PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

marlalı apo
16.01.2008, 21:06
kimi alacaklarmış kimiiiiiiiiiiiiiii laf onlar laf

Cafer Bulur
16.01.2008, 21:07
sanki stad yapildi da ulasim sorunu basgösterdi.olmayan cocuga don bicmeyelim.stad yapilsinda birakin herkes rahatlikla ulasamasin.o projenin getirecegi yan gelirler bile trabzonspora yeter de artar bile.hem su anki sorunumuz yapilamayan transferler.bunu konusalim.trabzonsporun ligde kalmasini yapilacak olan 10 tane stada degismem.kimsenin de degisecegini zannetmiyorum.

Ercan DEMİR
16.01.2008, 21:11
Anlamadığım bir şey var, gurbetteki genç futbolcular türkiyedeki gençlerden dahamı iyi yoksa bir nevi yabancı transferi havası yaratıyor diyemi tercih ediliyor :D

futbalski60
16.01.2008, 21:14
Anlamadığım bir şey var, gurbetteki genç futbolcular türkiyedeki gençlerden dahamı iyi yoksa bir nevi yabancı transferi havası yaratıyor diyemi tercih ediliyor :D
ersun hocanın alanı gurbetçiler de ondan manisada,g.birliğinde.a.gücünde hep gurbetçileri istemişti

Cafer Bulur
16.01.2008, 21:15
bence daha iyi.ayrica altyapilari oldukca saglam.disiplinin hakim oldugu ortamlarda yetisiyorlar.mesela almanya 3.liginde oynayip türkiyede yillardir oynayan futbolculardan daha kaliteli gencler var.transferde gurbetci futbolculari ihmal etmemeliyiz.

Samet Yildirim
16.01.2008, 21:17

ben simdi almanyada olan birisiyim...farkini söyligim ALMANYADAki cocuklar daha diziplinli, simarik olmaz, taktik bilgisi daha iyidir cünkü alt yapi egitimi daha iyidir ve FIZIK gücleri saglamdir bunlar hemen aklima gelenler...türkiyedekiler hemen simariyor, taktik bilgisi az, disiplin denilen bisi varmidir bilmem:) ve genelde fizik gücleri düsükdür...

ALMANYAdaki Savunma oyuncusu örneyin 18 yasina geldigi zaman nerde duracagi nasil kademe yapacagini felan biliyor ama türkiyedekiler 25 yasindalar halanda kademe hatasi yapyirolar nerde duracaklarini bilmyiorlar...

Erdem Keser
16.01.2008, 21:27
Selçuk'u da gözünüzde çok büyütmeyin. Tamam iyi hoş oyuncu ama çok da mükemmel değil..
Mehmet Topuzla beraber Türkiyenin topu en iyi kullanan ortasaha oyuncusu..
Milli takımında gelecek 10 yılının değişmez oyuncusu olacak...

Erdem Keser
16.01.2008, 21:37
TS'de De Nigris Harekatı
Bordo-Mavili ekibin yönetimi Gaziantepspor'un Meksikalı santroforunun peşinde De Nigris için teklif yapıldı

Trabzonspor transferde Arjantinli golcünün Dennis German'ın yanı sıra Gaziantepspor'un Meksikalı golcüsü içinde girişim yaptı. Bordo-Mavili ekibin yönetimi bu futbolcuyu Gaziantepspor'dan resmen isterken kırmızı siyahlı ekibin yönetimi transfer için süre istedi.

Ocak ayı ara transfer döneminde kadrosunu takviye etmeyi planlayan bordo mavili yönetim yurt içi ve dışında bir çok forvet oyuncusuyla görüşme halınde,.Transfer komitesi üyeleri teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda Gaziantepspor'un Meksikalı golcüsü Antonio De Nigris ile ciddi bir bicimde ilgilenmeye başladı. Gaziantepspor'dan bu futbolcuyu resmen isteyen Bordo mavililer bir hafta beklemek zorunda.

Gaziantepspor yönetimi Trabzonspor'dan kesin karar için bir hafta süre isterken bu transfer TFF nin yarın Ankarada yapacağı genel kurul toplantısının ardından belli olacak.Gaziantepspor yönetimi De Nigris ile ilgili kararını yapacakları transferlerin ardından netleştirecek

Sunny53
16.01.2008, 21:41
her zaman haklı çıkmak kötü oluyor
haberin ve duyumun en iyisini benden alın
. . . .S U N N Y. . . .:)

Cem Akyüz
16.01.2008, 21:42
her zaman haklı çıkmak kötü oluyor
haberin ve duyumun en iyisini benden alın
. . . .S U N N Y. . . .:)

ağabey birde selçuk inan haberi alırsan harika olacak:)

Ahmet Kuru
KAç HAftadır De Nigris için teklif yapılıyor.BU ne Biçim iş...Antep den adam alamıyorsunuz Bide Brezilyaya gidiyolar.Hoş gittilerde Bişide olmadı ya neyse.

Kaan
TS'de De Nigris Harekatı
Bordo-Mavili ekibin yönetimi Gaziantepspor'un Meksikalı santroforunun peşinde De Nigris için teklif yapıldı

Trabzonspor transferde Arjantinli golcünün Dennis German'ın yanı sıra Gaziantepspor'un Meksikalı golcüsü içinde girişim yaptı. Bordo-Mavili ekibin yönetimi bu futbolcuyu Gaziantepspor'dan resmen isterken kırmızı siyahlı ekibin yönetimi transfer için süre istedi.

Ocak ayı ara transfer döneminde kadrosunu takviye etmeyi planlayan bordo mavili yönetim yurt içi ve dışında bir çok forvet oyuncusuyla görüşme halınde,.Transfer komitesi üyeleri teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda Gaziantepspor'un Meksikalı golcüsü Antonio De Nigris ile ciddi bir bicimde ilgilenmeye başladı. Gaziantepspor'dan bu futbolcuyu resmen isteyen Bordo mavililer bir hafta beklemek zorunda.

Gaziantepspor yönetimi Trabzonspor'dan kesin karar için bir hafta süre isterken bu transfer TFF nin yarın Ankarada yapacağı genel kurul toplantısının ardından belli olacak.Gaziantepspor yönetimi De Nigris ile ilgili kararını yapacakları transferlerin ardından netleştirecek

De Nigris'i neden bu kadar çok büyütüyorlar anlamadım gitti... :confused: De Nigris'in yerine aynı fiyata , belkide daha düşük Tehoue yada Bebbe alırdım... Aslında bunlarda çok iyi oyuncular değil ama , yönetimin alabileceği en kaliteli forvetler... :) Bu arada Ankaragücü Boluspor'dan Gökhan diye bir oyuncu almış.. 2 haftadan beri boş geçmiyor... :rolleyes: :)

Terzioğlu
16.01.2008, 21:47
De Nigris bize yaramaz...

Serdar A
16.01.2008, 21:48
ben simdi almanyada olan birisiyim...farkini söyligim ALMANYADAki cocuklar daha diziplinli, simarik olmaz, taktik bilgisi daha iyidir cünkü alt yapi egitimi daha iyidir ve FIZIK gücleri saglamdir bunlar hemen aklima gelenler...türkiyedekiler hemen simariyor, taktik bilgisi az, disiplin denilen bisi varmidir bilmem:) ve genelde fizik gücleri düsükdür...

ALMANYAdaki Savunma oyuncusu örneyin 18 yasina geldigi zaman nerde duracagi nasil kademe yapacagini felan biliyor ama türkiyedekiler 25 yasindalar halanda kademe hatasi yapyirolar nerde duracaklarini bilmyiorlar...

Türkiyede hangi takım altyapısını inceledin?

salihismet
16.01.2008, 21:53
De Nigris bize yaramaz...

Nasil anladin onu?

Terzioğlu
16.01.2008, 22:02
Nasil anladin onu?

Kariyerinde ne basarisi var? Hangi büyük kulüpte oynamis ve kac gol atmis? 29 yasina gelmis adam. Cok abartiliyor...kücük takim topcusu...

kalavara
16.01.2008, 22:06
de nigris ancak 30 yaşında iken trabzonspor tarafından keşfedildi:(((!!!!!! bence de nigris gibi isimler çok kaliteli olmadıkça verilen paraya değmez.onun yerine genç,yerli, geleceği olan ya da gerçekten bir büyük takım oyuncusu alınmalı.yoksa de nigris göz boyamaktan öteye gitmez bence.

Erdem Keser
16.01.2008, 22:07
De Nigris'te olur,hiç farketmez..Yeter ki şu forvetimizde oynayan kabiliyet düşmanından bizi kurtarsınlarda kimi alıyorlarsa alsınlar..

salihismet
16.01.2008, 22:07
Kariyerinde ne basarisi var? Hangi büyük kulüpte oynamis ve kac gol atmis? 29 yasina gelmis adam. Cok abartiliyor...kücük takim topcusu...

Büyük takimdan gelipte bizde ba$arili olan futbolcu var mi? Bize bu sezonu iyi bir yerde biterecek bir kac futbolcu lazim, kücük takim topcusu olabilir, o kücük takimlarin üzerine cikana kadar bu gibi futbolculara ihtiyacimiz var, en azindan $imdilik.

Sunny53
16.01.2008, 22:09
bir örnek
Ersen Martin
alındıgında
torinolu şaban oldu Trabzonlu şaban dendi
hatırlayın
herifçeoglu tak tak diye bjkye 2 tane atınca biz onu kral ettik
nerden biliyoruz bunun iyi olmayacagını
biraz mantık yahu

Zafer Fidan

Gökdeniz yildiz mi? ... evet
peki ne basarisi var trabzonsporla? sampiyon oldumu? Milli Takimda bankomu?

Terzioğlu
Büyük takimdan gelipte bizde ba$arili olan futbolcu var mi? Bize bu sezonu iyi bir yerde biterecek bir kac futbolcu lazim, kücük takim topcusu olabilir, o kücük takimlarin üzerine cikana kadar bu gibi futbolculara ihtiyacimiz var, en azindan $imdilik.

De Nigris ile anca günü kurtaririz. Ki oda süpheli bence. Bence para harcamaya degmez. Onun yerine Eren veya Mehmet Batdal gibi genc ve gelecek vaad eden bir futbolcuyu tercih ederim.

Terzioğlu
16.01.2008, 22:12
Gökdeniz yildiz mi? ... evet
peki ne basarisi var trabzonsporla? sampiyon oldumu? Milli Takimda bankomu?

Gökdeniz yillarca bu takimda as oynayan bir futbolcu hatta bir dönem kaptanlik yapti genc yasta. Basarilarina gelince gecen sezon asist krali oldu. Bu sezon gol kralliginda lider...milli takima yükselmis ve zaman zaman ilk 11de oynamis...avrupada ünlü liglerdeki takimlardan transfer teklifi almis veya en azindan Juventus tarafindan izlenmis...

Zafer Fidan
16.01.2008, 22:16
Gökdeniz yillarca bu takimda as oynayan bir futbolcu hatta bir dönem kaptanlik yapti genc yasta. Basarilarina gelince gecen sezon asist krali oldu. Bu sezon gol kralliginda lider...milli takima yükselmis ve zaman zaman ilk 11de oynamis...avrupada ünlü liglerdeki takimlardan transfer teklifi almis veya en azindan Juventus tarafindan izlenmis...

Antonio de nigris de meksiko milli takiminin formasini giymis bir oyuncu. Oynadigi külüplerde CD Amerika(meksiko), FC Villareal(ispanya), Santos FC (brezilya)...
Hic yoktan iyidir...

Terzioğlu
16.01.2008, 22:20
FC Villarealde 02/03 sezonunda oynadi ve o zamanlar Villareal zaten simdi ki gibi degildi. Ispanya'nin siradan bir takimi idi. Zaten ordada kendini gösterememis yeniden Meksikaya transfer olmus. 29 yasinda Meksikada 14 milli mac oynamak cokta büyük bir basari sayilmaz.

salihismet
16.01.2008, 22:24
De Nigris ile anca günü kurtaririz. Ki oda süpheli bence. Bence para harcamaya degmez. Onun yerine Eren veya Mehmet Batdal gibi genc ve gelecek vaad eden bir futbolcuyu tercih ederim.

Bunlar iyi futbolcular olabilir, fakat bunlari alabilecek yönetici olmali, dahada önemlisi hocanin istemesi cok önemli. Bu ba$likta herkes kendi kafasina göre isimler yaziyorlar, saygi duymak lazim, ancak bu ba$likta yapilan i$ birazda elbise ismarlamaya benzer bir hal aliyor. Futbolda böyle bir $ey yoktur. Cünkü her taraftarin kafasinda ba$ka ba$ka oyuncu tipleri var, bunlari bir araya getirmek zordur.

Emre B.
16.01.2008, 22:36
Bence De Nigris faydalı olabilir.En azından kafa topu alır.

Ahmet Faruk
16.01.2008, 22:41
Şimdi takımda Yattara iyi orta yapıyor, Gökdeniz iyi orta yapıyor ama maalesef umut bu ortalara kafa vuramıyor. Gelen ortaların yarısına vursa şimdiye on golü olmuştu. De Nigris bu bakımdan umuttan 8 kat daha faydalı olur diye düşünüyorum

Melis 61
16.01.2008, 22:43
http://www.anadoluskor.com/anket.asp

Herkes katılsın lütfen. Bari burda prestijimizi kurtaralım.

BDiler61
16.01.2008, 22:44
keşke alex ve fernandao alınabilse

Murat Keçeci
16.01.2008, 22:57
bana fernandao dedikten sonra gider de nigrisi alırsanız suratınıza tükürürüm bu kadar ucuz değil sabır sabır sabrediyoz devamlı niye en iyisi olsun en iyisi antepin forveti mi oluyor soruyorum size ey yönetim akıllı olun akıllı

Fatih
16.01.2008, 23:02
ben de nigrise karşı değilim fakat yaklaşık 6 aydır futbolcu izlendiği söyleniyor bu zaman dilimi içerisinde sadece 2 futbolcu mu izlendi yani özetle dünyayı dolaştık antepli de nigrise bulaştık

Cem Balcı
16.01.2008, 23:02
Şimdi takımda Yattara iyi orta yapıyor, Gökdeniz iyi orta yapıyor ama maalesef umut bu ortalara kafa vuramıyor. Gelen ortaların yarısına vursa şimdiye on golü olmuştu. De Nigris bu bakımdan umuttan 8 kat daha faydalı olur diye düşünüyorum

katılıyorum.en azından bu adam umuttan daha iyi işler yapabilir.

Murat Keçeci
16.01.2008, 23:06
katılıyorum.en azından bu adam umuttan daha iyi işler yapabilir.

bize umuttan daha iyisi değil en iyisi lazım

Emorfo
16.01.2008, 23:09
Ersun Yanal'ın yapmak istediği şey, yıllık çok fazla ücret alan ve bunun karşılığında çok fazla bir şey veremeyen futbolcuları göndererek, giderleri düşürmek açılan maaş bütçesi ile 3, 4 tane kaliteli adam transfer edip, bunların yanına genç ve gelecek vaad eden isimleri monte etmek. Yeni bir iskelet yeni bir yapılanma. 3, 5 adama çok iyi para verirsiniz, iskeleti bunların üstüne kurarsınız, diğer mevkilere de genç ve yetenekli aynı zamanda fazla masraf olmayan oyuncular aldınız mı taş gibi bir takımınız olur. Tabi bu birden olacak bir şey değil. Bu transfer döneminde alınırsa bir kaç kişi alınır operasyonun büyük kısmı sezon sonunda yapılır.

smertkan
16.01.2008, 23:11
Son kullanma tarihi geçmiş bu yönetim de Nigris Selçuk 2-3 gurbetçi alırsa hiç sesinizi çıkartmayın.İnanın Bunada Şükür deriz.

6-7 milyon € maliyetle Feinduno ve Alex ya da bu kalitede adam alacaklarınıda sanmayın.

Malum nedenlerden dolayı yapacakları Takas + para formülü ile 2-3 Milyon € masrafla Transferi kapatmak olabilir.Bunuda yapacakları yada yapabilecekleri şüphelidir.

Burçak
16.01.2008, 23:11
Emorfo
işte olması gerekende bu bence.
bizde okadar gereksiz adam var ki. üstelik iide paralar alıyorlar. ama icraat sıfır.

Cem Balcı
16.01.2008, 23:12
bize umuttan daha iyisi değil en iyisi lazım

bu yönetimmi yapıcak bu ENleri...hiç sanmıyorum.

bence umuta bile şükretcez gibi geliyo ya hadi hayırlısı.

