PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 12:30
evet olabilir böyle birşey hiç küme düşmedik ve aslada düşmeyeceğiz.ben buna inanıyorum ve ALLAH aşkına şu küme lafıyla TRABZONSPOR ismini aynı yerde kullanmayın nasıl mideniz kaldırıyor anlamıyorum!!!

neyse ben sadece realist yaklasmaya calsiyiorum olaylara insallah sezon sonunda ben yanilirim

mustafa gürsoy
24.01.2008, 12:30
-[ooD;1108215']insallah ben yanilirim

emin ol bu durum böyle. Ben 14. olduğumuz sezonuda hatırlıyorum. O yıl onca hakem oyununa rağmen düşmedik. O sezonu gördükten sonra bu takım asla küme düşmez. İsterse paf takımla çıksın...

Arif Timurcioğlu
24.01.2008, 12:31
hani transfer yapiliyor mu? yok yapilmiyor o da ne yapsin topluyordu defans oyuncularini en azindan gol yemeyeyim sonra nasil olsa bir tane atariz diye düsünüyordu İyide ziyanın döneminde istediği bütün oyuncular alındı hani başarı? Malatyanın dili olsada konuşsa kümeye düşürdü adamları.

Zuma_Yattara
24.01.2008, 12:32
Medyada 4 büyükten biri olmadığımız söylenince köpürüyoruz ama burada küme düşme muhabbeti yapıyoruz. Takımımız büyük takım ama sanırım taraftarımızın daha alack çok yolu var...

Birakta bu serefsiz medya bizi dört büyükten birisi saymasin haketmiyoruz zaten!
1.Kulüp büyük gibi yönetilmiyor yöneticiler ufak cocuk gibi saga sola saldiriyor hic muhattap olunmayacak kisiler kaale aliniyor
2.Takimda iki tane star var cok yetersiz
3.Takim berbat futbol oynuyor kasimpasaya bile oyunu kabul ettiremiyor sahasinda hapis oynuyor
4.Bizden kacan futbolcu Ankaraspor ile anlasiyor inanamiyorum.
vs.vs

zaten su an bizi konusmalarini bile istemiyorum hep ayni seyler konusuluyor zaten

akdin
24.01.2008, 12:33
Trabzonsporun sadece forması dahi bu ligde kalmaya yeter de artar bile. Paranoyak düşüncelere lüzum yok...

Zaten sadece forması kaldı garibimin;onunda rengini bozdular,anlayana;UYANIN.........

Tahir
24.01.2008, 12:33
bu seneyi ziya ziyan etti hala onu savunanlar var aramızda bu nasıl iş anlamadım gitti.bu durum olsa olsa bizde olur ancak.adam marcelinho musampa stepanov hatta jun dan bile bir türlü faydalanamamış hala onu konuşuyoruz.ayrıca ziya boşa çıktıktan sonra hiç bir takım onu almak istemedi biz hala onun arkasında vahlanıyoruz.

ergin cesit
24.01.2008, 12:34
ziya nın lafını etmeyelim burda

Zuma_Yattara
24.01.2008, 12:36
bu seneyi ziya ziyan etti hala onu savunanlar var aramızda bu nasıl iş anlamadım gitti.bu durum olsa olsa bizde olur ancak.adam marcelinho musampa stepanov hatta jun dan bile bir türlü faydalanamamış hala onu konuşuyoruz.ayrıca ziya boşa çıktıktan sonra hiç bir takım onu almak istemedi biz hala onun arkasında vahlanıyoruz.

Arkadaslar ben Ziya Dogan iyi bir teknik direktör demiyorum! ancak su anki mevcut yönetimle bu olusturulan kadroyla bu sartlar altinda yine basarili oldugunu söylüyorum

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 12:37
KOMEDİDE SON PERDE
Karen Alzenmacher adını bir yana kaydedin...Zira Galatasaray'ın eski kalecisi Taffarel'in eşi olan bu hanımefendi; gerçekleşmesi olanaksız olan Brezilyalı Fernandou ve Alex transferi oyalamalarının "müsebbini" diye suçlanacaktır.. Kim tarafından diyenler oldu sanırım; kim olacak; tüm Dünya Spor tarihinin en beceriksiz , en çok yüzlü ve utanmaz yönetimi tarafından. Eh bu tanıma giren yönetimi sanırım herkes biliyor. Büyük hedefe doğru kararlı ve adım adım ilerliyor Trabzon. Göreve gelirken vaad edilen şampiyonluğun Lig A şampiyonluğu olduğuna ben inandım artık, gerisi size kalmış.
SEDAT TUNALI

mustafa gürsoy
24.01.2008, 12:37
Birakta bu serefsiz medya bizi dört büyükten birisi saymasin haketmiyoruz zaten!
1.Kulüp büyük gibi yönetilmiyor yöneticiler ufak cocuk gibi saga sola saldiriyor hic muhattap olunmayacak kisiler kaale aliniyor
2.Takimda iki tane star var cok yetersiz
3.Takim berbat futbol oynuyor kasimpasaya bile oyunu kabul ettiremiyor sahasinda hapis oynuyor
4.Bizden kacan futbolcu Ankaraspor ile anlasiyor inanamiyorum.
vs.vs

zaten su an bizi konusmalarini bile istemiyorum hep ayni seyler konusuluyor zaten

Sevgili arkadaşım serzenişlerinde haklı olabilirsin ama bizlerde suç az mı taraftar olarak?

İlk önce medya konusuna değinelim. Biz mecburmuyuz fenerbahçe medyasını okumaya. Almayalım gazeteleri.

Yönetim futbolcu filan bunlar gelip geçici. Bu aşamada bizi ilgilendirmemeli. Bahsettiğimiz bu tkımın büyüklüğü. Önce taraftar büyük olacak gerisi gelir.

Arif Timurcioğlu
24.01.2008, 12:39
Arkadaslar ben Ziya Dogan iyi bir teknik direktör demiyorum! ancak su anki mevcut yönetimle bu olusturulan kadroyla bu sartlar altinda yine basarili oldugunu söylüyorum Allahtan savunmuyosun. Geçen tv de ziyanın açıklamalarını izledim aynı senin yaptığın bu yorumu yaptı. Yoksa sen kel ziyamısın?

Travelair
Erdinç ne olacak? Ankara Belediye'den takas bekliyorum --> Ediz Bahtiyaroğlu
Ceyhun ne olacak? Gaziantepspor'dan takas bekliyorum --> Bekir İrtegün
Celaleddin, Jabi, Ömer Rıza, Musa ne olacak? İstanbul Belediye'den takas bekliyorum ---> Erman Kılıç, Tjikuzu
Ferhat, Tayfun ne olacak? Rizespor'dan takas bekliyorum Serhat Akyüz
Jefferson ne olacak? Konyaspor'dan takas bekliyorum Neca

Bu takaslar takımların ihtiyaçları gözönüne alındığında muhtemel ama çoğunun gerçekleşeceğine inanmıyorum

TheCrow
Bence bu adamlar kesinlikle transfer yapmamalı artık.Günü kurtarmak için 2-3 futbolcu kiralansın,yeni yönetim beğenirse futbolcuları alma opsiyonu olsun.
Yoksa bu baş belaları gider salak salak transferler yaparlar yine,sonra kov kovabilirsen...

TolgaTopçu61
24.01.2008, 12:41
Celaleddin, Jabi, Ömer Rıza, Musa ne olacak? İstanbul Belediye'den takas bekliyorum ---> Erman Kılıç, Tjikuzu

Bu takaslar takımların ihtiyaçları gözönüne alındığında muhtemel ama çoğunun gerçekleşeceğine inanmıyorum
bence hicbiri gerceklesmiyecek

Zuma_Yattara
24.01.2008, 12:41
Sevgili arkadaşım serzenişlerinde haklı olabilirsin ama bizlerde suç az mı taraftar olarak?

İlk önce medya konusuna değinelim. Biz mecburmuyuz fenerbahçe medyasını okumaya. Almayalım gazeteleri.

Yönetim futbolcu filan bunlar gelip geçici. Bu aşamada bizi ilgilendirmemeli. Bahsettiğimiz bu tkımın büyüklüğü. Önce taraftar büyük olacak gerisi gelir.

Bunlari asmamiz lazim konusmayacaklarsa konusmasinlar bizim bunlara ihtiyacimiz yokta zaten. Adam gibi futbol oynayalim sampiyon olalim isterlerse konunmasinlar onlarin bilecegi is

Zuma_Yattara
24.01.2008, 12:43
Allahtan savunmuyosun. Geçen tv de ziyanın açıklamalarını izledim aynı senin yaptığın bu yorumu yaptı. Yoksa sen kel ziyamısın?

evet ben ziyayim kelim ama en azindan bir futbol felsefem var

Arif Timurcioğlu
24.01.2008, 12:43

Bu takaslar takımların ihtiyaçları gözönüne alındığında muhtemel ama çoğunun gerçekleşeceğine inanmıyorum O takas beklediğin adamlar bizimkilerden çok iyi değil merak etme. Zaten iyi olsalardı kendi takımlarına faydaları olurlardı. Bekir İrtegün önce gaziantepi kurtarsın sonra bizde oynar.

RepLay
24.01.2008, 12:44
Arkadaşlar trabzonspor un ligden düşebileceğini nasıl düşünürsünüz anlamıyorum bu takım futbolcuları geçtik sadece forma çıksa sahayaa gene düşmez düşüremezler. Türkiyenin her yerinde taraftarımız var deplasman yaşamayan herhalde bir kaç takımdan biriyiz. Reklam gelirleri yayın gelirleri vs diee düşünürsek trabzonun düşmesi medyanında işinee gelmez.

Trabzon daki taraftarlarada sitem etmek lazımkardeşim toplanamıyormusunuz yürüyün Trabzon limanına bunlara bi ders verin eşekten düşmek nasıl oluyor gösterin kardeşim yaa

AyhanPe
24.01.2008, 12:45

yönetim trabzonspora hizmet etmek icin orda durmuyor albayrak in kisisel egolarini ve hesaplasmalarini tatmin etmek icin ayakta.haluk ulusoy eger sivas olaylarinda trabzonspora zarar vermisse bu adamlar yüz mislisini kongreyi erteleyerek verdiler.yüz bile azya neyse.asil ihaneti yapanlar kendileri haberleri yok.benim tek umudum birakin trabzonsporu kendi isimlerini kurtarmak icin en azindan belli takviyeler yapmalariydi.trabzonspor var olacak ebediyen ama bu adamlarin isimleride kara defterde.takimin bu haline neden olan sorumluluk sahipleri artik bu kara lekeyle yasayacaklar..

Hekimoğlu
24.01.2008, 12:46
evet ben ziyayim kelim ama en azindan bir futbol felsefem varfelsefe değil mandalite.:)

MarceloTS
24.01.2008, 12:46
Arkadaşlar trabzonspor un ligden düşebileceğini nasıl düşünürsünüz anlamıyorum bu takım futbolcuları geçtik sadece forma çıksa sahayaa gene düşmez düşüremezler.

zate şuan sadece formasıyla çıkıyor oynuyor

Süleyman Eruyar
24.01.2008, 12:47
isimsiz de gün geçmiyor, saat hala 12 . bugun akşam olmaz.. ne güzel gündüz mutluluğa akşam üzüntüye alışmıştık..

Travelair
.............

Harun-61
Trabzonspor taraftarini haftalardir "resmen" kandirmaya devam ediyorlar !!!

Allah a$kina, insan'da azicik utanma olur...

bukadar taraftar hergün saatlerce net'in ba$inda bizim "beceriksiz" yönetimin yaptigi aciklamalari okuyorlar. !!!

sizin mah$erde i$iniz zor bunu iyi bilen...!!!!!

.

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 12:49
Fernandao ve Alex’in yanına NECATİ Trabzonspor’da transfer taaruzunda çemberi genişletiyorhttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/29710_b.jpg
BİTTİ DEMİŞTİK AMA!
Trabzonspor’da ara transferin bitmesine sayılı günler kala çember genişledi. Bordo-Mavili yönetim, uzun süredir peşinde olduğu Fernandao ve Alex ile önceki gece geç saatlere kadar yaptığı görüşmelerde belli bir noktaya gelirken, İnternacianol yönetimini ikna için son hamleler yapılıyor. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, görüşmelerin olumlu gittiğini belirtirken, “Bir ara iş bitti dedik ancak İnternacional Başkanı, Fernandao’nun satılması konusunda çekimser davranınca transferi bitiremedik” dedi.
NECATİ HAZIR
Baturoğlu, artık İnternacional yönetimine son tekliflerini yaptıklarını, artık haber beklediklerini söyledi.Trabzonspor’un Fernandao ve Alex’den haber beklerken, Ankaraspor ile bağlarını koparan golcü oyuncu Necati Ateş’i de listesine aldığı ve bu transferi bitirmek için yoğun uğraş verdiği belirtildi. Trabzonspor, Fernandao ve Alex ile birlikte Necati Ateş için görüşmelerinin sıklaştırırken, Arjantinli golcü German Denis ile Sporting Lizbon’un savunmacısı Pedro Silva için de kulüplerinin ilettiği şartları değerlendiriyor.

Serdær
24.01.2008, 12:49
500 sayfaya gelene kadar emininm 1 topçu alıcaz..

Her 500 Sayfada 1 FutboLcu süper valla :o

Zuma_Yattara
24.01.2008, 12:50
felsefe değil mandalite.:)

evet mandelite yok yok mandalite o da olmadi mentalite olsun :)

Arif Timurcioğlu
Zaten başa ne geldiyse elimizdeki yıldızları oynatmayıp kimilerini satıp kimilerinide kaçırıp nerde 2. ligde top koşturan veya kümeye oynayan takımların oyuncularını topladığımız için bu hallere geldik.

AyhanPe
:D:D:D:D:D ya güldürükcü bu gazeteciler valla.bizim brezilya defterini yöneticiler kapatiyor bunlar aciyor:D:D:D

Serdær
Necati'de Tekrar G.S gitmek için kendine zemin yapıyor...

Tam bir üşkağıtçı adam..

Zuma_Yattara
24.01.2008, 12:51
Necatiyi istemiyoruz!!!!!!

TolgaTopçu61
-[ooD;1108262']Fernandao ve Alex’in yanına NECATİ Trabzonspor’da transfer taaruzunda çemberi genişletiyorhttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/29710_b.jpg
BİTTİ DEMİŞTİK AMA!
Trabzonspor’da ara transferin bitmesine sayılı günler kala çember genişledi. Bordo-Mavili yönetim, uzun süredir peşinde olduğu Fernandao ve Alex ile önceki gece geç saatlere kadar yaptığı görüşmelerde belli bir noktaya gelirken, İnternacianol yönetimini ikna için son hamleler yapılıyor. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, görüşmelerin olumlu gittiğini belirtirken, “Bir ara iş bitti dedik ancak İnternacional Başkanı, Fernandao’nun satılması konusunda çekimser davranınca transferi bitiremedik” dedi.
NECATİ HAZIR
Baturoğlu, artık İnternacional yönetimine son tekliflerini yaptıklarını, artık haber beklediklerini söyledi.Trabzonspor’un Fernandao ve Alex’den haber beklerken, Ankaraspor ile bağlarını koparan golcü oyuncu Necati Ateş’i de listesine aldığı ve bu transferi bitirmek için yoğun uğraş verdiği belirtildi. Trabzonspor, Fernandao ve Alex ile birlikte Necati Ateş için görüşmelerinin sıklaştırırken, Arjantinli golcü German Denis ile Sporting Lizbon’un savunmacısı Pedro Silva için de kulüplerinin ilettiği şartları değerlendiriyor.

denis i alamazlar pedro silva yi tanimiyorum necati de basari olamaz

mohikan61
bu yerel medyada albayrakçı "zaman destek zamanıdır" diye anasayfalarına boy boy reklam koymuşlar, işte trabzon tüm bu pisliklerden çanak yalayıcılardan temizlenmelidir artık, bunları hazırlatanlarda taraftar dernekleri

Tahir
24.01.2008, 12:53
arkadaşlar bu hafta rize bizi yenerse o zaman sıralmadaki yerimizin ne olacağına bir bakın.geçen hafta oftaşa yenilen takım rizeyi rahat yener diyemeyeceğimize göre yerimizi ona öre düşünün.bu takıma transfer yapılıp takımın havası değiştirilmezse ciddi sıkıntılar bizi bekliyor.

