PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

FcTRABZONSPOR
23.01.2008, 18:03
kusura bakma ama öyle yaziyor iste :D ... bu 11 kisiyle sahaya cikacaklarmis
Belki Fernandao'yu klonlamışlardır:)

TSezgin61
Trabzonspor Fernandao'yu bitirdi

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Brezilyalı Fernandao transferinde mutlu sona ulaştı. Bordo-mavili kulüp, Brezilya Ligi'nin güçlü ekiplerinden Internacional'da forma giyen 29 yaşındaki golcü futbolcu Fernandao ve kulübüyle her konuda anlaşmaya vardı. Asıl adı Fernando Lúcio da Costa olan yıldız futbolcu önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek resmi sözleşmeye imza atacak. Trabzonspor Kulübü bu transfer karşılığında Internacional kulübüne bonservis bedeli olarak 3 milyon dolar öderken, Fernando'ya da yıllık 1,8 milyon dolar verecek.

Aynı takımda forma giyen Alex için de girişimlerini sürdüren Trabzonspor yönetimi bu transferde sona yaklaştı. Alex için taraflar arasında ufak pürüzlerin kaldığı öğrenilirken söz konusu transferin 24 saat içinde netleşmesi bekleniyor.

Bu arada teknik direktör Ersun Yanal'ın verdiği rapor doğrultusunda Avrupa'da forma giyen gurbetçi oyuncularla bir süredir yakından ilgilenen Trabzonspor'un 2 gurbetçi oyuncu ile de anlaşmaya vardığı da belirtildi.

http://forum.bordomavi.net/i/b.gif
Kaynak : İHA

insallah ey güzel allahim güldür yüzümüzü

Samet Yildirim
baturoğlu niye hollandaya gidiyor anlamadım

ordan agri brezilya ya gidicek...:D

Göktuğ Altuntaş
23.01.2008, 18:04
kaynak iha doğru olabilr son haber arkdslar..

Cem Balcı
azöncede tv de spor haberlerinde brazilyalılara yarın akşama kadar süre tanındığı söylendi.yarın akşamda cevap vermezlerse yönetim artık brazilya defterini kapatıyomuş.

TSezgin61
Belki Fernandao'yu klonlamışlardır:)

:D:D:D klonlanmis hali bizim takimda banko oynardi!!

Semih Kırsüleymanoğlu
23.01.2008, 18:05

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Brezilyalı Fernandao transferinde mutlu sona ulaştı. Bordo-mavili kulüp, Brezilya Ligi'nin güçlü ekiplerinden Internacional'da forma giyen 29 yaşındaki golcü futbolcu Fernandao ve kulübüyle her konuda anlaşmaya vardı. Asıl adı Fernando Lúcio da Costa olan yıldız futbolcu önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek resmi sözleşmeye imza atacak. Trabzonspor Kulübü bu transfer karşılığında Internacional kulübüne bonservis bedeli olarak 3 milyon dolar öderken, Fernando'ya da yıllık 1,8 milyon dolar verecek.

Aynı takımda forma giyen Alex için de girişimlerini sürdüren Trabzonspor yönetimi bu transferde sona yaklaştı. Alex için taraflar arasında ufak pürüzlerin kaldığı öğrenilirken söz konusu transferin 24 saat içinde netleşmesi bekleniyor.

Bu arada teknik direktör Ersun Yanal'ın verdiği rapor doğrultusunda Avrupa'da forma giyen gurbetçi oyuncularla bir süredir yakından ilgilenen Trabzonspor'un 2 gurbetçi oyuncu ile de anlaşmaya vardığı da belirtildi.

Iste bu haberin kaynaga saglam!

metinbay61
Fernandoa transferi tamam!
23 Ocak 2008 / 16:45
Trabzonspor'da Brezilyalı futbolcuların transfer işi adeta Brezilya dizisine benzedi.

Zihni, "1.7 milyon YTL'ye mal oldu, Alex'in eşi ise Trabzon'a gelmek istemiyormuş!"

Trabzonspor'da Brezilyalı futbolcuların transfer işi adeta Brezilya dizisine benzedi. Bordo- Mavili Kulübün Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Uğur Zihni, bugün başkanı bulunduğu DP Trabzon İl yönetiminin toplantısından önce yaptığı açıklamada Brezilya'nın İnternational takımında forma giyen Fernandoa'nun transferinin yüzde 90 oranında gerçekleştiğini söyledi.

Zihni yaptığı açıklamada "Fernandoa'nın bonservis bedeli olarak kulübü bizden 3 milyon dolar istiyordu. Ama uzun uğraşlar sonuncunda bu futbolcunun bonservis bedelini 1,7 milyon dolara düşürdük. Transfer bitti gibi" dedi.

ALEX 'E EŞ ENGELİ
Transferi düşünülen diğer futbolcu Alex'in transferinin ise çok zor olduğunu belirten Zihni, "Bu futbolcunun eşi Trabzon'a gelmek istemiyor. Bugün İbrahim Baturoğlu'nu Hollanda'nın Amsterdam şehrine gönderecektik. Gidip gitmediğini bilmiyorum. Eğer gitmişse Fernandoa transferi tamamdır” dedi.
Yönetim Kurulu üyesi Zihni, Trabzonspor'un kötü günler yaşadığını belirterek, "Ama biz kümeden bahsedersek bizim kümeye düşmemizi isteyenler mutlu olacaktır. Böyle bir korkumuz ve endişemiz yok” diye konuştu.

BİR YERE GİTMEDİM
Öte yandan Brezilyalı futbolcular Fernandoa ve Alex'in transferi ile ilginen Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu hiçbir yere gitmediğini ve işyerinde bulunduğunu belirterek, "Fernandoa'nın transferi henüz daha kesinleş medi. Brezilyada sorunlar kolay kolay bitmez. Halen daha İnternacional Kulübü ile sıkıntılar var. Bu sıkıntıların aşılmasını bekliyoruz" dedi.
işte dünyada ilki daha gerçeklestirdi yönetim...transfer politikasına bak brezilyaya giderse transfer tamamdır diyo...gidip gitmediğinide bilmio gazeteden okur artık yarın gitmedi diye...:))))

Cem Balcı

inşallah bu haberde fason çıkmaz.

Samet Yildirim
azöncede tv de spor haberlerinde brazilyalılara yarın akşama kadar süre tanındığı söylendi.yarın akşamda cevap vermezlerse yönetim artık brazilya defterini kapatıyomuş.

allahskina herzaman yarin aksam bu aksam denilmez ki bi keren de TRANSFER bitti veya bitmedi desinler nedir bu anlamadim kiö...

TSezgin61
23.01.2008, 18:06

bu haberin üst kismi emorfonun verdigi haberle ayni!!! burdan almis olabilirler

MarceloTS
23.01.2008, 18:07
inşallah bu haberde fason çıkmaz.

sporx'te çıkan bi haberin fos çıktığını nadiren gördüm ben kesin olmasa koymazlardı oraya ama herşey beklenir bu yönetimden

Selçuk Demircioğlu
arkadaşlar bence transferlerden daha büyük bir sorunla karşı karşıyayız..biz burda transfer haberleriyle tabir i caiz ise uyutulurken 8-9 şubatta yapılması kesinleştiği söylenen kongrenin iptali için zeytinburnu adliyesine 110 kişi başvurarak seçim iptali istedi...dip not olarak şöyle diyebilirim zeytinburnu adliyesi sayın albayrağın çokça kullandığı bir adliye...
biz hala fernandao ile uğraşalım...biliyorum burası transfer sayfası ama transferden önemli şeyler var bence...transferler hedef şaşırtma...

Can
ah alexde gelse ne güzel olacak tane stoper de oldumu tamamdır

Zafer Fidan
Allahim ya, bu Zihni nerden cikti? Dis Hekimi Transferle mi ilgineliyor ...

DURAS
pardon, aynı yorum varmış

Kaan
23.01.2008, 18:08

İnanamıyorum yaa... Balon bi haber olacağına benzemiyor... Çünkü kaynak İHA... peki bunun linki var mı..?

TSezgin61
23.01.2008, 18:08
arkadaşlar bence transferlerden daha büyük bir sorunla karşı karşıyayız..biz burda transfer haberleriyle tabir i caiz ise uyutulurken 8-9 şubatta yapılması kesinleştiği söylenen kongrenin iptali için zeytinburnu adliyesine 110 kişi başvurarak seçim iptali istedi...dip not olarak şöyle diyebilirim zeytinburnu adliyesi sayın albayrağın çokça kullandığı bir adliye...
biz hala fernandao ile uğraşalım...biliyorum burası transfer sayfası ama transferden önemli şeyler var bence...transferler hedef şaşırtma...

:( yok artik olamaz....

TSezgin61
23.01.2008, 18:09
İnanamıyorum yaa... Balon bi haber olacağına benzemiyor... Çünkü kaynak İHA... peki bunun linki var mı..?

ya bu haber emorfonun haberinle ayni....

Murat Keçeci
23.01.2008, 18:09
zeyyad kafkas:fernandaoyu biz aldık sivas avucunu yalasın:D:D:D

MarceloTS
23.01.2008, 18:10
bu saatten sonra hiçkimse erteleyemez kongreyi isteyen istediği kadar başvursun

Atılay
23.01.2008, 18:11
arkadaslar akşam lig tvde can karyağdı açıklar

metinbay61
23.01.2008, 18:11
:))))
bu demekki şifreleşme eğer amsterdama gidersen transfer yaptık...hani kimse çakmasın diye:))))

zisinoli
23.01.2008, 18:13
Gelsinler Trabzona, giysinler formayı, atsınlar imzayı yine inanmam. Sahaya çıktığını kendi gözlerimle göreceğim Trabzonspora gelen futbolcunun.Yediğimiz kazıkların haddi hesabı yok...

