PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Zafer Fidan
28.01.2008, 12:58
bize hayir demis.demek gercekten teklif yapilmis...31 yasina kadar avrupada oynamak istiyormus.bizden iyi avrupami bulacak:D

biraz yanlis anladin galiba. avrupaya gitmek icin son tarih bu ayin 31.mis. Ben öyle anladim :D ...Deportivonun gündemindeymis. onun yaninda italyanin Torino takimi ve Trabzonspor teklif sunmus ama Türkiyeye simdiden hayir demis

efulim67
28.01.2008, 13:01
Trabzon İliç'in peşindeBordo-Mavililer geçen sezon Galatasaray’dan ayrılıp Redbull Salzburg’a giden İliç’i takibe aldı.
28 Ocak 2008 10:02
Avusturya basınında yer alan haberlere göre Sırp yıldız da Trabzonspor’un teklifine sıcak bakıyor. Ancak İliç’in eşinin Belgrad’a dönmek istemesi bu transferin önündeki en büyük engel. 30 yaşındaki Iliç’in sözleşmesi 2010 yılında bitiyor. Trabzon’un 500 bin euro bonservis bedeli önerdiği öğrenildi.

Karadeniz ekibinin, Redbull’da oynayan Şilili stoper Jorge Vargas’la da ilgilendiği iddia edildi. 30 yaşındaki oyuncu için Redbull’a 350 bin euro teklif edildi.

Star

magicyattara
no=hayır turquıa=türkiye galiba türkiye ye hayır çekmiş ben bunu anladım

Ya=evet evet yada hayır diyo galiba:)

edim
beyler can karyagdıya meail attı 4 futbolcuyla anlaşılmış dogrumu dedim ewet dedi yarın gelceklermiş o öle söledi:)
ben onun yalancısıyım

balahor61
Şok üstüne şok yaşadığımız bir dönem... Şaşkınlıktan küçük dilimizi yutma noktasına geldiğimiz bir sürecin içindeyiz. Yönetimin kongreyle ilgili utanılacak tavırladı, takımın sahada düştüğü acizlikler, ekonomik iflas... Her gün yeniden sahnelenen ve film senaryosunu aratmayacak oyunların yaşandığı bir Trabzonspor’la yaşıyoruz bu ara...
Hayal kırıklığı artık hafif kalıyor olan bitene...
Düşünebiliyormusunuz takım küme düşme hattına doğru gidiyor. Yönetim aymazları oynuyor. Kendilerine uzanmak istenen yardım ellerini bir bir çeviriyorlar, birlik isteyenlere, “sözde kalmasın, fiiliyata geçsin” diyenlerin, camianın hiçbir değerine saygı göstermediği 2 yıl 2 aylık bir sürenin sonuna doğru giderken, Trabzonspor’u derinliğine, genişliğine, dikeyliğine yaşamamış olanların yarattığı ucube tablodan utanç duymamak elde değil.
Ve transferde tam 1,5 yıldır uğraş verilen iki isimle ilgili ‘aldık’, ‘alıyoruz’, ‘bitti’, ‘Bitiriyoruz’ nidaları arasında en son önceki gün, olumlu yönde son nokta konmuştu.
Biz de manşetimizi buna göre atmıştık. ‘Samba Diyarından müjde’ demiştik. Ama sabah kalktığımızda küçük dilimizi yutmuş olduk. Çünkü bırakın Alex ve Fernandao’nun gelmesini, dosyaları bir kalemde kapatılmıştı.
Savunma da, “Başkanları son anda caydı” oldu. Pek inandırıcı olmazsa da, gelinen nokta, Trabzonspor’un zavallı bir yöneticilik anlayışının elinde heba olduğuydu. Ne yazık ki, bu yönetim kadrosu hala daha koltuklarında kalabilmenin planları peşinde... Başkanları da öyle...
En küçük bir açık kapı bulurlarsa ortaya çıkarlar. Kazanacaklarına emin olsalar, utanmadan, sıkılmadan yine sahne alacaklar.
Yöneticilik bir hizmet yarışıdır. Onlar, o koltukları hiç de hak etmedikleri halde göreve layik görüldüler. Her eylemleriyle çuvalladılar. Takım dibe vurdu. Ekonomi çöktü. Prestij yerle bir, Avrupa’nın fatihi, şimdi acizler ordusu... 2. Lig takımını bile yenebilecek güvenden yoksun bir futbolcu ordusu... Yaratıcıları da bu yönetim... Tribünlerde keşmekeş almış başını yürüyor. Neredeyse maçlara parayla bilet alıp giden seyirci yok gibi... Camianın değerleri hiçe sayılıyor. Yetkili kurullarla adeta dalga geçiliyor. Trabzonspor tarihinin utanç günleri...
Her dönem, “Yeniden yapılanıyoruz” palavrasının arkasına sığınarak kandırılmaya çalışıldı toplum... Ve bu kulübü zirveye taşıyıp, şampiyonluğu kaçırdıkları için, “Biz yapamadık, çekiliyoruz” diyen ama hatalarından dolayı eleştirdiğimiz eski yönetici ve başkanlardan burada özür diliyorum. Çünkü, bunları görünce onların ne de erdemli insanlar ve kaliteli yönetici olduklarını şimdi daha iyi anlıyorum.
Umarım 9-10 Şubat’ta yapılacak olan kongrede de bu kulübün gerçek değerleri, üyeler tarafından hak ettikleri değere layik görülürler. Yoksa maceraya kürek çekmenin getireceği sonuç Sayın Albayrak ve ekibinin yarattığı ucubeden başka bir şey değildir.
Umarım bu uyarı dikkate alınıyor. Yoksa ‘eyvah’ hiç de para etmeyecek.
Maç mı? Kimi ilgilendiriyor ki!

Hasan61
bıraksın deportivoyu,torinoyu ikiside küme hattında(bizde küme hattındayız ama)bize gelsin en iyisi

FcTRABZONSPOR
28.01.2008, 13:02
biraz yanlis anladin galiba. avrupaya gitmek icin son tarih bu ayin 31.mis. Ben öyle anladim :D ...Deportivonun gündemindeymis. onun yaninda italyanin Torino takimi ve Trabzonspor teklif sunmus ama Türkiyeye simdiden hayir demis
Aynen bunu demiş...:)

FcTRABZONSPOR
bıraksın deportivoyu,torinoyu ikiside küme hattında(bizde küme hattındayız ama)bize gelsin en iyisi
Ben olsam TRABZONSPOR'a gelirdim ama Denis'i bilmem:)

_SeRKaN_
beyler can karyagdıya meail attı 4 futbolcuyla anlaşılmış dogrumu dedim ewet dedi yarın gelceklermiş o öle söledi:)
ben onun yalancısıyım

Kesin onada Ergun ata söylemiştir..:D Bu arada Rize maçı bugündü sanırım yönetim salı mı biliyo yoksa transferler yarın gelecekmişte :)

Hasan61
28.01.2008, 13:03
bakalım 7 saat kaldı rize maçına,maça kadar kimi bulup getirecekler

edim
28.01.2008, 13:04
Kesin onada Ergun ata söylemiştir..:D

ama hepsi agaz birligi ediyo zeyyata mail attım bakalım cevap gelcekmi

Tahir
ne oluyor uşaklar bu beceriksizler transfer yapacak mı var mı bir haber?

FcTRABZONSPOR
bakalım 7 saat kaldı rize maçına,maça kadar kimi bulup getirecekler
Cem geldi ya:)

Hasan61
ben onun yalancısıyım
mail adresi nedir onun

Gökçebey
28.01.2008, 13:05
Uçak da inmiyo ki biraz heyecanlanalım :D

hüseyin1975
28.01.2008, 13:06
Rize Maci olayi abartiydi zaten.
Simdi Futbolcular dün yada bugün gelse Hoca oynatacakmiydi?
Sanmam.
Adamlarin halini görmesi lazim. Hele birkac Gün Antreman yapsinlarda ona göre kimi nerede oynatacagina karar verir.

SDanışmaz
28.01.2008, 13:06
Rize maçı öncesi imza için Türkiye'ye getirmek mi? Yahu bizim Rize'yle benim bilmediğim başka bir maçımız daha mı var?

Acaba gelecek sezonki maçtan mı bahsediyorlarr :confused:

TSezgin61
28.01.2008, 13:07
şunu unutmayalımki zor zamanımız mutlaka olacak ki geçmiştede oldu bunuda atlatırız evelallah transfer yapılmasada bu takım ilk beş içine girebilir bana yenildiğimiz maçlar içinde evet bizi ezdiler diyebileceğin maç varmı şu anki durumumuzun tek sebebi belirsizlik güven ortamının olmamamsı ve trabzonspor'un bir başkanının olmaması geçen hafta oftaş maçında o penaltı verilse ve o elle atılan gol olmasa ne olurdu ki bunun gibi kaç tane maç var arkadaşlar
UNUTMAYIN O FORMAYI SAHAYA SÜRSEN İLK DÖRDE GİRER

sayin abim bana gelmissin, herkesin bildigi konustugu seyleri söylüyorsun, o halde bende sana birseyler diyim...

daha nezamana kadar bu takimin adi yukarilara oynayacak, nezaman futbolcularda oynamaya basliyacak?
oftas macinda penalti olsaydi diyorsun, olmadi. simdi bir oftasi penaltisiz yenemiyormuyuz??
özgüven diyoruz, sabir diyoruz, tamam haklisin morale ihtiyacimiz var, ama tribünden inipte futbolcunun ayagindan topu alip öbürünün ayagina götüremem, pas yapamiyorsa bunun moralle alakasi yok, yada umutu gidip omuzlarima alarak kafa vurduramam, budami moral...? hayir beceri...

bizim futbolcular her halükarda paralarini aldiklari icin, üzülüp ezilmiyorlar. ruh kalmamis, artik futbol hevesleri yok. o yüzden birkalim, böyle masallari. transfer sart, bu takim ölmüs, istedigin kadar moral ver, adam bugün mac kaybediyor, gidiyor otobüste ucakta kahkahalar atiyor. gercekten morale ihtiyacimizmi var...

tek aglayan biziz, tek üzülen biziz... bu takim bizim, düssede bizden baska kimse cikarmaz, sampiyon olsada bizden baska kimse kutlamaz...

_SeRKaN_
28.01.2008, 13:08
ama hepsi agaz birligi ediyo zeyyata mail attım bakalım cevap gelcekmi

Zeyyad sana yönetim değiştikten sonra mailini atarak tüm çirkefliklerini anlatır..;)

_SeRKaN_
28.01.2008, 13:10
Sanmam.
Adamlarin halini görmesi lazim. Hele birkac Gün Antreman yapsinlarda ona göre kimi nerede oynatacagina karar verir.

En azından ziyan gibi 6 ayda kondisyon toplayacak diyebilecek bir futbol fukarası yok başımızda o olsa şimdiki trasnferleri sezon başına zor yetiştirirdi..:rolleyes:

AyhanPe
28.01.2008, 13:11

evet cierra el 31.. cierra latincede kesin demek..bu ayin sonunu kast ediyorlar ama belki Allah konusturdu ve 31 yasina kadar bizde oynayacak:D

hüseyin1975
28.01.2008, 13:13
Sanmam.

