PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Murat Keçeci
29.01.2008, 10:51
Transferde hareketli saatler
29 Ocak 2008 / 10:19
Trabzonspor Kartalspor'un golcü futbolcusu Yaser Yıldız'ın transferinde olumlu sonuç aldı.

Trabzonspor bitimine 4 kala Trabzonspor'da hareketlik yaşanmaya başlandı. Bordo Mavililer dün Mısır Milli takımının sol kanat oyuncusu Sayed Moawad'dan sonra Kartalspor'un golcü futbolcusu Yaser Yıldız ile görüşmelerde olumlu sonuç alındı.

Yaser Yıldız, Denizlispor, Mersin İdmanyurdu, ve son olarak da Kartalspor'da forma giydi.

Kartalspor'da ligin ilk yarısında 7 gol atan Yaser, 5 de asist yaptı. Trabzon'a getirildiği öğrenilen Yaser ile bugün tekrar görüşüleceği ve transferinin bugün tamamen netlik kazanacağı da gelen bilgiler arasında.

Trabzonspor Karşıyakaspor'un kalecisi Onur Kıvrak, Mısır milli takımında oynayan Sayed'den sonra Yaser'in transferiyle 3. futbolcuyu transfer edecek.

Trabzonspor'da bugün yine transfer konusunda hareketli saatler yaşanması bekleniyor.
Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Great White
29.01.2008, 10:52
Ben de öyle yorumlamıştım ilk okuduğumda. tepkisi gol sevincine değil, belli ir amaçla yapıldığınaydı, ancak tepkileri görünce amacanı aşan bir yazı olduğu anlaşılıyor.

Kesinlikle..

Gereksiz yorumlar bunlar tabii ki..

Ama sadece Ergun Ata için değil, onu eleştiren youmlar da dahil buna..

Zira bir yorumdan baz alarak bu denli acımasızca eleştirilere de girmemek gerekir diye düşünüyorum..

Egun Ata hali hazırda bizim değerlerimizi ve büyüklüğümüzü layıkı ile savunan ender yazarlarımızdandır..

Bu kadar çabuk harcamaya gerek yok:)

kofol
29.01.2008, 10:53
kouyla ilgisi olmadığı için sildim

zahido
29.01.2008, 10:53
arkadaşlar izleyenler bilir. yaser ve onun partneri iskender diye bir oyuncu var. bizim uğruna milyon dolarları döktüğümüz ama alamadığımız alex ve fernando kadar bize faydası olur diye düşünüyorum.
o yabancılara vereceğimiz paranın 3 te biri belki 4 te biri ile ikisini bir çok rahat alırız.

insallah okadar kaliteli bi forvettir gelecek vaadediyodur ama su asamada Trabzonsporun agirligini kaldiracak durumda olduklarini dusunmuyorum bu futbolcularin.. Belki 3-4 sene sonra is yapabilir bu kadar yetenekliyse..

Süleyman Eruyar
29.01.2008, 10:56
arkadaşımızın düzenlemesinden sonra değiştirilmiştir..

Serdar A
29.01.2008, 10:56
Yaser'den umutluyum. Eğer dedikleri kadar varsa bizde yıldız olabilir

Yaser ile kesin olarak anlaşma sağlandı mı?

Yaser çıplak gözle izlediğim oyunculardan , Ali'ye Emre'ye yaptığımızı ona yapmazsak bir kaç yıl içinde çok büyük bir yıldızımız olabilir.

Klasik olarak Tuncay Şanlı'yı andırıyor. Mücadeleci ve hırslı , topla oldukça hızlı , bitirici vuruşları düzgün , bir çok forvette olmayan isabetli pas atabilme kabiliyetinede sahip. Enerjisini daha ekonomik kullanmayı öğrendiğinde ve sert markaj altında oynamaya alıştığında değeri kat kat artacaktır. Şu haliyle bizim ergin'le mukayese kabul etmeyecek kadar aralarında fark var. Özellikle mental açıdan.

Yaser'i halen bjk oyuncusu sanıyordum. Biraz kontrat durumuna baktım , Bizim Giray hoca 16 yaşındayken çok yüksek bir transfer bedeliyle bonservisini Denizli'ye almış . Ondan sonrası Yaser'in sabırsızlığı yüzünden küçük çapta bir anadolu turuyla geçmiş.
Sağolasın Giray hoca :alkış:

zahido
29.01.2008, 10:58
Burda birbirimizi kirmanin anlami yok.. Ergun atada yarin bu yaisina aciklik getirir.. Bir yanlis anlasilmada olabilir sozlerinin arkasindada olabilir.. Pesin hukumlu olmayalim.. Bizim anladigimiz gibi yazmissa ayip etmis.. Ama yanlis anlamissakta cok pisman olmamak icin daha fazla yorum yapmayalim isterseniz..

Great White
29.01.2008, 10:59
birde ne yapasırsın herkez senin kadar akıllı olmayabiliyor

Eyvallah.. Ben söylemek istememiştim aslında:D

Neyse başlığı işgal etmeye gerek yok..

En azından ben daha fazla yazmayacağım:)

Kusura bakmasın arkadaşlar:o

zeki gursoy
29.01.2008, 11:01
arkadaşlar...
lütfen ayman ve ergun ata polemiğini bırakalım...
çok basit bir konu...
biz taraftarız, yazarın kafasında düşündüğü şeyleri bilemeyiz...
anlarız anlamayız...ama basit bir konuyu bu kadar uzatmaya helede bu başlıkta gerek yok...

Atılay
bu german denis haberleri her yerde çıkıyo eğer doğruysa mükemmel transfer olur ama şöyle bi durum var fernandaoya öyle bir şartlandım ki henry bile gelse burun kıvırırım:)

S.F.K.
Eyvallah.. Ben söylemek istememiştim aslında:D
vay benim kapasiteli renkdaşım vay
Allah iyilik versin:D

Murat Keçeci
29.01.2008, 11:02
orduspordan cem karşıyakadan onur kartalspordan yaser mısırdan sawed bu yönetimle dalga geçiyorduk ama adamlar gerçekten 2.lige hazırlık takımı kuruyor sanki

Emorfo
29.01.2008, 11:02
Burası yeri değil ancak Ergun Ata kadar futbolla siyaseti ve dini birbirine karıştırıp aklı sıra eleştiri yapacam diye saçmalayan başka bir yazar görmedim. Dinsize gösterilen saygının yarısı müslümana gösterilmiyor. Halbuki biz Ergun'a baya saygılıyız.

hüseyin1975
29.01.2008, 11:03
insallah okadar kaliteli bi forvettir gelecek vaadediyodur ama su asamada Trabzonsporun agirligini kaldiracak durumda olduklarini dusunmuyorum bu futbolcularin.. Belki 3-4 sene sonra is yapabilir bu kadar yetenekliyse..

Maalesef Ülkemizde Genclere yeterince güvenilmiyor.
Halbuki Toplumun büyük Kismi Genclerden olusuyor.
Bakiniz Avrupa Ülkelerine. Adamlar Rooney, Ronaldo vs. Futbolculara Genc yasda sans veriyor.
Tamam belki bu saydigim Oyuncular extra yetenekliler ama sans vermezsen kendini gösteremezler.
Her Mac iyi oynamalari sart degil. Yeterki sans verilsin ve kendilerini gelistirsinler.

Bakin bizim Dünya Kupalarinda iyi Dereceler alan Genclere. Hangisi tutunabildi? Hep büyüklerinin arkasinda beklemekden kaypoldular.

Lütfen Genclerimize güvenelim!

Travelair
29.01.2008, 11:04
Umarım anlaşırlar. Gazeteler yazıyor ama bizim yönetim bu, belli olmaz. Sağ gösterir sola yumruk yer

_SeRKaN_
29.01.2008, 11:04
orduspordan cem karşıyakadan onur kartalspordan yaser mısırdan sawed bu yönetimle dalga geçiyorduk ama adamlar gerçekten 2.lige hazırlık takımı kuruyor sanki

Daha sırada Ligden düşmesi beklenen Kasımpaşa nın forveti teouhe var..:rolleyes:

ilhan
29.01.2008, 11:05
Transfer konuşalım Abiler , Arkadaşlar. Yazarlar ve yorumlarıyla ilgili başlık mevcut.

Murat Keçeci
29.01.2008, 11:06
Daha sırada Ligden düşmesi beklenen Kasımpaşa nın forveti teouhe var..:rolleyes:

o bize biraz lüks kaçar kardeş

Süleyman Eruyar
29.01.2008, 11:07

mısırlı sawed hakkında bu kadar emin konuşabildiğine göre bildiğin bişeyler var sanırım, nasıl hemen eleştiriyorsun bu oyuncular kardeş bana bir izah et, bende rahatlıyayım..

hüseyin1975
29.01.2008, 11:09
Golcülere bakarsak bir Ümit Karan GS'ye gelmeden nerede oynuyordu?
Bir Hakan Sükür nerede oynuyordu?
Bir Sota bize gelmeden nerede oynuyordu?

Neden Yaser bize gelirse Patlama yapmasin?

zahido
Maalesef Ülkemizde Genclere yeterince güvenilmiyor.
Halbuki Toplumun büyük Kismi Genclerden olusuyor.
Bakiniz Avrupa Ülkelerine. Adamlar Rooney, Ronaldo vs. Futbolculara Genc yasda sans veriyor.
Tamam belki bu saydigim Oyuncular extra yetenekliler ama sans vermezsen kendini gösteremezler.
Her Mac iyi oynamalari sart degil. Yeterki sans verilsin ve kendilerini gelistirsinler.

Bakin bizim Dünya Kupalarinda iyi Dereceler alan Genclere. Hangisi tutunabildi? Hep büyüklerinin arkasinda beklemekden kaypoldular.

Lütfen Genclerimize güvenelim!

yok abi yanlis anladin beni.. Tabi ki sahip cikalim bu cocuklara ama su asamada Trabzonsporun forvetine o gozle bakamayiz.. Daha dogrusu Trabzonsporlular bakamaz.. Barisi cikardik adam kanat oyuncusu fazla siritmiyor ama bi forvet oyuncusundan herseyden once gol beklenir.. Simdi ersun hoca bu futbolcuyu aldigi gibi oynatirsa yazik eder simdiden soyliyim..Cunku adam bir iki gol kacirdi mi bak sen su kazmaya bundan bi cacik olmaz gibi seyler soyliycez.. Eee 70ten sonra alsa oyuna buseferde yeteneklerini sergileyemiycek..Onun icin aliriz 1-2 sene kiralariz.. 1-2 senede yedekte bekler ondan sonra anca kadroya girer diye dusunuyorum..

Murat Keçeci
mısırlı sawed hakkında bu kadar emin konuşabildiğine göre bildiğin bişeyler var sanırım, nasıl hemen eleştiriyorsun bu oyuncular kardeş bana bir izah et, bende rahatlıyayım..

herşey ortada kardeş inşallah iyi çıkar diye dua etmekten başka yapılacak bişemiz yok bu adamlar için ben dua etmeden ha şu adamı aldık bu kesin getirir bizi demek istiyorum

Bahtiyar
29.01.2008, 11:10
arkadaşlar genç tecrübesiz deyip yabana atmayın ikinci ligde ne topçular var. en basitinden her zaman izlediğim Giresunspor un defansındaki Emrah Kiraz ve Emre karaman çok gençler ama Trabzonspor un defansındaki kazmalardan çok daha iyiler. Hatta geçen yıl karadeniz olimpiyatlarını izleyenler Emrah Kiraz ı bilirler. Servetin esnek ve hızlı olanı. Emre ise sağlamcı ve sert oyuncu. Sonra kartalda adı geçen oyuncular gerçekten iyi. çünkü kartal ın maçını izleseniz böyle konuşmasınız adamların kalecinin kullandığı topu gole çevirmeleri paslarla beraber 3-4 saniye alıyor. benim bilmediğim daha ne cevherler vardır.

S.DEMİRCİ
29.01.2008, 11:10
oynamadan adamları eleştirmeyelim.. mısırlının resmini gören yok.. oyunculuğu hakkında yorum yapılıyor... genç adamları alıyorlar.. buda eleşriliyor.. bende bu yönetimi sevmiyorum ama gözü kapalıda eleştiri yapılmaz ki.. daha önce geldiği için takla attığımzı çoğu futbolcuda verim alamadık.. umarım bu isimsiz futbolcular yararlı olur...

kudu_61
29.01.2008, 11:11
maçları bile izlemeden futbolcu eleştiren arkadaşlar var chat yeri değil ki burası izleyelim yorumumuzu ona göre yaparız gelmeden tanımadığın izlemediğin bir futbolcuyu nasıl eleştiriyorsun ben bunun mantığını anlamıyorum inşallah Trabzonum için hayırlı olur....gürcistandan şotayı aldık deseler ve şotanın adı duyulmamış olsa onuda eleştireceksiniz ama şota nasıl çıktı bir düşünün

MarceloTS
29.01.2008, 11:12
Trabzonspor'a kral golcü

Gelecek sezonun takımını kurmak için transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor yönetimi bombayı patlattı ve Arjantin Ligi'nin gol kralı Denis German'la anlaştı. 1.83 boyunda ve 1981 doğumlu German, geçen sezon Arjantin Açılış Ligi'nde Independiente forması ile 13 maçta 15 gol atarken, ligi de 19 maçta 18 golle tamamlayarak gol kralı oldu. Transferde adı Torino, Fenerbahçe ve Kazan ile de anılan German, bu teklifleri kabul etmediğini açıklamıştı. Bordo-mavili ekibin sürpriz bir şekilde bitirme aşamasına geldiği transferin maliyetinin 5 milyon Euro'yu bulacağı belirtildi. İlk etapta sezon sonuna kadar kiralık olarak bordo-mavili formayı giymesi planlanan German ile 3 yıllık sözleşme imzalanması bekleniyor.

