PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

Cem Balcı
12.01.2008, 19:31
transferde her geçen gün umutlarım yıkılıyor.

Sunny53
12.01.2008, 19:34
yönetim artık son salvosunu oynuyor
bu son şansı kullanabilirse çok büyük bir koz geçer ellerine
eger kullanamazsa buyrun hep beraber cenaze namazına

Murat Keçeci
12.01.2008, 19:36
bu sitelere üye olmak için trabzonlu olduguna dair nufus cuzdanı aranmıyor fenerli gslisi bjklısı da üye olup bizim aramıza nifak tohumları sokmaya çalışacaktır kendi aralarındada yapıyorlar bizede yapacaklardır fazla kaideye almayın

Terzioğlu
12.01.2008, 21:40
Eren bugün Basel ile hazirlik macinda bir gol atti. Takimi 6-0 kazandi.

littlebighorn
12.01.2008, 21:56
Bu yönetimin (eğer Albayrak son dakika golü atarak aday olmazsa) takıma yararlı transfer yapacağını zannetmiyorum. Zaten istese de yapamıyor o da ayrı mesele. Felaker haberciliği yapmak istemem ama bu sezon bu takım çok ciddi küme sorunu yaşayabilir. bizi getirdikleri duruma bak ya...

Samet Yildirim
12.01.2008, 21:59
UNTERHACHING`li
Ceyhun Gülselam, 25.12.1987, 1,92, DEFANSIF bölgenin her yerinde oynayabiliyor...
benim bi akrabam var kendisi bu takimin alt yapisinda bu genc cocugu sordum cok iyi bi oyuncu dedi...

HERTHA BERLIN`li
BILAL CUBUKCU(Trabzon`lu), 16.05.1987, 1,74, ORTA SAHANIN ortasinda...
burda trabzonlular kahvesi var bu cocugun akrabasi geldi kahveye ve kendisi HERTHA BERLIN 150 bin euro istiyor ve futbolcu da sorun olmadigini fakat maneger de oldugunu söyledi toplam maliyeti maneger yüzünden 1 milion dollarmis hatta ben ordayken cocugu aradi ve sordu durum ne diye...TS yönetimi ilgiziz kaldigini söyledi...TS yönetimi ilgili olsa dedi maliyet okadar olmaz dedi ama araci sokuyorlar dedi kendileri ilgilenmiyor dedi..bu oyuncu icin de cok iyi bi oyuncuymus ben izlemedigim icin bilemem..

Eintracht BRAUNSCHWEIG
FATIH YILMAZ(2-3 sene öncesine kadar ayni takimdaydik)
05.03.1989, 174 cm, 70 kg, hem orta saha hem defans....cok hizli kendisi türkiye genc milli takimlarda da oynuyor...su anda alt yapida oynuyor cok iyi bi oyuncu gercekten...bu cocugun kardesini kacirdik 91 dogumlu ingiltereye 100 bin dollara gitti bunu bari kacirmayalim:)

Travelair
12.01.2008, 22:03
Yönetim bunları kaçırırsan biz de senin bonservisini vereceğiz haberin olsun

_SaMeT_
12.01.2008, 22:05
Bu gazeteler hep yalan söylüyor
Biri alex ve fernando Trabzonda diğer gazete ilgilenmiyoruz diyor. Hayatım da 1 kere bu dönem transfer yok dediklerini görmedim ...... MEDYANIN YALANLARI

_SaMeT_
12.01.2008, 22:08
Yönetim bunları kaçırırsan biz de senin bonservisini vereceğiz haberin olsun

Yönetimin biletini kesmek elimizde olsaydı Trabzonspor 5 kere şampiyon olurdu...
Hiç değilse transfer yapardı:D:D

Great White
12.01.2008, 22:39
Transferin son gününe kadar ben bu samimiyetsiz Yönetim' den herhangi bir transfer hamlesi beklemiyorum açıkçası..

Seçilenler diğer takımlar tarafından seçilecek ve alternatif seçintiler arasında kalan en hesaplı seçeneklerden biri veya birkaçı ile göstermelik de olsa el sıkışılacak büyük olasılıkla..

Tıpkı kurbanlık alırken daha az ödemek için bayramın son gününü bekleyen ve "Maksat kurban kesmiş olmak" düşüncesini güden dar gelirli vatandaşlar gibi..

Mustafa
12.01.2008, 23:16
Süper Gençler galip
Süper Genç takımımız Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde konuk ettiği Artvin Hopaspor'u 9-0 mağlup etti.

Sahaya; Hüseyin, Zeki, Tuna (Dk.46 Turgut), Rasimcan (Dk.60 Hüseyin Kayıkcı), Mehmet, Gökhan, A.Kadir (Dk.65 Furkan), Özgür, Ahmet, Hami ve Mustafa onbiri ile çıkan takımımızın gollerini 16. dakikada Özgür, 22 ve 33. dakikalarda Ahmet, 34 ve 85. dakikalarda Mustafa, 40. dakikada Zeki, 64 ve 81. dakikalarda Hami ile 71. dakikada Gökhan kaydetti.

Az önce resmi sitede bu haberi gördüm ve şu kısım (64 ve 81. dakikalarda Hami ile) çok hoşuma gitti yakında yeni bir Hami miz mi olacak acaba :)

Ümit Küçük
12.01.2008, 23:16
ya transfer yok dedikodusu da yok ne yapmaya calısıyolar ya bi anlamadım gitti ne oluyoz ya adamlar transfer yapmıs biz izliyoz gene

Cem Balcı
12.01.2008, 23:31
Bu yönetimin (eğer Albayrak son dakika golü atarak aday olmazsa) takıma yararlı transfer yapacağını zannetmiyorum. Zaten istese de yapamıyor o da ayrı mesele. Felaker haberciliği yapmak istemem ama bu sezon bu takım çok ciddi küme sorunu yaşayabilir. bizi getirdikleri duruma bak ya...

yok daha neler...

küme sorunu yaşayacağımızı hiçmi hiç sanmıyorum.ama ilk 4 ün gerisinde bitireceğimiz kesin.ki transfer olsada olmasada ilk 4 biraz zor.

erkankoc
12.01.2008, 23:58
yok daha neler...

küme sorunu yaşayacağımızı hiçmi hiç sanmıyorum.ama ilk 4 ün gerisinde bitireceğimiz kesin.ki transfer olsada olmasada ilk 4 biraz zor.

cok iyimsersin :))

yns61
13.01.2008, 00:06
şöyle bakacak olursak 3 şık var
a) transfer görüşmeleri gizli tutuluyor.
b) 1-2 oyuncuyla anlaştık. ama tam kararı sivas macından sonra verecektirler
c) büyük ihtimalle transferin t si konusulmuo

büyük ihtimalle c

beratiabi
13.01.2008, 00:10
Bu yönetim sayesinde her transfer döneminde yaşadıklarımızı yaşıyoruz. Son dakikaya kadar bugün, yarın, yok fiyat yükselttiler, yok birkezde teknik direktör izleyecek, yok onay vermiş yok anlaşmışız bir hafta içinde Trabzona geleceklermiş; yalan yalan yalan yalan bu yönetim gibi hepsi yalan.

İnsanlar için en kötü huylardan biriside yüzsüz olmaktır arkadaşlar ki bu tamamen bizim yönetimde ve bence en başta Transfer komitesinde var. İnsan azıcık utanır lanet olsun hiç mi! bunlarda Trabzonspor sevgisi yok. İnsan üzülür, kahrolur ya. Çıkın adam gibi açıklama yapın taraftarı hiçe saymak ne demek yazıklar olsun sizlere. Umarsızsınız çünkü bu takıma birşey vermek değil demekki sizin amacınız o yüzden umarsız davranıyorsunuz. Bu büyük Trabzonspor taraftarı artık sizden birşey istemiyor beklemiyorda lütfen artık biran önce isimlerinizi Trabzonspor tarihindende silerek,çizerek defolun gidin. İnanın Trabzonspor tarihi sizin gibi yöneticileri kara sayfalar olarak gelecek nesillere taşıyacak Stadmı çok istiyordum çok hayallerim vardı umarım temeline çakılırsınız, onuda istemiyorum sizin elinizden olacaksa.

Birde şu yok ziyaya yakınlığından dolayı yok öyle yok böyle böyle saçma sapan şeyler yüzünden futbolcular gönderilecek ve bunada Trabzonspor izin verecekse bu takım artık tamamen bitmiş demektir.

Buradan birde oy kullanacak üye arkadaşlarıma sesleniyorum lütfen oyuna gelmeyin ve lütfen bize sahip çıkabilecek bir adaya destek verin.

Bekliyorum bende halen karar vermiş değilim ama yemin ettim Albayrak aday olursa oy pusulasını dahi mümkünse yırtacağım onun ve asla asla yan gözle bile bakmayacağım onun rengine.

Umarım Ceyhunu futbolu yüzünden göndermemiştir bu yönetim yoksa çok ararız Ceyhun'u bir arkadaşıman dediği gibi takımda ara pası atabilen belkide tek futbolcu oydu. Başka neden varsa o zaman sözüm yok.

farfara
13.01.2008, 00:53
şöyle bakacak olursak 3 şık var
a) transfer görüşmeleri gizli tutuluyor.
b) 1-2 oyuncuyla anlaştık. ama tam kararı sivas macından sonra verecektirler
c) büyük ihtimalle transferin t si konusulmuo

büyük ihtimalle c

a-Transfer görüsmeleri parasizliktan dolayi askiya alinmistir.
b- 2 oyuncuyu kadro disi biraktik devami Sivas macindan sonra gelecektir.
c-Nuri transferi "Ti" ye almistir.
d- Hepsi

Dogru cevap d :)

Emre7
13.01.2008, 01:22
a-Transfer görüsmeleri parasizliktan dolayi askiya alinmistir.
b- 2 oyuncuyu kadro disi biraktik devami Sivas macindan sonra gelecektir.
c-Nuri transferi "Ti" ye almistir.
d- Hepsi

Dogru cevap d :)

desene hoca bize yine hicran.... sinir stres offflar
daha önce dce dedim yine diyom sıkı bi döneme giriyoz ağrı kesicilerinizi filan alın.... duvarları süngerleyin yada eldicen alın kalın olsun...televizyonu sehbaya bağlayın.... bide bildiğiniz bütün kötü sözleri unutun...

Fatih
13.01.2008, 01:31
antepteki ekrem dağ gene gol atmış bence de nigris yerine ekremi alalım

Fatih Öztürk
13.01.2008, 01:43
Buyuk Takim , Buyuk Taraftar
Bakiniz sizden oncede Buyuk Takim Trabzonsporumuzun Buyuk taraftarlarindan Bir grup ta aciklama yapti.Intikam degil hakkimizi alin diye...Sivasi yenince her sey duzelecekmis gibi.Sivastan simdi 3 puan lainca sanki ilk mactaki puanida bize vereceklermis gibi...Bu yonetimin yiginla yanlisi olmasina ragmen bir kac tanede dogru isleri olmustur.
Eletirirken dogrularida elestirirseniz inanilirliginiz ve iyi niyetiniz kalmaz.Dogruya dogru , yanlisa yanlis derseniz size inanilir.Iyi niyetli oldugunuz ve gercekten Trabzonsporun gercek taraftari oldugunuz anlasilir.
Her sey tamam da Akyazi Projesine butun gercek Trabzonspor taraftarinin sahip cikmasi gerekir......
Oz elestiri yapilip bu gelinen surecte taraftarin ne kadar payinin oldugunuda aynaya bakarak irdelemek gerekir...En az % 49 suc taraftarin.....Vurdum duymaz,bedava bilet pesinde,takim sahada mac yaparken Zenitli Fatih yerine tezahurat,cehennem diye anilan Avni Akerin cennet sekline cevirmek...% 49 pay taraftarin...Sivas maci ve devamindaki saha kapatma ve cezalarin nedeni kim? Her hafta para cezasi cekiyor kulup nedeni kim?Bursada koltuklar kirildi para talepo ediliyor.. nedeni kim taraftar...Tayfun cora Kayserideki performansina ulasamiyor nedeni kim ? Taraftar. Adnan takimda yeterince oynayamiyor ama isteyeni cok .. nedeni kim taraftar...Kendi evladina tahammulu yok.....Yonetimlerin ve yonetime talip olanlarin boluk porcuk , tek yumruk veya birbirlerine destek olamamalarinin nedeni kim ? taraftar... neden cunku onlar bolunmus herkes rant pesinde, ahmet vermesse mehmet , mehmet vermezse hasana gidiyorlar....bulunmelere sebeb ve ortak oluyorlar..bir gun yonetim istifa , ertesi gun yonetim bizi birakma....neden cunku rant , para, Trabzonspor kimin umurunda? Gercek taraftarin umurunda.Adana Demir macindan sonra uykusu tutmayan , uyuyamayan taraftarin umurunda...Lutfen Alt yapidan gelen ve gelecek olan genclere sahip cikalim.. kim secilirse secilsin dogru islerinde yaninda yanlis islerinde Trabzonspora zarar vermeden karsisinda olalim ki bir daha yanlis yapmasin 2 kere dusunsun!Lutfen Akyazi Projesine sahip cikalim ki Istanbul takimlari disinda yakinda yeni statlarini yapan Kayseri , Manisa , Antalya yapacak olan Rize , Bursa....ve digerleri ile yarisamayiz......Fenerbahcenin bir maclik hasilati senin butun sezonda elde ettigin sehirci hasilatindan fazla ise nerde Buyuk Taraftar ? Nerde?
FARKLI Bİ SİTEDEN ALINTIDIR...

Hüdai Pervaneli
13.01.2008, 01:58
ya yeterki futbolcu olsunda alsinlar unlar tastan oyuncuda lamazlar ya

Arif Timurcioğlu
13.01.2008, 02:02
Nuri takımı öyle bir dağattıki Allah yardımcımız olsun toparlamak çok zaman alır. Ersun inşallah yeni gelecek yönetimle bu işi başarır.

TSKara61
13.01.2008, 08:10
Fernandao Alex olmadi De Nigris selcuk yaaa bu kadar baska bise istemiyoruzz!!!!!!!!!!!!!!