TSezgin61
28.01.2008, 13:13
bakiyorumda arkadaslar hepiniz artik latince, portegizce, ingilizce su gibi biliyorsunuz:D:D:D

helal nuri baskan:D

OFLUTS61
28.01.2008, 13:14
Mohamed Zidane HSV Hamburg takimda oynuyor ve senede 2.5milyon EUro kazaniyor. Türkiyede hangi takim ona bu kadar para verebilirki?????????? Birde adam Hamburgta cok mutlu. yani bu haber yalan yada taktik...

TSezgin61
28.01.2008, 13:16
Mohamed Zidane HSV Hamburg takimda oynuyor ve senede 2.5milyon EUro kazaniyor. Türkiyede hangi takim ona bu kadar para verebilirki?????????? Birde adam Hamburgta cok mutlu. yani bu haber yalan yada taktik...

bencede taktik, kimse transfer yapmiyacaklarini anlamasin diye...:) frankfurtlu hemserim;)

taner*61
28.01.2008, 13:23
sayin abim bana gelmissin, herkesin bildigi konustugu seyleri söylüyorsun, o halde bende sana birseyler diyim...

daha nezamana kadar bu takimin adi yukarilara oynayacak, nezaman futbolcularda oynamaya basliyacak?
oftas macinda penalti olsaydi diyorsun, olmadi. simdi bir oftasi penaltisiz yenemiyormuyuz??
özgüven diyoruz, sabir diyoruz, tamam haklisin morale ihtiyacimiz var, ama tribünden inipte futbolcunun ayagindan topu alip öbürünün ayagina götüremem, pas yapamiyorsa bunun moralle alakasi yok, yada umutu gidip omuzlarima alarak kafa vurduramam, budami moral...? hayir beceri...

bizim futbolcular her halükarda paralarini aldiklari icin, üzülüp ezilmiyorlar. ruh kalmamis, artik futbol hevesleri yok. o yüzden birkalim, böyle masallari. transfer sart, bu takim ölmüs, istedigin kadar moral ver, adam bugün mac kaybediyor, gidiyor otobüste ucakta kahkahalar atiyor. gercekten morale ihtiyacimizmi var...

tek aglayan biziz, tek üzülen biziz... bu takim bizim, düssede bizden baska kimse cikarmaz, sampiyon olsada bizden baska kimse kutlamaz...

evet sende çok haklısın ancak söyle düşün bu futbolcular sahada top oynuyor ve bir şekilde ligin başından beri birileri senin hakkını hasp ediyor psikolojik olarak ne halde olursun gökdeniz gol attığı zaman bu seneki sevinç gösterilerini düşün hatırla ve bana hak vereceğini umuyorum oftaşı penaltısız yenemiyormusun yenemezsin tabi senin penaltın verilmez ve elle gol atarsa rakibin ve ince yerlerde herbir takdir hakkını hakem rakibine verirse oftaşı değil kasımpaşayıda yenemezsin fener maçını düşün dakika 15 dört sarı kart ne yapacak topçu nasıl oynayacak en ufak dokunuş sarı
evet bu takım eminimki birgün gene peş peşe şampiyonluklar alacak 2 yaşında oğlum var ve onunda trabzonsporlu olmasını istiyorum

Adem ÖZER
28.01.2008, 13:24
ahh ulan nuri ahhh.
bari rizeyi yenelimde açıklasınlar kadromuz yeterli diye.boşuna bizde burda boşuna beklemeyelim.işyerinde millet dalga geçmeye başladı artık ne bu bmn den çıkmıyosun diye.

TSezgin61
28.01.2008, 13:26
ergun ata, can karyagdi.... mail yazip cevap alanlar yazsada bilgilensek

AyhanPe
28.01.2008, 13:30
az kaldi arkadaslar..öyle yada böyle bitecek bu belirsizlik..en fazla bir kac gün daha burda böyle olmayan transfer hakkinda konusuruz.bundan sonra ya yarin öbürgün aciklanacak oyunculari konusacagiz yada hic konusmayacagiz ama birseyler olacak..muhtemelen 01.02 ile 10.02 arasinda yönetim bayagi küfür yiyecek..hele kongreyi tekrar erteleseler o zaman artik insanlar cinnet gecirir..

OFLUTS61
28.01.2008, 13:31

bize yönetimin transfer taktigi yetmiyormus gibi birde gizli menejerlerin transfer dedikosuylami kafayi yiyielim........:-)birakin su mail isleri onlarin nerden haberi olacakki.

AyhanPe
28.01.2008, 13:32

yazdilarda ne oldu..bence verebilecekleri en saglam haber bu yönetimin transfer yapamayacagi olur..inandiriciliklarini artirirlar en azindan

TSezgin61
28.01.2008, 13:35
ya hic degilse birseyler duymus oluruz. böyle basliga bs bos bakmaktan iyidir:(

taner*61
28.01.2008, 13:36
yaa sürekli 4 oyuncu diyorlarda kim bunlar neden açıklamıyorlar

cabri
28.01.2008, 13:37
Ersun Yanal kesinlikle transfer yapılacak diye beyanat veriyorsa ortada iki seçenek var.. ya transfer olacak ya Ersun gidecek..

_SeRKaN_
28.01.2008, 13:40
Trabzon'da isim var transfer yok

Transfer sezonun bitimine sayılı günler kala, istediği transferleri bir türlü gerçekleştiremeyen Trabzonspor yönetimi 4'ü yabancı, 3'ü gurbetçi, ikisi yerli olmak üzere toplam 9 futbolcu ile görüşüyor.
DENİS'İN TRANFSERİ YARIN NETLİK KAZANACAK
Trabzonspor yabancı transferinde hiçbir futbolcuyla resmi olarak anlaşamamanın sıkıntısını yaşıyor. Jabi, Yattara ve Jefferson'la birlikte toplam üç yabancısı olan ve şu anda bu futbolculardan sadece Yattara'dan faydalanabilen bordo - mavililer, transfer sezonu sona erene kadar en az iki yabancı futbolcuyu kadrosuna katmak için çalışıyor. Bordo - mavililer, öncelikli olarak Arjantin'in İndependiente takımında forma giyen 26 yaşındaki gol kralı forvet oyuncusu Denis Gustavo German'ı renklerine katmak istiyor. Bu futbolcunun menajeri ile yarın İstanbul'da bir araya gelecek olan Başkan Nuri Albayrak'ın, bu transferi bitirmekte kararlı olduğu belirtildi. İstanbul'da yapılacak olan toplantıya Arjantinli futbolcunun da katılabileceği belirtildi.
ZİDAN DA TRABZONSPOR'UN LİSTESİNDE
Sezon ortasında Kiki Musampa'yı AZ Alkmaar'a, Fredrik Risp'i Ankaraspor'a, Tomas Jun'u da Teblice'ye vererek yabancı kontenjanında üç boşluk yaratan bordo - mavililer, Arjantin'in Arsenal Sarandi takımında forma giyen stoper Josimar Mosquera'yı da yakın takibe aldı. Bu arada Ceyhun'un gidişi ile boşalan oyun kurucu görevi içinde Afrika Kupası'nda Mısır forması ile oldukça başarılı bir performans sergileyen ve Bundesliga takımlarından Hamburg'un formasını giyen 27 yaşındaki Muhammed Zidan düşünülüyor. Bu futbolcu ile dolaylı yollardan görüşen yönetim, üç yabancı futbolcuyu en geç Cuma gününe kadar Trabzon'a getirmeyi planlıyor. Trabzonsporlu yöneticilerde bu isimlerle görüşmelerin sürdüğünü doğrularken, üç futbolcunun transferinin gerçekleşmeme ihtimaline karşın alternatif isimlerle de görüştüklerini açıkladılar.
GURBETÇİ FUTBOLCULAR YABANCILARA BAĞLI
Yerli ve gurbetçi futbolcuların transfer çalışmalarını da yabancı futbolcu transferinden dolayı ikinci planda yürüten yönetim, Almanya'nın Unterhacing takımında forma giyen Ceyhun Gülselam, Dusseldorf takımında forma giyen Hamza Çakır ve Hansa Rostock takımında forma giyen Zafer Yelen ile görüşmelerini sürdürüyor. Bu futbolcular dışında bordo - mavililer, Gaziantepsporlu Bekir İrtegün ve Manisasporlu Selçuk ile de görüşmelerini gizlice sürdürüyor. Manisaspor'a Selcuk'a karşılık Ceyhun ve Celaleddin'i vermeyi teklif eden yönetim, kırmızı - beyazlı kulübün vereceği cevabı bekliyor.

28.01.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

irfanb
28.01.2008, 13:42
Meteoroloji’nin Cumartesi gününden yaptığı yoğun kar yağışı uyarısını dikkate alıp, Hadımköy’de bulunan üniversitedeki işine ‘yollar kesin kapanır’ diye saat 11’e kadar uyuduğunu belirten isminin açıklanmasını istemeyen profesör “yağmayan kar yüzünden işimden oldum” dedi.

Transfer kesin yapilacak deyip de yapilmayan transfer yüzünden bakalim kim isinden olacak ? :)

Koray
28.01.2008, 13:45
ben onun yalancısıyım

ciddimisin ??

Hasan61
28.01.2008, 13:47
ben onun yalancısıyım
sen can karyağdının yalancısı,o yönetimin yalancısı,yönetim yalancının babası bakalım bu iş nasıl sonuçlanacak

hüseyin1975
28.01.2008, 13:53
Ben su an Isdeyim ve o yüzden takiliyorum.
Peki sizlere ne oluyor Gencler? :-)

Cikin disari Hava alin. Bosuna sinirlenip yorulmayin. Aksama Macimiz var :-)))

A.T.R
28.01.2008, 13:53
Arkadaşım insan yarınına umutla bakar genel itibar ile ama bu yönetim bizi yarın kelimesinden bile soğuttu. Tapu dairesi mubarek : BUGÜN git YARIN gel !

Dip.Ing.Mag.
28.01.2008, 13:54
selamun aleykum beyler yine herzamki gibisiniz performansinizda düsüklük son sürat yalan haberlerle bogusmaya devam :D

serdar
28.01.2008, 13:58
Bugün gercekten cok MUTLUyum...... Oh be, çile bitecek, 4 Transfer bir günde yapilacak...Ne mutlu bize....

Tahir
28.01.2008, 13:59
Ben su an Isdeyim ve o yüzden takiliyorum.
Peki sizlere ne oluyor Gencler? :-)

Cikin disari Hava alin. Bosuna sinirlenip yorulmayin. Aksama Macimiz var :-)))
bizde dışarda dolaşırken acaba transfer olmuşmudur diye düşünmekten zevk alamıyoz dolaşmaktan bizde onun için bilgisayar başındayız.

Ali Can
28.01.2008, 14:00
Bugün gercekten cok MUTLUyum...... Oh be, çile bitecek, 4 Transfer bir günde yapilacak...Ne mutlu bize....
Ben niye o kadar mutlu değilim:o:o
nedenini ben söyleyeyim
nuri ve takımı beni hayattan soğuttu

AyhanPe
28.01.2008, 14:04
Arkadaşım insan yarınına umutla bakar genel itibar ile ama bu yönetim bizi yarın kelimesinden bile soğuttu. Tapu dairesi mubarek : BUGÜN git YARIN gel !