MISIRLI SOL AÇIK BİTTİ
Öte yandan Trabzonspor, Mısır Milli Takımı oyuncusu Sayed Moawad ile de prensipte anlaştı. Bordo-mavili yönetim 28 yaşındaki sol kanat oyuncusunun menajeri ile Trabzon'da dün bir görüşme yaptı. Görüşme sonrasında Mısırlı oyuncu konusunda prensipte anlaşma sağlandığı kaydedildi.

Faik Yılmaz
29.01.2008, 11:12
dilerim adını sanını şimdiye kadar duymadığımız kaliteli isimlerden birisi olur....

Sol kanatta hem defansif hem ofansif anlamda eksikliğimiz olduğu bir gerçek....

Adem CAKIR
29.01.2008, 11:13

Allah aşkına ağırlığımız mı kaldı ?
Sanki at başı şampiyonluk yarışında, diğer taraftan Avrupa ve kupada çeyrek finale çıkmış bir takıma oyuncu beğenmiyoruz. Stressiz, kaygısız tasasız bir takımda oynayacak.
Azcık tekniği, birazcık aklı ve mangal gibi yüreği varsa bu takımda banko oynar...

Süleyman Eruyar
29.01.2008, 11:13
herşey ortada kardeş inşallah iyi çıkar diye dua etmekten başka yapılacak bişemiz yok bu adamlar için ben dua etmeden ha şu adamı aldık bu kesin getirir bizi demek istiyorum

bunu herkes istiyorda işte olmuyor, paramı dersin, trabzonda sosyal olanaklarının eksiklerimi dersin,ne dersen de, ama işte olmuyor, bu yüzden gelenlere en azından şimdilik inanmak, güvenmek gerekir, inanç ve güven bu takımın en büyük ihtiyacı..

Ahmet AYDIN-28
29.01.2008, 11:15
arkadaşlar genç tecrübesiz deyip yabana atmayın ikinci ligde ne topçular var. en basitinden her zaman izlediğim Giresunspor un defansındaki Emrah Kiraz ve Emre karaman çok gençler ama Trabzonspor un defansındaki kazmalardan çok daha iyiler. Hatta geçen yıl karadeniz olimpiyatlarını izleyenler Emrah Kiraz ı bilirler. Servetin esnek ve hızlı olanı. Emre ise sağlamcı ve sert oyuncu. Sonra kartalda adı geçen oyuncular gerçekten iyi. çünkü kartal ın maçını izleseniz böyle konuşmasınız adamların kalecinin kullandığı topu gole çevirmeleri paslarla beraber 3-4 saniye alıyor. benim bilmediğim daha ne cevherler vardır.

EKOL'ü unutma hemşehrim.

temel_yilmaz
29.01.2008, 11:15
şimdi bir takımınız var ronalinho messi eto henry xavi deco gibi oyuncuların yanına yaseri koyun oynar sırıtmada sırıtmaz
ama hasan hüseyin ayman ferhat bu tarz adamların yanına koyun herhangi bir genç oyuncuyu koyun ekstra bir meziyeti yoksa oda kaybolur aslında demek istediğimide anlatamıyorum tam olarak genç oyuncu kazanmak istiyorsak takımın genelinin iyi olması lazımki oda kendine mental olarak birşeler katabilsin aynı 19 yaşında kalmasın bakın buna en büyük örnek fenerbahçeli semihtir herhalde türkiyede umarım anlatabilmişimdir

Murat Keçeci
29.01.2008, 11:16
bunu herkes istiyorda işte olmuyor, paramı dersin, trabzonda sosyal olanaklarının eksiklerimi dersin,ne dersen de, ama işte olmuyor, bu yüzden gelenlere en azından şimdilik inanmak, güvenmek gerekir, inanç ve güven bu takımın en büyük ihtiyacı..

fb bjk gs nin hersene 20 milyona yakın para harcayıp 5-6 tane kaliteli yabancı aldığı yerde bizimde 1-2 tane istemek hakkımız olduğunu düşünüyorum

karatasof
29.01.2008, 11:20
Ben de öyle yorumlamıştım ilk okuduğumda. tepkisi gol sevincine değil, belli ir amaçla yapıldığınaydı, ancak tepkileri görünce amacanı aşan bir yazı olduğu anlaşılıyor.

Ayman golden sonra yeri öpünce Başkan'a yalakalık anlayanlar bize hangi başkandan bahsettiklerinide söylesinler.Dini bütün Başkan Bush olamayacağına göre herhalde sitemizde %76 başkan seçileceği düşünülen dini bütün Sadri Şener'mi?

mhayri
29.01.2008, 11:21
http://www.fotomac.com.tr/tra102.html
Arkadaşlar bu doğru bir habermi yoksa yalan kuyrukmu takılıyor ...
Billgisi olan,duyum kabiliyeti yüksek dostlara duyrulur...

Süleyman Eruyar
fb bjk gs nin hersene 20 milyona yakın para harcayıp 5-6 tane kaliteli yabancı aldığı yerde bizimde 1-2 tane istemek hakkımız olduğunu düşünüyorum

sen pariste yada londra da yada herhangi bir ülkede top oynayan yabancı bir oyuncusun, kalkıp trabzona gelmek istermisin, istersin,nasıl gelirsin, ya yaşın 35 e gelecek kimse seni istemeyecek, ya disiplinsiz oyuncu olacak seni kimse sevmeyecek, arkadaşlar bu bir gerçek, ben şahsen avrupada oynayan yıldız bir oyuncu olsam trabzona neden geleyim, bakınız yattara bile oğluna fransızca eğitim veren okul bulamadığı için sorun çıkartıyor, marcelinho almanyaya gittiğinde trabzon için "" meydanda şortla dolaşan tek benim diyor"" biz ise hala yıldız transferi istiyoruz, biraz gerçekçi olup kendi içimizden yıldızları çıkarmak en iyi sonuç olacaktır..

Bahtiyar
EKOL'ü unutma hemşehrim.

Ekolü kim unutanilir o bizim oyuncumuz değil diye biliyorum sanırım bizde kiralık ama çok sevdiğim bir oyuncu.

Murat Keçeci
29.01.2008, 11:24
yıldız oyuncu sadece kalkınmış ülkelerde top oynamıyor bizim ülkemizin yaşam koşullarına uygun bir çok ülkeninde yıldızı var hırvatistan polonya gibi

Harun-61
29.01.2008, 11:25
Fanatik'de, Kartalspor'un Forveti " Yaser" 'i aldigimiz yaziyor...

.

Erkut Ay
29.01.2008, 11:26
herşeyden önce bu takıma bir on numara gerekli ünal gibi hagi gibi oğuz gibi ceyhun bir nebze gerekliydi ama verimli olmadı bu oyuncuları alırsınız kadronuza koyarsınız ama bir takımda sadece genç tecrübesiz isimlerle istikrar beklerseniz yanılırsınız gelinen noktada bu geçerli siz hüseyin ayman gibi adamlarla istikrarlı bir orta saha devamlı bir takım beklerseniz devamı böyle gelir işte bir oyun kurucu yok garanti edilir bir defans yok bu takımda önce kendini garantilede bu aldığın genç yeterli tecrübeyi edinmemiş futbolculara gelsin sıra ..

istanbulspor vardı bir ara yıldız takımı denilrdi şimdi ismi bile yok ortada toplama takımdı çünkü...

Erdem Keser
Yaser ile ilgili bütün referanslar sağlam gibi:)
İnşallah Ersun hoca sayesinde bünyemize yeni bir yıldız katmış oluruz..

Ali Kemal Kalmuk
http://www.medyatrabzon.com/pic.php?id=10574Arjantinli Gustavo Denis Trabzon'da
</SPAN>29 Ocak 2008 00:46
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (javascript:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (javascript:ts('body',1))Trabzonspor 'un Transfer etmediği düşündüğü isimlerden olan Arjantinli Gustavo Denis Trabzon'da .

Trabzonspor 'un Transfer etmediği düşündüğü isimlerden olan Arjantinli Gustavo Denis Trabzon'da .

Arjantinli Oyuncu Hakkındaki bilgiler :

Trabzonspor 'un Transfer etmediği düşündüğü isimlerden olan Arjantinli Gustavo Denis Trabzon'da .

Arjantinli Oyuncu Hakkındaki bilgiler :

German Gustavo Denis

Kişi Bilgileri
Tam İsmi
Germán Gustavo Denis
Doğum Tarihi
10 Eylül, 1981 (http://en.wikipedia.org/wiki/1981) (1981-09-10) (yaş 27)
Doğum Yeri
Remedios de Escalada (http://en.wikipedia.org/wiki/Remedios_de_Escalada), Arjantin (http://en.wikipedia.org/wiki/Argentina)
Boy
1.83 m (6 ft 0 in)
Oynadığı Pozisyon
forvet

Kulüp Bilgileri
Oynadığı Kulüp
Club Atlético Independiente (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Atl%C3%A9tico_Independiente)
Forma Numarası
19

Daha Önce Oynadığı Takımlar
Yıl
Kulüp
Oynadığı(gol)*
1997-1999
2000
2000-2001
2002-2003
2003-2005
2005-2006
2006-Present
Talleres (RE) (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Atl%C3%A9tico_Talleres_de_Remedios_de_Escalad a)Quilmes (http://en.wikipedia.org/wiki/Quilmes_Atl%C3%A9tico_Club)Los Andes (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Atl%C3%A9tico_Los_Andes)Cesena (http://en.wikipedia.org/wiki/A.C._Cesena)Arsenal de Sarandí (http://en.wikipedia.org/wiki/Arsenal_de_Sarand%C3%AD)Colón (http://en.wikipedia.org/wiki/Col%C3%B3n_de_Santa_Fe)Independiente (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Atl%C3%A9tico_Independiente)
33 (23)
4 (2)
24 (20)
28 (3)
54 (13)
36 (11)
53 (28)

Süleyman Eruyar
29.01.2008, 11:27
yıldız oyuncu sadece kalkınmış ülkelerde top oynamıyor bizim ülkemizin yaşam koşullarına uygun bir çok ülkeninde yıldızı var hırvatistan polonya gibi

tamam o zaman kardeş, daha ne diyeyim sana, sen haklısın.. sadece hırvatistan ve polonya gibi ülkelerin milli oyuncuları nerde oynuyor bir bak bakalım..

Murat Keçeci
29.01.2008, 11:29
tamam o zaman kardeş, daha ne diyeyim sana, sen haklısın.. sadece hırvatistan ve polonya gibi ülkelerin milli oyuncuları nerde oynuyor bir bak bakalım..

wisla krakowda sumalayerek var mesela çok kaliteli bir adam

temel_yilmaz
29.01.2008, 11:30
spor artık yapanlar için hobi olmaktan çıktı bir meslek dalı oldu her meslekte olduğu gibi futbolcularda kendileri için en iyisini istiyorlar gerek maddi gerek sosyal gerek manevi şimdi siz bir fabrikada işe başlıyacaksınız araştırıyorsunuz bir arkadaşınız bir köylünüzde o fabrikada çalışmış diyorki bu fabrikanın patronu para vermiyor melun adamın teki derse siz o fabrikada çalışırmısınız kesinlikle çalışmazsınız futbolculukta böyle birşey oldu siz trabzonluluğunuzu trabzonspor sempatisini bir yana bırakın iyi bir futbolcusunuz sizi avrupanın herhangi x bir takımından istiyorlar birde trabzonspor bende dahil tercihiniz avrupa olur öyle yerlerden futbolcu bulmalısınızki trabzon onlara avrupa gibi görünsün buda 3. dünya ülkelerinden futolcu bulmalısınız yada doğu avrupa veya rusya taraflarıdır ben böyle düşünüyorum

MarceloTS
29.01.2008, 11:31
hırvatlar ve polonyalılar genelde almanya'yı tercih ediyor adam kalkıpta buraya gelmez eğer biraz tanınmışsa

hüseyin1975
29.01.2008, 11:32
Mesele bu Yildiz oyunculari Genc yasda Transfer etmek.
Elbette Londraya gittikden sonra Trabzona gelmezler.

Genc ve yetenekli komsu Ülke Oyuncularini Transfer etmek gerekir. Yada yasam sartlarinin bize benzedigi Ülkelerden Transfer etmek gerekir.

Ali Kemal Kalmuk
29.01.2008, 11:33
Bu yapılan transferleri yöneticiler kafalarına göre yapmıyordur.Mutlaka Ersun Hocanın talimatı ve bilgisi ile yapıyodur.
Ayrıca Ersun Hoca yedek kulübesine değil sahaya adam alacağını da çok iyi biliyor diye düşünüyorum verdiği demeçlerden.
Bu konuşulan futbolculardan inşallah hafta sonuna kadar takıma katılır ve Antalya'daki hazırlık kampından sonra haftaya Pazar günü saat 15:00 de Bursa'yı dağıtmamız için bişeyler yapar ve bizde tribünden keyifli bir maç korkmadan stres yapmadan günah kazanmadan bir maç izleriz.

Şu Mısırlı Zidan tam bir yıldız.Ancak pas atmasını bilmiyor.Ancak acayip top canbazlığı yapıyor.

UZLU
29.01.2008, 11:33
yine hayaller kurmaya başlamışsınız Nurişimin ninnileri eşliğinde : )))))
o ancak 2. ligden toplar getirir, 0 borçla alıp bir çok oyuncu satmasına rağmen aldığı bu pejmurdeleri gösterip "çoook borcumuz var çoook" diye alayınızı uyutur....