Murat Keçeci
16.01.2008, 23:14
bu yönetimmi yapıcak bu ENleri...hiç sanmıyorum.

bence umuta bile şükretcez gibi geliyo ya hadi hayırlısı.

yapamıyorsa hiç bulaşmıycak böyle kalsın de nıgrıs transferi bana maksat transfer olsun torba dolsun gibi geliyor

kalavara
16.01.2008, 23:17
Ersun Yanal'ın yapmak istediği şey, yıllık çok fazla ücret alan ve bunun karşılığında çok fazla bir şey veremeyen futbolcuları göndererek, giderleri düşürmek açılan maaş bütçesi ile 3, 4 tane kaliteli adam transfer edip, bunların yanına genç ve gelecek vaad eden isimleri monte etmek. Yeni bir iskelet yeni bir yapılanma. 3, 5 adama çok iyi para verirsiniz, iskeleti bunların üstüne kurarsınız, diğer mevkilere de genç ve yetenekli aynı zamanda fazla masraf olmayan oyuncular aldınız mı taş gibi bir takımınız olur. Tabi bu birden olacak bir şey değil. Bu transfer döneminde alınırsa bir kaç kişi alınır operasyonun büyük kısmı sezon sonunda yapılır.
mutlaka birşeyler yapmak istiyor da onu yönlendirecek bir irade, destek verecek bir yönetim göremiyorum maalesef.şu ortamdaki karamsar hava beni deli ediyor.açıkçası bu karamsar hava öyle mesnetsiz de değil maalesef.

sarman61
16.01.2008, 23:21
Bakın Arkadaşlar Fatih Tekke yi gaziantepten transfer etmiştik ve sonuçlarını hep beraber izledik keyif aldık. Şimdi bakıyorum da de nigris neden böyle olmasın. Stili Fatih Tekkeye benziyor. Trabzonsporun ihtiyacı olan forvet tarzı. Topu ayağında saklayabilen ve hava hakimiyeti yüksek bir futbolcu şimdi bu adamı alır üstünede Fernandao yu alrsak forvet kaymaklı ekmek kadayafı gibi olur. Tadına doyum olmaz.

Cem Balcı
16.01.2008, 23:21
yapamıyorsa hiç bulaşmıycak böyle kalsın de nıgrıs transferi bana maksat transfer olsun torba dolsun gibi geliyor

bence böyle kalmamalı.bu gidiş iyi değil.şu durumumuzda hakan şüküre bile razıyım de nigrisi geçtim...:)

karatasof
16.01.2008, 23:29
De Nigris fazla izleme şansı bulamadığımız bir oyuncu.Tek hatırımda kalan sanırım fb'ye attığı güzel bir kafa golü ve sonrasında şortundan çıkarıp giydiği ilginç maskesi.Acaba TS'a alınmasını arzulayanlar fb'ye gol atması dışında bir meziyetini biliyorlar mı?

Selçuk Demircioğlu
16.01.2008, 23:42
ben transfer yapılacağından şüpheliyim..yapılsa bile bizim beklentilerimizi karşılayacak transferler olmayacak..bu sebebledir ki transferin yapılması gereksizdir..şu yönetim gittiği andan itibaren futbolcular kendine gelecekler hiçbir şüpheniz olmasın..kadro yetersiz fakat bu kadar kötü sonuçlar alacak kadar da değil..futbolcular oynamıyor bu iş bu kadar basit..gelen futbolcuların uyum süresini de hesaba katarsak transferin bu sezon sonun da yapılması en mantıklı olanı..hem maddi hem manevi açıdan..yapılacak transfer bu sene hangi hedef için yapılacak ki zaten..alt yapıdan bir iki oyuncu daha çıkarsak fena mı olur..

Emirhan Makul
16.01.2008, 23:46
den nigris selçuk mehmet çakır egemen bebbe bu kadar bunlar alınsın yeter

Murat Keçeci
17.01.2008, 00:13
de nigris olmazsa onunda alternatifini bulmuş yönetim kakakula

TSezgin61
bari transfer yapsalar artik yavas yavas

ÖzGür Ayar
mehmet çakır kesinlikle alınmalı. adı geçen gurbetçiler ceyhun ve baselli çocukta kaçırılmamalı. bir tanede yabancı stoper kesinlikle alınmalı. bu senelik ve devre arası göz önüne alınırsa bunlar yeterli olur. sene sonunda kadrodaki gitmesi gereken en az 15 oyuncuda kesinlikle yollanmalı.

Cem Balcı
17.01.2008, 00:14

o kim yaaaa:confused::confused::D

Murat Keçeci
17.01.2008, 00:14
a planında:fernandao
b planında :german denis
c planında:de nigris
d planında kakakula

Allah sonumuzu hayır etsin

Murat Keçeci
17.01.2008, 00:15
Kongolu dev TS'ye gelecek mi

Trabzonspor Güney ekibi Gaziantepspor'un Meksikalı golcüsü De Nigris'in transferini gerçekleştirememesi halında ise bu kez Portekiz'in moreirense takımında forma giyen Kongo asıllı A.Rıza Kakakula'yı listeye alacak.

1981 doğumlu 192 cm boyundakı dev santroforu içinde ön araştırma başlattı Trabzonspor'da Kakakula ile birlikte adı transfer için geçen golcü sayısı da 5 e yükseldi.Trabzonspor Arjantınlı Dennis German, Sırp Janoviç Belçikalı De Sutter Brezilyalı Fabiano ile ilgilenmeye başladı.
SPOR61

TSezgin61
17.01.2008, 00:16
mehmet çakır kesinlikle alınmalı. adı geçen gurbetçiler ceyhun ve baselli çocukta kaçırılmamalı. bir tanede yabancı stoper kesinlikle alınmalı. bu senelik ve devre arası göz önüne alınırsa bunlar yeterli olur. sene sonunda kadrodaki gitmesi gereken en az 15 oyuncuda kesinlikle yollanmalı.

gidecek olan o 15 oyuncudan kulüp baya rahat nefes alir... luzumsuz okadar para carcur ediliyorki....

AyhanPe
17.01.2008, 00:16
fernandao ve alex in takim arkadaslari 18 lik pato ya 20 milyon dolar vererek aldi milan.oynadiklari takim üst düzey takim.bu ikisi gelmesi halinde bizdeki üst düzey oyuncu sayisi 5-6 yükselecek.bunlarin disinda 3-4 genc gurbetci yada türkiye icinden transfer yapilmasi gerekir.alt yapidandan bir kac futbolcu alinirsa iyi bir karma olur.en azindan kazanmak icin oynayan bir takimimiz olur.bir kac galibeyetle de havaya girerler ve ligi ilk ilk 5 icinde bitirebilirizde.illede sezon sonunu beklemek sart degil revizyon icin.takima hicbir katkisi olmayan oyunculari elde tutmanin bir anlami yok.biz ceyhun ayman erdinc vs olmadanda 10.olabiliriz arkadaslar.bunlari gönderiz genc futbolculara sans verse suanki durumumuzdan daha yüksekte olacagimiza inaniyorum.

Murat Keçeci
17.01.2008, 00:18

kakakulanın alternatifide kesin abdulcabbar el kerimidir

vse61
Haşim Sayitoğlu henüz transferinde son aşamaya gelinmiş futbolcu yok demiş, neyi tartışıyoruz ki...

AyhanPe
gidecek olan o 15 oyuncudan kulüp baya rahat nefes alir... luzumsuz okadar para carcur ediliyorki....

ziya dogan dan alsinlar paralarini:D

beratiabi
17.01.2008, 00:20
Bir transferi bile layığıyla yapamayıp ağzına gözüne bulaştıran yönetime lanet olsun ya en iyisini alsanız bile doya doya yaşayamayacağız bu sevinci bu yüzdende yazıklar olsun.

Cem Balcı
17.01.2008, 00:25
Haşim Sayitoğlu henüz transferinde son aşamaya gelinmiş futbolcu yok demiş, neyi tartışıyoruz ki...

tartıştığımız tek şey var zaten;ya olursalar...

TSezgin61
17.01.2008, 00:33
benim anlamadigim, fernandou ve alexe 7 milyon fiyaat biciliyor, bizimkiler assaga cekmeye calisiyor.... hadi tamam bizimkiler 5 milyona cekmeye calissa.... 5 milyona rahat selcuk inan, ve gurbetcilerden 2 tanesi alinabilir. bu futbolculardanda hemen hemen brezilyalilara yakin verim alirsin... buda simdilik bize yeter.

sezon sonu icinde iki brezilyaliyla simdiden ön anlasma yaparsin... böylece transferleride kolaylasir. gönderilecek 15 futbolcudan gelen parayla yada takas yoluyla süper ligdeki Trabzonlu futbolcularin en iyilerini transfer edersin, bu sene ve diger seneyi kurtarirsin...

bunudami yapamiyorlar.... yani bukadarmi beceriksizler...

irfanb
17.01.2008, 00:35
a planında:fernandao
b planında :german denis
c planında:de nigris
d planında kakakula

Allah sonumuzu hayır etsin

e plani : katakulle :)

TSezgin61
17.01.2008, 00:36

ondada ufak pürüzler cikar, transfer askiya alinir:D

murat
17.01.2008, 00:47
Arkadaslar dengeleri unutmayin :)

yav yazmiyayim diyiyorum ama...

Bilâl ÇOBAN
17.01.2008, 00:56
yav yönetim sana laf diyoruz da az bile diyoruz...

cebinizden para mı istiyoruz, geldiğinizden beri sattığınız oyunculardan kazandığınız parayla bu transferler çok rahat yapılır...

alex-fernandao-selçuk inan-ediz-egemen ve 3-4 gurbetçi genç...

ha pahalı mı diyorsun, yav o zaman Traveir ve Farabi üyelerimizin çalışmalarına bakın... o da olmadı ersun hocaya verin parasını, transferin kralını yapsın neden siz bulaşıyorsunuz ki???

kime konuşuyoruz ki renkdaşlar... "yönetim" terimi, bu heriflerle anlam değiştirdi...

AYYILDIZ
17.01.2008, 00:58

e sikki dogru cevap

batuhan249
17.01.2008, 01:02
arkadaslar hade hayirli olsun yonetim zimbambweden babumbu yu almiss:D

Ömer SEVİNÇ
17.01.2008, 01:05
Sıkılmadınız değil mi şu esprilerden?

Erdem Keser
17.01.2008, 01:07
Anas Sharbini zannedersem abilerimiz tarafından önerilmişti..Çok iyi bir oyuncuymuş hakikaten
Fm'de kendi takımıma transfer ettim,müthiş oynuyor...:)

http://www.youtube.com/watch?v=iP9widCVrq8

hasancolak
17.01.2008, 01:11
bu sene ıktamız kalmadı iyi oynayan uc veya dort genc alsınlar bence daha iyi

İleli
17.01.2008, 01:12
kaldik de nigrislere koskoca Trabzonsporumun dustugu durumlar mahvetti beni..

AYYILDIZ
17.01.2008, 01:17
Anas Sharbini zannedersem abilerimiz tarafından önerilmişti..Çok iyi bir oyuncuymuş hakikaten

Acaba fiyati ne kadardir

batuhan249
17.01.2008, 01:20
Ceyhun ve Celaleddin’e, ‘kulüp bul’ diyen Trabzonspor, Tomas Jun’u 400 bin dolara Çek takımı Teplice’ye verdi. Tomas 3.5 milyon dolara alınmıştı. Risp’i, Ankaraspor’a son derece düşük bir bedelle veren Trabzonspor’da Ömer Rıza’nın alacaklarının kendisine verilmesine rağmen takımdan ayrıldığı öğrenildi. Bu arada Ersen Martin için Bordo Mavililerin alacağı 1 milyon dolar henüz kulübe ulaşmadı.

helal olsun bu bizim yonetici bozuntularina ticaretten super anliyolar acaba kendi sirketlerinide boylemi yonetiyolar yazziklar olsun bee rezil herifler batirdilar kulubu elalem futbolcudan kar eder bizim akli coklarda pahaliya alir bedavaya verirler bence bu thomas jun varya 10 tane umutbulut eder adam ulkesinde gol krali olmus ersun hoca bundan faydalanacakti aslinda

ince_memed
17.01.2008, 01:26
bunlar antalyadan ali zituni yi bile alamazlar:D

batuhan249
17.01.2008, 01:33
yaf bu sharbini alextende iyi gercektenten alinirsa super olur

Sinan Akyıldız
17.01.2008, 01:36
Gerideki sayfada arkadaşımızın birisi yine Cuma , Pazartesi olayına girmiş :D

Yahu artık o numaralar tutmaz o arkadaşta vazgeçsin :) Biz ne Cumalar ne Pazartesiler duyduk , gördük .

Ömer SEVİNÇ
17.01.2008, 01:39
Önce Cuma oluyor. Cuma günü Pazartesi, Pazartesi hafta içi deniyor. Çarşamba günü de tekrar Cuma. Böyledir bu işler:D

Great White
17.01.2008, 01:59
Hala bazı arkadaşlar De Nigris diye tempo tutuyor..

İnanılır gibi değil..

Adamın G. Antep' e gelene kadarki kariyeri kelimenin tam anlamıyla sıfır..

Peki bu adam bu denli özlem ile alınması istenecek kadar ne iş yaptı Antep' de?

Olayı nedir bu adamın?

Herif 30 yaşına kadar bir baltaya sap olamadığına göre bize geldikten sonra da kıçından şimşek çıkaracak hali yok..

Aman gelmesin..

Zafer Fidan
17.01.2008, 02:01
Hala bazı arkadaşlar De Nigris diye tempo tutuyor..

İnanılır gibi değil..

Adamın G. Antep' e gelene kadarki kariyeri kelimenin tam anlamıyla sıfır..

Peki bu adam bu denli özlem ile alınması istenecek kadar ne iş yaptı Antep' de?

Olayı nedir bu adamın?

Herif 30 yaşına kadar bir baltaya sap olamadığına göre bize geldikten sonra da kıçından şimşek çıkaracak hali yok..

Aman gelmesin..

ozaman en iyisi bizim gol makinemiz umutla devammmmmm

Great White
17.01.2008, 02:08

Gezegende Umut' a alternatif ya da partner olarak bir tek De Nigris mi kaldı yahu?

Eğer alternatif dedikleri buysa tabii ki Umut ile devam..

Umut' dan en az 7 yaş büyük olmasına rağmen hala Umut' un yarısı kadar bile gol atmayı başaramamış bir adam ile devam etmekten iyidir herhalde..

Zafer Fidan
17.01.2008, 02:11
Gezegende Umut' a alternatif ya da partner olarak bir tek De Nigris mi kaldı yahu?

Umut' dan en az 7 yaş büyük olmasına rağmen hala Umut' un yarısı kadar bile gol atmayı başaramamış bir adam ile devam etmekten iyidir herhalde..

Umuta su zamanlar hic güvencim yok, kusura bakma...kale önünde cok beceriksiz..

AyhanPe
17.01.2008, 02:12

umut bu takimda gecen sene 15 gol atti.orta sahan islemiyor oyunu yönlendiremiyor.kanatlarin calismiyor.gol makinasi alsan bozulur bu takimda.umut ersen martinin oynadigi maclarda cok daha basariliydi.de nigrislerle olmaz bu isler.antep onunla beraberde mac kaybediyor o olmayincada kazanabiliyor.ne kazandirmiski antepe.alex ve fernandao internacional in dünya klüpler sampiyonu olmasinda paylari cok büyük.böyle oyunculari gündeme alipta sonra gidip de nigris i alacaklarsa bizi limuzinden indirip essek arabasina bindirmis gibi oluyorlar.bu kadarda essek yerine koymazlar bizi sanirim ama yok koyarlar:D neyse de nigris de hic yoktan iyidir tabi..belki umutla iyi bir ikili olurlar.iste bir umut..belki 40 yasinda gol krali bile olur de nigris bizde..haydi hayirlisi

Arif Timurcioğlu
17.01.2008, 02:30
De nigris'te iyi birşey olsa zaten oynadığı kulüpler bırakmaz. Gene aynı senaryolar dönüyü vasat adamları alırız oynayamazlar yedek kulübesi, mutsuzluk ve finalde kaçış. Nuri kaçıramazsa kulüp bul msjını verir. Transfer yapacaksanız adam gibi transfer yapın nuri ve yandaşları sonrada çekin gidin, sizden kurtulacağımız gün fakire para verecem.

Serdar A
17.01.2008, 04:42
Balkan turumuza Hırvatistan genç milli takımının savunmadaki yıldızı ile devam ediyoruz;

Matej Bagaric :

Matej 1987 doğumlu . Dinamo Zagreb'in dünya futboluna sunmaya hazırlandığı henüz adını çok az kişinin bildiği bir yıldız adayı. Stoper pozisyonunda görev yapıyor. Ocak ayında sezon sonuna kadar oynayabilmesi için lokomotif Zagreb'e kiralandı.

Matej Bagaric tamamına yakını sporcu olan bir aileden geliyor , basketboldan futbola bir çok bagaric'e rastlamak mümkün.

Matej Bagaric stil olarak Ceyhun Gülselam'a benzeyen yönleri var. Yüksek top tekniğine sahip. Az pas hatası yapıyor. Fizik kuvveti çok üst düzeyde.

