PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

_SeRKaN_
30.01.2008, 13:11
Bunlar kadar ahmakça gazetelere yada medyaya demeç veren başka bir yönetici topluluğu görmedim..Kardeşim konuşmayı bilmiyorsan konuşma konuştukça batıyorsun..Millet dalga geçer oldu artık söylemlerinizle ayıptır ayıp susta delikanlı sansınlar..Başka kulüplerde ben bu kadar her kafadan ses çıkaran topluluk görmedim..Hangisi medyada bizimkilerden başka,bir kulübün neden basın sözcüsü olur gerekli açıklamayı çıkar o yapar burda ağzı olan konuşuyor..

eren_61
30.01.2008, 13:12
Gulermisin aglarmisin!

valla bizim ağlıcaımız yönetimin ise güleceği kesin.gene sinir krizlerine girecez.Allahım sen bize sabretme gücü ver.amin

asimavi
30.01.2008, 13:12
ya küfredecem şimdi bu şerefsizlere...ulan sizden transfer falan istemiyoruz zaten böyle bir beklentimiz yok sizden bari çıkıpta açıklama yapmayın ..konuşmayın...ulan aziz yıldırım trabzon hakkında yorum yapsa bunlar kadar tiksinmem...midem kaldırmıyor artık bunları...

...haşimi görünce kusasım geliyor zaten...

Serdar A
30.01.2008, 13:15
FERNANDAO ve Alex’ten olumlu cevap alamayan Trabzonspor Yönetimi, rotayı Arjantin’e çevirdi. Independiente’de bu sezon 19 maçta 18 gol atan 26 yaşındaki Arjantinli için kulübü 7 milyon euro isterken Bordo-Mavililer 3 milyon euro önerdi. Ancak bu rakama Independienteliler’in sıcak bakmadığı belirtildi. Trabzonspor yine de Arjantin kulübüyle temasları kesmedi. Yıldız futbolcuyla da her konuda anlaştı. Öte yandan listedeki diğer isimler Udineseli golcü Federico Raul Laurito ile Atalanta’nın gol makinesi Fernando Tissone için girişimler sürüyor. Arjantinli oyuncular için ön araştırma yapan Trabzonspor, Denis’ten gelecek habere göre harekete geçecek.

* * *

Bu haber dünde çıkmıştı . ikinci kez görüyoruz .

Özellikle Tissone tam ihtiyacımız olan nitelikte oyuncu . 21 yaşında , ortasahada playmaker olarak oynuyor . Arjantin asıllı afrikalı oyuncu şu an Atalanta'nın en değerli oyncularından . Duran toplarda ve dikine paslarda çok etkili. Şansı yanında olursa 2-3 yıl içinde Avrupanın dev klüplerinden birinde oynayabilir.

temel_yilmaz
30.01.2008, 13:16
tamam trabzonspor kimseye yalvarmaz edebiyatını duymaya başladık herhalde çekler yine karşılıksız çıktı

futbalski60
30.01.2008, 13:18
he ya hiç sorma ipini koparan bize geliyor... fotomaç demiş ki Arsenal'li Mosquera da bize geliyor
bu haber doğru ama o arsenal arjantindeki arsenal:)

FırtınaTS
30.01.2008, 13:19
Kusura bakma ama konu inanip, inanmak degil konu sacma sapan kaynakli duyumlari buraya koyup milletin aklini bulandirman..
Bizlerin fotomaca inanip, inanmamiz bizleri ilgilendiren bir konu ama burada bir cok insanin adeta umudu olmus transfer hakkinda duygu sömürüsü yapmaya kimsenin hakki yok, haddini bil!..
yasin anladigim kadariyla ufak ki dünden beri söylediklerimiz tesir etmemis yine sacma sapan teorilerini burada gündeme getiriyorsun senden öncekiler gibi sende köpük misali en kisa zamanda kaybolup gideceksin ;)

neye inanırsanız inanın başkasının kaynağına laf etmeye hakkınız yok çoğu kişi istedi diye koydum o haberi beğenmeyen okumasın o zaman haber maber yok size çok güzel sağlam kaynaklı bomba haberlerim vardı neyse söylemiyeyim o zaman şansınızı kaybettiniz

_SeRKaN_
30.01.2008, 13:20
bu haber doğru ama o arsenal arjantindeki arsenal:)

Sonundaki Sarandiyide eklemiyolar..Millet safya hava atacaklar sonuçta :)

temel_yilmaz
Şu anda futbolcu aradığımız için bir çok menajer bizim ismimizi kullanarak futbolcularına piyasa yaptırmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.

şimdi bu adamları ikiside yönetici biri kalk gidelim diyor öbürü ... yeme otur aşağıya ya bn yanlış anladım yada bunlar harbiden gereksiz insanlar

_SeRKaN_
neye inanırsanız inanın başkasının kaynağına laf etmeye hakkınız yok çoğu kişi istedi diye koydum o haberi beğenmeyen okumasın o zaman haber maber yok size çok güzel sağlam kaynaklı bomba haberlerim vardı neyse söylemiyeyim o zaman şansınızı kaybettiniz

Git kafa bulma milletle haberinde sana kalsın...

bysurmeneli
Ya sayed kim ? var mı içinizde tanıyan? bu mısır milli takımının en iyi oyuncusu aymandı bi de zidan gerisi hikaye ... öyle bir hale düştük ki nerdeyse kartal dan alınması düşünülen yaser in transferine bile sevinir olduk bırakın arkadaşlar forum sayfalarını ismi cismi duyulmamış oyuncularla doldurmayı alsaydılar fernandoa'yla alex i tamam derdim işte devre arasında alınacak en iyi adamları aldılar ama nerde klasik laflarla transferi geçiştirip araya bir iki tane adı sanı duyulmamış oyuncu sıkıştırıyolar bunlar ali cengiz oyunu bitmeyen A 'dan Z' ye uzanan alfabetik planlar.. bir türlü sağlanamayan dengeler.. bitmeyen menejerlerin fiyat artırma çabaları.. yapımıza uymayan futbolcular... her transfer döneminde takıma direkt katkı yapacak 3 tane oyuncu masalları... artık bunları ezberledik ... sonrasında patlatılan bi öze dönüş planı, süper lig deki Trabzon kökenli oyunculara yapılan atıflar... sanki o oyuncuları siz göndermediniz? ya neyse bu takım el birliğiyle süper ligden düşürülmek isteniyor bunu biz anladıkta biz taraftarı aptal yerine koymaya çalışanlar dönüpte aynaya baksalar asıl kimin nasıl göründüğünü daha iyi anlıcaklar...

FcTRABZONSPOR
Çok sağlamsa sende kalsın bzim habere ihtiyacımız yok:)

FırtınaTS
30.01.2008, 13:22
Bu haber dünde çıkmıştı . ikinci kez görüyoruz .

Özellikle Tissone tam ihtiyacımız olan nitelikte oyuncu . 21 yaşında , ortasahada playmaker olarak oynuyor . Arjantin asıllı afrikalı oyuncu şu an Atalanta'nın en değerli oyncularından . Duran toplarda ve dikine paslarda çok etkili. Şansı yanında olursa 2-3 yıl içinde Avrupanın dev klüplerinden birinde oynayabilir.

o dev kulüp bizmi oluyoruz şimdi :D

temel_yilmaz
30.01.2008, 13:26
devamlı takip edenler bilir sunny 53 nickli bi arkadaş vardı duyumları yüzünden başına gelmedik kalmadı ama sen onun yanında duyumda sıfır kalırsın ....adam kesilen çeklerin cirolarını kimin olduğunu tarihlerini bile biliyordu seninki biraz fotomaç duyumuna benziyor son sözde bu tarz haberler koyan arkadaşlara allah rızası için koymayın burası magazin yada n biliyim fısıltı gazetesi değil
admin vur kilidi topiğee

Ahmet54
30.01.2008, 13:27
kendin için konuş burda herkes düşüncesini konusmakta özgür istemiyosan biliyon sen

kardes yanlis anlasilma var arkadas düsüncesini belirtmiyorki..saglam kaynakli haber diye yalan haber atiyor sonrada bizle dalga geciyor..
dün bunu bir cok kez yapti, mesajlarini incelersen görürsün..bildigim kadariyla böyle kaynaksiz, yalan haber sunmak yasak olmali..
iyi o zaman bende yok kuslardan duydum diyerek buraya sacma haber yapsak nerede kalir forumun ciddiyeti, düzeni!..

futbalski60
30.01.2008, 13:29
benim dikkatimi çeken nokta bir stoper ve bir forvetle ilgilenizyoz oyun kurucu alınmayacaksa yaptığın transferler boşa gider öncelik ortasaha olmalı çünkü oyunumuz çok şekilsiz yönlendirenimiz yok

FcTRABZONSPOR
30.01.2008, 13:32
emri vaki konumsa konussam ne olcak boş boş konuşma
Adam ol...Sen ne atlıyon benim yorumum üstüne biyerinmi kaşındı...

Ahmet54
30.01.2008, 13:33
bu kaynaksız dedemden komşumdan duydum kaynaklı yapılan saçma sapan kafa bulma hezeyanına forumda müsade edilmesin.....

Bencede..Ben bu haberlerin dogru ciktigini hic görmedim aksine bu haberlerin getirmis oldugu duygusallikla insanlar hayal kirikligi yasiyor..
Bizede kuslar bir cok duyum getiriyor ama bizler bunlarin yalan cikacagini bildigimiz icin burada insanlarin umutlarini sömürmüyoruz..
Bu tip insanlari "ben bilirim" havasiyla akillari sira kendilerine derin devlet süsü vermeye calisiyorlar sonrada cekip gidiyorlar..
adam dün kesin geldi, imzayi atti, ucaga bindi diyordu simdi ise almazlarsa bileklerimi keserim diyor ondan sornada "birakin konussun" deniliyor..
burasi transfer basligimi, yoksa duyum, dedikodu basligi mi!..

Adem CAKIR
30.01.2008, 13:37
Ya anlamadığım şey medyada çıkan isimlere bakarsak ve buu futbolcular alınırsa Birleşmiş Milletler gibi bir takım olacağız.
Mısır, Gine, Arjantin, Kolombiya ve Brezilya.
Bide bizimkiler.
Dilleri farklı, Dinleri Farklı, Kültürleri Farklı, Yaşamları Farklı.
Dahası Futbol kaliteleri ve kültürleri farklı.
Bu adamları nasıl bir takım haline dönüştürecekler merak ediyorum.
Umarım ne yaptığını bilen birisi vardır diyecem ama komik olmamak için demiyorum :D

futbalski60
30.01.2008, 13:38
istihbaratçılara özel ayrı bir sayfa açılırsa iyi olur bence herkes istihbaratını oraya yazar:)

oflu_ömer
30.01.2008, 13:39
selam usaklar bana göre devre arasinda yapilan eniyi transfer memis gardesimiz gerisi yalan gelen gelenlerin uyum sorunu var ahhhhh be ergin gardesim sans sana hic gülmedi biraz becerili olsan bos alanlari iyi deyerlendirsen inan sende basaracaksin ama soru isaredi fazla sevinmeye gerek yok ben hocamizin yerinde olsam alt yapidaki genclere daha cok sans veririm sebebine gelince lig bizim icin bu sene bitti bir hetefimiz kalmadi artik bunuda iyi deyerlendirmek lazim sayilarimla

Serdar A
30.01.2008, 13:40
http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/Milli%20Takim/genc-milli-istatistik/A-A2-umit-Millide-oynayan-GM.xls

Biraz eski bir istatistik , gençlere önem vemenin değerini biraz olsun anlatıyor .

İki sene önce toplam değeri belki 10-15 milyon olan bu oyuncuların bugünkü değeri 100 milyona yakın olabilir.

oflu_ömer
30.01.2008, 13:45
burda baslik ve sevdamiz hakkinda yapilan iyi ve ya cirkin elesdirileri adminler tarafindan incelendik den sonra sitemizde göründülensin cüngü burda yazilanlari yapana atmayin grupculuk var yok deyen yalan der cikarcilik var cebini düsünenler var bunlara firsad vermemek icin böyle bir karar alirsaniz yuksek tansiyonu en azindan biraz düsürür sünüz sonucda ayni renklere gönül veren tarafdarlariz cikarci olmayalim ltf

FırtınaTS
30.01.2008, 13:56
Arkadaşlar sakin olun başlık kapanmasın tek eğl.. şey pardon tek bilgi kaynağımız burası, burası transfer başlığı olduğu için herkes aldığı duyumları eteğindeki taşları buraya döküyor içlerinde kolpası var gerçeği var inanıp inanmamak kişiye kalmış ben istedimki benim duyduğumu sizde duyun, fotomaç gazetesinin haberleride yalan ama onları koyabiliyoruz öyleyse suç bizim yazdıklarımızdamı sadece o tür gazeteler nasıl duyum alıyor? onlarda onun bunun emicesine eşine dostuna göre yazıyorlar değişen bişey yok.Ama tüm suç bu çürük yönetimde biri diyor şu isimi kesin aldık biri diyor yok ilgilenmiyoruz ya söyleyin ya hiç konuşmayın ama bütün bunlar anlaşmalı.Yönetim sallayacak gazeteler yazacak tiraj yapıp milleti hem kandırıp hem parasını alacakalr, işte en azından burda beleşe duyun diye söylüyoruz.Dün garantiydi denis işi halende öyle merak etmeyin arjantinden buraya boş yere gelmez.Denis gelip imzayı atacak hasta etmeyin adamı.

Mehdi
30.01.2008, 13:57
İkili tartışma ve hakaret içeren iletiler silinmiştir.

Son Fedaî
30.01.2008, 13:57
Ya bu Denis neyle geliodu Uçak,Helikopter,At arabası bi adamın gelmesi bu kadar uzun sürer mi yahu... :) Ewet Arkadaşlar Biraz Sakin olalım Kurtuluş Yakındır...

delfino
30.01.2008, 14:00
yaa analmıyorum bu yönetim nasıl başını yastığa koyuyor bu kadar rahat biçimde tvnin karşısına geçip roportaj yapabiliyolar hiçmi ar duyguları yok bukadr futbolcuları satıp paraları aldılar sonra bide külübü borca sürüklediler ve çıkıp hala konuşabiliyolar ee tabi futbolcu bakıyoruz bahanesine brazilyalarda sürtüyolar sonra sıfır bak aziz yıldırıma hakan bilal kutlualp futbolcu bakıyoz bahanesiyle brazilyaya gitti sonra istanbulda bi resterontta yakalandı ne yaptı direk sildi bi kalemde alexin işini bitiren olmasına rağmen bu işler böle öle fener tamam buyuyo yalan yok ama nasıl buyuyo ve bizimkiler de trabzonumuzu da bitirmeye nasıl çalışıyolar bi analiz edelim...

Hasan61
30.01.2008, 14:02
Ya bu Denis neyle geliodu Uçak,Helikopter,At arabası bi adamın gelmesi bu kadar uzun sürer mi yahu... :) Ewet Arkadaşlar Biraz Sakin olalım Kurtuluş Yakındır...
eşek üzerinde geliyor herhalde 1haftadır yolda

FırtınaTS
30.01.2008, 14:07

evet transfer döneminin bitmeside yakındır sonra anlayacağız hanyayı konyayı, yeni gelecek yönetim en az bunlar kadar cimri olacaktır bakkaldan sakız bile alamazlar

lazo1967_61
30.01.2008, 14:10
evet transfer döneminin bitmeside yakındır sonra anlayacağız hanyayı konyayı, yeni gelecek yönetim en az bunlar kadar cimri olacaktır bakkaldan sakız bile alamazlar

ya bir dedigin bir dedigine tutmuyor kardesim

sen ne adamsin be

_SaMeT_
30.01.2008, 14:16
Bizim kongre yapma zamanımız yeni değiştirilen transfer döneminin zamanına yaklaşık olduğu için bana kalıyorki araya kongre bahanesi atıp bu dönem yine transfersiz kalacağız . Bakmayın Maowad la anlaşıldı dediklerine imza atmadan inanmam...

Travelair
30.01.2008, 14:16
Takımları sezon arası bırakmak istemiyor denen gurbetçi oyuncular mı? Daha yeni Konyaspor Ceyhun'la anlaşmak üzereyiz dedi. Hiçbir dediklerine inanasım kalmadı. Yine anlamsız anlamsız laflar sonra da hüsran her seferinde. Ben mecbur muyum bu yönetimin basiretsizliğini kaderim bellemeye ya?