MarceloTS
24.01.2008, 12:54
yuh artık habere bak bu kadar palavracı bi medya görmedim 2 dakikada yeni yalan atıyolar ortaya palavra atma yerine kafalarını başka işlere çalıştırsalar türkiye şuan lider ülke olurdu boş işler

CAFER ÖZER
24.01.2008, 12:55
Arkadaşlar trabzonspor un ligden düşebileceğini nasıl düşünürsünüz anlamıyorum bu takım futbolcuları geçtik sadece forma çıksa sahayaa gene düşmez düşüremezler. Türkiyenin her yerinde taraftarımız var deplasman yaşamayan herhalde bir kaç takımdan biriyiz. Reklam gelirleri yayın gelirleri vs diee düşünürsek trabzonun düşmesi medyanında işinee gelmez.

Trabzon daki taraftarlarada sitem etmek lazımkardeşim toplanamıyormusunuz yürüyün Trabzon limanına bunlara bi ders verin eşekten düşmek nasıl oluyor gösterin kardeşim yaa

SORUN ORDA işte Sadece Formayı koysak Takım ligde kalır,Ama formanın içinde kazmalar Sürüsü olursa,Puan alacağın maçlarda rakiplere asist yaparsa O kadro ile Forma içi boş değil eksi olur.Şu an bizim durumumuz bu.

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 12:55
BEKİR VE SELÇUK
Trabzonspor, transferin son günlerinin yaklaşması ve Fernandao ile Alex'in işinin henüz bitmemesi nedeniyle yurt içi ve dışında alternatif arayışlarını hızlandırdı. Bordo-Mavililer, yurt içinden G.Antepsporlu Bekir ve V.Manisalı Selçuk için girişimlerini sürdürürken, yurt dışında da arayışlar gurbetçiler üzerine yoğunlaştı.
RİCARDİNHO BOMBASI
Bordo-Mavililer, Unterhagen Ceyhun konusunda son kez temasta bulunurken, Basel'den Eren içinde temaslarda yoğunlaştı. Trabzonspor'un, Beşiktaşlı Ricardinho'yu da listesine aldığı da sızan bilgiler arasında.

MarceloTS
24.01.2008, 12:57
-[ooD;1108278']BEKİR VE SELÇUK
Trabzonspor, transferin son günlerinin yaklaşması ve Fernandao ile Alex'in işinin henüz bitmemesi nedeniyle yurt içi ve dışında alternatif arayışlarını hızlandırdı. Bordo-Mavililer, yurt içinden G.Antepsporlu Bekir ve V.Manisalı Selçuk için girişimlerini sürdürürken, yurt dışında da arayışlar gurbetçiler üzerine yoğunlaştı.
RİCARDİNHO BOMBASI
Bordo-Mavililer, Unterhagen Ceyhun konusunda son kez temasta bulunurken, Basel'den Eren içinde temaslarda yoğunlaştı. Trabzonspor'un, Beşiktaşlı Ricardinho'yu da listesine aldığı da sızan bilgiler arasında.

anlıyorum..

Tolga_61
Ben size bir hatırlatma yapayım.Geçen sene Tomas Jun isimli futbolcumuzu yabancı kontenjanını açmak için son anda bjk kulübüne vermiştik.Şu anda da bjk kulübü yabancı kontenjanını açmak için Higuian isimli futbolcusunu gönderecek bir takım arıyor.Sizce bu takım kim olabilir? (şık vermicem :) )
Neyse ben transferden vazgeçtim bunların yapacağı transfer takıma zarar vermekten başka işe yaramaz.Biz en iyisi kendi gurur kaynaklarmıza dönelimCuma akşamı saat 23.15 te fox tv de SELÇUK AYDIN ringe çıkıyor kaçırmayın....

Serdær
RİCARDİNHO BOMBASI

Uydur Uydur dur.

Bir arkadaşında dediği gibi Trabzonspor formasını giymediği sürece hiç bir transfer haberine inanmıyorum..

Tahir
biz ne zaman istanbulda tutunamayan adamları trabzona getirdik bu hallere düştük ve hala akıllanmadık.

Hasan61
RİCARDİNHO BOMBASI
ricardinho:confused::confused::confused:

MarceloTS
24.01.2008, 12:58
ricardinho:confused::confused::confused:

sallayacak adam bulamadılar onu koydular

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 13:00
ricardinho sallaması mantıklı ama.ilk biz istemiştik bjk aldı.şu an da adam boşta..

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 13:01
abi bende anlamyiorum ya ama ben kendimi bildim bileli bize hersene ronaldo sun dan tutta bilmem rivaldosuna kadar denilson ununa kadar herkez gelir gider ama nedense hep sonunda nekadar kazma varsa onlari aliriz :D

Serdær
24.01.2008, 13:02
Yeni çıkacak haberler şöyle kesin ;

Beşiktaş Ricardinhoya karşılık Trabzonspordan Yattarayı istediği ve bunun dışında satmayacağı bilgisi alınmıştır.

Bakalım Trabzonspor Lionel Messi , Kaka dan sonra Ricardinho yu transfer edebilecek mi ?

:)

Burak Tokal
24.01.2008, 13:03
ricardinho sallaması mantıklı ama.ilk biz istemiştik bjk aldı.şu an da adam boşta..

ewt Ricardinho bence de çok iyi transfer olurdu.

mohikan61
24.01.2008, 13:04
RİCARDİNHO BOMBASI

Obi-Van 2 :D

CAFER ÖZER
24.01.2008, 13:05
Boşuna beklemeyin Bunlar Transfer yapamazlar,Yapmazlar

Serdær
24.01.2008, 13:06
ewt Ricardinho bence de çok iyi transfer olurdu.

Merak ediyorum Bunu neye istinaden söylüyorsun ?

Ricardinho Beşiktaş ta kaç maç oynamış ?

Hangi maçlarda Beşiktaşı kurtarmış ?

Sürekli sakatlanan Fizik gücü olmayan bir adam ?

Çok iyi transfer öyle mi ?

Helal valla futboL biLgine .

kml61ts
24.01.2008, 13:06
Trabzonspor'da Necati sesleri
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernandao ve Alex ile her konuda anlaşmalarına rağmen, Internacional kulüp başkanının tepkilerden çekinerek bu oyuncuları vermekten son anda vazgeçtiğini belirterek, bundan sonra teknik direktör Ersun Yanal'ın verdiği alternatif isimlere yöneleceklerini söyledi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Brezilyalı oyuncuların transferi konusunda Internacional Kulübü başkanıyla büyük oranda anlaştıklarını, ancak Internacional Kulübü'nün bu oyuncuların yerlerini doldurmak için süre istediğini belirterek, "Bu sırada Trabzonspor olarak bizde Fernandao ile faks yoluyla sözleşme dahi imzaladık. Ancak Internacional Kulübü, bu oyuncuların yerlerine düşündüğü oyuncular ile anlaşma sağlayamadı. 2 futbolcu da takımları için çok önemli oyunculardı. Tepkilerden çekindikleri için ve iki oyuncunun yerini doldurabilecekleri alternatif isimler bulamayınca bu oyuncuları vermekten vazgeçtiler" dedi. Trabzonspor olarak bu oyuncuların transferlerinden vazgeçmediklerini belirten Baturoğlu, "Internacional kulübü bu oyuncuların Trabzonspor'a vermeyince transfer gerçekleşmedi. İki oyuncuyu Trabzonspor'a kazandırmak için çok uğraştık, ama olmadı. Başkanımız Nuri Albayrak da bu oyuncuların takıma kazandırılması için tüm fedakarlığı yaptı. Internacional kulübü Fernandao'nun alacağı olan 600 bin doları ödeyerek bu oyuncunun transferi gerçekleşeceği sırada kafasını karıştırdı. Artık hocamızın bize vermiş olduğu alternatif oyuncular var. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Öte yandan, Brezilyalı oyuncuların transferini gerçekleştiremeyen Trabzonspor, Türkiye'deki alternatif isimleri yöneldi. Bordo-mavili takımın bonservisi Galatasaray'da olan Necati Ateş hakkında bilgi toplamaya başladığı öğrenildi. Vestel Manisspor ile de dirsek temasında olan golcü oyuncunun Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığı belirtiliyor.
24.01.2008

Kaynak : İHA

S.F.K.
24.01.2008, 13:07
kesinlikle ne Rico nede Necati bizim takıma zerre kadar katkı yapmazlar.
kötü topçular demiyorum yanlış anlaşılmasın ama karakter olarak bize uymazlar doymuş adamlar
bu tip transferler yapılacağına yapılmasın daha iyi hiç olmazsa kuylüp iyice borç batağına girmez.

Zafer Fidan
24.01.2008, 13:09
Bi Necati eksikti zaten

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 13:10
Obi-Van 2 :D

ne alaka gir karadeniz gazetesine orda yaziyo sanki ben duyum aldim dedim :D

zeki gursoy
önümüzdeki hafta rizeye yenilde bak bakalım puan sıralamasına nerdesin....
nasıl düşünürmüşüz...
her gerçekçi insan gibi düşünürüm...
kimse kendini kandırmasın...
Trabzonspor bu haliyle ligden düşmemeye oynuyor...
son sırada olmamazın sebebi zaten bahsettiğin o forma...
o formanın değerinide bu yönetici müsvetteleri düşürüyor...
iki maç daha üst üste kaybet...
sonra bak bakalım puan sıralamasına, rakiplerimiz kim...
ve son sıralardaki takımların hepsi transfer yaptı, hepsi...
onlar biraz daha güçlendi biz ceyhunuda yollayarak bira daha zayıfladık...
nasıl korkum olmasın canım...
bana göre bu dünyamın cehennem olması demek bu...ama iş o noktaya gidiyor...
hala klişe cümleler kurmayın...
bu takım böyle giderse düşer kardeşim...

FEDAİ
faks sözleşmesi imzalatmış.p...bak.al ozaman sen de.erseni huelva nasıl aldı senin elinden..insanlarıda kendisi gibi mal sanıyor.

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 13:11
evet ben de ne rico ne de necatiyi tutuyorum.onlardan bir cacık olmaz.bunlara vereceğin parayı al üstüne biraz da topla fernandaoyu al.bize böle adam lazim gerçekten de.bizim aradığımız oyuncu fernandao..

AyhanPe
24.01.2008, 13:11
ortada dolasan isimlere bak ricardinho ve necati..iyki teknik direktörümüz elinde genis futbolcu bilgi bankasi var istatistikleriyle..bu arada yönetimi ceyhunu kadro disi birakarak bile baski altina alamadi.onu birak tüm takimi komple kadro disi biraksa yine transfer yaptiramaz onlara..

Tahir
24.01.2008, 13:14
bize bunların transfer yapmaması değil o kuş beyinleri ile biz kandırmaya çalışmaları koyuyor.düşünsenize şu iki lafı bir araya getiremeyen, brezilya gibi futbolcu denizinden bir futbolcu alamayan yönetici bozunduları bizi kandırıyor.akla sahip çıkmak çok zor.

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 13:17
Az önce bütün brezilya gazete sitelerine girdim hepsinin teker teker spor syafalarina baktim , Fernando ve Alex ile ilgili tek bir haber bile yok !!!

Jester
24.01.2008, 13:18
Öte yandan, Brezilyalı oyuncuların transferini gerçekleştiremeyen Trabzonspor, Türkiye'deki alternatif isimleri yöneldi. Bordo-mavili takımın bonservisi Galatasaray'da olan Necati Ateş hakkında bilgi toplamaya başladığı öğrenildi. Vestel Manisspor ile de dirsek temasında olan golcü oyuncunun Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığı belirtiliyor.

-Arkadaşlar bi bakın bakalım bu Necati dedikleri nasıl bir futbolcuymuş?
-Valla Başkanım ben Internetteyim ama tam olarak öğrenemedim hangi takımda oynadığını, sanırım forvette oynuyor.
-Tamam güzel o zaman, şöyle bi nabız yoklayalım bakalım.
-Tamam da Başkanım daha transferin bitmesine bir hafta var, o kadar aceleye getirmesek, ince eleyip sık dokusak diyorum.
-Sen de haklısın tabii, kulübün menfaatleri açısından hemen rest çekmeyelim o zaman
-Yok Başkanım, o daha sonraki adım biliyorsunuz, önce transfer için düğmeye basarız, birkaç güne kadar da sıcak temas sağlarız herhalde.
-Doğrudur, peki o zaman herhangi bir engel yok bu transfere?
-Yok efendim, sadece oyuncunun kendisi, kulübü ve menajeri biraz sorun çıkarıyor, yoksa biz komşularıyla görüşüyoruz, birkaç pürüz dışında anlaşmaya vardık sayılır, hatta arkadaşlar bir komşusundan Trabzonspor'da oynayabilir diye yazı bile almışlar.
-Güzel, o zaman Zihni ile İbrahim'e haber verin, gazetelere Necati Trabzon'da demeci versinler, ben de bu arada şu Makakuta ile Katakuta'nın menajerlerine birer kahve daha ikram ettireyim.

AyhanPe
24.01.2008, 13:21
-[ooD;1108317']hayidiyin usaklar hurrraaaaa fernando an meselesiymis!! :D lan bunun $ok luk halimi kaldi :D:D neremle gülecemi sasirdim bu habere :D:D:D:D

eski bu haber..daha 4 futbolcudan bahsediyorlar

AyhanPe
24.01.2008, 13:22
Haydaaa !!! Yine Başa dönüyoruz yapmayın bunu kardeşim.

yahu olmadigi haberi aksam geldi..günebakis ne zaman basiliyor arkadaslar..muhtemelen en son haberden daha eskidir

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 13:23
yok be bisey oldugu yok bide fernando haberine gülüyoruz tamam da , ya cok fazla abartamya basladilar bu transfer olayini , german denis 8 milyon euro piyasa degeri colocconi besiktas ugrasti alamadi hadi onu gectim onunda piyasa deger vardir en az 5 milyon gurbetci oyuncu alamayanlar bunlari nasi alacaklar anlamadim bu haberlere güldügüm kadar cem yilmaz in standup gösterilerine gülmnüyorum :D:D::D

Samet Yildirim
24.01.2008, 13:24
Transfer yapilacak bunlar yapmasa eski yön. yaptirecak....transfer yapilacak bu garanti berbat yön-baskan olmasina ragmen...ha kim gelir bilemem fakat 1 veya 2 yabanci yüzde yüz gelecek...parayi yeni yönetim ödicek...

Gamze
Arkadaşlarım haberleri eklerken tarihlerine de bir bakın :) Alaaattin abi deli değil resmi açıklama yapıldıktan sonra Fernandao geliyor diye haber yapsın :) Kaldırıyorum haberi.

Dip not: Bahsedildiği gibi açıklama gelmeden önce basılmış haber olabilir bu. Ki zten Günebakış'ın sitesinde de yeni haber girilmiş.

AyhanPe
-[ooD;1108329']yok be bisey oldugu yok bide fernando haberine gülüyoruz tamam da , ya cok fazla abartamya basladilar bu transfer olayini , german denis 8 milyon euro piyasa degeri colocconi besiktas ugrasti alamadi hadi onu gectim onunda piyasa deger vardir en az 5 milyon gurbetci oyuncu alamayanlar bunlari nasi alacaklar anlamadim bu haberlere güldügüm kadar cem yilmaz in standup gösterilerine gülmnüyorum :D:D::D

evet haberler komikte bizim durum icler acisi..haberlere gülecek halimiz kalmadi artik.

Nytre
çok mide bulandırıcı bir yönetimimiz var.

"ben yaparım ben ederim" havalara gidip MOSMOR oluyorlar.

hem kendilerini rezil ediyorlar hem de bizi utandırıp - sinirlendiriyorlar.

Dip.Ing.Mag.
evet haber eskiye benziyor ama su necati falan meselesi yeni bitek

Arif Timurcioğlu
24.01.2008, 13:26
Bu fernandao takılmış plak gibi başa sarıp sarıp duruyor.

azad53
24.01.2008, 13:28
bunların hepsi dünden kalma haberler, hala tutuyorlar. yarın görün bak neler yazacak. Bu arada arkadaşlar biz daha önce adana demir gibi şu anki konumda olan takımlara yenilip daha maçlar bitmeden türkiye kupasına veda ettiğimiz oldumu... bi zahmet açıklarmısınız..neyse durum gerçekten şuanda vahim, bir şeyler yapılmazsa eğer bizi ne forma kurtarır ne burda yazılanlar...