Peki Ceyhundan fazları neler? Hatırlarsınız Ceyhun'un boyu 192 cm. Bagaric ise tam 202 cm boyunda. 19 yaşında 202 cm olan bir oyuncu 23 yaşına kadar ne kadar uzayabilir ? karar sizin :) Sadece bu kadar değil . Bu oyuncuyu tanıyan çok az futbolsevere Bagaric'i sorduğunuzda size ilk söyleyeceği duran top ustası olduğudur.

Bagaric seneye Dinamo Zagreb'te oynamaya başladığı an değeri milyon eurolar ile ölçülecektir . Önemli olan bu oyuncuları önceden görebilmek.

Birde bu sezon çok iyi bir çıkış içinde olan Davor Bagaric var. 3-5-2nin solunda oynuyor. Attığı 6 gol ile Cibalia'nın en değerli oyuncusu durumuna gelmiş. Ancak kendisiyle ilgili bilgi yok denecek kadar az olduğu için bilgi sahibi değilim. Küçük klüplerde oynayan oyuncuların ne maçını izleyebiliyoruz , nede herhangi yazılı bilgiye ulaşabiliyoruz.

Bu arada az kaldı Hırvatça'yı sökmek üzereyim :)

http://www.youtube.com/watch?v=y8h64ccL4fY

http://www.youtube.com/watch?v=5WbtBLLkxk4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=wvDojgI9W2Y

Serdar A
17.01.2008, 06:21
Bulgarların yeni jenerasyonlarında en az Bojinov kadar güvendikleri ikinci büyük yıldız adayı;

Valeri Domovchiyski

http://pt.uefa.com/multimediafiles/photo/competitions/ucl/457244_mediumsquare.jpg

Mayıs 1986 doğumlu. 180 cm boyunda. Her iki ayağınıda çok iyi kullanan bir oyuncu , pozisyonu santrafor. Tam bir gol makinası .

2003-2004 sezonunda ufak bulgar kenti plovdivde futbol hayatına başlayan Valeri henüz ilk sezonunda beklentilerin üzerine çıkınca soluğu Levski Sofia'da aldı. Levski Sofia'da başarısını sürdürerek transfer olduğu günden bu yana 120 maçta 60'ın üzerinde gol atarak tesadüf olmadığını kanıtladı.

Kardeşimin bizzat çıplak gözle izlediği ( orada okuyor ) Valeri'nin topla beraber olağanüstü hızlı oluşunu , rakip savunma içindeki fırsatçılığını , rakibini hızı ve kıvraklığı ile nasıl alt ettiğini yazıkki Blackburn için deneme idmanlarına çıktıktan sonra dinledim :)

Şu an Blackburn ile ilgili transfer dedikoduları iyice artmış durumda. Zira ingilterede ikinci bir Berbatov olması ihtimal dışı değil. Bu oyuncu için ne yapılacaksa çok acele yapılması lazım :) Blackburn'den başka sırada bekleyen Sunderland ve Dortmund gibi takımlar var.

Valeri Domovchisky ile ilgili Alper Öcal isimli bir arkadaşın bloğunda tanıtım yazısına rastladım . Buraya yapıştırıyorum :

94 Dünya Kupası'nda 3. olan jenerasyonu yenileyemeyişinin ardından Bulgarlar, son 2 senedir kıpırdasalar da uzun süredir ekip olarak Avrupa'da yoklar. Euro 2008 elemelerinde de Berbatov ve Petrovlar Bulgarların Hollanda ve Romanya'yı geçmesine yeterli olmadılar fakat sergiledikleri performans ile 2. torbadan FIFA 2010 Grup Elemelerine girmeyi başardılar ve İtalya'nın ardından en büyük favori durumundalar.

Bulgarların o zaman 30 yaş civarında oılacak bu olgun isimlerine Bojinov'un dışında ekleyecekleri bir isimleri daha var.

20 yaşındaki Valeri Domovchiyski Levski Sofya'nın altyapısında yetişen ve hem kulübün hem de ülkenin bel bağladığı isimlerden biri. Levski Sofya ile 2006 - 2007 Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme turunda Chievo'ya attığı gol ile ülkesinin Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez tamsil edilmesinde de katkısı epey fazla.

2005 - 2006 sezonunda Levski'nin Marsilya, Heerenveen, CSKA Moskova, Artmedia, Udinese gibi geçip çeyrek finalde Schalke 04'e elendiği sene turnuvayı 2 golle tamamlamıştı Valeri. 20 yaşında olmasına rağmen de şu ana kadar 22 kez Avrupa maçı oynadığını da hatırlatalım.

180 boyundaki oyuncunun en önemli özelliği iki ayağını da kullanarak yaptığı bitirici vuruşlar, tekniği, üstün oyun zekası ve hızı. Onun 100 metreyi 10 saniyede koştuğunu söyleyenler var. Bu özellikleri sayesinde oynadığı 116 resmi maçta 51 gol atmayı başardı Levski adına. 20 yaşındaki bir oyuncu için hakikaten olağanüstü.

Avrupa'nın devleri vatandaşı Berbatov için inanılmaz paraları gözden çıkarmışken Blackburn gibi takımlar Berbatov'un varisi için nabız yokluyorlar. Levski'nin başında menajer olarak eski bir dost var. Şahsen izlemeye doayamadığım Stanimir Stoilov'un kapısını eski takımının yöneticileri çalacak olursa Blackburn'den daha şanslı olabilirler belki.

Kimbilir...http://en.wikipedia.org/wiki/Valeri_Domovchiyski

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/24465/domovchiyskivaleri/aufeinenblick.html

http://www.levski2000.kottas.org/players/team2007.html

erkankoc
17.01.2008, 06:43
bize ileride top tutabilen , ve adam gecebilen bi forvet lazim...de ngris uyarmi suphelii

sarman61
17.01.2008, 09:01

Arkadaşım yanlış düşünüyorsu bence. Umutun bu golleri atmasının sebebi. Gökdeniz ve yattara gibi 2 oyuncuyla birlikte oynamasıdır. Bu iki oyuncuda asist manyağı. Şimdi istatistike vursak. Umuta gelen pasların kaçını gole çevirmiş de nigrise gelen pasların kaçı gol çevrilmiş görürüz. İstersen videolige gir ve de nigrisin attığı golleri bir izle. Fikrin belki değişir.

EmrahYalçınalp
17.01.2008, 09:04
"De Nigris" diyenlerden biri olarak, sanırım bir yalış anlamaya mahal vermişim.

Arkadaşlar, eğer oluyorsa siz elbette Kaka'yı alın, ben vazgeçerim De Nigris'ten :) Adam top tutuyor, kafa vuruşları iyi, yan taraflara top indiriyor falan... Attığı goller de belli sonuçta. Bunun yanında Antep (muhtemelen bizden daha az borcu olmasına karşın) sıkışık durumda ve bu transferin fizibilitesi oldukça yüksek.

De Nigris ALABİLME İHTİMALİMİZİN OLDUĞU, fiyat/performans oranının gayet iyi olacağını sandığım bir adam. Hepsi o. Yoksa dediğim gibi, Kaka tercihimdir :D

Doğan Şahin
17.01.2008, 09:11
arkadaşlar geçenlerde bir müşteri geldi sohbet ederken ts flamasını gördü ve konu trabzonspordan açıldı. diğer bekleyen müşteride eskiden sakaryada oynuyormuş trabzonspora transfer olacakmış denemişler özkan sümer beğenmemiş milli bir oyuncuymuş. aralarında sohbet ederlerken ilk müşteri sakaryalı müşteriye ben de menajerlik yapıyorum dedi ve bir cd verdi. içinde futbolcu yetkileri ve cvler olan bir cd. ben de rica ettim ve bilgisayarıma kopyaladım.

Lúcio Fernando da Costa cv side var. bu menajerin fifa menajeri olan avrupadaki ortağının bilgileri altında bir cv.

ve fiyat olarak
Bonservis : 4 Milion euro
Oyuncu : 1 Milion euro Nett
yazıyor

Ben de kendisine adamın brezilyada bir sürü menajerinin olduğunu kendisinin nasıl adamın menajeri olabildiğini nasıl inanabileceğimi sordum. O da Türkiyedeki yetkisi ben de diyor ve yetki belgesi ortağımda diyor ve yemin ediyor. Adama şakayla karışık söyle bari uygun birşeylerde biz aramızda toplayıp hediye edelim dedim adam Trabzona çok oyuncu tavsiye ediyoruz ama futbolcu kenti görünce gelmek istemiyor diyor.
Diyeceğim o ki bu futbolcularda menajerlerin eline çoktan düşmüş ve böyle gider de basına herşeyi sızdırırlarsa alexle fernandaoyu değil kimseyi alabileceğimizi düşünmüyorum. saygılar

Aşağıda Spor 61 den alıntı bir haber (her ne kadar haberde ismini yanlış yazsalarda) ve aynı menajerin Cd sinde buldum adamı geçenlerde cv yi incelerken ismi komik gelmişti ve ala ala Makukula alır bunlar demiştim doğru çıkacak galiba.:cool:

Ariza Makukula 190 cm 85 kghttp://www.makukula9.com/ (http://www.makukula9.com/)
Clube
Marítimo (http://www.zerozero.pt/equipa.php?id=12) (Empréstimo)
doğum tarihi : 1981-03-04

Portekiz Milli Takımında oynuyormuş
2010a kadar Sevilla il kontratı varmış
Nantestan 4 M€ ya alımış
5M€ + 1M€ fiyata vereceklermiş

Kongolu dev TS'ye gelecek mi16 Ocak 2008 23:00Öncelik De Nigris, Fabiano ve German’da . Bu transferler gerçekleşmezse alternatif Kongolu Kakakula

Trabzonspor Güney ekibi Gaziantepspor'un Meksikalı golcüsü De Nigris'in transferini gerçekleştirememesi halında ise bu kez Portekiz'in moreirense takımında forma giyen Kongo asıllı A.Rıza Kakakula'yı listeye alacak.

1981 doğumlu 192 cm boyundakı dev santroforu içinde ön araştırma başlattı Trabzonspor'da Kakakula ile birlikte adı transfer için geçen golcü sayısı da 5 e yükseldi.Trabzonspor Arjantınlı Dennis German, Sırp Janoviç Belçikalı De Sutter Brezilyalı Fabiano ile ilgilenmeye başladı.
SPOR61

Rasim YILMAZ
17.01.2008, 09:11

Yahu işte biçilmiş kaftan diye buna denir.... Adam hem süratli hem teknik hem 87 doğumlu hemde müthiş bir pasör...

Bu adamla büyük klüpler ilgilenmiyormu?
Bize bırakırlarmı?
Veya bizim için en mantıklı soru? Bizim iş bilmez acemi rezil yönetim bu adama para verir mi? Bence vermez...

Faik Yılmaz
17.01.2008, 09:13

Arkadaşlar, eğer oluyorsa siz elbette Kaka'yı alın, ben vazgeçerim De Nigris'ten :) Adam top tutuyor, kafa vuruşları iyi, yan taraflara top indiriyor falan... Attığı goller de belli sonuçta. Bunun yanında Antep (muhtemelen bizden daha az borcu olmasına karşın) sıkışık durumda ve bu transferin fizibilitesi oldukça yüksek.

De Nigris ALABİLME İHTİMALİMİZİN OLDUĞU, fiyat/performans oranının gayet iyi olacağını sandığım bir adam. Hepsi o. Yoksa dediğim gibi, Kaka tercihimdir :D

Yani argo tabirle Atın olmadığı yerde eşeğe Abdurrrahman Çelebi derler mi diyorsun :)

AyhanPe
17.01.2008, 09:22

iyide iki aydir internacionalin libertadores ve dünya klüpler kupasi sampiyonlugunu kazanmasinda önemli rol oynayan iki futbolcuyu aldik aliyoruz diye heyacan yapilsin sonra git antep den futbolcu al.de nigris i almak icin illede transfer dönemin son haftalarinimi beklemek gerekiyor.hala brezilyalilardan umudunu kesmeyenler var.bugünki haberlerde de cikiyor.de nigris in ersen martinden daha kötü bir futbolcu olmadigini düsünüyorum ama bari her zamanki gibide bizi limuzunden indirip essek arabasina bindirmesinler:D bu arada de nigris sanirim meksika milli takiminda oynadi bir kac kez.seneyede eger kalirsa yattara türk oluyor.7 yabanci hakkimiz var.birisini de nigris e harcamisiz cokmu..

Great White
17.01.2008, 09:30
Anlaşılan o ki Dünya' da Kaka' dan başka alternatifi olmadığı düşünülen De Nigris için bir ekleme yapayım bari:)

Gaziantepspor' a gelene kadar son 7 sezonda adamın atmış olduğu gol sayısı toplam 12..

G. Antep' de ise ilk devre boyunca 8 golü var..

Yani kariyeri boyunca bir tek G. Antep' de iyi kötü bir grafik yakalamış ve bizim ilgimizi çekmiş:D

Bravo Albayrak' a..

Önce kulübün vizyonunu bitirdi şimdi de taraftarın..

Trabzonspor' u bitirecek en büyük tehlikedir işte "Yahu en azından şundan iyidir işte, yoksa şu gelecek değil ya" zihniyeti:o

Travelair
17.01.2008, 09:37
De Nigris gelirse belki yararlı olacak. Ama ilgilendiğimiz Fernandao'nun çok gerisinde bir oyuncu. Gaziantepspor De Nigris'i bize ne kadara bırakacak? 1 milyon Euro mu? O halde istemem. 300bin dolar mı? O halde isterim. Çünkü 1 milyon Eurolara, belki biraz daha fazlasına çok daha iyi futbolcu bulma ihtimali var. Neden hep belli bazı kulüpleri zengin ediyoruz? Neden bize gelenler hep en büyük transferini yapıyor ve ondan sonra futbolcunun alıcısı dahi çıkmıyor? Neden enayi durumuna hep biz düşüyoruz?

AyhanPe
17.01.2008, 09:39
Anlaşılan o ki Dünya' da Kaka' dan başka alternatifi olmadığı düşünülen De Nigris için bir ekleme yapayım bari:)

Gaziantepspor' a gelene kadar son 7 sezonda adamın atmış olduğu gol sayısı toplam 12..

Trabzonspor' u bitirecek en büyük tehlikedir işte "Yahu en azından şundan iyidir işte, yoksa şu gelecek değil ya" zihniyeti:o

kasimpasadan theoue ve antepden de nigris arkalarinda da kaka:D ne müthis üclü olurlar degilmi?

Great White
17.01.2008, 09:42
kasimpasadan theoue ve antepden de nigris arkalarinda da kaka:D ne müthis üclü olurlar degilmi?

Evet.. O ikilinin arkalarına bırakacakları tek şey Kaka olurdu bence de:D

AyhanPe
17.01.2008, 09:44
De Nigris gelirse belki yararlı olacak. Ama ilgilendiğimiz Fernandao'nun çok gerisinde bir oyuncu. Gaziantepspor De Nigris'i bize ne kadara bırakacak? 1 milyon Euro mu? O halde istemem. 300bin dolar mı? O halde isterim. Çünkü 1 milyon Eurolara, belki biraz daha fazlasına çok daha iyi futbolcu bulma ihtimali var. Neden hep belli bazı kulüpleri zengin ediyoruz? Neden bize gelenler hep en büyük transferini yapıyor ve ondan sonra futbolcunun alıcısı dahi çıkmıyor? Neden enayi durumuna hep biz düşüyoruz?

suana kadar albayrak yönetiminde aldigimiz tüm yerli futbolculara ve türk takimlarinda oynayan yabancilara ortalama 1-1,5 milyon dolar yada € verildi..aldigimiz 6 oyuncu yerine harcanan paralarla üc tane kaliteli adam alirdik..de nigris icin 1,5 milyon € ya anlasilmis deniliyor bazi gazetelerde..bence theuoe yu alalim kasimpasadan.oda verimli olabilir.antep bizi pek sevmez.onlari zengin edecegimize kasimpasayi edelim..caykur da Anderson var:D

mhayri
17.01.2008, 09:45
Umut Bulut un bu düşüşünün en büyük nedeni alternatifsiz kalmasıdır.
geçen sene o kötü takımda 15 gol atmış bir topçu bu yıl neden düştü ...
En büyük sebep arkasında Ersen Martin gibi en az onun kadar iyi birinin olmasıydı.Kötüyse hemen değişiyorlar bir dahaki maçta yedek oturuyordu Umut.
iddia ediyorum ligin vasat golcülerinden biri bile alınsa ki bu de nigris olabilir Umutun performansı artacaktır.
Alternatifsiz olduğundan salmıştır kendini ve gelişememektedir.
Razıyım Denigris de olur Belediyeden Adriano da olur, kasımpaşandan adın ı aklıma gelmeyen siyahi arkadaşta olur
yeterki biri alınsın artık...

