PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Tanju
20.01.2008, 17:51
bizden desene

sarman61
20.01.2008, 18:01
yenilmeseydik yapılmayacakmıydı acaba??dediğinden bunu anlıyorum.demekki düne kadar kadro yeterlıydı!!!

Yok yapılcaktı ama son ana kadar bekleyeceklerdi. Pazarlık işini sıkı tutacakları diye düşünüyoum şu anda ise 3-5 bakmadan Ersun Hocanın istekleri yerine getirilecektir. Şunuda eklemek istiyorum. Bu sezondan herkez umudunu kesti zaten herkez önümüzdeki sezonun kadrosunun oluşmasını bekliyor. Ersun Hoca her seferinde söylüyor zaten. İnanıyorumki bu gelen takviyeler ile üst sıralara çıkacağız.

Murat Keçeci
20.01.2008, 18:11
verin ya ne istiyorlarsa verin de getirin şu adamları siz insan değilmisiniz ulan babanızın parası mı kendi menfaatlerinize gelince har vurup harman savuruyorsunuz da söz trabzonspora transfere gelince niye bu kadar cimrisiniz

FcTRABZONSPOR
20.01.2008, 18:14
nuri kantar ve adamlarından transfer bekliyonuz ya helal olsun size...Adam takımı nasıl bitirim derdinde sizin derdinize bakın...

Adem Erdoğan
20.01.2008, 18:21
nuri kantar ve adamlarından transfer bekliyonuz ya helal olsun size...Adam takımı nasıl bitirim derdinde sizin derdinize bakın...

napacaksın umut fakirin ekmeğidir.

MarceloTS
20.01.2008, 18:23
akli dengesi yerinde bi oyuncu şuan ts ye gelmez hemde bu oyuncu brezilyanın en iyi forvetlerinden biriyse

ayrıca fernandao türkiye ye ts ye imza atmak için gelir fenerle imzalar hani böyle vakalar çok oluyorya son zamanlarda

gudoz81
20.01.2008, 18:26
:cool:3 yıldır formu takip ediyorum daha dayanamadım yazacam. arkadaşlar klüp kaosta ve sorumlusu sadece yönetim degil. federasyon medya siyaset bu sezon küme düşmemiz için ellerinden geleni yapacaklar ve sivası da şampiyon yapacaklar sivasın arkasın da bizimkinden çok federasyon destewği var sezon başından beri bizim ve sivasın maçlarındaki hataları düşünün sivasın lehine yapılmış hataları hatırlayın ve bizimm sadece son maçtaki rezaleti düşünün. sadece klübü değil şehride kaosa sürüklemek istiyen güçler var diye düşünüyorum. geçen yıl kent hangi olaylarla gündeme geldi.getirildi hepsini alt alta koyun ve fotoğrafın bütününe bakın . hemşerilerim zekidir göreceklerdir.:cool:

gerenimo
20.01.2008, 18:28
http://www.sporx.com/futbol/superlig/95767/
BMN gazete ilanı sporx e haber oldu !!!

Atalay
20.01.2008, 18:30
Evet arkadaşlar iki adet brezilyalı futbolcu ile anlaşılmış iş bitmiş kaynak saglam!!

FcTRABZONSPOR
20.01.2008, 18:32
Evet arkadaşlar iki adet brezilyalı futbolcu ile anlaşılmış iş bitmiş kaynak saglam!!
Alex ve Fernandao'mu yoksa hayatta inanmam...:)

Muhammed KOÇ
20.01.2008, 18:33
inş doğrudur ya.çok bekledik..

Murat Keçeci
bu adamlar alınmasın valla oturur cocuklar gıbı aglarım daha dayanacak gucum kalmadı

Atalay

Evet arkadaşım fernando ve alex tarın yada salı günü Trabzonda olacaklar!!

Cafer Bulur
20.01.2008, 18:34
ironi mi yapiyorsun?saglam dedigin kaynak fotomac mi yoksa?eger dalga geciyorsan hos birsey yapmiyorsun.

Hasan61
20.01.2008, 18:34

öyle sağlam kaynakları çok duyduk.....bu arada sadri şener gs stadında maçı izlemeye gittiğinde roportaj yaptılar anlaştığımız birkaç futbolcu vardı bu oyuncuları şu anki yönetime önerdik dedi.

canim TS
20.01.2008, 18:35
herkesin kaynagi var, bakalim ne olacak. hadi hayirlisi.

Muhammed KOÇ
20.01.2008, 18:35
öyle sağlam kaynakları çok duyduk.....bu arada sadri şener gs stadında maçı izlemeye gittiğinde roportaj yaptılar anlaştığımız birkaç futbolcu vardı bu oyuncuları şu anki yönetime önerdik dedi.
adamlar yönetime gelmeden transfer yapmaya başladı :D

sulo61gun
20.01.2008, 18:36
Az önce ligtv de Sadri Şener yönetim gerekli transferleri yapsın biz gelince öderiz tarzında bişeyler söyledi:)

Ali Yerlikaya

Allah rizasi icin kaynaginida acikliyabilirmisin ve bü yönetim oldukca nasil bu kadar emin konusabilirsin.
Lütfen acikla artik dayancak gücümüz kalmadi yawwwwwwwwwwww

FcTRABZONSPOR
Hiç sanmıyorum ama olur İnşallah...

Atalay
20.01.2008, 18:37
ironi mi yapiyorsun?saglam dedigin kaynak fotomac mi yoksa?eger dalga geciyorsan hos birsey yapmiyorsun.

Dalga geçer bir halim var arkadaşım insanı çıldırtmayın be kardeşim!

Mert67
20.01.2008, 18:38
inşallah bakalım

toulga_61
:cool:3 yıldır formu takip ediyorum daha dayanamadım yazacam. arkadaşlar klüp kaosta ve sorumlusu sadece yönetim degil. federasyon medya siyaset bu sezon küme düşmemiz için ellerinden geleni yapacaklar ve sivası da şampiyon yapacaklar sivasın arkasın da bizimkinden çok federasyon destewği var sezon başından beri bizim ve sivasın maçlarındaki hataları düşünün sivasın lehine yapılmış hataları hatırlayın ve bizimm sadece son maçtaki rezaleti düşünün. sadece klübü değil şehride kaosa sürüklemek istiyen güçler var diye düşünüyorum. geçen yıl kent hangi olaylarla gündeme geldi.getirildi hepsini alt alta koyun ve fotoğrafın bütününe bakın . hemşerilerim zekidir göreceklerdir.:cool:
nahhh buraya yazıyorum sivas şampiyon olamazzzzzzzz.... açık ve net trabzonsporun şampiyon olamadığı yı9llarca hemöde ligde sivas hayatta olamaz arkadaşım biraz gerçekçi oll.. bu arada trabzonspor da gerçekden küme düşme hattına doğru ilerliyor ama bende korkuyorum ama bu takım rizenin denizlinin kasımpaşanın ankarasporun gençlerişn olduğu ligde küme düşemez arkadaşlar...heee nuri seçimi tekrar erteleyip kalırsa artık seneye bi d-smart alırız arkadaşlar tff 1. ligi için

Samet Yildirim
Az önce ligtv de Sadri Şener yönetim gerekli transferleri yapsın biz gelince öderiz tarzında bişeyler söyledi:)

yok ödemeyiz deseydi bari yok transfer yapmasinlar deseydi...transfer zaten ypilmali eger yapilirsa mecbur yeni yönetim ödicek eski yön. ödemicegine göre...gayet normal bisi demis...

FcTRABZONSPOR
20.01.2008, 18:39
öyle deme be renkdaş arkadaşlarda haklı ...Psikoloji denen bişey kalmadı bizde:)

Ali Yerlikaya
20.01.2008, 18:40

Abi bize niye kiziyorsun bilmiyorum inanmayisimizin herhalde bi nedeni var bildigin gibi burda cok kisinin "saglam" kaynaklari bulunmaktatdir.

Ama insallah hayirlisiylan bu takimi toparlicak tranferler gerceklesir

Cafer Bulur
20.01.2008, 18:40
o zaman kaynagini aciklasana.hep beraber sevinelim.ben de söz verdigim icin esek gibi anirayim.

Travelair
20.01.2008, 18:41
Zaten yarın veya salı gelmezseler gelecek hafta ki maça hazırlanacak vakitleri kalmıyor. Umarım gelirler

Murat Keçeci
20.01.2008, 18:41
şuanda dalga geçilecek durumda değiliz zaten niye yalan konuşşun adam

Hasan61
20.01.2008, 18:43

renkdaş kızma bize şu forumda bu kadar kesin konuşanlar çok oldu.

Mustafa Önal
20.01.2008, 18:44
lig tv de bende izledim az önce sadri şeneri gs maçındaydı. ( şimdi de volkan bekiroğlunu gösterdi arkasında sadri şener var)
takımın duru mu çok kötü dedi. transfer lazım. ancak 1 inde transfer sezonu bitiyor dedi. transfer olmazsa yeni gelen yönetimin eli kolu bağlanır bu yüzden biz de trabzondaki arkadaşımız hayrettin beyle transfer konusunda yeni yönetime her türlü yardımı edeceğiz dedi.

zaten bu gün medyada hayrettin beyin açıklamarını okudk.

Can
20.01.2008, 18:44
yaa canınızı sıkmayın alındı alex ve fernandao

Emre B.
20.01.2008, 18:45
o zaman kaynagini aciklasana.hep beraber sevinelim.ben de söz verdigim icin esek gibi anirayim.

Atalay Abi söz konusu Trabzonspor olunca dalga geçmez.Güvenebilirsin.

Muhammed KOÇ
millet doğru haber yazalım şuraya.zaten herkesin morali turşu gibi bir de acı biber dökmeyin !..:D

Atalay
Resmi siteye düşmeden veya açıklama yapılmadan benim kaynagımı burda deşifre etmem sizce uygun olurmu kardeşim....adamı çig çig ısırırlar...
Ben kimseyle dalga geçicek konumda degilim hele BMN üyeleri ile dalga geçmek hiç haddim degil ..!!

Ama sizlerle paylaşmak istedim yanlışmı yaptım??

Yarın hep beraber görürsünüz!!

Adem Erdoğan
20.01.2008, 18:46

abi sen yazıosan doorudur.çok ciddi gördüm seni çünkü:D

Kaan
20.01.2008, 18:47
Resmi siteye düşmeden veya açıklama yapılmadan benim kaynagımı burda deşifre etmem sizce uygun olurmu kardeşim....adamı çig çig ısırırlar...
Ben kimseyle dalga geçicek konumda degilim hele BMN üyeleri ile dalga geçmek hiç haddim degil ..!!

