PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

asimavi
27.01.2008, 16:22
sildi bakarsiniz
baturoglu cikip transferler rize maci sonrasina kaldi der ve dertler biter

....yok bide kalmıyacakmıydı...hatta....olacaksa bile son gün son saatin son 5 dk sında yaptıkları iki transferden birini ancak yetiştirip bildirirler federasyona ..diğeride elde patlar bi sene parasını alır oturur.....

OFLUTS61
27.01.2008, 16:22
haydi bastir sanli baturoglu, at bize bir transfer bombasi......

winner
27.01.2008, 16:23
Evet transfere dönelim, kadromuza kattığımız yerli ve yabancı yıldızları konuşalım...

Dalgamı geçiyorsunuz...Bırakın biraz eğlenelim,maç nedeniyle moralimiz nasıl olsa bozulacak yine yarın.Hemen silme süpürme başladı...Transfer topiği devlet dairesini geçti.Transfer yok,ama başka konu konuşulamaz.Küçük espirilere,eğlencelere yer yok.Bir açılır,bir kapanır...

O zaman milletin uydurup önümüze attığı transfer yalanlarını konuşalım.Herhalde bu topiğe daha uygun düşer...

Adem ÖZER
27.01.2008, 16:24
arkadaşlar dünden beri yoktum.varmı bi gelişme?

lazo1967_61
27.01.2008, 16:24
youtubeta yine baslamis bizim taraftar german denis uzerine yorum yazmaya

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 16:26

bu yonetimden değil transfer yapmayı takıma bi çuval patates bile almayı beceremez

lazo1967_61
27.01.2008, 16:26

transfer haberleri yine basladi cikmaya
yok trabzonspor iki latin yildizin isini bitirdi
ama bildigin gibi elimizde koca bir 0 var

Hasan61
27.01.2008, 16:29
ne iki latin yıldızı bu haberleri yapanların nasıl uydurma yazdıklarını biliyoruz

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 16:30

aaa bi dakka orduspordan cem demiri tranfer ettik ya
şimdi haklarını yemeyelim ama kıralık oyuncyu geri almakda bir meziyettir :D

TheCrow
27.01.2008, 16:30

Var...Aşama kaydetmişiz...

CaRPe_DieM
27.01.2008, 16:31
arkadaşlar bizim bu yönetimden bir cacık olmaz:))trabzonspora gelmiş gecmiş en iyi transfer tartışılmaz şota oldu en yararlı bunuda bize ERMAN TOROĞLU bulmuş.yani yönetim uyumakta:))

Trabzonli_61
27.01.2008, 16:33
Mosquera alinabilirde bu German Denis imkansiz...Rus takimlari 11 milyon euro öneriyor takimina. Ayrica pesinde Atletico Madrid, Benfica Lissabon gibi takimlar var...

Mosquera hakkinda bilgisi olan varmi? (Travelair abi seni kast ediyorum aslinda :) )

CaRPe_DieM
27.01.2008, 16:39
Mosquera alinabilirde bu German Denis imkansiz...Rus takimlari 11 milyon euro öneriyor takimina. Ayrica pesinde Atletico Madrid, Benfica Lissabon gibi takimlar var...

Mosquera hakkinda bilgisi olan varmi? (Travelair abi seni kast ediyorum aslinda :) )

John Jairo Mosquera mi yoksa LUIS FERNANDO MOSQUERA mi ama bu 2. imkansızdır bence böylesi trabzona zor gelir:((

Cafer Bulur
27.01.2008, 16:40
gecen sene ligin ikinci yarisinda 33 puan toplamistik.simdi ise ilk iki macta 0 puan .ayrica bizim ayarimizdaki takimlardan g.birligi,manisa,ankaraspor gibi takimlarin bile bizden daha etkili forvet oyuncularina sahip oldugunu unutma.bizde bir de nigris,okan öztürk,mehmet yilmaz,tita,rafael,burak vesaire oyuncular var mi.bence yok.o halde en azindan bir forvet transferi kacinilmaz.garabet lig demissin de nesi garabet anlamadim.kasimpasa haric bircok takimin birbirini yenebildigi bir ligden bahsediyoruz.
yukarda rakiplerimizde saymis oldugum oyuncular bugün tam 5 gole imza atti.bizde ise gökdeniz disinda gol tehlikesi hissettirecek hicbir oyuncu bulunmuyor.umut sezon basindan beri 2gol atti galiba.durumumuz oldukca vahim.halen daha dise dokunur bir transfer yok.ihanetin bu kadarina da pes dogrusu.

lazo1967_61
27.01.2008, 16:41
bu mosquerayi nice istiyordu
arjantinde arsenal de saranti takiminda oynuyor
maliyeti iki milyon euroymus

Murat Keçeci
27.01.2008, 16:43
yarınki maçta yeni birini görmeyi beklemeyin malesef yine hüseyinle aymanı izliycez herkes yine sinir ilacı alarak izlesin maçı

lazo1967_61
27.01.2008, 16:45
yarınki maçta yeni birini görmeyi beklemeyin malesef yine hüseyinle aymanı izliycez herkes yine sinir ilacı alarak izlesin maçı

ya kardes sen ne diyorsun
bugun birini alsalar bile sen rize macinda oynuyacagini zannediyormusun

lucciiffer
27.01.2008, 16:49
google a german denis yazınca karşıma hep fenerbahçe çıkıyor.ama biz niyetleniyoruz nasıl işse

Hasan61
27.01.2008, 16:51
yarın ki maçta hüso ve aymanı göreceğimize sinirlensekte,gökdeniz ve yattarayı göreceğimizede sevinelim onlarıda satmış olabilirdi N.A

Cem Balcı
27.01.2008, 16:51
transfer haberleri yine basladi cikmaya
yok trabzonspor iki latin yildizin isini bitirdi
ama bildigin gibi elimizde koca bir 0 var

en azından buda bir gelişmedir.:cool:

winner
27.01.2008, 17:04
Artık gerçekleşmesi mümkün olmayan transferleri konuşmaya başladık.German Denis çok yüksek bonservis bedeli olan ve avrupa'da birçok talibi olan bir oyuncu...Bir kaç gün sonra Kaka,yada C.Ronaldo ismleride geçerse şaşrımamak lazım...

Ligler başladı,kimse elindeki oyuncuyu vermek istemiyor.Bunun için transferlerin öünümüzdeki sezonun takımı için yapılması lazım.Ara transfer döneminde ise sezon sonuna kadar takımı götürebilecek takviyeler yapılmalı.Mesela Sabri,Necati gibi oyuncular için sezon sonuna kadar kiralık formülü düşünülebilir.Zaten kadro sıkıntısı çekiyoruz.Onu bunu beğenmeme gibi lüksümüz yok.Bu oyuncular bize katkı sağlayabilir.Sezon sonunda da yolları ayırırsın olur biter...

lazo1967_61
27.01.2008, 17:04
ya paftan bir iki kisi daha cikaralim a takima
A takimda oynuyacak kapasitede bir defans oyuncusu ile bir orta saha yokmu

Cem Balcı
27.01.2008, 17:07
ya paftan bir iki kisi daha cikaralim a takima
A takimda oynuyacak kapasitede bir defans oyuncusu ile bir orta saha yokmu

demekki yok.zaten olanlarıda çıkardılar.misal barış...

TolgaTopçu61
27.01.2008, 17:08
ergun abiye mesaj yazmistim transferlerle ilgili ve sunlari geri yazdi:Tansfer haberlerine imza atilmadan inanmayan biri olarak, Trabzonsporlularin en az 4 yabanci ile el sikiþma asamasinda olduklarini söylediklerini biliyorum. Bugün yarin dogru söyleyip söylemedikleri belli olur. .Selamlar.

TSezgin61
olay bitmistir. ortada 4 tane transfer olsa, taraftari yatistirmak amaciyla, 2 tanesini getirir imza attirirdilar... bundan sonrada transfer olacagini sanmiyorum

alpi53
milllet yok mu hic tuyo falan kim gelecek, malum yarinki mactan once bitecek transferler, hani yok mu yoneticileri taniyanlar falan,,

lazo1967_61
27.01.2008, 17:09
ya paf takiminda 10 tane orta sahadan bir tane oyuncu cikmazmi
mukemmel olsun diye birsey yok
aymandan daha iyi olsun yeter

Cem Balcı
27.01.2008, 17:11
ergun abiye mesaj yazmistim transferlerle ilgili ve sunlari geri yazdi:Tansfer haberlerine imza atilmadan inanmayan biri olarak, Trabzonsporlularin en az 4 yabanci ile el sikiþma asamasinda olduklarini söylediklerini biliyorum. Bugün yarin dogru söyleyip söylemedikleri belli olur. .Selamlar.

hadi 1-2 tane olsa tamam dicemde 4 tane biraz saçma geldi.:cool:

bekliyoruz haberleri.

Hasan61
27.01.2008, 17:12
aynı şeyleri bana da yazdı

10 numara
27.01.2008, 17:13
olay bitmistir. ortada 4 tane transfer olsa, taraftari yatistirmak amaciyla, 2 tanesini getirir imza attirirdilar... bundan sonrada transfer olacagini sanmiyorum

öyle bir dertleri yokki zaten amaç ortamın gergin devam etmesi....

lazo1967_61
27.01.2008, 17:13

bugun yarin ne demek ya

erteleye erteleye transfer sezonunun sonuna geldik
4 yabanciyla el sikismis
bende bir futbolcunun elini sikarim

biktim ya bir aydir transfer bekliyoruz
halen daha el sikismis diyorlar ulan baslatmayin elinize

Erkut Ay
27.01.2008, 17:14
ergun ata da millete gaz veriyor herhalde:)...

Hasan61
27.01.2008, 17:18
ergun ata da millete gaz veriyor herhalde:)...
ergun ata bu yönetimi pek tutan birisi değil böyle bir haber varsa bir şey vardır demekki ama nede olsa başkan N.A sağı solu belli olmaz

alpi53
27.01.2008, 17:18
isim yokmu hic? yoksa taninmamis 4 tane adam mi getirecekler,

lazo1967_61
27.01.2008, 17:20
ergun ata bu yönetimi pek tutan birisi değil böyle bir haber varsa bir şey vardır demekki ama nede olsa başkan N.A sağı solu belli olmaz

o degilmiydi brezilyalar bitti diye

ben kimseye inanmam tek guvendigim site trabzonsporun resmi sitesi

Erkut Ay
27.01.2008, 17:21
tek guvendigim site trabzonsporun resmi sitesi
:):)oraya güvenme fazla kendilerininde haberi olmuyor...

Vkgz
27.01.2008, 17:26
illaki toplu bi transfer olacaktır haftaya

asimavi
27.01.2008, 17:27
transfer yapıldığına ancak oyuncular sahaya cıkıp gol attığında inanırım yoksa boş...bakın tomas juna ..

..ben öyle bi transferimiz olduğuna inanmıyorum o bir ilizyon galiba ...ulan bilmeyen birine söylesen inanmaz...

Süleyman Eruyar
27.01.2008, 17:29
arkadaşlar canı sıkılan buraya yazı yazmasın allah aşkına,

egeli
27.01.2008, 17:32
bu aşamadan sonra yapılacak bir kaç şey ;

mevcut kadro ile başarının nasıl yakalanacağının hesaplarının yapılmasıdır.Yanal yönetime güvenerek yanılmıştır,sonu ne olur bilemem ama sezon başında gençler ile yaşadığı olayı bizimlede yaşayabilme ihtimali çok yüksek görünüyor.Eğer kalacaksa bu kadroya uygun yapıyı aşılayıp sezonu bu şekilde bitirmek olmalıdır.Bu kadro ile şov yapmaya gerek yok hocam.Tamam biliyoruz oyun sitilini ama bu kadro ile zor anlamadın mı kaç maçtır.Eğer yeni yönetim senin yapacağın transfer listesini sahaya sürebilecekse birde senin mantaliteni o zaman görürüz.