6Şafak Aydın1
13.01.2008, 11:18
isimleri gecen gurbetci genc futbolcularla ilgilendigimizi zannetmiyorum.

Hamza Cakir ( Fortuna Düsseldorf ) ismi geciyordu mesela, mevkiisi defans . Kendisi bir röportajinda herhangi bir ciddi teklif almadigini ve oynadigi takimda kalmak istedigini söylüyor. Kendisi Trabzonlu oldugu dogru ama iste medyanin uydurma haberleri. Onlara kalirsa zaten son 1 ayda 50 tane transfer yapmisizdir.

master yoda
13.01.2008, 11:41
bence ricardinho yada mehmet yozgatlıyı alabiliriz.Forvet icinse de nigris diyorum.Selçuk İnanı febe istiyosa zor alırız ama alırsak süper olur hüseyinle aymanla nereye kadar?

Emirhan Makul
13.01.2008, 11:44
ben sayıyorum ricardinho,selçukimehmet çakır,de nigris,egemen bide ersun hocanın gurbetçi gençlerii

balahor61
13.01.2008, 11:50
Ceyhun-Celaleddin yıkıldı
Trabzonspor’da önceki gece yarısı yapılan operasyon Ceyhun ve Celaleddin’i şoke etti. Bordo-Mavili takım ile yolları ayrılan Ceyhun, “İnşallah Trabzonspor bundan sonra başarılı olur da bütün faturaları bize keserler” dedi. Takımdan ayrılan diğer futbolcu Celaleddin ise Sivas maçından önce böyle bir karar alınmasının kendisini şoke ettiğini belirterek, “Madem böyle bir şey düşünülüyordu, bunu Fenerbahçe maçından sonra yapsalardı daha uygun olurdu” diye konuştu. Bir hayli üzgün olan iki futbolcu da Sivas’taki kamptan ayrılarak İstanbul’a gitti. Trabzonspor Menajeri Necmi Perekli, Ceyhun ve Celaleddin’in teknik heyetin görüşleri doğrultusunda takımdan gönderildiğini söyledi. Öte yandan Bursa, Ceyhun Eriş’i transfer etmek için düğmeye bastı. Bu arada yönetimin uzun süredir peşinde koştuğu Fernandou ile Alex Meschini ve V.Manisasporlu Selçuk’un transferlerinde sona yaklaşıldı.

Trabzon’un Sivas kâbusu

Turkcell Süper Lig’in 18. haftasında deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, rakibi ile 6. randevuya çıkacak. İki takım arasında oynanan 5 maçta Sivasspor 3, Trabzonspor’un ise 1 galibiyet elde etti. Ligin ilk haftasında oynanan ve olaylı geçen maç sonrası Bordo-Mavili ekip 3-0 hükmen mağlup sayılmış ve 3 puan Sivasspor’a yazılmıştı. Trabzonspor attığı 3 gole karşılık kalesinde 6 gol gördü. Trabzonspor’un, Sivasspor deplasmanında galibiyeti yok.

ÖzGür Ayar
13.01.2008, 11:52
madem bursa ceyhunu istiyor üstüne birazcıkta para verip genç sercanı alalım. çok büyük yetenek.

hüseyin1975
13.01.2008, 11:54
Bu Hafta cok önemli.
Eger Ceyhunun yerine biri alinmazsa bunlar bizi iyice asagiya cekmek istediklerine inanacagim!

Kaan
13.01.2008, 11:58
madem bursa ceyhunu istiyor üstüne birazcıkta para verip genç sercanı alalım. çok büyük yetenek.

Sercan'ı vermezler... Bana öyle geliyor... Sercan'ın yerine Volkan Şen'de uygun olur... :):rolleyes:

blademre
13.01.2008, 12:09
yaw bunun yerine fernandaonun değeri neyse verelim alalım derim ben adam mükemmel topcu resmen teknik oynuyo bikere oyunu acar bizede öle adam lazım bize karsı kapanan hiç bir takımı yenemiyoz pozisyon dahi bulamıyoz resmen. bunlar ortadayken ceyhun kadro dışı kaldı kesinlikle fernandaoyu almamız lazım. aymanı kovsunlar yaw adam bitmiş resmen cok yavas onun ayağana deyince atağa bile kalkamıyoz resmen

Şenol YİĞİT
13.01.2008, 12:11

Ben tercihimi Yenal'dan yana kullanırdım:rolleyes:
85 doğumlu, sol kanat için ideal

İsmail Çavuşoğlu
13.01.2008, 12:13
sercan bana görede mükemmel bir oyuncu keşke alabilsek..

Cem Balcı
13.01.2008, 12:16
ceyhunla celoya transfer teklifleri yağıyomuş.hadi ceyhunu anlarımda celoyu ne yapcaklar be.:p

Travelair
13.01.2008, 12:30
Bursa'da çok yetenek var: Yenal, Eren, Volkan, Serkan, Sercan, Egemen...
Ne garip başka takımların kadrolarına bakınca kendi kadromuzun zaaflarını daha iyi görüyoruz

Erdem Keser
13.01.2008, 12:37
Bana öyle geliyor ki Brezilyalılar ve gurbetçilerle anlaştık..

Bahtiyar
13.01.2008, 12:37
yaw bunun yerine fernandaonun değeri neyse verelim alalım derim ben adam mükemmel topcu resmen teknik oynuyo bikere oyunu acar bizede öle adam lazım bize karsı kapanan hiç bir takımı yenemiyoz pozisyon dahi bulamıyoz resmen. bunlar ortadayken ceyhun kadro dışı kaldı kesinlikle fernandaoyu almamız lazım. aymanı kovsunlar yaw adam bitmiş resmen cok yavas onun ayağana deyince atağa bile kalkamıyoz resmen

onlar brezilyalı bize gelince top oynamayı bilmiyo olurlar. ala ala bunu mu aldınız olurlar madem o kadar iyi oyuncuydu başkatakımlar niye ilgilenmiyordu olurlar. kör topal olsun nüfus kağıdında doğum yeri Trabzon yazsın. ben en son dünyanın yıldız diye kabul ettiği ama bizim edemediğimiz Marce ve Kiki yi gördüm.

Emirhan Makul
13.01.2008, 12:38

bana da geliyor ki celo ceyhun musa adnanı satmak üzereyiz

hüseyin1975
13.01.2008, 12:38

Hem Brezilyalilar, hemde Gurbetciler?

Aman dur kardesim. Böyle bir dogru yaparlarsa bu sefer asiri sevinc yüzünden kalpden gideriz:D

Şenol YİĞİT
13.01.2008, 12:39
Heyecan yaptım bir an:)

Murat Keçeci
13.01.2008, 12:42

böyle yazılarla bizi umutlandırma sonra şoka giriyriz olmayınca

Miraç Atalay Çiftçi
Şu transfer sezonuda bitsede çileyi dört, beş aylığına ötelesek...
Nasıl olsa yüzümüzün güldüğü bir transfer sezonu olmadı, gülecek gibi olduk, saolsunlar onuda kursağımızda bıraktılar her seferinde...

Muhammed KOÇ
artık anlaşalım yani.kimse gelmeden temizlik başladı zaten..

champions
13.01.2008, 12:43
ama kulüpleriyle anlaşamadık:o:D

Hüdai Pervaneli
13.01.2008, 12:45
Hem Brezilyalilar, hemde Gurbetciler?

Aman dur kardesim. Böyle bir dogru yaparlarsa bu sefer asiri sevinc yüzünden kalpden gideriz:D

birsey olmaz bize ya biz eski topragizdir ama sizi bilemem

Travelair
13.01.2008, 12:46
İngiliz Premier Ligi takımlarından Manchester City, Iraklı Nashat Akram'ı (Neşet Ekrem) renklerine bağladı.

Böylece ilk kez bir Iraklı İngiliz Premier Lig'de top koşturacak. 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Abu Dhabi'nin El-Ayin takımından alındı. Sağlık kontrolünden geçen Iraklı futbolcu çalışma iznini aldıktan sonra oynayabilecek. Teknik Direktör Sven Goran Eriksson'un çok yetenekli bulduğu Ekrem ile 2010 yılına kadar sözleşme yapıldı ancak transfer ücreti açıklanmadı.

Biz Irak desek burun kıvırırız ama başkaları öyle değil

Muhammed KOÇ
13.01.2008, 12:47
şaka maka hiç bi oyuncu alamazsak alışkın olmayanlar için söylüyorum şaşırmayın.

Erdem Keser
13.01.2008, 12:47
Benimkisi de sizler gibi bir umut yani anlaşmışlardır umarım:D

Kaan
13.01.2008, 12:50
Bize Fernandao , Alex ve Gurbetçiler lazım... ;) Ama nerdeee.... :) Bu arada kötü bir espri yapayım..

Arkadaşlar Fernandao'yu biz getiriyoruz.. Hadi bakalım arkadaşlar , klavyede ki F9 tuşuna basıyoruz... F9 , F9 , F9... :)

Travelair
13.01.2008, 12:56
Türkiye'den bir çok takımdan transfer teklifleri aldığını açıklayan Leverkusen'li Deniz Naki, şunları söyledi:

''gs başta olmak üzere bir çok Türk takımından transfer teklifi aldım. gs'nin yanı sıra bjk, Trabzonspor, Gençlerbirliği, Ankaragücü takımları ile İngiltere ve İspanya'dan bazı takımlar beni istedi. Ama ben önce kendimi Almanya'da ispatlamak istiyorum. Ondan sonra başka ülkelere gidebilirim. Ama bir gün mutlaka Türkiye'de bir takımda oynamak istiyorum.''

-''TÜRK MİLLİ TAKIMI TERCİHİM''-

Deniz Naki, şu anda 19 yaş altı Alman Milli Takımı'nda da oynadığına değinerek, ''Ama Türk Milli Takımı çağırırsa seve seve oynarım. A Milli Takım için çağrılırsam tercihim Türkiye olacaktır. İdealim Türk Milli Takımı'nda oynamak'' diye konuştu

Muhammed KOÇ
13.01.2008, 13:30
Bize Fernandao , Alex ve Gurbetçiler lazım... ;) Ama nerdeee.... :) Bu arada kötü bir espri yapayım..

Arkadaşlar Fernandao'yu biz getiriyoruz.. Hadi bakalım arkadaşlar , klavyede ki F9 tuşuna basıyoruz... F9 , F9 , F9... :)
zuhahaha :D biz böle espiriyapanlara böle gülüyoruz..

Cem Balcı
13.01.2008, 13:31
bana da geliyor ki celo ceyhun musa adnanı satmak üzereyiz

umarım musa satılmaz.bence sakatlanmadan önce çok iyi top oynuyordu.faydalı olacaktır.

artık almalıyız,takımda adam kalmayacak paso satıyolar.

SDanışmaz
13.01.2008, 13:55

İnşallah öyledir :)

Süleyman Eruyar
13.01.2008, 13:56
İnşallah öyledir :)

o zaman yavaş yavaş bu topikte toplanalım, şimdi, kim kime kimin formasını alıyor..

Telha TANYILDIZI
13.01.2008, 14:17
o zaman yavaş yavaş bu topikte toplanalım, şimdi, kim kime kimin formasını alıyor..

ben, bana , benim formamı alacam
biraz saçma oldu ama idare edeen artık

hüseyin1975
13.01.2008, 14:43
birsey olmaz bize ya biz eski topragizdir ama sizi bilemem

Iyi sevinin o zaman.

Ömer SEVİNÇ
13.01.2008, 14:48
Kimseyi transfer etmedi yönetim. Eğer etmiş olsalardı çoktaaaan hemen duyurmuşlardı. Merak etmeyin..

Son güne kadar bekleyecekler ve belki bir adam alırlar ondan sonra..

Mehmet Öztürk
13.01.2008, 14:57
bence Brezilyalılar Alex ve Fernandao alınmalı

......................................Tolga Zengin....................

...Serkan Balcı.........Tolga Seyhan......Abdullah Karmil.........Cağdaş Atan....

....................................Hüseyin Çimşir.....................................

....Barış Memiş............................................. ............Alex Meschini....

..................................Gökdeniz Karadeniz...................

.........................Umut Bulut...............Fernandao.......

yedekler: Onur Recep Kıvrak, İbrahima Yattara, Kadir Keleş, Göksu Alhas,
Fahrettin Bıyıklı, Mustafa Keçeli, Tayfun Cora

bu benim 18 kişilik kadrom!!!

Burak Tokal
13.01.2008, 16:13
bence Brezilyalılar Alex ve Fernandao alınmalı

......................................Tolga Zengin....................

...Serkan Balcı.........Tolga Seyhan......Abdullah Karmil.........Cağdaş Atan....

....................................Hüseyin Çimşir.....................................

....Barış Memiş............................................. ............Alex Meschini....

..................................Gökdeniz Karadeniz...................

.........................Umut Bulut...............Fernandao.......

yedekler: Onur Recep Kıvrak, İbrahima Yattara, Kadir Keleş, Göksu Alhas,
Fahrettin Bıyıklı, Mustafa Keçeli, Tayfun Cora

bu benim 18 kişilik kadrom!!!

böyle kadromuz olsun daha 2 yıl adam almıyalım.Umutu satıp alt yapıdan bi tane daha forvetle uzun zamanda başarı getirir.Gerçi Fernandao nun yaşı ilerler ama...

Kadir Aydın
13.01.2008, 16:18
Gördüğünüz üzre bu takıma şu an 10 tane alex 10 tane de fernandao lazım. Ancak keser bizi :)

Muhammed KOÇ
13.01.2008, 16:18
kadroda tek eksiklik yattara yedek değil barış yedek.barışı çok büyütüyorsunuz.

