PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Great White
19.01.2008, 00:01
Sn. Atay Aktuğ şu camiadan ayrıldığı zaman 2 defa Lig ikinciliği kazanmış, her ikisinde de gönüllerin şampiyonu olmayı başarmış, Kupa' ya ambargo koymuş, Milli Takım' a futbolcu göndermiş ve taraflı tarafsız herkes tarafından iki üç takviye ile bir sonraki sezonun en büyük şampiyonluk adayı olarak sunulmuş yıldızlar ile dolu bir kadro bırakıp gitmişti..

Yeni Yönetim geldi..

Her türlü ilkesizlik ve basiretsizliğin yanısıra hem sahada, hem masada, hem bütçede, hem kalitede ve hem de vizyonda gerisin geriye giden bir camia olduk çıktık..

Şu günkü kadro ve transfer beklentilerimiz göz önüne alındığında büyüklüğümüzden bir dirhem eser mi kaldı yahu?

Bütün bunlar gözümüzün önünde cereyan ederken birileri kalkıp temettü, diğer kalkıp borsadan dem vuruyor hala..

Bulanık suda balık avlamaya gerek yok..

Sadede gelin..

İcraat var mı yok mu?

Boş laflara karnımız tok artık..

FEDAİ
19.01.2008, 00:03
Merak ettiğim, bu delege albayrakı neden seçti.parası var,yıldız transfer yapacak,güçlü vs die .50 trilyon borç bırakacakmışta ...mışta ...mışta...O zaman bıraksınlar BEN başkan olayım.iide Trabzonsporluyum.bunlar kadar hatta fazla bile yapacaığımı düşünüyorum.nasılsa peşimde trilyonlarca borç bırakma hakkım var.nassii..

Hasan Ayvenli
19.01.2008, 00:03
kaç yaşında bu fernandao ve alex

ilhan
19.01.2008, 00:04
Great White , ne kadar anlatırsan anlat Albayrakçılara anlatamazsın. Yazdıklarına canı gönülden katılıyorum.

sarman61
19.01.2008, 00:05
garip cok garip trabzon 2 mac yenildi albayrakcilar foruma ugramadi..ama ne zamanki transfer haberleren i cikti hemen cekirge gibi zipladilar ..cok garip

İşte gerçek bir Trabzonsporlu. Gerçekleri gördü ve dile getirdi. Aslında taksim meydanında dar ağacı kurup bu albayrakı destekleyen kişileri sallandırmak lazım. Bunlardan kurtulmalıyız çünkü bizim gibi düşünmüyorlar. Bizim gibi düşünmeyenlere ölüm. :) Bziler en doğrusunu biliriz.

Cafer Bulur
19.01.2008, 00:08
Keşke herşey bu düz mantık gibi basit olsaydı. Borsaya açıkdıktan sonra gelecek bütün yönetimlerin işi zor. Trabzonspor'un bütçesi %25 küçüldü diyelim bu borsa olayına. Ortalama bir sezonda bütçeniz 35 trilyon, daha önce bu paranın hepsini kullanabiliyorduk şimdi 7 küsür trilyonunu temettü diye ödüyoruz. Olayı sadece bu yönetimle sonlandırmayalım, bunlardan sonra gelecek olan yönetimlerin işi çok zor. Beklentiler büyük ama elde bu beklentilere cevap verecek para yok, bu değirmen bu suyla dönmüyor artık, bu yüzden Trabzonspor gelirlerini arttırmalı. Başka çare yok.
tabiiki trabzonspor gelirlerini artirmali.bunu herkes biliyor.ama siz fatihi 7.5,marcelinho yo 2.75,stepanov u 3,elleri 1milyon euroya satiyorsaniz ve karsiliginda bir tane yildiz bile almadan kulübü bu borcun altina sokuyorsaniz savunulacak hicbir tarafiniz yoktur.ya sportif basariyi yada mali tablodaki basaridan birisine ulasmis olmalisiniz.ikisi de kötü olduguna göre bu isi yapamiyorsunuz demektir.sen hala 7 trilyon temettüye takilmis gidiyorsun.o paranin iki kati fatihin satisindan geldi.yerine oyuncu mu alindi.futbolun f sini bilmiyorsan bilenlere danisacaksin.bunu da yapmazsan insanlar iyi niyetinden süphe eder.

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 00:09
Merak ettiğim, bu delege albayrakı neden seçti.parası var,yıldız transfer yapacak,güçlü vs die .50 trilyon borç bırakacakmışta ...mışta ...mışta...O zaman bıraksınlar BEN başkan olayım.iide Trabzonsporluyum.bunlar kadar hatta fazla bile yapacaığımı düşünüyorum.nasılsa peşimde trilyonlarca borç bırakma hakkım var.nassii..

arkandayız dostum ammaaa kaçırdığın paralrdan beni de göreceksin... Felsefe bu trabzonspor enayi trabzona kazık atmayanı kovuyorlar yönetimden bir bir...

sarman61
19.01.2008, 00:09
Great White , ne kadar anlatırsan anlat Albayrakçılara anlatamazsın. Yazdıklarına canı gönülden katılıyorum.

Hiç sorma bende bu dertten muzdaribim. Anti Albayracılara anlatamıyorum. :)

agahozlu
19.01.2008, 00:11
Great White yazdıklarını sonuna kadar destekliyorum.O dönem doğru yapılacak 1 ve ya 2 transfer ile kesinlikle şampiyonluğa oynardık.Bir takım oyunlar ile bı noktalara geldiğimizi düşünüyorum.Dönem dönem bakın her dönem de transfer ihtiyacaımız daha da arttı.Size soruyorum bu takıma şimdi doğru 2 transfer mi gerekir yoksa takımın büyük kısmını değiştirmek mi gerekir?Nereden nereye diyorum...

ilhan
19.01.2008, 00:12
Sarman , Dert sende derman Albayrakta o zaman.. Hadi inşallah kurtulacaksınız o dertten..

Neyse transfer konuşmak istiyorum ama yine ortada Polyanna mesajlarından başka birşey yok..

Fatih Sağır
19.01.2008, 00:14
Arkadaşlar lütfen albayrak tartışmalarını bırakın ya. tartışılacak birşey mi kaldı daha 9 şubatta kurtuluyoruz inşallah. kendinizi yormayın gerek yok. nedir bu transfer haberleri bi özet yapabilecek varsa sevinirim.

ÖmerFarukYılmaz
19.01.2008, 00:14
Sn. Atay Aktuğ şu camiadan ayrıldığı zaman 2 defa Lig ikinciliği kazanmış, her ikisinde de gönüllerin şampiyonu olmayı başarmış, Kupa' ya ambargo koymuş, Milli Takım' a futbolcu göndermiş ve taraflı tarafsız herkes tarafından iki üç takviye ile bir sonraki sezonun en büyük şampiyonluk adayı olarak sunulmuş yıldızlar ile dolu bir kadro bırakıp gitmişti..

Yeni Yönetim geldi..

Her türlü ilkesizlik ve basiretsizliğin yanısıra hem sahada, hem masada, hem bütçede, hem kalitede ve hem de vizyonda gerisin geriye giden bir camia olduk çıktık..

Şu günkü kadro ve transfer beklentilerimiz göz önüne alındığında büyüklüğümüzden bir dirhem eser mi kaldı yahu?

Bütün bunlar gözümüzün önünde cereyan ederken birileri kalkıp temettü, diğer kalkıp borsadan dem vuruyor hala..

Bulanık suda balık avlamaya gerek yok..

Sadede gelin..

İcraat var mı yok mu?

Boş laflara karnımız tok artık..

2 sene once şampiyonlukun en buyuk adayıydık 2 türkşye kupası aldık

2 sene donra kume duşememye ıynuyoruz ve t.k.sndada gruptan çıkamadık

Cafer Bulur
19.01.2008, 00:16
pazartesi gününe kadar transfer haberi beklemek dogru olmaz.soguktan bile bu kadar etkilenen muhterem futbolcularimiz transfer haberlerinden etkilenmesin diye aciklama yapmazlar.eger oftasi yenemezsek pazartesi gününden itibaren transfer bombalari patlamaya baslar.alex,fernandao ve selcuk.bunun havasiyla da adayligini tekrar aciklar baskanimiz.

Great White
19.01.2008, 00:16
Neyse ki kongreye bir şey kalmadı..

Tabii ki gene bir sinsi manevra gerçekleşmez ise..

O gün itibarı ile Sn. Albayrak ile beraber Albayrakçılar da temizlenecektir zaten doğal olarak:)

O zaman ne mutlu TRABZONSPORLULAR' a..

wien_ts
19.01.2008, 00:17
transfer olmayinca ister istemez konu sürekli sapiyor..yine transfer basligi yönetimle ilgili basliga dönüstü..lütfen arkadaslar onunla ilgili basliklar mevcut..

Great White
19.01.2008, 00:21
Ortada hala transfer namına bir şey olmayınca mecburen de bu rezaletin sebepleri konuşuluyor tabii ki..

DURAS
19.01.2008, 00:23
niye ocu bucu oluyoruz, niye sadece Trabzonsporlu olamıyoruz. albayrak iyi niyetle başladı ama yanındakilerini iyi seçemedi, bir başkan gibi yönetemedi Trabzonu, o zaman başarısızdır. aktuğunda, özağında bir noktadan sonra vizyonu yetmedi.M.ali yılmaz egosuna teslim oldu. şunları yazarken aklıma geldide hep başkanları konuştuk. ancak onlardan daha zararlı işler yapan, başkanları elinde (tabirimi hoş görün) kukla gibi oynatan. sayitoğullarını, ömer sarıları..... vs vs hiç konuşmadık. Trabzonun transfer sorunu yoktur. yönetim sorunu vardır. bundan öncede vardı, bunlarlada var. temennim bundan sonra olmamasıdır. yoksa transfer yapılmış yapılmamış çok önemli değil bence

Sefa Murat Dokuz
Neyse ki kongreye bir şey kalmadı..

Tabii ki gene bir sinsi manevra gerçekleşmez ise..

O gün itibarı ile Sn. Albayrak ile beraber Albayrakçılar da temizlenecektir zaten doğal olarak:)

O zaman ne mutlu TRABZONSPORLULAR' a..
Önümüzdeki sene Komşumuz var Matbaacı ona söyliyecem 9 Şubat gününe yazdırcam önemli olaylar bölümüne yazdırtcam Trabzonspor'un kurtuluşu

Egemen
bu salih altın (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/39014/salihaltin/transferdaten.html) hakkında bilgisi olan varmı??

necidir? midfielder allrounder yazmışlar ama almancayı unutmuşum tam çözemedim..
yani orta sahada nereye koysan oynar mı diyolar..
burdan 2 ayagını da çok iyi kullanıyor sonucu mu çıkıyor.. yada orta sahaki o basan adamlardan mı??

cevap verebilecek bilgisi olan?

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 00:25
bu salih altın (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/39014/salihaltin/transferdaten.html) hakkında bilgisi olan varmı??

necidir? midfielder allrounder yazmışlar ama almancayı unutmuşum tam çözemedim..
burdan 2 ayagını da çok iyi kullanıyor sonucu mu çıkıyor.. yada orta sahaki o basan adamlardan mı??

tek bilgim albayrak kriterlerine uygun olduğu...

Egemen
19.01.2008, 00:27
tek bilgim albayrak kriterlerine uygun olduğu...

o zaman niye cevap veriyorsun.. hayret bişey..

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 00:29
o zaman niye cevap veriyorsun.. hayret bişey..
yani bu oyuncuyu tanıyan yoktur zaten bir kaç saat önce MİT falan deniyordu takım için hiç bişey belli değil gizli gizli... alman transfer sitesi oyuncuyu bizim kadroya dahil edior türkiyede hiç bir haber yok...
Adamı ne tanıyan var ne eden.... Piyangodan transfer kim olduğunu sahaya çıkınca görcez...Onur Kıvrak gibi sahada görcez ne olduğunu...

Zafer Fidan
19.01.2008, 00:29

yXMkqZTS89A

salihismet
19.01.2008, 00:34
Güzel kardeşim bilip bilmeden sallamayalım, Trabzonspor'un bahsedilen 50 trilyon borcundan içinde Albayrak'ın alacakları da var. Yapılan son ödemelerle birlikte Albayrak'ın Trabzonspor için cebinden çıkan para 15 trilyonu geçti. Bu paranın içinde 4 trilyon gibi bir para Marcelinho için harcanan para. Görevi bıraktığı zaman 4 trilyonu almaz herhalde :) Hatta bunun yanında baya bir parayı da hibe eder diye düşünüyorum. Kongrede yaklaşıyor hepsini faaliyet raporunda göreceğiz.

Karde$, aciklamalarinin bir kaynagi vardir herhalde, paralar alindi verildi, Fatih kendi gitmek istedi ve gitti, ersen de kendisi gitti, bunlar tamamda benim kafama ba$ka bir $ey takildi; Ayrica $unuda belirteyim, bunlar bu takimi hic iyi yönetemediler, ba$kalarina bakarak onlar böyle yönetti bunlar daha iyiydi kiyaslamasini yaparsak i$in icinden cikamayiz. Kafama takilan $u:

Trabzon sivas macini hatitrlarsiniz, orada o kadar olaylar oldu, mac tatil edildi, bagira bagira 3 puanimiz gitti. Futbol yasalarina göre bence 3 puanin gitmesi dogru bir karardi, fakat, Türkiyede masaya yumrugunu vuran yada masada taha güclü olan mali götürüyor, bunu sivas ba$kani bildigi icin, herkesin gözü önünde ikili oynayip 3 puani alip götürdü. I$in ilginc tarafi bu i$leri organize ederken, Trabzonspor yönetiminden yanima laf sokmayacak bir adam gelsin sözünü milletin gözüne baka baka Trabzonda söyleyebiliyorsa, ve buna hic bir yönetici müdahale edemiyorsa, orada yönetici deyil yönetilen insanlar var demektir. Böyle bir krizi sivasin ba$kani kendi lehini cevirdebiliyorsa, sende Haluk Ulusoya verdigin oylara güvenip, bu i$i orada hallederiz diye dü$ünüp ba$ka hic bir $ey yapamiyorsan senden Trabzonspora ne ba$kan olur, nede yönetici. Bu yöneticilerin Trabzonspordan para alacaklari olabilir, ama veridkleri zararlari üste para ödeseler düzeltemezler.