Taraftar olarak,yani klübün gerçek sahibi;

Herşeyi,her kişiyi,tüm olumsuz düşünceleri bir kenara bırakarak tüm samimiyetiyle takıma destek olmayı bilmeliyiz artık.Bu futbolculara özgüvenlerini getirmek için onları desteklemeliyiz.Yapıcı olmalıyız yıkıcı değil.En azından köprüyü geçene kadar.

lazo1967_61
27.01.2008, 17:47
Trabzon'da hedefteki 3 yıldız !
Tranbzonspor, Denizlisporlu Yusuf G.Saraylı Necati Ateş ve Sabri için devrede.

Hasan61
27.01.2008, 18:08
kaynak nedir?umarım yalandır

Terzioğlu
27.01.2008, 18:09
-----------------------Onur Kivrak--------------------
Ferhat---------Mosquera--------Egemen-------Murat K.
--------------------------Selcuk Inan-----------------
-------------Anas Sharbini----------------------------
Yattara--------------------------------------Gökdeniz
----------------Serhat---------de Sutter--------------

Yedek:
Tolga Zengin
Cagdas
Yusuf Kurtulus
Umut
Baris Memis
Serkan Balci
Mustafa Keceli

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 18:10

hangisi bize gelmek isteyecek çok merk ediyorum

DaNGeR_BoY
27.01.2008, 18:11

Yedek:
Tolga Zengin
Cagdas
Yusuf Kurtulus
Umut
Baris Memis
Serkan Balci
Mustafa Keceli

ne ferhatı bee abi:S...bence oraya sabri gelse daha iyi hiç değilse bindirme felan yapar..ferhat dümdüz bi adam..

A.T.R
27.01.2008, 18:12
Şu alamadığımız(!) iddia edilen De Nigris ve Burak hakkında yapılan yorumlara gülsem mi kızsam mı karar veremiyorum. Öncelikle transfer gündemimizde olup olmadıklarını bile bilmiyoruz sadece basına yansıyan ( yansıtılan ya da basının uydurmaları belkide sadece onu bile bilmiyoruz) haberlerden yola çıkarak neler söylemedik bir geri sayfalara dönüp bakın. Şimdi Kör öldü badem gözlü oldu. Özellikle De Nigris hakkında Yanılmıyorsam Erhan Yalçınalp bu işin iyi olabileceğini söylerken adamın hiçbir yerde dikiş tutturamayan, gol bile atamayan golcülüğünden tutun da yaşına varıncaya kadar söylenmedik olumsuzluk kalmamıştı. Şimdi vay efendim onu bile alamadık türünden feryatlar. Neden ? Eee De Nigris kupa dahil 2 maçta 3 gol attı bu bizim için yönetime giydirme fırsatı olarak kaçırılmaması gereken bir vole. Tamam hepimiz hemfikiriz yönetimin beceriksizliğinden,dağınıklığından, kopukluğundan ve hepsinden öte yönetememesinden ama biz bari tutarlılık adına söylediklerimize sahip çıkalım. Ayran gönüllülük yapmayalım lütfen.

Ayrıca foruma yazan GENÇ ARKADAŞlardan özel bir ricam olacak.Forum genel bir alan yani hepimizin okuduğu ve hepimize hitap edildiği bir ortam. Bu yüzden lütfen mesaj yazanlar Yorum bilerek demiyorum) " ulan " diye başlayan mesajlar yazmazlar ve forumun seviyesini koruma konusunda hassasiyet gösterirlerse sevineceğim. Hepinize teşekkürler.

lazo1967_61
27.01.2008, 18:13
kaynak nedir?umarım yalandır

star gazetesi
spor3tede yayinlandi

lazo1967_61
27.01.2008, 18:14

Yedek:
Tolga Zengin
Cagdas
Yusuf Kurtulus
Umut
Baris Memis
Serkan Balci
Mustafa Keceli

anas sharbini de kim
murat.k nerde oynuyor

birde yadeklerde cagdas olmasa daha iyi olur

DaNGeR_BoY
27.01.2008, 18:14
-----------------jef---------------------
--transfer---transfer---transfer---keçelinho
---selçuk inan----
--barış---gökdeniz---yattara
--transfer---umut

Laz_61
27.01.2008, 18:16
ya kardes burda nuri albayraktan konusmuyoruz
burda atletico madridden konusuyoruz
bence bu haber gercegi yansitiyor
hemde fransiz medyasi niye atletico madrid uzerine yalan haber yazsin ki
hemde marsilya ilgileniyorken

yani kisacasi biz bu denisi unutalim

sana bisey söylim bu bizim nuri varya istesen kakayi alir o para var onda..ama pinti tavuk...adam parasinin sayisini bilmiyor..

Hasan61
27.01.2008, 18:19
sana bisey söylim bu bizim nuri varya istesen kakayi alir o para var onda..ama pinti tavuk...adam parasinin sayisini bilmiyor..
kullanmadıktan sonra paranın ne önemi var

Terzioğlu
27.01.2008, 18:19
anas sharbini de kim
murat.k nerde oynuyor

birde yadeklerde cagdas olmasa daha iyi olur

Anas Sharbini daha önce buraya farabi isimli üye tarafindan yazilan arap asilli hirvat futbolcu.
Bu sezon hirvat liginde 4 gol ve 6 asisti var NK Rijeka takimi ile.
Teknik oyuncu. Ara pas atabilme özelligi var.
Henüz 21 yasinda.

Murat Kalkan ise GB Oftasin sol beki. Oda 21 yasinda. Almanya'nin VfB Stuttgart takimindan gelme. Son izledigim maclarda dikkatimi cekti bence fena oyuncu degil...

Great White
27.01.2008, 18:20
@ Hotleo..

De Nigris' i adı gündeme geldiği günden itibaren açıkça istemeyenlerden ve bunu da her fırsatta dile getirenlerden biri olarak bu transferin gerçekleşmemesi konusunda da Yönetim' e en ufak bir eleştirim dahi olmamıştır..

Ben kendimi temize çıkarayım da, ne olur ne olmaz:)

G. Antep' de oynayıp Ankara' ya transfer olan adamın arkasından hala ağlayan varsa (ki yoktur umarım) önce kendi haline ağlasın bence:o

Murat Keçeci
27.01.2008, 18:22
ne de nigrisi ne burakı isterse her maç gol atsınlar büyük takım futbolcusu başkadır bunlar değil bu adamlar rahat ortamı bulurlar böyle ankarada falan baskı olmayınca bişeler yaparlar bizde hiçbişe yapamazlar

DaNGeR_BoY
27.01.2008, 18:23
ne de nigrisi ne burakı isterse her maç gol atsınlar büyük takım futbolcusu başkadır bunlar değil bu adamlar rahat ortamı bulurlar böyle ankarada falan baskı olmayınca bişeler yaparlar bizde hiçbişe yapamazlarbuna en büyük örnek umut

bmtr
27.01.2008, 18:26
hangisi bize gelmek isteyecek çok merk ediyorum

hicbirisi de ise yaramaz. De Nigris iyi golcu idi. Onu almamiz lazimdi.

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 18:28
-----------------onur-----------------------
a.dereli----egemen-----emre g.---barış memiş

-------------------------------------------
gokdeniz-----hurriyet---özer hur--ibrahim akın

------------burak yılmaz----bilal kısa---------

AHADA SİZE TAKIM Yorumlarınızı bekliyrum

Cafer Bulur
27.01.2008, 18:29
@ Hotleo..

De Nigris' i adı gündeme geldiği günden itibaren açıkça istemeyenlerden ve bunu da her fırsatta dile getirenlerden biri olarak bu transferin gerçekleşmemesi konusunda da Yönetim' e en ufak bir eleştirim dahi olmamıştır..

Ben kendimi temize çıkarayım da, ne olur ne olmaz:)

G. Antep' de oynayıp Ankara' ya transfer olan adamın arkasından hala ağlayan varsa (ki yoktur umarım) önce kendi haline ağlasın bence:o
mesele de nigrisi istemek veya istememek meselesi degildir.gercek sudur ki su anda elimizde de nigris kadar faydali olabilecek bir forvet olmayisidir.insanlarin isyan ettigi mesele de budur.kecinin olmadigi yerde koyuna abdurrahman celebi derler ya o misal yani.biz eger de nigris den daha kalitelisini alamazsak ki alamayacagiz mecburen 3 ayligina da olsa bir forvet almamiz gerekecektir.o halde de nigris den daha iyisini yurtdisindan alip getirecegine inanmazsan onun ayarindaki bir forveti yurtdisndan alacagina onu alsaydik daha iyi olmazmiydi?en azindan uyum süresi daha az olurdu.

lazo1967_61
27.01.2008, 18:29
buna en büyük örnek umut

nasil umut ya
gecen sene umut iyi bir sezon gecerdi
ama bu sezon iste takim kotu olunca oda kotu oluyor

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 18:30
hicbirisi de ise yaramaz. De Nigris iyi golcu idi. Onu almamiz lazimdi.

bunlar alsaydık müthiş olurdu

lazo1967_61

tek keliyme berbat

DaNGeR_BoY

özer hurmacı gs ile anlaştı bir dahaki sezon gs de..barışıda çok geriye almışsın

lazo1967_61
27.01.2008, 18:32
baris sol bek oynamaz
hurriyeti zaten gec
burak yilmaz bilal kisa bir ise yaramaz
emre gungor galatasarayda
ibrahim akin ibbde

Cafer Bulur
27.01.2008, 18:34

su anda olusturabilecegimiz bir takimdan bahsetsek daha mantikli olacak.bu kadroyu biraraya getirsende bizim arzuladigimiz bir takim ortaya cikmaz.orta sahaya oyunu yönlendirebilecek bir oyuncu koymazken forvete de pivot santrafor dedigimiz bir tipte oyuncun olmuyor.bilal kisa zaten bir forvet oyuncusu degil.

Hasan Ayvenli
27.01.2008, 18:34
bizim transfere ihtiyacımız mı var ki neden böyle bi başlık var hala
nede olsa kümeye oynama niyetinde olan bi yönetim var bu takım da kümeye oynama mücadelesi için yeterli. kasmayalım.

Great White
27.01.2008, 18:36
mesele de nigrisi istemek veya istememek meselesi degildir.gercek sudur ki su anda elimizde de nigris kadar faydali olabilecek bir forvet olmayisidir.insanlarin isyan ettigi mesele de budur.kecinin olmadigi yerde koyuna abdurrahman celebi derler ya o misal yani.biz eger de nigris den daha kalitelisini alamazsak ki alamayacagiz mecburen 3 ayligina da olsa bir forvet almamiz gerekecektir.o halde de nigris den daha iyisini yurtdisindan alip getirecegine inanmazsan onun ayarindaki bir forveti yurtdisndan alacagina onu alsaydik daha iyi olmazmiydi?en azindan uyum süresi daha az olurdu.

Yahu yapmayın, etmeyin lütfen..

Şu her şeye kanaatkar zihniyettir işte beni en çok korkutan..

Bu takım sen ben istesek de düşmez zaten. Bırakın bundan da kötüsü olsun şu herifler gidene kadar..

Ama hala kendimizi büyük bir takım taraftarı olarak görüyorsak lütfen şu "Bari" sözcüğünü kullanmayalım..

"Hiç değilse şunu alsaydık bari" demeyelim kesinlikle..

Saha sonuçları ya da olası başarısızlıklar bizi küçültmez ama bu düşünce bizi küçültür, bitirir..

Daha sonra başa gelecek Yönetimler' in vizyonsuz icraatlerine çanak tutar..