Kaan
13.01.2008, 16:19
Gördüğünüz üzre bu takıma şu an 10 tane alex 10 tane de fernandao lazım. Ancak keser bizi :)

O kadarda değil bence... :rolleyes::o

Kadir Aydın
13.01.2008, 16:20
O kadarda değil bence... :rolleyes::o

Ahh canım kardeşim şu an maçı izleseydin anlardın o kadar mı değil mi :)

Murat61
13.01.2008, 17:25
aci gercek ki su takımda oynıyanların yarısını halısahaya cagırmam bir anda 10 kisi mi alacagız baya battık hesabı sorulmalı bu yonetimede ziyayada lanet olsun bu saatten sonra bir tane takım alıp ustune forma giydirecegiz ancak adam olur takım

Hasan61
13.01.2008, 17:30
2stoper,1solbek,1 ön libero(takımda çok var ama hiç biri yeterli değil),1forvet arkası,1forvet(alınabilirse 2.si)olmak üzere6-7 tane ilk 11de oynayacak adam lazım

hasancolak
13.01.2008, 18:15
bence tıranser falan hıkaye şımdı soruyorum sıze fatıhı 7,5mılyon dolara sttık ve para kazandık dıyen arkadaşlara hatıh bızde olsaydı bız bu durumda olurmuyduk ve bu durumun takıma malıyetı bence enaz 20mılyon dolardır ligde yoksun kupada yoksun alt sıralarda bocalıyoz

emre81
13.01.2008, 18:23
Şu an Kasımpaşa'dan tek farkımız Gökdeniz ve Yattar pardon bide onların yönetşimi var bizim yok.

Sunny53
13.01.2008, 18:26
Şu an Kasımpaşa'dan tek farkımız Gökdeniz ve Yattar pardon bide onların yönetşimi var bizim yok.
katılıyorum
hem de çok

Sefa Murat Dokuz
13.01.2008, 18:27
Ankaraspordan Murat tosun bugun yine golünü attı haftalardır söylüyorummmmm yönetim gör şu çoçuuuu 1000000000 tane umut eder 100000000

Tevfik Kılıç
13.01.2008, 18:28
Yeni başkan ve yöneticilerin ilk icraatı radikal kararlar alıp

Ersun Yanal'ın öncülüğünde yeniden yapılanmaya gitmelidir.

yns61
Ankaraspordan Murat tosun bugun yine golünü attı haftalardır söylüyorummmmm yönetim gör şu çoçuuuu 1000000000 tane umut eder 100000000
agustine,cafer,umut... hepsi öyleydi.. gol kralı oluyodular.. ama trabzona gelince bişe yapamıoalar..

Hüdai Pervaneli
bomba bomba bomba az sonra

yns61
13.01.2008, 18:30
bu yönetim giderayak transfer yapmaz.. o kadar enayi degil.. hesapta

Hüdai Pervaneli
13.01.2008, 18:31
babanguda transfer edicekmisiz

Onur
13.01.2008, 18:37

kimi???.....

Sunny53
13.01.2008, 18:42

senin baban mı?

efulim67
13.01.2008, 18:47
senin baban mı?

yoksa benim babam mı?

efulim67
13.01.2008, 18:50
yoksa benim babam mı?
Söyle daaa ! Kim ?

Cafer Bulur
13.01.2008, 18:55
mactan sonra ersun yanalin yaptigi aciklamalardan anladigim kadariyla transfer calismalarinin sürdügü ve kendisinin herhangi bir transfer istemedigi icin transferlerin bugüne sarktigidir.kendisi de transfer yapilacagina inandigini belirttigine göre bize de inanmak düsüyor.transferler yapildigi zaman da birkac futbolcunun daha gönderilecegini ima etti.bu karar simdiden kendilerine teblig edilmis galiba.bunlarin basinda erdincin geldigine inaniyorum.

Ahmet Kuru
13.01.2008, 19:04
bu takıma öyle 3-5 topcu değil 12 ile 15 arası topcu lazım.3-4 tane futbolcu hariç hepsinin gitmesi lazım.bu ne ya 22 yaşındayım 10 senedir olumsuz durumlar olmadığı sürece bütün maçları izliyorum bu 10 yıl içinde bu kadar futboldan soğuduğumu hatırlamıyorum.Bizi bu hallere getirenleri Allah a havale ediyorum...

Sefa Murat Dokuz
13.01.2008, 19:07
gece yarısı harekatı 2! bu gece sinemalarda kaçırmayın...
Başrollerde Nuri albayraq
Haşim sayit oğlu

Kaan
13.01.2008, 19:08

Babangida olmasın..? :rolleyes::) Birde hangi Babangida..? :confused:

Kaan
13.01.2008, 19:11
Yoksa bu mu...? :( :D

http://cache.viewimages.com/xc/965821.jpg?v=1&c=ViewImages&k=2&d=17A4AD9FDB9CF19390335F8FA9CA92A6309599CB2F5E5194 A40A659CEC4C8CB6

Tijjani Babangida , 34 Yaşında... :D

Serdar A
13.01.2008, 19:15
İngiliz Premier Ligi takımlarından Manchester City, Iraklı Nashat Akram'ı (Neşet Ekrem) renklerine bağladı.

Böylece ilk kez bir Iraklı İngiliz Premier Lig'de top koşturacak. 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Abu Dhabi'nin El-Ayin takımından alındı. Sağlık kontrolünden geçen Iraklı futbolcu çalışma iznini aldıktan sonra oynayabilecek. Teknik Direktör Sven Goran Eriksson'un çok yetenekli bulduğu Ekrem ile 2010 yılına kadar sözleşme yapıldı ancak transfer ücreti açıklanmadı.

Biz Irak desek burun kıvırırız ama başkaları öyle değil

Travelair , abi artık şu bmn den çıkacak bir scout ekibinin efsane yazacağına eskisinden daha çok inanıyorum :)

Bunlarda arşivimizden örnek:

http://img.photobucket.com/albums/v233/IraqiSoccerBoy/nashat.jpg

Nashat Ekram

1984 doğumlu . Bazı kaynaklara göre 180 bazılarına göre 186cm boyunda. Orta sahanın ortasında oyunuyor.

Irak milli takımının beyni. Lakabı Maestro. Uzaktan etkili şutları ve milimetrik pasları yazın çokça yazıldı çizildi.
2007 Asya kupası finalinin en değerli oyuncusu.

http://www.nashatakram.net/

http://www.aliraqi.org/forums/showthread.php?t=72470

http://www.youtube.com/results?search_query=Nashat+Akram&search=Search

http://en.wikipedia.org/wiki/Nashat_Akram

chievements with clubs:
1. 1994: Won the Iraqi league with Ashbal Al Qowa El Jaweya
2. 1995: Won the Iraqi league and the Iraqi Cup with Al-Zawraa U-17
3. 1996: Took the 2nd place in the Iraqi league with Youth Al Qowa El Jaweya
4. 2001: Took the 3rd place in the Iraqi league with Al-Shurta
5. 2002: Won the Iraqi Cub with Al-Shurta
6. 2003: Participated with Al-Shurta Club in the Arab club league in Cairo
7. 2005: Took 2nd place with Al-Shabab in the Saudi Premier league
8. 2006: Earned the Championship with Al-Shabab and received the best professional/ foreign player in the league.
,

Professional Clubs:
1993-1995: Ashbal Al Qowa El Jaweya (Iraq)
1995-1996: Al-Zawraa U-17 (Iraq)
1996-1998: Youth Al Qowa El Jaweya (Iraq)
1998-1999: Salah-Al-Deen Club (Iraq)
1999- 2003: Al-Shurta Club (Iraq)
2003-2004: Al-Nasr Club (Saudi Arabia)
• Current Club: Al-Shabab (2004-2007)

http://english.aljazeera.net/mritems/images/2007/7/29/1_225330_1_5.jpg

YOUNIS MAHMOUD

Asya kupasının yıldızlarından . Irak milli takım kaptanı.

1983 doğumlu. 185 cm boyunda forvet oyuncusu. Şu an Katar liginde oynuyor. takımıyla çıktığı 36 maçta 26 golü var.

2006 ve 2007 yıllarında üst üste 2 kez asyanın en iyi oyuncusu ödülünün sahibi.

Bir kaç kez Türkmen bir ailenin çoçuğu olduğunu okudum ama ne derece doğru olduğunu bilemem.

Trabzon isterse uygun fiyata bir yıldız kazanabilir. Tutmaz ise Younis'in arap emirliklerinde her zaman alıcısı bulunur.

http://www.aliraqi.org/forums/showthread.php?t=72467

http://www.younismahmoud.com/

http://english.aljazeera.net/NR/exeres/5F14DDC3-2109-4461-A665-E3F934F7F0E5.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Younis_Mahmoud

http://www.youtube.com/results?search_query=Younis+mahmoud/

1997-1998
Best Player of the Year (In Iraqi Districts, "Muhafathat")
1998-1999
Debut with Karkuk club.
League Top scorer with 19 goals.
League Champions.
1999-2000
Debut with Al-Talaba.
Iraqi Cup Champions.
Iraqi League Champions.
Baghdad Cup Champions.
2000-2001
Debut with the Iraqi National Team.
Champions of the West Asian Cup with the Iraqi National team.
Youngest player to play for the Iraqi National team.
2002-2003
Reached Round of 16 with Al-Talaba in the Asian clubs Cup.
2003-2004
Top scorer in the Abha cup in Saudi Arabia with 5 goals.
AFC Young player of the Year Nominee.
Voted as one of the top 5 Arab players in 2003-2004.
Top scorer of the Asian cup qualification round.
Debut with Al-Wihda club, United Arab Emirates.
First Iraqi player to own a personal official website - www.YounisMahmoud.com (http://www.younismahmoud.com/)
2004-2005
4th place in the Olympics 2004 finals in Athens, Greece.
Reached the Quarter Final of the Asian Cup 2004 in China.
Debut with Al-Khor club, Qatar.
* Top Al-Khor goal scorer.
* Scored fastest goal in the Qatari League.
* Scored fastest goal in the Qatari Cup.
* Top Goal scorer in the Qatari Cup.
*Won the Qatari Cup with Al-Khor Club.
2005-2006
Winner of the 2005 West Asian cup held in Qatar.
Top goal scorer of the 2005 West Asian cup held in Qatar.
Top Al-Khor Club goal scorer.
Second top goal scorer in the Qatari league with 20 goals, one goal behind the top goal scorer.
2006-2007
Top scorer of the Asian cup qualification round.
Second place (silver medal) in Asian Olympics 06/07 that took place in Qatar.
Silver medal in the Asian Olympics 2006/2007.
One of AFC's top 10 players in Asia.
Voted by Al-Arabiya News network as one of top 5 Arab players.
Qatari league runner-up with Al-Gharafa club.
Qatari league Top Goal Scorer (Golden Boot Award).
First Iraqi player to win a top goal scorer in a league other than the Iraqi league.
Debut with Al-Gharafa club, Qatar.
* Top Al-Gharafa club goal scorer.
* Scored a goal on every Qatari league club.
* Owned one of the top five goals of the Qatari league
Asian Cup 2007 Champion.
First Iraqi player to lift the Asian Cup.
Best player and most valuable player in Asian Cup 2007.
First Arabic player to ever win best Asian Cup player award.
Top Goal scorer Asian Cup 2007 with 4 goals.
Scored fastest goal in Asian Cup 2007 (1 minute and 5 seconds)

özçelik61
13.01.2008, 19:19
desenize amerikan işgalinden kaçan herkesi kadroya katacaz:):):) ee yonetim maddiii dengeleri korumak için dengesizlik tetkikleri ile bize çok faideli adamlar alacak hayırlısı

hüseyin1975
13.01.2008, 20:06
Su asamada Ceyhuna ihtiyacimiz var.

Transfer yapilmazsa durumumuz cok ama cok kötü.
Bu Takim kimseye Gol atamaz!!!

Hasan61
13.01.2008, 20:08
bu başlık kapatılsın nede olsa transfer nedir unuttuk

Cafer Bulur
13.01.2008, 20:14
bu başlık kapatılsın nede olsa transfer nedir unuttuk
yarindan itibaren en az 2 tane transferin yapilacagina inaniyorum.bunu yapmaya mecburlar.trabzonsporumuza bu kadar da duyarsiz kalacaklarina inanmiyorum daha dogrusu inanmak istemiyorum.

Harun
13.01.2008, 20:17
Acizlik mi dersiniz?Beceriksizilik mi? Parasızlık mı?Kasıt mı? İsmi duyulmadık liglerin ismi duyulmadık takımlarından transfer yapamayan 6 şampiyonluk yaşamış, tarihi kupalarla dolu bir takım düşünün yani bizi.Bir de Hollada'nın köklü kuluplerinden Feyenoord' tan transfer ettiği Tunus milli takımında da defalarca forma giyen Karim Saidi'yi kadrosuna katan Sivassporu... Yorum sizin.Adını siz koyun..

28TS61
13.01.2008, 20:20
yarindan itibaren en az 2 tane transferin yapilacagina inaniyorum.bunu yapmaya mecburlar.trabzonsporumuza bu kadar da duyarsiz kalacaklarina inanmiyorum daha dogrusu inanmak istemiyorum.

kendimizi hep yarin yarin diye diye avutuyoruz malesef

Murat Keçeci
13.01.2008, 20:21
yıldız futbolcu almayı geçtim gelecek vaadeden 5-6 adam alın diyoruz onuda alamıyorlar bu kulup bu kadarda aciz bir kulup değil ki yönetimin iyiniyetinden şüphem var trabzonu sabote etmeye uğraşıyorlar bence

Travelair
13.01.2008, 20:21
Helal olsun Farabi, gerçekten çok isabetli tesbitler yapıyorsun :alkış:. Ne diyeyim, bu futbolcular dururken abuk subuk insanlarla kadroyu dolduranların amacı ne ola ki? Biz görüyoruz da onlar mı görmüyorlar? Buna inanmıyorum.

