2008, 11:37
şu italya'da oynayan arjantinli oyuncu haberi balon muydu yoksa gündemde var mı?

OFLUTS61
31.01.2008, 11:40
şu italya'da oynayan arjantinli oyuncu haberi balon muydu yoksa gündemde var mı?

hangisi gündemdeydiki??????????

Mehdi
31.01.2008, 11:41
Aramıza hoşgeldin kardeşim.
Nerden,asl,okul iş:)

Ahmet AYDIN-28
31.01.2008, 11:43
crespo olmasın?

Ork Hun
31.01.2008, 11:57
cruz da olabilir
20 milyon euro yu verirsek alabiliriz kanımca:D

güngör_81
31.01.2008, 12:00
adam yalan söylemiyorki seneye rize maçı yokmu onu kastediyor

Rize böle devam ederse seneye rize maçı olmayacak bak şimdi panikledim o zaman transfer hiç mi olmayacak....

Rasim YILMAZ
31.01.2008, 12:03
crespo olmasın?

Ne Crespo su .. Messi dir o Messi...

LazAnisT
31.01.2008, 12:03
Konyaspor, Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı yabancı kontenjanının arttırılması kararının ardından, Kasımpaşaspor'da oynayan 24 yaşındaki golcü Jonathan Kahne Tehoue'yle anlaştı.

Kasımpaşaspor'un 24 yaşındaki Fransız golcüsü Jonathan Kahne Tehoue, bu sezon Belçika'dan Kasımpaşa'ya transfer edilmiş ve ligde oynanan 15 maçta, ilk 11'de sahaya çıkarak toplam 6 gol attı.

kaynak.Maraton.com.tr

Adem CAKIR
31.01.2008, 12:06
Eveeeet,
Sabah işlerini bitirdik, yoğunluğu atlattık.

Yedek Sigara Paketi alındı...
Küfür dağarcığı önbelleğe yüklendi...
Kefalet için sadaka ayrıldı...
Mide ilaçları hazır...
Sinir katsayısı düşürüldü...
Teknik servis acil durum bağlantısı hazır.

Bakalım bugün sistem error olmadan akşam edebilecekmiyiz...

Ortaya hangi yeni isimler çıkacak...
Yöneticiler nasıl saçmalayacak...
Bekliyoruz...

MahmutHSO
31.01.2008, 12:10
Eveeeet,

Mide ilaçları hazır...

Bekliyoruz...

Süpersin valla sabah sabah.

mhayri
31.01.2008, 12:13
TRANSFERLER
Nuri Albayrak, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve biri Avrupa biri de Rusya’dan olmak üzere iki oyuncuyu kadroya katabileceklerini söyledi. Albayrak, gelen yönetimin elini güçlendirmek için her iki oyuncuya da “şartlı-kiralık” imza attırılacağını ve performansları beğenilirse bonservisleriyle birlikte alınmaları yolunun açık tutulacağını ifade etti.

Kaynak:http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=3145

İsmail Çavuşoğlu
31.01.2008, 12:13
Eveeeet,

Mide ilaçları hazır...

Bekliyoruz...
yaa dur yaa:D koparttın gene öğlen öğlen bizi..:D :D

Murat Keçeci
31.01.2008, 12:19
TRANSFERLER
Nuri Albayrak, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve biri Avrupa biri de Rusya’dan olmak üzere iki oyuncuyu kadroya katabileceklerini söyledi. Albayrak, gelen yönetimin elini güçlendirmek için her iki oyuncuya da “şartlı-kiralık” imza attırılacağını ve performansları beğenilirse bonservisleriyle birlikte alınmaları yolunun açık tutulacağını ifade etti.

bugünkü gündem maddemiz rusya ve avrupa çalışmalar başlasın arkadaşlar kimi alıyoruz kimi veriyoruz

Travelair
31.01.2008, 12:19
TRANSFERLER

Kalın harflerle yazılı olan kısmı beğendim açıkçası çünkü bazı çekincelerim var :alkış:

Kaan
31.01.2008, 12:23
Baturoğlu: Denis gelmedi, vazgeçtik

Bordo-Mavililer'in, Arjantin ekibi İndependiente ile yaptığı resmi yazışmaların ardından 26 yaşındaki forvet German Gustavo Denis'le anlaşma sağladığı öğrenildi.
31.1.2008

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_197128_denis280.jpg

Bordo-Mavili ekibin başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu dün yaptığı açıklamayla German Gustavo Denis’in transferinden vazgeçtiklerini söyledi. Baturoğlu yaptığı açıklamada, “German Denis bize söz vermesine rağmen Türkiye’ye gelmedi. Oysa biz kendisiyle her konuda anlaşmıştık. Bu transferden vazgeçip alternatif isimlere yöneldik. Şu anda Kolombiyalı bir stoperle görüşüyoruz” şeklinde konuştu. 26 yaşındaki Arjantinli German Gustavo Denis’in son anda transferden vazgeçtiği ifade edildi.

Ali Kemal Kalmuk
31.01.2008, 12:25
http://image.haber3.com/haber/142523.jpg
Yanal rest çekti !
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'dan yönetime rest.

31 Ocak 2008 12:12
Takımı kongre ortamından uzaklaştırmak için Antalya'ya götüren Yanal'ın, mevcut kadroyla üst sıraları zorlayamayacaklarını belirterek yönetime transfer resti çektiği ve üç yabancı transferi daha beklediğini söylediği ifade edildi.

YANAL ÜÇ FUTBOLCU İSTİYOR

Transfer sezonun 6 Şubat'a uzatılmasıyla rahat bir nefes alan Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal, yeni transferleri Antalya kampında görmek istediğini yönetime iletti. Mısırlı sol kanat oyuncusu Sayed Moawwad dışında, yönetimden forvete, orta sahaya ve stopere olmak üzere üç yabancı transferi daha isteyen Yanal, 10 futbolcudan oluşan alternatif ikinci bir transfer listesi hazırladı. Yönetime, "Transfer yapılmazsa bu takımla ligde üst sıraları zorlamamız çok zor" restini çeken Yanal, mevcut kadrodan ise kimseyi göndermeyi düşünmüyor. Yanal'ın, yabancı futbolcularla satın alma opsiyonu Trabzonspor kulübünde olmak üzere, sezon sonuna kadar kiralık anlaşma teklifini de getirmesi yönetim tarafından olumlu karşılandı. Bu arada ülkelerinin milli takım kamplarında bulunan Jabi ve Sayed Moawwad'ın gelişinin uzaması Yanal'ın moralini bozdu.

KAMPIN VERİMLİ GEÇMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş, yapılacak transferlerin takıma katkı yapacağından emin olduğunu belirterek, "Hocamız transfer de dahil bir çok konuda çok detaylı bilgilere sahip. Takımın şu anda bulunduğu konumdan herkes kadar o da rahatsız. Çaykur Rizespor maçını kazanmamız bizim için çok iyi oldu. Bu maçın ardından bir seri yakalamak istiyorduk. Ancak lige ara verildi. Şimdi bu arayı Antalya'da en iyi şekilde değerlendirip, lige daha hazır bir şekilde dönmek istiyoruz. İnşallah yeni transferleri de Antalya kampına katarak, çok daha verimli bir kamp döneminin geçmesini sağlayacağız" dedi.

ALBAYRAK'A AFİŞ TEPKİSİ

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın şehrin çeşitli yerlerindeki bilboardlara astırdığı, "Akyazı projesi" fotoğrafının altına, "Bu projede emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" yazısına tepkiler artıyor. Bazı taraftarlar afişlere sprey boya ile "Rant, çıkar, yalan ve defol" yazarken, bazı taraftarlar ise projenin hayalden öteye gidemediğini savunuyor. Bu arada 8 - 9 Şubat tarihlerinde yapılacak olan kongrede aday olup olmayacağı belirsizliğini koruyan Başkan Nuri Albayrak'ın aday olması yönünde kendisine gelen baskılardan dolayı net bir açıklama yapmadığı ve çeşitli kesimlerle görüşmelerini sürdürdüğü belirtildi.