Şimdi genelde bakıyorumda genç kardeşlerim 2.ligden geleceklere karşı daha sempatikler, nedeni şu, genelde şampiyonluk "maalesef" görmemiş bu arkadaşlar Trabzonspor'umuzun misyonunu ve büyüklüğünü 96 ve daha sonraki yıllarda ancak kafaya oynamamızdan ibaret olarak sandılar ve gördüler, onun için bu transferlerle ancak 3. veya 4. lüğe oynayabilecek (formalarımızın içine eşek koysan onlarda o kadarını yapar, dikkat ederseniz, ve 3-4 futbolcu arkadaşımızı kesinlikle tenzih ediyorum bunu yazarken) bir kadro onlar için yeterince gaz alıcı olarak adlediliyor. Değil arkadaşlar, değil!! bana transfer diye süpriz adam lazım değil, son yönetimin sattıkları ile aldıkları arasındaki uçuruma rağmen bu takım hala formanın büyüsü ile ayakta ancak bizim formamızın içinde olması gerekenler bu arkadaşlar değil, genç lazımsa ve hedefimiz 2. lige yolculuksa çıkartın paf'ı veya necmi ati'den yeteneklileri toplayın ben onlara daha çok razıyım, nuriş ve kanserojenik ekibinin size dayattığı bu çapsızlar bu takımın dengi değil, adam bana 4. kaleci alıyor, dalga geçiyor, bu kale Şenol'lardan Pfaff'lardan sorulurdu, size dayatılan bu malzemeler ancak bir kabusun parçası olabilir, uykuya daldırılırken bu ninniyi okuyanları ve bu yazdıklarımı hiiç unutmayın, aklınızın bir köşesine yazın, büyüklüğümüz 3.-4. lüğe oynamamız sebebi ile bize verilmedi, kimse göğsümüzdeki yıldızın altında yatan kalple alınmış şampiyonlukları unutmasın!!! Özellikle de nuriş ve her ne hikmetse bir türlü çökertilemiyen ihanet şebekesi!!!

Murat Keçeci
29.01.2008, 11:35
denis gelmiş diyor bu medyatrabzon inşallah gerçektir

Jester
29.01.2008, 11:35
Transferde şu ana kadarki durum;

Hava buz gibi, ayazın tam ortasında kalmışız, giyecek donumuz yok; kaşkol, bere alıyoruz.

Yani takıma bir tane hem iyi kesici, hem de soğukkanlı bir stoper, bir tane çift yönlü orta saha oyuncusu ve bir pivot santrafor acilen lazımken;

Yedek kaleci, alternatif genç forvet ve kiralık solbek alıyoruz.

Sıcak Rize çayı ile biraz ısındık diye inşallah kalan sürede don almayı ihmal etmezler.

Cem Balcı
29.01.2008, 11:37
Fanatik'de, Kartalspor'un Forveti " Yaser" 'i aldigimiz yaziyor...

.

denisinde bitti biteceği yazıyor.inanmak güç:cool:

Şenol YİĞİT
29.01.2008, 11:37
Kartalspor'un resmi sitesinde şöyle bir haber var;

Kartalspor'un başarılı Futbolcusu Yaser YILDIZ
"Kulüple aramda hiçbir sorun yok sözleşmemi imzaladım Kartaldayım".

Ama tarih belirtilmemiş!

http://www.kartalspor.org/karyen/Haberler/hbr-47.html

MarceloTS
29.01.2008, 11:39
fanatikin yazıkları gerçek olsaydı şimdi açık ara şampiyonduk

Erdem Keser
29.01.2008, 11:44
Bazı haber sitelerine göre (medya trabzon,fotomaç v.s) Denis şu sıralarda Trabzon'a gelmiş

vadaa55
29.01.2008, 11:45
yahu bu jefferson neden satılmaz satılamaz, 4 kaleci var hepsini koysan bir kaleci etmiyor, o zaman gönder ,kirala yap birşeyler de boş yere para verme...söylediklerim diğer mevkiler için de geçerlidir

Murat Keçeci
29.01.2008, 11:45
Bazı haber sitelerine göre (medya trabzon,fotomaç v.s) Denis şu sıralarda Trabzon'a gelmiş

denis geldi mi bilmem ama trabzona sağnak şekilnde yağmur geldi şuan

_SeRKaN_
29.01.2008, 11:46

Madem haberi yapıyolar..Çekselermiş ya fotolarını Trabzon'da ama nedense bir onların haberi var o da ilginç..:)

Muhammed KOÇ
29.01.2008, 11:47
jef tolgadan da iyi ahmetten de iyi o yeni gelen onurdan da iyi ama neden oynatmıyor anlamadım..

Ahmet54
29.01.2008, 11:48
Kartalspor'un resmi sitesinde şöyle bir haber var;

Kartalspor'un başarılı Futbolcusu Yaser YILDIZ
"Kulüple aramda hiçbir sorun yok sözleşmemi imzaladım Kartaldayım".

Ama tarih belirtilmemiş!

http://www.kartalspor.org/karyen/Haberler/hbr-47.html

yaser yildiz ilk yari sonlarina dogru takimiyla sorun yasamisti ve bu nedenle bir kac hafta oynatilmama durumu bile olmustu yani bahsedilen haber yaserin sözlesme uzatma istememesinden kaynaklaniyordu..
arkadaslar bir sakaryali olarak hemsehrim yaseri besiktas alt yapisindan beri takip ediyorum 2-3 yil icinde Tuncay gibi bir futbolcu olacagindan hic ama hic süphem yok..
Driplingleri cok iyi, süratli bir futbolcu, son vuruslari saglam ve takim arkadaslariyla iyi uyum sagliyor yasi genc ersun hocanin elinde yeteneklerini dahada gelistirir..
ben yaserin alindigina inanmiyorum ama eger alindiysa biraz sabredilirse iyi bir oyuncuya sahip olacagimizdan kimsenin zerre kadar süphesi olmasin..

Cem Balcı
29.01.2008, 11:48
yahu bu jefferson neden satılmaz satılamaz, 4 kaleci var hepsini koysan bir kaleci etmiyor, o zaman gönder ,kirala yap birşeyler de boş yere para verme...söylediklerim diğer mevkiler için de geçerlidir

öyle demeyelimde;diğer 3 nü koysan bi jeff etmez diyelim.;)

Harun-61
29.01.2008, 11:49
Yaser kesin olarak kac yasinda ? :)

19 mu, 25 mi ???

Murat Keçeci
29.01.2008, 11:49
forvette adamımız yokken kaç tane forvet etti (denis) umut ergin yaser cem

magicyattara
29.01.2008, 11:50
Transferde şu ana kadarki durum;

Hava buz gibi, ayazın tam ortasında kalmışız, giyecek donumuz yok; kaşkol, bere alıyoruz.

Yani takıma bir tane hem iyi kesici, hem de soğukkanlı bir stoper, bir tane çift yönlü orta saha oyuncusu ve bir pivot santrafor acilen lazımken;

Yedek kaleci, alternatif genç forvet ve kiralık solbek alıyoruz.

Sıcak Rize çayı ile biraz ısındık diye inşallah kalan sürede don almayı ihmal etmezler.

Süpperrr:)
Haklısın kardeşim,kıçımız açıkta biz kaşkol alıyoruz.

_SeRKaN_
29.01.2008, 11:52

19 mu, 25 mi ???

1988 doğumlu bazı haber siteleri bayağı sallamış 25 derken araştırmadan haber yapılması buna deniliyor işte boş haber yapıyolar..Biz bile mısırlı futbolcu için ne kadar araştırma yaptık..

Bahtiyar
forvette adamımız yokken kaç tane forvet etti (denis) umut ergin yaser cem

kusura bakma ama Umut la Ergin i forvetten mi sayıyon

Ali Kemal Kalmuk
yine hayaller kurmaya başlamışsınız Nurişimin ninnileri eşliğinde : )))))
o ancak 2. ligden toplar getirir, 0 borçla alıp bir çok oyuncu satmasına rağmen aldığı bu pejmurdeleri gösterip "çoook borcumuz var çoook" diye alayınızı uyutur....

Şimdi genelde bakıyorumda genç kardeşlerim 2.ligden geleceklere karşı daha sempatikler, nedeni şu, genelde şampiyonluk "maalesef" görmemiş bu arkadaşlar Trabzonspor'umuzun misyonunu ve büyüklüğünü 96 ve daha sonraki yıllarda ancak kafaya oynamamızdan ibaret olarak sandılar ve gördüler, onun için bu transferlerle ancak 3. veya 4. lüğe oynayabilecek (formalarımızın içine eşek koysan onlarda o kadarını yapar, dikkat ederseniz, ve 3-4 futbolcu arkadaşımızı kesinlikle tenzih ediyorum bunu yazarken) bir kadro onlar için yeterince gaz alıcı olarak adlediliyor. Değil arkadaşlar, değil!! bana transfer diye süpriz adam lazım değil, son yönetimin sattıkları ile aldıkları arasındaki uçuruma rağmen bu takım hala formanın büyüsü ile ayakta ancak bizim formamızın içinde olması gerekenler bu arkadaşlar değil, genç lazımsa ve hedefimiz 2. lige yolculuksa çıkartın paf'ı veya necmi ati'den yeteneklileri toplayın ben onlara daha çok razıyım, nuriş ve kanserojenik ekibinin size dayattığı bu çapsızlar bu takımın dengi değil, adam bana 4. kaleci alıyor, dalga geçiyor, bu kale Şenol'lardan Pfaff'lardan sorulurdu, size dayatılan bu malzemeler ancak bir kabusun parçası olabilir, uykuya daldırılırken bu ninniyi okuyanları ve bu yazdıklarımı hiiç unutmayın, aklınızın bir köşesine yazın, büyüklüğümüz 3.-4. lüğe oynamamız sebebi ile bize verilmedi, kimse göğsümüzdeki yıldızın altında yatan kalple alınmış şampiyonlukları unutmasın!!! Özellikle de nuriş ve her ne hikmetse bir türlü çökertilemiyen ihanet şebekesi!!!

Değerli arkadaşım görüşlerine katılıyor ve bir iki cümlede ben eklemek istiyorum.

Takımımızın ne hale getirildiğini böyle tahlil edersek biraz daha nerdeyiz anlarız diye düşünüyorum.TRabzonspor'un kurulduğu günden bu yana ilk 11'in değişmez futbolcuları vardı ve hiç kimse antrenör ve taraftarlar dahil bunlardan vazgeçemezdi.Misal olarak genç arkadaşlarında anlayabilmesi için 1996 yılı takım kadrosundan örnek vermek istiyorum bence takımın değişmez oynaması gereken futbolcuları.Ogün,Abdullah,Tolunay,Ünal,Hami ve Şota.Aynı şekilde daha yakın bir zamana gelelim 2004-2005 yılında Fatih Tekke,Miroslav Szymkowiak,Gökdeniz,Yattara,Emrah Eren gibi.

Ancak şimdi forumdaki çoğu arkadaşın görüşleri ve benim görüşlerime göre takımın değişmez 2 ya da en fazla 3 oyuncusu var.

Trabzonspor milli takımın yarısını oluştururken şimdi Gökdeniz bazende Hüseyin gidiyor onlarda yedek kulübesinde genelde takılıyor.

Anlatmak istediğim bu transferlerle takımımız yien ilk 4 e oynar bizim beklentimiz ise şampiyonluk.Nasıl anlatsak artık............

Ahmet54
29.01.2008, 11:53

19 mu, 25 mi ???

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=30&kisiID=777084

CAFER ÖZER
29.01.2008, 11:54
Ergun Ata görevi ney Spor yazarlığı
O ne yapmış Aymanın secdeye kapanıp Gol sevincine kafayı takmış,
Bak ondan sonra ortalık karışıyor,Kardeşim sanane gol sevincinden
Ergun Atayı anlayamayanlar var diyen bir kaç arkadaş gayet iyi anlyoruz merak etme,
Keşke Ergun Ata hristiyanların gol sevinci ile ilgili de yorum yapsaydıda burda bu konuyu tartışıyor olmasa idik.Brezilya Milli takımı Dünya kupasında Bizi yendiğinde saha içinde resmen dini ain yaptılar,Acaba Türkiye Galip gelseydi Saha içinde secdeye gitselerdi ne olurdu.
Boş şeyleri bırakmak lazım herkes görevini yapsın.
Spor yazarıyım diyen spor yazssın.

hüseyin1975
29.01.2008, 11:55
Havaalaninda calisan birisini taniyan varsa hemen arastirsin.
Yolcu Listesine baktirsin :p

Ahmet54
29.01.2008, 11:57
Yaser hakkinda bilgi vereyim biraz arkadaslar..
Kendisi besiktas alt yapisindan yetisti, 88 dogumlu, iki ayaginida kullanabiliyor, profosyonel futbolculugunda hic sari kart görmemis bir oyuncudur..

zahido
29.01.2008, 11:58
Yaser hakkinda bilgi vereyim biraz arkadaslar..
Kendisi besiktas alt yapisindan yetisti, 88 dogumlu, iki ayaginida kullanabiliyor, profosyonel futbolculugunda hic sari kart görmemis bir oyuncudur..

kirmizi kart olmasin o!! sari kart gormemis futbolcu ilk defa duyuyorum..

zahido
29.01.2008, 11:59
editt................

Kadir Aydın
29.01.2008, 12:00
Pendik'le Kartal tamam, şimdi sırada Maltepe'den bir adam almak var.