Emorfo
19.01.2008, 00:38
Eğer bir olaya neşter vurmak istiyorsanız o olayı bütün detaylarıyla inlecemek zorundasınız. Bu yönetim başarısız oldu elbette, bunun tartışılır bir tarafı yok. Ancak Trabzonspor'un çöküşünü iyi görmek lazım, Atay Aktuğ'un 2. döneminden itibaren yani yapılan iyileştirmeler ve borsaya açıldıktan sonra Trabzonspor'da bir çöküş yaşandı. Borsaya açılmamıza ve borsadan 20 trilyon gibi bir para gelmesine rağmen 25 trilyon borç bıraktı Atay Aktuğ, bu yönetimde elbette ben daha iyisini yaparım iddiasıyla geldi. Daha iyisini yaptılar ve kulüp bugün bu halde :) Ayrıca futbol takımı olarak değerlendirdiğimizde Atay Aktuğ göreve gelmeden zaten sahada hocasız başkansız kaptan Fatih'in önderliğinde sahada canavar gibi bir takım vardı. Bugün çok sövdüğünüz Ziya Doğan o dönemde şampiyonluğu kaçırdı. Atay Aktuğ şanslıydı Özkan Sümer döneminde kurulan kadronun ekmeğini kendisi yedi. Özkan Sümer'den sonra Ahmet Ağaoğlu başkan olmalıydı maalesef o şansı kaçırdık, Özkan Sümer'İn keçi inatı yüzünden. Atay Aktuğ güzel şeyler yaptı evet, ancak biraz risk alabilseydi becerip bir iki transfer yapabilseydi şampiyon bile olabilirdi. Transfer yapamadılar baktılar olmuyor Jun diye bir adamı aldılar gitti paracıklar :) Albayrak'ın geldiği dönemde ise elimizde yıpranmış yarıdan fazlası gitmek isteyen futbolcular kaldı. Atay Aktuğ'un yerinde başkası olsa yine çok fazla farketmeyecekti. Sahadaki takım aslanlar gibi mücadele ediyordu. Taca giden topa koşan bir kaptanımız, tekmeye kafa sokan bir 2. kaptanımız vardı. Sorumluluk ve kulübü sahiplenme üst noktadatdı. Daha sonra beklenen şampiyonluk gelmeyince bu hırs ve uyum kalmadı. herkes gemiyi terk etmenin peşine düşdü. Albayrak'ın şansızlığı da biraz böyle bir döneme denk gelmesi oldu.

Saha sonuçları bir yana kulübün idari yönetimi konusunda da Albayrak yönetimi başarısız oldu. Bunun savunalacak bir tarafı yok, ancak bir şey yazıp çiziyorsak sadece laf olsun diye yazmayalım. Neden böyle oldu onu sorgulayalım. Yönetimler toplama isimlerden olmasın, başkan olacak şahıs kendi ekibini kursun öyle aday olsun. Organizasyon sağlam kurulsun, yöneticiler arasında iletişim iyi sağlansın. Albayrak döneminde bunları yaşadık. Birbirinden habersiz herkes kendince kral bir yönetim kurulu. Halbuki Albayrak'ın o dönemde başkanlığa aday olurken seçilmek uğruna böyle bir liste hazırlamasına gerek yoktu, gerçi listenin çoğunu haşim Sayitoğlu hazırladı. Albayrak tanıdığı bildiği insanlarla yola çıksa başarısız olsa da yönetimsel anlamda bu rezillikler yaşanmazdı. Yöneticiler arasındaki kavga dövüş, transferlede biri ak derken diğerinin kara demesi. Birbirinden habersiz insanlar, uzatılan her mikrofona tuzla koşan yöneticiler vs vs. Trabzonspor'a adam gibi bir başkan etrafında toplanacak 2. 3. adamlar lazım. Biz de herkes kral zaten. Sorun burda.

İdris Toksoy
19.01.2008, 00:38
Ya biz şimdi kimle ilgileniyoz.Kimleri alacaz.Bugün hiç takip edemedim takımımızı.

Fatih
19.01.2008, 00:41
albayrak şanssız falan değildi hatta çok şanslıydı çünkü herkes arkasındaydı albayrakı bi nebze haklı çıkarmak için elinden geleni yapıyosun faruk:)

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 00:50
klübe para verdin başkan tamm...
şimdi bir başkan klüp için kendi cebinden 10 tilyon yatırım yapıyorsa ilerde bunun geliri 20 trilyon sa yarısını kendisi alıp yarısnı da klübe verir...
aziz yıldırım örneği gibi klüp için bir çok yatırım yaptı kendisi zenginde zenginliğine zenginlik kattı fb yi de zengin etti
bizim başkan ne yaptığını bilmediğimiz işlerle saçma sapan oyuncularla kadroyu doldurdu sonra başrısızlık üzerine verdiği parayı geri mi alcak hem klüp zararda hem sen öyle kalır ama bu kurnaz kaptırdığı parayı geri almaya çalışıyor şimdi de alcak zaten ....

Great White
19.01.2008, 00:51
Sn. Atay Aktuğ' un şu Yönetim' e bırakmış olduğu borç bir çok basın organına göre sıfır bazılarına göre ise en fazla 4 milyon dolar civarında..

Tüm bu bilgiler ışığında çıkıp da "Albayrak kulübü 25 milyon borç ile devraldı" diyebilen arkadaşlar bu iddialarını da ispatlamak durumundalardır..

Sn. Aktuğ "Biz kulübü borçsuz bıraktık" dediğinde bile Yönetim' den bir kişi dahi itiraz edememişken şurada duyduklarımıza da bakın hele:)

cyberentalpi
19.01.2008, 01:13
Eğer bir olaya neşter vurmak istiyorsanız o olayı bütün detaylarıyla inlecemek zorundasınız. Bu yönetim başarısız oldu elbette, bunun tartışılır bir tarafı yok. Ancak Trabzonspor'un çöküşünü iyi görmek lazım, Atay Aktuğ'un 2. döneminden itibaren yani yapılan iyileştirmeler ve borsaya açıldıktan sonra Trabzonspor'da bir çöküş yaşandı. Borsaya açılmamıza ve borsadan 20 trilyon gibi bir para gelmesine rağmen 25 trilyon borç bıraktı Atay Aktuğ, bu yönetimde elbette ben daha iyisini yaparım iddiasıyla geldi. Daha iyisini yaptılar ve kulüp bugün bu halde :) Ayrıca futbol takımı olarak değerlendirdiğimizde Atay Aktuğ göreve gelmeden zaten sahada hocasız başkansız kaptan Fatih'in önderliğinde sahada canavar gibi bir takım vardı. Bugün çok sövdüğünüz Ziya Doğan o dönemde şampiyonluğu kaçırdı. Atay Aktuğ şanslıydı Özkan Sümer döneminde kurulan kadronun ekmeğini kendisi yedi. Özkan Sümer'den sonra Ahmet Ağaoğlu başkan olmalıydı maalesef o şansı kaçırdık, Özkan Sümer'İn keçi inatı yüzünden. Atay Aktuğ güzel şeyler yaptı evet, ancak biraz risk alabilseydi becerip bir iki transfer yapabilseydi şampiyon bile olabilirdi. Transfer yapamadılar baktılar olmuyor Jun diye bir adamı aldılar gitti paracıklar :) Albayrak'ın geldiği dönemde ise elimizde yıpranmış yarıdan fazlası gitmek isteyen futbolcular kaldı. Atay Aktuğ'un yerinde başkası olsa yine çok fazla farketmeyecekti. Sahadaki takım aslanlar gibi mücadele ediyordu. Taca giden topa koşan bir kaptanımız, tekmeye kafa sokan bir 2. kaptanımız vardı. Sorumluluk ve kulübü sahiplenme üst noktadatdı. Daha sonra beklenen şampiyonluk gelmeyince bu hırs ve uyum kalmadı. herkes gemiyi terk etmenin peşine düşdü. Albayrak'ın şansızlığı da biraz böyle bir döneme denk gelmesi oldu.

Saha sonuçları bir yana kulübün idari yönetimi konusunda da Albayrak yönetimi başarısız oldu. Bunun savunalacak bir tarafı yok, ancak bir şey yazıp çiziyorsak sadece laf olsun diye yazmayalım. Neden böyle oldu onu sorgulayalım. Yönetimler toplama isimlerden olmasın, başkan olacak şahıs kendi ekibini kursun öyle aday olsun. Organizasyon sağlam kurulsun, yöneticiler arasında iletişim iyi sağlansın. Albayrak döneminde bunları yaşadık. Birbirinden habersiz herkes kendince kral bir yönetim kurulu. Halbuki Albayrak'ın o dönemde başkanlığa aday olurken seçilmek uğruna böyle bir liste hazırlamasına gerek yoktu, gerçi listenin çoğunu haşim Sayitoğlu hazırladı. Albayrak tanıdığı bildiği insanlarla yola çıksa başarısız olsa da yönetimsel anlamda bu rezillikler yaşanmazdı. Yöneticiler arasındaki kavga dövüş, transferlede biri ak derken diğerinin kara demesi. Birbirinden habersiz insanlar, uzatılan her mikrofona tuzla koşan yöneticiler vs vs. Trabzonspor'a adam gibi bir başkan etrafında toplanacak 2. 3. adamlar lazım. Biz de herkes kral zaten. Sorun burda.

Atay Aktug ile ne derdin var anlamis degilim.
Birincisi biraktigi borc 5 milyon dolar civarinda idi. Yonetim ilk geldiginde bunun aksinide savunmadi.Sonra bir toplandida bir yoneticimiz Atay aktug un senin dedigin kadar degilde 15 milyon civari borc biraktigini soylediAktug itiraz etti. Adam cevap bile veremedi. Aktug bir cok hesap sordu o zaman borc 30 tirilyondu. Bu bir sene evvel. Atay aktug borc filan birakmadi. Siyasi dusuncene mi ters bilmiyırum ama camur atiyorsun bence. Albayrak cetesinin agzindan konsuyorsun.
Futbolcu iyilestirmeleri diyo4rsun. Ama Yattara gibi bugun fiyati en az 5 milyon eoru eden birini 300 bin dolar civarinda paraya zaten oynatamazdin. Sınra ucup giderdi bedavaya bakar kalirdin.
Ustelik fatih 8 marce 2.750 eller 1 step 4 milyon eroya satildi. Bu paralara ne aldik. umut 3 milyon dolar. risp ayman 2 milyon dolar marce 2.5 digerlerinin bonservisleri elinde geldi. Valla satsan alsan karli cikarsin.

Bu durumda sizin iddaniz gibi borc 25 milyon YTl olsa ayni aklmasi gerekmez mi en azindan. Borsaya tememttu odemesi diyorsun. Zaten hisselerin bir cogu geri alindi. Temettu kendimize yani. Ustelik o kadar deger kazanan hisse bize hic kazandirmiyor mu.

Tek cikarilcak sonuc var. Yildizlar toplulugu 2 sene kupa almis bir takim al. Lig ikincisi bu arada. Elinde ne yildiz kalsin ne basari. Birde ustune borcun tonla artsin. Buna bir avikama yapin bence

cyberentalpi
19.01.2008, 01:16
Sn. Atay Aktuğ' un şu Yönetim' e bırakmış olduğu borç bir çok basın organına göre sıfır bazılarına göre ise en fazla 4 milyon dolar civarında..

Tüm bu bilgiler ışığında çıkıp da "Albayrak kulübü 25 milyon borç ile devraldı" diyebilen arkadaşlar bu iddialarını da ispatlamak durumundalardır..

Sn. Aktuğ "Biz kulübü borçsuz bıraktık" dediğinde bile Yönetim' den bir kişi dahi itiraz edememişken şurada duyduklarımıza da bakın hele:)

Bir iki iki lafi bir araya getiremeyen hic bir borcu aciklayamayan aciz bir yoneticinin soyledigi soz. Sen de bugun atay aktug 50 milyon ytl birakti. Ertesi gun albayrak sever grubu borc 50 milyon derler:)

akdin
19.01.2008, 01:21

Son günlerdeki en iyi yazı;Atay Bey yönetimde otoriter olamadığı için netice alamadı.(Zurawski olayı)Albayrak yönetimi Lazaroni tercihini yaptığında vizyonunu belli etti,biz anlamadık..(mı)......Dik durabilen,parçalanmamış taraftarımız bile yok....Bu kadar rezillikten sonra transfer yapsan ne olur?Bu işi ancak şampiyonluk temizler,olabilirmiyiz,inanırsak oluruz......Küçük hesaplar yapmak bizi küme düşürür,bu kafayla da birdaha çıkamayız.......Evet altı yedi transfer yapılacağını düşünüyorum,yönetemezsen,hepsi kaçar,borcu ödemekte bize düşer.......

erdemtilki
19.01.2008, 01:31
ben uzun zamandır üyeyim fakat ilk kez foruma yazıyorum merhaba arkadaşlar transfer konusunda benimde hiç umdum yok ama bi taraftan düzgün bir taransfer yapamasalarda bunlardan kurtulsak bakarsın bir iki transfer yapıp tekrar seçilip 2 sene mizi daha zulume çeviriler bu adamlar bize yıldız sözü verdiler tranferde onca isim geciyor ben bunlar geldiginde elimizde olan kadro bugun elimizde olsa hiç transfer düşünmezdik bunlar bize bir tane bile sagolsulnar diye bilecegimiz transferleri yok yani bize vermedi bizden aldılar bence transfer bu sezonu kurtarır ama bunlardan kurtulamazsak gelecegimiz kararır

Serdar A
19.01.2008, 01:43
O değilde , resmi site uzun süredir bakımda .. Var mıdır bir hikmeti :)

( iyice paranoyak olduk )

Terzioğlu
19.01.2008, 01:56
Travelair ve farabi abilerim sizlere kötü bir haberim var. Kacar ile cesitli Bundesliga ekipleri(Hannover, Hertha) ilgileniyor...