:D:D
yarin kelimeleride bitecek..az kadi 4 yarin sonra yarin kalmayacak..4 futbolcuyla anlasmislar.sürekli bu dört sayisi söyleniyor taa basindan beri.varmidir bir gizemi? 4 de 4..bi taneye razi duruma geldik onlar hala 4..
bence de alacaklarda birilerini bunlar kesinlikle basinda cikan isimler olmayacak özellikle yabancilar.herneyse aksam macta bu transfer konusu konusulur zaten.teknik direktörün durumundan anlasilir..gerginligi biraz olsun atmissa demekki istedikleri oyunculari almisiz

BURAK DOGU
bu saatten sonra yapılan transfer ancak 1 ay sonra takımda oynamaya başlayabilir... adapte olacak falan fistan... ama üzülmeyin bu yönetim transfer YAPAMAAAAZ kabiliyetsizler

futbalski60
bu 4 transfer olayını kim çıkarttı yaa kaynak ne ?

serdar
28.01.2008, 14:05
Kardes, yönetime güvenmelisin, söyledikleri teker teker yapacagina hepsini bir anda yapalim dediler okadar:) Yoksa Nuri iyi cocuktur, öyle bos bos konusmaz...Merak etme ve hayattan soguma, yapmayin öyle...seneye sampiyonuz...önemli olan bizim desteklememiz ve hep beraber Trabzonspor icin calismamiz....

Vay be, ben böyle konusursam Nuri yakinda beni Yönetime alir:)

serdar
28.01.2008, 14:06
Ben niye o kadar mutlu değilim:o:o
nedenini ben söyleyeyim
nuri ve takımı beni hayattan soğuttu

Kardes, yönetime güvenmelisin, söyledikleri teker teker yapacagina hepsini bir anda yapalim dediler okadar Yoksa Nuri iyi cocuktur, öyle bos bos konusmaz...Merak etme ve hayattan soguma, yapmayin öyle...seneye sampiyonuz...önemli olan bizim desteklememiz ve hep beraber Trabzonspor icin calismamiz....

Vay be, ben böyle konusursam Nuri yakinda beni Yönetime alir

BURAK DOGU
28.01.2008, 14:06
4,5 milyonunu Trabzonspordan isteyen bir yönetim daha gelmez umarım başımıza...

magicyattara
28.01.2008, 14:08
4,5 milyonunu Trabzonspordan isteyen bir yönetim daha gelmez umarım başımıza...

Ben bu işe biraz soğuk kaldım.Kim istiyo bu 4.5 milyonu nuri mi?

Küçükalioğlu
28.01.2008, 14:10
:confused:Bu Can Karyağdı'nın en sonunda bi yerlerine mart karı yağacak ama bakalım ne zaman:confused:

Koray
28.01.2008, 14:10
Ben bu işe biraz soğuk kaldım.Kim istiyo bu 4.5 milyonu nuri mi?

kim olacak başka

Cem Balcı
28.01.2008, 14:11
transfer sezonunun kapanmasına sayılı günler kaldı hala somut bir adım yok.ilginç doğrusu...

Cem Akyüz
28.01.2008, 14:13
Albayrak bir günde 4 futbolcuya imza attıracak he bu olay yaz mevsiminde ne zaman kar yağar o zaman gerçekleşir...

H.Tolga YİĞİT
28.01.2008, 14:13
Cem Demir Alındı ya....
Bide Onur Alındı...
Yeter da sizde evi buldunuz bahçelisini arıyosunuz :)

anaras
28.01.2008, 14:14
bu nuri yuzunden 5 kere kapandım cezam yenı bıttı selam arkadaşlar.
bunlar takımı duşurmek için ellerınden gelenı yapıyorlar vede bunu gaşaracaklar. boşuna transfer beklemeyın benden sıze tavsıye
hepimize geçmişler olsun
benımde aldığım duyumlara gore nurı ve ekıbı gelecek yonetımden ve delegelerden taraftardan ıntıkam almak ıcın bu yola başvurmuş. benı çok pretosto ettıler çok hakaret ettıler bana ve aileme demış. ben onlara sormazmıyım. gelenınde elını kolıunu bağlayacam yakımında bakın benımle uüraşmak nasıl oluyomuş gorsunler demış

magicyattara
28.01.2008, 14:18
kim olacak başka

Eğer o istiyosa pes doğrusu.Yani şu adamın Trabzonspora verdiği zarara bakın,yaptığı yüzsüzlüğe bakın.
Nutkum tutuldu.
Geri al sattığın adamları paranıda al git.Geldiğin gibi bırak öyle git.Geldiğin gibi git nuri.

anaras
28.01.2008, 14:20
Eğer o istiyosa pes doğrusu.Yani şu adamın Trabzonspora verdiği zarara bakın,yaptığı yüzsüzlüğe bakın.
Nutkum tutuldu.
Geri al sattığın adamları paranıda al git.Geldiğin gibi bırak öyle git.Geldiğin gibi git nuri.

kım aldığı gıbı bırakacak nurımı :))) allah ondan verdı canı alamıyo haha

Emirhan Makul
28.01.2008, 14:23
cem demir geldi ama bildiiğim kadarıyla ilk önce pafa geldi sonrasında ersun yenal isterse A takıma çıkacak ki eli mahkum isteyecek başka adam yok

anaras
28.01.2008, 14:26
ya kardeşim cem demırı pendıkten bılırım ben. pendıklıyım cemden bı halt olmaz. olmazzzzzzzzzzzzzz ondan bıle medet umanlara şaşırıyorum allah allah tarftarın bıle ufku ufalmışşşş

hüseyin1975
28.01.2008, 14:28
bunlar takımı duşurmek için ellerınden gelenı yapıyorlar vede bunu gaşaracaklar. boşuna transfer beklemeyın benden sıze tavsıye
hepimize geçmişler olsun
benımde aldığım duyumlara gore nurı ve ekıbı gelecek yonetımden ve delegelerden taraftardan ıntıkam almak ıcın bu yola başvurmuş. benı çok pretosto ettıler çok hakaret ettıler bana ve aileme demış. ben onlara sormazmıyım. gelenınde elını kolıunu bağlayacam yakımında bakın benımle uüraşmak nasıl oluyomuş gorsunler demış

Vallahi 3 defada ben Nuri ve Tayfasi yüzünden ceza aldim:(
Bu yazdiklarin dogruysa yakinda 4 olur:(

Cem Balcı
28.01.2008, 14:29
ya kardeşim cem demırı pendıkten bılırım ben. pendıklıyım cemden bı halt olmaz. olmazzzzzzzzzzzzzz ondan bıle medet umanlara şaşırıyorum allah allah tarftarın bıle ufku ufalmışşşş

doğrudur...

hep diyorum;erginin kopyası.hatta ergin bile belki daha yeteneklidir.

hüseyin1975
28.01.2008, 14:30
doğrudur...

hep diyorum;erginin kopyası.hatta ergin bile belki daha yeteneklidir.

Ergin en azindan Genc ve Ümit Milli oldu ve Goller atti.
Cemi hic cagirmislarmi???

güngör_81
28.01.2008, 14:32

Benide çağırmadılar ama ben ikisinden de güzel oynuyorum.Bu konuda ciddiyim yavvv.

futbalski60
28.01.2008, 14:33
konyaspor başkan:ı ceyhunla ilgileniyoruz bonservis sorununu çözmeye çalışıyoruz

Cem Balcı
28.01.2008, 14:33

bende aksini idda etmedim zaten,senle hemfikirim.

Cem Balcı
28.01.2008, 14:35
konyaspor başkan:ı ceyhunla ilgileniyoruz bonservis sorununu çözmeye çalışıyoruz

belkide ceyhunun kapasitesindeki bir kulüp.konyaya faydalı olabilir.:rolleyes:

ÖmerFarukYılmaz
28.01.2008, 14:35
Beyler

Daha maç yapmadan yere soktunuz herifi.

Bırakın önyargılarınızı bir tarafa ve sadece izleyin.

Bakalım neler yapacak.

Ayrıca Ali guzeldal da geldiğinde ufukla karşılaştırmışlardı.

Ufuk milli bile oldu demişlerdi ama geçen sene 2.ligde tam 18 veya 16 gol attı yarısı kadarda asist.

Bence Bekleyelim

ErayAkyüz
28.01.2008, 14:39
bursa spor maxim romaschenkoyla anlasmıs

Murat GENEL
28.01.2008, 14:42
bursa spor maxim romaschenkoyla anlasmıs

biraz geç almışlar :)

bu adam kaç yaşında ?

İHTİLALL
28.01.2008, 14:42
hepimize geçmişler olsun
AYNEN DOĞRUDUR!
Çünkü aynı işi daha önce may yapmış ve yaklaşık 65 milyon dolar temliği kaldırmak 2 yıl sürmüştü!(mayın tefeci hesabına imza atmayan birkaç namuslu yönetici sayesinde)
Şimdi nuride yakıp yıkar temizlemesi acep ne kadar sürer?
HERKESE 10 PUANLIK UZMAN SORUSU:
Aşağıdaki isimler size ne çağrıştırıyor:
nuri albayrak
haluk ulusoy
may
düşmana hacet...?

ErayAkyüz
28.01.2008, 14:45
biraz geç almışlar :)

bu adam kaç yaşında ?

30 u aşkın oldugu kesin bu adamdan aklımda kalan kimi maclarda olmayacak işler yapıp ii oynuodu kimi maclardada sacma sapan goller kacırıodu

AyhanPe
28.01.2008, 14:47

transfersizlikten kiralik veripte geri aldigimiz oyuncuyu konusur olduk:D normalde yaristigimiz takimlarin taraftarlari bu durumda olsa cok gülerdim ama biz oldugumuza göre herhalde onlar bayagi gülüyorlardir..

AyhanPe
28.01.2008, 14:49
.....................

Mustafa Önal
28.01.2008, 14:53
bjk kasıpaşadan barbaros diye ön liberoyu kiralamış. bjk maçında izlemiştim baya kaliteliydi.
zaten bayer münih altyapı patentli. bizde hala tık yok demi.

mkmsas
28.01.2008, 14:55
Çektiğimiz çileye bak ya.. 1,5 yıldır Türkiye Süper Ligi dışından tek bir oyuncu transfer etmemişiz..
Biz de hala 4 tane birden bekliyoruz. Allah bize de akıl fikir versin!

futbalski60
28.01.2008, 14:57
Kasımpaşa bosnalı forvet Ademoviç e anlaştı ve Theue ile yollarını ayırdı.