Sunny53
13.01.2008, 20:25
yarın ve bu hafta saglam kaynaklardan aldıgım bilgilere göre en az 5-6 oyuncu alacaklar
buna mecburlar zaten çünkü başka türlü gündemi degiştiremezler
ama daha önce de yazdım kalitelerini bilemem bazı kaynaklarım brezilyalıarın alınacagı yönünde bilgi verdi
bazı kaynaklarım ise portekiz veya belçika liginden topçu alınacagını belirtti
ama kesin birşey var
turkcell süper ligden yabancı bir golcü alınacak ismini bilmiyorum inanın bilmedigim için söyleyemem
şimdi bana derin merin demeyin ben bu yönetimin iflah olmaz düşmanıyım
sadece arkadaslarımız var yönetime yakın hatta yakın akraba falan
benim korkum transferlerin trabzonspora çok büyük bir külfet getirmesidir
inşallah böyle olmaz

28TS61
13.01.2008, 20:28
fernandao ay sonuna kadar kesin trabzonsporda olacak, benden garanti

Cem Balcı
13.01.2008, 20:29
yarın ve bu hafta saglam kaynaklardan aldıgım bilgilere göre en az 5-6 oyuncu alacaklar
ama daha önce de yazdım kalitelerini bilemem bazı kaynaklarım brezilyalıarın alınacagı yönünde bilgi verdi
ama kesin birşey var
turkcell süper ligden yabancı bir golcü alınacak ismini bilmiyorum inanın bilmedigim için söyleyemem
inşallah böyle olmaz

ama abicim sende harbiden bi derinlik var.:)inşallah dediğin gibi olur,bekleyip görücez.

Cafer Bulur
13.01.2008, 20:29
yıldız futbolcu almayı geçtim gelecek vaadeden 5-6 adam alın diyoruz onuda alamıyorlar bu kulup bu kadarda aciz bir kulup değil ki yönetimin iyiniyetinden şüphem var trabzonu sabote etmeye uğraşıyorlar bence
ersun yanal kaliteli transferler istedigi icin transfer yapamamisiz.ara transfer döneminde transfer yapmak gercekten cok zor.bunu hepimiz biliyoruz.birde yanalin dedigi gibi bize geldigi günden itibaren katki yapabilecek adam lazim.bu oyuncularin transferleri de zor oluyor maalesef.yoksa gelecek vaadeden genclerin gelecek sezondan itibaren ancak katkisi olur bize.kaldiki bizde baris ve kadir keles gibi bu tip gencler mevcut.ama direk oynayabilecek kaliteli transfer devre arasinda yapilmazsa o zaman görürüm yönetimi ben.onlara 1 subata kadar süre taniyalim.

Murat Keçeci
13.01.2008, 20:30
isterse 250 mılyon borcumuz olsun yeter artık ben bugune kadar onurumla yaşadım çoluk çocuga maskara olmak istemiyorum adam gibi adam istiyorum gereken neyse yapılsın korkaklar hiçbir zaman hatırlanmaz kahramanlar hatırlanır

28TS61
13.01.2008, 20:31
son dakika: fernandao ay sonuna kadar kesin trabzonsporda olacak, benden garanti

Mustafa Önal
13.01.2008, 20:33
topçu falan diyip duruyorlar selçuğu alamıyorsan git belediyden efe yi al. madem albağrağın 2. takımı . muratı ve aliyi bağışladı oraya . git efeyi al orta sahaya yanına erman kılıçı al . bunu da mı başaramıyorsun.

Cafer Bulur
13.01.2008, 20:35
inşallah böyle olmaz
gülü isteyen dikenine de katlanacak.devre arsinda kaliteli transfer yapmak isteyen bu tip oyuncularin bize sezon sonu transfer dönemlerinden daha pahaliya malolacagini hesaba katmali.bizim de sezon sonuna kadar iskence cekmek ve hatta
Allah korusun küme düsme tehlikesi yasamamak icin bu maliyetlere de itirazimiz olamaz ,olmamali.cünkü su anki durumumuz oldukca vahim.bu kadroyla sezon sonu gelmez.dikkat diyorum.

Murat Keçeci
13.01.2008, 20:37
8-9undan sonra albayrakı şu kulupte tekrar görürsem bende bi kampanya başlatacam kampanyanın adı kiralık katil tutma kampanyası herkes para yatırır kesin 2 günde toplarız

28TS61
13.01.2008, 20:39
antalyada kamp yapan takimlardan bi kac oyuncu kacirsak bari

gugula
13.01.2008, 20:51
Bence başlık değişmeli komik ve sinir bozucu bir hal aldı artık.. Gördükçe sinirlerim bozuluyor ve eminim sizlerinde öyledir.
Mesela 2007-2008 de Gidenler...

vse61
13.01.2008, 20:56
Şöyle bi kadroya bakıyordum karabayrak dewrini bi özetlemek istedim:

Gelenler....................................Gidenl er ......................... Gelip-Gidenler
Adnan Güngör ......................... Fatih Tekke .......................Ceyhun( kovuldu)
Ahmet Şahin ........................... Syzmek ....................... Risp( Kaçtı)
Ayman ................................... Mehmet Yılmaz ..................Ömer Rıza( kaçtı )
Çağdaş .................................. Adem Koçak ....................... Marcelinho( Gitti )
Jabi ...................................... Ali Güzeldal .......................Ersen( Gitti )
Erdinç .................................. Lee Young .......................Stephanov ( Gitti )
Ferhat ................................... Emrah ...........................Kiki Musampa
Musa Büyük ........................... Volkan ........................... Fatih Akyel
Mustafa Keçeli ........................ Eller ............................... Murat Ocak
Serkan Balcı .................................................. ................... Djokaj
Tolga Seyhan
Umut Bulut

Daha da vardır da şöyle bi bakınca bir de 50 milyon YTL zarar... Yazıklar olsun

Cem Akyüz
13.01.2008, 20:59
gidenlerle şampiyonluğun en büyük favorisi olurduk harbidende

AYYILDIZ
13.01.2008, 21:00
Bugun dayimin kucuk ogluna sordum hangi takimlisin dedi bjk dedim sen Trabzonsporlu degilmiydin dedi Trabzon hep yeniliyor cocuga forma falan aliyorumda zorla tutturuyorum iste borc 100milyon dolarda olsa once Ersun Hocanin istedigi herkes alinsin

osman salih
13.01.2008, 21:04
keşke yıldırımlar gibi başkanımız olsa

Cem Balcı
13.01.2008, 21:04
son dakika: fernandao ay sonuna kadar kesin trabzonsporda olacak, benden garanti

kaynak ne abicim.:confused:

Cem Akyüz
13.01.2008, 21:05

sana kimden garanti???

osman salih
13.01.2008, 21:05
aziz
ve de demirören gibi

Özkan Erdem
13.01.2008, 21:06
Tek transferimiz falan diyorduk kaleci Onur Recep Kıvrak için, onunla bile sözleşme yapamadık hala. Bu konuda bilgisi olan var mı?
Bugün dikkatimi çekti Tolga Zengin artık degaj da yapamıyor.

osman salih
13.01.2008, 21:06
o başkan alsa alsa pazardan pırasa alır fernando imiş

Great White
13.01.2008, 21:07

Gelenler....................................Gidenl er ......................... Gelip-Gidenler
Adnan Güngör ......................... Fatih Tekke .......................Ceyhun( kovuldu)
Ahmet Şahin ........................... Syzmek ....................... Risp( Kaçtı)
Ayman ................................... Mehmet Yılmaz ..................Ömer Rıza( kaçtı )
Çağdaş .................................. Adem Koçak ....................... Marcelinho( Gitti )
Jabi ...................................... Ali Güzeldal .......................Ersen( Gitti )
Erdinç .................................. Lee Young .......................Stephanov ( Gitti )
Ferhat ................................... Emrah ...........................Kiki Musampa
Musa Büyük ........................... Volkan ........................... Fatih Akyel
Mustafa Keçeli ........................ Eller ............................... Murat Ocak
Serkan Balcı .................................................. ................... Djokaj
Tolga Seyhan
Umut Bulut

Hem gelenlerden hem de gidenlerden sadece birer tanesi isabetli..

Korkunç bir tablo gerçekten..

A.Gökhan AKIN
13.01.2008, 21:09
allahım yine başladık bir ikiyi geçtik en az 5-6 topçu oldu hemide yarın yada bu hafta o zaman bize bol nebetli günler düşüyor demekki umut fakirin ekmeği

irfanb
13.01.2008, 21:10
Oldu Trabzona Baskan
Bizim Albayrak Nuri
Kahretti taraftari
Geldigi günden beri

Iki yildiz bir stad
Onun meshur sözleri
Parasizliktan sebep
Dondurdu transferleri

Lazaroniyle Ziya
Onun ilk gözdeleri
Yönetiminde Trabzon
Gitti yirmi yil geri

Avni Akere gömdük
Barcelona Interi
Basari olmaz tabi
Olmadan alinteri

Mecbur degilsin Nuri
Birak artik bizleri
Trabzon senin neyine
Git yönet sirketleri

Ne Ali Baba kaldi
Ne kirk haramileri
Nuri ve yandaslari
Zamane örnekleri

Bir acemi ordusu
Nuri avaneleri
Saymakla bitirilmez
Yedigi naneleri

Nuri yönetiminin
Sayili son günleri
Allah tekrar etmesin
Yasanan bugünleri

Kaybettik degerleri
Senin sayende Nuri
Cenneti de satardin
Olsaydin orda Huri

winner
13.01.2008, 21:14
İ.B.B'li Efe bu akşam iyiydi,erman vasat...

Birde konuyla ilgili değil ama söylemeden geçmeyeyim.

Dakika 84 fb 0 - İBB 2

FB'nin kaleyi ilk tutan şutu dakika 85

İBB puanı zor kurtardı...

Olacak iş değil...

sena
13.01.2008, 21:14

Tolga Seyhan
Umut Bulut

Bu bir kabus olmalı :rolleyes:

pReN@_61
13.01.2008, 21:15
Oldu Trabzona Baskan
Bizim Albayrak Nuri
Kahretti taraftari
Geldigi günden beri

Iki yildiz bir stad
Onun meshur sözleri
Parasizliktan sebep
Dondurdu transferleri

Lazaroniyle Ziya
Onun ilk gözdeleri
Yönetiminde Trabzon
Gitti yirmi yil geri

Avni Akere gömdük
Barcelona Interi
Basari olmaz tabi
Olmadan alinteri

Mecbur degilsin Nuri
Birak artik bizleri
Trabzon senin neyine
Git yönet sirketleri

Ne Ali Baba kaldi
Ne kirk haramileri
Nuri ve yandaslari
Zamane örnekleri

Bir acemi ordusu
Nuri avaneleri
Saymakla bitirilmez
Yedigi naneleri

Nuri yönetiminin
Sayili son günleri
Allah tekrar etmesin
Yasanan bugünleri

Kaybettik degerleri
Senin sayende Nuri
Cenneti de satardin
Olsaydin orda Huri

:alkış: . :alkış: . :alkış:

Erdem Keser
13.01.2008, 21:20
Fernandão olarak da bilinen Fernando Lúcio da Costa, (born March 18, 1978 da Goiânia da doğmuştur, Brazil), Brazilyalı futbolcu halen Internacional. kulübünde forvet olarak görev yapmaktadır.

Kariyerine Goiás takımında Goiâniada başlamıştır, Fernandão [[Sport Club Internacional|Internacional]takımına gelmeden önce kariyerinin dört yılını £1.4'ya gittiği Fransa'nın Marseille takımında geçirmiştir. Takımının 2005 sezonunda Brezilya liginde zirveye oynamasında rol oynamıştır.Aynı yıl ilk milli formasını Guatemala karşısında giymiş ve Fred'e bir asist yapmıştır.

2006 yılı Fernandão için altın yıl kabul edilebilir. . TakımınıInternacionala Copa Libertadoresi ilk kez kazanmasıiçin liderlik etmiştir. Fernandão turnuvanın gol kralı [São Paulo Futebol Clube|São Paulo]] karşısında oynan final maçında da maçın adamı seçilmiştir. Bu maçta attığı bir gol ve verdiği bir asist ile yıldızlaşmıştır. Galibiyetten sonra sözleşmesini yenileyen Fernandão Kulübünün Aralık'taki FIFA Club World Cup mücadelesi için kaptanlık yapmaktadır

Sunny53
13.01.2008, 21:20
az önce bana hakaret eden bir arkadas vardı nerde o
ben iyi niyetle bilgi vermeye çalışıyorum burda
asla tarafsız degilim sadri şener taraftarım ama önce TRABZONSPORLUYUM!!!!
senin gibi ucuz çin malı degilim
anladın mı?????????????

Erdem Keser
13.01.2008, 21:22
http://www.youtube.com/watch?v=XRVEg7Cc3pA

Fernandao'nun gollerinden bazıları...

Cem Akyüz
13.01.2008, 21:22
anladın mı?????????????

sen takma abi hakaret edeni inşallah dediğin gibi olur transferler gerçekleşir...

ÖzGür Ayar
13.01.2008, 21:24
http://www.youtube.com/watch?v=XRVEg7Cc3pA

Fernandao'nun gollerinden bazıları...

hocam geliyomu fernandao birden görüntüler bilgiler falan heyecan oldu :D

Sunny53
13.01.2008, 21:26
@chovy

ben brezilyalılar alınacak demedim
sadece bir ihtimal gene onlara sarılacaklar dedim
duyum da bu şekilde lütfen herkesi havaya sokma
önce imza sonra youtube:D

A.Gökhan AKIN
13.01.2008, 21:29
anladın mı?????????????

şu söylediklerin bu hafta bir gerçekleşsin varya sana kocaman sevgilerimi yollayacağım gerçekleşmesede canın saolsun en nihayetinde duyum bunlar

Bilâl ÇOBAN
13.01.2008, 21:30
ama kesin birşey var
inşallah böyle olmaz

abicim inşallah dediğin gibi olur...

ülkede cangele haricinde alabileceğimiz yabancı forvet tanımıyorum... bu takımı düzeltecek hamleleri kendimce yazıyorum aşağıda:

1-YÖNETİMİN GİTMESİ
2-Egemen (bursaspor)
3-Ediz (ankaraspor)
4-Murat Duruer (ankaragücü)
5-Fernandao (internacional)
6-Alex (internacional)

toplam maliyetleri sanırım 7 milyon doları bulacaktır... yani yönetimin sattığı 1 Fatih Tekke fiyatına...

