PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

H.Tolga YİĞİT
18.01.2008, 14:43
Albayrak bu transferleri yaparsa kesin aday olur...
Aday olacaksa eğer bu transferleri yapar...
Albayrak aday olmanı diliyorum...

Atakan
18.01.2008, 14:48
BİTİME AZ KALDI
Daha önce Alex için 3 milyon dolar peşin para isteyen İnternacional, fiyatı 2 milyon dolara çekti. Bu gelişme üzerine harekete geçen Trabzonspor, önceki görüşmelerde 1 milyon 750 bin dolar önerdiği oyun kurucu için yeniden Brezilya seferi başlatacak. Transferin önümüzdeki günlerde bitmesi bekleniyor.

ya 1milyon 750 bin doları veren 2 milyon dolarıda verir ne biçim yönetim bu hani 10 milyondolar sözü vardı

Egemen
18.01.2008, 14:50
habu uşak nedu ha boyle.. canavar canavar :D:D

Burçak
18.01.2008, 14:53
:):):) çocuğu bu yaşta çıldırttılar :)

champions
18.01.2008, 14:55
http://www.sporx.com/futbol/ispanya/95483/

Satın alınması çok çok zor ama bi ihtimal kiralanabilir
Malum bizde forma şansı çook!:)
E bizde Avrupa kulübü sayılırız sonuçta!:D

BURAK DOGU
18.01.2008, 14:55
Gojko Kacar ı almaz eğer fernando ve alexi alırsa yönetim... ama onun yerine yusufu deneyebileceğimizi düşünüyorum... eğer barışa ve yusufa gerekli motivasyon sağlanırsa bu takıma çok büyük katkılarının olabileceğini düşünüyorum

Burçak
18.01.2008, 14:59
Kerzhakov bu adam çok iyi yaa. bizde güzel işler yapar. ama şuan sadece hayalini kurabiliyoruz. kim alacak ki:p

Travelair
18.01.2008, 14:59
http://www.sporx.com/futbol/ispanya/95483/

Satın alınması çok çok zor ama bi ihtimal kiralanabilir
Malum bizde forma şansı çook!:)
E bizde Avrupa kulübü sayılırız sonuçta!:D

Arshavin de çok deli adam. Sychev'i bile getirtemeyiz Rusya'dan. Bütçe fena değil ama yırtık çok yama da tutmuyor

EmrahYalçınalp
18.01.2008, 15:01
hayirdir fol ve yumurttami olmaya basladi?..bende inaniyorum bu takasin olabilecegine ama transferin son günlerine dogru gerceklesir sanirim.takasla kullanabilecegimiz cok oyuncu var sirf ceyhun degil ama ceyhun haric digerlerininde piyasasi cok düsük..fernandao ile anlasmislar.bu sefer olacak sanirim.umutlanmaya basladim yine..
Kardeşim yazdığın hiç bir şeyi anlamıyorum. Ağzında bir "fol-yumurta", bir "inşallah" anlamlı-anlamsız her yerde temcit pilavı gibi kullanıp "güya" laf sokmaya çalışıyorsun. Kastettiğin şey Selçuk-Ceyhun kıyaslaması ile alakası olmayan iki adam olduklarını herkes görebiliyordur herhalde. Selçuk eskiden beri dillendirdiğim bir oyuncu ve alınırsa çok iyi olur. Bu hala yerine adam alınmadan elden çıkartılan Ceyhun için yapılan saçma sapan uygulamayı aklamaz. Daha önce de yazdım, irtifa kaybeden uçaktan "ağırlık" diye ata ata ikinci pilotu attık. Sonuç iyi olsun da, fol da yumurta da, tüm tavuklar da senin olsun.

Egemen
18.01.2008, 15:02
Kerzhakov bu adam çok iyi yaa. bizde güzel işler yapar. ama şuan sadece hayalini kurabiliyoruz. kim alacak ki:p

burçak şaka mısın.. kim alıp getirecek kerzhakovu :D

yahu anlamadıgım bir şey var..
neden ingiltereden(premier lig dışında) topçu bakmıyoruz..
2. ligden adam almak çok mu zor??
cidden merak ediyorum..

Mehmet Fırat
18.01.2008, 15:06
yahu anlamadıgım bir şey var..
neden ingiltereden(premier lig dışında) topçu bakmıyoruz..
2. ligden adam almak çok mu zor??
cidden merak ediyorum..

Championship ligini arada sırada televizyonda izliyorum. Bizim ligden çok daha kaliteli. Seyirci her maçta stadı dolduruyor. Böyle bir ligden bizim lige adam çok zor gelir bence. Ya da gelmesi için Colin Kazım gibi Türk asıllı olması lazım.:)

Egemen
18.01.2008, 15:11
Championship ligini arada sırada televizyonda izliyorum. Bizim ligden çok daha kaliteli. Seyirci her maçta stadı dolduruyor. Böyle bir ligden bizim lige adam çok zor gelir bence. Ya da gelmesi için Colin Kazım gibi Türk asıllı olması lazım.:)

mehmetçim bu alex, fernandao zırvalarından daha kolay olmazmı onu öğrenmek istiyorum aslında..
bıktık brezilya dizilerinden artık..

o lige göre sıradan olan ama takım oyununa uyum sağlayacak oyuncular elbet vardır ya :)
ama bizden kaliteli bir lig... hayat güzel.. adam niye bırakıp gelsin..

10 numara
18.01.2008, 15:19
YEMIN EDIYORUM tahmin etmistim böyle birsey olacagini. Neyse hayirlisi olsun.

sende inandın ama kötü bir şaka...

İsmail Çavuşoğlu
18.01.2008, 15:20
sastim zaten cünkü öyle birsey gündemde yok su an....
peki gündemde neler var kardeş sen bilirsin :)

selcjK
18.01.2008, 15:23
girmeyeli uzun zaman olmuştu, nası gireyim ki? haberlere bakarken ilginç bir haber ilişti gözüme; ankaraspor antepten de nigrisi 1 milyon$ karşılığında almış, hani bizim isteyipte alamadığımız; ama ne gerek var ki forvete? değil mi takımın yarısı forvet ben ve biz dahil. sevgiler trabzonsporlular

Ali Bektaş
Peşinatın 16 şubatta yatırılması şartıyla yönetim Ronaldinho için transfer görüşmelerine başlamış.Bizzat Albayrak bu transferle ilgileniyormuş

Egemen

ben söliyim abi :D

fernandao, alex, selçuk...
:)

Samet Yildirim
18.01.2008, 15:24

biliyorum bunu bazi arkadaslara da söyledim ama buraya yazmak istemiyom sonra sorun cikiyor kafami yiyorlar:D...biraz sabir:)gündemde derken 4-5 gün önce söyledim bi oyuncuyla anlastiklarini öbür oyuncu da bazi sorunlari oldugu fakat son bilgilerime göre oda yüzde 90 kesin...ama isimleri buraya yazmam...

Burçak
18.01.2008, 15:25
_Gayri ciddi mesajlar silinecektir Bilginize.

renac
18.01.2008, 15:25
bu ne yaa :) insan evladımı bu... nasıl top kapıyor öyle?! hakkatten müthiş.benden bile daha iyi top çalmada :)

bu adam bizim tranfer liztemizde varmı yoksa beyler bizim kurtuluşumuz bu adam olabilir hanginiz yönetime yakın bilmiyorum ama bu adamı içinizdeki yönetime yakın olan kişiler mutlaka bunu onlara göstersin bu adam bizi hakikaten kurtarır

vatandas61
18.01.2008, 15:30
kesin olarak bir aciklama var mi yoksa yine gazetelerin uydurdugu haberler mi? fernandao tamam demis ergun ata?

murat
18.01.2008, 15:31
msjlar yine abartilmaya basladi, biraz dinlenelim arkadaslar!

Cem Akyüz
18.01.2008, 15:31
kesin olarak bir aciklama var mi yoksa yine gazetelerin uydurdugu haberler mi? fernandao tamam demis ergun ata?

bende ergun ata dediği için heyecanlandım

murat
18.01.2008, 16:29
ciddiyetsiz mesajlarin tekrari halinde daha uzun zaman kapatilacaktir!

TolgaTopçu61
18.01.2008, 16:36
trabzonspor u21 deki gurbetci salih altin i istiyormus. 20 yasinda wuppertaler sv da ortasaha da oynuyor.

Unterdessen beschäftigt sich WSV-Vize-Präsident Harald Hübener in der Heimat mit einem „gesprochenen Angebot“ des türkischen Erstligisten Trabzonspor für WSV-Spieler Salih Altin (20).

„Sollte ein schriftliches Angebot folgen, werden wir für eine Option sorgen, die die Rückkehr sicherstellt. Grundsätzlich wollen wir ihm für diese möglicherweise riesige Chance keine Steine in den Weg legen.

Der Junge hat ein Riesenpotenzial, das hat man jetzt auch wieder beim Bayer-Hallenturnier gesehen. Bei unserem gut besetzten Kader der ersten Mannschaft sind die Chancen für ihn aber momentan gering“, sagt Hübener.

Er bestätigte, dass eine fünfstellige Summe für den Mittelfeldspieler im Gespräch sei. Altins Vertrag beim WSV endet zum Saisonende.

Mert67
18.01.2008, 16:38
fernando transferi ile ilgili kesin bişey varmı?

Selçuk Çetin
18.01.2008, 16:39
Arkadaşlar selam.Konuyla ilgili Ergun ATA ya mail atmıştım saolsun cevap yazmış.Sizlerle paylaşmak istedim.

İlgin için teşekkürler abi
İyi çalışmalar.
Erol KARADENİZ
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Uzman Yrd.
MEP İletişim ve Dış Ticaret A.Ş.

-----Original Message-----
From: Ergün Ata [mailto:eata@fanatik.com.tr]
Sent: Friday, January 18, 2008 12:45 PM
To: Erol Karadeniz
Subject: YNT: ergun abi

Selam,
Genelde transfer haberi yazmam. Ama bunda kaynak sağlam olduğu için yazdım. Yine de Trabzon'a gelmeden açıkçası ben de inanmıyorum. Zira Alex kabul etmezse Fernando'da gelmeyebilir. Selamlar.
Ata
Tarih: 18 Ocak 2008 Cuma 10:55
Kime: Ergün Ata
Konu: ergun abi
Slm Ergun Abi,
Bugün senin imzanla bi haber yayınladı fanatikde bormavi.net te kıyamet koptu.aslında altında imzan olmasa kimsenin bu yönetime inancı yok ya transfer için,
senin imzan olunca dogruluk payı arttı
abi durum nedir :) şu çocukları bi rahatlatayım
Saygı ve Sevgiler.

Erol KARADENİZ
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Uzman Yrd.
MEP İletişim ve Dış Ticaret A.Ş.

işte örnek bir taraftar işin kaynağından öğrenmiş gelmiş tebrikler forum dostu

krilov
18.01.2008, 16:40
bu ne yaa :) insan evladımı bu... nasıl top kapıyor öyle?! hakkatten müthiş.benden bile daha iyi top çalmada :)

sanırım aynı nitelikteki bir videoyu Hüseyin Çimşir için de hazırlayabiliriz. Hüseyin de her mac en az 7 adet kayarak 'tackle' etme girişimiyle oynuyor. Başarılı olduklarını toplasak böyle bir youtube klibi yaparız gibime geliyor.Kacar'ın da en büyük problemi top aldıktan sonra ekseriyetle onu geri rakibe vermesi. Bu youtube videosunu hazırlayanlar da onu bildiklerinden pozisyonların çoğunun devamını kesmişler. Aman allahım şu 'scouting' ne kadar zor. Özkan Sümer'in Hüseyin ve Ragıp'ı ilk kez oynattığı maç geldi aklıma. Hüseyin de aynı etkiyi bırakmıştı bende. 'Super tackle', direkt pas... ama şimdi ne hallerde zavallı Hüseyin.

forza61ts
18.01.2008, 16:42
valla baskan bir ergun ata degılse doğrudur... ama imza atmadan ınanmak guc yok ımza da olmuyor 1 mac oynaycak bakarsın vazgecer...

Uğurtan
18.01.2008, 16:49
Ben transferlerde ilk kez heyecan yapmıyorum.. Geleceklerine inanıp-inanmama meselesi değil.. Bizim sorunumuz sadece transfer midir? Bunu iyi etüt etmek lazım.. Ha ne olur? Transferde 3 yetenekli eleman alırsın.. Günü kurtarırsın bu sene de birkaç basamak üstte bitirirsin.. Sonrası mı? Sonrayı düşünen insanlarca yönetilmeyeli çok oldu...

Erkan
18.01.2008, 16:52
80% geliyor Fernandao ve Alex buyuk ihtimalle bidahanki hafta Trabzona gelirler..

AyhanPe
18.01.2008, 16:54
Kardeşim yazdığın hiç bir şeyi anlamıyorum. Ağzında bir "fol-yumurta", bir "inşallah" anlamlı-anlamsız her yerde temcit pilavı gibi kullanıp "güya" laf sokmaya çalışıyorsun. Kastettiğin şey Selçuk-Ceyhun kıyaslaması ile alakası olmayan iki adam olduklarını herkes görebiliyordur herhalde. Selçuk eskiden beri dillendirdiğim bir oyuncu ve alınırsa çok iyi olur. Bu hala yerine adam alınmadan elden çıkartılan Ceyhun için yapılan saçma sapan uygulamayı aklamaz. Daha önce de yazdım, irtifa kaybeden uçaktan "ağırlık" diye ata ata ikinci pilotu attık. Sonuç iyi olsun da, fol da yumurta da, tüm tavuklar da senin olsun.

yok ben sen anlama diye yaziyorum zaten..iyikide anlamiyorsun.bu pilotla tüm hedeflerimizden uzaklasmissak ucaktan atildigi iyi oldu.yerine alacaklardir birini.herhangi bir daga carpmak icin pilota gerek yok.pilotsuzda carpariz.insallah selcuk inan alinir dedim bunun üzerine ettigin laflara bak.yok ben öyle fol yok yumurtta yok insallah diyenlerden olamiyorum falan.dedim bir ''güya'' laf sokmak nasil bir duygu.bende tatayim...herneyse tavuklar icin tsk ederim cok iyisin ama yumurttalari sende kalsin:D

TolgaTopçu61
18.01.2008, 16:56
trabzonsporun yeni transferi...