Milliyet

Hadi bakalım...:mad:

Murat Keçeci
31.01.2008, 12:25
şu baturoğlunun ağzından bitane de olsa güzel bi söz çıkmaz mı

Ali Kemal Kalmuk
31.01.2008, 12:27
Baturoğlu Allah'ından bul....Benden bulma.:...Az daha belediye ilan veren memur pozisyonunda çalışacakmış son anda dövizci oldu...

Gökçebey
Dün Rio karnavalı başladı. Bugün Baturoğlu'nun Fernadao ve Alex için Brezilya'ya gitmesini bekliyorum

A.Gökhan AKIN
şu baturoğlunun ağzından bitane de olsa güzel bi söz çıkmaz mı

güzel söz istemiyoruz ondan konuşmasın yeter.

Berat
Garibim Ersun Yanal da Rize maçından sonra "Antalya Kampını yeni transferleri takımla kaynaştırmak için planladık" diyordu :)

Ali Kemal Kalmuk
http://image.haber3.com/haber/131271.jpg
'Trabzon'a yakışmaz'
Trabzonspor'un eski asbaşkanı Ahmet Kul, yapılan transferlerin zarara yol açacağını söyledi.

31 Ocak 2008 12:08
Trabzonspor’un eski asbaşkanı Ahmet Kul yapılan yeni transferlerin takıma bir fayda getirmeyeceğini, hatta zarara yol açacağını söyledi. Kul, “Yönetim yine hata yapıyor. Önümüzdeki hafta seçim var. Transfer konusunun artık gelecek yeni yönetime bırakılması gerek. Üç büyük takım dünyanın en önemli isimlerini getirirken, yapılan bu transferler bize yakışmaz. Trabzonspor taraftarı bunlara inanmaz, kanmaz. Eldeki mevcut kadroyla sezon sonuna kadar gidilmesi gerekir” dedi.

Fanatik

Habunun dediğine bak ya........

Kaan
31.01.2008, 12:30
Necati-Sabri atağı

G.Saray’ın Hakan Balta’nın bonservisine karşılık Manisaspor’a göndermek istediği iki futbolcunun transfer edilmesi için Yanal yönetime rapor verdi

TRABZONSPOR Başkanı Nuri Albayrak ile Teknik Direktör Ersun Yanal dün bir toplantı yaparak transferi masaya yatırdı. Toplantıdan sürpriz bir transfer kararının alındığı ortaya çıktı. Bordo-mavililer, Galatasaray’da kadro dışı kalan ve Hakan Balta’nın bonservisine karşılık Manisaspor’a gönderilmesi gündemde olan Sabri ve Necati’ye talip oldu. Trabzonspor’un bi iki oyuncuya karşılık Galatasaray’a Yattara’yı önereceği öğrenildi. YANAL’IN iki futbolcunun gelmesi halinde takıma büyük fayda sağlayacağını söylediği ve “Necati hem forvette, hem ikili arkasında görev yapabiliyor. Sabri sağ kanatta ve orta alanda çok faydalı olur. Yattara’nın yaptıkları zaten ortada. Burada havasını artık kaybetti. Kendisinden sürekli olarak verim alamıyorum. Gitmesinde sakınca olmaz” dediği öğrenildi. Nuri Albayrak’ın bugün Galatasaraylı yöneticileri alarak teklifi ileteceği bildirildi.

Kaynak : Fotospor

zahido
31.01.2008, 12:30
bu ahmet kul kendi yoneticiykende boole sacma demecler verirdi :D

Samet Yildirim
31.01.2008, 12:31
AHMET KUL gibi yöneticilerimiz oldugu icin bu durumdayiz zaten...sacma sapan aciklama yapyior...

Ali Kemal Kalmuk
31.01.2008, 12:31
Konya, Ceyhun defterini kapattı
http://www.tumspor.com/photos/771604709.jpg
Konyaspor'un kadrosuna katmak istediği gurbetçi oyuncu Ceyhun Gülselam'ın transferi çıkmaza girdi...

Murat Keçeci
31.01.2008, 12:33
fotospora bak bi pahanelen yattarayı galatasaraya vermeye çalışıyor yok ersun yanal yattara havasını kaybetmiş demişte bu adamlar iyice azıttı şu gazeteleri insan hakları mahkemesine şikayet etmek lazım

ATSIZ
31.01.2008, 12:33
Irak Enformasyon Bakanı: 'Bu akşam öyle birşey yapacağız ki şaşıracaksınız....
Irak Enformasyon Bakanı Muhammed Essahaf, Irak'ın elinde scud füzesi bulunmadığını öne sürdü.
İlginç açıklamalarıyla Irak savaşının unutulmaz ismi haline gelen Es Sahaf, Abu Dabi TV'sinde yorumculuğa başladı. Saddam'a, 'Hani sadece cesetlerimizi ele geçirirlerdi' dedi.
El Sahaf,Avurtları çökmüş, saçları daha da ağarmış eski bakan, röportajda, savaş sırasında Amerikan kuvvetlerinin ilerleyişini neye dayanarak yalanladığının sorulması üzerine, "Güvenilir kaynaklara dayanıyordum" dedi.
İ.B.oğlunun akrabası mıdır nedir...

Muhammed KOÇ
31.01.2008, 12:35
Necati ve Sabriyi ikisini birden alabilirsek bize çok yararları olur..

zahido
31.01.2008, 12:39

onlardan bi cacik olmaaaazzzzzz!!

MarceloTS
31.01.2008, 12:40
ne yararı olurya saçma saçma konuşmayın allahın üçkağıtçıları işte hala bunlardan medet umuyorsunuz

Murat Keçeci
31.01.2008, 12:43
şu fotospor haberinin altında yatan kesnlikle şudur gs yattarayı istiyor ama trabzonsporun vermiyeceğini biliyor fotospor gibi gazeteleri araya sokarak böyle haber yaptırıyorlar acaba böyle bişe olsa trabzonun havası nasıl olur diye ortamın havasını kolluyorlar vicdansız adamlar gsnin kadrsonunda düşünmediği 2 adam için bizim takımın en iyi oyuncusunu vermeye dünden razıymışız gibi haber yapıyorlar ya insan fıttırıyor

Adem CAKIR
31.01.2008, 12:45

İstanbul'dan gelipte (ulusoybank 'ın 3 müşterisini kastediyorum) bizde başarılı olmuş bir tane örnek varmı ?
Ben düşündüm düşündüm bulamadım.

ATSIZ
31.01.2008, 12:46
İstanbul'dan gelipte (ulusoybank 'ın 3 müşterisini kastediyorum) bizde başarılı olmuş bir tane örnek varmı ?
Ben düşündüm düşündüm bulamadım.

Serken Balcıya haksızlık yapmayalım.yüreğiyle oynuyor,çocuk...

Samet Yildirim
31.01.2008, 12:48

bana göre CAGDAS da dahil....

MarceloTS
evet serkan ı ben beğeniyorum

Murat GENEL
adamlar sokaga atıyo biz alıyoruz oh ne ala memleket.ne sabrisi ne necatisi ikisindende bi b.. olmaz.

Cem Balcı
31.01.2008, 12:49
ya bu dennis işi noldu odamı yalan çıktı?

Adem CAKIR
31.01.2008, 12:51

Haklısın, Serkan ve Çağdaş'ın hakkını verelim,
Ama ne Serkan nede Çağdaş bu takımı şampiyonluğa taşıyacak kilit oyuncular değil.
Eldeki kadro o kadar kötüki, arada sivriliyorlar...

