PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Özsu
26.01.2008, 13:22
ısrarla sabriyle necatiyi almalarını istiyorum. necati beğendiğim çok yönlü bir golcü. Sabri ise Türkiyede yattaranın arkasında oynayacak tek oyuncu bence. İkisi mükemmel bir ikili olur o kanatta. Sabrinin gelmesiyle serkan ortasahaya çekilir ve ayman kazmasından kurtuluruz.

Gelmek isteseler ve alınsalar dediğin gibi kardeşim. Ama bunlar ne alabilir. Nede alsalarda Hüseyinden Aymandan kurtulur orta sahamız!

LazAnisT
26.01.2008, 13:23
Sabri ve Trabzonspor öylemi!

Bekle Allahım sana doğru geliyorum

Terzioğlu
Sivasspor yine transfer yapmis. Sergio Pacheco mudur nedir...
Adamlar iyi kötü transfer yapiyor birinci olduklari halde bizimkiler hala kis uykusunda...

Dip.Ing.Mag.
batıroğlu transferler rize maçına kadar yapılacak dememişmiydi....
yoksa benmi yanlış anlamışım.maça sadece 50 saat kaldı da.
merak işte.....

evet öyle demisti ückagitci herif hatta genclerbirligi macindada tribunden izlerler demisti yeni transferler

MetiN08
26.01.2008, 13:24
ya arkadaslar biz niye hic asiadan afrikdan oyuncu almiyoruz ya, mesela cezayirden acayip topcular cikiyor birzamanlar zidane vardi simdi nasri diye biri var marsilya oynuyor ve suan bonservisi 10 miliyoncuk :) bizde oralardan topucu alsak bence. benden size bir tavsiye marsilyanin kadrosuna bir bakin kacta asia ve afrikadan oyunculari var hepsininde bonservisi acayip pahali ve iddaa ediyorumki ordaki isimleri daha hic duymadiniz. Bence bizim transfer politikasi yanlis biz istanbul takimlari gibi starlar yildizlar alamayiz brezilyadan avrupadan istanbula trabzon sehiri aynimi gelmez tabi adam trabzona kendimisi kandirmiyalim ben halen daha sasiriyorumki Marcelinho gibi adam bize nasil geldi diye zaten gelmesile kacmasi bir oldu o baska mesele. Bize dedim gibi afirkadan asiadan ac oyuncular lazim hem maliyeti az hemde uyum sorunu yasamazlar yildizlar gibi.

Fatih Öztürk

:d BENDE ALLAHIM BENDE

AyhanPe
ısrarla sabriyle necatiyi almalarını istiyorum. necati beğendiğim çok yönlü bir golcü. Sabri ise Türkiyede yattaranın arkasında oynayacak tek oyuncu bence. İkisi mükemmel bir ikili olur o kanatta. Sabrinin gelmesiyle serkan ortasahaya çekilir ve ayman kazmasından kurtuluruz.

sirf sahadaki futbolu düsünseydik takimi bu tip futbolcularla doldurup sampiyon olmamizi beklemeliydik ama bu adamlar kendi takimlarindan dislanmislar.türkiyede sabriden cok daha iyi futbolcular var ama göz önünde degiller sabri gibi.hersey iyi gitse senin dedigin kadar o zaman bizim kadro sampiyonluga oynardi.musampayla sol kanat sorunumuz kalmazdi ne güzel yada fatih akyelle defansimiz tas gibi olurdu.küme düsmeye oynayan ankaraspor gibi bir takim necatiyi kovuyorsa alip onu biz nereye oynicaz? bu adamlar bu sene rezalat performans gösteriyorlar..hangi takima gitseler takima giremezler..2.lig takimlarinda bile oynayamazlar bu halleriyle..sen israr et..

Fatih Öztürk
26.01.2008, 13:25

bende Allahım bende:D

Dip.Ing.Mag.
26.01.2008, 13:26
bakin bu hüseyin ve ayman konusunda eminim birsey var özelliklede hüseyin konsuunda adam takimimi bagladi ne etiiyse dünya alem biliyorum inanilmaz derecede kazma birisi oldugunu ama her gelen hoca oynatiyor, ey ceyhunu gönderen hoca , hüseyin yüzünden fener macindan tutta kac mac kaydettik , hangi akilli bir hoca bunu hala sahada tutar onun yerine malzemeciyi oynatirim daha iyi ben olsam

Dip.Ing.Mag.
26.01.2008, 13:28
bu arada benim bir tavsiyem olacak madem bu herfiler transfer yapamiyorlar, bizim basketbol takimindan futboldan anlayan bir iki kisi alsak stoper mevkiine olmaz mi acaba, bir senesi besiktas in da kadros sikintisi vardi hentbol takimindan ilhan diye birini futbol takimina almislardi ortasaha :D

Özsu
26.01.2008, 13:30
sirf sahadaki futbolu düsünseydik takimi bu tip futbolcularla doldurup sampiyon olmamizi beklemeliydik ama bu adamlar kendi takimlarindan dislanmislar.türkiyede sabriden cok daha iyi futbolcular var ama göz önünde degiller sabri gibi.hersey iyi gitse senin dedigin kadar o zaman bizim kadro sampiyonluga oynardi.musampayla sol kanat sorunumuz kalmazdi ne güzel yada fatih akyelle defansimiz tas gibi olurdu.küme düsmeye oynayan ankaraspor gibi bir takim necatiyi kovuyorsa alip onu biz nereye oynicaz? bu adamlar bu sene rezalat performans gösteriyorlar..hangi takima gitseler takima giremezler..2.lig takimlarinda bile oynayamazlar bu halleriyle..sen israr et..

Sadece o açıdan bakacak olursak haklısın ancak birde kendi kadromuza bakmamız lazım, geniş düşünmemiz lazım, maç seyredemez hale geldik yahu. O adamlara beter dersen, bende derimki beterin beteri sende var. İşin en kötü tarafı dediğin gibi Ankaraspordan kovulan Necatiyi almaya razı olacak kadar düştük. Bununda baş mimarlarından sayın Nuri Albayrak'a ayrıca teşekkür etmek gerekli..

Dip.Ing.Mag.
26.01.2008, 13:31
ERSUN YANAL YÖNETİMDEN SOMUT ADIM BEKLİYOR

Ara transfer döneminin bitimine az bir zaman kalmasına karşın Karşıyaka'dan alınan genç kaleci Onur Recep Kıvrak dışında transfer gerçekleştirememenin sıkıntısını yaşayan yönetim ise Ersun Yanal'ın belirlediği alternatif isimleri almak için yoğun çaba harcıyor. Brezilya defterini resmen kapattıktan sonra Avrupa'ya ve diğer Güney Amerika ülkelerine açılan Bordo - mavililer, Arjantin'in İndendiante takımında forma giyen German Gustava Denis ve Polonya'nın Wisla Krakov takımında forma giyen Pawel Brozek'le görüşmelere başladı. Sezon sonuna kadar Denizlispor'dan alınmak istenen Yusuf içinde görüşmelerini sürdüren yönetim, zamanın daralması nedeniyle sıkıntı yaşıyor. Transfer yapılamamasından rahatsızlık duyan teknik direktör Ersun Yanal ise yönetimin bu konuda somut adımlar atmasını bekliyor.

NECATİ'YE ERSUN YANAL FRENİ

Trabzonspor'da yönetimin transfer listesinde yer alan ve devre arasında Ankaraspor ile yollarını ayıran Galatasaraylı futbolcu Necati Ateş'in transferini teknik direktör Ersun Yanal veto etti. Yönetime bu transferin takıma katkı sağlamayacağını söyleyen Yanal, "Her futbolcu Trabzonspor'da oynayamaz" diyerek bu konudaki tavrını net bir şekilde ortaya koydu. Necati Ateş ise Trabzonspor'dan dolaylı yollardan teklif aldığını ancak kendisine bu konuda kesin bir transfer teklifinin yapılmadığını belirterek, "Şu anda Bundesliga'da bir iki takımla görüşüyorum. Bende Avrupa'ya gitmek istiyorum. Orası olmazsa Türkiye'ye yöneleceğim" dedi. Bu arada sezon sonuna kadar Beşiktaş'tan kiralanmak istenilen Ricardinho'nun da bordo - mavili kulübe olumsuz yanıt verdiği belirtildi.

ÖzGür Ayar
26.01.2008, 13:36

musampayı adam gibi bir hoca oynatsaydı evet sol kanat sorunumuz kalmazdı. Türkiyeye gelmiş en kariyerli 3 oyuncudan biridir musampa. Fatih akyellede defans sorunumuz kalmazdı ilk geldiğinde oynadığı performansı herkes biliyor. Sonraki problemleri ortada. Ayrıca ankara necatiyi kovmadı kendisi ayrıldı. Şu kendi takımlarında dışlanmışlar kompleksinden kurtulmamız lazım. gökdeniz onca olaya karıştı biz dışlasaydık bu adamı Trabzon dışladı almayalımmı denicekti ? Bırakalım efendim bu tür konuları. Ayrıca sabriyide hiç sevmem bunuda belirtiyim.

karatasof
26.01.2008, 13:42
Akşam LigTV'de TS'umuz konuşuldu.Eski futbolcumuz İskender'in güzel bir tespiti oldu;
'' Eskiden TS'da promlem olan futbolcuları İstanbul'un üç sülükleri alırdı,şimdi ise üç sülüklerin problemli futbolcularını biz alıyoruz.''TS'un bugün bu halde olmasının en güzel izahlarından biride bu bence....

hasancolak
26.01.2008, 13:43
galatasaray sabrıyle yollarını ayırmış bence tam bızlık sabrıyı almalıyız ama bızde onu almayı becerecek yonetım nerde

AyhanPe
26.01.2008, 13:51
musampayı adam gibi bir hoca oynatsaydı evet sol kanat sorunumuz kalmazdı. Türkiyeye gelmiş en kariyerli 3 oyuncudan biridir musampa. Fatih akyellede defans sorunumuz kalmazdı ilk geldiğinde oynadığı performansı herkes biliyor. Sonraki problemleri ortada. Ayrıca ankara necatiyi kovmadı kendisi ayrıldı. Şu kendi takımlarında dışlanmışlar kompleksinden kurtulmamız lazım. gökdeniz onca olaya karıştı biz dışlasaydık bu adamı Trabzon dışladı almayalımmı denicekti ? Bırakalım efendim bu tür konuları. Ayrıca sabriyide hiç sevmem bunuda belirtiyim.

her futbolcu her takimda basarili olacak diye bir kural yok tabi.futbolcu sürekli ayni performansi gösterecek diye de bir kural yok.necatinin sözlemesi karsilikli olarak fesh edildi.ankaraspor verim alabilseydi ona daha farkli imkanlarda sunabilirdi ayrilmamasi icin ama necatinin takima faydasindan cok zarari oldugunu görünce onlarinda pek umrunda degildi.bizim ne musampalara ne fatih akyellere ne necatilere nede sabrilere ihtiyacimiz var.musampaya tonlarca para vermenin ne alemi vardi.böyle bir transfer politikasi olurmu yahu..musampanin oldugu yeri barisla doldurdukta fenami oldu?? sorun defans forvet,oyunu yönlendirebilecek bir oyun kurucumuzun olmamayisi ve 2 ön liberomuzu toplasan bi tane etmemesinden kaynaklaniyor sanirim..necati bizim ihtiyaclarimizi su performansiyla giderebilecek bir forvet degil yoksa gs sampiyon oldugu senesi alinsa hayir demezdi kimse.burda bir cok insanin sIkintisi bizi takim yerine koymayip istanbul takimlarini tercih eden ve sonrada yildizlari sönen futbolculari talip olunmasi.serkani bunlarin disinda tutuyorum cünkü fb de forma giydigi cok mac vardi ve performansida gayet iyiydi ve sonra biz daha cok verdigimiz icinde onlari degil bizi tercih etti yoksa isteseydi hala kalip oynayabilirdi..gökdenizle bu bahsettigin adamlarin konumlari bir kere cok farkli onuda belirteyim..

AyhanPe
26.01.2008, 13:58
bu haftasonunu daha farkli hayal ediyordum burda..ya kimsede duyum alamiyor.bekleyelim belki fernandao ve alex defterini yeniden acarlar:D

Ahmet54
26.01.2008, 14:01
dolasan isimlere bakiniz sabri, necati üstüne hakan sükürle, hasan sasida alalim birde bunlari ac birakalimda gecen senelerdeki gibi bir dayanisma gösterip belki kazara sampiyon oluruz :)..
ah trabzonum ah daha önce senin isminle ayni cümlede ismi gecmeyecek kisilere bile tenezzül eder olduk, bizi düsürenler utansin diyecegim ama ar damari catlamis insanlarda ne gezer utanc, asalet ve onur gibi kavramlar!..

_SeRKaN_
26.01.2008, 14:06
Duyum yoksa transfer var demektir..Bu zamana kadar duyum olduda ne oldu...:)

Onur Akyüz
26.01.2008, 14:07
o kadar büyüğüz ki 40 ytl için koskoca kongreyi yapamadık, 2-3 kişi elinde oyuncak gibi yönetiyor koskoca kulübü, nuri denilen şark kurnazı istediğini yapıyor dünya kadar borç yapıyor ama hiç hesap soran yok. en az bir 3 sene belimizi doğrultamayız kulüp artık batıyor 70 trilyon borç nasıl ödenecek 70 trilyon borcu olan takım nasıl transfer yapıp o borcu ödeyecek?bu kulübün artık geleceği kalmamıştır geleceğimiz yok, göztepe gibi eriyip gideceğiz

birader naaptın yaaa..!! bi elini yüzünü yıka kendine gel bence(((:

mustafa08
26.01.2008, 14:11
Duyum yoksa transfer var demektir..Bu zamana kadar duyum olduda ne oldu...:)

beyler sanki banada öyle geliyor... Sessiz ve derinden bitiriyorlar isi :p Allahim baksana sacmalamaya bile basladim :-)

EmrahYalçınalp
26.01.2008, 14:13
Ben bu "İstanbul'un ezikleri" lafına bayılıyorum. Çocuk yaşta gs'de tatmadığı başarı kalmamış Sabri, Necati ezik de bizimkiler normal, öyle mi? :)
Benim için en önemli kriter "iyi" futbolculuk. Eğer "sorunlu" olmasından endişe ediyorsan maç başı anlaşırsın, olur biter.

Ben de Necati ve Sabri'yi istemiyorum. Ama "ezik" ya da başka başka bir şeyden ötürü değil. Bizim ihtiyacımız olan tipte adamlar olmadıklarından.

Necati gol vuruşları açısından bizim Umut ve Ergin'in toplamının 5 katıdır. Ama asıl sorunu ilerde top tutamamak olan bir takım için zaten becerilemeyen bir forvet transferinin yanında lükstür. Keşke bir top tutan adam alabilsekte yanında Necati olsa. Kişilik özelliklerini karısı düşünsün. Kaldı ki insanların kişilikleri hakkında nasıl bu kadar kolay fikir sahibi olunuyor, anlamış değilim.

Sabri'ye gelince... Türkiye'nin topla en hızlı çıkan adamı. Ama iyi bir kanat adamı özelliği taşımıyor. Aslında onun yarısı kadar hızlı olan Jabi çok daha olumlu top kullanıyor ama araki bulasın... Şimdi Sabri sorunlu, Jabi'ye laf yok, öyle mi? :) Ayrıca bence ortada oynaması -ve dolayısıyla Gökdeniz'in serbest kalması- gereken Serkan da o bölgede deneniyor. Gerek yok yani...

Bir de bir değerli üyemiz "saçıyla tipiyle uğraşan Ergin'i bile rahat bırakmıyoruz, Sabri ve Necati'nin ne işi var" mealinde birşeyler yazmış. Benim genç oyuncu arkadaşlarımızın saçıyla sakalıyla hiç işim olmaz. Hatta Barış keşke sakalını kesmeseydi bile diyorum :) Mesele şu: Bu adamlar 17-18 yaşında ellerinde Louise Vuitton çantalarla gezmeye başlarlarsa sonra toparlanmaları imkansız oluyor. Kulübeye dahi giremeyen genç çocuklar altlarında BMW ile geziyorlar. Bu adamlar kendilerini göremezler, ne olduklarını anlayamazlar. Suçlu hep başkaları olur. Mesele bu...

Aklıma gelen bir başka şey daha... Kulübe ait Seat arabalar var, çoğunlukla siyah, 34 plakalı. Dileyene 3-4 yıldır "genç yıldız adayı" olan adamlardan "mahalle aralarında ara gazla araba nasıl bağırtılır" konulu dersler aldırtabilirim. Bedava, dışardan seyredeceksiniz sadece... Bakalım Ceyhun'un tükürmesi kadar tepki veren olacak mı?

Sorunlara doğru teşhis koymazsak çözümü de bulamayız. "Ezik" dediğimiz takımların her birinin kadrosu bizden çok daha iyi durumda. Geçen sene elinde stoperden başka birşey bulunmayan bjk bile 2 tane takım dizdi. Biz hala "ezik" istemiyoruz. Bir düşünün bakalım, kimin kimin futbolcu kadrosu için dalga geçmeye daha çok hakkı var.

Adamların her bıraktığını alalım demiyorum elbette. Hatta Necati ve Sabri'yi almayalım mesela... Ama teşhisi de doğru koyalım. Başımıza ne geldiyse düşünmeden hareket etmekten geldi.