S.F.K.
24.01.2008, 13:30
1-2 sayfa önce bir arkadaşımız yazdı bu takıma en az 6 transfer şart diye
çokta doğru bence
2 defans
2 orta saha
2 de forvet
fakaat
transferin bitmesine 1 hafta kaldı bizimkiler daha diyorki şu isimler olmazsa diğerlerine yöneleceğiz
işte bu çıldırtıyor beni
sanki A planındaki adamlkar olmazsa B planındaki adamlar öyle yalvarır aman gelin beni alın diye
asıl yoğunlaştığın ve alamadığın adamlardan sonra alacağın adamlar Jun gibi olacaktır bu taraftar bunun bilincinde
gerçekten psikolojimiz bozuldu Allah sabır versin bizlere.

Zuma_Yattara
24.01.2008, 13:30
ricardinho fernandao alex meschini islem tamam!

zeki gursoy
24.01.2008, 13:32
valla...
sevmiyorum son uygulamalarını ama...
M.Ali yılmaz olsaydı bu transferler bitmişti...

Zafer Fidan
24.01.2008, 13:34
Transfer yapilacak bunlar yapmasa eski yön. yaptirecak....transfer yapilacak bu garanti berbat yön-baskan olmasina ragmen...ha kim gelir bilemem fakat 1 veya 2 yabanci yüzde yüz gelecek...parayi yeni yönetim ödicek...

:D simdiye kadar hani Nuri Yönetimi yüzde yüz alacakti?

Tahir
24.01.2008, 13:34
may bunlara göre cennetliktir

Zuma_Yattara
24.01.2008, 13:36
Helal olsun Albayrak millete May'i aratir oldun aferin sana! Rezil!

MahmutHSO
24.01.2008, 13:37
Fernando ve alex i alamama gerekçeleri haklı olabilir ama bu işbilmezler bunu bahane zannediyorlar ona kızıyorum.Dünyada başka futbolcu yok dimi

Samet Yildirim
24.01.2008, 13:38
:D simdiye kadar hani Nuri Yönetimi yüzde yüz alacakti?

alacaklar;)hadi almasinlar da görigim...simdi agzimi bozdurma burda:D...baska careleri yok alacaklar...onlar almasa eski yön. aldiracak...ve yeni gelen yönetim paralari verecek...haa iyi oyuncu gelir mi bilemem...aslinda fernandao-alex transferi bittigdi ama bu yönetimde bitti denilen transferde bile belli olmuyor...ama gönlünü ferah tut transfer olacak...

AYYILDIZ
24.01.2008, 13:41
--------------------------------------------------------------------------------

Trabzonspor'un sezon baında kadrosuna katmaya çok yaklaştığı İsveçli golcü Rade Prica, Premier Lig ekiplerinden Sunderland ile anlaştı. Geçen sezon Danimarka Ligi'nin gol kralı olan yıldız, 3.5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Bordo Mavililerin sezon başında imza aşamasına getirdiği ancak transferini bir türlü bitiremediği Prica, transferi için bir diğer Premier Lig ekibi Newcastle'ı da geride bırakan Sunderland, Aalborg'a 2 milyon pound öderken, devre arasındaki 4. transferini de yapmış oldu. Menajer Roy Keane, Prica'nın Premier Lig'de oynamayı çok istediğini ve bu transferle gol sıkıntısını aşacaklarını söyledi.

2006'da Hansa Rostock'tan Aalborg'a transfer olan Prica, geçen sezon ligi gol kralı olarak tamamlamıştı. 13 kez İsveç milli takımının formasını da giyen Prica, iki gole imza attı.

(Ligtv.com.tr)

Prica efsaneside sona ermis oldu boylelikle

Zafer Fidan
24.01.2008, 13:42
alacaklar;)hadi almasinlar da görigim...simdi agzimi bozdurma burda:D...baska careleri yok alacaklar...onlar almasa eski yön. aldiracak...ve yeni gelen yönetim paralari verecek...haa iyi oyuncu gelir mi bilemem...aslinda fernandao-alex transferi bittigdi ama bu yönetimde bitti denilen transferde bile belli olmuyor...ama gönlünü ferah tut transfer olacak...

almasalar nolacak ki? eeey gidi eyy..sorgulayan mi var? allah askina ya...

Tahir
24.01.2008, 13:42
o kadar iyi niyetli olamıyoruz bu şerefi olmayan yönetiçiler karşısında bu adamlar transfer filan yapmaz bizi boşuna ümitlendirme.

Samet Yildirim
24.01.2008, 13:43
allahdan PRICA gitmis...berbat bi santrafor onu almamalari iyi oldu gol mol atamaz PRICA....

Hasan61
24.01.2008, 13:44
öyle demeyin kadrolu b planımızdı o bizim:D:D:D

unique
24.01.2008, 13:45
Allah askina egri oturup dogru konusalim Ziya'nin nasil sartlar altinda calistigi malum. Yigidi öldür hakkini ver. Birkac hatasi oldu mutlaka ama genel olarak bakacak olursak hepsinden daha iyiydi. Bu sartlar altinda ancak bu kadar!

Allahım yarabbim, bu durumlara gelmemizin en büyük sebebi olan bu keli hala nasıl savunabiliyorsunuz anlamak mümkün değil. Hangi şartlar altında çalıştı demez mi bi de, abicim adamın istediği her oyuncu alındı, takım onun kazmalarıyla doldu, bütün yıldız oyuncular küstürüldü gönderildi ve bu hale düştük. Bırakın artık şu herifi, adını bile duymak istemiyorum. Benim hanım öğretmen atamalarında tercih yaparken inanın ona Gümüşhane'yi bile yazdırmadım, sırf şu herif oralı diye. Adamdan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmedim, o kadar kin doluyum ona karşı.:mad:

muharrem demirc
24.01.2008, 13:46

yahu hala transfer yapılacak diyen şaşkın arkadaşlar uyanın heeeyyyyyy......
trabzonspor küme düşüyor sesimi duyan varmı........
trabzondaki satılık taraftarlar uyanın hoooooooo.....
küme düşüyoruz uyanın.....
tayyip ve nuri narkozlu kitle uyaaannnnnnn
tayyip türkiyeyi batırdı
nuri de trabzonsporu uyanınn ....

siz de bmn yöneticileri yazdıklarımı silin...çünkü bunlar doğrulardır...heeeyyy uyanın artık soyuluyor sömürülüyoruz kandırılıyoruz uyanınnnnnnnn

temel_yilmaz
öyle demeyin kadrolu b planımızdı o bizim:D:D:D

allahta seni güldürsün :Dgerçekten şimdi yönelecek adam kalmadı

Samet Yildirim
almasalar nolacak ki? eeey gidi eyy..sorgulayan mi var? allah askina ya...

bak transferler yapilacak...mecburlar yapmaya ya seve seve yada neyse agzimi bozmiyim yapacaklar ....bu takimla mac kazanilmaz ve KONGRE SALONUNundan eger ALBAYRAK-EKIBI saglam cikmak istiyorsa transfer yapmalari gerek ve yapilacakda öyle yada böyle madem para vermyiorlar eski yön. para verecek ve yeni gelen yönetim paralari verecek...sen meraklanma transfer olacak...bekleyelim görelm...

Dip.Ing.Mag.
plan Z de kimler var acaba?

Samet Yildirim
24.01.2008, 13:47
o kadar iyi niyetli olamıyoruz bu şerefi olmayan yönetiçiler karşısında bu adamlar transfer filan yapmaz bizi boşuna ümitlendirme.

ben sizleri ümitlendirmek icin söylemiyom sadece olacak seyi söylüyorum...

Tahir
24.01.2008, 13:47
bu yönetim kötü dediğimiz prica yı bile alamamıştı.ne günlere kaldık.
ayrıca ankara de nigrisi aldı adam golleri sıralıyor biz sezon başından beri bir santrafor alıcağız bu bile yeter bize bu yönetimi anlamak için

AyhanPe
24.01.2008, 13:48
allahdan PRICA gitmis...berbat bi santrafor onu almamalari iyi oldu gol mol atamaz PRICA....

afrika kupasinda güzel maclar oynaniyor.o kadar takimdan bir solbek yada forvet begenir herhalde bizimkiler..baturoglunu yollasak oraya..afrikalilara tüm karizmasiyla bi gözükse söyle bir eto yu transfer etmeye calissa olmazmi?

Tolga_61
24.01.2008, 13:49
Bizim yönetim alsa alsa bjk nin kakalamaya çalıştığı higuianı alabilir....

Dip.Ing.Mag.
bak transferler yapilacak...mecburlar yapmaya ya seve seve yada neyse agzimi bozmiyim yapacaklar ....bu takimla mac kazanilmaz ve KONGRE SALONUNundan eger ALBAYRAK-EKIBI saglam cikmak istiyorsa transfer yapmalari gerek ve yapilacakda öyle yada böyle madem para vermyiorlar eski yön. para verecek ve yeni gelen yönetim paralari verecek...sen meraklanma transfer olacak...bekleyelim görelm...

ya bu isin saglam cikmasimi kalmis ki herifler zaten sutlacakalar kongrede , eee adamlar niye gider ayak transfer yapsinlarki mantikli dusun! kalmis surda bi kac gun.klubun zaten parasi yok nuri bize kiyak gecip giderayak cebindemi cikartip verecek para(buna kadir bile inanmaz) oyuzden transfer falan hikaye ben basindan beri diyorum

azad53
Lütfen buraya Trabzonsporumuzu ilgilendiren haberler dışında alakasız yorum ve düşüncelerinizi katmayın, hayret yaaa

Dip.Ing.Mag.
Bizim yönetim alsa alsa bjk nin kakalamaya çalıştığı higuianı alabilir....

emin ol onuda alamazlar :D

Samet Yildirim
24.01.2008, 13:52
-[ooD;1108392']ya bu isin saglam cikmasimi kalmis ki herifler zaten sutlacakalar kongrede , eee adamlar niye gider ayak transfer yapsinlarki mantikli dusun! kalmis surda bi kac gun.klubun zaten parasi yok nuri bize kiyak gecip giderayak cebindemi cikartip verecek para(buna kadir bile inanmaz) oyuzden transfer falan hikaye ben basindan beri diyorum

ALBAYRAK-NEVZAT SAKAR_HAYRETTIN HACISALIHOGLU...trabzon limaninda toplandilar...ve albayraka sunu dediler...siz transferleri yapin yeni gelen yönetim parayi öder yeter ki siz transfer yapn denildi...yani bu yönetim zaten para vermiyor cebinden...yani gitselerde gitmeselerde para yönden fark yok sadece su farki var transfer yaparlarsa ölü veya yarali olmaz kongrede amaaaa transfer yok 1-2 galibiyet yok ozaman 5 ölü 10 yarali olur bu yönetimden;)

mohikan61
24.01.2008, 13:52
şu ziyayı savunmayın Allah aşkına, takımın bu hale gelmesi onun eseri.ligdeki bütün kazmaları doldurdu takıma

Rahim.K
24.01.2008, 13:53
1- Yattara hayatı boyunca Yeni Gine'ye gitmedi. Çünkü öyle bir ülke yok. Yeni Zelenda ve Gine'den bir miks çıkmış sanırım. Bir Papua Yeni Gine var, onun da konumuzla alaksı yok.

2- fb, bjk ve gs taraftarı niye istiyorsa biz de aynı gerekçe ile istiyoruz zaten. Aradaki fark onların yönetimlerinin istememesi. Yattara dünyanın bir sezonda 3-5 maç oynayıp en çok para kazanan topçularından biridir kanımca.

3- Ceyhun gönderildiğinde "geldiğinden beri kaç maç oynadı" diyenlerin Yattara konusunda susmalarını "inanılmaz" olarak değerlendiriyorum.

4- Yattara kalmak istediği sürece kalsın. Ama -bence- çok abartılıyor. Zamanında Hami'ye "sert vurunca 2 gol sayılmıyor" diye dert yanardık. Yattara'ya da sonuçta kaptırılan topun kaptırılmadan önce kaç kişiyi ipe dizerek o noktaya geldiğinin bir önemi olmadığı anlatılmalı.

5- Avrupa'nın göbeğinde yüzlerce scoutun cirit attığı bir yerde, üstelik de sarı saçlı bir Gineli arkadaşı üç otuz paraya elimizi kolumuzu sallaya sallaya Trabzon'a getirebiliyor ve Şota'yı, Milan'ın, Vugrineç'i, Aurello'yu, Fatih'i ve daha aklıma gelmeyen yığınla adamı elimizde tutamıyorken, Yattara'nın 4-5 yıldır takımda olmasının tek açıklaması Trabzonspor sevgisi, öyle mi? :)

Değinmek istediğim bir başka nokta daha var. Kulübün mevcut durumuyla siyaset arasında ilişki kurmaya çalışan ve bunu forumda dillendirmek için bu beceriksiz adamların gaf yapmasını bekleyen arkadaşlar var. Anlatamadığımız şey şu: Bu forumda buna izin yok. Çünkü bu tartışmaların bir sonu, bir çözümü yok. Atay Aktuğ döneminde de siyaset yapıldığını iddia eden arkadaşlar vardı, yine aynı şeyleri söylemiştim. Tuzumun bu kadar kuru olmasının nedeni de bu. Ayrıca toplumsal bir fenomen siyasette daima oy kazanmak için kullanılır, eğer kullanılacaksa... Netice itibariyle bu forumda şu ana kadar siyaset konuşturulmadı ve huzur da bozulmadı. Tersi ne zaman denenecek olsa birşeyler oluyor. Size mantıksız gelebilir, ama forum sanıldığı kadar kolay idare edilmiyor.

Ayrıca, nacizane görüşüm, bir kulübü kullanarak bir şehre giydirmeye çalışmak bir forumu kullanarak bir siyasi görüşe giydirmeye çalışmakla aynı çürük temele dayanıyor: Nepotizm.

Bir söz de yönetime edeyim bari, sabah sabah hızımı aldım.
Dünyada saygı kadar önemli çok az kavram vardır. O kayboldu mu ne kazanırsan kazan, kıymet-i harbiyesi yok. Kimse size inanmıyor artık. 7 yaşındaki çocuk "la bunlar bişe alamazlar" diyor sokakta. Başarılmış tek bir somut iş yok. Ersen'den Brezilya seferlerine, eldeki tüm kaliteli oyuncuların satılmasına rağmen borcun gırtlağa dayanmasına kadar "skandal" olmayan iş de yok. E yeter artık. İnsan hata yapmayı sıradan hale getirir mi? Bıktık yahu, bezdik, anamız ağladı. Gider ayak yapın bir güzellik, çağırın adayları, diyin ki durum şu, ahan da yönetim. Ne buldunuz o koltukta anlamadım ki... Sayenizde Hollanda'daki inşaat firmasından bir siyasi partiye, menajerlik endüstrisinden şehrin ekonomisine, Trabzon'un futbol kültüründen prestijine kadar bir kayba uğramayan hiç bir şey kalmadı. Yani bir iş kötü yapılabilir, anlarım. Ama bu kadar kötü yapılıp bu kadar da ısrar edilmez ki...!
Şu takımda zevkle seyrettigimiz Yattara ve Gökdeniz kaldı.Onlarda gittikten sonra ne olacak dersiniz?Elimizdeki degerleri kaybetmeyi çok iyi biliyoruz malesef.Şu son 2 senedeki kötü performansta bu 2 oyuncumuz olmasa sizce ligde kalırmıydık?Bunları kimseyi eleştirmek anlamında söylemiyorum.Bu benim fikrim.Biz kulübümüzün yerini yadırgıyoruz.Her Trabzonsporlu gibi içimizi dökmeye çalışıyoruz.Bu yönetiminde Trabzon tarihindeki en berbat yönetim oldugu konusunda kimsenin şüphesi yok zaten.
Elbette bu forumda kimsenin olayı politikleştirmesini istemiyoruz.Burada kimsenin birbirine karşı kırıcı konuşmasınıda istemeyiz.Sonuçta hepimiz Trabzonsporluyuz ve inşallah yeni yönetim geldigindede Maddi ve manevi olarak yardım etmeye çalışacagız.

DURAS
24.01.2008, 13:54
ALLAH biliyor ya, bu yönetimin transfer yapmasını hiç istemiyordum. ama takımın bu halde olacağınıda beklemiyordum. şimdi küme düşme lafını hiç akla bile getirmek istemem ama görünen köyde bu kadronun bu ligi kaldıramıyacağıdır.

