PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Kemhacıoğlu
14.01.2008, 11:17
ne transferi, transfer de ne demek. arkadaşlar anlamını bilen varsa şu nuriye bi öğretsin lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn

Samet Metin
14.01.2008, 11:22
Yaw şimdi bu manyak yönetim transfer yapacak kulübü tabiri caizse borçlandıracak, soyacak vs... sonra kongrede seçilemeyip defolup gidecek!!! Yeni gelecek yönetim de eli kolu bağlı önümüzdeki sezon için hazırlanacak. Böyle mantıksız bi iş dünyanın neresinde var ya? Kongre aralıkta yapılsaydı ne güzel yeni yönetim transferini yapar sorumluluk alırdı şimdi yeni yönetim her kötü giden işe "önceki yönetimin suçu" diyecek haklı olarak belkide bahane üretecek. sonuçta suçlu kim?noluyo? falan derken trabzonspor taraftarı kahrolmaya devam edecek.Yazıklar olsun ne diyim başka!!!

My
14.01.2008, 11:23
Sunny53 arkadaşım boşuna duyma. Bu beceriksizler bir halt beceremez. Brezilya'ya adamları almaya gidiyoruz diye TRT'den duyurduydular, bizde duyduk ta n'oldu? Ellerine yüzlerine bulaştırdılar her seferinde olduğu gibi herkese rezil ettiler bizi. Adamların hamuru bozuk.

A.Gökhan AKIN
Transfer=Adam Satmak yada bir şekilde takımdan göndermek

Kaynak=Nuri ve saz ekibi

Adem ÖZER
değil selçuk inan;ronaldinho,messi,drogba ve kaka yı da getirseler kendilerini affettiremezler bana.

asimavi
14.01.2008, 11:27
.....bence ersun hoca sınırları zorlamak istiyor....

...yani elde ki malzemenin ne kadar kötü olduğunu gösteriyor bizim kör yönetime sırf belki transfer yaparlar diye bile bile kaybediyor maçları....bu arada da tek bişey yapıyor...barışı kazanıyor.....

......yoksa bunların transfer yapacağından emin olsaydı ...bir ay önce göndereceğini gönderir..paftan iki kişi daha koyardı bu takıma ..yeni transferleride monte eder işine bakardı...

...ama bizim yönetimin ne kadar beceriksiz olduğunu biliyor ...ve transfer yaptırmak için tüm rezaleti gözler önüne seriyor...ve şu son olaylarla ve açıklamalarla...yönetimi ikna etmişe bvenziyor...

....yani adam gerçekten kaliteli transfer yaptıracak...bundan kimsenin şüphesi olmasın...ama bu yönetimi transfer yaptırmanın başka çaresi yok...

...adanayı ve sivası yenseydik ...sizce transferden bahsedilecekmiydi kesinlikle hayır....bişekilde ört pas edilip bakın zaten yeniyoruz denecekti....

...ersun hoca emin adımlarla ilerliyor...ve bu sefer çok kararlı bir takım kuracak ve o takım seneye ligi sallayacak emin olun....

güngör_81
14.01.2008, 11:29
değil selçuk inan;ronaldinho,messi,drogba ve kaka yı da getirseler kendilerini affettiremezler bana.

Bunlardan bi tanesi gelsin ben affederim valla :)

İsmail Çavuşoğlu
14.01.2008, 11:32

Bunlardan bi tanesi gelsin ben affederim valla :)
valla okadar inancımı kaybettimki , olmaz ya bunlardan birisi dahi gelse altında başka birşey ararım...

Sunny53
14.01.2008, 11:33
kahırdaşlarım yönetim seçime girecek
zaten amaçda buydu ilk adımı
ceyhun ve celaleddini göndererek yaptılar
bir de stad projesinin maketleri çıktı ortaya tekrar
yani vel hasıl-ı kelam
TRANSFER YAPACAKLAR!!!!!
Lakin ben bundan emin oldugum gibi kalitelerinden emin olamıyorum
sorun orda
yoksa bir dönem yapılan AL-DOLDUR
taktigi mi işlenecek sadece merakım bu

yns61
14.01.2008, 11:37
valla okadar inancımı kaybettimki , olmaz ya bunlardan birisi dahi gelse altında başka birşey ararım...
yemin ediyorum estetik yaptırırlar.. ya da maske takarlar korsanını cıkartırlar.. ilk onu düşünüürüm.

Thedoors
14.01.2008, 11:39
Muhtemelen bir kaç yıl içinde Avrupa'nın büyük klüplerinden birinde izleyeceğimiz oyuncu:

Gojko Kacar
http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/gkacar0607.jpg

185 cm boyunda . 1987 doğumlu yirmi yaşındaki Sırp futbolunun yetiştirdiği yeni jenerasyon yıldız adaylarından biri. Vojvodina oyuncusu, taraftarının sevgilisi.

Defansif orta alan oyuncusu. Kacar için yeni bir Cambiasso diyenler var. Sırp milli takımının gelecek on yılının bel kemiği diyenler var.

Türkiye liginde bir defansif orta alan oyuncusundan beklenmeyen meziyetleri var. İnanılmaz bir sol ayağa sahip. Müthiş şutlar çıkarıyor. Çok zeki ve gol bölgelerine etkili bir biçimde girebiliyor. Bu sezon liginde 17 maçta 11 golün sahibi. ( evet ,11 gol. Hüseyin Ayman ve Hasan kariyer toplamlarından fazlasına denk geliyor :) ) Geleceğin en büyük yıldız adaylarından biri olan Jovetic ile beraber gol krallığı yarışında ilk sırada . Bu sezon ikide asist yaptı .

Ancak onu bu kadar özel yapan mevkisine göre olağanüstü hucum katkısı değil. inanılmaz bir top çalma yeteneği var.Vazgeçmeyen rakibi sürekli ısıran bir oyuncu. Yatarak müdehalelerde gördüğüm en yetenekli oyunculardan olduğunu söyleyebilirim. Fizik gücü Türkiye ligindeki muadillerinin üstünde , Ayman ile rahatlıkla yarışır. Hava toplarında Hüseyinden çok daha etkili. Hızı ve top sürme tekniği Serkandan daha iyi. Üstelik hiçbirinin yapamadığı yüksek yüzdeli pas dağıtma özelliğinede sahip. Bir oyuncuya karşılık en az 2-3 oyuncunun zayıflıklarından kurtulmak söz konusu.

Oyuncuyu tanımayanlar içinde elbette abarttığımı düşünenler olabilir. Bende tanımadan önce okuduğum yorumlarla benzer hislere kapılmıştım.

Kacar için çok daha fazla şey söylenebilir. Selçuk için 3.5m€ konuşulduğunu düşünürsek bu fiyat aralıklarında bir kaç yıl içinde dünya çapında olmaya aday oyuncularıda yok sayamayız. Kacar bu adaylar içinde henüz büyük bir takıma gitmemişlerden . Şu an Herta Berlin ciddi olarak bu oyuncuyla ilgiliymiş.

http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/igraci.php?igr=204

http://www.youtube.com/watch?v=IwWCZUNUpuA

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28683/gojkokacar/aufeinenblick.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Gojko_Ka%C4%8Dar

Aslında ilgi alanımda 8-9 tane daha Sırp , Boşnak , Karadağ'lı oyuncu var. Buradan çok iyi bir jenerasyon geliyor. Keşke değerlendirebilsek. ...

Henüz değerini bulmayan oyuncular var. Geliyorum diye bas bas bağırıyorlar. Gün geçtikçe biri daha dev klüplerin ilgi alanına giriyor.

Hüseyin Ayman yerine Ceyhun Gülselam ve Gojko Kacar'lı bir ortasahayı hayal ediyorumda...
Neyse , gecenin dördünda fantazi yapmayayım :)

Merak ediyorum,acaba daha ne kadar menajerlerin önerdiği listeler yüzünden gözden kaçırılan yetenekler için hayıflanıcaz...at gözlüğü misali transfer yapıyomuşuz gibi geldi bana bu oyuncuyu okuyunca..sağlam bi referansımızda var (stepanov)ki bu çok önemli...hala neden duruyoruz merak ediyorum...

Jester
14.01.2008, 11:41
Yabancı transferinde tahminlerim:

Forvete De Nigris, Tehoue, Bebbe ve Rafael'den birini alacaklar. Aralarında en kötüsü olan Tehoue'yi almalarından korkuyorum.

Defansa adı hiç geçmeyen birini alacaklar. Muhtemelen Sırp veya kuzey liglerinden.

Bir de Fernandao ve Alex diye gidip bir başka Brezilyalı alıp geleceklerini düşünüyorum.

_SeRKaN_
O değilde yeni gelecek yönetiminde basiretini bağladılar..Şimdi nasıl ziyanın enkazı temizlenmeye çalışılıyorsa yeni gelecek yönetimde nörinin zaiyatını temizlemeyle geçirecek süresini inşallah kısa zamanda bu izler silinirde seneye en azından daha iyi bir takım izleriz..Hep seneye seneye diyoruz ama yapacakta birşey yok ne yapalım umut fakirin ekmeğidir.:)

Sunny53
Yabancı transferinde tahminlerim:

Forvete De Nigris, Tehoue, Bebbe ve Rafael'den birini alacaklar. Aralarında en kötüsü olan Tehoue'yi almalarından korkuyorum.

Defansa adı hiç geçmeyen birini alacaklar. Muhtemelen Sırp veya kuzey liglerinden.

Bir de Fernandao ve Alex diye gidip bir başka Brezilyalı alıp geleceklerini düşünüyorum.

BİNGO BİNGO BİNGO!!!!!!!!!

Tolga_61
14.01.2008, 11:42
Bu saatten sonra alınacak oyuncu ancak kalitesine göre seyir zevkimizi artırabilir yoksa lig+kupada iddamız kalmadı.Ne gereği var ki?

asimavi
14.01.2008, 11:43
...evet stepanov kişilik olarak ve profesyonellik olarak çok iyi bir insan...kesinlikle iyi referans olur ...

...yanlız bu kulübe daha çok dikkat etmek lazım sırp futboluna çok kaliteli isimler yetiştiriyor alt yapısı çok sağlam bir külüp..ilişkiler iyi tutulmalı ....

...her sene avrupaya bu kalite en az bir oyuncu veriyorlar...bu basit bi olay değil.....

Bilâl ÇOBAN
14.01.2008, 11:49
kahırdaşlarım yönetim seçime girecek
zaten amaçda buydu ilk adımı
ceyhun ve celaleddini göndererek yaptılar
bir de stad projesinin maketleri çıktı ortaya tekrar
yani vel hasıl-ı kelam
TRANSFER YAPACAKLAR!!!!!
Lakin ben bundan emin oldugum gibi kalitelerinden emin olamıyorum
sorun orda
yoksa bir dönem yapılan AL-DOLDUR
taktigi mi işlenecek sadece merakım bu

bence kaliteli olacaklardır... kendimce iki nedenim var;

1- Seçime güçlü girmek isteyecekler...

2- Ersun Hocam (onu bize Allah gönderdi :D ) kalitesiz adam aldırmaz, hiç almam daha iyi der...

Obi-Van
14.01.2008, 11:50
Hayır bu transfer komitesi ne iş yapar bileniniz varmı?Buraya futbolcu bulup koyuyorsunuz ama bunu neden transfer komitesi yapamıyor yada yapmıyor.de nigiri miş bebbeymiş bunları bende söylerim

İsmail Çavuşoğlu
14.01.2008, 11:53
yemin ediyorum estetik yaptırırlar.. ya da maske takarlar korsanını cıkartırlar.. ilk onu düşünüürüm.
:D:D:D aynen kardeş aynen..

Murat Keçeci
14.01.2008, 11:57
bu takıma ronaldınhoda gelse fayda etmez bu savunma hattında oynayan 7 tane kazma değişmedikçe trabzonda hiçbirşey değişmez kaleci 4lü savunma ve öndeki 2 kazma

Bayundur Han
14.01.2008, 11:59
Bura yerimi bilmem ama cok guzel olmus. baya futbolcumuz kacmis zamaninda :

http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=9002&p=1&rid=4369

asimavi
14.01.2008, 12:02
....yanlız şu bir gercekki...bizim brezilya sevdasından tamamen vaz geçmemiz lazım....

....bize norveç isveç..danimarka....

...gürcistan..hırvatistan..sırbistan..bosna hersek...

...ve teknik oyuncu olarakta...afrikadan özellikle gine den...beslenmek lazım....

...dün bir spor programında bahsediliyordu yur dışında pilot kulüp satın almadan....

....2 milyon mu neymiş maliyeti...

...bulgaristanda yabancı sınırıda yokmuşşş...alacaksın bir takım...bu saydığım ülkelerden toplayıp bi takım kuracakssın...bide afrikadan alacaksın bi takım...birde türkiyeden varz aten değirmeden dere ama pek bişey anlamadık henüz...neyse ...

...bu 3 kulüp sadece sana futbolcu yetiştirecek......hiç bir menejere ve külübe para ödemeden kendi alt yapından kadro kaliteni hiç düşürmeden ...sonsuza kadar başarılı olursun...

...yapacağın...15 milyon dolarlık yatırım...3 sene sonra bu külüplerden satacağın 3 oyuncuyla sana geri dönecek zaten...

...biz böyle güzel yazıyoruz ama...yapoması da çok zor olmasa gerek ...yapan nasıl yapıyor....

....trabzonspor enb azından kendi içinde bunu yapmalı....

....adam diyor...türkiye liglerinde 900 tane trabzonlu oyuncu var sen burdan bir 11 kuramıyosan sorunu baştan düşünmek lazım....haklı adam....

...zaten bu şekilde yapılanmayan bir futbol takımının uzun süreli başarılı olması çıktığı bir yerden aşağı düşmemesi mümkün değil...

...bakın gs uefayı aladı ama soonra yerle bir....

...bakın arsenale bakın ajaxa bakın barcaya bakın intere ...bunların hepsinin

...bahsettiğim gibi en az 4-5 tane pilot kulübü var....

...eee diyeceksinis onlar büyük külüp evet ama onlar iyi yönetildikleri için büyük oldular...

...şimdi chealse de büyük ama kimse ye güven vermiyor...çünkü böyle bir yapılanması yok basıyor parayı alıyor oyuncuyu...hakeza madrid....kaç kez rüya takım kurdu ama hüsrana uğradı....

....ama barcelona çok farklı...bugün adamların alt yapısından gelen 3 adam dos santos ..bojan ...ve tiago...geleceğin yıldızları...