Necati ise santrafor olarak alınsın deniyor. Kilit bir rol veriyoruz.
Sabri ise sağ bek, Kadronun en alternatifli bölgesi.
Gerek var mı?

Hasan61
31.01.2008, 12:52
ersun yanalın sabri ve necatiyi isteyeceğini sanmam hele karşılığında yattarayı önereceğine ihtimal dahi vermem

ATSIZ
31.01.2008, 12:52
[QUOTE=CeMtS-1967;1121954]ya bu dennis işi noldu odamı yalan çıktı?[/QUOT

orda da harf hatası olmuş,dennis değil tennis mış menejerlerin oyunu yanı,dolayısı ile yönetim vazgeçmiş...

Samet Yildirim
31.01.2008, 12:53
Haklısın, Serkan ve Çağdaş'ın hakkını verelim,
Ama ne Serkan nede Çağdaş bu takımı şampiyonluğa taşıyacak kilit oyuncular değil.
Eldeki kadro o kadar kötüki, arada sivriliyorlar...

Necati ise santrafor olarak alınsın deniyor. Kilit bir rol veriyoruz.
Sabri ise sağ bek, Kadronun en alternatifli bölgesi.
Gerek var mı?

necati ve sabri lazim degil....transfer olsun diye transfer yapilmaz...ayni görüsteyim

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 12:53
Necati-Sabri atağı

G.Saray’ın Hakan Balta’nın bonservisine karşılık Manisaspor’a göndermek istediği iki futbolcunun transfer edilmesi için Yanal yönetime rapor verdi

TRABZONSPOR Başkanı Nuri Albayrak ile Teknik Direktör Ersun Yanal dün bir toplantı yaparak transferi masaya yatırdı. Toplantıdan sürpriz bir transfer kararının alındığı ortaya çıktı. Bordo-mavililer, Galatasaray’da kadro dışı kalan ve Hakan Balta’nın bonservisine karşılık Manisaspor’a gönderilmesi gündemde olan Sabri ve Necati’ye talip oldu. Trabzonspor’un bi iki oyuncuya karşılık Galatasaray’a Yattara’yı önereceği öğrenildi. YANAL’IN iki futbolcunun gelmesi halinde takıma büyük fayda sağlayacağını söylediği ve “Necati hem forvette, hem ikili arkasında görev yapabiliyor. Sabri sağ kanatta ve orta alanda çok faydalı olur. Yattara’nın yaptıkları zaten ortada. Burada havasını artık kaybetti. Kendisinden sürekli olarak verim alamıyorum. Gitmesinde sakınca olmaz” dediği öğrenildi. Nuri Albayrak’ın bugün Galatasaraylı yöneticileri alarak teklifi ileteceği bildirildi.

Böyle beyinsiz bir haber olamaz GS nin ipe sapa gelmeyen futbolla ilgisi olmayan sabriye yattara mı git surdan bascam gasteyi katliyam yapcam bizde adam gibi yönetim olsa bçyle haber çıkmaz.

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 12:54
evet o sahadaki hırsını görmek beni umutlandırıyor

ayrıca sabri serkanın 10 da 1i olamaz sabri dünyada en sevmediğim oyuncu

Ali Can
31.01.2008, 12:55
bu konular için söylenmiş bir söz var
İlhan Cavcav "İstanbul da top koşturmuş adam almam ben "
bu adamın dediği çok doğru sabri ile necatinin istanbulda hersey elinin altında çok rahatlar gelip küçücük trabzonda nasıl adapte olmalrını bekleriz

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 12:56
Ersun Yanal trabzonsporun başına geçtiği çok sevinçliydim ama ona kendi kadrosunu kurma şansı tanınmadı....Baraşılı olması en zından bu sezon imkansız gibi
Sabriyi istemiyoruz diye pankart açmalıyız yoksa alırlar bu ş...
Necati olabilir.İyi çoçuk necati hemde gol vuruşu kötü değil...Umutla iyi reekabet olur performansları artar sezon sonuna kadr ilaç olabilir.

Şu denis açıklaması da yalan...
Denisle anlaşılmadı haberde her konuda anlaştık türkiyeye gelmedi diyor..kesinlikle YALAN!
Adam ilk görüşmede türkiyeye gelmem dei zaten.

Ali Can
31.01.2008, 12:57
şu ana kadar istanbul dan aldığımız ve suan sadece iyi oynayan bir futbolcu var : Serkan Balcı

Hasan61
31.01.2008, 12:58
sabri ve necati=yattara öylemi güldürmeyin beni bu sallamacıların haberlerini niye burda tartışıyoruz ki yalan olduğu apaçık belli

Murat Altun
31.01.2008, 13:00
amaaan adam gibi adam almadıktan sonra kimseyi almasınalr
hic bir iddiamız yok nasılsa bu yönetimdende ben yaralı parmaga işemeyeceklerini düşünüyorum bari parlar boşa harcanmasın yeni bir yönetim gelirde yeni sezona belki Ersun hocanın kadrosunu kurarlarda bizde artık biraz futbol seyrederiz

Travelair
31.01.2008, 13:00
Trabzonspor biraz borç yaparak büyümek zorunda artık. Bunun için de transferde %100'ü tutturmamız gerek

Zafer Fidan
31.01.2008, 13:02
http://image.haber3.com/haber/142523.jpg
Yanal rest çekti !
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'dan yönetime rest.

31 Ocak 2008 12:12
Takımı kongre ortamından uzaklaştırmak için Antalya'ya götüren Yanal'ın, mevcut kadroyla üst sıraları zorlayamayacaklarını belirterek yönetime transfer resti çektiği ve üç yabancı transferi daha beklediğini söylediği ifade edildi.

YANAL ÜÇ FUTBOLCU İSTİYOR

Transfer sezonun 6 Şubat'a uzatılmasıyla rahat bir nefes alan Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal, yeni transferleri Antalya kampında görmek istediğini yönetime iletti. Mısırlı sol kanat oyuncusu Sayed Moawwad dışında, yönetimden forvete, orta sahaya ve stopere olmak üzere üç yabancı transferi daha isteyen Yanal, 10 futbolcudan oluşan alternatif ikinci bir transfer listesi hazırladı. Yönetime, "Transfer yapılmazsa bu takımla ligde üst sıraları zorlamamız çok zor" restini çeken Yanal, mevcut kadrodan ise kimseyi göndermeyi düşünmüyor. Yanal'ın, yabancı futbolcularla satın alma opsiyonu Trabzonspor kulübünde olmak üzere, sezon sonuna kadar kiralık anlaşma teklifini de getirmesi yönetim tarafından olumlu karşılandı. Bu arada ülkelerinin milli takım kamplarında bulunan Jabi ve Sayed Moawwad'ın gelişinin uzaması Yanal'ın moralini bozdu.

KAMPIN VERİMLİ GEÇMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş, yapılacak transferlerin takıma katkı yapacağından emin olduğunu belirterek, "Hocamız transfer de dahil bir çok konuda çok detaylı bilgilere sahip. Takımın şu anda bulunduğu konumdan herkes kadar o da rahatsız. Çaykur Rizespor maçını kazanmamız bizim için çok iyi oldu. Bu maçın ardından bir seri yakalamak istiyorduk. Ancak lige ara verildi. Şimdi bu arayı Antalya'da en iyi şekilde değerlendirip, lige daha hazır bir şekilde dönmek istiyoruz. İnşallah yeni transferleri de Antalya kampına katarak, çok daha verimli bir kamp döneminin geçmesini sağlayacağız" dedi.