Haber için teşekkürler.. ;) Çok sevindim.. :sevinç:

ofkan
20.01.2008, 18:47
inş doğrudurrrr

Mert67
20.01.2008, 18:49

teşekkürler:alkış:

Hasan61
20.01.2008, 18:49
inş doğrudurrr ve rize maçında kısa sürelide olsa izleriz

Murat Keçeci
20.01.2008, 18:51

sen haklısın aga teşekkür ediyoruz her zaman böyle haberlerini bekliyoruz

RepLay
20.01.2008, 18:51
inşallah doğrudur bu haber çünki çok ihtiyacımız var bu transferlere. buda ilk mesajım hayırlı olsun

Travelair
20.01.2008, 18:52
Sadri Şener bir de "Anlaştığımız futbolcularla ilgili de yardım yapma teklif ettik" dedi

İsmail Çavuşoğlu
20.01.2008, 18:54

eğer kaynağın sağlam olmasa tabiki bu kadar net ve kesin konuşmassın sana olan guvenımız tam.ancak hak verirsinki bu yönetim nice yalanlarla uyuttu bizi bazı arkadaşlarımızın inanmaması gayet normal.aslında bende imza atılmadan kesinlikle inanmıyorum.cok inanmak istiyorum ama inanamıyorum.bizi bu hale getirenler utansın...

Hasan61
20.01.2008, 18:56

bu ikili bitti diyorsan bitmiştir güveniyorum sana,diğer transferlerden ne haber

Kaan
Şuan MSN'imde "Fernandao ve Alex Trabzonsporumda..!!!" yazıyor.. :D ;)

Ömer SEVİNÇ
Bunu herkes söylüyor ama bence hikaye. Neden istemesin ki Albayrak yönetimi hazır futbolcuyu? Hem Sadri Şener Ersun Yanal'a danışmadan kimle anlaşmış?

murat
20.01.2008, 18:57
Sevgili Atalay, arkadasla yadirgamamak lazim. Bugun baskan cikip televizyonda deseki tamam bu iki futbolcuyla anlastik ben yine tereddut ederim. Gelip imza atar ozaman ben inanirim. Seninle alakali degil yani. Sana inanmiyorum diyemem ama samimi oldugunu inaniyorun. Insaallah olur.

Mert67
Sadri Şener bir de "Anlaştığımız futbolcularla ilgili de yardım yapma teklif ettik" dedi
kesin yardım etmişlerdir yoksa nurinin tek başına alabileceğine inanmıyorum.

Ahmet Faruk
Bolaki transferler bu yönetimim değildir

Emorfo
Gökhan abi lütfen yönetimin ve Albayrak'ın borazanlığını yapma :) muahahha

Ahmet Faruk
20.01.2008, 19:00
Bunu herkes söylüyor ama bence hikaye. Neden istemesin ki Albayrak yönetimi hazır futbolcuyu? Hem Sadri Şener Ersun Yanal'a danışmadan kimle anlaşmış?
Bence Sadri Şener birileriye anlaşmışsa kesinlikle ama kesinlikle Ersun Yanala danışmıştır. Velevki onunla çalışmayı düşünmesin, şu anda ihtiyaçlarımızı Ersun Yanaldan daha iyi gören,bilen ve de ifade eden biri var mı

TheCrow
direk 11 futbolcu dediğin şampiyonluk için lazım,2-3 transferle ilk 5-6 ya gireriz,e bu sene de fazlası olmaz zaten artık...

Adem Erdoğan

:D:D:D:D

dk 90. 1-1 hee:D

Atalay
20.01.2008, 19:01

Farukcum bu yönetimin borazanlıgını yapmak...hemde ben allah yazdıysa bozsun...!!

İnşallah iyi adamlar çıkar..hoş bu adamların yaptıgı hangi transfer iyi çıktıki!!

Dedimya inşallah..

Hasan61
20.01.2008, 19:01
istediğimiz kadar hücumcu alalım ama attığımızdan daha fazla yedirten bir savunmamız var

Emorfo
20.01.2008, 19:03
Farukcum bu yönetimin borazanlıgını yapmak...hemde ben allah yazdıysa bozsun...!!

İnşallah iyi adamlar çıkar..hoş bu adamların yaptıgı hangi transfer iyi çıktıki!!

Dedimya inşallah..

Takılıyorum abi.
Ancak malumun forumda millet birbirini şucu bucu diye bölmeye pek sevdalı, şaka yoluyla bir takılıyım dedim. Fernandao transferi 2 gün önce bitmişti Alex ile uğraşıyorlardı. O da bittiyse çok iyi. Bu seneyi unuttuk zaten seneye hazırlık. Hayırlısı artık.

Burçak
20.01.2008, 19:07
eğer olmuşsa Sadri Şener dışardan desteğini vermesiyle oluyodur.:alkış:

Koray
20.01.2008, 19:08
alex gelirse varyaaaaaaa...inş doğrudur yaa...bu seneden iş geçti zaten gelecek seneye kadar da uyum sorunu falan fln her şeyi atlatıp müthiş katkı yapacaklardır takıma...

Hasan61
20.01.2008, 19:08
alexin transferi bittiyse hamiden sonra frikik atabilen bir oyuncumuz olacak

Adem Erdoğan
20.01.2008, 19:09
transferler olduysa hayırlısı olur inşallah.bundan sonrası daha önemli.bu futbolculara Trabzonu sevdirmek lazım.

Hasan61
20.01.2008, 19:11
transferler olduysa hayırlısı olur inşallah.bundan sonrası daha önemli.bu futbolculara Trabzonu sevdirmek lazım.

gelsinler bir hamsi yedirdik mi onlara severler(tabi paralarını vermezsen neresi olursa olsun sevmezler)

Atılay
20.01.2008, 19:20
ee trabzon havalimanına ne zaman gelecekler müthiş bi karşılama yapsak

ÖmerFarukYılmaz
20.01.2008, 19:24
eğer olmuşsa Sadri Şener dışardan desteğini vermesiyle oluyodur.:alkış:

sadri şener bunları gördüğü yerde neden topuklarına sıkmaz anlamamki

Uğur Gündüz
istediğimiz kadar hücumcu alalım ama attığımızdan daha fazla yedirten bir savunmamız var

Bencede en önemli bölüm es geçiliyor. Bu takım Sivas maçı dışında Fenere 2, GOF'a daha maçın başında 1 gol attı. Sorun komik goller yiyen defans ve kalecilerimizin olması. Geride Erdinç, Tayfun, Ferhat, Keçeli; ortada Hüseyin, Ayman gibi futbolcular oldukça ileride Ronaldinho, Kaka, Etoo olsa ne farkeder.

Ayhan Yüksek
İnşallah doğrudur haberler sürpriz yaşamayalımda umarım bu iki tpoçunun transferiyle kapatmayız(ki daha alındıklarıda kesin değil) bir stoper ve sol bek ihtiyacımızda aşikar.

ÖmerFarukYılmaz
20.01.2008, 19:26
Bencede en önemli bölüm es geçiliyor. Bu takım Sivas maçı dışında Fenere 2, GOF'a daha maçın başında 1 gol attı. Sorun komik goller yiyen defans ve kalecilerimizin olması. Geride Erdinç, Tayfun, Ferhat, Keçeli; ortada Hüseyin, Ayman gibi futbolcular oldukça ileride Ronaldinho, Kaka, Etoo olsa ne farkeder.

kakayla eto buraya gelse heralde nalbura geldik der geri gider

Cem Akyüz
20.01.2008, 19:26
kesin olarak anlaştıysak iyi bir transfer olur ama bitmemeli ne yapıp edip selçuk inanıda almamız lazım Sadri Şener bence Selçuk İnan olayına el atsın çok iyi bir orta saha

Mehmet Fırat
20.01.2008, 19:27
alexin transferi bittiyse hamiden sonra frikik atabilen bir oyuncumuz olacak

Onu geçtim, sol ayaklı bir ortasaha oyuncumuz olacak! :)

Sunny53
20.01.2008, 19:28
Sadrİ Şener BaŞkanim Bİzzat Transferlerİ BİtİrmİŞtİr
Bunu Bİlİn Ve Artik İnanin
ÇÜnkÜ Made İn Nurİ Degİl
Made İn Adam Gİbİ Adam Sadrİ Şener İŞİ!!!!!!!!

ÖmerFarukYılmaz
20.01.2008, 19:29

bizimkiler sol ayaklı birini gördülermi dillerini yutar herhalde

keçeli kesin bayılır

Hasan61
20.01.2008, 19:29

BENDE ŞİMDİ BUNU YAZACAKTIM AMA BENDEN ÖNCE DAVRANDIN

Atılay
20.01.2008, 19:30
bizimkiler sol ayaklı birini gördülermi dillerini yutar herhalde

keçeli kesin bayılır

keçeli dion da o olmazsa takım da solbek kalmayacak ki bence ilk geldiğinden de kat kat iyi oynuyo daha da iyi olacaktır

Hasan61
20.01.2008, 19:32
ÇÜnkÜ Made İn Nurİ Degİl

BU TRANSFERLERDEN SONRA TAKIM BİR KAÇ MAÇ KAZANSA N/A VE ARKADAŞLARI BU TRANSFERLERİ ÜZERLERİNE ALIRLAR.BU YÖNETİMDEN HER ŞEYİ BEKLERİM

ÖmerFarukYılmaz
20.01.2008, 19:32
keçeli dion da o olmazsa takım da solbek kalmayacak ki bence ilk geldiğinden de kat kat iyi oynuyo daha da iyi olacaktır

keçeliden bahsediyoruz dimi hani şu ismi mustafa olan

onun oynadığı solbekten ne olur

Emorfo
20.01.2008, 19:34
Bu transferlerin Sadri Şener'le ne alakası var. :)

Fernandao ve Alex için kulüpleriyle anlaşmaya varılmıştı. Fernandao ile de anlaşmayı varılıp Alex Türkiye'ye gelmek istemiyordu, pürüzler vardı 2, 3 gündür bu pürüzler için uğraşılıyordu. Sadri Şener'in transferlerden haberi bile olduğunu sanmıyorum. Hemende Sari Şener'e maal ettiniz transferi, komik olmayan :)

Sadri Şener'in ve ekibinin transferler yapılsın gerekirse destek veririz demesi taktir edilecek bir hareket ancak transferlerle alakaları yok.

AyhanPe
20.01.2008, 19:35
ÇÜnkÜ Made İn Nurİ Degİl

brezilyalilarla sadri sener mi anlasmis..dogrudur yönetim listesinde bülbüloglu ve akbasoglu alisiktir bu islere..jun transferini yapmislardi:D brezilya seferleri yapan ömer sari da olabilir isin icinde..
insallah iyi bir yönetimle gelir..listesi daha güclü olmali..