Hasan61
30.01.2008, 14:19
sadece bu ülkede 6şubata kadar uzatıldı.şimdi biz gidip yabancu bir adam aldık o takım onun yerini nasıl dolduracak orada transfer dönemi bitmiş olacak alırsak ya gitmek üzere olan oyuncu yada yurt içinden alırız

10 numara
30.01.2008, 14:22
İkili tartışma ve hakaret içeren iletiler silinmiştir.

Arkadaşlar sakin olun başlık kapanmasın tek eğl.. şey pardon tek bilgi kaynağımız burası.

ilk önce fırtınats'yi durdurun resmen dalga geçiyor....

zahido
30.01.2008, 14:27
arkadaslar gundemimizde ki forvet oyuncusu bu galiba.. daha once verildiyse kusura bakmayin..

2008-01-30 12:02:24
Sobolewski zagra w Trabzonie?

Pomocnik krakowskiej Wisły, Radosław Sobolewski otrzymał propozycję gry w tureckim Trabzonsporze. Turcy oferują za piłkarza milion euro, a on sam mógłby liczyć na zarobki w wysokości co najmniej 700 tysięcy euro.

- Jest konkretna propozycja z Trabzonsporu. Sam zawodnik ma prawo być z niej bardzo zadowolony - powiedział Jarosław Kołakowski, menedżer Sobolewskiego. - Ciekawe tylko, czy Wisła zgodzi się go teraz sprzedać - dodał.

Zawodnikiem Trabzonsporu był w latach 2005-06, kolega Sobolewskiego z Wisły, Mirosław Szymkowiak, który rozstanie z tureckim klubem nie przyszło łatwo.

http://www.slask.futbol.pl/index_2602.php?a_2501=9059&r_13=14&item=31e9b73a0e6dd4adbce7c95ea03b7649&tr=yes

Hasan61
30.01.2008, 14:30
arkadaslar gundemimizde ki forvet oyuncusu bu galiba.. daha once verildiyse kusura bakmayin..

Pomocnik krakowskiej Wisły, Radosław Sobolewski otrzymał propozycję gry w tureckim Trabzonsporze. Turcy oferują za piłkarza milion euro, a on sam mógłby liczyć na zarobki w wysokości co najmniej 700 tysięcy euro.

- Jest konkretna propozycja z Trabzonsporu. Sam zawodnik ma prawo być z niej bardzo zadowolony - powiedział Jarosław Kołakowski, menedżer Sobolewskiego. - Ciekawe tylko, czy Wisła zgodzi się go teraz sprzedać - dodał.

Zawodnikiem Trabzonsporu był w latach 2005-06, kolega Sobolewskiego z Wisły, Mirosław Szymkowiak, który rozstanie z tureckim klubem nie przyszło łatwo.

http://www.slask.futbol.pl/index_2602.php?a_2501=9059&r_13=14&item=31e9b73a0e6dd4adbce7c95ea03b7649&tr=yes
ilginç...bugün çıkmış bir haber

10 numara

hiç merak etme şimdi çetelesini çıkarırlar...

futbalski60
http://i.wp.pl/a/f/pjpeg/8696/sobolewski.jpg
haber doğru ama bu da polonya basının yada menajerlerin oyunu olabilir çünkü 1 hafta önce bursaspor resmi teklifte bulunmuştu bu oyuncuya

asimavi
30.01.2008, 14:31

...sabolewski benim bildiğim orta saha ..hatta ön libero oynuyor...yani bizde çok var bundan....

Ali İhsan
30.01.2008, 14:32

Bu eleman defansif ortasaha oyuncusu ve aynı zamanda 31 yaşında. Haberde de 1 milyon euro ve 700 bin euro gibi şeyler yazıyor. Zannetmiyorum bu oyuncunun alınacağını...

magicyattara
30.01.2008, 14:33
Burdaki arkadaşlara dedikodu yapıyorsunuz diyip hakaret edenler,lütfen bundan sonra resmi siteye girin ve imza atıldıktan sonra inanın.Burdaki herkes Trabzonspor kimi alacak diye merak edip saatlerce buraya gelecek olan yazıları takip ediyor.Bir şey duyanda burda paylaşıyor.
Ne yani fernandao yalanmıydı,ilgilenilmedimi bu adamla,son anda olmayan bir transfer.Bunu yazan arkadaşlara neden yalancı muamelesi yapıyorsunuz.O kaynak resimlerini koyanlar acaba Trabzonsporu,bu haberleri buraya yazanlar kadar seviyomu?Yoksa dalga geçip gününümü geçiriyo.
Rahatsız olan varsa resmi siteden takip etsin transferleri,zaten imza atıldıktan sonra koyuyorlar haberi oraya,onlarda rahat olurlar.

MarceloTS
30.01.2008, 14:34
...sabolewski benim bildiğim orta saha ..hatta ön libero oynuyor...yani bizde çok var bundan....

hepsini toplasan 1 önlibero etmezler ortak özellikleri kazmalık

futbalski60
30.01.2008, 14:37
bursasporun istediği oyuncudan bize hayır gelmez zaten

asimavi
30.01.2008, 14:37
kesin syzmek gitme demiştir bu adama ...bunu hiç ihmal etmiyor basın....çok saçma bişey ya hele bizim türk basını kesin yazıyor bunları ...

...brezilyadan gelenleri eller ve jefferson....

...almanyadan gelenleri...marcelinho...

..polonyadan gelenleri..syzmek...

...çek cumhuriyetinden gelenleri..tomas jun..

...hollandave ispanyadan gelenleri ..ki kimse gelmez...musampa...ve ersen martin..

..sırbistandan gelenleri..stepanov...

...ve hatta rusyadan gelenleri..fatih tekke engelliyormuş....

....yaa ne kadar dengesiz bi basın var bu ülkede...3 yaşında çocuk inanmaz be bunlara ...

...ama adamlar ısrarlar biz yalancıyız bizde haysiyet yok biz para için tiraj için her şeyi yaparız bu şeref meselesi o da bizde yok deyip ortalıkta kıvırtarak geziyorlar....yazıklar olsun be....

Erkut Ay
30.01.2008, 14:38
adam kafa buluyor ne duyumu sırf dalga için 10 larca üyelik alan var...

defalarca yazıldı burda bir haber yazarken altına kaynağını ekleyin diye burası transfer başlığı eğlence mekanı değil....

Ali Can
30.01.2008, 14:38
Benim anlamadığım bir kaç sitede hala niye trabzonspor defansif özellikte adamlarla ilgili transfer haberlerinin çıkmasıdır elimizde istemediğimzi kadar defansif adam var zaten insan sallarken biraz araştırı da öyle sallar

Ali İhsan
30.01.2008, 14:39
kesin syzmek gitme demiştir bu adama ...bunu hiç ihmal etmiyor basın....çok saçma bişey ya hele bizim türk basını kesin yazıyor bunları ...

...brezilyadan gelenleri eller ve jefferson....

...almanyadan gelenleri...marcelinho...

..polonyadan gelenleri..syzmek...

...çek cumhuriyetinden gelenleri..tomas jun..

...hollandave ispanyadan gelenleri ..ki kimse gelmez...musampa...ve ersen martin..

..sırbistandan gelenleri..stepanov...

...ve hatta rusyadan gelenleri..fatih tekke engelliyormuş....

....yaa ne kadar dengesiz bi basın var bu ülkede...3 yaşında çocuk inanmaz be bunlara ...

...ama adamlar ısrarlar biz yalancıyız bizde haysiyet yok biz para için tiraj için her şeyi yaparız bu şeref meselesi o da bizde yok deyip ortalıkta kıvırtarak geziyorlar....yazıklar olsun be....

Şu saydıklarının hepsi doğru be abi. Sen Eller olsan, Stepanov olsan, Szymek olsan sana sorsalar git dermisin?

Hasan61
30.01.2008, 14:39
Benim anlamadığım bir kaç sitede hala niye trabzonspor defansif özellikte adamlarla ilgili transfer haberlerinin çıkmasıdır elimizde istemediğimzi kadar defansif adam var zaten insan sallarken biraz araştırı da öyle sallar
çok var doğru ama işe yarıyorlarmı önemli olan bu

MarceloTS
30.01.2008, 14:40
defans adamının çok olması önemli değil aynı bizdeki gibi bi sürü var sonuç her maç yenen abuk subuk goller önemli olan az ama kaliteli olmasıdır

Adem CAKIR
30.01.2008, 14:42
Ya şimdi ara transfer dönemi 6 gün daha mı uzadı ?
Eğer öyleyse hay uzatanın.....

Cem Balcı
30.01.2008, 14:43
bursasporun istediği oyuncudan bize hayır gelmez zaten

abicim bunu neye dayanarak söylüyorsun anlamadım.:confused:çok yüzeysel bir yaklaşım olmuş.

zahido
30.01.2008, 14:44
Bu eleman defansif ortasaha oyuncusu ve aynı zamanda 31 yaşında. Haberde de 1 milyon euro ve 700 bin euro gibi şeyler yazıyor. Zannetmiyorum bu oyuncunun alınacağını...

evet futbolcuyu baska bi futbolcuyla karistirdim.. bu oyuncu defansif orta saha olabilir acikcasi mevkisini arastirmadim.. ama daha 2 saat oncenin haberi ilginc yanii gezerken rasgeldi iste..

Ali Kemal Kalmuk
30.01.2008, 14:44
Trabzon'da transfer çalışmaları
30 Ocak 2008 / 14:02
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal yönetime alternatifli bir transfer listesi sundu.

Transfer komitesi üyeleri 3 yabancı futbolcu kadrosuna katacak. Bugüne kadar 15 oyuncuyla görüşme yapıldı.

ALTERNATİFLİ LİSTE
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal yönetime alternatifli bir transfer listesi sundu. Bordo-Mavili ekibin teknik direktörü Yanal'ın sunduğu rapor doğrultusunda atağa kalkan transfer komitesi üyeleri listede ismi bulunan futbolcularla sırasıyla temasa geçiyor. Stoper mevki için listenin başında bulunan Polonya'nın Zagreblie Lubin takımının Kolombiyalı stoperi Manuel'in transferinin gerçekleşmemesi halinde alternatif olarak düşünülen Hollanda'nın Feyenord takımının Brezilyalı savunma oyuncusu Bahia'ya ile temasa geçilecek

KADRO GÜÇLENİYOR
Trabzonspor transfer komitesi üyeleri Mısırlı Savunma oyuncusu Sayyed ile anlaşırken bu futbolcunun sözleşmesinde doğan küçük bir sıkıntının giderilmesine çalışılıyor. Arjantinli golcü Denis'in transferini de büyük oranda bitiren Bordo mavililer,stoper olarak düşünülen Polonya'nın Zagrebie Lubin takımının Kolombiyalı futbolcusu Manuel ile ilgili transfer çalışmaları da yoğun bir tempoda sürdürüyor. Manuel'in transferindeki pürüz ihtimali üzerine de Hollanda'nın Feyenord takımında forma giyen 28 yaşındaki Brezilyalı Andre Bahai da listede bulunuyor. 1983 doğumlu 1.82 cm boyunda ki siyahi oyuncu Bahai Kolombiyalı Manuel'in transferinin gerçekleşmemesi halinde listede ilk sırayı alacak

Orhan ÇAVUŞOĞLU / haber61.net

asimavi
30.01.2008, 14:45
Şu saydıklarının hepsi doğru be abi. Sen Eller olsan, Stepanov olsan, Szymek olsan sana sorsalar git dermisin?

....yahu hiç olurmu öyle şey ...hiç bir profesyonel adam bunları söylemez....bunlar tamamen uydurmaca....

...sen hangisinin çıkıpta trabzon aleyhinde basına konuştuğunu gördün...konuşsalar vurulacaklarmıydı...

...ben gittim başarılı olamadım ..ama sen olabilirsin...denilmesi gereken budur...veya ben gittim güzel günlerim oldu ama başka problemlerim oldu ayrıldım ...iyi bir takım taraftarı güzel git başarılı olursun...

..veya ben gitti kendimi kanıtladım taraftar beni çok sevdi ordanda büyük bir takıma gittim tavsiye ederim ...bunlar söylenir bence ...

...hepsini bir kenera koy...oyuncu önce paraya bakar...bu adamların hangisi kötü para alıyordu...kaçan oyuncuları savunmak çok yanlış bence ...syzmek ve step bunların dışında onlar kaçmadı...karakter meselesi...

futbalski60
30.01.2008, 14:46
http://www.isiphotos.com/image_dir/album87/th_sm_xl_HCSINT1859.jpg
Elkin Soto
kulubü:Mainz 05
mevki:hücuma dönük ortasaha
uyruk:kolombiya
http://www.youtube.com/watch?v=E3IdAch8QRY
buraya dikkat menajeri Fransız moayel :)

futbalski60
30.01.2008, 14:48
forma giyen 28 yaşındaki Brezilyalı Andre Bahai da listede bulunuyor. 1983 doğumlu 1.82 cm boyunda ki siyahi oyuncu Bahai
biri şu Orhan çavuşoğluna toplama çıkarma öğretsin lütfen

Ali İhsan
30.01.2008, 14:51
....yahu hiç olurmu öyle şey ...hiç bir profesyonel adam bunları söylemez....bunlar tamamen uydurmaca....

...sen hangisinin çıkıpta trabzon aleyhinde basına konuştuğunu gördün...konuşsalar vurulacaklarmıydı...

...ben gittim başarılı olamadım ..ama sen olabilirsin...denilmesi gereken budur...veya ben gittim güzel günlerim oldu ama başka problemlerim oldu ayrıldım ...iyi bir takım taraftarı güzel git başarılı olursun...

..veya ben gitti kendimi kanıtladım taraftar beni çok sevdi ordanda büyük bir takıma gittim tavsiye ederim ...bunlar söylenir bence ...

...hepsini bir kenera koy...oyuncu önce paraya bakar...bu adamların hangisi kötü para alıyordu...kaçan oyuncuları savunmak çok yanlış bence ...syzmek ve step bunların dışında onlar kaçmadı...karakter meselesi...

Oyuncular sadece kontrat imzalarken profesyonel olurlar. Futbolcu iki tezahüratla moralini bozar oynamaz, kişisel sorunları yüzünden oynamaz, başım ağrıdı der oynamaz. Kısacası futbolcular da insandır. Özellikle takımdan sorunlu bir şekilde ayrılan oyuncuların kin tutma veya kendi vatandaşını uyarmak gibi insana ait özelliklerinin olacağı kesin.

TolgaTopçu61
30.01.2008, 14:51
yaw denis isi noldu??

_SeRKaN_
30.01.2008, 14:53
Konyaspor Tehoue ile anlaştı

Konyaspor, Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı yabancı kontenjanının arttırılması kararının ardından, Kasımpaşaspor'da oynayan 24 yaşındaki golcü Jonathan Kahne Tehoue'yle anlaştı.
Son görüşmelerin yapıldığı ve sözleşmenin imzalanacağı öğrenilirken, Unterhaching'te oynayan Ceyhun Gülselam'ın kulübünün sorun çıkardığı gerekçesi ile transferin iptal olduğu açıklandı.
TFF Yönetim Kurulu'nun aldığı, yabancı kontenjanının '6 artı 2'ye çıkarılması kararı, Konyaspor'un önünü açtı. Konyaspor Başkanı Mustafa Yayla, "Ceyhun Gülselam'ı almak için çok uğraştık. Ancak kulübü, sezon sonuna kadar göndermek istemediğini açıkladı. Biz de bunun üzerine görüşmelerimizi sürdürdüğümüz Kasımpaşaspor'un golcüsü Theoue ile anlaşma sağladık. Takımımızın yabancı kontenjanı dolu olduğu için Theoue'nin kadroya girmesinin ardından, onun yerine bir oyuncumuzu kadrodan çıkarmamız gerekiyordu. Federasyon'un aldığı karar, hem transfer konusunda, hemde yabancı kontenjanımızın doluluğu konusunda bizim önümüzü açmış oldu. Theoue'nin transferi için önümüzde bir engel kalmadı. Kendisiyle prensipte anlaştık. İmzalar'da 2 güne kalmaz atılır" dedi.
Kasımpaşaspor'un 24 yaşındaki Fransız golcüsü Jonathan Kahne Tehoue, bu sezon Belçika'dan Kasımpaşa'ya transfer edilmiş ve ligde oynanan 15 maçta, ilk 11'de sahaya çıkarak toplam 6 gol attı.

