PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

tomance
25.01.2008, 17:34
Trabzonspor’un büyüklüğü bir Trabzonspor forumlarında tartışılmamıştı, onu da başardık bravo bize…

Kimse tartışamaz büyüklüğümüzü.özellikle o kendini büyük sanan küçük takım:mad:.Bizden haksız bi şekilde aldıkları 3 puanla zirvedeler zaten.

Muhammed KOÇ
fernandao alınması lazim arkadaşlar.tam bizlik ayarda aradığımız transfer.her yerde oynar o adam.gol de atar attırır da..

irfanb
Transfer bitiş tarihi nedir?

Kaleci Onur`un bize imza attigi tarih :)

tomance
Bu arada 2 gündür hiç takip edemedim bi gelişme varmı arkadaşlar:confused:

toulga_61
25.01.2008, 17:35
Bu YÖnetİm Transfer Falan Yapamaz...keŞke Yapsa Yapsada ŞaŞirtsa Bİzİ Benİİ Herkesİİİ ŞaŞirtsa Aha Desek Yerİn Dİbİne Gİrdİk Desekk..yeterkİ Yapsa Ama Bu Gazmanot Beyİnlİler Ayakkabi Bİle BaĞlayamaz Transfer BaĞini Nasil Kursunlar Yabancilarla...Şu Bİzİm Brezİlyaya Gİden Pereklİmİydİ Neydİİ Ya Adam Da Bİzİm Ülkemİzde Bu Mevsİm KiŞ Brezİlyada Yaz OlduĞu İÇİn Paso Her Sene Gİdİor Oyunciu Alacam Dİye Orda Brezİlyali Çitirlarla İŞ PİŞİrİyo Galİba Yoksa İnsan En Azindan Plajdan 1 2 Tane Topa Vuran Adam Getİrİr Yaa Bu Kadar Bererİksİzlİk Olamaz ÇÜnkÜÜ.. T.s Nİn Parasini Brezİlyali GÜsellerle Yİyodur Garantİ Şerefsİz

Samet Yildirim
25.01.2008, 17:35

yok bi gelisme yani olumlu gelisme yok:D

Tanju
25.01.2008, 17:36
ersun yanal kolay kolay istifa etmez çünkü manisa'dan sonra bizden de bu şekilde ayrılırsa büyük takım çalıştırma şansı kalmaz. ersun hoca hedefleri olan biri, bu hedeflere de Trabzonspor'un başında ulaşabileceğini biliyor. Giray Bulak'ın ismi geçiyormuş, inşallah öyle bişey yoktur. lucescu'nun da geleceğini sanmam, istemem de.

irfanb
25.01.2008, 17:36
icimde bir his var az kaldi 5 saat sonra transferler tamam

5 saat sonra Nuri bey amca dükkani kapatip horul horul uyumaktadir.:)

toulga_61
25.01.2008, 17:37
ersun yanal kolay kolay istifa etmez çünkü manisa'dan sonra bizden de bu şekilde ayrılırsa büyük takım çalıştırma şansı kalmaz. ersun hoca hedefleri olan biri, bu hedeflere de Trabzonspor'un başında ulaşabileceğini biliyor. Giray Bulak'ın ismi geçiyormuş, inşallah öyle bişey yoktur. lucescu'nun da geleceğini sanmam, istemem de.

GİRAY BULAK I BENDE İSTEMEM AMA LUCESCU SÜPER OLUR BENCE..BİZİ UÇURUR

irfanb
25.01.2008, 17:37

Biz bir aydir takip ediyoruz bir gelisme olmadi da iki gündemi olsun ?
Olmaz olmaz merak etme. :)

bytrabzonspor
25.01.2008, 17:38
Kaleci Onur`un bize imza attigi tarih :)

:) :) :) :)

bytrabzonspor
25.01.2008, 17:39

abi espiriler süper yaw :):):)
hepimiz cem yılmaz kesildik yawww :) :)

tomance

O da doğruda bi umut sordum işte:(

asimavi
..ya tartışmayalım lucescuyu falan ...istemiyo işte yalvaracakmıyız adama ....

...zamanında teklif edildi gelse gelirdi...yok başkana söz vermiş de araları çok iyiymişte falan filan...

...o zaman madridden teklif gelse başkanını tanırmıydı acaba....gerek yok ersun yanal bize yeter....

....benim aklım daki trabzonsporun td. si olabilecek 3 kişiden biri şuan takımın başında ...diğer ikisi de ...halilhodziç ve şenol güneş...

irfanb
25.01.2008, 17:40
O da doğruda bi umut sordum işte:(

Sor sor da cahil kalma :) :)

Hasan61
25.01.2008, 17:43
Bu Kadroyla Lucescu DeĞİl Capello Gelse Ne DeĞİŞİr.gol Atamayan Bİr Forvet,takimin AttiĞindan Fazla Yedİrten Savunma

toulga_61
25.01.2008, 17:43
..ya tartışmayalım lucescuyu falan ...istemiyo işte yalvaracakmıyız adama ....

...zamanında teklif edildi gelse gelirdi...yok başkana söz vermiş de araları çok iyiymişte falan filan...

...o zaman madridden teklif gelse başkanını tanırmıydı acaba....gerek yok ersun yanal bize yeter....

....benim aklım daki trabzonsporun td. si olabilecek 3 kişiden biri şuan takımın başında ...diğer ikisi de ...halilhodziç ve şenol güneş...

ya sende has diyon iyi diyon da ozaman adama demezler mi ersun yanal da fenerli diye..bu adam zaten fenere gitmek için bizi çıtaz görüyor bu aşikar bende seviyorum adamı ama öle olduğunu hepimiz biliyoruz...kendini kanıtlamak istiyor evet ama fenere gitmek

toulga_61
25.01.2008, 17:44
Bu Kadroyla Lucescu DeĞİl Capello Gelse Ne DeĞİŞİr.gol Atamayan Bİr Forvet,takimin AttiĞindan Fazla Yedİrten Savunma

o da doğru beee..arsen wenger gelse 2 günde adam kanser olur gider valla:D.D:)

bytrabzonspor
25.01.2008, 17:45
HACIOSMANOĞLU DA DEDİ YA " bu takıma ronaldinho gelse bile Trabzonsporu düzeltemez"

mhayri
http://www.spor61.net/news_detail.php?id=4874

zahido
Eyvaaaahhhh teknik direktor icin mirin kirin etmeler basladi forumda.. Biz birlik olalim olalim diyoruz ama hocanin kuyusunu kazmaya calisiyoruz.. Olmuyor beyler olmuyorrr...

irfanb
25.01.2008, 17:47
HACIOSMANOĞLU DA DEDİ YA " bu takıma ronaldinho gelse bile Trabzonsporu düzeltemez"

Bu takimi düzeltse düzeltse G.B OFTAS DELEGESI HACIOSMANOĞLU düzeltir zaten.Gerisi yalan :)

eren_61
25.01.2008, 17:49
http://www.spor61.net/news_detail.php?id=4874

Allah aşkına bu nasıl bi habercilik yaa.insan yazacağı paragrafları bi kendi okur.5 paragraf yazı yazmış hepsinde aynı şey yazıyo.sadece sonlarına iki farklı kelime eklemiş

toulga_61
25.01.2008, 17:49
Bu takimi düzeltse düzeltse G.B OFTAS DELEGESI HACIOSMANOĞLU düzeltir zaten.Gerisi yalan :)
bencede ama teknik direktör olayı doğruysa onu desteklerim:D

mhayri
25.01.2008, 17:50
Hiç kimse alınamasa bile vasat bir golcü alınsın en azından Umut'Un performansı artar...
Diğer trafsferleri de şimdi yapmanın bir anlamı yok kimse bedavaya oyuncu vermiyor zaten satmıyorlar da...
Yeni sezon için yeni baştan bir takım yapılması için fırsat doğar ...
Küme düşmekmi?
Bu hükümeti bile düşürecek bir olay ihtimal vermiyorum...

mustafa gürsoy
25.01.2008, 17:51
lucescudan bir cacık olmaz onu getirmeye kalkandan hiç olmaz

S.F.K.
25.01.2008, 17:51
Eyvaaaahhhh teknik direktor icin mirin kirin etmeler basladi forumda.. Biz birlik olalim olalim diyoruz ama hocanin kuyusunu kazmaya calisiyoruz.. Olmuyor beyler olmuyorrr...
al benden de o kadar
gerçekten ayıp ediyoruz
düne kadar takım berbat hoca ne yapsın alabilecek en iyi hocayı aldık diyorduk şimdi çatlak sesler çıkmaya başladı
işte bizi bu hallere getiren zihniyet bu zihniyet
Ersun hocam Allah yardımcın olsun seninde bu takımında bizlerinde.

bytrabzonspor
25.01.2008, 17:52
arkadaşlar puan durumuna baktımda 5.olma şnasımız bile var. Hep beraber Trabzonsporu destekleyelim, geçensenede aynı şeyler oldu ama 4. bitirdik yanlış hatırlamıyorsam. ümitlerimizi kesmeyeleim,
HEP DESTEK TAM DESTEK

Samet Yildirim
25.01.2008, 17:52
GS da para yok pul yok ama adamlar transfer yapyiorlarlar sezon basi da simdi de yaptilar ROMA`dan helal olsun para yok pul yok borc kitliga kadar gelmis ama bizde ölme esegim ölme bu takima en azindan bi santrafor lazim oldugu deeee 3 ay önceden belliyidi ama ortalikda halanda yok...

mhayri
25.01.2008, 17:53
Hocaya laf yok...
Adam kendi kurgusuna göre takım yapmak istiyor...
Ziyanın ziyanlıklarını temizlemek o kadar kolay olmuyor tabi...
Ah ziya ah ...
Bu kapıdan nasıl geçecen bir daha...

karatasof
Trabzon'dan haber yapan bir internet sitesi var adı haber61 diye.Son zamanlarda düzenli bir şekilde Ersun Hoca'nın üzerine oynamaktalar.Maksatları nedir anlamak mümkn değil ancak özellikle son hafta hergün hoca'yı gönderiyorlar.En son geçen akşam GB maçına çıkmayacağını ve istifa ettiğini yaymışlardı.Bugün Hacıosmanoğlu'nun Lucescu ile anlaştığını ve kazanması halinde onunla çalışacağını uçurdular.Yani senin anlayacağın düşmanı dışarda aramaya gerek yok içimizdeler.Ne demişler atalarımız ;Ağacın kurdu kendi içindedir.....

Sunny53
spor61 ve haber61 inin haberlerine inanmayın
çünkü yalanı dolanı çok yönetim birşeyler planlıyor
ersun yanalın istifa etmek istemesi dogru çünkü çok bunaldı
yönetim hala yemin billah ediyor transfer yapacagız diye
ama 5 gün kaldı hepsi rize maçına yetişecekti ama yetişmedi
yapılacak olan sadece dua etmek ve beklemek
yapacak hiçbir şeyimiz yok
ayrıca kimse bana duyum var mı veya kaynak var mı demesin
adilik yapmasın

Samet Yildirim
25.01.2008, 17:54
arkadaşlar puan durumuna baktımda 5.olma şnasımız bile var. Hep beraber Trabzonsporu destekleyelim, geçensenede aynı şeyler oldu ama 4. bitirdik yanlış hatırlamıyorsam. ümitlerimizi kesmeyeleim,
HEP DESTEK TAM DESTEK

getirsinler fernandao-alexi ozaman olursa veya herhangi iki baska transfer(iyilerinden) ozaman 5.oluruz bu takimla hayal...

toulga_61
25.01.2008, 17:54
al benden de o kadar
gerçekten ayıp ediyoruz
düne kadar takım berbat hoca ne yapsın alabilecek en iyi hocayı aldık diyorduk şimdi çatlak sesler çıkmaya başladı
işte bizi bu hallere getiren zihniyet bu zihniyet
Ersun hocam Allah yardımcın olsun seninde bu takımında bizlerinde.

ya desteklemesine destek de nereye kadar yönetime sözünü geçiremeyip de orda kalan teknik direkdör istemiyoruzz..bence istekleri yerine getirilmezse istifa etsin kenbdi içinde trabzonspor içinde en iyisi bu

mhayri
25.01.2008, 17:56
Heyacanlı ve duyum gücü yüksek arkadaşları bekliyoruz...
bu arada Sunny53 nickli arkadaşımız'ın da alınganlık göstermesine gerek yok...
Burası TRabzonspor forumu olacak o kadar takma kafana :)

irfanb
25.01.2008, 17:59
geçensenede aynı şeyler oldu ama 4. bitirdik yanlış hatırlamıyorsam. ümitlerimizi kesmeyeleim

Gecen seneyi hatirlatma !
Adamlar serseri mayin gibi nereye carpacaklarini bilmiyor.Gecen yil ikinci yari ligin en fazla puanini topladik diye simdi Ziya`yi geri getirmeye kalkar bunlar.
Maazallah...

