PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

AyhanPe
11.01.2008, 16:40
yav risp gide gide ankarayamı verildi yaa.valla şaşılacak bir durum.

kime verilecekti real madride mi..onlarada aymani versek:D

asimavi
11.01.2008, 16:40
yani beleşe gitti öyle mi...maşallah..maşallah....1 milyona al...1 de oyucuya ver bedavaya gönder....hem kendinle dalga geçtirerek.

...ankara trabzonspora la görüşüp oyuncuyla anlaşmış....olaya bak ya...

.....yani ankara spor arıyor....

......ulan beceriksizler....sizin kullanamadığınız....birde bir sürü para verdiğiniz bu adamla biz anlaşıyoruz haberiniz olsun ...artık sizde kına yakarsınız bi yerlerinize....şimdi çıkar bizim haşim öküzü açıklama yapar...

......bize 2 milyona mal olan rip adlı oyuncumuzun bonservis bedeli olmadan ankaraspor ile anlaşmasına izin verdik...saolsunlar bize haber verdiler...isterlerse başka oyuncularımızlada anlaşabilirler...bişey diyemeyiz ne diyelim büyük takım ankara biz ise sefil beş başı mahmur transfer yapamayan oyuncuları elinde tutamayan ...zavallı bir külübüz...

...taraftarımızdan destek istiyoruz....

Cem Balcı
11.01.2008, 16:42
kime verilecekti real madride mi..onlarada aymani versek:D

yok canım real almaz heralde.:p

en azından bizde oynamalıydı diye düşünüyorum.yine hep yaptığımızı yaptık;doğru düzgün faydalanmaya çalışmadan ipleri koparttık.

akdin
11.01.2008, 16:42
Ağabey saha dışında gelenklerimiz yaşatalım eyvallah . ama sahanın içinde zaman neyi gerektiriyorsa onu yapalım . bu anlamda ikiden fazla "açığımız " var artık barış,gökdeniz,yattara, Ama rakip atkaları kesip aynı başarılya topu oyuna sokan bir ortasahamız ( ki buna ön libero diyorlar adı da çok önemli değil) yok ..ve o o lmazsa olmaz .. fb nin başarısı buna bağlıdır,gs nin başlardaki başarsıı sonrada düşen grafiğinin sebebi ayhan ve linderoth gibi iki bu alanda iyi adamın sakatlanmasıdır . inşallah ne demek istedğimi anlatabildim

Saha dışı geleneklerimize birşey olduğu yok,onlar yaşıyor,yaşayacak,sizler olduktan sonra...Üç beş tane yönetici bunu bozamaz,bozsa bozsa moralimizi bozar.....Açıktan kastım;kanat oyunu,sol tarafımız hiç yok ,bu bölgeye alınacak oyuncuya iyi para verilebilir......

asimavi
11.01.2008, 16:44
...bizm bu yöneticilerin geçmişini araştırmak lazım...bunların soyunda bi bozuklluk var...

...bunları yapabilmek için kansız şerefsiz olmak lazım...

..bir iki beceriksizliği acıklarsın ama ...bu kadar felaketi...hayal kırıklıklarını ...başka hiç bir şekilde açıklayamazsın...

...bunlar için transfer sadece satmak demek ...sadece satmak ...oyuncu satmak şerefini satmak haysiyetini satmak........

.....satmak derken yanlış anlaşılmasın zararına satış....

AyhanPe
11.01.2008, 16:48
risp den mutlaka bonservis parasi almislardir..500 bin € falan..o paraylada iki gurbetci alabilirler..hic yoktan iyidir.

Tolga_61
11.01.2008, 16:52
Risp in üzerine umarım birde para vermemişlerdir. Adamlar almaya değil vermeye alışmış...

asimavi
11.01.2008, 16:56
risp den mutlaka bonservis parasi almislardir..500 bin € falan..o paraylada iki gurbetci alabilirler..hic yoktan iyidir.

...ne bonservisi ya ...bunlarmı para isteyecek utanmışlardır istemeye ...sanki yüz varda yüzsüz herifler...

...hem bunlar transfer yapacak olsa yaparlardı ...trabzonspor un transferi 500 liralara kaldıysa vay halimize...

My
11.01.2008, 16:57
Fredrik Risp Ankaraspor'da

...

İHAAllah'tan şu işi Fifa'lık olmadan halledebilseler http://forum.divxplanet.com/style_emoticons/default/huh.gif

asimavi
11.01.2008, 17:02
....herkes düştüğü kötü durumdan bi şekilde kurtuluyo...ama biz nafile bağıra bağıra küme düşecez...

...ankara düşer diye düşünüyordu bir çok kişi ...ama devre arasını çok iyi değerlemdirdiler...artık onların yerine bize yol göründü....adamlar bir taşla 5 küş vurdu...ilk önce bizim becerip alamadığımız son günlerde gaziantep spora iyi transferler yaptıran çetinkayayı aldılar...sonrada rispi beleşe getirdiler...şimdi çetinkaya bi iki adam daha aldırır...vesselam önleri acık...başarılar....

...bizede pazar günü içler acısı durumumuzu bir kez daha müşahade etmek düşüyor....inşallah fark yemeyiz sivastan...

Mert Marabaoğlu
11.01.2008, 17:04
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_vn_Risp001.jpg

Risp Ankaraspor'da

Ankaraspor, Trabzonspor'un İsveçli savunma oyuncusu Fredrik Risp ile anlaşmaya vardı.

Trabzonspor'dan alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle ayrılan Fredrik Risp ile daha önce prensip anlaşmasına varan mavi-beyazlıların, İsveçli oyuncuyla 2.5 yıllık anlaşmaya vardığı bildirildi.
Mavi-beyazlı yöneticiler, Trabzonspor ile FIFA'lık olan Risp'in transferi için, FIFA'nın kararını beklemeden Trabzonspor'un onayını almayı uygun bulduklarını ve transferin her iki kulübün onayıyla gerçekleştiğini söylediler.
28 yaşındaki İsveçli savunma oyuncusu Gençlerbirliği'nden sonra Trabzonspor'a transfer olmuş, ancak sakatlığı nedeniyle bordo-mavili takımda fazla forma şansı bulamamıştı.

Mert67
11.01.2008, 17:17
ancak satmayı bilirler :mad:

Ümit Küçük
11.01.2008, 17:20
rispi sattıkları icin yönetime hic kızmıyom basta onu aldıkları icin kızmıstım zate hatta iyi oldu onu satmaları zıyanız takozlarından kurtuluyoz darısı celoya erdinc dgerlerinin basına buda ersen martın gıbı sattılınca sımdı degere bıner ben bu yönetimi destekelemiyorum emin olabilirsiniz erseni satmalarınada kızmadım bunu satmalarınada kızmıyom ha ersende sadece satmak sekillerine kızmıstım

tufekchi_6161
11.01.2008, 17:27
bence risp i satmalı kötü oldu çok sağlam defanstı

vadaa55
11.01.2008, 17:27
Hüseyine o parayi verecek olanin aklindan süphe ederim
Ben Hüseyin'i bizim halı saha takımına bile almam.Yönetim nasıl baltaysa, bunun baltalığını da herkes biliyor, yazıyor, ama ne hikmetse banko ilk onbirde oynuyor. Mafya mıdır nedir, kesemiyor teknik traktörler bu adamı.

Zafer Fidan
11.01.2008, 17:33
Ben Hüseyin'i bizim halı saha takımına bile almam.Yönetim nasıl baltaysa, bunun baltalığını da herkes biliyor, yazıyor, ama ne hikmetse banko ilk onbirde oynuyor. Mafya mıdır nedir, kesemiyor teknik traktörler bu adamı.

bende anlamiyorum acikcasi...

Adem CAKIR
11.01.2008, 18:02

Arkadaşlar yapmayın, Elimizde kalan 3-5 değerden birinide bu şekilde harcamayalım.
Son yıllarda Milli Takıma giden kaç topçumuz var ? GS'nin yere göre sığdıramadığı Linderoth la Hüseyin arasında çokmu fark var. Ruslarındamı albayrağı varki geçen yıl önemli bir para teklif ettiler? Hüseyin takımdaki onca kazmanın arasında benimde bankom olurdu.

Önemli olan Hüseyin'in hangi maçta kimin yanında oynadığı.
Elinde Alex ve Mehmet Aulero gibi bir ortasahan varsa Hüseyin kenarda oturur eyvallah.
Ama bizde ne alex nede Mehmet var. Bunun kabahtide Hüseyinde olmasa gerek.
Hüseyinin yanına Alex yada sağlam bir lincoln'u koyun ondan sonra beğenmezseniz gönderirsiniz takımdan.

28TS61
11.01.2008, 18:05
yabanci kontenjanimiz bosaldi ama transfer yapamiozki :D

İskender
11.01.2008, 18:13
neyseki kaçan oyuncularımız var en azından onları konuşuyoruz transfer başlığında...

Cem Balcı
11.01.2008, 18:21
neyseki kaçan oyuncularımız var en azından onları konuşuyoruz transfer başlığında...

eee ne yapalım kadar utansın.gelen olmayınca...:mad:

Fatih
11.01.2008, 18:27
şahsen risp e karşılık hürriyeti isterdim ama nerde o akıl

Sefa Murat Dokuz
11.01.2008, 18:29
TRANSFER ŞART!!!
1-Selçuk İnan a 3 milyon euro falan çok değil ki şu anda ligin en iyi ön liberosu ve uzaklardan en iyi şut çeken oyunculardan birisi.5 milyon euro bile eder. 3 e alabilirsek iyi olur.
2-De Nigris'e karşılık Mustafa Keçeli asla verilememlidir.Bide sol tarafa transfer için uğraşmayalım.
De Nigrise 1 milyon dolar+hasan+musa gibi bir teklif edilmelidir.
3-Alex ve Fernandao yu unutun
4-Yattara,Gökdeniz,Barış,Hüseyin,M.Keçeli,Serkan,Cey hun,Tolga Z,Jabi dışında direk ilk 11 de oynayabilecek 3 oyuncu daha alınmalıdır.
biri selçuk olabilir,diğeri golcü,öteki defansın ortası
5-Umut,Ferhat,Erdinç,Çağdaş,Ayman,Adnan,Tayfun,Onur, Musa yedek oyuncularımız olmalı
6-Ahmet Şahin,Tolga Seyhan,Jefferson(kendi istei ile),Celaleddin,Ömer Riza gönderilmeli(Risp gitti)
7-Ankaraspordan Bilal ve Murat Tosun,Ankaragücünden Murat Duruer alınmalı

salihismet
11.01.2008, 18:30
şahsen risp e karşılık hürriyeti isterdim ama nerde o akıl

Karde$, futbolcu isteyecek yüzümüz yokki. Cünkü onlardan aldigimiz futbolcularin parasini ödeyemedigimiz icn, Risp o alacaklara kar$i ankaraspora verildi.

Hüdai Pervaneli
11.01.2008, 18:31
ya hala daha transfer yok mu?

Samet Berber
11.01.2008, 18:32
yok bu gidişle olacağıda yok :mad:

_SeRKaN_
11.01.2008, 18:33

Varda biz saklıyoz senden :) Olsa tükkan senin ama yok...

Fatih
11.01.2008, 18:38
murat tosun gerçekten genç ve kaliteli ama şuanda takımı sırtlayacak bir forvet değil

selçuk inan olmazsa hürriyette ısrar etmeliyiz bence

Sefa Murat Dokuz
11.01.2008, 18:40
murat tosun gerçekten genç ve kaliteli ama şuanda takımı sırtlayacak bir forvet değil
Zaten ileriye dönük olcak murat tosun 2-3 yıl sonra çok zor olcak almak...
Murat Duruer bu sene Ankaragücünde çoştu henüz 22 yaşında oda orta sahada canavar gibi top oynuyor...Bir çok gol attı çok yararı dokunur bu oyuncuların bize ilerde...

erkankoc
11.01.2008, 18:40
siz hala inaniyomusunuz transfere..gülerim halinizee

MarceloTS
11.01.2008, 18:41
onur u zor aldık kaldıki 3 milyon dolara adam alacaz

hüseyin1975
yok bu gidişle olacağıda yok :mad:

Zorla bizi ezik yapacaklar (yani ezik ruhlu Taraftar).

Senin Avatarindaki Kelimeleri degistirelim: Benim hic Transferim olmadi Anne:mad::mad::mad:

Travelair
Sivas maçında gidecek isimler kadroda olmamalı. Yine yanlış yapılıyor. Transferleri Sivas maçı sonrasına bırakarak gidecek olan isimlerin Sivas maçı performansını arttıramazsınız

Bahattin Aydın
11.01.2008, 18:47
sayfalar bitti ama bi türlü transef bitmedi :(

Travelair
11.01.2008, 18:52
Zaten ileriye dönük olcak murat tosun 2-3 yıl sonra çok zor olcak almak...
Murat Duruer bu sene Ankaragücünde çoştu henüz 22 yaşında oda orta sahada canavar gibi top oynuyor...Bir çok gol attı çok yararı dokunur bu oyuncuların bize ilerde...

Tosun dediniz de çağrışım yaptı Tunay Torun var Hamburg 2'de. Bobo tarzı bir çocuk Güçlü tekniği de var U-17'de iyi iş çıkartmıştı

Emre B.
11.01.2008, 19:00
Tosun dediniz de çağrışım yaptı Tunay Torun var Hamburg 2'de. Bobo tarzı bir çocuk Güçlü tekniği de var U-17'de iyi iş çıkartmıştı

Abi seni transfer komitesinin başına getirmek lazım.Genç, yetenekli ve başarıya aç futbolculara ihtiyacımız var.

Cem Balcı
11.01.2008, 19:01
fazla ileri gitme istersen:rolleyes:

gitti zaten.forumdanda gitti galiba.:rolleyes:

Erkut Ay
11.01.2008, 19:05
soğuttular iyice futboldanda transferdende şevk kalmadı...

Ümit Küçük
11.01.2008, 19:32
bu yöneticilerden birini gülhane parkında sallandıracan anlıycak ne oldunu ya adamlar cıksa deseki transfer yapmıycaz yapamıyoruz anlıycam ama onuda demıyolar ha ise kaldık yaw hala transfer yapcaz diyolar ama bişe yok sabır sabırda Allahım nere kadar sabır yaw bittik da tükendik anlamıyonuzmu bittik

Fatih Öztürk
11.01.2008, 19:36
Yusuf ,Selçuktan çok daha yetenekli öyle mi:)Öyle olsun..Ayrıca 3.5 milyon euro değil fiyatı;)..
yahu kardeşim yusuf kurtuluşu galati macında hepimiz gördük.
selcuk yusufun ancak kalem müdürü olur:D
yusufta bu yetenek varken selcuk gibilerini cebinden cıkarır evelallah.:)

Süleyman Eruyar
11.01.2008, 19:44

galati maçı bence ölçü olamaz, ben ersun hocaya güveniyorum, istemediğine göre bir bildiği vardır..

Ümit Küçük
11.01.2008, 19:45

kardesim selcugu sen izledinmi hic kaldıkı yusufun trabzonda nıye oynatılmadıgı bence süpheli eger 17 yasındakı barıs da bu yetenek varsa ve ersun hoca onu oynatıyosada yusufuda oynattır yetenegı varsa demekkı ya bu adamın yetenegınde bı sorun var yada karakterınde bı sorun var alısende bır ıkı mac ıyı oynamıstı yıldız dı sımdı nerde yusufta bı mac oynadı pıyasada yok ama selcuk dedıgın adam mıllı takımda oynamıs bı adam ve daha 22 yasında ama tekrar dıyorum 3.5 mılyon euro etmez zaten fıyatıda o deıl aynı gazete adam ıcın fb 1.5 mılyon euro önerdı transfer her an bıtebılır yazıyo ya gazete yalan yazıyo yada bızımkılerın transfer yapacagı yok medyanın kulagına ucurmuslar 3.5 mılyon euro dıye

ilhan
11.01.2008, 19:51
Abi seni transfer komitesinin başına getirmek lazım.Genç, yetenekli ve başarıya aç futbolculara ihtiyacımız var.

+1967

Travelair adeta yetenek avcısı.

amour_61
11.01.2008, 19:53
küme düşmek mi yaa siz nedediğinizin farkındamısınız Trabzonspor isminin TSL'de banko 40 puanı var bırakın arkadaşlar sıradan bir takım değiliz ne kadar kötü olsakta. aslında biz yaptık bu takımı böyle centilmenlik fair play dediler afedersiniz anlayan anladı avni akerde ne fırtına kaldı nede cehennem gelen uyduruk takımlar bile çirkeflik yapıyorlar o yüzden demeyin bizi oyuna düşürdüler hep birlikte el ele vermeliyiz trübünler bölünmemeli yeter artık yaa hep birlikte hareket etmeliyiz.tribünler bile ayrı calıyor abi ne oldu bu takıma biz zaferleri hep birlikte kutlamazmıydık hep birlikte yenilgilerde ağlamazmıydık lütfen duyarlı olalım şimdi birlik zamanıdır.