30.01.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

Tehoue'de gitti..Hadi gözümüz aydın..:) Ceyhun için demekki aynı sonuç aldı Konyada bizde ilgilendiğimizde kulübü bırakmamıştı sezon sonuna kadar...

Ali İhsan
forma giyen 28 yaşındaki Brezilyalı Andre Bahai da listede bulunuyor. 1983 doğumlu 1.82 cm boyunda ki siyahi oyuncu Bahai
biri şu Orhan çavuşoğluna toplama çıkarma öğretsin lütfen

Bunlar haberin yalan olduğunu anlamamız için haber detayına serpiştirilmiş ipuçları bence. Dün de 88 doğumlu oyuncuyu 25 yaşında diyorlardı. Aslında çok sık görülen bir şey. Haberi alan ajans en hızlı elemanına yazdırıyor. Geri kalanı copy-paste...

Serdar A
Basında Gökhan Ünal istanbulda haberlerini okuyunca , bu oyuncuyu Bizim Umut ile karşılaştırmak istedim.

Değerlendirme sadece istatistikler bazındadır.

Gökhan Ünal 82 doğumlu , 184 cm bouunda . Umut Bulut 83 doğumlu 184 cm boyunda.
Gökhan Ünal Bu sezon 9 gol attı , 4 gol pası verdi . Umut Bulut 8 gol attı , 3 gol pası verdi.
Gökhan Ünal süper ligde toplam 68 gol attı ( 04-07) Umut Bulut süper ligde 50 ( 03-07 ) İnegölde kiralık oynarken 6 gol attı ( 02-03)
Gökhan bütün gollerini tek takım da kaydetti ( Kayseri) , Umut gittiği 3 ayrı takımdada gol kaydetti ( Ankaragücü, İnegöl, Trabzon )

Umut bugün Ankaragücünde oynamaya devam etseydi acaba değeri ne kadar olurdu ?

Hasan61
30.01.2008, 14:55
Konyaspor Tehoue ile anlaştı

Konyaspor, Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı yabancı kontenjanının arttırılması kararının ardından, Kasımpaşaspor'da oynayan 24 yaşındaki golcü Jonathan Kahne Tehoue'yle anlaştı.
Son görüşmelerin yapıldığı ve sözleşmenin imzalanacağı öğrenilirken, Unterhaching'te oynayan Ceyhun Gülselam'ın kulübünün sorun çıkardığı gerekçesi ile transferin iptal olduğu açıklandı.
TFF Yönetim Kurulu'nun aldığı, yabancı kontenjanının '6 artı 2'ye çıkarılması kararı, Konyaspor'un önünü açtı. Konyaspor Başkanı Mustafa Yayla, "Ceyhun Gülselam'ı almak için çok uğraştık. Ancak kulübü, sezon sonuna kadar göndermek istemediğini açıkladı. Biz de bunun üzerine görüşmelerimizi sürdürdüğümüz Kasımpaşaspor'un golcüsü Theoue ile anlaşma sağladık. Takımımızın yabancı kontenjanı dolu olduğu için Theoue'nin kadroya girmesinin ardından, onun yerine bir oyuncumuzu kadrodan çıkarmamız gerekiyordu. Federasyon'un aldığı karar, hem transfer konusunda, hemde yabancı kontenjanımızın doluluğu konusunda bizim önümüzü açmış oldu. Theoue'nin transferi için önümüzde bir engel kalmadı. Kendisiyle prensipte anlaştık. İmzalar'da 2 güne kalmaz atılır" dedi.
Kasımpaşaspor'un 24 yaşındaki Fransız golcüsü Jonathan Kahne Tehoue, bu sezon Belçika'dan Kasımpaşa'ya transfer edilmiş ve ligde oynanan 15 maçta, ilk 11'de sahaya çıkarak toplam 6 gol attı.

Kaynak : DHA

Tehoue'de gitti..Hadi gözümüz aydın..:) Ceyhun için demekki aynı sonuç aldı Konyada bizde ilgilendiğimizde kulübü bırakmamıştı sezon sonuna kadar...
ohhh be şu bebbe'de bir yere gitsede kurtulsak

zahido
30.01.2008, 14:57
http://i.wp.pl/a/f/pjpeg/8696/sobolewski.jpg
haber doğru ama bu da polonya basının yada menajerlerin oyunu olabilir çünkü 1 hafta önce bursaspor resmi teklifte bulunmuştu bu oyuncuya

evet bursa teklif goturmus ama alamazlar buyuk bi ihtimal.. Cunku mevkii itibariyle ppolanyanin en iyi futbolcusuymus anladigima gore.. Milli takimi birakmis ozel nedenlerden dolayi.. Buda polonyalilari baya uzmus.. Aslinda sat aymani al bu adami ayni yerin adamlari ama klas farki var acikcasi..

10 numara
30.01.2008, 14:57
Basında Gökhan Ünal istanbulda haberlerini okuyunca , bu oyuncuyu Bizim Umut ile karşılaştırmak istedim.

Değerlendirme sadece istatikler bazındadır.

Gökhan Ünal Bu sezon 9 gol attı , 4 gol pası verdi . Umut Bulut 8 gol attı , 3 gol pası verdi.
Gökhan Ünal süper ligde toplam 68 gol attı ( 04-07) Umut Bulut süper ligde 50 ( 03-07 ) İnegölde kiralık oynarken 6 gol attı ( 02-03)
Gökhan bütün gollerini tek takım da kaydetti ( Kayseri) , Umut gittiği 3 ayrı takımdada gol kaydetti ( Ankaragücü, İnegöl, Trabzon )

8 milyon euro ;) umut'u beğenen biri olarak...kızmayın ama bence iyi golcü ;) denis'le ilgili yorum yapmadım o kadar pare etmez en fazla 3 milyon euro zaten 15-20 ler hep menajer oyunları...umut'un yanında iyi bir forvet iyi bir orta saha bak bakalım ne oluyor...

asimavi
30.01.2008, 14:59
Oyuncular sadece kontrat imzalarken profesyonel olurlar. Futbolcu iki tezahüratla moralini bozar oynamaz, kişisel sorunları yüzünden oynamaz, başım ağrıdı der oynamaz. Kısacası futbolcular da insandır. Özellikle takımdan sorunlu bir şekilde ayrılan oyuncuların kin tutma veya kendi vatandaşını uyarmak gibi insana ait özelliklerinin olacağı kesin.

...peki kardeş öyle olsun ben anlatamadım galiba ...sen inanıyorsun yani bu adamların transferlerimizi engellediğine öylemi...

_SeRKaN_
30.01.2008, 15:06
Her futbolcu ayrıldığı takımı kötüler..İçinde illaki kin olmuştur profesyonel olmasada aranızda amatör oynayanlar vardır elbet ben eski takımıma karşıda mücadele ettim..Hem daha hırslı oluyorsun oyunda hemde açıkçası eski takımının ismini dahi duymak istemiyorsun bu böyledir..Artık gerisini siz anlayın biri sorsa zaten takım hakkındaki düşüncelerin nedir diye hep olumsuz olanından başlar insan bu doğaldır..Ama şunuda söyleyeyim futbolcular bu tür söylemlere kulak astığı müddetçe hiç bir transfer yapamazlar..Kendilerini ya boşta bulurlar..Ya da oynamak zorunda kaldıkları kulüpte oynamaya devam ederler..

futbalski60
30.01.2008, 15:06
evet bursa teklif goturmus ama alamazlar buyuk bi ihtimal.. Cunku mevkii itibariyle ppolanyanin en iyi futbolcusuymus anladigima gore.. Milli takimi birakmis ozel nedenlerden dolayi.. Buda polonyalilari baya uzmus.. Aslinda sat aymani al bu adami ayni yerin adamlari ama klas farki var acikcasi..
biz bu polonyalıları szymek,fatih varken alacaktık o zaman iş yapardı kesin bizde bu adamın yaşı olmuş 32

zahido
30.01.2008, 15:14
biz bu polonyalıları szymek,fatih varken alacaktık o zaman iş yapardı kesin bizde bu adamın yaşı olmuş 32

bence bu adamda sezon sonuna kadar kiralanabilir.. Gokdenizide forvet arkasi oynatir ersun hoca.. Bitane forvetle bitanede stoper alip transfer bitirilebilir.. Tabi hepsi muallakta hocanin aklinda illa ki mutlaka degisik varyasyonlar vardir.. Buda onlardan biri olabilir diye dusunuyorum..

futbalski60
30.01.2008, 15:21
bence bu adamda sezon sonuna kadar kiralanabilir.. Gokdenizide forvet arkasi oynatir ersun hoca.. Bitane forvetle bitanede stoper alip transfer bitirilebilir.. Tabi hepsi muallakta hocanin aklinda illa ki mutlaka degisik varyasyonlar vardir.. Buda onlardan biri olabilir diye dusunuyorum..
ersun hocanın meksikadan,mısırdan oyuncu aradığına şahit olmadım genellikle balkan ülkelerinden oyuncu isterdi mesela polonya liginde ki meksikalı stoper ersun hocanın istediği oyuncu olabilir ama diğer oyuncular sayed,mosquaere,denis,alex,fernandao 'yu ersun hoca istememiştir bence bu yönetimin transfer politikası

İHTİLALL
30.01.2008, 15:21
Sorunlu giden oyuncuların muhtemel transferleri olumsuz etkilediği kesinlikle doğrudur.Bir oyuncu transfer düşünüpte fazla bilgi sahibi olmadığı kulüp ve şehir hakkında doğal olarak orda bulunmuş tanıdığı bir başka oyuncudan referans ister ve alır.
Örnek:Değil Trabzon'a Türkiye'ye hiçbir oyuncunun gitmesini istemem.Burada insanın ayağını kırıyorlar ve hakem faul bile çalmıyor(doğru söyledi-Antep maçı-yalnız üç kızkardeşler hariç demeyi unutmuştu)
Bunun terside olabiliyor tabii Aurelıo-Alex-R.Carlos örneği gibi..

balahor61
30.01.2008, 15:29
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Arjantinli futbolcu Denis Gustavo German ile uzun zamandır görüştüklerini belirterek, "Sürekli geleceğini söylüyor ancak gelmedi. Transfer sezonun uzaması bize rahat bir nefes aldırdı" diye konuştu.

"KOLOMBİYALILAR DA GÜNDEMİMİZDE"
Mısır'ın İsmail takımında forma giyen milli futbolcu Sayed Moawwad'i kadrosuna katarak transferdeki sessizliğine son veren Trabzonspor, alternatif isimler üzerinde görüşmelerini sürdürüyor. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, ismi sıkça gündeme gelen Arjantin'in İndependiente takımında forma giyen Denis German Gustavo ile uzun zamandır görüştüklerini belirterek, "Futbolcu ile daha önce de bir çok kez görüştük. Bize Türkiye'ye geleceğini söyledi. Ancak uzun zaman geçmesine rağmen hala gelmedi. Trabzonspor bir futbolcunun keyfini beklemez. Şu anda bu futbolcunun dışında alternatif isimlerle de görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

Baturoğlu, Kolombiyalı bir stoperle de görüştüklerini ifade ederek, "Bu futbolcunun ismi basına yansımış durumda ancak kesin bir anlaşma olmadan, bu konuda kesin bir açıklama yapmak doğru olmaz" dedi.

Bu arada, Trabzonspor'un Polonya'nın Luybin takımında forma giyen Kolombiyalı stoper Manuel Arboleda ve Arjantin'in Arsenal Sarandi takımında forma giyen Kolombiyalı Josimar Mosquera ile görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.

"TRANSFER SEZONUN UZAMASI ÇOK İYİ OLDU"
Baturoğlu, transfer sezonun uzamasının kendilerini rahatlattığını vurgulayarak, "Camianın üzerimizde transferden kaynaklanan baskıları yer alıyordu. Bizde bu nedenle görüşmelerimizi çok hızlı bir şekilde sürdürüyorduk. Transfer sezonun 6 Şubat'a uzaması bizim transferi biraz aceleye getirmemize engel oldu. Şimdi biraz daha düşünüp elimizdeki listeden en iyilerini kadroya katmak için çalışacağız. Ancak transfer yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Takıma gerekli takviyeleri yapacağız" diye konuştu.

Baturoğlu, camianın transfer için sabırsızlandığını bunda da haklı olduklarını ifade ederek, "Biz de elimizden geleni yapıyoruz. Yabancı futbolcuyu özellikle devre arasında transfer etmek çok zorlu oluyor. Bir Mısırlı futbolcuyu aldık. Bir iki futbolcu daha almak için görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

"FUTBOLCU ARADIĞIMIZI BİLEN BİZE GELİYOR"
Trabzonspor transfer komitesi ve yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer, transferde arayışlarının sürdüğünü dile getirerek, "Mısırlı futbolcu dışında hocamızın belirlediği iki futbolcuyu da kadromuza katmak istiyoruz. Bu futbolcular ile görüşmelerimiz sürüyor. Ancak son ana kadar bu futbolcuların isimlerinin kamuoyuna yansımaması için çalışacağız. Yansıdığı taktirde bu futbolcuların fiyatları iki kat daha artıyor. Bunun önüne geçmek istiyoruz. Transfer sezonun 6 Şubat'a kadar uzaması bizim için fazla bir anlam ifade etmiyor. Biz en kısa zamanda bir veya iki futbolcu daha transfer etmek için yoğun şekilde çalışıyoruz" şeklinde konuştu. Başer, Arjantli futbolcu Denis Gustavo German'ın menajerinin bu futbolcuyu Türkiye'de bazı kulüplere satmak için çeşitli manevralar yaptığını belirterek, "Bu tür menajerler piyasada oldukça fazla var. Şu anda futbolcu aradığımız için bir çok menajer bizim ismimizi kullanarak futbolcularına piyasa yaptırmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.

SDanışmaz
30.01.2008, 15:30
Ne liste hazırlamışlar öyle.. Alternatifinin alternatifinin altertatifinin...alternatifi var...

Ali Can
30.01.2008, 15:31

tabiki daha çok atmıs olurdu
ben umuta ankaragücündeyken hayrandım ölümüne topa atlayıp kafa vurusları yapıyordu ama şimdi eski umuttan eser yok

Muhammed KOÇ
30.01.2008, 15:33
Ne liste hazırlamışlar öyle.. Alternatifinin alternatifinin altertatifinin...alternatifi var...
işte buna bağlı olarak, süreyi ne kadar uzatırlarsa uzatsınlar oyuncu alamayacağız..

zahido
30.01.2008, 15:36

3.5 milyona almistik daha nekadar olucak zaten?? Hayatinda bi takima kazandirabilecegi en buyuk bonservis bedelini kazandirdi ankaragucune.. Suan satmaya kalksan anca 1.5 eder oda zorlasan yanii..

Serdar A
ersun hocanın meksikadan,mısırdan oyuncu aradığına şahit olmadım genellikle balkan ülkelerinden oyuncu isterdi mesela polonya liginde ki meksikalı stoper ersun hocanın istediği oyuncu olabilir ama diğer oyuncular sayed,mosquaere,denis,alex,fernandao 'yu ersun hoca istememiştir bence bu yönetimin transfer politikası

Bunu nereden biliyorsun ? El Saka'yı Ahmed Hassan'ı kim bulup çıkarttı ?

Bana kalırsa Ersun hoca hem Arjantin hemde Mısır futbolunu yakından takip ediyor.

Sene başında Gençlerbirliği istifasının altında yatan sebeplerden biride Arjantinden istediği oyuncuların veto yemesi oldu .

edit
@zahido : Umut Buluta ödenen bonservis bedeli 2m$ .

Mustafa OK
transfer süresinin uzaması iyi olmuş yoksa çok çabuk karar veriyolarmış 1 aydır nerdeydi aklınız beyinsizlerr...

ondan sonra yok şöyle oldu yok böyle oldu..

zahido
30.01.2008, 15:39
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Arjantinli futbolcu Denis Gustavo German ile uzun zamandır görüştüklerini belirterek, "Sürekli geleceğini söylüyor ancak gelmedi. Transfer sezonun uzaması bize rahat bir nefes aldırdı" diye konuştu.