Kimsenim iyi niyetinden şüphem yok tabii ki ama yapmayın böyle..

demir
27.01.2008, 18:43
.................................................

bu noktalarkadardır soylemek ıstedıklerım

lazo1967_61
27.01.2008, 18:43
bakin ben size bir kadro kurayim

................................onur.............. ............................
jabi.............egemen............mosquera....... .............keceli
.................serkan................selcuk inan.......................
gokdeniz.......................................... ....................baris
...........................yattara................ ..........................
.......................................german denis.......................

bence bu kadro bu sene icin yeterli olabilir
seneyede 3-4 transferlen ilk uce girebiliriz

Hasan61
27.01.2008, 18:45
ah bide yönetim ersun hocanın hayalindeki kadroyu kurabilse

Cafer Bulur
27.01.2008, 18:45
Yahu yapmayın, etmeyin lütfen..

Şu her şeye kanaatkar zihniyettir işte beni en çok korkutan..

Bu takım sen ben istesek de düşmez zaten. Bırakın bundan da kötüsü olsun şu herifler gidene kadar..

Ama hala kendimizi büyük bir takım taraftarı olarak görüyorsak lütfen şu "Bari" sözcüğünü kullanmayalım..

"Hiç değilse şunu alsaydık bari" demeyelim kesinlikle..

Saha sonuçları ya da olası başarısızlıklar bizi küçültmez ama bu düşünce bizi küçültür, bitirir..

Daha sonra başa gelecek Yönetimler' in vizyonsuz icraatlerine çanak tutar..

Kimsenim iyi niyetinden şüphem yok tabii ki ama yapmayın böyle..
sen bu takimin su anki haliyle ligde kalacagina inaniyorsan icinde bulundugumuz tehlikenin farkinda degilsin.ersun yanal transfer sart diye bas bas bagirirken sen halen daha kücük düsünmekten bahsediyorsun.su anda günlük düsünmeye mecburuz.cünkü önümüzü net bir sekilde göremiyoruz.ayrica bizi suanda kücük düsündüren de yönetimdir.yoksa biz kücük düsünenlerden degiliz.ben devre arasinda mutlaka 4-5 transfer yapmaliyiz demiyorum.bu takima acilen 10 numara ve forvet lazimdir diyorum.ayni seyleri yanal da söylüyor.yarin birgün mut da sakatlanirsa iddia ediyorum bu takim 14 macta 10 gol atamaz.sen hala kücük düsünmekten bahsediyorsun.

Hasan Ayvenli
27.01.2008, 18:46

ben artık ilk 3e girebiliriz diyecek bi kadro istemiyorum
ben şampiyon olcak kadro istiyorum fırtına gibi esecek yeter artık yeter ya biz de yaşayalım

DaNGeR_BoY
27.01.2008, 18:47

abi siz halen daha german devis ten mi gidiyonuz...adama 11milyon euro fiyat biçti klubü..avrupadan ve rusyadan çok cazip teklifler war...

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 18:48
ben artık ilk 3e girebiliriz diyecek bi kadro istemiyorum
ben şampiyon olcak kadro istiyorum fırtına gibi esecek yeter artık yeter ya biz de yaşayalım

o zman bu takımı abrohamovich alacak

takımada en iyilerini getircek

çnkü bnce Ahmet ağaoğlu gibi bu işi bilen vizyonu olan bi herf gelmedkçe çok istediim halde inanamıyorum

ama once bizim takıma brbrne sevgi saygı gelcek

96 RUHU GERİ GELMELİ

lazo1967_61
27.01.2008, 18:50
arkadaslar hayal etmiyelim
seneye sampiyonluga oyniyamayiz
bu bir gercek
bu takimi taparlayabilmek icin en azindan bir iki uc sene lazim

Rasim YILMAZ
27.01.2008, 18:55
Bugünde ses seda yok...Transfer hak getire....
Bugünün en mutlu olayı şeref yoksunu sivas lıların ezile ezile yenilmesi oldu benim için.
Fenerin galibiyetine sevineceğim deseler hadi ordan derdim.. o kadar soğuttular kendilerini yani varın siz düşünün...

Great White
27.01.2008, 18:57
sen bu takimin su anki haliyle ligde kalacagina inaniyorsan icinde bulundugumuz tehlikenin farkinda degilsin.ersun yanal transfer sart diye bas bas bagirirken sen halen daha kücük düsünmekten bahsediyorsun.su anda günlük düsünmeye mecburuz.cünkü önümüzü net bir sekilde göremiyoruz.ayrica bizi suanda kücük düsündüren de yönetimdir.yoksa biz kücük düsünenlerden degiliz.ben devre arasinda mutlaka 4-5 transfer yapmaliyiz demiyorum.bu takima acilen 10 numara ve forvet lazimdir diyorum.ayni seyleri yanal da söylüyor.yarin birgün mut da sakatlanirsa iddia ediyorum bu takim 14 macta 10 gol atamaz.sen hala kücük düsünmekten bahsediyorsun.

Büyük bir takımsan ve büyük düşünüyorsan Abtep' in Ankara' ya çaktığı çıkmalara sulanmayacaksın o zaman:)

Ya kendisini az çok ispatlamış yıldızlar isteyeceksin ya da ismi duyulmamış sahi olsa ileride yıldız potansiyeli olabilcek genç isimler ile anlaşacaksın..

Mesela Şota gibi, Aurelio gibi, Yattara gibi, hatta elimizde patlamış da olsa Jun gibi..

Tabii bunları isterken de elinde yıldız diyebilme ihtimali en yüksek olan adamları da yerine yenisini getirmeden kapının önüne koymayacaksın..

Büyüklük işte budur..

Juventus da bir şekilde ikinci lige postalandı ama büyüklüklerinden bir şey yitirmediler..

İstekler yeterince büyük olsun ki gelenler o kadar büyük olmasa da yenilir yutulur cinsten olabilsin..

Ama istekler bile sefilleri oynadıktan sonra gelenleri siz düşünün artık:rolleyes:

Bu arada Ersun Hoca transferleri düşmemek için değil, üst sıralara oynayabilmek için istiyor..

Sapla samanı karıştırmayalım:)

KUTADGU
27.01.2008, 18:58
Bugünde ses seda yok...Transfer hak getire....
Bugünün en mutlu olayı şeref yoksunu sivas lıların ezile ezile yenilmesi oldu benim için.
Fenerin galibiyetine sevineceğim deseler hadi ordan derdim.. o kadar soğuttular kendilerini yani varın siz düşünün...

Transferde ses seda yok...
İyi futbol iyi futbolcularla oynanır ve iyi derece iyi bir futbol takımı ile yapılır..
Bunu bugün gördük...
Ne yazık ki, yönetimdekilerde hiç bir tanesi bunu göremiyor...
transfer dönemi bitmek üzere
Elimizde hiç bir şey yok..
Şimdi gelseler, adaptasyon ancak sezon sonu başarılır..
Vay Trabzonsporum Vay

Samet Yildirim
27.01.2008, 18:59
Transferde ses seda yok...
İyi futbol iyi futbolcularla oynanır ve iyi derece iyi bir futbol takımı ile yapılır..
Bunu bugün gördük...
Ne yazık ki, yönetimdekilerde hiç bir tanesi bunu göremiyor...
transfer dönemi bitmek üzere
Elimizde hiç bir şey yok..
Şimdi gelseler, adaptasyon ancak sezon sonu başarılır..
Vay Trabzonsporum Vay

olsun en azindan seneye uyum sorunu olmaz o bakimdan iyidir ama transfer de ses sede yok su an...

master yoda
27.01.2008, 19:00
bırakın Burak için üzülmeyi zaten hiç çalışmadılar bizimkiler almak için.Attığı3 gole Beşiktaş üzülsün :D

lazo1967_61
27.01.2008, 19:03
ulan bu kadar insan transfer bekliyor
sabahtan aksama kadar internetlerde surunuyor

bunlar bir guzel haber vermiyor
birde utanmadan halen transfer yapicaz diyorlar
bu kadar kotu yonetim olamaz

bunlar futboldan anlamiyor
bunlara guvenip bos bosuna transfer beklemiyelim

Mayls
27.01.2008, 19:03

Tek kelimeyle berbat.
Baris Memis'in solbekte pek birsey yapabilecegini sanmiyorum. Özer ve Hürriyet oyun kurmak icin yeterli degil. Ayrica Özer sezon sonu Galatasaray'a gidiyor. Ibrahim Akin IBB'ye transfer oldu. Olmasaydi da kanadi bence pek kullanamazdi. Solaciktan ziyade 10 numara oynuyor kendisi. Burak ve Bilal gol yükünü hayatta cekemezler, kaldi ki Burak Manisaspor'a yeni gitti, Bilal ise forvet degil hücuma yönelik ortasaha.

Cafer Bulur
27.01.2008, 19:09
Büyük bir takımsan ve büyük düşünüyorsan Abtep' in Ankara' ya çaktığı çıkmalara sulanmayacaksın o zaman:)

Ya kendisini az çok ispatlamış yıldızlar isteyeceksin ya da ismi duyulmamış sahi olsa ileride yıldız potansiyeli olabilcek genç isimler ile anlaşacaksın..

Mesela Şota gibi, Aurelio gibi, Yattara gibi, hatta elimizde patlamış da olsa Jun gibi..

Tabii bunları isterken de elinde yıldız diyebilme ihtimali en yüksek olan adamları da yerine yenisini getirmeden kapının önüne koymayacaksın..

Büyüklük işte budur..

Juventus da bir şekilde ikinci lige postalandı ama büyüklüklerinden bir şey yitirmediler..

İstekler yeterince büyük olsun ki gelenler o kadar büyük olmasa da yenilir yutulur cinsten olabilsin..

Ama istekler bile sefilleri oynadıktan sonra gelenleri siz düşünün artık:rolleyes:

Bu arada Ersun Hoca transferleri düşmemek için değil, üst sıralara oynayabilmek için istiyor..

Sapla samanı karıştırmayalım:)
hemserim sen hangi büyük takimdan bahsediyorsun.biz büyük bir kulübüz ama su anda büyük takim degiliz.büyük takim 19 macta 6 galibiyet mi alir?kupada adana demir e mi elenir?kendi sahasinda 3 .dakikada öne gectigi bir maci mi kaybeder oftasa karsi.3 büyüklerin 3 ünede mi yenilir.gecelim su andaki büyüklük havamizi.sen bu takimin umutun ve gökenizin sakatlanmasi halinde bile ligde kalabilecegine inaniyorsan ben sana kendi hayal dünyanda basarilar dilerim.ama trabzonsporun dünyasindan bahsediyorsak bunun bizim icin anlami küme düsmek ve ligde kalabilmek icin mücadele etmektir.herkesin en son isteyecegi de bu olur sanirim.

KUTADGU
27.01.2008, 19:09

1- Barış Memiş sol bek oynayamaz
2- Hürriyet denen adam iyi olsa, Ankaraspor bu halde olmazdı
3- Özer Hürriyet'ten kısmen daha iyi de olsa bu iş olmaz.
4- Bilal Kısa kimdir Allah aşkına..
5- Burak Yılmaz elle tutulur bir transfer olabilir
6- İbrahim Akın önce futbol oynamayı düşünsün
7- Egemen takozu ile hangi büyük hedeflere koşabiliriz.

Biz büyük kulübüz, büyük takımız arkadaşlar..
Hedeflerimizi ve hayallerimizi yüksek tutamazsak bizden bir şey olmaz
Eyvallah...