Erdem Keser
11.01.2008, 19:55
Haklısın dostum demek Selçuk'un bir çok maçını izledin ve bu kanıya vardın..Senin düşüncen,olabilir:)

Erdem Keser
11.01.2008, 19:56
Dikkatini çekerim oynadığı maç Galati değil Vllaznia maçıydı..:)Yanlış bilg vermeyelim (Hani şu iki maçta 10 gol attığımız Vllaznia)

Fatih Öztürk
11.01.2008, 19:59
kardesim selcugu sen izledinmi hic kaldıkı yusufun trabzonda nıye oynatılmadıgı bence süpheli eger 17 yasındakı barıs da bu yetenek varsa ve ersun hoca onu oynatıyosada yusufuda oynattır yetenegı varsa demekkı ya bu adamın yetenegınde bı sorun var yada karakterınde bı sorun var alısende bır ıkı mac ıyı oynamıstı yıldız dı sımdı nerde yusufta bı mac oynadı pıyasada yok ama selcuk dedıgın adam mıllı takımda oynamıs bı adam ve daha 22 yasında ama tekrar dıyorum 3.5 mılyon euro etmez zaten fıyatıda o deıl aynı gazete adam ıcın fb 1.5 mılyon euro önerdı transfer her an bıtebılır yazıyo ya gazete yalan yazıyo yada bızımkılerın transfer yapacagı yok medyanın kulagına ucurmuslar 3.5 mılyon euro dıye
kardeşim selcuk melcuk hikaye adamlar bunlar.
yusuf kurtuluşun hiç bir problemi yok.
problem ersun hocada.
oynatmadan nasıl gönderebiliyorsun takımda barındırıyorsun bunun cevabını kim verebilir.
yusufun yüksek top tekniğini hepimiz gördük.
oynatıldığı mac sayısı 2.birisi vlaznia karşılaşması bir gol ve asistlerle oynadı.bu ilk macı!
ikinci ve son macıda kasımpaşaya karşı 71.dakikada oyuna alınmasıyla son buldu.
bana kimse hikaye anlatmasın yusuf kurtuluş gibi müthiş yetenek varken başka yerlerde sırf transfer yapmak için transfer yapma politikasından başka hiç bir şey değildir bu yapılanlar.
aynı muameleyi ali güzeldala da yaptı bu adi herifler.
adam bir mac 2 mac oynadı sonradan oyuna girip takımına son dakikada galibiyet kazandırdı ondan sonra zavallı cocuk soluğu istanbul büyükşehir belediyede aldı.
ama aslanlar gibi oynadı 61 numaralı formasını sırtına gecirdi şuan sakat.
her ne ise ben anlamam ondan bundan.ben bilirim ilk öncelik yetenekli trabzon cocuklarına forma vereceksin.
yok bulamadım dersen parayı bastır al.
ama alt yapı ve bölge takımlarında en canlı şahit olarak söylüyorum müthiş yetenekler var.
al ve oynat!

amour_61
arkadaşlar bu yönetim anlayısı oldugu surece 20 yasında peleyi alsak adam yinede oynayamaz aslında trnsferle iş bitmiyor yönetim kesinlikle işten anlayanlardan kurulu olmalı.

Ümit Küçük
selcugu alırsak ünal gibi bi adam almıs oluruz hem ileri hem geri oynayabilen bi adam kurtuluruz yana pas yapmakdan yeterki alalım selcugu ve fb adama 1.5 mılyon euro vermıs bızımkıler yalan konusuyo 3.5 euro dıyerek almaya nıyetlerı yok pahalıydı ayagına yatacakalr keske selcukla bırlıkte sezer öztürkü de alsak o adam ıkı sene ıcınde iyi parlıycak

Fatih
11.01.2008, 20:01
oflimfatih

yusuf kurtuluştan topçu falan olmaz popçu olur mu onu bilemem

Ümit Küçük
11.01.2008, 20:01
kusura bakma ama ben yusufun teknıgını falan göremiyorum kardesim hatta bence de bise olmaz ondan bıraksın önce unide kız pesinden kosmayı titiaydan dısarı cıkmıyo artist kendini futbola versin önce

Fatih Öztürk
11.01.2008, 20:02
oflimfatih

yusuf kurtuluştan topçu falan olmaz popçu olur mu onu bilemem
sen nerden biliyorsun.
yoksa vlaznia macında yusufun yerinde senmi oynuyordun?

Erdem Keser
11.01.2008, 20:02
selcugu alırsak ünal gibi bi adam almıs oluruz hem ileri hem geri oynayabilen bi adam kurtuluruz yana pas yapmakdan yeterki alalım selcugu ve fb adama 1.5 mılyon euro vermıs bızımkıler yalan konusuyo 3.5 euro dıyerek almaya nıyetlerı yok pahalıydı ayagına yatacakalr keske selcukla bırlıkte sezer öztürkü de alsak o adam ıkı sene ıcınde iyi parlıycak

Türkiyede oyunu iki yönüyle ve tempoyla oynayan başka bir oyuncu yok emin ol..Selçuk İnan şuanda Türkiyenin komple ortasahalarından birisi ve Ersun hocanın Türk futboluna bir hediyesidir..İnşallah Avrupa Şampiyonasında kendisini izleyeceğimizi umuyorum..

Bartuğ13
11.01.2008, 20:04
bırakın allahınızı severseniz 11 gün oldu sezon açılalı,2 haftayı geçti ilk yarı biteli.ikinci yarı yarın başlıyor millet dünyayı aldı bizim daha dedikodumuz yok.böyle yönetimi ne yapmak lazım ben biliyorum da yapacak taraftar bilmiyorum.
bizde herşey lafla yürüyor.içimden öyle şeyler geçiyor ki durup düşünsem insanlığımdan utanacam ama ...

AYYILDIZ
11.01.2008, 20:05
Selcukla yusufu kiyaslamam bile selcuk bikere daha teknik ve daha hizli ayrica pas trafigini cok iyi ayarliyor Yusuf vllaznia macinda iyi oynadi ama rakip cok zayifti o maclarda ceyhunda kaka gibiydi mesela.Ayrica Ersun Hoca Barisi oynatiyorda onu neden oynatmasin iyi olsa

Erdem Keser
11.01.2008, 20:06
sen nerden biliyorsun.

Abicim bak hala ısrarla bir maçlık performansa takılıp kalmışsın başka bir şeyi gözün görmüyor..Biraz mantıklı olaya bakarsak,Türk futboluna Caner,Arda,Selçuk,Sezer gibi oyuncuları kazandıran Ersun hoca neden bu oyuncudaki abartılan performansı görmemiştir..Yoksa Yusuf'a haksızlık mı ettiğini düşünüyorsun yada Yusuf'un müthiş yetenekelerini çekemediğinden türlü oyunlarla engellediğini mi:)Sonuçta bütün bir zamanının onlarla geçiren bir hoca var başlarında ve bu işide senden de bende de iyi biliyor..

Fatih
11.01.2008, 20:09
sen nerden biliyorsun.

ne alaka ya :p

Ümit Küçük
11.01.2008, 20:09
abi bakın ugur inceman selcuk inan sezer öztürk bu üc adamı alsak ne güzel olacak bursada defansa egemen iki tanede yabancı alalım bide ferhat öztorun sol bek yada eduoardo var sao pauloda 22 yasında onuda alsak takım bomba olur bu adamlar toplam 10 mılyon euro ya bıter bırazda takasa yaparız elımızde oynamayan adamları serbest bıraksak zate 10 trılyon kara gecerız alacakların kurtularak o zaman transfere 6 7 trılyon harcamııs oluruz bu mantıkla bu paralan ıyı bı kadromuz olmus olur gelırlerımızde artar hem bunlar genc oyuncular bunların yanında barıs onur ve daha iyi yetenekli oyuncularla birlikte 2 3sene ıcınde ıstedımız basarıyı yakalarız borcda yavas yavas erir

Terzioğlu
11.01.2008, 20:11
Yusuf hakkinda 2 maca bakarak yorum yapmak zor ama eger Yusuf her zaman Vllaznia macindaki gibi oynuyorsa acikcasi ben Selcuk'tan pek bir eksigini göremiyorum. O maclarda cok güzel oynamisti. Teknik desen teknik, fizik desen fizik, ara pas desen ara pas vardi...ama Vllaznia ölcü olmadigindan emin konusmuyorum.

lazo1967_61
11.01.2008, 20:11
masallah transfer vasliyali 1.5 hafta oldu
transferlerden ses yok

Murat Keçeci
11.01.2008, 20:12
fotosporda okudum şimdi dün aksam lig radyoya katılmış salih isiminde bir trabzonsporlu 10 yıl öncesinden trabzonsporun durumunu gördüğüm için oğluma yazık olmasın diye üzüle üzüle gsnin alt yapısına yolladım diyor sonra başlamış hıçkıra hıçkıra ağlamaya başka katılanlarda onu görünce deşilmiş offfffffffffff ulan albayrak sen nasıl bir insansın

KUTADGU
11.01.2008, 20:13
masallah transfer vasliyali 1.5 hafta oldu
transferlerden ses yok

Aslında transfer başlayalı tam 1 yıl oldu...
Hala ses yok.....

lazo1967_61
11.01.2008, 20:13
ne derseniz deyin
bu takimin orta sahasinda ayman adnan huseyin oynuyorsa
yusuf bence bu takimin degisilmezi olmali

Hüdai Pervaneli
11.01.2008, 20:14
Yusuf hakkinda 2 maca bakarak yorum yapmak zor ama eger Yusuf her zaman Vllaznia macindaki gibi oynuyorsa acikcasi ben Selcuk'tan pek bir eksigini göremiyorum. O maclarda cok güzel oynamisti. Teknik desen teknik, fizik desen fizik, ara pas desen ara pas vardi...ama Vllaznia ölcü olmadigindan emin konusmuyorum.

o zaman birde ziya vardi ona ragmen kadroya girmisse iyi oyuncudur

Fatih Öztürk
11.01.2008, 20:15
Abicim bak hala ısrarla bir maçlık performansa takılıp kalmışsın başka bir şeyi gözün görmüyor..Biraz mantıklı olaya bakarsak,Türk futboluna Caner,Arda,Selçuk,Sezer gibi oyuncuları kazandıran Ersun hoca neden bu oyuncudaki abartılan performansı görmemiştir..Yoksa Yusuf'a haksızlık mı ettiğini düşünüyorsun yada Yusuf'un müthiş yetenekelerini çekemediğinden türlü oyunlarla engellediğini mi:)Sonuçta bütün bir zamanının onlarla geçiren bir hoca var başlarında ve bu işide senden de bende de iyi biliyor..
eh bilader sana ben derimki adam olacak cocuk ettiği b..tan anlaşılır:)
bir maclık perfonmansı cok şey ifade eder.
rakip zayıftı gibi önemsiz acıklamalara gerek yok.
sonucta rakip olarak karşımıza geldiler.
takımda celalettin hüseyin çimşir tayfun vb bir cok topcu kılığındaki adamlara nazaran yusuf ronaldinhodur.
ersun hoca öyle bir psikolojiye girmişki adanademir spor macı sonrası acıklamalarını izledim 4 senedir bildiğimiz ersun hoca futbolcuların sahada sergilediği ruhsuz oyuna inanılmaz tepkiliydi.
olmayan yapılamayan transferler takım başlı başına her hattıyla sorun.
bu şartlarda takımda kimlerin oynayabilmesi tercihini sağlam yaptığına inanmıyorum ersun hocanın.
muıstafa kecelinin form grafiği gittikce yükselirken celalettin denen kazma hala bu takımda nasıl forma giyer.
şuanki durumumuz ziya hocanınkinden dahada kötü.
gelen gideni her zaman aratır derler.
ersun hocanın kariyeri resmen tehlikede.
herkes gibi bende güveniyorum ama birlik beraberlik olmadığı müddetce ersun hoca değil jose morinho gelse bu sonucların aynısını alırız.
camia resmen çökmüş.

lazo1967_61
11.01.2008, 20:16
bu arada rispi ankaraspora bedavadan verdiyseler
bunlarin alah belasini versin
ulan insan futbolcuyu takasta kullanir

Fatih Öztürk
11.01.2008, 20:18
ne alaka ya :p
yusuf için öyle bi yorumda bulundunki sanki kendin gibi biliyorsun
bu kadar iyi tanıdığına göre demekki mehmet ali yılmaz tesislerinde geniş capta yusuf kurtuluş araştırması yaptın;)

Süleyman Eruyar

yok ya en azından bir rakı balık parası almıştırlar.. albayrak kesin yemekten sonra arkadaşlarına dönüp karlı bir iş yaptıklarını söylemiştir..

Ümit Küçük

kardes senle benim futbola bakıs acımız aynı bende van der vaart hastasıyım sende ama ne yazıkkı bızım alt yapımızdakı oyuncular bı tuhaf ya parayı görünce dagıtıyolar kendılerını a takıma cıkınca bırakıyolar calısmayı salıyolar kendılerını ufukhan bayraktarın ben fb macı hatırlarım dedım 10 yıl sag bek ıhtıyacımız yok yalan oldu ufuk bayraktar vardı sebata kıraladımız ben onun leton temsılcısıyle trabzonda oynadımız macda ızledım dedım sol acıga super adam gelıyo ama bunlar hep salmıslar kendılerını a takıma cıkınca alısen dedıgın adam sg dıye oyun salonu var trabznda ordan dısarı cıkmazdı a takıma cıkdıgı zaman azında sıgara artıslık yapardı ergın desen aynı sıgarayı yeme yiyo bide bi kasıntı görecen gecen haftaki fb macında takım sahaya cıkmıs beyfendı telle konusuyo alt yapı bozuk bızım a takıma cıkınca bozuluyolar bunları söle stadı olmayan tüm sartlardan yoksun yerler yolluycaksın az burunları sürcecek geri gelecekler belkı o zaman adam olurlar baska yok sımdı yusuf dıyonuz o da aynı seylerı yapıyo duyuyorum görüyorum yolasınlar burnu sürtsün sonra gelsin ama simdi olmaz

lazo1967_61
11.01.2008, 20:19
yok ya en azından bir rakı balık parası almıştırlar..

haram zikkim olsun

Egemen
11.01.2008, 20:20

adama sözleşme yaparken söz verdiğin parayı vermessen.. adam fifayada gider, ankarayada gider, bedavaya da gider ;)

risp meselesini tartışmanın alemi yok bence..

Süleyman Eruyar
11.01.2008, 20:23
haram zikkim olsun

amin zaten haram demesen bile rakı haram:) albayrak ın inanın insanlığına birşey demiyorum, insanlığınada bir sözüm yok, çok babacan biri olduğunu belirtmek isterim,benim isyanım yöneticiliğinedir, biline.. rakı balık kim dedi ya:)

lazo1967_61
11.01.2008, 20:24
abi haklisin
ne edelim basimizda oyle bir yonetim varki
5 yasindaki cocuk bunlardan daha becerekli is yapar

lazo1967_61
11.01.2008, 20:26
amin zaten haram demesen bile rakı haram:) albayrak ın inanın insanlığına birşey demiyorum, insanlığınada bir sözüm yok, çok babacan biri olduğunu belirtmek isterim,benim isyanım yöneticiliğinedir, biline.. rakı balık kim dedi ya:)

benim insanliginanda suphem var
ulan insan olsalar coktan birakip gitmislerdi

Terzioğlu
11.01.2008, 20:31
kardes senle benim futbola bakıs acımız aynı bende van der vaart hastasıyım sende ama ne yazıkkı bızım alt yapımızdakı oyuncular bı tuhaf ya parayı görünce dagıtıyolar kendılerını a takıma cıkınca bırakıyolar calısmayı salıyolar kendılerını ufukhan bayraktarın ben fb macı hatırlarım dedım 10 yıl sag bek ıhtıyacımız yok yalan oldu ufuk bayraktar vardı sebata kıraladımız ben onun leton temsılcısıyle trabzonda oynadımız macda ızledım dedım sol acıga super adam gelıyo ama bunlar hep salmıslar kendılerını a takıma cıkınca alısen dedıgın adam sg dıye oyun salonu var trabznda ordan dısarı cıkmazdı a takıma cıkdıgı zaman azında sıgara artıslık yapardı ergın desen aynı sıgarayı yeme yiyo bide bi kasıntı görecen gecen haftaki fb macında takım sahaya cıkmıs beyfendı telle konusuyo alt yapı bozuk bızım a takıma cıkınca bozuluyolar bunları söle stadı olmayan tüm sartlardan yoksun yerler yolluycaksın az burunları sürcecek geri gelecekler belkı o zaman adam olurlar baska yok sımdı yusuf dıyonuz o da aynı seylerı yapıyo duyuyorum görüyorum yolasınlar burnu sürtsün sonra gelsin ama simdi olmaz

Saydiklarin oyuncularda hakli olabilirsin ama Yusuf hakkinda ben dahaden böyle birsey duymadim. Benim yorumum zaten oyunculuguna idi. Ilk oynadigi maclara göre cok kaliteli bir oyuncuya benziyordu. Ben 1-2 izledikten sonra artik bu adam Milli takimin degisilmez ön liberosu olur dedim. Yusuf Kurtulus basliginin ilk sayfalarinda bunlari dile getirmistim. Fakat ne olduysa oldu artik senin dedigin gibi havaya mi girdi yoksa hocayla mi sorunu var yada gercekten bu takimda oynayacak kaliteye mi sahip degil - ki öyle birsey oldugunu sanmiyorum- bilmiyoruz. Artik bekleyip görecegiz.

Cem Balcı
11.01.2008, 20:33
bukadar çok bedduayı birarada görmemiştim.:D

Ümit Küçük
11.01.2008, 20:36
benim insanliginanda suphem var
ulan insan olsalar coktan birakip gitmislerdi

ya albayrak yandası deilim dünya yıkılsa deselerkı kurtulus secimde albayraga oy vermek gene oy vermem ama yigidi öldür hakkını ver gecekten insanlıgı iyi olan bi adam ama cocuk gibi yzüne kim gülse onun dedigini yapıyo birazda gazı seviyo baskanım dedinmi ona tamam yanın da bi kac ückagıtcı onlar yaktı bu herifin basınıda onuda ama gene diyorum kesinlikle onun yandası falan deilim yanlıs anlasılmasın

Terzioğlu
11.01.2008, 20:38
Şansal Büyüka

Yusuf diye biri

Trabzonspor’un InterToto maçını çok dikkatli izleyemedim. Buna rağmen son dakikalarda Hüseyin’in yerine oyuna giren Yusuf isminde uzun saçlı bir oyuncu müthiş ilgimi çekti. Top ayağında belki de iki-üç dakika bile kalmadı. Buna rağmen kısa alandaki müthiş kıvraklığı, çabukluğu, her alanda rakibe basma isteği çarpıcı biçimde ortaya çıktı. Sordum soruşturdum, bu sezon altyapıdan A takımına almışlar. Ancak ülkemizdeki çoğu genç futbolcu daha tomurcukken, çiçek açmadan solup gitti. Dilerim Yusuf onlara benzemez.

cyberentalpi
11.01.2008, 20:40

bence insanlığındada problem var. cunku problem olmasa ayak ustu kırk yalan soylemez ve soyletmez di

Keleşoğlu
11.01.2008, 20:41
transfer olmayacak bosuna bekliyoruz

Rasim İlham Kotancılar
11.01.2008, 20:41
ya albayrak yandası deilim dünya yıkılsa deselerkı kurtulus secimde albayraga oy vermek gene oy vermem ama yigidi öldür hakkını ver gecekten insanlıgı iyi olan bi adam ama cocuk gibi yzüne kim gülse onun dedigini yapıyo birazda gazı seviyo baskanım dedinmi ona tamam yanın da bi kac ückagıtcı onlar yaktı bu herifin basınıda onuda ama gene diyorum kesinlikle onun yandası falan deilim yanlıs anlasılmasın

Bu takim baskan yardimcilarindan cektigi kadar kimseden cekmedi. Bu Mehmed ali yilmaz zamanindada boyleydi Ataty aktug zamanindada simdide aynen devam ediyo. bizim sorunumuz baskan degil baskan yardimcilarinda.