Ünyeli Murat
17.01.2008, 09:45
ocak transferlerinden fayda gören varmı?bence en iyi transfer mevcut kadrodaki futbolcuların aldığı ücreti yarı-yarıya düşürmek...aldığı parayı hiç birisi haketmiyor...

sarman61
17.01.2008, 09:49
bize ileride top tutabilen , ve adam gecebilen bi forvet lazim...de ngris uyarmi suphelii

De nigris ayağında top tutabilen bir forvet yani bizim aradığımız tarzda bir forvet kendine atılan pasları hemen ezmiyor ayağında tutuyor. Bu özellikteki bir forvet Trabzonsporda bir çok şeyi değiştirir. Defanstan çıkan topları ayağında tutan forvetimiz oldumu defansımız ileriye çıkmada daha rahat olur.

Travelair
17.01.2008, 09:51
De Nigris gelirse belki yararlı olacak. Ama ilgilendiğimiz Fernandao'nun çok gerisinde bir oyuncu. Gaziantepspor De Nigris'i bize ne kadara bırakacak? 1 milyon Euro mu? O halde istemem. 300bin dolar mı? O halde isterim. De Nigris'in yanına yine kaliteli forvet bakarım bütçemi etkilemez çok. Çünkü 1 milyon Eurolara, belki biraz daha fazlasına çok daha iyi futbolcu bulma ihtimali var. Neden hep belli bazı kulüpleri zengin ediyoruz? Neden bize gelenler hep en büyük transferini yapıyor ve ondan sonra futbolcunun alıcısı dahi çıkmıyor? Neden enayi durumuna hep biz düşüyoruz?

Trabzonspor De Nigris'i resmen istedi
Bordo-mavili yönetim Meksikalı forvet için G.Antep'in kapısını çaldı.

http://www.fotomac.com.tr/2008/01/17/im/898EED18829F304597F477FFb.jpg

Yanal ısrarlı
Trabzonspor'un De Nigris atağı. Forvet hattını güçlendirmek isteyen bordo-mavili yönetim, teknik direktör Ersun Yanal'ın alınmasında ısrar ettiği Meksikalı golcü için G.Antepspor'a resmi teklifte bulundu. Teklife olumlu yaklaşan kırmızı-siyahlı kulübün, düşünmek için süre istediği ve transferin önümüzdeki günlerde sonuçlanabileceği belirtildi.

1.5 milyon euro
De Nigris'in de kulübünde sıkıntılı günler geçirdiği için Karadeniz ekibine gitmeye sıcak baktığı ve sorun çıkarmayacağı öğrenildi. 30 yaşındaki golcü futbolcu, 2006 yılında Brezilya'nın Santos takımından Gaziantepspor'a gelmiş ve 3 yıllık sözleşme imzalamıştı. Kontratı önümüzdeki sene dolacak olan De Nigris için G.Antep yönetiminin bonservis bedeli olarak 1.5 milyon euro talep edeceği vurgulandı.

fotomaç / Ayrıca aynı gazetede feybe'nin Fernandao transferini her an bitirebileceği yazıyor

Great White
17.01.2008, 09:51
Şu başlığa göz attıkça bir çok insanın neden Fotomaç gibi gayri ciddi gazetelere bu denli prim verdiğini daha iyi anlıyorum..

Yalan da olsa, asparagas da olsa taraftarın içini rahatlatacak, en azından transfer döneminde ortalıkta hava atmasına sebep olacak futbolcu isimleri ile gündemi sıcak tutuyor..

Oysa şu başlığa ben ne zaman baksam ve bizimle eşleştirilen adamları görsem resmen içim kararıyor..

G. Birliği' nde Isaac var mesela.. Hem De Nigris gibi pespaye bir geçmişe sahip değil, hem ondan çok daha genç ve hem de Kaka' dan bile ucuz:D

De Nigris denen kazmadan on kat iyidir..

Getirebiliyorsan bari onu getir..

AyhanPe
17.01.2008, 09:52
De nigris ayağında top tutabilen bir forvet yani bizim aradığımız tarzda bir forvet kendine atılan pasları hemen ezmiyor ayağında tutuyor. Bu özellikteki bir forvet Trabzonsporda bir çok şeyi değiştirir. Defanstan çıkan topları ayağında tutan forvetimiz oldumu defansımız ileriye çıkmada daha rahat olur.

evet ama 500 bin € ya vereceklerse de nigris olabilirde basinda cikan bir bucuk milyonlarla daha iyisinide bulabiliriz.en azindan üzerine katsinlar bir milyon daha gitsinler fernandao yu alsinlar.eger paralari yoksa brezilya ya masraf yapmalarina gerek yoktu.o paralari de nigris transferine harcasalardi daha makbule gecerdi..geri kalan parayida sms yardimlariyla tamamlardik:D

Murat Keçeci
17.01.2008, 09:54
ne de nigris ne bebbe nede kakakula bizlen resmen dalga geciyor bu yönetim diyorlardı transfer yapmak için transfer yapmıycaz eğer bu adamlardan biri gelirse transfer yapmak için transfer yapılmıştır

Great White
17.01.2008, 09:54
Puhahaha:D

Fotomaç dedik.. Fotomaç' dan haberi geldi hemen:D

Umarım bu da asparagasdır:)

zeki gursoy
17.01.2008, 09:57
ula herkes içten içe "la , noolur nolmaz, belki yapmışlardır" diye giriyo ama arkadaşların transfer önerilerinden başka şey bulamaz olduk...
yok ...hiçbişey beklemiyorum bu yönetimden...
protesto metnini bi görsünler hele...
az kaldı...

AyhanPe
17.01.2008, 09:58
ula herkes içten içe "la , noolur nolmaz, belki yapmışlardır" diye giriyo ama arkadaşların transfer önerilerinden başka şey bulamaz olduk...
yok ...hiçbişey beklemiyorum bu yönetimden...
protesto metnini bi görsünler hele...
az kaldı...

görseler protesto oldugunu anlayacaklarmi acaba:D:D

keponoxia
17.01.2008, 10:04
wallahi yeter artik ya bu hasimi de ziyayida allah kahretsin ya dalga konusu olduk ya ciddi biseler yapalim artik hasim kendini asiyodu musampa transferinden sora assadakurtulsak parali yonetici bence hic gerekli deil arkadaslar ozkan sumer 4 tane brezilyali aldi aurelio walenciyaya gidio da silwa wardi oda ii topcuydu adam en azindan 4 te 2 yapmisti bunlar ise hangisinde basarili oldular sifirrr ustune resillik
yapilacak seyler belli nuri istifa paf takim sahaya bu takimdan iiyi oynar paf takim gene bi ruhumuz olur en azindan

KUTADGU
17.01.2008, 10:05
Alt yapısı olmayan bir transfer dönemi..
Bu dönem için plan yapan sadece Ersun Yanal varmış sanırım..
Yönetim'in hiç bir hareketi planlı, programlı ve yeterli değil..
Ersun Hocca'nın da bu konuda yanlış yaptığını düşünsemde..
Anladığım kadarıyla mevcut yönetimden umudunu kesmiş.
Dolayısıyla ara transfer döneminden umudunu kesmiş, yeni yönetimi bekliyor gibime geliyor...

Ara transfer döneminde ayrılan futbolcu sayısı 4
Ara transfer döneminde alınan futbolcu sayısı 1

Üstelik sezon başından beri kadronun çok yetersiz olduğunu bilmemize
En azından 5 kaliteli trasnfer yapmamız gerektiğine inanmamıza rağmen..
Sanki yapılacak transfer bize "OHHH" dedirtecek..

Bu yönetim futbu ve TRabzonspor hakkında hiç bir şey bilmiyor olsa bile...
Çok pis psikolojik savaş uygulayıcısı..
Ne yazık ki savaştığı tek cephe var..
O da Trabzonspor...

Şimdi De Nigris gelse ne olur, gelmese ne olur..
Sayısal bir oynamadan fazla, başka bir şey getirmez...

Bu süreçte
Hatta önümüzdeki 4 aylık süreçte
Allah Trabzonspor taraftarına sabır versin.

Rıza ÇOLAK
17.01.2008, 10:07
ne de nigris ne bebbe nede kakakula bizlen resmen dalga geciyor bu yönetim diyorlardı transfer yapmak için transfer yapmıycaz eğer bu adamlardan biri gelirse transfer yapmak için transfer yapılmıştır
Burda anlamadığımız bir nokta varki yukarıda kalın yazıyla belirtilmiş. Adamlar açıktan diyemiyor ama cümle içerisinde yapmayacaklarını söylüyorlar. Neyse sayılı günler çabuk biter. Ama bütün Trabzonsporlular (Albayrak ve çetesi hariç) cennetliktir. İki senedir çektiğimiz çileye bakın yahu...

AyhanPe
17.01.2008, 10:10
Burda anlamadığımız bir nokta varki yukarıda kalın yazıyla belirtilmiş. Adamlar açıktan diyemiyor ama cümle içerisinde yapmayacaklarını söylüyorlar. Neyse sayılı günler çabuk biter. Ama bütün Trabzonsporlular (Albayrak ve çetesi hariç) cennetliktir. İki senedir çektiğimiz çileye bakın yahu...

fernandao ve alex transferini cok gizli yapiyorlar olamazmi.belki hep gizli kalacak:D yönetim eger bunlari alirsa secime girer gibime geliyor.

keponoxia
17.01.2008, 10:15
istedikleri kadar girsinler bu yonetim tekarar ecilirse artik trabzonspor lu deiliim arkadaslar

Ahmet54
17.01.2008, 10:22
Türkiye icinden yabanci almak ne kadar mantikli kesinlikle tartisilir..gecmisteki deneyimlerimiz önümüzde duruyor hele bir agustin vakasi vardiki evlere senlik..
Sirf ligi taniyor diye Türkiye liginin ikinci sinif topcularini transfer etmek gecmiste pek ise yaramadi agustin disinda hafizada kalan löbe,nikolovski, risp, ayman(türk statüsünde),jabi gibi isimlerin takima cok fazla katki yaptiklari söylenemez..
Sirf transfer yapmak icin yaptigimiz ikinci sinif topculardan kurtulmakta isin baska bir boyutu yani su anda asagi tükürsen sakal, yukari tükürsen biyik durumu var..
Bunun nedenide sezon basinda ziya dogan gibi basiretsiz ve becereksiz bir teknik direktöre sahip olmamiz, üstüne birde takimi yönetmek disindan her becerisi olan bir yönetimin basta olmasi bizi bu hallere düsürmüstür..
simdi durum öyle bir hal aldi ki gaziantepin vasat oyuncusu bile transfer edilse zil calip oynayacak durumda oluyoruz..sonucta kupada yokuz, ligde de yokuz su anda yapilacak yabanci transferlerin kaliteside cok tartisilir o yüzden alt yapidan cikarilacak ve transfer edilecek genclerle yolumuza devam etmeliyiz..
Tabiki bu yöntem icimizdeki küme düsme korkusuna care olur mu diye sorarsaniz su durumdan daha kötü olmayacagimizdan emin olabilirsiniz...

Erdem Keser
17.01.2008, 10:34
Ne Nigris'i yahu ..Bizim 24 yaşında olmasına rağmen bir çok gol atan büyük yıldızımız Umut varya..

Great White
simdi durum öyle bir hal aldi ki gaziantepin vasat oyuncusu bile transfer edilse zil calip oynayacak durumda oluyoruz..sonucta kupada yokuz, ligde de yokuz su anda yapilacak yabanci transferlerin kaliteside cok tartisilir o yüzden alt yapidan cikarilacak ve transfer edilecek genclerle yolumuza devam etmeliyiz..
Tabiki bu yöntem icimizdeki küme düsme korkusuna care olur mu diye sorarsaniz su durumdan daha kötü olmayacagimizdan emin olabilirsiniz...

Alıntı yapmadığım kısma tamamı ile katıldığımı belirteyim:)

Ama bizi altyapıdan medet umma çaresizliğine düşüren de aynı mantık olsa gerek..

Bizi resmen "Nasılsa bundan daha kötüsü olmaz" ve "Hiç yoktan gene iyidir" moduna sokmaya çalışıyorlar ve bunu da büyük ölçüde başardılar en sonunda..

Murat Keçeci
bugun bu durumlara zaten çaresizlikten geldik oyun kurucu lazımdı iyi birini bulamadılar hiç yoktan iyidir deyip ceyhunu aldılar hüseyinin yanına ofansif bir ön libero alalım dediler onuda bulamayıp hiç yoktan iyidir deyip aymanı aldılar kaleye adam lazımdı başka mevkilerde eksikliklerden oraya sıra bile gelmedi şimdi yine aynı senaryo forvete adam lazım hiç yoktan iyidir diyerek de nigrise yöneliyorlar

LazAnisT
17.01.2008, 10:42
Ceyhun gibi bir adamı takasta kullanamayan bir yönetimden transfer yapmasını beklemek hayalcilik olur.Bu arada De nigris kim? allah aşkına yapmayın.Sonrada alttan neden adam gelmiyor diyoruz.

Faik Yılmaz
17.01.2008, 11:18
Ceyhun gibi bir adamı takasta kullanamayan bir yönetimden transfer yapmasını beklemek hayalcilik olur.Bu arada De nigris kim? allah aşkına yapmayın.Sonrada alttan neden adam gelmiyor diyoruz.

Hiç sorma abi ya bari ver gençlerbirliğinede Mehmet Çakırı al yap bi şeyler......

yok yok geçen sene sezon arası bi ton para verdik onlara ayman-risp ve ona. üstelik yarım sezon sonra serbest kalıp bedava alabilecekken......

deveye sormuşlar
enden boynun eğri....

nerem doğruki demiş

Erdem Keser
17.01.2008, 11:21
Makukula'da iş yapabilir..Hava hakimiyeti ve fizik gücü yüksek bir oyuncu..

Özkan Şentürk
17.01.2008, 11:23
Geçenlerde bir TV kanalında Kazım Koyuncu’nun son günleriyle ilgili bir belgesel izledim.Ailesinin, arkadaşlarının ve tüm sevdiklerinin gözleri önünde nasıl gün be gün erdiğinin ölüme biraz daha yaklaştığını, yer yer gözlerim dolarak seyrettim.Oan hisetiğim duyguları bir süredir maalesef Trabzonspor’umuz için hissetmeye başladım.Sanki bu koca çınar, bu koca efsane sanki hepimizin gözü önünde erimekte ve bizim elimizden hiçbirşey gelmemektedir.Trabzonspor’un vucudunu öyle bir virüs sarmış ki sanki tıpda çare bulunamamış kanser hatalığı gibi.Bu virüse illaki bir isim vermeye gere yok çünkü bu virüs bize Nuri Albayrak’la gelmedi, içimizde yıllardır yaşıyordu ve maalesef son dönemde bütün hücreleri sarmış görünüyor.
Bu başlıkta devamlı transferler konuşuluyor, evet hepimizin dileği kadroya bizi yeniden diriltecek oyuncuların katılması ama konuşulanlar sanki kanserli hastaya grip aşısı aramak gibi geliyor bana.Sorun çok çok daha büyük.Bu bünyede maalesef sadece tek bir hastalık yok.
Bu konuda sayfalar dolusu yazı yazılır ama bu siteden bir arkadaşın imzasında olduğu gibi ‘’sussam gönül razı değil, konuşsam faydası yok’’

engts61
17.01.2008, 11:39
Bence transfer falan yapmayacaklar,belki göz boyamak için bir adam alırlar.Aldıkları adamın hiç bir faydası olmaz,çünkü takımda oyuncu kalmadı.Bir mucize oldu da Alex ve Fernandoa yı aldılar diyelim.Emin olun sene sonunda bu adamlar gönderilmeye çalışılır.Çünkü bu adamlar kimle oynayacaklar,Hasan üçüncü,Ayman ve Ferhatlamı.Ne kadar iyi olursa olsun bu oyuncular,etrafı iyi olmadıkça kendilerini gösteremiyecekler ve kaybolacaklar,onun için sadece onlarla transfer bitecekse alınmasınlar daha iyi.Bence bu adamlar asıl amaçları olan "TRABZONSPORU KÜME DÜŞÜRME"emellerine ulaşamadan bu sezonu bitirebilirsek yıl sonunda büyük bir temizlik(ERDİNÇ,TOLGA,AHMET ŞAHİN,M.KEÇELİ,HÜSEYİN,AYMAN,FERHAT,HASAN ÜÇÜNCÜ,JEFFERSON,ÇAĞDAŞ,MUSA,UMUT,JABİ)yapılıp,yer lerine adam gibi adamlar alınmalı,genç oyuncular ile bir kaç tecrübeli yıldızdan iyi bir takım kurulmalı.Yabancılar da bence POLONYA veya RUSYA dan alınmalı(5 oyuncu) ve bir de eğer kalacaksa Yattara ile yabancı hakkı tamamlanmalı.Kalmazsa da iyi bir paraya satılıp 6.oyuncu da aynı ülkeden olmalı.
YANİ KISACASI BU ARA TRANSFERİ UNUTALIM ARKADAŞLAR, İNŞALLAH YENİ YÖNETİM SENE SONU BU OPERASYONU BAŞARABİLİR.

balahor61
17.01.2008, 11:42
Trabzonspor yönetimi son bir hamle yaptığı İnternacionalli Alex ve Fernandao konusunda olumlu bir ccevap alamayan Trabzonspor, alternatif isimlerden De Nigris için Gaziantepspor kulübü ile anlaşmaya vardı. Aylardır golcü arayan ve bu uğurda Brezilya başta olmak üzere İsveç, Danimarka, Belçika ve Hollanda gibi ülkeleri gezen Trabzonspor bu girişimlerinden sonuç alamadı. Bunun üzerine rotasını Gaziantepsporlu De Nigris’e çeviren Trabzonspor yönetimi, Gaziantepspor yönetimine, “Ceyhun’u verelim, De Nigris’i alalım” teklifinde bulundu. Dün Gaziantepspor yönetimine haber gönderen ve sözlü teklif ileten Trabzonspor yönetimi, bu kulüpten gelen para talebi üzerine yaptığı pazarlıklarda bonservis bedeli için 1,5 Milyon Euro vermeyi kabul etti ve oyuncuyu kadrosuna kattı. Bu arada Federasyon genel kurulu için Ankara’da bulunan Başkan Nuri Albayrak’ın bugün Ankaraspor, Ankaragücü ve Vestel Manisa yetkilileriyle de bir araya gelerek, Ceyhun’a talip olan özellikle başkent ekipleriyle işi sonuçlandırmaya çalışacağı belirtildi. Albayrak’ın Manisaspor başkanına ise Ceyhun ve bir miktar para karşılığında Selçuk İnan’ı verin teklifini sunacağı öğrenildi

Mehdi
17.01.2008, 11:44
Kaynak lütfen!

balahor61
17.01.2008, 11:47
yerel ilk haber gazetesi

Mehdi
17.01.2008, 11:50
Ben inanmadım.Sizi bilmiyorum.:)

Adem ÖZER
17.01.2008, 11:53
ben hiç inanmadım.bu adamlar pazardan patates bile alamazlar.

isaret parmagi
17.01.2008, 11:56
Haberler güzel de bence inandırıcı değil...İnanmıyorym şahsen..

