PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

krdnz
21.01.2008, 17:00
bu başlık boşa açıldı gibi.baksanıza transfer falan yok.:mad:

Mert67
21.01.2008, 17:02
bu dün transferleri bitirip kimin yaptığını tartışan kaynakçılar nerede
yalan oldular heralde:(

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 17:04
yalan oldular heralde:(

seneye kadar uğramazlar buraya :)

Samet Yildirim
21.01.2008, 17:05
arkadaslar sakin...transfer felan yok demeyin...transfer olacak;)insallah

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 17:06
arkadaslar sakin...transfer felan yok demeyin...transfer olacak;)

sakın sende bağlantılarım var deme :)

Volkan Albayrak
21.01.2008, 17:08
bugünde fos çıktı geçmiş olsun

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 17:12

bu inşallahı çok geç ekledin ya:)

sarman61
21.01.2008, 17:17

Forumun tek umudu sen kaldın. Sende kötü haber verseydin arkadaşlar yıkılacak tı :)

sarman61
21.01.2008, 17:20
Başkan Albayrak’ın açıklamaları
Başkanımız Nuri Albayrak takımın içinde bulunduğu durumun tüm camiayı üzdüğünü belirterek, bu sorunların üstesinden ancak birlik beraberlikle gelinebileceğini vurguladı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/111007baskan.jpgBu amaçla kamuoyunda muhalefet diye adlandırılan kesimin yaptığı son çıkışı oldukça anlamlı bulduğunu kaydeden Albayrak, “Biz geçmişte görev alıp şu anda dışarıda bulunan hiçbir arkadaşımızı muhalefet olarak görmüyoruz. Bu kamuoyunu yönlendirenlerin taktığı bir sıfattır. Sadece hedefe ulaşma yollarımız ve yöntemlerimiz farklı olabilir. Ama hepimizin ortak gayesi Trabzonspor’u da üst seviyelere taşımaktır” ifadesini kullandı.

Trabzonspor’un başarılı olduğu dönemlere bakıldığında bütünlüğün her zaman ön planda tutulduğuna işaret eden Albayrak, “Bizim de göreve geldiğimizden beri yapmaya çalıştığımız budur. İnsanlardan hep bizim yanımızda değil kulübün etrafında birleşmelerini istedik. Gönül isterdi ki bu birleşmeyi daha önceden sağlayalım. Ancak bir müsibet bin nasihattan hayırlıdır misali geldiğimiz bu noktayı da olumlu buluyoruz. Umarım bu yaklaşım tarzı sözde kalmaz ve fiiliyata da yansır” yorumunu yaptı.

Trabzonspor’un yine bir müsabakayı hakem hatasıyla kaybettiğinin altını çizen Başkan Albayrak, “Bizim için hiçbir mazeret Oftaş mağlubiyetinin bahanesi olamaz. Ancak ortada görünen bir gerçek de var. Bu karşılaşmada bir bariz penaltımız verilmedi, apaçık elle düzeltilen bir pozisyonda da kalemizde gol gördük. Her şeye rağmen hakem arkadaşlara güvenmek istiyoruz. Ama ister formsuzluktan deyin, ister kafalarının karışıklıklarından ama bu hataların genellikle bize rastlaması oldukça düşündürücü. Belli ki hakemler Türk futbolunda yaşanan son gelişmelerden dolayı motivasyon ve konsantrasyon eksikliği yaşıyorlar. Onlardan tek beklentimiz adil maç yönetmeleri. Bunu başarsınlar kazanan kendileri olur” diye konuştu.

21.01.2008 15:49:00

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif

kaynak:resmi site.

Başkanımız güzel konuşmuş. Hll olsun. Trabzonspor başkanına yakışır incelikte. Am anlamadağım. Yönetimdeki diğer şahıs neden sadri şenerin teklifine böyle hoşgörülü yaklaşmadı. Yönetimde çok başlılık bizi bu hallere getirdi.
Aziz yıldırım en sevdiği yönü. Kendi egomanyasını yönetimdekilere kabul ettirmesi kabul etmek zorlananı kulüpten şutlaması.

murat
21.01.2008, 17:20
baglantiya gerek yok arkadaslar, transfer yapilir, A dan D ye kadar olan planlar uygulanip e plani olarak ucuncu ligden futbolcu aliriz!

_SeRKaN_
21.01.2008, 17:21
bugünde fos çıktı geçmiş olsun

Yok fos çıkmadı bu forumda genelde haberler gece 12 den sonra geliyor..Ama ertesi günün sabahı yalanlanmak şartıyla istersen sende bu akşam bir hikaye üretip bunu sabahın ilk ışıklarında sonlandırabilirsin..:) Bundan ileri gideni göremedim şu ana kadar..

Ahmet Kuru
21.01.2008, 17:21
Farnando ve alex Gemi ile Geliyormuş.Nuri albayrak ın Tanıdık Bi armatör Arkadaşı varmış.Uçak biletine para vereceğine Yönetici arkadaşına demiş Bizim XXXX Arkadaşın gemisi Brezilyada SAhile İn orda görürsün binin ona gelin.Şuan Okyanusun Ortalarındalarmış Eğer bir fırtına olmazsa Haftasonuna kadar Geleceklermiş:D:D:D

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 17:23
Yok fos çıkmadı bu forumda genelde haberler gece 12 den sonra geliyor..Ama ertesi günün sabahı yalanlanmak şartıyla istersen sende bu akşam bir hikaye üretip bunu sabahın ilk ışıklarında sonlandırabilirsin..:) Bundan ileri gideni göremedim şu ana kadar..

yok bir kaç arkadaş 5 gün falan sürdürmüştü bu işi ben hatırlar gibiyim

prica ayaklarına

Cafer Bulur
21.01.2008, 17:24
Başkanımız Nuri Albayrak takımın içinde bulunduğu durumun tüm camiayı üzdüğünü belirterek, bu sorunların üstesinden ancak birlik beraberlikle gelinebileceğini vurguladı.
su aciklamaya bakarmisiniz.olacak sey degil.takim bu durumdan gerekli transferlerle degil de birlik beraberlikle cikacakmis.yani birlik beraberlik olmazsa küme düsmemiz kacinilmaz demek istiyor.bu kadarina da pes dogrusu.yani taraftarlarimiz takima gereken destegi vermezse bir baska deyisle sahada gezinen futbolculari protesto ettikce küme düsmemize hazir olsun demek istiyor.baska bir aciklamasi yoktur bu isin.transferlerden tek kelime etmedigine göre bunlardan transfer beklemek hayalcilik olur.bosuna kendimizi parcaliyoruz.bu albayragin tek gayesi vardir.oda trabzonsporu küme düsürmek.bu gidisati engellemesi gereken ersun yanal da bu isin altindan kalkariz diyecegine oda cikmis birlik beraberlik mesaji veriyor.bizim birlik beraberlikten öte transfere ihtiyacimiz var.bunu göremeyen göz kördür.

Hasan61
21.01.2008, 17:26
Farnando ve alex Gemi ile Geliyormuş.Nuri albayrak ın Tanıdık Bi armatör Arkadaşı varmış.Uçak biletine para vereceğine Yönetici arkadaşına demiş Bizim XXXX Arkadaşın gemisi Brezilyada SAhile İn orda görürsün binin ona gelin.Şuan Okyanusun Ortalarındalarmış Eğer bir fırtına olmazsa Haftasonuna kadar Geleceklermiş:D:D:D
ATLANTİK OKYANUSU BU ARALAR FIRTINALI KAYNAK ÇOK SAĞLAM:D:D:D

Rasim İlham Kotancılar
21.01.2008, 21:55
Yönetimden 2 tezat açıklama
BU NE PERHİZ

Trabzonspor yönetimi farklı dilden konuşmaya devam ediyor. Camiayı birlik ve bütünlüğe çağıran Nuri Albayrak yönetimi maalesef kendi yönetiminde bile aynı bütünlüğü sağlayamıyor. Başkan yardımcısı Abdullah Başer, eski başkan Sadri Şener'in listesinde yer alan eski yönetici Hayrettin Hacısalihoğlu'nun transferi birlikte yapalım yönünde yaptığı açıklamaları Timsah gözyaşları olarak değerlendirerek tepki gösterirken,başkan Nuri Albayrak akşam saatlerinde yaptığı açıklamayla Başer ile tezat oluşturdu . Trabzonspor'da bütünlüğü sağlamaya soyunlar maalesef kendi aralarında bile bu bütünlüğü sağlayıp tek ses olamadı

İŞTE BAŞER'İN CEVABI
Başkan yardımcısı Abdullah Başer eski yönetici Hayrettin Hacısalihoğlu'nun transferi birlikte yapalım önerisini sabah saatlerinde Anadolu Ajansına değerlendirirken sert ifadeler kullandı. Başer başkan adayı ”Sadri Şener ertelenen genel kuruldan sonra başkan adaylığını net olarak açıklamadı .Önce aday olduklarını açıklayacaklar. Göreve gelirlerse o zaman kendileri transferi yaparlar. Bunlar timsah gözyaşları. Bugüne kadar destek vermediler de şimdi mi akılları başlarına geldi. Yönetimlerde süreklilik vardır. Son dakikaya kadar herkes görevini yapar'' diye konuştu.

İŞTE ALBAYRAK'IN CEVABI

Başkan Nuri Albayrak ise başkan yardımcısı Abdullah Başer'in yaptığı açıklamaların tam tersine muhalefetin önerisini memnuniyet verici olarak buldu .Albayrak “Takımın içinde bulunduğu durum tüm camiayı üzdüğünü belirterek “Kamuoyunda muhalefet diye adlandırılan kesimin yaptığı son çıkışı oldukça anlamlı buldum Biz geçmişte görev alıp şu anda dışarıda bulunan hiçbir arkadaşımızı muhalefet olarak görmüyoruz. Bu kamuoyunu yönlendirenlerin taktığı bir sıfattır. Bizim de göreve geldiğimizden beri yapmaya çalıştığımız budur. İnsanlardan hep bizim yanımızda değil kulübün etrafında birleşmelerini istedik. Gönül isterdi ki bu birleşmeyi daha önceden sağlayalım. Ancak bir musibet bin nasihatten, hayırlıdır misali Umarım bu yaklaşım tarzı sözde kalmaz ve fiiliyata da yansır” yorumunu yaptı.

Hicbirseyden cekmedik baskan yardimcilarindan cektigimizi/ b m.a.y zamanindada boyleydi atay aktug zamanindada

Hep kendi menfaatleri ve reklamlari TRABZONSPORUMUZU umursayan yok. Bizim yonetim kurulu cok sesli koro gibi fakat aralarinda ahenk yok her kafadan bi ses .
Ben gelinen bu durumdan baskanin sorumlulugu yok demiyorum fakat baskanin bir sorumlulugu varsa baskan yardimcilarini bes sorumlulugu var.

Resmen baskan yardimcilari baskani kullaniyorlar bilmem siz ne dersiniz/

azad53
21.01.2008, 22:11
arkadaşlar kusura bakmayın dışarda işim olduğu için son mesajdan sonra forumu takip edemedim. anca az önce geldikten sonra bir kaç sayfayı okuyabildim. Şimdi size söyleyeceklerim:
1. Bende sizin gibi bu yönetime hiç bir konuda kesinlikle ama kesinlikle güvenmiyorum
2. Bu akşam şans eseri dükkanda rastladığım kişi daha doğrusu dışardan görüp bizzat içeri girdiğim ve konuştuğum kişi bizzat Trabzon Spor yöneticisi diş hekimi Ahmet Uğur Zihni idi. Bunda da bir sıkıntı yok.
3. Sorduğum soruyu ve aldığım cevapları yazdığım için tekrarlamıyorum ancak olayı bizzat ben yaşadığım için anladığımı söyleyim : Brezilyalılarla dün akşam resmi yazışmaları yaparak anlaştık, Gelmelerini bekliyoruz, yola çıkıp çıkmadıklarını uçak listesinden birazdan gidip bakacağım. Haa bu adam bu listeye nerden bakacak havaalanınamı gidip soracak yoksa kulübe gidip mi öğrenecek yada telefonmu açacak brezilyaya onu bilemem. Bana söylenenleri aynen size yazdım. Bu konudaki yorumlarınıza da katılıyorum.
4. Şimdi bu adamın bana söylediklerinden sonra ki yinede ben çok ümit bağlamıyorum alıştığımız için eğer bu transferler olmazsa yazıklar olsun. Ancak bu bir tahmin değil ve bunu bana söyleyen; bir arkadaş, gazeteci veya herhangi biri değil sonuçta. şuanda yöneticilik yapan bir şahıs.
5. Gece bekleme olayına gelince, ben en azından bu gece serdar baliyi izleyeceğim showda varsa eğer, ancak transfer için geceleri beklemeye değmez yalnız size söyleyebileceğim söz yarın bu yöneticinin muayehanesini bulup kendine ulaşmaya çalışacağım, eğer görüşür ve bir haber alırsam anında burdadır arkadaşlar.

devbey
21.01.2008, 22:19
Yavvv...Arkadaşlar..Ne çabuk gaza geliyorsunuz..

Hatırlatayım, bizim yönetimi hala, Nuri ve çetesi işgal etmekte..

Demin bir baktım, hiçbir brasil gaste ve spor sitesinde böyle bir gelişmenin esamesi bilem yok...

Şu adresten brezilyadaki tüm spor haberlerini dakika-dakika anında takip edebilirsiniz..

http://msn.lancenet.com.br/noticias/08-01-21/

(Brezilya saati bizi 4 saat geriden takip ediyor)

Şu Alex ve Fernandao 'yu da, katıldıkları Dubai cup'taki 2 maçtada izledim..

Alex, genelde orta sahanın solunda forvet arkası oynuyor..

Ama belirli bir serbestliğe de sahip..

Top tekniği iyi,pasları isabetli ama biraz ağır gibi..

Mücadele oranı pek fazla değil..Defansif olarak zayıf gibi..

Futbol zekası, üst seviyede değil..Yani tipik bir beyin-oyun kurucu değil..

Mesela feybeli adaşının yanında esamesi okunmaz, benim gördüğüm kadarıyla..

(Ama..Benim seyrettiğim maçların, özel bir turnuvadaki, temposuz ve mücadelesiz dostluk karşılaşmaları olduğunu unutmamak lazım..Tabii ki,Rakiplerininde stutgart ve inter olduğunuda...)

Genelde duran topları o kullanıyor ve iyi de kullanıyor..

Serbest vuruşlardan gol yapma şansı yüksek..

Fernandao'ya gelince, Kesinlikle bir Fatih Tekke değil..

Hava toplarına bayağı hakim.Orda bir sorun yok..

Top tekniği de fena değil..Hatta fiziğine göre gayet iyi..Ama onu da ağır gördüm..

Birebirde adam eksiltme gibi bir özelliğini pek göremedim..

Daha çok tek pas oynuyor..İlerde top saklayıp takıma zaman ve alan kazandıran bir özelliği yok..

Yırtıcı bir forvet değil..

Tipik forvet-santrofor yerine, daha çok forvet arkası oynuyor,Nİlmar diye genç bir forvetin arkasında..(Bu Nilmar bayaa iyi..)

Tek.Dir.leri Abel Braga çift forvete dönüp Iarley 'i oyuna soktuğunda, fernandao yu oyundan çıkarıyor genelde..

(İnternacional genelde 4-2-3-1 oynuyor..Alex,Fenandao ve Magrao Nilmar ın arkasındaki 3 lü forvet arkasını oluşturuyorlar)

Sık sık orta sahahaya gelip top alıyor, hatta hucümdan çok orta sahada dolaşıyor denebilir..(Bu özelliği F.Tekkeye benziyor)

Ama , pasları ,son vuruşları ve şutları iyi..

Fırsatçı ve hava toplarında etkili..

Bu ikiliden hangisini tercih edersin deseler ben Alex i tercih ederdim..
Ama, şu anda ki durumumuzda Forvet transferi bizim için daha elzem..

Görebildiğim kadarıylada, Bu elemanlar öyle abartılacak kadar ahım-şahım topçular değil bir kere..(Seyrettiğim maçların hazırlık ve dostluk maçı olduğunu bir kez daha ifade edeyim)

Ama bizim gibi düşmemeye oynayan bir takıma da ilaç olurlar..Ona şüphe yok..Türkiye gibi kalitesiz bir ligdede yıldız..

Bunlar benim, amatörce izlenimim sadece..

NOT: Bizim herşeyden önce bir santraforla birlikte iyi bir kaleciye ihtiyacımız var..Bir takımın atanı ve tutanı iyi olacak herşeyden önce..Ve de kalecinin önündeki tandem'e 2 stoper-libero..

Ve bunların 4 ününde yabancı olması gerek..Türkiye'den bu mevkilere alınacak topçu yok..

azad53
21.01.2008, 23:00
Trabzonspor quer contratar atacante Fernandão e o meia-atacante Alex

http://www.lance.com.br/resources/335074.jpg Beira-Rio é alvo de clube turco (Crédito: VIPCOM (Montagem de Luis C. Dionysio)

LANCEPRESS! O Trabzonspor, da Turquia, publica em seu site o interesse na contratação de dois jogadores do Internacional: Fernandão e Alex. Inclusive, anuncia que a contratação de Alex já está acertada, com o pagamento de U$ 3 milhões (R$ 5,1 milhões) para o Inter.

Fernandão disse que sabe do interesse do clube turco desde o Campeonato Brasileiro, mas que até o momento não foi procurado por ninguém...............

arkadaşlar bu yazıyı çözecek varmı...

Gökçebey
21.01.2008, 23:07
Transfer gelişmeleri az sonra
21 Ocak 2008 / 22:45
Trabzonspor'da transfer gelişmeleri az sonra. Sizin için izliyoruz.
Trabzon'da yerel yayın yapan Kuzey TV adlı televizyonda yayınlanan ve sunuculuğunu Turgay Beşyıldız'ın yaptığı, konuk olarak Lig TV Trabzonspor muhabiri Can Karyağdı'nın katıldığı ''KARAMBOL'' isimli program Trabzonspor'da yaşanan Transfer gelişmeleri ile ilgili olarak ''Trabzonspor'da Transfer gelişmeleri az sonra'' şeklinde alt yazı geçti.

Bizler de haber61.net olarak Trabzon ve Trabzon dışındaki tüm ziyaretçilerimize ''Karambol'' programında açıklanacak son dakika transfer geliştirmelerini bildireceğiz. Sizler için izliyoruz...

Program konuğu Can karyağdı, Programa girmeden Önce Başkan Nuri Albayrak ile görüştüğünü, kendisinin Gençlerbirliği Oftaşspor maçında kendisine yönelik tezarühat ve özellikle protokol tirübünündeki sataşmalardan dolayı çok üzgün olduğunu ifade ettiğini söyledi.

Karyağdı Albayrak'ın daha önceden açıkladığı Başkan adaylığı konusunda daha önceden aldığı kararda olduğunu ve 8-9 Şubat'ta yapılacak Genel Kurul da aday olmayacağını bir kez daha tekrarladığını söyledi.

Programa Telefonla Bağlanan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş, gidereyak kulübü bir borçlandırma içerisine sokup yeni gelecek yönetimi bir borç tablosu içerisine sokmayı düşünmdiklerini, ancak kulübü zarara uğratmadan yapacakları bir transfer olursa bunu yapacaklarını söyledi.

Ara dönemde transferin zor olduğunu söyleyen Ermiş, ihtiyaçları doğrultusunda transfer yapmak istediklerini, Brezilya'da ki futbolculara son tekliflerini yaptıklarını ve artık onlardan gelecek olan teklifi ve fiyatlarını indirmeleri doğrultusunda haber beklediklerini söyledi.

Kaynak: haber61

Hiçbirinin dediği ötekini tutmuyor. Ermiş de yeni yönetimi borç batağına sokmak istemiyoruz diyor. Ey büyük Allah'ım sabır ver.

devbey
21.01.2008, 23:08
O haber 27-12-2007 tarihli yani yeni değil..