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 19:11
bunları diyceğiniz zaten tahmın etmiştim.

ama acı bir gerçek var efsane kume yoluna doğru gidyor. malesef takımın içine dışana her bi tarafına.................

ben bu yonetimi allaha havale ediyorum :mad: allah hepsnin........................................... .....

ben ne için kurdum bu kadroyu sanıyorsunuz :D artık geleceğe bakmamız lazım gelecek sezon için konuşuyorum:D

konuşmalarım için kusra bakmayın sinirlerim acayip bozuk

tekrar yazıorm beyler berbat olduunu bende biliorum

Mustafa Ulutaş
27.01.2008, 19:16
1- Barış Memiş sol bek oynayamaz
2- Hürriyet denen adam iyi olsa, Ankaraspor bu halde olmazdı
3- Özer Hürriyet'ten kısmen daha iyi de olsa bu iş olmaz.
4- Bilal Kısa kimdir Allah aşkına..
5- Burak Yılmaz elle tutulur bir transfer olabilir
6- İbrahim Akın önce futbol oynamayı düşünsün
7- Egemen takozu ile hangi büyük hedeflere koşabiliriz.

Biz büyük kulübüz, büyük takımız arkadaşlar..
Hedeflerimizi ve hayallerimizi yüksek tutamazsak bizden bir şey olmaz
Eyvallah...

Özer Hurmacı sezon sonunda Galatasaray'a gidecek diye biliyorum,çoktan kaptılar...

RepLay
27.01.2008, 19:20
evet beyler çayımı doldurdum çerezimide aldım yanımaa yeni bombaları izliyorum :) vizyonda yokmu yeni bişeler :p

Great White
27.01.2008, 19:21
Şu Yönetim' in yaptığına bak yahu..

Kendi vizyonsuzlukları ile taraftarın da vizyonunu tükettiler..

Şurada yazı yazan bazı arkadaşların Trabzonspor taraftarı mı yoksa Kayserispor taraftarı mı olduklarını içerisinde Trabzonspor ibaresi geçmese kimse anlayamaz..

Düşme korkusundan neredeyse gözlerine biraz iyi gözüken her adama sulanır olmuş bunlar..

"Yahu hiç değilse bilmemnespordan şunu alsak da bu sezonu düşmeden bir çıkarsak" edebiyatı var resmen..

Fenerli bir taraftar nick alıp da bizlerle alay etmeye kalksa bu kadar ileriye gidemezdi herhalde..

Yazık..

Serdar A
27.01.2008, 19:25
Gazatelerde Trabzon'un anlaştığı iddaa edilen German Denis'in menajerliğini yapan şirket 6-7 ay önce gündemimizde olan ve yine anlaştığımız iddaa edilen Ezaquiel Lavezzi'nin de şirketi MSM Int.

Tesadüf olabilir mi ?

not : MSM INT. haklarını elinde bulundurduğu 26 yaş altı çok değerli 10-12 oyuncusu var ve sürekli artıyor. Bunların arasında bir kaç yıl içinde arjantin milli formasını düzenli giymesi beklenen 3-4 oyuncuda var. Arjantin ligine oldukça hakim oldukları belli. Mafya ile ilişkisi nedir yada doğrudan illegal bir uzantısı var mıdır bilinmez ama dürüst ilişkiler geliştirilebilirse iki tarafta kazanabilir.

Laz_61
27.01.2008, 19:30
piskopat bu nuri`ya ne bu german denis mosquero felan piskopatligi tuttu herhalde..

Serdar A
27.01.2008, 19:30
Özer Hurmacı sezon sonunda Galatasaray'a gidecek diye biliyorum,çoktan kaptılar...

Henüz değil .

Sanırım Mayıs ayında bir miktar ödeme yapmaları gerek . 1 milyon dolara yakın bir para . Hakan Balta için bu güne kadar sadece 100.000$ ödeme yapabildiklerinide hatırlatmak gerek . Süreci iyi takip etmemiz yararımıza olur.

ilhan
27.01.2008, 19:31
Fenerli bir taraftar nick alıp da bizlerle alay etmeye kalksa bu kadar ileriye gidemezdi herhalde..

Yazık..

Dün akşam onuda yaptılar hocam. Crespo'yu alıyor Trabzonspor kaynak sağlam sormayın vs. diyorlardı. Antudanmışlar.

Mehmet_Mercanlı
27.01.2008, 19:32
...................??????????....................
.................................................. ...
jabi.........tolga........???????......???????
.....................serkan.......................
yattara..........gökdeniz...........????????
..............??????......???????...............

1:tolga
2:çağdaş
3:hüseyin
4:mustafa
5:umut
6:hasan
7:barış

gecen senede bu kadronun aynısını yapmıştım busene sadece barış ve mustafa yedek olmayı hak ettiler ... :(

beratiabi
27.01.2008, 19:36
Televizyonlarda istanbul uşakları medya yazarları şişirmeler yapıyorlarya hani yıllar öncesinden ingilizler bize 8 gol atmadan önce Türklerden çekiniyoruz işte aynen o misal Trabzonlular futboldan anlıyorlar diye;

Şimdi bakıyorumda transferler ile ilgili görüşlere öyle saçma sapan isimler veriliyorki buradada futboldan anlamayanların içimizde bolca olduğunu görüyorum. Aslında bu sitede bu kadar çok olmasıda beni üzmedi desem yalan olur. İsimlere bakıp gülmemek elde değil. Şampiyonluğu düşünen bir Trabzonsporda isimler geçiyor ve alınmayanlar için bakın ne fırsatlar kaçırıldı deniyor.

Yazık sizin futbol anlayışınıza bu kafayla bir 23 sene daha beklersiniz ama;

YAZIK OLUYOR BİZLERE

ÇÜNKÜ SİZLER HAKEDİYOR GİBİSİNİZ.

"DOLDURUŞA GELMEYİN"

" O ADAMLARDAN BİRŞEY OLMAZ TRABZONSPORUMUZU BU KADAR KÜÇÜLTMEYİN"

Great White
27.01.2008, 19:37
Dün akşam onuda yaptılar hocam. Crespo'yu alıyor Trabzonspor kaynak sağlam sormayın vs. diyorlardı. Antudanmışlar.

Hadi yahu.. Heriflere de bak..

Bu arada şu Crespo da naçizane futbol bilgimi her fırsatta sorgulamama neden olan iğrenç ötesi bir adamdır:o

Ben adama ne zaman giydirsem o maçta en az bir gol atar kesin..

"Aha bu da sana girsin" der gibi:)

Sevemediğim, sempati duyamadığım, hatta çekemediğim bir adamdır şu Crespo..

horoz1977
27.01.2008, 19:44
Allah'ım ne olur buseneyi kazasız belasız atlatalım çok korkuyorum.Uykulrım kaçıyor.Sıradan takımlara özeniyorum sen bize yardım et neolur.

Great White
27.01.2008, 19:51
Gazatelerde Trabzon'un anlaştığı iddaa edilen German Denis'in menajerliğini yapan şirket 6-7 ay önce gündemimizde olan ve yine anlaştığımız iddaa edilen Ezaquiel Lavezzi'nin de şirketi MSM Int.

Tesadüf olabilir mi ?

not : MSM INT. haklarını elinde bulundurduğu 26 yaş altı çok değerli 10-12 oyuncusu var ve sürekli artıyor. Bunların arasında bir kaç yıl içinde arjantin milli formasını düzenli giymesi beklenen 3-4 oyuncuda var. Arjantin ligine oldukça hakim oldukları belli. Mafya ile ilişkisi nedir yada doğrudan illegal bir uzantısı var mıdır bilinmez ama dürüst ilişkiler geliştirilebilirse iki tarafta kazanabilir.

Vallahi şu kulübün transfer komitesinin başına senin onda birin kadar araştırmacı ve aklı başında bir adam getirseler şu an şu durumlarda olmazdık..

Gerçi sana da kalsak muhtemelen İran, Irak, Mısır orjinli bir kadro kurar mısın diye de düşünmüyor değilim:o

Bilgilendirmelerin ve araştırmacılığın için eline emeğine sağlık gene de:)

Serdar A
27.01.2008, 19:54
Acaba Arjantin pazarına yönelmişken bu yaz sözleşmesi sona erecek olan Pablo Ladesma , Juan Veron , Augustine Orion , Jonathan Botinelli gibi yıldız oyuncuları görür müyüz?

lazo1967_61
27.01.2008, 20:04
Acaba Arjantin pazarına yönelmişken bu yaz sözleşmesi sona erecek olan Pablo Ladesma , Juan Veron , Augustine Orion , Jonathan Botinelli gibi yıldız oyuncuları görür müyüz?

Vallaha veronu alirsak bizde cok buyuk is yapar
orta sahada oyun kurucumuz olur

champions
27.01.2008, 20:07
------------------Lobont----------------
-Ogararu----Donk----Van Buyten-Atouba-
-Routledge-Djemba D.----Emana--Abeyie--
-------------Rasmussen--Benitez--------

Ahh ahh olmadı ki şöyle bi kadromuz:D
Seç beğen al vallahi:D

Vkgz
27.01.2008, 20:07

Tesadüf olabilir mi ?

demin yan foruma yorumun yasak oldugunu unutup yazmıstım o bahsi geçen 2 toğçu çok iyi topçular ve bize gelmezler şu durumda sallama haber gibi... keşke gelselerde keşkelerde kalır herzamanki gibi bu iş

RepLay
27.01.2008, 20:20
demin yan foruma yorumun yasak oldugunu unutup yazmıstım o bahsi geçen 2 toğçu çok iyi topçular ve bize gelmezler şu durumda sallama haber gibi... keşke gelselerde keşkelerde kalır herzamanki gibi bu iş

kardeşim nie gelmesinler yaa parasıylaa değilmii parayı verirsen gelir nuride onu alacak para yokmuu var tabiki o yüzden gelmez demneyin bizim başkan okadar para verip almazz. Lütfen yaa takımımızı küçültmeyin bukadar ben rahatsız oluyorum bu gelmezler falan filan lafınaa. bölee düşünüceksek ozaman türk futbolcusu nie gelsin bizee? ondan sonra bölee yönetimin akrabalarının çocukları gelirr top oynar iyi oynuyan değil. çıksınlar çaykarayaa bizim köyee canavar gibi top oynayan çocuklar var ama hiç birinin torpili olmadığı için sürünüyorlar

cyberentalpi
27.01.2008, 20:22

Bu ne arkadasim yaaa
Egemen bizim egemense bile kabulde bu adam bizde en fazla Hasan olur
Hüriyet mi Yahu biz ankaraspor muyuz.
Ben Ozer den Trabzonlu Lemi nin yegeni olmak disinda bir halt olacagini dusunmuyorum. Gitsin Gs ye
İbrahim Akin kendi once bir ne oldugunu bilsin. Adamin aklı nerde bilmiyorum.

Cafer Bulur
27.01.2008, 20:24
Şu Yönetim' in yaptığına bak yahu..

Kendi vizyonsuzlukları ile taraftarın da vizyonunu tükettiler..

Şurada yazı yazan bazı arkadaşların Trabzonspor taraftarı mı yoksa Kayserispor taraftarı mı olduklarını içerisinde Trabzonspor ibaresi geçmese kimse anlayamaz..

Düşme korkusundan neredeyse gözlerine biraz iyi gözüken her adama sulanır olmuş bunlar..

"Yahu hiç değilse bilmemnespordan şunu alsak da bu sezonu düşmeden bir çıkarsak" edebiyatı var resmen..

Yazık..
herhalde beni kastediyorsun.evet,ben su anda ciddi olarak küme düsme tehlikesi yasayacagimiz bir futbolcu kadrosuna sahip oldugumuzu düsünüyorum.ayni endiseleri ersun yanal da tasimis olmali ki mutlaka transfer yapmaliyiz seklinde bas bas bagiriyor.hayir,ersun yanal bu transferleri ligde daha üst siralara oynamak icin istemiyor.zaten en fazla yükselebilecegimiz bir altincilik var.bu hedef icin mi devre arasinda pahali olsada transfer istedigini zannediyorsun.eger oda bu endiseyi tasimasaydi bu kadroyla sezon sonuna kadar devam etmek ister,gerekli revizyonu sezon sonunda yapmak isterdi.ben seni transfer yapilmadigi halde en gec iki hafta icinde görecegim.bakalim o zaman da istesek de düsmeyiz piskinliginde olacakmisin.zaman herseyi gösterecek.