_SeRKaN_
17.01.2008, 12:01
Bunda inanmayacak ne var alınmışsa De Nigris alınmış öteki ismi geçen Selçuk içinde aynı masallar görüşeceğiz teklif edeceğiz felan filan....Ceyhun'u zaten her halikarda elden çıkarabiliriz..Haberin büyütülmesine gerek yok bence...

A.Gökhan AKIN
17.01.2008, 12:01
ceyhun antepe verildiyse nasıl oluyorda bide manisaya teklif edilecek bu arada ceyhunu klonladılar sanırım. atın atında kardeşim bari biraz dayanağı olsun""" hiç bir enayi tutupa ceyhun+1,5 milyon euro vermez de Nigrise kimdir De Nigris tövbe yarabbim? Tabi iş bizim yönetim olunca insanın kafasıda karışmıyor değil

AyhanPe
17.01.2008, 12:05
ceyhun antepe verildiyse nasıl oluyorda bide manisaya teklif edilecek bu arada ceyhunu klonladılar sanırım. atın atında kardeşim bari biraz dayanağı olsun""" hiç bir enayi tutupa ceyhun+1,5 milyon euro vermez de Nigrise kimdir De Nigris tövbe yarabbim? Tabi iş bizim yönetim olunca insanın kafasıda karışmıyor değil

ceyhun + 1,5 milyon € fernandao eder:D internacioanale teklif götürselerdi olmazmiydi.bu haberin dogru olabileceginden korkuyorum..

TSezgin61
17.01.2008, 12:05

yanlis anladin renkdas, ceyhunu antepe önermisler, antep para teklifi yapmis, sonra anlasmislar yaziyor. bizimkilerde ceyhunu selcuk inan icin manisaya önermek istiyor...

benim anladigim bu

_SeRKaN_
17.01.2008, 12:06

Haberde Ceyhun ve De Nigrisi kafa kafaya takas edecektiler herhalde takas teklifi kabul görmeyince işi parayla bitirmişler..Bende bu yönde anladım..:)

balahor61
17.01.2008, 12:09
Antep ceyhun De nigris takasını kabul etmemiş ve 1.5 euro ya tamam demiş,artı ceyhun muhabbeti yok

balahor61
17.01.2008, 12:10

S.F.K.
17.01.2008, 12:10
de Nigrisi parayla alsınlar
Ceyhunuda Selçuk transferinde değerlendirip birazda para verip Selçuğu alsınlar ben menmun olurum bu 2 transferden.

AyhanPe
17.01.2008, 12:12
Haberde Ceyhun ve De Nigrisi kafa kafaya takas edecektiler herhalde takas teklifi kabul görmeyince işi parayla bitirmişler..Bende bu yönde anladım..:)

de nigrisi mi? iyide o adama eger 1,5 milyon € vermislerse yazik olur.500 binden fazla verilmezki.verilen paraya biraz daha katip fernandao yu alsalardi bari..de nigris eger 500 bin vermislerse evet aksi takdirde zararli cikan tarafiz..ne zaman cikmadik ki.türkiyeden yerli yabanci kimi alsak 1- 1,5 milyona sattilar bize.cokmu enayi görünüyor bizimkiler:D

AyhanPe
17.01.2008, 12:14

basladimi:D:D:D neyse bence transfer dönemi bitince baslasinlar en azindan yenisi acilincaya kadar arastirmalarini bitirmis olurlardi.keske her zaman yaptiklari gibi transfer dönemi zamaninda baslayipta transfer dönemi bitinceye kadar kimseyi almadan transfer dönemi bitince sonlandirmasalar girisimlerini.bu bizde croniklesmis.hangi yönetim geldiyse ayni taktigi uyguladi.özel bir taktik sanirim.bizden baska kimse uygulamiyor..

Hasan61
17.01.2008, 12:18
böyle giderse yönetim alternetiflerde alfabeyi bitercek..

irfanb
17.01.2008, 12:19
Bu ara transferde bu yönetimle en iyi transferimiz Ersun Yanal`dir.Bunlarin alavere dalaverelerine bir ay daha dayanirsa ne mutlu bize.

AyhanPe
17.01.2008, 12:22
Trabzonspor yönetimi son bir hamle yaptığı İnternacionalli Alex ve Fernandao konusunda olumlu bir ccevap alamayan Trabzonspor, alternatif isimlerden De Nigris için Gaziantepspor kulübü ile anlaşmaya vardı. öğrenildi

bi de nigrisi zor aliyorlar alexle fernandou yu ikisini birden nasil alacaklardi merak ediyorum..galiba adamlar verilen tekliften sonra bizimkilerin telefonuna bile cikmiyor:D

Alpayer
17.01.2008, 12:23
Ya şu adama 1.5 milyon avro veren olursa ..... Kendimi kaybederim diyeyim :D

AYYILDIZ
17.01.2008, 12:26
1.5 miyon euro verilmez De Nigrise cok pahali onun yerine bir okadar daha koyup daha genc ve daha yetenekli forvet alinabilir zaten icim rahat bizim yonetim okadar para vermez.

10 numara
17.01.2008, 12:27
Yıl Kulüp Maç (gol)

2000-2002 Monterrey (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Club_de_F%C3%BAtbol_Monterrey&action=edit) 83 (37)
2003 América (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Club_Am%C3%A9rica&action=edit) 3 (0)
2003 villarreal (http://tr.wikipedia.org/wiki/Villarreal_CF) 15 (2)
2004 Polideportivo (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Polideportivo_Ejido&action=edit) ? (1)
2004 Once Caldas (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Once_Caldas&action=edit) ? (1)
2005 Puebla (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=CF_Puebla&action=edit) 13 (1)
2005 Pumas (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Club_Universidad_Nacional&action=edit) 15 (2)
2006 Santos (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Santos_Futebol_Clube&action=edit) 2 (1)
2006-Gaziantepspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gaziantepspor) 30 (8)

Milli Takım Kariyeri2001-http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fc/Flag_of_Mexico.svg/25px-Flag_of_Mexico.svg.png (http://tr.wikipedia.org/wiki/Resim:Flag_of_Mexico.svg) Meksika14 (4)

adam paso yatmış :confused::confused:

Erkut Ay
17.01.2008, 12:27
f harfine geçtikmi:)...hayatları yalan oyalamaca alavere dalavere...

_SeRKaN_
17.01.2008, 12:29
Basında çıkan fiyatlar yanıltıcı sanmam 1,5 mil. euro verip De Nigrisi alsınlar..

AyhanPe
17.01.2008, 12:30
1.5 miyon euro verilmez De Nigrise cok pahali onun yerine bir okadar daha koyup daha genc ve daha yetenekli forvet alinabilir zaten icim rahat bizim yonetim okadar para vermez.

yakinda bir pürüz cikip alternatiflere yönelebilirler:D

Hasan61
17.01.2008, 12:33
yönetim türk alfabesine göre oluşturduğu alternatif listesinden sonuç alamayınca arap alfabesine geçmeye karar verdi

irfanb
17.01.2008, 12:40
yönetim türk alfabesine göre oluşturduğu alternatif listesinden sonuç alamayınca arap alfabesine geçmeye karar verdi

Buna da sükür ya CIN alfabesine gecseydi :)

renac
17.01.2008, 12:41
şu anda herkes bir tane forvet oyuncusu istiyo tamam forvette sıkıntımız var hemde çok büyük sıkıntı koskoca trabzonsporun forvet oyuncusu umut bulut ve okadar da aciz durumdayız ki yedek forvetimiz yok fatih tekke olduğu zamanda bile arkasında mehmet yılmaz vardı hatta fatih varken ve mehmet yılmaz varken zurwskiyi almak için nekadar uğraşmıştık ama sonra junu almıştık peki o dönemde gol sorunu varmıydı yoktu peki o dönemde alternatifi olmasına rağmen forvet almaya çalışmışsak bu dönemde alıcağımız bir tane forvetin biz ne faydası olucak bu iş bir forvet bir orta saha ve defans oyuncusuyla bitmez bizim acilen en az 5 yada 6 futbolcuya ihtiyacımız var alabiliyosan al fernandao ve dennisi orta sahaya selçuk ve alex defanın soluna 1 tane ortasınada 2 tane stoper ozaman belki 2 yarı adam gibi top oynarız oda belki çünkü bizim bu tranferlerin yanında acilen 10 numaraya ihtiyacımız var

İdris Toksoy
17.01.2008, 12:44
çok muğlak bi durumdayız.

Dip.Ing.Mag.
17.01.2008, 12:53
Bu sene bizden bir cacik olmaz buna eminim!ayni bu sekilde birakacaklar kadroyu gelecek yönetime..

irfanb
17.01.2008, 12:56
-[ooD;1092199']Bu sene bizden bir cacik olmaz buna eminim!ayni bu sekilde birakacaklar kadroyu gelecek yönetime..

BIRAKSINLAR da nasil biraktiklari o kadar önemli degil artik.

İdris Toksoy
17.01.2008, 13:10
Bu hallere de düşecekmiydik biz.Köpeklerin maskarası olduk yawwww.

renac
17.01.2008, 13:13
daha bu yönetim varken bırak köpekleri koyuna bile maskara oluruz biz

İdris Toksoy
17.01.2008, 13:14
hiç sorma yavvvvvvvvvv.

renac
17.01.2008, 13:35
benim anlamadığım önceden olsa taraftar bu kadar sessiz kalmazdı mutlaka birşeyler yapardı şimdi birşey yapanda yok sanki bizde benimsemiş gibiyiz umudumuz kalmamış gibi aslında bizimde hatamız var bizim sessiz kalmamamız lazım diye düşünüyorum

Gamze
17.01.2008, 13:36
benim anlamadığım önceden olsa taraftar bu kadar sessiz kalmazdı mutlaka birşeyler yapardı şimdi birşey yapanda yok sanki bizde benimsemiş gibiyiz umudumuz kalmamış gibi aslında bizimde hatamız var bizim sessiz kalmamamız lazım diye düşünüyorum

Buyrun;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1092248#post1092248

:)

Dursun Ali Bahçekapılı
17.01.2008, 13:51
Gamze bu kadar hızlı ve hazır cevaplık... vallahi bravo:cool:

sarman61
17.01.2008, 14:13
-[ooD;1092199']Bu sene bizden bir cacik olmaz buna eminim!ayni bu sekilde birakacaklar kadroyu gelecek yönetime..

Ne biliyorsun kendilerinin devam etmeyeceğini. :)

Travelair
17.01.2008, 14:29
Devam edebilme umutları için en azından Ersun hocanın listesindeki isimleri eksiksiz almaları lazım. Ne reklam kokan Marcelinho, Denis ne de De Nigris

akdin
17.01.2008, 14:31
Bu kadro yapısı ile küme düşeriz,herkes rahat eder...De Nigris'i istemeyen arkadaşlar kimi alabileceklerini zannediyorlar,fiyatını bilmem ama iyi bir alternatif,bu sezonu kazasız atlatmak gerekli,durumu çok tehlikeli görüyorum.......

Travelair
17.01.2008, 14:33
De Nigris fiyatına (1.5 milyon Euro) Fernandao'yu almayı düşünüyorum

mhayri
17.01.2008, 14:34
federasyonda seçim var ...
Ama işe bak bizim kongreden 1 hafta sonra...
14-15 şubatta ...
Hay Allah gene tutturamadık tarihi acaba Kongreyi 21-22 şubatamı alsak...

mhayri
17.01.2008, 14:35
ÇEKER DOĞRULADI

Trabzonspor'un De Nigris için Gaziantepsoprla görüşmeye başladığını bu kulübün teknik asbaşkanı Bilal Çeker'de doğruladı. Telefonla ulaştığımız asbaşkan Çeker Trabzonspor'un De Nigris için girişimi olduğunu ifade ederek”Ancak bu konu için Trabzon yönetiminden süre istedik. Bizde takımımızı düşünmek zorundayız.De Nigris'e Trabzonspor'un dışında Türkiye'den bir Süper lig takımı ve yurt dışından da teklif var. Yönetim olarak oturup karar vereceğiz. Onun gidişi bizi çok olumsuz etkilemez ve oraya transfer yaparsak bu futbolcuyu en fazla ücret ödeyen kulübe vereceğiz.Ancak son karar bir hafta sonra çıkar.TFF seçimlerinde de Trabzonsporlu yöneticilerle bir görüşme daha yapacağız”dedi.

spor61.net

sebat
17.01.2008, 14:36
Oyle bir durum varki umutlanamiyoruz bile.Umut bile umutsuzluga neden olurken .......

akdin
De Nigris fiyatına (1.5 milyon Euro) Fernandao'yu almayı düşünüyorum

Faydalı olmaz,uyum süreci altı ayı bulur,o arada olan olur,bu tip transferleri yazın yapmalı,hazırlık kampında takıma alışması gerekir......

mhayri
Eğer de nigris e yurtdışından bi talipli varsa benim kulaklarımıda buz ısırsın hatta Umut 'un kulakları gibi olsun kulaklarım...

Dip.Ing.Mag.
Yattara’ SatılıyorTarih: 17.01.2008 10:18:13 (2108 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/yadara_17012008.100132.jpg Trabzonspor’un Gineli yıldızı İbrahim Yattara’ya, Fransa’nın St Etienne kulübünün 5 milyon euro teklif yaptığı öğrenildi.
Yönetim Sıcak Baktı

Trabzonspor’un yıldız futbolcusu İbrahim Yattara ile Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın ardından Fransa Kulübü St Etienne’nin de ilgilendiği belirlendi. Fransız kulübünün Yattara’nın menajeri aracılığıyla Trabzonspor Kulübü’ne ilettiği 5 milyon euroluk teklife Trabzonspor Yönetimi’nin de sıcak baktığı öğrenildi.

Adnan Demir Doğruladı

Fransız takımı St Etienne’nin Bordo Mavili kulübe iletilen 5 milyon euroluk teklifi Yattara’nın menajeri Adnan Demir’de doğruladı. Demir, ‘Yattara ile sadece Türk takımları değil Avrupa takımları da ilgileniyor’ dedi. Yattara’nın Trabzonspor’la 1 yılı yönetimin isteğine bağlı olarak 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yattara, Kolbastı Oynadı, İdmana Neşe Saçtı!

Trabzonspor, hafta sonu sahasında Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken, uzun süredir morali bozuk olan Gineli oyuncu İbrahima Yattara, yöresel Kolbastı oyununu oynayarak eski günlerdeki gibi antrenmanın adeta neşe kaynağı oldu.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, yapılan antrenmana, sakatlığı bulunan Tolga Seyhan ve Tolga Zengin ile ülkesinin milli takım kampında bulunan Jabi katılmadı. Sivasspor maçında soğuktan etkilenen oyunculardan Umut, Mustafa ve Ayman ise doktor tarafından kulaklarına sargı yapılarak idmana çıktılar. Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda kanatlardan gönderilen ortalara gol vuruşu yaptıktan sonra, idmanın son bölümünde şut çalışması gerçekleştirdi.