AyhanPe
19.01.2008, 02:02
Travelair ve farabi abilerim sizlere kötü bir haberim var. Kacar ile cesitli Bundesliga ekipleri(Hannover, Hertha) ilgileniyor...

kapariz ellerinden:D

fetvaci
19.01.2008, 02:03
salıh altın kımdır ya buradakı sohbet bollugundan aradakı transfer bılgılerını cıkarmak transfer hakkında bılgı edınmek zor oluo gercekten...

Serdar A
19.01.2008, 02:07

Bu 10 gün önceki haber . Bende daha kötü haberleri var :) Herta'da imza aşamasına gelindi. Vojvodina devre arasında iki oyuncusunu sattığı için bir ihtimal Kacar'ı sezon sonuna saklarlar diyordum ama şu an durumu biraz karışık . 1 haftada durumu netleşir.

Trabzon'a Kacar çok , yeterki yönetimin iyi futbolcu bulmak ve almak gibi bir niyeti olsun .

Emorfo
19.01.2008, 02:14
cyberentalpi

Bu borç konusu daha önce de tartışılmıştı. Konunun özü şu. Daha öncede forumda defalarca verilmişti. Okuyunuz lütfen.

TRABZONSPOR’UN BORCU?

Trabzonspor’un mevcut borcunun 29.741 milyon YTL olduğu açıklandı. Nerede? Divan Genel kurulunda... Hani başkan sayın Nuri Albayrak’ın başka bir toplantıyı gerekçe gösterip katılmadığı divan genel kurulunda...
Evet, borç 29 milyon 741 bin YTL.. Bu rakamın içinde başkan Nuri Albayrak’ın alacağı olan 3 milyon 700 bin YTL de var! Ancak, bu işte bir yanlışlık var gibime geliyor! Mesela Trabzonspor’un borcu 2007 Nisan ayı sonu itibarı ile 34 milyon 600 küsür YTL olarak görünüyordu! Peki ne oldu da bir ay geçmeden ve kulübün kasasına beş kuruş girmeden bu borç yaklaşık 5 milyon YTL azaldı!
Şöyle olmuş galiba... Trabzonspor yönetimi gelecek yılın naklen yayın gelirlerinin bir kısmını teminat gösterip bankadan kredi almış ve borcu indirmiş! Bu teminat ne kadar mı? Fazla değil canım! Gelecek yılın naklen yayın gelirlerinin yarısı civarında! Yani 6 milyon YTL liracık!!! Kısaca, olmaz ama diyelim ki oldu: Eğer bu yönetim istifa etse ve genel kurula gitse, göreve de talip olmasa, yeni yönetim de Digitürk’ün vereceği paralara bel bağlarsa ne olur? Basit: Kırk küp hikayesi olur!!!
Ayrıca divan genel kurulunda asbaşkan Haşim Albayrak, Atay Aktuğ döneminden 24 milyon YTL borç devraldıklarını açıkladı. Akabinde Aktuğ’dan cevap: “Yalan: Biz 4.5 milyon YTL borç bıraktık!”
Önümde 17-18 Aralık 2005 tarihli 38.dönem Faaliyet raporu var! Yani Akay Aktuğ’un yönetimin hazırladığı rapor! Raporun 98’inci sayfasında şöyle bir not: 9.12.2005 konsolide bütçe: Kısa vadeli borçlar: 9 milyon 300 bin YTL, uzun vadeli borçlar: 14 milyon 506 bin YTL. Toplam: Yaklaşık 24 milyon YTL..! Peki Aktuğ, neden “Biz 4.5 milyon YTL borç bıraktık.” Diyor o zaman? “Nakit Akım Tablosu” yapmışlar da ondan! Yani kasaya aylık olarak giren ve çıkan parayı hesaplamışlar...
Aktuğ yönetimi borsaya girmiş, borçların bir kısmını ödemiş. 750 bin dolara alınan Tolga Seyhan’ı 3 milyon 750 bin dolara satmış ama, 5 milyon 250 bin YTL’lik de “iyileştirme” yapmış!
Albayrak yönetimi ise 7 milyon 200 bin euroya – ki yaklaşık 14 milyon YTL ediyordu o zaman - Fatih Tekke’yi sattığı halde borcu yine artırmış...

albayrak şanssız falan değildi hatta çok şanslıydı çünkü herkes arkasındaydı albayrakı bi nebze haklı çıkarmak için elinden geleni yapıyosun faruk:)

Ne alaka dostum gayet objektif ve genel bir yazı yazdım. Yazdığımı öyle anlıyorsan o senin sorunun yapacak bir şey yok :)

Emirhan Makul
19.01.2008, 02:23
ya o değilde de nigrisle biz ilgileniyorduk durup dururken spor bültenlerine ankaraspor de nigrisden vazgeçti diye haber geçtii varmıdır bir hikmeti acaba bu işin şimdi de nigrisle kim ilgilenecek

h@msi61
19.01.2008, 02:38
ya o değilde de nigrisle biz ilgileniyorduk durup dururken spor bültenlerine ankaraspor de nigrisden vazgeçti diye haber geçtii varmıdır bir hikmeti acaba bu işin şimdi de nigrisle kim ilgilenecek

ne yani artik De Nigris'in ilgisiz kalmasina da mi uzulur olduk:)

Emirhan Makul
19.01.2008, 02:50
ne yani artik De Nigris'in ilgisiz kalmasina da mi uzulur olduk:)

yok üzülmüyorumda :) biz almayackmıyız kimse ilgilenmiyo işte biz alalım

Terzioğlu
19.01.2008, 03:02
Nachdem der Wechsel zu einem türkischen Erstligisten schon so gut wie perfekt war, gibt es nun noch einen neuen Kandidaten der sich für den 20-jährigen Mittelfeldspieler des Wuppertaler SV interessiert. Der VfB Lübeck mit Ex-WSV Trainer Uwe Fuchs möchte Salih Altin ausleihen. Daneben laufen aber auch weiterhin die Verhandlungen mit Trabzonspor. Wohin der in Deutschland geborene Altin wechselt, steht bisher noch nicht fest...

rot-blau.com

Salih Altin'i VfB Lübeck takimi kiralamak istiyormus. Trabzonsporla görüsmeler sürüyor bu oyuncu hakkinda. Ortada henüz kesin birsey yok nereye gidecegi hakkinda...

Ahmet Kuru
19.01.2008, 03:04
Sürpriiiz
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_195206_fernando1801bb.jpg

Trabzonspor, transfer listesinde bulunan iki Brezilyalı'dan biri olan Fernandao ile anlaştı. Türkiye'de oynamak istemeyen Alex'in ise menaceri tarafından ikna edilmeye çalışıldığı öğrenildi.
18.1.2008

Fernandao tamam
Lige ve kupaya sezon ortasında havlu atan Trabzonspor transferde bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmayı amaçlayan Bordo-Mavililer’in uzun süre ilgilendiği iki Brezilyalı Fernandao ile Alex Meschini transferlerinde önemli aşama kaydedildi. Karadeniz ekibinin Fernandao ile anlaşmaya vardığı Alex Meschini’yi ise Türkiye’ye getirmek için ikna çabalarının sürdüğü öğrenildi. Teknik Direktör Ersul Yanal’ın ısrarla istemesi sebebiyle bu iki oyuncu yeniden gündeme alınmıştı.
Alex ikna ediliyor
Yönetim daha önce el sıkıştığı Fernandao ile kesin anlaşma sağlarken, Alex Meschini’nin ise tereddütleri olduğu, takım arkadaşı ve menacerinin bu oyuncuyu ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Eğer Alex’in de transferi tamamlanırsa Fernando ile birlikte Trabzonspor’da forma giyecek. Dubai Cup’taki performansları sonrası Avrupa’nın devlerinin dikkatini çeken Fernandao ile Alex’in, Karadeniz ekibine toplam 6.5 milyon Dolar civarında maliyetinin olacağı bildirildi.
Ergun ATA

Allah Allah bundan benim yeni haberim oldu.Cidden bu kadar ilerlemişler mi ya???Ergun abi nın yazısı bide,Gece gece şok oldum valla.

Emirhan Makul
19.01.2008, 03:08
Allah Allah bundan benim yeni haberim oldu.Cidden bu kadar ilerlemişler mi ya???Ergun abi nın yazısı bide,Gece gece şok oldum valla.

bu haber gece mi yazıldı ki son dakka mı yanii ?

Ahmet Kuru
19.01.2008, 03:10
bu haber gece mi yazıldı ki son dakka mı yanii ?

yok gece yazılmamış.Bugünün haberi 18 ocak diyor.ama BMN hiçbiyerde raslamadım bu haberi.Ondan şaşırdım baya.Fanatik de okumamıştım.

Emirhan Makul
19.01.2008, 03:11
halla halla ne yani biz şimdi transfer mi yaptık valla imzalamadan inanmam

İleli
19.01.2008, 03:13
Sürpriiiz
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_195206_fernando1801bb.jpg

Trabzonspor, transfer listesinde bulunan iki Brezilyalı'dan biri olan Fernandao ile anlaştı. Türkiye'de oynamak istemeyen Alex'in ise menaceri tarafından ikna edilmeye çalışıldığı öğrenildi.
18.1.2008

Fernandao tamam
Lige ve kupaya sezon ortasında havlu atan Trabzonspor transferde bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmayı amaçlayan Bordo-Mavililer’in uzun süre ilgilendiği iki Brezilyalı Fernandao ile Alex Meschini transferlerinde önemli aşama kaydedildi. Karadeniz ekibinin Fernandao ile anlaşmaya vardığı Alex Meschini’yi ise Türkiye’ye getirmek için ikna çabalarının sürdüğü öğrenildi. Teknik Direktör Ersul Yanal’ın ısrarla istemesi sebebiyle bu iki oyuncu yeniden gündeme alınmıştı.
Alex ikna ediliyor
Yönetim daha önce el sıkıştığı Fernandao ile kesin anlaşma sağlarken, Alex Meschini’nin ise tereddütleri olduğu, takım arkadaşı ve menacerinin bu oyuncuyu ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Eğer Alex’in de transferi tamamlanırsa Fernando ile birlikte Trabzonspor’da forma giyecek. Dubai Cup’taki performansları sonrası Avrupa’nın devlerinin dikkatini çeken Fernandao ile Alex’in, Karadeniz ekibine toplam 6.5 milyon Dolar civarında maliyetinin olacağı bildirildi.
Ergun ATA

arkadaslar vazgecin bu sevdadan lutfen :)..

Ahmet Kuru
19.01.2008, 03:14
Akçaabatlı hevesimizi kırma beee.ver gazı sen:D

Emirhan Makul
19.01.2008, 03:15
de nigris gelemez o zaman yattıı oda ben nigrisi istiyodum daha aktif adam

TSezgin61
19.01.2008, 03:15
bu haber bugün öglen bmnde dolasiyordu... yani herkesin haberi var, hatta yarin sabah gelismeler olabilir. brezilya saati

Ahmet Kuru
19.01.2008, 03:18
bu haber bugün öglen bmnde dolasiyordu... yani herkesin haberi var, hatta yarin sabah gelismeler olabilir. brezilya saati
gündüz pek bakamamıştm nete.,göremeyince sitede bende yazim dedim.arkadaş aradı da o söyledi,bende korktum bişi oldu diye.Meğer Konu Alex ve fernandoymuş:)gecenin bu saatinde insan bunun için aranır mı yahu:)

Emirhan Makul
19.01.2008, 03:19
belkide şuanda fernandoo bizim çizgili formayı giymiş poz veriyodurr :)

TSezgin61
19.01.2008, 03:21
insallah bu umutlar bosa gitmez...:) tamam yönetimi sevmiyor olabiliriz, ama dünyanin en önemli kulüplerinden birinin gökdeniz-fatih degerindeki oyunculari almaya calisiyoruz... yani kolay is degil. insallah aliriz. alamasak bile hic degilse bitanesi olsun

Emirhan Makul
19.01.2008, 03:25
fernandaooo gol gol gol :)

Kadir Aydın
19.01.2008, 03:26
Alsak da bu eleman bizim oraların ekmeğine suyuna alışamaz kaçar gider meraklanmayın.

Bilâl ÇOBAN
19.01.2008, 05:57
benim nöbet bitti, yine transfer yok...

My
19.01.2008, 06:02
Son beş gün!
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_195380_fernando0701bb.jpg

Fernandao'yu bitiren Trabzonspor Yönetimi, kulübü ile el sıkıştığı Alex'e son kez süre tanıdı. Olumsuz bir sonuca karşın şimdi B planı yapılıyor.

19.1.2008

Parada hiç bir sorun yok
Trabzonspor'da somut bir sonuç alınması için çıkılan son transfer atağında sona giderek yaklaşılıyor... Yönetim, İnternacional forması giyen golcü Fernandao’nun işini bitirirken, Alex’i ikna etmek için dört koldan çalışıyor. Yeni bir pürüz yaşamamak için kesenin ağzını açan ve istenen ücretleri ödemeye hazır olan Bordo-Mavili idareciler, orta saha oyuncusu Alex’e son kararını vermesi için süre tanıdılar.

İkisini beraber istiyor
En geç beş gün içerisinde Trabzonspor’un teklifine net yanıtını iletecek olan Alex’ten istenen cevap gelmemesi halinde ise rotanın yeniden Avrupa’ya kayabileceği öğrenildi. Aynı takımda forma giydikleri için teknik direktör Ersun Yanal’ın Fernandao ile Alex’i beraber istediği, ancak orta saha futbolcusunda bir sorun yaşanması halinde nasıl bir tercih yapacağının henüz şekillenmediği belirtildi.