SDanışmaz
26.01.2008, 14:13
galatasaray sabrıyle yollarını ayırmış bence tam bızlık sabrıyı almalıyız ama bızde onu almayı becerecek yonetım nerde

Allah korusun!!!

Bize böyle futbolcu lazım değil...

Muhammed KOÇ
26.01.2008, 14:14
hiç transfer yapılmamasına yavaş yavaş alışmaya başlayalım beyler.gene elimizdekilerden bişiler bekleyeceğiz.transfer felan yok herhalde..

sarman61
26.01.2008, 14:15
Ortada şu anda transfer edilecek hiçbir futbolcu yokmu ya. Hiç isim geçmiyor medyada yada bazı bilgi paylaşımında bulunan arkadaşlarımızın kulağına bilgi gelmiyor. Yani ya süpriz yapacaklar Ersun Hocaya hepsi bir anda gelecek yada ciddi manada futbolcu sorunu yaşıyoruz.

Onur Akyüz
26.01.2008, 14:15

ne sabrisi onun hertarafı topcu olsa nolur.karaktersiz herifin teki..

Punisher-61
26.01.2008, 14:16
bu saaten sonra kimi alacagiz ??? artik yapilacak transfer varsa sadece tarsfer yapmak icin yapilacak..takima katkidan degil... cünkü normalde bi futbolcu almak icin 4-6 hafta görüsüyor bunlar..
simdi önemli bir elemani 2-3 günde mi alacaklar??

Zuma_Yattara
26.01.2008, 14:17
Pawel Brozek tam bir komedi yahu

Özsu
26.01.2008, 14:19
Ben bu "İstanbul'un ezikleri" lafına bayılıyorum. Çocuk yaşta gs'de tatmadığı başarı kalmamış Sabri, Necati ezik de bizimkiler normal, öyle mi? :)
Benim için en önemli kriter "iyi" futbolculuk. Eğer "sorunlu" olmasından endişe ediyorsan maç başı anlaşırsın, olur biter.

Ben de Necati ve Sabri'yi istemiyorum. Ama "ezik" ya da başka başka bir şeyden ötürü değil. Bizim ihtiyacımız olan tipte adamlar olmadıklarından.

Necati gol vuruşları açısından bizim Umut ve Ergin'in toplamının 5 katıdır. Ama asıl sorunu ilerde top tutamamak olan bir takım için zaten becerilemeyen bir forvet transferinin yanında lükstür. Keşke bir top tutan adam alabilsekte yanında Necati olsa. Kişilik özelliklerini karısı düşünsün. Kaldı ki insanların kişilikleri hakkında nasıl bu kadar kolay fikir sahibi olunuyor, anlamış değilim.

Sabri'ye gelince... Türkiye'nin topla en hızlı çıkan adamı. Ama iyi bir kanat adamı özelliği taşımıyor. Aslında onun yarısı kadar hızlı olan Jabi çok daha olumlu top kullanıyor ama araki bulasın... Şimdi Sabri sorunlu, Jabi'ye laf yok, öyle mi? :) Ayrıca bence ortada oynaması -ve dolayısıyla Gökdeniz'in serbest kalması- gereken Serkan da o bölgede deneniyor. Gerek yok yani...

Bir de bir değerli üyemiz "saçıyla tipiyle uğraşan Ergin'i bile rahat bırakmıyoruz, Sabri ve Necati'nin ne işi var" mealinde birşeyler yazmış. Benim genç oyuncu arkadaşlarımızın saçıyla sakalıyla hiç işim olmaz. Hatta Barış keşke sakalını kesmeseydi bile diyorum :) Mesele şu: Bu adamlar 17-18 yaşında ellerinde Louise Vuitton çantalarla gezmeye başlarlarsa sonra toparlanmaları imkansız oluyor. Kulübeye dahi giremeyen genç çocuklar altlarında BMW ile geziyorlar. Bu adamlar kendilerini göremezler, ne olduklarını anlayamazlar. Suçlu hep başkaları olur. Mesele bu...

Aklıma gelen bir başka şey daha... Kulübe ait Seat arabalar var, çoğunlukla siyah, 34 plakalı. Dileyene 3-4 yıldır "genç yıldız adayı" olan adamlardan "mahalle aralarında ara gazla araba nasıl bağırtılır" konulu dersler aldırtabilirim. Bedava, dışardan seyredeceksiniz sadece... Bakalım Ceyhun'un tükürmesi kadar tepki veren olacak mı?

Sorunlara doğru teşhis koymazsak çözümü de bulamayız. "Ezik" dediğimiz takımların her birinin kadrosu bizden çok daha iyi durumda. Geçen sene elinde stoperden başka birşey bulunmayan bjk bile 2 tane takım dizdi. Biz hala "ezik" istemiyoruz. Bir düşünün bakalım, kimin kimin futbolcu kadrosu için dalga geçmeye daha çok hakkı var.

Adamların her bıraktığını alalım demiyorum elbette. Hatta Necati ve Sabri'yi almayalım mesela... Ama teşhisi de doğru koyalım. Başımıza ne geldiyse düşünmeden hareket etmekten geldi.

+1967

Eline sağlık Emrah abi..

sarman61
26.01.2008, 14:21
Emrah hocam bu forumda ne kadar uzun yazarsa yazsın virgülüne kadar okuduğum yazıları yazan kişilerden birisin. Yine güzel, anlamlı ve bazı kişilere mesaj veren güzel bir yazı yazmışsın parmaklarına ve klavyene sağlık.

Punisher-61
26.01.2008, 14:26
albayragin marcelinhodan gelen para geri istemesi zaten takimi biraktigini gösteriyor ve su an transfer umrunda bile degil

gugula
26.01.2008, 14:30
albayragin marcelinhodan gelen para geri istemesi zaten takimi biraktigini gösteriyor ve su an transfer umrunda bile degil

Millet parasını nasıl kurtarmanın derdine düşmüş.. bizlerde burada deli gibi kımı aldık onu alalım bunu alsaydık gibi komik laflar ediyoruz. :C

ilhan
26.01.2008, 14:35
Ne oldu yöneticimiz Baturoğlu , Brezilya'dan Amsterdam'a geçecekti. Geçti mi ?

gudoz81
26.01.2008, 14:38
artık eldekileri değerlemdirmenin planını yapmalı ersun transfer beklemeyin arkadaşlar ersun hoca albayraktan hayatının kazığını yedi onuda kandırdı yönetim yıllardır bizi kandırdığı gibi istifa etmesinden korkuyorum kalır inşallah yeni yönetimin de eli kolu bağlı gelecek zor yıllar geçirecez bünyeyi hazır tutmak lazım.

Can
26.01.2008, 14:41
Trabzon Cem'i geri çağırdı
Trabzonspor'da eski teknik Direktör Ziya Doğan zamanında bir türlü forma şansı bulamayan futbolculardan Cem Demir geri çağrıldı.

Santrafor mevkiinde sadece Umut Bulut'a bel bağlayan ve istenilen transferleri gerçekleşti remeyen Bordo- Mavili yönetim geçen sene kiralık olarak Orduspor'a verdiği genç golcüsü Cem Demir'i geri çağırdı.

Genç futbolcu tekrar Trabzonspor'a dönmekle mutlu olduğunu belirterek, “Ben kendimi Trabzonspor'da katınlamak istiyorum. Geçen sene pek fazla forma şansı bulamadım. Ve yönetim kurulumuz beni kiralık olarak Orduspor'a vermişti. Şimdi ise bana ihtiyaçları olduğundan geri çağırdılar. Bende çok çalışıp hocamın gözüne girmek istiyorum. Amacım Trabzonspor forması altında goller atmak. Hocam bana görev verdiği takdirde sahaya çıkıp elimden gelenin en iyisini yapacağıma inanıyorum” dedi

ewettt bu transfer yapmayacağımızınn kanıtıdırr

Salih Yazıcı
26.01.2008, 14:43
arkadaşlar duyum yokmu çok ciddi soruyom eğer transfer yapılmazsa ersun hoca da istifa eder takım zaten kötü dahada dibe wurur we gerisini söleyemem durum o kadar vahimmmmmmmm

10 numara
26.01.2008, 14:43
Trabzonspor'da eski teknik Direktör Ziya Doğan zamanında bir türlü forma şansı bulamayan futbolculardan Cem Demir geri çağrıldı.

Santrafor mevkiinde sadece Umut Bulut'a bel bağlayan ve istenilen transferleri gerçekleşti remeyen Bordo- Mavili yönetim geçen sene kiralık olarak Orduspor'a verdiği genç golcüsü Cem Demir'i geri çağırdı.

Genç futbolcu tekrar Trabzonspor'a dönmekle mutlu olduğunu belirterek, “Ben kendimi Trabzonspor'da katınlamak istiyorum. Geçen sene pek fazla forma şansı bulamadım. Ve yönetim kurulumuz beni kiralık olarak Orduspor'a vermişti. Şimdi ise bana ihtiyaçları olduğundan geri çağırdılar. Bende çok çalışıp hocamın gözüne girmek istiyorum. Amacım Trabzonspor forması altında goller atmak. Hocam bana görev verdiği takdirde sahaya çıkıp elimden gelenin en iyisini yapacağıma inanıyorum” dedi

Konuşsam Tesiri Yok Sussam Gönül Razı Değil...

Salih Yazıcı
26.01.2008, 14:45
şakamı bu ben o nuride yönetiminde

Remzi
26.01.2008, 14:45
Umuta verilen şans cem demire de verilmeli!!Daha iyi olacağından şüphem yok ayağında top tutabiliyor en azından..

beratiabi
26.01.2008, 14:47

Ben sinirlenince ondan sonra forum adabı oluyor bu zihniyetteki taraftarlar kusura bakmayın sizinle hiçbir zaman ortak noktamız olamaz. Milletin eskisi püsküsü tebrikler sizin Trabzonspor sevginize.

Muhammed
26.01.2008, 14:48
Beyler kulubumuzun 70 trilyon borcu olduğu doğru mu?

Hasan61
26.01.2008, 14:50
50 trilyon civarı bişey olması lazım

beratiabi
26.01.2008, 14:50
Akşam LigTV'de TS'umuz konuşuldu.Eski futbolcumuz İskender'in güzel bir tespiti oldu;
'' Eskiden TS'da promlem olan futbolcuları İstanbul'un üç sülükleri alırdı,şimdi ise üç sülüklerin problemli futbolcularını biz alıyoruz.''TS'un bugün bu halde olmasının en güzel izahlarından biride bu bence....

Bazı arkadaşlarımıza kapak misali cevap olur umarım. Ağzına sağlık İskender seni futbol oynarken seyretmek zevkti şimdi bu yorumunla okumakta zevk demek ki.

Telha TANYILDIZI
26.01.2008, 14:51
Beyler kulubumuzun 70 trilyon borcu olduğu doğru mu?

yada 70 trilyon külübümüzden para çalındığı ,dolandırıldığı doğrumudurrrrr

Ali Yerlikaya
26.01.2008, 14:51

Bu olaya nasil sevindi bi bilseniz arakadaslar kiminiz simdi yönetime kiziyor olabilirisniz ama bence bu cocuk cok süper bi santrafor ben bunu cok begeniyordum ama kimse oynatmiyordu pek. Insallah Simdi Ersun Yanal lan altin cagini yasar. Uzun boyuna ragmen hem hizli hemde füze gibi sutlari var insallah sadece bankada oturtmak icin cagirmadilar geri.

Bide bu arada arakadaslar siz halen tranfer bekliyorsniz daha cok beklersniz. Zatne bunlari oyuncu almaya niyeti yoktu en azindan Cem Demir geri geldi.
Insallah bi nebze olsa gol sorunumuzu cözer.

AyhanPe
26.01.2008, 14:52

biz onlarla, onlarin birbirleriyle mücade ettigi gibi edemeyiz.yani bizim o kadar para harcayipta 2 takim kurma lüksumuz yok.trabzonspor kendi dinamiklerini devreye soktugu takdirde türkiyenin en iddiali takimi olur ve bunu yapmak icinde tonlarca paraya ihtiyaci yok ama klübü rant kapisi olarak kullananlar buna izin vermezler.bize otoriter, kimsenin gözünün yasina bakmadan gereken reformlari gerceklestirebilecek bir baskan lazim..biz türkiyenin ajaxi olabiliriz..kurumlasma ve tesislesme konusunda cok geride kaldik.digerleri bir adim atiyorsa biz on adim atmaliyiz..planlarimizida uzun vadeli avrupa da basarili olabilecek bir sistemi gelistirme üzerine yapmaliyiz.avrupanin büyük klübleride genclerimizi almak icin siraya girmeli.internacional pato yu 20 milyona satti.bizde nice patolar var ama sistem onlarin kendilerini gelistirmesini ngelliyor hatta önlerini tikiyor.trabzon bir spor sehri olmali..yahu bu kadar karli bir yatirima neden destek olunmaz anlamis degilim.her avrupaya ihrac edilen futbolculardan sponsorlar belli bir yüzde alsa olmaz mi sanki..
umarim yeni yönetim bu yönde adimlar atar..

Hasan61
26.01.2008, 14:52
cemin geri çağrılması güzel bir olay.hiç yoktan yedekten gelerek gol atabilecek bir adamımız oldu

Telha TANYILDIZI
26.01.2008, 14:53
cemin geri çağrılması güzel bir olay.hiç yoktan yedekte olsa oturacak bir adamımız oldu.

belki onun sayesinde hasanı kadro dışı bırakabiliriz yedeklikttende sileriz inşallah

ilhan
26.01.2008, 14:54
Cem eğer geri çağrıldıysa Ersun Hocayı tebrik ediyorum. Cem'e Almanya'da ki kamptan beri sempatim var. Çok beğenmiştim.

mustafa gürsoy
26.01.2008, 14:55
Cem Demir iyidir alın size transfer. Breziyanın bilme ne takımından cem demir:) Helal olsun sana Baturoğlu:)

Süleyman Eruyar
26.01.2008, 14:56
cemin geri çağrılması güzel bir olay.hiç yoktan yedekten gelerek gol atabilecek bir adamımız oldu

evet, bence gönderilmesi yanlıştı.. adamı hem mağlupken oyuna soktuk, bir ilk 11 de sahaya sürelim rakip açıkken bakalım ne yapacak, hazırlık maçlarında atıyordu gol, sen git gol ye, sonra ergini, cem i oyuna al.. sonrada ben teknik direktörüm de..

Ozan Gözaçan
26.01.2008, 14:58

olması gerende budur benim düşünceme göre cem demir geri çağrılmalı ali güzeldal geri alınmalı daha bir çok isim saya biliriz biz şampiyon yapan yine kendi insanımızdı yine kendi içimizden insanlar çıkarmalıyız . barış memiş yılmadan oynatılmalı . yusuf mutlaka takımda tutulmalı her şeyin çağresi budur bence .. yanılıyormuyum a dostlar :?

mustafa08
26.01.2008, 14:58
evet bencede Cem yetenekli futbolcu. ama onun geri cagirilmasi iyimi kötü mü haber? Yani bu simdi Transfer yok analamina mi geliyor? Haydaaaaaaaa :alkış:

Uğur Gündüz
26.01.2008, 14:59
Cem'in stili Tekkeyi andırıyor. Tabi onun kadar tekniği yok ancak top tutabilme ve adam geçebilme özellikleri var. Eğer tek santrafor olarak 1-2 maç üst üste şans verilsin Umut'u unutturur.

Büyük golcü değil ama Umuttan daha yetenekli. Eksiği klasik santraforlar gibi durarak oynaması. Dolayısıyla oyunu rakip sahaya yıkamazsak etkili olamaz.

ilhan
26.01.2008, 15:00
Cem Demir ve Ali Güzeldal bir arada oynasın forvette sizden transfer istemiyorum ;)

Mustafa AYDIN
26.01.2008, 15:01
Cem Demir geri çağrıldı.

Transfer komedisi böylelikle sona ermiştir,Ersun Yanal eğer giderse kimse kızmasın hocaya.bu yönetime anca bu kadar tahammül edebilir.

Ozan Gözaçan
Cem'in stili Tekkeyi andırıyor. Tabi onun kadar tekniği yok ancak top tutabilme ve adam geçebilme özellikleri var. Eğer tek santrafor olarak 1-2 maç üst üste şans verilsin Umut'u unutturur.

Büyük golcü değil ama Umuttan daha yetenekli. Eksiği klasik santraforlar gibi durarak oynaması. Dolayısıyla oyunu rakip sahaya yıkamazsak etkili olamaz.

arkadaşlar artık hala fatih tekke diyoruz adam gitti artık yapacak bir şey yok hala kıyaslamalarımız fatih tekke üzerinden bu adam umuttan daha iyi bu bir gerçek .... ayrıca tekniği yok değil gelişmesi gerekli unutmayın fatih tekkenin ilk başlarda tekniği öle süper değildi

sarman61
Arkadaşlar bordomavi netin radyosunu açın. Süper bir program var. Kaçırmayın

http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo

Dip.Ing.Mag.
26.01.2008, 15:02
Simdide cem i yaptiginiz tekke gibi adam he :D:D:D oyuncu yoklugundan kime hangi kilifi uyduracaginizi sasirdiniz sanirim cem iyi bir oyuncu olsaydi orduspor da oynamazdi sanirim

magicyattara
26.01.2008, 15:02
arkadaşlar duyum yokmu çok ciddi soruyom eğer transfer yapılmazsa ersun hoca da istifa eder takım zaten kötü dahada dibe wurur we gerisini söleyemem durum o kadar vahimmmmmmmm

Duyum var:)Arjantinli santrafor Denis'in transferinde son aşamaya gelindi.Arjantinin İndependiente takımında oynayan ve geçen yıl ligi gol kralı olarak bitiren German Denis'le yapılan görüşmelerde imza aşamasına gelindi.Tek sorun para.Para yokmuş almaya:)))))

Emre B.
26.01.2008, 15:04
Cem Demir iyi futbolcu ama hala transfere ihtiyacımız var.