Publicada em 27/12/2007 às 12:01 Clube turco quer dois jogadores do Inter

http://www.lance.com.br/resources/335074.jpg Beira-Rio é alvo de clube turco (Crédito: VIPCOM (Montagem de Luis C. Dionysio)

LANCEPRESS! O Trabzonspor, da Turquia, publica em seu site o interesse na contratação de dois jogadores do Internacional: Fernandão e Alex. Inclusive, anuncia que a contratação de Alex já está acertada, com o pagamento de U$ 3 milhões (R$ 5,1 milhões) para o Inter.

Fernandão disse que sabe do interesse do clube turco desde o Campeonato Brasileiro, mas que até o momento não foi procurado por ninguém.

http://www.lance.com.br/noticias/07-12-27/212538.stm

mustafa08
21.01.2008, 23:09

Fernandão disse que sabe do interesse do clube turco desde o Campeonato Brasileiro, mas que até o momento não foi procurado por ninguém...............

arkadaşlar bu yazıyı çözecek varmı...

Burda sadece Trabzonspor un Forvet Fernandao ile Ofansiv orta saha Alexi renkerine baglamak istedigini yaziyor.
Fernandaonun tekliften haberi varmis...

Kardes, bu yaziyi ne zaman ve nerden buldun?

Atalay
21.01.2008, 23:39
Arkadaşlar bu yönetim bu transferleri cebinden yapmayacak hiç bir yönetimin yapmadıgı gibi sonuçta bu transferlerin ücretini TRABZONSPOR ödeyecek!!

Bu yönetimin transfer yapmak gibi bir niyetleri yoktu fakat federasyon sseçimleri için genel kurulu erteleyince bomba ellerinde patladı!!

şimdi alel acele brezilya pazarına daldılar fakat brezilyadan ara sezonda adam almak iki misli pahalı hemde menejerlerin hepsi sahtekar!!

Onun içinde yönetim gider ayak bir kez daha rezil olmamak adına imzalar atılmadan transferi kamuoyuna açıklamak niyetinde degil fakat iki transferinde yüzde doksan ölçüsünde bitmiş oldugunu biliyorum...

Diyoruz ya bunlar beceriksiz diye kendilerinin acemiliginden düz tabanlıgından korkuyorlar sizin anlıyacagınız dilde yogurdu üfleyerek yiyorlar!!

En geç yarın akşama kadar bu transfer açıklanır arkadaşlar rahat olun çünkü büzükleri sıkıştı!!

FANATIK61
21.01.2008, 23:47
Son dakika haberi Almanyadan:

Schalke 04 Mesut Özil'i serbest birakiyor. Schalke 4 Milyon Euro istiyor. Arsenal London ve bir kac Türk Takimi teklif getirmis. Yasi henüz 19 bu sene patlama yapti. Alsak fane olmaz yani. Alex'e o parayi verecegine Mesut'a ver ;)

Nach Angaben von Schalke-Manager Andreas Müller kann der 19 Jahre alte Mittelfeldspieler, der seinen bis 2009 datierten Vertrag nicht verlängern wollte, den Fußball-Bundesligisten noch in der Winterpause bei einem entsprechenden Angebot verlassen.

"Wir haben seinem Berater gesagt, dass wir sofort über einen Verkauf verhandeln können", sagte Müller der "Bild"-Zeitung.

Trainer Mirko Slomka, der Özil schon für das Testspiel beim 1. FC Magdeburg nicht mehr berücksichtigt hatte, plant wegen des im Zuge der Vertragsverhandlungen ausgebliebenen Bekenntnisses des deutschen U 21-Nationalspielers zum Verein offenbar ohne das Talent.

Anzeige
Özil werde von seinem Berater Reza Fazeli und seinem Vater Mustafa "ferngesteuert", stellte Slomka fest. Eine sofortige Trennung sei "durchaus denkbar".

Özils Berater sind nun gefordert, einen Verein zu suchen, der die Ablöseforderung der Königsblauen und die Gehaltsvorstellungen des Spielers erfüllt.

Angeblich haben Arsenal London und türkische Vereine Interesse an dem gebürtigen Gelsenkirchener, der in der Bundesliga-Hinrunde für Schalke elf Spiele absolvierte und in der Champions League viermal zum Einsatz kam.

Doch ein "Schnäppchen" dürfte Özil nicht werden, sein Markwert wird auf vier bis sieben Millionen Euro geschätzt.

Atalay
21.01.2008, 23:54
Sadri şener meltem tv de yönetime giydiriyor!!

Burçak
21.01.2008, 23:57
Sadri şener meltem tv de yönetime giydiriyor!!
abi link varmı izleyelim ya

Terzioğlu
22.01.2008, 00:11
yaa nebiçim kanal bunlar yokmudur internetten takip etmenin bi yolu yaaaa

Buyur ustam

http://meltem-tv.com/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=4&Itemid=6#

TSKara61
22.01.2008, 00:55
Sambacılarda son 6 saat
21 Ocak 2008 / 23:30
Lig TV Trabzonspor muhabiri Karyağdı Fernandao transferi büyük oranda bitti dedi.

Trabzon'da yerel yayın yapan Kuzey TV adlı televizyonda yayınlanan ve sunuculuğunu Turgay Beşyıldız'ın yaptığı, konuk olarak Lig TV Trabzonspor muhabiri Can Karyağdı'nın katıldığı ''KARAMBOL'' isimli program Trabzonspor'da yaşanan Transfer gelişmeleri ile ilgili olarak ''Trabzonspor'da Transfer gelişmeleri az sonra'' şeklinde alt yazı geçti.

Bizler de haber61.net olarak Trabzon ve Trabzon dışındaki tüm ziyaretçilerimize ''Karambol'' programında açıklanacak son dakika transfer geliştirmelerini bildireceğiz. Sizler için izliyoruz...

Karyağdı "Başkan Albayrak ile görüştüm Aday Değil"

Program konuğu Can karyağdı, Programa girmeden Önce Başkan Nuri Albayrak ile görüştüğünü, Gençlerbirliği Oftaşspor maçında kendisine yönelik tezarühat ve özellikle protokol tirübünündeki sataşmalardan dolayı çok üzgün olduğunu ifade ettiğini söyledi.

Karyağdı Albayrak'ın daha önceden açıkladığı Başkan adaylığı konusunda aldığı kararda değişiklik olmadığını ve 8-9 Şubat'ta yapılacak Genel Kurul da aday olmayacağını bir kez daha tekrarladığını söyledi.

Ermiş: Kulübü Borçlandırmak istemiyoruz

Programa Telefonla Bağlanan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş, gidereyak kulübü bir borçlandırma içerisine sokup yeni gelecek yönetimi bir borç tablosu içerisine sokmayı düşünmediklerini, ancak kulübü zarara uğratmadan yapacakları transfer olursa bunu yapacaklarını söyledi.

Ara dönemde transferin zor olduğunu söyleyen Ermiş, ihtiyaçları doğrultusunda transfer yapmak istediklerini, Brezilya'da ki futbolculara son tekliflerini yaptıklarını ve artık onlardan gelecek olan teklifi ve fiyatlarını indirmeleri doğrultusunda haber beklediklerini söyledi.

Lig TV Trabzonspor sorumlusu Can Karyağdı Transferde önemli gelişmeler olduğunu ve bunları program sonunda açıklayacağını söyledi.

Sizin için izliyoruz...

Karyağdı "Sambacılar bu gece karar verecek"

Alex ve Fernandao'un transferlerinin uyum sağlayıp sağlayamama konusunda bir risk olduğunu söyleyen Karyağdı, Ersun Yanal'ın başka bir düşüncesi olduğunu, bu iki futbolcunun gelmesiyle gözlerin tekrar takıma döneceğini, bir yenilik katacağını fakat transferin her zaman uyum sorunu yüzünden bir risk olduğunu bir uyum süreci gerektiğini söyledi.

Bu 2 futbolcunun temsilcileriyle bugün Trabzonspor yöneticilerinin İstanbul'da bir araya geldiğini, fiyat konusunda büyük bir yol katederek anlaşma zeminine yaklaştığını da anlatan Karyağdı, Fernandao transferinde büyük bir gelişme sağlandığını pek çok pürüzün ortadan kalktığını , Alex transferinde bazı sorunlar olduğunu açıkladı.

Karyağdı Trabzonspor kulübünün bu gece sonuna kadar Brezilya kulübüne son kararını bildirmesini istediğini, bu gece ya bu transferin gerçekleşeceğini, ya da Trabzonsporun bu oyunculardan vazgeçerek rotasını başka yöne çevireceğini söyledi. Karyağdı, Transfer ile ilgili olarak bu gece olumlu bir sonuca ulaşılması halinde bu oyuncuların Rizespor ile oynanacak Lig karşılaşmasında Trabzonspor formasını giyebileceklerinide ifade etti.

TSezgin61
22.01.2008, 01:01
barcelona örnegini hatirlayin...

adamlar bizim gibi kötü dönem gecirmis, ve yeni gelen yönetim acil olarak takimin prestijini yükseltmek ve dikkatler üzerine cekmek icin ronaldinhoyu transfer etmisti... bu asi tutmus ve o havayla edgar davidsde alininca takim hareketlenmisti ve prestiji yükselmisti

simdi bizde bu brezilyalilardan fernandoyu ve ister alex olsun ister avrupadan olsun bir ortasaha alirsak, prestij ve deger bakimindan yol alacagimizi düsünüyorum... tabi saha sonuclarida önemli bu konuda

yapin artik su transferleri!!!

akdin
22.01.2008, 01:19
Tek forvet transferi yetmez,Fatih Tekke gelmeli........

TSezgin61
22.01.2008, 01:21
Tek forvet transferi yetmez,Fatih Tekke gelmeli........

fatih fatih fatih.... adam gitmek istedi gitti, simdide mutlu... biz burda yüceltelimde yüceltelim onu. tamam kaptanimiz ama adam geri bile gelmek istemiyordur

akdin
22.01.2008, 01:36
fatih fatih fatih.... adam gitmek istedi gitti, simdide mutlu... biz burda yüceltelimde yüceltelim onu. tamam kaptanimiz ama adam geri bile gelmek istemiyordur

Neden gitti,gönderildi,FATİH'in bile oynamak istemediği bir takımda kim oynamak ister?Bunu iyi düşünün,biz davayı çoktan kaybettik,Brezilya'dan gelecek bizi kurtaracak,öyle mi,uyanın biraz.........

TSezgin61
22.01.2008, 01:40
Neden gitti,gönderildi,FATİH'in bile oynamak istemediği bir takımda kim oynamak ister?Bunu iyi düşünün,biz davayı çoktan kaybettik,Brezilya'dan gelecek bizi kurtaracak,öyle mi,uyanın biraz.........

bu yönetimin her yaptigi yanlisti ama fatih olayinda yanlis oldugunu sanmiyorum...

adam avrupa diye tutturdu. o sezonun basinda zor tuttuk onu, sonrasi malum gitti zaten. eger göndermeseydik sene sonunda sözlesmesi bitiyor ve serbest kaliyordu. ozaman bedavaya gidecekti. mecburen gönderdik. ama parali gittide birseymi oldu dersen, haklisin. bu yönetimle yazik oldu paraya

akdin
22.01.2008, 01:50
bu yönetimin her yaptigi yanlisti ama fatih olayinda yanlis oldugunu sanmiyorum...

adam avrupa diye tutturdu. o sezonun basinda zor tuttuk onu, sonrasi malum gitti zaten. eger göndermeseydik sene sonunda sözlesmesi bitiyor ve serbest kaliyordu. ozaman bedavaya gidecekti. mecburen gönderdik. ama parali gittide birseymi oldu dersen, haklisin. bu yönetimle yazik oldu paraya

Olaya o açıdan bakarsanız öyle,bence gitmeye mecbur edildi,gidecek adam ameliyatlı halde sahaya çıkar mı?Uyanın demem bundan dolayı...Fatih'i satmak takımı kişiliksizleştirdi,bazıları benden büyük kimse olmasın diye düşündü,UYANIN.......

TSezgin61
22.01.2008, 01:54
Olaya o açıdan bakarsanız öyle,bence gitmeye mecbur edildi,gidecek adam ameliyatlı halde sahaya çıkar mı?Uyanın demem bundan dolayı...Fatih'i satmak takımı kişiliksizleştirdi,bazıları benden büyük kimse olmasın diye düşündü,UYANIN.......

o olaylar tabiki ayri... alttan yürütülen okadar isler varki bizim bilmedigimiz. kimse aciklamiyor.

2 sene sampiyonluga oynayan takimin anarthosisten sonra bir düsüs yasamasi. 96 gercegi. nuri albayragin gercek niyeti... senol günesin aciklamalari.

neler oldugu belkide hep sir kalacak. ama birseyler oldugu ortada

Jester
22.01.2008, 09:45
Şimdi ufaktan basın bültenlerini ve verilecek demeçleri hazırlamak lazım..

Eğer Brezilyalılar olmazsa;

Brezilya defterini kapadık, Internacional yöneticilerine rest çektik, alternatif isimlere yöneldik, Trabzonspor kimseye yalvarmaz, Brezilyadan futbolcu almak çok zor, kulübün menfaatini koruduk,sokağa atacak paramız yok, B planımız hazır, düğmeye bastık, zaten hocamızın elinde geniş bir liste var, transfer sezonunun kapanmasına henüz bir hafta var, bu aralar fiyatlar çok uçuk makul seviyeye inmesini bekliyoruz, ince eleyip sık dokuyoruz, anlaştığımız oyuncular var kulüpleriyle görüşeceğiz, zaten kadromuz süper lig için yeterli, isimleri sır gibi saklanan 4 oyuncu uçağa binmek için apronda bekliyor, biz hiçbir zaman yapmış olmak için transfer yapmayız....

Eğer kazara olursa;
Atış serbest arkadaşlar..

Şenol YİĞİT
22.01.2008, 10:29
Gelecek yönetimi borç altına sokmak istemiyorlarmış-mış!Pehh

CAFER ÖZER
22.01.2008, 11:04
Bu adamlar kongre sürecinde olmasa bile Şu an normal yönetim olsa bile Bu kabiliyet yoksunlarının Transfer yapabileceğine İnanmıyorum.
Ersen olayında gördük.Son güne kadar beklediler Kimseyi alamayınca Ersen olayını yüzlerine gözlerine Bulaştırdılar.
Transfer yapacak olsalardı.Trabzonda eksikler belli,Sezon ortasında Ön anlaşmalar imzalanır,2 ocak 2008 de çatır çatır imzalar atılır.Sezonun 2.yarısına İyi bir kadro ile başlanır.Hem kupada yola devam edilir.Hemde Ligde avrupa Kupalarına katılma yolunda emin adımlarla devam edilirdi.
Fakat Ne kadar beceriksiz Kabilyetsiz adam varsa Bu yönetimde Toplanmış,En iyi becerdikleri şey Trabzonspora zarar vermek.Bu konuda gerçekten FB-GS-BJK birleşse Trabzonspora Bunlar kadar zarar veremez.
Birde Hacıosmanoğlu var Ulusoyun yalakası,Şimdi Çıkmış konuşuyor.
Trabzonspor tarihinin en beceriksiz kabililiyetsiz adamları nasıl olmuş bir arada Toplanmış doğrusu merak ettim.Aslında Bunların arasına 2000 yılında Bizi Küme düşme hattına sokan son anda ligde kaldığımız Yöneticilerden bir kaçtane daha girseydi.Daha rahat takımı Küme düşürürlerdi.
Hala bu kabiliyetsizlerden transfer bekliyorsunuz.
Bunlar değilmiydi Musampayı Trabzona getirip,Daha sonra garip bir şekilde gtimesini sağlayan,Sonra tekrar geri getiren kabiliyetsizler.
Bunlar değilmi Marcelinho gibi Yıldız oyuncu getirip,Yıldız Düşmanı Ziyayı takımın başına getirenler.
Bunlar değilmiydi.Lazaroni gibi 20 takımdan kovulmuş adamı getirenler,daha sonra 4 maç geçmeden Kan uyuşmazlığı vardı Gönderdik diyenler.
Bunlar değilmiydi.Halilhodziç le çalışmayacağız deyipte daha sonra Halil hoca devam etmeli diyenler.
Bunlar değilmiydi Kabiliyetsiz 20 tane defans oyuncusunu Takıma doldurtupta Ziya sen ne yapıyorsun diyemeyenler.
Bunlar değilmiydi Sakaryadan Erdinçi sanki çok lazımmış gibi çirkefçe ahlaksızca geri çağıranlar,
Geçin bunları Bu adamların yaptıklarını sıralasan Kitaplara sığmaz,Hala Biz yapacakları Transferleri tartışıyoruz.
2.lig kalecisini bile 1 ayda imza attıramayan,1 ayda zor imza attıran kabilyetsiz beceriksiz Kendisini Yönetici zannedenlerin,Transfer yapacaklarına inanmıyorum.

verep
22.01.2008, 11:05
Albayrak’a taraftarın en çok kızdığı nokta verdiği sözlerde durmaması.Bize 2 yıldız sözü verdi.Yerine getirmedi.Stad sözü verdi maketini verdi.Şimdi de tekrar başkanlığa adaylık için fırsat kolluyor.
Albayrak tekrar taraftarın gözünde inandırıcılığını kazanmak için bence adı geçen Brezilyalı futbolcular ve Vestel’den Şelçuk’u transfer etmeli.Bütün parasını kendi cebinden karşılamalı..Kulübünün kasasından 1 kuruş almadan bütün masrafları kendi karşılamalı.
Şimdi size yaşadığım bir olayı anlatayım.Şaka değil gerçekten öğrencimin soyadı da ALBAYRAK’tı.
İş eğitimi dersinde çocuklara proje vermiştim.Herkes bir grup kuracak ve Mukavva ve kibritten ev yapacaktı…Çocuklar işlerini bitirdiler not zamanı çocuklara not verdim.
Bir hafta sonra çocuklar geldi.
-Öğretmenim X Albayrak bize para vermedi.
-Ne parası çocuklar?
-Öğretmenin projeyi ortak yaptık.Bütün parayı paylaştık ama X Albayrak üstüne düşen parayı vermiyor.
Derse girdik. X Albayrak’ı yanıma çağırdım. Ona arkadaşlarına parayı vermesi gerektiğini anlattım.Eğer ona parayı arkadaşlarına vermezse notunu 1 vereceğimi söyledim.
Aradan 1 hafta geçti . Çocuklar yine X Albayrak’ın parayı vermediğini söylediler.
Derste X Albayrak’ı yanıma çağırdım.Ona sordum:
-Oğlum parayı arkadaşlarına verip 5 mi almak istersin,yoksa parayı vermeyip 1 mi almak istersin?

Düşündü düşündü …
Tekrar sordum
-Oğlum 5 mi ,1 mi?
-“Öğretmenim siz bana 1 verin” dedi.
Ben de ona 1 verdim. Çünkü bu projede çocukların iş bölümünü kazanmasını,birbirlerine güven duygusu kazanmalarını,verilen sözlerinin tutulmasını istemiştim.Bu olayı da her zaman anlatırım.Bu olaydaki bütün kahramanlar ve soy isimler doğrudur.

Sayın Nuri Albayrak
-5 mi istiyorsunuz yoksa 1 mi?
5 istiyorsanız o ismi anılan iki brezilyalı ve Vestel’den Selçuk’u alırsınız.
1 istiyorsanız zaten verildi.

Tekrar soruyorum 5 mi ,1 mi?

CAFER ÖZER
22.01.2008, 11:05
Anti parantez Transfer yapmaları için tek neden var oda Kongreyi ertelerlerse,İmajlarını birazcık Kurtarabilmek İçin,Yoksa yerlerine gelecek adamlara Transfer yapmazlar.

Erdem Keser
22.01.2008, 11:12
Bu saatten sonra isterse peleyi getirsin.

Burçak
22.01.2008, 11:20
Salı Günü geliyorlar diye basbas duyuru yapan üye arkadaşlar vardı. hani kaynağını söyleyemeyen ama bu işin kesin olduğunu iddaa edenler, bugün salı?

Jester
22.01.2008, 11:45
Fazla merak edilecek birşey yok aslında.