Ümit Küçük
11.01.2008, 20:43
transfer olmayacak bosuna bekliyoruz

olur kardesım olacak olmak zorunda transfer de ımzalar atılsın sov yapcaz Allahın izniyle ama bu transfer dönemimi önümüzdeki transfer dönemimi onu bilemem

Ümit Küçük
11.01.2008, 20:45
Bu takim baskan yardimcilarindan cektigi kadar kimseden cekmedi. Bu Mehmed ali yilmaz zamanindada boyleydi Ataty aktug zamanindada simdide aynen devam ediyo. bizim sorunumuz baskan degil baskan yardimcilarinda.

bence bizim asıl sorunumuz trabzonspora trabzonda yasayan yönetici almak trabzonda yasayan yönetici secmesek dertler bitecek trabzon da adamın canı sıkılıyo ne yapım diye düsünüyo karıstırıyo ts yi bence trabzonspora trabzonda yasayan yönetici almamak lazım

Fatih Öztürk
11.01.2008, 20:47
Şansal Büyüka

Yusuf diye biri

Trabzonspor’un InterToto maçını çok dikkatli izleyemedim. Buna rağmen son dakikalarda Hüseyin’in yerine oyuna giren Yusuf isminde uzun saçlı bir oyuncu müthiş ilgimi çekti. Top ayağında belki de iki-üç dakika bile kalmadı. Buna rağmen kısa alandaki müthiş kıvraklığı, çabukluğu, her alanda rakibe basma isteği çarpıcı biçimde ortaya çıktı. Sordum soruşturdum, bu sezon altyapıdan A takımına almışlar. Ancak ülkemizdeki çoğu genç futbolcu daha tomurcukken, çiçek açmadan solup gitti. Dilerim Yusuf onlara benzemez.
aynen kardeşim...
elin adamı bizim değerleri biliyor görüyor bizde cocuğun artık ne problemi varsa kazanmaya calışmıyoruzda bu güzel yeteneği takımda onca kazma oyuncu varken kiralama yoluyla kadroda kısıtlamaya gidiyoruz.

erkankoc
11.01.2008, 20:57
ya onceden kolpa transfer haberleri cikiyodu artik onlar bile kesildi...fotomac falanda anladi bunlarin transfer yapmiyacagini..:) halimiz yaman ya..butun gazeteleri okudum herkes biseyler yapiyo bide bizim nuri alco ve yonetimini bak..bence transfer yapmayip yeni gelen yonetiminde elini kolunu baglayip onlarida basarisiz yaptirip kendilerini caktirmadan bu isin disina aticaklar..ulan su zeyyadi stuttgartta gorsem varya...estetik ameliyati yaptircam burnundan:)))

erkankoc
11.01.2008, 21:00
kardeşim selcuk melcuk hikaye adamlar bunlar.
yusuf kurtuluşun hiç bir problemi yok.
problem ersun hocada.
oynatmadan nasıl gönderebiliyorsun takımda barındırıyorsun bunun cevabını kim verebilir.
yusufun yüksek top tekniğini hepimiz gördük.
oynatıldığı mac sayısı 2.birisi vlaznia karşılaşması bir gol ve asistlerle oynadı.bu ilk macı!
ikinci ve son macıda kasımpaşaya karşı 71.dakikada oyuna alınmasıyla son buldu.
bana kimse hikaye anlatmasın yusuf kurtuluş gibi müthiş yetenek varken başka yerlerde sırf transfer yapmak için transfer yapma politikasından başka hiç bir şey değildir bu yapılanlar.
aynı muameleyi ali güzeldala da yaptı bu adi herifler.
adam bir mac 2 mac oynadı sonradan oyuna girip takımına son dakikada galibiyet kazandırdı ondan sonra zavallı cocuk soluğu istanbul büyükşehir belediyede aldı.
ama aslanlar gibi oynadı 61 numaralı formasını sırtına gecirdi şuan sakat.
her ne ise ben anlamam ondan bundan.ben bilirim ilk öncelik yetenekli trabzon cocuklarına forma vereceksin.
yok bulamadım dersen parayı bastır al.
ama alt yapı ve bölge takımlarında en canlı şahit olarak söylüyorum müthiş yetenekler var.
al ve oynat!

yusufu bir mac seyrettiniz ve iyiydi..sonra sans verilen butun maclarda icraati yoktu...azimli olcaksin sabretceksin..gerci huseyin ve ayman gibi pas yapma yeteneginden mahrum kisilerden bu haliyle bile iyidirr

Fatih Öztürk
11.01.2008, 21:03
yusufu bir mac seyrettiniz ve iyiydi..sonra sans verilen butun maclarda icraati yoktu...azimli olcaksin sabretceksin..gerci huseyin ve ayman gibi pas yapma yeteneginden mahrum kisilerden bu haliyle bile iyidirr
sonra şans verilen ''maclar''dediniz!
sadece kasımpaşa macının 71.dakikasında oyuna alındı yani 19 dakika forma giydi.
gectiğimiz gerede kampının en iyisi olarak tüm medyada yer aldı.
iyi takip etmediğiniz belli hemşo.

Egemen
11.01.2008, 21:04
yusufu Ersun hocanın neden hiç denemediğini ben de anlamıyorum.. bir bildigi vardır diyip gecistirebiliriz.. ancak aymandan hüseyinden daha kötü oynasa bile yusufu izlemeyi tercih ederim..

EmrahYalçınalp
11.01.2008, 21:04
Bir umutla haftalar önce yazdığım bir şeyi tekrar yazayım...

Yıldız falan istemiyorum.

Brezilyalı hiç istemiyorum

Bir Selçuk, bir De Nigris.
İkisini 3,5-4 mio euro'ya alırsın.
4 mio euro'n yoksa neyine güvendin de kongreyi ertelettin?
Varsa ne halt etmeye almıyorsun?

erkankoc
11.01.2008, 21:07
sonra şans verilen ''maclar''dediniz!
sadece kasımpaşa macının 71.dakikasında oyuna alındı yani 19 dakika forma giydi.
gectiğimiz gerede kampının en iyisi olarak tüm medyada yer aldı.
iyi takip etmediğiniz belli hemşo.

ozaman ben uzun saclilari karistirdim:))

Fatih Öztürk
11.01.2008, 21:09
ozaman ben uzun saclilari karistirdim:))
kik musampa olabilir:)

erkankoc
11.01.2008, 21:11
Bir umutla haftalar önce yazdığım bir şeyi tekrar yazayım...

Yıldız falan istemiyorum.

Brezilyalı hiç istemiyorum

Bir Selçuk, bir De Nigris.
İkisini 3,5-4 mio euro'ya alırsın.
4 mio euro'n yoksa neyine güvendin de kongreyi ertelettin?
Varsa ne halt etmeye almıyorsun?

kongreyi neden erteledigi apacik ortada...adamlar gelcek yonetimin elini kolunu baglamak icin yaptilar..bak simdi tuzuk falan degismeden yeni kongre karari alindi...demekki tuzuk bahane...kisaca trabzonsporun altina bombayi koydular tam 15 gun sonra transfer sezonu bitince patlicak...gelecek yonetimde bisey yapamiycakk..dua edelim hep beraber düsmeyelim su super ligden...artik rakibimiz kasimpasa genclerbirligi ankarasporr....istanbul takimlariyla kendimizi kiyaslama zamani bitmsitir artikkk...hani 4.buyuktukya oda bitti..alisalim artik kumeye sloganlarina..evet bunlari kizarak sinirimden yaziyorum ama sanki birazda dogruymus gibiii...goztepe gibi olmayalimdaaa;(((

Great White
11.01.2008, 21:12
Yahu herkesin fikri kendinedir tabii ki ama şu De Nigris' de benim görmediğim neyi görüyorsunuz anlamam:confused:

Adamın son sekiz sezonunda toplasan 15 golü ya var ya da yok..

Gitmiş olduğu her takımda da yedek kalmış ve üstelik eğer gelirse en kariyerli kulübü de Trabzonspor olacak..

Bunlar yetmezmiş gibi adamın yaşı da 30..

Böyle futbolcuların adı geçtikçe Umut bana Shevshenko gibi geliyor doğrusu..

Erdem Keser
11.01.2008, 21:18
Yahu herkesin fikri kendinedir tabii ki ama şu De Nigris' de benim görmediğim neyi görüyorsunuz anlamam:confused:

Adamın son sekiz sezonunda toplasan 15 golü ya var ya da yok..

Gitmiş olduğu her takımda da yedek kalmış ve üstelik eğer gelirse en kariyerli kulübü de Trabzonspor olacak..

Bunlar yetmezmiş gibi adamın yaşı da 30..

Böyle futbolcuların adı geçtikçe Umut bana Shevshenko gibi geliyor doğrusu..
Cenk İşler,Zafer Biryol hatta Serkan Aykut:) yada bir başka vasat forvette bana Umut'un yanında Samuel Eto'o gibi geliyor:)

Terzioğlu
11.01.2008, 21:22
Forvete Eren ve Mehmet Batdal
Orta sahaya Selcuk Inan
Savunmaya Ceyhun Gülselam

Bu oyunculari almak bu kadar mi zor? Bunlarin hepsi en fazla 10 bin YTL eder. Güya bu 10 bin YTL transfere ayrilmisti...

Ali Şahin
11.01.2008, 21:23
Şansal Büyüka

Yusuf diye biri

şansal açtı şom ağzını

Özkan
11.01.2008, 21:24
Takıma iyi bir psikolog, mentor, pedagog... transfer edilse de altyapıdan çıkan yetenekli oyuncuların kendi kendilerini harcamalarının önüne geçilse. Bildiğim kadarıyla bunu Avrupa'nın altyapısıyla ünlü klüpleri uyguluyor, hatta Bayern Münih, Schweinsteiger için özel bir ekip kirâlamıştı.

erkankoc
11.01.2008, 21:27
Orta sahaya Selcuk Inan

Bu oyunculari almak bu kadar mi zor? Bunlarin hepsi en fazla 10 bin YTL eder. Güya bu 10 bin YTL transfere ayrilmisti...

milyon demek istedin saniirimm

Great White
11.01.2008, 21:29
Cenk İşler,Zafer Biryol hatta Serkan Aykut:) yada bir başka vasat forvette bana Umut'un yanında Samuel Eto'o gibi geliyor:)

Senin o Serkan dediğin adam GS' de, Zafer ise FB' de kösülüp kaldılar be:D

Cenk İşler ise hala 2 nci Lig' de pösteki saymakla meşgul..

Bari hayal kuracaksanız düzgün bir şeyler hayal edin. Ne de olsa bedava:)

Serdær
11.01.2008, 21:35

Kapak gibi olmuş animallah ;)

Ercan DEMİR
11.01.2008, 21:36
Orta sahaya Selcuk Inan

Celalettin, hasan üçüncü, ahmet şahin, ayman, hüseyin, ömer rıza. Bu oyuncuların bir yılda aldığı para en az 4 milyon ytl. hepsini toplam 3 milyon ytl ye satsan eder sana 7 milyon ytl kar. 10 milyon ytl transfere harcasan kasadan çıkacak para 3 milyon ytl. 3 milyon ytl ye transferi kapat. Bir taşla çok kuş vurmuş olursun. Bunuda yapamıyorsan sen ne iş yaparsın? Tabi bu oyunculara vereceğin ödemelerde olacak. 2 milyon ytl futbolculara ödesen toplam 5 milyon ytl ye takımı şu anki halinden bin kat daha iyi yere getirirsin. Kıyaslama yaparsak bjk bir futbolcuya bunun iki katı para harcadı.

Murat Keçeci
11.01.2008, 21:39
barış ve gökdenizin dışında bütün oyuncuları yolluycan paf takımı komple a takıma alacan 2 kişininn yerinde barışla gökdenizi oynatacan bak nasıl başarılı oluyoruz en azından savaşırız bee bu ruhsuz insanları görmek işkence

KUTADGU
11.01.2008, 21:40
Akıl lazım akıl....
Yanında samimiyet de... eee şeref de...

Eee Allahınızdan bulu emi şeref yoksunları...

Sözüm sana Nuri...

Erdem Keser
11.01.2008, 21:49

İşte o saydığım oyucuları bile izlemeyi yeğlerim Umut'un yerine:)Bu isimleri arttıradabilirim mesela Saffet Akyüzde olabilir(Sahi futbolu bırakmıştı:rolleyes: ama olsun):)..Herkes olabilir ama Umut uzak dursun..
Keşke hiç tanımasaydık kendisini yada Ankaragücündeyken Ajax'a gitseydi:p
Harcadı kendisini Umutcum..

AyhanPe
11.01.2008, 21:49

gitmesi gereken futbolcularla ilgili cogumuz hemfikiriz herhalde ama umut konusunda ona haksizlik yapildigina inaniyorum.bu takimda bir forvet ne kadar basarili olabilirki.gecen sene bu takimla 15 gol atan bir golcü göz ardi edilmemeli.kanatlar islemiyor.hala sol acigimiz yok.ortasaha oyunu yönlendiremiyor.defansin hali malum.onun disinda hüseyine de haksizliklik yapiliyor bence.bu sene form düsüklügü yasasada onca sene takimin yükünü o cekti.ersun yanal in ayman, celo, serkan israrini anlamis degilim.hüseyin in yaninda iyi top dagitan bir ön liberomuz olmasi gerekir.hüseyin in yanina selcuk cok iyi gider dogrusu.defansimiz komple degismeli.iyi bir stoper olmadigi sürece cok daha cekecegiz böyle.barisi ceyhunun yerinde oynatmak daha mantikli.bence cok iyi bir oyun kurucu olur.iyi bir forvetle sol acikta alinirsa suan ilk 3 deki takimlarla aramizda pek fark kalmaz.seneyede bir kac transferle isi götürürüz.nuri albayrak eger güclü bir yönetim listesi olusturabilirse tekrar secilebilir ama suanki yönetimde o kadar vasifsiz ve tecrübesiz insanlar varki bunlara iki sene sabredebilmemiz bence cok büyük bir olay.basin sözcüsü olacak adamin hala o görevde olmasi bile skandal bence.asbaskan ayri bir skandal.yönetimden istifa etmis baskan adayi da ap ayri bir skandal.baskanla yönetim arasinda hem maddi hemde vasif olarak daglar kadar fark olmasin yeter.

Erdem Keser
11.01.2008, 21:53
İşte onu anlatıyorum..Burda Umut'a haksızlık yapıyoruz..O daha iyi yerlere layık..

Tez günde başka takımda görsem Umut'u başka birşey istemezdim heralde..Ne kadar sevinirdim:)

AyhanPe
11.01.2008, 21:58
İşte onu anlatıyorum..Burda Umut'a haksızlık yapıyoruz..O daha iyi yerlere layık..

Tez günde başka takımda görsem Umut'u başka birşey istemezdim heralde..Ne kadar sevinirdim:)

umut ilk 4 deki takimlarin hangisinde olsa gol kralligina oynardi..benim ideal forvetim mehmet yildiz + fernandao yada onun gibi bir forvet ikilisi..umut bu ikilin arkasinda oynamali..oyun kurucumuz baris..ona sorumluluk verilmeli bence rahatlikla kaldirir.

TsClub41
11.01.2008, 22:01
Ersun Hoca ;
Ya Karşıyaka'ya gidersin ya da Paf takıma dediğin Yusuf'u tekrar A Takıma al.Ve ona şans ver umuyorum ki seni utandırmıcaktır.Bunu da yapmıyorsan kendisini süper ligden isteyen Konyaspor , Kayserispor ve Gençlerlirliği takımlarından bitanesine ver çocuk oynasın.Söndürmeyin bu genç yeteneği.

ofluhalit
11.01.2008, 22:14
herkes yusuf demiş ama bu adamı ne ziya oynattı ne de geldiğinden beri ersun.hadi ziyayı anladık manevi evlatları varken(ayman,celo vs...) yusufa yer bulamadı.ama gittiği her takımda gençlere şans veren sürekli deneyen bir ersun yanal eğer yusufu oynatmıyorsa ve kiralamak istiyorsa bence altında başka bir neden vardır.ayman mı yusuf mu veya ferhat mı yusuf mu derseniz tabi bende yusufun oynamasını,kazanılmasını isterim ama hoca böyle düşünüyorsa bir bildiği vardır elbet.saha dışı yaşantısında bir sıkıntı olabilir veya ne biliyim başka bir olay.yoksa en formsuz yusuf bile ayman kadar ferhat kadar bu takımda oynardı.