Mısır'ın İsmail takımında forma giyen milli futbolcu Sayed Moawwad'i kadrosuna katarak transferdeki sessizliğine son veren Trabzonspor, alternatif isimler üzerinde görüşmelerini sürdürüyor. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, ismi sıkça gündeme gelen Arjantin'in İndependiente takımında forma giyen Denis German Gustavo ile uzun zamandır görüştüklerini belirterek, "Futbolcu ile daha önce de bir çok kez görüştük. Bize Türkiye'ye geleceğini söyledi. Ancak uzun zaman geçmesine rağmen hala gelmedi. Trabzonspor bir futbolcunun keyfini beklemez. Şu anda bu futbolcunun dışında alternatif isimlerle de görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

Baturoğlu, Kolombiyalı bir stoperle de görüştüklerini ifade ederek, "Bu futbolcunun ismi basına yansımış durumda ancak kesin bir anlaşma olmadan, bu konuda kesin bir açıklama yapmak doğru olmaz" dedi.

Bu arada, Trabzonspor'un Polonya'nın Luybin takımında forma giyen Kolombiyalı stoper Manuel Arboleda ve Arjantin'in Arsenal Sarandi takımında forma giyen Kolombiyalı Josimar Mosquera ile görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.

Baturoğlu, transfer sezonun uzamasının kendilerini rahatlattığını vurgulayarak, "Camianın üzerimizde transferden kaynaklanan baskıları yer alıyordu. Bizde bu nedenle görüşmelerimizi çok hızlı bir şekilde sürdürüyorduk. Transfer sezonun 6 Şubat'a uzaması bizim transferi biraz aceleye getirmemize engel oldu. Şimdi biraz daha düşünüp elimizdeki listeden en iyilerini kadroya katmak için çalışacağız. Ancak transfer yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Takıma gerekli takviyeleri yapacağız" diye konuştu.

Baturoğlu, camianın transfer için sabırsızlandığını bunda da haklı olduklarını ifade ederek, "Biz de elimizden geleni yapıyoruz. Yabancı futbolcuyu özellikle devre arasında transfer etmek çok zorlu oluyor. Bir Mısırlı futbolcuyu aldık. Bir iki futbolcu daha almak için görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

Trabzonspor transfer komitesi ve yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer, transferde arayışlarının sürdüğünü dile getirerek, "Mısırlı futbolcu dışında hocamızın belirlediği iki futbolcuyu da kadromuza katmak istiyoruz. Bu futbolcular ile görüşmelerimiz sürüyor. Ancak son ana kadar bu futbolcuların isimlerinin kamuoyuna yansımaması için çalışacağız. Yansıdığı taktirde bu futbolcuların fiyatları iki kat daha artıyor. Bunun önüne geçmek istiyoruz. Transfer sezonun 6 Şubat'a kadar uzaması bizim için fazla bir anlam ifade etmiyor. Biz en kısa zamanda bir veya iki futbolcu daha transfer etmek için yoğun şekilde çalışıyoruz" şeklinde konuştu. Başer, Arjantli futbolcu Denis Gustavo German'ın menajerinin bu futbolcuyu Türkiye'de bazı kulüplere satmak için çeşitli manevralar yaptığını belirterek, "Bu tür menajerler piyasada oldukça fazla var. Şu anda futbolcu aradığımız için bir çok menajer bizim ismimizi kullanarak futbolcularına piyasa yaptırmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.

bence medyada cikan bu haberleri haberi yapan kendi kafasindan yaziyor.. Zeyyat gecenlerde cikti 15 gun once bi gorusmemiz oldu sonra gorusulmedi dedi.. Bu yana bakiyosun adam bambaska seyler soyluyor.. "trabzon kimsenin keyfini beklemez" "gelecekti ama hala gelmedi" gibi soylemler bir trabzonspor yoneticisinin agzindan cikmis olabilir mi sizce?? Olsa olsa uydurma bi kisinin uydurma bi yazisidir diye dusunuyorum..

İdris Toksoy
30.01.2008, 15:39
transfer sezonu kapanacak.bizimkiler daha neyi bekliyo anlamadım ???

Mert Marabaoğlu
30.01.2008, 15:41
Gelde Gülme! :)

TRANSFERDE ÜÇ GÜNLÜK UZAMA TRABZONSPOR’U RAHATLATMIŞ...

TRABZONSPOR Başkan Yardımcısı Arjantinli Denis Gustavo German'la uzun süredir görüştüklerini söyledi, “Sürekli geleceğini söylüyor ama gelmedi. Ara transferin uzaması,bize rahat bir nefes aldırdı“ dedi.Haftalardır, aylardır transfer yapamayan bordo mavililer 4 günlük uzama ile nefes almış..

“KOLOMBİYALILAR DA VAR”

Mısır'ın İsmaily takımında forma giyen milli futbolcu Sayed Moawwad'i kadrolarına kattıklarını hatırlatan İ.B ismi sıkça gündeme gelen İndependiente takımının oyuncusu Denis konusuna değinirken şöyle dedi:“Birçok kez görüştük. Bize Türkiye'ye geleceğini söyledi. Ancak uzun zaman geçmesine rağmen hala gelmedi. Trabzonspor, bir futbolcunun keyfini beklemez. Şu anda bu futbolcunun dışında alternatif isimlerle de görüşmelerimiz sürüyor. Kolombiyalı bir stoperle de görüşüyoruz. Kesin bir anlaşma olmadan, bu konuda bir açıklama yapmak doğru olmaz.“

Transfer sezonun uzamasının kendilerini rahatlattığını da belirten İ.B, camianın üzerlerinde transferden kaynaklanan baskıları olduğunu hatırlatırken “Biz de bu nedenle görüşmelerimizi çok hızlı bir şekilde sürdürüyorduk. Transferin 6 Şubat'a uzaması, transferi biraz aceleye getirmemize engel oldu. Şimdi biraz daha düşünüp elimizdeki listeden en iyilerini kadroya katmak için çalışacağız. Ancak transfer yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Takıma gerekli takviyeleri yapacağız.“

Camianın transfer için sabırsızlandığını, bunda da haklı olduklarını belirtti, “Biz de elimizden geleni yapıyoruz. Yabancı futbolcuyu özellikle devre arasında transfer etmek çok zorlu oluyor. Mısırlı futbolcunun dışında bir iki futbolcu daha almak için görüşmelerimiz sürüyor“ dedi.

Trabzonspor'un Polonya'nın Luybin takımında forma giyen Kolombiyalı stoper Manuel Arboleda ve Arjantin'in Arsenal Sarandi kulübünde oynayan Kolombiyalı Josimar Mosquera ile görüştüğü öğrenildi.

www.medyatrabzon.com (http://www.medyatrabzon.com)

futbalski60
30.01.2008, 15:42
Bunu nereden biliyorsun ? El Saka'yı Ahmed Hassan'ı kim bulup çıkarttı ?

Bana kalırsa ersun hoca hem Arjantin hemde Mısır futbolunu yakından takip ediyor.

Sene başında Gençlerbirliği istafısının altında yatan sebeplerden biride Arjantinden istediği oyuncuların veto yemesi oldu .

edit
@zahido : Umut Buluta ödenen bonservis bedeli 2m$ .
senle aynı görüşte değilim
birincisi ahmed hassanı kocaelispor getirmiştir türkiye ye el saka konusunda bir fikrim yok.Lig tv de balkan futboluyla yakından ilgilendiğini balkan futbolunun çıkış içersinde olduğunu o zaman görevde değilken süper lig takımlarının burayı daha iyi incelemesini söylmişti.Ersun hoca her ligi izler tabi ama balkan futbolunu daha yakından takip eddiyo bunu kendi ağzıyla söyledi

asimavi
30.01.2008, 15:46
uğur yıldırım sivasta ..tehoue konyada....ulan şaka maka ..millet transfer yapmayı öğrendi...bizim külüstürleri artık kimseye satamayız...

Serdar A
30.01.2008, 15:51
senle aynı görüşte değilim
birincisi ahmed hassanı kocaelispor getirmiştir türkiye ye el saka konusunda bir fikrim yok.Lig tv de balkan futboluyla yakından ilgilendiğini balkan futbolunun çıkış içersinde olduğunu o zaman görevde değilken süper lig takımlarının burayı daha iyi incelemesini söylmişti.Ersun hoca her ligi izler tabi ama balkan futbolunu daha yakından takip eddiyo bunu kendi ağzıyla söyledi

Evet , Türkiye kariyerine İsmaily'den Kocaeli'ye gelerek başladı . Beşiktaş'a transfer olmasını sağlayan takımlarda Denizli ve Gençler oldu.

Balkan futbolunun çıkış içinde olduğunu ve inanılmaz bir 86-90 jenerasyonu geldiğini ben bile biliyorken , Ersun Hocanın bilmemesi biraz komik olurdu .

"Ersun hoca her ligi izler tabi ama balkan futbolunu daha yakından takip eddiyo bunu kendi ağzıyla söyledi" . Buna katılırım. Sadece tek bir bölgeye odaklandığına ise katılmam.

Ali İhsan
30.01.2008, 15:51
...peki kardeş öyle olsun ben anlatamadım galiba ...sen inanıyorsun yani bu adamların transferlerimizi engellediğine öylemi...

Hayır orada da ben anlatamadım daha doğrusu anlatmadım. Ben sadece çoğu ülkeden oyuncularla yaşadığımız sorunların olduğunu ve başımızı ağrıtabileceğini anlatmaya çalıştım. Transferlerimizi zaten kendimiz yapamıyoruz ki. Yönetimde doğru dürüst iş bilen insan yok ki. Zaten oradan kaybediyoruz. Ama referansımız da kötü bunu kabul etmek lazım. Hatta taa Lange,Vugrineç,Campbell,Rada dönemlerinden ciddi referans problemimiz var.

Mustafa Ulutaş
30.01.2008, 15:53
Allah'ım yaa! Transfer süresinin uzaltılması işi aceleye getirmelerini engellemiş. Yahu ne acelesi ediyordunuz ki? Bugüne kadar çıtınız çıkmadı! Millet dünyaları transfer etti bizimkiler süre uzadı diye rahatlamış.Ne günelere kaldık Ya Rabbi...

Mert Marabaoğlu
30.01.2008, 15:54
Baturoğlu; "Denis'le Görüşüyoruz!"

http://www.haber61.net/images/news/4063.jpg

Trabzonspor Asbaşkanı İbrahim Baturoğlu, transferdeki son durumu anlattı.

Hasan61
30.01.2008, 15:56
biri gündemimizde yok der,biri görüşüyoruz der nasıl bir yönetim bu

Murat Keçeci
30.01.2008, 15:59
Baturoğlu; "Denis'le Görüşüyoruz!"

http://www.haber61.net/images/news/4063.jpg

Trabzonspor Asbaşkanı İbrahim Baturoğlu, transferdeki son durumu anlattı.

birazcık umudum vardı oda bitti baturoğlunu duyunca artık denis falan unutun bu adam burayada el attı

Erdal Kılıçarslan
30.01.2008, 16:08
biri gündemimizde yok der,biri görüşüyoruz der nasıl bir yönetim bu
bunlar bizimi oyalıyolar yoksa birbirlerini mi oyalıyolar ben anlamadım :)

Jackdaniels
30.01.2008, 16:12
Bu mohammed zidan haberlerinin doğruluk payı ne?

Ali Kemal Kalmuk
30.01.2008, 16:13
birazcık umudum vardı oda bitti baturoğlunu duyunca artık denis falan unutun bu adam burayada el attı
Sana katılmamak elde değil.Adma hangi futbolcuya el attıysa o iş yattı.BU transferide çiiiiiiiz.Kaldı 4 tane alternatif ve onlarında alternatifleri...:cool:

metehan
30.01.2008, 16:14
www.transfermarkt.de sitesinde German Denis'in değeri 8.250.000 Euro olarak geçiyor. Aynı sitede en pahalı oyuncumuz olan Gökdeniz'in 7.500.000 Euro olduğunu düşünürsek, bu değerde bir oyuncuyu almamız şu an zor hatta imkansız. Dendiği gibi kiralık olabilir belki, zayıf ihtimal ama olursa öyle olur ancak.

Samet Yildirim

hayal gibi...yani yalan bi haber...zidan hayata gelmez

Ali Kemal Kalmuk
2 gün önceki haberlerimi diyosan sadece o gün yayınlandı.Başka haber yok.Keşke olsa...:cool:

Murat'
30.01.2008, 16:23
transferin uzaması bizim açımızdan cidden kötü oldu...şimdi 6 gün daha uyutulacağız..

salihismet
30.01.2008, 16:26
Kendi futbolcusunun parasini veremeyen yönetimden böyle pahali transferleri nasil beklersiniz, anlamiyorum? Germen Denisin fiyati 8 milyon euro deniliyor, akil var mantik var, eger bizim yönetim bunu alacaksa bu 8 milyon kesin yalandir, eger bu fiyar dogruysa bunu asla alamazlar, kimse kendi kendini kandirmasin. Belki ba$ka oyuncular alinabilir, ama böyle yüksek fiyatli futbolculari bizim yönetim alamaz, onun icin fazla apartmadan transfer bekleyen beklesin.

irfanb
30.01.2008, 16:26
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 06.02 2008

Size sadece gülüyorum.

Kubilay ŞAHİN
30.01.2008, 16:27

Özellikle bu Kısımlara Cok Güldüm ...
Yaa onları 4 günlük uzama rahatlatıyomuş :D:D:D:D

Murat Keçeci
30.01.2008, 16:30
german denis meselesi son derece açık adamın avrupadan bir talebi çıkar ve para olarak bizden fazla vermese bile tatmin edici bir düzeyde olsa bile orayı tercih edecek onun için bizi oyalıyor ha geldim yarın ordayım ancak avrupa olmazsa bize gelecek buda çok küçük bir olasılık

Mert Marabaoğlu
30.01.2008, 16:33

:D niye ki...

Travelair
30.01.2008, 16:35

Artık daha ince eleyip daha sık dokuyabilirler. Yün kazak fabrikası mübarekler. Hani özrü kabahatinden büyük derler ya. Soralım bugüne kadar hazırlıklarınızı neden yapmadınız diye? Transfer sezonu uzadıkça 0'a mı yaklaşacak rakamlar? Plansızlık programsızlık devam ediyor. Organizasyonumuz iyi olsa bu halde olmazdık gerçi ya :( Şurda, bu arada, kaç maç kaybettik insaf! Yıllar ötesini tahmin edin demiyoruz 2 gün ötesini görün

Kubilay ŞAHİN
30.01.2008, 16:36
:D niye ki...

Sanki 2 gün kala yaptırlarda ...
4 Günde Transferi yapcaklar ....:D:D

Bide Demezmi Bizi oyalıyo die "Ver Parayı Al karayı" ...

sanatik
30.01.2008, 16:37
Denis transferindende bahsetmeyelim artik yukardaki alintida aciklanmis ilgilenmedigimiz.

Yani su anki durumda iki oyuncu sözkonusu ve bunlardan biri mutlaka transfer edilecek.

Telha TANYILDIZI
30.01.2008, 16:52
transfer sezonu kapanacak.bizimkiler daha neyi bekliyo anlamadım ???

son 3 saati bekliyorlar renktaş

mhayri
30.01.2008, 16:53
Denisi alamayız çünkü para yok...
Bir stoper,bir forvet ve birde oyun kurucu 3 üde yabancı olur...
Ama ismi olan bir adam alabileceğimizi zannetmiyorum...

özçelik61
30.01.2008, 16:56
bence en buyuk transfer takımdaki 10a yakın oyucunun gonderilmesi onlara verilen para ile 3-4 mukemmel adam alınması olur,transfer mustafa keçeliyi adnanı jabiyi almak değildir eğer buyuk kulupsek fb nin yaptığını yapacaz basacaz parayı mehmet topuzu ve gokhan unalı alacaz

Mehmet Fırat
30.01.2008, 16:58
Selçuk İnan - Mehmet Çakır - Bekir İrtegün

Çok zor değil...