Salih Yazıcı
24.01.2008, 13:55
arkadaşlar ersun hoca gidici yaw bişeyler yapalım şener gelirse bulak hacıosman ise luce gelcekmiş bunlar manyakm ııııııııııı

Hasan61
24.01.2008, 13:56
-[ooD;1108384']plan Z de kimler var acaba?
yöentim türk alfabesinden kimseyi alamaz.çin alfabesinin sonlarındaki adamlara bakmak lazım

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 13:58
MEhmet Ali Yılmaz'dan başka çare yok...
Ondan başkası bu takımı ayağa kaldıramaz...

Küçükalioğlu
24.01.2008, 13:58
Yazık benim şu güzel renkdaşlarıma Trabzonspor için birbirleriyle tartışıyorlar, atışıyorlar, hem fikir oluyorlar, gün geliyor ceza alıyorlar. Kimbilir bu insanların kendi hayatlarında ne gibi büyük sorunları var bunları bir kenera bırakıp hala daha Trabzonspor bişey yapmışmı diye günde en az 30 defa bu sayfayı yeniliyorlar. Ey büyük taraftar şunu unutmayın ''BU ADAMLAR DEĞİL TOPÇU OLMAYI KIÇINA DON ALAMAZLAR'' yalandan yere birbirinizi kırmayın. Selam ve dua ile.

MURAT SARI
24.01.2008, 13:59
transfer mransfer istemiyoruz.eniyi transfer bu yönetimin gitmesi ve satılmış taraftarların gerçek taraftarlığığa geçmeleri..

Murat Keçeci
24.01.2008, 14:00
http://aycu08.webshots.com/image/40407/2003955287203846260_rs.jpg

arkadaşlar moraliniz bozulduğu zaman habu resme bakın ben sinirlenince habu resme bakıyorum bütün sinirim geçiyor:D:D:D:D:D:D:D

akdin
24.01.2008, 14:01
Trabzonspor büyük takımsa,büyük kulübte olmak zorundadır,bu konuda transfer teferruattır;isterseniz 3.ligden,isterseniz Premier ligden futbolcu alın,kurumun onurunu ayaklar altına alamazsınız,plan proğramı yapıp ona göre davranırsınız.Bu durum kongre de (olursa) oy kullanan delegelerin kararlarında etkili olmak zorundadır.Bu pisliği en kısa zamanda kazanılacak bir şampiyonluk temizler,başkaca da bir çaresi de yoktur......Hal böyle iken taraftar yemleri yutmamalı,uyanık olmalı,aklıyla davranmalıdır,sorun teknik direktör,futbolcu sorunu değil,anlayış,görgü sorunudur,tarz sorunudur.Trabzonspor;karizmayı çizdirmiştir,bunun travmatik etkisi kolay kolay geçmez.....Geçiş dönemini yönetecek en iyi aday Mehmet Ali Yılmaz'dır.Mehmet Ali Yılmaz bize tekrar ivme kazandıracak kişilerden en başta gelenidir.Bunun için bu son şansı iyi değerlendirip,ona göre davranmamız gereklidir.UYANIN...........

Travelair
24.01.2008, 14:04
O "Yardım edelim" tekliflerine "Onlar yönetime gelirse istedikleri transferlerleri yaparlar" zihniyetiyle bakan yöneticiye bir sormalı. Acaba Trabzonspor kendi malları mı? Emaneten mi ordalar? Trabzonspor'un çıkarı için gelebilecek her yardımı kabul etmeleri lazım. Durum feci bir hal almaya başladı. Ama koltuk hırsıyla, kongrede bunlar karşılarına gelir endişesiyle bir çırpıda yardımları reddetmesini, terslemesini biliyorlar. Haydi yap bakalım transferleri. Nerdesin bu sözleri eden sayın yönetici? Ne hizmet edebileceksen göster bize, ne hizmetin varsa da görelim

magicyattara
24.01.2008, 14:06
Boşuna ümitlenmeyelim.Futbolcu piyasası belli,boşta iyi adam yok.Transfer falan beklemeyin bu saatten sonra.
Ayrıca fernandao transferi bitti diye ilk ben yazmıştım.Benden sonra bu konu hakkında konu başlığı bile açıldı.Transferin gerçekleştiğini çok kişi söyledi ama olmadı.
Bu transfer benim kanımca yönetimin istemediğinden olmadı.O kadar parayı vermek istemediler.Bu ucubik yönetim neyin planını yapıyor anlamış değilim.
İki sezondur sattığımız adamlara bir bakın.Hele bu sezon forvet sıkıntısı içindeyken ersenin satılmasına ne demeli.Ya stephanova ne demeli.
En kilit mevkileri boşaltıp şimdi takımı freni patlamış araba gibi saldılar yokuş aşağı.

Bunlar kadar futboldan bihaber,Trabzonspora karşı ihanet içinde olan bir yönetim görülmedi.Bunların bir planı olduğuna inanmıyorum transfer için.

Bundan sonra yapılması gereken eldeki futbolculara destek olup ligde kalmak.Bunlar defolsun her şey gelecek yıl için olsun.

mohikan61
24.01.2008, 14:06
bunlar bizi öyle hale getirdilerki neredeyse bekiri falan getirseler göbek atacağız, ölümle korkutup sıtmaya razı getiriyorlar

salihismet
24.01.2008, 14:09
Hani iki kurbetciyle anla$mi$lardi, onlara ne oldu?

metinbay61
24.01.2008, 14:11
yattı di mi fernandoyla alex işi...daha yeni giriyorum var mı bilen...

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 14:11
Boşuna ümitlenmeyelim.Futbolcu piyasası belli,boşta iyi adam yok.Transfer falan beklemeyin bu saatten sonra.
Ayrıca fernandao transferi bitti diye ilk ben yazmıştım.Benden sonra bu konu hakkında konu başlığı bile açıldı.Transferin gerçekleştiğini çok kişi söyledi ama olmadı.
Bu transfer benim kanımca yönetimin istemediğinden olmadı.O kadar parayı vermek istemediler.Bu ucubik yönetim neyin planını yapıyor anlamış değilim.
İki sezondur sattığımız adamlara bir bakın.Hele bu sezon forvet sıkıntısı içindeyken ersenin satılmasına ne demeli.Ya stephanova ne demeli.
En kilit mevkileri boşaltıp şimdi takımı freni patlamış araba gibi saldılar yokuş aşağı.

Bunlar kadar futboldan bihaber,Trabzonspora karşı ihanet içinde olan bir yönetim görülmedi.Bunların bir planı olduğuna inanmıyorum transfer için.

Bundan sonra yapılması gereken eldeki futbolculara destek olup ligde kalmak.Bunlar defolsun her şey gelecek yıl için olsun.

MEHMET ALİ YILMAZ DÖNEMLERİNİ HATIRLAYIN...
İSTEDİĞİMİZ FUTBOLCUYU ALIYODUK...
ŞU ŞU FUTBOLCU ALINACAK DİYOLARDI, M.ALİ YILMAZ ALIYODU...
ARA TRANSFER FALAN FARK ETMİYODU...
AHHHHHHH AHHHHHHHHH
NE DİYEYİM SANA ALBAYRAK...

salihismet
24.01.2008, 14:13
ALBAYRAK-NEVZAT SAKAR_HAYRETTIN HACISALIHOGLU...trabzon limaninda toplandilar...ve albayraka sunu dediler...siz transferleri yapin yeni gelen yönetim parayi öder yeter ki siz transfer yapn denildi...yani bu yönetim zaten para vermiyor cebinden...yani gitselerde gitmeselerde para yönden fark yok sadece su farki var transfer yaparlarsa ölü veya yarali olmaz kongrede amaaaa transfer yok 1-2 galibiyet yok ozaman 5 ölü 10 yarali olur bu yönetimden;)

Yani sence sorun para deyil, o zaman geriye bir secenek kaliyor, beceriksizler. Sizcede öyle deyil mi?

magicyattara
24.01.2008, 14:13
MEhmet Ali Yılmaz'dan başka çare yok...
Ondan başkası bu takımı ayağa kaldıramaz...

Efsaneyi ayağa düşüren adamdan bahsediyosun sanırım.Para edecek bir şey varsa gelir.Şu anda gökdeniz,yattara iyi para eder.Gelebilir yani.Hak veriyorum sana evet.

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 14:14
Yani sence sorun para deyil, o zaman geriye bir secenek kaliyor, beceriksizler. Sizcede öyle deyil mi?

Satılmışlar...

metinbay61
24.01.2008, 14:14
yada söyle sorayım baturoğlu amsterdam a gitmiş mi...

Samet Yildirim
24.01.2008, 14:15

aynen öyle para sorunu felan yok...i$i bitirecek yönetici degil bunlar...ama transfer yapilacak bu garanti haa bu yönetim yapmazsa eski. yöneticiler yaptiracak...ve yeni gelen yön. parayi verecek..

hatta dün aksam saat 7 de YÖNETICI NEVZAT SAKARI aradi ve FERNANDAO transferi bitti dedi olumlu anlamda:D...ama demeki bitmemis:D

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 14:15
Efsaneyi ayağa düşüren adamdan bahsediyosun sanırım.Para edecek bir şey varsa gelir.Şu anda gökdeniz,yattara iyi para eder.Gelebilir yani.Hak veriyorum sana evet.

Hah....
O dönemler trabzonsporu izlerken heyecanlanırdım.
Sezon sonuna kadar şampiyonluk şansımız olurdu.
Şimdiki halden memnunsun herhalde ki
o dönemlerdeki insanı karalıyorsun.
M.Ali Yılmaz trabzonu bu hale getirdi diyeceksin utanmasan...

magicyattara
24.01.2008, 14:16

Sorun tamamen maddi.Paraları yok,pulları yok.Bir kuruşları yok.Trabzonsporu düşündükleri hiç yok.Yok yok yok...

metinbay61
24.01.2008, 14:16
anlaşılıyo ki alamamışlar ben bu yönetimin taaa....neyse ağzımı bozmıyım şimdi verem ettiniz lan beni...gecem gündüzüm nette telde geçiyo transfer haberi alabilmek için...artık yapacağınız tek bişey kaldı defolup gitmek...

Onur Akyüz
24.01.2008, 14:17
MEHMET ALİ YILMAZ DÖNEMLERİNİ HATIRLAYIN...
İSTEDİĞİMİZ FUTBOLCUYU ALIYODUK...
ŞU ŞU FUTBOLCU ALINACAK DİYOLARDI, M.ALİ YILMAZ ALIYODU...
ARA TRANSFER FALAN FARK ETMİYODU...
AHHHHHHH AHHHHHHHHH
NE DİYEYİM SANA ALBAYRAK...

hala m.ali yılmaz diyosunuz ya pes diyorum!!
suan m.ali yılmaz gelemez cünkü klüp artık şirket oldu yani topcu alip para aklayamaz..!!

Samet Yildirim
24.01.2008, 14:18
Sorun tamamen maddi.Paraları yok,pulları yok.Bir kuruşları yok.Trabzonsporu düşündükleri hiç yok.Yok yok yok...

maddiii sorun yok...becerekzizler...yönetim parayi vermese bile eski yöneticiler parayi veriyor camia yeter ki transfer yapin biz veririz parayi diyor...para sorunu yok becerekziz bu herifler...

Mollasalihoğlu
24.01.2008, 14:19
onun trabzonspora hibe ettiği paralarla alex fernandao üstüne bir de özkan sümer alınır...

magicyattara
Hah....
O dönemler trabzonsporu izlerken heyecanlanırdım.
Sezon sonuna kadar şampiyonluk şansımız olurdu.
Şimdiki halden memnunsun herhalde ki
o dönemlerdeki insanı karalıyorsun.
M.Ali Yılmaz trabzonu bu hale getirdi diyeceksin utanmasan...

Hiç ayırt etmiyorum ikisinide.Zihniyet aynı.Ogünü,Abdullahı satıp tamerle ermanı alıp,havaalanında şampiyon olacağız o dedi.Bana bir sezon göster May zamanında şampiyonluğu kovaladığımız(ilk yıl hariç)senin ellerinden öpeyim.

H.Tolga YİĞİT
hala m.ali yılmaz diyosunuz ya pes diyorum!!
suan m.ali yılmaz gelemez cünkü klüp artık şirket oldu yani topcu alip para aklayamaz..!!

Aziz yıldırım aynı olayı nasıl yapıyor...
Dünya takımını kurarken dünyanın parasını...
M.Ali Yılmaz gelsin aklasın karalasın trabzonum iyi durumda olsun...

Emirhan Makul
necatinin adı bizle geçiyormuş hayretler içindeyim ne işi var bize necatinin inşallah böyle birşey yoktur

ErtuGrul
24.01.2008, 14:20
Becerıksız deyıller hemde cok becerıklıler ınsanları kandırmadakı becerılerı hangı takımın yonetıcılerınde var..

gudoz81
24.01.2008, 14:20
resmi sitede neden transferle ilgili bi açoklama yok dikkatimi çekti şunca zamandır brezilyada bi yönetici var bu adamın akıbeti nedir diye merak etmiyomuyuz ki herşeyi savsaklamak bu yönetimin en iyi işi nelere kaldık aslında yönetimin suçu yok onlara oy verirken düşünmek lazımmış

metinbay61
24.01.2008, 14:21
m. ali yılmaz a laf demeyin hala adam zamanında kimse ts ye ağzını açamazdı.istediğimiz futbolcuyu alırdık anında...para aklama işine gelince abramovic içinde aynı şeyleri diyolar ama chelsea yi 50 yıl aradan sonra şampiyon yaptı adam...keza türkiyeden aziz yıldırım için de diyolar böyle ama fener istediği futbolcuyu alıyo...

Murat Keçeci
24.01.2008, 14:22
fernandao alexi zaten kaşına gözüne sebep bu kadar ısrar etmedik bu adamları alamazsalar gidip necati bebbe kakaula diye birilerini almalarını engellemek içindi istiyorduk ama her zamanki gibi yine onlar kazandı biz kaybettik albayrak kutluyorum seni sen trabzonspor camiasından daha güçlüymüsün yedin bizi bitirdin git başkasının kanını em artık

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 14:23
Hiç ayırt etmiyorum ikisinide.Zihniyet aynı.Ogünü,Abdullahı satıp tamerle ermanı alıp,havaalanında şampiyon olacağız o dedi.Bana bir sezon göster May zamanında şampiyonluğu kovaladığımız(ilk yıl hariç)senin ellerinden öpeyim.

Bana bir sezon göster M.Ali Yılmaz zamanında ilk devre bitmedenhem lige hem kupaya havlu attığımız...
Bana bugünkü gibi futbol oynayan bi trabzonspor göster....
Olaylı sivas maçı M.Ali yılmaz zamanında olsaydı ne olurdu...
Başkan dediğin adamın ağırlığı olacak çevresinde sözü geçecek her tarafta adamı olacak parası olacak güçlü olacak ki
YÖNETTİĞİ TAKIMDA GÜÇLÜ OLSUN...

EmrahYalçınalp
24.01.2008, 14:23
Şu takımda zevkle seyrettigimiz Yattara ve Gökdeniz kaldı.Onlarda gittikten sonra ne olacak dersiniz?Elimizdeki degerleri kaybetmeyi çok iyi biliyoruz malesef.Şu son 2 senedeki kötü performansta bu 2 oyuncumuz olmasa sizce ligde kalırmıydık?Bunları kimseyi eleştirmek anlamında söylemiyorum.Bu benim fikrim.Biz kulübümüzün yerini yadırgıyoruz.Her Trabzonsporlu gibi içimizi dökmeye çalışıyoruz.Bu yönetiminde Trabzon tarihindeki en berbat yönetim oldugu konusunda kimsenin şüphesi yok zaten.
Elbette bu forumda kimsenin olayı politikleştirmesini istemiyoruz.Burada kimsenin birbirine karşı kırıcı konuşmasınıda istemeyiz.Sonuçta hepimiz Trabzonsporluyuz ve inşallah yeni yönetim geldigindede Maddi ve manevi olarak yardım etmeye çalışacagız.
Bold yaptığım kısım önemli ve asıl hatırlanması gereken yer. Bu yüzden bir çok arkadaş-abi-kardeşimle farklı düşünmemize rağmen bir araya gelince kucaklaşırız, arada da en ufak bir soğukluk vs olmaz.