TsClub41
11.01.2008, 22:17
Onur Recep Kıvrak yetenekli olabilir transfere saygım var ama.Bu transferin parasını bile ödemeyen ödeyemediği halde Yusuf Kurtuluş'u takas olarak Karşıyakaya vermeye çalışan Yönetime ve Teknik Heyet'e saygım yok.Yönetime ve teknik heyete bir sorum var.Onurun yerine Trabzonspor'dan kaçan Ömer Rıza'yı Karşıyakaya neden veremediniz.Ya teknik heyet ; Sn.Ersun Hocam Yönetim Ömer Rıza'yı Karşıyakaya verseydi Ömer Rıza gitmek istemeseydi Siz Ömer Rıza'yıda Yusuf gibi Paf'a gönderir miydiniz..?
Lütfen biraz adaletli olun.Eğer olmakmakta ısrar ediyosanız.Unutmayın İlah-i Adalet birgün muhakkak teceller eder..!Saygılarımla..

TsClub41
11.01.2008, 22:26
herkes yusuf demiş ama bu adamı ne ziya oynattı ne de geldiğinden beri ersun.hadi ziyayı anladık manevi evlatları varken(ayman,celo vs...) yusufa yer bulamadı.ama gittiği her takımda gençlere şans veren sürekli deneyen bir ersun yanal eğer yusufu oynatmıyorsa ve kiralamak istiyorsa bence altında başka bir neden vardır.ayman mı yusuf mu veya ferhat mı yusuf mu derseniz tabi bende yusufun oynamasını,kazanılmasını isterim ama hoca böyle düşünüyorsa bir bildiği vardır elbet.saha dışı yaşantısında bir sıkıntı olabilir veya ne biliyim başka bir olay.yoksa en formsuz yusuf bile ayman kadar ferhat kadar bu takımda oynardı.

Kardeş yorumunma saygı duyuyorum ama Yusuf'un formsuz bi durumu yok.Ziya Hoca İntertoto Kupasında oynattı Yusufu.Hatta Vlaznia maçında birde golu var.Ama Ersun Hoca bi kere şans vermedi.Karşıyakayada kiralık gitmiyor yönetim Onur Recep Kıvrak'ın yenine takasta kullanmak istiyor.Karşıyakaya veriliyor yani.Süper ligden Konyaspor , Kayserispor ve Gençlerbiliği istediği için doğal olarak ben Karşıyakaya gitmem diyor.Ersun hocada ya Karşıyakaya gidersin ya da Paf Takıma diyo.O da pafa giderim diyor.Bence haklıda o ki gönderecen Süper Lig takımlarına neden vermiyosun.?Saha dışı yaşantısında bi sıkıntısı yok.Allah kabul etsin 5 vakit namaz kılan bi kardeşimiz.

tsakrep61
11.01.2008, 22:28
evet yusufu resmen harcadılar oysa cok guzel top oynuyordu baska yonetım olsa kabahatı bıraz da yusuf da arardım acaba ne yapmıs bı macta havalanmıs mı gıbı seyler dusunurdum ama bu yonetım bızı bıtırmeye yemın etmıs sankı a takımda kı kalıtelı topcuların hepsını harcadılar sımdı gelecek vaad eden futbolcuları harcıyolar kı yarınlara hıc bır umudumuz kalmasın

Terzioğlu
11.01.2008, 22:28
Celalettin, hasan üçüncü, ahmet şahin, ayman, hüseyin, ömer rıza. Bu oyuncuların bir yılda aldığı para en az 4 milyon ytl. hepsini toplam 3 milyon ytl ye satsan eder sana 7 milyon ytl kar. 10 milyon ytl transfere harcasan kasadan çıkacak para 3 milyon ytl. 3 milyon ytl ye transferi kapat. Bir taşla çok kuş vurmuş olursun. Bunuda yapamıyorsan sen ne iş yaparsın? Tabi bu oyunculara vereceğin ödemelerde olacak. 2 milyon ytl futbolculara ödesen toplam 5 milyon ytl ye takımı şu anki halinden bin kat daha iyi yere getirirsin. Kıyaslama yaparsak bjk bir futbolcuya bunun iki katı para harcadı.

Kesinlikle haklisin. Bunu bile düsünmekten aciz bir yönetimimiz var. Bu forumdan birini al oturt oraya daha iyi yönetir bu kulübü...

Terzioğlu
11.01.2008, 22:29
milyon demek istedin saniirimm

Evet karistirmisim :o

ofluhalit
11.01.2008, 23:15
Kardeş yorumunma saygı duyuyorum ama Yusuf'un formsuz bi durumu yok.Ziya Hoca İntertoto Kupasında oynattı Yusufu.Hatta Vlaznia maçında birde golu var.Ama Ersun Hoca bi kere şans vermedi.Karşıyakayada kiralık gitmiyor yönetim Onur Recep Kıvrak'ın yenine takasta kullanmak istiyor.Karşıyakaya veriliyor yani.Süper ligden Konyaspor , Kayserispor ve Gençlerbiliği istediği için doğal olarak ben Karşıyakaya gitmem diyor.Ersun hocada ya Karşıyakaya gidersin ya da Paf Takıma diyo.O da pafa giderim diyor.Bence haklıda o ki gönderecen Süper Lig takımlarına neden vermiyosun.?Saha dışı yaşantısında bi sıkıntısı yok.Allah kabul etsin 5 vakit namaz kılan bi kardeşimiz.

süper ligde onu isteyen takımlar bonservisiyle istiyorsa kulübün onu göndermek istememesi veya sadece kiralık göndermek istemesi gayet doğal.gelecekte ondan faydalanmak istiyor demekki hoca.yok eğer kiralık istiyorlarda göndermiyorsa yönetim o ayrı.ha dicen ki madem süper lig ekipleri bunu istiyor da bizde niye oynamıyor.işte çelişki burda,ben yusuf hakkında saha dışı ile iglili kötü birşeyde duymadım gerçi ama yinede barışa formayı verebilen yusuf a niye vermesin?valla düşün düşün ...tur işin misali bu olay,bi türlü çözemedim.

ccd6167
11.01.2008, 23:35
bnı gor hocam beni tekmeye kafa sokarım adam geçemez hocam kolum kopsada o formada oynamak bi şereftir

ÖzGür Ayar
11.01.2008, 23:37
aynı yusuf kasımpaşa maçında oyuna girdikten sonra sadece yürümekle yetinmişti. acaba abartılıyormu ? hadi ziya oynatmasa tamam adam gençleri sevmiyor. ama ersun oynatmıyorsa vardır bir nedeni.

FANATIK61
11.01.2008, 23:54
Sedat Tunali bugünki yazisinda:

ALTYAPI GERÇEĞİ!

Trabzonspor alt yapısından oyuncu gelmediğini, milli takımlarda görevli eski bir futbolcumuzdan, yani birinci elden, öğrenmiş ve ziyadesiyle üzülmüştüm. Ahbap çavuş ilişkilerinin, yeteneğin çok önüne geçtiğini; "elin oğlu dünya yıldızı olacağına benim teyzeoğlu hayatını kurtarsın" mantığının egemen olduğu Trabzon altyapısı hakkında, Gübebakış'tan Nedim Mollaveisoğlu abimiz çok güzel bir yazı yazmış. Buradan link vermeyi beceremediğim için herkesi Günebakış gazetesi internet sitesindeki bu yazıyı okumaya davet ediyorum. Eliniz değmişken Servet abi(Özkara)nın "Gözden kaç-a-mayanlar" başlıklı doyumsuz yazısını , Adnan Sungur'un "hesapsız" yazısını ve İhsan Öksüz'ün Taka'daki öğretici makalesini de okuyun..derim..

AYYILDIZ
12.01.2008, 00:15
Trabzonspor'da Deprem

11 Ocak 2008 / 23:44
Trabzonspor'da kadro dışı kalan oyuncular Ceyhun ve Celalettin
Bu akşam Ersun Yenal 2 oyuncunun biletini kesti.
Ceyhun ve Celalettin'i kadro dışı bırakılarak İstanbul'a gönderdi.

Teknik Direktör Ersun Yenal'in her iki futbolcu ile de konuşarak artık çalışmak istemediğini kendilerine ilettiği belirtildi.

Ceyhun efendi ve celalettin efendiye iyi olmus.Yasa Ersun hoca sonuna kadar destegim sana

Dip.Ing.Mag.
12.01.2008, 00:17
Nihayet yavas yavas kurtulyuoruz bu kazmalardan hadi bakalim insallah dewami gelsin

Uğur Gündüz
12.01.2008, 00:22
Her zaman olduğu gibi yine transfere tersten başladık.

Daha gelen bir kişi bile yok gidenler şimdiden 4 oldu.

Ceyhun'dan ne istedin hoca?

AYYILDIZ
12.01.2008, 00:25
kardes ceyhundan ne istedin yazmissin hocaya Trabzonsporun buyuklugunu bilmeyenler gidecek kim olursa olsu.Omer riza-celalettin-ceyhun helal hoca devam et arkandayiz

Vkgz
12.01.2008, 00:27
ceyhun takım oyununa katku sunmadı hiç demekki başka problemleride varmış

Travelair
12.01.2008, 00:33
Evet kanımca doğru yerden başlandı. Hayırlısı olsun. Kendilerine emekleri için teşekkür ederim, mutlu yaşamlar başarılar dilerim

batugol
1.Adnan Güngör, 2.Ahmet Şahin, 3.Ayman Mohamed Abdelaziz, 4.Celaleddin Koçak, 5.Ceyhun Eriş, 6.Çağdaş Atan, 7.Daouda Jabi, 8.Emre Hızarcı, 9.Erdinç Yavuz, 10.Ergin Keleş, 11.Eyüp Kadri Ataoğlu, 12.Ferhat Çökmüş, 13.Gökdeniz Karadeniz, 14.Hasan Üçüncü, 15.Hüseyin Çimşir, 16.İbrahima Yattara, 17.Jefferson de Oliviera Galvao, 18.Kiki Musampa, 19.Lars Fredrik Risp, 20.Musa Büyük, 21.Mustafa Keçeli, 22.Ömer Rıza, 23.Selim Akbulut, 24.Serkan Balcı, 25.Tayfun Cora, 26.Tolga Seyhan, 27.Tolga Zengin, 28.Tomas Jun, 29.Umut Bulut, 30.Yusuf Kurtuluş,
Yukaridaki isimler kadromuz, resmi siteden aldim, altyapidan gelenler yazilmamis +3 de onlar 33 kisi
4 ve 5 numaralar kadro disi
19 numara Ankaraya gitti
22 numara kacak
30 numara gidici
18 numara halen daha bizim oyuncumuz mu sayiliyor ?
28 numara nereyedur ?
vay anam vay kadroya bak bu takimi temizlemek icin bir degil en az iki sene gecmesi lazim
sana guveniyoruz hocam

Erdem Keser
Buradan şunu çıkarabiliriz demek ki anlaştığımız oyuncular var:)Yoksa kadro sıkıntısı çektiğimiz bu zamanlarda böyle bir karar çok büyük risk taşıyor..
ama Ceyhun'un kadrodışı bırakılması bir revizyon ve devrimdir..Hocanın otoritesidir ve son derece doğru bir karardır..İnşallah düşündüğüm gerçekleşir ve yeni oyuncularla anlaşılmıştır..

Travelair
12.01.2008, 00:35
Trabzonspor yönetiminin önceki gün İstanbul da yaptığı toplantıya katılan Teknik Direktör Ersun Yanal’ın adeta dünyaları talep ettiği öğrenildi. Yönetim ile Yanal görüşmesinde transferde bugüne kadar yapılan çalışmaların masaya yatırıldığı, gelinen noktasının değerlendirildiği ve bundan sonraki sürecin nasıl işlemesi gerektiğinin detaylarıyla ele alındığı ifade edildi. Bu kritik toplantıda Ersun Yanal’ın daha önce istediği oyuncularla ilgili olarak geniş bir rapor verdiği ve bu isimlerin alınması gerektiğini söylediği belirtildi. Yanal’ın, Gaziantepli De Nigris, Beşiktaş’ın Vestel Manisaspor’a verdiği Burak Yılmaz, aynı takımda oynayan Selçuk İnan, gurbetçi futbolcular Hamza Çakır, Zafer Yelen, Ceyhun Gülselam ve Eren Derdiyok’un alınması konusunda görüş bildirdiği, ayrıca Brezilyalı oyunculardan Alex ile birlikte Fernandao için de yeniden girişimde bulunulmasını istediği ifade edildi.

De Nigris- Gurbetçi Atağı
Teknik Direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Trabzonspor’da öncelik G.Antep’in Meksikalı golcüsü De Nigris ile birlikte dört gurbetçi futbolcuya verildi. Bordo-Mavili yöneticilerin De Nigris’i ikna etti. Şimdi Gaziantepspor’un bu futbolcuyla ilgili olarak olumlu adım atmasını bekliyor. De Nigris’in duruma göre FİFA’ya başvuruda bulunarak serbest kalabileceği de belirtildi. Gurbetçi futbolculardan Zafer Yelen, Hamza Çakır, Ceyhun Gülselam ile Eren Derdiyok için de Yönetici Zeyyat Kafkas’ın hafta sonu Avrupa turuna çıkacağı ifade edildi. Bu 5 oyuncunun kısa sürede Bordo-Mavili renklere katılabileceğine işaret edildi. Bebbe, Burak, Selçuk, Murat Duruer için de çalışmaların el altından yürütüldüğüne işaret edildi. Öte yandan Alex ve Fernandao için de Brezilya’ya son bir sefer yapılacağı bunun için de İnternacianol’ın Dubai’den dönmesinin beklendiğinin altı çizildi.

Günebakış

Bence tek Zeyyat Kafkas ile yeterli hızda hareket edemeyiz. 4-5 kişi yetkilendirilmeli

Onur
12.01.2008, 00:35
23.Selim Akbulut

Malatyaspor ile sözleşme imzaladı.

Uğur Gündüz
12.01.2008, 00:40
Eyüp kadri'de kiralık gitti.

Ve aslında 33 gibi görünen kadronun neti 22 kişi.

Travelair
12.01.2008, 00:42
Trabzonspor’un alt yapı gerçeği…

Bilindiği gibi Trabzonspor’un yıldız takımı grubunda birinci olamadı. Haliyle bu kategoride Trabzon’u başka bir takımımız temsil edecek. Şimdi size bir gerçeği hatırlatmak istiyorum. Trabzonspor’un 93 gurubunun bu yıla kadar takım kaptanlığını Kıvanç Salihoğlu yapıyordu. Ancak ne oldu, nasıl oldu bilinmez Kıvanç’ın elinden bu yıl kaptanlık alındı . Üstelik bu grubun oynadığı hiçbir karşılaşmada Kıvanç 18 kişilik kadroya dahi alınmadı. Bu anlayış o grubu çalıştıran antrenörlerin bir yaptırımı olabilir. Formsuz olur, sakat olur ya da yetersiz olur. Kadroya alınmaz. Ama hiçbir maçta kadroya alınmaması oldukça düşündürücü geldi bana. Kıvanç’ın maruz kaldığı bu gelişme çocuğun psikolojisini derinden etkilemiş. Bunu bizzat kendi gözlerimle Trabzonspor-İdmanocağı maçında gördüm. Tribünde maçı izleyen Kıvanç’ın yüz ifadesi içinde bulunduğu psikolojiyi dışarı yansıtıyordu. Neyse…
İşin asıl ilginç yanı bundan sonra yaşanan gelişmeler. Kıvanç Trabzon’da yapılan U 15 milli takım seçmelerine katılıyor ve kazanıyor. Arkadaşı kaleci Eyüp ile birlikte U 15 milli takım seçmelerinde ilk 43 sporcu arasına girdiler. Sanırım bugün İstanbul’da Riva kampında milli takım kampında olacaklar. Bu iki sporcuyu da çok iyi tanıyanlardanım. Kıvanç ve Eyüp MEB Danone Minikler Türkiye Futbol Şampiyonası maçlarında gerek Trabzon’daki maçlarda gerekse Ankara ve İstanbul’daki maçlarda yakinen takip ettim. Kıvanç attığı gollerle, kaleci Eyüp’de yaptığı kurtarışlarla takımlarını yarı finallere taşıma başarısı gösterdiler. Sonra bu çocuklar Trabzonspor alt yapısına alarak eğitilmeye başlandı. Tıpkı diğer sporcular gibi. Ancak ne hikmetse Kıvanç bu yıl kendi yaş grubundaki takımıyla hiçbir maça çıkamadı. Bırakın maça çıkmayı 18 kişilik kadroya dahi alınmadı. Kaleci Eyüp’e Allah her türlü yeteneği vermiş kalecilik yapması için. Böyle çalıştığı sürece, şımartılmadığı sürece ve elinden tutulup destek verildiği sürece beş yıl sonra Trabzonspor’un değişmez kalecilerinden biri olabilecek yeterlilikte bir oyuncu.
Trabzonspor’un alt yapısındaki sporcuların psikolojik durumlarına önem verdiklerini her fırsatta dile getiren eğitmenlerin Kıvanç’ın bu durumunu nasıl ifade edecekler merak içerisindeyim. Madem bu çocuk Trabzonspor’da kendi yaş kategorisinde 18 kişilik takıma dahi giremiyor o zaman bırakın çocuğu başka bir kulüpte spor yaşantısını sürdürsün.
Milli takım seçmelerini kazanan bir sporcu Trabzonspor’un alt yapısında görev yapamıyorsa demek ki Trabzonspor’un alt yapısı çok üst düzeyde bir futbolcu kapasitesine sahip... Eğer böyle ise bu takımın Trabzon’dan birinci çıkamaması nasıl izah edilebilir.
Bir açıklama yapılırsa kamuoyunu bilgilendirme görevini yerine getiririz.

Nedim Veisoğlu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trabzonspor son yıllarda adeta futbolcu öğüten bir değirmene döndü. Nice büyük yıldız adayları, hiçbir noktaya varamadan kulüple yollarını ayırdı ve adeta silindi gitti. Bordo-Mavili kulübü yönetenlerin ve takımı çalıştıran teknik adamların bir an önce başarıya gitme arzusu ile birlikte yaşlı-tecrübeli oyuncu arayışları hep gençleri yok etti. Bunlara şimdi de Kadir Keleş ile Barış Memiş’in eklenmesinden endişe ediliyor. Daha 5 yıl önce Ufuk Bayraktar henüz 16 yaşındayken, Samet Aybaba’nın, “Ben böyle yetenekli bir futbolcu görmedim. Altyapıdan izin çıksa hemen A takıma alır oynatırım” demesi hafızalardan silinmedi. Emre Aygün’ın, Galatasaray’ın elinden son anda alınıp, “İşte muhteşem bir golcü ve gerçek bir forvet geliyor. Takımı en az 15 yıl taşıyacak” naralarının da atıldığı unutulmadı.

Tüm Gençler Acı Yaşadı
Alişen Kandil, Yavuz, Ufukhan Bayraktar, Feridun Sungur, Ali Güzeldal, Ergin Keleş, Emre Hızarcı, Cem Demir, Muhammet Reis ve daha nice gençler için de hep aynı şeyler söylendi. “İşte Trabzonspor’un gelecekteki büyük yıldızları... Takımın iskeletini oluşturacak isimler... Ancak her biri A takıma yükselmesine rağmen bir türlü forma şansı bulamadılar. Ya da birkaç kez oynayıp, başarılı olmalarına rağmen yine kenara köşeye atıldılar. Genç yaşta tüm yetenekleri köreltildi, gelişimleri engellendi ve sonra da bir paçavra (!) gibi kenara atıldılar. Trabzonspor’u yönetenler, şampiyon olacakları vaatleriyle de nice yaşlı yıldız eskisini alıp, ekonomiyi çökerttiler. Kulüp defalarca iflas etti ama yine kulübün gerçek sahipleri tarafından ayağa kaldırıldı, kaliteli ve çok ucuz ama etkili kadrolar yaratılıp yeniden zirveye oynatıldı.

Aynı Hikaye Tekrarlanmasın
Ne yazık ki popülizm yapan yöneticiler tarafından Trabzonspor tam 24 yıldır şampiyonluk şarkılarıyla uyutuldu. Taraftar kandırıldı. Tribünleri dolduranlar, transferlerin yapılması halinde bir hedefe ulaşılacağını düşündü. Gelen yıldız eskilerini çiçeklerle, havaalanlarında omuzlarda karşıladılar. Sonra da tam bir hayal kırıklığı oldular ve Trabzon’dan ayrılırken, büyük ekonomik yıkımlar ve sonuçsal açıdan da hüsran yaşattılar. Tüm bunlar yaşanırken, Bordo-Mavili kulübü yönetenler yine taraftarları transferlerle kandırmaya devam ettiler. Takıma gönül verdiğini söyleyenler de bu masallara hep inandılar. Bir kez olsun, “Şampiyonluk, beceriden, bilgiden yoksun transferlerle gelmiyor. Kendi kimliğimize geri dönelim. Yönetimlerin transfer yapmasını engelleyelim” deme ihtiyacı bile hissetmediler.

Kendilerine Çok Güveniyorlar
Trabzonspor’da Ufukhan, Yusuf ve Ufuk gibi oyuncular dışlanmaya çalışılırken, bu kez de PAF takımından alınan Kadir Keleş ile Barış Memiş umut oldular. Barış, Kırıkkalespor maçındaki futboluyla büyük umut verdi. Kadir’in de şans bulması halinde isminden söz ettireceği konuşuyor. Ancak yeni transferler peşinde koşan Trabzonspor’un Barış ile Kadir’i bir kenara atmasından endişe ediliyor. Ersun Yanal’ın birçok kez izleyip, A takım kadrosuna kattığı Barış ile Kadir’e bundan sonraki süre içinde ne kadar forma vereceğini zaman gösterecek. Onlara gerekli tahammülün gösterilip gösterilmeyeceği de merakla bekleniyor. Şimdi otoriteler, “Kadir ve Barış gerektiği gibi forma şansı bulabilirse ve sabır gösterilirse Trabzonspor için büyük kazanç olur. Aksi takdirde yok olup giderler” yorumları yapılıyor.

batugol
12.01.2008, 00:43
valla kusura bakmayin eksik bilgiler icin
ancak bu kadar takip edebiliyorum
varsa baska eksigimiz herkesten simdiden ozur diliyorum
bu arada resmi sitemizin yoneticelerine de tesekkur ediyorum, boyle guncel bir site hazirladiklari icin!!!

Zafer Fidan
12.01.2008, 01:27
Manoel Morais Amorim
D.T.: 17.07.1984
Vasco Da Gama - Brazil
e2MB3HMG7BU

BDiler61
12.01.2008, 01:28
Acaba ceyhun ve celalettin gittikten sonra transfer için umutlanabilirmiyiz

Emiroğlu
12.01.2008, 01:39
Buradan şunu çıkarabiliriz demek ki anlaştığımız oyuncular var:)Yoksa kadro sıkıntısı çektiğimiz bu zamanlarda böyle bir karar çok büyük risk taşıyor..
ama Ceyhun'un kadrodışı bırakılması bir revizyon ve devrimdir..Hocanın otoritesidir ve son derece doğru bir karardır..İnşallah düşündüğüm gerçekleşir ve yeni oyuncularla anlaşılmıştır..

Kesinlikle katılıyorum.

Ceyhunun kadro dışı bırakılması,Hoca için son derece önemli bir otorite ve diğer oyunculara(özellikle de Ersun hocayı istemeyip maçları katledenlere ) Savaş açmasıdır...

İlk bakışta yanlış gibi görünsede bence de son derece DOĞRU yerden başladı !

Bravo.Umarım devamı gelir...

Ümit etmek istemiyorum ama aklıma gelmiyor da değil.Acaba bir orta saha oyncusu ile anlaşıldı mı ?

yns61
12.01.2008, 01:49
dediginiz gibi kesin anlaşılan futbolcular vardır yoksa ceyhun gönderilmezdi

61mehmet61
12.01.2008, 01:58
Acaba ceyhun ve celalettin gittikten sonra transfer için umutlanabilirmiyiz

kardeş ağzından bal akıyor. yoksa umut da mı gidiyor? umutlanabiliriz demişsin ya ona binaen dedim.

Emirhan Makul
12.01.2008, 02:00
al mehmet çakırı ve selçuğu çöz orta saha sorununu

Ümit Küçük
12.01.2008, 02:05
vestel manısa spor baskanı acıklama yapmıs selcuk inan 1.5 milyon eurodur kim bu parayı getirirse bu oyuncuyu alabılır dıyo dunde gazete 3.5 mılyon euro yazıyodu bence selcugu alcaz yoksa ceyhun gitmezdi belkide alexi alacaz brezılyadan

Serdar A
12.01.2008, 02:05
Takımda gönderilecek oyuncular listesinde bana göre listenin başında olması gereken 3 isimden 2 si kadro dışı. Diğeri ise Erdinç . Özellikle Ceyhun ve Erdinç'i Manisa , Kayseri gibi takımlarda takasa önerebiliriz.

Ne yazıkki elimizdeki ihtiyaç fazlası oyuncuların bir çoğu kazandığı yüksek paralar nedeniyle elimizden çıkartamıyoruz. Ceyhun hazır para ediyorken değerini çok düşürmedn süratle değerlendirmeli.

Risp'in Ankara gidişiyle ilgili olarakta işin ucunda bir transfer çıkacak beklentisi içindeyim.

Ahmet Kuru
12.01.2008, 02:09
bu Kadro dışı bırakmalarının Ardından bombalar Bekliyorum.hadi güzel bi hafta sonu yaşatız bize yahu

sbay
12.01.2008, 02:10
http://www.fotomac.com.tr/2008/01/12/im/BD15E0ACC3BB5844B020F4A9b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif

http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Selçuk İnan'a F.Bahçe için izin çıktı!

Vestel Manisaspor'da Selçuk İnan'ın Fenerbahçe'ye transferine izin çıktı. Manisasporlu yöneticiler, "Selçuk için 1.5 milyon euro istiyoruz. Paraya getirsinler, Selçuk'u alsınlar" dediler. Zico'nun yönetime verdiği transfer listesinin 2. sırasında yer alan Selçuk'un Fenerbahçe'ye imza atmasının an meselesi olduğu öğrenildi.

Selçuk geliyor

Ege ekibinin yöneticilerinin "Oyuncumuzun bonservisi 1.5 milyon euro. F.Bahçe bu parayı verirse Selçuk'u alır" dediği öğrenildi.

F.Bahçe Teknik Direktörü Zico'nun, yönetime verdiği listede adı üst sıralarda yer alan Selçuk İnan için kulübü Vestel Manisaspor'dan onay çıktı. Zico'nun geçen sezondan bu yana F.Bahçe'de görmek istediği ancak Vestel Manisaspor'un bırakmadığı Selçuk'a bu defa onay verildiği belirtildi. Manisaspor yöneticilerinin, "Selçuk için 1,5 milyon euro istiyoruz. F.Bahçe bu parayı verirse Selçuk'u alabilir" dediği öğrenildi. F.Bahçe yönetiminin de bu parayı makul bulduğu ve hemen harekete geçeceği kaydedildi.

ZİCO YAKIN TAKİPTE
Sarı-lacivertli yöneticilerin Vestel Manisa kulübünün kapısını çalacağı ve Selçuk'u resmen isteyecekleri öğrenildi. Selçuk transferinin an meselesi olduğu vurgulanırken, teknik direktör Zico'nun da gelişmeleri çok yakından izlediği belirtildi. Zico'nun, forvete dönük orta saha futbolcusu olan Selçuk'u aynı zamanda ön libero olarak da oynatmayı düşündüğü ve böylece sakat olan Appiah'ın yerini doldurmayı planladığı öğrenildi. Selçuk'un da F.Bahçe'ya gelmeyi çok istediği ve "Orada da başarılı olurum" dediği belirtildi.

fotomaç başladı yalanlara

Serdar A
12.01.2008, 02:30
Fanatik "fenere Selçuk , gsye Vogel " diye haber geçmiş.

Şu medyaya inat ikisini birden alacaksın. :) Vogel'in bonservis bedeli yok.

AYYILDIZ
12.01.2008, 02:32
ceyhun gitti yusuf geliyormuş...İNŞALLAH

Yusufun geldigini nerden biliyorsun hic biyerde yazmiyor ben yusufun alinacagini zannetmiyorum

vse61
12.01.2008, 03:00
Bu arada Karşıyakalı bir arkadaşımla konuştum. Neredeyse her maça gider. Çok iyi bi kalcei aldınız, 10 yıl sorun yaşamazsınız dedi. İnşallah doğrudur.

kalavara
12.01.2008, 03:46
dediginiz gibi kesin anlaşılan futbolcular vardır yoksa ceyhun gönderilmezdi
valla hayali bile güzel ama benim hiç umudum yok.ha şunu biliyorum ki, bu adamlar transfer yapmak istese on dakka da yaparlar.ama bunca zaman bizi neden süründürdünüz dersek cevap veremezler.çünkü ahlaki eksiklikleri var kanımca.

28TS61
12.01.2008, 05:20
bunlar gittigine gore sol tarafa ve bir oyun kurucu aldik demektir hayirli olsun

EmrahYalçınalp
12.01.2008, 07:47
Ceyhun'un kadrodışı bırakılması bir revizyon ve devrimdir..Hocanın otoritesidir ve son derece doğru bir karardır..İnşallah düşündüğüm gerçekleşir ve yeni oyuncularla anlaşılmıştır..
Buna "otorite" değil, otorite gösterisi denir. "Otorite" olup olmadığını bundan sonraki süreç belirler. Yani hoca şu anda yeşil ışıkta durdu, biz de "bir bildiği var herhalde, dur bakalım" diyoruz. Ama renk körü olma ihtimali de var sonuçta, bilmiyoruz... Çünkü Kırıkkale ve Adana maçlarında pati çekerek kalkıyordu adam (Celo, Ceyhun ilk 11'de)

Ayrıca, kişisel görüşüm, içinde "inşallah" geçen hiç bir düşünce devrim olarak nitelendirilemez yönünde :)

Bekleyelim bakalım. Hayırlısı olsun.

10 numara
12.01.2008, 09:44
Trabzonspor’un alt yapı gerçeği…

Bilindiği gibi Trabzonspor’un yıldız takımı grubunda birinci olamadı. Haliyle bu kategoride Trabzon’u başka bir takımımız temsil edecek. Şimdi size bir gerçeği hatırlatmak istiyorum. Trabzonspor’un 93 gurubunun bu yıla kadar takım kaptanlığını Kıvanç Salihoğlu yapıyordu. Ancak ne oldu, nasıl oldu bilinmez Kıvanç’ın elinden bu yıl kaptanlık alındı . Üstelik bu grubun oynadığı hiçbir karşılaşmada Kıvanç 18 kişilik kadroya dahi alınmadı. Bu anlayış o grubu çalıştıran antrenörlerin bir yaptırımı olabilir. Formsuz olur, sakat olur ya da yetersiz olur. Kadroya alınmaz. Ama hiçbir maçta kadroya alınmaması oldukça düşündürücü geldi bana. Kıvanç’ın maruz kaldığı bu gelişme çocuğun psikolojisini derinden etkilemiş. Bunu bizzat kendi gözlerimle Trabzonspor-İdmanocağı maçında gördüm. Tribünde maçı izleyen Kıvanç’ın yüz ifadesi içinde bulunduğu psikolojiyi dışarı yansıtıyordu. Neyse…
İşin asıl ilginç yanı bundan sonra yaşanan gelişmeler. Kıvanç Trabzon’da yapılan U 15 milli takım seçmelerine katılıyor ve kazanıyor. Arkadaşı kaleci Eyüp ile birlikte U 15 milli takım seçmelerinde ilk 43 sporcu arasına girdiler. Sanırım bugün İstanbul’da Riva kampında milli takım kampında olacaklar. Bu iki sporcuyu da çok iyi tanıyanlardanım. Kıvanç ve Eyüp MEB Danone Minikler Türkiye Futbol Şampiyonası maçlarında gerek Trabzon’daki maçlarda gerekse Ankara ve İstanbul’daki maçlarda yakinen takip ettim. Kıvanç attığı gollerle, kaleci Eyüp’de yaptığı kurtarışlarla takımlarını yarı finallere taşıma başarısı gösterdiler. Sonra bu çocuklar Trabzonspor alt yapısına alarak eğitilmeye başlandı. Tıpkı diğer sporcular gibi. Ancak ne hikmetse Kıvanç bu yıl kendi yaş grubundaki takımıyla hiçbir maça çıkamadı. Bırakın maça çıkmayı 18 kişilik kadroya dahi alınmadı. Kaleci Eyüp’e Allah her türlü yeteneği vermiş kalecilik yapması için. Böyle çalıştığı sürece, şımartılmadığı sürece ve elinden tutulup destek verildiği sürece beş yıl sonra Trabzonspor’un değişmez kalecilerinden biri olabilecek yeterlilikte bir oyuncu.
Trabzonspor’un alt yapısındaki sporcuların psikolojik durumlarına önem verdiklerini her fırsatta dile getiren eğitmenlerin Kıvanç’ın bu durumunu nasıl ifade edecekler merak içerisindeyim. Madem bu çocuk Trabzonspor’da kendi yaş kategorisinde 18 kişilik takıma dahi giremiyor o zaman bırakın çocuğu başka bir kulüpte spor yaşantısını sürdürsün.
Milli takım seçmelerini kazanan bir sporcu Trabzonspor’un alt yapısında görev yapamıyorsa demek ki Trabzonspor’un alt yapısı çok üst düzeyde bir futbolcu kapasitesine sahip... Eğer böyle ise bu takımın Trabzon’dan birinci çıkamaması nasıl izah edilebilir.
Bir açıklama yapılırsa kamuoyunu bilgilendirme görevini yerine getiririz.

Nedim Veisoğlu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trabzonspor son yıllarda adeta futbolcu öğüten bir değirmene döndü. Nice büyük yıldız adayları, hiçbir noktaya varamadan kulüple yollarını ayırdı ve adeta silindi gitti. Bordo-Mavili kulübü yönetenlerin ve takımı çalıştıran teknik adamların bir an önce başarıya gitme arzusu ile birlikte yaşlı-tecrübeli oyuncu arayışları hep gençleri yok etti. Bunlara şimdi de Kadir Keleş ile Barış Memiş’in eklenmesinden endişe ediliyor. Daha 5 yıl önce Ufuk Bayraktar henüz 16 yaşındayken, Samet Aybaba’nın, “Ben böyle yetenekli bir futbolcu görmedim. Altyapıdan izin çıksa hemen A takıma alır oynatırım” demesi hafızalardan silinmedi. Emre Aygün’ın, Galatasaray’ın elinden son anda alınıp, “İşte muhteşem bir golcü ve gerçek bir forvet geliyor. Takımı en az 15 yıl taşıyacak” naralarının da atıldığı unutulmadı.

Tüm Gençler Acı Yaşadı
Alişen Kandil, Yavuz, Ufukhan Bayraktar, Feridun Sungur, Ali Güzeldal, Ergin Keleş, Emre Hızarcı, Cem Demir, Muhammet Reis ve daha nice gençler için de hep aynı şeyler söylendi. “İşte Trabzonspor’un gelecekteki büyük yıldızları... Takımın iskeletini oluşturacak isimler... Ancak her biri A takıma yükselmesine rağmen bir türlü forma şansı bulamadılar. Ya da birkaç kez oynayıp, başarılı olmalarına rağmen yine kenara köşeye atıldılar. Genç yaşta tüm yetenekleri köreltildi, gelişimleri engellendi ve sonra da bir paçavra (!) gibi kenara atıldılar. Trabzonspor’u yönetenler, şampiyon olacakları vaatleriyle de nice yaşlı yıldız eskisini alıp, ekonomiyi çökerttiler. Kulüp defalarca iflas etti ama yine kulübün gerçek sahipleri tarafından ayağa kaldırıldı, kaliteli ve çok ucuz ama etkili kadrolar yaratılıp yeniden zirveye oynatıldı.

Aynı Hikaye Tekrarlanmasın
Ne yazık ki popülizm yapan yöneticiler tarafından Trabzonspor tam 24 yıldır şampiyonluk şarkılarıyla uyutuldu. Taraftar kandırıldı. Tribünleri dolduranlar, transferlerin yapılması halinde bir hedefe ulaşılacağını düşündü. Gelen yıldız eskilerini çiçeklerle, havaalanlarında omuzlarda karşıladılar. Sonra da tam bir hayal kırıklığı oldular ve Trabzon’dan ayrılırken, büyük ekonomik yıkımlar ve sonuçsal açıdan da hüsran yaşattılar. Tüm bunlar yaşanırken, Bordo-Mavili kulübü yönetenler yine taraftarları transferlerle kandırmaya devam ettiler. Takıma gönül verdiğini söyleyenler de bu masallara hep inandılar. Bir kez olsun, “Şampiyonluk, beceriden, bilgiden yoksun transferlerle gelmiyor. Kendi kimliğimize geri dönelim. Yönetimlerin transfer yapmasını engelleyelim” deme ihtiyacı bile hissetmediler.

Kendilerine Çok Güveniyorlar
Trabzonspor’da Ufukhan, Yusuf ve Ufuk gibi oyuncular dışlanmaya çalışılırken, bu kez de PAF takımından alınan Kadir Keleş ile Barış Memiş umut oldular. Barış, Kırıkkalespor maçındaki futboluyla büyük umut verdi. Kadir’in de şans bulması halinde isminden söz ettireceği konuşuyor. Ancak yeni transferler peşinde koşan Trabzonspor’un Barış ile Kadir’i bir kenara atmasından endişe ediliyor. Ersun Yanal’ın birçok kez izleyip, A takım kadrosuna kattığı Barış ile Kadir’e bundan sonraki süre içinde ne kadar forma vereceğini zaman gösterecek. Onlara gerekli tahammülün gösterilip gösterilmeyeceği de merakla bekleniyor. Şimdi otoriteler, “Kadir ve Barış gerektiği gibi forma şansı bulabilirse ve sabır gösterilirse Trabzonspor için büyük kazanç olur. Aksi takdirde yok olup giderler” yorumları yapılıyor.

cevap çok basit ÖZKAN SÜMER Trabzonspor'u öldürmeye devam ediyor..zamanında emre aygün için ahmet ağaoğlu aynen şöyle demişti...Türk futbolu inanılmaz bir yeteneğe sahip olacak o isim emre eygün bu isme dikkat edin demişti...zamanında altay dan ibrahim akın'ı isterken altay başkanı ve tek. direktörü:sizde ufuk bayraktar gibi süper bir yetenek var neden ibr. akın'ı istiyorsunuz demişlerdi..özkan sümer hakkında daha nice olumsuz şeyler var ama neden bilmiyorum sömürmeye devam ediyor...ve buna birileri dur demiyor...

Alpayer
12.01.2008, 11:10
İster misiniz şimdi gidip de "Ceyhun'u yeniden transfer ettik, yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz." diye açıklama yapsınlar:). Olur mu olur ben beklerim bunlardan

Travelair
12.01.2008, 11:21
Bugün yine feybe - Selçuk haberleri var. 1,5 milyon Euro ücret. 3,5 milyon Euro'yu uyduranlar utansınlar. Elimizden kaçmak üzere

Jester
12.01.2008, 11:35
Bu operasyondan sonra transfer edilmesi en muhtemel isim Denizlispor'lu Yusuf'tur.

Can
12.01.2008, 11:45
sola mansare alınması gerek

Emre7
12.01.2008, 11:48
Bu operasyondan sonra transfer edilmesi en muhtemel isim Denizlispor'lu Yusuf'tur.

bu habere midem kalkar abi 30 u yaşındaki adamın ne işi var bu takımda biz yeniden kurulmaya çalışırken bu gibi adaların bu takımda (bence) işi yok

The Legend
12.01.2008, 11:50
gönderilmeleri iyi oldu yerlerine adam alsalar bari.

akdin
12.01.2008, 11:51
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM !!!!!!!!!!!!!!!Başka ne söyleyeyim......

Terzioğlu
12.01.2008, 11:58
Bence Ceyhun'un yedegini falan aramaya gerek yok. Elimizde o bölgede oynayabilen Baris ve Gökdeniz var. En önemli ihtiyacimiz forvet. Ve transferde öncelik bu mevkiye verilmeli. Forveti hal ettikmi orta saha(Selcuk Inan) lazim bize...bunlar en önemli 2 ihtiyac...

Emirhan Makul
12.01.2008, 12:04
dün akşam aklıma geldi de ya sizce gidecek olan bir yönetim transfer yapar mı ki ?

Ali Kemal Kalmuk
12.01.2008, 12:28
Ceyhun için;
Yetenekli bi oyuncuydu ancak futbola doymuş artık artistlik yaparak kendini eğlendirmek ayrıca her maçta hakemle uğraşmaktan futbol oynamayan bi kişiliğe sahipti.Bu takıma başarılı olmak için bu takıma başarılar kazandırmak için değil de para kazanmak ve kendi egolarını tatmin etmek için gelmişti.Son maçlarda sahada gezinmesinden aldığı topları ezerek rakibe vermesinden hakemlerle bu kadar fazla dalaşmasından dolayı ben gitmesini çok istiyordum.Keza son maçlarda oyuncu değişikliği yapılacaksa oyundan alınan hep Ceyhun oldu .Sahanın en kötüsü olarak
Celalettin için;
Ziya Doğan'ın adamı olduğunu bilmeyen kalmamıştır.Ziya Doğan tarafından bu takıma alındı ve ondan başkada Celoya ilk11 de hiçbir hocamız forma vermedi.Ondaki farkı sadece Ziya Hoca görebiliyordu.Camiamızda başkada gören olmadı.Yedek kulübesinde oturup maaş alacağına evinde otursun nerede oturursa otursun nerden de maaş alısa alsın.Çok şükür.
Yönetim;
Takımımız üzerine çevrilen bu kadar ayak oyunu sonucunda bence bu yönetim tekrar aday olup stad projesindeki kaymağı başkasına yedirmemek için bu takımın başında kalmak için tahminimce önümüzdeki 2 hafta içinde transferler yapacak ve delegeler de kötünün iyisi olarak bunlara da oy verecek.Kazanma şansları da var.En büyük rakipleri yine stad projesine sulanan Müteahhit Sadri Şener ve müteahhit yöneticileri.
Sonuç;
Kazanan azcıkta olsa Trabzonsporumuz olur.Başarı gelirmi????İNŞALLAH

Samet Yildirim
12.01.2008, 12:30
LazzVegazz...

o dedigin oyuncu mükemmel bi oyuncu...."10" meckinde oynar 22-23 yasinda...fakat mukavelesinde 9 milion euro luk madde var onu basan alir...yani imkanziz bi transfer...

Mehmet_Mercanlı
12.01.2008, 12:47
Ceyhun için;
Yetenekli bi oyuncuydu ancak futbola doymuş artık artistlik yaparak kendini eğlendirmek ayrıca her maçta hakemle uğraşmaktan futbol oynamayan bi kişiliğe sahipti.Bu takıma başarılı olmak için bu takıma başarılar kazandırmak için değil de para kazanmak ve kendi egolarını tatmin etmek için gelmişti.Son maçlarda sahada gezinmesinden aldığı topları ezerek rakibe vermesinden hakemlerle bu kadar fazla dalaşmasından dolayı ben gitmesini çok istiyordum.Keza son maçlarda oyuncu değişikliği yapılacaksa oyundan alınan hep Ceyhun oldu .Sahanın en kötüsü olarak
Celalettin için;
Ziya Doğan'ın adamı olduğunu bilmeyen kalmamıştır.Ziya Doğan tarafından bu takıma alındı ve ondan başkada Celoya ilk11 de hiçbir hocamız forma vermedi.Ondaki farkı sadece Ziya Hoca görebiliyordu.Camiamızda başkada gören olmadı.Yedek kulübesinde oturup maaş alacağına evinde otursun nerede oturursa otursun nerden de maaş alısa alsın.Çok şükür.
Yönetim;
Takımımız üzerine çevrilen bu kadar ayak oyunu sonucunda bence bu yönetim tekrar aday olup stad projesindeki kaymağı başkasına yedirmemek için bu takımın başında kalmak için tahminimce önümüzdeki 2 hafta içinde transferler yapacak ve delegeler de kötünün iyisi olarak bunlara da oy verecek.Kazanma şansları da var.En büyük rakipleri yine stad projesine sulanan Müteahhit Sadri Şener ve müteahhit yöneticileri.
Sonuç;
Kazanan azcıkta olsa Trabzonsporumuz olur.Başarı gelirmi????İNŞALLAH

söylediklerine harfiyen katılıyorum ceyhun konusunda cok güzel yazmışsın... celaletin konusunda ben birkeçşey eklemeden edemicem celo sadece busene bize verdiği zararla gönderilmeyi fazlasıyla hak eden bir arkadaş şu anda resmi bir rakam veremicem ama bircoğu kiritik olmaz uzere 4-5 maçta bizi yakan adam olmuştur (bjk-manısa-kayseri) şuanda aklıma gelenler ...
http://www.trabzonspor.org.tr/images/black.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Futbolcular (Celaleddin Koçak)http://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/futbolcu/celaleddin-k.jpg Mevki : Orta SahaForma Numarası : 99Doğum Tarihi : 24.11.1977Dogum Yeri : BerlinAna Adı : HabibeBaba Adı : İsmailBoy : 1.78 cmKilo : 72 kgAyakkabı No : 42Medeni Hali : BekarBurcu : YaySözleşme Başlangıç : 01.07.2006Sözleşme Bitiş : 31.05.2008Oynadığı Kulüpler : Tenis Borussia Berlin, Altay, Ankaragücü, Diyarbau1r, Malatya

Kaan
12.01.2008, 12:52
Yassine Teklifi

http://www.takagazete.com/haber_images/yasine_12012008.010124.jpg

22 yaşındaki genç forvet oyuncusuna geleceğin yıldızı gözüyle bakılırken henüz transfer yapamayan yönetimin bu futbolcuyla ilgilenilmesi istendi.
Beşiktaşa Karşı Oynadı

Transferde talip olduğu futbolcularla bir türlü anlaşma sağlayamayan Trabzonspora İsviçrede yaşayan bordomavili taraftarlar Zurichin Tunuslu golcüsünü önerdi. 22 yaşındaki Yassine Chikhaoui bu sezon Beşiktaşa karşıda oynamış ve dikkat çeken isim olmuştu.

Genç Yırtıcı Ve Dağıtıcı

Zurich forması altında İsviçre liginde başarılı maçlara imza atan Tunuslu golcünün genç olmasının yanında fiziksel üstünlüğü ile birlikte yırtıcı ve dağıtıcı özellikleri bulunuyor. Özellikle hava toplarındaki üstünlüğüyle adından söz edilen Yassine Chikhaoui ismi menajer Necmi Perekliye ulaştırıldı.

------------------------------------------------------------------------------

Gerçekten süper bir oyuncuya benziyor... ;)

Biyografi

Adı - Soyadı Yassine Chikhaoui
Doğum Tarihi 22 Eylül, 1986 (1986-09-22) (Yaş 21)
Doğum Yeri Rades , Tunus
Boyu 1.89 m
Oynadığı Mevkiler Ofansif (http://en.wikipedia.org/wiki/Attacking_midfielder) Orta Saha, Santrafor (http://en.wikipedia.org/wiki/Striker)
Klübü FC Zürich
Numarası 17

16 Maçta 7 golü var.. (Zürichte) Milli takımda ise 4 maçta 2 golü var... Bence çok yararlı olur... ;)

Video :

Yassine Chikhaoui

T_TnHxTLThQ

Mehmet_Mercanlı
12.01.2008, 12:54
15.05.1977 ceyhun

24.11.1977 celalettin

12.01.2008

Burak Tokal
12.01.2008, 12:57
Bi kerede gece süprizi yapıp 2 tane de futbolcu alın....

Terzioğlu
12.01.2008, 13:01
Yassine Chikhaoui'nin pesinde Arsenal, Chelsea, Bremen, Hamburg, Milan gibi bircok ekip var. Biz aliriz canim :)

Kaan
12.01.2008, 13:03
Yassine Chikhaoui'nin pesinde Arsenal, Chelsea, Bremen, Hamburg, Milan gibi bircok ekip var. Biz aliriz canim :)

:D:D:D:D:D

Murat Keçeci
12.01.2008, 13:06
revizyon yapılması için illa acı mı yaşamamız lazım adana demir maçını kazansaydık acaba revizyon başlıycakmıydı herşeyde hayır vardır derler ya adanaya yenilmemiz de bir hayıra vesile oldu sivasa yenildiğimizde 3-5 kişi daha kadro dışı bırakılacaksa ben onada razıyım yeterki şu kazmaları azaltalım takımdan

Obi-Van
12.01.2008, 13:09
http://img241.imageshack.us/img241/8636/cimg2261wr6.jpg

işte hocam küçük ronaldinyo, hemen alalım yaşıda genç yüzyılın transferi :D

erkankoc
12.01.2008, 13:10

belki pismek icin bize gelir:)))

Telha TANYILDIZI
12.01.2008, 13:21
abi bu adam sanki bize bir 2 numara büyük gelir gibi duruyorrr

Emirhan Makul
12.01.2008, 13:22
alalım artık birini

Jester
12.01.2008, 13:23
Ceyhun'u Samet Aybaba istiyormuş, Volkan veya Sercan ile takas edilse hani..
Gerekirse üzerine ilave ederek falan..

Hüdai Pervaneli
12.01.2008, 13:30
bence büyük bir protesto yapimasinin zamanio geldi de geciyo bile

Zafer Fidan
12.01.2008, 13:36
Manoel Morais Amorim
Vasco Da Gama - Brazil
e2MB3HMG7BU

Burak Tokal
12.01.2008, 13:45
Ceyhun'u Samet Aybaba istiyormuş, Volkan veya Sercan ile takas edilse hani..
Gerekirse üzerine ilave ederek falan..

İnşallah böyle bir şey olur volkan da sercan da çok yeteneekli futbolcular

Ümit Küçük
12.01.2008, 13:47
simdi tv izliyom yenisafak reklamı girdi sloganda söle bu ülkeye 55 yıldır yatırım yapan var albayrak ya tövbe tövbe bu albayrak ülkeyi bıraksada birazda trabzonspora yatırım yapsa ya

mimozam
12.01.2008, 13:47
evet bencede ceyhunu alırlar bari takas yapıp bi topçu alsak celoda ziyanın yanında calışçakmış:))

Travelair
12.01.2008, 13:55
Manoel Morais Amorim
Vasco Da Gama - Brazil
e2MB3HMG7BU

Seninki kadar olmasa da bu da beni önerilerim: 2 Bolivyalı

Marcelo Moreno Martins Cruzeiro Forvet '87 doğumlu

3Ye-_Mz2-WI

Ronald Raldes Roserio Central Defans '81 doğumlu Defans

SXsZfz74cL8

winner
12.01.2008, 14:04
Ceyhun'a karşılık Sercan takası tam isabet olur.

28TS61
12.01.2008, 14:07
bence bir oyun kurucu ve bir sol kanatla anlastilar yoksa ceyhunu ve celalettini göndermezlerdi

Terzioğlu
12.01.2008, 14:10
Ceyhun-Egemen takasida düsünülebilir...

keponoxia
12.01.2008, 14:20
arkadaslar ferdinand we alex icin son bi sefer daha yapilcakmis dubaiden donmesini bekliolarmis takimin sizce asli warmi

Kaan
12.01.2008, 14:24
Seninki kadar olmasa da bu da beni önerilerim: 2 Bolivyalı

Marcelo Moreno Martins Cruzeiro Forvet '87 doğumlu

3Ye-_Mz2-WI

Ronald Raldes Roserio Central Defans '81 doğumlu Defans

SXsZfz74cL8

Marcelo Moreno Martins'i biliyorum... Gerçekten çok güzel bir oyuncu... ;)

Ronald Raldes ise sanırsam iyi bir oyuncu... :)

Murat Keçeci
12.01.2008, 14:24
ceyhun volkan şen takası çok iyi olur bence sol açık oynuyordu galiba oradakı boşlugu doldurabilir yattarayıda kızaga cekecen barışı sag acık sol acık volkan ortada alex yanında gökdenız forvet fernandao

Serdar A
12.01.2008, 14:27
Manoel Morais Amorim
Vasco Da Gama - Brazil
e2MB3HMG7BU

Bunlar Haziran ayından bir kaç örnek...

Manoel Morais Amorim

http://www.crvascodagama.com/fotos/albums/futebol/2007/outros/2007elencoprofi/IMG_2559.jpg

Ortasahasının ortasında oyun kurucu olarak , sağ-sol açıkta yada hemen forvetin arkasında görev yapabiliyor. vasco de Gama oyuncusu. Aynı zamanda Brezilya U21 takımındada görev yapıyor.
1984 doğumlu 1.70 cm boyunda.

2005 yılında katıldığı Vasco'da 89 maçta 23 golü var.
Şansı iyi giderse dünya futbolunun en önemli 10 numaralarından biri olabilir.

http://www.crvascodagama.com/fotos/d...bum=490&pos=21 (http://www.crvascodagama.com/fotos/displayimage.php?album=490&pos=21)

http://www.fussball-talente.com/Mano..._7-1589-1.html (http://www.fussball-talente.com/Manoel__Morais__Amorim_____Morais__-3_7-1589-1.html)

http://www.youtube.com/watch?v=iysWd6KiMsQ

http://en.wikipedia.org/wiki/Manoel_Morais_Amorim

Özellikle Almanyadan 2-3 takımın ilgilendiği Morais'e henüz resmi teklif yok.
Trabzona getirilebilecek , 2-3 yıl sonra 15-20 milyon euro'a satılacak bir oyuncu.