Murat Keçeci
30.01.2008, 16:59
bizimkiler transfer olayını pazardan 2 kilo patates almakla karıştırdığı için sanıyorlar ki son gün kulupler bagıracak gel vatandaş gel batan gemiinin futbolcuları bunlar gel kap sende bir kaç tane

UZLU
30.01.2008, 17:03
ara transfer döneminin başında, yani 1 ay önce bu yönetimin gider ayak alabileceği elemanın ismini açıkça yazmıştım, ne yazıkki beni yanıltmadılar, boommmba transfer olaraka BABA'yı aldıkmı yine??? amma hayal gücünüz var be arkadaşlar, hala ne ümitle bekliyorsunuz, hayret vallahi, adamların misyonu belli, satabilseler bu arada Gökdeniz ve Yattara'yı da satarla, sonrada çoook borcumuz var çoook diye sıfır borçla aldıkları klübü birine devredeip arkalarına bakmadan kaçarlar, aynen bu senaryo, son yıllarda olduğu gibi, uyumaya ve uyutulmaya devam, nurişimin ninnileri eşliğinde, hobaaaaaa....

FcTRABZONSPOR
30.01.2008, 17:11
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 06.02 2008

Size sadece gülüyorum.
Sonuçta 1 transfer yaptık...Bizde sana gülüyoruz...!!!

Can
30.01.2008, 17:15
eve yeni geldim ama bırakdığım gibi hiçbir gelişme yok :(

irfanb
30.01.2008, 17:16
Sonuçta 1 transfer yaptık...Bizde sana gülüyoruz...!!!

Ben yönetimi ve onlarin zihniyetini kastetmistim.
Forumdaki arkadaslari degil !!!

FcTRABZONSPOR
30.01.2008, 17:18
Ben yönetimi ve onlarin zihniyetini kastetmistim.
Forumdaki arkadaslari degil !!!
Öyle algılanması zor kusura bakma:)

muratd61
30.01.2008, 17:18
baturoğlu denis le görüşüyoruz diyo hemde isim ortaya çıkınca fiyat yükselmesinden yakınıyo..hay allahım ya sen bize sabır ver:(

Travelair
30.01.2008, 17:30
Mesela dersin ki "Çalışmalarımız devam ediyor". "Taraftarımız endişelenmesin takımımız için en hayırlı olanı getirteceğiz". Ama hergün medyaya demeç verip Trabzonspor'un sokağa atacağı para yok, biz kimseye yalvarmayız, transfer dönemi uzadı oh çok rahatladık demenin ne alemi var. Hay Allah çattık mı ne?

Erdal Kılıçarslan
30.01.2008, 17:31
Mesela dersin ki "Çalışmalarımız devam ediyor". "Taraftarımız endişelenmesin takımımız için en hayırlı olanı getirteceğiz". Ama hergün medyaya demeç verip Trabzonspor'un sokağa atacağı para yok, biz kimseye yalvarmayız, transfer dönemi uzadı oh çok rahatladık demenin ne alemi var. Hay Allah çattık mı ne?
bırak son demeçlerini versin, 10 gün sonra kimse iplemez zaten şimdide iplemiyoz ya :)

Uğurtan
30.01.2008, 17:32
Denis falan hikaye diğer ismi geçenlerde yine hiç duymadığımız birilerini alıcaklar eminim..

irfanb
30.01.2008, 17:34
Bu Denis denen adam nerde ?
Dün yönetim biletini göndermis Fransa`ya ulastigini ve ilk firsatta Istanbul`a gelecegini okuduk.
Bugün kendisiyle bir görüsme yapilacakti güya.
Bu görüsme Istanbul`da mi oluyor yoksa Rüyalar aleminde mi ?

Adem CAKIR
30.01.2008, 17:36
baturoğlu denis le görüşüyoruz diyo hemde isim ortaya çıkınca fiyat yükselmesinden yakınıyo..hay allahım ya sen bize sabır ver:(

Güzel kardeşim sen hala baturoğlu'nu yönetici yerine koyup ciddiye mi alıyorsun yoksa? :)

Hasan61
30.01.2008, 17:38
Bu Denis denen adam nerde ?
Dün yönetim biletini göndermis Fransa`ya ulastigini ve ilk firsatta Istanbul`a gelecegini okuduk.
Bugün kendisiyle bir görüsme yapilacakti güya.
Bu görüsme Istanbul`da mi oluyor yoksa Rüyalar aleminde mi ?
tam olarak nerde bilinmiyor 1haftadır fransadan istanbula gelmeye çalışıyor

Adem CAKIR
30.01.2008, 17:38
Selçuk İnan - Mehmet Çakır - Bekir İrtegün

Çok zor değil...

ehehe,
çooooook zor,
ama bu yönetimle :)

Hasan61
30.01.2008, 17:39
Güzel kardeşim sen hala baturoğlu'nu yönetici yerine koyup ciddiye mi alıyorsun yoksa? :)
internacional'de ciddiye almadığından vermemiştir brezilyalıları.:D:D

Murat Keçeci
30.01.2008, 17:40
tam olarak nerde bilinmiyor 1haftadır fransadan istanbula gelmeye çalışıyor

bizim gönderdiğimiz uçak bileti için çok teşekkür etmiş fransayı çok sevmiş türkiyeye gelmeye niyeti yokmuş

Adem CAKIR
30.01.2008, 17:44
internacional'de ciddiye almadığından vermemiştir brezilyalıları.:D:D

Mutlaka etkisi olmuştur. :D

Adem CAKIR
30.01.2008, 17:47
bırak son demeçlerini versin, 10 gün sonra kimse iplemez zaten şimdide iplemiyoz ya :)

Sanırım talip olunan futbolcular da iplemiyor.

Düşünsene hedefi olan bir oyuncusun,
hedefi olduğunu iddia eden bir takım seni istiyor ama,
bu hedefinin olduğunu iddia eden yöneticilerin 10 gün sonra yerinde yeller eseceğini biliyorsun...
Sen bu yöneticiyi iplermiydin ?

Engenius
30.01.2008, 17:48
yahu bu yönetimin transfer işleri kemal sunalın bir filmi vardı hani siyaha boyayıp amerikalı diye kaktırıyorlardı. nedense o kulübün başkanı mıır nedir o şişman adam geliyor gözümün önüne.

emre81
30.01.2008, 17:50
Bu adam nasıl para kazanmış nasıl işlerini yürütüyor anlayamıyorum "çok rahatlamışlar" deli olacam ya 1 aydır naptınız 4 günde yapacaksınız? Kimlere kalmış bu takım ya yazık...

Mustafa K. Demirbaş
30.01.2008, 17:56
bizim gönderdiğimiz uçak bileti için çok teşekkür etmiş fransayı çok sevmiş türkiyeye gelmeye niyeti yokmuş

D:D:D:D:D:D:D:D:D: ey allah ım dustugumuz hallere bakın hıc gulmemde yoktu sen var ya ya

Onur Akyüz
30.01.2008, 18:02
ergun ata yine secde olayini yazmis ben de soyle mi mail attim..
bakalim cvp yazcakmi..transfer olayini da sordum..

''istavroz'un karsiliginin dinimizde dua etmek oldugunu soylemissiniz,cok yanlis bi tespit..istavroz cikarmak hristiyanligin semboludur,hac isaretini(baba-ogul-kutsal ruh) beden diliyle ifade ederler ama o sekilde dua etmezler,onlarda aynen bizim gibi inandiklari tanriya bizim ellerimizi acip yalvardigimiz bitakim seyler istedigimiz gibi yalvarirlar,isterler..tek fark biz avuclarimizi kaldirir isteriz,onlar avuclarini birlestirip isterler,hatta jefferson maca cikarken tipki bizim gibi DUA eder..bizimde müslüman oldugumuzun inandigimiz tanriyi bedenen ifade etmenin en mantikli en basit yoludur secde etmek-kaldiki ayman'in boyle bi amaci olmadigini sadece bircok misirli-arap futbolcunun yaptigini yapmis oldugunu-ahmed hassan'in daha once yaptiklari gibi-düsünüyorum..yada attigi gol icin sadece SÜKRETMİS tanrisina diyelim ne varki bunda? garibim nerden bilsin hakkinda 2 gün üstüste KÖŞE yazisi yazilacagini..

istavroz cikaran oyunculari takip etmememiz gerektigi gibi,bu tip sevincleri de hos gormeliyiz bence..acikcasi abartmissiniz,vizyonunuza ve misyonunuza yakismamis..

yanlis hatirlamiyorsam hodzic donemindeki bir ankaragucu deplasman macinda skoru 2-2'ye getiren golu atan stepanovun ortasahaya kadar cetnik isareti yaparak kosmasinida boyle ele almismiydiniz?bu isaretin neler ifade ettigini belirtmeme gerek yok sanirim..

bir de transferdeki son durum hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim..Gun gectikce bu yonetimin transfer YAPAMAYACAGİNA(beceriksizlikleri artik midemi bulandirmaya basladi)
inanmaya basladim''..

simdiden tesekkur ederim..

iyi aksamlar..

_SeRKaN_
30.01.2008, 18:04
Mehmet Batdal'ı Altay kaptı

Bank Asya 1. Lig ekibi Altay, Bucaspor'un forvet oyuncusu Mehmet Batdal ile prensipte anlaştı. Altay Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Bucaspor Kulübü oyuncusu Mehmet Batdal'ın sezon sonuna kadar kulübümüzde kiralık olarak oynaması konusunda, Bucaspor Kulübü ve Mehmet Batdal ile prensipte anlaşma sağlanmıştır'' denildi.

Kaynak : AA

Millet transfer yapıyor....

krdnz
30.01.2008, 18:06
örnek vermek bile istemediğim halde fb'nin 6+2nin açıklanmasından hemen

sonra maldonadoya imza attırması sadece "paraları var alıyorlar" diyerek açıklanmayacak bir yönetim başarısıdır.

PEKİ BİZİM YÖNETİCİLER NE YAPTILAR ?

Adem CAKIR
30.01.2008, 18:11

sonra maldonadoya imza attırması sadece "paraları var alıyorlar" diyerek açıklanmayacak bir yönetim başarısıdır.

Birşey yaptıklarına pek şahit olamadık ama, :D
Geçen sene kontenjanımız dolu bahanesiyle transfer yapmadılar...

zahido
30.01.2008, 18:11

Fenerbahcenin transfer olayina hayranim dogrusu.. Adamlar oyle salak salak adamlara para vermiyorlar.. Ilk once arastiriyorlar teklifi yapiyorlar ve diretiyorlar karsilarinda ki futbolcuya onun nekadar degerli oldugunu hissettiriyorlar.. Sonra yalan yanlis haberler cikinca basinda hemen yalanliyorlar kendi websitelerinde.. Adamlar profesyonellesmis artik bu konuda..

Adem CAKIR
30.01.2008, 18:15
ergun ata yine secde olayini yazmis ben de soyle mi mail attim..
bakalim cvp yazcakmi...

Böyle maillerle,
Bugüne kadar yorumları???, oluşturduğu kamuoyu??? ve saptamalarıyla??? Trabzonspor'umuza büyük katkıları olan güzide bir yazarımızı meşgul etmeni şiddetle kınıyorum.

Ciddimiyim? tabiki değilim :)

ali+61+26
30.01.2008, 18:16
son durum ne denis konusunda bi acıklam varmı yada bilgisi olan

10 numara
30.01.2008, 18:19
Böyle düşünüyoruz
30.1.2008

Trabzonspor aylar sonra bir deplasman maçını kazandı diye ortalığı süt-liman gösterip, yarın camiayı tekrar hayal kırıklığına uğratacak zemin yaratma çabasındakilerin saptırmaya çalıştıkları, “secde vakası” üzerinde fazla durmayacağız. Fakat durumu “istavroz çıkarmakla” ilişkilendirenlere ve dinci-dindar-dinsiz boyutunda değerlendirenlere bir çift sözümüz olacak:
Hristiyanlıkta “İstavroz”, Müslümanlıkta olsa olsa “el açıp dua etmekle” eşdeğerdir. Bir futbol sahasının ortasında “secde” etmekle değil. “Şaka” ve “Mısır usulü sevinme” olayı işin farklı yönüdür, doğru. Ama gelinen noktanın bir deplasman galibiyetine “secde etmek” boyutu olması gerçeğini de yadsımayalım. Asıl üzerinde tartışılması gereken budur.
Bu nedenler ve ülkenin içinde bulunduğu kritik koşullar nedeniyle bir de spor sahalarında “secde” konusunda gündem yaratma peşinde değiliz. Asıl gündemimiz, Trabzonspor. “Fernando tamam!” haberine, “Bu futbolcuyu alan gazeteciye teşekkür” eden Asbaşkan’a, Başkan Yardımcısı’nın, “Fernando ile faks aracılığıyla anlaşma imzalamıştık!” yanıtıyla oluşan çelişki üzerinde duralım. Camia için yaşamsal önem taşıyan Rizespor maçının başlamasına dakikalar kala saha içinde cep telefonuyla konuşma cesaretini, idari ve teknik yönetim boşluğunun mu sağladığını tartışalım. Bir futbolcunun, “Bize gerçek destek lazım, göstermelik değil” diyerek aslında neyi söylemeyi amaçladığını ya da eski yöneticilerin hafta içi destek ziyaretini mi kastettiğini sorgulayalım.
Sorgulayalım ki, yarın benzer hatalar yapılmasın. Aylar sonra gelen bir galibiyet, Trabzonspor’u secde ettirmesin. Böyle düşünüyoruz.

Ergun Ata eata@fanatik.com.tr

:D :D :D ne kadar etkilenmiş bu olaydan bence ayman'ın çıkıp tüm türkiye'den hatta dünyadan özür dilemesi lazım ya sabır:(

krdnz
30.01.2008, 18:20
Fenerbahcenin transfer olayina hayranim dogrusu.. Adamlar oyle salak salak adamlara para vermiyorlar.. Ilk once arastiriyorlar teklifi yapiyorlar ve diretiyorlar karsilarinda ki futbolcuya onun nekadar degerli oldugunu hissettiriyorlar.. Sonra yalan yanlis haberler cikinca basinda hemen yalanliyorlar kendi websitelerinde.. Adamlar profesyonellesmis artik bu konuda..

şunu da ben ekleyeyim kulüplerinin değerinide karşıslarındaki futbolcuya hissettiriyorlar.

bizim yöneticiler ise var olan değere bile sahip çıkamıyorlar,düşünebiliyormusunuz risp gibi sıradan bir futbolcu bile trabzondan kaçarak gidiyor..

lazo1967_61
30.01.2008, 18:20
ben inaniyorum ki bunlar transfer yapmicak

bunlar simdi yine alternatiflere donerler merak etmeyin
masallah bunlarin en iyi yaptigi is zaten bu

Serdar A
30.01.2008, 18:21
Manisa : Koray Avcı , Burak Yılmaz , Thomas Dalgaard , Ze Antonio , Allyson
Sivas : Uğur Yıldırım , Karim Saidi , Onur Tuncer , Sergio Oliveira , Mahmu Hanefi
Ankara : De Nigris , Frederick Risp , Eren Aydın , Kanu , Gökhan Tokgöz

Trabzon : Onur Recep Kıvrak , Sayed Moawad , Cem Demir
Galatasaray : Emre Güngör , Ahmed Barusso , Andreas Isaksson

...

lazo1967_61
30.01.2008, 18:21
şunu da ben ekleyeyim kulüplerinin değerinide karşıslarındaki futbolcuya hissettiriyorlar.

bizim yöneticiler ise var olan değere bile sahip çıkamıyorlar,düşünebiliyormusunuz risp gibi sıradan bir futbolcu bile trabzondan kaçarak gidiyor..

rispten konusmusken
ne oldu onun isi

MarceloTS
30.01.2008, 18:25
istermisiniz şimdi tekrar fernandao ve alex gündeme gelsin:D

krdnz
30.01.2008, 18:25
rispten konusmusken
ne oldu onun isi

ankarasporda.trabzonla fifalık olduğu için ankaraspor trabzondan onay alarak 2,5 yıllık sözleşme imzalattı.

krdnz
30.01.2008, 18:27

isteriz,hemde çok ama imza şov isteriz.öyle geldi,gelecek değil..

Murat Altun
30.01.2008, 18:27
ben inaniyorum ki bunlar transfer yapmicak

bunlar simdi yine alternatiflere donerler merak etmeyin
masallah bunlarin en iyi yaptigi is zaten bu

bunaler transfer yapsada ne olacakkki

beceriksiz bunlarrrr vede pintinin önde gideni

salihismet
30.01.2008, 18:28
Misirli tamam, Denis yolda. Yolda idi, tüh be, bütün aksiliklerde bizim yönetimi buluyor, Denis 3 gün önce yola cikmi$, malisef yolda kayboldugu söyleniyor,
eger kara kutu bulunursa bizim yöneticilerle aralarinda nasil bir konu$ma gectigi ortaya cikaacak.