Murat Keçeci
29.01.2008, 12:01
trabzonun kurtuluşu bu oyuncularda onur yaser barış sene sonuda gurbetçiler alınacakmış güya

Mert Marabaoğlu
Tabzon'dan iki bomba birden !

http://image.haber3.com/haber/143666.jpg

Ersun Yanal ile yol ayrımına gelen Trabzonspor, 2 Latin yıldızı birden renklerine bağlamak üzere.

27 Ocak 2008 12:18

Ara transferdeki sessizlik nedeniyle teknik direktör Ersun Yanal ile yol ayrımına gelen Trabzonspor, 2 Latin yıldızı birden renklerine bağlamak üzere...

Adı Fenerbahçe ile de anılan Arjantinli golcü German Denis'in transferini bitiren Trabzonspor Başkanı, Kolombiyalı bir stoperi de kadrosuna katmak üzere..

Fenerbahçe için de adı geçen Arjantin Ligi'nin gol kralı German Denis için yapılan pazarlıklardan el sıkışarak ayrılan başkan Nuri Albayrak, Kolombiya Milli Takımı'nın stoperi Josimar Mosquera'da da sona iyice yaklaştı.

MOSQUERA DA GELİYOR

German Denis için mutabakata varılmasını sağlayan Fransız menajer Jacky Mounyal'ın teklifi ile gündeme alınan Mosquera'nın da Denis gibi salı günü İstanbul'da olması bekleniyor.

Trabzon'da uzun süren sessizliğin bir anda yerini transfer atağına bırakması ise "Başkan yeniden yönetime aday olacak. Bunlar seçim yatırımı" yorumlarına neden oldu.

Sabah

sarman61
Havaalaninda calisan birisini taniyan varsa hemen arastirsin.
Yolcu Listesine baktirsin :p

Türk Hava yollarının sitsine bktım 2 tane uçak inmiş Trabzona. Bunların birinde olabilir mi acaba :)

Ahmet54
29.01.2008, 12:02
Bende googlede arastirma yaparken bir yazi dizisinde rastladim inandirici bulmadim gittim tff sitesindeki istatistiklerine baktim ve kart görmedigini tespit ettim..
Banada cok enterasan geldi yani ben hakem olsam bu zevki tadmak adina bir kart gösterirdim :)

Emirhan Makul
ya biz o kadar futbolcu söyledik araştırdık ismi geçiyor dedik sonra yönetim bizim burda söylediklerimizin aksine hiç bilmediğimiz bir adamı aldı hem biz hem medya yanıldı bence bu forvet olayıda çok şaşırtıcı bir adam olacak yine bilmediğimiz bir adam gelecek kesin

Gökçebey
Denis hakkında hep varsayım haberleri yapılıyor. Ha geldi gelecek, yok vaz geçti İtalya'ya gidecek, feybe vazgeçemeyeceği teklif yaptı, şuan da Trabzon'da, görüşmeler son aşamada.

Süleyman Eruyar
29.01.2008, 12:03
trabzonun kurtuluşu bu oyuncularda onur yaser barış sene sonuda gurbetçiler alınacakmış güya

bende bunu diyordum... anlaştık bu sefer...

_SeRKaN_
29.01.2008, 12:04

Transfer listesindeki bir Kolombiya'lıda var o da hiç sarı kart görmemiş anlaşılan Ersun hocanın kart ve cezalardan iyice canı yanmış sabıkasız adam arıyo hep :D

Gökçebey
İHA

Trabzonspor, Mısırlı forvet ile anlaştı
TRABZON,28.01.2008 17:44:44
Trabzonspor, Mısır Milli Takımın'nın forvet oyuncusu Sayed Moawad ile prensip anlaşmasına vardı.

Mısırlı forvet :D

Murat Keçeci
denis eğer trabzona gelmişsse şuan çok bereketli bir adammış yağmurla geldi demektir burdan çıkan mesaj yağmur gibi goller atacam trabzonda olacak herhalde

Cem Balcı
Tabzon'dan iki bomba birden !

http://image.haber3.com/haber/143666.jpg

Ersun Yanal ile yol ayrımına gelen Trabzonspor, 2 Latin yıldızı birden renklerine bağlamak üzere.

27 Ocak 2008 12:18

Ara transferdeki sessizlik nedeniyle teknik direktör Ersun Yanal ile yol ayrımına gelen Trabzonspor, 2 Latin yıldızı birden renklerine bağlamak üzere...

Adı Fenerbahçe ile de anılan Arjantinli golcü German Denis'in transferini bitiren Trabzonspor Başkanı, Kolombiyalı bir stoperi de kadrosuna katmak üzere..

Fenerbahçe için de adı geçen Arjantin Ligi'nin gol kralı German Denis için yapılan pazarlıklardan el sıkışarak ayrılan başkan Nuri Albayrak, Kolombiya Milli Takımı'nın stoperi Josimar Mosquera'da da sona iyice yaklaştı.

MOSQUERA DA GELİYOR

German Denis için mutabakata varılmasını sağlayan Fransız menajer Jacky Mounyal'ın teklifi ile gündeme alınan Mosquera'nın da Denis gibi salı günü İstanbul'da olması bekleniyor.

Trabzon'da uzun süren sessizliğin bir anda yerini transfer atağına bırakması ise "Başkan yeniden yönetime aday olacak. Bunlar seçim yatırımı" yorumlarına neden oldu.

Sabah

yok artık mı desem;ne desem bilemedim.:o

Doğan ATASOY
yaser takip ettiğim kadarıyla surekli 11 oynamıyor kartalda, ayrıca devra arası ersun hoca kartaldan yaseri değil iskenderi istemişti fakat taraflar anlaşamadı

Mert Marabaoğlu
29.01.2008, 12:05
yok artık mı desem;ne desem bilemedim.:o

walla kardeş, son 2 gün içinde baya bi transfer yaptık bakalım kaçı gelcek :S :(

Murat Keçeci
29.01.2008, 12:06
bende bunu diyordum... anlaştık bu sefer...

trabzonun kurtuluşu bu adamlar ama günü kurtaracak adamlarda gerek diyorum ben bu adamlar yanlış transfer demedim her sene politkamızda böyle adamlar olmalı zaten doğru olan bu

Rasim YILMAZ
29.01.2008, 12:07
Arkadaşlar Ergun Ata ya sorayım dedim ..Attığım mail ile cevabı altta:)

Yaser ve Mısırlı tamam, Denis ile bugün anlaşacaklarmış. iki kişi daha gelecekmiş, biz de bekliyorduz. Selamlar.

Ata

--------------------------------------------------------------------------------
Kimden: Rasim YILMAZ [ryilmaz@senkromec.com]
Tarih: 29 Ocak 2008 Salı 09:24
Kime: Ergün Ata
Konu: Merhaba Ergun Abi.

Abi 2 yıldır çekmediğimiz kalmadı. Trabzonsporumun çıkardığı en küçük kıvılcımda ben sen ve tüm taraftarlar dünyayı yakarız. Yeterki ufak bir kıvılcım görelim. Abi biliyorum bu maillerden gerçekten rahatsız olmuşundur artık. Fakat güvenebildiğimiz Trabzonu takip eden yazar ve gazeteciler arasında bir sen birde Can Karyağdı var.
abi dedikleri gibi bugün transfer yapılacakmı? İsimler Fanatikte yazan gibi Denis ve Kartalsporlu yaser mi olacak? Ümitle haberlerini bekliyorum abi.

Hayırlı günler iyi çalışmalar.

Rasim YILMAZ
Yüksek Makina Müh.
Kalite Geliştirme
İzmir Senkromec Sanayi
ryilmaz@senkromec.com

İAOSB 10002. sok. No:6
Çiğli/İZMİR

Ali Kemal Kalmuk
29.01.2008, 12:08
yaser takip ettiğim kadarıyla surekli 11 oynamıyor kartalda, ayrıca devra arası ersun hoca kartaldan yaseri değil iskenderi istemişti fakat taraflar anlaşamadı

Dengelermi bozuldu yoksa ..

tslover
29.01.2008, 12:09
kusura bakma ama Umut la Ergin i forvetten mi sayıyon
kusura bakma ama umut forvet değilse sende ömründe hiç futbol izlememişsin

vuralkara
29.01.2008, 12:10
Arkadaşlar Ergun Ata ya sorayım dedim ..Attığım mail ile cevabı altta:)

Yaser ve Mısırlı tamam, Denis ile bugün anlaşacaklarmış. iki kişi daha gelecekmiş, biz de bekliyorduz. Selamlar.

Ata

--------------------------------------------------------------------------------
Kimden: Rasim YILMAZ [ryilmaz@senkromec.com]
Tarih: 29 Ocak 2008 Salı 09:24
Kime: Ergün Ata
Konu: Merhaba Ergun Abi.

Abi 2 yıldır çekmediğimiz kalmadı. Trabzonsporumun çıkardığı en küçük kıvılcımda ben sen ve tüm taraftarlar dünyayı yakarız. Yeterki ufak bir kıvılcım görelim. Abi biliyorum bu maillerden gerçekten rahatsız olmuşundur artık. Fakat güvenebildiğimiz Trabzonu takip eden yazar ve gazeteciler arasında bir sen birde Can Karyağdı var.
abi dedikleri gibi bugün transfer yapılacakmı? İsimler Fanatikte yazan gibi Denis ve Kartalsporlu yaser mi olacak? Ümitle haberlerini bekliyorum abi.

Hayırlı günler iyi çalışmalar.

Rasim YILMAZ
Yüksek Makina Müh.
Kalite Geliştirme
İzmir Senkromec Sanayi
ryilmaz@senkromec.com

İAOSB 10002. sok. No:6
Çiğli/İZMİR

inşallah doğrudur ve son anda bir pürüz çıkmaz. bu arada ben de i.a.o.s.b. deyim. 10038 sokakta

Bahtiyar
29.01.2008, 12:11

Ergini saymıyorum bile Umutta bir iki bişey var ama çok yetersiz bi forvet.

_SeRKaN_
29.01.2008, 12:12
Şu Ergun Ata'nın maillere vermiş olduğu yanıtlara hasta oluyorum telsiz konuşması gibi onlar tamam :) ötekileri bekliyoruz anlaşıldı tamam :D valla komedi adam bi açıklama yapar yav herkese ayrı ayrı yanıt vermek istemiyorsan bile yazarsın bir yazı kopyala yapıştır yap dur :D

Emirhan Makul
29.01.2008, 12:12
denis gol gol gol.................................!

zahido
29.01.2008, 12:13
FENERBAHÇE ONLARI BEKLİYOR!

Transfer çalışmalarına hız veren Fenerbahçe, Kayserispor'un gözde oyuncuları Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı kadrosuna katmak için bekleyişe geçti! Sarı-lacivertilerin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, oyunculara teklif yapıldığı ve yanıt beklendiği belirtildi!

29 Ocak 2008, 11:55

fener bunlari alirsa cok buyuk bir is basaricak..

Murat Keçeci
29.01.2008, 12:13
Ergini saymıyorum bile Umutta bir iki bişey var ama çok yetersiz bi forvet.

bizim forvet olarak sayıp saymamız bişey değiştirmez bu adamların lisansında forvet yazıyor

Gökçebey
29.01.2008, 12:15
GECİKMELİ GELİYOR
Trabzonspor, Arjantinli Gustavo German Denis'i İstanbul'a dün getirip transfere son noktayı koyacakken, Arjantinli yıldız, ismi bilete Gustavo German olarak eksik yazıldığı için uçağa binemedi. Menajer Ali Zengin "Transfer yarın (bugün) bitecek. Trabzonspor, İndependiente'nin tüm fiyat artırmalarına rağmen sabırla bu transferi sona yaklaştırdı" dedi.
M.Yılmaz ŞENOL

Böyle komedi görmedim :D

magicyattara
29.01.2008, 12:15

Yaser ve iskender, Kartalın çoğu golünü bu ikisi atmış.Banko oynuyolar.İlginç olan ise yaserin golleri 60. dk civarı geliyo,hatta 61 de...Yoksa bu bir işaretmi :)

Hekimoğlu
29.01.2008, 12:16
ula ne biçim yapıştırdın.başlık ne diy öyle.

Mustafa K. Demirbaş
29.01.2008, 12:16
ergını bırak zaten ancak sacları buyutur uzun sokakta kulagında telefon gezer ama sahaya cıkınca bıse yaptıgı yok hala bı gol atamadı

zahido
29.01.2008, 12:18

bence umut forvet futbolcusu degil.. umutun en iyi oynayabilecegi yer forvet arkasidir.. Forvet dedigin orta sahaya defansa gelmez.. Hala ogretemediler umuta bu durumu.. Macta bi bakiyorum umut gelmis rta sahada pres yapiyo ulan topu kapsak ilerde adam kalmiyo zaten ne akla hizmet sen orta sahaya gidersin?? Bunlari umuta anlatacak birileri olmasi lazim.. Bu sekilde davranarak kendinide cok yipratiyor daha cok yoruluyor esas yapmasi gereken deparlari yapamiyor macin sonlarina dogru..

Murat Keçeci
29.01.2008, 12:18
ergını bırak zaten ancak sacları buyutur uzun sokakta kulagında telefon gezer ama sahaya cıkınca bıse yaptıgı yok hala bı gol atamadı

ayman bile erginden fazla gol attı

asimavi
29.01.2008, 12:20

...hemde klas gol attı adam....