Mehmet SELEN
27.01.2008, 20:26
Bizim takımın şampiyon olması için kulübün İstanbula taşınması gerekiyor.Trabzondaki taraftarlar arsında bi bölünmüşlük var.Bu bölünmüşlük takıma zarar veriyor.Benim bu fikrime karşı çıkanlar çok olacak ama en iyisinin bu olduğunu düşünüyorum.O zaman transfer yapmak daha kolay olur.Büyük futbolcular Trabzona gelmek istemiyorlar.

Hasan61
27.01.2008, 20:29
Bizim takımın şampiyon olması için kulübün İstanbula taşınması gerekiyor.Trabzondaki taraftarlar arsında bi bölünmüşlük var.Bu bölünmüşlük takıma zarar veriyor.Benim bu fikrime karşı çıkanlar çok olacak ama en iyisinin bu olduğunu düşünüyorum.O zaman transfer yapmak daha kolay olur.Büyük futbolcular Trabzona gelmek istemiyorlar.
dünyanın neresinde görülmüş böyle birşey adını taşıdığı şehirde oynamayacakta başka bir yerde oynayacak. MADDE 3 Merkezi ve yerleşim yeri Trabzon’dur. Şubesi yoktur(buda tüzükte yazan yerleşim yeriyle ilgili madde)

Sefa Murat Dokuz
27.01.2008, 20:30
ne ferhatı bee abi:S...bence oraya sabri gelse
daha iyi hiç değilse bindirme felan yapar..ferhat dümdüz bi adam..
sayıylamı veriyorlar sizi buraya sinir edionuz insanı...
ya sabri topçu mu be futboldan anlayıpdamı konuşuyon... sabri kim ya allahın kazması... ferhat gibi ne top kapabiliyor nede ferhat gibi pas atabilir... ancak boş boş sahada dolaşır 0 teknik Sabri trabzona gelsin ben trabzonu bırakırım... Öyle toplama artık ..... la bir yere gelemeyiz.

ali+61+26
27.01.2008, 20:32
bnce

jeferson kalede

stoperde erdincle tolga

sağ bek jabi sol bek cağdas

defansın onunde libero olarak serkan balcı

sağda yattara solda barıs memiş ortada gokdeniz

forvet umutla fernandou

gidecekler listesinde basta huseyin gitsin gidemiyosada ilk 11 cıkmasın sadece takıma motivasyon mu veriir ne veriyosa onu versin ilk 11 cıkmasında celaleddin ayman musa buyuk ceyhun hasan omer rıza pafdan da barıs gibi yeni gencler ilk 11 ara sıra oyanatılmalı..... ins trabzonsporumuz zor gunleri az hasrla en kısa surede atlatır

kume duser diyenlerde trabzonun buyukluğunu unutmus yada bilmiyo trabzon anadolunun en buyuğu hepsinini babası asla dusmezzz dusuremezler ....

Sefa Murat Dokuz
27.01.2008, 20:35

berbattan da kötü bir kadro
barış memiş sol bek olmaz
özer hurmacı sağ kanat oyuncusu ortada ne işi var
emre güngör gs.... ne gitti ne işi var bizde
bilalden forvet olmaz forvet arkası yada orta saha oyuncusudur o

hamucera
27.01.2008, 20:35
milletle de alay ettiriyoruz ya kendimizi. bu başlık kapatılsın. adamlar üye oluyo crespo bilmem ne.
başlığın kapatılmasını öneriyorum. zaten transfer falan yok

Sefa Murat Dokuz
27.01.2008, 20:38
Artık fazla olmaya başlandı....
Bilen,Bilmeyen,Anlayan,Anlamayan,Atan,Dalga Geçen,Uyduran...larla doldu bu konu bence ilk transfere kadar kapatılsın bu konu... Sinir bozuyor ancak....

Sabri kelimesini duydukça tüylerim ürperiyor ya:(

champions
27.01.2008, 20:41
Ortada onca mantıklı neden varken başarısızlığı Trabzon'a bağlamak pek bi komik doğrusu
Yönetimdeki yönetebilme yeteneği bizim mahallenin bakkalından fazla değil
Topçuların çoğu halısahada kadro kursan almayacağın cinsten
Dolayısıyla ortada bi takım yok Ya da var ama futbol takımı değil
E İstanbul'a taşınalım öyleyse! Bu şartlarda istersen uzaya çık
Pöhh yani..

Mehmet SELEN
27.01.2008, 20:43
Bilen,Bilmeyen,Anlayan,Anlamayan,Atan,Dalga Geçen,Uyduran...larla doldu bu konu bence ilk transfere kadar kapatılsın bu konu... Sinir bozuyor ancak....

Evet bencede uygun olur.Transfer yapılmadığı için amacını aşıyor bu konu

Great White
27.01.2008, 20:45
bakalim o zaman da istesek de düsmeyiz piskinliginde olacakmisin.zaman herseyi gösterecek.

En azından senin gibi panikatak tepkiler vermeyip getirilmiş olduğumuz şu duruma rağmen ligi en kötü ihtimal ile ilk on içerisinde bitirişimizi izleyeceğim:)Ama pişkince değil, utanç içerisinde bu takımın sıralamadaki yerine baktıkça daha bir hayıflanarak izleyeceğim..

Hem sonra kimse merak etmesin..

Adım kadar eminim ki transfwerin bitmesine en geç saatler kala 2 ya da 3 elde kalmış futbolcu ile anlaşma yapılacaktır..

Bunlar da büyük ihtimal ile sözleşmesi ellerinde olan ya da sezon sonu biteceği için ucuza kapatılan oyuncular olacaklardır..

Zaten taraftar da "Ne gelirse gelsin" havasında..

Bu işbilmez Yönetim için bulunmaz bir ortam hazırlanmış nasılsa..

tamuğ yamtar
27.01.2008, 20:45

Neden kapatılsın ki?

Kimse kusura bakmasın ama bu başlıktaki mesajların %80'i boş mesaj.

Her üye attığı mesaja dikkat ederse başlıkta sinir bozucu bir hal almaz.

master yoda
27.01.2008, 20:47
hakkaten febe lilerin falan üye olmasını engelleyebilsek aslında.Bu topic teki msj ları 3 büyüklerden kim görse dalga gecer resmen.Sivas gibi 4. büyük olmak isteyenlere prim vermeyelim ayrıca

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 20:49
berbattan da kötü bir kadro
barış memiş sol bek olmaz
özer hurmacı sağ kanat oyuncusu ortada ne işi var
emre güngör gs.... ne gitti ne işi var bizde
bilalden forvet olmaz forvet arkası yada orta saha oyuncusudur o

bir daha solurom bnde biliorum berbat olduunu

ama yorumlarınız için genede tşkkrler:)

Süleyman Eruyar
27.01.2008, 20:49
bu topik sayesinde siteye üye olup 1000 mesaja ulaşan var, herkese kolay gelsin, boş konuşmakta üstümüze yok.. halbuki böyle olmasa, biraz makaradan uzaklaşsak, bişeyler tartışmaya çalışsak olmazmı?

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 20:50

bencede kapatılabilir hiç olmazsa yalan isimler duyup moral bozmaya değmez.

h@msi61
27.01.2008, 20:50
Topic neden uye olmayanlarin izleyebilecegi sekilde anlamis degilim. Burada aglanacak durumumuz var, millete maskara oluyoruz. Arada bu eglenceye katilmak isteyen de uye olup iyice makara yapiyor....

Mehmet SELEN
27.01.2008, 20:51
Ortada onca mantıklı neden varken başarısızlığı Trabzon'a bağlamak pek bi komik doğrusu
Yönetimdeki yönetebilme yeteneği bizim mahallenin bakkalından fazla değil
Topçuların çoğu halısahada kadro kursan almayacağın cinsten
Dolayısıyla ortada bi takım yok Ya da var ama futbol takımı değil
E İstanbul'a taşınalım öyleyse! Bu şartlarda istersen uzaya çık
Pöhh yani..

Ben başarısızlığı tamamen şehire bağlamadım söylediklerim çok açıktı.Daha büyük bi kulüp olmak için istanbul şart.

Gökçebey
27.01.2008, 20:52
Yönetim 4 oyuncu Rize maçına yetişecek diyordu. 4ü geçtik 1 tanesi bile yetişmedi. Ne olacak bu halimiz bilmiyorum.

tamuğ yamtar
hakkaten febe lilerin falan üye olmasını engelleyebilsek aslında.Bu topic teki msj ları 3 büyüklerden kim görse dalga gecer resmen.Sivas gibi 4. büyük olmak isteyenlere prim vermeyelim ayrıca

Mesela attığı mesaja dikkat etmeyen bir arkadaş.

Her cümlesinde bir hata. Her cümlesi sinir bozucu.

Bu yazdıklarına ne gerek var şimdi?

Ne alaka?

(NOT: Doğruyu yazmaya her zaman varım, sinir bozucu olsa da.)

master yoda
Ben başarısızlığı tamamen şehire bağlamadım söylediklerim çok açıktı.Daha büyük bi kulüp olmak için istanbul şart.
ne istanbulu?

Hasan61
27.01.2008, 20:54
istanbul büyük bir klüp olmak için çok önemliyse istanbulspor niye büyük değil.bu takımın yeride yurduda isminden anlşıldığı gibi TRABZON'dur

beratiabi
27.01.2008, 20:55

Diğerlerini bilmem yaşının ilerlediğini düşündüğüm Juan Veron heyecan verici Trabzonspor işte gerçekten dünya çapında bir transfer yapmış olur mükemmel olur.

Great White
27.01.2008, 20:56
Veron yerine Ersun Hoca' yı yeğlerim ben:)

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 20:58
Diğerlerini bilmem yaşının ilerlediğini düşündüğüm Juan Veron heyecan verici Trabzonspor işte gerçekten dünya çapında bir transfer yapmış olur mükemmel olur.

eger marce gibi yernde oynamayacaksa hiç gelmesin daha ii

Serdar A
27.01.2008, 20:58
Önce Fernandao şimdide German Denis haberlerinde takımızın muhattap olduğu menajer olarak adı geçen Jackie Mouyal hakkında bilgi vermek istiyorum :

Yıllardan beri Türkiyeden çok iyi paralar kazanmış ( belkide en çok ) Jackie Mouyal , Group Jm football menajerlerinden . Jm football Fransa merkezli , ağırlıklı olarak afrikalı genç oyuncuları bulup çıkarmasıyla ünlü , bazı önemli amerikalı ve Avrupalı oyuncularında haklarını temsil eden firma . Türkiyeye çok önem veriyorlar . Kendi izlenimlerime göre istanbul medyasıylada istedikleri haberi çıkaracak kadar ilişki sahibiler. Türkiyeye iyi oyuncularda kazandırdılar , büyük kazıklarda attılar.. Ellerindeki oyuncuları ve türkiye ligiyle olan geçmişlerini uzun uzun anlatmak yerine türkçe desteği sunan web sitelerinin linkini vermeyi daha uygun görüyorum . Biraz fikir verebilir : http://groupe-jm-football.com/

Jackie Mouyal'ın German Denis'le alakalı Msm int. ile doğrudan bir bağlantısı yok. Bu şu demek olabilir ; eğer transfer gerçekleşirse komisyonunu alacak +1 aracı olacak . 2. ihtimal ise şu ; Bazı yayın organlarında fernandao'nun işinin bitirildiği ve aracı kişilere dahi gerekli ödemelerin yapıldığı yazılmıştı . Fernandao'nun menajeri olan Mouyal belirli bir ödeme aldıysa para iadesi yerine " o olmadı bunu verelim " yaklaşımı onun açısından oldukça mantıklıdır.