Ahmet Faruk
26.01.2008, 15:06
Duyum var:)Arjantinli santrafor Denis'in transferinde son aşamaya gelindi.Arjantinin İndependiente takımında oynayan ve geçen yıl ligi gol kralı olarak bitiren German Denis'le yapılan görüşmelerde imza aşamasına gelindi.Tek sorun para.Para yokmuş almaya:)))))
Ben kendimi güldürecek birşeyler arıyodum. Yaşa yaa

oflum61
26.01.2008, 15:07
Cem Demir kim ya???
Umut cikacak demir girecek gol atacak emi????

Yazik! Bu yönetim Trabzonsporu resmen bitirti! Arkadaslar kendinizi kandirmayin cok kötü durumdayaiz, düsme tehlikesi cok ama cok yüksek.... SIKEYLE bile mac almayiz! Bütün defans ve kalecileri "satin" alsaniz but takim mac kazanamaz...

Bu yöneticileri Trabzonspordan I H R A C etilmesi lazim...!

Artik I s t i f a degil I H R A C ! I H R A C! I H R A C!
I H R A C ! I H R A C! I H R A C!

Travelair
26.01.2008, 15:08
Demek yöneticilerimiz Brezilya'ya Orduspor'la Cem transferini halletmek için gitmişler. Sır transferimiz :). Adamlar 10'ar 10'ar geldiler, pinti pinti ayrılıyorlar pes yahu

sarman61
26.01.2008, 15:08
Arkadaşlar Bmn Radyoda Ahmet Ağaoğlu var. Kaçıranlar pişman olur. Şu anda banttan yayın :)

Alpayer
26.01.2008, 15:09
Ne oldu yöneticimiz Baturoğlu , Brezilya'dan Amsterdam'a geçecekti. Geçti mi ?
Amsterdam'a geçtiyse Alex ve Fernandao'yu almışız demektir. Demek ki geçmemiş.:rolleyes:

Hasan61
26.01.2008, 15:10
sen beni güldürdün ALLAH'ta seni güldürsün

Terzioğlu
26.01.2008, 15:11
Orduspor'da ne yaptigini(performansini) bilen varmi?

mustafa08
26.01.2008, 15:12
Arkadaşlar Bmn Radyoda Ahmet Ağaoğlu var. Kaçıranlar pişman olur. Şu anda banttan yayın :)

ne konusuldugunu daha sonra aktarirsan cok seviniriz :-)

efulim67
26.01.2008, 15:17
Ziya DOĞAN Konuşuyor.
Holosko 2,5 Milyona alınıyordu alamamışlar zamanında !
1.5 Milyona PRİCA alınıyordu alamamışlar !

sanatik
26.01.2008, 15:18
aha ziya doganda var programmda anäää :--)

hırçındalga
26.01.2008, 15:19
yönetimie sorsan şimdi 4 transfer yaptık der paf takımdan kadir barış karşıyakadan onur orduspordan cem demir helal olsun ne diyelim adamlar sırf transfer yapmak için transfer yapmıyor

AyhanPe
26.01.2008, 15:20
Demek yöneticilerimiz Brezilya'ya Orduspor'la Cem transferini halletmek için gitmişler. Sır transferimiz :). Adamlar 10'ar 10'ar geldiler, pinti pinti ayrılıyorlar pes yahu

takimin sokaga atacak parasi yok..zaten kendi ceplerine atmaktan sokaga atacak parasida kalmadi takimin.böyle diye diye soydular takimi yaa.olacak ismi.cem demir kendini ispatlamasi icin altin firsat.takimda adamda yok hazir..ama muhtemelen böyle giderse yakinda giray hocasiyla calisacak..

sanatik
26.01.2008, 15:20
stapanovu sadece porto istemis - digerleri barcelona chealse madrid manager oyunuydu diyor.

mohikan61
26.01.2008, 15:22
taraftara bak taraftara:confused::confused::confused:

valla çok iyi bir taraftar olduğumu iddia etmiyorum ama en azından beleş bilet için nurinin bi tarafını yalayan falanca partinin iktidarın aleti olan taraftarlardan değilim.zaten böyle olunca direk ts taraftarlarının yüzde 60 ından daha iyi bir taraftar oluyorum.isteyen beğenmesin durum böyle mesela nuriyi yolda görsem suratına tükürürüm ama başka taraftar olsa ayağını öper işte farkımız budur

unique
26.01.2008, 15:23
Kel Ziya hala konuşuyor, bizi bu hale getiren en büyük hain kendisi olduğu halde.

Dip.Ing.Mag.
26.01.2008, 15:23
ziya hoca yoksa haklimiydi yaf? radyo daki konusmasini dinledim de adama hakvermemek elde degil

efulim67
26.01.2008, 15:24
Eğer Ziya Doğan'ın dediklerinin % 10'u doğruysa Hiç Boşuna Debelenmeyelim.
Bu kadar karışmış takımı ancak MAY düzeltir.
İstemesemde MAY gelsin. 1-2 sene takımı toparlasın, herkesin ağzını kapatsın, sonra bilenlere teslim ederiz.

zahido
26.01.2008, 15:25
Hoca gecende kesinlikle transfer yapacagiz demisti.. Hoca saniyo ki boyle demecler verirsem yonetim sikisir transfer yapma olasiligi artar :D Hocam bunlarda ar namus kalmamis.. Suratlarina tukursen yarabbi sukur pozisyonundalar.. Onun icin hic umit etme bunlar transfer falan yapamazlar..

Ahmet Faruk
26.01.2008, 15:26
Holosko 2,5 milyon du alamadık dedi. Melih de "hocam çağdaşı 1,4 milyona almadınız mı "dedi. "Hemde o dönem yaptığınız bütün transferlerin savunma oyuncusu olmasına rağmen"

hamucera
26.01.2008, 15:29
transafer başlığı sohbet başlığına döndü. millet bişiler varmı diye buraya giriyor. ama her sayfada 1 tane kayda değer mesaj ya var ya yok gerisi boş tartışma ve muhabbet olmuş. başlığın tekrar kapatılması en güzeli olur sanırım.
Tanışma yapacaklar arkadaşlarda lütfen özelden konuşun transfer başlığı tanışma ve adres alıp verme yeri değil

Terzioğlu
Özelden devam edelim :)
Bu arada Prica bugün 5 milyon dolara imza atti biz ise 1.8 milyon euroya almamistik zamaninda gibi biseyler dedi bay mantalite

mustafa08
transafer başlığı sohbet başlığına döndü. millet bişiler varmı diye buraya giriyor. ama her saytfada 1 tane kayda değer mesaj ya var ya yok gerisi boş tartışma ve muhabbet ılmuş. başlığın tekrar kapatılması en güzeli olur sanırım.
Tanışma yapacaklar arkadaşlarda lütfen özelden konuşun transfer başlığı tanışma ve adres alıp erme yeri değil

Tamam kusura bakmayin :-)

Cüneyt Canlıca
26.01.2008, 15:30

Cem demir Ordu da ilk onbire girmekte bile zorlandı.Oynadıgı zamanlarda ise pek bişey yapabildiğini söyleyemem..Tüm maçlarını izledim..Bir gol attı diye aklımda kalmış..

Dip.Ing.Mag.
26.01.2008, 15:30
transafer başlığı sohbet başlığına döndü. millet bişiler varmı diye buraya giriyor. ama her sayfada 1 tane kayda değer mesaj ya var ya yok gerisi boş tartışma ve muhabbet olmuş. başlığın tekrar kapatılması en güzeli olur sanırım.
Tanışma yapacaklar arkadaşlarda lütfen özelden konuşun transfer başlığı tanışma ve adres alıp verme yeri değil

olmayan transferleri nasil konusalim ???? :cool:

mohikan61
26.01.2008, 15:31
hazırlanın cem demir geliyor şimdiden bekliyelim hava alanında :D kurtulduk, millet maldonadoyu alıyor bunlarda kazmadanoları topluyor

hamucera
26.01.2008, 15:31
-[ooD;1112077']olmayan transferleri nasil konusalim ???? :cool:

olmuyorsa o zaman farklı konularda devam edelim

Dip.Ing.Mag.
26.01.2008, 15:32
olmuyorsa o zaman farklı konularda devam edelim

olabilir evet !

Punisher-61
26.01.2008, 15:33
cem demir geri cagirildi bu ne demek?? transferde beceriksiz olduklarini anladilar ve simdi kiralik olan oyuncularimizi geri aliyoruz..

yakinda söyle bir cümle duyarsaniz sasirmayin: cem en büyük tranfserimiz olacak gelecegi parlak bir oyuncu ona güvenimiz tam.

sarman61
26.01.2008, 15:34

Ordu Sporta 1 golü mevcut onuda Elzaığspora karşı kafa 30.dk da kafa ile atmış.

Sarı Kart 50.dk ALTAY-ORDUSPOR 27.08.2007 20.00 Bank Asya 1. Lig
Sarı Kart 78.dk SAMSUNSPOR-ORDUSPOR 24.09.2007 16.00 Bank Asya 1. Lig
Sarı Kart 64.dk ORDUSPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR 30.09.2007 16.00 Bank Asya 1. Lig
Sarı Kart 89.dk KOCAELİSPOR-ORDUSPOR 07.10.2007 16.00 Bank Asya 1. Lig
Sarı Kart 88.dk ORDUSPOR-MARDİNSPOR

Harun-61
26.01.2008, 15:36
Cem Demir heeee :)

valla Cem'e lafimiz yok, umarim kendi ispatlar ve kulübe faydali olur...fakat
böyle komedi ben görmedim yaaaww :)

cem yilmaz'a diyelim, bu yönetim'in filmini ceksin...GORA'dan daha cok izlendir :)

:)

EmrahYalçınalp
26.01.2008, 15:36
-[ooD;1112062']ziya hoca yoksa haklimiydi yaf? radyo daki konusmasini dinledim de adama hakvermemek elde degil
Dün gece programdan sonra yazmıştım ama yer bulamamıştım. Bence haklı falan değil.

Önce ZD'dan başlayalım. Neyi doğru söyledi Allah aşkına? Milan sürekli gitmek istiyormuş. "Ben köle miyim" demiş. Adamı o noktaya getiren sebep neydi peki? Bu adamı her maçtan önce kampa almak neydi? Abant'ta bizim arkadaşlara "topçu değil" diyen ben miydim? "Beni Barca, Real, Chelsea istiyor" demiş de bir Porto talip olmuş. Yani çaktırmadan, aba altından "pek de menem birşey değildi" iması. O Porto'da, sen ne iş yapıyorsun sayın hocam?

Sonra, Marcel'in profesyonelliğinden çok memnunmuş. Ama o gönderilmiş, parasıyla 5 oyuncu almışız. Bu mu doğru laf? Barca niye Ronaldinho'yu satıp Türkiye Ligi'ni komple satın almıyor o zaman? Yahu böyle bir mantık mı olur, bu mu "doğru" söz? Marcel dünyaya Kaka'dan sonra "forvet arkası" tanımnı getiren adamdır. Ne bekledin adamdan, nerde oynattın?

Adamın aldığı adamları sayalım: Volkan, Tolga, Celalettin, Ayman, Serkan, Musa, Risp, Erdinç, Jabi, Çağdaş. Belki unuttuğum başka bir iki kişi daha. Ayman'ı Malatya'dan almaya çalıştık, olmadı, seneler sonra Gençler'den kopardık aldık. Sanki Tsubasa, tutkuyla bağlanmış... Neyi tartışıyoruz hala...?

Prica ve Holosko konusunda dedi birşeyler... Holosko'nun maliyeti neredeyse 2 mio Euro, geldiğinde zaten "yıldız"dı, yer yerinden oynamıştı. Vestel transferiydi yani...

Tahir Kum ile İskender Günen'in "Kasımpaşa maçına bile 7 defans 3 hücum oyuncusundan oluşan ayrı iki takımla çıktı" tespiti daha anlamlıydı bence.

Gelelim asıl meseleye, şu birlik beraberlik meselesi...

Şimdi, arkadaşlar, hangi Rizeli'ye sorsan der ki yahu şu şehirde hiç değilse yazınşöyle bir 15 gün güneş görelim. E güzel de, sen bunu diliyorsun diye tutup 15 gün boyunca hergün şemsiyesiz dışarı çıkmanın da anlamı yok. Gerçeklerden değil, temenniden bahsediyorsun. Islanırsın!

Konuyla ilgisi ne diyeceksiniz...

Herkesin dilinde bir "Birlik-Beraberlik" lafı. Biz ülke olarak sorunu yaratıp başkasına mal etme konusunda uzmanız. Bir "trafik canavarı" çıkarttık mesela. Sorun canavarda, bizle ilgisi yok. Korku filminden çıkmış gibi illüstrasyonlar falan yaptık. Yahu desene kardeşim burda hız limiti 50 km/h, daha fazlasıyla gidemezsin. Gidersen ahan da cezan. Ne canavarı? Keza "enflasyon canavarı"... Şimdi de "birlik beraberlik"!

Birlik beraberlik diye birşey yok. Olmaz. Kandırmayalım kendimizi... Eşyanın tabiatına aykırı. Atatürk'ün bile muhalifi olmuş, İstiklal Savaşı sırasında o ya da bu nedenle savaşmayı doğru bulmayanlar olmuş. Biz şu sitede neler yaşıyoruz, kaç kişi kopup başka sitelere gidiyorlar. Bu iş böyle... İnsanların farklı paradigmaları var, egoları var. Aziz Yıldırım'ı fb'de herkes çok mu seviyor yani?

Evet, bu kulüp çok kötü yönetildi. Ama getirip herşeyi birliğe bağlamanın da anlamı yok. Akıl var mantık var, Özkan Sümer başkanken MAY'a "gel birlik olalım" denir mi mesela? Aynı biçimde onlarca örnek veririm de, gerek yok. Kendimizi kandırmayalım. AVuç kadar şehirde bir tek Trabzonspor varken birlik falan olmaz. Yapılması gereken doğru şey basiretsizlerin muhalefette kaldıkları toplulukları seçebilmek. Saf saf herkesin yönetime destek olmasını beklemek sorunu içselleştirmekten başka birşeye yaramaz. Zaten gerek de yok, dünyada böyle bir örnek de yok. Sefarad ayrıldı yahu. MFÖ ayrıldı... Zeki-Metin birbirlerine muhalifler. Biraz dünyaya dönelim lütfen.

Bu kulüp elbette iyi yönetilecek, ama önce iyi sporcu kadroları kurulup şehrin dinamikleri rüzgarla dolan yelkenler gibi ustalıkla kullanılıp "gemi" harekete geçirilecek.

Yoksa Ergin kurtarıcı olarak oyuna giriyor, üstelik de Ferhat'ın olduğu oyuna... Haydi birlik olalım da takım kurtulsun! Şaka herhalde... Biri Trabzon uyanmasın diye attı ortaya bu "birlik-beraberlik" olayını sanırım. Ben bu coğrafyada araba lastiklerinden başka yanyana ve aynı yöne giden 4 tane şey görmedim. Göreceğim diye hayal kurup zaman da kaybetmem. O dört lastiğin en iyisini alır seçerim, kalanlar da bir sonraki seçim için daha iyisini yapmak için çalışırlar. Bu süreçte benim açıklarımı da kullanırlar, ki felsefede bile ütopya iyi birşey değildir. Altını değerli yapan heryerde bol olan kayalardır.

Neyse, çok uzadı. Üstelik yorum içerdiği için uçurulma ihtimali de var. Ama bence durum budur ;)

ps: MODERATÖR arkadaşlar, silecekseniz "hafif" silin ki ben daha sonra uygun gördüğüm bir başka başlığa taşıyabileyim.

jefferson61sefa
26.01.2008, 15:37
ya cem iyi bir oyuncu oynadığı futboldan geçen senenin başından biliyoruz hazırlık maçlarındaki golcülüğünüde
ancak bize tam bir golcü lazım cemin golcü denilen sıfata olaşmasına 2-3 senesi daha var pişmesi lazım
erginden 1000 kez daha iyidir
SAbri trabzonspora gelirse trabzonsporu bırakırım bu kadar net söylüyorum
necati bizde iş yapar keşke alsak

mohikan61
26.01.2008, 15:38
cem demir süper oldu yanınada şalpazarının foveti hızarcı hüsnüyüde aldıkmı tamam ilaç gibi

karatasof
26.01.2008, 15:38
Bazı arkadaşlarımıza kapak misali cevap olur umarım. Ağzına sağlık İskender seni futbol oynarken seyretmek zevkti şimdi bu yorumunla okumakta zevk demek ki.

Bir başka güzel tespitide yorumlarına çok fazla katılmasamda Kemal Belgin yapmıştı ve bu te4spitte son derece doğru bir tespit idi.Şimdi yazılanlara bakınca onu hatırladım.Ne demişti Kemal Belgin hatırlayalım;
'' Bakın bakalım Türkiye liglerinde işime yaramıyor deyip gönderdiği topçulara daha sonra kurtarıcı diye sarılan TS haricinde başka bir takım var mı? '' Doğru söze ne denir......