MarceloTS
23.01.2008, 18:13
nuri albayrak yönetiminin olduğu transfer sezonlarında çok gülüyorum bu başlıklarda buna ağlanacak halimize gülüyoruz da diyebiliriz ama şu yöneticilerin söylediklerine bakıpta gülmemek elde değil dünyanın hiçbi kulübünde böyle bi transfer politikası yok

jefferson61sefa
23.01.2008, 18:14
Nurİ Allah ::::::::: Versİn

Ahmet Kuru
23.01.2008, 18:14
Oda hep Açıklıyor Maşallah...

Murat Keçeci
23.01.2008, 18:15
haftanın sportif sözü ahmet zihniden:baturoglu amsterdama gitmişse almışızdır gitmemişsse alamamışızdır

a d bacan
23.01.2008, 18:18
valla bu sogukhavada sıcak haberlerle içimiz ısındı
inşallah sonradan donup kalmayız

karatasof
23.01.2008, 18:18
zeyyad kafkas:fernandaoyu biz aldık sivas avucunu yalasın:D:D:D

Bak buna inanmam.Zeyyat Kafkas açıklama yapsa ancak şunu derdi;
'' Biz Alex ile Fernandao'yu alamayacaksak Sivas alsın.''

fetvaci
23.01.2008, 18:19
ıcımde transfer olcak dıye ne bır hewes kaldı ne de bır heycan bılıorm kı gelenlerde havasına suyuna ayak uyduramycak şehrin ve gıdecekler hıc olmadı alacaklarının zamanında odenmemesını bahane eder bedavaya kaçarlar

Mustafa K. Demirbaş
23.01.2008, 18:19
İHA'nın haberine göre bordo-mavili kulüp, Brezilya Ligi'nin güçlü ekiplerinden Internacional'da forma giyen 29 yaşındaki golcü futbolcu Fernandao ve kulübüyle her konuda anlaşmaya vardı.

Asıl adı Fernando Lúcio da Costa olan yıldız futbolcu önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek resmi sözleşmeye imza atacak. Trabzonspor Kulübü bu transfer karşılığında Internacional kulübüne bonservis bedeli olarak 3 milyon dolar öderken, Fernando'ya da yıllık 1,8 milyon dolar verecek.

Bu arada teknik direktör Ersun Yanal'ın verdiği rapor doğrultusunda Avrupa'da forma giyen gurbetçi oyuncularla bir süredir yakından ilgilenen Trabzonspor'un 2 gurbetçi oyuncu ile de anlaşmaya vardığı da belirtildi

ajansspor.com

Murat Keçeci
23.01.2008, 18:20

bu senin dediğin espryi daha önceden yapmıştık zaten benimki son versiyonu

Kaan
23.01.2008, 18:20

:D:D:D:D:D:D

Alpayer
23.01.2008, 18:21
Arkadaşlar bu zeyyat ın biz olmazsa sivas muhabbeti nedir. 3 gündür soruyorum :)

Hasan61
23.01.2008, 18:21
diyeceği belli transfer görüşmeleri yarına kaldı yarın önemli gelişmeler olablir

karatasof
23.01.2008, 18:22
bu senin dediğin espryi daha önceden yapmıştık zaten benimki son versiyonu

Ee ne diyelim; o halde sende haklısın.

Hasan61
23.01.2008, 18:22
Arkadaşlar bu zeyyat ın biz olmazsa sivas muhabbeti nedir. 3 gündür soruyorum :)
zamanında biz şampiyon olamzsak sivas olsun demişti ordan geliyor

TSezgin61
23.01.2008, 18:23

zeyyat kafkasin bir aciklamasi olduydu bir aralar, biz sampiyon olamiyorsak sivas olsun diye... arkadaslarda onu diyor:)

Murat Keçeci
23.01.2008, 18:23
İHA'nın haberine göre bordo-mavili kulüp, Brezilya Ligi'nin güçlü ekiplerinden Internacional'da forma giyen 29 yaşındaki golcü futbolcu Fernandao ve kulübüyle her konuda anlaşmaya vardı.

Asıl adı Fernando Lúcio da Costa olan yıldız futbolcu önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek resmi sözleşmeye imza atacak. Trabzonspor Kulübü bu transfer karşılığında Internacional kulübüne bonservis bedeli olarak 3 milyon dolar öderken, Fernando'ya da yıllık 1,8 milyon dolar verecek.

Bu arada teknik direktör Ersun Yanal'ın verdiği rapor doğrultusunda Avrupa'da forma giyen gurbetçi oyuncularla bir süredir yakından ilgilenen Trabzonspor'un 2 gurbetçi oyuncu ile de anlaşmaya vardığı da belirtildi

ajansspor.com

inşallah dediğin gibidir

gugula
23.01.2008, 18:24
Arkadaşlar son haber İHA dan doğrudur. İHA nın haberinin fos çıktığına rastlamadım tabi fotomaçtan oraya muhabir geçmediyse :D

Erdal
23.01.2008, 18:25
zamanında biz şampiyon olamzsak sivas olsun demişti ordan geliyor

Bende öyle diyorum..Ama Zeyyat beyle aynı düşündüğümüz yegane husus bu herhalde):)

Cafer Bulur
brezilyali oyuncularin tansferi hakkinda yapilan haberler o kadar celiskiliki inanmak mümkün degil.daha dün baturoglu alinirsa ikisi de alinacak diyor bugün ise emorfo abimiz ve iha fernandao transferi bitti diyorlar.hicbir transfer bitmemistir.bu brezilyalilarin sadece 1 i gelmez.eger bir anlasma olsaydi cok zaman gecmeden duyurulurdu.hatirladigim kadar marcelinho transferi ilk olarak resmi siteden duyurulmustu.velhasili kelam bu transferler yatacaktir.hickimse bosuna ümitlenmesin.

Murat Keçeci
Arkadaşlar son haber İHA dan doğrudur. İHA nın haberinin fos çıktığına rastlamadım tabi fotomaçtan oraya muhabir geçmediyse :D

trtnin haberi fos çıkmış iha kim olıy

futbalski60
23.01.2008, 18:26
fernandao haberi doğrudur tamam ama Baturoğlunun amsterdam da ne işi var ben onu anlamadım

TSezgin61
23.01.2008, 18:26
bu 2 gurbetci büyük bir ihtimalle ceyhun gülselam ve hamza cakirdir. fernandoda alindiysa, son bir orta saha transferiyle büyük is yapmis olur yönetim.

kulübü bu borc batagina düsürdüler tamam, ama su durumda cok iyi transferler. bu sene biraz sorumluluk alirsa yeni tarnsferler, seneye firtina gibi oluruz

jefferson61sefa
23.01.2008, 18:27
Kasımpaşadan öz Trabzon çoçuğu Sürmeneli toplara mükemmel vuran Erhanı almalıyız
2000 tane ergin 1000 tane umut eder

Cafer Bulur
23.01.2008, 18:29
bu 2 gurbetci büyük bir ihtimalle ceyhun gülselam ve hamza cakirdir. fernandoda alindiysa, son bir orta saha transferiyle büyük is yapmis olur yönetim.

kulübü bu borc batagina düsürdüler tamam, ama su durumda cok iyi transferler. bu sene biraz sorumluluk alirsa yeni tarnsferler, seneye firtina gibi oluruz
bu yönetim transfer falan ya-pa-maz.isteyenle iddiaya bile girerim.yönetimin simdiye kadar yaptiklari yapacaklarinin teminatidir.

TSezgin61
23.01.2008, 18:29
Kasımpaşadan öz Trabzon çoçuğu Sürmeneli toplara mükemmel vuran Erhanı almalıyız

umut bu halinle 1000 tane ergin etmez ama söyle yapalim:

3000 tane ergin+umut eder

TSezgin61
23.01.2008, 18:31
bu yönetim transfer falan ya-pa-maz.isteyenle iddiaya bile girerim.yönetimin simdiye kadar yaptiklari yapacaklarinin teminatidir.

belki kafalarina birsey carpmistir... niye hemen ümitsiz oluyorsun. hem bu yönetim yeni geldiginde herkesin gözüne carpan artilari, transferi bitene kadar duyurmamak..

tabi suan cümle aleme rezil olduk ama olsun imzayi kimse bilmesin

Hasan61
evet böyle süper ligde çok oyuncu var bizdekilerden iyi olan ama bunları değerlendirecek yönetim nerde

ÇaGaTaY
bu arada konumuzla alakasız ama kayseri 10 milyon euro getiren Gökhan Ünal ı alır demiş :D :D

futbalski60
23.01.2008, 18:32
bu arada konumuzla alakasız ama kayseri 10 milyon euro getiren Gökhan Ünal ı alır demiş :D :D
yanında stadı hediye veriyolar sanırım:)

jefferson61sefa
23.01.2008, 18:32
umut bu halinle 1000 tane ergin etmez ama söyle yapalim:

3000 tane ergin+umut eder

ergin bence futbolcy falan değil umut eski futbolcu

erhanı bjk maçında izledim geçen sene takımı 1. lige diyarbakır maçında 35 metreden attığı golle
finalde altaya 2 gol atarak biri 90. dk da olmak üzere erhan atmıştı
1.lige çıkardı takımı şutları çok iyi AYRICA TRABZONLU ve trabzonda oynamak istiyor görüştüm kendisiyle
bu kadrodaki oyuncuların %80 inden iyi oyuncu

TheCrow
23.01.2008, 18:33
Transfer politikamız:

"İbrahim...Amsterdam dersem çık,Rio de Janerio dersem çıkma..."