Yine kendi izlenimlerime dayanan başka bir noktada ; iki dönemdir yaşadığımız transfer sıkıntısının bu konularla bağlantılı olabileceğidir. Necmi Perekli - Mouyal ilişkiside merak ettiğim bir diğer nokta.

krdnz
27.01.2008, 21:00
Büyük olmak için İstanbulun şart olmadığını 1974 de öğrendik.Anadolu takımları Trabzonspor'u örnek alarak büyük

takım olma yolunda adımlar atarken biz niye hala böyle saçma tartışmalara giriyoruz anlamıyorum.

MetiN08
ya allah askina veronun bizde ne isi var ya, bize öyle topcular lazim degil, bize ac olan formanin hakkini veren topcular lazim birseye ulasmak isteyen oyuncular lazim

KUTADGU

Bu geyik çok fazla dönmeye başladı...
Bir futbolcu parasını takır takır alacaksa...
Büyük hedeflere koşan bir takımı varsa...
Stadda büyük taraftar kitlesine karşı oynuyorsa.
Heryerde oynar her yere gelir.
Yeter ki siz getirmesini bilin..

Yahu etmeyin Villareal kasaba takımı ama Pires oynuyor, Forlan oynuyor...
Kimler kimler oynuyor.

Zaten teknoloji de gelişmiş
Trabzonla İstanbul 1,5 saat uçakla..
İstanbulda trafikten bir saatte çıkamazsın..
Trabzonda 1,5 saatte İstanbuldasın
Avrupadasın...
Kaldı ki,
Her futbolcu Milano'da Roma'da Pairs'te Manchester'de oynayacak değil ya.

şahinler61
27.01.2008, 21:01
transfer sezonu ne zaman bitiyor,Pazartesi mi?

_SeRKaN_
27.01.2008, 21:02
Transferde son durum nedir arkadaşlar..Bir renkdaş açıklayabiir mi ..Fark beklemiyorum gerçi ama olur ya belki :)

krdnz
27.01.2008, 21:02
eger marce gibi yernde oynamayacaksa hiç gelmesin daha ii

ersun hocanın öyle bir yanlışa düşeceğini sanmam:)

krdnz
27.01.2008, 21:03
sezon arası transferi cuma saat 17:00 de bitiyor

Murat Keçeci
27.01.2008, 21:03
yine mi ofsayt arkadaşlar he yine mi ofsayt şuraya girdiğimde transfer haberi duyamıycakmıyım ben

muratreis_61"
27.01.2008, 21:04
ßu Yonetım Transfer Falan Yapamaz Hep Yalan Oluyorlar

10 numara
27.01.2008, 21:04
içler acısı bir durum..en kötü olansa herkeste bir 11 kurma çabası!elimizdeki kadroyla ne kadar sağlıklı bir 11 çıkarırız bilmiyorum ama ! her hafta ortada ayman ve hüseyin'i görmekten sıkıldım:confused: tamam hüseyin'i kesinlikle ayman'la aynı kefeye koymuyorum ama bu bir gerçek ki her ikiside formsuzlar ve kredilerini tükettier neden zor olsun ki bir haftalığına olsa orta sahada yusuf kurtuluş'u görsek kadir keleş'i görsek, kaybedevek neyimiz kaldı ki!

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 21:06

Kimler kimler oynuyor.

Avrupadasın...
Kaldı ki,

villareal orneği super

:alkış: :alkış:

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 21:07
yine mi ofsayt arkadaşlar he yine mi ofsayt şuraya girdiğimde transfer haberi duyamıycakmıyım ben

bu başlığın 800 sayfa grduğu gunde oldu bnce bu yonetiim gidene kadar bu sayfayı açma :cool:

Cafer Bulur
27.01.2008, 21:17
sezon arası transferi cuma saat 17:00 de bitiyor
1 subatta bitiyor ama 10 subata kadar uzatilsa herhalde o zaman transfer görürüz gibime geliyor.o zaman yeni yönetim secilmis olacak da ondan.:)

taner*61
27.01.2008, 21:19
Arkadaşlar yeni üyeyim ne olur bu Trabzonsporumuzun hali

TS-Tiryaki
27.01.2008, 21:19
1 subatta bitiyor ama 10 subata kadar uzatilsa herhalde o zaman transfer görürüz gibime geliyor.o zaman yeni yönetim secilmis olacak da ondan.:)

aman ALLAH korusun. bukadar cektigimiz yeter. daha fazlasina dayanamaz bu yürek.

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 21:20
aman ALLAH korusun. bukadar cektigimiz yeter. daha fazlasina dayanamaz bu yürek.

valla bitsede kurtulsak

futbalski60
27.01.2008, 21:20
mosquare transferinde gelişme var mı?

hamucera
27.01.2008, 21:22
Arkadaşlar yeni üyeyim ne olur bu Trabzonsporumuzun hali

Tam Trabzonspor un halinin ne olacağını bulabileceğin bi konudasın. şöle bi 500 sayfayı oku istersen bak çok güzel anlarsın

Egemen
27.01.2008, 21:25

Kimler kimler oynuyor.

Avrupadasın...
Kaldı ki,

ne güzel anlattın hocam..
:alkış:

lazo1967_61
27.01.2008, 21:31
arkadaslar yapmayin ben futbolcu olsam yani trabzona pek fazla gelmek istemem

trabzonda gezilecek yer yok
bir gezersin iki gezersin
ucuncude sıkılırsın
trabzonda yapmayin buyuk bir alisveris merkezi bile yok
buyuk bir futbolcu trabzonda ne yapsin

vse61
27.01.2008, 21:34
Valla şu başlık kapansın da biz de rahatlayalım.. Yeni yönetim gelişiye sezon sonu transferlerimiz diye bir başlık açalım..

Laz_61
27.01.2008, 21:34

ucuncude sıkılırsın

sen trabzona futbol oynamayami geliyorsun yoksa gezmeyemi..

master yoda
27.01.2008, 21:37

ucuncude sıkılırsın
meğersem buymuş problem ben neden hala transfer yok diyodum

lazo1967_61
27.01.2008, 21:40
meğersem buymuş problem ben neden hala transfer yok diyodum

tamam arkadasimizin dedigi gibi
futbolcuya paiyi basarsan tabiki gelir
ama boyle kucuk faktorler transferi etkiliyor

asem61
27.01.2008, 21:40
bidaha bu basligi acmayacagim.

Arif Timurcioğlu
27.01.2008, 21:44

ucuncude sıkılırsın
buyuk bir futbolcu trabzonda ne yapsin Büyük bir alış veriş merkezi açılıyor. Demekki transferde sıkıntı çekmeyeceğiz daha.

ÖmerFarukYılmaz
27.01.2008, 21:46
sen trabzona futbol oynamayami geliyorsun yoksa gezmeyemi..

walla her turlu bu lafa katılıyurm ama

geçen sene rizesporda

ferdi elmas bu sebeplerden dolayı gitmek istemişti

hatta en yakın mc donalds 2 saat uzklkta oda trabzonda diye bir lafıda varmış

Uğur Gündüz
27.01.2008, 21:46
Özellikle German Denis haberlerine itibar etmeyiniz. Adamın bonservis ücreti 16.000.000USD civarında ve Lazio'nun gündemindeki bir futbolcu.

Can
27.01.2008, 21:49
benim artık bi beklentim kalmadı gurbetciylen bile anlaşamayan yönetim yabancı transfer yapacağını sanmıyorumm

Mustafa
27.01.2008, 21:54
walla her turlu bu lafa katılıyurm ama

geçen sene rizesporda

ferdi elmas bu sebeplerden dolayı gitmek istemişti

hatta en yakın mc donalds 2 saat uzklkta oda trabzonda diye bir lafıda varmış

McDonald's için gelen futbolcu bizde oynamasın daha iyi zaten ;)

asimavi
27.01.2008, 21:57
mosquare transferinde gelişme var mı?

...bu transfer doğrumu ki ..yani gerçekten ilgileniyormuyuz..

krdnz
27.01.2008, 21:58

ucuncude sıkılırsın

acele etmeyin yönetim o sorunu da çözecek,"24 saat yaşayan stadyum"yapacaklar inşallah biz ölmeden:)

futbalski60
27.01.2008, 21:59
...bu transfer doğrumu ki ..yani gerçekten ilgileniyormuyuz..
basında geçti bugün ama neyse

beratiabi
27.01.2008, 22:04
ya allah askina veronun bizde ne isi var ya, bize öyle topcular lazim degil, bize ac olan formanin hakkini veren topcular lazim birseye ulasmak isteyen oyuncular lazim

Sevgili Shota08 sen ya veronu tanımıyorsun yada yanlış düşünüyorsun. Tabiki başarıya aç futbolcu lazım bunda hemfikirim sen ve senin gibi düşünen insanlarla ama onların yanına tecrübe, akıl lazım öyle değilmi. Kaynaşma yapman gerekir ama bu futbolcularda böyle kaliteli isminde şüphe duyulmayacak futbolcular olmalı ki ben veronun olabilme ihtimalinide görmüyorumya neyse.

Fatih Öztürk
27.01.2008, 22:06
sözde yapılacak transferler rize macına yetiştirilecekti.
ulan allahın cezası yöneticiler biz eşşekmiyiz bizle dalga geciyorsunuz.
helede sen mahmure baturoğlu sana kafayı taktım ben.
Allah verede karşıma cıkarsın.

buramburam61
27.01.2008, 22:09
Üzlmeyin arkadaşlar 10 şubatta yeni yönetim en iyi transferi yapar.Ceyhun gelir, ersun gider, dertler biter.

krdnz
27.01.2008, 22:10
önceki yönetimler transferler konusuda veya başka konularda resmi siteden açıklama yaparlar taraftarda birinci ağızdan ne olup bittiğini öğrenirdi.bütün gazetelerde onlarca isimden bahsedilirken sitede ne bir yalanlama ne bir açıklama görüyoruz.

transferin bitmesine 5 gün kalmış ve onur,cem dışında gelişme yok.biz ise haftalardır olduğu gibi transfer haberleri arasında dolaşıp duruyoruz....bu kadar aşağılanmayı haketmiyoruz........

Mustafa
27.01.2008, 22:12
Üzlmeyin arkadaşlar 10 şubatta yeni yönetim en iyi transferi yapar.Ceyhun gelir, ersun gider, dertler biter.

Ceyhun gelip hakeme sataşır,yerlere tükürür,çirkefliklere devam eder.Ersun gider yerine gene Ziyavari biri gelir dertler biter merak etme ;)

Koray
27.01.2008, 22:22
güya rize maçına kadar yetiştirecektiler transferleri...

futbalski60
27.01.2008, 22:25
Leonardo Rodríguez, socio de Hidalgo, trató de convencer en las últimas horas a Denis para que acepte la propuesta de irse a Turquía.
indipentiente'nin hocasının açıklaması tercüme edecek varsa buyursun?

Fatih Öztürk
terbiyesizliğin had safhası; bu yaşta böyle bir dil kullanabilme becerisi kazanmışsan kendi içinde kalsın... yazdığın yer herkes tarafından okunan bir yer...
abi yanlış anladın o arkadaşımızı.
sıkılmak yani can sıkıntısı anlamında kullanılan bir söz.

buramburam61
mr. necroshine
Var mı ceyhun kalitesinde biri şu an kadroda.
Ergin keleşle ve ersun yanalla seni başbaşa bırakıyorum.
Umarım biri gollerini sıralar, diğeri de felsefe yapar da trabzonsporum kümede kalır.