Cafer Bulur
20.01.2008, 19:37

Fernandao ve Alex için kulüpleriyle anlaşmaya varılmıştı. Fernandao ile de anlaşmayı varılıp Alex Türkiye'ye gelmek istemiyordu, pürüzler vardı 2, 3 gündür bu pürüzler için uğraşılıyordu. Sadri Şener'in transferlerden haberi bile olduğunu sanmıyorum. Hemende Sari Şener'e maal ettiniz transferi, komik olmayan :)

Sadri Şener'in ve ekibinin transferler yapılsın gerekirse destek veririz demesi taktir edilecek bir hareket ancak transferlerle alakaları yok.
bence de.oftas macindan sonra etekleri tutustu yönetimin.su durumda bile transfer yapmasalardi trabzonsporluluklarindan süphe ederdim.

hamucera
hiç olmamasından iyi bence. mustafa dünkü maçta benim gördüğüm çalışan her yere basmaya çalışan futbolcuların başındaydı.
transfer haberlerine gelince doğru olması temennimiz. öyle olacağına da inanıyorum

champions
Daha makul bi hücum hattıyla olmayan defansımıza daha az iş düşeceği söylenebilir pekala fakat bu; iki Brezilyalının alınması halinde bile takımın en azından bir ortasaha ve birde stoper ihtiyacı olduğu gerçeğini değiştirmez Kadro olarak bundan daha kötü bi durumda olabilirmiyiz bilmiyorum Tenekeye döndük vallahi

Emorfo maliyetleri konusunda bilgi var mı acaba? Bunu düşünecek durumda değiliz belki de ama kazık yememişizdir umarım:rolleyes:

Atılay
20.01.2008, 19:39
hiç olmamasından iyi bence. mustafa dünkü maçta benim gördüğüm çalışan her yere basmaya çalışan futbolcuların başındaydı.
transfer haberlerine gelince doğru olması temennimiz. öyle olacağına da inanıyorum

bende bunu anlatmaya çalışıom tekrarlıyorum daha da iyi olacak

Mehmet Fırat
Fernandao, Alex, Selçuk İnan, Mehmet Çakır ve bir defans. Sonra ver elini şampiyonluk.(Tabi gelecek sezon:))

kalavara
beyler ne diyorsunuz transferler gerçekleşti mi??? aman allahım.sana şükürler olsun.transfer yaptık.eğer bu iş bitmişse şimdi ilk işimiz iki tane sağlam stoper almak olmalı..ünkü türkiye ligine bakarsanaız şampiyon olan takımların stoper ikilileri çok önemli rol oynamış.biz de mutlaka bu uyumu yakalayacak iki tane iyi stoper almalıyız.mutlaka....

Emorfo
20.01.2008, 19:40
Bildiğim kadariyle toplam maliyetleri yani alacakları ücretlerle birlikte 6, 7 milyon dolar civarı. Senelik 1'er milyon dolar alacaklarmış.

Sunny53
20.01.2008, 19:41

sayın emorfo
çekleri kim kestigini önce bir sor kaynagına
lütfen senden rica ediyorum
para konusunu kim garanti etti
ve en önemlisi ilk peşinat çekinde kimin imzası var
bir ögrende gel sana zahmet

ÖmerFarukYılmaz
20.01.2008, 19:42

ee gönderilme tehlikesini hissedince tabi oynar

daha önceleri niye bu kadar istekli değildi

düzelmesini bende isterimde herifte futbolcu ruhu tipi duruşu oynayışı hiçbişeyi yok

langırt bile oynaması yasaklanmalı aslında

Cafer Bulur
20.01.2008, 19:43
Bildiğim kadariyle toplam maliyetleri yani alacakları ücretlerle birlikte 6, 7 milyon dolar civarı. Senelik 1'er milyon dolar alacaklarmış.
pahali sayilmaz.devre arasinda oldugunu da hesaba katarsak faydali olmalari halinde sokaga atilmis para degildir.zaten faydali olamasalar bile bu alanin sucu degildir.isteyenin sucudur.

Kaan
Fernandao, Alex, Selçuk İnan, Mehmet Çakır ve bir defans. Sonra ver elini şampiyonluk.(Tabi gelecek sezon:))

Defansada Daniel Opare... :)

Birde Mehmet Çakır'ın yerine Mansare'de olabilir.. :rolleyes:

Daniel Opare :

http://smages.com/i/b9/ea/b9ea847cbf9176491d4e1f1648bd196a.png

Hasan61
sayın emorfo

MİLLİ İSTİBARA TEŞKİLATI'NDA FALAN MI ÇALIŞIYOSUN.YA DA YÖNETİMDESİN.BU KADARINI BİLDİĞİNE GÖRE

Atılay
ee gönderilme tehlikesini hissedince tabi oynar

daha önceleri niye bu kadar istekli değildi

demek ki aynı fikirleri paylaşıyormuşuz:D

Fatih Sağır
20.01.2008, 19:44
sayın emorfo

çek mi?? imza mı?? peşinat mıı?? gerçekten transfer ettik mi yaa noluyo:)

AyhanPe
20.01.2008, 19:44

6-7 milyon dolar iki futbolcu icin cok iyi..biz türkiye icinden aldigimiz yerli yabanci her futbolcu icin 1-1,5 milyon € lar ödedigimize bakilirsa 2 tane üst düzey takimda özellikle son yillarda üst düzey isler yapmis iki futbolcuyu bu paraya alabilmeleri oldukca iyi..pato yu 20 milyon dolara satmislardi milana..

Cem Balcı
20.01.2008, 19:45
yok yahu hiç transfer yine.

ÖmerFarukYılmaz
20.01.2008, 19:46
demek ki aynı fikirleri paylaşıyormuşuz:D

tamamda

bu gönderilmeyince gene geri vitese takar bu benden söylemesi

Mehmet Fırat
Defansada Daniel Opare... :)

Birde Mehmet Çakır'ın yerine Mansare'de olabilir.. :rolleyes:

Mansare'nin gelmesi zor olabilir. Ayrıca Mehmet Çakır da çok yetenekli.

Daniel Opare'ye baktım da takımı Real Madrid diye gözüküyor.:)

Emorfo
sayın emorfo

Öyle bir şey yok. Ne çekinden bahsediyorsunuz. Sadri şener'İn çek defteri bile yok.

Hasan61
20.01.2008, 19:47
Bu İkİ Transfer Hepİmİzİ Sevİndİrsede Takimin Eksİklerİnİ Kapamiyor.top Kapan Ve KaptiĞi Topu Olumlu Kulanan(selÇuk İnan Gİbİ)bİr Ön Lİbero Ve 2 Tane SaĞlam Stopere İhtİyaÇ Var

AyhanPe
20.01.2008, 19:48
sayın emorfo

iyi kesin alinmislar o zaman:D minimum bu iki oyuncu + yeni yönetim + su berbat durumdan kurtulabilmemiz icin iki üc galibiyetle yine gelege umutla bakabiliriz..

AyhanPe
20.01.2008, 19:50
Öyle bir şey yok. Ne çekinden bahsediyorsunuz. Sadri şener'İn çek defteri bile yok.

sakin bunlarinki karsiliksiz cek olmasin..sonucta bi bu kaldi yapmadiklari.

TURHAN
Sen nerden biliyorsun Faruk, merak ettim.Bankada adamların mı var?

Sunny53

ben sadri şener çek yazdı demedim zaten
ama çeklerde sadri beyin yönetiminden birinin imzası var
yani ilk peşinatta isterseniz bir daha bir soruşturun

Kaan
20.01.2008, 19:51
Mansare'nin gelmesi zor olabilir. Ayrıca Mehmet Çakır da çok yetenekli.

Daniel Opare'ye baktım da takımı Real Madrid diye gözüküyor.:)

Aaaaa evet... Bu adam ne zaman gitti Real Madrid'e yaa.. :D Bizden önce kapmışlar.. :) Bu arada lakabı "Yeni Cafu" imiş..

SDanışmaz
20.01.2008, 19:52
Yarın olsada şu transferleri görsek :)

Cafer KILIÇSOY
20.01.2008, 19:52
Eğer bu yapıldığına inanmak istediğim transferlerde Sadri Şenerin zerre kadar katkısı varsa helal olsun derim

AyhanPe
20.01.2008, 19:53
ben sadri şener çek yazdı demedim zaten
ama çeklerde sadri beyin yönetiminden birinin imzası var
yani ilk peşinatta isterseniz bir daha bir soruşturun

cekler pesinatlar güzel güzel:D:D

Semih Kırsüleymanoğlu
20.01.2008, 19:53
insallah dogru dur. Dalga geciyorsa arkadas ayip eder

FcTRABZONSPOR
20.01.2008, 19:54
Eğer bu yapıldığına inanmak istediğim transferlerde Sadri Şenerin zerre kadar katkısı varsa helal olsun derim
kesinlikle yoktur eğer doğruysa tamamem Ersun Hoca yüzünden olmuştur...

Emorfo
20.01.2008, 19:55
Daha seçilip seçilmeyeceği belli olmayan insanlar çıkarıp para vermez :) Nesini soruşturacağım.

Bu transferleri de Sadri Şener'e maal ettiniz ya. maliye sormaz mı hop kardeşim önce bize borcunu ver diye :)

FcTRABZONSPOR
insallah dogru dur. Dalga geciyorsa arkadas ayip eder
Dalga geçse ne olcak sonuç olarak biz hep bu ümitlerle yaşıyoruz...!!!

Fatih Sağır

yani.. başkan olmadan transferde parmağı varsa bi de başkan olsaydı ne olurdu.
9 şubat.. 9 şubat.. 9 şubat..

Ömer SEVİNÇ
Transferler yapıldı, şimdi de kim yaptı diye birbirimizi yeriz. Ben Trabzon'u vallahi seviyorum:D:D

Sunny53
20.01.2008, 19:56
kulupte para yoktu
yönetimde sıkışmıştı
sadri başkan bir güzellik yaptı
olay kısaca bu ama
camiadan herkesin bu transferde bir iyiligi var
yani yönetimden veya dışardan aday olan olmayan
herkesin bir payı var
yönetimin hariç:(

FcTRABZONSPOR
Daha seçilip seçilmeyeceği belli olmayan insanlar çıkarıp para vermez :) Nesini soruşturacağım.

Bu transferleri de Sadri Şener'e maal ettiniz ya. maliye sormaz mı hop kardeşim önce bize borcunu ver diye :)
Büyük bir ihtimalle başkanımız olacak sonuç olarak yine ona kaldı:)

Koray
emorfo@

sn nerden biliyosun çek defterinin olmadığını ?.. Sadri Şner'in muhasebecisimisin ??

Sunny53
20.01.2008, 19:58

sayın emorfo
yönetim sıcak para bulamıyordu peşinatları vermek için
yeter mi?
bırakın bu yönetim ayaklarını
sayın albayrak önce kulubü yönetsin adam gibi
sonra transfer yapsın

AyhanPe
20.01.2008, 19:58

baskan neden cikip aday olup olmadigini bir türlü aciklamiyor anlamiyorum..

Hasan61
20.01.2008, 20:01
önceden transfer olacak mı tartışırdık şimdi kimin yaptığını

Mert67
20.01.2008, 20:01
daha adamların gelip gelmeyeceği konusunda kesin bişey yok.forumda herkes birbirini şimdiden yiyo.kim aldıysa aldı karlı çıkan trabzonum olsun o bize yeter.

AyhanPe
20.01.2008, 20:04
sayın emorfo
yönetim sıcak para bulamıyordu peşinatları vermek için
yeter mi?
bırakın bu yönetim ayaklarını
sayın albayrak önce kulubü yönetsin adam gibi
sonra transfer yapsın

kendi sirketlerini nasil yönetiyor bu adam..cokmu cek defteri var:D

Emorfo
20.01.2008, 20:04
Benim umrumda değil kimin ödeyip ödemediği. Sorun herkesin nemalanmaya çalışması. Futbolcuların alacaklarını, 7 trilyon küsür temettü faizini ödeyen yönetim bu transferlere de para bulmuştur. camiadan birileri destek olmuşsa da bu Sadri Şener değildir. Zira Sadri Şener'in maliyeye olan 100 milyon dolar borcu var maalesef ekonomik durumu çok kötü.

KUTADGU
20.01.2008, 20:05
Bakacağız

İnanmıyorum,inanamıyorum ve de güvenemiyorum...

Sanırım benim suçum değil...

Lakin öyle bir noktaya geldik ki;

Transferler kısa sürede bu takıma hiç katkı yapamaz...

Hep geç kalınıyor...

Etekler tutuşuyor ama yumurta bir yerlere gelmiş oluyor...

Son bir söz

Allahınızdan bulun Nuri Albayrak ve Çetesi...

Laz_61
20.01.2008, 20:05
Nurinin maliyeye borcu yokta ne oldu...biseymi katti Trabzona..?
Nuri topu tut,Nöri topu sakla o anca o isleri becerir...

FcTRABZONSPOR
20.01.2008, 20:08
Benim umrumda değil kimin ödeyip ödemediği. Sorun herkesin nemalanmaya çalışması. Futbolcuların alacaklarını, 7 trilyon küsür temettü faizini ödeyen yönetim bu transferlere de para bulmuştur. camiadan birileri destek olmuşsa da bu Sadri Şener değildir. Zira Sadri Şener'in maliyeye olan 100 milyon dolar borcu var maalesef ekonomik durumu çok kötü.
kardeşim sanki sadri şener kendi cebinden ödüyecek parasını belli biyerlerden bulur bu yönetim gibi klubü yiyip içmez...!!!

_SeRKaN_
Yarın ola hayır ola..Bu kadar beklendi bir yarınımı bekleyemeyeceğiz..Gerçi iş işten geçtikten ve hedefsiz kaldıktan sonra transferler yapılmamış yapılmış hiç bir farkı yok..

salihismet

Caktirmadan en zayif halkayi bulup yazdiniz, transfer olup olmadigida belli deyilken parayi kimin verdigini kim nereden ögrendi, hayret? Bence borclu bir adamin Trabzonspora ba$kan olmasinda bir sakinca yoktur. Onun borclarini Trabzonspor ödemeyecek, kimsede öyle bir endi$e olmasin, zaten parasi olanda Trabzonspora verdigi paralari hibe etmiyor, tekrar geri aliniyor o paralar. Parasi oldugunu bagira bagira insanlara anlatan ba$kanlarin takimi ne hale getirdigini görüyoruz.

Fatih Sağır
20.01.2008, 20:09
Bakacağız

İnanmıyorum,inanamıyorum ve de güvenemiyorum...

Sanırım benim suçum değil...

Lakin öyle bir noktaya geldik ki;

Transferler kısa sürede bu takıma hiç katkı yapamaz...

Hep geç kalınıyor...

Etekler tutuşuyor ama yumurta bir yerlere gelmiş oluyor...

Son bir söz

Allahınızdan bulun Nuri Albayrak ve Çetesi...

Ne çetesi yaa:D bu N.A çete bilem yönetemez iki günde deşifre olurlar:D

marcelinhos100
20.01.2008, 20:09
Albayrak yönetiminde bu forumla tanısmıs burada nice bos saatler beklemis görüs belirtmis bir Trabzonspor sevdalısı olarak güvenimi kaybettim artık takımımın maclarını bile seyredemiyorum;diyorum belki Onuru seyrederim onu oynatır hoca bakıyorum 4.sınıf kaleci ahmet sahini görüyorum kalede.......

Fernandao ve Alex alınabilrimi bilemem ama bildigim birsey var iki sene icinde güvenimi kaybettim........

TURHAN
20.01.2008, 20:10

Birinin borcu var diğerinin limanda bilmem kaç trilyon karı var.Ama klubü getirdiği noktaya bak.

Kimin Ödeyip ödemediği neden umrunda değil onuda anlamadım.Zaten kimin emeği olmuşsa o elbet ortaya çıkacak

_SeRKaN_
20.01.2008, 20:12
Borçlu bir başkandan bahsediliyor..Paralı başkan başımızdada bize ne gibi faydası dokundu soruyorum sizlere..Yıldız futbolcu alıp takımı güçlendireceğine elindeki yıldızlarını sattı..Takımı küme potasına soktu 2.ligdeki takımlara bile kümeye lafını dedirtti...

Erdem Keser
20.01.2008, 20:14
Fernando Lúcio da Costa

Fernandão olarak da bilinen Fernando Lúcio da Costa, (born March 18, 1978 da Goiânia da doğmuştur, Brazil), Brazilyalı futbolcu halen Internacional. kulübünde forvet olarak görev yapmaktadır.

Kariyerine Goiás takımında Goiâniada başlamıştır, Fernandão [[Sport Club Internacional|Internacional]takımına gelmeden önce kariyerinin dört yılını £1.4'ya gittiği Fransa'nın Marseille takımında geçirmiştir. Takımının 2005 sezonunda Brezilya liginde zirveye oynamasında rol oynamıştır.Aynı yıl ilk milli formasını Guatemala karşısında giymiş ve Fred'e bir asist yapmıştır.

2006 yılı Fernandão için altın yıl kabul edilebilir. . TakımınıInternacionala Copa Libertadoresi ilk kez kazanmasıiçin liderlik etmiştir. Fernandão turnuvanın gol kralı [São Paulo Futebol Clube|São Paulo]] karşısında oynan final maçında da maçın adamı seçilmiştir. Bu maçta attığı bir gol ve verdiği bir asist ile yıldızlaşmıştır. Galibiyetten sonra sözleşmesini yenileyen Fernandão Kulübünün Aralık'taki FIFA Club World Cup mücadelesi için kaptanlık yapmaktadır.

Türkiye'nin Trabzonspor kulübü resmi menejeri Necmi Perekli tarafından izlenmekte olan Brezilyalı forvet 2007-08 ara transfer döneminde Ersun Yanal yönetimindeki kulübün kadrosuna katılmak üzere tavsiye edilmiştir. Basında yer alan haberlere göre Ersun Yanal'ın da bu transfere sıcak baktığı bilinmektedir.

kalavara
20.01.2008, 20:15
bence kimin aldığı çok önemli değil.zaten sadri şener vermemiştir.bu yönetim almıştır, alınmışsa tabii.biz de kendilerine teşekkür eder, trabzonspor yönetiminde olmadıkları yaşamlarında başarılar dileriz.

_SeRKaN_
20.01.2008, 20:16
Eğer transferler yapılacaksa akabinde kadro dışı kalma olayları devam etmelidir..Takımda bu formayı haketmeyen çok topçu var..Aklıma gelen iki örnek birincisi ahmet şahin kaleci felan değil her oynadığı maçta kesinlikle diken üstünde maçı takip ediyorum..İkincisi ise kurtarıcı gözüyle bakılan ve sonradan oyuna dahil olan ergin keleştir...Bir insan bu kadar mı futbol ve gol fukarası olur..Kıssadan hisse kadro dışı olayları devam etmeli bu sene öyle yada böyle geçti..Takım için temizlik aşısı bir an önce yapılmalı...

Egemen
20.01.2008, 20:17
resmen 30 yaşındaki bi adam için bi yerlerimizi yırttık.. gelirse eğer umarım faydalı olur.. yoksa ucu karanlık..
alex de gelir umarım.. ardından da çok sağlam bi stoper lazım.. bide selçuk inan tadından yenmez :D diğer tarafları kapatırız heralde :D

Kaan
bence kimin aldığı çok önemli değil.zaten sadri şener vermemiştir.bu yönetim almıştır, alınmışsa tabii.biz de kendilerine teşekkür eder, trabzonspor yönetiminde olmadıkları yaşamlarında başarılar dileriz.

Katılıyorum... ;) :)

Erdem Keser
Trabzonspor Fernandao İle Anlaştı

Trabzonspor, transfer listesinde bulunan iki Brezilyalı'dan biri olan Fernandao ile anlaştı.

Fanatik gazetesinin haberine göre: "Lige ve kupaya sezon ortasında havlu atan Trabzonspor transferde bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmayı amaçlayan Bordo-Mavililer'in uzun süre ilgilendiği iki Brezilyalı Fernandao ile Alex Meschini transferlerinde önemli aşama kaydedildi. Karadeniz ekibinin Fernandao ile anlaşmaya vardığı Alex Meschini'yi ise Türkiye'ye getirmek için ikna çabalarının sürdüğü öğrenildi. Teknik Direktör Ersul Yanal'ın ısrarla istemesi sebebiyle bu iki oyuncu yeniden gündeme alınmıştı.