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/39014/salihaltin/profil.html

Mehmet Fırat
18.01.2008, 16:57

Nasıl ya? Ne zaman aldık, hangi ara aldık?:confused:

İskender
18.01.2008, 16:59
Isındı bu başlık, haberlerin rüzgarı bile çoşturdu bırayı...
Birde gerçek olsalar...Uçuşa geçicez...

kudu_61
De Nigris Ankaraspor'da

bunu da beceremedikten sonra halbuki bizim işimize yarardı ama becerecek adam lazım fındık toplama becerisi olmayan bir adamı trabzonspora transfer yap diye getirirsek sonu bu olur is-te-mi-yo-ruz kardeşim transfer falan istemiyoruz kapatsak bu başlığı nasıl olur.

TolgaTopçu61
Nasıl ya? Ne zaman aldık, hangi ara aldık?:confused:
heralde yeni alindi ben de daha bügün gördüm

Serdar A
18.01.2008, 17:09
sanırım aynı nitelikteki bir videoyu Hüseyin Çimşir için de hazırlayabiliriz. Hüseyin de her mac en az 7 adet kayarak 'tackle' etme girişimiyle oynuyor. Başarılı olduklarını toplasak böyle bir youtube klibi yaparız gibime geliyor.Kacar'ın da en büyük problemi top aldıktan sonra ekseriyetle onu geri rakibe vermesi. Bu youtube videosunu hazırlayanlar da onu bildiklerinden pozisyonların çoğunun devamını kesmişler. Aman allahım şu 'scouting' ne kadar zor. Özkan Sümer'in Hüseyin ve Ragıp'ı ilk kez oynattığı maç geldi aklıma. Hüseyin de aynı etkiyi bırakmıştı bende. 'Super tackle', direkt pas... ama şimdi ne hallerde zavallı Hüseyin.

Bilip bilmeden fikir yürütmeyin , biraz araştırın.

Bahsettiğin adam sırp liginin en iyi iki oyuncusundan biri. Sırp olarak en iyisi. İstatistikleri Almanya'dan Fransa'dan bir çok scout'u hayretler içine düşürüyor.

Bu adamı uzun süredir takip ediyorum , maçınıda izledim , uluslararası futbol forumlarındanda takip ettim. Ücretsiz versiyonlarından farklı olarak gelişmiş futbolcu ve takım istatistiki tutan internet yayınlarından not aldım. Bir çok arkadaşımın dostumun fikirlerini aldım. İnşallah yakında futbolcunun DVD'si de elime geçecek.

Gojko Kacar için bu kadar derinlemesine bir takibide gerek yok . Biraz araştır lütfen.

Öte yandan Gojko Kacar için ayrıntılı bir döküman hazırlıyorum. Bazı gelişmeler olabilir.

AyhanPe
18.01.2008, 17:12
Öte yandan Gojko Kacar için ayrıntılı bir döküman hazırlıyorum. Bazı gelişmeler olabilir.

gelismeler? bunlari bizim transfer komitesinemi vereceksin..iyide gelismeler biran önce olsa iyi olacak..

Travelair
18.01.2008, 17:13
Zaten Hertha ile CSKA Moskova peşindeymiş. Bize gelmesi için Delgado'nun Ülker'i gerek

Murat Keçeci
18.01.2008, 17:15
TS'nin parasını sokağa atamayız
Trabzonspor asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Fernandao transferiyle ilgili olarak, kulübün parasını sokağa atacak durumlarının olmadığını söyledi.

Sayitoğlu, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Trabzonspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapmaya çalışıyoruz. Trabzonspor'un bir kuruş parasını sokağa atamayız” dedi.

Fernando ve Alex transferleri konusunda görüşmelerini de sürdürdüklerini ifade eden Sayitoğlu, “Bizde Fernandao transferini gazetelerden okuyoruz. Fernandayu transfer eden gazeteciden Allah razı olsun. Bu iki oyuncunun bonservis bedeli olarak ilk zamanlar 6 milyon euro konuşuluyordu, şimdi ise 3 milyon euroya kadar düştü. Bunun için biz Trabzonspor'un parasını sokağa atamayız. Trabzonspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapıyoruz” diye konuştu

bu laf ergun ataya galiba

erkankoc
18.01.2008, 17:19
su yonetim bi defa beni yaniltsa yuzumu kizartsaa ne guzel olur

Burak Tokal
18.01.2008, 17:19
Trabzonspor asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Fernandao transferiyle ilgili olarak, kulübün parasını sokağa atacak durumlarının olmadığını söyledi.

Sayitoğlu, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Trabzonspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapmaya çalışıyoruz. Trabzonspor'un bir kuruş parasını sokağa atamayız” dedi.

Fernando ve Alex transferleri konusunda görüşmelerini de sürdürdüklerini ifade eden Sayitoğlu, “Bizde Fernandao transferini gazetelerden okuyoruz. Fernandayu transfer eden gazeteciden Allah razı olsun. Bu iki oyuncunun bonservis bedeli olarak ilk zamanlar 6 milyon euro konuşuluyordu, şimdi ise 3 milyon euroya kadar düştü. Bunun için biz Trabzonspor'un parasını sokağa atamayız. Trabzonspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapıyoruz” diye konuştu

ya hala sokağa atarız diyorlar... Murat Ocak'ı bu adamlar aldırtmadımı.Üstelik hem paramızı hemde geleceğimizi verdik İ.B.B ye Fernando yla Alex e verilecek her para Trabzonspor için gereksiz değil,Aksine Trabzonspor a ibadet bile sayılabilir...

Murat Keçeci
18.01.2008, 17:20
2 oyuncunun bonservisini 6 milyondan 3 e indirmişler hale daha indirmeye çalışıyorlar bide adamları alırken üstüne para istemeseler bari

Cabri61
18.01.2008, 17:22
Kacar iyi oyuncuymuş çercekten defansı yanısıra pasları,şutları ve sol ayağınıda kullanabiliyor hüseyinle rakıpla kıyaslamayalım lütfen :)
stepanovu devreye sokalım :)

Volkan Albayrak
18.01.2008, 17:22
bu adamlar almamak için bi yerlerini yırtıyorlar bunun başka bi açıklaması yok

Mustafa K. Demirbaş
18.01.2008, 17:24
2 oyuncunun bonservisini 6 milyondan 3 e indirmişler hale daha indirmeye çalışıyorlar bide adamları alırken üstüne para istemeseler bari

bunlardan hersey beklenır aplanı bıttı bye gectıler oda gectı sımdı c d ef g h ı j kl m n o ya geldıler sanırım

metehan
18.01.2008, 17:25

Bak şimdi ayıp ettin ! :) Çingene pazarlığı, bizim transfer görüşmelerimizin olmazsa olmaz parçasıdır, vazgeçemeyiz ondan:)

erkankoc
18.01.2008, 17:26

Fernando ve Alex transferleri konusunda görüşmelerini de sürdürdüklerini ifade eden Sayitoğlu, “Bizde Fernandao transferini gazetelerden okuyoruz. Fernandayu transfer eden gazeteciden Allah razı olsun. Bu iki oyuncunun bonservis bedeli olarak ilk zamanlar 6 milyon euro konuşuluyordu, şimdi ise 3 milyon euroya kadar düştü. Bunun için biz Trabzonspor'un parasını sokağa atamayız. Trabzonspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapıyoruz” diye konuşt

hasim efendi daha once paralari kamyon kamyon cope attinizda simdimi akliniza(olmayan)geldi..artik sizin allah bir dediginize bile kimse inanmayacak

Volkan Albayrak
18.01.2008, 17:26
parayı sokağa atmayacaklar ikisi için 3 milyon vermezler bi jun bulurlar 3 milyon euro ona verirler parayı sokağa atmazlar

Mustafa OK
18.01.2008, 17:28
anlaşılan alex ve fernandao gelmek istiyor bizim yönetim engelliyor galiba

forza61ts
18.01.2008, 17:30
bence bu transfer gerceklestı bugun yarın ımza işi olur gıbı gelıyi.. yoksam ersun cekıp gıtcek...

Volkan Albayrak
18.01.2008, 17:31
her transfer dönemi kemal sunal filmine dönmese olmaz bi kerede baştan transferi yapsak günah olur kim bu taraftara eziyet çektirecek

Muhammed KOÇ
18.01.2008, 17:32
bence bu transfer gerceklestı bugun yarın ımza işi olur gıbı gelıyi.. yoksam ersun cekıp gıtcek...
kesin bişi sölemek mümkün değil bence hiçbir transfer yok..

Mustafa K. Demirbaş
bunlar bı ısı becerıp yapamaz artık transfer yapılmayacagına ınanmaya basladım

Rıza ÇOLAK
Transfer lugatına yeni bir deyim kazandırdık bunların sayesinde...Çingene pazarlığı:D

AyhanPe
18.01.2008, 17:38
Transfer lugatına yeni bir deyim kazandırdık bunların sayesinde...Çingene pazarlığı:D

sanki adamlar zorla satmaya calisiyor sürekli indirime gidiyorlarda bizimkiler istemiyor:D

İskender
18.01.2008, 17:39
tranferle ilgili medya üzerinden resmen pazarlıklar yapılıyor,
gündemimizde yok denip fiyat kırma derdindeler, adamlar caymadan pazarlık işinde ne kadar başarılı olursalar bu bizim karımıza...
Tabi olayı çingene pazarlığına döndürmeden yapmak lazım...

Samet Yildirim
18.01.2008, 17:41
HASIM SAYITOGLU öylesine bi aciklama yapmis ...FERNANDAO kesin gelecek ALEX ise yüzde 90 gelecek...bekleyelim görelim...

forza61ts
18.01.2008, 17:46
sımdı suclu medya olmus yok butun transferlerı yapmıslar... evt sız yapamıyonuz bırakında onlar yapsın.....

Zafer Fidan
18.01.2008, 17:46
HASIM SAYITOGLU öylesine bi aciklama yapmis ...FERNANDAO kesin gelecek ALEX ise yüzde 90 gelecek...bekleyelim görelim...

basladin yine :D ...görecez kimler gelecek

mahmuter61
18.01.2008, 17:47
Benim anlayamadığım DeNigris in bile Trabzonspor tarafından Ankaraspora kaptırılması bu nasıl bir mantık bunu biri yönetici Allah aşkına izah etsin.Takım bağırıyor ben sorunluyum küme düşerim böyle giderse diye bizim hamamcılar da düşmüşler iktidarla ulusoy çekişmesinin derdine ya Allah aşkına bu takım eskaza küme düşerse Allah muhafaza etsin bu ülkede bazı kişilerin canı ciddi oranda yanar.Neye dayanarak milletle dalga geçer gibi transfer oyalaması yapıyorlar.

Jester
18.01.2008, 17:47
Sayitoğlu seriyi bozmamış.
Yine zırva seviyesinde sözler.
Sokağa atacak paramız yokmuş.
Hakikaten yok.
Çünkü kalmadı, hepsini siz zaten attınız.
Daha da atacak yer arıyorsunuz da bu sefer attırtmayacak biri var.
Kesin olan birşey var.
Olası transferler bu adamlara rağmen olacak.

AyhanPe
18.01.2008, 17:48
basladin yine :D ...görecez kimler gelecek

zaman kisaliyor.baska bunlari görüstügü adam yoktur.de nigris de gitti ankaraya.tek bunlar kaldi ellerinde..6 milyon € dan 3 milyonlara inmis..artik 3 bucuga anlasirlar..alex de ikna olmus olur

Zafer Fidan
18.01.2008, 17:53
zaman kisaliyor.baska bunlari görüstügü adam yoktur.de nigris de gitti ankaraya.tek bunlar kaldi ellerinde..6 milyon € dan 3 milyonlara inmis..artik 3 bucuga anlasirlar..alex de ikna olmus olur

benim tereddütlerim var... hele hele su sayitoglunun dediklerinden.

EmrahYalçınalp
18.01.2008, 17:55
Soru 1- Nasıl oluyor da sokağa atacak bir kuruş parası olmayan bir kulübün Moloz'a döksen kabul edilmeyecek bir kamyon yöneticisi olabiliyor?

İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz :D

Emiroğlu

Şu 2 renkli ard arda gelen cümleden bir şey anlayan allah aşkına bana da söylesin !

6 milyondan 3 milyona düştüler ? Ama Trabzonsporun parasını sokağa atamayız !

Ulan haşim ! Bir bilsen şu anda sülalen hakkında güzel dualar okuyorum ! ! ! ! !

Bu açıklama resmen " Bizden Bir b.k olmaz ! " anlamına geliyor !

Ne beceriksiz heriflersiniz yaa ! Gidin ulan gidin yeter !