Cem Balcı
27.01.2008, 22:28

ucuncude sıkılırsın

sana göre...

hayatımda Trabzona 2 kez geldim,ucunda ölüm olsa 2 bin kere daha gelirim.

Mustafa
27.01.2008, 22:33
mr. necroshine
Var mı ceyhun kalitesinde biri şu an kadroda.
Ergin keleşle ve ersun yanalla seni başbaşa bırakıyorum.
Umarım biri gollerini sıralar, diğeri de felsefe yapar da trabzonsporum kümede kalır.

arkadaşım ben Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyorum ve benim dilimde mr. mrs. mss diye kısaltmalar yer almamakta.

Ayrıca cahilliğine veriyorum.ergin Keleşi Ersun hoca yetiştirmedi cıkarmadı.Ersun hocanın alt yapıdan cıkardıgı oyuncu Barış Memiş,Kadir keleş hiç izledin mi acaba bu oyuncuları.

Murat Keçeci
27.01.2008, 22:33
trabzon gibi memleket mi var be TRABZONUM BENİM BİRİCİK SEVGİLİM SÖYLE SENDEN BAŞKA KİMİM VAR BENİM

Gökçebey
27.01.2008, 22:34
Şu Trabzon kompleksinden kurtulamadınız gitti.

Serdar A
27.01.2008, 22:34
Leonardo Rodríguez, socio de Hidalgo, trató de convencer en las últimas horas a Denis para que acepte la propuesta de irse a Turquía.

Futbalski link verirmisin . Denis'in Türkiyeye gelmek için ikna edildiği gibi bir şeyden söz ediyor .

Fatih Öztürk
27.01.2008, 22:36
bu yönetim hangi dala el attıysa ya kırıldı yada kurudu.
ikinci yarı başladı 3.haftasını geride bıraktık ama hala ilk onbirde oynayacak oyuncuyu bıraktık yedeğe bile oyuncu almıyorlar.
yani sözüm ona trabzondaki arkadaşlar bu yönetici kılıklı insanlara hiçmi rastlamıyor.
trabzon şirin ve küçük bir kent mevcut 15 yöneticiden her hangi birine rastlayanınız yokmu.kuvvetli balgam biriktirip suratlarına savursanız.
veya trabzondaki yüzbinlerce insan!
hiçmi bu yöneticilere tepki vermiyorlar.
anlamak çok güç çok.

Murat Keçeci
27.01.2008, 22:37
yarın akşam maçtan önce yine serdar bali yorum yapar trabzon denisi bitirdi hatta menejerrlerine para bile verildi

ali+61+26
27.01.2008, 22:37
Bu Yonetİm Neyİ Beklİyo Sona Kalana Dona Kalir Haberlerİ Yok Galİbaa.. Son Gun Alamya Kalakarsan Daha Pahaliya Patlamazmi Bu Oyuncular...

Bn Bu Yonetİmn Transfer Polİtİkasindan Anlamiyorumm.. Gİtselerde Kurtulsak...

ali+61+26
27.01.2008, 22:38
Bu Yonetİm Neyİ Beklİyo Sona Kalan Dona Kalir Haberlerİ Yok Galİbaa.. Son Gun Alamya Kalakarsan Daha Pahaliya Patlamazmi Bu Oyuncular...

Bn Bu Yonetİmn Transfer Polİtİkasindan Anlamiyorumm.. Gİtselerde Kurtulsak...

FırtınaTS
27.01.2008, 22:39

para falan yazdığına göre parayı az bulmuş ve o yüzden gelmeye sıcak bakmıyormuş

ÖZAY AKSOY
27.01.2008, 22:40

Türkiye'den gelen teklifi kabul ettiği yazıyor.

futbalski60
27.01.2008, 22:40
http://espndeportes.espn.go.com/news/story?id=640616&s=arg&type=story
link bu yazıbaya uzun sadece turqia yazısı dikkatimi çekti

Vkgz
27.01.2008, 22:41
para falan yazdığına göre parayı az bulmuş ve o yüzden gelmeye sıcak bakmıyormuş

obahsettiğiniz fenerbahçe ile ilgili bir haber...

Murat Keçeci
27.01.2008, 22:42
Türkiye'den gelen teklifi kabul ettiği yazıyor.

bu adam türkiyeden gelen teklifi kabul etse bile bizlen ilgili olmadığı kesin gençlerbilrilği veya ankaraspordur

aydincakar
Şu Trabzon kompleksinden kurtulamadınız gitti.

Ne demek arkadaşım bu ? Bizim Trabzon kompleksimiz var. Çocuğumda da bu kompleks var. Başka kompleksimiz ne olabilir ki ? Ben 10 yaşında ki oğluma Trabzon kompleksi kazandırmaya çalışırken ve ben Türkiye'nin bir ucundayken senin söylediğin laf mı şimdi ?

Ben burada hatalı bir laf ettiysem beni bloke edin sayın yönetim. Edin ki ben de bileyim neye karşı mücadele ettiğimi....

aydincakar
Bunu söyleyen de bir Trabzonlu. Yok böyle birşey...

mehmet83
27.01.2008, 22:43
o linkte fenerin ismi geciyo sadece

Murat Keçeci
27.01.2008, 22:45
önce fenerle adı geçen zaten sonra bizimle geçiyor sonra gençlerbilriğine imza atıyor

ÖZAY AKSOY
27.01.2008, 22:46
bu adam bir ara fb'nin gündemindeydi. gb ve ankaraspor bu adamı alabilecek çapta klupler değil. bu aşamadan sonra fener de bu adamı almaz hem kontenjan meselesi hem de golcüleri leblebi gibi gol atıyor.

futbalski60
en son haber bu bi de teknik direktö sölüyo bunu keşke tamamnı türkçeye çevirsk de anlasak ne olduğunu

aydincakar
Siz bari bunu yapmayın arkadaşım. Bak benden küçüksün ya da büyüksün. Ama ben 10 yaşında ki oğluma, 4 yaşında ki kızıma Türkiye'nin bir ucundayken, okullarında bütün arkadaşları "Fenerbahçe" derken bunu siz yapmayın.

Ben kanımın son damlasına kadar Trabzonsporluyum.....

Çocuklarım da öyle yetişecek. Ötesi berisi yok....

Ama siz bu ayrımı yapmayın....

ali+61+26
27.01.2008, 22:47
iyi topcumu bu denis kac gol atmıs kariyeri ne bunun

Gökçebey
27.01.2008, 22:49
Ne demek arkadaşım bu ? Bizim Trabzon kompleksimiz var. Çocuğumda da bu kompleks var. Başka kompleksimiz ne olabilir ki ? Ben 10 yaşında ki oğluma Trabzon kompleksi kazandırmaya çalışırken ve ben Türkiye'nin bir ucundayken senin söylediğin laf mı şimdi ?

Ben burada hatalı bir laf ettiysem beni bloke edin sayın yönetim. Edin ki ben de bileyim neye karşı mücadele ettiğimi....

Bildiğim ve kullandığım anlamıyla kompleks: Çekememe, hor görme, b.k atma, çekiştirme vb.

Siz ne anladınız da bu laf mı şimdi dediniz merak ediyorum.

TolgaTopçu61
27.01.2008, 22:49
iyi topcumu bu denis kac gol atmıs kariyeri ne bunun
bu sezon 19 macta 18 gol atmis ama bize zaten gelmez

Serdar A
27.01.2008, 22:50
http://espndeportes.espn.go.com/news/story?id=640616&s=arg&type=story

haber fenerle ilgili ve 24 ocak tarihli ... Enteresan gelişmeler...

Özünde oyuncunun Türkiyeye gelebileceği ama takımının en azında Clasura sonuna kadar tutmak istediği yazıyor.

zahido
27.01.2008, 22:51
en son haber bu bi de teknik direktö sölüyo bunu keşke tamamnı türkçeye çevirsk de anlasak ne olduğunu

Evet ayin 24unde cikmis bu haber.. Ilginc hep fenerin ismi geciyor acaba hala ilgileniyorlar mi??

ali+61+26
27.01.2008, 22:52
şimdi bu denis yarın lyonla anlasır herkez oturur baska birisi uzerinde yoğunalsmaya oda necati olur kesin ins necati yada sabri gelmz

Murat Keçeci
27.01.2008, 22:52
derdi olan arkadaşlar özelden tartışın lütfen kilit vurdurmuyalım şu konuya

Murat Keçeci
27.01.2008, 22:55
bu adamım stili crespoya çok benziyor neresine geliyorsa top orasınla atıyor golü bizim umut gibi çimlerde sürüne sürüne gelen topun altına kafayla girip vurmaya çalışmıyor

Gökçebey
27.01.2008, 22:55
Siz bari bunu yapmayın arkadaşım. Bak benden küçüksün ya da büyüksün. Ama ben 10 yaşında ki oğluma, 4 yaşında ki kızıma Türkiye'nin bir ucundayken, okullarında bütün arkadaşları "Fenerbahçe" derken bunu siz yapmayın.

Ben kanımın son damlasına kadar Trabzonsporluyum.....

Çocuklarım da öyle yetişecek. Ötesi berisi yok....

Ama siz bu ayrımı yapmayın....

Off abicim ya gece gece yanlış anladığın bir kelime yüzünden darma duman ettin bizi. Ne ayrımından bahsediyorsun? Hayır kompleksi ne olarak anladığını da anlamadım ki ona göre cevap vereyim.

Hasan Ayvenli
27.01.2008, 22:56
cem demir geri döndü kimse sıkıntı yapmasın gol problemimiz çözüldü!!!

FırtınaTS
27.01.2008, 22:58
Bizimkiler sadece platonik olarak ilgileniyorlar

aydincakar
Bildiğim ve kullandığım anlamıyla kopmleks: Çekememe, hor görme, bok atma, çekiştirme vb.

Siz ne anladınız da bu laf mı şimdi dediniz merak ediyorum.

Trabzonsporu hor görme anlamında söylediyseniz, herkesin içinde sizden özürdilerim. Ama Trabzonspor kompleksinden kurtulamadınız demenizden ben başka şey anladım.

Arkadaşlar. Lütfen. Sizden rica ediyorum. Benim sözüm burada geçmez, orası ayrı konu. Biz daha kısa paça ile gezerken Trabzonsporlu olduk. Bakın burayı çocuklarımız da takip ediyor. Biz son şampiyonlukları gördük bir daha da görmedik. Ama biz bu takıma herşeyimizi verdik. Bu kadar ayrımcılık yapmayın, bu kadar kötümser olmayın. Yoksa Trabzon dışında taraftarımızı kaybedeceğiz.

Ama burayı takip eden ve daha şampiyonluk görmemiş çocuklar olduğunu da unutmayın....

Benim en azından en son kötülüğünü isteyeceğim şey Trabzonspor'un kötülüğüdür...

Biz buradan (Trabzon dışında olduğumuz halde) birlik olmaya çalışırken bazı laflar bana anlamsız gelmekte...

İster kızın bana ister sövün. Ben böyle düşünüyorum....

ali+61+26
Bizimkiler sadece platonik olarak ilgileniyorlar

bak en cok buna katılıyorum konusluanlar icinde:D:D:

Serdar A
27.01.2008, 22:59
Şu ana kadar tek resmi teklifi fener yapmış toplamda 14 milyonluk bir teklif . ispanyadan bu teklifin artması beklenmekte ama şu ana henüz başka bir klüpten resmi bir teklif bile yok , athletico dahil.

Onun dışında eğer takımda kalırsa clasurada da benzer bir performans beklediği , Denis'in bu sene çok çalıştığı , kendisini oldukça geliştirdiği gibi şeylerde söylenmekte.