ALBAYRAK'A AFİŞ TEPKİSİ

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın şehrin çeşitli yerlerindeki bilboardlara astırdığı, "Akyazı projesi" fotoğrafının altına, "Bu projede emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" yazısına tepkiler artıyor. Bazı taraftarlar afişlere sprey boya ile "Rant, çıkar, yalan ve defol" yazarken, bazı taraftarlar ise projenin hayalden öteye gidemediğini savunuyor. Bu arada 8 - 9 Şubat tarihlerinde yapılacak olan kongrede aday olup olmayacağı belirsizliğini koruyan Başkan Nuri Albayrak'ın aday olması yönünde kendisine gelen baskılardan dolayı net bir açıklama yapmadığı ve çeşitli kesimlerle görüşmelerini sürdürdüğü belirtildi.

Milliyet

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 13:02
Trabzonspor biraz borç yaparak büyümek zorunda artık. Bunun için de transferde %100'ü tutturmamız gerek
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Vkgz
31.01.2008, 13:03
Bu arada ülkelerinin milli takım kamplarında bulunan Jabi ve Sayed Moawwad'ın gelişinin uzaması Yanal'ın moralini bozdu.

haberin bu kısmı yalan. Hoca baştna beri bilmiyormu sanki mısırın ginenin gruptan çıkacağını. Hala masa başı haber yapıyorlar ya helal olsun

Murat Altun
31.01.2008, 13:04
Bari Ersun hocayı kaybetmesek :((

vadaa55
bence ricardinho yu vericekse beşiktaş almak lazım.Hem 10 numara eksiğimizi avrupadan oyuncu bularak zor çözeriz
iyi de kardeşim adama sormazlar mı ceyhunu niye gönderdin diye:mad:ceyhunu sevdiğimden değil hatta hiç sevmem ama bize ricardinho gibi koşmayan adam lazım değil szykowiak gibi hırslı oyunu iyi yönlendiren takıma uyacak bir adam lazım

Tolga_61
Necati-Sabri atağı

Yalanın daniskasına bak ya utanmasalar Yattara+Gökdeniz diyeceklerde o kadar da bi tarawfları tutmuyor sanırım...

balahor61
31.01.2008, 13:05
TRANSFERLER
Nuri Albayrak, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve biri Avrupa biri de Rusya’dan olmak üzere iki oyuncuyu kadroya katabileceklerini söyledi. Albayrak, gelen yönetimin elini güçlendirmek için her iki oyuncuya da “şartlı-kiralık” imza attırılacağını ve performansları beğenilirse bonservisleriyle birlikte alınmaları yolunun açık tutulacağını ifade etti. Albayrak, ara transferin 6 Şubat’a kadar uzatılması nedeniyle biraz daha araştırma ve düşünme şansı yakaladıklarını, Ersun Yanal’ın da onayladığı en az 2 oyuncuyu kadroya “mutlaka” katacaklarının da bilinmesini istedi

SEDAT TUNALI

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 13:06
Afrika kupasında fildişi sahilinde mükemmel oyuncular var onlardan 2 tane alsak şampiyon oluruz.

Muhammed KOÇ
31.01.2008, 13:07
yattara nereye gidiyor yuh artık ya.taransfer haberi bekliyoruz yattarayı gönderme haberi yapılıyor.Allahım sabır ver..

Cem Balcı
31.01.2008, 13:07
[quote=CeMtS-1967;1121954]ya bu dennis işi noldu odamı yalan çıktı?[/QUOT

orda da harf hatası olmuş,dennis değil tennis mış menejerlerin oyunu yanı,dolayısı ile yönetim vazgeçmiş...

hiç şaşırmadım zaten...bi işide becerseler...

Vkgz
31.01.2008, 13:11
TRANSFERLER
Nuri Albayrak, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve biri Avrupa biri de Rusya’dan olmak üzere iki oyuncuyu kadroya katabileceklerini söyledi. Albayrak, gelen yönetimin elini güçlendirmek için her iki oyuncuya da “şartlı-kiralık” imza attırılacağını ve performansları beğenilirse bonservisleriyle birlikte alınmaları yolunun açık tutulacağını ifade etti. Albayrak, ara transferin 6 Şubat’a kadar uzatılması nedeniyle biraz daha araştırma ve düşünme şansı yakaladıklarını, Ersun Yanal’ın da onayladığı en az 2 oyuncuyu kadroya “mutlaka” katacaklarının da bilinmesini istedi

SEDAT TUNALI

İşte bu. Rusyayı görebildik sonunda iyi topçular var orda. Ama çok pahalı oluyorlar genelde.

Murat Altun
31.01.2008, 13:12
Para yok yani yattara yı önerecekelrine göre.
Diğerlerini sattınızda paraları ile kimi aldınız da hala oyuncu satıyorsunuz Yönetim gider ayak bari Allah rızası için bir çivi çakın Trabzonspor için
Yada Gökdeniz ide satın kurtulun ne bu yaa

Murat GENEL
31.01.2008, 13:13
Sabri diyen arkadaşlar lütfen yapmayın..Bu adam Galatasarayın amigosu resmen ne işi var bizde hemde sag tarafta o kadar adam varken..

Burçak
31.01.2008, 13:14
yaa arkadaşlar Allah aşkına fotospor gazetesinin yaptığı bi haber üzerinden boş yere sinirlerinizi geriyorsunuz. :)

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 13:14
SAbriyi isteyen trabzonsporlu olamaz

mustafa gürsoy
31.01.2008, 13:17
Çarşambalı pislik sabrinin ne işi var takımda

Muhammed KOÇ
31.01.2008, 13:17
ARKADAŞLAR BÖYLE YAZILAR YAZMAYIN.BİRİSİ TUNCAYI DA İSTESE HAKAN ŞÜKÜRÜ DE İSTESE TRABZONSPORLU OLAMAZ DENMEZ LÜTFEN..

Samet Yildirim
31.01.2008, 13:19

tmm anladik da "CARSAMBALI PISLIK" ne demek simdi ne demek istiyorsun ?!?!?!

Mehdi
31.01.2008, 13:21
Ya şu tür muhabbetlerden ne zaman vazgeçeceğiz.Nasıl bir kriteri var bu takımı tutmanın.Hangi futbolcuları istediğimizde oluyor bu iş.

Uyduruk haberler sinirlerimizi geriyor.Birde bunu ciddiye alıp tartışıp polemiğe girince dahada gerliyoruz.
Lütfen.

Kadir
31.01.2008, 13:22
sabri kazması nerden çıktı ya o kalas gitsin mersin idman yurdunda oynasın kendini bir derece bile geliştiremeyen bir kazma fatih terim'in adamı olduğu için milli takıma alınıyor sadece. yetenek denen şey bu kazmada yok.. fotospor biraz daha mantıklı sallasın artık.

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 13:22
Sabrİ Asla Bİzİm Futbolcumuz Olamaz Trabzonsporla Adi Bİle Anilmamali Trabzonspor Öyle Oyuncular Getİrİrse KİmlİĞİmİzden Tamamen UzaklaŞiriz Zaten Artik Trabzonspor Dİye BİŞey Kalmadi Tamamen Sİlİnİrİz...

Vkgz
31.01.2008, 13:23
Sabri olmaz, gelmesin.

CAFER ÖZER
31.01.2008, 13:24
Güya transfer yapacakalardı.Normal şartlarda Bu gün son gündü,6gün uzamadığını kabul edersek nerde Transferler,Yok
Eğer gerçekten Transfer yapaılacak olsa idi,Görüşülen kişiler olsaydı Bu gün ve öncesi anlaşma yapılırdı.
Bir tanesi demiş Transfer iyiki uzadı,6 gün değil 6 ay uzasa ne olur.
Son gün son saatlere kadar insanların kafasını karıştır.Ondan sonra anlaşamadık gelemediler.Kulübü naz yaptı.Kulüp ayaklandı.saçmalığı ile milleti kandırın.
Eğer Kongreye kadar Transfer yapılmaz ve Transfer süresi geçirilirse Kesinlikle Bunları Hain ilan edeceğim.