Nedir bu Trabzonspora yöneticiyim diye gelen önce klüpte yemediği haltı bırakmaz,kulübü zararın babasına uğratır ! Sonra Transfere geldin mi " Sokağa atacak paramız yok ! "

Ne rezil insanlarsınız yaa ! İnsan mısınız ! ! !

Ulan kendi ağzınla söylüyorsun 6 milyondan 3 milyona düşmüş ! 2 futbolcu ! Ki bunları isteyen Ersun Yanal ! Beceripte alamıyorsunuz !

3 Milyon Euroya bu 2 futbolcuyu alamıyorsanız hepinizin Allah belasını versin en kısa zamanda !

Seninde ! ! !

SDanışmaz
anlaşılan alex ve fernandao gelmek istiyor bizim yönetim engelliyor galiba

Galiba öyle..

Sefa Murat Dokuz
18.01.2008, 17:56
aslında neca die bi adam vardı çok yetenkli bir oyuncuydu alex gelmiosa istemiosa onu alabiliriz
ama alex ikna edilir aslında fernandao ile birlikte beceriksiz bunlar...
santostan sol beke carlinhosu alsınlar bide süper olur:D

10 numara
18.01.2008, 17:56
Fernando ve Alex transferleri konusunda görüşmelerini de sürdürdüklerini ifade eden Sayitoğlu, “Bizde Fernandao transferini gazetelerden okuyoruz. Fernandayu transfer eden gazeteciden Allah razı olsun. Bu iki oyuncunun bonservis bedeli olarak ilk zamanlar 6 milyon euro konuşuluyordu, şimdi ise 3 milyon euroya kadar düştü.

kesin bordomavi.net'ten takip ediyordur..:D:D

erkankoc
18.01.2008, 18:00
beyler simdi lig tv de de nigris antebe geri dondu diye soledii...ya cok karmasik bi denklem oldu

Sunny53
18.01.2008, 18:03
beyler simdi lig tv de de nigris antebe geri dondu diye soledii...ya cok karmasik bi denklem oldu

Arkadaslar şunu bilin
haşim fiyatından dolayı de nigrisi istiyor
diger yöneticiler fernandaoyu ve alexi
ama haşim başkana bastırıyormuş de nigris olsun ucuzdur diye
bakalım kim galip gelecek
ama şunu bilelim
herşekilde kim gelirse gelsin Trabzonspor yine zarar görüyor

AyhanPe
18.01.2008, 18:05
Arkadaslar şunu bilin
ama şunu bilelim

lazaroni ve musampa isinde de parmagi yokmuydu hasimin..de nigris kesin ankara da degil sanirim..

Sunny53
18.01.2008, 18:07
lazaroni ve musampa isinde de parmagi yokmuydu hasimin..evet lazaroniyi trabzonun başına musallat eden
musampayı yalvar yakar getiren kişidir
hepsinde ''güya'' trabzonsporu düşünmüştür
ama nedense hiç de öyle olmamıştır:(

10 numara
18.01.2008, 18:08
ezikbahçe madonnayı almış

erkankoc
18.01.2008, 18:08
baskan adam olsaydi suleymanogluyla hasimi ayni anda kovardi..bizim baskan baskancik sadece...agzi var dili yok..bize aziz yildirim gibi baskan lazim beyler...ornek alsinlar onu birazda belki adam olurlar

Sunny53
18.01.2008, 18:12

maldonado :D

Doğan ATASOY
18.01.2008, 18:13
lazaroniyi de başımıza bela eden bu haşimdi, hatta bir yönetici ispanyada üst düzey bir hoca ile masadayken kendisine lazaroninin imza attığı haberi verilmiş, kendisi bu kadarda etik bir yöneticidir.

Fatih Sağır
18.01.2008, 18:14
baskan adam olsaydi suleymanogluyla hasimi ayni anda kovardi..bizim baskan baskancik sadece...agzi var dili yok..bize aziz yildirim gibi baskan lazim beyler...ornek alsinlar onu birazda belki adam olurlar

süleymanoğlu kim yaa:D:D

Serdar A
18.01.2008, 18:14
gelismeler? bunlari bizim transfer komitesinemi vereceksin..iyide gelismeler biran önce olsa iyi olacak..

Daha öncedende bahsettiğim bu bölgede takip ettiğim 8-9 oyuncu var. Sırbistan , Hırvatistan, Karadağ ve Arnavutluktan . İçlerinde devre arası transferi gündemde olan sadece Gojko Kacar.
Birde yeni yeni bilgi toplamaya çalıştığım 3 Bulgar ve Bosnalı oyuncu var. Transfer komitesi kim bilmiyorum . Benim aklımda daha kestirme bir yol var. Bu araştırmayı genişletecek , yardımda bulunmak isteyen arkadaşlarada müteşekkir olurum.

Kacar için kilit isim Roland Grahammer . Bu adamı Bundesliga'ya götürmeye kararlı. Hatta büyük yol alınmış .Öte yandan bu yönetiminde Marcelinho transferinde kullandığı Almanyada iyi ilişkileri var. Bu oyuncu için koşullar sene başından çok daha farklı , zor olduğu için ucuz bir transfer olmayacağı açık . Diğer taraftan geçen seneye göre kendini kanıtladığı için gittiği takım adına garanti kazanım olacak.

Bu Grahammer
http://img297.imageshack.us/img297/3720/ratkobutat6.jpg

Buda bir röportaj:

Huge confusion by Gojko Kacar (20/FK Vojvodina Novi Sad): The Serbian newspaper "Sport Novosti" reported yesterday on its website, in the exchange of the National Hertha player to be perfect. Not true! Not yet. Manager Dieter Hoeneß was yesterday, although negotiations in Novi Sad, but has signed nothing.

The all-rounder will be high on the wish list of trainer Lucien Favre. But Kacar ever wants to Hertha?

BZ Reached the 20-year-old jewel in his Serbian homeland.

When you come to Berlin?
That knew I also like. I need slowly certainty where I play in the future. Then I can finally sleep again.

So there's still no decision?
No! In any event, not that I knew. I have heard that there are still details to be resolved.

Do you want to Hertha as ever?
Yes! I have already said several times that my career in the Bundesliga will continue. If it is after me: for Hertha.

Your consultant Roland Grahammer said that other Bundesliga clubs are interested…
Stop! This guy is not my adviser. I have no adviser. He arrived a few days here to Novi Sad and asked me whether I could imagine, Hertha to change. I knew him previously did not. But be honest: Who would be in such a job say "No"?

With Marko Pantelic and Ljubomir Fejsa play in Berlin, already two of your fellow countrymen…
That would be the whole course easier. If everything is perfect, I will call Markowitz. Prior is not.

What a time to type?
A very simple, I would say. Umgänglich, quiet, which is the essential - the football games - concentrated. Anything else does not interest me. Only in this way can we achieve a lot.

Your favorite position?
Where I play, I do not care. In the U21, I mostly in the defense played. At Novi Sad, I was then in the defensive midfield was used. Recently, I have also in the central, played offensive midfield.

Berat
18.01.2008, 18:17
Kongre menziline giriyoruz yavaştan..Transferler yakındır..

Travelair
18.01.2008, 18:19
Bir arkadaş buraya yazmıştı 3 ay pazarlık yapıp indiriyoruz fiyatı, biz hala uğraşırken birisi 3 kuruş fazla veriyor kapıyor elimizden diye İnşallah öyle olmaz :)

Sefa Murat Dokuz
18.01.2008, 18:23
maldonado :D
brezilya liginin en iyi ön liberolarından biridir şutları falan çok iyi appiahın söleşmesini dondurdular... Maldonado çok çok yararlı olur:(

Ayhan Yüksek
18.01.2008, 18:28
Haşim Sayitoğlu denen zararlı bela herif takımın içine ediyor aferdersinizde nedemek daha ucuz diye de nigrisi alalım demek adama bak ya bu tür herifler çok bizde bana ömer sarıyı anımsattı mecburmuyuz biz bu heriflere ya nerde bulurlar böyle adamları insanın sinirlerini altüst etmeye...

sanatik
18.01.2008, 18:33

madonna degil MAL-donnayi aldilar.

Özkan Şentürk
Bu saatten sonra bu iki Brezilyalıdan vazgeçilirse yönetim iyice tepki çekecek.Bu yüzden haberin basında çıkması onlar için iyi olmadı.Haşim'in muhtemelen Ergun Ata'ya sitemi bu yüzden.Bence zaten Ergun Ata'da yönetimi sıkıştırmak ve zorlada olsa transfer yaptırmak için bu haberi yaptı.Yoksa Ata böyle haberler yapmazdı pek.

Neyse.. Bekleyip göreceğiz

AyhanPe
Daha öncedende bahsettiğim bu bölgede takip ettiğim 8-9 oyuncu var. Sırbistan , Hırvatistan, Karadağ ve Arnavutluktan . İçlerinde devre arası transferi gündemde olan sadece Gojko Kacar.

oynadigi takim sanirim bizim stepanovun eski takimi.simdi menajerinin türkiyede futbolcuyu bize önermesimidir dedigin kestirme yol? bizimkilerin herhangi bir ilgisi yok ama sanirim.o kadar cok pahali olacagini sanmiyorum.biz stepanovu sanirim 1 milyon dolara almistik.alman klüpleri onu 1-2 milyon € dan daha pahaliya almaz gibi geliyor bana..
umarim ilgilenir bizim transfer komitesindekiler ama sanmiyorum bizimkilerin dikkatini cekecegini.malum onlarin dikkati baska yerde suan..

AyhanPe
18.01.2008, 18:35
Bu saatten sonra bu iki Brezilyalıdan vazgeçilirse yönetim iyice tepki çekecek.Bu yüzden haberin basında çıkması onlar için iyi olmadı.Haşim'in muhtemelen Ergun Ata'ya sitemi bu yüzden.Bence zaten Ergun Ata'da yönetimi sıkıştırmak ve zorlada olsa transfer yaptırmak için bu haberi yaptı.Yoksa Ata böyle haberler yapmazdı pek.

Neyse.. Bekleyip göreceğiz

daha ne kadar tepki cekecekler.millet transfer yapacaklarindan ümidi kesmis zaten.ben yinede secime girmek icin bu oyunculari alacaklarini düsünüyorum secim yatirimi olarak..

krilov
18.01.2008, 18:40
Bilip bilmeden fikir yürütmeyin , biraz araştırın.

Bahsettiğin adam sırp liginin en iyi iki oyuncusundan biri. Sırp olarak en iyisi. İstatistikleri Almanya'dan Fransa'dan bir çok scout'u hayretler içine düşürüyor.

Bu adamı uzun süredir takip ediyorum , maçınıda izledim , uluslararası futbol forumlarındanda takip ettim. Ücretsiz versiyonlarından farklı olarak gelişmiş futbolcu ve takım istatistiki tutan internet yayınlarından not aldım. Bir çok arkadaşımın dostumun fikirlerini aldım. İnşallah yakında futbolcunun DVD'si de elime geçecek.

Gojko Kacar için bu kadar derinlemesine bir takibide gerek yok . Biraz araştır lütfen.

uzun zamandır yazmıyorum foruma ama forumun ruh hali ve bilgi tekeli hala daha kulüple bağlantısı olduğuna dair gizemli bir iki not düşenlerin ve youtube arama motorunu en etkin kullananların elinde sanırım.
Farabi'ye; oradaki gazeteci arkadaşlardan aldığım bigileri, kendi izlediğim maçları ve adamın zaten Hertha'ya gitmek üzere olduğunu yutkunayım ve senin DVD'nin beklemeye başlayalım. DVD'yi x2 hızla seyredersen Gojko'nun yavaşlığını da halletmiş olursun.

p.s. Kacar'ın futbolculuğunu konuşmaya gerek yok. Zamanın Hüseyin'in gördüm bende.Bu beni ve benim aldığım bilgileri bağlar.Futbol ve futbolcular hakkında konuşuyoruz sanırım hala da Scouting'in ne kadar ciddi bir iş olduğunu çözebilmiş değiliz. Lütfen bildiklerinizle insanları aşağılamaya çalışmayınız. Bilgi masumdur ama tavrınızla onu tehlikeli hale getirebilirsiniz. Hepimiz aynı takımı tutuyoruz ve onun iyiliğini istiyoruz öyle değil mi?

isaret parmagi
18.01.2008, 18:51
arkadaşlar fernandao'yla anlaşılmış diye okudum. kulubuyle de anlaşılmış mı peki? Boşuna heyecanlamayalım burda. bilyosunuz daha öncede anlaşılmıştı ama sonu hüsrandı

Koray
18.01.2008, 18:52
Sunny53 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10757)

hani de nigrisi almıştık ???

Cabri61
18.01.2008, 18:54
Arkadaslar şunu bilin
ama şunu bilelim

ben kararı ersunun vereceğini düşünüyordum.Başkan anlamadı mı hala ne zaman bu adamın ipiyle kuyuya insem başım belaya giriyor diye.Haşim bu yönetimin EN EN lerine layık

AYYILDIZ
18.01.2008, 18:59
Bu yonetim oldukca Ersun Hocanin yanina Morinhoyuda getirsek birsey olmaz takimdan.Birde cikip sokaga atacak paramiz yok diyor peki musampada parayi sokaga kim

Zafer Fidan
18.01.2008, 19:01
Bu yonetim oldukca Ersun Hocanin yanina Morinhoyuda getirsek birsey olmaz takimdan.Birde cikip sokaga atacak paramiz yok diyor peki musampada parayi sokaga kim

musampa transferinde kendi cebine para koydugu icin

erkankoc
18.01.2008, 19:02
bu kadar popüler bu kadar medyatik bi klube sahp oldugumuz icin seviniyorum:)))

Travelair
18.01.2008, 19:03
De Nigris'in nesi ucuz??? Ankaraspor bile 1.1 milyon € + 3 oyuncuyla anlaşmaya çalışıyor. Niye bu ısrar?

Selçuk Çetin
18.01.2008, 19:04
Ocak transfer dönemi başlıyor

Bilindiği üzere gündemimizde 3 Brezilyalı ve 3 Ümit Milli oyuncu olduğu iddia edilmekte. Transfer haberlerini ve olan
transferleri bu başlıkta toplayabiliriz.

3 Paf oyuncumuz A takıma çıkarıldı: Göksu Alhas, Kadir Keleş, Abdullah Karmil

Alınması gündemde olan futbolculardan forvet oyuncusu Fernandao'nun 2006 yılında sözleşmesi uzatılmış. Fransa'da pek başarılı olamamış. Brezilya'da başarılı. Diğer Brezilyalılar uyum süresini kısaltabilir

Diğer oyuncu Alex, hücuma yönelik ortasaha / Sol kanat. 1.325 milyon £'a bonservisi otomatikman alınabilir maddesi var. Ama kontratı da 2008'de sona eriyor.

Kaleci transferi net değil. Eğer çok kaliteli bir isim fazla maliyeti olmadan bulunamazsa mevcut isimlerle devam edilmesi kanaatindeyim. Karşıyaka'nın Ümit Milli kalecisinin yıldızı parlıyor. Onur Recep Kıvrak. Bu isme dikkat edilip incelenmeli

Bursaspor'un gençleri kaliteli, henüz randımanlarını bulmadan değerlendirilmeli diye düşünüyorum

17 aralık 2007 yani tam 1 ay 1 gün önce bu konu bu şekilde açılmış şuan ne konuşuyoruz acaba denk geldi bu açıldı

Murat Keçeci
18.01.2008, 19:07
bizim yönetim fiyatı 3 milyona kadar indirip fenerbahçe 3.5 verip almasın zaten kendimi keriz gibi hissediyordum insan içine çıkamam daha

forza61ts
18.01.2008, 19:09
bi dakka . sorrr madoona fenerde ne yapar???:D

MarceloTS
18.01.2008, 19:26
bu konu hala yaşıyor mu:D

forza61ts
18.01.2008, 19:31
hec sorma yaaaa yok yok ts transferı hıc acmadıkı bızde kendı kendızmıze gelın guvey oluyosss

Zafer Fidan
18.01.2008, 19:31
az önce Can Karayagdi LigTv diyorki, ismi medyalara dahaden hic cikmamis bir isimle anlasmak üzereymis

ÖmerFarukYılmaz
18.01.2008, 19:32
şaka maka bunlar çok ii defanslar alıyolar maldonado gerektiğinde ofansif ortasaha bile oynamıştır. mukmml adamdır bizmkler oğlunu alsa sevinir.

Zafer Fidan
18.01.2008, 19:34
şaka maka bunlar çok ii defanslar alıyolar maldonado gerektiğinde ofansif ortasaha bile oynamıştır. mukmml adamdır bizmkler oğlunu alsa sevinir.
adamlarda para,stat...var

Hasan61
18.01.2008, 19:36
az önce Can Karayagdi LigTv diyorki, ismi medyalara dahaden hic cikmamis bir isimle anlasmak üzereymis
oyuncuyla anlaşılmak üzere olabilrler önemli olan klüple anlaşılmış mı?cevabım hayır

agahozlu
18.01.2008, 19:37
Lig Tv-Can Karyağdı :
Trabzonspor,Brezilyadan fernandao ile görüşmelerine devam ediyor sıcak temaslar yaşanıyor,özellikle fernandao ile ilgili olumlu gelişmeler var.Alex konusunda pek bir açıklama yok.
Yönetimin ismini sır gibi sakladığı,ülkesini dahi söylemdeği ve şimdiye kadar hiç bir basın-yayın org.da ismi çıkmamış bir oyuncu ile dirsek temasındaymışlar.Salı-Çarşamba günü anlaşma sağlanılması bekleniliyormuş...

Özge
18.01.2008, 19:37
Fernandao ve Alex hakkında olumlu gelişmeler olmuş.Özellikle Fernandao'nun işini bitirmek istiyorlarmış.Salı veya çarşamba günü ismi ve ülkesi sır gibi saklanan bir oyuncuyla anlaşacaklarmış.Can Karyağdı biraz önce söyledi.

ÖmerFarukYılmaz
18.01.2008, 19:38

evet cennet mahallesi spordan NEJDET son anda anlaştık.

nejdet ''abi çiçek almazsanız valla gelmem'' dedi.

nejdetin ilk soruları ''abi ben trabzon trafiğinde çiçek satabilirmiyim be abe'' oldu.

Çocuğu yattaranın akrabası diye tanıttılar.

Nuri nalbayrak 55 yıldır türkiye için çalışıyoruz demişti şimdide trabzonspor için onemli atılımlar yapıyoruz.

hayrılı olsun

bir muhabirin ne zaman satmayı planlıyorsunuz sorusuna '' ne demek bizim futbolcu sattığımız nerde görülmüş dedi ve salonu terketti.

haber : Ziya hacıdoğanoğlu

Gökçebey
Aman sır gibi saklasınlar :D

Ali Can
kim bilir hangi kazmayı alacaklar :D:D:D:D

Serdar A
uzun zamandır yazmıyorum foruma ama forumun ruh hali ve bilgi tekeli hala daha kulüple bağlantısı olduğuna dair gizemli bir iki not düşenlerin ve youtube arama motorunu en etkin kullananların elinde sanırım.
Farabi'ye; oradaki gazeteci arkadaşlardan aldığım bigileri, kendi izlediğim maçları ve adamın zaten Hertha'ya gitmek üzere olduğunu yutkunayım ve senin DVD'nin beklemeye başlayalım. DVD'yi x2 hızla seyredersen Gojko'nun yavaşlığını da halletmiş olursun.

p.s. Kacar'ın futbolculuğunu konuşmaya gerek yok. Zamanın Hüseyin'in gördüm bende.Bu beni ve benim aldığım bilgileri bağlar.Futbol ve futbolcular hakkında konuşuyoruz sanırım hala da Scouting'in ne kadar ciddi bir iş olduğunu çözebilmiş değiliz. Lütfen bildiklerinizle insanları aşağılamaya çalışmayınız. Bilgi masumdur ama tavrınızla onu tehlikeli hale getirebilirsiniz. Hepimiz aynı takımı tutuyoruz ve onun iyiliğini istiyoruz öyle değil mi?

Klüple olan bağlantım herhangi bir Trabzonspor'lununkinden fazla değildir.

Biraz mesaj geçmişlerine baksaydınız olayın youtube ekseninden çok farklı bir noktada olduğunu görmenizde zor olmazdı. Zira bir önceki bana atıfta bulunduğunuz mesajda belirttiğiniz gibi herkes youtube inceliklerinin farkında . Bilgi olarak altyapısı olan konunun sade bir fotoğraftan temsilinin ötesinde olması için yerleştirilen ekstra bir bilgi amacı taşır. En azından ben ve bildiğim bir kaç kişi bunu böyle yapıyor .

Gojko kacar özelinde ; Adamın Herta'ya gitme arafesinde olduğu 1 haftadır burada yazılıyor.

İkinci mesele sizin o ülkede olan ilişkileriniz , geçmişiniz kadar başkalarınında bu özelliğe sahip olabileceği gerçeğini göz ardı ediyor oluşunuz.

Aşağılama konusu biraz göreceli . Sonuçta forumda sadece yazı üzerinden anlaşıyoruz . Duygusunu alamadığımız yada yabancısı olduğumuz tavırlar pekala farklı etkiler bırakabilir. Forumda bulunduğum süre içinde kimseyi aşağılamamaya özen gösterdim . Sonuçta hepimiz aynı takımın , aynı şehrin çocuğuyuz.

Bu ufak sürtüşmenin sebebi sizinle olan etkileşimimin yanlış noktadan başlamamızla bir alakası olabilir.

Fatih
18.01.2008, 19:40
de nigris için sadece 1 milyon 100 bin avro ödenecekmiş artı futbolcu yok ayrıca de nigrisle ankara henüz anlaşamamış

Alpayer
18.01.2008, 19:50
Yeni bi temas yolu bulmuşlar ha; dirsek teması :D Biraz da bunu deneyelim :D

ilhan
18.01.2008, 19:53
Can Karyağdı'ya pek güvenmiyorum. " Yattara , Trabzonspor'dan ayrılmak istiyor. " diyende kendisiydi. Ama ertesi gün Yattara tarafından yalanlanmıştı.

Kolpa basının haberlerine kulak asmıyorum. İmzayı görmeden hiç bir söylentiye inanmıyorum.

hüseyin1975
18.01.2008, 19:56
Oftasa karsi bu Kadro Insallah yeterli olur.
Artik Haftaya imzalar atilir Insalah!

Mehmet Fırat
18.01.2008, 19:58

Bu olmasın?:rolleyes: Çünkü bizim yönetimden daha fazlasını beklemiyorum.

zahido
18.01.2008, 19:59
Ssimdi bu saglam kaynaklar nerden geliyor bunu irdelemek lazim.. Eger yonetimdense bu saglam!! kaynaklar bikere o transfer isi yas demektir.. Ikincisi bu beceriksizlerin transferi yapabilecegine hala inanmiyorum son anda yine bisiler olup salak sacma bi nedenden dolayi transfer kapanir adinada "son anda fiyat yukselttiler" diye koyarlar..

Hasan61
18.01.2008, 20:00
Oftasa karsi bu Kadro Insallah yeterli olur.
Artik Haftaya imzalar atilir Insalah!

sen imzalardan gidiyorsun benim için bu yönetime tek transfer bile fazla...ya sen fazla iyimsesin,ya da ben fazla kötümserim

akdin
18.01.2008, 20:01

ZIRVANA!!!!!!!!!!!!!...............Belki henüz doğmamıştır.........

Ahmet Kuru
18.01.2008, 20:04
hala diyorlar Gizliymişde öyleymişde böyleymiş.Biz Gizli Transferleride Gördük,Aşikar Olanlarıda.PArdon Göremedik:)
Ümidim gittikce Azalıyor.Zaten yarınki maçıda İzlemiycem.HEyecan da kalmadı bende.bu hale getirdiler bizi.Helal olsun

ilhan
18.01.2008, 20:04
Bu olmasın?:rolleyes: Çünkü bizim yönetimden daha fazlasını beklemiyorum.
Bu çocuk çok artist =) :D

Mehmet Fırat
18.01.2008, 20:07
Bu çocuk çok artist =) :D

Adamlar numarasını bile yazmış, 34 diye. Biz bu adam gerçekten de transfer ettik mi ya? Transfer ettiysek nasıl biri? Niye hiç ulusal ve yerel basında haberi çıkmadı?

LazAnisT
18.01.2008, 20:07
Can Karyağdı'yada anlam verememeye başladım.

hüseyin1975
18.01.2008, 20:08
Can Karyağdı'yada anlam verememeye başladım.

Öyle deme.
Can Bey Haberleri Yönetimden aliyor.
E bir süre sonra onunda Kafayi siyirmasi normaldir bence:p:p:p

lazo1967_61
18.01.2008, 20:10
arkadaslar siz hala inaniyormusunuz transfer yapicaklarina
inaniyorsaniz bu yonetimin bize yaptigi sevaptir
ulan ne saf insanlarsiniz

bunlar dedigim gibi pazardan bir kilo hamsi bile alamazlar

Murat Keçeci
18.01.2008, 20:12
can karyağdı bide oftaş maçında kalede ahmet şahin oynuycak dedi ne ahmeti ya onuda gördük oda kovanın teki ben artık onuru görmek istiyorum yeni heyecan yarınkı maçıda onun için izliycem zaten

Burçak
18.01.2008, 20:12
hala diyorlar Gizliymişde öyleymişde böyleymiş.Biz Gizli Transferleride Gördük,Aşikar Olanlarıda.PArdon Göremedik:)
Ümidim gittikce Azalıyor.Zaten yarınki maçıda İzlemiycem.HEyecan da kalmadı bende.bu hale getirdiler bizi.Helal olsun
adam okadar gizemliki bugün idmanlara dahi çıkmış. görememişiz. :p

agahozlu
18.01.2008, 20:13
Ben lig tv'de haberleri dinledim sizinle paylaştım.Can karyağdı Trabzonda Lig tv nin Trabzon muhabiri.Haberleri yönetimden ve yönetime yakın kişilerden alıyordur.elbette kendine göre haberleşme kanalları vardır.
Eğer haberleri yönetimden alıyorsa doğruluk payı çok düşüktür :)

hüseyin1975
arkadaslar siz hala inaniyormusunuz transfer yapicaklarina
inaniyorsaniz bu yonetimin bize yaptigi sevaptir
ulan ne saf insanlarsiniz

bunlar dedigim gibi pazardan bir kilo hamsi bile alamazlar

Saf derken???

Biz Insanlarin Iyi ve Dogru olduguna inananlardaniz:)

Ercan DEMİR
Ankara de nigris ile anlaşamamış inşallah bize yamamazlar.

forza61ts
bır kılo hamsıı bence alırlar ama kokmusundan alırlar..:)

vatandas61
18.01.2008, 20:14
Lig Tv-Can Karyağdı :
Trabzonspor,Brezilyadan fernandao ile görüşmelerine devam ediyor sıcak temaslar yaşanıyor,özellikle fernandao ile ilgili olumlu gelişmeler var.Alex konusunda pek bir açıklama yok.
Yönetimin ismini sır gibi sakladığı,ülkesini dahi söylemdeği ve şimdiye kadar hiç bir basın-yayın org.da ismi çıkmamış bir oyuncu ile dirsek temasındaymışlar.Salı-Çarşamba günü anlaşma sağlanılması bekleniliyormuş...

ah ahhhh su salilar, carsambalar ömrümüzü yediler. biz ne salilar gördük bu forumda...

hüseyin1975
18.01.2008, 20:15
ah ahhhh su salilar, carsambalar ömrümüzü yediler. biz ne salilar gördük bu forumda...

Vallahi Vatandas Hakli:p

Mehmet Fırat
18.01.2008, 20:18
Biz eskiden yönetimi niye eleştiriyorduk;

Gereksiz çok transfer yaptıkları için.

Şimdi niye eleştiriyoruz;

Yarım ayda biten 19 yaşındaki kaleci transferi dışında transfer yapamadıkları için.

Demek istediğim, eskiden hiç değilse transfer yapıyorduk. Şimdi o da yok. Bu yönetim De Nigris'i alırsa, Ronaldinho'yu almış gibi sevineceğiz. Bu duruma geldik yani.

lazo1967_61
18.01.2008, 20:20
Saf derken???

Biz Insanlarin Iyi ve Dogru olduguna inananlardaniz:)

huseyin abi
sen bunlarin trabzonsporun iyiligini dusundugunden eminmisin

Sunny53
18.01.2008, 20:30
arkadaslar
yönetim transferi gizliyor
çünkü trabzondan çomak sokanlar var ne yazık ki:(
ne olursa olsun bu adamlar trabzonspora yarıyacaksa ben bir muhalif olarak engellemem
ama engelliyenler var
ben transferlerin olacagını çok iyi biliyorum
hatta direkt yönetici agzından biliyorum
adam bana da isim vermiyor ama diyor yapacagız
şimdi yerel medya işi karıştırıyor
olmasın diye
yazık yazık yazık
ben sadri şeneri tutuyorum
ama olan Trabzonspora oluyor
yazıktır günahtır
:( :( :( :(

Murat Keçeci
18.01.2008, 20:33
can karyagdının dediği dirsek temasında oldukları adam makakula olmasın

Ercan DEMİR
18.01.2008, 20:33
arkadaslar
ne olursa olsun bu adamlar trabzonspora yarıyacaksa ben bir muhalif olarak engellemem
ama engelliyenler var
olmasın diye
yazık yazık yazık
yazıktır günahtır

Bence çomak sokmaya çalışanlar senin dediğin gibi yerel medya değilde yerel medyanın arkasındakiler. Medyanın sadece piyon olduğunu düşünüyorum. Afedersiniz ama her .... trabzona atmayın.

Sunny53
18.01.2008, 20:34
can karyagdının dediği dirsek temasında oldukları adam makakula olmasın

makakula deşifre oldu:D

lazo1967_61
18.01.2008, 20:36
arkadaslar
ama engelliyenler var
olmasın diye
yazık yazık yazık
yazıktır günahtır

kardes transfer basliyali tami tamina 16 gun oldu
allah askina biz burda onuru zorla transfer eden bir yonetimden bahsediyoruz

sen o tanidigin yoneticiye deki agizlan konusucagina takima futbolcu alsinlar
bizim yalan haberlere karnimiz tok kardes

Emiroğlu
18.01.2008, 20:38
Bence çomak sokmaya çalışanlar senin dediğin gibi yerel medya değilde yerel medyanın arkasındakiler. Medyanın sadece piyon olduğunu düşünüyorum. Afedersiniz ama her .... trabzona atmayın.

Senin dediğin de doğrudur ama arkadaşın dediğinin de tahminimce doğruluk payı vardır...

Bizim oranın " kalın adamları " bayılırlar yönetimde bizim "adamımız!" ya da " Bizim evladımız (Trabzonlu) " olmasına !

Profesyonellik pek önemli değil onlar için yani.

Yerel medyanın fotomaçtan hiçbir farkı yok benim için!

Sunny53
18.01.2008, 20:39
kardes transfer basliyali tami tamina 16 gun oldu
allah askina biz burda onuru zorla transfer eden bir yonetimden bahsediyoruz

sen o tanidigin yoneticiye deki agizlan konusucagina takima futbolcu alsinlar
bizim yalan haberlere karnimiz tok kardes
ersun yanal ilgileniyor transferle bizzat yönetim degil
bunu bilin ve rahat olun

Mehmet_Mercanlı
18.01.2008, 20:41
ersun yanal ilgileniyor transferle bizzat yönetim degil
bunu bilin ve rahat olun

hoca sadece ilgileniyo bizim gibi...:(

zahido
18.01.2008, 20:47
Biz eskiden yönetimi niye eleştiriyorduk;

Gereksiz çok transfer yaptıkları için.

Şimdi niye eleştiriyoruz;

Yarım ayda biten 19 yaşındaki kaleci transferi dışında transfer yapamadıkları için.

Demek istediğim, eskiden hiç değilse transfer yapıyorduk. Şimdi o da yok. Bu yönetim De Nigris'i alırsa, Ronaldinho'yu almış gibi sevineceğiz. Bu duruma geldik yani.

Iste ziyayla ersun hoca arasindaki farkta bu.. Ziya hocaya diyelim 10 milyon veriolar git marketten bisiler al aksama yemek yapicaksin diolar.. Adamda ulan bu parayla ne yapilir anca omlet yapilir diyip tereyagla yumurta aliyor.. Ersun hoca ise o 10 milyonla gidiyor borek almak istiyor.. heee bakti olmuyor ac kaliyor :D

Emiroğlu
18.01.2008, 20:56
Iste ziyayla ersun hoca arasindaki farkta bu.. Ziya hocaya diyelim 10 milyon veriolar git marketten bisiler al aksama yemek yapicaksin diolar.. Adamda ulan bu parayla ne yapilir anca omlet yapilir diyip tereyagla yumurta aliyor.. Ersun hoca ise o 10 milyonla gidiyor borek almak istiyor.. heee bakti olmuyor ac kaliyor :D

Düzelteyim

Ziyæn hoca!'da gidip Tereyağı yerine Sana yağı,Tavuk yumurtası yerine de Kinder sürpriz yumurta alıyor !

Ba®ış
18.01.2008, 20:58
ne oldu gelen giden yok mu :)

lazo1967_61
18.01.2008, 21:02
ne oldu gelen giden yok mu :)

ne gelen var nede giden
aynen bildigin gibi

28TS61
18.01.2008, 21:09
ben size diyorum ay sonunu bekleyin fernandao gelecek diye

Murat Keçeci
18.01.2008, 21:10
ben size diyorum ay sonunu bekleyin fernandao gelecek diye

niye ay sonu yoksa çifte maaş mı alacan

28TS61
18.01.2008, 21:11
niye ay sonu yoksa çifte maaş mı alacan

neden ay sonunu bende pek bilmiom ama aldigim istohbarata gore sizlere paylasiyorum bunlari

lazo1967_61
18.01.2008, 21:13
bu forumdada herkes istihbarat aliyor
hayirdir????????

Gökhan Öz
18.01.2008, 21:14
taraftar sitesi mi milli istihbarat teşkilatı sitesi mi belli değil:)

_SeRKaN_
18.01.2008, 21:15
Forum MİT e döndü :D

Bilâl ÇOBAN
18.01.2008, 21:15
söyleye söyleye bunca üyenin parmakları kangren olacak, yine bişey yok...

alex fernandao selçuk inan... başta bunlar alınmalı... defansa kuzey ülkelerinden en az 2 eleman alınmalı... ama defans acele değil, selçuk gökdeniz yattara alex fernandao dan kurulu bir hücum gücünün karşısında defansa pek iş düşmez. düşse bile alkmaar takımı gibi 3 yer 5 atarız

Murat Keçeci
18.01.2008, 21:27
Trabzon işi yarıladı
Trabzonspor yönetimi Fernandau ve Alex için Brezilya kulübü Internacianol ile sıkı bir şekilde pazarlık yapıyor. Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyesi İbrahim Baturoğlu'nun Brezilya'da bulunan yakın arkadaşı Süleyman Nazif tarafından yürütülen pazarlıklarda önemli aşama kaydedildi.

İnternacianol kulübü ilk görüşmede Trabzonspor kulübünden iki futbolcu için toplam 5,5 milyon dolar civarında bonservis bedeli isterken yapılan pazarlıklar sonucu iki futbolcunun bonservis bedelleri 3,5 milyon dolara düşürüldü. Trabzonspor golcü Fernandau ile yıllık bir milyon 300 bin dolar karşılığında anlaşmaya varırken transferin gerçekleşmemesine Türkiye'ye gelmek istemeyen Alex'in sebep olduğu öğrenildi

ALEX SORUN ÇIKARIYOR
Trabzonspor'da iki futbolcunun transferini dakika dakika takip eden başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu transferin gerçekleşmesi için yoğun çaba sarf ediyor,.

Brezilya kulübü iki futbolcu için 5,.5 milyon dolardan açtığı bonservis bedeli pazarlığını toplam 3,5 milyon dolara indirirken bordo mavili yönetim hem Alex 'i Türkiye'ye gelmesi için iknaya çalışıyor hem de İnternacianol kulübünün istediği bonservis bedelinde bir miktar daha indirim yaptırmayı hedefliyor Fernandau'nun Trabzonspor'dan alacağı yıllık ücret dahil transferini küçük pürüzler dışında tamamen bitiren bordo- mavililer Alex''i ikna ederse iki futbolcu önümüzdeki hafta içersinde Türkiye'ye gelecekler

ALEX SİZ BONSERVİS PAZARLIĞI
Trabzonspor'un talip olduğu Golcü Fernandau ve orta saha oyuncusu Alex'için iki üç kulübün daha devrede olduğu öğrenilirken bu kulüpler Trabzonspor'un önerdiği bonservis ücretine dahi yaklaşmadı. Transferin uzamasında ise Alex'in Türkiyeye gelmek istememesinin yattığı ifade edilirken Alex'in gelmemesi halinde internacıanol kulübüyle bu kez yalnızca Fernandau'nun bonservis bedeli için pazarlık yapılacak.

İnternacianol iki futbolcu için ayrı ayrı değil, paket bonservis bedeli istemesi ve Fernandau ile Aleks 'için ayrı ayrı bonservis bedeli belirlememesi transferin bir süre daha uzamasına neden olacak. Fernandau nun işini bitiren yönetim Alex'i ikna edebilirse İnternacianol kulübünden iki futbolcunun bonservisi için 3 milyon dolarlık bir teklif getirecek.

Gökhan Öz
18.01.2008, 21:29
işe bak yaa hala indirmeye çalışıyolar fiyatı nerdeyse utanmadan bedava isteyecekler adamları yuhhhh

Rasim İlham Kotancılar
18.01.2008, 21:34
işe bak yaa hala indirmeye çalışıyolar fiyatı nerdeyse utanmadan bedava isteyecekler adamları yuhhhh

Sen fatih tekkeyi 7.5 milyon dolara sat sonra kendi tabirinizle takimlarinin fatih ve gokdenizi olan iki oyuncuyu bedavaya kapmaya calis. yedirmezler adama bu topculari belese helede brezilyada.

Great White
18.01.2008, 21:35
Trabzon işi yarıladı
Trabzonspor yönetimi Fernandau ve Alex için Brezilya kulübü Internacianol ile sıkı bir şekilde pazarlık yapıyor. Bordo mavili ekibin transfer komitesi üyesi İbrahim Baturoğlu'nun Brezilya'da bulunan yakın arkadaşı Süleyman Nazif tarafından yürütülen pazarlıklarda önemli aşama kaydedildi.

Transfer Komitesi' ne de bak..

Herifçioğlu transferi tamamlamadan Trabzon' a dönüyor, kendisinin yerine oradaki yakın arkadaşı Trabzonspor adına pazarlık yapıyor..

E tabii.. Her sezon en az 3 ay Brezilya' da yan gelip yatmaktan kendilerine arkadaş çevresi de yapmış elemanlar..

Sunny53
son aldıgım istihbarata göre
alexde ikna edilmek üzereymiş
de nigrisin ankaraya falan gittigi yok
tamamen antebin bir fiyat kızıştırma politikası
baktı yemediler döndüler
ama şu iyi bilinsin
haftaya imzalar var

salihismet
Ergun Atanin verdigi haberin di$inda her hangi bir geli$me var mi arkada$lar?

Serdar A
18.01.2008, 21:37
Konyaspor Vojvodina'nın birinci kalecisi Demir Kahriman'ı almış.

Murat Keçeci
18.01.2008, 21:37
ben diyorum bu ibrahim baturoğlu ikna etme kabiliyeti olmayan bir adam akıllı birini gönderin şuraya alexe bir iki sağlam güvence verdi mi bak nasıl ikna oluyor sözleşmesine koyarsın bir iki futbolcudan yana madde birazda parasını arttır fernandaoyu da devreye sok kesınlıkle hayır diyemez

Selçuk Demircioğlu
18.01.2008, 21:40
futbolcu alamıyoruz bari istihbarat alalım..devam sunny:)

Great White
18.01.2008, 21:41
Hala kurtulamadık mı şu De Nigris kabusundan yahu:confused:

Antep' de kerkinip duran ve ligin dibindeki Ankaraspor ile adı anılan bir adamın Trabzonspor' un transfer sayfalarında adının geçmesi bile başlı başına bir utanç kaynağıdır benim için..

Rezalete de bak..