Punisher-61
26.01.2008, 15:40
cem demir süper oldu yanınada şalpazarının foveti hızarcı hüsnüyüde aldıkmı tamam ilaç gibi

ilac mi?? DOPING ABI DOPING

Bilâl ÇOBAN
26.01.2008, 15:42
programı dinlerken FM2008 oynuyordum, program beni öyle bi psikolojiye soktu ki FM yi kaydetmeden kapattım :(:(:(

magicyattara
26.01.2008, 15:45
Cem Demir heeee :)

valla Cem'e lafimiz yok, umarim kendi ispatlar ve kulübe faydali olur...fakat
böyle komedi ben görmedim yaaaww :)

cem yilmaz'a diyelim, bu yönetim'in filmini ceksin...GORA'dan daha cok izlendir :)

:)

Cem'e lafım var.Cem şu anda çare olamaz.Kadroda olsun ama kurtarıcı gibi düşünülürse takıma faydası değil zararı olur.
Geri çağrılması artık yönetiminde panik içinde olduğunu gösterir.Şaka maka gidiyoruz sanki...

Travelair
26.01.2008, 15:47
Cem gelecekse Eren de gelmeli

Hasan61
26.01.2008, 15:48
Cem gelecekse Eren de gelmeli
eren:confused::confused:

Volkan Albayrak
26.01.2008, 15:48
hadta sonu yönetim tatilde beyler hafta içi çok yoruldular kolaymı aynı anda hem amsterdam hem brezilya hem fransa hemde istanbul da olmak

Travelair
26.01.2008, 15:53
eren:confused::confused:

Derdiyok Basel forveti

hırçındalga
26.01.2008, 15:53
dudek platıkosa konuşurken kaleye onuru aldık fernadao denis konuşurken forvete cem demiri aldık oyun kurucu alexi konuşurken bakalım kimi alacaz hadi hayırlısı

Hasan61
26.01.2008, 15:55
Derdiyok Basel forveti
tamam şimdi hatırladım.iyi oyuncu kesinlikle kaçırılmamalı..

Volkan Albayrak
26.01.2008, 15:56
dudek platıkosa konuşurken kaleye onuru aldık fernadao denis konuşurken forvete cem demiri aldık oyun kurucu alexi konuşurken bakalım kimi alacaz hadi hayırlısı

3 milyon euroya yusuf şimşek

hırçındalga
26.01.2008, 16:00
Baturoğlu: "Ersun hocaya en yakın yöneticilerdenim. Geldiği günden bugüne kadar hiç bir zaman "Giderim" gibi şaka ile de olsa söz kullanmadı. Bu söylentiler tamamen hayal ürünü"

HAYAL ÜRÜNÜDÜR
Baturoğlu, Yanal'a kefil! Trabzonspor'nda son günlerde Teknik Patron Ersun Yanal'ın özellikle transfer yapılmaması nedeniyle rahatsız olduğu için takımdan ayrılmayı düşündüğü yönündeki söylentilerin hiçbir gerçeklik payı bulunmadığını ifade eden Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, "Ersun hocaya en yakın olan ve sık sık görüşen yöneticilerin başında geliyorum. Geldiği günden bugüne kadar şaka yollu da olsa "Şöyle olursa, giderim" şeklinde söylemi olmamıştır. Bunlar tamamen hayal ürünüdür" dedi.
GÜL BAHÇESİ Mİ?
Baturoğlu, "Ersun hoca Trabzonspor ile çok uzun yıllar çalışmak istediğini her fırsatta dile getiriyor. Tabiki zorluklar ve sıkıntılar olacak ama şu anda hangi kulüp gül bahçesi ki. Şu anda Trabzonspor en zor günleri yaşadığı için insanlar her türlü iddiaları ortaya atabiliyor, bunlarda inandırıcı gelebiliyor. Ama Ersun hoca ile birlikte uyumlu ve kararlı bir şekilde görev süremizin sonuna kadar Trabzonspor'u düzlüğü çıkartmak için vargücümüzle çalışıyoruz" dedi.
TRANSFER YAPILACAK
Baturoğlu, transfer yapılması yönünde vargüçleriyle çalıştıklarını da ifade ederek, "Kesinlikle kadromuzu Ersun hocanın isteği doğrultusunda takviye edeceğiz. Fernandao vea Alex defterini mecburen kapattık, alternatifler için görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/63.jpg

mehmet yıldırım
26.01.2008, 16:03
ya hiç gülmem yoktu güldürdün beni.hızarcı hüsnü ile pulanyacı ayhan beraber oynar mı acaba ????

mehmet yıldırım
26.01.2008, 16:08
ya hiç gülmem yoktu güldürdün beni.hızarcı hüsnü ile pulanyacı ayhan beraber oynar mı acaba ????
aslında hüseyim çimşir gibi hem hızarcı hem pulanyacı hem süper orta saha virtüözü hem atak yapan forvete buyur geç diyen bi stoperimiz varken ne gerek var hızarcıya felan...şaka bi yana şu saatten sonra hüseyin futbolunun üstüne koyamaz.berbat bi önlibero berbat bi stoper ve berbat bir ortasaha.derha iyi bi fiyata satılmalı.ne zaman topçular arasında güzel paslşamlarla ileri atak başlasa bu atağı hatalı paslarıyla öldüren bi adamın ne işi var ts de.kaliteli bi insan ama kalitesiz bi futbolcu.bir orat saha elemanı düşününki koskoca bir sezonda gole dönük tek hareketi yok.vesaire vesaire sonumuz iyi olur inşallah

Murat Keçeci
26.01.2008, 16:10
3.Lig'in Gol Kralı Hüseyin
Ofsporlu Hüseyin attığı gollerle takımına hayat verdi

Türkiye 3. Lig 2. Grup'ta aldığı başarılı sonuçlar sonrasında zirveye adını yazdıran Ofspor, bir gururu da Hüseyin Sertaç Baydar ile yaşadı.

İlkyarıyı 8 golle ilk sırada tamamlayan Hüseyin Sertaç, ilkyarıda attığı gollerle takımına hayat veren isimlerin başında geldi. Hüseyin Sertaç'ı ise 7 gol ile Kastamonuspor'dan Levent Tabak, 6 golle ise Divriğispor'dan Levent Kale, Tokatspor'dan Oktay Kuday ve Keçiörengücü Yasin Markal görev izledi.
Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/65.jpg

yönetimin gücü ancak ofsporun forvetini almaya yeter yeter mi acaba

smertkan
26.01.2008, 16:12
Cem Demir Umut Buluttan daha iyi bir forvet olduğunu düşünüyorum.Hem sağa sola başa koşmaz, futbolcu gibi sahada durur, fiziği çok iyi kelebek gibi yere düşmez.İnanıyorumki şans verilirse Umuttan daha fazla gol atar. Ama yinede bizim ilk 11 golcümüz olmaz.

AyhanPe
26.01.2008, 16:13
bugün biraz heyecan olsa..söyle aksam vakitlerinde bir haber gelmeli artik..baturoglu ersun yanalin gitme gibi bir düsüncesi olmadigini söylemis üstelik ona en yakin yöneticiymis..baturoglu böyle diyorsa yakinda istifa haberi gelir

Hasan61
26.01.2008, 16:16
bu baturoğlu nasıl ersun hocaya yakın olabiliyor ben onu brezilyada rio karnavalında sanıyordum

TheCrow
26.01.2008, 16:17
baturoğlu...kardeşim sus...Allah'ını kitabını seversen sus...konuşma...demeç verme...

hamucera
26.01.2008, 16:19
Cem Demir Umut Buluttan daha iyi bir forvet olduğunu düşünüyorum.Hem sağa sola başa koşmaz, futbolcu gibi sahada durur, fiziği çok iyi kelebek gibi yere düşmez.İnanıyorumki şans verilirse Umuttan daha fazla gol atar. Ama yinede bizim ilk 11 golcümüz olmaz.

Umut tan iyimi. Trabzonda oynadığı zamanları gördük. Umut a yapılan haksızlıkların bu kadar acımazsız olması hiç hoş değil. daha 25 yaşında ve onun yaşında Trabzonsporda tek forvet olarak takım bu kadar kötü durumdayken oynayan başka kim var.
Çok acımasızsınız. şimdi cem gelecekmiş bi gelsin. umut yedek soyunsun. o zaman bakalım umut u böle yerden yere vuranlar yine aynı şekilde konuşacaklarmı. zamanında gökdeniz defolup gitsin diyenler vardı. ama şimdi görüyoruz ki gökdeniz de olmasa takım tam dibe çökecek. Eleştiri yaparken kapalı gözlerle değil biraz da geniş düşünerek yapalım. geçmişi bugünü ve geleceği düşünelim.

MURAT SARI
26.01.2008, 16:20
Dün gece programdan sonra yazmıştım ama yer bulamamıştım. Bence haklı falan değil.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Murat Keçeci
26.01.2008, 16:20
adama boşuna batıroğlu dememişler her girdiği işi batırsın diye söylemişler helal olsun yüzümüzüde hiç kara çıkartmadı aynen devam

hüseyin1975
26.01.2008, 16:23
CEM DEMİR GERİ DÖNDÜ!.. http://www.maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=38981&archieve=)26 Ocak 2008 15:46http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/38981_1_080126154625.gif
Trabzonspor'da sezon başında Orduspor'a kiralık olarak verilen Cem Demir, bordo-mavili takıma geri döndü.

Profesyonel şube menajeri Necmi Perekli, Trabzon'a gelen Cem Demir'in teknik heyetin hazırladığı program doğrultusunda çalışmalarını PAF takımıyla sürdüreceğini söyledi.

Perekli, Cem Demir'in idman eksiğini kapatıp daha sonra teknik heyetin uygun görmesi halinde (A) takım ile idmanlara başlayacağını da kaydetti.

NECATİ VE YUSUF GÜNDEMDE YOK

Trabzonspor'un gündeminde Galatasaraylı Necati Ateş ve Denizlisporlu Yusuf'un olmadığı bildirildi.

Bu futbolcular konusunda herhangi bir görüşmenin olmadığı ve transfer edileceklerine ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığı kaydedildi.

Transfer komitesinin bir orta alan ve bir forvet oyuncusu konusunda çalışmalarını sürdürdüğü de kaydedildi.

10 numara
26.01.2008, 16:26
Transfer komitesinin bir orta alan ve bir forvet oyuncusu konusunda çalışmalarını sürdürdüğü de kaydedildi.

mübarek sanki petrol bulma çalışması yapıyorlar...

Hasan61
26.01.2008, 16:27
brezilyada petrol aramak ancak bu yönetimin aklına gelir

_SeRKaN_
26.01.2008, 16:27
Bugünün transferi Cem Demir oldu demek helal olsun ne diyelim..Kaynaklar nerde dedik demirci çıktı karşımıza hayır olsun inşallah demir elimizde olduğuna göre kaynakta yakındadır :)

Hasan61
26.01.2008, 16:31
SON HAMLETrabzonspor; Dennis, Brozek, Necati, Collocini, Ricardinho için bastırıyorhttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/29807_b.jpg
Teknik Direktör Yanal’ın; savunma, orta saha ve forvete ısrarla takviye istemesi Bordo-Mavili yönetimi transferin bitmesine 5 gün kala hareketlendirdi, listedeki isimler ile görüşmeler hızlandırıldı

ÖNCELİK YABANCI
Trabzonspor’da kadroya takviye için arayışlar sürüyor. Brezilyalı oyuncular Fernandao ve Alex’in transferinde uzun süre boşa kürek çeken ve istediğini alamayan Bordo-Mavili yönetim, transfer listesinde bulunan diğer oyuncular ile görüşmelerini hızlandırdı. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın istediği doğrultusunda önceliği savunma, orta saha ve golcü oyuncuya veren Bordo-Mavili yönetim, Arjantinli yıldız golcü Dennis ve Deportivolu Collocini ile temaslarını sürdürüyor.
BROZEK ÇIKMAZI
Yönetimin listesinde bulunan diğer isimler ise Polanyalı oyuncu Pawel Brozek, Beşiktaşlı Ricardinho ve Ankaraspor ile yollarını ayıran Necati Ateş. Teknik Direktör Ziya Doğan döneminde de Bordo-Mavili takımın gündemine gelen ancak yüksek bonservis bedeli nedeniyle transferi gerçekleşmeyen Polonyalı oyuncu Brozek’e, Trabzonspor’un eski oyuncusu Szymkowiak, Bordo-Mavili takım için olumsuz rapor verirken, bu transfer çıkmaza girdi.
MÜTHİŞ YEREL BASINIMIZ SALLAMIŞ YİNE SALLIYACAĞI KADAR

mohikan61
26.01.2008, 16:31
büyük takım büyük topçularla olur bu çapulcularla değil

Volkan Albayrak
26.01.2008, 16:32
boşver biraz sallasın şurda sallayacağı 5 günleri kaldı

DURAS
26.01.2008, 16:33
bu işbilmez yönetimdende ancak böyle bir hamle beklenirdi. birde cem demirle umut bulut nasıl kıyaslanıyor anlamadım. umuta yazık ediyorsunuz. bir yanda orduda bile yedek kalan cem demir, bir yanda gerek agücü, gerek geçen yıl Trabzonda attığı 15 golle umut. yazık yahu. yarın emin olun umut bulutuda ararız. bukadar kolay adam harcamayı biran önce bırakmalıyız bence

Volkan Albayrak
26.01.2008, 16:34

büyük takımında büyük düşünen yöneticisi olur

Hasan61
26.01.2008, 16:35
FATİH TEKKE BU TAKIMA DÖNDÜĞÜNDE ÇOK MU BÜYÜK TOPÇUYDU,GÖKDENİZ NERDEN GELDİ BU GÜNLERE,YATTARA ALINIRKEN HANGİMİZ TANIYORDUK,AURELİO BREZİLYA LİGİNDE KAÇINCI LİGDE OYNUYORDU TRABZONA GELMEDEN ÖNCE,STEPANOV ÇOK MU TANINIYORDU.BÖYLE GENÇLERİ ÇABUCAK HARCAMAYALIM.

smertkan
26.01.2008, 16:37
Umut tan iyimi. Trabzonda oynadığı zamanları gördük. Umut a yapılan haksızlıkların bu kadar acımazsız olması hiç hoş değil. daha 25 yaşında ve onun yaşında Trabzonsporda tek forvet olarak takım bu kadar kötü durumdayken oynayan başka kim var.
Çok acımasızsınız. şimdi cem gelecekmiş bi gelsin. umut yedek soyunsun. o zaman bakalım umut u böle yerden yere vuranlar yine aynı şekilde konuşacaklarmı. zamanında gökdeniz defolup gitsin diyenler vardı. ama şimdi görüyoruz ki gökdeniz de olmasa takım tam dibe çökecek. Eleştiri yaparken kapalı gözlerle değil biraz da geniş düşünerek yapalım. geçmişi bugünü ve geleceği düşünelim.

Ben düşüncemi yazdım katılırsın ya da katılmazsın.Sen Umutu beğenirsin bunada saygı duyarım.Kimseyi eleştirmek gibi bir derdim yok.Benim kafamdaki Golcü tipine ne Yazıkki Umut Uymuyor.Fikrim buydu zikrimde budur.Sanıyorumki Hocada böyle düşünmüş olacakki Fernandao transferini istedi.Ayrıca Gökdeniz olayında kalsın diyenlerin içindeyim.Bu görüşümüde Umut Hakkındaki düşüncem gibi Forumda açıkça yazdım.Bu düşüncemde bu gün doğru düşünmüşüm diye kendimede bir pay çıkarmıyorum.Ama yanılsaydım kesin üzülürdüm.Ve umarım senin dediğin olur ve Umut konusunda ben yanılırım, onun hakkında söylemiş olduğum sözlerin üzüntüsünü sürmek kabulümdür.

10 numara
26.01.2008, 16:38
FATİH TEKKE BU TAKIMA DÖNDÜĞÜNDE ÇOK MU BÜYÜK TOPÇUYDU,GÖKDENİZ NERDEN GELDİ BU GÜNLERE,YATTARA ALINIRKEN HANGİMİZ TANIYORDUK,AURELİO BREZİLYA LİGİNDE KAÇINCI LİGDE OYNUYORDU TRABZONA GELMEDEN ÖNCE,STEPANOV ÇOK MU TANINIYORDU.BÖYLE GENÇLERİ ÇABUCAK HARCAMAYALIM.

hangisinde bir ışık gördün sabri mi? yoksa necati mi?

Kaan
26.01.2008, 16:38
ÇARESİZLİK VE ÇIRPINIŞ!

http://www.gunebakis.com.tr/images/caresizlikcirpinn.jpg

Trabzonspor yönetimi transferde tam bir çaresizlik örneği sergiliyor. Kulübü 2 yıl 2 aylık süre içinde adeta yerle bir eden Nuri Albayrak başkanlığındaki yönetim, transferde en büyük umutları olan Brezilya’nın İnternacional takımının orta saha oyuncusu Alex Meschini ve foreti Fernandao’da tam bir hayal kırıklığına uğrayınca yönünü Türkiye’de Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımlarda futbol oynamış veya oynamaya devam eden ama işe pek yaramayan isimlere yöneldi. Trabzonspor kurmayları Ümit Karan konusunda Galatasaray’dan olumsuz yanıt alırken, Ankaraspor’da kiralık olarak forma giyen ancak bu takımdan da dışlanan Necati Ateş’le ilgilenmeye başladılar. Bu isimlerin yanında bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş formasını giyen şimdi Anderletch’de oynayan Serhat Akın, Beşiktaş’ın müzmin yediği Ricardinho’ya bel bağladılar.