Fanatik

Serdar A
19.01.2008, 06:29
Morike Sato : 202 cm boyunda . 1981 doğumlu. Forvet ve ortasaha oynuyor. Fransız altyapısından yetişen Mali asıllı Sato iki sezon ingiltere 1. liginde mücadele etti. Bu sezon 2.Bundesliga ekipleinde St. Pauli'ye transfer oldu. Genellikle sonradan oyuna giriyor. Maçın gidişatına göre Forvet yada ortasaha oynuyor.

Almanya'da ikamet arkadaşlarımızdan bu oyuncuyu izleyen , fikir sahibi varsa dinlemek isterim.

http://www.fcstpauli.com/staticsite/staticsite.php?menuid=267&topmenu=5
http://www.viewimages.com/Search.aspx?mid=73963071&epmid=2&partner=Google
http://en.wikipedia.org/wiki/FC_St._Pauli
http://www.youtube.com/watch?v=ee30XGQ_z5I

Serdar A
19.01.2008, 06:47
Tomislav Stanic: 202 cm boyunda , 100 kilo . 81 doğumlu Bosna Hersekli forvet oyuncusu . Profesyonel futbol hayatına Hırvatistanda başladı . Almanya bölgesel ligi takımlarından Dresden bir sezon oynayan Stanic oradan Macaristan'ın Vtk takımına transfer oldu . Yüksek ihtimal yarattığı hayal kırıklığı ile sezon sonu Azerbaycan liginden Bakü'ye transfer oldu.
Bu sezon Genclerbirliyi formasını giyiyor.

İçimizde Azerbaycan'da yaşayan / okuyan varsa ve bu oyuncu ile bildiklerini paylaşırsa sevinirim.

http://forum.dynamo-dresden.de/showthread.php?t=6691
http://www.playerhistory.com/Default.aspx?page=player_details&playerID=68889
http://www.weltfussball.de/spieler_profil.php?id=33414

keponoxia
19.01.2008, 06:58
yonetim hakkindaki yorumlari yeni okudum bu borc yukunu albayrak yuzunden kaynaklanmio diyene sasarim ya adam kulubu satsa gene sawuncakmisiniz atay aktug bu klube cok sey katmistir arkadaslar senerlerdir borsaya acilinmaya calisiliodu adam borsaya soktu bizi hatta rekor bi taleple girdik ts clup kuruldu klubun ekonomik sewiyesi tam dengelendi derken bu albayarak cika geldi sonuc bi dunya borc sebepsiz yere kongre ertelenmesi sokaga cikamas olduk neyini sawunuosunuz. yok fernando we alexi getiriolar getisinler kardesim bu kadar adam hangi takimdan kacti bi soylermisiniz bana

Serdar A
19.01.2008, 07:10
Stefan Maierhofer : 202 cm boyunda , 100 kilo. 82 doğumlu her iki ayağınıda hakim Avusturyalı forvet oyuncusu.

2005 yılında BayernII ile profesyonel sözleşme imzaladı. Bölgesel ligde gösterdiği üstün performans ve 42 maçta rakip filelere gönderdiği 21 gol ile sezon sonu hemen Bayern Münih A takıma alındı . A takımda bekleneni veremeyen Maierhofer sezonun ikinci yarısında Koblenz'e gönderildi . Bu takmla 14 maçta 3 gol atma başarısı gösteren Avusturyalı forvet bir transfer daha gerçekleştirerek bu sezon başı SpvGg Fürth takımına gitti.

Bu sezon genellikle sonradan oyuna dahil olmasına rağmen 3 gol atan Maierhofer bu ay sezon sonuna kadar Rapid Wien takımına kiralandı. Oyuncu yüksek fizik gücü ve hava hakimiyetiyle tanınmasıyla beraber bir türlü beklenen sıçramayı yapamadığı yorumu yapılıyor.

http://en.wikipedia.org/wiki/Stefan_Maierhofer
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/32660/stefanmaierhofer/aufeinenblick.html
http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=40&go=94299

28TS61
19.01.2008, 08:15
fernandao gelecek az kaldi arkadaslar

Cafer KILIÇSOY
19.01.2008, 08:41
Dün öğle saatlerinde böyle bir bilgi kulağıma geldi ama kesinleşmeden sizinle paylaşmak istemedim.

Gerçi ben yine inanamıyorum ya. neyse....

asilhamsi
19.01.2008, 08:42
Hiç sorma bende bu dertten muzdaribim. Anti Albayracılara anlatamıyorum. :)

trabzonsporluysak ayni zamanda anti albayrakciyizdir demektir.Nedenmi....

Efsanemize g.tu boklu yeni birinci lige cikmis takimlar kumeye diye bu yonetim sayesinda bagirmaya basladi...
Topcu musbettesi risp,omer gibi dengesizler koskoca trabzonsporumuzu sallamayip kafalarina gore bi yerlere gittiler..
Sivas olaylarinda tum turkiyenin gozunde Trabzonumuz ve Trabzonsporumuzun cani durumuna dusurulduler..
Fifa daki dosya sayimiz bu yonetim doneminde katlandi...
Borc nedeniyle klubunkapisina kilit vurma asamasina bu yonetim sayesinde geldik...

Kisacasi trabzonsporluluk=Anti albayrakcilik...

Kimsenin kisilerle sorunu yok ama tablo coooooooooooooookkkkkkkkkkk acik...

Hasan61
19.01.2008, 09:40
gurbetçilerde bir gelişme var mı?

Hüseyin Kurt
19.01.2008, 09:56
trabzonsporluysak ayni zamanda anti albayrakciyizdir demektir.Nedenmi....

Efsanemize g.tu boklu yeni birinci lige cikmis takimlar kumeye diye bu yonetim sayesinda bagirmaya basladi...
Topcu musbettesi risp,omer gibi dengesizler koskoca trabzonsporumuzu sallamayip kafalarina gore bi yerlere gittiler..
Sivas olaylarinda tum turkiyenin gozunde Trabzonumuz ve Trabzonsporumuzun cani durumuna dusurulduler..
Fifa daki dosya sayimiz bu yonetim doneminde katlandi...
Borc nedeniyle klubunkapisina kilit vurma asamasina bu yonetim sayesinde geldik...

Kisacasi trabzonsporluluk=Anti albayrakcilik...

Kimsenin kisilerle sorunu yok ama tablo coooooooooooooookkkkkkkkkkk acik...
en çokta koyan o!! daha düne kadar küme düşmemeye oynayan takımlar şimdi çıkmış bize kafa tutmaya çalışıyor.sahalarındaki maçlarda trabzon kümeye diye tempo tutuyorlar.meğer zamanında ne çok canlarını yakmışızda fırsat kolluyorlarmış.sırf bu yüzden bile albayrak ve tayfası bidaha trabzona dahi uğramasın !!!!!!

Nytre
19.01.2008, 10:04
karadeniz gazetesi yine SALLAMA moduna girmiş .

lazo1967_61
19.01.2008, 10:06
karadeniz gazetesi yine SALLAMA moduna girmiş .

niye ne demisler????????

Hasan61
19.01.2008, 10:09
SAMBACILAR HİZAYA GELDİ!Trabzonspor, Fernandao ve Alex için izlediği taktik sonuç vermeye başladıhttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/29476_b.jpg
Transfer zirvesinde tek hedef olarak belirlenen Brezilyalılar için ‘bekle-gör’ taktiği İnternacional’i geri adım attırdı.
Sayitoğlu, “6 milyon EURO’dan 3 milyona indi. Görüşmelerimiz sürüyor” dedi. Son iddia ise; Necati Trabzon yolunda

Trabzon’un Brezilya aşkı! Teknik Patron Ersun Yanal’ın ısrarla istediği sambacılar Fernandao ve Alex için ‘bekle-gör’ taktiği meyvalarını vermeye başladı. Dubai Cup’tan sonra iki oyuncuyu yüksek fiyata pazarlamayı amaçlayan İnternacional’in hesabı tutmayınca, Trabzonspor’a ‘tekrar görüşelim” mesajı gönderdi. İlk etapta Fernandao ve Alex için 6 milyon EURO isteyen Brezilya kulübü, fiyatı 3 milyon EURO’ya çekerken, transferlerin son aşamaya geldiği ifade edildi.

Ankara’da Başkan Nuri Albayrak ve yönetimin transfer zirvesinden “Fernandao ve Alex bitirilecek” kararından sonra görüşmeler hızlandı. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Fernandao ve Alex için görüşmelerinin sürdüğünü belirterek, “Fiyatı 6 milyon EURO’dan 3 milyona indirdiler. Transferleri Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda bitirmek istiyoruz” dedi. Buarada Trabzonspor, sezon başında transferi için uğraştığı Necati Ateş ile Ankaraspor ile bağlarını koparmasının ardından temasa geçildiği ve transferin gizlice bitirilmeye çalışıldığı ifade edildi.

Ayhan Yüksek
19.01.2008, 10:12
yarı yarıya inmiş fiyat işte eğer doğruysa tabi hala daha pazarlık yapıp daha aşağı indirmeye çalışıyorlarsa pes vallahi ayıptır yeter artık alacaksanız alın gınageldi iki topçuya odaklandık kaldık ya onlar alınacak dert bitecek sanki bu takımın bi dolu eksiği var mesela stoper mesela sol bek

smertkan
19.01.2008, 10:13
Necati ankaraspordan gittiğine göre Öze Hurmacı gs transferi yatmış olabilir. Biz onlara Rispi verdik istiyorlarsa gönderilecek listesinden 1 topçu verelim alalım Özeri Trabzonun Uşağı Trabzona yakışır.

lazo1967_61
19.01.2008, 10:20
SAMBACILAR HİZAYA GELDİ!Trabzonspor, Fernandao ve Alex için izlediği taktik sonuç vermeye başladıhttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/29476_b.jpg
Transfer zirvesinde tek hedef olarak belirlenen Brezilyalılar için ‘bekle-gör’ taktiği İnternacional’i geri adım attırdı.
Sayitoğlu, “6 milyon EURO’dan 3 milyona indi. Görüşmelerimiz sürüyor” dedi. Son iddia ise; Necati Trabzon yolunda

Trabzon’un Brezilya aşkı! Teknik Patron Ersun Yanal’ın ısrarla istediği sambacılar Fernandao ve Alex için ‘bekle-gör’ taktiği meyvalarını vermeye başladı. Dubai Cup’tan sonra iki oyuncuyu yüksek fiyata pazarlamayı amaçlayan İnternacional’in hesabı tutmayınca, Trabzonspor’a ‘tekrar görüşelim” mesajı gönderdi. İlk etapta Fernandao ve Alex için 6 milyon EURO isteyen Brezilya kulübü, fiyatı 3 milyon EURO’ya çekerken, transferlerin son aşamaya geldiği ifade edildi.

Ankara’da Başkan Nuri Albayrak ve yönetimin transfer zirvesinden “Fernandao ve Alex bitirilecek” kararından sonra görüşmeler hızlandı. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Fernandao ve Alex için görüşmelerinin sürdüğünü belirterek, “Fiyatı 6 milyon EURO’dan 3 milyona indirdiler. Transferleri Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda bitirmek istiyoruz” dedi. Buarada Trabzonspor, sezon başında transferi için uğraştığı Necati Ateş ile Ankaraspor ile bağlarını koparmasının ardından temasa geçildiği ve transferin gizlice bitirilmeye çalışıldığı ifade edildi.

kaynak ????

azad53
19.01.2008, 10:20
arkadaşlar paf maçını seyretmeye gidiyorum şimdi yavuz selime.. ortalığı bir kolaçan edeyim bakalım bir şey varmı..

Rasim YILMAZ
19.01.2008, 10:22
kaynak ????

kaynak muhteşem yerel basınımızdan Karadeniz Gazetesi...:)
İnanmak inanmamak sana kalmış.
Lakin Necati bu hali ile Umuttan iyidir.
Belki aşı tutar ne bileyim. Denize düşen yılana sarılır misali oldu ama:)

AKSOY_61
19.01.2008, 10:25
yukardaki haber inşallah doğrudur ve bizim yönetimde inşallah fiyatı tekrar yarı yarıya indirmeye çalışmaz.
aslında bizim takımın kadrosu orta şekerli olsa bu iki brezilyalılara gerek kalmaz dicektim ancak
kadro o kadar kötüki bu iki brezilyalı kendi ülkelerindeki kadar oynamamalarına rağmen bizdeki kazmalara oranla daha iyi iş yaparlar.

çünkü gidişat çok kötü.transfer lazım.

AKSOY_61
19.01.2008, 10:26
kaynak muhteşem yerel basınımızdan Karadeniz Gazetesi...:)
İnanmak inanmamak sana kalmış.
Lakin Necati bu hali ile Umuttan iyidir.
Belki aşı tutar ne bileyim. Denize düşen yılana sarılır misali oldu ama:)

eyvaah eğer kaynak orasıyla unutalım bu transferi.
taraftarı rahatlatmak için yapılmıştır kesin

Telha TANYILDIZI
19.01.2008, 10:36
bi yönetici çıkıp şöyle de
biz alex ve fernandou ile anlaştık ama külüpleri biz bu oyuncuları alalım diye üste para verecek yoksa bu transferler gerçekleşmez

lazo1967_61
19.01.2008, 10:40
bence bu haberler oftas maci oncesi taraftari sakinlestirmek icin
yoksa bu yonetim transfer falan yapamaz

Nytre
19.01.2008, 10:41
kaynak ????

kaynak karadeniz gazetesidir çünkü ben de bugün okudum.

yazıdaki çelişki şu : "6'dan 3'e indi görüşmeler sürüyor" eğer 6'dan 3'e indiyse daha ne görüşüyorsun? o zaman alıyorum de. adamlar bedava mı gelecekler? yani haberin içinde çelişki var.

bir de bu gazetede bazen ısmarlama haberler yapıldığını düşünüyorum. telefonla herhalde şunları şunları söylendiğini yazın gibi..