Emirhan Makul
29.01.2008, 12:20
geliy ha geliyy denis geliyyyy umut aut denis in

Özkan Erdem
29.01.2008, 12:21
Dün gece Kanal Mavi'ye telefon ile bağlanan Zeyyat Kafkas Polonyanın Zaglebie Lubin takımından Kolombiyalı stoper Manuel Arboleda ile anlaştığımızı söyledi.

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_38519_2007_1.jpg
Doğum Tarihi : 02.08.1979
Boy : 1,88
Uyruğu : http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/83.gif Kolombiya
Mevkii : Stoper
Kullandığı Ayak : Sol

Bu sezon şu ana kadar 15 maçta forma giyen oyuncu 5 gol atmış, 5 kez de sarı kart görmüş.

Hasan61
geliy ha geliyy denis geliyyyy umut aut denis in
öyle deme bence ersun hoca ikisinide birlikte oynatacaktır

Mustafa K. Demirbaş

dogru o ergın gııb meydanda hava atmıyor ergının ısı gucu hava artsıtlık onuda kıme yapıo bellı degılde kımse bakma bıle bakmıyo ona bu kafayla cok daha bekler o

isaret parmagi
29.01.2008, 12:22
Beyler az önce sporx te okudum german denis le anlaşma sağlanmış. kulubuyle de anlaşılmış mı peki. fernandao ya 3.5 veremeyenler bu adama nasıl olurda 5 milyon euro veriyolar.

gerenimo
29.01.2008, 12:22
Dinsize gösterilen saygının yarısı müslümana gösterilmiyor. Halbuki biz Ergun'a baya saygılıyız.

senden daha güzel bir youm beklerdim, böyle sloganlanvari değil, tabi amacın tartışmayı başka yere çekmek değilse!!!

Can
29.01.2008, 12:23
inşşallah bu denisi gidip kiralamazlarr yaa adamı 2 3 sene sonra bi 15 milyon dolara satarız tabi gelirse :)

Emirhan Makul
29.01.2008, 12:23
Beyler az önce sporx te okudum german denis le anlaşma sağlanmış. kulubuyle de anlaşılmış mı peki. fernandao ya 3.5 veremeyenler bu adama nasıl olurda 5 milyon euro veriyolar.

satın mı alıyoruz

Murat Keçeci
29.01.2008, 12:24

5 milyon palavra bence bu adamı kiralıyoruz en fazla 1 milyona kiralanır bi adam

Murat'
29.01.2008, 12:24
arkadaşlar denis nasılş bir oyuncu bilgisi olan yazarsa seviniriz...

isaret parmagi
29.01.2008, 12:28
satın mı alıyoruz

ne bilim sporxte satın alıyoruz yazmış. fotomaç kiralık olarak. kme inanacaz bilmiyoruzki

Muhammed KOÇ
29.01.2008, 12:28
inşşallah bu denisi gidip kiralamazlarr yaa adamı 2 3 sene sonra bi 15 milyon dolara satarız tabi gelirse :)
o kadar eder mi ya ne yaptın..:)

Onur
29.01.2008, 12:29
Dün gece Kanal Mavi'ye telefon ile bağlanan Zeyyat Kafkas Polonyanın Zaglebie Lubin takımından Kolombiyalı stoper Manuel Arboleda ile anlaştığımızı söyledi.

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_38519_2007_1.jpg
Doğum Tarihi : 02.08.1979
Boy : 1,88
Uyruğu : http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/83.gif Kolombiya
Mevkii : Stoper
Kullandığı Ayak : Sol

Bu sezon şu ana kadar 15 maçta forma giyen oyuncu 5 gol atmış, 5 kez de sarı kart görmüş.

Oyunculuğunu bilmem ama iyi dans ediyor :)
http://www.youtube.com/watch?v=3h1ghWfu71c

Mert Marabaoğlu
29.01.2008, 12:30
Trabzon Yaser'i Bitirdi!

http://www.trabzonunsesi.com/images/news/3481.jpg

Trabzonspor, Kartalspor'un golcü futbolcusu Yaser ile söz kesti. Beşiktaş altyapısından yetişen Yaser, Denizlispor, Mersin İdmanyurdu ve son olarak Kartalspor'da forma giydi. Kartalspor'da ligin ilk yarısında 7 gol atan Yaşer'in 5'de asist yaptı.. Dün Trabzonspor'a gelen 19 yaşındaki futbolcunun bugün Bordo-Mavililer ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

RÜYAM GERÇEK OLDU

Trabzonsporlu olmayı çok istediğini söyleyen Yaser, “Sonunda rüyalarım gerçek oldu. Beni bu camiaya kazandıranların yüzünü asla kara çıkarmayacağım. Önce çok çalışıp teknik direktör Ersun Yanal'dan formayı kapıp, atacağım gollerle taraftarlarımızın gönlünü de girmek istiyorum” diye konuştu.

Emirhan Makul
29.01.2008, 12:30
bu forum bize lazım yüklenme yapmayalım 70 kişi olduu denis transferi netlik kazanırsa bura çöker :)

Cem Balcı
29.01.2008, 12:32
öyle deme bence ersun hoca ikisinide birlikte oynatacaktır

ki ceyhunda gittiğine göre artık 2 forvete döneriz heralde.

mustafa08
beyler bence denis gelirse kiralik gelecek.. Sezon sonuda Bonservisini satin alma opsiyon olacak.. 5 Million €

Emre B.
Transferler geç oldu ama inşallah tam olur.

İskender
Denis Umut ile güzel bir ikili olacaktır...
Gereksiz yere umut iin olumsuz beyanda bulunmak saçma geliyor...
Fatih Tekke dışında türkiyede ondan daha başarılı(faydalı) kaç forvet sayabiliriz...
Elimizde olanlarlı çabucak heba etmeyelim lütfen...

Gökçebey
29.01.2008, 12:33
Yahu Arjantin'den hangi firmanın uçakları geliyor? İstanbul Atatürk'e gelen giden Arjantinli uçak yok?

Mert Marabaoğlu
bu forum bize lazım yüklenme yapmayalım 70 kişi olduu denis transferi netlik kazanırsa bura çöker :)

toplam kaç kişi aldık... lütfen biri söyleyebilir mi? ben sayamadım :D:D:D:D

Vkgz
Denis Umut ile güzel bir ikili olacaktır...
Gereksiz yere umut iin olumsuz beyanda bulunmak saçma geliyor...
Fatih Tekke dışında türkiyede ondan daha başarılı(faydalı) kaç forvet sayabiliriz...
Elimizde olanlarlı çabucak heba etmeyelim lütfen...

Hakan Şükür

Dip.Ing.Mag.
Denis tamam
Trabzon, sezon sonuna kadar kiralık olarak el sıkıştığı İndependiente'nin golcüsüyle bugün masaya oturacak.

Bordo-mavililer dün, Mısır Milli Takımı'nın sol kanat futbolcusu Moawad ile de prensip anlaşmasına vardı

Trabzonspor transfer atağına kalktı. Prensipte anlaştığı Arjantinli golcü Denis'i dün İstanbul'a getiremediği için imzayı bugüne bırakan bordo-mavililer, bir yandan da Mısırlı oyuncu Sayed Moawad için Trabzon'da masaya oturdu. Afrika Kupası'nda Mısır Milli Takımı'nda oynayan Moawad'ın menajeri ile pazarlık yapan bordo-mavililerin sol kanat oyuncusu için prensip anlaşmasına vardıkları öğrenildi.

GECİKMELİ GELİYOR
Trabzonspor, Arjantinli Gustavo German Denis'i İstanbul'a dün getirip transfere son noktayı koyacakken, Arjantinli yıldız, ismi bilete Gustavo German olarak eksik yazıldığı için uçağa binemedi. Menajer Ali Zengin "Transfer yarın (bugün) bitecek. Trabzonspor, İndependiente'nin tüm fiyat artırmalarına rağmen sabırla bu transferi sona yaklaştırdı" dedi.
M.Yılmaz ŞENOL

iyi futbolcu ya hemen palavralara devam yok ismi yanlis yazilmista oyuzden dn gelemdi bugun gelecekmis

bu arada hayirli olsun kartalspor un sol kanat oyuncusunu almisiz taktik yine ayni sirf oyuncu alinsin diye aliyolar

Murat Keçeci
Trabzon Yaser'i Bitirdi!

http://www.trabzonunsesi.com/images/news/3481.jpg

şu resimde arkasındaki yer zorlu grand otele benziyor atatürk alanında demek bu adam

Emirhan Makul
forvetten bahsediyoruz hep bunlara topu babam mı atacak arapas çıkaracak orta saha oyuncusu yok muu yaaa

Muhammed KOÇ
29.01.2008, 12:34
.
RÜYAM GERÇEK OLDU

Trabzonsporlu olmayı çok istediğini söyleyen Yaser, “Sonunda rüyalarım gerçek oldu. Beni bu camiaya kazandıranların yüzünü asla kara çıkarmayacağım. Önce çok çalışıp teknik direktör Ersun Yanal'dan formayı kapıp, atacağım gollerle taraftarlarımızın gönlünü de girmek istiyorum” diye konuştu.

tüm transfer olan oyuncuların da rüyası gerçek oluyor..kasım paşadan beşiktaşa transfer olan oyuncu da hayalim hep beşiktaşta oynamaktı dedi :D

TSezgin61
29.01.2008, 12:34
umutun 2 forvet olunca neler yapacagini gördük dün... insallah faydali olur yeni transferler

Zafer Fidan
29.01.2008, 12:35
Yahu Arjantin'den hangi firmanın uçakları geliyor? İstanbul Atatürk'e gelen giden Arjantinli uçak yok?

basladi yine bizim ucak muhabbetleri :D
aktarmali vardir istanbula..direk yok galiba

isaret parmagi
Menejerlik oyunu vardı football manager diye. O oyunda german denis in geçmişine baktım (fm oyunu gerçeğe en yakındır bütün bilgiler doğrudur)

Geçen senenin Başında colon santa fe takımından 1,3 m £ karşılığında alınmış

Mert Marabaoğlu
şu resimde arkasındaki yer zorlu grand otele benziyor atatürk alanında demek bu adam
evet bu adam Trabzon'daymış..

Emirhan Makul
vay be yine zengin bir kadro

forvet hattına bak be ;umut bulut ,cem demir,ergin keleş,denis ,yaser

Murat Keçeci
29.01.2008, 12:36
umutun 2 forvet olunca neler yapacagini gördük dün... insallah faydali olur yeni transferler

2 forvet olunca değil takım biraz pas yapınca bence neler yapabileceğini gösterdi

Dip.Ing.Mag.
29.01.2008, 12:36
bence denis haricinde herkesi alacaklar , alternatifin de alternatiflerini alacaklar su takima kaliteli bi oyuncu alsinlar disimi kiracam , suan toplama kampi yapiyolar alinanlarin hangisinin ismini duymustunuz , ?

Vkgz
29.01.2008, 12:37
Polanyadan Yolcu Arboleda

STCxkTZCl3w

Gökçebey
29.01.2008, 12:37
basladi yine bizim ucak muhabbetleri :D
aktarmali vardir istanbula..direk yok galiba

Bildiğin gibi değil ya :D Denis konusunda bütün gazeteler birşey söylüyor ama nafile, gelen giden yok :D Bari kendi çabalarımızla avunalım :D

Emirhan Makul
29.01.2008, 12:38
denis 9 numarayı giyer artık ?

Dogan
29.01.2008, 12:39
Denis German imzalamadan inanmam. Nerde bizim yönetimde o kabiliyet...

Muhammed KOÇ
Polanyalı Arboleda

sadece dans edecekse gelmesin aman..

Mert Marabaoğlu
:o:o
Polanyalı Arboleda

STCxkTZCl3w

bu adam kim yhaa bunudamı aldık yoksa... aa bayılazamm kaç kişi aldık :S:o

isaret parmagi
Polanyalı Arboleda

STCxkTZCl3w

Oynak birisine benziyo.

TSezgin61
2 forvet olunca değil takım biraz pas yapınca bence neler yapabileceğini gösterdi

orasida öyle. ama her forvet partnerli daha rahat oynar... savunma arasinda kabolmaz... güzel oynasinlarda isterse hepsi orta saha oynasin:D

Zafer Fidan
29.01.2008, 12:40
denis 9 numarayı giyer artık ?

bu 9 numara trabzonsporun formasi mi degil mi görecez

Gökçebey
29.01.2008, 12:40
Manuel Santos Arboleda Sánchez

Bu da tam ismi.

Dip.Ing.Mag.
29.01.2008, 12:41
bu 9 numara trabzonsporun formasi mi degil mi görecez

Denis is unutunn alamazlarrr cünkü kaliteli oyuncuuu

Emirhan Makul
arbeolanın şişirdiği topda sol kanatta top sayedle buluştu sayedden bir orta umut indiriyor denisss ve gollllllllll ersun yenal kopuyorrrrr :):):)

hüseyin1975

Kendisi son Günlerde Fransadaydi. Oradan geldi galiba

Murat Keçeci
29.01.2008, 12:43
golcü defans oyuncusu her zaman iyidir inşallah kornerlerde sürekli hucuma çıkıp kafa vuruşlarıyla gol arayan bir tiptir yoksa tayfun erdinç gibiyse işimiz zor

Tahir
kimleri almışız denis filan diyorlar doğru mu?

temel_yilmaz
Kendisi son Günlerde Fransadaydi. Oradan geldi galiba

n güldüm yaa:D doğru diyor arkadaş boşuna bakmayın zeyyat adamı fransada unutmuştu ne çabuk unuttunuz

zeleka
29.01.2008, 12:44
biz ancak alsak alsak su son iki gunde 5 lig takimlarindan bir kac yedek futbolcu aliriz, resmen alay geciyorlar Trabzonsporla.

isaret parmagi
29.01.2008, 12:44
kimleri almışız denis filan diyorlar doğru mu?

imzalamadan inanamamak gerek

Emirhan Makul
29.01.2008, 12:45
haber çıkmışdı ya zeyyat uçakda kalkıp kontrol ediyo ki denis uçağa binmiş mi diyeeee e:D :D :D :D

Serdar A
29.01.2008, 12:46
Arkadaşlar Denis işinde önemli gelişmeler oluyor. Fenerbahçe tamamiyle mehmet-gökhan'a yoğunlaştı . Şu an pazarlık halindeler ve sitelerinde gerekli açıklamalar var.