Fatih Öztürk
27.01.2008, 23:00
bu yönetim para veripte oyuncu alamaz aklımızdan cıkaralım bir kere bu işi.
trabzonspora yüksek miktarda kredi verecek ne banka kaldı nede kurum.
uyanık olalım.trabzonsporun kasası boş!
kelepir ucuza 1 veya 1.5 milyon dolarlık (necati gibi)oyuncuları takıma katma niyetindeler.
bu gibi adamları alsan neye yarar. neye yatırım olur yani.
bu takım bu haliyle zaten en kötü ligi 6. sırada bitirecektir.

aydincakar
Paranoyak kardeşim. Özürdilerim. İnan özürdilerim.

İyiniyetli olduğunu biliyorum. Kusura bakma ben yanlış anladım.

futbalski60
Josimar Mosquare de takımının en istikrarlı oyuncusu Clasura da 16 maçın 16 sında da oynamış ve ilginçtir hiç kart görmemiş
http://www.adnmundo.com/userfiles/contenidos/items/28338_detail.jpg

Serdar A
.................

aydincakar
Paranoyak kardeşim. Özürdilerim. İnan özürdilerim.

İyiniyetli olduğunu biliyorum. Kusura bakma ben yanlış anladım.

Murat Keçeci
27.01.2008, 23:02
14 milyonu fener bulsa ronaldoyu alır bu rakamlar bana pek inandırıcı gelmiyor

Emre B.
27.01.2008, 23:03
Bize forvet, orta saha, ön libero, sol açık, sol bek ve 2 stoper lazım.Bunların hiçbirini de alabileceklerine inanmıyorum.

cihayan
27.01.2008, 23:04

Leonardo Rodriguez, Hidalgo'nun ortagi, son saatlerde Denis'i Turkiye'den teklifi kabul etmesi icin ikna etmeye calisiyor.

aydincakar
İnternette sorun olduğundan mesajım birkaç kez çıkmış. Yönetici arkadaşım silerse aynı mesajları memnun olurum.

Terzioğlu
Denis German imkansiz.
Jossimar Mosquera saglam defansa benziyor. Alinsa iyi olur..

Hasan Ayvenli
nuri marcelinhoya verdiği parayı da geri alıyomuş cepten bi kazık daha!!!

Ömer SEVİNÇ
27.01.2008, 23:08

Ben de duydum ve duyduğuma inanamadım!

DaNGeR_BoY
27.01.2008, 23:10
Bize forvet, orta saha, ön libero, sol açık, sol bek ve 2 stoper lazım.Bunların hiçbirini de alabileceklerine inanmıyorum.
ne yaptın sen yhaa..adamlar bir forvet bi ortasaha alsınlar razıyım ben

ali+61+26
evt 4.5 milyonu gitmiş geri istiyomus nuri... ama sattılar buuyk ihtimalle karda elde ettiler yoksa zanntemiyom saattacakalrını.. kar ne olacak peki ahh nuri ahhh verdiğin vaatlerele bizi kandırıdın takımında icine ettin ...m ali yılazm gelse şimdi bariii yaa

futbalski60
bence denis imkansız değil Türkiye de çok abartıldı denis sadece bu yıl başarılı oldu daha önce italya 2.liginde varlık gösteremiş yani türkiyenin zafer biryol'u desek yeridir

Hasan Ayvenli
27.01.2008, 23:11

ben artık bunların yapacağı hiçbirşeye şaşırmam abicim...

Murat Keçeci
27.01.2008, 23:12

o uğursuzun parasıda onun olsun ama oda bizden aldığı paraları versin bakalım

ali+61+26
27.01.2008, 23:14
iyi topcu cok para kotu topcu bişeye yaramıyo bize trabzonlu genc kendini ispat etmek isteyen hedefleri olan adamlar lazım......

cyberentalpi
27.01.2008, 23:16

kaynak nedir arkadasim

DaNGeR_BoY
27.01.2008, 23:17
evt 4.5 milyonu gitmiş geri istiyomus nuri... ama sattılar buuyk ihtimalle karda elde ettiler yoksa zanntemiyom saattacakalrını.. kar ne olacak peki ahh nuri ahhh verdiğin vaatlerele bizi kandırıdın takımında icine ettin ...m ali yılazm gelse şimdi bariii yaa
ne 4.5 milyonu ...bi karışıklık var heralde arkadaşım marcelinho ts ye 2.5 milyon euro ya gelmedimi?

Murat Keçeci
İşte sır gibi saklanan 10 numara
</SPAN>27 Ocak 2008 18:52
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (javascript:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (javascript:ts('body',1))İşte Trabzonspor ' un aradığı Orta alandaki Oyun kurucu Oyuncu . Ayrıntılı Haber için tıklayınız .
Alman 1.futbol ligi Bundesliga’da Hamburg takımında forma giyen 27 yaşındaki Mısırlı futbolcu Muhammed Zidan Afrika kupasında da harikalar yaratıyor .

İşte Mısırlı futbolcunun özellikleri

İsim .............................: Mohamed Zidan
Doğum tarihi ................: 11.12.1981
Doğum Yeri ................. :Said (Mısır)
Uyruğu...........................: Mısır
Hamburg’a ne zaman geldi.....: July 2007
Daha önce oynadığı takımlar......: Mainz, Werder Bremen, FC Midtjylland, Akademisk BK
Bundesliga’da oynadığı maç sayısı........ 69
Bundesliga’da attığı gol sayısı.......... 26
Oynadığı Mevki : Forvet
International caps :9
Boy : 177 cm
Ağırlık : 65 kg
Medeni Hali : Bekar

kaynak:medyatrabzon

ali+61+26
kaynak nedir arkadasim
fanatikde yazıydu galiba ...

ali+61+26
27.01.2008, 23:19

http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (http://javascript<b></b>:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (http://javascript<b></b>:ts('body',1))İşte Trabzonspor ' un aradığı Orta alandaki Oyun kurucu Oyuncu . Ayrıntılı Haber için tıklayınız .
Alman 1.futbol ligi Bundesliga’da Hamburg takımında forma giyen 27 yaşındaki Mısırlı futbolcu Muhammed Zidan Afrika kupasında da harikalar yaratıyor .

Daha önce oynadığı takımlar......: Mainz, Werder Bremen, FC Midtjylland, Akademisk BK

denis gelmez diyonuz zidan imkansız gelmez.... zaten marcelinho nasıl geldi hala inanamıyorum

Ahmet Faruk
Aaa... Ben hemencecik inandım. Başka ne bekliyoruz ki

futbalski60

http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (http://javascript<b></b>:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (http://javascript<b></b>:ts('body',1))İşte Trabzonspor ' un aradığı Orta alandaki Oyun kurucu Oyuncu . Ayrıntılı Haber için tıklayınız .

oyun kurucu değil ki zidane

winner
27.01.2008, 23:21
Transfer yok,saçma polemiklere devam.
Bu akşamki konuda Trabzon'a futbolcu gelmek ister mi?
Gelmek istemeyenle işiniz olmayacak o zaman geleni alacaksınız.Dünyada ki bütün şehirler İstanbul,New york,Londra gibi değil.Büyük liglerde bile çok küçük kasaba takımları olabiliyor bazen.Futbolcularda gidip oynuyor.Sanki dünya yıldızı alıyoruzda, Trabzon'u beğenmiyor.

Rize maçına yetişeceği söylenen transferler maça 20 saaten az kalmasına rağmen ortada yok.Yöneticiler isimlerinin önlerindeki sıfatlara bir de yalancıyı ekletecekler gibi görünüyor.Bu arada gerçekleşmeyen Brezilyalı tarnsferinde menajerlere ödeme yapıldığı dillendirilmişti.Acaba o paralar geri alındı mı?Benimki sadece merak...

Adem Erdoğan

bunların dini imanı para.şaşırmamak lazım.

mustafa08
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:ts%28%27body%27,-1%29)http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:ts%28%27body%27,1%29)İşte Trabzonspor ' un aradığı Orta alandaki Oyun kurucu Oyuncu . Ayrıntılı Haber için tıklayınız .

Beyler bu cok iyi oyuncu ama kesinlikle oyun kurucu degil. Ben Almanyada kaliyorum ve Zidan i takip edebiliyorum... kesinlikle oyun kurucu degil, daha cok Forvet oynuyor..

Mustafa
oyun kurucu değil ki zidane

Haberin güvenirliliğine baksanıza aradıgı orta saha oyuncusu yazıyor altta tanıtımda oynadıgı mevki:forvet yazıyor :)

Koray
27.01.2008, 23:22

şunların yaptığı habere bakın ya tühh rezil herifler..ulan bari kolpalık yapacaksınız bari adam gibi yapın 564564654654 yıldan beri forvet oynayan muhammet zidanı iki kalemde oyun kurucu yaptınız...helal valla:alkış::alkış:

DaNGeR_BoY
27.01.2008, 23:23
haberin yalan olduğu en başından belli..en başta 'İşte Trabzonspor ' un aradığı Orta alandaki Oyun kurucu Oyuncu 'diye başlıyor...ama zidan forvet oyuncusu:o

mustafa08
27.01.2008, 23:24
Haberin güvenirliliğine baksanıza aradıgı orta saha oyuncusu yazıyor altta tanıtımda oynadıgı mevki:forvet yazıyor :)

Evet dimi heheh..Cok iyi oyuncu fakat cok pahali.. Hamburg sezon basi 5,8 Milliyon € ya aldi, yani bizim almamiz imkansiz :-)

ali+61+26
27.01.2008, 23:25
o gelse de orta saha oynasa ama gelmez.. gelse cok iyi olur cok hızlı teknik futbolcu.

mustafa08
27.01.2008, 23:26
o gelse de orta saha oynasa ama gelmez.. gelse cok iyi olur cok hızlı teknik futbolcu.
evet cok iyi bir futbolcu... ama bize gelmez :(

Koray
27.01.2008, 23:28
nasıl gelmez yaa...anasını satim basın parayıda bak nasıl geliyo...

Murat Keçeci
27.01.2008, 23:28
trabzonu sizde mahalle takımı ettiniz iyice unutmayın bu takıma john mary puff bile gelmiş muhammed zidane kim

Fatih Öztürk
27.01.2008, 23:29
nasıl gelmez yaa...anasını satim basın parayıda bak nasıl geliyo...
hangi parayı:D

gurkankyildiz
27.01.2008, 23:30
ya artık bu başlığa girmek işkence oldu valla.

ali+61+26
27.01.2008, 23:32
para olsa elindekini satmaz

futbalski60
27.01.2008, 23:33
yönetim sağ gösterip sol vuracak bence her şey gizliden yürütülüyo olabilir kimse açıklama yapmıyo basında çıkan isimler ilginç her şey sır hayırlısı inşllh

mustafa08
trabzonu sizde mahalle takımı ettiniz iyice unutmayın bu takıma john mary puff bile gelmiş muhammed zidane kim

Hayir alakasa yok.... Trabzonumuz malesef Zidan i almaya parasi yok... Para olsa bile, sen gelmek istermiydin Almanya liginin en iyi takimlarindan TR ye gelmeyi?

vadaa55

bu takım küme düşer

mustafa08
27.01.2008, 23:34
yönetim sağ gösterip sol vuracak bence her şey gizliden yürütülüyo olabilir kimse açıklama yapmıyo basında çıkan isimler ilginç her şey sır hayırlısı inşllh

Evet bencede basinda cikan oyuncular degilde, baska oyuncular gelecek... Mosquera haric, o adam alinabilir...

ali+61+26
27.01.2008, 23:35

ins ole bişe olurrr .... olurmu acaba ole bişe nuri varken:p:rolleyes:

mustafa08
27.01.2008, 23:36
hatirlarsaniz, Stepanov alinirkende ismi hic cikmamisti Basinda.. Pat diye geldi.. Djokaj da öyle, gerce Djokaj pek faydali olamadiya :eek: