PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

cakir28
24.12.2007, 01:36
Fernando nun kendi özel sitesinde bi haber yok ..insalah dogru dur..>Daha fazla bilginlenmek isteyenler icinde kendi gollerinden bi kaci var..

http://www.fernandaof9.com.br/f9/

tuncii
24.12.2007, 01:36
Allahım lütfen bu sefer şerefimize yakışır iyi transferleri yapalım.N'olursun Allahım.Artık bıktım her defasında aynı ümitle başlayıp aynı hüsranla biten transfer sezonlarından.Lütfen yönetim.Sizi gerçekten hiç sevmiyorum.Ama bu tümüyle trabzonsporla ilgili bir durum.Yaptığınız beceriksizlikler sonucu bu haldeyiz işte.Siz iyi işler yaptınız da biz mi sevmedik.Şimdide alınganlık gösterip haklı çıkmaya çalışıyorsunuz.Tek sebep var tek sebep:TRABZONSPOR....

:alkış: :alkış: :alkış:

tuncii
24.12.2007, 01:38
arkadaslar fernando ve alex internationalda oynuyo daha oncede eller gibi mukemmel bi futbolcu almistik bu kulupten saolsun necmi perekli buluyo ziya dogan katlediyo siz zannetmiyomusunuz ki bu fernando ve alex sormayacaklarmi eller e ts nasil kulup diye lutfen bosa hayal etmeyelim bu yonetimden hic bisey olmazz enkisa zamanda once bu yonetimden kurtulmamiz lazim adamlar sakiz gibi yapistilar koltugaa yonetiim gidinn artiiikkkkkkk

Gökhan Öz
24.12.2007, 01:40
arkadaslar fernando ve alex internationalda oynuyo daha oncede eller gibi mukemmel bi futbolcu almistik bu kulupten saolsun necmi perekli buluyo ziya dogan katlediyo siz zannetmiyomusunuz ki bu fernando ve alex sormayacaklarmi eller e ts nasil kulup diye lutfen bosa hayal etmeyelim bu yonetimden hic bisey olmazz enkisa zamanda once bu yonetimden kurtulmamiz lazim adamlar sakiz gibi yapistilar koltugaa yonetiim gidinn artiiikkkkkkk
eller'in trabzon camiasıyla ya d sehriyle sorunu olmadı ki onun tek sorunu Halilodziç ti

TS-Tiryaki
24.12.2007, 01:47
acaba stepanovu geri almak istesek kaca satar porto. herhalde bi 10 milyon isterler:mad::mad::mad:

Trabzonli_61
24.12.2007, 01:54
acaba stepanovu geri almak istesek kaca satar porto. herhalde bi 10 milyon isterler:mad::mad::mad:

e onu satmadan önce düsünecektin...

kalavara
24.12.2007, 02:03
valla bizim için kıvranma günleri başladı bence.ha şunu aldık, ha bunu alacaz derken ömrümüzün yarısı gider gene.ne yaparsın memleket sevdası böyle bişey işte.inşallah bu sefer çektiğimiz sıkıntıya değer.

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 02:07
simdi transfer yapmalri sart

Trabzonli_61
24.12.2007, 02:09
simdi transfer yapmalri sart

ha sunu bileydin muhtar :)

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 02:11
ha sunu bileydin muhtar :)

ben bunu anladigima göre herhlade yönetimde anlamistir:D

Gökhan Öz
24.12.2007, 02:19
yönetimin ersun yanaldan sonra en büyük basarısı olcak bu brezilyalılar gerçi transferleri ersun istedi albayrak'a kalsaydı yıldız diye pele yi getirirdi bize

sbay
24.12.2007, 02:23
http://www.fotomac.com.tr/2007/12/24/im/8C613F3F3354584BAFAD7C3Eb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif

Trabzon'dan son hamle

Genel menajer Necmi Perekli, İnternacional'li yöneticilerle çok sıkı pazarlıkta. Hedef 2 oyuncunun bonservisini 2.5 milyon $'a çekmek

Son hamle

Genel menajer Necmi Perekli, İnternacional'li yöneticilerle çok sıkı pazarlıkta. Hedef 2 oyuncunun bonservisini 2.5 milyon $'a çekmek.

Trabzonspor ara transferde takımı güçlendirip, 2. yarıya fırtına gibi başlamak için harekete geçti. Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği üzerine yurt dışına çıkan genel menajer Necmi Perekli, İnternacional'da oynayan golcü Fernandao ve 10 numara pozisyonunda görev yapan Alex'in, işini bitirmek için yöneticilerle kıyasıya bir pazarlık içine girdi.

OYUNCUYA 1 MİLYON $
İnternacional yönetimi, iki oyuncu için 3 milyon dolarlık bonservis bedelinde ısrar ederken, Perekli bu rakamı 2.5 milyon dolara düşürmeye çalışıyor. Trabzon bu iki oyuncuya da her yıl için 1'er milyon dolar önerdi. Birkaç gün içinde bu transferlerin netlik kazanması beklenirken, daha sonra Kuzey Avrupa'ya sefer düzenlemesi planlıyor.
Cevat KOL(fotomaç)

AKSOY_61
24.12.2007, 02:34
şimdi ben bu haberlerden sonra fena halde heyecan yaptım yanlız:D:D:D

Sythn_MoLL
24.12.2007, 02:40
usaklar alin size topcu alin size alex alin size kol pardon gol :D

http://youtube.com/watch?v=6Ur_zE6W5ss

DeAgLeMaNyAq
24.12.2007, 02:41
Birde yerli bir stoper alsak tadından yenmez...

Taner Gündoğdu
24.12.2007, 02:56
trt dedi tamam ama başka hiç bir yerde bu haber açıklanmadı. dereyi görmeden paçayı sıvamasak?

Serdar A
24.12.2007, 04:59
Alex ve Fernandao gibi Nilmar ve Edinho'da iyi ikili olabilirdi :)

Alex , fenerli Wederson tipinde bir oyuncu. Ağırlıklı olarak defansın yada ortasahanın solunda oynuyor. Bu iki transfer haberi doğru ise taktiksel olarak biraz olsun haraket kabiliyetimiz gelişti. İkinci yarıda Yattaranın sağ kanatta birinci tercih olacağını varsayarsak Gökdenizi 2. forvet gibi oynatıp sol kanattaki verimi yükseltebiliriz. Sol kanada belki bir transfer daha olabilir.

Bu arada bjknin Caner Erkin ile anlaştığı söyleniyor. İnanılmaz yetenekli oyuncu , haber doğruysa üzülürüm. Diğer taraftan bjkde iyice kadrodan dışlanan ve fiyatı düşen İbrahim Akın var. Sol kanatta seçeneklerimiz çok sınırlı , bu pozisyonda seçenekler mutlaka çoğaltılmalı.

Fiyatı şu an oldukça yüksek olan Mansare için menajerleri de boş durmuyor. Oyuncuyu bjkye önermişler. Yıllardır gündemimizde olan bu oyuncuyla ilgili transfer döneminde ilginç gelişmeler yaşanabilir.

Birde Ersun hocanın Jefferson ile ilgili geleceğimizi düşünüyoruz açıklaması bana bir kaleci transferi niyetinde olduğunu düşündürüyor. Umarım yanılmam.

Zaman zaman gazetelerde yer alan iki brezilyalı ve 4 gurbetçi oyuncu haberlerinin ilk ayağı Trt tarafından resmen bitirildiğini duyduk. ( İmzalar atılmadan inanmamak gerek ) Beni asıl heyecanlandıran , bitirilmesini umduğum adı geçen gurbetçi oyuncular. ( Dilimde tüy bitti. :) Zafer Yelen ve Ceyhun Gülselam )

Faik Yılmaz
24.12.2007, 08:31
Dün Trt de 2 oyuncuyla anlaştık denliliyordu ama başka yerde duyamadık haberi...

Şahsen ben imzalar atılmadan inanmam olduğuna

Hüseyin Kurt
24.12.2007, 08:55
fernandao müthiş bi futbolcu zira alex te iyi ama yönetim becerip alamaz.paraya kıyamazlar.
ki olurda alırsak ikinci yarı ligin tozunu atarız bi de iyi bi stoperle beraber.

Uluhan
24.12.2007, 09:22
Emre Gungor Ankaragucundan ayrilacagini aciklamistiya, umarim bu aciklamanin ardinda bize tranferi ile ilgili bir gelisme vardir..
Emre Gungor, Alex ve Fernandao bence devre arasi icin oldukca yerinde transferler olur..Gonul isterki bi saglam on libero (Ugur Inceman)bide kaleci alalim ama sanirim bu mevkilere tranfer sezon sonuna dogru dusunuluyor. Tabii ki gurbetci yeteneklerde alinmali..

Ercan DEMİR
24.12.2007, 09:26
Bizde bu defans,bu kaleci ve hüseyin olduktan sonra kimi alırsan al 10 gol bile atsan 11 yersin.

Murat'
24.12.2007, 10:05
Emre Gungor Ankaragucundan ayrilacagini aciklamistiya, umarim bu aciklamanin ardinda bize tranferi ile ilgili bir gelisme vardir..
Emre Gungor, Alex ve Fernandao bence devre arasi icin oldukca yerinde transferler olur..Gonul isterki bi saglam on libero (Ugur Inceman)bide kaleci alalim ama sanirim bu mevkilere tranfer sezon sonuna dogru dusunuluyor. Tabii ki gurbetci yeteneklerde alinmali..

emörenin galatasaray ile anlaştığı söyleniyor.....

zafer6161
24.12.2007, 10:14
arkadaşlar biz futbolcularla anlaştık tamam ama kulupleriyle anlaşmadıkki daha,duyduma göre bu futbolcuların malieti 8-10 milyon euroymuş,bakalım bizim başkan okadar parayı verirmi bunlara

Murat'
24.12.2007, 10:17
bizim başakanı bırak ben bile vermem o paray onlara kulübü batağın içine sürüklerler böyle olursa...

My
24.12.2007, 10:57
İnşallah doğrudur. İmzaları görmeden, bayrak öpülmeden çok fazla heveslenmeyelim bence. Sonra büyük hayal kırıklığı oluyor.

gugula
24.12.2007, 11:00
arkadaşlar biz futbolcularla anlaştık tamam ama kulupleriyle anlaşmadıkki daha,duyduma göre bu futbolcuların malieti 8-10 milyon euroymuş,bakalım bizim başkan okadar parayı verirmi bunlara

Trabzon'dan son hamle

Genel menajer Necmi Perekli, İnternacional'li yöneticilerle çok sıkı pazarlıkta. Hedef 2 oyuncunun bonservisini 2.5 milyon $'a çekmek

Son hamle

Genel menajer Necmi Perekli, İnternacional'li yöneticilerle çok sıkı pazarlıkta. Hedef 2 oyuncunun bonservisini 2.5 milyon $'a çekmek.

Trabzonspor ara transferde takımı güçlendirip, 2. yarıya fırtına gibi başlamak için harekete geçti. Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği üzerine yurt dışına çıkan genel menajer Necmi Perekli, İnternacional'da oynayan golcü Fernandao ve 10 numara pozisyonunda görev yapan Alex'in, işini bitirmek için yöneticilerle kıyasıya bir pazarlık içine girdi.

OYUNCUYA 1 MİLYON $
İnternacional yönetimi, iki oyuncu için 3 milyon dolarlık bonservis bedelinde ısrar ederken, Perekli bu rakamı 2.5 milyon dolara düşürmeye çalışıyor. Trabzon bu iki oyuncuya da her yıl için 1'er milyon dolar önerdi. Birkaç gün içinde bu transferlerin netlik kazanması beklenirken, daha sonra Kuzey Avrupa'ya sefer düzenlemesi planlıyor.
Cevat KOL(fotomaç)

Burçak
24.12.2007, 11:01
mevcut yönetim varken hiçbirşeye inanmayın derim. dua edelimde şubata kadar özellikle şu devre arası transferde bişeler çevirip gökdeniz yada yattaradan birinide satmasın.

_SeRKaN_
24.12.2007, 11:03
Brezilya dizileri başladı yine ben pek umutlu değilim her transfer döneminde olan hadiseler maçlar bitince yine baş gösterdi..Çok değil daha sezon başı kimleri almıştık her gün yeni bir isim ve alternatif çıkıyordu..Bence imzalar atılsın sonra görelim.Videoları izlemek hoş ama şu anda izlediğim videolar bana sıradan geliyor..(Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)

Volkan Albayrak
24.12.2007, 11:09
nefret ediyorum şu brezilya seferlerinden

Erkut Ay
24.12.2007, 11:17
bu zamana kadar hangi brezilyalıdan kazanç ettiki bu takım bence rota gürcistan ukrayna rusya olmalıydı inşallah tarih tekerrür etmez....

Volkan Albayrak
24.12.2007, 11:26
şu anda brezilyada saat kaç?