Atılay
19.01.2008, 10:42
bence bu haberler oftas maci oncesi taraftari sakinlestirmek icin
yoksa bu yonetim transfer falan yapamaz

bekliodum bunu ilk kim diyecek diye

lazo1967_61
19.01.2008, 10:46
bekliodum bunu ilk kim diyecek diye

niye senin dusuncen farklimi

Mustafa
19.01.2008, 10:48
En büyük korkum gercekleşiyor gene Necati Trabzonspor yolunda haberleri çıkmaya başladı.Ankarada gördüğüm zaman sakın Trabzona gelmeye felan kalkma demiştim oda asla gelmem ne işim var ben gsliyim demişti.

magicyattara
19.01.2008, 10:51
Necatiden medet umuyorsak vay halimize.Umutun tırnağı bile olamaz.
Sezon başıda gelmek istememişti buraya ayrıca.Ona istanbulun gece klüpleri lazım.Trabzonspor klübü değil.

Murat Keçeci
19.01.2008, 11:05
türkiyeden selçuk mehmet topuz gökhan unalın dışında bize taşıycak oyuncu yoktur sakın ola necatiymiş böyle isinleri dile bile getirmeyin trabzon büyük takımdır son dönemlerde bu büyüklüğünü kaybetmesinin nedeni ankaraspor gibi denizlispor giib transfer yapmamızdır aldığımız adamlar o kuluplerde oynar ancak bize alex fernandao gibi uluslaraası başarıları elde etmiş tecrübeli adam lazım bu transfer mutlaka bitirilmeli başka yolu yok

mimozam
19.01.2008, 11:17
6 dan 3 inmişler şimdi bizim yöneticilier akıllıya 1,5 yada 1 milyon dolara alırız diye beklerler ya nasıl adamsınız siz yada adammısınız 2 topçuya 3 milyonu cok görüyosunuz kaca alacaksınız bilmiyorumki siz o paralara o topçuları 2.ligden takip edin alın artıkta kurtulalım ya allah askına nolur yada yeter defolun gidinde umudumuz bari lmasın ayrıca arkadaşlar necatiyi kişilik olarak bende sevmem ama bence bu sıkıntımızda biz fayfdası olur diye düşünüyorum

Adem CAKIR
19.01.2008, 11:19
Yattara satılır sorun değil.. Sorun ..' O'nun yerine bu yönetim adam A-L-M-A-Z

A-L-M-A-Z değil daha iyisini beceripte A-L-A-M-A-Z
Bunlarda o yetenek Namevcut, iş satmaya gelince Tammevcut.

Travelair
19.01.2008, 11:20
Haşim Sayitoğlu'nun açıklaması daha değişikti sanıyorum. Gazetecilere sitem etti ve örnek verdi. Bakın gazeteciler bile insafa geldiler yazarken 6 milyon Euro değil de 3 milyon Euro yazıyorlar diye... Yine de artık uzatmanın manası yok, bitirin şu transferleri!
Hep yabancı transferlerinde oyalanıyoruz, diğer yurtiçi ve dışı Türk futbolcularında alacak isek bile alacak zaman kalmıyor uçup gidiyorlar. Az işbitirici olun ya, transfere illa transfer dönemi açılınca mı başlamak zorundasınız? Hiç ön hazırlığınız yok mu? Neden hergün ayrı isim gündeme geliyor ama icraat yok? Hani 7 futbolcuyla anlaşılmış iş hallolmuştu?

lazo1967_61
19.01.2008, 11:20
ya medyada cikan haberlere ne inanirsiniz

merak etmeyin oyle dedikleri gibi 6milyondan 3milyona inmislerse
birak bu yonetimi herkes alir oyle futblocuyu

efulim67
19.01.2008, 11:48
Off yaa !
E hadi Artık !
Transfer dönemi içerisinde 3. resmi maçımıza çıkacağız belki tek transferimiz oynayacak.
Olabilir, normaldir ama Normal olmayan bir durum var: Bu takım çok kötü bir durumda. Hal göyle olunca transferlerin bir an önce yapılması ve takıma girmesi gerekiyor. Bu maçta hala aynı şeyleri umarak bekleyeceğiz: Acaba bu kez güzel futbol oynayabilecek miyiz?

Muhammet Kurt
19.01.2008, 11:58
6 dan 3 inmişler şimdi bizim yöneticilier akıllıya 1,5 yada 1 milyon dolara alırız diye beklerler ya nasıl adamsınız siz yada adammısınız 2 topçuya 3 milyonu cok görüyosunuz kaca alacaksınız bilmiyorumki siz o paralara o topçuları 2.ligden takip edin alın artıkta kurtulalım ya allah askına nolur yada yeter defolun gidinde umudumuz bari lmasın ayrıca arkadaşlar necatiyi kişilik olarak bende sevmem ama bence bu sıkıntımızda biz fayfdası olur diye düşünüyorum

Ya sizde iki de bir gazeteden cikar asparagaz haberlerini okuyup da saga sola takismayin!! Resmi agizdan gelmedigi surece bekle ve gor o kadar

Emirhan Makul
19.01.2008, 12:01
son 10 gün bakalım ne yapacaklar orta saha futbolcusu lazım alın artık şu ricardinhoyu yaaa

Terzioğlu
19.01.2008, 12:08
Alex gelsinde iyi hos ama o gelince Baris nerde oynayacak?

Volkan Albayrak
19.01.2008, 12:10
sn. site yöneticileri bi tavsiyem olacak transfer sezonu biştene kadar üyelikleri dururmanızı talep ediyorum

Murat Keçeci
alex oyun kurucu oynuycak barış sol yattara sağ gokdenız alexın yanında forvet fernandao

Samet Yildirim

alex "10" mi yoksa iki yönlü bi oyuncu mu bilmiyoruz...eger iki yönlüyse ozaman hüseyin-alex oynar...yattara-gökdeniz-baris-umut ama "10" ise ozaman bilemem:D

AyhanPe
19.01.2008, 12:11
Necati ankaraspordan gittiğine göre Öze Hurmacı gs transferi yatmış olabilir. Biz onlara Rispi verdik istiyorlarsa gönderilecek listesinden 1 topçu verelim alalım Özeri Trabzonun Uşağı Trabzona yakışır.

bunu bende belirttim ama kimsenin dikkatini cekmemisti..keske öyle bisey olsa ama bizim yönetim belkide özerin varligindan haberi bile yoktur..

Volkan Albayrak
19.01.2008, 12:12

tolga-jabi-çağdaş-?????-barış-yattara-serkan-selçuk-alex-gökdeniz-fernando al sana kadro yeterki alınsın ersun hoca barışı oynatacak yer bulur

Samet Yildirim
19.01.2008, 12:13
bunu bende belirttim ama kimsenin dikkatini cekmemisti..keske öyle bisey olsa ama bizim yönetim belkide özerin varligindan haberi bile yoktur..

LEMI CELIK`in yegenidir ÖZER gecen sene sezon basi trabzona getirdi LEMI ÖZERI ama istemediler LEMI d gitti ankaraspora verdi....yani varligindan haberi varlar...:D

Mustafa AYDIN
19.01.2008, 12:14

Kendilerinden haberleri yok,başkalarından nasıl haberdar olsunlar.

Burak Tokal
19.01.2008, 12:15

Özeri bende dikkatle izliyorum.İyi bir futbolcu ve de Trabzonlu eğer alıncaksa Tevfik Köse ille beraber alınmasını isterdim 2 sini 3m $ kapatırız

Zafer Fidan
19.01.2008, 12:16
Alex Sol tarafta oynamiyormu? bildigim kadar öyle

AyhanPe
19.01.2008, 12:18
LEMI CELIK`in yegenidir ÖZER gecen sene sezon basi trabzona getirdi LEMI ÖZERI ama istemediler LEMI d gitti ankaraspora verdi....yani varligindan haberi varlar...:D

o aktug dönemiydi sanirim.özer 2 seneden uzun süredir türkiye de.ankaraspor da ilk sezonunda 2.lig takimina verilmisti kiralik yanilmiyorsam..alinirsa cok güzel olur ama necatiyle yollarini ayirmalari gs ile yaptiklari anlasmanin bozuldu anlamina gelmez sanirim.sonucta sorun gs den kaynaklanmiyor..bozulmus olsa iyi olurdu:D

gerenimo
19.01.2008, 12:19
sn. site yöneticileri bi tavsiyem olacak transfer sezonu biştene kadar üyelikleri dururmanızı talep ediyorum

evet bence de dondurulsun kongre sonuna kadar doldurulmasında fayda var.

Hüseyin Kurt
19.01.2008, 12:20
katılıyorum!!

Hüseyin Kurt
19.01.2008, 12:21
az önce benim yazdığım mesajla o arkadaşın mesajları silinmiş.ben okumadım ama arkadaş ters bişey yazdı galiba.
site yöneticilerini tebrik ettim bu temizlemeden dolayı

asimavi
19.01.2008, 12:23
bu haberde transfer markt de trabzon sayfasına konmuş......

::.Bordo-Mavili yönetim, Almanya'nın Unterhaching Takımı'nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı.

Bordo-Mavili yönetim, Almanya’nın Unterhaching Takımı’nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı. Ceyhun’la daha önce Galatasaray’da ilgilenmişti. Trabzonspor yönetimi, bu futbolcu dışında da 3 gurbetçinin daha peşine düştü. Bordo-Mavililer, İsviçre’nin Basel takımında forma giyen Eren, Hansa Rostock’ta forma giyen Zafer Yelen ve Düsseldorf’un formda ismi Hamza Çakır’ı da transfer etmek için girişimlere başladı.

AyhanPe
19.01.2008, 12:24
alex "10" mi yoksa iki yönlü bi oyuncu mu bilmiyoruz...eger iki yönlüyse ozaman hüseyin-alex oynar...yattara-gökdeniz-baris-umut ama "10" ise ozaman bilemem:D

ille barisa bir yer bulcaz:D alex oyun kurucuda oynayabiliyor sanirim o zaman baris solda oynar..ama geldigini rüyandami gördün yoksa:D:D

10 numara
19.01.2008, 12:27
dert ettiğiniz şeye bak barış daha 17 yaşında alex'ten öğreneveği çok şey var..yeterki gelsin gerekisrse kaleci bile oynatırız:cool:

AyhanPe
19.01.2008, 12:27

::.Bordo-Mavili yönetim, Almanya'nın Unterhaching Takımı'nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı.

Bordo-Mavili yönetim, Almanya’nın Unterhaching Takımı’nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı. Ceyhun’la daha önce Galatasaray’da ilgilenmişti. Trabzonspor yönetimi, bu futbolcu dışında da 3 gurbetçinin daha peşine düştü. Bordo-Mavililer, İsviçre’nin Basel takımında forma giyen Eren, Hansa Rostock’ta forma giyen Zafer Yelen ve Düsseldorf’un formda ismi Hamza Çakır’ı da transfer etmek için girişimlere başladı.

nerde yaziyor göremedim orda..girisimlere simdi basladiysalar transfer bittikten sonra bitiriler anca..o zamanda birisi onlara transfer sezonun bittigini hatirlatmasi gerek..

Volkan Albayrak
19.01.2008, 12:28

bu site nasıl bişey salihi trabzonda gösteriyor adamın s si yok türkiyede

10 numara
19.01.2008, 12:32

8 ocak haberi....:confused:

asimavi
19.01.2008, 12:34
bu site nasıl bişey salihi trabzonda gösteriyor adamın s si yok türkiyede

.....valla bilmiyom....hele bi foyomaç varki türkiyede bunu nasıl kaçırdı gözden anlamadım....

....halbuki trabzon taraftarını sinir edecek türden bi haber hapabilirdi bunu şerefsizler....

...hiç duyulmamış bi adam çünki büyük bi transfer yapmış gibi trabzonun gündemine düşürürlerdi bunu nasıl atlamışlar bende anlamadım...

....siteye gelince genelde gerçekleşen transferleri onlarada hemen gerçekleştiriyorlar

Ahmet Kuru
19.01.2008, 12:36
Fernandoyu Almışız Diyo gazeteler.Alex için 5 gün süre tanınmış.Bekleyip görelim bakalım

Terzioğlu
19.01.2008, 12:37
Ceyhun Konya yolunda

19 Ocak 2008 / 12:23
Ceyhun Eriş'e yeşil beyazlı takımın teknik direktörü Ünal Karaman kefil oldu.

http://www.haber61.net/images/news/2562.jpg

Konyaspor'un Trabzonspor'dan transfer etmek istediği Ceyhun Eriş'e yeşil beyazlı takımın teknik direktörü Ünal Karaman kefil oldu.

Daha önce oynadığı Konyaspor'dan sorunlu ayrılan Ceyhun ile ilgili konuşan Karaman, “Ben Ceyhun'u tanıyorum. Onun karakterine ve kişiliğine güveniyorum'' dedi.

Turkcell Süper Lig'de devre arası transfer çalışmalarına başlayan Konyaspor'da, Trabzonsporlu Ceyhun Eriş'in transfer gündeminde olmadığı ancak Konya'da oynamak için yeşil beyazlı yöneticilere haber gönderdiği öğrenildi. 2005-2006 sezonunda Konyaspor'da oynayan 30 yaşındaki Ceyhun'un, disiplinsiz hareketleri olduğu ve o zamanın teknik direktörü Aykut Kocaman ile aralarında sorunlar yaşadığı için Konyaspor'dan gönderildiği iddia edildi.

Yeşil beyazlı takımın teknik direktörü Ünal Karaman ise Ceyhun'a arka çıktı. Karaman, “Ben Ceyhun'u tanıyorum. Nasıl bir oyuncu olduğunu da biliyorum. Geçmişte sergilediği iddia edilen bazı disiplinsiz hareketleri konusunda açıklama yapmak istemiyorum. Bu konu o zamanın hocasıyla alakalıdır. Ben sonuç olarak Ceyhun'u tanıyorum. Kişiliğini ve karakterini biliyorum. Ceyhun'un oyunculuğuna da güveniyorum. Kendisini Konyaspor'da görmek istiyorum'' dedi.