Murat GENEL
28.01.2008, 14:57

beleş adam tam bizimkilerin istediği gibi:rolleyes:

Muhammed KOÇ
28.01.2008, 15:01
bjk kasıpaşadan barbaros diye ön liberoyu kiralamış. bjk maçında izlemiştim baya kaliteliydi.
zaten bayer münih altyapı patentli. bizde hala tık yok demi.
bizimkilerde transfer yapmaya yetenek yok.transfer yapmayı bilmiyorlar.transfere ihtiyacı olmayan bjk kasımpaşadan oyuncu keşfetiyo alıyo bizimkilerde kıta kıta dolaşıyo.ama adam gibi transfer olmayacak eminim..

irfanb
28.01.2008, 15:02
Vallahi 3 defada ben Nuri ve Tayfasi yüzünden ceza aldim:(
Bu yazdiklarin dogruysa yakinda 4 olur:(

Hey Nuri sen nelere kadirsin.
Sayende forumda sabikasiz üye kalmayacak :)

TSezgin61
28.01.2008, 15:04
hic haber yokmu

hüseyin1975
28.01.2008, 15:07

Yarin Fotomacda Manset olur: Theue Trabzonda:(

hüseyin1975
28.01.2008, 15:08
Hey Nuri sen nelere kadirsin.
Sayende forumda sabikasiz üye kalmayacak :)

Haklisin Usta.
Adami Günahkar yapiyorlar.
Bunlarin öbür Dünyada yatacak yerleri yok.

YAK KENDINI NURI!!!

_SeRKaN_

Akşam bile olabilir..tam bizimkilerin aradığı tarzda takımından dışlanmış anlaşılması kolay..:cool:

Adem CAKIR

Geçmiş olsun Pendik 'li...
Nöri ve ekibi yüzünden yakında forum tümden cezalı olacak zaten böyle giderse...
Herkes sabrının son demlerini kullanıyor son tahlilde... :)

Muhammed KOÇ
28.01.2008, 15:09
Theue fena adam değil arkadaşlar.baya sağlam umuttan daha çok garanti verebilirim..

futbalski60
ömer rıza ile takası düşünebilir aslında alternatif olarak dursun kulübede kaliteli genç yırtıcı bir forvet

Emirhan Makul

ne akşamı az sonra maçdan hemen önce kasarlar haberi sitelere

hüseyin1975
28.01.2008, 15:11
Theue fena adam değil arkadaşlar.baya sağlam umuttan daha çok garanti verebilirim..

Yahu Ismi gecen herkes bizim Umuttan daha iyi oluyor.

Yazik bu Cocuga:(
Burayi okuyan Misafirler Umutun Dünyanin en kötü Golcüsü olduguna inanacak:(

dr ali batur
german denis yarın istanbula ordanda TRABZON a geliyormuş. hatta zeyyat ile haşim istanbul a gidiyormuş bu akşam. anlaştık demişler.
Polonya'nın Zagreblie Lubin takımının Kolombiyalı futbolcusu Manuel Arboleda 'nın transferinde önemli gelişmeler sağlanmış. o da bitecek diyormuş yönetim.
bu arada başkanın görevlendirdiği 2 kişi afrika kupasında zidan ile görüşmüşler. onun hakkında bilgi yok ancak.
arkadaşlar bunlar spor müdüründen aldığım haberler ama onlarda netleşmeden yayınlamak istemiyorlar
saygılar

RepLay
Bende duyum aldım tayyip elini üzerimizden çeksin die trabzondakiler belediye seçimlerinde tayyipin adamlarınaa oy vereceklermiş ne dir bu yaa karabulut gibi çöktüler üzerimize. Arkadaşlar bende cem demri bi kaç kez izledim pendik sporda bi kaç golünü bilirim okadarda kötü birisi değilll

Emirhan Makul
28.01.2008, 15:12
german denis yarın istanbula ordanda TRABZON a geliyormuş. hatta zeyyat ile haşim istanbul a gidiyormuş bu akşam. anlaştık demişler.
Polonya'nın Zagreblie Lubin takımının Kolombiyalı futbolcusu Manuel Arboleda 'nın transferinde önemli gelişmeler sağlanmış. o da bitecek diyormuş yönetim.
bu arada başkanın görevlendirdiği 2 kişi afrika kupasında zidan ile görüşmüşler. onun hakkında bilgi yok ancak.
arkadaşlar bunlar spor müdüründen aldığım haberler ama onlarda netleşmeden yayınlamak istemiyorlar
saygılar

sen nerden biliyon abi bunları

hüseyin1975
28.01.2008, 15:13
Aslinda Transfer cok Kolay.
Bu Sezon Ezikbahceye karsi iyi oynayan ne kadar Futbolcu varsa Transfer etsinler.
Bakiniz: Kecelinho :p:p:p

Hasan61
28.01.2008, 15:13
saygılar
hangi spor müdürü fotomaç mı:confused:

dr ali batur
28.01.2008, 15:14
kardeşim ben haber61 de de yazı yazıyorum yönetim kanadından geldi bunlar
bu arada eksik bilgi var kolombiyalı futbolcu stoper
neyse dediğim gibi antucular gibi kafa yapmıyorum ama olmazsa kızmayın
tekrar saygılar

Terzioğlu
28.01.2008, 15:15
Genis Derman sevdasindan vazgecin arkadaslar. I-M-K-A-N-S-I-Z bu adami almamiz. Bu kadar emin konusuyorum. Adamin kulübüne 10-15 milyon € civarinda teklifler yagiyor büyük kulüplerden...

Emirhan Makul
28.01.2008, 15:16
transfer yok bundan sonraki yönetime Allah kuvvet ve sabır versin bu takımı ligde tutmak için mücadele edecekler her zaman yanlarında olacağız

futbalski60
28.01.2008, 15:17
german çok pahalı gelmesi çok zor ayrıca gelirse elimizde patlayabilir çünkü sadece bu yıl iyi performans göstermiş daha öncesi fiyasko avrupa kulüpleri belki ondan denisin transferini bitirmiyo

Serdar A
28.01.2008, 15:19
Oyun kurucu pozisyonunda Zidan'ın transferi konuşuluyor. Mısır Sudan maçında izlendiği ve attığı gollerden bahsediliyor. Zidanın oyun kurucu olmadığını biliyoruz .

Acaba Mısırlı oyun kurucudan kasıt Mısır milli takımının gerçek oyunkurucusuyla alakalı olabilir mi ?

Mohammed Aboutreika mısırda yaşayan bir efsane , şahsen çok sevdiğim bir oyuncu . Travelairde bu oyuncuyu iyi bilir :)

Hatta arşivimizden şöyle bir örnekte verebiliriz :

Mohamed Aboutreika

http://www.goal.com/images/15697.jpg

Bir kısmımız bu oyuncuyu zaten tanıyoruz. Bir çok spor adamına göre Afrika liglerindeki en iyi oyuncu. Mısır Kairo takımında forma giyiyor.
Daha önce Werder Bremen almaya çalışmıştı ancak kendisi Almanyada oynamak istemedi. Milli takımdan arkadaşı Aymanın bizim takımızda olması avantaj.

Mohammed ofansif orta alan oyuncusu . Takımında 10 numara olarak oynuyor. Bir anda çıkardığı etkili gol pasları, kıvrak çalımları ve inanılmaz şutları onu özel yapan yeteneklerden sadece bir kaçı.
Mütevazi yaşantısı , alçak gönüllüğü ve yoksul çocuklara yaptığı yardımlar futbolculuğu dışında bilinen özellikleri.

182cm boyunda . 28 yaşında.

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ed/profil.html (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/38165/aboutreikamohamed/profil.html)

http://en.wikipedia.org/wiki/Mohamed_Aboutrika

http://www.aboutrika.com/

Bir kaç videosuda var:

video1 (http://www.youtube.com/watch?v=v3OmOU3sSA0)

video2 (http://www.youtube.com/watch?v=CEI3iJC_hag)

Yalla Ya Fennan :)

edit : Sudan maçında iki gol Zidan değil Aboutreika attı.

dr ali batur
28.01.2008, 15:21
denis german a atletico madrid in 16 milyon euro verdiği haberi asılsız haber böyle bir haber var ama resmi değil. bizim fotomaç giibi biryerde yayınlanmış bişey ayrıca hatırlatmak isterim henry o kadar paraya anlaştı barca ile
bu haber www.football.fr de çıkan bi haber

hüseyin1975
28.01.2008, 15:22
german çok pahalı gelmesi çok zor ayrıca gelirse elimizde patlayabilir çünkü sadece bu yıl iyi performans göstermiş daha öncesi fiyasko avrupa kulüpleri belki ondan denisin transferini bitirmiyo

Dogrudur.
Denildigi gibi 10 - 15 Milyon Dolar Teklif almis olsa (Kulübü elbet), Paketleyip yollamislardi bile:)

Punisher-61
Mohammed Abutreika gelirse aymanda banko bu takimda kalir..buda cok kötü olur

Samet Yildirim
Valla bana sorarsaniz...DENIS hayal gibi...Mohammed ZIDAN da bana hayal gibi geliyor..ama insallah gelirler ne diyim.... neyse bakalim zaten yarin oldu oldu ozamanda olmazsa olmaz zaten

Koray
28.01.2008, 15:25
Mohamed Aboutreika

http://www.youtube.com/watch?v=uq9R6ZEQ0kM

dr ali batur
28.01.2008, 15:26

aslında bu konuda haklısın adamın son vuruşları iyi ama ne kadar iyi oynar bilinmez golerini izlemek isteyenlere
http://www.youtube.com/watch?v=xLG05_U2YxM&feature=related

AyhanPe

mümkünse bu ikili gitmese yoksa olmus isi bile bozarlar.özellikle hasim..

hüseyin1975
Mohamed Aboutreika

http://www.youtube.com/watch?v=uq9R6ZEQ0kM

Allahim Insaallah Ismini sir gibi sakladiklari Oyuncu bu olsun;)

hüseyin1975
28.01.2008, 15:27

Elimizdeki Mali nede güzel biliyoruz:p

Hasan61
28.01.2008, 15:28
iyiki baturoğlu gitmiyor,yanlışlıkla istanbul yerine amsterdama gider:p:p

Yattara123
28.01.2008, 15:32
Mısırlı Muhammed Zidan inanılmaz bir futbolcu kesinlikle alınmalı gerekirse tek o alınmalı muhteşem bir futbolcu

mhayri
28.01.2008, 15:34
Allahim Insaallah Ismini sir gibi sakladiklari Oyuncu bu olsun;)

Bu adamı alsınlar bütün sözlerimi geri alacam söz :)

Terzioğlu
Dennis TS'ye mi geliyor
28 Ocak 2008 / 15:28

Trabzonspor'da son dakika iddiası heyecan yarattı. Arjantinli golcü Denis'in yarın İstanbul'a geleceği iddia edildi

Trabzonspor'un transferde renklerine katmak istediği Arjantin liginin gol kralı Dennis German'ın yarın İstanbul'da olacağı iddia edildi. Bu güne kadar bir çok golcüyle görüşen ancak hiç birinin transferini gerçekleştiremeyen Bordo-Mavili ekibin transfer komitesi üyeleri uzun süredir peşinde oldukları İndepetindiente'nin golcüsü Dennis Gustavo German'ı yarın İstanbul'a getireceği iddia edildi. Bu transfer iddiası heyecan yaratırken Denis'in yarın İstanbul'da olup olmayacağı konusunda bordo mavili ekibin yöneticileri net bir açıklama yapılmadı.

GÖRÜŞMEYE GELECEK Mİ ?
Trabzonspor transfer komitesi üyeleri tarafından transfer net olarak doğrulanmazken transfer için asbaşkan Haşım Sayitoğlu ve basın sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın yarın İstanbul'a gideceği ve başkan Nuri Albayrak ile yöneticisi Abdullah Başer ile bir araya geleceği ve mini bir transfer zirvesi yapacakları öğrenildi. 4lünnün yarın Denis ile menejerinin İstanbul'a gelmesi halinde bu ekiple görüşme masasında oturacakları da gelen iddialar arasında.

