PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Hasan61
25.01.2008, 10:44
bu german denis'in bonservisi 8 milyon euro değil miydi

ozcan_asanoglu
25.01.2008, 10:51
Transferin resmen sona ereceği son günün son saatlerinde, dakikalarında buranın halini düşünmek bile istemiyorum...gerilim, stres, heyecan, komedi, trajedi arayanlar kaçırmasın...

sarman61
25.01.2008, 10:51
Vallahi istemiyorum transfer-mransfer...

Emrah abi bu istemiyorum yan cebime koy cinsinden istemiyorum mu. Yoksa ciddi ciddi istemiyormusun :)

Harun-61
25.01.2008, 11:01
Kayserisporlu Gökhan Ünal, Rusya'nın Rubin Kazan takımıyla prensipte anlaştı...

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Kayserispor ile 2009 yılına kadar mukavelesi olan milli futbolcu Gökhan Ünal'ın yurt dışında oynamak istediğini belirterek, şunları söyledi: ''Gökhan bizimle olan mukavelesini 2011 yılına kadar uzatmak istemediğini, yurt dışında futbol oynamak istediğini söyledi. Bu gelişmeler sonunda Gökhan'a daha önce de talip olan Rusya'nın Rubin Kazan takımıyla bonservisinin verilmesi konusunda prensipte anlaşma sağladık. Rubin Kazan takımının yetkilileri şimdi Gökhan ile bire bir görüşüyorlar. Rubin Kazan Gökhan ile anlaşırsa, bizim için problem yok. Gökhan kendisine yapılan teklifi kabul ederse bu transfer gerçekleşir.''

,
haydi yönetim :) Kazan'dan önce davran al Gökhan'i :)

Fatih Öztürk
25.01.2008, 11:05
arkadaşlar ben adam trabzona gelip eline kalemi alıp imza tmadığı sürece inamıyorum ve inanmıyacağım ...
al bendende o kadar.

Travelair
25.01.2008, 11:07
Gökhan yesin soğukları da aklı başına gelsin, bakalım eldiven fırlatacak lüksü oluyor mu

Kontratı biten onlarca kaliteli oyuncu var sezon sonu. Bari onlardan yapalım transfer de hem uygun fiyata alırız hem de yüksek kalite alabiliriz oyuncularla anlaştıktan sonra. Örneğin Steaua Bükreş'te takımın 2 as oyuncusunun sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Aynı takımdan, iletişim sorunu da uyum sorunu da azalır. Birisi Radoi, defansif ortasaha, diğeri Dica, santrafor. Alacaklarsa böyle adamlar alsınlar bıraksınlar Denis reklamını

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_26506_2006_1.jpghttp://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_15004_2007_1.jpg

Fatih Öztürk
25.01.2008, 11:07
Kayserisporlu Gökhan Ünal, Rusya'nın Rubin Kazan takımıyla prensipte anlaştı...

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Kayserispor ile 2009 yılına kadar mukavelesi olan milli futbolcu Gökhan Ünal'ın yurt dışında oynamak istediğini belirterek, şunları söyledi: ''Gökhan bizimle olan mukavelesini 2011 yılına kadar uzatmak istemediğini, yurt dışında futbol oynamak istediğini söyledi. Bu gelişmeler sonunda Gökhan'a daha önce de talip olan Rusya'nın Rubin Kazan takımıyla bonservisinin verilmesi konusunda prensipte anlaşma sağladık. Rubin Kazan takımının yetkilileri şimdi Gökhan ile bire bir görüşüyorlar. Rubin Kazan Gökhan ile anlaşırsa, bizim için problem yok. Gökhan kendisine yapılan teklifi kabul ederse bu transfer gerçekleşir.''

,
haydi yönetim :) Kazan'dan önce davran al Gökhan'i :)
bonservisi cok yüksek gökhanın.
çok zor indirim yaparlar.

Faik Yılmaz
25.01.2008, 11:08

Merak etme yönetim sadece transfer yapamama konusunda çok başarılı......

Bide inat edip gitmeme konusunda

CAFER ÖZER
25.01.2008, 11:09
Bu sezon Kadrodaki kazmaları görmesem Nasıl olsa bizim için bitti diye Bir halt beklemeyeceğim.
Ama kadrodaki bu kazma sürüsü Bu takımı küme düşürür.Ve hiç bir şey Yokmuş gibi Sırıtır geçerler.
Kendini hala yönetici zannedenler Hiç bir şey yokmuş gibi Trabzonsporun Maçlarına giderek etrafa gülücük dağıtırlar.
Beyler son 6 gün Transfer sezonu bittiğinde eğer Bu kadroda Şu an mevcut kazmalar sürüsü defansla devam edilecekse Kesinlikle Küme düşeriz.Kimse Yok bu forma bizi ligde bırakır masallarına inanmasın.
Evet Forma ligde bırakır ama Formanın İçinde Canlı bombalar var her an patalamaya hazır.
Bizim Bu kadro ile kümede kalmamız için HER MAÇA 3-0 önde başlamamız lazımki galip gelebilelim.
ERDİNÇ-TAYFUN-ÇAĞDAŞ-FERHAT-HÜSEYİN-AYMAN-HASAN-TOLGA-şu oyunculardan sırdan bir takım için 2 tane defans Oyuncusu yazabilecek varmı aranızda.
Kaleci yok
Defans Yok.
Orta saha yedeksiz gene idare eder.
Forvet varmı yokmu belli değil.
Bu takım nasıl ligde kalacak söylermisiniz.
Bana göre Trabzonspor Canlı bombalarla İmha ediliyor.

Faik Yılmaz
25.01.2008, 11:13
Belki Çağdaş oda iyi bir yedek olarak tutulabilir.....

Travelair
25.01.2008, 11:14
Ziya hoca neden 3 önlibero kullandı şimdi anlıyor musunuz? Boş yere gücümüzden alan onca defans...

Adem Erdoğan
25.01.2008, 11:15
Bu senaryoyu daha önce görmüştüm.İkinci Jun faciası yaşamaktan ciddi ciddi korkmaya başladım

birbirini tamamlayan iki yorum.:alkış:

Şenol YİĞİT
25.01.2008, 11:17
Bu sezon Kadrodaki kazmaları görmesem Nasıl olsa bizim için bitti diye Bir halt beklemeyeceğim.
Ama kadrodaki bu kazma sürüsü Bu takımı küme düşürür.Ve hiç bir şey Yokmuş gibi Sırıtır geçerler.

Abi düşünsene son maç oynanıyor fb ile...
Maç bitiyor biz küme düşmüşüz(küme düşmeyi düşünmek bile istemiyorum)
Ve bizim ismi lazım değil bir arkadaş carlos'a doğru koşuyor.
carlos;Yine ne var?
o arkadaş:abi hani senden ligin ilk yarısı son maçında forma istemiştimde sende vermemiştinya ben oyum işte.
carlos:hee tamam hatırladım,verim o zaman sen çok istedin.Ama kardeşim sizde küme düşmüşsünüz,adam biraz utanır.sen gelmişsin hala benden forma istiyorsun
o arkadaş:...........sadece sırıtır..

azad53
25.01.2008, 11:19
http://www.hurriyet.com.tr/sondakika/8100345.asp

Yanalın transfer konusunda yeni açıklaması arkadaşlar..

Zuma_Yattara
25.01.2008, 11:33
arkadaşlar moraliniz bozulduğu zaman habu resme bakın ben sinirlenince habu resme bakıyorum bütün sinirim geçiyor:D:D:D:D:D:D:D

geberecegim gülmekten muhahahahahaha

Alpayer
25.01.2008, 11:33
bir hatirlatma;

aciz Trabzonspr Yönetimi: Transfer Per$embe'ye biter

bugün: 25. Ocak 2008 CUMA

YALAN'cilar !!!!

hayirli cumalar
.
Niye yalan olsun ki transfer bitti demekki.

zeleka
25.01.2008, 11:35
Hayallar Dunyasindan Uyanmak Cok Zor Geliyor hele hele hesap kasap ve gercekci olmayanlar icin.

Transfer donemi kapandi!!! Transfer 0 elde var 0 , ne bu yonetim nede gelecek yonetimler Transfer yapamazlar!!! birileri para vermedikden sonra kendilerine Rant edinmedikden sonra hic bir futbolcuyu bu takima vermezzzzzzler.
hey Turk insani uyan kis uykusundan uyan!!!

Erkut Ay
25.01.2008, 11:45
ceyhun u ilerleyen günlerde aramayız inşallah...

Badaloğlu
25.01.2008, 11:46
Futbolcu almak için Brezilyalara gitmelerine gerek yok!...Gelsinler Topselvi'ye, Kartal'a halı sahadan topçu transfer edelim onlara...

Hiçbir şey yapamıyorsalar şu İstanbul'da artık bir pilot takımı alsınlar, alsınlar ki yetenekli gençleri Trabzon'a kazandıralım.

Olmadı, Beykoz'a 8.000YTL imza atan Salih'i alsınlar bizim için çok büyük transfer olur.Trabzon'da oynayanların bir çoğundan iyi değilse ben bir şey bilmiyorum.Çıkartın adamı süper lige, çatır çatır top oynasın.

Biz zaten unuttuk transferi.Bari 3.ligden adam alalımda taraftara heyecan gelsin:)Yahu şu Cem Demir'i harcayan Ziya Doğan, hergün yedi ceddine saydırıyorum, belki kulağın çınlıyordur:(

Punisher-61
25.01.2008, 11:47
simdi kim varki alinacak?? bu son 1 hafta kiminle anlasacak bunlar??? Thomas Jun`da yapilan hatalar tekrarlanacak...her seferinde b ve c planlara neden kaliyoruz?? beceriksizlik oldugunu sanmiyorum..cünkü hatalar 1 kez yapilir 2 kez yapilir ama 3 kez yapilirsa resmen geri zekaliliktir

Erdal Kılıçarslan
25.01.2008, 11:51
transferin son günü, ceyhun ve celoyu affedip, alın size 2 transfer derlerse hiç şaşırmayın..

Adem CAKIR
25.01.2008, 11:59
Allah sizi bildiği gibi yapsın yönetim.
Bari bu saatten sonra yıldız peşinde koşmayın taraftara hava atacağız diye.

Gidin 2 tane ümit milli gurbetçiyi alın transferi kapatın.
Söz beddua etmicem.

krdnz
25.01.2008, 12:03

istesende yapmıyolar kii:)

asimavi
25.01.2008, 12:03
"Mutlaka transfer yapacağız"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, oyuncuya ihtiyaçlarının olduğunu ve mutlaka transfer yapacaklarını söyledi. Yanal yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un geleceği ve yapılanması açısından herkesin üzerine düşen sorumluluğu yapması gerektiğini belirterek, "Trabzonspor, son yıllarda hızlı kadro değişimlerinden kaynaklanan sorunlar yaşadı. Ama ben bunu kimseye mal etmeye çalışmıyorum. Objektif olarak şu anda bulunduğumuz konumu değerlendirmemiz gerekiyor. Şu anda oyuncuya ihtiyacımız var ve oyuncu alacağız" dedi.

Oyuncu kadrolarının çok hızlı değişime uğramaması gerektiğini ifade eden Yanal, "Oyuncuların kalıcı olması ve ihtiyaca uygun olması gerekiyor. İyi transfer yapmak çok güçtür. Brezilya'da ilgilendiğimiz iki oyuncuyu kulüp yetkililerimiz ve bizler çok iyi biliyorduk. Fakat bu transferler gerçekleşmedi. Elimizde tabii ki alternatif isimler var" diye konuştu.

"TRABZONSPOR'DA OYNAMAK İSTEYEN ÇOK OYUNCU VAR"
Trabzonspor'da oynamak için kendilerine talepte bulunan çok sayıda futbolcu bulunduğunu ifade eden Ersun Yanal, şöyle devam etti: "Fakat Trabzonspor'da oynamak bir gerekçe, bir bedel, en azından bir oyunculuk karakteri gerektirir. Trabzonspor'un ihtiyacına göre transfer yapmak gerekir. Brezilya'daki oyuncular dışında da mutlaka oyuncu alacağız. Belki üç aylık bir transfer düşünebiliriz ama bunu yaparken de kulübe zarar vermemeliyiz."

Trabzonspor'un, büyüklüğünü taşıyabilecek futbolcular transfer etmesi gerektiğinin altını çizen Yanal, "Trabzonspor transferde kendisine yakışanı yapmak zorundadır. Ben bunun direnci içerisindeyim ve bunu savunuyorum. İnşallah bunu yapabilecek fırsatı bulurum" dedi.

Trabzonspor'un şu anda kavgaya değil, birlik ve beraberliğe ihtiyacının bulunduğunu vurgulayan Yanal, "Şu anda birlik çabaları gözüküyor. Çekişmeler, çatışmalar, fikir ayrılıklarından kaynaklanan sürtüşmeler, Trabzonspor'a hiçbir şey kazandırmıyor. Sonuçta bir tane Trabzonspor var ve bu da Türkiye'nin en önemli takımlarından bir tanesi. Dolayısıyla herkes eleştiri yapabilir, önerilere açığız. Sorunlar vardır ama bu sorunları paylaşarak aklıselim düşünerek çözebiliriz" ifadesini kullandı.

"TEK BAŞIMA MOTİVE EDEMEM"
Pazartesi günü Çaykur Rizespor ile önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirten Yanal, sözlerini şöyle tamamladı: "Trabzonspor takımının oyuncusu, sadece benim motivasyonuma kalmamalı. Kendini motive etmeli, ortam ve camia onu motive etmeli. Takımı sahaya ben çıkaracağım ama takımı tek başıma ben motive edemem. Bir çok sorunlar vardır. Belki o sorunlar yüzünden oyuncuyu oynatmayabilirsiniz. Örneğin tribünden gelen bir ses bir oyuncunun bütün moral ve motivasyonunu bozabiliyor. Bu genel bir iştir. Siz ne kadar oyuncuyu motive etmeye çalışsanız da olmuyor" diye konuştu

RepLay
25.01.2008, 12:04
Bende ciddi ciddi artık tranfer yapamıyacaklar bu beceriksizler die düşünmeyee başladım hergün bir isim valla kafam bi milyon oldu :))) bundan 2-3 haftaa öncede yerel bi karadeniz gazetesinde okumuştum trabzon spor real madridli saviolay laa ilgileniyor diee bu denis de onun gibi balon haber sanırsamm

ÖmerFarukYılmaz
25.01.2008, 12:07
12 Mayıs 2008(lig sonu) Yazısı ve Kupa Tamam!