Âkil Âdem
30.01.2008, 18:32
Ah cahalet ah!
En tehlikeli cahillik bir şeyi bilmediği halde bildiğini zannetmedir.
Türkiye'nin en iyi spor yazarlarından birinin yazdığı şeylere bakar mısnız?

Sayın Ata bunları biliyor musunuz?

Istavroz ne, dua ne, secde ne?
Elbette bilmek zorunda değilsiniz ama ibadet ve dini semboller mukayesesi yapıp aralarında denklik işikileri kuracak kadar ukalalık yapabildiğinize göre hayli teolojik birikimiz olduğunu düşünmüştüm. Halbuki yazdıklarınız palavra ve saçmalığın daniskası.

Bir şey daha: Umut'un başarısız maçlarından sonra neden teknik, taktik ve mental eksikleri dururken, futbolla zerre kadar ilgisi olmayan uhrevi hayatı ve dinî hassasiyetleri size batıyor?

Neden TS camiasında İslamî hasassiyeti olan birilerini görünce kırmızı görmüş boğa gibi saldırıya geçiyorsunuz?

Neden bir takım antropolojik ve etnolojik unsurları dine, özellikle de İslam'a mal edecek kadar bu konuların kara cahili olduğunuz halde bu kadar cürekarca kalem oynatabiliyorsunuz?

Neden...

Murat Keçeci
30.01.2008, 18:34
eurosportu internetten izleyebileceğimiz link var mı bilen varsa paylaşssın bizim mısırlı dinamonun maçı varmış bu akşam 7 de

Mert67
30.01.2008, 18:35
eurosportu internetten izleyebileceğimiz link var mı bilen varsa paylaşssın bizim mısırlı dinamonun maçı varmış bu akşam 7 de
sanırsam o kanal kamerunun maçını verecek.mısır ınkini 9 da bantdan verecek.

MarceloTS
30.01.2008, 18:37
Al Aoula - ART Sport 3 - BBC Interactive - G Sports 1 - SABC 1 - SuperSport 3 [Za] - SuperSport Maximo

Cafer Bulur
30.01.2008, 18:43
arkadaslar farkindamisiniz transfer sezonunun uzatilmasi bizim icin ne kadar kötü oldu.erger yarin bitecek olsaydi ellerini cabuk tutup muhtemelen bir-iki oyuncu daha alacaklardi.simdi ince eleyip sik dokuyoruz yalaniyla bizi son güne kadar beklemeyi mahkum ettiler.sürenin uzamasina en cok bizim yönetim sevindi.bir an evvel transferleri bitirelim diyeceklerine isi agirdan almaya basladilar.

MarceloTS
30.01.2008, 18:45
eursport keyi hiçbi yerde yok bende eurosport 2 ve eurosport var ama ikiside fransız bugün programlarında yok öyle bişey eurosport international da da ses var ama görüntü yok frekans key falan bilen varsa yazabilirmi

Fatih Öztürk
30.01.2008, 18:49
şuan yönetim hazretleri kadar mutlu kimseler yoktur dünyada.
transfer sürecinin uzaması ne kadarda hoş oldu!
utanmadan bide cıkıp sürenin uzaması üzerimizdeki baskıyı hafifletti gibi acıklama yapan yöneticiler acaba ligin tamamlanmasına kac hafta kaldı farkındalarmı.
bence değiller.
çünkü trabzonsporlu değiller!
ihaleci şerefsizler.

Cafer Bulur
30.01.2008, 18:51
ceyhunu gönderdiler ama alternatifini almiyorlar.ersun yanal 2-3 oyuncudan bahsederken baturoglu bugünki aciklamasinda 1-2 den bahsediyor.tahminime göre sadece bir forvet oyuncusu alacaklar.olmazsa olmaz oldugu icin.10numara diye bir arayislari bile yok.ersun yanal bu mevkii icin de oyuncu istemistir ama yönetim, gelecek olan yönetimin önünü tikamamak icin almak istemiyordur.halbuki gelecek senenin transferleri adina da böyle bir oyuncu alinabilirdi.

Murat Keçeci
30.01.2008, 18:55
bizim yönetim kadar bol keseden sallayan bir yönetim daha varmıdır merak ediyorum perşembe 4 adam bitti salı 5 adam 2 gün içinde 2-3 kişiyi birden alıyoruz

cyberentalpi
30.01.2008, 18:59
Böyle düşünüyoruz
30.1.2008

Trabzonspor aylar sonra bir deplasman maçını kazandı diye ortalığı süt-liman gösterip, yarın camiayı tekrar hayal kırıklığına uğratacak zemin yaratma çabasındakilerin saptırmaya çalıştıkları, “secde vakası” üzerinde fazla durmayacağız. Fakat durumu “istavroz çıkarmakla” ilişkilendirenlere ve dinci-dindar-dinsiz boyutunda değerlendirenlere bir çift sözümüz olacak:
Hristiyanlıkta “İstavroz”, Müslümanlıkta olsa olsa “el açıp dua etmekle” eşdeğerdir. Bir futbol sahasının ortasında “secde” etmekle değil. “Şaka” ve “Mısır usulü sevinme” olayı işin farklı yönüdür, doğru. Ama gelinen noktanın bir deplasman galibiyetine “secde etmek” boyutu olması gerçeğini de yadsımayalım. Asıl üzerinde tartışılması gereken budur.
Bu nedenler ve ülkenin içinde bulunduğu kritik koşullar nedeniyle bir de spor sahalarında “secde” konusunda gündem yaratma peşinde değiliz. Asıl gündemimiz, Trabzonspor. “Fernando tamam!” haberine, “Bu futbolcuyu alan gazeteciye teşekkür” eden Asbaşkan’a, Başkan Yardımcısı’nın, “Fernando ile faks aracılığıyla anlaşma imzalamıştık!” yanıtıyla oluşan çelişki üzerinde duralım. Camia için yaşamsal önem taşıyan Rizespor maçının başlamasına dakikalar kala saha içinde cep telefonuyla konuşma cesaretini, idari ve teknik yönetim boşluğunun mu sağladığını tartışalım. Bir futbolcunun, “Bize gerçek destek lazım, göstermelik değil” diyerek aslında neyi söylemeyi amaçladığını ya da eski yöneticilerin hafta içi destek ziyaretini mi kastettiğini sorgulayalım.
Sorgulayalım ki, yarın benzer hatalar yapılmasın. Aylar sonra gelen bir galibiyet, Trabzonspor’u secde ettirmesin. Böyle düşünüyoruz.

Ergun Ata eata@fanatik.com.tr

:D :D :D ne kadar etkilenmiş bu olaydan bence ayman'ın çıkıp tüm türkiye'den hatta dünyadan özür dilemesi lazım ya sabır:(

neden dilesin ki ? adam olayi gayet net acıklamıs

salihismet
30.01.2008, 19:01
Al Aoula - ART Sport 3 - BBC Interactive - G Sports 1 - SABC 1 - SuperSport 3 [Za] - SuperSport Maximo

Maci nasil izleyebiliriz?

Murat Keçeci
30.01.2008, 19:03
2.5 milyon dolar kiralama 5 senelik mi acaba

azad53
30.01.2008, 19:05
Böyle maillerle,
Bugüne kadar yorumları???, oluşturduğu kamuoyu??? ve saptamalarıyla??? Trabzonspor'umuza büyük katkıları olan güzide bir yazarımızı meşgul etmeni şiddetle kınıyorum.

Ciddimiyim? tabiki değilim :)

ergun ata nın yazılarını bende beğenerek ve yüzde yüz haklı olduğunu düşünerek takip ederim.. ama sadece spor ve futbol sınırları içinde kalan yazı ve sözlerini...onun dışındaki sözleri bence de futbola siyaset bulaştıranlardan farklı değil. son yazısında bahsi geçtiği gibi, söz konusu olan fernando transferi ya da bir maçta ferhatın yaptığı gibi rize maçında da onurun maç başlarken yaptıkları telefon görüşmesinden bahsi gibi.. vs. Ersun Hoca bunlara nasıl izin verir anlamış değilim

Fatih Öztürk
30.01.2008, 19:06
2.5 milyon dolar kiralama 5 senelik mi acaba
yahu yalan bu haberler bilader akılları sıra adam kandırmaya calışıyor yönetim.
gelememesi için cıkarttıkları mazerete bak hele
''ucak bileti aldık fakat isminde bir harf yanlışlığı yüzünden gelemedi almadılar ucağa''
yalancının ......
ulan sen davet ettin futbolcu kabul ettide böyle meselelerden gelmedi hemi.
aklıma gelen en kötü küfürleri ediyorum size yöneticiler.

Zafer Fidan
30.01.2008, 19:08
fotomac, haber61, haberajans61... tam fiyasko habercilik :D

Murat Keçeci
30.01.2008, 19:08
camarun-sudan maçı veriyor şuan eurosport demek 9 da banttan mısır maçı

Zafer Fidan
30.01.2008, 19:50
Misir - zambianin sopcast linki

sop://broker1.sopcast.com:3912/13697

Erdal Kılıçarslan
30.01.2008, 19:52
ben netten izliyorum arkadaşlar,eğer yanlış görmediysem moawed 14 numarayı giyiyor ve golun asistini güzel bir ortayla yaptı..

hiç bişey yapmasa bu adam en azından sıfıra kadar iniyo. biz ne zamandır çizgiye inen bi solbekimizi göremedik :)

Can
30.01.2008, 19:52
bizim mısırlı nasıl oynuyor başladımı maç

Cem Balcı
30.01.2008, 19:54

cevap veriyim;istemem.;)

unique
30.01.2008, 19:55
Şimdi de Boakye çıktı karşımıza, bu adamın isminin okunuşu da baya malzeme çıkaracak:rolleyes:

krilov
30.01.2008, 19:57
bizim Mısırlı'nın stili Roberto Carlos, Wederson ve Ayman'ı andırıyor. Hele koşmasıçabuk olduğunu gösteriyor. Emir Zeki'nin golünde süper bir orta yaptı. ilk izlenim olumlu sevgili dostlarım. asisti moawad'ın yapması hoşuma gitti ne bileyim.

Zafer Fidan
30.01.2008, 19:57
Şimdi de Boakye çıktı karşımıza, bu adamın isminin okunuşu da baya malzeme çıkaracak:rolleyes:

evet ya...bizim haber61, taka gazete bu ismi ne hallere sokacak düsünmek bile istemiyorm :D

Gökhan Uzun
30.01.2008, 20:01
moawwad sol kanadi nasi kullanio paslari nasi yani jabi tarzi mi oyunyo yoqsa i üzülmez gibi mi

Gökhan Uzun
30.01.2008, 20:02
ben netten izliyorum arkadaşlar,eğer yanlış görmediysem moawed 14 numarayı giyiyor ve golun asistini güzel bir ortayla yaptı..

hiç bişey yapmasa bu adam en azından sıfıra kadar iniyo. biz ne zamandır çizgiye inen bi solbekimizi göremedik :)

adresi versenize

stichus
30.01.2008, 20:06
travel bu işi biliyor..
:)

Telha TANYILDIZI
30.01.2008, 20:07
travel bu işi biliyor..

valla uzun süredir bu kadar sevinmemiştim tekrar aramıza dönmene çok sevindim ağabey

Zafer Fidan
30.01.2008, 20:08
DENİS DE KRİZ ÇIKTI

http://www.gunebakis.com.tr/images/denisdekriz.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/denisdekriz.jpg)

Trabzonspor’un uzun süredir peşinde koştuğu Arjantinli Denis Gustavo German ile ilgili pürüzlerin artık bitme noktasına geldiği ve resmi imzanın bugün atılabileceği ifade edilirken yeni bir kriz yaşandığı belirtildi. Önceki akşam İstanbul’da olması beklenen ancak Trabzonspor’un temin ettiği uçak biletinde soyadı Gustavo yerine Gustava yazılınca bu futbolcunun uçağa binmesine izin verilmediği belirtilmişti. Fransa’da bulunduğu belirtilen Denis German’ın menajerinin, “Bu futbolcu için İndependiante kulübü 2,5 milyon dolar kiralama bedeli istiyor. Bunu kabul ederseniz, hemen yola çıkarız” değdi belirtildi. Bunun üzerine Trabzonspor yönetiminin bu futbolcuyu beklemeye aldığı ileri sürüldü. Bu gelişme can sıkıcı olarak nitelendirildi.

Yeni Gündem Gana milli takımının golcüsü Isaac Boakye.Aynı zamanda FC Mainz takımındada oynayan Boakye nin menajeriyle önümüzdeki günlerde görüşüleceğinin altı çizildi.
http://www.imagehost.ro/pict/3018534247a0ab9663fd7.jpg

Isaac Boakye nin en kısa zamanda kampa katılmasının Ersun Yanal tarafından çok istendiği belirtiliyor.

kaynak: haberajans61

30.01.2008 (http://www.transfermarkt.at/de/news/18399/2007/news/anzeigen.html) Mainz leiht Isaac Boakye aus Trabzonspor
(http://www.transfermarkt.at/de/news/18399/2007/news/anzeigen.html)Fußball-Zweitligist FSV Mainz 05 hat Stürmer Isaac Boakye vom Trabzonspor ausgeliehen. Wie der Erstliga-Absteiger am Freitag mitteilte, muss der 26-jährige Ghanaer allerdings noch seinen Vertrag bei den Niedersachsen auflösen. Boakye wird für rund 1.800.000 Euro bis Saisonende ausgeliehen.

sen nebicim herifsin ???
Boakyeyi wolfsburgdan kiralik aldilar, trabzonsporu habere yazan sensin. :alkış: bravo

gercek haber:
Mainz leiht Wolfsburger Stürmer Isaac Boakye aus

Veröffentlicht: 04.01.2008 - 13:34 UhrQuelle: dpa
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_9540_2007_1.jpgFußball-Zweitligist FSV Mainz 05 hat Stürmer Isaac Boakye vom Bundesligisten VfL Wolfsburg ausgeliehen. Wie der Erstliga-Absteiger am Freitag mitteilte, muss der 26-jährige Ghanaer allerdings noch seinen Vertrag bei den Niedersachsen auflösen. Boakye wird für rund 100 000 Euro bis Saisonende ausgeliehen. Die Rheinhessen haben laut Vertrag eine Kaufoption für den ehemaligen Angreifer von Arminia Bielefeld und Wolfsburg. Dort spielte der torgefährliche Afrikaner bei den Planungen von Trainer Felix Magath keine Rolle mehr.

futbalski60
30.01.2008, 20:09
sayed ilk 45 dk da takımın en iyisiydi diyebiliriz gerçekten hücuma iyi çıkıyo pas isabeti de iyi gökhan gönüle benziyo sitil olarak

Emirhan Makul
30.01.2008, 20:16
alalım bir orta saha yeter artık yaa necmiiiii hocaa aluuuuuuuuuuu getir adamlarıı antalyaya yavvv

futbalski60
30.01.2008, 20:21
sen nebicim herifsin ???
Boakyeyi wolfsburgdan kiralik aldilar, trabzonsporu habere yazan sensin. :alkış: bravo

gercek haber:
Mainz leiht Wolfsburger Stürmer Isaac Boakye aus

Veröffentlicht: 04.01.2008 - 13:34 UhrQuelle: dpa
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_9540_2007_1.jpgFußball-Zweitligist FSV Mainz 05 hat Stürmer Isaac Boakye vom Bundesligisten VfL Wolfsburg ausgeliehen. Wie der Erstliga-Absteiger am Freitag mitteilte, muss der 26-jährige Ghanaer allerdings noch seinen Vertrag bei den Niedersachsen auflösen. Boakye wird für rund 100 000 Euro bis Saisonende ausgeliehen. Die Rheinhessen haben laut Vertrag eine Kaufoption für den ehemaligen Angreifer von Arminia Bielefeld und Wolfsburg. Dort spielte der torgefährliche Afrikaner bei den Planungen von Trainer Felix Magath keine Rolle mehr.
artık bu adamın menajerlik şirketiyle bağlantısı olduğuna inanıyorum:alkış:

MetiN08
30.01.2008, 20:21
ya FirtinaTS sen nasil bir insansin ya, buradaki milletlen kafa buluyorsun s........z seni baska isin yokmu senin

Fußball-Zweitligist FSV Mainz 05 hat Stürmer Isaac Boakye vom Bundesligisten VfL Wolfsburg ausgeliehen. Wie der Erstliga-Absteiger am Freitag mitteilte, muss der 26-jährige Ghanaer allerdings noch seinen Vertrag bei den Niedersachsen auflösen. Boakye wird für rund 100 000 Euro bis Saisonende ausgeliehen. Die Rheinhessen haben laut Vertrag eine Kaufoption für den ehemaligen Angreifer von Arminia Bielefeld und Wolfsburg. Dort spielte der torgefährliche Afrikaner bei den Planungen von Trainer Felix Magath keine Rolle mehr.

gercek haber böyle arkadaslar bizim Bokayelen hic bir baglantimiz yok FirtinaTS arkadas yalan yazip duruyor

jetair
30.01.2008, 20:22
Arkadaşlar bu "Boak ye" yi dikkatli okuyun yönetim bize inceden mesaj veriyor olabilir..............

gerenimo
30.01.2008, 20:23
Ah cahalet ah!
En tehlikeli cahillik bir şeyi bilmediği halde bildiğini zannetmedir.
Türkiye'nin en iyi spor yazarlarından birinin yazdığı şeylere bakar mısnız?
Sayın at bunları biliyor musunuz?