Erdem Keser
13.01.2008, 21:30
Fernandão olarak da bilinen Fernando Lúcio da Costa, (born March 18, 1978 da Goiânia da doğmuştur, Brazil), Brazilyalı futbolcu halen Internacional. kulübünde forvet olarak görev yapmaktadır.

Kariyerine Goiás takımında Goiâniada başlamıştır, Fernandão [[Sport Club Internacional|Internacional]takımına gelmeden önce kariyerinin dört yılını £1.4'ya gittiği Fransa'nın Marseille takımında geçirmiştir. Takımının 2005 sezonunda Brezilya liginde zirveye oynamasında rol oynamıştır.Aynı yıl ilk milli formasını Guatemala karşısında giymiş ve Fred'e bir asist yapmıştır.

2006 yılı Fernandão için altın yıl kabul edilebilir. . TakımınıInternacionala Copa Libertadoresi ilk kez kazanmasıiçin liderlik etmiştir. Fernandão turnuvanın gol kralı [São Paulo Futebol Clube|São Paulo]] karşısında oynan final maçında da maçın adamı seçilmiştir. Bu maçta attığı bir gol ve verdiği bir asist ile yıldızlaşmıştır. Galibiyetten sonra sözleşmesini yenileyen Fernandão Kulübünün Aralık'taki FIFA Club World Cup mücadelesi için kaptanlık yapmaktadır..

Erdem Keser
13.01.2008, 21:31
Bende zaten alınacak demedim ki:)
Keşke böyle bir forvetimiz olsa diye koydum..

Sunny53
13.01.2008, 21:31
şu söylediklerin bu hafta bir gerçekleşsin varya sana kocaman sevgilerimi yollayacağım gerçekleşmesede canın saolsun en nihayetinde duyum bunlar
üstat şunu iyi bil
haftasonuna kadar bunlar birilerini alacak
bunu biliyorum bundan emin ol ama kaç kişi alacaklar ne alacaklar ona bilgim yok
çünkü gündem çok kötü degiştirmek istiyecekler
benim naçizane görüşüm
bir ortasaha bir sol ve stoper yabancı digerleri gurbetçi
ama dedigim gibi bunlar benim görüşüm bunları kimseden duymadım ha:)

Bilâl ÇOBAN
13.01.2008, 21:35
şimdi tekrar baktım da, maliyetlerini nasıl düşürebiliriz diye...

egemen için bursaspora: ceyhun + 250 000 $

Ediz için ankaraspora: erdinç+tayfun

Murat duruer için ankaragücüne: 750 000 $ + ufuk (kiralık)

fernandao + alex: 4 -5 milyon dolar...

sanırım bunları da yapabilecek kapsiteleri yoktur ama....

zeleka
13.01.2008, 21:36
Acizlik mi dersiniz?Beceriksizilik mi? Parasızlık mı?Kasıt mı? İsmi duyulmadık liglerin ismi duyulmadık takımlarından transfer yapamayan 6 şampiyonluk yaşamış, tarihi kupalarla dolu bir takım düşünün yani bizi.Bir de Hollada'nın köklü kuluplerinden Feyenoord' tan transfer ettiği Tunus milli takımında da defalarca forma giyen Karim Saidi'yi kadrosuna katan Sivassporu... Yorum sizin.Adını siz koyun..

Haruncugum cok onemli bir noktaya parmak koydun ama tek hatan var sivas saidiyi Transfer etmedi!!! 6 aylik yani bu sezonun sonuna kadar kiraladi.
buda hollandada kalan bir sivasli eroin babasinin jestidir :) bu sene basarili olmak icin butun ellerindeki imkanlari kullanmak icin butun sivaslilari birlik beraberlik icin cagri yapildi ve bu Baba herifde bu imkani tanidi.... neyse be basarilida olurlar bizimkkiler gibi top oynuyamassan daha cok basarili takimlar goruruz.

Sunny53
13.01.2008, 21:39
Haruncugum cok onemli bir noktaya parmak koydun ama tek hatan var sivas saidiyi Transfer etmedi!!! 6 aylik yani bu sezonun sonuna kadar kiraladi.
buda hollandada kalan bir sivasli eroin babasinin jestidir :) bu sene basarili olmak icin butun ellerindeki imkanlari kullanmak icin butun sivaslilari birlik beraberlik icin cagri yapildi ve bu Baba herifde bu imkani tanidi.... neyse be basarilida olurlar bizimkkiler gibi top oynuyamassan daha cok basarili takimlar goruruz.

Bizim mafyalar sıksa keşke
çat çat diye futbolcuların ayaklarına
bizden büyük mafya mı var
Türkiye de ve Dünya da

horoz1977
13.01.2008, 21:40
Arkadaşlar ben birşeye dikkat çekmek istiyorum.Galiba durumun ciddiyetinden haberdar değiliz bu takım ciddi ciddi biryerlere doğru gidiyor.O yüzden umrumda bile değil nekadar borç olduğu tesismi satarlar yoksa başka bişelerinimi bilemem ama bu takıma transfer yapmazlarsa mahvolacaz.O yüzden şu borç işini bırakın borcun yok ama Allah korusun bu takım küme düşse neolacak.Umrumda bile değil isterse 200 milyon dolar borç olsun futbolcu alsınlar.GS nin varda ne oluyo bıktım artık şu borç balonudan sıkışan borç var diyo.Bu ne ya benim canımdan çok sevdiğim takımım küme düşse trilyonlarım olsa ne olur.ulan Nuri sana ne diyim ben bilmemki yasak olmasa derdim ama.

Sunny53
13.01.2008, 21:43
Arkadaşlar ben birşeye dikkat çekmek istiyorum.Galiba durumun ciddiyetinden haberdar değiliz bu takım ciddi ciddi biryerlere doğru gidiyor.O yüzden umrumda bile değil nekadar borç olduğu tesismi satarlar yoksa başka bişelerinimi bilemem ama bu takıma transfer yapmazlarsa mahvolacaz.O yüzden şu borç işini bırakın borcun yok ama Allah korusun bu takım küme düşse neolacak.Umrumda bile değil isterse 200 milyon dolar borç olsun futbolcu alsınlar.GS nin varda ne oluyo bıktım artık şu borç balonudan sıkışan borç var diyo.Bu ne ya benim canımdan çok sevdiğim takımım küme düşse trilyonlarım olsa ne olur.ulan Nuri sana ne diyim ben bilmemki yasak olmasa derdim ama.
gs bir bankadan yüklü miktarda kredi çekerek transfer yapmıştır
lincoln ve digerleri böyle alınmıştır
ama bizde kredi çekilir başka yerlere harcanır nereye mi?
.................................................. .....................
boşlukları siz doldurun:(

Erdal
13.01.2008, 21:45
Büyüykşehir in brezilyalı stoperi bu akşam çok iyiydi . hava toplarına çok hakim

Mehmet_Mercanlı
13.01.2008, 21:45
futbolcuları satsada artık para etmez

CAFER ÖZER
13.01.2008, 21:46
Arkadaşlar Hala Bu başlık neden Duruyor anlamadım gitti.
Şu an Trabzonsporda başkan ve yönetici diye Bir şey varmı.
31 OCAKTA TRANSFER sezonu bitiyor.Kongre ne zaman 9 şubat
Bunlar Transfer yapmayacağına göre.
YENİ GELECEK olanlarda yapamayacağına göre hala neyi tartışıyorsunuz.

Emre7
13.01.2008, 21:46
gs bir bankadan yüklü miktarda kredi çekerek transfer yapmıştır
lincoln ve digerleri böyle alınmıştır
ama bizde kredi çekilir başka yerlere harcanır nereye mi?
boşlukları siz doldurun:(

benim bildiğim lincoln ile linderothu ülker aldı cincona kredi değil .... ricardinho nun jimlastiğe alınması gibi... fenerin basket takımının alınması gibi... bizim de bi ara vardı öyle bir anlaşma ama sonra buhar olmuştu...

Mehmet_Mercanlı
13.01.2008, 21:48
http://www.trabzonspor.org.tr/futbolcular.asp?sezon=2007-08

Emre7
13.01.2008, 21:49
Büyüykşehir in brezilyalı stoperi bu akşam çok iyiydi . hava toplarına çok hakim

bizim maçta gollerin geç gelmesinin nedeni de o adamdı bizimkiler şişirdikçe o adam bütün topları indirmişti

Sunny53
13.01.2008, 21:50
millet çatır çatır transfer yapıyor
bizimkiler yıldızları seyrediyor
gel de içme!!!!!!!!!!!!

Erdem Keser
13.01.2008, 21:51
Aslında Tjikuzuda değerlendirilebilir..

wien_ts
13.01.2008, 21:51

hocam sivassporun sitesinden saidi transferi hakkindaki haber,adamlar 2,5 yillik anlasmislar.Sivassporda Feyenordla kardes kulup oldugu icin Sivasspora jest yapip bonservis almamis..Adam bugun cok guzel oynadi,gerci bizde pek zorladik sayilmaz hani..

"Feyenoord Rotterdam takımında görev yapan ve aynı zamanda Tunus Milli Takımı`nın stoperi olan Karim Saidi ile 6 ay opsiyonlu olmak üzere 2,5 yıllık sözleşme imzalandı.

Uygun; ''Bugün itibariyle Karim Saidi'yi kadromuza kattık. 23 yaşında ve Tunus Milli Takımı'nda oynuyor. 25 kere (A) milli formayı giymiş bir oyuncu. Kulüp başkanı bonservisini bize hediye etti. 6 ay opsiyonlu olmak üzere 2,5 yıllık imza attık. Bununla birlikte iki yabancı futbolcu daha almak istiyoruz. Bir yada iki yerli oyuncu alacağız. Daha sonra transferi kapatacağız.'' dedi"

Mehmet Fırat
13.01.2008, 21:52
benim bildiğim lincoln ile linderothu ülker aldı cincona kredi değil .... ricardinho nun jimlastiğe alınması gibi... fenerin basket takımının alınması gibi... bizim de bi ara vardı öyle bir anlaşma ama sonra buhar olmuştu...

Benim bildiğim Ülker Delgado'yu aldı, Ricardinho'yu değil. Ama önemli olan bu değil, önemli olan sponsorlardan faydalanmayı bilmek. Ve maalesef bu vasıf bizim yönetimde yok.

hasko582
13.01.2008, 21:52
Aslında Tjikuzuda değerlendirilebilir..
kesinlikle katiliyorum

Samet Yildirim
13.01.2008, 21:53

ben kesin ve kesin 1 tane yabanci santrafor alacak diyorum bekleyip görelim:D

zeleka
13.01.2008, 21:57
hocam sivassporun sitesinden saidi transferi hakkindaki haber,adamlar 2,5 yillik anlasmislar.Sivassporda Feyenordla kardes kulup oldugu icin Sivasspora jest yapip bonservis almamis..Adam bugun cok guzel oynadi,gerci bizde pek zorladik sayilmaz hani..

"Feyenoord Rotterdam takımında görev yapan ve aynı zamanda Tunus Milli Takımı`nın stoperi olan Karim Saidi ile 6 ay opsiyonlu olmak üzere 2,5 yıllık sözleşme imzalandı.

Uygun; ''Bugün itibariyle Karim Saidi'yi kadromuza kattık. 23 yaşında ve Tunus Milli Takımı'nda oynuyor. 25 kere (A) milli formayı giymiş bir oyuncu. Kulüp başkanı bonservisini bize hediye etti. 6 ay opsiyonlu olmak üzere 2,5 yıllık imza attık. Bununla birlikte iki yabancı futbolcu daha almak istiyoruz. Bir yada iki yerli oyuncu alacağız. Daha sonra transferi kapatacağız.'' dedi"
ula kardes klublerlerdide neden bu gune kadar bir tek futbolcu bir birlerine verilmedi biraz olsun gercekci olsun bu yalanci eroin babalari ...hehehe sivas spor egerki 6 ay kiralik doneminden sonra transfer etmek isterse anlasmalarinda onu almis ola bilirler ama ben hollanda kaliyorum ve burdaki haberlerde 6 ayligina kiralik olarak verildigine dair yer verildi 6 ay sonra basarili olurlarsa vs ozaman belki vede saidi basarili olacakmi oda cok onemli sonucda basari gelmedigi an saidide geri iade edilecek .

Selçuk Demircioğlu
13.01.2008, 21:59
Benim bildiğim Ülker Delgado'yu aldı, Ricardinho'yu değil. Ama önemli olan bu değil, önemli olan sponsorlardan faydalanmayı bilmek. Ve maalesef bu vasıf bizim yönetimde yok.

bizim yöneticiler de demiyorum artık onlara..işgal kuvvetleri onlar..kesinlikle trabzonsporlu değiller..vasıfları sadece bir büyük klüp nasıl küçültülür taraftarı nasıl sindirilir bu tip konularda üzerlerine tanımam.....trabzonspor bir futbol klübü olmaktan çıkıp bir rant sağlama yeri halini almıştır..bunu artık herkes biliyor..

mimozam
13.01.2008, 21:59
bugunkü sivas macından sonra diyorumki albayrak denen herif olmaz olasıca izledinmi takımı ne hale getirdini acabayüzün kızardımı utandınmı ben kimim neyim ne iş yapıyyom dedinmi kendi kendine allah belanızı versin sizin gibi yönetiminde yöneteninde bırakın cekilin artık ligden düşmemeye oynayacaz karaktersiz yönetim alın artık birilerini elinizde tam 10 tane boş adam var(erdinç tolga cagdaş ferhat ayman keceli tayfun adnan umut )bunlara bosa para vercene ver 3 topçunu al ank.spordan iyi birini ver 3 topcuyu al bursadan 1 iyi birini kafanızdamı durdu insaalllah sizinde hiç bi işiniz rasat gitmez iflas eder bizim şimdi yere baktımız gibi sizde yere bakarsınız

Fatih
13.01.2008, 22:01
kesinlikle katiliyorum

tjikuzu bu saatten sonra değerlendirilemez veya değeri paha biçilmez

rizede kadro dışı kalınca alınabilirdi :cool:

vatandas61
13.01.2008, 22:01
murat ocaki begenmeyenler ibb maclarina bir baksin. bu adam bizim takim banko oynar, hepsinden daha yürekli.