Yattara Neşelendi

Trabzonspor`da uzun süredir morali bozuk olan Gineli oyuncu İbrahima Yattara, eski günlerdeki gibi antrenmanın adeta neşe kaynağı oldu. Yattara, yöresel Kolbastı oyununu zaman zaman antrenman içinde takım arkadaşlarına karşı oynadı. Takım arkadaşları da Yattara`nın bu oyununa ilgi gösterdi. Bu arada Trabzonspor, bugün yapacağı antrenmanla G. Oftaş, maçının hazırlıklarını sürdürecek.

sanirim yönetim yine yapacagini yapacak gider ayak ! satin satin ama kendinizide satmayi unutmayin ! yazik !

mhayri
17.01.2008, 14:39
5 milyon avroya Yattarayı satmayan i.... ne dir.
Daha ne diim yalanınızı yiyim...

Serdar A
17.01.2008, 14:42
İki üç oyuncuya takılıp kalmışlar . Güya Trabzon'un adına yaraşır oyuncu alacaklar.

Bu dönemde futbolcu kalitemiz o kadar iyi , adımız göklerdeki alacak oyuncu bulamıyorlar.

:mad::mad::mad:

Hasan61
17.01.2008, 14:46
Transfer Olmiyacak AnlaŞilan....bende BÜyÜkÇe Bİr Nazar BoncuĞu Alip Yattara Ve GÖkdenİze Takacam Allah Korusun Sakatlanirlarsa Yanariz.

Terzioğlu
17.01.2008, 14:49
ÇEKER DOĞRULADI

De Nigris'e Trabzonspor'un dışında Türkiye'den bir Süper lig takımı ve yurt dışından da teklif var.

spor61.net

Ha tamam bizde yedik :)

nakzo
17.01.2008, 14:56
ARKADAŞLAR ŞU RA BU İBLİSLERİN YAPACAĞI SIRADAN TRANSFERLER SADECE GÜNÜ KURTARIR.YAPILMASI GEREKEN YENİ YÖNETİMİN BU SENE BU KADROYLA 17 puan toplamasını beklemek seneyede silbAŞTAN BİR TAKIM KURMAK AMA TEKRAR EDİYORUM SİLBAŞTAN.........

Hasan61
17.01.2008, 15:21
Belçika'nın en iyisi Defour

Standaard Liege'in 19 yaşındaki forvet oyuncusu Steven Defour, Belçika'da "54. Altın Ayakkabı ve Yılın Futbolcusu" ödülünün sahibi oldu.
Oylama sonucunda Defour 312 puanla birinci olurken, RSC Anderlecht'te oynayan Ahmed Hassan 206 puanla ikinci, 94 puan alan Cercle Brugge'nin oyuncusu Tom de Sutter ise üçüncü sırada yer aldı. yönetimin isteyipte alamadığı adam 3.olmuş bu defour'da iyi oyuncu 10numarada açığı kapatır forvetede tom de sutter çok iyi gider.hem gençler hemde yetenekliler

hamucera
17.01.2008, 15:33
5 milyon avroya Yattarayı satmayan i.... ne dir.
Daha ne diim yalanınızı yiyim...

valla satarlar aslında edermi etmez mi orasınıda tartışırlar

selcuk
17.01.2008, 15:40
-[ooD;1092340']Yattara’ SatılıyorTarih: 17.01.2008 10:18:13 (2108 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/yadara_17012008.100132.jpg Trabzonspor’un Gineli yıldızı İbrahim Yattara’ya, Fransa’nın St Etienne kulübünün 5 milyon euro teklif yaptığı öğrenildi.
Yönetim Sıcak Baktı

Trabzonspor’un yıldız futbolcusu İbrahim Yattara ile Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın ardından Fransa Kulübü St Etienne’nin de ilgilendiği belirlendi. Fransız kulübünün Yattara’nın menajeri aracılığıyla Trabzonspor Kulübü’ne ilettiği 5 milyon euroluk teklife Trabzonspor Yönetimi’nin de sıcak baktığı öğrenildi.

Adnan Demir Doğruladı

Fransız takımı St Etienne’nin Bordo Mavili kulübe iletilen 5 milyon euroluk teklifi Yattara’nın menajeri Adnan Demir’de doğruladı. Demir, ‘Yattara ile sadece Türk takımları değil Avrupa takımları da ilgileniyor’ dedi. Yattara’nın Trabzonspor’la 1 yılı yönetimin isteğine bağlı olarak 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yattara, Kolbastı Oynadı, İdmana Neşe Saçtı!

Trabzonspor, hafta sonu sahasında Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken, uzun süredir morali bozuk olan Gineli oyuncu İbrahima Yattara, yöresel Kolbastı oyununu oynayarak eski günlerdeki gibi antrenmanın adeta neşe kaynağı oldu.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, yapılan antrenmana, sakatlığı bulunan Tolga Seyhan ve Tolga Zengin ile ülkesinin milli takım kampında bulunan Jabi katılmadı. Sivasspor maçında soğuktan etkilenen oyunculardan Umut, Mustafa ve Ayman ise doktor tarafından kulaklarına sargı yapılarak idmana çıktılar. Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda kanatlardan gönderilen ortalara gol vuruşu yaptıktan sonra, idmanın son bölümünde şut çalışması gerçekleştirdi.

Yattara Neşelendi

Trabzonspor`da uzun süredir morali bozuk olan Gineli oyuncu İbrahima Yattara, eski günlerdeki gibi antrenmanın adeta neşe kaynağı oldu. Yattara, yöresel Kolbastı oyununu zaman zaman antrenman içinde takım arkadaşlarına karşı oynadı. Takım arkadaşları da Yattara`nın bu oyununa ilgi gösterdi. Bu arada Trabzonspor, bugün yapacağı antrenmanla G. Oftaş, maçının hazırlıklarını sürdürecek.

sanirim yönetim yine yapacagini yapacak gider ayak ! satin satin ama kendinizide satmayi unutmayin ! yazik !

nedemek
hemen pascal feindouno yla takas edilsin
iste firsat
varmi üzerine vallahi saglam olur

sanatik
17.01.2008, 15:43
Yattara satilmayacak diye daha gecen aciklama cikdi simdi yine bomba gibi haber. Ne diyim imzamda söyledim zaten.

Murat Keçeci
17.01.2008, 15:44
yattaranın yurt dışına satılmasına kesinlikle varım 5 milyon boşa harcanmıycaksa seve seve varım hemde

A.Gökhan AKIN
17.01.2008, 15:48
yattarayı versinler bu fiyata üstünede hüseyin.hasan,ayman vb oyuncuları güzel bir hediye paketi yaparak yanında göndersinler

Murat Keçeci
17.01.2008, 15:53
6-7 milyon euro zaten ayırmıştılar transfere 5 milyonda burdan geldimi etti 12 milyon euro fernandao alex ve selçuk 3 ünü alırsın bu fiyata takıma direk girecek bu 3 oyuncu inanılmaz bir çehre kazandıracaktır takıma

Travelair
17.01.2008, 16:14
Yattara'yı satıp borsa hisselerini geri alacaklarsa neden olmasın? 7.5 milyon YTL her sene temettü ödemesi ne demektir?

Rıza ÇOLAK
17.01.2008, 16:31
Yahu satın şu adamı da hoca da kurtulsun cemaatte....Nedir bunlardan çektiğimiz... satıldı, satılıyor, satılmayacak, satılmalı yeter artık...bu işin çılkı çıktı....

Samet Yildirim
17.01.2008, 16:41
Yahu satın şu adamı da hoca da kurtulsun cemaatte....Nedir bunlardan çektiğimiz... satıldı, satılıyor, satılmayacak, satılmalı yeter artık...bu işin çılkı çıktı....

HOCAm futbolcu ne yapsin gazeteler hep yaziyorsa satti satilacak felan filan diye...adam 4 ay para almadi ve yine de geri döndü hatta ve hatta daha önce cekip gitmedigi icin adam tsk etmek gerekirken halanda elestirilyior...daha ne diyim ki...

Erkut Ay
17.01.2008, 16:45
Trabzonspor ticarethane oldu sonunda satalım ne varsa eldeki kazmalarla oynarız ...

emrezx
17.01.2008, 16:48
eer satılacaksa yenı gelen yonetım satsın bu yonetım satarsa parayıda alamaz klup

TSezgin61
17.01.2008, 16:54
temettüü ödemesi var, kesin satarlar.... allah kahretsin bu yönetim

Sefa Murat Dokuz
17.01.2008, 16:57
SZYMEK gibi bir oyuncu bulamazsak 2. devre kümeye oynarız...

FANATIK61
17.01.2008, 17:03
Haberin yayinlama sebebi, bizim Yönetim Brezilya'ya gidiyor nerdeyse oradan Futbolcu almak icin yalvaracak duruma geliyor. Elalem'de gidip izliyor ön anlasma yapiyor 1-2 sene önce sonra adamlar hic birsey yapmadan imza atmaya geliyor. Tamam geldikleri Takim Manchester United, bizde büyük Kulübüz ama Yönetim büyük degil yoksa Fernandao/Alex gelirlerdi.

'Brezilyalı Neville kardeşler' M.United'da!

İngiliz devi Manchester United kardeş İngiliz defans oyuncuları Garry Neville (M.United) - Phil Neville (Everton, eski ManU oyuncusu) benzerliğinde iki kardeş Brezilyalıyı Ada'ya getiriyor.

İngiltere'nin seçkin gazetelerinden olan The Times'ta yer alan habere göre M.United daha önce anlaşmaya vardıkları 17 yaşındaki ikiz kardeşler Fabio ve Rafael Silva ile 2.5 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Brezilya ekibi Fluminense'den alınan iki ismin Kırmızı Şeytanlara maliyetinin ise 7 milyon avro olduğu ifade ediliyor. Gary ve Phil Neville kardeşler gibi Brezilyalı ikizler de defansta geri dörtlüde görev yapıyor.

2005 yılında M.United'ın sezon öncesi hazırlıkları için gittiği Hong Kong'ta teknik direktör Sir Alex Ferguson tarafından izlemeye alınan iki isim Temmuz 2006'da Kırmızı Şeytanlar ile bir ön sözleşme yapmıştı.

İki yıllık dönem içinde 8 kez Ada'ya gelen Silva kardeşler yaptıkları açıklamada artık İngiltere'ye taşınma vakitlerinin geldiğini belli etti ve forma için savaşacaklarını söylediler.

canim TS
17.01.2008, 17:06
Bence Yattaranin satilmasi önemli degil. Yerine oyuncu bulunacak mi. Sonra Fatih Tekke gibi, forumda durmadan Resimlerini koyariz, özlüyoruz seni Kara bela felan filan. Yerine daha iyisi, faydalisi gelecekce hai hai. Önemli olan tabiki Trabzonsporun basarisi.

Insallah, faydali transferlerde yapariz bu ara.

İsmail Çavuşoğlu
17.01.2008, 17:13
Sayitoğlu: Gökdeniz ve Yattara Satılık Değil
http://resimler.haberler.com/haber/556/sayitoglu-gokdeniz-ve-yattara-satilik-degil_o.jpg (http://www.haberler.com/resim.asp?haber_id=1180556) Resmi büyütmek için tıklayın (http://www.haberler.com/resim.asp?haber_id=1180556) Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu (http://www.haberler.com/hasim-sayitoglu/), Gökdeniz'i Hiçbir Zaman Satmayı Düşünmediklerini İfade Ederek, Transfer Dedikodularından Rahatsız Olduklarını Söyledi.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu (http://www.haberler.com/hasim-sayitoglu/), Gökdeniz’i hiçbir zaman satmayı düşünmediklerini ifade ederek, transfer dedikodularından rahatsız olduklarını söyledi. Yattara 2010'a kadar Trabzon'da
Sayitoğlu, “Bu futbolcumuz ile ilgili çıkan transfer haberleri bizleri rahatsız ediyor. Kendisi için kulübümüze gelen teklifleri fiyatına bakmadan reddediyoruz. Çünkü Gökdeniz bizim için önemli bir futbolcu. Göndermeyi düşünmediğimiz bir futbolcuya transfer teklifi gelmesi çok doğru değil. Yattara içinde sürekli olarak açıklama yapmamıza rağmen, kendisi ile ilgili olarak devamlı transfer haberleri çıkıyor. Bu futbolcu da satılacaklar listemizde yer almıyor. Hatta şu anda takımdan satmayı düşündüğümüz futbolcu yok” dedi.

Gökdeniz Karadeniz (http://www.haberler.com/gokdeniz-karadeniz/) ise kendisine gelen transfer teklifleri konusunda yorum yapmazken, “Trabzonspor’da mutluyum. Burada büyük başarılara imza atmak istiyorum” diye konuştu.
RAHAT NEFES ALDILAR
Trabzonspor Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli’nin, “Şu anda takımdan kimseyi göndermeyi düşünmüyoruz” açıklaması ile rahat bir nefes olan Musa, Ayman, Ferhat ve Erdinç performansları ile göz dolduruyor. İdmanlarda teknik direktör Ersun Yanal’ın gözüne girmek için yoğun bir şekilde çalışan futbolcular, takımda kalmaktan mutlu olduklarını söylediler.
Bordo-mavili takımın Gineli futbolcusu İbrahima Yattara ile birlikte idmanların neşe kaynağı olan Mısırlı futbolcu Ayman, takım olarak bulundukları noktanın kendisini çok üzdüğünü söyledi. Ayman, ligde seri galibiyetler alarak üst sıralara doğru tırmanacaklarına inandığını belirterek, “Aslında kaliteli bir takımız ancak çok büyük şansızlıklar yaşadık. Geçmişe bakarak bunları tekrar sıralamaya gerek yok. Şimdi önümüze bakmamız gerekiyor. Takımımızı bulunduğu noktadan hak ettiği yere getirmek için çok yoğun çalışmamız gerekiyor” dedi.
HEDEF ÜST SIRALAR
Bu arada Fortis Türkiye Kupası’na veda eden Trabzonspor, ligde üst sıralara tırmanmanın planlarını yapıyor. Futbolculardan rahat olmalarını isteyen teknik direktör Ersun Yanal, yönetimin yapacağı transferleri beklerken, bordo mavili yöneticiler de transfer görüşmelerine hız verdi.
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, gelinen noktada yönetim olarak da üzgün olduklarını belirterek, “Kupadan elendiğimiz için gerçekten çok üzgünüz. Ancak Trabzonspor’u ligde üst sıralara tırmandırmak için transfer çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Şu anda görüşmede olduğumuz birçok oyuncu var. İki veya daha fazla yabancı futbolcu aldığımız taktirde takımın çok daha güçleneceğine inanıyoruz. Alacağımız futbolcular hem Trabzonspor’u, hemde camiayı yeniden ayağa kaldıracaktır. Hedefimiz ligde çıkış yakalamak” dedi.
Baturoğlu, hafta sonu Gençlerbirliği Oftaşspor ile oynayacakları maçı da kazanmak istediklerini belirterek, “En azından taraftarlarımızın yüzünü güldürmek için bu maçı kazanmamız gerekiyor” diye konuştu.
TRABZONSPOR, OFTAŞ İLE İKİNCİ KEZ
Trabzonspor, cumartesi günü kendi sahasında ağırlayacağı Gençberlirliği Oftaşspor ile lig tarihinde bugüne kadar bir kez karşılaştı. 2007 - 2008 sezonunun ilk yarısında Ankara’da oynanan ilk maçta bordo mavili takım, Gençlerbirliği Oftaşspor’u Umut ve Gökdeniz’in attığı gollerle 2-0 mağlup etmeyi başarmıştı. Ersun Yanal ile kendi sahasında oynadığı 4 maçtan üçünü kazanan Trabzonspor, bir maçtan ise mağlubiyetle ayrıldı. Bu maçlarda rakip filelere 7 gol bırakan Trabzonspor, kalesinde ise 5 gol gördü. 23 dakika önce..

Doğan BULAT
17.01.2008, 17:27
Yattara satılır sorun değil.. Sorun ..' O'nun yerine bu yönetim adam A-L-M-A-Z

Serdar A
17.01.2008, 17:45
Gelecekte Polonya'nın kalesini koruyacak isimler Fabianski ve Kuszcak'mı ? Bence Bartosz Bialkowski aklınızın bir kenarında bulunsun.

Bartosz Bialkowski

http://zpierwszejpilki.blox.pl/resource/orleta.jpg

1987 doğumlu 192cm boyundaki Bialkowski Polonya ümit milli takımının eldivenlerini giyiyor. Milli takımlarda gösterdiği performans ile avrupanın gelecek vaad eden kalecileri arasında .