Kaynak: Haber61

dr ali batur yoksa sen mi yazdin bu haberi :)

AyhanPe
denis german in piyasa degeri 8 milyon € nun üzerinde..bence zeyyat ile hasim baska birisinin transferini bozmak icin gidecekler istanbula..haydi hayirlisi aksam daha net biligler gelir sanirim

TolgaTopçu61
28.01.2008, 15:35
Mısırlı Muhammed Zidan inanılmaz bir futbolcu kesinlikle alınmalı gerekirse tek o alınmalı muhteşem bir futbolcu
iyi oyuncu da bize hayatta gelmez

Travelair
Valla iddialı konuşmam istemem ama yarın getirecekleri Afacan Dennis olmasın? Veya Türkiye'ye birkaç kulüple görüşmeye geliyordur. Daha iyi bir ihtimal düşünemiyorum. Bunu bize yapacağı muazzam katkılardan ötürü demiyorum, bence efektif olmama ihtimali daha fazla, ama fiyatı zaten uçuk zirve yapmış bir oyuncuyu almanın hava basmak anlamında ağır basacağını düşünüyorum. Trabzonspor 10 milyon Euro bir futbolcuya verecek kadar zengin bir kulüp değil, hele ki adı zirve yapmış bir oyuncuysa bu.

Aboutreika bence gayet iyi oyuncu Farabi'nin dediği gibi. Denizlispor'daki Yusuf'u düşünün. Ondan daha kalitelisi. Umarım alırlar, uyum sorunu da daha az olur herhalde

futbalski60
mümkünse afrika kupasında oynayan oyuncu alınmamalı.Ersun hoca zaten transferde aceleci bu oyuncular 20 gün sonra anca gelir

Kubilay ŞAHİN
28.01.2008, 15:37
Valla bildigim kadarıyla Geçen senede boyle bi haber cıklmıştı ama alamamışlardı....
vede alamazzzzzlaaaaaaaaaaaaaaaarrrr........
9 Şubat Gelmeden bize hayır yok....

Mustafa Uzuner 61
bu yönetimin ismini sır gibi sakladığı oyuncu olsa olsa 2lig b katagorisinden sıradan bir oyuncu olur onada 700 800 milyar verirler ellerinden o kadar geliyor ne yapsınlar kapasite meselesi
bu yönetimden tek beklentim kongreyi tekrar ertelememeleri

AyhanPe
mümkünse afrika kupasında oynayan oyuncu alınmamalı.Ersun hoca zaten transferde aceleci bu oyuncular 20 gün sonra anca gelir

illede finale cikan takimdan olmasi sart degil:D

dr ali batur
28.01.2008, 15:38
beyler benzer haber www.haber61.net te de yayınlandı şimdi
biz transfer bekleyenler lütfen dünya yıldızı değil kainat yıldızı bile olsa bu yönetimi desteklemeyelim.
büyük kulüpler büyük kafa ve büyük düşüncelerle yönetilir.
bu durumda ya biz büyük değiliz ya da yöneticilerin kafalarının içi küçük
tekrar SAYGILAR

Murat Keçeci
8 milyonun üzerinde fiyatı olan adamı hiç bizim yönetim düşünür mü direk başka alternatiflere yönelirdiler öyle olsa bu fiyatlar bence menejer oyunu fiyatı en fazla 2-3 mılyon dur tabi anlaşırsak eğer gelmezse demek ki gerçekten 8 milyonun üstündeymiş

sarman61

20 Gün sonra gelsin ama alınsınlar ne farkeder ki özellikle mısır milli takımının oyun kurucusu olan 22 numaralı muhammed alınmalı adam çok müthiş biri çok kolay adam geçebiliyor firikik vuruşlarıda idare eder cinsten. İy pas dağıtıyor. Kendisi alınabilir.

futbalski60
Aboutreika iyi bir oyuncu olabilir ama yaşı 30 ve bu kadar yeteneği varsa bu yaşa kadar afrika liglerinde top koşturması kafaları karıştırıyo

AyhanPe
28.01.2008, 15:40
Aboutreika iyi bir oyuncu olabilir ama yaşı 30 ve bu kadar yeteneği varsa bu yaşa kadar afrika liglerinde top koşturması kafaları karıştırıyo

bu adamin adi bile gecmedi ve bence adi sir gibi saklanan o degildir..gurbetcilerden haber yok..

Yattara123
28.01.2008, 15:41
Zidan derim başka birşe demem,eğer o gelirse birde forvet alınırsa muhteşem olur

Bilmeyenler youtube de bi baksın adam neler yapıyor kamerunu bitirdi benim gözümde KAKAdan farkı yok ama reklamını iyi yapamadı...

Mustafa Uzuner 61
28.01.2008, 15:41
ya alabilselerde afrika kupasındaki oyunuyu alsınlar

Murat Keçeci
28.01.2008, 15:42
şu takıma abelada gibi 2.sınıf yabancı alacaksalar hiç almasınlar bize yapacakları en hayırlı iş ümit milli takım seviyesinde bir kaç genç kazandırmak onuda yapamıyorsanız hiçbirşey yapmayın

Mustafa Uzuner 61
28.01.2008, 15:42
alabilselerde afrika kupasında oynayan oyunculardan alabilseler ama bu yönetimde nerde o beceri

Yattara123
28.01.2008, 15:44
bu takımın kendine güveni yok artık tam revizyon zamanı yazın bu revizyon gerçekleşmeli..

Bence kadroda BARIŞ YATTARA GÖKDENİZ hepsi gönderilmeli tamamen yenilenmeli araştırılıp ona göre bir kadro kurulmalı

Murat Keçeci
28.01.2008, 15:47
bu maçı kazanırsak transfer falan yapmazlar kazanamasakda küme düşme potasına gireriz ne istiycemi şaşırdım yukarı tükürsem bıyık aşagı tükürsem sakal

AyhanPe
bu takımın kendine güveni yok artık tam revizyon zamanı yazın bu revizyon gerçekleşmeli..

Bence kadroda BARIŞ YATTARA GÖKDENİZ hepsi gönderilmeli tamamen yenilenmeli araştırılıp ona göre bir kadro kurulmalı

iyide barisi ne diye gönderiyorsun..paftan yükseleli daha bi ay olmus adami gönderip revizyonmu yapilcak:D

Yattara123
tanımayanlar için :

Muhammed Zidan : http://www.youtube.com/watch?v=EASTsevISI0&feature=related

TSezgin61
28.01.2008, 15:50
vay vay vay baslik hareketlenmis.... haberler havada ucusuyor. yarinlar bitmiyor. hadi bakalim....

futbalski60
28.01.2008, 15:51

böyle revizyonu yapsa yapsa Saddam Hüseyin yapar
şampiyonluk için yapılacak transferler:2 solbek,2 sol açık bir youn kurucu,2 forvet,1 önlibero.2 forvet durum bundan ibaret

Özkan Şentürk
28.01.2008, 15:51
zidan inanılmaz yetenekli bir oyuncu ama kariyeri boyunca hiçbirzaman üst düzey klüpler tarafından transfer edilmedi ve gittiği hiçbir takımda düzenli 11 de oynamadı.
bence zidan bizden kovulan ceyhun'un bir üst versiyonu.Bize lazım olan oyuncu oyunu yönlendirecek, pas alışverişini iyi sağlayacak, beyin görevi yapacak bir oyuncu.Zidan bu özelliklerde birisi değil.Topu aldımı dikine kaleye giden hep golü düşünen ve geneldede yapan bir oyuncu.

güngör_81
28.01.2008, 15:52
Zidane gelsin daha maça çıkmadan formasını arşivime katacağım ahanda söz burada da yayınlarız yani..

Harun-61
28.01.2008, 15:53
ya akil var, fikir var...

ben 5 yasimdaki yigenime Zidan haberini anlatsam güler bana.

adam almanya'da zirveye oynayan bir takimda oynuyor.
- Hamburg 5 milyon Avro vererek aldi Zidan'i.
- Afrika kupasinda basrili maclar cikariyor.
- yillik kazanci yaklasik 2,5 milyon avro.
- vs vs vs

bizim yönetim Onur'u almak icin onca acizlik göstermisken
zidan gibi yildiz oyuncuyu nasil alacak ???

YALAN !!! YALAN !!! YALAAAAAAAAAAAAAAAN !!!!!

.

Ömer Aydın
28.01.2008, 15:54
Beyler birakin Zidani, Denisi,...

Bizim yönetim 5mio $(!!!) vermedi Fernandao ile Alex icin, simdi iki tane süper yildiz icin 20 Mio €yu nerde cikaracaklar??

Zidan mükemmel adam, Denis mükemmel bitirici. Zidanida da yakindan taniyorum.

Mainz takiminda, ki sehri Trabzoni animsayan, kücük bir sehir, harikalar yaratti.

Ama imkansiz bence, ayrica Dietmar Baiersdorfer Zidani kesinlikle satmayacaklarini söyledi...

mustafa gürsoy
Zidane gelsin daha maça çıkmadan formasını arşivime katacağım ahanda söz burada da yayınlarız yani..

Zidan gelsin Transfer masrafını ben karşılayacağım:) Nasıl olsa gelme ihtimali yok:)

Murat Keçeci
denis mi zidan mı bir tercih yap deseler denisi seçerim şuanda bize tam bir forvet lazım

Fatih Sağır
ya bu Denisin golleri bana hep beleş gol gibi geldi. bi yaratıcılık yok gollerde.Asist yapanlar çok iyi bence özellikle sol kanattaki. Bana böyle asist yapılsın ben de atarım. yanlış mı düşünüyorum. ha alınmasın demiyorum hiç yoktan iyidir.

Kubilay ŞAHİN
28.01.2008, 15:55
zidan inanılmaz yetenekli bir oyuncu ama kariyeri boyunca hiçbirzaman üst düzey klüpler tarafından transfer edilmedi ve gittiği hiçbir takımda düzenli 11 de oynamadı.
bence zidan bizden kovulan ceyhun'un bir üst versiyonu.Bize lazım olan oyuncu oyunu yönlendirecek, pas alışverişini iyi sağlayacak, beyin görevi yapacak bir oyuncu.Zidan bu özelliklerde birisi değil.Topu aldımı dikine kaleye giden hep golü düşünen ve geneldede yapan bir oyuncu.

katılıyorum....