12 Mayıs 2008 Pazartesi

(Bu makale; ara transferin kapanmasına birkaç gün kala hala tek bir transfer yap-a-mayan ve en az 3 üst düzey oyuncu katılımı sağlanamazsa Trabzon takımının ve bir efsanenin; tez konusu olacak düzeyde bir yönetim ve teknik kadro rezilliği işbirliğiyle tarihe karışacağına dair, benim adım hıdır elimden gelen budur felsefesiyle, yazarın tarihe ve camiaya karşı son görevidir)

Ligin son maçında evinde konuk ettiği Fenerbahçe’ye yenilerek lige veda eden Trabzonspor cephesinde tarihi bir üzüntü yaşanırken, şampiyonluğunu Trabzon’da ilan eden Fenerbahçe’de ise büyük sevinç vardı.

Trabzonspor’un lige veda edişinin ardından şehirde büyük olaylar çıktı. Albayrak yönetiminde yer alan yönetim kurulu üyelerinin bazılarının iş yerleri ateşe verilirken, bazı yöneticiler de şehri terk etti.
Sürmene, Akçaabat, Büyükliman, Arsin ve Maçka’da 8 kişi intihar ederken, Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsünde şampiyonluk kutlamaları yapan bir grubun üzerine ateş açılması üzerine 2 kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

Albayrak grubu tarafından işletilen Trabzon Limanı’nı basan 1500 kişilik bir grup, kendilerini engellemeye çalışan çevik kuvvet polisleriyle çatıştı. Polis engelini aşan grup Albayrak grubunun ofis ve işyerlerini tahrip ederken şirket çalışanlarından bir kısmı kendilerini denize atarak eylemcilerden kaçmaya çalıştı. Eylem sırasında yoldan geçmekte olan ULUSOY firmasına ait bir araç, içindeki yolcular indirildikten sonra ters çevrilerek ateşe verildi.

Trabzon Valisi Nuri Okutan; olayları kontrol altına almakta güçlükler yaşadıklarını ve askeri güçlerin yardımıyla kentte asayişi sağlamaya çalıştıklarını; Trabzonspor yöneticilerinin ve ailelerinin can güvenliklerinin sağlanması için azami çaba sarf ettiklerini ifade ederek Trabzonluları sakin olmaya çağırdı.

Başbakan Erdoğan; hükümetin olayları kontrol altına aldığını ve vatansever Trabzon halkının kısa sürede yanlıştan döneceğine inandığını açıklarken; İçişleri Bakanı Beşir Atalay ise; “Doğrusu Trabzon’daki bu tepkiyi anlamakta güçlük çekiyoruz. Bu sonuçta bir sportif olaydır ve futbolda düşmek de vardır çıkmak da, ne var ki bunda bu kadar büyütecek” dedi. İçişleri bakanının açıklamalarını yayınlayan televizyon yere atılarak paramparça edildi.

Meydan’da toplanan 5000 kişlilik bir başka grup da; Haluk Ulusoy, Hilmi Ok, Oktay Demiray, Bülent Demirlek, Cem Papila, Metin Tokat ve Ferit Fakir (kim olduğu bilinmiyor, arya karıştığı zannediliyor) aleyhine sloganlar atarak Haluk Ulusoy tesislerine doğru harekete geçti. Tesis çevresinde güvenlik barikatı kuran Jandarma birlikleri grubun tesislere girmesine izin vermedi. Protestolara devam eden göstericiler, federasyon temsilciliğini taş yağmuruna tuttu.

Gösterilerden bir kısım yerel gazete ve televizyon da etkilendi. “Gerçekleri gizleyen yalaka basın” “halkın değil şahsi ve kurumsal çıkarlarının peşindeki sahte gazeteciler” şeklinde sloganlar atarak gazete binalarına yönelen kimi küçük gruplar sağduyusunu koruyabilen vatandaşlarca güçlükle önlenirken, şehrin muhtelif yerlerinde yol işgalleri yapılarak günlük yaşam kilitlendi.

Trabzon’dan şampiyon olarak ayrılan Fenerbahçe takımı alkışlarla uğurlanırken kulüp başkanı Aziz Yıldırım ; “ Biz de böyle olmasını istemezdik. Ama biz taraftara söz verdiğimiz gibi şampiyon olmak için maalesef bu maçı kazanmak zorundaydık. Sizler de takdir edersiniz ki, Alex ve Roberto Carlos’un oynadığı takım Çağdaş ile Ferhat’ın takımını her zaman yener. Trabzonlular bu gerçeği nasıl oldu da görmediler, vah vah nasılk üzüldük anlatamam yani” dedi..

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın da; “ Biz Trabzon’la her zaman dostuz, dostluğumuzu kimse bozamaz, hele işimize yaradığın da daha da bir dost oluruz. Ben timsahları da çok severim ama ne çare ki aslanız, yaa işte böyle çok üzüldük, bak ağlıycam şimdi” diye görüş belirtti.

BJK Başkanı Yıldırım Demirören ise Ulusoy’a yüklendi. “Bu nasıl hısımlık anlamadık, yine Fenerbahçe şampiyon oldu..Ne ? Trabzon küme mi düştü? İnannnnnn mıyorummmmm, vahhhh vahhhh, ay valla billa çok üzüldüm, iki gözüm önüme aksın yalanım varsa” dedi. Gözlerinde aşırı nemlenme olan Demirören’e ilk müdahaleyi “culüp” doktoru yaptı.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise ; “ Ben size şampiyon olamayacağımızı söyledim söyledim inanmadınız, şimdi ne oldu? Ne Trabzon küme mi düştü! Him. Desenize gitti dağ gibi abimiz. Bak buna daha çok üzüldüm bizim giden şampiyonluktan. Eh ölenle ölünmez madem Trabzon düştü, biz de Anadolunun yeni abisi oluruz, aslında babası bile oluruz ama anlamazlar şimdi” diye görmüş belirtti.

Haluk Ulusoy “Kimse benim Trabzonluluğumu tartışamaz. Ben sapına kadar, hatta lig a ya kadar Trabzonluyum, beni bilen bilir zati” dedi.

Kendisinden haber alınamayan Nuri Albayrak’ın ne dediği bilinmiyor. Eski basın sözcülerinden Zevvat Kaçkar “bu sene hamsi çok oldu, dolayısıyla fındık üretimi artabilir, bu da ekonomik girdilerin artması ve kulübümüzün yün eğirmesi anlamına gelir. Güzel günler yakındır, hakkıdır hakka tapan zilletimin izmihlal” açıklamasıyla Nobel zırrıt Erenköy ödülüne aday gösterildi.

Halen transfer çalışmaları için Brezilya’da bulunan ve adı hatırlanamayan Trabzonspor yöneticisi kulübe çektiği faksta “ iş bitti, ha gelduk ha geliyruk” dedi.

Saçmalıyoruz elbet, ne de olsa Trabzonlu ve Trabzonsporluyuz. Siz akşamları evimizi bulduğumuza şükredin..

(Bu sinopsis çalışması, ana senaryonun çok küçük bir bölümünü oluşturmaktadır.
Trabzon’u ve devleti “idare” edenler, yukarıda yazılanları sakın ola ciddiye almamazlık etmesinler.
20 yıl bilfiil yaşadığım, 41 yıldır da içimde yaşattığım bu şehri biraz olsun tanıdıysam, yukarda yazılanları aratan bir geçmişin tarihe izi düşebilir.
Benden uyarması..)

BİR SORU
Dünya’da oyuncusundan “borç” alarak iş yapan yönetici var mıdır, varsa hangi, takımdadır!?

KUPA TAMAM KOMEDİYE DEVAM

Üst üste gelen kötü sonuçların etkisini biraz olsun azaltabilmek ve futbolcuların üzerindeki baskıyı az da olsa hafifletmek için ele geçmiş bir fırsattı bu "formel" maç. Rakibin as isimleirni kenarda tutması da bir avantajdı ve parçalar birleşince ilk yarıda 3-0 lık bir skor yakalandı.

Ne zamanki rakip işi ciddiye alıp birkaç değişiklik yaptı, bildiğimiz Trabzon sahneye çıktı yine. Koskoca 45 dakikada tek pozisyon üretemeden kalesinde 2 gol gören bir performansa ancak gülünür, biz de güldük zaten.

Olmayan iki pozisyondan iki gol üreten Trabzon savunması, bağıra bağıra "takviye" istiyor, ama gözler kör, kulaklar sağır vicdanlar kayıp..

Mustafa Keçeli'ye bir paragraf açmasak ayıp ederiz. Kuşkusuz sahanın en iyi performansı Keçeli imzalıydı. Gençlerin yeni kalecisi size kimi hatırlattı bilmem ama ben Petranoviç'i hatırladım. Yani Gençler dikkatli olmalı artık:) Onur için fikir sahibi olamadık, ama ayaları titremediği için bir korku ikonu da olmadı, belli ki maya sağlam.

Hayırlısı olsun, bu takım için yazılmadık ne kaldı ki..Neyi yazalım söyleyin!?

Bakanay61
25.01.2008, 12:11
Quelle: www.gazetefutbol.de (http://www.gazetefutbol.de/newsdetails/artikel/trabzonspor-will-gaucho-stuermer.html?tx_ttnews%5BbackPid%5D=100&cHash=c156256b7c) (Status: vage)
Der Schwarzmeerklub startete mit einer 0:2-Niederlage gegen den Tabellenführer Sivasspor in die Rückrunde. Derzeit befindet man sich auf dem enttäuschenden zehnten Platz. Trabzonspor ist seit Wochen auf der Suche nach einem Stürmer. Bisher gab es keine Ergebnisse. Nun ist man am Argentinier German Denis dran.

Arkadaşlar burada ne yazıyor acaba GErm DEnis felan diyor...Almanca bilen arkadaşlar bi baksa.

TSezgin61
25.01.2008, 12:17
Quelle: www.gazetefutbol.de (http://www.gazetefutbol.de/newsdetails/artikel/trabzonspor-will-gaucho-stuermer.html?tx_ttnews%5BbackPid%5D=100&cHash=c156256b7c) (Status: vage)
Der Schwarzmeerklub startete mit einer 0:2-Niederlage gegen den Tabellenführer Sivasspor in die Rückrunde. Derzeit befindet man sich auf dem enttäuschenden zehnten Platz. Trabzonspor ist seit Wochen auf der Suche nach einem Stürmer. Bisher gab es keine Ergebnisse. Nun ist man am Argentinier German Denis dran.

Arkadaşlar burada ne yazıyor acaba GErm DEnis felan diyor...Almanca bilen arkadaşlar bi baksa.

2. yariya lider sivasspor maglubiyetiyle baslayan karadeniz ekibi, sasirtici bir sekilde suan 10. sirada yer aliyor. haftalardir golcü arayan Trabzonspor, simdide arjantinli german denisin pesinde

Balcklabel
25.01.2008, 12:18
Trabzonspor'da oynamak için kendilerine talepte bulunan çok sayıda futbolcu bulunduğunu ifade eden Ersun Yanal, şöyle devam etti:
“Fakat Trabzonspor'da oynamak bir gerekçe, bir bedel, en azından bir oyunculuk karakteri gerektirir. Trabzonspor'un ihtiyacına göre transfer yapmak gerekir.

Ercan DEMİR
25.01.2008, 12:22
Trabzonspor'da oynamak için kendilerine talepte bulunan çok sayıda futbolcu bulunduğunu ifade eden Ersun Yanal, şöyle devam etti:
“Fakat Trabzonspor'da oynamak bir gerekçe, bir bedel, en azından bir oyunculuk karakteri gerektirir. Trabzonspor'un ihtiyacına göre transfer yapmak gerekir.

Bu talepte bulunanlar 1-2 sene içinde isimlerinden çok bahsettirirler bizde yönetim kimseyi alamıyosun bari şu gençleri al hemde trabzonlu demeye başlarız..

TSezgin61
25.01.2008, 12:28
ben trabzonlu bir futbolcu olsam, kendimden emin ve profesyönel futbolcu olsam, derim ersun yanala" hocam ben bu takim icin ölürüm, ben ne istanbul takimlarinda oynamak istiyorum, nede baska bir avrupa takiminda, ben TRABZONLUYUM ve TRABZONSPORU bu durumda görmekten kahroluyorum... lütfen beni alin, herseyi yapmaya hazirim"

aslinda yazarken aklima geldi. bu sekilde bir cagri baslatilsa Trabzonlu ftubolcular arasinda, sivasli abdurrahman ve sedat, özer hurmaci, ve digerlerinin hepsi olmasada cogu, trabzonspora "beni alin nolur" diyerek vefa gösterse, ve yukarda dedigim sekilde konussa manyak olur. hicdegilse 30 tane futbolcudan en az 7-8 tanesi bütceye uygun olsa bu takim ucar. fernando ve alexe verecegin parayi bunlara vermis olursun okadar

sanatik
25.01.2008, 12:32
transferin son günü, ceyhun ve celoyu affedip, alın size 2 transfer derlerse hiç şaşırmayın..

ne yapsinlar devre arasi istediklerimiz cok para isterim diye naz yapiyor yönetim B planini hemen uygulamis :--)

Oruç
25.01.2008, 12:33
492 sayfa ve koca bir hiç ! Tebrik etmek lazım yönetimi...

28TS61
25.01.2008, 12:35

500. sayfada transfer gerceklesir belki :)

Rıza ÇOLAK
25.01.2008, 12:35
BİR SORU
Dünya’da oyuncusundan “borç” alarak iş yapan yönetici var mıdır, varsa hangi, takımdadır!?
Ne kadar ilginç bir soru bu? Bu sorunun cevabını bilen varmıdır aramızda acaba?

Oruç
25.01.2008, 12:37

İmkansız desek ?

28TS61
25.01.2008, 12:39
İmkansız desek ?

ümidimizi kesmemek gerek desek:)

neyse konuyu saptirmayalim yoksa kilit gelcek

ama yinede ümidimizi yitirmeyelim :rolleyes:

Özsu
25.01.2008, 12:39
Arkadaşlar dediğiniz gibi 500 sayfalık bir yazı var burada, 12000 küsürde mesaj. Benim bu yönetime zerre kadar güvenim kalmadı. Tarihimizde bundan kötü yönetim görmüşmüydük?..