S.F.K.
ya desteklemesine destek de nereye kadar yönetime sözünü geçiremeyip de orda kalan teknik direkdör istemiyoruzz..bence istekleri yerine getirilmezse istifa etsin kenbdi içinde trabzonspor içinde en iyisi bu
kendisi için ve Trabzonspor için en iyisi öylemi:)
hadi öyle olsun
ama
gitti bi 2-3 senemiz daha öyleyse.

Sunny53
ben elimden geldigi kadar bilgimi yazıyorum
transfer işi çok zor
hem de çok zor
benim düşüncem sadece gurbrtçi ve yerli transferin yapılması
yani 2 kişi alınır

Sunny53
25.01.2008, 18:00
ersun yanalı istemeyen
üye istemiyoruz
yaşasın ersun kahrolsun sömürücü emperyalist yönetim:)

irfanb
25.01.2008, 18:00
ben elimden geldigi kadar bilgimi yazıyorum
transfer işi çok zor
hem de çok zor
benim düşüncem sadece gurbrtçi ve yerli transferin yapılması
yani 2 kişi alınır

Subat 1 `e kadar zamanimiz var daha :)

mhayri
25.01.2008, 18:02
ersun yanalı istemeyen
üye istemiyoruz
yaşasın ersun kahrolsun sömürücü emperyalist yönetim:)

Yaşasın Ersun hoca kahrolsun kendine bile yalan söyleyen aciz yönetim :))

Volkan Albayrak
25.01.2008, 18:03
Subat 1 `e kadar zamanimiz var daha :)

25 günde alamayanların 6 günde transfer yapabileceğine inanıyormusun ben artık sadece gurbetçileri bekliyorum

Sunny53
25.01.2008, 18:05
şunu unutmuyalım
bu yönetim tarihe geçmiştir
Trabzonsporun 40 yıllık mazisinde en kötü yönetim gösteren yönetim olarak
ciddi söylüyorum kongreden sonra bunların artıklarından kurtulmak 1 yılımızı alır
yeni gelen yönetim sezon sonu büyük bir gönderme operasyonu yapacagı kesin
ve seneye büyük ihtimalle 14-15 yeni futbolcu dahil edilecek kısaca yeni bir kadro kurulucak
bu kadronun oturması en az 1 yıl sürer hatta daha da fazla
vel hasılı kelam nuri ve çetesinin Trabzona maliyeti milyonlarca dolar nakit ve 3-4 yıllık sezon kaybı:(

İlker
25.01.2008, 18:07
Ersun hoca ne yapsın,ben kendimi şimdi onun yerine koyuyorumda.Hocanın bu adamları alın dediği yönetim transfer yapamıyorsa,ne yapsın?şimdi yerel gazetelerde haberler var sırf ortalığı bulandırmak için,kaos çıkarmak için.yeni başkan teknik direktörü değiştirecek diye bu haberlere inanmayın arkadaşlar.Yok girey bulak gelecelmiş,yok lucesku yok daha neler?Bende söyliyimde içimde kalmasın bende başkan seçilirsem Morinhoyu getiricem:D adam boşta zaten.:)

Sunny53
25.01.2008, 18:08
bu arada bir arkadas dedi
indepentiente kulubün web sitesinde
german denis adı silinmiş arkadaslar bir araştıralım

mustafa gürsoy
25.01.2008, 18:08
şunu unutmuyalım
bu yönetim tarihe geçmiştir
Trabzonsporun 40 yıllık mazisinde en kötü yönetim gösteren yönetim olarak
ciddi söylüyorum kongreden sonra bunların artıklarından kurtulmak 1 yılımızı alır
yeni gelen yönetim sezon sonu büyük bir gönderme operasyonu yapacagı kesin
ve seneye büyük ihtimalle 14-15 yeni futbolcu dahil edilecek kısaca yeni bir kadro kurulucak
bu kadronun oturması en az 1 yıl sürer hatta daha da fazla
vel hasılı kelam nuri ve çetesinin Trabzona maliyeti milyonlarca dolar nakit ve 3-4 yıllık sezon kaybı:(

Sırf Trabzonspora mı bunlar insanlık için bile kayıp:)

mustafa gürsoy
25.01.2008, 18:09

O adamın bonservisi çok yüksek zahmet etmeyin vallahi

Telha TANYILDIZI
25.01.2008, 18:10
germa denisi alabilirler ama ersun hoca istermi orası biraz kafamı bulandırıyor

Zafer Fidan
25.01.2008, 18:10

bende baktim, yokmus kadroda

Hasan61
25.01.2008, 18:11
http://www.independiente.com/pages/swf_htm/home.htm bu siteye bakmış olabilir.bu site eski sergio agüeronun falan isimleri yazıyor

Cem Akyüz
25.01.2008, 18:11

kesin takımın sitesinde teknik arıza vardır ondan silinmişdir ismi yoksa bizimkiler transfer falan yapamaz:)

Sunny53
25.01.2008, 18:12
gerçekden yok
bence araştırılmalı
demek ki kulup yol vermiş amma
kime vermiş????

Zafer Fidan
25.01.2008, 18:13
Turquía o Portugal, el destino de Germán Denis
Troglio va a tener que rezar para no perder al goleador

El delantero de Independiente Germán Denis podría emigrar finalmente al fútbol portugués o al turco, ya que Benfica, Fenerbahce y Galatasaray están interesados en contratarlo. Trascendió que el Benfica ofrecería 10 millones de dólares más el pase del atacante Gonzalo Bergessio, quien es del gusto del entrenador Pedro Troglio, aunque los otros dos clubes también entraron en la puja.

Es que el Fenerbahce estaría dispuesto a realizar una nueva oferta de una importante suma de dinero, la cual ya se la habría acercado a Leonardo Rodríguez, representante de Denis. La misma rondaría los 14 millones de la moneda estadounidense y al Rojo le quedarían diez millones limpios por la operación. En tanto, Galatasaray también entró en la conversación y tiene interés de llevárselo, por lo que habría acercado una suma que sería evaluada por la dirigencia.

Por lo tanto el atacante, el máximo goleador del último torneo de primera división, podría emigrar en los próximos días si en la entidad de Avellaneda dan el visto bueno a alguna de las ofertas. Rodríguez pondrá al tanto de esta situación al presidente de Independiente, Julio Comparada, y allí se analizaría la posible transferencia.

Denis fue seguido por varios clubes europeos y en su momento Lazio de Italia, Olympique de Marsella de Francia, Rubin Kazan de Rusia y Besiktas de Turquía, se interesaron por sus servicios. "No hay un plan B por el tema de Denis, más que nada hay que esperar qué pasa. Si lo venden vamos a salir a buscar algo", afirmó el entrenador del Rojo, Pedro Troglio, quien días atrás contó con ironía que se la pasa rezando para que le vendan al artillero.

¿FRUTOS O FIGUEROA?

No obstante, ya trascendió que en caso de concretarse la millonaria venta de Denis el club de Avellaneda saldría a la carga para buscar un reemplazante de jerarquía. En tal sentido, Nicolás Frutos (actualmente en el Anderlech de Holanda) y Luciano Figueroa (en el Genoa de Italia) son las dos alternativas que ya se barajan como plan de emergencia.

Por otro lado, y en torno al interés de Independiente por contratar al colombiano Freddy Grisales, la negociación pareció entrar en un punto muerto que se dirige a la decisión del volante de completar su contrato con Colón hasta junio, fecha en la que quedará en libertad de acción.

Volkan Albayrak
25.01.2008, 18:14
sunny bizle alakalı değildir bu arada bu dennis nasıl futbolcu ben bunu juna çok benzettim

Dogan
German Denis iyi adama benziyor. http://www.youtube.com/watch?v=32MEFHl0SaU
Altına da hemen bi ark yorum yazmış. Kaynağı sağlam mı acaba.:D

Telha TANYILDIZI
http://www.youtube.com/watch?v=xLG05_U2YxM
kalite kokuyor adam

Hasan61
25.01.2008, 18:16
German Denis iyi adama benziyor. http://www.youtube.com/watch?v=32MEFHl0SaU
Altına da hemen bi ark yorum yazmış. Kaynağı sağlam mı acaba.:D
fernandaonun videolarının altındada epeyce yorum var ama sonuç

Volkan Albayrak
25.01.2008, 18:17
lazvegas bu yaı ne kardeş ben trabzonu bu yazıda göremedim

Zafer Fidan
25.01.2008, 18:19
lazvegas bu yaı ne kardeş ben trabzonu bu yazıda göremedim

iyi görmüssün ozaman ;)

yaziyorki ya türkiye (fenerbahce, galatasaray) yada portekiz... benfica 10 milyon dollar önermis

Sunny53
25.01.2008, 18:20
alla ya
nedir bu bize olan kin
kardeşim transfer yapmak zorundasın
madem paran yok adaylar diyor sana
transferi yap para konusu biz hallederiz
onu da yapmıyorsun
be adam o koltugu ne diye işgal ediyorsun
nedir Trabzonsporu sömürdügünüz
emmidiniz emdiniz fatihi sattınız stepanov gitti
marcelinho gitti
hani paralarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

futbalski60
25.01.2008, 18:21
denisin peşinnde 10 larca kulüp var demek ki menajeri işi biliyo

TolgaTopçu61
bu oyuncuyu atletico madrid ve rusya dan 11 milyon€ teklif edilmis,yani bize gelmez

Dogan
Her şeyi geçtik haberi ilk veren gazete fotomaç. İmkansız gibi yani. Es kaza bu transfer sonuçlanırsa bi ay yazarlar herkesten önce bildik diye.:)

mustafa08
25.01.2008, 18:22
arkadaslar, imkani yok, bu adami alamayiz... cok pahali.....
acayip merak ediyorum, hangi fubolcular üzerinde duruluyor? Denis ve collocini fos, onlari gecen.... Acaba yine sag gösterip sol mu yapacak bunlar?
Hm bakalim pazartesi bitecekmi Transferler

Volkan Albayrak
25.01.2008, 18:23
zamanında beize zurawskinin gollerini ezberletmişti bunlar

Volkan Albayrak
25.01.2008, 18:24
nuri albayrak ve yönetimi bu camia sizi asla unutmayacaktır......

Sunny53
25.01.2008, 18:24
hakkaten şu anda kimsenin ismi geçmiyor
ya dediler ki boztepeden aşagı kasımpaşa:)
ya da transfer mi arıyorlar
yok canımmmmm
yönetim o kadar aptal mı:)

Erdal Kılıçarslan
25.01.2008, 18:25
2 şubatta ersun hoca gider, 10 şubatta da yönetim.
işin özü bu bence..

Adem CAKIR
25.01.2008, 18:27

Takımın şuanki durumu konusunda Ersun Yanal'a tek eleştirim, ruhsuzların takımdan uzaklaştırılması operasyonunu Celo ile Ceyhun ile sınırlı bırakmış olması.

Öte yandan
Transfer ve diğer dış ilişkiler yönetimlerin/Profesyonel kadroların (Hani şu an bizde olmayan) işidir.
her sözünü geçiremeyen istifa ederse Klüplere hoca dayanmaz.

Bu ancak başarısızlığı gölgelemeye çalışmak olurki, Ersun Hoca'da bizlerle beraber bugüne kadar sabır gösteriyorsa tahminim böyle bir maskeye ihtiyaç duymadığından yada daha büyük bir ihtimalle başaracağına olan inancındandır.

En azından ben öyle ümit ediyorum :)

Can
25.01.2008, 18:28
bir gurbetci alamayan yönetimden neolurya bide denisi alacaklarmış ey allahım

Süleyman Eruyar
25.01.2008, 18:32
yönetim ya transfer yapmamaya karar verdi, yada ilk defa akıllı davranarak sessiz davranıyor,ama transfer yapmaması daha olası,

mkmsas
25.01.2008, 18:34
gerçekden yok
bence araştırılmalı
demek ki kulup yol vermiş amma
kime vermiş????

sitenin ingilizcesinde uzun süredir güncelleme yapılmamış 2005 in kadrosu gibi gözüküyor..

ispanyolca sayfalarda ismi gözüküyor.. bir yere gittiği yok dennis'in.. gitse de bize gelmeyeceği aşikar zaten..

zahido
25.01.2008, 18:43
alla ya
nedir bu bize olan kin
kardeşim transfer yapmak zorundasın
madem paran yok adaylar diyor sana
transferi yap para konusu biz hallederiz
onu da yapmıyorsun
be adam o koltugu ne diye işgal ediyorsun
nedir Trabzonsporu sömürdügünüz
emmidiniz emdiniz fatihi sattınız stepanov gitti
marcelinho gitti
hani paralarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hakketen yaa o saglam kaynaklarina sorsana bi nerdeymis bakalim o paralar??

Adem ÖZER
25.01.2008, 18:44
valla ben necatiye de razı olmaya başladım artık.

Muhammed KOÇ
25.01.2008, 18:44
hiçyoktan iyi arkadaşlar.aza kanaat etmeye çoğu hiç bulamaz.necatiyi bari alalım bence umuttan iyidir ;)

Tansu Onur Erdoğan
25.01.2008, 18:58
Besİktasli hİguİn Nasil Sİzce?

Hasan61
25.01.2008, 18:59
Besİktaslihİguİn Nasil Sİzce?
şaka mı????

Adem ÖZER
25.01.2008, 19:00
iguana mı?

Telha TANYILDIZI
25.01.2008, 19:01
aslında higuen iyi futbolcu aynı jun gibi ama yeterli şansı olmadı adamın 6 aylığına kiralanabilir abesinin yarısı kadar olsa yeter aslında

bytrabzonspor
25.01.2008, 19:01

bu espiride güzel :)

Zuma_Yattara
25.01.2008, 19:03
iguana mı?

he iguano bomba transfer :)

Telha TANYILDIZI
25.01.2008, 19:09
o değilde arkadaşlar düşünsenize bi
fatih tekke döndü symek pişman oldu musampa ben kendimi gösterecem diyip geldi marcelinho yazık trabzona dedi stepanov ben trabzon yemeklerinden başka yemek yiyemiyorum dedi geldi
ve en önemlisi lee eul young bende geldim dedi bunlarla ersun hoca ne yapardı biraz hayal kuralım

jefferson61sefa
25.01.2008, 19:09
necati gelse keşke en azından gol atabiliyor

Tanju
25.01.2008, 19:10
aslında....
galatasaraydan carusca yı
beşiktaştan higuani
fenerden'de sakat appiahı=)
kiralayabiliriz bedavaya=)
:P

Koray
25.01.2008, 19:13

en güzel espiri buydu bnce:D

egeli
25.01.2008, 19:14
yaww güç bela giriyoruz net e haber almak için ama bir kere nasip olmadı.Hep kara haber.Çekilecek çilemiz varmış demekki.

Kasım Hilal
25.01.2008, 19:17
fatih tekke döndü symek pişman oldu musampa ben kendimi gösterecem diyip geldi marcelinho yazık trabzona dedi stepanov ben trabzon yemeklerinden başka yemek yiyemiyorum dedi geldi
ve en önemlisi lee eul young bende geldim dedi bunlarla ersun hoca ne yapardı biraz hayal kuralım

O dediğinin sadece hayali kurulur..
Bir de Maxim Romashenco olsa idi tam olurdu ama galiba onu yaş haddinden yazmadık..

Muhammed KOÇ
25.01.2008, 19:17
zaten sadece hayalini kurarız bunların artık..

Egemen
25.01.2008, 19:19
Tunalı sordu, Necati Ateş yanıtladı!

Perşembe Trabzon uçağının yolcuları arasında Necati Ateş de olabilir yani

Allah yazdıysa bozsun be bilader..

:D:D

necati mi aman kalsın :D

Tansu Onur Erdoğan
25.01.2008, 19:20
Necatİ Umuttan İyİdİr

orhan52
25.01.2008, 19:22
birkç gündür bakmamıştım yorumlara.okudukça gülüyorum hemde kahkalarla.necati higuen carusca apiah.bide bunların üzerine yapılan yorumlar.çok komik durumdayız ya.herhalde başka takım taraftarı olda idim eğlenmek için bmn forumu ziyaret ederdim.bu arada ben sinirden gülüyorum

Egemen
25.01.2008, 19:23
Necatİ Umuttan İyİdİr

necatiyi bu takımda görmek istemiyorum açıkçası.. sadece takımdan göndermek istediğimiz yığına eklenecek biri..

Telha TANYILDIZI
25.01.2008, 19:23
O dediğinin sadece hayali kurulur..
Bir de Maxim Romashenco olsa idi tam olurdu ama galiba onu yaş haddinden yazmadık..

aynen 37-38 yaşındadır şimdi

Tansu Onur Erdoğan
25.01.2008, 19:25
GİTSİNLER HASAN ÖZERİ ALSINLAR FUTBOLU BIRAKMADIYSA:d

Adem Erdoğan
25.01.2008, 19:27
Necatİ Umuttan İyİdİr

az biraz belki ama karakter olarak yanına bile yaklaşamaz.

vatandas61
25.01.2008, 19:27
biz transfer yapamiyoruz, takimda forvet yok siz necatiyi begenmiyorsunuz.
fernandaou mu necati mi desenesiz tabi ki fernandaou derim. olmayacagina göre necati hicbir forvetten daga iyidir.
hem almamiz da kolay olur, necati de international gibi baskan yok :D

murat
25.01.2008, 19:41
Arkadaslar illada kapatin su basligi diyorsunuz!!

tekrar aciyorum arkadaslar ama biraz seviyeli olalim lutfen.

Arif Timurcioğlu
26.01.2008, 02:08
Transfer dosyası açılmış peki transfer var mı? Necati dışında bi gelişme var mı? Sabri demeyin sakın.

zahido
26.01.2008, 02:09
Transfer dosyası açılmış peki transfer var mı? Necati dışında bi gelişme var mı? Sabri demeyin sakın.

Yok yaaa ne sabrisi takimda sag bek bollugu var.. Hos varda oynatmaya kalksan bitanesini koymazsin kadroya :D

ÖzGür Ayar
26.01.2008, 02:11
şu başlığı kitlemek yerine sululuk yapanları uzaklaştırın lütfen. böyle herkese ceza veriliyor. 3-5-7 saatte olsa bi ceza verin.

necati alırlarsa gerçekten çok iyi olur.
birde her ne kadar kendisine uyuz olsamda sabri çok iyi bir transfer olur. bana göre yattaranın arkasında oynayacak tek isim sabri. aynı şekilde serkan ortasahaya çekilir ayman yada hüseyine yol verilir. bir taşla iki kuş hesabı. alabilirlerse bu iki oyuncuyu alsınlar güzel olur. sonrası iki stoper.

TSezgin61
26.01.2008, 02:12
hic transfer yoku yaaa. hic bir gelisme yokmu, 4 gün falan kaldi zaten

Arif Timurcioğlu
26.01.2008, 02:13
Yok yaaa ne sabrisi takimda sag bek bollugu var.. Hos varda oynatmaya kalksan bitanesini koymazsin kadroya :D Bunların işi belli olmaz sezon başında 3 tane sağbek alan bir yönetim var. Her zaman diyorum en büyük transferimiz 10 şubat arkadaşlar.

Dip.Ing.Mag.
26.01.2008, 02:20
evettt bugun ayin 26si kaldi transferin bitmesine 6 gün sanirim . hala bunlardan transfer bekleyen varsa pes diyorum...

2008-2009 sezonu siralama tahmini ; 14.veya 15.bitiririz

zahido
26.01.2008, 02:21
gectik transferi soylentisi bile yok.. Bu iyiye mi yoksa kotuye mi isaret kestiremedim..

Laz_61
26.01.2008, 02:22
Necatiye sormus sedat beyde acaba sezon baslarken niye trabzona gelmedide ankaraya gitti...simdi bitmek sönmek üzere simdimi geldi aklina Trabzon..al oynat adam et sonra dogru istanbul..Yol gecen hani oldu Trabzon..

AyhanPe
26.01.2008, 02:23
bence iyiye.basina sizinca fiyat artiyor.simdi cenelerini tutuyorlar.bu iyi bir isaret bence..yarin öbürgün hic basinda cikmamis isimlerle anlastigimiz haberi gelir yani gelmesini istiyorum:D

h@msi61
26.01.2008, 02:24
Insallah Necati'yi, ve hatta Sabriyi de aliriz. Necati cok ust duzey bir adam, bizim takimda kral olur. Sabri'den de fazlasiyla yararlanabiliriz. Beceriksiz yonetim bari burnunun ucundaki adamlari alabilse...

Laz_61
26.01.2008, 02:26
hem bu takima alinacaksa adam gibi adam alsinlar.artik istemiyoruz ...ala ala zaten bu durumlara düstük

Laz_61
26.01.2008, 02:28
Insallah Necati'yi, ve hatta Sabriyi de aliriz. Necati cok ust duzey bir adam, bizim takimda kral olur. Sabri'den de fazlasiyla yararlanabiliriz. Beceriksiz yonetim bari burnunun ucundaki adamlari alabilse...

istersen besiktasdan tayfur havutcuyu,fenerbahceden kemalettini galatasarydan bülent korkmazida alalim...milletin kovduklarinlan bizim ne isimiz var ya..iyi olsalar gsde oynardilar.niye hic biri istemiyor senin ceyhununu...???

Fatih
26.01.2008, 02:29
necati yararlı olabilir sabri gereksiz yerinde oynayacak adam çok

murat
26.01.2008, 02:32
arkadaslar bir itiraziniz varsa kararlara bunu bize ozel yollardan herzaman iletebilirsiniz. Ama alinan kararlari baslikta tartismiyalim lutfen. Bu yazimada yorum yapmayin lutfen.

tesekkurler!

TSezgin61
26.01.2008, 02:34
ya necatinin gelmesi umutuda rahatlatir hadi anladik, ama sabri neyin nesi. ne alakaya maydonoz... bize gelip napacak. bizi basamak olarak kullaniyor artik millet

Emiroğlu
26.01.2008, 02:47
Tv de Brozek'e döndüğümüz söylendi..

Neden şaşırmadım acaba ?

Zafer Fidan
26.01.2008, 02:48
Tv de Brozek'e döndüğümüz söylendi..

Neden şaşırmadım acaba ?

Brozek den sonra kim gelmisti?? Lavezzi mi neydi...

AyhanPe
26.01.2008, 02:51
Brozek den sonra kim gelmisti?? Lavezzi mi neydi...

genova da o:D

Zafer Fidan
26.01.2008, 02:55

olsun, bizim yöneticiler yine gündeme alir onu :D

Fatih Öztürk
26.01.2008, 03:02
olsun, bizim yöneticiler yine gündeme alir onu :D
sadece gündeme alırlar!
icraata geldimi babayı:D

h@msi61
26.01.2008, 03:03
istersen besiktasdan tayfur havutcuyu,fenerbahceden kemalettini galatasarydan bülent korkmazida alalim...milletin kovduklarinlan bizim ne isimiz var ya..iyi olsalar gsde oynardilar.niye hic biri istemiyor senin ceyhununu...???

Elinde Necati veya Sabri kalitesinde bir adam var mi da istemiyorsun? Adamlar halen milli futbolcular. Gs'den ayrilma nedenleri kesinlikle futbolla alakali degil. Ceyhun'u tabiki istemezler, 30 unu devirmis huysuz,ve daha bilmemne de bilmemne. Yattara'yi kadro disi birak bakalim kimse bu adami Trabzon kovdu istemiyorum diyecek mi. Kume tehlikesi yasiyoruz taraftarimiz milli topculari begenmiyor, sasilacak is gercekten...

zahido
26.01.2008, 03:12
Ben boyle taraftar gormedim kume dusmesi imkansiz bi takimi nerdeyse sozleriyle kume dusurecekler yaa..

Fatih Öztürk
26.01.2008, 03:13
necati ateş gündemimizdeymiş.
valla bize iyi gelir.
bulduğunu cakan affetmeyen bi oyuncu.
mevcut takıma ilaç olur ilaç.
tabi alacak yönetici varsa!

Fatih Öztürk
26.01.2008, 03:14
Ben boyle taraftar gormedim kume dusmesi imkansiz bi takimi nerdeyse sozleriyle kume dusurecekler yaa..
herkes üzüntüden ne yapacağını şaşırdı.
tabiki trabzonspor ligden düşmez.
mazur görmek gerekli arkadaşları.
bunca olumsuz şeyler dönerken taraftar olumlu tepki veremez.

GAYBANA
26.01.2008, 03:17
Ya siz hala transfermi bekliyorsunuz, komik olmayın bu masalla daha ne kadar uyuyacaksınız. Eyy Trabzonsporlular uyanınnn takımımıza sahip çıkalım yoksa elden gidecek.

Fatih Öztürk
26.01.2008, 03:18
bizde ersun yanalın yalancısıyız.
pazartesi rize macına kadar transferi bitireceklerini mutlaka bir kaç oyuncu alacaklarını söylemişti.
ersun hocadan daha sağlam kaynağımız olmasa gerek.

Laz_61
26.01.2008, 03:20
kardesim trabzonun kadrosu o kadar kötümü ya iyce abartiniz ya...Takimda oyunculara güven verecek Yönetim yok Daha dogrusu takimlan ilgilenen Yönetim yok Takimin boslugu ordandir...ya Bi Gökdenizin Bedeli Oftasi,Rizeyi,Kasimpasayi,Denizliyi,Bursayi,beledi yeyi hepsinin ilk 11ini alir ya....Trabzon ve Küme hic birbirine örtüsmüyor..

mehmet83
26.01.2008, 03:22
bizde ersun yanalın yalancısıyız.
pazartesi rize macına kadar transferi bitireceklerini mutlaka bir kaç oyuncu alacaklarını söylemişti.
ersun hocadan daha sağlam kaynağımız olmasa gerek.

Ersun hocada yonetimin yalancisi. e Bizim yonetimde yalancinin yalancisi. Sonuc itibariyle transfer falan olmaz.

h@msi61
26.01.2008, 03:25
kardesim trabzonun kadrosu o kadar kötümü ya iyce abartiniz ya...Takimda oyunculara güven verecek Yönetim yok Daha dogrusu takimlan ilgilenen Yönetim yok Takimin boslugu ordandir...ya Bi Gökdenizin Bedeli Oftasi,Rizeyi,Kasimpasayi,Denizliyi,Bursayi,beledi yeyi hepsinin ilk 11ini alir ya....Trabzon ve Küme hic birbirine örtüsmüyor..

arkadasim bedelle is yurumuyor, hele hele bir kisininkiyle. Saydigin 5 takimin 2sine yenildik, diger 2siyle berabere kaldik. Demekki kadromuz o kadar kotu. Forvet bolgesinde kesinlikle ligin en zayif ekibiyiz, bir tane forvetimiz var onun da performansi malum.... Gercekleri gormezden gelmeyelim...

GAYBANA
26.01.2008, 03:26
Bak ben sana söyliyim dostum Ersun Yanal taraftarın önüne atılmış yemdir, sus payıdır. Ersun hoca ne kadar yırtınırsa yırtınsın adam gibi 2 pas yapacak adam alamaz. Trabzonsporda bana 1 tane pasör söyleyebilirmisin? yok, ama hala golcü peşindeler. Yahu gölcüyü alıp ne yapacaksın? Kim besleyecek? Daha ligde 1 tane olgun ataktan golümüz yok. Ya Yattara dripling yaparak gol attırıyor ya da Gökdeniz. Orta sahada adam kaçıracak oyunu kuracak beyin rolünde adam alabiliyorlarmı? Alsınlar gerisini düşünmesinler bu kadro bu ligde herzaman iş yapar. Serkan gibi hızlı, Ayman gibi hırslı, Hüseyin gibi kademe anlayışı iyi olan kaç oyuncu var? Diyeceğim o ki, bize golcü değil oyun kurucu lazım, 4 adam yerine 1 adam alsınlar ama adam gibi adam alsınlar.

AYYILDIZ
26.01.2008, 03:30
Transferin olmayacagini dusunuyorum cunku gundemde Brezilyalilarin disinda isim yok onlarida alamadik son gun kadromuza guveniyoruz devrearasi oyuncu almak cok zor derler olur biter

Fatih Öztürk
26.01.2008, 03:32
yarın akşama kadar mutlaka oyuncu alacaklar.nasıl adam alacakları bilinmez ama ersun hocadan başka güvenebileceğimiz kimse yok.kendi demecinde defalarca oyuncu alacağız dedi.

Canİlker
26.01.2008, 03:32
ne necati ne sabri istemiyorum. takımdaki çöplükten zaten midem bulanmaya başladı bide üstüne bu 2 sini koymayalım. necati zamanına trabzona gelmedide neden ankaraya gitti? hem ruhuyla oynayan futbolcu istiyosunuz hemde sene başında bizi sallamayan bir adamı boşta kalınca istiyosunuz. cidden şaşılacak şey !!!!

bana kalırsa ricardinho bizim takıma iyi gider, çokta iddialıyım bu konuda tabi bizimkiler beceremez ayrı.

GAYBANA
26.01.2008, 03:40
ne necati ne sabri istemiyorum. takımdaki çöplükten zaten midem bulanmaya başladı bide üstüne bu 2 sini koymayalım. necati zamanına trabzona gelmedide neden ankaraya gitti? hem ruhuyla oynayan futbolcu istiyosunuz hemde sene başında bizi sallamayan bir adamı boşta kalınca istiyosunuz. cidden şaşılacak şey !!!!

bana kalırsa ricardinho bizim takıma iyi gider, çokta iddialıyım bu konuda tabi bizimkiler beceremez ayrı.

Hangi ricardinho?

Laz_61
26.01.2008, 03:41
Bak ben sana söyliyim dostum Ersun Yanal taraftarın önüne atılmış yemdir, sus payıdır. Ersun hoca ne kadar yırtınırsa yırtınsın adam gibi 2 pas yapacak adam alamaz. Trabzonsporda bana 1 tane pasör söyleyebilirmisin? yok, ama hala golcü peşindeler. Yahu gölcüyü alıp ne yapacaksın? Kim besleyecek? Daha ligde 1 tane olgun ataktan golümüz yok. Ya Yattara dripling yaparak gol attırıyor ya da Gökdeniz. Orta sahada adam kaçıracak oyunu kuracak beyin rolünde adam alabiliyorlarmı? Alsınlar gerisini düşünmesinler bu kadro bu ligde herzaman iş yapar. Serkan gibi hızlı, Ayman gibi hırslı, Hüseyin gibi kademe anlayışı iyi olan kaç oyuncu var? Diyeceğim o ki, bize golcü değil oyun kurucu lazım, 4 adam yerine 1 adam alsınlar ama adam gibi adam alsınlar.

katiliyorum sana...ne hüseyin ayman nede serkan bi alexin veya bi lincolnun delgadonun yaptigi isi yapamaz onlarda onlarin yaptigi isi yapamaz...bize beyin lazim orta sahanin ortasina kaleye iyi sut ceke bilen iyi paslar atabilen oyunu yönlendire bilen Umut gelipte ortasahadan top almiycak...Bence umutda iyi ama cok yalniz kaliyor kimse yardim etmedigi icin pres yapmak istiyor ilerde bi oraya bi buraya kosup kendini bosa yoruyor...yani ALEX ve FERNANDAO bize ilac olacakti ama olmadi..

Fatih Öztürk
26.01.2008, 03:45
hüseyin çimşir ayman gibi adamlar 28 yaşına gelsin trilyonları alsın türkiyenin en büyük takımında top oynasın ama ''şut cekmeyi bilmesin''!..
varmı böyle bir şey?
bakın bakalım diğer büyük takımların orta alanlarında şut cekmeyi bilmeyipte bu adamlar gibi trilyon kazanan adam varmı.

Canİlker
26.01.2008, 03:46
Hangi ricardinho?

beşiktaşlı ricardinho

cabri
26.01.2008, 03:48
necati ve sabri Trabzon a yaramaz.. dokular uymaz zaten... istanbul eskilerini takıma doldurmayın diyen s.tunalı.. necati ile röportajlar falan yahu bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

GAYBANA
26.01.2008, 03:49
katiliyorum sana...ne hüseyin ayman nede serkan bi alexin veya bi lincolnun delgadonun yaptigi isi yapamaz onlarda onlarin yaptigi isi yapamaz...bize beyin lazim orta sahanin ortasina kaleye iyi sut ceke bilen iyi paslar atabilen oyunu yönlendire bilen Umut gelipte ortasahadan top almiycak...Bence umutda iyi ama cok yalniz kaliyor kimse yardim etmedigi icin pres yapmak istiyor ilerde bi oraya bi buraya kosup kendini bosa yoruyor...yani ALEX ve FERNANDAO bize ilac olacakti ama olmadi..

Arkadaşlar konuyu yakından biliyorum, bilmeyenlerle de paylaşıyım. Bu brezilyalıları Faruk KANCA geçen sene buldu ama ne hikmetse Nuricik almadı, bu sene de aynı oyuncuları Necmi PEREKLİ izledi ve uygundur dedi ve yine alınmıyorlar. E be Nuricik madem almaya niyetin yok ne diye milleti Brezilyaya yolluyorsun? Yoksa onların Brezilya seyahatlerinde menejer görüşmeleri dahil harcamalarının 100.000$ tutmasına rağmen bu faturaları şişirip 10milyon$ olarak gösterip Trabzonspor üzerinden paramı kazanıyorsun? Yoksa ben rüyamı görüyorum ? Belkide rüyadır zira sürekli uyutuyorsunuz bizleri....

GAYBANA
26.01.2008, 03:51
beşiktaşlı ricardinho

O adam beşiktaşa geldiği sene biz daha fazla para önermiştik ama adam istanbulu tercih etti, ne diyim . Sence artık gelirmi?

Canİlker
26.01.2008, 03:52
O adam beşiktaşa geldiği sene biz daha fazla para önermiştik ama adam istanbulu tercih etti, ne diyim . Sence artık gelirmi?

bunu ilk defa senden duyuyorum :D

GAYBANA
26.01.2008, 03:56
bunu ilk defa senden duyuyorum :D

Maalesef Trabzonspor bunu herzaman yapıyor. Transferde yapılan büyük bir yanlış bu. Adamla konuşuyorlar, sonra istanbula çağırıyorlar, istanbul turları köprüde yemekler yat gezileri adam büyüleniyor, sonra trabzonu araştırıyor adam ve hazin son tercih istanbul. Ya gidip romanyadan bulgaristandan azerbeycandan veya bunlar gibi sosyoekonomik koşulları trabzona yakın yerlerden adam alsalar olmuyormu?

irfanb
26.01.2008, 09:38
Bu Transfer Basligi da Türkiye`nin YouTube`yi acip kapatmasina benzedi.
Bir gün aciliyor bir gün kapaniyor.

Hasan61
26.01.2008, 09:40
ne ricardinhosu 8taştan yıllık 1.750.000 euro alıyo bu adam biz bu adama bu kadar para veremeyiz.ayrıca 30'unu geçmiş adam parayı ve rahatı seçer futbolu 2. plana atar istanbul gibi büyük bir şehiri bırakıpta trabzona gelmez..ama gelse iyi olur onun gibi araya top atacak adamımız maalesef yok

Hasan61
26.01.2008, 09:48
http://www.youtube.com/watch?v=pHXhzF3VJXw&feature=related bu pawel brozek tam bir gol kaçırma avcısı

10 numara
26.01.2008, 09:49

napoli'de....

Emirhan Makul
26.01.2008, 10:36
sabri kadro dışı kalmış sabri bizde oynayamaz mı ?

Murat Keçeci
26.01.2008, 10:37
gereksiz mesajlar yazmıyalım lütfen arkadaşlar en azından 1 şubata kadar yazmıyalım ki kapanmasın sonra istediğmiz kadar gereksiz yazarız

Travelair
26.01.2008, 10:37
Aslında daha önce mesajımda belirtmiştim. Fernandao'yu bonservisi ile, Alex'i de satış öncelik opsiyonu bizde kalması koşuluyla belirli bir bonservis belirlersin sonra da kiralarsın. Böylece hem futbolcu rahatlar, hem de 2 taraf da birbirinden memnun kalırsa bonservisini belirlenen fiyattan alırsın. Ama galiba Alex'in sözleşmesi sanırım 2008 Aralık'ta bitiyor. Onun için kiralamaya yanaşmıyor olabilirler. Ama yine de sezon sonuna kadar "Bonservis ücretine kıyasla yüksek bir miktarla kiralama" olabilir eğer dedikleri kadar iyi oyuncuysa. Kalan Haziran-Aralık arası dönemi için de düşük bir bonservis ücreti ile iş tatlıya bağlanır. Ama bu durumda da oyuncu bize kalıcı sözleşmeye imza atmaktan cayarsa, fahiş kiralık sözleşmesi zararımıza olur. Ersun Hocanın kafasında böyle bir yöntem olabilir çünkü son demecinde "En azından 3 ay da olsa futbolcu istiyoruz" diye bir sözü var

ilhan
26.01.2008, 10:43

Erdinç zaten haz almıyor Sabri'den. Bir gün gözü döner ağzını burnunu kırar Sabri'nin. O da bizde oynayamaz;)

DURAS
26.01.2008, 10:45
sabri sağ kanat oyuncusu, bizimse en sıkıntısız yerimiz sence oynayabilirmi

Emirhan Makul
26.01.2008, 10:46
bence serkandan jabiden iyi oynar

Hasan61
26.01.2008, 10:47
SABRİ KÖTÜ BİR OYUNCU DEĞİL AMA BİZİM İHTİYACIMIZ OLAN OYUNCUDA DEĞİL.SAĞ AÇIK OYNATSAN YATTARAYI KESİNLİKLE KESEMEZ.SAĞ BEK DESEN ORDA BİR SÜRÜ OYUNCU VAR ZATEN.ALINACAKSA MAKUL BİR FİYATA YATTARANIN YEDEĞİ OLARAK ALINMALI.YATTARANIN NE ZAMAN FORMDA OLUP OLMAYACAĞI BELLİ OLMUYOR

Emirhan Makul
26.01.2008, 10:49
bence yollar serkanı al sabriyi

ilhan
Bırakın şu İstanbul takımlarının artıklarına sempati duymaktan. Bizim pafta bile oynayamaz. Türkiye'de en nefret ettiğim 3 futbolcudan birisidir Sabri.

Travelair
Barış arkadaşlar, arkadaşlar Barış

wien_ts
26.01.2008, 10:52
sabri gibi cirkef bi oyuncuyu nasil bu takima yakisitiriyosunuz anlamiyorum,sürekli hakemle oynayan kendi takim arkadaslarina bile bagirip cagiran bi adam.Ben artik Istanbul takimlarinda oynuyan oyuncu istemiyorum.Anadoluda eminim sabri gibi 100 lerce futbolcu vardir...

_SeRKaN_
26.01.2008, 11:01
Sabri boş bir odada kapıyı kilitleyip döveceğim tek adamdır..Hareketlerini görünce deli oluyorum..Artist gibi tavırları yokmu tam sopalık...Hiç takıma yakıştırmayın şu zibidiyi..

Emirhan Makul
26.01.2008, 11:03
tamam abiler sinirlenmeyin:) gelmesin benim ki sadece bir öneriydi siz ceyhuna nasıl dayandınız ya o zaman

10 numara
26.01.2008, 11:05
Barış arkadaşlar, arkadaşlar Barış

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Serdar A
26.01.2008, 11:07

gs taraftarı Sabri'nin gitmesinden gayet mutlu görünüyor. Takım savunmasına verdiği zarar , ciddiyetsiz davranışları , rakibe attığı kasti tekmeler ve sürekli hakemle oynaması hepsini bıktırmış . Feldkamp hakkında yaptığı açıklamalar bardağı taşıran son damla olmuş. Zaten kalsaydı seneye Özer'in takıma katılmasıyla yedek klübesine çakılacağını söylüyorlar.

Tabi gsnin Özer hurmacı transferleriyle ilgili sözleşmedeki en önemli şart olan Mayıs ayında yapılması gereken ödemeyi yapabilecek mi o da ayrı bir soru. Zira Hakan Balta için bugüne kada sadece 100.000$ ödeme yapabilmişler. Çoğu futbolcunun biriken borçlarıda var. Takımlarındaki sorunlardan dolayı şu an transfer yapma zorunluluklarıda var. Özer gibi bir Trabzonlu için hala umut var diye düşünüyorum. Yeni gelecek yönetimin Lemi ve Sadi Tekelioğlu ile bu konuyu mutlaka konuşmalı.

* * *

Herta Berlin geçen transfer döneminde Botafago'nun süper forveti Andre Lima'yı almıştı. Lima'nın bekleneni verememesi bir yana Herta'nın skor sıkıntısı genel olarakta had safhaya çıkınca ortasahaya 11 gollü Kacar'ı ve forvete Zürih'ten 12 gollü Rafael'i kazandırdılar.
Bu transferlerle beraber Lima'nın takımdan ayrılacağı söylentileride oldukça sıklaştı. Rapid Wien ve eski takımı Lima için sırada bekleyen klüpler arasında . Şu an değeri bir hayli düşen Lima için girişimlerde bulunabilir. Zira transferin bitmesine çok az bir süre kala transfer edilebilecek iyi ve "sağlıklı" oyuncu çok azaldı. Bana göre Lima Fernandao'dan çok daha iyi bir oyuncu. Geçen yıl Marcelinho'yu aldığımız Herta'yla , İnternacional'e nazaran daha kolay bir transfer süreci başlatılabilir.

Lima 185 boyunda ve 22 yaşında . Geçen sezon Brezilyada 24 golü var.

Ali Yerlikaya
26.01.2008, 11:13
Bu saaten sonra adam akilli bi tranfer beklemiyorum maalesef ve en cokta Ersun Yanal in bu durumda gitmesine üzüliyorum. Insallah bi mucize olurda bizim bu isi bilmez yönetim in eline 2-3 tane adam akilli oyuncu düser. YOksa bunlar kendisi oyuncu bulup tranfer edemez.

Hasan61
26.01.2008, 11:14
Bu Sezon Sonuna Kadar Yİne Umuta Kaldik

10 numara
26.01.2008, 11:15
* * *
Herta Berlin geçen transfer döneminde Botafago'nun süper forveti Andre Lima'yı almıştı. Lima'nın bekleneni verememesi bir yana Herta'nın skor sıkıntısı genel olarakta had safhaya çıkınca ortasahaya 11 gollü Kacar'ı ve forvete Zürih'ten 12 gollü Rafael'i kazandırdılar.
Bu transferlerle beraber Lima'nın takımdan ayrılacağı söylentileride oldukça sıklaştı. Rapid Wien ve eski takımı Lima için sırada bekleyen klüpler arasında . Şu an değeri bir hayli düşen Lima için girişimlerde bulunabilir. Zira transferin bitmesine çok az bir süre kala transfer edilebilecek iyi ve "sağlıklı" oyuncu çok azaldı. Bana göre Lima Fernandao'dan çok daha iyi bir oyuncu. Geçen yıl Marcelinho'yu aldığımız Herta'yla , İnternacional'e nazaran daha kolay bir transfer süreci başlatılabilir.

Lima 185 boyunda ve 22 yaşında . Geçen sezon Brezilyada 24 golü var.

kacar kaçtı mı yani?:o

Uğur Gündüz
26.01.2008, 11:18
Çok net bir şey var o da yönetimin Rize maçının sonucunu beklediği.

Rizeyi kaza bela yenersek transfer yok, yenilirsek transfer var.

Onun için kendimizi en azından Rize maçına kadar yormayalım.

Hasan61
26.01.2008, 11:18
kacar kaçtı mı yani?:o
KAÇTI DEMEK YANLIŞ OLUR.İLGİLENMEDİK Kİ KAÇSIN

asimavi
26.01.2008, 11:19
....yahu ne sabri allah aşkına ya ...

...yok necati yok sabri ...bize karakterli adam lazım....daha ergine kızıyoruz sacıyla başıyla uğraşıyo diye...gidip gs nin şımarık gençlerini mi alıcaz bırakın allah aşkına

....10 necati yi 1 umut a değişmem ...ahlak karakter meselesi...1o tane ardayı bi barışa değişmem

10 numara
26.01.2008, 11:20
Çok net bir şey var o da yönetimin Rize maçının sonucunu beklediği.

Rizeyi kaza bela yenersek transfer yok, yenilirsek transfer var.

Onun için kendimizi en azından Rize maçına kadar yormayalım.

bence bekledikleri birşey vakit doldurup tüh transfer dönemi bitti demek...

hırçındalga
26.01.2008, 11:20
yine başladık mı istanbulun kokmuş futbolcularını konuşmaya necati serhat sabri sıradaki kim acaba

TSKara61
26.01.2008, 11:21
Aslında daha önce mesajımda belirtmiştim. Fernandao'yu bonservisi ile, Alex'i de satış öncelik opsiyonu bizde kalması koşuluyla belirli bir bonservis belirlersin sonra da kiralarsın. Böylece hem futbolcu rahatlar, hem de 2 taraf da birbirinden memnun kalırsa bonservisini belirlenen fiyattan alırsın. Ama galiba Alex'in sözleşmesi sanırım 2008 Aralık'ta bitiyor. Onun için kiralamaya yanaşmıyor olabilirler. Ama yine de sezon sonuna kadar "Bonservis ücretine kıyasla yüksek bir miktarla kiralama" olabilir eğer dedikleri kadar iyi oyuncuysa. Kalan Haziran-Aralık arası dönemi için de düşük bir bonservis ücreti ile iş tatlıya bağlanır. Ama bu durumda da oyuncu bize kalıcı sözleşmeye imza atmaktan cayarsa, fahiş kiralık sözleşmesi zararımıza olur. Ersun Hocanın kafasında böyle bir yöntem olabilir çünkü son demecinde "En azından 3 ay da olsa futbolcu istiyoruz" diye bir sözü var

puhaha abi sen bu yoneticilerin oyle bir imkandan haberleri olduguna inaniyormusun?

Punisher-61
26.01.2008, 11:23
necati sabri takima gelirse katki salar..birakin simdi bos laflari yok istanbulun futbolcusuna mi kaldik fasso fiso..

necati ve sabri trabzonsporda banko oynayabilecek iki oyuncudur kim ne derse desin..onlarin yanina birde mehmet cakir alinirsa cok güzel olur

hırçındalga
26.01.2008, 11:26
necati sabri takima gelirse katki salar..birakin simdi bos laflari yok istanbulun futbolcusuna mi kaldik fasso fiso..

necati ve sabri trabzonsporda banko oynayabilecek iki oyuncudur kim ne derse desin..onlarin yanina birde mehmet cakir alinirsa cok güzel olur

ziya doğanı geçtin sende ne ne mehmeti ne sabrisi ne necatisi

Hasan61
26.01.2008, 11:27
SelÇuk,gurbetÇİler,bİr Yabanci Forvet(alinabİlİrse 2.yerlİ)yeterlİ Ama Bunu Yapacak YÖnetİm Nerde

Punisher-61
26.01.2008, 11:28
ziya doğanı geçtin sende ne ne mehmeti ne sabrisi ne necatisi

kimi alacan o zaman???? unutmaki alacak oldugun oyuncu tecrübeli olmasi lazim arti üzerine baski yapildi mi ezilmemesi lazim..

hem sabri ve necatinin ne kötülügünü gürdünüzki böyle konusuyorsunuz..

hırçındalga
26.01.2008, 11:31
kimi alacan o zaman???? unutmaki alacak oldugun oyuncu tecrübeli olmasi lazim arti üzerine baski yapildi mi ezilmemesi lazim..

hem sabri ve necatinin ne kötülügünü gürdünüzki böyle konusuyorsunuz..

istanbul kulupleri sinekten yağ çıkarmaya çalışan kulupler bu adamların en ufak bir yararı olsa bırakır mı sanıyorsun bizim hedefimiz szmek yattara gurbetçilerden ogün gibi alt yapıdan hami gibi adamalrı bulup çıkartmalıyız istanbul kuluplerı bizim kalmış futbolcularımızı almak için yalvarmalı biz onların kalmışlarını almak için değil

Punisher-61
26.01.2008, 11:34
1.futbolculari kadrosunda görmek istemiyorsa demekki yerini daha iyi birisiyle doldurmuslardir..
2.Su an besiktas,fenerbahce ve galatasarayda oynayan her futbolcu bizim takimda elini sallaya sallaya oynar..bu bir gercektir.
3.bugüne kadar hangi gurbetci senin isine yaradi?? veya kac gurbetci türkiyede basarili oldu? ben bir tek ogünü biliyorum

magicyattara
26.01.2008, 11:36
Artık belli olduki bu yönetimin futbolcu alacak parası yok.
En kötüsüde transfer için yapılmış hiç bir planları yok.
Menejerler kimi önerirse onu alacaklar.Ya tutarsa misali.
Bu yönetimde iyi futbolcu transfer edebilecek kapasitede yönetici yok.
Bu saatten sonra gelecek olan futbolcu 2.jun olarak tarihe geçer.
Kasarlar bunlara içi geçmiş bir iki adam.

Artık muhtemel yeni yönetimin gelecek sezon için bu günden anlaşmalar yapması zamanı.

hırçındalga
26.01.2008, 11:38
2.Su an besiktas,fenerbahce ve galatasarayda oynayan her futbolcu bizim takimda elini sallaya sallaya oynar..bu bir gercektir.

bu cümlen herşeyi açıklıyor sen şampiyonluğa oynuycak bir takım değil kümede kalacak bir takım istiyorsun

Punisher-61
26.01.2008, 11:39
bu cümlen herşeyi açıklıyor sen şampiyonluğa oynuycak bir takım değil kümede kalacak bir takım istiyorsun

evt galiba öyle puan durumu herseyi acikliyor zaten

Muhammed KOÇ
26.01.2008, 11:49
bu sene kümede kalmaya bi dahaki seneye şampiyonluğa inşallah..

LazAnisT
26.01.2008, 11:51
Arkadaşlar sizden ricam küme düşmek,kümede kalmak Trabzonsporla bağdaşmayan saçma cümleler kurmayalım.

mustafa gürsoy
26.01.2008, 11:51

Bu taraftar şampiyonluk filan haketmiyor. Büyük takımız diyeceksiniz ama küme sözcüğünü ağzınızdan düşürmeyeceksiniz. Önce taraftar büyük olacak.

ilhan
26.01.2008, 11:52

Biz boş lafları bırakırız, yeterki demogoji yapmayin siz.

Sadece Mehmet Çakır konusunda hemfikirim sizinle.

hırçındalga
26.01.2008, 11:53
öyle bir senede kümede kalmaya oynarken diğer senede şampiyonluğa oynayan bir takım ben görmedim şampiyonluk zahmet ister fedekarlık ister özveri ister geleceğin temelleri şimdiden atılmalı ki bina sağlam olsun

AyhanPe

lig 6.ise ile lig 16. arasinda 4 er puan fark var..yazmayin yahu su kelimeyi bir daha arkadaslar.

demir
necati yi alacagımıza yusufu kazanalım daha buyuk transfer olur ben o cocugun kendısınde bır sorun oldugunu dusunuyorum bırısı su aptal cocuga bu takımda bu kadroya bıle gıremıyorsan hayatın boyunca goremezsın dıye akıl vermelı bu cocuk artık calısmalı hıc bır macta yedek olarak bıle goremıyorum onu

ayrıca sabrıyı neyapacaksınız o yorumu yapanda kım yaww bızde sabrı ıstemedıgın kadar var sadece kosan teknıkl sıfır sut sıfır 50 ortaNIN 1 sı dooru olur boole adam bızde cok haybeye para vermeyelım

Mert67
26.01.2008, 11:54
istanbul'un çöplerinden bize yarar gelmez

Muhammed KOÇ
26.01.2008, 11:55
Arkadaşlar sizden ricam küme düşmek,kümede kalmak Trabzonsporla bağdaşmayan saçma cümleler kurmayalım.
biz bağdaştırmasak neye yarar kendi orda duruyo biz ne yapalim..ama temennimiz eski fırtınanın dönmesi inşallah..

ibrahim_yattara
26.01.2008, 11:56
valla o kadar rezil bir forvet hattımız varki. aslında forvet hattı diye birşey yok bizde ah ersen ahh...

yani necatiye fit olacağımız günler yakındır gelse bari..

Serdar A
26.01.2008, 11:57
1.futbolculari kadrosunda görmek istemiyorsa demekki yerini daha iyi birisiyle doldurmuslardir..
3.bugüne kadar hangi gurbetci senin isine yaradi?? veya kac gurbetci türkiyede basarili oldu? ben bir tek ogünü biliyorum

1 , 2'ye cevaptır. Bahsettiğimiz oyuncular gerek takım oyununa olan uyumsuzluğu gerek karakter özellikleriyle takımlarından dışlanmış oyuncular. Bu takımlada oynayan oyuncular elbette bizim takımdada oynar. Ancak o takımlarda oynayamayanlar bizim takımdada oynayamaz. Yada başka bir açıdan ; onların takımlarının ahengini bozanları bizim takımada aynı zararı vermesi riskini göz önüne alamayız. Alabiliyorsan Uğur'u Mehmet'i al. Eğer bu takımların altında değil yanında olduğunu düşünüyorsan bunun bazı sorumluluklarıda var.

3: Trabzonun ne zaman gurbetçilere yönelik bir politikası oldu? Ali Bilgin , Özer bu takımın kapısından dönmedi mi? Lütfen...

hırçındalga
26.01.2008, 11:57
istanbul kulupleri kan emicidir kan onların kendilerinden başka kimseye faydaları dokunmaz hatırlayın bundan önceki seneler onlarda sorun çıkaran futbolcular oldu biz isteyince kıymete bindi adamlar kadrolarında düşünmedikleri adamlar için bizden gökdenizi istedi bu adamlar bu kadar yüzsüz işte

Ömer SEVİNÇ
26.01.2008, 12:01
Yönetim yine transferi son güne bırakmayı başardı bir şekilde. Ne diyeyim helal olsun..

mohikan61
26.01.2008, 12:04
Şu umut bulut kazmasının resmini niye koydunuz şuraya gördüğüm zaman moralim bozuluyor bari Hami abinin resmini koyun

demir
26.01.2008, 12:07
holosko karsılıgında bedava verdıklerı adamı bız ısteyınce 2.5 mılyon auto ıstedıler , yıllardır ıbrahım akın trabzona gıtmek ıstıyorum demesıne ragmen hep bır oyun oynadılar bugune kadar fenerbahceden kımı aldıkda ısımıze yaradı (abdullah haric ) ama ben dun gıbı hatırlıyorum turkıyenın en ıyı futbolcularını bedava hıbe ettıgımızı (fenerli onursal baskanımız sagolsun ) yani kısacası bazı takımlarda basarılı olamayan futbolcuları almaya calısmak yerıne genc yetenekleri almaya calısalım en azından gelecege yatırım yapmıs oluruz ama nerdeeeeee

brezılyadan futbolcu alıyoruz allah askına hangı brezılyalı bu takıma faydalı oldu bugune kadar bir marce oda almanyadan geldi zıyanın elınde eridi gitti

suanda deneme yapacak bu takıma uyumsaglarsa basarılı olur dıyecek luksumuz yok takımın gecmısıne bakalım en cok hangı bolgenın futbolcusu cabuk uyum sagladı ıse o bolgeden futbolcu alalım yoksa bos yere transfer yapmaya gerek yok paf takımımız bıle bu takımı lıgden dusurmez saygılarımla,,,

Fatih Öztürk
26.01.2008, 12:09
Bu taraftar şampiyonluk filan haketmiyor. Büyük takımız diyeceksiniz ama küme sözcüğünü ağzınızdan düşürmeyeceksiniz. Önce taraftar büyük olacak.
% 100 katılıyorum.
önce taraftar büyük olacak.
şuan puan durumuna bakarak küme düşme lafını ağzına alan taraftar büyük kulubun küçük taraftarı olur ancak. en az
3 maç üst üste kazanacağız ve ilk 5 in hemen dibinde yer alacağız.

mustafa08
26.01.2008, 12:09
Beyler bence en güzel sürpriz ne olur biliyormusunuz? Pazartesi günü Fernandao ile Alex i Trabzonda görürsek :o
Hatirliyorsaniz Musampa Trabzon a gelmisti, anlasamamisti, bir hafta sonra imza atmisti . Ama nerde??? Böyle birsey beklemek gercekten hayal olur :(

mohikan61
26.01.2008, 12:10
Samsunsporda oynayan Celili her zaman beğenirim onu alamazlarmı?Hem takımdaki genç futbolculara ağabeylik yapar öte yandan göztepede oynayan sergio var adam her hafta üçer gol atıyor hemde genç, bunların ikisi + 2 gurbetçi alınırsa kümede rahat kalabiliriz.

mustafa08
26.01.2008, 12:11
bence yabanci transfer yapamiyorlarsa en azindan Denizliden Yusuf u alsinlar.Müthis bir oyun kurucu..Forvetin arkasinda oynar

Erdem Keser
26.01.2008, 12:12
Selçuk İnan,Engin Baytar,Erman Kılıç...
Bunlardan bir tanesi ve forvete Eren.. Ne stoper nede 10 numara, 2 oyuncu alın yeter Allah rızası için..

Bu kadar mı beceriksizsin,bu kara mı acizsin!

DURAS
hakikattaen celili düşünüyorsan, hamiye biraz antreman yaptıralım, duran topları kullansa yeter, hem hamide takıma babalık yapar

Fatih Öztürk
Selçuk İnan,Engin Baytar,Erman Kılıç...
Bunlardan bir tanesi ve forvete Eren.. Ne stoper nede 10 numara, 2 oyuncu alın yeter Allah rızası için..

Bu kadar mı beceriksizsin,bu kara mı acizsin!
özelliklede erman kılıç ilaç olur.

mohikan61
26.01.2008, 12:13
Beyler bence en güzel sürpriz ne olur biliyormusunuz? Pazartesi günü Fernandao ile Alex i Trabzonda görürsek :o
Hatirliyorsaniz Musampa Trabzon a gelmisti, anlasamamisti, bir hafta sonra imza atmisti . Ama nerde??? Böyle birsey beklemek gercekten hayal olur :(

muşambayı hangi akıllı kulüp alırdı zaten.fernandao ilşe alexi ancak rüyamızda görürüz.

bu nefesi kokan anadolu kulüpleride sanki ağız birliği etmişçesine biraz oyuncu satmıyor satsalarda dünya kadar para istiyorlar güya ambargo koydular ulan onların futbolcu müsveddelerinemi kaldık biz

Hasan61
26.01.2008, 12:14
Hala KÜmede Kalmaktan Bahsedİyorsunuz.aÇip Bİr Puan Durumuna Bakin 6.sirayla Aramizda 4 Puan Fark Var Ve Ben Emİnİmkİ En KÖtÜ 6. Olacaz.

mohikan61
26.01.2008, 12:17
bence yabanci transfer yapamiyorlarsa en azindan Denizliden Yusuf u alsinlar.Müthis bir oyun kurucu..Forvetin arkasinda oynar

ne yusufu yaa, yusufu alacak olduktan sonra ceyhunu göndermezdik adamın poposundaki kıllar kadayıf olmuş bizde onlardan çok var

omermk
26.01.2008, 12:20
Samsunsporda oynayan Celili her zaman beğenirim onu alamazlarmı?Hem takımdaki genç futbolculara ağabeylik yapar öte yandan göztepede oynayan sergio var adam her hafta üçer gol atıyor hemde genç, bunların ikisi + 2 gurbetçi alınırsa kümede rahat kalabiliriz.

sen siteleri karıştırdın herhalde arkadaşım, burası trabzonspor taraftarlarının sitesi, kasımpaşanın değil...

demir
26.01.2008, 12:25
oooyyy trabzonum oyyyyy ne hallere dustuk transfer safasındakı muhabbetlere ısmı gecen ısımlere bakın

mohikan61
26.01.2008, 12:26
onu bunu bilmem rize maçını alamazsak o zaman değil kasımpaşa 2. lige doğru ineriz

Travelair
26.01.2008, 12:27
Yönetimin maç kazanma planı suya düştü. Son şans mucize transferlerde. Umarım "Mucize" "Yaratmak" için kulübe zarar vermezler. Ersun Hocanın dediklerini alsınlar, yeteri kadar sükseleri olur

AyhanPe
26.01.2008, 12:31
ne can sIkici bir gün..tek bir haber yok.duyumlarda yok..böylede olmuyor.bu haftasonu heyecanli olur dedik ama rize macina kadar kiminle anlasacaklar gelip rize macinda oynatacaklar acaba.kaldi bugün ve yarin..bugün brezilyadan anlassalar biriyle adam hazirlanayim ucaga binemeyim derken pazarttesi zor gelir trabzona:) denis german haberleri dolaniyor.yokmu aranizda duyan birisi.yönetim bu sefer bisey sizdirmiyor disari..