Alex ikna ediliyor
Yönetim daha önce el sıkıştığı Fernandao ile kesin anlaşma sağlarken, Alex Meschini'nin ise tereddütleri olduğu, takım arkadaşı ve menacerinin bu oyuncuyu ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Eğer Alex'in de transferi tamamlanırsa Fernando ile birlikte Trabzonspor'da forma giyecek. Dubai Cup'taki performansları sonrası Avrupa'nın devlerinin dikkatini çeken Fernandao ile Alex'in, Karadeniz ekibine toplam 6.5 milyon Dolar civarında maliyetinin olacağı bildirildi. "

Mehmet Fırat
20.01.2008, 20:19
@ chovy

Yine başladın Fernandao bilgilerini vermeye.:)

edim
20.01.2008, 20:19
resmen 30 yaşındaki bi adam için bi yerlerimizi yırttık.. gelirse eğer umarım faydalı olur.. yoksa ucu karanlık..
alex de gelir umarım.. ardından da çok sağlam bi stoper lazım.. bide selçuk inan tadından yenmez :D diğer tarafları kapatırız heralde :D

beyler tugayın yasıda ortada maldininin yasıda ortada
yas kompleksine girmeyin

ÇaGaTaY
20.01.2008, 20:21
Arkadaşlar burası türkiye ligi burda 35 ine kadar o adam futbol oynar.. bu 1..
Ayrıca herkes şampiyonluk fln demeye başladı.. Şu an takım küme düşme potasında başkan,futbolcular dahil herkes bunun farkında.. Bu transferler gerçekleşirse kümede kalma adına çok sevinicem ben bu sene için biraz olsun katkıları olur heralde.. Rize maçını da kaybedersek kabus o zaman başlıyo

Gökçebey
20.01.2008, 20:23
Arkadaş çeki imzalayanın Sadri Şener değil, kuracağı yönetimden birisinin olduğunu ısrarla vurgulamasına rağmen hala Sadri Şener'in kişisel borçlarından bahsediliyor. Bir komiklik de bu olsa gerek :)

Egemen
20.01.2008, 20:25
yas kompleksine girmeyin

yaş komplexine girdiğim yok da fatih tekke aklıma geliyor hep.. aynı yaştalar ya o bakımdan :D

Ahmet Erkan Sezgün
20.01.2008, 20:26
Gidecek olanın icraatları ortadayken onu eleştirmek yerine,gelmesi şimdilik muhtemel olanı daha gelmeden eleştirmek sanırım sadece bize özgü bir olay !

Emorfo
20.01.2008, 20:26
Kimmiş o delikanlı adam :) Hem yönetimde olmayacaksın hem de yapılacak transfere para verceeksin. Bizim camiada böyle delikanlı adamlar yok :)

salihismet
20.01.2008, 20:27

Sadri $enerin devlete borcu var, Nuri Albayragin Trabzonspora ve Trabzonspor camiasina verdigi maddi ve manevi zarar 100 milyon dolari coktan a$ti, dolayisiyla Nuri albayratkta Trabzonspora borcludur.

Burçak
20.01.2008, 20:27
Sadri Şenerin adı yeter. senet gibidir onun sözü benim için....

zahido
20.01.2008, 20:29
Bu adamlari alamayinca cok uzulecegiz.. Trabzon milleti olarak genlerimizde tezcanlilik var.. Bu durum bizi yiyip bitiriyor resmen.. Eskilerden hic ders cikartmamisiz anlasilan.. Biri cikiyor kaynak cok saglam aldik diyor herkes inaniyor olmayincada yaygara cikartiyoruz.. Kaynagi saglam olan arkadasta ya bidaha ugramiyor yada yonetim yine yapacagini yapti beceremedi diyor.. Simdi biraz dusunun bu haberi 2-3 gun onceden almanin ne faydasi var bize?? adamlar idmana bile cikmamislar 2-3 gun oncesinden geldiklerini bilmek ne isimize yarar???

Burda ne saglam kaynaklardan ne futbolcular geldigini gorduk hepimiz yasadik sonuc husran oldu.. Olaylari akisina birakin almissak bu yonetim zaten boburlene boburlene transfer yaptik diye aciklar zaten.. Kendimizi uzmemize bu kadar stres yapmaya deger mi?? Kaldi ki suan brezilya ulusal gazetelerinde tek bir satir haber yok bu konuyla ilgili.. Daha dun fernandao kendi web sitesine yazi yazmis.. Icinde Trabzonsporla ilgili tek bir satir yok.. Bi dusunun gidecek olan adam kulubuyle ilgili boyle bi yaziya neden ihtiyac duysun??

Olmadik isler her transfer sezonu boyle yapiyoruz.. Sonrada uzuluyoruz..

Adem Erdoğan
yas kompleksine girmeyin

hagi gs a geldiğinde 30 yaşındaydı.

FEDAİ
Arkadaş çeki imzalayanın Sadri Şener değil, kuracağı yönetimden birisinin olduğunu ısrarla vurgulamasına rağmen hala Sadri Şener'in kişisel borçlarından bahsediliyor. Bir komiklik de bu olsa gerek :)

ne çeki bu imzalanmış da kime verilmiş.brezilyadan oyuncu alıyorsun.adam çek kabul eder mi?yurtiçinde anladıkta yurtdışında kim çek kabul eder.hemen her şeye inanmamak lazım bi de .bu transferin gerçelkleşme konusunda çok ciddi şüphelerim var hala.ve de gerçekleşmeyecek.son anda.umarım yanılırım.

AyhanPe
20.01.2008, 20:30

daha iyi iste..ha olmus 100 milyon ha olmus sonra 150 milyon borcu pek fark etmiyor..daha cok öz veride bulanacaktir...

Gökçebey
20.01.2008, 20:34
ne çeki bu imzalanmış da kime verilmiş.brezilyadan oyuncu alıyorsun.adam çek kabul eder mi?yurtiçinde anladıkta yurtdışında kim çek kabul eder.hemen her şeye inanmamak lazım bi de .bu transferin gerçelkleşme konusunda çok ciddi şüphelerim var hala.ve de gerçekleşmeyecek.son anda.umarım yanılırım.

Sizi "iddia sahibi" Sunny53'e havale ediyorum. Keza benim mesajım sadece burada yazılan yorumlara karşıydı. :)

Atalay
20.01.2008, 20:37
Faruk senin bu albayrak sevgine vede sadri şener antipatikligine hayranım...

Butün camianın sevdigi saydıgı geçmiş başkanlıgına bakıp geçer not verdigi sadri şener.. borçlu iflas etmiş tukaka..

Bütün camianın sövdügü bela okudugu 2 sene boyunca anamızdan emdigimiz sütü burnumuzdan getiren albayrak iyi...

Sana yazacak kelime bulamıyorum!!

edim
20.01.2008, 20:38
hagi gs a geldiğinde 30 yaşındaydı.

biz ne dedik
yazdıgımı tekrar oku istersen

AyhanPe
20.01.2008, 20:44

Butün camianın sevdigi saydıgı geçmiş başkanlıgına bakıp geçer not verdigi sadri şener.. borçlu iflas etmiş tukaka..

Bütün camianın sövdügü bela okudugu 2 sene boyunca anamızdan emdigimiz sütü burnumuzdan getiren albayrak iyi...

abi aslinda faruk arkadasta gitmeyi hak ettiler diyor sürekli.stat konusundaki cabalarindan dolayida yönetime hakkini verelim diyor..gerci bunlar kalirsa olimpiyat stadi yaparlar anca yine taraftar cileden cikar.neyse stat konusunda albayrak a emekleri icin tsk edelim ve artik yapamadigi iside biraksin.sadri senerin borcu olmus ne fark eder.borclu insanlar yönetici olamaz diye bir yasakmi var.o zaman parali baskanlara yasak konsun.sonucta nedense parali dediklerimiz bizim bu durumda olmamizda büyük katkisi var.

Emorfo
20.01.2008, 20:47

Transferin yapıldığını sen söyledin, sonra bazı arkadaşlarda yapıldı evet Sadri Şener'in katkıları ile yapıldı dedi. :) Bende bu durumu şaştım. Bunu çözmeye çalışıyorum. Eğer gerçekten böyle bir şey varsa Albayrak resmi olarakta yönetimi Sadri Şener'e bırakacak veya onu destekleyerek çekilecek demektir. Şimdi bu transfer gerçekleşmezse Sari Şener mi gerçekleştirmemiş olacak :) Garip şeyler yazılıyor. Sadri Şener'in borcu var diye ona kötü demedim ki. Başkan olabilecek bir insan büyük ihtimalle de oyumu ona atacağım.

Sunny53
20.01.2008, 20:48
Benim umrumda değil kimin ödeyip ödemediği. Sorun herkesin nemalanmaya çalışması. Futbolcuların alacaklarını, 7 trilyon küsür temettü faizini ödeyen yönetim bu transferlere de para bulmuştur. camiadan birileri destek olmuşsa da bu Sadri Şener değildir. Zira Sadri Şener'in maliyeye olan 100 milyon dolar borcu var maalesef ekonomik durumu çok kötü.sayın emorfo
sizin albayraga olan inancınızı anlarım
ama kalkıp da hiç araştırdınız mı Sadri başkan neden iflas etmiş
bir araştırın sayın albayragın yapmadıgını yaptıgı için iflas etmiştir
hala tartışıyoruz burda adamın kişiligini karakterini
yazık çok yazık

Atalay
20.01.2008, 20:53
Transferin yapıldığını sen söyledin, sonra bazı arkadaşlarda yapıldı evet Sadri Şener'in katkıları ile yapıldı dedi. :) Bende bu durumu şaştım. Bunu çözmeye çalışıyorum. Eğer gerçekten böyle bir şey varsa Albayrak resmi olarakta yönetimi Sadri Şener'e bırakacak veya onu destekleyerek çekilecek demektir. Şimdi bu transfer gerçekleşmezse Sari Şener mi gerçekleştirmemiş olacak :) Garip şeyler yazılıyor. Sadri Şener'in borcu var diye ona kötü demedim ki. Başkan olabilecek bir insan büyük ihtimalle de oyumu ona atacağım.

Transferler yapıldı bu transferleride bu yönetim yaptı!!ona diyecek söz yok...senin sadri şenere oy atacagına ancak görürsem inanırım...inşallah artık dogru yolu bulmuşsundur....allah aşkına artık lütfen stadyum filanda deme...sevgilerimle..

Emorfo
20.01.2008, 20:53
siz neden bahsediyorsunuz :):D

AyhanPe
20.01.2008, 20:56
sayın emorfo
sizin albayraga olan inancınızı anlarım
ama kalkıp da hiç araştırdınız mı Sadri başkan neden iflas etmiş
bir araştırın sayın albayragın yapmadıgını yaptıgı için iflas etmiştir
hala tartışıyoruz burda adamın kişiligini karakterini
yazık çok yazık

biran önce su is bitse..o kadar uzadiki kisilerde yipratilmaya basliyor.sadri sener büyük öz veride bulunmus.herkes kacarken o sorumluluk aliyor ve bu yükün altina giriyor.yönetimi zayif bence.oda sikayetci..herkes benimle calismak istiyor ama birbiriyle calismak istemiyor diyor.ertelemeyi kullanip umarim daha güclü bir yönetim olustururlar yoksa oda basarili olamaz..