Olan biten şu:

Paçası tutuşan ama hem cebinde parası, hem kafasında beyni, hem de kalbinde Trabzonspor aşkı olmayan yöneticilerimiz Nuri Bey'in ofisinde muhtelif menajerlerle yapılan görüşmeler sonucunda kendilerinin de haberleri olmayan transferlerin sonuçlanması haberini bekliyor, bu esnada da vakit geçsin diye kunduracılar çarşısı, kasap, manav vb. arasında tur atıyorlar.

Tecrübelerimiz ışığında rahatlıkla söyleyebiliriz ki transferin bitmesine çok az bir süre kala binbir rest çekme, mühlet, tanıma vb. den sonra adını hiç duymadığımız bir-iki oyuncu ile anlaşılır, eğer imzanın yer aldığı faksı federasyona yetiştirmeyi başarabilirlerse de bu adamları kadromuza katarız.

Adem CAKIR
22.01.2008, 12:22
Bu saatten sonra alınacak topçu dan hayır gelirmi bilmem.
Yapılacak en büyük Transfer, forumdaki bir çok arkadaşımızın da söylediği gibi kaşarları gönderip paf'tan yada ümit millilerden genç ve maliyeti düşük oyuncularla önümüzdeki yılın iskeletini kurmaktır.

LazAnisT
22.01.2008, 12:55
Dün Serdar Balide söyledi yayında.Gökdenize teklifler varmış yönetimede beni bırakın gideyim demiş.

azad53
evet arkadaşlar dediğiniz gibi öğle tatilinde etrafı kolaçan etmek için dışardaydım. Direkt bir yöneticiyle dünkü gibi yüzyüze görüşmem olmadı ancak yanına gittiğim esnaf abi telden yöneticiyi aradı. Şunu da söylemem gerekiyor biz bu yönetim hakknda ne düşünüyorsak arayan abi de daha yanına gidip bilgi almak istediğim de aynı şeyleri söyledi, üstelik yönetici arkadaşı olduğu halde. Gerçi gıybette yapmadı çünkü telefonda yüzüne karşıda aynı şeyleri söyledi. Şimdi bu yöneticinin telefonda abiye söyleyip abinin bana aktarıdıklarını yazıyorum arkadaşlar:
1. Brezilyalıların kesin durumu bugün, anlaşıldı ya da bu iş kapandı şeklinde belli olacakmış.
2. Hem genel kurul hem stad projesi ile ilgili olarak devreye Başbakan ve Faruk Özak da girmiş. Stad projesi için dolgu işlemine ihaleye gidilerek firma belirlenip çok yakında başlanacakmış. Şimdi gelelim Genel Kurula ki dikkat çeken bu yöneticinin söylediklerinden. Tabi olurmu olmazmı bilmiyoruz. Söylediği : Sadri Şener ve Nuri A. ekibi bölünüyor, bazı isimler saf dışı ve Sadri Şener aradan çekiliyor, Nuri A. başkanlığında beraberce belirlenen ortak tek bir liste ile seçime gidiliyor.

Arkadaşlar

Burçak
transfer gbeklerken dopru yada yanlış gökdenizin yattaranın adı gidecek ler listsinde konuşulmaya başlandı.
ben taa transfer sezonu başlamadan dedim kaçdefa ki, bunların bırakın adam almayı, eldekileri yollamasalar iyidir. takımı satıyorlar. stat masalları herşey yalan. Trabzonsporu küğme düşürmeye çalışıyorlar. kulübü inanılmaz borca soktular geleceğiylede oynadılar. Niyetleri kötü. artık bunu diyorum ben. yeter yaa. bukadar şey iş bilmezlik olamaz yaa. siz art niyetlisiniz tamammı art niyetli!!!!!!!!!

Nytre
22.01.2008, 13:01
serdar bali'de herşeyi bilyorum edası ile konuşuyor. çok biliyormuş gibi görünmek trabzonlunun aslında en zayıf olduğu noktadır.

azad53
22.01.2008, 13:01
evet arkadaşlar dediğiniz gibi öğle tatilinde etrafı kolaçan etmek için dışardaydım. Direkt bir yöneticiyle dünkü gibi yüzyüze görüşmem olmadı ancak yanına gittiğim esnaf abi telden yöneticiyi aradı. Şunu da söylemem gerekiyor biz bu yönetim hakknda ne düşünüyorsak arayan abi de daha yanına gidip bilgi almak istediğim de aynı şeyleri söyledi, üstelik yönetici arkadaşı olduğu halde. Gerçi gıybette yapmadı çünkü telefonda yüzüne karşıda aynı şeyleri söyledi. Şimdi bu yöneticinin telefonda abiye söyleyip abinin bana aktarıdıklarını yazıyorum arkadaşlar:
1. Brezilyalıların kesin durumu bugün, anlaşıldı ya da bu iş kapandı şeklinde belli olacakmış.
2. Hem genel kurul hem stad projesi ile ilgili olarak devreye Başbakan ve Faruk Özak da girmiş. Stad projesi için dolgu işlemine ihaleye gidilerek firma belirlenip çok yakında başlanacakmış. Şimdi gelelim Genel Kurula ki dikkat çeken bu yöneticinin söylediklerinden. Tabi olurmu olmazmı bilmiyoruz. Söylediği : Sadri Şener ve Nuri A. ekibi bölünüyor, bazı isimler saf dışı ve Sadri Şener aradan çekiliyor, Nuri A. başkanlığında beraberce belirlenen ortak tek bir liste ile seçime gidiliyor.

Arkadaşlar bugün şimdiye kadar öğrendiklerim bunlar. Şimdi size birkez daha söyleyeceğim, ben bu yönetime sizin gibi asla güvenmiyorum, bana gelen bilgiler dahil. O yüzden o kadar da takmamaız lazım. Sadece burda yazdıklarım aynen yaşadığım kulağımla duyduğum olaylar. Sizinle de paylaşmak istediğim için burdayım ancak bu tür haberleri yazmamı da istemiyorsanız daha yazmayada bilirim arkadaşlar. Tek dileğim Artık yeter bir an önce ayağa kalkalım, çoluğumuza çocuğumuza laf anlatacak, sabır diyecek yüzümüz kalmadı artık :(:(:(

TheCrow
22.01.2008, 13:02
baturoğlu dün diyor ki,ilk istedikleri fiyatla şimdiki arasında uçurumlar var...o zaman ne bekliyorsun kardeşim,beyinsiz misin,uçurumlar varsa al işte adamları neyi bekliyorsun,üste para mı verecekler?..Bekleyin siz,başka biri talip olur,sorar fiyatını verir parasını alır,olması gerektiği gibi... Sinir hastası ettiniz milleti,Allah'ınızdan bulun.

zeki gursoy
22.01.2008, 13:05
aytaç metin...
nuride tekrar başkanlığa aday olacak utanmaz bir yüz olabilir...
ama korkmaması için mangal gibi yürek lazım...
o varmı bilinmez...
ayak oyunları değil...
onun tek ama tek amacı var: ne ettiyse artık: ulusoy...
trabzon, transfer, para pul umrunda diil..
tek derdi ulusoy...

azad53
22.01.2008, 13:17
gökdeniz içinde söyleyebileceğim size, gökdenizin eşi benim hanımın okul arkadaşı akçaabattan. Tarihi yanlış hatırlamıyorsam bu sezon başında trabzon cadde salatacı da yemek yerken eşimle selamlaştılar ayak üstü biraz konuştular eşim beni tanıştırınca tabi ben boş durmadım daldım hemen söze gökdenizi sordum. Taa o zaman eşi ismi sanırım Serra idi , demiştiki bu sezon olmadı ama seneye kesin yurtdışına gitmek istiyoruz hem maddi hemde çevre açısından demişti. Bende Gökdenizi öyle kolay kolay bırakmayız demiştim... falan. Neyse dün gece Serdar Balinin "gökdeniz bırak kafanda transferi vs. sen bu takımın kaptanlığını nasıl kabul etmezsin..." şeklinde söylediğinden sonra bende gerçekten gitmek istediğini düşündüm. Ama en doğrusunu kendisi bilir tabiiki.

Burçak
22.01.2008, 13:42
TRANSFER PAZARTESİYE KADAR SONA ERECEK"
İbrahim Baturoğlu, yerli ve yabancı transferlerini pazartesi günü ligde oynayacakları Çaykur Rizespor maçına kadar sonlandıracaklarını da açıklarken şöyle dedi:
"Transferlerin takıma hem moral, hem de motivasyon katacağını düşünüyoruz. Bu transferlere gerçekten çok ihtiyacımız var. Sadece yabancı oyuncular üzerinde çalışmalar yapmıyoruz. Gurbetçi ve yerli futbolcular üzerinde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz."
Bu arada bordo mavili takımın Gaziantepspor'un kaptanı Bekir İrtegün'le yakından ilgilendiği öğrenildi. Savunmada yaşanan sıkıntıları, Bekir'le aşmayı düşünen teknik direktör Ersun Yanal'ın yönetimden Bekir'in alınmasını istediği belirtildi.

yaahu ne yanar döner insanlarsınız siz yaaa. karar verin artık. pazartesimi salı mı cuma mı??????????????????

azad53
22.01.2008, 13:43
Sarman yazımın başındaki cümleye birdaha bak istersen. Ancak yöneticinin telefonda söylediği aynen buydu. ben şahit olmadığım duymadığım bir şeyi burda kesinlikle yazmam. Kaynağını da açıkladım . Ancak benim burda yazdığım gibi sende çevrene bunu anlatırken aynen benim yazdığım gibi açıklayabilirsin. Ben bu yönetim kulağımla duysam gözümle görsem bile g-ü-v-e-n-m-i-y-o-r-u-m.

salihismet
22.01.2008, 13:46
Yahu bu kadarda olur mu? Bu insanlar bu duruma nasil inaniyorlar, sangi bunlar $imdiye kadar iyi transferler yapmi$larda, $imdi yapamiyorlar, engel neymi$; Jefferson ve Marcelinho? Cü$ yani, vallahi cü$$$. Bu kadarda olmaz, bundan önce delikanli Jefferson yaziyordular, niye? Küya oynamadigi halde cok iyi referanslar vermi$ Trabzonspor hakkinda. Transfer beklerken binlerce yalanla kar$ila$iyoruz.

Egemen
22.01.2008, 13:47
TRANSFER PAZARTESİYE KADAR SONA ERECEK"
İbrahim Baturoğlu, yerli ve yabancı transferlerini pazartesi günü ligde oynayacakları Çaykur Rizespor maçına kadar sonlandıracaklarını da açıklarken şöyle dedi:
"Transferlerin takıma hem moral, hem de motivasyon katacağını düşünüyoruz. Bu transferlere gerçekten çok ihtiyacımız var. Sadece yabancı oyuncular üzerinde çalışmalar yapmıyoruz. Gurbetçi ve yerli futbolcular üzerinde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz."
Bu arada bordo mavili takımın Gaziantepspor'un kaptanı Bekir İrtegün'le yakından ilgilendiği öğrenildi. Savunmada yaşanan sıkıntıları, Bekir'le aşmayı düşünen teknik direktör Ersun Yanal'ın yönetimden Bekir'in alınmasını istediği belirtildi.

yaahu ne yanar döner insanlarsınız siz yaaa. karar verin artık. pazartesimi salı mı cuma mı??????????????????

p.tesi ve cuma diye diye 2 senedir sazana döndük..

Nytre
22.01.2008, 14:06
"Sorun Internacıonal ve menajerlerde!"
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, talip oldukları Fernandao ve Alex'in transferinde menajerler ve Internacional kulübünün sorun çıkardığını söyledi, "Yarın akşama kadar cevap alamazsak, defteri kapatacağız" dedi.

asıl sorun sizsiniz baturoğlu,siz onların kramponunu bile alamassınız

daha artık ne derseniz boş. meydana getirdiğiniz beceriksizlikler (ersen martin--milan---şimek---musampa---marchelinho --- ...) sonucunda ne kadar SORUNLU olduğunuz ortadır.

kimseye suç atmanıza gerek yok. adamların gelecekleri varsa da TRABZONSPORUMUZUN imajını ulusal alanı bırak , uluslararası arenada bile zedelediğiniz için gelmezler.

yazıklar olsun karakterinize kişiliğinize sizin! utanmaz ahlaksız herifler!

kudu_61
22.01.2008, 14:24
bizim yöneticilerimizin bakkal defteri tutabilecek kabiliyetleri yok ben artık transfear hikayelerine gülüyorum kızdığım nokta ise bakkal defteri tutmasını Trabzonspordan öğrenen sözde zenginlerimizin hiçbirşey yapmamaları 3 aday birleşsin 2 topçu alsın bu kadar zor mu bu olay...ne kadar aciz insanların eline düştük

Travelair
22.01.2008, 14:42
Baturoğlu'nun açıklamalarına bakarsak ( Kulüpler transferin son günleri daha toleranslı olur ), son günler beklenecek. Sonra Internacional hayır diyecek, alternatifine tam yönelecekken transfer zamanı bitecek. Çok kurnaz yönetimimiz var, bütün sorun zaten burda

Murat Keçeci
22.01.2008, 14:46
baturoğlunun dediğine göre adamlar zor durumda paraya ihtiyacları var bu adamların paraya ihtiyacları varsa babalarını ble satarlar bana naz yapıyorlar gibi geliyor 2side olacak iyi düşünelim iyi olsun herkes iyi düşünsün

Erdal Kılıçarslan
22.01.2008, 14:48
baturoğlunun dediğine göre adamlar zor durumda paraya ihtiyacları var bu adamların paraya ihtiyacları varsa babalarını ble satarlar bana naz yapıyorlar gibi geliyor 2side olacak iyi düşünelim iyi olsun herkes iyi düşünsün
dediğin gibi olsa bile bunu çingene pazarlığına çevirmenin ne anlamı varki!
(ben bunada inanmıyorum ya neyse)

Erdal Kılıçarslan
22.01.2008, 15:11
arkadaşlar millete kızmayın boşuna.
şimdi nuri albayrak çıksa tv ye deseki, brezilyalılarla anlaştık, 2 tanede gurbetçi ve türkiyeden de selçuk inan la anlaştık dese, kaçımız bunlar imza atmadan inanırız nuri başkana?
kendi adıma ben inanmam.
onun için isteyen istediğini söylesin.

o söyleyenler bile bırak gün geçmesini aynı gün içinde farklı isimleri transfer ediyolar :)
birbirimizi kırmaya gerek yok.
hedef saptırmayalım.
nuri ye karşı tek yürek.. yürüyün aslanlar......

Terzioğlu
22.01.2008, 15:20
Bugün gündemimizde olan Hamza Cakir'i bir alici gözüyle izleyecegim. Bayern Münih ile bir hazirlik maclari var.
Simdiye kadar hakkinda aldigim duyumlar cok iyi. Kendisi saglam Trabzonlu ve Trabzonsporludur. Savunmanin her tarafinda oynayabiliyor. Iki ayaginida kullanabiliyor. Henüz 22 yasinda. Düsseldorflu bir kac taraftara sordum, dedilerki kesinlikle bu takimdan gidecek olmasini düsünemiyoruz. Cok önemli bir futbolcu...Bakacagiz artik...

Terzioğlu
22.01.2008, 15:25
Bugün gündemimizde olan Hamza Cakir'i bir alici gözüyle izleyecegim. Bayern Münih ile bir hazirlik maclari var.
Simdiye kadar hakkinda aldigim duyumlar cok iyi. Kendisi saglam Trabzonlu ve Trabzonsporludur. Savunmanin her tarafinda oynayabiliyor. Iki ayaginida kullanabiliyor. Henüz 22 yasinda. Düsseldorflu bir kac taraftara sordum, dedilerki kesinlikle bu takimdan gidecek olmasini düsünemiyoruz. Cok önemli bir futbolcu...Bakacagiz artik...

http://img78.imageshack.us/img78/4318/73051864wq4.jpg

Sunny53
22.01.2008, 15:59
renkdaslar rize maçına kadar transferler bitiyor
sadece onu biliyorum çünkü ilginçtir
artık kimseye bilgi vermiyorlar herkes sustu
büyük bir derinlik var;Bir de tüm camia transfere yardım ediyor
onu da biliyorum ama kimlerin transfer edilecegini bilmiyorum

şahinler61
22.01.2008, 16:13
BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU!!!

Trabzonspor yönetimi farklı dilden konuşmaya devam ediyor. Camiayı birlik ve bütünlüğe çağıran Nuri Albayrak yönetimi maalesef kendi yönetiminde bile aynı bütünlüğü sağlayamıyor. Başkan yardımcısı Abdullah Başer, eski başkan Sadri Şener'in listesinde yer alan eski yönetici Hayrettin Hacısalihoğlu'nun transferi birlikte yapalım yönünde yaptığı açıklamaları Timsah gözyaşları olarak değerlendirerek tepki gösterirken,başkan Nuri Albayrak akşam saatlerinde yaptığı açıklamayla Başer ile tezat oluşturdu . Trabzonspor'da bütünlüğü sağlamaya soyunlar maalesef kendi aralarında bile bu bütünlüğü sağlayıp tek ses olamadı

İŞTE BAŞER'İN CEVABI
Başkan yardımcısı Abdullah Başer eski yönetici Hayrettin Hacısalihoğlu'nun transferi birlikte yapalım önerisini sabah saatlerinde Anadolu Ajansına değerlendirirken sert ifadeler kullandı. Başer başkan adayı ”Sadri Şener ertelenen genel kuruldan sonra başkan adaylığını net olarak açıklamadı .Önce aday olduklarını açıklayacaklar. Göreve gelirlerse o zaman kendileri transferi yaparlar. Bunlar timsah gözyaşları. Bugüne kadar destek vermediler de şimdi mi akılları başlarına geldi. Yönetimlerde süreklilik vardır. Son dakikaya kadar herkes görevini yapar'' diye konuştu.

İŞTE ALBAYRAK'IN CEVABI

Başkan Nuri Albayrak ise başkan yardımcısı Abdullah Başer'in yaptığı açıklamaların tam tersine muhalefetin önerisini memnuniyet verici olarak buldu .Albayrak “Takımın içinde bulunduğu durum tüm camiayı üzdüğünü belirterek “Kamuoyunda muhalefet diye adlandırılan kesimin yaptığı son çıkışı oldukça anlamlı buldum Biz geçmişte görev alıp şu anda dışarıda bulunan hiçbir arkadaşımızı muhalefet olarak görmüyoruz. Bu kamuoyunu yönlendirenlerin taktığı bir sıfattır. Bizim de göreve geldiğimizden beri yapmaya çalıştığımız budur. İnsanlardan hep bizim yanımızda değil kulübün etrafında birleşmelerini istedik. Gönül isterdi ki bu birleşmeyi daha önceden sağlayalım. Ancak bir musibet bin nasihatten, hayırlıdır misali Umarım bu yaklaşım tarzı sözde kalmaz ve fiiliyata da yansır” yorumunu yaptı.

Valla bu kadar da olmaz! Birbirlerinden haberleri yok.Bu nasıl yönetim!

Erdal Kılıçarslan
22.01.2008, 16:15
Ancak bir musibet bin nasihatten, hayırlıdır
insanın kendisini bilmesi kadar güzel bişey yok sanırım!!

FEDAİ
22.01.2008, 16:16
renkdaslar rize maçına kadar transferler bitiyor
sadece onu biliyorum çünkü ilginçtir
artık kimseye bilgi vermiyorlar herkes sustu
büyük bir derinlik var;Bir de tüm camia transfere yardım ediyor
onu da biliyorum ama kimlerin transfer edilecegini bilmiyorum
niye, 2 gün önce çeklerin bile kimin tarafından kesildiğini biliyordun.şimdi çıkmış kimin ne olduğunu bilmiyorum diyorsun.bırakın Allah aşkına yaa.Derin kaynaklarınız size kalsın.

TheCrow
22.01.2008, 16:19
Arkadaşlar,sağlam kaynak diyerek yöneticileri göstermeyin,onlar olsa olsa güvenilmez kaynak olur,şu durumda en güvenilmez kaynak bizim yönetim...Eğer biriniz,mesela,Internacionalli bir yöneticiden haber alırsanız bu iş bitti diye,o zaman sağlam kaynak olur...Kaynak sağlam abi...Kim?..Bizim yönetici zeyyat...Oldu...