Volkan Albayrak
24.12.2007, 11:35
şu anda herhalde sabaha karşı 6 falan yani bi beş saat sonra yönetime yakın olanlara duyumlar gelir

lazo1967_61
24.12.2007, 11:35
ya allah askina insallah dogrudur bu transferler ama bana hic ama hic inandirici gelmiyor
bugun tum gazeteleri gezdim
birisi birsey ubu gazete baska birsey diyor
hangisine inanicagimi anlamadim

owenank
24.12.2007, 11:40
Bu TRT deki Barış mıdır nedir, 2 sene önce Wagner transferinin bittiğini ve 2 gün içinde kampa katılacağını söylemişti. Belki transfer haberi doğru olabilir ama bu adamın haberleri bence pek güvenilir değil.

lazo1967_61
24.12.2007, 11:47
zaten bu turkiyede resmi siteden baska hic kimseye inanmican yerel gazetelere bile
hepsi balon haber yaziyor
okuyucu sayisi artsin diye

Sunny53
24.12.2007, 11:48
Oldu bile. Bir tane daha var.üstat bunları nerden biliyorsun
bana göre bu yönetim transfer yapmayacak
küçük bir oyalama taktigi
ayrıca imzalar atılmadı
futbolcu ile anlaş tamam da
kulubüyle kim anlaşacak?????

lazo1967_61
24.12.2007, 11:49
arkadaslar bir lafi soyledinizmi tam soyleyin de bizi strese sokmayin
bildiginiz varsa allah askina
birisi birseyler yazsin da rahatliyalim

Faik Yılmaz
24.12.2007, 11:52
bu yönetim değilmiydi Kahenin peşinde 1 yıl koşan sonrada alamayan. dedik heralde çok büyük topçudurda ondan alamdık. biz cahiliz duymadık herhal adını dedik. sonra o adamı gençlerbirliği gibi vasat bir takım aldı. Tıpkı Nick Carle gibi....

siz ne derseniz deyin imzalar atılmadan üzerlerinde formamaızı görmeden bu yönetimin yaptığı transferlere inanmıyorum ben

Cem Balcı
24.12.2007, 11:53
Prica bitti bitiyor
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2007/12/7_191838__prica2412.jpg

Trabzonspor'da transfer harekatı başladı... Necmi Perekli, son karar için tekrar Avrupa'ya açıldı. Prica bitmek üzere, Selçuk'ta ise Fenerbahçe pürüzü var.
24.12.2007

Dört koldan çalışıyor
Trabzonspor'da transfer harekatı başladı... Savunma ve forvete takviye planlayan Bordo-Mavililer, kelimenin tam anlamıyla dört koldan birden çalışıyor. Yönetimin pazarlık yetkisi de tanıdığı kulüp menaceri Necmi Perekli, yeniden Avrupa’ya açılıp son görüşmeler için düğmeye basarken, teknik direktör Ersun Yanal da yurt içinde temaslarda bulunuyor. Sivassporlu Sedat Bayrak ve Abdurrahman’ın yanı sıra Manisasporlu Selçuk İnan’ı da isteyen Trabzonspor, bu futbolcuya Fenerbahçe’nin de talip olmasıyla sıkıntı yaşıyor.
Brezilyalılar yedekte
Selçuk'un Sarı-Lacivertli ekibin de gündeminde olması, fiyatın artmasına neden oluyor. Trabzonspor’un transferde en çok yaklaştığı isim ise, Prica... Danimarka’nın Aalborg takımında forma giyen golcünün artık Karadeniz ekibiyle anlaşması an meselesi. Yanal, Necmi Perekli’nin olumlu görüş belirttiği Brezilyalı futbolcular, Alex ve Fernandao’yu ise şimdilik yedekte tutuyor. Bu oyuncuların hem maliyetlerinin yüksek olması hem de yaşanması muhtemel uyum sorunu, en önemli dezavantajlar olarak göze çarpıyor.

FANATİK GAZETESİ

lazo1967_61
24.12.2007, 11:55
baris yurdusavene bir yerden ulasamayizmi
mi mesaj yolliyalim
haberin asli varmi diye

Erdem Keser
24.12.2007, 11:55
bu yönetim değilmiydi Kahenin peşinde 1 yıl koşan sonrada alamayan. dedik heralde çok büyük topçudurda ondan alamdık. biz cahiliz duymadık herhal adını dedik. sonra o adamı gençlerbirliği gibi vasat bir takım aldı. Tıpkı Nick Carle gibi....

siz ne derseniz deyin imzalar atılmadan üzerlerinde formamaızı görmeden bu yönetimin yaptığı transferlere inanmıyorum ben

Kaheyi bizim istediğimiz sene,B.Monchengldbach transfer etti ve o senenin brezilyada ki en önemli golcülerinden birisiydi..Takımı küme düşünce kiralık olarak Gençlerbirliğine geldi..

Ertan1982
24.12.2007, 12:03

Iyiki de almamisiz Kahe´yi.Bir Transfer Fiaskosu daha yasardik ayni Carle gibi.Adamin bir numarasini daha görmedim lig´de.

Jester
24.12.2007, 12:07
Erman işi bitti
Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, İstanbul B.B’nin orta saha oyuncularından Erman Kılıç ile anlaştı. 24 yaşındaki futbolcu ile prensip anlaşmasına varan bordo-mavililerin, bu transfer karşılığında İstanbul ekibine Ömer Rıza, Ufukhan ya da Celalettin’i takas olarak sunacağı öğrenildi.
Kaynak: Turkiye Gazetesi

Kasım Hilal
24.12.2007, 12:08
Erman işi bitti
Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, İstanbul B.B’nin orta saha oyuncularından Erman Kılıç ile anlaştı. 24 yaşındaki futbolcu ile prensip anlaşmasına varan bordo-mavililerin, bu transfer karşılığında İstanbul ekibine Ömer Rıza, Ufukhan ya da Celalettin’i takas olarak sunacağı öğrenildi.

Celaleddin'i verelim n'olur..

Sunny53
24.12.2007, 12:12
gidin allahınızı severseniz
bu yönetim adam alacak
kimse inanmaz sadece
bizim taraftar inanır

lazo1967_61
24.12.2007, 12:20
arkadaslar erman kilic hakkinda bilgi verebilirmisiniz

buyukkaptan
24.12.2007, 12:21
fernandoyla alexın bonservısı için 3 milyon euro istiyorlarmış bizim hasanla hüseyın o kadar eder zaten bi yanlışlık olmasın

sbay
24.12.2007, 12:23
http://www.takagazete.com/haber_images/dirans_24122007.091229.jpg

Ersun Yanal, Necmi Perekli ve yönetici İbrahim Baturoğlu dün sabah Fransa’ya giderek Toulouse-Rennes maçında Gineli Fode Mansere’yi bir kez daha izlediler.

Yanal Hepsini İstiyor

Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal transferini düşündüğü oyuncuların isimlerini yönetime verdi. Özellikle kaleci konusunda ısrarlı olan Yanal Karşıyaka kalecisi Onur Recep Kıvrak ile birlikte V.Manisaspor’da oynayan Ufuk Ceylan’ın alınmasını istedi. İstanbul büyük Şehir Belediyespor’dan Erman Kılıç ile ilgili söz kesildi. Ankaragücü’nden ise stoper Emre Güngör için Ankaragücü kulübüne teklifte bulunulacak.

Sol’a Gineli Mansere

Ersun Yanal sol açık mevkiine Fransanın Toulouse kulübünde oynayan Gineli Fode Mansere’yi istiyor. Menajer Necmi Perekli ve yönetici İbrahim Baturoğlu ile birlikte dün sabah bu ülkeye giden Yanal dün akşam oynanan Toulouse-Rennes maçını izledi. Trabzonspor’un diğer transfer adayları Brezilya’dan Alex Raphael Meschini ile birlikte Fernandou. Danimarkanın Aalborg kulübünde oynayan Rade Prica gündemdeki yerini koruyor.

İşte O İsimler

Onur Recep Kıvrak(Karşıyaka)
Erman Kılıç (İstanbul B.B)
Ufuk Ceylan (V.Manisaspor)
Emre Güngör (Ankaragücü)

Hekimoğlu
24.12.2007, 12:26
satmadan aldıklarına daha şahit olamadık.bakalım ben bu bol keseden transferin sonunu pek hayırlı görmüyorum ya neyse.

Adem CAKIR
24.12.2007, 12:27
Yine oltaya geliyoruz!
Ortalıkta gelecekler gidecekler bir sürü haber dolaşıyor ilgili ağızlardan tek bir çıt yok...
Umarım baskıdan bunalıp imaj kurtaralım diye sırf transfer yapmış olmak için transfer yapılmaz ve alacağımız topçular jun gibi jabi gibi çımaz.

lazo1967_61
24.12.2007, 12:27
iki tane kaleci mi istedi hemde ikiside genc kaleciler
erman kilc lan soz kesildi diyorlar
bu erman nasil futbolcudur bilgisi olan varmi
orta sahada is yaparmi

buyukkaptan
24.12.2007, 12:28
satmadan aldıklarına daha şahit olamadık.bakalım ben bu bol keseden transferin sonunu pek hayırlı görmüyorum ya neyse.

ben satıp aldıklarına da şait olmadım sadece sattıklarına şahit oldum

Cem Balcı
24.12.2007, 12:29
daha çok transfer haberi çıkar çooookk...

lazo1967_61
24.12.2007, 12:31
her gazetede baska bir futbolcunun ismi var
bu kadar balon haber olamaz
hicbir haber birbirine turmuyor
fanatik alex ve fernandaodan vazgecildi diyor
fotomac anlasilmak uzere diyor
hangisine inanalim????

sbay
24.12.2007, 12:34
BAŞKAN TRANSFER ŞART
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/28356_b.jpg
F.Bahçe karşısındaki futbol mutlu etti ama takımın nokta transferlere ihtiyacı olduğu gerçeğini de görüldü

Taraftarda yönetimin Yanal'ın ısrarla istediği Fernandao ve Alex ile birlikte kaliteli takviyeler yapılmasını bekliyor

GÖZLER ALBAYRAK'TA
Trabzonspor'da gözler transfere çevrildi. Devreyi F.Bahçe yenilgisi ile kapatan, bu maçtaki güzel futbolu ile beğenilen ancak takımın nokta transferlere ihtiyacı olduğu da bir kez daha gözler önüne serilen Bordo-Mavililer'de Teknik Patron Ersun Yanal gibi taraftarda, spor otoriteleri de transfer için Başkan Nuri Albayrak ve yönetimin gerekli adımları atmasını bekliyor. Yanal'ın uzun süredir takip ettirdiği ve eski yönetici Faruk Kanca'nın da kulübe verdiği raporlarda "Mutlaka alınmalı" dediği Internatıonal'den Fernandao ve Alex'in işinin bir an önce bitirilmesi beklenirken, taraftar bu yönde Albayrak'ın artık gerekli talimatı vermesini istiyor.
3-4 TAKVİYE ŞART
Yanal'ın ısrarcı olduğu Fernandao ve Alex için girişimler sürerken, devre arasında Toolouse'den Mansare ile V.Manisa'dan Selçuk, Karşıyaka'nın genç kalecisi Onur ile birlikte kaliteli bir savunmacının transfer edilmesi gelinen noktada şart olduğu görülüyor. F.Bahçe maçında defanstaki hatalar nedeniyle savunmaya A.Gücü'nden Emre Güngör'ün alınması için girişimlerin başlanma hazırlığında olduğu, devre arasında tribünde oturarak trilyonlar alan oyuncuların bir çoğunun gönderilmesiyle sağlanacak katkı ile transferin kulübe gerçek anlamda az bir maliyeti olacağı belirtiliyor.

şu listedeki oyuncuların hepsini almak bu yönetimin becerebileceği bir iş gbi görünmüyor.

buyukkaptan
24.12.2007, 12:37
erman toroğlu bile trabzonspor için transfer şart diyor bizim başkan bu kadro yeterli derse şasırmam

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 12:38
bence hepsini alicaklar :D

Sunny53
24.12.2007, 12:38
bir deli ortaya bir taş attı
kırk kişi çıkaramıyor

sbay
24.12.2007, 12:39
İşte Yanal’ın raporu
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/28357_b.jpg
Başkan Albayrak ile bir araya gelen Bordo-Mavili ekibin teknik direktörü, raporu sundu

İSTANBUL’DA ZİRVE
Trabzonspor’da Teknik Direktör Ersun Yanal, dün İstanbul’da başkan Nuri Albayrak ile bir araya gelerek ikinci yarı öncesinde gönderilmesini ve alınmasını istediği oyuncuların listesini kendisine sundu. Yanal, maddi sıkıntı yaratmamak için yaklaşık 8 trilyonluk ödeme yapılacak 10 futbolcuyu gözden çıkartırken, bu oyuncuların yerine aynı para ile takviye yapılmasını istedi.

ALBAYRAK SICAK BAKTI
Yanal’ın transfer raporunda ise İnternational’de forma giyen Fernandao, Alex, Toulose’de oynayan Fode Mansare, V.Manisa’dan Selçuk ve Karşıyaka’nın Ümit Milli Takım kalecisi Onur yer alıyor. Yanal, bu 5 oyuncunun alınması halinde ikinci yarıda Trabzonspor’u ayağa kaldıracaklarını ve gelecek yılın takımını oluşturacaklarının da altını çizdi.

Faik Yılmaz
24.12.2007, 12:39
Kaheyi bizim istediğimiz sene,B.Monchengldbach transfer etti ve o senenin brezilyada ki en önemli golcülerinden birisiydi..Takımı küme düşünce kiralık olarak Gençlerbirliğine geldi..

Madem o kadar iyi golcüydü neden başka herhangi bir avrupa takımından istenmedide gençlerbirliğiner kadar düştü....

Şimdi üst düzey bir golcü takımnı bıraksa havada kapmazlarmı onu.....

Cem Balcı
24.12.2007, 12:40
bence hepsini alicaklar :D

dimiiiii.:D:D

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 12:42

ya baskain son sansi biraz transfer yapip birdahaki secimlere aday olucak secimler bu yüzden ertelendi zaten ya

sbay
24.12.2007, 12:43
MANSARE’YE HÜCUM!