TSezgin61
25.01.2008, 12:40

böyle birsey varmi gercekten yoksa öylesine sorulan sorumu. korktugum sey degildir insallah...

demir
25.01.2008, 12:41
aslınde hepsı bıyerde sunu solemek ıstıyorum her seferınde alt yapı dıyen arkadaslarım nedense basarızılık varken ılk once alt yapıdan gelen futbolcuları elestırıyor su sıtede zoyadan cok huseyın elestırıldı 11 futbolcu alt yapıdan olsun basarı olmasın o 11 adamı yıne yerden yerevururuz basarı oldugu surece hersey bızxım ıcın gulluk gulıstanlık olur

Özsu
25.01.2008, 12:42
Futbolcu almak için Brezilyalara gitmelerine gerek yok!...Gelsinler Topselvi'ye, Kartal'a halı sahadan topçu transfer edelim onlara...

Hiçbir şey yapamıyorsalar şu İstanbul'da artık bir pilot takımı alsınlar, alsınlar ki yetenekli gençleri Trabzon'a kazandıralım.

Olmadı, Beykoz'a 8.000YTL imza atan Salih'i alsınlar bizim için çok büyük transfer olur.Trabzon'da oynayanların bir çoğundan iyi değilse ben bir şey bilmiyorum.Çıkartın adamı süper lige, çatır çatır top oynasın.

Biz zaten unuttuk transferi.Bari 3.ligden adam alalımda taraftara heyecan gelsin:)Yahu şu Cem Demir'i harcayan Ziya Doğan, hergün yedi ceddine saydırıyorum, belki kulağın çınlıyordur:(

Saydırırken yalnız değilsin Ahmet abi..

Travelair
25.01.2008, 12:43

Herhalde futbolcuların transfer taksitlerinden kesilip yeni transferlere kaynak yaratılma olasılığından söz ediliyor. Ama denildiği kadarıyla maç başı alacakları dışında vadesi kalan bir borcu kalmamıştı kulübün. Acaba geçen senelerden mi bahsediyorlar yoksa bu tür birşey gerçekten yaşanıyor mu? Yeni bir olaysa çok vahim. Zengin yönetimiz diye geldiler şu laflara bak

Rıza ÇOLAK
25.01.2008, 12:50
Saydırırken yalnız değilsin Ahmet abi..
Çooook var saydıran....ben 10 kişilik saydırıyo

Herhalde futbolcuların transfer taksitlerinden kesilip yeni transferlere kaynak yaratılma olasılığından söz ediliyor. Ama denildiği kadarıyla maç başı alacakları dışında vadesi kalan bir borcu kalmamıştı kulübün. Acaba geçen senelerden mi bahsediyorlar yoksa bu tür birşey gerçekten yaşanıyor mu? Yeni bir olaysa çok vahim. Zengin yönetimiz diye geldiler şu laflara bak
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.... vardır bunun altında bi çapanoğlu

Colakoglu
25.01.2008, 12:52
Bu konu bu baslik nezaman kapatilacak ??

TSezgin61
25.01.2008, 12:52
bizi yakan ziya dogandi, allah güldürmesin onu, en parali dönemi o kullandi takimi batirdi. ersun yanal olsaydi o dönemde simdi yukarilardaydik

Travelair
25.01.2008, 12:54
6 gün en az 6 transfer. Bugün bir haber gelmeli artık

Özsu
25.01.2008, 12:55
bizi yakan ziya dogandi, allah güldürmesin onu, en parali dönemi o kullandi takimi batirdi. ersun yanal olsaydi o dönemde simdi yukarilardaydik

Aynen öyle.. Ama bunların en başını yönetim çekiyor. 1doğru 1yanlış gidince, olmaz!! Ersun hocayı aldılar ama istediklerini yapmıyorlar, yada yönetim beceriksizliğinden yapamıyorlar.. Hayır madem öyle almasaydın Ersun Hocayı..

TSezgin61
25.01.2008, 12:55
6 gün en az 6 transfer. Bugün bir haber gelmeli artık

bugün en az 1 haber gelmeli, surda kac gün kaldi. dedigin 6 transferin 4ü bile takimi havaya sokar

TSezgin61
25.01.2008, 12:58
Aynen öyle.. Ama bunların en başını yönetim çekiyor. 1doğru 1yanlış gidince, olmaz!! Ersun hocayı aldılar ama istediklerini yapmıyorlar, yada yönetim beceriksizliğinden yapamıyorlar.. Hayır madem öyle almasaydın Ersun Hocayı..

bu beceriksiz yönetim " allhim naptik biz, ersun kurtarir bizi artik" diyip aldilar ersun hocayi. ama is isten gecmisti zaten, para yok borc cok. ondan sonrada bazi arkadaslar "ersun yanal geldide noldu" diyor.

Hasan Ayvenli
25.01.2008, 13:06
gece rüyamda ligdeki önümüzdeki maçtan önce fernandao ve alex'i transfer ettiğimizi gördüm
hatta bi tane daha yabancı almışız o derece :D
maçı da yeni gelen brezilyalılardan birinin attığı golle 1-0 kazanıyoduk
tabi bu yönetimle biz bu transferleri ancak rüyamızda görürüz...
rüyada da olsa güzeldi ama

Faik Yılmaz
25.01.2008, 13:07
gece rüyamda ligdeki önümüzdeki maçtan önce fernandao ve alex'i transfer ettiğimizi gördüm

Mevcut yönetim varken sadece sen değil hepimiz onları rüyamızda görürüz ancak

zeki gursoy
25.01.2008, 13:11
ersun hocaya kimse bişey diyemez..dememelide..
ziya en az 10 topçu aldırdı...
ne oldu: sıfır..
hiçbişey olmayınca ersuna geç takımın başına dediler..
peki ersunun istediği tek topçu alındımı: hayır..
ersunuda gördük lafı, bağnaz bir laftır...
bu takımı değil ersun hiç kimse toparlayamaz, moral yok bikere camiada...
bu takımın bu hallere gelmesinin en büyük sebebi ziya denen kişidir...
geldiği günden beri muhalifim ona...
en başarılı döneminde dahi aktör o değildi..tek olumlu mesajım yoktur bu adamla ilgili...
sonuçta takımın içini boşalttı gitti...
aldığı adamların hangisi işe yarıyor ya hangisi...
şimdi ersuna çamur atmayalım, ona güvencim var..
adamın istediklerini klüp alsın başarılımı değilmi kararı sonra verelim...

Gökçebey
25.01.2008, 13:17
Rize Maçına kadar 4 oyuncu gelmezse
25 Ocak 2008 13:01

Trabzonspor’da yaşanan krizde son aşamaya gelindi. Teknik Direktör Ersun yanal Trabzonspor’un acil ihtiyaçlarını yönetime iletti.

RİZE MAÇINA KADAR 4 OYUNCU GELMEZSE ERSUN YANAL YOK

Teknik Direktör Ersun yanal Rizespor maçına kadar İstediği dört oyuncunun takıma katılmaması halinde büyük olasılıkla Trabzonspor ile yollarını ayıracak.

Trabzonspor ve Ersun yanal için Brezilya defteri kapandı. Şimdi Avrupa ve Afrika’dan alınacak olan oyuncularla kadroya takviye yapılacak. Transferde ise pazartesi sabahı son nokta konacak.

Kaynak: medyatrabzon

Artık hocanın hakkıdır istifa. Bu kadar rezillik olamaz. Bu adamın da bir kariyeri hedefleri geleceği var. Ziyan doğanın ağzından çıkan isimlerle doldurdular takımı, Ersun Hoca isteyince takımın dengeleri, ara transferin zorluğu, maddi imkansızlıklar mevzubahi oluyor. Yeter ulan be bir cinnet herşeyi halledecek o olacak :D

Murat'
25.01.2008, 13:19
bu adamların oyuncu alamayacağını bu forumun daha ilk sayfasında çoğu kişi belirtmişti...bunların işi sadece umut vermek...brezilyalara gidip rio festivallerine katılmak....

Faik Yılmaz
25.01.2008, 13:20
Olanları da satacaksın....

Takımda en az 5 direkt oynayacak oyuncu lazımken ayak sürüyeceksin.. sonrada suçu Ersun Yanala yükleyeceksin.....

ne demişler Dere Gider Kum kalır

Murat'
25.01.2008, 13:20
bence biz burada adı geçen oyuncalrın birini bile alamıycaz...bakın görürsünüz.
17.12.2007 tarhinde yazdığım yazı...

Süleyman Eruyar
25.01.2008, 13:22

tebrik ederiz nerden bildin!!!

Faik Yılmaz
25.01.2008, 13:25

Bunların hiç bir şeyi beceremediğini beceremeyeceğini yeteneksiz olduklarını 2 yıl 2 aydır yazıyoruz zaten

sarman61
25.01.2008, 13:25
500. sayfayı bekleyelim arkadaşlar 500. sayfada bazı şeyler olabilir. :)

Nytre
25.01.2008, 13:44
az önce ingiliz liginden maçları izliyordum afrikanın zimbawe kongo gibi ülkelerinden oyuncular patır patır top oynuyorlar. yattara denen bir adamımız var gineli. özkan sümer yattara ile gineye gitsin 2-3 hafta kalsın 10tane genci alsın gelsin. mutlaka 2-3 tanesi bu takımda kalır. bunu onlar mı düşünemiyor? düşünüyorlar da işlerine mi gelmiyor? yoksa ben mi çok atıyorum?

winner
25.01.2008, 13:46
Haberlere göre Sunderland'la anlaşan Prica artık alternatif olmaktan çıktı..O da rahatladı biz de...

Yönetimimiz yeni alternatiler arıyordur herhalde.Transferler Rize maçına yetişeceğine göre(onlar öyle söylüyor) Pazarspor ve Çayelispor gibi takımlardan futbolcu alınacak herhalde...Hem ucuz olurlar hem de Rize maçına yetişmeleri kolay olur.

Adem ÖZER
25.01.2008, 13:50
Ersun Yanal’ın açıklamaları
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Trabzonspor'un geleceği ve yapılanması açısından herkesin üzerine düşen sorumluluğu yapması gerektiğini vurguladı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/250108yanal.jpgTrabzonspor’un son yıllarda hızlı kadro değişimlerinden kaynaklanan sorunlar yaşadığına işaret eden Yanal, “Bunu kimseye mal etmeye çalışmıyorum. Objektif olarak şu anda bulunduğumuz konumu değerlendirmemiz gerekiyor. Oyuncuların kalıcı ve ihtiyaca uygun olması gerekiyor. Ama iyi transfer yapmak da çok güçtür” yorumunu yaptı.

Trabzonspor'da oynamak için kendilerine talepte bulunan çok sayıda futbolcu olduğuna da değinen Ersun Yanal, şunları söyledi: ''Fakat Trabzonspor'da oynamak bir gerekçe, bir bedel, en azından bir oyunculuk karakteri gerektirir. Biz ihtiyacımıza göre transfer yapmalıyız ama bunu yaparken de kulübe zarar vermemeli,Trabzonspor'un, büyüklüğünü taşıyabilecek futbolcuları bünyeye katmalıyız. Trabzonspor transferde kendisine yakışanı yapmak zorundadır. Ben bunun direnci içerisindeyim ve bunu savunuyorum''.

Trabzonspor'un şu anda kavgaya değil, birlik ve beraberliğe ihtiyacının bulunduğunu da seslendiren Yanal, ''Şu anda bu birlik çabaları gözüküyor. Çekişmeler, çatışmalar, fikir ayrılıklarından kaynaklanan sürtüşmeler, Trabzonspor'a hiçbir şey kazandırmıyor. Sonuçta bir tane Trabzonspor var ve bu da Türkiye'nin en önemli takımlarının başında geliyor. Dolayısıyla herkes eleştiri yapabilir, önerilere açığız. Sorunlar vardır ama bu sorunları paylaşarak, aklıselim düşünerek çözebiliriz'' ifadesini kullandı.

Pazartesi günü Çaykur Rizespor ile önemli bir karşılaşma oynanacağını da hatırlatan Yanal sözlerini, “Trabzonspor takımının oyuncusu, sadece benim motivasyonuma kalmamalı. Kendini motive etmeli, ortam ve camia onu motive etmeli” diyerek tamamladı.

bu yazı resmi siteden alıntıdır.spor sitelerine girin bakın.yanal,oyuncu alıcaz diyor ama resmi sitedeki bu yazının içinde öyle bi şey yok.kırpmışlar yani.eh siz hala transfermi bekliyorsunuz.

ÖmerFarukYılmaz
25.01.2008, 13:50

beyler 800 de gördük daha durun transfere çok var :D

zahido
25.01.2008, 13:52

Valla bende gordum ne yalan soyliyim.. Artik ufkum nasil acilmissa luiz adinda biriyle anlastigimizi gordum ruyamda :D:D bide tutarmis :D:D

salihismet
25.01.2008, 13:55
Dün oynanan maci kasetten izledim, gencler yedek agirlikli bir kadroyla sahaya cikti, böyle bir takima kar$i 65-70 dk iyi gibi görünen bir oyun oynami$iz, ondan sonra oynanan oyun futbolun di$inda bam güm ayarinda bir oyun oldu. Defans oyuncularinin acemi top kullanmalari, iki pas yapamayan orta saha, böyle bir takmila hic bir hoca hele Ersun Yanal devam edemez, etmez. En az 4 oyuncu alinmazsa, hoca kim olursa olsun lig bitene kadar dü$me korkusunu ya$ayacagiz, $u anki tablo bunu gösteriyor.