AYYILDIZ
26.01.2008, 12:32
Bugun de transferle ilgili hic bir haber yok yarin pazar zaten birsey olmaz Rize macina nasil yetistiriyorlar adamlari anlamadim.Su alexe harcanan zamanin yarisiyla selcuk inan ve erman kilic alinabilirdi Oftastan Girayi da alip hem genc hemde kaliteli bir takim kurardik forvetede topu ayaginda tutabilen birisi alinabilirdi ama bu istemeye bagli.Bence Trabzonspor transfer yapmayacak ayni filmi gecen donem Galati macindan sonra da yasadik.

Fatih Öztürk
26.01.2008, 12:33
onu bunu bilmem rize maçını alamazsak o zaman değil kasımpaşa 2. lige doğru ineriz
büyük camianın küçük taraftarı olmak için yarış yapmayalım.
trabzonspor günü kurtarma kulubu değildir.
şuan çok kötü durumda olabiliriz.
trabzonspor kümeye düşer lafını kullananlar bu camianın büyüklüğünün farkında olmayan taraftardır.
yeter yeter yeter.
bir daha küme düşebiliriz lafını kullanmayalım.

AYYILDIZ
ne can sIkici bir gün..tek bir haber yok.duyumlarda yok..böylede olmuyor.bu haftasonu heyecanli olur dedik ama rize macina kadar kiminle anlasacaklar gelip rize macinda oynatacaklar acaba.kaldi bugün ve yarin..bugün brezilyadan anlassalar biriyle adam hazirlanayim toplanayim derken pazarttesi zor gelir trabzona:) denis german haberleri dolaniyor.yokmu aranizda duyan birisi.yönetim bu sefer bisey sizdirmiyor disari..

German Denis haberi gazetelerin cikardigi haber adamin bonservis bedeli cok pahali ve Fernandaoyu alamayan yonetim bu adami hic alamaz

Cem Balcı
ne nacatinin nede sabrinin bizde işe yarayacağını sanmıyorum.ikiside iyi topçu olsa gs bırakmaz.

Tahir
bu yönetim transfer yapamaz çünkü para yok....

Trabzonli_61
Sol bek Murat Kalkan
Stoper Egemen Korkmaz
Orta saha Selcuk Inan ve Anas Sharbini
Forvet Tom de Sutter/Eren ve Serhat

omermk
26.01.2008, 12:34
uzun süredir iş yoğunluğundan takip edemiyordum günedim ama bişey kaçırmamışım hala tık yok transferde...
ben ersun yanal ın 3 aylık transfer fikrine sıcak bakıyorum. devre arasında herkes biliyor ki fiyatlar ikiye katlıyor hele hele trabzonsporun durumunu bilenler bu fiyatı daha da yukarılara taşıyacaklardır, bu nedenle geçici transfer yapıp bu sene korkulu günler yaşamamız engellenebilir.
gelelim sabri ve necatiye;
sabri nin futbolculuğunu beğenirim ama bizim şu anda o bölgede bir açığımız olmadığı gibi en çok alternatifimizin olduğu bölgede takımın komple sağ tarafı. yani sabri gereksiz bir transfer olur.
necati ye gelince, problemli bir oyuncu olmasının yanı sıra bizim aradığımız ileride top tutup arkadaşlarına pozisyon hazırlayacak tipte bir santrafor değil,yani o da gereksiz.
ersun yanal ın dediği gibi şu anda takım sanki squash oynuyor atılan her top anında geri geliyor çünkü forvet hattında top tutacak hiç bir adamımız yok(ahhh ersen martin ' i satan zihniyet ahhh).
kim ne derse desin bu takıma acil bir stoper gerekiyor aslında 2 adet gerekli ya şimdilik çağdaşla idare edebiliriz.
tayfun un son maçta bile yaptıklarını görmediniz mi. erdinç ve tolga deseniz aynı...
sol bek te kanayan diğer bir yaramız ama son bir kaç maçtır keçelide toparlanma var. sene sonuna kadar idare etse bizi yeter...
çok acil bir stoper ve bir santrafor bir de selçuk inan' ın işini bitirsinler sonra defolup gidebilirler ama onu bile yapamayacaklar , görünen o...

Muhammed KOÇ
26.01.2008, 12:35
şu kümede kalma ile ilgili tedirgin mesajlar yazan renkdaşlarımıza (bende) bu kadar da çok tepki göstermeyin arkadaşlar.haklıyız yani şu durumda.biz de en az sizler kadar en iyi yerleri istiyoruz.ama gel gör ki durum ortada.bu sezon alınabilecek en iyi sonucu alalım,bi dahaki seneye inşallah en iyi yerlere gelicez.trabzonsporumuzu bu duruma getirenler utansın.puanımız her sezon azalabilir ancak büyüklüğümüz hiçbir zaman azalmaz..

Hasan61
26.01.2008, 12:37
artık transferi geçtim yönetim bari ersun hocayı takımda tutsun yeter yeni yönetimle seneye yeniden yapılanmaya geçeriz

Cem Balcı
26.01.2008, 12:38
Sol bek Murat Kalkan
Stoper Egemen Korkmaz
Orta saha Selcuk Inan ve Anas Sharbini
Forvet Tom de Sutter/Eren ve Serhat

bu serhat dediğin serhat akınsa,birdaha türkiyeye dönmeyeceğini açıklamış.

Can
26.01.2008, 12:39
denise vereceğin parayla git alexlen fernandoyu al gerci bn yönetimin denislen ilgilendine bie inanmıyorum ama

Samet Yildirim
26.01.2008, 12:41
denise vereceğin parayla git alexlen fernandoyu al gerci bn yönetimin denislen ilgilendine bie inanmıyorum ama

yok ya ne denisi:D...adamin arkasinda dünya takimlari dolasiyor imkanziz bi transfer ...

mohikan61
26.01.2008, 12:42
büyük camianın küçük taraftarı olmak için yarış yapmayalım.
trabzonspor günü kurtarma kulubu değildir.
şuan çok kötü durumda olabiliriz.
trabzonspor kümeye düşer lafını kullananlar bu camianın büyüklüğünün farkında olmayan taraftardır.
yeter yeter yeter.
bir daha küme düşebiliriz lafını kullanmayalım.

ben ortada büyük takım falan göremiyorum, gören varsa lütfen söylesin.2. lig b kategorisinden bile zor futbolcu alıyoruz ondada türlü pürüzler çıkıyor.nerde büyük takımlığımız?zamanında bunları gördük nurinin kirli oyunlarından bahsettik ama kimse dinlemedi siyaset yapıyorsunuz dendi nuri iyi adamdır sizden çok trabzonsporludur dendi sesini çıkartan cezalandırıldı ama işte artık görün büyük takımı.artık kasımpaşa konya neyse trabzonsporda odur kendimizi artık dev aynasında görmeyelim.adana demirsporu yenemeyen takım isterse barcelona olsun zerre kadar saygı duymam büyük takım demem.

ayrıca celili beğenmiyorsunuzda sanki daha iyisi gelecek bu takıma.alacakları adamları (eğer alırlarsa) hep beraber göreceğiz.

mustafa08
26.01.2008, 12:42
ne yusufu yaa, yusufu alacak olduktan sonra ceyhunu göndermezdik adamın poposundaki kıllar kadayıf olmuş bizde onlardan çok var

o senin düsüncen, saygi duyarim, ama bize oyunu yönlendirek adam lazim, ve Yusuf kuskusuz oyunu yönlendirebilen nadir oyunculardan.. Gecen sene keske Ceyhun u degil de yusuf u alsaydik :-)

Fatih Öztürk
26.01.2008, 12:43
şu kümede kalma ile ilgili tedirgin mesajlar yazan renkdaşlarımıza (bende) bu kadar da çok tepki göstermeyin arkadaşlar.haklıyız yani şu durumda.biz de en az sizler kadar en iyi yerleri istiyoruz.ama gel gör ki durum ortada.bu sezon alınabilecek en iyi sonucu alalım,bi dahaki seneye inşallah en iyi yerlere gelicez.trabzonsporumuzu bu duruma getirenler utansın.puanımız her sezon azalabilir ancak büyüklüğümüz hiçbir zaman azalmaz..
arkadaşım trabzonspor günü kurtarma kulubu değildir.
2-3 mac kazanmak trabzonspor için çok mu zor?
tabiki değil...
bir kaç mac kazandıkmı yerimiz 5.
sözkonusu bu değil aslında söz konusu olan hala trabzonsporun büyüklüğünün farkında olamayan biz trabzonsporun gerçek sahipleri.
insan malının değerini bilmezmi?
mal olan yöneticiler haric bütün trabzon sevdalıları bilmeleri lazım!
biz trabzonspor taraftarlarını diğer takım taraftarlarından ayıran en belirgin özellik kulubumuzu cok iyi analiz etmemiz tanımamızdır.
bu aralar şaşırıyorum bu taraftara.
sahip cıkalım derken küme düşebiliriz lafı ne kadar tezat düşüyor değilmi?
bu lafı kasıtlı kullanan yeni yönetime aday olacak şahıslardan alıntı yapmayalım.
trabzonsporun büyüklüğünü yerlere düşürmeyelim.

temel_yilmaz
26.01.2008, 12:44
zaten bu denisi alsakta bizde olmazki kim gol attrıcaka adama adam tam bi son vuruş ustası aymanla hüseyinmi top çıkarıcak ona

Samet Yildirim
26.01.2008, 12:44
o senin düsüncen, saygi duyarim, ama bize oyunu yönlendirek adam lazim, ve Yusuf kuskusuz oyunu yönlendirebilen nadir oyunculardan.. Gecen sene keske Ceyhun u degil de yusuf u alsaydik :-)

yusuf oyun kurucu degildir....oyun kurucu ALEX`dir...Szymek`dir...yusuf daha topla seven bi oyuncudur oyun kurucu yani yattaraya-gökdenize-barisa ara paslari felan atacak oyuncu degildir...

AYYILDIZ
26.01.2008, 12:46
ben ortada büyük takım falan göremiyorum, gören varsa lütfen söylesin.2. lig b kategorisinden bile zor futbolcu alıyoruz ondada türlü pürüzler çıkıyor.nerde büyük takımlığımız?zamanında bunları gördük nurinin kirli oyunlarından bahsettik ama kimse dinlemedi siyaset yapıyorsunuz dendi nuri iyi adamdır sizden çok trabzonsporludur dendi sesini çıkartan cezalandırıldı ama işte artık görün büyük takımı.artık kasımpaşa konya neyse trabzonsporda odur kendimizi artık dev aynasında görmeyelim.adana demirsporu yenemeyen takım isterse barcelona olsun zerre kadar saygı duymam büyük takım demem.

ayrıca celili beğenmiyorsunuzda sanki daha iyisi gelecek bu takıma.alacakları adamları (eğer alırlarsa) hep beraber göreceğiz.

Buyukluk 2 senedeki saha sonuclariyla olculmez Trabzonsporun buyuklugunu bilen biliyor biraz iyi yonetilsin bu takim her zaman sampiyonluga oynar.

AyhanPe

6.ile aramizda 4 puan fark varsa takimida küme baskisina sokmaya gerek yok..

mustafa08
yusuf oyun kurucu degildir....oyun kurucu ALEX`dir...Szymek`dir...yusuf daha topla seven bi oyuncudur oyun kurucu yani yattaraya-gökdenize-barisa ara paslari felan atacak oyuncu degildir...