Muhammed KOÇ
31.01.2008, 13:25
Tamam abiler sabri transferini kapattık ununla ilgili yorum yok artik :)

Ama necati gelse iyi olur diyorum ben..

Mehdi
ne biçim transfer dönemi bu ya yok kakakula yok boukye ilgilenmediğimiz futbolcu kalmadı ala ala yine kazmanın birini aldık illa garip garip adam alcaklar
Kullanıcı adında çok aceleci davranmışsın:)Hoşgeldin.

Samet Yildirim
Tamam abiler sabri transferini kapattık ununla ilgili yorum yok artik :)

Ama necati gelse iyi olur diyorum ben..

ikiside gelmesin...trabzona bile sokmam ikisini

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 13:29
Necati de milli takımda Sabride hangisi zamanında hakkıyla girdi GS den oyuncu olsun durumları nedeniyle hakan Sabri Necati giriyordu milli takıma 1-2 sezon önce ama orda biraz hakeden sadece necatiydi.Adanaspordan beri şu ligde top koşturan ve belkide sürekliliği olan nadir oyunculardan biri necati.Öyle bi sezon 25 gol atıp diğer sezon 5 gol atmaz.Her sezon 15 civarıdır necati bazen 20 ye çıkar.
Sabri milli takımda sayısız kez bizi yakan ayağında top tutmasını bilmeyen artis,bencilin teki Trabzonsporla adı anılınca tiskiniyorum.
Hakan Tecrübeliydi onu geçelim oda haketmiyor artık milli takımı...bizle işi yok zaten sadce açıklamk için söyledim.

Zurawski
31.01.2008, 13:29
Sabri ve Necati kötü futbolcu değil. Sabrinin oynadığı bölge yani sağ kanat tek sorunsuz bölgemiz takımdaki.Artık gazeteler haber yaparken bu duruma göre yapsınlar.Bize sağ kanat transfer etmeye uğraşmasınlar boşuna.Necatiye gelince yetenekli ama pisliğin önde gideni .uzak dursun yeter.

Ork Hun
31.01.2008, 13:30
dostum ben trabzonluyum fakat şu anda çarşamba da ikamet ediyorum
sabri kendi adına pislik olabilir ama burada bütün çarşambalıları zan altında bırakmamak lazım
biraz dikkat!!!!:mad:

Serdar A
31.01.2008, 13:31
ne biçim transfer dönemi bu ya yok kakakula yok boukye ilgilenmediğimiz futbolcu kalmadı ala ala yine kazmanın birini aldık illa garip garip adam alcaklar

Keşke Makukula ile gerçekten ilgili olsaydık. Şu ana kadar basında adı çıkan futbolcular içinde en iyi seçeneklerden biriydi . Bakalım seneye ispanya liginde oynarken yine kakakula diyebilecek miyiz?

Şu an haberler doğruysa İtalya ve Rusya'dan bazı oyuncularla ilgileniyoruz . Her iki ligden Trabzona gelebilecek , gelirse çok başarılı olabilecek potansiyelde 15-20 oyuncu var . İnşallah gidipte günü kurtaracak ya da günü bile kurtaramayacak oyuncuları bulup getirmeyiz.

Avrupa'nın çoğu liginde ocak ayıyla beraber transfer dönemininde bitiyor olması bir avantaj .

Ali Can
Sabri ve Necati kötü futbolcu değil. Sabrinin oynadığı bölge yani sağ kanat tek sorunsuz bölgemiz takımdaki.Artık gazeteler haber yaparken bu duruma göre yapsınlar.Bize sağ kanat transfer etmeye uğraşmasınlar boşuna.Necatiye gelince yetenekli ama pisliğin önde gideni .uzak dursun yeter.
:alkış::alkış::alkış:evet bu dediklerine bende katılıyorum

mustafa gürsoy
dostum ben trabzonluyum fakat şu anda çarşamba da ikamet ediyorum
sabri kendi adına pislik olabilir ama burada bütün çarşambalıları zan altında bırakmamak lazım
biraz dikkat!!!!:mad:

Bir kısmını kastediyorum zaten. Buna katılacağını düşünüyorum.

Muhammed KOÇ
31.01.2008, 13:32
sabriyi harbiden salla.şu an öle bi haber yok ama neceti bizim aradığımız adamlardan birisi.gol vuruşları da güzel.adam da eksiltebiliyo.pas ta atar aralara felan.alsak hiç fena olmaz derim ben.hem parası da o kadar kabarık değil..

İsmail Çavuşoğlu
31.01.2008, 13:33
Güya transfer yapacakalardı.Normal şartlarda Bu gün son gündü,6gün uzamadığını kabul edersek nerde Transferler,Yok
Eğer gerçekten Transfer yapaılacak olsa idi,Görüşülen kişiler olsaydı Bu gün ve öncesi anlaşma yapılırdı.
Bir tanesi demiş Transfer iyiki uzadı,6 gün değil 6 ay uzasa ne olur.
Son gün son saatlere kadar insanların kafasını karıştır.Ondan sonra anlaşamadık gelemediler.Kulübü naz yaptı.Kulüp ayaklandı.saçmalığı ile milleti kandırın.
Eğer Kongreye kadar Transfer yapılmaz ve Transfer süresi geçirilirse Kesinlikle Bunları Hain ilan edeceğim.
evet haklısın bugun son gündü.acaba ne açıklama yapacaklardı.işte aldık ya mısırlıyımı diyeceklerdi?gerçi o da garanti değil dahada..
edeceğin ilanı yalnız başına yapma benide al yanına....

Ork Hun
31.01.2008, 13:35
bence avrupa transferin bitmesi piyasada rakibimiz olmayacağı için bir avantaj gibi gözükebilir ama
kimse bizim gibi kadroda fazlalık olmayan işine yarayan adamı yerine alternatifini bulmadan satmaz
o nedenle transfer sezonunun avrupada bitmesi bizim için dezavantaj da olabilir

Samet Yildirim
31.01.2008, 13:40
arkadaslar AUVRUPADAN oyuncu almak icin bugün son gün mü oluyor ?!?! bizde 6 subat ama 3 subat mesela ingiltereden oyuncu alabiliyormuyuz???

Zafer Fidan
31.01.2008, 13:43
arkadaslar AUVRUPADAN oyuncu almak icin bugün son gün mü oluyor ?!?! bizde 6 subat ama 3 subat mesela ingiltereden oyuncu alabiliyormuyuz???

fifanin belirledigi son gün bugün yanilmiyorsam..
bizim yöneticiler bunun farkinda oldugundan süphe ediyorum.

mustafa gürsoy
31.01.2008, 13:46
ülkesel transfer dönemleri arasında futbolcu alabilirsin. Bu tarih bazı ülkelerde farklılıklar gösterir. Satın almada karşı ülkenin transfer döneminin bir önemi yoktur.

Kadir
31.01.2008, 13:49
denisten başkası yalan kimi alırlarsa alsınlar bize ancak o faydalı olurdu adam leblebi gibi gol atıyor topu ayağında bekletmeden çat kaleye ve gol. bizim öküzler 2 metre yaklaşırlar kaleye gider auta dikerler topu, ayaklarında 2 saat bekletip kaptırırlar yahut hemen sırtlarını kaleye döner geri pas yaparlar şimdi ahmak ahmak adamları alacaklar seneye gönder gönderebilirsen muşamba olayı gibi aynen

yav ne denisi :D denis menis gelmez .. gidip mısırdan bi tane daha orta sınıf forvet getirirler olur biter.

Volkan Albayrak
31.01.2008, 13:49
karşı taraftan futbolcu alırsın

mustafa gürsoy
31.01.2008, 13:51
yav ne denisi :D denis menis gelmez .. gidip mısırdan bi tane daha orta sınıf forvet getirirler olur biter.