Ricardinho Gelmek İstemedi
Trabzonspor yönetiminin forvet için düşündüğü isimlerden biri olan Anderletch’li Serhat Akın için görüşmelerini sürdürürken, oyuncudan ‘gelirim’ yanıtı alındı. Ancak kulübü yüksek bonservis bedeli istiyor. Gerekirse kiralama yönteminin hayata geçirilmesine çalışılıyor. Beşiktaş’tan istenen Ricardinho için Siyah-Beyazlı yöneticiler, ‘Veririz’ dediler. Fakat Ricardinho’nun, “Beşiktaş’tan, Trabzonspor’a gitmem. Türkiye’de İstanbul’dan başka bir kentte yaşamam. Bunun için teklifi kabul edemem” dediği ifade edildi. Bu sözler üzerine Beşiktaş yönetiminin de, Ricardinho’yu veremeyeceklerini ilettiler. Vestel Manisasporlu Selçuk İnan, Ankaragücü’nden Bebbe, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Adriano gibi oyuncular için de çalışmaların yoğun bir tempoyla sürdüğü ama henüz somut bir gelişme sağlamadığı da ifade edildi. Bu da moralleri iyice bozdu.

Denis German Umut Oldu
Bordo-Mavili yönetimin bir başka umudu ise İndependiante takımında forma giyen Arjantinli forvet oyuncusu German Gustava Denis olduğu kaydedildi. Denis’in avukatının dün İstanbul’a geldiği ve bir görüşme gerçekleştirildiği dile getirildi. Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ın ise, ‘Futbolcuyla görüşelim, anlaşalım” dediği ve German Denis’i Türkiye’ye davet ettiği kaydedildi. Bu oyuncunun yarın İstanbul’a gelmesi halinde gerekli anlaşmaların yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bir yandan da Fransa’nın Toulouse takımında oynayan Gineli Fode Mansare ve aynı takımın forveti İsveçli EÖlmander de yeniden gündeme geldi. Ziya Doğan döneminde de alınmak istenen Wisla Krakow takımının forveti Pavel Brozek için de nabız yoklanmaya başlandı. Stoper için de Arjantinli Colloccini ve Gaziantepsporlu Bekir İrtegün için de görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

--------------------------------------------------

Fode Mansare'nin ve Elmander'in listeye alınması çok güzel oldu... :)

Hasan61
26.01.2008, 16:40
ÇARESİZLİK VE ÇIRPINIŞ!

http://www.gunebakis.com.tr/images/caresizlikcirpinn.jpg

Trabzonspor yönetimi transferde tam bir çaresizlik örneği sergiliyor. Kulübü 2 yıl 2 aylık süre içinde adeta yerle bir eden Nuri Albayrak başkanlığındaki yönetim, transferde en büyük umutları olan Brezilya’nın İnternacional takımının orta saha oyuncusu Alex Meschini ve foreti Fernandao’da tam bir hayal kırıklığına uğrayınca yönünü Türkiye’de Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımlarda futbol oynamış veya oynamaya devam eden ama işe pek yaramayan isimlere yöneldi. Trabzonspor kurmayları Ümit Karan konusunda Galatasaray’dan olumsuz yanıt alırken, Ankaraspor’da kiralık olarak forma giyen ancak bu takımdan da dışlanan Necati Ateş’le ilgilenmeye başladılar. Bu isimlerin yanında bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş formasını giyen şimdi Anderletch’de oynayan Serhat Akın, Beşiktaş’ın müzmin yediği Ricardinho’ya bel bağladılar.

Ricardinho Gelmek İstemedi
Trabzonspor yönetiminin forvet için düşündüğü isimlerden biri olan Anderletch’li Serhat Akın için görüşmelerini sürdürürken, oyuncudan ‘gelirim’ yanıtı alındı. Ancak kulübü yüksek bonservis bedeli istiyor. Gerekirse kiralama yönteminin hayata geçirilmesine çalışılıyor. Beşiktaş’tan istenen Ricardinho için Siyah-Beyazlı yöneticiler, ‘Veririz’ dediler. Fakat Ricardinho’nun, “Beşiktaş’tan, Trabzonspor’a gitmem. Türkiye’de İstanbul’dan başka bir kentte yaşamam. Bunun için teklifi kabul edemem” dediği ifade edildi. Bu sözler üzerine Beşiktaş yönetiminin de, Ricardinho’yu veremeyeceklerini ilettiler. Vestel Manisasporlu Selçuk İnan, Ankaragücü’nden Bebbe, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Adriano gibi oyuncular için de çalışmaların yoğun bir tempoyla sürdüğü ama henüz somut bir gelişme sağlamadığı da ifade edildi. Bu da moralleri iyice bozdu.

Denis German Umut Oldu
Bordo-Mavili yönetimin bir başka umudu ise İndependiante takımında forma giyen Arjantinli forvet oyuncusu German Gustava Denis olduğu kaydedildi. Denis’in avukatının dün İstanbul’a geldiği ve bir görüşme gerçekleştirildiği dile getirildi. Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ın ise, ‘Futbolcuyla görüşelim, anlaşalım” dediği ve German Denis’i Türkiye’ye davet ettiği kaydedildi. Bu oyuncunun yarın İstanbul’a gelmesi halinde gerekli anlaşmaların yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bir yandan da Fransa’nın Toulouse takımında oynayan Gineli Fode Mansare ve aynı takımın forveti İsveçli EÖlmander de yeniden gündeme geldi. Ziya Doğan döneminde de alınmak istenen Wisla Krakow takımının forveti Pavel Brozek için de nabız yoklanmaya başlandı. Stoper için de Arjantinli Colloccini ve Gaziantepsporlu Bekir İrtegün için de görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

--------------------------------------------------

Fode Mansare'nin ve Elmander'in listeye alınması çok güzel oldu... :)

YUH DİYORUM ANCAK BU KADAR SALLANIR.

hüseyin1975
26.01.2008, 16:42
Cem Demiri geri cagirmislarmi yada kendisimi geri gelmis bilemiyorum. Sayin Pereklinin dediklerinden bu net olarak anlasilmiyor zaten.

Beni rahatsit eden Cemin durumu. Idman eksikleri varmis ve Pafla calisacakmis.

Bu Oyuncu son zamanlarda bosdamiydi? Ordu ile Idmanlara cikmadimi? Hazir olmasi kac Hafta sürer? Ne zaman yararli olabilir?
Önümüzdeki 2 - 3 maci kazanamazsak bize ne faydasi olacak?

Bize acilen bir Seri lazim!!!

Samet Yildirim
26.01.2008, 16:43
Cem Demir paf takimla calisacakmis ozaman transfer mi yapacaklar ki....hic bisi anlamadim....1 subat gelsede gecse bi:D

magicyattara
26.01.2008, 16:51

Orda dur.Büyüktü tabiiki.Altaya gitti Altay lig tarihinin en iyi derecesini yaptı.Antepe gitti antep lig tarihinin en iyi derecesini yaptı.Trabzona döndü Trabzon son yılların en büyük başarılarına imza attı.Zenite gitti şampiyon oldu zenit.
Sence bunlar tesadüfmü????

irfanb
26.01.2008, 16:53

Akyazı'da teknik çalışmalar devam ediyor
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/sondaj.jpgBaşkan Yardımcımız Muzaffer Ermiş Akyazı sahilinde 660 bin metrekarelik alan üzerinde yapılacak Trabzonspor Spor, Kültür ve Turizm Tesisleri için dolgu projesine esas olmak üzere sondaj çalışmalarının başlatıldığını söyledi.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Ermiş, “Sondaj çalışmalarından alınacak numuneler üzerinde laboratuar çalışmaları yapılıp daha sonra rapor tanzim edilecek” dedi.

http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/sondaj1.jpg
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/sondaj2.jpg

Bir de bulurlarsa sittin sene ayrilmazlar bu kulüpten. :) :)

mhayri
26.01.2008, 16:54
Cem demir ordusporsan kovulmuş yani kadro dışı bırakılmıştır.Geri çağırma diye bişey yok arkadaşlar...
aynen bizim Ceyhun ve Celo ya yaptığımız gibi gönderilmiştir...
Bu da gösteriyorki yönetim Acziyetin dibine vurmuştur nokta.

hüseyin1975
26.01.2008, 16:57
Cem demir ordusporsan kovulmuş yani kadro dışı bırakılmıştır.Geri çağırma diye bişey yok arkadaşlar...
aynen bizim Ceyhun ve Celo ya yaptığımız gibi gönderilmiştir...
Bu da gösteriyorki yönetim Acziyetin dibine vurmuştur nokta.

Bu Yönetimi savunacak degilim. Savunanlarada sasarim zaten ama bu konuda neden yanlislari var?

Cem bizim sözlesmeli Oyuncumuz. Orduspor onu gönderdiginde elbette bize geri gelecek, hatta gelmesi Sart!
Hoca oynatir yada oynatmaz, o onun bilecegi isdir.
Su an Yönetim onu biz geri cagirdik demediki.

Bu olayda Yönetimi su an icin suclamayalim bence.

Hasan61
26.01.2008, 16:58
Orda dur.Büyüktü tabiiki.Altaya gitti Altay lig tarihinin en iyi derecesini yaptı.Antepe gitti antep lig tarihinin en iyi derecesini yaptı.Trabzona döndü Trabzon son yılların en büyük başarılarına imza attı.Zenite gitti şampiyon oldu zenit.
Sence bunlar tesadüfmü????
EVET O ZAMANLAR İYİ FUTBOLCUYDU AMA BÜYÜK BİR YILDIZ DEĞİLDİ.TRABZON'A GELDİKTEN TRABZONSPOR ONU,O TRABZONSPOR'U BÜYÜTTÜ VE TÜRKİYENİN 1 NUMARALI GÖLCÜSÜ OLDU.AYNI ŞEY CEM DEMİR İÇİNDE GEÇERLİ BÖYLE GENÇLERİ KAYBETMEYELİM DEMEK İSTİYORUM.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Lütfen büyük harflerle yazmayalım, forum kurallarına riayet edelim...

magicyattara
26.01.2008, 16:58
Bir de bulurlarsa sittin sene ayrilmazlar bu kulüpten. :) :)

Muzaffer ermiş hocamda orda,taşın üstünde.
Kamyonda eski modele benziyor.:)Taş bile getirmez o kamyon:))))

Muhammed KOÇ
26.01.2008, 16:59
her foruma girdiğimde fiyaskoydu bu sefer bi oyuncu almışız Allaha şükür.inşallah yararlı olursun cem..

Mert Marabaoğlu
26.01.2008, 17:02
http://www.ajansspor.com/resim/perekli_2008_1.jpg

Profesyonel şube menajeri Necmi Perekli, Trabzon'a gelen Cem Demir'in teknik heyetin hazırladığı program doğrultusunda çalışmalarını PAF takımıyla sürdüreceğini söyledi.

Perekli, Cem Demir'in idman eksiğini kapatıp daha sonra teknik heyetin uygun görmesi halinde A takım ile idmanlara başlayacağını da kaydetti.

-NECATİ VE YUSUF GÜNDEMDE YOK-

Trabzonspor'un gündeminde Galatasaraylı Necati Ateş ve Denizlisporlu Yusuf'un olmadığı bildirildi.

Bu futbolcular konusunda herhangi bir görüşmenin olmadığı ve transfer edileceklerine ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığı kaydedildi. Transfer komitesinin bir orta alan ve bir forvet oyuncusu konusunda çalışmalarını sürdürdüğü de kaydedildi.

----------------------------------------------------------------------

(Arkadaşlar, Cem Demir Orduspor'dan kovulmuştur, Trabzonspor Geri almamıştır yani. Yani Her zamanki gibi saçma bi olay. Ocak ayında aldığımız; Onur Ve Cem Demir bizi Şampiyon yapacak müthiş Transferler (!) )

magicyattara
26.01.2008, 17:04
EVET O ZAMANLAR İYİ FUTBOLCUYDU AMA BÜYÜK BİR TOPÇU DEĞİLDİ.TRABZON'A GELDİKTEN TRABZONSPOR ONU,O TRABZONSPOR'U BÜYÜTTÜ VE TÜRKİYENİN 1 NUMARALI GÖLCÜSÜ OLDU.AYNI ŞEY CEM DEMİR İÇİNDE GEÇERLİ BÖYLE GENÇLERİ KAYBETMEYELİM DEMEK İSTİYORUM.

Fatih Tekkeyi ben paf takımından itibaren Avni Akerde izledim.O zamanda büyük futbolcuydu.96 yılında bile çoğu maçta ilk 11 çıktı.Olacak olan futbolcu o yaşlardada oynar.Sonradan olmaz.Boşuna beklemeyelim iyi olur diye.Örneğin:Barış Memiş.17 yaşında ve adam akıllı oynuyo dimi.

Faik Yılmaz
26.01.2008, 17:04
bu başlığa girmekten nefret eder hale geldim....

Cafer Bulur
26.01.2008, 17:05
Bu Yönetimi savunacak degilim. Savunanlarada sasarim zaten ama bu konuda neden yanlislari var?

Cem bizim sözlesmeli Oyuncumuz. Orduspor onu gönderdiginde elbette bize geri gelecek, hatta gelmesi Sart!
Hoca oynatir yada oynatmaz, o onun bilecegi isdir.
Su an Yönetim onu biz geri cagirdik demediki.

Bu olayda Yönetimi su an icin suclamayalim bence.
saygideger abim.sen de önce yönetimi savunup ondan sonra yerden vuruyorsun.bunu daha önce bircokkez yaptin.cem demirin geri cagrilmasi tam bir trajikomedidir.ordusporda tutunamayan bir oyuncuya kulüp bulmasi icin tebligat yapmalari gerekirken geri cagrilmasi sergiledikleri rezaletin son perdesidir.bunun baska aciklamasi var mi?

Volkan Albayrak
26.01.2008, 17:06
yeter artık şu forum bi transfer görsümn ya nedir bu çilemiz bizim

Cafer Bulur
26.01.2008, 17:07
su albayragi su anki ruh halimle bir yakalasam onu bir kasik suda bogardim.bizi kötü yönetenler cok oldu ama bunlar gibi hickimse trabzonspora ihanet etmedi.bu ihanetlerinin bedelini elbet birgün ödeyeceklerdir.

krdnz
26.01.2008, 17:08
Cuma günü transfer bitiyor,bizde bir gelişme yok.Transferde son yılların en berbat takımı olan Beşiktaş bile transfer

döneminin ilk günlerinde Holoskoya imza attırıp 3-4 maçtır forma verirken bizim yönetim -neyi yönetmişlerse- hala

bulanık suda balık avlıyor.

Mert Marabaoğlu
Millet, 13000. mesaj'a 92 msj kaldı, ve biz hala transfer yapmadık... Nuri Defol git artık, Şubat'ı bekleme...

Badaloğlu
http://www.ajansspor.com/resim/perekli_2008_1.jpg

Perekli, Cem Demir'in idman eksiğini kapatıp daha sonra teknik heyetin uygun görmesi halinde A takım ile idmanlara başlayacağını da kaydetti.

-NECATİ VE YUSUF GÜNDEMDE YOK-

Bu futbolcular konusunda herhangi bir görüşmenin olmadığı ve transfer edileceklerine ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığı kaydedildi. Transfer komitesinin bir orta alan ve bir forvet oyuncusu konusunda çalışmalarını sürdürdüğü de kaydedildi.

----------------------------------------------------------------------

(Arkadaşlar, Cem Demir Orduspor'dan kovulmuştur, Trabzonspor Geri almamıştır yani. Yani Her zamanki gibi saçma bi olay. Ocak ayında aldığımız; Onur Ve Cem Demir bizi Şampiyon yapacak müthiş Transferler (!) )

Senin gibi teknik menejere ne diyeyim ben!!! Sen git, köşe yazarlarını sansür etmek için uğraş, şikayet et.O iş daha kolay...Senin neyine Trabzonspor:(

Bunlar bu takıma bir koyun bile alamazlar...

irfanb
26.01.2008, 17:10
Tekrar yazmak zorunda kaldigim icin özür diliyorum ama ne yapayim...

Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 01.02 2008

Mert Marabaoğlu
26.01.2008, 17:11

:D:D:D:D:D

hüseyin1975
26.01.2008, 17:11
saygideger abim.sen de önce yönetimi savunup ondan sonra yerden vuruyorsun.bunu daha önce bircokkez yaptin.cem demirin geri cagrilmasi tam bir trajikomedidir.ordusporda tutunamayan bir oyuncuya kulüp bulmasi icin tebligat yapmalari gerekirken geri cagrilmasi sergiledikleri rezaletin son perdesidir.bunun baska aciklamasi var mi?

1.) Hickimse sürekli yerden yere vurulamaz. Ben Adil bir Insanim. Yönetim iyi bir is yapmissa yada yaparsa elbet tebrik ederim. Kötü yaptiklarinda elestiririm. Bu gayet dogal bir durum dimi? Daha önce neyi bircok kez yapmisim tam anklayamadim. Örnek verirsen sevinirim.