Kaynak: Haber61

Volkan Albayrak
19.01.2008, 12:41
hafta sonu transfer yapmaz bizimkiler şu anda hepsi yatıyodur aralarından birini kurayla maça yollamışlardır

Bartuğ13
19.01.2008, 12:42
bazı arkadaşlar alex geldi aman barış nerde oynayacak derdine düşmüşler.hele bir alınsın da yer bulmak da hocaya kalsın.o yapacağını bilir.

Erdem Keser
19.01.2008, 12:43
alex oyun kurucu oynuycak barış sol yattara sağ gokdenız alexın yanında forvet fernandao
Alex benim tanıdığım kadarıyla bir sol iç oyuncusu..Nasıl oyun kurucu oynayacak..:)Yada en fazla Fenerli Alex'in rolünü üstlenebilir geldiği takdirde yani Alex'e benzetebiliriz.. Fenerbahçeli Alex'te bir oyun kurucu olmadığına göre ortasahamıza bir oyun kurucu almamız gerek..

Dip.Ing.Mag.
19.01.2008, 12:47
Alex geldide nerde oynaacagini tartisiyosunuz yaaa , yapmayin sonra baslarsiniz sövmeye,birsey netlesmeden bence cok fazla umutlanmayin

Zafer Fidan
19.01.2008, 12:47
Alex benim tanıdığım kadarıyla bir sol iç oyuncusu..Nasıl oyun kurucu oynayacak..:)Yada en fazla Fenerli Alex'in rolünü üstlenebilir geldiği takdirde yani Alex'e benzetebiliriz.. Fenerbahçeli Alex'te bir oyun kurucu olmadığına göre ortasahamıza bir oyun kurucu almamız gerek..
Fenerin Alexi oyun kurucu degilmi ?? :D

10 numara
19.01.2008, 12:49
Yaw Birakin Nerde OynadiĞini Harbİden Karadenİzlİ Olarak Garİp İnsanlariz:d:d

Erdem Keser
19.01.2008, 12:49
Fenerin Alexi oyun kurucu degilmi ?? :D
Fenerin Alex'i oyun kurucu mudur dostum:)..
Ya da şöyle söylim 10 numara pozisyonunda oynayan oyuncular oyun kurucu mudur:)Hagi oyun kurucumuydu..

Zafer Fidan
19.01.2008, 12:51
Fenerin Alex'i oyun kurucu mudur dostum:)..
Ya da şöyle söylim 10 numara pozisyonunda oynayan oyuncular oyun kurucu mudur:)Hagi oyun kurucumuydu..
ozaman bana bir oyun kurucunu söylede bende anlayim oyun kurucu ne oldugunu :rolleyes:

Erdem Keser
19.01.2008, 12:53
ozaman bana bir oyun kurucunu söylede bende anlayim oyun kurucu ne oldugunu :rolleyes:
Selçuk İnan bir oyun kurucudur,Tugay Kerimoğlu oyun kurucudur,Emre Belözoğlu oyun kurucudur ama senin belirttiğin oyuncular ne yazık ki oyun kurucu değildir dostum:)Heralde 10 numara diyince senin aklına oyun kurucu geliyor:)

Mehmet_Mercanlı
19.01.2008, 12:55
alex gelsinde isterse hoptek oynasın

_SeRKaN_
19.01.2008, 12:56

En anlamlı yorum :alkış: Adam geldide bir yer bulamadık oynatmak için :)

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 12:57
Zidane bildiğim en iyi oyun kurucudur...
Ancak Fenerde Alex top dağıtan oyun kuran görevi de üstlenmiş durumda...

Zafer Fidan
19.01.2008, 12:57
Selçuk İnan bir oyun kurucudur,Tugay Kerimoğlu oyun kurucudur,Emre Belözoğlu oyun kurucudur ama senin belirttiğin oyuncular ne yazık ki oyun kurucu değildir dostum:)Heralde 10 numara diyince senin aklına oyun kurucu geliyor:)
senin saydiklarin oyuncular benim gözümde defansif ortasaha oyuncularidir.Bizim Ayman gibi :)
bana göre oyun kurucu ofansif olmasi lazim,forvetleri pozisyonlara sokmasi lazim,ataklari yöndermesi lazim,frikikleri atmasi lazim,kendisi gol atmasi lazim... tipki Fenerin Alexi gibi, zamaninda Hagi, Ronaldinho, Zidane...

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 13:01
senin saydiklarin oyuncular benim gözümde defansif ortasaha oyuncularidir.Bizim Ayman gibi :)
bana göre oyun kurucu ofansif olmasi lazim,forvetleri pozisyonlara sokmasi lazim,ataklari yöndermesi lazim,frikikleri atmasi lazim,kendisi gol atmasi lazim... tipki Fenerin Alexi gibi, zamaninda Hagi, Ronaldinho, Zidane...
Oyun kurucu ofansif olmaz...Defansif de olmz...
Orta sahanın hakimi olan bir oyuncu aynen Zidane gibi...
Hagi bir oyun kurucu değil...
Alex belki... Ronaldinho asla bir oyun kurucu değil.. Barcada oyun kurucu Xavidir

Erdem Keser
Zidane bildiğim en iyi oyun kurucudur...
Ancak Fenerde Alex top dağıtan oyun kuran görevi de üstlenmiş durumda...

Bak arkadaşım her top dağıtan,oyunu açan oyun kurucu değildir..10 numara oynayıp oyun kurucu pozisyonunu üstlenen oyuncu yok mudur elbette vardır..Söylediğin gibi Zidane bir oyun kurucu görevini üstlenebilir ama Hagi oyun kurucu değildir,Alex bu sınıfa girmez bu oyuncular pozisyona sokan,hazırlayan oyunculardır..Ama oyun kurucu pozisyonunda oynayan oyuncular pozisyonun bir adım gerisindedir yani pozisyonu hazırlayacak Alex,Delgado tazrı oyunculara top dağıtır..Türkiyeden örnek verecek olursak Ricardinho'da oyun kurabilir ama Fenerbahçeli Alex ve bizim ilgilendiğimiz Alex bu bölgenin oyuncuları değildir..

Mehmet_Mercanlı
En anlamlı yorum :alkış: Adam geldide bir yer bulamadık oynatmak için :)

ortada hiçbirşey yokken burda adamın mevkiğinden futbolsitiline kadar herşeyiyle tartışıldı...

takımda gökdeniz harıç hermevki eksik yanı adam gelsin nerde isterse orda oynasın heryer boş zaten ama önce bi gelsin

Erdem Keser
19.01.2008, 13:03
Emre,Selçuk,Tugay gözünüzde ofansif oynayabilen oyncular sınıfına girmiyorsa tartışmamızın bi manası yok derim:)Tahminimde yanılmadım gözünüzde Delgado,Alex birer oyun kurucuymuş:)

Zafer Fidan
19.01.2008, 13:03
Oyun kurucu ofansif olmaz...Defansif de olmz...
Orta sahanın hakimi olan bir oyuncu aynen Zidane gibi...
Hagi bir oyun kurucu değil...
Alex belki... Ronaldinho asla bir oyun kurucu değil.. Barcada oyun kurucu Xavidir

Oyun kurucu Playmaker olmuyormu? ozaman türkiyede anlamdi degisiktir..bilemiyorum

Zafer Fidan
19.01.2008, 13:06
Emre,Selçuk,Tugay gözünüzde ofansif oynayabilen oyncular sınıfına girmiyorsa tartışmamızın bi manası yok derim:)Tahminimde yanılmadım gözünüzde Delgado,Alex birer oyun kurucuymuş:)

tamam hocam ..haklisiniz... Chovy > Ersun Yanal > Jose Mourinho :p

Erdem Keser
19.01.2008, 13:08
tamam hocam ..haklisiniz... Chovy > Ersun Yanal > Jose Mourinho :p
Çok bildiğimi iddia etmedim yanlızca yanlış bildiğinizi söylemek istedim arada fark var:)

Zafer Fidan
19.01.2008, 13:10
Çok bildiğimi iddia etmedim yanlızca yanlış bildiğinizi söylemek istedim arada fark var:)
benim görüsüm degisik...fazla tartismaya degmez bence. bir seyde düsüncemiz galiba aynidir..su an Trabzonsporun Oyun Kurucusu Yok :D

unique
19.01.2008, 13:10
Bence Alex, Delgado, Ronaldinho, Riquelme gibi oyuncular kesinlikle oyun kurucudur. Football Manager oynayanlar bilir, bu oyuncuların özelliklerinde Midfield Plyamaker (oyun kurucu) yazar. LazzVegazz arkadaşımla aynı fikirdeyim, oyun kurucu takımın beyni olmalı; öldürücü ara pasları atmalı, frikikten ve uzaktan goller bularak oyunun kaderini değiştirici özellikleri olmalı. Emre Belözoğlu, Tugay bunları yapabilir ama Selçuk biraz muaamma.

TSezgin61
19.01.2008, 13:11

yani bende gerci öyle biliyordum:) zaten burda herkese sorsan cogu böyle bilir... olsun yinede oyun kurucu nasil olur konusunda seni biraz anladim...

salihismet
19.01.2008, 13:13
Arkada$lar kesinlikle yanil$ biliyorsunuz, Alex oyun kurucu deyil, Alex oyun yikicidir, tam bize göre. Birileri Ersun hocaya bildirsin.

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 13:16
Oyun kurucu Playmaker olmuyormu? ozaman türkiyede anlamdi degisiktir..bilemiyorum
oyun kurucu play makerdır ama ingilterede oyun kurucu gerrard a mı deniyor yoksa ronaldinho ya mı bi sor... GERRARD diyecekelrdir anlamı her yerde aynı

Hüseyin Kurt
19.01.2008, 13:17
alex i aldıkta nerde oynayacağını tartışıyoruz :)

Zafer Fidan
19.01.2008, 13:19
oyun kurucu play makerdır ama ingilterede oyun kurucu gerrard a mı deniyor yoksa ronaldinho ya mı bi sor... GERRARD diyecekelrdir anlamı her yerde aynı
http://encarta.msn.com/dictionary_1861738609/playmaker.html

TSezgin61
19.01.2008, 13:20
birakin oyun kurucu muhabbetinide, hic haber yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!

Sefa Murat Dokuz
Bence Alex, Delgado, Ronaldinho, Riquelme gibi oyuncular kesinlikle oyun kurucudur. Football Manager oynayanlar bilir, bu oyuncuların özelliklerinde Midfield Plyamaker (oyun kurucu) yazar. LazzVegazz arkadaşımla aynı fikirdeyim, oyun kurucu takımın beyni olmalı; öldürücü ara pasları atmalı, frikikten ve uzaktan goller bularak oyunun kaderini değiştirici özellikleri olmalı. Emre Belözoğlu, Tugay bunları yapabilir ama Selçuk biraz muaamma.
footbal managerda alex e playmaker demiyor:D şimdi baktım
riquelmeye diyor

Erdem Keser
Ronaldinho oyun kurucudur yani:)Galiba beyin ile oyun kurucu rolünü karşılaştırıyoruz..Bu kadar zor olmaması gerek bunun tanımını yapmak..Oyun kurucu dediğimiz pozisyonda oynayan oyuncu, geriden oyunu başlatan ,ilk pasları olumlu kullananan,topun birleştiği kişidir yani oyunun son hamlesinden önce hazırlanan pozisyonun hazırlayıcıdısır bir bakıma....Ayrıca Fm'de Ronaldinho ,Riquielme,Delgada tarzı adamlar AMC diye adlandırılır.."Attacking Midfielder Center " ofansa dönük orta saha oyuncusudur..oyunda eğer adama playmaker görevini verirsen zaten istemesede oyun kurmaya çalışır:)Ayrıca arkadaşın dediği gibi Gerard bir oyun kurucudur;)

Burçak
19.01.2008, 13:21
son mesajdan başlayarak yukarı doğru okudum bu sayfadaki mesajları. Alexi felan aldık sandım yazılanlardan. önceki mesajlara gittikçe hayal kırıklığına uğradım yine:p

unique
19.01.2008, 13:23
FM'de oyun kurucu rolünü vermene gerek yok, dikkat et oyundaki çoğu Midfield Plymaker yazan oyuncular zaten AMC pozisyonunda oynar, oyunu açar açmaz bunu görürsün.

AyhanPe
19.01.2008, 13:23

geliyorlarmi..adamlar görüsmelerden bikip bedava verene kadar bizimkiler bastiracak:D

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 13:24
http://encarta.msn.com/dictionary_1861738609/playmaker.html

bir takım hücüm yapar yani amaç gol atmaktır mecburen hücümü organize etmek var
savunmayı organize etmek diye bişey yok mecburen öyle yazcak öteki türlü saçma olur offensive yazmalı zaten...
Ancak oyun kurucu oyuna hükmeden takımın ataklarını her şeyi organize eden anlamındadır Ronaldinho gibi sahada 2-3 artislik hareket pas çalım atan bana göre oyun kurucu değil... fenerli alex fb deki oyunuyla bir oyun kurucuya yakın oynuyor ama brezilyada tamamiyle şu andaki real deki robinho tarzı onun az daha koşmayını oynuyordu...

riquelme gerrard zidane oyun kurucudur bana göre çok uzadı transfer konuşmalarında ceza yicez...