Yattara konusunda pek hemfikir olmasakta sorun çıkarmadığı müddetçe bence de kalmasında fayda var. Yattara'dan daha verimli bir adam bulmanın mümkün olmadığı için değil, bunların Hasan Üçüncü satılsa bile yerini doldurmaya becereceklerine inancım olmadığı için. Yoksa evet, Yattara'yı 3 maç zevkle izliyoruz. Geri kalan kısımda sahada yok. Bunun bir ortası olmalı. 3 maç çok iyi oyna, 10 maçta oyunda var olduğunu göster, geri kalanlarında da "Yattara çalıştı ama adamı iyi durdurdular" diyelim mesela... Herkesin yere göğe sığdıramadığı Yattara bu sene bir maçta "enfes" oynadı, onu da kaybettik. Kimsenin beğenmediği Hasan Üçüncü "0". E birle sıfır arasında o kadar da büyük fark yok. Adamı abartıp havaya sokmanın hiç anlamı yok diye düşünüyorum. Bana sorarsan Yattara takımda kalsın. Ama Gökdeniz'in aldığı parayı istemeye hakkı var mı, orasını tartışırım.

Konu dağılmasın... Bu adamlar Moloz'dan 2 kilo hamsi alamazlar.

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 14:26
M.Ali YILMAZ
1982-83, 1983-84, 1984-85, 1985-86, 1986-87, 1987-88, 1989-90, 1990-91, 1991-92, 1997-98, 1998-99, 1999-00
Başkanlık yağtığı seneler...
Sen seç birini...

Onur Akyüz
24.01.2008, 14:26
Aziz yıldırım aynı olayı nasıl yapıyor...
Dünya takımını kurarken dünyanın parasını...
M.Ali Yılmaz gelsin aklasın karalasın trabzonum iyi durumda olsun...

sorun da o ya zaten adamın derdi trabzonspor iyi olsun degilki..!!
may de nuri ve tayfası da hep kendine çalışıyor alayı aynı bu heriflerin..!!

Hasan61
24.01.2008, 14:27
Bunlarin Fernandao Ve Alex Transferlerİ İÇİn GÖrÜŞtÜp GÖrÜŞmedİklerİ Bellİ DeĞİl.brezİlya Haber Sİtelerİnde Bİr KÜÇÜk Satirda Bİle Yazmiyor

Serdar A
24.01.2008, 14:27
Bir ara Portekiz milli takımından Arıza Makukula ile ilgileniyorduk. Acaba neden vazgeçildi ?

Bu Fernandao'nun menajeri ile bizim yönetim nasıl bir ilişki içinde merak ediyorum ...

metinbay61
24.01.2008, 14:28
ben artık ciddi ciddi şuna inandım bunlar trabzonsporu ligden düşürmek için uğraşıyolar.bi adama git şu takımı ligden düşür deseler anca bu kadar iyi yapılırdı bu iş...ama hesaba katmadıkları bişey var trabzonumuzu ligden düşürmeye hiç birinin gücü yetmez...

Onur Akyüz
24.01.2008, 14:30
M.Ali YILMAZ
1982-83, 1983-84, 1984-85, 1985-86, 1986-87, 1987-88, 1989-90, 1990-91, 1991-92, 1997-98, 1998-99, 1999-00
Sen seç birini...

evet sadece 83-84te 1 şampiyonluk(o da o zamanki jenerasyonun kalitesi tek kelimeyle),97den sonra da hızla çöküşe geçen bi klüp hatırlıyorum..

temel_yilmaz
24.01.2008, 14:32
Bunlarin Fernandao Ve Alex Transferlerİ İÇİn GÖrÜŞtÜp GÖrÜŞmedİklerİ Bellİ DeĞİl.brezİlya Haber Sİtelerİnde Bİr KÜÇÜk Satirda Bİle Yazmiyor

bence irdelenmesi gerek faks yoluyla imzalatılan sözleşmenin bi örneği açıklanmalı evet arkadaşlar bu konunun takipçisi olunmalı kimseyi salak yerine koyamazlar evet neden hiç bir yabancı özellikle brezilya basınında internete tek satır yok bu adamlar değilmiydi kendi takımlarının fatihi gökdenizi değilmiydi
yalan bunlar bunlarda lemi gibi kopakabana plajında veya adı herneyse gezmeye gitmişler

magicyattara
24.01.2008, 14:33
onun trabzonspora hibe ettiği paralarla alex fernandao üstüne bir de özkan sümer alınır...

Trabzonda futbolun duayeni olan,efsane kadronun oluşturulmasında bu kadar emeği olan,sözüm ona senin bol paralı dediğin may'ın bıraktığı enkazı 2000'de devralıp şampiyonluk yarışına sokan Özkan hocama bu lafı diyebiliyorsun yani.
Başkanlık yarışında bile karşısına çıkamadı Özkan hocanın.İsmi büyük icraatı küçük may.
Sanırım 29 milyon dolarlık çek almıştı Trabzonspordan giderken.Hibeye karşılık:)
Bu taraftar Mehmet Ali Yılmazı çok bağrına bastı arkadaşım.Ama o bu kulübün her zaman kafasına basmayı yeğledi.Benim için artık maydır o.Adını bile duymak istemem Trabzonsporun yakınında.

Travelair
Bir ara Portekiz milli takımından Arıza Makukula ile ilgileniyorduk. Acaba neden vazgeçildi ?

Bu Fernandao'nun menajeri ile bizim yönetim nasıl bir ilişki içinde merak ediyorum ...

Bizden öce bjk ile de adı geçmişti. Her ne oluyorsa son dönemlerde bjk ile adı anılan bizle de anılıyor veya tersi. Sezon sonu da sözleşmesi bitiyor gözüküyor

Murat Keçeci
yine gs fb bjknın artıklarına döndük necati serhat of Allahım biz ne günah işledik

zeleka
24.01.2008, 14:34
Bu Transfer konusu brazilya dizilerine degilde su fransdaki bankadan yurutulen paralarin hesabina benzedi Transfer komitesi (artik bunlar kimse) kendilerinin alcagi (kendi paylarini) paralarda anlasamiyorlar yonetimle yoksa bu brazilyalilar cokdan Trabzondaydilar baskan oflusun biliyoruz sen kindenden baskasina guvenmessin onuda biliyoruzda bu Tranzferleri icin gonderdigin kisilerede inanmadin belli ozaman neden gonderiyorsun parani okadar cok seviyorsan (paran!!! zaten Trabzonspordan satipda aldigin Tranzfer paralari) neyse lafin kisasi bu komite paylasimi iyi yapamiyor olay burda.

temel_yilmaz
24.01.2008, 14:35
evet sadece 83-84te 1 şampiyonluk(o da o zamanki jenerasyonun kalitesi tek kelimeyle),97den sonra da hızla çöküşe geçen bi klüp hatırlıyorum..

babamla arasıra oturup konuşurum futboldan bihaberdir ama trabzonspor u çok sever bana dediği bu takımın başına mehmet ali yılmaz geldi parayla herşeyi yaparım dedi o zaman bu zaman esamesi okunmuyor trabzonsporun dikkat edin trabzonspora paralı başkan olmuyor olamıyor son 10 yıllık dönemi inceleyin paralı ve parasız başkanlar olarak sonuç o zaman ortaya çıkar

ugrpnk
24.01.2008, 14:35
Transfer mi ? Yapacak mıymışız ? :S

magicyattara
24.01.2008, 14:38
M.Ali YILMAZ
Sen seç birini...

Efsane kadroyu çıkalım istersen.O kadroyu mustafa günaydın bile şampiyon yapmıştı.Sen bu senelere bak bakalım şampiyonlukla ne alakamız var. Kaçıncı bitirmişiz ligi.84ten sonraya bak.İkincilik göster gene öpeyim ellerinden.91-92 başkan sadri şener ve Türkiye kupası alındı hatırlatıyım.

İskender
24.01.2008, 14:39
Valla helal olsun şöyle bir ortamda nasıl tartışabiliyorsunuz...

temel_yilmaz
24.01.2008, 14:39
...

kardeşim o zaman aldığı enkazdı ama sana katılamıyorum ayrıca para pul konusunda kimse kar dağından kar bağışlamasın allah aşkına trabzonsporda kimsenin parası kalmamıştır bir tek abdullahın kalmıştı veya basına yansımayan bazı futbolcuların o tekme tokat gönderdiği abdullah ogün abdullah yıllar sonra futbolu bıraktıktan sonra çıkardı trabzonsporun kendiseine yaxdığı çekleri şimdi aldımı almadımıparasını onuda bilmiyorum

İHTİLALL
24.01.2008, 14:40
DİKKAT:TRABZONSPOR'U DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR!
1-Bu adamlar beceriksizlik adı altında takımın Gökdeniz hariç bütün kalburüstü oyuncularını birşekilde elden çıkardılar.
2-Bir aptalın bile görebileceği takım içi eksikleri bildikleri halde güya yine beceremiyorlarmış gibi kıllarını bile kıpırdatmıyorlar.
3-Bunca hakarete rağmen nisan yağmuru yağıyor numarası yapıyorlar
4-Zaten uyuşmayan sistem-kadro yapısından muzdarip ERSUN YENAL 'TRABZONSPOR'U DÜŞÜREN ADAM olmamak için birkaç hafta sonra istifa edecektir.
5-O saatten sonra Ziya bile görev kabul etmeyip takım ihsan,turgay yada en iyi ihtimalle Ali Kemal'e teslim edilecektir,
6-Yıllardır zaten bizi bir kaşık suda boğmak isteyen kayseri,gençler,bursa,rize vs. ve üç aşifte bizim maçlarda destanlar yazacaklardır
7-Gerilimin arttığı ,seyircinin düşmeyelim diye gelmeye başladığı maçlarda oftaş maçı benzeri bir hakem insanları çıldırtacak sivas maçı benzeri(allah korusun)bir durum ikinci hükmen yenilgiyi getirecek ve otomatikmen küme düşürülebileceğiz
8-Birkaç istisna haricinde kimlik komleks sendromunu istanbul la halleden 80 vilayet bizden farkları nihayet kalmadı deyip derin bir OHHH çekecektir.
9-Son maçımız fb. orda böyle bir gerilimi tasavvur bile edemiyorum
10-Bu yöneticiler bunun farkındalar,ya da bunu algılayamacak acizler ki ikiside aynı kapıya çıkar
yandı gülüm keten helva!
11-Ersun gitmese bile bu kadroyla kalan 15 maçta 25 puan imkansız,fikstüre bakabilirsiniz.
12-HEMFİKİR OLANLARA ACİZANE DERİMKİ:yönetim ve çevresine ulaşabilenler şu kalan 7 günde yalvarıp,yakarıp,bağırıp,çağırıp ya da aklına nasıl bir yöntem geliyorsa öyle transfere zorlasınlar sonra helalleşiriz.
YA TRANSFER YAPACAĞIZ YA DA.......................!
y

asimavi
24.01.2008, 14:40

hepsi güzel de jefferson olmaz adamlar vojvodinadan çok kaliteli bir kaleci aldılar .......damir kahriman....:)

...ama manisaya verilebilir yanına da ayman falan sıkıştırıp selçuk alınabilir...

Samet Yildirim
24.01.2008, 14:41
Efsane kadroyu çıkalım istersen.O kadroyu mustafa günaydın bile şampiyon yapmıştı.Sen bu senelere bak bakalım şampiyonlukla ne alakamız var. Kaçıncı bitirmişiz ligi.84ten sonraya bak.İkincilik göster gene öpeyim ellerinden.91-92 başkan sadri şener ve Türkiye kupası alındı hatırlatıyım.

sen nasil MUSTAFA GÜNEYDINin takimi diyorsan SADRI SENER aldiginda kimin takimiydi M.A.Y. kadrosuyla SADRI SENER`in kadrosunu karsilastir bakalim...yani herkesin emegi vardir ALBAYRAK disinda...özkan sümer dahil....o bu yok birakalim o bu kavgasini...

Muhammet_61
Bu Alex ve Fernandao transferleri bence gündemi ve taraftarı oyalamak için ortaya atılmış bir palavradan ibaret. Hiç mi Brezilya basınından haber çıkmaz ? Fernandaoyla anlaşıldığı haberi yayıldığında Brezilyadaki gazetelerde bu futbolcuyla ilgili "sakatlığı geçti hafta sonundaki maçta oynayabilir" gibi haberler çıkıyordu. Böyle hayali bir gündemin oluşturulma sebebi nedir peki; "Bakın uğraştık ama olmadı" demek için. Bunların transfer yapmak istemediği apaçık ortada.

Bu arada Hacıosmanoğlu ve Fanatik gazetesine bir çift sözüm var.
Hacıosmanoğlunun göreve gelmesi halinde Lucescuyu takımın başına getireceği yazılıyor. Gerekçe olarak da Ersun Yanal'ın kötü grafiği ve suçu sürekli kadro zaafiyetine atması olarak gösteriliyor.
Biraz insaf be biraz insaf. Bu kadroya Mourinho'yu getirin ilk 10'a girebilirse ben bi daha futbolun f'sini ağzıma almayacağım. Sen adamın istediği bölgelere transfer yaptın mı, toplam 18 kişilik adam gibi futbolcu sayısı 6 kişilik kadro "takviye şart" diye bas bas bağırırken ne yapıldı da suçu Ersun Yanal'a atıyorsunuz..

Arkadaşlar medyanın oyununa gelmeyelim.
Ersun Yanal'a hep destek tam destek..

metinbay61
özkan mı ya bırakın artık mehmet aurelio yu 30 bin euro yüzünden satan gökdeniz i fenere satan...evet sattı gerçekten iki klubün arası bozulmasın diye sonra gelen yönetimle anlaştı aziz yıldırım yoksa gökdenizi verdiğini herkes biliyo özkanın.e peki kim kalcaktı takımda onu da verince.tarihimizin en kötü sezonunuda özkan zamanında geçirdik unutmayın.

Samet Yildirim
24.01.2008, 14:45
kardeşim o zaman aldığı enkazdı ama sana katılamıyorum ayrıca para pul konusunda kimse kar dağından kar bağışlamasın allah aşkına trabzonsporda kimsenin parası kalmamıştır bir tek abdullahın kalmıştı veya basına yansımayan bazı futbolcuların o tekme tokat gönderdiği abdullah ogün abdullah yıllar sonra futbolu bıraktıktan sonra çıkardı trabzonsporun kendiseine yaxdığı çekleri şimdi aldımı almadımıparasını onuda bilmiyorum

olsun ne kadar enkaz olursa olsun..TS ligde kalacaksa adam gibi kalabilmeli bu bir TS baskani bunu yapamiyorsa orda i$i yok...ikincisi eger bi baskanin parasi yoksa deplamanlara ÖZEL UCAK`la gitmesi icin ozaman baskanda olmasin...ozamanlarda o parayi veren kisi geri almadi ve almazda..zaten ligde nasil kaldigimizi da herkes bilir;)...ogün abdullah olayina katiliyorum orda diyecek bisi yok satmasi hataydi tabi ki...

Travelair
24.01.2008, 14:45
Trabzonda futbolun duayeni olan,efsane kadronun oluşturulmasında bu kadar emeği olan,sözüm ona senin bol paralı dediğin may'ın bıraktığı enkazı 2000'de devralıp şampiyonluk yarışına sokan Özkan hocama bu lafı diyebiliyorsun yani.
Başkanlık yarışında bile karşısına çıkamadı Özkan hocanın.İsmi büyük icraatı küçük may.
Sanırım 29 milyon dolarlık çek almıştı Trabzonspordan giderken.Hibeye karşılık:)
Bu taraftar Mehmet Ali Yılmazı çok bağrına bastı arkadaşım.Ama o bu kulübün her zaman kafasına basmayı yeğledi.Benim için artık maydır o.Adını bile duymak istemem Trabzonsporun yakınında.