2.) Yönetimin Cemi cagirdigini nereden biliyoruz? Cagirdik diyen oldumu?
Bir Arkadas Ordunun Cemi gönderdigini yazmis. E koca bir yari boyunca genelde yedek olan ve sadece 1 (!) Gol atan bir Oyuncuyu göndermeleri normal dimi?
Gönderildikden sonra bize gelmeside gayet dogal, zira sözlesmeli Futbolcumuz. Akibetinin ne olacagina Hocamiz karar verir. Iyi görürse oynatir, yetersiz görürse gönderir.
Olay neden büyütülüyor anlamis degilim!

AYYILDIZ
26.01.2008, 17:14

Cok dogru tesbit aynen boyle olacak

Faik Yılmaz
26.01.2008, 17:15
Ceyhununda geri alalımda 3 transferle transfer işini kapatalım

Cafer Bulur
26.01.2008, 17:16
trabzonspora ihanet eden bu yönetimle,elindeki kadroyu yeterince motive edemeyen bu teknik direktörle ,sahada uyurgezer gibi dolasan bu futbolcularla lige kalirsak bu sezon icin basarili sayiliriz.su anki kadronun bu kadar kötü olmasinin sebebi arasinda elbette bu yönetimin durusu yatmaktadir.hicbirseyi beceremeyen bu yönetim devre arsinda kongreyi yapsaydi bu durumda olmazdik.camiaya negatif enerji veren bu yönetimin yapacagi transferlerinde onlar gidene kadar basarili olmasi imkansizdir.bütün umutlarimiz yeni yönetimdedir.bunlardan daha kötüsünü göremeyir herhalde.

mustafa08
26.01.2008, 17:19
ja allah askina, ne Mansaresi, ne Elmanderi? Mansare sözlesmesini daha yeni 2011 e kadar uzatti, Elmander de takimin gölcüsü. Ikisi toplam 15 Million € ya alamazlar,benden söylemesi. Bunlar yine Transferin son gününde paldir küldür bir iki tane menejer lerin gagaladigi oyunculari alacaklar, ayni Musampa ve Marcelinho gibi. allahim yarabbim, hani Brezilya ligi icin kocaman bir dosya hazirlanmisti, ve gerekince transferler ordan yapilacakti? vay be, demek o KOCAMAN listede Fernandao ve alex vardi, vaybe ne büyük bir Dosyaymis, rekor kirar be bu dosya.
Ya bu yönetimde ne plan ne program var ya, rast gele birseyler yapmaya calisiyorlar.

Muhammet_61
26.01.2008, 17:22
Resmen çaresizlik ve çırpınış demişler ama bence yanlış..
Zira çaresiz ve çırpınışta olabilmek için önce yapılmak istenen işlerin olması lazım gelir ki bu işler bir türlü gerçekleşmemesi gerekir. Ancak yönetimimizin her hangi bir planı, programı, bir amacı yoktu ki zaten. Transfer sezonu başlarken akıllarında yatan eminim ki şöyle bir fikirdir: "bi iki genç alırız, mevcut kadroya güvenelim zaten kongrede gideceğiz, son güne kadar oyalama yöntemiyle transferi askıya alırız. Ha boşta ballı ucuz bir isim ayağımıza gelirse alırız.."

Bu Cem Demir işinde burnuma pis kokular geliyor Sanki Yönetim Cem'i geri almak için bir bahane üretti ve Orduspor'a "kovduk" demesi için direktifte bulundu.

Mustafa Ulutaş
26.01.2008, 17:24
Fatih Tekkeyi ben paf takımından itibaren Avni Akerde izledim.O zamanda büyük futbolcuydu.96 yılında bile çoğu maçta ilk 11 çıktı.Olacak olan futbolcu o yaşlardada oynar.Sonradan olmaz.Boşuna beklemeyelim iyi olur diye.Örneğin:Barış Memiş.17 yaşında ve adam akıllı oynuyo dimi.

Çok haklısın kardeş,ha Cem Demir ha Ergin Keleş. Cem'in de bir farkı yok...

Jester
26.01.2008, 17:25
Ceyhun büyük ihtimal Bursa'ya gidiyor.
Kaynak Samet Aybaba.

Cafer Bulur
26.01.2008, 17:25
1.) Hickimse sürekli yerden yere vurulamaz. Ben Adil bir Insanim. Yönetim iyi bir is yapmissa yada yaparsa elbet tebrik ederim. Kötü yaptiklarinda elestiririm. Bu gayet dogal bir durum dimi? Daha önce neyi bircok kez yapmisim tam anklayamadim. Örnek verirsen sevinirim.

2.) Yönetimin Cemi cagirdigini nereden biliyoruz? Cagirdik diyen oldumu?
Bir Arkadas Ordunun Cemi gönderdigini yazmis. E koca bir yari boyunca genelde yedek olan ve sadece 1 (!) Gol atan bir Oyuncuyu göndermeleri normal dimi?
Gönderildikden sonra bize gelmeside gayet dogal, zira sözlesmeli Futbolcumuz. Akibetinin ne olacagina Hocamiz karar verir. Iyi görürse oynatir, yetersiz görürse gönderir.
Olay neden büyütülüyor anlamis degilim!
yönetim hangi isi olumlu yapmistir?tek yaptiklari marcelinhoyu almak idi onuda 6 ay sonra geri gönderdiler.cem bizim sözlesmeli oyuncumuz elbet geri gelecek diyorsun.ceyhun ve celalettinde sözlesmeli oyuncularimizdi.onlara nasil kapi gösterildi.o halde neden cem hazir olana kadar calisacak deniyor.tabiiki forvet almayacaklari icin.kelin ilaci olsaydi basina sürerdi.cem orduspordailk onbire bile girememis biz onu trabzonspora hazirliyoruz.bu yönetimin ne kadar kücük düsündügnün isbatidir.sen bu isleri göremiyorsen yönetime bir sempatin var herhalde.bunlar ayni isi gecen sezonun devre arasinda erdinci alarak yapmislardi.simdi bu senaryo yeniden sahnede.iddia ediyorum cem bunlarin forvet transferidir.

_SeRKaN_
26.01.2008, 17:27

Aslında fark var Cem kaleye şut çekiyor..Ergin ise kaleye şut çekme özürlüsü..:)

cumapazarlı
26.01.2008, 17:28
cem demir kolay adam eksiltiyor ''şut cekebiliyor''...
ergin keleşle kıyaslamak cok zor!

Burak Tokal
26.01.2008, 17:28
kim ne derse desin ben Cem Demir i çok beğeniyorum elbette muazzam bir golcü değil,ancak Umut dan daha iyi olcağına eminim neden tutunamıyor bilmiyorum.Forvette Umut u görmektense Cem i görmek bana çok daha büyük zevk verir.

hırçındalga
26.01.2008, 17:29
TS'de Dejan direkten döndü
26 Ocak 2008 / 17:25
Trabzonspor FC Seul'un Sırp oyuncusunun transferinden bu futbolcunun sakatlığı nedeniyle vaz geçti.

Bordo mavili ekipte transfer çalışmaları sürüyor. Trabzonspor 'a önerilen Güney Kore ekibiFC Seul'ün sol orta saha oyuncusu ,sırp Dejan Damjanovic'dan sakatlığı nedeniyle vazgeçildi.

Bordo- mavili ekibin transfer komitesi üyeleri yaptıkları araştırmada bu futbolcunun ayağının iki kez kırıldığını öğrendiler. Halen sakatlığı nedeniyle Şenol Güneş'ın çalıştırdığı FC Seul takımında da forma giyemeyen 1981 doğumlu 187 cm boyundaki Hırvat orta saha oyuncusu Dejan'ın transferi bu futbolcunun sakat olması nedeniyle gerçekleşmedi.

Öte Yandan Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyeleri şuana kadar basında ismi yer almamış ve ismi ve ülkesi sır gibi saklanan bir golcü futbolcu transferinde sona yaklaştı. Bu futbolcunun kulübüyle kendisiyle büyük oranda anlaşmaya varıldığı ve küçük pürüzlerdin giderilmesi halinde ismi sır gibi saklanan bu futbolcunun Salı günü İstanbul'a getirilmesi bekleniyor
Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

hüseyin1975
26.01.2008, 17:31
Benim bu Yönetim ve Baskan hakkinda yazdiklarimi bilmiyorsun. Bilsen böyle yazmazdin.
Ceyhun ve Celo bizdeyken gönderildi.
Cem ise Ordudan gönderildi ve Bavulunu aldi geldi.
As Takimda düsünülse hemen A Takimi ile Antremanlara baslardi. Sanki A Takimda acigi kapatamazmi?
Yönetim onu zorla oynatamaz. Ersun Hoca isterse oynar, istemezse oynamaz.
Cem olayi bosuna büyütülüyor bence.

Ersun Hoca Cem geri geldi diye Forvet Transferinden vazgecmez! Ersun Hoca Cem geri geldi diye Yönetim bana Golcü getirdi diye düsünmez.
Hadi ben Saf olayim kardesim, Ersun Hocam Saf degil herhalde?

Hasan61
26.01.2008, 17:32
Trabzonspor FC Seul'un Sırp oyuncusunun transferinden bu futbolcunun sakatlığı nedeniyle vaz geçti.

Bordo mavili ekipte transfer çalışmaları sürüyor. Trabzonspor 'a önerilen Güney Kore ekibiFC Seul'ün sol orta saha oyuncusu ,sırp Dejan Damjanovic'dan sakatlığı nedeniyle vazgeçildi.

Bordo- mavili ekibin transfer komitesi üyeleri yaptıkları araştırmada bu futbolcunun ayağının iki kez kırıldığını öğrendiler. Halen sakatlığı nedeniyle Şenol Güneş'ın çalıştırdığı FC Seul takımında da forma giyemeyen 1981 doğumlu 187 cm boyundaki Hırvat orta saha oyuncusu Dejan'ın transferi bu futbolcunun sakat olması nedeniyle gerçekleşmedi.

Öte Yandan Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyeleri şuana kadar basında ismi yer almamış ve ismi ve ülkesi sır gibi saklanan bir golcü futbolcu transferinde sona yaklaştı. Bu futbolcunun kulübüyle kendisiyle büyük oranda anlaşmaya varıldığı ve küçük pürüzlerdin giderilmesi halinde ismi sır gibi saklanan bu futbolcunun Salı günü İstanbul'a getirilmesi bekleniyor
aha buyur şimdi kim bu ismi sır gibi saklanan futbolcu niye salı günü arada ufak pürüzler varsa hafta sonu gider bu sorunları hemen imzala(tabi haber doğruysa)

Murat Keçeci
26.01.2008, 17:33
biraz huzur bulmuştuk yine ortaya meçhul biri atıldı bu yönetim kanser eder adamı

irfanb
26.01.2008, 17:35

O kadar saklamasinlar bu futbolcuyu sonra nereye sakladiklarini unutacaklar bulana kadar transfer sezonu kapanacak.. :)

Serdar A
Cem Demir diyenler acaba Emre Aygün'ü tanıyorlar mı ?

Cem Demir'i yedek klübesine oturtan Emre'yi...

canim TS
Bir sali günü daha geliyor(lar) habere bakin

A.T.R
26.01.2008, 17:36

Daha önce de yazmıştım vesile oldu yine yazayım. Söz konusu bizim yönetim olduktan sonra KIRMIZI ile belirttiğim bu iki kelime öbeğinden tiksindim artık. Sizde durum farklı mı?

Burak Tokal
26.01.2008, 17:38
Cem Demir diyenler acaba Emre Aygün'ü tanıyorlar mı ?

Cem Demir'i yedek klübesine oturtan Emre'yi...

evet o adamı da tanıyorum ancak sadece oyunlardan gayet yetenekliydi nasıl yollandı Ts den anlamadım.Aynı:Can parlayan Ts den kiralık olarak araklı ya yollanmıştı döner dönmez konya ya satıldı.Malesef yönetim....

Murat Keçeci
26.01.2008, 17:38

büyük oranda anlaşmaya varılmışşa daha adamla bile görüşülmemiştir

Muhammed KOÇ
26.01.2008, 17:39
bi farkı felan yok bi cem daha getirirler en fazla..

İdris Toksoy
26.01.2008, 17:39
büyük oranda anlaşmaya varıldı:D
küçük pürüzler giderilecek :D

mustafa08
26.01.2008, 17:40
kim ne dese desin, bu Yönetim bilmiyor Transfer yapmasini.. :alkış:

hüseyin1975
evet o adamı da tanıyorum ancak sadece oyunlardan gayet yetenekliydi nasıl yollandı Ts den anlamadım.Aynı:Can parlayan Ts den kiralık olarak araklı ya yollanmıştı döner dönmez konya ya satıldı.Malesef yönetim....

Araklida gayet iyidi. Konyada ne yapdigini biliyormusun?

Laz_61
Trabzon 99% Rico pasa ile sezon sonuna kadar kiralik anlasmis..

Burak Tokal
26.01.2008, 17:41
4 transfer sözleri vardı:
1-Cem
2-Onur
3-Kadir
4-Barış

bunu demezler umarım

Kaan

Kaynak sağlam mı..? :D :D :D

mustafa08
büyük oranda anlaşmaya varıldı:D
küçük pürüzler giderilecek :D
Bunlar su pürüzleri kaldirana kadar ben kralp krizi gecirecem, hey allahim yarabbim ya.. Ne beceriksiz adam bunlar :confused:

mustafa08
26.01.2008, 17:43

ben sanmiyorum Ricardinhonun bize gelecegini.. :rolleyes:

Burak Tokal

Umarım küçük bir pürüz çıkar :D

Hasan61
.acaba bu ismi sır gibi saklanan oyuncunun ismini kendileri biliyor mu?bu yönetim kesinlikle kimsenin ismini saklayamaz

Ahmet54
26.01.2008, 17:44
Vaybe ikinci lig takimi ordusporda tutunamayan, kadroya giremeyen ve gönderilen cem demir simdi bizlerin umut kaynagi oldu..
Tamam umut fakirin ekmegi ama ben böyle umutla yasamaktansa ac kalmayi tercih ederim, ikinci ligde tutunamayan bir adam bizim umudumuz olacaksa durumumuz gercekten icler acisi!..
yok cem demirde büyük cevher vardida bizler, teknik adamlar mi göremedi!..cem demirin yedek oldugu takimda simdi forvette okan yilmaz ve emre aygün oynuyor almisken onlari alalim onlar as oyuncu olduguna göre daha bir kurtaricidirlar!

mustafa08
.acaba bu ismi sır gibi saklanan oyuncunun ismini kendileri biliyor mu?bu yönetim kesinlikle kimsenin ismini saklayamaz

keske sakliyip alsalar, ama ahoooo nerdeeeeee?

Murat Keçeci
bu ismi sır gibi saklanan adam SIRbistandan olabilir mi acaba

Laz_61
26.01.2008, 17:45
Kaynak sağlam mı..? :D :D :D

Yok Kardes Ertugrul Saglam :D:D:D

Laz_61
26.01.2008, 17:46
Ya arkadaslar benim anlamadigim kim gelse dese yok Ts onunla anlasmis herkes bi haber inaniyor ya....Imza atilmadan bu yönetimin hic biseyine inanmayin..;)

Ahmet54

kaynak saglammi sen ondan haber ver :)..hangi yöneticiden yada hangi yöneticinin oglundan yada hangi klübe yakin gazeteciden duydun!..
yüzde 99 kismini bilmem ama yüzde 1 in gerceklesme ihtimali daha yüksek!

Koray
hemende inandınız bu habere haa...hani rize maçına kadar bitecekti transferler ?.. la bunlar kimi kandırdıklarını zannediyo yaa...

mustafa08
26.01.2008, 17:47
Ya arkadaslar benim anlamadigim kim gelse dese yok Ts onunla anlasmis herkes bi haber inaniyor ya....Imza atilmadan bu yönetimin hic biseyine inanmayin..;)
Zaten inanmiyoruz :-) sadece... nasil diyim, hayal ediyoruz :-)

Koray
kaynak saglammi sen ondan haber ver :)..hangi yöneticiden yada hangi yöneticinin oglundan yada hangi klübe yakin gazeteciden duydun!..
yüzde 99 kismini bilmem ama yüzde 1 in gerceklesme ihtimali daha yüksek!

abi kaynak sağlam diyenlere inanma bndn söylemesi :)

Raskolnikof

Bordo mavili ekipte transfer çalışmaları sürüyor. Trabzonspor 'a önerilen Güney Kore ekibi FC Seul'ün sol orta saha oyuncusu ,Sırp Dejan Damjanovic'den sakatlığı nedeniyle vazgeçti.

Bordo- mavili ekibin transfer komitesi üyeleri yaptıkları araştırmada bu futbolcunun ayağının çeşitli yerlerden iki kez kırıldığını öğrendiler. Halen sakatlığı nedeniyle de Şenol Güneş'ın çalıştırdığı FC Seul takımında da forma giyemeyen 1981 doğumlu 187 cm boyundaki Sırp orta saha oyuncusu Dejan'ın transferi bu futbolcunun sakatlığı nedeniyle gerçekleşmedi.

Öte Yandan Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyeleri şuana kadar basında ismi yer almamış ve ülkesi de sır gibi saklanan bir golcü futbolcunun transferinde sona yaklaştı. Bu futbolcunun kulübüyle ve kendisiyle büyük oranda anlaşmaya varıldığı öğrenilirken aradaki küçük pürüzlerdin giderilmesi halinde bu futbolcunun Salı günü İstanbul'a geleceği öğrenildi

Kaynak:
HABER 61

Ahmet54
26.01.2008, 17:48
hemende inandınız bu habere haa...hani rize maçına kadar bitecekti transferler ?.. la bunlar kimi kandırdıklarını zannediyo yaa...

sende yönetimin günahini almaya yer ariyorsun rize maci dediye bir dahaki seneki rize macini kastettiler yani daha zaman var, dengeleri bozmadan, kücük pürüzleri gidererek transfer yapilacaktir!