....adamlar bojanı...9 yaşında sırbıstanda ailesinden 25 bin dolara satın almışlar

...arsenalin scout listesinde gs nin alt yapısından 3 oyuncu var ...trabzondan ..1 oyuncu o da barış....ama adamlar bizim alt yapıyı mercek altına alımış....

...gecen bi arkadaş yazmıştı.....özkan sümer 93 -94 jenerasyonundan a takımda ilk 11 oynayacak 7 oyuncu var elimde diye...bu jenerasyonda sadece barış var demiş....üst düzey yetenekli olarak......vesselam adamlar boş durmuyor işin hakkını veriyor....

....onlar bu ligi küçümsemeden gelip senin alt yapını izliyorda sen niye gitmiyorsun sırbistana hırvatistana .afrikaya....

....bence özkan sümerin yur dışınada gönderilmesi lazım yetenek keşfi için....

efulim67
14.01.2008, 12:27

20 futbolcudan 9 u bizden kaçanlar !
Sebep ?

Erdem Keser
14.01.2008, 12:33

Hangi taşı kaldırsan altından biz çıkıyoruz..Alayı bizim oyuncularımız:)

asimavi
14.01.2008, 12:53

...garibanlar trabzonsporumun rengine vurulup geliyorlar...bi bakıyorlarki beş para etmez bi yönetim enteresan teknik adamlar....

...çekip gidiyorlar...tüm spor dallarıyla alakalı....en başa şenol güneşi koyacaksın...futbol takımının başına halilhodziç ve ersun yanalı...

...ersun yanal transfer ve kadro oluşumunu sağlayacak...hodziç takımı yönetecek maçlara hodziç çıkaracak takımı...

...özkan sümerde alt yapıda

...15 sene kur bu kadroyu bozma bak sen o zamna neler oluyor....

28TS61
14.01.2008, 14:16
yomu transfer falan

gitcek 2 oyuncuda belli oldumu

Erdem Keser
14.01.2008, 14:22
...garibanlar trabzonsporumun rengine vurulup geliyorlar...bi bakıyorlarki beş para etmez bi yönetim enteresan teknik adamlar....

...çekip gidiyorlar...tüm spor dallarıyla alakalı....en başa şenol güneşi koyacaksın...futbol takımının başına halilhodziç ve ersun yanalı...

...ersun yanal transfer ve kadro oluşumunu sağlayacak...hodziç takımı yönetecek maçlara hodziç çıkaracak takımı...

...özkan sümerde alt yapıda

...15 sene kur bu kadroyu bozma bak sen o zamna neler oluyor....
Halilhodziç denen adam Trabzonsporun başında olacak ve o çıkaracak takımı öyle mi..Allahtan wikipedia mıdır hangi karın ağrısı yazmış dünyanın en iyi 5 taktisyeninden birisidir diye:)Yahu hangi taktik merak ettim her maç mahkum oynayıp Fatih ve Gökdenizle kontra atak oynadığımız taktik mi muhteşem bizim zaten oynadığımız futbol kontraatak futboluydu..Syzmkowiaklı,Fatihli,Gökdenizli kadroyla oynuyorsun be abicim yapmayın Allah aşkına..Hangi maçı üstün taktik zekasıyla kazandırmıştır..
Benim gözümde taktik yada risk (ne dersen de );
Trabzonspor'a karşı Avniakerde oynayıp maç 1-1 devam ederken 80. dakikada stoperini çıkardıktan sonra forvet alarak farklı bir tertipe dönüp maçı kazanmaktır..
Trabzonspor1-3 Gençlerbirliği 2003-2004 senesi..
(Samet Aybaba-Ersun Yanal)

Erdem Keser
14.01.2008, 15:17
Can Karyağdı;

Yattara'nın sözleşmesi Mayıs'ta bitiyor.Kendisine bjk'ten teklif geldiğini söylemiş.
Ve yattara sözleşmesi bittikten sonra Trabzonspor'dan ayrılmak için herşeyi yapacakmış!

Bu akşam yönetim kurulu toplantı var.Ceyhun ve Celalettinin durumları görüşülecekmiş.Ceyhun'un, Selçuk İnan ile takas durumu olabilirmiş.

Murat Keçeci
14.01.2008, 15:21
yattaranın cehenneme kadar yolu var sıktı artık sürekli sorun çıkarır bugune kadar bir takım olamadıysak bunda yattaranın suçu çok büyük diğer adamlar sorumluluk almıyorlardı bence yattara şuanda yurt dışına satılmalıdır bu haberden sonra burda kalması yanlış

Samet Yildirim
14.01.2008, 15:23
Can Karyağdı;

Yattara'nın sözleşmesi Mayıs'ta bitiyor.Kendisine bjk'ten teklif geldiğini söylemiş.
Ve yattara sözleşmesi bittikten sonra Trabzonspor'dan ayrılmak için herşeyi yapacakmış!

Bu akşam yönetim kurulu toplantı var.Ceyhun ve Celalettinin durumları görüşülecekmiş.Ceyhun'un, Selçuk İnan ile takas durumu olabilirmiş.

ekleme yapigim mayis da bitiyor fakat 1 yil opsiyonu var TS elinde yani istedigin an uzatabilir...

Murat Keçeci
14.01.2008, 15:25
uzatmaya gerek yok derhal gönderilmeli trabzonu çok arar başka hiçbir hoca ona boyle taviz vermez bakında görün suanda yurt dışına satılmalı ve sozlesmesıne turkıyeye gelemez maddesı konmalı

Ayhan Yüksek
14.01.2008, 15:25
Kimse Trabzonsporun üstünde olamaz Yattaraya olan sevgimiz Trabzonspor kaynaklıdır bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz giderse yolu açık olsun, haber doğruysa tabi bu yorumum

Onur Akyüz
14.01.2008, 15:30

yok be abi bu saydiklarin gelse bi düsünürdün bence

Samet Yildirim
14.01.2008, 15:31
arkadaslar BJK ya gidicek ondan sonra yine üzüleceksiniz psiman olacaksiniz...yattara gibi futbolculari el üstünde tutacaksin öyle 4 ay para verme takima futbolcu alma ondan sonra yok söyle yok böyle....yattara büyük futbolcu gökdeniz büyük futbolcu bunlar yukarda oynayan takimlarda oynamak ister sorun GÖKDENIZE gitmek istiyormusun hayir demez hakli olarak yattara da ayni sekilde...büyük oyuncular büyük takimda oynar biz büyük bi camiayiz ama büyük tkim degil gökdeniz-yattara disinda futbolcusu olmayan zaten büyük takim degildir...yattara ve gökdeniz gibi adamlar SAMPIYONLAR LIGI icin oynayan takimda olmalari gerekir ama bize bakioym son 2 senedir sadece ve sadece fos baska bisi yok...yani YATTARA ve GÖKDENIZ nolursa olsun tutulmali ve büyük takim yaratilmali seneye SAMPIYONLAGA oynicak takim kurulmali ozaman onlarda gitmek istemezler kalirlar bizde...kiymetlerini bilmek lazim..

ibrahim tolgun
14.01.2008, 15:31
katar dan iyi bir teklif gelmemişmiydi yattara ya göndersinler işte

Murat Keçeci
14.01.2008, 15:32
yattara büyük futbolcuysa önce kendi ülkesinin milli takımında oynasın çaresizlik yüzünden ondan bişeler bekliyoruz takım oyunun en büyük düşmanı yattara gibi adamlardır

sazman
14.01.2008, 15:34
Şimdi merak etmeyin. 9 Şubatta anlı şanlı delegelerimiz yine oylarını verir ve Albayrağı seçerler. Takımda ne Yattara kalır nede Gökdeniz. Bizde seneye 1. lige nasıl çıkarız diye tartışırız. Sonra bir bakmışız çıkmışız 1. lige. OHH ne ala dimi. Sonra Efsane başakan Albayrak olur. Herkes mutlu olur. Kızmayın beyler, görmüyor musunuz? Gidişat nereye?.........

Samet Yildirim
14.01.2008, 15:34
gökdeniz de gitmek istiyo onu da gönderelim yattara da gitsin seneye heralde 2.ligde oluruz ondan sonra...her gitmek isteyen oyuncu gitmez...HAMI MANDIRALI GS ye gitmek istedi ama büyük yönetim bu zaman belli olur hayir olmaz satamayiz gidemezsin dediler HAMI ye ve gönderilmedi ve süper bi sezon gecirdi...her gitmek isteyen oyuncu gönderilmez...

Samet Yildirim
14.01.2008, 15:35
yattara büyük futbolcuysa önce kendi ülkesinin milli takımında oynasın çaresizlik yüzünden ondan bişeler bekliyoruz takım oyunun en büyük düşmanı yattara gibi adamlardır

gökdeniz büyük bi oyuncu ama 92.dk oyuna giriyor milli takimda ndn hoca futboldan caktigi yok fatih tekkeyi zorla milli takima cagriyor müthis futbolcu ama hocanin caktigi bisi yok aynisi GINE milli takimin hocasi icinde gecerli...FB-TS macinda gördük yattara neler yaptigini masal anlatmayin lütfen...

sazman
14.01.2008, 15:36
Burda herkes futbolcuları en ağır biçimde eleştiriyor. Geçen yazın Yattara'yı Trabzonda döeven kimlerdi acaba. Sonra da bu adam kaçmak isiyor, oynamıyor diyorsunuz. Siz oyuncuları eleştirirken Albayrağın ekmeğine yağ sürdüğünüzün farkında değilsiniz sanırım. Yahu bu kadar ağır yenilgiler alıyoruz. Sahi bu başkan nerde, nedene sesi çıkmıyor. Başını kuma gömmüş. Siz hala Yattara şöyle Yattara böyle tartışın durun bakalım.

Murat Keçeci
14.01.2008, 15:38
istanbul bldye kim var yıldız adamlar çatır çatır top oynuyor her alanda 2li pres sürekli koşular falan bizim maçta niye göremiyoruz bunları bende yıldız istiyorum ama yıldızdan daha çok gelecek vaadeden gençler istiyorum

sazman
14.01.2008, 15:38
burda herkes teknik direktör :)

Samet Yildirim
14.01.2008, 15:40
Burda herkes futbolcuları en ağır biçimde eleştiriyor. Geçen yazın Yattara'yı Trabzonda döeven kimlerdi acaba. Sonra da bu adam kaçmak isiyor, oynamıyor diyorsunuz. Siz oyuncuları eleştirirken Albayrağın ekmeğine yağ sürdüğünüzün farkında değilsiniz sanırım. Yahu bu kadar ağır yenilgiler alıyoruz. Sahi bu başkan nerde, nedene sesi çıkmıyor. Başını kuma gömmüş. Siz hala Yattara şöyle Yattara böyle tartışın durun bakalım.

ne yapalim hocam gitmek isteyen oyuncu gitsin diyorlar yattara ve gökdeniz gitmek istiyor...bunlarin ikisi olmazsa su an 5 puanla sonuncu olurduk heralde..her gitmek isteyen oyuncu gönderilmez yattara 4 ay para alamamis takimda futbolcu yok sira son iki senedir 10 simdi gitmek istemicekte ne zaman isticek alala ama göndermeye hakkin yok gönderemezsin.....ALBAYRAK zaten ortalikta yok tövbe tövbe...

Onur
burda herkes teknik direktör :)

İşte herkesten farkımız da bu. Herkes futbolun ne olduğunu biliyor. Sadece futbol taktikleri farklı ;)

Murat Keçeci
gökdeniz büyük bi oyuncu ama 92.dk oyuna giriyor milli takimda ndn hoca futboldan caktigi yok fatih tekkeyi zorla milli takima cagriyor müthis futbolcu ama hocanin caktigi bisi yok aynisi GINE milli takimin hocasi icinde gecerli...FB-TS macinda gördük yattara neler yaptigini masal anlatmayin lütfen...

türk milli takımı dünya markası peki gine milli takımının kalitesi ne jabi gibi adam oynuyor orda

Samet Yildirim
14.01.2008, 15:41
istanbul bldye kim var yıldız adamlar çatır çatır top oynuyor her alanda 2li pres sürekli koşular falan bizim maçta niye göremiyoruz bunları bende yıldız istiyorum ama yıldızdan daha çok gelecek vaadeden gençler istiyorum

yaw ne diyon sen ya...IBB son 9 mactir kazanamiyor hayret bisi ...

Murat Keçeci
14.01.2008, 15:44
yaw ne diyon sen ya...IBB son 9 mactir kazanamiyor hayret bisi ...

mücadele istiyorum kazanma azmi istiyorum diyorum anlmışssındır herhalde tabi almanyada dura dura unuttun türkçeyi sende haklısın

Samet Yildirim
14.01.2008, 15:44
türk milli takımı dünya markası peki gine milli takımının kalitesi ne jabi gibi adam oynuyor orda

yaw bizi bosuna tartisiyoruz...yok bireysel felan filan....ANKARASPOR macinda 2 gol assist-FB macinda assist ve sov-ANTEP macinda gol pasi-IBB macinda gol pasi-GENCLERBIRLIGI macinda gol pasi bunlar son maclar hep su an hemen aklima gelen...bu adam roberto carlosu maf etti GINE MILLI TAKIm hocasi futboldan cakmiyorsan yattara ne yapsin alala...

Samet Yildirim
14.01.2008, 15:46
mücadele istiyorum kazanma azmi istiyorum diyorum anlmışssındır herhalde tabi almanyada dura dura unuttun türkçeyi sende haklısın

bak biz ölümüne mücadele edelim ve 9 mac kazanamayalim sen TS taraftari menmun mu olacak saniyorsun veya mutlu mu olacaksin saniyorsun...istedigin kiadar mücadele et TRABZON 3 puan ister gerisi hikaye...9 mac süper mücadele ama elde var 0 ozaman mücadekleyi ben ne yapigim...

Murat Keçeci
14.01.2008, 15:48
roberto carlostan daha çok trabzonu mahvetti fifaya gitmeler sürekli olaylar geç dönmeler yeter be burası dingonun agırı mı cehenneme kadar yolu var o varkende şampiyon olamıyoruz olsada olamıycaz en azından bir duruşumuz olmalı

TSezgin61
14.01.2008, 15:51
eger bu hafta öyle yada böyle 3-4 transfer yapip, gündemi degistirmek isterse yönetim bu takimi ersun hoca ayaga kaldirir... hadi be bari kendinizi kurtarmak icin ersun hocanin istedigi futbolculardan en ucuzlarini getirin yaaa

FcTRABZONSPOR
14.01.2008, 15:53
eger bu hafta öyle yada böyle 3-4 transfer yapip, gündemi degistirmek isterse yönetim bu takimi ersun hoca ayaga kaldirir... hadi be bari kendinizi kurtarmak icin ersun hocanin istedigi futbolculardan en ucuzlarini getirin yaaa
rus pazarında varsa oyuncu alırlar...En ucuzundan...

ozturk
14.01.2008, 15:54
karşıyakadan aldık bi tane bi tanede şanlıurfa spordan transfer yaptık mı tamamdır bu transfer dönemi canınızı sıkmayın!!!