Volkan Albayrak
28.01.2008, 15:55
ya denis i ne zidane theo u geliyor

TSezgin61
28.01.2008, 15:56
yau durun da biraz hayal kuralim, hemen ylan diyip kesmeyin:D

yarin denis geliyor, zidanda ufak pürüzler kalmis... 2de ismi sir gibi saklanan yabanci geliyor...

insallah hadi bakalim.. inanmiyorum sizin gibi rezil bir yönetime ama....

futbalski60
28.01.2008, 15:56
ya bu Denisin golleri bana hep beleş gol gibi geldi. Asist yapanlar çok iyi bence özellikle sol kanattaki. Bana böyle asist yapılsın ben de atarım. yanlış mı düşünüyorum. ha alınmasın demiyorum hiç yoktan iyidir.
o asist yapanlar yattaranın yarısı kadar değildir inan.Yattaranın gol attırmadığı bir oyuncu var o da umut bulut

AyhanPe
28.01.2008, 15:57
ya bu Denisin golleri bana hep beleş gol gibi geldi. Asist yapanlar çok iyi bence özellikle sol kanattaki. Bana böyle asist yapılsın ben de atarım. yanlış mı düşünüyorum. ha alınmasın demiyorum hiç yoktan iyidir.

evet o takimin kanat oyunculari cok kaliteli..kanatlarinida alalim.nasil olsa paket transfer girisimlerimiz meshur..wagner-mossoro, alex -fernandao, syzmek - zurawski vs vs..

Yattara123
onlar hariç demek istedim...

buda başka bi video Zidan: http://www.youtube.com/watch?v=pCVnTi9uHVA

Volkan Albayrak
bi can karyağdı maili vardı o kaçıncı sayfada

güngör_81
o asist yapanlar yattaranın yarısı kadar değildir inan.Yattaranın gol attırmadığı bir oyuncu var o da umut bulut

Sen bu işi çözmüşsün :)

mustafa gürsoy
,
Bence yanlış düşünüyorsun. Bu tip futbolcular hep vardır. Kolay görülür, ben olsam bende atarım dersin ama olmuyor işte oynayınca. Umut kalitesiz mi ki atamıyor(çok kaliteli demiyorum). Bizde küçük orhan vardı bir zamanlar. Adam şansına gol atıyordu ama onun attıklarınıda kimse atamıyordu. nÇok mu kaliteliydi orhan bence hayır. En büyük delili bizden gittikten sonra düştüğü hal ortadaydı:)

AyhanPe
28.01.2008, 15:58

yarin denis geliyor, zidanda ufak pürüzler kalmis... 2de ismi sir gibi saklanan yabanci geliyor...

hadin simdi kadrolarida kularim nasil olsa ??? isaretleriyle dolacak yerleri:D

Samet Yildirim
28.01.2008, 15:58
MISIRLI YILDIZ TRABZON YOLUNDA!..

Turkcell Süper Lig'de bu sezon kötü günler geçiren ve ara transferde istediği isimleri kadrosuna bir türlü katamayan Trabzonspor, sonunda aradığı ismi buldu..

Bordo Mavililer şu anda Gana'da düzenlenen Afrika Uluslar Kupası'nda Mısır Milli takımının formasını iki maçta da giyen orta saha ve sol kanat oyuncusu Hany Mohammed Said ile anlaşmaya vardı..

Mısırlı futbolcunun Afrika Kupası'nın bitiminin ardından Türkiye'ye geleceği ve Bordo Mavili takımda forma giyeceği öğrenildi.. Said'in Trabzonspor'a maliyeti hakkında kesin bir bilgil elimize şu an için ulaşmış değil.. Gerekli açıklamaları Trabzonspor yönetiminin yapması bekleniyor..

Hany Mohemmed Said, kariyerine 1998 yılında Mısır'ın köklü kulübü Al Ahly takımında başladı.. Burada bir sezon forma giydikten sonra İtalya'nın Bari takımına transfer olan Said, Avrupa macerasına böylece başlamış oldu..

Bari'de bir sezon oynadıktan sonra İsviçre'nin Belizzonna takımına yarım sezon kiralık olarak giden Said, takımına geri döndü ve 2002 sezonuna kadar burada başarıyla forma giydi..

Ardından 2003 yılında Messina'ya imza atan Mısırlı yıldız, burada gösterdiği performansla dikkat çekti ve Seri A'nın güçlü takımlarından Fiorentina'ya transfer oldu.. Ancak Fiorentina'da forma şansı buladı ve buradan Pistoiese takımına kiralık olarak gönderildikten sonra ayrıldı ve Belçika'nın Mons takımıyla sözleşme imzaladı..

Mons'ta bir sezon forma giyen Said, geçtiğimiz yıl ülkesine geri döndü ve Ismaily takımında forma giymeye başladı..

Mısır Milli takımında sürekli forma giyen ve son üç Afrika Uluslar Kupası'nda da başarılı bir performans ortaya koyan Said, bu yılki kupada da şu ana kadar oynanan iki maçta da forma giydi ve bir sarı kart gördü..

1980 doğumlu Said, henüz 28 yaşında ve oldukça tecrübeli bir isim..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

CAN KARYAĞDI - Osman ALTUNTERİM

FANATIK61
28.01.2008, 15:59
Hani bugünki Rize macina yetisiyordu yeni transferler :D gelde kafayi yeme...

OFLUTS61
28.01.2008, 15:59
denis mi zidan mı bir tercih yap deseler denisi seçerim şuanda bize tam bir forvet lazım

iyi bir oyun kurucusu olmayan bir takimda ne yazar dennis, fernandao bilmem hangis varsa , hemen hemen her mevkiiye bize transfer lazim..
Zidan süper olur ama hayal cünkü yillik maasi 2.5 milyon AVRO.

Ahmet Erkan Sezgün
28.01.2008, 16:00
Merhaba,

Diyelim ki bahsi geçen forvetlerden bir tanesi alındı ki mümkün değil ya neyse hayal kurup olayı değerlendirelim.Peki bu oyuncuları gol pozisyonuna kim sokacak,bunlara istedikleri pasları kim atacak ? Senin öyle bir ortasahan var ki 5m yakında ki oyuncuya pas veremiyor.1.Lig kulüpleri içerisinde en fazla pas hatası ile oynayan bir takımın varken bunları paslarla nasıl beslemeyi düşünüyorsun acaba ? Ben bahsi geçen oyuncularda gelse,Nistelroy'da gelse bu takım yapıları ile başarılı olacaklarına inanmıyorum.Bugün yerlere göklere sığdırılamayan Hakan Şükür neden Hagi futbolu bıraktıkdan sonra gol atamıyor acaba ? O nedenle bence Forvet ve ortasaha birlikte alınmalı kesinlikle yoksa gene tek ayağı topal bir durum olur ve gelen oyuncuyada 2-3 maç sonra sövmeye başlarız.

TSezgin61

yani...;):D

güngör_81
Ya işi gücü bıraktım gelecek transfer haberlerini bekliyorum ama her zamanki gibi bugünde bir şey çıkmayacak.Gelecek olsalar aslında alınamayacak oyuncular değil eldeki işe yaramayan 10 tane topçuya vereceğine gönder 2 -3 kişiye ver o parayı başarı böle gelir ancak.Yoksa kadroyu geniş tutsan ne olur sezonun başında en fazla topçu olan takım bizdik aha durum ortada.

Bırakın 20 kişilik olsun kadromuz...

Harun-61
28.01.2008, 16:01

!!!

futbalski60
28.01.2008, 16:01
bu arada gecen yıl alamadığımız Mehmet Akgün borissia dortmun A takımına kadar yükseldi

Muhammed KOÇ
28.01.2008, 16:02

Sen bu işi çözmüşsün :)

Zidan gelsin Transfer masrafını ben karşılayacağım:) Nasıl olsa gelme ihtimali yok:)

Millet şu durumda hala gülebiliyo alay ediyorsunuz ya helal olsun.takım zaten düşmüş,bir de biz vurmayalım..

Murat Keçeci
28.01.2008, 16:02
samsunlunun haberini yarım yamalak okudum diyorum muhammed zıdanı nasıl aldık bide dikkatli okudum bu başka muhammed muhammed said

mustafa gürsoy
28.01.2008, 16:03
Tanzimat döneminin önemli şairlerinden Namık Kemal vaktiyle ülke yönetimi tarafından Magosa' ya sürülür. Bu en son sürgünüdür aslında. Son günlerinde Namık Kemal ben milletim için uğraştım durdum bu aziz millet beni buradan kurtaracak diye hayal kurarmış. Trabzonspor taraftarlarıda aynı hayallerde sanırım:)

güngör_81
28.01.2008, 16:04
bu arada gecen yıl alamadığımız Mehmet Akgün borissia dortmun A takımına kadar yükseldi

Alamadıklarımızı saymaya başlasak sayfalar yetmez zaten..Önümüze bakalım :)

Yattara123
bende inanmıyom transfer olacağına da öylesine yazıyorum işte...

Samet Yildirim
MISIRLI YILDIZ TRABZON YOLUNDA!..

Turkcell Süper Lig'de bu sezon kötü günler geçiren ve ara transferde istediği isimleri kadrosuna bir türlü katamayan Trabzonspor, sonunda aradığı ismi buldu..

Bordo Mavililer şu anda Gana'da düzenlenen Afrika Uluslar Kupası'nda Mısır Milli takımının formasını iki maçta da giyen orta saha ve sol kanat oyuncusu Hany Mohammed Said ile anlaşmaya vardı..

Mısırlı futbolcunun Afrika Kupası'nın bitiminin ardından Türkiye'ye geleceği ve Bordo Mavili takımda forma giyeceği öğrenildi.. Said'in Trabzonspor'a maliyeti hakkında kesin bir bilgil elimize şu an için ulaşmış değil.. Gerekli açıklamaları Trabzonspor yönetiminin yapması bekleniyor..

Hany Mohemmed Said, kariyerine 1998 yılında Mısır'ın köklü kulübü Al Ahly takımında başladı.. Burada bir sezon forma giydikten sonra İtalya'nın Bari takımına transfer olan Said, Avrupa macerasına böylece başlamış oldu..

Bari'de bir sezon oynadıktan sonra İsviçre'nin Belizzonna takımına yarım sezon kiralık olarak giden Said, takımına geri döndü ve 2002 sezonuna kadar burada başarıyla forma giydi..

Ardından 2003 yılında Messina'ya imza atan Mısırlı yıldız, burada gösterdiği performansla dikkat çekti ve Seri A'nın güçlü takımlarından Fiorentina'ya transfer oldu.. Ancak Fiorentina'da forma şansı buladı ve buradan Pistoiese takımına kiralık olarak gönderildikten sonra ayrıldı ve Belçika'nın Mons takımıyla sözleşme imzaladı..

Mons'ta bir sezon forma giyen Said, geçtiğimiz yıl ülkesine geri döndü ve Ismaily takımında forma giymeye başladı..

Mısır Milli takımında sürekli forma giyen ve son üç Afrika Uluslar Kupası'nda da başarılı bir performans ortaya koyan Said, bu yılki kupada da şu ana kadar oynanan iki maçta da forma giydi ve bir sarı kart gördü..

1980 doğumlu Said, henüz 28 yaşında ve oldukça tecrübeli bir isim..

gözden kacmasin daha yeni haber

AyhanPe
Millet şu durumda hala gülebiliyo alay ediyorsunuz ya helal olsun.takım zaten düşmüş,bir de biz vurmayalım..

kimsenin alay ettigi yok herkesin ici kan agliyor ama 10 subat da takimizin gelecegini bizler belirleyecegiz..

mustafa gürsoy
28.01.2008, 16:05

Gülmeyelim ağlayalım stres yapalım. Peki bu durumda transfer olacak mı? Mantıksız mantıksız konuşup durmayın. Bu bana dediğini git Trabzonsporun futbolcularına de. Rezil rüsva ettiler bizi hala idmanlarında neşeden geçilmiyor. Biraz aklımızı kullanalım ya...

