PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

lazo77
24.01.2008, 09:12
BİTTİ DEMİŞTİK AMA!
Trabzonspor’da ara transferin bitmesine sayılı günler kala çember genişledi. Bordo-Mavili yönetim, uzun süredir peşinde olduğu Fernandao ve Alex ile önceki gece geç saatlere kadar yaptığı görüşmelerde belli bir noktaya gelirken, İnternacianol yönetimini ikna için son hamleler yapılıyor. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, görüşmelerin olumlu gittiğini belirtirken, “Bir ara iş bitti dedik ancak İnternacional Başkanı, Fernandao’nun satılması konusunda çekimser davranınca transferi bitiremedik” dedi.
NECATİ HAZIR
Baturoğlu, artık İnternacional yönetimine son tekliflerini yaptıklarını, artık haber beklediklerini söyledi.Trabzonspor’un Fernandao ve Alex’den haber beklerken, Ankaraspor ile bağlarını koparan golcü oyuncu Necati Ateş’i de listesine aldığı ve bu transferi bitirmek için yoğun uğraş verdiği belirtildi. Trabzonspor, Fernandao ve Alex ile birlikte Necati Ateş için görüşmelerinin sıklaştırırken, Arjantinli golcü German Denis ile Sporting Lizbon’un savunmacısı Pedro Silva için de kulüplerinin ilettiği şartları değerlendiriyor.

karadenize bakin beh bikmamislar yalan haber sallamktan

Hasan61
24.01.2008, 09:12
haşim sayitoğlu futbolcu alırken kaliteye bakmaz fiyatına bakar.ucuzsa alır

Master_mo
24.01.2008, 09:13
Bu isi, iki üc sene önce yapilan bir diger Brezilya turuna benzetiyorum...! O Zamanda Ricardinhoya benzetiyorum...! O zamanda aynen su gectigimiz günlerde oldugu gibi ha geldi, ha imza atti, Ucak bileti bile hazirdi ammaaaa.... Kulübü vazgecti göndermek istemiyorlar dendi sonunda...
Aradan bir hafta gecmedi ve adam Besiktasa transfer oldu...! :)

lazo77
24.01.2008, 09:14
Her yönde taarruz var!Trabzonspor, transferin son günlerinin yaklaşması ve Fernandao ile Alex'in işinin henüz bitmemesi nedeniyle yurt içi ve dışında alternatif arayışlarını hızlandırdıhttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/29713_b.jpg
BEKİR VE SELÇUK
Trabzonspor, transferin son günlerinin yaklaşması ve Fernandao ile Alex'in işinin henüz bitmemesi nedeniyle yurt içi ve dışında alternatif arayışlarını hızlandırdı. Bordo-Mavililer, yurt içinden G.Antepsporlu Bekir ve V.Manisalı Selçuk için girişimlerini sürdürürken, yurt dışında da arayışlar gurbetçiler üzerine yoğunlaştı.
RİCARDİNHO BOMBASI
Bordo-Mavililer, Unterhagen Ceyhun konusunda son kez temasta bulunurken, Basel'den Eren içinde temaslarda yoğunlaştı. Trabzonspor'un, Beşiktaşlı Ricardinho'yu da listesine aldığı da sızan bilgiler arasında.

sallayin beh kim tutar sizi

zisinoli
24.01.2008, 09:20
Gelsinler Trabzona, giysinler formayı, atsınlar imzayı yine inanmam. Sahaya çıktığını kendi gözlerimle göreceğim Trabzonspora gelen futbolcunun.Yediğimiz kazıkların haddi hesabı yok...

Dün çıkan transfer tamam haberleri üzerine... Beklemeyeceksin, üzülmeyeceksin... Ne demiş Fatih Tekke bu kadar basit...
Yıllardır bu haberlerle büyüdük.
Adamların çapı belli, yapabilecekleri de ortada. Yparlarsa süpriz deyup acaba hangi futbolcuyu gönderecekler diyeceksin. Bugüne kadar Trabzonspora getirdikleri en büyük futbolcu Marcelinyo biliyorsunuz. Onu da Fatih TEKKE'yi sattıkları gün almadılar mı. Korkularından. Gerçi onuda tutamadılar.
Bakın bu yönetim ne zaman Gökdeniz'i satarsa o zaman hatta o gün iyi bir transfer yaparlar. Bilmem anlatabiliyormuyum. Bu arada bu takıma en az 10 futbolcu gerek kaliteli. Alamayacaklarına göre yani beceremeyeceklerine göre ne önemi var. En iyisi bunlar gitsin. Yoksa hiç gelmemmelimiydiler!

EmrahYalçınalp
24.01.2008, 09:21
bunların bu turşuyu yiyecekleri belliydide belki diye umut ettik sadece...
alamdık diyolar, niye yerine adam bulamadıkları için satmamışlar...
bak bak bak..terbiyesizlere bak sen..olsun canım saat!
biz sattık işte..fatih, ersen, marche, stepanov...
sen bizim nurişten iyimi bilceen...
yazık..sizlere yazıklar olsun..yediğiniz içtiğiniz haram olsun..
Ben de en çok bu mazerete güldüm. İnsan -gerçekten böyle bir neden ileri sürüldüyse bile- utanır da başka birşey uydurur.

ps: Ceyhun'un yerine de adam alınmadı henüz, ekleyeyim. Böyle giderse de alınamazsa da bu kez sadece yönetime değil, Ersun Hoca'ya da soracaklarımız çıkacak.

temel_yilmaz
24.01.2008, 09:25
Ben de en çok bu mazerete güldüm. İnsan -gerçekten böyle bir neden ileri sürüldüyse bile- utanır da başka birşey uydurur.

ps: Ceyhun'un yerine de adam alınmadı henüz, ekleyeyim. Böyle giderse de alınamazsa da bu kez sadece yönetime değil, Ersun Hoca'ya da soracaklarımız çıkacak.

ersun hoca n yapsın gerçi ben ceyhunu ersun hocanın gönderdiğini zannetmiyorum ya diyelim öyle oldu bunlar demiştir aldık yerine adam gönder ceyhunu demiştir ben size trabzonsporun yeni transfelerini söyliyim
ceyhun ve celaleddin

gudoz81
24.01.2008, 09:34
herkesin canı burnuna gelmiş maalesef yapacak bişey yok artık bu saatten sonra yapılacak transerden ümüitli değilim. niğris keşke alınsaymış dicem artık o da kaçtı teoe bize yaramaz bebbe tozo ve olgay bence şuan yapılacak en iyi transfer olur bence neyse arkadaşlar çok moralim bozuldu işlerime döneyim bari kafam dağılsın

Rıza ÇOLAK
24.01.2008, 09:39
Şimdi bizim çoook akıllı, çoook çoooooook selam ettiğim yönetemeyicilerimiz kalkıp beş yıldızla anlaştık, ancak galaksiler arası yolculuk uzun sürdüğü için Rize maçına yetişemeyeçekler, zaten ondan sonra da transfer sezonu kapanıyor dolayısı ile bizde transferi kapattık derseler ham vallahi hem billahi şu söyledikleri yalandan daha inandırıcı olurmuydu, olmazmıydı?

karatasof
24.01.2008, 09:40
Hayırlı olsun,bilmem kaçıncı Brezilya seferi daha başarısızlıkla neticelendi.Birileri bu bizim Brezilya seferlerini kimin başlattığı hakkında yazı kaleme alsa birkaç ciltlik seri olur gibime geliyor.Sahi bilen var mı? TS'da transfer için brezilyaya ilk giden kimdi? Yada soruyu şöyle sorarak tarihi bir havaya sokalım; TS'un ilk Brezilyalı Transferi Seferi'nin komutanı kimdi?

Hasan61
24.01.2008, 09:44
brezilya seferleri viyana seferlerine benziyor kaç kez gitdiysek elimiz boş döndük

sarman61
24.01.2008, 09:47
brezilya seferleri viyana seferlerine benziyor kaç kez gitdiysek elimiz boş döndük

Sonu benzemez inşallah.

Mustafa Önal
24.01.2008, 09:48
anlaşılan bu gün kü mat 5 finalin de hocaya fernandao ve alex in alınabilme olasılığı koskoca o yazıp vereceğiz. transfer sayfasına hiç bir zaman umutla bakmadım. belki belki dedik ama yanıltmadılar. nedense bir keree olsun yanıltmıyorlar.

Rıza ÇOLAK
24.01.2008, 09:51
Hayırlı olsun,bilmem kaçıncı Brezilya seferi daha başarısızlıkla neticelendi.Birileri bu bizim Brezilya seferlerini kimin başlattığı hakkında yazı kaleme alsa birkaç ciltlik seri olur gibime geliyor.Sahi bilen var mı? TS'da transfer için brezilyaya ilk giden kimdi? Yada soruyu şöyle sorarak tarihi bir havaya sokalım; TS'un ilk Brezilyalı Transferi Seferi'nin komutanı kimdi?
Kaptan-ı Derya Lemi Paşya kadar dayanır Brezilya Seferleri....Bilinen ilk yazılı sefer kayıtları bunlar olması lazım....Daha sonra bu seferler I.Faruk KANCA paşa ve Cengaver Levendi İbrahim BATURDUN ile devam etmiştir...

_SeRKaN_
24.01.2008, 09:55
Bakalım bugünkü hikayenin kahramanları kim olacak..

K@HrY
Bazen Kelimeler Herşeyi Anlatmayabilir. Ölüm olmasada Bizim kalbimizi açsalarda içimizde nasıl bir sızı nasıl bir acı var bir görseler belki yola gelirler. Bu transferlerin olmayacağı belliydi Adamlar akıllı bizim nuri ve silah arkadaşları gibi yerlerini doldurmadan satmıyorlar ellerindeki malzemeyi. Maşallah bizimde önümüzden ekmeğimizi aldılarda ağzımızı açıp tek kelime demedik yeterki para verin siz satılacak futbolcu çok bizde dedik. Yok böyle bi hüsran naptın sen nuri yapıyorsun şakamı geliyor sana bu işler bizden daha çok acı çekersin nuri TRabzonspor bu kulüp Bjk,Gs, Fb Değil.

kudu_61
beceriksiz kabiliyetsiz ruhsuz şahsiyetsiz utanmaz yönetim hele bi git başka birşey istemiyoruz

Selçuk Çetin
bence yeter artıık sinir kat sayımız artıyo, ayrıca transfer olmadı yandık bittik edebiyatınıda bırakın bence morale ihtiyacımız var camia olarak bu gibi serzenişler rakiplerin çok hoşuna gidiyor, küme düşecek halimiz yok (düşüremezler bknz. beşiktaş) onun için sabırlı olup altyapıdan (özkan sümer olduğu için) gelicek ve gurbetteki karadenizli oyuncularla devam edilmesi artık kaçınılmaz... yeni yönetimde gelsin sezon başında yapacağı transferleri belirlesin ağustosa bırakmadanda alsın ileriye bakalım beyler günü kurtarma sevdasına girersek her sene aynı cefa

Utanmıyorum / Kahroluyorum az kaldı 15 sene sonra başkan olucam ozaman şampiyon biziz :eek:

Atılay
24.01.2008, 09:56
bu fernandao ve alex olayı aymanınkine benzemesin yada musampanınkine

Erdal Kılıçarslan
24.01.2008, 09:57
ersun hoca ne yapsın , onada demişlerdir aha imza attıdık aha uçak biletini aldık yok şöyle yok böyle derken hocada nasılsa adam alıyolar ben takımı şekillendireyim demiştir.
oda bizim gibi KADER MAHKUMU :)
ama benim şaşırdığım bi açıklama yapsın , transfer dönemi bittikten sonra bunlar transfer yapmadı diye istifa ederse o zamana kızarım ersun hocaya.
tepkin varsa şimdi ortaya koyki adamlar anlasın biraz neyin ne olduğunu..
gerçi bunlarda o kafada yokya..

asimavi
internaciomalın yönetimi çok çirkef çıktı...resmen pislik...yaptılar..

...tamam bizimkiler salak amaonların yaptığıda eşeklik...

....ne demek ya yerini dolduramadık...berilya gibi bir yerde yeri dolmayacak adam yok tur..

..brezilyada arjantinde takımlar hiç bir oyuncuyu ayırt etmeksizin satarlar ...bu mazeretleri hiç inandırıcı değil....

karatasof
En bomba transfer sözü İ.Hacıosmanoğlu'ndan.Başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu daha evvel seçim kozu olan Ersun Yanal Hoca'nın mevcut yönetimle anlaşmasını destekler mahiyette konuşmuş ve seçilmesi halinde yine onunla devam ederim demişti.Ancak köprünün altından çok sular akmış ki şimdi yeni TD adayı olarak Lucescu'yu getireceğini açıkladı.Ne diyelim bence en bomba transferi Hacıosmanoğlu yapmış olur,gerçekten Lucescu'yu TS'un başına gelmeye ikna edeceğine inanırsanız tabi......

ÖmerFarukYılmaz
24.01.2008, 09:59
En bomba transfer sözü İ.Hacıosmanoğlu'ndan.Başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu daha evvel seçim kozu olan Ersun Yanal Hoca'nın mevcut yönetimle anlaşmasını destekler mahiyette konuşmuş ve seçilmesi halinde yine onunla devam ederim demişti.Ancak köprünün altından çok sular akmış ki şimdi yeni TD adayı olarak Lucescu'yu getireceğini açıkladı.Ne diyelim bence en bomba transferi Hacıosmanoğlu yapmış olur,gerçekten Lucescu'yu TS'un başına gelmeye ikna edeceğine inanırsanız tabi......

lucescu ile ersun ancak kurtarır bu takımı

he ersun mu luce mi tabiiki luce

ama şuan ersun hocamın arkasındayız

Atılay
24.01.2008, 09:59

eşşeğe altın semer vursan eşşek gine eşşektir bu futbolculara capelloyu getirsen ne olur

asimavi
24.01.2008, 10:00
bu fernandao ve alex olayı aymanınkine benzemesin yada musampanınkine

...neden olmasın....internacionalın fiyt artırmak için yaptığı son numara ile karşı karşıyayız...bizimkiler fiyat artırmazsa iki gün sonra ararlar ....alacağımız oyuncularla anlaştık....oyuncuları alabilirsiniz diye....

mahmuter61
24.01.2008, 10:00
Bu nuri denen illet ve ekibi pazardan canlı horoz bile alamazlar.Bunların eline para ver git horoz al de bu hödükler o parayı yolda düşürür horoz diye ölmüş karga leşi bulur getirirler.Nasıl oluyoda bu adam işadamı oldu bunuda eniyi istanbullular biliyor zaten!!!Dünya spor kamuoyuna en beceriksiz ve onursuz kişi olarak adını Altın harflerle yazdırdı nUrİ aLbAyRaK...Resmen utanıyorum senin bu onurlu memleketin bir ferdi olduğundan ama sen bu yaptıklarından utanamadın nediyelim BÜYÜK BAŞKAN ONURLU GURURLU İNSAN!!!

selcuk
24.01.2008, 10:01
bu arada sunderland de rade pricayi 2,7 milyon euroya aldi

hamucera
24.01.2008, 10:01
bu olay Trabzonspor a birazda hak olmuştu heralde. Ersen martin olayında da trabzon aynısını yapmıştı. ersen sözleşme imzalamış bizimkilerde onun yerine oyuncu ayarlamıştı. ama son güne kadar alamayınca bu sefer ersen i göndermekten vazgeçti. ama ersen ben gitmek istiyorum diyince de bizim acemiler hiçbirşey yapamamış ve göndermek zorunda kalmışlardı fifa aracılığıyla. şimdi aynı durum söz konusu adama sözleşme imzalatmışlar aam kulüp yerlerine oyuncu alamayınca göndermemişler.
yada çok ucuz bi yalan (en büyük ihtimal bu bence)

AyhanPe
24.01.2008, 10:06

hmm haber cok kötü..artik olmayan transferlerde kime yönelecekler..arkadaslar 7 gün kaldi transferin bitmesine..caykur macina kadar gurbetcileri imza attirsalar bari.belki brezilyalilari yeniden alirlar gündeme..bunlar el attiklari kimseyi 2-3 seferinde almadilar.bugün genclerbirligi macini doldursun taraftarlar.pankartlar hazirlasinlar..birde 200-300 kisilik grub istanbul da havaalinana gitsin transfer yapmislarmis gibi sevinsin..bence hos bir protesto olurdu

asimavi
24.01.2008, 10:07
.....bari şimdi fransa seferi yapsalar iki tane çok iyi adam var orda ...mansare ve le mans dan ibrahima sory camara.....

...biri sol bek biri sol açık...ikiside gineli....yani sağ ve sol kanadımız komple gineli olur...güzel olur aslında ..ikinci yazdığım camara ..

...çok yetenekli bir oyuncu henüz 22 yaşında mansare yi bilirsiniz zaten...

....bide şu brezilya olan fakay brezilyalı olmayan ..jorge valdivia yı alsalar alex ve fernandao dan iyi olur ama onları alamyan adamlar bunları hiç alamaz

mustafakaya
24.01.2008, 10:07
lucescu ile ersun ancak kurtarır bu takımı

he ersun mu luce mi tabiiki luce

ama şuan ersun hocamın arkasındayız

ersun hocayla devam. luce felan karıştırmayalım ortalığı.

afsbahar
24.01.2008, 10:09
adamlar hiçbir zaman bu oyuncuları size vereceğiz demediler ki.

asimavi
24.01.2008, 10:09

...bu haber doğruya çok güzel...kurtulduk pricadan...bu adam kurtarıcı falan olamaz ...bize kople bir futbolcu lazım fatih tekke gibi fernandao gibi.....

...iyiki almışlar pricayı ..yoksa bu adama 2.7 milyon falan verilmez

AyhanPe
24.01.2008, 10:10
.....bari şimdi fransa seferi yapsalar iki tane çok iyi adam var orda ...mansare ve le mans dan ibrahima sory camara.....

...biri sol bek biri sol açık...ikiside gineli....yani sağ ve sol kanadımız komple gineli olur...güzel olur aslında ..ikinci yazdığım camara ..

....bide şu brezilya olan fakay brezilyalı olmayan ..jorge valdivia yı alsalar alex ve fernandao dan iyi olur ama onları alamyan adamlar bunları hiç alamaz

uykudan yeni kalktin herhalde:) bu oyuncularin teki almak istedigimiz 2 brezilyali + gurbetcelerinin bonservis parasi kadar..umarim brezilyalilar herseye ragmen olur..

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 10:12
kaç paraysa verip alsınlar fernandaoyu. bu adam 1.8 de yapar 3 de yapar.bize tam bu adam lazim.başka altarnatife gerek bile yok..

ÖmerFarukYılmaz
24.01.2008, 10:13
uykudan yeni kalktin herhalde:) bu oyuncularin teki almak istedigimiz 2 brezilyali + gurbetcelerinin bonservis parasi kadar..umarim brezilyalilar herseye ragmen olur..

brezilyalılar artık yattı inter o kadar indirdiği halde fiyatı bizimkiler becerip alamadılar

AyhanPe
24.01.2008, 10:14
kaç paraysa verip alsınlar fernandaoyu. bu adam 1.8 de yapar 3 de yapar.bize tam bu adam lazim.başka altarnatife gerek bile yok..

yakinda felanca takim aldi diye okuruz bir yerlerden.internacional yöneticileri taraftar baskisindan korksaydilar her yil en gözde oyuncularini satmazdilar.diyelim korkuyorlar taraftar baskisindan..bizim yöneticiler neden korkmuyorlar bi düsünelim !!

lazo77
24.01.2008, 10:15
ya bunlar futbolcu almak istese 1 aydan beri coktan almislardi

ama bunlarin amaci baska

AyhanPe
24.01.2008, 10:16
brezilyalılar artık yattı inter o kadar indirdiği halde fiyatı bizimkiler becerip alamadılar

eger sorun fiyat da degilse adamlar ilerleyen günlerde fikir degistirip satmaya kalkarsa biseyler olabilir

Mustafa AYDIN
24.01.2008, 10:19
Bu transfer dedikoduları daha doğrusu bizim yönetici bozuntularının transfer yalanları midemi bulandırmaya başladı.

Biz transferde istemiyoruz yeterki düşün yakamızdan.

Volkan Albayrak
BREZİLYA DİZİSİ BENCE BAŞTAN AŞAĞI BİR YALAN ya sen adamların en ii iki futbolcusuyla görüşüyosun brezilyada bi gazete veya internet sitesinin haberi yok..bizimkiler buradaki gazetecilere gaz verdiler yazdırdılar sonrada bu oyunu oynadılar bunun başka bir açıklaması yok

Erdal Kılıçarslan
ben merak ediyorum arkadaşlar. bu yönetime kızanlar bu futbolcular alınsaydı kızmayacaklarmıydı.
2 futbolcuyla gözümüzü boyamalarına izin mi vercektik.
bunlar ronaldinho yu da getirseler benim için hiçbişey farketmez.
beceriksiz,kabiliyetsiz vs. vs. insan topluluğu (yönetim diyemeyeceğim kusura bakmayın) için düşüncelerim aynıdır değişmez.
ayrıca belirtmek istediğim başka bir konu daha var:
bu adamlar seçimden sonra hiçbirşey olmamış gibi gideceklermi? bunlara bir yaptırım olmayacakmı?
ne bileyim trabzonspor üyeliklerinin iptali falan .. her neyse. böyle biz yaptık ettik kusura bakmayın (derlerse tabi) deyip gidecekler mi?

yazık çok yazık yaa...

asimavi
24.01.2008, 10:20

...evet dostum yeni kalktım birazda hastayım...ama dediğinin biliyorum...ama istemek lazım...bazen çok pahalı sayılan oyuncular çok uygun fiyata alınabiliyor....belki bu külüpler internacional gibi kaypak değildir...adamlar fiyat artırmak için her türlü pisliği yapıyor yok yerine dolduramamış ulam orası brezilya bu yalana kimse inanmaz...

...şu fiyat konusundada ricardınho iyi bir örnrk olur...adamla önce biz ilgilendik dünya kupasındada iyi oynadı ula aha fiyatı arttı dedik...3 gün sonra beşiktaş 3 kuruşa aldıgeldi adamı

zeki gursoy
ÇOK BASİT...
aldıkları paranın hakkını verip "albayrak sen bizim herşeyimizssin" diye bağırdıkları için...

yakinda felanca takim aldi diye okuruz bir yerlerden.internacional yöneticileri taraftar baskisindan korksaydilar her yil en gözde oyuncularini satmazdilar.diyelim korkuyorlar taraftar baskisindan..bizim yöneticiler neden korkmuyorlar bi düsünelim !!

lazo77
kimileri yine olur diyor ya
brezilyali finish
yahne yok bitti

Murat Keçeci
bu saatte bu kadar aktif üye olması şaşırtıcı hale daha neyi bekliyorsunuz bundan sonra alıncak adamlar takımlarıyla ya sorunludur ya da bizdeki tomas jun gibi yeteneksizdir

kudu_61
24.01.2008, 10:21
herhalde dünyada bir tek bizim yönetimimiz yerini doldurmadan futbolcu satıyor ersen gitti gideli tık yok
isteselerdi alırlardı değil arkadaş vallaha beceriksiz bunlar sana yeminle söylüyorum bunlar hayatlarında ilk kez idarecilik yapıyorlardır asil bile değiller YEDEKLER utanılacak bir durum mu evet utanılacak bir durum NURİ KESİNLİKLE BİZİ SABOTE ETTİ

AyhanPe
24.01.2008, 10:22
BREZİLYA DİZİSİ BENCE BAŞTAN AŞAĞI BİR YALAN ya sen adamların en ii iki futbolcusuyla görüşüyosun brezilyada bi gazete veya internet sitesinin haberi yok..bizimkiler buradaki gazetecilere gaz verdiler yazdırdılar sonrada bu oyunu oynadılar bunun başka bir açıklaması yok

ve en vahim kismida su..taraftar baskisindan korkmuyorlar.baski falanda yok ortada aslinda.istediklerini yapiyorlar.ayni seyler fb,gs, yada bjk de bunlari yapanlari dogduklarina pisman ederlerdi...

serdar
24.01.2008, 10:23
Yönetimin bizi ne durumlara düsürdügünü göstermek icin acaba Stadta kac tane koltuk söküp onlara firlatmak lazim sizce?

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 10:24
biz yönetimden bi beklenti yada ileride ondan gelecek bi hayır için düşünce içerisinde değiliz arkadaş.biz takıma nokta denilen transferleri yapılmasını diliyoruz.bu yönetimin gideceğinden kuşkumuz yok zaten hiç bahsetmiyorum ondan..

lazo77
24.01.2008, 10:24
takimin as oyuncularini sat

marcelinho
fatih
stepanov
ersen
szymek satmadilar ama onuda bittirdiler

sonrada cikip internacional baskani as oyuncularini yerini dolduramiyor diye oyuncularini samiyorlar de

ulan insan utanir be sizin allah belanizi versin

Travelair
24.01.2008, 10:25
yokmu acaba bir b, a-z, z-a plani yönetimin

Var tabi. f-ı-y planları var. Ama kendilerine

Doğan ATASOY
24.01.2008, 10:25
Inter transferden vazgeçmiş olabilir, inanrım. Yönetim Martines transferinde olduğu gibi son dakika cingeneliği yapmıştır adamlar bunları kapı dışarı etmiştir, Biliyorsunuz sezon başı Trabzon Sakarya ile martinez konusunda sıkı pazarlıklar sonunda 1 milyon euroya el sıkışıyo, iş imzaya geliyor ve bizim uyanık yönetim 800.000 olmazmı diyor:) bunun üzerine sakarya yönetimi artık 2 de verseniz olmaz diyerek rest çekiyor.

Travelair
24.01.2008, 10:26
Yönetimin bizi ne durumlara düsürdügünü göstermek icin acaba Stadta kac tane koltuk söküp onlara firlatmak lazim sizce?

Söküp fırlatırsan onlardan farkın kalmaz

Volkan Albayrak
ibrahim baturoğlu çık kamera karşısına fernandoya imzalattığın sözleşmeyi göster

demir
afedersınzıde neden sazan gıbı dustugunuzu anlayamadım ....!

ya gelecek dıyorlar forma gıymeden ınanmam dıyoruz gelmeyecek dıyorlar hemen ortalıgı karıstıyoruz yaa zaaten birileri gelsede hersey duselmeyecek sabretmekden baska caremız yok bugun bır haber okuyorum dıyorkı hacı gelınce lucescu yu getırecekmıs he y allam yaaa tek sorun tekmnık trektor sankı bu takım da sorun olmayan tek sey o gacı gıtmıs ona takmıs kfayı ıste buyuzden bızım takımdan bı halt olmaz herkez sov pesınde kımse ıcrraat pesınde degılkı

AyhanPe
istanbulda 300-400 kisilik taraftar havaalinda "sambacilarimizi" karsilamaya gitse.sanki gercekten transfer olmus gibi.bence güzel bir protesto olurdu..basininda dikkatini cekerdi

lazo77
24.01.2008, 10:27
bunlar yunan alfabesinide bittirseler transfer yapmazlar

afsbahar
24.01.2008, 10:29
yönetim bu takıma 1 hafta içinde adam gibi takviye yapmazsa, bu takım son haftaya kadar küme düşme potasında yer alır. Bu kadrodaki oyuncuların iki ya da üç tanesi oyunun kaderini değiştirebilecek oyuncular. Kalanı zaten kendi görevini yapsa yeter ama onlarda rakibe çalışıyorlar.

Travelair
internaciomalın yönetimi çok çirkef çıktı...resmen pislik...yaptılar..

...tamam bizimkiler salak amaonların yaptığıda eşeklik...

....ne demek ya yerini dolduramadık...berilya gibi bir yerde yeri dolmayacak adam yok tur..

..brezilyada arjantinde takımlar hiç bir oyuncuyu ayırt etmeksizin satarlar ...bu mazeretleri hiç inandırıcı değil....

Bence de mantıksız. Hiçbir Avrupa kulübünün başına geliyor mu bu durum? Efendim tepki çok olur. Biz caydık. Yok ya?

Bu arada Ersun Yanal'ın konuşmalarından benim anladığım Ersun Yanal'ın direk bu futbolcuları istemediği. Çünkü diyor ki: "Trabzonspor'un daha önceden takip ettiği ve bizim de takip edip bildiğimiz oyuncular var. Bu oyuncular için girişimlerimizi sürdürüyoruz" Hocam kendi kafanda çizdiğin kadroya kendin adam beğen. Seni de oyalıyor bunlar

hamucera
Bu yönetim ağzıyla kuş tutsa. transfer yapsa. Stadın temellreini atsa
defolunnnnn derim. sonuna kadar. Çünkü onlar o haklarını kaçırdılar.

Ibo61
Artik bu baslik kapansin!!!!!!

Elaleme rezil oluyoruz.

Basligi : "2007-2008 Devre Arası OLMAYACAK Transferler" diye degistirmek gerekir.....

Selçuk Sarı
24.01.2008, 10:32
Ya ingilizcemle ve cat pat portekizcemle ne kadar site varsa gezdim. Hiçmi adımız geçmez ya istediler verilmedi denmez mi ya? Ben söyliyim bunlar hiç gidip konuşmadı bile.İstemedik bile adamları..Uyuyoruz valla herhalde:)

Hasan61
24.01.2008, 10:34
Ya ingilizcemle ve cat pat portekizcemle ne kadar site varsa gezdim. Hiçmi adımız geçmez ya istediler verilmedi denmez mi ya? Ben söyliyim bunlar hiç gidip konuşmadı bile.İstemedik bile adamları..Uyuyoruz valla herhalde:)
transferler gizli yapılıyor.internacionaliın bile haberi yok brezilya gazetelerinin nasıl haberi olsun

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 10:35
adamların basını bizimkiler gibi değil ki.olmamış bi habere hemen bi yazı yazsınlar..

mhayri
24.01.2008, 10:35
Faksla yapıldığı söylenen sözleşme basına gösterilmedikçe inanmam...
Baştan sona kurgu baştan sona yalan...
Ama garip olan 2 senedir aynı yalanı yiyoruz dostlar...

lazo77
24.01.2008, 10:37
ulan bu istihbaratcilar nerde hangi delikteler?????????

atalay nerdesun cik bakayim da

sarman61
24.01.2008, 10:38
Şu anki aktif üyelerin hepsi benim gibi. Bir isim bekliyor kimi alacağız acaba diyor bekliyorlar. Çoğu kişi kimseyi alamaz bunlar desede bir umut işte bekliyorlar birisini alırız diye.

salihismet
24.01.2008, 10:39
Artik bu baslik kapansin!!!!!!

Elaleme rezil oluyoruz.

Basligi : "2007-2008 Devre Arası OLMAYACAK Transferler" diye degistirmek gerekir.....

Ba$liga ugramadinizmi kapanmi$ sayilir. I$in icinde ben bir rezillik görmüyorum, cünkü ilk defa olmuyor bu transfer karma$asi.
Sonra $öyle bir durum var; bu yöneticiler biz Brezilylilarla anla$dik demedilir, en azindan ben duymadim, ya bu ba$liktaki arkada$lar uydurdu, yada medya kafasina göre yaziyor, asil taraftari kandiran bu gibi ki$ilerdir

Ilk önce ben haber vereyim diye millet bir biriyle yari$a girdi, sangi ilk haber verene ödül verecekler. Yönetim zaten bu i$leri beceremiyor, bunu bile bile niye bir beklenti icine girer bu tarafter anlamam.

Hasan61
24.01.2008, 10:39
Şu anki aktif üyelerin hepsi benim gibi. Bir isim bekliyor kimi alacağız acaba diyor bekliyorlar. Çoğu kişi kimseyi alamaz bunlar desede bir umut işte bekliyorlar birisini alırız diye.
umut fakirin ekmeğidir deyip bekliyoruz

MarceloTS
24.01.2008, 10:40
bekleyin bekleyin birazdan yeni bi isim atılır ortaya

lazo77
24.01.2008, 10:41
istihbaratci yokmu

bir haber verseler kaynaklarindan

Telha TANYILDIZI
24.01.2008, 10:41
ağlanacak halimize gülesim geliyor yaw

asimavi
24.01.2008, 10:42
Bence de mantıksız. Hiçbir Avrupa kulübünün başına geliyor mu bu durum? Efendim tepki çok olur. Biz caydık. Yok ya?

Bu arada Ersun Yanal'ın konuşmalarından benim anladığım Ersun Yanal'ın direk bu futbolcuları istemediği. Çünkü diyor ki: "Trabzonspor'un daha önceden takip ettiği ve bizim de takip edip bildiğimiz oyuncular var. Bu oyuncular için girişimlerimizi sürdürüyoruz" Hocam kendi kafanda çizdiğin kadroya kendin adam beğen. Seni de oyalıyor bunlar

....ersun hoca çok güzel düşünüyor...trabzonsporun geleceğini düşünüyor olurda ben gidersem gelen adam da oynatbilsin bu adamları ..yani oyuncuları kulüple bütünleştirmek istiyor kendi ile değil...

...ama ziya ne yaptı aldırdı kendinden başka kimsenin istemeyeceği oynatamayacağı adamları şimdi kurtulmaya çalışıyoruz.....

...yoksa ben eminim ersun hocanın listesinin çok kaliteli ve geniş olduğundan....

azad53
24.01.2008, 10:43
Bana Uğur Zihni bizzat kendisi demişti... anlaştık yola çıkıp çıkmadıklarını öğrenmeye gideceğim diye. sanırım şu bahsi geçen faks ta buydu. ama ne oldu.... foşşşşşşş. bunları yazdık burdan.. sanırım okumamışın salih...

Hasan61
24.01.2008, 10:43
kaynakçılar bir haber atsalar ortaya..yalan malan hiç yoktan zaman geçiyordu

kenan asi
24.01.2008, 10:44
selam alexs fernando neoldu

Travelair
24.01.2008, 10:45
İlla kulübün ilgilendiği adamlarla anlaşmak zorunda değil. Kendi sorumluluğun altındaki takıma başkasının transfer yapmasını istemezsin çünkü o zaman kontrol yeterince sen de olmaz. Risk artar. Ersun hocanın bildiği isimler, ondan onay vermiş ama bilmediği bizim yönetim

lazo77
24.01.2008, 10:45

yok bunlar taraftar sinirliyken cikmiyor ortaya

serefsizler kaynagimi soyliyemem

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 10:46
belirsiz kardeşim kesin bişi yok..

İsmail Çavuşoğlu
24.01.2008, 10:46
bende transferin yapılacagına inanmayanlardanım.ancak bir umutla girip bakayım diyorum işte.transfer olduğu zaman zaten bunu hemen öğreniriz.ancak ben bu haberi nedense ilk buradan duymak istediğimden olsa gerek o yuzden bu başlığa sık sık uğruyorum.bir diğer arkadaşım sorduğu zaman bu alınan oyuncuyu nereden duydun,öğrendin dediğinde BMN den demek' in ayrı bir zevki var bana göre. ancak herdefasında bu basiretsiz hiç bir işten anlamayan yönetemeyenler hayal kırıklığı yaşatıyor maalesef...

Ahmet Karaman
24.01.2008, 10:47

kardeş kusura bakma. bende doğru olduğuna inandığım bi haberi vermiştim. ilk kez bu duruma düşüyorum.

ve yönetime sedat tunalının son yazısından bir paragraf ile sesleniyorum:

KOMEDİDE SON PERDE
Karen Alzenmacher adını bir yana kaydedin...Zira Galatasaray'ın eski kalecisi Taffarel'in eşi olan bu hanımefendi; gerçekleşmesi olanaksız olan Brezilyalı Fernandou ve Alex transferi oyalamalarının "müsebbini" diye suçlanacaktır.. Kim tarafından diyenler oldu sanırım; kim olacak; tüm Dünya Spor tarihinin en beceriksiz , en çok yüzlü ve utanmaz yönetimi tarafından. Eh bu tanıma giren yönetimi sanırım herkes biliyor. Büyük hedefe doğru kararlı ve adım adım ilerliyor Trabzon. Göreve gelirken vaad edilen şampiyonluğun Lig A şampiyonluğu olduğuna ben inandım artık, gerisi size kalmış.

salihismet
24.01.2008, 10:47
arkadaslar yapmayin boyle sakalar

Tamam daha yapmam, ama bu kadar gerilmeye hic gerek yok, sonucta transfer yapacaklar, brezilyali olmaz olur hollandali, sonra o kadar paralari vererek Trabzon futbolcu alamaz, alirsa yanli$ yaparlar, biraz mantikli dü$ünürsek dogrulari görecegizde, neylersinki transfer beklentiside mantigin önüne gecmi$ durumda.

asimavi
24.01.2008, 10:48
....resmen maskara ettiler efsaneyi...millet bizimle dalga geçiyor be ...futbolcu bi çalım atıyo hoop fifaya fifa bi geçiriyo hoop huelvya ..huelva höyt diyo kacarken internacionalın kucağına onlarda biraz oyalayıp küfreder gibi postalıyorlar....

....allah belanızı versin bizi ne hallere düşürdünüz şerefsizlerrr.....sizin alacağınız bir tek iğneyi bile istemiyorum ...düşersekte şerefimizle

düşeriz siz defolun gidin yeter ....zaten düşmeyiz merak etme ...yavus selim den 11 tane adam al giydir trabzon formasını yine ligde kalırız ....

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 10:48
Haluk Ulusoy için trabzonda yürüyüş oldu...
Bu yönetimin gitmesi için Trabzon halkı ne beklemektediir...
Anlayamıyorum...
Devamlı taraftarı oyalayan, siyasi simge olarak takımın başına gelmiş bi yönetimin gitmesi için kümeye düşmek mi lazım...
Yapabileceğimiz hiç bişey kalmadı mı?

Hasan61
24.01.2008, 10:49
kardeş kusura bakma. bende doğru olduğuna inandığım bi haberi vermiştim. ilk kez bu duruma düşüyorum.

KOMEDİDE SON PERDE
Karen Alzenmacher adını bir yana kaydedin...Zira Galatasaray'ın eski kalecisi Taffarel'in eşi olan bu hanımefendi; gerçekleşmesi olanaksız olan Brezilyalı Fernandou ve Alex transferi oyalamalarının "müsebbini" diye suçlanacaktır.. Kim tarafından diyenler oldu sanırım; kim olacak; tüm Dünya Spor tarihinin en beceriksiz , en çok yüzlü ve utanmaz yönetimi tarafından. Eh bu tanıma giren yönetimi sanırım herkes biliyor. Büyük hedefe doğru kararlı ve adım adım ilerliyor Trabzon. Göreve gelirken vaad edilen şampiyonluğun Lig A şampiyonluğu olduğuna ben inandım artık, gerisi size kalmış.
aslında suç sende değil birbirinden haberi olmayan yöneticilerin transferden haberi olur mu?transferden haberi olmayan yönetimin dışarı sızdıracağı haber ne kadar doğru olur

ÖmerFarukYılmaz
beyler ben ortaya bir isim atmak istiyorum

ali güzeldal ve alamadıkımız ibrahim akın

Onur Akyüz

abi bunlar bi milli takim kampina gittilermi gorursun sag sol kanadi..

lazo77
24.01.2008, 10:50

KOMEDİDE SON PERDE

kardes emin olmadigin haberi buraya ne koyarsin o zaman

zaten sizin yuzunuzden bu hallerdeyiz

kenan asi
24.01.2008, 10:50
bunlar beni öldurecek ya bukadar mı olur ya

Atalay
24.01.2008, 10:51
Sabredin arkadaşlar alıcaz bir şeyler!!

Onur Akyüz
24.01.2008, 10:52
beyler ben ortaya bir isim atmak istiyorum

ali güzeldal ve alamadıkımız ibrahim akın

ibrahim akin 2 yıldır takımda en cok gormek istedigim futbolcuydu,ama bu akillilar onu bile ibb ye kaptirdilar,ali'yi de resmen kovdular bence hic atma bu isimleri ortaya..

asimavi
İlla kulübün ilgilendiği adamlarla anlaşmak zorunda değil. Kendi sorumluluğun altındaki takıma başkasının transfer yapmasını istemezsin çünkü o zaman kontrol yeterince sen de olmaz. Risk artar. Ersun hocanın bildiği isimler, ondan onay vermiş ama bilmediği bizim yönetim

...yaniii..sonuçta ersun hoca tamamen kendi istediği transferleri yaptır sa bile sorun olmaz ...ersun hocanın bulup çıkardığı adamlar şimdi kapışılıyor sağda solda ....

...sadri şenerin başkan adayıo olurken söylediği şey çok hoşuma gimişti....

...transferi t.d nin isteğine göre yaparım diyordu...ben ona derimki 3 lira param var oda bana bi liste veriri gider o damları alırım diyor du ...t.d nin sorumluluk alşması lşazım diyor du...ama bu kalleş yönetim onada izin vermiyor...

Hasan61
pazardan alışveriş mi yapıyoruz.alsa alsalar 2.tomas jun'u alırlar

kenan asi
24.01.2008, 10:54
fatihle ulu dagda görustük onun azından niye benim yuzum den

güngör_81
24.01.2008, 10:55

Senin haberin yokmu biz zaten aldık alacağımızı :(

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 10:55

Taraftar olarak aldıklarımız yetmedi mi?
Almak için yer kalmadı artık.....

astopal
24.01.2008, 10:57
fernando ile alex

ATSIZ
24.01.2008, 10:58
bomba bomba bomba son dakika haberi...
tranferi kapatmışlar...
en iyi transfer kaleci onur , kadir keleş ve barış memiş miş miş...
kaynak ben...

Süleyman Eruyar
24.01.2008, 10:59

imtihan dünyamızda bizim en büyük sınavımız trabzonspordur.. sabredin arkadaşlar sabredin... büyük sınavdan geçiyoruz aman dikkat!!!!!

Kasım Hilal
24.01.2008, 10:59
Bari sene başından beri bütün forumun hemfikir olduğu Özer Hurmacı ile Ali Güzeldal'ı alabilsek de en azından transfer yaptık diyebilsek...

Şenol YİĞİT
24.01.2008, 11:00
Ulann madem bir halt yemiyecektiniz,çıkın kardeşim deyinki biz transfer felan yapmayacağız.Taraftarımız bizden böyle birşey beklemesin.
Yok şunu alıcaz,yok bunu alıcaz,yok bunun karnı ağrıdı,yok şunun kulübü vermedi,yok bilmemne...
Çıkın birinizde açıklama yapın.Taraftarı aydınlatın.Madem sizde o yürek yok,bırakın artık yakamızı,gidin ulann.
Sizin yüzünüzden iş yapamıyorum doğru dürüst,mideme ağrılar giriyor artık.
Hay...

güngör_81
24.01.2008, 11:01
Bari sene başından beri bütün forumun hemfikir olduğu Özer Hurmacı ile Ali Güzeldal'ı alabilsek de en azından transfer yaptık diyebilsek...

Sen iyi bilmen lazım kardeş bunu transfer yapmak için yapılmaz, zaten hep bu yüzden bu haldeyiz ya.

Hasan61
trabzonsporun bize en çok öğrettiği şey sabretmektir.önceden çok kızardım sinirlenirdim artık tepki bile vermiyorum

salihismet
Bu yönetim iki senedir transfer icin en fazla zamani nerede harcadi, Brezilyada?
Futbolcu alabildi mi, hayir?
Neden yine futbolcu alamiyacak oldugu yeri seciyor?
Cünkü almaya niyetleri yok.Olay bu kadar basit.

Serdar A
24.01.2008, 11:02

Adamların en iyi oyuncusuda ne demek ?

Nilmar , Edinho , Magrao , Sorondo gibi oyuncuların forma giydiği takımdan bahsediyoruz.

Bu transfere ikinci kez kalkışılmayacaktı . Madem yeniden kalkıştın , ne pahasına olursa olsun bitireceksin . Hala bitirememe ihtimalin varsa önce alternatif oyuncularla anlaşıp kendini sağlama al , ondan sonra yeniden masaya otur.

Şu an devre arası transferi mümkün olabilecek oyuncuların %90'ı ya transfer oldu , ya da klübüyle kontrat yeniledi.

* * *

Taraftarda heves yok , heyecan yok , inanç yok . Değeri parayla ölçülemeyecek şeyler para için rant için kaybedildi.

Zaman öyle bir değiştiki , Trabzon'un (sözde) yeni jenerasyon büyükleri için artık Trabzonspor eski anlamlarını taşımıyor.

Yükselmek için bazen dibe vurmak gerekir. Biz hala dibi bulamadık.

İnşallah fareler gemiyi terketmedende yükselişe geçmeyiz.

lazo77
24.01.2008, 11:04

Nilmar , Edinho , Magrao , Sorondo gibi oyuncuların forma giydiği takımdan bahsediyoruz.

Bu transfere ikinci kez kalkışılmayacaktı . Madem yeniden kalkıştın , ne pahasına olursa olsun bitireceksin . Hala bitirememe ihtimalin varsa önce alternatif oyuncularla anlaşıp kendini sağlama al , ondan sonra yeniden masaya otur.

Şu an devre arası transferi mümkün olabilecek oyuncuların %90'ı ya transfer oldu , ya da klübüyle kontrat yeniledi.

* * *

Taraftarda heves yok , heyecan yok , inanç yok . Değeri parayla ölçülemeyecek şeyler para için rant için kaybedildi.

Zaman öyle bir değiştiki , Trabzon'un (sözde) yeni jenerasyon büyükleri için artık Trabzonspor eski anlamlarını taşımıyor.

abicim bu internacional ligde kacinci
yoksa kacinci bitirdiler

Kasım Hilal
24.01.2008, 11:05
Sen iyi bilmen lazım kardeş bunu transfer yapmak için yapılmaz, zaten hep bu yüzden bu haldeyiz ya.

Onu demek istemedim üstadım..
Ama hiç bir şey yapmamış olmak da adama ayrı bir koyuyor hani..

Selçuk Çetin
24.01.2008, 11:05
ibrahim baturoğlu çık kamera karşısına fernandoya imzalattığın sözleşmeyi göster

evet bende çok merak ettim çıksın sözleşmeyi göstersin olmadı internet sitesine koysun
sonun kadar bununla ilgili kulube faks çekicem destekleriniz beklerim

Armağan Dere
24.01.2008, 11:07
Trabzonspor'da, Brezilyalı oyuncular Alex ve Fernandao'nun transferleri gerçekleşmedi.
24.1.2008

Trabzonspor’da, Brezilyalı oyuncular Alex ve Fernandao’nun transferleri gerçekleşmedi. Kulüp başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu, iki oyuncunun transferinden vazgeçmek zorunda kaldıklarını ifade ederek, “Listemizde daha önce belirlediğimiz ve görüştüğümüz alternatif oyuncular var. Bunlara yöneleceğiz” şeklinde konuştu.

hadi geçmiş olsun!!!!!!!!.....bakalım alternatifleri kim ne zmn kapanıyor transfer sezonu 1 şubat mı?

S.DEMİRCİ
bu beceriksizler transfer yaparsa benim için büyük şok olur......umarım bu yönetimden bir an önce kurtuluruz....

AyhanPe

buhar oldu

güngör_81
24.01.2008, 11:10
Onu demek istemedim üstadım..
Ama hiç bir şey yapmamış olmak da adama ayrı bir koyuyor hani..

Ya koymazmı ben deli oluyorum. Etrafımdaki insanlar bile bazen konuşurken ağzından 3 büyük çıktığı zaman sinirlendiğim belli etmemek istiyorum ki bu olaya alışmasınlar diye. 4 büyük kavramını onlar çoktan 3' e indirmişler biz seneye de böle gidersek istediğimiz kadar yırtınalım artık 4 büyük dedirtemeyiz kimseye korktuğum şey yakında tv den de izleyemiyecez takımı çıkartırlar böle giderse programdan.

Seneye en azından 2. olacak kadroyu itinalı seçmeliyiz diye düşünüyorum.

serdar
Brezilyanin tüm Portugizce ve Inglizce sayfalarini gezmistim, Trabzonspor ve Fernandao la ilgili hic bir yazi yok...Hic kimsenin gündeminde degil...Gercekten transfer calismalarimiz olsaydi kesin birileri yazardi...

Yönetim hic bir zaman Fernandoa veya Alex le anlasmadi, hatta belkide hic anlasmak istemedi... Belkide görüsmemislerdir bile onlarla.... Öyle degilse imzalanan sözlesmeyi göstersinler.........

azad53
yemin ediyorum param olsaydı gider brezilya ya bizzat bu başkanı bulur videoya da çeker gelir bunları herkese ibreti alem olsun diye izlettirirdim. yok ki bunu yapabilecek bir gazeteci babayiğit şu tamamen duygusal problemi olmayan.

S.F.K.
24.01.2008, 11:11
alex ve fernando nun alınamaması belki takımımız adına üzücü ama genede her işte bi hayır var diyelim.
eğer bu 2 futbolcu alınsa idi bu yönetim yeniden karşımıza çıkar bizim saf bazı üyeleri kandırır yeniden başkan bile olabilirdi

ayrıca yöneticilerimiz uyarıyor ama pek anlayan yok arkadaşlar gerçekten çok geyik yapıyorsunuz sayfa sayısı luzumsuz yere çoğaldıkça ayıbımızda artıyor haberiniz olsun.

Travelair
24.01.2008, 11:13
Şu anda en az 6 transfere ihtiyaç var. defansa 2 ortasahaya 2 forvet/forvetarkası/açık... 2. En kalitelileri defansa alınacak olanlar olmalı

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 11:15
taraftarda birbirine düştü...
Yönetim yüzünden..
Aynı renge aynı bayrağa gönül veriyoruz ama birbirimizi yiyoruz...
Şu halimize bak...

dolaylı
24.01.2008, 11:15
transferde hayal kırıklığı yaşadığımız doğru değil çünkü transfer yapmaya zaten bunların niyeti yoktu. Bunlar zaten taraftarı oyalama senaryosuydu.Siz yoksa baturoğlu gibi adamların hikayelerine mi inandınız?Ben necmi perekli nin ne iş yaptığını merak etmeye başladım.Menecer olmadan önce atıp tutuyordu güya futbolu bilen adam .Herhalde oda bu düzene uymayı tercih etti oda sonu acı biten brezilya dizisi seymetmeye meraklı.

azad53
24.01.2008, 11:17
Şu anda en az 6 transfere ihtiyaç var. defansa 2 ortasahaya 2 forvet/forvetarkası/açık... 2. En kalitelileri defansa alınacak olanlar olmalı

Harbi kesinlikle doğru, bakın biz gençler maçını belki bağlarlar bilmiyorum ama şu rize ve bursa maçını alamayalım, ondan sonra doğru 1. lige. Durum çok vahim gerçekten:eek::eek::eek:

gudoz81
24.01.2008, 11:19
yönetim giderayak oyuncu transfer etmek istermi şu açıdan aldıkları oyuncu takıma adapte olamaz ve başarısız olursa mesela denmezmi esski yönetim işe yaramaz oyuncuları aldı yeni yönetime kazık attı gibilerinden albayrak bunu düşünüp transferi pas geçmek isteyebilirmi. bi sürü komplo teorisi işte ne bileyim insanın aklına geliyo işte.

azad53
24.01.2008, 11:21
Bu arada hala anlamış değilim, Böyle bir kaos var, yönetimin transferi yok. Hani nerde Ağaoğlular, Yımazlar... Bu nasıl sahip çıkmaktır. İnsan çıkar bir açıklama yapar.. durum şöyle şöyle. bize gelirlerse biz bu yükün altına gireriz trabzon evladı olarak.....diye.... ama yok işte.. resmen taraftarı koy bir kenara sahipsiz kaldık..

asimavi
24.01.2008, 11:22
....ersun hoca ta baştan anladı bunların beceriksiz olduğunu...onun için hasan çetinkayayı istemişti...adamın dışarıda bir çok kulüp ve oyuncuyla çok iyi ilişkiri var yani transferde uzman bi isim ...menejer olarak onu aldıra bilseydi transferleri ona yaptıracaktı...

..perekliden anca gol kralı olur...

...çetinkaya antep 5 transfer yaptır dı ankaraya gitti şimdi de ankarayı toparlıyor ...risp.. de nigris ...kötü durumdaki ankara için çok iyi transferler neyse çok anlatmaya gerek yok....adam kendini kanıtlamış...

mustafa gürsoy
24.01.2008, 11:25
hey gidi nuri efendi koydun takıma dinamiti. Elaleme rezil olduk. Futboldan soğuduk. Neden sırf sernin kirli emellerin yüzünden. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Sen Türk Futbol Tarihinin en'lerindensin artık. En karaktersiz başkan , en yalancı başkan, en cimri başkan(sanki babasının parası) , en futboldan bilmez başkan, en başarısız başkan, en trajikomik başkan, en lüzumsuz konuşan başkan bu uzatılabilir. Bunlar Türk futbol tarihine geçenler. Bir de insanlık tarihine geçenler var. En lüzumsuz insan gibi mesela:)

Hasan61
24.01.2008, 11:28
Nedense BugÜn Sabahtan Berİ 'aldirma GÖnÜl Aldirma'yi Dİnlİyorum Ve HİÇ Sikilmadim

temel_yilmaz
Bu arada hala anlamış değilim, Böyle bir kaos var, yönetimin transferi yok. Hani nerde Ağaoğlular, Yımazlar... Bu nasıl sahip çıkmaktır. İnsan çıkar bir açıklama yapar.. durum şöyle şöyle. bize gelirlerse biz bu yükün altına gireriz trabzon evladı olarak.....diye.... ama yok işte.. resmen taraftarı koy bir kenara sahipsiz kaldık..

ya abi bunlara liman de para kazanacaksın de o zaman yapışırlar ağaoğlu olurda başkan trabzonsporun başına my koymamız lazım my trabzonspor olması lazım may o ego insanı yüzbinler yürüyecek ayağına gidecek yalvaracak başkan ol diye bırakın bu adamları ben özkan hoca olsun bşkan derim kötünün iyisi oydu hiç değilse 5 tanede 1 buluyorduk

Ali Can
bu bizim transfer komitesindeki necmi perekli bence beceriksiz :(

Serdar A
24.01.2008, 11:29
Bu takım bu hallere sadece Nuri Albayrak ile mi geldi , oturup bir düşünmek gerek...

Murat Keçeci
24.01.2008, 11:29
Nedense BugÜn Sabahtan Berİ 'aldirma GÖnÜl Aldirma'yi Dİnlİyorum Ve HİÇ Sikilmadim

benim tavsiyem metin şentürkten yaktın beni parçası o daha güzel gidiyor

Selçuk Çetin
24.01.2008, 11:30
hey gidi nuri efendi koydun takıma dinamiti. Elaleme rezil olduk. Futboldan soğuduk. Neden sırf sernin kirli emellerin yüzünden. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Sen Türk Futbol Tarihinin en'lerindensin artık. En karaktersiz başkan , en yalancı başkan, en cimri başkan(sanki babasının parası) , en futboldan bilmez başkan, en başarısız başkan, en trajikomik başkan, en lüzumsuz konuşan başkan bu uzatılabilir. Bunlar Türk futbol tarihine geçenler. Bir de insanlık tarihine geçenler var. En lüzumsuz insan gibi mesela:)

hocam bunlar biraz ağır olmuş allah korusun herifin bir avukatı filan yazıyı okur albaşına hakaret davası sakin olmakta fayda var ayrıca trabzon başkanlık koltuğunu ayrı tutmanıda tercih ederim ;)

Dip.Ing.Mag.
hahahaahhaaa :D:D:D dün heryerde Fernando bitti , Alex ilede kücük pruler kaldi , bugun bakiyorum gene isler yatmis.... ya eminim ki fernando ile Alex e bunlar teklif falan götürmüyolar salliyo ya bu baturoglu .... Bu adamlarla ancak trabzon sehir güldürklü temasa tiyatrosu kurlur :D:D

temel_yilmaz
bu bizim transfer komitesindeki necmi perekli bence beceriksiz :(

abi ne bencesi tamam bizim adamımız olabilir ama yok abi beceremiyo sencesi bencesim oncası yok beceriksiz

mustafa gürsoy
Bu takım bu hallere sadece Nuri Albayrak ile mi geldi , oturup bir düşünmek gerek...

Çok güzel bir söz vardır halk bilgisinde. İmam - cemaat ilişkisine dayalı:) Anlayan anladı...

gudoz81
24.01.2008, 11:31

aynen katılıyorum takım başarılıyken hepsi basına çıkıp söyleyecek bişeler bulurdu 2 sene öncesini hatırlayın şimdi nerdeler...:mad:

Travelair
24.01.2008, 11:32
Nedense Internacional'ın yerlerini dolduramamak gibi bir sebeple yada taraftar tepkisi yüzünden transferden vazgeçtiğine inanmıyorum

Selçuk Çetin
24.01.2008, 11:32
TRANSFER İSTİYORUZAZ KALDI CAN VERİYORUZARKADAŞLAR ŞİİRİN DEVAMINI TAMMALAYIN Bİ ZAHMET BENDE KELİME TÜKENDİ

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 11:33
hocam bunlar biraz ağır olmuş allah korusun herifin bir avukatı filan yazıyı okur albaşına hakaret davası sakin olmakta fayda var ayrıca trabzon başkanlık koltuğunu ayrı tutmanıda tercih ederim ;)

ne alaka kim dava acacak ? birak ya takim yönetemeyen adam dava falan acamaz meraketme . ben nurinin yuzune derim bunlari bi ...ok ta yiyemez :D alkisliyorum seni arkadasim sözlerin güzeldi :alkış:

Serdar A
24.01.2008, 11:33
Çok güzel bir söz vardır halk bilgisinde. İmam - cemaat ilişkisine dayalı:) Anlayan anladı...

imamları cemaat seçiyorsa ne diyeceksin?

mustafa gürsoy
24.01.2008, 11:34

Başkanlık koltuğumu? Sşizce Trabzonsporlular haricinde bir değeri önemi kaldı mı o koltuğun.

Hakaret olayına gelince ağır olmuş olabilir ama bu bir etki tepki meselesidir.

magicyattara
Bu takım bu hallere sadece Nuri Albayrak ile mi geldi ...

Evet.Yes.Ja.Da.Oui...

mustafa gürsoy
imamları cemaat seçiyorsa ne diyeceksin?

Diyecek bir şey yok. Hata bir kere yapılır. Eğer tekrarlanırsa problem vardır bence

temel_yilmaz
24.01.2008, 11:35
Nedense Internacional'ın yerlerini dolduramamak gibi bir sebeple yada taraftar tepkisi yüzünden transferden vazgeçtiğine inanmıyorum

abi brezilyalı klübe gi paradan haber ver sen sana futbolcuların hayatı boyunca kazandırdığı kupaları bile verir

zeki gursoy
24.01.2008, 11:35
bu saatten sonra ersun hoca işi bırakır...
adamında bi ismi var...
zaten son dönemlerde başarısızdı...
hepten gümlemeyelim der...
istediği tek transfer yapılmadı..

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 11:37
Farabi Allah askina suraya gelipte Nuri yi savunma bize yaaa , adam takimin kadrosundan teknik heyetinden tutta prestijine kadar herseyini ayaklar altina aldirdi

Zafer Fidan
24.01.2008, 11:37

tabiki gitmediler, brezilyaya bile gitmemisler...hepsi yalan
kongre tarihine kadar bu tür oyalamar yapip .....tir olup gidecekler

Hasan61
24.01.2008, 11:38
Brezİlyadakİ Transferler İÇİn Hollandaya Gİden Bİr YÖnetİmden Ne Bekleenİrkİ

metehan
24.01.2008, 11:39

Biliyorsun, Jefferson'u aldığımızda da taraftar klübü basmıştı, "Bu adamı nasıl satarsınız?" diye. :)

Ama eğer bu açıklama doğruysa ve gerçekten yerlerini dolduramadıkları için transferden vazgeçmişlerse, bizim yönetimden bir grubun gidip Internacional yöneticilerine kurs vermesi gerekir. Yeri doldurulmadan nasıl futbolcu satıldığını anlatırız onlara :) En çarpıcı örnek olarak da Ersen Martin olayını anlatırız. Takımda santrafor olmadığı halde Ersen Martin'i nasıl sattığımızı, sonra geri adım atmaya çalışıp nasıl rezil olduğumuzu anlatırız. Nasıl klüp yönetilirmiş öğrensin adamlar, onların da hakkı !!!

Zafer Fidan
24.01.2008, 11:40
Brezİlyadakİ Transferler İÇİn Hollandaya Gİden Bİr YÖnetİmden Ne Bekleenİrkİ

ya ne hollandasi yaaa..hollanda yeni bir Transfer-Harekati ..hahhaha güldürmeyin beni.

Serdar A
24.01.2008, 11:40
-[ooD;1108077']Farabi Allah askina suraya gelipte Nuri yi savunma bize yaaa , adam takimin kadrosundan teknik heyetinden tutta prestijine kadar herseyini ayaklar altina aldirdi

Nasıl yani , Albayrak'ı savunduğumu nereden çıkardın ?

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 11:42
Sambacıları gelmiyor

Trabzonspor, günlerdir transfer etmeye çalıştığı İnternacional'ın golcüsü Fernandao ile anlaştı. Alex'in de bitmek üzere olduğu belirtildi.

Çamura yattılar

İnternacional, istediği isimlerle anlaşamayınca 2 oyuncusunu Trabzonspor'a satmaktan vazgeçti.

Trabzonspor'da Brezilyalı oyuncular Alex ve Fernandao'nun transferleri gerçekleşmedi. Kulüp başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu, yaptığı açıklamada, daha önce Brezilyalı oyuncuların kulübü olan İnternacional başkanıyla büyük oranda anlaştıklarını belirtti. Brezilya kulübünün kendilerinden bu oyuncuların yerini doldurmak için süre istediğini kaydeden Baturoğlu, "Bu sırada Fernandao ile faks yoluyla sözleşme dahi imzaladık. Ancak İnternacional, bu oyuncuların yerlerine düşündüğü oyuncular ile anlaşamadı" dedi.

Rize maçına kadar biter
Baturoğlu, "2 futbolcu da takımları için çok önemli oyunculardı. Alternatif bulamayınca bu oyuncuları vermekten vazgeçtiler" ifadesini kullandı. Dün akşam yaptıkları telefon görüşmesi sonrası iki oyuncunun transferinden vazgeçmek zorunda kaldıklarını dile getiren Baturoğlu, "Daha önce belirlediğimiz ve görüştüğümüz alternatif oyuncular var. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çaykur Rize ile oynayamacağımız maça kadar bu transferleri bitirmeyi hedefliyoruz" diye konuştu

NOT:Fotoyalanmac ta böyle bir haber yaptiysa durum cok vahim arkadaslar ,ama ya yeminederim böyle bir transfer fiyaskosu dunya tarihinde yok , aha da suraya yazyiorum yarin fernando ve alex bitti diye gene haberler gelecek gene burda herkes bi sevinc bilmemne , ertesi gun de gene is yatacak .... ben böyle gerzek yöneticiler görmedim

Adem ÖZER
24.01.2008, 11:42
şu kongreden sonra albayrak ve 14 haramisini mahkemeye verelim bence.

UmutBaykan
24.01.2008, 11:43
şimdi fernando geliyomu durum nedir arkadaşlar...

Dip.Ing.Mag.
Nasıl yani , Albayrak'ı savunduğumu nereden çıkardın ?

yazdin ya bu takimi bu hale sadece albayrak mi getirdi falan diye

Hasan61
SEBEP NE OLACAKTA MAHKEMEYE VERECEKSİN

akdin
24.01.2008, 11:44
Mehmet Ali Yılmaz'dan başkası bu işi toparlayamaz,taraftar aklını başına alacak,durumun vehametini görecek ona göre davranacak,bakıyorum hala Mehmet Ali Yılmaz'dan may diye bahsediliyor,bu yanlış,gökten zembille adam mı inecek ,ne bekleniyor?Böyle giderse değil küme düşmek kulübün tabelasını da indiririz,UYANIN.........

Zafer Fidan
24.01.2008, 11:45

bencede cok cok iyi arastirilsin bu külübün son 2 senede neler oldugunu..

Dip.Ing.Mag.
Mehmet Ali Yılmaz'dan başkası bu işi toparlayamaz,taraftar aklını başına alacak,durumun vehametini görecek ona göre davranacak,bakıyorum hala mehmet Ali Yılmaz'dan may diye bahsediliyor,bu yanlış,gökten zembille adam mı inecek ,ne bekleniyor?Böyle giderse değil küme düşmek kulübün tabelasını da indiririz,UYANIN.........

Küme düsecez zaten

A.Gökhan AKIN
evet taraftarın psikolojisini bozmaktan dolayı kesinlikle mahkemeye verelim arkadaşlar hiçbirşey çıkmaz ama acayip ses getirir bu mahkeme işi

Oruç
24.01.2008, 11:46
Yılan Hikayesi dedikleri böyle bir şey olsa gerek...

Hasan61
24.01.2008, 11:47
-[ooD;1108093']Küme düsecez zatenTRABZONSPOR KÜME DÜŞMEZ,KÜME DÜŞÜRÜLMEZ.BİRİLERİ BU TAKIMIN SIRTINDAN GEÇİNİYOR,BU KLÜP DÜŞSE ONLARDA DÜŞER.BU YÜZDEN DÜŞMEZ.YAZDIKLARIM OLUMLU MU OLUMSUZ MU SİZ KARAR VERİN

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 11:47
evet taraftarın psikolojisini bozmaktan dolayı kesinlikle mahkemeye verelim arkadaşlar hiçbirşey çıkmaz ama acayip ses getirir bu mahkeme işi

avrupada veya amerikada olsak böyle bisey cok mantikli olurdu ve dava kzanilirdi eminim , ama turkiye de ne mahkemesi :D

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 11:49
Mehmet Ali Yılmaz'dan başkası bu işi toparlayamaz,taraftar aklını başına alacak,durumun vehametini görecek ona göre davranacak,bakıyorum hala Mehmet Ali Yılmaz'dan may diye bahsediliyor,bu yanlış,gökten zembille adam mı inecek ,ne bekleniyor?Böyle giderse değil küme düşmek kulübün tabelasını da indiririz,UYANIN.........

Bencede bu takımı Mahmet Ali Yılmaz'dan başkası kurtaramaz...
Ama Mehmet Ali Yılmaz'da bu saatten sonra başkan olur mu bilemem...

OLCAY ÇAKIR
Zico'dan yardım isteselerdi,herro merro bi şeklide çoook önceden bu konu kapanırdı.

Gurur edilecek bişey yok bunda,profesyonel yardım.

Rio'yu görmek için yönetici olmak gerekiyor herhalde.

''Lastik gibi uzatmak işlerine geldi'' sözü zamanlama ve görüntü için en iyi ifade biçimi.

A.Gökhan AKIN
tamam davayı amerikada açarız :)) nasılsa brezilyayada yakın

Adem ÖZER
24.01.2008, 11:50
SEBEP NE OLACAKTA MAHKEMEYE VERECEKSİN

daha ne sebebi arıyorsun ki?

Ali Can
TRABZONSPOR KÜME DÜŞMEZ,KÜME DÜŞÜRÜLMEZ.BİRİLERİ BU TAKIMIN SIRTINDAN GEÇİNİYOR,BU KLÜP DÜŞSE ONLARDA DÜŞER.BU YÜZDEN DÜŞMEZ.YAZDIKLARIM OLUMLU MU OLUMSUZ MU SİZ KARAR VERİN
doğru diyorsun kardeş

_SeRKaN_
benim tavsiyem metin şentürkten yaktın beni parçası o daha güzel gidiyor

Yok bence en anlamlı parça Teoman-Şebnem Ferah düeti olan iki yabancı şarkısı :D Dün paso onu dinledim...:)

Murat Keçeci
24.01.2008, 11:51
baturoğlu ile brezilya kulubunun restleşmesi kesşn şöyle olmuştur
baturoglu:alo kimsun nesun
brezilya:arayan sizsiniz
baturoglu:ha öyle mi kusura bakmayın
brezilya:önemli değil ne istemistınız
baturoglu:sizde var 2 futbolcu biri solda oynay biride forvette galiba
brezilya:alexle fernandaoyu diyorsunuz
baturoglu:hay agzını öpeyim tam üstüne bastın he işte onları almak istiyrız
brezilya:fiyatları 3 milyon dolar
baturoglu:tamam siz futbolcuları yollayın parayı alırsınız sonra
baturoglu:la a.ugur zihni hallettim brezilyalıları 2side geliy git havaalanında nöbet tut uçak listelerine bak
a.ugur zihni:ibrahim sen bunları almıssan geliyorlar almamıssan gelemiyorlar mı demek istiyın
baturoglu: la he nasıl anladın git karşıla şunları
a.ugur zihni:tamamda ben bunları nasıl tanıycım ya
baturoglu:la 2 tane yanyana adam görürsen onlardır
a.zihni:ha tamam o zaman

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 11:52
TRABZONSPOR KÜME DÜŞMEZ,KÜME DÜŞÜRÜLMEZ.BİRİLERİ BU TAKIMIN SIRTINDAN GEÇİNİYOR,BU KLÜP DÜŞSE ONLARDA DÜŞER.BU YÜZDEN DÜŞMEZ.YAZDIKLARIM OLUMLU MU OLUMSUZ MU SİZ KARAR VERİN

Düser öyle bi düserki hemde ... suan ki kaos ortami acilen toparlanamassa görürsünde bakrsin küme dusuyormu dusmuyor mu ? peki bir takim nezaman küme düser?

1.Kadronda ki oyuncularin kalitesi diger takimlarinkiden cok düsük olursa
2.Futbol Federasyonu sana cephe alirsa
3.Her mac hakem kararlariyla 2-3 puanin giderse
4.Medya sana karsisysa (medya baskisi önemlidir)
5.Yönetim beceriksiz olursa
6.Hali vakti yerinde olan zenginler takima sahip cikmazsa
7.Bir takimin kümeye düsme tehlikesi oldugu konusulursa
8.Traftarlar arasinda bloklasmalar olursa ve taraftarlar artik eskisi gibi kaybedilen puanlara üzülmesse

Eee artik sen kararver küme düsermiyiz düsmezmiyiz!?

Zuma_Yattara
24.01.2008, 11:53
En büyük TRABZONSPOR düsmanini bu kulübe yönetici yapsan bunlarin yaptigini yapamaz utanir! Bu N.A. ve ekibi Arsinsporu bile yönetemez. TRABZONSPOR tarihinin rezillik abideleri! Bunlarin kurdugu takim cok samimiyim ikinci ligde bile sampiyon o-la-maz!!!

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 11:54
baturoğlu ile brezilya kulubunun restleşmesi kesşn şöyle olmuştur
baturoglu:alo kimsun nesun
brezilya:arayan sizsiniz
baturoglu:ha öyle mi kusura bakmayın
brezilya:önemli değil ne istemistınız
baturoglu:sizde var 2 futbolcu biri solda oynay biride forvette galiba
brezilya:alexle fernandaoyu diyorsunuz
baturoglu:hay agzını öpeyim tam üstüne bastın he işte onları almak istiyrız
brezilya:fiyatları 3 milyon dolar
baturoglu:tamam siz futbolcuları yollayın parayı alırsınız sonra
baturoglu:la a.ugur zihni hallettim brezilyalıları 2side geliy git havaalanında nöbet tut uçak listelerine bak
a.ugur zihni:ibrahim sen bunları almıssan geliyorlar almamıssan gelemiyorlar mı demek istiyın
baturoglu: la he nasıl anladın git karşıla şunları
a.ugur zihni:tamamda ben bunları nasıl tanıycım ya
baturoglu:la 2 tane yanyana adam görürsen onlardır
a.zihni:ha tamam o zaman

muahahhahaah:D:D süperdi :D:D:alkış:

Fernandao61
24.01.2008, 11:54
yine kaldıkmı hasandao ile keçelidao ya

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 11:56
En büyük TRABZONSPOR düsmanini bu kulübe yönetici yapsan bunlarin yaptigini yapamaz utanir! Bu N.A. ve ekibi Arsinsporu bile yönetemez. TRABZONSPOR tarihinin rezillik abideleri! Bunlarin kurdugu takim cok samimiyim ikinci ligde bile sampiyon o-la-maz!!!

evet bu takım 2.ligde de şampiyon olamaz...
Bu sene kümeye düşeriz...
Ersun yanal görevi bırakır
Gökdeniz-Yattara-Serkan Takımdan ayrılır...
Orta sıralara oynarız...
Bi kaç sene sonra bu ligden de düşeriz...
Efsane falan tamamen sönmüş olur...
Zaten mum ışığında yanıyo...

Hekimoğlu
ankaraspor,gençlerbirliği,rize,kasımpaşa,manisa,g. antep takımlarından 3'ü küme düşecek Trabzonspor ve küme kelimesi aynı cümle içinde anlamsız.

azad53

1. Arkadaşın may yada my diye bahsettiği mehmet ali yılmaz değildi. Ağaoğlunun my diye başlayan my resort, my world vs inşaat işleriydi.
2. Memet Ali Yılamaza gelince .. bende onun başkanlığında tek bir listede birleşilmesi taraftarıyım, hatta bunun içinde Ağaoğlu da olmalıdır, ya da Ağaoğlunun başkanlığında bir liste olabilir. Ancak şu son dönemde önceden başta Yılmaz olmak üzere takımın bize ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz an biz görevden kaçmayız diyen büyüklerimiz, haftalardır hem yönetimde hem transferde hem saha sonuçlarında resmen kümeye doğru ilerlerken çıkıp neden bir açıklama yapmıyorlar, neden yeter artık çekilen kenara biz bu işi devralmak istiyoruz demiyorlar. Haa varsa böyle bir açıklama kaynağıyla yazın buraya bizde görelim :p:p.
Demek istenilen budur.....

TolgaTopçu61
bugun tek sevindigim, sunderland prica yi almis.

AyhanPe
bizim bu küme lafini agzimiza almamiz bile utanc vericidir..

AyhanPe
24.01.2008, 11:58
bugun tek sevindigim, sunderland prica yi almis.

ona sevinecegimize hic kimseyi alamayacak olmamiza üzülsek daha iyi olur..hani prica olsa..onlardami son anda fiyat artirmisti..suana kadar son anda tek fiyat artirmayan klüb bizis sanirim:D

Dip.Ing.Mag.
ankaraspor,gençlerbirliği,rize,kasımpaşa,manisa,g. antep takımlarından 3'ü küme düşecek Trabzonspor ve küme kelimesi aynı cümle içinde anlamsız.

saydigin takimlarin hepsi bizden guclu nasil oluyor o is?

Fernandao61

Trabzonspordan çıkar sağlayan kişiler bu takımı ne öldürür ne de yaşatır doğru laf

Zuma_Yattara
24.01.2008, 11:59
Allah Allah Prica'ya 2.7 Milyon € vermisler o kadar eder mi yahu?

Hekimoğlu
24.01.2008, 11:59
-[ooD;1108120']saydigin takimlarin hepsi bizden guclu nasil oluyor o is?yuh artık.

Hasan61
24.01.2008, 12:00
-[ooD;1108109']Düser öyle bi düserki hemde ... suan ki kaos ortami acilen toparlanamassa görürsünde bakrsin küme dusuyormu dusmuyor mu ? peki bir takim nezaman küme düser?

1.Kadronda ki oyuncularin kalitesi diger takimlarinkiden cok düsük olursa
2.Futbol Federasyonu sana cephe alirsa
3.Her mac hakem kararlariyla 2-3 puanin giderse
4.Medya sana karsisysa (medya baskisi önemlidir)
5.Yönetim beceriksiz olursa
6.Hali vakti yerinde olan zenginler takima sahip cikmazsa
7.Bir takimin kümeye düsme tehlikesi oldugu konusulursa
8.Traftarlar arasinda bloklasmalar olursa ve taraftarlar artik eskisi gibi kaybedilen puanlara üzülmesse

Eee artik sen kararver küme düsermiyiz düsmezmiyiz!?
1)KADROYA DİYECEK SÖZÜM YOK HAKLISIN 2-3)FUTBOL FEDERASYONUN DEĞİŞECEĞİNİ DÜŞÜNÜRSEK BU SORUNLARDA ORTADAN KALKAR(UMARIM) 4)MEDYA TS'NİN DÜŞMESİNDEN SONRA YAŞAYACAĞI REYTİNG KORKUSU İLE BELLİ SÜRE SONRA YANIMIZDA YE ALIR(ŞAMPİONLUK GİBİ DURUMLARDA KARŞIMIZA GEÇER) 5)TARAFTAR DENİLEN KİŞİLER TS KÜME DÜŞERSE BİZ NE YAPACAĞIZ FOBİSİNE KAPILIP BİR SÜRE SONRA DOĞRU OLANI YAPMAYA BAŞLARLAR

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 12:00

Arkadaşlar Bu kadro ile galibiyet alamıyoruz....
Farkında değilmisiniz...
Beceriksiz niteliksiz ne kadar topçu var ise bizde...
Bu takım kümeye doğru gidiyor...
Bırakın bu biz büyük takımız bize bişe olmaz felsefesini...
Evet büyük takımız ama........
Amasını söylemeye gerek yok....

Mehmet Fırat
24.01.2008, 12:01

-[ooD;1108093']Küme düsecez zaten

evet bu takım 2.ligde de şampiyon olamaz...
Bu sene kümeye düşeriz...
Ersun yanal görevi bırakır
Gökdeniz-Yattara-Serkan Takımdan ayrılır...
Orta sıralara oynarız...
Bi kaç sene sonra bu ligden de düşeriz...
Efsane falan tamamen sönmüş olur...
Zaten mum ışığında yanıyo...

Sadece 'yazık' diyorum.

OLCAY ÇAKIR
Tomas Jun'un geliş sürecine ne kadar da benziyor yaşananlar.

Vah vah.

Birde sayfaya geyik mesaj atan genç kardeşler ,lütfen.!

EmrahYalçınalp
"Küme" lafından rahatsız olmakla birlikte Trabzonspor'un bu sorunu yaşayacağına da ihtimal vermek istemiyorum. En azından son maçını bizle dışarda oynayacak olan fb kendi selameti açısından gerekeni yapar. Ki aslında bunu dillendirmek daha utanç verici ama ne yapalım. Öyle bir yönetimimiz var ki, fb o kadar zarar veremedi bize. Ve öyle bir yönetimimiz var ki onlardan gelecek desteğin fb'den gelmesi ihtimalini daha yüksek görüyorum.

Konuşturan utansın.

Serdar A
24.01.2008, 12:02
-[ooD;1108089']yazdin ya bu takimi bu hale sadece albayrak mi getirdi falan diye

Yahu bu sözden çıkardığın anlam bu mu ? Bari bir ondan önce yazdığımıda okusaydın.

* * *

Trabzonspor bir sivas bir kayseri değil . Bu büyük miras bir adamla , onun 2 yıllık başarısızlıklarıyla sarsılmaz.

Bu gün bu hallere geldiysek , dizlerimizin üzerine düştüysek sadece Albayak hadisesi değildir . Altında çok büyük bir dejenerasyon , yozlaşma var demektir.

Albayrak'ın afaroz edilmesi herşeyi düzeltecek mi ? Bu klübe en az N.A kadar zarar vermiş adamlarında isteği budur , Bir günah keçisiyle bütün sorunları halının altına sürmek.

Yapılacak işin adı yeniden yapılanma olmalıdır , her türlü zorluğa rağmen. Bu yapılanmanın dışında bırakılacak isimlerden sadece biridir Albayrak . Sadece o değil.

Zuma_Yattara
24.01.2008, 12:02
Arkadaşlar Bu kadro ile galibiyet alamıyoruz....
Farkında değilmisiniz...
Beceriksiz niteliksiz ne kadar topçu var ise bizde...
Bu takım kümeye doğru gidiyor...
Bırakın bu biz büyük takımız bize bişe olmaz felsefesini...
Evet büyük takımız ama........
Amasını söylemeye gerek yok....

korkarim evet

Şenol YİĞİT
24.01.2008, 12:03
Yanal istifa mı ediyor?

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=11081

kudu_61
24.01.2008, 12:04

yani sen ankara, gençler, manisa ve antebin bizden kötü mü olduklarını söylüyorsun eğer ki düşüncen bu ise yanılıyorsun çünkü hepsi güzel transferler yaptı ve bizden iyi oynuyorlar buna inan

Dip.Ing.Mag.
Sadece 'yazık' diyorum.

Bu durumda nasil hala yazik diyebiliyorsun sadece bende onu anlayamiyorum... durumumuz icler acisi sen herhalde kadroumuza fernando alex selcuk gurbetciler iyi stoperler katildi saniyorsun.kadro ayni kadro adanaya yenilen oftasa kendi sahasinda yenilen 7 mac ust uste deplasmanda kaybeden kadro farkindamisin ??? Trabzonspor küme düsmez diye bi kuralmi var , Turkcell super ligi tapulumuyuz sanki? bu kadroyla sasnsimizzzz yooookkkk !

İdris Toksoy
Yanal yalan olmasın :)

mustafa gürsoy
24.01.2008, 12:05
Yanal istifa mı ediyor?

Ersun yanala yakışan istifa etmektir transfer yapılmadığı taktirde.

Zuma_Yattara
24.01.2008, 12:05
Ersun hocanin bizi birakip gidecegine inanmiyorum

TolgaTopçu61
24.01.2008, 12:06
Yanal istifa mı ediyor?

eder isteklerini yerine getiremediler...zaten %100 istifa edecek

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 12:07
istifa etmez edemez..

Murat Keçeci
bu takımlar kesinlikle bizden daha güçlü şuan sadece kasımpaşa ile eşit sayılırız bizim işimiz önce Allaha sonra gökdenız yattara ve barışa kalmış yoksa yandı gülüm keten helva

Kadir Aydın
Kapansın şu başlık artık yaa...

Şenol YİĞİT
24.01.2008, 12:08
istifa etmez edemez..
Edemez derken?

AyhanPe
24.01.2008, 12:08
Yahu bu sözden çıkardığın anlam bu mu ? Bari bir ondan önce yazdığımıda okusaydın.

Trabzonspor bir sivas bir kayseri değil . Bü büyük miras bir adamla , onun 2 yıllık başarasızlıklarıyla sarsılmaz.

Bu gün bu hallere geldiysek , dizlerimizin üzerine düştüysek bu sadece Albayak hadisesi değildir . Altında çok büyük bir dejenerasyon , yozlaşma var demektir.

Albayrak'ın afaroz edilmesi herşeyi düzeltecek mi ? Bu klübe en az N.A kadar zarar vermiş adamlarında isteği budur , Bir günah keçisiyle bütün sorunları halının altına sürmek.

Yapılacak işin adı yeniden yapılanma olmalıdır , her türlü zorluğa rağmen. Bu yapılanmanın dışında bırakalacak isimlerden sadece biridir Albayrak . Sadece o değil.

önemli olan bu durumdan ders cikarmaktir.konu albayrak vs degil tabi ama biz bu isten cok önemli tecrübeler edindik ve eger bu sansi kullanip yeni yönetim altinda bütünlesme saglanirsa cok kazancli cikabiliriz.bu adamlar insani cok geriyor.gercekten bunlarin deger yargilari oldukca farkli ve fazla biseyde demek istemiyorum bu konuda.önemli olan bunun bize cok iyi bir ders olmasi ve oldugudan daha pahaliya patlamamasi.artik yeniden dirilis zamani..bundan sonra parali baskan diye tutturmaz bazilari ve bos vaadelerede kanmayiz..
camia olarak burdan cikarmamiz gerekeni cikarip hedefimize bundan sonraki dönemlerde emin adimlarla yürümeliyiz..

Mehmet Fırat
24.01.2008, 12:09
Ligde son 3 takımın taraftarı bile 'küme düşmeyeceğiz' derken koskoca Trabzonspor taraftarı 'küme düşeriz' derse, ben de sadece 'yazık' derim.

Arkadaşlar, biz büyük bir takımız. Elbette ki kötü dönemler yaşayacağız. Ama bu takım küme düşmez! (Söylemesi bile utanç verici.)

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 12:10
http://image.haber3.com/haber/90299.jpg
Luce bu kez Trabzon'a mı ?
Trabzonspor'da başkanlık yarışı iyice kızıştı Hacıosmanoğlu seçilirse Lucescu'yu getirecek.

24 Ocak 2008 09:22
Güven azalınca...
Trabzonspor'da yaklaşmakta olan genel kurul öncesinde yarışın bir hayli zorlu geçeceği şimdiden ortaya çıktı... İlk bombayı, başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu patlattı. Ekibini aylar öncesinden şekillendiren ve oldukça detaylı bir çalışma yürüten Hacıosmanoğlu’nun göreve gelmesi halinde teknik heyet konusunda değişime gideceği öğrenildi. Başkan adayının, kredisi azalan ve faturayı genelde mevcut kadroya kesen Ersun Yanal ile yollarını ayıracağı ileri sürüldü.

Kariyeri çok iyi
Yanal'ın yerine gelecek ismin ise Türk sporseverlerin çok yakından tanıdığı Mircea Lucescu olduğu kaydedildi. Hacıosmanoğlu’nun, Türkiye’de daha önce Beşiktaş ve Galatasaray’ı şampiyonluğa taşıyan, daha sonra Ukrayna’nın Shakhtar Donetsk Takımı’na giden ve başarılı kariyerini sürdüren Rumen çalıştırıcı için kesenin ağzını açacağı vurgulandı. Başkan adayının, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Lucescu ve takımın patronu konumundaki Ahmedov ile temas kurduğu dile getirildi.

İki ihtimal var
Hacıosmanoğlu'nun Lucescu’yu Trabzonspor’a kazandırma planı ise ikiye ayrılmış durumda. Eğer takımının patronu Ahmedov ikna edilebilirse deneyimli çalıştırıcı, başkanlık seçiminin bitip İbrahim Hacıosmanoğlu’nun seçilmesi halinde hemen işbaşı yapacak. Eğer Ahmedov, Lucescu’dan sezonu tamamlamasını isterse, o zaman Lucescu, Hacıosmanoğlu’na transfer başta olmak üzere istekleri aktaracak ve yönetim bu süreçte çalışmalarını yapıp Rumen teknik adam için çalışma zemini hazırlayacak.

Fanatik

Bence harika olur Lucescu cok basarili turkiyede

TolgaTopçu61
24.01.2008, 12:11
lucescu gelmez bize zaten iyi takimda

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 12:12
Ligde son 3 takımın taraftarı bile 'küme düşmeyeceğiz' derken koskoca Trabzonspor taraftarı 'küme düşeriz' derse, ben de sadece 'yazık' derim.

Arkadaşlar, biz büyük bir takımız. Elbette ki kötü dönemler yaşayacağız. Ama bu takım küme düşmez! (Söylemesi bile utanç verici.)

Sen hayal görüyosun...
Realist ol biraz...
Gerçekleri gör

Murat GENEL
24.01.2008, 12:13
Ybancı bir hoca bu yönetimi çekmez hele Luce..Şuanda Ersun Hoca gitmezse iyidir..

Dip.Ing.Mag.
lucescu gelmez bize zaten iyi takimda

doneskten sonra turkiyeye gelecegini aciklamisti ama bilemiyorum bana göre hangi yönetim gelirse gelsin ama trabzonspor icin en iyisini yapacak olanlar gelsin bunun yanindada lucescu yu trabzonda görmek isterim

sbay
http://www.sporx.com/images/1/294/4536_B_Feindouno001.jpg

Pascal Feindouno izleniyor!

Gana 2008'de Gine formasıyla ilk maçında beğeni toplayan başarılı orta saha oyuncusu Pascal Feindouno Ada ekibi Bolton Wanderers tarafından izleniyor. Nicolas Anelka'yı 19 milyon avro karşılığında Chelsea'ye kattıktan sonra transfer bütçesini arttıran ve takımın hucüm gücünü arttıracak futbolcular arayan İngiliz ekibinin Gineli futbolcuyu kadrosuna katmak istediği öne sürülüyor.

Fransa Ligue 1 ekiplerinden St. Etienne'de forma giyen ve taraftarların sevgilisi konumunda olan Feindouno için Bolton Wanderers'in 4.5 milyon avroluk bir bonservis bedeli ödeyebileceği ifade ediliyor. Ara transfer döneminin bitimine az bir süre kala İngiliz ekibi scoutlarından biri olan Colin Harvey'i Gana'ya göndermiş durumda ve 26 yaşındaki futbolcu ile anlaşma zemini arıyor.

24.01.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Sporx.com dış haberler

AyhanPe
-[ooD;1108141']Bu durumda nasil hala yazik diyebiliyorsun sadece bende onu anlayamiyorum... durumumuz icler acisi sen herhalde kadroumuza fernando alex selcuk gurbetciler iyi stoperler katildi saniyorsun.kadro ayni kadro adanaya yenilen oftasa kendi sahasinda yenilen 7 mac ust uste deplasmanda kaybeden kadro farkindamisin ??? Trabzonspor küme düsmez diye bi kuralmi var , Turkcell super ligi tapulumuyuz sanki? bu kadroyla sasnsimizzzz yooookkkk !

basinda böyle bir hava olusturuldu.insanlarin bilinc altinada sokulmaya baslandi hemen.gecen senede bu zamanlarda ayni durumdaydik ve her spor programlarinda trabzonsporu ayri tuturuyoruz ondan haric su su takimlar küme düsebilir deniliyordu.pek bi fark yok aslinda.tehlike cemberinin icine daha cok cekildikce daha iyi anliyoruzki trabzonspor kisisel cikarlar ugruna kurban ediliyor..bu takimi ancak biz kurtarabiliriz..baska kimsesi yok

Mehmet Fırat
24.01.2008, 12:14
Sen hayal görüyosun...
Realist ol biraz...
Gerçekleri gör

Gerçek mi?..

Gerçek olan sadece Trabzonspor'un büyüklüğüdür!

Her ne kadar bu gerçeği kabullenmeseniz de...

Hekimoğlu
Sen hayal görüyosun...
Realist ol biraz...
Gerçekleri görne demek realist ol saçmalayıp durmayın şurda.hayal gören sizsiniz say bana antepten manisadan iki kişi?

Dip.Ing.Mag.
Sen hayal görüyosun...
Realist ol biraz...
Gerçekleri gör

bende deminden beri onu anlatmaya calsiyiorum ama sanirim gururunu ön planda tutuyor arkadas

Murat GENEL
24.01.2008, 12:15
Feindouno haberi yalanın babası..Fernandao'yu almak Feindouno'yu almaktan daha kolaydır!!

TolgaTopçu61
bu arada yeni oyuncu var mi gündemde??

Şenol YİĞİT
Yahu bizim ne işimiz var Lucescuyla felan.Bize topçu lazım topçu

mustafa gürsoy
http://www.sporx.com/images/1/294/4536_B_Feindouno001.jpg

Pascal Feindouno izleniyor!

Gana 2008'de Gine formasıyla ilk maçında beğeni toplayan başarılı orta saha oyuncusu Pascal Feindouno Ada ekibi Bolton Wanderers tarafından izleniyor. Nicolas Anelka'yı 19 milyon avro karşılığında Chelsea'ye kattıktan sonra transfer bütçesini arttıran ve takımın hucüm gücünü arttıracak futbolcular arayan İngiliz ekibinin Gineli futbolcuyu kadrosuna katmak istediği öne sürülüyor.

Fransa Ligue 1 ekiplerinden St. Etienne'de forma giyen ve taraftarların sevgilisi konumunda olan Feindouno için Bolton Wanderers'in 4.5 milyon avroluk bir bonservis bedeli ödeyebileceği ifade ediliyor. Ara transfer döneminin bitimine az bir süre kala İngiliz ekibi scoutlarından biri olan Colin Harvey'i Gana'ya göndermiş durumda ve 26 yaşındaki futbolcu ile anlaşma zemini arıyor.

24.01.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Sporx.com dış haberler

Yollayın sempatik yüzlü baturoğlunu fransaya bakalım:)

Zuma_Yattara
Luce Trabzon'a gelse ne degisecek Ersun hoca geldi de ne oldu?
Bu takimdan Ziya Dogan hic gitmemesi lazimdi. Cünkü ondan baskasi bu kazmalari oynatamaz. Bak Ersun hocaya akli sira taktik vermeye calisiyor ama nafile...

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 12:16
Gerçek mi?..

Gerçek olan sadece Trabzonspor'un büyüklüğüdür!

Her ne kadar bu gerçeği kabullenmeseniz de...

arkadasim trabzonspor evet büyüktür o bir efsanedir ama trabzonspor un mevcut yapisinda bulunan kisiler kücüktürler kadro desen inan o saydigin takimlar bizden daha iyiler

Şenol YİĞİT
24.01.2008, 12:17
Luce Trabzon'a gelse ne degisecek Ersun hoca geldi de ne oldu?
Bu takimdan Ziya Dogan hic gitmemesi lazimdi. Cünkü ondan baskasi bu kazmalari oynatamaz. Bak Ersun hocaya akli sira taktik vermeye calisiyor ama nafile...

Bence ziyanın bize hiç gelmemesi lazımdı.

Dip.Ing.Mag.
bu arada yeni oyuncu var mi gündemde??

hee var misse misseyi geri alacakmissiz tabi yasiyorsa :D

akdin

Küme düşmek istiyorsan,düşersin,işi ciddiye almazsan düşersin,yönetimdekilerin,bu durumdan rahatsızlığı olsa istifa ederlerdi,hala orada duruyorlarsa ve taraftarı aptal yerine koyuyorlarsa,herşey olabilir,kendimizi kandırmayalım,UYANIN.......

ergin cesit
arkadaşlar durumun ciddi olduğunun farkındamısınız.bakıyorum geyik yapmak için forumdalar.durum çok ciddi arkadaşlar trabzonumuz eriyor

İsmail Çavuşoğlu
takımın küme düşeceğine inanan arkadaşların bunu burada dillendirmeleri hiç hoş kaçmıyor..
ne kümesi Trabzonspor tarihinde hiç küme düşmüşmü? şartlar ne olursa olsun öyle bir ihtimalin gerçekleşmesi yüzbinde sıfır. efsaneden bahsediyoruz arkadaşlar TRABZONSPORDAN bahsediyoruz..

H.Tolga YİĞİT
24.01.2008, 12:19
ne demek realist ol saçmalayıp durmayın şurda.hayal gören sizsiniz say bana antepten manisadan iki kişi?

Futbolcu saymaya ne gerek var...
Hafta sonu oftaş maçını evimde izledim ve ondan önceki maçları....
Ben farklı bi takımdan mı bahsediyorum...
Takım bitmiş....
Ersun yanal iyi bi teknik adam ama takım şu anda çok kötü durumda...
Bu durum düzelmezse bu takım kümeye düşer...
Gerçek bu...
Takımın durumu düzelirse tabi ki düşmez...
Ben düzeleceğine dair bi ışık göremiyorum...
Siz görüyosunuz ki bu takım düşmez diyosunuz...
Buda sizin yorumunuz saygı duyuyorum...

mustafa gürsoy
Trabzonsporun sadece forması dahi bu ligde kalmaya yeter de artar bile. Paranoyak düşüncelere lüzum yok...

sbay
yalnız feindounuyo biz almıyoruz bolton alıyomuş....:D

azad53
Feindouno haberi yalanın babası..Fernandao'yu almak Feindouno'yu almaktan daha kolaydır!!
yahu izleyen biz değilmişiz zaten. bolton :D:D:D

mustafa gürsoy
24.01.2008, 12:20
yalnız feindounuyo biz almıyoruz bolton alıyomuş....:D

2 dakika hayal kuralım dur da:)

Zuma_Yattara
24.01.2008, 12:20
Bence ziyanın bize hiç gelmemesi lazımdı.

Allah askina egri oturup dogru konusalim Ziya'nin nasil sartlar altinda calistigi malum. Yigidi öldür hakkini ver. Birkac hatasi oldu mutlaka ama genel olarak bakacak olursak hepsinden daha iyiydi. Bu sartlar altinda ancak bu kadar!

Murat GENEL
24.01.2008, 12:21

başlık mı değişti Bolton Transfer Haberleri flnmı oldu:D ne işi var burda:) tabi bi ara alacak gibi ilgileniyoduk ya ondandır..:rolleyes:

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 12:22
Edemez derken?
ne yaptı ki istifa etsin.ziyanın istifasının mantıklı bir açıklaması vardır.ama ersun hoca daha bişi yapmadi..

mustafa gürsoy
Allah askina egri oturup dogru konusalim Ziya'nin nasil sartlar altinda calistigi malum. Yigidi öldür hakkini ver. Birkac hatasi oldu mutlaka ama genel olarak bakacak olursak hepsinden daha iyiydi. Bu sartlar altinda ancak bu kadar!

Bir kaç hata Mı? Nuri Albayrak bile çok masum kalır ziyanın yanaında. Geçenlerde bir gazetede okumuştum. Ligdeki tüm defans oyuncularını toplayıp şampiyon olacağını sanan.... diye devam ediyordu. Adam efsane oldu efsane:)

Hasan61
Yok Mu HİÇ İsİm

Dip.Ing.Mag.
Trabzonsporun sadece forması dahi bu ligde kalmaya yeter de artar bile. Paranoyak düşüncelere lüzum yok...

resmen sacmaladin arkadasim kusurabakma ama ne alaka ya formasi ligde kalmaya yeter diye... ona bakarsa bi zamanlar sanirim göztepelilerde ayni senin gibi aralarinda konsuurken böyle diyodular,samsunlular da vs vs vs .... ha diyeceksin ki onlarla bizi bir mi tutuyorsun aslaa ... ama hic küme düsmedi diye bi takim küme düsmücek diye bisey olabilir mi ya bu ne tezat bir düsüncedir... biz hic küme düsmedik cünkü tarihimizin en kötü yönetimi suanki yönetim

Hekimoğlu
24.01.2008, 12:23
ben daha diyecek birşey bulamıyorum zorla küme düşüreceksiniz takımı 2 galibiyetle 5.liğe oynayacak takım alttakiler puan alamıyor antep tek golcüsünü satmış vestel aynı rize gelen den 4 gidenden 5 yiyor onlar bu kadar karamsar değil kendinize gelin 2 galibiyete şampiyon 2 mağlubiyete küme adayı yapmayın koca Trabzonspor'u.

salihismet
24.01.2008, 12:24
Haciosmanoglu Lucescuyu getirecegim diyorsa dogrudur, getirir. Bu demek oluyorki futbolcularda sorun yok, sorun hocada, Luce geldimi sorunlarda bitecek.
Eger bu adam oraya ba$kan secilirse Trabzonsporu 50 senede daha ayaga kaldiramayiz. Aslinda secilemeyecegini kendide biliyor, fakat belki birinin listesine girip tekrar kabagi Trabzonspora atarim diye dü$ünüyor, demekki henüz öyle bir teklif alamadi.

afsbahar

Sen hayal görüyosun...
Realist ol biraz...
Gerçekleri gör
Bu takıma adam gibi direk oynayacak en az 3 oyuncu takviye yapılmazsa bu takım son haftaya kadar küme düşme potasının içinde kalır. Trabzonspor küme düşmez diyen arkadaşlara da şaşırıyorum. Süperlig deki en kötü ve en beceriksiz oyuncuların bulunduğu kadroya sahipiz.

Külünkoğlu
Brezilyanin tüm Portugizce ve Inglizce sayfalarini gezmistim, Trabzonspor ve Fernandao la ilgili hic bir yazi yok...Hic kimsenin gündeminde degil...Gercekten transfer calismalarimiz olsaydi kesin birileri yazardi...

Yönetim hic bir zaman Fernandoa veya Alex le anlasmadi, hatta belkide hic anlasmak istemedi... Belkide görüsmemislerdir bile onlarla.... Öyle degilse imzalanan sözlesmeyi göstersinler.........

Transfer komedisi altında sözde yapılan çalışmalara taraftarımızı inandırmaya çalıştılar.
Şaşıran var mı ? bence yok.
Araştırman için teşekkürler arkadaşım

Ali İhsan
Biz zaten anca youtubedan veya tvden izleriz böyle oyuncuları. Transfer falan olmayacak galiba. Geçmiş olsun...

mustafa gürsoy
-[ooD;1108196']resmen sacmaladin arkadasim kusurabakma ama ne alaka ya formasi ligde kalmaya yeter diye... ona bakarsa bi zamanlar sanirim göztepelilerde ayni senin gibi aralarinda konsuurken böyle diyodular,samsunlular da vs vs vs .... ha diyeceksin ki onlarla bizi bir mi tutuyorsun aslaa ... ama hic küme düsmedi diye bi takim küme düsmücek diye bisey olabilir mi ya bu ne tezat bir düsüncedir... biz hic küme düsmedik cünkü tarihimizin en kötü yönetimi suanki yönetim

Lig sonunda görüşürüz. Bizi büyük yapan tüm değerler o formada toplanmıştır. O forma belki bizi şampiyon yapamaz ama kümede düşürmez...

Şenol YİĞİT
24.01.2008, 12:25
ne yaptı ki istifa etsin.ziyanın istifasının mantıklı bir açıklaması vardır.ama ersun hoca daha bişi yapmadi..

Yok hocam ''edemez''deyince bende sandım silah zoruyla felan duruyor,dedim herhalde takımın başında.

Zuma_Yattara
Bir kaç hata Mı? Nuri Albayrak bile çok masum kalır ziyanın yanaında. Geçenlerde bir gazetede okumuştum. Ligdeki tüm defans oyuncularını toplayıp şampiyon olacağını sanan.... diye devam ediyordu. Adam efsane oldu efsane:)

hani transfer yapiliyor mu? yok yapilmiyor o da ne yapsin topluyordu defans oyuncularini en azindan gol yemeyeyim sonra nasil olsa bir tane atariz diye düsünüyordu

salihismet
Yok Mu HİÇ İsİm

Sende zorla yalan mi duymak istiyorsun?

mustafa gürsoy
24.01.2008, 12:26
Medyada 4 büyükten biri olmadığımız söylenince köpürüyoruz ama burada küme düşme muhabbeti yapıyoruz. Takımımız büyük takım ama sanırım taraftarımızın daha alack çok yolu var...

Selçuk Demircioğlu
24.01.2008, 12:27
takagazetesin de sedat tunalının yazısını okuyun herşeyi o kadar güzel anlatıyor ki...

Şenol YİĞİT
o da ne yapsin topluyordu defans oyuncularini en azindan gol yemeyeyim sonra nasil olsa bir tane atariz diye düsünüyordu

İşte bu Trabzonspor futbol anlayışına aykırı(bana göre)

İsmail Çavuşoğlu
-[ooD;1108196']resmen sacmaladin arkadasim kusurabakma ama ne alaka ya formasi ligde kalmaya yeter diye... ona bakarsa bi zamanlar sanirim göztepelilerde ayni senin gibi aralarinda konsuurken böyle diyodular,samsunlular da vs vs vs .... ha diyeceksin ki onlarla bizi bir mi tutuyorsun aslaa ... ama hic küme düsmedi diye bi takim küme düsmücek diye bisey olabilir mi ya bu ne tezat bir düsüncedir... biz hic küme düsmedik cünkü tarihimizin en kötü yönetimi suanki yönetim
evet olabilir böyle birşey hiç küme düşmedik ve aslada düşmeyeceğiz.ben buna inanıyorum ve ALLAH aşkına şu küme lafıyla TRABZONSPOR ismini aynı yerde kullanmayın nasıl mideniz kaldırıyor anlamıyorum!!!

mustafa gürsoy
hani transfer yapiliyor mu? yok yapilmiyor o da ne yapsin topluyordu defans oyuncularini en azindan gol yemeyeyim sonra nasil olsa bir tane atariz diye düsünüyordu

Ya şimdi sen bana teknik direktörlük kariyeri son bulmuş bir insanı mı savunuyorsun. Daha ciddi şeyler konuşalım:)

Arif Timurcioğlu
24.01.2008, 12:28
Allah askina egri oturup dogru konusalim Ziya'nin nasil sartlar altinda calistigi malum. Yigidi öldür hakkini ver. Birkac hatasi oldu mutlaka ama genel olarak bakacak olursak hepsinden daha iyiydi. Bu sartlar altinda ancak bu kadar! Bunlardada bir kel ziya sevdasıdır gidiyor. Ne yaptı bu ziya anlamamki. Birçok yıldızı yedek kulübesinde oturttu. Örnek stephanow benim 3. 4. defans adamım diyordu, diğerleri sakatlanacakki onu oynatıyım. Takımı kazmalarla doldurdu takımda 3 pas göremezdik üst üste nedir hala bu ziya sevdası.

Dip.Ing.Mag.
24.01.2008, 12:28
Lig sonunda görüşürüz. Bizi büyük yapan tüm değerler o formada toplanmıştır. O forma belki bizi şampiyon yapamaz ama kümede düşürmez...

insallah ben yanilirim