Istavroz ne, dua ne, secde ne?
Elbette bilmek zorunda değilsiniz ama ibadet ve dini semboller mukayesesi yapıp aralarında denklik işikileri kuracak kadar ukalalık yapabilkdiğinize göre hayli teolojik bir birikimiz olduğunu düşünmüştüm. Halbuki yazdıklarınız paşavra ve saçmalığın daniskası.

Felek...

Teolojiden söz açılmışken engin fikrinizle secdeye gitmenin dinimizde sadece namaz esnasında yapıldığını ve bunun namaz ibadetinin bir parçası olduğu konusunda da bizi bilgilendirirsiniz, tabi namazın (secde ederken de kıyamdaykende, selam verirken), ya tekbaşına ya da cemaatle yapıldığını bu esnada kıbleye dönüldüğünü belirtirsiniz. Bununla beraber islamda şükür secdesi gibi bir uygulamanın olmadığını (olsa olsa şükür namazı vardır); sadece secdeye vararak ibadet içeren bir kutlama olmadığını açıklarsınız.

Tabii istavrozun ne olduğunu bilmeyenler için istavrozun hangi amaçla yapıldığını, dua nın da hangi amaçla yapıldığını açıklarsınız. ve sizde islamiyette istavroza benzer (secde etmek ya da ona benzer bi sembol) olmadığını da anlatırsınız.

ali+61+26
30.01.2008, 20:24
sop://broker1.sopcast.com:3912/13697 ben buna nasıl giricem acılmıyo bu link nasıl yapmam lazım bii soylesin yaww

ali+61+26
30.01.2008, 20:25
Arkadaşlar bu "Boak ye" yi dikkatli okuyun yönetim bize inceden mesaj veriyor olabilir..............
:DD::DD:D::D:D:D:D:D:

Salih Yazıcı
30.01.2008, 20:27
DENİS DE KRİZ ÇIKTI haberin asıl yapan bu güne kadar hiç bir haberinin doğru çıktını görmediğim gazete günebakış gazetesi yazdığı için kavga etmeyinnnnnnn

vuralkara
30.01.2008, 20:27
boakye ????? bu adamın ismini spiker nasıl söyleyecek maç anlatırken resmen "BOK YE" (afedersiniz)

Emirhan Makul
30.01.2008, 20:28
tehoee imzalamamışşş yaa çorba oldu iyice biz bu adamla ilgileniyoz mu ilgilenmiyoz mu ?

vuralkara
30.01.2008, 20:29
evet katılıyorum bu isim bizimle dalga geçmek için ortaya atılmıştır. ne demek boakye !!!

futbalski60
30.01.2008, 20:33
bursasporlu simuluoski premier lig takımlarsından ipswich town'a imza attı
ayrıca gecen sene ziya hocanın istemediği gürcü futbolcu Levan Tskitishvili premier lig takımlarından Birmingham'a transfer oldu

Ork Hun
30.01.2008, 20:35
bursasporlu simuluoski premier lig takımlarsından ipswich town'a imza attı
ayrıca gecen sene ziya hocanın istemediği gürcü futbolcu Levan Tskitishvili premier lig takımlarından Birmingham'a transfer oldu

ipswich town premier lig de mi:confused::confused:
bu sene mi çıktı???

Murat Keçeci
30.01.2008, 20:38

yönetim değil fırtınats rumuzlu insan bizimle dalga geçiyor şu adamı banlıycak biri yok mu şurda

vuralkara
30.01.2008, 20:38
transferin uzamasına bizim kadar yönetim de üzülmüştür. tam yarın bitecekti çile ama şimdi 6 gün daha uyduruk isimler bulup uçaklar biletler havada uçuşacak. şimdi internetten futbolcu ismi bakıyorlardır ortaya atmak için. 6 gün daha çevirecekler bu dolabı.

Cafer Bulur
30.01.2008, 20:40
ipswich town premier lig de mi:confused::confused:
bu sene mi çıktı???
ipswich ingiltere ikinci liginde.10.sirada.ama bursaspora oranla maddi ve manevi imkanlari cok daha fazla olan bir kulüptür.gayet normal sumulikoskinin ipswichi tercih etmesi.:p:p

Emirhan Makul
30.01.2008, 20:41
vay anasını kadere bakk sen seneler önce bizde oyna şimdi bursaya gel ilk maçın seneler önce oynadığın takımla olsun vay be ceyhunuda alırsalar tam eski dostların maçı olacak herhade

vuralkara
30.01.2008, 20:43
az önce bi arkadaş mısır maçında sayed takımın en iyisiydi dedi. şimdi olası gelişmeyi yazayım. baturoğlu çıkacak diyecekki biz futbolcuyla her konuda anlaşmıştık fakat maçlarda çok iyi oynayınca kulübü sürekli fiyat artırdı. biz kimseye yalvaracak kulüp değiliz. vazgeçtik...............

mustafa08
30.01.2008, 20:44
beyler o Boakye haberi tamamen yalan. Trabzonsporlan uzakdan yakindan ilgisi yok...Adam Mainz takimina gitti kiralik. Üstelik adi Bok ye okunmuyor :-) Okunusu: Boakci, öyle okunuyor :p

Ahmet54
30.01.2008, 20:46
sabah birileri firtinats denilen terbiyesiz, haysiyetsiz ve karektersiz insani savunuyorlardi iste isteyen istedigini söyler diye..
buyrun adam haberlerin metnini degistirerek yalan haber yapiyor, milleti birbirine düsürüyor..lütfen artik su gereksiz kisinin icabina bakilsin ki ortam daha fazla kizismasin..

azad53
30.01.2008, 20:47
arkadaşlar bu mısır maçını banttan çanaktan izleyebileceğimiz bir adres varmı, malum spocast te kota düşmanı

Murat Keçeci
30.01.2008, 20:49
sabah birileri firtinats denilen terbiyesiz, haysiyetsiz ve karektersiz insani savunuyorlardi iste isteyen istedigini söyler diye..
buyrun adam haberlerin metnini degistirerek yalan haber yapiyor, milleti birbirine düsürüyor..lütfen artik su gereksiz kisinin icabina bakilsin ki ortam daha fazla kizismasin..

yöneticilerle konuştum gereken yapılacak dedi bu adam tsli bile değil dalga geçiyor bizlen

Ahmet54
30.01.2008, 20:50
yöneticilerle konuştum gereken yapılacak dedi bu adam tsli bile değil dalga geçiyor bizlen

Bencede kesinlikle ts li degil..bende mesajlarini sikayet ettim ama bir islem yapilmadi, insallah bir an önce sutlanirda daha fazla nifak tohumu ekemez!..

Hasan61
30.01.2008, 20:58
evet maç bitti son 20 dakka izledim bizim adam o sırada pek bişe yapmadı....

taner*61
30.01.2008, 20:59
Arkadaşlar ben çok fazla giremiyorum internete transfer durumları nasıl biraz göz attım yazılanlara ama açıklayıcı tam bir bilgi varmı mısırlının dışında transfer durumları nasıl

dolaylı
30.01.2008, 21:09
transferin uzamasına bizim kadar yönetim de üzülmüştür. tam yarın bitecekti çile ama şimdi 6 gün daha uyduruk isimler bulup uçaklar biletler havada uçuşacak. şimdi internetten futbolcu ismi bakıyorlardır ortaya atmak için. 6 gün daha çevirecekler bu dolabı.
Sizin düşüncenizin altına imza atarım.İnanın sizden farklı düşünen yoktur yönetimdekiler dahil 6 gün daha nasıl oyalayacaklarını hesaplıyorlardı herhalde

Alpayer
30.01.2008, 21:09
Teolojiden söz açılmışken engin fikrinizle secdeye gitmenin dinimizde sadece namaz esnasında yapıldığını ve bunun namaz ibadetinin bir parçası olduğu konusunda da bizi bilgilendirirsiniz, tabi namazın (secde ederken de kıyamdaykende, selam verirken), ya tekbaşına ya da cemaatle yapıldığını bu esnada kıbleye dönüldüğünü belirtirsiniz. Bununla beraber islamda şükür secdesi gibi bir uygulamanın olmadığını (olsa olsa şükür namazı vardır); sadece secdeye vararak ibadet içeren bir kutlama olmadığını açıklarsınız.

Tabii istavrozun ne olduğunu bilmeyenler için istavrozun hangi amaçla yapıldığını, dua nın da hangi amaçla yapıldığını açıklarsınız. ve sizde islamiyette istavroza benzer (secde etmek ya da ona benzer bi sembol) olmadığını da anlatırsınız.
Dinimizde namaz dışında secde yoktur mu demek istediniz yoksa ben mi yanlış anladım, yada bizim dinimiz ne afedersiniz?

gerenimo
30.01.2008, 21:10
Dinimizde namaz dışında secde yoktur mu demek istediniz yoksa ben mi yanlış anladım, yada bizim dinimiz ne afedersiniz?
namazdışında secde nerde var? hangi ibadette?

Alpayer
30.01.2008, 21:16
namazdışında secde nerde var? hangi ibadette?
İbadet sadece farz olanlar değil malumunuz. İnsanın secdede "Lailahe illallah" demesi yada salavat getirmesi iadettir. Yada secdede dua etmek; ki peygamberimiz secdede iken de dua ederdi.

Halit Aydın
30.01.2008, 21:24
Konu dışına çıkmayalım ;)

ali+61+26
30.01.2008, 21:24
neyi tarstısyosunuz yaa uff.. transfer tartısalım gol sevinci deil...

ali+61+26
30.01.2008, 21:27
eurosport2 bizde kapalı dijiturk yayınımı bu eurosport bn tekrar nası izlicem o macı

Emirhan Makul
30.01.2008, 21:28
transfere dönelim abilerimm denis gelmiyor mu ?

Erdem Keser
30.01.2008, 21:30
Ergun Ata'yı yanlış anlamaya devam ediyoruz ama neyse:)

Gamze
Arkadaşlarım, abilerim transfer konusundan devam edelim lütfen. Ergun Ata'nın yazısıyla ilgili yorumları ''Güncel Yazar yorumları'' başlığından yapabiliriz.

Ahmet Faruk
Arkadaşlar biz transfer haberleri ve yorumları için buraya giriyoruz, hiç alakası olmayan dini meseleleri karşımızda buluyoruz. Hadi yeni transferin dini şu falan tartışması olsa neyse ama...

AyhanPe
30.01.2008, 21:31
transfersizlik sendromlari sanirim bunlar..
ne diye uzattilar su transfer sezonunu yahu..

Sefa Murat Dokuz
30.01.2008, 21:38
bu yönetim beni trabzona getirse inanmam dışarı çıkar arabaların plakasına bakarım

Burçak
kendi kurguladığı balon haberleri buraya ekleyip, koltuğuna yaslanan ve kendince eğlenenler uzaklaştırılmaya devam edilecektir.! Kaynak göstermeden haber ekleyen yeni üye olmuş şüphelileri bildirmenizi rica ediyoruz.

zahido
Ergun Ata'yı yanlış anlamaya devam ediyoruz ama neyse:)

yanlis anlasilmaya musait seyler yazarsan sonu boyle olur.. Kaldi ki aciklama olarak yazdigi yazi kimseyi tatmin etmedi.. Orda cagdas futbol adamlari kelimeleri geciyor nedemek istemis soolemedi daha.. Ikili oynamis biraz o yazida dogrusu.. Aymanin orda galibiyete secde etmedigini herkes biliodur en cokta o biliodur kanimca.. Boyle ucu acik yazilar yazarsan herkes istedigi tarafa ceker objektifliginde, gorusunde insanlarin gozunde sekteye ugrar dogrusu..

Uğur Gündüz
30.01.2008, 21:40
German transferi hedef saptırmak için seçilmiş bir yem. Tabiki hedef sadece TS taraftarını oyalamak değilse 1-2 transfer yapılacak galiba. Aldığım duyumlara göre şu Kolombiyalı stoper işi ciddiymiş galiba.

Ali İhsan
30.01.2008, 21:43
German transferi hedef saptırmak için seçilmiş bir yem. Tabiki hedef sadece TS taraftarını oyalamak değilse 1-2 transfer yapılacak galiba. Aldığım duyumlara göre şu Kolombiyalı stoper işi ciddiymiş galiba.
Duyum kelimesi duymak istemiyoruz artık ya. İmza veya anlaşma gibi kelimeler lazım artık yumurta dayandı...

Muhalif
30.01.2008, 21:53
Dennis yem anladık.. Ortada İtalyan veya İspanyol forvet muhabbetleri var.. kaliteli, kendini ispat etmiş falan.. İtalyan forvet diyen Travelair 'in tahminleri daha yakın çıkıyor genelde ama geçenlerde de #10 Fietra Osman İsmael Urzaiz ismini atmıştı ortaya... gerçi bu vakitten sonra ne çıkarsa bahtımıza artık..

Travelair
30.01.2008, 21:54
travel bu işi biliyor..

Hoşgeldin Stichus, yine neyi bilmişim? :) Sağolasın. Biraz şikayet ediyorum ne yapayım. Biraz da transfer hakkında yorum yaptım. Hangilerini bilebildimse inşallah hayırlara vesile olur

Berat
30.01.2008, 21:59
Dennis yem anladık.. Ortada İtalyan veya İspanyol forvet muhabbetleri var.. kaliteli, kendini ispat etmiş falan.. İtalyan forvet diyen Travelair 'in tahminleri daha yakın çıkıyor genelde ama geçenlerde de #10 Fietra Osman İsmael Urzaiz ismini atmıştı ortaya... gerçi bu vakitten sonra ne çıkarsa bahtımıza artık..

Valla kaç yaşında olursa olsun, bu tip tecrübeli isimler -özellikle de Urzaiz gibi kafa toplarında etkili isimler- Türkiye Ligi'nde muhakkak iş yaparlar..Baksanıza Hakan Şükür'e.. Keşke alabilsek Urzaiz'i..

Travelair
30.01.2008, 22:09
Şu sezon sonuna kadar mevkilere kiralık vs idare isimler alsınlar ona da varım. Ama gençleri kaçırırsak üzülürüm. Sezon sonu sözleşmesi bitecek elemanlara şimdiden sözleşme yapma hakkı tanınmış. Gençleri de, asıl yabancı transferlerini de böyle kazanabiliriz.
Yunan kulüplerini örnek alalım. Çok sağlam işler yapıyorlar

Erdal
30.01.2008, 22:17
BATUROĞLU: "BİZ YABANCI FUTBOLCU AĞIRLIKLI OYNAMIYORUZ"
Türkiye Futbol Federasyonu'nun yabancı kontenjanını 6 + 2'ye çıkartması Trabzonspor cephesinden beklediği ilgiyi görmedi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı ve transfer komitesi üyesi İbrahim Baturoğlu, kadrolarında çok sayıda yabancı futbolcuya şans vermediklerini belirterek, "Bizim takımımızda bakıldığında çok fazla yabancı oyuncu göremezsiniz. Trabzonspor yerel futbolculara ağırlık vererek daha başarılı olabilir. Fakat tecrübe sahibi yabancı oyuncuların takımlara katacak katkıları vardır. Futbol Federasyonu'nun yabancı kontenjanını 6 + 2'ye çıkartması, yabancı ağırlıklı oynayan takımlar için çok iyi bir ortam oluşturacaktır" dedi. Baturoğlu, transfer sezonun 6 Şubat'a kadar uzatılmasının da kendilerine bir katkı sağladığını belirterek, "Şimdi alternatif futbolcularla daha rahat görüşeceğiz. Transfer konusunda biraz daha rahat olacağız" dedi

Fatih Sağır
30.01.2008, 22:30
Hoşgeldin Stichus, yine neyi bilmişim? :) Sağolasın. Biraz şikayet ediyorum ne yapayım. Biraz da transfer hakkında yorum yaptım. Hangilerini bilebildimse inşallah hayırlara vesile olur

valla neyi bildiğini ben de çok merak ettim..:)

Özkan Şentürk
30.01.2008, 22:32
bu yönetimden hiçbir şey olmayacağını bildi desem onu herkes biliyor.İtalyan forvet işinimi bildi acaba.Ya düştüğümüz hallere bak, nerden ne yorumlar çıkarmaya çalışıyoruz.