Sezonun ilk yarısını Fenerbahçe mağlubiyeti ile kapatan Trabzonspor rotasını transfere çevirdi. Bordo-Mavili takımın Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda taarruza girişen Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu ve Menajer Necmi Perekli Fransa’ya gitti. Baturoğlu ve Perekli’nin dün akşam oynanan Toulouse-Rennes maçında Fode Mansare’yi izlediği ve maç sonu da Toulouse kulübü ile bu futbolcu için masaya oturduğu öğrenildi. Mansare’nin yanı sıra Toulouse takımında forma giyen Elmander :Dkonusunda da bu kulüp ile bir görüşme yapıldığı kaydedilirken, Teknik Direktör Ersun Yanal’ın, “Mansare’yi alın ve gelin”:D dediği belirlendi. Bu arada bonservis bedelleri yüksek olan Brzilyalı oyuncular Alex Meschini ve Fernandao konusunda da kulüpleri İnternacional’den indirim istendiği ifade edildi. Bu arada Rade Prica’nın da bonservis bedelinin yüksek olması bu transferi zora sokuyor

Mansareyi alın ve gelin dediği belirlendi...Kim belirliyo bunları yaav:D

Adem CAKIR
24.12.2007, 12:47
şu listedeki oyuncuların hepsini almak bu yönetimin becerebileceği bir iş gbi görünmüyor.

Fernandau, Alex, Prica, Mans, bla bla bla...
Bizi öyle bir hale soktularki dersin bu adamlar dünya starları, o yüzden kimse inanmıyor alınabileceklerine.
O kadar iyi olsalar sadece bizim değil avrupanın gözde klüplerininde listelerinde olmaları gerekmezmiydi ?
Bu yönetim balına malına bir stepanov transferini becerdi, onuda kendi elleriyle sattı.
Çok ümit bağlamamak lazım. Hasbelkader alınsalarda flash transferler olacaklarından kuşkuluyum.

Adem CAKIR
24.12.2007, 12:49
ya baskain son sansi biraz transfer yapip birdahaki secimlere aday olucak secimler bu yüzden ertelendi zaten ya

E herkes te bundan korkuyor zaten :)

Sunny53
24.12.2007, 12:49
alırlar almazlar mı?
Cayır cayır alacaklar :D

Ömer TOPAL
24.12.2007, 12:50
KALECİ transferlerine ozellikle deyinmek istedim...Bizim TOLGA mız varken adı gecen isimler beni cok üzdü.....Genc isimler e tolgadan dahamı iyiler....

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 12:52
E herkes te bundan korkuyor zaten :)
oda gözümüze gircek ya ondan alsin ama biz onu secmeyiz ki? hehe

lazo1967_61
24.12.2007, 12:54
nuri albayrak kendini afettirecek merak etmeyin
iki tane dunya stari gelicek

Ertan1982
24.12.2007, 12:55
Bu ortada ucan isimlerden ancak 2 tanesini alirlar.Bence bunlar paket halinde Alex ile Fernandao olur.Bir de defansa iki tane Stoper alirlar Emre Güngör olabilir bir de Sirp Nino Pekaric var.Bir de Kaleci alirlar.

lazo1967_61
24.12.2007, 12:56
bir de orta saha alirlar
bir de sol bek alirlar
ertan ne ettin

sbay
24.12.2007, 12:57
çarşamba günü idmanlar başlıyo 6 ocakta kupa başlıyo 12 ocakta lig başlıyo. 3 aylık transfer döneminde transferleri son güne dahi yetiştiremeyen yönetim bu kısa zamanda bu kadar transferi nasıl yapacak.Ersunuda kandırmışlar demekki.

FcTRABZONSPOR
24.12.2007, 12:58
Fernandao ve Mansare'yi alsınlarda ne yaparsa yapsınlar:)

Ertan1982
24.12.2007, 13:02
bir de orta saha alirlar
bir de sol bek alirlar
ertan ne ettin

Ersun Hoca en az 10 Oyuncuyu simdi gönderir onlarin Yerlerini bir türlü dolmali.

lazo1967_61
24.12.2007, 13:03
ismi gecen futbolculardan hic biri alinmicaklar gorursunuz
her transfer donemi gibi 100lerce futbolcu ismi var
ama sonunda transfer olan hic bir futbolcu yok
bu transfer donemide ayni gecicek

FcTRABZONSPOR
24.12.2007, 13:04
Güzellll:)

lazo1967_61
24.12.2007, 13:06
ertan tamam belkim 10 tane futbolcu gondericek ersun hoca
zaten paf takimindan 3 tane futbolcu cikicak
geri kalanini da iste gereksiz futbolcularla doldururlar
insallah senin dedigin gibi olur ertan insallah

lazo1967_61
24.12.2007, 13:09
umitsizlige kapilmayalim
hepsi gelicek insallah
merak etmeyin albayrak kendini afetirmek icin
huseyini satip
super futbolcular alicaz

cIlgInIm
24.12.2007, 13:11
klübe agası hasan bakalım bu seferde kalabilecekmi yıllardır kaldıgı yerde.. ersun hoca eger onu o koltuktan kaldırabilirse anlayalım ki iyi işler yapacak..

FcTRABZONSPOR
24.12.2007, 13:13
:confused::confused::confused:

umitsizlige kapilmayalim
hepsi gelicek insallah
merak etmeyin albayrak kendini afetirmek icin
huseyini satip
super futbolcular alicaz
Peki bu ne şimdi:)hani alamıcaktık:)

Cem Balcı
24.12.2007, 13:14
klübe agası hasan bakalım bu seferde kalabilecekmi yıllardır kaldıgı yerde.. ersun hoca eger onu o koltuktan kaldırabilirse anlayalım ki iyi işler yapacak..

hasan ve celo bence gider arada.

Ahmet Kuru
24.12.2007, 13:15
1 şubatta kim haklı göreceğiz.Umarım şu takıma adam gibi takviyeler yaparlar. Fazla transfer yapacağına az ve öz yap iki tane adam al ama kaliteli adam al. Aldıkdan iki maç sonra klübe de oturacaksa Paf takımda okadar çocuk var hepsi pırlanta gibi onları oturtsunlar yedek klübesinde. Umarım Forvet defans sol ve orta saha ya kaliteli oyuncular alırlarda bu asık yüzümüz biraz güler. Ne diyelim Hayırlısı

zafer6161
24.12.2007, 13:17
şok şok şok

Alex ve Fernandao Dubai'de

Trabzonspor transfer etmek istediği Brezilyalı futbolcular, İnternational takımının Dubai'deki turnuvasında yer alıyorlar.

HANİ TRANSFER EDİLMİŞLERDİ
Trabzonspor'da gözler ara transfere çevrildi. 2 Ocak Çarşamba günü başlayacak olan ara transfer, 1 Şubat Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecek.

Bordo mavililer bu konuda sezon başından bu yana takip ettikleri yerli ve yabancı oyuncular için girişimlerini sürdürüyor.

Trabzonspor Genel menajeri Necmi Perekli'nin Brezilya'nın İnternational takımında forma giyen Alex ve Fernandao hakkında Teknik Direktör Ersun Yanal'a olumlu rapor verdi.

Perekli İnternational takımında santrafor oynayan Fernandao'nun çok iyi bir oyuncu olduğunu, gol bölgelerinde başarılı vuruşlar yaptığını söyledi.

Menajer Perekli'nin raporu üzerine yönetim bu futbolcuların alınması içinde girişimlerine başlattı. İnternacianal takımı dörtlü turnuvaya katılmak için Dubai de bulunuyor.

Trabzonspor Başkan Nuri Albayrak bu konuda düğmeye basarken, İnternational takımı yöneticileri her iki futbolcu için bonservis bedeli olarak Trabzonspor'dan 9 milyon Euro talep ederken, Trabzonspor ise 8 milyon dolar önerdi. Ancak İnternational takımı 9 milyon Euro da direttiği öğrenildi. Trabzonspor Brezilyalı oyuncuları alamadığı taktirde alternatif isim olarak Fransa'nın Toulose'de oynayan Mansere 'ye yönelecek.

Öte yandan devletin resmi televizyonu TRT dün akşam ki spor programında Alex ve Fernanda'nun transferlerinin tamamlandığını söylemişti. Sitemize bu konuda çok sayıda mail gelerek, “Hani bu futbolcuların transferi bitmişti, bu futbolcular nerde” diyerek tepki gösterdiler.

Teknik Direktör Ersun Yanal yardımcısı Kemal Özdeş'i Fransaya göndererek Mansere'yi izlemesini istedi.

Ayrıca yerli futbolculardan Vestel Manisaspor'da top oynayan kaleci Ufuk, stoper Selçuk ile Karşıyakaspor'un kalecisi Onur, Fortuna Dusseldorf'ta oynayan gurbetçi futbolcu Hamza Çakır'ı ara transferde renklerine katmak istiyor.

spor61.net

_SeRKaN_
24.12.2007, 13:18
En iyi transfer takımdaki çürükleri ayıklamak vede yollamak olacaktır..

Cem Balcı
24.12.2007, 13:19
hem forvet eksiğimiz var diyoruz hemde mehmet yıldız gibi bir adamı gs alıyor.neden bunlara teklifleri biz götürmüyoruz.

_SeRKaN_
24.12.2007, 13:21
hem forvet eksiğimiz var diyoruz hemde mehmet yıldız gibi bir adamı gs alıyor.neden bunlara teklifleri biz götürmüyoruz.

M.yıldız dediğin topçu düz topçu büyük takım oyuncusu değil ...

Cem Balcı
24.12.2007, 13:21
M.yıldız dediğin topçu düz topçu büyük takım oyuncusu değil ...

onun içinmi gs aldı?

FcTRABZONSPOR
24.12.2007, 13:22
Alex ve Fernandao bu oyuncuları aldığımızı haberci arkadaşlarda yorumladı ama imza atmadan inanılmıyo...Dubai'de işiniz ne:)

FcTRABZONSPOR
24.12.2007, 13:23
onun içinmi gs aldı?
Mehmet Yıldız iyi bir oyuncu iyi transfer valla...Ama gayse ayak uydurabilirmi bilmem...

UğurB
24.12.2007, 13:24
Alex ve Fernandao bu oyuncuları aldığımızı haberci arkadaşlarda yorumladı ama imza atmadan inanılmıyo...Dubai'de işiniz ne:)

Ben gidip konusayim sunlarla. Hangi otelde kaliyorlar acaba?

Cem Balcı
24.12.2007, 13:25
Mehmet Yıldız iyi bir oyuncu iyi transfer valla...Ama gayse ayak uydurabilirmi bilmem...

benim demek istediğim,neden burnumuzun dibindekini görmüyoruzda taa uzaklara gidiyoruz.mehmet yıldız sadece bunlardan biri.

FcTRABZONSPOR
Ben gidip konusayim sunlarla. Hangi otelde kaliyorlar acaba?
Aha sen dubaidemisin kardeşim o yelken gibi otel varya kesin ordadırlar bi konuş gözünü sevim....:)

Kasım Hilal
Mehmet Yıldız gereğinden fazla şişirilmiş bir oyuncu..
Onca zaman oynadı liglerde sadece bu yıl bir çıkış yakaladı ki bunun süreceği de bence şüpheli..
Umut ondan kat be kat iyi bir topçu.
Sivas'ta oynadığı için kaçırdıkları değil de attıkları gözönüne geliyor...
Kesinlikle ne Galatasaray'da ne de Trabzonspor'da dikiş tutturabilecek bir kapasiteye sahip değil..

FcTRABZONSPOR
24.12.2007, 13:26
benim demek istediğim,neden burnumuzun dibindekini görmüyoruzda taa uzaklara gidiyoruz.mehmet yıldız sadece bunlardan biri.
Bu ilk değil sonda olmayacak kafa yapısı değişmedikçe...Bizim suçumuz yok yönetim kaliteli olmadıktan sonra çok ah vah çekeriz!!!

UğurB
24.12.2007, 13:27
Aha sen dubaidemisin kardeşim o yelken gibi otel varya kesin ordadırlar bi konuş gözünü sevim....:)

Cok ciddi olarak nerede kaldiklarini bulabilsem gider ogrenirim...

Cem Balcı
24.12.2007, 13:27
Mehmet Yıldız gereğinden fazla şişirilmiş bir oyuncu..
Onca zaman oynadı liglerde sadece bu yıl bir çıkış yakaladı ki bunun süreceği de bence şüpheli..
Umut ondan kat be kat iyi bir topçu.
Sivas'ta oynadığı için kaçırdıkları değil de attıkları gözönüne geliyor...
Kesinlikle ne Galatasaray'da ne de Trabzonspor'da dikiş tutturabilecek bir kapasiteye sahip değil..

ilerde bekleyip görücez.

FcTRABZONSPOR
24.12.2007, 13:29
Cok ciddi olarak nerede kaldiklarini bulabilsem gider ogrenirim...
Valla bilsem derdim ama kesin o oteldedir:)

_SeRKaN_
24.12.2007, 13:30
onun içinmi gs aldı?

Alsın kulübeye mahkum olur demedi deme ...Ümit Karan gibi adam oynamıyr omu oynayacak ...

Cem Balcı
24.12.2007, 13:31
Alsın kulübeye mahkum olur demedi deme ...Ümit Karan gibi adam oynamıyr omu oynayacak ...

senin dediğine bakılırsa karan ve nonda gibi adamlar oynamıyor,barış denen çocuk oynuyor.bunuda gördük geçtiğimiz maçlarda.