CAFER ÖZER
13.01.2008, 22:02
ben kesin ve kesin 1 tane yabanci santrafor alacak diyorum bekleyip görelim:D

Bende diyorumki Bunlar Giderayak para harcamayacaklar Bunların tek amacı vardı Haluk Ulusoydan intikam almak.Onunda Kongrede oy verecekler.Kongrenin ertelenmesinin tek nedeni vardı.Haluk Ulusoydan İntikam almak.
belki bu ara tesadüfen kaybettiğimiz maçları alabilseydik.belki aday olurlardı.

Bartuğ13
13.01.2008, 22:03

15 şubata kadar uzatıldıldı aslında ama ne değiştirir ki zaten?

AYYILDIZ
13.01.2008, 22:06

15 subata uzatilan bayanlar liginin transfer donemi

Berat
13.01.2008, 22:09
Milan-Napoli maçı, Napoli 2-1 mağlup ancak penaltı kullanacak. İlk golün asistini yapan ve penaltıyı yaptıran isim Lavezzi.. Hatırlayan hatırlar..

Ve 2-2 oldu..

Emirhan Makul
13.01.2008, 22:11
transfer olacağına inanamıyorum ben

hakantpl
13.01.2008, 22:14
sayfa 297 ....

CAFER ÖZER
15 şubata kadar uzatılan Bayanlar Futbol ligi Transfer dönemi.

Bayanlar liginde ara transfer dönemi başladı
Bayan Futbol Ligi'nde ilk yarının bitmesiyle başlayan ara transfer dönemi 15 Şubat'a kadar devam edecek.
http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=&PID=449&HaberID=37922

Emre7
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Anadolu'nun ağabeyi olarak adlandırdıkları bir takımı, rekor kırarak yendikleri için mutlu olduklarını söyledi. Transfer çalışmalarına da değinen Uygun, Afrika Kupası'na gidip futbolcu almaya çalışacağını belirtirken, Ceyhun hakkında da açıklama yaptı!
kaynak :ajansspor

Erdal
13.01.2008, 22:21
Arkadaşlar,

TFF nin toplantısı bu gün değilmiydi küme düşmek kaldırılacaktı . eğer gerçekleşirse bu kadroyu toptan bir temizlemek lazım .

sbay
13.01.2008, 22:22
SİVASSPOR, CEYHUN'U TRANSFER EDECEK Mİ?-
Uygun, Trabzonspor ile yolları ayrılan Ceyhun ve Celalettin'in transferlerini düşünüp düşünmediğinin sorulması üzerine, ''Ceyhun, iyi ve sevdiğim bir futbolcu. Celalettin de çok klas bir futbolcu:D. Ama ben maddi imkanlarımız doğrultusunda transfer yapma taraftarıyım. Yani takımım içindeki dengeleri bozamam. O yüzden maddi anlamda istediğimiz fiyatta olursa düşüneceğim, ama olmazsa transferini düşünmüyorum'' diye konuştu.

Sivassporlu futbolculardan Musa Aydın ise güzel bir mücadele olduğunu belirterek, ''İkinci yarıda şampiyonluk mücadelesinde biz de varız'' dedi.

Abdurrahman Dereli de hava şartları zorlu olmasına rağmen en iyi şekilde mücadele ettiklerini bildir

erkankoc
13.01.2008, 22:23
adi , serefsiz, idiot,embesil, satici,uc kagitcii,ukala,yuzsuz bu yonetim oldukca biz hep aglariz daha..ya su 8 subat gelse de kurtulsak...insallah bir daha trabzona ayak basmazlar..bir daha maclarimizida seyretmersinler...gecen sefer buraya mesaj yazan sonbirkezgiriyom adli kisi denyo herif nerde..ulan yalaka herif senin sahip ciktigin su gerizekalilar tabi sende ole bizi ne hale getirdiler...karadenizin azgin sularinda bogulun emiiii

Gökçebey
13.01.2008, 22:24
Küme düşme kaldırılamaz arkadaşlar. FIFA ve UEFA bu olaya izin vermez. Ayrıca süper ligde takımı olmayan şehrin milletvekilleri istiyor diye de hiç kaldırılmamalı. Ohh ne ala memleket.

Emiroğlu
13.01.2008, 22:25
Milan-Napoli maçı, Napoli 2-1 mağlup ancak penaltı kullanacak. İlk golün asistini yapan ve penaltıyı yaptıran isim Lavezzi.. Hatırlayan hatırlar..

Ve 2-2 oldu..

!

Oooooooooooooooooooooooffffffff OOF !

Fatih
13.01.2008, 22:26
sivasa ceyhun ve celalettini verelim zamanında petkoviçi de vermiştik bedavaya anadolunun ağbeysiyiz ya şimdi bi onlara bak bir de bize

Erdal
13.01.2008, 22:29
Küme düşme kaldırılamaz arkadaşlar. FIFA ve UEFA bu olaya izin vermez. Ayrıca süper ligde takımı olmayan şehrin milletvekilleri istiyor diye de hiç kaldırılmamalı. Ohh ne ala memleket.

Tam tersi arkadaşım Fİfa ve uefa 22 takımlı lig istiyor ....o sebeple gündeme geldi milletvekili falan değil

Egemen
13.01.2008, 22:34
tamam da bu 22 takımlı ligin örneği yok.. futbolun beşiği ingilterede bile 20 takım var(premier ligden bahsediyorum championshipi örnek göstermeyin).. neden 20 değil de 22 ??

Fatih
13.01.2008, 22:35
Tam tersi arkadaşım Fİfa ve uefa 22 takımlı lig istiyor ....o sebeple gündeme geldi milletvekili falan değil

erdal abi eminmisin 22 olduğuna bence 20 dir o

Nytre
13.01.2008, 22:38
sivasspora ayman - hüseyin - tayfun - ferhat - erdinçi bedelsiz verelim.

bunun karşılığında da bir şey istemeyelim.

Erdal
13.01.2008, 22:39
Fatihcim üyesi olduğum bir mail grubu varki hepsi bu meselelere vakıf insanlar . çoğu da gazeteci öyle bir mail aldım benimde malumatım yok ama meselenin ciddiyeti var

Travelair
13.01.2008, 22:41
FIFA VE UEFA ENGELİ!..
13 Ocak 2008 09:45

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/38353_1_080113094530.jpg

Futbol Federasyonu, bugünkü toplantısında, konuyu masaya yatıracak. Eğer öneri kabul görürse, küme düşme kaldırılacak, TFF 1.Lig'den gelecek 4 takımla birlikte lig 22 takımlı olacak.

17 Ocak'ta genel kurula gitmeye hazırlanan Futbol Federasyonu, bugünkü toplantısında, milletvekilleri ve bazı kulüp yöneticilerinin önerisiyle Süper Lig'in 22 takımla oynanması konusunu masaya yatıracak.

Süper Lig'de temsilcisi bulunmayan illerin milletvekilleri ve bazı kulüplerin yöneticileri, Futbol Federasyonu'na ligden bir defaya mahsus düşmenin kaldırılmasını, TFF 1.Lig'den katılacak 4 takımla birlikte yola 22 takımla devam edilmesi önerisinde bulundu.

Öneri sahiplerinin, "Kulüplerimiz ekonomik olarak zor durumda. Süper Lig 22 takımla oynanırsa daha rahat nefes alırız" sözleriyle, Futbol Federasyonu'na baskı yaptıkları öğrenildi.

FIFA ve UEFA engeli

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun bugünkü toplantısında bu öneriyi gündemine alacağı, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı'nın da görüşüne başvurduktan sonra değerlendireceği belirtildi.

Ancak bu uygulamanın bazı zorluklarının olduğu da bildirildi. FIFA ve UEFA'nın uygulamaya bu sezon geçilmesini sakıncalı bulacağı ifade edildi. Haluk Ulusoy başkanlığındaki Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun, genel kurul öncesi kulüplerle olan ilişkilerini daha sıcak tutabilmek amacıyla ligdeki takım sayısının artırılması yönünde bir karar almasının da mümkün olduğu öne sürüldü.

Galiba öyle değil, maraton.com.tr nin haberi

Erdal
13.01.2008, 22:45
Travel bildiğim kadarıyla fifa bu sene olmasın diyor
ama olsun diyor
yeterli bilgi ye yarın ulaşırım zannediyorum

Fatih
13.01.2008, 22:46
22 takım demek 42 maç demek yani 8 maç daha yapılacak ekonomik olarak daha fazla para kazanacak takımlar

Erdal
13.01.2008, 22:49
Şimdi birileri tartıştığınız şeye bak diyecek :)) elbetteki küme düşeceğimiz falan yok .lakin bu karar çıkacak olursa şöyle toptan bir temizlik yapma imkanı doğar diye düşündüm

Travelair
13.01.2008, 22:51
Evet haklısınız bu sene haksızlık olur uygulanması bence de ama küme düşmenin kaldırılması da zaten büyük haksızlık olur yine de. Hem de lig kalitesini hepten düşürür

Valla artık işin şakası kalmadı. Herkesin gözü aldığımız tv gelirlerinde. Bizim arslan yöneticilerimiz o paralar havadan geliyor gibi tasarruflarda bulunarak bizi bu duruma soktu. O paralar taraftardan geliyor ama ortada taraftar da kalmayacak bu gidişle. Adımız mirasyedi takıma çıktı. Bu transfer zamanını ve sezon sonunu çok iyi geçirmeliyiz. Yoksa biziallem kullem etmelerine de korkarım lüzum kalmayacak. Bu kadar köhnemiş bir tablo çok üzücü

Ahmet Karaman
13.01.2008, 22:57
sivasspora ayman - hüseyin - tayfun - ferhat - erdinçi bedelsiz verelim.

bunun karşılığında da bir şey istemeyelim.

tolga yı eklemek lazım listene.

Gökçebey
13.01.2008, 23:01

17 Ocak'ta genel kurula gitmeye hazırlanan Futbol Federasyonu, bugünkü toplantısında, milletvekilleri ve bazı kulüp yöneticilerinin önerisiyle Süper Lig'in 22 takımla oynanması konusunu masaya yatıracak.

Süper Lig'de temsilcisi bulunmayan illerin milletvekilleri ve bazı kulüplerin yöneticileri, Futbol Federasyonu'na ligden bir defaya mahsus düşmenin kaldırılmasını, TFF 1.Lig'den katılacak 4 takımla birlikte yola 22 takımla devam edilmesi önerisinde bulundu.

Öneri sahiplerinin, "Kulüplerimiz ekonomik olarak zor durumda. Süper Lig 22 takımla oynanırsa daha rahat nefes alırız" sözleriyle, Futbol Federasyonu'na baskı yaptıkları öğrenildi.

FIFA ve UEFA engeli
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun bugünkü toplantısında bu öneriyi gündemine alacağı, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı'nın da görüşüne başvurduktan sonra değerlendireceği belirtildi.

Ancak bu uygulamanın bazı zorluklarının olduğu da bildirildi. FIFA ve UEFA'nın uygulamaya bu sezon geçilmesini sakıncalı bulacağı ifade edildi. Haluk Ulusoy başkanlığındaki Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun, genel kurul öncesi kulüplerle olan ilişkilerini daha sıcak tutabilmek amacıyla ligdeki takım sayısının artırılması yönünde bir karar almasının da mümkün olduğu öne sürüldü.

Kaynak: Hürriyet

Burada tam tersi diyor arkadaşım :rolleyes: Ayrıca UEFA'da 22 takımlı ülke yok. 20 takımlı sadece 4 ülke var. İngiltere, Fransa, İtalya İspanya

ofkan
13.01.2008, 23:06
ya bişeyler yapalım 40 senelik efsane göz göre göre eriyip bitiyoo ben albayraktan sadece şunu istiyorum son olarak ersun hocanın istediği bütün oyuncuları ne pahasına olursa olsun almasını istiyorum başlarım borcaya tek isteğim bu eğer yapmayacaksa da yrn itibaren klübü divana teslim etsin yada trabzon lu iş adamlarından yardım istesinlerrrrr

Keleşoğlu
13.01.2008, 23:08
transferden umudunu kesen bir taraftar toplulugu örnegi; transfer baslıgında 22takımlı lig tartısılıyor:)

Great White
13.01.2008, 23:10
transferden umudunu kesen bir taraftar toplulugu örnegi; transfer baslıgında 22takımlı lig tartısılıyor:)

Ne diyeyim..

Haklısın:)

sbay
13.01.2008, 23:11
vay be 300 sayfa oldu nerdeyse kaleci onuru saymassak transfer yok...Alex ve fernandao'yu beklerken nelere kaldık...

AyhanPe
13.01.2008, 23:13
Ne diyeyim..

Haklısın:)

bu yardim sms fikri fena degil aslinda.alacaklari oyuncularin parasini sms lerle ödensin.yurt disindakiler de katilacagi sekilde olabilir.bunlar orda duracagina takim yönetimsiz kalsin daha iyi..stadimizida biz yapalim.

yns61
13.01.2008, 23:13
yzıklar olsun geceleri az kişi beklemedi bu başlıkta..

yns61
13.01.2008, 23:14
bu yardim sms fikri fena degil aslinda.alacaklari oyuncularin parasini sms lerle ödensin.yurt disindakiler de katilacagi sekilde olabilir.bunlar orda duracagina takim yönetimsiz kalsin daha iyi..stadimizida biz yapalim.
stad yaz 6161 e gönder :D

Emirhan Makul
13.01.2008, 23:36
'' Özkan Sümer'in başkanlık dönemindeyken Özkan Sümer idmana futbolculara moraL vermeye gelmiş..Herkesin elini sıkıyomuş. Hasan'a sıra gelince '' Sen futboLu bırakmadın mı lan hâlâ salak herif '' demis.

komedi ya :):)

Serdar A
13.01.2008, 23:47
Ufukhan , Gaziantep Belediye'ye kiraya verilmiş.