Bu şehire bu takıma dışarıdan iyi futbolcu almak çok zordur yani orta sınıf futbolcu almak zorundayız veya genç futbolcu arayacaksın bulacaksın alacaksın

EyüpKILIÇ61
31.01.2008, 13:52
Ara dönemde kaleci ve mısırlıdan başka topcu aldık mı biz ya da gündem de bir şey var mı bilgilendirirseniz sevinirim

Ork Hun
31.01.2008, 13:53
ben de oyuncunun satın alındığı takımın liginin transfer sezonunun bitmiş olması önemli değil
diye biliyorum
bizim yaz transfer sezonu güney amerikada sezon ortasına denk geliyor
ama transfer yapabiliyoruz

Ali İhsan
31.01.2008, 13:55
Transfer dönemi oyuncu satın almayı sınırlar, satmayı değil. Satmada da sınır olsaydı kıtalararası transferler bayağı azalırdı.

vuralkara
31.01.2008, 13:56
evet bugün normalde son gündü. yani gerçekten ortada anlaşılan isimler olsaydı imzaların atılmış ve bugün fedrasyona bildirilmiş olması gerekiyordu. ama ortada daha hiçbirşey yok. bunlar resmen insanları kandırıyorlar. ne yani anlaşmışlardı da sonra adamlara "bizim transfer sezonu uzadı siz gelmeyin daha trabzona, son gün gelir imza atarsınız" mı dediler. artık yalanları ortaya çıktı. daha fazla da söylemesinler artık yeter.

Zafer Fidan
31.01.2008, 13:57
Bu arada Werder Bremen Mesut Özili schalkeden 5 milyon €ya transfer etti

H.Tolga YİĞİT
31.01.2008, 14:02
evet bugün normalde son gündü. yani gerçekten ortada anlaşılan isimler olsaydı imzaların atılmış ve bugün fedrasyona bildirilmiş olması gerekiyordu. ama ortada daha hiçbirşey yok. bunlar resmen insanları kandırıyorlar. ne yani anlaşmışlardı da sonra adamlara "bizim transfer sezonu uzadı siz gelmeyin daha trabzona, son gün gelir imza atarsınız" mı dediler. artık yalanları ortaya çıktı. daha fazla da söylemesinler artık yeter.

Cidden ya bu yöneticiler taraftarla dalga geçiyor resmen...
Bu kadar basitlik olmaz...
Bi halt yapacakları yok bunların. defolup gitmediler. takımı bitirmeye çalışıyor albayrak maşası.cebinide doldurdu.bravo valla. ne güzel başkanlık yaptın.

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 14:03
mesut için iy iolur inş ama weder de forma şansı daha zor

Cem Balcı
31.01.2008, 14:05

Türk milli takımını tercih etmeyen birisi için ne üzülürüm nede sevinirim.çokta tın...:):D

Volkan Albayrak
duyumda olmadığına göre durum vahim

Ali Can
bencede werder de hangi adamı keseceksin ki ilk 11 de oynayasın işi daha çok zorlastı

sanatik
31.01.2008, 14:06
Şahin; "7.5 milyon euro getirip, Gökhan Ünal'la anlaşan kulüp transferi gerçekleştirebilir"

Gecen hafta 10 milyondu simdi 7,5. Yani yakinda 5 olursa sasirmam ama 2,5 milyon dan fazlada kimse vermez degilmi ?

Zafer Fidan
31.01.2008, 14:06
daha 19 yasinda mi ne.. forma sansi bulur, werder bosuna 5 milyon € ödeyip kenarda oturtmaz.

Cem Balcı
31.01.2008, 14:11
bizimkiler fanatiğin dediğine göre rico için harekete geçmişler yeniden.

ne desem bilemedim...

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 14:14
daha 19 yasinda mi ne.. forma sansi bulur, werder bosuna 5 milyon € ödeyip kenarda oturtmaz.
Oynadığı mevkide Bremende DİEGO var

zahido
31.01.2008, 14:14
Şahin; "7.5 milyon euro getirip, Gökhan Ünal'la anlaşan kulüp transferi gerçekleştirebilir"

Gecen hafta 10 milyondu simdi 7,5. Yani yakinda 5 olursa sasirmam ama 2,5 milyon dan fazlada kimse vermez degilmi ?

su son cikan 6+2den sonra fiyati duser bence.. Simdiki haliyle en fazla 3 milyon euro edeer bu adam geriye kalan para turk statusunde oldugu icin odeniyor.. Turkiyede turk futbolcular icinde 7.5 milyon avro edecek adam goremiyorum eden biri vardi oda yaklasik oyle bi meblaya gitti zaten..

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 14:15
bizimkiler fanatiğin dediğine göre rico için harekete geçmişler yeniden.

ne desem bilemedim...
şu durumda 2 paşaya razıyız
kasımpaşalı tehoue
bide rico paşa başka adam alamyız mecbur bu 2 si

Telha TANYILDIZI
31.01.2008, 14:15
şöyle bi şarkı vardı tam bizlik
ah şu papatya fallah çaresizliğim sanamı kaldı
ah şu papatya falları başka bahara kaldıı...

Sefa Murat Dokuz
31.01.2008, 14:16

gökhan ünal 6 milyon euro eder topuz da 6 eder 12 milyon euro eder 2 si.
7.5 fazla gökhana bana göre

Cem Balcı
31.01.2008, 14:18
kasımpaşalı tehoue

yararlı olaacaklarsa gelsinler dicem ama...:rolleyes:

amalar çok...

Volkan Albayrak
31.01.2008, 14:18
kaldı 1 hafta

Murat Keçeci
31.01.2008, 14:21
bu yönetimi tanıyoruz artık bu adamlar son 1-2 gün kalmadıkça transfer yapmaz olanakları olsa bile yapmaz onun için boşuna transfer beklemeyin içimi dökmek için giriyorum diyorsanız haklısınız

Tangerine Dream
kasımpaşalı tehoue

Paşalardan Kasımpaşalı olanı artık Konyaspor'da, diğerine gelince bence bizim derdimize derman olmaz, ayrıca onunla ilgilendiğimizi de sanmıyorum.

Ork Hun
dün ntv spor da abdullah başer konuştu
bilmiyorum burada bahsi geçti mi
biz bizden sonraki yönetime bize bırakılan jun belası gibi bir bela bırakmak istemiyoruz
onun için transferde titiz davranıyoruz kaliteliyi ucuz almaya çalışıyoruz yoksa transfer yapmayacağız
varsın bize tansfer yapamayan yönetizi desinler dedi

tabi buradan çok farklı anlamlar çıkarılabilir yorum sizin...

Cem Balcı
31.01.2008, 14:25
biz bizden sonraki yönetime bize bırakılan jun belası gibi bir bela bırakmak istemiyoruz
onun için transferde titiz davranıyoruz kaliteliyi ucuz almaya çalışıyoruz yoksa transfer yapmayacağız

hey Allahım yaa...bu kaliteli ama ucuz oyuncuyu nerden bulacaklarmış acaba:confused:

cebimizde akrep var demiyolarda...

erol_izm
31.01.2008, 14:26
Brezilyalı, Arjantinli, Mısırlı derken son gün 2 tane Gürcü ya da Hırvat transfer ederseler hiç şaşırmam. Bizim transferlerimiz hep böyle olmuştur. Sağ gösterip sol vuruyoruz. Hiç ismi geçmemiş 1-2 trişkadan transferle sezonu kapatacağımızı düşünüyorum.

Murat Keçeci
31.01.2008, 14:27
bizim yönetim kadar akıllı insanlardan kurulu bir yönetim daha varmıdır bilmiyorum hem kaliteli hem ucuz oyuncu bulmaya sadece bizimkilerin aklı çalışıyor diğer kulupler çok zengin ya çuvalla para harcamak istiyorlar

Ali Kemal Kalmuk
31.01.2008, 14:30

Abdullah Başer denen beyinsiz kimin adamı.Nurişin liman müdürü.Ne demesini bekleyelim yani bu takımı devraldığımız gibi borçsuz fena olmayan bir kadro ile teslim edeceğiz demesini mi bekliyoruz.