AyhanPe
19.01.2008, 13:24
Ronaldinho oyun kurucudur yani:)Galiba beyin ile oyun kurucu rolünü karşılaştırıyoruz..Bu kadar zor olmaması gerek bunun tanımını yapmak..Oyun kurucu dediğimiz pozisyonda oynayan oyuncu, geriden oyunu başlatan ,ilk pasları olumlu kullananan,topun birleştiği kişidir yani oyunun son hamlesinden önce hazırlanan pozisyonun hazırlayıcıdısır bir bakıma....Ayrıca Fm'de Ronaldinho ,Riquielme,Delgada tarzı adamlar AMC diye adlandırılır.."Attacking Midfielder Center " ofansa dönük orta saha oyuncusudur..oyunda eğer adama playmaker görevini verirsen zaten istemesede oyun kurmaya çalışır:)Ayrıca arkadaşın dediği gibi Gerard bir oyun kurucudur;)

hüseyin ve ayman da:D:D

Zafer Fidan
19.01.2008, 13:25
güzel bir liste

http://www.iffhs.de/?a433ccd423dce837ccaca7dca84505fdcdc3bfcdc0aec70ae edb8a3915

wolf61
19.01.2008, 13:25
bu brezilyalılara ne kadar çok bel beğladık.gelsinler bizde yine yedek kalırlar.çok fazla alim olmaya gerek yok.bugüne kadar bize gelmiş kaç brezilyalı oynadı da takıma faydası oldu ki.avrupa tecrübesi olan marcelinho bile olamadı.ben derim ki bize önceden beri faydalı olan polonya pazarı dikkate alınıp polonya milli takımının en iyi 4 topçusu alınmalı.yanına da su anda kaleci olarak dudek real den alınıp yabancı transferi hakkında daha da konususlmamalı.gerçi simek tenm sonra gelirler mi bilmem ama parayı verdinmi gelemeyecek topçu bilmiyorum

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 13:30
güzel bir liste

http://www.iffhs.de/?a433ccd423dce837ccaca7dca84505fdcdc3bfcdc0aec70ae edb8a3915
kötü bir liste değil
pirlo gerrard scholse fabregas lampard xavi playmakerdır
ancak orda cristiano ronaldoya ve riberye anlam veremdim kanat oyuncusundn oyun kurucu :D

Tevez Apo
19.01.2008, 13:31
Bende gelirlerse yedek kalmazlar diye düşünüyorum çünkü oynayacak oyumcumuzda kalmadı sadece tek yabancı var oda yattara yani gelirlerse yedek kalma ihtimali az...

Sefa Murat Dokuz
19.01.2008, 13:32
Bende gelirlerse yedek kalmazlar diye düşünüyorum çünkü oynayacak oyumcumuzda kalmadı sadece tek yabancı var oda yattara yani gelirlerse yedek kalma ihtimali az...
imzayı attıkları gün 11 deler:D

Zafer Fidan
DEFANSIF ORTA SAHA........... OYUN KURUCU
http://www.transfermarkt.de/bilder/position/5.gif.................. http://www.transfermarkt.de/bilder/position/25.gif

unique
Abi bu kadroda biz bile oynarız, yedek kalmazlar merak etme.

Erdem Keser
19.01.2008, 13:33
güzel bir liste

Dostum galiba ben anlatamıyorum sana:)Oyunun içinde her takımın beyin görevini üstlenen oyuncuları vardır..Mesela Gerard yada Gago bir Ronaldinho kadar yaratıcı ve zeki değildir kimbilir :rolleyes:ama gerçek manasıyla oyun kuran bir oyuncu geriden oyunu başlatır bunu anlatamıyorum galiba..
Aslında şu örnekle derdimi daha iyi anlatabilirim.:)
Mesela Ceyhunda Ofansif bir ortasaha oyuncuydu değil mi..Ceyhun gerektiğinde oyunu açabilen ,derin top atabilen bir oyuncuydu peki bir oyun kurucumuydu..

Peki neden bizim ofansıfımız ile defansımız arasında bağlantımız sıfır ..Geriden oyunu neden başlatamıyoruzda tek kanatlı hücüm yada uzun topla oynuyoruz..
Yani her ofansif oynayan oyuncu oyun kurucu değildir ama oyun kurucu mutlaka ofansif oynamalıdır yani iki yönlü özelliği olmalıdır..Umarım daha iyi anlatmışımdır..

AyhanPe
19.01.2008, 13:35
kötü bir liste değil
ancak orda cristiano ronaldoya ve riberye anlam veremdim kanat oyuncusundn oyun kurucu :D

listede ne kadar cok türk varmis:D futbola merakli büyük genc dinamik ülke nüfüsu olan ülke hic oyuncu ihrac edemezmi yahu..o kadar az varki..almanyada yetisenler haric nerdeyse 3-4 kisi zor sayiyoruz.

wolf61
19.01.2008, 13:35
dediğinde haklısın yedek kalmazlar çünkü iyi topçu olmadığından şu anda takımda oynartlar veya faydalı olacaklarını zannetmiyorum diyeyim.bir chyzio vardı hatırlarsınız.her maç ilk 11 de oynardı.smek te öyle.zaten aklımızda kangren gibi duran zuravski olayını es geçiriyorum.o zaman smek ile birlikte alınsaydı belki de su anda 7. ve 8. şampiyonluklarımızla başımız dik geziyoduk.umuyorum doğru yolu bulur bu yönetim.veya yanlış yol bile olsa takım için hayırlı olur

Kasım Hilal
19.01.2008, 13:38
Riquelme'nin oyun kurucu olduğunda hemfikir isek onu alalım..
Yahu transferi bıraktık da oyun lurucunun ne olduğu derdine düştük..
Halimize bakın be..

Tevez Apo
19.01.2008, 13:41
Konusulacak transfer olmayınca arkadaşlar başka şeylere yöneldi .Ne olacaksa olsun artık transfer istiyoruz uyutulmak deyil...Bu iş böle yürümez...

Erdem Keser
19.01.2008, 13:42
Bir saattir bunu anlatmaya çalışıyorum :)Örnekleri arttırabiliriz..Gago,Mascherano,İniesta,Veron,Emre ..

Zafer Fidan
19.01.2008, 13:43
Trabzon'a ikinci Ceyhun geliyor !

http://image.haber3.com/haber/137727.jpgBordo-mavililer, Unterhaching'de forma giyen Ceyhun ile prensip anlaşmasına vardı.

04 Ocak 2008 09:35 Bordo-Mavili yönetim, Almanya'nın Unterhaching Takımı'nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı.

Fanatik

lazo1967_61
19.01.2008, 13:47

http://image.haber3.com/haber/137727.jpgBordo-mavililer, Unterhaching'de forma giyen Ceyhun ile prensip anlaşmasına vardı.

04 Ocak 2008 09:35 Bordo-Mavili yönetim, Almanya'nın Unterhaching Takımı'nda forma giyen Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı.

Fanatik

15 gunluk haberi niye buraya koyuyorsunuz ya

Zafer Fidan
19.01.2008, 13:49
15 gunluk haberi niye buraya koyuyorsunuz ya
topige geri dönmek icin ;) ve yeni haber olmadigi yüzünden :D

AyhanPe
19.01.2008, 13:50
topige geri dönmek icin ;) ve yeni haber olmadigi yüzünden :D

nostalji haberleride güzel:D keske marcelinho transfer haberlerini koysak..

Tevez Apo
19.01.2008, 13:51
Kopyası gibi oynayacaksa hiç gitmeye gerenk yok marcelinho transferine geriye ...

Samet Yildirim
19.01.2008, 13:52

Fanatik

ne kadar bilmiyorum ama bu cocuk iyi diyorlar...ne kadar dogru bilmiyorum tabi...

10 numara
19.01.2008, 13:54

herşey tamamda Riquielme oyun kurucu değilse bilmem kim oyun kurucudur...?

Hasan61
19.01.2008, 13:56

Fanatik
burdaki gurbetçilerden 4'te 4 yaparsak(hiç akıl işi değil bu yönetimle)kalkışa geçeriz.

Emorfo
19.01.2008, 14:16
Fernandao alınmış diyor Serdar Bali, kesin diyor. Alex için de çalışmalar sürüyormuş.

TolgaTopçu61
19.01.2008, 14:17
fernandao lan anlasilmis diyor serdar balli

Dip.Ing.Mag.
19.01.2008, 14:17
Fernandao alınmış diyor Serdar Bali kesin diyor.

nerde diyor nezaman diyor ??? :confused:

sbay
19.01.2008, 14:18
evet fernandao yu almışız...hatta aracılık yapanlar da komisyonlarını almışlar.

AyhanPe
Fernandao alınmış diyor Serdar Bali kesin diyor.

evet ama oda temkinli konusuyor:) alexle ugrasiyorlar..sanirim alex isi olmayacak

vatandas61
alex de büyük ihtimalle anlasmis. bu futbolcular icin araci olanlar bile parasini almislar dedi yanlis anlamadiysam serdar bali.
bu yönetimin isi belli olmaz ama demeyi de unutmadi.
hadi bakalim.

ilhan
Ligtvde maç öncesi yayında Serdar Bali Fernandou alındı dedi. Hatta aracılarda parasını aldı dedi :)

İsmail Çavuşoğlu
-[ooD;1095259']nerde diyor nezaman diyor ??? :confused:
lig tv de
alekside bekletiyorlarmış yanlış duymadıysam
cok hızlı konuşuyor yahu bu serdar bali. :)

Emorfo
19.01.2008, 14:19
-[ooD;1095259']nerde diyor nezaman diyor ??? :confused:

Bu transfer için menajerlere ödenecek paralarda ödenmiş bitmiş iş diyor yani. Alex'in transferi için uğraşılıyormuş. Farnandao çok iyi bir transfer felan diyor.

Dip.Ing.Mag.
19.01.2008, 14:20
lig tv de
alekside bekletiyorlarmış yanlış duymadıysam
cok hızlı konuşuyor yahu bu serdar bali. :)

bunlar dogruysa varyaaaaaaaaaaaaaaaaa gidip kendimi tuna nehrine atacam , bayagi bi sevindim bak simdi :sevinç:

Dip.Ing.Mag.
19.01.2008, 14:22
Bu transfer için menajerlere ödenecek paralarda ödenmiş bitmiş iş diyor yani. Alex'in transferi için uğraşılıyormuş. Farnandao çok iyi bir transfer felan diyor.

eger fernando kesin bitmisse eminim ki alex de gelecekk ama ya yok ya yok ben yinede inanmak istemyiorumm , fernandoyu ts bayragin öperken bile görsem iannmam resmi maca cikacak :D:meşale2: olleyyy trabzonum oleeyy :D

İsmail Çavuşoğlu
19.01.2008, 14:23
-[ooD;1095271']eger fernando kesin bitmisse eminim ki alex de gelecekk ama ya yok ya yok ben yinede inanmak istemyiorumm , fernandoyu ts bayragin öperken bile görsem iannmam resmi maca cikacak :D:meşale2: olleyyy trabzonum oleeyy :D
:D:D:D haklısın

Kaan
19.01.2008, 14:24
Birde tezahurat bulmak lazım bunlara... :D

lazo1967_61
19.01.2008, 14:25
bu serdar balinin lafina inanalimmi simdi???????????

Dip.Ing.Mag.
19.01.2008, 14:26
bu serdar balinin lafina inanalimmi simdi???????????

bizim kide fala inanma ama falsiz da kalma gbi bisey bence sen inanma nolur nolmaz da :D

Mesut AKYILDIZ
19.01.2008, 14:28
Eger bu transferler bugun gerçekleşir ve yarınki gazetelerde yer alırsa bizim ilan işi biraz gölgede kalır gibime geliyor ama bu yönetimin şu zamana kadar basiretsiz bir yönetim gösterdiği ve bunun bu şekilde protresto edilmesi gerektiği gerçeğini değiştirmez.....

Dip.Ing.Mag.
19.01.2008, 14:29
biz de kilifina göre protesto uydururuz sorun degil

61viya
19.01.2008, 14:32
Alınmış diyor Serdar Bali ama garibim temkinli ahklı olarak,neme lazım şehre gelir gerii gönderirler falaln..

Egemen
19.01.2008, 14:35
Eger bu transferler bugun gerçekleşir ve yarınki gazetelerde yer alırsa bizim ilan işi biraz gölgede kalır gibime geliyor ama bu yönetimin şu zamana kadar basiretsiz bir yönetim gösterdiği ve bunun bu şekilde protresto edilmesi gerektiği gerçeğini değiştirmez.....

bunda bile bi çakallık seziyorum mesut :D
ilanla aynı tarihe denk gelmesi düşündürücü..

Muhammed KOÇ
19.01.2008, 14:37
yok bu yönetim bi kılıf uydurup adam getiremezz..

TolgaTopçu61
fernandao ve alexlen bir tane daha yildiz alininacakmis

AYYILDIZ
--------------------------------------------------------------------------------

Trabzonspor'da son dönemde özellikle kongre heyecanı yaşanmaya devam ederken, Nuri Albayrak'ın yeniden aday olup olmayacağı belirsizliğini korurken yapılan operasyonla Ceyhun'un gönderilmesinden sonra büyük eleştiri alan yönetim, transfer çalışmalarına hız verdi..

Brezilya'da İnternacional forması giyen yıldız futbolcular Fernandao ve Alex ile Bordo Mavililerin her konuda anlaştığı, bu oyunculardan Fernandao'nun Trabzonspor'a gelmeye hazır olduğu ancak Alex'i ikna çabalarının sürdüğü öğrenildi..

İnternacional'in iki önemli yıldızından Fernandao'da takım arkadaşı olan başarılı orta saha oyuncusu Alex'i ikna etmek için baskı yaparken, Bordo Mavili yöneticilerin bu iki oyuncunun menajerlerinin komisyonlarını dahi ödediği ve kulüpleri ile de bonservis konusunda anlaştığı belirtildi.

Brezilya'da müthiş ikili olarak adlandırılan Alex ve Fernandao'da işi imzaya bırakan yöneticilerin, şu ana kadar basına yansımayan üçüncü bir yıldızın transferini de bitirme aşamasına geldikleri gelen haberler arasında.. Bu ismin sır gibi saklandığı, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın Alex ve Fernandao kadar bu futbolcuyu da istediği iddia edilliyor..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

Can KARYAĞDI - Osman ALTUNTERİM

lazo1967_61
19.01.2008, 14:38
ucuncu isim kimmis acaba

Dip.Ing.Mag.
19.01.2008, 14:42
aha iste gene bise daha attilar ortaya 3.isim kim ya? olursada insllah defanstir :D

10 numara
19.01.2008, 14:43
oda kajcar olmasın sakın farabi daha iyi bilir ama :cool:

lazo1967_61
ya bir yonetimden insan cikip
neler oluyor aciklayamazmi

Muhammed KOÇ
isimler çıkıyo 4 de 5 de olur gelen varmı gelen yok tabikii..:(

Hasan61
19.01.2008, 14:44
fernandao ve alexlen bir tane daha yildiz alininacakmis
bunuda mı Bali söyledi.