Denis'in kendisini bilmiyorum ama menajerinin istanbula geldiği yada gelmekte olduğuda gerçek . Fernandao işinde bize 1 ay zaman kaybettiren Mouyal'în bu işte artık ikna edilmesi gerekenleri ikna etmesini umuyorum.

Gökçebey
29.01.2008, 12:46
haber çıkmışdı ya zeyyat uçakda kalkıp kontrol ediyo ki denis uçağa binmiş mi diyeeee e:D :D :D :D

Bunu yeni görüyorum yav :D Eee binmemiş anlaşılan :D

Dip.Ing.Mag.
29.01.2008, 12:47
golcü defans oyuncusu her zaman iyidir inşallah kornerlerde sürekli hucuma çıkıp kafa vuruşlarıyla gol arayan bir tiptir yoksa tayfun erdinç gibiyse işimiz zor

evet swad miydi neydi o msiirli oyuncuda öyledir insallah uzun boyu ile (1.67)defanstan cikip kornerlerde gol atiyordur insallah .. ey buyuk Allahim ne gunlere kaldik:D

Mert Marabaoğlu
29.01.2008, 12:48
Fenerbahçe yanıt bekliyor!

Fenerbahçe Kulübü, Kayserispor'un yıldız futbolcuları Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal'a talip olduğunu resmen açıkladı.http://www.ntvspor.net/i/blank.gif

http://www.ntvspor.net/Images/25355.jpghttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gif

NTVSPOR ve Ajanslar

Güncelleme: 12:27 TSİ 29 Ocak 2008 Salı

Fenerbahçe, Kayserisporlu Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u transfer etmek için sarı-kırmızılı kulüpten yanıt beklediğini açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, ''Kulübümüz, Kayserispor Kulübü ile Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ın transfer edilmesi konusunda görüşmektedir. Kayserispor yönetimine bu konuda teklif yapılmış ve yanıt beklenmektedir. Görüşmelerin sonuçları kulübümüzce daha sonra kamuoyuna duyurulacaktır'' denildi.

.userRating,.doThis{padding:6 0 6 0;background-color:#F3F3F6;border-bottom:solid 1px #A4ABC1;border-top:solid 1px #A4ABC1;width:460;} .t1{font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;} .b{font-weight:bold;} .f11{font-size:11px;} .c000{color:#000000;} .bulletRedSmall{font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;color: #CC0000;font-size: 65%} .textMedBlack{font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:70%;line-height:140%;font: normal; color: #000000} .dSp{width:135px;padding-right:10;margin-left:10px} .dIc{height:20px;vertical-align:middle}

Dip.Ing.Mag.
29.01.2008, 12:48
Arkadaşlar Denis işinde önemli gelişmeler oluyor. Fenerbahçe tamamiyle mehmet-gökhan'a yoğunlaştı . Şu an pazarlık halindeler ve sitelerinde gerekli açıklamalar var.

Denis'in kendisini bilmiyorum ama menajerinin istanbula geldiği yada gelmekte olduğuda gerçek . Menajer uyanıklık yapıp gsnin kapsını çalmazsa , tek görüşecek takım biziz.

butun dunyada birtek trabzonspor ve denis kalsa gene alamayiz onu iddaediyorum

sanatik
29.01.2008, 12:49
peki beyler gökhan (hertürlü kayserispor sempati-antipati konusunu gecdikden sonra) bizim icin uygun bir forvet sayilmazmi ?

Muhammed KOÇ
29.01.2008, 12:49
kayseri gökhan ve mehmeti ikisini birden satarsa ligden düşer..

ÇaGaTaY
29.01.2008, 12:50
Arkadaşlar bi toplu olarak yazarmısınız kimleri aldık ?

Vay be bi gün bunu söyliyebileceğimi hiç sanmazdım :D :D

Vkgz
29.01.2008, 12:50
Onur >>> Alındı
Moawad >>> Alındı
Yaser >>> Alındı
Arboleda >>> Siteler Alındı Diyor
Denis >>> Her An Alınabilir

Dip.Ing.Mag.
29.01.2008, 12:51
Arkadaşlar bi toplu olarak yazarmısınız kimleri aldık ?

Vay be bi gün bunu söyliyebileceğimi hiç sanmazdım :D :D

recep onur kivrak tek imza atan o :D

Mert Marabaoğlu
Onur >>> Alındı
Moawad >>> Alındı
Yaser >>> Alındı

o zaman şampiyonuz :D

Hasan61
Onur >>> Alındı
Moawad >>> Alındı
Yaser >>> Alındı
denisten emin misin alındığına ben hala inanmıyorumda

Dip.Ing.Mag.
Onur >>> Alındı
Moawad >>> Alındı
Yaser >>> Alındı

kesin öyledir:D özelliklede german denis duyum aldim bu oyuncu gelmiyecek

vadaa55
yine yanlış:)rize ne zaman oyun disiplininden koptu bizim ayman hüso adnan pas yapmaya başladı:confused:

Emirhan Makul
29.01.2008, 12:52
Onur >>> Alındı
Moawad >>> Alındı
Yaser >>> Alındı
Denis >>> Alındı

yok bu kadarda net değil alındı derken denis olayı kesin değil

Gökçebey
Onur >>> Alındı
Moawad >>> Alındı
Yaser >>> Alındı

Onur>>> İmzaladı

Gerisi>>> Sadece laf

Tahir
peki beyler gökhan (hertürlü kayserispor sempati-antipati konusunu gecdikden sonra) bizim icin uygun bir forvet sayilmazmi ?

ah para zalim para

Vkgz
yok bu kadarda net değil alındı derken denis olayı kesin değil

değiştirdim orayı :)

Cem Balcı
29.01.2008, 12:53

illaki.gökhan gayet yetenekli bir topçu.ki bizim takımada tam oturacak bir adam.ama bukadar taliplisi olduktan sonra neden bizi seçsinki?

ayrıca mehmet topuzun 2011 e kadar takımıyla sözleşmesi var,bu sezon imzaladı.yani topuz işi olmayabilir.ama gökhanı alabilirler.gerçi;kezman,colin,semih,deived in yanına bide gökhan ne derece mantıklı olur bilmem.

sanatik
kayseri gökhan ve mehmeti ikisini birden satarsa ligden düşer..

Kayserisporlulara resmen aciyorum cunkü zamaninda bize söylemedik laf birakmadilar tipki sivasspor gibi simdi cok yakinda ne durumlara düsecekler ama bunlari kestiremedi o zaman büyük büyük konusup bizi ligden düsürenler.

Muhammed KOÇ
Onur>>> İmzaladı

Gerisi>>> Sadece laf
söylenenler arasında en kesin haber bu arkadaşlar..:D

bingolts
29.01.2008, 12:54
http://www.youtube.com/watch?v=VGH2HkFFnl0&NR=1

Mert Marabaoğlu
29.01.2008, 12:55
Denis tamam!

http://www.fotomac.com.tr/2008/01/29/im/2646FC4B79C37F4D8A2F7B6Bb.jpg

Trabzon, sezon sonuna kadar kiralık olarak el sıkıştığı İndependiente'nin golcüsüyle bugün masaya oturacak.

Bordo-mavililer dün, Mısır Milli Takımı'nın sol kanat futbolcusu Moawad ile de prensip anlaşmasına vardı

Trabzonspor transfer atağına kalktı. Prensipte anlaştığı Arjantinli golcü Denis'i dün İstanbul'a getiremediği için imzayı bugüne bırakan bordo-mavililer, bir yandan da Mısırlı oyuncu Sayed Moawad için Trabzon'da masaya oturdu. Afrika Kupası'nda

Mısır Milli Takımı'nda oynayan Moawad'ın menajeri ile pazarlık yapan bordo-mavililerin sol kanat oyuncusu için prensip anlaşmasına vardıkları öğrenildi.

GECİKMELİ GELİYOR

M.Yılmaz ŞENOL

Murat Keçeci
bu kartalspordan alınan yaser ümit milli takımda oynamış mı acaba

Murat GENEL
Onur >>> Alındı
Moawad >>> Alındı
Yaser >>> Alındı

Hocam bu Moawad tamamda Yaser kim :confused: benmi çok uzak kaldım olaylara..

Mert Marabaoğlu
29.01.2008, 12:56
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="<A href="http://www.youtube.com/v/VGH2HkFFnl0&rel=1"></param><param">http://www.youtube.com/v/VGH2HkFFnl0&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/VGH2HkFFnl0&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

bingolts
linkteki arboleda 5 numaralı futbolcu yukardaki linkteki veya yeniden ekleiyeyim hatada yapıyor ama
çok iyi inşallah alınır http://www.youtube.com/watch?v=VGH2HkFFnl0&NR=1

Cem Balcı
bune ya böyle hep kiralık kiralık...

Vkgz
29.01.2008, 12:57
Hocam bu Moawad tamamda Yaser kim :confused: benmi çok uzak kaldım olaylara..

Kartalspor dan

sanatik
29.01.2008, 13:00
illaki.gökhan gayet yetenekli bir topçu.ki bizim takımada tam oturacak bir adam.ama bukadar taliplisi olduktan sonra neden bizi seçsinki?

ayrıca mehmet topuzun 2011 e kadar takımıyla sözleşmesi var,bu sezon imzaladı.yani topuz işi olmayabilir.ama gökhanı alabilirler.gerçi;kezman,colin,semih,deived in yanına bide gökhan ne derece mantıklı olur bilmem.

neden bizi secsinki diyorsun para yüzünden diyorum cunkü su anda alacagimiz forvete göründügü gibi dünyanin parasini verecegiz hem adam türkiye ligine alisip alismayacagida belli degil ama gökhanin bu avantaji var hem milli hem sampiyon olmak isteyen bir tip üstelik istanbul takimlarinda bir cok örnek gibi bozulup gidebilir.

Murat GENEL
29.01.2008, 13:00
bu Yaser'in mevkii nere peki ?

Dip.Ing.Mag.
29.01.2008, 13:01
ben yazyiorum iki saattir beni kimse dinlemiyor german denis cok kaliteli bir oyuncu bize gelmiyecek diye ;

Quelle: Goal (http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=564393)
Torino were unable to sign Rolando Bianchi, who joined Lazio, and are now after Denis, who is rated as one of the most promising strikers in the Argentine First Division at the moment.

Denis, who is 26 years of age, knows of the interest, and has said that he will only play in either Italy or Spain, because both leagues suit his style of football.

The Argentine international, who was the top scorer of the Argentine Apertura Championship last season, has also attracted interest from the likes of Atletico Madrid, Benfica, and Juventus.

Adam sadece italya da ve ispanyada oynamak istiyor , siz hala hayal kurun!

Burçak
29.01.2008, 13:02
kiralık olması bencede iyi.
bu yönetimin alacağı adamların iyi çıkma ihtimali düşük olduğundan dolayı kiralık olmaları iyi. en azından sezon sonu gönderebilme şansımız olur. ha yanlışlıkla iyi adamlar almışlarsada anlaşma yolları arar yeni yönetim..

Ertan1982
bune ya böyle hep kiralık kiralık...

En iyisini yapiyorlar.Tutarsa Opsiyonunu cekersin sezonsonu Transfer edersin.Tutmasa sen yoluna ben yoluna.

balahor61
Trabzon'a kral golcü

http://img.sabah.com.tr/i2/sp.gif
YILMAZ ŞENOL

Bordo-mavililer, Arjantin Ligi'nin gol kralı Denis German ile söz kesti. Sezon sonuna dek kiralanacak olan German'ın yanısıra Mısırlı sol açık Moawad da tamam..
Gelecek sezonun takımını kurmak için transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor yönetimi bombayı patlattı ve Arjantin Ligi'nin gol kralı Denis German'la anlaştı. 1.83 boyunda ve 1981 doğumlu German, geçen sezon Arjantin Açılış Ligi'nde Independiente forması ile 13 maçta 15 gol atarken, ligi de 19 maçta 18 golle tamamlayarak gol kralı oldu. Transferde adı Torino, Fenerbahçe ve Kazan ile de anılan German, bu teklifleri kabul etmediğini açıklamıştı. Bordo-mavili ekibin sürpriz bir şekilde bitirme aşamasına geldiği transferin maliyetinin 5 milyon Euro'yu bulacağı belirtildi. İlk etapta sezon sonuna kadar kiralık olarak bordo-mavili formayı giymesi planlanan German ile 3 yıllık sözleşme imzalanması bekleniyor.

MISIRLI SOL AÇIK BİTTİ
Öte yandan Trabzonspor, Mısır Milli Takımı oyuncusu Sayed Moawad ile de prensipte anlaştı. Bordo-mavili yönetim 28 yaşındaki sol kanat oyuncusunun menajeri ile Trabzon'da dün bir görüşme yaptı. Görüşme sonrasında Mısırlı oyuncu konusunda prensipte anlaşma sağlandığı kaydedildi.