Yeri değil ama ben öyle düşünmüyorum. Adam heryere para yetiştirmekten sürklase oldu. Yaş pastanın bile parasını kulübe yani Mehmet Ali Yılmaz'a ödettirmeye çalışan yönetimlerle çalıştı. Ogün Abdullah mızmızlandığı halde ilk önce kadroda tutmayı denedi. Hatta Baljic'in feybe'ye 10 küsür milyon dolara gittiği sezon Abdullah'a 9,5 milyon $ teklif edildi diye, benim futbolcum en az Baljic kadar eder dedi satmadı. Ama ne oldu? Kadroda tuttuğu futbolcuların performansı düştü de düştü. Satmak zorunda kaldı. O ekonomik kriz dönemlerinde dahi ikisine 6,5 milyon $ aldı.
Benim fikrim, istese o borçlarını tahsil ederdi. Eskiden derdim ki adam Trabzonspor'u cebine koymuş oynatıyor, borçları da hibe olarak kayıt altına almayıp Demokles'in kılıcı gibi aday olacakların tepesinde tutuyor. Ama sonradan anladım ki adam haklı. Ben diyor bu kulübe talip olanların, Trabzonspor camiası tabir edilenlerin ileri gelenlerinin en az %90'ı ile çalıştım. Biliyorum ne olduklarını. Kulübü maceraya atamam. Getirsinler projelerini, bakalım eğer gerçekten parlak bulursak kulübü emanet ederiz. Bu bir bayrak yarışı sonuçta. Ama sonra karşısına yönetici geçmişi olmayan, maaşını verdiği, birlikte çalıştığı Özkan Sümer'i çıkarttılar ve bunca hizmetine ezdirdiler adamı. O da kızdı, verin paramı geri dedi. Parayı alacacağından değil, kendisine yapılanlara karşı tepkiydi bu. İstese de alırdı parasını benim kanaatim. Şimdiki durumumuza bakıyorum da, gözümü kapatıyorum, aynı rüyayı görüyormuş gibi, peki 100 altın olmasın 99 olsun diyorum

Serdar A
24.01.2008, 14:47
Bizden öce bjk ile de adı geçmişti. Her ne oluyorsa son dönemlerde bjk ile adı anılan bizle de anılıyor veya tersi. Sezon sonu da sözleşmesi bitiyor gözüküyor

Haklısın. bjk ile bizim transfer mantığımızda örtüşüyor aslında. Futbolcu izleme , veritabanı oluşturma konusunda bihaber takımlar. Bizim açımızdan Ersun Yanal'ın durumu ne kadar değiştirebildiğine dair somut bir fikrimizde henüz oluşmadı.

Futbolcu/teknik adam menajerliği herhalde dünyada sürekli büyüyen ender iş alanlarından biri. Toplam hacmi astronomik boyutlarda. Hal böyleyken her türlü pisliğe maruz kalınabilir . Gerek dışarıdan gerek içeriden.

Şu Fernandao işi fazlasıyla midemi bulandırıyor ya , neyse...

Travelair
24.01.2008, 14:48
hepsi güzel de jefferson olmaz adamlar vojvodinadan çok kaliteli bir kaleci aldılar .......damir kahriman....:)

...ama manisaya verilebilir yanına da ayman falan sıkıştırıp selçuk alınabilir...

Şu an kafamı duvara vuruyorum Ayman'ı nasıl unuttum diye :)

Samet Yildirim
24.01.2008, 14:48
Yeri değil ama ben öyle düşünmüyorum. Adam heryere para yetiştirmekten sürklase oldu. Yaş pastanın bile parasını kulübe yani Mehmet Ali Yılmaz'a ödettirmeye çalışan yönetimlerle çalıştı. Ogün Abdullah mızmızlandığı halde ilk önce kadroda tutmayı denedi. Hatta Baljic'in feybe'ye 10 küsür milyon dolara gittiği sezon Abdullah'a 9,5 milyon $ teklif edildi diye, benim futbolcum en az Baljic kadar eder dedi satmadı. Ama ne oldu? Kadroda tuttuğu futbolcuların performansı düştü de düştü. Satmak zorunda kaldı. O ekonomik kriz dönemlerinde dahi ikisine 6,5 milyon $ aldı.
Benim fikrim, istese o borçlarını tahsil ederdi. Eskiden derdim ki adam Trabzonspor'u cebine koymuş oynatıyor, borçları da hibe olarak kayıt altına almayıp Demokles'in kılıcı gibi aday olacakların tepesinde tutuyor. Ama sonradan anladım ki adam haklı. Ben diyor bu kulübe talip olanların, Trabzonspor camiası tabir edilenlerin ileri gelenlerinin en az %90'ı ile çalıştım. Biliyorum ne olduklarını. Kulübü maceraya atamam. Getirsinler projelerini, bakalım eğer gerçekten parlak bulursak kulübü emanet ederiz. Bu bir bayrak yarışı sonuçta. Ama sonra karşısına yönetici geçmişi olmayan, maaşını verdiği, birlikte çalıştığı Özkan Sümer'i çıkarttılar ve bunca hizmetine ezdirdiler adamı. O da kızdı, verin paramı geri dedi. Parayı alacacağından değil, kendisine yapılanlara karşı tepkiydi bu. İstese de alırdı parasını benim kanaatim. Şimdiki durumumuza bakıyorum da, gözümü kapatıyorum, aynı rüyayı görüyormuş gibi, peki 100 altın olmasın 99 olsun diyorum

altina imza mi atiyorum....gercekten dogru yazmissin ve bilgilerin de dogru...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

ugrpnk
24.01.2008, 14:49
özkan sümer'in bu takıma faydası olmuş mudur? tabii ki olmuştur.. Fakat zararları daha fazladır...

FANATIK61
24.01.2008, 14:50
A.demİr: 2-1 :v.manİsa :D

metinbay61
24.01.2008, 14:51
beyler ben dün yazmıştım bu transfer olayı oyalama diye bi arkadaşta fernando kesin alex le görüşülüyo dedi...şimdi olaya bakın ki ne kadar açık yöneticiden biri diyoki şu yönetici amsterdam a giderse transfer tamam ama gitti mi bilmiyorum diyo.ben daha da bişey demiyorum siz anlayın işte...kimsenin birbirinden haberi yok yada sen bi yalan at bende burdan atarım bişey dediler ama tutmadı işte dün de bu olay meydana çıkınca bugün açıklama yaptılar mecburen olmadı bu iş diye...olay bu yani...yalancının mumu yatsıya kadar beyler...

Muhammet_61

Bir kere enkazı alıp şampiyonluk yarışına sokan Özkan Sümer değil ATAY AKTUĞ'dur !!
Özkan Sümer'in de çıkarcı olduğu, mevcut yönetimin kendisine teklif ettiği aptalca bir makamı kabul etmesiyle kesin ve net olarak anlaşılmıştır. Albayrak ekibine teslim olarak ihanetini gerçekleştirmiştir.

Bu takımın başına geçmiş en büyük başkan Atay Aktuğdur !!

magicyattara
hic bisi demiyorum sadece sunu diyorum...

ÖZKAN SÜMER zamaninda deplasmanlara hangi parayla gidiyorduk ?!?!

ÖZKAN SÜMER zamaninda SAMSUNSPOR`umu nasil yenipde ligde kaldigimizi ?!?!

bunlari ögren ondan sonra konusalim özkan sümer hakkinda...

Yaşın benden küçük kırmak istemem seni.May nin bıraktığı o enkazdan sonra toparlanmak kolay değildi tabi.Takım bir düşüş içindeydi.Özkan hoca takımı 2000-2001 sezonunda aldı,2002 dede takım 14. bitirdi ligi.Bir yıl sonra deplasmana gidecek parası olmadığını söylediğin bu takım Türkiye kupasını aldı.Kadrosuda 96dan sonraki en kuvvetli kadroydu.2004 ve 2005i hatırlatmama gerek yok.76-84ü hatırlatmama hiç yok.Buralarda hep Özkan sümer var dikkat ediyosan.

Samsun maçını sorar isende;O sezon bak bakalım bizim kaç puan çalınmış aynı bu sezon gibi.Orda maç sanırım 1-0 dı 1-1 olacaktı.keşke olsaymış.Sen bile çıkıp samsunsporum'un hakkı yendi diyorsan diyecek bir şey yok.Ayrıca o maç ligin ikinci yarısının 4 yada 5. maçıydı ve Trabzonspor düşme değil üst sıralar için hesaplar yapıyordu.30 puan civarındaydık.

asimavi
24.01.2008, 14:53
Şu an kafamı duvara vuruyorum Ayman'ı nasıl unuttum diye :)

...aman üstad yapma .....bu ara hepimizde unutkanlık olur...

...bu şeref mahrumu insanlar insanda akıl bırakmıyor ki....

...benim anlamadığım ...bir takıma transfer yapmak ..yeni bir takım kurmak bu kadar zor mu gerçekten...

gs o kadar borç için de sene başı kadroyu sıfır dan yeniledi...nitekim beklentilerin üstünde bir başarı grafikleri var...

...

Erdal Kılıçarslan
24.01.2008, 14:53
bakalım bu ilanları bir yerlerden gözünüz ısırıyormu?

asimavi
24.01.2008, 14:55
...yani ne oldu şimdi celo ile ceyhun enteresan bi şekilde kadro dışı bırakıldı...

...ne gelen var ne giden belirsizlik hala sürüyor ...bu nasıl operasyon ...bu nasıl yeni takım kurma anlamış değilim...

...bi işi yapacaksan başlar ve bitirirsin ..ama şuan bizim durumumuz ne olacağı hiç belli değil....

...işimiz ALLAHA kaldı......

metinbay61
24.01.2008, 14:57
aslında hatırlarmısınız bilmem özkan görevi bırakırken nuri albayrak o zaman çıkmış demişti ortega ne ki ben trabzona geliyim 5 tane ortega alırım(aynen bu cümleyi kurdu) yani 100 milyon dolarlık bi para kısmet işte o zaman atay aktuğ seçildi.birisi çıkıp dese nuriye o zaman böyle demiştin ne der acaba çok merak ediyorum...

tamuğ yamtar
24.01.2008, 14:58
...

Sen ne demek istiyorsun?

Şike mi yaptı yani Trabzonspor?

Ercan DEMİR
24.01.2008, 15:01
Samsunluyum55 sağdan soldan duyduğun laflarla farkında olmadan Trabzonsporu karalıyorsun biraz daha dikkatli olalım lütfen.

mustafa08
24.01.2008, 15:01
beyler bana ergun ata az önce vevab yazdi :

Yönetimin ifadesine göre son anda yeniden fiyat artırmışlar. İnanmak zorundayız. Selamlar.

Ata

Mustafa K. Demirbaş
24.01.2008, 15:02
artık yazmaya bıle halım kalmadı ne olacak bızım halımız

Erdal Kılıçarslan
24.01.2008, 15:03

Yönetimin ifadesine göre son anda yeniden fiyat artırmışlar. İnanmak zorundayız. Selamlar.

Ata
fiyat artırmak başka bişey, yerine birini bulamadık diye satmıyolar başka birşey..

magicyattara

Ata

Ben size sorun para demedimmi.

mustafa08
fiyat artırmak başka bişey, yerine birini bulamadık diye satmıyolar başka birşey..

biliyorum.. neye inanacagima sasirdim

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 15:04
Onu bunu şunu boşverin.....
Kim gelirse gelsin....
Geçmişi ne olursa olsun....
Yaptığı iş ne olursa olsun....
TRABZONSPOR'umu ayağa kaldıracak birisi olsun....
O yada bu...
Kim gelirse arkasında olalım destek verelim....
Yanlış yaptımı tepkimizi koyalım....
Ama Şu takımı kurtaralım...
Hem takıma hem taraftara hemde trabzonun geleceğine yazık...
Yeni nesil gençler TRABZONSPOR'lu büyümüyor artık...
Sportif başarı olmayınca takım küçülüyor...
Bu Takımı Ayağa kaldırsında isim önemli değil...

Erdal Kılıçarslan
24.01.2008, 15:05
biliyorum.. neye inanacagima sasirdim
yanlış anlama olmasın, serzenişim sana değildi..

mustafa08
24.01.2008, 15:06
yanlış anlama olmasın, serzenişim sana değildi..

biliyorum :-). off be sinavlrim var kafayi veremiyorum :-)

sen Tr denmisin yoksa almanyadanmi?

redplane
24.01.2008, 15:12
Necati ve Serhat gündemde
24 Ocak 2008 / 14:08
Brezilya'da umduğunu bulamayan Trabzonspor'da gözler yerlilere çevrildi.
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernandao ve Alex ile her konuda anlaşmalarına rağmen, Internacional kulüp başkanının tepkilerden çekinerek bu oyuncuları vermekten son anda vazgeçtiğini belirterek, bundan sonra teknik direktör Ersun Yanal'ın verdiği alternatif isimlere yöneleceklerini söyledi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Brezilyalı oyuncuların transferi konusunda Internacional Kulübü başkanıyla büyük oranda anlaştıklarını, ancak Internacional Kulübü'nün bu oyuncuların yerlerini doldurmak için süre istediğini belirterek, "Bu sırada Trabzonspor olarak bizde Fernandao ile faks yoluyla sözleşme dahi imzaladık. Ancak Internacional Kulübü, bu oyuncuların yerlerine düşündüğü oyuncular ile anlaşma sağlayamadı. 2 futbolcu da takımları için çok önemli oyunculardı. Tepkilerden çekindikleri için ve iki oyuncunun yerini doldurabilecekleri alternatif isimler bulamayınca bu oyuncuları vermekten vazgeçtiler" dedi.

Trabzonspor olarak bu oyuncuların transferlerinden vazgeçmediklerini belirten Baturoğlu, "Internacional kulübü bu oyuncuların Trabzonspor'a vermeyince transfer gerçekleşmedi. İki oyuncuyu Trabzonspor'a kazandırmak için çok uğraştık, ama olmadı. Başkanımız Nuri Albayrak da bu oyuncuların takıma kazandırılması için tüm fedakarlığı yaptı. Internacional kulübü Fernandao'nun alacağı olan 600 bin doları ödeyerek bu oyuncunun transferi gerçekleşeceği sırada kafasını karıştırdı. Artık hocamızın bize vermiş olduğu alternatif oyuncular var. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Öte yandan, Brezilyalı oyuncuların transferini gerçekleştiremeyen Trabzonspor, Türkiye'deki alternatif isimleri yöneldi. Bordo-mavili takımın bonservisi Galatasaray'da olan Necati Ateş ve Anderlect'te oynayan esk iFenerbahçeli Serhat Akın'ı transfer etmek için girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

Vestel Manisspor ile de dirsek temasında olan golcü oyuncunun Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığı belirtiliyor.

HABER61.NET-İHA

magicyattara
24.01.2008, 15:12

...Paramı verin dedi... Sonra ne oldu aldımı parayı?Ben söyliyim istersen.

Ortada böyle bir para olmadığı ortaya çıktı.Tamamen yeni yönetimi güç duruma düşürmek için hikmet onurla ortak bir plan yapmışlardı.
Özkan hoca bunları mahkemeye verdi,mahkemenin Trabzonsporun böyle bir borcu olmadığını onaylayacağı anlaşılınca iade edildi o çekler.Koca başkanın hapis yatması istenmdi ayrıca.

Erdal Kılıçarslan
24.01.2008, 15:13
BAKIN BAKALIM BU İLANLAR TANIDIK GELİYORMU..

http://img.eftik.net/out.php/i2778_ts2.jpg

http://img.eftik.net/out.php/i2777_ts1.jpg

Murat Keçeci
24.01.2008, 15:21
transfer bitti daha neyin tartışmasını yapıyoruz bundan sonra alacakları adamlara transfer mi derim ben transfer diyelecek olanları alamadılar yok necatiymiş yok serhatmış geç bunları

Travelair
24.01.2008, 15:22
...Paramı verin dedi... Sonra ne oldu aldımı parayı?Ben söyliyim istersen.

Ortada böyle bir para olmadığı ortaya çıktı.Tamamen yeni yönetimi güç duruma düşürmek için hikmet onurla ortak bir plan yapmışlardı.
Özkan hoca bunları mahkemeye verdi,mahkemenin Trabzonsporun böyle bir borcu olmadığını onaylayacağı anlaşılınca iade edildi o çekler.Koca başkanın hapis yatması istenmdi ayrıca.

Şimdiki rezilliklerin %1'ine denk gelmiyor öyle birşey varsada. Orda 99 altın demişim

AYYILDIZ
24.01.2008, 15:22
transfer bitti daha neyin tartışmasını yapıyoruz bundan sonra alacakları adamlara transfer mi derim ben transfer diyelecek olanları alamadılar yok necatiymiş yok serhatmış geç bunları

Katiliyoum birinin hayali gs birininki fb bunlari transfer etseler ne olur.Ayrica yonetimin transfer yapacagina inanmiyorum

asimavi
24.01.2008, 15:24
bunlar bonservis ödeyerek adam alamaz ....anca boşta ve işe yaramaz adam alırlar onlarada bi ton maaş verirler...

gudoz81
24.01.2008, 15:25
herkesin moralini bozabilen bi yönetim başka hangi klüpte var bjk yönetimi çarşının istemediği topçuyu hocayı takımda tutabilirmi bi düşünün arkadaşlar taraftar olarak ne kadar etkili olabiliriz yada olabiliyoruz.... hiç işte bizim sorunumuz yönetim işini yapar diye salıyoruz sonrada ah vah demokles kılıcı olmadan olmaz ....yenilmek değilde bordo mavi forma giyen oyuncuların başı önde stattan çıkması kahrediyor beni

Zafer Fidan
24.01.2008, 15:25
Ben Serhati begeniyorum... su anki durumu nasil onu bilmem, ama transfer zaten yapilmayacak. TS iflas ettiler

redplane
24.01.2008, 15:26
denize düşen yılana sarılır misali. bunlar serhatı değilde necatiyi alırlar kanımca.

e'3'
24.01.2008, 15:26
valla döndük mahalle takimina yazik valla yazik :(

sanatik
24.01.2008, 15:27
Rezillik. Söylenecek baska hic bir kelime kalmadi.