Adam defolup gidecek o nedenle transfer yapmıyor. amacı TRabzonspor olmadığı için...

TSezgin61
rus pazarında varsa oyuncu alırlar...En ucuzundan...

ersun hoca istediyse onada raziyim :) ne hallere kaldik üffff...

Samet Yildirim
roberto carlostan daha çok trabzonu mahvetti fifaya gitmeler sürekli olaylar geç dönmeler yeter be burası dingonun agırı mı cehenneme kadar yolu var o varkende şampiyon olamıyoruz olsada olamıycaz en azından bir duruşumuz olmalı

hayretler icerisindeyim vallahi billahi...bukadar büyük bi sacmalik ben görmedim...CHRISTIANO RONALDO tecavüz etti ama taraftar ona bakmadi futbolu beni ilgilendiriyor dedi ve 16 golle golleriyle ilk sirada.....MARCELINHO hersene 4-5 gün gec gelyiordur H.BERLIN`deyken ama sezon baslarken de süper futboluyla en cok sevilen futbolcuydu...AILTON BREME de gol kralli oldu ama sezon basi tam 6 gün gec geldi ama göndermediler cünkü adam tam bi futbolcu gönderemezsin ve böyle yaparak meyvelerini aldilar...yattara gisin gökdeniz gitsin niye bizi istemeyen biz onlari hic istemeyiz ozaman da ligden düsersekde kimseye kizmicaksin yönetim olsun baskan olsun....ama artik sana cvb yazmicam bosuna sinirlerim yukari cikyior HAMI MANDIRALI GS ye gitmek istedi israrli bi sekilde ama gönderilmedi olmaz dediler gidemezsin dediler ve yönetim satmadi ve o sezuon cok süper bi sezon gecirdi ama gitmek istedi göndermediler...
daha cvb yok...

Adem ÖZER
14.01.2008, 15:56
yok be abi bu saydiklarin gelse bi düsünürdün bence

yok yok.hiçbirşey onlar hakkındaki düşüncelerimi değiştiremez artık.

Murat Keçeci
14.01.2008, 15:57
şimdiye kadar söyledim yine söylüyorum türk veya yabancı farketmez kendini trabzonlu gibi hisseden paradan önce oynadığı formayı en iyi şekilde terleten adamlarla yola devam etmeliyiz futbolculardan ricam bunu yapamayanlar o formayı duvara asmalarıdır merak etmesinler o formanın rüyalarına girdiği çocuklarımız var hiçbir zaman duvarda asılı kalmaz

Murat Keçeci
14.01.2008, 16:01
hayretler icerisindeyim vallahi billahi...bukadar büyük bi sacmalik ben görmedim...CHRISTIANO RONALDO tecavüz etti ama taraftar ona bakmadi futbolu beni ilgilendiriyor dedi ve 16 golle golleriyle ilk sirada.....MARCELINHO hersene 4-5 gün gec gelyiordur H.BERLIN`deyken ama sezon baslarken de süper futboluyla en cok sevilen futbolcuydu...AILTON BREME de gol kralli oldu ama sezon basi tam 6 gün gec geldi ama göndermediler cünkü adam tam bi futbolcu gönderemezsin ve böyle yaparak meyvelerini aldilar...yattara gisin gökdeniz gitsin niye bizi istemeyen biz onlari hic istemeyiz ozaman da ligden düsersekde kimseye kizmicaksin yönetim olsun baskan olsun....ama artik sana cvb yazmicam bosuna sinirlerim yukari cikyior HAMI MANDIRALI GS ye gitmek istedi israrli bi sekilde ama gönderilmedi olmaz dediler gidemezsin dediler ve yönetim satmadi ve o sezuon cok süper bi sezon gecirdi ama gitmek istedi göndermediler...
daha cvb yok...

özel hayatlar beni ilgilendirmez ronalda istediğine tecavuz edebilir yattarada etsin ben kulubun haklarına tecavuz ettiği için kızıyorum yattaraya marcelinho ve ailtona gelirsek h.berlinde biyere kadar dayandı marcelinhoya yoksa niye bize sattı yada ihtiyac duymuş olsaydı niye geri almadıda wolsburg aldı

Samet Yildirim
14.01.2008, 16:07
şimdiye kadar söyledim yine söylüyorum türk veya yabancı farketmez kendini trabzonlu gibi hisseden paradan önce oynadığı formayı en iyi şekilde terleten adamlarla yola devam etmeliyiz futbolculardan ricam bunu yapamayanlar o formayı duvara asmalarıdır merak etmesinler o formanın rüyalarına girdiği çocuklarımız var hiçbir zaman duvarda asılı kalmaz

ya bak yazmak istemedim ama sinirleniyim mi üzüligim mi bilmiyom...yabanci futbolcu necin buraya gelyior forma icin mi para icin....sen almanya ya gelsen ne icin gelecen para kazanmak icin heralde almanya yi cok sevdigin icin degill...senin söyledigin i$mi simdi alala...bu i$ para icin yapilir forma icin degil ozamanlar deee 30 sene önceydi....artik yok öyle bisi...

Şenol YİĞİT
14.01.2008, 16:08
özel hayatlar beni ilgilendirmez ronalda istediğine tecavuz edebilir yattarada etsin ben kulubun haklarına tecavuz ettiği için kızıyorum

Peki sorarım,
Futbolcuya 4-5 ay boyunca ödeme yapmamak kulubün hakkımı?
Yattara kulubün hangi hakkına tecavüz etmiş?
Hakkını aramak sana göre kulübün haklarına tecavüz etmekmi?

Zafer Fidan
14.01.2008, 16:08
Acik Acik belli Yattara gitmek istedigini...bu yüzden tartismaya gerekmiyor bence. Gitsin

Zafer Fidan
14.01.2008, 16:11
Peki sorarım,

ayda 600 lira alsaydi hakli olabilirsin..
ama adamlar senede 700.000 - 800.000 € aliyor. 3-4 ay simdi para alamamiyorsa cok zor durumda mi kaliyor? kirasini mi ödeyemiyor? faturalarinimi?

Murat Keçeci
14.01.2008, 16:11
Peki sorarım,

ne verdiler takıma ki ne istiyorlar insanda biraz yüz olur bir şirketi düşün ne kadar başarılıysa çalışanlar o kadar refah seviyesi artar kulubu çökertin ondan sonra fıfaya koşun para vermiyorsunuz diye sen çalıştında mı biz parayı esirgedik senden sen takımı yukarı taşıycan kendi ekmeğini kendin çıkaracan yani sözleşmeyede yazan maddelere bakmıycan insansan eğer utanma olur diğer futbolcularda parasını alamdı o zaman hepsi fıfaya muracat etsın gs kulubu bı sene para vermeden oynattı şampıyon oldular hiçbiri fıfaya gitmedi

Şenol YİĞİT
14.01.2008, 16:15
ayda 600 lira alsaydi hakli olabilirsin..
ama adamlar senede 700.000 - 800.000 € aliyor. 3-4 ay simdi para alamamiyorsa cok zor durumda mi kaliyor? kirasini mi ödeyemiyor? faturalarinimi?
Kusura bakma ama,adam zamanında parasını alamıyorsa sorun çıkartır haliyle ki bu adam yabancı bir futbolcu.
Mesela ben Trabzonspor'un futbolcusu olsam tabiki sorun çıkarmam.Ama bu durum senin benim düşündüğüm gibi değil maalesef.

Murat Keçeci
14.01.2008, 16:20
şurda yemin ediyorum ben şu takımın oyuncusu olsaydım şu takımı hakettiği yere çıkarana kadar bir kuruş para almazdım takımların bütçelerine göre bir sıralama yapıldığında en iyi bütçe fb sonra gs sonra bjk ve bu takımlar her zaman bütçeleriyle doğru orantılı bitiriyor ligi peki bizim futbolcular bu 3 kulupten sonra en çok parayı dagıtıyorsa neden 4.bile olamıyor en kötü ihtimalle ve hale daha yüzsüz adamlar para isteyebiliyor utanmadan

vatandas61
14.01.2008, 16:21

adama hakettigi parayi verdik mi peki geldiginden beri? bu takimda hüseyinler ne kadar para kazaniyor yattaralar nekadar?
ikisini yanyana koyarsan zaten haksizlik yapmis olmuyormuyuz?

bende olsam artik bu takimda oynamak istemem. yönetim secilemiyor, son 7 deplasman maci kazanamamissin, sürekli tam isabet orta yapiyorum ama o topa vurabilecek hicbir adam yok. üstüne birde parani alamiyorsun, adam daha ne yapsin?
moralmen zaten cökmüs durumda.

kml61ts
14.01.2008, 16:21
TS gol makinesinin peşinde
Trabzonspor'un gönlünde yatan golcü Arjantin'den .Bordo mavililer Arjantin liginin güçlü takımlarından Independiente'nin gol makinesi 26 yaşındaki German Denis' için girişimlere başladı.Geçen sezon Arjantin Ligi'nde 13 maçta 15 gol atarak bütün dikkatleri üzerine çeken Denis'e German'ı daha önce izleyen menejer Perekli bu futbolcuyla ilgili olumlu rapor vermişti. Bordo mavililer Arjantin kulübüyle temasa geçerken bu futbolcunun bonservis bedelinde de indirim yapılmasına çalışılıyor. Transferde büyük aşama kaydedildiği öğrenilirken, Dennis Arjantin Milli Takımı'nın 2010 Dünya Kupası Grup Elemeleri'nde oynadığı ilk iki maçta forma giydi.

GERMAN DENİS KİMDİR?
Arjantin 3. Ligi'nde Talleres takımında futbola başlayan 26 yaşındaki German Denis, bu takımda iki sezonda 33 maçta 22 gol attı. Quilmes takımında kısa bir süre oynadıktan sonra Los Andes'te 24 maçta 20 gol kaydederek dikkatleri yine üzerine çekti. 2002-03'te İtalya Serie B takımı Cesena'da forma giydikten sonra yeniden Arjantin'e dönen Denis, Jorge Burruchaga'nın çalıştırdığı Arsenal Sarandi'de iki sezonda 54 maçta 13 gol attı. Ardından Colon'da 36 maçta 13 gol kaydeden Denis, eski teknik direktörü Burruchaga'nın başına geçtiği Independiente'ye transfer oldu. Burada 53 maçta 28 gol kaydeden futbolcu, 2007 Arjantin Ligi'nde gol kralı oldu. Başarılı golcü Arjantin'in son iki Dünya Kupası grup eleme maçında forma giyerek milli futbolcu da oldu.

Orhan ÇAVUŞOĞLU / spor61.net

AYYILDIZ
14.01.2008, 16:25
Trabzonspor'un gönlünde yatan golcü Arjantin'den .Bordo mavililer Arjantin liginin güçlü takımlarından Independiente'nin gol makinesi 26 yaşındaki German Denis' için girişimlere başladı.Geçen sezon Arjantin Ligi'nde 13 maçta 15 gol atarak bütün dikkatleri üzerine çeken Denis'e German'ı daha önce izleyen menejer Perekli bu futbolcuyla ilgili olumlu rapor vermişti. Bordo mavililer Arjantin kulübüyle temasa geçerken bu futbolcunun bonservis bedelinde de indirim yapılmasına çalışılıyor. Transferde büyük aşama kaydedildiği öğrenilirken, Dennis Arjantin Milli Takımı'nın 2010 Dünya Kupası Grup Elemeleri'nde oynadığı ilk iki maçta forma giydi.

GERMAN DENİS KİMDİR?
Arjantin 3. Ligi'nde Talleres takımında futbola başlayan 26 yaşındaki German Denis, bu takımda iki sezonda 33 maçta 22 gol attı. Quilmes takımında kısa bir süre oynadıktan sonra Los Andes'te 24 maçta 20 gol kaydederek dikkatleri yine üzerine çekti. 2002-03'te İtalya Serie B takımı Cesena'da forma giydikten sonra yeniden Arjantin'e dönen Denis, Jorge Burruchaga'nın çalıştırdığı Arsenal Sarandi'de iki sezonda 54 maçta 13 gol attı. Ardından Colon'da 36 maçta 13 gol kaydeden Denis, eski teknik direktörü Burruchaga'nın başına geçtiği Independiente'ye transfer oldu. Burada 53 maçta 28 gol kaydeden futbolcu, 2007 Arjantin Ligi'nde gol kralı oldu. Başarılı golcü Arjantin'in son iki Dünya Kupası grup eleme maçında forma giyerek milli futbolcu da oldu.

Orhan ÇAVUŞOĞLU / spor61.net

Pazarlik yapiyorlarmis hala bu adami alamazlar bosuna pazarlik yapmasinlar

Murat Keçeci
14.01.2008, 16:27
13 maçta 15 gol harika bir performans hiç umutlanmayın bunuda alamazlar yutubeden vıdeosunu bekliyoruz arkadaşlar bulan koysun

Zafer Fidan
14.01.2008, 16:31
alacaklari yok ama yinede videosunu koyalim :) ... iyi gölcüye benziyor, vuruslari iyi
xLG05_U2YxM

Erdem Keser
14.01.2008, 16:31
Bu adamla Fenerbahçe ilgileniyor..

Erdem Keser
14.01.2008, 16:33
Clarin gazetesi Independiente formasıyla 13 maçta toplam 15 gol atan oyuncuya F.Bahçe’nin teklif yaptığını yazdı.

Sabah gazetesinin haberine göre: "Arjantin’in Clarin Gazetesi, Independiente formasıyla 13 maçta toplam 15 gol atan German Denis’e, Fenerbahçe’nin geri çevrilmesi zor bir teklif yaptığını iddia etti..

Independiente’nin gol makinesi German Denis’e "Fenerbahçe teklif yaptı" iddiası. Arjantin’in önemli gazetelerinden Clarin, 26 yaşındaki oyuncuya sarı-lacivertli kulübün reddedilemeyecek bir teklifte bulunduğunu yazdı. Geçen sezon Arjantin Açılış Ligi’nde 13 maçta 15 gol atarak bütün dikkatleri üzerine çeken Denis’e yakın bir kaynak ise dün El Tanque gazetesine yaptığı açıklamada, "German’a Türkiye’den, Fenerbahçe takımından inanılmaz bir teklif geldi. Rusya’dan Rubin Kazan’ın teklifini ise reddetti. Aslında İspanya, İtalya veya Portekiz’i istiyor. Ama Fenerbahçe’nin teklifinin ardından kafası oldukça karıştı" açıklamasını yaptı. Haberde, Arjantinli futbolcunun Fenerbahçe’nin teklifiyle ilgili kararını önümüzdeki günlerde vereceği bildirildi.