Erdem Keser
26.01.2008, 17:50
İnşallah Ricardinho ile anlaşırız.
Türkiyenin tartışmasız en iyi top dağıtan ortasaha oyuncusu..

Koray
26.01.2008, 17:50
sende yönetimin günahini almaya yer ariyorsun rize maci dediye bir dahaki seneki rize macini kastettiler yani daha zaman var, dengeleri bozmadan, kücük pürüzleri gidererek transfer yapilacaktir!

doğru ya nasılda yanılmışım tühh...saygı değer Trabzonspor yöneticileri sizdn özür diliyorum...bi daha ki rize maçını kasdettiğinizi bilmiyodum !!!

Laz_61
26.01.2008, 17:51
Ya Hamza Cakir Almanyanin 3 Liginde top oynuyor yasida 22 Trabzonluymus...Almanyada bi sürü trabzonlu topcu var 3.Ligde oynayan simdi hepsini almamizmi gerekir...3.Ligde oynayan adam trabzona ne verebilir?......3.Ligden topcu alcana Pafdan getir Stoper Safaki belki taniyan vardir oynat...veya bizde bi selim vardi oda iydi onu oynat...adam 22 yasina gelmis hala kesfedilememis bizim menejer necmi beymi gidipte kesfedmis hayret valla....gence gurbetcilerden alinacak birtek oyuncu var oda Baseldeki Eren oda yabanci statüsünde isvicre vatandasi cünkü ama gelmez o baska.

Koray

erdem her zman ki espirilerinden bitanesini mi yaptın :)

İdris Toksoy
Zaman gittikçe daralıyor.

Murat Keçeci
bidahaki rize maçı nasıl olacak 2.lig takımıyla 1.lig takımı karşılaşamıyor hatırlatmak istedim

AYYILDIZ

Vay be bjknin yabanci kontenjanini bosaltmak icin oynatmadiklari adami alacagiz he sonrada neden sampiyonluga oynayamiyoruz diyoruz

Laz_61
26.01.2008, 17:52

deliye vacip olurmus belli olmaz ;)

TSezgin61
26.01.2008, 17:52
yok yaa bunlar bu saatten sonra transfer yapmaz. 26 gün yapamadilarda son 4-5 günmü yapacaklar. birkasinlar bu hikayeleri. futbolculara destek verelim, köprüyü karsiya gecene kadar, harbiden korkmaya basladim bu küme olayindan yavas yavas... ha düsmeyiz ama rezillikle kaliriz. zaten olduk rezil olacagimiz kadar

Faik Yılmaz
26.01.2008, 17:53
bu seneki en iyi transferimiz Nuri Albayrakı geldiği yere transfer etmemeiz olacak....3434 yaz Nuri Albayrak geldiği yere İstanbulş Bb ye transfer olsun :)

Ahmet54
bidahaki rize maçı nasıl olacak 2.lig takımıyla 1.lig takımı karşılaşamıyor hatırlatmak istedim

anca beraber, kanca beraber ;)..rizenin halide bizden farkli degil o bizim cok gol yiyen versiyonumuz rize allem ediyor, kallem ediyor ligde kaliyor yani bu senede ligde kalacaklarini saniyor ve umuyorum sonucta bölge takimi her ne kadar aramizda bir husumet olsada bir rizeyi, denizliye, sivasa yada kayseriye tercih ederim..

magicyattara
doğru ya nasılda yanılmışım tühh...saygı değer Trabzonspor yöneticileri sizdn özür diliyorum...bi daha ki rize maçını kasdettiğinizi bilmiyodum !!!

Bi dahaki rize maçını acaba hangi ligde oynarız.

TSezgin61
26.01.2008, 17:54

renkdas bende yeryerimden kipirdamasam, bende öyle toplar dagitirim. adamda hic heycan yokki. yattara depar atacak gökdeniz soldan kosacak, ricardinho orta sahadan yürüye yürüye gelecek...

h@msi61
26.01.2008, 17:55
Vay be bjknin yabanci kontenjanini bosaltmak icin oynatmadiklari adami alacagiz he sonrada neden sampiyonluga oynayamiyoruz diyoruz

Ya arkadaslar, butun adamlara filancanin istemedigi, sunun begenmedigi olarak bakmayin. Ricardinho denilen adam 2006 dunya kupasinda Brezilya milli takiminin kadrosundaydi, oynadigi surede de manyak isler yapti. Besiktas'ta Delgado muthis oynadigi icin adam yedek. Var mi senin Delgadon da begenmiyorsun Ricardinho'yu. Hey Allah'im.

Özkan Erdem
26.01.2008, 17:56
http://img179.imageshack.us/img179/2815/adszzm4.jpg

Murat Keçeci
Ya arkadaslar, butun adamlara filancanin istemedigi, sunun begenmedigi olarak bakmayin. Ricardinho denilen adam 2006 dunya kupasinda Brezilya milli takiminin kadrosundaydi, oynadigi surede de manyak isler yapti. Besiktas'ta Delgado muthis oynadigi icin adam yedek. Var mi senin Delgadon da begenmiyorsun Ricardinho'yu. Hey Allah'im.

ricardınho gelecekse ceyhun niye gitti o zaman bize orta saahnın yükünü çekecek bir adam lazım 2.bir szmek mesela

TSezgin61
Bi dahaki rize maçını acaba hangi ligde oynarız.

bu yönetim az tilki degil. demekki biz 2. ligde olacagimiz icin seneye kupada eslesecegiz rizeyle anlamina geliyor...

büyük baskan! iyiki korktugun! fener, cincon, bjkden kurtardin kupada eslesmemizi

Emre HIZAL
kim ne derse desin rico, necati ikilisi bu takımda iş yapar. inşallah alınırlar.

Samet Yildirim

sezon sonuna kadar kalsin...kiralik olarak...takimda futbolcu yok...rico en azindan yattara-glkdeniz-barisi devreye sokar...ama alacaklarini sanmam..

Ahmet54
26.01.2008, 17:57
Arkadaslar lütfen su düsme olayini abartmayin bakiniz sunu net söylüyorum..Hükümet düser, enflosyan düser ama Trabzonspor asla düsmez..
bunun lami, cimi yoktur bizim ölümüz bu ligde kalir evet durumumuz pek ic acici degil ama böyle psikolojik olarakta kendimizi bitirmeyelim, düsme lafini kullanmayalim cünkü bu birilerinin ekmegine yag sürer..
günesi balcikla siviyalim demiyorum, kral ciplak degilde diyelim gibi bir söylemim yok sadece su sayili günleri sükunetle ve sabirla atlatalim diyorum..
Ebed elbet bizim olacaktir, yarinlar aydinlik olacaktir bu biraz zaman alacaktir, su anda bir fetret dönemindeyiz ama bu fetretin bitisi efsanenin dirilisi olacaktir..

Rıza ÇOLAK
26.01.2008, 17:57
Bırakın Aleksi Fernandoyu bizim yöneticiler Coca Cola nın 4 kapağa bir penguen kampanyasından becerip bi penguen alamazlar. 3 kapak toplayıp Ermeni Terzinin dükkana gider, Yan tarafta bulunan kasapla pazarlık ederler 2 kapağa yarım kilo kıyma olmazmı diye

karatasof
26.01.2008, 17:58
Ersun Yanal'ın kısa sürelikte olsa transfer yapacağız dediği bu Ricardinho meselesi olsa gerek.Ben buna inanmak istemiyorum ama eğer anlaşılmışsa hayırlı olsun demekten başka birşey gelmiyor elimizden.Rico Paşa'ymış pehhh.

Özkan Erdem
26.01.2008, 17:59
http://img179.imageshack.us/img179/2815/adszzm4.jpg

Paf takımına yollanmış. Aslında geçen yıl sezon başında iş yapacak gibi görünüyordu ama Ziya Doğan'ın gelişiyle pek şans bulamadı. Aklımda kalan bir Antep maçı vardı karlı zeminde sonradan girmiş, etkili olmuştu.

Koray
26.01.2008, 17:59
Arkadaslar lütfen su düsme olayini abartmayin bakiniz sunu net söylüyorum..Hükümet düser, enflosyan düser ama Trabzonspor asla düsmez..
bunun lami, cimi yoktur bizim ölümüz bu ligde kalir evet durumumuz pek ic acici degil ama böyle psikolojik olarakta kendimizi bitirmeyelim, düsme lafini kullanmayalim cünkü bu birilerinin ekmegine yag sürer..
günesi balcikla siviyalim demiyorum, kral ciplak degilde diyelim gibi bir söylemim yok sadece su sayili günleri sükunetle ve sabirla atlatalim diyorum..
Ebed elbet bizim olacaktir, yarinlar aydinlik olacaktir bu biraz zaman alacaktir, su anda bir fetret dönemindeyiz ama bu fetretin bitisi efsanenin dirilisi olacaktir..

bncede,ne o öyle düşmek fln gibi laflar...

enflasyon düşer hükümet düşer TRRABZONSPOR ...... düşer.

Ahmet54
26.01.2008, 18:00
"Trabzonspor diye bir şey kalmayabilir!"
Partisinin Trabzon'daki toplantısında Trabzonspor'u değerlendiren Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Trabzonspor için her ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirterek, "Eğer devre arası transfer yapamazsak ve birlikteliği sağlayamazsak Trabzonspor diye bir şey kalmayabilir" dedi.
Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Trabzospor'un kendisinin ve bir çok kişinin üst kimliği olduğunu belirterek, "Siyaset sporun emrinde olmalıdır. Ama Trabzonspor'a siyaset girmemelidir. Çok şükür biz buna dikkat ettik ve siyaseti Trabzonspor'a sokmadık. Trabzonsporlu olmanın gururunu yaşayanlar Trabzonspor'un sorumluluklularını da yaşamalıdırlar. Trabzonspor konusunda bir taraf olamazsınız, yoksa bertaraf olursunuz. Biz doğruları söylememiz lazım kulüp bizim, takım bizim. Yönetim A olur, B olur, C olur. Trabzonspor'a kim çivi çakıyorsa onun emrinde olmamız gerekiyor. Eğer bu yönetim devam edecekse onun yanında oluruz, eğer başka yönetim gelirse onun da yanında olmamız gerekiyor" diye konuştu.

Özak, Trabzonspor'un bir çok yeni projeye ihtiyaç duyduğunu belirterek, "Trabzonspor için hazırladığımız bir kolej projemiz var şu anda hazırda duruyor. Bunun dışında bir Trabzonspor Üniversitesi yapmamız gerekiyor. Bunların dışında İstanbul Kartal'daki gibi kulübe gelir getirici kaynaklar bulmamız gerekiyor. Aksi takdirde Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'la yarışmamız güçleşebilir. Bu gibi tesisleri az para vererek veya hiç para vermeyerek, Trabzonspor'un gücünü kullanarak bunları almamız gerekiyor. Akyazı'daki tesisin yasal alt yapısını kurmaya çalışıyoruz. 2011 Olimpiyatları için gelecek olan vaziyet planı ile burayı yapmayı planlıyoruz. Burada bir dolgu meselesi var. Buranın yapılması önemli bir finansman gerektiriyor. Sayın Başbakan ve TOKİ buna olur derse bu iş yapılabilir" dedi.

ANKARA, MANİSA TRANSFER YAPTI, BİZ YAPAMADIK!
Trabzonspor'a çivi çakılacaksa bunu ilk biz çıkarız diyen Özak, "Takım kötü gidince yönetim oraya yoğunlaşıyor. Bu tip projelere yoğunlaşamıyor. Trabzonspor zor durumda. OFTAŞ maçında herkes sahaya gelsin, takımı herkes desteklesin dedim. Aksi takdirde durumuz iyi değil. Bu işten biraz anlarım. Şu anda futbolcuların bacakları titriyor. Tribünlere gelenlerin bazıları paralı gelenler değil bir başkaları tarafından yönlendirilen kişiler olabilir. Şehirde kulübün başkanına küfür edildiği zaman ben bana edilmiş olarak kabul ederim. Nitekim Karadeniz oyunlarında, ben bu saygısızlıktır dedim. Müdahale edin dedim. Ama Trabzon'da herkes bir tarafta, dağınık bir durumda. Aydınlar cesur olup çıkmalı ve Trabzonspor'a destek vermeliler. Şimdi 9 Şubat'ta bir seçim yapılacak. Bu seçim tarihi doğru değildir. Yanlıştır. Fatura hepimize gelecek. Ocak ayı gitmiştir. Manisa transfer yaptı, Ankaraspor transfer yaptı başka kulüpler yaptı ama Trabzonspor yapamadı. Para bulmakta biraz zorluk çektik. Borsayla ilgili önemli sorunlar yaşıyoruz. Trabzonspor hepimizindir. Biz Nuri Bey ile konuştuk. Trabzonspor yapacaksak yapalım, parasını hep beraber verelim dedik. Ama 9 Şubat'a kadar transfer yaptık, yaptık. Yapamazsak ve birlikteliği sağlayamazsak Trabzonspor diye bir şey kalmayabilir. Yönetim kurulu ve futbolcular şehre çıkamıyor. 4 büyükler neredeyse üç büyüklere düşürüldü. Trabzonspor ile ilgili ne yapılacaksa biz Ankara'da bunu yapmaya çalışacağız. Bugünden itibaren herkes elinden geleni yapmalıdır" şeklinde konuştu.
ajansspor

Ali Yerlikaya
Ya Hamza Cakir Almanyanin 3 Liginde top oynuyor yasida 22 Trabzonluymus...Almanyada bi sürü trabzonlu topcu var 3.Ligde oynayan simdi hepsini almamizmi gerekir...3.Ligde oynayan adam trabzona ne verebilir?......3.Ligden topcu alcana Pafdan getir Stoper Safaki belki taniyan vardir oynat...veya bizde bi selim vardi oda iydi onu oynat...adam 22 yasina gelmis hala kesfedilememis bizim menejer necmi beymi gidipte kesfedmis hayret valla....gence gurbetcilerden alinacak birtek oyuncu var oda Baseldeki Eren oda yabanci statüsünde isvicre vatandasi cünkü ama gelmez o baska.

Arkadas Almanyada 3. ligde oyniyan bi oyuncu BankAsya 1 liginde rahatlikla top oynar bide Almanyada altyapisi görmüs bi oyuncu burdaki bi oyuncuyu kiyaslaman anlamsiz. Almanya da professiyonelce egitim aliniyor Türkiyede ise akraba dost baglantilar sonucu. Yani anliyacagin Hamza TS ye büyük katkilar sagliayabilir ama sagliyibit saglamdigini denemek lazim. ama hamur bi kere tutatr büyük olcüde sorunu cözmüs oluruz.

h@msi61
ricardınho gelecekse ceyhun niye gitti o zaman bize orta saahnın yükünü çekecek bir adam lazım 2.bir szmek mesela

Sirf ayni mevkide oynuyorlar diye bu ikisini ayni kefeye mi koyuyorsun? komik.

10 numara
ricô'yu neden beğenmiyorsunuz anlamıyorum...neyse polemik yapmayalım inş. doğrudur..

Cafer Bulur
26.01.2008, 18:01
almanya 3.ligini kücümsemek yanlis olur.orda türkiye 1.liginden daha kaliteli oyuncular vardir.bu illaki hamza cakirdir diyemem tabiiki.yine anlatanlara göre fena degilmis.düsseldorf kulübünün resmi sitesindeki profilinde en sevdigi takim trabzonspor olarak belirtilmis. alindigi takdirde elimizdeki sagbeklerden daha faydali olacagina inaniyorum.jabiden bile daha faydali olur bence.cünkü jabi trabzonsporda öylesine oynuyor.ama hamzanin sahada herseyini verecegine inaniyorum.bu tip gurbetcileri takima katmamiz gerekir.onu transfer edecek yönetim su anda bizde yok o ayri bir konu.

kalavara
26.01.2008, 18:01
albayrak ve çetesinin trabzonsporu algılayış biçimlerine en iyi örnek bu durum. bugüne kadar yapılan transferlere bir bakın.istanbul takımlarının köpeği trabzonspor ve trabzonsporun köpeği biz.yazıklar olsun albayrak.her defasından çapını bir kez daha ortaya koyuyorsun.trabzonlu olmandan utanıyorum.böyle giderse trabzonlu olmaktan da utanacağım korkarım.

mustafa08
26.01.2008, 18:02
ricô'yu neden beğenmiyorsunuz anlamıyorum...neyse polemik yapmayalım inş. doğrudur..

Ricardinho iyi alsinda, faydali da olur ama benim tek düsündügüm konu, biraz agir olmasi....

Murat Keçeci
26.01.2008, 18:03
kardeşim bjk kulubu bizden tomas junu aldığında taraftarı ne diyordu trabzonda kadroya giremeyen bir adamı gitti aldı demirören diye adama etmedikleri kalmadı şimdi tam tersi oluyor da bizim taraftarımız niye ricardinhoyu istiyor böyle mi büyük kulubuz biz az akıllı olun beyler

h@msi61
26.01.2008, 18:03
Ricardinho iyi alsinda, faydali da olur ama benim tek düsündügüm konu, biraz agir olmasi....