Tskrlr yönetim sizin ne mal oldugunuzu herkes biliyor artik.

e'3'
24.01.2008, 15:28
yapamiyorsan birakacan abi..

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 15:30
Gökhan ünalı alsalar dicem ama demiyorum...
kimseyi almasın bunlar...
Boşver be takımın takviyeye ihtiyacı yok. Alsan ne olacak bu saatten sonra şampiyon mu olacan..Seneye inşallah

zeki gursoy
24.01.2008, 15:30
şu durumda en büyük transfer m.ali yılmaz olur bence
sevmesemde arıyorum.

asimavi
24.01.2008, 15:31
transferin bitimine 6 gün kaldı ....lig de transfer yapmayan 3 takımdan biriyiz......

...fenerbahçe ihtiyacı yok ama maldonadoyu alacaklar ....

...kayseri ihtiyacları yok kadroları ve durumları bizden çok iyi...gökhanı satarsalar transfer yaparlar...

....yani transfer yapmayan yapamayan acilen ihtiyacı olduğu halde transfer yapmayı beceremeyen tek takım trabzonspor ...

...diyeceksiniz ki onuru aldık...he aldık aldık...cok acildi ya tamam yetenekli bi adam ama bunu kesinlikle transfer olarak görmemeliyiz...

Hasan61
24.01.2008, 15:33
transferin bitimine 6 gün kaldı ....lig de transfer yapmayan 3 takımdan biriyiz......

...fenerbahçe ihtiyacı yok ama maldonadoyu alacaklar ....

...kayseri ihtiyacları yok kadroları ve durumları bizden çok iyi...gökhanı satarsalar transfer yaparlar...

....yani transfer yapmayan yapamayan acilen ihtiyacı olduğu halde transfer yapmayı beceremeyen tek takım trabzonspor ...

...diyeceksiniz ki onuru aldık...he aldık aldık...cok acildi ya tamam yetenekli bi adam ama bunu kesinlikle transfer olarak görmemeliyiz...
onuru aldık ya.transfer yaptık bi tane:p:p

Koray
24.01.2008, 15:40
Allahın beceriksizleri !!!

akdin

Sana hayatta ve 2.ligde başarılar;Özkan Hoca okadar iyiydi de,neden bırakıp kaçtı.Bu işi Mehmet Ali Yılmaz çözer;bu iş yürek ister,bilek ister,görgü ister..Anlayana.....UYANIN............

tamuğ yamtar
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Gereksiz yorumlar yapma istersen.

Sitenin kalitesini düşürmeye kimsenin hakkı yok.

Samet Yildirim
24.01.2008, 15:41
Sen ne demek istiyorsun?

Şike mi yaptı yani Trabzonspor?

ben öyle bisi dedigimi veya yazdigimi hatirlamiyom...;)

Mert Marabaoğlu
24.01.2008, 15:42
Bu Sene Küme Düşermiyiz ?

Evet (E) / Hayır (H) ......

ceserdar
24.01.2008, 15:42
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Yok hiçbir şey olmaz. Bugün yönetim kurulunu yerden yere vuranlar, onlarda herhangi biri yanlarına geldiklerinden bırakın yaptıklarını eleştirmeyi, oturtacak yer bulamazlar. Trabzon çok değişti. Böyle bir yerden nasıl bir zamanlar şampiyon bir takım çıkmış anlamıyorum. Herhalde o insanlar uzaydan gelmişlerdi.

Murat Keçeci
24.01.2008, 15:44
Gereksiz yorumlar yapma istersen.

Sitenin kalitesini düşürmeye kimsenin hakkı yok.

senin gibi kaliteli yorumcuların yanında lafımız olmaz kusura bakma bidahana dikkat ederim

Mert Marabaoğlu
24.01.2008, 15:47
http://www.ajansspor.com/resim/hamimandirali_kupalar.jpg
Hami: "Biz olsak sokağa çıkamazdık!"

Teknik direktör olarak bordo mavili ekibe gelmek istediğini söyleyen Trabzonspor'un efsane ismi Hami Mandıralı, takıma herkesin sahip çıkması gerektiğini belirtirken, ilginç bir itirafta da bulundu; "Bizim dönemimizde bu başarısızlıklar yaşansaydı sokağa çıkamazdık".

Trabzon'da yerel bir televizyona açıklamalarda bulunan Hami Mandıralı, tarihinin en kötü günlerini geçiren Trabzonspor'a bugünlerde herkesin sahip çıkması gerektiğini belirterek, "Bugünler Trabzonspor'a çok büyük destek vermeliyiz. Herkes konuşacağı kelimeye, ağzından çıkacak olan her söze dikkat etmeli. Yapacağımız konuşmalarla ve söyleyeceğimiz sözlerle Trabzonspor'u yaralamamalıyız. Çünkü Trabzonspor'un içinde bulunduğu durum zaten kötü, bir de buna parçalanmalar ve kopukluk eklenince ortaya butablolar çıkıyor. Trabzonspor'un içinde bulunduğu durumdan hiç kimse hoşnut olamaz. Olan var ise o Trabzonspor hainidir" diye konuştu.

9-10 Şubat tarihlerinden yapılacak olan kongrede Trabzonspor'un kaderini değiştirecek yönetimin iş başına gelmesi gerektiğini belirten Hami Mandıralı, "Trabzonspor kaderini değiştireceği birini bulmalı. Artık Trabzonspor'un sen ve ben kavgasını bir kenarı bırakması gerekiyor. Bu böyle devam edemez, etmemeli, hep birlikte Trabzonspor'a sahiplenmeliyiz. Bunu yapamazsak Trabzonsporumuz elden gidecek. Benim içim parçalanıyor. Bunu kimse anlayamaz" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'un her şeyinde bulunduğunu söyleyen Hami Mandıralı, "En büyük idealim, en büyük hedefim bir gün Trabzonspor teknik heyetinin başına geçmek, bu benim bir hayalimdir. İddea ediyorum ki çözüm yerlilerden geçer. Bir başkası maalesef anlamıyor" diye konuştu.

"Kendi içimizde birbirimizle uğraşmadığımız zaman Trabzonspor'da başarı rahatlıkla gelecektir" diyen Hami Mandıralı, "Geçmişte bunun örnekleri var. Başarılı yılların yaşandığı dönemlere baktığınızda insanların tek gayreti ve hevesi Trabzonspor'du. Trabzonspor mutluluk veren, mağlup olduğu zamanlarda ise üzüntü veren bir değerdi. Her ailenin evindeki bir evladıydı Trabzonspor, onun için bu değere bu olguya hep birlikte sarılmalıyız. Bizim dönemimizde bu başarısızlıklar yaşansaydı sokağa çıkamazdık" dedi.

Adem ÖZER
24.01.2008, 15:49
http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/sedattunaliBanner.gif (sedat@internetspor.com)24 Ocak 2008 Perşembe 12 Mayıs 2008(lig sonu) Yazısı
12 Mayıs 2008 Pazartesi

(Bu makale; ara transferin kapanmasına birkaç gün kala hala tek bir transfer yap-a-mayan ve en az 3 üst düzey oyuncu katılımı sağlanamazsa Trabzon takımının ve bir efsanenin; tez konusu olacak düzeyde bir yönetim ve teknik kadro rezilliği işbirliğiyle tarihe karışacağına dair, benim adım hıdır elimden gelen budur felsefesiyle, yazarın tarihe ve camiaya karşı son görevidir)

Ligin son maçında evinde konuk ettiği Fenerbahçe’ye yenilerek lige veda eden Trabzonspor cephesinde tarihi bir üzüntü yaşanırken, şampiyonluğunu Trabzon’da ilan eden Fenerbahçe’de ise büyük sevinç vardı.

Trabzonspor’un lige veda edişinin ardından şehirde büyük olaylar çıktı. Albayrak yönetiminde yer alan yönetim kurulu üyelerinin bazılarının iş yerleri ateşe verilirken, bazı yöneticiler de şehri terk etti.
Sürmene, Akçaabat, Büyükliman, Arsin ve Maçka’da 8 kişi intihar ederken, Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsünde şampiyonluk kutlamaları yapan bir grubun üzerine ateş açılması üzerine 2 kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

Albayrak grubu tarafından işletilen Trabzon Limanı’nı basan 1500 kişilik bir grup, kendilerini engellemeye çalışan çevik kuvvet polisleriyle çatıştı. Polis engelini aşan grup Albayrak grubunun ofis ve işyerlerini tahrip ederken şirket çalışanlarından bir kısmı kendilerini denize atarak eylemcilerden kaçmaya çalıştı. Eylem sırasında yoldan geçmekte olan ULUSOY firmasına ait bir araç, içindeki yolcular indirildikten sonra ters çevrilerek ateşe verildi.

Trabzon Valisi Nuri Okutan; olayları kontrol altına almakta güçlükler yaşadıklarını ve askeri güçlerin yardımıyla kentte asayişi sağlamaya çalıştıklarını; Trabzonspor yöneticilerinin ve ailelerinin can güvenliklerinin sağlanması için azami çaba sarf ettiklerini ifade ederek Trabzonluları sakin olmaya çağırdı.

Başbakan Erdoğan; hükümetin olayları kontrol altına aldığını ve vatansever Trabzon halkının kısa sürede yanlıştan döneceğine inandığını açıklarken; İçişleri Bakanı Murat Başesgioğlu ise; “Doğrusu Trabzon’daki bu tepkiyi anlamakta güçlük çekiyoruz. Bu sonuçta bir sportif olaydır ve futbolda düşmek de vardır çıkmak da, ne var ki bunda bu kadar büyütecek” dedi. İçişleri bakanının açıklamalarını yayınlayan televizyon yere atılarak paramparça edildi.

Meydan’da toplanan 5000 kişlilik bir başka grup da; Haluk Ulusoy, Hilmi Ok, Oktay Demiray, Bülent Demirlek, Cem Papila ve Metin Tokat aleyhine sloganlar atarak Haluk Ulusoy tesislerine doğru harekete geçti. Tesis çevresinde güvenlik barikatı kuran Jandarma birlikleri grubun tesislere girmesine izin vermedi. Protestolara devam eden göstericiler, federasyon temsilciliğini taş yağmuruna tuttu.

Gösterilerden bir kısım yerel gazete ve televizyon da etkilendi. “Gerçekleri gizleyen yalaka basın” “halkın değil şahsi ve kurumsal çıkarlarının peşindeki sahte gazeteciler” şeklinde sloganlar atarak gazete binalarına yönelen kimi küçük gruplar sağduyusunu koruyabilen vatandaşlarca güçlükle önlenirken, şehrin muhtelif yerlerinde yol işgalleri yapılarak günlük yaşam kilitlendi.

Trabzon’dan şampiyon olarak ayrılan Fenerbahçe takımı alkışlarla uğurlanırken kulüp başkanı Aziz Yıldırım ; “ Biz de böyle olmasını istemezdik. Ama biz taraftara söz verdiğimiz gibi şampiyon olmak için maalesef bu maçı kazanmak zorundaydık. Sizler de takdir edersiniz ki, Alex ve Roberto Carlos’un oynadığı takım Hasan Üçüncü ile Ferhat’ın takımını her zaman yener. Trabzonlular bu gerçeği nasıl oldu da görmediler, vah vah nasılk üzüldük anlatamam yani” dedi..

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın da; “ Biz Trabzon’la her zaman dostuz, dostluğumuzu kimse bozamaz, hele işimize yaradığın da daha da bir dost oluruz. Ben timsahları da çok severim ama ne çare ki aslanız, yaa işte böyle çok üzüldük, bak ağlıycam şimdi” diye görüş belirtti.

BJK Başkanı Yıldırım Demirören ise Ulusoy’a yüklendi. “Bu nasıl hısımlık anlamadık, yine Fenerbahçe şampiyon oldu..Ne ? Trabzon küme mi düştü? İnannnnnn mıyorummmmm, vahhhh vahhhh, ay valla billa çok üzüldüm, iki gözüm önüme aksın yalanım varsa” dedi. Gözlerinde aşırı nemlenme olan Demirören’e ilk müdahaleyi “culüp” doktoru yaptı.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise ; “ Ben size şampiyon olamayacağımızı söyledim söyledim inanmadınız, şimdi ne oldu? Ne Trabzon küme mi düştü! Him. Desenize gitti dağ gibi abimiz. Bak buna daha çok üzüldüm bizim giden şampiyonluktan. Eh ölenle ölünmez madem Trabzon düştü, biz de Anadolunun yeni abisi oluruz, aslında babası bile oluruz ama anlamazlar şimdi” diye görmüş belirtti.

Haluk Ulusoy “Kimse benim Trabzonluluğumu tartışamaz. Ben sapına kadar, hatta lig a ya kadar Trabzonluyum, beni bilen bilir zati” dedi.

Kendisinden haber alınamayan Nuri Albayrak’ın ne dediği bilinmiyor. Eski basın sözcülerinden Zevvat Kaçkar “bu sene hamsi çok oldu, dolayısıyla fındık üretimi artabilir, bu da ekonomik girdilerin artması ve kulübümüzün yün eğirmesi anlamına gelir. Güzel günler yakındır, hakkıdır hakka tapan zilletimin izmihlal” açıklamasıyla Nobel zırrıt Erenköy ödülüne aday gösterildi.

Halen transfer çalışmaları için Brezilya’da bulunan ve adı hatırlanamayan Trabzonspor yöneticisi kulübe çektiği faksta “ iş bitti, ha gelduk ha geliyruk” dedi.

Saçmalıyoruz elbet, ne de olsa Trabzonlu ve Trabzonsporluyuz. Siz akşamları evimizi bulduğumuza şükredin..

(Bu sinopsis çalışması, ana senaryonun çok küçük bir bölümünü oluşturmaktadır.
Trabzon’u ve devleti “idare” edenler, yukarıda yazılanları sakın ola ciddiye almamazlık etmesinler.
20 yıl bilfiil yaşadığım, 41 yıldır da içimde yaşattığım bu şehri biraz olsun tanıdıysam, yukarda yazılanları aratan bir geçmişin tarihe izi düşebilir.
Benden uyarması..)

BİR SORU
Dünya’da oyuncusundan “borç” alarak iş yapan yönetici var mıdır, varsa hangi, takımdadır!?

Mustafa OK
24.01.2008, 15:49
akşam gençlerbirliği maçı var maçı kaybedince yarın yine transfer bombaları patlamaya başlar merak etmeyin

ne yapalım sistem böyle...

OLCAY ÇAKIR
24.01.2008, 15:50
Hami'de boş konuşanlardan.

Bomboş hemde.!

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 15:53
Hami'de boş konuşanlardan.

Bomboş hemde.!
haminin boş konuşmaya da hakkı var dolu konuşmaya da..

AYYILDIZ
24.01.2008, 15:54
Sedat Tunalinin yazdiklarini okudum da halimiz vahim gercekten.

S.DEMİRCİ
24.01.2008, 15:54
bunlar nasıl insanlar ya.. biraz mı insan utanmaz.. bu kadar mı karaktersiz olur.. bu kadarmı rahat yalan söyler... bu kadar haysiyetsiz olur... şu foruma ve arkadaşlara olan saygımdan başka birşey yazmıyorum.. bu sözler hafif gelir bu insanlara.........

S.DEMİRCİ
24.01.2008, 15:56
eskiden olsa sokağa çıkmayı bırakın adanada TRABZONA dönemezdiler.......