Yönetim bir tek oyuncuya takılmış kalmış .

Morais ; Umut , Serkan , Ayman , Mustafa , Jabi ile iyi para kazandırdığımız ISC şirketine bağlı. Bu menajerlik şirketi bize daha önce Kamburov , Dica gibi oyuncuları önermişti . Yine kaleci martinezin haklarınıda bu şirket temsil ediyor.

Bu oyuncunun Trabzon'a gelmesini en çok isteyen herhalde benim.

Keşke alabilsek ama açık konuşmak gerekirse toplam maliyeti Alex ve Fernandao 'nunkinden daha yüksek. Bu yaz Shalke'nin teklifini reddeden bir oyuncudan söz ediyoruz.

Kaan
12.01.2008, 14:33
Bunlar Haziran ayından bir kaç örnek...

Bu oyuncunun Trabzon'a gelmesini en çok isteyen herhalde benim.

Keşke alabilsek ama açık konuşmak gerekirse toplam maliyeti Alex ve Fernandao 'nunkinden daha yüksek. Bu yaz Shalke'nin teklifini reddeden bir oyuncudan söz ediyoruz.

Bu oyuncudan başka birçok oyuncu daha var... Tanınmıyorlar ama süper oynuyorlar... Mesela ben bu adamı yeni öğrendim... :) Ama bizim yönetim maalesef uyuyor... :(

Ali Kemal Kalmuk
12.01.2008, 14:40
http://image.haber3.com/haber/71998.jpg
Bursa'da Ceyhun harekatı !
Trabzonspor'la yolları ayrılan Ceyhun Eriş için Bursaspor devreye girmeye hazırlanıyor

12 Ocak 2008 14:29
Trabzonspor'da dün gece ani bir kararla kulübü ile yolları ayrılan Ceyhun Eriş için Bursaspor Kulübü devreye girmeye hazırlanıyor. Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Osman Çelik, Samet Aybaba'nın vereceği rapor doğrultusunda hareket edeceklerini söyledi.

Dün gece yarısı yapılan görüşmelerin ardından Bordo-mavili takımda, Ceyhun Eriş ve Celalettin Koçak ile yolların ayrılmasına karar verildi. Transfer döneminin bitmesine az bir süre kala aradığı orta saha oyuncusunu bulamayan Bursaspor'un Ceyhun ile görüşeceği öğrenildi. Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'nın Ceyhun'u yakından tanıdığını belirten 2. Başkan Osman Çelik, "Hocamızın raporu doğrultusunda hareket edeceğiz" dedi.

Diğer yandan İbrahim Dağaşan ve Jason'un kulüpte kaldığı öğrenilirken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in bugün işadamlarıyla Bursaspor'a yardım kampanyası başlatılması konusunda bir görüşme yapacağı ifade edildi.

sbay
12.01.2008, 14:43
Ceyhun-Egemen takasida düsünülebilir...

defansa ilaç gibi olur bence egemen...sezon sonu sözleşmesi de bitiyo bildiğim kadarıyla egemenin...bursa sorun çıkarmaz bu transfere heralde.

Ali Can
12.01.2008, 14:44
bursaya ceyhunu verirken bursalı gençlerle takas yapsak iyi bir iş yapmış oluruz

Zafer Fidan
12.01.2008, 14:46
defansa ilaç gibi olur bence egemen...sezon sonu sözleşmesi de bitiyo bildiğim kadarıyla egemenin...bursa sorun çıkarmaz bu transfere heralde.

Egemen GSye transfer olmadimi..daha ne

Terzioğlu
12.01.2008, 14:47
GS ye transfer olan Emre Güngör...

Kaan
12.01.2008, 14:50
Egemen GSye transfer olmadimi..daha ne

:D:D:D:D:D

Serdar A
12.01.2008, 14:59
bursaya ceyhunu verirken bursalı gençlerle takas yapsak iyi bir iş yapmış oluruz

Katılıyorum. potansiyeli çok yüksek gençleri var. Herkes Sercan ve Fatihi söylüyor ama Bekir Ozan ve Eren Albayrak'ta onlar kadar yetenekli oyuncular.

Özellikle u17 kaptanı Eren Albayrak geleceğin yıldızları arasında. İnşallah bizim başkanla bir akrabalığı vardır. :)

Herkes onu istiyor!
Chelsea, Real Madrid, Arsenal ve Tottenham gibi dev kulüpler Bursaspor`un 15 yaşındaki yıldız adayının peşinde.& quot;

Fransa`nın yüksek tirajlı gazetesi Sports, menajerleri büyüleyen U-16 Milli Takımı`nın kaptanı Eren Albayrak`ı haber yaptı.

Bursalılar, onun ismini ilk kez Bursaspor`un Zafer Biryol`u Fenerbahçe`den transfer etmek istediğinde duydu. Başkan Levent Kızıl, Zafer Biryol`u yeşil beyazlı renklere bağlamak isterken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım`ın da Kızıl`dan bir isteği vardı; Altyapı oyuncularından 15 Yaşındaki Eren Albayrak`ı almak. Ancak Kızıl, orta sahasının solunda oynayan Eren`in çok büyük bir yetenek olduğunu belirterek, Yıldırım`ın isteğini nazik bir şekilde geri çevirdi.

13 YAŞINDA PROFESYONEL

Bursaspor`un altyapısı, Koordinatör Adnan Örnek ile birlikte son yıllarda büyük bir atak yaparak A Takıma ve Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırırken, Eren Albayrak, iki yıl önce 13 yaşında Adnan Örnek`in girişimleriyle profesyonel yapıldı. U-16 Milli Takımı`nının kaptanlığını yapan ve geleceğin yıldızı olarak gösterilen Eren Albayrak`a Fenerbahçe`den sonra Galatasaray ve Avrupa kulüpleri de talip oldu.

PEŞİNDE KİMLER YOKKİ!

Galatasaray`ın Bursalı Başkanı Özhan Canaydın da Eren için Bursaspor`un kapısını çaldı ancak, aldığı yanıt olumsuzdu. U-16 Milli Takımı`nın kamp yaptığı Fransa`da oynadığı maçlarda kulüp menajerlerinin dikkatini çeken genç oyuncuyu, Fransa`nın yüksek tirajlı gazetesi Sports da haber yaptı. Haberde, Eren`i Chelsea, Real Madrid, Tottenham ve Arsenal`ın istediği yazıyordu.

A TAKIMI İPLE ÇEKİYOR

Eren Albayrak ise Bursaspor`da oynamaktan mutlu. Atatürk Stadı`na çıkacağı günleri iple çeken Eren Albayrak`ın tüm bu gelişmeler karşısındaki yorumu ise şöyle; `Fransa Kampı`nda oynadığım futbol yurt dışındaki menajerlerin de dikkatini çekmiş. Yurt içinden de Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe`nin beni istediğini biliyorum. Ancak ben Bursasporlu olmaktan mutluyum. A Takım`a çıkacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.`

HEP HAYAL ETTİM

`Her genç oyuncu, Bursaspor taraftarının önünde oynamayı ister. Atatürk Stadı`nda top toplayıcılık yaptığımız dönemlerde hep içimden `bir gün şans bana da gülecek mi` diye düşünür ve dua ederdim. Alt yapı oyuncularına önem veren Engin hocanın bir gün bana da şans vereceğini biliyorum.` Eren gibi bir yıldızın Avrupa`nın gündeminde olmasından ötürü gurur duyduğunu söyleyen Altyapı Koordinatörü Adnan Örnek ise şunları söylüyor;

YILDIZ FABRİKASI

`Altyapı son yıllarda atılım halinde. Bursaspor`un kasasına, Baliç`ten sonra Serdar Kurtuluş`u Beşiktaş`a satarak para girdi. O`nun gibi çok sayıda genç ve yetenekli oyuncumuz var. Serdar Aziz, Sercan Yıldırım ve Fatih Serkan Kurtuluş A Takımdalar. Eren de 15 yaşında olmasına karşın PAF Takım`la birlikte maçlara çıkıyor. Yani yaşıtlarıyla oynamıyor. Çok yetenekli ve farklı meziyetleri var. Türkiye`nin yanısıra Avrupa devlerinin de takip etmesi Bursaspor için gurur verici.`

Terzioğlu
12.01.2008, 15:02
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_752_2007_1.jpg

Orta sahaya su an Schalke 04'de pek fazla forma sansi bulamayan Bajramovic'i alabilsek cok yararli bir transfer yapmis oluruz...

Murat Keçeci
12.01.2008, 15:04
bize yedek adam değil fernandao alex gibi takımlarında yıldız adam lazım

Zafer Fidan
12.01.2008, 15:08

he ya :D bende sasirdim

10 numara
12.01.2008, 15:16
Antep Şu Anda 1-0 Önde Ve De Nİgrİs İlk 11 De Yok Neden Acaba :d

RealOttoman
12.01.2008, 15:21
Adamın hayalleriyle oynamışızdır psikolojisi bozulmuştur:)

hüseyin1975
12.01.2008, 15:22
Fotomac Selcugun ezikbahceye gidecegini yaziyor.

Eger dogruysa kahrolurum.

Zafer Fidan
12.01.2008, 15:24

giderse gittsin...yedek külübünde oturur güzel güzel

Gökhan Öz
12.01.2008, 15:29

fener selçuk'tan vazgeçti apiah'ın yerine dünyaca ünlü brezilyalı bir ortasaha oyuncusuyla anlaşmışlar

RealOttoman
12.01.2008, 15:30
fener selçuk'tan vazgeçti apiah'ın yerine dünyaca ünlü brezilyalı bir ortasaha oyuncusuyla anlaşmışlar
Pele'yi mi aldılar yoksa:)

Gökhan Öz
12.01.2008, 15:30
Pele'yi mi aldılar yoksa:)
gilberto silva:)

futbalski60
12.01.2008, 15:33
bırakın şu de nigris'i yaa Allah göster mesin

TsClub41
12.01.2008, 15:33
Gilberto Silva'yımı aldılar Arsenal'den?

futbalski60
12.01.2008, 15:34
Gilberto Silva'yımı aldılar Arsenal'den?
valla fener bi bomba daha patlatacak ben de sabah duydum

Fatih
12.01.2008, 15:35
selçuk inan için 1.milyon euro istiyolarsa hemen alalım

Bluefire
12.01.2008, 15:36

Neden olmasin simdi hemen Aymani devreye sokariz olur biter :D:D:D

hüseyin1975
12.01.2008, 15:37
Birakalim su serefsiz ezikleri.

Kendi isimize bakalim.

Ceyhunu ve Celoyu gönderdigine göre, bir bildigi vardir.
Transfer yapilmadan gönderdiyse, vay halimize.
Hadi Celonun yerini doldurursunda su Takimda iyi bir Ceyhunun yeri dolmaz!

Fatih Sağır
12.01.2008, 15:37

ben de tam bu soruyu sormak için nete girmiştim. sakat veya cezalı değilse benim de burnuma transfer kokusu geliyor. hadi hayırısı.

hüseyin1975
12.01.2008, 15:38
ben de tam bu soruyu sormak için nete girmiştim. sakat veya cezalı değilse benim de burnuma transfer kokusu geliyor. hadi hayırısı.

Versinler Celo ile Hasani, alsinlar de Nigrisi

futbalski60
12.01.2008, 15:39
mendoza da yok endişelenmeyin

hüseyin1975
12.01.2008, 15:41
Ünal Hocamin Takimi sekiztasa karsi 1 - 0 önde.

Ünal Hocam Takimi az imkanlarla Tas gibi yapti.
Birgün mutlaka onu Trabzonumun basinda görmek istiyorum!

MeNdaKkaDukKa
12.01.2008, 15:44
Bence bu kadar para harcamaya gerek yok Brezilya da da hiç kumar oynamamıza gerek yok yanı başımızda duran Gürcü futbolcular warken neden bukadar kör olabiliyoruz anlayamıyorum geçmişimize bakalım bize hangi ülkenin futbolcuları yararlı oldu Gürü,polonya,çek yani daha neyi anlayamıyoruz isme gerek yok sistemli we yetenekli gençler lazım bize isim yapmış olanlar değil.

Gelin bir yawuz selim sahasındaki maçları seyredin inanın çok şey kaybediyoruz geleceğioralarda Trabzonsporumuzun.

futbalski60
12.01.2008, 15:46
sol açığa antepdeki Ekrem dağ çok iyi olur bence bu sene çok iyi bir çıkış yakaladı ersun hocanın oyun sistemine çok uyuyo

hüseyin1975
12.01.2008, 15:51
sol açığa antepdeki Ekrem dağ çok iyi olur bence bu sene çok iyi bir çıkış yakaladı ersun hocanın oyun sistemine çok uyuyo

Bugün Gol atti.

Antep Kasimpasayi 1 - 0 yendi.

Degeri artmisdir:p

Faik Yılmaz
12.01.2008, 15:59
Kasımpaşayı hiç sevmedim...o kadar lig takımı dururken ne işi var 1. ligde hadi bakalım doğru kümeye.....

Hasan61
12.01.2008, 16:02
Tom De Sutter happy with Cercle Brugge life
Anderlecht and Racing Genk have expressed an interest in Tom De Sutter and there also reports linking Cercle Brugge’ striker with a move from the Jan Breydel Stadium to Trabzonspor in Turkey. Meanwhile, De Sutter, who has scored eight league goals and set up five, has quashed rumours he is ready to quit Cercle Brugge..........klübün resmi sitesinde yazıyor.sadece TRABZONSPORlu bölümü aldım.

Keleşoğlu
12.01.2008, 16:04
kongreda aday olmak gibi bir durum dogruysa transfer yapmadan girmez heralde

futbalski60
12.01.2008, 16:08
Anderlecht and Racing Genk have expressed an interest in Tom De Sutter and there also reports linking Cercle Brugge’ striker with a move from the Jan Breydel Stadium to Trabzonspor in Turkey. Meanwhile, De Sutter, who has scored eight league goals and set up five, has quashed rumours he is ready to quit Cercle Brugge..........klübün resmi sitesinde yazıyor.sadece TRABZONSPORlu bölümü aldım.
alınsa çok iyi olurdu ama maalesef o da yattı

Can
12.01.2008, 16:17
türkçeye çevirebilecek biri vvarmı arkdşlar

DURAS
12.01.2008, 16:20
türkçeye çevirebilecek biri vvarmı arkdşlar
özetle, başlıkta, sutterin cercle brugde mutlu olduğu yazıyor, yazıdada, Trabzon ve anderletcin bu futbolcunun peşinde olduğuna dair bilgi verdikten sonra bu dedikoduların ortaya çıkışıyla cercle takımının sutteri bırakmaya razı olduğu yazıyor. yanlışsa affola:)

Kaan Çetin
12.01.2008, 16:21
Anderlech ve Racing Genk in Tom de Sutter le ilgilendigi, Trabonspor'un da bu oyuncuyla baglantida oldugu ancak Sutter in bu yondeki soylentileri yalanladigi ve kulubunde mutlu oldugunu soyluyor.

Kaan Çetin
12.01.2008, 16:22
Takimin su an bircok mevkide transfere ihtiyaci oldugu acik. Santrfor ve oyun kurucu oncelikli gereksinimler. Ancak kisisel gorusum orta alanın ortasına oyunu iki yonlu oynayabilen iki oyuncu yasamsal onemde. Cunku savunma hucumu baslatmak icin bu iki (ya da sisteme gore bir) oyuncuyla baslar. Bu oyuncularin teknik yeterliligi ve oyun gorusu, futbol zekasi sahsi gorusumce bir takimi en cok etkileyen faktorler. Bugun Huseyin ve Ayman'la cektigimiz cile ortada. Bu iki oyuncunun birakin herhangi bir hucumu baslatmasini sadece topu kaptirmasin yeter beklentisiyle izliyoruz.

Huseyin:
-muthis yuksek bi top kaybi sayisi. (yuzdesi demiyorum cunku genelde yana ve geriye oynayarak yuzdesini yukseltiyor)
-korkunc bir yavaslık. can sikici duzeyde.
-zamanlama hissindeki yetersizligin, yavasligi ve futbol zekasinin dusukluguyle birlesmesinden dogan olumcul noktalarda gereksiz faul yapma yetisi.
-hucum katkisinda gelmis gecmis en zayif ortasaha oyuncusu olma. hatta asla atamadigi paslarla hucumlari baltalama ozelligi.
-gereksiz faullerle gereksiz kartlardan rekor duzeyde kart cezasi alma.
-sadece biraz iyi sicrayabilen bi oyuncuya kendisinden 10 cm kisa olmasina ragmen kafa topu verebilme.

ve daha nicesi. Boylesi bir oyuncunun bu takimda oynayabilmesi bizler icin buyuk talihsizlik.
Ayman'a deginmek dahi istemiyorum. Kotu futbolculugunun yaninda insan olarak da cok ucuz. Sahada El Kaide teroru estirmek ve takim arkadaslarinin konsantrasyonunu istahini bozmaktan baska ozellikleri de var ama listeyi kabartmak istemiyorum.

Bahsettigim gereksinimler 'on libero' degil. Dunya futbolunda artk sadece defansif katkida bulunan on libero kavrami son bulmak uzere. Ayhan Akman gibi, Sivas li Sedat gibi, Ankaragucu'lu Kirita gibi oyunu iki yonlu oynayan orta alan oyunculari gerekiyor. İsimlerini saydigim oyuncular cok iyi olmayabilir ama bahsettigim iki yonlu orta alan oyunculari.