Jun ve Ömer'ide eklersek kadro 24'e düşmüş durumda.

50 oyuncuyla sezon açan bir takım için iyi sayılır.

Öte yandan, sene sonunda kiradakiler ve Paf'tan gelenlerle beraber 8-9 oyuncu ekleneceğinden revizyon konusunda daha cesaretli davranmalı.

martinpetrov
13.01.2008, 23:47
22 takım demek 42 maç demek yani 8 maç daha yapılacak ekonomik olarak daha fazla para kazanacak takımlar
aman hoca bu bünye 8 maç fazlasına artık dayanamaz.

Selman
13.01.2008, 23:50
Hocamız biraz dinlense iyi olacak sanırım.Transfer yok ama konuşmaya devam arkadaşlar.:)

tirabzonli
13.01.2008, 23:53
".....Öte yandan Bursa, Ceyhun Eriş’i transfer etmek için düğmeye bastı. Bu arada yönetimin uzun süredir peşinde koştuğu Fernandou ile Alex Meschini ve V.Manisasporlu Selçuk’un transferlerinde sona yaklaşıldı."

Bu haber bugünki Akşam da var.Haluk Ayyıldız'ın haberi.Neye göre yazmış artık Allah bilir

Emiroğlu
13.01.2008, 23:56
".....Öte yandan Bursa, Ceyhun Eriş’i transfer etmek için düğmeye bastı. Bu arada yönetimin uzun süredir peşinde koştuğu Fernandou ile Alex Meschini ve V.Manisasporlu Selçuk’un transferlerinde sona yaklaşıldı."

Bu haber bugünki Akşam da var.Haluk Ayyıldız'ın haberi.Neye göre yazmış artık Allah bilir

Son dediği, Vaz Geçiyoruz demelerine...

Travelair
13.01.2008, 23:59
Ufukhan , Gaziantep Belediye'ye kiraya verilmiş.

Jun ve Ömer'ide eklersek kadro 24'e düşmüş durumda.

50 oyuncuyla sezon açan bir takım için iyi sayılır.

Öte yandan, sene sonunda kiradakiler ve Paf'tan gelenlerle beraber 8-9 oyuncu ekleneceğinden revizyon konusunda daha cesaretli davranmalı.

Bu demektir ki De Nigris geliyor

Arif Timurcioğlu
14.01.2008, 00:01
Biz tranfer yapamayız yapsakta alacağımız oyuncular belli 2. ligten veya gs,bjk,fb nin çöplükleri. Adam almayı değil ama satmayı çok iyi beceriyolar bunlar. Takımda işe yarar ne kadar adam varsa sattılar. Sonuç: Bu yönetim alıcı değil satıcı. Para nerde Allah bilir.

Sefa Murat Dokuz
14.01.2008, 00:02
Junu alalım belki bu sefer patlar
gerçekten ersunla çalışsa belki bişeyler yapar çoçuk aslında iyi olur sıkıntı var zaten golcü yok jun olsa keşke ... yönetim

Burçak
14.01.2008, 00:02
ya bunlar kimseyi alamaaz. alacak olsalarda referans sıfır. kimbilir nasıl adam alırlar. :p

Serdar A
14.01.2008, 00:06
Emre Aygün bu sezon 15 maça çıkmış 2 golü var.

Enis'te Altay'da düzenli forma giyiyor. O da 15 maça çıkmış.

1. ligi takip eden vardır. Var mı kiralık oyuncularımızla ilgili yorumlar ?

vse61
14.01.2008, 00:12
Karabayrak bence transfer etse etse Koreli oyuncu Uch Hun Bri'yi transfer eder :)

batuhan249
14.01.2008, 00:15
yaf bu fernandoylan alexi alirsak super olur ikiside muhtesem yetenekler ne olusrsun sayin albayrak sasirt bizide yapsu transferleri

Serdær
14.01.2008, 00:15
300 Sayfaya 1 adım kalmış,yaklaşık 8.000 mesaj olmuş 1 tane Doğru düzgün Transfer yok.

Valla ilk defa bir taraftar forum sitesinde böyle birşey oluyordur.

Helal Olsun Bize.. :alkış:

Terzioğlu
14.01.2008, 00:18
Fernandao ve Alex ile ilgili yeni gelismeler mi var yoksa niye herkes bunlardan bahsetmeye basladi?

batuhan249
14.01.2008, 00:19
Trabzonspor’da önceki gece yarısı yapılan operasyon Ceyhun ve Celaleddin’i şoke etti. Bordo-Mavili takım ile yolları ayrılan Ceyhun, “İnşallah Trabzonspor bundan sonra başarılı olur da bütün faturaları bize keserler” dedi. Takımdan ayrılan diğer futbolcu Celaleddin ise Sivas maçından önce böyle bir karar alınmasının kendisini şoke ettiğini belirterek, “Madem böyle bir şey düşünülüyordu, bunu Fenerbahçe maçından sonra yapsalardı daha uygun olurdu” diye konuştu. Bir hayli üzgün olan iki futbolcu da Sivas’taki kamptan ayrılarak İstanbul’a gitti. Trabzonspor Menajeri Necmi Perekli, Ceyhun ve Celaleddin’in teknik heyetin görüşleri doğrultusunda takımdan gönderildiğini söyledi. Öte yandan Bursa, Ceyhun Eriş’i transfer etmek için düğmeye bastı. Bu arada yönetimin uzun süredir peşinde koştuğu Fernandou ile Alex Meschini ve V.Manisasporlu Selçuk’un transferlerinde sona yaklaşıldı.

insallah dogrudur bu transfer haberi hec umudum yok ama aksam gazetesi yazmis

Serdær
14.01.2008, 00:21
FLAŞ..FLAŞ.. TRABZON'DA 2 FUTBOLCUNUN GÖNDERİLMESİNİN ARDINDAN ŞOK GELİŞMELER DEVAM EDİYOR... OPERASYON İÇİN ERSUN YANAL'A TAM DESTEK VERİLDİ... PEKİİ SIRADA GİDECEK HANGİ FUTBOLCULAR VAR... İŞTE FLAŞ GELİŞMELER !!!!!

Trabzonspor Yönetimi, Ceyhun ve Celaleddin'i Sivas maçı öncesi takımdan gönderen hocasına destek çıktı, revizyonun bundan sonra da devam edebileceğini açıkladı

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın, Sivasspor maçı öncesi önceki gece sürpriz bir operasyon yaparak Celaleddin ve Ceyhun'u takımdan göndermesi şok etkisi yarattı.
İki futbolcunun da odalarına giderek tek tek görüşen ve kendileriyle çalışmak istemediğini söyleyen Yanal'ın, yöneticilere revizyona devam edebileceğini bildirdiği öğrenildi.
Trabzonspor Yönetim Kurulu ve Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer, Ceyhun ve Celaleddin'in gönderilmesinin tamamen Teknik Direktör Ersun Yanal'ın inisiyatifinde olduğunu belirterek, "Hocamıza verdiğimiz yetkiler ve onun kararı ile iki futbolcumuz ile yollarımızı ayırdık. Kendileri kulüp bulduğu taktirde, bonservis bedellerini getirip ayrılacaklar. Kadroda hocamızın istekleri doğrultusunda başka revizyonlar yapılabilir" dedi.
Bu arada Ceyhun'a eski takımı Ankaragücü talip oldu. Tecrübeli oyuncunun büyük bir olasılıkla bu teklifi kabul edeceği bildirildi.

TSezgin61
14.01.2008, 00:24
ya hic yönetime yakinligi olan yokmu... biraz bilgi verse.... hic anlasilan futbolcular yokmu

ÖzGür Ayar
14.01.2008, 00:26
arkadaşlar jun ile ilgili bir bilgisi olan varmı. bonservisi bizde olan bir oyuncuya devre arasına kadar izin vermiştik ama ikinci yarı başladı.

vse61
14.01.2008, 00:26
ya hic yönetime yakinligi olan yokmu... biraz bilgi verse.... hic anlasilan futbolcular yokmu
Sen yöneticilerin gerçekten bir şeyden haberi olduğuna inanıyor musun?

yns61
14.01.2008, 00:28
ahahaha oturmuş evlerindfe çayını içiolardır ne transfer i kardeş_? hayırdır :)

TSezgin61
14.01.2008, 00:28
tamam iyi güzel ersun yanala tam destek.... oda dogrusunu yapiyor, ama futbolcu almadiktan sonra göndermek ne kadar etki eder

Travelair
14.01.2008, 00:31
Martinez'i Sakaryaspor gs'ye önerdi. Kiralık, ona karşılık Mehmet Güven ve Özgürcan kiralık.

Bence biz de böyle bir teklif getirebiliriz. Defans çok kötü. Acil kaleci ve defans lazım

Terzioğlu
14.01.2008, 00:38
Martinez'i bende cok isterim fakat Onur isi ne oldu acaba?

Murat Keçeci
14.01.2008, 00:40
onur diye bi kaleci aldılar hale daha kova kalecilerle ligi götürüyoruz koyun şu çocugu kaleye bakalım nasıl bir kumaş sizde sıkıntıdan kurtulun bizde kurtulalım holosko 3. maçını oynadı bizim onurda ortalıkta yok

TSezgin61
14.01.2008, 00:41
onur diye bi kaleci aldılar hale daha kova kalecilerle ligi götürüyoruz koyun şu çocugu kaleye bakalım nasıl bir kumaş sizde sıkıntıdan kurtulun bizde kurtulalım holosko 3. maçını oynadı bizim onurda ortalıkta yok

alip almadiklari daha belli degilki

Arif Timurcioğlu
14.01.2008, 00:44
Kaleye gelene kadar adam gibi bir savunmamız yok tolga ne yapsın. Erdinç gözünün önündeki topa vuramıyor kaleci panter olsa ne çare. Arkadaşlar bu yönetim alıcı değil satıcı ne transferi.

erkankoc
14.01.2008, 01:01
harbiden ya bu takimda erdincin ne isi var anlamadim

erkankoc
14.01.2008, 01:03
yonetim su milandan pato yu alsa.:))).adamlar ilk 11 de oynatiyolar 17 yasindaki cocugu..bizimkilerden tik yok

sbay
14.01.2008, 01:11
az önce ligtv de manisanın maçını izledim...kısa özetlerde bile selçuğun orta sahada oyunu nasıl iki yönlü oynadığı görlüyo...ileriye attığı ara paslar orta saha mücadelesi gerçekten üst düzey bir oyuncu...

Ahmet Kuru
14.01.2008, 01:15
bu haftaiçinden Oldukça ümitliyim.bişiler Olacak,Olması lazım. bu Ezik yönetim gider ayak bi kaç takviye yapacak..Umutlar kırılmadıkca hala bir şans var dimi?

farfara
14.01.2008, 01:35
3 hafta sonra gidecek olan bir yönetim ne icin transfer yapsin ?Aday olmayacaklarini söylediler ,gerci bunlar ne dediyse tam tersini yaptilar ama hadi aday oldular diyelim secileceklerine inaniyorlarmi acaba?

Erdem Keser
14.01.2008, 01:37
az önce ligtv de manisanın maçını izledim...kısa özetlerde bile selçuğun orta sahada oyunu nasıl iki yönlü oynadığı görlüyo...ileriye attığı ara paslar orta saha mücadelesi gerçekten üst düzey bir oyuncu...
2 senedir bas bas bağırıyorum ama ne yazık ki sesimi duyan yok..:)

kokoreç
14.01.2008, 01:39
valla bizim gibi bi takım yoktur forvette tek adamımız var umutsuz vaka umut,kalede 4 oyuncu nası bi tezat bu ya?

Fatih
14.01.2008, 01:41
selçuk inan olmazsa hürriyet güçer diyorum orta alanda büyük işler yapar ikisi de

Egemen
14.01.2008, 01:58
selçuk inan olmazsa hürriyet güçer diyorum orta alanda büyük işler yapar ikisi de

fatih kaç yaşında bu hürriyet.. kendimi bildim bileli hatırlıyom bu ismi bi yerlerden.. ama genellikle 2. ligden..

TSezgin61
14.01.2008, 02:00
su selcuk inani alsalarda aymani gönderseler

Alpayer
14.01.2008, 02:01
fatih kaç yaşında bu hürriyet.. kendimi bildim bileli hatırlıyom bu ismi bi yerlerden.. ama genellikle 2. ligden..
Selçuk iyi ama Hürriyet bize göre bi oyuncu değil. Artık ya tutarsa diye değil, hazır tutmuş adam almamız lazım. Örnek Szymek, aaaaaaaaah ah

ÖzGür Ayar
14.01.2008, 02:02
az önce stardaki futboligde selçukla ropörtajı gösterdiler. fenerle ilgili sorular sordular. bizim adımız hiç geçmedi.

Ahmet Kuru
14.01.2008, 02:02
su selcuk inani alsalarda aymani gönderseler
hemşerim Ağzundan bal damlay ballll:)

TSezgin61
14.01.2008, 02:03
bu yönetimin transfer yapacagini sanmiyorum...

sbay
14.01.2008, 02:05
Selçuk hakkında çıkan fener haberlerinin tamamı kolpa bence...Piyasayı kızışdırmak için Manisa kaynaklı çıkartılan haberler olabilir...

DeAgLeMaNyAq
14.01.2008, 02:10
Ben bu Martinez olayını anlamadım. GS 2 sıradan futbolcusunu verip adamı alabiliyor. Biz 3 futbolcu + para verip alamadık...

Ercan DEMİR
14.01.2008, 02:28
Ben bu Martinez olayını anlamadım. GS 2 sıradan futbolcusunu verip adamı alabiliyor. Biz 3 futbolcu + para verip alamadık...

İstanbul yalakalığı + Trabzon düşmanlığı :) Ya da bizim yönetimin beceriksizliği.