Oğuzhan Turhan
20.01.2008, 21:13
Tuhaf milletiz...

Miraç Atalay Çiftçi
20.01.2008, 21:30
Konu dışına çıkmış ve o asılsız haberin uzantısı olan tüm iletiler silinmiştir.

Sunny53
20.01.2008, 22:01
evet devam ediyoruz arkadaslar yarın büyük ihtimalle bu işler belli olur

Kaan
20.01.2008, 22:01

İyikide silindi.. ;) Teşekkürler vallaha... :)

Samet Berber
20.01.2008, 22:02
evet arkadaşlar var mı bir gelişme :D

zahido
Friday, October 19, 2007
Namesakes: Alex
There are at least five famous players with this name. The best of them is legendary playmaker Alexsandro de Souza from Coritiba, who made Cruzeiro champion in 2003 and got Bola de Oro for that. Now he pulls Fenerbahce on his shoulders in the Champions League. The tall and mighty fullback Alex Rodrigo Dias da Costa managed to play for Santos, PSV and Chelsea already, and is regularly called to Brazilian national team. A couple of months ago there have been rumours that Barcelna expresses interest to Internacional's polifunctional midfielder Alex Meschini, which automatically promotes him to the group of outstanding Alexes too. Sao Paulo had an Alex of their own, fullback Alex Bruno Costa Fernandes. Now he is in Botafogo. And finally, the last famous Alex - Alexander Pereira Cardoso, another Bola de Oro's holder (2001) is known better as Alex Mineiro.

adami zamaninda barcelona gundemine almis bizde umit ediyoruz gelecek diye.. Saglam kaynaklar!!! sunu bi aciklasin bakalim..

Koray
bi çocuk yüzünden düştüğümüz duruma bakın...az kalsın sıyıracaktık kafayı :)

Sunny53
20.01.2008, 22:03
bi çocuk yüzünden düştüğümüz duruma bakın...az kalsın sıyıracaktık kafayı :)üstat senin kaynagın neydi?

Burçak
20.01.2008, 22:03
şüpheli kişileri hemen raporlayın özel mesajla arkadaşlar. bu günlerde bu şekilde ezikler çıkması normal.

baha61
20.01.2008, 22:04
arkadaşlar gerçekten var mı bir gelişme transferlerden?

A.Gökhan AKIN
noluyor geliyorlarmı yoksa allahım allahımmm

Koray
Friday, October 19, 2007
Namesakes: Alex
There are at least five famous players with this name. The best of them is legendary playmaker Alexsandro de Souza from Coritiba, who made Cruzeiro champion in 2003 and got Bola de Oro for that. Now he pulls Fenerbahce on his shoulders in the Champions League. The tall and mighty fullback Alex Rodrigo Dias da Costa managed to play for Santos, PSV and Chelsea already, and is regularly called to Brazilian national team. A couple of months ago there have been rumours that Barcelna expresses interest to Internacional's polifunctional midfielder Alex Meschini, which automatically promotes him to the group of outstanding Alexes too. Sao Paulo had an Alex of their own, fullback Alex Bruno Costa Fernandes. Now he is in Botafogo. And finally, the last famous Alex - Alexander Pereira Cardoso, another Bola de Oro's holder (2001) is known better as Alex Mineiro.

adami zamaninda barcelona gundemine almis bizde umit ediyoruz gelecek diye.. Saglam kaynaklar!!! sunu bi aciklasin bakalim..

hobaaaaa buda nerden çıktı şimdi...hakkaten bu sağlam kaynaklar açıksasınlar sağlamlıklarını da rahatlayalım :S

Samet Berber
20.01.2008, 22:06
eski bir haber o ya eskiden ilgileniyormuş yani ...

Mert67
20.01.2008, 22:07
haberde fenerde geçiyor:)

AyhanPe
bu balon haberi yapan yabanci kaynak ne? alexi biz aldik..sirf bizimkiler sallamiyorlarya..piyasayi kizistirma cabasidir..biz dururken ne isi var barcelona da..akilli olsun.orda forma sansi bulamaz..bize gelsin..yildizlasir!

eren_61
şu son 10 sayfada neden bahsedilliyo biri bi açıklasa yaa.ben okudum ama bişe anlamadım.sağlama kaynaktan alınan bilgiye göre fernando ve alex tamam.ama diğer bi görüşte paralarının sadri şener yönetimindeki bir kişi tarafından ödendiği.doğru mudur bu??
şimdi eğer bu doğruysa gerek istanbulda gerek trabzonda karşılama yapılmalı.elimizde çiçeklerle ve formalarımızla orda bulunmalıyız takımımızın büyüklüğünü bazıları unutmuş bunubizim önce gelen futbolculara sonrada tüm herkeze göstermemiz açısından iyi olur
hemen havaya girdim ama bu gerekli sonra orda 20 kişiyle kalıyoruz

Koray
20.01.2008, 22:09
eski bir haber o ya eskiden ilgileniyormuş yani ...

orasını anladık da bu alex çok iyi futbolcu tanıdığım için konuşuyorm...o kadar avrupa klubü varken bize niye gelsin...sağlamcı abiler çıksın açık açık bnm kaynağım bu desinlerde rahatlayalım...tak etti valla bu transfer mevzusu...

erkankoc
ya daha transferde somut bisey dahil yok biz birbirimizi yedik...bu yonetimin ben.......ne hallere dusurduler milleti...beceriksiz herifler toplulugu..

baha61
şu son 10 sayfada neden bahsedilliyo biri bi açıklasa yaa.ben okudum ama bişe anlamadım.sağlama kaynaktan alınan bilgiye göre fernando ve alex tamam.ama diğer bi görüşte paralarının sadri şener yönetimindeki bir kişi tarafından ödendiği.doğru mudur bu??
şimdi eğer bu doğruysa gerek istanbulda gerek trabzonda karşılama yapılmalı.elimizde çiçeklerle ve formalarımızla orda bulunmalıyız takımımızın büyüklüğünü bazıları unutmuş bunubizim önce gelen futbolculara sonrada tüm herkeze göstermemiz açısından iyi olur
hemen havaya girdim ama bu gerekli sonra orda 20 kişiyle kalıyoruz

katılıyorum. bu haber doğru mu yalan mı?

Bilâl ÇOBAN
20.01.2008, 22:10
sunny53 bile olumlu konuşuyorsa, demek ki bu sefer geliyorlar arkadaşlar :D:D:D dikkat edin havaalanında parçalamayın adamları... :D

AyhanPe
20.01.2008, 22:10
anlassinlar..yönetim gövde gösterisede yapar.onlarin da ihtiyaclari var.malum psikolojilerini cok bozduk! görkemli olur.hele su durumda onlarada kurtaraci gözüyle bakiyoruz ya.adamlarin bi taraflarini koparmasaniz iyidir havaalaninda:D

baha61
20.01.2008, 22:11
yani transfer edildikleri doğru mu yalan haber mi?

Hekimoğlu
20.01.2008, 22:11
medine dilencisini geçtik transfer dileniyoruz.

AyhanPe
20.01.2008, 22:12
yakinda acilir alex ve fernandao trabzonda basliklari sonrada kesinlesmedigi icin kapatirlar:D

erkankoc
20.01.2008, 22:13
bide arkadaslar galatasaray macinda stadda sadri senerle roportaj vardi...lig tv den maci izleyenler gormuslerdir...acaba bilgilendirebilirlermi bizii nediyo sadri beyy

İdris Toksoy
Sabredelim arkadaşar.İnşallah transferler gerçekleşecek.

Murat Keçeci
beni tek umutlandıran nokta yönetim bugune kadar onu aldık bunu aldık diyordu hiçkimseyi alamıyordu şimdi ise kimseyi aldık demiyorlar bu sessizlik işin ciddi olduğunu gösteriyor bence

Erdem Keser
sunny53 bile olumlu konuşuyorsa, demek ki bu sefer geliyorlar arkadaşlar :D:D:D dikkat edin havaalanında parçalamayın adamları... :D

En çokta ondan korkuyorum:D
Adamlar sağ salim tesislere bi ayak bassalar,hava alanındanda bir vukuat yaşamadan..:)

azad53
sunny hemşerim varmı senin bi bildiğin, işi arapsaçına döndürdük vallahi, ne hallere geldik yahu. Yazılanları okuyorum da gerçekten içine düştüğümüz vahim durum hepimizin psikolojisini de az çok bozmuş.....

Nytre
20.01.2008, 22:15
sayitoğlu : sokağa atacak paramız yok!..

iyi niyetli olmayan bir yönetimden iyi niyetli anlamadığım bir ifadeye iyi niyetli olmayan bir yorum :

"yani biz trabzonsporumuz için para falan harcamayız. ersun yanalı da kafaladık. taraftarı zaten 2 yıldır uyutuyoruz. sattığımız oyunculardan zaten elde ettiğimiz para ancak yetti. gençlerle idare edin. şu tff seçiminden sonra kaçacağız"

Sunny53
20.01.2008, 22:15
üstat
ben salı günü geleceklerini duydum
tabi bu yönetimin neyi nasıl yaptıgını hepimiz biliyoruz
ayrıca transferde sadri şeberin ve tüm camianın payları oldugunu duydum
bakalım yarın herşey belli olur
ama yönetim herşeyi gizliyor
artık basına bile birşey sızdırmıyorlar
çünkü transferi bozanlar oluyormuş
ama transfer olurda
sadri şenerin büyük bir başarısı olur
bu da unutulmamalı
tabi sizlerde onu kongre de başkan yaparsınız artık :)

azad53
20.01.2008, 22:16
chovy ağzına sağlık ayak basmaları yetmez imza da atsınlar ancaaaak tomas junu hatırlıyorum ilk geldiğinde trabzona.. şehri gezip öyle karar verecekti imzaya... vermez olaymış keşke

Cem Akyüz
20.01.2008, 22:16
gelirlerse mükemmel olur yav imza attıkları gün formaya Alex yazdırmaya gidecem:):)

Murat Keçeci
20.01.2008, 22:17
salı günü de pasaport işlerinden dolayı cumaya sarktı derler ya keşke gelsinlerde gün önemli değil

Uğur Gündüz
20.01.2008, 22:18
Aldığım duyumlara göre bizim bu akşam transfer ettiğimiz!!! bu ikiliden yönetimin haberi yok.