Punisher-61
22.01.2008, 16:19
Sorun Internacıonal ve menajerlerde!"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, talip oldukları Fernandao ve Alex'in transferinde menajerler ve Internacional kulübünün sorun çıkardığını söylerken, "Yarın akşama kadar cevap alamazsak, defteri kapatacağız" dedi.

İki futbolcunun olmazsa olmaz gibi gösterilmesinin yanlış olduğunu da belirten Başkan Yardımcısı Baturoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
"İki transfere bağlı kalacak kulüp değiliz. Futbolcularla görüşmelerimiz sürüyor. Ancak kesin olarak bir anlaşma sağlanamadı. Menajerleriyle kulüp, sürekli olarak pürüz çıkartıyor. Yarın akşama kadar bize olumlu bir cevap vermezlerse, bu transferleri resmen kapatırız."

"ALIRSAK İKİSİNİ BİRLİKTE ALACAĞIZ"
İbrahim Baturoğlu, Internacional Kulübü'nün gazetelerde çıkan haberleri menajerler aracılığıyla takip ettirdiğini de vurgularken şunları söyledi:
"Bizim attığımız her adımı takip ediyorlar. Çünkü Onlar da bu futbolcuları satıp para kazanmak istiyorlar ancak tepkiden korkuyorlar. Çünkü 2 futbolcu da gerçekten çok önemli isimler. Türkiye'de (Fernandao tamam, Alex yolda) gibi haberler çıktığı için Onlar da sürekli fiyat artırıyor. Aslına bakarsanız futbolcularla ilgili bir sorunumuz yok. Sorun tamamen kulüp ve menajerlerinden kaynaklanıyor. Biz bu futbolculardan birini almayacağız. Alırsak ikisini birlikte alacağız."

"TRANSFER PAZARTESİYE KADAR SONA ERECEK"

Iki transfere kalacak Kulüb degiliz diyor ama tek transfer calismalarida bu iki futbolcu..transfer sezonu bitti bitecek eheee baska kimle görüsmeler var veya transfer?

Murat Keçeci
22.01.2008, 16:26
Trabzonspor'da 8-9 şubat tarihleri arasında yapılacak genel kurul öncesi önemli gelişmeler yaşanıyor.
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın Hayrettin Hacısalihoğlu ve Nevzat Şakar'la yapmış olduğu görüşme gündeme bomba gibi düştü.Genel Kurulun iptalinden sonra ilk kez bir araya gelen taraflar bu toplantıda önemli görüşmeler yaptı. İddialara göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Bakan Faruk Özak aracılığıyla Trabzonspor genel kuruluna direk müdahale ettiği öğrenildi. Tayyip Erdoğan'ın Faruk Özak'a “Madem böyle bir liste yaptınız bu listenin başına Sadri Şener'i değil Nuri Albayrak'ı koyacaksınız” dediği iddia edilirken Özak'ın bunun üzerine Hacısalihoüğlu ve Şakar'ı aracı olarak gönderdiği konuşuluyor. Buna göre kulüp başkanı Nuri Albayrak, Asbaşkanı ise Hayrettin Hacısalihoğlu olacak ve listenin genelini Hacısalihoğlu belirleyecek. Mevcut Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun ise hiçbir şekilde listelerde yer almayacağı belirtiliyor.

www.trabzonunsesi.com

Emorfo
22.01.2008, 16:30
Çok büyük bir iddia bu. Eğer böyle bir şey varsa açık açık siyaset bulaşıyor kulübe demektir. Ayrıca transfer başlığı ile kongre başlığı birbirine girdi. Bu başlıkta sadece transferlerle alakalı şeyler yazalım, konular dağılmasın.

Burçak
22.01.2008, 16:32
Sunny53
gerçekten bildiğiniz bir şey varsada söylemeyin lütfen...

kimsede söylemesin. 20 gündür herkes ben biliyorum öğrendim diyor ya.
içlerinden birisi tuttuğunda, fotomaç gazetesi gibi manşet atarsınız artık. ben söylemiştim diye.
bırakın demein hiç bir şey arkadaş demeyin. hele sağlam kaynak olarak yönetici yöneticiye yakın biri hiç demeyin. çünkü en çürük kaynak bu yönetimdir. ne derse tersidir!

hele başbakanın kongreye direk müdahale haberi ni okuduktan sonra çıldırmamak elde değil. inşallah uydurma haberdir diyeceğim ama anlaşılır çok yakında..

Nytre
22.01.2008, 16:42
Trabzonspor'da 8-9 şubat tarihleri arasında yapılacak genel kurul öncesi önemli gelişmeler yaşanıyor.
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın Hayrettin Hacısalihoğlu ve Nevzat Şakar'la yapmış olduğu görüşme gündeme bomba gibi düştü.Genel Kurulun iptalinden sonra ilk kez bir araya gelen taraflar bu toplantıda önemli görüşmeler yaptı. İddialara göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Bakan Faruk Özak aracılığıyla Trabzonspor genel kuruluna direk müdahale ettiği öğrenildi. Tayyip Erdoğan'ın Faruk Özak'a “Madem böyle bir liste yaptınız bu listenin başına Sadri Şener'i değil Nuri Albayrak'ı koyacaksınız” dediği iddia edilirken Özak'ın bunun üzerine Hacısalihoüğlu ve Şakar'ı aracı olarak gönderdiği konuşuluyor. Buna göre kulüp başkanı Nuri Albayrak, Asbaşkanı ise Hayrettin Hacısalihoğlu olacak ve listenin genelini Hacısalihoğlu belirleyecek. Mevcut Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun ise hiçbir şekilde listelerde yer almayacağı belirtiliyor.

www.trabzonunsesi.com

zaten bu YAPILIYOR EDİLİYOR BELİRTİLİYOR DÜŞÜNÜLÜYOR gibi pasif cümleler dediodudan ve kanıtlanamayan ancak ortalıkta dolaşan haberleri kapsıyor.

faruk bu gidişle açık açık siyaset yapılıyor diyorsun. doğru diyorsun. bugüne kadar KAPALI bir siyaset oyunu vardı. artık açığa dönüştürmeye çalışıyorlar.

Hacımüftüoğlunun seçimlerden sonra başbakanlık müşteşarı olması ve ardından böyle bir iş yapması da düşündürücü..

albayrakın kulübü sürüklediği 2 yıllık süreç ve yaşananlar kitap olsa entrikalarla dolu olur.

Murat Keçeci
22.01.2008, 16:44
arkadaşlar bi arkadaşla konuştum şimdi bana diyor zigana tvdeki ali savaş arif sırkaya ile petrolün önünde konuşurken kulak misafiri olmuş ali savaş demiş brezilyalılar bitmiş şimdi ajansa gidiyorum haberi yapmaya

azad53
22.01.2008, 16:45
Nytre çok güzel yakalamışsın, bu iş gerçekten düşündürücü, bu kadar çok rastlantı olamaz..

Özkan Şentürk
22.01.2008, 16:47
arkadaşlar bi arkadaşla konuştum şimdi bana diyor zigana tvdeki ali savaş arif sırkaya ile petrolün önünde konuşurken kulak misafiri olmuş ali savaş demiş brezilyalılar bitmiş şimdi ajansa gidiyorum haberi yapmaya

:) durumumuz tam komedi filmi gibi.herkes telekulak kesildi. petrolden bile haber geliyor.Bu hale düşürenler utansın.

Burçak
22.01.2008, 16:47
bu haber yapmak , ajans felanb basit şeyler artık. sıradan rutin işler :)

Murat Keçeci
22.01.2008, 16:48
arkadaş sağlamda ali savaş dengesiz bir adam onada pek inanılmaz

zeki gursoy
22.01.2008, 17:03
alex , fernando palavra olacak gibi..
bari ibb den ermanı, selçuk inanı, kailteli bir forvet alsalar...
gene razıydım...

Adem CAKIR
22.01.2008, 17:05
albayrakın kulübü sürüklediği 2 yıllık süreç ve yaşananlar kitap olsa entrikalarla dolu olur.

Yooo, entrika felan yok. Alanen ve açıkça kandırıldık. Aldatıldık.
Ama her şey açık açık oldu. Körün gözüne parmak sokarcasına.

Bu arada kitabın adıda olsa olsa "Bir klüp nasıl yönetilmez" olur.

Adem CAKIR
22.01.2008, 17:11
alex , fernando palavra olacak gibi..
bari ibb den ermanı, selçuk inanı, kailteli bir forvet alsalar...
gene razıydım...

Çok ama çok büyük ihtimalle haklısın.
Gelirlerse şaşkınlıktan alt çenem ayaklarıma değecek...

Kaldıki bu seneyi kapadık bari genç ama kaliteli daha ekonomik oyuncularla önümüzdeki yıla zımba gibi bir takım hazırlansın... Umit Milli takımda oynayanlardan, Gurbetçi gençlerden, Altyapı'dan böyle bir takım çok ekonomik şartlarda oluşturulabilir.

Yıldıza felanda gerek yok.
Olcay Çakır'ın dediği gibi bu takım yıldızını kendi üretir zaten.

Erdal Kılıçarslan
22.01.2008, 17:15
bu yönetim bugün yarın transfer yapar, ertesi günde biz başladığımız işi yarım bırakmayız, trabzonu işi bilmeyenlerin eline vermeye gönlümüz razı olmadı vs. vs. diye diye aday olurlar.
olmaları bişey değil bide seçimi kazanırlar.
(not:bu mesajıda saklıyorum, inşallah olmaz bende yanılmış olurum!!)

toulga_61
22.01.2008, 17:22
lejyoner61 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1103732#post1103732)

www.trabzonunsesi.com (http://www.trabzonunsesi.com)
arkadaşlar bu haber eğer doğruysa yazıklar olsun yaa..nuri albayrak gitmedikçe trabzonbspor her sene küme düşmemeye oynar aklınıza sokun bunu..allah belanı versin nuri albayrak ..
başbakan a bakın herşeyimize de karışıyor bu biraz düşündürücü..heralde trabzon da yuhalandı ttakımı küme düşü-rrecek onun için karışıyor..çünkü bu takımı anca nuriş ve çetesi düşürebilir alın sokakdan bi adam bu şerefsizden iyi yönetmez se bende adam değilim.
transferlere gelince eğer ki transferler olsa bile nuri ve çetesi yinede istifa etmelidir bunu kullanmamalı..trabzona bundan sonra yarar değil anca zarar gösterir.çünkü kimsenin ona ve çetesine güveni yOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKK

futbalski60
22.01.2008, 17:22
http://www.fernandaof9.com.br/f9/galerias/709.jpghttp://www.econ.umn.edu/~als/Inter/a_fernandao-Copa_vt%20copy.jpghttp://www.econ.umn.edu/~als/Inter/Fernandao_campeao_2.jpg
bu resimler transferin ne kadar zor olduğunu özetliyo yoruma gerek yok

Küçükalioğlu
22.01.2008, 17:25
Bizdede toyota var ne olcak :D yanlız anahtarı biraz küçük :D

karatasof
22.01.2008, 17:28
Başkan Albayrak'ın kaybedilen Oftaş maçı sonrası takım kaptanı Hüseyin ve Gökdeniz ile özel görüşme yaptığı basına yansıdı ancak görüşmenin içeriği hakkında herhangi bir yorum yada görüş duyamadık.Acaba başkan Hüseyin ve Gökdeniz'le ne görüştü?

futbalski60
22.01.2008, 17:35
Trabzonspor'un İlacı Fernandao

http://futbol.turksportal.net/tsi/v2/image/Magazin/fernandao2.jpg

Libertadores Kupası ve FIFA Kulüpler Dünya Şampiyonası kupası sahibi İnternacional'in kaptanı,golcüsü,lideri,jokeri,herşeyi Fernandao...

Trabzonspor’un efsane kadrosunda yer almış ve şu sıralar menajer olarak futbol camiasında var olan Necmi Perekli’nin girişimleri sonucu Fernandao ile Trabzonspor temas halinde ve görüşüyor.Bu transfere değinmeden geçmek istemedim.Çünkü geçen sene Ocak ayında Fernandao’yu ,benim temsilcisi olduğum şirket yoluyla Trabzonspor ve Beşiktaş’a teklif etmiştik.Beşiktaş Tigana’nın vetosu,Trabzonspor’da dar bir transfer politikası izlemesi dolayısıyla bu futbolcuyu istemediler.Şimdi Necmi Perekli bu futbolcunun temsilciliğini yapıyor ve Trabzonspor’a bu transfer için köprü kuruyor.Ben şahsen bize nasip olmamış olsa da bu transferin gerçekleşmesini en çok isteyenlerdenim.

Scout’larım arasında olan bir futbolcudur Fernandao,yaşı 30’a merdiven dayamış olsa da hiç problem değildir benim görüşüme göre…Tecrübesi üst düzey ve dört dörtlük bir golcüdür.Kaleyi gördüğü zaman golü düşünen, bitiriciliğini ön plana çıkaran bir futbolcu...Bununla beraber çok yönlü görev yapabilen,dolayısıyla santrafor oynamasıyla beraber kanatlarda açık olarak winger(kanat adamı) ve forvet arkası olarak görev yapabilen, komple bir hücum oyuncusu Fernandao...

http://futbol.turksportal.net/tsi/v2/image/Magazin/fred_fernandao_brazil.jpg

İnternacional geçen sezon Libertadores şampiyonu olduğunda bu kupada gol kralı olanda Fernandao’dur.Fernandao ,Fabiano Eller ile aynı takımda forma giydi, bu transfer için Eller’in fikrini soracaktır, umarım Eller bu transfere taş koymaz.Trabzonspor İnternacional kulübünden daha önce Jorge Vagner ve Edinho’ya da talip olmuştu, şimdi de Fernandao, Eğer bu transfer gerçekleşirse Trabzonspor taraftarının gönlünde yatan Fatih Tekke’yi hafızalardan silebilir ve Trabzonspor ilk 3 için iddialı konuma gelebilir…

2007 için yazdığım bu son yazımda,yeni yılınızı kutlar,2008’in tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesini dilerim...
koray düşova

Emorfo
22.01.2008, 17:53
Transfer döneminin bitmesine 9 gün gibi bir süre kaldı. Eğer bu süre zarfında adam gibi transferler yapılmazsa küme düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağımız gün gibi ortada. Hatta böyle bir tehlike ile şimdiden karşı karşıya kaldık da denebilir.

İleli
22.01.2008, 17:53
ulan ayin sonu geldi ortada fol yok yumurta yok eger transfer olmazsa halimiz duman!

metehan
22.01.2008, 18:20
Transfer döneminin bitmesine 9 gün gibi bir süre kaldı. Eğer bu süre zarfında adam gibi transferler yapılmazsa küme düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağımız gün gibi ortada. Hatta böyle bir tehlike ile şimdiden karşı karşıya kaldık da denebilir.

Aynen öyle Faruk. Bu transferler fiilen çok etkili olmasa da moral açısından önemli. Bir de transfer yapılmazsa Ersun Yanal'ın bırakıp gitme tehlikesi de var.

Hayrettin Hacısalihoğlu ve Nevzat Şakar, Nuri Albayrak ile görüşmüş. Olumlu bir görüşme olduğu söyleniyor. Belki orada olumlu şeyler olmuştur. Umarım takıma katkı yapacak 1-2 oyuncu alırız.

demir
22.01.2008, 18:26
sizi bilmiyorumda benım butun hevesuım kactı galiba kımı getırırlerse getırsınler sevınecegımı sanmıyorum futbol namına hıc bıse kalmadı ıcımde :S:(:(:(

demir
22.01.2008, 18:28
hadi bizler neyse baska ıllerdeyız tepkılerımız dusenlı olamaya bılıyor sızler oradasınızda neden susuyorsunuz neden hıc tepkı vermıyorsunuz anlamıyorum bugune kadarkı butun yonetımlerı taraftar tepkısı gondermsıken bu yonetıme neden tepkı gosteremıyorsunuz anlamıyorum

karatasof
22.01.2008, 18:33
Transfer önemli ancak herşey transfer edilecek bir kaç futbolcuyla düzelecek diye beklenilmemeli.Daha önce belirttiğim gibi şu an takımın üzerinde ciddi bir kumpas var.Önemli olan bu kumpasa karşı camianın bütünleşebilmesi ve elimizden kayıp gitmekte olan Kristal Bebeğimiz çok sevdiğimiz TS'umuzu yeniden sahiplenmek.Bakınız son lig maçına,hiçbir şekilde TS'a rakip olamayacak bir takım karşısında ve üstelik kendi sahamızda maç elimizden alınıyor ve rakibe veriliyorken biz burada hala neleri konuşuyoruz.Yarın iki topçu ile anlaşmış olsak bu gelen futbolcular hatırına MHK ve TFF bize uyguladığı kumpası çözecek mi zannediyoruz.Bunlara karşı ancak her mekanda ve zeminde birlik olunursa ses getirebileceğimizi göremiyormuyuz.Lütfen..

sanatik
22.01.2008, 18:48
Yok Fernandaou Trabzonspor'un kendisinle ilgilendiğini duymuş:)
Brezilya basınında geçti bu haber..

ya yokmus söyle Futbolcu eBay gibi bir sistem herkes satisin ne durumda oldugunu görsün. Son saniyede mister albayrak neyi alir merak ediyorum. Kimin ne önerdigi belli degil. Trabzonspor yöneticileri kafasina göre birseyler aciklayacak hedefin futbolcu satin almak oldugunu unutup taraftar yaniltmak ile karistiracak.

Mayls
22.01.2008, 18:49
"Bunlar timsah gözyaşları"

Trabzonspor Kulübü Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer, muhaliflerin "Transferi birlikte yapalım" önerisi için, "Göreve gelirlerse o zaman kendileri transferi yaparlar. Bunlar timsah gözyaşları." dedi.

Başer yaptığı açıklamada, bu sezonun ilk haftasından itibaren Trabzonspor'un puanlarının gasp edildiğini iddia ederek, "Haluk Ulusoy, gider ayak Trabzonspor'dan intikam almaya devam ediyor. Ama bu iş 14-15 Şubat'ta bitecek" dedi.

Ligin ilk haftasındaki Sivasspor maçının hesabını Trabzonspor'un meşru zeminlerde soracağını daha önce söylediklerini dile getiren Başer, şöyle devam etti: "Bunun yeri de meşru zeminler, genel kurullardır. Gençlerbirliği OFTAŞ Spor maçını, hakemini seyrettik. Hakem emir kuludur. Kendisine verilen talimatları yerine getirmiştir. Çok fazla yapacak şeyi yoktur. Bu tur şeyleri yaşamasaydık, şimdi puan cetvelinde ilk 2 içinde olurduk. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yaşananlar bizi olumsuz etkiledi. En azından şu anda transfer yapmaya kalktığımız zaman herkesin gelmek istediği bir takım olurduk."

"TİMSAH GÖZYAŞLARI"
Başer, Sadri Şener'in listesinde yer alan Trabzonspor'un eski yöneticisi Hayrettin Hacısalihoğlu'nun transferi birlikte yapalım yönünde yaptığı açıklamalara da tepki gösterdi.
Sadri Şener'in ertelenen genel kuruldan sonra başkan adaylığını net olarak açıklamadığını ifade eden Başer, "Önce aday olduklarını açıklayacaklar. Göreve gelirlerse o zaman kendileri transferi yaparlar. Bunlar timsah gözyaşları. Bugüne kadar destek vermediler de şimdi mi akılları başlarına geldi. Yönetimlerde süreklilik vardır. Son dakikaya kadar herkes görevini yapar" diye konuştu.

TRANSFER ÇALIŞMALARI
Trabzonspor'un transferde kadrosuna katmak istediği Brezilyalı Alex ve Fernandao konusunda şu ana dek bir anlaşma sağlanamadığı, çalışmaları sürdüğü kaydedildi.
Bordo-mavili kulübün çarşamba gününe kadar bu transferleri bitirmeye çalışacağı, olumsuz sonuç alınması halinde bu tansferlerin tamamıyla kapanacağı belirtildi.

Kaynak: ligtv.com.tr

Sürekli aklimdan geciyor "bu adamlar art niyetli, Trabzonspor'un iyiligini istemiyorlar" diye. Ama sonra hep olurmu öyle sey. Beceriksizler ama kötülügümüzü isteyecek halleri de yok diyorum. Ama artik art niyetli olduklarina harbiden inaniyorum. Aday olmayacaginizi acikladiniz. Olsanizda ömür boyu unutamayacaginiz bir yenilgi alacaginizi biliyorsunuz. Buna ragmen sizden sonra büyük ihtimalle göreve gelecek olan Sener'e kolaylik degil zorluk üstüne zorluk cikariyorlar.

Emre HIZAL
22.01.2008, 19:12
Gençlerbirliği OFTAŞ Spor maçını, hakemini seyrettik. Hakem emir kuludur. Kendisine verilen talimatları yerine getirmiştir. Çok fazla yapacak şeyi yoktur. Bu tur şeyleri yaşamasaydık, şimdi puan cetvelinde ilk 2 içinde olurduk.

Ula buna kendi inanıyor ya ne diyim ben allah akıl fikir versin. Adam gibi bir yonetim olsaydınız haklarımızın yenilmesine izin vermeziniz, adam gibi yonetim olsaydınız oyle bir kadro kurardınız ki hakem her maç aleyhimize haksız 2 penaltı verse bile 3 puan almasını bilirdik. Ama nerde hiç uzerlerine almıyorlar bu kadar yuzsuzluk olur mu ya. herşeyi federasyon yaptı zaten trabzonsporun şu hallerde olmasının tek sorumlusu haluk ulusoy zaten tranfer yaptırmyanda o, gizli bir genelgeyle trabzonsporun transfer yapmasını yasaklamış yaparsada abidik gubidik adamlar almasına izin vermiş.
Ya olmaz bu kadar gidin ya gidin sizden hiç birşey istemiyorum ya gidin yeterki rahat bırakın şu takımı ya halsiyetsiz onursuz insanlar ordusu.

ilhan
22.01.2008, 19:23

15 Şubat'a kadar uzatılmamış mıydı?

Mehmet Fırat
22.01.2008, 19:24
15 Şubat'a kadar uzatılmamış mıydı?

O, bayanlar liginin transfer dönemi.:)

Mustafa Ulutaş
22.01.2008, 19:28
Zeyyat Kafkas ödülünü aldı
Türk Kalp Vakfı 11 Altın Adam Yarışması’nda Ekim ayının Ayın Yöneticisi seçilen Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas ödülünü düzenlenen törenle aldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/22kafkas.jpg11 Altın Adam Yarışması’nda 2007-2008 Sezonu’nun 4. jüri toplantısı Kalyon Oteli’nde gerçekleştirildi. Kafkas’a ödülünü Türk Kalp Vakfı Başkanı Çetin Yıldırımakın verdi.

Ödül töreni sonrasında düzenlenen panelde görüşlerini açıklayan Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, “Kulübümüz şu anda talihsiz bir dönemden geçiyor. Trabzonspor’un en önemli problemi kendi içinde. Bunları burada paylaşmak doğru değil. Camiamız topyekün birlikte, devamlı toplantı halinde. Trabzonspor için en doğru kadar önümüzdeki hafta yapılacak olan genel kuruldu. Hepimiz elbirliği ile yeni oluşacak yönetime destek vererek, Trabzonspor’u layık olduğu yere getireceğiz” diye konuştu.

Trabzonspor’un inişli çıkışlı dönemleri her zaman olduğuna işaret eden Kafkas, “Kendi içimizde oluşturacağımız birlik beraberlikle bunların üstesinden geleceğimize inanıyorum” ifadesini kullandı.

Arkadaşlar yöneticiler ödül alma derdinde,transfer mransfer hikaye,yine bize hüsran var...

Terzioğlu
22.01.2008, 19:37
Can Karyagdi Fernandao Alex transferinin aslinda dün geceye kadar bitmesi gerektigini fakat bu sürecin uzadigini ve henüz anlasma saglanamadigini söyledi. Yarin'a kadar anlasma olmazsa bu transfer kapatilacak...

Murat Keçeci
22.01.2008, 19:44
alexle fernandao meselesei ülke meselesi haline geldi artık şu dk dan itibaren alınamaması bütün herkesi demorlize edecek ve kümeye gidişin başlangıcı olacaktır

Cabri61
22.01.2008, 19:45
alexle fernandao meselesei ülke meselesi haline geldi artık şu dk dan itibaren alınamaması bütün herkesi demorlize edecek ve kümeye gidişin başlangıcı olacaktır

olay zurawski olayına yaklaştı..hele bu son başarısızlıklardan sonra geçiyor gibi

smertkan
22.01.2008, 19:51
Son güne yakın 1-2 oyuncu bilemedin 3 oyuncu alıp transferi kapatırlar.Bu isimlerde Ne alex olu ne de fernadou adı geçmemiş isimler olurlar. 3. oyuncu alma ihtimalleri büyük ihtimalle iyi bir defansa ihtiyacımızı görmüş olduklarını düşünmemdendir.Yoksa oda çok zor ihtimal.

Mahmut Baran
22.01.2008, 19:55
takımın transfere ihtiyacı olduğu çok net bir gerçek tabii ki.
ama türkiyenin brezilyası diye övündüğümüz şampiyon olmuş tek şehiriz diye övündüğümüz takım 2 tane brezilyalı olmazsa küme düşecekse varsın düşsün.
koca futbol şehri trabzonun takımı ile küme kelimesi nasıl biraraya gelebilir.kimse kusura bakmasın.bu pislik memleketi trabzon olan tüm topçuların meselesidir.bu pisliği temizliycekte onlardır.tamam şampiyonluk için fener gibi takımlarla yarışabilmemiz için kaliteli yıldız topçula şarttır ama trabzonspor kendi evladıya ligde mücadele etse dahi mutlaka ve mutlaka küme düşme tehlikesi cümlesini rüyasında bile görmemesi lazım.

renktaşım TRABZONSPOR bir şehir takımı değil BU ÜLKENİN takımıdır. ben erzurumluyum ve bir transfer haberi için haftalarca uykusuz kalacak kadarda TRABZONSPORluyum.

mehmet yıldırım
22.01.2008, 19:57
kaleci jeffersonla dün konuştum.bana onlar buraya gelmeycek dedi.şaka yoluu buzok attım ona senmi kötüledin bizi yoksa.sakın olumsuz bişey deme felan dedim.güldü.ama ben şüphelendim.bu transferler bana zor gibi geliyor ama hayırlısı bakalşım

FcTRABZONSPOR
22.01.2008, 20:08
Risp Ankaraspor'a verildi...Jun'da Teplice'ye kiralandı da onlardan para alabildik mi..?

irfanb
22.01.2008, 20:10

Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonu başlayalı henüz üç gün oldu" 05.01.2008
Zeyyad Kafkas : "Transfer sezonunun bitmesine daha 3 saat var " 01.02 2008

demedi demeyin . :)

Sefaenes
22.01.2008, 20:13
yine Transfer sezonunda aci cekiyoruz. Beceriksiz yönetim birsey alamiyacak gibi, ancak bizi oyalama taktiginle bizleri kandiriyorlar. Ben bunlarin Trabzonsporu tuttuguna bile süphe ediyorum.

mehmet yıldırım
22.01.2008, 20:13
arkadaşlar...
trabzonspor büyük takım.büyük camia.ama kabul edelimki herkes bunu tam idrak edemiyor.hatta şimdilerde trabzonlu ailelerin 20 yaşlarına gelmiş öz çocukları dahi fb gs vesaireliyiz demeye yüz tuttlularki bu bizi derinden üzüyor.ülkerde yönetim kurulundan bir vatandaşın densiz tutumu yüzünden ambargo koyan kişi acaba ailesinde böyle bir kişi olsa ne yapacak.evine koymıycakmı ????ayrıca bu firmadaki herkesin o vatandaş gibi düşünmediği ve o zatın bile söylediklerinin trabzonsporluları yaraladığını hesaba katmamıştır.
ayrıca kabul edelimki ticari sahada büyük işler yapan insanlar olsak bizde elbette toplumun büyük kısmının gönül verdiğe takıma yönelik ürünler hazırlmaya gayret ederiz.bugün istanbulda defter imalatçısı arkadaşım var.abi diyor sarı lacivert defter yapıyoz.acaip satıyor. adamda hasta ts li.e artık biyerde mecbursun.
ben güvenilir bi marka olduğu için her zaman tercih ederim ve severim.herkeside teşvik ederim alın diye.konu bu benim açımdan.
bu konuda daha konuşmıycam söz.

Mahmut Baran
22.01.2008, 20:14
Risp Ankaraspor'a verildi...Jun'da Teplice'ye kiralandı da onlardan para alabildik mi..?

rispten 400bin geldi junda kiralandı karşılıksız sanırım :S

irfanb
22.01.2008, 20:23
Bu Brezilyali futbolcularla bu hafta anlasma olmazsa , bunlari kadromuza katamazsak BMN olarak Gazete Ilani gibi Brezilya hükümetine bir dilekce gönderelim.Trabzondan yönetici olarak Brezilya`ya degil futbolcu transfer etmek turistik geziler bile yasaklansin.Adimizi kötüye kullandilar diye Trabzonspor yöneticileri Brezilya`ya giremez diye bir kanun cikarsinlar. :)

Bartuğ13
22.01.2008, 20:25
bu takımın acil transfere ihtiyacı var.ne konuşulursa konuşulsun ihtiyaç çok fazla.
öyle transfer yapmak için yapmayacaz ayaklarını da geçsinler.
sokaktan geçen 2 adamı transfer yaptık diye getirseler bile hiç yoktan iyidir.bu takımın ümide ihtiyacı var.herhangi bir oyuncu.bir ümittir.
bir stepanov en büyük örnektir.adını madını bilmeden aldık ama takımın en iyi oyuncularından biriydi.
boş boş konuşacaklarına kim olursa olsun bir kaç transfer yapmalılar.

Murat Keçeci
22.01.2008, 20:25
düşünüyorumda fernandao ile alexi ınternatınol satmıycak olsa bu kadar niye uğraştırsın bizi adamlar tam çakal alexle fernandaonun dışında tsnın alternatifi olmadığını bildiği için adamlar düşünüyor bunların eli kolu mahkum o yuzden sürekli kendi şartlarını kabul ettirmeye çalışıyorlar yarında bu iş olmuycak gibime geliyor eğer bizim yonetım tam olarak vazgecıp ınternatınol da bunlar gerçekten ciddiymiş havasını sezerseler bu adamları ancak o zaman alabiliriz

mehmet yıldırım
22.01.2008, 20:28
nuri beyi çok yakın tanıyan sözüne çok itimat ettiğim bi abimden dinledim.
nuri bey diyor ticaretinde son derece dürüst hilesi hurdası olmıyan biri.ve hakkaten iyi bir tsli.ama bir bu kadarda futboldan ve yönetmekten anlamayan biri.bu yönetimde bir ihanet sözkonusu değil.acziyet + beceriksizlik +basiretsizlik+işi yüzüne gözüne bulaştırma var.yönetim bir kişiden ibaret değil.bu işler ekip işidir.nuri albayraka hakaretler ederek ts yi yüceltemeyiz.silah zoruyla gelmediler.başarısız olurlarsa ilk seçimde delegeler sepetler.yenisi gelir.fakat sorunun zoru şu
alternatif kim.başkan adaylarının kimisi için müflis işadamı kimisi için mafya felan diyorlar.yani garip bir çıkmazdayız.kaliteli işbilir ufuk sahibi yöneticiler olmalı ve tüm yürekler toplu vurmalı.başarının başka formulu yoook.eleştiri yapalım ama iş güç sahibi ailesi olan kişilere hakaret etmiyelim bence.yinede siz bilirsiniz

KUTADGU
22.01.2008, 20:47
nuri bey diyor ticaretinde son derece dürüst hilesi hurdası olmıyan biri.ve hakkaten iyi bir tsli.ama bir bu kadarda futboldan ve yönetmekten anlamayan biri.bu yönetimde bir ihanet sözkonusu değil.acziyet + beceriksizlik +basiretsizlik+işi yüzüne gözüne bulaştırma var.yönetim bir kişiden ibaret değil.bu işler ekip işidir.nuri albayraka hakaretler ederek ts yi yüceltemeyiz.silah zoruyla gelmediler.başarısız olurlarsa ilk seçimde delegeler sepetler.yenisi gelir.fakat sorunun zoru şu
alternatif kim.başkan adaylarının kimisi için müflis işadamı kimisi için mafya felan diyorlar.yani garip bir çıkmazdayız.kaliteli işbilir ufuk sahibi yöneticiler olmalı ve tüm yürekler toplu vurmalı.başarının başka formulu yoook.eleştiri yapalım ama iş güç sahibi ailesi olan kişilere hakaret etmiyelim bence.yinede siz bilirsiniz

acziyet + beceriksizlik + basiretsizlik + işi yüzüne gözüne bulaştırma = İHANET

değil de nedir...

Başarısız oldukları bu kadar açıkca ortadayken kongreyi erteleten dümenin kurucusu da dürüst adam Albayrak değil mi?

Sadri Şener'i alternatif olarak görmediniz mi yani?

KUTADGU
22.01.2008, 20:50
özkan buluyo ama sonrada kıymet bilmiyor.75000 dolara sebep adamı kaçrttı ts den.valla fenerde marcoyu oynarken görünce içim içimi yiyor.yok efendim ahlaksızmış fiyat artırmış.Allah Allah.yani futbolcu sivrildikçe biraz daha arpa ister.akıllı yöneticide işi bağlar ve takımına fayda sağlar.

Nuri Albayrak zamanında gidenler;

1- Kiki Musampa
2- Marcelinho
3- Szymkowiak
4- Stephanov

bunlar kaçarcasına gitti...

Veri verip bilgiye ulaşacaksak, heryerden doğru bilgileri toplamak lazım

Balcklabel
22.01.2008, 20:53

Madem bu Sayın Albayrak da acziyet++ beceriksizlik +basiretsizlik+işi yüzüne gözüne bulaştırma var, bunu göremeyecek kadar da kör mü? Hazır Trabzonspor sevgisi de varken TFF'nunu devirme uğruna Trabzonspor'u, sahip olduğu tüm değerleri, milyonlarca insanı yok etmeye nasıl gönlü el veriyor???

Gerçek olan şeyler hep satır aralarında kaynayıp gidiyor... Ya da öyle olması isteniyor çünkü ne yazık ki toplumda 2'de 1'imiz aynı zihniyetin taraflarıyız. Gerçek olan Türkiye'nin sahip olduğu siyasal düzleminin Trabzon üzerinde gerçekleşen politikalarıdır. Bu siyasal amaç toplumdaki tüm kurumların ele geçirilmesine yöneliktir ve ilgili herkesin görev alanı oluşturulmuştur. YÖK, TFF, aklınıza gelebilecek bütün özerk yapılar aynı amaç doğrultusunda yeniden yapılanmaya çalışılmaktadır. Trabzonspor da bu kurumlardan biridir. Trabzonspor'un yöre insanı için temsil ettiği değerler çok farklıdır mevcut siyasal düzlemle... O nedenle olayın sosyal boyutuyla da bakmak gerekir... Trabzonspor ülkenin dağılan ulusal bütünlüğüne karşı duran insanların duygularını temsil eden bir değerdir. Eğer insanların ellerinden değerlerini alırsanız kimliklerini kaybetmeye yüz tutarlar.

Gerçek olan Sayın Nuri Albayrak'ın iyi olduğu ama "iyi"nin göreceli olduğu...

Terzioğlu
22.01.2008, 20:58
Hamza Cakiri izlemek istiyordum bugün Bayern Münih'e karsiki macta fakat forma giymiyor bugün. Niye bilmiyorum. Sakatliginin oldugunu zannetmiyorum cünkü 10 gün önceki maclarda oynuyordu. Ayrica normalde takimda sürekli olarak oynuyor. Düsündüm belki bize geleceginden oynamiyor...

Cafer Bulur
22.01.2008, 21:27
su ana kadar yabanci futbolcularin transferinin gerceklesmemesini bir sekilde anlarim.hele bir de brezilya gibi transfer yapmanin zor oldugu bir ülkeden futbolcu almak istiyorsak.ama simdiye kadar gündemde olan gurbetci veya yerli futbolcularin transfer edilememesinin hicbir izahi olamaz.bunun adi beceriksizliktir.su ana kadar transfer yapamamamizi cok kötü gitmekte olan bir takima bagliyorum.yani önceden trabzonspor zirve yarisiyla ve avrupa kupalarina katilmakla anildigi icin oyuncular teklifimizi kabul ediyorlardi.simdi ise sezon sonu küme düsme tehlikesiyle karsi karsiya kalan bir takima gelmeleri söz konusu oldugu icin yan ciziyorlar kanimca.bu futbolculari ikna edebilecek yönetim bizde olmadigi icin transferler uzayip gidiyor.bu sebepledirki bu adamlarin kaliteli transferler yapacagina inanmiyorum.transfer sezonunun sonuna dogru fiyatlar düser diyen bir yöneticiden biz ne bekliyoruz ki.transfer sezonunu sonunda ancak elde kalan veya kulübüne faydali olamayan futbolcular kalir.bizimkilerin alacagi adamlar da bu tip futbolcular olacaktir.

winner
22.01.2008, 21:53
Birkaç gündür foruma girmemiştim.Ama bu başlıkta değişen bir şey yok.

Aslında var.Transfer konuşmak yerine(tabi konuşacak transfer yok ne yapsınlar) Ülker ya da Nuri Bey! savunması yapılıyor.Yapılabilir...Tüm düşüncelere saygılı olmak lazım...

Ama asıl şaşırdığım nokta BMN'de tabu olan ve zinhar konuşması yasak olunan"Trabzonspor'a siyaset girdi,genel kurulu malum kişiler yönlendiriyor"hatta daha da ileri giderek "malum kişi Albayrak'ı yeniden başkan görmek istiyor" şeklinde haber ve yorumlara yer verilmesi.

Şunu söylemeliyim ki bu iddiaların gerçekle yakından uzak ilgisi olduğunu sanmıyorum.Sayın Albayrak'ın ne işi var malum kişiyle,tanımaz etmez...Bir de, duyanda ülkedeki her kuruma kendi yandaşını sokmak isteyen bir iktidar var sanacak...

Sayın Albayrak'ın, genel kurulun iradesiyle! yeniden başkan seçilmesi lazım ki;transfer rüzgarı dinmesin,bu sezon üst ligde gerçekleştiremediği şampiyonluk vaadini seneye,adına kurban olduğu, Bank Asya liginde gerçekleştirebilsin...

Transfer mi? İki koyun emanet edilse birini kaybedecek adamlardan transfer beklemek...Yani

My
22.01.2008, 21:59
Haybeye bizlerin umutlarıyla oynuyorlar. Bizde çıkmadık candan kesilmez umut diye kaynakçıların ağzının içine bakar olduk. Ne hallere geldik gurban olduğum yaradanım. Üstelik kaynakçıların kaynakları da fırıldak yöneticiler :)

Ciddi derecede günlük yaşamım etkileniyor. Bir çok arkadaşım bırakın Trabzonspor'dan, Trabzon'dan dahi konuşmak istemiyorlar. Her konuştukça canları acıyor. Ben başladığımda da susturuyorlar ''günümüzü zehir etme'' diyorlar.

Atılay
22.01.2008, 22:05
Bu Can Karyağdıda saçmalamaya başladı dün akşam yönetim fernandaoyu kesin aldı alex için uğraşıyo derken bu akşam yarın ya ikisi gelecek yada B planına geçilecek dedi

mimozam
22.01.2008, 22:31
valla bende bakmıyodum kac gündür ama napalım bizler sevdalısıyız trabzonun duramayızki zannetmemde bunların transfer yapacanı ama bakıyoz genede bu hafta lig.tv ye gittim neye geldin hayırdır diyolar bende sunu söyledim biz ligdende düşssek bu takımı tutarız tutacazda napalım kader kısmet bigün bizdegüleriz allahın izniyle

AyhanPe
22.01.2008, 22:40
diyelim ki fernandao yu aldılar. ne değişecek. takım düzelecek mi? şayet bu takımı yapılacak bir transfer düzeltecekse o zaman takımda fazla bir sorun yok demektir. Bu adam gelirse ve geldiğinde bizim futbolcular bu şekilde oynarsa bu adam iki dakika durmaz kaçar. Bizim ne fernandao ya ne alexe ne de bir başkasına ihtiyacımız var. bizim Trabzonspor ruhuna ihtiyacımız var. Ruh yok ruh.

bir oyuncu cok degistirebilir arkadaslar.fatih tekke geldiginde nasildi takim.bir kac kritik maci aldik sayesinde takimada öz güven gelmisti..bu takimdan cok ümitsizim.herhalde sadece 1 transfer yapmazlar..