İngiltere Championship (2.lig) liginde Southampton forması giyiyor. Ligin en değerli kalecileri arasında olan Bialkowski İki yıl önce keşfedilmiş, takımına maliyeti 50.000 € olmuştu :)

Bu sezon 32 yaşındaki Kelvin Davis'in gölgesinde kaldı. Geçen sezon bulduğu şansla fiyatını on kat arttıran Bialkowski 'nin formayı tekrar geri aldığında değerinin ne olacağını merak ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=5K3WPoo4i3g

http://en.wikipedia.org/wiki/Bartosz_Bia%C5%82kowski

http://www.youtube.com/watch?v=LdOe9GRYhsQ

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/24496/bartoszbialkowski/profil.html

S.F.K.
17.01.2008, 18:01
Polonya milli takımının ilerde kalesini koruyacak adamı değil Türk Milli takımın kalesini koruyacak bi adam aldık.
tecrübeli kendini kanıtlamış bi kaleci düşünülse belki idi ama genç olduktan sonra Onur daha iyi bence.

Hasan61
17.01.2008, 20:08
http://zpierwszejpilki.blox.pl/resource/orleta.jpg şu 6 numaralı adamda fena oyuncu deil orta sahada iyi top yapan bir oyuncu bir kaç maçını izlemiştim.TÜRKİYEde Selçuk,Polonyada Danch gibi birşey

Dip.Ing.Mag.
17.01.2008, 20:12
ANDRY SHEVCHENKO

1997-1998 sezonunda Dinamo Kiev'de oynadığı dönemde Trabzonspor'a tavsiye ediLdi. Dönemin yönetimi 'ÜnLü değil. ismi duyulmamış' diyerek UkraynaLı golcüyü istemedi. Milan'da zirveye çıkan yıldız, Premier Lig'in ünlü kulübü Chelsea'ye transfer oldu.

Sanirim bizim transfer politikamiz ezelden beri yanlis !!! :(

28TS61
17.01.2008, 20:19
daha dun yattara ben mutluym diyor bugun ise basinda satiliyor haberleri cikiyor artik neye inanip innamicagimi sasirdim

yattara en az 10 milyon $ fiyatinda bir futbolcu, elimizde böyle bir yetenek varken biz kullanamiyoruz, reklamini yapamiyoruz.

tabi istanbulda oynasaydi meyda yattarayi coktan dunya yildizi yapmisti ve dgerine deger katmisti, ornek fb deki alex.

Hasan61
17.01.2008, 20:32
Haberlerde Fabİano Dİye Bİrİnİn Adi GeÇİyor Hangİ Fabİano(brezİlyada Bİr SÜrÜ Fabİano Var)

28TS61
17.01.2008, 20:34
hangi haberlerde ??

Zafer Fidan
17.01.2008, 20:36
Haberlerde Fabİano Dİye Bİrİnİn Adi GeÇİyor Hangİ Fabİano(brezİlyada Bİr SÜrÜ Fabİano Var)

ha fabiano ha fernandao... :D
türk medyasi iste..

Hasan61
17.01.2008, 20:37
Öncelik De Nigris, FABİANO ve German’da . Bu transferler gerçekleşmezse alternatif Kongolu Kakakula

SPOR61

Cem Balcı
17.01.2008, 20:38
-[ooD;1092776']ANDRY SHEVCHENKO

1997-1998 sezonunda Dinamo Kiev'de oynadığı dönemde Trabzonspor'a tavsiye ediLdi. Dönemin yönetimi 'ÜnLü değil. ismi duyulmamış' diyerek UkraynaLı golcüyü istemedi. Milan'da zirveye çıkan yıldız, Premier Lig'in ünlü kulübü Chelsea'ye transfer oldu.

Sanirim bizim transfer politikamiz ezelden beri yanlis !!! :(

ustam ona kalırsa kaka da gençlere geldi bundan bi yol olmaz denildi ve gönderildi.böyle örnekler çok.

Sunny53
17.01.2008, 20:39
de nigris hayırlı olsun
ben bu futbolcuyu begeniyorum
benim için fernandaodan daha iyidir
yönetim bir salvo yapıp dogruyu bulmuştur
şimdi diger transferlere bakalım
size haftabaşı yeni haberler verebilirim
zırhlarınızı giyin :)

Zafer Fidan
17.01.2008, 20:39
Yıldız olmanın yolu Türkiye'den geçer !
Dünya futbolunda herkesi kendine hayran bırakan yıldızları hangi takımlarımız geri çevirdi ?

17 Ocak 2008 14:23
JIMMY FLOYD HASSELBAINK

1994 yılında Samsunspor'a geldi, bir haftalık deneme sonunda dönemin teknik direktörü Multescu tarafından beğenilmedi. Karadeniz ekibinin beğenmediği Hasselbaink, Chelsea forması altında gol kralı oldu. Hollandalı yıldız şu anda Premier Lig ekibi Cardiff City'de oynuyor.

SAMI HYYPIA

Samsunspor, 1995-1996 sezonu öncesi denenmek üzere Türkiye'ye getirdi. Gerede kampında antremanlara bile çıkan Hyypia, beğenilmeyerek gönderildi. İstikrar abidesi Finlandiyalı futbolcu, yıllardır Liverpool'un kaptanlığını yapıyor.

STEPHEN APPIAH

1996'da Galatasaray tarafından denenmek üzere Türkiye'ye getirilen 8 GanaLı futbolcunun arasında yer aldı. Galatasaray Alt yapı Koordinatörü tarafından beğenilmedi. Önce Udinese, ardından Juventus'a transfer oldu. İtalyan ekibi, 8 miLyon euro bonservis bedeli karşılığında F.Bahçe'ye transferine onay verdi.

ANDRY SHEVCHENKO

SERGEY REBROV

Kadrosuna iki yabancı futbolcu katmayı düşünen Trabzonspor Yönetimi, Sheva'nın takım arkadaşı Rebrov'a kanca attı. Ukrayna kulübünün istediği para fazla bulundu. F.Bahçe'nin yanı sıra Shakhtar Donetsk, Tottenham ve West Ham United'da oynadı.

SAMUEL ETO'O

1998'de menajeri tarafından F.Bahçe'nin alt yapısı için İstanbul’a getirildi. Dönemin F.Bahçe yönetimi, böylesine genç bir oyuncuyu beklemeye tahammül edemeyeceklerini bildirdi. Bir yıl sonra ise Kamerunlu golcü için 4 milyon euroyu gözden çıkardı, Katalan ekibi 5 milyon euroda diretince transfer gerçekleşmedi. Eto'o 2003, 2004 ve 2005 yılarında 'Yılın Afrikalı Futbolcusu' ödülünü kazandı.

GEORGIOU KINKLADZE

1999'da menajeri Hamlet ile Erzurum'a gelen Kinkladze, Erzurumspor Genel Menajeri Süleyman Hurma ile masaya oturdu. Hurma, Gürcü futbolcu ile anlaşma sağladıklarını belirterek, mukavele imzalayacaklarını bildirdi, ancak transfer gerçekleşmedi. Manchester City, Ajax ve Boca Juniors gibi devlerde forma giyen Gürcü yıldız, Trabzonspor'da denenmek için idmanlara bile çıktı, 2003'te Beşiktaş'ın transfer listesinde yer aldı.

MILAN BAROS

2000'de Baros'u çok genç olduğu için oynatmak istemeyen Liverpool'dan, siyah-beyazlı kulübe 'alın' diye teklif geldi. Scala, 17 yaşında olması nedeniyle Çek futbolcunun transferine onay vermedi. Sezon başında Lyon Kulübü, 6 milyon euro karşılığında Baros'un Beşiktaş'a transferini kabul etti. Maliyeti nedeniyle transferden vazgeçildi. Baros, 2005 yılında 6.4 milyon sterline Liverpool'dan Aston Villa'ya transfer oldu.

DIEGO RIBAS da CUNHA

2002'de F.Bahçe adına futbolcu bakmak adına Brezilya'ya giden Özcan Kızıltan ve Ömer Kaner'in dikkatini en çok çeken oyunculardan biri Santos'un forveti Diego'ydu. Yönetim, 1985 doğumlu oyuncuyu tecrübesizliği nedeniyle tercih etmedi. Porto'da yıldızı parlayan golcü, Werder'de zirveye çıktı ve Brezilya Milli Takımı'nın vazgeçilmezi oldu.

ROBINHO

Dönemin Fenerbahçe yönetimi, Diego'nun da yer aldığı transfer raporunun diğer genç ismi Robinho'ya henüz 18 yaşında olması nedeniyle sıcak bakmadı. Müthiş tekniği ve hızı ünlenen Brezilyalı futbolcu, 2005'te Real Madrid ile sözleşme imzaladı.

KAKA LEITE

2003'te menajerler aracılığıyla yabancı futbolcu arayan Gaziantepspor'a önerildi. Nurullah Sağlam'ın genç takımda keşfettiği Sambası için Kulüp Başkanı Celal Doğan ikna edilemedi. Hal böyle olunca yönetim, bu kadar genç bir oyuncuya para ödenmemesi kararını aldı. Aynı yıl 8.5 milyon euro karşılığında Milan'a transfer olan kaka, şu anda Milan'da top koşturuyor.

PAVEL NEDVED

Henüz yıldızı parlamadığı yıllarda Galatasaray'a önerildiği, ancak genç yaşı nedeniyle veto yediği iddia ediliyor. Juventus'a 2001 yılında 41.2 milyon euro karşılığında transfer olan Nedved, 2003 yılında 'Avrupa'da Yılın Futbolcusu' seçildi. Futbol hayatını Juventus'ta sürdürüyor.

RONALDINHO

Dünyanın gözünü çevirdiği futbolcu olmadığı yıllarda Diyarbakır'a önerildi, ancak yönetimden onay çıkmadı. Gremio forması giyerken Galatasaray'ın da gündemine geldi, ama 3 milyon dolarlık bonservisi transfere engel oldu. Bir yıl sonra PSG 18 milyon dolar, iki yıl sonra ise Barcelona 35 milyon dolara Brezilyalı yıldızı kadrosuna kattı.

ZLATAN İBRAHIMOVİÇ

Euro 2004'te yıldızı parlayan Zlatan İbrahimoviç, 2000 yılında Beşiktaş’ın kapısından döndü. Beşiktaş’ın eski yöneticisi İbrahim Altınsay, Boşnak asıllı golcünün dönemin teknik direktörü Scala yüzünden alınmadığını söyledi. Juventus küme düşünce Inter'e transfer oldu.

FERNANDO GAGO

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Real Madrid’in 20.5 milyon Euro’ya Boca Juniors'tan transfer ettiği 1986 doğumlu Gago’yu ellerinden kaçırdıklarını itiraf etti. Sezgin, bonservisi 10 milyon dolara düşürdüklerini fakat kaynak sağlanamadığından transferin gerçekleşmediğini söyledi. Maradona, "1 sezon daha bekleseniz Gago’yu 50 milyon Euro’ya satardınız" şeklinde açıklama yapmıştı.

FRANCK RIBERY

2005 yılında F.Bahçe'nin yaptığı Anelka transferine misilleme olarak apar topar imza attırılan Ribery'nin, şimdi Avrupa devlerini peşinden koşturacağını kim bilebilirdi ki? G.Saray'ın 'nasıl oldu da' dedirterek sessiz-sedasız bulduğu bu yeteneği, sadece 6 ay elinde tutabilmesi akla hemen şu sözü getiriyor: "Kaçan balık büyük olur!"

GÖKHAN İNLER

Türk asıllı İsviçreli oyuncuyu 4 yıl önce Fenerbahçe ve Beşiktaş denemiş, ancak beğenmemişti. İtalyan medyası, Udinese forması giyen Gökhan hakkında övgü golu sözler sarfederken, genç oyuncuyu değerlendiren UEFA'nın resmi internet sitesi, "Oyun karakterini biraz daha geliştirirse, büyük bir yıldız olur" yorumunda bulundu.

28TS61
17.01.2008, 20:40
ustam ona kalırsa kaka da gençlere geldi bundan bi yol olmaz denildi ve gönderildi.böyle örnekler çok.

kaka antepe gelmisti genclere degil...

Hasan61
17.01.2008, 20:41
Yıldız olmak için TÜRKİYEde beğenilmemek gerekiyormuş...

Cem Balcı
17.01.2008, 20:45
kaka antepe gelmisti genclere degil...

:rolleyes:doğrudur,benim aklımda gençler diye kalmıştı.

Koray
17.01.2008, 20:50
de nigris hayırlı olsun

aldık mı yani

Can
17.01.2008, 21:03
de nigris hayırlı olsun
de nigris alınmıcak bence fernandao lan alex alınack

28TS61
17.01.2008, 21:05
benim aldigim haberlere gore ay sonuna kadar fernandao gelecek

Ömer SEVİNÇ
17.01.2008, 21:08
Yıldız olmanın yolu Türkiye'den geçer !
Dünya futbolunda herkesi kendine hayran bırakan yıldızları hangi takımlarımız geri çevirdi ?

SAMUEL ETO'O

1998'de menajeri tarafından F.Bahçe'nin alt yapısı için İstanbul’a getirildi. Dönemin F.Bahçe yönetimi, böylesine genç bir oyuncuyu beklemeye tahammül edemeyeceklerini bildirdi. Bir yıl sonra ise Kamerunlu golcü için 4 milyon euroyu gözden çıkardı, Katalan ekibi 5 milyon euroda diretince transfer gerçekleşmedi. Eto'o 2003, 2004 ve 2005 yılarında 'Yılın Afrikalı Futbolcusu' ödülünü kazandı.

Ne sallıyorlar? Eto'o Real Madrid'in oyuncusuydu bir kaç yıl önceye kadar. Mallorca'da kiralıktı. Barcelona'ya daha yeni geçti. Yalan haber..

Can
17.01.2008, 21:22
fernandao alex alınacak bnm duyduklarıma göre

BDiler61
17.01.2008, 21:23
umarım de nigrisi almayız bence yurtiçinden aldığımız diğer yabancılardan bi farkı olmaz risp augustine oumar........

Samet Yildirim
17.01.2008, 21:23
fernandao alex alınacak bnm duyduklarıma göre

anlamadim ya birisi de nigris birisi fernandao ve alex karar verin artik...sakin 3 kisiyi alip gelmesinler:D

Ömer SEVİNÇ
17.01.2008, 21:24
Cık cık. Yanlış, çok yanlış.
De Nigris asla bu takımın futbolcusu değil. Gönül ister ki çıksın gollerini sıralasın bana da laflarımı yedirsin ama nerdee..
Bu yönetim akıllanmayacak. Çok çok ufak olan umudum da kaybolmak üzere. İnşallah almazlar..

Can
17.01.2008, 21:26
anlamadim ya birisi de nigris birisi fernandao ve alex karar verin artik...sakin 3 kisiyi alip gelmesinler:D

eski bi asbaşkan babamın ardkşı onlar konuşurken oda duymuş albayrağında aday olma düşüncesi varmış bu transferler bittimi

h@msi61
17.01.2008, 21:28
De Nigrisi ben de begenmiyorum. Gecen sene anteple tam 4 mac yaptigimiz icin bu vatandasi baya bi izleme sansi bulmustum. Ayrica antepte bile yedek kaldigi oldu. Bize daha iyi bor forvet lazim...

sebat
17.01.2008, 21:30
herkes biseler duyuyor bakalim ne olacak.

Sefa Murat Dokuz
17.01.2008, 21:31
Eto 2002 de real deydi ben biliyorum çok izledim hatta verimli olmadı die mallorcaya kiralanmıştı

Erdem Keser
17.01.2008, 21:32
Aslında De Nigris yerine Eren'i alsalar daha mantıklı ve geleceğe dönük bir transfer aypmış oluruz ama forvetimizde o malum şahıs oynadığına göre De Nigris'in oynamasında da hiç bir sakınca yoktur..

28TS61
17.01.2008, 21:36

3 degil ama en az 3ünden biri gelcek :D

sana dedigim gibi fernandao ay sonuna kadar trabzonda

Sefa Murat Dokuz
17.01.2008, 21:48
3 degil ama en az 3ünden biri gelcek :D

sana dedigim gibi fernandao ay sonuna kadar trabzonda

kendi fikrin mi tahmin mi bu?
hiç transfer falan olmıcak bana göre en fazla nigrisi alırlar

28TS61
17.01.2008, 21:50
kendi fikrin mi tahmin mi bu?
hiç transfer falan olmıcak bana göre en fazla nigrisi alırlar

aldigim istihbaratlara dayaniyorum umarim yaniltmaz beni o kisi

ay sonunu bekleyip gorcez

Erdal Kılıçarslan
17.01.2008, 21:55
aldigim istihbaratlara dayaniyorum umarim yaniltmaz beni o kisi

ay sonunu bekleyip gorcez
niye ay sonunu bekliyoki yönetim, ayın 1 de maaşı alıp mı yapacak transferi :)

peki zam varmıymış bu sene..
millet c.tesi hafta başı h.sonu falan diyodu. bu sefer ay sonu olmuş. çıta yükselmiş.. alacak olan adam hemen alır.
bu serefsizler değilmiydi ertelemeden önce 3 yabancı, 4 gurbetçi 14 ümit milli 25 genç milli falan filanla ön protokol yaptık diye.
şimdi alsınlar yaptıkları protokolleri..
anladınız siz onu..