GALATASARAY DA İSTEMİŞTİ
German Denis, sezon başında da Galatasaray’ın gündemine gelmiş ancak maddi sorunlar nedeniyle bu transfer gerçekleşmemişti. Golcü futbolcu, özellikle bu sezon sergilediği süper performansın ardından birçok ünlü forvete sahip Arjantin Milli Takımı’nın 2010 Dünya Kupası Grup Elemeleri’nde oynadığı ilk iki maçta forma giymeyi başardı

Şenol YİĞİT
14.01.2008, 16:33
Biz zaten Selçuk inan ilede ilgileniyoruz ama sanki fb kapacak gibi...

Erdem Keser
14.01.2008, 16:34
http://www.youtube.com/watch?v=RmIfaRbN5h8

Murat Keçeci
14.01.2008, 16:43
çabuk ve teknik bir adam ama bizim şuanda ihtiyacımız olan adam tipi topu rakip alanda tutabilecek biri fernandao tipinde bu adam umut bulutun yerinde oynayacak bir adam

10 numara
14.01.2008, 16:48
çabuk ve teknik bir adam ama bizim şuanda ihtiyacımız olan adam tipi topu rakip alanda tutabilecek biri fernandao tipinde bu adam umut bulutun yerinde oynayacak bir adam

:D:D:D:D nasılda anladın tebrikler:alkış::alkış::alkış:

ben sol açık ve sağ açıklarını beğendim adrese teslim ortalar....

Erdem Keser
14.01.2008, 16:49
Arjantin'de ki oyuncular mafyanın elinde nereye transfer yapıyoruz:)

Doğan BULAT
14.01.2008, 16:50
Hala bu yönetimden transfer yapmasını bekliyenler varya helal olsun size.. Hala bi umudunuz var ya helal olsun size.. Gülüyorum sadece yazık..

Erdem Keser
14.01.2008, 16:51
Hala bu yönetimden transfer yapmasını bekliyenler varya helal olsun size.. Hala bi umudunuz var ya helal olsun size.. Gülüyorum sadece yazık..
Umut fakirin ekmeğidir:)

Samet Yildirim
14.01.2008, 16:52
bu yönetim SANTRAFOR alacak diyorum ben eger almazlarsa benim ismim samet degil bu kadar iddaliyim....

murat
14.01.2008, 17:06
bu yönetim SANTRAFOR alacak diyorum ben eger almazlarsa benim ismim samet degil bu kadar iddaliyim....

Alsa en fark edecek be kardesim, zaten bitmisiz her alanda ezilmisiz. Sen elindeki Golcuyu sat sonra forvet almaya kalk. Ersen ayarinda bir forveti kimse 1 milyon dolara vermez.

61OKTAY
14.01.2008, 17:08
ersun hoca alex ve fernandodan tam olarak vazgeçmedik diyorsa hala onları alma uğraşı içindedirler kim bilir belki alırlar ha:)

Samet Yildirim
14.01.2008, 17:08
Alsa en fark edecek be kardesim, zaten bitmisiz her alanda ezilmisiz. Sen elindeki Golcuyu sat sonra forvet almaya kalk. Ersen ayarinda bir forveti kimse 1 milyon dolara vermez.

olsun santrafor alip bir dönem 14. olmustuk aynisi olmaz en azindan....yoksa bu umut la 15. oluruz heralde...

Erdal Kılıçarslan
14.01.2008, 17:10
zaten işimiz papatya falına döndü. alıyoz alamıyoz alıyoz alamıyoz...
ben merak ediyorum bu yönetim diyelimki aday olmadı ve gitti. nolcak bunların hali. bunlara bi yaptırım olmayacakmı. bu adamların trabzonspor üyeliklerini iptal etmek lazım en azındanki bir daha gelemesinler.

keponoxia
14.01.2008, 17:14
http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/Ga...2&p=1&rid=4369
arkadaslar nerdeyse hepsi trabzondan kacma ozellikle nuri doneminden bi dunya adam war yerli futbolcu bile kacirarak listede ilk olmusuz

erkankoc
14.01.2008, 17:16
yeni gelen yonetim asla yattarayi birakmaz rahat olun..cunku nuri alco dan farki kalmaz ozaman...

OLCAY ÇAKIR
14.01.2008, 17:18
Bu hafta kafamdaki (mevcut kadro yapısı içinde) stoperler yanyana oynayacak kısmet olursa.

Tolga Kalede,önünde Hüseyin ve Tayfun.

Umutluyum.

Şartlar buna zorlayacak ve tutacak bu 3 lü.

Hüseyin Kurt
14.01.2008, 17:27
transfer mi
ne transferi
bu yönetimden transfer bekleyenlere şaşırıyorum.
:)

Travelair
14.01.2008, 17:30
Bu arada bize 1 milyon €'ya malolan, kaçarak çok büyük hata yapmış olan, borcumuzun hiç bulunmadığı, sözleşmesinin 2009'da bittiği Risp'e ne oldu?
- Risp'i Ankaraspor'a verdik
- Sen nasıl buyurursan agam!

erkankoc
bence trabzonspor bu sene kume düsmelii...snra küllerinden dogup tekrar lige cikmali...artik bu ligi trabzon kaldiramiyo...bu acikca ortada..butun lig maclarini seyrediyorum ..en kotu takim biziz..kasimpasa bile dahill..gkdeniz ve yattara ile sadece olmaz bu is..transferde olmasin genclerle devam edelim sonucta duseceksek duselimm ve bitsin bu izdirap..nuri alcoda dansozluk yapsin bi tavernada etekte cok yakisir zaten

vadaa55
Yine taraftarı oyalama politikası, bu haberlerle taraftarın önüne bir yem at, oh ne ala. zaten bizler de ne hikmetse hep yiyoruz bunları.

Adem ÖZER
14.01.2008, 17:33
nuri ve transfer hemde en iyisi!!!
uyanın millet.

Ali Can
14.01.2008, 17:39
burası yine sohbet topiciğine dönmüş pehhhh......

erkankoc
14.01.2008, 17:44
alacaklari yok ama yinede videosunu koyalim :) ... iyi gölcüye benziyor, vuruslari iyi
xLG05_U2YxM

zeki golcuye benziyor da trabzonda ne isi var ..hayaqtinimi mahvedecekk

Jester
14.01.2008, 17:45
İşin trajikomik tarafı bu yönetim imza attığı rezilliklerle çıtayı o kadar düşürdü ki, önümüzdeki günlerde yapılması kesin olan 3-4 transfer bile hemen herkesi bir şekilde heyecanlandıracak ve eleştiriler büyük oranda susacak. Yani herkes o kadar ümitsiz ki normalde sıradan olarak değerlendirilebilecek birkaç hamle bile çok büyük etki yaratacak.

Mesela şu bir hafta içinde herkesin malumu olan listeden 3-4 oyuncu gönderilse, bu uyuncuları kullanarak süperligden 2-3 aklı başında adam alınsa(Selçuk, Erman Özgür,Tjikuzu, De Nigris gibi) , 1-2 tane Stepanov ayarında yabancı alınsa, 2 de Ceyhun ve Eren gibi gurbetçi eklense millet ayağa kalkar.

Halbuki Trabzonspor gibi bir kulüp için son derece sıradan olması gereken adımlar bunlar.

Yani adamların beceriksizliği bile kendileri için bir fırsata dönüşüyor, ne iş be..

vadaa55
14.01.2008, 17:49
İşin trajikomik tarafı bu yönetim imza attığı rezilliklerle çıtayı o kadar düşürdü ki, önümüzdeki günlerde yapılması kesin olan 3-4 transfer bile hemen herkesi bir şekilde heyecanlandıracak ve eleştiriler büyük oranda susacak. Yani herkes o kadar ümitsiz ki normalde sıradan olarak değerlendirilebilecek birkaç hamle bile çok büyük etki yaratacak.

Mesela şu bir hafta içinde herkesin malumu olan listeden 3-4 oyuncu gönderilse, bu uyuncuları kullanarak süperligden 2-3 aklı başında adam alınsa(Selçuk, Erman Özgür,Tjikuzu, De Nigris gibi) , 1-2 tane Stepanov ayarında yabancı alınsa, 2 de Ceyhun ve Eren gibi gurbetçi eklense millet ayağa kalkar.

Halbuki Trabzonspor gibi bir kulüp için son derece sıradan olması gereken adımlar bunlar.

Yani adamların beceriksizliği bile kendileri için bir fırsata dönüşüyor, ne iş be..
İyi de, bunlar bu dediğin beceriksizliği bile beceremeyecekler.

Fatih
14.01.2008, 17:56
fatih kaç yaşında bu hürriyet.. kendimi bildim bileli hatırlıyom bu ismi bi yerlerden.. ama genellikle 2. ligden..

http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/profil_fotolar/hurriyet_gocer.jpg

Kişisel Bilgileri

Doğum Tarihi:25.10.1981
Uyruğu:Türkiye
Pozisyon:Orta Saha
Boy:177 cm
Kilo:75 kg
Oynadığı Takımlar:Ankaraspor Altyapı

Onur Akyüz
14.01.2008, 18:09
bence trabzonspor bu sene kume düsmelii...snra küllerinden dogup tekrar lige cikmali...artik bu ligi trabzon kaldiramiyo...bu acikca ortada..butun lig maclarini seyrediyorum ..en kotu takim biziz..kasimpasa bile dahill..gkdeniz ve yattara ile sadece olmaz bu is..transferde olmasin genclerle devam edelim sonucta duseceksek duselimm ve bitsin bu izdirap..nuri alcoda dansozluk yapsin bi tavernada etekte cok yakisir zaten

allah korusun ne küme düsmesi,kafama sikarim walla öyle bisiy olursa..!

Serdar A
14.01.2008, 18:12
Türkiyedeki transfer mantığı kökünden yanlış. Bu çarpıklığın en önemli temsilciside Trabzonspor.

Şunu kabul etmek gerek. özellikle son on yılda dünyanın hemen her yerinde büyük altyapı yatırımları oluştu. Şu an az 20 ülkede inanılmaz bir 86-90 jenerasyonu geliyor. Almanya futbol endüstrisi sayesinde bu listenin son sıralarındada olsa Türkiye'yi görüyoruz.

Öyle tahmin ediyorum Ersun hocanın bahsettiği 800-900 oyunculuk takip listesi ağırlıklı olarak buralardan oluşmakta.

Sonuçta burada oyuncu tanıtmaya çalışan bizlerin çoğu bunu bir hobi olarak sürdüyor. Yani rahatlıkla bu konuda tecrübe maddi kaynak ve ilişkiler sahibi bir hocanın bizim önerdiklerimizi öteden beri takip ettiği çıkarımını yapabiliriz.

Burada vermek istediğim mesaj şu; Dünyada artık hakikaten vazgeçilmez oyuncu yok. Gerek transfer politikanızda takip ettiğiniz oyuncuların , gerekse kadro yapısını zorlayan , kimyası uyuşmayan oyuncuların istisnasız yerine yenisini bulabilirsiniz. Eğer gerekli altyapınız varsa... ( araştırma ekibi ve genç takımlar direktörleri )

Büyük liglerde oyuncuları vazgeçilmez yapan genellikle marka değerleri ve deneyim faktörüdür. ( sadece saha içinde sportif deneyim değil , yaşam standartına uyum , mental yeteneklerin gelişimi gibi konular söz konusu )
Trabzonspor ve mücadele ettiği süper lig henüz yeni yeni endüstirileşen , ekonomik ve toplum içindeki sosyolojik yapısı olarak daha çok yol kat etmesi gereken bir organizasyon olduğu için böyle kaygıları fazlasıyla yaşamaması gerek. Henüz onlarca şartı altyapıyı yerleştiremeden bunun suni olarak oluşturulması başta Trabzonpor olmak üzere hedefleri olan bütün Türk takımlarına zarar vermiştir. Bu zarardan bile bile rant için , taraftarın popilist yaklaşımlarını kullanarak onlarca yönetici ve muhalifleride yararlandı durdu.

İçmeye ayranımız olmadığı için tahterevanla gittiğimiz bu operasyonlar bütün Türk takımlarının sırtında dev bir kambur oldu. Transfer başarısının paraya endeksli olmadığını; Güçlü ilişkilerin , profesyonel çalışanların , zeki politikaların ürünü olduğunu anlayamadık.

Lavezzi'lerle Fernandao'larla aylarca uyuyup sanki bu oyuncuların dünyada eşi benzeri olmadığına inanır olduk. Bu oyuncular gökden zembille inmiyor, hiçbir yönetici nasıl olurda bu oyuncuları daha değerini bulmadan haber sahibi olacak ilişkilere sahip olmaz ?

E o zaman adama sormazlar mı , Ersun Yanal'ı niye göreve getirdin diye ?

Selçuk Çetin
14.01.2008, 18:22
xLG05_U2YxM

german denis arjantinin gol makinası (gol vuruşları iyi demişsin :D ) almanlar ve ispanyolların takibinde ( alis harikalar diyarında ) uyanın

Emirhan Makul
14.01.2008, 18:30
ya arkadaşlar yattara beşiktaşda haberi yalan mı bi söyleyin ya lütfen

Selçuk Çetin
14.01.2008, 18:38
Yalan Yalan Merak Etme Bİzden BaŞkasi Çekmez Onun Kahrini Ayrica Kaynakt Uydurmacinin Önde Gİdenİ Kİm / Can KaryaĞdi = Cevat Kol

Cem Balcı
14.01.2008, 18:39
Yalan Yalan Merak Etme Bİzden BaŞkasi Çekmez Onun Kahrini Ayrica Kaynakt Uydurmacinin Önde Gİdenİ Kİm / Can KaryaĞdi = Cevat Kol

inşallah öyledir,bide başımıza bu çıkmasın.

Emirhan Makul
abi can karyağdının bilgileri herzaman doğru çıkmışdır ya yönetimden bi açıklama gelsin ya böyle olmaz bu iş çok ciddi bi haber

Sunny53
gittim geldim yeni isimler yeni yotövbe(youtube) görüntüleri çıkmış piyasaya
Alla alla arkadaslar transfer yapılacak dedik hemen ar-ge çalışmalarına başlamışsınız
biraz yavaş
sonra üzülüyoruz:(

Selçuk Çetin
14.01.2008, 18:41
abi can karyağdının bilgileri herzaman doğru çıkmışdır ya yönetimden bi açıklama gelsin ya böyle olmaz bu iş çok ciddi bi haber

neresi ciddi ben hiç inanmadım

Emre7
14.01.2008, 18:42
allah korusun ne küme düsmesi,kafama sikarim walla öyle bisiy olursa..!

tek olmazsın o konuda çoık adam var sıkacak.... küe düşmez bu takım ama çok eziyet çektirir....

Selçuk Çetin
14.01.2008, 18:43
bu can kar yağdı alex ile fernandau transferi için tamam dememişmiydi yok abi beşiktaş alamaz alsada yönetim bırakamaz stadı kulubüde istanbuldaki gazetesinide başına yıkarlar adamın

Emirhan Makul
14.01.2008, 18:45
bu can kar yağdı alex ile fernandau transferi için tamam dememişmiydi yok abi beşiktaş alamaz alsada yönetim bırakamaz stadı kulubüde istanbuldaki gazetesinide başına yıkarlar adamın

abi fatih tekkeyede öyle diyoduk ama gittti paşa paşa iboda giderse ben dayanamam ya

Murat Keçeci
14.01.2008, 18:46
akşam erman diyordu trabzon küme hattında bile bulur kendısını şansal dedi yok hocam trabzon düşmez erman niye öyle diyorsun dedi şansal yine düşmez hocam düşmeeeez dedi

Selçuk Çetin
14.01.2008, 18:49
allah sonumuzu hayır etsin yattara ile gökdenizimiz kalmış forma aşkına renklerin aşkına ne oldu gadaşım daha önce onlarmı vardı / artık bana barışı seyretmek daha fazla keyif veriyo varsın yattarada olmasın kalenin arkasında taraftara top cambazlığı yapsın ( yatarrayı bende çok severim ama bu durumda değil)

akdin
14.01.2008, 18:49
Trab"son"spor olma yolunda hızla ilerliyoruz,biz bilinir futbolcu alamayız,almamalıyız,aldığımız futbolcu ile üç yıllık mukavele yapıp ikinci yılın sonunda satmalıyız.İlginç bir raslantı olarak belirteyim;fb'den Marco gidiyor,bizim talip olduğumuz Selçuk'un peşine düştüler.Bu sefer kaptırmamalıyız,"kanımca"........

Murat Keçeci
14.01.2008, 18:50
yattara olayını kısaca şöyle özetleyeyim

barış IN yattara AUT

Murat Varol
14.01.2008, 18:50
biz alana kadar alex ve fernandao futbolu bırakacak. on yıl daha transferde isimleri anılır her transfer sezonunda aynı isimler geçiyor burda bir gariplik var.gerçi neremiz doğru. can karyağdı yattarayla konuşmuş ben lig tv de seyrettim beşiktaş teklif yapmış istanbulun gece alemlerine heveslenmiş yattara. ayrıca programa ceyhun bağlandı ben adana maçında kimseye bağırmadım dedi.vs...

Sunny53
14.01.2008, 18:51
abi fatih tekkeyede öyle diyoduk ama gittti paşa paşa iboda giderse ben dayanamam ya

dostum daha gençsin biz ne yıldızlar gördük bu kadroda ellerini kollarını sallaya sallaya gittiler
yattara da gitsin bırakın adam istanbulda alemlere aksın
zaten bjk de taraftar onu halleder buna inan
çarşı yattaraya karşı pankartını açarlar
çünkü yattara alem için gidecek istanbula
bunu unutma
Trabzonda ki çıtırları çıtırdattı sırada istanbulun nazlı bayan arkadasları kaldı
bundan dolayı hiç üzülme gitsin
sonunu hep beraber izleriz

Murat Varol
14.01.2008, 18:51
allahtan arıyorlar küme düşelim istiyorlar
oerman yok mu o erman

KUTADGU
14.01.2008, 18:54
Stichus, yok.
Pelikan, yok..
boşversene yok....

Nerde bu guguklu kuşlar...
Bekliyoruz....

Dip.Ing.Mag.
evet bugun de bu forum dayim , yine bi umutlan girdim belki birini almissizdir diye ama nerdeee bendeki de i$ i$te ya..

Murat Altun
yaww Trabzonda durmak isteyen iyi futbolcu olurmu artık Ancak bizim bir sürü kazma kalır onlarda başka nerede oynayacaklar hangi takıma gidecekler burada ne güzel para kanazıyorlar Bende Gökdeniz in yattaranın yerinde olsam gitmek isteerim hedefei olan adam gibi yönetimi olan büyük takıma giderim ziya ile nuri ile haytımı futbolumumu karartayım Yanarım yanarımda nuri gider ayak ersun hocayıda yakıyor onada yanarım

Murat Keçeci
yattara istanbula giderse karısı kesin boşar onu lailadan reinadan çıkmaz bu adam yattara bjkya gitse serdar özkan oynamıycak o zaman yada yattara yedek kalacak sonrada keşke trabzondan ayrılmasaydım diye yalvarır

Emirhan Makul
dostum daha gençsin biz ne yıldızlar gördük bu kadroda ellerini kollarını sallaya sallaya gittiler
yattara da gitsin bırakın adam istanbulda alemlere aksın
zaten bjk de taraftar onu halleder buna inan
çarşı yattaraya karşı pankartını açarlar
çünkü yattara alem için gidecek istanbula
bunu unutma
Trabzonda ki çıtırları çıtırdattı sırada istanbulun nazlı bayan arkadasları kaldı
bundan dolayı hiç üzülme gitsin
sonunu hep beraber izleriz

istanbul takımlarında disiplin vardır şimdi iiboo bizde pişti piştiii meyvesini onlar yerse üzülürümm bjk avrupada da oynuyor ibo değişik bi oyun sergileyebilir gitmesin o bizim yıldıızımız

akdin
14.01.2008, 18:55
allahtan arıyorlar küme düşelim istiyorlar
oerman yok mu o erman

Karizmanı çizdirmeyeceksin,yoksa konuşurlar,kümeye diye de bağırırlar,hepsinin kuyruk acısı var........

Sunny53
14.01.2008, 18:56
Stichus, yok.
Pelikan, yok..
boşversene yok....

Nerde bu guguklu kuşlar...
Bekliyoruz....

Stichus nerde
daga kaçtı
Dag nerde
pelikan yaktı
pelikan nerde
uçtu gitti:)

Murat Varol
14.01.2008, 18:57
yok gökdeniz ilk önce karaladığı formasını ak edecek ondan sonra gidecek onun borcu var

Dip.Ing.Mag.
14.01.2008, 18:57
Stichus nerde
daga kaçtı
Dag nerde
pelikan yaktı
pelikan nerde

onlarin yerine ben varim :D

Emre7
14.01.2008, 18:58
32 dane kullanıcı bekliy biri yazacak diye ahhh yönetim ahhh.... bombaların gaza döndü balon oldun yalan oldun ...

Murat Keçeci
14.01.2008, 18:58
trabzonsporun fenerbahçeye eskiden uyguladığı politikayı şimdi fener trabzona karşı uyguluyor eskiden trabzon gelecek vaadeden adamları bulurdu abdullah ogun gibi kullanıp kullanıp son kullanma tarihi geçtimi fenere satardı şimdide tam tersi oluyor fenerin sağbeki serkan balcıyı kullandı kullandı bize sattı yerini gelecek vaadeden gökhan gönülle doldurdu

Sunny53
14.01.2008, 18:59
istanbul takımlarında disiplin vardır şimdi iiboo bizde pişti piştiii meyvesini onlar yerse üzülürümm bjk avrupada da oynuyor ibo değişik bi oyun sergileyebilir gitmesin o bizim yıldıızımız

yaw delikanlı yattaranın en dışkı oldugunu ben biliyorum
senin için rahat olsun
o bizim yıldızımız falan degil yıldız olan çıkar sahada topunu oynar
yıldız olan takımı için fedakarlık yapar

geçelim şu adamsendeciligi
bırak gitsin
ben sonunu biliyorum
yattara ne meziyeti var
bir çalım yetenegi var geri gelir gelmez
yoruldu mu bir daha oynatamazsın iki kişi ile bastın mı topu kaptırır

Murat Varol
14.01.2008, 19:00
beşiktasta disiplin filan yok bkz. ilhan mansız sergen yalçın ve günümüzde de burak ibrahim akın ve diğerleri. antreman sahası gece kuluplerine yakın herhal

Emre7
14.01.2008, 19:00
ŞİLİLİ KALECİ NICOLAS MIROSLAV GENÇLERBİRLİĞİ'NDE
ANKARA - Turkcell Süper Lig'de korkulu rüya görmemek için transfer çalışmalarına hız veren Gençlerbirliği, Şilili kaleci Nicolas Miroslav Periç'i 1 yılı opsiyonlu 3,5 yıllığına renklerine bağladı.

Murat Varol
14.01.2008, 19:01
bize fatih gibi kaybettiğinde gözyaşı dökecek adam lazım yıldız böyle olur

Emirhan Makul
14.01.2008, 19:03
o zaman yattara gittiğine göre sağ tarafada bi adam lazım

Murat Keçeci
14.01.2008, 19:03
yattara gibi adamlar paranın yıldızıdır belçika liginde küme hattında oynayan antwerpten almıştık onu adam ettik 250 bin dolara oynarken fiyatına yuzde 400 zam yaptık yine yaranamadık ama yukarda Allah var onun sopası yok bekleyip görecez yattara beyin sonunu

Samet Yildirim
14.01.2008, 19:05
saglam bi yönetim ve baskan gelsin ne yattara gider nede baskasi...insallah da gelecek....ama bu yönetim kesin bi santrafor alacak ben bu yönetimin bukadar berbat olmasina ragmen bunu söylüyorum yüzde 99 degil yüzde yüz birtane santrafor gelecek...

Sunny53
14.01.2008, 19:06
beşiktasta disiplin filan yok bkz. ilhan mansız sergen yalçın ve günümüzde de burak ibrahim akın ve diğerleri. antreman sahası gece kuluplerine yakın herhal

bjk de tamamen bir gece kulubü hayatını yaşanır bunu çok iyi bilirim
her yabancı futbolcuya önce içki içirilir istanbulda gezdirilir sonra bir gece kulubü ve imza
bjkde işler böyledir
bunu ciddi söylüyorum
çünkü öküz sinanın gece hayatı renklidir :D

Ünal Er
14.01.2008, 19:08
yattara ne yapmış ki Trabzona şimdi havalara giriyor, bizden başka kimse katlanmaz ona, bizde de 3-5 doğru adam olsa ilk 11 de .ah oynar

zahido
14.01.2008, 19:11
Can Karyağdı;

Biz burda yattara biseylerin pesinde derken bazilari yattara sonuna kadar hakli demislerdi.. Merak ediyorum acaba besiktasa gitse yine yattara hakli adam gec almis parasini gidicek tabi.. Snucta EKMEK!!!! parasi kazaniyor mu diycekler??? yoksa bizim sozumuze mi gelicekler??

Emre B.
Yattara iyi futbolcu ama iki sene onun yüzünden Avrupa'dan elendik.

Murat Varol
sinan engin hiç burnundan kıl aldırmıyor ama ben geldim artık benden sorulur buralar havasında.iki üc haftdır bjk taraftarı bize yattarayı alın diye mesaj atıyor bjktv ye para etse de satsak belki transfer yapar bu adamlar nazzlı futbolcuyu sevmiyorum

TolgaTopçu61
14.01.2008, 19:12
red bull salzburg dan vargas i istiyormusus,ama daha resmi teklif yokmus

Murat Keçeci
14.01.2008, 19:12
barış 10 tane yattara eder zamanla bunu herkes görecek yattaranın gidişi bir eksiklik değildir bizim eksikliğimiz forvet oyun kurucu ve savunmanın hepsi

Emirhan Makul
14.01.2008, 19:19
sağ kanatda kim oynayacak yattaranın yerine

Ünal Er
14.01.2008, 19:19
herşeyi anlarım abicim kondüsyonu olmayan adamı anlamam, Allah vergisi değilki calışırsın direncli olursun kondüsyonun olur 90 dakka 120 dakka koşarsın, bunun için çuvalla para alıyor bu ..... koşmayan adamın takımda işi yok, yattara efendisinin kondusyonu gelecekte 90 dakka koşacak diye yıllardır bekliyoruz ayıp be ayıp

Murat Keçeci
14.01.2008, 19:20
gökdeniz oynar barışta oynar

Sunny53
14.01.2008, 19:21
red bull salzburg dan vargas i istiyormusus,ama daha resmi teklif yokmusşu bizim 33 yaşında ki vargas mı?????????????

TolgaTopçu61
14.01.2008, 19:21
şu bizim 33 yaşında ki vargas mı?????????????
31 yasinda

Ünal Er
14.01.2008, 19:22
alt yapıdan biri oynasın kim oynarsa oynasın koşsun bizim gibi seyretmesin yeter

Samet Yildirim
14.01.2008, 19:22
barış 10 tane yattara eder zamanla bunu herkes görecek yattaranın gidişi bir eksiklik değildir bizim eksikliğimiz forvet oyun kurucu ve savunmanın hepsi

tamam tamam anladik yattarayi yerine dibine soktun anladik hayret bisi......bende sana tam tersi IBRAHIM YATTARA OOOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO dünyada yok böyle futbolcuuuu yattara büyüksün aslanim benim...ama bosuna tartisiyoruz sezon sonu görecegiz gidicek mi kalacak mi hele su kongre gelsin ve gecsin ozaman daha da belli olur ama 1-2 kisi var baskanlik icin onlar gelsin ozaman görürüm ben yattara gidiyor mu....SIKIGSA gitsin ya bakalim...

Emirhan Makul
14.01.2008, 19:23
he o zaman sorun yok yataranın gitmesinde babamda öyle diyo en başda o gitsin diye ben zarar vereceği kanısındayım ama sizlerde öyle diyosunuz iyi o zaman gitsin bakalım

Zafer BİLGİN
14.01.2008, 19:24
yattara için her zaman yazdığım yorumumu yine yazıyorum

yattara çölde susuzuktan ölmek üzereyken bulunan bulanık çamurlu bir suya benzer

ne içebilirsin ne geçebilirsin

Sunny53
14.01.2008, 19:24
he o zaman sorun yok yataranın gitmesinde babamda öyle diyo en başda o gitsin diye ben zarar vereceği kanısındayım ama sizlerde öyle diyosunuz iyi o zaman gitsin bakalım

o zaman dostum niye ben dayanamam falan diyorsun ilk başlarda alla alla:)

Sunny53
14.01.2008, 19:25
31 yasinda
önemli olan diş sayısı
onları saydık mı?:)

firidin61
14.01.2008, 19:26
Arkadaşlar,

Daha öncelerde de bu ricalarda bulunuldu tekrarlamak istiyorum LÜTFEN topic i chat sayfasına dönüştürmeyelim herkez bu topic de TRANSFER haberlerini okumak istiyor...Kimse şahsi algılamasın!
Rica edicem...

Saygılarımla...

TolgaTopçu61
14.01.2008, 19:27
önemli olan diş sayısı
onları saydık mı?:)
ha 31 ha 33 savunmaya tecrübe getirirdi

Onur
14.01.2008, 19:28
Sözü geçen Vargas

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/6061/jorgevargas/transferdaten.html

Filika
14.01.2008, 19:28
Arkadaslar, bunu baslik olarak atmak istedim, niye atamiyorum? Beni yasakladi mi bu forum? Öyleyse buraya yazarim ben de...

Öncelikle beni ve ortagimi (pelikan rumuzuyla yazan) forumun eskileri bilecektir. 2 sene önce Dünya Kupasi baslarken, ben Almanya'da, o Londra'da kulübümüz yararina transferlerin pesinde kosuyorduk. Hatta bize burada inanmayip, yöneticilerden yerimizi tespit etmesini isteyenler bile olmustu ki, o zaman kolombiya'nin acilis maci icin Münih'te oldugum (su an oldugu gibi), ortagimin da Londra'da oldugunu tespit etmislerdi.

Neyse, bunlar bu islerin ayrintilari. Burada heyecanlanarak, siz Trabzonlu kardeslerime müjdeli haberleri ima etmistik, ama maalesef listemizdeki ikinci isimleri telaffuz ederek, gercek isimleri bir süre daha saklamak zorunda kaldik. Listemizde alternatif isimlerden biri Wanchope, digeri is McBride'ti. Ikisi de dünya kupasinda oynayacak oldugu icin, peslerinden kostuk, ama asil hedeflerimiz Bayern Münih'li Santa Cruz ve o zaman Henry'nin belki 2. yedegi, Türkiye'de de pek taninmayan Adebayor'du. Iki oyuncuyla da müthis yol aldik, bir yandan hem pazarligi kizistirmak, hem de alternatifsiz kalmamak icin Wanchope ve McBride'la da el sikistik. O zamanki yönetim, bu vizyonu gösterse, bugün Santa Cruz ve Adebayor, Trabzon'daydi, ya da belki de onlari da coktan satmisti, futbolcu satmayi siar edinenler.

Bunlari niye yaziyorum biliyor musunuz? Cok kisa bir süre öncesine kadar Santa Cruz'la Adebayor'un pesinde kosup, imzaya ramak kala, yönetimin geri gelin emriyle, Trabzonsporumuz, bugün hangi futbolculara kaldi, görüyorsunuz.

Bu is bir vizyon isidir, Fatih Tekke + Stephanov'un satis paralarini koyun, bu 2 oyuncuyu 2 sene önce alabiliyorduk, ve elimizde her zaman piyasasi olan, bugün satsan 2 sene öncesine göre 3 kat para edecek oyuncular olurdu. Bugün hangi yabanci futbolcunun Avrupa piyasasinda degeri var?

Bunlari niye yazdim arkadaslar? Ben de doldum artik. Yeter vallahi, canim burnumda. Yerinizi isgal ettiysem özür dilerim,

En büyük Trabzonspor'umuz!

Murat Keçeci
14.01.2008, 19:29
yattara her zaman iyi bir takımda yedek olup sonradan bişeler yapabilecek bir adam ama gittiği yerlerde bakalım yedekliği kabullenir mi merak ediyorum

Filika
14.01.2008, 19:33
Stichus nerde
daga kaçtı
Dag nerde
pelikan yaktı
pelikan nerde

Bu mesaji geri geri okurken, yeni gördüm. Pelikan'i sahsen tanirim, ortak is yapariz. Yazacak mecali kalmadi onun da. Selamlarinizi iletirim.

sanatik
14.01.2008, 19:39
saglam bi yönetim ve baskan gelsin ne yattara gider nede baskasi...insallah da gelecek....ama bu yönetim kesin bi santrafor alacak ben bu yönetimin bukadar berbat olmasina ragmen bunu söylüyorum yüzde 99 degil yüzde yüz birtane santrafor gelecek...

Nasil bu kadar emin olabiliyorsun. Hem biri gelse bile umut bulutdan iyi olacagini kim söylüyor ? Bu yönetim kac tane dogru transfer yapabildiki ? Bir tane stepanov vardi onuda kaptirdilar.

Samet Yildirim
14.01.2008, 19:47
Nasil bu kadar emin olabiliyorsun. Hem biri gelse bile umut bulutdan iyi olacagini kim söylüyor ? Bu yönetim kac tane dogru transfer yapabildiki ? Bir tane stepanov vardi onuda kaptirdilar.

bekle hep birlikte görelim yüzde yüz alacaklar...transferi yönetim yapmyior ERSUN YANAL`in istedigi oyuncu aliniyor yani yönetim futbolcu secmiyor ...

Emirhan Makul
14.01.2008, 19:48
o zaman dostum niye ben dayanamam falan diyorsun ilk başlarda alla alla:)

bilmem bana acaip geldi diyorum ve konuyu kapatıyorum yeni transfer gündemine dönelim

Murat Keçeci
14.01.2008, 19:49
arkadaşlar havaalanının karşısına ts yönetimi şanlı tarihimiz sattınız diye pankart asılmış inşallah devamı da gelecek

Sunny53
14.01.2008, 19:49
JORGE VARGAS
Birthday: February 8, 1976
Height: 180 cm
Nationaliy: CHL
Number: 31
Position: Defender

Zodiac: Aquarius
Hobbies: Reading, cinema, sleeping
Motto: "Always give your best!"
Family Status: Married to Debora

Previous Clubs
AS Livorno
FC Empoli
Reggina Calcio
Universidad de Catolica

Last Club
AS Livorno

Previous Titles
1997 Chilean Champion

Greatest Success
Playing in the Series A,
1999 debut in the Chilean National Team, and proving myself there

National Team: Bundesliga:
Games: 51 (for Chile) Games: 39
Goals: 1, a penalty against Uruguay

Sunny53
14.01.2008, 19:50
bir saniye ya
şu vargas olayını ortaya atıp kaçan kim?????*

TolgaTopçu61
14.01.2008, 19:51
bir saniye ya
şu vargas olayını ortaya atıp kaçan kim?????*
ben attim da kacmadim daha burdayim

RealOttoman
14.01.2008, 19:52
arkadaşlar havaalanının karşısına ts yönetimi şanlı tarihimiz sattınız diye pankart asılmış inşallah devamı da gelecek
Onlar da çok tınladı dimi bu pankartı..!

Sunny53
14.01.2008, 19:53
ben attim da kacmadim daha burdayim

üstat nerden duydun kaynak verirmisin???????????

Filika
14.01.2008, 19:54
Ya arkadaslar, bazen kas yaparken göz cikariyoruz. Tepkinin en sertine layik bu yönetim de, anli sanli tarihi sattiniz ne demek? Cok agir olums bu. Kimse satamaz Trabzon'un sanli tarihini, degil yönetim cihan toplansa, tarihi satmak ne demek.

TolgaTopçu61
14.01.2008, 19:54
üstat nerden duydun kaynak verirmisin???????????
avusturya nin bir sayfasinda yaziyor.göndercem simdi sayfa biraz yavas aciliyor

Sunny53
14.01.2008, 19:56
ama çevirisini gönder
ben pek sanmıyorum
sadece fiyat konusu ucuzdur
belki o yüzden birileri önermiş ve
avusturya basınına servis yapmıştır
ne kadar şaibeli konuştum dimi:)

Travelair
14.01.2008, 19:57
Arkadaslar, bunu baslik olarak atmak istedim, niye atamiyorum? Beni yasakladi mi bu forum? Öyleyse buraya yazarim ben de...

Öncelikle beni ve ortagimi (pelikan rumuzuyla yazan) forumun eskileri bilecektir. 2 sene önce Dünya Kupasi baslarken, ben Almanya'da, o Londra'da kulübümüz yararina transferlerin pesinde kosuyorduk. Hatta bize burada inanmayip, yöneticilerden yerimizi tespit etmesini isteyenler bile olmustu ki, o zaman kolombiya'nin acilis maci icin Münih'te oldugum (su an oldugu gibi), ortagimin da Londra'da oldugunu tespit etmislerdi.

Neyse, bunlar bu islerin ayrintilari. Burada heyecanlanarak, siz Trabzonlu kardeslerime müjdeli haberleri ima etmistik, ama maalesef listemizdeki ikinci isimleri telaffuz ederek, gercek isimleri bir süre daha saklamak zorunda kaldik. Listemizde alternatif isimlerden biri Wanchope, digeri is McBride'ti. Ikisi de dünya kupasinda oynayacak oldugu icin, peslerinden kostuk, ama asil hedeflerimiz Bayern Münih'li Santa Cruz ve o zaman Henry'nin belki 2. yedegi, Türkiye'de de pek taninmayan Adebayor'du. Iki oyuncuyla da müthis yol aldik, bir yandan hem pazarligi kizistirmak, hem de alternatifsiz kalmamak icin Wanchope ve McBride'la da el sikistik. O zamanki yönetim, bu vizyonu gösterse, bugün Santa Cruz ve Adebayor, Trabzon'daydi, ya da belki de onlari da coktan satmisti, futbolcu satmayi siar edinenler.

Bunlari niye yaziyorum biliyor musunuz? Cok kisa bir süre öncesine kadar Santa Cruz'la Adebayor'un pesinde kosup, imzaya ramak kala, yönetimin geri gelin emriyle, Trabzonsporumuz, bugün hangi futbolculara kaldi, görüyorsunuz.

Bu is bir vizyon isidir, Fatih Tekke + Stephanov'un satis paralarini koyun, bu 2 oyuncuyu 2 sene önce alabiliyorduk, ve elimizde her zaman piyasasi olan, bugün satsan 2 sene öncesine göre 3 kat para edecek oyuncular olurdu. Bugün hangi yabanci futbolcunun Avrupa piyasasinda degeri var?

Bunlari niye yazdim arkadaslar? Ben de doldum artik. Yeter vallahi, canim burnumda. Yerinizi isgal ettiysem özür dilerim,

En büyük Trabzonspor'umuz!

Sayın Filika, o dönemde Pelikan'ın ipuclarından Adebayor'u bilmiştik de bozulmuş terslemişti bizi adam Fransa'dan yıldız geldi ufak atın diye :D. Hizmetlerinize teşekkürler. Sakın yılmayın elbet o yönetime birgün bir akıl sahibi gelecek :(

Filika
14.01.2008, 19:58
Vargasin fiyatini Sinan Engin de sorup duruyordu, bilmiyorum onlar ne kadar ciddi...

Ustaalioğlu
14.01.2008, 19:58
bu da bir yonetim salakligidir... son senesine girmis futbolcuyla nicin anlasma yapmamislar, yattara trabzonda mi dogdu, babasinin klubu degilya, kim fazla verir, nerde mutlu olacagini dusunurse oraya gider...

Kaan
14.01.2008, 19:59
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_r2_Ersun-Yanal012.jpg

Trabzonspor'da Alex ve Fernandao bilmecesi !..

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, transferde gelecek hafta şekilleneceğini düşündükleri çalışmaların olduğunu belirterek, "'Alex ya da Fernandao geliyor' diye bir şey söyleyemem ama şey olabilir" dedi.

Yanal, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının halen devam ettiğini ve dönemin son gününe kadar da süreceğini belirterek, "Herkes bu konuyu merak ediyor. Kaliteli oyuncu alabilmek hakikaten bu dönemlerde çok zor. Biraz uğraş gerektiriyor. Önümüzdeki haftada şekilleneceğini düşündüğümüz çalışmalar var. Trabzonspor'un bundan sonraki kadro yapısına ve hedeflerine uygun şekilde yarışabilecek bir kadroyu oluşturmak yıllardan beri bir sıkıntı. Ancak sonuca ulaşabilmek, kadro kalitesini ve sürekliliğini sağlayabilmek adına bu çalışmayı yapmak zorundayız" dedi.

ALEX VE FERNANDAO KONUSU
Kamuoyunda gündemde dolaşan Alex ve Fernandao hakkındaki görüşlerini de dile getiren Yanal, şöyle dedi: "Alex ve Fernandao, Trabzonspor takımının takip ettiği oyunculardı. Bizler de bildiğimiz ve takip ettiğimiz oyuncular olduğu için bu konuda hemfikir olmuştuk. Biz herkesin bildiği ve ortak fikir elde ettiği oyuncularla çalışmak istiyoruz. Trabzonspor'da yapmayı düşündüğümüz en önemli yapılandırmalardan birisi de budur. Bugün hadi transfer yapalım deyip transfer yapmak çok tehlikelidir. Aynı zamanda hızlı değişen kadrolarda problem yaşanması da çok normal ve doğaldır. Trabzonspor da bu konularda yıllarca ciddi problemler yaşamıştır."
Çok kaliteli transferlerin uzun zamanda yapıldığının bilindiğini, bir günde istenen oyuncuyla masaya oturup onu almakta zorlanılacağını da kaydeden Yanal, "Hiçbir zaman hiçbir transfer kapanmaz. Her şey her an değişebilir. 'Alex ya da Fernandao geliyor' diye bir şey söyleyemem. Bu temasların hepsi şu anda günceldir. Biz o oyuncularla ilgili defteri kapattık ve başka bir tarafa koyduk. Başka oyuncularla da görüşüyoruz. Ama her şey olabilir" dedi.
İyi transferler yapılması adına oldukça yoğun ve zor bir dönem yaşandığını ifade eden Yanal, şöyle devam etti: "Bundan sonra oluşabilecek kadronun iyiliği için yapmamız gereken, doğru tercihlerle, doğru hedefe, uygun kişilerle beraber olmak. Yoksa transfer olsun diye oyuncu transfer etmek hiç birimizin hakkı değil. Aksine böyle davranmak çok ciddi hata. Bunlar daha önceleri yapıldı, yapılmadı tartışmasına girmek istemiyorum. Zaten sonuçlarımız ortada. Bu sonuçlar, yarıştığımız takımların yapılarıyla değerlendirildiğinde oldukça net bir şekilde bu tablo karşımıza çıkıyor."
Kadro oluşturmanın hakikaten önemli bir süreç olduğunu ifade eden Yanal, şunları kaydetti: "Her şeyiyle birlikte o kadroyu mutlu olacağı bir hale getirmek de çok önemlidir. Bugün Trabzonspor'un şampiyon olamadığı, ancak hala ezbere sayılabilecek kadroları vardır. Şampiyon olan kadroları da vardır. O kadroların içerisindeki yapıya baktığımız zaman her dokuya uygun bir takım yaratmak zorundasınız. Eğer Trabzonspor'un hedeflerine uygun bir kadro yaratılmışsa ve bu başarısız olarak devam ediyorsa o zaman sorgulamak lazım. Ama hedeflere uygun bir kadro yoksa o kadroyu arayıp bulmak gerekiyor. Yoksa 4 basamak aşağıda, 4 basamak yukarıda olmak bir şeyi değiştirmiyor. Önemli olan kadroyu böyle yapmaktır. Şu andaki süreç böyle işlemelidir."