Ahmet Kuru
14.01.2008, 02:31
ya arkadaşın biri yazmıştı adını unuttum.albayrak belediyeyi bıraktı adamlar uçtu.yeteri kadar açık söyledi arkadaş zaten.hadi bizi de bırakda bizde uçalım artık:)

Bilâl ÇOBAN
14.01.2008, 02:40
egemen, ediz, selçuk, alex, fernandao alınmalı... ayman, erdinç, tolga, ergin, hasan satılmalı, alan çıkmazsa serbest bırakılmalı...

yeterli para veren olursa hüseyin ve yattara da satılabilir... tabi üstteki oyuncuların hepsi alındığında...

trabezonda
14.01.2008, 02:43
Bence Trabzonspor su futbolculari almasi gerekiyor:
Remzi Giray Genclerbirligi Oftas
Hakan Aslantas Genclerbirligi Oftas (Kendisi Trabzonlu)
Erman Kilic Istanbul Büyüksehir Belediye
Hamza Cakir Fortuna Düsseldorf (Kendisi Trabzonlu)
Mehmet Cakir Genclerbirligi
Ugur Yildirim Gaziantepspor
Selcuk Inan Manisaspor

Ilk etapta bu oyunculari ne pahasina olursa olsun alinmasi gerekiyor

Serdar A
14.01.2008, 04:08
Muhtemelen bir kaç yıl içinde Avrupa'nın büyük klüplerinden birinde izleyeceğimiz oyuncu:

Gojko Kacar
http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/gkacar0607.jpg

185 cm boyunda . 1987 doğumlu yirmi yaşındaki Sırp futbolunun yetiştirdiği yeni jenerasyon yıldız adaylarından biri. Vojvodina oyuncusu, taraftarının sevgilisi.

Defansif orta alan oyuncusu. Kacar için yeni bir Cambiasso diyenler var. Sırp milli takımının gelecek on yılının bel kemiği diyenler var.

Türkiye liginde bir defansif orta alan oyuncusundan beklenmeyen meziyetleri var. İnanılmaz bir sol ayağa sahip. Müthiş şutlar çıkarıyor. Çok zeki ve gol bölgelerine etkili bir biçimde girebiliyor. Bu sezon liginde 17 maçta 11 golün sahibi. ( evet ,11 gol. Hüseyin Ayman ve Hasan kariyer toplamlarından fazlasına denk geliyor :) ) Geleceğin en büyük yıldız adaylarından biri olan Jovetic ile beraber gol krallığı yarışında ilk sırada . Bu sezon ikide asist yaptı .

Ancak onu bu kadar özel yapan mevkisine göre olağanüstü hucum katkısı değil. inanılmaz bir top çalma yeteneği var.Vazgeçmeyen rakibi sürekli ısıran bir oyuncu. Yatarak müdehalelerde gördüğüm en yetenekli oyunculardan olduğunu söyleyebilirim. Fizik gücü Türkiye ligindeki muadillerinin üstünde , Ayman ile rahatlıkla yarışır. Hava toplarında Hüseyinden çok daha etkili. Hızı ve top sürme tekniği Serkandan daha iyi. Üstelik hiçbirinin yapamadığı yüksek yüzdeli pas dağıtma özelliğinede sahip. Bir oyuncuya karşılık en az 2-3 oyuncunun zayıflıklarından kurtulmak söz konusu.

Oyuncuyu tanımayanlar içinde elbette abarttığımı düşünenler olabilir. Bende tanımadan önce okuduğum yorumlarla benzer hislere kapılmıştım.

Kacar için çok daha fazla şey söylenebilir. Selçuk için 3.5m€ konuşulduğunu düşünürsek bu fiyat aralıklarında bir kaç yıl içinde dünya çapında olmaya aday oyuncularıda yok sayamayız. Kacar bu adaylar içinde henüz büyük bir takıma gitmemişlerden . Şu an Herta Berlin ciddi olarak bu oyuncuyla ilgiliymiş.

http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/igraci.php?igr=204

http://www.youtube.com/watch?v=IwWCZUNUpuA

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28683/gojkokacar/aufeinenblick.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Gojko_Ka%C4%8Dar

Aslında ilgi alanımda 8-9 tane daha Sırp , Boşnak , Karadağ'lı oyuncu var. Buradan çok iyi bir jenerasyon geliyor. Keşke değerlendirebilsek. ...

Henüz değerini bulmayan oyuncular var. Geliyorum diye bas bas bağırıyorlar. Gün geçtikçe biri daha dev klüplerin ilgi alanına giriyor.

Hüseyin Ayman yerine Ceyhun Gülselam ve Gojko Kacar'lı bir ortasahayı hayal ediyorumda...
Neyse , gecenin dördünda fantazi yapmayayım :)

Mahmut Baran
14.01.2008, 07:16
yok arkadaşlar takım gerçekten sabote ediliyor erdinç ve çağdaş ısrarla golü yedirdiler bize gerçi hiç biri oynamadı ama bu ikisi resmen sabote ediyorlardı.
transfer konusunda hala umutluyum sebebini sormayın bende bilmiyorum :)

zeki gursoy
14.01.2008, 09:17
fener maçında hüseyinden geldi yediğimiz golün aisti..
bu maçtada ayman olsun çağdaş olsun hüseyini aratmadı...
erdinç, çağdaş,tayfun, ergin..bu tpçuları 2.ligten transfer etmek için izleseydiler dün adamların profosyonel olduklarına kimse iananmazdı...
ziya doğan ve nurinin kazıklarıdır bunlar bize...
ebedi hissedicez bunları...
ziya...
seni trabozna sokanların varya...

Mehdi
14.01.2008, 09:30
Şuan öyle bir psikolojiye sahibimki bunların yapacağı transfere bile beddua edecek durumdayım.Kimi alırlarsa alsınlar umurumda değil.Kaybettiğimiz umut,sağlık,prestij karşılığında bana transferin feriştahını bulsalar şu adamlar gidene kadar umurumda değil.

İsmail Çavuşoğlu
14.01.2008, 09:39
@mehdi
sana aynen katılıyorum.ağızları ile kuş tutsalar benim için bir anlam ifade etmiyor.ancak bırakıp gittikleri günü görürsem işte o zaman içimde tekrar bir umud olacaktır..

Travelair
14.01.2008, 09:41
Muhtemelen bir kaç yıl içinde Avrupa'nın büyük klüplerinden birinde izleyeceğimiz oyuncu:

Gojko Kacar

185 cm boyunda . 1987 doğumlu yirmi yaşındaki Sırp futbolunun yetiştirdiği yeni jenerasyon yıldız adaylarından biri. Vojvodina oyuncusu, taraftarının sevgilisi.

Defansif orta alan oyuncusu. Kacar için yeni bir Cambiasso diyenler var. Sırp milli takımının gelecek on yılının bel kemiği diyenler var.

Türkiye liginde bir defansif orta alan oyuncusundan beklenmeyen meziyetleri var. İnanılmaz bir sol ayağa sahip. Müthiş şutlar çıkarıyor. Çok zeki ve gol bölgelerine etkili bir biçimde girebiliyor. Bu sezon liginde 17 maçta 11 golün sahibi. ( evet ,11 gol. Hüseyin Ayman ve Hasan kariyer toplamlarından fazlasına denk geliyor :) ) Geleceğin en büyük yıldız adaylarından biri olan Jovetic ile beraber gol krallığı yarışında ilk sırada . Bu sezon ikide asist yaptı .

Ancak onu bu kadar özel yapan mevkisine göre olağanüstü hucum katkısı değil. inanılmaz bir top çalma yeteneği var.Vazgeçmeyen rakibi sürekli ısıran bir oyuncu. Yatarak müdehalelerde gördüğüm en yetenekli oyunculardan olduğunu söyleyebilirim. Fizik gücü Türkiye ligindeki muadillerinin üstünde , Ayman ile rahatlıkla yarışır. Hava toplarında Hüseyinden çok daha etkili. Hızı ve top sürme tekniği Serkandan daha iyi. Üstelik hiçbirinin yapamadığı yüksek yüzdeli pas dağıtma özelliğinede sahip. Bir oyuncuya karşılık en az 2-3 oyuncunun zayıflıklarından kurtulmak söz konusu.

Oyuncuyu tanımayanlar içinde elbette abarttığımı düşünenler olabilir. Bende tanımadan önce okuduğum yorumlarla benzer hislere kapılmıştım.

Kacar için çok daha fazla şey söylenebilir. Selçuk için 3.5m€ konuşulduğunu düşünürsek bu fiyat aralıklarında bir kaç yıl içinde dünya çapında olmaya aday oyuncularıda yok sayamayız. Kacar bu adaylar içinde henüz büyük bir takıma gitmemişlerden . Şu an Herta Berlin ciddi olarak bu oyuncuyla ilgiliymiş.

http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/igraci.php?igr=204

http://www.youtube.com/watch?v=IwWCZUNUpuA

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28683/gojkokacar/aufeinenblick.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Gojko_Ka%C4%8Dar

Aslında ilgi alanımda 8-9 tane daha Sırp , Boşnak , Karadağ'lı oyuncu var. Buradan çok iyi bir jenerasyon geliyor. Keşke değerlendirebilsek. ...

Henüz değerini bulmayan oyuncular var. Geliyorum diye bas bas bağırıyorlar. Gün geçtikçe biri daha dev klüplerin ilgi alanına giriyor.

Hüseyin Ayman yerine Ceyhun Gülselam ve Gojko Kacar'lı bir ortasahayı hayal ediyorumda...
Neyse , gecenin dördünda fantazi yapmayayım :)

Farabi Allah razı olsun, bize futbolcu izlettirdin. Selçuk İnan'ı bıraksınlar bu oyuncuyu alsınlar. Adamda herşey var. Top çalma, takip, sürat, hava hakimiyeti, zeka, gol becerisi, arapas, aşırtma paslarla gol pozisyonuna sokma, teknik, fizik kalite...

Bu oyuncuyu alın ey yönetim. Soyadına bakıp almamazlık etmeyin, parasını öderseniz kalır kacmaz :mad:

KUTADGU
14.01.2008, 10:00

Gojko Kacar

:)

Bu adam adından da anlaşılacağı üzere, mevcut yönetim yüzünden hemen kaçar..
Alamayız ama demedi demeyin yani..

Burhan61
14.01.2008, 10:09
youtube'den 5-10 dklık görüntülerle oyuncu kalitesi hakkında fikir sahibi olunamayacağını düşünsem de Gojko Kacar'ın top çalma yeteneği çok açık şekilde belli oluyor.

videonun altına yazılan yorumlardan avrupalı takımların dikkatini çektiği belli, bu nedenle bizim alabileceğimizi zannetmiyorum.

Bayundur Han
14.01.2008, 10:13
youtube'den 5-10 dklık görüntülerle oyuncu kalitesi hakkında fikir sahibi olunamayacağını düşünsem de Gojko Kacar'ın top çalma yeteneği çok açık şekilde belli oluyor.

videonun altına yazılan yorumlardan avrupalı takımların dikkatini çektiği belli, bu nedenle bizim alabileceğimizi zannetmiyorum.

top calma huseyinde'de mevcut. Ama pas verme, sut ve kafa hakimiyeti hic yok.

Burhan61
14.01.2008, 10:15
top calma huseyinde'de mevcut. Ama pas verme, sut ve kafa hakimiyeti hic yok.

ben başka hüseyin izliyorum o zaman:) hüseyin top çalmıyor. sadece topu ayağından açan adamların önünden alabiliyor. teke tek kaldığında geri geri kaçıyor. adama girmiyor bile.

balahor61
14.01.2008, 10:42
ÇARESIZ BAKIŞLAR (10 MİLYON TARAFTAR DA BÖYLE BAKIYOR)http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/29256_b.jpg

metehan
14.01.2008, 10:43
ben başka hüseyin izliyorum o zaman:) hüseyin top çalmıyor. sadece topu ayağından açan adamların önünden alabiliyor. teke tek kaldığında geri geri kaçıyor. adama girmiyor bile.

Top çalma değil de top kesme dersek, sorun hallolur Burhan :)

My
14.01.2008, 10:51
bu haftaiçinden Oldukça ümitliyim.bişiler Olacak,Olması lazım. bu Ezik yönetim gider ayak bi kaç takviye yapacak..Umutlar kırılmadıkca hala bir şans var dimi?Zaten 2 senedir bu ümitlerimizi sömürerek o makamı işgal etmiyorlar mı!!!!!???? Ha yaptılar ha yapacaklar... Artık yaptığınızın da yapacağanızın da...!

_SeRKaN_
14.01.2008, 11:07
Yönetimde biliyor ağızlarıyla kuş tutsalar yinede kongrede aday olsalar dahi kazanamayacaklarını o yüzden elle tutulabilen bir transfer anlayışı yürüteceklerinden umutsuzum eldekileri çıkarırlar yerlerine paf takım takviyeli kadroyla devam ederler..Bu sene öyle yada böyle geçti..

Sunny53
14.01.2008, 11:09
sayın kahırdaşlarım
bugün son aldıgım bir ''Duyum'' durumunu izah etmek istiyorum
yönetim dört elle transfere agırlık vermiş
bugün veya yarın akşama kadar çok büyük değişmeler olabilir deniliyor
hatta yeni transferlerle birlikte bir kaç oyuncu daha gönderilebilirmiş
ama dedigim gibi bu bir ''Duyum''

_SeRKaN_
14.01.2008, 11:12
sayın kahırdaşlarım

Zahmette bulunmuşlar..Transfere gerek yoktu nede olsa yıldızlarla mücadele ediyoruz..

İsmail Çavuşoğlu
14.01.2008, 11:13
sayın kahırdaşlarım
onlarda biliyorlaar kendilerini bir nebze affettirmek için olayın transferden geçtiğini.ancak affedilebileceklerini düşünüyorlarsa kesinlikle yanılıyorlar bende kesinlikle düşünmüyorum.biz affetsek bile tarih affetmez.(gerçi benimde affedeceğim yok)

Cyzio
14.01.2008, 11:14
sayın kahırdaşlarım

Altını çizdiğim kısmına kesinlikle katılıyorum.

Erdal Kılıçarslan
14.01.2008, 11:15
sayın kahırdaşlarım
valla 2 yıldır almadığımız duyum almadığımız istihbarat kalmadı zaten. fotomaça inanırım bizim yönetime inanmam artık :)