Böyle bir durumdaki takimin yöneticisi her ne olursa olsun, ister manyak ister akilli olsun, mutlaka bu takima takviye yapilmasi gerektigini görür, ve geregini yapar. Eger geregi yapilmaz ise bu durum yönetimin kötü niyetli oldugunu gösterir. Ben bunlari ne manyak, ne beceriksiz katagorisine koyamiyorum, akilli olduklarini dü$ünüyorum, nedenide $u: Asla alabilecek olduklari oyunculara yönelmiyorlar, devamli alamiyacak olduklari oyunculara yönelip hem zaman kazaniyorlar, hemde istedikleri gibi taraftari oyaliyorlar.Eger böyle devam ederler ise durumlari Trabzonspordan daha götü olacak, Sedat Tunalinin yazdiklarini bu yönetim yabana atmasin.

futbalski60
25.01.2008, 13:56
umarım necati'yle ilgilenmez yönetim

zahido
25.01.2008, 13:56

en parali donem senol gunesin devresiydi.. ama zavallimin sansi yok ki yine beceriksiz yoneticiler 2 tane adam alamamislardi.. Nezaman transfer mevzuu acilsa biz tolga seyhani aldik volkan bekiroglunu aldik deyip durdular.. Sonra tam ligler acilirken transferleri yaptilar ama adamlar ayak uyduramadi tabii.. Sonrada tomas jun faciasi geldi pesinden..

asimavi
25.01.2008, 13:57
az önce ingiliz liginden maçları izliyordum afrikanın zimbawe kongo gibi ülkelerinden oyuncular patır patır top oynuyorlar. yattara denen bir adamımız var gineli. özkan sümer yattara ile gineye gitsin 2-3 hafta kalsın 10tane genci alsın gelsin. mutlaka 2-3 tanesi bu takımda kalır. bunu onlar mı düşünemiyor? düşünüyorlar da işlerine mi gelmiyor? yoksa ben mi çok atıyorum?

....ben de bunu çok düşündüm ama cevap bulamadım..bende hep merak ediyorum...

...trabzonspora transfer yapmak çok mu zor ...bir kadro oluşturmak çok mu zor...gerçekçi bir transfer politikası belirlemek artık brezilyadan arjantinden falan vaz geçip sırbistan hırvatistan polonya isveç norveç..bulgaristan.rusya gibi ülkelere yönelip buralardan transfer yapmak çok mu zor ...

...bulgaristanda yabancı sınırı yokmuş...gidersin 3-5 milyona bi takım satın alırsın burdan ...takımın amacı sadece trabzonspora oyuncu yetiştirmek olmalı...söylediğim ülkelerden genç yaşta seçilerek alınacak oyuncular bu takımda bir araya getirilip güzel bir takım kurulabilir.....

...bir de bu uygulamayı afrikada yapmak lazım ...aynen bir takımda afrikadan al ...topla gineli ganalı senegalli nijeryalı adamları bi takımda orda kur...

...hadi olsun olsun bu işin maliyeti 20 milyon dolar olsun ...trabzonsporun bu uygulamayı yaptığı takdirde...dışarıdan hiç transfer yapmıyacak olması alacağı hiçbir oyuncuya bonservis ödemeyecek olması hatta bu takımlardan oyuncu satıp para kazanacak olması kar üstüne kar değilmidir....

....ve en önemlisi türkiyeden 3.ligden aynı şekilde takım alınıp genç yerli oyuncular burada yetiştirilebilir...alt yapıdan a takıma her yıl en az 2 oyuncu biri üst düzey olacak şekilde adam çıkmazsa ben hiç bişey bilmiyorum...

...şimdi bi raış çıktı kimse nasıl çıktığını bilmiyor ....çünkü barış hakederek çıkyı çalışarak çıktı kimsenin reklamına sığınmadan çıktı....

...bi arda gibi bi serdar özkan gibi olmayac barış buna eminim.....

...neyse bunları yapmak çok mu zor allah aşkına biri bana açıklasın...

futbalski60
25.01.2008, 13:59
Name:
Cakir, Hamza
Position:
Abwehr
Trikotnummer:
21
Geboren:
30.09.1985
Größe:
1,81 m
Gewicht:
78 kg
Schuhgröße:
42
Nation:
Türkei
Im Verein seit:
2000
Geburtsort:
Köln
Familienstand:
ledig
http://www2.fortuna-duesseldorf.de/uploads/tx_txplayerstat/cakir.jpgStationen:
Eintracht Köln, Ford Niehl, Viktoria Köln
Beruf/Ausbildung:
Werkzeugmechaniker
Größte Erfolge:

Hobbies:
Fußball
Lieblingsgericht:
Pasta
Lieblingsbuch:

Lieblingsmusik:
Hip Hop, R'n B
Lieblingsteam:
Trabzonspor

anlaştığımız hamza trabzonsporluymuş

asimavi
25.01.2008, 14:03
Name:
Cakir, Hamza
Position:
Abwehr
Trikotnummer:
21
Geboren:
30.09.1985
Größe:
1,81 m
Gewicht:
78 kg
Schuhgröße:
42
Nation:
Türkei
Im Verein seit:
2000
Geburtsort:
Köln
Familienstand:
ledig
http://www2.fortuna-duesseldorf.de/uploads/tx_txplayerstat/cakir.jpgStationen:
Eintracht Köln, Ford Niehl, Viktoria Köln
Beruf/Ausbildung:
Werkzeugmechaniker
Größte Erfolge:

Hobbies:
Fußball
Lieblingsgericht:
Pasta
Lieblingsbuch:

Lieblingsmusik:
Hip Hop, R'n B
Lieblingsteam:
Trabzonspor

anlaştığımız hamza trabzonsporluymuş

....anlaştıkmı.....gerçekten....

....sağlam bi uşağa benziyor...ama benim garibime giden niya biz son zamanlarda ikinci liglerden bile adam alırken oyuncularla anlaşmakta zorluk çekiyoruz...üstelik alındıktan sonra bakıyozki bi ton para verilmiş adama...

...bence tüm oyuncular bu yönetimin ne kadar keriz olduğunu anladı anlaşmak için hepsi çok para istiyor...

...beşiktaş holoskoya yıllık 800 veriyor bizim eşeklerden 1 den aşağı alan kaç kişi var acaba

futbalski60
25.01.2008, 14:04
....anlaştıkmı.....gerçekten....

....sağlam bi uşağa benziyor...ama benim garibime giden niya biz son zamanlarda ikinci liglerden bile adam alırken oyuncularla anlaşmakta zorluk çekiyoruz...üstelik alındıktan sonra bakıyozki bi ton para verilmiş adama...

...bence tüm oyuncular bu yönetimin ne kadar keriz olduğunu anladı anlaşmak için hepsi çok para istiyor...

...beşiktaş holoskoya yıllık 800 veriyor bizim eşeklerden 1 den aşağı alan kaç kişi var acaba
can karyadı ve bugün gazetelerde çıkan haberler

FcTRABZONSPOR
25.01.2008, 14:06
can karyadı ve bugün gazetelerde çıkan haberler
Can Karyağdı dediyse alamayız...

futbalski60
25.01.2008, 14:07
Can Karyağdı dediyse alamayız...
kimi alcaz biz yaa gerçekten merak ediyorum nerdeyse 2 yıldır bizi heycanladıran bi transfer olmazdı valla özledik transferi:)

FcTRABZONSPOR
25.01.2008, 14:09
kimi alcaz biz yaa gerçekten merak ediyorum nerdeyse 2 yıldır bizi heycanladıran bi transfer olmazdı valla özledik transferi:)
Artık orasıda süpheli...Adam gibi bir yönetim gelecekte olacak zor iş...!!!

asimavi
25.01.2008, 14:11

...şu sizin oralarda bi eren varmış nasıl bi uşak...trabzonsporun alabileceği bi adammı yoksa çok yetenekli bize yedirmezlermi onu...

...bide bunun harici başka yetenekli gurbetçi gençler varmı orda ...malum almanya isviçre ve hollandada çok sayıda göçmen var bu 3 ülke didik didik edilmeli....

futbalski60
25.01.2008, 14:15
...şu sizin oralarda bi eren varmış nasıl bi uşak...trabzonsporun alabileceği bi adammı yoksa çok yetenekli bize yedirmezlermi onu...

...bide bunun harici başka yetenekli gurbetçi gençler varmı orda ...malum almanya isviçre ve hollandada çok sayıda göçmen var bu 3 ülke didik didik edilmeli....
bjk dan batuhan'ı almak gibi bişey Eren'i almak.Büyük kulüpler peşinde werder bremen 4.5 milyon euro teklif etmiş deniliyo isviçre u21de oynuyo gelmesi çok zor yani

krdnz
25.01.2008, 14:22
Valla bende gordum ne yalan soyliyim.. Artik ufkum nasil acilmissa luiz adinda biriyle anlastigimizi gordum ruyamda :D:D bide tutarmis :D:D

luizhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif.

ağlanacak haldeyiz ama biz gülelim yinede.

Rıza ÇOLAK
25.01.2008, 14:26
Luiz Fernandes olmasın :D:D

Zafer Fidan
25.01.2008, 14:32
Bizim Fotomac yine costu :D

http://www.fotomac.com.tr/2008/01/25/im/9E141E187824ED4A84EA8E6Eb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifDenis bitiyor
Trabzon'un resti üzerine geri adım atan İndependiete'nin bir yöneticisi, kulüp avukatı ile birlikte bugün İstanbul'da olacak.

Trabzonspor, Arjantin Ligi ekiplerinden İndependiete'nin golcüsü Gustavo Denis'in transferinde mutlu sona çok yaklaştı... Daha önce 25 yaşındaki santrfora yıllık 1.5 milyon dolar, bonservisi için de 2 milyon euro teklif eden bordo-mavili yönetim, fiyat artırımı ile karşılaşınca bu transferi askıya almıştı. "Ya bu rakamı kabul edersiniz, ya da vazgeçeriz" resti üzerine geri adım atan Arjantinli idareciler, Denis'i vermek için İstanbul'a geliyor.

MOUYAL: BİTECEK
Bir haftadır İstanbul'da başkan Nuri Albayrak ile görüşmelerde bulunan Arjantinli yıldızın Fransız menajeri Jack Mouyal, İndependiete'nin avukatı ile yönetici Bucquel'in bugün İstanbul'da olacağını açıkladı. Denis'in bordo-mavili formayı giyeceğine inancının tam olduğunu vurgulayan Mouyal, "Yine de görüşme aşamasında Denis Fransa'da olacak. Taraflar imza aşamasına geldiğinde ise resmen Trabzonsporlu olacak" diye konuştu.

zahido
25.01.2008, 14:34
beyler yabanci sitelerde transfer haberi ariom haril haril.. Daha bulamadim ama size mujdeli bi link veriom

http://sports.filbalad.com/english/News.asp?NewsID=39306 :)

Gökçebey
25.01.2008, 14:34
Vay be olaya bak adamlara rest çektik adamlar da bize en iyi adamlarından birini satmak için taa İstanbul'a geliyorlar. Aman alın bu adamı ne olur diyorlar. Tey tey tey :D

futbalski60
25.01.2008, 14:36
beyler yabanci sitelerde transfer haberi ariom haril haril.. Daha bulamadim ama size mujdeli bi link veriom

http://sports.filbalad.com/english/News.asp?NewsID=39306 :)
haziranın haberi bu

krdnz
umarım necati'yle ilgilenmez yönetim

necatiyi neden istemediğini anlamadım.ama pardon umut gibi bi forvetimiz varken............

temel_yilmaz
Vay be olaya bak adamlara rest çektik adamlar da bize en iyi adamlarından birini satmak için taa İstanbul'a geliyorlar. Aman alın bu adamı ne olur diyorlar. Tey tey tey :D

:)bu fotomaçn trabzonspor editörünü bulucaksın haber öyle yazılmaz böyle yazılır diyip :)

zahido
25.01.2008, 14:37
haziranın haberi bu

Abdul-Aziz urges Zamalek move
Mon, 14 Jan 2008 - 23:54

1.2 milyon dolar onermisler ben mi yanlis okuom acaba???

_SeRKaN_
:dansmuz::dansmuz::dansmuz::dansmuz::dansmuz:Resme n komedi :D

futbalski60
necatiyi neden istemediğini anlamadım.ama pardon umut gibi bi forvetimiz varken............
bize hava toplarında etkili,yattara,gökdeniz ve umut a boş alan açacakak uzun boylu bir santrafor lazım necaiti ve umut aynı tipte oyuncu

krdnz
25.01.2008, 14:39
bize hava toplarında etkili,yattara,gökdeniz ve umut a boş alan açacakak uzun boylu bir santrafor lazım necaiti ve umut aynı tipte oyuncu

umutla necatiyi aynı kefeye koyma bence.necati golcü,umut ne iş yapar?

futbalski60
25.01.2008, 14:40
umutla necatiyi aynı kefeye koyma bence.necati golcü,umut ne iş yapar?
necati geriden top alıp kaleye vuran bit oyuncu tek forvet oynadıpını hiç görmedim

asilhamsi
25.01.2008, 14:41
o degilde ne zamandir kaynakcilar gozukmuyor ortada..
yarin geliyor kaynak saglam ama solemem....haberlerini ozledik valla....

Zafer Fidan
25.01.2008, 14:43
o degilde ne zamandir kaynakcilar gozukmuyor ortada..
yarin geliyor kaynak saglam ama solemem....haberlerini ozledik valla....

kaynakcilar mesgul su an :D

http://www.schleswig-holstein.de/SharedDocs/Bilder/Cover/MJAE/Justiz/Vollzug/schweisser,property=poster.jpg

krdnz
25.01.2008, 14:46
necati geriden top alıp kaleye vuran bit oyuncu tek forvet oynadıpını hiç görmedim

trabzonspora faydalı olacağını düşünüyorum.ama zaten şu anda öyle bir transfer durumuda yok bildiğim kadarıyla.

futbalski60
25.01.2008, 14:47
trabzonspora faydalı olacağını düşünüyorum.ama zaten şu anda öyle bir transfer durumuda yok bildiğim kadarıyla.
inşllh olur ama dediğim gibi uzun boylu hava toplarında etkili santrafora ihtiyacımız

azad53
25.01.2008, 14:47
http://www.gazetefutbol.de/newsdetails/artikel/trabzonspor-will-gaucho-stuermer.html?tx_ttnews%5BbackPid%5D=100&cHash=c156256b7c

bu linki anlayan arkadaş varmı, bi zahmet tercüme etsin

toulga_61
25.01.2008, 14:51

http://www.schleswig-holstein.de/SharedDocs/Bilder/Cover/MJAE/Justiz/Vollzug/schweisser,property=poster.jpg
zuahhaha arkadaşlar burdan yırtındık dimibu yönticiler transfer yapamazzzzz...yok fernandı kesin alex de belkii felan başımızın etiniyediniz burda diğer arkadaşların duygularıyla ynadınız szine yapdıınız albayrak ve çetesinden farkınız kalmıo desem çokmu ağır konuşmuş olurum:)) bu arada sözüm transfer yapan yöneticilere değil arkadaşlara..anlayan anladı heralde

Ahmet54
25.01.2008, 14:52
http://www.gazetefutbol.de/newsdetails/artikel/trabzonspor-will-gaucho-stuermer.html?tx_ttnews%5BbackPid%5D=100&cHash=c156256b7c

Sivastan 2-0 yenilgi alip 10. siraya kadar düsen Trabzonsporun haftalardir forvet aradigini ancak arayislarindan daha birsey cikmadigini, simdide denisle ilgilendigini söylüyor..denisin gecmisinden ve gecen seneki performansindan bahsetmisler ama bu haber sivas yenilgisi sonrasi cikmis bir haber yani ayin 14 nde cikmis haber dolayisiyla eski bir haber...
Yani biz denisle bayadir ilgileniyoruz ama bir sonuc yok acikcasi olacaginida sanmiyorum

krdnz
25.01.2008, 14:52
zuahhaha arkadaşlar burdan yırtındık dimibu yönticiler transfer yapamazzzzz...yok fernandı kesin alex de belkii felan başımızın etiniyediniz burda diğer arkadaşların duygularıyla ynadınız szine yapdıınız albayrak ve çetesinden farkınız kalmıo desem çokmu ağır konuşmuş olurum:)) bu arada sözüm transfer yapan yöneticilere değil arkadaşlara..anlayan anladı heralde

transfer yapan yönetici mi?hani,nerde?