"De Nigris ya Ankaraspor' a ya da Trabzonspor' a gidecek"

Kara mizah dedikleri şey bu olsa gerek..

Gökhan Öz
18.01.2008, 21:43
şaka maka matadora kavuşuyoz desene:)
http://www.internacional.com.br/imagens/noticias/Fernandao_cabeceio_071007.jpg

Sefa Murat Dokuz
18.01.2008, 21:46

inanmıyorum Damir Kahrimanı almış öyle mi burda söylüyorum o adam sırbıstan milli takımının as kalecisi olcak ilerde henüz 23 yaşında falan
2 metreye yakın boyu var ve fiziği dehşet bi kaleci...

Great White
18.01.2008, 21:46

Vojvodin' dan aldılarsa kesin kazığa oturmuşlardır:D

Ali Yerlikaya
18.01.2008, 21:49
son aldıgım istihbarata göre
alexde ikna edilmek üzereymiş
de nigrisin ankaraya falan gittigi yok
tamamen antebin bir fiyat kızıştırma politikası
baktı yemediler döndüler
ama şu iyi bilinsin
haftaya imzalar var

Sunny istihbaratin iyiye benziyor o zaman su gurbetciler ne alemde yani alinmasi düsünülen varmi yada hatta prensipte anlastigimiz ve gurbetcilerde ne bekleniyorki.

Bide suan tranfermarkt e göre Salih Altin Trabzonspor daymis niye bizim habermiz yok???

TS-Tiryaki
18.01.2008, 21:50

Niye?? Biz Stepanovu alirken kazikmi yedik?

BDiler61
18.01.2008, 21:51
şu forum kurulduğundan beri varım ama istihbarat almayan bi ben kaldım :D

Serdar A
18.01.2008, 21:51
inanmıyorum Damir Kahrimanı almış öyle mi burda söylüyorum o adam sırbıstan milli takımının as kalecisi olcak ilerde henüz 23 yaşında falan
2 metreye yakın boyu var ve fiziği dehşet bi kaleci...

Takımın diğer önemli oyuncusu forvet Despotovic'de Romanya'ya gitti.

Ekonomik olarak oldukça rahatlamış olmalılar.

Ali Yerlikaya
18.01.2008, 21:52
Ne kazigi renktas adamlarin Sirbistan milli takiminin gelicegini sadece 500 bin e aldilar bunun neresi kazik

Great White
18.01.2008, 21:55
Niye?? Biz Stepanovu alirken kazikmi yedik?

Aklıma bir an için Kazıklı Vojvoda geldi de.. Neyse:)

Bu arada Fenerbahçe, Aurelio ve Selçuk gibi iki A Milli önliberosu olmasına rağmen Şili Milli Takım kaptanı 28 yaşındaki yıldız Maldonado ile de anlaşmaya vardı..

Adamlar önliberoya Maldonado' yu da getirdiler ama biz o bölgedeki Maldavarolar' dan hala kurtulamadık..

TS-Tiryaki
18.01.2008, 21:57
9 Numara - Fernandao

22 Numara - Alex

ÖmerFarukYılmaz
18.01.2008, 21:57
Aklıma bir an için Kazıklı Vojvoda geldi de.. Neyse:)

Bu arada Fenerbahçe, Aurelio ve Selçuk gibi iki A Milli önliberosu olmasına rağmen Şili Milli Takım kaptanı 28 yaşındaki yıldız Maldonado ile de anlaşmaya vardı..

Adamlar önliberoya Maldonado' yu da getirdiler ama biz o bölgedeki Maldavarolar' dan hala kurtulamadık..

maldavaro daha ii oynardı haksızlık etmeyelim

ÖmerFarukYılmaz
18.01.2008, 21:59
9 Numara - Fernandao

22 Numara - Alex

alex 10 olsun ya:)

TS-Tiryaki
18.01.2008, 22:01
alex 10 olsun ya:)

on numara Umutta maalesef. Aslinda 7de güzel olurda ama oda Erginde

Emiroğlu
18.01.2008, 22:02
Gören de aldık Trabzondalar şu anda zannedecek.

lazo1967_61
18.01.2008, 22:02
alex geldide numarasini tartisiyorsunuz

lazo1967_61
18.01.2008, 22:08
ya arkadaslar sayfalari okurken birisi salih diye bir oyuncuyu almisiz yazmis
asli varmidir
kimdir bu oyuncu
bilgi verirseniz

Onur
9 Numara - Fernandao

22 Numara - Alex

Sen böyle yazınca aldık sandım bir an.

Ama şimdiki yönetim aklıma geldi. Hayal yarıda kaldı :)

salihismet
Ogün le Abdullahi sattigimiz zaman fb den Murat diye bir oyuncu almi$dik, medya bu konuyu öyle bir kullandiki; Murat cok büyük bir futbolcu olacakmi$ gibi yazilar yazildi, bu futbolcuyu fener nasil olurda Trabzonspora kaptirir, Aziz Yildirim bir aciklama yapiyor; bu oyuncunun mukavelesini uzatmayan her kim ise mutlaka hesapini verecek, buna benzer bir sürü yazi yazildi. Sonuc olarak Murattan iyi bir futbolcu olmadi, ama bu Murat olayi Trabzonspor taraftarini bayagi susturdu, Ogünle Abdullahin transferini biraz olsun unutturdu.

Transfer i$i yöneticiler tarafindan birazda bu $ekilde kullaniliyor. Bizim yöneticiler bu brezilyalilari o takimin Gökdeniz ve Fatih Tekkesi olarak lanse ettiler, geldikten sonra Murat gibi olmasinlarda zarara girmeyelim bari. Bu Muratin soyadi bir türlü aklima gelmedi.

ÖmerFarukYılmaz
alex geldide numarasini tartisiyorsunuz

kendimizi avutuyoruz hayali bile güzel :D

7 numara fernandao 9 numara de nigris 10 numara alex 11 numara yattara ve 61 numara kaptan gokdeniz

felaket olur ya

Dip.Ing.Mag.
18.01.2008, 22:09
1 transfere 358 sayfa , var mi bizim gibisi ya :D

lazo1967_61
18.01.2008, 22:11
alex takimda barisi kesicekse bence alinmasin

Dip.Ing.Mag.
18.01.2008, 22:12
herkes hayal kuruyor bari bende kurayim bitane ; takim söyle olsaydi keske ;
1.onur
2.stephanov
3.tolga seyhan
5.yok
6.syzmek
7.Baris memis
8.gökdeniz
9.fernando
10.alex
11.yattara

10 numara
18.01.2008, 22:13
Ogün le Abdullahi sattigimiz zaman fb den Murat diye bir oyuncu almi$dik, medya bu konuyu öyle bir kullandiki; Murat cok büyük bir futbolcu olacakmi$ gibi yazilar yazildi, bu futbolcuyu fener nasil olurda Trabzonspora kaptirir, Aziz Yildirim bir aciklama yapiyor; bu oyuncunun mukavelesini uzatmayan her kim ise mutlaka hesapini verecek, buna benzer bir sürü yazi yazildi. Sonuc olarak Murattan iyi bir futbolcu olmadi, ama bu Murat olayi Trabzonspor taraftarini bayagi susturdu, Ogünle Abdullahin transferini biraz olsun unutturdu.

Transfer i$i yöneticiler tarafindan birazda bu $ekilde kullaniliyor. Bizim yöneticiler bu brezilyalilari o takimin Gökdeniz ve Fatih Tekkesi olarak lanse ettiler, geldikten sonra Murat gibi olmasinlarda zarara girmeyelim bari. Bu Muratin soyadi bir türlü aklima gelmedi.

bölükbaşı :D :D :D :D

Dip.Ing.Mag.

simdiye kadar gördügüm en enteresan yorumalrdan bitanesiydi :confused:

oguzkoc
ceyhün gülselam, selçuk, alex, fernandao... çok mu şey istiyoruz yaw :(

10 numara
18.01.2008, 22:14
beyler sabaha kadar bekleyecek var mı?

ÖmerFarukYılmaz
18.01.2008, 22:14

murat bölükbaşı
ama harbiden falketti kımse kusra bakmasın

cmde bile oleydi

Erdem Keser
18.01.2008, 22:16
Forvetimizde oynayan fakat koşmaktan başka bir halta yaramayan, 24 yaşında olan ama gelecek vaadetmeyen ismi malum şahıstan Allahın izniyle kurtulmamıza çok az kaldı..
Ayrıca şu Selçuk İnan'ı bordo mavili forma üzerinde oynarken göremezsem gözüm açık gidecek:(

10 numara
18.01.2008, 22:16

ilahi :D:D kesecek adammı :D:D neyse boşver :D:D

Vkgz
18.01.2008, 22:18
Bree hala trnasfer yok kaleci dışında....

Hüdai Pervaneli
18.01.2008, 22:31
bu sayfa 500 olucak biz dah transfer yapamamis olucaz yaw

Raskolnikof
18.01.2008, 22:31
18 Ocak 2008 20:10

Fernandau büyük oranda tamam gibi ,sorun Alex’in Türkiye’ye gelmek istememesinden kaynaklanıyor.

ReklamTrabzon işi yarıladı

İnternacianol kulübü ilk görüşmede Trabzonspor kulübünden iki futbolcu için toplam 5,5 milyon dolar civarında bonservis bedeli isterken yapılan pazarlıklar sonucu iki futbolcunun bonservis bedelleri 3,5 milyon dolara düşürüldü. Trabzonspor golcü Fernandau ile yıllık bir milyon 300 bin dolar karşılığında anlaşmaya varırken transferin gerçekleşmemesine Türkiye'ye gelmek istemeyen Alex'in sebep olduğu öğrenildi

ALEX SORUN ÇIKARIYOR

Trabzonspor'da iki futbolcunun transferini dakika dakika takip eden başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu transferin gerçekleşmesi için yoğun çaba sarf ediyor,.

Brezilya kulübü iki futbolcu için 5,.5 milyon dolardan açtığı bonservis bedeli pazarlığını toplam 3,5 milyon dolara indirirken bordo mavili yönetim hem Alex 'i Türkiye'ye gelmesi için iknaya çalışıyor hem de İnternacianol kulübünün istediği bonservis bedelinde bir miktar daha indirim yaptırmayı hedefliyor Fernandau'nun Trabzonspor'dan alacağı yıllık ücret dahil transferini küçük pürüzler dışında tamamen bitiren bordo- mavililer Alex''i ikna ederse iki futbolcu önümüzdeki hafta içersinde Türkiye'ye gelecekler

ALEX SİZ BONSERVİS PAZARLIĞI

Trabzonspor'un talip olduğu Golcü Fernandau ve orta saha oyuncusu Alex'için iki üç kulübün daha devrede olduğu öğrenilirken bu kulüpler Trabzonspor'un önerdiği bonservis ücretine dahi yaklaşmadı. Transferin uzamasında ise Alex'in Türkiyeye gelmek istememesinin yattığı ifade edilirken Alex'in gelmemesi halinde internacıanol kulübüyle bu kez yalnızca Fernandau'nun bonservis bedeli için pazarlık yapılacak.

İnternacianol iki futbolcu için ayrı ayrı değil, paket bonservis bedeli istemesi ve Fernandau ile Aleks 'için ayrı ayrı bonservis bedeli belirlememesi transferin bir süre daha uzamasına neden olacak. Fernandau nun işini bitiren yönetim Alex'i ikna edebilirse İnternacianol kulübünden iki futbolcunun bonservisi için 3 milyon dolarlık bir teklif getirecek.

en son haber
hadi hayırlısı

Sunny53
18.01.2008, 22:34
sabaha kadar beklemenin bir anlamı yok
ammaaa belki bu gece sabaha karşı çok şeyler olabilir
malum brezilya saati
bir de şunu söyliyim
ben duyumları en saglam yerden alıyorum
lakin yönetimde bölük pörçük oldugu için
kimsenin kimseden haberi yok
adamın biri de nigris ile ilgileniyor digeri fernandao ile
digeri başka bir futbolcu ile kulup mu yönetiyorlar yoksa
öylesine bir lokal mı?
anlamış degilim
şunu da bilin para var yok demelerine bakmayın d-smart opet
hepsi bu hafta veya önümüzde ki hafta yatacak hesaba yoksa
bunların çapı yeter mi adam almaya
adam almak kim bunlar kim
hadlerine mi kalmış :(

furkansenokur
18.01.2008, 22:37
bu sayfa 500 olucak biz dah transfer yapamamis olucaz yaw

aynen öyle olacak.katılıyorum

Cem Balcı
18.01.2008, 22:39
bu bizim gündemimizde olan nigrisi ankaramı kapmış yahu:confused:

Raskolnikof
18.01.2008, 22:41
bu bizim gündemimizde olan nigrisi ankaramı kapmış yahu:confused:

ankara ile de nigris para da anlaşamamış

Great White
18.01.2008, 22:41

Yönetim' in kendi içinde bile kimsenin kimseden haberi yoksa sen bu sağlam(!) duyumları kimden alıyorsun yahu:D

Elinde bizim duymadığımız şeyler var mı?

Sen onlardan haber ver:)

Cem Balcı
18.01.2008, 22:42
ankara ile de nigris para da anlaşamamış

bugün fotosporda her konuda anlaşıldığı yazıyodu ama demekki yalan asılsız haber.

zahido
18.01.2008, 22:42
malum brezilya saati
bir de şunu söyliyim
öylesine bir lokal mı?
anlamış degilim

Ya birak stichus gitti bu geldi hey Allahim..

Sunny53
18.01.2008, 22:43
Yönetim' in kendi içinde bile kimsenin kimseden haberi yoksa sen bu sağlam(!) duyumları kimden alıyorsun yahu:D

Elinde bizim duymadığımız şeyler var mı?