TSezgin61

alex-fernando kimmis beeeee. gökhan ünali almak icin takimin yarisini satmak gerekiyor baksana:D

temel_yilmaz

ya sanki 10 ytl ister gibi istemiş başkanları:D:D:D

ÖzGür Ayar
23.01.2008, 18:34
abartmayın ya ne erhanı. bu sene çoğu maçta yedekti adam. bide umutla kıyaslıyorsunuz

Jester
Son yapılan açıklamalar Brezilyalıların olmayacağına dair inancımı kuvvetlendirdi.
Çünkü Zihni Bey bilmiyor mu Baturoğlu'nu arayıp ne olduğunu sormayı, bal gibi biliyor.
Hollanda'ya gitmişse bitmiştir, gitmemişse bitmemiştir sözü tipik bir çamura yatmaya hazırlanan yönetici açıklaması.
Fernandao bitseydi eminim açıklamak için bir saniye beklemezlerdi.
Brezilya'daki engin tecrübelerimiz de imza olmadan hiçbir şeyin bitmediğini öğretti bize.
İHA haberine fazla güvenmeyin, onlar da dolaşan lafları toparlayıp yazıyorlar.
Sadece iki gurbetçi kısmının doğru olduğunu sanıyorum. Biri kesin Hamza, ancak diğeri Ceyhun değil.

Laz_61

altin esekmi satiyorlarmis

ÇaGaTaY
ne bilim biz 1.7 milyon dolara fernandoyu alıyoruz hala pazarlık yapıyoruz.. adam 10 milyon euro dio.. Ronaldinho fln sanıyo heralde bunlar gökhanı :)

Mustafa K. Demirbaş

takımı komplemı satıyorlar:D

TSezgin61
ergin bence futbolcy falan değil umut eski futbolcu

erhanı bjk maçında izledim geçen sene takımı 1. lige diyarbakır maçında 35 metreden attığı golle
finalde altaya 2 gol atarak biri 90. dk da olmak üzere erhan atmıştı
1.lige çıkardı takımı şutları çok iyi AYRICA TRABZONLU ve trabzonda oynamak istiyor görüştüm kendisiyle
bu kadrodaki oyuncuların %80 inden iyi oyuncu

öyledir süphem yok, hic izlemedim.

ama bizde bu futbolculari degerlendirecek yönetim yok...

jefferson61sefa
versinler 10 milyon euroyu görüşünler golcü nasılmış

akdin
23.01.2008, 18:35
Biz alana kadar adamlar yaşlandı,yahu......!!!!!!!!!!!

Cafer Bulur
sanki avrupanin en iyi santraforlarindan birini satiyorlar.gökhana verilecek bonservis bedeli en fazla 3 milyon eurodur.daha fazlasi kerizlik olur.

Murat Keçeci
10 milyon euroya fener ronaldoyu alıyor gokhan ıcın 1 mılyon dolar+tayfunferhat adnan celo verelim

littlebighorn
Brezilya'dan son yıllarda yaptığımız tüm transferler ya kaçmış ya da gitmek istiyor. Takıma katkıları hiç olmamış. Hala aynı yanlışta ısrar ediyoruz...

futbalski60
23.01.2008, 18:36
öyledir süphem yok, hic izlemedim.

ama bizde bu futbolculari degerlendirecek yönetim yok...
Erhan tam bir fiyasko bu saatten sonra da patlama yapamaz yaşı 28 e dayandı tam bir ikinci lig topçusu orda oynar bence.Antep de oynayan Ekrem Dağ şuanda en iyi sol açıklardan biri bence transferi düşünebilir

ÇaGaTaY
23.01.2008, 18:37
bi de rubin kazan 7.5 milyon euro vermiş de bunlar satmamış.. peh peh peh :) hakkaten doğruysa tarihi bi hata yapmışlar.. seneye 2 milyon euro ya satamazlar onu..

Terzioğlu
23.01.2008, 18:39
Bu Rubin Kazan'da her türk oyuncusuna teklif gönderiyor masallah...

jefferson61sefa
23.01.2008, 18:39
10 milyon euroya fener ronaldoyu alıyor gokhan ıcın 1 mılyon dolar+tayfunferhat adnan celo verelim

ronaldo gökhan ünaldan iyi mi? bu haliyle

Terzioğlu
23.01.2008, 18:40
Ronaldo'nun ölüsü 10 tane Gökhan Ünal eder...

futbalski60
adamlar kayserili gökhanı siyaha boyar brezilyalı diye satarlar valla

temel_yilmaz
Bu Rubin Kazan'da her türk oyuncusuna teklif gönderiyor masallah...

kazan gibi takım iyi noktaya temas ettin bu menejerlerde saf her parlayan oyuncuyu rubin kazana pazarlıyorlar:D

jefferson61sefa
Erhan tam bir fiyasko bu saatten sonra da patlama yapamaz yaşı 28 e dayandı tam bir ikinci lig topçusu orda oynar bence.Antep de oynayan Ekrem Dağ şuanda en iyi sol açıklardan biri bence transferi düşünebilir

sen erhanı izlemedin heralde yaşı kaç 81 doğumlu 27 yaşına yeni girdi şu kadrodaki her oyuncudan bin kat ii yattara snn hesabına 30 yaşına gitti moruk oldu galiba

Murat Keçeci
23.01.2008, 18:41

adam dünya markası ayrıca 10 tane gokhan unal eder ronaldola gokhanıda karsılastırdın ya bana hella olsun

Cafer Bulur
Brezilya'dan son yıllarda yaptığımız tüm transferler ya kaçmış ya da gitmek istiyor. Takıma katkıları hiç olmamış. Hala aynı yanlışta ısrar ediyoruz...
dogru söylüyorsun.su anda avrupanin en güclü liginde atletico madridde banko oynayan eller bile bizde basarili olamadi.ya da yeterince sabir gösterilmedi.almanyanin en iyi 5 oyun kurucularindan marcelinho yanlis mevkiiden de olsa gerek etkili olamadi.alex ve fernandao ayni kaderi paylasacak diye birsey yok ama uyum sorunu en büyük handikaplari olacak.olmayan cocuga don bicmeyelim de.büyük ihtimalle alinamayacaklar.

snncem
bizim bu arada kimseyi alacağımıza veya alabileceğimize inanmıyorum
takım kötü gidiyor zaten batırdılar takımı iki adam alıp biraz ayağa kaldırabileceksek bu takım için 1-2 milyon euro az veya çok farketmez bence çünkü herkesin içi kan ağlıyor bir hareket bir ışık bekliyoruz

TSezgin61
bi de rubin kazan 7.5 milyon euro vermiş de bunlar satmamış.. peh peh peh :) hakkaten doğruysa tarihi bi hata yapmışlar.. seneye 2 milyon euro ya satamazlar onu..

gökhan ünal gibi futbolculari anadolu takimi olarak 1 bilemedin en fazla 2 sene elinde tuttuktan sonra satman gerekiyor. gecen sene fenere 4-5 milyon euroya mehmet topuzuda ayni sekilde bir takima satmaya calissaydilar, o parayla simdi sampiyonluga oynardilar...

anadolu kulüplerinde akil olsa zaten bizle ugrasmazlar

Terzioğlu
23.01.2008, 18:42
Bu arada bi aralar Trabzonspor'da oldugu söylenen Salih Altin VfB Lübeck takimi ile anlasti...

jefferson61sefa
23.01.2008, 18:44
adam dünya markası ayrıca 10 tane gokhan unal eder ronaldola gokhanıda karsılastırdın ya bana hella olsun

ya dünya markası mı gol atıyor dünya markası isim mi oynuyor sahada saçma sapan mantık ya
gökhan ünalın yanından geçemez ronaldo gökhan 7-8 milyon euro eder zaten
ronaldo gitti 31 yaşına son 2 senesi artık ondan adam olmaz
gökhanın önünde 10 yılı var

futbalski60
sen erhanı izlemedin heralde yaşı kaç 81 doğumlu 27 yaşına yeni girdi şu kadrodaki her oyuncudan bin kat ii yattara snn hesabına 30 yaşına gitti moruk oldu galiba
Erhan'ın çok maçını izledim bu sene ne yaptı sence?sen Altaya attığı golde kaldın sanırım

Fernandao61
dalgamı geçiyorsunuz fernandao gelmişmiş, kaç günden beri geliyor sonra pürüz çıkıyor, öte yandan alex olmadan fernandao hiçbir işe yaramaz, kim asist yapacak hasan üçüncümü keçelimi? bir tane daha orta saha şart

snncem
23.01.2008, 18:45
ya biz kimseyi alamayız ne ile alcağız baksanıza hala küçük rakamları koşuyor idareciler takımın kasasını tam takır bıraktılar şimdi takıma takviye için 3 kuruştan kaçıyorlar

Fernandao61
23.01.2008, 18:46
samsunsporda celil var geçenki oyununu çok beğendim bence şrtlar zorlanıp alınmalı

Murat Keçeci
23.01.2008, 18:48
ya dünya markası mı gol atıyor dünya markası isim mi oynuyor sahada saçma sapan mantık ya
gökhan ünalın yanından geçemez ronaldo gökhan 7-8 milyon euro eder zaten
ronaldo gitti 31 yaşına son 2 senesi artık ondan adam olmaz
gökhanın önünde 10 yılı var

bi adamı işe alırken özgeçmişine bakarım ben ne yapmış diye ronaldayla gökhanı karşılaştırmam bile biz fernandaoyu alalım de nigiris almıyalım süslük olsun diye mi diyoruz adamın başarı kriterleri ortada oynar veya oynamaz biz en iyisini alalımda

jefferson61sefa
23.01.2008, 18:48
Erhan'ın çok maçını izledim bu sene ne yaptı sence?sen Altaya attığı golde kaldın sanırım

kasımapaşada kaç tane oyuncu bu lige ayak uydurabilecek seviyede bunlarla oynamak kolay mı
altay da falan kalmadım zaten erhan geçen sene 2.ligden çok üstün bir oyuncu olduğunu attığı 20ye yakın gol yaptığı 10 asistle gösterdi.
Kasımpaşa 9 puan toplayabilmiş 1i bizden bu kadroda kim olsa oynayamaz zaten parlayan 1 oyuncu yok
özgür ilk kez çıktı sahneye 5-6 hafta önce 1 kez tehoue çıktı onlarda unutulcak bu kadro iş yapmazdı zaten ligde ben bu sene büyük maçlarda lig tv nin verdiği maçlarda izledim erhanı 10 tane umut eder oynağı futbol sırtı dönğk verdği paslar oyunu açısı şutları umuttan kat be kat ii

Terzioğlu
23.01.2008, 18:50
Tom de Sutter bu sezon oynadigi 18 macta 10 gol ve 8 asiste ulasti...

Hasan61
23.01.2008, 18:51
Tom de Sutter bu sezon oynadigi 18 macta 10 gol ve 8 asiste ulasti...
kendi liginde en iyi 3. oyuncu seçilmişti.o ve defour alınmalı

Laz_61
23.01.2008, 18:51
hüseyine 5 milyon euro veren gökhana 10 da verir...acaba hasan ücüncüye kac para verirler ya ?

jefferson61sefa
23.01.2008, 18:52
bi adamı işe alırken özgeçmişine bakarım ben ne yapmış diye ronaldayla gökhanı karşılaştırmam bile biz fernandaoyu alalım de nigiris almıyalım süslük olsun diye mi diyoruz adamın başarı kriterleri ortada oynar veya oynamaz biz en iyisini alalımda

yahu fernandao nun kariyeri mi var fiyasko bir avrupa kariyerinde 300 küsür maça çıkmış 60 küsür gol atmış yani ortlama 5-6 maçta 1 gol atıyor iyi mi sence ama oyuncuyu izledim beyendim de nigristen kariyer olarak pek farkı yok
marsillada 61 maçta sadece 6 gol atmış tolouse da 16 maç 3 gol

konuyla karşılaştırmanın hiç alakası yok
ronaldo kariyeri iyi ancak artık bitti yani yaşlandı zaten skalık falan oynayamıyor fazal kilo her türlü sorun var 3-4 milyon euro ancak eder
g.ünal henüz 25 yaşında dinamik iyi golcü 7-8 milyon euro rahat eder

gerçekleracıdır
23.01.2008, 18:53
arkadaşlar kimse girmemiş bugun kontrol ettim. Herkes albayraktan memnun heralde.

Nuri Albayraktan nefret eden 500000 Trabzonsporlu bulurum.

Facebookta bu gruba girin.

İdris Toksoy
23.01.2008, 18:55
bırakın böyle işleri yawww.Nuriden nefret edenler listesi falan.....gerek yok bunlara.kendimizle barışık olmalıyız.

Zafer Fidan
23.01.2008, 18:56
hüseyine 5 milyon euro veren gökhana 10 da verir...acaba hasan ücüncüye kac para verirler ya ?
Kaka ya karsi takasta kullanibilir :D

Murat Keçeci
yahu fernandao nun kariyeri mi var fiyasko bir avrupa kariyerinde 300 küsür maça çıkmış 60 küsür gol atmış yani ortlama 5-6 maçta 1 gol atıyor iyi mi sence ama oyuncuyu izledim beyendim de nigristen kariyer olarak pek farkı yok
marsillada 61 maçta sadece 6 gol atmış tolouse da 16 maç 3 gol

konuyla karşılaştırmanın hiç alakası yok
ronaldo kariyeri iyi ancak artık bitti yani yaşlandı zaten skalık falan oynayamıyor fazal kilo her türlü sorun var 3-4 milyon euro ancak eder
g.ünal henüz 25 yaşında dinamik iyi golcü 7-8 milyon euro rahat eder

ama şampiyonlar ligi maçı oldugunda kimse gökhan ünallı fener demez ronaldonun takımı bu bakın der

snncem
arkadaşlar kimse girmemiş bugun kontrol ettim. Herkes albayraktan memnun heralde.

facebook a gerek yok tüm trabzon halkı yeterlidir

unique
23.01.2008, 18:58
samsunsporda celil var geçenki oyununu çok beğendim bence şrtlar zorlanıp alınmalı

Birader adam 34-35 yaşına geldi, daha Samsunspor'a faydası yok. Böyle adamları ala ala bu hale gelmedik mi?

gerçekleracıdır
23.01.2008, 19:03
bırakın böyle işleri yawww.Nuriden nefret edenler listesi falan.....gerek yok bunlara.kendimizle barışık olmalıyız.

Kimle barışık olacaz kardeş
Küme düşmesinimi bekleyelim nefret etmek için.

Gidip adamı dövecek halimiz yok. Tepkimizi boyle gösteriyoz. Onu da mı yapmayalım.

O zaman bırakalım adama kafasına göre takılsın.

Murat Keçeci
23.01.2008, 19:04
a.ugur zihninn sözünü msn mi nick yaptım:baturoğlu amsterdama gitmişsse almışızdır gitmemişsse alamamışızdır

cem yılmaz bizim yönetimi görse saygıdan ellerini öper

TSezgin61
23.01.2008, 19:05

ya renkdas, sence burdaki arkadaslarin baska isi yokta facebookta listeye girmek icinmi ugrasacak.

500.000 tanede büyük rakam bu arada, bmnin tümü girse ne yazar.

İdris Toksoy
23.01.2008, 19:07
facebook üyeliğim yok hem.

Murat Keçeci
23.01.2008, 19:12
ts-king fernandao ile alexi sen çıplak gözle izledin alex tam olarak hangi mevkide oynadı fernandaoyu da ayrıca anlatırmısın

jefferson61sefa
23.01.2008, 19:17
ama şampiyonlar ligi maçı oldugunda kimse gökhan ünallı fener demez ronaldonun takımı bu bakın der

ronaldonun takımı dese nolcak isim hava fos bunlar önemli olan futbol
öyle kimseye ş.lgiinde a bakın diyecekleri topçusu yoktu portoda ama morinho portoyu o kadroyla şampion yaptı şimdi o kadrodan ne cevherler çıktı dünyanın en iyi takımlarında oynuyorlar o kadro ş.liginde gruptan çıkamaz deniliyordu o zmanlar

Murat Keçeci
23.01.2008, 19:20
ronaldonun takımı dese nolcak isim hava fos bunlar önemli olan futbol
öyle kimseye ş.lgiinde a bakın diyecekleri topçusu yoktu portoda ama morinho portoyu o kadroyla şampion yaptı şimdi o kadrodan ne cevherler çıktı dünyanın en iyi takımlarında oynuyorlar o kadro ş.liginde gruptan çıkamaz deniliyordu o zmanlar

tamam kardeş görüşüne saygı duyuyorum bu kadar uzatılacak bir konu değil

akif_of61,5
23.01.2008, 19:22
bu takıma yattara gokdenız serkan bıde o genc kalecı harıc 7 tane ılk 11 oyuncusu lazım .....

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 19:24
fernandao alınmış diolar 6 transfer kaldı..:)

jefferson61sefa
23.01.2008, 19:27
bu takıma yattara gokdenız serkan bıde o genc kalecı harıc 7 tane ılk 11 oyuncusu lazım .....

aynen katılıyorum

akif_of61,5
bız yıne onu 7 ye cıkaralım yattarada bu sene sonu gıder ... hatta 8 dıyelım gokdenızde yakındır ... bız bıtmısız abı artık ayman orta huseyın kafa gol atarız serkanda calım atar ne hallere dustuk bu takımı 5 sene daha unutun bırak ersunu alex fergıson gelse bıse olmaz artık bızden ...

Eren Uğur Ayar
TS Fernandao'yu Bitirdi

http://www.trabzonunsesi.com/images/news/1849.jpg

TS Fernandao transferinde mutlu sona ulaştı

http://www.trabzonunsesi.com/news_detail.php?id=7779

akif_of61,5
23.01.2008, 19:29
dıyarbakırspordan batman petrol spordan yattara gokdenız harıc bı farkımız kalmadıysa daha cok beklerız 3 uncu olmak ıcın ...

RepLay
23.01.2008, 19:30
Hayırlı olsun

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 19:30
fernandao beni çok heyecanlandırıyor.bize çok faydalı olacak,çok maçımızı kurtaracak gibime geliyor..

akif_of61,5
23.01.2008, 19:31
ımzam 2 sene evvelden kalma stepı cıkarayım ordan yattara gokdenız kaldı sımdı ..... goz gore gore satılkdık be ...

redplane
23.01.2008, 19:32
fernandao kesin bitti mi. hala aklımı kurcalıyor . çok kaptırdım bende

Burak Tokal
23.01.2008, 19:33
TS Fernandao'yu Bitirdi

http://www.trabzonunsesi.com/images/news/1849.jpg

TS Fernandao transferinde mutlu sona ulaştı

aynı türden haber Prica içinde çıkmıştı,Almanya dan alacağımız bir Mehmet içinde çıkmıştı .....

akif_of61,5
23.01.2008, 19:35
bunlar taraftarın gazını alma taktıgı baska bısey degıl ... hem hakkatten alsada bısey olmazda alamazlarda yanı .... yalan ınanmayın...

redplane
23.01.2008, 19:36
en mantıklısı resmi sitede yayınlanmadan inanmamak böyle haberlere....

Hüdai Pervaneli
23.01.2008, 19:37
bu ufak prüzler nedn bitmedi ya

Egemen
23.01.2008, 19:37
alındıysa hayırlı uğurlu olsun..

ama sadece forvet yetmez.. defansa 2, orta sahaya da 1 tane beynini kullanabilen topçu lazım.. defans oyuncularından birinin de oyunu kurabilme yetenegi olması lazım.. lazım da lazım..

Terzioğlu
23.01.2008, 19:39
Sol bek icin Genclerbirligi Oftas'li Murat Kalkan düsünülebilir. Henüz 21 yasinda ve Ümit Milli takimda 31 mac oynamis. VfB Stuttgart'in altyapisindan yetisti.

Zuma_Yattara
23.01.2008, 19:40
böyle haberlere karnimiz tok artik inanmiyorum!!!

Mustafa OK
23.01.2008, 19:42
hep aynı haberler biraz yaratıcı olun değişiklik yapın bariii...

Hüdai Pervaneli
23.01.2008, 19:43
Terzioglu seni transfer komittesinin basina getirilmelisin cok isbateli oyuncu buluyosun

unique
23.01.2008, 19:43
15 gündür aynı haberler, bıkkınlık geldi. Laf değil, icraat yapsınlar biraz.

futbalski60
23.01.2008, 19:44
anlaşıldığı söylenilen 2 gurbetçiden biri Hamza Çakı

http://www.soccerxchange.de/webyep-system/daten/8-3-im-Bild-5875.jpg
ADI SOYADI :
OYNADIGI TAKIM :
FORMA NO :
DOGUM TARIHI :
DOGUM YERI :
BOYU :
KILOSU :
MEDENI HALI :
OYNADIGI TAKIM : Hamza Cakir
Defans
21
30.09.1985
almanya-Köln
181
78
bekar
Fortuna Düsseldorf ( Almanya Regional Ligi )

sulo61gun
Fernandou’da Mutlu Son
Tarih: 23.01.2008 18:23:13 (127 okuma)

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Brezilyalı Fernandou transferinde mutlu sona ulaştı.

3 Milyon Dolar

Trabzonspor, Brezilya Ligi`nin güçlü ekiplerinden Internacional`da forma giyen 29 yaşındaki golcü futbolcu Fernandou ve kulübüyle her konuda anlaşmaya vardı. Asıl adı Fernandou Lúcio da Costa olan yıldız futbolcu önümüzdeki günlerde Türkiye`ye gelerek resmi sözleşmeye imza atacak. Trabzonspor Kulübü bu transfer karşılığında Internacional kulübüne bonservis bedeli olarak 3 milyon dolar öderken, Fernandou’ya da yıllık 1,8 milyon dolar verecek.

Sırada Alex Var

Aynı takımda forma giyen Alex için de girişimlerini sürdüren Trabzonspor yönetimi bu transferde sona yaklaştı. Alex için taraflar arasında ufak pürüzlerin kaldığı öğrenilirken söz konusu transferin 24 saat içinde netleşmesi bekleniyor. Bu arada teknik direktör Ersun Yanal’ın verdiği rapor doğrultusunda Avrupa`da forma giyen gurbetçi oyuncularla bir süredir yakından ilgilenen Trabzonspor`un 2 gurbetçi oyuncu ile de anlaşmaya vardığı da belirtildi.

Heyecan Yarattı

Dubai Cup’ta düzenlenen turnuvada takımının şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Brezilyalı futbolcunun transferinin bitmesi taraftarları biraz olsun rahatlattı. Transfer döneminin sonuna kadar yapılması planlanan futbolcuların da kadroya katılmasıyla yaşanan sıkıntıların aşılacağı seslendirildi. Taraftarlar, Alex’in de transfer edilmesi halinde Trabzonspor’un yeniden eski günlerine geleceğine inanıyor.

kaynak:takagazete.com

akif_of61,5
Ne Transferi Adam 2 Guzel Sonuc Alsakta Bi Kisi Daha Satsam Diye Yatmis Pusuya .... Alsa Kac Yazar Sattiklarinin Yerini Hangisi Tutar...

Terzioğlu
23.01.2008, 19:45
Terzioglu seni transfer komittesinin basina getirilmelisin cok isbateli oyuncu buluyosun

Cok sagol :o
Ama benden önce Travelair ve farabi abilerim var :)

Salih Yazıcı
23.01.2008, 19:46
arkdaşlar iha inş yalan deildir iha spor müdürü bildiğim kadarıyla trabzonlu tahir kum inş yalan haber yapmamışlardır

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 19:46
şu mutlu son başlığını bi de resmi site atsa da rahat bi nefes alsak..

UğurB
23.01.2008, 19:47
ts-king fernandao ile alexi sen çıplak gözle izledin alex tam olarak hangi mevkide oynadı fernandaoyu da ayrıca anlatırmısın

Bu iki oyuncu Internacional'de Nilmar'ın arkasında serbest iki oyuncu olarak oynuyorlar. Bir bakıyorsun Alex solda, Fernandao sağda, ya da bir bakıyorsun Alex ortada, Fernandao solda. Sürekli değişerek oynuyor. Zaman zaman Fernandao Nilmar'ın yanına forvete geçip o bölgeyi ikiliyor. Ama savunma yaparken Fernandao orta sahaya kadar çekilerek o bölgede iyi bir pres yapabiliyor. Bu durumlarda Alex hücum hattına yakın kalıyor ve fazla pres yapmıyordu. Bazı arkadaşlar daha önce Alex için savunmanın solunda oynayabilir diye yazmışlardı. Asla orada oynayamaz. Ne hızı müsait ne de fiziksel yapısı. Yanlız Alex ile ilgili o gün bir nokta dikkatimi çekmişti. Alex ikili mücadelelerde zayıf fiziğine rağmen hiçbir şekilde düşmüyor ve ayakta kalabiliyor. Top tekniği çok yüksek olduğu için topu saklıyabiliyor ve zekası sayesinde de topu çok iyi yönlendiriyor. Fenerbahçeli Alex'e göre biraz daha temposu yüksek. Belki onun kadar ince değil (en azından o maçta değildi) ama en az onun kadar teknik. Fernandao havadan çok etkili ve sürekli Nilmar'a boş alan yaratıyor. Toplara çok iyi vuruyor. Trabzonspor'da nerede oynayacağı çok önemli. İkisi birlikte gelirse 4-1-4-1 (Umut'un arkasında Gökdeniz'le birlikte ortada oynayabilirler) düzeninde sadece Fernandao olursa 4-2-3-1 de tek forvet olarak oynayabilir.

futbalski60
23.01.2008, 19:48
Ersun hoca Almanya da soccerxchange menajerlik şirketiyle gurbatçi transferi konusunda ortak çalışıyor daha önce bu şirket aracılığıyla sezer ve uğur inceman'ı manisa'ya transfer etmişti

Murat Keçeci
23.01.2008, 19:50
bizi aydınlattığın için teşşekkür ettik ts-king saol

Salih Yazıcı
23.01.2008, 19:51
inş güzel günler bizleri bekliyoooooo

Can
23.01.2008, 19:55
allahım gelselerrr artık şunlarryaa

Süleyman Eruyar
23.01.2008, 19:57
bu adamları o kadar konuştuk ki gelmeden sıkıldım onlardan... artık heyecanda vermiyorlar,.

mustafa08
23.01.2008, 19:58
hm benim anladigim kadar Fernandao tipik pivot Santrofor degil, yani Hakan Sükür tipinde?Ama bence boyu itibariyle tek forvet veya Umut ile beraber oynayabilir. Bence Farnandao tam Fatih Tekke tipinde bir Forvet..
Alex e gelince... Bende saniyordum Alex in Sol bek oynadigini... Hm aslinda orta sahada oynayabiliyorsa da cok iyi ama desenize yine kaldik Mustafa Keceliye.. Galiba TS sol tarafa fubolcu aramiyor... Alex i belkide sol acikta, Gökdeniz de Forvet arkasi kullanmak istiyor Ersun Hoca..

Ama bi gelsinlerde hele :-)

irfanb
arkdaşlar iha inş yalan deildir iha spor müdürü bildiğim kadarıyla trabzonlu tahir kum inş yalan haber yapmamışlardır

Iha TRT `den saglam degil ya.
TRT iki ay olacak neredeyse haberi vereli.Fol yok yumurta yok

Murat Keçeci
eğer fernandao gerçekten o boş alanları yaratabilirse gökdeniz barış yattarayı kim tutacak merak ediyorum

futbalski60
23.01.2008, 20:00
amsterdam'dan da bir defans oyuncu bekliyorum ya da sol bek:)

Adem Erdoğan
23.01.2008, 20:06
oftaş-2 ; gs-0

güzel bir haber daha

Samet Yildirim
23.01.2008, 20:09
ERGUN ATA`ya e-mail yazdim bugün sagolsun bana geri yazdi...

Gelismeler olumlu diyorlar. Ben de ayni kanidayim ama imzalamadan transfer haberlerine kesin gözüyle bakmamak gerek.Selamlar.

ATA

mustafa08
23.01.2008, 20:10

Banada geri yazmisti dün. Ne yazdin bugün ve ne cevab verdi?

FcTRABZONSPOR
23.01.2008, 20:11
Wellcome to hell "FERNANDAO" :)

Samet Yildirim
23.01.2008, 20:11

Gelismeler olumlu diyorlar. Ben de ayni kanidayim ama imzalamadan transfer haberlerine kesin gözüyle bakmamak gerek.Selamlar.

ATA

arka sayfada kalmasin diye...

Hüdai Pervaneli
23.01.2008, 20:13
amsterdam dan bide oyuncu mu bekliyoz

futbalski60
23.01.2008, 20:14
amsterdam dan bide oyuncu mu bekliyoz
baturoğlu bugün amsterdam'a gitmiş ama niye gitmiş bilmioz

Samet Yildirim
23.01.2008, 20:15
BATUROGLU AMSTERDAM dan BREZILYA`ya gidis yapmistir heralde...öyle tahmin ediyom yani...

mustafa08
23.01.2008, 20:15
o adaminda zaten yerinde durdugu yokki :-) peki Baturoglu Amsterdamda, ya International ile kim görüsüyor?

FcTRABZONSPOR
23.01.2008, 20:16
baturoğlu bugün amsterdam'a gitmiş ama niye gitmiş bilmioz
Bi kampanya düzenlendiydi avrupada yaşayan gurbetcilerimiz uyuşturucuya hayır diye belki o amaçla gitmiştir:)

serdar
23.01.2008, 20:16
hm benim anladigim kadar Fernandao tipik pivot Santrofor degil, yani Hakan Sükür tipinde?Ama bence boyu itibariyle tek forvet veya Umut ile beraber oynayabilir. Bence Farnandao tam Fatih Tekke tipinde bir Forvet..
Alex e gelince... Bende saniyordum Alex in Sol bek oynadigini... Hm aslinda orta sahada oynayabiliyorsa da cok iyi ama desenize yine kaldik Mustafa Keceliye.. Galiba TS sol tarafa fubolcu aramiyor... Alex i belkide sol acikta, Gökdeniz de Forvet arkasi kullanmak istiyor Ersun Hoca..

Ama bi gelsinlerde hele :-)

Baris Memis sol tarafta oynamiyormuydu? Oynatsin onu, Keceliye kalmayiz

Hüdai Pervaneli
23.01.2008, 20:17
bence hollada dan orta saha oyuncusu alicaklar

AyhanPe
23.01.2008, 20:18
ne amsterdami ne oluyor burda yahu...alex isi yattimi?

futbalski60
23.01.2008, 20:18
musampayı geri getirmesinlerde ne yaparlarsa yapsınlar hollanda da

mustafa08
23.01.2008, 20:19
Baris Memis sol tarafta oynamiyormuydu? Oynatsin onu, Keceliye kalmayiz

Serdar kardes, Keceli ile Baris in oynadigi mevkiler farkli. Keceli sol bek de oynuyor, Baris sol acikta. Münkün degil, Baris solb bek de oynayamaz kesinlikle... Baris ofansif bir futbolcu

mustafa08
23.01.2008, 20:20

Istedikleri kadar getirmeye calissilar, kendinsi gelmez zaten :-)

serdar
23.01.2008, 20:20
Serdar kardes, Keceli ile Baris in oynadigi mevkiler farkli. Keceli sol bek de oynuyor, Baris sol acikta. Münkün degil, Baris solb bek de oynayamaz kesinlikle... Baris ofansif bir futbolcu

Jabi yi o tarafa cekemezmiyiz:) Keceliyi görmek istemiyom

futbalski60
23.01.2008, 20:21
Istedikleri kadar getirmeye calissilar, kendinsi gelmez zaten :-)
gelir abi sen yine adamın eline peşin para verirsen idmanocağına bile gelir o adam

AyhanPe

hollandadan stoper alabilirler bence..ben bugün gercekten inandim fernandao isinede simdi olumsuz seyler olacak yine düsünmeye basladim..alex isi yatti o zaman..baturoglu nerde arkadaslar.ben kac gündür bu adam kesin brezilyada degil demistim..nerde bu adamlar..bence baturoglu bangkok dan cikabilir..

Süleyman Eruyar
adam kim bilir hollandaya ne yapmaya gitti, kimbilir neler yapacak, biz neler konuşuyoruz, adamın özel hayatıda kalmadı, daha kaçamakta yapamaz herhalde..

Özkan Erdem
23.01.2008, 20:22
bence hollada dan orta saha oyuncusu alicaklar

Tom Caluwe olmasın sakın?

mustafa08
23.01.2008, 20:23
gelir abi sen yine adamın eline peşin para verirsen idmanocağına bile gelir o adam
Musampa defteri kapandi. Acaba Hollandadan Brezilyaya ma ucacak?

irfanb
23.01.2008, 20:23
hasan3461(23/01/2008)
yalan yalan valahi yalan
utanın be az önce okudum trabzon siteden yöneticinin birisi demişki anlaştık fernando yarın geliyo baturoğlu da diyo ki dahaden anlaşamadık ve o yönetici basın açıklamasın da sayın baturoğlu belçikaya gitti diyor tam tersi şaşılacak bi şeklide baturoğlu da verdiği demeçte şöyle diyor ben hiç bir yere gitmedim dükkanımdaydım şuraya bak abi yaa daha birbilerinden haberleri yok ts de transfer sorumluları bunlar bunlar eşşek ütüne basarak söylüyorum EŞEK alamazlar.YAZIK

Ajansspor`dan bir okuyucu yorumu...

Samet Yildirim
23.01.2008, 20:24
Musampa defteri kapandi. Acaba Hollandadan Brezilyaya ma ucacak?

bende onu diyorum...hollandadan brezilya ya...

futbalski60
adam kim bilir hollandaya ne yapmaya gitti, kimbilir neler yapacak, biz neler konuşuyoruz, adamın özel hayatıda kalmadı, daha kaçamakta yapamaz herhalde..
transferde yetkili kişinin tatil yapacağı olmaz heralde bu kısa zamanda:)

oguzkoc
fernandao dan sonra eğer alex te alınırsa yıllar sonra ilk defa yedek kulübemiz kaliteli olucak. oyuna girip oyuna kurtarabilecek oyunculara sahip olucaz. umut ve barış.. ikiside rakip takımlar için tehlikeli oyuncular..

serdar
23.01.2008, 20:25

Jabiyi o tarafa ceksek:) Keceliyi görmek istemiyorum

mustafa08
23.01.2008, 20:26
beyler bence fernandao gercekten bitti, alexi de bitirip getircekler. belkide gizli tutuyorlar bittigini...

futbalski60
23.01.2008, 20:27
fernandao dan sonra eğer alex te alınırsa yıllar sonra ilk defa yedek kulübemiz kaliteli olucak. oyuna girip oyuna kurtarabilecek oyunculara sahip olucaz. umut ve barış.. ikiside rakip takımlar için tehlikeli oyuncular..
Fernandao nun gelmesi en iyi umut'a yarayacaktır daha boş alan bulur ve dafnsın arasında sıkışıp kaybolmaz Nilmar kötü dönmeinde internacional e geldi ve fernandao nun yanında eski günlerine geri döndü umarım aynı örnek umut içinde geçerli olur

AyhanPe
23.01.2008, 20:27
ben alex ve fernandao isinden süpheliyim arkadaslar.alistiralim kendimizi yoksa olumsuz bir seyde burda kiyamet kopacak ama bu sefer harbi kopacak..

Erdem Keser
23.01.2008, 20:29

23.01.2008

KUTADGU
23.01.2008, 20:30
beyler bence fernandao gercekten bitti, alexi de bitirip getircekler. belkide gizli tutuyorlar bittigini...

Yapmayın Allah aşkına!!!

Kendimizi kandırmayalım, sonra üzüyor, üzülüyoruz...

Ben artık bu yönetimden hiç bir icraat beklemiyorum..

Transferler yapılsa bile, süpriz olur..

AyhanPe
23.01.2008, 20:31
yahu su haber kacinci defa eklendi buraya:D emorfonun nerde calistigini ögrendik sanirim:D neyse kuskulaniyorum simdi bu isten..amsterdamda kim var arkadaslar..baturoglu dünya turumu yapiyor? baska yönetici yokmu? birinide oraya yollasaydilar

FcTRABZONSPOR
23.01.2008, 20:32
Yapmayın Allah aşkına!!!