Arkadaşlar bunların bişe yapacakları yok milleti oyalıyolar.Ersun Hoca'nın zoruyla olur yine bişeler.
Ayrıca aday olan ve kazanacağını düşünen değerli Sadri Şener'de çıkıp bi çalışma yapsa ya.Nedir yani bu takım böyle giderse o da stad projesinden beklediği kaymağı yiyemeyecek.Çünlü stad olmayacak.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Murat GENEL
31.01.2008, 14:30
Taraftarlar Liverpool'a talip oldu
Taraftarlar Liverpool'a talip olduTakımına duyduğu bağlılıkla dünya çapında ün kazanan Liverpool taraftarı, kulübü satın almak için harekete geçti. Kulübün ABD'li sahiplerinin, yeni yatırım planından memnun olmayan bir grup taraftar, 100 bin Liverpool taraftarından 5'er bin pound toplamayı hedefliyor.Liverpoollu taraftarlar kulübün yeni sahiplerinden oldukça rahatsız.NTVSPORGüncelleme: 12:12 TSİ 31 Ocak 2008 Perşembe

Tribünlerde söylediği 'Asla yalnız yürümeyeceksin' isimli şarkıyla sesini tüm dünyaya duyuran Liverpool taraftarı, yönetimini beğenmediği kulübünü satın almak için harekete geçti.

ABD'li iş adamları George Gillett ve Tom Hicks'in geçen hafta bankalarla yaptığı yeni finansal anlaşmaları onaylamayan "Share Liverpool FC" isimli taraftar grubu, internet üzerinden örgütlenmeye başladı.

Grubun liderliğini Liverpool Üniversitesi’nde futbol endüstrisi üzerine dersler veren okutman Rogan Taylor, Premier Lig’in eski iletişim departmanı yöneticisi Phil French ve avukat Kevin Jacquiss yapıyor.

Okutman Taylor, hedeflerinin temelde Barcelona gibi 100 bin üyeye sahip, taraftarlarınca yönetilen bir kulüp yaratmak olduğunu vurguladı. Taylor, 100 bin Liverpool taraftarından 5'er bin pound toplayarak 500 milyon poundluk bir anapara oluşturmak ve bu parayla kulübün satın almak istediklerini kaydetti.

Henüz detayları açıklanmayan kampanyaya en büyük ilginin Doğu Asya'dan geldiği belirtildi. Kulübün ABD'li sahipleri Gillett ve Hicks'in hisselerinin bir bölümünü Dubai kökenli bir şirkete satma girişiminden büyük rahatsızlık duyan taraftarlar, ikilinin Liverpool'u bir ticari işletme olarak gördüğünü düşünüyor.

ABD'li ortaklar, 2011 sezonunda takımı yeni stada taşımayı planlasa da, yapılan son anketlerde Liverpool taraftarının yüzde 76'sının bu yönetim kaldığı sürece kulübe eski maddi desteği vermeyeceğini gösteriyor.

Volkan Albayrak
31.01.2008, 14:33
hadi bizde 100 bin kişiden 5.000 ytl toplayalımda kulübü satın alalım

MahmutHSO
31.01.2008, 14:33
Ne diye hala transfer beklediğinizi anlamış değilim.Bu sene bitti arkadaşlar.Uyanın artık.
Küme falan da düşmeyiz.Bırakalım yeni yönetim,gelecek sezona hazırlık yapsın.Şimdiden araştırmaya başlasınlar ama adam gibi araştırsınlar.
Ne diye sinirlerinizi yıpratıyorsunuz..

Ali Kemal Kalmuk
31.01.2008, 14:39
Ne diye hala transfer beklediğinizi anlamış değilim.Bu sene bitti arkadaşlar.Uyanın artık.
Küme falan da düşmeyiz.Bırakalım yeni yönetim,gelecek sezona hazırlık yapsın.Şimdiden araştırmaya başlasınlar ama adam gibi araştırsınlar.
Ne diye sinirlerinizi yıpratıyorsunuz..

Ya arkadaş yaza kadar bu takım maç yapmasın o zaman kimse de takımımız hakkında ileri geri konuşmasın ok.Gelecek sezona bırakalım.

Yani bu takıma transfer yapıp bu takımı güçlendirerek ilk 4 e girmesi zor mu başarılamayacak bi durum mu.

Madem bu takım hemen her durumda teslim olacak hiç sahaya çıkmayalım direk 3-0 mağlup olalım.

Yanlış düşünüyosun dostum yanlış..

selcuk
hadi bizde 100 bin kişiden 5.000 ytl toplayalımda kulübü satın alalım

saaten trabzonspor üyesi olan herkes trabzonsporun %80 inin sahibi
geriye kalanda borsadan satildi
yani para toplayib takima destek olmak deme daha dogru olur
ben varim

delfino
hep seneye hep seneye yapılan yanlış bitürlü bitmek bilmio bu yönetimde gelir sonra deriz bi dahaki seneyi bekleyelim böle böle bizim şampiyonluk hayal olurr valenciada aynı bizim gibi olduu daha dün dağları deviren takım şimdi ne hallerde al trabzonu vur valenciaya hiç bi fark yok...

Emirhan Makul
31.01.2008, 14:40
Paşa ısrarı
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_197130_31FAN10RICO-B-Y280.jpg

Ersun Yanal, "Ricardinho gibi bir futbolcuya ihtiyacımız var" dedi. Yönetim, Brezilyalı yıldızı transfer etmek için tekrar harekete geçti.
31.1.2008

‘Kalitesi ortada’
Transferde hareketli saatler yaşayan Trabzonspor’da sürpriz bir isim ortaya atıldı. Beşiktaş’ın Brezilyalı futbolcusu Ricardinho için Bordo-Mavililer’in bir kez daha harekete geçtiği öne sürüldü. Özellikle istediği oyuncular alınmadığı için kadrosunu kurmakta zorlanan teknik direktör Ersun Yanal’ın, “Ricardinho’nun kalitesi ortada. Onun gibi bir futbolcuyu kadrosunda hangi teknik adam görmek istemez ki. Böyle bir oyuncuya özellikle orta sahamızda acil ihtiyaç var” dediği öğrenildi.
Ceyhun’un yerine
Yönetimin, Yanal’ın bu sözlerinin ardından Beşiktaş’la görüşme hazırlığı içinde olduğu bildirildi. Transferin gerçekleşmesinin oldukça zor olmasına rağmen, Karadeniz ekibinin elinden geleni yapacağı iddia edildi. Bilindiği gibi Ceyhun Eriş’le yollarını ayıran Trabzonspor, oyun kurucu pozisyonundaki eksikliğini gidermek için büyük bir çaba harcıyor. Özellikle Yanal’ın takımın beyni olarak Ricardinho ya da alternatifi olabilecek bir isim konusundaki isteğini yönetime ilettiği belirtildi.

Kartal’dan açıklama
Siyah-Beyazlılar’ın Brezilyalı yıldızları Ricardinho’yu göndermek konusunda kararsız bir tutum sergilediği kaydedildi. Beşiktaş Genel Menaceri Sinan Engin’in özellikle yakın çevresine, “Ricardihho yavaş yavaş Beşiktaş’ta eski formunu bulmaya başladı. Şu an onu göndermek yapılabileceken büyük yanlışlardan biri olur. Golcülerimizden Holosko’yu satmakla, onu satmak arasında hiç bir fark olmadığını düşünüyorum” açıklamasını yaptığı ifade edildi.