Sen onlardan haber ver:)
şunu diyim
öyle ki fernandao gelir
ardından de nigrise imza attırılır
sonra başka yabancı
bunlar böyle cidden
ama fernandaoyu duymuşlardır
sanırsam:D

Raskolnikof
18.01.2008, 22:46
bugün fotosporda her konuda anlaşıldığı yazıyodu ama demekki yalan asılsız haber.

haber doğru aslında antep ile anlaştılar da de nigris parayı az bulmuş yan çizmiş
ayrıntısı burada
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=294229

Selçuk Sarı
18.01.2008, 22:48
Uh terror, Fernandão é matador!!! Gelirse böyle bagırcaz he ben çalışıyorum :)

Cem Balcı
18.01.2008, 22:49
haber doğru aslında antep ile anlaştılar da de nigris parayı az bulmuş yan çizmiş
ayrıntısı burada
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=294229

tamam.teşekkürler verdiğin bilgiler için.

KUTADGU
18.01.2008, 22:49

Transfer Dönemi yüzünde her türlü alfabeye ezberlemeye alışık bir takımın taraftarı...

Devam Et Nuri ve Çetesi....

EmrahYalçınalp
18.01.2008, 22:52
Forvetimizde oynayan fakat koşmaktan başka bir halta yaramayan, 24 yaşında olan ama gelecek vaadetmeyen ismi malum şahıstan Allahın izniyle kurtulmamıza çok az kaldı..
Ayrıca şu Selçuk İnan'ı bordo mavili forma üzerinde oynarken göremezsem gözüm açık gidecek:(
Selçuk konusunda mutabığız. O kadar sade, net ve verimli oynuyor ki, şu ziyarete gelen UFO alıp uzaya götürse uyum sorunu çekmeden oynar (Salih bak Selçuk İnan'ı götürüyorlar :D :D :D )

Ama Umut'un top indiren, ya da Selçuk gibi topu alınca 2 saat sağa sola vermek yerine dikine pas atabilen bir adamın varlığı ile değerini katlayacağı kanısındayım. Gökdeniz kaleciyle karşı karşıya atamaz, Yattara topsuz kaçamaz, Umut da sikleti gösteriyor diye tek başına oynayamaz. Adam ne yapsın? Eğer tek forvet olsun, komple olsun deniyorsa, tamam, Umut'la olmaz. Ama ben içerde çift santrafor oynayamayan Trabzonspor'a da Trabzonspor demem yani. Umut çok iyi bir sprinter ve bir sprinter için çok iyi vuruşları var. Ama adam sağdan soldan gelecek toplara vuracak, top tutacak, indirecek, dağıtacak adam değil. Kabul etmek lazım. Ben olsam kesilikle tutarım.

Thedoors
18.01.2008, 22:52
Maldonado fb ile anlaştıysa selçuk için önümüz açık diebilirim,en azından öncesine oranla...Çünkü artık yegane korktuğum noktalardan birisi,''godaman''kulüplerin gelip transfer etmeye çalıştığımız ya da etmek için nabız yokladığımız adamı pat! die alması...Teşbihde hata olmaz;yeşilcam filmlerinde sevdiği kızı paralı bi zengine kaptıran fakir oğlan rolündeyiz kaç zamandır:)...neyse..peyderpey değişir umarım roller..;)

ilhan
18.01.2008, 22:54

Hay sen çok yaşa :D:D:D

shcebi
18.01.2008, 23:04
üstat
ben hiç kimseye birşey yapmıyorum
duyduklarımı yazıyorum
ne yani
saklayalım mı
biz kendimize prim yapmıyoruz
zaten gidecegiz bir zaman sonra
nedir bildigimizi paylaşalım
yalan yanlış diyorsun
beni yalancılıkla ihtam ediyorsun
birşey demiyorum
daha da bana kimse özelden
''Abi Transfer haberi var mı?''
veya ''Uyku uyumuyorum transfer haberi varsa lütfen paylaş''
demesin
ne bu ya özelden başka burdan başka

kesinlikle yalancı değilsin. ama o kadar kesin konuşuyorsunki şaşırıyorum açıkcası. yahu sen albayraksın diyeceğim, diyorum ya o bile söylediklerine inanmıyor. sen iyi bir trabzonsporlusun diyebilirim ancak. kalbinden geçenlere inanıyorsun sende , aynen bizim gibi

Great White
18.01.2008, 23:05
Şuraya Sn.Albayrak bile üye olup şunu transfer edeceğiz şeklinde bir açıklama yapsa, kaç kişi gönül rahatlığı ile inanabilir ki zaten:)

Bu Yönetim döneminde İkinci Başkan' ın haberi dahi olmadan teknik direktör transfer edilmişken adını bile bilmediğimiz bir tavşanın suyunun suyu ile hayallere kapılacak değiliz:rolleyes:

O yüzden en iyisi biraz daha sakin ve mantıklı davranalım:)

A.Gökhan AKIN
18.01.2008, 23:06
utan albayrak ve yönetimi utan taraftarı ne hale getirdiniz yazık size çok yazık

Canİlker
18.01.2008, 23:06
herzamanki gibi transfer dönemi boyunca uyutulduk. sivas gitti fayenordun stoperini aldı(geçen sezon 25 maç oynamış adam) bizde ha aldık ha alacaz.. bu gidişle neyi alacağımızı herkes tahmin ediyordur

Selçuk Demircioğlu
18.01.2008, 23:07
burda üye olan herkes kendi düşüncelerini duyduklarını anlatabilme özgürlüğüne sahiptir..ister inanırsınız ister inanmazsınız orası size kalmış birşey...ama burdaki arkadaşları küçük düşürücü söz ve hakaretler forumumuza yakışmıyor..şu yazdıklarınızı dışardan biri okusa hakkımızda neler düşünür bunu ilkönce bi düşünün isterim...

Sunny53
18.01.2008, 23:08
ben gerekeni gereken yerlere yazdım
arkadasla ben bizzat görüşücem aynı şeyleri benim yüzüme karşı
konuşucak mı? onu merak ediyorum

Burçak
Sunny53
söylediğine göre yönetimden yada onlara yakın kişilerden tanıdığın var. o kişilerin vasıtasıyla bazı haberler öğreniyorsun bizimle paylaşmaya çalışıyorsun. buraya kadar güzel.

ama sana bi tavsiyede bulunmak istiyorum. nekadar doğru olsa bile duyduğun ismi paylaşma. çünkü zararını sen çekersin. bunlar kimseyi alamazlar.:) ve sen inandırıcılığını kaybetmiş olursun bukadar kişiye karşı. baksana sana muhalefet edenlerde bile artış var :)

kısacası onların lafına inanma herşey olacağına varır. nasılsa şubat 8 ine kadar orda durabilecekler en fazla.

Miraç Atalay Çiftçi
Başlığın amacını saptıran, ikili tartışmaya, yargılamaya sebep olan iletiler silinmiştir.
Tekrarında silme işlemi devam edecektir.
İnsanların bilgi edinme haklarını gereksiz atışmalarınız ile engellemeyiniz, lütfen.
Birbiriniz hakkındaki düşüncelerinizi özel msj yada msn yolu ile halledebilirsiniz.
Bu son uyarıdır.

Arif Timurcioğlu
18.01.2008, 23:10
Her ne kadar şunla anlaştık bunla anlaştık derlerse desinler. Trabzona gelip imzayı atmadan inanmam.

Hakan Karadirek
18.01.2008, 23:13
Her ne kadar şunla anlaştık bunla anlaştık derlerse desinler. Trabzona gelip imzayı atmadan inanmam.

Kanka sonuna kadar haklisin, bende aynen senin gibi yapicam.

sarman61
18.01.2008, 23:15
malum brezilya saati
bir de şunu söyliyim
öylesine bir lokal mı?
anlamış degilim

Yazılanları takip ediyordum da bu yazıyı okuyunca şaşrdım. Gerçek ten ilginç bir yazı. Transfer için gereken para benzinlik ihalesi ile yayıncı kuruluşla yapılan anlaşma ile karşılanacağı söyleniyor sorması ayıp bu anlaşmaları kim yaptı acaba. Sizin nerdeyse her mesajınızd kötülediğiniz yönetim yapmadımı. Tamam yönetime karşısınız anlıyorum ama lütfen gerektiğin de de tebrik etmesini de bilelim. 7,5 Milyon temettü ödeyip üstüne transfer yapabiliyorlarsa helal olsun derim ben yönetime. Bu temettüyü ödememize sebep olan kişilerede lanet olsun derim. Saygılarımla.

Emorfo
18.01.2008, 23:15
Marcelinho'yu, Musampa'yı alan yönetim bu transferleri de yapar. Sorun, ilk senelerinde bol keseden harcadılar, şimdi para yok ince eleyip sık dokuyorlar, peh :)

unique
18.01.2008, 23:17
İnsan yine heyecanlanıyor bu transferleri duyunca, inşallah olur.

Erdem Keser
18.01.2008, 23:18
Selçuk konusunda mutabığız. O kadar sade, net ve verimli oynuyor ki, şu ziyarete gelen UFO alıp uzaya götürse uyum sorunu çekmeden oynar (Salih bak Selçuk İnan'ı götürüyorlar :D :D :D )

Ama Umut'un top indiren, ya da Selçuk gibi topu alınca 2 saat sağa sola vermek yerine dikine pas atabilen bir adamın varlığı ile değerini katlayacağı kanısındayım. Gökdeniz kaleciyle karşı karşıya atamaz, Yattara topsuz kaçamaz, Umut da sikleti gösteriyor diye tek başına oynayamaz. Adam ne yapsın? Eğer tek forvet olsun, komple olsun deniyorsa, tamam, Umut'la olmaz. Ama ben içerde çift santrafor oynayamayan Trabzonspor'a da Trabzonspor demem yani. Umut çok iyi bir sprinter ve bir sprinter için çok iyi vuruşları var. Ama adam sağdan soldan gelecek toplara vuracak, top tutacak, indirecek, dağıtacak adam değil. Kabul etmek lazım. Ben olsam kesilikle tutarım.
Emrah abi ne olursun bana Umut deme :DVasat bir anadolu takımında çok rahat oynayabilir ama ben takımımın ileri ucunda oynayan bir oyuncudan 2 metre öteye maç içinde bir kez normal şiddette pas atmasını beklerim,ayağında 3-4 saniye top tutmasını isterim ki bunlar vasat bir futbolcuda olması gereken özelliklerdir ..Sadece koşuyor ve basıyor diye de bir oyuncuyuda beklemek istemiyorum..Sezgi yok,Timing kelimesiyle Umut'u aynı cümlede kullanmak Fatih'e ayrı bir hakaret olur,top kontrolü desen o da ayrı bir facia,girdiği verkaçtan çıkmasını beklemek zaten ateistden Allaha inanmasını beklemek gibi birşey..
Selçuk konusunda gelince:)
Selçuk'u eğer alırsak ve satmazsak 10 senemizi rahat kurtarır..1 aydır şu başlık açıldı açılalı hergün Selçuk diyorum:)Abarttığımı sananlar olabilir hatta Selçuk "iyi ama abartmayın yahu" diyenler bile oldu ama böyle soğukkanlı ve iki taraflı oynayan bir ortasaha oyuncusu ligimizde şuanda yok..Biraz Mehmet Topuz birazda Murat Duruer'i bu kefeye koyabiliriz ama Selçuk gerçekten komple bir oyuncu ..

cemka
18.01.2008, 23:18
Arkadaşlar, çeşitli kaynaklardan bilgi edinip bizimle paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum... Fakat, şöylede bir şey varki, biz Trabzona kadar gelip geri imza atmadan dönen topçular gördük... Bu nedenle, İmza atmadan hiçbir futbolcunun bizim futbolcu diye sahiplenilmesi hayal kırıklıklarına neden olabilir...

Hakan Karadirek
18.01.2008, 23:19
Marcelinho'yu, Musampa'yı alan yönetim bu transferleri de yapar. Sorun, ilk senelerinde bol keseden harcadılar, şimdi para yok ince eleyip sık dokuyorlar, peh :)

O Marcelinhoyu neden yolladilar bilirmisin..
Kulupten habersiz izine ciktigi icin..
Yoksa bu yonetim bu transferide yapamazdi..
Ve Musampanin transferine gelince..
Adam surekli kadro disiydi, ve onun mevkinde zaten cok alternatifler vardi..

Great White
18.01.2008, 23:19

Bol keseden derken sanki ceplerinden mi harcadılar?

Fatih Tekke' yi ranta çevirip o adamları getirdiler ki Musampa zaten bonservisi elinde gelmişti..

Aynı transfer politikasını devam ettirebilmeleri için ya Gökdeniz' i ya da Yattara' yı nakite çevirmek durumundalar..

O da olmayınca işte böyle pösteki sayıyor bu "Çok Zengin Züğürtler"..

Travelair
18.01.2008, 23:26
Korkuyorum Fernandao ile Alex gelirse millet sevinçten kollarını bacaklarını koparacak havaalanında

AyhanPe
18.01.2008, 23:26

iyide geldiklerinden beri söyledikleri lafta bu.böyle diye diye milyonlari savurdular..ince eleyip sIk dokuyoruz diyerek musampayi bir kac kere getirip gönderdiler.anlasana kadar ince eleyip sIk dokuyorlar.ne oluyorsa anlastiktan sonra oluyor.ilginc..
zaman daraliyor.brezilyalilari alacaklar sanirim.haftaya kadar bu is sürerse yeni girisimler icinde zaman kalmaz.fernandao yu alirlar.alexin alternatifi basinda adi gecmeyen birisi sanirim.