Ahmet54
25.01.2008, 14:54

iste olay budur..kaynakci arkadaslar kaynak yapiyorlar ama kaynaklari pek saglam degil baksaniza hic bir ise yaramiyor!..
evet bize saglam bir kaynakci lazim ilgililere duyurulur ;)

Samet Yildirim
25.01.2008, 14:54

TRABZONSPOR transfer iddalara göre GERMAN DENIS(ARJANTILI) santraforu istiyormus...bazi bilgiler ne kadar gol felan...ve son olarak bu transfer olmasi cok zor gözüküyor diye yazildi ama 11 gün gecmis haber olali...

Samet Yildirim
25.01.2008, 14:55
ZEYYAD KAFKAS su an ERSUN YANAL`a görüsüyormus transferler icin...Ve ZEYYAD KAFKAS`la görüsmüs CAN K. ve kafkas transferleri hemen bitrmek istiyorlarmis öyle demis...

CAN KARYAGDI

toulga_61
25.01.2008, 14:57
transfer yapan yönetici mi?hani,nerde?

sen olayı anlayamadın kardeş zaten yöneticide transfer yapamıyor..bırak onu bizimkiler yani taraftarlar yani bazı taraftar arkadaşlar yapıorlar transferleri ama oolmayınca hemen topuk 10 gün girme foruma ...yok efendim fernando trabzonda kaynak sağlam:d:D:Dyaa allah aşkına bu yönetm kimi alabilmişki bu zamana kadar bu adamları alacak yaa..bu adamlar trabzonu düşürme hesaplarındalar..yedek kadroyla çıkan gençlere karşı sen 2 gol yiyosun yazık beee...bu arada tayfun cora hemen gönderilmeli ..o defans hatasını ortaokul çocuğu mahalle maçında bile yapmaz salak herif ya sanki milan la şampiyonşlar ligi finali oynuoz da heyecandan ayakları titremiş gibi topu kaptırıor hemde ayağındakiş topu

azad53
25.01.2008, 14:57
sağolun renkdaşlar sanırım şu brezilyalılar için bekletmeye almışlardı şimdi bunun peşine düştüler iyice sanırım..

Zuma_Yattara
25.01.2008, 14:59
bir Necati eksikti zaten! Biz kazmalardan kurtulmak pesindeyiz su olanlara bakin!

Volkan Albayrak
25.01.2008, 15:00
ZEYYAD KAFKAS su an ERSUN YANAL`a görüsüyormus transferler icin...Ve ZEYYAD KAFKAS`la görüsmüs CAN K. ve kafkas transferleri hemen bitrmek istiyorlarmis öyle demis...

CAN KARYAGDI

ersun hoca bunları daha tanıyamadı takımda kalırsa çok daha transfer için görüşürler

Zuma_Yattara
25.01.2008, 15:00
herhalde ben 61.mesaji yollarsam transfer olacak gibi :)

kudu_61
25.01.2008, 15:01
Her zamanki gibi ters köşeye yatıracaklar bizi geçmişte olduğu gibi. Arjantiyle ilgilenirken medyayı onlarla meşgul ederken yozgattan kazımla afyondan bekiri alacaz aha burayada yazıyorum:D
kardeş kusura bakma pek bilgim yok da yozgattan kazımla afyondan bekir hangi mevkilerde oynuyorlar istatistikleri hakkında bir bilgi verirsen sevinirim havada bulut denisi unut hiç o kadar iyi istatistikleri olan birini alabilir mi bu yönetim...

Ahmet54
herhalde ben 61.mesaji yollarsam transfer olacak gibi :)

kardes degil 61,61 bin mesaj yollayinca bile bu is olmayacak gibi duruyor!..iyice paranoyak oldum artik :(

toulga_61
ZEYYAD KAFKAS su an ERSUN YANAL`a görüsüyormus transferler icin...

CAN KARYAGDI
ya ben zeyyad ın allah br dediğine bile inanmıcak duruma geldimm değil inanmıorum zaten. içind allah korkusu olan bi insan şu takımın küme düşeceğini bilir de transfer yapar bee..paraymışş yaa konuşturmasınlar adamı yaa bu takım küme düşerse bundan sorası parayla ölçülebilirmi arkadaşlar..yeniden çıkmayı sallayın takımın kaybettiği prstiji düşünebiliyormusunuzzzz..inanın ben düşünmek bile istemiorum

Emre HIZAL
25.01.2008, 15:02
la uşaklar denis menis bişeler vardı ne oldu olara?

Volkan Albayrak
25.01.2008, 15:03
hafta sonu araya girdi 2 gün tatil sonra 3 gn içinde geldiler gittiler biter işte

kudu_61
alın necati ile sinan kaloğlunu kapatın transferi bekletip durmayın bizi

asimavi

CAN KARYAGDI

...evet görüşüyordur....hocam ...kusura bakma istediğin hiç bir oyuncuyu alamadık...canım sende çok kaliteli adamlar istiyosun bu adamları alırsak nasıl küme düşeriz bırak düşmeyi nasıl rezil oluruz ....yapma hocam hem bak ...sen haddini aşıp dünya kulübü internacionaldan oyuncu istemişsisn nasıl olur bu onlar koca bir kulüp biz ise aciz ve zavallı bir takımız ..bidaha duymayayım böyle bişey...

....ha..bu arada gökdeniz ..yattara ve ...barış cıma söyle hazırlansınlar yarın portoya gidecekler......3 ü nü 3 milyona sattık ....ulan porto da olmasa adam satıp brezilya karnavalına gidemiycez.....

...evet görüşme bu şekilde gerçekleşmiştir

Serdar A
25.01.2008, 15:07
Oftaş'ın ofansif orta saha oyuncusu Sterjovski ingiltereden Derby'e transfer olmuş.

İngiltereye Avusturalyalı ihrac eder olduk.

Süleyman Eruyar
25.01.2008, 15:09
necati en azından umut buluttan iyidir.. eziyetin sona ermesine 6 gün kaldı, albayrak göreve geldiği zaman sevindiğim günler gelince çok kızıyorum kendime,
birde şunu hatırlatmak gerekir, burda herkes transfer olmasını istiyor, bu yüzden arkadaşlarımız duyumlarını buraya taşıyorlar,onlarda herkesin bu olayı duymasını istiyorlar. onları incitmek namına söylenen laflar bence biraz ağır kaçıyor,

Ahmet54
25.01.2008, 15:11
alın necati ile sinan kaloğlunu kapatın transferi bekletip durmayın bizi

hadi necati neysede sinan kaloglu konusunda ciddimisin kardes..o adamin ne isi var Trabzonsporda bizim ayakta duramayan ergin bile ondan daha iyidir o adami alacagiz sonra üstüne para verip yollayacagiz..
ama necati konusunda o kadar kötümser degilim formda bir necati bizim takimda is yapar..

mohikan61
25.01.2008, 15:11
Bir arkadaş Ali Zitouni diyordu o ne oldu?

Mert67
25.01.2008, 15:14
Bir arkadaş Ali Zitouni diyordu o ne oldu?
yalandı o.

TSezgin61
25.01.2008, 15:14
yau dünyada forvetler hep bittimi yaaa.... töbe töbeee... selcuk inan, hamza cakir, ceyhun gülselam, bastirin alin yaaaa... bitanede forvet okadar. necati olsa bile, umutun 2 forvet olunca neler yapabilecegini ersen döneminden hepimiz biliyoruz. ayni sorunu tek forvet oynarken ozamanda vardi. ersen girince rahatliyordu...

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:15
hadi necati neysede sinan kaloglu konusunda ciddimisin kardes..o adamin ne isi var Trabzonsporda

Kardeş öyle diyosun ama sinan kaloğlu Gökdeniz ve yattara hariç hepsinden daha kaliteli ve iyi oyuncu

metehan
25.01.2008, 15:16
Ersun Yanal, son olarak yine aynı açıklamaları yapmış ve bir kez daha yönetimden oyuncu almasını istemiş. Bugüne kadar TS'a yakışan ve uzun vadede katkı sağlayacak oyuncu alınması gerektiğini söylüyordu. Ama son açıklamalarında "3 aylık" geçici oyuncu da alınabileceğini söylemiş. Baktı ki olmuyor, hiç olmazsa günü kurtarma adına kiralık oyuncuya da razı. Ama maalesef O'nu duyan birisi yok, adam kendi kendine konuşuyor. Böyle giderse "yazık edilenler" sınıfına Ersun Yanal'ı da ekleyecek bu yönetim.

TSezgin61
25.01.2008, 15:17
Kardeş öyle diyosun ama sinan kaloğlu Gökdeniz ve yattara hariç hepsinden daha kaliteli ve iyi oyuncu

renkdas sinan tipik anadolu golcüsü... bize gelince söner örnek: ömer riza

futbalski60
25.01.2008, 15:18
bu german la ilgilenmeyen kulüp kalmamış yaa wigan,west ham.athletico madrid,benfica,fenerbahçe,olympiaqos bu isimler arjantin medyasında yazan isimler trabzonspor un t si bile yok

DURAS
25.01.2008, 15:19
arjantinli oyuncular dahil g.amerikadan transfer çok dikkat ister, profosyonellik ister, takip ister. bütün bunlar birarada olmazsa büyük kazıklar yersiniz. örneğin cangele arjantin ümit milli futbolcu zamanın geleceği çok parlak oyuncularından lanse ediliyordu. pratikte alınması zor oyuncu gibi dururken gitti sakaryaya imza attı. o yüzden denis germanı gözde büyütmemek lazım alınabilir. yeterki akıllı bir yönetim olsun. ama her arjantinli gibi denis germandanda büyük şüphelerim var( uyum süreci, menejer oyunları)vs vs.bir futbolcunun bu kadar klüple adı geçiyor vede hala transfer yapmamışsa belliki menejer oyunları var

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:19
renkdas sinan tipik anadolu golcüsü... bize gelince söner örnek: ömer riza

kardeş yapma gözünü seveyim ömer rızada futbolcu tipi bile yoktu, o futbolcunun Trabzonspora gelmesine hep karşı çıkmıştım, neyini beğendilerde aldılar anlamadım.

Zafer Fidan
25.01.2008, 15:20
bu german la ilgilenmeyen kulüp kalmamış yaa wigan,west ham.athletico madrid,benfica,fenerbahçe,olympiaqos bu isimler arjantin medyasında yazan isimler trabzonspor un t si bile yok

öyledir, bizi bu transferle bir kac gün daha oyalayip transferi kapattik diyecekler..konge gelip defolup gidecekler

Doğan Şahin
25.01.2008, 15:21
Celaleddin Manisa yolunda
Trabzonspor'un kadro dışı bıraktığı ve 3 ay sonra sözleşmesi sona erecek futbolculardan Celaleddin Manisaspor ile görüşüyor.

CELALEDDİN VEDAYA HAZIRLANIYOR
Trabzonspor'un gözden çıkardığı ve Sivasspor maçı sonrası kadro dışı bıraktığı Celeladdin Koçak, Manisaspor ile görüşüyor.

Bordo mavili ekiple olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Celaladdin,e Vestel Manisaspor transfer teklifte bulundu.

Teknik direktör Giray Bulak'ın istifasının ardandan Manissapor teknik direktörlüğü görevine getirilen Yılmaz Vural tecrübeli futbolcu Celeladdin ile görüştü.Manisaspor 3 ay sonra sözleşmesi bitecek olan Celalleddin için Trabzonspor'a bonservis bedeli vermeden transferi gerçekleştirmek istemesi transferi sıkıntı ya soktu.

Bordo mavililer Manisaspor'dan resmi teklif gelmesi halinde bu takımın başarılı oyuncusu Selcuk İnan'ın yanında Celaladdin artı para teklifiyle transfer etmeye çalışacak.

spor61.net
-----------------------------
Gitsin Celo Gelsin Selçuk :)

AyhanPe
25.01.2008, 15:22

aa neden öyle diyorsun..alex ve fernandao transferlerindede hicbir haber cikmamisti brezilya basininda..bizimkilerin en fazla verdigi 3 milyon dolar.bu adamin fiyati bizi asar..bu haftasonu transfer acisindan bayagi heyecanli gececek

Zuma_Yattara
25.01.2008, 15:22
kardeş yapma gözünü seveyim ömer rızada futbolcu tipi bile yoktu, o futbolcunun Trabzonspora gelmesine hep karşı çıkmıştım, neyini beğendilerde aldılar anlamadım.

Sinan Kaloglu mu? Sadece gülerim ben degil kargalar da güler!