Selcuk İnan fizik kalitesi bir orta alan oyuncusu icin yetersiz olsa da yurticinde ideal aday buraya.

erkankoc
12.01.2008, 17:02
giray bulak huseyini cok seviyo..bence selcuga karsi huseyin ve aymani verip almali...her acidan karda olursunuz...huso ve aymman yillik 2 trilyon aliyodur toplam..verirsin selcuga 1 trilyon = kardasin yanii...valla koray bile alinabilir..tabii 10 numara mevkisine bi adam lazimm..kovulan ceyhun bile ara pasi atabilen tek oynucuydu ts de...nasil olcak bilmiyommm valla..boktan bi denklem gibi

serdar
12.01.2008, 17:04
Yassine Teklifi
Tarih: 12.01.2008 01:34:46 (3094 okuma)

http://img245.imageshack.us/img245/1973/yasine12012008010124sm9.jpg

22 yaşındaki genç forvet oyuncusuna geleceğin yıldızı gözüyle bakılırken henüz transfer yapamayan yönetimin bu futbolcuyla ilgilenilmesi istendi.

Beşiktaşa Karşı Oynadı

Transferde talip olduğu futbolcularla bir türlü anlaşma sağlayamayan Trabzonspora İsviçrede yaşayan bordomavili taraftarlar Zurichin Tunuslu golcüsünü önerdi. 22 yaşındaki Yassine Chikhaoui bu sezon Beşiktaşa karşıda oynamış ve dikkat çeken isim olmuştu.

Genç Yırtıcı Ve Dağıtıcı

Zurich forması altında İsviçre liginde başarılı maçlara imza atan Tunuslu golcünün genç olmasının yanında fiziksel üstünlüğü ile birlikte yırtıcı ve dağıtıcı özellikleri bulunuyor. Özellikle hava toplarındaki üstünlüğüyle adından söz edilen Yassine Chikhaoui ismi menajer Necmi Perekliye ulaştırıldı.

Kaynak: http://www.takagazete.com/ :D:D:D:D:D

Unutun su transferi...Aylardir keske bu adam bizde olsa diye düsünüyorum...Ama artik mümkün degil, son aylardaki Performansiyle fiyati 10 Milyona yakindir...Tekliflerde var o civarda....

Yani haber yalan!!!!!! Dogru ise, Yattarayi bile yollayabilirler onun icin....

Chikhaoui Ramazan ayinda, mac günlerinde bile oruc tutar, oruclu oruclu maca cikar...Belki birilerin problemi olabilir onun icin...Ama en fazla gol, en fazla asist ve en güzel futbolunu Ramazan ayinda oynadi nedense:)

Ama bunlari tartismamiza gerek yok, Alex ve Fernando yu almalarin ihtimali daha yükse, Tunusluyu unutun....

AYYILDIZ
12.01.2008, 17:05
giray bulak huseyini cok seviyo..bence selcuga karsi huseyin ve aymani verip almali...her acidan karda olursunuz...huso ve aymman yillik 2 trilyon aliyodur toplam..verirsin selcuga 1 trilyon = kardasin yanii...valla koray bile alinabilir..tabii 10 numara mevkisine bi adam lazimm..kovulan ceyhun bile ara pasi atabilen tek oynucuydu ts de...nasil olcak bilmiyommm valla..boktan bi denklem gibi

Ben israrla ceyhunun yerine Barisin oynamasini soldada kadirin oynamasini istiyorum takim zaten bu sene bitmis en iyi adamida alsak en fazla 4.oluruz.Ayrica formanin buyuklugunu bilmeyenlerle yollarin ayrilmasi hem ekonomik hemde manevi olarak cok iyi.

vadaa55
12.01.2008, 17:11
Takimin su an bircok mevkide transfere ihtiyaci oldugu acik. Santrfor ve oyun kurucu oncelikli gereksinimler. Ancak kisisel gorusum orta alanın ortasına oyunu iki yonlu oynayabilen iki oyuncu yasamsal onemde. Cunku savunma hucumu baslatmak icin bu iki (ya da sisteme gore bir) oyuncuyla baslar. Bu oyuncularin teknik yeterliligi ve oyun gorusu, futbol zekasi sahsi gorusumce bir takimi en cok etkileyen faktorler. Bugun Huseyin ve Ayman'la cektigimiz cile ortada. Bu iki oyuncunun birakin herhangi bir hucumu baslatmasini sadece topu kaptirmasin yeter beklentisiyle izliyoruz.

Huseyin:
-muthis yuksek bi top kaybi sayisi. (yuzdesi demiyorum cunku genelde yana ve geriye oynayarak yuzdesini yukseltiyor)
-korkunc bir yavaslık. can sikici duzeyde.
-zamanlama hissindeki yetersizligin, yavasligi ve futbol zekasinin dusukluguyle birlesmesinden dogan olumcul noktalarda gereksiz faul yapma yetisi.
-hucum katkisinda gelmis gecmis en zayif ortasaha oyuncusu olma. hatta asla atamadigi paslarla hucumlari baltalama ozelligi.
-gereksiz faullerle gereksiz kartlardan rekor duzeyde kart cezasi alma.
-sadece biraz iyi sicrayabilen bi oyuncuya kendisinden 10 cm kisa olmasina ragmen kafa topu verebilme.

ve daha nicesi. Boylesi bir oyuncunun bu takimda oynayabilmesi bizler icin buyuk talihsizlik.
Ayman'a deginmek dahi istemiyorum. Kotu futbolculugunun yaninda insan olarak da cok ucuz. Sahada El Kaide teroru estirmek ve takim arkadaslarinin konsantrasyonunu istahini bozmaktan baska ozellikleri de var ama listeyi kabartmak istemiyorum.

Bahsettigim gereksinimler 'on libero' degil. Dunya futbolunda artk sadece defansif katkida bulunan on libero kavrami son bulmak uzere. Ayhan Akman gibi, Sivas li Sedat gibi, Ankaragucu'lu Kirita gibi oyunu iki yonlu oynayan orta alan oyunculari gerekiyor. İsimlerini saydigim oyuncular cok iyi olmayabilir ama bahsettigim iki yonlu orta alan oyunculari.

Selcuk İnan fizik kalitesi bir orta alan oyuncusu icin yetersiz olsa da yurticinde ideal aday buraya.
Birader, Hüseyin için yaptığın tespitler çok iyi, hatta az bile. Benim anlamadığım, bunu bile bile hala nasıl oynatıyorlar bu adamı? Bilen varsa bana söylesin. valla kafayı yiyeceğim!!!!

Sefa Murat Dokuz
12.01.2008, 17:17
Fener Transfer falan yapmayacak bana göre bunlar hikaye gibi ama gilberto yu alırsalar ş.liginde de iddalı bir kadro kurmuş olurlar da gilberto oynayamaz ş.liginde başka bir takımda oynadığı için bu sene oynayamaz...ligde oynar ancak...

Bize gelelim salla feneri
Adam gibi bir golcü 1 orta saha birde stopper alınmazsa avrupayı unutun.
Eğer alınmayacaksa dürüstçe çıkıp söylesinler gençelri sürsünelr
ömer riza musa ayman çağdaş .... kovulsun

AYYILDIZ
12.01.2008, 17:18
Fener Transfer falan yapmayacak bana göre bunlar hikaye gibi ama gilberto yu alırsalar ş.liginde de iddalı bir kadro kurmuş olurlar da gilberto oynayamaz ş.liginde başka bir takımda oynadığı için bu sene oynayamaz...ligde oynar ancak...

Bize gelelim salla feneri
Adam gibi bir golcü 1 orta saha birde stopper alınmazsa avrupayı unutun.
Eğer alınmayacaksa dürüstçe çıkıp söylesinler gençelri sürsünelr
ömer riza musa ayman çağdaş .... kovulsun

Omer riza zaten gitti pazartesi gunude 2 kisi daha yolcu diyorlar bakalim

erkankoc
12.01.2008, 17:27
Omer riza zaten gitti pazartesi gunude 2 kisi daha yolcu diyorlar bakalim

ayman ve erdinc olsun insallah hatta bonus huseyin kazmasiii

Cafer Bulur
12.01.2008, 17:38
giden oyuncu sayisi ömer riza,risp.ceyhun ve celaleddin le dörde cikti.gelen oyuncu sayisi ise kaleci onur u sayarsak 1.görünen o ki bunlar önce gereksiz adamlari gönderecekler.transfer sezonu biterken yani kongreye bir hafta kala da transfer bombalarini patlatacaklar.bu bomba ya elimizde patlayacak yada kongre de tekrar aday olma cesaretini gösterecek.ben simdiye kadar yönetimimizin marcelinho disinda transfer bombasini görmedim.bundan sonra da görecegimi sanmiyorum.benim anlamadigim ziya doganin bile gecen devre arasinda istedigi 3 futbolcuyu alanlarin neden ersun yanalin istedigi 1 futbolcuyu bile alamamasidir.yoksa yanal bunlarin almaya gücü yetmeyecek futbolculari mi istiyor?

Telha TANYILDIZI
12.01.2008, 17:39
arkadaşlar eleştirileri lütfen biraz dozunda yapalım insanlar onlarda ve bu söyledikleriniz hiç hoş değil biraz daha kibar olalım lütfen hüseyinde istemez herhalde kötü oynamayı ama beceremiyor demekki eleştirilere dikkat

MahmutHSO
12.01.2008, 17:43
giden oyuncu sayisi ömer riza,risp.ceyhun ve celaleddin le dörde cikti.gelen oyuncu sayisi ise kaleci onur u sayarsak 1.görünen o ki bunlar önce gereksiz adamlari gönderecekler.transfer sezonu biterken yani kongreye bir hafta kala da transfer bombalarini patlatacaklar.bu bomba ya elimizde patlayacak yada kongre de tekrar aday olma cesaretini gösterecek.ben simdiye kadar yönetimimizin marcelinho disinda transfer bombasini görmedim.bundan sonra da görecegimi sanmiyorum.benim anlamadigim ziya doganin bile gecen devre arasinda istedigi 3 futbolcuyu alanlarin neden ersun yanalin istedigi 1 futbolcuyu bile alamamasidir.yoksa yanal bunlarin almaya gücü yetmeyecek futbolculari mi istiyor?

Sanırım bekleyip görmekten başka yapacak birşey yok.Albayrak hala yeniden nasıl aday olurum onu düşünüyor.Garanti bir durum hazırlamaya çalışıyor kendine.Kazanacağına inanırsa,mutlak birkaç iyi transfer yapacaktır.Olan biz taraftarlara oluyor tabiki.Stres ve sıkıtı.

Sefa Murat Dokuz
12.01.2008, 17:48
Cem demir+Eyüp Kadri Ataoğlu+Yusuf Kurtuluş+Alt yapıdan 3 oyuncuyu A takıma dahil etsinler
1 tane orta saha 1 stopper 1 de forvet alsınlar
Ömer riza celo ceyhun risp jun gitti jeff de gidici ayman hasan ergin musa gönderilsin 2.devre bu takım 40 puan toplar...

irfanb
12.01.2008, 17:49
Oldu Trabzona Baskan
Bizim Albayrak Nuri
Kahretti taraftari
Geldigi günden beri

Iki yildiz bir stad
Onun meshur sözleri
Parasizliktan sebep
Dondurdu transferleri

Lazaroniyle Ziya
Onun ilk gözdeleri
Yönetiminde Trabzon
Gitti yirmi yil geri

Avni Akere gömdük
Barcelona Interi
Basari olmaz tabi
Olmadan alinteri

Mecbur degilsin Nuri
Birak artik bizleri
Trabzon senin neyine
Git yönet sirketleri

Ne Ali Baba kaldi
Ne kirk haramileri
Nuri ve yandaslari
Zamane örnekleri

Bir acemi ordusu
Nuri avaneleri
Saymakla bitirilmez
Yedigi naneleri

Nuri yönetiminin
Sayili son günleri
Allah tekrar etmesin
Yasanan bugünleri

Kaybettik degerleri
Senin sayende Nuri
Cenneti de satardin
Olsaydin orda Huri

erkankoc
12.01.2008, 17:54
yerel gazetelerden birinde sivas macindan sonra cagdas ve aymanin yolanacagi yaziliyoooo...ziya dogana yakin olan butun topcular sutlanacakmis

Emir BAYRAK
12.01.2008, 17:54
oyuncu gönderiliyor geniş geniş. tamam eyvallah kararlara ben de katılıyorum fakat yerlerine adam lazım elbette. oraya çıkıp ersun hoca oynayacak değil ya? Gerçi o çıksa hepsinden iyi oynar orası da ayrı :)

Komplo teorisi olarak;
Bir kaç adama imza attırmış olabilirler mi? Sırf kongre için saklıyor olabilirler mi?
Bu doğrultuda adamları yolluyor olabilirler mi?
Bence olamazlar, ama teori teoridir :)

Sefa Murat Dokuz
12.01.2008, 17:55
O kadar geniş kadromuz var ki yani ronaldinho deco ve diego forvet arkasında oynacağı için ceyhuna gerek yok kovun gitsin!

Sefa Murat Dokuz
12.01.2008, 17:55
yerel gazetelerden birinde sivas macindan sonra cagdas ve aymanin yolanacagi yaziliyoooo...ziya dogana yakin olan butun topcular sutlanacakmis
çağdaşın gönderileceğini sanmıyorum
ayman ve ..... gönderilir kim olduğunu tahmin etmek zor

sbay
12.01.2008, 17:56
Cem demir+Eyüp Kadri Ataoğlu+Yusuf Kurtuluş+Alt yapıdan 3 oyuncuyu A takıma dahil etsinler
1 tane orta saha 1 stopper 1 de forvet alsınlar
Ömer riza celo ceyhun risp jun gitti jeff de gidici ayman hasan ergin musa gönderilsin 2.devre bu takım 40 puan toplar...
eyüp kadri sarıyerde...geçen kupa maçında gol attı yanılmıyosam bursaya

bordo_kry

nasıl yani :D

Adem Erdoğan
sonkezgiriyor61

piyangodanmı çıktın

Sefa Murat Dokuz
12.01.2008, 17:58
eyüp kadri sarıyerde...geçen kupa maçında gol attı yanılmıyosam bursaya
Olsun kiralık verildi geri alınabilir, cem demir ne oldu orduya ordan samsuna falan adamın gol vuruşu vardı en azından genç uzun boylu bir çoçuk şans verilmeliydi
yusuf oynatılmalı barış genç çoçuk iyi oynuyor daha iyi olur inş
alt yapıdan 2-3 genç daha çıkartıldımı 2-3 tane takviyeyle geleceğin takımı kurulur ama nerde...

Cafer Bulur
12.01.2008, 17:59
O kadar geniş kadromuz var ki yani ronaldinho deco ve diego forvet arkasında oynacağı için ceyhuna gerek yok kovun gitsin!
istermisiniz gerekli transferler yapilmazsa yönetimin ceyhun ve celoyu affetmesini.yapar mi yapar bunlar.ersen martin skandalindan sonra bu adamlardan bu is de beklenir dogrusu.ama buna yanalin izin verecegine inanmiyorum.verirsede bu yanalin istifasiyla olur herhalde.

irfanb
12.01.2008, 18:00
Birlilk ve beraberlik isterken ne oldu da YÖNETİMİ BÖLMEYE calısıyorsunuz !

1-Ortada bir yönetim mi var ki bölünmeye calisilsin?
2-2 yillik icraatlari boyunca bu yönetim kadar medyaya malzeme veren olmadi cok sükür.
3-Hic bu yönetimle bu kadar rezil olmamistik.
4-Albayrak D-E-F-O-L !!!

erkankoc
12.01.2008, 18:01
vay be 41 yasindasin ama ya kafan calsimiyo yada bu yonetimden menfaatin var..son bir ihtimalde kor sagir duyu engellisin...yoksa yonetimi kendi baskani savunamiyor..senin gibi ne oldugu belli olmayan biri gelip atip tutuyo..kolpa yapma buralarda bas git lan..yasin var demem ona gore

Sefa Murat Dokuz
12.01.2008, 18:04
istermisiniz gerekli transferler yapilmazsa yönetimin ceyhun ve celoyu affetmesini.yapar mi yapar bunlar.ersen martin skandalindan sonra bu adamlardan bu is de beklenir dogrusu.ama buna yanalin izin verecegine inanmiyorum.verirsede bu yanalin istifasiyla olur herhalde.
celo bir daha asla imkansız , ceyhun da madar oğlanı değil defol :D sonra abi transfer yapamadık gel :D bi işe başladıysan bitirmesini bileceksin 3-4 oyuncunun daha ipi çekilmeli

Adem CAKIR
12.01.2008, 18:15

Ben bu yönetimin hocanın inisiyatifi yada klüp prensipleri gereği takımdan futbolcu gönderebilme dirayetine sahip olduklarına inanmıyorum doğrusu. Haberi ilk duyduğumda bu nedenle çok şaşırdım.

Bana kalırsa yönetim, hazır hoca dan bu talep gelmişken bu futbolcuların maliyetiden kurtulmak, elde para edecek az sayıdaki topçulardan birini nakte çevirmek (Ceyhun) ve 31 Mayıs ta serbest kalacak bu adamlardan azda olsa finansal girdi sağlamak niyetiyle böyle bir kararın arkasında durmuştur.

Yanlız yazdıklarımı okuyunca yok, yok,
Bu yönetim bu kadar komplike düşünüp hareket edemez. :)

Egemen
12.01.2008, 18:16

affedilseler bile Ersun hoca kadroya koymaz artık bu futbol kaşarlarını ;)

kaldı ki yönetim böyle cahilce bir şey yaparsa Ersun Yanal TRABZONSPOR'daki misyonunu tamamlamış olup istifa dilekçesini verir.. (tahminim)

Dip.Ing.Mag.
12.01.2008, 18:55
sonkezgiriyor61 gibi catlak sesler cikar arada gale almamak en dogrusu ... sonucta biz BMN gönül verenleri olarak hakli olarak sesimizi duyuracagiz

Muhammed KOÇ
12.01.2008, 19:19
kimse alınmadan toplu temizlik çok mantıksız.hiç bir faydası olmaz.
zaten bi transfer yapabilsek temizlik kolay.. 1 adet al, 3 adet gönder ! aynı değer..