Emorfo
18.01.2008, 23:27
Bol keseden derken sanki ceplerinden mi harcadılar?

Fatih Tekke' yi ranta çevirip o adamları getirdiler ki Musampa zaten bonservisi elinde gelmişti..

Aynı transfer politikasını devam ettirebilmeleri için ya Gökdeniz' i ya da Yattara' yı nakite çevirmek durumundalar..

O da olmayınca işte böyle pösteki sayıyor bu "Çok Zengin Züğürtler"..

Marcelinho'nun parası Albayrak'ın cebinden çıktı evet. Musampa'da fena transfer değildi. Sorun bu adamları transfer ettiğin zaman başına iyi bir hoca getirmek. Şimdi bu adamlar Ersun Yanal'da olsaydı emin ol Ersun Yanal bu adamları oynatır iyi de verim alabilirdi. Fatih Tekke olayına girmek bile istemiyorum, adam gitmek istiyordu, sözleşme imzalamak istemiyordu hangi yönetim olsa satmak zorundaydı, yoksa sezon sonunda Tuncay gibi beleşe gidebilirdi. Satılması Trabzonspor'un yararınadır da sorun yerini doldurabilmektir. Bunu yapmakta yönetim meselesidir.

A.Gökhan AKIN
18.01.2008, 23:30
bu adamlar alınırda ve tutmazsa işte o zaman yandığımızın resmidir olaya bide bu açıdan bakmak lazım :))

Sefa Murat Dokuz
18.01.2008, 23:30
Marcelinhonun parası başkanın cebinden falan çıkmadı yaa bu uydurmalara inanmayın klüpten alındı para nuriden aktarıldı gösterildi ama nuriden klübe para falan geçmedi...

Sefa Murat Dokuz
18.01.2008, 23:31
bu adamlar alınırda ve tutmazsa işte o zaman yandığımızın resmidir olaya bide bu açıdan bakmak lazım :))
en kritik nokta o...

Emorfo
18.01.2008, 23:34
Marcelinhonun parası başkanın cebinden falan çıkmadı yaa bu uydurmalara inanmayın klüpten alındı para nuriden aktarıldı gösterildi ama nuriden klübe para falan geçmedi...

Güzel kardeşim bilip bilmeden sallamayalım, Trabzonspor'un bahsedilen 50 trilyon borcundan içinde Albayrak'ın alacakları da var. Yapılan son ödemelerle birlikte Albayrak'ın Trabzonspor için cebinden çıkan para 15 trilyonu geçti. Bu paranın içinde 4 trilyon gibi bir para Marcelinho için harcanan para. Görevi bıraktığı zaman 4 trilyonu almaz herhalde :) Hatta bunun yanında baya bir parayı da hibe eder diye düşünüyorum. Kongrede yaklaşıyor hepsini faaliyet raporunda göreceğiz.

Sefa Murat Dokuz
18.01.2008, 23:36
Güzel kardeşim bilip bilmeden sallamayalım, Trabzonspor'un bahsedilen 50 trilyon borcundan içinde Albayrak'ın alacakları da var. Yapılan son ödemelerle birlikte Albayrak'ın Trabzonspor cebinden çıkan para 15 trilyonu geçti. Bu paranın içinde 4 trilyon gibi bir para Marcelinho için harcanan para. Görevi bıraktığı zaman 4 trilyon almaz herhalde :) Hatta bunun yanında baya bir parayı da hibe eder diye düşünüyorum. Kongrede yaklaşıyor hepsini faaliyet raporunda göreceğiz.
hepsi palavra bunların bu klüp 25 trilyon borç haybiye yapmadı albayrak ın klübe geçen 6-7 trilyonu var onu da benzin istasyonundan kaçırcak sonrada kaybettiği parayı almış olup gitcek... aday olcağını sanmıyorum... parasını kurtarıp gider

Great White
18.01.2008, 23:37
Marcelinho'nun parası Albayrak'ın cebinden çıktı evet. Musampa'da fena transfer değildi. Sorun bu adamları transfer ettiğin zaman başına iyi bir hoca getirmek. Şimdi bu adamlar Ersun Yanal'da olsaydı emin ol Ersun Yanal bu adamları oynatır iyi de verim alabilirdi. Fatih Tekke olayına girmek bile istemiyorum, adam gitmek istiyordu, sözleşme imzalamak istemiyordu hangi yönetim olsa satmak zorundaydı, yoksa sezon sonunda Tuncay gibi beleşe gidebilirdi. Satılması Trabzonspor'un yararınadır da sorun yerini doldurabilmektir. Bunu yapmakta yönetim meselesidir.

Marcelinho' yu cebinden aldı da ne oldu?

İki ay sonra Marce de uçtu, para da..

O para kasamıza girdiği için mi olan borç kat be kat arttı..

Ayrıca ben orada Fatih' in gidişini eleştirmedim. Konuyu çarpıtmayalım..

Burada bol keseden "Albayrak istediği zaman onu da getirir bunu da" şeklinde atıp tutulduğu için "O iki transfer zaten Fatih' in parası ile yapılmıştı. Şimdi yapsınlar kolaysa" anlamında söyledim ben onu..

Uzun lafın kısası..

Yıldızını vermeden yıldız alabilen bir Yönetim var mı ortada?

Asıl sorun burada..

Emorfo
18.01.2008, 23:38
hepsi palavra bunların bu klüp 25 trilyon borç haybiye yapmadı albayrak ın klübe geçen 6-7 trilyonu var onu da benzin istasyonundan kaçırcak sonrada kaybettiği parayı almış olup gitcek... aday olcağını sanmıyorum... parasını kurtarıp gider

he güzel kardeşim he, sen biliyorsun ben bilmiyorum he :)

Sefa Murat Dokuz
18.01.2008, 23:40
1 kişi fatihten marcelinhodan ellerden stepanovdan gelen (sırasıyla 14+4+2.5+5.5 trilyon toplam 26 triyonun klübe girmesine rağmen klüp borcunun 50 ye çıkmasını açıklasın...) o zaman
albayrak gibi kurnaz adamlar asla para kaptırmaz klüplere... borsaya para ödüyoruz kendi ....na,
sportif başarı oyuncuların parasını bile çıkaramıyor....
Transfer yokk bu adamların çoktan trabzonspporlular tarafından linç edilmesi gerekirdi...

Cafer Bulur
18.01.2008, 23:42
Güzel kardeşim bilip bilmeden sallamayalım, Trabzonspor'un bahsedilen 50 trilyon borcundan içinde Albayrak'ın alacakları da var. Yapılan son ödemelerle birlikte Albayrak'ın Trabzonspor cebinden çıkan para 15 trilyonu geçti. Bu paranın içinde 4 trilyon gibi bir para Marcelinho için harcanan para. Görevi bıraktığı zaman 4 trilyon almaz herhalde :) Hatta bunun yanında baya bir parayı da hibe eder diye düşünüyorum. Kongrede yaklaşıyor hepsini faaliyet raporunda göreceğiz.
albayrak kendi cebinden verdigi 15 trilyona ragmen kulübümüz bu durumdaysa ,bu onun bu isi yapamadiginin ve yapamayacaginin belgesidir.faruk özak muhtemelen cebinden hic para vermedigi halde sampiyonluga oynadiysak ve albayrak 15 trilyon verdigi halde kümede ancak kalabiliyorsak bizim parali degil akilli bir baskana ihtiyacimiz var demektir.

sarman61
18.01.2008, 23:47
Bol keseden atıp tutuyorsunuz boşverin atın tutun. Belki atııklarınız bir yere saplanır olmadı iz bırakır. Bir insan her defasında cebinden verdiğini söylesin olmadı bu bilgiyi bazı spor yazarları ve adamlarıda söylesin ama bizim uyanık taraftarımız bu olayın yalan olduğunu gerçeği kendisinin bildiğini söylesin gerçekten ilginç yoksa sizinde mi kaynağınız var bu konu hakkında :)

Fatih Tekke satıldı evet hemde güzel bir paraya. Peki para ne oldu can alıcı soru bazı bilgili aradaşlarımız marcelnho bu parayla alındı diyor ve musampa unutmamak lazım sonuç olarak bu ikisinin alımın içi kullanıldı bu para diyor arkadaşlarımız.

Arkadaşlarıma şunuda hatırlatmak isterim Trabzonspor ne kadar temettü ödedi bakarmısınız bu paranın aynısı geçen sezonda ödedndi ondan önceki sezonda. Şimdi bu ödenen paralara bakınca Fatih Tekkeden gelen para nın nereye gittiğini düşünebiliyormusunuz. Düşenemiyorsanız ne kadar anlatsak boş olur.

vse61
18.01.2008, 23:49
1 kişi fatihten marcelinhodan ellerden stepanovdan gelen (sırasıyla 14+4+2.5+5.5 trilyon toplam 26 triyonun klübe girmesine rağmen klüp borcunun 50 ye çıkmasını açıklasın...) o zaman
albayrak gibi kurnaz adamlar asla para kaptırmaz klüplere... borsaya para ödüyoruz kendi ....na,
sportif başarı oyuncuların parasını bile çıkaramıyor....
Transfer yokk bu adamların çoktan trabzonspporlular tarafından linç edilmesi gerekirdi...
Bence gelecek yönetim bunun da hesabını sormalı.. Her gelen kulubü batırıp gidecek mi?

Sefa Murat Dokuz
18.01.2008, 23:50
albayrak kendi cebinden verdigi 15 trilyona ragmen kulübümüz bu durumdaysa ,bu onun bu isi yapamadiginin ve yapamayacaginin belgesidir.faruk özak muhtemelen cebinden hic para vermedigi halde sampiyonluga oynadiysak ve albayrak 15 trilyon verdigi halde kümede ancak kalabiliyorsak bizim parali degil akilli bir baskana ihtiyacimiz var demektir.
:alkış::alkış::alkış::alkış: paralı başkan:confused: işi bilen adam gibi başkan:o:alkış:

A.T.R
18.01.2008, 23:51
şu forum kurulduğundan beri varım ama istihbarat almayan bi ben kaldım :D

Hadi ya ben de bunu kendim için söylüyordum bak yalnız değilmişiz :)

Emorfo
18.01.2008, 23:52

Keşke herşey bu düz mantık gibi basit olsaydı. Borsaya açıkdıktan sonra gelecek bütün yönetimlerin işi zor. Trabzonspor'un bütçesi %25 küçüldü diyelim bu borsa olayına. Ortalama bir sezonda bütçeniz 35 trilyon, daha önce bu paranın hepsini kullanabiliyorduk şimdi 7 küsür trilyonunu temettü diye ödüyoruz. Olayı sadece bu yönetimle sonlandırmayalım, bunlardan sonra gelecek olan yönetimlerin işi çok zor. Beklentiler büyük ama elde bu beklentilere cevap verecek para yok, bu değirmen bu suyla dönmüyor artık, bu yüzden Trabzonspor gelirlerini arttırmalı. Başka çare yok.

SDanışmaz
18.01.2008, 23:53
Korkuyorum Fernandao ile Alex gelirse millet sevinçten kollarını bacaklarını koparacak havaalanında

İçin rahat olsun abi, bu yönetim varken öyle birşey gerçekleşmez..

Laz_61
18.01.2008, 23:54
garip cok garip trabzon 2 mac yenildi albayrakcilar foruma ugramadi..ama ne zamanki transfer haberleri cikti hemen cekirge gibi zipladilar ..cok garip

sarman61
18.01.2008, 23:59
Keşke herşey bu düz mantık gibi basit olsaydı. Borsaya açıkdıktan sonra gelecek bütün yönetimlerin işi zor. Trabzonspor'un bütçesi %25 küçüldü diyelim bu borsa olayına. Ortalama bir sezonda bütçeniz 35 trilyon, daha önce bu paranın hepsini kullanabiliyorduk şimdi 7 küsür trilyonunu temettü diye ödüyoruz. Olayı sadece bu yönetimle sonlandırmayalım, bunlardan sonra gelecek olan yönetimlerin işi çok zor. Beklentiler büyük ama elde bu beklentilere cevap verecek para yok, bu değirmen bu suyla dönmüyor artık, bu yüzden Trabzonspor gelirlerini arttırmalı. Başka çare yok.

Abi olmuyor işte sen ne kadar anlatırsan anlat değişen yok 18 yaşındaki kardeşimiz ayrıntılara bakmıyor işte düz mantık yürütüyor fazlasını beklemek yanlış olur zaten. O gelen paraya bakıyor ama hiç demiyor yahu bu klubün ne adar gideri var ne kadar temettü ödemesi gerekiyor bakmıyor yalnızca gelen paranın hesabını yapıyor. Keşke onun düşündüğü gibi olsa yalnızca gelen para olsa. Hayat daha güzel olurdu. :)

BDiler61
19.01.2008, 00:00
Hadi ya ben de bunu kendim için söylüyordum bak yalnız değilmişiz :)

içimi rahatlattın valla sorun bende değilmiş:)

transfer konusunda eğer başarısız olursak özellikle deplasmanlardan puan çıkarabileceğimizi pek sanmıyorum avniakerde mümkün olan en fazla puanı toplamalıyız

Kamil Çakmak
19.01.2008, 00:01
garip cok garip trabzon 2 mac yenildi albayrakcilar foruma ugramadi..ama ne zamanki transfer haberleri cikti hemen cekirge gibi zipladilar ..cok garip

sadece haberler çıktı arkadaşım. Ortada hiç bir şey yok oda bir garip değilmi?