Samet Berber
30.01.2008, 22:35
evet arkadaşlar uzun zamandır uğrayamıyordum (ceza :( ) nasıl bir gelişme var mı ?

şu mısırlı hakkında ... bitti mi transfer ?

Son Fedaî
30.01.2008, 22:37
Arkadaşlar Denis'in uçağı bozulmuş tekrar geldikleri yere dönmüşler anlıyıcağınız Denis yok Uçak yok gelişte yok gidişte yok :] Sevgilerle Tabi Bizim yönetimin daha çok Alternatifleri var :)

Murat Keçeci
30.01.2008, 22:41
kendi kurguladığı balon haberleri buraya ekleyip, koltuğuna yaslanan ve kendince eğlenenler uzaklaştırılmaya devam edilecektir.! Kaynak göstermeden haber ekleyen yeni üye olmuş şüphelileri bildirmenizi rica ediyoruz.

vatandaşlık görevimiz

Cafer Bulur
30.01.2008, 22:41
evet arkadaşlar uzun zamandır uğrayamıyordum (ceza :( ) nasıl bir gelişme var mı ?

şu mısırlı hakkında ... bitti mi transfer ?
bitti sayilir.resmi imza atilmadi ama menajeri vasitasiyla da imzalamis olabilir.

Yunus Emre AYAZ
30.01.2008, 22:42

osman sadece yalan haberlere nazire yaparcasına bi haber uydurdu bunuda kendiside söledi zaten lütfen gereksiz hayal ürünü isimleri konuya alıp forumdakileri coşturmayalım zaten hepimizin hali harap bu yönetim yüzünden..

Fatih Sağır
30.01.2008, 22:42
bu yönetimden hiçbir şey olmayacağını bildi desem onu herkes biliyor.İtalyan forvet işinimi bildi acaba.Ya düştüğümüz hallere bak, nerden ne yorumlar çıkarmaya çalışıyoruz.

italyan forvet kim acaba?

Son Fedaî
30.01.2008, 22:43
German Denis

Arjantin'de Açılış Ligi'nin gol kralı German Denis'in adı bizim spor sayfalarında önce Fenerbahçe sonra Trabzonspor ile anıldı. İtalya'dan da Torino, oyuncuyu Independiente kulübünden resmen istemişti. Bizim buralardan ne teklif gitti bilmiyorum ama Torino'nun 6 milyon dolar teklifine Independiente "10 milyon dolar isteriz" diye cevap vermiş. Trabzonspor'un teklifinin Torino'dan da düşük olduğunu yazıyor Arjantin basını. Avrupa için transfer yarın gece sona eriyor. Bizim federasyon bir hafta daha uzattı transferi, mümkün olsa bütün sezon transfer hakkı tanıyacaklar zaten. Sonuç; German Denis hala Independiente'nin golcüsü... Kaynak: (Aceto Balsamico)

Arkadaşlar belki verilmiştir bilmiyorum(aramadım)verildiyse özür anlıyıcağınız Güm :)

Samet Yildirim
30.01.2008, 22:43
italyan forvet kim acaba?

Italyan forvet degil...

italiya liginden arjantili santrafor...

ENGİN ÖZTÜRK
30.01.2008, 22:44
mısırlı bugün mısır attığı gölün asistini yaptı eurosport başka maç vardı kamerun maçı o arada gösterdi bizim mısırlının attırdığı golü

Zafer Fidan
30.01.2008, 22:45
Torino: non bastano 6 milioni per Denis

12:30 del 30 gennaio

http://www.calciomercato.com/public/parser_image/save/3f13e4c9af2c112b7f835de202eacd1a.jpg
Il quotidiano argentino Olè riporta l'andamento delle trattative tra il Torino e l'Independiente per il trasferimento dell'ariete German Denis. Il ds granata Stefano Antonelli avrebbe avuto un lungo colloquio telefonico con Julio Comparada, dirigente del club argentino. Antonelli ha offerto sei milioni di dollari, gli argentini hanno declinato, ne vogliono dieci. La notizia è stata confermata anche a calciomercato.com da fonti prossime al giocatore. Denis dice la sua: "Se l'offerta è buona, l'Italia mi interessa, potrei parlarne con il presidente". Al momento la situazione è in stallo, Denis dovrebbe restare in Argentina almeno fino a giugno, anche perchè l'offerta del Trabzonspor non è gradita al giocatore. Il Torino deve cercare un bomber in Italia, in pole resta Caracciolo, ma il Brescia resta in vantaggio, nonostante l'opposizione del Palermo (che detiene metà del cartellino). Impossibile arrivare a Saudati e Corradi, che Empoli e Parma non considerano in vendita.

tam anliyamadim ama torino 6 milyon önermis, independiente ret etmis. Denis de Trabzonspor da oynamaya sicak bakmiyor gibi birseyler yaziyor ...

http://www.calciomercato.com/index.php?c=21&a=69315

Samet Berber
öncelikle cafer1978 e teşekkürlerimi sunarım ...

arkadaşlar biz italyan santraformu istiyoruz kim olabilirki bu ...

inzaghi mi vieri mi yoksa bi bilgisi olan var mı ...

Hasan61
off yinemi duyum...bu forumda duyum almayan bir ben kaldım herhalde.

Fatih Öztürk
gamze bacı bugün karadeniz gazetesinde yazını okudum.düşüncelerine zeval gelmesin gerçekten bütün trabzonsporluların ortak düşüncelerini bir arada topladın sağol varol.

habu yönetim denilen cıkarcı ihaleciler kelepire ucuza transferi kapatmaya calışıyorlar,
bizde burda şu geldi habugün gelecek denis gelecek kara''denis''üzerindenmi yoksa fransa üzerindemi gelecek tartışmalarını yapalım duralım arkadaşlar.
allah bize büyük sabır versin.

Zafer Fidan
30.01.2008, 22:55
00:00 | INDEPENDIENTE
¿El catenaccio?

A Germán Denis lo seduce el fútbol italiano pero al Rojo aún no le cierra la oferta del Torino. Así, todo indica que el Rojo lo tendrá encadenado hasta junio.

DEMIAN MELTZER dmeltzer@ole.com.ar (dmeltzer@ole.com.ar)

http://www.ole.clarin.com/diario/2008/01/30/thumb/1524018-1.jpg (javascript:Popup('http://www.servicios.clarin.com/notas/jsp/ole/v4/galeria/galeria.jsp?notaId=1524018&mtmTipo=Imagen','fotos','850','600','yes','yes');) DURANTE TODO EL VERANO HUBO RUMORES DE VENTA DEL ÚLTIMO GOLEADOR DEL FÚTBOL LOCAL.

La tecnología acercó a las partes. De un lado de la línea, Stefano Antonelli, el administrador general del Torino. Del otro lado, Julio Comparada, mandamás de Independiente. Fue una llamada en conferencia. Turín. Baires. Una reunión de negocios al estilo siglo XXI. El directivo italiano se estiró un cachito respecto de lo que había ofrecido el lunes: llegó, algo así, como a seis millones de dólares. El pope del Rojo no se movió un centavo de sus pretensiones: diez palos verdes limpios para el club. Nunca tan cerca, nunca tan lejos, casi a la misma hora, en Villa Domínico, Germán Denis, de negativa fácil ante sondeos de ligas ricas en plata y pobres en fútbol, lanzaba: "Si la oferta es buena, en un mercado que me interesa, como el italiano, lo pensaría y lo charlaría con el presidente". Sin embargo, salvo un llamado milagroso que revierta la tendencia del caso, todo hace indicar que el Rojo tiene encadenado a su goleador, al menos, hasta junio cuando, ya con el pasaporte comunitario en mano, al delantero se le abra el juego en toda Europa. Todita, eh.

El libro de pases en el Viejo Continente cierra mañana pero se cree -que hoy será el último día de negociaciones y/o novedades. Es que de concretarse alguna operación, el Tanque debería viajar esta misma noche para firmar todo antes de que venza el plazo. Además del Torino, Leo Rodríguez le contó a Olé que "los turcos (del Trabzonspor) mejoraron su ofrecimiento pero el jugador fue consultado e insiste con no ir a ese país". En tanto, en Mitre 470 se comenta que Comparada está dialogando con algunos clubes de España que, si logran negociar a algunos de sus atacantes a Inglaterra, podrían requerir los servicios del top scorer del Apertura (18 gritos). Es difícil... Y en el camino ya quedaron los sondeos de Lazio, Olympique Marsella, Panathinaikos, Kazan Rubin ruso y el Fenerbahce.

googlein ingilizceye tercümesi böyle :)
The book passes on the Old Continent closes tomorrow but it is believed that today will be the last day of negotiations and / or updates. It was realized that an operation, the tank should travel this evening to sign up before the deadline. Besides Turin, Leo Rodriguez told Olé that "the Turks (Trabzonspor) improved its offer but the player was consulted and insists not to go to that country." Meanwhile, Mitre 470 commenting that dialogue is compared with some clubs Spain, if they manage to negotiate some of his attackers to England, might require the services of top scorer of the opening (18 screams). It is difficult ... And on the road and stayed polls Lazio, Olympique Marseille, Panathinaikos, Rubin Kazan Russian and Fenerbahce.

"Estoy tranquilo, no ansioso. Hoy sigo pensando en Independiente. El tiempo dirá", plantea. Troglio reza para que no se vaya. ¿Sus compañeros? "No me dicen mucho... Aunque en este momento me costaría dejarlos. Tomé cariño por el club, por la gente que me rodea... Pero si uno piensa en su futuro...", se debate. ¿Apurará Torino por el ex Cesena? ¿Paladar negro o Catenaccio?

TSezgin61
30.01.2008, 23:14
madem yönetim isi gizli tutuyor, burda isimleri bilen arkadaslarda lütfen yazmasinlar.... gireni cikani belli degil basliga. alana kadar söylenmesin isimler... ha transferlerin ne durumda oldugunu isim ve takim vermeden söylenebilir...

TolgaTopçu61
30.01.2008, 23:14
demek cumaya kadar transferler bitecek

Terzioğlu
30.01.2008, 23:15
ya senin arjantinde oynuyor diye kastettigin oyuncu sanirim mosquera.ama bildigim kadariyla kendisi sevilla ya transfer olmus.yoksa sevilla onu eski kulübüne mi kiraladi?

Hayir Sevilla'da oynayan baska. Aquivaldo Mosquera Sevilla'da oynayan. Bizim ilgilendigimiz Jossimar Mosquera:

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_54885_2007_1.jpg

Hüdai Pervaneli
30.01.2008, 23:16
http://transfermarkt.de/de/auslandseinsaetze/IT1/seriea/detail/9/index.html

italya liginde oynayan arjantinli futbolcular

voldamirin
30.01.2008, 23:17
evet italya liginden arjantinli ve milli takımda oynayan bir santrafor
oynadıgı takımın isminin baş harfini veriyorum ''A''
adam asmaca oynuyoruz galiba tüh ilk harfini tutturamadım. ikincisi için b diyebilir miyim...

oyun mu oynuyoruz bilader yok ilk harfi a...töbe töbe adamı germekte üstünüze yok. bişey biliyosanız adam gibi yazın burada kaç bin kişi adam akıllı bir haber bekliyor siz resmen dalga geçiyorsunuz. kaç gündür forumu takip ediyorum yazmayayım diyorum ama transfer başlıgında bir sunny53 bir fırtınats yeter artık yahu...sabır taşlarımızla oynamayın duyumlarınızıda söylemeyin istemiyoruz...şunuda aklınıza soknun TS taraftarı alınan futbolcunun imza değil sahada oynamadığı sürece o futbolcunun alındığına inanmaz....

Birşey biliyosanız paylaşın bilmiyosanız gölge etmeyin bizleri germeyin...

vuralkara
30.01.2008, 23:18
biz tff 1.ligde oynayan türk futbolcuları alalımda önce bi. ondan sonra italya liginde oynayan arjantinlilere bakarız.

Travelair
30.01.2008, 23:24
7X-MABzVtGY

Bakın bu çocuk Jahmir Hyka '88 doğumlu Nam-ı diğer Arnavutların Maradona'sı. Olimpiakos geçen sene başı Rosenborg'dan almış. 2 sene yetiştirir. Sonra da elini öpene istediği fiyata satar. Bu oyuncuları bizim bulmamız gerekiyor

Ork Hun
30.01.2008, 23:26
bu adam laurito olabilir mi
olamaz ama bir tahmin sadece
hem serie a da hem de milli arjantinli forvet bilen var mı ???
benim aklıma crespo,cruz falan geliyo
laurito da genç milli
ama bence ts un arjantinli milli bir futbolcu alması imkansız
dolayısıyle bu haberler sallama bence

BDiler61
30.01.2008, 23:26
Şu transfer dönemi sanki sırf bizi kanser etmek için uzatıldı

vuralkara
30.01.2008, 23:30
ulan sülük herifler be. yapıştınız o koltuğa gitmediniz. şimdi de milleti kendinize muhtaçmış durumuna düşürdünüz. herkes transfer bekliyor. defolup gitseydiniz şimdi belki de yeni transferleri resmi maçta bile izlemiş olacaktık. ama şu an ne yapıyoruz gözümüz kulağımız açık, acaba deyip bekliyoruz. hatta thy nin yolcu listelerine bile bakıyoruz gelen varmı diye. ne hale düşürdünüz bizi be. trabzonspor taraftarı sizi hiç unutmayacak. 40 yıllık efsanenin tarihinin sayfalarında kara bir leke olarak hep anılacaksınız.

Ali İhsan
30.01.2008, 23:30
7X-MABzVtGY

Bakın bu çocuk Jahmir Hyka '88 doğumlu Nam-ı diğer Arnavutların Maradona'sı. Olimpiakos geçen sene başı Rosenborg'dan almış. 2 sene yetiştirir. Sonra da elini öpene istediği fiyata satar. Bu oyuncuları bizim bulmamız gerekiyor
Türkiye'deki yabancı sınırlandırması olayı yüzünden hem doğru düzgün yabancı transferi yapılamıyor hem de iki para etmez bazı Türk oyuncuların bonservisleri fırlıyor. Geçmişte birkaç başarısız girişim hatırlıyoruz genç oyuncu getirip bekleme anlamında ama henüz ülkemizde başarılı olan olmadı. Çünkü bizde yabancı oyuncu demek direk katkı demek. Kimse de yabancı hakkını geleceğe yatırım yaparak doldurmak istemiyor.Ayrıca daha doğru düzgün kendi gençlerimizi bile yetiştiremezken nasıl yabancı oyuncu yetiştireceğiz orası da belli değil ya. Ama ben şu an içimizde bulunduğumuz durumdan çok ümitliyim. Kontenjan boş, kadro tasviye ediliyor ve başımızda transfer konusunda çok başarılı olan bir hoca var. Tek handikap yönetim, ama bir şekilde yazın çok sağlam bir kadronun temelleri atılacak inşallah...

Zafer Fidan
30.01.2008, 23:31
Pablo Daniel Osvaldo

1986 dogumlu, su an Fiorentinada oynuyor..

OjqR9a0JKTk

Hasan61
30.01.2008, 23:31
bu oyuncu devamlı milli takımdaysa almamız imkansız.ama eğer böyle senede 1kez hazırlık maçlarında oynatılıyorsa belki ama yinede çok zor