Cabri61
19.01.2008, 14:44
valla kaçar da olursa tmm
ama kaçar da kaçabilir dikakt iyi topçu :)

TolgaTopçu61
19.01.2008, 14:45
bunuda mı Bali söyledi.
yok can karyagdi dedi bunu

corleone
19.01.2008, 14:46
fernandao çok iyi transfer inşallah gerçekten bitmiştir bu iş, çok şey katar bu takıma.

Cafer Bulur
19.01.2008, 14:46
bunuda mı Bali söyledi.
hayir.can karyagdinin haberi.3 yildizi birak 2 tanesine bile raziyiz.bizi fazla beklenti icine sokmasinlar.yeterince hayal kirikliklari yasadik.artik yeter.

erdemtilki
19.01.2008, 14:47
serdar bali şu an lig tv konuşuyor ve hiç kimse alınmadı brezilyaya gidip resim cektirip geldiler dedi

61viya
19.01.2008, 14:48
İki simli bişeydir Allah bilir ya,göbek adını üçüncü şahıs diye atıyordurlar :D:D

ilhan
19.01.2008, 14:48
Fernandou alındı dedi.

TolgaTopçu61
19.01.2008, 14:49
serdar bali şu an lig tv konuşuyor ve hiç kimse alınmadı brezilyaya gidip resim cektirip geldiler dedi
su anda reklam var ama nasil gördün acaba

Egemen
Fernandou alındı dedi.

bu adamın adı fernandao değilmi :D

yanlış bilgi verme millete ilhan :D:D

lazo1967_61
kimi sevincten ne dediklerini bile bimiyorlar

ama durun arkadaslar bir resmi aciklama olsun oyle seviniriz

erdemtilki
19.01.2008, 14:50
reklama girmedem önse söyledi

Muhammed KOÇ
19.01.2008, 14:53
fernandao yu harbiden aldık mı arkadaşlar,doğru mu ?

Kaan
Adı sır gibi saklanan üçüncü bir yıldız ile de bitirme aşamasına gelmişiz... :) Buda inşallah Mansare olur.. :rolleyes:

ilhan
bu adamın adı fernandao değilmi :D

yanlış bilgi verme millete ilhan :D:D

Uşağın adını bilmiyorum ki tam olarak :D

61viya

Valla adımı söyleme hakkım bunların denetiminde olsa,Begüm olduğumdan bile şüphe ederim ben.Yanlış soru (:

Emorfo
19.01.2008, 14:54
fernandao çok iyi transfer inşallah gerçekten bitmiştir bu iş, çok şey katar bu takıma.

Ula sen nerelerdesun yaşayi misun?

ilhan

Serdar Bali alındı dedi. Hatta menajerlerde parasını aldı dedi. Alex için görüşmeler devam ediyor dedi. Biz Serdar Bali'nin yalancısıyız:D

10 numara
Adı sır gibi saklanan üçüncü bir yıldız ile de bitirme aşamasına gelmişiz... :) Buda inşallah Mansare olur.. :rolleyes:
kacar oooo kacar oooo kacar :D:D

61viya
19.01.2008, 14:56
Yıldız üçüncü diye adı duyulmadık biri olurmuş :D:D:D Neyse,susiiim bari :D

Harun-61
19.01.2008, 14:57
ula, yönetimin bize A$ure hediyesimi bu :)

UğurB
19.01.2008, 14:58
Arkadaşlar Brezilyalı fotoğrafçı az önce yine mail atmış. "Tebrikler Fernandao artık Trabzonspor'un oyuncusu. Alex'de olacak gibi. Alex galiba sözleşmesine 4 miyon dolara serbest bırakılma maddesi koydurmak istiyormuş. Buda çözülürse salı ülkenizde olur diyor". İnşallah dalga geçmiyordur.

Muhammed KOÇ
19.01.2008, 14:59
ben gözümle görmediğime inanmam o zaman :D

Fatih Sağır
19.01.2008, 15:00
Arkadaşlar Brezilyalı fotoğrafçı az önce yine mail atmış. "Tebrikler Fernandao artık Trabzonspor'un oyuncusu. Alex'de olacak gibi. Alex galiba sözleşmesine 4 miyon dolara serbest bırakılma maddesi koydurmak istiyormuş. Buda çözülürse salı ülkenizde olur diyor". İnşallah dalga geçmiyordur.

ne fotoğrafçısı ya kimmiş o??

UğurB
19.01.2008, 15:02
ne fotoğrafçısı ya kimmiş o??

Arkadaşım ben Dubai'de bu iki Brezilyalının maçını izlemeye gittiğimde tanıştığım Brezilyalı spor fotoğrafçısı. Internacional takımını takip ediyor. Onun e mailini almıştım. O yazmış.

master yoda
19.01.2008, 15:02
ilk ikisi kimdi peki

Kaan
19.01.2008, 15:04
ilk ikisi kimdi peki

Fernandao ve Alex... :)

tsmetu
19.01.2008, 15:04
arkadaşlar transfer konusunda cok sıkıntılı vede beceriksiziz geçen sene de birezil yaya gidildi bir ay kalındı ama bir tane adam alınmadı ve bir allahın kuluda bu adama birşey demedi sen orada bir ay kaldın ne yaptın diyen yok sonrada yıldız diye marcelinyo'yu aldılar adam 30 yaşında 10 maç oynadı gitti bu kadar olur üstüne birde elimizdeki adamları kaçırıyoruz ben anlam veremiyorum eller,swkovyak,stepanov,gibi adamlar zor bulunur arkadaşlar eller atletico madridde oynuyor stepanov ise portoda neymiş bu adamlar trabzonda oynayamıyor eee oynayamıyorda oralarda nasıl oynuyorlar birisinede futbolu bıraktırıyorlar ne kadar güzel değilmi biz futbolcuyu kacıran futbolcuya futbolu bıraktıran bir yönetim istemiyoruz bu sene ise hala topcu alacaklar ama ne zaman bu takımın ne eksiği var herkes görüyor hala maddiyat diyorlar kardeşim sen TRABZONSPOR,sun yapmayın bu kadar aciz etmeyin olmaz arkadaşlar böyle mantıkla böyle işlemlerle olmaz trabzonsporu bu kadar küçültmeye kimsenin hakkı yok

master yoda
19.01.2008, 15:05
ozaman 4. lampard 5. si ronaldinho kesin zeyyad pazarlıktadır şimdi

Burçak
19.01.2008, 15:13
şuan Trabzonsporun maçı var. gelin de bi sinerji yaratalım :)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1095417#post1095417

ceserdar
19.01.2008, 16:37
arkadaşlar transfer konusunda cok sıkıntılı vede beceriksiziz geçen sene de birezil yaya gidildi bir ay kalındı ama bir tane adam alınmadı ve bir allahın kuluda bu adama birşey demedi sen orada bir ay kaldın ne yaptın diyen yok sonrada yıldız diye marcelinyo'yu aldılar adam 30 yaşında 10 maç oynadı gitti bu kadar olur üstüne birde elimizdeki adamları kaçırıyoruz ben anlam veremiyorum eller,swkovyak,stepanov,gibi adamlar zor bulunur arkadaşlar eller atletico madridde oynuyor stepanov ise portoda neymiş bu adamlar trabzonda oynayamıyor eee oynayamıyorda oralarda nasıl oynuyorlar birisinede futbolu bıraktırıyorlar ne kadar güzel değilmi biz futbolcuyu kacıran futbolcuya futbolu bıraktıran bir yönetim istemiyoruz bu sene ise hala topcu alacaklar ama ne zaman bu takımın ne eksiği var herkes görüyor hala maddiyat diyorlar kardeşim sen TRABZONSPOR,sun yapmayın bu kadar aciz etmeyin olmaz arkadaşlar böyle mantıkla böyle işlemlerle olmaz trabzonsporu bu kadar küçültmeye kimsenin hakkı yok

Ağabey, bence sorunun giden futbolcularda değil de kendimizde olduğunu anlarsak hiç değilse sorunu çözmek adına iyi bir başlangıç olacaktır. Aslında Trabzonspor'un da Trabzonspor'u tutanların da ülkemizdeki diğer takımlar ve taraftarlardan bir farkı yok. Trabzonspor taraftarı ne futboldan ne futbolcudan anlıyor. Ayağına topu alıp iki çalım atanları dünyanın en iyi futbolcusu yapıyor. Futbolcuların kaçmasında yönetimin de suçu yok. Ne yani kongre olsa bu yönetimin yerine daha iyi bir yönetim mi gelecek? Ya da bu yönetim uzaydan mı geldi? Hepsi bizim aramızda yaşıyor. Kabul edelim biz bu kadarız. Elimizdeki malzeme de bu kadar. Bizden bu kadar köfte oluyor.

zahido
19.01.2008, 17:05
Bu yonetimin Alllah belasini versin bunlar bi bok alamazlar alsalarda o futbolcular bi bok yapamaz bun asamadan sonra.. Sizinn neyinize lan genel kurulu ertelemek..

Kaan
19.01.2008, 17:12
Bu yonetimin Alllah belasini versin bunlar bi bok alamazlar alsalarda o futbolcular bi bok yapamaz bun asamadan sonra.. Sizinn neyinize lan genel kurulu ertelemek..

Abi biraz daha dikkatli konuşsak..? :rolleyes:

AYYILDIZ
19.01.2008, 17:14
Alex-Fernandao-selcuk Inan acilen alinmali

aybasti
19.01.2008, 17:30
arkadaslar bugünleride atlatiriz ama unutmayin hic ...

aybasti
19.01.2008, 17:32
arkadaslar bugünler gececek ama hic birzaman bugünleri unutmayin...

Emirhan Makul
19.01.2008, 17:35
ersun yenaş transfer yok dediii daha da olmaz gibime geliyor

ofluhalit
19.01.2008, 17:43
bu yönetim ronaldinhoyuda getirse artık bu duruma düştükten sonra benim için bi anlamı yok.eldeki yıldızları satıp vasatın altı olan takımı yaratan adamlardan hiçbir beklentim yok.biran önce defolup gitsinler.haa iyi adam alırlarsa da teşekkür edecek halimde yok.yıktıklarını yapma çabası olur sadece.tabi becerebilirlerse.

kokoreç
19.01.2008, 17:54
bu yönetim ronaldinhoyuda getirse artık bu duruma düştükten sonra benim için bi anlamı yok.eldeki yıldızları satıp vasatın altı olan takımı yaratan adamlardan hiçbir beklentim yok.biran önce defolup gitsinler.haa iyi adam alırlarsa da teşekkür edecek halimde yok.yıktıklarını yapma çabası olur sadece.tabi becerebilirlerse.
kesinlikle başka birşey beklenemez....:alkış:güzel yorum...

A.Gökhan AKIN
19.01.2008, 17:56
ne yapacağımı,nette nereye gideceğimi,kiminle konuşacağımı hatta açlığımı bile unuttum bu akşam.Yemek yemek bile gelmiyor içimden,Arkadaşlar bu sendorumun adını bilen var mı?

kokoreç
19.01.2008, 17:57
ne yapacağımı,nette nereye gideceğimi,kiminle konuşacağımı hatta açlığımı bile unuttum bu akşam.Yemek yemek bile gelmiyor içimden,Arkadaşlar bu sendorumun adını bilen var mı?
trabzonus sporus sendromu hepimizde hasıl oldu zaten....:mad:

MarceloTS
19.01.2008, 17:59
Abi biraz daha dikkatli konuşsak..? :rolleyes:

dikkatlimi hala dikkatli konuşabilenler var mı? :mad:

Tanju
19.01.2008, 18:03

hocam hayallerimizle oynama ya da avutmak için söylüyorsan canımızı acıtırsın
=)

Samet Yildirim
19.01.2008, 18:04
ersun yenaş transfer yok dediii daha da olmaz gibime geliyor

öyle bisi demedi bende dinledim...

Kaan
19.01.2008, 18:04
dikkatlimi hala dikkatli konuşabilenler var mı? :mad:

Haklısın aslında...

TSezgin61
19.01.2008, 18:09
öyle bisi demedi bende dinledim...

renkdas seninde bildigin birseyler vardir kesin... bizimle paylasirsan seviniriz...

Samet Yildirim
19.01.2008, 18:15
renkdas seninde bildigin birseyler vardir kesin... bizimle paylasirsan seviniriz...

ne gibi konuda...TRANSFER desen 4-5 gün dür biliyorum FERNANDAO ile anlasildigini ve ALEX ise 4-5 gün öncesine kadar imkanzizdi 2 gün öncesine kadar son pürüzler oldugunu biliyordum ama ben foruma yazmadim cünkü cok zor duruma düsüyorum daha sonra sadece bazi arkadaslara yazdim özel mesaj olarak felan...KONGRE konusunda isler cok karisik belli olmaz yani ama IYI BI BASKAN-YÖNETIM lazim bu sart...

Murat Keçeci
19.01.2008, 18:30
serdar balide fernandao için menejerlerıne avans bile verildi dedi biran önce gelipte yeni bir kimlik kazansak bu takım ölmül ölmüş onlarında işleri zor

TSezgin61
19.01.2008, 18:34
acilen defans lazim bize.... su ceyhun gülselam defansmiymis.... yanlismi biliyorum.

Serdar A
19.01.2008, 18:36
acilen defans lazim bize.... su ceyhun gülselam defansmiymis.... yanlismi biliyorum.,

192 cm boyunda ümit milli stoper / libero .

AYYILDIZ
19.01.2008, 18:38
acilen defans lazim bize.... su ceyhun gülselam defansmiymis.... yanlismi biliyorum.

Oftastan Girayi ve gurbetci ceyhunu almamiz lazim defans yok takimda

ÖzGür Ayar
19.01.2008, 18:41
takıma 1 değil 3 stoper lazım. ikisi banko 1ide yedek olucak.