Bence senin dedigin Ceyhun un özellikleri :-) Yusuf da ara sira cok topmayi seven biri ama Ceyhun kadar degil. Ceyhun daha cok drippling yapan oyuncu, yusuf bence tam tersi. Istedigi zaman oyunu hizlandiran, istedigi zaman yavaslatan futbolcu. Ara paslari da iiy atabilen biri...

hırçındalga
trabzonsporun büyüklüğü sadece saha sonuçlarına bağlı değildir 2 maç kaybettik diye küme düşme hattını yakınız diye trabzonspor küçülmez küçülen sadece beyinlerdir trabzonspor hale daha ilk günkü kadar büyük bir camiadır bunun en büyük göstergesi trabzonspor federsayonun orda olmasını isterse orda kalırdı istemediği için bugün seçim yapılacaktır biz bu kadar büyük bir kulubüz

Fatih Öztürk
26.01.2008, 12:47

bu takım değilmiydi 2 sene önce şampiyonluğun en büyük favorisi.
2 sene üst üste en büyük takım olan ligi kıl payı 2. bitiren bu takım değilmiydi.
bu takımı günlük başarısız sonuclarla yorumlamayın.nuri gider ahmet gelir mehmet gelir bu takım yeniden efsane büyük takım olur dimi?
trabzonspor markasıyla dünyada ün yapmıştır.
3 -5 mac kazandıkmı sizin nazarınızda yine en büyük takım biziz efsanede biziz lafı kullanmasın trabzonsporunun trabzonsporlululuğun farkında olamayanlar..

Burak Bıyıklı
26.01.2008, 12:51
ya biz transfer yaptıkmı onur dışında

mohikan61
26.01.2008, 12:52
o kadar büyüğüz ki 40 ytl için koskoca kongreyi yapamadık, 2-3 kişi elinde oyuncak gibi yönetiyor koskoca kulübü, nuri denilen şark kurnazı istediğini yapıyor dünya kadar borç yapıyor ama hiç hesap soran yok. en az bir 3 sene belimizi doğrultamayız kulüp artık batıyor 70 trilyon borç nasıl ödenecek 70 trilyon borcu olan takım nasıl transfer yapıp o borcu ödeyecek?bu kulübün artık geleceği kalmamıştır geleceğimiz yok, göztepe gibi eriyip gideceğiz

temel_yilmaz
26.01.2008, 12:53
trabzonsporun büyüklüğü sadece saha sonuçlarına bağlı değildir 2 maç kaybettik diye küme düşme hattını yakınız diye trabzonspor küçülmez küçülen sadece beyinlerdir trabzonspor hale daha ilk günkü kadar büyük bir camiadır bunun en büyük göstergesi trabzonspor federsayonun orda olmasını isterse orda kalırdı istemediği için bugün seçim yapılacaktır biz bu kadar büyük bir kulubüz

arkadaşım bazı yerlerde haklısın bazı yerlerde de haksız (kendi düşüncem)ulusoyun orda olması trabzonsor sayesinde değil fenerbahçe antipatisi yüzünden di 3 kızkardeş anlaştı beşiktaş n kadar soğuk gibi gözüksede başka hiçbir mantıklı açıklaması yok sen istediğin için seçim olmuyor herşeyi elinde bulundurmak isteyen siyasi irade yüzünden seçim oluyor trabzonspor başkanı talimatı aldı bıraktı kendi takımıyla uğraşmayı kayserispor beraber odava senin bu dava benim müdahil olmaya koştu trabzonspor büyük müş küçükmüş nurinin umrundaysa bendaha bu takımıda tutmam

Fatih Öztürk
26.01.2008, 12:54
o kadar büyüğüz ki 40 ytl için koskoca kongreyi yapamadık, 2-3 kişi elinde oyuncak gibi yönetiyor koskoca kulübü, nuri denilen şark kurnazı istediğini yapıyor dünya kadar borç yapıyor ama hiç hesap soran yok. en az bir 3 sene belimizi doğrultamayız kulüp artık batıyor 70 trilyon borç nasıl ödenecek 70 trilyon borcu olan takım nasıl transfer yapıp o borcu ödeyecek?bu kulübün artık geleceği kalmamıştır geleceğimiz yok, göztepe gibi eriyip gideceğiz
taraftara bak taraftara:confused::confused::confused:

AyhanPe
26.01.2008, 12:55
yok ya ne denisi:D...adamin arkasinda dünya takimlari dolasiyor imkanziz bi transfer ...

sen ne demek istiyon bakim..biz dünya takimi degilmiyiz yani:D bonservisi 5 milyon € dur onun ama olurya independiete sicak para sIkintisina girerse ve biz nasil stepanovu cok ucuza elden cikardik bu nedenden onlarda 2 milyon € ya falan verebilirler..ersun yanala 10 milyon dolarlik transfer sözü vermemislermiydi..ha olmus borcumuz 50 trilyon ha olmus 55 trilyon..takimin sokaga atilacak parasi yok diye diye soyup sogana cevirdiler takimi..yönetimdeki herkesin mal varligi arastirmali bence..transfer isinde büyük vurgun yapiyorlar.5 yöneticide bundan pay alamadiklari icin istifa ettiler.yoksa neden brezilya kahramanimiz kanca istifa etsin??

Travelair
26.01.2008, 12:55
gs'de '91 doğumlu Emre Çolak diye bir çocuk var. Asist yönü çok kuvvetli bir ortasaha, oyunkurucu oynayabilir uzun yıllar, biraz fizik eksiği var ama normal daha genç. Keşke şimdiden alabilsek

hırçındalga
26.01.2008, 12:57
benim söylediğim şey trabzonsporun federasyondaki en ağır top olması trabzonsporun sadece kendi içinden 8 delegesi var arsin araklı sebat d.dere nınde 1 er delegesi var ayrıca bazı karadenizli trabzonsporun yanında olan kulupler var trabzonspor 3 büyüklerden daha güçlü demek istiyorum herkes saha sonuçlarına bakıyor ama trabzonsporun asıl gücü burdan kaynaklanıyor

champions
26.01.2008, 13:06
Yanal'ın son açıklamalarından ya da "3 aylık transfer" tabirinden nispeten "yaşlı" futbolcu(lar) alacağımızı çıkartabiliriz Adı geçen Yusuf olur herhalde Muhtemel 2 yabancı transferinin biri stoper diğeride forvet için kullanılmalı ortasaha olmazsa olmaz olduğundan onu yazmıyorum bile:rolleyes:
G.Amerikada cirit atan muhteremler neden her defasında bir iki isme takılırlar anlamak güç Atıyorum bi Cabanas'ı almak bu kadar mı zor?Hiç sanmıyorum Herşeyin olabileceği son günleri kıçı kırık 2-3 transferle de geçirebiliriz Geçmiş olsun şimdiden ! Umarım bu kez bize geçmez!:)

Samet Yildirim
26.01.2008, 13:07
sen ne demek istiyon bakim..biz dünya takimi degilmiyiz yani:D bonservisi 5 milyon € dur onun ama olurya independiete sicak para sIkintisina girerse ve biz nasil stepanovu cok ucuza elden cikardik bu nedenden onlarda 2 milyon € ya falan verebilirler..ersun yanala 10 milyon dolarlik transfer sözü vermemislermiydi..ha olmus borcumuz 50 trilyon ha olmus 55 trilyon..takimin sokaga atilacak parasi yok diye diye soyup sogana cevirdiler takimi..yönetimdeki herkesin mal varligi arastirmali bence..transfer isinde büyük vurgun yapiyorlar.5 yöneticide bundan pay alamadiklari icin istifa ettiler.yoksa neden brezilya kahramanimiz kanca istifa etsin??

dünya takimiyiz tabi ona laf yokda ama bi AS ROM isterse BENFICA LISSABAON isterse baska oluyor tabi ki....hem adamin degeri 7-8 milyon euri denilyior..
birak 50 trilyonu 200 trilyon olsa nolur GS 200 milion dollar borcu varda bisi mi oluyor FB 100 milyon dollar borcu varda bisi mi oluyor...zaten eski yöneticiler CAMIA albayraka transfer yapin gerekirse biz öderiz veya yeni gelecek yönetim öder ama yeter ki siz transfer yapin ERSUN YANALIN istegi dogrultusunda yani bu yönetim ve baskan para vermicek yeni yönetim-baskan verecek...ben halanda transfer yapacaklarini düsünüyorum acikcasi buna mecburlar baska careleri yok..

Muhammed KOÇ
26.01.2008, 13:08
arkadaşlar trabzonsporumuzun büyüklüğü ile ilgili bi söz eden yok.tek sorunumuzdan doğan,tepkilerimizin yazılarımızın nedeni sadece şu anki durumdur.tabiki bizlerde trabzonun üst üste maç kazanmasının zor olmadığını,çok büyük takım olduğunu biliyoruz.ama siz de biliyorsunuz ki bu sezon o söz ettiğimiz üst üste maç kazanmalar ligin başlarında oldu, ondan sonra osmanlı gerileme devri misali bi çalkantıdır geliyor.bundan duyduğumuz korkuyu anlatmak istiyorum sadece..
trabzonsporun büyüklüğünü camianın isteklerini,neler yapabileceğimizi,bu duruma hiç yakışmayacağımızı,küme düşme lafı ile trabzonsporumuzun bir arada kullanılması bile ne kadar yanlış olduğunu bende biliorum.ben sadece duruma göre konuşuyorum..

hırçındalga
26.01.2008, 13:10
gs kulubu borç içinde yüzüyor bizden sonra nondayı aldılar şimdide barusco diye biri hocaları 4 adam istiyor ligde 11.durumda olan gs kulubu mu yoksa trabzonspor kulubu merak ettim de puan tablosuna baktım yoo bizmişiz

Özsu
gs'de '91 doğumlu Emre Çolak diye bir çocuk var. Asist yönü çok kuvvetli bir ortasaha, oyunkurucu oynayabilir uzun yıllar, biraz fizik eksiği var ama normal daha genç. Keşke şimdiden alabilsek

Emre Çolak'ı biliyorum, gerçekten yetenekli bir genç. Fizik eksiği olması gayet normal, ilginç olan bu yaşına rağmen bu yeteneği. Gelecek için çok yararlı bir topçu olabilir. Ama bizim yönetim yetenekli değil yeteneksiz topçuları alıyor. Yada alamayacakları adamların peşinden koşuyor. vs..

Dip.Ing.Mag.
eger hic transfer yapamiyacaksa bunlar (bana göre yapamiyacaklar) ,gs den kadro disi birakilan sabri , ankaraspordan ayrilan necati yi alsinlar bari gene bizim kazmalardan iyidirler ,hic olmasa bu sezonu kurtarsak

Özsu
26.01.2008, 13:14
Necati Ateş zamanında Ankaraspor'u bize tercih etti, şimdide Avrupa bahanelerini önümüze seriyor. İsteksiz gibi sanki Trabzonspor konusunda..

ÖzGür Ayar
26.01.2008, 13:16
ısrarla sabriyle necatiyi almalarını istiyorum. necati beğendiğim çok yönlü bir golcü. Sabri ise Türkiyede yattaranın arkasında oynayacak tek oyuncu bence. İkisi mükemmel bir ikili olur o kanatta. Sabrinin gelmesiyle serkan ortasahaya çekilir ve ayman kazmasından kurtuluruz.

Zafer Fidan
26.01.2008, 13:16
Transfer felan yapamazlar bence...
3-4 Ay icin bir Yabanci forvet kiralanabilir, ve öyle olacaktir bence.

mustafa08
26.01.2008, 13:17
Transfer felan yapamazlar bence...
3-4 Ay icin bir Yabanci forvet kiralanabilir, ve öyle olacaktir bence.

En azindan bir Forvet lazim..

Dip.Ing.Mag.
26.01.2008, 13:18
6 gün sonra transfer sezonu bitiyor ,ve bunlar hala kimseyi almadilar , cok abes bir durum var ortada cözmek imkansiz,fenerli birisi bizim kulubu batirmak icin trabzonlu ayagina bize baskan olsaydi eminim ki o bile bu durumda bir iki transfer yapmisti hic olmasa , yani olayi acik acik belli etmemek icin ... sen nesin nuri bi söylesene bize ya```!`!?!?!?

nordicspor
26.01.2008, 13:20
şu işe bak! yine istanbul eziklerinin artıklarına bel bağladık. yazık, çok yazık.

mustafa08
26.01.2008, 13:20
4 Transfer sezonu gecti, ve hic birinde bizim yüzümüzü güldürmediler.. Kasit yokta, nedir bu? Insan bu kadar beceriksiz olur ya :-(
Hic mi düsünmüyorlar külübü :-(

Adem ÖZER
26.01.2008, 13:21
batıroğlu transferler rize maçına kadar yapılacak dememişmiydi....
yoksa benmi yanlış anlamışım.maça sadece 50 saat kaldı da.
merak işte.....

Punisher-61
26.01.2008, 13:22
bizim yönetim iyi niyetli olsa Kulübü düsünse simdiye kadar 5-6 transfer yapmis olurdu