Ork Hun
31.01.2008, 14:41
Ya arkadaş yaza kadar bu takım maç yapmasın o zaman kimse de takımımız hakkında ileri geri konuşmasın ok.Gelecek sezona bırakalım.

Yani bu takıma transfer yapıp bu takımı güçlendirerek ilk 4 e girmesi zor mu başarılamayacak bi durum mu.

Madem bu takım hemen her durumda teslim olacak hiç sahaya çıkmayalım direk 3-0 mağlup olalım.

Yanlış düşünüyosun dostum yanlış..

ilk 4 e girmesi matematiksel açıdan çok zor artık maalesef

delfino
31.01.2008, 14:42
bu fanatiğin haberii kesin traştırr ricardinhoyu zaten ilk biz alıcaktık alamadık gittik marcelinhoyu getirdikk bence rico gelmez gelsebile bizim takımda bişiler yapacağını pek sanmıyorum bize delgado tarzında bi on numara lazım koşan topla driblingli biri rico diil yani...

Murat GENEL
31.01.2008, 14:43
bu fanatiğin haberii kesin traştırr ricardinhoyu zaten ilk biz alıcaktık alamadık gittik marcelinhoyu getirdikk bence rico gelmez gelsebile bizim takımda bişiler yapacağını pek sanmıyorum bize delgado tarzında bi on numara lazım koşan topla driblingli biri rico diil yani...

katılıyorum bize daha hareketli bi 10 numara lazım..

F.Tütüncü
31.01.2008, 14:53
gökhan ünal 6 milyon euro eder topuz da 6 eder 12 milyon euro eder 2 si.
7.5 fazla gökhana bana göre

Biz Fatih'i ne kadara sattık? Gökhan Fatih'in yanında "0". 6 Milyon da etmez. 2,5-3 Milyon derim ben...

Gökhan Öz
31.01.2008, 14:57
rico kendi koşmaz takımı koşturur tam bir maestro yani

istanbullu
31.01.2008, 14:59

arkadaslar bunlar orta sahya adam aramiyo..o yuzden rico keske gelse de huseyinden kurtulsak..yoksa bunlarin kimseyi alacagi yok

F.Tütüncü
31.01.2008, 15:00
Ama bizimkiler sadece koşuyo:)

Murat Altun
31.01.2008, 15:13
Ama bizimkiler sadece koşuyo:)

yönetimde sadece konuşuyo:)

Emirhan Makul
31.01.2008, 15:16
ricoo gelsede bize gelse tam 10 numara bizde daha rahat oynarda istanbuldan da trabzona gelmezzz

Emiroğlu
31.01.2008, 15:18
Aynen dediğin gibi renktaş...

Ayrıca Rico bejeke de adam akıllı oynayamıyor.Sebebi ise Delgado.Aynı bölgede sıkışmış,yakın tarzlarda 2 adam söz konusu.,

Bizde durum farklı,bizde riconun olası oynayacağı yerde,yaklaşık 15-20 m2 lik bomboş bir alan var...

Bizde her türlü iş yapar...

Beğenmeyen,beğenmeyecek arkadaşlara,bugünlerimizi,güncel kadromuzu,aymanın ofansa destek vermeye çalışırken bize çektirdiği karın ağrılarını,hüseyin paşamızı ve diğer yetenek yoksunu futbolcuları hatırlatırım...

Almayı düşündüğümüz,ismi basında çıkan isimleri eleştirirken ayaklarınız biraz yere bassın.Elinizdekilere bir bakın,sonra burun kıvırın.

Bu arada,favorim Delgado ama nerdeeeeeeeeee..............

Sunny53
31.01.2008, 15:21
başladınız gene hayaller kurmaya
biri size birşey desin hemen hayal kurun
ne ricosu ya daha önce ricardenyo denen adam
şimdi oldu ricopaşa la havle
biraz akıl ya azcık dışardan okuyan gülüyor bize

worldmaster
31.01.2008, 15:25
arkadaşlar bu arada aldığımız mısırlı solbek Zambiya maçında döktürmüş.14 numaralı oyuncuya dikkat ,bizim sayed 3 tane gollük orta yaptı ama yalnız biini atabildiler...
bu linkten izleyebilirsiniz
http://www.dailymotion.com/video/x4800f_egyzmb-interviews_sport

Murat Altun
31.01.2008, 15:26
ricardinyo iyi ama onu bizim ynetim alamaz getiremez :)

rico en azıondan bizim kazmalardan iyidir:)

Volkan Albayrak
31.01.2008, 15:27
yönetimin ricoyu alabileceğine inanan varmı

Rasim YILMAZ
31.01.2008, 15:28
arkadaslar bunlar orta sahya adam aramiyo..o yuzden rico keske gelse de huseyinden kurtulsak..yoksa bunlarin kimseyi alacagi yok

Hüseyin ile Rico yu karşılaştırmanız yanlış arkadaşım. Senin Hüseyinden kurtulman için Aurelio,Tugay,Appiah gibi adam bulman lazım:) Biri elma biri Armut:)

Hem Ricardinho gelse ne yapabilirki bu takımda? Ceyhundan fazla iş yapacağınımı sanıyorsunuz ki?

Yine yanlış hareket ediyoruz. Bu takımın ilk önce Ayman dan kurtulması lazım. Ayman yerine yukarda yazdığım adamlar gibi dikine pas yapabilen, Yeri geldiğinde ileride gol arayan(sezonda en az 5 gol atabilen), Oyunu iyi okuyup beyni ayaklarına hükmeden bir önlibero lazım. Ha bundan sonra sırası ile bir santrafor(hava hakimiyeti iyi,iyi top indirebilen,süper bir bitiriciliği olmasa bile atılan topları saklayabilen; Çünkü tarifime uyan bir önlibero alınmassa stoperlerimiz havadan attıkları uzun toplarla pasörlük görevlerine devam edecekler), sağlam bir stoper ve en son rico gibi bir adam lazım.

Bu dediklerimizden santrafor ile stoper yolda.. Ama en önemlisi defans ile ileri ucu bağlayabilecek bir önliberodan hala ses yok.

Böyle bir önliberonun önemini belirtmek için istemeyerek fenerbahçeyi örnek veriyorum, Adamlar Maldonadoyu aldılar. Ki onun yerinde oynayacak aurelio,deniz,selçuk,kemal ve appiah varken. Varın gerisini siz düşünün..

Herkese Saygılar arkadaşlar...

Volkan Albayrak
31.01.2008, 15:29
yemin ediyorum size şu forumu takip etme nedenim yönetimin standart bir oyuncu alabilme ihtimali düşükte olsa öyle biri bile bizde iş görür çünkü takımda gökdeniz yattarayı çık normal bir futbolcu yok getir herhani bir yükselme liginden bir takımı 5 toğçusu bizde ilk11 de rahat oynar

Sunny53
31.01.2008, 15:30
yönetimin ricoyu alabileceğine inanan varmı

görmüyormusun üstad hepsi inanıyor
yani yazmıyım diyorum sonra yazıyorum
ricopaşa gelsinmiş
ne zamandan beri istanbulun artıklarına hevesli oldunuz
daha önce de yazdım
ricoyu izlemek isteyen inönüye gidebilir
burası Trabzonspor çöplük degil!!!!!!!!

Kubilay ŞAHİN
31.01.2008, 15:33
Biz Daha elimizdekini Kıymetini bilmiyoz Sywmek vardı adam ne kadar ince paslar atıyodu mükemmeldi ama nerede bi dahada zor gelir

Volkan Albayrak
31.01.2008, 15:34
sunny kardeş bende riconun gelmesini isterim sen beni yanlış anladın ama yönetim alamaz başka bir transfer döneminde bunları istemem ama bu sene olay farklı adamlar beceriksiz başkada bi şansımız şu an yok şu anda en kazma futbolcular bizde olduğundan dolayı isteselerde alınacak futbolcular eldekileerden kötü olamaz