GÖNDERİLEN OYUNCULAR
Gönderilen oyuncular konusuna değinen Yanal, "Bu oyuncularla ilgili kararı bir günde vermedik. Transfer belli bir dönemi kapsıyor ve takımın aldığı sonuçlar da ortada. Bu sonuçlar sonrasında böyle iradenin oluşması gerekiyordu. Oyuncularımızı kullanmamayı düşündüğümüzü kendilerine ilettik ve bu şekilde ayrılmayı uygun bulduk" dedi.
Eldeki kadro yapısının birtakım zaaflar yarattığını ya da hedeflerin ve beklentilerin doğrultusunda sonuçların alınmadığını ortaya koyduğunu belirten Yanal, "Dolayısıyla Trabzonspor takımının bu değişimine herkesin katkısıyla ihtiyacımız var. Değişik fikirler mutlaka olacaktır. Herkes buna saygı duyuyor. Ama şu bir gerçek ki eğer yarışacaksanız ve zirvede olacaksanız bunu sağlayabilecek birkaç kaliteli oyuncumuzun da saha içerisinde sonucu değiştirecek alternatifleri olması gerekir. Şu andaki kısıtlılığımızın problemini yaşıyoruz" değerlendirmesini yaptı.
Takımın durumuyla ilgili tüm düşünceleri futbolcularıyla paylaştığını kaydeden Yanal, şöyle devam etti: "Trabzonspor'un takımı zirveye taşıyacak bir oyuncu yapısı, karakteri ya da vizyonuyla donanmış olup olmadığını herkes çok net biliyor. Buna oyuncular da dahil. Dolayısıyla bunu yaparken çok ciddi bir şekilde zamanı da iyi kullanmaya ihtiyacımız var. 15 günlük süreç içerisinde bu net olarak ortaya çıkacak. Yapmak istediğimiz birkaç transferin gerçekleşmesi durumunda birkaç kişiyle de ayrılık olabilir. Ama ben bugünden yarına böyle bir şey olacağını düşünmüyorum."

TolgaTopçu61
14.01.2008, 19:59
ama çevirisini gönder
ben pek sanmıyorum
sadece fiyat konusu ucuzdur
belki o yüzden birileri önermiş ve
avusturya basınına servis yapmıştır
ne kadar şaibeli konuştum dimi:)
zaten daha resmi teklif gelmemis diyor salzburg baskani.fiyati da 1,5 milyon€.

bu da kaynak http://www.sportnet.at/Channel.aspx?cid=a4a54f01-62ba-483c-9931-9cdf486ad008&aid=2612f696-fa14-4736-95e1-52eec8e85bd2

Sunny53
14.01.2008, 20:01
zaten daha resmi teklif gelmemis diyor salzburg baskani.fiyati da 1,5 milyon€.

bu da kaynak http://www.sportnet.at/Channel.aspx?cid=a4a54f01-62ba-483c-9931-9cdf486ad008&aid=2612f696-fa14-4736-95e1-52eec8e85bd2
1.5 milyon eurocuk mu
tamam hemen bir çek karalıyorum :D

bu arada haber yazmıyor veya benim türkçe lehçeli almancam zayıflamış:D

Bayundur Han
14.01.2008, 20:02
http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=9002&rid=4369

Hic sorma yav. Ama su Kalitniseve 4 milyonmu vermistik biz o zamanlar? Berbat futbolcuydu yav.

Sunny53
14.01.2008, 20:02
Keine Anfrage für Vargas
Nicht zur Debatte steht derweil ein Verkauf von Jorge Vargas zu Trabzonspor. Zuletzt war der Chilene negativ aufgefallen, als er nicht rechtzeitig zum Trainingsstart erschien. „Es liegt kein Angebot vor, also gibt es auch keine Verhandlungen“, sagte Hochhauser

bunu bana biri has bir şekilde çevirsin da gözünün yagını yiyim:)

TolgaTopçu61
14.01.2008, 20:03
1.5 milyon eurocuk mu
tamam hemen bir çek karalıyorum :D

bu arada haber yazmıyor veya benim türkçe lehçeli almancam zayıflamış:D
haber en alta yaziyor belki görmedin

Filika
Sayın Filika, o dönemde Pelikan'ın ipuclarından Adebayor'u bilmiştik de bozulmuş terslemişti bizi adam Fransa'dan yıldız geldi ufak atın diye :D. Hizmetlerinize teşekkürler. Sakın yılmayın elbet o yönetime birgün bir akıl sahibi gelecek :(

Panik yapmistir o, siz bilince :) Yoksa kimseyi kirmaz, hele bir Trabzonsporlu'yu asla.

gorut61
Takımımızın Karşıyaka'dan transfer ettiği kaleci Onur Kıvrak yarın (salı) 3.5 yıllık sözleşme imzalayacak. Onur'un imza töreni saat 12.00'de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.
resmi site

Bayundur Han
Keine Anfrage für Vargas
Nicht zur Debatte steht derweil ein Verkauf von Jorge Vargas zu Trabzonspor. Zuletzt war der Chilene negativ aufgefallen, als er nicht rechtzeitig zum Trainingsstart erschien. „Es liegt kein Angebot vor, also gibt es auch keine Verhandlungen“, sagte Hochhauser

hic bir teklif yok veya gorusmede yok diyor kisaca.

Ustaalioğlu
14.01.2008, 20:04
Hic sorma yav. Ama su Kalitniseve 4 milyonmu vermistik biz o zamanlar? Berbat futbolcuydu yav.

kalitnitsev :)) komisyoncu milnenin bize kazigidir o.. bundan 1 sene once talip bile olamazdik, sergen-oguz karisimi muhtesem fulbolcu deyip aldirmisti onu....

Özkan Erdem
14.01.2008, 20:04
Bu arada Lig Tv ana haber bülteninde Can Karyağdı, Tomas Jun'un Çek Cumhuriyetinden Teplice takımı ile anlaştığını söyledi.

Emirhan Makul
14.01.2008, 20:05
Bu arada Lig Tv ana haber bülteninde Can Karyağdı, Tomas Jun'un Çek Cumhuriyetinden Teplice takımı ile anlaştığını söyledi.

e hani freiburgda idi

Filika
14.01.2008, 20:05
Keine Anfrage für Vargas

Vargas icin Trabzonspor'dan bir teklif te yok, pazarlik ta yok diyor, kisaca.

gorut61
14.01.2008, 20:06

GERMAN DENİS KİMDİR?

haber61

TolgaTopçu61
Keine Anfrage für Vargas

kampa gec katilmis.
teklif yokmus,onun icinde görüsmelerde yokmus diyor baskanlari.

o kadarlan idare etsen:)

Sunny53
hic bir teklif yok veya gorusmede yok diyor kisaca.
kesin menajer oyunudur
yazın bir yere
bir menajer demiştir ki
Trabzonspor jurgen raus ubung vargas ihc bin melih:D
salzburg başkanı da
ohh meyn got kheriks turken demiştir :D

RealOttoman
14.01.2008, 20:07
Vargas icin Trabzonspor'dan bir teklif te yok, pazarlik ta yok diyor, kisaca.
Madem neden ismimiz geçiyo teklif yoksa:)

Emirhan Makul
14.01.2008, 20:08
ahanda denis

http://www.independiente1905.com.ar/futbol/plantel/denis_german_2007ap.jpg

Özkan Erdem
14.01.2008, 20:09
e hani freiburgda idi

Anlaşamamış onlarda, uzun süredir Teplice ile çalışıyormuş. Bu gece yönetimin bir toplantısı varmış sanırım, bir çok konuda karar alınacakmış. Ceyhun, Celaleddin, Risp, Ömer Rıza, Jun konuları, ve transfer yapma durumu falan filan..

Sunny53
14.01.2008, 20:10
tepe tepe oynar artık :)

Bayundur Han
14.01.2008, 20:10
Madem neden ismimiz geçiyo teklif yoksa:)

ismimiz nerede gecmiyorki. Guya Serhat Akinada 1 milyon teklif yapmisiz.

Murat Keçeci
14.01.2008, 20:11
Takımımızın Karşıyaka'dan transfer ettiği kaleci Onur Kıvrak yarın (salı) 3.5 yıllık sözleşme imzalayacak. Onur'un imza töreni saat 12.00'de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.
resmi site

üst üste bu kadar güzel haber vermeyin kalbime inecek

gorut61
14.01.2008, 20:12
benım anlamadıgım onur daha 19 yasında bır genc yetenek nıye bu adama 3.5 yıllık sözlesme önerılıyoda 5 yıllık sözlesme yapılmıyo yada 3+2 yapsınlar opsıyon bizde olsun

RealOttoman
ismimiz nerede gecmiyorki. Guya Serhat Akinada 1 milyon teklif yapmisiz.
Keine Anfrage für Vargas
Nicht zur Debatte steht derweil ein Verkauf von Jorge Vargas zu Trabzonspor. Zuletzt war der Chilene negativ aufgefallen, als er nicht rechtzeitig zum Trainingsstart erschien. „Es liegt kein Angebot vor, also gibt es auch keine Verhandlungen“, sagte Hochhauser.
Bu ne ki ya:)

Travelair
Denis tam bomba isim. Kim kaybetti de biz bulacağız Denis'i??

Samet Yildirim
14.01.2008, 20:16
Keine Anfrage für Vargas
Nicht zur Debatte steht derweil ein Verkauf von Jorge Vargas zu Trabzonspor. Zuletzt war der Chilene negativ aufgefallen, als er nicht rechtzeitig zum Trainingsstart erschien. „Es liegt kein Angebot vor, also gibt es auch keine Verhandlungen“, sagte Hochhauser.

kim bu ya LEVERKUSEN de mi oynyuor ?!?!

Bayundur Han
Keine Anfrage für Vargas

o haber baska. ona cevap yazmistim zaten. Fotomac gibi bir gazete atmistir ortaya. Bir cok yerde ismimiz geciyor. Suan Anderlechtedemi gorusuyoruz yani? oyle bir cok haber bulabilirim:

Serhat Akın

Ersun Yanal'ın ısrarla istediği Serhat ile '1 milyon dolar'a el sıkışan bordo-mavililer şimdi Belçikalılar'ı ikna peşinde.

Trabzon transferde bir cephe de Belçika'da açtı. Bordo-mavililer sezon sonunda serbest kalacak olan Serhat için 1 milyon euro isteyen Anderlecht'e 1 milyon dolar teklif etti. Trabzon yıllık 1 milyon dolara ikna ettiği golcü futbolcu için şimdi Belçika kulübüyle pazarlığı sürdürüyor.

Teknik Direktör Yanal'ın ısrarla istediği Serhat Akın, Kalsruhe'de 9 yıl oynadı. 2000'de F.Bahçe'ye gelen milli futbolcu 4 sezonda üç şampiyonluk yaşadı. Sarı-lacivertli forma ile 57 gol, 46 asist yaptı. 2005 sezonu sonunda Belçika'nın Anderlecht takımına transfer oldu.

Fotomaç

TolgaTopçu61
kim bu ya LEVERKUSEN de mi oynyuor ?!?!
red bull salzburg da oynuyor

Sunny53
14.01.2008, 20:19
biri bizim yerimize transfer teklifi yapıyor
bu ne biçim aymazlıktır yahu

Samet Yildirim
14.01.2008, 20:23
red bull salzburg da oynuyor

nerden cikti bu transfer haberi hic bi yerde göremedim de ?!?!?!

Kaan
14.01.2008, 20:23
o haber baska. ona cevap yazmistim zaten. Fotomac gibi bir gazete atmistir ortaya. Bir cok yerde ismimiz geciyor. Suan Anderlechtedemi gorusuyoruz yani? oyle bir cok haber bulabilirim:

Serhat Akın

Ersun Yanal'ın ısrarla istediği Serhat ile '1 milyon dolar'a el sıkışan bordo-mavililer şimdi Belçikalılar'ı ikna peşinde.

Trabzon transferde bir cephe de Belçika'da açtı. Bordo-mavililer sezon sonunda serbest kalacak olan Serhat için 1 milyon euro isteyen Anderlecht'e 1 milyon dolar teklif etti. Trabzon yıllık 1 milyon dolara ikna ettiği golcü futbolcu için şimdi Belçika kulübüyle pazarlığı sürdürüyor.

Teknik Direktör Yanal'ın ısrarla istediği Serhat Akın, Kalsruhe'de 9 yıl oynadı. 2000'de F.Bahçe'ye gelen milli futbolcu 4 sezonda üç şampiyonluk yaşadı. Sarı-lacivertli forma ile 57 gol, 46 asist yaptı. 2005 sezonu sonunda Belçika'nın Anderlecht takımına transfer oldu.

Fotomaç

Bu haber bugünün mü...? :D :confused:

Terzioğlu
14.01.2008, 20:25
Bugün rüyamda Ersun hocayi gördüm. Antrenman sonunda. Yusuf Kurtulus'da önden gidiyordu. Dedim hocam ne olur bir kere sans ver Yusuf'a. Oda olmaz dedi. Niye sordum. Dediki 14 haftadir yapamadigini 1 macta mi yapacak(bu bölümü tam olarak hatirlamadigim icin biraz sacma gelebilir :) ). Sonra bir hata yaparsa hepten kaybederiz dedi ve rüya bitti :)

Bu arada Onur imzalayacagina göre Yusuf isi ne olacak?

Bayundur Han
Bu haber bugünün mü...? :D :confused:

nein, baya olduda hikaye bunlar. Ben zaten karsiyim boyle haberlere. Yonetim sadece biz transfer calismalari yapiyoruz desin yeter birde sonuc alinsa.