Zafer Fidan
biryerde okudum Turino denis le anlasirsa Turinonun forveti Trabzonspora transfer olabilirmis.. Roberto Stellone

UğuR
29.01.2008, 13:03
aRkadaşlar şu Fey be haberlerini lütfen buraya taşımayın.Ne alaka....

Murat Keçeci
29.01.2008, 13:04
kiralık bencede çok iyi futbolcu hem şehride tanımış olur kimseyi zorla tutamayız gitmek isterse zaten geri döner kimseye trabzon paris gibi şehir diyemeyiz isteyen gelir isteyen gelmez trabzonun gerçekleri bu kardeşim deriz

ilhan
29.01.2008, 13:05
aRkadaşlar şu Fey be haberlerini lütfen buraya taşımayın.Ne alaka....

:alkış:

Ee ne yapsın Uğur Abi millet, bizim transfer haberi çıkmayınca X takımların haberlerini yansıtıyorlar buraya. Sanki bizi ilgilendiriyormuş gibi.

AyhanPe
En iyisini yapiyorlar.Tutarsa Opsiyonunu cekersin sezonsonu Transfer edersin.Tutmasa sen yoluna ben yoluna.

eger german denis kiralik alinacaksa sezon sonu satin alma opsiyonu sabit bir fiyat karsiligi alalim ama bu fiyat simdilik sözlemesinde olsun..5 milyonda ucuk bir rakam yahu ama olsun eger degecekse verilsin...

Vkgz

Golcü..............

Tahir
29.01.2008, 13:06

kartalın forveti

Murat'
29.01.2008, 13:07
denis iyi bir oyuncuya benziyor....alabilirmiyiz kuşkularım var.....

Zafer Fidan
29.01.2008, 13:08
....Il Toro su Corradi dovrà sudare per convincere il Parma, ma potrà sfruttare l'appoggio del Manchester City dopo la vicenda Bianchi. Intanto, oggi i dirigenti granata incontreranno il procuratore di Denis per trovare l'accordo sul contratto e stabilire i contatti per portare la punta, già nel giro della Nazionale argentina, a Torino in prestito ma l’Independiente chiede 7 milioni di euro. Stellone, invece, lascerà Torino e potrebbe finire al Rimini o in Turchia (Trabzonspor), mentre per l'esterno Pisano i granata dovranno vedersela ancora la Lazio....

kaynak:
http://www.lastampa.it/sport/cmsSezioni/quitoro/200801articoli/13151girata.asp

JcxiEWunQbM

Burçak
29.01.2008, 13:10
LazzVegazz (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18865)
kardeş haber eklediniz ama ya tercümesini neden bahsettiğinide ekleyin yada hiç eklemeyin :)
burda kimse seçmeli ders olarak ispanyolca yada hangi dilse ondan görmemiştir sanırım

Murat Keçeci
29.01.2008, 13:11
bu roberto stellone kim cümlenin içinde denis geçiyor trabzonspor geçiyor 3 bilinmeyenli denklem sanki

zahido
29.01.2008, 13:12
hele suukur bi yabanci sitede bizimle denisin adi yanyana geciyor..

wolf61
29.01.2008, 13:12
cafer abi sana tümü ile katılıyorum.sayın ata nın ayman ın oynadığı futboldan çok secdeli sevincini eleştiren acaba bugüne kadar bi tane hristiyan bir futbolcunun dini sevincinden dolayı bi eleştirde bulunmuşmu öğrenmek lazım.bu kadar da kendi dinine eleştiri yapan kişiler başka dinlerde varmıdır acaba.dennis trannsferi bu kadar pahalı olacaksa şu anda bence olmamalı arkadaşlar.tüm hedeflkerimizden uzaklaşmışız zaten şu anda yapılacak tek şey sene sonuna kadar idare edebilmek.sonrası mı? her zaman dediğim gibi ya gidip polonya milli takımından 4 tane yıldızı getirmek ya de rusya pazarından 4 yıldızı kadroya katarak bir dahaki seneye iddialı olabilmek.yoksa latin futbolcuların bizim takıma faydalı olabilecekleerini zannetmiyorum ne kadar mükemmel topçu olsalar bile

Zafer Fidan
29.01.2008, 13:14
LazzVegazz (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=18865)
kardeş haber eklediniz ama ya tercümesini neden bahsettiğinide ekleyin yada hiç eklemeyin :)
burda kimse seçmeli ders olarak ispanyolca yada hangi dilse ondan görmemiştir sanırım

az yukarda yazmistim

biryerde okudum Turino denis le anlasirsa Turinonun forveti Trabzonspora transfer olabilirmis.. Roberto Stellone

Mustafa Önal
29.01.2008, 13:16
yaseri 2 kere izleme imkanım oldu. biri tv den diğeri canlı olarak. kartal giresun maçında izledim. iskender diye başka bir gençle çift forvet oynuyorlar. ikisi de çok süratli. özellikle kontra toplarda çok iyiler. yaser iskendere göre daha hava hakimiyeti ve fizik gücü olan bir topçu görüntüsü bırakmıştı bende.

zahido
29.01.2008, 13:16
roberto stelloneyle ilgileniyormusuz galiba..

http://forum.toronews.net/viewtopic.php?p=7256985&sid=cafb9dc0183cdea8a2544950584a08fb

Murat Keçeci
29.01.2008, 13:17
erdinç bey yalandan destek istemiyormuş bunları söyleyen adam trabzonspor ligde zor günler yaşarken kayserideki maça gitmemezilik yapmazdı

ATSIZ
29.01.2008, 13:21
bu denis midir nedir geleceğini sanmıyorum. muhtemelen bir menejerin ayak oyunudur.diğer kulüplere kasrşı. hatırlar mısınız bir ara meşhur kahe vardi. altı maçta sekiz gol falan atmıştı.onu da alamamıştık.önce werder gitti şimdi gençlerbirliğinde daha tık yok onun gibi olmasın.yazık okadar paraya kayseriden gökhan olmazsa bile mehmet topuzu al daha iyi bence...

TSezgin61
29.01.2008, 13:24
bu denis midir nedir geleceğini sanmıyorum. muhtemelen bir menejerin ayak oyunudur.diğer kulüplere kasrşı. hatırlar mısınız bir ara meşhur kahe vardi. altı maçta sekiz gol falan atmıştı.onu da alamamıştık.önce werder gitti şimdi gençlerbirliğinde daha tık yok onun gibi olmasın.yazık okadar paraya kayseriden gökhan olmazsa bile mehmet topuzu al daha iyi bence...

simdi mehmet topuzun gelmesi muhtesem olur... ama fener kesin alir

adamlar diyecek bjk holoskoya 5 milyon veriyor... bizde ikisine 10 verelim bitsin

Emirhan Makul
29.01.2008, 13:26
fener onları aldı bilin siz bizde ragıpı alalım işte yaa

Murat Keçeci
29.01.2008, 13:27
ERSUN YANAL İSTANBUL’DA
TRANSFERLERİ BİTİRİCEK..!

Teknik Direktör Ersun yanal İstanbul’a gitti. Ersun Yanal Başkan , N.A. ile son bir görüşme yapacak. Arjantinli futbolcunun menajeri ile İstanbul’da masaya oturacaklar. Ayrıca bordo mavililer üç yabancı oyuncuyu daha bitirmekte kararlı gözüküyor.

AyhanPe
29.01.2008, 13:28
gurbetcilerle kimse ilgilenmiyor galiba

ATSIZ
29.01.2008, 13:28
şu galatasarayı tercih eden mi artık istmiyorm...

Emirhan Makul
29.01.2008, 13:29
ersun hoca akşam dedi zaten yabancı sayısı konusunda sıkıntımız yok kontenjan var inşallah 2-3 kişiyi daha ekleyeceğiz kadromuza dedi ama şu saatlerde haber çıkmaz akşama doğru patlar bombalar

TSezgin61
gurbetcilerle kimse ilgilenmiyor galiba

gurbetcileri sene sonunda vermek istiyormus kulüpleri, yoksa vermeye sicak bakmiyorlarmis...

bizimkilerde sene sonuna anlasmislar

yns61
ersun hoca akşam dedi zaten yabancı sayısı konusunda sıkıntımız yok kontenjan var inşallah 2-3 kişiyi daha ekleyeceğiz kadromuza dedi ama şu saatlerde haber çıkmaz akşama doğru patlar bombalar
yatın yere... eğilin bomba patlamak üzere :D

hüseyin1975
29.01.2008, 13:30
Trabzonspor transferde atağa kalktı

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

Transfer süresinin bitimine az bir zaman kala Mısır'ın İsmaily takımından sol kanat oyuncusu Sayed Moawwad'ı renklerine katan Trabzonspor, iki oyuncuyu daha transfer etmek istiyor. Bordo - mavililer Arjantinli golcü German ve Kartalsporlu Yaser'in transferlerini bitirmek için yoğun çaba sarfediyor. Kasımpaşasporlu Tehoue de Karadeniz ekibinin gündeminin ilk sıralarında yer alıyor.

ÜÇ FUTBOLCU İLE GÖRÜŞÜLECEK

Süper Lig'in 20. haftasında deplasmanda Çaykur Rizespor'u 4 - 0'lık skorla geçerek rahat bir nefes alan Trabzonspor'da bahar havası yaşanıyor. Transfer çalışmalarını da tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor, forvet oyuncusu arayışlarına devam ediyor. Arjantin'in İndependiente takımında forma giyen gol kralı futbolcu Denis Gustavo German ile bir görüşme yapacak olan Bordo - mavili yönetim, bu transferin gerçekleşmemesi ihtimalini gözönünde bulundurarak isimleri sır gibi saklanan İtalyan ve Hollandalı birer forvet oyuncusuyla da temaslara başladı. Bank Asya Birinci Lig takımlarından Kartalspor'un 25 yaşındaki forvet oyuncusu Yaser Yıldız ile de prensipte anlaşmaya varan Bordo - mavililer, bu futbolcuyu büyük ihtimalle önümüzdeki sezon için transfer etmeyi planlıyor. Bu arada Bordo - mavili yöneticilerin, Kasımpaşaspor'un forvet oyuncusu Tehoue ile bir görüşme yapacağı da vurgulandı.

TRABZONSPOR'A DİNAMO TRANSFER

Trabzonspor'un Mısır'ın İsmaily takımından transfer ettiği ve orta sahanın solunda görev yapan 167 santimetre boyundaki 28 yaşındaki Sayed Moawwad Abdel Wahed, takımının dinamosu olarak gösteriliyor. Bu sezon İsmaily takımının ligde oynadığı 29 maçta toplam 2011 dakika sahada kalan tecrübeli futbolcu, 3 de gol attı. Mısırlı gazetelerin, "Dinamo" diye adlandırdığı Sayed Maowwad, Afrika Uluslar Kupası'nda da Mısır Milli takımının en istikrarlı futbolcuları arasında gösteriliyor. Moawwad'ın Afrika Uluslar Kupası'nın sona ermesinin ardından Trabzonspor'un Antalya kampına katılması bekleniyor. Öte yandan Mısır'ın Afrika Uluslar Kupası'nda çeyrek finale çıkması ise bu futbolcunun geliş tarihinin uzamasına neden oldu.

YANAL, MISIRLI FUTBOLCUYA İNANIYOR

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise, Mısırlı oyuncu Moawwad'in takıma fazlasıyla katkı yapacağına inandığını belirterek, "Bize uygun bir anlaşma oldu. Mısır çok iyi bir takım. O da bu takımın bir parçası. Yararlanacağımızı umuyorum" dedi.
Trabzonspor'un Mısırlı Türk vatandaşı futbolcusu Ayman ise Moawwad'ın kaliteli bir futbolcu olduğunu belirterek, "Trabzonspor'a Mısırlı bir futbolcunun alınması herkesten önce beni çok mutlu etti. Kaliteli bir futbolcu olduğunu biliyorum. Bu kalitesini Trabzonspor'da ispatlayacağından ve takıma katkı sağlayacağından hiç şüphem yok. Çok iyi bir transfer yaptık. Afrika Kupası maçları sona erince aramıza katılacak" dedi.
Ayman, takım olarak da bundan sonra iyi bir çıkış yakalayacaklarına inandığını söyledi.

YANAL: "2 YA DA ÜÇ OYUNUCU TRANSFER EDEBİLİRİZ"

Çaykur Rizespor karşısında aldıkları galibiyetin takıma çok büyük moral verdiğini söyleyen Yanal, takım olarak kötü mücadele etmediklerini ifade ederek, "Bugün kazandık ancak skor çok daha farklı olabilirdi. Trabzonspor her zaman yarışın içinde olmalıdır. Trabzonspor Türk futbolunda çok önemli bir renk. Futbolda kazanmak her zaman güzeldir. Sonuç iyiyse her şey pozitif konuşulur. Bizim gücümüz asla bu değil. Trabzon'un vizyonu da bugünkü durumunu yansıtmıyor. Bugünkü performansımızı üst üste devam ettirmeliyiz. Önümüzde bir kongre var. Bu seçim sonrası mazbatayı alacak yönetimin de bir planı programı var. Tabi herkesin yarışı Trabzon'un daha iyiye ulaşması için. Görüşülen oyuncular var. Ara transferde Trabzon'un hem nakdini hem de vaktini doğru kullanmak gerekiyor. Kariyeri iyi olan değil kariyeri devam eden oyuncularla çalışmak amacındayız. Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2 ya da 3 oyuncu transfer edebiliriz" diye konuştu.