Terzioğlu
28.01.2008, 16:05
Ikinci bir Ayman geliyor :)

Şenol YİĞİT
28.01.2008, 16:06
Transfermi !..Odane ???

AYYILDIZ
Bu anlastiklari Misirli 28 yasinda aymanida referans alirsak iyi bir transfer degil ucuz diye alinmistir heralde simdi alex ve fernandaodan sonra hic iyi olmadi.Bilgisi olan var mi bu adam hakkinda iyi mi

Ahmet Erkan Sezgün

Aymanın eşi benzeri yok anlayamadınmı daha :D

TSezgin61

bu yazilanlarin hepsi sinirden yazildigina emin olabilirsin renkdas!!

güngör_81

Bildiğin bi şey varsa sölede onu yapalım..

Hasan61
28.01.2008, 16:07
ALLAH korusun

AyhanPe
gözden kacmasin daha yeni haber

bu haber dogrudur ama denis ve zidan haberlerine kimse inanmiyor herhalde..bu durumda orta saha ve forvet oyunculari acilen lazim oldugu icin afrikadan olmaz bence yada elenen bir takimdan olur..

Koray

bu sol kanat oyuncusu...

OFLUTS61
28.01.2008, 16:08
Mohamed Zidan ahanda size kaynak.....
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/17275/mohamedzidan/transferdaten.html

Terzioğlu
28.01.2008, 16:09
bu sol kanat oyuncusu...

Transfermarkt.de sitesinde sag ayakli ve defansif ön libero olarak gösteriliyor..

Murat Keçeci
28.01.2008, 16:10
rizede bitane muahmmed said vardı geçen sene bu o olmasın

Terzioğlu
28.01.2008, 16:11
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_20662_2007_1.jpg

http://www.transfermarkt.de/bilder/position/4.gif

http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/6.gif

Dogum Tarihi: 22.04.1980
Boy: 1,76

40 kez Misir milli takiminda forma giymis

Koray
Transfermarkt.de sitesinde sag ayakli ve defansif ön libero olarak gösteriliyor..

yukardaki haberde sol kanat oyuncusu olduğu yazıyo ve ayrıca hiç bi videosunu bulamadım bu adamın :S

güngör_81
Bu iş uzadıkça biz birbirimize gireriz şimdi birlik zamanı.

Emirhan Makul
28.01.2008, 16:12
ben artık can karyağdıyada inanmıyorum

Hasan61
rizede bitane muahmmed said vardı geçen sene bu o olmasın
yanlış hatırlamıyorsam ibrahim said'di o

Yattara123
Mohamed Zidan ahanda size kaynak.....
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/17275/mohamedzidan/transferdaten.html

bu ne demek şimdi?

Murat Keçeci
28.01.2008, 16:13

amca çocuklarıymış demek :):):)

hüseyin1975
28.01.2008, 16:15
4 Saat sonra Macimiz var ve cok önemli bir Mac ama hepimiz Transfere odaklanmisiz. Su an 90 kisi görüntülüyor. Mac sirasinda bu kadar kisiyi bulabilecekmiyiz acaba? :-(((

Nuri Baskan hepimizi Deli ettin iyimi:(

OFLUTS61
28.01.2008, 16:16
bu ne demek şimdi?

bu demek kaynakli hayal transferi :-)

Murat Keçeci
28.01.2008, 16:16
muhammedı zdan olayının aslı anlaşılmıştır bu olayı ortaya atan kim cevat kol kesin olay şöyle oldu trabzonsporun mısır milli takımından muhammed isimli bir oyuncuyla anlaştı diye bilgi aldı gitti baktı kesin listeye kim olabilir muhammed zidan sonrada haber yaptı işte olayın aslı muahmmed said miş demek artık zidan kelimesini hafızanızdan silebilirsiniz

onur_alabuga_61
28.01.2008, 16:17
al işte kim kardeşim bu adam ya allah allah bu arada dennis alınmış 10 numara olmadan istersen henry i al gol atamaz 10 numara alamıyonu neden ceyhunu kovuyonuz ne diyim ya full beceriksizlik mohammed zidan geliyo sandık umutlandık mohammed said geldi:D o da geldiği meçhul allah belanızı versin

Samet Yildirim
28.01.2008, 16:17
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_20662_2007_1.jpg

http://www.transfermarkt.de/bilder/position/4.gif

http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/6.gif

Dogum Tarihi: 22.04.1980
Boy: 1,76

40 kez Misir milli takiminda forma giymis

nerden buldun bu oyuncuyu ben transfermarkta bulamadim da:D...linki bi yazsana...

TSezgin61
28.01.2008, 16:18
bizim aymanda giyiyor misir milli takiminin formasini... bu yaramaz bize...

Hasan61
28.01.2008, 16:18
muhammedı zdan olayının aslı anlaşılmıştır bu olayı ortaya atan kim cevat kol kesin olay şöyle oldu trabzonsporun mısır milli takımından muhammed isimli bir oyuncuyla anlaştı diye bilgi aldı gitti baktı kesin listeye kim olabilir muhammed zidan sonrada haber yaptı işte olayın aslı muahmmed said miş demek artık zidan kelimesini hafızanızdan silebilirsiniz
haberi cevat kol yaptığına göre kesin bir şey vardır bu işte.bu mısırlı oyuncu umarım ersun hocanın isteğidir

güngör_81
28.01.2008, 16:19
al işte kim kardeşim bu adam ya allah allah bu arada dennis alınmış 10 numara olmadan istersen henry i al gol atamaz 10 numara alamıyonu neden ceyhunu kovuyonuz ne diyim ya full beceriksizlik mohammed zidan geliyo sandık umutlandık mohammed said geldi:D o da geldiği meçhul allah belanızı versin

Denisin alındığını nerden duydun.

TSezgin61
haberi cevat kol yaptığına göre kesin bir şey vardır bu işte.bu mısırlı oyuncu umarım ersun hocanın isteğidir

tek tesellimiz o. insallah ersn hocanin istedigi bir transferdir

TolgaTopçu61
nerden buldun bu oyuncuyu ben transfermarkta bulamadim da:D...linki bi yazsana...
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/20662/saidhany/profil.html

TolgaTopçu61
28.01.2008, 16:20
adam ayni aymana benziyor,ve ayni pozisyonda oynuyor

Samet Yildirim
28.01.2008, 16:20
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/20662/saidhany/profil.html

sagol..nekadar bulunmaz bi adammis be:D:D...bi bakiyim ne yaziyor:)

F.Levent Yavuz
28.01.2008, 16:21
Niye transfer için uğraşıyor bu yönetim anlamıyorum. Gitmemesi için bence Ersun hocayı kandırıyorlar "yapacaz yapacaz" diye.
Kupa yok, ligde hedef yok, neyin transferi bu. Çok mu paramız var sokağa atacak. Hiç transfer yapılmasa daha iyi.

Volkan Albayrak
28.01.2008, 16:22
hepsi yalandır imza atılmadam inanmayın

Punisher-61
28.01.2008, 16:23
misirdan cok futbolcu cikti yaa.. alin bakalim..

vuralkara
28.01.2008, 16:23

bu senin dediğin de bizim ibrahim sadri olmasın. hani müzik eşiliğinde şiir falan okuyo.:)

Samet Yildirim
28.01.2008, 16:24
Niye transfer için uğraşıyor bu yönetim anlamıyorum. Gitmemesi için bence Ersun hocayı kandırıyorlar "yapacaz yapacaz" diye.
Kupa yok, ligde hedef yok, neyin transferi bu. Çok mu paramız var sokağa atacak. Hiç transfer yapılmasa daha iyi.

simdi alirsin 2-3 yabanci sezon sonuna kadar uyum sürecini atlatir seneye de uyumlu sezona baslar ve sezon basida okadar transfer yapmana gerek kalmaz...ve sezon basi alipda uyum sorunu yasanmaz

Hasan61
28.01.2008, 16:24
bu senin dediğin de bizim ibrahim sadri olmasın. hani müzik eşiliğinde şiir falan okuyo.:)
geçen sene rizedeki said bu,müzik eşliğinde şiir okuyo mu bilmiyorum:):)

Travelair
28.01.2008, 16:25
Hani Said (Arabic (http://en.wikipedia.org/wiki/Arabic_language): هاني سعيد) (born April 22 (http://en.wikipedia.org/wiki/April_22), 1980 (http://en.wikipedia.org/wiki/1980)) is Egyptian (http://en.wikipedia.org/wiki/Egypt) football (soccer) (http://en.wikipedia.org/wiki/Football_%28soccer%29) player, who plays for Ismaily (http://en.wikipedia.org/wiki/Ismaily).
He started his youth career at Al Ahly (http://en.wikipedia.org/wiki/Al_Ahly) in 1997. He then moved to Italian (http://en.wikipedia.org/wiki/Italy) club A.S. Bari (http://en.wikipedia.org/wiki/A.S._Bari) in 1998, he played with the club 3 seasons in Serie A (http://en.wikipedia.org/wiki/Serie_A).
Hani moved after 5 years with Bari to Messina (http://en.wikipedia.org/wiki/F.C._Messina_Peloro) where they gained promotion to Serie A (http://en.wikipedia.org/wiki/Serie_A), after that he moved to Fiorentina (http://en.wikipedia.org/wiki/Fiorentina) where he could not find his place, he then joined the Belgian second division club Mons (http://en.wikipedia.org/wiki/R.A.E.C._Mons), but due to his injury troubles he returned to Egypt to Ismaily (http://en.wikipedia.org/wiki/Ismaily) in July 2007 (http://en.wikipedia.org/wiki/July_2007).
On March 2002 Caf and Fifa banned Hani for 6 months after testing positive for drugs in 2002 African Nations Cup (http://en.wikipedia.org/wiki/2002_African_Nations_Cup) which was held in Mali (http://en.wikipedia.org/wiki/Mali), he returned to Egypt national football team (http://en.wikipedia.org/wiki/Egypt_national_football_team) in 2004 (http://en.wikipedia.org/wiki/2004_African_Nations_Cup) but he didn't participate in the winning team of 2006 (http://en.wikipedia.org/wiki/2006_African_Nations_Cup), however Hassan Shehata (http://en.wikipedia.org/wiki/Hassan_Shehata) the coach of Egypt has recalled him in the preliminary squad for ACN 2008 (http://en.wikipedia.org/wiki/ACN_2008).

Wikipedia, koyulu yerlere dikkat!! Mons'ta sakatlıklarından ötürü oynayamamış ve Mısır'a geri dönmüş. 2002'de ise Caf ve Fifa tarafından 6 ay futbol yasağı gelmiş Mali'deki 2002 Afrika Milletler Kupası'nda . Ya doping, ya uyuşturucu kullanımı. Net yazılmamış

Gökçebey
28.01.2008, 16:25
Eyvah eyvah artık Ayman'da da kurtulamayız.

Murat Keçeci
28.01.2008, 16:26
eğer bu adamları ersun hoca istiyorsa ersun hocayada güvenim sarsılır belirtiyim

Samet Yildirim
28.01.2008, 16:26
millet aymana takti gidiyo...ayman hüseyin den kat kat iyidir....