UğurB
24.12.2007, 13:33
Valla bilsem derdim ama kesin o oteldedir:)

O otele Internacional'in butcesi yetmez. Ama baska guzel bes yildizli oteldedir. Ama bunlardan burada yaklasik 100 adet var...

lazo1967_61
24.12.2007, 13:34
arkadaslar yapmayin mehmet yildiz iyi bir futbolcu turkiye ligleri icin ama gordukki
milli takimla oynadigi maclarda performansinin zayif kaldigini

28TS61
24.12.2007, 13:35
dün aksam trt stadyumda
ts fernandao ve alexi kesin bitirmis demisler
ne kadar dogru bu acaba
bilen varmi

FcTRABZONSPOR
O otele Internacional'in butcesi yetmez. Ama baska guzel bes yildizli oteldedir. Ama bunlardan burada yaklasik 100 adet var...
Ne bilim Dubai'ye hiç gitmedimki:)

FcTRABZONSPOR
dün aksam trt stadyumda
ts fernandao ve alexi kesin bitirmis demisler
ne kadar dogru bu acaba
bilen varmi
%100 ama İmza atmadan inanma:)

Serdær
24.12.2007, 13:36
Alex ve Fernandao Dubai'de
Trabzonspor transfer etmek istediği Brezilyalı futbolcular, İnternational takımının Dubai'deki turnuvasında yer alıyorlar.

HANİ TRANSFER EDİLMİŞLERDİ
Trabzonspor'da gözler ara transfere çevrildi. 2 Ocak Çarşamba günü başlayacak olan ara transfer, 1 Şubat Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecek.

Bordo mavililer bu konuda sezon başından bu yana takip ettikleri yerli ve yabancı oyuncular için girişimlerini sürdürüyor.

Trabzonspor Genel menajeri Necmi Perekli'nin Brezilya'nın İnternational takımında forma giyen Alex ve Fernandao hakkında Teknik Direktör Ersun Yanal'a olumlu rapor verdi.

Perekli İnternational takımında santrafor oynayan Fernandao'nun çok iyi bir oyuncu olduğunu, gol bölgelerinde başarılı vuruşlar yaptığını söyledi.

Menajer Perekli'nin raporu üzerine yönetim bu futbolcuların alınması içinde girişimlerine başlattı. İnternacianal takımı dörtlü turnuvaya katılmak için Dubai de bulunuyor.

Trabzonspor Başkan Nuri Albayrak bu konuda düğmeye basarken, İnternational takımı yöneticileri her iki futbolcu için bonservis bedeli olarak Trabzonspor'dan 9 milyon Euro talep ederken, Trabzonspor ise 8 milyon dolar önerdi. Ancak İnternational takımı 9 milyon Euro da direttiği öğrenildi. Trabzonspor Brezilyalı oyuncuları alamadığı taktirde alternatif isim olarak Fransa'nın Toulose'de oynayan Mansere 'ye yönelecek.

Öte yandan devletin resmi televizyonu TRT dün akşam ki spor programında Alex ve Fernanda'nun transferlerinin tamamlandığını söylemişti. Sitemize bu konuda çok sayıda mail gelerek, “Hani bu futbolcuların transferi bitmişti, bu futbolcular nerde” diyerek tepki gösterdiler.

Teknik Direktör Ersun Yanal yardımcısı Kemal Özdeş'i Fransaya göndererek Mansere'yi izlemesini istedi.

Ayrıca yerli futbolculardan Vestel Manisaspor'da top oynayan kaleci Ufuk, stoper Selçuk ile Karşıyakaspor'un kalecisi Onur, Fortuna Dusseldorf'ta oynayan gurbetçi futbolcu Hamza Çakır'ı ara transferde renklerine katmak istiyor.

Haber61.

lazo1967_61
24.12.2007, 13:37
28ts61 geri sayfalara bakarsan sorsugun sorunun cevabini bulabilirsin
ama bugun hicbir sitede boyle bir haber yok

28TS61
24.12.2007, 13:37
%100 ama İmza atmadan inanma:)

imza gormeden bende inanmam zaten:)

lazo1967_61
24.12.2007, 13:38
bu baris yurduseveni oldurucem

28TS61
24.12.2007, 13:38
28ts61 geri sayfalara bakarsan sorsugun sorunun cevabini bulabilirsin
ama bugun hicbir sitede boyle bir haber yok

ben hep gelecege baktigim icin geriye bakmiyom :D

lazo1967_61
24.12.2007, 13:39
adam kafadan mi atti nedir bu
trt resmi sitesinde bile boyle bir haber yok

TS-Tiryaki
24.12.2007, 13:40
havada bulut sen transferi UNUT

karayamayman
24.12.2007, 13:40
bu baris yurduseveni oldurucem

Aman kardeşim öldürme, bak yaşın da müsait bu işlere.:o Trabzon yeni bir cinayeti daha kaldıramaz...

FcTRABZONSPOR
24.12.2007, 13:41
Haber AA ve İHA haber ajanslarından alınan bilgi ama her nedense ikiside resmi bir belge sunmamış...

lazo1967_61
24.12.2007, 13:41
haklisin gelecege bakalimda gelecek hic umut vermiyor
bir transfer haberi duysak da biraz umutlansak

Cem Balcı
24.12.2007, 13:42

kafasına göre kaynatıyo galiba.:cool:

Faik Yılmaz
24.12.2007, 13:42
Kartal'ın ilk bombası Caner, Emre Cimbomlu gibi...

Turkcell Süper Lig’de ilk yarı dün oynanan maçlarla sona ererken, gözler ara transfere çevrildi.
Türkiye profesyonel futbol liglerinde ikinci transfer ve tescil dönemi 2 Ocak Çarşamba günü başlayacak. Ara transfer, 1 Şubat Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecek.
Kartal, transfer dönemini Caner Erkin'le açıyor... CSKA Moskova'yla her konuda anlaşmaya varan Beşiktaş, genç futbolcuyu sezon sonuna kadar kiralayacak.

Türkiye'ye dönmek istiyor

Ligin ilk yarısında Avrupa'ya veda eden, Süper Lig'i de dördüncü sırada tamamlayan Beşiktaş, operasyon kararı almıştı. Kadrosunu güçlendirmek için kolları sıvayan Siyah-Beyazlılar, CSKA Moskova'nın genç yıldızı Caner Erkin'in transferini büyük ölçüde bitirdi. Rusya'ya ayak uyduramayan ve Türkiye'ye dönmek isteyen 20 yaşındaki futbolcuyla anlaşmaya varan Kara Kartallar, CSKA Moskova'yı da ikna etmeyi başardı.

En genç lejyoner olmuştu

Anlaşmaya göre Caner sezon sonuna kadar kiralık olarak Beşiktaş formasını giyecek. Sezon bittiğinde taraflar tekrar masaya oturacak. Kartal isterse, Caner Erkin'i belirlenen bonservis bedelini ödeyip, renklerine bağlayacak. Genç futbolcu geçen yıl 4 milyon Euro karşılığında CSKA'ya transfer olmuştu. Caner, yurtdışına çıkan en genç oyuncu unvanını ele geçirmişti.

Orhan YILDIRIM/Fanatik Gazetesi

Bu arada İtalyan basını Beşiktaş'ın, Juventus'ta oynayan Fransız defans oyuncusu Jean Alain Boumsong'u kadrosuna katacağını yazdı.

Emre artık Aslan
Galatasaray transferdeki ilk adımı attı, Ankaragücü'nden Emre'yi renklerine bağladı. Mehmet Yıldız için de düğmeye basıldı.

Transfer Ankara’da bitti...

Sezona çok iyi başlayan ancak arka arkaya gelen puan kayıpları sonrası ilk yarıyı 3. sırada tamamlayan Galatasaray, kadroyu takviye etmek için transfer çalışmalarına hız verdi. OFTAŞ karşılaşması için Ankara’da bulunan Sarı-Kırmızılı idareciler, dün Ankaragücü’nün stoperi Emre Güngör’ün transferini bitirdi. Daha önce ayrılmak istediğini açıklayan 23 yaşındaki genç futbolcunun da Cim Bom’un cazip teklifine “evet'' dediği ve transferin mutlu sonla noktalandığı belirtildi.

Sivas’tan yanıt bekleniyor

Emre Güngör’ün yanı sıra Sivasspor’un golcüsü Mehmet Yıldız için de görüşmeler sürüyor... Kırmızı-Beyazlılar, 2 milyon dolar peşin, artı 2 futbolcu isterken, Polat bu fiyatı kabul etti ve 500 bin dolardan 4 taksit yapma teklifinde bulundu. Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’ın bu teklife pek bakmadığı ve görüşmelerin bugün de süreceği öğrenildi. Galatasaray, Emre Güngör ile Mehmet Yıldız’ı renklerine bağlayıp devre arası transferini bitirmeyi planlıyor.

Caner özellikle faydalı olabilirdi bize. Emredende burada bahsedildiği için aktardım......elimizi çabuk tutmalıyız....

buyukkaptan
24.12.2007, 13:44
9 milyon istiyorlarmış bizimkilerde 8 veriyormuş 8 e inmezseler transferden vazgeceklermiş 8 i veren 9 u sanki veremez 1mliyon meselesi değil milletin gözünü boyamak o kadar kimseyı alamz bunlar

lazo1967_61
24.12.2007, 13:46
insallah besiktas boumsongu transfer eder insalah adam tam anlamiyla bir kazma

FcTRABZONSPOR
24.12.2007, 13:47
9 milyon istiyorlarmış bizimkilerde 8 veriyormuş 8 e inmezseler transferden vazgeceklermiş 8 i veren 9 u sanki veremez 1mliyon meselesi değil milletin gözünü boyamak o kadar kimseyı alamz bunlar
Alex'i almak için 1.5 milyon euro yeterli onu veren alır...Fernandao da ersin 4-5 milyon euro...Ediyo 6,5 milyon euro bunlar asılsız haber ...

TS-Tiryaki
24.12.2007, 13:48

benim kafa iyice zorlanmaya basladi. birisi diyorki 3 milyon istiyor. öbürü diyor 9 milyon. ALLAH ALLAH

lazo1967_61
24.12.2007, 13:48
ya tam anlamiyla balon haberler siralamasi var
ulan bu yonetim degilmi diyen bize acilen 20 milyon lazim diye
simdide yok 8 milyon veriyormusuz da onlar 9 milyon istiyorlar

Cengiz Çubukcu
24.12.2007, 13:49
"Trabzonspor Başkan Nuri Albayrak bu konuda düğmeye basarken, İnternational takımı yöneticileri her iki futbolcu için bonservis bedeli olarak Trabzonspor'dan 9 milyon Euro talep ederken, Trabzonspor ise 8 milyon dolar önerdi. Ancak İnternational takımı 9 milyon Euro da direttiği öğrenildi. Trabzonspor Brezilyalı oyuncuları alamadığı taktirde alternatif isim olarak Fransa'nın Toulose'de oynayan Mansere 'ye yönelecek."

yok devenin pabucu, tutturmuşlar 9 isteriz diye, neyinize yetmiyor 8 milyon euro :)
şaka bir yana madem bu paraları verecekler sene başında nerdeydiler...

lazo1967_61
24.12.2007, 13:50
buyuk kaptan
sanki 1 liradan konusuyorsun
hatirlatayim 1 milyon dolar

Samet Yildirim
FERNANDAO ve ALEX kesin benim düsüncem...

Serdær
Trabzon'da transfer gündemi

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu ve Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer, ligin ilk yarısında olumsuzluklar yaşadıklarını ve bunun sonucunda bordo-mavili takımın bulunduğu yerin gönüllerindeki yer olmadığını söyledi.

Başer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin ilk haftasında Sivasspor maçı sonrası yaşanan süreçten olumsuz etkilendiklerini belirterek, ''İlk yarıda olumsuzluklar yaşadık. Şu anda Trabzonspor'un olduğu yer tabii ki gönlümüzde olması gereken yer değil. Hükmen mağlubiyet ve 5 maç seyircisiz oynama cezası aldık. Yaşanan sürecin ardından bunlara rağmen ilk yarıyı 22 puanla 9. sırada bitirdik'' dedi.
Geçen yıl ilk yarıyı 13. sırada bitirdiklerini anımsatan Başer, ''Geçen yıl ile bu yıl arasındaki fark mazeret değil. Daha iyi yerde olmamız gerekiyordu. Sezon başı Sivasspor maçında yaşadığımız depresyonu hala takım atlatamadı. Camia olarak, yönetim, kamuoyu olsun hala Sivasspor maçıyla yatıp Sivasspor maçıyla kalkıyoruz'' diye konuştu.
''GİDİP MAÇIMIZI OYNAYACAĞIZ''
Sivasspor ile yapacakları ikinci karşılaşmanın önlerine geldiğini kaydeden Başer, şöyle devam etti:

''Eksik oyuncuların fazla oluşu bizi düşündürüyor. Futbolu sahada oynayacağız. İlk yarıda yaşadığımız olumsuzluklar Sivas camiasının bize karşı yapmış olduğu olumsuzluklar değil. Seyircinin sahaya girmesi provokasyondur. Onu yapanlardır muhatabımız. Bir gün gelip hesabını verecekler. Bugün Sivas'ta kamuoyu araştırması yapılsın, 'İkinci takımınız kim' densin, Trabzonspor çıkar. Bizim Sivas camiasıyla bir problemimiz olamaz. Sivasspor karşılaşmasının, birinci maçın rövanş maçı havasına sokulması doğru değil. Sivasspor ile neticede iki maç oynayacaktık. Birincisini oynadık, ikincisini oynayacağız.''
Olumsuzlukların Sivasspor'dan kaynaklanmadığını ifade eden Başer, ''Bizi orada Bülent hocanın maçtan sonraki açıklamaları üzdü. Sivasspor hocasına o açıklamalar yakışmadı. Olayı Arap-İsrail savaşına dönüştürmesi, bireyselleştirmesi doğru şeyler değildi. Zannediyorum Bülent hoca da onların doğru olmadığını anladı. Bizim Sivasspor camiasıyla problemimiz yok. Gider maçı orada oynarız'' diye konuştu.
''KARŞI TARAFTA 3 PUANIMIZ VAR''
Trabzonspor hariç hiçbir takımın liderliğini değerlendirmek istemediğini belirten Başer, şunları söyledi:

''Trabzonspor, iyi yerdeyse sevinirim, beklentilerin dışındaysa üzülürüm. Sivasspor olduğu için söylemiyorum. Bizimle ilk hafta o maçı kim yaparsa yapsın aynı neticeler yaşansaydı aynı şeyleri söylerdim. Bizim şu anda çalınmış bir 3 puanımız var. Haram bir 3 puan var karşı tarafta. Bunu Sivasspor olduğu için söylemiyorum, kim olursa olsun bizim 3 puanımız başka tarafta emanet. Onunla lider olmaları, onunla ligi şampiyon bitirmeleri, o onların bileceği iş. Bizim çalınmış 3 puanımız var. Ama bu federasyonun suçudur. Sivasspor'un suçu değildir. Bu emanet 3 puan federasyonun kasasındadır. Günü gelecek meşru zeminlerde bunun hesabı sorulacak.''
ALEKS VE FERNANDO
Başer, transferde teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda çalışmalarının sürdüğünü belirterek, ''Çok değil, üst düzey 2 oyuncu kadroya katarız. Ama bunun yanında önümüzdeki yıllara hazırlık mahiyetinde genç yetenekler olacak. Defans ile forvet bloğu arasındaki bağı kuracak bir oyuncuya ihtiyacımız var. Fenerbahçe'deki Aleks tarzı oyuncu alacağız. Ersun hoca o bölgeye ısrarla oyuncu istiyor'' dedi.
Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Aleks ve Fernando için fiyat konusunda görüşmelerin sürdüğünü kaydeden Başer, ''Şu ana kadar bir anlaşma yok. Ama görüştüğümüz oyunculardan ikisi bunlar. Bunların karşısında alternatiflerimiz var. Olmazsa alternatifler üzerinde çalışacağız. Pazartesi gününe kadar olacak veya olmayacak noktasında netleşme olur. Olmazsa alternatifleri devreye sokacağız'' diye konuştu.

http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

mustafa gürsoy
24.12.2007, 13:51
Transfer konusunda yönetime değil ersun hocaya güveniyorum. Çünkü istekleri yerine getirilmezse haydi bana eyvallah diyebilen bir insan kendisi. Malum birileri gibi değil. Yanılmıyorsam sezon başında gençlerden hemen ayrılmasının nedenide buydu.

Yok eğer yönetime kaldıysak transfer filan beklemeyelim. Zira bonservisi elinde olan futbolcu pek yok bu sıralar:)

antagonist
24.12.2007, 13:52
yok devenin pabucu, tutturmuşlar 9 isteriz diye, neyinize yetmiyor 8 milyon euro :)
şaka bir yana madem bu paraları verecekler sene başında nerdeydiler...

Abi,bizimkiler dolar veriyor onlar,euro istiyor.Yani onlar yaklaşık 13 milyon $ istiyorlar. :)

emre81
24.12.2007, 13:52
Emre çok iyi bir oyuncu Türk telekom'dan beri takip ettiğim genç milli takımda seyrettiğim bi çocuk o zaman keşke alınsa demiştim üzerinden seneler geçti G.S. aldı adamlara helal olsun Özer ve Emre alınabilecek yegane adamlardı ikisini de aldılar. Bizimkiler de ... neyse daha fazla yazmayayım yoksa hesabım kilitlenecek.

emre81
24.12.2007, 13:57
Emre çok iyi bir oyuncu Türk telekom'dan beri takip ettiğim genç milli takımda seyrettiğim bi çocuk o zaman keşke alınsa demiştim üzerinden seneler geçti G.S. aldı adamlara helal olsun Özer ve Emre alınabilecek yegane adamlardı ikisini de aldılar. Bizimkiler de ... neyse daha fazla yazmayayım yoksa hesabım kilitlenecek.

lazo1967_61
24.12.2007, 13:58
alexin ismini daha dogru durust yazmiyorlar

buyukkaptan
24.12.2007, 13:58
buyuk kaptan
sanki 1 liradan konusuyorsun
hatirlatayim 1 milyon dolar

senın için 1 milyon dolar onemlı olabılır ama o parayı tayfun alıyor bizde sende bunu hatırla

buyukkaptan
24.12.2007, 13:59
işin kolayını bulmuşlar alamazsak alternatifleri var bugune kadar hep yanlış transferleri bu alternatifleri alarak yaptık zaten yeter be ya adam gibi birini alın ya almayın alternatifinizede laf edecem şimdi

Ahmet AYDIN-28
24.12.2007, 14:01
onların istediği 9 milyon EURO, bizim verdiğimiz 8 milyon DOLAR. Arada var 5-6 milyon YTL.

Selçuk Çetin
24.12.2007, 14:03
kimse alamayacaklar ersuna yazık olacak bıraksınlar elxi yanlızca forveti alsınlar bide yattaranın milli takımındaki fransadaki sol kanatı (bunada şükür ) yoksa 9 futbolcu kesin lazım bize kalecide dahil sonumuz hayırolsun

TS-Tiryaki
24.12.2007, 14:03
albayrak alsa alsa kenyasporunn Avucunu Yalamake adli topcusunu alir.

sbay
24.12.2007, 14:04
alex ve fernandao transferi symkowiak zurawski transferine benziyo...onlarıda paket transferle alacaklardı 1 tanesini alabildiler.bence bunlardan da 1 tanesini alırız...fernandao olsa iyi olur...mansareyi de alırız fransadan tamamdır.:)

UğurB
24.12.2007, 14:05
Benim gonlumden gecen transferler:
*Kaleci - yerli - Aykut
* Stoper - yerli - Sedat Bayrak (gonul Emre Gungor'u isterdi ama GS'ye gitmis)
* Stoper - yabanci - ?
* Solbek - yerli - Hayrettin
* Onlibero - yerli - Selcuk Inan
* Sol acik - yabanci - Alex Meschini
* Forvet - yabanci - Fernandao

Gidenler: Jefferson - Musampa - Risp - Jun - Celaleddin - Hasan Ucuncu - Omer Riza - Ufukhan - Ufuk - Huseyin - Musa Buyuk

Aykut - Jabi - Sedat - Cagdas - Hayrettin - Serkan - Selcuk - Yattara - Alex Meschini - Gokdeniz - Fernandao
Yedekler: Tolga Seyhan - Ahmet - Ferhat - Tayfun - Tolga - Erdinc - M.Keceli - Adnan - Ayman - Ceyhun - Umut - Ergin ve 2 gurbetci + paftan gelen 3 oyuncu

Ahmet Faruk
24.12.2007, 14:11
ççççççççç----

Selçuk Çetin
24.12.2007, 14:13
yahu ben inanmakmı istemiyorum yoksa bilinç altımda çokca böle şeyler var bunlarda onlardan biridir nuri bu işi yapamaz yada yapıcak nasıl olsa yeni yönetim gelir sıkıntısını derdini o düşünsün diye bombamı koyup gider diye tarnsfere haberine bir türlü kılıf bulmadım önerisi olan

Selçuk Çetin
24.12.2007, 14:19
uşaklar lig tv fantezi futbolunda en iyi taraftarda başı çekiyoruz buda demek oluyorki futbolu iyi bildiğimiz ortada 3297 taraftarla ortalamada 311.97 puan yapmışız helal olsun uşaklar (gereksiz oldu ama olsun bulutları dağıtalım biraz) hem biliyoruzda konuşuyoruz :)

buyukkaptan
24.12.2007, 14:19
nuri albayrakı fener maçında 2.golden sonra gören oldu mu adam ilk defa sevindi dünya tersine mi dönüyor acaba bi bakarsınız transferde yapar albayrak giderayak değişmeye başladı

buyukkaptan
24.12.2007, 14:20
uşaklar lig tv fantezi futbolunda en iyi taraftarda başı çekiyoruz buda demek oluyorki futbolu iyi bildiğimiz ortada 3297 taraftarla ortalamada 311.97 puan yapmışız helal olsun uşaklar (gereksiz oldu ama olsun bulutları dağıtalım biraz) hem biliyoruzda konuşuyoruz :)

bende oynuyorum o oyunu iyi hatırlattın bakam kaç puan almışım

Ahmet Faruk
24.12.2007, 14:20
nuri albayrakı fener maçında 2.golden sonra gören oldu mu adam ilk defa sevindi dünya tersine mi dönüyor acaba bi bakarsınız transferde yapar albayrak giderayak değişmeye başladı
Benden uzun yaşayacaksın. Ağzımdan aldın lafı. Çok şaşırdım bende.

Selçuk Çetin
24.12.2007, 14:22
bende oynuyorum o oyunu iyi hatırlattın bakam kaç puan almışım

kaç puan etmişsin kaptan baktınmı :)

sarman61
24.12.2007, 14:23
Erman işi bitti

Bu transfer yapıldıysa gerçekten çok büyük bir iş başardılar derim. Kendisi Gökdeniz-2 olur.

buyukkaptan
24.12.2007, 14:25
kaç puan etmişsin kaptan baktınmı :)

55

Sıra (Bu Hafta) : 13423
Puan (Toplam) : 228
Sıra (Toplam) : 34818
Toplam Oyuncu : 85084
55 puan nasıl idare eder dimi

A.Gökhan AKIN
24.12.2007, 14:25
evet bu transfer başlığı ömrümüzü törpülemeye devam ediyor. ikinci aşamayada geldik zaten eğer onları alamazsak alternatifleri var aşaması :) üçüncü aşama tamamen uyduruk bir iki topçu alma çalışmalarının yapılma aşaması dördüncü aşama ise hiçkimseyi alamama aşaması aynen böyle ilerler bu durum

Cabri61
24.12.2007, 14:26
erman bizim maçta çok iyiydi belediyenin ataklarının çoğu ermanla başlıyordu.adam eksiltebilen bir oyuncu alınabilirse solda alternatifimiz olabilir.

Jester
24.12.2007, 14:27
Benim tahminlerim şöyle:

Yabancı olarak Alex-Fernandao ve Mansare'den biri ile şu an adı geçmeyen başka biri alınır.

Yerli olarak kaleye Karşıyaka'dan Onur, defansa Oftaş'tan Giray alınır.

Orta sahaya da Manisa'lı Selçuk ile Gençlerden Mehmet Çakır'dan birini alırlar. İkisi de olmazsa Erman Kılıç olur.

İki de gurbetçi genç alınır, biri Hamza olur.

denizgrsy
24.12.2007, 14:29
şu brezilyalı fernando 'nun attığı gollerden yarıdan fazlası kafa ile nerdeyse...bu adamı yattara uçurur :) havada uçanı kaçanı gol yapıyor adam :D hayırlısı olsun diyelim napalım...

Obi-Van

onuda alamazlar son anda pürüz çıkar fiyatı yükselir :D

Adem Erdoğan
erman olayı ciddi ise süper olur.ibb maçında notunu vermiştim o uşağın.

buyukkaptan
24.12.2007, 14:34
arkadaşlar fernando ile alexin istatistiklerini yazarken alexin kaç gol attığına değilde kaç asist yaptığına bakmalıyız kaç asist yapmış bilen var mı yazarsa sevinirim

Tahir
24.12.2007, 14:34
bu albayrak çok az adamsa ersuna verdiği sözü tutar istediği adamları alır.

Cem Balcı
24.12.2007, 14:35
bu albayrak çok az adamsa ersuna verdiği sözü tutar istediği adamları alır.

inşallah takımı daha fazla berbat etmez.bi hayırlı iş yapsa baride sonra gitse.

metehan
24.12.2007, 14:38
Futbolun en güzel dönemi olan transfer dönemi nihayet geldi :) Şimdi transfer sözlüğümüzdeki o meşhur kelimeleri tek tek duyarız. Hatta liste başı olan "alternatif", bir arkadışımızı şimdiden boğmuş durumda :)

Ama bu sefer Ersun Yanal'a güveniyorum. Kendisine verilen sözlerin takipçisi olacaktır. Biliyorsunuz sezon başında GB'ye imza attıktan 48 saat sonra istifa etmişti. NEdeni de verilen sözün tutulmamasıydı.

Nytre
24.12.2007, 14:39
erman bizim maçta çok iyiydi belediyenin ataklarının çoğu ermanla başlıyordu.adam eksiltebilen bir oyuncu alınabilirse solda alternatifimiz olabilir.

ahmeti getireceğine ermanı getirseydi ya?

kullansın nufüzunu o zaman getirtsin şu ermanı hayırlı bir iş yapmak istiyorsa.

Travelair
24.12.2007, 14:39
Giray Bulak konusuyor, transfer haberleri nedeniyle Holosko ve Selçuk'ta değişiklik var diye. Ciddi rakamlar varmış. Holosko için 8,5 milyon euroyu aşan miktar İngiltere'den. Eğer Holosko transfer olursa Selçuk'u almamız zorlaşır. Selçuk için futbolcu+para teklifi varmış. Kimden söylemedi. Kaleci Ufuk ise kalacakmış o mevkide sıkıntılarından dolayı

ligradyo

Dursun Ali Bahçekapılı
24.12.2007, 14:43
ahmeti getireceğine ermanı getirseydi ya?

kullansın nufüzunu o zaman getirtsin şu ermanı hayırlı bir iş yapmak istiyorsa.

O zaman Erman yoktu ki.. Erman bu sene Elazıgspordan transfer edildi

AYYILDIZ
24.12.2007, 14:43
Giray Bulak Selcuk Inan icin Trabzonspordan ciddi teklif var dedi verebiliriz dedi.