Süpriz yaptılar işte...:)

AyhanPe
23.01.2008, 20:32
Yapmayın Allah aşkına!!!

bugün acikcasi forumda esen rüzgara kapildim.gercekten aldilar diye düsündüm ama simdi sanirim bu is zor arkadaslar.hayal kirikligi yakin..

ilhan
23.01.2008, 20:35
Baturoğlu, Baturdun bizi. Alacaksan al artık futbolcuları kalpten gideceğim.

zahido
23.01.2008, 20:36
Nedense brezilya gazetelerinde tek satir yazi goremedik.. Bence inanmayin arkadaslar.. OLmayan transferin sancilarini yasiyoruz resmen.. Yarin obur gun gelicekler "FIYAT ARTTIRDILAR" diyip isi bitiricekler.. Bunlari bilmek icin kahin olmaya gerek yok.. Bu beceriksizler adam madam alamazlar..

jefferson61sefa
23.01.2008, 20:36
tamam fernandao alındı
ama serkan-jabi-gökdeniz-hüseyin-yattara-fernandao-barış-umutu da koydum başka 11 de oyuncu oynatmam bu takımda ötekiler takoz yedekler de mustafa-çağdaş-ferhat-onur gerisi boşş

Dogan
23.01.2008, 20:38
Mynet de geçti aynı haberi bu sefer tamamdır galiba. Alex şu aşamada aşırı gerekli bi futbolcu değil bence transferler göbeğe olmalı artık. Fernandaoya 3 milyon dolar da iyi para walla. Bi o kadar da kayseriye versek Topuzu alsak derim ben,ya da hayal kurarım ben:D

AyhanPe
23.01.2008, 20:38
hmm simdi baturoglu brezilyada diyorlar ama baturoglu ben ofisendeyim diyor..baska bir yöneticide baturoglu amsterdam da olabilir diyor..simdi burdan cikaracagimiz sey..baturoglunun breziyada ofisi var ve suan orda.birisi zihni ye baturoglunun ofisinin amsterdam da degil brezilyada oldugunu aciklasin

İleli
23.01.2008, 20:40
sayin renkdaslarim fazla kapilmayin sonu cok huzunlu olur fernandao mernandao hikaye bunlar..adim adim kumeye dogru surukluyo bizi nuri ve saz arkadaslari..

mustafa08
beyler direk agizdan söylenen seylere inanin, o orda su burda, bunlari gecin.. Bir gercek var, oda: BATUROGLU nerde :D

FcTRABZONSPOR
Fernandao'yu kesin aldık arkadaşlar...

AyhanPe
23.01.2008, 20:42
beyler direk agizdan söylenen seylere inanin, o orda su burda, bunlari gecin.. Bir gercek var, oda: BATUROGLU nerde :D

ben bu soruyu günlerce soruyorum.heryerde olabilir ama brezilyada degil:D

TolgaTopçu61
23.01.2008, 20:42
dün ergun abi ye transfer icin mesaj yazmistim bügün cevabi geldi. dedikleri sunlar: Bu akşam son haberler olma olasılığının yüksek olduğuna dair. Yöneticiler dün akşam -salı- karamsardılar ama bugün için galiba olacak dediler. Bekleyeceğiz. Selamlar.

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 20:43
siteler de birbirini takip ediyo herhalde.biri bi haber yapıyo diğeri resmen koylala yapıştır yapıyo kendi de yayınlıyo.ben transferden tam emin değilim.resmi sitede ne zaman yayınlandı o zaman ok..

Erdem Keser
23.01.2008, 20:43
Ne Fernandao ne Alex..
Selçuk alınmadığı sürece alayı gözümde değil:p

AyhanPe
23.01.2008, 20:44
Fernandao'yu kesin aldık arkadaşlar...

firtina yakindir..olasi bir olumsuz bir haberde burda yer yerinden oynayacak..forum yöneticileride kontrol edemeyecekler durumu..arkadaslar biraz ayaklarimiz yere bassin..valla bende ögleyin girdigimde bu rüzgara kapildim ama simdi kuskularim var.

Seyit Hoca
23.01.2008, 20:46
helal olsun adamlara ..bunca olumsuzluğun ortasında duyarlı BMN lilerin bile hayali (ya da değil ..ne farkeder ki) transferleri gündem yapmalarını sağladılar ya...ne olsa boş demek...alsa ne olue ..almasa ne...bu kadatr yorum yazan forumdaşlar , gerçeten merak ediyor musunuz ne olacağını ?
SEZON GİTMİŞ SEZON........ey gidi TS taraftarı....:((((

oguzkoc
23.01.2008, 20:47
Ne Fernandao ne Alex..
Selçuk alınmadığı sürece alayı gözümde değil:p

doğru tespit.. ama bu yönetim bu 2 oyunucu alıp bırakacaklar. artık gelecek yönetimde defans ve ortasaha oyuncularına ağırlık verip, forvet hattı içinde alternatif isimler alırsa işte ozmn süper olur...

İdris Toksoy
23.01.2008, 20:48
alın bakalım oyuncuları :)

FcTRABZONSPOR
firtina yakindir..olasi bir olumsuz bir haberde burda yer yerinden oynayacak..forum yöneticileride kontrol edemeyecekler durumu..arkadaslar biraz ayaklarimiz yere bassin..valla bende ögleyin girdigimde bu rüzgara kapildim ama simdi kuskularim var.
Alsak ne olur almasak ne olur...En iyi TRANSFER yönetimin gitmesi...Gider ayak bi kıyak yaptı galiba:)

AyhanPe
birde sayin zihni bir küme sorusuna cevap vermis bizim öyle bir korkumuz olamaz demis..bu soruya bir trabzonspor yöneticisinin cevap vermesi utanc vericidir..

Mesut AKYILDIZ
23.01.2008, 20:50
Oftas cinconu 3 ledi dakika 87....

AyhanPe
23.01.2008, 20:51
Alsak ne olur almasak ne olur...En iyi TRANSFER yönetimin gitmesi...Gider ayak bi kıyak yaptı galiba:)

bu bir kiyak degil..adamlar trabzonsporu degilde isimlerini kurtarmaya calisiyorlar.takim tehlike cemberine daha cok girerse bu adamlar bu kara lekeyle tarihe gececekler.ismini kurtarsa albayrak cok güzel olacak..yoksa bu rezilikle yasayacak..

demir
23.01.2008, 20:53
bu ıkı futbolcuyu on plama atıp gunlerce uzerınde konsuyuoruz konusyuorlar bu ıs olmazsa eger baska bırını nasıltransfer edeceksın merak edıyorum ???

Zafer Fidan
benimde süphelendigim olay brezilya medyasinta hic bir haber cikmadi...

tslover

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Brezilyalı Fernandao transferinde mutlu sona ulaştı. Bordo-mavili kulüp, Brezilya Ligi'nin güçlü ekiplerinden Internacional'da forma giyen 29 yaşındaki golcü futbolcu Fernandao ve kulübüyle her konuda anlaşmaya vardı. Asıl adı Fernando Lúcio da Costa olan yıldız futbolcu önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek resmi sözleşmeye imza atacak. Trabzonspor Kulübü bu transfer karşılığında Internacional kulübüne bonservis bedeli olarak 3 milyon dolar öderken, Fernando'ya da yıllık 1,8 milyon dolar verecek. Aynı takımda forma giyen Alex için de girişimlerini sürdüren Trabzonspor yönetimi bu transferde sona yaklaştı. Alex için taraflar arasında ufak pürüzlerin kaldığı öğrenilirken söz konusu transferin 24 saat içinde netleşmesi bekleniyor.

23.01.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHAinansam mı ki?
yok yok inanmıyım ben yinede

Volkan Albayrak
23.01.2008, 20:54
ne z<aman gelecek resmi açıklamalar yetere ama

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 20:56

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Brezilyalı Fernandao transferinde mutlu sona ulaştı. Bordo-mavili kulüp, Brezilya Ligi'nin güçlü ekiplerinden Internacional'da forma giyen 29 yaşındaki golcü futbolcu Fernandao ve kulübüyle her konuda anlaşmaya vardı. Asıl adı Fernando Lúcio da Costa olan yıldız futbolcu önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek resmi sözleşmeye imza atacak. Trabzonspor Kulübü bu transfer karşılığında Internacional kulübüne bonservis bedeli olarak 3 milyon dolar öderken, Fernando'ya da yıllık 1,8 milyon dolar verecek. Aynı takımda forma giyen Alex için de girişimlerini sürdüren Trabzonspor yönetimi bu transferde sona yaklaştı. Alex için taraflar arasında ufak pürüzlerin kaldığı öğrenilirken söz konusu transferin 24 saat içinde netleşmesi bekleniyor.

sabahtan beri kaç kişi yazdı bu yazının aynısını :D

Hasan61
23.01.2008, 20:56

bugün bu haber bu forumda 15-20 kez verilmiştir.doğru olsada bu kadar gündemde tutulduğuna değse

oguzkoc
23.01.2008, 20:58
3 milyon dolar ve 1,8 milyon dolar... bugün bu iki rakamı duymaktan sıkıldım artık...

Bartuğ13
23.01.2008, 21:00
ne zaman mı resmi haber gelecek?
fernandao eğer anlaşıldıysa trabzonspora geldikten ve ilk maçına çıktıktan sonra resmi siteye koyarlar.
onlarda geç işliyor bazı şeyler

mustafa08
23.01.2008, 21:00
3 milyon dolar ve 1,8 milyon dolar... bugün bu iki rakamı duymaktan sıkıldım artık...

ben sikilmadim, neden biliyonuzmu? cünkü bugün en azindan rakamlarda var, kac aydir rakam makam yoktu :-)

FcTRABZONSPOR
23.01.2008, 21:01
benimde süphelendigim olay brezilya medyasinta hic bir haber cikmadi...
Bende ona bakıyom valla hiç bişey yok:)Brezilya'da saat kaç acaba şimdi...:)Ondan olabilirmi:)

Hasan61
23.01.2008, 21:02
ben sikilmadim, neden biliyonuzmu? cünkü bugün en azindan rakamlarda var, kac aydir rakam makam yoktu :-)
TRANSFERLERDEKİ İLERLEMELERDE BUDUR 1AY SONRA RAKAM KONUŞMAYA BAŞLAMIŞLARDIR:D:D:D

Ömer TOPAL
23.01.2008, 21:03
ates olmayan yerden duman çıkmaz sözünü tarihe karıştıran ilk yönetim....