Kaya
22.01.2008, 22:46
Benim açımdan en büyük transfer şu aşamada mevcut yönetim çekip gitmesidir.
Bu durum bile takımda biraz olsun havayı değiştirir.
Özellikle bu sezon için artık bir hedef kalmadı.
Gelecek sezonu baltalayacak transferlerden kaçınmak gerekli.
Bu bakımdan şuanki yönetimimiz bari gider ayak şu kulübe yamuk yapmasın.

61mehmet61
22.01.2008, 22:48
bu takım inancını kaybetmiş. öncelikle büyük bir revizyon gerekiyor. pansuman tedbirlerle ancak birkaç maç alırız. Takımda risk alan, takımı ateşleyen bir tane adam yok. Gökdeniz vardı o da ötekilere uydu. bu takımın en azından 2 savunma 1 orta saha oyuncusuna ihtiyacı var. bir fernandao yetmez. zaten onun uyum süreci en az 1 ay sürer.

TheCrow
22.01.2008, 22:52
Bir de sadece Fernandao olursa alınmayacak,ya ikisi alınacak ya da hiçbiri diye haberler geliyor...Sebep?..Birini alırsak öteki ağlar mı arkasından?..

Kaya
22.01.2008, 22:54
Bir de sadece Fernandao olursa alınmayacak,ya ikisi alınacak ya da hiçbiri diye haberler geliyor...Sebep?..Birini alırsak öteki ağlar mı arkasından?..

Daha çok bir "kazıklama" sezinliyorum. :)

Fatih
22.01.2008, 22:55
eğer yabancı alınamıyosa

oftaştan ibrahim şahin veya serkan atak

belediyeden erman kılıç veya efe inanç

ankaraspordan hürriyet veya murat tosun

dan herhangi ikisi alınırsa faydalı olur

AyhanPe
22.01.2008, 22:55
bu takım inancını kaybetmiş. öncelikle büyük bir revizyon gerekiyor. pansuman tedbirlerle ancak birkaç maç alırız. Takımda risk alan, takımı ateşleyen bir tane adam yok. Gökdeniz vardı o da ötekilere uydu. bu takımın en azından 2 savunma 1 orta saha oyuncusuna ihtiyacı var. bir fernandao yetmez. zaten onun uyum süreci en az 1 ay sürer.

adi gecen 4 gurbetci futbolculari alsinlar..yabanci kontejanimiz bos nerdeyse..2 transferede milyon dolar vermelerine gerek.daha az maliyetli oyuncu alabilirler..yani ersun yanal bu iki futbolcudan baska birilerini tanimiyor mu hani bilmem kac yüz futbolcunun istatistikleri vardiya elinde..vardir herhalde bunlarin icinde maliyeti cok yüksek olmayan bir kac kisi..bunlarin b plani falan yok..A plani bu iki brezilyali ama nasil her zamanki gibi internacionalden istedigimiz hicbir futbolcuyu alamadiysak bunlarda ayni olacak.sorunlu takim malum! B plani plansizlik..C planida plansizliktan dogan son cirpinisla yapilan yanlis transferler..bence C plani devreye girecek..

Kaya
22.01.2008, 22:58
Ligdeki "61" formalı oyuncuları alsak mevcut durumdan çok daha iyi olurduk sanırım.

Samet Yildirim
22.01.2008, 23:08
türkiye de kazandigini italyada siradan bir takimda kazanamaz..onlarda vergilerde iyice fazla tr ye göre..teklif bekliyormus italyadan.beklesin beklesin..

sezon basi ITALYA`dan SAMPORIA GENUA istemis ama ALEX cok para felan mi istemis ne istedigise anlasamamislar...

TheCrow
22.01.2008, 23:11
Alex İtalya vatandaşı olduğu için İtalya'ya gitmek istiyor normaldir.Ama adamı bir şekilde kandırmak da yöneticilik kabiliyeti gerektirir.Belli bir miktar paraya serbest kalma maddesi eklenebilir.

Samet Yildirim
22.01.2008, 23:11
ja tamam alex hakli olabilir italyada oynamak istiyor ama Trabzon a gelsin, Avrupaya yine gider dimi yani ....

TRABZON dan auvrupaya giden cok futbolcu var...STEPANOV-FABIANO ELLER-VUGRINEC (LECCE)-SZYMEK(CELTIC) istedi ama TS satmadi...yani iyi olursan yine gidersin zaten ama transfer etmek isteyen ve bu konuyla ugrasan yönetici iyi anlatmasi lazim ama nerdeeeee

Mehmet Fırat
22.01.2008, 23:14
Tabi ya, Trabzon'dan Avrupa'ya gitmekte ne var!

Fatih-Rusya, Stepanov-Portekiz, Eller-İspanya, Ersen Martin-İspanya, Vugrinec-İtalya, Somers-Belçika, Marcelinho-Almanya, Musampa-Hollanda,...

Alex gelsin buraya, yönetim satmaya hazır zaten. 6 ay sonra ver elini İtalya!

Muhalif
22.01.2008, 23:20
Forum formda:) Şu transfer başlığını günün stresini atıp biraz gülüp neşelenmek için okumuyorsam ben de Muhalif değilim:D
Zurawski'den sonra transfer defterini kapatmıştık da genç ve yeni gelen arkadaşlar maşallah esprileriyle kırıp geçiriyorlar ortalığı mecbur akşamları okuyorum espri kaçırmayım diye:D Hatta pazar günü şöyle konuyu en baştan açıp okumayı planlıyorum akşama kadar:D

Allah duyumlarınızın, kaynaklarınızın eksikliğini vermesin arkadaşlar.. Akşamdan akşama neşelendiriyor bu konu insanı okudukça... Bugünde transfer yapılmadı diye yiyip bitirmen kendinizi, sakince okuyup gülün geçin:)

vatandas61
22.01.2008, 23:21
Forum formda:) Şu transfer başlığını günün stresini atıp biraz gülüp neşelenmek için okumuyorsam ben de Muhalif değilim:D
Zurawski'den sonra transfer defterini kapatmıştık da genç ve yeni gelen arkadaşlar maşallah esprileriyle kırıp geçiriyorlar ortalığı mecbur akşamları okuyorum espri kaçırmayım diye:D Hatta pazar günü şöyle konuyu en baştan açıp okumayı planlıyorum akşama kadar:D

Allah duyumlarınızın, kaynaklarınızın eksikliğini vermesin arkadaşlar.. Akşamdan akşama neşelendiriyor bu konu insanı okudukça... Bugünde transfer yapılmadı diye yiyip bitirmen kendinizi, sakince okuyup gülün geçin:)

bugün olmazsa yarin olur. malum 1 subata kadar yolu var :D

Mehmet Fırat
22.01.2008, 23:23
Keşke yarın 1 Şubat olsa da bu çile erkenden bitse. :rolleyes: (Hem transfer çilesi hem de final sınavları çilesi.:))

TheCrow
22.01.2008, 23:24
Sezon başında 6 tane forvetimiz vardı,mükemmel transfer politikamız sayesinde bu sayı 2 ye inmiş durumda...birine birşey olsa,istesek de 4-4-2 oynayamayacağız yani...Vay be olaya bak...

Gürkan
22.01.2008, 23:25
Ligdeki "61" formalı oyuncuları alsak mevcut durumdan çok daha iyi olurduk sanırım.

önce düşünmüşlerdir. sonra aralarından biri çıkıp bir takımda bir tane 61 numaralı forma olur. alırsak diğerlerini oynatamayız para sokağa atılmış olur. bizde zaten 61 dolu. demiştir.

Harun-61
22.01.2008, 23:36
heyecanla net'i actim, belki bi sürpriz ile kar$ila$irim diye .........

:(
Allah rahatlik versin arkada$lar....
.

Serdær
22.01.2008, 23:58
"Sorun Internacıonal ve menajerlerde!"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, talip oldukları Fernandao ve Alex'in transferinde menajerler ve Internacional kulübünün sorun çıkardığını söylerken, "Yarın akşama kadar cevap alamazsak, defteri kapatacağız" dedi.

İki futbolcunun olmazsa olmaz gibi gösterilmesinin yanlış olduğunu da belirten Başkan Yardımcısı Baturoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
"İki transfere bağlı kalacak kulüp değiliz. Futbolcularla görüşmelerimiz sürüyor. Ancak kesin olarak bir anlaşma sağlanamadı. Menajerleriyle kulüp, sürekli olarak pürüz çıkartıyor. Yarın akşama kadar bize olumlu bir cevap vermezlerse, bu transferleri resmen kapatırız."

"ALIRSAK İKİSİNİ BİRLİKTE ALACAĞIZ"
İbrahim Baturoğlu, Internacional Kulübü'nün gazetelerde çıkan haberleri menajerler aracılığıyla takip ettirdiğini de vurgularken şunları söyledi:
"Bizim attığımız her adımı takip ediyorlar. Çünkü Onlar da bu futbolcuları satıp para kazanmak istiyorlar ancak tepkiden korkuyorlar. Çünkü 2 futbolcu da gerçekten çok önemli isimler. Türkiye'de (Fernandao tamam, Alex yolda) gibi haberler çıktığı için Onlar da sürekli fiyat artırıyor. Aslına bakarsanız futbolcularla ilgili bir sorunumuz yok. Sorun tamamen kulüp ve menajerlerinden kaynaklanıyor. Biz bu futbolculardan birini almayacağız. Alırsak ikisini birlikte alacağız."

"TRANSFER PAZARTESİYE KADAR SONA ERECEK"

ajansspor.com

MetiN08
23.01.2008, 00:33
Fußball-Bundesligist HERTHA BSC hat Gojko Kacar von FK Vojvodina Novi Sad verpflichtet. Der 20 Jahre alte Mittelfeldspieler erhält einen Vierjahresvertrag bis zum 30. Juni 2012 und bekommt die Rückennummer 44. Der 1,83 m große Spieler wird am heutigen Dienstag, 22. Januar 2008, um 13.30 Uhr offiziell im Medienraum der Geschäftsstelle vorgestellt.

arkadaslar Gojko Kacari kacirdik adam hertha berline transfer oldu, bize böyle adamlar lazim ya niye bizim yönetim böyle oyunculari takip etmiyorda ilah brezilya diyor,bize böyle oyuncular daha cok yararli oluyor symek stepanov gibi.

Murat Keçeci
23.01.2008, 00:34
Fußball-Bundesligist HERTHA BSC hat Gojko Kacar von FK Vojvodina Novi Sad verpflichtet. Der 20 Jahre alte Mittelfeldspieler erhält einen Vierjahresvertrag bis zum 30. Juni 2012 und bekommt die Rückennummer 44. Der 1,83 m große Spieler wird am heutigen Dienstag, 22. Januar 2008, um 13.30 Uhr offiziell im Medienraum der Geschäftsstelle vorgestellt.

arkadaslar Gojko Kacari kacirdik adam hertha berline transfer oldu, bize böyle adamlar lazim ya niye bizim yönetim böyle oyunculari takip etmiyorda ilah brezilya diyor,bize böyle oyuncular daha cok yararli oluyor symek stepanov gibi.

kaçırmak için önce yanından geçmemiz lazımdı bizim listeye hiç girmedi ki o adam

jefferson61sefa
23.01.2008, 00:41
gojko gibi orta saha bulunmaz cevher be adam henüz 20 yaşında ve bu yaşta pas yeteneği mükemmel
hertha alır tabi sırbların göz bebeği olcak o çoçuk

TURHAN
23.01.2008, 00:54
Arkadaşlar başlık yeniden açılmıştır.

Ancak forum düzenini bozacak şekilde yalan haber, çok sayıda boş ve içeriksiz mesaj atan üyeler anında cezalandırılacaktır(bknz. Obi-Van)

Elimizde bilgi varsa paylaşalım, heyecanımızı paylaşalım.Ama bu konuyu çorba etmeyelim.

Hayırlı Akşamlar...

Arif Timurcioğlu
23.01.2008, 03:16
Trabzon Başkan Yardımcısı Baturoğlu, "Fernandao ve Alex'le anlaştık ancak menajerler ile kulübü fiyat artırıyor........ Arkadaşlar bu senaryoyu duymaktan artık midem bulandı bu ne biçim iştir anlamadım gitti. Yani adamlar 5 milyon dolar diyor biz kabul ediyoruz adamlar olmaz 7 olsunmu diyolar. Benim mantığım daha almıyor. Yapmasınlar transfer ya, mevcut kadro bize bu sene yeter. Zaten bir hedefimiz kalmadı artık ligde bu dönem. Biran önce defolup gitmeleri bizim için en büyük transfer.

Fatih Öztürk
23.01.2008, 03:20
günü kurtarmaksa şu anki gayemiz,gökhan ünalı kayseriden sezon sonuna kadar kiralamak mantıklı diye düşünüyorum.alex fernando hikaye.geleceklerinden değil.bu yönetimin becerebileceği bi iş değil.

Arif Timurcioğlu
23.01.2008, 03:23
Hala transfer yapacaklar. Eldeki iyileri satıp bir çok iyi futbolcuyuda yollayıp kimelerinide kaçıran bu yönetim merak ediyorum kimi alabilir. Bizi dünyaya rezil ettiler daha futbolcu gelirmi buraya. Vasat Türk futbolcular bile trabzon diyince iki kez düşünüyor. Bir daha yazıyorum en büyük transferimiz defolup gitmeniz. Yeni yönetime allah kolaylık versin, işleri baya zor.

Can
23.01.2008, 03:32
günümüz burda geciyorr bi transfer yok yaaaaa çıldırcam

Adem Erdoğan
23.01.2008, 03:35

güzel bir fikir.çoğuda eldekilerden kötü değil.madem batıyosun böyle deilde öyle bat.

A.T.R
23.01.2008, 06:03
Trabzonspor'da Fernando ve Alex'te kader günü

Trabzon Başkan Yardımcısı Baturoğlu, "Fernandao ve Alex'le anlaştık ancak menajerler ile kulübü fiyat artırıyor. Yarın akşama (bugün) kadar cevap alamazsak vazgeçeceğiz" dedi.

Kader günü

Baturoğlu: Menajerler ve kulüp sorun çıkarıyor Akşama kadar cevap gelmezse bu defter kapanır.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernandao ve Alex ile anlaştıklarını ancak menajerler ve İnternacional kulübünün sorun çıkardığını belirterek, "Yarın akşama (bu akşam) kadar cevap alamazsak, defteri kapatacağız" dedi. Baturoğlu, "Onlar da bu futbolcuları satıp para kazanmak istiyorlar ama tepkiden korkuyorlar. Çünkü iki futbolcu da http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
çok önemli isimler. Bu futbolculardan birini almayacağız. Alırsak ikisini birlikte alacağız'' diye konuştu.

Terbiyesiz yalancılar. Allah sizlere bu yalanlarınızın da hesabını soracak. Utanmaz arlanmaz herifler. Siz mileti kör alemi ahmak mı zannediyorsunuz? Hani bu adamların Kulübü ve menejerleri ile anlaşmış ve hatta aracı komisyonlarını bile ödemiş ve hatta Fernandao kesin Alex problem çıkartıp gelmek istemiyor, Fernandao da onsuz gelmek istemiyor bu yüzden Alex'i ikna ediyordunuz. Ne oldu da şimdi onlar razı ama kulüp ve menejerler döndü?

Terbiyesiz insanlar, bizi aptal yerine koymaktan vazgeçin, el alem nasıl futbolcu alıyor bi çırpıda? O futbolcuların klübü menejeri ya da aracıları yok mu? Bize gelince mi türüyor bunların hepsi? Bırakın bu zırvaları " yok efendim Trabzon şehrini yaşam standartları açısından beğenmiyorlar" hikaye bunlar. Bu şehire Pfaff bile geldi yaşadı. Marcelinho gibi gece hasyatı renkli bir adam geldi tek bir gün bile problem çıkarmadan yaşadı siz ve Ziya yüzünden geri gitti.

Hulasa hepiniz birden berbat derecede beceriksiz ve YALANCISINIZ. Ve Yalanlarınıza inanan yok boşuna debelenmeyin. Biliyoruz Allah Sabrımızı sınıyor ve biz de sabrediyoruz. Ama az kaldı hele şu kongre bir gelsin bakalım. O zaman göreceğiz el mi yaman bey mi yaman.

Son söz: SİZE BU TAKIMIN SEVDALISI OLARAK BİZE VE BU TAKIMIN MANEVİ KİŞİLİĞİNE YAŞATTIKLARINIZDAN ÖTÜRÜ HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Hasan61
23.01.2008, 07:00
ALLAHIM sen bize 1şubata kadar sabır ver

TheCrow
23.01.2008, 07:40
Gerçekten de menajerler ve yönetim nasıl sürekli sorun çıkarıyor olabilir ki?..Fiyatta anlaşılıyor,sonra iş ödemeye gelince daha fazla mı istiyorlar her seferinde,yani taraftarı aptal yerine koymanın bu kadar aptalca bir yolu olamaz.Almaya paran yetmiyorsa bırak adamların peşini,onlar da İllallah dediler sizden zaten,yoksa yıldırma politikası mı "ulan tamam alın gidin,para mara da istemez,nalet olsun" demelerini mi bekliyorsunuz?..

a d bacan
23.01.2008, 08:31
izledikleri politikalarda başarılı olsalar
ticari anlamda bene ders çıkaracagım

perşembeyi ertelemişler
şimdide rize maçımdan önce
bekliyorum o günde gellir elbet

Burçak
23.01.2008, 08:38
Trabzonspor'da Fernando ve Alex'te kader günü

Trabzon Başkan Yardımcısı Baturoğlu, "Fernandao ve Alex'le anlaştık ancak menajerler ile kulübü fiyat artırıyor. Yarın akşama (bugün) kadar cevap alamazsak vazgeçeceğiz" dedi.

Terbiyesiz yalancılar. Allah sizlere bu yalanlarınızın da hesabını soracak. Utanmaz arlanmaz herifler. Siz mileti kör alemi ahmak mı zannediyorsunuz? Hani bu adamların Kulübü ve menejerleri ile anlaşmış ve hatta aracı komisyonlarını bile ödemiş ve hatta Fernandao kesin Alex problem çıkartıp gelmek istemiyor, Fernandao da onsuz gelmek istemiyor bu yüzden Alex'i ikna ediyordunuz. Ne oldu da şimdi onlar razı ama kulüp ve menejerler döndü?

Terbiyesiz insanlar, bizi aptal yerine koymaktan vazgeçin, el alem nasıl futbolcu alıyor bi çırpıda? O futbolcuların klübü menejeri ya da aracıları yok mu? Bize gelince mi türüyor bunların hepsi? Bırakın bu zırvaları " yok efendim Trabzon şehrini yaşam standartları açısından beğenmiyorlar" hikaye bunlar. Bu şehire Pfaff bile geldi yaşadı. Marcelinho gibi gece hasyatı renkli bir adam geldi tek bir gün bile problem çıkarmadan yaşadı siz ve Ziya yüzünden geri gitti.

Hulasa hepiniz birden berbat derecede beceriksiz ve YALANCISINIZ. Ve Yalanlarınıza inanan yok boşuna debelenmeyin. Biliyoruz Allah Sabrımızı sınıyor ve biz de sabrediyoruz. Ama az kaldı hele şu kongre bir gelsin bakalım. O zaman göreceğiz el mi yaman bey mi yaman.