_SeRKaN_
24.12.2007, 14:45
O zaman Erman yoktu ki.. Erman bu sene Elazıgspordan transfer edildi

İlk önce biz anlaşmıştık Erman la ama sonra ne olduysa ist.bshr.bld. transfer etti..

buyukkaptan
24.12.2007, 14:46
Futbolun en güzel dönemi olan transfer dönemi nihayet geldi :) Şimdi transfer sözlüğümüzdeki o meşhur kelimeleri tek tek duyarız. Hatta liste başı olan "alternatif", bir arkadışımızı şimdiden boğmuş durumda :)

Ama bu sefer Ersun Yanal'a güveniyorum. Kendisine verilen sözlerin takipçisi olacaktır. Biliyorsunuz sezon başında GB'ye imza attıktan 48 saat sonra istifa etmişti. NEdeni de verilen sözün tutulmamasıydı.

beni boğdu sizi de boğmadı mı :)

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 14:46
insallah ersun hocanin istedigi transferler yapilir

Bayundur Han
24.12.2007, 14:51
Alex ve Fernando isi bana biraz yalan gibi geliyor. Nedenmi? Neden bu kadar ortalikta dolastiriyorlar bu isimleri? Alip gelirsin herkes gorur. Herkese aciklamaya ne gerek var? Bence Rade Pricayla iki uc vasat futbolcu alirlar. Gonul isterki su Fernandoyu en azindan alabilmek.

AYYILDIZ
24.12.2007, 14:52
Bizim Yonetici Abdullah Baser bu futbolcularla ilgilendigimizi ama alternatiflerininde oldugunu soyluyor.Bu transfer donemi son sanslari alacaklarsa alsinlar.

ozcan_asanoglu
24.12.2007, 14:53
Başer soyadlı yönetim kurulu üyesi daha ilk günden başlamış alternatif malternatif zırvalarına.Benim tek güvencem Ersun Yanal..ne başkan ne yönetime milim güvenim yok. Ersun hoca bastırır,ısrar ederse birşeyler yapılır.

Aksi takdirde Ersun Hoca istifa eder, etmesi gerekir..Ki beceriksiz ve basiretsizler ortaya çıksın...

buyukkaptan
24.12.2007, 14:53
trt yalan haber söylemez gibi geliyor duyumlarla hareket etmez bence bu transfer haberi doğrudur inşallah ama konu trabzonspor olunca trt nın bıle yanılma payı vardır

Bayundur Han
24.12.2007, 14:54
Bizim Yonetici Abdullah Baser bu futbolcularla ilgilendigimizi ama alternatiflerininde oldugunu soyluyor.Bu transfer donemi son sanslari alacaklarsa alsinlar.

Zaten sorun burada ya. Baser'in su haram puan isini hic begenmedim bu arada. Gitmis puanlar artik bunu ikidebir demenin alemi yok. Ama neyse sorun burada ya diyordum. Her zaman alternatif oluyor ve nedense alternatifin alternatifini aliyoruz hep. Sunu aldik alacagiz birden cikarip getiriyorlar birini. Insallah oyle olmaz.

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 14:54
ya ilk önce forvet alinsinda transfer sezonu nezaman basliyo tam olarak

Samet Yildirim
24.12.2007, 14:55
ya ilk önce forvet alinsinda transfer sezonu nezaman basliyo tam olarak

2 ocak baslyior

Burçak
24.12.2007, 14:56
Ersun Hoca gerekeni söylüyor zaten. her fırsatta yönetimi iğneliyor. Yönetilmiyoruz diyor. Ha eğer yönetim budefada Ersun hocanın dediği adamları almazsa bencede Ersun hoca istifasını basmalı. kimse nuri albayrağın perişan kadrosuyla kendinide rezil etmek zorunda değil. Ersun Yanala verilen sözler yerine getirilmek zorunda.

Tahir
ersun hoca bize yeter güvence olarak albayrak bu riski alamaz.bilir hoca istifa eder kendisinin trabzona giremez olacağını

buyukkaptan
arkadaşlar artık yanlış transfere taamulumuz yok herkes trabzonsporla ilgili haber sitelerinde alternatif oyuncu ıstemıyoruz şekılde yorumlar yazsın yoksa yine yanlış yapacak bunlar hissediyorum

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 14:59
öncelikle forveet

TS-Tiryaki
bir haftada 48 sayfa. Helalimiz var. yazmaya devammmmmm

Terzioğlu
Giray Bulak Selcuk Inan icin Trabzonspordan ciddi teklif var dedi verebiliriz dedi.

Aynen böyle dediyse güzel bir haber...

buyukkaptan
24.12.2007, 15:01
emre güngörü kesinlikle gsye kaptırmamalıyız ömer rıza artı 1 milyon dolar verip alalım onu bu takıma stoper lazım en çok sorun burda bi hava topunu alamayan savunma olur mu

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 15:06
transfer yapmamiz sart yani 200 milyon dolar i gecik bir ezik 15 milyondolarlik transfer yapiyorsa bizde yapmaliyiz hatta 20 milyondolarlik yapmaliyz

metehan
24.12.2007, 15:08
beni boğdu sizi de boğmadı mı :)

Boğmaz olur mu? Ama artık alıştık bu laflara, ninni gibi geliyor :)

Tahir
24.12.2007, 15:09
emre güngörü kesinlikle gsye kaptırmamalıyız ömer rıza artı 1 milyon dolar verip alalım onu bu takıma stoper lazım en çok sorun burda bi hava topunu alamayan savunma olur mu
bu transfer çok iyi olur mutlaka alınmalı emre

Terzioğlu
24.12.2007, 15:13
Trabzon yolu gözüktü!

http://www.sporx.com/images/1/29/9457_B_IbrahimAkin023.jpg

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli transfer çalışmaları için Avrupa'ya gitti. Bu arada Manisaspor'dan transferi gündemde olan Selçuk için yarın kulübüyle masaya oturacak olan yönetim, Beşiktaşlı İbrahim Akın'la da temaslarını hızlandırdı

AVRUPA'DA ÜÇLÜ ARAYIŞ
Sezonun ikinci yarısına flaş transferlerle girmek isteyen Trabzonspor'da Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli, Avrupa'da kamp kurdu. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde futbolcu takip eden Necmi Perekli'nin belirlediği isimler üzerinde çalışmalarını yoğunlaştıracak olan Baturoğlu ve Yanal, Fransa'nın birinci lig takımlarından Toulouse'de forma giyen Gineli Fode Mansare ve Danimarka'nın Aalborg takımında forma giyen İsveçli golcü Rada Prica'nın kulüpleri ile bonservis bedellerinde indirime gitmeleri konusunda bir görüşme yapacak. Bu futbolcuların dışında kuzey Avrupa ülkelerinde gurbetçi futbolcularla görüşecek olan transfer komitesi üyelerinin Hollanda'da bazı futbolcular üzerinde araştırmalarda bulunacağı belirtildi.

İNTERNACIONAL'A TAKAS ÖNERİSİ
Brezilyalı'nın İnternacional takımında forma giyen Fernandao ve Alex ile de prensipte anlaşmaya varan yönetim, bu akşam yapılacak olan toplantı sonrası bu futbolcuların transferini de karara bağlayacak. İnternacional kulübünün 5 milyon Dolar bonservis bedeli istemesi üzerine sıkıntı yaşayan yönetimin, bu kulübe takas olarak Jefferson'u önerebileceği belirtildi. Jefferson'u İnternacional'a vererek, bonservis bedelinde indirime gidilmesini amaçlayan yönetim her iki futbolcunun da transferini gerçekleştirmek istiyor. Teknik Direktör Ersun Yanal ise iki futbolcunun alınamaması durumunda en azından Alex'in transferinin gerçekleşmesi istiyor.

SELÇUK İÇİN YARIN MASAYA OTURULACAK
Bu arada yerli futbolcu arayışlarını da sürdüren yönetim, yarın Manisaspor kulübü yöneticileri ile bir araya gelerek genç orta saha oyuncusu Selçuk İnan ve kaleci Ufuk Ceylan için temaslarda bulunacak. Selçuk için daha önceden Manisasporlu yöneticilerle el sıkışan bordo - mavili yönetimin, Cuma gününe kadar bu futbolcuyu Trabzon'a getirme düşüncesinde olduğu belirtildi. Selçuk İnan'ın Menajeri Batur Altıparmak iki kulübün kesin olarak anlaşması durumunda Selçuk'un Trabzonspor'da forma giymeye sıcak baktığını söyledi. Öte yandan Trabzonspor yönetimi Sivasspor'dan Sedat ve Abdurrahman, Denizlispor'dan Yusuf, Gençbirliği Oftaşspor'dan Giray, Ankaragücü'nden Bebbe ve Gençlerbirliği'nden Mehmet Çakır ile de görüşmelerini sürdürüyor.

İBRAHİM AKIN, TRABZON'A YAKIN
Trabzonspor geçtiğimiz sezondan itibaren peşinden koştuğu ve Beşiktaş'ta bir türlü istediği forma şansını bulamayan İbrahim Akın'ın transferinde de önemli aşama kaydetti. Futbolcuyla, bordo - mavili yöneticiler arasında yaşanan görüşmelerde büyük ölçüde anlaşma sağlandığı, Beşiktaş kulübünün de Akın'ı Trabzonspor'a vermeye sıcak baktığı öğrenildi. Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören ile ilişkileri iyi olan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın, Akın'ın bonservis bedeli için indirim istediği ve olumlu cevap aldığı da iddia edildi.

BATUROĞLU, "ARAYIŞLARIMIZ SÜRÜYOR"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fenerbahçe mağlubiyetinin kendilerini üzdüğünü söyledi. Baturoğlu, takımı güçlendirmek için transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "Fenerbahçe maçında iyi oynadık ama bazı basit hatalardan dolayı mağlup olduk. Geçmişe takılıp kalmak istemiyoruz ancak bu maç bizim için önemliydi. Şimdi hocamızın istekleri doğrultusunda takıma takviye yapmak için arayışlarımız sürüyor. Bir çok isim olduğu doğru ancak bu isimler arasında takıma katkısı en üst düzeyde olacak futbolcular için girişimlerimizi sürdürüyoruz. İnşallah en kısa zamanda transfer harekatını sonlandıracağız" dedi.

KAMP ÇARŞAMBA GÜNÜ TRABZON'DA BAŞLIYOR
Öte yandan Trabzonspor sezonun ikinci yarısı ve Fortis Türkiye Kupası maçları için hazırlıklarına erken start veriyor. Daha önce futbolculara iki gün izin verdiği açıklayan Yanal, Avrupa'da bulunduğu için izni üç güne çıkardı. Çarşamba günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde çalışmalarına başlayacak olan bordo - mavili takım kampı da burada gerçekleştirecek. Kampa Afrika Kupası maçları nedeniyle ülkelerine giden Gineli Jabi ve Yattara ile Mısırlı Ayman'ın geç katılması bekleniyor.

24.12.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

AYYILDIZ
24.12.2007, 15:13
Eger alex-fernandao-selcuk inan-emre gungor alinirsa super is yapmis olurlar ama benim bizim yonetimin bunlari alabilecegini zannetmiyorum.Omer riza-celalettin-ayman-erdincle yollari ayirirsak hem kadro siskinligini azaltip hemde ekonomik anlamda gelecek olanlar klube fazla yuk olmazlar.Gelecek senede bir kaleci-solbek alirsak cok kaliteli bir kadro kurmus oluruz.

buyukkaptan
24.12.2007, 15:16
ibrahim akını kiralık vermeyi düşnüyor bjk kesınlıkle boyle bir hata yapıp kiralık olarak alınmamalı sonra bizde form tutacak meyvesını bjk yıycek o kadar basit değil

zafercalikoglu
akın makın istemiyorum artık atık futbolcu istemiyorum

Terzioğlu
http://www.izmirgucu.com.tr/genel/karsiyaka/takim/onur_recep_kivrak_sm.gif (http://www.izmirgucu.com.tr/genel/karsiyaka/takim/onur_recep_kıvrak.jpg)
Recep Kivrak

Transferde ismi gecen Karsiyaka'nin Ümit Milli kalecisi Recep Kivrak budur...

AYYILDIZ
24.12.2007, 15:17
Trabzon yolu gözüktü!

http://www.sporx.com/images/1/29/9457_B_IbrahimAkin023.jpg

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli transfer çalışmaları için Avrupa'ya gitti. Bu arada Manisaspor'dan transferi gündemde olan Selçuk için yarın kulübüyle masaya oturacak olan yönetim, Beşiktaşlı İbrahim Akın'la da temaslarını hızlandırdı

AVRUPA'DA ÜÇLÜ ARAYIŞ
Sezonun ikinci yarısına flaş transferlerle girmek isteyen Trabzonspor'da Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli, Avrupa'da kamp kurdu. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde futbolcu takip eden Necmi Perekli'nin belirlediği isimler üzerinde çalışmalarını yoğunlaştıracak olan Baturoğlu ve Yanal, Fransa'nın birinci lig takımlarından Toulouse'de forma giyen Gineli Fode Mansare ve Danimarka'nın Aalborg takımında forma giyen İsveçli golcü Rada Prica'nın kulüpleri ile bonservis bedellerinde indirime gitmeleri konusunda bir görüşme yapacak. Bu futbolcuların dışında kuzey Avrupa ülkelerinde gurbetçi futbolcularla görüşecek olan transfer komitesi üyelerinin Hollanda'da bazı futbolcular üzerinde araştırmalarda bulunacağı belirtildi.