İdris Toksoy
23.01.2008, 21:04
güzel haberler gibi....

ilhan

Yalana bak be.. Kim kimi bitirdi acaba? Fernandao bizi bitirdi, kaç gündür hatta kaç haftadır ha geldi ha gelecek diye biz eridik bittik.

mustafa08
TRANSFERLERDEKİ İLERLEMELERDE BUDUR 1AY SONRA RAKAM KONUŞMAYA BAŞLAMIŞLARDIR:D:D:D

hehehe... Galiba dünyada Trasnfer i en yavas yapan takim bizis, nasil olsa trasnfer sezonunun kpanmasina zaman var diyorlar... keske ocak in basinda gelseydiler hic olmassa takima alisirlardilar.. simdi pat diye ne bekleyebiliezki?

Zafer Fidan
23.01.2008, 21:05
Bende ona bakıyom valla hiç bişey yok:)Brezilya'da saat kaç acaba şimdi...:)Ondan olabilirmi:)

orda saat 16:00 civarinda

Ali Can
23.01.2008, 21:07
Yalana bak be.. Kim kimi bitirdi acaba? Fernandao bizi bitirdi, kaç gündür hatta kaç haftadır ha geldi ha gelecek diye biz eridik bittik.
güzel bir bakış açısı :D:D:D

mustafa08
23.01.2008, 21:08
http://www.transportes.gov.br/bit/portos/palegre/portoalegre.jpg

Beyler Porto Alegre de deniz kenari, en azindan o yani iyi, Deniz Trabzonda da var :-)

FcTRABZONSPOR
23.01.2008, 21:08
orda saat 16:00 civarinda
O zaman onlar internete fazla önem vermiyolar:)

TolgaTopçu61
23.01.2008, 21:09
bu aksam birseyler olabilirmis demis yönetim ergun ataya

Tosun61
23.01.2008, 21:10
Ya Arkadaslar siz ne cabuk inaniyorsunuz ya bu yalanci gazetelere,fernandau tamammis yok Alex bitmek üzereymis.Bunlar külliyen YALAN inanmayin eger bu yönetim su Brezilyalilari alsin ben Trabzon'un ortasinda essek gibi anirmazsam ne olayim...

mustafa08
23.01.2008, 21:10
Fernandao bitti diyorlar bitmistir artik ya

Zafer Fidan
23.01.2008, 21:11
O zaman onlar internete fazla önem vermiyolar:)
yada biz kendimizi avutuyoruz :D

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 21:11
Ya Arkadaslar siz ne cabuk inaniyorsunuz ya bu yalanci gazetelere,fernandau tamammis yok Alex bitmek üzereymis.Bunlar külliyen YALAN inanmayin eger bu yönetim su Brezilyalilari alsin ben Trabzon'un ortasinda essek gibi anirmazsam ne olayim...
almanyada olduğun için büyük konuştun herhalde..:D:D

RepLay
23.01.2008, 21:12
Arkadaşlar bukadar kasmayın yalan olduğunu siz nerden biliyorsunuz?. transfer stratejisi denen bişey var sağ gösterip solda vurabilirler ama ben alındığınaa inanıyorum

AyhanPe
bu aksam birseyler olabilirmis demis yönetim ergun ataya

:D:D:D kac aksam oldu..brezilya saatine göremi yoksa bura saatine göremi..brezilya 7 saat geride..herhalde gece sabaha yakin bir haber gelebilir.son haberleri hep olumsuz oldu bunlarin..bir sorun cikarsa kimse hayal kirikligi yasamasin.insallah hepimizi mutlu edecek bir haber gelir

Mustafa Önal
transfer yapamıyorlarsa bari gidip oftaş tan ibrahim şahini alsınlar çoçuk trabzonlu. umuttan 10 kat daha iyi tek santafor oynamayı biliyor. gücü kuvveti yerinde. bu akşam gs maçında tekrar izledim. yine başarıyla tek forvet oynadı. gs savunması hiç hucuma çıkamadı. gerkli şans verilirse umutu rahat yedek bırakır.

Fernandao61
23.01.2008, 21:13
merak etmeyin az sonra pürüz çıktı haberi düşer buralara :D

mustafa08
23.01.2008, 21:14
bir kac güne kadar bende inanmyiyordum ama o kadar yerde ciktiki haberi artik dogrudur, en azindan Fernandao bitmistir

Volkan Albayrak
23.01.2008, 21:15
bittiyse gelsin artık biz bittik artık yetr ama

Ömer SEVİNÇ
23.01.2008, 21:15
Fernandaomuz da gelmiş=)

FcTRABZONSPOR
23.01.2008, 21:16
yada biz kendimizi avutuyoruz :D
İkisinden biri :)

Hasan61
23.01.2008, 21:17
Fernandaomuz da gelmiş=)
NEREYE GELMİŞ

Fatih Öztürk
23.01.2008, 21:18
abi yavaş:D

Uğur Gündüz
23.01.2008, 21:20
Maalesef Brezilyalı transferleri olmadı. Üzgünüm.

mustafa08
23.01.2008, 21:21
Maalesef Brezilyalı transferleri olmadı. Üzgünüm.

nedenmis? nerden cikardin?

AyKaN
23 Ocak 2008 / 21:13

Trabzonspor'da Brezilya defteri yine hüsranla kapandı.

Trabzonspor'da son günlerde gündemi sıkça meşgul eden Fernandao ve Alex transferi hüsranla sonuçlandı.
Ayrıntılar geliyor

haber61.net

Bir kere de yanıltsalar bizi :(

TSezgin61
http://www.transportes.gov.br/bit/portos/palegre/portoalegre.jpg

Beyler Porto Alegre de deniz kenari, en azindan o yani iyi, Deniz Trabzonda da var :-)

onlar kurban olsun bizim TRABZONUN tasina topragina.... özledim yaa üffff

Hasan61
23.01.2008, 21:23

Trabzonspor'da son günlerde gündemi sıkça meşgul eden Fernandao ve Alex transferi hüsranla sonuçlandı.
Ayrıntılar geliyor

haber61.net

Bir kere de yanıltsalar bizi :(
BEKLENEN HABER GELDİ

cumapazarlı
23.01.2008, 21:23
hadi geçmiş olsun beyler.
yine bize hüsran yine bize hasret.

KUTADGU
23.01.2008, 21:24
Arkadaşlar bukadar kasmayın yalan olduğunu siz nerden biliyorsunuz?. transfer stratejisi denen bişey var sağ gösterip solda vurabilirler ama ben alındığınaa inanıyorum

sağı ile solunu bilmeyen, önünü göremeyen, hiç bir konuda doğru karar veremeyen yönetim, dile getirdiğin deyimin anlamını bile bilmiyordur büyük ihtimalle.
Kaldı ki;
Transferde sağ gösterip sol vurmaya çalışsınlar...
Gösterecekleri tek şey beceriksizlikleri ve de yetersizlikleri..

TolgaTopçu61
offfffff offffffff :mad::mad::mad:

İdris Toksoy
nasip değil bu oyuncular bize heralde.

TSezgin61
23.01.2008, 21:25
buyrun cenaze namazina.... bütün rüya bitti yine, yine hüsran...

olsun... bu ask bitmez, bu firtina dinmez... alayina isyan inadina TRABZON.... yönetim istifa!!!

Mehmet Fırat
Şu anki ruh halim;

:D:mad::(:confused::rolleyes::eek::):cool::o

Rasim İlham Kotancılar
TS'de Sambacı Hüsranı

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturolu haber61'e yaptığı açıklamada Trabzonspor'un Brezilya defterini kapattığını Fernandao ve Alex transferinin gerçekleşmediğini söyledi.
Baturoğlu, futbolcularla ve her konuda anlaşma sağlanlmasına rağmen Internacional kulübü başkanının, bu futbolcuları yerlerini dolduracak transfer yapamadıklarını ve yerleri doldurulmadan satılan bu futbolcular için yoğun taraftar baskısı görmelerinden çekinerek transferden vaz geçtiğini söyledi.

Zafer Fidan
Ben ne diyorum size arkadaslar, bunlar oyalamaya calisiyor bizi.

Kaan
23.01.2008, 21:26
Off yaaaa..... :(

Hakan Karadirek
TS'de Sambacı Hüsranı

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturolu haber61'e yaptığı açıklamada Trabzonspor'un Brezilya defterini kapattığını Fernandao ve Alex transferinin gerçekleşmediğini söyledi.
Baturoğlu, futbolcularla ve her konuda anlaşma sağlanlmasına rağmen Internacional kulübü başkanının, bu futbolcuları yerlerini dolduracak transfer yapamadıklarını ve yerleri doldurulmadan satılan bu futbolcular için yoğun taraftar baskısı görmelerinden çekinerek transferden vaz geçtiğini söyledi.

Kaan
Kilitleyin bu konuyu yaaa... :(

FcTRABZONSPOR
23.01.2008, 21:27
Bu haber yalan arkadaşlar inanmayın biz aldık fernandao'yu ... Yönetimde suç yokki ona oy verenleri ALLAH nasıl biliyosa öyle yapsın...

TSezgin61
eeee... emorfonun haber?? diger anlasildi diyen arkadaslar?? fernando bittiydi ???

TolgaTopçu61
bu saatden sonra gurbetci de alamazlar 3.ligden de

Hasan61
Şİmdİ Çikip Alternatİflere YÖneldİk Derlerse Varya................