Son söz: SİZE BU TAKIMIN SEVDALISI OLARAK BİZE VE BU TAKIMIN MANEVİ KİŞİLİĞİNE YAŞATTIKLARINIZDAN ÖTÜRÜ HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.
abi hislerime tercüman oldun benimde.
Bu kadar utanmaz sıkılmaz insanları bir araya toplamak onlardan yönetim oluşturmak pek kolay iş değildir. ama nuri albayrak öyle bir yönetim yapmış ki , ne kendisinin ne de yönetimdeki arkadaşlarının hiçbirinin utanmasıda yok yüzleride kızarmıyor. yazıklar olsun hepinize tamammı yazıklar olsun size. utanıyorum sizden.
dediğim gibi şanssızlıklar yaşadıklarına ama hep iyi niyetli olduklarına inanmak istedim.
fakat bu saatten sonra sizin iyi niyetli olmadığınıza adım gibi eminim. siz bu takımı parçalamak için geldiniz. son güne kadar elinizden gelen zararı vermek için uğraş veriyorsunuz. çekin gidin artık be çekin gidin :mad:

zeki gursoy
23.01.2008, 09:04
varsa problemin çözümü için teşhisi net yapmamız lazım...
bunlarınki şamsızlık değil...
acemilik hiç değil...
iddaa ediyorum bunlar kötü niyetli...
buna inanmak için elimizde o kadar çok done varki...
bu bir teori değil, gerçekleşmiş bir saptamadır...
vede çok kötü bir şekilde rol yapıyorlar..
imzamda yazdım: bunlar trabzon haini!

abi hislerime tercüman oldun benimde.
Bu kadar utanmaz sıkılmaz insanları bir araya toplamak onlardan yönetim oluşturmak pek kolay iş değildir. ama nuri albayrak öyle bir yönetim yapmış ki , ne kendisinin ne de yönetimdeki arkadaşlarının hiçbirinin utanmasıda yok yüzleride kızarmıyor. yazıklar olsun hepinize tamammı yazıklar olsun size. utanıyorum sizden.
dediğim gibi şanssızlıklar yaşadıklarına ama hep iyi niyetli olduklarına inanmak istedim.
fakat bu saatten sonra sizin iyi niyetli olmadığınıza adım gibi eminim. siz bu takımı parçalamak için geldiniz. son güne kadar elinizden gelen zararı vermek için uğraş veriyorsunuz. çekin gidin artık be çekin gidin :mad:

Mahmut Baran
23.01.2008, 09:11
ya b u yeni başlık ismi ne bulamadım :(

Murat Keçeci
23.01.2008, 09:18
olay bugün netleşecekmiş olayı yüzdeye vurursak 3 etken var biri futbolcular biri menejerler biri de kulup ve biz sadece futbolcularla anlaşmışız burdan çıkın sonuç olayın gerçekleşme yüzdesi %33 gerçekleşmeme yüzde %67 bizim yönetimide katarsak bu etkenlere bu transferlerin gerçekleşmesi mucize

Travelair
23.01.2008, 09:22
Olayın bugün netleşmesi için bu yönetimin bugün gitmesi lazım. Bu cümleden bunu anlıyorum artık net olarak

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 09:41
Olayın bugün netleşmesi için bu yönetimin bugün gitmesi lazım. Bu cümleden bunu anlıyorum artık net olarak
hemen gidecek kadar onurlu değiller..herşeyin netleşeceğine inanırım bunların gideceğine inanmam artik!.

mustafakaya
23.01.2008, 09:42
ben bu yönetimden transfer beklemiyorum. takım motive olup bu sezonu ortalarda bir yerde bitirsin yeter.

KUTADGU
23.01.2008, 09:45
Şaşırmıyorum gelişmelere...

Nasıl transfer yapılamayacğını gösteriyorlar yine...

Bu arada takımın da avil transfere ihtiyacı var...

Ne olacak belli değil.

Fatih Öztürk
23.01.2008, 09:47
kayserisprolu gökhan ünal sezon sonuna kadar kiralansa fenamı olur?
madem ara transferde bu kadar zorlanıp brezilya dizilerine dönen bi hal aldık,bari şu adamı alalım.

Murat Keçeci
23.01.2008, 09:52
kayserisporda ben bu takımdan ilk çıkacak adam değilim diyen biri trabzonsporda ne der acaba gökhanın modası geçmiştir boşverin

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 09:56
bide gökhanı fb ye vermediler bize verirler mi ? gökhan bize gelir mi ?

Fatih Öztürk
23.01.2008, 09:57
trabzonsporla kayserisporun arası bu aralar cok iyi.
daha doğrusu albayrakla kayseri başkanın arası...
en azından sezon sonuna kadar alınması gerek.
günü kurtarma adına iyi bi transfer olur.

Kaan
23.01.2008, 09:58
Arkadaşlar transfer yapmışız gibi , birde Gökhan Ünal' tartışmayalım... Yararlı olur mu , olmaz mı diye... :)

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 10:01
transfer yaptık gibi yaptık gibi sözcük grupları kurmayın çok sinirim bozuluyo.transfer fln yok işte!..kesin bişi varsa paylaşın..

Fatih Öztürk
23.01.2008, 10:03
Arkadaşlar transfer yaptık gibi , birde Gökhan Ünal' tartışmayalım... Yararlı olur mu , olmaz mı diye... :)
transfer yapmadan önce analiz edeceksinki defalarca yaşanan yararsız futbolcu facialarının eşiğinden dönesin!
sadece transfer yapmak için ''transfer yapmak''olmamalı.
öncelik uyarmı uymazmı olmalı.

Kaan
23.01.2008, 10:06
transfer yapmadan önce analiz edeceksinki defalarca yaşanan yararsız futbolcu facialarının eşiğinden dönesin!

Tamam o zaman G.Ünal hakkında ki yorumumu söyleyeyim.. G.Ünal bizim aradığımız forvet değil.. Sadece koşuyor , pozisyonları bitiremiyor... Böyle bir forvet alacaksak , Mehmet Yılmaz'ı alalım daha iyi... :) ;)

BURAK DOGU
yahu arkadaşlar bu adamlar Trabzonsporu yıkmak için geldiler göreve ne transferi yahu bunların allah cezasını versin

_SeRKaN_

Uysada uymasada transfer felan yok ne anlamı var ki ...

Fatih Öztürk
transfer yaptık gibi yaptık gibi sözcük grupları kurmayın çok sinirim bozuluyo.transfer fln yok işte!..kesin bişi varsa paylaşın..
topiçte ''10181''adet yorum yapıldı.
kesin bir şey görebildinmi?
herkesin siniri alt üst,transferin dedikodusundan başka elden ne gelir?
belkide bu yorumlarımızı takip eden bi yönetici vardır diyeceğim ama zannedemiyorum bile.:mad:

ergin cesit
23.01.2008, 10:08
UYUYORUZ vede uyutuluyoruz.transfer hikayesiyle malesef

Süleyman Eruyar
23.01.2008, 10:08
Arkadaşlar transfer yapmışız gibi , birde Gökhan Ünal' tartışmayalım... Yararlı olur mu , olmaz mı diye... :)

kardeşimizi yanlış anladın, aslında kardeşimiz anlatım bozukluğu yaptı, galiba "sanki çok transfer yapmışız gibi birde gökhan ünalı konuşmayalım" dedi

Fatih Öztürk
23.01.2008, 10:09
Tamam o zaman G.Ünal hakkında ki yorumumu söyleyeyim.. G.Ünal bizim aradığımız forvet değil.. Sadece koşuyor , pozisyonları bitiremiyor... Böyle bir forvet alacaksak , Mehmet Yılmaz'ı alalım daha iyi... :) ;)
sadece koşuyor dediğin adam mehmet topuzla beraber kayseriyi sırtlayan adam:rolleyes:
bonserviside 3 milyon dolardan aşağı değil.
pozisyonları bitiremiyor diyorsun kardeşim ama gökhan ünalın en büyük özelliği son vuruşları dengeli yapabilmesi.

AyhanPe
23.01.2008, 10:10
bizden haric her takim transfer yapti..hepsi kadrolarini güclendirdi rizespor, ankaraspor dahil..kasimpasa yaptimi bilmiyorum..
su brezilyalilar meselesi..ya ikisi olacak yada hicbiri mantigini anlayan bir arkadas varsa bi anlatsin..biz her takimdan paket transfermi yapmaliyiz o zaman? nedense bu internacional den yillardir paket transferi yapmaya calismistik..bakiniz mossoro,wagner..yine onlarla anlasip menajerler ve klüb fiyati sürekli artirmisti.hep ayni seyler arkadaslar..üstelik bu yönetim zamaninda olan seyler..kancada ayni laflari etmisti.hatta daha önceki yönetim zamaninda aynisi olmustu..gitmeyin kardesim madem öyle..gidin balkan ülkerinden alin.hem sokaga atilcak paramiz yok balkan ülkelerine daha ucuza giderlerdi.otobüs bile gidiyor..brezilya ucak biletlerini ordaki konaklamayi babalarimi ödüyor..
neden brezilyayi bu kadar seviyorlar..tayland da futbol olsa yöneticiler 12 ay transfer görüsmesi yapardi orda..

Kaan
23.01.2008, 10:10
kardeşimizi yanlış anladın, aslında kardeşimiz anlatım bozukluğu yaptı, galiba "sanki çok transfer yapmışız gibi birde gökhan ünalı konuşmayalım" dedi

Evet aynen öyle.. :) ;)

Kaan
23.01.2008, 10:14
sadece koşuyor dediğin adam mehmet topuzla beraber kayseriyi sırtlayan adam:rolleyes:
bonserviside 3 milyon dolardan aşağı değil.
pozisyonları bitiremiyor diyorsun kardeşim ama gökhan ünalın en büyük özelliği son vuruşları dengeli yapabilmesi.

Katılmıyorum... Ben şahsen oynayışını sevmiyorum... :) Gökhan Ünal gibi , hatta ondan daha güzel oynayan oyuncular var... :rolleyes: Örn : Mehmet Çakır , Bebbe Birde Mehmet Yıldız diyeceğim ama , o gelmez herhalde...

magicyattara
23.01.2008, 10:15
Fernandao 2.7 milyon dolara Trabzonsporda.İş bitti.
Kaynak:Sağlam:)

BURAK DOGU
23.01.2008, 10:17
bu sağlam kimse bi yakalarsam elimden kurtulamayacak... ama şimdi bir de bu sağlamdan ufak ufak sağlamlar olursa o zaman ne yapacağımı bilemiyorum

Murat Keçeci

hangi sağlam ertuğrul sağlam mı

Kaan

Off arkadaşlar yaa... Sağlam diye bir gazete mi çıktı..? :D Kaynak neden söylemiyorsunuz.. :mad: Biz bunları çok gördük... :(

AyhanPe

usta sen yapma en azindan yaa..gerci saglam kaynakci arkadaslara kizmiyorum sonucta onlarda sevinclerini bizimle paylasiyorlar ve hayal kirikliginida hep beraber yasiyoruz ama burda kaynakci arkadaslar fobisi olusmaya basladi:) dikkatli olmak gerek

Murat Keçeci
23.01.2008, 10:19
bende aslında bı haber buldum ama koymaya bile çekınıyorum oyle bir boyuta geldik ki haber doğru değilse suçlu biz oluyoruz

_SeRKaN_
Kaynak lafı literatürden çıksa nasıl olur..Bunun yerine memba,pınar,kaplıca v.b kelimeleri kullansak kaynak lafını duyduğum zaman sinirlerim geriliyor..

Muhammed KOÇ
topiçte ''10181''adet yorum yapıldı.
kesin bir şey görebildinmi?
herkesin siniri alt üst,transferin dedikodusundan başka elden ne gelir?
belkide bu yorumlarımızı takip eden bi yönetici vardır diyeceğim ama zannedemiyorum bile.:mad:
ama artik kesin olmayan hiç bir haber duymak istemiyoruz..

Fatih Öztürk
23.01.2008, 10:21
Katılmıyorum... Ben şahsen oynayışını sevmiyorum... :) Gökhan Ünal gibi , hatta ondan daha güzel oynayan oyuncular var... :rolleyes: Örn : Mehmet Çakır , Bebbe Birde Mehmet Yıldız diyeceğim ama , o gelmez herhalde...
sen katılmıyor olabilirsin canım benim saygım sonsuz sana.
ama yukarıda saydığın oyuncuların toplam bonservisini ancak tamamlar gökhan ünalınki:)

Kaan
23.01.2008, 10:22
bende aslında bı haber buldum ama koymaya bile çekınıyorum oyle bir boyuta geldik ki haber doğru değilse suçlu biz oluyoruz

Kaynak sağlam olmasın... :D Olmazsa koyabilirsin.. :)

magicyattara
23.01.2008, 10:23
Kaynak dedikodu gazetesi demiyimde,neyse bu sabah aldığım en keyifli haber buydu.Haber kesin.
Herkes bana teşekkür etsin resmi imzadan sonra tamammı:)

Murat Keçeci
kaynak haber sitesi medyatrabzon girin bakın

Sinan Akyıldız

Bu başlıkta yazılmış 1987655. sağlam kaynaktan gelen haber :) yormayın kendinizi

AyhanPe
23.01.2008, 10:24

aman cekinmeye gerek yok.kimse imza atilana kadar inanmasin..sonucta trabzona getirip imza attiramadan yolladiklari futbolcular var.daha rahat olalim.sen söyle haberini..böylede merakta birakmayin arkadaslar insanlari:D

magicyattara
23.01.2008, 10:25

Onlarda duymuş demekki.Ateş olmayan yerden duman tütmez.

Travelair
23.01.2008, 10:25

Örn: Pawel Brozek

AyhanPe
23.01.2008, 10:27

girdigime degmemis..yahu bu haber bir aydir var zaten..keske ikiside tamam deselerdide bi degisiklik olsaydi

Kaan
23.01.2008, 10:27
Örn: Pawel Brozek

Yabancılarıda sayarsam... Ohooo.. Ben sadece türkleri saydım... :)

Kaan
23.01.2008, 10:28
Keşke fotomaç'ın forumuda olsaydıda , girip neşelenseydik.. :D

Murat Keçeci
23.01.2008, 10:29
girdigime degmemis..yahu bu haber bir aydir var zaten..keske ikiside tamam deselerdide bi degisiklik olsaydi

bu güncellenmiş hali olsa gerek

Travelair
23.01.2008, 10:30
"Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fernandao ve Alex ile anlaştıklarını ancak menajerler ve İnternacional kulübünün sorun çıkardığını belirterek, "Yarın akşama (bu akşam) kadar cevap alamazsak, defteri kapatacağız" dedi. Baturoğlu, "Onlar da bu futbolcuları satıp para kazanmak istiyorlar ama tepkiden korkuyorlar. Çünkü iki futbolcu daçok önemli isimler. Bu futbolculardan birini almayacağız. Alırsak ikisini birlikte alacağız'' diye konuştu." fotomaç

Bu lafları bir 10 küsür sene öncesinden hatırlıyorum. Kiev'e giden yöneticilerimiz Dinamo Kiev'den Shevchenko ve Rebrov'a talip olur. En son 3 milyon $'a kadar çıkarlar ve süre verirler kulübe ya bu ikisini 3'e alırız ya da almayız ikisini de diye. Hatta tek Shevchenko'yu alalım sesleri yükselir ama ne fayda. Yakın zamanda da Brozek kardeşler var tabi bu paket transfer girişimlerine örnek

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 10:31
tüm haberlerde şunun iddası yapıldı bu haberin iddası var fln yazıyo.kesin bişi yok.ben de idda ediom o zaman robinho perşembeye bizde (Zeyyat Kafkaf)

BURAK DOGU
23.01.2008, 10:31
arkadaşlar bence bu konu başlığını kapatalım sinirlerimiz de gerilmez en azından:D

Erdal Kılıçarslan
23.01.2008, 10:34
benim anlamadığım hani kulüpler tamamdı alex de sorun vardı. şimdi tam tersi, futbolcular tamam kulup sorun çıkarıyor.
zaten herkeste bi sorun var ama birtek bizim yönetimde sorun yok.
ne mutlu bizeki sorunsuz mükemmel bir yönetimimiz var!!!!

Kaan
23.01.2008, 10:35
benim anlamadığım hani kulüpler tamamdı alex de sorun vardı. şimdi tam tersi, futbolcular tamam kulup sorun çıkarıyor.
zaten herkeste bi sorun var ama birtek bizim yönetimde sorun yok.
ne mutlu bizeki sorunsuz mükemmel bir yönetimimiz var!!!!

Yorumsuz... :alkış:

AyhanPe
23.01.2008, 10:35
bu güncellenmiş hali olsa gerek

cümleler güncellenmis olabilir ama haber degil

Punisher-61
23.01.2008, 10:36
Transfer hepsi hikaye... son anda prüz cikti almadik kadromuz güclü futbolcularimiza güveniyoruz yolumuza devam ediyoruz diyecekler

Murat Keçeci
23.01.2008, 10:40
bugun bu iş olumlu olumsuz bitecektir bencede çünkü şurda 7 gün kaldı transfer sezonunun bitmesine bizim yönetimin onuru 2 haftada aldığını düşünürsek alexle fernandaonun alternatiflerini ne zaman alacak merak ediyorum

ergin cesit
23.01.2008, 10:41
arkadaşlar artık bu son olsun.yine transfer olmazsa hiç kimse kaynak demeden burda transfer haberi yazmasın.lütfen arkadaşlar

Punisher-61
23.01.2008, 10:42
bugun bu iş olumlu olumsuz bitecektir bencede çünkü şurda 7 gün kaldı transfer sezonunun bitmesine bizim yönetimin onuru 2 haftada aldığını düşünürsek alexle fernandaonun alternatiflerini ne zaman alacak merak ediyorum

bizde b plani cok..hatta Zye kadar giyor

Murat Keçeci
23.01.2008, 10:42
bizde b plani cok..hatta Zye kadar giyor

plan çokta zaman kısıtlı

Fatih Öztürk
23.01.2008, 10:46
arkadaşlar sıkmayın üzmeyin canınızı.
transfer sezonu kapanmadan transferler yapılacak.
izlenen takip altına alınan bir çok oyuncu var.
sabırlı olup bekleyelim.
2-3 gün içinde her şey netleşecek.
devre arası bütün süper lig takımları transferlerini gerçekleştirdi doğrudur biz acıktayız şuan.
bu kadar bekleyişimizin sebebi ince elenip sık dokumaktan ibaret.
yıllardır bir çok transfer yanlışları yapıldı. bu yönetimde gider ayak iyi anılmaları için yararlı adamlar alacaktır.
az daha sabır.

Hüseyin Kurt
23.01.2008, 10:48
arkadaşlar sayfa 409 hala tek bi transfer var.
409 sayfaya 1 transfer varsa bizim daha 1500 ü bulmamız lazım diğer ikisinin gelmesi için :)

gudoz81
23.01.2008, 10:51
ben imza atılmadan tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum neme lazım transfer olur molur unuturuz teşekkürü

Lucreto
23.01.2008, 10:56
arkadaşlar sıkmayın üzmeyin canınızı.
transfer sezonu kapanmadan transferler yapılacak.
izlenen takip altına alınan bir çok oyuncu var.
sabırlı olup bekleyelim.
2-3 gün içinde her şey netleşecek.
devre arası bütün süper lig takımları transferlerini gerçekleştirdi doğrudur biz acıktayız şuan.
bu kadar bekleyişimizin sebebi ince elenip sık dokumaktan ibaret.
yıllardır bir çok transfer yanlışları yapıldı. bu yönetimde gider ayak iyi anılmaları için yararlı adamlar alacaktır.
az daha sabır.
Nerden duymuştum bu sözleri?
Nerden tanıyorum bu stili?
Acaba?

Murat Keçeci
23.01.2008, 11:00
İşte Baturoğlu'nun ağzından transferlerdeki son durum, Fernandao ve Alex transferleri ne aşamada. Başkan Albayrak aday olacak mı,

İşte Baturoğlu'nun bu sorulara verdiği cevaplar:

FERNANDAO'YU KULÜBÜ VERMEK İSTEMİYOR

Baturoğlu, şuan itibariyle transferlerin bitme aşamasına geldi demenin doğru olamayacağını belirterek, “ Ama dün Fernandao'nun transferinde sıcak gelişmeler yaşandı. Şuan itibariyle de Fernandao konusunda tek yaşadığımız sıkıntı kulübü bu futbolcuyu vermek istemiyor. Bu konuda sıkıntı yaşıyoruz. Kulübü ikna etmiş olsak, bu transfer bitme noktasında diyebiliriz” dedi..