Gamze
24.01.2008, 15:59
Arkadaşlar canımız sıkıldıkça bu başlığa mesaj atmaktan vazgeçsek iyi olacak. Forumun içini boşaltmayalım.

asilhamsi
24.01.2008, 16:00
http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/sedattunaliBanner.gif (sedat@internetspor.com)24 Ocak 2008 Perşembe 12 Mayıs 2008(lig sonu) Yazısı
12 Mayıs 2008 Pazartesi

(Bu makale; ara transferin kapanmasına birkaç gün kala hala tek bir transfer yap-a-mayan ve en az 3 üst düzey oyuncu katılımı sağlanamazsa Trabzon takımının ve bir efsanenin; tez konusu olacak düzeyde bir yönetim ve teknik kadro rezilliği işbirliğiyle tarihe karışacağına dair, benim adım hıdır elimden gelen budur felsefesiyle, yazarın tarihe ve camiaya karşı son görevidir)

Ligin son maçında evinde konuk ettiği Fenerbahçe’ye yenilerek lige veda eden Trabzonspor cephesinde tarihi bir üzüntü yaşanırken, şampiyonluğunu Trabzon’da ilan eden Fenerbahçe’de ise büyük sevinç vardı.

Trabzonspor’un lige veda edişinin ardından şehirde büyük olaylar çıktı. Albayrak yönetiminde yer alan yönetim kurulu üyelerinin bazılarının iş yerleri ateşe verilirken, bazı yöneticiler de şehri terk etti.
Sürmene, Akçaabat, Büyükliman, Arsin ve Maçka’da 8 kişi intihar ederken, Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsünde şampiyonluk kutlamaları yapan bir grubun üzerine ateş açılması üzerine 2 kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

Albayrak grubu tarafından işletilen Trabzon Limanı’nı basan 1500 kişilik bir grup, kendilerini engellemeye çalışan çevik kuvvet polisleriyle çatıştı. Polis engelini aşan grup Albayrak grubunun ofis ve işyerlerini tahrip ederken şirket çalışanlarından bir kısmı kendilerini denize atarak eylemcilerden kaçmaya çalıştı. Eylem sırasında yoldan geçmekte olan ULUSOY firmasına ait bir araç, içindeki yolcular indirildikten sonra ters çevrilerek ateşe verildi.

Trabzon Valisi Nuri Okutan; olayları kontrol altına almakta güçlükler yaşadıklarını ve askeri güçlerin yardımıyla kentte asayişi sağlamaya çalıştıklarını; Trabzonspor yöneticilerinin ve ailelerinin can güvenliklerinin sağlanması için azami çaba sarf ettiklerini ifade ederek Trabzonluları sakin olmaya çağırdı.

Başbakan Erdoğan; hükümetin olayları kontrol altına aldığını ve vatansever Trabzon halkının kısa sürede yanlıştan döneceğine inandığını açıklarken; İçişleri Bakanı Murat Başesgioğlu ise; “Doğrusu Trabzon’daki bu tepkiyi anlamakta güçlük çekiyoruz. Bu sonuçta bir sportif olaydır ve futbolda düşmek de vardır çıkmak da, ne var ki bunda bu kadar büyütecek” dedi. İçişleri bakanının açıklamalarını yayınlayan televizyon yere atılarak paramparça edildi.

Meydan’da toplanan 5000 kişlilik bir başka grup da; Haluk Ulusoy, Hilmi Ok, Oktay Demiray, Bülent Demirlek, Cem Papila ve Metin Tokat aleyhine sloganlar atarak Haluk Ulusoy tesislerine doğru harekete geçti. Tesis çevresinde güvenlik barikatı kuran Jandarma birlikleri grubun tesislere girmesine izin vermedi. Protestolara devam eden göstericiler, federasyon temsilciliğini taş yağmuruna tuttu.

Gösterilerden bir kısım yerel gazete ve televizyon da etkilendi. “Gerçekleri gizleyen yalaka basın” “halkın değil şahsi ve kurumsal çıkarlarının peşindeki sahte gazeteciler” şeklinde sloganlar atarak gazete binalarına yönelen kimi küçük gruplar sağduyusunu koruyabilen vatandaşlarca güçlükle önlenirken, şehrin muhtelif yerlerinde yol işgalleri yapılarak günlük yaşam kilitlendi.

Trabzon’dan şampiyon olarak ayrılan Fenerbahçe takımı alkışlarla uğurlanırken kulüp başkanı Aziz Yıldırım ; “ Biz de böyle olmasını istemezdik. Ama biz taraftara söz verdiğimiz gibi şampiyon olmak için maalesef bu maçı kazanmak zorundaydık. Sizler de takdir edersiniz ki, Alex ve Roberto Carlos’un oynadığı takım Hasan Üçüncü ile Ferhat’ın takımını her zaman yener. Trabzonlular bu gerçeği nasıl oldu da görmediler, vah vah nasılk üzüldük anlatamam yani” dedi..

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın da; “ Biz Trabzon’la her zaman dostuz, dostluğumuzu kimse bozamaz, hele işimize yaradığın da daha da bir dost oluruz. Ben timsahları da çok severim ama ne çare ki aslanız, yaa işte böyle çok üzüldük, bak ağlıycam şimdi” diye görüş belirtti.

BJK Başkanı Yıldırım Demirören ise Ulusoy’a yüklendi. “Bu nasıl hısımlık anlamadık, yine Fenerbahçe şampiyon oldu..Ne ? Trabzon küme mi düştü? İnannnnnn mıyorummmmm, vahhhh vahhhh, ay valla billa çok üzüldüm, iki gözüm önüme aksın yalanım varsa” dedi. Gözlerinde aşırı nemlenme olan Demirören’e ilk müdahaleyi “culüp” doktoru yaptı.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise ; “ Ben size şampiyon olamayacağımızı söyledim söyledim inanmadınız, şimdi ne oldu? Ne Trabzon küme mi düştü! Him. Desenize gitti dağ gibi abimiz. Bak buna daha çok üzüldüm bizim giden şampiyonluktan. Eh ölenle ölünmez madem Trabzon düştü, biz de Anadolunun yeni abisi oluruz, aslında babası bile oluruz ama anlamazlar şimdi” diye görmüş belirtti.

Haluk Ulusoy “Kimse benim Trabzonluluğumu tartışamaz. Ben sapına kadar, hatta lig a ya kadar Trabzonluyum, beni bilen bilir zati” dedi.

Kendisinden haber alınamayan Nuri Albayrak’ın ne dediği bilinmiyor. Eski basın sözcülerinden Zevvat Kaçkar “bu sene hamsi çok oldu, dolayısıyla fındık üretimi artabilir, bu da ekonomik girdilerin artması ve kulübümüzün yün eğirmesi anlamına gelir. Güzel günler yakındır, hakkıdır hakka tapan zilletimin izmihlal” açıklamasıyla Nobel zırrıt Erenköy ödülüne aday gösterildi.

Halen transfer çalışmaları için Brezilya’da bulunan ve adı hatırlanamayan Trabzonspor yöneticisi kulübe çektiği faksta “ iş bitti, ha gelduk ha geliyruk” dedi.

Saçmalıyoruz elbet, ne de olsa Trabzonlu ve Trabzonsporluyuz. Siz akşamları evimizi bulduğumuza şükredin..

(Bu sinopsis çalışması, ana senaryonun çok küçük bir bölümünü oluşturmaktadır.
Trabzon’u ve devleti “idare” edenler, yukarıda yazılanları sakın ola ciddiye almamazlık etmesinler.
20 yıl bilfiil yaşadığım, 41 yıldır da içimde yaşattığım bu şehri biraz olsun tanıdıysam, yukarda yazılanları aratan bir geçmişin tarihe izi düşebilir.
Benden uyarması..)

BİR SORU
Dünya’da oyuncusundan “borç” alarak iş yapan yönetici var mıdır, varsa hangi, takımdadır!?

sedat beyi severim ama bu hazi epey haddini asmis.Son derece tehlikeli..tahrik edici buldum..Hic sagduyulu bir yaklasim degil..Sedat beye yakismamis..

Ahmet AYDIN-28
24.01.2008, 16:02
Artık futbolcu isimleri bitti M. Ali Yılmaz ismi dolaşmaya başladı başlıkta.
Adaylığı sözkonusuysa kongre başlığında konuşulsa daha doğru olur kanımca.

macka61
24.01.2008, 16:02
inşallah Hami kaptan seni ve Ünal hocayı bu takımın başında görmeyi çok istiyorum

FANATIK61
24.01.2008, 16:09
Sedat Tunali durumumuzu cok güzel bir sekilde ifade etmis haddini asla asmamistir. Aksini iddaa eden zaten ötlegin tekidir. Kimden korkuyorsunuz allah askina.

FANATIK61
24.01.2008, 16:11
sedat beyi severim ama bu hazi epey haddini asmis.Son derece tehlikeli..tahrik edici buldum..Hic sagduyulu bir yaklasim degil..Sedat beye yakismamis..

Artik dogrulari yazanlara bile karsi cikmaya basladik, yok haddini asmis yok abartmis. Allah sonumuzu hayir eyelsin...

kudu_61
24.01.2008, 16:11
Arkadaşlar canımız sıkıldıkça bu başlığa mesaj atmaktan vazgeçsek iyi olacak. Forumun içini boşaltmayalım.
gamze insanlar buraya sıkıldıkça mesaj atmak için değil transfer görebilmek için giriyor göremeyince stresten espiriye vuruyor karadeniz insanının karakteristlik özelliği kendi hallerine gülen tek topluluk bu yüzden herkes stresli iken bu şekilde uyarı mesajlarını onaylamıyorum teşekkürler

mohikan61
24.01.2008, 16:13
Hddini aşan sayın Tunalı değil, nuri denen müsvedde ve onun 10 ytl lik yalakalarıdır

Mert67
24.01.2008, 16:15
:)ilginç
bugün duyum alan yok.:)

ergin cesit
24.01.2008, 16:15
HİÇ istemesek te may bu kulube gelmesi gerekiyorbaşka alternatif kalmadı.en azından kimse bizle uğraşamaz

kenan asi
24.01.2008, 16:17
slm beyler fernan do bitmiş pazartesi salı geliyooooooooooooooo

Cem Balcı
24.01.2008, 16:18
brazilya defteri artık kapanmış.umarım bidaha alex ve fernandao isimlerini teleffuz etmeyiz.

forvette son şans prica galiba.

akdin
24.01.2008, 16:19

Allah,Allah Sedat Bey mi haddini aşmış..!!!!!!!!!??????Bu kadar saçmalık insanları tahrik etmiyor da bir yazı mı tahrik edecek;hadi canım sen de...Olayın vahimliğini görmeyenlerde uyansınlar artık.....Kongre de oylarınızı ona göre kullanın....UYANIN............

magicyattara
Panik iyice arttı sonumuz hayırlı olsun.

Zafer Fidan
brazilya defteri artık kapanmış.umarım bidaha alex ve fernandao isimlerini teleffuz etmeyiz.

Prica Sunderlanda transfer oldu!

Hasan61
evet transfer bitti ama hüsranla bitti

Mehmet Fırat

Arkadaşım, ne diyorsun ya! Esprisi bile sıktı artık.

Rade Prica Sunderland'e gitti.

AYYILDIZ
24.01.2008, 16:20

Prica Ingiltereye transfer oldu o defterde kapandi zaten onla ilgilenilmiyordu

magicyattara
24.01.2008, 16:21

fernan do başka birimi ? Fernandao zaten başlamadan bitmişti.

Koray
24.01.2008, 16:22

yok yaaaa...

asilhamsi
Artik dogrulari yazanlara bile karsi cikmaya basladik, yok haddini asmis yok abartmis. Allah sonumuzu hayir eyelsin...

Sacmalamayin ben yonetim konusundaki dediklerine katiliyorum ama savas cagrisi gibi is yerleri basilmis bilmem kac adam olmus bilmem kac kisi gozaltina alinmis gibi senaryo yazmanin anlami yok..Trabzonun adinin kanli olaylarla anilmasi cok mu hos....
unutmayin Dunyadaki en kutsal sey insan canidir..

Ali Can
ben bu konuyu zaten 2 hafta önceden kapatmıştım ama onun bunun sözüne kanıp fernandao çarşamba geliyor-persembe geliyor-pazartesi-salı geliyor hep sizi avuttular sizde bunu yediniz
size dedik baştan bunlara inanmayın sonra çok üzülürsünüz

Cem Balcı
24.01.2008, 16:23
Prica Ingiltereye transfer oldu o defterde kapandi zaten onla ilgilenilmiyordu

Arkadaşım, ne diyorsun ya! Esprisi bile sıktı artık.

Rade Prica Sunderland'e gitti.

Prica Sunderlanda transfer oldu!

yahu ozaman ben niye günlerdir fanatikte pricaya dönüldü haberlerini okuyorum.:D:confused:

Muhammet_61
Hami Mandıralı benim çocukluk kahmramanımdı.
Abi derdim ona adını seslenirken.
Futbolu bıraktıktan sonra 200'ler klübüne giren 5 oyuncuyla röportaj yaptı ulusal bir gazete..
Hami röportajın bir kesitinde aynen şu cümleyi kullanmıştır:
"Galatasaray'da oynayamamak içimde hep uhde kalmıştı.."

Artık kahramanım değildi Hami..
Büyük bir Hayal kırıklığına uğramıştım.
Ama umarım mantıklı bir açıklaması vardır..

Şimdi yaptığı açıklamalar da klasik herkesin yaptığı sözde birlik beraberlik çağrıları..

kenan asi
işte büyük takım işte büyük topcu işte tırasver

AYYILDIZ
bence biz bu adı geçen oyuncalaın birini bile alamıycaz...bakın görürsünüz.

Transferin ilk gunlerinde arkadas soylemis bakin adi gecen kimseyi alamadik

kenan asi
24.01.2008, 16:25
şimdi görüş tük kesin dediler engec salı dediler

akdin
24.01.2008, 16:25
Sacmalamayin ben yonetim konusundaki dediklerine katiliyorum ama savas cagrisi gibi is yerleri basilmis bilmem kac adam olmus bilmem kac kisi gozaltina alinmis gibi senaryo yazmanin anlami yok..Trabzonun adinin kanli olaylarla anilmasi cok mu hos....
unutmayin Dunyadaki en kutsal sey insan canidir..

İnsanlar da durup dururken çileden çıkmıyorlar yani........UYANIN(siz de lütfen)............

Muhammet_61
24.01.2008, 16:27

Arkadaşım dalga mı geçiyosun ???
Zaen burdaki çoğu kimse mit'te görevli..
Bursa'dan buraya transfer haberleri geliyo.

Vay bee...

mustafa gürsoy
24.01.2008, 16:28
Yok mu şu gün şu geliyor bu gün bu geliyor duyumları zaman geçirirdik:)

Zafer Fidan
24.01.2008, 16:38
yahu ozaman ben niye günlerdir fanatikte pricaya dönüldü haberlerini okuyorum.:D:confused:

türk medyasi iste :D

http://www.safc.com/news/?page_id=14050

asimavi
24.01.2008, 16:39
az kaldı bbeyler 500 . sayfada transfer olucak ...

krdnz
24.01.2008, 16:41
1 Şubat Cuma günü saat 17. 00'ye kadar bu rezaleti yaşamaya devam edeceğiz.Sonrası Umut'tan gol beklemeye devam......:mad:

Zafer Fidan
tamam arkadaslar... espriyi anladik, yeter bence

İHTİLALL
Sedat TUNALI'nın yazısı bence çok iyimser İstanbul,Ankara,İzmir,Avrupa da ki olaylardan hiç bahsetmiyor bile!
ALLAH o günü göstereceğine ...............................daha iyi!

Murat Keçeci
24.01.2008, 16:46
bu böyle gitmez ersun hoca bırakır bence ziya olsa aymanla rsiple kandırırdın ama ersun hoca en iyisini ister kendi içinde istemiyor yani bizim için istiyor adam yönetim sadece kendini düşünüyor bu işin sonu aydınlık değil

Hüseyin Kurt
24.01.2008, 16:47
az kaldı bbeyler 500 . sayfada transfer olucak ...
ben 400 sayfada bi transfer oldu diğerleri ancak 1200 den sonra demiştim.
daha var.500 erken.

Volkan Albayrak
24.01.2008, 16:48
bu saatten sonra kimse duyum alsa bile buraya yazmaz artık gazete takibine başlıyalım

Volkan Albayrak
24.01.2008, 16:49
bu arada herhalde international başkanı gurbetçileri de vermekten vaz geçti

Faruk BERBER
24.01.2008, 16:51
arkadaşlar 2 gurbetçiyle anlaşmıştık ne oldu ...