İNTERNACIONAL'A TAKAS ÖNERİSİ
Brezilyalı'nın İnternacional takımında forma giyen Fernandao ve Alex ile de prensipte anlaşmaya varan yönetim, bu akşam yapılacak olan toplantı sonrası bu futbolcuların transferini de karara bağlayacak. İnternacional kulübünün 5 milyon Dolar bonservis bedeli istemesi üzerine sıkıntı yaşayan yönetimin, bu kulübe takas olarak Jefferson'u önerebileceği belirtildi. Jefferson'u İnternacional'a vererek, bonservis bedelinde indirime gidilmesini amaçlayan yönetim her iki futbolcunun da transferini gerçekleştirmek istiyor. Teknik Direktör Ersun Yanal ise iki futbolcunun alınamaması durumunda en azından Alex'in transferinin gerçekleşmesi istiyor.

SELÇUK İÇİN YARIN MASAYA OTURULACAK
Bu arada yerli futbolcu arayışlarını da sürdüren yönetim, yarın Manisaspor kulübü yöneticileri ile bir araya gelerek genç orta saha oyuncusu Selçuk İnan ve kaleci Ufuk Ceylan için temaslarda bulunacak. Selçuk için daha önceden Manisasporlu yöneticilerle el sıkışan bordo - mavili yönetimin, Cuma gününe kadar bu futbolcuyu Trabzon'a getirme düşüncesinde olduğu belirtildi. Selçuk İnan'ın Menajeri Batur Altıparmak iki kulübün kesin olarak anlaşması durumunda Selçuk'un Trabzonspor'da forma giymeye sıcak baktığını söyledi. Öte yandan Trabzonspor yönetimi Sivasspor'dan Sedat ve Abdurrahman, Denizlispor'dan Yusuf, Gençbirliği Oftaşspor'dan Giray, Ankaragücü'nden Bebbe ve Gençlerbirliği'nden Mehmet Çakır ile de görüşmelerini sürdürüyor.

İBRAHİM AKIN, TRABZON'A YAKIN
Trabzonspor geçtiğimiz sezondan itibaren peşinden koştuğu ve Beşiktaş'ta bir türlü istediği forma şansını bulamayan İbrahim Akın'ın transferinde de önemli aşama kaydetti. Futbolcuyla, bordo - mavili yöneticiler arasında yaşanan görüşmelerde büyük ölçüde anlaşma sağlandığı, Beşiktaş kulübünün de Akın'ı Trabzonspor'a vermeye sıcak baktığı öğrenildi. Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören ile ilişkileri iyi olan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın, Akın'ın bonservis bedeli için indirim istediği ve olumlu cevap aldığı da iddia edildi.

BATUROĞLU, "ARAYIŞLARIMIZ SÜRÜYOR"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fenerbahçe mağlubiyetinin kendilerini üzdüğünü söyledi. Baturoğlu, takımı güçlendirmek için transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "Fenerbahçe maçında iyi oynadık ama bazı basit hatalardan dolayı mağlup olduk. Geçmişe takılıp kalmak istemiyoruz ancak bu maç bizim için önemliydi. Şimdi hocamızın istekleri doğrultusunda takıma takviye yapmak için arayışlarımız sürüyor. Bir çok isim olduğu doğru ancak bu isimler arasında takıma katkısı en üst düzeyde olacak futbolcular için girişimlerimizi sürdürüyoruz. İnşallah en kısa zamanda transfer harekatını sonlandıracağız" dedi.

KAMP ÇARŞAMBA GÜNÜ TRABZON'DA BAŞLIYOR
Öte yandan Trabzonspor sezonun ikinci yarısı ve Fortis Türkiye Kupası maçları için hazırlıklarına erken start veriyor. Daha önce futbolculara iki gün izin verdiği açıklayan Yanal, Avrupa'da bulunduğu için izni üç güne çıkardı. Çarşamba günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde çalışmalarına başlayacak olan bordo - mavili takım kampı da burada gerçekleştirecek. Kampa Afrika Kupası maçları nedeniyle ülkelerine giden Gineli Jabi ve Yattara ile Mısırlı Ayman'ın geç katılması bekleniyor.

Selcuk inani alirsak defansla ortasaha arasindaki bagi kurabiliriz cok saglam genc ve yetenekli bir ortasaha oyuncumuz olur.Ibrahim akina gelince ben alinmasina karsiyim onu yerine su iki brezilyaliyi alsinlar iste.

A.Gökhan AKIN
24.12.2007, 15:18
İbrahim akın Trabzonspora yakın bun salı kelimedir böyle sanki çok külüp var sıraya girmişler beyefendilerde lütfetmişler bize kakalamaya çalışıyorlar.Hadi ordan hadi ordan

UğurB
24.12.2007, 15:21
Benim bu transfer calismalarindan anladigim, Ersun Yanal gelecek seneki takimi simdiden kurmak istiyor. Yani yapmak istedigi tum transferleri simdi yapip gelecek sezon icin yasanabilecek olasi uyum problemini atlatmayi hedefliyor. Gelecek sene icin bir ya da 2 yabanci ekleyerek yoluna devam edecek gibi. O yuzden bu transfer doneminde cok seyler olabilir. Ayrica yonetimin bu son sansi. Eger tekrar aday olacaklarsa mutlaka bu transferleri yapacaklardir...

Terzioğlu
24.12.2007, 15:22
Vallah birden heyecan sardi...Fernandao+Alex+Selcuk Inan+Emre Güngör süper olur...

buyukkaptan
24.12.2007, 15:23
bu konuyu takip edenlerin sayısı da bayağı fazla burdan anlaşılıyor ki herkeste bi umut var transfer beklıyo fazla umutlu olmayın arkadaşlar

Cem Balcı
24.12.2007, 15:24
şimdide akın mı çıktı başımıza.daha neler duyucaz.:D

Muhammet
24.12.2007, 15:26
ibrahim akının kendisine faydası yok bize mi olacak

buyukkaptan
alex(ınternatinol) bu sezon kaç asist yaptı arkadaşlar bilen var mı

lazrail8989
Benim bu transfer calismalarindan anladigim, Ersun Yanal gelecek seneki takimi simdiden kurmak istiyor. Yani yapmak istedigi tum transferleri simdi yapip gelecek sezon icin yasanabilecek olasi uyum problemini atlatmayi hedefliyor. Gelecek sene icin bir ya da 2 yabanci ekleyerek yoluna devam edecek gibi. O yuzden bu transfer doneminde cok seyler olabilir. Ayrica yonetimin bu son sansi. Eger tekrar aday olacaklarsa mutlaka bu transferleri yapacaklardir...
bende katılıyorum hocamızın dusuncesı de boyledır en mantıklı işi yapar boyle yaparsa

Sythn_MoLL
24.12.2007, 15:29
Ne akini yaa oda ayni sergenin kopyasi alacaz onu sonra trabzon da hipodrom yok diye birakip gidecek,kaldiki o topcu mopcu degil önceden iyiydi ama artik pili bitti akin in ...

Samet Yildirim
24.12.2007, 15:34
IBRAHIM AKIN trabzonlu babasi yasamyior bundan dolayi cok sorunlar yasiyor istanbulda ben begenirim ama istemem aslinda ama bakalim nolacak...

hüseyin1975
24.12.2007, 15:37
Ismi: Alex Raphael Meschini
Dogum Tarihi: 25/03/1982
Dogum Yeri: Cornélio Procópio (PR)
Position: Orta Saha
Letzter Club: Guarani (SP)

Ismi: Fernandão, Fernando Lúcio da Costa
Dogum Tarihi: 18/03/1978
Dogum Yeri:: Goiânia (GO)
Position: Forvet
Letzter Club: Toulouse

Ellerini cabuk tutsunlar. Alex ile Dortmund'da ilgileniyormus. taraftar Sitelerinde tartisiliyor. Dortmund'da yillarca bircok Brezilyali oynuyor. Eski Takim Arkadasi Tingada su an orada oynuyor. Alex Dortmundu secebilir. Süper bir Stadyumlari ve her macda 80.000 Taraftarlari var:(

Koray
24.12.2007, 15:38
fernando
alex
mansare
emre güngör
selçuk inan
hayrettin yerlikaya

biri bana okkalı bi tokat atsın...

Sythn_MoLL
24.12.2007, 15:39
-ALEKS VE FERNANDO-

Başer, transferde teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda çalışmalarının sürdüğünü belirterek, ''Çok değil, üst düzey 2 oyuncu kadroya katarız. Ama bunun yanında önümüzdeki yıllara hazırlık mahiyetinde genç yetenekler olacak. Defans ile forvet bloğu arasındaki bağı kuracak bir oyuncuya ihtiyacımız var. Fenerbahçe'deki Aleks tarzı oyuncu alacağız. Ersun hoca o bölgeye ısrarla oyuncu istiyor'' dedi.

Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Aleks ve Fernando için fiyat konusunda görüşmelerin sürdüğünü kaydeden Başer, ''Şu ana kadar bir anlaşma yok. Ama görüştüğümüz oyunculardan ikisi bunlar. Bunların karşısında alternatiflerimiz var. Olmazsa alternatifler üzerinde çalışacağız. Pazartesi gününe kadar olacak veya olmayacak noktasında netleşme olur. Olmazsa alternatifleri devreye sokacağız'' diye konuştu

arkadaslar bu haber bugunun ortada net birsey yok bence yine bizi gaza getiriyor bu yönetim,kaldiki üstteki arkadasin da yazdigi gibi , ben dun dortmund un sitesini gezdim onlarda istiyorlarmis onu onlarinda taraftarlari ayni bizim gibi alex in alinmasi icin forum a surekli yazyiorlar :(

My
24.12.2007, 15:39
Başer'in açıklamalarını okuduktan sonra bir anda kendime geldim. Bunlar transfer felan yapamaz anasını satayım. A b c d e f derken alfabeyi ezberletecler yine.

Her zamanki taktik. Sıkıyı gördülermi sallamaya başlıyorlar. Haşim Sayitoğlu'nu hatırlayın. Şu kadar futbolcu transfer edeceeeez. Sonra edebiliriiiiiz. Sonra düşünüyoruuuuuz.

Biraz bunla oyalarlar bizi sonra stat başlar, derken bir de utanmadan kongrede aday olurlar.

_SeRKaN_
24.12.2007, 15:43
Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Aleks ve Fernando için fiyat konusunda görüşmelerin sürdüğünü kaydeden Başer, ''Şu ana kadar bir anlaşma yok. Ama görüştüğümüz oyunculardan ikisi bunlar. Bunların karşısında alternatiflerimiz var. Olmazsa alternatifler üzerinde çalışacağız. Pazartesi gününe kadar olacak veya olmayacak noktasında netleşme olur. Olmazsa alternatifleri devreye sokacağız'' diye konuştu

Mesaj Alınmıştır...Alternatifff :D

Terzioğlu
24.12.2007, 15:43
Ismi: Alex Raphael Meschini
Dogum Tarihi: 25/03/1982
Dogum Yeri: Cornélio Procópio (PR)
Position: Orta Saha
Letzter Club: Guarani (SP)

Ismi: Fernandão, Fernando Lúcio da Costa
Dogum Tarihi: 18/03/1978
Dogum Yeri:: Goiânia (GO)
Position: Forvet
Letzter Club: Toulouse

Ellerini cabuk tutsunlar. Alex ile Dortmund'da ilgileniyormus. taraftar Sitelerinde tartisiliyor. Dortmund'da yillarca bircok Brezilyali oynuyor. Eski Takim Arkadasi Tingada su an orada oynuyor. Alex Dortmundu secebilir. Süper bir Stadyumlari ve her macda 80.000 Taraftarlari var:(

Dortmundun sol kanadi aslinda güclü. Sol kanatta Tinga var ve onun alternatifi Kringe...sol bekte ise Dede oynuyor...Alexi ne yapacaklar ki...

A.Gökhan AKIN
24.12.2007, 15:46
evet bu olayda kapanmıştır o zaman alex i dortmund istiyorsa bize de bir bardak soğuk su içmek düşer hatta bir sürahi soğuk su

Koray
bazı arkadaşlar alex için sol açık yazmış...alex'in çok maçını izledim hep forvet arkası oynamıştı ve harikaydı...sol açık oynadıysa bile zorunlu olarak oynamıştır sakatlık fln olmuştur o bölgede...

bu adam gelirse artık serbest vuruşlarda çok heyecanlanacağız eskiden olduğu gibi...

Fanatik28
Selcik Inan büyük bir Ihtimalle Trabzonspor`lu olacak. Para arti takas olarak iyi oyuncular teklif etmisiz. Bunlar Giray Bulak`in söyledikleri.

Emre Güngör`ü eziklerin elinden almamiz lazim. Birde yabanci stoper.

Fernandao ve Alex, bize lazim olan tarzda adamlar. Öyle söylenildigi gibi cok pahali olduklarini düsünmüyorum. Eger bize gelirlerde, hemen uyum saglayabilirlerse, sezon sonunda gitmek isteyeceklerdir. Cünkü daha iyi teklif yapanlar cikacaktir. Brezilya`li futbolcular icin Para cok önemlidir. Bunlari gözönüne alip, transferleri gerceklestirmek gerek.

Burçak
görüşüyoruz pazartesi belli olacak.
pazartesi olur, cumaya kaldı geliyor.
cuma olur, bilmem nei eksik önümüzdeki hafta görüşeceğiz
önümüzdeki hafta olur, parada anlaşamadık B Planına geçeceeez.
B planı başlar haftaya cuma günü görüşeceğiz
olmadı pazartesiye kaldı, olmadı bilmem kim bizden daha fazla para verdi adamı aldılar.
hobaaa C planı..
derken yeni tomas jun lar, yeni yeni sıradan topçular..
bu yönetimin yapacağı en iyi şey eldeki iyi adamları satmamak olur. bunlardan fazlasını beklemek hata.
inşallah utandırırlar benide ii adamlar kazandırırlar takıma...

hüseyin1975
Dortmundun sol kanadi aslinda güclü. Sol kanatta Tinga var ve onun alternatifi Kringe...sol bekte ise Dede oynuyor...Alexi ne yapacaklar ki...

Alex hucüma dönük Orta saha Oyuncusu.
Yanlizca Sol Kanatda oynamiyordur herhalde. Forvet arkasi oynayabilir. Fenerdeki Alex gibi.

Ertan1982
24.12.2007, 15:49
Dortmund su anda defansin sag kanadina adam ariyor.3 Million euro Transfer Parasi ayirdilar.Sevilla dan Hinkel ve Ettoo diye birisini almaya calisiyorlar.

Obi-Van
24.12.2007, 15:50
bizim beceriksiz yönetim alsa alsa ancak şarkıcı aleksi alır

hüseyin1975
24.12.2007, 15:50
http://forum.bvb-freunde.de/viewtopic.php?t=7939

Kusura bakmayin. Dortmund Alex ile Sezon öncesi ilgileniyormus!
Yani eski haber gör,üsüm Google'de ararken :-)

Ama durumlari cok iyi olmadigindan yine yönelebilirler.

Simdi tam Eziklerin Basini gibi isi kivirdim dimi? :p:p:p

Burçak
24.12.2007, 15:52
yok yok eziklerin basını gibi kimse olamaz. sen photoshopla forma giydirmemişsin ki :)

Sythn_MoLL
24.12.2007, 15:52
http://www.youtube.com/watch?v=zqK9tM8EtV0

arkadaslar bize böyle topcu lazim bence bunu alalim hem yasida cok genc :D

Osman Yavuz
24.12.2007, 15:54
Zaten Tinga'yı da internacional'den almışlardı.Fernandao hakkındaki görüşlerimi ''transfer edilmesi düşünülen futbolcular'' başlığında dile getirmiştim.1.90'lık boyuna rağmen çok iyi bir tekniği var.Saha içindeki lider görüntüsüyle tam aradığımız tipte bir oyuncu.2 sene önce libertadores kupasındaki hemen hemen her maçını seyrettim Internacional'in.3 oyuncusu dikkatimi çekmişti.1. olarak Fernandao,2.olarak Tinga ve son olarak da Alex dikkatimi çeken isimlerdi.Alex hakkındaki görüşlerim şöyle olacak.Alex gerçekten top tekniği çok iyi olan ve çok koşan bir oyuncu.Orta sahada Serkanla müthiş bir ikili olurlar bana göre.

Sythn_MoLL
24.12.2007, 15:57
http://img176.imageshack.us/img176/9920/ronaldinhoola0qs3.jpg

CHELSEA YA TRABZONSPOR CALIMI

Yönetimden Ronaldinho bombasi Sezon sonunda Barcelonadan ayrilacagi kesin olan Ronaldinho yu Trabzonspor Chelsea nin elinden aldi...imza töreni bugun ganita da olacak :)) ya bu yönetimin kimseyi alacagi yok bizde hayal kuralim bari , zaten bizi her transfer döneminde hayalle yatirip hayalle kaldiriyolar :(

Bayundur Han
24.12.2007, 15:57
Soldan Ibrahim Akin sagdan Yattara ortadada bir forvet oldumu tamamdir. Ama Ibrahim Akin adam gibi duracak. Bence Ersun hoca onu adam yapar.

Oğuuz
24.12.2007, 15:58
Allah aşkına bi kezde şu transfer dönemini bize çile çektirmeden kapatın bee.. bi kezde alternatif değilde listenin başından transfer yapın ne olur ...

Ahmet AYDIN-28
24.12.2007, 15:58
Alex hucüma dönük Orta saha Oyuncusu.
Yanlizca Sol Kanatda oynamiyordur herhalde. Forvet arkasi oynayabilir. Fenerdeki Alex gibi.

Ziya Doğan oralara uğramışsa sol bek oynatmıştır belki.

hüseyin1975
24.12.2007, 16:01
Ibrahim Akin cok yetenekli ama bir o kadarda sorunlu.
Belki Istanbuldan uzaklasmasi onun icin hayirli olur. Trabzonda kendini yine Futbola verir ve yararli olur.

Benim tek korkum: Sergen gibi kendini buldukdan sonra bize sirtini cevirmesi :-(

Bayundur Han
24.12.2007, 16:03
Ibrahim Akin cok yetenekli ama bir o kadarda sorunlu.
Belki Istanbuldan uzaklasmasi onun icin hayirli olur. Trabzonda kendini yine Futbola verir ve yararli olur.

Benim tek korkum: Sergen gibi kendini buldukdan sonra bize sirtini cevirmesi :-(

Cevirse bile iyi bir paraya satariz gider. Yerine alacagimiz adami bulalim yeter. Onemli olan bu balansi yakalamaktir zaten.

Osman Yavuz
24.12.2007, 16:06
Selçuk transferi özellikle Hüseyin'in yerine müthiş olur.İnşallah alınır.Zaten bu saydıkları isimleri alsalar şampiyon oluruz valla:)

Bayundur Han
24.12.2007, 16:08
Selçuk transferi özellikle Hüseyin'in yerine müthiş olur.İnşallah alınır.Zaten bu saydıkları isimleri alsalar şampiyon oluruz valla:)

valla dogru dedin

irfanb
24.12.2007, 16:08
Arkadaslar transfer konusunda bosuna heveslenmeyin derim.
Bakmayin gündemdeki isimlere.
Bu yönetimin yaptiklari, yapacaklarinin teminatidir.
Son dakikaya kadar milleti heveslendirip yine hayal kirikligi yasatacaklar bize.

Sythn_MoLL
24.12.2007, 16:13
Arkadaslar transfer konusunda bosuna heveslenmeyin derim.
Bakmayin gündemdeki isimlere.
Bu yönetimin yaptiklari, yapacaklarinin teminatidir.
Son dakikaya kadar milleti heveslendirip yine hayal kirikligi yasatacaklar bize.

sana katiliyorum ben size yazayim zaten bakin ; Alex alinmiyacak alternatifi pendikspor dan kamuran , fernando alinmiyacak alternatifi almanya nin 3.liginden gurbetci cin ali , mansare nin yerine de degirmenderespordan sol acik , stoper de ,hasan ücüncüyü stoper olarak oynatacaklar ...

keske alabilsek gundemdeki oyunculari ama inanasim gelmiyor hic

TS-Tiryaki
24.12.2007, 16:13
Selçuk İnan transfer piyasasında

Manisaspor yönetimi, Filip Holosko için bir yandan İngiltere 1. Lig takımlarından Charlton Athletic, diğer taraftan Beşiktaş ile görüşürken, bu kez de Selçuk İnan'ın transferi gündeme geldi.
Manisa'yı çalıştırdığı dönemde Selçuk'u büyük çabalar sonucu siyah beyazlı kulübe kazandıran Ersun Yanal'ın genç futbolcuyu ısrarla Trabzonspor'a istediği öğrenildi. Karadeniz temsilcisinin takas yoluyla transfer etmeyi planladığı Selçuk'a karşılık Vestel Manisaspor'a bir miktar para ve 4-5 futbolcu önereceği bildirildi.
Galatasaray'ın listesinde de yer alan Selçuk için takas önerisine sıcak bakmayan siyah beyazlı yönetimin, yüklü bir bonservis ücreti karşılığında bu transfere razı olabileceği öğrenildi. Bu arada yönetimin takımdan gönderilecek oyuncuların listesini çarşamba günü başlayacak Antalya kampı öncesi açıklayacağı belirtildi.
İkinci yarıya daha güçlü girmek istediklerini söyleyen Futbol Şube Sorumlusu Semih Vardarer, "Bu ekipten geçmişte Meduna, Burak, Johana, Hakan Balta ve Zelenka gibi önemli isimler gitmesine rağmen oyun gücümüzden bir şey kaybetmedik. Devre arasında yapacağımız transferlerle taraftarımızın özlediği takımı yaratacağız" şeklinde konuştu.

e-mercan
24.12.2007, 16:15
yok yaaa...Marcelinho gibi bi yıldızı bu yönetim getirdi farkındaysanız siz rüyanızda bile göremezdiniz bu adamı kiki musampa da cabası ama yeteneksiz teknik direktör bitirdi her ikisinide...irfanb ye

irfanb
24.12.2007, 16:18
yok yaaa...Marcelinho gibi bi yıldızı bu yönetim getirdi farkındaysanız siz rüyanızda bile göremezdiniz bu adamı kiki musampa da cabası ama yeteneksiz teknik direktör bitirdi her ikisinide...

Yeteneksiz teknik direktörü de yetenekli yönetimin basimiza bela etmisti.

Mert Zaman
24.12.2007, 16:20
valla huseyin bu takımdan gitmesi lazım bu takımdan gidecek birisi en basta bunu soleyelim

balahor61
24.12.2007, 16:21
Trabzon'dan bombalar
http://www.sonsayfa.com/images/news/14361.jpg
Trabzonspor ara transfere hızlı girdi. Beşiktaş'tan İbrahim Akın ile iki Brezilyalı ile anlaşma tamam

TS-Tiryaki
24.12.2007, 16:23
Trabzon'dan bombalar
Trabzonspor ara transfere hızlı girdi. Beşiktaş'tan İbrahim Akın ile iki Brezilyalı ile anlaşma tamam

kim demis?? kaynak?

Mert Zaman
24.12.2007, 16:26
ibrahim akın gelirse iyi olur

Erdal Kılıçarslan
24.12.2007, 16:30
benim asıl merak ettiğim, yönetimin kimleri satacağıdır.
hatırlarsak fatih tekkeyi satar satmaz marcalinho gelmişti.
Eğer bu sayılan isimler alınacaksa sanırım gökdeniz ve yattara gidici gibi :((

Ayrıca şimdiden boşuna merak eiyorum. Transferin son günü hatta son dakikalarını beklemek lazım. malum 3 ayda olmayan transferler 3 dakikada yapılıyor :)

balahor61
24.12.2007, 16:31
kaynak sonsayfa

Koray
24.12.2007, 16:36
kaynak sonsayfa

baya sağlam kaynakmış !.. yahu son sayfa da ne oluyo ilk defa duydum :D

Cem Balcı
24.12.2007, 16:37
Trabzon'dan bombalar

inşallah doğrudur.

Koray
24.12.2007, 16:37
benim asıl merak ettiğim, yönetimin kimleri satacağıdır.
hatırlarsak fatih tekkeyi satar satmaz marcalinho gelmişti.
Eğer bu sayılan isimler alınacaksa sanırım gökdeniz ve yattara gidici gibi :((

Ayrıca şimdiden boşuna merak eiyorum. Transferin son günü hatta son dakikalarını beklemek lazım. malum 3 ayda olmayan transferler 3 dakikada yapılıyor :)

abi yönetim kimseyi satmaz artık...zten fatihi sattıklarına bin pişmanlar...gelecek seçime yatırım yapıyolar eğer satarlarsa biliyolar tekrar seçilme şansları yok...

Hüdai Pervaneli
24.12.2007, 16:38
bence sonsayfa hepd ogruhaber veriyo :D

nuarda gayse emre güngör u kapmis

hüseyin1975
24.12.2007, 16:40
bence sonsayfa hepd ogruhaber veriyo :D

nuarda gayse emre güngör u kapmis

Ezikler önüne geleni aliyorlar. :(

Burçak
24.12.2007, 16:44
24 Aralık 2007 16:31
Trabzonspor Vestel Manisasporlu futbolcu Bülent İnan ile anlaşma sağladı.
TS Bülent İnan ile anlaştı
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın özellikle istediği Vestel Manissaporlu futbolcu Bülent İnan ile anlaşma sağlandı.

Trabzonspor'un ara transfer döneminde renklerine katmak istediği Vestel Manisasporlu futbolcu ile her konuda anlaşıldığı öğrenildi.

Trabzonspor, Bülent İnan'a ara transferin başlamasıyla birlikte imza attırılacak.
spor61.net

karayamayman
24.12.2007, 16:46
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın özellikle istediği Vestel Manissaporlu futbolcu Bülent İnan ile anlaşma sağlandı.

Trabzonspor'un ara transfer döneminde renklerine katmak istediği Vestel Manisasporlu futbolcu ile her konuda anlaşıldığı öğrenildi.

Trabzonspor, Bülent İnan'a ara transferin başlamasıyla birlikte imza attırılacak.
spor61.net

Bülent İnan hangisiydi? Hatırlayamadım...

Koray

spor61.net

selçuk inan olmasın sakın?.. bülent inanda kim ??

Atılay
bu akşam karambolde anlarız kim geldi kim gitti

Yunus Emre AYAZ
24.12.2007, 16:47
yaw bülent inan karayılanda oynuyo ne işi var bizde :D

_SeRKaN_
Bülent inan'ı hatırlayamadım selçuğun iki ismimi var acaba :D

UğuR

spor61.net
Bu Selçuk İnan olmasın...
Bülent kim ya...

hüseyin1975
Ulan Palavra Haber yapiyorsunuz. Bari Ismi dogru yazin :-(((((((

AYYILDIZ
Selcuk Inani bulent inan yazmislar.Bu transfer haberi insallah dogrudur

irfanb
24.12.2007, 16:48
Bu bizde daha önce oynayan Kaleci Bülent mi?

invisibleman
24.12.2007, 16:48
bülen inan kim kardeş selçuk inan olmasın

_SeRKaN_
24.12.2007, 16:49
Bu bizde daha önce oynayan Kaleci Bülent mi?

Allah göstermesin en büyük korkum oydu haberi okuyunca :D:D

Burçak
24.12.2007, 16:49
valla bende baktım ama bülnt inan diye bi futbolcu yokmuş manisada. bu selçuk inandır heralde. site isimi yanlış girmiştir