ALEX'İN TRANSFERİ ÇOK ZAYIF

Alex'in transferinin Fernandao'ya göre çok zayıf bir ihtimal olduğunu da ifade eden Baturoğlu, “Alex'in transferi çok zayıf. Ama sadece Trabzonspor transfer politikası bu futbolculardan ibaret değil. Alternatif isimler üzerinde de görüşmelerimiz sürüyor. Özellikle teknik direktörümüz Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda istediği futbolcularla da ilgileniyoruz” diye konuştu.

TRANSFERLER DE SON GÜNLER ÜMİT VERİCİ OLABİLİR

Transfer konusunun ilerleyen günlerde daha da netlik kazanacağını kaydeden Baturoğlu,”Çünkü transferler bitime yakın daha hareketlik başlar. Bir futbolcuya talep azalırsa o transferin olma ihtimali de daha yüksek olur. Bir de fiyatlar da bugün ki gibi çok uçuk rakamlar olmaz. Son günler de transfer konsun da biraz daha ümit verici olabilir” dedi.
ALBAYRAK ADAYLIĞI DÜŞÜNMÜYOR

Başkan Nuri Albayrak'ın adaylık konusu ile ilgili de sorumuzu yanıtlayan Baturoğlu, “Şuan itibariyle Başkanımız Nuri Albayrak'ın düşünceleri değişmedi. Adaylığı düşünmüyor. Bu düşüncesinin de değişeceğine de inanmıyorum” dedi
haber61

Fatih Öztürk
23.01.2008, 11:01
Nerden duymuştum bu sözleri?
Nerden tanıyorum bu stili?
Acaba?
çarpıtmayalım.

tüm iyi niyetimle söyledim bu sözleri.

_SeRKaN_
23.01.2008, 11:04
Abi uğraşmasınlar o zaman ne geri zekalı adam bunlar birini kulübü vermek istemiyor..Ötekide zayıf ihtimal varmı böyle bir açıklama madem yapamayacaksınız bu işi ne diye gündemi 1 aydır meşgul ediyorsunuz..Senin paran olduktan sonra alamayacağın adam yoktur..Ama insan yeterki çingene olmasın çingenelikte kanına işlemiş adamların yok bu zamana kadar birşey olmadıysa dahada birşey bekleyip kendimizi avutmayalım...

zeki gursoy
23.01.2008, 11:05
İYİDE ZATEN TRANSFERİN SON GÜNLERİNDE DEĞİLMİYİZ...
baba zaman yok zaman..
bu omazsa alternatif dediklerinizi ocağın 37 sindemi alacaksınız...
olaaaa....bu ay 31 gün...40 gün diil..

İşte Baturoğlu'nun ağzından transferlerdeki son durum, Fernandao ve Alex transferleri ne aşamada. Başkan Albayrak aday olacak mı,

Baturoğlu, şuan itibariyle transferlerin bitme aşamasına geldi demenin doğru olamayacağını belirterek, “ Ama dün Fernandao'nun transferinde sıcak gelişmeler yaşandı. Şuan itibariyle de Fernandao konusunda tek yaşadığımız sıkıntı kulübü bu futbolcuyu vermek istemiyor. Bu konuda sıkıntı yaşıyoruz. Kulübü ikna etmiş olsak, bu transfer bitme noktasında diyebiliriz” dedi..

Alex'in transferinin Fernandao'ya göre çok zayıf bir ihtimal olduğunu da ifade eden Baturoğlu, “Alex'in transferi çok zayıf. Ama sadece Trabzonspor transfer politikası bu futbolculardan ibaret değil. Alternatif isimler üzerinde de görüşmelerimiz sürüyor. Özellikle teknik direktörümüz Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda istediği futbolcularla da ilgileniyoruz” diye konuştu.

Transfer konusunun ilerleyen günlerde daha da netlik kazanacağını kaydeden Baturoğlu,”Çünkü transferler bitime yakın daha hareketlik başlar. Bir futbolcuya talep azalırsa o transferin olma ihtimali de daha yüksek olur. Bir de fiyatlar da bugün ki gibi çok uçuk rakamlar olmaz. Son günler de transfer konsun da biraz daha ümit verici olabilir” dedi.

Başkan Nuri Albayrak'ın adaylık konusu ile ilgili de sorumuzu yanıtlayan Baturoğlu, “Şuan itibariyle Başkanımız Nuri Albayrak'ın düşünceleri değişmedi. Adaylığı düşünmüyor. Bu düşüncesinin de değişeceğine de inanmıyorum” dedi
haber61

AyhanPe
kac haftadir orda adam..olacak is degil.klübü vermek istemiyorsa ne diye sucu onda bunda buluyorsunuz.gökdenizi almak isteyipte 1 ay trabzonda geciren bir klüb yöneticisi duydunuzmu...bunlar iyice azitti..bence bu saatden sonra iyi niyetli olup bunlardan bisey beklemek trabzonsporada ihanettir.adamlar takimi rant kapisi olarak kullaniyor.

Lucreto
çarpıtmayalım.

tüm iyi niyetimle söyledim bu sözleri.
Sorguladığım niyet değildi. Kimsenin niyetinden bir şüphem yok.
Cümlelerin kuruluşu, yazı stili bana birisini çağrıştırdı sadece.

Miraç Atalay Çiftçi
23.01.2008, 11:06

haber61

Bu adamın sözleri hep mi birbiri ile çelişir ya!
Alex Fernandao'ya göre zormuş, Fernandaou'yu kulüp bırakmak istemiyormuş.
O zaman siz ne yaptınız bu güne kadar?
20 günde bu kadar yol gittiyeseni 10 sene beklemek lazım demek ki...
Bırakın milleti oyalamayı!!!

Murat Keçeci
23.01.2008, 11:06
baturoglunun dediği lafa bakarmısınız tek sıkıntı fernandaoyu kulubunun vermek istememesiymiş ulan bundan daha büyük sıkıntı mı olur sözleşmesi devam eden bir adamı kulup bırakmıyorsa nasıl alacan Allahım sabır ver bana ben gidiyorum daha dayanacak gücüm kalmadı

TolgaTopçu61
23.01.2008, 11:07
yeter ya bi transfer edemediler sunlari. zaten alamicaklar o zaman gurbetci oyunculari alsalar ya

Armağan Dere
23.01.2008, 11:11
Yönetim, transferi gündemde olan Fernandao ve Alex konusunda sorun çıktığını açıkladı.
23.1.2008

Yönetim, transferi gündemde olan Fernandao ve Alex konusunda sorun çıktığını açıkladı. Gelişmeler hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu şunları söyledi: “Attığımız her adımı takip ediyorlar. Çünkü onlar da bu futbolcuları satıp para kazanmak istiyorlar ancak tepkiden korkuyorlar. 2 futbolcu da gerçekten çok önemli isimler. Türkiye’de, ‘Fernandao tamam, Alex yolda’ gibi haberler çıktığı için onlar da sürekli fiyat artırıyor. Aslına bakarsanız futbolcularla ilgili bir sorunumuz yok. Sorun tamamen kulüp ve menacerlerinden kaynaklanıyor. Biz bu futbolculardan birini almayacağız. Alırsak ikisini birlikte alacağız.”

kaynak:fanatik..

Dip.Ing.Mag.
23.01.2008, 11:12
Bence yapabilecekleri en guzel is transferleri rize macina kadar bitrip rize macinda yep yeni bir vizyonla sahaya cikmakti , ama onuda becerecek kisiler maalesef mevcut degil.bence bu brezilya isi tam bir fiyasko.

_SeRKaN_
23.01.2008, 11:12
Önceden beri derim..Bu kulübe en iyi transfer bu yönetici müsvettelerinin başımızdan bir an önce gitmesidir..Bu tarihte benim için transfer sezonunun bitişi 1 şubat değil kongrenin yapılacağı 8-9 şubattır..(Gerçi tarihte muallakta ama neyse)

Erdem Keser
23.01.2008, 11:13
Bu yönetim Selçuk'u alamaz..o yüzden vazgeçtim:)
Türkiyeden alınabilecek alternatif isimler,Engin Baytar,Erman Kılıç,Adem Koçak..
Yanarım hala Adem'i bir hiç uğruna sattığımıza..
Şut,dribling,pas yeteneğiyle komple bir ortasahaydı.Şimdi yokluğunu daha fazla hissediyoruz..

Dip.Ing.Mag.
23.01.2008, 11:14
Yönetim, transferi gündemde olan Fernandao ve Alex konusunda sorun çıktığını açıkladı.
23.1.2008

Yönetim, transferi gündemde olan Fernandao ve Alex konusunda sorun çıktığını açıkladı. Gelişmeler hakkında bilgi veren Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu şunları söyledi: “Attığımız her adımı takip ediyorlar. Çünkü onlar da bu futbolcuları satıp para kazanmak istiyorlar ancak tepkiden korkuyorlar. 2 futbolcu da gerçekten çok önemli isimler. Türkiye’de, ‘Fernandao tamam, Alex yolda’ gibi haberler çıktığı için onlar da sürekli fiyat artırıyor. Aslına bakarsanız futbolcularla ilgili bir sorunumuz yok. Sorun tamamen kulüp ve menacerlerinden kaynaklanıyor. Biz bu futbolculardan birini almayacağız. Alırsak ikisini birlikte alacağız.”

kaynak:fanatik..

Külliyen yalan bu haber bunlara inanlar var mi acaba, bu baturoglunun kivirmalari yuzundenden bütün gazeteler oldu fotomac gibi :D itibarlari zedeleniyo cunku adamin bi dedigini ötekini tutmuyor. :D bence bu adamin sözlerine yer vermemeleri lazim

azad53
23.01.2008, 11:15
"Ben artık bu yönetimden ümidimi tamamen kestim".... demiştim önceleri ve şimdi birkez daha bunu kanıtladılar. Resmen bize Brezilyadan pembe dizi izlettiler. Asla bir dedikleri diğerini tutmuyor, bugün bile aynı tavır devam ediyor. Bundan sonra basın karşısına geçip denklaşör karşısında imza atılana kadar bu takibi kapatmak gerekiyor sanırım. O kadar yazdık burda, gittik dışarda araştırdık, yöneticileri bulduk. ne oldu,,, koca bir hiççç. bizi bile yalancı durumuna soktular, ama suç bizde, neden bu adamlara gider sorarsınki.. aynı tas aynı hamam devamm. Söylenecek tek şey Allah sonumuzu hayır eylesin.

Dip.Ing.Mag.
23.01.2008, 11:16
Bu yönetim Selçuk'u alamaz..o yüzden vazgeçtim:)
Türkiyeden alınabilecek alternatif isimler,Engin Baytar,Erman Kılıç,Adem Koçak..
Yanarım hala Adem'i bir hiç uğruna sattığımıza..
Şut,dribling,pas yeteneğiyle komple bir ortasahaydı.Şimdi yokluğunu daha fazla hissediyoruz..

Adem yaramaz bence ama digerlerine katiliyorum Engin Bayraktar ( trabzonlu), erman kilic(trabzonlu) bunlari alirsak bize cok faydali olurlar , hatta bize son mact agol atan oftasli Ibrahim (trabzonlu) i de almamiz lazim

Oruç
Brezilya dizileri 4. sezonunda da izlenme (!) rekorları kırıyor...

Murat Keçeci
2 gün önce uçaktaydıler sonra geri döndüler sonra istanbula geldiler yine gittiler türkiyeyi hayali olarak en çok ziyaret eden adamlar olarak tarihe geçti bu alexle fernandao

Erdem Keser
23.01.2008, 11:17
-[ooD;1105288']Adem yaramaz bence ama digerlerine katiliyorum Engin Bayraktar ( trabzonlu), erman kilic(trabzonlu) bunlari alirsak bize cok faydali olurlar , hatta bize son mact agol atan oftasli Ibrahim (trabzonlu) i de almamiz lazim

Erman'ın annesi Trabzonlu..İbrahim Akın gibi ..
Ayrıca Adem konusunda bende sana katılmıyorum:)Seneye İstanbuldan bir büyük takıma giderse şaşırma;)

Lucreto
23.01.2008, 11:17
yeter ya bi transfer edemediler sunlari. zaten alamicaklar o zaman gurbetci oyunculari alsalar ya
Zaten muhtemelen öyle bir şeyler yapacaklar. İlk günden gurbetçileri alsalar, iyi oyuncu beklentisi devam edeceği için transferi bitirdik diyemeyeceklerdi. Şimdi onları klubü vermiyor, kendileri gelmek istemiyor, amcasınınoğlu Trabzon'u beğenmedi vs gibi bahaneleri ortaya sürüp, alamadık diyecekler. Biz de bunları getirdik diyecekler.
Açıkçası gelinen bu aşamada, devam etmeyecek olan yönetimin pahalı transfer yapmasına karşıyım -aslında pahalı transfere her zaman karşıydım.-
Bizim kurtuluşumuz genç ve istikbal vaadeden oyuncu transferi yapmakta. Rakiplerimiz kadar paramız olmadığına göre transferlerimizin parasal boyutuyla onlarla bir rekabet içine girmemiz saçma olur. Bizim rekabetimiz aldığımız oyuncunun takım oyununa yaptığı katkının seviyesiyle olmalıdır.

trapesus
23.01.2008, 11:19
2 maçta altı puan kaybetmişsin, Türkiye kupası hayali uçup gitmiş, bu saatten sonra transfer yapsan ne olur. Onu kasımda aralıkta halledip Ocak ayının başında takıma koyacaktın.

Trabzonspor başkanı her şeyden önce adam olacak arkadaşlar adam!

Dip.Ing.Mag.
23.01.2008, 11:19
Erman'ın annesi Trabzonlu..İbrahim Akın gibi ..
Ayrıca Adem konusunda bende sana katılmıyorum:)Seneye İstanbuldan bir büyük takıma giderse şaşırma;)

su celalettin in kardesi adem kocak tan bahsediyoruz dimi biz ??:D öyleyse ben ondan bi cacik olmaz diye yineliyorum :D

Erman Kilic konusunda da ; ben en cok nun alinmasini istiyorum ,cunku ortasahada ccok etkili oynuyor,cok hizli ve iyi dribling atiyor hüseyini bine katlar

Erdem Keser
23.01.2008, 11:22
-[ooD;1105297']su celalettin in kardesi adem kocak tan bahsediyoruz dimi biz ??:D öyleyse ben ondan bi cacik olmaz diye yineliyorum :D

Erman Kilic konusunda da ; ben en cok nun alinmasini istiyorum ,cunku ortasahada ccok etkili oynuyor,cok hizli ve iyi dribling atiyor hüseyini bine katlar

Her soyadı Koçak olan birbiriyle kardeş mi olacak yahu..
Sabah sabah güldürdün beni:)

Dip.Ing.Mag.
23.01.2008, 11:23
Her soyadı Koçak olan birbiriyle kardeş mi olacak yahu..
Sabah sabah güldürdün beni:)

Ben onu kardesi biliyordum neyse , adem benimde kardesim olsa bi halt degil o demek istyiorum yani kisacasi :D su takimdaki kazmalardan farki yok

TolgaTopçu61
23.01.2008, 11:24
Zaten muhtemelen öyle bir şeyler yapacaklar. İlk günden gurbetçileri alsalar, iyi oyuncu beklentisi devam edeceği için transferi bitirdik diyemeyeceklerdi. Şimdi onları klubü vermiyor, kendileri gelmek istemiyor, amcasınınoğlu Trabzon'u beğenmedi vs gibi bahaneleri ortaya sürüp, alamadık diyecekler. Biz de bunları getirdik diyecekler.
Açıkçası gelinen bu aşamada, devam etmeyecek olan yönetimin pahalı transfer yapmasına karşıyım -aslında pahalı transfere her zaman karşıydım.-
Bizim kurtuluşumuz genç ve istikbal vaadeden oyuncu transferi yapmakta. Rakiplerimiz kadar paramız olmadığına göre transferlerimizin parasal boyutuyla onlarla bir rekabet içine girmemiz saçma olur. Bizim rekabetimiz aldığımız oyuncunun takım oyununa yaptığı katkının seviyesiyle olmalıdır.
katiliyorum.. genc oyuncular daha ucuz ve bizde basarili olurlar

Erdem Keser
23.01.2008, 11:25
Peki haklısın..

MahmutHSO
23.01.2008, 11:25
Bence bu yönetimin aklı bir gidip bir geliyor.Aslında düşünceleri transfer yapmamak ama küme düşmekten korkuyorlar.Bir an düşünüyorlar,bu sezon zaten bitti ortalarda bitiririz sezonu,transfer yapmaya gerek yok diyorlar,diğer yandan "acaba" sözü kafalarını kemiriyor.Kaldılar iki arada bir derede,olan Trabzonspor umuza oluyor.

OLCAY ÇAKIR
23.01.2008, 11:27
Aylardır kulübün parasıyla Rio'larda gezip rezil olacağınıza;arayı Zico'dan yardım isteyebilirdiniz.

Oluru varsa öğrenir ona göre davranırdınız.

Bunlar ayıp değil,oralara gidip aciz durumlara düşmekten çok daha proesyonelcedir Zico gibi bir isimden yardım yada bilgi istemek.

1 ayı heba ettiniz be.!

Erdem Keser
23.01.2008, 11:27
Trabzon'da transfer çalışmaları
Trabzonspor'da, transfer çalışmaları sürerken, kulüp başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu'nun, Brezilyalı oyuncular Fernandao ve Alex konusunda İnternacional kulübü başkanı ile dün akşam bir görüşme yaptığı bildirildi.
Baturoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fernandao konusunda dün akşam sıcak gelişmelerin yaşandığı, ancak bu oyuncunun transferinin henüz bitmediğini belirtti.

Brezilya kulübü ile son bir görüşme daha yapacaklarını kaydeden Baturoğlu, ''Fernandao'nun kendisinde bir sorun yok. Kulübü ile görüşmelerimiz sürüyor. Fernandao, takımı için önemli bir oyuncu, bunun zorluğunu yaşıyoruz. Bu akşam onlarla son kez görüşeceğiz, olmazsa artık alternatiflere yöneleceğiz'' dedi.

Baturoğlu, Fernandao'nun transferinin gerçekleşmesi halinde, diğer oyuncu Alex'in transferinde de olumlu gelişmelerin yaşanabileceğini kaydetti.

23.01.2008

Kaynak : AA
11.16'da geçen en son haber bu..

_SeRKaN_
23.01.2008, 11:29
Bu akşamlar hiç bitmiyormu bir haftadır hep akşam sonuçlanacak bu akşam son bu akşam son diye diye lanet olsun yav..Akşam akşam diye diye milletide akşamcı yaptınız :)

Faik Yılmaz
23.01.2008, 11:31
sabah alıyoruz akşam alamıyoruz artık imza attırsak nasıl olur acaba ?

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 11:31
Aylardır kulübün parasıyla Rio'larda gezip rezil olacağınıza;arayı Zico'dan yardım isteyebilirdiniz.

Oluru varsa öğrenir ona göre davranırdınız.

Bunlar ayıp değil,oralara gidip aciz durumlara düşmekten çok daha proesyonelcedir Zico gibi bir isimden yardım yada bilgi istemek.

1 ayı heba ettiniz be.!
renkdaşım sen ciddi misin ya..

Mustafa Önal
23.01.2008, 11:32
ne iştir anlamadım pazardan ber, bu akşam son kez görüşcez bu akşam son kez görüşcez ! arkası yarın programları gibi .pembe diziler bunlar sayesinde forumu altüst etmeye devam ediyor.

erdem boş yere hayel kurma saydığın adamların hepsi kaliteli. ademde iyi olduğu için gönderildi. bu yönetimden kaliteli transfer beklemek akıl karı deil.

Erdal Kılıçarslan
23.01.2008, 11:33
Allahını seven bir daha buraya İbrahim Batıroğlunun açıklmalarını yazmasın, lütfen yaa. rica ediyorum..
sabah dediği akşama uymuyo; akşam dediği sabaha...