Emiroğlu
17.01.2008, 22:00
arkadaşlar saf olmayalım bee

Kabak gibi ortada işte 2 seçenek var !

1 ) Transfer yapılmayacak !
2) Yapılacak,karşılığında Albayrak tekrar aday olacak...

Benim görüşüm kesinlikle 2 ! Albayrak tekrar aday olacak !
Görmüyor musunuz şu anda onlarda ki karın ağrısını , kıvranmaları...

Ayrıca,2-3 hafta sonra gidecek olan yönetim neden transfer yapsın ? ? ?

Dediğim gibi 2. seçenek gerçekleşecektir...Albayrak kazanır kazanmaz (allah korusun işallah kazanamaz!) ama daha önemlisi dan dun diye bi transfer yapmasalar !

KUTADGU
17.01.2008, 22:01
niye ay sonunu bekliyoki yönetim, ayın 1 de maaşı alıp mı yapacak transferi :)

peki zam varmıymış bu sene..
millet c.tesi hafta başı h.sonu falan diyodu. bu sefer ay sonu olmuş. çıta yükselmiş.. alacak olan adam hemen alır.
bu serefsizler değilmiydi ertelemeden önce 3 yabancı, 4 gurbetçi 14 ümit milli 25 genç milli falan filanla ön protokol yaptık diye.
şimdi alsınlar yaptıkları protokolleri..
anladınız siz onu..

Anlamaz mıyız? Anlarız tabi..
Bu arada protokollere yazık...
Kıymetli evrak sayılırlar.
Az da olsa bir hatırları vardır yani...

Sunny53
17.01.2008, 22:04
ben de nigris diyor ve baglıyorum
fernandao falan hikaye ya

TSezgin61
17.01.2008, 22:05

selcuk konusunda bildiklerin varmi... varmi baska transfer

Uğur Aydın
17.01.2008, 22:05
Kesin mi bari,ben onada razıyım,takımda forvet yok :(

Erdal Kılıçarslan
17.01.2008, 22:08
zaten yazılan haberlerin yalan olduğu seçenekerden belli. neymiş
ya fernando ya denis yada de nigris..

sanki hepsi aynı ayar sanki hepsi aynı kalitede de bizim yönetim tercih yapamıyo :)
güldürmeyi beni yaa.. de nigris olur belki. oda antep sıkıntıda olduğu için yoksa yine bişey alamaz bizimkiler..
bende böyle bağlıyayım..
zaten bağlaya bağlaya kördüğüm olduk :)

MahmutHSO
17.01.2008, 22:10

Dediğim gibi 2. seçenek gerçekleşecektir...Albayrak kazanır kazanmaz (allah korusun işallah kazanamaz!) ama daha önemlisi dan dun diye bi transfer yapmasalar !

Konunun özeti bu.Katılıyorum

Sunny53
17.01.2008, 22:19

Dediğim gibi 2. seçenek gerçekleşecektir...Albayrak kazanır kazanmaz (allah korusun işallah kazanamaz!) ama daha önemlisi dan dun diye bi transfer yapmasalar !albayrak kazanamaz
çünkü ona oy verirlerse
ben bu taraftara
çok agır ithamlarda bulunurum
zafer ve sonuç belli

SADRİ ŞENER

Emirhan Makul
17.01.2008, 22:22
ya fotomaç yazmış işte sayit oğlu mevzut kadroya devam edecez diye bu bir yalan değil mi yoksa şaka mı?

Sunny53
17.01.2008, 22:25
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, ara transferde mevcut kadroyla yollarına devam edeceklerini söyledi. Sayitoğlu, Ceyhun ve Celaleddin ile teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda yollarını ayırdıklarını belirterek, "Şu anda bu futbolculara 'bedelsiz gideceksiniz' diye bir şey söylemedik. Kendilerine teklif geldiğinde bunu bize bildirirler.
Şu anda başka bir futbolcu göndermeyi düşünmüyoruz" dedi.

futbolcu göndermiyecegiz dedi adam almayacagız demedi

Emre B.
17.01.2008, 22:26
ya fotomaç yazmış işte sayit oğlu mevzut kadroya devam edecez diye bu bir yalan değil mi yoksa şaka mı?

Fotomaç yazdysa kesin transfer var.

Keleşoğlu
17.01.2008, 22:27
mevcutta bir kadromı varmıs onla devam etcek:)

Yunus Emre AYAZ
17.01.2008, 22:27
ya bırakın bu işleri nalbayrak futbolcu alamazzzzzz onun işi liman alıp metro inşaatı ihalesine girmek 88 model servis araçlarıyla çalışıp yolda kalınca trafiği alt üst etmek anca ondan anlar o transfer onun harcı değill.

ilhan
17.01.2008, 22:28
Türk Dil Kurumu'na mail atacağım yakında.. Transfer sözcüğünü lügâttan kaldırırmısınız diye..

EmrahYalçınalp
17.01.2008, 22:38

Yani kariyeri boyunca bir tek G. Antep' de iyi kötü bir grafik yakalamış ve bizim ilgimizi çekmiş:D

Bravo Albayrak' a..

Önce kulübün vizyonunu bitirdi şimdi de taraftarın..

Lafı tersinden anlama konusundaki gayretinizi takdir etsem de, işi anlaşılana kadar anlatmak olan biri olarak ben de gayret konusunda fena sayılmam.

1- De Nigris'in Kaka'dan başka alternatifi olmadığını düşünen kişi sanırım sizsiniz. Ben yazarken forumun genel itibarı ile "Kaka" teşbihinin "varsa al daha iyisini tabi" anlamında algılanacağını tahmin etmiştim. Önemli değil, daha açık yazayım. Tamam, Kaka olmasın. 1 golü 1 mio euro etmeyecek ve kapalı kutu da olmayacak bir adam alsınlar, ben vazgeçeyim De Nigris'ten.

2- Jun'un istatistiği gayet iyiydi. Ama adamı bir kez seyreden herkes koşmasının bile koşma olmadığını söylerdi. Ben de gözleme dayanarak konuşuyorum. Adam top tutuyor, kafayla top indiriyor, kaç yılını, Meksika'sını Jameika'sını bilmem, şu an bu lig de gol de atıyor. Rüya göreceğine git al diyorum. Ben diyorum diye alınmayacak. Daha iyisini bulurlarsa zaten onu alsınlar. Ben kişisel olarak diyorum ki bu adam iş yapar, almak için de Gaziantep Karnavalı'na kadar orda kalmak gerekmez. Al, getir, sıkıntını çöz. Sezon sonunda (s)atsan bile kaybedeceğin marka değerinin yanında hiç birşey değildir. Yattara gol atınca 2 sayılıyor da biz mi bilmiyoruz?

3- İsterseniz züppelik sayın. Bu konuda öyle de olurum, sorun değil. Konu vizyon olunca beni vizyonsuzlukla suçlayabilecek biriyle henüz tanışmadım. Şartların idealden uzak olduğu dönemlerde herkesin kabul edemeyeceği, bazılarına ters gelen kararlar alıp krizi atlatmaya yönelik birşeyler yapmanın başka bir adı vardır. Tekrar yazmakta fayda görüyorum. De Nigris kapalı kutu olmayan, özellikleri belli bir adam. 20-30 mio euromuz, olmadı 6-7 varsa ve bu yönetim gider ayak bunu verecek kadar safsa, evet, daha iyisini alalım (Kaka yazmıyorum, karıştırılmasın diye). 3-4 mio verilip Norveç'ten Danimarka'dan, ordan burdan da adam aranıp riske girilmesin. Carew'den Lange'ye kadar örnek var. Şurda burnunun dibinde 1 mio euro'ya bitirebileceğin bir adam varken al, olmadı "leasing" yap. Şu sezonu bir bitir, olman gereken yere mümkün olduğunca yakın... Bu kadar.

ps: Adamın oynadığı futbol ortadayken pek önemi yok ama, 2000-2002'de attığı 37 golün ne günahı var da istatistiklere girmiyor?

Sefa Murat Dokuz
17.01.2008, 22:46
de nigris
2000 Monterrey 32 maç 20 gol
2001 Monterrey 29 maç 10 gol
2002 Monterrey 17 maç 6 gol
2003 Villareal 15 maç 2 gol
2004 Caldas 21 maç 1 gol
2005 Pumas 15 maç 2 gol
2006 Santos 9 maç 1 gol
2006 Antep 24 maç 3 gol
2007 Antep bu sezon 8 golü var
toplam kariyerinde 220 maçta falan 60 golü var

Meksikadan dışarı çıktığında santrofor değil Sağ kanata yakın oynadı fb deividin uğradığı değişim gibi bu yüzden gol sayısı düştü geçen sene antepte iyi değildi ama aslında iyi bir oyuncu nigris
fernandao ile kıyaslamam tabi ama umuttan iyidir 2 si iy ikili olabilir...

salihismet
17.01.2008, 22:47
Trabzonspor $imdide rotayi Konkoya cevirdi, Brezilyadan umdugunu bulamayan Trabzonspor transfer icin rotayi Konkoya cevirdi. Yapilan cali$malar sonucunda belirli bir noktaya ula$ildigi bildirildi. Konkolu bir öküzün verdigi bilgiye göre, transfer her an gercekle$ebilirmi$.
Kaynagin öküz olmasi inandirici gelmemekle beraber, umutlu bekleyi$ devam ediyor.

Emirhan Makul
17.01.2008, 23:02
Trabzonspor $imdide rotayi Konkoya cevirdi, Brezilyadan umdugunu bulamayan Trabzonspor transfer icin rotayi Konkoya cevirdi. Yapiklan cali$malar sonucunda belirli bir noktaya ula$ildigi bildirildi. Konkolu bir öküzün verdigi bilgiye göre, transfer her an gercekle$ebilirmi$.
Kaynagin öküz olmasi inandirici gelmemekle beraber, umutlu bekleyi$ devam ediyor.

:):):):):) kori kori çüşşş ohaa :):):):) bizde çoban mı oluyoruz :)

Burçak
17.01.2008, 23:19
transfer dönemi başladı bitecek tek adam aldık yaa.
başlığı 2007-2008 Sezon Arası Transferimiz diye değişsek mi

akdin
17.01.2008, 23:20
fernandao yu da nigris i de alsınlar

Great White
17.01.2008, 23:26

Arkadaşlar, eğer oluyorsa siz elbette Kaka'yı alın, ben vazgeçerim De Nigris'ten :)

Ben işte bu yoruma karşılık biraz ironik bir şekilde de olsa De Nigris' in alternatifinin Kaka olarak görüldüğü saptamasını yapmıştım:)

Yani açıkça görülüyor ki lafı tersinden de düzünden de anlamaya çalışsan sonuç ortada..

Açıkçası kabul etmeliyim ki De Nigris tercihini haklı gösterecek argümanlarının hepsi de son derece mantıklı ve tutarlı gibi gözüküyor..

Hatta De Nigris belki de ikinci devrede bize en az 15 gol kazandıracaktır; bilemem..

Ama tıpkı Ceyhun' un gönderiliş şeklinde de olduğu gibi benim asıl hassasiyetim şuna..

Adımız Trabzonspor ise, hala kendimizi 4 ncü büyük olarak görüyorsak, hala Dünya' nın dört bir yanında taraftara sahipsek ve hala bu ülkede bir şekilde gündemde kalabilecek lobimiz varsa şartlar ne olursa olsun bu titre göre hareket edilmelidir..

Büyük ümitlerle beklenen transfer sezonunda olduğumuzdan daha da güçlenmemiz gerekirken sorunlu olduğumuz ileri uca son 7 sezonunda beğenilmeyen genç forvetimizin yarısı kadar gol atmış 30 luk bir futbolcuyu getirmemeliyiz..

Ayrıca Antep' de oynamak Trabzon' da oynamaya hiç benzemez.. Bakınız Bushi, Loebe, Agustine gibi..

En büyük sorunu yaşadığımız orta alana hala bir takviye yapılmazken ayağında top yapmasını bilen iki üç adamımızdan birini paçavra gibi atmamalıyız..

İlla da Anadolu' dan bir yabancı transfer yapılacak ise en azından geleceği olan bir futbolcu ile anlaşılmalı. Mesela bir Isaac ya da Cangele gibi..

Bence De Nigris iyi bir tercih olmayacaktır.. Umarım bu transfer gerçekleşmez.. Eğer gerçekleşirse de umarım ben yanılıyor olurum..

Terzioğlu
17.01.2008, 23:32
Kala kala Deli Idris'e mi kaldik :)

Cem Balcı
17.01.2008, 23:34
transfer dönemi başladı bitecek tek adam aldık yaa.
başlığı 2007-2008 Sezon Arası Transferimiz diye değişsek mi

bence biraz daha sabır.:)

salihismet
17.01.2008, 23:35
Kala kala Deli Idris'e mi kaldik :)

Yapma ya! bize gol attigi zaman iyiydi, sonradan mi delirdi? in$allah bize geldikten sonra toparlar, vah vah yzik oldu Iblise.

Emirhan Makul
17.01.2008, 23:35
Kala kala Deli Idris'e mi kaldik :D:D:D:D

valla bize gelsin lakabı bu olacak lakabını belirledin yani :D

Travelair
17.01.2008, 23:39
De Nigris transferi çok kolay. Parayı bastırır alırsın. Onda değilim. Birincisi değerinden çok yüksek bir fiyatla alınacak, satmaya kalkarsan o pazarı yok. İkincisi uyum sorunu yok diyenler yanılabilir, Gaziantep'te huysuzluk yaptığını hatırlıyorum. Üçüncüsü De Nigris demek, Eren Derdiyok yok demek. Fernandao da yok demek. Taraftar eyvallah dedikten sonra ne gereği var canım? Şimdi kalk git onca yol ver 500bin € daha ne gereği var? Ha o ha o. Son olarak biz Gaziantep'in sponsoru muyuz? Neden verecekmişiz 1.5 milyon euro? Gaziantep'e 1.5 milyon euroya mı gelmiş? 2 milyon €'ya Maxi Lopez gitmiş Moskova takımına, bize ucuz geliyor. Bu para çok fazla, uyum sorunu aynı riskte belki daha fazla, kalite olarak da yaş olarak da yetenek olarak da beklentileri karşılamaz, hiç yoktan iyidir transferi olur, atar birkaç gol baştacı kesilir herşey unutulur. De Nigris Trabzonspor'un vizyonunda olamaz. Benim transferden beklentim De Nigris değil

Terzioğlu
17.01.2008, 23:42
De Nigris transferi çok kolay. Parayı bastırır alırsın. Onda değilim. Birincisi değerinden çok yüksek bir fiyatla alınacak, satmaya kalkarsan o pazarı yok. İkincisi uyum sorunu yok diyenler yanılabilir, Gaziantep'te huysuzluk yaptığını hatırlıyorum. Üçüncüsü De Nigris demek, Eren Derdiyok yok demek. Fernandao da yok demek. Taraftar eyvallah dedikten sonra ne gereği var canım? Şimdi kalk git onca yol ver 500bin € daha ne gereği var? Ha o ha o. Son olarak biz Gaziantep'in sponsoru muyuz? Neden verecekmişiz 1.5 milyon euro? Gaziantep'e 1.5 milyon euroya mı gelmiş? 2 milyon €'ya Maxi Lopez gitmiş Moskova takımına, bize ucuz geliyor. Bu para çok fazla, uyum sorunu aynı riskte belki daha fazla, kalite olarak da yaş olarak da yetenek olarak da beklentileri karşılamaz, hiç yoktan iyidir transferi olur, atar birkaç gol baştacı kesilir herşey unutulur. De Nigris Trabzonspor'un vizyonunda olamaz. Benim transferden beklentim De Nigris değil

Agzina saglik ustam. Sen bu isi biliyorsun abi. Aynen katiliyorum..

Fatih
17.01.2008, 23:43
fernandao ya evet de nigrise hayır diyenlere şaşıyorum neden mi

ikiside otuzuna merdiven dayamış futbolcular fernandaonun belki tekniği daha iyi olabilir ama bu topu ortasahadan alıp gol atacağı anlamına gelmez bir forvet oyuncusundan beklentileriniz nedir aslında bu çok önemli ikisinin stili tamamen aynı top tutması hava toplarında hakimiyet boş alan yaratması defansif kurguyu dağıtması gibi yani diyeceğim fernandao ya 5 milyon dolar vereceğine de nigrise 1 milyon dolar ver

h@msi61
17.01.2008, 23:44
De Nigris, Alexander Lobe'nin 2008 modeli olur...