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:25
Necati ateş ve sinan kaloğlu ikilisi hem maddi anlmada ekonomik hemde süper bi ikili olur

---------------------------Necati Ateş--------Sinan Kaloğlu----------------------------

Gökdeniz Karadeniz------------Ayman--------------Hüseyin---------------------İ.YaTTara

Alın size orta saha ve forvet

Harun-61
25.01.2008, 15:26

CAN KARYAGDI

biktik bu mis mis'lardan ...!

ayip yahu, insanda azicik utanma olur....:mad:

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

mohikan61
25.01.2008, 15:26
arjantinli oyuncular dahil g.amerikadan transfer çok dikkat ister, profosyonellik ister, takip ister. bütün bunlar birarada olmazsa büyük kazıklar yersiniz. örneğin cangele arjantin ümit milli futbolcu zamanın geleceği çok parlak oyuncularından lanse ediliyordu. pratikte alınması zor oyuncu gibi dururken gitti sakaryaya imza attı. o yüzden denis germanı gözde büyütmemek lazım alınabilir. yeterki akıllı bir yönetim olsun. ama her arjantinli gibi denis germandanda büyük şüphelerim var( uyum süreci, menejer oyunları)vs vs.bir futbolcunun bu kadar klüple adı geçiyor vede hala transfer yapmamışsa belliki menejer oyunları var

Geçen sene yaşlı diye beğenmedikleri Martin Palermo Boca Juniors un göz bebeği, adam orda takır takır gol atıyor, öylelerini beğenmezler giderler ayman gibi ömer rıza gibi kazmanotlara dünyanın parasını saçarlar

AyhanPe
25.01.2008, 15:27
rize macina kadar gurbetcileri alirlar sadece

Samet Yildirim
25.01.2008, 15:27
fesuphan allahim zaten hasta olan ceyhun gitti bide "deli"olan NECATI`le mi ugrasacagiz hem bizim sistem tek santraforlu sistem pek uygun degil fakat 2 santraforla ve yaninda uzun boylu saglam bi santrafor olursa iyidir yani zarari dokunmaz ama necati alip bana santrafor aldik demesinler...

AyhanPe
25.01.2008, 15:28
fesuphan allahim zaten hasta olan ceyhun gitti bide "deli"olan NECATI`le mi ugrasacagiz hem bizim sistem tek santraforlu sistem pek uygun degil fakat 2 santraforla ve yaninda uzun boylu saglam bi santrafor olursa iyidir yani zarari dokunmaz ama necati alip bana santrafor aldik demesinler...

ne necatisi..böyle adamlari ersun yanal almaz.ceyhun u kadro disi birakti gidipte necatiyimi alacak..

mohikan61
25.01.2008, 15:29
Necati ateş ve sinan kaloğlu ikilisi hem maddi anlmada ekonomik hemde süper bi ikili olur

---------------------------Necati Ateş--------Sinan Kaloğlu----------------------------

Gökdeniz Karadeniz------------Ayman--------------Hüseyin---------------------İ.YaTTara

:D ortasahaya bak be heyy yavrum, geri dörtlüyü düşünmek bile istemiyorum

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:29
Anlaşıldı yine güzel bi transfer çıkmayacak bu sene, yine alırlar 3 lig takımlarından futbolcular

AyhanPe
25.01.2008, 15:30
kimse birsey duymuyor mu arkadaslar..acsak brezilya defterini yeniden olmazmi?

Samet Yildirim
25.01.2008, 15:30
ne necatisi..böyle adamlari ersun yanal almaz.ceyhun u kadro disi birakti gidipte necatiyimi alacak..
hocam forvet yok takimda hic alamiyorlarsa onu alsinlar...umut bi sakatlansa allah göstermesin 4-5 ay ozaman takim da santrafor yok kiminle oynican ERGIN KELES le mi....haa benimde ilk tercihim necati degil aslinda ama bakalim...

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:31
Takıma bakıyorum gökdeniz ve yattara hariç kaliteli futbolcu yok, yok mustafaymış, yok ferhatmış, yok tayfunmuş kim bunlar ya, bunları 3 lig takımına gönder orda bile oynatmazlar bunları

asilhamsi
25.01.2008, 15:32

Ben almiyim baris yerine sinan kaloglu ....Sinan tam bir kazma bizde bir halt yapamaz...begenmedigimiz umut ondan cok daha iyidir....
Bence ceyhun,hamza ve necati alinirsa su an yetebilir...(necati yoklultan)....Gokdenizi ortasahanin ortasina kaydirir o bulgede ayaginda top tutan adam sayisini arttiririz...

onur--serkan---jabi---hamza---mustafa/yattara--ceyhun---gokdeniz---baris/umut--necati

belki garip gelecek ama jabinin su an gobekte en iyi oynayacak oyuncu oldugunu dusunuyorum...

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:33
:D ortasahaya bak be heyy yavrum, geri dörtlüyü düşünmek bile istemiyorum

gerisini bende düşünemediğim için yazmadım zaten :)

AyhanPe
25.01.2008, 15:35
yok ya necatiyi almazlar.bizim teknik direktörün mentalitesine ters:) ama ziya dogan olsaydi o zaman sanirim olabilirdi.bence basinda duyulmamis birileri olacak yabanci futbolcular.rize maci öncesi gutbetcileri alirlar diye düsünüyorum.ben 3 gurbetci bekliyorum..transferin son günlerine dogru takas ilede iki üc yerli futbolcu alabiliriz..

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:35
onur--serkan---jabi---hamza---mustafa/yattara--ceyhun---gokdeniz---baris/umut--necati

ya bikeresine umut bulut bu takımda oynayamıyor, adamda ne teknik ne golcülük özelliği yok

TSezgin61
25.01.2008, 15:37
ya bikeresine umut bulut bu takımda oynayamıyor, adamda ne teknik ne golcülük özelliği yok

nekadar begenmesekte 2 forvetle umut kendine gelir kanimca.... cünkü böyle defansta kayboluyor

H.Tolga YİĞİT
Hala transfer mi bekliyosunuz???
Ne kadar geniş hayal gücünüz var...

Küçükalioğlu
Ersun hoca ne yapsın baktı bunların alacağı yok nerde tapon son demini yaşayan adamlar var 3-5 aylığına onlara yöneldi garibim maç sonrası röportajlarında yüzüne bakıyorumda içinden diyorki ; yarabbi ne günah işledim beni buraya yolladın.

TSezgin61

napalim öyle teselli buluyoruz

futbalski60
25.01.2008, 15:38
alkmaar'daki dembele tam bizim için ideal ersun hoca manisaya istemiş ama alamaıştı alkmaar da oynuyo musampa artı paraya gelebilir bence yetenekli bir forvet
http://eredivisie.infostradasports.com/images/lib/news/large/PRO_488044_MoussaDembeleAZ2.jpg

azad53
25.01.2008, 15:38
rize macina kadar gurbetcileri alirlar sadece

rize maçına bi hafta sonu kaldı :meşale2:

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:40

bravo içimi okudun be, haklısın

AyhanPe
25.01.2008, 15:40

umuta haksizlik yapmayalim.bence iyi bir pivot forvetle cok iyi isler yapabilirdi.ersen martin bize gelmeden önce pek tutunamadi.biliyorsunuz ankarasporda iken yedek bekliyordu.onun basarisinda umut un payida var bence.ondan cok daha iyi bir forvetle umut cok iyi isler yapar..umut a fazla yükleniyoruz..

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:41
alkmaar'daki dembele tam bizim için ideal ersun hoca manisaya istemiş ama alamaıştı alkmaar da oynuyo musampa artı paraya gelebilir bence yetenekli bir forvet
http://eredivisie.infostradasports.com/images/lib/news/large/PRO_488044_MoussaDembeleAZ2.jpg

kaç yaşında?

futbalski60
25.01.2008, 15:43
kaç yaşında?
21 yaşında Alkmaar borç batağında zaten akıllı bir yönetim olursa biraz parayı basar alır ve 2-3 misline satar ama kolay değil transfer etmesi

AyhanPe
rize maçına bi hafta sonu kaldı :meşale2:

ona bakarsan tüm transferler rize macina kadar bitecek diyor malum yöneticiler.bence bu zaman icinde sirf gurbetciler gelecek..bugün birseyler olmali eger alinacak adamlar maca cikacaksa.adamlar ucaktan indigi gibi macami cikacaklar.o maca kadar yabanci oyuncu zor ama muhtemelen iki üc gurbeticiyi alirlar..

Zafer Fidan
Hamza Cakir ve Ceyhun Gülselami alsinlar.. defansimizi toparlayabilirler. Hele Hamza saglam bir oyuncu, ceyhunise yetenekli ve cok genc. onun yanina Selcuk inan ve iyi bir yabanci forvet. biliyorum hayal ediyorum ama napalim :D

------------Jefferson--------------
Jabi---Hamza----Ceyhun---Kecelinho
Yattara----------Selcuk--------Baris
-----------Gökdeniz----------------
--------Umut-----yabanci--------

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:45
21 yaşında Alkmaar borç batağında zaten akıllı bir yönetim olursa biraz parayı basar alır ve 2-3 misline satar ama kolay değil transfer etmesi

sence trabzonspora gelirmi?

AyhanPe
Hamza Cakir ve Ceyhun Gülselami alsinlar.. defansimizi toparlayabilirler. Hele Hamza saglam bir oyuncu, ceyhunise yetenekli ve cok genc. onun yanina Sercuk inan ve iyi bir yabanci forvet. biliyorum hayal ediyorum ama napalim :D

hamza ile ceyhun hayal degil..bana selcukla bizim ceyhun takas edilir gibi geliyor ama bakacagiz.bence manisa selcuktan cok ceyhuna ihtiyaci var suanki durumlarinda..

İHTİLALL
Ya arkadaşlar kim almışta necati yi siz beğenirim beğenmem diyorsunuz,bir insanı bir ortama monte etmek,verim almak herşeyden önce kabiliyet ve kültür ister..Mevcut yöneticiler parti kapıları payandaları;paraları,vizyonları,misyonları pozitif hiçbirşeyleri yok..Karacahil adamlar.. Nuri dahil bunların kaçı üniversite mezunu,futbolla ilgili birikimleri ne ki?
Samimi olsalar bile menacer veya futbolcu daha 3.cümlede çakıyor köfteyi ..Eee çok parada veremiyor içine etmiş kulübün!
Kısacası bu yönetimle kaliteli transfer :İMKANSIZ!

TSezgin61
25.01.2008, 15:46

akilli yönetimle gelir....

AyhanPe
25.01.2008, 15:47
herkes orta saha forvet diyor ama stoperde lazim acil olarak..artik bugün somut seyler olmali..

futbalski60
25.01.2008, 15:48
parayı verirsen gelir bizim ligimiz hollanda liginden daha iyi ve Alkmaar da kötü günler geçiriyo belçika pasaportu var antverp de yetişmiş yattaranın eski takımında
ANCAK:bu oyuncu amerka da bi kıza tecavüz yüzünden yargılandı yattara ya özel yaşantısında takılırsa halkimiz duman olur.bi gerçek var oyun olarak da özel yaşam olarak da yattarayla uyum gösteriri
musa dembele&İbrahima Yattara :alkış:

azad53
renkdaş rize maçına kadar ne kimseyi alır pardon alabilir bu yönetim ne de maça çıkarır.. yaz bi kenara..ondan sonra belki son 4 gün kalıyor zaten.

TSezgin61
gercek suki, bu yönetimle nekadar kaliteli futbolcular alirsak alalim, verim alamiycagiz. cünkü takimdaki ortam bozuk, huzur yok, baski var. kimse tam verim alamaz. kongrede transfer döneminden sonra oldugu icin, bu sene küme düsmesek iyi

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:49
Arkadaşlar ben onu bunu anlamam, yönetim napıp ne etsin Trabzonsporumuzu bu durumdan kurtarsın, puan durumuna bakıyorum 6 olma şansımız var, bu ligi 6 ıncı bitirelim yeter. Eğer sivasspor şampiyon olursa 4 büyük olarak sivası sayacaklar diye korkuyorum, o yüzden sivasın şampiyon olmasınıda istemiyorum

Gökçebey
25.01.2008, 15:50
Gündemimize Ankaragücü'lü Bebe'yi almışısz vatana millete hayırlı olsun :D

asilhamsi
25.01.2008, 15:52
sivas 7 kere sampiyon olursa 4.buyuk olur....
oda takriben kirmizi karin yagmasiyla ayni tarihe gelir...

------------------------------------------------------

4 degil tek buyuk var...................
bulent uygun ve genclerbirligine ikinci ligde basarilar.....

bytrabzonspor
25.01.2008, 15:54

biz 6 kere oldukda ne oldu, 4. büyük olmamız bile tartışılıyo, bazısı 3 büyükler diyo , bazıları 4 büyük(nadiren)

TSezgin61
25.01.2008, 15:56

bülent uygunu ilerki senelerde görecez insallahta, biz bu sene öncebi basimizin cagresine bakalim yoksa 2. ligde basarilar diyecegimiz takim biz oluruz... allah korusun

AyhanPe
25.01.2008, 15:57
Arkadaşlar ben onu bunu anlamam, yönetim napıp ne etsin Trabzonsporumuzu bu durumdan kurtarsın, puan durumuna bakıyorum 6 olma şansımız var, bu ligi 6 ıncı bitirelim yeter. Eğer sivasspor şampiyon olursa 4 büyük olarak sivası sayacaklar diye korkuyorum, o yüzden sivasın şampiyon olmasınıda istemiyorum

farketmez..onlarin bizi büyük sayip saymamasina bagli degil bizim büyüklügümüz.daha iyi aslinda..biraz biraksinlar yakamizi.biz yeniden yapilanmaliyiz.örnek almamiz gereken klüb ajaxtir.trabzonsporun tek kurtulus sansi bu.gereken reformlari yapabilecek vasiflarda otoriter bir baskana ihtiyacimiz var.bunlarin hepsi bugünden yarina olmaz tabi ama trabzonspor gereken hamleleri yaparsa sampiyonluk o kadarda zor degil.türkiye ligi sampiyonlugundan bahsediyoruz alt tarafi.hedefimiz avrupa sampiyonlugu olmali..emin adimlarla hedefimize yürümeliyiz.trabzonspor neden bir ajax in yapabildiklerini yapamasin? avrupanin devleri bizim genclerimizi almak icin siraya girmeli ama bunun icin akyazi gibi projeler gerekiyor

Emirhan Makul
25.01.2008, 15:57
biz 6 kere oldukda ne oldu, 4. büyük olmamız bile tartışılıyo, bazısı 3 büyükler diyo , bazıları 4 büyük(nadiren)

onların demesi ile büyük oalcaksak varsın olmayalım onlaar çamur attıkça biz büyüklüğümüz bileceğiz biz bizi biliyorsak gerisi hiç önemli değil neyse konudan sapmayalım

gelme necatii gelmeee :D:D:D

asilhamsi
25.01.2008, 15:58

tartisanlara bir suphesi olanlara iki..Bencede 4 buyuk diye bir kavram yok....