Hasan61
28.01.2008, 16:27
eğer bu adamları ersun hoca istiyorsa ersun hocayada güvenim sarsılır belirtiyim
belki iyi adamdır oynamadan karar verme

TSezgin61
Hani Said (Arabic (http://en.wikipedia.org/wiki/Arabic_language): هاني سعيد) (born April 22 (http://en.wikipedia.org/wiki/April_22), 1980 (http://en.wikipedia.org/wiki/1980)) is Egyptian (http://en.wikipedia.org/wiki/Egypt) football (soccer) (http://en.wikipedia.org/wiki/Football_%28soccer%29) player, who plays for Ismaily (http://en.wikipedia.org/wiki/Ismaily).
He started his youth career at Al Ahly (http://en.wikipedia.org/wiki/Al_Ahly) in 1997. He then moved to Italian (http://en.wikipedia.org/wiki/Italy) club A.S. Bari (http://en.wikipedia.org/wiki/A.S._Bari) in 1998, he played with the club 3 seasons in Serie A (http://en.wikipedia.org/wiki/Serie_A).
Hani moved after 5 years with Bari to Messina (http://en.wikipedia.org/wiki/F.C._Messina_Peloro) where they gained promotion to Serie A (http://en.wikipedia.org/wiki/Serie_A), after that he moved to Fiorentina (http://en.wikipedia.org/wiki/Fiorentina) where he could not find his place, he then joined the Belgian second division club Mons (http://en.wikipedia.org/wiki/R.A.E.C._Mons), but due to his injury troubles he returned to Egypt to Ismaily (http://en.wikipedia.org/wiki/Ismaily) in July 2007 (http://en.wikipedia.org/wiki/July_2007).
On March 2002 Caf and Fifa banned Hani for 6 months after testing positive for drugs in 2002 African Nations Cup (http://en.wikipedia.org/wiki/2002_African_Nations_Cup) which was held in Mali (http://en.wikipedia.org/wiki/Mali), he returned to Egypt national football team (http://en.wikipedia.org/wiki/Egypt_national_football_team) in 2004 (http://en.wikipedia.org/wiki/2004_African_Nations_Cup) but he didn't participate in the winning team of 2006 (http://en.wikipedia.org/wiki/2006_African_Nations_Cup), however Hassan Shehata (http://en.wikipedia.org/wiki/Hassan_Shehata) the coach of Egypt has recalled him in the preliminary squad for ACN 2008 (http://en.wikipedia.org/wiki/ACN_2008).

Wikipedia, koyulu yerlere dikkat!!

ne diyor yaaa, doping falanmi yoksa benmi anlamadim:( adam doping kullandigi icin 6 ay ceza almis fifadan

vuralkara
adamlar yeni transferler rize maçında sahada olacak dedi. daha tık yok ve hala biz bunlara inanıyoruz. bu yönetimin hepsi yalancı. bi dediği bi dedğini tutmayan birinin ak dediğine öbürünün kara dedği böyle şaşkın, aciz ve de adi bir yönetim dünyada hiçbir kulüpte yoktur. bence bunların gittiği gün takımımız için milattır. hiçbir dönemde bu kadar önemli futbolcuyu kaybetmedik. kimi kaçtı kimi satıldı bir bir erittiler güzelim takımı. defolun gidin artık gidiiiiiiiiiiinnnnnn

Murat Keçeci
28.01.2008, 16:28
belki iyi adamdır oynamadan karar verme

bizim işimiz kapalı kutu oyunculara kaldıysa bizi kimse kurtaramaz o zaman

Samet Yildirim
28.01.2008, 16:28
maraton.com.tr ye simdi baktim haberi kaldirmislar yaw:D...

_SeRKaN_
28.01.2008, 16:29

Bende baktım..Sadece ana manşet var içeriğine giriyorsun anasayfa çıkıyor karşına nereye baktıysam kayıp haber kolpalıkta sınır yok..:D

TolgaTopçu61
28.01.2008, 16:30
gene yalan oldu heralde

Dip.Ing.Mag.
misirdan oyuncu mu yuhhhhhhhh diyorum baskada bisey demiyorum bi misirli kazma var bizde zaten ikinci bi kazmaya ne gerek var zaten yalan haberdir inanmamda misirdan oyuncu mu bakilir ya git rusyadan bak gurcistandan bak ukraynadan bak özellikle hirvatistan dan bak da msiirdan bakma yaramazlar bize

Koray

evt şimdi bnmde dikkatimi çekti...bişeyler dönüyo ama dur bakalım...

Fatih Sağır
İnşallah Can Karyağdı karıştırmıştır Muhammedleri. Düeltip de Zidan yapar inşallah..

AYYILDIZ

Ersun Hocanin istedigi adam belliydi bu transfer bence onun istegi degil bu mevkiye Alexi istiyordu

Ali Can
bizimde alacağımız oyuncular durmadan artiyor sanki koleksiyon yapıyuoruz
benim kanaatim hiç birini alamayız

Gökçebey
28.01.2008, 16:31

Hüseyin iyi demedik ki :D

AYYILDIZ
evt şimdi bnmde dikkatimi çekti...bişeyler dönüyo ama dur bakalım...

Haber siteden kaldirilmis demek ki transferde sorun var

TSezgin61
İnşallah Can Karyağdı karıştırmıştır Muhammedleri. Düeltip de Zidan yapar inşallah..

insallah!!!

Ömer Aydın
28.01.2008, 16:32

Tabiiii Caniiiiiiiiim, bende C.Ronaldoyum!

Gökçebey
Basın bizle fena halde dalgasını geçiyor. Her oltaya atlayan sazan gibiyiz.

TolgaTopçu61
sorun olmasaydi sasardim

edim
28.01.2008, 16:33
merak etmeyin beyler can karyagdıya meail attım birazdan gelir cevap

Koray

sanmıyorum...
yanlışlık yapmış olabilirler onu düzeltmek için kaldırmışlardır...veya bu haber tam bi kara yalan...

TSezgin61
Hüseyin iyi demedik ki :D

gecen seneki besiktas macindaki gibi her mac oynasa, gökdeniz, yattara, baris katagorisine eklenecek bir futbolcu olurdu...

farfara

Nuri`nin sorunsuz bir isi hallettigini duydunmu?

Muhammed KOÇ
28.01.2008, 16:34
bizimde alacağımız oyuncular durmadan artiyor sanki koleksiyon yapıyuoruz
benim kanaatim hiç birini alamayız
Bu böyledir zaten,çok sallayan az tutturur.(biz hiç tutturamadık o ayrı..)

Nadir Bekar
28.01.2008, 16:34
bizi bu hale sokanların hepsinin canı cehenneme.............

Hasan61
28.01.2008, 16:35
offfff offffffff gelse artık şu 1şubat saat17.00'da bitse şu iş

Murat Keçeci
sanmıyorum...
yanlışlık yapmış olabilirler onu düzeltmek için kaldırmışlardır...veya bu haber tam bi kara yalan...

belki yönetim kaldırtmıştır bu adamı aldık ama şimden kamuya yansıtmayın demişlerdir belki

TSezgin61
nezaman söyle transfer sezonunun basinda imza attirip maclara cikarabilecegiz futbolculari merak ediyorum

_SeRKaN_
sanmıyorum...

İyi bir haber değildi zaten..İyki kaldırıldı boşverin..İnşallah Mohammed ler karışmıştır..:)

Nadir Bekar
28.01.2008, 16:36
Trabzonspor umuzun iyi ve kötü gününde her zaman arkasındayız ama bu durum farklı Allah bu nuriyi bildiği gibi yapsınnn...

Hasan61
28.01.2008, 16:37
İyi bir haber değildi zaten..İyki kaldırıldı boşverin..İnşallah Mohammed ler karışmıştır..:)
bence haber doğrudur ama yönetim muhammetleri karıştırmıştır..zidan diye gitmişlerdir mohammedi transfer etmek istiyoruz demişlerdir bunlarda mohammed said'i getirmişlerdir.

Volkan Albayrak
28.01.2008, 16:37
can karyağdının meslek hayatıyla oynuyor bu yönetim bişey söylüyor yazdırıyor sonra yalanlıyor

Fatih Sağır
28.01.2008, 16:38
Trabzonspor Yönetim Kurulu transferde somut ilk adımı attı.
Trabzonspor ara transfer döneminin bitmesine 4 gün kala transferde ilk somut adımını attı.

Trabzonspor yönetimi Mısır Milli takımının savunma oyuncusu Sail Wold ile anlaştı.

Ayrıntılar geliyor

haber61

Samet Yildirim
Trabzonspor ara transfer döneminin bitmesine 4 gün kala transferde ilk somut adımını attı.

Trabzonspor yönetimi Mısır Milli takımının savunma oyuncusu Sail Wold ile anlaştı.

Ayrıntılar geliyor

haber61

Mısır Milli Takımının savunma oyuncusu Said Mowd ile her konuda anlaşmaya varıldı.

Mısır'ın İsmail takımında oynayan başarılı futbolcu ile ön protokol imzalandı.

Sait sezon sonuna kadar Trabzonspor'da kiralık olarak forma giyecek. Said Mısır milli takımının Gana'da katıldığı Afrika uluslar kupası maçlarında formasın giyiyor

Volkan Albayrak

Ayrıntılar geliyor

haber61
o haber kalktı

Fatih Sağır
28.01.2008, 16:39
valla böyle bişe yok yaaaaa. millet dalga mı geçiyo ya hayret bişe.

Hasan61
28.01.2008, 16:40
nedir bu mısırlı sevdası anlamadım gitti

AYYILDIZ
Mısır Milli Takımının savunma oyuncusu Said Mowd ile her konuda anlaşmaya varıldı.

Sait sezon sonuna kadar Trabzonspor'da kiralık olarak forma giyecek. Said Mısır milli takımının Gana'da katıldığı Afrika uluslar kupası maçlarında formasın giyiyor

Afrika kupasindan gec gelecek bir adamla neden anlasilsin hemde kiralik 28 yasinda adam Erdincten bir fazlasida yoktur.Ayirca maratonda sol kanat diyordu burda defans diyor

TS-Tiryaki

Ismailspordan topcu aliyoruz. Vaybe.

TolgaTopçu61
28.01.2008, 16:41
said mowd olabilir ama adam sol bek de oynuyor 28 yasinda 1,67 boyunda 26 kere misir milli takiminda oynamis

zahido
ne diyor yaaa, doping falanmi yoksa benmi anlamadim:( adam doping kullandigi icin 6 ay ceza almis fifadan

Ona bakrsan gokdenizde sike yaptigi icin 6 ay yemisti.. Yine yanilmiyosam hasan sasta yasakli maddeden 7 ay yemisti.. Ilac kullanimi illaki futbolcunun bilerek yaptigi bi olay degil.. Hasan sas aferin adli haptan yemisti cezayi mesela..

Volkan Albayrak
Afrika kupasindan gec gelecek bir adamla neden anlasilsin hemde kiralik 28 yasinda adam Erdincten bir fazlasida yoktur.Ayirca maratonda sol kanat diyordu burda defans diyor

inan yönetim de bilmiyordur nerede oynadığı