Fener'li Alex de agir oglu agir ama durum ortada. Bu ligde hizli olmaya da gerek yok zaten.

Ahmet54
26.01.2008, 18:04
Samet Aybaba ;
Ceyhun ile biz anlaştık ancak kulübü bizden çok yüksek miktarda bonservis ücreti istiyor. Bekliyoruz bugün belki gelişme olabilir.
ajansspor

Samet Yildirim
transferin bitmesine 3-4 gün kalmis halanda cok iyi adam beklenyior...gecici olraka transfer de düsünelebilir...ricardonho da sezon sonuna kadar iyidir en azindan ortasahada top dagitabilen pas yapmasini bilen oyuncu olmus olur hic oyuncu almamaktan iyidir ricardinho....

mustafa08
bakin, bu durumun büyüklüklen kücüklüklen alakasi yok. BJK de kadroya giremeyen adamin bize faydali olmicak anlamina gelmiyor, neden öyle düsünüyoruzki? Bize faydali olacak adamlar lazim, ister takimda kadroda olsun veya olmasin...

Muhammed KOÇ
kardeşim bjk kulubu bizden tomas junu aldığında taraftarı ne diyordu trabzonda kadroya giremeyen bir adamı gitti aldı demirören diye adama etmedikleri kalmadı şimdi tam tersi oluyor da bizim taraftarımız niye ricardinhoyu istiyor böyle mi büyük kulubuz biz az akıllı olun beyler
doğru beyler hem rico kaliteli bi oyuncu..

ÖzGür Ayar
26.01.2008, 18:06
arkadaşlar herhalde sağ kanada cafu ortasahaya pirlo forvetede henryyi bekliyor. kardeşim bu yönetim transfer yapamıyor beceremiyor. en azından rico bonservisiyle gelmiyor kiralık geliyor. seneye gelen yönetim istediği transferleri yapar. yeterki şu sene kurtulsun. sabriyi beğenme necatiyi beğenme ricoyu beğenme. keşke herkesi kiralasalarda gelen yönetim istediği transferleri yapar.

Mustafa Ulutaş
26.01.2008, 18:06
cem demir kolay adam eksiltiyor ''şut cekebiliyor''...
ergin keleşle kıyaslamak cok zor!

O zaman şöyle diyelim ha Umut ha Cem:)

Murat Keçeci
26.01.2008, 18:08
O zaman şöyle diyelim ha Umut ha Cem:)

şöylede desek olur ha umut ha cem ya da forvetsiz çık sahaya

AyhanPe
26.01.2008, 18:09
ricardinho olabilir.suan kiralikta olsa bir kac yabanci alinsa iyi olur.aslinda brezilyadan ille alman sart degil.kirala bi sene.fb de nobreyi kiralayordu..madem para yok bari kiralik oyuncu al..gurbetciler bitseydi rize macina kadar bari..yüzsüz herifler..yapamayacagin seyin sözünü verme o zaman..

h@msi61
26.01.2008, 18:09
arkadaşlar herhalde sağ kanada cafu ortasahaya pirlo forvetede henryyi bekliyor. kardeşim bu yönetim transfer yapamıyor beceremiyor. en azından rico bonservisiyle gelmiyor kiralık geliyor. seneye gelen yönetim istediği transferleri yapar. yeterki şu sene kurtulsun. sabriyi beğenme necatiyi beğenme ricoyu beğenme. keşke herkesi kiralasalarda gelen yönetim istediği transferleri yapar.

Gel de anlat millete. Sanki sampiyonluga oynuyoruz, sanki sehirimiz de Paris gibi de Ricoyu, Necatiyi begenmiyoruz. Suan gelecegi degil gunu kurtarma zamani. Canlar bizim icin calisiyor duymuyor musunuz.....

Laz_61
26.01.2008, 18:10
Arkadas Almanyada 3. ligde oyniyan bi oyuncu BankAsya 1 liginde rahatlikla top oynar bide Almanyada altyapisi görmüs bi oyuncu burdaki bi oyuncuyu kiyaslaman anlamsiz. Almanya da professiyonelce egitim aliniyor Türkiyede ise akraba dost baglantilar sonucu. Yani anliyacagin Hamza TS ye büyük katkilar sagliayabilir ama sagliyibit saglamdigini denemek lazim. ama hamur bi kere tutatr büyük olcüde sorunu cözmüs oluruz.

ben senelerce avusturyada top oynadim ne altyapisindan bahsediyorsun sen ?....evden ise,is sonu antremana..bu tersi yoktur bu böyledir Trabzonsporda altyapinin krali var adam 22 yasina gelmis iyi olsa coktan giderdi iyi bi takima...avrupada yasayan gurbetciler calismak zorundadir arkadas...günde 12 saat top oyniyamaz haftada en fazla 4 antreman yapar,antreman saati 1,5 saatir...isinmak ortada sican oynamak cift kale may yapmak bu böyledir..anlatma bana ;)

Ahmet54

2 sene önce ömer rizayi, djokayi, fatih akyeli bu mantikla aldik zor kurtulduk onlardan gecen yil ceyhunu,erdinci ayni mantikla ara transferde aldik durum ortada biz her sene bari bu seneyi kurtaralim mantigiylami yaklasacagiz yoksa durun sabredin yönetim gidiyor, mantalite degisecek mi diyorsunuz!..

Muhammed KOÇ
Gel de anlat millete. Sanki sampiyonluga oynuyoruz, sanki sehirimiz de Paris gibi de Ricoyu, Necatiyi begenmiyoruz. Suan gelecegi degil gunu kurtarma zamani. Canlar bizim icin calisiyor duymuyor musunuz.....
:alkış:*:alkış:*:alkış:*:alkış:*:alkış: aza kanaat etmeyen çoğu hiç bulamaz..

Hasan61
26.01.2008, 18:11
Trabzon Hamza'yı oyalıyorhttp://www.spor61.net/images/news/hamza_cakir.jpg26 Ocak 2008 17:15Trabzonspor Düesseldorfta oynayan Trabzonlu oyuncu Hamza Çakır'ı almamak için herşeyi yapıyor.
Trabzon Hamza'yı oyalıyor
Serkan ve Barış'ı Galatsaray'a kaptıran Trabzonspor şimdide Düesseldorfta oynayan bir başka Trabzonlu oyuncuyu almamak için elinden geleni yapıyor.

Bundesliga'nın 2. lig ekiplerinden Duesseldorf'ta forma giyen Trabzonlu gurbetçi futbolcu Hamza Çakır, Trabzonspor'a gelmeye can atarken yönetim ve Teknik heyet bu futbolcuyu almamak için işi ağırdan alıyor. Düesseldorf takımında stoper mevkiinde oynayan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Trabzonlu gurbetçi futbolcuya Almanya'nın birinci lig takımlarından Schalke 04 ve Werder Bremen takımlarının yanı sıra Türkiye'den ise Galatasaray kulübü talip.

Galatasaray'ın Alman çalıştırıcısı Feldkamp'ın Hamza Çakır'ı alınmasını ısrarla istemesi üzerine Almanya'ya giden Başkan yardımcısı Adnan Polat bu futbolcu için Düesseldorf takımı yöneticileri ile masaya oturdu. Düesseldorf yöneticilerin bonservis parasını fazla istemesi ve Hamza Çakır'ın da Galatasaray'a gelmek istememesi üzerine bu futbolcunun transferinden şimdilik vazgeçen Galatasaray sezon sonunda tekrar alman kulübü ile masaya oturmak istiyor.

Hamza Çakır'ın abisi Tekin Çakır kardeşinin Trabzonspor formasından başka bir formayı giymek istemediğini belirterek, “Biz Trabzonspor yönetiminden müjdeli haberler bekliyoruz. Kardeşimde Trabzonspor'da oynamak istiyor. Şuanda sözleşmesi devam ediyor. Sezon sonunda bitecek. Şuana kadar kendisini Werder Bremen, Schalke 04'un yanı sıra Türkiye'den Galatsaray istiyor. Ama kardeşim bu tekliflere sıcak bakmıyor. Sadece Trabzonspor'da oynamak istiyor”diye konuştu.

Spor61.net

Muhammed KOÇ
26.01.2008, 18:11
http://www.anadoluskor.com/anket.asp?a=20 beyler şu ankete bi müdehale edelim

AyhanPe
26.01.2008, 18:12

günü kurtarma cabasi tamamda..gününü kurtaracak adam necati degil ama ricardinho olabilir..ricardinhoyu kiralasinlar birde yabanci forvet alsinlar.bunun disinda 2 gurbetci + takasla alinacak yurt icinden futbolcularla günümüzü kurtarmis olabiliriz

ÖzGür Ayar
26.01.2008, 18:13
2 sene önce ömer rizayi, djokayi, fatih akyeli bu mantikla aldik zor kurtulduk onlardan gecen yil ceyhunu,erdinci ayni mantikla ara transferde aldik durum ortada biz her sene bari bu seneyi kurtaralim mantigiylami yaklasacagiz yoksa durun sabredin yönetim gidiyor, mantalite degisecek mi diyorsunuz!..

o dediğin isimlerle kiralık anlaşılmadı. bonsevisiyle alındı. Yani arada dağlar kadar fark var. kaldıki rico ile o isimleri tartışmam bile. Ayrıca yeni gelicek yönetimin bu kadar başarısız ve Trabzon düşmanı olucağını sanmıyorum. onun için kiralık ricoya bile şükür.

Ahmet54
26.01.2008, 18:14
Özer Hurmaci, Serkan Calik, Ali Bilgin gibi Trabzon kökenli futbolculari baska takima kaptiran Trabzonspor yöneticilerinin Trabzonlulugunu sorgulamak gerekir!..
futbolcu gelmese hadi amenna ama futbolcu yalvar yakar beni al diyor ama hadi bak isine diyoruz simdi aynisi hamzaya yapiliyor..
ya sabir diyorum, sayili gün cabuk biter...

Laz_61
26.01.2008, 18:15
Trabzon Hamza'yı oyalıyorhttp://www.spor61.net/images/news/hamza_cakir.jpg26 Ocak 2008 17:15Trabzonspor Düesseldorfta oynayan Trabzonlu oyuncu Hamza Çakır'ı almamak için herşeyi yapıyor.
Trabzon Hamza'yı oyalıyor
Serkan ve Barış'ı Galatsaray'a kaptıran Trabzonspor şimdide Düesseldorfta oynayan bir başka Trabzonlu oyuncuyu almamak için elinden geleni yapıyor.

Bundesliga'nın 2. lig ekiplerinden Duesseldorf'ta forma giyen Trabzonlu gurbetçi futbolcu Hamza Çakır, Trabzonspor'a gelmeye can atarken yönetim ve Teknik heyet bu futbolcuyu almamak için işi ağırdan alıyor. Düesseldorf takımında stoper mevkiinde oynayan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Trabzonlu gurbetçi futbolcuya Almanya'nın birinci lig takımlarından Schalke 04 ve Werder Bremen takımlarının yanı sıra Türkiye'den ise Galatasaray kulübü talip.

Galatasaray'ın Alman çalıştırıcısı Feldkamp'ın Hamza Çakır'ı alınmasını ısrarla istemesi üzerine Almanya'ya giden Başkan yardımcısı Adnan Polat bu futbolcu için Düesseldorf takımı yöneticileri ile masaya oturdu. Düesseldorf yöneticilerin bonservis parasını fazla istemesi ve Hamza Çakır'ın da Galatasaray'a gelmek istememesi üzerine bu futbolcunun transferinden şimdilik vazgeçen Galatasaray sezon sonunda tekrar alman kulübü ile masaya oturmak istiyor.

Hamza Çakır'ın abisi Tekin Çakır kardeşinin Trabzonspor formasından başka bir formayı giymek istemediğini belirterek, “Biz Trabzonspor yönetiminden müjdeli haberler bekliyoruz. Kardeşimde Trabzonspor'da oynamak istiyor. Şuanda sözleşmesi devam ediyor. Sezon sonunda bitecek. Şuana kadar kendisini Werder Bremen, Schalke 04'un yanı sıra Türkiye'den Galatsaray istiyor. Ama kardeşim bu tekliflere sıcak bakmıyor. Sadece Trabzonspor'da oynamak istiyor”diye konuştu.

Spor61.net

bu haberleri kim yapiyor ya Werder Bremen mis Schalkeymis bunlarin altyapisinda Hamza gibi binlerce varya ayrica Cincon isteseydi coktan alirdi.

karatasof
Bu Faruk Özak'a nedense ısınamadım ve son zamanlarda konuştuklarıyla dahada soğudum.İnşaallah böyle devam ederek tamamen nefretimi kazanmaz.Yine beylik laflar etmiş hazret;
1.TS devre arası transfer yapamaz ise TS diye birşey kalmayabilir.Peki sayın bakan o halde cevap verin lütfen.Bu takım 96 sezonunda fb ile şampiyonluk yarışında idi ve td devre arası 1-2 takviye ile bunun çok daha kolay olacağını söylemesi ve size yalvarmasına rağmen Başkan olan zat-ı aliniz transfer yapmamış ve son iki haftaya 4 puan önde girdiğiniz şampiyonluk yarışında evinizde oynadığınız iki maçıda kaybederek o dramatik sonu hazırladığınızı ne çabuk unuttunuz.Ve o dramatik sonun mimarı olan sizler aczinizi itiraf etmeyip elimizden çalınan şampiyonluk için hiç bir bedel ödemediniz.
2.Siyaset sporun hizmetinde olmalıdır ancak çok şükür biz TS'a siyaseti sokmadık lafını etmişsiniz ki buda en hafifinden ayıptır.Bu yönetim Akyazı'da stad yapacağız dediğinde en büyük muhalefeti zat-ı aliniz gösterdiniz.Gs'ye seyrantepe,Fb'ye Ataşahir,Bjk'ye Ümraniye'de araziler peşkeş çekilirken sesi çıkmayan zatınız TS'un projesinde ''İmara Uygun değildir,böyle bir şeye izin verirsek yarın bizi topa tutarlar '' deme cürretiniz neyle izah edilebilir.

Ali Yerlikaya
ben senelerce avusturyada top oynadim ne altyapisindan bahsediyorsun sen ?....evden ise,is sonu antremana..bu tersi yoktur bu böyledir Trabzonsporda altyapinin krali var adam 22 yasina gelmis iyi olsa coktan giderdi iyi bi takima...avrupada yasayan gurbetciler calismak zorundadir arkadas...günde 12 saat top oyniyamaz haftada en fazla 4 antreman yapar,antreman saati 1,5 saatir...isinmak ortada sican oynamak cift kale may yapmak bu böyledir..anlatma bana ;)

Renktas senin anlattigi sistem Feizeit liga icin gecerli haklisin cani istedigi zamana antrenmana istedigi zaman maca gdersiun ama biz suan 3 ligde bahsediyoruz. Yani professyonel bi futbolcudan yani hergün antrenmana cikan ve parasii ordan kazanan. Bide Avusturyada yasiyorsan Trüklerin biraz yüksek liglerde sans bulmalari zayif iyi olmadiktan sonra. Hele hele Hamza gibi gururla Türk olup Trabzonspor sevdalisi oldugunu söylüen bi oyuncu 3. ligde ilk 11 de maca cikabiliyorsa demek gercekten iyi yani hele bizim suanki stoperlerden kat kat iyidir. En azindan oyun anlayisi ve diszplin olarak

Ahmet54
26.01.2008, 18:16
o dediğin isimlerle kiralık anlaşılmadı. bonsevisiyle alındı. Yani arada dağlar kadar fark var. kaldıki rico ile o isimleri tartışmam bile. Ayrıca yeni gelicek yönetimin bu kadar başarısız ve Trabzon düşmanı olucağını sanmıyorum. onun için kiralık ricoya bile şükür.

Ben riconun alinmasi taraftariyim benim karsi ciktigim her sene yaptigimiz günü kurtarma politiksi artik sadece günü degilde seneyi kurtarsak nasil olur bir senede 365 gün var bunu yönetime hatirlatmak gerekir ;)

Travelair
26.01.2008, 18:16
Ricardinho kaliteli futbolcu olabilir. Ama bir geçmişine bakalım. Brezilya'da en sevilmeyen futbolcu ilan edildiği günlere. Bize gelmeyip bjk'ye gidişine. bjk'de iken Aurelio ile kavgasına. Brezilyalıların bile toplandığı ortamlara davet edilmeyişine. bjk'de Paşa lakabı almış kadar sevilmişken 11'den kesik yemesine. Bize 3 aylığına gelecek oyuncu bu bağlamda kendini ne kadar maçlara verebilecek?

Bir de şu var: Demirören Jun'u kiraladığı vakit, bjk taraftarı Demirören'e kin kusuyordu. Biz nasıl Trabzonspor'un beğenmediği adamı Trabzonspor gibi bir takımdan kiralarız diye. Bu transfer gerçekleşirse bir psikolojik üstünlük daha kaybolacak ki bu üstünlüğü paraya değişmem. Kendi egom için değil kulübün çıkarları adına. E napacağız? 5 gün kaldı? Bilemem o yönetimin sorunu. HEM DE BÜYÜK SORUNU!

S.F.K.
26.01.2008, 18:19
bu haberleri kim yapiyor ya Werder Bremen mis Schalkeymis bunlarin altyapisinda Hamza gibi binlerce varya ayrica Cincon isteseydi coktan alirdi.

aynen öyle
kendimiz üfürüyoruz kendimiz inanıyoruz.