FUTBOLCULAR GALİBİYETE ÇOK SEVİNDİ

Trabzonspor'un tecrübeli savunma oyuncusu Erdinç, ihtiyaçları olan bir galibiyet aldıklarını belirterek, "Önemli olan bunun devamını getirmek. Biz yalandan destek istemiyoruz. Herkes biraz ciddi destek versin. Böyle göz boyamasınlar" dedi. Bordo - mavili takımın Gineli futbolcusu İbrahima Yattara ise galibiyetten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "İnşallah böyle devam eder. Son iki hafta 6 puan kaybettik. Ama Çaykur Rizespor karşısında galip geldik. Bundan sonra her maç bizim için önemli. Böyle 3 puan alır yolumuza devam ederiz" dedi.
Çağdaş ise önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, "Oyun boyunca üç puanı hak eden taraf bizdik. Güzel bir futbolla galip geldik. Bu galibiyeti önümüzdeki haftalarda toplayacağımız puanlarla pekiştirmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

HAZIRLIKLAR ANTALYA'DA BAŞLAYACAK

Süper Lig'in devre arasında gerekli hazırlık kampını yapamamaktan şikayet eden Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası maçları nedeniyle lige verilen arayı Antalya'da kamp yaparak değerlendirecek. Çaykur Rizespor maçı sonrası futbolculara iki gün izin veren Ersun Yanal, tüm futbolculardan Perşembe günü Antalya'da olmalarını istedi. Trabzonspor futbol şube menajeri Necmi Perekli, Antalya kampında devre arasında yapamadıkları hazırlık kampını yapacaklarını belirterek, "Çaykur Rizespor maçında aldığımız galibiyet sonrası bizim için çok iyi geçecek bir kamp olacak" dedi. Trabzonspor'un Antalya kampının 9 Şubat'a kadar süreceği belirtildi.

Tahir
29.01.2008, 13:30
transferde son gün cuma mı?

Burçak
29.01.2008, 13:31
fener onları aldı bilin siz bizde ragıpı alalım işte yaa

kesinlikle çok isterdim Ragıpın alınmasını.faydalı olurdu bize. Trabzon orjinli kadro diyoruz hem.
birde sivasspordan eski AkçaabatSebatsporlu Abdurrahman Dereliyi alabilsek..

AyhanPe
29.01.2008, 13:31
gurbetcileri sene sonunda vermek istiyormus kulüpleri, yoksa vermeye sicak bakmiyorlarmis...

bizimkilerde sene sonuna anlasmislar

sezon sonu anlasmalari bitiyorsa bonservis parasina gerek kalmaz ama yetistirme parasi ödemeliyiz sanirim.neyse bugün yabancilari halledelim ben transferin son gününde süpriz bekliyorum...

Emirhan Makul
29.01.2008, 13:33
neyse haberler duruldu ben biraz soru çözeyim 15:00 gibi patlar transferler ben gelirim o zaman hadi necmiii patlat bombaları da kopalım

zahido
29.01.2008, 13:36
ERSUN YANAL İSTANBUL’DA
TRANSFERLERİ BİTİRİCEK..!

Teknik Direktör Ersun yanal İstanbul’a gitti. Ersun Yanal Başkan , N.A. ile son bir görüşme yapacak. Arjantinli futbolcunun menajeri ile İstanbul’da masaya oturacaklar. Ayrıca bordo mavililer üç yabancı oyuncuyu daha bitirmekte kararlı gözüküyor.

onasil olucak bi takimda kac tane yabanci oynayailiodu yaa??

Cabri61
29.01.2008, 13:41
SAYED İLE MUKAVELE
Baturoğlu, prensipte anlaştıkları Mısırlı oyuncu Sayed Moawad ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaştıklarını, ancak bu oyuncunun satış opsiyonlarının kendilerinde olacağını söyledi.

Mısırlı oyuncunun çok iyi bir oyuncu olduğunu ifade eden Baturoğlu, "Trabzonspor'a faydalı olacağına inanıyoruz. Ayman'dan sonra ikinci bir Mısırlı oyuncu takımda olacak. Ayman'a da dün bu olumlu yansıdı. Dünkü maçta iyi oynayıp gol attı" dedi.

Baturoğlu, Kartalspor'daki Yasir'in kulübüyle sözleşmesinin sürdüğünü ve bu oyuncunun transferini gelecek yıl için düşündüklerini de sözlerine ekledi.
Lig TV

Ahmet54
29.01.2008, 13:42
arkadaslar yaser transferide yalan oldu!..
gelecek yil sen o görevde olursa düsünürsün yönetici müsvettesi!...

Baturoğlu, Kartalspor'daki Yasir'in kulübüyle sözleşmesinin sürdüğünü ve bu oyuncunun transferini gelecek yıl için düşündüklerini de sözlerine ekledi.
AA

Murat Keçeci
29.01.2008, 13:42
ersun yanal kadar yöneticilerde kendilerini parçalasalar varya trabzonspor çok iyi yerlere gelir adam dün maç oynadı bugün transfer görüşmelerine katılmak için istanbula geçti bazı sözde trabzonlular da uyuyorlar

Zafer Fidan
29.01.2008, 13:43
arkadaslar yaser transferide yalan oldu!..
gelecek yil sen o görevde olursa düsünürsün yönetici müsvettesi!...

AA

asil bombalar yavas yavas patlamaya basliyor :D

Can
29.01.2008, 13:43
yahu futbolcu gider rüyada gibiyim der biri gelir der bidahaki sene icin düşünyoruz

mhayri
29.01.2008, 13:46
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20080129/yayla_3_isimle_gorusuyoruz.html
Buyrun bizim Ceyhun Güleslamı Konya kapmış ...

Tahir
29.01.2008, 13:46
bu baturoğlunu nerden bulmuşlar anlamıyorum bu adam ne iş yapar bu kadar yüzsüzlük olmaz ki hala konuşuyor.

Murat'
29.01.2008, 13:47
bu ne iş yaaa bi yerde yaser 19 yaşında diyor bir yerde 25....

Muhammed KOÇ
29.01.2008, 13:47
arkadaşlar imza atmadığı sürece hiçbir haberi inanmayın,bağlanmayın.çok pis hayal kırıklığı oluyo..:D

Murat Keçeci
29.01.2008, 13:48
bu baturoglu kara haberci mübarek bi kerende güzel haber ver ya ne biçim adamsın sen

hüseyin1975
29.01.2008, 13:49
Turkcell Süper Lig

http://www.ajansspor.com/resim/ceyhun_2008_ts_mutlu_1.jpg Ceyhun tamam, Bolivyalı yolda, Maksim belki!

Bursaspor Futbol Şubesi Sorumlusu Evsel Yılmaz, takviye için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, ''Bolivyalı bir orta saha oyuncusu, yarın Bursa'ya gelecek'' dedi. Yılmaz, Ceyhun ile de anlaştıklarını söylerken Romaschenko'nun da planları dahilinde olduğunu ifade etti.

28 Ocak 2008, 19:32

Ali Özcan
29.01.2008, 13:51
@Ahmet Mido

What can you say about Sayed Moawad ?

Murat'
29.01.2008, 13:53
Kişisel Bilgiler Doğum Yeri : ADAPAZARI Doğum Tarihi : 1 Haziran 1988 Uyruk: TC Lisans Bilgileri Lisans No : 1109012 Kulüp : KARTALSPOR Sözleşme Başlangıç T. : 30 Ocak 2007 Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2008
yaserin sözleşmesi sezon sonu bitiyor yaaa...bu adamı düşük bir bonservisle alabiliriz bence..

Murat Keçeci
29.01.2008, 13:54
olumlu haber senfonisi bitmiştir artık olumsuz senfoni başlamıştır ben duymak istemiyorum hadi grş

oguzkoc
29.01.2008, 13:54
kartalsporlu yaser alternatif oyuncu olarak alınmış belli ama onun yerine daha genç olan ve geleceği daha parlak olan bucasporlu mehmet batdal'ı tercih ederdim.

Travelair
29.01.2008, 13:55
Yaser '88 doğumlu.
Ceyhun Gülselam'ı kaçırmayın!!!
Bu ve takip edilen diğer gurbetçi oyuncularla, madem kontratları sona eriyor, gelecek sezon için sözleşme imzalayın!!! Ya da hemen alın!!!

Roberto Stellone, bir sakatlığı bezginliği yoksa kendisini kanıtlamış kaliteli bir golcüdür. İtalya'da sert futbola alışkın olan burda büyük ihtimal randıman verir. İtalya 2. ligi Rimini'den daha iyidir buraya gelmesi

Muhammed KOÇ
arkdaşlar dün bi haberde yazıyodu bi yazar sormuş necati cvplamış trabzon teklif yapmış ama o avrupada bazı takımlara söz verdiğini fakat anlaşma olmazsa trabzona imza atacağını sölemiş çarşambaya kadar belli olucakmış anlaşma olmazsa perşembe trabzona imza atıcakmışş hürriyet gazetesindeki bi yazardı sanırım....

evet necati gelir mi ? ne olur..:D

hüseyin1975
Kişisel Bilgiler Doğum Yeri : ADAPAZARI Doğum Tarihi : 1 Haziran 1988 Uyruk: TC Lisans Bilgileri Lisans No : 1109012 Kulüp : KARTALSPOR Sözleşme Başlangıç T. : 30 Ocak 2007 Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2008
yaserin sözleşmesi sezon sonu bitiyor yaaa...bu adamı düşük bir bonservisle alabiliriz bence..

Bence yapilacak Transferle bagli. Eger German Denisi alirsak gerek yok. Simdiden seneye icin Imza atar olur bu is.
Olmazsa biraz Bonservis öderler ve simdi alirlar.
Yeterki öyle yada böyle Imza attirsinlar.

Kartal zaten fazla direnemez. Adam Mukavelesini uzatmak istemezse onlarda Para kazanmak adina verirler.

S.F.K.
29.01.2008, 13:56
kesinlikle çok isterdim Ragıpın alınmasını.faydalı olurdu bize. Trabzon orjinli kadro diyoruz hem.
birde sivasspordan eski AkçaabatSebatsporlu Abdurrahman Dereliyi alabilsek..
Abi alemsin küçülttüğün yer güzel olmuş zekice:)

Adem CAKIR
29.01.2008, 13:57
Bence yapilacak Transferle bagli. Eger German Denisi alirsak gerek yok. Simdiden seneye icin Imza atar olur bu is.
Olmazsa biraz Bonservis öderler ve simdi alirlar.
Yeterki öyle yada böyle Imza attirsinlar.

Kartal zaten fazla direnemez. Adam Mukavelesini uzatmak istemezse onlarda Para kazanmak adina verirler.

İyi de Trabzonspor'un Semih'i kim olacak ?
Ergin mi?
Cem mi?
Hiç sanmıyorum !

bingolts
29.01.2008, 13:58
http://www.forzabesiktas.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=22938&st=0&sk=t&sd=a&start=0

Tahir
29.01.2008, 13:59
bu kartal yönetiçileri trabzonlu değilmiydi? yaosınlar trabzona bir kıyak ne olur. adamın zaten sezon sonu bitiyor sözleşmesi

TheCrow
29.01.2008, 14:00
Arkadaşlar sitemizin Mısırlı üyesi ahmed-mido'ya Moawad'ı sormuştum özelden:

Alıntı:
TheCrow tarafından yazılan
Hi friend,
Can you inform us about İsmailian SC Player Sayeed Moawad?..

he is back left and good player he is speed
Sometimes retains ball
i think he will be useful for trabzon.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İyi bir solbek,hızlı bir oyuncu diyor,top çalar diyor.Trabzon için faydalı olacağını düşünüyormuş...

Thanks for your information,Ahmed...

oguzkoc
29.01.2008, 14:00
eğer german denisi almayı başarabilirsek-ki çok zor- ayrıca umut ve bucaspora ergin keleş verilerek mehmet batdalı, kartalspora ömer rızayı vererek yaseri alabilirsek bu 4 forvet bize bir sezon boyunca yeter.

denis
umut
mehmet
yaser

Cem Balcı
29.01.2008, 14:01
İyi de Trabzonspor'un Semih'i kim olacak ?
Ergin mi?
Cem mi?
Hiç sanmıyorum !

iyi güzelde semihe verildiği kadar şans erginede verilse erginde sağlam topçu olurdu.bu semihte nevar sanki bukadar gözümüzde büyütmeyelim.
benim gözümde umutla eş değerdir.hatta umut daha çok mücadele ediyor.

FcTRABZONSPOR
29.01.2008, 14:02
bu kartal yönetiçileri trabzonlu değilmiydi? yaosınlar trabzona bir kıyak ne olur. adamın zaten sezon sonu bitiyor sözleşmesi
İstesek alırız ....

Cabri61
29.01.2008, 14:03
Arkadaşlar sitemizin Mısırlı üyesi ahmed-mido'ya Moawad'ı sormuştum özelden:

Alıntı:
TheCrow tarafından yazılan
Hi friend,
Can you inform us about İsmailian SC Player Sayeed Moawad?..

he is back left and good player he is speed
Sometimes retains ball
i think he will be useful for trabzon.

İyi bir solbek,hızlı bir oyuncu diyor,top çalar diyor.Trabzon için faydalı olacağını düşünüyormuş...

Thanks for your information,Ahmed...

sometimes retains ball ???:confused: arasıra mı yapıyor bu işi :)

bingolts
29.01.2008, 14:03
http://www.forzabesiktas.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=22938&st=0&sk=t&sd=a&start=0 arkadaşlar yaser hakkında yazılanları okumanızı isterim beşiktaşın forum sitesinden mutlaka okuyun mutlaka alınsın istediği kadar sözleşmesi devam etsin yoksa asla alamayız