Gaza gelmeyelim Alex-Fernando transferi maliyetleri yüzünden şimdilik pek mümkün görünmüyor.

Bilâl ÇOBAN
20.01.2008, 22:18
oy verme yetkim yok fakat inşallah takımımız camiamız için en hayırlısı olan olur... Sadri Şener'in samimiyetine bilgisine güvenim sonsuz orası ayrı konu:)

A.T.R
20.01.2008, 22:20
Az önce Afrika Uluslar kupası açılış maçı olan Gana - Gine maçını seyrettim. İlk yarı tatsız tuzsuz bir maçtı - gerçi bilirsiniz böyle turnuvalarda açılış maçları hep bu şekilde olur- İlk yarı Gana'nın daha fazla top hakimiyeti ile geçti, 2. Yarı Gana daha bir bastırmaya başladı ve Manisa'nın futbolcusu olana Ömer Kalbane salakça bir dalışla penaltı yaptı, Gana 1-0 öne geçti daha sonra yine Kalbane kornerden gelen topa iyi bir kafa vurdu top üst direkten eski Ankara Belediye li kaleci Kingston'un omuzuna çarparak içeri girdi maç 1-1 oldu maçın son dakikasında Ganalı Mentari öyle acayip bir şut çıkardı ki durup dururken ben de aynen kaleci gibi topu sadece filelerde görebildim. Maç 2-1 gana'nın galibiyeti ile bitti.

Şimdi bunu niye anlattıma gelelim:

Öncelikle futbolcumuz Douda Jabi 90 dakika forma giydi ve fena değildi. Ama bana sorarsanız Feundinoyu bir kenara koyarsak o takımda Yattara ayarında 1 ya da 2 topçu daha var neden T. D yattara'yı takıma almamış anlamadım.

Yalnız Ganada 2. yarı oyuna giren genç bir futbolcu vardı - ki bu futbolcunun ismi biraz önceki marsilya konulu lüzumsuz haberlerden Sunny53'ün alıntıladığı bir haberde adı geçiyordu- Ayew adında hakikaten mükemmele yakın bir futbol oynadı acayip güçlü ve dengeli bir forvet oyuncusu idi. Bizim forumun futbolcu hakkında bilgilendirme uzmanları Travelair ve Farabiden bu oyuncu hakkında detay istiyorum bir zahmet. Ayrıca Gana da 7 numara oynayan ve kaleci olmayan bir Kingston daha vardı ki o da görülmeye değerdi.

Gerçi Bizim Alex ve Fernandao'nun tırnagı olamazlarya neyse :D

Koray
20.01.2008, 22:20
haydaaa herkes bi duyum alıyo anasını satim...hangi birinize inanalım yaa...

zahido
20.01.2008, 22:22
yani transfer edildikleri doğru mu yalan haber mi?

Yalan kardesim yalan inanma sen boole haberlere imza atarlarsa hepimiz goruruz zaten..

#10 Fietra
20.01.2008, 22:22
haydaaa herkes bi duyum alıyo anasını satim...hangi birinize inanalım yaa...
Trabzon'da herkes duyum alır alışırsın yakında.

TolgaTopçu61
20.01.2008, 22:23
sali günü gelmezse fernandao ve alex o zaman bence hic bir transfer edemez bizim yönetim

azad53
20.01.2008, 22:23
ofsaayytt senin nerden haberin oldu haberi olmadıklarındannn, yaa

Samet Berber
20.01.2008, 22:25
aldığım son duyumlara göre fenerbahçe nuri albayrağa talipmiş kaynak sağlam :D:D

Gökçebey
20.01.2008, 22:27
Şu fani dünyada bir bizim sağlamı geçtim kofti kaynağımız bile olmadı :D

Burçak
20.01.2008, 22:27
ya şimdi benimde içime bi kurt düştü. bu transferler gerçekten olmuş olsaydı stichus çoktan gelip ''herşey güzel olacak'' demişti. gelmediğine göre , acaba ?
stichus oradamısın ? :)

Mehmet SELEN
20.01.2008, 22:29
Arkadaşlar gerilmenize gerek yok.Yapılacak 2 transferlede bu takım ayağa kalkamaz. Bu süreç uzun olacak.Sakin olup soğuk kanlılıkla olayları takip edin.Sağlığınız her şeyden önemli.Biz büyük bi camiayız

Gökçebey
20.01.2008, 22:29
ya şimdi benimde içime bi kurt düştü. bu transferler gerçekten olmuş olsaydı stichus çoktan gelip ''herşey güzel olacak'' demişti. gelmediğine göre , acaba ?

Gelmediğine göre acaba gerçekten transferi Sadri Şener ve ekibi yapmış olabilir mi? :D

Hekimoğlu
20.01.2008, 22:30
fadıl fıdıllıoğlu ziyaretçi takılıyor bu aralar.

TURHAN
20.01.2008, 22:30

Ağzına sağlık Burçak, aklımdan geçeni yazmışsın:D

Koray
20.01.2008, 22:31
Arkadaşlar gerilmenize gerek yok.Yapılacak 2 transferlede bu takım ayağa kalkamaz. Bu süreç uzun olacak.Sakin olup soğuk kanlılıkla olayları takip edin.Sağlığınız her şeyden önemli.Biz büyük bi camiayız

6 transfer gerekiyosa da 4 iner işte...2 transfer diye geçmemek lazım...

mustafa08
20.01.2008, 22:31
Aldığım duyumlara göre bizim bu akşam transfer ettiğimiz!!! bu ikiliden yönetimin haberi yok.

Gaza gelmeyelim Alex-Fernando transferi maliyetleri yüzünden şimdilik pek mümkün görünmüyor.

Neden haberi olmasin yönetimin? Cok kisi dedi, bu transfelerin bittigin. Serdar Bali bile dedi, o demeseydi ben inanmazdim zaten.. Bekleyelim görelim.
Ama artik bitirsinler bu iki Transferi yoksa kalpden gidecem artik...

Sunny53
20.01.2008, 22:32
trabzonu aradıgımda
bana bunları söylediler
zaten Trabzon kaynıyormuş
herkes bekliyormuş
ama inginçtir
birden yayılmış
zaten bana da ilk önce mail yoluyla geldi
daha sonra bir arkadasımı aradım trabzonda esnaftır
o da böyle şeyler var şu anda dedi
mailde sadri şener listesinin para verdigi hatta
peşinatlar dagıttı söylendi
ben buna istinaden yazdım
bilin ve hakaret etmeyin
zaten gerginim

Samet Berber
20.01.2008, 22:33
artık parayı bastırmaları lazım yani takımın 2.lige düşmesi mi lazım anlamıyorum bunu yaa...

dengeleri bu zamana kadar hiç sarsmadılarda çok birşey mi geçti elimize...

Kadir Aydın
20.01.2008, 22:33
Parayla "duyum" satılır, var mı almak isteyen? Hemde en güvenilirinden, son kullanma tarihine de 19 gün var. :)

Volkan Albayrak
20.01.2008, 22:34
sunney kardeş şu son durumu bi öğren bi zahmet uyku dahi uyuyamıyorum

Sunny53
20.01.2008, 22:36
kongre ertelendiginde
transfer yapacagız kimse merak etmesin dediler
kırıkkale maçında zeyyat efendi ''Transfer ayı yeni başladı'' dedi
daha sonra skoda haşim ''Trabzonun sokaga atacak parası yok'' dedi
yine menajer madalyon necmi ''ince eleyip sık dokuyoruz'' dedi
20 gün geçti
bir laf vardır
ola ola bir olunmadık kulagımın arkası kaldı
onu da gel buyur
diyecegiz yakında :(

Uğur Gündüz
Yönetimin bu futbolculardan haberi varda şu PZT, Salı gelecek kesinliğinden haberi yokmuş. Önceki tekliflerini artırarak karşı tarafa iletmişler fakat İnter. kulübünün neden fiyat kıracağını bekliyorlar onu anlamadım.

Kısaca bu transferlerin olması karşı tarafın bizim önerdiğimiz fiyata inmesine bağlıymış.

#10 Fietra
Çok heyecanlanmaya gerek yok.Duyum alan kişilerin kaynaklarının güvenirliğinden şüphem yok ama bu camia neler gördü,neler geçirdi.İmza atmayı geçin,2-3 maç oynamadıktan sonra ben transfer olduklarına inanmayacağım.Malum imza atarlar sonra geri giderler falan.

Samet Berber
20.01.2008, 22:37
sakin kardeş bi sakin ol :)

zahido
20.01.2008, 22:37
http://www.finalsports.com.br/03/final_tv/

bakiniz burda fernandaonun ayin 18inde verdigi bir roportaj var.. Brezilyada daha once kalmis bi arkadasima tercume ettirdim.. Internacionaldaki hedeflerinden bahsediyomus.. Arkadaslar yol yakinken bu sevdadan vazgecelim.. Bu adamin gundeminde Trabzonspora gelmek filn yok yanii..

Travelair
20.01.2008, 22:38
Az önce Afrika Uluslar kupası açılış maçı olan Gana - Gine maçını seyrettim. İlk yarı tatsız tuzsuz bir maçtı - gerçi bilirsiniz böyle turnuvalarda açılış maçları hep bu şekilde olur- İlk yarı Gana'nın daha fazla top hakimiyeti ile geçti, 2. Yarı Gana daha bir bastırmaya başladı ve Manisa'nın futbolcusu olana Ömer Kalbane salakça bir dalışla penaltı yaptı, Gana 1-0 öne geçti daha sonra yine Kalbane kornerden gelen topa iyi bir kafa vurdu top üst direkten eski Ankara Belediye li kaleci Kingston'un omuzuna çarparak içeri girdi maç 1-1 oldu maçın son dakikasında Ganalı Mentari öyle acayip bir şut çıkardı ki durup dururken ben de aynen kaleci gibi topu sadece filelerde görebildim. Maç 2-1 gana'nın galibiyeti ile bitti.

Şimdi bunu niye anlattıma gelelim:

Öncelikle futbolcumuz Douda Jabi 90 dakika forma giydi ve fena değildi. Ama bana sorarsanız Feundinoyu bir kenara koyarsak o takımda Yattara ayarında 1 ya da 2 topçu daha var neden T. D yattara'yı takıma almamış anlamadım.