TEK BUYUK VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRR..
BUYUKLUGUMUZU TARTISANLAR BENIM PAPUCUMU YESIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

irfanb
25.01.2008, 16:00
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 01.02 2008

Koray
25.01.2008, 16:02

sn öyle her denilene bakarsan ohoooo ooo işimiz var :D

biz o 6 şampiyonluğu ist takımlarının kafalarına vura vura aldık acıları var ondan öyle diyolar...

S.F.K.
25.01.2008, 16:02

çok daha iyilerini hayal ediyoruz ama şu anki duruma göre en mantıklı ve yapılması en kolay kadro bence de bu.

_SeRKaN_
25.01.2008, 16:03
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 01.02 2008

İrfan abi bir şeyi 40 kere zikr edersen olurmuş...Sende 40 a tamamlamaya çalışıyorsun herhalde bence 40 a gerek yok olacak olan belli aşikar..:)

TSezgin61
25.01.2008, 16:06
çok daha iyilerini hayal ediyoruz ama şu anki duruma göre en mantıklı ve yapılması en kolay kadro bence de bu.

bencede... katiliyorum

AyhanPe
25.01.2008, 16:08
tartisanlara bir suphesi olanlara iki..Bencede 4 buyuk diye bir kavram yok....

TEK BUYUK VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRR..
BUYUKLUGUMUZU TARTISANLAR BENIM PAPUCUMU YESIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

icraat lazim..artik reformlar gerekiyor.cok geride kaldik.trabzonspor gerekli yapilanmayi gerceklestirebilecek dinamikleri var ve kolaycada bunu basarabilir ama bunu yapabilmek icin otoriter ve kararli bir baskanimiz olmali.dogru isleri yapmak icin tonlarca paraya gerek yok.trabzonspor gerekli reformlari yaparsa bizimle hicbir takim yarisamaz..türkiye sampiyonlugunu kimse büyütmesin gözünde.bizim hedeflerimiz bu kadar kücük olmamali.uzun vadeli planlar yapmaliyiz..

irfanb
25.01.2008, 16:09
İrfan abi bir şeyi 40 kere zikr edersen olurmuş...Sende 40 a tamamlamaya çalışıyorsun herhalde bence 40 a gerek yok olacak olan belli aşikar..:)

Aksi bir icraat olmadikca devam edecek.:)
Insallah utandirirlar bizi en kisa zamanda.

bytrabzonspor
25.01.2008, 16:10
http://www.youtube.com/watch?v=D2o3rj_aFmY arkadaşlar şu videoya bakın

zahido
25.01.2008, 16:14

Korkma korkma onlar gaza geldi simdi bisi yapacaklarini saniyolar.. Iddaa ediyorum seneye kume dusmemek icin oynarlar..

Muhammed KOÇ
25.01.2008, 16:22
bir 500 sayfa daha olacak transfer olmayacak herhalde.ne zaman foruma girsem hep yalan haber söylentiler okuyoruz.bir transfer yapamadik.en çok transfere ihtiyacı olan takım biziz hiç transfer yapmayan /yapamayan) takım biziz.bir kaleci aldık o da ahmet 2 çıktı. bu yönetimin transfer yapamayacağı belliydi..

Hasan61
25.01.2008, 16:25
BÜYÜKLÜĞÜMÜZ 1 SENEDE GELMEDİ 1 SENEDE GİTMEZ.BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜ ALMAK BİRAZ BİŞELER İSTER ANLARSINIZ SİZ ONU

dimentio
25.01.2008, 16:26
suna bak ya...almanya 3. liginden bi adamı almak için bile yalvarıyoruz nerdeyse...ne hallere dustuk ya rabbim...bence bunlar trasfer yapmayacak...aklı sıra klubu minimum borçla teslim edip alkış bekleyecekler...bunlar bole zihniyetsiz adamlar işte...

OFLUTS61
25.01.2008, 16:29
suna bak ya...almanya 3. liginden bi adamı almak için bile yalvarıyoruz nerdeyse...ne hallere dustuk ya rabbim...bence bunlar trasfer yapmayacak...aklı sıra klubu minimum borçla teslim edip alkış bekleyecekler...bunlar bole zihniyetsiz adamlar işte...

almanyanin 3. ligi Türkiyenin süperligi seviyesinde sayilir. unutmayalimki ersen martin almanyanin 3. liginde oynamis.....

CAFER ÖZER
25.01.2008, 16:30

4.olamaz
5.büyük olur.Beş büyükten birisi olur.

dimentio
25.01.2008, 16:32
ha ersen martin iyi yani...yapma arkadasım...bizim taraftarımız bu kadar kucuk dusunmezdi...ama sende haklısın biz bu durumlara geldik...uzun vadeli dusunemioruz...çapsız futbolculara kucak acıoruz...

Muhammed KOÇ
25.01.2008, 16:35
4.olamaz
bi şampiyonlukla, bir sezon başarıyla büyük olunuyosa iyi valla.biz o zaman r.madrid iz ona göre. idda ediyorum sivas seneye ilk 10 anca girer be..

OFLUTS61
25.01.2008, 16:36
ha ersen martin iyi yani...yapma arkadasım...bizim taraftarımız bu kadar kucuk dusunmezdi...ama sende haklısın biz bu durumlara geldik...uzun vadeli dusunemioruz...çapsız futbolculara kucak acıoruz...

ersen martin ispanya 1.ligin takima transfer olmus........:-(

SERDAR-61
25.01.2008, 16:36
bu videyo ya bakın sivassporlular hazırlamış

BU SALAK GÖRÜNTÜLERİ BURAYA KOYMAKTAKİ AMACINIZ NEDİR? BULUĞ ÇAĞINA BİLE GİRMEMİŞ, ÇOLUK ÇOCUĞUN YÜZLERİNİ BİLE GÖSTERMEYE CESERAT EDEMEDİĞİ BU SAÇMALIKLARA GEREK YOK!...SİTEMİZİ BAYANLARIN VE ÇOCUKLARIN TAKİP ETTİĞİNİ UNUTMAYIN!...

Emirhan Makul
25.01.2008, 16:37
bu hafta göreceğiz sivasın ne olacağını ilk defa kendi sahasında fark yiyecek ondan sonra bakacauk yorumlara

TS-Tiryaki
25.01.2008, 16:38

arti 7 kere Türkiye kupasini kazanmasi lazim

arti Liverpool, Inter, Barcelona, Aston Villa, Lyon gibi takimlari yenmesi lazim

arti 3 Gol krali cikarmasi lazim

vs. vs.

dimentio
ersen martin ispanya 1.ligin takima transfer olmus........:-(
gittiği gibi geri donecek gorursunuz...turkiyede senelik 10 golu gecemeyen adam ispanyada hiçbişey yapamaz...

Hasan61
bu videyo ya bakın sivassporlular hazırlamış:
ŞİMDİ BU VİDEOYU GÖRDE SİNİRLENME,AĞZINI BOZMA TÖVBE TÖVBE

GEREK YOK! MÜBAREK CUMA GÜNÜ TOBE, TOBE...

Tansu Onur Erdoğan
25.01.2008, 16:39
bizim 4 büyük oldugumuz yolunda polemiğe girmemiz bile yanlış arkadaslar bırakın afkursunlar
büyüklüğün sadece sampiyon olmakla alakası yok taraftar kulüp geçmişi vs bunlar lazım
daha sivasspor 100 maca cıkmamıstır süperlige biz şampiyon oldugumuz zaman sivasspor amatör ligdeydi konusturmasınlar
adamı kurulus zamanı bizle aynı yani 40 yıldır olan sivasspor super lige 37 yıl sonra yükselmiş
sivasspor şampiyon olsada dahi . büyük diye lanse edilemez

Cabri61
25.01.2008, 16:40
ya bırakın ya ufak uşaklar

AyhanPe
25.01.2008, 16:40
4.olamaz

biz laflami onlarla yarisacagiz..trabzonspor bir spor sehri olmali..türkiye ligi sampiyonlugunu o kadar büyütüyoruzki.biz türkiye yi coktan asmaliydik.reform yolu cok sancili olabilir ama kimsenin gözünün yasina bakilmamali.kurumlasma ve tesislesmede oldukca geri kaldik..digerleri bir adim atiyorsa biz on adim atmaliyiz.türkiyenin en sansli takimiyiz.kendi dinamiklerimizi hafife almayalim.simdi baslanmali daha gec olmadan.türkiyenin ajaxi olabilecek tek takimi biziz ve avrupada basariyida yakalayabiliriz.türkiyenin futbolcu fabrikasi olabiliriz.avrupanin devleri genclerimiz icin kapismali.internacional 17 yasindaki patoyu 20 milyon dolara satti barcelona ya.bizde bi sürü pato var ama bu cevherleri isleyecek imkan bile yok.bu kadar karli bir ise neden yatirim yapilmiyor anlamiyorum.

tamuğ yamtar
25.01.2008, 16:41
bu hafta göreceğiz sivasın ne olacağını ilk defa kendi sahasında fark yiyecek ondan sonra bakacauk yorumlara

Ne? Yaşına veriyorum yazdığını.

Bence silmen daha güzel ve doğru olur.

TS-Tiryaki
25.01.2008, 16:42
bu videyo ya bakın sivassporlular hazırlamış:

arkadaslar söyle videolari koymayin. Illa sinirlerimizi bozacaksiniz

tamuğ yamtar
25.01.2008, 16:42
lİnkİ Verİlen Vİdeoyu Da Cİddİye Almaniz Enteresan.

gereksİz Bu İŞler.

ayrica Lİnkİ Kaldiralim ArkadaŞlar.

alinti Yapan ArkadaŞlarda LÜtfen Kaldirsinlar.

uĞraŞtiĞiniz Şeye Bak.

Emirhan Makul
25.01.2008, 16:43
Ne? Yaşına veriyorum yazdığını.

Bence silmen daha güzel doğru olur.

valla şahsi yorumum o hakem maçı yönetirken sivas oradan maç alamazz iddaa ediyorum

dimentio
25.01.2008, 16:43
arkadaşlar bu olayı tartışmak bile yersiz...sivasla bizim ne alakamız var..her sene oldugu gibi bi anadolu takımı cıkıs yaptı...ne buyuklugu..bursayı gencleri antepide gorduk biz...buyukluk ole senelik başarılarla olmaz...sallamayın sunları...forumda bile konusmak yersiz...

OFLUTS61
25.01.2008, 16:45
gittiği gibi geri donecek gorursunuz...turkiyede senelik 10 golu gecemeyen adam ispanyada hiçbişey yapamaz...

nerden biliyorsun geri dönecegine , adamlar erseni seyrettiler ve transfer ettiler bu kadar basit. Türkeiyede 10 golü gecmiyorsa bu takiminda sucu var ve futbolda bir takim oyunu........

Zuma_Yattara
hadi 500 ü ben yazayim ugurlu gelsin

Zuma_Yattara
hem 500 hem 61 olsun fernandao ve alex olsun

dimentio
25.01.2008, 16:47
nerden biliyorsun geri dönecegine , adamlar erseni seyrettiler ve transfer ettiler bu kadar basit. Türkeiyede 10 golü gecmiyorsa bu takiminda sucu var ve futbolda bir takim oyunu........
her takımınmı sucu var...adamlar fiziğine tav oldular..tıpkı ankaragücülü huseyin gibi...yıllarca hakan sukurun veliahtı die umit millide oynadı..sırf fiziği yuzunden.şimdi piyasada yok...

Adem ÖZER
25.01.2008, 16:48
hani transferler yaaavv

K@HrY
25.01.2008, 16:50
Sivassporla polemiğe bile girmemize gerek yok Adımız şanımız şehrimiz yeter.

Ömer SEVİNÇ
25.01.2008, 16:51
Albayrakla ilgili olan dörtlüğü buradaki taraftarların pek çoğu söylemiştir. O yüzden bu kadar kızmayın. Onun söylediklerini siz söylemiyorsunuz sanki maçlarda..

Emre B.
25.01.2008, 16:52
Uğraşmayın şu Hamidoyla.Afkurup gider.

Remzi
25.01.2008, 16:52
yazık sana be şampiyon olacağınızı mı zannediyorsunuz bırakırlarmı sizi oradaa yiğİToş:D

asimavi
25.01.2008, 16:53
tüh be 500. sayfada transfer olur demiştim ama olmadı aslında bunu alex ve fernandaoyu düşünerek demiştim ama olmadı artık yazın açılacak olan transfer başlığındaki 500. sayfada ..yeni yönetimin hayrına belki bi transfer görürüz....

irfanb
25.01.2008, 16:53
Yanal'ın istifasını kim durdurdu
25 Ocak 2008 / 16:39
Yanal'ın G.Birliği maçından sonra istifa ettiği, ancak istifayı son dakikada basın sözcüsü Kafkas'ın önlediği iddia edildi.
Yanal'ın G.Birliği maçından sonra istifa ettiği, ancak istifayı son dakikada basın sözcüsü Kafkas'ın önlediği iddia edildi.

Trabzonspor'da sıkıntılar bitmek bitmiyor. Beklenen transferlerin henüz yapılamaması ve takımın ligde üst üste aldığı kötü sonuçlar teknik direktör Ersun Yanal'ı ayrılığın eşiğine getirdi.

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın Gençlerbirliği ile oynanan Türkiye kupası maçından sonra istifa hazırlığında olduğu ancak istifasının son anda önlendiği iddia edildi.

Trabzonspor'da beklentilerine karşılık bulamayan ve yaşanan sıkıntılı süreç nedeniyle morali çok bozuk olan Ersun Yanal'ın Gençlerbirliği ile oynanan Fortis Türkiye Kupası maçından sonra istifa ettiği ancak istifayı basın sözcüsü Kafkas'ın önlediği iddia edildi.

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın istifa hazırlığında olduğunu öğrenen basın sözcüsü Zeyyat Kafkas son dakikada olaya müdahale ederek, Yanal'ı istifadan vazgeçirdiği ve hocaya beklenen transferlerin yapılacağının garantisini verdiği de bir başka iddia.