TolgaTopçu61
nerden cikti bu transfer haberi hic bi yerde göremedim de ?!?!?!
http://www.sportnet.at/Channel.aspx?...1-52eec8e85bd2 (http://www.sportnet.at/Channel.aspx?cid=a4a54f01-62ba-483c-9931-9cdf486ad008&aid=2612f696-fa14-4736-95e1-52eec8e85bd2)

Samet Yildirim
14.01.2008, 20:26
http://www.sportnet.at/Channel.aspx?...1-52eec8e85bd2 (http://www.sportnet.at/Channel.aspx?cid=a4a54f01-62ba-483c-9931-9cdf486ad008&aid=2612f696-fa14-4736-95e1-52eec8e85bd2)

ok sagol simdi gördüm...

Sunny53
14.01.2008, 20:27
norrrriiiii efendi norrri efendiiiii
bana 1 forvet 2 ortasaha 1 kanat bir deee 1 stoperrrrr :D :D

Samet Yildirim
14.01.2008, 20:32

FORVET kesin de gerisini bilemem ama simdilik santrafor da yeter takim gol atamyior be:D

Zafer Fidan
14.01.2008, 20:34
FORVET kesin de gerisini bilemem ama simdilik santrafor da yeter takim gol atamyior be:D

hic de yol yemiyor dimi?? :D

Bayundur Han
14.01.2008, 20:35

heheh:P norriiiii

Samet Yildirim
14.01.2008, 20:36
hic de yol yemiyor dimi?? :D
yiyorda ama gol atamamaktn yiyor ama yinede en önemlisi santrafor takim zaten gol atamyior bide UMUT sakatlansa oyuncu kalmicak:D

A.Gökhan AKIN
14.01.2008, 20:37
alınacak hepsi alınacak bekleyin üç vakte kadar hepsi geliyor

champions
14.01.2008, 20:37
Denis falan yalan olur da geçen sene Rasmussen ismi geçiyodu ne oldu acaba bu çocuğa? Ortasahası Hüseyin-Aymandan oluşan takımın forvetine Shevayı alsan nafile!Önce ortasaha.. Farabi'nin yazdığı adam gibilerinden hani, bi yanlışlık yapıp alsalar şu çocuğu:rolleyes: sonra golcü daha sonra stoper 3 kalite topçu çok şey katar takıma Sabırlar!:)

Bu arada Paolo Guerrerodan haberi olan var mı Almanyadaki arkadaşlar?:)

Sunny53
14.01.2008, 20:39
samsunluyum55
ben seni başka bir taraftar sitesinde de gördüm
Albayraga çok yakın bir siteydi bu

Zafer Fidan
14.01.2008, 20:40
samsunluyum55

hahaha...saldiriiiiiiiin

ENGİN ÖZTÜRK
14.01.2008, 20:43
alınacak hepsi alınacak bekleyin üç vakte kadar hepsi geliyor

nerden biliyorsun abi alacaklarını bu yönetim hiç kimseyi alamaz

Terzioğlu
14.01.2008, 20:44
Denis falan yalan olur da geçen sene Rasmussen ismi geçiyodu ne oldu acaba bu çocuğa? Ortasahası Hüseyin-Aymandan oluşan takımın forvetine Shevayı alsan nafile!Önce ortasaha.. Farabi'nin yazdığı adam gibilerinden hani, bi yanlışlık yapıp alsalar şu çocuğu:rolleyes: sonra golcü daha sonra stoper 3 kalite topçu çok şey katar takıma Sabırlar!:)

Bu arada Paolo Guerrerodan haberi olan var mı Almanyadaki arkadaşlar?:)

Guerrero kaliteli bir golcü. Son maclarda iyi bir performans gösterdi ve ilk 11deki yerini kapti. Hamburg'un onu verecegini hic sanmiyorum. Adamlarin elinde baska forvet yok. Mohamed Zidan haric...

Samet Yildirim
14.01.2008, 20:45
samsunluyum55

hangi site ben bitane siteye üye degilim...
ve albayraka yakin diyorsan ozaman sacmalama....veya adami akrabasi herneyse demek istyiorsan ozaman sacmalama aklindan sil..

Muhammed KOÇ
14.01.2008, 20:46
ben transfer yapılacağını sanmıyorum.yapılsa bile güzel bi transfer olacağını da sanmıyorum.yeni yönetim ve yeni bir sezonla belki..

Samet Yildirim
14.01.2008, 20:47
Guerrero kaliteli bir golcü. Son maclarda iyi bir performans gösterdi ve ilk 11deki yerini kapti. Hamburg'un onu verecegini hic sanmiyorum. Adamlarin elinde baska forvet yok. Mohamed Zidan haric...

baya havada ucuyor bu arkadaslar...ZIDAn da gelmez GUERRO da gelmez...adam manyak mi gelecek hamburgdan kalir almanyada yine gelmez...

A.Gökhan AKIN
14.01.2008, 20:47
nerden biliyorsun abi alacaklarını bu yönetim hiç kimseyi alamaz

e zaten üç vakit bu anlama geliyor sen ne anladın ki? :))

Emorfo
14.01.2008, 20:48
samsunluyum55

Sen de taktın millete,
Onu bunu bilmem seni de dün akşam Merter'de görmüşler :)

Bilâl ÇOBAN
14.01.2008, 20:51
samsunluyum55

-hadi vuralım
-kafasını kesip şehrin girişine asalım
-kafa derisini yüzüp top yapalım
-elektriğe verelim nörrri-ziya ikilisi gibi parlasın
-tırnaklarını çekelim
-mankurt yapalım kölemiz olsun:D

yav abi başka işimiz kalmadı da, milleti mi suçlayacağız böyle yapma Allah aşkına

Erkut Ay
14.01.2008, 20:55
messi dir o yada raul:)transfer dönemi bitimine 20 gün kala kim verir iyi futbolcusunu hadi verdi kim alacak bu futbolcuları...

Sunny53
14.01.2008, 20:55
Sen de taktın millete,
seni de etiler de görmüşler hem de mavi bir dogana biniyorken desem
hoşuna gider mi
ben sadece gördügümü söyledim
adamı çarmıha germedim
hem sana ne oluyor
adamın agzı yok mu
o desin o lafını desin
bende izah ediyim
kimsenin avukatlıgına soyunma
hoş olmuyor
hem seninle ''Yuvarlak''
hesabımız devam ediyor
Sadri Başkan geldiginde inan ona ilk anlatacagım taraftar profili sen olacaksın

Sunny53
14.01.2008, 20:57
hangi site ben bitane siteye üye degilim...
ve albayraka yakin diyorsan ozaman sacmalama....veya adami akrabasi herneyse demek istyiorsan ozaman sacmalama aklindan sil..

ben sana çamur atmadım
sana Trabzonspor taraftarına satılmış diyen bir siteydi
yoksa sana bir garezim yok
hatta ÖZÜR DİLERİM
hayy agzımı eşşek arısı soksun:(

Emorfo
14.01.2008, 20:58
Sunny53

Kızma yaw bu kadar şaka ediyordum, Ama cuk diye oturdu anladın sen :)

E budurumda sen Sadri Şener'in yalakası, yardıkçısı kölesi bilmem nesi mi olacaksın. Burda milleti ocu şucu bucu diye karalarken güzel oluyordu dimi.

Zafer Fidan
14.01.2008, 20:58
FLAS FLAS FLAS HABER...
Trabzonsporun yönetimi gece yarisi bir operasyonla iki dünya yildizini renklerine bagladi..

http://www.pic-upload.de/14.01.08/xvyltv.JPG

Adem Erdoğan
14.01.2008, 20:59
Sen de taktın millete,

:D:D:D:D:D

Sunny53
14.01.2008, 21:03
Sunny53

Kızma yaw bu kadar şaka ediyordum, Ama cuk diye oturdu anladın sen :)

E budurumda sen Sadri Şener'in yalakası, yardıkçısı kölesi bilmem nesi mi olacaksın. Burda milleti ocu şucu bucu diye karalarken güzel oluyordu dimi.

ben onun gibi bir insanın ayagını yıkar suyunu çıkarım
oldu mu
yalakalıgını yaptıgım insan senin bugün taraftarı oldugun takıma ne zaferler yaşattı
hani forma almaya gittigin yeri sana hediye etti
kendini düşünmedi
tüm parasını evet tüm parasını hibe etti
şimdi senin ''sempaticik'' duydugun albayrak bunlardan hangisi yaptı
sadece her maglubiyetten sonra stad maketlerini çıkarttı
bende sana maket getiririm
Leydi elizabet maketi :)

bir de bana cuk oturmadı o senin terbiyenin bir ürünü
aldıgın terbiye ile orantılı cevap verdim sana
aynı muhabbeti yine yap
bu sefer daha agırını yazacam
anladın sen onu

FANATIK61
14.01.2008, 21:04
Güncel tutalim bari :D ilk transfer vaybee

Onur Kıvrak sözleşme imzalayacak

Murat Keçeci
14.01.2008, 21:05
samsunlu senden korkulur valla ortalığı karıştırdın kaçtın hehehehe

Samet Yildirim
14.01.2008, 21:08
samsunlu senden korkulur valla ortalığı karıştırdın kaçtın hehehehe

ben burdayim izliyorum da benim le ne alakasi var "SUNNY53" arkadasimiz bana tas atiyor resmen bende efendice geri cvb verdim daha da yazmadim ama o arkadas dvm etti...sende bugün beni hasta ettin ya neyse...

vse61
14.01.2008, 21:10
Bakalım diye bi girdik. Bi halt yok yine..

Murat Keçeci
14.01.2008, 21:11
ben burdayim izliyorum da benim le ne alakasi var "SUNNY53" arkadasimiz bana tas atiyor resmen bende efendice geri cvb verdim daha da yazmadim ama o arkadas dvm etti...sende bugün beni hasta ettin ya neyse...

kızma aga şaka ediyorum forma yakışmış yattaranın yerine seni alacaz:D:D

Sunny53
14.01.2008, 21:11

dostum özür dilerim
yazdıgım kelime yanlıştı

Samet Yildirim
14.01.2008, 21:14
kızma aga şaka ediyorum forma yakışmış yattaranın yerine seni alacaz:D:D

yok ya kizmadim...sagol...

Samet Yildirim
14.01.2008, 21:14
dostum özür dilerim
yazdıgım kelime yanlıştı

sorun degil....bosver...salla gitsin:)

kokoreç
14.01.2008, 21:15
her gün bi ümit haberlere saldırıyorum yine boş yine boş...

Emorfo
14.01.2008, 21:16
Sunny53

Yaw ne farkeder kişiler benim görüşüme sadece araçtır. Albayrak'ın zamanı olsa sana stat bırakabilirdi. gerçi artık o olmasa da yapılacak. Yanlış hatırlamıyorsam Sadri Şener seçimle göreve gelmedi, Mehmet Ali Yılmaz bakan olunca o ikinci başkan olduğu için yönetim kurulu kendisini başkan seçti ve kulübe öyle hizmet etti. Ben Sadri Şener'e karşı olan biri değilim, sadece birlik yapıyoruz ayağı yapmasınlar, Faruk Özak'ın yönlendirmesi ile iş yapmasınlar ne yapacaksa kendi ekibiyle yapsın istiyorum.

Terbiye olaylarına girmeyelim ancak anlamışsındır herhalde tanımadığın insanlar hakkında ileri geri yorum yapmamak gerektiğini.

Murat Keçeci
14.01.2008, 21:17
her gün bi ümit haberlere saldırıyorum yine boş yine boş...

boş olur mu kardeş yönetimin ilk imzasının atılış günü belli oldu yarın onur imzalıyor miladın başlangıcı bugun

kokoreç
14.01.2008, 21:19
onur nedir ya çok gereksiz bir transfer hangi takımın kalesinde 4 oyuncu var...

Murat Keçeci
14.01.2008, 21:20
bizim kalemizde hepsini toplasan 2.5 kaleci eder onun için hangi takımın kalesinde 4 kaleci var

Erdem Keser
Biz uyuyalım..
Kendi bünyemizden yani Paf takımımızdan yetişen Emrah Kol'a Kayseriden sonra Manisaspor'da talip oldu..
Ondan sonra ah Umut vah Umut demeye devam ederiz..

Doğum Yeri : TRABZON
Doğum Tarihi : 17 Şubat 1986
Uyruk : TC
Lisans Bilgileri
Lisans No : 341339
Kulüp : GİRESUNSPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 12 Temmuz 2007
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2008(Kiralık değildir..)

Sunny53
Sunny53

Yaw ne farkeder kişiler benim görüşüme sadece araçtır. Albayrak'ın zamanı olsa sana stat bırakabilirdi. gerçi artık o olmasa da yapılacak. Yanlış hatırlamıyorsam Sadri Şener seçimle göreve gelmedi, Mehmet Ali Yılmaz bakan olunca o ikinci başkan olduğu için yönetim kurulu kendisini başkan seçti ve kulübe öyle hizmet etti. Ben Sadri Şener'e karşı olan biri değilim, sadece birlik yapıyoruz ayağı yapmasınlar, Faruk Özak'ın yönlendirmesi ile iş yapmasınlar ne yapacaksa kendi ekibiyle yapsın istiyorum.

Terbiye olaylarına girmeyelim ancak anlamışsındır herhalde tanımadığın insanlar hakkında ileri geri yorum yapmamak gerektiğini.
Dostum
sana tek bir kelime söylüyüm işi baglıyım
ne sen üzül ne de ben
boyum 1.65
boyumun 3 katı uzantımlarım her yerde

bu beni tanıman için yeterli olabilir

Emorfo
14.01.2008, 21:24
Dostum
sana tek bir kelime söylüyüm işi baglıyım
ne sen üzül ne de ben
boyum 1.65
boyumun 3 katı uzantımlarım her yerde

bu beni tanıman için yeterli olabilir

Atalarımızın bir lafı var kıçı yere yakın olan adamdan korkacaksın diye :)

Yazdığının benim yazdığımla ne alakası varsa artık, bu başlığı daha fazla meşgul etmeden transfer olayına dönelim. gerçi transferde yok ya neyine döneceksek artık.

kokoreç
14.01.2008, 21:24
bizim kalemizde hepsini toplasan 2.5 kaleci eder onun için hangi takımın kalesinde 4 kaleci var
:ççç: güzel yorum mal yönetimde görebilse ya şunu...ama bak şunu untmayalım 2,5 kaleci 4kaleci parası alıyor...

Sunny53
14.01.2008, 21:25
Atalarımızın bir lafı var kıçı yere yakın olan adamdan korkacaksın diye :)

Yazdığının benim yazdığımla ne alakası varsa artık, bu başlığı daha fazla meşgul etmeden transfer olayına dönelim. gerçi transferde yok ya neyine döneceksek artık.
Trabzonspor olarak anladın sen onuyu takip ediyoruz arkadaslar:)