Yalnız Ganada 2. yarı oyuna giren genç bir futbolcu vardı - ki bu futbolcunun ismi biraz önceki marsilya konulu lüzumsuz haberlerden Sunny53'ün alıntıladığı bir haberde adı geçiyordu- Ayew adında hakikaten mükemmele yakın bir futbol oynadı acayip güçlü ve dengeli bir forvet oyuncusu idi. Bizim forumun futbolcu hakkında bilgilendirme uzmanları Travelair ve Farabiden bu oyuncu hakkında detay istiyorum bir zahmet. Ayrıca Gana da 7 numara oynayan ve kaleci olmayan bir Kingston daha vardı ki o da görülmeye değerdi.

Gerçi Bizim Alex ve Fernandao'nun tırnagı olamazlarya neyse :D

Kingston Hearts'da oynuyor '80 doğumlu. Ayew'in ise önü çok açık. Marsilya ile yeni 3 yıllık anlaşma imzalamış. Kanat veya golcü oynayabiliyor. Arsenal'in takibi altında. Neredeyse '90 doğumlu ve Abedi Pele'nin oğlu. Fransa genç takımlarına çağırılmış...Yani Allah sahibine bağışlasın :)

mustafa08
20.01.2008, 22:39
vallah ben neye inanacagima sasirdim :-( gelselerde rahatliyalim artik

Adem Erdoğan

asılsız haber?

Volkan Albayrak
ya transfer bitti diye nete girdim ben geldim transfer bozuldu şanssızlık bende herhalde kusura bakmayın

Atalay
20.01.2008, 22:42
Yahu yönetici kardeşlerim yeter söz taraftarın yazılı olan şekilli mesajı niçin sildiniz hala kasıklarım agrıyor gülmekten!!!

zahido
20.01.2008, 22:43
http://www.finalsports.com.br/03/final_tv/

bakiniz burda fernandaonun ayin 18inde verdigi bir roportaj var.. Brezilyada daha once kalmis bi arkadasima tercume ettirdim.. Internacionaldaki hedeflerinden bahsediyomus.. Arkadaslar yol yakinken bu sevdadan vazgecelim.. Bu adamin gundeminde Trabzonspora gelmek filn yok yanii..

Arkadaslar daha fazla uzatmaya gerek yok.. Alin iste gelmeyeceginin kaniti.. Adam internacionelde ilerde neler yapacagindan bahsediyomus.. Zaten hic inanmamistim boyle bi transfere.. Yarin oburgun gazetelerde fernandao fiyat yukseltti transferinden vazgectik diye bi haber cikar ve konu kapanir.. Bukadar basit..

Adem Erdoğan
20.01.2008, 22:44
ula 2dk. ayrı kalmaya gelmiyor.noldu palavramıydı yoksa bu transfer muhabbetleri?

Emre HIZAL
20.01.2008, 22:45
ya ne fernandosu ne alexi bunlar alsa alsa hsanovu huseyinovu alırlar gelirler.

Koray
20.01.2008, 22:47
ula 2dk. ayrı kalmaya gelmiyor.noldu palavramıydı yoksa bu transfer muhabbetleri?

bi anlasak yalan veya doğru olduğunu da mutlu olsak...kimin ne dediği belli değil...herkes kaynak sağlam;) deyip geçiyo anlamadım gitti....

favory_61
20.01.2008, 22:48
ulan bizi hicbişe deilde bu transfer haberleri öldürecek

Travelair
20.01.2008, 22:50
Erik Edman (Swe) Rennes (Fra) Wigan (Eng) £500,000
Bu adamı geçen sene almaya çalışmıştık da otobüs taşlama olayı yüzünden sanırım korkmuş gelmemişti. Güzel fiyata gitmiş keşke talip olsaydık, kendisi sol bek

Burçak
20.01.2008, 22:51
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx Trabzonspor yorumlanıyor

fındıkoğlu
20.01.2008, 22:51
Bi fernandudur tutturmuş gidiyoz.
geldiği gibi sozonun sonunda vermek için bir kulüp bulmaya çalışmazsak bişe bilmiyorum ben....

Zafer Fidan
20.01.2008, 22:54
Trabzonspor su an 22 puanla 11 sirada..
50 trilyon borc..
gelen gidene yeniliyor...
kaynak saglam... :D

azad53
atık programlarda da yayıcı kuruluşun bizim maçların yerine sivasın maçlarını vermesinden bahsediyorlar. daha da ileri gidip tv8 de az önce trabzon artık küme düşmemeye ounuyan bir takım lafını bile eklediler. ne acı bir durumdayız yaaaa

gugula
Trabzona kimsenin geleceği yok. Gercekten inanıyormusunuz siz fernando ve alex in geleceğine :D .Azıcık gerçekçi olalım arkadaşlar ya..

A.T.R
20.01.2008, 22:55
Teşekkürler travelair, Ben zaten Ayew'in bize yedirilmesinin mümkün olamayacağını seyrederken anlamıştım. Ayrıca babasına da hasta idim oynadığı dönemlerde Torinoda gerçi Torinodan önceki takımdada gayet iyidi ama şimdi hatırlayamadım hangi takımdı. Yalnız O Hearts ta oynayan Kingston da takip edilmeli bence.

A.Gökhan AKIN
resmen bu transefr mevsimleri bizi bunalıma soktu kardeşim başlayacam böyle işe bir kerede transfere ihtiyacımız yokken bu mevsim gelsinde amaaaannn olursa olur olmazsa olmaz diyelim yahu resmen

gugula
Trabzonspor su an 22 puanla 11 sirada..
50 trilyon borc..
gelen gidene yeniliyor...
kaynak saglam... :D

olay budur..

KUTADGU
20.01.2008, 22:56
Kısacası...

Herşey yine muallak...

Hayır Olsun İnşallah...

Trabzonspor Trabzonspor Olalı Böyle İhanet görmedi...

Albayrak 2 senedir Birileri için Çalışıyor...........

hamucera
20.01.2008, 23:00
aldık
alamadık
aldık
alamadık.
biz daha önce brezilyadan başka oyuncularda aldık. ama ne gelen oldu ne giden. Trt de haftalar önce sölendi 2 brezilyalı ile anlaştı. ama hala gelen yok.
resmi site açıklasın ondan sonra tartışalım.

AyhanPe
20.01.2008, 23:04
Kısacası...

Herşey yine muallak...

Hayır Olsun İnşallah...

Trabzonspor Trabzonspor Olalı Böyle İhanet görmedi...

Albayrak 2 senedir Birileri için Çalışıyor...........

her iste bir hayir var..bir kac mac alsak bir kac transferle ve stat vaadiyle tekrar yönetime talip olurlar.artik transfer yapsalarda zor gelirler.bu is cok uzadi.cok yipratiyor bizi bu belirsizlik.ne güzel yapilacakti kongre.belki sadri senerde aday olmayabilir simdi..yiyip bitirdiler bizi.asil bizi yaniltan berbat gecen iki sezonda sonradan gelip 4.olmamiz.son 3 senedir ilk yarida hep suan oldugumuz konumda oluyoruz.gecen senede ayni tartismalar vardi..bu sefer is daha vahim.korkuyorum..bunlarin devrilmesi gerekiyor..gidecekleri yok

gugula
20.01.2008, 23:06
ohooo resmi site herzaman en az 1 hafta geriden geliyor. Onu beklersek topçular gelmiş belkide oynamış olur...

Mr.No
Geliyor(lar.)!

A.T.R
Transfer haberleri için kesin bilgi almak isteyen taraftarlar için "kampanyalı ve garantili PAPATYA satışlarımız başlamıştır"
İlgilenen tüm çilekeş taraftarlara duyurulur .

Müracat: Herhangi bir çiçekçi ya da komşunun bahçesi :)

Samet Berber
20.01.2008, 23:09
Geliyor(lar.)!
kim demiş :):)

mhayri
20.01.2008, 23:09
Son gece saat 23.45 sularında kafkas efendi telefon beklediklerini transfer bombası patlatacaklarını falan söylemişti....
Ne yalan söyliimm yine benzer bir katakulli içindeyiz gibime geliyor bana ...
Allah bunların müstehakını versin kifayetsiz muhterisler güruhu...

A.Gökhan AKIN
20.01.2008, 23:11

la gazetta de la sport gazetesinden sinyor cakkino demiş :))

İdris Toksoy
20.01.2008, 23:17
laaaa noliyyyy

ihsanbayram
20.01.2008, 23:18
su anda pazar aksami ,eskiden cogunlukla koltuguma gerilip tv kanallarinda maclarin özetlerini ,yorumlari dinlerdim,ama trabzonspor lu yönetici ve trabszonsproda oynayan futbolcular sayesinde artik bu anlarida yasayamaz oldum ,artik hic bir spor kanalini acip ,rezil ve ezik trabzonspor görüntüleri ve yorumlarini görmek istemiyorum .

dünyada bu kadar rezilligi arka arkaya yasayan bir kac tane kulüpten bir tanesi de biziz galiba

dünyanin en beceriksiz, pisirik ,ezik,yalanci ,kisiliksiz yönetimine sahip olan takim
taraftari takimi galipken sahaya atlayan ve rakip futbolcuyu döven takim
tarfatari trübünleri yakip koltuklari sahaya firlatan takim
bircok taraftari tribüne bedavaya giren ve bu sekilde takimini destekledigini sanan bir takim
futbolcusu kendi takimi aleyhine bahis oynayan takim
futbolcusu rakip futbolcunun formasini dilenci seklinde isteyen bir takim
futbolculari türkiye süper ligi ortalmasinin cok daha üzerinde para kazanip ama en ezik olan takim
eski antröneri bu kadar rezilligi yasatmasina ragmen cok cok cok basriliydim ve cok daha basarili olacaktim diyen bir takim
dünyada yabanci futbolcularin dan en az verimi alan bir takim
her aldiklari 3-4 iyi neticeden sonra ben 4.büyügüm diyen takimlarin, trabzonsporun son zamanki gidisatini görerek ,insallah küme düser dedikleri bir takim

forza61ts
20.01.2008, 23:19
mıllet hepdten gırgıra vermıs ısı yaa ...... ..... .....

forza61ts
20.01.2008, 23:22
Transfer haberleri için kesin bilgi almak isteyen taraftarlar için "kampanyalı ve garantili PAPATYA satışlarımız başlamıştır"
İlgilenen tüm çilekeş taraftarlara duyurulur .

Müracat: Herhangi bir çiçekçi ya da komşunun bahçesi :)
puıhahhahaahaha::D:D:D:D

Mr.No
20.01.2008, 23:23

Desem ne değişir ki? İşin kısası bu saatten sonra işi bozabilecek tek şey gelmeden önce, gidecekleri takımın lig fikstüründeki yerine şöyle açıp bir bakmalarıdır. Mutlu kalın...