Haber61.net

Daha önce yazdigim gibi bizim icin en büyük transfer bu yönetim gidene kadar Ersun Yanal`dir.Bunlara Kongre`ye kadar dayanabilirse ne mutlu bize.

bytrabzonspor
25.01.2008, 16:57
sizmisiniz lan yido lar yiğidoşlar, işte Trabzonspor un farkı bu hiç bir zaman havalara girmedik ama siz lig bitmeden uçmuşsunuz, akıllı olun aklınızı alırlar ha

magicyattara
25.01.2008, 16:57
Büyük olmak kolay değil tabii.Önce böyle bir herkes tarafından gezilebilecek müze sahibi olman lazım.
Sözüm ona 10 maç kazanıpta büyüklükten dem vuran anadolu takımlarının şehrinde gezilebilecek sadece etnoğrafya müzeleri var.Gelenlere o müzeleri gezdirip 4. büyük biziz diyorlarya,alın size cevap.
Not:Trabzonspor müzesini gezmek isteyen 4. büyük adaylarına ücretsiz rehberlik yapılır.

vuralkara
25.01.2008, 17:01
iyi de benim mesajım niye silindi şimdi. içimden küfür yağdırmak geliyodu ama etmedim ve ağzımızı bozmamak için birisi şunu uzaklaştırsın dedim. yanlış bişey söylediysem deyin de bileyim bi daha olmasın.

asimavi
25.01.2008, 17:02
Büyük olmak kolay değil tabii.Önce böyle bir herkes tarafından gezilebilecek müze sahibi olman lazım.
Sözüm ona 10 maç kazanıpta büyüklükten dem vuran anadolu takımlarının şehrinde gezilebilecek sadece etnoğrafya müzeleri var.Gelenlere o müzeleri gezdirip 4. büyük biziz diyorlarya,alın size cevap.
Not:Trabzonspor müzesini gezmek isteyen 4. büyük adaylarına ücretsiz rehberlik yapılır.

...tebrik ediyorum dostum......inşallah bende şöyle doya doya yaşayacağımız bi şampiyonluktan sonra müzemizi gezeceğim tekrar yoksa haram bana orası ...içim acıyo çünkü ... en kötüsüde böyle milleti konuşturmaları....

Cabri61
25.01.2008, 17:02
Arakdaşlar bu tip bağını çözenler her zaman olur.Onun için sinirlenmeye gerek yok

vuralkara
25.01.2008, 17:03
4.büyüğüz diye havlayanlara yukarıdaki kupa resimleri kapak olsun. AÇ TAVUK KENDİNİ BUĞDAY AMBARINDA SANARMIŞ..............

Can basten
25.01.2008, 17:05
Transfer konusuna geri dönüyoruz...

Hekimoğlu
25.01.2008, 17:06
Transfer konusuna geri dönüyoruz...
ne transferi??:p

Trabzonli_61
25.01.2008, 17:06
aynen .....

Can basten
25.01.2008, 17:07
ne transferi.:p

Onu bana sormayın, sürekli duyumlar alan, kaynağı sağlam arkadaşlardan değilim. :)

Muhammed KOÇ
25.01.2008, 17:10
Onu bana sormayın, sürekli duyumlar alan, kaynağı sağlam arkadaşlardan değilim. :)
güzel espri:D:D

asimavi
25.01.2008, 17:16
Ya arkadaşlar azıcık bi sakin olun ya. Muhattap alıp sinirlendiğiniz adamlar kimler, bi sorun kendinize.

Büyütülecek bir olay yok, cevap yazmayın artık. Yazılanları da siliyorum şimdi...

...doğru haklısınız ama ..herkes gergin işte insan bazen hakim olamıyo...

...işin kötü tarafıda artık kimse çekin miyo bizden ulan eskiden millet (özellikle ezikler hem takım olarak hem de taraftar olarak avni akere gelmeye korkarlardı....şimdi sallayan yok..)

...bunları arasıra pataklıyacan ki şımarmasınlar..

toulga_61
25.01.2008, 17:17
http://www.haber61.net/images/news/4249.jpg
Trabzon Yine karışacak
24 Ocak 2008 / 13:36
Trabzonspor'un 9-10 Şubat kongresi sonrası kazanan listeye göre teknik direktör değişimi yaşanabilir.

9-10 Şubatta yapılacak kongrede seçimi Şener'in ekibi kazanırsa teknik direktör Giray Bulak olacak ,Hacıosmonoğlu'nun teknik direktör adayı ise Romen Mircau Lucescu

Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın takımın düzeleceğine olan umutlarını yitirmesi ve bir çok faktörün üst üste gelmesi nedeniyle istifayı düşündüğü iddiaları başkan adaylarını da harekete geçirdi. Ertelenen kongrede başkan adaylıklarını açıklayan ve 9-10 şubat tarihinde yapılacak kongrede adaylıkları devam eden eski başkan Sadri Şener ve eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu bu ihtimal üzerine alternatif arayışlara gizli bir şekilde sürdürdükleri öğrenildi.

Seçimin favorisi olarak gösterilen eski başkan Sadri Şener'in seçimleri kazanması ve Ersun Yanal'ın istifa etmesi halinde bu ekip teknik direktör Giray Bulak'ı göreve getirmeyi planlıyor.
Diğer aday İbrahim Hacıosmanoğlu ise bu gelişme üzerine teknik direktör adayı olarak bir dönem Galatasaray ve Beşiktaş'ı da çalıştıran Mircau Lucescu'yu teknik adam olarak düşündüğü iddia edildi. Bir iddiaya göre de Hacıosmanoğlu Romen teknik adamla gizli bir görüşme yaparak prensipte anlaşma sağladı.

Öte yandan iki başkan adayı da daha önce yaptıkları açıklamada Ersun Yanal ile birlikte çalışabileceklerini söylemişlerdi. Bulak ve Lucescu Yanal'ın kendi isteğiyle istifa etmemesi halinde beklemeye alınacak

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg
arkadaşlar bu haberin doğruluk payı nedir eğer doğruysa inş. lucescu gelir

Jester
25.01.2008, 17:17
Transfer tahminim şöyle:

4 tane oyuncu alınacak. Birincisi nispeten kariyerli, ismi çıkmamış bir yabancı ama kiralık olarak, ikincisi Türkiye liginden bir yabancı Bebbe gibi, üçüncüsü süperligden bir yerli(Selçuk veya Bekir), dördüncüsü de bir gurbetçi, muhtemelen Hamza.

2-3 futbolcu da gider, muhtemelen Vestel, Ankaragücü gibi bir takımla takaslaşarak.

Emirhan Makul
25.01.2008, 17:19
Transfer tahminim şöyle:

4 tane oyuncu alınacak. Birincisi nispeten kariyerli, ismi çıkmamış bir yabancı ama kiralık olarak, ikincisi Türkiye liginden bir yabancı Bebbe gibi, üçüncüsü süperligden bir yerli(Selçuk veya Bekir), dördüncüsü de bir gurbetçi, muhtemelen Hamza.

2-3 futbolcu da gider, muhtemelen Vestel, Ankaragücü gibi bir takımla takaslaşarak.

ve bunlar 10 gün içinde olacak öyle mi?

hasko582
25.01.2008, 17:19
ewt 500. sayfa ve hala transfer yok yazıklar olsun arkadaşlarla futbol muhabbeti yapamıorum hergün taktığım TRABZONSPOR atkımı takamaz oldum şu anda tek isteğim n.a. yönetiminin defolup gitmesi ve günü kurtaracak birkaç transfer

Samet Yildirim
25.01.2008, 17:20
ve bunlar 10 gün içinde olacak öyle mi?

10 gün degil 7 gün kaldi...:p;)

AyhanPe
25.01.2008, 17:21
Transfer tahminim şöyle:

bebbe olabilir.ankaragücü ceyhunu istiyor sanirim..bebbe yabanci statüsünde degil ama olsada fark etmez.iyice bosaldi bizim kontenjan.bebbe olsa iyi olur gercekten.bizimkilere belli olmaz belki yine brezilya seferine cikarlar ilerleyen günlerde.

asimavi
25.01.2008, 17:21
iyi güzel diyonuzda lucescunun gelişi ve yaptıkları hep güzel olmuştur ama gidişleri hep bi çöküş olmuştur....

...bizim artık hiç bi çöküşe tahammülümüz kalmadı...bjk an ca toparladı kendini ondan sonra gs hala muallak ...

...yok abi kalsın gelmesin...ersun hoca yeni bir takım kurup başarılı olacak bilgi beceri ve tecrübeye sahiptir....

....bundan sonra t.d. nin gidişi halil hodziç gibi olmalıdır ...arkasında güzel şeyler bırakmalıdır giderken takımı boynu bükük bırakıp gidecek adama ihtiyacımız yok...

bytrabzonspor
25.01.2008, 17:22
Transfer bitiş tarihi nedir?

AyhanPe
25.01.2008, 17:22
10 gün degil 7 gün kaldi...:p;)

7 degil 5 gün kaldi:D bugünü saymayalim..

Samet Yildirim
25.01.2008, 17:24
7 degil 5 gün kaldi:D bugünü saymayalim..

26-27-28-29-30-31 ve son olarak 1 subat saat 17 ye kadar toplam eder 7:D...yanlis mi saydim yoksa:)

Muhammed KOÇ
artik teknik direktör değiştirmeyelim.yönetim değişsim yeter şimdilik..

Zuma_Yattara
icimde bir his var az kaldi 5 saat sonra transferler tamam

winner
25.01.2008, 17:25
Trabzonspor’un büyüklüğü bir Trabzonspor forumlarında tartışılmamıştı, onu da başardık bravo bize…

AyhanPe
25.01.2008, 17:25
26-27-28-29-30-31 ve son olarak 1 subat saat 17 ye kadar toplam eder 7:D...yanlis mi saydim yoksa:)

31 ocak 17 son gün ama gel 6 da anlasalim:D

TheCrow
25.01.2008, 17:26
Şu yönetimde kim varsa bi listesini çıkarıp saklayalım,bu başbelası beyinsiz ot kafalılar bir daha kulübün yanına yaklaştırılmasınlar.İlerde bir tarihte bunlardan birini listesine alan kim olursa olsun başkan seçilmemeli...Bu kadar beyinsiz nasıl bulmuş birbirini anlamakta zorlanıyorum,kene gibi yapıştılar,illa şiddet mi uygulamak lazım arkadaşım size?..Taraftar efendiliğini korudukça bu utanmazlar iyice kafamıza çıkmaya başladı...

AyhanPe

o süre icinde darbe yapip yönetimimi elimize gecircez:D

hamucera
bu başlık ne içindi sanırım transfer ama o kadar saptırıldı ki. Transfer hakkında bilgi yoksa yazmasak daha doğru olur. şimdi bende yazdım ama bundan bölede böle bi yazı yazmam.

Samet Yildirim
31 ocak 17 son gün ama gel 6 da anlasalim:D

iyi hadi öyle olsun:D...6 gün iyi bi sayi bu yönetime yeter de artar bile:D:D:D:D

toulga_61
25.01.2008, 17:27
iyi güzel diyonuzda lucescunun gelişi ve yaptıkları hep güzel olmuştur ama gidişleri hep bi çöküş olmuştur....

...bizim artık hiç bi çöküşe tahammülümüz kalmadı...bjk an ca toparladı kendini ondan sonra gs hala muallak ...

...yok abi kalsın gelmesin...ersun hoca yeni bir takım kurup başarılı olacak bilgi beceri ve tecrübeye sahiptir....

....bundan sonra t.d. nin gidişi halil hodziç gibi olmalıdır ...arkasında güzel şeyler bırakmalıdır giderken takımı boynu bükük bırakıp gidecek adama ihtiyacımız yok...

evet haklısın renkdaş nedeni ise lucescu kısa zamanda çok şeyler yapmak istiyor yani seni hedefine getiriyor ama kısa vadede bubuda nasıl yapıor yurt dışındaki ismi baya geçmiş eski tecrübeli oyuncuları bünyesine katıyor bjk de olduğu gibi ama adam şampiyon yapabiliyor takımı bunu gördük defalarca bizi bence şampiyon yapabilecekse türkiyeyi de yakından tanıyan lucescu dan başkası şampiyon yapamaz..

AyhanPe
25.01.2008, 17:28
lucescu pivot forvet oynayabiliyorsa hemen alalim..

Hasan61
Bİr Aydir Transfer Yapamayan YÖnetİm 6 GÜndemİ Transfer Yapamaz.İnŞ.bİr SÜprİz Yparlarda Yanilirim

zahido
Transfer tahminim şöyle:

Bence kiralik oyuncu alamazlar hele ki yabanci bir oyuncuyu hayatta kiralayamazlar.. Bizim ilk ve tek yabanci kiraladigimiz futbolcular arcil ve sotaydi yanlis hatirlamiosam.. Ikinci olarak zaten Bebbe turk vatandasligina gecmisti alinirsa bu sebepten oturu alinir ama yabanci kontenjani bos o yuzden bu ihtimalede pek deger vermiyorum.. Superligden bir yerli alinmak istendigine bende inaniyorum ozellikle selcugu istiyorlardir ama usulunce deil.. Bi futbolcu birkere sorulupta alinmaz.. Buyuk bi ihtimal biz teklif bile goturmemisizdir.. Manisa kulubunden fiyat isteyip geri cekilmisizdir..

Son olarakta bu gurbetci futbolcular.. Ben kucukken bize baya gurbetci gelirdi.. Herhangi bi gurbetci geliyo diye sevindigimi hic hatirlamiyorum.. ama simdi nerdeyse gurbetciler gelsin diye agliyoruz.. Buda geldigimiz noktayi dustugumuz durumu ozetliyordur heralde..

bytrabzonspor
Arkadaşlar transfer işi yaş

mustafa gürsoy
25.01.2008, 17:29
Konuyla alakası yok ama değinmeden geçemeyeceğim. Siz kalkar küme düşeceğiz falan filan derseniz yeni yetme takımların yeni yetme taraftarları kalkar sizin büyüklüğünüzü tartışır. Biraz özeleştiri yapmamız gerek bence. Yeter ki biz büyük taraftar olabilelim gerisi gelir.

Transfer konusunda ise tedirginlik içerisindeyim. Muhtemelen bu beceriksizler sürüsü Ersun hocanın isteklerini yerine getiremiyecekler. Akabinde ersun hoca istifa ederse(ki haklıdır) çok kötü olacak. Kişisel kanaatim Ersun hoca böyle bir refleks verebilir.

İsmail Çavuşoğlu
25.01.2008, 17:31
inşallah sen hislerinde yanılmazsın.bende zamanında yanılmazdım ama bu yönetemeyenler bende his mis bırakmadı:)

Emirhan Makul
25.01.2008, 17:33

ne hisler var saaatte veriyor :)